WordPress.com - en to sr_RS translation catalogue (15871 entries)

en:  (%s ago)
sr_RS:  (pre %s)

en:  (Opens in new window)
sr_RS: (Otvara se u novom prozoru)

en:  and
sr_RS:  i

en: "%1$s" by %2$s.
sr_RS: "%1$s" od %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
sr_RS: "%1$s" sa %2$s od %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
sr_RS: "%1$s" sa %2$s.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: „%s“ je već primenjen i ne može se koristiti zajedno sa drugim kuponima.

en: "%s" is an invalid coupon code.
sr_RS: „%s“ je nevažeći kod kupona.

en: "%s" shipping class cost
sr_RS: Troškovi za klasu isporuke "%s"

en: "%s" tax rates
sr_RS: "%s" poreske stope

en: "From" address
sr_RS: "Sa" adrese

en: "From" name
sr_RS: "Od" ime

en: "admin" is not a valid username on WordPress.com. Please use the username you signed up with.
sr_RS: "admin" nije ispravno korisničko ime na WordPress.com-u. Molimo vas da koristite korisničko ime sa kojim ste otvorili nalog.

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
sr_RS: Pogledaj ceo status sa 'wp jetpack status full'

en: #%d (loading title)
sr_RS: #%d (učitavanje naslova)

en: #%d (no title)
sr_RS: #%d (nema naziv)

en: #%d (titles unavailable while plugin deactivated)
sr_RS: #%d (naslovi nisu dostupni dok je dodatak isključen)

en: #%d (untitled)
sr_RS: #%d (bez naslova)

en: #%s is an invalid image ID.
sr_RS: #%s nije ispravan ID slike.

en: % Comments
sr_RS: % komentara

en: % Responses
sr_RS: % reagovanja

en: % comments
sr_RS: % komentara

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
sr_RS[0]: %(commentCount)d komentar
sr_RS[1]: %(commentCount)d komentara
sr_RS[2]: %(commentCount)d komentara

en: %(count)d posts
sr_RS: %(count)d članaka

en: %(followCount)s follower | %(followCount)s followers
sr_RS[0]: %(followCount)s pratilac
sr_RS[1]: %(followCount)s pratioca
sr_RS[2]: %(followCount)s pratilaca

en: %(hours)dh ago
sr_RS: pre %(hours)dh

en: %(num)s Followed sites
sr_RS: %(num)s Praćeni sajtovi

en: %(percent)f%% of %(max)s used
sr_RS: %(percent)f%% od %(max)s iskorišćeno

en: %(postTitle)s - featured image
sr_RS: %(postTitle)s - istaknuta slika

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
sr_RS[0]: %(revisions)d revizija
sr_RS[1]: %(revisions)d revizije
sr_RS[2]: %(revisions)d revizija

en: %1$d posts from %2$s
sr_RS: %1$d članaka u %2$s

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sr_RS: %1$d ažuriranja kompletirano. Izdanje baze podataka je %2$s

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
sr_RS: %1$s
    
    Naziv bloga: %3$s
    URL: %4$s
    
    Potvrdite praćenje: %2$s
    
    Ukoliko više ne želite da dobijate ove e-mailove:
    %5$s
    
    Ako želite da na jednom veb mestu vidite sve blogove i članke koje pratite,
    prijavite se za WordPress.com nalog. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s details
sr_RS: %1$s #%2$s detalji

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
sr_RS: %2$d %1$s – %4$d %3$s %5$d

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
sr_RS: %2$d–%3$d %1$s %4$d

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod za %3$s %4$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod kategorije %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod komentara na %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod za %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod oznake %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod komentara

en: %1$s %2$s Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod za korisnika %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
sr_RS: %1$s %2$s dovod rezultata pretrage za &#132;%3$s&#147;

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
sr_RS: %1$s %2$s je isključen zbog neusklađenosti sa Vordpresom %3$s, molimo vas da ažurirate %1$s u %4$s ili kasniji.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
sr_RS: %1$s %2$s je isključen zbog neusklađenosti sa Vordpresom %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
sr_RS: %2$s %1$s %3$s u %4$s:%5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
sr_RS: %1$s %2$s, pre %3$s (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
sr_RS: %2$s %1$s %3$s u %4$s:%5$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
sr_RS: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; Vordpres

en: %1$s (#%2$s)
sr_RS: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
sr_RS: %1$s (od %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
sr_RS: %1$s (od %2$s; zamena nije dostupna)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
sr_RS: %1$s (od %2$s; koristite %3$s umesto toga)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
sr_RS: %1$s (nadogradnja na verziju %2$s je dostupna)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sr_RS: %1$s - Dostupna je novija verzija Vordpresa (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sr_RS: %1$s - Preporujuemo idanje MySQL-a najmanje 5.6. Pogledajte: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sr_RS: %1$s - Preporujuemo postavljanje memorije na najmanje 64MB. Pogledajte: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sr_RS: %1$s - Preporučujemo korišćenje prefiksa sa manje od 20 znakova.. Pogledajte: %2$s

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
sr_RS: Naravno. %1$s kako biste dodali novo polje za tekst, tekstualno područje, radio, polje za potvrdu ili padajuće polje.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
sr_RS: Da, možete da pročitate povratne informacije u bilo kom trenutku klikom na "%1$s" vezu admin izborniku.

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
sr_RS[0]: Ako vaš sajt nije javno dostupan, razmotrite mogućnost da<a href="%1$s" title="%2$s">isključite ovu osobinu</a>.
sr_RS[1]: Ako vaš sajt nije javno dostupan, razmotrite mogućnost da<a href="%1$s" title="%2$s">isključite ove osobine</a>.
sr_RS[2]: Ako vaš sajt nije javno dostupan, razmotrite mogućnost da<a href="%1$s" title="%2$s">isključite ove osobine</a>.

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
sr_RS[0]: %1$s komentar<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sr_RS[1]: %1$s komentara<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>
sr_RS[2]: %1$s komentara<span class="screen-reader-text"> na %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
sr_RS: Iskorišćen prostor: %1$s MB (%2$s%%)

en: %1$s Renew your plan %2$s now
sr_RS: %1$s Obnovite svoj plan %2$s odmah

en: %1$s and %2$s
sr_RS: %1$s i %2$s

en: %1$s as %2$s
sr_RS: %1$s kao %2$s

en: %1$s asked you for feedback on a new draft: "%2$s"
sr_RS: %1$s vas je pitao za mišljenje o novom nacrtu: "%2$s"

en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s u %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
sr_RS: %1$s sa %2$s piksela

en: %1$s by %2$s.
sr_RS: %1$s od %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sr_RS: %1$s je promenio/la status komentara u %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
sr_RS: Nije moguće da se napravi %1$s: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sr_RS: %1$s ne može biti instaliran (%2$s). <a href="%3$s">Instalirajte ručno klikom ovde.</a>

en: %1$s does not match pattern %2$s.
sr_RS: %1$s se ne poklapa sa mustrom %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
sr_RS: %1$s se ne poklapa sa očekivanim oblikom. Razlog: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
sr_RS: %1$s se završava %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sr_RS: %1$s sa završetkom %2$s (ističe %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sr_RS[0]: %1$s za %2$s artikal
sr_RS[1]: %1$s za %2$s artikla
sr_RS[2]: %1$s za %2$s artikala

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sr_RS: Proizvod %1$s je uklonjen iz korpe, zato što je u međuvremenu izmenjen. Možete ga ponovo dodati u korpu <a href="%2$s">ovde</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
sr_RS: %1$s u %2$s u redu %3$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
sr_RS: %1$s je neophodna osobina za %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
sr_RS: %1$s je zastareo. Umesto toga se koristi povratni poziv iz %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
sr_RS: %1$s je zastarelo. Umesto toga koristite %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sr_RS: %1$s je slab sa zalihama. Ostalo je još %2$d.

en: %1$s is not %2$s.
sr_RS: %1$s nije %2$s.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
sr_RS: %1$s nije numerički indeksiran niz.

en: %1$s is not a valid %2$l.
sr_RS: %1$s nije valjan %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
sr_RS: %1$s nije valjana %2$s. Razlog: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
sr_RS: %1$s nije tipa %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
sr_RS: %1$s nije vrste %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
sr_RS: %1$s nije jedno od %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
sr_RS: %1$s nije od %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sr_RS: %1$s je nevažećći. Molimo, unesti jedan od sledećih: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sr_RS: %1$s nije ispravno polje. Ispravan Eircode možete da potražite <a target="_blank" href="%2$s">ovde</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
sr_RS: %1$s sa ponosom pokreće %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
sr_RS: %1$s je podešeno na %2$s. Nećete moće da otpremate datoteke na ovom veb mestu.

en: %1$s is yours!
sr_RS: %1$s je Vaš!

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
sr_RS: %1$s se podudara sa %2$l, ali bi trebalo da se podudara samo sa jednim.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
sr_RS: %1$s mora da bude višestruk od %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
sr_RS[0]: %1$s mora biti dugačak najmanje %2$s znak.
sr_RS[1]: %1$s mora biti dugačak najmanje %2$s znaka.
sr_RS[2]: %1$s mora biti dugačak najmanje %2$s znakova.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
sr_RS[0]: %1$s mora biti dugačak najviše %2$s znak.
sr_RS[1]: %1$s mora biti dugačak najviše %2$s znaka.
sr_RS[2]: %1$s mora biti dugačak najviše %2$s znakova.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
sr_RS: %1$s mora da bude između %2$d (isključivo) i %3$d (uključivo)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
sr_RS: %1$s mora da bude između %2$d (isključivo) i %3$d (uključivo)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
sr_RS: %1$s mora da bude između %2$d (uključivo) i %3$d (isključivo)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
sr_RS: %1$s mora da bude između %2$d (uključivo) i %3$d (isključivo)

en: %1$s must be greater than %2$d
sr_RS: %1$s mora da bude veće od %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
sr_RS: %1$s mora da bude veće ili jednako sa %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
sr_RS: %1$s mora da bude manje od %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
sr_RS: %1$s mora da bude manje ili jednako sa %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
sr_RS[0]: %1$s mora da sadrži najmanje %2$s stavku.
sr_RS[1]: %1$s mora da sadrži najmanje %2$s stavke.
sr_RS[2]: %1$s mora da sadrži najmanje %2$s stavki.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
sr_RS[0]: %1$s mora da sadrži najmanje %2$s osobinu.
sr_RS[1]: %1$s mora da sadrži najmanje %2$s osobine.
sr_RS[2]: %1$s mora da sadrži najmanje %2$s osobina.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
sr_RS[0]: %1$s mora da sadrži najviše %2$s stavku.
sr_RS[1]: %1$s mora da sadrži najviše %2$s stavke.
sr_RS[2]: %1$s mora da sadrži najviše %2$s stavki.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
sr_RS[0]: %1$s mora da sadrži najviše %2$s osobinu.
sr_RS[1]: %1$s mora da sadrži najviše %2$s osobine.
sr_RS[2]: %1$s mora da sadrži najviše %2$s osobina.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
sr_RS: %1$s mora biti %2$s objekat.

en: %1$s on %2$s
sr_RS: %1$s na %2$s

en: %1$s plan will expire in %2$d day | %1$s plan will expire in %2$d days
sr_RS[0]: %1$s plan će isteći za %2$d dan
sr_RS[1]: %1$s plan će isteći za %2$d dana
sr_RS[2]: %1$s plan će isteći za %2$d dana

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
sr_RS[0]: ocena %1$s zasnovana na %2$s ocenjivanju
sr_RS[1]: ocena %1$s zasnovana na %2$s ocenjivanja
sr_RS[2]: ocena %1$s zasnovana na %2$s ocenjivanja

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sr_RS[0]: %1$s se vraća za %2$d narudžbinu (%3$d artikal)
sr_RS[1]: %1$s se vraća za %2$d narudžbine (%3$d artikla)
sr_RS[2]: %1$s se vraća za %2$d narudžbina (%3$d artikala)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
sr_RS: %1$s vraća primerak od %2$s ili %3$s za adresu

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
sr_RS[0]: %1$s reagovanja na %2$s
sr_RS[1]: %1$s reagovanja na %2$s
sr_RS[2]: %1$s reagovanja na %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sr_RS[0]: %1$s recenzija za %2$s
sr_RS[1]: %1$s recenzije za %2$s
sr_RS[2]: %1$s recenzija za %2$s

en: %1$s sales in %2$s
sr_RS: %1$s prodaja u %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sr_RS: %1$s ne bi trebalo da je pozvan pre %2$s radnje.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
sr_RS: %1$s ne bi trebalo da bude pozvan pre nego što akcije %2$s, %3$s i %4$s ne završe.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sr_RS: %1$s najprodavaniji proizvod ovog meseca (prodato %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sr_RS: %1$s komada proizvoda %2$s je evidentirano kao zaostala količina u narudžbini #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sr_RS: %1$s izdanje %2$s je zastarelo. Izdanje jezgra je %3$s

en: %1$s via %2$s
sr_RS: %1$s preko %2$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sr_RS: %1$s je pozvan sa pogrešnim nivoom "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sr_RS: %1$s je instaliran ali nije mogao biti aktiviran. <a href="%2$s">Aktivirajte ručno, klikom ovde.</a>

en: %1$s — %2$s
sr_RS: %1$s – %2$s

en: %1$s, and %2$s
sr_RS: %1$s i %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
sr_RS: %1$s. Stavka izbornika %2$d od %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
sr_RS: %1$s. Broj podstavke %2$d ispod %3$s.

en: %1$s: %2$s️
sr_RS: %1$s: %2$s

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
sr_RS: %1$s: Komentarišete koristeći svoj %2$s nalog.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sr_RS[0]: %d API ključ je trajno povučen.
sr_RS[1]: %d API ključa su trajno povučena.
sr_RS[2]: %d API ključeva je trajno povučeno.

en: %d Comments
sr_RS: %d komentara

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
sr_RS[0]: Ažuriranje %d dodatka
sr_RS[1]: Ažuriranje %d dodatka
sr_RS[2]: Ažuriranje %d dodataka

en: %d Star Rating
sr_RS: ocenjivanje sa %d zvezdica

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
sr_RS[0]: Ažuriranje %d teme
sr_RS[1]: Ažuriranje %d teme
sr_RS[2]: Ažuriranje %d tema

en: %d WordPress Update
sr_RS: %d Vordpresovo ažuriranje

en: %d batch executed. | %d batches executed.
sr_RS[0]: %d paket je izvršen.
sr_RS[1]: %d paketa su izvršena.
sr_RS[2]: %d paketa je izvršeno.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
sr_RS[0]: Ponovno slanje za %d zahtev za potvrđivanje nije uspelo.
sr_RS[1]: Ponovno slanje za %d zahteva za potvrđivanje nije uspelo.
sr_RS[2]: Ponovno slanje za %d zahteva za potvrđivanje nije uspelo.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
sr_RS[0]: %d zahtev za potvrđivanje je uspešno ponovo poslat.
sr_RS[1]: %d zahteva za potvrđivanje su uspešno ponovo poslata.
sr_RS[2]: %d zahteva za potvrđivanje su uspešno ponovo poslata.

en: %d day | %d days
sr_RS[0]: %d dan

en: %d days
sr_RS: %d dani

en: %d hour
sr_RS: %d sat

en: %d hours
sr_RS: %d sati

en: %d images found
sr_RS: %d pronađenih slika

en: %d in review
sr_RS: %d u pregledu

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sr_RS[0]: %d stavka iz vaše prethodne narudžbine trenutno nije dostupna i ne može biti dodata u vašu korpu.
sr_RS[1]: %d stavke iz vaše prethodne narudžbine trenutno nisu dostupne i ne mogu biti dodate u vašu korpu.
sr_RS[2]: %d stavki iz vaše prethodne narudžbine trenutno nije dostupno i ne može biti dodato u vašu korpu.

en: %d left in stock
sr_RS: %d ostalo na zalihama

en: %d minutes
sr_RS: %d minuta

en: %d month
sr_RS: %d mesec

en: %d months
sr_RS: %d meseci

en: %d note | %d notes
sr_RS[0]: %d napomena
sr_RS[1]: %d napomene
sr_RS[2]: %d napomena

en: %d order status changed. | %d order statuses changed.
sr_RS[0]: %d status narudžbine je promenjen.
sr_RS[1]: %d statusa narudžbina su promenjena.
sr_RS[2]: %d statusa narudžbina je promenjeno.

en: %d orphaned variations deleted
sr_RS: Obrisano %d varijacija bez matičnog proizvoda

en: %d other people
sr_RS: %d drugih ljudi

en: %d other person
sr_RS: %d drugoj osobi

en: %d people
sr_RS: %d ljudi

en: %d permissions deleted
sr_RS: %d dozvola obrisano

en: %d person
sr_RS: %d osoba

en: %d pixels
sr_RS: %d piksela

en: %d post | %d posts
sr_RS[0]: %d poruka
sr_RS[1]: %d poruke
sr_RS[2]: %d poruka

en: %d post published | %d posts published
sr_RS[0]: %d članak je objavljen
sr_RS[1]: %d članka su objavljena
sr_RS[2]: %d članaka je objavljeno

en: %d product | %d products
sr_RS[0]: %d proizvod
sr_RS[1]: %d proizvoda
sr_RS[2]: %d proizvoda

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
sr_RS[0]: %d zahtev je uspešno izbrisan.
sr_RS[1]: %d zahteva su uspešno izbrisana.
sr_RS[2]: %d je uspešno izbrisano.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
sr_RS[0]: Brisanje za %d zahtev nije uspelo.
sr_RS[1]: Brisanje za %d zahteva nije uspelo.
sr_RS[2]: Brisanje za %d zahteva nije uspelo.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
sr_RS[0]: %d zahtev je označen kao završen.
sr_RS[1]: %d zahteva su označena kao završena.
sr_RS[2]: %d zahteva su označena kao završena.

en: %d results found. Use up and down arrow keys to navigate.
sr_RS: %d rezultata je pronađeno. Koristite dugmad za gore i dole za kretanje.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sr_RS[0]: %d zakazani zadatak je završen.
sr_RS[1]: %d zakazana zadatka su završena.
sr_RS[2]: %d zakazanih zadataka je završeno.

en: %d selected
sr_RS: odabrano: %d

en: %d star
sr_RS: %d zvezdica

en: %d stars
sr_RS: %d zvezdice

en: %d subscribers
sr_RS: %d pretplatnika

en: %d themes found
sr_RS: Pronađeno tema: %d

en: %d transients rows cleared
sr_RS: %d prelaznih redova očišćeno

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
sr_RS[0]: %d varijacija nema cenu.
sr_RS[1]: %d varijacije nemaju cene.
sr_RS[2]: %d varijacija nema cenu.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sr_RS[0]: %d događaj uspešno obrisan.
sr_RS[1]: %d događaja uspešno obrisano.
sr_RS[2]: %d događaja uspešno obrisano.

en: %d week
sr_RS: %d sedmica

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
sr_RS[0]: %d reč {{Time/}}
sr_RS[1]: %d reči {{Time/}}
sr_RS[2]: %d reči {{Time/}}

en: %d years
sr_RS: %d godine

en: %d%% off all annual plans
sr_RS: Popust od %d%% na sve godišnje planove

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
sr_RS: Isključite %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
sr_RS[0]: Isto kao RSS dovod vašeg sajta, tako i %l dozvoljava trećim licima da pristupe vašim člancima i ostalom sadržaju.
sr_RS[1]: Isto kao RSS dovod vašeg sajta, tako i %l dozvoljavaju trećim licima da pristupe vašim člancima i ostalom sadržaju.
sr_RS[2]: Isto kao RSS dovod vašeg sajta, tako i %l dozvoljavaju trećim licima da pristupe vašim člancima i ostalom sadržaju.

en: %qty% variation
sr_RS: %qty% varijacije

en: %qty% variations
sr_RS: %qty% varijacija

en: %s %s views
sr_RS: %s %s pregleda

en: %s &#8212; WordPress
sr_RS: %1$s &#8212; Vordpres

en: %s (Copy)
sr_RS: %s (Kopiraj)

en: %s (Deleted)
sr_RS: %s (obrisano)

en: %s (Draft)
sr_RS: %s (Nacrt)

en: %s (I'm just getting started)
sr_RS: %s (tek počinjem)

en: %s (Invalid)
sr_RS: %s (neispravno)

en: %s (No longer exists)
sr_RS: %s (Više ne postoji)

en: %s (Pending)
sr_RS: %s (čeka)

en: %s / mo
sr_RS: %s / mesec

en: %s <em>Categories</em>
sr_RS: %s <em>Kategorije</em>

en: %s <em>Posts</em>
sr_RS: %s <em>Objava</em>

en: %s <em>Tags</em>
sr_RS: %s <em>Oznake</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
sr_RS: %s <span class="says">kaže:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
sr_RS[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentar</span>
sr_RS[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentara</span>
sr_RS[2]: %s <span class="screen-reader-text">komentara</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
sr_RS: pre %s

en: %s Active Installations
sr_RS: %s uključenih postavki

en: %s Back
sr_RS: %s Nazad

en: %s Comment | %s Comments
sr_RS[0]: %s komentar
sr_RS[1]: %s komentara
sr_RS[2]: %s komentara

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
sr_RS[0]: %s komentar na pregledu
sr_RS[1]: %s komentara na pregledu
sr_RS[2]: %s komentara na pregledu

en: %s Get help unlocking your site
sr_RS: %s Pomoć za otključavanje vašeg veb mesta

en: %s MB Space Allowed
sr_RS: Dozvoljen prostor: %s MB

en: %s Page | %s Pages
sr_RS[0]: %s strana
sr_RS[1]: %s strane
sr_RS[2]: %s strana

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
sr_RS[0]: %s glasanje je zatvoreno.
sr_RS[1]: %s glasanja su zatvorena.
sr_RS[2]: %s glasanja su zatvorena.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
sr_RS[0]: %s glasanje je obrisano.
sr_RS[1]: %s glasanja su obrisana.
sr_RS[2]: %s glasanja su obrisana.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
sr_RS[0]: %s glasanje je otvoreno.
sr_RS[1]: %s glasanja su otvorena.
sr_RS[2]: %s glasanja su otvorena.

en: %s Post | %s Posts
sr_RS[0]: %s članak
sr_RS[1]: %s članka
sr_RS[2]: %s članaka

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
sr_RS[0]: %s ocenjivanje je obrisano.
sr_RS[1]: %s ocenjivanja su obrisana.
sr_RS[2]: %s ocenjivanja su obrisana.

en: %s Records
sr_RS: %s zapisa

en: %s Settings
sr_RS: %s podešavanja

en: %s Sites
sr_RS: %s veb mesta

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
sr_RS[0]: %s stil je obrisan.
sr_RS[1]: %s stila su obrisana.
sr_RS[2]: %s stilova su obrisana.

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
sr_RS: %s Podrška za nizove duže od ovog biće uklonjena u budućoj verziji.

en: %s [Autosave]
sr_RS: %s [automatsko snimanje]

en: %s [Current Revision]
sr_RS: %s [trenutna revizija]

en: %s actions
sr_RS: %s akcije

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sr_RS: %s uspešno aktivirano. Vi ćete dobiti osveženje za ovaj proizvod.

en: %s ago
sr_RS: %s ranije

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sr_RS[0]: %s i %d drugi region
sr_RS[1]: %s i %d druga regiona
sr_RS[2]: %s i %d drugih regiona

en: %s approved | %s approved
sr_RS[0]: %s prihvaćen
sr_RS[1]: %s prihvaćena
sr_RS[2]: %s prihvaćenih

en: %s approved comment | %s approved comments
sr_RS[0]: %s prihvaćen komentar
sr_RS[1]: %s prihvaćena komentara
sr_RS[2]: %s prihvaćenih komentara

en: %s average gross daily sales
sr_RS: %s prosečna bruto dnevna prodaja

en: %s average gross monthly sales
sr_RS: %s prosečna bruto mesečna prodaja

en: %s average net daily sales
sr_RS: %s prosečna neto dnevna prodaja

en: %s average net monthly sales
sr_RS: %s prosečna neto mesečna prodaja

en: %s block moved to the Trash. | %s blocks moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s blok je pomeren na otpad.
sr_RS[1]: %s bloka su pomerena na otpad.
sr_RS[2]: %s blokova je pomereno na otpad.

en: %s block not updated, somebody is editing it. | %s blocks not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s blok nije ažuriran, neko ih uređuje.
sr_RS[1]: %s bloka nisu ažurirana, neko ih uređuje.
sr_RS[2]: %s blokova nije ažurirano, neko ih uređuje.

en: %s block permanently deleted. | %s blocks permanently deleted.
sr_RS[0]: %s blok je trajno obrisan.
sr_RS[1]: %s bloka su trajno obrisana.
sr_RS[2]: %s blokova je trajno obrisana.

en: %s block restored from the Trash. | %s blocks restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s blok je vraćen sa otpada.
sr_RS[1]: %s bloka su vraćena sa otpada.
sr_RS[2]: %s blokova je vraćeno sa otpada.

en: %s block updated. | %s blocks updated.
sr_RS[0]: %s blok je ažuriran.
sr_RS[1]: %s bloka su ažurirana.
sr_RS[2]: %s blokova je ažurirano.

en: %s bloggers like this.
sr_RS: %s blogera se sviđa ovo.

en: %s charged for shipping
sr_RS: %s naplaćeno za dostavu

en: %s column | %s columns
sr_RS[0]: %s stupac
sr_RS[1]: %s stupca
sr_RS[2]: %s stupaca

en: %s comment | %s comments
sr_RS[0]: %s komentar
sr_RS[1]: %s komentara
sr_RS[2]: %s komentara

en: %s comment approved. | %s comments approved.
sr_RS[0]: %s komentar je prihvaćen
sr_RS[1]: %s komentara su prihvaćena
sr_RS[2]: %s komentara je prihvaćeno

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
sr_RS[0]: %s komentar je označen kao nepoželjan.
sr_RS[1]: %s komentara su označena kao nepoželjna.
sr_RS[2]: %s komentara su označena kao nepoželjna.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s komentar je pomeren na otpad.
sr_RS[1]: %s komentara su pomerena na otpad.
sr_RS[2]: %s komentara su pomerena na otpad.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
sr_RS[0]: %s komentar je trajno obrisan
sr_RS[1]: %s komentara su trajno obrisana
sr_RS[2]: %s komentara su trajno obrisana

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s komentar je vraćen sa otpada
sr_RS[1]: %s komentara su vraćena sa otpada
sr_RS[2]: %s komentara su vraćena sa otpada

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
sr_RS[0]: %s komentar je vraćen iz nepoželjnih
sr_RS[1]: %s komentara su vraćena iz nepoželjnih
sr_RS[2]: %s komentara su vraćena iz nepoželjnih

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
sr_RS: %s nije pronađen. Molimo bas da probate sa drugim gradom u blizini. Na primer: Vršac, Novi Sad, Banja Luka.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s kupon je pomeren u Otpad.
sr_RS[1]: %s kupona su pomerena u Otpad.
sr_RS[2]: %s kupona je pomereno u Otpad.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s kupon nije ažuriran, neko ga uređuje.
sr_RS[1]: %s kupona nisu ažurirana, neko ih uređuje.
sr_RS[2]: %s kupona nije ažurirano, neko ih uređuje.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sr_RS[0]: %s kupon je trajno obrisan.
sr_RS[1]: %s kupona su trajno obrisana.
sr_RS[2]: %s kupona je trajno obrisano.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s kupon je vraćen iz Otpada.
sr_RS[1]: %s kupona su vraćena iz Otpada.
sr_RS[2]: %s kupona je vraćeno iz Otpada.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sr_RS[0]: %s kupon je ažuriran.
sr_RS[1]: %s kupona su ažurirana.
sr_RS[2]: %s kupona je ažurirano.

en: %s coupons used in total
sr_RS: %s kupona ukupno iskorišćeno

en: %s critical issue | %s critical issues
sr_RS[0]: %s kritičan problem
sr_RS[1]: %s kritična problema
sr_RS[2]: %s kritičnih problema

en: %s customer review | %s customer reviews
sr_RS[0]: %s recenzija korisnika
sr_RS[1]: %s recenzije korisnika
sr_RS[2]: %s recenzije korisnika

en: %s data
sr_RS: %s podaci

en: %s day | %s days
sr_RS[0]: %s dan
sr_RS[1]: %s dana
sr_RS[2]: %s dana

en: %s discount
sr_RS: %s sa popustom

en: %s discounts in total
sr_RS: %s ukupno popusta

en: %s does not exist.
sr_RS: %s ne postoji.

en: %s does not match any of the expected formats.
sr_RS: %s ne odgovara nijednom od očekivanih formata.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sr_RS[0]: Preostalo %s preuzimanje
sr_RS[1]: Preostalo %s preuzimanja
sr_RS[2]: Preostalo %s preuzimanja

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
sr_RS: %s prevazilazi najveću dozvoljenu veličinu za otpremanje preko otpremača više datoteka kada se koristi u vašem pregledaču veba.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
sr_RS: %s prevazilazi najveću dozvoljenu veličinu za otpremanje ovog veb mesta.

en: %s failed to embed.
sr_RS: Ugnežđivanje za %s nije uspelo.

en: %s failed while writing image to stream.
sr_RS: %s nije uspela tokom pisanja slike u tok.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
sr_RS: %s neuspešan. Kontaktirajte vaš hosting.

en: %s fee
sr_RS: %s naknada

en: %s field
sr_RS: %s polje

en: %s follower | %s followers
sr_RS[0]: %s pratilac
sr_RS[1]: %s pratioca
sr_RS[2]: %s pratilaca

en: %s from now
sr_RS: %s ranije

en: %s gross sales in this period
sr_RS: %s bruto prodaja u ovom periodu

en: %s has been activated.
sr_RS: %s je aktiviran.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sr_RS[0]: %s je dodat u vašu korpu.
sr_RS[1]: %s su dodata u vašu korpu.
sr_RS[2]: %s je dodato u vašu korpu.

en: %s has been deactivated.
sr_RS: %s je deaktiviran.

en: %s has been logged out.
sr_RS: %s je odjavljen.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: %s su uklonjeni iz vaše korpe zato što više nisu dostupni za naručivanje. Molimo da nas kontaktirate radi asistencije.

en: %s has been updated.
sr_RS: %s je ažuriran.

en: %s has duplicate items.
sr_RS: %s ima duplirane stavke.

en: %s has taken over and is currently customizing.
sr_RS: %s je preuzeo i trenutno prilagođava.

en: %s has taken over and is currently editing.
sr_RS: %s je preuzeo i trenutno uređuje.

en: %s hour | %s hours
sr_RS[0]: %s sat
sr_RS[1]: %s sata
sr_RS[2]: %s sati

en: %s in stock
sr_RS: %s na zalihama

en: %s is a protected WP option and may not be modified
sr_RS: %s je zaštićena WP mogućnost i ne može biti izmenjena

en: %s is a required field | %s are required fields
sr_RS[0]: %s je obavezno polje
sr_RS[1]: %s su obavezna polja
sr_RS[2]: %s je obaveznih polja

en: %s is a required field.
sr_RS: %s je obavezno polje.

en: %s is a required value and cannot be empty.
sr_RS: %s je neophodna vrednost i ne može biti prazna.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
sr_RS: %s je roditelj promenjivog proizvoda i ne može se dodati.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
sr_RS: %s već prilagođava ovaj skup promena. Da li želite da preuzmete?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sr_RS: %s već prilagođava ovaj skup promena. Molimo vas da sačekate da završi da biste pokušali sa prilagođavanjem. Vaše poslednje promene su automatski sačuvane.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
sr_RS: %s već prilagođava ovo veb mesto. Da li želite da preuzmete?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
sr_RS: %s već prilagođava ovo veb mesto. Molimo vas da sačekate da završi da biste pokušali sa prilagođavanjem. Vaše poslednje promene su automatski sačuvane.

en: %s is available
sr_RS: %s je dostupno

en: %s is currently editing
sr_RS: %s trenutno uređuje

en: %s is currently editing this post.
sr_RS: %s trenutno uređuje ovaj članak.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
sr_RS: %s trenutno uređuje ovaj članak. Da li želite da preuzmete?

en: %s is forbidden
sr_RS: %s je zabranjen

en: %s is not a valid IP address.
sr_RS: %s nije valjana IP adresa

en: %s is not a valid UUID.
sr_RS: %s nije valjan UUID.

en: %s is not a valid command.
sr_RS: %s nije validan komentar.

en: %s is not a valid email address.
sr_RS: %s je nevažeća adresa e-pošte.

en: %s is not a valid module.
sr_RS: %s nije validan modul.

en: %s is not a valid phone number.
sr_RS: %s je nevažeći broj telefona.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sr_RS: %s nije ispravan poštanski / PAK broj.

en: %s is not a valid role.
sr_RS: %s nije ispravna uloga.

en: %s is not a valid username.
sr_RS: %s nije validno korisničko ime.

en: %s is out of stock.
sr_RS: %s nije na zalihama.

en: %s is required
sr_RS: %s je neophodan

en: %s is required to strip image meta.
sr_RS: %s je neophodan za uklanjanje meta slika.

en: %s is required.
sr_RS: %s je neophodan.

en: %s is yours!
sr_RS: %s je vaš

en: %s item | %s items
sr_RS[0]: %s stavka
sr_RS[1]: %s stavke
sr_RS[2]: %s stavki

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
sr_RS[0]: %s stavka bez prepoznatih problema
sr_RS[1]: %s stavke bez prepoznatih problema
sr_RS[2]: %s stavki bez prepoznatih problema

en: %s items
sr_RS: %s stavke

en: %s items purchased
sr_RS: %s kupljenih artikala

en: %s link deleted. | %s links deleted.
sr_RS[0]: %s veza je obrisana.
sr_RS[1]: %s veze su obrisane.
sr_RS[2]: %s veza je obrisano.

en: %s matches more than one of the expected formats.
sr_RS: %s se poklapa sa više od jednim od očekivanih oblika.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
sr_RS[0]: %s datoteka sadržaja je pridružena.
sr_RS[1]: %s datoteke sadržaja su pridružene.
sr_RS[2]: %s datoteka sadržaja je pridruženo.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
sr_RS[0]: Pridruživanje %s datoteke sadržaja je uklonjeno.
sr_RS[1]: Pridruživanja %s datoteke sadržaja su uklonjena.
sr_RS[2]: Pridruživanja %s datoteka sadržaja je uklonjeno.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s datoteka sadržaja je pomerena na otpad.
sr_RS[1]: %s datoteke sadržaja su pomerene na otpad.
sr_RS[2]: %s datoteka sadržaja je pomereno na otpad.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
sr_RS[0]: %s datoteka sadržaja je trajno obrisana.
sr_RS[1]: %s datoteka sadržaja su trajno obrisane.
sr_RS[2]: %s datoteka sadržaja je trajno obrisano.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s datoteka sadržaja je vraćena sa otpada.
sr_RS[1]: %s datoteke sadržaja su vraćene sa otpada.
sr_RS[2]: %s datoteka sadržaja je vraćeno sa otpada.

en: %s min | %s mins
sr_RS[0]: %s minut
sr_RS[1]: %s minuta
sr_RS[2]: %s minuta

en: %s minute | %s minutes
sr_RS[0]: %s minut
sr_RS[1]: %s minuta
sr_RS[2]: %s minuta

en: %s month | %s months
sr_RS[0]: %s mesec
sr_RS[1]: %s meseca
sr_RS[2]: %s meseci

en: %s must be an alphanumeric string or a verification tag.
sr_RS: %s mora biti alfanumerička niska ili verifikaciona oznaka.

en: %s must be an array of post types.
sr_RS: %s mora biti niz tipova članaka.

en: %s must contain 2 numbers.
sr_RS: %s mora da sadrži 2 broja.

en: %s must contain 2 valid dates.
sr_RS: %s mora sadržati 2 ispravna datuma.

en: %s net sales in this period
sr_RS: %s neto prodaje u ovom periodu

en: %s net sales this month
sr_RS: %s neto prodaja ovog meseca

en: %s new post | %s new posts
sr_RS[0]: %s novi članak
sr_RS[1]: %s nova članka
sr_RS[2]: %s novih članaka

en: %s notes
sr_RS: %s beleške

en: %s option reset
sr_RS: %s resetovanje opcija

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s narudžbina je pomerena na Otpad.
sr_RS[1]: %s narudžbine su pomerene na Otpad.
sr_RS[2]: %s narudžbina je pomereno na Otpad.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s narudžbina nije ažurirana, neko je uređuje.
sr_RS[1]: %s narudžbine nisu ažurirane, neko ih uređuje.
sr_RS[2]: %s narudžbina nije ažurirano, neko ih uređuje.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sr_RS[0]: %s narudžbina je trajno obrisana.
sr_RS[1]: %s narudžbine su trajno obrisane.
sr_RS[2]: %s narudžbina je trajno obrisano.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s narudžbina je vraćena sa Otpada.
sr_RS[1]: %s narudžbine su vraćene sa Otpada.
sr_RS[2]: %s narudžbina je vraćeno sa Otpada.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sr_RS[0]: %s narudžbina je ažurirana.
sr_RS[1]: %s narudžbine su ažurirane.
sr_RS[2]: %s narudžbina je ažurirano.

en: %s orders placed
sr_RS: %s plasiranih narudžbina

en: %s out of 5
sr_RS: %s od 5

en: %s page
sr_RS: Strana %s

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s strana je pomerena na otpad.
sr_RS[1]: %s strane su pomerene na otpad.
sr_RS[2]: %s strana je pomereno na otpad.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s strana nije ažurirana, neko je uređuje.
sr_RS[1]: %s strane nisu ažurirane, neko ih uređuje.
sr_RS[2]: %s strana nije ažurirano, neko ih uređuje.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
sr_RS[0]: %s strana je trajno obrisana.
sr_RS[1]: %s strane su trajno obrisane.
sr_RS[2]: %s strana je trajno obrisano.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s strana je vraćena sa otpada.
sr_RS[1]: %s strane su vraćene sa otpada.
sr_RS[2]: %s strana je vraćeno sa otpada.

en: %s page updated. | %s pages updated.
sr_RS[0]: Strana je ažurirana.
sr_RS[1]: %s strane su ažurirane.
sr_RS[2]: %s strana je ažurirano.

en: %s parameter is missing
sr_RS: %s parametar nedostaje

en: %s pending comment | %s pending comments
sr_RS[0]: %s komentar na čekanju
sr_RS[1]: %s komentara na čekanju
sr_RS[2]: %s komentara na čekanju

en: %s people like this
sr_RS: %s ljudi se sviđa ovo

en: %s per year
sr_RS: %s godišnje

en: %s person likes this
sr_RS: %s osobi se sviđa ovo

en: %s plan will expire soon
sr_RS: %s plan će isteći uskoro

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
sr_RS: Dodatak %s je isključen tokom ažuriranja Vordpresa.

en: %s plugin successfully updated.
sr_RS: %s dodatak je uspešno ažuriran.

en: %s plugins successfully updated.
sr_RS: %s dodatka su uspešno ažurirana.

en: %s post by this author | %s posts by this author
sr_RS[0]: %s članak ovog autora
sr_RS[1]: %s članka ovog autora
sr_RS[2]: %s članaka ovog autora

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s članak je pomeren na otpad.
sr_RS[1]: %s članka su pomerena na otpad.
sr_RS[2]: %s članaka su pomerena na otpad.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s članak nije ažuriran, neko ga uređuje.
sr_RS[1]: %s članka nisu ažurirana, neko ih uređuje.
sr_RS[2]: %s članaka nisu ažurirana, neko ih uređuje.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
sr_RS[0]: %s članak je trajno obrisan.
sr_RS[1]: %s članka su trajno obrisana.
sr_RS[2]: %s članaka su trajno obrisana.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s članak je vraćen sa otpada.
sr_RS[1]: %s članka su vraćena sa otpada.
sr_RS[2]: %s članaka su vraćena sa otpada.

en: %s post updated. | %s posts updated.
sr_RS[0]: %s članak je ažuriran.
sr_RS[1]: %s članka su ažurirana.
sr_RS[2]: %s članaka je ažurirano.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sr_RS[0]: %s prethodna narudžbina povezana
sr_RS[1]: %s prethodne narudžbine povezane
sr_RS[2]: %s prethodnih narudžbina povezano

en: %s product | %s products
sr_RS[0]: %s proizvod
sr_RS[1]: %s proizvoda
sr_RS[2]: %s proizvoda

en: %s product imported | %s products imported
sr_RS[0]: %s proizvod je uvezen.
sr_RS[1]: %s proizvoda su uvezena.
sr_RS[2]: %s proizvoda je uvezeno.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s proizvod je pomeren u Otpad.
sr_RS[1]: %s proizvoda su pomerena u Otpad.
sr_RS[2]: %s proizvoda je pomereno u Otpad.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s proizvod nije ažuriran, neko ga uređuje.
sr_RS[1]: %s proizvoda nisu ažurirana, neko ih uređuje.
sr_RS[2]: %s proizvoda nije ažurirano, neko ih uređuje.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sr_RS[0]: %s proizvod je trajno obrisan.
sr_RS[1]: %s proizvoda su trajno obrisana.
sr_RS[2]: %s proizvoda je trajno obrisano.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s proizvod je vraćen iz Otpada.
sr_RS[1]: %s proizvoda su vraćena iz Otpada.
sr_RS[2]: %s proizvoda je vraćeno iz Otpada.

en: %s product updated | %s products updated
sr_RS[0]: %s proizvod je ažuriran
sr_RS[1]: %s proizvoda su ažurirana
sr_RS[2]: %s proizvoda je ažurirano

en: %s product updated. | %s products updated.
sr_RS[0]: %s proizvod je ažuriran.
sr_RS[1]: %s proizvoda su ažurirana.
sr_RS[2]: %s proizvoda je ažurirano.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
sr_RS[0]: %s proizvod je preskočen
sr_RS[1]: %s proizvoda su preskočena
sr_RS[2]: %s proizvoda je preskočeno

en: %s purchases for the selected items
sr_RS: %s kupovina za odabrane artikle

en: %s quantity
sr_RS: %s količina

en: %s rates
sr_RS: Stope %s

en: %s rating
sr_RS: Ocena %s

en: %s reblogged this
sr_RS: %s podelio/la je ovo na svom blogu.

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
sr_RS[0]: %s preporučeno poboljšanje
sr_RS[1]: %s preporučena poboljšanja
sr_RS[2]: %s preporučenih poboljšanja

en: %s removed.
sr_RS: %s uklonjen.

en: %s requires a valid email address
sr_RS: %s zahteva valjanu adresu e-pošte

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s recenzija je pomerena u otpad.
sr_RS[1]: %s recenzije su pomerene u otpad.
sr_RS[2]: %s recenzija je pomereno u otpad.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
sr_RS[0]: %s recenzija je trajno obrisana.
sr_RS[1]: %s recenzije su trajno obrisane.
sr_RS[2]: %s recenzija je trajno obrisano.

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
sr_RS[0]: %s recenzija je vraćena iz otpada.
sr_RS[1]: %s recenzije su vraćene iz otpada.
sr_RS[2]: %s recenzija je vraćeno iz otpada.

en: %s sales for the selected items
sr_RS: %s prodaja za izabrane artikle

en: %s second | %s seconds
sr_RS[0]: %s sekund
sr_RS[1]: %s sekunde
sr_RS[2]: %s sekundi

en: %s signups in this period
sr_RS: %s pretplata u ovom periodu

en: %s site | %s sites
sr_RS[0]: %s veb mesto
sr_RS[1]: %s veb mesta
sr_RS[2]: %s veb mesta

en: %s subscription expired
sr_RS: Pretplata %s je istekla

en: %s subscription expiring soon
sr_RS: Pretplata %s uskoro ističe

en: %s theme successfully updated.
sr_RS: %s tema je uspešno ažurirana.

en: %s themes
sr_RS: tema: %s

en: %s themes successfully updated.
sr_RS: %s teme su uspešno ažurirane.

en: %s total (%d day limit)
sr_RS: %s ukupno (%d dnevni limit)

en: %s total views
sr_RS: %s ukupnih pregleda

en: %s update available | %s updates available
sr_RS[0]: %s ažuriranje je dostupno
sr_RS[1]: %s ažuriranja su dostupna
sr_RS[2]: %s ažuriranja je dostupno

en: %s update failed.
sr_RS: %s ažuriranje nije uspelo.

en: %s updated successfully.
sr_RS: %s je uspešno ažuriran.

en: %s updates failed.
sr_RS: %s ažuriranja nije uspelo.

en: %s user | %s users
sr_RS[0]: %s korisnik
sr_RS[1]: %s korisnika
sr_RS[2]: %s korisnika

en: %s user deleted. | %s users deleted.
sr_RS[0]: %s korisnik je obrisan.
sr_RS[1]: %s korisnika su obrisana.
sr_RS[2]: %s korisnika su obrisana.

en: %s week | %s weeks
sr_RS[0]: %s sedmica
sr_RS[1]: %s sedmice
sr_RS[2]: %s sedmica

en: %s worth of coupons used
sr_RS: %s vrednost iskorišćenih kupona

en: %s would like to connect to your store
sr_RS: %s želi da se poveže sa vašom prodavnicom

en: %s year | %s years
sr_RS[0]: %s godina
sr_RS[1]: %s godine
sr_RS[2]: %s godina

en: %s ‹ Reader
sr_RS: %s ‹ Čitalac

en: %s%% off ends today!
sr_RS: Popust od %s%% se završava danas!

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
sr_RS: %s() je pozvan pre inicijalizacije skladišta podataka Action Scheduler-a.

en: %s.mlblogs.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
sr_RS: %s.mlblogs.com nije ispravna adresa bloga ali je %s dostupno kao proširenje za domen.

en: %s.wordpress.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
sr_RS: %s.wordpress.com nije ispravna adresa bloga ali je %s dostupno kao proširenje za domen.

en: %sd | %sd
sr_RS[0]: %s dan
sr_RS[1]: %s dana
sr_RS[2]: %s dana

en: %sh | %sh
sr_RS[0]: %s sat
sr_RS[1]: %s sata
sr_RS[2]: %s sati

en: %sm | %sm
sr_RS[0]: %s minut
sr_RS[1]: %s minuta
sr_RS[2]: %s minuta

en: %smo | %smo
sr_RS[0]: %s mesec
sr_RS[1]: %s meseca
sr_RS[2]: %s meseci

en: %ss | %ss
sr_RS[0]: %s sekunda
sr_RS[1]: %s sekunde
sr_RS[2]: %s sekundi

en: %sw | %sw
sr_RS[0]: %s nedelja
sr_RS[1]: %s nedelje
sr_RS[2]: %s nedelja

en: %sy | %sy
sr_RS[0]: %s godina
sr_RS[1]: %s godine
sr_RS[2]: %s godina

en: &#8220;%1$s&#8221; &#8212; %2$s
sr_RS: &#0132;%1$s&#0147; &#8212; %2$s

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
sr_RS: &#0132;%s&#0147; (Uredi)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
sr_RS: Otpremanje za &#0132;%s&#0147; nije uspelo.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
sr_RS: &#0132;%s&#0147; je zaključan

en: &#8592; Cancel audio playlist
sr_RS: &#8592; Odustani od spiska zvučnih zapisa

en: &#8592; Cancel gallery
sr_RS: &#8592; Odustani od galerije

en: &#8592; Cancel video playlist
sr_RS: &#8592; Odustani od spiska video zapisa

en: &#8592; Go to library
sr_RS: &#8592; Idi u biblioteku

en: &laquo; Back
sr_RS: &laquo; Nazad

en: &laquo; Older Comments
sr_RS: &laquo; Stariji komentari

en: &laquo; Older Entries
sr_RS: &laquo; Stariji unosi

en: &laquo; Previous
sr_RS: &laquo; Prethodno

en: &laquo; Previous Entries
sr_RS: &laquo; Prethodni unosi

en: &laquo; Previous Page
sr_RS: &laquo; Prethodna strana

en: &laquo; Return to Share Stats
sr_RS: &laquo; Vrati se na statistike deljenja

en: &laquo; Return to Stats
sr_RS: &laquo; Vrati se na statistike

en: &larr; Back to "%s" attributes
sr_RS: &larr; Nazad na "%s" atribute

en: &larr; Back to %s
sr_RS: &laquo; Nazad na %s

en: &larr; Back to previous step
sr_RS: &larr; Vrati se na prošli korak

en: &larr; Go to Categories
sr_RS: &larr; Idi na kategorije

en: &larr; Go to Link Categories
sr_RS: &larr; Idi na kategorije veza

en: &larr; Go to Tags
sr_RS: &larr; Idi na oznake

en: &larr; Go to Users
sr_RS: &larr; Idi na korisnike

en: &larr; Go to editor
sr_RS: &larr; Idi na uređivač

en: &larr; Previous
sr_RS: &larr; Prethodno

en: &lt; Prev
sr_RS: &lt; Prethodno

en: &mdash; No Change &mdash;
sr_RS: &mdash; Nema promene &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
sr_RS: &mdash; Nema uloge za ovo veb mesto &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
sr_RS: &mdash; Izaberite &mdash;

en: &mdash; The WordPress.com Team
sr_RS: &mdash; WordPress.com tim

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sr_RS: &nbsp;&ndash; Strana %s

en: &ndash;OR&ndash;
sr_RS: &ndash;ILI&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
sr_RS: &quot;%s&quot; nije dostupan za kupovinu.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
sr_RS: &quot;%s&quot; nema na zalihama i ne može se kupiti.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
sr_RS: Otkucajte 'wp jetpack options' za više informacija.

en: (%d votes)
sr_RS: (%d glasova)

en: (%s comment) | (%s comments)
sr_RS[0]: (%s komentar)
sr_RS[1]: (%s komentara)
sr_RS[2]: (%s komentara)

en: (%s ping) | (%s pings)
sr_RS[0]: (%s ping)
sr_RS[1]: (%s pinga)
sr_RS[2]: (%s pingova)

en: (%s ratings)
sr_RS: (ocena: %s)

en: (Address never made public)
sr_RS: (Adresa nikada neće biti javno objavljena)

en: (Deleted)
sr_RS: (Obrisano)

en: (Does not support 64bit values)
sr_RS: (Ne podržava 64-bitne vrednosti)

en: (Edit)
sr_RS: (Uredi)

en: (Latest version: %s)
sr_RS: (Poslednje izdanje: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
sr_RS: (Ostavite 0 za neocenjivanje.)

en: (Only administrators will see this message.)
sr_RS: (Samo administratori mogu videti ovu poruku)

en: (Only admins can see this message)
sr_RS: (Samo administratori mogu da vide ovu poruku)

en: (Private post)
sr_RS: (Privatan članak)

en: (Public)
sr_RS: (Javno)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
sr_RS: (Otvaranje naloga je onemogućeno. Samo članovi ovog veb mesta mogu da komentarišu.)

en: (Supports 64bit values)
sr_RS: (Podržava 64-bitne vrednosti)

en: (Unattached)
sr_RS: (Nepridruženo)

en: (Untitled)
sr_RS: (Bez naslova)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
sr_RS: (Vaše veb mesto izvršava ažuriranja preko FTP-a zbog vlasništva nad datotekama. Razgovarajte sa svojim domaćinom servera.)

en: (at most 10)
sr_RS: (najviše 10)

en: (at most 15)
sr_RS: (najviše 15)

en: (can be backordered)
sr_RS: ( može da se naruči na zahtev)

en: (estimated for %s)
sr_RS: (očekivano za %s)

en: (ex. VAT)
sr_RS: (bez PDV-a)

en: (ex. tax)
sr_RS: (bez poreza)

en: (hidden)
sr_RS: (sakriveno)

en: (incl. VAT)
sr_RS: (sa PDV-om)

en: (incl. tax)
sr_RS: (sa porezom)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
sr_RS: (uključuje %1$s procenjeno za %2$s)

en: (includes %s)
sr_RS: (sadrži %s)

en: (modified %s ago)
sr_RS: (izmenjeno pre %s)

en: (more&hellip;)
sr_RS: (više&hellip;)

en: (no author)
sr_RS: (nema autora)

en: (no parent)
sr_RS: (bez roditelja)

en: (no title)
sr_RS: (nema naslova)

en: (not found)
sr_RS: (nije pronađeno)

en: (opens in a new tab)
sr_RS: (otvara se u novom jezičku)

en: (optional)
sr_RS: (neobavezno)

en: (required)
sr_RS: (obavezno)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
sr_RS: * Kategorija je takođe i oznaka. Pretvaranjem će dodati tu oznaku svim člancima koji su trenutno u kategoriji.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
sr_RS: * Ova kategorija je takođe i oznaka. Pretvarač je dodao tu oznaku svim člancima koji su trenutno u kategoriji. Ukoliko želite da je uklonite, molimo vas da potvrdite da su sve oznake uspešno dodate, a zatim je izbrišite na stranici <a href="%s">Upravljanje kategorijama</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
sr_RS: * Ova oznaka je takođe i kategorija. Pretvarač je dodao sve njome označene članke u kategoriju. Ukoliko želite da je uklonite, molimo vas da potvrdite da su svi članci uspešno dodati, a zatim je izbrišite na stranici <a href="%s">Upravljanje oznakama</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
sr_RS: * Ova oznaka je takođe i kategorija. Kada se pretvori, svi članci povezani sa oznakom će takođe biti u kategoriji.

en: + Add Address Line 2
sr_RS: + Dodaj 2 liniju adrese

en: + Add New Category
sr_RS: + Dodaj novu kategoriju

en: + Add New WordPress
sr_RS: + Dodajte novi WordPress

en: + Add account
sr_RS: + Dodaj račun

en: + Create New Menu
sr_RS: + Napravi novi izbornik

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
sr_RS: - %1$s (od izdanja %2$s u %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
sr_RS: - %1$s (sa izdanja %2$s na %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
sr_RS: - %1$s izdanje %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
sr_RS: - %1$s verzija %2$s%3$s

en: - Select -
sr_RS: - Izaberi -

en: - Select Country -
sr_RS: Izaberite državu

en: ... like this one, which is right aligned.
sr_RS: ... kao ovaj koji je poravnat desno.

en: ...or something like this:
sr_RS: ...ili nešto kao:

en: .blog Domain
sr_RS: .blog domen

en: .htaccess rules
sr_RS: .htaccess pravila

en: /month, billed yearly
sr_RS: mesečno, naplaćuje se jednom godišnje

en: 1 Comment
sr_RS: 1 komentar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sr_RS: 1 komentar<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: 1 block not updated, somebody is editing it.
sr_RS: 1 blok nije ažuriran, neko ga uređuje.

en: 1 comment
sr_RS: 1 komentar

en: 1 item | %s items
sr_RS[0]: 1 stavka
sr_RS[1]: %s stavke
sr_RS[2]: %s stavki

en: 1 minute
sr_RS: 1 minut

en: 1 minute per product
sr_RS: 1 minut po proizvodu

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
sr_RS: 1 strana nije ažurirana, neko je uređuje.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
sr_RS: 1 članak nije ažuriran, neko ga uređuje.

en: 1 result found. Use up and down arrow keys to navigate.
sr_RS: 1 rezultat je pronađen. Koristite dugmad za gore i dole za kretanje.

en: 1 video
sr_RS: 1 video-zapis

en: 1. Choose a plan
sr_RS: 1. Izaberite plan

en: 10 community members
sr_RS: 10 članova zajednice

en: 17 Must-Have WordPress Plugins (Useful For All Sites)
sr_RS: 17 WordPress dodataka koje morate imati (korisni za sve sajtove)

en: 1st
sr_RS: 1-og

en: 2 character continent code.
sr_RS: Dvoslovni kod kontinenta.

en: 2 minutes
sr_RS: 2 minuta

en: 24/7 Support
sr_RS: Podrška 24/7

en: 30 Days
sr_RS: 30 dana

en: 30 days
sr_RS: 30 dana

en: 4 minutes
sr_RS: 4 minuta

en: 50 community members
sr_RS: 50 članova zajednice

en: 7 Days
sr_RS: 7 dana

en: 7 days
sr_RS: 7 dana

en: < Clear Filters
sr_RS: < Obriši filtere

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
sr_RS: <a href="%1$s" %2$s>Opišite svrhu slike%3$s</a>. Ostavite praznim ako je slika samo dekorativna.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
sr_RS: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Ažurirajte %2$s</a> ili naučite kako da <a href="%3$s" class="browse-happy-link">srećno pregledate</a>

en: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloggers</a> like this.
sr_RS: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s blogera</a> se sviđa ovo.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
sr_RS: <a href="%1$s" target="_blank">Odlične lozinke</a> sadrže velika i mala slova, brojeve i simbole kao npr.<em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sr_RS[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vaše veb mesto od %2$s nepoželjnog komentara.
sr_RS[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vaše veb mesto od %2$s nepoželjna komentara.
sr_RS[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vaše veb mesto od %2$s nepoželjnih komentara.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
sr_RS: <a href="%1$s">Uredite</a> ili <a href="%2$s">pregledajte</a> sadržaj svoje strane politike privatnosti.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
sr_RS: <a href="%1$s">Uredite</a> ili <a href="%2$s">vidite</a> sadržaj svoje strane politike privatnosti.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
sr_RS: <a href="%1$s">Molimo vas da ažurirate Vordpres</a> a zatim da <a href="%2$s">saznate više o ažuriranju PHP-a</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
sr_RS: <a href="%1$s">Vordpres %2$s</a> je dostupan! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Molimo vas da odmah ažurirate</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
sr_RS: <a href="%1$s">Vordpres %2$s</a> je dostupan! Molimo vas da obavestite upravnika veb mesta.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
sr_RS: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Ponovo pošalji e-mejl za potvrdu</a> | <a target="_blank" href="%s">Pošalji na drugu e-mail adresu</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
sr_RS: <a href="%s" target="_blank">Uputsva za DailyMotion</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instructions</a> %s
sr_RS: <a href="%s" target="_blank">Uputstva za Vimeo</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
sr_RS: <a href="%s" target="_blank">Uputstva za YouTube</a> %s

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
sr_RS: <a href="%s">Napravite stranu o sebi</a> tako da vaši čitaoci mogu da saznaju nešto više o vama.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
sr_RS: <a href="%s">Saznajte više o ažuriranju PHP-a</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
sr_RS: <a href="%s">Veze</a> / Dodaj novu vezu

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
sr_RS: <a href="%s">Veze</a> / Uredi veze

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
sr_RS: <a href="%s">Molimo vas da ažurirate Vordpres</a>.

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
sr_RS: <a href="%s"'>Podesite jezik svog bloga</a> tako da se pojavljuje na top-listama na WordPress.com-u i dobija veću posetu.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
sr_RS: <a href="%s">Ažurirajte stranu o sebi</a> tako da vaši čitaoci mogu da saznaju nešto više o vama.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
sr_RS: <a href="%s">Možete promeniti svoju sliku profila na Gravataru</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Dokumentacija o izbornicima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Dokumentacija o vidžetima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Dokumentacija o komentarima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Dokumentacija o opštim podešavanjima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Dokumentacija o podešavanju sadržaja medija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Dokumentacija o podešavanjima privatnosti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Dokumentacija o podešavanju čitanja</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Dokumentacija o podešavanju pisanja</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Dokumentacija o alatki za zdravlje sajta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Dokumentacija o brisanju ličnih podataka</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Dokumentacija o izvoženju ličnih podataka</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Dokumentacija o izvoženju</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Dokumentacija o uvoženju</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Dokumentacija o alatkama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Dokumentacija o dodavanju novih korisnika</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Dokumentacija o upravljanju korisnicima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Dokumentacija o korisničkim profilima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Dokumentacija o korišćenju tema</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Podrška</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
sr_RS: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Forumi podrške</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
sr_RS: <abbr title="Kordinirano univerzalno vreme (Coordinated Universal Time)">UTC</abbr> vreme je <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
sr_RS: <strong>%</strong> odgovora

en: <b>1</b> Reply
sr_RS: <b>1</b> odgovor

en: <b>Renew</b> your %s plan
sr_RS: <b>Obnovite</b> svoj %s plan

en: <b>Renew</b> your domain
sr_RS: <b>Obnovite</b> svoj domen

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
sr_RS: <br />Dodajem oznake <i>%s</i>...

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
sr_RS: <code>%s</code> HTML oznaka je uklonjena zato što nije dozvoljena

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
sr_RS: <code>_blank</code> &mdash novi prozor ili jezičak.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
sr_RS: <code>_none</code> &mdash isti prozor ili jezičak.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
sr_RS: <code>_top</code> &mdash trenutni prozor ili jezičak, bez okvira.

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
sr_RS: <p class="lead-in">Možete se <a href="/">prijaviti na WordPress.com</a></p>

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
sr_RS: <p>Nastavite čitati &rarr; %s</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
sr_RS: <p>Nemate prava da pristupite ovoj strani.</p>

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
sr_RS: <p>Vaša IP adresa <code>%2$s</code> je označena zbog potencijalnog kršenja bezbednosti. Možete da otključate vašu prijavu, tako što ćete sebi poslati posebnu vezu putem e-pošte. <a href="%3$s">Naučite više</a></p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sr_RS: <span class="%1$s">Objavljeno pod</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
sr_RS: <span %1$s>Objavljeno</span> %2$s <span class="meta-sep">od strane</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
sr_RS: <span class="%1$s">Označeno sa</span> %2$s

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days ago.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dan posle.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana posle.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana posle.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days to go.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dan do kraja.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana do kraja.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana do kraja.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sat posle.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sata posle.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sati posle.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours to go.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sat do kraja.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sata do kraja.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sati do kraja.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes ago.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta posle.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute posle.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta posle.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes to go.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta do kraja.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute do kraja.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta do kraja.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months ago.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">mesec posle.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">meseca posle.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">meseci posle.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">mesec do kraja.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">meseca do kraja.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">meseci do kraja.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds ago.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunda posle.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunde posle.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundi posle.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds to go.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunda do kraja.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunde do kraja.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundi do kraja.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years ago.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina posle.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godine posle.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina posle.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
sr_RS[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina do kraja.</span>
sr_RS[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godine do kraja.</span>
sr_RS[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina do kraja.</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr_RS: <span class="meta-nav">&larr;</span> Stariji komentari

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sr_RS: <span class="meta-nav">&larr;</span> Stariji članci

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
sr_RS: <span class="meta-nav">Sledeći članak</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
sr_RS: <span class="meta-nav">Prethodni članak</span>%title

en: <span>Active:</span> %s
sr_RS: <span>Uključena:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sr_RS[0]: <strong class="count">%1$s nepoželjan komentar</strong> je zaustavljen od strane <strong>Akismeta</strong>
sr_RS[1]: <strong class="count">%1$s nepoželjna komentara</strong> su zaustavljena od strane <strong>Akismeta</strong>
sr_RS[2]: <strong class="count">%1$s nepoželjnih komentara</strong> je zaustavljeno od strane <strong>Akismeta</strong>

en: <strong class="error">All users</strong> on this blog are now authorized to post to your %s account.
sr_RS: <strong class="error">Svi korisnici</strong> ovog bloga su sada ovlašćeni da objavljuju na vaš %s nalog.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sr_RS[0]: <strong>%s narudžbina</strong> čeka obradu
sr_RS[1]: <strong>%s narudžbine</strong> čekaju obradu
sr_RS[2]: <strong>%s narudžbina</strong> čeka obradu

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sr_RS[0]: <strong>%s narudžbina</strong> na čekanju
sr_RS[1]: <strong>%s narudžbine</strong> na čekanju
sr_RS[2]: <strong>%s narudžbina</strong> na čekanju

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sr_RS[0]: <strong>%s proizvod</strong> mala zaliha
sr_RS[1]: <strong>%s proizvoda</strong> mala zaliha
sr_RS[2]: <strong>%s proizvoda</strong> mala zaliha

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sr_RS[0]: <strong>%s proizvod</strong> ne postoji na zalihama
sr_RS[1]: <strong>%s proizvoda</strong> ne postoje na zalihama
sr_RS[2]: <strong>%s proizvoda</strong> ne postoji na zalihama

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
sr_RS: <strong>%s</strong> &mdash; Ovo vam omogućava da povežete sliku sa svojim člankom bez umetanja. Ovo je obično korisno samo kada vaša tema koristi sliku kao umanjenu sliku članka na početnoj stranici, prilagođeno zaglavlje itd.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
sr_RS: <strong>%s</strong> (WordPress.com korisnik) već ima pristup statistici.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
sr_RS: Preostali prostor za otpremanje iznosi <strong>%s</strong>.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
sr_RS: <strong>%s</strong> je iskorišćeno, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) prostora za otpremanje je preostalo.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
sr_RS: <strong><em>Upamtite lozinku</em></strong> pažljivo! To je <em>slučajna</em> lozinka napravljena samo za vas.

en: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tags</strong> %s
sr_RS: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Oznake</strong> %s

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
sr_RS: <strong>Aktivnost</strong> &mdash; Prikazuje predstojeće zakazane članke, skorašnje objavljene članke i najnovije komentare na vašim člancima i omogućava vam da upravljate njima.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
sr_RS: <strong>Na prvi pogled</strong> &mdash; Prikazuje rezime sadržaja vašeg veb mesta i prepoznaje koju temu i izdanje Vordpresa koristite.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
sr_RS: <strong>Kontrole kutijice</strong> &mdash; Pritisnite na traku naslova kutijice da biste je proširili ili skupili. Neke kutijice dodate od strane dodataka mogu imati podesiv sadržaj i prikazivaće vezu &#0132;Prilagodi&#0147; u traci naslova ako pređete preko nje.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
sr_RS: <strong>Pritisak na strelicu desno od bilo koje stavke izbornika</strong> u uređivaču će otkriti uobičajenu grupu podešavanja. Dodatna podešavanja kao što su odredišta veza, CSS klase, odnosi veza i opisi veza mogu biti omogućeni ili onemogućeni preko jezička Podešavanja ekrana.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
sr_RS: <strong>Komentari</strong> &mdash; za svaki komentar napravljen od strane korisnika, adresu e-pošte, IP adresu, User Agent (pregledač veba/operativni sistem), datum/vreme, sadržaj komentara i URL komentara.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
sr_RS: <strong>Mesto događaja zajednice</strong> &mdash; IP adresa korisnika koja se koristi za predstojeće događaje zajednice prikazane u vidžetu kontrolne table.

en: <strong>Congratulations</strong>, you win the prize!  The chance to take our <a %s>5 second survey</a> <tt>:)</tt>
sr_RS: <strong>Čestitamo</strong>, osvojili ste nagradu! Priliku da ispunite našu <a %s>anketu od 5 sekundi</a> <tt>:)</tt>

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
sr_RS: <strong>Veza je prekinuta.</strong> Čuvanje je onemogućeno dok se ponovo ne povežete.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
sr_RS: <strong>Obriši</strong> vas dododi do ekrana Obriši korisnike za potvrđivanje, gde možete trajno obrisati korisnika sa svog veb mesta i obrisati njegov sadržaj. Takođe možete obrisati više korisnika odjednom koristeći Masovne radnje.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
sr_RS: <strong>Opis</strong> &mdash; Opis nije podrazumevano istaknut; ipak, neke teme ga mogu prikazati.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
sr_RS: <strong>Diskusija</strong> &mdash; Možete isključiti i uključiti komentare i pingove i ukoliko ima komentara na članak, možete videti ih ovde i upravljati njima.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
sr_RS: <strong>Povuci i pusti</strong> &mdash; Da biste promenili raspored kutijica, povucite pritiskom na traku naslova odabrane kutijice i pustite je kada vidite sivu isprekidanu liniju u obliku pravougaonika na mestu na kom želite da postavite kutijicu.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
sr_RS: <strong>Prevucite i pustite</strong> svoje datoteke u prostor ispod. Dozvoljeno je više datoteka odjednom.

en: <strong>ERROR</strong>
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Neispravno korisničko ime ili adresa e-pošte.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Ovu adresu e-pošte neko već koristi.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinka koju ste uneli za korisničko ime <strong>%1$s</strong> je neispravna. <a href="%2$s" title="Lozinka izgubljena i nađena">Izgubili ste svoju lozinku</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
sr_RS: <strong>Uredi</strong> vas vodi na ekran za uređivanje tog korisnika. Takođe možete doći do tog ekrana pritiskom na korisničko ime.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
sr_RS: <strong>Uredi</strong> vas vodi na ekran za uređivanje tog članka. Takođe možete doći do tog ekrana pritiskom na naslov članka.

en: <strong>Enable</strong> robust traffic and security features.
sr_RS: <strong>Omogući</strong> pouzdan saobraćaj i bezbednosne karakteristike.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Kolačići su zaustavljeni zbog neočekivanog izlaza. Za pomoć, molimo vas da pogledate <a href="%1$s">ovu dokumentaciju</a> ili da pokušate sa <a href="%2$s">forumima podrške</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Kolačići su isključeni ili ih vaš veb pregledač ne podržava. Morate <a href="%s">omogućiti kolačiće</a> da biste koristili Vordpres.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Neispravno korisničko ime, adresa e-pošte ili pogrešna lozinka.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
sr_RS: <strong>Greška</strong>: Lozinke se ne poklapaju. Molimo vas unesite istu lozinku u oba polja za lozinke.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinka ne može da sadrži znak "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Molimo unesite korisničko ime koje se prikazuje.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Molimo vas unesite lozinku.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Molimo, unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Molimo unesite korisničko ime.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: molimo vas da unesete ispravnu adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Molimo vas unesite adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Molimo, ukucajte svoj komentar.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Molimo, ukucajte adresu svoje e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Žao nam je, to korisničko ime nije dozvoljeno.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Stranica sa opcijama %s nije na listi dozvoljenih opcija.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Komentar nije mogao biti sačuvan. Molimo vas da pokušate kasnije.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Adresa e-pošte se već koristi.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Adresa e-pošte je neispravna.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sr_RS: <strong>Greška</strong>: E-pošta ne može biti poslata. Vaše veb mesto možda nije ispravno podešeno za slanje e-pošte. <a href="%s">Dobijte podršku za resetovanje svoje lozinke</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Polje za e-poštu je prazno.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
sr_RS: <strong>Greška</strong>: Polje za lozinku je prazno.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinka koju ste uneli za adresu e-pošte %s je netačna.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinka koju ste uneli za korisničko ime %s je neispravna.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
sr_RS: <strong>Greška</strong>: Polje za korisničko ime je prazno.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Nema naloga sa tim korisničkim imenom ili adresom e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Ova adresa e-pošte je već registrovana. Molimo, izaberite drugu.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Ovo korisničko ime je već registrovano. Molimo vas izaberite drugo.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Korisničko ime nije valjano zato što koristi nedozvoljene znake. Molimo vas unesite valjano korisničko ime.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: vaš url je predug.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Vaš nalog je označen kao nepoželjan.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: vaš komentar je predug.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: vaša adresa e-pošte je preduga.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: vaše ime je predugo.

en: <strong>Error</strong>: Please enter a username or email address.
sr_RS: <strong>Greška</strong>: Molimo, unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
sr_RS: <strong>Greška</strong>: E-pošta ne može biti poslata. Vaše veb mesto možda nije ispravno podešeno za slanje e-pošte. <a href="%s">Dobijte podršku za resetovanje svoje lozinke</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
sr_RS: <strong>GREŠKA</strong>: Nema naloga sa tim korisničkim imenom ili adresom e-pošte.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sr_RS: <strong>Glavu gore!</strong> Ovo izdanje navedenih dodataka koje vi koristite nije testirano sa WooCommerce %s. Molimo Vas ažurirajte ih ili potvrdite kompatibilnost pre nego što ažurirate WooCommerce, ili možete iskusiti greške:

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
sr_RS: <strong>Podaci</strong> &mdash; URL veb mesta se retko uređuje pošto ovo može da izazove nepravilan rad veb mesta. Datum registrovanja i poslednjeg ažuriranja su prikazani. Upravnici mreže mogu označiti veb mesto kao arhivirano, nepoželjno, obrisano ili za odrasle, da ga uklone sa javnih spiskova ili onemoguće.

en: <strong>Jetpack is activated!</strong> Each site on your network must be connected individually by an admin on that site.
sr_RS: <strong>JetPack je uključen!</strong> Svako veb mesto vaše mreže mora biti pojedinačno povezano od strane upravnika tog veb mesta.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
sr_RS: <strong>Upravljaj</strong> svim svojim sajtovima sa jednog mesta.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
sr_RS: <strong>Sadržaj</strong> &mdash; Spisak URL-ova za sve datoteke sadržaja otpremljene od strane korisnika.

en: <strong>Monitor</strong> stats to help you analyze your traffic.
sr_RS: <strong>Nadgledaj</strong> statistike da bi analizirao saobraćaj na svom sajtu.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
sr_RS: <strong>NAPOMENA:</strong> Ukoliko je tok uvoza prekinut iz <em>bilo kog</em> razloga, vratite se na ovu stranicu i nastaviće se odakle je prekinuto automatski.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
sr_RS: <strong>NAPOMENA:</strong> Izgleda da je kod vas JavaScript onemogućen tako da ćete morati da ručno pritiskate tokom svakog koraka ovog uvoznika. Ukoliko omogućite JavaScript, ići će svaki korak automatski.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
sr_RS: <strong>Ime</strong> &mdash; Ime je ono kako se pojavljuje na vašem veb mestu.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
sr_RS: <strong>Poredak</strong> &mdash; Strane su obično poređane azbučnim redom, ali možete izabrati sopstveni poredak unošenjem broja (1 za prvu itd) u ovom polju.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
sr_RS: <strong>Roditelj</strong> &mdash; Kategorije, za razliku od oznaka, mogu imati hijerarhiju. Možete imati kategoriju Džez i ispod nje podkategorije za Bi-Bap i Big bend. Potpuno neobavezno. Da biste napravili podkategoriju, samo izaberite drugu kategoriju iz padajućeg izbornika Roditelj.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
sr_RS: <strong>Roditelj</strong> &mdash; Možete poređati svoje strane hijerarhijski. Na primer možete imati stranu &#132;O meni&#147;, koja ima strane &#132;Životna priča&#147; i &#132;Moj pas&#147; ispod nje. Nema ograničenja koliko duboko možete razgranati strane.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
sr_RS: <strong>Uređivač članka</strong> &mdash;  Unesite test svog članka. Postoje dva režima uređivanja: Vidljivo i Tekst. Odaberite režim pritiskom na odgovarajući jezičak.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
sr_RS: <strong>Pogledaj</strong> će prikazati kako će vaš nacrt članka izgledati ako ga objavite. Pogledaj će vas odvesti na veb mesto da biste videli članak. Koja veza je dostupna zavisi od stanja vašeg članka.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
sr_RS: <strong>Podaci o profilu</strong> &mdash; adresa e-pošte korisnika, korisničko ime, ime za prikaz, nadimak, ime, prezime, opis/biografija i datum registracije.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
sr_RS: <strong>Zaštiti se</strong> od brute force napada.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
sr_RS: <strong>Objavi</strong> &mdash; Možete postaviti uslove objavljivanja svog članka u kutijici Objavi. Za Stanje, Vidljivost i Objavi (odmah), pritisnite na vezu Uredi da biste otkrili još mogućnosti. Vidljivost uključuje mogućnosti za zaštićivanje članka lozinkom ili pravljenje da neograničeno stoji na vrhu vašeg bloga (lepljivo). Mogućnost zaštite članka lozinkom vam omogućava da stavite proizvoljnu lozinku za svaki članak. Mogućnost privatnog članka ga sakriva od svih sem urednika i upravnika. Objavi (odmah) vam omogućava da postavite budući ili prošli datum i vreme, tako da možete da zakažete članak da bude objavljen u budućnosti ili da stavite članak u prošlom datumu.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
sr_RS: <strong>Brzi nacrt</strong> &mdash; Dozvoljava vam da napravite novi članak i da ga sačuvate kao nacrt. Takođe prikazuje veze ka 3 poslednjih nacrta članaka koje ste započeli.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
sr_RS: <strong>Brza izmena</strong> daje pristup u istoj ravni metapodacima vašeg članka, omogućavajući vam da ažurirate detalje članka bez napuštanja ovog ekrana.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
sr_RS: <strong>Slučajno:</strong> prikazuje slučajnu sliku na svakoj stranici.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
sr_RS: <strong>Ukloni</strong> vam omogućava da uklonite korisnika sa svog veb mesta. Ovo ne briše njegov sadržaj. Takođe možete ukloniti više korisnika odjednom koristeći Masovne radnje.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
sr_RS: <strong>Podešavanja ekrana</strong> &mdash; Koristite jezičak Podešavanja ekrana da biste odabrali koje kutijice kontrolne table će se prikazivati.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
sr_RS: <strong>Šalji povratne veze</strong> &mdash; Povratne veze su način da obavestite nasleđene blog sisteme da ste ostavili vezu ka njima. Unesite URL(-ove) na koje želite da pošaljete povratne veze. Ukoliko ostavite vezu ka drugim Vordpresovim veb mestima, oni će biti automatski obavešteni koristeći povratne pingove i ovo polje nije potrebno.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
sr_RS: <strong>Žetoni seanse</strong> &mdash; Informacije o prijavljivanju korisnika, IP adrese, datum isticanja, User Agent (pregledač veba/operativni sistem) i poslednje prijavljivanje.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
sr_RS: <strong>Podešavanja</strong> &mdash; Ova stranica pokazuje spisak svih podešavanja povezanih sa ovim veb mesto. Neka su napravljena od strane Vordpresa a ostala su napravljena od strane dodataka koje uključujete. Pazite da su neka polja osivljena i kažu Serialized Data. Ne možete promeniti ove vrednosti zbog načina na koje je podešavanje sačuvano u bezi podataka.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
sr_RS: <strong>Zdravstveno stanje veb mesta</strong> &mdash; Obaveštava vas o svim potencijalnim problemima koje bi trebalo rešiti radi poboljšanja učinka ili sigurnosti vašeg veb mesta.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sr_RS: <strong>Podložak</strong> &mdash; &#0132;Podložak&#0147; je prijateljsko izdanje URL-a imena. Obično je napisano sa svim malim slovima i sadrži samo slova, brojeve i crtice.

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
sr_RS: <strong>Ubrzaj</strong> svoje slike i fotografije.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
sr_RS: <strong>Šablon</strong> &mdash; Neke teme imaju prilagođene šablone koje možete da koristite za određene strane koje mogu imati dodatne mogućnosti ili prilagođen raspored. Ukoliko je tako, videćete ih u ovom padajućem izborniku.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
sr_RS: <strong>Teme</strong> &mdash; Ovaj prostor pokazuje teme koje već nisu omogućene na mreži. Omogućavanje teme u ovom izborniku je pravi dostupnom ovom veb mestu. Ovo ne uključuje temu ali dozvoljava njen prikaz u izborniku Izgled veb mesta. Da biste omogućili temu za celu mrežu, pogledajte ekran <a href="%s">Teme mreže</a> screen.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
sr_RS: <strong>Naslov</strong> &mdash;  Unesite naslov svog članka. Nakon što unesete naslov, ispod ćete videti stalnu vezu, koju možete da uredite.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
sr_RS: <strong>Otpad</strong> uklanja vaš članak sa ovog spisak i stavlja ga na otpad, sa koga možete trajno da ga obrišete.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
sr_RS: <strong>Korisnici</strong> &mdash; Ovo prikazuje korisnike povezane sa ovim veb mestom. Takođe možete da promenite njihove uloge, resetujete njihove lozinke ili da ih uklonite sa veb mesta. Uklanjanje korisnika sa veb mesta ga ne uklanja sa mreže.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
sr_RS: <strong>UPOZORENjE:</strong> Ovo može potrajati dosta dugo ukoliko imate dosta unosa u svom LiveJournal-u, ili dosta komentara. U savršenom slučaju, trebalo bi da započnete ovo ukoliko možete da ostaviti svoj računar nasamo dok ne završi uvoz.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
sr_RS: <strong>Upozorenje:</strong> ove strane ne bi trebalo da budu iste kao vaša strana politike privatnosti!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
sr_RS: <strong>Upozorenje:</strong> ove strane ne bi trebalo da budu iste!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sr_RS: <strong>Dobro došli u WooCommerce</strong> &#8211; Skoro da ste spremni da počnete sa prodajom :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
sr_RS: <strong>Dobro došli</strong> &mdash; Prikazuje veze za neke od najčešćih zadataka prilikom postavljanja novog veb mesta.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
sr_RS: <strong>Vordpresovi događaji i vesti</strong> &mdash; Predstojeći događaji blizu vas kao i najnovije vesti sa zvaničnog Vordpresovog projekta i <a href="%s">Vordpresove planete</a>.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sr_RS: <strong>U vašoj temi (%s) postoje zastareli primerci nekih šablonskih datoteka WooCommerce-a.</strong> Ove datoteke možda treba ažurirati kako bi bile kompatibilne sa važećim izdanjem WooCommerce-a. Sugestije da se ovo sredi:

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sr_RS: Dvoslovna oznaka države, npr. SR. Ostavite prazno da primenite na sve.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sr_RS: Dvocifreni kod države, npr. AL. Ostavite prazno za primenu na sve države.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
sr_RS: <a href="%s">Stranu</a> (izaberi ispod)

en: A Coruña
sr_RS: Korunja

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sr_RS: PHP seansa je napravljena od strane poziva ka funkciji %1$s. Ovo se meša sa REST API-jem and loopback zahtevima. Seansa treba da bude zatvorena od strane %2$s pre pravljenja bilo kojih HTTP zahteva.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
sr_RS: Slika vredi hiljadu reči

en: A Semantic Personal Publishing Platform
sr_RS: Semantička platforma za lično izdavaštvo

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
sr_RS: URL za preusmeravanje kupca nakon kupovine. To bi mogla biti, na primer, veza do veb lokacije procesora plaćanja.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
sr_RS: uuid koji je aplikacija obezbedila da bi se jedinstveno identifikovala. Preporučuje se korišćenje UUID v5 sa URL-om ili DNS imenom prostora.

en: A WooCommerce powered store needs on average 31 days to get the first sale. You're on the right track! Do you find this type of insight useful?
sr_RS: Prodavnici na WooCommerce-u u proseku treba 31 dan da bi se došlo do prve prodaje. Na pravom ste putu! Da li smatrate ovu vrstu uvida korisnim?

en: A WordPress Commenter
sr_RS: Vordpresov komentator

en: A blog with a matching address will not be created.
sr_RS: Blog sa poklapajućom adresom neće biti napravljen.

en: A calendar of your site’s posts.
sr_RS: Kalendar članaka vašeg veb mesta.

en: A city in the same timezone as you.
sr_RS: Grad koji je u istoj vremenskoj zoni kao i vi.

en: A cloud of your most used product tags.
sr_RS: Oblak vaših najčešće korišćenih oznaka proizvoda.

en: A cloud of your most used tags.
sr_RS: Oblak vaših najkorišćenijih oznaka.

en: A comment is held for moderation
sr_RS: Komentar je zadržan za pregled

en: A connection problem with WordPress.com.
sr_RS: Problem konekcije sa WordPress.com.

en: A date format for all date strings.
sr_RS: Oblik datuma za sve niske datuma.

en: A day number of the week that the week should start on.
sr_RS: Broj dana sedmice kada bi sedmica trebalo da počne.

en: A description of the pattern.
sr_RS: Opis mustre.

en: A description of the theme.
sr_RS: Opis teme.

en: A detailed variation description.
sr_RS: Detaljan opis varijacije.

en: A domain mapping already exists for that host. You do not need to buy a site redirect if you already have a domain mapping.
sr_RS: Preslikavanje domena već postoji za tog domaćina. Ne morate da kupite preusmeravanje veb mesta ukoliko već imate preslikavanje domena.

en: A dotSUB username is 50 characters or fewer.
sr_RS: dotSUB korisničko ime ima 50 znakova ili manje.

en: A dotSUB username must contain only letters and numbers.
sr_RS: dotSUB korisničko ime mora da sadrži samo slova i brojeve.

en: A duplicate event already exists.
sr_RS: Duplirani događaj već postoji.

en: A friendly name for the webhook.
sr_RS: Prijateljsko ime za veb kopču.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sr_RS: Jednostavni rezime odgovora koji uključuje HTTP kod odgovora, poruku i sadržaj.

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
sr_RS: Opis

[ctx: A header for the shortcode display]
en: Shortcode
sr_RS: Kratak kod

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
sr_RS: Ocena

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
sr_RS: Podeli

en: A hexadecimal color code must be six characters in length.
sr_RS: Heksadecimalni kod boje mora imati 6 znakova.

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
sr_RS: Velika prednost blokova je da ih možete urediti u mestu i direktno rukovati svojim sadržajem. Umesto polja za uređivanje stvari kao što je izvor citata ili tekst dugmeta, možete direktno promeniti sadržaj. Probajte uređivanje citata:

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sr_RS: Ljudski razumljiv opis za podešavanje koje se koriste u sučelju.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sr_RS: Čitljiva etiketa za podešavanja koja se koristi u interfejsima.

en: A human-readable description of the post type.
sr_RS: Opis vrste članka čitljiv za ljude.

en: A human-readable description of the resource.
sr_RS: Opis resursa prilagođen za ljudsko čitanje.

en: A human-readable description of the taxonomy.
sr_RS: Opis taksonomije čitljiv za ljude.

en: A human-readable variation title.
sr_RS: Naslov varijacije čitljiv za ljude.

en: A known issue.
sr_RS: Poznat problem.

en: A label describing the test.
sr_RS: Natpis koji opisuje test.

en: A list of stats to query must be provided.
sr_RS: Morate obezbediti listu statistike za upite.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sr_RS: Lista taksonomija koja se može koristiti u odnosu sa statusima narudžbina/proizvoda.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sr_RS: Spisak članova taksonomije korišćeni za vidljivost proizvoda.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
sr_RS: Spisak unutrašnji blokova unutrašnjeg bloka. Ovo je rekurzivna definicija koja prati roditeljsku innerBlocks šemu.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
sr_RS: Spisak strana vašeg veb mesta

en: A list of your store's products.
sr_RS: Prikaži listu najbolje ocenjenih proizvoda na stranici.

en: A list of your store's top-rated products.
sr_RS: Prikaži listu najbolje ocenjenih proizvoda na stranici.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
sr_RS: Spisak vaših najbolje ocenjenih članaka, strana ili komentara.

en: A list or dropdown of categories.
sr_RS: Spisak ili padajući izbornik kategorija.

en: A list or dropdown of product categories.
sr_RS: Padajuća lista kategorija proizvoda.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sr_RS: Cena uživo je tačna cena slanja narudžbine koja se dobija direktno od poštanskog operatora.

en: A media item.
sr_RS: Stavka sadržaja.

en: A minimum order amount
sr_RS: Minimalni iznos porudžbine

en: A minimum order amount AND a coupon
sr_RS: Minimalan iznos porudžbine i kupona

en: A minimum order amount OR a coupon
sr_RS: Minimalan iznos porudžbine ili kupona

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
sr_RS: Mesečna arhiva članaka vašeg veb mesta.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
sr_RS: Opisnije objašnjenje šta test traži i zašto je važan za korisnika.

en: A multipurpose, traditional blog theme which contains up to a large three-column layout that is clean, responsive, and highly readable.
sr_RS: Višenamenska, tradicionalna blog tema koja sadrži raspored do tri-kolone koji je sređen, responzivan i veoma čitljiv.

en: A name is required for this term.
sr_RS: Ime je obavezno za ovu stavku.

en: A named status for the object.
sr_RS: Imenovano stanje predmeta.

en: A named status for the post.
sr_RS: Imenovano stanje članka.

en: A named status for the theme.
sr_RS: Imenovano stanje teme.

[ctx: A navigation label.]
en: Domains
sr_RS: Domeni

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
sr_RS: Novi komentar na članak „%s“ čeka na vaše prihvatanje

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
sr_RS: Novo, manje ažuriranje je dostupno za vaše veb mesto. Zato što manja izdanja često popravljaju bezbednost, važno je da ih postavljate.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
sr_RS: Novi povratni ping na članak „%s“ čeka na vaše prihvatanje

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
sr_RS: Novi red je počeo da se obrađuje. <a href="%s">Pogledajte akcije koje su u toku &raquo;</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
sr_RS: Nova povratna veza na članak "%s" čeka na vaše prihvatanje

en: A new version of WordPress is available.
sr_RS: Novo izdanje Vordpresa je dostupno.

en: A note has been added to your order
sr_RS: Vašoj narudžbini je dodata napomena

en: A paid plan is required for your domain.
sr_RS: Plaćeni plan je neophodan za vaš domen.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
sr_RS: Može se proslediti delimična IP adresa i vratiće se odgovarajući rezultati.

en: A password protected post can not be set to sticky.
sr_RS: Članak zaštićen lozinkom ne može da bude postavljen kao lepljiv.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sr_RS: Nova šifra je poslata na vašu adresu, ali može proći nekoliko minuta pre nego što se pojavi u prijemnim porukama. Pričekajte najmanje 10 minuta prije nego što pokrenete drugo ponovno postavljanje šifre.

en: A password reset link was emailed to %s.
sr_RS: Veza za resetovanje lozinke je poslata za %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
sr_RS: Lozinka za zaštitu pristupa sadržaju i isečku.

en: A plugin disallowed this event.
sr_RS: Dodatak nije odobrio ovaj događaj.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
sr_RS: Dodatak je sprečio ažuriranja onemogućavajući %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
sr_RS: Dodatak je sprečio ponovno zakazivanje događaja.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
sr_RS: Dodatak je sprečio zakazivanje događaja.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
sr_RS: Dodatak je sprečio otkazivanje događaja.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
sr_RS: Dodatak je sprečio čišćenje kopče.

en: A post ID mismatch has been detected.
sr_RS: Uočeno je nepodudaranje ID-ja članka.

en: A post can not be sticky and have a password.
sr_RS: Članak ne može da bude lepljiv i da ima lozinku.

en: A post type mismatch has been detected.
sr_RS: Uočeno je nepodudaranje vrste članka.

en: A previous automatic background update could not occur.
sr_RS: Prethodno automatsko ažuriranje u pozadini nije izvršeno.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
sr_RS: Prethodno automatsko ažuriranje u pozadini je završeno sa kritičnim kvarom tako da su ažuriranja sada onemogućena.

en: A problem with your XML-RPC file.
sr_RS: Problem sa vašom XMLRPC datotekom.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
sr_RS: Atribut proizvoda sa datim identifikacionim brojem ne može biti pronađen

en: A product attribute with the provided ID could not be found
sr_RS: Atribut proizvoda sa priloženim ID-jem ne može biti pronađen

en: A product category with the provided ID could not be found
sr_RS: Grupa proizvoda sa navedenim ID-em nije moguće pronaći

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
sr_RS: Identifikacioni broj klase za dostavu ne može biti pronađen

en: A product tag with the provided ID could not be found
sr_RS: Traženi tag ne postoji

en: A product with this ID already exists.
sr_RS: Već postoji proizvod sa ovim ID brojem.

en: A product with this SKU already exists.
sr_RS: Već postoji proizvod sa ovom šifrom proizvoda.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
sr_RS: Veza za oporavak je već poslata pre %1$s. Molimo vas da sačekate %2$s pre nego što zahtevate novu e-poštu.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
sr_RS: Crvena traka levo znači da komentar čeka vaš pregled.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
sr_RS: Uzorak od mnogih osobina koje WordPress.com nudi

en: A scheduled event has failed
sr_RS: Zakazani događaj nije uspeo

en: A scheduled event is late
sr_RS: Zakazani događaj kasni

en: A search form for your site.
sr_RS: Obrazac za pretragu vašeg veb mesta.

en: A search form for your store.
sr_RS: Polje za pretraživanje samo liste proizvoda.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sr_RS: Zona isporuke je geografska regija na koju se primenjuju određeni tipovi isporuka i tarifa.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
sr_RS: Zona transporta je geografska regija u kojoj se nudi određeni skup poštanskih usluga.

en: A short description of the block, in human readable format.
sr_RS: Kratak opis bloka, u obliku koji je čitljiv za ljude.

en: A short introduction to your hosts
sr_RS: Kratko upoznavanje vašeg domaćina

en: A simple and fun restaurant theme.
sr_RS: Jednostavna i zanimljiva tema za restorane.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sr_RS: Jednostavni of-lajn posrednik koji vam omogućava da prihvatite plaćanje putem BACS-a.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sr_RS: Jednostavni of-lajn posrednik koji vam omogućava da prihvatite ček kao način plaćanja.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sr_RS: Jednostavni of-lajn posrednik koji vam omogućava da prihvatite plaćanje pouzećem.

en: A static page
sr_RS: Statična stranica

en: A step-by-step guide to getting familiar with the platform.
sr_RS: Korak po korak vodič za upoznavanje sa platformom.

en: A sticky post can not be password protected.
sr_RS: Lepljivu članak ne može biti zaštićen lozinkom.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
sr_RS: Oznaka strukture je neophodna kada se koriste prilagođene stalne veze. <a href="%s">Saznajte više</a>

en: A stylish, clean, responsive grid-layout theme, perfect for typographers, illustrators, or graphic designers.
sr_RS: Moderna, sređena, responzivna tema sa rasporedom kolona, savršena za tipografe, ilustratore ili grafičke dizajnere.

en: A stylish, lighthearted theme for crafters, hobbyists, and creatives.
sr_RS: Stilizovana, vedra tema za zanatlije, hobiste i kreativiste.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
sr_RS: Iznos takse za dati identifikacioni broj proizvoda ne može biti pronađen

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
sr_RS: Član sa navedenim nazivom već postoji u ovoj taksonomiji.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
sr_RS: Član navedenim nazivom već postoji sa ovim roditeljem.

en: A test is unavailable
sr_RS: Test nije dostupan

en: A theme conflict.
sr_RS: Konflikt sa temom.

en: A time format for all time strings.
sr_RS: Oblik vremena za sve niske vremena.

en: A unique identifier for the setting.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za podešavanje.

en: A unique identifier for the tool.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za alatku.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sr_RS: Jedinstveni identifikator koji može da se koristi za povezivanje podešavanja.

en: A valid URL was not provided.
sr_RS: Ispravan URL nije dostavljen.

en: A valid email address is required
sr_RS: Ispravna adresa e-pošte je neophodna

en: A valid email address is required.
sr_RS: Ispravna adresa e-pošte je neophodna.

en: A valid email address must be given.
sr_RS: Ispravna adresa e-pošte se mora dostaviti.

en: A valid free shipping coupon
sr_RS: Ispravan kupon za besplatnu dostavu

en: A variable mismatch has been detected.
sr_RS: Uočeno je nepodudaranje promenljivih.

en: A while ago
sr_RS: Dosta ranije

en: A zip file of the theme to be uploaded.
sr_RS: Zip fajl teme za otpremanje.

en: A-Z
sr_RS: A-Š

en: AND
sr_RS: I

en: AOV
sr_RS: PVP

en: API Key
sr_RS: API ključ

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sr_RS: API ključ je uspešno napravljen. Obavezno kopirajte vaše nove ključeve sada, pošto će tajni ključ biti sakriven kada napustite ovu stranicu.

en: API Key updated successfully.
sr_RS: API ključ je uspešno nadograđen.

en: API Version
sr_RS: API verzija

en: API credentials
sr_RS: API kredencijali

en: API docs
sr_RS: API dokumentacija

en: API enabled
sr_RS: API je omogućen

en: API key
sr_RS: API ključ

en: API path.
sr_RS: Putanja API-ja

en: API user is invalid
sr_RS:  API korisnik je nevažeći

en: ASC
sr_RS: Rastući

en: Aargau
sr_RS: Argau

en: Abidjan
sr_RS: Abidžan

en: Abort
sr_RS: obustavi

en: About
sr_RS: O

en: About Action Scheduler %s
sr_RS: O planeru akcija %s

en: About Pages
sr_RS: O stranama

en: About Us
sr_RS: O nama

en: About WooCommerce
sr_RS: O WooCommerce

en: About WordPress
sr_RS: O Vordpresu

en: About Yourself
sr_RS: O vama

en: About me
sr_RS: O meni

en: About the math
sr_RS: O matematici

en: About the user
sr_RS: O korisniku

en: About this topic
sr_RS: O ovoj temi

en: Above each blog post
sr_RS: Iznad svakog članka bloga

en: Above each comment
sr_RS: Iznad svakog komentara

en: Accept
sr_RS: Prihvati

en: Accept COD if the order is virtual
sr_RS: Prihvati plaćanje pouzećem ako su naručeni proizvodi virtuelni

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
sr_RS: Prihvatite debitne i kreditne kartice u više od 135 valuta, metode kao što su Alipay i plaćanje jednim dodirom pomoću Apple Pay-a.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sr_RS: Prihvatajte debitne i kreditne kartice za preko 135 valuta, načine kao što su Alipay i plaćanje jednim dodirom pomoću Apple Pay-a. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više</a>.

en: Accept for virtual orders
sr_RS: Prihvati virtuelne narudžbine

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sr_RS: Prihvati plaćanja putem PayPal-a sredstvima sa računa ili kreditnom karticom.

en: Access denied
sr_RS: Pristup je odbijen

en: Access expires
sr_RS: Pristup ističe

en: Access granted
sr_RS: Pristup odobren

en: Access restriction
sr_RS: Ograničenje pristupa

en: Access to Purchased Downloads
sr_RS: Pristup kupljenim preuzimanjima

en: Accessibility Ready
sr_RS: Spremno za pristupačnost

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
sr_RS: Pristupačnost je važna &mdash; nemojte zaboraviti alt atribut

en: Account %s activated
sr_RS: Nalog %s je aktiviran

en: Account Details
sr_RS: Detalji naloga

en: Account Information
sr_RS: Informacije o nalogu

en: Account Management
sr_RS: Upravljanje nalogom

en: Account Recovery
sr_RS: Oporavak naloga

en: Account Settings
sr_RS: Podešavanje naloga

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
sr_RS: Nije moguće pristupiti nalogu. Da li su vaša adresa e-pošte i lozinka ispravni?

en: Account could not be created.
sr_RS: Nalog nije mogao biti napravljen.

en: Account creation
sr_RS: Kreiranje naloga

en: Account details
sr_RS: Detalji naloga

en: Account details changed successfully.
sr_RS: Podaci o nalogu uspešno izmenjeni.

en: Account details:
sr_RS: Detalji naloga

en: Account endpoints
sr_RS: Krajnje tačke naloga

en: Account erasure requests
sr_RS: Zahtevi za brisanje naloga

en: Account name
sr_RS: Naziv računa

en: Account number
sr_RS: Broj računa

en: Account settings
sr_RS: Podešavanje naloga

en: Account username
sr_RS: Korisničko ime

en: Accounts &amp; Privacy
sr_RS: Nalozi i privatnost

en: Accra
sr_RS: Akre

en: Acre
sr_RS: Akre

en: Action
sr_RS: Radnja

en: Action Group
sr_RS: Grupa akcija

en: Action Scheduler
sr_RS: Kalendar radnji

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
sr_RS: Planer akcija je migrirao podatke u prilagođene tabele; međutim, osiromašeni unosi u zapisniku postoje u tabeli komentara WordPress-a. %1$s <a href="%2$s">Saznajte više &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
sr_RS: Planer akcija je skalabilni, sledivi red poslova za pozadinsku obradu velikih skupova radnji. Planer akcija deluje tako što aktivira akcijsku kuku koja se pokreće u nekom trenutku u budućnosti. Zakazane radnje se takođe mogu zakazati za izvođenje po redovnom rasporedu.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
sr_RS: U toku je migracija planera akcija. Spisak zakazanih radnji može biti nepotpun.

en: Action Scheduler package
sr_RS: Action Scheduler paket

en: Action Scheduler package running on your site.
sr_RS: Paket Action Scheduler radi na vašoj veb lokaciji.

en: Action Status
sr_RS: Status radnje

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
sr_RS: Akcija [%1$s] ima nevažeći raspored: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
sr_RS: Akcija [%1$s] sadrži neispravne argumente. Ne može da se izvrši JSON dekodiranje u niz. $args = %2$s

en: Action cancelled. Have a question?
sr_RS: Akcija otkazana. Imate pitanje?

en: Action event
sr_RS: Akcioni događaj

en: Action failed
sr_RS: Radnja nije uspela

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sr_RS: Akcija nije uspela. Osvežite stranicu i pokušajte ponovo.

en: Action has been confirmed.
sr_RS: Radnja je potvrđena.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
sr_RS: Statusi akcije su na čekanju, dovršeni, otkazani, neuspeli

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
sr_RS: Akcija koju treba izvršiti za povezivanje Jetpack-a.

en: Action:
sr_RS: Akcija:

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
sr_RS: ActionScheduler_Action::$args je predug. Da bi se osiguralo da se kolona args može indeksirati, argumenti akcije ne bi trebalo da imaju više od %d znakova kada su kodirani kao JSON.

en: Actionable order statuses
sr_RS: Statusi naloga koji se mogu primeniti

en: Actions
sr_RS: Radnje

en: Activate
sr_RS: Uključi

en: Activate &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Uključi &#0132;%s&#0147;

en: Activate &amp; Publish
sr_RS: Uključi i objavi

en: Activate &raquo;
sr_RS: Aktiviraj &raquo;

en: Activate Jetpack
sr_RS: Aktivirajte Jetpack

en: Activate Plugin
sr_RS: Uključi dodatak

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
sr_RS: Uključi dodatak i idi na Objavi ovo

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
sr_RS: Uključi dodatak i pokreni uvoznika

en: Activate Press This
sr_RS: Uključi Objavi ovo

en: Activate Site
sr_RS: Aktivirajte sajt

en: Activate Your Subscription
sr_RS: Aktivirajte svoju pretplatu

en: Activate now
sr_RS: Uključi sada

en: Activate this plugin
sr_RS: Uključi ovaj dodatak

en: Activate usage tracking
sr_RS: Aktivirajte praćenje upotrebe

en: Activate your Akismet.com account %s
sr_RS: Aktivirajte svoj Akismet.com nalog %s

en: Activate:
sr_RS: Uključi

en: Activated
sr_RS: Uključeno?

en: Activating
sr_RS: Aktiviranje

en: Activation Key Required
sr_RS: Ključ za aktiviranje je neophodan

en: Activation Key:
sr_RS: Ključ za aktiviranje:

en: Active
sr_RS: Uključeno

en: Active Child Theme
sr_RS: Uključena tema dete

en: Active Plugins
sr_RS: Uključeni dodaci

en: Active Product Filters
sr_RS: Aktivni filteri

en: Active Theme
sr_RS: Uključena tema

en: Active editor
sr_RS: Aktivni uređivač

en: Active filters
sr_RS: Aktivni filteri

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
sr_RS[0]: %s+ miliona
sr_RS[1]: %s+ miliona
sr_RS[2]: %s+ miliona

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
sr_RS: Manje od 10

en: Active plugins
sr_RS: Uključeni dodaci

en: Active plugins.
sr_RS: Aktiviraj dodatke.

en: Active theme
sr_RS: Uključena tema

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
sr_RS: Uključena tema: %1$s (izdanje %2$s)

en: Activity
sr_RS: Aktivnost

en: Activity Log
sr_RS: Dnevnik aktivnosti

en: Activity Stream Authorization
sr_RS: Ovlašnjenje toka delovanja

en: Activity log for the action.
sr_RS: Log aktivnosti za akciju.

en: Add
sr_RS: Dodaj

en: Add %s
sr_RS: Dodajte %s

en: Add %s to my store
sr_RS: Dodaj %s u moju prodavnicu

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
sr_RS: Dodajte &ldquo;%s&rdquo; u korpu

en: Add Audio
sr_RS: Dodaj zvučni zapis

en: Add Comment
sr_RS: Dodaj komentar

en: Add Contact Form
sr_RS: Priloži kontakt formu

en: Add Custom Field
sr_RS: Dodaj prilagođeno polje

en: Add Data Erasure Request
sr_RS: Dodaj zahtev za brisanjem podataka

en: Add Data Export Request
sr_RS: Dodaj zahtev za izvozom podataka

en: Add Existing User
sr_RS: Dodaj postojećeg korisnika

en: Add Field
sr_RS: Dodaj polje

en: Add File
sr_RS: Dodaj datoteku

en: Add Items
sr_RS: Dodaj stavke

en: Add Link
sr_RS: Dodaj vezu

en: Add Media
sr_RS: Dodaj sadržaj

en: Add Menu Items
sr_RS: Dodaj stavke izbornika

en: Add New
sr_RS: Dodaj novog

en: Add New Application Password
sr_RS: Dodaj novu lozinku aplikacije

en: Add New Category
sr_RS: Dodaj novu kategoriju

en: Add New Changeset
sr_RS: Dodaj noi skup promena

en: Add New Custom Field:
sr_RS: Dodaj prilagođeno polje:

en: Add New Link
sr_RS: Dodaj novu vezu

en: Add New Link Category
sr_RS: Dodaj novu kategoriju veza

en: Add New Page
sr_RS: Dodaj novu stranu

en: Add New Post
sr_RS: Dodaj novi članak

en: Add New Scheduled Action
sr_RS: Dodavanje nove zakazane akcije

en: Add New Site
sr_RS: Dodaj novo veb mesto

en: Add New Tag
sr_RS: Dodaj novu oznaku

en: Add New Template
sr_RS: Dodaj novi šablon

en: Add New Theme
sr_RS: Dodaj novu temu

en: Add New Topic
sr_RS: Dodaj novu temu

en: Add New User
sr_RS: Dodaj novog korisnika

en: Add Order
sr_RS: Dodaj narudžbinu

en: Add Real Content
sr_RS: Dodajte stvaran sadržaj

en: Add Site
sr_RS: Dodaj veb mesto

en: Add Subscribers
sr_RS: Dodajte pretplatnike

en: Add Trusted Site
sr_RS: Dodaj veb mesto od poverenja

en: Add Video
sr_RS: Dodaj video zapis

en: Add Widget
sr_RS: Dodaj vidžet

en: Add a Domain
sr_RS: Dodaj domen

en: Add a Widget
sr_RS: Dodaj vidžet

en: Add a comment to this post
sr_RS: Dodajte komentar na ovaj članak

en: Add a domain
sr_RS: Dodajte domen

en: Add a filter
sr_RS: Dodaj filter

en: Add a menu
sr_RS: Dodaj izbornik

en: Add a navigation menu to your sidebar.
sr_RS: Dodajte izbornik kretranja svojoj bočnoj traci.

en: Add a new page
sr_RS: Dodaj novu stranu

en: Add a new service
sr_RS: Dodaj novu uslugu

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sr_RS: Dodaj napomenu za referencu, ili dodajte belešku kupaca (korisnik će biti obavešten).

en: Add a page
sr_RS: Dodajte stranicu

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
sr_RS: Ovde dodajte kratak rezime vašeg proizvoda. Ovo će se pojaviti na stranici proizvoda ispod naziva proizvoda.

en: Add a review
sr_RS: Dodaj recenziju

en: Add a sharing button
sr_RS: Dodaj dugme deljenja

en: Add a tag
sr_RS: Dodajte oznaku

en: Add additional piece of info about each category to the report.
sr_RS: Dodajte u izveštaj dodatne informacije o svakoj kategoriji.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
sr_RS: Dodajte u izveštaj dodatne podatke o svakom kuponu.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
sr_RS: Dodajte u izveštaj dodatne podatke o svakom proizvodu.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
sr_RS: Dodajte u izveštaj dodatne informacije o svakoj varijaciji.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
sr_RS: Dodajte rezervne izvore za najbolji HTML5 pregled:

en: Add an Image
sr_RS: Dodaj sliku

en: Add an Instagram widget
sr_RS: Dodaj Instagram vidžet

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
sr_RS: Dodajte obrazac za registraciju adrese e-pošte da biste dopustili ljudima da se pretplate na vaš blog.

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
sr_RS: Dodajte ili uređujte sadržaj koji se nemora uklopiti u članak ili statičnu stranu kao što je portfolio
    		ili izjave. Prilagođen		sadržaj može biti vidljiv sa specifičnim URL-ovima, ili ih možete dodati pomoću shortcode-a.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sr_RS: Dodajte koliko god vam je zona potrebno; kupci će videti samo metode dostave za njihove adrese.

en: Add attribute
sr_RS: Dodaj atribut

en: Add audio source
sr_RS: Dodaj zvučni izvor

en: Add contact form
sr_RS: Dodaj kontakt formu

en: Add coupon
sr_RS: Dodaj kupon

en: Add email address
sr_RS: Dodajte adresu e-pošte

en: Add fee
sr_RS: Dodaj nadoknadu

en: Add file
sr_RS: Dodaj datoteku

en: Add images to product gallery
sr_RS: Dodaj slike u galeriju proizvoda

en: Add item(s)
sr_RS: Dodaj stavku

en: Add key
sr_RS: Dodaj ključ

en: Add links
sr_RS: Dodajte veze

en: Add media
sr_RS: Dodaj sadržaj

en: Add media files from your computer
sr_RS: Dodaj datoteku sadržaja sa svog računara

en: Add menu items
sr_RS: Dodaj stavke izbornika

en: Add menu items from the column on the left.
sr_RS: Dodajte stavke izbornika sa stupca levo.

en: Add my products
sr_RS: Dodaj moje proizvode

en: Add new
sr_RS: Dodaj novo

en: Add new %s
sr_RS: Dodaj novu %s

en: Add new Comment
sr_RS: Dodaj novi komentar

en: Add new Reusable block
sr_RS: Dodaj novi blok za višekratnu upotrebu

en: Add new attribute
sr_RS: Dodaj novi atribut

en: Add new category
sr_RS: Dodaj novu kategoriju

en: Add new coupon
sr_RS: Dodaj novi kupon

en: Add new header image
sr_RS: Dodaj novu sliku u zaglavlju

en: Add new image
sr_RS: Dodaj novu sliku

en: Add new option...
sr_RS: Dodaj novu mogućnost

en: Add new order
sr_RS: Dodaj novu narudžbinu

en: Add new page
sr_RS: Dodaj novu stranu

en: Add new product
sr_RS: Dodaj novi proizvod

en: Add new shipping class
sr_RS: Dodajte novu klasu dostave

en: Add new site
sr_RS: Dodajte novi sajt

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
sr_RS: cyrillic

en: Add new tag
sr_RS: Dodaj novu oznaku

en: Add note
sr_RS: Dodaj belešku

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
sr_RS: Dodajte jednu ili više stavki odjednom <strong>odabirom kutijice pored svake stavke i pritiskom na Dodaj u izbornik</strong>

en: Add or remove menu items
sr_RS: Dodaj ili ukloni stavke izbornika

en: Add or remove tags
sr_RS: Dodaj ili ukloni oznake

en: Add order
sr_RS: Dodaj narudžbinu

en: Add payment method
sr_RS: Dodaj metod plaćanja

en: Add product gallery images
sr_RS: Dodaj galeriju proizvoda

en: Add product(s)
sr_RS: Dodaj proizvod(e)

en: Add products
sr_RS: Dodaj proizvode

en: Add review
sr_RS: Dodaj recenziju

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
sr_RS: Dodajte dugmad deljenja svom blogu i dozvolite svojim posetiocima da dele članke sa svojim prijateljima.

en: Add shipping
sr_RS: Dodaj troškove isporuke

en: Add shipping class
sr_RS: Dodaj klasu za isporuku

en: Add shipping method
sr_RS: Dodaj metod isporuke

en: Add shipping methods &amp; zones
sr_RS: Dodaj načine isporuke i zone

en: Add shipping zone
sr_RS: Dodaj zonu isporuke

en: Add store details
sr_RS: Dodajte detalje o prodavnici

en: Add subtitles
sr_RS: Dodaj podnapise

en: Add tags
sr_RS: Dodaj oznake

en: Add tax
sr_RS: Dodaj porez

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
sr_RS: Dodajte sledeće u svoju datoteku %1$s u %2$s, <strong>menjajući</strong> red koji glasi %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
sr_RS: Dodajte sledeće u svoju datoteku %1$s u %2$s, <strong>menjajući</strong> druga Vordpresova pravila:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation.
sr_RS: Dodaj korisnika bez slanja poruke koja zahteva njegovo potvrđivanje.

en: Add title
sr_RS: Dodaj naslov

en: Add to Audio Playlist
sr_RS: Dodaj u spisak zvučnih zapisa

en: Add to Cart
sr_RS: Dodaj u korpu

en: Add to Dictionary
sr_RS: Dodaj u rečnik

en: Add to Menu
sr_RS: Dodaj u izbornik

en: Add to Widget
sr_RS: Dodaj u vidžet

en: Add to audio playlist
sr_RS: Dodaj u spisak zvučnih zapisa

en: Add to cart
sr_RS: Dodaj u korpu

en: Add to cart URL.
sr_RS: URL dodaj u korpu.

en: Add to cart behaviour
sr_RS: Ponašanje po dodavanju proizvoda u korpu

en: Add to cart button parameters.
sr_RS: Parametri dugmeta „Dodaj u korpu“.

en: Add to gallery
sr_RS: Dodaj u galeriju

en: Add to menu
sr_RS: Dodaj u meni

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
sr_RS: Dodaj u izbornik: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
sr_RS: Dodaj u spisak video zapisa

en: Add to video playlist
sr_RS: Dodaj u spisak video zapisa

en: Add to: %s
sr_RS: Dodaj u: %s

en: Add variation
sr_RS: Dodaj varijaciju

en: Add video source
sr_RS: Dodaj video izvor

en: Add webhook
sr_RS: Dodaj veb kopču

en: Add widget: %s
sr_RS: Dodaj vidžet: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
sr_RS: Ovde dodajte svoj CSS kod da biste prilagodili izgled i raspored svog veb mesta.

en: Add&nbsp;meta
sr_RS: Dodaj&nbsp;metu

en: Add, organize, and modify individual menu items
sr_RS: Dodavati, uređivati i menjati pojedinačne stavke izbornika

en: Add/remove code tag
sr_RS: Dodaj/ukloni oznaku koda

en: Added
sr_RS: Dodato

en: Added %s
sr_RS: Dodat %s

en: Added line items: %s
sr_RS: Dodate stavke: %s

en: Added sites
sr_RS: Dodati sajtovi

en: Added:
sr_RS: Dodato:

en: Adding Categories
sr_RS: Dodavanje kategorija

en: Adding Plugins
sr_RS: Dodavanje dodataka

en: Adding Tags
sr_RS: Dodavanje oznaka

en: Adding Themes
sr_RS: Dodavanje tema

en: Adding and Managing Products
sr_RS: Dodavanje i upravljanje proizvodima

en: Adding filters requires JavaScript!
sr_RS: Za dodavanje filtera je potreban JavaScript.

en: Addis Ababa
sr_RS: Adis_Abeba

en: Additional CSS
sr_RS: Dodatni CSS

en: Additional Capabilities
sr_RS: Dodatne mogućnosti

en: Additional Email Addresses
sr_RS: Dodatne adrese e-pošte

en: Additional ad placements
sr_RS: Dodatno postavljanje oglasa

en: Additional content
sr_RS: Dodatni sadržaj

en: Additional data:
sr_RS: Dodatni podaci:

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sr_RS: Dodatni tekst o podešavanju prikazan korisniku pritiskom na jezičak Pomoć.

en: Additional images added to this gallery: %s
sr_RS: Dodatne slike dodate ovoj galeriji: %s

en: Additional information
sr_RS: Dodatne informacije

en: Additional items found: %d
sr_RS: Dodatne pronađene stavke: %d

en: Additional rates
sr_RS: Dodatne stope

en: Additional settings
sr_RS: Dodatna podešavanja

en: Additional shortcuts,
sr_RS: Dodatne prečice,

en: Additional tax classes
sr_RS: Dodatne poreske stope

en: Address | Addresses
sr_RS[0]: Adresa

en: Address 1
sr_RS: Adresa 1

en: Address 2
sr_RS: Adresa 2

en: Address changed successfully.
sr_RS: Adresa je uspešno promenjena.

en: Address line 1
sr_RS: Adresa 1

en: Address line 1.
sr_RS: Prva linija adrese

en: Address line 2
sr_RS: Adresa 2

en: Address line 2.
sr_RS: Druga linija adrese

en: Address override
sr_RS: Zamena adrese

en: Address:
sr_RS: Adresa:

en: Addresses | Address
sr_RS[0]: Adrese

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
sr_RS: Dodaje opciju na ekran za narudžbine za masovno uklanjanje ličnih podataka. Imajte u vidu da uklanjanje ličnih podataka ne može da se opozove.

en: Adds the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
sr_RS: Dodaje novo iskustvo navigacije na kontrolnu tablu WooCommerce-a

en: Adelaide
sr_RS: Adelejd

en: Adjust your account information and interface settings. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
sr_RS: Prilagodite informacije o nalogu i podesite interfejs. {{learnMoreLink}}Saznajte više{{/learnMoreLink}}.

en: Adjusted stock: %s
sr_RS: Prilagođene zalihe: %s

en: Admin
sr_RS: Upravljanje

en: Admin Color Scheme
sr_RS: Šema boja korisničkog sučelja

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sr_RS: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sr_RS: Kuponi

[ctx: Admin menu name]
en: Home
sr_RS: Početak

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sr_RS: Narudžbine

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sr_RS: Proizvodi

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sr_RS: Zakazane akcije

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sr_RS: Klase isporuke

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sr_RS: Oznake

en: Administration Email Address
sr_RS: Upravljačka adresa e-pošte

en: Administration email verification
sr_RS: Potvrđivanje upravljačke e-pošte

en: Administrator
sr_RS: Upravnik

en: Administrators have access to all the administration features.
sr_RS: Upravnici imaju pristup svim upravljačkim osobinama.

en: Ads
sr_RS: Reklame

en: Advanced
sr_RS: Napredno

en: Advanced Options
sr_RS: Napredne mogućnosti

en: Advanced Settings
sr_RS: Napredne mogućnosti

en: Advanced caching plugin.
sr_RS: Dodatak za napredno keširanje.

en: Advanced customization
sr_RS: Napredno prilagođavanje

en: Advanced options
sr_RS: Napredne opcije

en: Advanced.
sr_RS: Napredno

en: Advanced. If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
sr_RS: Napredno. Ukoliko je ova mogućnost štiklirana, morate ručno uključiti ove datoteke u svoju temu da bi deljenje veza radilo.

en: Advertisements
sr_RS: Oglasi

en: Advertising
sr_RS: Reklamiranje

en: Adıyaman
sr_RS: Adijaman

en: Affects all users
sr_RS: Pogađa sve korisnike

en: Afghan afghani
sr_RS: Avganistanski avgani

en: Afghanistan
sr_RS: Avganistan

en: Africa
sr_RS: Afrika

en: Afrikaans
sr_RS: Afrikans

en: After changing your blog address you can transfer traffic from the old address. You can do so by purchasing the <a href="%s"><em>Site Redirect</em></a> upgrade. Do not discard your current address if you wish to do this.
sr_RS: Nakon menjanja adrese svog bloga, možete prebaciti posetu sa stare adrese. To možete uraditi kupovinom proširenja <a href="%s"><em>Preusmeravanje veb mesta</em></a>. Ne zanemarujte svoju trenutnu adresu ukoliko želite ovo da uradite.

en: After pre-tax discounts.
sr_RS: Posle popusta bez uračunatog poreza.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sr_RS: Pošto objavite promene, nova veličina slika se ne prikazuje sve dok ne izvršite <a href="%s" target="_blank">ponovno generisanje sličica</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sr_RS: Pošto objavište promene, nova veličina slika se ne prikazuje sve dok ne ponovo ne generišete sličice. To možete da učinite iz dela <a href="%1$s" target="_blank">Alatke u WooCommerce-u</a> ili upotrebom nekog dodatka, kao što je <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sr_RS: Nakon objave promena, slike će biti automatski generisane u novim veličinama.

en: After you have done that, you will still sign into your blog at %1$s, but your blog will automatically be located on your custom domain.
sr_RS: Nakon što se to završili, i dalje ćete se upisivati na svoj blog na %1$s, ali će Vaš blog automatski biti lociran na Vašem ličnom domenu.

en: Afyon
sr_RS: Afjon

en: Aguascalientes
sr_RS: Agvaskalijentes

en: Agusan del Norte
sr_RS: Severni Agusan

en: Agusan del Sur
sr_RS: Južni Agusan

en: Aichi
sr_RS: Aiči

en: Akismet API Key
sr_RS: Akismetov API ključ

en: Akismet Configuration
sr_RS: Podešavanja Akismeta

en: Akismet Error Code: %s
sr_RS: Akismetov kod greške: %s

en: Akismet Stats
sr_RS: Statistike Akismeta

en: Akismet Widget
sr_RS: Akismetov vidžet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sr_RS: Akismet je prepoznao ovaj komentar kao nepoželjan tokom automatskog pokušaja.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sr_RS: Akismet je očistio ovaj komentar tokom automatskog pokušaja.

en: Akismet has detected a problem.
sr_RS: Akismet je pronašao problem.

en: Akismet is not installed or active
sr_RS: Akismet nije instaliran ili je isključen

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
sr_RS: Akismet je ponovo proverio i prepoznao ovaj komentar kao nepoželjan

en: Akismet re-checked and cleared this comment
sr_RS: Akismet je ponovo proverio i očistio ovaj komentar.

en: Akismet user status doesn't allow to update the key
sr_RS: Korisnički status za Akismet ne dozvoljava da ažurirate ključ

en: Aksaray
sr_RS: Aksaraj

en: Al Sharqia
sr_RS: Aš Šarkija

en: Alaska
sr_RS: Aljaska

en: Albacete
sr_RS: Albasete

en: Albania
sr_RS: Albanija

en: Albanian
sr_RS: Albanski

en: Albanian lek
sr_RS: Albanski lek

en: Albay
sr_RS: Albaj

en: Alert
sr_RS: Oprez

en: Alessandria
sr_RS: Alesandrija

en: Alexandria
sr_RS: Aleksandrija

en: Algeria
sr_RS: Alžir

en: Algerian dinar
sr_RS: Alžirski dinar

en: Algiers
sr_RS: Alžir

en: Alicante
sr_RS: Alikante

en: Align
sr_RS: Poravnaj

en: Align Center
sr_RS: Centrirano

en: Align Left
sr_RS: Uravnato levo

en: Align Right
sr_RS: Uravnato desno

en: Align center
sr_RS: Poravnato po sredini

en: Align left
sr_RS: Poravnato levo

en: Align right
sr_RS: Poravnato desno

en: Alignment
sr_RS: Poravnanje

en: All
sr_RS: Sve

en: All %s
sr_RS: Sve %s

en: All About Domains
sr_RS: Sve o domenima

en: All Categories
sr_RS: Sve kategorije

en: All Changesets
sr_RS: Svi skupovi promena

en: All Comments
sr_RS: Svi komentari

en: All Link Categories
sr_RS: Sve kategorije veza

en: All Links
sr_RS: Sve veze

en: All My Sites
sr_RS: Sva moja veb mesta

en: All Pages
sr_RS: Sve strane

en: All Polls
sr_RS: Sva glasanja

en: All Posts
sr_RS: Svi članci

en: All Products
sr_RS: Svi proizvodi

en: All Projects
sr_RS: Svi projekti

en: All Reusable blocks
sr_RS: Svi blokovi za višekratnu upotrebu

en: All Settings
sr_RS: Sva podešavanja

en: All Sites
sr_RS: Sva veb mesta

en: All Tabs:
sr_RS: Svi jezičci:

en: All Tags
sr_RS: Sve oznake

en: All Time
sr_RS: Svo vreme

en: All Types
sr_RS: Sve vrste

en: All Users
sr_RS: Svi korisnici

en: All allowed countries
sr_RS: Sve dozvoljene države

en: All automatic updates are disabled.
sr_RS: Sva automatska ažuriranja su onemogućena.

en: All capabilities assigned to the user.
sr_RS: Sve mogućnosti dodeljene korisniku.

en: All capabilities used by the post type.
sr_RS: Sve mogućnosti koje koristi vrsta članka.

en: All capabilities used by the taxonomy.
sr_RS: Sve mogućnosti koje koristi taksonomija.

en: All categories
sr_RS: Sve kategorije

en: All comment types
sr_RS: Sve vrste komentara

en: All content
sr_RS: Sav sadržaj

en: All coupons
sr_RS: Svi kuponi

en: All current and future campaigns
sr_RS: Sve trenutne i buduće kampanje

en: All dates
sr_RS: Svi datumi

en: All done!
sr_RS: Sve je zavšreno!

en: All done.
sr_RS: Sve je urađeno.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
sr_RS: Sve je obavljeno. <a href="%s">Uživajte!</a>

en: All features, supported by the post type.
sr_RS: Sve mogućnosti koje koristi vrsta članka.

en: All formats
sr_RS: Svi oblici

en: All image sizes
sr_RS: Sve veličine slike

en: All languages
sr_RS: Svi jezici

en: All levels
sr_RS: Svi nivoi

en: All media items
sr_RS: Sve stavke sadržaja

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sr_RS: Sve strane WooCommerce-a koje fale su uspešno postavljene

en: All modules activated!
sr_RS: Svi moduli su aktivirani.

en: All modules deactivated!
sr_RS: Svi moduli su deaktivirani.

en: All notifications
sr_RS: sva obaveštenja

en: All of your WordPress files are writable.
sr_RS: Sve Vordpresove datoteke su upisive.

en: All of your links in one beautiful, shareable site.
sr_RS: Sve vaše veze na jednom prelepom sajtu, koji možete da delite.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
sr_RS: Sve radnje uvoza na čekanju i u toku su otkazane.

en: All posts on this site
sr_RS: Svi postovi na ovom sajtu

en: All posts were added to the category with the same name.
sr_RS: Svi članci su dodati kategoriji istog imena.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
sr_RS: Svi članci su uvezeni sa trenutnim korisnikom kao autorom. Koristite ovaj obrazac da bi pomerili svaki članak korisnika Blogger-a drugom korisniku Vordpresa. Možete <a href="users.php">dodati korisnike</a> i onda se vratiti na ovu stranicu i završiti preslikavanje korisnika. Ovaj obrazac može biti korišćen koliko god puta želite sve dok ne uključite funkciju &#132;Restart&#147; ispod.

en: All products
sr_RS: Svi proizvodi

en: All ratings
sr_RS: Sve ocene

en: All results
sr_RS: Svi rezultati

en: All shipping classes
sr_RS: Sve vrste dostave

en: All sites
sr_RS: Sva veb-mesta

en: All sizes except thumbnail
sr_RS: Sve veličine osim umanjene slike

en: All sources
sr_RS: Svi izvori

en: All statuses
sr_RS: Sva stanja

en: All tags
sr_RS: Sve oznake

en: All that's left is to add some links and launch your site.
sr_RS: Preostalo je samo da dodate neke veze i pokrenete svoj sajt.

en: All the Tags
sr_RS: Sve oznake

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
sr_RS: Sve datoteke koje ste otpremili su navedene u Biblioteci sadržaja, sa skorašnjim otpremanjima kao prvim prikazanim.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
sr_RS: Sve datoteke koje ste otpremili su navedene u Biblioteci sadržaja, sa skorašnjim otpremanjima kao prvim prikazanim. Možete koristiti jezičak Podešavanja ekrana da prilagodite izgled ovog ekrana.

en: All time
sr_RS: Svo vreme

en: All types
sr_RS: Sve vrste

en: All updates have been completed.
sr_RS: Sva ažuriranja su završena.

en: Allow
sr_RS: Dozvoli

en: Allow Comments
sr_RS: Dozvoli komentare

en: Allow Pings
sr_RS: Dozvoli pingove

en: Allow backorders?
sr_RS: Dozvoli narudžbinu na čekanju?

en: Allow comments
sr_RS: Dozvoli komentare

en: Allow customer reviews?
sr_RS: Dozvoli kupcima da napišu recenziju?

en: Allow customers to create an account during checkout
sr_RS: Omogući kupcima da kreiraju nalog tokom potvrde kupovine

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
sr_RS: Omogući kupcima da kreiraju nalog na strani "Moj nalog"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
sr_RS: Omogući kupcima da se prijave na postojeći nalog prilikom potvrde kupovine

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sr_RS: Omogućava korisnicima da sami podignu narudžbinu. Podrazumevano, kada se koristi lokalna firma za dostavu, osnovni porezi (takse) će se primenjivati bez obzira na adresu kupca.

en: Allow customers to place orders without an account
sr_RS: Omogući kupcima da plasiraju narudžbinu bez naloga

en: Allow embeds on specific websites. Comma-separated list of domain values.
sr_RS: Dozvoli ugnežđavanja na posebnim veb mestima. Spisak domena odvojen zapetama.

en: Allow free shipping
sr_RS: Dozvoli besplatnu isporuku

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
sr_RS: Dozvoli obaveštavanje putem veza sa drugih blogova (povratni pingovi i povratne veze)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
sr_RS: Dozvoli obaveštavanje putem veza sa drugih blogova (povratni pingovi i povratne veze) na novim člancima.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
sr_RS: Dozvoli obaveštavanje putem veza sa drugih blogova (povratni pingovi i povratne veze) o novim člancima

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
sr_RS: Dozvoli obaveštavanje putem veza sa drugih blogova (povratni pingovi i povratne veze) o novim člancima.

en: Allow new users to sign up
sr_RS: Dozvoli novim korisnicima da se učlane

en: Allow one item to be bought in a single order.
sr_RS: Dozvoli kupovinu jednog artikla po narudžbini.

en: Allow other answers
sr_RS: Dozvoli druge odgovore

en: Allow people to post comments on new articles
sr_RS: Dozvoli pisanje komentara na novim unosima

en: Allow people to submit comments on new posts
sr_RS: Dozvoli ljudima predavanje komentara na novim člancima

en: Allow people to submit comments on new posts.
sr_RS: Dozvoli ljudima predavanje komentara na novim člancima.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
sr_RS: Omogući masovno uklanjanje ličnih podataka iz narudžbina

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
sr_RS: Dozvolite čitaocima da lako dele vaše članke s drugima tako što ćete dodati dugmad za deljenje na svom sajtu.

en: Allow reviews.
sr_RS: Dozvoli ocenjivanje.

en: Allow search engines to index this site
sr_RS: Dozvoli pretraživačima veba da snimaju ovo veb mesto

en: Allow stats reports to be viewed by
sr_RS: Dozvoli da statističke izveštaje vidi

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sr_RS: Omogući praćenje upotrebe dodatka WooCommerce

en: Allow, but notify customer
sr_RS: Dozvoli, ali obavesti kupca

en: Allowed Files
sr_RS: Dozvoljene datoteke

en: Allowed ZIP/post codes
sr_RS: Dozvoljeni PAK/poštanski brojevi

en: Allowed emails
sr_RS: Dozvoljene adrese e-pošte

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
sr_RS: Dozvoljene vrste datoteka: <strong>%s</strong>.

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
sr_RS: Omogućava da se posetiocima prikaže iskačući obrazac za pretplatu.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
sr_RS: Dozvoljava korišćenje HTML5 označavanja za obrasce pretrage, obrasce komentara, spiskova komentara, galerije i natpise.

en: Almaty
sr_RS: Almati

en: Almería
sr_RS: Almeria

en: Alphabetical
sr_RS: Abecedno

en: Already Installed
sr_RS: Već je postavljeno

en: Already have a WordPress.com account?
sr_RS: Već imate WordPress.com nalog?

en: Already have a WordPress.com account? {{a}}Log in{{/a}}
sr_RS: Već imate WordPress.com nalog? {{a}}Prijavite se{{/a}}

en: Already pinged:
sr_RS: Već pingovano:

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
sr_RS: Prikazuje označeni članak i van prostora za istaknuti sadržaj.

en: Alt Text
sr_RS: Rezervni tekst

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
sr_RS: Rezervni tekst slike, npr. &#0132;Mona Liza&#0147;

en: Alternate text:
sr_RS: Rezervni tekst:

en: Alternative Text
sr_RS: Rezervni tekst

en: Alternative source
sr_RS: Rezervni izvor

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
sr_RS: Rezervni tekst za prikaz kada prilog nije prikazan.

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
sr_RS: Alternativno možete odgovoriti na ovu e-mejl poruku sa <em>confirm</em> u naslovu ili prvom redu poruke.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sr_RS: Ili unesite putanju ka CSV datoteci na vašem serveru:

en: Alto Paraguay
sr_RS: Alto Paragvaj

en: Alto Paraná
sr_RS: Alto Parana

en: Aluminum
sr_RS: Aluminijum

en: Aluminum Medium
sr_RS: Aluminijum srednje veličine

en: Aluminum Narrow
sr_RS: Aluminijum uzak

en: Aluminum Wide
sr_RS: Aluminijum širok

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sr_RS: Uvek prikaži preostalu količinu na zalihama npr. "12 na zalihama"

en: Always use https when visiting the admin
sr_RS: Uvek koristi https prilikom posete upravljačkog odeljka

en: Amambay
sr_RS: Amambaj

en: Amapá
sr_RS: Amapa

en: Amasya
sr_RS: Amasija

en: America
sr_RS: Amerika

en: American English
sr_RS: Američki engleski

en: American Samoa
sr_RS: Američka Samoa

en: Amman
sr_RS: Aman

en: Amnat Charoen
sr_RS: Amnat Čaren

en: Amount
sr_RS: Količina

en: Amount already refunded
sr_RS: Već vraćen iznos

en: Amount discounted by coupons.
sr_RS: Iznos snižen upotrebom kupona.

en: Amount of coupons.
sr_RS: Količina kupona.

en: Amount of customers.
sr_RS: Broj kupaca.

en: Amount of items sold.
sr_RS: Količina prodatih poizvoda.

en: Amount of orders.
sr_RS: Broj narudžbina.

en: Amount of products.
sr_RS: Količina proizvoda.

en: Amount of reviews that the product has.
sr_RS: Količina recenzija proizvoda.

en: Amount of reviews that the product have.
sr_RS: Visina ocene koju proizvod ima.

en: Amount of reviews.
sr_RS: Broj recenzija.

en: Amount of sales.
sr_RS: Visina popusta.

en: Amount of tax codes.
sr_RS: Iznos poreskih kodova.

en: An Automattic Airline
sr_RS: Automattic avio prevoz

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
sr_RS: HTTPS veza je bezbedniji način pregledanja veba. Mnoge usluge sada imaju HTTPS kao uslov. HTTPS vam omogućava da iskoristite prednosti novih osobina koje mogu da povećaju brzinu veb mesta, poboljšaju rangiranje na pretraživačima veba, i da steknete poverenje svojih posetilaca pomažući im da zaštite svoju privatnost na mreži.

en: An RSS or Atom feed could not be found for that blog
sr_RS: RSS ili Atom dovod nije mogao biti pronađen na tom blogu

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sr_RS: Već postoji nalog registrovan sa tim korisničkim imenom. Molimo, odaberite drugo.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
sr_RS: Nalog je već registrovan sa vašom e-mail adresom. <a href="#" class="showlogin">Prijavite se.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
sr_RS: Nalog je već registrovan sa vašom adresom e-pošte. Molimo vas da se prijavite pre nego što nastavite.

en: An active PHP session was detected
sr_RS: Aktivna PHP seansa je prepoznata

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
sr_RS: Mora se koristiti token sa uključenim pristupom za preuzimanje broja članaka.

en: An additional, optional address line for your business location.
sr_RS: Dodatna, izborna adresa vaše poslovnice.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
sr_RS: Upravnik ovog bloga mora da postavi vezu za Jetpack.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
sr_RS: Alfanumerički identifikator vrste članka.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
sr_RS: Alfanumerički identifikator članka jedinstvene vrste.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sr_RS: Alfanumerički identifikator za resurs jedinstven za svoju vrstu.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sr_RS: Alfanumerički identifikator resursa.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
sr_RS: Alfanumerički identifikator revizije jedinstvene vrste.

en: An alphanumeric identifier for the status.
sr_RS: Alfanumerički identifikator stanja.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
sr_RS: Alfanumerički identifikator taksonomije.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
sr_RS: Alfanumerički identifikator člana jedinstvene vrste.

en: An alphanumeric identifier for the user.
sr_RS: Alfanumerički identifikator korisnika.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
sr_RS: Anonimizovana niska napravljena od vaše adrese e-pošte (takođe nazvana i heš) može biti dostavljena usluzi Gravatar da bi se videlo da li je koristite. Politika privatnosti usluge Gravatar je dostupna ovde: https://automattic.com/privacy/. Nakon odobrenja vašeg komentara, vaša slika profila je vidljiva javnosti u smislu vašeg komentara.

en: An application name is required to create an application password.
sr_RS: Ime aplikacije je neophodno za pravljenje lozinke aplikacije.

en: An application would like to connect to your account.
sr_RS: Aplikacija želi da se poveže sa vašim nalogom.

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
sr_RS: ~%d minuta

en: An array of actions, if any, for the note.
sr_RS: Niz radnji, ako postoje, za napomenu.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
sr_RS: Niz podataka koji se vraćaju od procesora plaćanja.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
sr_RS: Automatsko ažuriranje Vordpresa nije uspelo - <a href="%s">molimo vas da ponovo pokušate ažuriranje odmah</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
sr_RS: Automatsko ažuriranje Vordpresa nije uspelo! Molimo vas obavestite upravnika.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
sr_RS: Prosek je zbir pregleda podeljen sa brojem dana.

en: An awesome magazine theme for your news site. Responsive layout, post thumbnails support, featured posts and more.
sr_RS: Sjajna magazinska tema za vaš informativni vebsajt. Usklađen raspored elemenata, sažeti članci, naslovni članci i još mnogo toga.

en: An email has been sent to your address. Please click the enclosed link to confirm.
sr_RS: E-pošta je poslata na vašu adresu. Molimo vas da pritisnete na vezu u njoj da biste izvršili potvrdu.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
sr_RS: Krajnja tačka koja se koristi za pretraživanje dnevnika preuzimanja za određenu IP adresu.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sr_RS: Došlo je do greške prilikom uključivanja %s. Molimo pokušajte kasnije.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sr_RS: Došlo je do greške prilikom isključivanja proširenja %1$s. Molimo vas da nastavite do <a href="%2$s">stranice sa dodacima</a> da ga ručno isključite.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sr_RS: Došlo je do greške prilikom deaktiviranja pretplate za %s. Pokušajte ponovo kasnije.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
sr_RS: Desila se greška što verovatno znači da dovod nije dostupan. Pokušajte ponovo kasnije.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
sr_RS: Desila se greška. Molimo vas da ponovo učitate ovu stranicu i pokušate ponovo.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
sr_RS: Desila se greška; dovod verovatno nije dostupan. Pokušajte kasnije.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
sr_RS: Dogodila se greška prilikom vašeg dodavanja ovom veb mestu. Idite na <a href="%s">početnu stranicu</a>.

en: An error occurred authorizing your %s account.
sr_RS: Dogodila se greška prilikom ovlašćivanja vašeg %s naloga.

en: An error occurred authorizing your account.
sr_RS: Dogodila se greška prilikom ovlašćivanja vašeg naloga.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
sr_RS: Desila se greška sa pravljenjem vaše nove usluge deljenja - molimo vas da proverite da li ste dali ispravne detalje.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sr_RS: Došlo je do greške u zahtevu i trenutno nije moguće poslati podatke o kucpu

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
sr_RS: Desila se greška prilikom otpremanja. Pokušajte kasnije ponovo.

en: An error occurred loading this post.
sr_RS: Tokom učitavanja ovog članka dogodila se greška.

en: An error occurred when trying to validate this coupon.
sr_RS: Došlo je do greške pri pokušaju da potvrdimo ispravnost ovog kupona.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sr_RS: Došlo je do greške u pokušaju pravljenja zahteva za refundaciju koristeći sistem za obradu plaćanja.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
sr_RS: Greška se dogodila tokom deaktiviranja %(plugin)s na %(site)s.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
sr_RS: Dogodila se greška prilikom ažuriranja %1$s: %2$s

en: An error occurred.
sr_RS: Došlo je do greške.

en: An error occurred. Please try again.
sr_RS: Desila se greška. Pokušajte ponovo.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
sr_RS: Greška vrste %1$s je izazvana na redu %2$s datoteke %3$s. Poruka greške: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
sr_RS: Izvoznik je nepravilno koristio filter registracije.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sr_RS: Identifikator grupe kojoj pripada ovo podešavanje.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
sr_RS: Nepotpun zahtev za lične podatke za ovu adresu e-pošte već postoji.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
sr_RS: Integracija za korišćenje MaxMind-a za pretraživanje geolokacija. Imajte na umu da će ova integracija vršiti samo pretraživanja po zemljama.

en: An invalid setting value was passed.
sr_RS: Zadata je neispravna vrednost podešavanja.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sr_RS: Stavka koje više nije dostupna je uklonjena iz vaše korpe.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sr_RS: Za vas je kreirana narudžbina na %1$s. Faktura se nalazi u tekstu dole, zajedno sa vezom za izvršenje uplate, kad budete mogli:  %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
sr_RS: Nije pronađena beleška uz narudžbinu sa predmetnim ID

en: An order refund with the provided ID could not be found.
sr_RS: Nije moguće pronaći povraćaj narudžbine sa navedenim ID-em.

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
sr_RS: Dogodila se neočekivana greška prilikom primene kupona %s.

en: An unexpected error occurred
sr_RS: Neočekivana greška se dogodila.

en: An unexpected error occurred.
sr_RS: Neočekivana greška se dogodila.

en: An unknown error occurred
sr_RS: Dogodila se nepoznata greška

en: An unknown error occurred.
sr_RS: Dogodila se nepoznata greška.

en: An unknown error occurred. Please try again later.
sr_RS: Nepoznata greška se dogodila. Molimo vas da pokušate ponovo kasnije.

en: Anadyr
sr_RS: Anadir

en: Analytics
sr_RS: Analitika

en: Analytics cache cleared.
sr_RS: Izbrisana je predmemorija analitike.

en: Ancash
sr_RS: Ankaš

en: Anchorage
sr_RS: Enkoridž

en: Ancona
sr_RS: Ankona

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
sr_RS: I <em>spiskovi</em> kao ovaj, naravno :)

en: And more ...
sr_RS: I još...

en: Andaman and Nicobar Islands
sr_RS: Andamani i Nikobari

en: Andhra Pradesh
sr_RS: Andra Pradeš

en: Andorra
sr_RS: Andora

en: Anenii Noi
sr_RS: Anenij Noj

en: Ang Thong
sr_RS: Ang Tong

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
sr_RS: Ugao za okretanje slike u smeru kazaljke na satu u stepenima.

en: Angolan kwanza
sr_RS: Angolanska kvanza

en: Anguilla
sr_RS: Angila

en: Anhui / 安徽
sr_RS: Anhuej

en: Annaba
sr_RS: Anaba

en: Anonymous
sr_RS: Anonimni

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
sr_RS: Još jedno postignuće! Pogledajte svoj izveštaj o narudžbinama da biste pregledali dosadašnje narudžbine.

en: Another update is currently in progress.
sr_RS: Još jedno ažuriranje je trenutno u toku.

en: Answer
sr_RS: Odgovor

en: Answer Check
sr_RS: Odabir odgovora

en: Answer Group
sr_RS: Grupa odgovora

en: Answers
sr_RS: Odgovori

en: Antalya
sr_RS: Antalija

en: Antananarivo
sr_RS: Antanarivo

en: Antarctica
sr_RS: Antarktik

en: Antigua
sr_RS: Antigva

en: Antigua and Barbuda
sr_RS: Antigva i Barbuda

en: Antique
sr_RS: Antike

en: Any %s
sr_RS: Bilo koji %s

en: Any %s&hellip;
sr_RS: Bilo koji %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
sr_RS: Bilo koji metod &quot;%1$s&quot;

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
sr_RS: Administrator veb mesta izričito onemogućava sva automatska ažuriranja.

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
sr_RS: Svaki blok može da koristi ova poravnanja. Blok ugnežđivanja ih takođe ima, i odmah je odgovarajući:

en: Any category
sr_RS: Bilo koja kategorija

en: Any extra capabilities assigned to the user.
sr_RS: Bilo koja dodatna mogućnost dodeljena korisniku.

en: Any minute now…
sr_RS: Za koji minut...

en: Any new users you add to the above list will automatically be subscribed to this blog via e-mail, however any existing users may not be subscribed. Press the following button to make sure everyone is subscribed.
sr_RS: Svi novi korisnici koje dodate na listu iznad biće automatski pretplaćeni na ovaj blog putem e-pošte, ali postojeći korisnici možda nisu pretplaćeni. Pritisnite sledeće dugme da biste bili sigurni da su svi pretplaćeni.

en: Anyone can register
sr_RS: Svako može da se registruje

en: Anyone posts a comment
sr_RS: Bilo ko napiše komentar

en: Apac
sr_RS: Apas

en: Apartment, suite, etc.
sr_RS: Stan, apartman, lokal itd.

en: Apartment, suite, unit, etc.
sr_RS: Stan, apartman, lokal itd.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
sr_RS: Apartman, stan, jedinica itd. (nije obavezno)

en: Apia
sr_RS: Apija

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
sr_RS: Izvinite, ali stranica koju ste tražili nije mogla biti pronađena. Možda će pretraživanje pomoći.

en: Appearance
sr_RS: Izgled

en: Append a unique string to filename for security
sr_RS: Dodajte naziv jedinstvenog niza u naziv datoteke radi sigurnosti

en: Application Passwords
sr_RS: Lozinke aplikacije

en: Application authentication request
sr_RS: Autentičnost aplikacije zahtevana.

en: Application password not found.
sr_RS: Lozinka aplikacije nije pronađena.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
sr_RS: Lozinke aplikacije dozvoljavaju autentifikaciju putem neinteraktivnih sistema, kao što su XML-RPC ili REST API, bez nabavljanja stvarne lozinke. Lozinke aplikacije se mogu lako opozvati. One se ne mogu koristiti za tradicionalno prijavljivanje na vaše veb mesto.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
sr_RS: Lozinke aplikacije nisu dostupne za vaš nalog. Molimo vas da kontaktirate upravnika veb mesta za pomoć.

en: Application passwords are not available.
sr_RS: Lozinke aplikacije nisu dostupne.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sr_RS[0]: Lozinke aplikacije odobravaju pristup <a href="%1$s">za %2$s veb mesto u ovoj instalaciji za koje imate dozvole</a>.
sr_RS[1]: Lozinke aplikacije odobravaju pristup <a href="%1$s">za %2$s veb mesta u ovoj instalaciji za koja imate dozvole</a>.
sr_RS[2]: Lozinke aplikacije odobravaju pristup <a href="%1$s">za %2$s veb mesta u ovoj instalaciji za koja imate dozvole</a>.

en: Apply
sr_RS: Primeni

en: Apply Changes
sr_RS: Primeni izmene

en: Apply Filter
sr_RS: Primenite filter

en: Apply changes to:
sr_RS: Primeni izmene na:

en: Apply coupon
sr_RS: Primeni kupon

en: Apply minimum order rule before coupon discount
sr_RS: Primenite pravilo minimalne narudžbine pre formiranja popusta za kupone.

en: Apply to all qualifying items in cart
sr_RS: Primeni na sve kvalifikovane stavke u korpi

en: Approve
sr_RS: Odobrite

en: Approve and Reply
sr_RS: Odobri i odgovori

en: Approve comment
sr_RS: Prihvati komentar

en: Approve it: %s
sr_RS: Prihvati: %s

en: Approve this comment
sr_RS: Prihvati ovaj komentar

en: Approve this comment.
sr_RS: Odobrite ovaj komentar.

en: Approved
sr_RS: Odobreno

en: April
sr_RS: april

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
sr_RS: apr

en: Apurímac
sr_RS: Apurimak

en: Aqtau
sr_RS: Aktau

en: Aqtobe
sr_RS: Aktobe

en: Aquatic
sr_RS: Vodena

en: Araba/Álava
sr_RS: Araba-Alava

en: Arabic
sr_RS: Arapski

en: Araguaina
sr_RS: Aragvajna

en: Arbitrary HTML code.
sr_RS: Proizvoljni HTML kod.

en: Arbitrary text.
sr_RS: Proizvoljni tekst.

en: Archive
sr_RS: Arhiva

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Arhive <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Arhive <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Arhive <span class="count">(%s)</span>

en: Archive for %s
sr_RS: Arhiva za %s

en: Archive for the %s Tag
sr_RS: Arhiva za oznaku %s

en: Archive template
sr_RS: Šablon arhive

en: Archived
sr_RS: Arhivirano

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Arhivirana <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Arhivirana <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Arhivirana <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
sr_RS: Arhive

en: Arctic
sr_RS: Arktik

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sr_RS: Da li su cron zadaci omogućeni?

en: Are pretty permalinks supported?
sr_RS: Da li su lepe stalne veze podržane?

en: Are you %s?
sr_RS: Jeste li vi %s?

en: Are you lost?
sr_RS: Jeste li se izgubili?

en: Are you sure it exists?
sr_RS: Da li ste sigurni da postoji?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
sr_RS: Da li ste sigurni da server baze podataka nije pod izrazito jakim opterećenjem?

en: Are you sure the database server is running?
sr_RS: Da li ste sigurni da server baze podataka radi?

en: Are you sure you have the correct username and password?
sr_RS: Da li sigurno imate ispravno korisničko ime i lozinku?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
sr_RS: Da li ste sigurni da ste ukucali pravilno ime domaćina?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete sve prijave iz baze podataka?

en: Are you sure you want to deactivate?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da zatvorite nalog?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
sr_RS: Da li sigurno želite da obrišete "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete varijacije? Akcija ne može biti poništena.

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
sr_RS: Da li sigurno želite da obrišete ocenu za "%s"?

en: Are you sure you want to delete this answer?
sr_RS: Da li sigurno želite da obrišete ovaj korisnik?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da izbrišete ovaj atribut?

en: Are you sure you want to delete this list?
sr_RS: Jeste li sigurni da želite da obrišete ovu listu?

en: Are you sure you want to delete this log?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete ovu belešku?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sr_RS: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj fajl šablona?

en: Are you sure you want to delete this theme?
sr_RS: Da li sigurno želite da obrišete ovu temu?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete ovu zonu? Ova radnja ne može biti opovrgnuta.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
sr_RS: Da li sigurno želite da odbacite svoje neobjavljene promene?

en: Are you sure you want to do this?
sr_RS: Da li sigurno želite da uradite ovo?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite izaći iz uređivača obrasca bez pamćenja? Sve promene koje ste napravili će biti izgubljene.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da povežete sve varijante? Time će se stvoriti nova varijanta za svaku moguću kombinaciju atributa varijante (maksimalno %d  iz jednog puta).

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da se odjavite? <a href="%s">Potvrdite i odjavite se</a>

en: Are you sure you want to quit?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da odustanete?

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
sr_RS: Jeste li sigurni da želite da uklonite izabrane naknade?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sr_RS: Da li sigurno želite da uklonite odabrane artikle?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
sr_RS: Jeste li sigurni da želite da uklonite izabranu poštarinu?

en: Are you sure you want to remove this item?
sr_RS: Jeste li sigurni da želite da uklonite ovu stavku?

en: Are you sure you want to remove this variation?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da uklonite varijaciju?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da opozovete pristup ovom preuzimanju?

en: Are you sure you want to run this tool?
sr_RS: Jeste li sigurni da želite da pokrene ovaj alat?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete ovu poruku? Ovu radnju nije moguće poništiti.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete povraćaj novca? Akcija ne može biti poništena.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete kolonu sa porezom? Akcija ne može biti poništena.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da izvršite povraćaj plaćanja. Akcija ne može biti poništena.

en: Are you sure you'd like to stop editing this form without saving your changes?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da prestanete sa uređivanjem ovog formulara bez čuvanja promena?

en: Are you sure you're ready?
sr_RS: Da li ste sigurni da ste spremni?

en: Are you sure?
sr_RS: Da li ste sigurni?

en: Arequipa
sr_RS: Arekipa

en: Arezzo
sr_RS: Areco

en: Argentine peso
sr_RS: Argentinski pezos

en: Argeș
sr_RS: Arđeš

en: Arguments
sr_RS: Argumenti

en: Arkansas
sr_RS: Arkanzas

en: Armed Forces (AA)
sr_RS: Oružane snage (Severna i Južna Amerika, bez Kanade)

en: Armed Forces (AE)
sr_RS: Oružane snage (EMEA)

en: Armed Forces (AP)
sr_RS: Oružane snage (Pacifik)

en: Armenia
sr_RS: Jermenija

en: Armenian dram
sr_RS: Jermenijski dram

en: Arrange entries in different layouts.
sr_RS: Poređajte unose u različite rasporede.

en: Array of image edits.
sr_RS: Niz uređivanja slike.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sr_RS: Niz opcija( format vrednost-ključ) za unose kao što su označavanja više opcija ili samo jedne od više ponuđenih.

en: Array of options with associated values.
sr_RS: Niz opcija sa pridruženim vrednostima.

en: Array of the response headers from the receiving server.
sr_RS: Niz zaglavlja odgovora od prijemnog servera.

en: Article
sr_RS: Članak

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
sr_RS: Članci na ovom veb mestu mogu da sadrže ugnežđeni sadržaj (npr. video snimke, slike, članke, itd). Ugnežđeni sadržaj sa drugih veb mesta se ponaša na potpuno isti način kao da je vaš posetilac posetio drugo veb mesto.

en: Artist
sr_RS: Umetnik

en: Aruban florin
sr_RS: Arubanski florin

en: Arunachal Pradesh
sr_RS: Arunačal Pradeš

en: Arusha
sr_RS: Aruša

en: As a browser icon
sr_RS: Kao ikonica pregledača veba

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
sr_RS: Kao novi korisnik Vordpresa, trebalo bi da idete na <a href="%s">svoju kontrolnu tablu</a> da biste obrisali ovu stranu i napravili nove strane sa svojim sadržajem. Zabavite se!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sr_RS: Kao procenat slike, visina za opsecanje slike. ZASTARELO: Umesto toga, koristite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sr_RS: Kao procenat slike, širina za opsecanje slike. ZASTARELO: Umesto toga, koristite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sr_RS: Kao procenat slike, x pozicija od početka za započinjanje opsecanja. ZASTARELO: Umesto toga, koristite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sr_RS: Kao procenat slike, y pozicija od početka za započinjanje opsecanja. ZASTARELO: Umesto toga, koristite `modifiers`.

en: As a reminder, here are your order details:
sr_RS: Evo podataka o vašoj narudžbini, da vam posluže kao podsetnik:

en: As a single total
sr_RS: Svega

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
sr_RS: Kao vlasnik veb mesta, možda morate da pratite nacionalne ili međunarodne zakone o privatnosti. Na primer, možda morate da napravite i prikažete politiku privatnosti.

en: As an app icon
sr_RS: Kao ikonica aplikacije

en: Ascending
sr_RS: Rastući

en: Ascoli Piceno
sr_RS: Askoli Pičeno

en: Ashanti
sr_RS: Ašanti

en: Ashgabat
sr_RS: Ašgabat

en: Ashkhabad
sr_RS: Aškabad

en: Asia
sr_RS: Azija

en: Ask a question
sr_RS: Postavite pitanje

en: Ask us for help!
sr_RS: Pitajte nas za pomoć.

en: Aspect ratio:
sr_RS: Proporcije:

en: Assam
sr_RS: Asam

en: Assign Authors
sr_RS: Dodeljivanje autora

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
sr_RS: Dodelite nadređenog člana da biste napravili hijerarhiju. Član Džez, na primer, bio bi nadređen Bi-bapu i Big bendu.

en: Assigned Menu
sr_RS: Dodeljeni izbornik

en: Associate your VideoPress blog with a dotSUB account for community translations.
sr_RS: Povežite svoj VideoPress blog sa dotSUB nalogom za prevode zajednice.

en: Astrakhan
sr_RS: Astrahan

en: Asturias
sr_RS: Asturija

en: Asuncion
sr_RS: Asunsion

en: Asunción
sr_RS: Asunsion

en: Aswan
sr_RS: Asuan

en: Asyut
sr_RS: Asjut

en: At a Glance
sr_RS: Na prvi pogled

en: Athens
sr_RS: Atina

en: Atlantic
sr_RS: Atlantik

en: Atlantique
sr_RS: Atlantik

en: Atlántico
sr_RS: Atlantiko

en: Attach
sr_RS: Pridruži

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
sr_RS: Pridruži &#132;%s&#147; na postojeći sadržaj

en: Attach to existing content
sr_RS: Pridruži postojećem sadržaju

en: Attaching Files
sr_RS: Prilaganje datoteka

en: Attachment
sr_RS: Prilog

en: Attachment Attributes
sr_RS: Osobine priloga

en: Attachment Details
sr_RS: Detalji priloga

en: Attachment Display Settings
sr_RS: Podešavanja prikaza priloga

en: Attachment Page
sr_RS: Stranici priloga

en: Attachment Post URL
sr_RS: URL unosa priloga

en: Attachment Preview
sr_RS: Pregled priloga

en: Attachment details
sr_RS: Detalji priloga

en: Attachment post ID
sr_RS: ID članka priloga

en: Attachment type.
sr_RS: Vrsta priloga.

en: Attachments
sr_RS: Prilozi

en: Attapeu
sr_RS: Atapeu

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
sr_RS: Pokušaj da obavestiš svaki blog na koji pokazuje veza sa unosa

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
sr_RS: Pokušaj da obavestiš svaki blog na koji pokazuje veza sa članka

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
sr_RS: Pokušano sa postavljanjem kvaliteta slike van niza [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
sr_RS: Pokušaj raščlanjivanja kratkog koda bez ispravnog povratnog poziva: %s

en: Attempting to reduce used memory...
sr_RS: Pokušaj da se smanji upotrebljena memorija...

en: Attend an upcoming event near %s.
sr_RS: Prisustvujte predstojećem događaju blizu %s.

en: Attica
sr_RS: Atika

en: Attribute
sr_RS: Atribut

en: Attribute %d default
sr_RS: Atribut %d podrazumevano

en: Attribute %d global
sr_RS: Atribut %d globalno

en: Attribute %d name
sr_RS: Ime %d atributa

en: Attribute %d value(s)
sr_RS: Atribut %d vrednost(i)

en: Attribute %d visible
sr_RS: Atribut %d je vidljiv

en: Attribute ID.
sr_RS: ID atributa.

en: Attribute all content to:
sr_RS: Pripiši sav sadržaj na:

en: Attribute does not exist.
sr_RS: Atribut ne postoji.

en: Attribute name
sr_RS: Ime atributa

en: Attribute name.
sr_RS: Ime atributa

en: Attribute position.
sr_RS: Pozicija atributa.

en: Attribute taxonomy name.
sr_RS: Naziv taksonomije atributa.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sr_RS: Nazivi atributa mogu biti dodeljeni proizvodima i varijacijama.
    <br/><br/><b>Note</b>: 
    Brisanjem atributa uklonićete i sve veze atributa sa varijacijama proizvoda u kojima je atribut koristi.
    Ponovno pravljenje atributa neće automatski napraviti i veze sa varijacijama proizvoda.

en: Attribute type.
sr_RS: Tip atributa.

en: Attribute updated successfully
sr_RS: Atribut je uspešno ažuriran

en: Attribute value(s)
sr_RS: Vrednost(i) atributa

en: Attribute visibility
sr_RS: Vidljivost atributa

en: Attributes
sr_RS: Osobine

en: Attributes for the block.
sr_RS: Atributi bloka.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sr_RS: Atributi vam omogućavaju da definišete dodatne podatke o proizvodu, kao što su dimenzije ili boja. Ove atribute možete da koristite u bočnoj traci prodavnice uz pomoć dodataka "layered nav".

en: Attributes totals.
sr_RS: Ukupno atributa.

en: Atyrau
sr_RS: Atirau

en: Auckland
sr_RS: Ouklend

en: Audio
sr_RS: Zvučni zapisi

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Zvučni zapisi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Zvučni zapisi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Zvučni zapisi <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
sr_RS: Kodek zvučnog zapisa:

en: Audio File URL
sr_RS: URL datoteke zvučnog zapisa

en: Audio Format:
sr_RS: Oblik zvučnog zapisa:

en: Audio Player
sr_RS: Pregledač zvučnih zapisa

en: Audio Post
sr_RS: Zvučni članak

en: Audio Widget
sr_RS: Vidžet zvučnog zapisa

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
sr_RS[0]: Vidžet zvučnog zapisa (%d)
sr_RS[1]: Vidžet zvučnog zapisa (%d)
sr_RS[2]: Vidžet zvučnog zapisa (%d)

en: Audio details
sr_RS: Detalji zvučnog zapisa

en: Audio title
sr_RS: Naslov zvučnog zapisa

en: Audio title&hellip;
sr_RS: Naslov zvučnog zapisa&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
sr_RS: Zvučna, video ili druga datoteka

en: Aug
sr_RS: Avg

en: August
sr_RS: avgust

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
sr_RS: avg

en: Australia
sr_RS: Australija

en: Australian Capital Territory
sr_RS: Teritorije Australije

en: Australian dollar
sr_RS: Australijski dolari

en: Austria
sr_RS: Austrija

en: Authentication
sr_RS: Prijavljivanje

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sr_RS: Keš potvrde identiteta i pretplate uspešno su osveženi.

en: Author
sr_RS: Autor

en: Author Archive
sr_RS: Arhiva autora

en: Author Bio
sr_RS: Biografija autora

en: Author Grid
sr_RS: Rešetka autora

en: Author URL
sr_RS: URL adresa autora

en: Author URL of the user.
sr_RS: URL autora korisnika.

en: Author mapping
sr_RS: Preslikavanje autora

en: Author posts, manage comments, and manage %s.
sr_RS: Autor postuje, uređuje komentare i uređuje %s.

en: Author rich content with blocks and patterns
sr_RS: Stvorite bogat sadržaj sa blokovima i mustrama

en: Author website
sr_RS: Veb mesto autora

en: Author:
sr_RS: Autor:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sr_RS: Autor : %1$s (IP adresa: %2$s , %3$s)

en: Author: %s
sr_RS: Autor: %s

en: Authorization failed
sr_RS: Autorizacija nije uspela

en: Authorization header
sr_RS: Zaglavlje ovlašćenja

en: Authorize
sr_RS: Autorizuj

en: Authorize %s
sr_RS: Ovlasti %s

en: Authorize Application
sr_RS: Ovlasti aplikaciju

en: Authorize Jetpack
sr_RS: Ovlasti Jetpack

en: Authorize connection with %s
sr_RS: Dozvoli vezu sa %s

en: Authors
sr_RS: Autori

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
sr_RS: Autori mogu da objavljuju i upravljaju sopstvenim člancima i mogu da otpremaju datoteke.

en: Authors:
sr_RS: Autori:

en: Auto
sr_RS: Automatski

en: Auto Detect
sr_RS: Automatski otkrij

en: Auto Draft
sr_RS: Automatski nacrt

en: Auto add pages
sr_RS: Automatski dodaj strane

en: Auto renews on:
sr_RS: Automatski se obnavlja:

en: Auto-create a new account (recommended).
sr_RS: Automatski napravi novi nalog (preporučeno).

en: Auto-update
sr_RS: Automatsko ažuriranje

en: Auto-updates
sr_RS: Automatska ažuriranje

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Automatsko ažuriranje onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Automatsko ažuriranje onemogućeno <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Automatsko ažuriranje onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Automatsko ažuriranje omogućeno <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Automatsko ažuriranje omogućeno <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Automatsko ažuriranje omogućeno <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
sr_RS: Automatska ažuriranja može da se omogući ili onemogući za svaku pojedinačnu temu. Teme sa omogućenim automatskim ažuriranjem prikazaće procenjeni datum sledećeg automatskog ažuriranja. Automatsko ažuriranje zavisi od sistema za zakazivanje zadataka WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
sr_RS: Automatsko ažuriranje je onemogućeno

en: Auto-updates enabled
sr_RS: Automatsko ažuriranje je omogućeno

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sr_RS: Izgleda da su automatska ažuriranja dodataka i tema onemogućena. Ovo će sprečiti vaše veb mesto od automatskog primanja novih izdanja kada su dostupna.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
sr_RS: Izgleda da su automatska ažuriranja dodataka i/ili tema onemogućena, ali se podešavanja i dalje prikazuju. Ovo može da izazove automatska ažuriranja da ne rade kako treba.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sr_RS: Izgleda da su automatska ažuriranja dodataka onemogućena. Ovo će sprečiti vaše veb mesto od automatskog primanja novih izdanja kada su dostupna.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
sr_RS: Izgleda da su automatska ažuriranja tema onemogućena. Ovo će sprečiti vaše veb mesto od automatskog primanja novih izdanja kada su dostupna.

en: Automate your marketing
sr_RS: Automatizujte vašu marketing kampanju

en: Automated Taxes
sr_RS: Automatizovani porezi

en: Automatic Updates
sr_RS: Automatska ažuriranja

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
sr_RS: Automatsko ažuriranje nije zakazano. Možda postoji problem sa WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
sr_RS: Automatsko ažuriranje je zadocnelo za %s. Možda postoji problem sa WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
sr_RS: Automatsko ažuriranje zakazano za %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
sr_RS: Automatski dodaj nove strane najvišeg nivoa ovom izborniku

en: Automatically add paragraphs
sr_RS: Automatski dodaj pasuse

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
sr_RS[0]: Automatski zatvori komentare na člancima starijim od {{numberOfDays /}} dana
sr_RS[1]: Automatski zatvori komentare na člancima starijim od {{numberOfDays /}} dana
sr_RS[2]: Automatski zatvori komentare na člancima starijim od {{numberOfDays /}} dana

en: Automatically close comments on posts older than %s days
sr_RS: Automatski zatvori komentare na člancima starijim od %s dana

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
sr_RS: Automatski kreirati dva fajla mape sajta koji sadrže liste URL-ova članka i stranica na vašem sajtu.

en: Automatically linked when you make comments.
sr_RS: Automatski povezano kada pravite komentare.

en: Automatically use first image in post
sr_RS: Automatski koristi prvu sliku u članku

en: Automation
sr_RS: Automatizacija

en: Autoplay
sr_RS: Samopuštanje

en: Autosave by %s
sr_RS: Automatsko snimanje od %s

en: Autosave encountered an unexpected error
sr_RS: Automatsko snimanje je naišlo na neočekivanu grešku.

en: Autoupdate
sr_RS: Automatsko ažuriranje

en: Availability
sr_RS: Dostupnost

en: Available Actions
sr_RS: Dostupne radnje

en: Available Services
sr_RS: Dostupne usluge

en: Available Tools
sr_RS: Raspoložive alatke

en: Available Widgets
sr_RS: Raspoloživi vidžeti

en: Available downloads
sr_RS: Dostupna preuzimanja

en: Available on backorder
sr_RS: Dostupno kao narudžbina na zahtev

en: Available placeholders: %s
sr_RS: Dostupnih pozicija: %s

en: Avatar Display
sr_RS: Prikaz avatara

en: Avatar Size (px):
sr_RS: Veličina avatara (pikseli):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sr_RS: URL avatara sa veličinom slike od %d piksela.

en: Avatar URL.
sr_RS: URL avatara.

en: Avatar URLs for the comment author.
sr_RS: URL-ovi avatara za autora komentara.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sr_RS: URL avatara za recenzenta predmeta.

en: Avatar URLs for the user.
sr_RS: URL-ovi avatara dodeljenih korisniku.

en: Avatar background color:
sr_RS: Boja pozadine avatara:

en: Avatars
sr_RS: Avatari

en: Avellino
sr_RS: Avelino

en: Average
sr_RS: Prosečno

en: Average AOV per customer.
sr_RS: Prosečna vrednost porudžbine po kupcu.

en: Average Rating
sr_RS: Prosečna ocena

en: Average gross sales amount
sr_RS: Iznos prosečne bruto prodaje

en: Average items per order
sr_RS: Prosečno stavki po narudžbini

en: Average net daily sales.
sr_RS: Prosečna neto dnevna prodaja.

en: Average net sales amount
sr_RS: Prosečan neto iznos prodaje

en: Average number of orders.
sr_RS: Prosečan broj narudžbina.

en: Average order value.
sr_RS: Prosečna vrednost narudžbine.

en: Average per Day
sr_RS: Prosečno po danu

en: Average per day
sr_RS: Prosečno po danu

en: Average rating
sr_RS: Prosečna ocena

en: Average total spend per customer.
sr_RS: Prosečna ukupna potrošnja po kupcu.

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
sr_RS: Proseci su zaokruženi na najbliži ceo broj za prikaz.

en: Avg order value.
sr_RS: Prosečna vrednost porudžbine.

en: Awaiting BACS payment
sr_RS: Očekivanje BASC uplate

en: Awaiting product image
sr_RS: Čeka se slika proizvoda

en: Awaiting spam check
sr_RS: Čeka proveru da li je nepoželjan

en: Ayacucho
sr_RS: Ajakučo

en: Aydın
sr_RS: Ajdin

en: Ayutthaya
sr_RS: Ajutaja

en: Azerbaijan
sr_RS: Azerbejdžan

en: Azerbaijani manat
sr_RS: Azerbejdžanski manat

en: Azores
sr_RS: Azori

en: Aïn Defla
sr_RS: Ain Defla

en: Aïn Témouchent
sr_RS: Ajn Temušent

en: Ağrı
sr_RS: Agri

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
sr_RS: ISPROBAVANjE BETE?
    =================
    
    Ova e-pošta otklanjanja grešaka je poslata kada koristite razvojno izdanje Vordpresa.
    
    Ukoliko mislite da su ovi neuspesi zbog greške u Vordpresu, možete li da ih prijavite?
     * Otvorite temu u forumima podrške https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Ili, ako vam je zgodno napišite izveštaj o grešci: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Hvala! -- Vordpresova ekipa

en: Back
sr_RS: Nazad

en: Back to %s
sr_RS: Nazad na %s

en: Back to Attributes
sr_RS: Nazad na atribute

en: Back to Followed Sites
sr_RS: Nazad na praćene sajtove

en: Back to Following
sr_RS: Nazad na praćenje

en: Back to Plans
sr_RS: Nazad na planove

en: Back to blog options
sr_RS: Nazad na mogućnosti bloga

en: Back to post options
sr_RS: Nazad na mogućnosti članka

en: Back to top
sr_RS: Nazad na vrh

en: Background
sr_RS: Pozadina

en: Background Color
sr_RS: Boja pozadine

en: Background Image
sr_RS: Slika u pozadini

[ctx: Background Preset]
en: Preset
sr_RS: Unapred određeno

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
sr_RS: Ponavljanje

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
sr_RS: Kretanje

en: Background color
sr_RS: Boja pozadine

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sr_RS: Pozadina je ažurirana. <a href="%s">Vidite svoje veb mesto</a> da biste videli kako izgleda.

en: Background updates are not working as expected
sr_RS: Ažuriranja u pozadini ne rade kako se očekuje

en: Background updates are working
sr_RS: Ažuriranja u pozadini rade

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
sr_RS: Ažuriranja u pozadini obezbeđuju da Vordpres može da se automatski ažurira ako je bezbedonosno ažuriranje objavljeno za izdanje koje trenutno koristite.

en: Background updates may not be working properly
sr_RS: Ažuriranja u pozadini možda ne rade kako treba

en: Backordered
sr_RS: Naručeno na zahtev

en: Backorders allowed?
sr_RS: Da li je dozvoljeno naručivanje robe koje nema na zalihama?

en: Backorders?
sr_RS: Naručivanje na zahtev?

en: Backup
sr_RS: Rezervna kopija

en: Bacău
sr_RS: Bakau

en: Bad login/pass combination.
sr_RS: Neispavan spoj korisničkog i lozinke.

en: Badajoz
sr_RS: Badahoz

en: Baghdad
sr_RS: Bagdad

en: Bahamas
sr_RS: Bahame

en: Bahamian dollar
sr_RS: Bahamski dolar

en: Bahia
sr_RS: Baija

en: Bahia Banderas
sr_RS: Baija Bonderas

en: Bahrain
sr_RS: Bahrein

en: Bahraini dinar
sr_RS: Bahreinski dinar

en: Baja California
sr_RS: Donja Kalifornija

en: Baja California Sur
sr_RS: Južna Donja Kalifornija

en: Baker Island
sr_RS: Ostrvo Bejker

en: Baleares
sr_RS: Balearska Ostrva

en: Balıkesir
sr_RS: Balikesir

en: Band
sr_RS: Bend

en: Bandwidth
sr_RS: Protok:

en: Bandwidth:
sr_RS: Protok:

en: Bangladesh
sr_RS: Bangladeš

en: Bangladeshi taka
sr_RS: Bangladeška taka

en: Bangui
sr_RS: Bangi

en: Banjul
sr_RS: Banžul

en: Bank
sr_RS: Banka

en: Bank code
sr_RS: Kod banke

en: Bank name
sr_RS: Naziv banke

en: Bank transfer (BACS) payments
sr_RS: Bankovni transfer

en: Bank transit number
sr_RS: Tranzitni broj banke

en: Banner
sr_RS: Baner

en: Banner at the top of my site
sr_RS: Parola na vrhu mog veb mesta

en: Banner text
sr_RS: Tekst za transparent

en: Banners
sr_RS: Baneri

en: Baoruco
sr_RS: Bahoruko

en: Barahona
sr_RS: Baraona

en: Baranya
sr_RS: Baranja

en: Barbadian dollar
sr_RS: Barbadoski dolar

en: Barcelona
sr_RS: Barselona

en: Barishal
sr_RS: Barisal

en: Barletta-Andria-Trani
sr_RS: Barleta-Andrija-Trani

en: Bartın
sr_RS: Bartin

en: Basarabeasca
sr_RS: Besarabeska

en: Base color
sr_RS: Osnovna boja

en: Basel-Stadt
sr_RS: Grad Bazel

en: Basic Settings
sr_RS: Osnovna podešavanja

en: Basic details
sr_RS: Osnovni detalji

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
sr_RS: Krajnja tačka za dobijanje određenih pokazatelja učinka iz krajnjih tačaka `statistike`.

en: Bay of Plenty
sr_RS: Bej ov Plenti

en: Bayburt
sr_RS: Bajburt

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
sr_RS: Budite sigurni da je čuvate na sigurnom mestu. Nećete moći da je povratite.

en: Be the first to like this.
sr_RS: Budite prvi kojima se sviđa ovo.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Budite prvi koji će napisati recenziju &ldquo;%s&rdquo;

en: Beach brings the warm feel of Thailand&rsquo;s shores to your blog year round. Originally designed for Drupal Thailand by Gibbo, Beach features special post formatting for Aside, Gallery, Quote, and Status posts, along with a beautiful secondary menu area in the header.
sr_RS: Beach tema donosi topli osećaj Tajlandskih obala na vaš blog tokom cele godine. Prvobitno dizajniran za Drupal Thailand od strane Gibbo, Beach  temu karakteriše posebno oblikovanje posta za kratke članke, galeriju, citiranje  i status postova, zajedno sa prelepim izgledom sekundarnog menija u zaglavlju.

en: Beautiful landscape
sr_RS: Predivan pejzaž

en: Because this post does not have revisions, you will not be able to revert any changes you make in the Classic Editor.
sr_RS: Zato što ovaj članak nema revizija, nećete moći da vratite izmene koje napravite u klasičnom uređivaču.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
sr_RS: Zato što koristite %1$s, veb mesta u vašoj mreži moraju da koriste poddirektorijume. Razmotrite korišćenje %2$s ukoliko želite da koristite poddomene.

en: Before a comment appears
sr_RS: Pre pojave komentara

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sr_RS: Pre nego što potražite pomoć preporučujemo da proverite stranicu o statusu sistema da se utvrde eventualni problemi s konfiguracijom.

en: Before discount
sr_RS: Pre uračunavanja popusta

en: Before you can add a variation you need to add some variation attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
sr_RS: Pre nego što dodate varijantu treba da dodate neke atribute te varijante na kartici <strong>Atributi</strong>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sr_RS: Pre nego što ćete moći da otpremite datoteku za uvoz, moraćete da popravite sledeću grešku:

en: Beheira
sr_RS: Buhejra

en: Beijing / 北京
sr_RS: Peking

en: Beirut
sr_RS: Bejrut

en: Belarus
sr_RS: Belorusija

en: Belarusian
sr_RS: Beloruski

en: Belarusian ruble
sr_RS: Beloruska rublja

en: Belgium
sr_RS: Belgija

en: Belgrade
sr_RS: Beograd

en: Belize
sr_RS: Beliz

en: Belize dollar
sr_RS: Beliski dolar

en: Belluno
sr_RS: Beluno

en: Below each blog post
sr_RS: Ispod svakog članka bloga

en: Below each comment
sr_RS: Ispod svakog komentara

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
sr_RS: Ispod je lista proširenja dostupnih na vašem WooCommerce.com nalogu. Da biste dobijali ažurirane verzije proširenja, postarajte se 
    da proširenje bude postavljeno, a pretplata na njega uključena i povezana sa vašim WooCommerce.com nalogom. Proširenja mogu da se uključe na ekranu <a href="%s">Dodaci</a>.

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
sr_RS: Ispod možete videti imena autora MovableType članaka označena <i>iskošenim slovima</i>. Za svako od imena, odaberite jednog od korisnika bloga kao autora.

en: Benguela
sr_RS: Bengela

en: Benguet
sr_RS: Benget

en: Bermudian dollar
sr_RS: Bermudski dolar

en: Best Sellers
sr_RS: Najprodavaniji

en: Best Value
sr_RS: Najbolja vrednost

en: Best ever
sr_RS: Najbolje ikada

en: Better results on search engines and social media.
sr_RS: Bolji rezultati na pretraživačima i društvenim mrežama.

en: Better security
sr_RS: Bolja sigurnost

en: Beulah
sr_RS: Bjula

en: Bhola
sr_RS: Bola

en: Bhutan
sr_RS: Butan

en: Bhutanese ngultrum
sr_RS: Butanski ngultrum

en: Biella
sr_RS: Bjela

en: Big Important Warning!
sr_RS: Veliko važno upozorenje!

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
sr_RS: Veliko ažuriranje za iPhone/iPad sada je dostupno

en: Bilecik
sr_RS: Biledžik

en: Billing
sr_RS: Naplata

en: Billing &amp; Shipping
sr_RS: Plaćanje i dostava

en: Billing Address
sr_RS: Adresa fakturisanja

en: Billing Address 1
sr_RS: Prva adresa fakturisanja

en: Billing Address 2
sr_RS: Adresa za naplatu 2

en: Billing City
sr_RS: Grad Fakturisanja

en: Billing Company
sr_RS: Firma Fakturisanja

en: Billing Country / Region
sr_RS: Država / region za naplatu

en: Billing First Name
sr_RS: Ime Fakturisanja

en: Billing History
sr_RS: Istorija plaćanja

en: Billing Last Name
sr_RS: Prezime Fakturisanja

en: Billing Postal/Zip Code
sr_RS: Poštanski broj fakturisanja

en: Billing State
sr_RS: Država Fakturisanja

en: Billing address
sr_RS: Adresa za naplatu

en: Billing address.
sr_RS: Adresa za naplatu.

en: Billing details
sr_RS: Detalji za naplatu

en: Billing email
sr_RS: E-pošta za plaćanje

en: Billing information
sr_RS: Podaci o plaćanju

en: Bingöl
sr_RS: Bingol

en: Biographical Info
sr_RS: Biografski podaci

en: Birds
sr_RS: Ptice

en: Biscay
sr_RS: Baskija

en: Bishkek
sr_RS: Biškek

en: Bissau
sr_RS: Bisao

en: Bistrița-Năsăud
sr_RS: Bistrica-Nasaud

en: Bitcoin
sr_RS: Bitkoin

en: Bitrate
sr_RS: Bitrejt

en: Bitrate Mode
sr_RS: Režim bitrejta

en: Bitrate:
sr_RS: Bitrejt:

en: Bitácora is a simple old-school blog theme
sr_RS: Bitácora je jednostavna, staromodna tema za blog

en: Bié
sr_RS: Bie

en: Black
sr_RS: crna

en: Blanc-Sablon
sr_RS: Blan‑Sablon

en: Blank
sr_RS: Prazno

en: Blantyre
sr_RS: Blantir

en: Block
sr_RS: Blok

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
sr_RS: Blok "%1$s" ne sadrži stil pod nazivom "%2$s.".

en: Block Editor Patterns
sr_RS: Mustre uređivača blokova

en: Block Editor Styles
sr_RS: Stilovi za uređivač blokova

en: Block Emails
sr_RS: Zaustavi poruke

en: Block attributes.
sr_RS: Osobine bloka.

en: Block by cookie (recommended)
sr_RS: Zaustavi prema kolačiću (preporučeno)

en: Block by cookie and by IP address
sr_RS: Zaustavi prema kolačiću i IP adresi

en: Block category.
sr_RS: Kategorija bloka.

en: Block emails
sr_RS: Zaustavi poruke

en: Block example.
sr_RS: Primer bloka.

en: Block expiration limit
sr_RS: Blokiraj ograničenja isteka

en: Block keywords.
sr_RS: Ključne reči bloka.

en: Block name must be a string.
sr_RS: Ime bloka mora biti niska.

en: Block name.
sr_RS: Ime bloka.

en: Block namespace.
sr_RS: Ime prostora bloka.

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
sr_RS: Dugmad

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
sr_RS: Stupci

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
sr_RS: Kontakt

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
sr_RS: Galerija

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
sr_RS: Zaglavlja

[ctx: Block pattern category]
en: Media
sr_RS: Mediji

[ctx: Block pattern category]
en: Team
sr_RS: Tim

[ctx: Block pattern category]
en: Text
sr_RS: Tekst

en: Block pattern category "%s" not found.
sr_RS: Kategorija mustre bloka "%s" nije pronađena.

en: Block pattern category name must be a string.
sr_RS: Ime kategorije mustre bloka mora biti niska.

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
sr_RS: Društvene veze sa deljenom bojom pozadine

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
sr_RS: Mustre blokova su unapred određeni rasporedi blokova. Koristite ih da biste se inspirisali ili napravili nove stranice u trenu.

en: Block style name must be a string.
sr_RS: Ime stila bloka mora biti niska.

en: Block style variations.
sr_RS: Varijacije stila bloka.

en: Block supports.
sr_RS: Podrška bloka.

en: Block this blog
sr_RS: Blokirajte ovaj blog

en: Block type "%s" is already registered.
sr_RS: Vrsta bloka „%s“ je već registrovana.

en: Block type "%s" is not registered.
sr_RS: Vrsta bloka „%s“ nije registrovana.

en: Block type names must be strings.
sr_RS: Imena vrste bloka moraju biti niske.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
sr_RS: Imena vrste bloka moraju da sadrže prefiks. Na primer: moj-dodatak/moja-prilagodjena-vrsta-bloka

en: Block type names must not contain uppercase characters.
sr_RS: Imena vrste bloka moraju da ne sadrže velika slova.

en: Block variations.
sr_RS: Varijacije bloka

en: Blocked
sr_RS: Blokiran

en: Blocked Sites
sr_RS: Blokirani sajtovi

en: Blockquote
sr_RS: Citat

en: Blocks
sr_RS: Blokovi

en: Blog Archives
sr_RS: Arhive bloga

en: Blog Display
sr_RS: Prikaz bloga

en: Blog Name
sr_RS: Ime bloga

en: Blog Posts
sr_RS: Članci bloga

en: Blog Shares
sr_RS: Deljenja bloga

en: Blog Stats
sr_RS: Statistike bloga

en: Blog Title
sr_RS: Naziv bloga

en: Blog URL
sr_RS: URL bloga

en: Blog URL:
sr_RS: URL bloga:

en: Blog at WordPress.com
sr_RS: Blog na WordPress.com

en: Blog domain must be shorter than 64 characters
sr_RS: Domen bloga mora imati manje od 64 znaka

en: Blog id of the record on the multisite.
sr_RS: Blog ID zapisa na višestrukom sajtu.

en: Blog pages show at most
sr_RS: Stranice bloga prikazuju najviše

en: Blog pages show at most.
sr_RS: Stranice bloga prikazuju najviše.

en: Blog stats
sr_RS: Statistika bloga

en: Blog suspended.
sr_RS: Blog je suspendovan.

en: Blogger Blogs
sr_RS: Blogovi Blogger-a

en: Blogger username
sr_RS: Korisničko ime na Blogger-u

en: Bloggers
sr_RS: Blogeri

en: Blogroll
sr_RS: Blogovnik

en: Blogs
sr_RS: Blogovi

en: Blogs I Follow
sr_RS: Blogovi koje pratim

en: Blogs I Follow | WordPress.com
sr_RS: Blogovi koje pratim |  WordPress.com

en: Blogs and personal sites
sr_RS: Blogovi i lični sajtovi

en: Blogs, Pictures, and more on WordPress
sr_RS: Blogovi, slike i više na Vordpresu

en: Blue
sr_RS: Plava

en: Boa Vista
sr_RS: Boa_Vista

en: Body background color
sr_RS: Boja pozadine

en: Body text color
sr_RS: Boja teksta

en: Bogura
sr_RS: Bogra

en: Boise
sr_RS: Bojz

en: Bol&iacute;var soberano
sr_RS: Venecuelanski bolivar

en: Bold
sr_RS: Podebljano

en: Bolikhamsai
sr_RS: Bolikamaksai

en: Bolivia
sr_RS: Bolivija

en: Bolivian boliviano
sr_RS: Bolivijski bolivijano

en: Bologna
sr_RS: Bolonja

en: Bolzano
sr_RS: Bolcano

en: BonPress is the perfect personal blog theme. Packed with Post Formats and subtle details, it offers a unique blogging experience.
sr_RS: BonPress je savršena lična blog tema. Opremljena s formatima članaka i suptilnim detaljima, nudetići jedinstveno uskostvo u blogovanju.

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sr_RS: Boner, Sveti Eustahije i Saba

en: Bono East
sr_RS: Bono Istok

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sr_RS: Dodatni razlozi zbog kojih će vam se svideti Jetpack

en: Book
sr_RS: Knjiga

en: Bookings
sr_RS: Rezervacije

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr_RS: Zabeležite <a href="%3$s" title="Stalna veza ka %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: Bookmarklet
sr_RS: Bukmarklet

en: Bookmarks
sr_RS: Obeleživači

en: Books
sr_RS: Knjige

en: Boquerón
sr_RS: Bokeron

en: Border
sr_RS: Ivica

en: Border color
sr_RS: Boja ivice

en: Bordj Bou Arréridj
sr_RS: Bordž Bu Areridž

en: Borgou
sr_RS: Borgu

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
sr_RS: Boršod-Abauj-Zemplen

en: Bosnia and Herzegovina
sr_RS: Bosna i Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
sr_RS: Bosansko Hercegovačka Konvertibilna marka

en: Both
sr_RS: Oba

en: Both registration and last updated dates must be provided.
sr_RS: Datumi registracije i poslednjeg ažuriranja moraju biti dostavljeni.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
sr_RS: Datumi registracije i poslednjeg ažuriranja moraju biti ispravni.

en: Botoșani
sr_RS: Botošani

en: Botswana
sr_RS: Bocvana

en: Botswana pula
sr_RS: Bocvanska pula

en: Bottom
sr_RS: Dno

en: Bottom Left
sr_RS: Dole levo

en: Bottom Right
sr_RS: Dole desno

en: Bougainville
sr_RS: Bugenvil

en: Bouira
sr_RS: Burja

en: Boumerdès
sr_RS: Bomerd

en: Bouvet Island
sr_RS: Buve

en: Brahmanbaria
sr_RS: Bramanbarija

en: Branch code
sr_RS: Kod Branše

en: Branch sort
sr_RS: Podružnica

en: Brazilian real
sr_RS: Brazilski Real

en: Brazzaville
sr_RS: Brazavil

en: Brașov
sr_RS: Brašov

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
sr_RS: Podeli komentare na strane sa %1$s komentara najvišeg nivoa po strani i %2$s stranom podrazumevano prikazanom

en: Brescia
sr_RS: Breša

en: Briceni
sr_RS: Bričeni

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
sr_RS: Nakratko nedostupno zbog zakazanog održavanja. Proverite ponovo za minut.

en: Brindisi
sr_RS: Brindizi

en: Bring your WordPress site with you everywhere you go.
sr_RS: Ponesite svoj WordPress sajt sa sobom gde god da idete.

en: Brisbane
sr_RS: Brizbejn

en: British Columbia
sr_RS: Britanska Kolumbija

en: British English
sr_RS: Britanksi engleski

en: British Indian Ocean Territory
sr_RS: Britanska teritorija Indijskog okeana

en: Broken Hill
sr_RS: Broukn Hil

en: Brong-Ahafo
sr_RS: Brong Ahafo

en: Brown
sr_RS: braon

en: Browse
sr_RS: Pregled

en: Browse Extensions
sr_RS: Pretraga proširenja

en: Browse our premium themes.
sr_RS: Pregledajte naše premijum teme.

en: Browse our themes from most popular to least.
sr_RS: Pregledajte naše teme počev od najpopularnijih.

en: Browse our themes from newest to oldest.
sr_RS: Pregledajte naše teme od najnovijih do najstarijih.

en: Browse our themes in alphabetical order.
sr_RS: Pregledajte naše teme po azbučnom redosledu.

en: Browse products
sr_RS: Pregledajte proizvode

en: Browse revisions
sr_RS: Pregledaj revizije

en: Browse sites
sr_RS: Pregledaj veb-mesta

en: Browse the Marketplace
sr_RS: Pretražite ponudu proširenja

en: Browse themes from our friends and partners.
sr_RS: Pregledajte teme naših prijatelja i partnera.

en: Browser User Agent
sr_RS: Korisnički agent pregledača

en: Browser notifications
sr_RS: Notifikacije u veb pretaživaču

en: Brunei
sr_RS: Brunej

en: Brunei dollar
sr_RS: Brunejski dolar

en: Brussels
sr_RS: Brisel

en: Brăila
sr_RS: Braila

en: Bucharest
sr_RS: Bukurešt

en: București
sr_RS: Bukurešt

en: Budapest
sr_RS: Budimpešta

en: Bueng Kan
sr_RS: Bung Kan

en: Buenos Aires
sr_RS: Buenos Ajres

en: Bugweri
sr_RS: Bugueri

en: Buhweju
sr_RS: Buhueju

en: Buikwe
sr_RS: Buikue

en: Build & design your website with ease.
sr_RS: Izgradite i dizajnirajte svoj veb-sajt s lakoćom.

en: Build apps for WordPress.com
sr_RS: Pravite aplikacije za WordPress.com

en: Bukwa
sr_RS: Bukva

en: Bulacan
sr_RS: Bulakan

en: Bulgaria
sr_RS: Bugarska

en: Bulgarian
sr_RS: Bugarski

en: Bulgarian lev
sr_RS: Bugarski lev

en: Buliisa
sr_RS: Bulisa

en: Bulk Actions
sr_RS: Masovne radnje

en: Bulk Edit
sr_RS: Masovno uređivanje

en: Bulk Select
sr_RS: Masovno biranje

en: Bulk actions
sr_RS: Masovne radnje

en: Bulk edit
sr_RS: Masovno uređivanje

en: Bulk select
sr_RS: Masovno biranje

en: Bulleted list
sr_RS: Neuređena lista

en: Bundibugyo
sr_RS: Bundibugio

en: Bundles
sr_RS: Setovi

en: Bunyangabu
sr_RS: Bunjangabu

en: Burundian franc
sr_RS: Burundijski franak

en: Bushehr (بوشهر)
sr_RS: Bušer (بوشهر)

en: Bushenyi
sr_RS: Bušenji

en: Bushwick is a lightweight, responsive blogging theme, designed to show beautiful content alongside beautiful imagery.
sr_RS: Bushwick je lagana, responzivna blog tema, dizajnirana da prikazuje prelepe sadržaje zajedno sa predivnim slika.

en: Busia
sr_RS: Busija

en: Business
sr_RS: Biznis

en: Busingen
sr_RS: Bisingen

en: Button
sr_RS: Dugme

en: Button description.
sr_RS: Opis dugmeta.

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
sr_RS: Sledeća

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
sr_RS: Prethodna

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
sr_RS: Dodaj

en: Button style
sr_RS: Stil dugmeta

en: Button text
sr_RS: Tekst dugmeta

en: Button text.
sr_RS: Tekst dugmeta.

en: Buttons
sr_RS: Dugmad

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Kupite &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
sr_RS: Kupite {{domainSearchLink}}lilčni domen{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}mapu{{/mapDomainLink}} domena koji već posedujete, ili {{redirectLink}}preusmerite{{/redirectLink}} ovaj sajt.

en: Buy now
sr_RS: Kupi odmah

en: Buyende
sr_RS: Bujende

en: Buzău
sr_RS: Buzau

en: By %s
sr_RS: Od %s

en: By %s.
sr_RS: Od %s.

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
sr_RS: Dodavanjem obrazca za kontakt, vaši čitaoci će moći da vam predaju povratne informacije. Sve povratne informacije automatski se skeniraju za nepoželje
    nu poštu, a legitimne povratne informacije će vam biti poslate putem e-pošte.

en: By authors
sr_RS: Po autorima

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
sr_RS: Klikom na „Započni“ prihvatate naše %1$sUslove korišćenja%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
sr_RS: Time što povezujete vaše veb mesto vi se slažete sa našim <a href="%1$s" target="_blank">Uslovima korišćenja</a> kao i <a href="%2$s" target="_blank">deljenjem detalja</a> sa WordPress.com

en: By connecting your site, you agree to {{detailsLink}}share details{{/detailsLink}} between WordPress.com and %(siteName)s.
sr_RS: Povezivanjem vašeg sajta, vi prihvatate da {{detailsLink}}delite detalje{{/detailsLink}} između WordPress.com i %(siteName)s.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
sr_RS: Podrazumevano, Vordpres ne prikuplja bilo koje podatke za analitiku. Ipak, mnogi nalozi veb domaćinstva prikupljaju neke anonimne podatke za analitiku. Takođe, moćda ste postavili Vordpresov dodatak koji pruža uslugu analitike. U tom slučaju, ovde dodajte informacije o tom dodatku.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
sr_RS: Podrazumevano, Vordpres ne prikuplja bilo koji lični podatak o svojim posetioca i samo prikuplja podatke koji se prikazuju na ekranu korisničkog profila od registrovanih korisnika. Ipak, neki vaši dodaci takođe mogu da prikupe lične podatke. Trebalo bi da dodate relevantne informacije ispod.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
sr_RS: Podrazumevano, Vordpres ne deli bilo koje lične podatke sa bilo kim.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
sr_RS: Podrazumevano, Vordpres ne uključuje obrazac za kontaktiranje. Ukoliko koristite dodatak za obrazac za kontaktiranje, koristite ovaj pododeljak da navedete koji lični podaci su uzeti kada neko preda obrazac za kontaktiranje i koliko dugo se čuvaju. Na primer, možda ćete morati da navedete da određeno vreme čuvate podneske obrasca za kontaktiranje za usluge korisnicima ali da ne koristite informacije predate preko obrazaca za marketing.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
sr_RS: Podrazumevano, novi korisnici će primiti e-poštu koja će ih obavestiti da su dodati kao korisnici na vašem veb mestu. Ova e-pošta će takođe sadržati vezu za resetovanje lozinke. Štiklirajte kutijicu ako ne želite da novom korisniku pošaljete e-poštu dobrodošlice.

en: By logging in you agree to {{detailsLink}}share details{{/detailsLink}} between WordPress.com and %(siteName)s.
sr_RS: Prijavljivanjem prihvatate {{detailsLink}}razmenu informacija{{/detailsLink}} između WordPress.com-a i %(siteName)s.

en: By logging in you'll post the following comment to %s:
sr_RS: Prijavom ćete objaviti sledeći komentar na %s:

en: By logging in you'll post the following comment:
sr_RS: Prijavom ćete objaviti sledeći komentar:

en: By posts & pages
sr_RS: Po člancima i stranama

en: By: %s
sr_RS: Od: %s

en: Bács-Kiskun
sr_RS: Bač-Kiškun

en: Béchar
sr_RS: Bešar

en: Béjaïa
sr_RS: Bejaija

en: Békés
sr_RS: Bekeš

en: Bălți
sr_RS: Balti

en: CBD and other hemp-derived products
sr_RS: CBD i drugi proizvodi dobijeni iz konoplje

en: CFP franc
sr_RS: CFP franak

en: CSS Classes
sr_RS: CSS klase

en: CSS Classes (optional)
sr_RS: CSS klase (neobavezno)

en: CSS Revisions
sr_RS: Revizije CSS-a

en: CSS Stylesheet Editor
sr_RS: Uređivač CSS stilova

en: CSS code
sr_RS: CSS kod

en: CSV Delimiter
sr_RS: CSV razdvajač

en: Caaguazú
sr_RS: Kaguasu

en: Caazapá
sr_RS: Kazapa

en: Cabañas
sr_RS: Kabanjas

en: Cabinda
sr_RS: Kabinda

en: Cabo Delgado
sr_RS: Kabo Delgado

en: Cache
sr_RS: Keš

en: Caching
sr_RS: Keširanje

en: Cafe
sr_RS: Kafić

en: Cagayan
sr_RS: Kagajan

en: Cagliari
sr_RS: Kaljari

en: Cahul
sr_RS: Kahul

en: Cairo
sr_RS: Kairo

en: Cajamarca
sr_RS: Kahamarka

en: Calculate coupon discounts sequentially
sr_RS: Redom obračunavaj popuste po kuponima

en: Calculate shipping
sr_RS: Izračunaj troškove isporuke

en: Calculate tax based on
sr_RS: Izračunaj porez po osnovu

en: Calculation type
sr_RS: Vrsta proračuna

en: Calculations
sr_RS: Kalkulacije

en: Calcutta
sr_RS: Kalkuta

en: Calendar
sr_RS: Kalendar

en: California
sr_RS: Kalifornija

en: Caltanissetta
sr_RS: Kaltaniseta

en: Camarines Norte
sr_RS: Severni Kamarines

en: Camarines Sur
sr_RS: Južni Kamarines

en: Cambodia
sr_RS: Kambodža

en: Cambodian riel
sr_RS: Kambodžanski riel

en: Cambridge Bay
sr_RS: Kejmbridž_zaliv

en: Cameras & Photography
sr_RS: Foto-aparati i fotografija

en: Cameroon
sr_RS: Kamerun

en: Camiguin
sr_RS: Kamigin

en: Campeche
sr_RS: Kampeče

en: Campo Grande
sr_RS: Kampo_grande

en: Campobasso
sr_RS: Kampobaso

en: Can I add more fields?
sr_RS: Mogu li dodatni više polja?

en: Can I install my own theme?
sr_RS: Mogu li da instaliram sopstvenu temu?

en: Can I install plugins?
sr_RS: Mogu li da instaliram dodatke?

en: Can I view my feedback within WordPress?
sr_RS: Mogu li da vidim svoje povratne informacije u okviru VordPres-a?

en: Can anyone register on this site?
sr_RS: Da li svako može da se registruje na ovom veb mestu?

en: Can communicate with WordPress.org
sr_RS: Može da komunicira sa WordPress.org

en: Can not cancel a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
sr_RS: Nije moguće otrkazati plan dok je u bezbednom režimu. Pogledajte: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not find blog.
sr_RS: Nije moguće pronaći blog.

en: Can not provision a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
sr_RS: Nije moguće odrediti plan u bezbednom režimu. Pogledajte: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sr_RS: Ne može da se podesi roditelj resursa, taksonomija nema hijerarhiju.

en: Can't find the answer? Drop us a line and we'll lend a hand.
sr_RS: Ne možeš da nađeš odgovor? Piši nam i mi ćemo priskočiti u pomoć.

en: Canadian dollar
sr_RS: Kanadski dolar

en: Canary
sr_RS: Kanarska ostrva

en: Canberra
sr_RS: Kanbera

en: Cancel
sr_RS: Odustani

en: Cancel &amp; start a new import
sr_RS: Odustani i započni novi uvoz

en: Cancel Edit
sr_RS: Odustani od uređivanja

en: Cancel and Refund
sr_RS: Odustani i vrati novac

en: Cancel and go back
sr_RS: Otkaži i vrati se

en: Cancel changes
sr_RS: Otkaži promene

en: Cancel edit
sr_RS: Odustani od uređivanja

en: Cancel password change
sr_RS: Odustani od izmene lozinke

en: Cancel reply
sr_RS: Odustani od odgovora

en: Cancel schedule
sr_RS: Poništi zakazano

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sr_RS: Otkažite akciju sada kako biste izbegli njeno pokretanje u budućnosti

en: Cancel thumbnail regeneration
sr_RS: Otkaži ponovno generisanje sličica

en: Canceled
sr_RS: Otkazano

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Otkazana <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Otkazane <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Otkazano/ih <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sr_RS: Otkazana narudžbina

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sr_RS: E-pismo o otkazanoj narudžbini šalje se odabranom primaocu (ili primaocima) kada su narudžbine obeležene kao otkazane (ako su prethodno bile u fazi obrade ili na čekanju).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sr_RS: Otkazane narudžbine nisu plaćene i može ih otkazati vlasnik prodavnice ili kupac. Biće poslate u otpad posle naznačenog perioda.

en: Cancelled product image regeneration job.
sr_RS: Otkazano ponovno generisanje slika proizvoda.

en: Cancun
sr_RS: Kankun

en: Canindeyú
sr_RS: Kanindeju

en: Cannot Authorize Application
sr_RS: Nije moguće ovlastiti aplikaciju

en: Cannot create a comment with that type.
sr_RS: Nije moguće napraviti komentar sa tom vrstom.

en: Cannot create a revision of a revision
sr_RS: Nije moguće napraviti reviziju revizije.

en: Cannot create a user with an empty login name.
sr_RS: Nije moguće napraviti korisnika sa praznim korisničkim imenom.

en: Cannot create an existing cart item.
sr_RS: Nije moguće kreirati postojeću stavku korpe.

en: Cannot create existing %s.
sr_RS: Ne mogu napraviti %s koji postoji.

en: Cannot create existing comment.
sr_RS: Nije moguće napraviti postojeći komentar.

en: Cannot create existing post.
sr_RS: Nije moguće napraviti postojeći članak.

en: Cannot create existing product review.
sr_RS: Ne može da se kreira recenzija proizvoda koja već postoji.

en: Cannot create existing resource.
sr_RS: Nije moguće kreirati postojeći resurs.

en: Cannot create existing user.
sr_RS: Nije moguće napraviti postojećeg korisnika.

en: Cannot create line item, try again.
sr_RS: Onemogućeno kreiranje stavke narudžbine, pokušajte ponovo.

en: Cannot create order from empty cart.
sr_RS: Nije moguće napraviti porudžbinu iz prazne korpe.

en: Cannot create order note, please try again.
sr_RS: Nije moguće napraviti narudžbinu, pokušajte ponovo.

en: Cannot create order refund, please try again.
sr_RS: Ne možete da napravite povraćaj narudžbine, molimo pokušajte ponovo.

en: Cannot create order: %s
sr_RS: Ne može da se napravi narudžbina: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
sr_RS: Nije moguće obrisati uključen dodatak. Molimo vas da ga prvo isključite.

en: Cannot introspect application password.
sr_RS: Nije moguće preispitati lozinku aplikacije.

en: Cannot load %s.
sr_RS: Ne mogu da učitam %s.

en: Cannot load image metadata.
sr_RS: Nije moguće učitavanje metapodataka slike.

en: Cannot refund a payment TO the user
sr_RS: Nije moguće izvršiti povraćaj korisniku

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
sr_RS: Nije moguće promeniti veličinu slike. I širina i visina nisu podešene.

en: Cannot save image metadata.
sr_RS: Nije moguće sačuvati metapodatke slike.

en: Cannot send password reset, permission denied.
sr_RS: Nije moguće poslati resetovanje lozinke, dozvola je odbijena.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sr_RS: Atributi ne mogu da se postave zbog nevažećeg matičnog proizvoda.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
sr_RS: Nije moguće postaviti roditelja člana, taksonomija nije hijerarhijska.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
sr_RS: Nije moguće stabilizovati objekte. Prvo pretvorite objekat u niz.

en: Cannot update coupon, try again.
sr_RS: Ne može se izmeniti kupon, pokušajte kasnije.

en: Cannot update fee, try again.
sr_RS: Ne može se izmeniti provizija, pokušajte kasnije.

en: Cannot update shipping method, try again.
sr_RS: Ne može da se da izmeni način dostave, probajte kasnije.

en: Cannot view post type.
sr_RS: Nije moguće videti vrsta članka.

en: Cannot view status.
sr_RS: Nije moguće videti stanje.

en: Cantabria
sr_RS: Kantabrija

en: Cantemir
sr_RS: Kantemir

en: Canterbury
sr_RS: Kenterberi

en: Canton
sr_RS: Kanton

en: Capabilities
sr_RS: Mogućnosti

en: Cape Verde
sr_RS: Kejp_Verde

en: Capiz
sr_RS: Kapiz

en: Caption
sr_RS: Natpis

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
sr_RS: Natpis priloga, kao što postoji u bazi podataka.

en: Caption&hellip;
sr_RS: Natpis&hellip;

en: Caption:
sr_RS: Natpis:

en: Captions
sr_RS: Natpisi

en: Captions/Subtitles
sr_RS: Natpisi/podnapisi

en: Capture
sr_RS: Hvatanje

en: Caracas
sr_RS: Karakas

en: Caraș-Severin
sr_RS: Karaš-Severin

en: Card Number
sr_RS: Broj kartice

en: Card code
sr_RS: Kod sa kartice

en: Card number
sr_RS: Broj kartice

en: Cart
sr_RS: Korpa

en: Cart Page
sr_RS: Stranica Korpe

en: Cart item does not exist.
sr_RS: Stavka u korpi ne postoji.

en: Cart item is invalid.
sr_RS: Artikal je nevažeći.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
sr_RS: Artikal korpe više ne postoji ili je nevažeći.

en: Cart page
sr_RS: Stranica korpe

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Ukupni iznosi u korpi dati sa najmanjom jedinicom valute.

en: Cart totals
sr_RS: Ukupna vrednost korpe

en: Cart updated.
sr_RS: Korpa je ažurirana.

en: Casablanca
sr_RS: Kazablanka

en: Caserta
sr_RS: Kazerta

en: Casey
sr_RS: Kejsi

en: Cash on delivery
sr_RS: Plaćanje pouzećem

en: Castellón
sr_RS: Kasteljon

en: Catalan
sr_RS: Katalonski

en: Catalog
sr_RS: Katalog

en: Catalog &amp; search
sr_RS: Katalog i pretraga

en: Catalog visibility.
sr_RS: Vidljiv u katalogu.

en: Catalog visibility:
sr_RS: Vidljivost kataloga:

en: Catamarca
sr_RS: Katamarka

en: Catanduanes
sr_RS: Katanduanes

en: Catania
sr_RS: Katanija

en: Catanzaro
sr_RS: Katanzaro

en: Categories
sr_RS: Kategorije

en: Categories and Tags Converter
sr_RS: Pretvarač kategorija i oznaka

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
sr_RS: Kategorije mogu biti selektivno pretvorene u oznake koristeći <a href="%s">pretvarač kategorija u oznake</a>.

en: Categories deleted.
sr_RS: Kategorije su obrisane.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
sr_RS: Kategorije imaju hijerarhiju, što znači da možete da ugnezdite podkategorije. Oznake nemaju hijerarhiju i ne mogu biti ugnežđene. Nekad ljudi počnu da koriste jedno na svojim člancima a onda shvate da bi drugo bilo bolje za njihov sadržaj.

en: Categories list
sr_RS: Spisak kategorija

en: Categories list navigation
sr_RS: Kretanje spiska kategorija

en: Categories to Tags
sr_RS: Kategorije u oznake

en: Categories totals.
sr_RS: Ukupno kategorija.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
sr_RS: Kategorije, za razliku od oznaka, mogu imati hijerarhiju. Možete imati kategoriju Džez i ispod nje podkategorije za Bi-Bap i Big bend. Potpuno neobavezno.

en: Categories:
sr_RS: Kategorije:

en: Categories:
sr_RS: Kategorije:

en: Categories: %s
sr_RS: Kategorije: %s

en: Category
sr_RS: Kategorija

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
sr_RS: Kategorija %s ne postoji!

en: Category Cloud
sr_RS: Oblak kategorija

en: Category ID
sr_RS: ID kategorije

en: Category ID.
sr_RS: ID kategorije.

en: Category URL.
sr_RS: URL kategorije.

en: Category added.
sr_RS: Kategorija je dodata.

en: Category archive display type.
sr_RS: Kategorija arhive prikazuje tip.

en: Category deleted.
sr_RS: Kategorija je obrisana.

en: Category display
sr_RS: Prikaz kategorija

en: Category image.
sr_RS: Slika kategorije.

en: Category link
sr_RS: Link kategorije

en: Category name
sr_RS: Ime kategorije

en: Category name.
sr_RS: Naziv kategorije

en: Category not added.
sr_RS: Kategorija nije dodata.

en: Category not updated.
sr_RS: Kategorija nije ažurirana.

en: Category order
sr_RS: Kategorija narudžbine

en: Category slug
sr_RS: Podložak kategorije

en: Category slug.
sr_RS: Podložak kategorije.

en: Category updated.
sr_RS: Kategorija je ažurirana.

en: Category: | Categories:
sr_RS[0]: Kategorija:

en: Caution:
sr_RS: Oprez:

en: Cavite
sr_RS: Kavite

en: Cayenne
sr_RS: Sajon

en: Cayman
sr_RS: Kajmani

en: Cayman Islands
sr_RS: Kajmanska ostrva

en: Cayman Islands dollar
sr_RS: Kajmanska ostrva dolar

en: Ceará
sr_RS: Seara

en: Cebu
sr_RS: Sebu

en: Cell padding
sr_RS: Popuna ćelije

en: Cell spacing
sr_RS: Prostor ćelije

en: Cell type
sr_RS: Vrsta ćelije

en: Center
sr_RS: Centrirano

en: Centimeters
sr_RS: Centimetri

en: Central
sr_RS: Centralni departman

en: Central African CFA franc
sr_RS: Centralnoafrički franak

en: Central African Republic
sr_RS: Centralnoafrička Republika

en: Central Greece
sr_RS: Centralna Grčka

en: Central Macedonia
sr_RS: Centralna Makedonija

en: Chachoengsao
sr_RS: Čačoengsao

en: Chaco
sr_RS: Čako

en: Chad
sr_RS: Čad

en: Chagos
sr_RS: Čagos

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
sr_RS: Čahar Mahal i Baktijari (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
sr_RS: Čaj Nat

en: Chaiyaphum
sr_RS: Čaijaphum

en: Champasak
sr_RS: Čampasak

en: Chandigarh
sr_RS: Čandigar

en: Chandpur
sr_RS: Čandpur

en: Change
sr_RS: Promeni

en: Change Account
sr_RS: Promeni nalog

en: Change Blog Address
sr_RS: Promeni adresu bloga

en: Change Email Address
sr_RS: Promeni adresu e-pošte

en: Change Frequency
sr_RS: Promeni frekvenciju

en: Change Theme
sr_RS: Promeni temu

en: Change Username
sr_RS: Promeni korisničko ime

en: Change address
sr_RS: Promena adrese

en: Change audio
sr_RS: Promeni zvučni zapis

en: Change file
sr_RS: Promeni datoteku

en: Change image
sr_RS: Promeni sliku

en: Change logo
sr_RS: Promeni logotip

en: Change order status to completed
sr_RS: Promeni status narudžbine u komletirano

en: Change order status to on-hold
sr_RS: Promeni status narudžbine u „na čekanju“

en: Change order status to processing
sr_RS: Promeni status porudžbine u „obrađuje se“

en: Change role to&hellip;
sr_RS: Promeni ulogu u&hellip;

en: Change site address
sr_RS: Izmenite adresu sajta

en: Change status to completed
sr_RS: Promeni status na: završeno

en: Change status to on-hold
sr_RS: Promeni status na: na čekanju

en: Change status to processing
sr_RS: Promeni status na „u obradi“

en: Change status:
sr_RS: Promeni status:

en: Change theme
sr_RS: Promeni temu

en: Change to:
sr_RS: Promeni u:

en: Change video
sr_RS: Promeni video zapis

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
sr_RS: Promenite da li vaši posetioci mogu da se pretplate na vaše članke ili komentare ili na oba.

en: Change your Gravatar
sr_RS: Promenite svoj Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
sr_RS: Promenite svoju stranu privatnosti

en: Change your current username (%s) and discard the current account. (You will not be able to change your username back)
sr_RS: Promenite svoje trenutno korisničko ime (%s) i zanemarite trenutni nalog. (Nećete moći da vratite svoje korisničko ime nazad)

en: Changed roles.
sr_RS: Uloge izmenjene.

en: Changes have already been trashed.
sr_RS: Izmene su već na otpadu.

en: Changes saved.
sr_RS: Promene su sačuvane.

en: Changes trashed successfully.
sr_RS: Izmene su uspešno bačene na otpad.

en: Changeset is being edited by other user.
sr_RS: Skup promena uređuje drugi korisnik.

en: Change|difference between numbers over time
sr_RS: Promena

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sr_RS: Promena platforme za e-trgovinu može se činiti kao velika prepreka za prevladavanje, ali lakše je nego što možda mislite da svoje proizvode, kupce i porudžbine premestite u WooCommerce. Ovaj članak će vam pomoći da prođete kroz ovaj proces.

en: Changing to %s
sr_RS: Menjanje u %s

en: Changing your username will also affect the following profile address: <br /> Your Gravatar profile address (currently %s). <br /> Your IntenseDebate profile address (currently %s).
sr_RS: Menjanje vašeg korisničkog imena će takođe pogoditi sledeću adresu profila: <br /> Vašu adresu profila na Gravataru (trenutno %s). <br /> Vašu adresu profila na IntenseDebate-u (trenutno %s).

en: Chanthaburi
sr_RS: Čanthaburi

en: Chapters
sr_RS: Poglavlja

en: Charity
sr_RS: Dobrotvorna organizacija

en: Chart stats by
sr_RS: Statistike na dijagramu po

en: Chatham
sr_RS: Čatamska ostrva

en: Chattogram
sr_RS: Čatogram

en: Cheatin&#8217; uh?
sr_RS: Varaš, a?

en: Check All
sr_RS: Izaberi sve

en: Check Spelling
sr_RS: Proveri pravopis

en: Check for Spam
sr_RS: Proveri za nepoželjne komentare

en: Check for updates manually
sr_RS: Ručno proverite ažuriranja

en: Check out our Freshly Pressed blogs
sr_RS: Bacite pogled na naše sveže objavljene blogove

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
sr_RS: Očekujemo plaćanje čekom

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sr_RS: Plaćanje čekovima

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
sr_RS: Štiklirajte "virtuelni" ako je to ne-fizička stavka , na primer servis, za koju ne treba isporuka.

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: Obeležite ovu kućicu ako kupon ne može da se koristi zajedno sa drugim kuponima.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
sr_RS: Označite ovo polje ako kupon odobri besplatnu dostavu. Morate biti uključeni u režim  <a href="%s" target="_blank">besplatne dostave</a>  u vašoj oblasti isporuke i zatražite "važeći besplatni kupovni vaučer" (pogledajte "podešavanja neophodna za besplatnu dostavu" )

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sr_RS: Obeležite ovu kućicu ako kupon ne treba da važi za artikle na rasprodaji. Kuponi za artikal će važiti samo za artikle koji nisu na rasprodaji. Kuponi za kupovinu će važiti samo ako su u korpi artikli koji nisu na rasprodaji.

en: Check this box if you wish to update the polls that use this style.
sr_RS: Štiklirajte ovu kutiju ukoliko želite da ažurirate glasanja da koriste ovaj stil-

en: Check your email
sr_RS: Proverite svoju e-poštu

en: Check your email for the confirmation link.
sr_RS: Proverite svoju e-poštu za vezu za potvrdu.

en: Check your email for your new password.
sr_RS: Proverite svoju e-poštu za svoju novu lozinku.

en: Checkbox
sr_RS: Polje za potvrdu

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if children of the selected page should be included in the visibility rule.]
en: Include children
sr_RS: Uključi decu

en: Checking
sr_RS: Proveravanje

en: Checking [%d] %s for images...
sr_RS: Proveravanje [%d] %s za slike...

en: Checking status for %s
sr_RS: Provera statusa za %s

en: Checking...
sr_RS: Proveravanje...

en: Checkout
sr_RS: Plaćanje

en: Checkout Page
sr_RS: Stranica Odjave

en: Checkout endpoints
sr_RS: Krajnje tačke kod potvrde kupovine

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
sr_RS: Nije moguće potvrditi kupovinu dok je korpa prazna.

en: Checkout page
sr_RS: Plaćanje

en: Checkout privacy policy
sr_RS: Politika privatnosti za potvrdu kupovine

en: Cheers,
sr_RS: Pozdrav,

en: Chhattisgarh
sr_RS: Čatisgar

en: Chiang Mai
sr_RS: Čiang Mai

en: Chiang Rai
sr_RS: Čiang Rai

en: Chiapas
sr_RS: Čijapas

en: Chiba
sr_RS: Čiba

en: Chicago
sr_RS: Čikago

en: Chieti
sr_RS: Kjeti

en: Chihuahua
sr_RS: Čihuha

en: Child of {{PageTitle/}}
sr_RS: Dete od {{PageTitle/}}

en: Child theme
sr_RS: Izvedena tema

en: Chile
sr_RS: Čile

en: Chilean peso
sr_RS: Čileanski pezo

en: China
sr_RS: Kina

en: Chinese
sr_RS: Kineski

en: Chinese (Simplified)
sr_RS: Kineski (uprošćen)

en: Chinese (Traditional)
sr_RS: Kineski (tradicionalni)

en: Chinese yuan
sr_RS: Kineski juan

en: Chisinau
sr_RS: Čisinau

en: Chita
sr_RS: Čita

en: Chișinău
sr_RS: Kišinjev

en: Chlef
sr_RS: Šlef

en: Choibalsan
sr_RS: Čiobalzan

en: Chonburi
sr_RS: Čonburi

en: Chongqing
sr_RS: Čongkuing

en: Chongqing / 重庆
sr_RS: Čungking

en: Choose
sr_RS: Odaberi

en: Choose Image
sr_RS: Odaberi sliku

en: Choose a Background Image
sr_RS: Odaberi sliku u pozadini

en: Choose a CSV file from your computer:
sr_RS: Izaberite CSV datoteku sa svog računara:

en: Choose a Custom Header
sr_RS: Odaberi prilagođeno zaglavlje

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
sr_RS: Izaberite Vordpres WXR datoteku za otpremanje, zatim pritisnite Pošalji datoteku i uvezi.

en: Choose a category to view stats
sr_RS: Izaberite kategoriju da biste videli statistike

en: Choose a city in the same timezone as you.
sr_RS: Izaberite grad koji je u istoj vremenskoj zoni kao i vi.

en: Choose a city in your timezone.
sr_RS: Izaberi grad iz svoje vremenske zone.

en: Choose a country / region&hellip;
sr_RS: Izaberite državu / region&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sr_RS: Izaberite valutu&hellip;

en: Choose a field:
sr_RS: Odaberite polje:

en: Choose a file from your computer:
sr_RS: Izaberite datoteku sa svog računara:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
sr_RS: Odaberite kategoriju:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sr_RS: Izaberite priorite za ovu poresku tarifu. Samo jedna tarifa će biti korišćena po prioritetu. Da biste odredili više poreskih tarifa za jednu oblast morate da odredite različite prioritete po tarifi.

en: Choose a product to view stats
sr_RS: Izaberite proizvod da biste videli statisiku

en: Choose a state&hellip;
sr_RS: Izaberite državu&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sr_RS: Izaberite poresku klasu za ovaj proizvod. Različite vrste proizvoda mogu primenjivati različite poreske stope koristeći poreske klase.

en: Choose a taxonomy:
sr_RS: Odaberite taksonomiju:

en: Choose a theme
sr_RS: Odaberite temu

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
sr_RS: Izaberite tip za ovaj proizvod. Jednostavan je pogodan za većinu roba i usluga (preporučujemo postavljanje jednostavnog proizvoda za sada).

en: Choose an action...
sr_RS: Izaberite akciju...

en: Choose an image
sr_RS: Izaberi sliku

en: Choose an image from your computer:
sr_RS: Izaberite sliku sa svog računara:

en: Choose an interval:
sr_RS: Odaberite interval:

en: Choose an option
sr_RS: Izaberite opciju

en: Choose audio
sr_RS: Izaberi zvučni zapis

en: Choose countries / regions&hellip;
sr_RS: Izaberite države / regione&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sr_RS: Izaberi kupone&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
sr_RS: Izaberite ili grad koji je u istoj vremenskoj zoni kao i vi ili odstupanje od %s (Koordinirano univerzalno vreme).

en: Choose file
sr_RS: Izaberite datoteku

en: Choose from the most used tags
sr_RS: Izaberi iz najkorišćenijih oznaka

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sr_RS: Izaberite koliko dugo se čuvaju lični podaci kada više nisu potrebni za obradu. Ostavite sledeće opcije prazne kako bi se podaci čuvali zauvek.

en: Choose image
sr_RS: Odaberi sliku

en: Choose logo
sr_RS: Izaberite logotip

en: Choose product type
sr_RS: Odaberite tip proizvoda

en: Choose site
sr_RS: Izaberi veb-mesto

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
sr_RS: Izaberite deo slike koji želite da koristite kao vaše zaglavlje.

en: Choose the part of the image you want to use as your site icon.
sr_RS: Izaberite deo slike koji želite da koristite kao ikonicu na sajtu.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
sr_RS: Izaberite plaćanje koje želite, platite odmah, platite kasnije ili na rate. Bez brojeva kreditnih kartica, bez lozinki i bez brige.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sr_RS: Izaberite željeni način plaćanja: odmah, kasnije ili u ratama. Bez broja kreditne kartice, bez lozinke, bez ikakvih problema. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sr_RS: Izaberite metodu dostave koju želite dodati. Samo načini dostave koji podržavaju zone su na popisu.

en: Choose the target frame for your link.
sr_RS: Izaberite gde će se otvarati vaša veza.

en: Choose video
sr_RS: Izaberi video zapis

en: Choose what to display on product category pages.
sr_RS: Odaberite šta ćete prikazati na stranama kategorija proizvoda.

en: Choose what to display on the main shop page.
sr_RS: Odaberite šta ćete prikazati na glavnoj strani prodavnice.

en: Choose what to export
sr_RS: Izaberite šta želite da otpremite

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sr_RS: Izaberite da li je ovo složena stopa ili ne. Složene poreske stope se primenjuju na druge poreske stope.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sr_RS: Izaberite da li se ova poreska stopa primenjuje i na otpremu.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sr_RS: Odaberite želite li prihvatiti odmah uplate ili želite sačekati autorizovane uplate.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sr_RS: Izaberite zemlje u koje želite da isporučujete, ili izaberite da isporučujete u svim lokacijama u kojima prodajete.

en: Choose which format of email to send.
sr_RS: Izaberite koji format e-pisma šaljete.

en: Choose your WordPress.com plan
sr_RS: Izaberite svoj WordPress.com plan

en: Chosen attributes (for variations).
sr_RS: Odabrani atributi (za varijacije).

en: Christmas
sr_RS: Božićna_ostrva

en: Christmas Island
sr_RS: Božićno Ostrvo

en: Chuadanga
sr_RS: Ćuadanga

en: Chubut
sr_RS: Čubut

en: Chumphon
sr_RS: Čumpon

en: Chungking
sr_RS: Čungking

en: Chuquisaca
sr_RS: Čukisaka

en: Chuuk
sr_RS: Čuk

en: Cimișlia
sr_RS: Čimišlija

en: Cincinnati
sr_RS: Niš

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sr_RS: Gradovi za ovo pravilo. Tačka zarez (;) odvaja vrednosti kod višestrukih izbora. Ostavite prazno da primenite na sve gradove.

en: City
sr_RS: Grad

en: City name.
sr_RS: Ime grada.

en: City of the address being shipped to.
sr_RS: Grad adrese u koji se šalje.

en: City.
sr_RS: Grad.

en: City:
sr_RS: Grad:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
sr_RS: Buenos Ajres

en: Ciudad Real
sr_RS: Sijudad Real

en: Ciudad de México
sr_RS: Meksiko Siti

en: Claim ID
sr_RS: ID zahteva

en: Clarendon
sr_RS: Klarendon

en: Class name
sr_RS: Ime klase

en: Classic
sr_RS: Klasično

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
sr_RS: Prečice sa tastature klasičnog bloka

en: Classic Blue
sr_RS: Klasična plava

en: Classic Bright
sr_RS: Klasična svetla

en: Classic Editor
sr_RS: Klasični uređivač

en: Clean up download permissions
sr_RS: Počisti ovlašćenja za preuzimanje

en: Cleaned up %d video. | Cleaned up a total of %d videos.
sr_RS[0]: Oćišćeno %d video zapisa.
sr_RS[1]: Ukupno očišćeno %d video zapisa.
sr_RS[2]: Ukupno očišćeno %d video zapisa.

en: Clear
sr_RS: Očisti

en: Clear All
sr_RS: Poništi sve

en: Clear Inactive Widgets
sr_RS: Ukloni isključene vidžete

en: Clear Results
sr_RS: Isprazni rezultate

en: Clear all
sr_RS: Poništi sve

en: Clear all information
sr_RS: Očistite sve podatke

en: Clear analytics cache
sr_RS: Očistite predmemoriju analitike

en: Clear customer sessions
sr_RS: Sekcija Kupca

en: Clear formatting
sr_RS: Ukloni oblikovanje

en: Clear template cache
sr_RS: Izbriši predmemoriju šablona

en: Clear transients
sr_RS: Očisti prelazne

en: Cleared by Akismet
sr_RS: Očišćen od strane Akismeta

en: Click &#8220;Add new image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sr_RS: Pritisnite &#132;Dodaj novu sliku&#147; da biste otpremili datoteku slike sa svog računara. Vaša tema radi najbolje sa slikom koja odgovara veličini vašeg video zapisa &#8212; jednom kada je otpremite, moći ćete da opsečete sliku za savršeno poklapanje.

en: Click &#8220;Add new image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sr_RS: Pritisnite &#132;Dodaj novu sliku&#147; da biste otpremili datoteku slike sa svog računara. Vaša tema radi najbolje sa slikom sa visinom zaglavlja %s pikela &#8212; jednom kada je otpremite, moći ćete da opsečete sliku za savršeno poklapanje.

en: Click &#8220;Add new image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sr_RS: Pritisnite &#132;Dodaj novu sliku&#147; da biste otpremili datoteku slike sa svog računara. Vaša tema radi najbolje sa slikom sa veličinom zaglavlja %s pikela &#8212; jednom kada je otpremite, moći ćete da opsečete sliku za savršeno poklapanje.

en: Click &#8220;Add new image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
sr_RS: Pritisnite &#132;Dodaj novu sliku&#147; da biste otpremili datoteku slike sa svog računara. Vaša tema radi najbolje sa slikom sa širinom zaglavlja %s pikela &#8212; jednom kada je otpremite, moći ćete da opsečete sliku za savršeno poklapanje.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
sr_RS: Pritisnite &#132;Sledeće&#147; da biste počeli sa dodavanjem veza svom novom izborniku.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
sr_RS: Pritisnete Prilagodi za trenutnu temu ili Predpregled za bilo koju drugu temu da biste videli pregled uživo

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
sr_RS: Pritisnite Sačuvaj izbornik da biste napravili stavke na čekanju javnim.

en: Click below to add this site to your Reader feed:
sr_RS: Kliknite ispod da biste dodali ovaj sajt na vaš dovod Čitaoca.

en: Click here
sr_RS: Kliknite ovde

en: Click here for more information
sr_RS: Pritisnite ovde za više informacija

en: Click here to cancel reply.
sr_RS: Pritisnite ovde da biste odustali od odgovora.

en: Click here to enter your code
sr_RS: Kliknite ovde da biste uneli vaš kod

en: Click here to login
sr_RS: Pritisnite ovde da biste se prijavili.

en: Click here to reset your password
sr_RS: Kliknite ovde da bi resetovali lozinku

en: Click here to set your new password.
sr_RS: Kliknite ovde da biste postavili novu lozinku.

en: Click here to upload a new Gravatar
sr_RS: Pritisnite ovde da biste otpremili novi Gravatar

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
sr_RS: Pritisnite na vezu "otkazivanje pretplate" na dnu svake e-poruke (uključujući i ovu)

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
sr_RS: Pritisnete na temu da biste videli naziv teme, izdanje, autora, opis, oznake i vezu Obriši

en: Click the Import button above to start importing that blog.
sr_RS: Pritisnite na dugme za uvoz iznad da biste počeli da uvozite taj blog.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
sr_RS: Pritisnite dugme Sačuvaj izbornik da biste sačuvali svoje promene.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
sr_RS: Pritisnite na sledeću vezu ili je umnožite u svoj pregledač veba. Da napomenemo da je ova veza ispravna samo za %s

en: Click the image to edit or update
sr_RS: Pritisnite na sliku da biste je uredili ili ažurirali

en: Click to Press This!
sr_RS: Pritisnite za Objavi ovo!

en: Click to change photo
sr_RS: Klikni da promeniš fotografiju

en: Click to edit the site title.
sr_RS: Pritisnite za uređivanje naslova veb mesta.

en: Click to edit this element.
sr_RS: Pritisnite za uređivanje ovog elementa.

en: Click to edit this menu.
sr_RS: Pritisnite za uređivanje ovog izbornika.

en: Click to edit this widget.
sr_RS: Pritisnite za uređivanje ovog vidžeta.

en: Click to print
sr_RS: Pritisnite za štampanje

en: Click to receive future news by email.
sr_RS: Pritisnite da primate buduće vesti na e-poštu.

en: Click to share on %s
sr_RS: Kliknite da podelite na %s

en: Click to share on Facebook
sr_RS: Kliknite da podelite na Facebook-u

en: Click to share on LinkedIn
sr_RS: Pritisnite da biste podelili na Linkedinu

en: Click to share on Pinterest
sr_RS: Pritisnite da biste podelili na Pinterestu

en: Click to share on Pocket
sr_RS: Kliknite da podelite na Pocket-u

en: Click to share on Reddit
sr_RS: Pritisnite da biste podelili na Reditu

en: Click to share on Skype
sr_RS: Kliknite da podelite na Skype-u

en: Click to share on Telegram
sr_RS: Kliknite da podelite na Telegram-u

en: Click to share on Tumblr
sr_RS: Pritisnite da biste podelili na Tambleru

en: Click to share on Twitter
sr_RS: Pritisnite da biste podelili na Twitter-u

en: Click to share on WhatsApp
sr_RS: Kliknite da podelite na WhatsApp-u

en: Click to toggle
sr_RS: Pritisnite za umetanje

en: Click to view slideshow.
sr_RS: Pritisnite da biste videli ovaj prikaz slajdova.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
sr_RS: Pritisak na <strong>izaberi datoteke</strong> otvara prozor kretanja koji pokazuje datoteke vašeg operativnog sistema. Odabir <strong>Otvori</strong> nakon pritiska na datoteku koju želite uključuje traku sa napretkom na ekranu otpremača.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
sr_RS: Pritisak na stavku će prikazati dijalog Detalji priloga, koji vam omogućava da pregledate sadržaj i napravite brze izmene. Sve izmene koje napravite detaljima priloga će automatski biti sačuvane.

en: Clicks
sr_RS: Klikovi

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
sr_RS: Klikovi za %1$s dana zaključno sa %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sr_RS: Klikova za %1$s dana zaključno sa %2$s (sabrano)

en: Client version
sr_RS: Izdanje klijenta

en: Cloning is forbidden.
sr_RS: Kloniranje je zabranjeno.

en: Close
sr_RS: Zatvori

en: Close (Esc)
sr_RS: Zatvori (Esc)

en: Close My Account
sr_RS: Zatvori moj nalog

en: Close Window
sr_RS: Zatvori prozor

en: Close all open tags
sr_RS: Zatvori sve otvorene oznake

en: Close and accept
sr_RS: Zatvori i prihvati

en: Close blockquote tag
sr_RS: Zatvori oznaku za citat

en: Close bold tag
sr_RS: Zatvori oznaku za podebljanje

en: Close bulleted list tag
sr_RS: Zatvori oznaku za neuređenu listu

en: Close code tag
sr_RS: Zatvori oznaku za kôd

en: Close deleted text tag
sr_RS: Zatvori oznaku za obrisani tekst

en: Close details dialog
sr_RS: Zatvori dijalog detalja

en: Close dialog
sr_RS: Zatvori dijalog

en: Close inserted text tag
sr_RS: Zatvori oznaku za umetnuti test

en: Close italic tag
sr_RS: Zatvori oznaku za iskošenje

en: Close list item tag
sr_RS: Zatvori oznaku za stavku liste

en: Close media attachment panel
sr_RS: Zatvori ploču sadržaja priloga

en: Close modal panel
sr_RS: Zatvori panel

en: Close numbered list tag
sr_RS: Zatvori oznaku za numerisanu listu

en: Close overlay
sr_RS: Zatvori prekrivač

en: Close reorder mode
sr_RS: Zatvori režim promene redosleda

en: Close sharing dialog
sr_RS: Zatvori dijalog deljenja

en: Close the Customizer and go back to the previous page
sr_RS: Zatvori Prilagođivača i vrati se na prethodnu stranicu

en: Close uploader
sr_RS: Zatvori otpremnjivača

en: Close your account permanently
sr_RS: Trajno zatvorite svoj nalog

en: Closed
sr_RS: Zatvoreno

en: Cmd + letter:
sr_RS: Cmd + slovo:

en: Coahuila
sr_RS: Koavila

en: Coast
sr_RS: Obala

en: Cochabamba
sr_RS: Kočabamba

en: Cocos
sr_RS: Kokos

en: Cocos (Keeling) Islands
sr_RS: Kokosova (Kilingova) ostrva

en: Code
sr_RS: Kôd

en: Code is Poetry
sr_RS: Kôd je poezija

en: Code: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>
sr_RS: Kod: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>

en: Coffee
sr_RS: Kafa

en: Colima
sr_RS: Kolima

en: Collapse Main menu
sr_RS: Skupi glavni izbornik

en: Collapse child menu
sr_RS: Skupi izbornik dete

en: Collapse menu
sr_RS: Skupi izbornik

en: Collapse this bar
sr_RS: Smanji ovu tablu

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
sr_RS: Prikupite i potvrdite EU PDV brojeve prilikom plaćanja

en: Collect payments from customers offline.
sr_RS: Prikupite uplate kupaca van mreže.

en: College
sr_RS: Koledž

en: Collines
sr_RS: Kolines

en: Colombia
sr_RS: Kolumbija

en: Colombian peso
sr_RS: Kolumbijski pezo

en: Colombo
sr_RS: Kolombo

en: Color
sr_RS: Boja

en: Color Scheme
sr_RS: Šema boja

en: Color Settings
sr_RS: Podešavanja boja

en: Color scheme
sr_RS: Šema boja

en: Color: %s
sr_RS: Boja: %s

en: Colorado
sr_RS: Kolorado

en: Colors
sr_RS: Boje

en: Column
sr_RS: Stupac

en: Column group
sr_RS: Grupa stupca

en: Column mapping
sr_RS: Mapiranje kolona

en: Column name
sr_RS: Ime kolone

en: Columns
sr_RS: Stupci

en: Coming Soon
sr_RS: Uskoro dolazi

en: Comment
sr_RS: Komentar

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
sr_RS: Komentar %d sadrži lične podatke ali ne može biti anonimizovan.

en: Comment %d does not exist
sr_RS: Komentar %d ne postoji

en: Comment Author
sr_RS: Autor komentara

en: Comment Author Email
sr_RS: E-pošta autora komentara

en: Comment Author IP
sr_RS: IP autora komentara

en: Comment Author URL
sr_RS: URL autora komentara

en: Comment Author User Agent
sr_RS: User Agent autora komentara

en: Comment Content
sr_RS: Sadržaj komentara

en: Comment Date
sr_RS: Datum komentara

en: Comment Form
sr_RS: Obrazac za komentar

en: Comment History
sr_RS: Istorija komentara

en: Comment Moderation
sr_RS: Pregled komentara

en: Comment Submission Failure
sr_RS: Neuspeh u podnošenju komentara

en: Comment URL
sr_RS: URL komentara

en: Comment and share to your profile.
sr_RS: Komentariši i deli na Vašem profilu.

en: Comment author must fill out name and e-mail
sr_RS: Autor komentara mora upisati ime i e-poštu

en: Comment author must fill out name and email
sr_RS: Autor komentara mora upisati ime i e-poštu

en: Comment author must have a previously approved comment
sr_RS: Autor komentara mora imati prethodno prihvaćen komentar

en: Comment author name and email are required
sr_RS: Autor komentara i e-pošta su neophodni

en: Comment author name and email are required.
sr_RS: Ime autora komentara i e-pošta su neophodni.

en: Comment by %s marked as spam.
sr_RS: Komentar od %s je označen kao nepoželjan.

en: Comment by %s moved to the Trash.
sr_RS: Komentar od %s je pomeren na otpad.

en: Comment by %s moved to the trash.
sr_RS: Komentar od %s je pomeren na otpad.

en: Comment cache problem?
sr_RS: Iskomentariši problem sa kešom?

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
sr_RS: Polje komentara prekoračuje najveću dozvoljenu dužinu.

en: Comment is required.
sr_RS: Komentar je neophodan.

en: Comment marked as spam
sr_RS: Komentar je označen kao nepoželjan

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
sr_RS:  Meta podaci kometara su uspešno preuzeti, nastavljanje sa telom komentara...

en: Comment moderation
sr_RS: Pregled komentara

en: Comment must be manually approved
sr_RS: Komentar mora biti prihvaćen ručno

en: Comment navigation
sr_RS: Kretanje komentara

en: Comment not found
sr_RS: Komentar nije pronađen

en: Comment on %1$s by %2$s
sr_RS: Komentar na %1$s od strane %2$s

en: Comment on this post?
sr_RS: Komentarišite ovaj članak?

en: Comment status
sr_RS: Stanje komentara

en: Comment status was changed to %s
sr_RS: Stanje komentara je promenjeno u %s

en: Comment trashed
sr_RS: Komentar izbrisan

en: Comment:
sr_RS: Komentar:

en: Comment: %s
sr_RS: Komentar: %s

en: Commenter
sr_RS: Komentator

en: Comments
sr_RS: Komentari

en: Comments %s
sr_RS: Komentari %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
sr_RS: Komentari (%1$s) na &#132;%2$s&#147;

en: Comments (%s)
sr_RS: Komentari (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
sr_RS: Komentari <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
sr_RS: Dovod komentara

en: Comments I've Made
sr_RS: Komentari koje sam napravio

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sr_RS: Komentari su isključeni<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: Comments are closed.
sr_RS: Zatvoreno za komentare.

en: Comments closed.
sr_RS: Zatvoreno za komentare

en: Comments feed
sr_RS: Dovod komentara

en: Comments for %1$s searching on %2$s
sr_RS: Komentari za %1$s pretražujući %2$s

en: Comments for %s
sr_RS: Komentari za %s

en: Comments list
sr_RS: Spisak komentara

en: Comments list navigation
sr_RS: Kretanje spiska komentara

en: Comments navigation
sr_RS: Kretanje komentara

en: Comments off
sr_RS: Komentari su isključeni

en: Comments on %s
sr_RS: Komentari na %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Komentari na &#132;%s&#147;

en: Comments on other sites
sr_RS: Komentari na drugim sajtovima

en: Comments on: %s
sr_RS: Komentari na: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
sr_RS: Komentari bi trebalo da budu prikazani sa %s komentarima na vrhu svake strane

en: Comments should be displayed with the older comments at the top of each page
sr_RS: Komentari bi trebalo da budu prikazani sa starijim komentarima na vrhu svake strane

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
sr_RS: Razgovarajte sa drugim WordPress.com blogerima

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
sr_RS: Komuniciranje sa Vordpresovim serverima se koristi da se proveri ima li novih izdanja, kao i da se postavi i ažurira osnova Vordpresa, teme i dodaci.

en: Communication with WordPress.org
sr_RS: Komunikacija sa WordPress.org

en: Community
sr_RS: Zajednica

en: Community Events Location
sr_RS: Mesto događaja zajednice

en: Community Translator
sr_RS: Zajednica prevoditelja

en: Community forum
sr_RS: Forum zajednice

en: Community support
sr_RS: Podrška zajednice

en: Como
sr_RS: Komo

en: ComodRivadavia
sr_RS: Komod_Rivadavija

en: Comorian franc
sr_RS: Komorski franak

en: Comoro
sr_RS: Komoro

en: Comoros
sr_RS: Komori

en: Compact view
sr_RS: Zbijeni prikaz

en: Company
sr_RS: Preduzeće

en: Company name
sr_RS: Naziv kompanije

en: Company name.
sr_RS: Ime firme.

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Uporedi revizije %s

en: Compare any two revisions
sr_RS: Uporedi bilo koje dve revizije

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
sr_RS: Uporedite dve različite revizije <strong>odabirom kutijice &#0132;Uporedi bilo koje dve revizije&#0147;</strong> sa strane.

en: Complete
sr_RS: Završeno

en: Complete request
sr_RS: Završi zahtev

en: Complete the purchase
sr_RS: Završite kupovinu

en: Completed
sr_RS: Završen

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Završeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Završeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Završeni <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sr_RS: Gotova narudžbina

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
sr_RS: Završena obrada radnje %1$s pomoću kopče: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
sr_RS: Izvršeno je ponovno generisanje slika proizvoda.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sr_RS: Poštovanje svih zakonskih obaveza koje imamo, kao što je obračun poreza

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
sr_RS: Sastaviti članke i komentare sa linkovima, listama i drugim stilovima koristeći regularne karaktere i
    		znaci interpunkcije. Brz i jednostavan način za formatiranje teksta bez kodiranja ili HTML-a.

en: Compostela Valley
sr_RS: Dolina Kompostela

en: Compound
sr_RS: Složeni obračun

en: Conakry
sr_RS: Konakri

en: Concepción
sr_RS: Konsepsion

en: Configure
sr_RS: Podesi

en: Configure terms
sr_RS: Podesi uslove

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
sr_RS: Podesite logotip svog veb mesta, zaglavlje, izbornike, i više u Prilagođivaču.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
sr_RS: Podešavanje ovoga je neobavezno. Podrazumevano bi trebalo da bude prazno.

en: Confirm
sr_RS: Potvrdi

en: Confirm Copy
sr_RS: Potvrdi umnožavanje

en: Confirm Deletion
sr_RS: Potvrdi brisanje

en: Confirm Email Address
sr_RS: Potvrdite e-mejl adresu

en: Confirm Follow
sr_RS: Potvrdi praćenje

en: Confirm Password
sr_RS: Potvrdite lozinku

en: Confirm Removal
sr_RS: Potvrdi uklanjanje

en: Confirm Subscription
sr_RS: Potvrdite pretplatu

en: Confirm Your Subscription
sr_RS: Potvrdite svoju pretplatu

en: Confirm deletion of site redirect
sr_RS: Potvrdi brisanje preusmeravanja veb mesta

en: Confirm navigation
sr_RS: Potvrdite kretanje

en: Confirm new password
sr_RS: Potvrdite novu lozinku

en: Confirm the "%s" action
sr_RS: Potvrdi radnju: "%s"

en: Confirm use of weak password
sr_RS: Potvrdi korišćenje slabe lozinke

en: Confirm your administration email
sr_RS: Potvrdi svoju upravljačku e-poštu

en: Confirmation
sr_RS: Potvrda

en: Confirmation email
sr_RS: E-pošta za potvrđivanje

en: Confirmation request initiated successfully.
sr_RS: Zahtev za potvrđivanje je uspešno pokrenut.

en: Confirmation request sent again successfully.
sr_RS: Zahtev za potvrđivanje je uspešno ponovo poslat.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Potvrđeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Potvrđeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Potvrđeni <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
sr_RS: Kongo (Brazavil)

en: Congo (Kinshasa)
sr_RS: Kongo (Kinšasa)

en: Congolese franc
sr_RS: CFA franak

en: Congrats, you’re subscribed! You’ll get an email with the details of your subscription and an unsubscribe link
sr_RS: Čestitamo, pretplaćeni ste! Dobićete e-poruku sa detaljima svoje pretplate i vezu za otkazivanje

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
sr_RS: Čestitamo na dobijanju prve narudžbine! Sada je pravo vreme da naučite kako da upravljate svojim narudžbinama.

en: Congratulations on processing %s orders!
sr_RS: Čestitamo na obradi %s narudžbina!

en: Congratulations on the sale.
sr_RS: Čestitamo na prodaji.

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
sr_RS[0]: Čestitamo na pisanju Vašeg prvog članka na %1$s.
sr_RS[1]: Čestitamo na pisanju %2$s članaka na %1$s.
sr_RS[2]: Čestitamo na pisanju %2$s članaka na %1$s.

en: Congratulations!
sr_RS: Čestitamo!

en: Congratulations, you are now subscribed to the site "%1$s" (%2$s) and will receive an email notification when a new post is made.
sr_RS: Čestitamo, sada ste pretplaćeni na veb-mesto "%1$s" (%2$s) i primićete obaveštenje putem e-pošte kada novi članak bude objavljen.

en: Connect
sr_RS: Poveži

en: Connect Jetpack
sr_RS: Povežite Jetpack

en: Connect accounts
sr_RS: Poveži naloge

en: Connect to %s
sr_RS: Povezivanje sa %s

en: Connect to LiveJournal and Import
sr_RS: Poveži se na LiveJournal i uvezi

en: Connect to WooCommerce.com
sr_RS: Povežite se na WooCommerce.com

en: Connect to WordPress.com
sr_RS: Poveži se sa WordPress.com-om

en: Connect to get important product notifications and updates.
sr_RS: Povežite se da biste dobili važna obaveštenja i ažuriranja proizvoda.

en: Connect with %s
sr_RS: Poveži sa %s

en: Connect with your WordPress.com account:
sr_RS: Povežite se uz pomoć svog WordPress.com naloga:

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
sr_RS: Povežite svoje naloge tako da, kad objavite članak, on će automatski biti podeljen na Facebook-u ili Twitter-u. <strong>Članci na blogovima koji se dele dobijaju 50% više sviđanja, komentara i pregleda.</strong>

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
sr_RS: Povežite svoj blog sa popularnim veb mestima za društveno umrežavanje i automatski delite nove članke sa svojim prijateljima.

en: Connect your store to Jetpack
sr_RS: Povežite svoju prodavnicu sa Jetpack-om

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sr_RS: Povežite svoju prodavnicu sa Jetpack dodatkom da odobrite ekstra funkcionalnosti.

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sr_RS: Povežite svoju prodavnicu da aktivirate WooCommerce Services

en: Connected
sr_RS: Povezan

en: Connected Applications
sr_RS: Povezane aplikacije

en: Connected to WooCommerce.com
sr_RS: Povezan na WooCommerce.com

en: Connecticut
sr_RS: Konektikat

en: Connecting
sr_RS: Povezivanje

en: Connecting as: %s
sr_RS: Povezivanje kao: %s

en: Connecting to %s
sr_RS: Povezivanje sa %s

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
sr_RS: Izgubljena je veza ili je server zauzet. Pokušajte kasnije ponovo.

en: Connections
sr_RS: Veze

en: Constantine
sr_RS: Konstantin

en: Constanța
sr_RS: Konstanca

en: Constrain proportions
sr_RS: Stegni razmere

en: Consumer Secret is invalid.
sr_RS: Potrošačka tajna je neispravna.

en: Consumer key
sr_RS: Korisnički ključ

en: Consumer key ending in
sr_RS: Potrošački ključ ističe

en: Consumer key is invalid.
sr_RS: Potrošački ključ je neispravan.

en: Consumer key is missing.
sr_RS: Ključ potrošačača nedostaje.

en: Consumer secret
sr_RS: Tajni kod kupca

en: Consumer secret is invalid.
sr_RS: Tajni kod potrošača je pogrešan.

en: Consumer secret is missing.
sr_RS: Tajni ključ potrošača nedostaje.

en: Contact
sr_RS: kontakt

en: Contact Form URL:
sr_RS: URL obrasca za kontaktiranje:

en: Contact Info
sr_RS: Podaci za kontaktiranje

en: Contact Info & Map
sr_RS: Kontakt informacije i Mapa

en: Contact Us
sr_RS: Kontaktirajte nas

en: Contact form fields
sr_RS: Polja kontakt obrazca

en: Contact form information
sr_RS: Informacija kontakt obrasca

en: Contact forms
sr_RS: Obrasci za kontaktiranje

en: Contact information
sr_RS: Informacije za kontaktiranje

en: Contact our happiness engineers
sr_RS: Kontaktirajte naše inženjere sreće

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
sr_RS: Kontaktirajte nas

en: Contact support
sr_RS: Kontaktiraj podršku

en: Contact us
sr_RS: Kontaktirajte nas

en: Contains the handle that defines the block style.
sr_RS: Sadrži držač koji definiše stil bloka.

en: Content
sr_RS: Sadržaj

en: Content Options
sr_RS: Mogućnosti sadržaja

en: Content Types
sr_RS: Vrsta sadržaja

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
sr_RS: Podaci o sadržaju beleške. JSON string. Dostupno za ponovnu lokalizaciju.

en: Content for the comment, as it exists in the database.
sr_RS: Sadržaj komentara, kao što postoji u bazi podataka.

en: Content for the post, as it exists in the database.
sr_RS: Sadržaj članka, kao što postoji u bazi podataka.

en: Content hash did not match expected.
sr_RS: Heš sadržaja nije pronašao očekivano.

en: Content of template.
sr_RS: Sadržaj šablona.

en: Content of the note.
sr_RS: Sadržaj beleške.

en: Content to export
sr_RS: Sadržaj za izvoz

en: Content type
sr_RS: Tip sadržaja

en: Content, title, and excerpt are empty.
sr_RS: Sadržaj, naslov i isečak su prazni.

en: Content:
sr_RS: Sadržaj:

en: Content…
sr_RS: Sadržaj...

en: Context provided by blocks of this type.
sr_RS: Značenje dostavljeno od blokova ove vrste.

en: Context values inherited by blocks of this type.
sr_RS: Značenje nasleđeno od blokova ove vrste.

en: Contextual Help Tab
sr_RS: Jezičak Pomoć

en: Continue
sr_RS: Nastavi

en: Continue &raquo;
sr_RS: Nastavi &raquo;

en: Continue Reading &raquo;
sr_RS: Nastavite čitanje &raquo;

en: Continue previous import
sr_RS: Nastavi prethodni uvoz

en: Continue reading
sr_RS: Nastavite čitanje

en: Continue reading %s
sr_RS: Nastavi sa čitanjem %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Nastavite čitanje %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Nastavite čitanje <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Nastavi čitanje<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
sr_RS: Nastavite sa podešavanjem

en: Continue shopping
sr_RS: Nastavite kupovinu

en: Continue to Classic Editor
sr_RS: Nastavi sa klasičnim uređivačem

en: Continue with Free plan
sr_RS: Nastavite s besplatnim planom

en: Continue with Jetpack
sr_RS: Nastavite sa Jetpack-om

en: Continue with WooCommerce Services
sr_RS: Nastavite sa WooCommerce Services

en: Continuing in %d&#8230;
sr_RS: Nastavljanje u %d&#8230;

en: Continuing&#8230;
sr_RS: Nastavljanje&#8230;

en: Contrast
sr_RS: Kontrast

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
sr_RS: Saradnici mogu da pišu i upravljaju svojim člancima ali ne i da objavljuju članke i otpremaju datoteke sadržaja.

en: Control your notification settings when you comment on other blogs.
sr_RS: Kontrolišite svoja podešavanja obaveštenja kada komentarišete na drugim blogovima.

en: Controls the stock status of the product.
sr_RS: Kontrolisanje stanja zaliha proizvoda.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sr_RS: Kontroliše bilo da je na proizvodu navedeno "na zalihama " ili  "Nije na zalihama " na internet prodavnici.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sr_RS: Kontroliše da li se korisniku varijanta prikazuje kao "na zalihama" ili "nema na zalihama" ili ne.

en: Conversations
sr_RS: Razgovori

en: Convert Categories to Tags
sr_RS: Pretvori kategorije u oznake

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
sr_RS[0]: Pretvori (%d) kategoriju u oznaku.
sr_RS[1]: Pretvori %d kategorije u oznake.
sr_RS[2]: Pretvori %d kategorija u oznake.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
sr_RS[0]: Pretvori (%d) oznaku u kategoriju.
sr_RS[1]: Pretvori %d oznake u kategorije.
sr_RS[2]: Pretvori %d oznaka u kategorije.

en: Convert Tags to Categories
sr_RS: Pretvori oznake u kategorije

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
sr_RS: Pretvorite emotikone kao :-) i :-P u sličice pri prikazu.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
sr_RS: Pretvori emotikone kao <code>:-)</code> i <code>:-P</code> u sličice pri prikazu

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
sr_RS: Pretvorite postojeće kategorije u oznake ili oznake u kategorije, selektivno.

en: Converted successfully.
sr_RS: Uspešno je pretvoreno.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
sr_RS: Pretvaram kategoriju <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
sr_RS: Pretvaram oznaku <strong>%s</strong> ...

en: Cook Islands
sr_RS: Kukova Ostrva

en: Cookie
sr_RS: Kolačić

en: Cookie & IP address
sr_RS: Kolačić i IP adresa

en: Cookie Policy
sr_RS: Politika kolačića

en: Cookie check failed
sr_RS: Provera kolačića nije uspela

en: Cookie expired.
sr_RS: Kolačić je istekao.

en: Cookies
sr_RS: Kolačići

en: Cool! You are now subscribed. Now you can check your email for more details and how to manage the subscription.
sr_RS: Super! Sada ste pretplaćeni. Sada možete proveriti svoju e-poštu za više detalja i uputstvo kako da upravljate pretplatom.

en: Cool, you are now subscribed to <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="site-url">%2$s</a> and will receive an email notification when a new post is published.
sr_RS: Super, sada ste pretplaćeni na <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="site-url">%2$s</a> i primićete obaveštenje e-poštom kada novi članak bude objavljen.

en: Copenhagen
sr_RS: Kopenhagen

en: Copied
sr_RS: Umnoženo

en: Copied!
sr_RS: Umnoženo!

en: Copperbelt
sr_RS: Koperbelt

en: Copy
sr_RS: Umnoži

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
sr_RS: Umnoži kod &#0132;Objavi ovo&#0147; bukmarkleta

en: Copy HTML
sr_RS: Umnoži HTML

en: Copy Link
sr_RS: Umnoži vezu

en: Copy URL
sr_RS: Umnoži URL

en: Copy URL to clipboard
sr_RS: Umnoži URL u ostavu

en: Copy a Page
sr_RS: Kopiraj stranicu

en: Copy a Post
sr_RS: Kopiraj članak

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
sr_RS: Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili

en: Copy and paste this code into your site to embed
sr_RS: Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili

en: Copy billing address
sr_RS: Kopiraj adresu za naplatu

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sr_RS: Da kopiram podatke za fakturisanje u polja za podatke za dostavu? Time će biti obrisani svi trenutno uneti podaci za dostavu.

en: Copy file to theme
sr_RS: Kopirajte fajl u temu

en: Copy for support
sr_RS: Kopiraj za podršku.

en: Copy from billing address
sr_RS: Kopiraj iz adrese za plaćanje

en: Copy link
sr_RS: Kopirajte vezu

en: Copy shortlink
sr_RS: Umnoži kratku vezu

en: Copy site info to clipboard
sr_RS: Umnoži podatke veb mesta u ostavu

en: Copy suggested policy text from %s.
sr_RS: Umnoži predloženi tekst politike privatnosti iz: %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
sr_RS: Umnoži predloženi tekst politike privatnosti u ostavu

en: Copy table row
sr_RS: Umnoži red tabele

en: Copy to a new draft
sr_RS: Kopiraj u novi nacrt

en: Copy to clipboard
sr_RS: Kopiraj u međuspremnik

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sr_RS: Kopiranje u memoriju nije uspelo. Pokušajte da kopirate pomoću tastera Ctrl/Cmd+C

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sr_RS: Kopiranje na klipbord nije uspelo. Trebalo bi da možete da kopirate preko desnog klika.

en: Copyright
sr_RS: Vlasnička prava

en: Coral Harbour
sr_RS: Koral_harbor

en: Cordillera
sr_RS: Kordiljera

en: Cordoba
sr_RS: Kordoba

en: Corrientes
sr_RS: Korijentes

en: Cosenza
sr_RS: Kozenca

en: Cost
sr_RS: Cena

en: Costa Rica
sr_RS: Kostarika

en: Costa Rican col&oacute;n
sr_RS: Kostarikanski kolon

en: Cotabato
sr_RS: Kotabato

en: Could not access filesystem.
sr_RS: Nije moguć pristup sistemu datoteka.

en: Could not calculate resized image dimensions
sr_RS: Nije moguće izračunati veličinu slike kojoj je promenjena veličina

en: Could not connect to %s
sr_RS: Nije moguće uspostaviti vezu ka %s

en: Could not connect to VaultPress.
sr_RS: Nije moguće povezivanje sa VaultPress.

en: Could not connect to https://www.google.com
sr_RS: Nije bilo moguće uspostaviti vezu sa https://www.google.com

en: Could not copy file.
sr_RS: Nije moguće umnožiti datoteku.

en: Could not copy files.
sr_RS: Nije moguće umnožiti datoteke.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
sr_RS: Nije moguće umnožiti datoteke. Možda ste ostali bez prostora na disku.

en: Could not create directory.
sr_RS: Nije moguće napraviti direktorijum.

en: Could not create image
sr_RS: Nije moguće napraviti sliku

en: Could not create order.
sr_RS: Nismo mogli da napravimo narudžbinu.

en: Could not create user
sr_RS: Nije moguće napraviti korisnika

en: Could not delete application password.
sr_RS: Nije moguće izbrisati lozinku aplikacije.

en: Could not delete application passwords.
sr_RS: Nije moguće izbrisati lozinke aplikacije.

en: Could not delete meta value from database.
sr_RS: Nije moguće obrisati meta vrednost iz baze podataka.

en: Could not delete site from the database.
sr_RS: Nije moguće obrisati veb mesto iz baze podataka.

en: Could not delete the attribute
sr_RS: Nije moguće obrisati atribut

en: Could not delete the category
sr_RS: Nisam mogao da obrišem kategoriju

en: Could not delete the shipping class
sr_RS: Ne možete da obrišete klasu isporuke

en: Could not delete the tag
sr_RS: Nisam uspeo da obrišem oznaku.

en: Could not delete the tax class
sr_RS: Nisam mogao da obrišem klasu za porez

en: Could not delete the tax rate
sr_RS: Nisam uspeo da obrišem poresku stopu

en: Could not edit the attribute
sr_RS: Nije moguće urediti atribut

en: Could not edit the category
sr_RS: Nisam mogao da izmenim kategoriju

en: Could not edit the shipping class
sr_RS: Ne možete menjati klase za poštarinu

en: Could not edit the tag
sr_RS: Nemoguće urediti tag

en: Could not find an application password with that id.
sr_RS: Nije moguće pronaći lozinku aplikacije sa tim id-om.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sr_RS: Nije moguće pronaći pretplatu na vašem WooCommerce.com nalogu

en: Could not find download path.
sr_RS: Nije moguće pronaći putanju za preuzimanje.

en: Could not find download url for the product.
sr_RS: Nije moguće pronaći url za preuzimanje proizvoda.

en: Could not find product package.
sr_RS: Paket proizvoda nije pronađen.

en: Could not find the specified string.
sr_RS: Nije moguće pronaći navedenu nisku.

en: Could not find unpacked path.
sr_RS: Nije moguće naći nezapakovanu putanju.

en: Could not fully remove the plugin %s.
sr_RS: Nije moguće u potpunosti ukloniti dodatak %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
sr_RS: Nije moguće u potpunosti ukloniti dodatke %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
sr_RS: Nije moguće u potpunosti ukloniti temu %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
sr_RS: Nije moguće napraviti XML mapu mesta zato što nedostaje proširenje %s

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
sr_RS: Nije moguće dobiti kolačić sa LiveJournal-a. Molimo vas da pokušate ponovo uskoro.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sr_RS: Nije mogao da se odobri pristup - korisnik možda već ima dozvolu za ovu datoteku ili nije podešena adresa e-pošte za naplatu. Proverite da li je podešena adresa e-pošte za naplatu i da li je narudžbina sačuvana.

en: Could not insert attachment into the database.
sr_RS: Nije moguće umetnuti prilog u bazu podataka.

en: Could not insert term relationship into the database.
sr_RS: Nije moguće umetnuti odnos pojmova u bazu podataka.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
sr_RS: Nije moguće odjaviti korisnikove seanse. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: Could not open file handle.
sr_RS: Nije moguće otvoriti držač datoteke.

en: Could not parse the path.
sr_RS: Nije moguće raščlaniti putanju.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
sr_RS: Nije mogla da se odradi promena za akciju: "%1$s" (ID: %2$d). Greška: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
sr_RS: Nije moguće doći do WordPress.org

en: Could not read image size.
sr_RS: Nije moguće učitati veličinu slike.

en: Could not remove the current plugin.
sr_RS: Nije moguće ukloniti trenutni dodatak.

en: Could not remove the old plugin.
sr_RS: Nije moguće ukloniti stari dodatak.

en: Could not remove the old theme.
sr_RS: Nije moguće ukloniti staru temu.

en: Could not remove the old translation.
sr_RS: Nije moguće ukloniti stari prevod.

en: Could not resume the plugin.
sr_RS: Nije moguće nastaviti sa dodatkom.

en: Could not resume the theme.
sr_RS: Nije moguće nastaviti sa temom.

en: Could not retrieve site data.
sr_RS: Nije moguće dobaviti podatke veb mesta.

en: Could not save application password.
sr_RS: Nije moguće sačuvati lozinku aplikacije.

en: Could not split shared term.
sr_RS: Nije moguće podeliti deljeni član.

en: Could not start a new full sync
sr_RS: Nije moguće pokrenuti novu potpunu sinhronizaciju

en: Could not start a new full sync with modules: %s
sr_RS: Nije moguće pokrenuti novu potpunu sinhronizaciju sa modulima: %s

en: Could not update attachment in the database.
sr_RS: Nije moguće ažurirati prilog u bazi podataka.

en: Could not update comment in the database.
sr_RS: Nije moguće ažurirati prilog u bazi podataka.

en: Could not update comment status.
sr_RS: Nije moguće ažurirati stanje komentara.

en: Could not update site in the database.
sr_RS: Nije moguće ažurirati veb mesto u bazi podataka.

en: Could not update the attribute.
sr_RS: Nije moguće ažurirati atribut.

en: Could not update the email last sent time.
sr_RS: Nije moguće ažurirati vreme poslednjeg slanja e-pošte.

en: Could not update the meta value of %s in database.
sr_RS: Nije moguće ažurirati meta vrednost za %s u bazi podataka.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
sr_RS: Nisam mogao da snimim datoteku %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
sr_RS: Nisam mogao da upišem datoteku %s

en: Could not write to template file.
sr_RS: Nije moguć upis u fajl šablona.

en: Couldn&#8217;t get post ID
sr_RS: Nije moguće dobiti ID članka

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
sr_RS: Nije moguće dobiti ID članka (pravljenje članka nije uspelo!)

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
sr_RS: Nije moguće dobiti spisak checksum-ova za Vordpres %s.

en: Count
sr_RS: Broj

en: Count logged in page views from
sr_RS: Brojanje pregleda stranica prijavljenih posetilaca od

en: Count the page views of registered users who are logged in.
sr_RS: Broj preglede stranica registrovanih korisnika koji su prijavljeni.

en: Countries
sr_RS: Zemlje

en: Country
sr_RS: Država

en: Country / Region
sr_RS: Država / Region

en: Country / Region.
sr_RS: Država / Region

en: Country / State
sr_RS: Država

en: Country / region:
sr_RS: Država/region:

en: Country ISO 3166 code.
sr_RS: ISO 3166 kod države.

en: Country code
sr_RS: Kod zemlje

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sr_RS: Šifra zemlje je u ISO 3166-1 alfa-2 obliku.

en: Country&nbsp;code
sr_RS: Kod zemlje

en: Country/Region
sr_RS: Država / Region

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sr_RS: Kod države / regiona u ISO 3166-1 alpha-2 formatu.

en: County
sr_RS: Okrug

en: Coupon
sr_RS: Kupon

en: Coupon "%s" does not exist!
sr_RS: Kupon "%s" ne postoji!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sr_RS: Kupon %s je korišćen u drugoj transakciji tokom ovog plaćanja i dostignuto je ograničenje upotrebe kupona. Uklonite kupon i pokušajte ponovo.

en: Coupon ID.
sr_RS: ID kupona.

en: Coupon amount
sr_RS: Iznos kupona

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
sr_RS: Kupon se ne može ukloniti jer nije već primenjen na korpu.

en: Coupon code
sr_RS: Kod kupona

en: Coupon code "%s" has already been applied.
sr_RS: Kod kupona „%s“ je već primenjen.

en: Coupon code already applied!
sr_RS: Kupon je već iskorišćen!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sr_RS: Kupon već postoji - kupci će koristiti ovaj najnoviji kupon sa ovim kodom.

en: Coupon code applied successfully.
sr_RS: Kupon je prihvaćen.

en: Coupon code is required.
sr_RS: Kod kupona je obavezan.

en: Coupon code removed successfully.
sr_RS: Kupon je uklonjen.

en: Coupon code.
sr_RS: Kod kupona

en: Coupon created
sr_RS: Kupon je napravljen

en: Coupon creation date in GMT.
sr_RS: Datum kreiranja kupona u GMT.

en: Coupon creation date.
sr_RS: Datum kreiranja kupona.

en: Coupon data
sr_RS: Podaci o kuponu

en: Coupon deleted
sr_RS: Kupon je izbrisan

en: Coupon description.
sr_RS: Opis kupona.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
sr_RS: Ukupan kupon popust mora biti pozitivan iznos.

en: Coupon discount type.
sr_RS: Vrsta kuponskog popusta.

en: Coupon does not exist in the cart.
sr_RS: Kupon ne postoji u korpi.

en: Coupon does not exist!
sr_RS: Kupon ne postoji!

en: Coupon draft updated.
sr_RS: Nacrt kupona je ažuriran.

en: Coupon expiration date in GMT.
sr_RS: Datum isteka kupona u GMT.

en: Coupon expiration date.
sr_RS: Datum isteka kupona.

en: Coupon expiry date
sr_RS: Datum isteka kupona

en: Coupon has been removed.
sr_RS: Kupon je uklonjen.

en: Coupon is not valid.
sr_RS: Kupon je nevažeći.

en: Coupon management has moved!
sr_RS: Upravljanje kuponima je premešteno!

en: Coupon restored
sr_RS: Kupon je obnovljen

en: Coupon saved.
sr_RS: Kupon sačuvan.

en: Coupon scheduled for: %s.
sr_RS: Kupon je zakazan za: %s.

en: Coupon submitted.
sr_RS: Kupon je unešen.

en: Coupon type
sr_RS: Tip kupona

en: Coupon type name.
sr_RS: Naziv vrste kupona.

en: Coupon updated
sr_RS: Kupon ažuriran

en: Coupon updated.
sr_RS: Kupon ažuriran.

en: Coupon usage limit has been reached.
sr_RS: Isteklo je vreme korišćenja kupona.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
sr_RS: Dosegnuto je ograničenje upotrebe kupona. Ako ste malopre koristili ovaj kupon, ali porudžbina nije dovršena, možete ponovo pokušati ili otkazati porudžbinu tako što ćete otići na <a href="%s">stranica mog naloga</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
sr_RS: Dosegnuto je ograničenje upotrebe kupona. Pokušajte ponovo nakon nekog vremena ili nas kontaktirajte za pomoć.

en: Coupon(s)
sr_RS: Kupon(i)

en: Coupon(s):
sr_RS: Kupon(i):

en: Coupon:
sr_RS: Kupon:

en: Coupon: %s
sr_RS: Kupon: %s

en: Coupons
sr_RS: Kuponi

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sr_RS: Kuponi su odličan način da ponudite popuste i nagrade svojim kupcima. Ovde će se prikazati kada ih napravite.

en: Coupons are disabled.
sr_RS: Kuponi su onemogućeni.

en: Coupons by date
sr_RS: Kuponi po datumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sr_RS: Kuponi mogu da se primene na stranicama Korpa i Potvrda kupovine.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
sr_RS: Kuponima se sada može upravljati iz Marketing > Kuponi. Kliknite na donje dugme da biste uklonili staru stavku menija WooCommerce > Kuponi.

en: Coupons detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaji za kupone.

en: Coupons discounts
sr_RS: Kupon popusti

en: Coupons line data.
sr_RS: Podaci o kuponima.

en: Coupons list
sr_RS: Lista kupona

en: Coupons navigation
sr_RS: Navigacija kupona

en: Coupons totals.
sr_RS: Ukupno kupona.

en: Cover Image
sr_RS: Prekrivna slika

en: Cox's Bazar
sr_RS: Koks Bazar

en: Create
sr_RS: Napravi

en: Create Blog
sr_RS: Napravi blog

en: Create List
sr_RS: Napravite listu

en: Create Menu
sr_RS: Napravi izbornik

en: Create New Menu
sr_RS: Napravi novi izbornik

en: Create Product
sr_RS: Napravi proizvod

en: Create Share Button
sr_RS: Napravi dugme deljenja

en: Create Site
sr_RS: Napravi veb mesto

en: Create WordPress.com account
sr_RS: Napravite svoj WordPress.com nalog

en: Create a Configuration File
sr_RS: Napravi datoteku podešavanja

en: Create a New Site
sr_RS: Napravi novo veb mesto

en: Create a New User
sr_RS: Napravi novog korisnika

en: Create a Page
sr_RS: Napravi stranicu

en: Create a brand new user and add them to this site.
sr_RS: Napravite novog korisnika i dodajte ga ovom veb mestu.

en: Create a logo
sr_RS: Napravi logo

en: Create a logo with Fiverr
sr_RS: Napravite logo uz pomoć Fiverr-a

en: Create a menu for this location
sr_RS: Napravi izbornik za ovo mesto

en: Create a new Privacy Policy page
sr_RS: Napravite novu stranu politike privatnosti

en: Create a new account
sr_RS: Napravite novi nalog

en: Create a new gallery
sr_RS: Napravi novu galeriju

en: Create a new playlist
sr_RS: Napravi novi spisak zapisa

en: Create a new user to match the new blog name.
sr_RS: Napravi novog korisnika da bi se poklapao sa novim imenom bloga.

en: Create a new video playlist
sr_RS: Napravi novi spisak video zapisa

en: Create a new webhook
sr_RS: Napravi novu veb kopču

en: Create a product
sr_RS: Napravi proizvod

en: Create a website or blog at WordPress.com
sr_RS: Napravite veb-sajt ili blog na WordPress.com

en: Create account password
sr_RS: Napravite lozinku za nalog

en: Create an API key
sr_RS: Napravi API ključ

en: Create an account?
sr_RS: Napravite nalog?

en: Create an outstanding website
sr_RS: Napravite jedinstvenu veb stranicu

en: Create audio playlist
sr_RS: Napravi spisak zvučnih zapisa

en: Create coupons
sr_RS: Pravi kupone

en: Create customers
sr_RS: Kreira kupce

en: Create default WooCommerce pages
sr_RS: Instaliraj WooCommerce stranice

en: Create gallery
sr_RS: Napravi galeriju

en: Create new
sr_RS: Napravi novi

en: Create new list
sr_RS: Napravite novu listu

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
sr_RS: Kreirajte kampanje za prodavnice po brendu, brze promocije putem e-pošte i ponovno ciljanje kupaca pomoću Creative Mail-a.

en: Create orders
sr_RS: Pravi narudžbine

en: Create pages
sr_RS: Trenutna strana

en: Create products
sr_RS: Pravi proizvode

en: Create some products
sr_RS: Kreirajte neke proizvode

en: Create user %1$s or map to existing
sr_RS: Napravi korisnika %1$s ili preslikaj u postojeći

en: Create variations from all attributes
sr_RS: Napravi varijante od svih atributa

en: Create video playlist
sr_RS: Napravi spisak video zapisa

en: Create webhooks
sr_RS: Pravi veb kopče

en: Create your first coupon
sr_RS: Napravite prvi kupon

en: Create your first menu below.
sr_RS: Ispod napravite svoj prvi izbornik.

en: Create your website at WordPress.com
sr_RS: Napravite svoj veb-sajt na WordPress.com

en: Create, edit, and delete menus
sr_RS: Praviti, uređivati i brisati izbornike

en: Created
sr_RS: Napravljeno

en: Created at
sr_RS: Kreirano u

en: Creating
sr_RS: Pravljenje

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
sr_RS: Pravljenje strane je veoma slično pravljenju članka i ekrani mogu biti prilagođeni na isti način koristeći povuci i pusti, jezičak Podešavanja ekrana i proširivanjem/skupljanjem kutijica koje izaberete. Ovaj ekran takođe ima prostor za pisanje bez ometanja, dostupan i u režimu Vidljivo i u režimu Tekst preko dugmadi za prikaz preko celog ekrana. Uređivač strana uglavnom radi isto kao uređivač članaka ali postoje neke osobine posebno vezane za strane u kutijici Osobine strane.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
sr_RS: Pravljenje komentara zahteva ispravne vrednosti autora komentara i e-pošte.

en: Creating comment failed.
sr_RS: Pravljenje komentara nije uspelo.

en: Creating product review failed.
sr_RS: Formiranje pregleda proizvoda neuspešno.

en: Creative Mail for WooCommerce
sr_RS: Creative Mail za WooCommerce

en: Credit Card
sr_RS: Platna kartica

en: Credit card
sr_RS: Kreditna kartica

en: Credits
sr_RS: Zasluge

en: Credits:
sr_RS: Krediti:

en: Cremona
sr_RS: Kremona

en: Creston
sr_RS: Kreston

en: Crete
sr_RS: Krit

en: Critical
sr_RS: Kritično

en: Criuleni
sr_RS: Kriuleni

en: Croatia
sr_RS: Hrvatska

en: Croatian
sr_RS: Hrvatski

en: Croatian kuna
sr_RS: Hrvatska kuna

en: Crop
sr_RS: Opseci

en: Crop Aspect Ratio
sr_RS: Isecanje po proporcijama

en: Crop Header Image
sr_RS: Iseci sliku u zaglavlju

en: Crop Image
sr_RS: Iseci sliku

en: Crop Selection
sr_RS: Odabir za isecanje

en: Crop and Publish
sr_RS: Iseci i objavi

en: Crop arguments.
sr_RS: Argumenti opsecanja.

en: Crop image
sr_RS: Iseci sliku

en: Crop thumbnail to exact dimensions
sr_RS: Isecite sličicu do tačnih veličina

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
sr_RS: Iseci sličicu za tačne veličine (uobičajeno sličice su proporcionalne)

en: Crop type.
sr_RS: Vrsta opsecanja.

en: Crop uploaded image
sr_RS: Isecite otpremljenu sliku

en: Crop your image
sr_RS: Opseci svoju sliku

en: Cropping&hellip;
sr_RS: Opsecanje&hellip;

en: Cross-sells
sr_RS: Podsticajna prodaja

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sr_RS: Podsticajna prodaja su proizvodi koji se promovišu u korpi, na osnovu proizvoda u istoj.

en: Crotone
sr_RS: Krotone

en: Crunching&hellip;
sr_RS: Obrada&hellip;

en: Csongrád-Csanád
sr_RS: Čongrad

en: Ctrl + Alt + letter:
sr_RS: Ctrl + Alt + slovo:

en: Ctrl + letter:
sr_RS: Ctrl + slovo:

en: Cuba
sr_RS: Kuba

en: Cuban convertible peso
sr_RS: Kubanski konvertabilni pezos

en: Cuban peso
sr_RS: Kubanski pezos

en: Cuenca
sr_RS: Kuenka

en: Cuiaba
sr_RS: Kuijaba

en: Cumilla
sr_RS: Komila

en: Cunene
sr_RS: Kunene

en: Cuneo
sr_RS: Kuneo

en: Cura&ccedil;ao
sr_RS: Kurasao

en: Curacao
sr_RS: Kurakao

en: Currency
sr_RS: Valuta

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
sr_RS: Valutni kod (u ISO formatu) za vraćene cene.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
sr_RS: Valutna decimala (broj cifara posle decimalnog separatora) za vraćene cene.

en: Currency options
sr_RS: Mogućnosti valute

en: Currency position
sr_RS: Pozicija valute

en: Currency position.
sr_RS: Pozicija valute.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Valutni simbol za valutu koji može biti korišćen za formatiranje vraćenih cena.

en: Currency symbol position for this country.
sr_RS: Mesto valutne oznake za ovu zemlju.

en: Currency symbol.
sr_RS: Oznaka valute.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sr_RS: Valuta u kojoj je narudžbina napravljena, u ISO formatu.

en: Currency.
sr_RS: Valuta.

en: Current
sr_RS: Trenutno

en: Current Address:
sr_RS: Trenutna adresa:

en: Current Background Image
sr_RS: Trenutna slika u pozadini

en: Current Gravatar
sr_RS: Trenutni Gravatar

en: Current Header Image
sr_RS: Trenutna sliku u zaglavlju

en: Current Header Video
sr_RS: Trenutni video zapis u zaglavlju

en: Current Page
sr_RS: Trenutna stranica

en: Current Revision by %s
sr_RS: Trenutna revizija od %s

en: Current Theme
sr_RS: Trenutna tema

en: Current administration email: %s
sr_RS: Trenutna upravljačka adresa e-pošte: %s

en: Current annual revenue of the store.
sr_RS: Trenutni godišnji prihod prodavnice.

en: Current header
sr_RS: Trenutno zaglavlje

en: Current page
sr_RS: Trenutna stranica

en: Current page of the collection.
sr_RS: Trenutna stranica zbirke.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
sr_RS: Preuzimanje trenutne stranice treba pozvati na ili nakon kuke `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sr_RS: Trenutna lozinka (ostavite prazno ako ne želite da menjate)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
sr_RS: Trenutni dodatak: %1$s (izdanje %2$s)

en: Current product price.
sr_RS: Trenutna cena proizvoda.

en: Current set billing address for the customer.
sr_RS: Trenutno postavljena adresa za obračun za kupca.

en: Current set shipping address for the customer.
sr_RS: Trenutno postavljena adresa isporuke za kupca.

en: Current site avatar
sr_RS: Trenutni avatar veb mesta

en: Current thumbnail
sr_RS: Trenutna umanjena slika

en: Current variation price.
sr_RS: Cena trenutne varijante.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
sr_RS[0]: Trenutno %s komentar čeka na prihvatanje. Molimo vas da posetite tablu za pregled:
sr_RS[1]: Trenutno %s komentara čekaju na prihvatanje. Molimo vas da posetite tablu za pregled:
sr_RS[2]: Trenutno %s komentara čeka na prihvatanje. Molimo vas da posetite tablu za pregled:

en: Currie
sr_RS: Kiri

en: Cusco
sr_RS: Kusko

en: Custom
sr_RS: Prilagođeno

en: Custom Background
sr_RS: Prilagođena pozadina

en: Custom CSS
sr_RS: Prilagođen CSS

en: Custom Colors
sr_RS: prilagođene boje

en: Custom Design
sr_RS: Prilagođen izgled

en: Custom Email Address
sr_RS: Prilagođena adresa e-pošte

en: Custom Email Address:
sr_RS: Prilagođena adresa e-pošte:

en: Custom Fields
sr_RS: Prilagođena polja

en: Custom Fonts
sr_RS: Prilagođeni slovni likovi

en: Custom HTML
sr_RS: Prilagođeni HTML

en: Custom HTML Widget
sr_RS: Prilagođeni HTML vidžet

en: Custom Header
sr_RS: Prilagođeno zaglavlje

en: Custom Image
sr_RS: Prilagođena slika

en: Custom Link
sr_RS: Prilagođena veza

en: Custom Links
sr_RS: Prilagođene veze

en: Custom Logo
sr_RS: Prilagođeni logotip

en: Custom Menu
sr_RS: Prilagođeni izbornik

en: Custom Message:
sr_RS: Prilagođena poruka:

en: Custom PHP error message.
sr_RS: Prilagođena poruka greške PHP-a.

en: Custom PHP fatal error handler.
sr_RS: Prilagođeni držač kobne greške baze PHP-a.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
sr_RS: Prilagođeno

en: Custom Size
sr_RS: Prilagođena veličina

en: Custom Structure
sr_RS: Prilagođena struktura

en: Custom Style
sr_RS: Prilagođen stil

en: Custom Style created.
sr_RS: Prilagođeno stil je napravljen.

en: Custom Style deleted.
sr_RS: Prilagođeni stil je obrisan.

en: Custom Style updated.
sr_RS: Prilagođeni stil je ažuriran.

en: Custom Styles
sr_RS: Prilagođeni stilovi

en: Custom URL
sr_RS: Prilagođenom URL-u

en: Custom background if defined by the theme.
sr_RS: Prilagođena pozadina ako je određena temom.

en: Custom base
sr_RS: Prilagođena baza

en: Custom color
sr_RS: Prilagođena boja

en: Custom color palette if defined by the theme.
sr_RS: Prilagođena paleta boja ako je određena temom.

en: Custom date format:
sr_RS: Prilagođeni oblik datuma:

en: Custom domains are only available with a paid plan. And they are free for the first year with an annual paid plan.
sr_RS: Prilagođeni domeni dostupni su samo s plaćenim planom. I besplatni su tokom prve godine s godišnjim plaćenim planom.

en: Custom field deleted.
sr_RS: Prilagođeno polje je obrisano.

en: Custom field updated.
sr_RS: Prilagođeno polje je ažurirano.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
sr_RS: Prilagođena polja mogu biti korišćena za dodavanje posebnih metapodataka članku <a href="%s">koje možete koristiti u svojoj temi</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
sr_RS: Prilagođene veličine slovnog lika ako su određene temom.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
sr_RS: Prilagođeni unapred određeni gradijenti ukoliko su određeni temom.

en: Custom header if defined by the theme.
sr_RS: Prilagođeno zaglavlje ako je određeno temom.

en: Custom installation script.
sr_RS: Prilagođena skripta za postavljanje.

en: Custom logo if defined by the theme.
sr_RS: Prilagođeni logotip ako je određen temom.

en: Custom maintenance message.
sr_RS: Prilagođena poruka za stanje održavanja.

en: Custom ordering
sr_RS: Prilagođen redosled

en: Custom ordering position.
sr_RS: Prilagođena pozicija sortiranja.

en: Custom product attribute
sr_RS: Prilagođeni atribut proizvoda

en: Custom rules have been added to your %s file.
sr_RS: Vašoj %s datoteci su dodata prilagođena pravila.

en: Custom site deleted message.
sr_RS: Prilagođena poruka za obrisano veb mesto.

en: Custom site inactive message.
sr_RS: Prilagođena poruka za neaktivano veb mesto.

en: Custom site suspended message.
sr_RS: Prilagođena poruka za suspendovano veb mesto.

en: Custom time format:
sr_RS: Prilagođeni oblik vremena:

en: Custom:
sr_RS: Prilagođen:

en: Customer
sr_RS: Kupac

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
sr_RS: E-pismo o novom nalogu šalje se kupcu kada se registrije na strani za potvrdu plaćanja ili na strani za nalog.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
sr_RS: E-pismo "Resetuj lozinku" šalje se kupcu kada resetuje lozinku.

en: Customer Data
sr_RS: Podaci o kupcu

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
sr_RS: ID klijenta ako je registrovan. Vratiće 0 za goste.

en: Customer ID is invalid.
sr_RS: Identifikacija korisnika je neispravna.

en: Customer ID.
sr_RS: ID Kupca.

en: Customer IP: %s
sr_RS: IP kupca: %s

en: Customer Name
sr_RS: Ime kupca

en: Customer billing address
sr_RS: Adresa za naplatu

en: Customer created
sr_RS: Kupac napravljen

en: Customer deleted
sr_RS: Kupac obrisana

en: Customer details
sr_RS: Detalji o kupcu

en: Customer download link
sr_RS: Link za preuzimanje za kupca

en: Customer download log
sr_RS: Dnevnik kupčevih preuzimanja

en: Customer download permissions have been retained.
sr_RS: Zadržane su kupčeve dozvole za preuzimanje.

en: Customer downloads
sr_RS: Kupčeva preuzimanja

en: Customer first name.
sr_RS: Ime kupca.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
sr_RS: Informacije o kupcu, kao što su Vaše ime, adresa e-pošte, informacije o fakturisanju i isporuci.

en: Customer invoice / Order details
sr_RS: Račun za kupca / Podaci o narudžbini

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sr_RS: E-pismo sa računom za kupca može da se pošalje kupcima i ono sadrži informacije o njihovoj narudžbini i veze za plaćanje.

en: Customer last name.
sr_RS: Prezime kupca.

en: Customer list
sr_RS: Lista kupaca

en: Customer login name.
sr_RS: Pritupno ime kupca.

en: Customer matched zone "%s"
sr_RS: Zona podudaranja kupaca „%s“

en: Customer note
sr_RS: Napomena kupcu

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sr_RS: Kada dodate napomenu nekoj narudžbini, kupcu se šalje obaveštenje putem e-pošte.

en: Customer notes about the order
sr_RS: Napomene kupca o narudžbini

en: Customer orders
sr_RS: Narudžbine kupca

en: Customer password.
sr_RS: Pristupna šifra kupca.

en: Customer payment page &rarr;
sr_RS: Stranica za kupčeva plaćanja &rarr;

en: Customer provided note
sr_RS: Poruka koju je ostavio korisnik

en: Customer provided note:
sr_RS: Kupac je poslao komentar:

en: Customer role.
sr_RS: Uloga kupca.

en: Customer sales
sr_RS: Prodaja kupaca

en: Customer shipping address
sr_RS: Adresa za isporuku

en: Customer type name.
sr_RS: Naziv vrste kupca.

en: Customer updated
sr_RS: Mušterija ažurirana

en: Customer's IP address.
sr_RS: IP adresa kupca.

en: Customer:
sr_RS: Kupac:

en: Customers
sr_RS: Kupci

en: Customers detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaj za kupce.

en: Customers do not support trashing.
sr_RS: Kupci ne mogu da se šalju na Otpad.

en: Customers totals.
sr_RS: Ukupno kupaca.

en: Customers vs. guests
sr_RS: Kupci u poređenju sa gostima

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sr_RS: Kupci neće moći da kupuju fizičke proizvode sa vašeg sajta dok se ne doda način isporuke.

en: Customizable products
sr_RS: Prilagodljivi proizvodi

en: Customization Draft
sr_RS: Nacrt prilagođavanja

en: Customization options
sr_RS: Opcije prilagođavanja

en: Customize
sr_RS: Prilagodi

en: Customize %s
sr_RS: Prilagodi %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Prilagodi &#0132;%s&#0147;

[ctx: Customize Changeset]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

en: Customize Labels
sr_RS: Prilagodi etikete

en: Customize New Changes
sr_RS: Prilagodi nove izmene

en: Customize Your Site
sr_RS: Prilagodite svoje veb mesto

en: Customize buttons
sr_RS: Prilagodi tastere

en: Customize the message
sr_RS: Prilagodi poruku

en: Customize theme
sr_RS: Prilagodite temu

en: Customize theme: %s
sr_RS: Prilagodi temu: %s

en: Customize your entire site with block themes
sr_RS: Prilagodite celo svoje veb mesto sa temama sa blokovima

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
sr_RS: Prilagodite svoju internet prodavnicu pomoću WooCommerce blokova

en: Customize your site
sr_RS: Prilagodite svoje veb mesto

en: Customize: %s
sr_RS: Prilagodi: %s

en: Customizer
sr_RS: Prilagođivač

en: Customizing
sr_RS: Prilagođavanje

en: Customizing &#9656; %s
sr_RS: Prilagođavanje &#9656; %s

en: Customizing This Display
sr_RS: Prilagođavanje ovog prikaza

en: Cut
sr_RS: Iseci

en: Cut table row
sr_RS: Iseci red tabele

en: Cyprus
sr_RS: Kipar

en: Czech
sr_RS: Češki

en: Czech Republic
sr_RS: Republika Češka

en: Czech koruna
sr_RS: Češka kruna

en: Cáceres
sr_RS: Kaseres

en: Cádiz
sr_RS: Kadis

en: Córdoba
sr_RS: Kordoba

en: Călărași
sr_RS: Kalarasi

en: Căușeni
sr_RS: Kaušeni

en: DESC
sr_RS: Opadajući

en: DKI Jakarta
sr_RS: Posebni region glavnog grada Džakarte

en: Dacca
sr_RS: Daka

en: Dadra and Nagar Haveli
sr_RS: Dadra i Nagar Haveli

en: Daerah Istimewa Aceh
sr_RS: Posebni region Aćeh

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
sr_RS: Posebni region Jogjakarta

en: Daily
sr_RS: Dnevno

en: Daily Archive - %s
sr_RS: Dnevna arhiva – %s

en: Daily Archives:
sr_RS: Dnevne arhive:

en: Daily Views
sr_RS: Dnevni pregledi

en: Dajabón
sr_RS: Dahabon

en: Dakahlia
sr_RS: Dakalija

en: Daman and Diu
sr_RS: Daman i Diju

en: Damascus
sr_RS: Damask

en: Damietta
sr_RS: Damijeta

en: Danish
sr_RS: Danski

en: Danish krone
sr_RS: Danska kruna

en: Danmarkshavn
sr_RS: Demarkšavn

en: Dar es Salaam
sr_RS: Dar_es_Salam

en: Dark
sr_RS: tamna

en: Darwin
sr_RS: Darvin

en: Dashboard
sr_RS: Kontrolna tabla

en: Dashboard color scheme
sr_RS: Šema boja kontrolne table

en: Data erasure has failed.
sr_RS: Brisanje podataka nije uspelo.

en: Data resource ID.
sr_RS: ID resursa podataka.

en: Data resource description.
sr_RS: Opis resursa podataka.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
sr_RS: Podaci koji se prosleđuju načinu plaćanja prilikom obrade plaćanja.

en: Database
sr_RS: Baza podataka

en: Database Data Size
sr_RS: Veličina baze podataka

en: Database Error
sr_RS: Greška baze podataka

en: Database File Path
sr_RS: Putanja baze podataka

en: Database Index Size
sr_RS: Veličina indeksa baze podataka

en: Database Server version
sr_RS: Izdanje baze podataka

en: Database charset
sr_RS: Skup znakova baze podataka

en: Database collation
sr_RS: Collation baze podataka

en: Database error.
sr_RS: Greška u bazi podataka.

en: Database information:
sr_RS: Podaci o bazi podataka:

en: Database prefix
sr_RS: Prefiks baze podataka

en: Database prefix.
sr_RS: Prefiks baze podataka

en: Database size
sr_RS: Veličina baze podataka

en: Database tables.
sr_RS: Tabele baze podataka.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sr_RS: Ažuriranje baze podataka je zakazano da se izvrši u pozadini.

en: Database verified successfully.
sr_RS: Baza podataka je uspešno verifikovana.

en: Database.
sr_RS: Baza podataka

en: Date
sr_RS: Datum

en: Date Format
sr_RS: Oblik datuma

en: Date GMT
sr_RS: Datum po GMT

en: Date Range
sr_RS: Opseg datuma

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
sr_RS: Datum nakon kojeg treba podsetiti korisnika na belešku, ako postoji (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
sr_RS: Datum nakon kojeg treba podsetiti korisnika na napomenu, ako postoji.

en: Date and time
sr_RS: Datum i vreme

en: Date and time format
sr_RS: Oblik datuma i vremena:

en: Date created:
sr_RS: Datum kreiranja:

en: Date last active GMT.
sr_RS: Datum poslednje aktivnosti GMT.

en: Date last active.
sr_RS: Datum poslednje aktivnosti.

en: Date range:
sr_RS: Opseg datuma:

en: Date registered GMT.
sr_RS: Datum registracije GMT.

en: Date registered.
sr_RS: Datum registracije.

en: Date sale price ends
sr_RS: Datum prestanka rasprodaje

en: Date sale price starts
sr_RS: Datum početka prodaje.

en: Date the note was created (GMT).
sr_RS: Datum kada je beleška napravljena (GMT)

en: Date the note was created.
sr_RS: Datum kreiranja beleške.

en: Date the order was created, as GMT.
sr_RS: Datum kada je narudžbina napravljena, kao GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kreiranja naloga u vremenskoj zoni veb lokacije.

en: Date/Time
sr_RS: Datumu/vremenu

en: Date/time
sr_RS: Datum/vreme

en: Date:
sr_RS: Datum:

en: Dating
sr_RS: Zabavljanje

en: Davao Occidental
sr_RS: Zapadni Davao

en: Davao Oriental
sr_RS: Istočni Davao

en: Davao del Norte
sr_RS: Severni Davao

en: Davao del Sur
sr_RS: Južni Davao

en: Davis
sr_RS: Dejvis

en: Dawson
sr_RS: Doson

en: Dawson Creek
sr_RS: Doson_Krik

en: Day
sr_RS: Dan

en: Day Summary
sr_RS: Dnevni rezime

en: Day and name
sr_RS: Dan i naslov

en: Day(s)
sr_RS: Dan(a)

en: Daylight saving time begins on: %s.
sr_RS: Letnje računanje vremena počinje: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
sr_RS: Letnje računanje vremena počinje: <code>%s</code>.

en: Days
sr_RS: Dani

en: Deactivate
sr_RS: Isključi

en: Deactivate this plugin
sr_RS: Isključi ovaj dodatak

en: Deactivating
sr_RS: Isključivanje

en: Dear %s,
sr_RS: Dragi %s,

en: Debug log
sr_RS: Beleška otklanjanja grešaka

en: Debug mode
sr_RS: Režim otklanjanja grešaka

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
sr_RS: Režim otklanjanja grešaka je često uključen da bi skupio više detalja o grešci ili kvaru veb mesta, ali može da sadrži osetljive podatke koji ne bi trebalo da budu dostupni na javno dostupnom veb mestu.

en: Debugging enabled
sr_RS: Omogućeno je otklanjanje grešaka

en: Deceased Site Owner
sr_RS: Vlasnik sajta preminuo

en: December
sr_RS: decembar

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
sr_RS: dec

en: Decimal precision of the returned prices.
sr_RS: Decimalna preciznost vraćenih cena.

en: Decimal separator
sr_RS: Znak za razdvajanje decimala

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sr_RS: Decimalna oznaka za prikazane cene za ovu zemlju.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Decimalni separator za valutu koji može biti korišćen za formatiranje vraćenih cena.

en: Decimal separator.
sr_RS: Decimalni separator.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sr_RS: Smanjite redovnu cenu za (fiksni iznos ili %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sr_RS: Smanji postojeću prodajnu cenu za (fiksna vrednost ili %):

en: Decrease existing stock by:
sr_RS: Smanji postojeće zalihe za:

en: Decrease indent
sr_RS: Smanji uvlačenje

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Smanji redovne cene (za fiksni iznos ili procenat)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Smanji snižene cene (za fiksni iznos ili procenat)

en: Default
sr_RS: Podrazumevano

en: Default Avatar
sr_RS: Podrazumevani avatar

en: Default Data
sr_RS: Podrazumevani podaci

en: Default Date Range
sr_RS: Podrazumevani period

en: Default Form Values
sr_RS: Podrazumevane vrednosti formulara

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sr_RS: Podrazumevani troslovni kod valute predmetne zemlje prema ISO4127.

en: Default Images
sr_RS: Podrazumevane slike

en: Default Link Category
sr_RS: Podrazumevana kategorija veza

en: Default Mail Category
sr_RS: Podrazumevana kategorija za pisanje poštom

en: Default Post Category
sr_RS: Podrazumevana kategorija članka

en: Default Post Format
sr_RS: Podrazumevani oblik članka

[ctx: Default Preset]
en: Default
sr_RS: Podrazumevano

en: Default article settings
sr_RS: Podrazumevana podešavanja unosa

en: Default attribute
sr_RS: Podrazumevani atribut.

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sr_RS: Nekategorizovano

en: Default comment status
sr_RS: Podrazumevano stanje komentara

en: Default customer location
sr_RS: Podrazumevana lokacija kupca

en: Default is %s
sr_RS: Podrazumevana: %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
sr_RS: Novo polje

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
sr_RS: Prva opcija

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
sr_RS: blogovnik

en: Default method
sr_RS: Podrazumevani način

[ctx: Default page slug]
en: about
sr_RS: o

[ctx: Default page title]
en: About
sr_RS: Informacije

en: Default poll settings
sr_RS: Podrazumevana podešavanja glasanja

en: Default post category.
sr_RS: Podrazumevana kategorija članka.

en: Default post format
sr_RS: Podrazumevani oblik članka

en: Default post format.
sr_RS: Podrazumevani oblik članka.

en: Default post settings
sr_RS: Podrazumevana podešavanja članka

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
sr_RS: zdravo-svete

en: Default product category cannot be deleted.
sr_RS: Ne možete obrisati podrazumevanu kategoriju proizvoda.

en: Default product sorting
sr_RS: Podrazumevano sortiranje proizvoda

en: Default quality setting
sr_RS: Podrazumevana podešavanja kvaliteta

en: Default share setting
sr_RS: Podrazumevana podešavanja deljenja

en: Default shortcuts,
sr_RS: Podrazumevane prečice,

en: Default sort order
sr_RS: Podrazumevani redosled

en: Default sort order.
sr_RS: Uobičajeni način sortiranja.

en: Default sort order:
sr_RS: Podrazumevani redosled sortiranja:

en: Default sorting
sr_RS: Podrazumevano sortiranje

en: Default sorting (custom ordering + name)
sr_RS: Podrazumevano sortiranje (prilagođeni redosled + ime)

en: Default template
sr_RS: Podrazumevani šablon

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sr_RS: Podrazumevana vremenska zona je %s - treba biti UTC

en: Default timezone is UTC
sr_RS: Podrazumevana vremenska zona je UTC

en: Default timezone.
sr_RS: Podrazumevana časovna zona.

en: Default to customer billing address
sr_RS: Podrazumevano na kupčevu adresu za plaćanje

en: Default to customer shipping address
sr_RS: Podrazumevano na kupčevu adresu za dostavu

en: Default value for the setting.
sr_RS: Podrazumevana vrednost za podešavanje.

en: Defaults variation attributes.
sr_RS: Uobičajeni atributi varijacije.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sr_RS: Definiši ukoliko atribut može biti korišćen kao varijacija.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sr_RS: Definiši da li je atribut vidljiv na "dodatne informacije" delu na stranici proizvoda.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sr_RS: Određuje da li je narudžbina plaćena. Postaviće status na obradu i smanjiće zalihu proizvoda.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sr_RS: Definišite da li je varijacija vidljiva na stranici proizvoda.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sr_RS: Definisanje teksta koji se prikazuje iza cena proizvoda. Ovo bi moglo biti, na primer, "Sa PDV" da bolje pojasni cene. Takođe možete prikazati cene na jedan od sledećih načina: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sr_RS: Da li se na proizvod naplaćuje porez ili samo cena isporuke.

en: Delaware
sr_RS: Delaver

en: Delete
sr_RS: Obriši

en: Delete "%s" permanently
sr_RS: Trajno obriši "%s"

en: Delete &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Obriši &#0132;%s&#0147;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
sr_RS: Trajno obriši &#0132;%s&#0147;

en: Delete Field
sr_RS: Obriši polje

en: Delete Menu
sr_RS: Obriši izbornik

en: Delete My Site Permanently
sr_RS: Obriši trajno moje veb mesto

en: Delete Option
sr_RS: Obrišite mogućnost

en: Delete Permanently
sr_RS: Obriši trajno

en: Delete Product
sr_RS: Izbriši proizvod

en: Delete Site
sr_RS: Obriši veb mesto

en: Delete Site Redirect
sr_RS: Obriši Preusmeravanje veb mesta

en: Delete Users
sr_RS: Obriši korisnike

en: Delete WooCommerce tax rates
sr_RS: Obriši sve WooCommerce poreske stope

en: Delete Your Subscription
sr_RS: Obrišite svoju pretplatu

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
sr_RS: Obrišite stavku izbornika <strong>njenim proširivanje i pritiskom na vezu Ukloni</strong>

en: Delete all content.
sr_RS: Obriši sav sadržaj.

en: Delete all of your sites, and close your account completely.
sr_RS: Brisanje svih Vaših sajtova i trajno zatvaranje Vašeg naloga.

en: Delete all variations
sr_RS: Obriši sve varijacije

en: Delete column
sr_RS: Obriši stupac

en: Delete image
sr_RS: Obriši sliku

en: Delete it: %s
sr_RS: Obriši: %s

en: Delete item
sr_RS: Ukloni stavku

en: Delete list
sr_RS: Obrišite listu

en: Delete log
sr_RS: Obriši log fajl

en: Delete note
sr_RS: Obrisati belešku

en: Delete orphaned variations
sr_RS: Alatke - Izbrišite osiromašene varijante.

en: Delete payment method
sr_RS: Obriši način plaćanja

en: Delete permanently
sr_RS: Trajno obriši

en: Delete requests
sr_RS: Obriši zahteve

en: Delete row
sr_RS: Obriši red

en: Delete table
sr_RS: Obriši tabelu

en: Delete tax rates
sr_RS: Obriši SVE poreske stope

en: Delete template file
sr_RS: Obrišite fajl šablona

en: Delete the list forever. Be careful - this is not reversible.
sr_RS: Obrišite listu zauvek. Pažljivo – ovo ne možete preokrenuti.

en: Delete this comment permanently
sr_RS: Trajno obriši ovaj komentar

en: Delete this item permanently
sr_RS: Trajno obriši ovu stavku

en: Delete this link from your profile?
sr_RS: Obriši ovu vezu sa svog profila?

en: Deleted
sr_RS: Obrisano

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sr_RS: Obrisane %1$s i prilagođene zalihe (%2$s)

en: Deleted %s
sr_RS: Uklonjen %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Obrisana <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Obrisana <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Obrisana <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sr_RS: Sve aktivne seanse i %d snimljenih korpi je obrisano.

en: Deleted menu item: %s.
sr_RS: Izbrisana stavka izbornika: %s.

en: Deleted option: %s
sr_RS: Obrisana mogućnost: %s

en: Deleted text (strikethrough)
sr_RS: Obrisani tekst (precrtano)

en: Deleted:
sr_RS: Obrisano:

en: Deleting Links
sr_RS: Brisanje veza

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
sr_RS: Brisanje kategorije neće obrisati članke iz te kategorije. Umesto toga, članci koji su bili dodeljeni obrisanoj kategoriji postavljeni su u kategoriju %s. Podrazumevana kategorija ne može biti obrisana.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sr_RS: Brisanjem kategorije se ne brišu proizvodi u toj kategoriji. Umesto toga, proizvodi koji su bili dodeljeni samo obrisanoj kategoriji će biti dodeljeni kategoriji %s.

en: Delimiter
sr_RS: Razdelnik

en: Delivery URL
sr_RS: URL isporuke

en: Delivery fee
sr_RS: Trošak dostave

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
sr_RS: Tekst za procenu vremena isporuke, npr. 3-5 radnih dana.

en: Delivery window
sr_RS: Prozor isporuke

en: Demo
sr_RS: Pokazivanje

en: Denied: %s
sr_RS: Odbijeno: %s

en: Denmark
sr_RS: Danska

en: Deny
sr_RS: Odbij

en: Department
sr_RS: Odeljenje

en: Descending
sr_RS: Opadajući

en: Describe the copyrighted work so that it may be easily identified.
sr_RS: Opišite delo zaštićeno autorskim pravima tako da može lako biti prepoznato.

en: Description
sr_RS: Opis

en: Description (optional)
sr_RS: Opis (opciono)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
sr_RS: Opis priloga, kao što postoji u bazi podataka.

en: Description for your reference
sr_RS: Opis za vašu informaciju

en: Description is missing.
sr_RS: Neispravan opis.

en: Description of block type.
sr_RS: Opis vrste bloka.

en: Description of sidebar.
sr_RS: Opis bočne trake.

en: Description of template.
sr_RS: Opis šablona.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
sr_RS: Opis tarife slanja, npr. slanje putem USPS-a.

en: Description of the user.
sr_RS: Opis korisnika.

en: Description of the widget.
sr_RS: Opis vidžeta.

en: Descriptions
sr_RS: Opisi

en: Deselect
sr_RS: Odbaci

en: Design
sr_RS: Izgled

en: Design a site like this with WordPress.com
sr_RS: Dizajnirajte ovakav sajt uz pomoć WordPress.com

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
sr_RS: Dizajnirajte sve na svom veb mestu &#8212; od zaglavlja do podnožja, a sve koristeći blokove i mustre.

en: Design like an expert
sr_RS: Dizajnirajte kao stručnjak

en: Design the perfect website
sr_RS: Napravite savršeno veb mesto

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
sr_RS: Dizajnirajte svoju prodavicu sa dubokom integracijom u WooCommerce. Ako se uključi, instaliraćemo <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, a vaša trenutna tema <em>%s</em> biće deaktivirana.

en: Designer
sr_RS: Dizajner

en: Desktop
sr_RS: Stoni računar

en: Destination folder already exists.
sr_RS: Ciljana fascikla već postoji.

en: Destination logger must be configured before running a migration
sr_RS: Pre pokretanja migracije odredišni zapisnik mora biti konfigurisan

en: Destination store must be configured before running a migration
sr_RS: Odredišna prodavnica mora biti konfigurisana pre pokretanja migracije

en: Detach
sr_RS: Ukloni pridruživanje

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Ukloni pridruživanje na &#132;%s&#147;

en: Details
sr_RS: Detalji

en: Details about how to access your WordPress.com subscriptions have been sent to your email address.
sr_RS: Detalji o tome kako da pristupite svojim WordPress.com pretplatama poslati su na adresu vaše e-pošte.

en: Details about the media file, specific to its type.
sr_RS: Detalji o datoteci sadržaja, usredsređeno na njegovu vrstu.

en: Details for theme: %s
sr_RS: Detalji za temu: %s

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sr_RS: Određuje kako se prikazuju vrednosti ovog atributa.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sr_RS: Određuje da li se prikazuju sakriveni ili vidljivi proizvodi iz kataloga.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sr_RS: Određuje redosled kojim će članovi biti prikazani na stranicama proizvoda u prodavnici. Ako koristite prilagođen redosled, možete prevući članove u ovaj atribut.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sr_RS: Određuje tip popusta koji će biti primenjen.

en: Developer
sr_RS: Graditelj

en: Developer Resources
sr_RS: Sredstva za graditelje

en: Dhaka
sr_RS: Daka

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
sr_RS: Nije primljen niz od brisača %1$s (indeks %2$d).

en: Did the tool run successfully?
sr_RS: Da li je alatka uspešno funkcionisala?

en: Did you copy the URL exactly as shown in your subscription email?
sr_RS: Da li ste umnožili URL baš onako kako je pokazano u vašoj e-poruci za pretplatu?

en: Did you find what you were looking for?
sr_RS: Da li ste našli ono što ste tražili?

en: Did you just paste HTML?
sr_RS: Da li ste nalepili HTML?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
sr_RS: Da li znate da postoji vidžet &#132;Prilagođeni HTML&#147;? Možete ga pronaći pritiskom na dugme &#132;<a class="add-widget" href="#">Dodaj vidžet</a>&#147; i tražeći &#132;HTML&#147;. Probajte ga da biste dodali prilagođeni kod svom veb mestu!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
sr_RS: Da li znate da postoji vidžet &#132;Prilagođeni HTML&#147;? Možete ga pronaći pretragom spiska dostupnih vidžeta na ovom ekranu. Probajte ga da biste dodali prilagođeni kod svom veb mestu!

en: Did you know we have a new editor for building your own custom poll styles? Find out more <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Da li ste znali da imamo novi uređivač za pravljenje sopstvenih prilagođenih stilova glasanja? Saznajte više <a href="%s" target="_blank">ovde</a>.

en: Did you know you can print shipping labels at home?
sr_RS: Da li ste znali da možete odštampati nalepnice za pošiljke i kod kuće?

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
sr_RS: Da li ste znali da možete pogledati poboljšanu verziju statistike na WordPress.com?

en: Did you know?
sr_RS: Da li znate?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
sr_RS: Da li ste izgubili svoj telefon ili ostavili svoj nalog prijavljenim sa javnog računara? Ovo će vas odjaviti svuda drugde i ostaviti prijavljenim ovde.

en: Did you mean to visit any of these blogs, instead of %s?
sr_RS: Da li ste mislili da posetite bilo koji od ovih blogova, umesto %s?

en: Digital Marketing
sr_RS: Digitalni marketing

en: Dimensions
sr_RS: Veličine

en: Dimensions (%s)
sr_RS: Dimenzije (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sr_RS: Dimenzije (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
sr_RS: Dimenzije

en: Dimensions:
sr_RS: Veličine:

en: Dinagat Islands
sr_RS: Ostrva Dinagat

en: Direct bank transfer
sr_RS: Direktna bankovna transakcija

en: Direct link (best for mobile)
sr_RS: Direktna veza (najbolje za prenosive uređaje)

en: Direct payments to email address:
sr_RS: Direktno plaćanje na adresu e-pošte:

en: Director
sr_RS: Režiser

en: Directories and Sizes
sr_RS: Direktorijumi i veličine

en: Directory sizes could not be returned.
sr_RS: Nije moguće vratiti veličine direktorijuma.

en: Disable
sr_RS: Onemogući

en: Disable %s
sr_RS: Onemogući %s

en: Disable Auto-updates
sr_RS: Onemogući automatska ažuriranja

en: Disable CSS and JS
sr_RS: Onemogući CSS i JS

en: Disable Post By Email
sr_RS: Onemogući članke preko e-pošte

en: Disable Post by Email
sr_RS: Onemogući članke preko e-pošte

en: Disable Post by Voice
sr_RS: Onemogući članke preko glasa

en: Disable accessibility mode
sr_RS: Isključi stanje dostupnosti

en: Disable auto renew
sr_RS: Omogući automatsko obnavljanje

en: Disable auto-updates
sr_RS: Onemogući automatska ažuriranja

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sr_RS: Onemogući isporuku i kalkulacije isporuke.

en: Disable syntax highlighting when editing code
sr_RS: Isključi isticanje sintakse prilikom uređivanja koda

en: Disable the visual editor when writing
sr_RS: Isključi vizuelni bogati uređivač prilikom pisanja

en: Disabled
sr_RS: Onemogućeno

en: Disallowed Comment Keys
sr_RS: Nedozvoljeni ključevi za komentare

en: Discard Current Address?
sr_RS: Zanemari trenutnu adresu?

en: Discard any changes and restore the original image.
sr_RS: Odbaci sve izmene i vrati izvornu sliku.

en: Discard changes
sr_RS: Odbaci izmene

en: Disconnect
sr_RS: Prekini vezu

en: Disconnect Jetpack
sr_RS: Odjavi Džetpek

en: Disconnect from %s
sr_RS: Prekini povezivanje sa %s

en: Disconnect from WordPress.com
sr_RS: Prekini vezu sa WordPress.com

en: Disconnected
sr_RS: Nepovezan

en: Disconnecting
sr_RS: Prekidanje povezivanja

en: Discount
sr_RS: Popust

en: Discount amount
sr_RS: Iznos popusta

en: Discount total tax.
sr_RS: Porez na ukupan popust.

en: Discount total.
sr_RS: Ukupan popust.

en: Discount type
sr_RS: Vrsta popusta

en: Discount:
sr_RS: Popust:

en: Discourage search engines from indexing this site
sr_RS: Obeshrabri pretraživače veba od snimanja ovog veb mesta

en: Discover
sr_RS: Otkrijte

en: Discover a new way to build your site.
sr_RS: Otkrijte novi način građenja svog veb mesta.

en: Discussion
sr_RS: Diskusija

en: Discussion Settings
sr_RS: Podešavanja diskusija

en: Dismiss
sr_RS: Odbaci

en: Dismiss all
sr_RS: Odbaci sve

en: Dismiss errors
sr_RS: Odbaci greške

en: Dismiss message
sr_RS: Odbaci poruku

en: Dismiss the browser warning panel
sr_RS: Zanemari ploču o upozorenju pregledača veba

en: Dismiss the gateway
sr_RS: Odbacite način plaćanja

en: Dismiss the welcome panel
sr_RS: Zanemari ploču dobrodošlice

en: Dismiss this notice
sr_RS: Zanemari ovu napomenu

en: Dismiss this notice.
sr_RS: Zanemari ovu napomenu.

en: Dismiss this recommendation
sr_RS: Odbacite ovu preporuku

en: Dismiss this suggestion
sr_RS: Odbaci ovu sugestiju

en: Display Header Text
sr_RS: Prikaži tekst zaglavlja

en: Display Options
sr_RS: Mogućnosti prikaza

en: Display Settings
sr_RS: Podešavanja prikaza

en: Display Site Title and Tagline
sr_RS: Prikaži naslov i podnaslov veb mesta

en: Display a countdown to a certain date.
sr_RS: Prikazuje odbrojavanje do određenog datuma.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sr_RS: Prikaži listu nedavno pregledanih porizvoda.

en: Display a list of active product filters.
sr_RS: Prikaži listu nedavno pregledanih porizvoda.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sr_RS: Prikaži listu najbolje ocenjenih proizvoda na stranici.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sr_RS: Prikaži listu Vaših nedavnih komentara na Vašoj stranici.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sr_RS: Prikaži listu najbolje ocenjenih proizvoda na stranici.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
sr_RS: Prikažite umanjeno izdanje svoh Gravatarovog profila

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sr_RS: Prikaži listu proizvoda na vašoj stranici.

en: Display ads below posts on
sr_RS: Prikazuje reklame ispod članaka na

en: Display ads on archive pages?
sr_RS: Prikaži oglase na stranama arhive?

en: Display ads on pages?
sr_RS: Prikaži oglase na stranama?

en: Display ads on posts?
sr_RS: Prikaži oglase na člancima?

en: Display ads on the front page?
sr_RS: Prikaži oglase na naslovnoj strani?

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
sr_RS: Prikaži sve autore (uključujući one koji nisu napisali nijedan članak)

en: Display an image in your sidebar
sr_RS: Prikažite sliku u svojoj bočnoj traci

en: Display as dropdown
sr_RS: Pokaži kao padajuće

en: Display author
sr_RS: Prikaži autora

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
sr_RS: Prikaži autore bloga sa avatarima i skorašnjim člancima.

en: Display categories
sr_RS: Prikaži kategorije

en: Display comment link
sr_RS: Prikaži vezu za komentar

en: Display date
sr_RS: Prikaži datum

en: Display date when entry was published.
sr_RS: Prikažite datum objavljivanja unosa.

en: Display entry's category or tag.
sr_RS: Prikaži kategoriju ili oznaku unosa.

en: Display higher quality video by default.
sr_RS: Podrazumevano prikaži video zapise većeg kvaliteta

en: Display item author if available?
sr_RS: Prikaži autora stavke ukoliko je dostupno?

en: Display item content?
sr_RS: Prikaži sadržaj stavke?

en: Display item date?
sr_RS: Prikaži datum stavke?

en: Display length:
sr_RS: Prikaži dužinu:

en: Display location
sr_RS: Mesto prikaza

en: Display members of your site's community.
sr_RS: Prikazuje članove zajednice vašeg veb mesta.

en: Display name
sr_RS: Ime koje se prikazuje

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sr_RS: Ime koje se prikazuje ne može da se promenu u adresu e-pošte zbog pitanja privatnosti.

en: Display name for the comment author.
sr_RS: Ime za prikazivanje autora komentara.

en: Display name for the user.
sr_RS: Ime za prikazivanje korisnika.

en: Display name publicly as
sr_RS: Ime se javno prikazuje kao:

en: Display on blog and archives
sr_RS: Prikaži na blogu i arhivama

en: Display on pages
sr_RS: Prikaži na stranama

en: Display on single posts
sr_RS: Prikaži na pojedinačnim člancima

en: Display on single projects
sr_RS: Prikaži na pojedinačnim projektima

en: Display post date?
sr_RS: Prikaži datum članka?

en: Display prices during cart and checkout
sr_RS: Prikaži cene u korpi i tokom plaćanja

en: Display prices in the shop
sr_RS: Prikaz cene u prodavnici

en: Display second ad below post?
sr_RS: Da prikaže drugu reklamu ispod članka?

en: Display suggestions within WooCommerce
sr_RS: Prikaži preporuke u okviru dodatka WooCommerce

en: Display tags
sr_RS: Prikaži oznake

en: Display tax totals
sr_RS: Prikaz ukupnog poreza

en: Display the customer shopping cart.
sr_RS: Prikaži korpu korisnika u traci stranice.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sr_RS: Prikažite broj nepoželjnih komentara koje je Akismet uhvatio

en: Display type
sr_RS: Vrsta prikaza

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
sr_RS: Prikazuje predstojeće događaje iz iCalendar dovoda.

en: Display your Tweets from Twitter
sr_RS: Prikažite svoje tvitove sa Twitter-a

en: Display your recent Flickr photos.
sr_RS: Prikazuje vaše skorašnje Flickr fotografije.

en: Displayed on attachment pages.
sr_RS: Prikazan na stranicama priloga.

en: Displayed title for the leaderboard.
sr_RS: Prikazani naslov tabele sa rezultatima.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
sr_RS: Prikazuje %1$s&#8211;%2$s od %3$s

en: Displaying %d themes
sr_RS: Prikazuje se tema: %d

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
sr_RS: Prikazuje %s&#8211;%s od %s

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
sr_RS: Prikazuje video zapis iz biblioteke sadržaja ili sa YouTube-a, Vimeo-a ili drugog dobavljača.

en: Displays an audio player.
sr_RS: Prikazuje pregledač zvučnog zapisa.

en: Displays an image gallery.
sr_RS: Prikazuje galeriju slika.

en: Displays an image.
sr_RS: Prikazuje sliku.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sr_RS: Prikayuje da li su WP Cron poslovi odobreni ili ne.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sr_RS: Prikazuje da li je Vordpres u modu za prikazivanje grešaka ili ne.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sr_RS: Prikazuje da li WordPress koristi keš eksternih objekata ili ne.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sr_RS: Prikazuje da li trenutna uključena tema izjavljuje da ima WooCommerce podršku.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sr_RS: Prikazuje da li je trenutna tema izvedena iz roditeljske teme.

en: Distraction-free writing mode
sr_RS: Režim Pisanje bez ometanja

en: District
sr_RS: Okrug

en: District Of Columbia
sr_RS: Okrug Kolumbija

en: Distrito Federal
sr_RS: Savezni distrikt

en: Distrito Nacional
sr_RS: Distrito Nasional

en: Diyarbakır
sr_RS: Dijarbakir

en: Djelfa
sr_RS: Dželfa

en: Djibouti
sr_RS: Džibuti

en: Djiboutian franc
sr_RS: Džibuntski franak

en: Do any of these answer your question?
sr_RS: Da li bilo šta od ovoga odgovara na vaše pitanje?

en: Do it: I want some polls!
sr_RS: Uradi to: želim neka glasanja!

en: Do not allow
sr_RS: Ne dozvoli

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
sr_RS: Nemojte uklanjati registraciju skripte %1$s u upravljačkom delu. Da biste ciljali temu sa prednjeg dela, koristite kopču %2$s.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
sr_RS: Ne prikazuj oznake u detaljima članka i oblačićima oznaka.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
sr_RS: Ne zaboravite da pritisnete na dugme &#0132;Sačuvaj izmene&#0147; kada završite!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
sr_RS: Ne zaboravite da pritisnete na dugme Sačuvaj izmene kada završite.

en: Do not import
sr_RS: Nemoj uvoziti

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
sr_RS: Ne dodeljujte oznake %1$s za %2$s.

en: Do you have a plan to vote?
sr_RS: Planirate li da glasate?

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
sr_RS: Da li uglavnom koristite internet na poslu, u školi ili kući?

en: Do you need a website? We’ll build it for you.
sr_RS: Treba vam veb-sajt? Mi ćemo ga izgraditi za vas.

en: Do you need help with adding your first product?
sr_RS: Da li vam treba pomoć oko dodavanja vašeg prvog proizvoda?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
sr_RS: Da li vam treba više informacija o pretplatama na WooCommerce?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
sr_RS: Da li zaista želite da se <a href='%s'>odjavite</a>?

en: Do you sell domains?
sr_RS: Da li prodajete domene?

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
sr_RS: Da li želite da pređete iz Shopify u WooCommerce?

en: Do you want to register %s?
sr_RS: Da li želite da registrujete %s?

en: Do you want to sell online courses?
sr_RS: Da li želite da prodajete kurseve na mreži?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sr_RS: Da li želite da sačuvate promene prvo? Vaše promene će biti odbačene ako odlučite da odustanete.

en: Dobrich
sr_RS: Dobrič

en: Docs
sr_RS: Dokumenti

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Dokumenti <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
sr_RS: Pregled dokumenta

en: Document properties
sr_RS: Svojstva dokumenta

en: Documentation
sr_RS: Dokumentacija

en: Documents
sr_RS: Dokumenti

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
sr_RS: Da li proizvod ima dodatne mogućnosti pre nego što se može dodati u korpu?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sr_RS: Da li tema deklariše WooCommerce podršku?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sr_RS: Da li tema sadrži woocommerce.php datoteku?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
sr_RS: Da li korisnik %1$s ima dozvolu da koristi bazu podataka %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
sr_RS: Da li ova tema ima zastarele šablone?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sr_RS: Da li vaš sajt koristi SSL sertifikat za transakcije?

en: Does your site have REST API enabled?
sr_RS: Da li je vaš sajt ima omogućen REST API?

en: Domain
sr_RS: Domen

en: Domain: %s
sr_RS: Domen: %s

en: Domains
sr_RS: Domeni

en: Domains can only contain letters, numbers or hyphens.
sr_RS: Domeni mogu da sadrže samo slova, brojeve i donje crtice.

en: Dominica
sr_RS: Dominika

en: Dominican Republic
sr_RS: Dominikanska Republika

en: Dominican peso
sr_RS: Dominikanski pezo

en: Don't block repeat voters
sr_RS: Ne zaustavi ponovne glasače

en: Don't charge for shipping.
sr_RS: Nemojte naplaćivati isporuku.

en: Don't display a badge (just the campaign)
sr_RS: Ne prikazuj značku (samo kampanju)

en: Don't forget to test your checkout
sr_RS: Ne zaboravite da testirate plaćanje

en: Don't forget to vote.
sr_RS: Ne zaboravite da glasate.

en: Don't show again
sr_RS: Ne pokazuj ponovo

en: Don't use the theme's original CSS.
sr_RS: Ne koristi originalni CSS teme.

en: Don't worry, posts from private sites will only appear to those with access. Adding a private site to a public list will not make posts from that site accessible to everyone.
sr_RS: Ne brinite, članci sa privatnih sajtova prikazivaće se samo onima s pristupom. Dodavanje privatnog sajta na javnu listu neće učiniti da članci s tog sajta budu dostupni svima.

en: Don't worry, you can change it later.
sr_RS: Ne brinite, ovo možete promeniti kasnije.

en: Dondușeni
sr_RS: Dondušeni

en: Done
sr_RS: Obavljeno

en: Done!
sr_RS: Obavljeno!

en: Douala
sr_RS: Duala

en: Down
sr_RS: Dole

en: Down one
sr_RS: Jednom nadole

en: Downgrading the plugin&#8230;
sr_RS: Snižavanje dodatka&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
sr_RS: Snižavanje teme&#8230;

en: Download
sr_RS: Preuzmi

en: Download %d
sr_RS: Preuzmi %d

en: Download %d ID
sr_RS: ID preuzimanja %d

en: Download %d URL
sr_RS: Veza %d preuzimanja

en: Download %d name
sr_RS: Ime %d preuzimanja

en: Download &amp; install
sr_RS: Preuzmi i postavi

en: Download Export File
sr_RS: Snimi izvoznu datoteku

en: Download File
sr_RS: Preuzmi datoteku

en: Download ID
sr_RS: ID preuzimanja

en: Download ID (MD5).
sr_RS: ID preuzimanja (MD5).

en: Download ID.
sr_RS: ID preuzimanja.

en: Download Jetpack from the App Store
sr_RS: Preuzmite Jetpack sa App Store

en: Download Jetpack on Google Play
sr_RS: Preuzmite Jetpack sa Google Play

en: Download URL
sr_RS: Link za preuzimanje

en: Download and import file attachments
sr_RS: Preuzmi i uvezi datoteke priloga

en: Download count
sr_RS: Broj preuzimanja

en: Download expiry
sr_RS: Preuzimanje ističe

en: Download expiry days
sr_RS: Rok za preuzimanje

en: Download failed.
sr_RS: Preuzimanje nije uspelo.

en: Download file
sr_RS: Preuzmi datoteku

en: Download file URL.
sr_RS: Veza za preuzimanje datoteke.

en: Download limit
sr_RS: Limit preuzimanja

en: Download my comments &raquo;
sr_RS: Preuzmi moje komentare &raquo;

en: Download name
sr_RS: Ime preuzimanja

en: Download personal data
sr_RS: Preuzmi lične podatke

en: Download personal data again
sr_RS: Ponovi preuzmi lične podatke

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sr_RS: Vrsta preuzimanja, ovime se kontroliše šema koja se prikazuje korisnicima.

en: Download your %1$s Report: %2$s
sr_RS: Preuzmite svoj %1$s Izveštaj: %2$s

en: Download your %s Report
sr_RS: Preuzmite %s izveštaj

en: Downloadable
sr_RS: Za preuzimanje

en: Downloadable file name.
sr_RS: Naziv fajla za preuzimanje.

en: Downloadable files
sr_RS: Datoteke za preuzimanje

en: Downloadable product ID.
sr_RS: ID proizvoda koji se preuzima.

en: Downloadable product permissions
sr_RS: Dozvola za preuzimanje proizvoda

en: Downloadable products
sr_RS: Proizvodi za preuzimanje

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sr_RS: Proizvodi za preuzimanje daju pristup datoteci nakon kupovine.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sr_RS[0]: Preuzeto %s put
sr_RS[1]: Preuzeto %s puta
sr_RS[2]: Preuzeto %s puta

en: Downloading Comments&#8230;
sr_RS: Preuzimanje komentara&#8230;

en: Downloading data...
sr_RS: Preuzimanje podataka…

en: Downloading installation package from %s&#8230;
sr_RS: Preuzimanje paketa za postavljanje sa %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
sr_RS: Preuzimanje prevoda sa %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
sr_RS: Preuzimanje ažuriranja sa %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
sr_RS: Preuzimanje vaše teme&hellip;

en: Downloads
sr_RS: Preuzimanja

en: Downloads remaining
sr_RS: Preostalo preuzimanja

en: Downloads require login
sr_RS: Preuzimanje zahteva prijavljivanje

en: Draft
sr_RS: Nacrt

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Nacrti <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Nacrti <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Nacrti <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
sr_RS: Nacrt je sačuvan

en: Draft created on %1$s at %2$s
sr_RS: Nacrt napravlje %1$s u %2$s

en: Draft saved at %s.
sr_RS: Nacrt je sačuvan u %s.

en: Draft saved.
sr_RS: Nacrt je sačuvan.

en: Drafts
sr_RS: Nacrti

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Nacrt <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Nacrta <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Nacrta <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop available services here.
sr_RS: Povuci i pusti dostupne usluge ovde.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
sr_RS: Povucite i pustite usluge koje želite da omogućite u kutiju ispod.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sr_RS: Prevucite i pustite da biste ponovo naručili svoje prilagođene zone. Ovo je red u kojem će se podudarati sa adresom kupca.

en: Drag and drop to reorder media files.
sr_RS: Povucite i pustite da promenite poredak datoteka sadržaja.

en: Drag and drop to reorder tracks.
sr_RS: Povucite i pustite da promenite poredak zapisa.

en: Drag and drop to reorder videos.
sr_RS: Povucite i pustite da promenite poredak video zapisa.

en: Drag and drop to set admin attribute order
sr_RS: Prevucite i pustite da bi ste postavili redosled atributa u administraciji

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sr_RS: Prevucite i pustite ili kliknite da podesite administratorski redosled varijanti.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
sr_RS: Povucite bukmarklet ispod na svoju traku sa zabeleživačima. Zatim, kada ste na stranici koju želite da delite, jednostavno ga &#0132;pritisnite&#0147;.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
sr_RS: Povucite svaku stavku u poredku koji želite. Pritisnite na strelicu sa desne strane stavke da biste otkrili dodate mogućnosti podešavanja.

en: Drag up or down
    to re-arrange
sr_RS: Povucite gore ili dole
    da se reorganizuje

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
sr_RS: Povucite vidžete ovde da biste ih uklonili sa bočne trake ali da sačuvate njihova podešavanja.

en: Drochia
sr_RS: Drokija

en: Drop files to upload
sr_RS: Prevuci datoteke za otpremanje

en: Drop-ins
sr_RS: Upadi

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
sr_RS: Upadi su datoteke koje se nalaze u direktorijumu %s i koje menjaju ili poboljšavaju Vordpresove osobine na načine koji nisu mogući sa tradicionalnim dodacima.

en: Dropdown
sr_RS: Padajuća

en: Dropin Plugins
sr_RS: Umetnuti dodaci

en: Dropins & MU plugins.
sr_RS: Umetnuti i obavezni dodaci.

en: Duarte
sr_RS: Dvarti

en: Dublin
sr_RS: Dablin

en: Dubăsari
sr_RS: Dubasari

en: DumontDUrville
sr_RS: Dumon_Durvil

en: Duplicate
sr_RS: Dupliraj

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
sr_RS: Primećen je dupli komentar. Izgleda da ste to već rekli!

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
sr_RS: Uočen duplirani komentar; čini se da ste to već rekli!

en: Duplicate comment; you've already said that!
sr_RS: Dupli komentar; već ste to rekli!

en: Dushanbe
sr_RS: Dušanbe

en: Dutch
sr_RS: Holandski

en: Dâmbovița
sr_RS: Dambovica

en: Düzce
sr_RS: Duzdže

en: E-Commerce
sr_RS: E-trgovina

en: E-Mail
sr_RS: E-pošta

en: E-mail
sr_RS: E-pošta

en: E-mail me whenever
sr_RS: Pošalji mi e-poštu kada

en: E-mail:
sr_RS: E-pošta:

en: E-mail: %s
sr_RS: E-pošta: %s

en: ERROR: comments on this post are closed.
sr_RS: GREŠKA: komentari na ovaj članak su obustavljeni.

en: ERROR: please type a comment.
sr_RS: GREŠKA: molimo vas da ukucate komentar.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
sr_RS: GREŠKA: vi odgovarate na komentar na nacrtu članka.

en: ERROR: you do not have permission to comment on this blog.
sr_RS: GREŠKA: nemate dozvolu da pišete komentare na ovom blogu.

en: Each application name should be unique.
sr_RS: Ime svake aplikacije treba da bude jedinstveno.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
sr_RS: Svaki izbornik kreatanja može da sadrži mešavinu veza ka stranama, kategorijama, prilagođenim URL-ovima ili drugim vrstama sadržaja. Veze izbornika su dodate odabirom stavki proširujućih kutijica iz stupca ispod sa leve strane.

en: Early voting is open now in most states.
sr_RS: Rano glasanje sada je otvoreno u većini saveznih država.

en: Earn
sr_RS: Zaradi

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
sr_RS: Istočni Azerbejdžan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
sr_RS: Istočnokaripski dolar

en: East Macedonia and Thrace
sr_RS: Istočna Makedonija i Trakija

en: Easter
sr_RS: Uskršnja_ostrva

en: Eastern
sr_RS: Istočni

en: Eastern Cape
sr_RS: Istočni Kejp

en: Eastern Samar
sr_RS: Južni Samar

en: Ecuador
sr_RS: Ekvador

en: Edin is a modern responsive business and corporate theme that helps you to create a strong--yet beautiful--online presence for your business.
sr_RS: Edin je moderna responzivna tema za poslovne i korporativne sajtove koja Vam pomaže da stvorite ne samo jak - već i lep - onlajn prikaz vašeg poslovanja.

en: Edineț
sr_RS: Edinec

en: Edit
sr_RS: Uredi

en: Edit %(title)s
sr_RS: Uredi %(title)s

en: Edit %s
sr_RS: Uredi %s

en: Edit %s page
sr_RS: Uredi %s stranicu

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Uredi &#0132;%s&#0147;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
sr_RS: Uredi <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit CSS
sr_RS: Uredi CSS

en: Edit Category
sr_RS: Uredi kategoriju

en: Edit Changeset
sr_RS: Uredi skup promena

en: Edit Comment
sr_RS: Uredi komentar

en: Edit Coupon
sr_RS: Uredi kupon

en: Edit DNS
sr_RS: Uredi DNS

en: Edit Image
sr_RS: Uredi sliku

en: Edit Link
sr_RS: Uredi vezu

en: Edit Link Category
sr_RS: Uredi kategoriju veza

en: Edit Media
sr_RS: Uredi sadržaj

en: Edit Menu
sr_RS: Uredi izbornika

en: Edit Menu Item
sr_RS: Uredi stavku izbornika

en: Edit Menus
sr_RS: Uredi izbornike

en: Edit Order
sr_RS: Uredi porudžbinu

en: Edit Original
sr_RS: Uredi izvornu

en: Edit Page
sr_RS: Uredi stranu

en: Edit Post
sr_RS: Uredi članak

en: Edit Product
sr_RS: Uredi proizvod

en: Edit Profile
sr_RS: Uredi profil

en: Edit Project
sr_RS: Uredi projekat

en: Edit Reusable block
sr_RS: Uredi blok za višekratnu upotrebu

en: Edit Scheduled Action
sr_RS: Uređivanje zakazane akcije

en: Edit Selected
sr_RS: Uredi označeno

en: Edit Site
sr_RS: Uredi veb mesto

en: Edit Subscription
sr_RS: Uredite pretplatu

en: Edit Tag
sr_RS: Uredi oznaku

en: Edit Template
sr_RS: Uredi šablon

en: Edit This
sr_RS: Uredi ovo

en: Edit User
sr_RS: Uređivanje korisnika

en: Edit User %s
sr_RS: Uredi korisnika %s

en: Edit Your Profile
sr_RS: Uredite svoj profil

en: Edit account
sr_RS: Izmeni nalog

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
sr_RS: Uredite i kreirajte nove proizvode sa mobilnih uređaja pomoću aplikacije Woo

en: Edit attachment
sr_RS: Uredi dodatak

en: Edit attribute
sr_RS: Uredi atribut

en: Edit audio playlist
sr_RS: Uredi spisak zvučnih zapisa

en: Edit category
sr_RS: Izmeni kategoriju

en: Edit comment
sr_RS: Uredi komentar

en: Edit contact information
sr_RS: Izmenite informacije o kontaktima

en: Edit coupon
sr_RS: Uredi kupon

en: Edit date and time
sr_RS: Uredi datum i vreme

en: Edit failed. Please try again.
sr_RS: Promena nije uspela. Molimo vas pokušajte ponovo.

en: Edit gallery
sr_RS: Uredi galeriju

en: Edit homepage
sr_RS: Izmenite početnu stranicu

en: Edit image
sr_RS: Uredi sliku

en: Edit item
sr_RS: Uredi stavku

en: Edit menu item
sr_RS: Uredi stavku izbornika

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
sr_RS: Uredi stavku izbornika: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
sr_RS: Uredi još detalja

en: Edit next media item
sr_RS: Uredi sledeću stavku sadržaja

en: Edit order
sr_RS: Uredi narudžbinu

en: Edit page
sr_RS: Uredi stranu

en: Edit permalink
sr_RS: Uredi permalink

en: Edit post
sr_RS: Izmenite članak

en: Edit previous media item
sr_RS: Uredi prethodnu stavku sadržaja

en: Edit product
sr_RS: Uredi proizvod

en: Edit products on the move
sr_RS: Uredite proizvode u pokretu

en: Edit selected menu
sr_RS: Uredi izabrani izbornik

en: Edit shipping class
sr_RS: Uređivanje vrste dostave

en: Edit status
sr_RS: Uredi stanje

en: Edit tag
sr_RS: Uredi oznaku

en: Edit this comment
sr_RS: Uredi ovaj komentar

en: Edit this entry.
sr_RS: Uredi ovaj unos.

en: Edit this item
sr_RS: Uredi ovu stavku

en: Edit this order
sr_RS: Uredi ovu narudžbinu

en: Edit this page
sr_RS: Uredi ovu stranu

en: Edit user
sr_RS: Uredi korisnika

en: Edit video playlist
sr_RS: Uredi spisak video zapisa

en: Edit visibility
sr_RS: Uredi vidljivost

en: Edit widget: %s
sr_RS: Uredi vidžet: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
sr_RS: Uredite svoj podrazumevani izbornik dodavanjem ili uklanjanjem stavki. Povucite svaku stavku na poredak koji vam odgovara. Pritisnite Napravi izbornik da biste sačuvali svoje izmene.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sr_RS: Uredite svoj izbornik ispod ili <a href="%s">napravite nov izbornik</a>. Ne zaboravite da sačuvate svoje promene!

en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Uredi<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Editing Menus
sr_RS: Uređivanje izbornika

en: Editor
sr_RS: Uređivač

en: Editor Style
sr_RS: stil za uređivač

en: Editor menu (when enabled)
sr_RS: Izbornik uređivača (kada je omogućen)

en: Editor toolbar
sr_RS: Traka sa alatkama uređivača

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
sr_RS: Urednici mogu objavljivati članke, upravljati člancima kao i upravljati člancima drugih ljudi itd.

en: Education
sr_RS: Obrazovanje

en: Education and learning
sr_RS: Obrazovanje i učenje

en: Efate
sr_RS: Efat

en: Egypt
sr_RS: Egipat

en: Egyptian pound
sr_RS: Egipatska funta

en: Ehime
sr_RS: Eime

en: Either there are no posts, or something went wrong.
sr_RS: Ili ne postoje članci ili se nešto desilo pogrešno.

en: El Aaiun
sr_RS: El_Ajun

en: El Bayadh
sr_RS: El Bajad

en: El Callao
sr_RS: Kalao

en: El Oued
sr_RS: El Ujed

en: El Salvador
sr_RS: El_Salvador

en: El Seibo
sr_RS: El Sejbo

en: Elazığ
sr_RS: Elazig

en: Electronics and computers
sr_RS: Elektronika i računari

en: Elements path
sr_RS: Putanja elemenata

en: Elgeyo-Marakwet
sr_RS: Elgejo-Marakvet

en: Elías Piña
sr_RS: Elias Pina

en: Email
sr_RS: E-pošta

en: Email & live chat support
sr_RS: Podrška putem e-pošte i ćaskanja uživo

en: Email (%s)
sr_RS: E-pošta (%s):

en: Email (required)
sr_RS: E-pošta (obavezno)

en: Email Address
sr_RS: Adresa e-pošte

en: Email Address:
sr_RS: Adresa e-pošte:

en: Email Newsletter
sr_RS: Bilten preko e-pošte

en: Email Post Changes
sr_RS: Slanje izmena unosa

en: Email Subscriptions
sr_RS: Pretplate preko e-pošte

en: Email Subscriptions | WordPress.com
sr_RS: Pretplate preko e-pošte | WordPress.com

en: Email address
sr_RS: Adresa e-pošte

en: Email address for the comment author.
sr_RS: Adresa e-pošte autora komentara.

en: Email address is invalid.
sr_RS: Neispravna adresa e-pošte.

en: Email address not changed. Security check required.
sr_RS: Adresa e-pošte nije promenjena. Bezbedonosna provera je neophodna.

en: Email address required
sr_RS: Adresa e-pošte je neophodna

en: Email address to receive payments
sr_RS: Adresa e-pošte za prijem uplata

en: Email address.
sr_RS: Adresa e-pošte:

en: Email changes to drafts, not just published items.
sr_RS: Pošalji izmene nacrta, ne samo objavljenih stavki.

en: Email could not be sent.
sr_RS: E-pošta nije mogla biti poslata.

en: Email delivery format
sr_RS: Oblik dostavljanja e-pošte

en: Email delivery window
sr_RS: Prozor isporuke e-pošte

en: Email format
sr_RS: Oblik e-pošte

en: Email heading
sr_RS: Zaglavlje e-pošte

en: Email heading (paid)
sr_RS: Zaglavlje e-pošte (plaćen)

en: Email invoice / order details to customer
sr_RS: Pošalji kupcu fakturu / detalje o narudžbini e-poštom

en: Email me new comments
sr_RS: Šaljite mi nove komentare e-poštom

en: Email me new posts
sr_RS: Šaljite mi nove članke e-poštom

en: Email me whenever
sr_RS: Pošalji mi e-poštu uvek

en: Email me whenever&hellip;
sr_RS: Pošalji mi e-poštu kada&hellip;

en: Email notifications
sr_RS: Obaveštenje za e-poštu

en: Email of the reviewer.
sr_RS: Adresa e-pošte recenzenta.

en: Email options
sr_RS: Opcije e-pošte

en: Email or Username
sr_RS: E-pošta ili korisničko ime

en: Email sender options
sr_RS: Mogućnosti u vezi sa pošiljaocem e-pošte

en: Email sent.
sr_RS: E-pošta je poslata.

en: Email subscriber
sr_RS: Pretplatnik putem e-pošte

en: Email subscriptions
sr_RS: Pretplate putem e-pošte

en: Email template
sr_RS: Šablon e-pošte

en: Email type
sr_RS: Vrsta e-pošte

en: Email you used during checkout.
sr_RS: Adresa e-pošte koju ste koristili prilikom potvrde kupovine.

en: Email:
sr_RS: E-pošta:

en: Email: %s
sr_RS: E-pošta: %s

en: Emails
sr_RS: E-pošta

en: Embed
sr_RS: Ugnežđivanje

en: Embed Handler
sr_RS: Držač ugnežđivanja

en: Embed Media Player
sr_RS: Ugnezdi pregledač sadržaja

en: Embed or Link
sr_RS: Ugnežđivanje ili veza

en: Embedded content from other websites
sr_RS: Ugnežđeni sadržaj sa drugih veb mesta

en: Embeds
sr_RS: Ugnežđivanja

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
sr_RS: Ugnežđivanja, poput YouTube-a, tvitova ili drugih WordPress članaka.

en: Emergency
sr_RS: Hitno

en: Emoticons
sr_RS: Emotikoni

en: Empty Spam
sr_RS: Isprazni nepoželjne komentare

en: Empty Term.
sr_RS: Prazan izraz

en: Empty Trash
sr_RS: Isprazni otpad

en: Empty archive.
sr_RS: Prazna arhivska datoteka.

en: Empty filename
sr_RS: Prazno ime datoteke

en: Empty title.
sr_RS: Prazno naslov

en: Enable
sr_RS: Omogući

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sr_RS: Omogući "address_override" kako se ne bi menjale adrese.

en: Enable %s
sr_RS: Omogući %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sr_RS: Omogući AJAX dugme za dodavanje u korpu kod arhive

en: Enable Archives?
sr_RS: Omogući Arhivu?

en: Enable Auto-updates
sr_RS: Omogući automatska ažuriranja

en: Enable Autorenew
sr_RS: Omogući automatsko obnavljanje

en: Enable Geotagging
sr_RS: Omogući geografsko označavanje

en: Enable IPN email notifications
sr_RS: Omogući IPN obaveštenja putem e-pošte

en: Enable PayPal Standard
sr_RS: Omogući PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
sr_RS: Omogući PayPal sandbox

en: Enable Post By Email
sr_RS: Omogući članke preko e-pošte

en: Enable Post by Email
sr_RS: Omogući članke preko e-pošte

en: Enable Post by Voice
sr_RS: Omogući članke preko glasa

en: Enable WordPress REST API to unlock Jetpack's full potential!
sr_RS: Uključite WordPress REST API da biste otključali pun potencijal Jetpack-a.

en: Enable accessibility mode
sr_RS: Uključi stanje dostupnosti

en: Enable ads and display an ad below each post
sr_RS: Uključite oglase i prikažite oglas ispod svakog članka

en: Enable archives?
sr_RS: Omogući arhivu?

en: Enable auto-renew
sr_RS: Omogući automatsko osvežavanje

en: Enable auto-updates
sr_RS: Omogući automatska ažuriranja

en: Enable bank transfer
sr_RS: Omogući bankovni transfer

en: Enable cash on delivery
sr_RS: Omogući plaćanje pouzećem

en: Enable check payments
sr_RS: Omogući plaćanja čekom

en: Enable coupons
sr_RS: Omogući kupone

en: Enable debug mode
sr_RS: Omogućite otklanjanje greške.

en: Enable email insights
sr_RS: Omogućite uvide za e-poštu

en: Enable for shipping methods
sr_RS: Omogućite za metode dostave

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
sr_RS: Omogući uređivač pune visine i mogućnost pisanja bez ometanja.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
sr_RS: Omogući prečice sa tastature za upravljanje komentarima.

en: Enable logging
sr_RS: Uključi logovanje

en: Enable low stock notifications
sr_RS: Omogućite obaveštenja kada padne zaliha

en: Enable mobile theme
sr_RS: Omogući temu za prenosive uređaje

en: Enable out of stock notifications
sr_RS: Omogućite obaveštenje o isteku zaliha

en: Enable product reviews
sr_RS: Omogući revizije

en: Enable reviews
sr_RS: Omogući recenzije

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sr_RS: Omogućite otklanjanje režima (debug) isporuke kako biste prikazali odgovarajuće zone za isporuke i zaobišli keš memorije.

en: Enable star rating on reviews
sr_RS: Omogući revizije

en: Enable stock management
sr_RS: Omogući upravljanje zalihama

en: Enable stock management at product level
sr_RS: Omogućite vođenje zaliha na nivou proizvoda

en: Enable store notice
sr_RS: Uključi obaveštenje o prodavnici

en: Enable tax rates and calculations
sr_RS: Uključi poreske stope i obračun

en: Enable taxes
sr_RS: Omogući poreze

en: Enable the WordPress.com toolbar
sr_RS: Uključi WordPress.com traku sa alatkama

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
sr_RS: Omogući prevodilac na stranicama na kojima je dostupan. {{a}}Saznaj više{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
sr_RS: Uključi nasleđen REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sr_RS: Omogući kalkulator transporta na stranici korpe

en: Enable the use of coupon codes
sr_RS: Omogućite korišćenje kupona

en: Enable this email notification
sr_RS: Omogućite ovo email obaveštenje

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sr_RS: Omogućite ovo ako želite da ovaj atribut bude prikazan na proizvodu.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sr_RS: Omogući ovu ociju ako proizvod nije isporučen ili nema cene isporuke

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sr_RS: Odobri ovu opciju ako je pristup dat datotetaka koje mogu biti preuzete nakon kupovine proizvoda

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sr_RS: Uključite ovu opciju da omogućite upravljanje zalihama na nivou varijanti

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sr_RS: Izaberite ovu mogućnost da odobrite pristup preuzimanjima u toku obrade narudžbine a ne po završetku.

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
sr_RS: Omogući kupovinu samo jednog proizvoda po narudžbini

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
sr_RS: Omogući niti diskusija (ugnježdene komentare) do %s. nivoa

en: Enable tracking
sr_RS: Omogući praćenje

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
sr_RS: Omogućite praćenje upotrebe i poboljšajte WooCommerce

en: Enable/Disable
sr_RS: Omogući / Onemogući

en: Enable/Disable attribute archives.
sr_RS: Uključi/Isključi arhivu atributa.

en: Enabled
sr_RS: Omogućeno

en: Enabled Services
sr_RS: Omogućene usluge

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
sr_RS: Uključivanje stanja dostupnosti, preko Podešavanja ekrana, dozvoljava vam da koristite dugmad Dodaj i Uredi umeste korišćenja povuci i pusti.

en: Encoding
sr_RS: Kodiranje

en: Encoding for pages and feeds
sr_RS: Kodiranje stranica i dovoda

en: End Date
sr_RS: Datum završetka

en: End date of sale price, as GMT.
sr_RS: Datum završetka primene snižene cene u formatu griničkog vremena (GMT).

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sr_RS: Poslednji dan sniženja po vremenskoj zoni sajta.

en: End date of sale price.
sr_RS: Datum završetka popusta.

en: End date:
sr_RS: Datum završetka:

en: Enderbury
sr_RS: Enderburi

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranu "Potvrda kupovine &rarr; Dodavanje načina plaćanja".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranu "Potvrda kupovine &rarr; Narudžbina primljena".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranu "Potvrda kupovine &rarr; Plaćanje".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Adrese".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Preuzimanja".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Uredi nalog".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Izgubljena lozinka".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Narudžbine".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Načini plaćanja".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu "Moj nalog &rarr; Vidi narudžbine".

en: Endpoint for the delete payment method page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu brisanja načina plaćanja.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sr_RS: Krajnja tačka za stranicu podešavanja podrzumevanog načina plaćanja.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sr_RS: Krajnja tačka za pokretanje odjave. Možete je dodati u izbornike preko prilagođene veze: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sr_RS: Krajnje tačke se dodaju URL vaših strana kako bi se uredile određene radnje u toku procesa potvrde kupovine. One treba da budu jedinstvene.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sr_RS: Krajnje tačke se dodaju na URL vaše stranice za rukovanje specifičnim akcijama na stranicama korisničkog naloga. Treba da budu jedinstvene i mogu biti prazne kako bi onemogućili krajnje tačke.

en: Engineering
sr_RS: Inženjering

en: English
sr_RS: Engleski

en: Enhance your products
sr_RS: Unapredite svoje proizvode

en: Enhance your store with these recommended free features.
sr_RS: Unapredite svoju prodavnicu ovim preporučenim funkcionalnostima.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
sr_RS: Uživajte u svim Fejsbuk proizvodima u jednom proširenju: praćenje piksela, sinhronizovanje kataloga, ćaskanje preko Mesindžera, funkcionalnost prodavnice i kupovina preko Instagrama (uskoro)!

en: Enjoy millions of blogs at your fingertips.
sr_RS: Uživajte u milionima blogova nadohvat ruke.

en: Enna
sr_RS: Ena

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sr_RS: Pobrinite se da skup rezultata isključuje komentare dodeljene posebnim korisničkim ID-jevima. Zahteva ovlašćenje.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
sr_RS: Pobrinite se da skup rezultata isključuje članke dodeljene posebnim autorima.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sr_RS: Neka rezultati ne uključuju recenzije korisnika sa određenim ID.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sr_RS: Pobrinite se da skup rezultata isključuje posebne ID-jeve.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
sr_RS: Pobrinite se da skup rezultata isključuje posebne roditeljske ID-jeve.

en: Enter a URL to scan
sr_RS: Unesite URL za osmatranje

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sr_RS: Unesite cenu (bez poreza) ili zbir, npr. <code>10,00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sr_RS: Unesite kod sa kupona. Popust se odnosi na ukupan zbir, pre poreza.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sr_RS: Unesite prilagođenu bazu. Baza mora da se podesi ili će WordPress da koristi podrazumevanu.

en: Enter a description of the image
sr_RS: Unesi opis slike

en: Enter a different address
sr_RS: Unesite drugu adresu

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sr_RS: Unesite fiksni iznos ili procenat koji se primenjuje kao naknada.

en: Enter a link URL or click above for presets.
sr_RS: Unesite URL veze ili izaberite iznad iz unapred definisanog.

en: Enter a name for the new attribute term:
sr_RS: Unesite ime za novi atribut pojam:

en: Enter a name for this tax rate.
sr_RS: Unesite naziv ove poreske stope.

en: Enter a new password below.
sr_RS: Unesite novu lozinku ispod.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sr_RS: Unesite broj da podesite količinu zaliha na nivou varijante. Pomoću gornjeg polja 'Upravljanje zalihama?' za određenu varijantu uključite/isključite upravljanje zalihama na nivou varijante.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sr_RS: Unesite poresku stopu (u procentima) sa 4 decimalna mesta.

en: Enter a username or email address.
sr_RS: Unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: Enter a value
sr_RS: Unesite vrednost

en: Enter a value (fixed or %)
sr_RS: Unesite vrednost (fiksna ili procenat)

en: Enter address:
sr_RS: Unesite adresu:

en: Enter an optional description for this variation.
sr_RS: Unesite moguć opis ove varijante.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sr_RS: Unesite opcionu poruku koja se šalje kupcu posle kupovine.

en: Enter attachment ID or URL to an image
sr_RS: Unesite ID priloga ili URL slike

en: Enter desktop preview mode
sr_RS: Uđi u režim pregleda stonog računara

en: Enter email address
sr_RS: Unesite svoju adresu e-pošte

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
sr_RS: Unesite adrese e-pošte ljudi od kojih bi želeli da dobijete mišljenje:

en: Enter mobile preview mode
sr_RS: Uđi u režim pregleda prenosivog uređaja

en: Enter new
sr_RS: Unesi novo

en: Enter price (%s)
sr_RS: Unesite cenu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sr_RS: Unesite primaoce (odvojene zarezom) za ovu e-poštu. Podrazumevano je %s

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sr_RS: Unesite primaoce (odvojene zarezom) koji će primiti ovo obaveštenje.

en: Enter sale price (%s)
sr_RS: Unesite sniženu cenu (%s)

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
sr_RS: Unesite neki tekst, ili neke atribute da "%s" odvojite vrednosti.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sr_RS: Unesite neki tekst, ili neke atribute (|) koja razdvaja vrednosti.

en: Enter tablet preview mode
sr_RS: Uđi u režim pregleda tableta

en: Enter text to use as headline.
sr_RS: Unesite tekst koji ćete koristiti kao naslov.

en: Enter the Page IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
sr_RS: Unesite ID-jeve strana koje želite da izuzmete od ocenjivanja. Koristite spisak sa stavkama razdvojenim zapetama, npr. 1,2,3

en: Enter the Post IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
sr_RS: Unesite ID-jeve članaka koje želite da izuzmete od ocenjivanja. Koristite spisak sa stavkama razdvojenim zapetama, npr. 1,2,3

en: Enter the RSS feed URL here:
sr_RS: Unesite URL RSS dovoda ovde:

en: Enter the URL
sr_RS: Unesi URL

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
sr_RS: Unesite URL ikonice veličine 16x16px koju želite da koristite za ovu uslugu.

en: Enter the URL of the image
sr_RS: Unesi URL slike

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sr_RS: Unesite akciju koja će pokrenuti ovu veb kopču.

en: Enter the destination URL
sr_RS: Unesite cilj URL-a

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sr_RS: Unesite adresu e-pošte postojećeg korisnika ove mreže da biste ga pozvali na ovo veb mesto. Toj osobi će biti poslata poruka sa pitanjem da potvrdi poziv.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
sr_RS: Unesite adresu e-pošte ili korisničko ime postojećeg korisnika ove mreže da biste ga pozvali na ovo veb mesto. Toj osobi će biti poslata poruka sa pitanjem da potvrdi poziv.

en: Enter the external URL to the product.
sr_RS: Unesite eksternu URL adresu proizvoda.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sr_RS: Unesite broj dana pre nego što istekne adresa za preuzimanje, ili ostavite prazno.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
sr_RS: Unesite lozinku koju biste želeli da koristite za sve zaštićene unose ovde:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
sr_RS: Ovde unesite istu adresu, osim ako ne <a href="%s">želite da početna strana vašeg veb-mesta bude drugačija od vašeg WordPress skladišta za instalaciju</a>.

en: Enter title here
sr_RS: Unesite naslov ovde

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
sr_RS: Unesite svoje LiveJournal korisničko ime i lozinku ispod tako da možemo da se povežemo na vaš nalog:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sr_RS: Upišite vaš PayPal API kredencijale kako bi obradili povrat novca preko PayPal-a. Ovde naučite kako da pristupite vašim <a href="%s">PayPal API  kredencijalima</a>.

en: Enter your address to receive news by email.
sr_RS: Unesite svoju adresu e-pošte da biste primali vesti preko e-pošte.

en: Enter your address to view shipping options.
sr_RS: Unesite svoju adresu da biste videli mogućnosti za isporuku.

en: Enter your comment here...
sr_RS: Unesite svoj komentar ovde...

en: Enter your comment here…
sr_RS: Unesite svoj komentar ovde...

en: Enter your email
sr_RS: Unesite adresu svoje e-pošte

en: Enter your email address
sr_RS: Unesite adresu svoje e-pošte

en: Enter your email address to get started
sr_RS: Unesite adresu svoje e-pošte da biste započeli

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
sr_RS: Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili na ovaj blog i primali obaveštenja o novim člancima preko e-pošte.

en: Enter your new password below or generate one.
sr_RS: Ispod unesite svoju novu lozinku ili napravite novu.

en: Enter your new password below.
sr_RS: Ispod unesite svoju novu lozinku.

en: Enter your password to view comments.
sr_RS: Unesite svoju lozinku za pregled komentara.

en: Entertainment
sr_RS: Zabava

en: Entre Ríos
sr_RS: Entre Rios

en: Entries feed
sr_RS: Dovod unosa

en: Entries from any RSS or Atom feed
sr_RS: Unosi iz bilo kog RSS ili Atom dovoda

en: Entries from any RSS or Atom feed.
sr_RS: Unosi iz bilo kog RSS ili Atom dovoda.

en: Environment type
sr_RS: Vrsta okruženja

en: Environment.
sr_RS: Okruženje.

en: Epirus
sr_RS: Epir

en: Equatorial Guinea
sr_RS: Ekvatorijalna Gvineja

en: Erase Personal Data
sr_RS: Brisanje ličnih podataka

en: Erase personal data
sr_RS: Brisanje ličnih podataka

en: Erase personal data list
sr_RS: Spisak brisanja ličnih podataka

en: Erase personal data list navigation
sr_RS: Kretanje spiska brisanja ličnih podataka

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
sr_RS: Niz brisača na indeksu %d ne uključuje prijateljsko ime.

en: Eraser callback is not valid: %s.
sr_RS: Povratni poziv brisača nije ispravan: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
sr_RS: Brisač ne uključuje povratni poziv: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
sr_RS: Indeks brisača ne može biti manji od jedan.

en: Eraser index is out of range.
sr_RS: Indeks brisača je van dometa.

en: Erasing data...
sr_RS: Brisanje podataka…

en: Erasure completed.
sr_RS: Brisanje je završeno.

en: Eritrea
sr_RS: Eritreja

en: Eritrean nakfa
sr_RS: Eritrejska nakfa

en: Error
sr_RS: Greška

en: Error 404
sr_RS: Greška 404

en: Error Details
sr_RS: Detalji greške

en: Error Details: %s
sr_RS: Detalji greške: %s

en: Error code
sr_RS: Kod greške

en: Error connecting to API.
sr_RS: Greška u povezivanju sa API.

en: Error creating new user.
sr_RS: Greška u pravljenju novog korisnika.

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
sr_RS: Greška tokom onemogućavanja automatskog ažuriranja za %(plugin)s na %(site)s, daljinsko upravljanje je isključeno.

en: Error during status transition.
sr_RS: Greška prilikom promene statusa.

en: Error fetching feed
sr_RS: Greška prilikom otvaranja dovoda

en: Error fetching static.html. Try running:
sr_RS: Greška pri preuzimanju static.html. Pokušajte da pokrenete:

en: Error getting remote image %s.
sr_RS: Greška pri dohvatanju slike %s.

en: Error in RSS %1$d
sr_RS: Greška u RSS-u %1$d0

en: Error in deleting the item.
sr_RS: Greška u brisanju stavke.

en: Error in displaying the widget settings form.
sr_RS: Greška u prikazivanju obrasca za podešavanje vidžeta.

en: Error in moving the item to Trash.
sr_RS: Greška u pomeranju stavke na otpad.

en: Error in moving to Trash.
sr_RS: Greška u pomeranju na otpad.

en: Error in restoring from Trash.
sr_RS: Greška u vraćanju sa otpada.

en: Error in restoring the item from Trash.
sr_RS: Greška u vraćanju stavke sa otpada.

en: Error loading profile
sr_RS: Greška prilikom učitavanja profila

en: Error message
sr_RS: Poruka o grešci

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sr_RS: Poruke o grešci mogu sadržavati osetljive informacije o okruženju vaše veb prodavnice. Ovo treba skrivati od nepoželjnih posetilaca.

en: Error messages should not be shown to visitors.
sr_RS: Poruke o greškama ne smeju biti prikazane posetiocima.

en: Error not caused by a plugin or theme.
sr_RS: Greška nije izazvana dodatkom ili temom.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
sr_RS: Greška se dogodila na nezaštićenoj krajnjoj tački.

en: Error processing action %1$s: %2$s
sr_RS: Greška pri obradi akcije %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
sr_RS: Greška pri potvrdi kupovine. Molimo vas pokušajte ponovo.

en: Error processing refund. Please try again.
sr_RS: Greška prilikom obrade refundacije. Pokušajte ponovo.

en: Error reconnecting to the database
sr_RS: Greška prilikom ponovnog povezivanja sa bazom podataka

en: Error saving action: %s
sr_RS: Greška pri pokušaju da se akcija sačuva: %s

en: Error saving media file.
sr_RS: Greška u snimanju datoteke sadržaja.

en: Error while adding the category. Please try again later.
sr_RS: Desila se greška prilikom dodavanja kategorije. Pokušajte kasnije ponovo.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
sr_RS: Desila se greška prilikom snimanja nove adrese e-pošte. Molimo vam pokušajte ponovo kasnije.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
sr_RS: Desila se greška prilikom snimanja slike sa srazmerno promenjenom veličinom. Molimo vas da ponovo učitate stranicu i pokušate ponovo.

en: Error while saving.
sr_RS: Greška prilikom čuvanja izmena.

en: Error!
sr_RS: Greška!

en: Error:
sr_RS: Greška:

en: Error: %1$s (%2$s)
sr_RS: Greška: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
sr_RS: Greška: %s

en: Error: %s.
sr_RS: Greška: %s

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
sr_RS: Greška: dogodila se greška; nalog nije mogao biti napravljen.

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
sr_RS: Greška: dogodila se greška; glasanje nije napravljeno.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
sr_RS: Greška: dogodila se greška; glasanje nije ažurirano.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sr_RS: Nepostojeća URL adresa: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sr_RS: Tražena URL adresa vraća kod: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
sr_RS: Greška: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
sr_RS: Greška: nije moguće pronaći RSS ili ATOM dovod na tom URL-u.

en: Error: non-existing attribute ID.
sr_RS: Greška: nepostojeći ID atributa.

en: Error: please enter a valid email address.
sr_RS: Greška: molim unesite valjanu adresu e-pošte.

en: Error: please fill in the required fields
sr_RS: Greška: molimo vas da popunite potrebna polja

en: Error: please fill the required fields (name, email).
sr_RS: Greška: molim popunite potrebna polja (ime, e-adresu)

en: Error: your Facebook login has expired.
sr_RS: Greška: vaša prijava na Fejsbuku je istekla.

en: Error: your Twitter login has expired.
sr_RS: Greška: vaša prijava na Twitter-u je istekla.

en: Erzincan
sr_RS: Erzindžan

en: Eskişehir
sr_RS: Eskišehir

en: Espaillat
sr_RS: Espajljat

en: Espírito Santo
sr_RS: Espirito Santo

en: Estado de México
sr_RS: Država Meksiko

en: Estonia
sr_RS: Estonija

en: Estonian
sr_RS: Estonski

en: Etc
sr_RS: Itd

en: Ethiopia
sr_RS: Etiopija

en: Eucla
sr_RS: Jukla

en: Europe
sr_RS: Evropa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sr_RS: Zona Evrope = Bilo koja zemlja u Evropi = Jedinstvena stopa dostave

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
sr_RS: Evropski zakoni o zaštiti podataka zahtevaju da podaci o evropskim stanovnicima koji su preneseni izvan Evropske unije budu osigurani sa istim standardima kao da su podaci unutar Evrope. Tako da pored nabrajanja gde podaci idu, trebalo bi da opišete kako obezbeđujete da su ovi standardi ispunjeni bilo od vas bilo od vaših dobavljača sa treće strane, bilo da je to kroz dogovor kao što je Privacy Shield, klauzule u vašim ugovorima ili vezivanjem korporativnih pravila.

en: Event schedule does not exist.
sr_RS: Raspored događaja ne postoji.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
sr_RS: Vremenska oznaka događaja mora biti validna Unix vremenska oznaka.

en: Events
sr_RS: Događaji

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/news/

en: Every %d minutes
sr_RS: Svakih %d minuta

en: Every %s
sr_RS: Na %s

en: Every 15 Days
sr_RS: Svakih 15 dana

en: Every minute
sr_RS: Svakog minuta

en: Everyone can view this list
sr_RS: Svi mogu da vide ovu listu

en: Everything is running smoothly here.
sr_RS: Ovde se sve odvija glatko.

en: Everything you need to build and grow your site from any device.
sr_RS: Sve što vam treba da izgradite i proširite svoje veb-mesto sa bilo kog uređaja

en: Everything you need to build your website.
sr_RS: Sve što vam treba za građenje svog veb-sajta.

en: Everything you write is solid gold.
sr_RS: Sve što napišete je čisto zlato.

en: Everywhere
sr_RS: Svuda

en: Example:
sr_RS: Primer:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
sr_RS: Primer: <code>http://sr.wordpress.org/</code> &#8212; nemojte zaboraviti <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
sr_RS: Primer: Najbolji softver za blog

en: Excerpt
sr_RS: Odlomak

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
sr_RS: Isečak članka, kao što postoji u bazi podataka.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
sr_RS: Odlomci su neobavezni, ručno napisani sažeci vašeg sadržaja koji mogu biti korišćeni u vašoj temi. <a href="%s">Saznajte više o ručnim odlomcima.</a>

en: Exclude Pages
sr_RS: Izuzmi strane

en: Exclude Posts
sr_RS: Izuzmi članke

en: Exclude categories
sr_RS: Isključi kategoriju

en: Exclude products
sr_RS: Isključuje proizvode

en: Exclude sale items
sr_RS: Isključi prodajne artikle

en: Exclude:
sr_RS: Izuzmi:

en: Excluded report order statuses
sr_RS: Izuzeti statusi naloga za izveštaje

en: Excluding selected countries
sr_RS: Isključi odabrane države

en: Excluding tax
sr_RS: Bez poreza

en: Executed before Multisite is loaded.
sr_RS: Izvršeno pre nego što je više-mesta učitano.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sr_RS: Postojeći proizvodi sa odgovarajućim ID ili šifrom proizvoda biće ažurirani. Proizvodi koji ne postoje biće preskočeni.

en: Exit Recovery Mode
sr_RS: Izađi iz režima oporavka

en: Exit recovery mode link expired.
sr_RS: Veza izlaza iz režima oporavka je istekla.

en: Expand
sr_RS: Proširi sve

en: Expand child menu
sr_RS: Proširi izbornik dete

en: Expand this bar
sr_RS: Proširi ovu tablu

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
sr_RS: Očekivani niz koji opisuje brisača je na indeksu %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
sr_RS: Očekivani niz koji opisuje izvoznika je na indeksu %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
sr_RS: Očekivani niz podataka u nizu odgovora od izvoznika: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
sr_RS: Očekivani podaci u nizu odgovora od izvoznika: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
sr_RS: Očekivano završeno (boolean) u nizu odgovora od izvoznika: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sr_RS: Očekivan oznaka da je završeno u nizu odgovora od brisača %1$s (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sr_RS: Očekivan ključ items_removed u nizu odgovora od brisača %1$s (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sr_RS: Očekivan ključ items_retained u nizu odgovora od brisača %1$s (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sr_RS: Očekivane poruke u nizu odgovora od brisača %1$s (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
sr_RS: Očekivan ključ poruke za referencu niza u nizu odgovora od brisača %1$s (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
sr_RS: Očekivani odgovor kao niz od izvoznika: %s.

en: Expiration
sr_RS: Isticanje

en: Expired
sr_RS: Istekao

en: Expired :(
sr_RS: Isteklo :(

en: Expired on %s
sr_RS: Istekao %s

en: Expired transients
sr_RS: Istekli prelazi

en: Expires
sr_RS: Ističe

en: Expires on:
sr_RS: Ističe:

en: Expires:
sr_RS: Ističe:

en: Expiring Soon
sr_RS: Uskoro ističe

en: Expiring soon!
sr_RS: Uskoro ističe!

en: Expiry (MM/YY)
sr_RS: Rok isticanja (MM/YY)

en: Expiry Date
sr_RS: Datum isteka

en: Expiry date
sr_RS: Rok upotrebe

en: Explore
sr_RS: Istražite

en: Export
sr_RS: Izvoz

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
sr_RS: Izvezi &#8220;%s&#8221; kao JSON

en: Export CSV
sr_RS: Izvezi CSV

en: Export ID.
sr_RS: Izvezi ID.

en: Export Personal Data
sr_RS: Izvoz ličnih podataka

en: Export Products
sr_RS: Izvezite proizvode

en: Export all categories
sr_RS: Izvezi sve kategorije

en: Export all columns
sr_RS: Izvezi sve kolone

en: Export all products
sr_RS: Izvezi sve proizvode

en: Export as JSON
sr_RS: Izvezi kao JSON

en: Export custom meta?
sr_RS: Izvezi prilagođene meta podatke?

en: Export download URL.
sr_RS: Izvezi URL za preuzimanje.

en: Export personal data list
sr_RS: Spisak izvoza ličnih podataka

en: Export personal data list navigation
sr_RS: Kretanje spiska izvoza ličnih podataka

en: Export products to a CSV file
sr_RS: Izvoženje proizvoda u CSV datoteku

en: Export status message.
sr_RS: Izvoz statusne poruke.

en: Export status.
sr_RS: Status izvoza.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
sr_RS: Niz izvoznika na indeksu %s ne uključuje prijateljsko ime.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
sr_RS: Povratni poziv izvoznika nije ispravan povratni poziv: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
sr_RS: Izvoznik ne uključuje povratni poziv: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
sr_RS: Indeks izvoznika ne može biti negativan.

en: Exporter index is out of range.
sr_RS: Indeks izvoznika je van dometa.

en: Express yourself. Start a blog.
sr_RS: Izrazite se. Započnite blog.

en: Extended view
sr_RS: Prošireni prikaz

en: Extension
sr_RS: Proširenje

en: Extension data registered by %s
sr_RS: Podatke o proširenju registrovao %s

en: Extensions
sr_RS: Proširenja

en: Extensions %s
sr_RS: Ekstenzija %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
sr_RS: Pomoću proširenja možete da dodate nove funkcije stranama za proizvode, tako da istaknete prodavnicu

en: External URL
sr_RS: Spoljna veza

en: External object cache
sr_RS: Keš eksternih objekata

en: External object cache.
sr_RS: Spoljašnji keš objekta.

en: External product
sr_RS: Sponjni proizvod

en: External products cannot be backordered.
sr_RS: Za eksterne proizvode nije moguće naručivanje na zahtev.

en: External products cannot be stock managed.
sr_RS: Za eksterne proizvode nije moguće upravljanje zalihama.

en: External services
sr_RS: Spoljašnje usluge

en: External/Affiliate product
sr_RS: Spoljni / Partnerski proizvod

en: Extra Large (256 pixels)
sr_RS: Veoma veliko (256 piksela)

en: Extra Settings
sr_RS: Dodatna podešavanja

en: Extra business extensions to install.
sr_RS: Dodatna poslovna proširenja za instaliranje.

en: Extras
sr_RS: Posebnosti

en: F j, Y
sr_RS: j. F Y.

en: F j, Y g:i a
sr_RS: j. F Y. H:i

en: F jS, Y
sr_RS: j. F Y.

en: F, Y
sr_RS: F Y

en: FAILED: %s
sr_RS: NEUSPEH: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
sr_RS: NEUSPEH: Vordpres nije uspeo da ažurira na %s

en: FAQ
sr_RS: ČPP

en: Facebook Page URL
sr_RS: Fejsbukov URL stranice

en: Facebook for WooCommerce
sr_RS: Fejsbuk za WooCommerce

en: Facebook icon
sr_RS: Fejsbuk ikonica

en: Facebook photo
sr_RS: Fejsbukova fotografija

en: Facebook:
sr_RS: Fejsbuk

en: Faeroe
sr_RS: Farska

en: Failed
sr_RS: Neuspeo

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Neuspeli <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Neuspeli <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Neuspeli <span class="count">(%s)</span>

en: Failed attachments for %s
sr_RS: Neuspeli prilozi za %s

en: Failed fetching rewind data. Try again later.
sr_RS: Nije uspelo dohvatanje podataka za povrat. Kasnije pokušajte ponovo.

en: Failed order
sr_RS: Neuspešna narudžbina

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
sr_RS: E-pošta o neuspeloj narudžbini šalje se odabranom primaocu (ili primaocima) kada su narudžbine obeležene kao neuspele (ukoliko su prethodno bile u fazi obrade ili na čekanju).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sr_RS: Neuspele narudžbine nisu plaćene i možda ih je kupac napustio. Biće poslate u otpad posle naznačenog perioda.

en: Failed to confirm subscription
sr_RS: Potvrđivanje pretplate nije uspelo

en: Failed to confirm unsubscription
sr_RS: Nismo uspeli da potvrdimo otkazivanje pretplate

en: Failed to create post.
sr_RS: Nije uspelo pravljenje članka.

en: Failed to delete the page.
sr_RS: Brisanje ove strane nije uspelo.

en: Failed to download the MaxMind database.
sr_RS: Preuzimanje baze podataka MaxMind-a nije uspelo.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
sr_RS: Izlazak iz režima oporavka nije uspeo. Molimo sad da pokušate kasnije.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sr_RS[0]: Nije uspeo uvoz %s proizvoda
sr_RS[1]: Nije uspeo uvoz %s proizvoda
sr_RS[2]: Nije uspeo uvoz %s proizvoda

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
sr_RS: Nije uspelo preuzimanje tela komentara sa LiveJournal-a. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
sr_RS: Nije uspelo preuzimanje meta podataka o komentarima sa LiveJournal-a. Molimo vas da pokušate ponovo uskoro.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
sr_RS: Nije uspelo preuzimanje informacija o proizvodu s woocommerce.com

en: Failed to store the error.
sr_RS: Čuvanje greške nije uspelo.

en: Failed to subscribe
sr_RS: Pretplata nije uspela

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
sr_RS: Nije uspelo testiranje veze (#%1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
sr_RS: Neuspelo testiranje veze (odgovor nema sadržaj)

en: Failed to unsubscribe
sr_RS: Otkazivanje pretplate nije uspelo

en: Failed to update coupon
sr_RS: Neuspešno ažuriranje kupona

en: Failed to write file to disk.
sr_RS: Pisanje na disk nije uspelo.

en: Failed to write request to temporary file.
sr_RS: Nije moguće zapisati zahtev u privremenu datoteku.

en: Faith
sr_RS: Vera

en: Faiyum
sr_RS: Fajum

en: Falkland Islands
sr_RS: Foklandska ostrva

en: Falkland Islands pound
sr_RS: Foklandska funta

en: Familiarize yourself with WordPress
sr_RS: Upoznajte se sa WordPress-om

en: Fan Favorites
sr_RS: Favoriti obožavalaca

en: Faridpur
sr_RS: Faridur

en: Faroe
sr_RS: Farska

en: Faroe Islands
sr_RS: Farska ostrva

en: Fashion Designer
sr_RS: Modni kreator

en: Fashion, apparel, and accessories
sr_RS: Moda, odeća i dodaci

en: Fast, highly relevant results in any language
sr_RS: Brzi, visoko relevantni rezultati na bilo kom jeziku

en: Favorites
sr_RS: Omiljene teme

en: Featured
sr_RS: Istaknuto

en: Featured Image
sr_RS: Izdvojena slika

en: Featured Image Header
sr_RS: Izdvojena slika u zaglavlju

en: Featured Images
sr_RS: Izdvojene slike

en: Featured Products
sr_RS: Izdvojeni proizvodi

en: Featured image
sr_RS: Izdvojena slika

en: Featured product.
sr_RS: Istaknuti proizvod.

en: Featured products
sr_RS: Izdvojeni proizvodi

en: Features
sr_RS: Osobine

en: Features supported by this theme.
sr_RS: Osobine koje podržava ova tema.

en: February
sr_RS: februar

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
sr_RS: feb

en: Fee
sr_RS: Naknada

en: Fee has already been added.
sr_RS: Provizija je već dodata.

en: Fee lines data.
sr_RS: Podaci o pojedinačnim linijama spiska naknada.

en: Fee name
sr_RS: Ime naknade

en: Fee name is required.
sr_RS: Naziv provizije je obavezan.

en: Fee name.
sr_RS: Naziv naknade.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
sr_RS: Klasa poreza na naknadu je potrebna kada je naknada oporeziva.

en: Fee title is required
sr_RS: Naziv provizije je obavezan

en: Fee type
sr_RS: Vrsta troška

en: Feed for all posts filed under %s
sr_RS: RSS dovod za sve članke napisane pod kategorijom %s

en: Feed(s) to Display:
sr_RS: Dovod(i) za prikazivanje:

en: Feedback
sr_RS: Reagovanje

en: Feedback received from %1$s for "%2$s"
sr_RS: Primljeno je mišljenje od %1$s za"%2$s"

en: Feeds
sr_RS: Dovodi

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sr_RS: Slobodno se ponovo povežite preko dugmeta dole.

en: Fees:
sr_RS: Naknada:

en: Fejér
sr_RS: Fejer

en: Ferrara
sr_RS: Ferara

en: Field Label
sr_RS: Oznaka polja

en: Field Type
sr_RS: Tip polja

en: Fields
sr_RS: Polja

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
sr_RS: Polja sem %s trenutno nisu podržana od strane mapa mesta.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
sr_RS: Polja sem %s trenutno nisu podržana od strane indeksa mapa mesta.

en: Fiji
sr_RS: Fidži

en: Fijian dollar
sr_RS: Fidžijski dolar

en: File
sr_RS: Datoteka

en: File %d
sr_RS: Dokument %d

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
sr_RS: Datoteka &#0132;%s&#0147; ne postoji?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
sr_RS: Datoteka &#0132;%s&#0147; nije slika.

en: File ID
sr_RS: ID datoteke

en: File ID.
sr_RS: ID datoteke.

en: File Size
sr_RS: Veličina datoteke

en: File URL
sr_RS: URL datoteke

en: File URL.
sr_RS: URL datoteke

en: File URL:
sr_RS: URL datoteke:

en: File canceled.
sr_RS: Odustato od datoteke.

en: File details.
sr_RS: Detalji fajla.

en: File does not exist
sr_RS: Datoteka ne postoji

en: File download method
sr_RS: Način preuzimanja datoteka

en: File edited successfully.
sr_RS: Datoteka je uspešno izmenjena.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
sr_RS: Datoteka je prazna. Molimo vas da otpremite nešto stvarno.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
sr_RS: Datoteka je prazna. Molimo vas da otpremite nešto stvarno. Ova greška takođe može biti uzrokovana isključivanjem otpremanja u vašoj datoteci %1$s ili podešavanjem veličine za %2$s kao manje od veličine za %3$s u datoteci %1$s.

en: File is not an image.
sr_RS: Datoteka nije slika.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
sr_RS: Administrator veb mesta izričito onemogućava ažuriranje datoteka.

en: File name
sr_RS: Ime datoteke

en: File name.
sr_RS: Ime fajla.

en: File name:
sr_RS: Ime datoteke:

en: File not found
sr_RS: Datoteka nije pronađena

en: File size:
sr_RS: Veličina datoteke:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
sr_RS: Datoteka ne ispunjava sigurnosne zahteve. Pokušajte drugu.

en: File type:
sr_RS: Vrsta datoteke:

en: File upload settings
sr_RS: Podešavanja otpremanja datoteka

en: File uploaded: %s
sr_RS: Datoteka otpremljena: %s

en: File uploads
sr_RS: Datoteke otpremanja

en: File was not found.
sr_RS: Fajl nije pronađen.

en: Filename
sr_RS: Naziv datoteke

en: Files can be uploaded
sr_RS: Datoteke mogu da se otpremaju

en: Filesystem Permissions
sr_RS: Dozvole sistema datoteka

en: Filesystem error.
sr_RS: Greška sistema datoteka.

en: Filipino
sr_RS: Filipinski

en: Fill Screen
sr_RS: Popunjavanje ekrana

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
sr_RS: Popunite Ime izbornika i pritisnite dugme Napravi izbornik da biste napravili svoj prvi izbornik.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
sr_RS: Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

en: Filter
sr_RS: Filtriraj

en: Filter %s returned items with reserved names.
sr_RS: Filter %s je vratio stavke sa rezervisanim imenima.

en: Filter &#187;
sr_RS: Filtriraj &#187;

en: Filter Products by Attribute
sr_RS: Prilagođeni atribut proizvoda

en: Filter Products by Price
sr_RS: Sortiraj po ceni

en: Filter Products by Rating
sr_RS: Uredite oznaku za proizvod

en: Filter Type:
sr_RS: Filtriraj tip:

en: Filter by
sr_RS: Filtrirano od

en: Filter by IP address
sr_RS: Filtriranje po IP adresi

en: Filter by attribute
sr_RS: Filtriranje po atributu

en: Filter by category
sr_RS: Filtriraj po kategoriji

en: Filter by comment type
sr_RS: Filtriraj po vrsti komentara

en: Filter by coupon
sr_RS: Sortiraj po kuponima

en: Filter by date
sr_RS: Filtriraj po datumu

en: Filter by file
sr_RS: Filtriranje po datoteci

en: Filter by level
sr_RS: Filtriraj po nivou

en: Filter by order
sr_RS: Filtriranje po narudžbini

en: Filter by post format
sr_RS: Filtriraj po obliku članka

en: Filter by price
sr_RS: Sortiraj po ceni

en: Filter by product
sr_RS: Filtriranje po proizvodu

en: Filter by product type
sr_RS: Filtriraj po vrsti proizvoda

en: Filter by registered customer
sr_RS: Filtriraj po registrovanim kupcima

en: Filter by source
sr_RS: Filtriraj po izvoru

en: Filter by stock status
sr_RS: Filtriranje po stanju zaliha

en: Filter by type
sr_RS: Filtriraj po vrsti

en: Filter by user
sr_RS: Fitriranje po korisniku

en: Filter by:
sr_RS: Filtriraj po:

en: Filter comments list
sr_RS: Filtriraj spisak komentara

en: Filter coupons
sr_RS: Filter kupona

en: Filter erase personal data list
sr_RS: Filter spiska brisanja ličnih podataka

en: Filter export personal data list
sr_RS: Filter spiska izvoza ličnih podataka

en: Filter items list
sr_RS: Filtriraj spisak stavki

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
sr_RS: E-mail pratioci

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Subscribers
sr_RS: Pretplaćenici putem e-pošte

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
sr_RS: Pratioci

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
sr_RS: Tim

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
sr_RS: Nacrti

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
sr_RS: Objavljeno

en: Filter media
sr_RS: Filtriraj sadržaj

en: Filter media items list
sr_RS: Filtriraj spisak stavki sadržaja

en: Filter orders
sr_RS: Filter narudžbina

en: Filter pages list
sr_RS: Filtriraj spisak strana

en: Filter posts list
sr_RS: Filtriraj spisak članaka

en: Filter products
sr_RS: Filtriraj proizvode

en: Filter reusable blocks list
sr_RS: Filtriraj spisak blokova za višekratnu upotrebu

en: Filter templates list
sr_RS: Filtriraj spisak šablona

en: Filter themes
sr_RS: Filtriraj teme

en: Filter themes (%s)
sr_RS: Filtriraj teme (%s)

en: Filter users list
sr_RS: Filtriraj spisak korisnika

en: Filters
sr_RS: Filteri

en: Final Step: Author Mapping
sr_RS: Završni korak: preslikavanje autora

en: Finally, external products are for linking off-site.
sr_RS: Konačno, spoljni proizvodi su za povezivanje van sajta.

en: Find Address
sr_RS: Pronađi adresu

en: Find Posts or Pages
sr_RS: Pronađi članke ili strane

en: Find and replace
sr_RS: Pronađi i zameni

en: Find answers for every WordPress.com question
sr_RS: Pronađite odgovore na svako WordPress.com pitanje

en: Find other domains
sr_RS: Nađi druge domene

en: Find posts to follow
sr_RS: Pronađite članke za praćenje

en: Find sites to follow
sr_RS: Pronađite sajtove za praćenje

en: Find the Perfect Theme
sr_RS: Pronađite savršenu temu

en: Finish
sr_RS: Završi

en: Finish set up
sr_RS: Završi podešavanje

en: Finish setting up your store
sr_RS: Završite postavljanje svoje prodavnice

en: Finish setup
sr_RS: Završi podešavanje

en: Finished
sr_RS: Završeno

en: Finished syncing to WordPress.com
sr_RS: Završena sinhronizacija sa WordPress.com

en: Finland
sr_RS: Finska

en: Finnish
sr_RS: Finski

en: Firenze
sr_RS: Firenca

en: First Name
sr_RS: Ime

en: First Post | %s Posts
sr_RS[0]: Prvi članak

en: First line of the address being shipped to.
sr_RS: Prvi red adrese na koju se šalje.

en: First name
sr_RS: Ime

en: First name for the user.
sr_RS: Ime korisnika.

en: First name.
sr_RS: Ime:

en: First order received
sr_RS: Prva narudžbina je primljena

en: First page
sr_RS: Prva stranica

en: First, you'll need a WordPress.com account. Already have one? {{a}}Log in{{/a}}
sr_RS: Prvo će vam trebati WordPress.com nalog. Već imate jedan? {{a}}Prijavite se{{/a}}

en: Fit to Screen
sr_RS: Da stane na ekran

en: Fixed
sr_RS: Učvršćenje

en: Fixed Layout
sr_RS: Nepromenljivi raspored

en: Fixed amount
sr_RS: Fiksni iznos

en: Fixed amount per product
sr_RS: Fiksni iznos po proizvodu

en: Fixed cart discount
sr_RS: Fiksni popust na korpu

en: Fixed product discount
sr_RS: Fiksni popust na proizvod

en: Flagged as spam by %s
sr_RS: Označen kao nepoželjan od strane %s

en: Flagged as spam by Akismet
sr_RS: Označen kao nepoželjan od strane Akismeta

en: Flat Rate
sr_RS: Fiksna cena isporuke

en: Flat rate
sr_RS: Fiksna cena

en: Flat rate (legacy)
sr_RS: Paušalno

en: Flickr Photos
sr_RS: Flickr fotografije

en: Flickr RSS URL:
sr_RS: URL Flickr-ovog RSS-a:

en: Flip horizontal
sr_RS: Okreni vodoravno

en: Flip vertical
sr_RS: Okreni uspravno

en: Florești
sr_RS: Florešti

en: Fluid Layout
sr_RS: Promenljivi raspored

en: Flush all logs
sr_RS: Očisti sve logove

en: Flush permalinks
sr_RS: Osveži stalne veze

en: Focus shortcuts:
sr_RS: Prečice za fokus:

en: Foggia
sr_RS: Fođa

en: Follow
sr_RS: Prati

en: Follow %(siteName)s
sr_RS: Pratite %(siteName)s

en: Follow %s
sr_RS: Pratite %s

en: Follow Blog
sr_RS: Praćenje bloga

en: Follow Button Text:
sr_RS: Tekst dugmeta za praćenje:

en: Follow Comments
sr_RS: Praćenje komentara

en: Follow comments
sr_RS: Praćenje komentara

en: Follow tag
sr_RS: Pratite oznaku

en: Follow this Blog?
sr_RS: Pratite ovaj blog?

en: Follow this search via JSON
sr_RS: Pratite ovu pretragu preko JSON-a

en: Follow this search via RSS
sr_RS: Pratite ovu pretragu preko RSS-a

en: Followed A8C Sites
sr_RS: Praćeni A8C sajtovi

en: Followed P2 Sites
sr_RS: Praćeni P2 sajtovi

en: Followed Sites
sr_RS: Praćeni sajtovi

en: Followed by bloggers you follow
sr_RS: Blogeri koje pratite prate

en: Followed by people with similar interests
sr_RS: Ljudi sa sličnim interesovanjima prate

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
sr_RS: Od:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
sr_RS: Ka:

en: Followed by sites you've liked
sr_RS: Sajtovi koji vam se sviđaju prate

en: Follower
sr_RS: Pratilac

en: Followers
sr_RS: Pratioci

en: Following
sr_RS: Pratite

en: Following %(siteName)s
sr_RS: Pratite %(siteName)s

en: Following %s
sr_RS: Pratite %s

en: Following tag
sr_RS: Pratite oznaku

en: Following.
sr_RS: Praćenje.

en: Follows
sr_RS: Praćenja

en: Font
sr_RS: Slovni lik

en: Font Family
sr_RS: Familija slovnog lika

en: Font Size
sr_RS: Veličina slovnog lika

en: Font Sizes
sr_RS: Veličina slovnog lika

en: Fonts
sr_RS: Slovni likovi

en: Food
sr_RS: Hrana

en: Food & Drink
sr_RS: Hrana i piće

en: Food and drink
sr_RS: Hrana i piće

en: Footer
sr_RS: Podnožje

en: Footer Widgets
sr_RS: Vidžeti u podnožju

en: Footer text
sr_RS: Tekst podnožja

en: For each post in a feed, include
sr_RS: Za svaki članak u dovodu, prikaži

en: For every one of your interests, there's a tag on WordPress.com.
sr_RS: Za svako od vaših interesovanja postoji oznaka na WordPress.com.

en: For example:
sr_RS: Na primer:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
sr_RS: Za dalju pomoć u vezi sa jezgrom WooCommerce-a koristite <a href="%1$s">forum zajednice</a>. Za pomoć sa premium dodacima koji se prodaju na WooCommerce.com, <a href="%2$s">otvorite zahtev za podršku na  WooCommerce.com</a>.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
sr_RS: Samo za slike, možete pritisnuti na Uredi sliku pod umanjenom slikom da biste proširili uređivač u istom redu sa ikonicama za isecanje ili okretanje slike kao i za vraćanje i ponavljanje radnji. Kutijice sa desne strane vam daju još mogućnosti za srazmernu promenu veličine slike, isecanje i isecanje umanjene slike na drugačiji način nego što ste isekli izvornu sliku. Možete pritisnuti na Pomoć na ovim kutijama da biste dobili još podataka.

en: For more information:
sr_RS: Za više informacija:

en: For more information: %s
sr_RS: Za više podataka: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
sr_RS: Za većinu tema, tekst zaglavlja je vaš naslov i podnaslov veb mesta, kao što je određeno u odeljku <a href="%s">Opšta podešavanja</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sr_RS: Za najbolji učinak i bezbedonosne razloge, trebalo bi da razmislite o pokretanju %1$s u izdanju %2$s ili novijem. Kontaktirajte svog domaćina servera da ovo ispravi.

en: For security, click the link below to reset this importer.
sr_RS: Iz razloga sigurnosti, pritisnite na donju vezu da bi resetovali uvoznika. To će očistiti vaše podatke i opcije za Blogger iz baze podataka.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
sr_RS: Za korisnike koji se registruju na naše veb mesti (ukoliko ih ima), takođe čuvamo lične informacije koje dostave u svom korisničkom profilu. Svi korisnici mogu da vide, urede ili obrišu svoje lične podatke bilo kada (izuzev što ne mogu da promene svoje korisničko ime). Upravnici veb mesta takođe mogu da vide i urede te informacije.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
sr_RS: Za korisnike bez prilagođenog sopstvenog avatara možete prikazati opšti logotip ili neki napravljen koji je zasnovan na njihovoj adresi e-pošte.

en: Force HTTP when leaving the checkout
sr_RS: Forsiraj HTTP kada se napušta proces potvrde kupovine

en: Force SSL
sr_RS: Forsiraj SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sr_RS: Forsiraj SSL (HTTPS) na stranicama plaćanja (<a href="%s" target="_blank">SSL sertifikat je obavezan</a>).

en: Force downloads
sr_RS: Forsirano preuzimanje

en: Force erase personal data
sr_RS: Prisili brisanje ličnih podataka

en: Force erasure has failed.
sr_RS: Prisilno brisanje nije uspelo.

en: Force secure checkout
sr_RS: Forsiraj bezbednu potvrdu kupovine

en: Force shipping to the customer billing address
sr_RS: Forsiraj dostavu na adresu naplate kupca

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sr_RS: Forsiranje preuzimanja će ostaviti URLs skrivenim, ali neki serveri ponekada isporučuju velike datoteke nepouzdano. Ako je podržano, %1$s / %2$s može služiti preuzimanja (server server zahteva %3$s).

en: Forgot password?
sr_RS: Zaboravili ste lozinku?

en: Forgot your password?
sr_RS: Zaboravili ste lozinku?

en: Forlì-Cesena
sr_RS: Forli-Čezena

en: Form Field
sr_RS: Polje obrasca

en: Form Responses
sr_RS: Odgovori na obrazac

en: Form builder
sr_RS: Kreator obrasca

en: Format of the stat.
sr_RS: Format statistike.

en: Format:
sr_RS: Oblik:

en: Formatting
sr_RS: Oblikovanje

en: Formosa
sr_RS: Formoza

en: Forms
sr_RS: Obrasci

en: Fort Wayne
sr_RS: Fort_Vejn

en: Forums
sr_RS: Forumi

en: Found %1$d updates (%2$s)
sr_RS: Pronađeno %1$d ažuriranja (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sr_RS[0]: Pronađen je %d zakazan zadatak
sr_RS[1]: Pronađena su %d zakazana zadatka
sr_RS[2]: Pronađeno je %d zakazanih zadataka

en: Found %s
sr_RS: Pronađeno %s

en: Found a bug?
sr_RS: Pronašli ste problem?

en: Found in your order confirmation email.
sr_RS: Pronađeno u imejlu sa potvrdom vaše narudžbine.

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
sr_RS: Osnivač Automattic-a, primer šta Vordpres može

en: Four Columns
sr_RS: četiri stupca

en: France
sr_RS: Francuska

en: Free
sr_RS: Besplatno

en: Free - Install now
sr_RS: Besplatno - Instaliraj odmah

en: Free Shipping
sr_RS: Besplatna dostava

en: Free State
sr_RS: Slobodna Država

en: Free domain with an annual plan
sr_RS: Besplatan domen s godišnjim planom

en: Free shipping
sr_RS: Besplatna dostava

en: Free shipping (legacy)
sr_RS: Besplatna dostava

en: Free shipping coupon
sr_RS: Kupon za besplatnu dostavu

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sr_RS: Besplatna dostava je poseban metod koji se može aktivirati pomoću kupona i minimalnih troškova.

en: Free shipping requires...
sr_RS: Besplatna dostava zahteva...

en: Free themes
sr_RS: Besplatne teme

en: Free!
sr_RS: Besplatno!

en: Freedoms
sr_RS: Slobode

en: Freetown
sr_RS: Fritaun

en: French
sr_RS: Francuski

en: French Guiana
sr_RS: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
sr_RS: Francuska Polinezija

en: French Southern Territories
sr_RS: Francuske južne teritorije

en: Frequently Asked Questions
sr_RS: Često postavljana pitanja

en: Frequently asked questions
sr_RS: Često postavljana pitanja

en: Freshly Pressed
sr_RS: Sveže objavljeno

en: Fri
sr_RS: Pet

en: Fribourg
sr_RS: Fribur/Frajburg

en: Friday
sr_RS: petak

[ctx: Friday initial]
en: F
sr_RS: P

en: Friendly name for identifying this key.
sr_RS: Zgodno ime za identifikovanje ovog ključa.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sr_RS: Zgodan naziv za prepoznavanje ove veb kopče, podrazumevano kao Veb kopča kreirana %s.

en: Friends of WP.com
sr_RS: Prijatelji WP.com-a

en: From
sr_RS: Pod

en: From %1$s %2$s
sr_RS: Od %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
sr_RS: Od %1$s na %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
sr_RS: Od %1$s do %2$s

en: From Computer
sr_RS: Sa računara

en: From URL
sr_RS: Sa URL-a

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
sr_RS: Sa ovog ekrana možete da pregledate, uporedite i povratite revizije:

en: From this screen you can:
sr_RS: Sa ovog ekrana možete:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version of WordPress you are using, and a list of installed plugins and themes.
sr_RS: S vremena na vreme, vaše Vordpresovo veb mesto može da pošalje podatke WordPress.org-u &#8212; uključujući, ali ne i samo &#8212; izdanje Vordpresa koje koristite i spisak postavljenih dodataka i tema.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sr_RS: Na kontrolnoj ploči naloga možete pogledati svoje <a href="%1$s"> nedavne porudžbine</a>, upravljati <a href="%2$s">adresom za naplatu</a> i <a href="%3$s"> izmeniti lozinku i detalje računa</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sr_RS: U upravljačkom panelu svog korisničkog naloga možete videti svoje <a href="%1$s">nedavne narudžbine</a>, upravljati <a href="%2$s">dostavom i adresom za fakturisanje</a> i <a href="%3$s">izmeniti lozinku i podatke o nalogu</a>.

en: Front Page
sr_RS: Početna stranica

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
sr_RS: Početna stranica, stranice arhive i rezultati pretrage

en: Front page
sr_RS: Početna stranica

en: Frosinone
sr_RS: Frozinone

en: Fujian / 福建
sr_RS: Fuđen

en: Fukushima
sr_RS: Fukušima

en: Full Name: %s
sr_RS: Puno ime: %s

en: Full Size
sr_RS: Puna veličina

en: Full URL path to files
sr_RS: Puna URL putanja do datoteka

en: Full Width Template
sr_RS: Šablon pune širine

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sr_RS: Kompletna ponuda prilikom potvrde plaćanja sa opcijom plaćanja odmah, kasnije i u ratama. Bez broja kreditne kartice, bez lozinke, bez ikakvih problema. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o Klarna</a>.

en: Full name
sr_RS: Puno ime

en: Full name of continent.
sr_RS: Pun naziv kontinenta.

en: Full name of country.
sr_RS: Pun naziv zemlje.

en: Full name of currency.
sr_RS: Pun naziv valute.

en: Full name of state.
sr_RS: Pun naziv države.

en: Full post
sr_RS: Ceo članak

en: Full refund email heading
sr_RS: Naslov imejla za pun povraćaj novca

en: Full refund subject
sr_RS: Predmet punog povraćaja novca

en: Full size image URL.
sr_RS: URL slike pune veličine.

en: Full text
sr_RS: Ceo tekst

en: Fullscreen
sr_RS: Celoekranski

en: Fălești
sr_RS: Falešti

en: G &#8212; Suitable for all audiences
sr_RS: G &#8212; dopušteno svima

en: GD supported file formats
sr_RS: Podržane vrste datoteka od strane GD-a

en: GD version
sr_RS: GD izdanje

en: GUID for the post, as it exists in the database.
sr_RS: GUID članka, kao što postoji u bazi podataka.

en: GUID for the post, transformed for display.
sr_RS: GUID članka, pretvoren za prikaz.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
sr_RS: GUID revizije, kao što postoji u bazi podataka.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sr_RS: GZip (gzopen) se koristi da otvori MaxMind GEOIP bazu podataka.

en: Gaborone
sr_RS: Gaborne

en: Gaibandha
sr_RS: Gaibanda

en: Galați
sr_RS: Galaci

en: Galician
sr_RS: Galicijski

en: Galleries
sr_RS: Galerije

en: Gallery
sr_RS: Galerija

en: Gallery (%s)
sr_RS: Galerija (%s)

en: Gallery Settings
sr_RS: Podešavanja galerije

en: Gallery columns:
sr_RS: Stupci galerije:

en: Gambia
sr_RS: Gambija

en: Gambian dalasi
sr_RS: Gambijski dalasi

en: Gambier
sr_RS: Gambjer

en: Gansu / 甘肃
sr_RS: Gansu

en: Garissa
sr_RS: Garisa

en: Gateway disabled
sr_RS: Posrednik je onemogućen

en: Gathering all the data…
sr_RS: Prikupljamo sve podatke...

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
sr_RS: Prikupljanje podataka o upotrebi omogućava nam da poboljšamo Vukomerc. Vaša prodavnica će se razmatrati dok procenjujemo nove funkcije, procenjujemo kvalitet ažuriranja ili utvrđujemo da li poboljšanje ima smisla. Uvek možete posetiti %1$sPodešavanja%3$s i odlučiti da zaustavite deljenje podataka. %2$sPročitajte više%3$s o tome koje podatke prikupljamo.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
sr_RS: Prikupljanje podataka o korišćenju omogućava nam da unapredimo WooCommerce 
     — vašu prodavnicu ćemo uzeti u obzir prilikom procene novih karakteristika, ocene kvaliteta novog ažuriranja ili procene da li je neko unapređenje svrsishodno.

en: General
sr_RS: Opšte

en: General Settings
sr_RS: Opšta podešavanja

en: General options
sr_RS: Opšte mogućnosti

en: General settings
sr_RS: Opšta podešavanja

en: Generate API key
sr_RS: Generiši API ključ

en: Generate CSV
sr_RS: Generiši CSV

en: Generate Password
sr_RS: Napravi lozinku

en: Generate XML sitemaps
sr_RS: Generiše XML mape veb mesta

en: Generate coupon code
sr_RS: Generišite kupon kod

en: Generate password
sr_RS: Napravi lozinku

en: Generate strong password
sr_RS: Kreirajte jaku lozinku

en: Generated thumbnail for duplicate full size attachment
sr_RS: Napravljena umanjena slika duplikata priloga pune veličine

en: Generated thumbnail for full size attachment
sr_RS: Napravljena umanjena slika priloga pune veličine

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sr_RS: Generičke metode dodavanja/ažuriranja/dobijanja meta ne treba koristiti za interne meta podatke, uključujući "%s". Koristite geter i seter metode.

en: Geneva
sr_RS: Ženeva

en: Genova
sr_RS: Đenova

en: Genre
sr_RS: Žanr

en: Genre: %s.
sr_RS: Žanr: %s.

en: Geolocate
sr_RS: Geolokacija

en: Geolocate (with page caching support)
sr_RS: Geolokacija (sa podržanim keširanjem)

en: Geolocation enabled?
sr_RS: Geolokacija uključena?

en: Geolocation has not been configured.
sr_RS: Geolokacija nije podešena

en: Georgia
sr_RS: Džordžija

en: Georgian lari
sr_RS: Gruzijski Lari.

en: German
sr_RS: Nemački

en: Germany
sr_RS: Nemačka

en: Get %(planTitle)s - %(planPrice)s/month
sr_RS: Izaberite %(planTitle)s – %(planPrice)s mesečno

en: Get Apps
sr_RS: Preuzmi aplikacije

en: Get Help
sr_RS: Dobijte pomoć

en: Get New Password
sr_RS: Primi novu lozinku

en: Get Shortlink
sr_RS: Dobij kratku vezu

en: Get Started
sr_RS: Započnite

en: Get Support
sr_RS: Dobij podršku

en: Get Version %s
sr_RS: Dobij izdanje %s

en: Get a Free Blog Here
sr_RS: Otvorite besplatan blog ovde

en: Get active! Comment on posts from blogs you follow.
sr_RS: Aktivirajte se! Komentarišite članke sa blogova koje pratite.

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sr_RS: Primite obaveštenje u slučaju da vaša prodavnica nije dostupna, čak i na par minuta.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sr_RS: Get cart ne treba da se poziva pre wp_loaded action.

en: Get feedback on this draft before publishing.
sr_RS: Dobijte mišljenje o ovom nacrtu pre objavljivanja.

en: Get help
sr_RS: Potražite pomoć

en: Get help resolving this issue.
sr_RS: Dobijte pomoć u rešavanju ovog problema.

en: Get in Touch
sr_RS: Ostanimo u kontaktu

en: Get in touch
sr_RS: Ostanimo u kontaktu

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
sr_RS: Dobijte uvid u to kako o tome kako prodavnica stoji, uključujući ukupnu prodaju, najbolje proizvode i još mnogo toga.

en: Get instant notifications for new comments and likes, even when you are not actively using WordPress.com.
sr_RS: Dobijaj instant notifikacije za nove komentare i lajkove, čak i kada aktivno ne koristiš WordPress.com.

en: Get noticed: comment on posts you've read.
sr_RS: Budite primećeni: komentarišite članke koje ste pročitali.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
sr_RS: Primajte obaveštenja o aktivnostima u prodavnici, uključujući nove porudžbine i preglede proizvoda direktno na mobilne uređaje pomoću aplikacije Woo.

en: Get our mobile app
sr_RS: Preuzmi našu mobilnu aplikaciju

en: Get real-time order alerts anywhere
sr_RS: Dobijajte obaveštenja o narudžbinama u realnom vremenu bilo gde

en: Get started
sr_RS: Započni

en: Get started for free
sr_RS: Započnite besplatno

en: Get started now
sr_RS: Započnite odmah

en: Get started.
sr_RS: Započnite:

en: Get system report
sr_RS: Dobijanje sistemskog izveštaja

en: Get the Jetpack app
sr_RS: Preuzmi aplikaciju Jetpack

en: Get the value of an individual field.
sr_RS: Dobijte vrednost pojedinog polja.

en: Get this domain
sr_RS: Uzmi ovaj domen

en: Get your API credentials from PayPal.
sr_RS: Preuzmite svoje API i zatražite indentifikacijske podatke od PayPal-a.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
sr_RS: Osigurajte da vaša prodavnica radi brže sa našim novim i poboljšanim iskustvom podešavanja

en: Ghana
sr_RS: Gana

en: Ghana cedi
sr_RS: Gana Cedi

en: Gharbia
sr_RS: Al Garbija

en: Ghardaïa
sr_RS: Gardaja

en: Ghazvin (قزوین)
sr_RS: Kazvin (قزوین)

en: Ghostscript version
sr_RS: Ghostscript izdanje

en: Gibraltar pound
sr_RS: Gibratalska funta

en: Gifts are not enabled for this site.
sr_RS: Pokloni nisu omogućeni za ovaj sajt.

en: Gipuzkoa
sr_RS: Gipuskoa

en: Girona
sr_RS: Herona

en: Gisborne
sr_RS: Gizborn

en: GitHub project
sr_RS: Github projekat

en: Give Back Access
sr_RS: Vrati pristup

en: Give the feed a title (optional):
sr_RS: Dajte dovodu naslov (neobavezno):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
sr_RS: Dajte ime svom izborniku, zatim pritisnite na Napravi izbornik.

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
sr_RS: Ovde svom novom proizvodu dajte naziv. Ovo polje je obavezno i to će vaš kupac videti u vašoj prodavnici.

en: Glace Bay
sr_RS: Glejs_zaliv

en: Global Dashboard
sr_RS: Opšta kontrolna tabla

en: Global Settings
sr_RS: Opšta podešavanja

en: Go
sr_RS: Idi

en: Go Back
sr_RS: Vratite se nazad

en: Go back
sr_RS: Vratite se nazad

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
sr_RS: Dajte mu priliku, možda ćete otkriti stvari koje Vordpres već može da doda u vaše članke za koje niste znali. Evo kratkog spiska šta tu trenutno možete pronaći:

en: Go shopping
sr_RS: Kupujte

en: Go to Dashboard
sr_RS: Idi na kontrolnu tablu

en: Go to Importers
sr_RS: Idi na uvoznike

en: Go to Plugin Installer
sr_RS: Idi na postavljača dodatka

en: Go to Theme Installer
sr_RS: Idi na postavljača tema

en: Go to Themes page
sr_RS: Idi na stranicu tema

en: Go to WordPress Updates page
sr_RS: Idi na Vordpresovu stranicu ažuriranja

en: Go to category
sr_RS: Idi na kategoriju

en: Go to shop
sr_RS: Idi u prodavnicu.

en: Go to the Plugins screen
sr_RS: Idi na stranicu dodataka

en: Go to the Themes screen
sr_RS: Idi na stranicu tema

en: Go to the first page
sr_RS: Idi na prvu stranicu

en: Go to the last page
sr_RS: Idi na poslednju stranicu

en: Go to the next page
sr_RS: Idi na sledeću stranicu

en: Go to the previous page
sr_RS: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to theme sources
sr_RS: Idi na izvore teme

en: Go to top
sr_RS: Idi na vrh

en: Go!
sr_RS: Idi!

en: Godthab
sr_RS: Gotab

en: Goiás
sr_RS: Gojas

en: Good
sr_RS: Dobro

en: Good news!
sr_RS: Imamo dobre vesti!

en: Google Apps
sr_RS: Aplikacije Google-a

en: Google Translate
sr_RS: Google prevodilac

en: Goose Bay
sr_RS: Zaliv_gusaka

en: Gorizia
sr_RS: Goricija

en: Got it
sr_RS: Razumem

en: Government
sr_RS: Državna uprava

en: Grams
sr_RS: Grami

en: Granada
sr_RS: Grenada

en: Grand Bassa
sr_RS: Grand Basa

en: Grand Cape Mount
sr_RS: Grand Kejp Maunt

en: Grand Gedeh
sr_RS: Grand Gede

en: Grand Turk
sr_RS: Veliki_Turk

en: Grand total.
sr_RS: Sve ukupno.

en: Grant access
sr_RS: Odobri pristup

en: Grant access to downloadable products after payment
sr_RS: Dozvoli pristup proizvodima koji se mogu preuzimati posle plaćanja

en: Granted stats access to <strong>%s</strong> (WordPress.com user).
sr_RS: Omogućen pristup statistici za <strong>%s</strong> (WordPress.com korisnik).

en: Graubünden
sr_RS: Graubinden

en: Gravatar Hovercards
sr_RS: Gravatarove kartice na prelasku

en: Gravatar Logo
sr_RS: Logotip Gravatara

en: Gravatar alignment:
sr_RS: Poravnanje Gravatara:

en: Gravatar link. This is an optional URL that will be used when anyone clicks on your Gravatar:
sr_RS: Veza Gravatara. Ovo je neobavezni URL koji će biti korišćen kada bilo ko pritisne na vaš Gravatar:

en: Gray
sr_RS: Siva

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
sr_RS: Sive nule su baš nule. Crne nule su zaokruživanja na dole.

en: Great content you might have missed on <strong>%s</strong>
sr_RS: Odličan sadržaj koji ste možda propustili na <strong>%s</strong>

en: Great job!
sr_RS: Odličan posao!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
sr_RS: Sjajno! Vaše veb mesto trenutno prolazi sve zdravstvene provere.

en: Great, we hope you enjoy your subscription! To confirm please click the button below and we will activate your subscription straight away.
sr_RS: Odlično, nadamo se da ćete uživati u svojoj pretplati! Da biste potvrdili, molimo vas da pritisnete na dugme ispod i odmah ćemo aktivirati vašu pretplatu.

en: Greater Accra
sr_RS: Akra

en: Greece
sr_RS: Grčka

en: Greek
sr_RS: Grčki

en: Green
sr_RS: zelena

en: Greenland
sr_RS: Grenland

en: Greenwich
sr_RS: Grinič

en: Grey
sr_RS: Siva

en: Grid
sr_RS: Mreža

en: Grid Layout
sr_RS: Raspored rešetke

en: Grid view
sr_RS: Pregled u rešetci

en: Gross sales amount
sr_RS: Iznos bruto prodaje

en: Gross sales in the period.
sr_RS: Bruto prodaja u periodu.

en: Grosseto
sr_RS: Groseto

en: Group
sr_RS: Grupa

en: Group type.
sr_RS: Vrsta grupe.

en: Grouped product
sr_RS: Grupisani proizvod

en: Grouped products
sr_RS: Grupisani proizvodi

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
sr_RS: Grupni proizvodi služe za grupisanje više jednostavnih proizvoda u jedan.

en: Groups
sr_RS: Grupe

en: Guadalajara
sr_RS: Gvadalahara

en: Guadalcanal
sr_RS: Gvadalkanal

en: Guadeloupe
sr_RS: Gvadalupe

en: Guairá
sr_RS: Gvaira

en: Guanajuato
sr_RS: Gvanahuato

en: Guangdong / 广东
sr_RS: Guangdung

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
sr_RS: Guangsi

en: Guatemala
sr_RS: Gvatemala

en: Guatemalan quetzal
sr_RS: Gvatemalski Kecal.

en: Guayaquil
sr_RS: Gvajakil

en: Guernsey
sr_RS: Gernsi

en: Guernsey pound
sr_RS: Gernzijska funta

en: Guerrero
sr_RS: Gerero

en: Guest
sr_RS: Gost

en: Guest checkout
sr_RS: Potvrda kupovine za goste

en: Guest orders
sr_RS: Narudžbine gosta

en: Guest sales
sr_RS: Gostujuća prodaje

en: Guided Transfer
sr_RS: Vođeno pomeranje

en: Guimaras
sr_RS: Gimaras

en: Guinea
sr_RS: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sr_RS: Gvineja Bisao

en: Guinean franc
sr_RS: Gvinejski frank

en: Guizhou / 贵州
sr_RS: Guejdžou

en: Gujarat
sr_RS: Gudžarat

en: Guyana
sr_RS: Gvajana

en: Guyanese dollar
sr_RS: Gvajanski dolar

en: Győr-Moson-Sopron
sr_RS: Đer-Mošon-Šopron

en: Gümüşhane
sr_RS: Gumušhane

en: HTML Embed
sr_RS: HTML ugnežđivanje

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
sr_RS: HTML natpis priloga, pretvoren za prikaz.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
sr_RS: HTML koji sadrži radnju koja usmerava korisnika na mesto gde mogu otkloniti problem.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
sr_RS: HTML sadržaj komentara, pretvoren za prikaz.

en: HTML content for the post, transformed for display.
sr_RS: HTML sadržaj članka, pretvoren za prikaz.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
sr_RS: HTML opis priloga, pretvoren za prikaz.

en: HTML description of the resource.
sr_RS: HTML opis resursa.

en: HTML description of the term.
sr_RS: HTML opis člana.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
sr_RS: U ravni

en: HTML email template
sr_RS: Šablon za HTML e-poštu

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
sr_RS: HTML isečak članka, pretvoren za prikaz.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
sr_RS: HTML autora teme pretvoren za prikaz.

[ctx: HTML tag]
en: Address
sr_RS: Adresa

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
sr_RS: Oblikovano unapred

en: HTML template
sr_RS: HTML šablon

en: HTML title for the object, transformed for display.
sr_RS: HTML naslov predmeta, pretvoren za prikaz.

en: HTML title for the post, transformed for display.
sr_RS: HTML naslov članka, pretvoren za prikaz.

en: HTML title for the term.
sr_RS: HTML naslov člana.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sr_RS: Kod HTML/višedelne e-pošte, DOMDocument se koristi da se u šablonima generišu CSS stilovi unutar HTML-a (inline CSS).

en: HTTP Requests
sr_RS: HTTP zahtevi

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
sr_RS: Kôd stanja za HTTP preusmeravanje mora biti kôd za preusmeravanje, 3xx.

en: HTTP requests are blocked
sr_RS: HTTP zahtevi su blokirani

en: HTTP requests are partially blocked
sr_RS: HTTP zahtevi su delimično blokirani

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
sr_RS: HTTP zahtevi su blokirani od strane konstante %1$s, sa nekim dozvoljenim domaćinima: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
sr_RS: HTTP zahtevi su blokirani od strane konstante %s, bez dozvoljenih adresa.

en: HTTP requests seem to be working as expected
sr_RS: Izgleda da HTTP zahtevi rade kao što je očekivano

en: HTTPS is already supported for your website.
sr_RS: Vaše veb mesto već podržava HTTPS.

en: HTTPS request failed.
sr_RS: HTTPS zahtev nije uspeo.

en: HTTPS status
sr_RS: HTTPS stanje

en: Hainan / 海南
sr_RS: Hajnan

en: Haitian Creole
sr_RS: Haićanski kreolski

en: Haitian gourde
sr_RS: Haićanski gourd

en: Hajdú-Bihar
sr_RS: Hajdu-Bihar

en: Hakkari
sr_RS: Hakari

en: Halifax
sr_RS: Halifaks

en: Hand
sr_RS: Ruka

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
sr_RS: Nošenje sa slikama i sadržajem sa najvećom pažnjom je primarni fokus novog uređivača. Nadamo se da ćete dodavanje natpisa ili menjanje u punu veličinu slika pronaći mnogo lakšim i robustnijim nego pre.

en: Happy blogging,
sr_RS: Srećno blogovanje!

en: Hard crop?
sr_RS: Teško kropovanje?

en: Has the subscription already been activated?
sr_RS: Da li je pretplata već aktivirana?

en: Hatay
sr_RS: Hataj

en: Hato Mayor
sr_RS: Hato major

en: Have a coupon?
sr_RS: Imate kupon?

en: Have a coupon?
sr_RS: Imate kupon?

en: Have a default theme available
sr_RS: Imajte dostupnom podrazumevanu temu

en: Have an existing store?
sr_RS: Imate li postojeću prodavnicu?

en: Have fun!
sr_RS: Uživajte!

en: Have you blocked subscription emails?
sr_RS: Da li ste blokirali e-poštu pretplate?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sr_RS: Vaši kupci plaćaju u gotovini (ili drugim sredstvima) prilikom dostave.

en: Hawaii
sr_RS: Havaji

en: Hawke’s Bay
sr_RS: Zaliv Hoks

en: Header
sr_RS: Zaglavlje

en: Header Image
sr_RS: Slika u zaglavlju

en: Header Media
sr_RS: Sadržaj zagljavlja

en: Header Text
sr_RS: Tekst u zaglavlju

en: Header Text Color
sr_RS: Boja teksta zaglavlja

en: Header Video
sr_RS: Video zapis zaglavlja

en: Header cell
sr_RS: Ćelija zaglavlja

en: Header image
sr_RS: Slika zaglavlja

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
sr_RS: Zaglavlje je ažurirano. <a href="%s">Posetite svoje veb mesto</a> da biste videli kako izgleda.

en: Heading 1
sr_RS: Zaglavlje 1

en: Heading 2
sr_RS: Zaglavlje 2

en: Heading 3
sr_RS: Zaglavlje 3

en: Heading 4
sr_RS: Zaglavlje 4

en: Heading 5
sr_RS: Zaglavlje 5

en: Heading 6
sr_RS: Zaglavlje 6

en: Headings
sr_RS: Zaglavlja

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
sr_RS: Zaglavlja su takođe posebni blokovi, što pomaže sa obrisom i organizacijom vašeg sadržaja.

en: Health and beauty
sr_RS: Zdravlje i lepota

en: Heard Island and McDonald Islands
sr_RS: Hardova i Mekdonaldsova Ostrva

en: Hebei / 河北
sr_RS: Hebej

en: Hebrew
sr_RS: Hebrejski

en: Height
sr_RS: Visina

en: Height (%s)
sr_RS: Visina (%s)

en: Height in pixels
sr_RS: Visina u pikselima

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
sr_RS: Visina opsecanja u procentima visine slike.

en: Height:
sr_RS: Visina:

en: Heilongjiang / 黑龙江
sr_RS: Hejlungđang

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sr_RS: Zdravo %1$s (niste %1$s? <a href="%2$s">Odjavite se</a>)

en: Hello %s,
sr_RS: Zdravo %s,

en: Hello world!
sr_RS: Zdravo, svete!

en: Hello,
sr_RS: Zdravo,

en: Help
sr_RS: Pomoć

en: Help & Support
sr_RS: Pomoć i podrška

en: Help &amp; Support
sr_RS: Pomoć i podrška

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
sr_RS: Pomozite u unapređenju WooCommerce-a na osnovu praćenja korišćenja

en: Help build Gutenberg
sr_RS: Pomozi gradnju Gutenberga

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
sr_RS: Pomozite u poboljšanju WooCommerce-a pomoću praćenja upotrebe

[ctx: Help topic]
en: Appearance
sr_RS: Prikaz

[ctx: Help topic]
en: Comments
sr_RS: Komentari

[ctx: Help topic]
en: Configuration
sr_RS: Podešavanje

[ctx: Help topic]
en: General
sr_RS: Opšte

[ctx: Help topic]
en: Languages
sr_RS: Jezici

[ctx: Help topic]
en: Links
sr_RS: Veze

[ctx: Help topic]
en: Media
sr_RS: Sadržaj

[ctx: Help topic]
en: Tools
sr_RS: Alatke

[ctx: Help topic]
en: Traffic
sr_RS: Poseta

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
sr_RS: Proširenja

[ctx: Help topic]
en: Users
sr_RS: Korisnici

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
sr_RS: Vidžeti i bočne trake

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
sr_RS: Pisanje i uređivanje

en: Help us improve these results
sr_RS: Pomozite nam da pobošljamo ove rezultate

en: Henan / 河南
sr_RS: Henan

en: Here are the details of your order placed on %s:
sr_RS: Evo podataka o narudžbini koju ste izvršili %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
sr_RS: Evo osnovnog pregleda različitih korisničkih uloga i dozvola povezanim sa svakom:

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
sr_RS: Ovde možete da izaberete kako će vaše ocenjivanje da se prikazuje. Ocenjivanje sa 5 zvezdica je najčeće korišćeno. Ocenjivanje palcem je korisno kada želite da ostavite jednostavno.

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
sr_RS: Ovde možete da selektivno pretvorite postojeće oznake u kategorije. Da biste počeli, izaberite oznake koje želite da pretvorite, zatim pritisnite dugme Pretvori.

en: Here’s how to get the discount:
sr_RS: Evo kako dobiti popust:

en: Hermosillo
sr_RS: Hermosilo

en: Heves
sr_RS: Heveš

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
sr_RS: Izgleda da ste upravo nalepili HTML u jezičak &#132;Vidljivo&#147; tekstualnog vidžeta. Možda želite da nalepite svoj kod u jezičak &#132;Tekst&#147; umesto toga. Na kraju, možete i da probate novi vidžet &#132;Prilagođeni HTML&#147;.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
sr_RS: Zdravo! Ovde možete da selektivno pretvorite postojeće kategorije u oznake. Da biste počeli, izaberite kategorije koje želite da pretvorite, zatim pritisnite dugme Pretvori.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo ###USERNAME###,
    Ova napomena potvrđuje da je vaša e-mail adresa na ###SITENAME### promenjena na ###NEW_EMAIL###.
    
    Ukoliko niste promenili svoj e-mail, molimo vas da kontaktirate upravnika veb-sajta na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ovaj e-mail je poslata na ###EMAIL###
    
    Pozdrav,
    Svi sa ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo, ###USERNAME###,
    
    Ova napomena potvrđuje da je vaša lozinka promenjena na ###SITENAME###.
    
    Ukoliko niste promenili svoju lozinku, molimo vas da kontaktirate upravnika veb mesta na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ova e-pošta je poslata na ###EMAIL###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
sr_RS: Zdravo %s,

en: Hi there Rocketeer!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account so that you can connect up your Jetpack. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Jetpack/WordPress.com Team
sr_RS: Zdravo,
    
    Hvala vam za otvaranje naloga na WordPress.com da biste mogli da se povežete sa svojim Jetpack-om. Da biste aktivirali svoj novi nalog, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu:
    
    %s
    
    --Jetpack/WordPress.com ekipa

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
sr_RS: Zdravo! Ja sam poštar preko dana, kafanski pevač preko vikenda i ovo je moj blog. Živim u Nišu, imam sjajnog psa Simu i volim da pijem bambus.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sr_RS: Pošaljite .csv datoteku koja sadrži poreske stope za uvoz u Vašu internet prodavnicu.
    Izaberite .csv datoteku i kliknite na ”Dodaj datoteku i uvezi”.

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
sr_RS: Zdravo,
    
    Hvala vam za otvaranje naloga na WordPress.com. Da biste aktivirali svoj novi nalog, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu:
    
    %s
    
    --WordPress.com ekipa

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Ova napomena potvrđuje da je adresa upravljačka e-pošte promenjena na ###SITENAME###.
    
    Nova upravljačka adresa e-pošte je ###NEW_EMAIL###.
    
    Stara upravljačka adresa e-pošte je ###OLD_EMAIL###
    
    Ova e-pošta je poslata na ###OLD_EMAIL###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Ova napomena potvrđuje da je mrežna adresa upravljačke e-pošte promenjena na ###SITENAME###.
    
    Nova mrežna upravljačka adresa e-pošte je ###NEW_EMAIL###.
    
    Stara mrežna upravljačka adresa e-pošte je ###OLD_EMAIL###
    
    Ova e-pošta je poslata na ###OLD_EMAIL###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
sr_RS: Zdravo,
    
    Pozvani ste da se pridružite na '%1$s' na
    %2$s kao %3$s.
    
    Molimo vas da pritisnete na sledeću vezu da biste potvrdili pozivnicu:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
sr_RS: Zdravo,
    Pozvani ste da se pridružite na '%1$s' na
    %2$s kao %3$s.
    Ukoliko ne želite da se pridružite ovom veb mestu molimo vas da zanemarite
    ovu poruku. Ova pozivnica će isteći za nekoliko dana.
    
    Molimo vas da pritisnete na sledeću vezu da biste aktivirali svoj nalog:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
sr_RS: Zdravo, ovo je komentar. Da biste počeli sa upravljanjem, uređivanjem i brisanjem komentara, molimo vas da posetite stranicu Komentari na kontrolnoj tabli. Avatari komentatora potiču sa <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Hidalgo
sr_RS: Idalgo

en: Hidden
sr_RS: Sakriveno

en: Hide
sr_RS: Sakrij

en: Hide Blog on Dashboard
sr_RS: Sakrij blog na kontrolnoj tabli

en: Hide Details
sr_RS: Sakrij detalje

en: Hide advanced options
sr_RS: Sakrij napredne mogućnosti

en: Hide all results
sr_RS: Sakrij sve rezultate

en: Hide empty categories
sr_RS: Sakrij prazne kategorije

en: Hide errors from visitors
sr_RS: Sakrij greške od posetilaca

en: Hide errors from visitors?
sr_RS: Sakrij greške od posetilaca?

en: Hide free products
sr_RS: Sakriti skrivene proizvode

en: Hide header image
sr_RS: Sakrij sliku u zaglavlju

en: Hide if cart is empty
sr_RS: Sakriti ukoliko je korpa prazna

en: Hide image
sr_RS: Sakrij sliku

en: Hide out of stock items from the catalog
sr_RS: U katalogu sakrij artikle kojih nema na zalihama

en: Hide password
sr_RS: Sakrij lozinku

en: Hide post options
sr_RS: Sakrij mogućnosti članka

en: Hide related content after posts
sr_RS: Sakrij povezani sadržaj posle članka

en: Hide shipping costs until an address is entered
sr_RS: Sakrijte troškove dostave do unošenja adrese

en: Hide template
sr_RS: Sakrijte šablon

en: Hide this
sr_RS: Sakrij ovo

en: High-quality videos
sr_RS: Video-snimci visokog kvaliteta

en: Highlight required fields with an asterisk
sr_RS: Istakni obavezna polja zvezdicom

en: Highlights
sr_RS: Istaknuto

en: Himachal Pradesh
sr_RS: Himačal Pradeš

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sr_RS: Savet: Vaša lozinka bi trebalo da bude sa najmanje sedam znakova. Da napravite je jačom, koristite velika i mala slova, brojeve i simbole kao što su ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
sr_RS: Savet: Lozinka bi trebalo da bude sa najmanje dvanaest znakova. Da napravite je jačom, koristite velika i mala slova, brojeve i simbole kao što su ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hiroshima
sr_RS: Hirošima

en: History
sr_RS: Istorija

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
sr_RS: Brojač poseta kasni do 60 sekundi.

en: Hmm, that's not a valid verification code. Please double-check your app and try again.
sr_RS: Hm, to nije validan kod za verifikaciju. Molimo vas da još jednom proverite vašu aplikaciju i pokušate ponovo.

en: Ho Chi Minh
sr_RS: Ho_Ši_Min

en: Hokkaido
sr_RS: Hokaido

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
sr_RS: Zadrži komentar u redu za pregled ako sadrži %s ili više veza. (Česta odlika nepoželjnih komentara je da sadrže veliki broj hiperveza)

en: Hold a comment in the queue if it contains {{numberOfLinks /}} or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
sr_RS: Zadržite komentar na čekanju ako sadrži {{numberOfLinks /}} ili više veza. (Česta odlika nepoželjnih komentara jeste da sadrže veliki broj hiperveza.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sr_RS: Zadržite na zalihama (za neplaćene narudžbine) za x minuta. Kada se prekorači ograničenje, naredba za čekanje će biti poništena. Ostavite prazno da biste onemogućili.

en: Hold stock (minutes)
sr_RS: Zadržite zalihu (minuti)

en: Holiday
sr_RS: odmor

en: Homa Bay
sr_RS: Zaliv Homa

en: Home
sr_RS: Početak

en: Home URL
sr_RS: Početni URL

en: Home URL.
sr_RS: URL početka.

en: Home page
sr_RS: Početna stranica

en: Home, furniture, and garden
sr_RS: Dom, nameštaj i bašta

en: Homepage
sr_RS: Početna stranica

en: Homepage Settings
sr_RS: Podešavanja početne stranice

en: Homepage and posts page must be different.
sr_RS: Početna stranica i stranica članaka moraju biti različite.

en: Homepage: %s
sr_RS: Početna stranica: %s

en: Hong Kong
sr_RS: Hongkong

en: Hong Kong Island
sr_RS: Hong Kong

en: Hong Kong dollar
sr_RS: Hong Kong Dolar

en: Hook
sr_RS: Udica

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sr_RS: Nadamo se da će sredstva biti vraćena. Pročitajte više na temu <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">dijagnostikovanje problema sa neuspelim plaćanjem</a>.

en: Horizontal line
sr_RS: Vodoravna linija

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
sr_RS: Vodoravni položaj sleva da bi započelo opsecanje kao procenat širine slike.

en: Horizontal space
sr_RS: Vodoravni prostor

en: Houaphanh
sr_RS: Houapan

en: Hour
sr_RS: Čas

en: Hours
sr_RS: Sati

en: House number and street name
sr_RS: Ulica i kućni broj

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
sr_RS: Pređete preko ili pritisnete da biste videli dugmad Uključi i Predpregled

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
sr_RS: Prelazak preko reda u spisku članaka će prikazati veze radnji koje vam omogućavaju da upravljate svojim člankom. Možete izvršiti sledeće radnje:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
sr_RS: Prelazak preko reda u spisku korisnika će prikazati veze radnji koje vam omogućavaju da upravljate svojim korisnicima. Možete izvršiti sledeće radnje:

en: How are you setting yourself apart from your competition?
sr_RS: Kako se izdvajate od svoje konkurencije?

en: How do I cancel my subscription?
sr_RS: Kako da otkažem svoju pretplatu?

en: How do I confirm this subscription?
sr_RS: Kako da potvrdim ovu  pretplatu?

en: How do you want to promote the campaign?
sr_RS: Kako želite da promovišete kampanju?

en: How does this work?
sr_RS: Kako ovo funkcioniše?

en: How easy was it to add a product?
sr_RS: Koliko je bilo lako dodati proizvod?

en: How easy was it to edit your product?
sr_RS: Koliko je bilo lako izmeniti proizvod?

en: How easy was it to import products?
sr_RS: Koliko je bilo lako uvesti proizvod?

en: How easy was it to update an order?
sr_RS: Koliko je bilo lako ažuriranje porudžbine?

en: How easy was it to update your settings?
sr_RS: Koliko je bilo lako ažurirati podešavanja?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
sr_RS: Koliko je verovatno da biste preporučili WordPress.com svojim prijateljima, rođacima ili kolegama? (0: Nikako, 10 Svakako)

en: How long we retain your data
sr_RS: Koliko dugo čuvamo vaše podatke

en: How many items would you like to display?
sr_RS: Koliko stavki želite da prikažete?

en: How many photos would you like to display?
sr_RS: Koliko fotografija želite da prikažete?

en: How many products should be shown per row?
sr_RS: Koliko proizvoda treba prikazati u redu?

en: How many rows of products should be shown per page?
sr_RS: Koliko redova proizvoda treba prikazati po strani?

en: How many times the coupon can be used in total.
sr_RS: Koliko se ukupno puta se kupon može iskoristiti.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sr_RS: Koliko puta kupon može biti iskorišćen po kupcu.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sr_RS: Koliko puta ovaj kupon može da se iskoristi pre nego što prestane da važi.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sr_RS: Koliko puta ovaj kupon može koristiti pojedinačni korisnik. Koristi e-poštu za obračun za goste i korisnički jedinstveni broj za prijavljene korisnike.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sr_RS: Kako proizvodi treba da budu prikazani u katalogu po podrazumevanom redosledu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
sr_RS: Kako se termini u ovom atributu podrazumevano sortiraju.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
sr_RS: Kako se adresa e-pošte pošiljaoca prikazuje u odlaznoj WooCommerce e-pošti.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
sr_RS: Kako se ime pošiljaoca prikazuje u poslatim WooCommerce imejlovima.

en: How to calculate delivery charges
sr_RS: Kako izračunati troškove dostave

en: How to update your PHP version
sr_RS: Kako da osvežite svoje PHP izdanje na novije

en: How to update your database table prefix
sr_RS: Kako ažurirati prefiks tabele baze podataka

en: How to vote
sr_RS: Kako glasati

en: How we protect your data
sr_RS: Kako štitimo vaše podatke

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo, ###USERNAME###,
    
    Nedavno ste pritisnuli na vezu 'Obriši veb mesto' na svom veb mestu i popunili
    obrazac na toj stranici.
    
    Ukoliko zaista želite da obrišete svoje veb mesto, pritisnite na vezu ispod. Nećete
    biti pitani da ponovo potvrdite tako da ovu vezu pritisnite samo ako ste potpuno sigurni:
    ###URL_DELETE###
    
    Ukoliko obrišete svoje veb mesto, molimo vas da razmotrite otvaranje novog veb mesta ovde
    nekada u budućnosti! (Ali zapamtite da su vaše trenutno veb mesto i korisničko ime
    otišli zauvek.)
    
    Hvala vam za korišćenje veb mesta,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo, ###USERNAME###,
    
    Nedavno ste tražili da se promeni adresa e-pošte na vašem nalogu.
    
    Ukoliko je ovo tačno, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu da biste izvršili promenu:
    ###ADMIN_URL###
    
    Možete bez opasnosti zanemariti i obrisati ovu poruku ukoliko ne želite da
    izvršite ovu radnju.
    
    Ova poruka je poslata na ###EMAIL###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
sr_RS: Zdravo %1$s,
    
    Hvala što ste se registrovali na WordPress.com. Koristite sledeću adresu kako bi ste potvrdili Vašu e-mejl adresu i počeli sa objavljivanjem članaka: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
sr_RS: Zdravo, USERNAME,
    
    Vaš novi nalog je postavljen.
    
    Možete se prijaviti sa sledećim podacima:
    korisničko ime: USERNAME
    lozinka: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Hvala!
    
    --Ekipa na SITE_NAME

en: Howdy!
sr_RS: Zdravo!

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
sr_RS: Zdravo! Jetpack bi želeo da se poveže sa tvojim WordPress.com nalogom.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
sr_RS: Zdravo! Molim te ažuriraj Jetpack pre povezivanja.

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
sr_RS: Zdravo! Nije uspelo ažuriranje tema i dodataka na vašem veb mestu na %s.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
sr_RS: Zdravo! Nije uspelo ažuriranje dodataka na vašem veb mestu na %s.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sr_RS: Zdravo! Neke teme i dodaci su se automatski ažurirali na najnovija izdanja na vašem veb mestu na %s. Nikakva dodatna radnja nije potrebna sa vaše strane.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sr_RS: Zdravo! Neki dodaci su se automatski ažurirali na najnovija izdanja na vašem veb mestu na %s. Nikakva dodatna radnja nije potrebna sa vaše strane.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
sr_RS: Zdravo! Neke teme su se automatski ažurirale na najnovija izdanja na vašem veb mestu na %s. Nikakva dodatna radnja nije potrebna sa vaše strane.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
sr_RS: Zdravo! Nije uspelo ažuriranje tema na vašem veb mestu na %s.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
sr_RS: Zdravo! Ovaj uvoznik vam dozvoljava da se povežete pravo na LiveJournal i da preuzmete sve svoje unose i komentare.

en: Howdy! This importer allows you to extract posts from an RSS 2.0 file into your WordPress site. This is useful if you want to import your posts from a system that is not handled by a custom import tool. Pick an RSS file to upload and click Import.
sr_RS: Zdravo! Ovaj uvoznik vam dozvoljava da izdvojite članke iz RSS 2.0 datoteke u svoje veb mesto. Ovo je korisno ukoliko želite da uvezete svoje članke sa sistema koji nije podržan sa prilagođenim uvoznikom. Izaberite RSS datoteku za otpremanje i pritisnite Uvezi.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
sr_RS: Zdravo! Ovaj uvoznik vam omogućava da uvezete članke i komentare iz vašeg Blogger naloga u vaš Vordpres blog.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
sr_RS: Zdravo! Otpremite svoju Vordpres produženi RSS (WXR) datoteku i mi ćemo uvesti članke, komentare, prilagođena polja i kategorije u ovo veb mesto.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
sr_RS: Zdravo! Mi ćemo početi uvoz svih vaših  Movable Type ili Typepad unosa u Vordpres. Da biste počeli, izaberite datoteku za otpremanje i pritisnite Otpremi datoteku i uvezi.

en: Howdy,
sr_RS: Zdravo,

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Zahtevano je da se izvrši sledeća radnja na vašem nalogu:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Da biste ovo potvrdili, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Možete bez opasnosti zanemariti i obrisati ovu e-poštu ukoliko ne želite da
    izvršite ovu radnju.
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Zahtev podataka korisnika u vezi sa privatnošću je potvrđen na ###SITENAME###.
    
    Korisnik: ###USER_EMAIL###
    Zahtev: ###DESCRIPTION###
    
    Možete videti i upravljati ovim zahtevima u vezi privatnosti podataka ovde:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with Akismet.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Akismet Team
sr_RS: Zdravo,
    
    Hvala vam za otvaranje naloga na Akismet.com. Da biste aktivirali svoj novi nalog, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu:
    
    %s
    
    --Akismet ekipa

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
sr_RS: Zdravo,
    
    Zahvaljujemo Vam na prijavljivanju na WordPress.com. Da biste aktivirali vaš novi nalog, molimo vas da kliknete na sledeći link:
    
    %s
    
    --WordPress.com ekipa

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Vaš zahtev za izvozom ličnih podataka je završen. Možete
    da preuzmete svoje lične podatke pritiskom na vezu ispod.
    Zbog privatnosti i bezbednosti, datoteku ćemo automatski
    obrisati ###EXPIRATION### tako da vas molimo da je
    preuzmete pre toga.
    
    ###LINK###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Vaš zahtev za brisanjem vaših ličnih podataka na ###SITENAME### je završen.
    
    Ukoliko imate bilo koja pitanja ili brige, molimo vas da kontaktirate upravnika veb mesta.
    
    Za više informacija možete pročitati i našu politiku privatnosti: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
sr_RS: Zdravo,
    
    Vaš zahtev za brisanjem vaših ličnih podataka na ###SITENAME### je završen.
    
    Ukoliko imate bilo koja pitanja ili brige, molimo vas da kontaktirate upravnika veb mesta.
    
    Pozdrav,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
sr_RS: Zdravo, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
sr_RS: Ipak, vaša je odgovornost da te izvore koristite ispravno, da dostavite podatke koja vaša politika privatnosti zahteva i da vodite te podatke trenutnim i ispravnim.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
sr_RS: Ipak, vašu Vordpresovu adresu trenutno kontroliše PHP konstanta i zbog toga se ne može ažurirati. Potrebno je da uredite %1$s uklonite ili ažurirate definicije %2$s i %3$s.

en: Howland Island
sr_RS: Ostrvo Hauland

en: Huancavelica
sr_RS: Huankavelika

en: Hubei / 湖北
sr_RS: Hubej

en: Huelva
sr_RS: Uelva

en: Huesca
sr_RS: Ueska

en: Huge
sr_RS: Ogromno

en: Human readable label for the stat.
sr_RS: Čitljiva oznaka statistike za ljude.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
sr_RS: Čitljiva etiketa segmenta za ljude, bilo proizvoda ili naziva varijacije.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
sr_RS: Natpisi čitljivi za ljude za vrste članka za različita značenja.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
sr_RS: Natpisi čitljivi za ljude za taksonomiju za različita značenja.

en: Hunan / 湖南
sr_RS: Hunan

en: Hungarian
sr_RS: Mađarski

en: Hungarian forint
sr_RS: Mađarska Forinta

en: Hungary
sr_RS: Mađarska

en: Huánuco
sr_RS: Huanuko

en: Huíla
sr_RS: Huila

en: Hyogo
sr_RS: Hjogo

en: Hîncești
sr_RS: Hinčešti

en: I don't have any products yet.
sr_RS: Još nemam nijedan proizvod.

en: I don't know how to get a date from a %s
sr_RS: Ne znam kako da dobijem datum od %s

en: I have read and agree to the website %s
sr_RS: Pročitao/la sam i prihvatam %s veb mesta.

en: I plan to sell both physical and digital products
sr_RS: Planiram da prodajem i fizičke i digitalne proizvode

en: I plan to sell digital products
sr_RS: Planiram da prodajem digitalne proizvode

en: I plan to sell physical products
sr_RS: Planiram da prodajem fizičke proizvode

en: I really need an ID for this to work.
sr_RS: Stvarno mi treba ID da bi ovo radilo.

en: I swear, under penalty of perjury, that the information in the notification is accurate and that I am the copyright owner or am authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed.
sr_RS: Zaklinjem se, pod pretnjom kazne zbog lažnog svedočenja, da su podaci u obaveštenju tačni i da sam vlasnik autorskih prava ili sam ovlašćen da delujem u ime vlasnika isključivog prava koje je navodno povređeno.

[ctx: I understand]
en: Got it
sr_RS: Razumem

en: I understand, now let me continue
sr_RS: Razumem, sada mi dozvoli da nastavim

en: I use it at home.
sr_RS: Koristim ga kući.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
sr_RS: Koristim ga gde god da idem, na poslu i kući i svugde drugde gde mogu!

en: I use it in school!
sr_RS: Koristim ga u školi!

en: I use it in school.
sr_RS: Koristim ga u školi.

en: I will also be selling products or services in person.
sr_RS: Prozvode ili usluge ću prodavati i direktno.

en: I'm Sure &raquo;
sr_RS: Siguran sam &raquo;

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
sr_RS: Siguran sam da želim da trajno obrišem moje veb mesto i svestan sam da ga više nikada neću vratiti ili koristi %s ponovo.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
sr_RS: ID #%1$s: %2$s <strong>Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uklonite ovog korisnika.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
sr_RS: ID #%1$s: %2$s <strong>Trenutni korisnik neće biti obrisan.</strong>

en: ID is invalid.
sr_RS: ID je nevažeći.

en: ID of parent grouping.
sr_RS: ID nadređenog grupisanja.

en: ID of sidebar.
sr_RS: ID bočne trake.

en: ID of template.
sr_RS: ID šablona.

en: ID of the note record.
sr_RS: ID zapisa beleške.

en: ID of the parent product, if applicable.
sr_RS: ID matičnog proizvoda, ako je primenljivo.

en: ID of the post context.
sr_RS: ID značenja članka.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
sr_RS: ID načina slanja koji je pružio cenu.

en: ID of the shipping rate.
sr_RS: ID tarife slanja.

en: ID to reassign posts to.
sr_RS: ID na koji se preraspodeljuju članci.

en: IDs for settings sub groups.
sr_RS: ID za podešavanja podgrupa.

en: IO error.
sr_RS: IO greška.

en: IP Address
sr_RS: IP adresa

en: IP Address:
sr_RS: IP adresa:

en: IP address
sr_RS: IP adresa

en: IP address for the comment author.
sr_RS: IP adresa autora komentara.

en: IP address for the downloader.
sr_RS: IP adresa za preuzimaoca.

en: IP address.
sr_RS:  IP adresa

en: IPN email notifications
sr_RS: IPN obaveštenja putem e-pošte

en: IPN payment completed
sr_RS: IPN plaćanje završeno

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
sr_RS: ISO kod države za adresu u koju se šalje.

en: ISO code of the country.
sr_RS: ISO kod države.

en: ISO code or name of the state, province or district.
sr_RS: ISO kod ili naziv oblasti, regiona ili distrikta.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
sr_RS: ISO kod ili naziv za državu, pokrajinu ili okrug adrese u koju se šalje.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sr_RS: Dvoslovni kod zemlje prema ISO3166.

en: ISO4217 currency code.
sr_RS: Valutni kod po ISO4217.

en: Ialomița
sr_RS: Jalomica

en: Ialoveni
sr_RS: Jaloveni

en: Iași
sr_RS: Jaši

en: Ica
sr_RS: Ika

en: Iceland
sr_RS: Island

en: Icelandic
sr_RS: Islandski

en: Icelandic kr&oacute;na
sr_RS: Islandska kruna

en: Icon
sr_RS: Ikonica

en: Icon + text
sr_RS: Ikonica + tekst

en: Icon URL
sr_RS: URL ikonice

en: Icon of block type.
sr_RS: Ikonica vrste bloka.

en: Icon only
sr_RS: Samo ikonica

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
sr_RS: Id treba da započne slovom koga prati slova, brojevi, crtice, tačke, dvotačke ili donje crtice.

en: Idaho
sr_RS: Ajdaho

en: Identicon (Generated)
sr_RS: Identicon (napravljen)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
sr_RS: Ukoliko je %1$s isključen, pitajte svog upravnika da uključi taj modul ili pogledajte <a href="%2$s">Apačijevu dokumentaciju</a> ili <a href="%3$s">drugde</a> za pomoć u postavljanju ga.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sr_RS: Ako je COD dostupan samo za određene metode, podesite ga ovde. Ostavite prazno da biste omogućili sve metode.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
sr_RS: Ukoliko datoteka sadržaja nije pridružena ni na jedan sadržaj, videćete to u stupcu Pridruženo na i možete pritisnuti na Pridruži datoteku da biste pokrenuli mali iskačući prozor koji će vam omogućiti da tražite postojeći sadržaj i pridružite datoteku.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
sr_RS: Ako je novi korisnik napravljen u Vordpresu, podrazumevana lozinka biće mu slučajno napravljena. Ručno promeniti detalje korisnika ukoliko je potrebno.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
sr_RS: Ako program ili veb-sajt koji koristite dozvoljava da izvozite svoje veze ili pretplate u formatu OPML, možete ih uvesti ovde.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
sr_RS: Ako je označeno, besplatna poštarina će biti dostupna na osnovu iznosa narudžbine sa popustom.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
sr_RS: Ukoliko je zahtevano, Vordpres će automatski obavestiti različite usluge o vašim novim člancima.

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
sr_RS: Ukoliko je prazno, mi ćemo pokušati da odredimo veličinu slike.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sr_RS: Ako se omogući, ovaj tekst će biti prikazivan širom sajta. Možete ga koristiti da posetiocima pokažete događaje ili promocije.

en: If it's a post on a private site, you need be a member of the site to view the post.
sr_RS: Ako je to članak na privatnom sajtu, morate biti član sajta da biste videli članak.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sr_RS: Ukoliko se upravlja zalihama, ovime se kontroliše da li su odobrene narudžbine na zahtev.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sr_RS: Ako upravljate zalihama, ovime kontrolišete da li je dozvoljeno naručivanje proizvoda koji ne postoje na zalihama - naručivanje na zahtev. Ako jeste, količina zaliha može da ide ispod 0.

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
sr_RS: Ako kupovina ovog proizvoda daje klijentima pristup datoteci za preuzimanje, na primer, softver, štiklirajte ovu stavku.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
sr_RS: Ako je zatraženo, računa broj atributa člana za proizvode u kolekciji.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
sr_RS: Ukoliko uvoznik koji vam treba nije naveden, <a href="%s">pretražite skladište dodataka</a> da biste videli da li je uvoznik dostupan.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
sr_RS: Ukoliko je veza ka osobi, možete odrediti odnos sa njom koristeći obrazac iznad. Ukoliko želite da naučite više o ovoj ideji, pogledajte <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
sr_RS: Ako je uplata vraćena preko API.

en: If the product is downloadable.
sr_RS: Ukoliko je proizvod moguće preuzeti sa sajta.

en: If the product is virtual.
sr_RS: Ukoliko je proizvod virtuelni.

en: If the variation is downloadable.
sr_RS: Ukoliko je varijaciju moguće preuzeti.

en: If the variation is virtual.
sr_RS: Ukoliko je varijacije virtuelna.

en: If the variation is visible.
sr_RS: Ukoliko je varijacija vidljiva.

en: If there are multiple authors on this blog, each author will need to connect his or her own %s account separately as desired.
sr_RS: Ukoliko postoje više autora ovog bloga, svaki autor mora da poveže svoj %s nalog odvojeno po želji.

en: If this attribute has term archive pages.
sr_RS: Ako ovaj atribut ima stranice sa arhivom pojmova.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
sr_RS: Ukoliko je ovo bila greška, zanemarite ovu e-poštu i ništa se neće desiti.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sr_RS: Ako je tačno i ako način besplatne isporuke zahteva kupon, ovaj kupon će omogućiti besplatnu isporuku.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
sr_RS: Ako je tačno, izračunava broj ocena proizvoda iz kolekcije.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
sr_RS: Ako je tačno, izračunava minimalnu i maksimalnu cenu proizvoda za kolekciju.

en: If true, empty terms will not be returned.
sr_RS: Ako je „tačno“, prazni uslovi se neće vratiti.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
sr_RS: Ako je tačno, samo je jedan proizvod ovog proizvoda dozvoljen za kupovinu u jednoj narudžbini.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sr_RS: Ukoliko je istinito, kupon se može koristiti samo individualno. Ostali dodati kuponi će biti uklonjeni iz korpe.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sr_RS: Ako je tačno, napomena će biti prikazana kupcima i oni će biti obavešteni. Ako je netačno, napomena će biti samo informacija za administratora.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sr_RS: Ako je tačno, ovaj kupon neće važiti za artikle koji su na sniženju.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sr_RS: Ako je tačno, ova napomena će biti pripisana trenutnom korisniku. Ako nije tačno, napomena će biti pripisana sistemu.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
sr_RS: Ukoliko dodate video zapis, slika će se koristiti kao osnova dok se video snimak učitava.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
sr_RS: Ukoliko već imate stranu politike privatnosti, molimo vas da je odaberete ispod. Ukoliko nemate, molimo vas da napravite novu.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
sr_RS: Ukoliko ste član regulisane industrije ili ste subjekat dodatnih zakona o privatnosti, možda ćete biti obavezni da ovde obelodanite te informacije.

en: If you are a plugin author, you can <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/" target="_blank">learn more about how to add support for the Personal Data Eraser to a plugin here</a>.
sr_RS: Autori dodataka <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/" target="_blank">ovde mogu da saznaju više o tome kako da dodaju podršku za brisač ličnih podataka svom dodatku</a>.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sr_RS: Ako menjate WooCommerce na roditeljskoj temi koju niste sami napravili, preporučujemo vam da koristite izvedenu temu. Vidite: <a href="%s" target="_blank">Kako napraviti izvedenu temu</a>

en: If you are not automatically redirected, use this link:
sr_RS: Ukoliko niste automatski preusmereni, koristite ovu vezu:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sr_RS: Ukoliko niste sigurni, pogledajte dokumentaciju dodatka ili se obratite autoru dodatka da biste videli da li dodatak prikuplja podatke i da li podržava alatku za brisanje podataka. Ove informacije mogu biti dostupne u <a href="%s">Vodiču politike privatnosti</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
sr_RS: Ukoliko niste sigurni, pogledajte dokumentaciju dodatka ili se obratite autoru dodatka da biste videli da li dodatak prikuplja podatke i da li podržava alatku za izvoz podataka. Ove informacije mogu biti dostupne u <a href="%s">Vodiču politike privatnosti</a>.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sr_RS: Ukoliko niste sigurni šta ovi izrazi znače verovatno bi trebalo da kontaktirate svog domaćina. Ukoliko vam je i dalje potrebna pomoć, posetite <a href="%s">Vordpresove forume podrške</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
sr_RS: Ako koristite metodu preuimanja X-Accel-Redirect zajedno sa serverom NGINX, proverite jeste li promenili postavke kao što je opisano u vodiču za <a href='%s'>upravljanje digitalnim proizvodima za preuzimanje</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
sr_RS: Ukoliko ne možete da prevučete bukmarklet na svoje zabeleživače, umnožite sledeći kod i napravite novi zabeleživač. Nalepite kod u polje URL novog zabeleživača.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
sr_RS: Ako ne možete da smislite dobru lozinku, iskoristite dugme ispod da generišete jednu.

en: If you change the width of the<br/> poll you may also need to change<br/> the width of your answers.
sr_RS: Ukoliko promenite širinu<br/> glasanja takođe ćete možda morati da promenite<br/> širinu svojih odgovora.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
sr_RS: Ukoliko promenite ovo, poslaćemo vam e-poštu na vašu novu adresu da biste je potvrdili. <strong>Nova adresa neće postati aktivna dok se ne potvrdi.</strong>

en: If you change your mind and want to choose a different theme, use the &ldquo;Back to previous step&rdquo; link below.
sr_RS: Ako se predomislite i budete želeli da odaberete drugu temu, koristite opciju &ldquo;Nazad na prethodni korak&rdquo; veza je ispod.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sr_RS: Ako ste kopirali preko šablonske datoteke kako biste nešto promenili, onda treba da kopirate novu verziju šablona i ponovo izvedete sve promene.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
sr_RS: Ako napravite nalog, pohranićemo Vaše ime, adresu, adresu e-pošte i broj telefona, što će biti upotrebljeno da se popuni obrazac potvrde kupovine pri budućim narudžbinama.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sr_RS: Ako napravite ”Uslovi korišćenja” stranicu, pitaćemo posetioca da li prihvata vaše uslove pre kupovine.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
sr_RS: Ukoliko obrišete vezu, biće trajno uklonjena pošto veze još uvek nemaju funkciju Otpad.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on 'Manage Subscriptions' and changing your settings.
sr_RS: Ukoliko niste zahtevali ovu radnju, molimo vas da zanemarite ovu poruku. Možete blokirati dalje poruke pritiskom na "Upravljajte pretplatama" i promenom svojih podešavanja.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sr_RS: Ako ovaj zahtev niste vi uputili, zanemarite ovu poruku. Ukoliko biste želeli da nastavite:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
sr_RS: Ukoliko ne znate kako da podesite bazu podataka trebalo bi da <strong>kontaktirate svog domaćina</strong>. Ukoliko sve ne uspe možete pronaći pomoć na <a href="%s">Vordpresovim forumima podrške</a>.

en: If you do not receive an email from us then you should check:
sr_RS: Ukoliko niste primili e-poštu od nas, onda bi trebalo da proverite:

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
sr_RS: Ukoliko uopšte ne želite da se slika zaglavlja prikazuje na vašem veb mestu, pritisnite dugme &#0132;Ukloni sliku u zaglavlju&#0147; na dnu odeljka Slika u zaglavlju na ovoj stranici. Ukoliko kasnije želite da ponovo omogućite sliku zaglavlja, samo je potrebno da odaberete jednu od drugih mogućnosti slika i da pritisnete &#8220;Sačuvaj izmene&#8221;.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
sr_RS: Ukoliko više ne želite da koristite svoje veb mesto %s, možete ga obrisati koristeći obrazac ispod. Kada pritisnete <strong>Obriši trajno moje veb mesto</strong>, biće vam poslata poruka sa vezom u njoj. Pritisnite na ovu vezu da obrišete svoje veb mesto.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
sr_RS: Ukoliko ne unesete lozinku, SVI UNOSI sa vašeg LiveJournal-a će biti uvezeni kao javni članci u Vordpresu.

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
sr_RS: Ukoliko ne želite da otpremite svoju sopstvenu sliku, možete koristiti jedno od ovih dobrih zaglavlja ili prikazati jedno slučajno odabrano.

en: If you don't add anyone to your site, only you will have access.
sr_RS: Ukoliko nikog ne dodate svom veb mestu, samo ćete vi imati pristup.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
sr_RS: Kada uredite ili objavite članak, dodatni kolačić će biti sačuvan u vašem pregledaču veba. Ovaj kolačić ne uključuje lične podatke i samo određuje ID članka koji uređujete. Ističe nakon jednog dana.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sr_RS: Ako nađete grešku u okviru WooCommerce-a možete da kreirate tiket preko <a href="%1$s">Github pitanja</a>. Predhodno pročitajte <a href="%2$s">doprinos upotrebe</a> pre podnošenja izveštaja. Da bi nam pomogli da rešite svoj problem, molimo Vas detaljno opišite i unesite vaš <a href="%3$s">izveštaj statusa sistema</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
sr_RS: Ako imate kupon sa kodom, unesite kod u polje ispod.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
sr_RS: Ukoliko imate nalog na ovom veb mestu, ili ste ostavili komentare, možete da zahtevate da primite datoteku sa izvezenim ličnim podacima koje držimo o vama uključujući bilo koje podatke koje ste nam dostavili. Takođe možete da zahtevate da obrišemo bilo koje lične podatke koje držimo o vama. To ne uključuje bilo koje podatke koje smo obavezni da držimo zbog administrativnih, pravnih ili bezbedonosnih razloga.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
sr_RS: Ukoliko imate bilo koje unose na LiveJournal-u koji su označeni kao privatni, oni će biti zaštićeni lozinkom kada su uvezeni tako da će samo ljudi koji znaju lozinku moći da ih vide.

en: If you have any problems or questions, please do not hesitate to <a href="https://support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
sr_RS: Ako imate bilo kakvih problema ili pitanja, molimo vas da ne oklevate da <a href="https://support.wordpress.com/contact/">kontaktirate podršku</a>.

en: If you have just installed the WordPress.com Stats plugin, this error probably appeared because the API key entered in the plugin belongs to a different WordPress.com user account.
sr_RS: Ukoliko ste tek uključili WordPress.com-ov dodatak Stats, ova greška se verovatno dogodila zato što  API ključ koji je unesen u dodatak pripada drugom korisniku WordPress.com-a.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
sr_RS: Ukoliko još uvek niste napravili nijedan izbornik, <strong>pritisnite vezu &#0132;napravite nov izbornik&#0147;</strong> da biste započeli

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
sr_RS: Ako imate članke ili komentare u nekom drugom sistemu, Vordpres ih može uvesti u trenutno veb mesto. Za početak, dole izaberite sistem iz kojeg se uvozi:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sr_RS: Ako ste ranije kupovali od nas, unesite svoje podatke u polja ispod. Ako ste novi kupac, nastavite do odeljka Fakturisanje.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
sr_RS: Ukoliko ostavite komentar na našem veb mestu, možete se izuzeti od snimanja svog imena, adrese e-pošte i veb mesta u kolačićima. Oni su zbog vaše udobnosti tako da ne morate da ponovo popunjavate svoje detalje kada ostavite drugi komentar. Ovi kolačići traju godinu dana.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
sr_RS: Ukoliko ostavite komentar, taj komentar i njegovi meta podaci se čuvaju neograničeno. Ovo je zato da bismo prepoznali i automatski odobrili sve komentare koje uslede umesti da ih držimo u redu za pregled.

en: If you let your plan expire, your site may appear broken, the content may not look as you intended, and you won’t be able to use the following features:
sr_RS: Ako dopustite da vam plan istekne, sajt će vam možda izgledati pokvareno, sadržaj možda neće izgledati kao što ste nameravali i nećete moći da koristite sledeće opcije:

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sr_RS: Ako vam se sviđa %1$s ostavite nam %2$s ocenu. Hvala!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sr_RS: Ako želite, ovde možete da unesete prilagođenu strukturu za URL vaših proizvoda. Na primer, ako unesete <code>prodavnica</code>, veza do vaših proizvoda bi izgledala <code>%sprodavnica/neki-proizvod/</code>. Ovo podešavanje utiče samo na URL proizvoda, a ne na kategorije proizvoda.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sr_RS: Ako ponovo treba da pristupite čarobnjaku za podešavanje, kliknite na donje dugme.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
sr_RS: Ako trebate da omogućite ili onemogućite liste zadataka, kliknite na donje dugme.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
sr_RS: Ukoliko ste greškom došli do ovog ekrana i ako ste mislili da posetite jedno od svojih veb mesta, evo nekih prečica da bi vam pomogli da pronađete svoj put.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
sr_RS: Ukoliko ste greškom došli do ovog ekrana i ako ste mislili da posetite jedan od svojih veb mesta, evo nekih prečica da bi vam pomogli da pronađete svoj put.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sr_RS: Ako zatražite resetovanje lozinke, vaša IP adresa će biti uključena u e-poštu resetovanja.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
sr_RS: Ukoliko govorite engleski, <a href="http://translate.wordpress.com/">možete nam pomoći da prevedemo Vordpres na vaš jezik.</a>

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
sr_RS: Ukoliko želite da potvrdite naša računanja koristeći brojeve u ovim tabelama, možda ćete dobiti drugačije rezultate. Logika je objašnjena ovde.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
sr_RS: Ukoliko otpremate slike na veb mesto, trebalo bi da izbegavate otpremanje slika sa ugnežđenim podacima lokacije (EXIF GPS). Posetioci veb mesta mogu da preuzmu i izvuku podatke o lokaciji sa slika sa veb mesta.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
sr_RS: Ukoliko koristite svoje veb mesto za komercijalne namene i uključeni ste u kompleksnije skupljanje ili obrađivanje ličnih podataka, trebalo bi da navedete sledeće informacije u svojoj politici privatnosti kao dodatak informacijama o kojima smo već diskutovali.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
sr_RS: Ukoliko posetite našu stranicu za prijavljivanje, postavićemo privremeni kolačić za određivanje da li vaš pregledač veba prihvata kolačiće. Ovaj kolačić ne sadrži lične podatke i odbacuje se nakon vašeg zatvaranja pregledača veba.

en: If you want to change the title of this blog (currently "%1$s") you can do so under <a href="%2$s">Settings</a>.
sr_RS: Ukoliko želite da promenite naslov ovog bloga (trenutno "%1$s") to možete uraditi pod <a href="%2$s">Podešavanja</a>.

en: If you want to change your <a href="%1$s" target="_blank">display name</a> (currently %3$s), you can do so under <a href="%2$s">My Profile</a>.
sr_RS: Ukoliko želite da promenite svoje <a href="%1$s" target="_blank">ime za prikazivanje</a> (trenutno %3$s), to možete uraditi pod<a href="%2$s">Moj profil</a>.

en: If you want to change your WordPress.com Blog/Site Address please fill out the field below to continue the process.
sr_RS: Ukoliko želite promenite svoju WordPress.com adresu bloga / veb mesta, molimo vas da popunite polja ispod da biste nastavili sa procesom.

en: If you want to change your username please fill out the fields below to continue the process.
sr_RS: Ukoliko želite da promenite svoje korisničko ime, molimo vas da popunite polja ispod da biste nastavili sa procesom.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
sr_RS: Ukoliko želite da pretvorite svoje kategorije u oznake (ili obrnuto), koristite <a href="%s">Pretvarača kategorija i oznaka</a> koji je dostupan na ekranu Uvoz.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
sr_RS: Ukoliko želite da izvezete zgodni spisak sa svim podacima sa ove stranice, možete koristiti dugme ispod kako biste umnožili u ostavu. Zatim možete nalepiti u tekstualnu datoteku i sačuvati je na svoj uređaj, ili, na primer, nalepiti je u razmeni e-poštom sa inženjerom podrške ili graditeljom teme/dodatka.

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
sr_RS: Ukoliko želite da saznate više o pravljenju dodatnih blokova ili ste zainteresovani u pomaganju projektu, idite na <a href="%s">GitHub skladište</a>.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
sr_RS: Ukoliko želite da uklonite vidžet ali da sačuvate njegova podešavanja za moguće buduće korišćenje, samo ga prevucite na prostor Isključeni vidžeti. Možete ih ponovo dodati bilo kada otuda. Ovo je posebno važno kada promenite temu u neku sa manjim ili drugačijim prostorom za vidžete.

en: If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
sr_RS: Ukoliko želite da na jednom veb mestu vidite sve blogove i članke koje pratite, <a href="%s">prijavite se za WordPress.com nalog</a>.

en: If you want to see all of the blogs you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
sr_RS: Ako želite da na jednom veb mestu vidite sve blogove koje pratite, <a href="%s">prijavite se na WordPress.com nalog</a>.

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
sr_RS: Ako želite da zadržite ovu pretplatu, molimo vas da ažurirate svoje podatke o kartici ili uredite drugi način plaćanja.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Ako želite da ponudite <span class="help_tip" data-tip="%1$s">cene uživo</span> određenog operatora (npr. UPS), <a href="%2$s" target="_blank">ovde</a> možete naći razna proširenja koja su dostupna za WooCommerce.

en: If you're not sure then re-request the details and we'll send it again.
sr_RS: Ukoliko niste sigurni, onda ponovo zahtevajte detalje i mi ćemo ih ponovo poslati.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sr_RS: Ukoliko se vaša glavna adresa e-pošte razlikuje od gore upisane PayPal adrese e-pošte, ovde upišite svoju glavnu adresu e-pošte za svoj PayPal nalog. Ona se koristi za proveru IPN zahteva.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
sr_RS: Ukoliko se vaše veb mesto ne prikazuje, molimo vas da kontaktirate vlasnika ove mreže.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
sr_RS: Ako je vaša prodavnica sa sedištem u EU, preporučujemo vam da uz automatske poreze koristite i proširenje EU PDV broja. Omogućuje u procesu plaćanja polje za prikupljanje i potvrđivanje EU PDV broja kupca, ako ga poseduju.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
sr_RS: Ukoliko vaša tema ima više od jedne podrazumevane slike zaglavlja ili ste otpremili više od jedne slike prilagođenog zaglavlja, imate mogućnost da Vordpres prikazuje drugu slučajnu sliku na svakoj stranici vašeg veb mesta. Pritisnite dugme slučajno &#0132;Slučajno&#0147; pored odeljka Otpremljene slike ili Podrazumevane slike da biste omogućili ovu osobinu.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
sr_RS: Ukoliko vaša tema ima više izbornika, davanje jasnih imena će vam pomoći u njihovom upravljanju.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
sr_RS: Ukoliko vaša tema ima prostore za vidžete, tamo takođe možete dodati izbornike. Posetite <a href="%s">tablu vidžeta</a> i dodajte &#132;vidžet Izbornik kretanja&#147; da biste prikazali izbornik u bočnoj traci ili podnožju.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
sr_RS: Ukoliko vaša tema to podržava, videćete dugme „Široko“ na traci sa alatkama slike. Probajte.

en: If your web site provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
sr_RS: Ukoliko vaše veb mesto dostavlja uslugu koja uključuje automatsko donošenje odluka - na primer dozvoljavanje mušterijama da apliciraju za kredit ili gomilanje njihovih podataka u profil za oglašavanje - morate navesti da se ovo dešava i uključiti informacije o tome kako se te informacije koriste, odluke koje su donesene sa tim nagomilanim podacima i koja prava korisnici imaju nad odlukama koje su donesene bez ljudske intervencije.

en: If your web site receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
sr_RS: Ukoliko vaše veb mesto prima podatke o korisnicima od trećih strana, uključujući i oglašivače, te informacije moraju biti uključene u odeljku vaše politike privatnosti koja se bavi podacima trećih strana.

en: Ilaam (ایلام)
sr_RS: Ilam (ایلام)

en: Illinois
sr_RS: Ilinois

en: Illizi
sr_RS: Ilizi

en: Ilocos Norte
sr_RS: Severni Ilokos

en: Ilocos Sur
sr_RS: Južni Ilokos

en: Image
sr_RS: Slika

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Slike <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Slike <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Slike <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
sr_RS: Adresa slike

en: Image Alignment:
sr_RS: Poravnanje slike:

en: Image CSS Class
sr_RS: CSS klasa slike

en: Image Caption
sr_RS: Natpis slike

en: Image Color:
sr_RS: Boja slike:

en: Image Crop
sr_RS: Opsecanje slike

en: Image Crop Help
sr_RS: Pomoć za opsecanje slike

en: Image Editor Save Failed
sr_RS: Snimanje uređivača slike nije uspelo

en: Image File
sr_RS: Datoteci slike

en: Image ID.
sr_RS: ID slike.

en: Image Link
sr_RS: Veza sa slike

en: Image Position
sr_RS: Mesto slike

en: Image Post
sr_RS: Članak slike

en: Image Processing Error
sr_RS: Greška prilikom obrade slike

en: Image Repeat
sr_RS: Ponavljanje slike

en: Image Settings:
sr_RS: Podešavanja slike:

en: Image Size
sr_RS: Veličina slike

en: Image Size:
sr_RS: Veličina slike:

en: Image Title
sr_RS: Naslov slike

en: Image Title Attribute
sr_RS: Atribut naslov slike

en: Image URL
sr_RS: URL slike

en: Image URL.
sr_RS: URL slike:

en: Image URL:
sr_RS: URL slike:

en: Image Upload Error
sr_RS: Greška prilikom otpremanja slike

en: Image Widget
sr_RS: Vidžet slike

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
sr_RS[0]: Vidžet slike (%d)
sr_RS[1]: Vidžet slike (%d)
sr_RS[2]: Vidžet slike (%d)

en: Image alternative text.
sr_RS: Alternativni tekst fotografije.

en: Image could not be processed.
sr_RS: Slika nije mogla biti obrađena.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
sr_RS: Slika nije mogla biti obrađena. Molimo vas da idete nazad i pokušate ponovo.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
sr_RS: Prostor za predpregled opsecanja slike. Zahteva radnju mišem.

en: Image crop failed.
sr_RS: Opsecanje slike nije uspelo.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
sr_RS: Podaci o slici ne postoje. Molimo vas da ponovo otpremite sliku.

en: Image data.
sr_RS: Podaci slike.

en: Image default align
sr_RS: Podrazumevano poravnanje slike

en: Image default link type
sr_RS: Podrazumevana vrsta veze

en: Image default size
sr_RS: Podrazumevana veličina slike

en: Image description
sr_RS: Opis slike

en: Image details
sr_RS: Detalji slike

en: Image edit.
sr_RS: Uređivanje slike.

en: Image flip failed.
sr_RS: Okretanje slike nije uspelo.

en: Image metadata is inconsistent.
sr_RS: Metapodaci slike nisu dosledni.

en: Image name.
sr_RS: Ime fotografije.

en: Image of the product that the review belongs to.
sr_RS: Slika proizvoda kojem recenzija pripada.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sr_RS: Pozicija fotografije. 0 znači da je fotografija istaknuta.

en: Image resize failed.
sr_RS: Promena veličine slike nije uspela.

en: Image restored successfully.
sr_RS: Slika je uspešno vraćena.

en: Image rotate failed.
sr_RS: Okretanje slike nije uspelo.

en: Image saved
sr_RS: Slika je sačuvana

en: Image size in pixels
sr_RS: Veličina slike u pikselima

en: Image size used for products in the catalog.
sr_RS: Veličina slike koja se koristi za proizvode u katalogu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sr_RS: Veličina slike koja se koristi za glavnu sliku na stranici za pojedinačan proizvod. Ove slike će ostati neopsečene.

en: Image sizes
sr_RS: Veličina slike:

en: Image title:
sr_RS: Naslov slike:

en: Image url
sr_RS: Url slike

en: ImageMagick supported file formats
sr_RS: Podržane vrste datoteka od strane ImageMagick-a

en: ImageMagick version number
sr_RS: Broj izdanja ImageMagick-a

en: ImageMagick version string
sr_RS: Niska izdanja ImageMagick-a

en: Images
sr_RS: Slike

en: Images &amp; Videos
sr_RS: Slike i video zapisi

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
sr_RS: Slike sa veličinom od tačno <strong>%1$d &times; %2$d piksela</strong> će biti korišćene kao takve.

en: Images should be at least %s tall.
sr_RS: Slike bi trebalo da budu visoke najmanje %s.

en: Images should be at least %s wide.
sr_RS: Slike bi trebalo da budu široke najmanje %s.

en: Images will be cropped into a square
sr_RS: Slike će biti isečene u obliku kvadrata

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sr_RS: Slike će biti opsečene da se dobije prilagođen odnos stranica.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sr_RS: Slike će se prikazati u veličini proporcionalnoj onoj u kojoj su otpremljene.

en: Imagick Resource Limits
sr_RS: Ograničenja resursa Imagick-a

en: Imagick version
sr_RS: Izdanje ImageMagick-a

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
sr_RS: Zamislite da sve što Vordpres može da uradi za vas je dostupno brzo i na istom mestu u sučelju. Nema potrebe da shvatite HTML oznake, klase ili zapamtite komplikovanu sintaksu kratkih kôdova. To je duh iza umetača—dugmeta <code>(+)</code> koje ćete videti u uređivaču—koje vam dozvoljava da pregledate sve dostupne blokove sadržaja i da ih dodajete u svoj članak. Dodaci i teme mogu da registruju sopstvene, otvarajući mnogo mogućnosti za bogato uređivanje i objavljivanje.

en: Immediate
sr_RS: Odmah

en: Imperia
sr_RS: Imperija

en: Import
sr_RS: Uvoz

en: Import / Export
sr_RS: Uvoz / Izvoz

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
sr_RS: Uvezite <strong>članke, strane, komentare, prilagođena polja, kategorije i oznake</strong> iz Vordpresove izvozne datoteke.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sr_RS: Uvezite <strong>proizvode</strong> u prodavnicu preko csv datoteke.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sr_RS: Unesite <strong>poreske stope</strong> u svoju prodavnicu preko csv datoteke.

en: Import Attachments
sr_RS: Uvoz priloga

en: Import Blogger
sr_RS: Uvoz iz Blogger-a

en: Import Blogroll
sr_RS: Uvoz blogovnika

en: Import CSV
sr_RS: Uvezi CSV.

en: Import Information
sr_RS: Podaci o uvozu

en: Import LiveJournal
sr_RS: Uvoz iz LiveJournal-a

en: Import Movable Type or TypePad
sr_RS: Uvoz iz Movable Type-a ili TypePad-a

en: Import OPML File
sr_RS: Uvoz OPML datoteke

en: Import Products
sr_RS: Uvezi proizvode

en: Import RSS
sr_RS: Uvoz iz RSS-a

en: Import WordPress
sr_RS: Uvoz iz Vordpresa

en: Import as meta data
sr_RS: Uvezi kao meta podatke

en: Import author:
sr_RS: Uvoz autora:

en: Import complete
sr_RS: Uvoz završen

en: Import complete - imported %s tax rates.
sr_RS: Uvoz završen - uvezeno poreskih stopa: %s.

en: Import complete!
sr_RS: Uvoz je kompletan!

en: Import failed
sr_RS: Uvoz nije uspeo

en: Import links in OPML format.
sr_RS: Uvezite veze u OPML obliku.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
sr_RS: Uvezite članke i sadržaj iz Tumblr-a koristeći njegov API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
sr_RS: Uvezite članke i komentare iz Movable Type ili Typepad bloga

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
sr_RS: Uvezite članke i komentare iz Movable Type ili Typepad bloga.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
sr_RS: Uvezite članke iz LiveJournal-a koristeći njegov API.

en: Import posts from an RSS feed.
sr_RS: Uvezite članke iz RSS dovoda.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
sr_RS: Uvezite članke, komentare i korisnike iz Blogger bloga.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
sr_RS: Uvezite članke, strane, komentare, prilagođena polja, kategorije i oznake iz Vordpresove izvozne datoteke.

en: Import products
sr_RS: Uvezi proizvode

en: Import products from a CSV file
sr_RS: Uvezi proizvode iz CSV datoteke.

en: Import tax rates
sr_RS: Uvoz poreske stope

en: Import the next batch
sr_RS: Uvezi sledeći slog

en: Import your blogroll from another system
sr_RS: Uvezite vaš blogovnik sa drugog sistema

en: Important:
sr_RS: Važno:

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
sr_RS: Uvezen slog komentara %d od <strong>približno</strong> %d

en: Imported post <strong>%s</strong>...
sr_RS: Uvezen članak <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
sr_RS: Uvezen slog članaka %d od <strong>približno</strong> %d

en: Importing
sr_RS: Uvoženje

en: Importing <em>%s</em>&#8230;
sr_RS: Uvozim <em>%s</em>&#8230;

en: Importing Posts
sr_RS: Uvozim članke

en: Importing attachment
sr_RS: Uvoz priloga

en: Importing attachment %s...
sr_RS: Uvoz priloga %s...

en: Importing category <em>%s</em>&#8230;
sr_RS: Uvozim kategoriju <em>%s</em>&#8230;

en: Importing post <em>%s</em>...
sr_RS: Uvozim članak <em>%s</em>...

en: Importing post...
sr_RS: Uvozim članak...

en: Importing tag <em>%s</em>&#8230;
sr_RS: Uvozim oznaku <em>%s</em>&#8230;

en: Importing...
sr_RS: Uvozim...

en: Importing…
sr_RS: Uvoženje...

en: Impressions
sr_RS: Pregleda:

en: Impressions:
sr_RS: Pregleda:

en: Improve our store offerings
sr_RS: poboljšamo ponudu naše prodavnice

en: Improve your site's speed by only loading images visible on the screen.
    		New images will load just before they scroll into view. This prevents viewers
    		from having to download all the images on a page all at once, even ones they can't see.
sr_RS: Poboljšajte brzinu vašeg veb mesta učitavajući samo slike koje su vidljive na ekranu.
    		Nove slike će biti učitane pre no što se otkriju na ekranu. Ovo sprečava da posetioci
    		moraju da čekaju učitavanje svih slika odjednom, čak i onih slika koje ne vide.

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
sr_RS: Na %1$s koristite metodu %2$s, ne funkciju %3$s. Pogledajte %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
sr_RS: U 2014, naša podrazumevana tema vam dozvoljava da pravite odgovarajuća magazinska veb mesta sa slatkim, modernim izgledom. Izdvojite svoji omiljeni sadržaj početne stranice u mrežu ili prikaz slajdova. Koristite tri prostora za vidžete da biste prilagodili svoje veb mesto i promenite raspored svog veb mesta sa šablonom za stranu pune širine i stranom saradnika da biste prikazali vaše autore. Pravljenje magazinskog veb mesta sa Vordpresom nikada nije bilo jednostavnije.

en: In a few words, explain what this site is about.
sr_RS: Opišite u par reči o čemu je ovo veb mesto.

en: In a few words, explain what your store is about.
sr_RS: U par reči objasnite o čemu je vaša prodavnica.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
sr_RS: Kao dodatak nabrajanju ličnih podataka koje skupljate, možda ćete morati da navedete zašto ih skupljate. Ova objašnjenja moraju navoditi bilo pravne osnove za vaša skupljanja ili saglasnost koju je korisnik dao.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
sr_RS: Ako to već niste, možete da uvezete članke iz vaših drugih blogova:

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sr_RS: Da bi <strong>keširanje baze podataka</strong> funkcionisalo sa WooCommerce-om morate da dodate %1$s u opciji „Ignorisane niske upita“ u okviru <a href="%2$s">podešavanja W3 Total Cache-a</a>.

en: In reply to %s.
sr_RS: Kao odgovor za %s.

en: In reply to: %s
sr_RS: Kao odgovor na: %s

en: In response to
sr_RS: Kao odgovor na

en: In response to: %s
sr_RS: Kao reagovanje na: %s

en: In stock
sr_RS: Na zalihama

en: In stock?
sr_RS: Na zalihama?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
sr_RS: U stupcu <strong>Autor</strong>, kao dodatak na ime autora, adresu e-pošte i URL veb mesta, prikazana je IP adresa komentatora. Pritisak na ovu vezu će vam prikazati sve komentare napravljene sa ove IP adrese.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
sr_RS: U stupcu <strong>Komentar</strong>, prelazak preko bilo kog komentara vam daje mogućnost da ga prihvatite, da mu odgovorite (i prihvatite), da ga brzo uredite, uredite, da ga obeležite kao nepoželjnog ili da ga premestite na otpad.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
sr_RS: U stupcu <strong>Kao odgovor na</strong> postoje tri dela. Tekst je naziv članka koji je inspirisao komentar i povezuje ka uređivaču članka za taj unos. Veza Vidi članak vodi na taj članak na vašem veb mestu. Mali mehur sa brojem u sebi prikazuje koliko je prihvaćenih komentara taj članak dobio. Ukoliko ima komentara koji čekaju, crveni krug obaveštenja sa brojem komentara na čekanju se prikazuje. Pritisak na krug obaveštenja će filtrirati ekran komentara tako da prikazuje samo komentare na čekanju tog članka.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
sr_RS: U stupcu <strong>Predato</strong>, pojavljuje se datum i vreme kada je komentar ostavljen na vašem veb mestu. Pritisak na vezu datum/vreme će vas odvesti na taj komentar na svom veb mestu.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sr_RS: U odeljku Tekst u zaglavlju ove stranice, možete odabrati da li želite da prikažete ovaj tekst ili da ga sakrijete. Takođe možete da odaberete boju za tekst pritiskom na dugme Izaberi boju i unošenjem ispravne HTML heks vrednosti (npr: &#0132;#ff0000&#0147; za crvenu) ili odabirom boje koristeći birača boja.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
sr_RS: U jezičku Podaci, pronaći ćete sve detalje o postavci svog Vordpresovog veb mesta, servera i baze podataka. Postoji i osobina izvoza koja vam omogućava da umnožite sve informacije o vašem veb mestu u ostavu kako biste rešili probleme na svom veb mestu prilikom dobijanja podrške.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
sr_RS: U jezičku Stanje, možete videti kritične podatke o vašoj Vordpresovoj postavci, kao i sve drugo što zahteva vašu pažnju.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
sr_RS: U prostoru za uređivanje, dugme Tab unosi tab znak.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
sr_RS: U ovom slučaju, Vordpres je uhvatio grešku sa jednim od vaših dodataka, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
sr_RS: U ovom slučaju, Vordpres je uhvatio grešku sa vašom temom, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the web site. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da objasnite koliko dugo čuvate lične podatke skupljene ili obrađene od strane veb mesta. I dok je vaša odgovornost da dođete do rasporeda toga koliko dugo držite svaki skup podataka i zašto ga držite, te informacije moraju da budu nabrojane ovde. Na primer, možda ćete želeti da kažete da držite unose obrasca za kontaktiranje šest meseci, zapise analitike godinu dana i korisničke zapise o kupovini deset godina.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da objasnite koje ste mere preduzeli da biste zaštitili podatke svojih korisnika. To može da uključuje tehničke mere kao što je enkripicija; bezbedonosne mere kao što je dvostruka autentifikacija; i mere kao što je obuka osoblja za zaštitu podataka.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da objasnite koje postupke imate za nošenje sa curenjem podataka, bilo mogućim ili stvarnim, kao što je sistem unutrašnje izveštavanje, mehanizmi za kontaktiranje ili nagrade za rešavanje grešaka.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da objasnite koja prava vaši korisnici imaju nad svojim podacima i kako mogu da se pozovu na ta prava.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da nabrojite sve prenose podataka vašeg veb mesta izvan Evropske unije i opišete načine na koji su ti podaci osigurani po evropski standardima o zaštiti ličnih podataka. To može da uključuje vaše veb domaćinstvo, skladište u oblaku ili drugu uslugu treće strane.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
sr_RS: U ovom odeljku treba da navedete sa kim delite podatke i u koju svrhu. To može da obuhvati, bez ograničenja, pružaoce usluga analitike, marketinga, špedicije, posrednike u platnom prometu, kao i ugnježdene servise trećih strana.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da imenujete i nabrojite sve dobavljače sa treće strane sa kojima delite podatke o veb mestu, uključujući partnere, usluge zasnovane na oblaku, obrađivače plaćanja i dobavljače sa treće strane, i da navedete koje podatke delite sa njima i zašto. Ukoliko je moguće, povežite ka njihovim politikama privatnosti.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da navedete koje lične podatke skupljate od svojih korisnika i posetioca veb mesta. To može da uključuje lične podatke kao što su ime, adresa e-pošte, podešavanja ličnog naloga; podatke o transakciji, kao što su informacije o kupovini; tehničke podatke kao što su informacije o kolačićima.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
sr_RS: U ovom odeljku, trebalo bi da navedete URL svog veb mesta, kao i ime preduzeća, ustanove ili pojedinca iza njega, kao i neke ispravne podatke za kontakt.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
sr_RS: U ovom odeljku trebalo bi da dostavite način kontaktiranja za stvari koje se tiču privatnosti. Ukoliko ste obavezni da imate osobu za zaštitu podataka, ovde nabrojite i njegovo ime i pune detalje kontakta.

en: In this subsection you should list the cookies your web site uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
sr_RS: U ovom pododeljku, trebalo bi da nabrojite kolačiće koje vaše veb mesto koristi, uključujući one koje postavljaju dodaci, društveni sadržaj i analitike. Dostavili smo vam kolačiće koje Vordpres podrazumevano postavlja.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
sr_RS: U ovom delu treba da navedete treća lica koja vrše obračun platnog prometa, a čije usluge koristite za plaćanje u vašoj prodavnici, pošto ta lica mogu da rukuju podacima o kupcu. PayPal smo stavili za primer, a vi treba da uklonite PayPal ako ga ne koristite.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
sr_RS: U ovom pododeljku, trebalo bi da navedete koje pakete analitika koristite, kako korisnici mogu da se izuzmu od praćenja analitika i vezu ka politici privatnosti vašeg dobavljača analitike, ukoliko je ima.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
sr_RS: U ovom pododeljku, trebalo bi da navedete koje informacije uzimate kroz komentare. Naveli smo podatke koje Vordpres podrazumevano prikuplja.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
sr_RS: U ovom pododeljku, trebalo bi da navedete koje informacije mogu biti otkrivene od strane korisnika koji mogu da otpremaju datoteke sadržaja. Svi otpremljene datoteke sadržaja su obično javno dostupne.

en: In total <strong>%1$s words</strong> were written. That's almost %2$s times larger than the entire Encyclopedia Britannica, which has about 40 million words!
sr_RS: Ukupno je napisano <strong>%1$s reči</strong>. To je skoro %2$s puta više od cele enciklopedije Britanika, koja ima oko 40 miliona reči!

en: In total <strong>%1$s words</strong> were written. That's more than %2$s times larger than the entire Encyclopedia Britannica, which has about 40 million words!
sr_RS: Ukupno je napisano <strong>%1$s reči</strong>. To je %2$s puta više od cele enciklopedije Britanika, koja ima oko 40 miliona reči!

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: U toku <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: U toku <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: U toku <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
sr_RS: U toku

en: Inactive
sr_RS: Neaktivan

en: Inactive Plugins
sr_RS: Isključeni dodaci

en: Inactive Sidebar (not used)
sr_RS: Isključena bočna traka (ne koristi se)

en: Inactive Themes
sr_RS: Isključene teme

en: Inactive Widgets
sr_RS: Isključeni vidžeti

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sr_RS: Neaktivni nalozi su oni kod kojih nije bilo prijava ili naručivanja tokom određenog perioda. Oni se brišu. Sve eventualne narudžbine se pretvaraju u narudžbine gosta.

en: Inactive plugins
sr_RS: Neuključeni dodaci

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
sr_RS: Isključeni dodaci su primamljiva meta za napadače. Ukoliko ne koristite dodatak, preporučujemo da ga uklonite.

en: Inactive plugins.
sr_RS: Neuključeni dodaci.

en: Inactive widgets
sr_RS: Isključeni vidžeti

en: Inbox
sr_RS: Prijemno sanduče

en: Inches
sr_RS: Inči

en: Include activity from commenters
sr_RS: Uključi aktivnost komentatora

en: Include activity from followers
sr_RS: Uključi aktivnost sledbenika

en: Include activity from likers
sr_RS: Uključi aktivnost za sviđanja

en: Including tax
sr_RS: Sa porezom

en: Incorrect post password.
sr_RS: Neispravna lozinka članka.

en: Incorrect username or password.
sr_RS: Neispravno korisničko ime ili lozinka.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sr_RS: Povećaj postojeću cenu (fiksni iznos ili %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sr_RS: Povećajte postojeću sniženu cenu za (fiksni ili procentualni iznos):

en: Increase existing stock by:
sr_RS: Povećaj postojeće zalihe za:

en: Increase indent
sr_RS: Povećaj uvlačenje

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Povećaj redovne cene (za fiksni iznos ili procenat)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Povećaj snižene cene (za fiksni iznos ili procenat)

en: Increasing memory allocated to PHP
sr_RS: Povećanje memorije za alokaciju PHP-a

en: Independencia
sr_RS: Independensija

en: India
sr_RS: Indija

en: Indian
sr_RS: Indijski_okean

en: Indian rupee
sr_RS: Indijska Rupija

en: Indiana
sr_RS: Indijana

en: Indianapolis
sr_RS: Indijanapolis

en: Indicates the order that will appear in queries.
sr_RS: Ukazuje narudžbinu koja će se pojaviti u upitima.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
sr_RS: Označava da li bi svi uslovi trebali biti tačni za dobijeni skup ili je bilo koji od njih dovoljan. Podudaranje utiče na sledeće parametre: proizvodi, narudžbine, korisničko ime, ip_adresa.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
sr_RS: Označava da li bi svi uslovi trebali biti tačni za rezultujući skup ili je bilo koji od njih dovoljan. Podudaranje utiče na sledeće parametre: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
sr_RS: Pojedinačni članci mogu da zamene ova podešavanja. Promene ovde će biti primenjene samo na nove članke.

en: Individual use only
sr_RS: Samo individualna upotreba

en: Indonesia
sr_RS: Indonezija

en: Indonesian
sr_RS: Indonežanski

en: Indonesian rupiah
sr_RS: Indonezijska Rupija

en: Industry regulatory disclosure requirements
sr_RS: Zahtevi za obelodanjivanjem regulisane industrije

en: Industry.
sr_RS: Industrija.

en: Inexistent terms.
sr_RS: Nepostojeći članovi.

en: Info
sr_RS: Podaci

en: Information
sr_RS: Podaci

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sr_RS: Informacije o veb serveru koji trenutno hostuje vaš vebsajt.

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
sr_RS: Ispod uneseni podaci će biti <strong>javno</strong> prikazani na <a href="%1$s">vašem profilu</a> i na <a href="%2$s">Gravatarovim karticama na prelasku</a>. Takođe možete urediti svoj profil <a href="%3$s">na %4$s</a>.

en: Inherit
sr_RS: Nasleđeno

en: Initialized a new full sync
sr_RS: Inicijalizovana nova potpuna sinhronizacija

en: Initialized a new full sync with modules: %s
sr_RS: Inicijalizovana nova potpuna sinhronizacija sa modulima: %s

en: Initializing the download process
sr_RS: Preuzimanje se pokreće

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
sr_RS: CSS u ravni koji registruje CSS klasu neophodnu za stil.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
sr_RS: Traka sa alatkama u redu (kada je slika, veza ili pregled odabran)

en: Inner Mongolia / 內蒙古
sr_RS: Unutrašnja Mongolija

en: Insert
sr_RS: Ubaci

en: Insert Image
sr_RS: Ubaci sliku

en: Insert More Tag
sr_RS: Ubaci oznaku Više

en: Insert Page Break tag
sr_RS: Umetni oznaku za prelom stranice

en: Insert Read More tag
sr_RS: Umetni oznaku Više

en: Insert a Gravatar image
sr_RS: Umetni Gravatar sliku

en: Insert an image from another web site
sr_RS: Umetnite sliku sa drugog veb mesta

en: Insert audio playlist
sr_RS: Umetni spisak zvučnih zapisa

en: Insert column after
sr_RS: Umetni stupac posle

en: Insert column before
sr_RS: Umetni stupac pre

en: Insert date/time
sr_RS: Umetni datum/vreme

en: Insert file URL
sr_RS: Unesi URL adresu datoteke

en: Insert from URL
sr_RS: Umetni sa URL-a

en: Insert gallery
sr_RS: Umetni galeriju

en: Insert image
sr_RS: Umetni sliku

en: Insert into Post
sr_RS: Umetni u članak

en: Insert into page
sr_RS: Umetni u stranu

en: Insert into post
sr_RS: Umetni u članak

en: Insert into product
sr_RS: Ubaciti u proizvod

en: Insert into template
sr_RS: Umetni u šablon

en: Insert link
sr_RS: Umetnuti vezu

en: Insert media from another website
sr_RS: Umetnite sadržaj sa drugog veb mesta

en: Insert row
sr_RS: Ubaci red

en: Insert row after
sr_RS: Umetni red posle

en: Insert row before
sr_RS: Umetni red pre

en: Insert table
sr_RS: Umetni tabelu

en: Insert video
sr_RS: Umetni video zapis

en: Insert video playlist
sr_RS: Umetni spisak video zapisa

en: Insert/edit code sample
sr_RS: Umetni/uredi primer koda

en: Insert/edit image
sr_RS: Umetni/uredi sliku

en: Insert/edit link
sr_RS: Umetni/uredi vezu

en: Insert/edit media
sr_RS: Umetni/uredi sadržaj

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
sr_RS: Umetnuto je %1$d veza u kategoriju %2$s. Sve je završeno! <a href="%3$s">Uređujte ove veze</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
sr_RS: Umetnuto <strong>%s</strong>

en: Inserted text
sr_RS: Umetnuti tekst

en: Inserting Media
sr_RS: Umetanje sadržaja

en: Instagram icon.
sr_RS: Ikonica za Instagram.

en: Install
sr_RS: Postavi

en: Install %s now
sr_RS: Postavi %s sada

en: Install &amp; Preview
sr_RS: Postavi i predpregledaj

en: Install Jetpack
sr_RS: Postavi Jetpack

en: Install Now
sr_RS: Postavi sada

en: Install Parent Theme
sr_RS: Postavi roditeljsku temu

en: Install Press This
sr_RS: Postavite Objavi ovo

en: Install Themes
sr_RS: Postavi teme

en: Install Woo mobile app
sr_RS: Instalirajte mobilnu aplikaciju Woo

en: Install and preview theme: %s
sr_RS: Postavljanje i predpregled teme: %s

en: Install plugins
sr_RS: Instalirajte dodatke

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
sr_RS: Instalirajte mobilnu aplikaciju WooCommerce za upravljanje narudžbinama, primanje obaveštenja o prodaji i pregled ključnih pokazatelja - gde god da se nalazite.

en: Install the latest version of WordPress
sr_RS: Postavite poslednje izdanje Vordpresa

en: Installation Required
sr_RS: Postavljanje je neophodno

en: Installation failed.
sr_RS: Postavljanje nije uspelo.

en: Installed
sr_RS: Instalirano

en: Installed Extensions without a Subscription
sr_RS: Postavljena proširenja bez pretplate

en: Installed Plugins
sr_RS: Postavljeni dodaci

en: Installed payment methods are listed below and can be sorted to control their display order on the frontend.
sr_RS: Dole su popisani postavljeni načini plaćanja, a mogu da se poređaju tako da se kontroliše redosled njihovog prikaza korisnicima.

en: Installed themes
sr_RS: Postavljene teme

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
sr_RS: Postavljena verzija nije testirana sa aktivnom verzijom WooCommerce %s

en: Installing…
sr_RS: Postavljanje…

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
sr_RS: ID instance načina slanja koji je odredio cenu.

en: Instance ID.
sr_RS: ID instance.

en: Instantly
sr_RS: Odmah

en: Instructions
sr_RS: Instrukcije

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sr_RS: Instrukcije koje će biti dodane na "hvala" stranicu i u e-pismu.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sr_RS: Upute koje će biti dodate na stranicu Zahvalnice.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
sr_RS: Nedovoljno argumenata je dodeljeno ovoj XML-RPC metodi.

en: Insufficient credits
sr_RS: Nedovoljno kredita

en: Insufficient privileges to export products.
sr_RS: Nedovoljna ovlašćenja za izvoz proizvoda.

en: Insufficient privileges to import products.
sr_RS: Nedovoljna ovlašćenja za uvoz proizvoda.

en: Integration
sr_RS: Integracija

en: Intent
sr_RS: Namera

en: Interests
sr_RS: Interesovanja

en: Interface language
sr_RS: Jezik okruženja

en: Interface settings
sr_RS: Podešavanje interfejsa

en: Internal search handler error.
sr_RS: Unutrašnja greška držača pretrage.

en: International flat rate (legacy)
sr_RS: Internacionalni Paušal

en: Internet Defense League
sr_RS: Internet odbrambena liga

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
sr_RS: Sa Internet Explorer-om ne dobijate nabolji doživljaj Vordpresa. Promenite u Microsoft Edge, ili drugi moderniji pregledač veba.

en: Interval subtotals.
sr_RS: Međuzbir intervala.

en: Introduction
sr_RS: Uvod

en: Invalid
sr_RS: Neispravan

en: Invalid %s
sr_RS: Neispravan %s

en: Invalid %s ID
sr_RS: Neispravan identifikacioni broj %s

en: Invalid API response code (%d).
sr_RS: Neispravan kod odgovora API-ja (%d)

en: Invalid Account
sr_RS: Neispravan nalog

en: Invalid Akismet key
sr_RS: Neispravan Akismet ključ

en: Invalid Akismet user
sr_RS: Neispravan Akismet korisnik

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
sr_RS: Neispravan Content-Disposition je isporučen. Content-Disposition treba da bude oblikovan kao `attachment; filename="image.png"` ili slično.

en: Invalid Data provided.
sr_RS: Neispravan podatak je dostavljen.

en: Invalid Email: %s | Invalid Emails: %s
sr_RS[0]: Neispravna adresa e-pošte: %s
sr_RS[1]: Neispravne adrese e-pošte: %s
sr_RS[2]: Neispravne adrese e-pošte: %s

en: Invalid ID.
sr_RS: Nevažeći ID.

en: Invalid JSON body passed.
sr_RS: Neispravno telo JSON-a je dostavljen.

en: Invalid JSONP callback function.
sr_RS: Neispravna funkcija za JSONP povratni poziv.

en: Invalid Package ID.
sr_RS: Nevažeći ID paketa.

en: Invalid Poll Author
sr_RS: Neispravan autor glasanja

en: Invalid Subscription
sr_RS: Neispravna pretplata

en: Invalid URL %s.
sr_RS: Neispravan URL %s.

en: Invalid URL.
sr_RS: Neispravan URL.

en: Invalid action - must be a recurring action.
sr_RS: Nevažeća radnja - mora biti ponavljajuća akcija.

en: Invalid action ID. No status found.
sr_RS: Nevažeći ID akcije. Status nije pronađen.

en: Invalid action name.
sr_RS: Neispravno ime radnje.

en: Invalid activation key.
sr_RS: Neispravan ključ za aktiviranje.

en: Invalid admin note
sr_RS: Nevažeća napomena administratora

en: Invalid answers
sr_RS: Neispravni odgovori

en: Invalid attachment ID.
sr_RS: Neispravan ID priloga.

en: Invalid attribute ID.
sr_RS: Nevažeći ID atributa.

en: Invalid authentication method
sr_RS: Neispravan način autentifikacije

en: Invalid author ID.
sr_RS: Neispravan ID autora.

en: Invalid billing email address
sr_RS: Pogrešna adresa e-pošte za naplatu

en: Invalid block type.
sr_RS: Nepravilna vrsta bloka.

en: Invalid block.
sr_RS: Nepravilan blok.

en: Invalid catalog visibility option.
sr_RS: Nevažeća mogućnost vidljivosti kataloga.

en: Invalid category ID.
sr_RS: Nevažeći ID kategorije.

en: Invalid changeset UUID
sr_RS: Neispravan UUID skupa promena

en: Invalid comment ID.
sr_RS: Neispravan ID komentara.

en: Invalid comment author ID.
sr_RS: Neispravan ID autora komentara.

en: Invalid comment content.
sr_RS: Neispravan sadržaj komentara.

en: Invalid comment status.
sr_RS: Neispravno stanje komentara.

en: Invalid cookie format.
sr_RS: Neispravan oblik kolačića.

en: Invalid cookie.
sr_RS: Neispravan kolačić.

en: Invalid coupon
sr_RS: Nevažeći kupon

en: Invalid coupon ID
sr_RS: Neispravan broj kupona

en: Invalid coupon code
sr_RS: Neispravna šifra kupona

en: Invalid coupon code.
sr_RS: Nevažeći kod kupona.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
sr_RS: Neispravan tip kupona - tip kupona mora biti neki od navedenih: %s

en: Invalid coupon.
sr_RS: Neispravan kupon.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
sr_RS: Nevažeći kuponi su uklonjeni iz korpe: „%s“

en: Invalid currency code
sr_RS: Pogrešan kod valute

en: Invalid customer
sr_RS: Neispravna mušterija

en: Invalid customer ID
sr_RS: Neispravan identifikacioni broj mušterije

en: Invalid customer email
sr_RS: Neispravna adresa e-pošte kupca

en: Invalid customer query.
sr_RS: Neispravan upit kupca.

en: Invalid customer.
sr_RS: Nevažeći kupac.

en: Invalid data store.
sr_RS: Nevažeća baza sa podacima.

en: Invalid data. No selected item.
sr_RS: Nevažeći podaci. Nema izabrane stavke.

en: Invalid data. The item does not exist.
sr_RS: Nevažeći podaci. Stavka ne postoji.

en: Invalid data. Unknown state.
sr_RS: Nevažeći podaci. Nepoznato stanje.

en: Invalid data. Unknown type.
sr_RS: Nevažeći podaci. Nepoznata vrsta.

en: Invalid date.
sr_RS: Neispravan datum.

en: Invalid discount amount
sr_RS: Pogrešan iznos popusta

en: Invalid discount type
sr_RS: Neispravan tip popusta

en: Invalid download link.
sr_RS: Neispravan link za preuzimanje.

en: Invalid download log: no ID.
sr_RS: Nevažeći dnevnik preuzimanja: ne postoji ID.

en: Invalid download log: not found.
sr_RS: Neispravan dnevnik preuzimanja: nije pronađen.

en: Invalid download.
sr_RS: Neuspešno preuzimanje.

en: Invalid element
sr_RS: Neispravan element

en: Invalid email address
sr_RS: Neispravna adresa e-pošte

en: Invalid email address in request.
sr_RS: Neispravna adresa e-pošte u zahtevu.

en: Invalid email address restriction
sr_RS: Nevažeća ograničenja e-pošte

en: Invalid email address when generating personal data export file.
sr_RS: Neispravna adresa e-pošte prilikom pravljenja datoteke izvoza ličnih podataka.

en: Invalid email address.
sr_RS: Neispravna adresa e-pošte.

en: Invalid featured media ID.
sr_RS: Neispravan ID izdvojenog sadržaja.

en: Invalid field
sr_RS: Nevažeće polje

en: Invalid file
sr_RS: Neispravna datoteka

en: Invalid file type
sr_RS: Neispravna vrsta datoteke

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sr_RS: Neispravan tip datoteke. Alat za uvoz podržava CSV i TXT oblike datoteka.

en: Invalid form submission.
sr_RS: Neuspešno slanje obrasca.

en: Invalid hex color.
sr_RS: Neispravna heksadecimalna boja.

en: Invalid hexadecimal color provided.
sr_RS: Neispravna heksadecimalna boja je dostavljena.

en: Invalid image URL.
sr_RS: Neispravan URL slike.

en: Invalid image: %s
sr_RS: Neispravna slika: %s

en: Invalid item ID.
sr_RS: Neispravan ID stavke.

en: Invalid items
sr_RS: Neispravni artikli

en: Invalid key.
sr_RS: Neispravan ključ.

en: Invalid menu ID.
sr_RS: Neispravan ID izbornika kretanja.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sr_RS: Neispravan jednokratni uzorak (nonce) - već je iskorišćen.

en: Invalid nonce verification
sr_RS: Nevažeća verzija bez provere

en: Invalid object type.
sr_RS: Neispravna vrsta objekta.

en: Invalid option
sr_RS: Neispravna opcija

en: Invalid or duplicated SKU.
sr_RS: Neispravna ili duplirana šifra proizvoda.

en: Invalid or missing payment token fields.
sr_RS: Polja za tokene za plaćanje su nevažeća ili nedostaju.

en: Invalid order
sr_RS: Neispravna narudžbina

en: Invalid order ID.
sr_RS: Neispravan identifikacioni broj narudžbine.

en: Invalid order item.
sr_RS: Nevažeća stavka.

en: Invalid order note ID
sr_RS: Neispravan ID napomene uz narudžbinu

en: Invalid order refund ID.
sr_RS: Neispravan identifikacioni broj povraćaja narudžbine.

en: Invalid order status
sr_RS: Neispravan status narudžbine

en: Invalid order.
sr_RS: Neispravna narudžbina.

en: Invalid page template.
sr_RS: Neispraan šablon strane.

en: Invalid parameter "dismissed".
sr_RS: Nevalidan parametar "odbačeno"

en: Invalid parameter(s): %s
sr_RS: Nepravilni parametri: %s

en: Invalid parameter.
sr_RS: Nepravilan parametar.

en: Invalid parameters.
sr_RS: Nepravilni parametri.

en: Invalid parent ID
sr_RS: Nevažeći ID roditelja

en: Invalid payment gateway.
sr_RS: Nevažeći način plaćanja.

en: Invalid payment method.
sr_RS: Neispravan način plaćanja

en: Invalid payment result received from payment method.
sr_RS: Nevažeći rezultat plaćanja primljen od načina plaćanja.

en: Invalid payment token.
sr_RS: Nevažeći tokeni za plaćanje.

en: Invalid permission ID.
sr_RS: Neispravan ID ovlašćenja.

en: Invalid personal data action.
sr_RS: Neispravna radnja ličnih podataka.

en: Invalid personal data request.
sr_RS: Neispravan zahtev za lične podatke.

en: Invalid plugin page.
sr_RS: Neispravna stranica sa dodacima.

en: Invalid plugin path.
sr_RS: Neispravna putanja dodatka.

en: Invalid plugin.
sr_RS: Nevažeći dodatak.

en: Invalid post
sr_RS: Neispravan članak

en: Invalid post ID.
sr_RS: Neispravan ID članka.

en: Invalid post format.
sr_RS: Neispravan oblik članka.

en: Invalid post parent ID.
sr_RS: Neispravan ID roditelja članka.

en: Invalid post type.
sr_RS: Neispravna vrsta članka.

en: Invalid post.
sr_RS: Neispravan članak.

en: Invalid product
sr_RS: Proizvod je nevažeći

en: Invalid product ID
sr_RS: Neispravan ID proizvoda

en: Invalid product ID %d.
sr_RS: Nevažeći ID proizvoda %d.

en: Invalid product ID.
sr_RS: Neispravan ID proizvoda.

en: Invalid product SKU
sr_RS: Neispravna šifra proizvoda

en: Invalid product attribute ID
sr_RS: Neispravan ID atributa proizvoda

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
sr_RS: Neispravan atribut proizvoda order_by type - atribut order_by type mora da bude jedan od sledećih: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
sr_RS: Neispravna vrsta atributa proizvoda - vrsta atributa proizvoda mora da bude jedna od sledećih: %s

en: Invalid product category ID
sr_RS: Neispravan ID kategorije proizvoda

en: Invalid product review ID.
sr_RS: Nevažeći ID pregleda proizvoda.

en: Invalid product shipping class ID
sr_RS: Neispravan identifikacioni broj klase za dostavu proizvoda

en: Invalid product tag ID
sr_RS: Nevažeći tag

en: Invalid product tax status.
sr_RS: Nevažeći status poreza na proizvod.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
sr_RS: Neispravna vrsta proizvoda - vrsta proizvoda mora da bude jedna od sledećih: %s

en: Invalid product type.
sr_RS: Nevažeća vrsta proizvoda.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
sr_RS: Nevažeća vrsta proizvoda: prosleđeni ID ne odgovara varijaciji proizvoda.

en: Invalid product.
sr_RS: Neispravan proizvod.

en: Invalid products in request body.
sr_RS: Nevažeći proizvodi u delu sa tekstom.

en: Invalid rate
sr_RS: Neispravna cena

en: Invalid recovery key format.
sr_RS: Neispravan oblik ključa oporavka.

en: Invalid recovery key.
sr_RS: Neispravan ključ oporavka.

en: Invalid refund amount
sr_RS: Nevažeći iznos povraćaja novca

en: Invalid refund amount.
sr_RS: Neispravan iznos za povraćaj.

en: Invalid request
sr_RS: Neispravan zahtev

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
sr_RS: Neispravan ID zahteva prilikom pravljenja izvoza ličnih podataka.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
sr_RS: Neispravan ID zahteva prilikom spajanja ličnih podataka za izvoz.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
sr_RS: Neispravan ID zahteva prilikom obrađivanja ličnih podataka za izvoz.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
sr_RS: Neispravan ID zahteva prilikom slanja e-pošte sa izveženim ličnim podacima.

en: Invalid request ID.
sr_RS: Neispravan ID zahteva.

en: Invalid request parameters
sr_RS: Neispravni parametri zahteva

en: Invalid request status.
sr_RS: Neispravno stanje zahteva.

en: Invalid request type.
sr_RS: Neispravna vrsta zahteva.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
sr_RS: Nevažeći upit. Molimo prosledite parametar podudaranja.

en: Invalid resource ID.
sr_RS: Neispravan ID resursa.

en: Invalid resource id for reassignment.
sr_RS: Neispravan ID resursa za promenu u dodeljivanju.

en: Invalid resource id.
sr_RS: Neispravan identifikacionog broj resursa.

en: Invalid response from data store.
sr_RS: Neispravan odgovor iz baze podataka.

en: Invalid review ID.
sr_RS: Neispravan ID recenzije.

en: Invalid review content.
sr_RS: Neispravan sadržaj recenzije.

en: Invalid revision ID.
sr_RS: Neispravan ID revizije.

en: Invalid role
sr_RS: Neispravna uloga

en: Invalid role.
sr_RS: Neispravna uloga.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sr_RS: Nevažeći raspored. Akcija ne može da se sačuva.

en: Invalid scope %s
sr_RS: Neispravan obim %s

en: Invalid setting group.
sr_RS: Neispravna grupa podešavanja.

en: Invalid setting.
sr_RS: Pogrešno podešavanje.

en: Invalid shipping method!
sr_RS: Nevažeći način dostave!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
sr_RS: Neisravno ime kratkog koda: %1$s. Ne koristite razmake ili zauzete znakove: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
sr_RS: Neisravno ime kratkog koda: dato je prazno ime.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sr_RS: Neispravan potpis - neuspelo sortiranje parametara.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sr_RS: Neispravan potpis - priložen potpis se ne poklapa.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sr_RS: Neispravan potpis - metod potpisa nije podržan.

en: Invalid slug.
sr_RS: Neispravan podložak.

en: Invalid status.
sr_RS: Neispravno stanje.

en: Invalid tax class
sr_RS: Neispravna klasa poreza

en: Invalid taxonomy.
sr_RS: Neispravna taksonomija.

en: Invalid taxonomy: %s.
sr_RS: Nepravilna taksonomija: %s.

en: Invalid term ID.
sr_RS: Neispravan ID termin.

en: Invalid theme %s.
sr_RS: Nevažeća tema %s.

en: Invalid theme.
sr_RS: Neispravna tema.

en: Invalid timestamp.
sr_RS: Neispravan vremenski žig.

en: Invalid title
sr_RS: Netačan naziv

en: Invalid token JSON: %s
sr_RS: Nevažeći JSON token: %s

en: Invalid tool ID.
sr_RS: Neispravan ID alatke.

en: Invalid translation type.
sr_RS: Neispravna vrsta prevoda.

en: Invalid type parameter.
sr_RS: Neispravna vrsta parametra.

en: Invalid user ID for reassignment.
sr_RS: Neispravan ID korisnika za ponovnu dodelu.

en: Invalid user ID.
sr_RS: Neispravan ID korisnika.

en: Invalid user parameter(s).
sr_RS: Nepravilni korisnički parametri.

en: Invalid username or email.
sr_RS: Neispravno korisničko ime ili adresa e-pošte.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
sr_RS: Neispravna vrednost %1$s za %2$s. Očekivana vrednost bi trebalo da bude između %3$s i %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
sr_RS: Neispravna vrednost za prilog u pozadini.

en: Invalid value for background position X.
sr_RS: Neispravna vrednost za mesto pozadine X.

en: Invalid value for background position Y.
sr_RS: Neispravna vrednost za mesto pozadine Y.

en: Invalid value for background repeat.
sr_RS: Neispravna vrednost za ponavljanje u pozadini.

en: Invalid value for background size.
sr_RS: Neispravna vrednost za veličinu pozadine.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
sr_RS: Nevažeća vrednost za parametar za odabir ili brojanje. Nije moguće izvršiti upit za radnje.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
sr_RS: Nevažeća vrednost objavljena je za %1$s. Dozvoljene vrednosti: %2$s

en: Invalid value posted for %s
sr_RS: Neispravna vrednost  objavljena za %s

en: Invalid value.
sr_RS: Neispravna vrednost.

en: Invalid variation ID
sr_RS: Neispravan ID varijacije

en: Invalid webhook ID.
sr_RS: Nevažeđi ID broj veb kopče.

en: Invalid webhook delivery ID.
sr_RS: Neispravan ID isporuke preko veb kopče.

en: Invalid webhook delivery.
sr_RS: Nevažeća isporuka veb kopče.

en: Invalid webhook.
sr_RS: Nevažeća veb kopča.

en: Invalid widget type.
sr_RS: Neispravna vrsta vidžeta.

en: Inventory
sr_RS: Inventar

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
sr_RS: Poruka sa pozivnicom je poslata novom korisniku. Veza za potvrđivanje mora biti pritisnuta pre nego što je njihov nalog napravljen.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
sr_RS: Poruka sa pozivnicom je poslata korisniku. Veza za potvrđivanje mora biti pritisnuta da bi oni bili dodati vašem veb mestu.

en: Invite New
sr_RS: Pozovite nove

en: Invite Sent!
sr_RS: Pozivnica je poslata.

en: Invite deleted. | Invites deleted.
sr_RS[0]: Pozivnica izbrisana.
sr_RS[1]: Pozivnice izbrisane.
sr_RS[2]: Pozivnice izbrisane.

en: Invites
sr_RS: Pozivnice

en: Invoice for order #{order_number}
sr_RS: Faktura za narudžbinu #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
sr_RS: Faktura za narudžbinu #{order_number} na {site_title}

en: Invoice prefix
sr_RS: Prefiks fakture

en: Ionian Islands
sr_RS: Jonska ostrva

en: Iowa
sr_RS: Ajova

en: Iqaluit
sr_RS: Ikaluit

en: Iranian rial
sr_RS: Iranski rijal

en: Iranian toman
sr_RS: Iranski toman

en: Iraq
sr_RS: Irak

en: Iraqi dinar
sr_RS: Irački dinar

en: Ireland
sr_RS: Irska

en: Irish
sr_RS: Irski

en: Is DomDocument class enabled?
sr_RS: Da li je omogućena klasa DomDocument?

en: Is GZip enabled?
sr_RS: Da li je GZip uključen?

en: Is SUHOSIN installed?
sr_RS: Da li je SUHOSIN postavljen?

en: Is SoapClient class enabled?
sr_RS: Da li je omogućena klasa SoapClient?

en: Is WordPress debug mode active?
sr_RS: Da li je uključen režim za otklanjanje grešaka u Vordpresu?

en: Is WordPress multisite?
sr_RS: Da li je Vordpres instalacija za više sajtova?

en: Is a global attribute?
sr_RS: Ovaj atribut je globalan?

en: Is featured?
sr_RS: Da li je izdvojen?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sr_RS: Da li je fsockopen/cURL uključen?

en: Is log directory writable?
sr_RS: Da li je fascikla za dnevničku evidenciju upisiva?

en: Is mbstring enabled?
sr_RS: Da li je mbstring omogućen?

en: Is site approved for WordAds?
sr_RS: Da li je veb mesto odobreno za  WordAds?

en: Is the Imagick library available?
sr_RS: Da li je biblioteka Imagick dostupna?

en: Is the block dynamically rendered.
sr_RS: Da li je blok dinamički napravljen.

en: Is the connection to your store secure?
sr_RS: Da li je internet veza do vaše prodavnice sigurna?

en: Is the customer a paying customer?
sr_RS: Da li je klijent onaj klijent koji plaća?

en: Is the product in stock?
sr_RS: Da li je proizvod na zalihama?

en: Is the product on sale?
sr_RS: Da li je proizvod na popustu?

en: Is the product purchasable?
sr_RS: Da li se proizvod može kupiti?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
sr_RS: Da li je zaliha proizvoda naručena na zahtev? Ovo će takođe biti vraćeno kao lažno ako su obaveštenja o porudžbini proizvoda kojih nema na stanju isključena.

en: Is there no link to us?
sr_RS: Da li nema veze prema nama?

en: Is this a multisite?
sr_RS: Da li je ovo za više-mesta?

en: Is this site discouraging search engines?
sr_RS: Da li ovo veb mesto obeshrabruje pretraživače veba?

en: Is this site private?
sr_RS: Da li je ovaj sajt ličan?

en: Is this site using HTTPS?
sr_RS: Da li ovo veb mesto koristi HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
sr_RS: Da li je ovo izvedena tema?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
sr_RS: Da li je vaše mesto povezano na WooCommerce.com?

en: Isabela
sr_RS: Izabela

en: Isernia
sr_RS: Izernija

en: Isfahan (اصفهان)
sr_RS: Isvahan

en: Ishikawa
sr_RS: Išikava

en: Isle of Man
sr_RS: Ostrvo Man

en: Ismailia
sr_RS: Ismailija

en: Israel
sr_RS: Izrael

en: Israeli new shekel
sr_RS: Izraelski novi šekel

en: Istanbul
sr_RS: Istambul

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
sr_RS: Izgleda da nedostaje jedna ili više tabela iz baze. Pokušajte da kreirate ponovo nedostajuću tabelu.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
sr_RS: Izgleda da vaše veb mesto još uvek nema izbornike. Da li želite da napravite jedan. Pritisnite dugme za početak.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
sr_RS: Moguće je da održavaoci veb mesta blokiraju svu ili neku komunikaciju ka drugim veb mestima i uslugama. Ukoliko je podešeno nepravilno, ovo može da spreči dodatke i teme od toga da rade kao što je namenjeno.

en: It is up to search engines to honor this request.
sr_RS: Do pretraživača veba je da li će poštovati ovaj zahtev.

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
sr_RS: Vaša odgovornost je da obezbedite da vaša veb mesta budu u skladu sa odgovarajućim zakonima.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
sr_RS: Vaša je odgovornost da napišete obimnu politiku privatnosti, pazeći da odraćava sve nacionalne i međunarodne pravne zahteve privatnosti i da vodite svoju politiku trenutnom i ispravnom.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
sr_RS: Izgleda da HTTPS u ovom trenutku nije podržan za vaše veb mesto.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
sr_RS: Izgleda da ništa nije pronađeno na ovom mestu. Možda da pravo posetite mesto %s?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
sr_RS: Izgleda da Apačijev modul %s nije instaliran.

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
sr_RS: Izgleda da URL WordPress veb mesta nije ispravno podešen. Molimo vas da ovo proverite u podešavanjima vašeg dodatka.

en: It looks like the response did not come from this site.
sr_RS: Izgleda da odgovor nije došao sa ovog veb mesta.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
sr_RS: Izgleda da ste ranije pokušali da uvezete LiveJournal članke i da ste prekinuti.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
sr_RS: Izgleda da koristite nebezbedno izdanje od %s. Korišćenje zastarelog pregledača veba pravi vaš računar nebezbednim. Za najbolje iskustvo sa Vordpresom, molimo vas da ažurirate svoj pregledač veba.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
sr_RS: Izgleda da koristite staro izdanje od %s. Za najbolje iskustvo sa Vordpresom, molimo vas da ažurirate svoj pregledač veba.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Izgleda da ne možemo da pronađemo ono što ste tražili. Možda će pretraživanje ili jedna od veza ispod pomoći.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
sr_RS: Izgleda da se mreža pokreće na Nginx serveru. <a href="%s">Saznajte više o daljoj postavci</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
sr_RS: Nije moguće proveriti vaše zakazane događaje

en: Italian
sr_RS: Italijanski

en: Italic
sr_RS: Iskošeno

en: Italy
sr_RS: Italija

en: Itapúa
sr_RS: Itapua

en: Item
sr_RS: Proizvod

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sr_RS: Stavci #%1$s zaliha je povećana sa %2$s na %3$s.

en: Item ID.
sr_RS: ID artikla.

en: Item added.
sr_RS: Stavka je dodata.

en: Item deleted.
sr_RS: Stavka je obrisana.

en: Item moved down
sr_RS: Artikal pomeren nadole

en: Item moved up
sr_RS: Artikal pomeren nagore

en: Item not added.
sr_RS: Stavka nije dodata.

en: Item not updated.
sr_RS: Stavka nije ažurirana.

en: Item selected.
sr_RS: Stavke je izabrana.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Ukupne količine predmeta obezbeđeni pomoću najmanje jedinice valute.

en: Item updated.
sr_RS: Stavka je ažurirana.

en: Itemized
sr_RS: Detaljan

en: Items
sr_RS: Stavke

en: Items Purchased
sr_RS: Kupljeni artikli

en: Items Subtotal:
sr_RS: Međuzbir stavki:

en: Items deleted.
sr_RS: Stavke su obrisane.

en: Items list
sr_RS: Spisak stavki

en: Items list navigation
sr_RS: Kretanje spiska stavki

en: Items sold.
sr_RS: Prodato artikala.

en: Items to show:
sr_RS: Stavke za prikaz:

en: Ivory Coast
sr_RS: Obala Slonovače

en: Iwate
sr_RS: Ivate

en: Iğdır
sr_RS: Igdir

en: JSONP support is disabled on this site
sr_RS: JSONP podrška isključena na ovom sajtu

en: JSONP support is disabled on this site.
sr_RS: JSONP je onemogućen na ovom veb mestu.

en: Jakarta
sr_RS: Džakarta

en: Jalisco
sr_RS: Halisko

en: Jamaica
sr_RS: Jamajka

en: Jamaican dollar
sr_RS: Jamajkanski dolar

en: Jamalpur
sr_RS: Džamalpur

en: Jambi
sr_RS: Džambi

en: Jammu and Kashmir
sr_RS: Džamu i Kašmir

en: Jan Mayen
sr_RS: Jan Majen

en: Janakpur
sr_RS: Džanakpur

en: January
sr_RS: januar

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
sr_RS: jan

en: Japanese
sr_RS: Japanski

en: Japanese yen
sr_RS: Japanski Jen

en: Jarvis Island
sr_RS: Ostrvo Džervis

en: Jashore
sr_RS: Džesor

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
sr_RS: Javaskript mora biti omogućen za korišćenje ove osobine.

en: Jawa Barat
sr_RS: Zapadna Java

en: Jawa Tengah
sr_RS: Centralna Java

en: Jawa Timur
sr_RS: Istočna Java

en: Jayapura
sr_RS: Džajapura

en: Jazz Club
sr_RS: Džez klub

en: Jaén
sr_RS: Han

en: Jersey
sr_RS: Džersi

en: Jerusalem
sr_RS: Jerusalim

en: Jetpack Debugging Center
sr_RS: Džetpek debug centar

en: Jetpack FAQ
sr_RS: Jetpack-ova ČPP

en: Jetpack Logo
sr_RS: Jetpack logo

en: Jetpack Search
sr_RS: Jetpack pretraga

en: Jetpack Search for WordPress
sr_RS: Jetpack pretraga za WordPress

en: Jetpack Settings
sr_RS: Podešavanja Džetpeka

en: Jetpack Sitemaps module is active, but unavailable. This can happen if your site is set to discourage search engine indexing. Please enable search engine indexing to allow sitemap generation.
sr_RS: Jetpack modul mape veb mesta je uključen, ali nije dostupan. Ovo se može dogoditi ako podešavanja vašeg veb mesta odvraćaju pretraživače od indeksiranja. Molimo, omogućite da pretraživači indeksiraju vaše veb mesto, kako bi mapa veb mesta mogla da bude kreirana.

en: Jetpack Sitemaps module is not currently active. Activate it first if you want to work with sitemaps.
sr_RS: Jetpack modul za mape veb mesta trenutno nije uključen. Ako želite da radite sa mapama veb mesta, morate aktivirati ovaj modul.

en: Jetpack Subscriptions Settings
sr_RS: Jetpack podešavanja pretplata

en: Jetpack Support
sr_RS: Jetpack-ova podrška

en: Jetpack by WordPress.com
sr_RS: Jetpack od WordPress.com

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
sr_RS: Jetpack proverava vaš sajt svakih pet minuta i ako se detektuje zastoj dobićete e-mejl
    		notifikacija koja obaveštava o problemu, da biste mogli da reagujete brzo i vratite sajt online.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
sr_RS[0]: Jetpack sadrži najnovije izdanje dodatka %l.
sr_RS[1]: Jetpack sadrži najnovije izdanje dodataka %l.
sr_RS[2]: Jetpack sadrži najnovije izdanje dodataka %l.

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
sr_RS: Jetpack  je uspešno isključen za %s.

en: Jetpack has locked your site's login page.
sr_RS: Jetpack je zaključao stranicu za prijavljivanje na vašem veb mestu.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
sr_RS: Džetpek je trenutno povezan na WordPress.com

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
sr_RS: Džetpek nije trenutno povezan na WordPress.com

en: Jetpack is not installed or active.
sr_RS: Jetpack nije instaliran ili nije aktiviran.

en: Jetpack is now handling your backups.
sr_RS: Jetpack sada upravlja vašim rezervnim kopijama

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
sr_RS: Jetpack zahteva izdanje Vordpresa %s ili kasnije.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
sr_RS: Jetpack unapređuje vaše Vordpresovo veb mesto kome ste sami domaćini sa sjajnom moći oblaka od WordPress.com.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
sr_RS: Jetpack sinhronizacija trenutno nije dozvoljena za ovo veb mesto.

en: Jhalokati
sr_RS: Džalokati

en: Jharkhand
sr_RS: Džarkand

en: Jhenaidah
sr_RS: Dženaidah

en: Jiangsu / 江苏
sr_RS: Đangsu

en: Jiangxi / 江西
sr_RS: Đangsi

en: Jijel
sr_RS: Džidžel

en: Jilin / 吉林
sr_RS: Đilin

en: Jinja
sr_RS: Džindža

en: Jinotega
sr_RS: Hinotega

en: Johannesburg
sr_RS: Johanesburg

en: Johnston
sr_RS: Džonston

en: Johnston Atoll
sr_RS: Atol Džonston

en: Johor
sr_RS: Džohor

en: Join
sr_RS: Pridruži se

en: Join %s other follower | Join %s other followers
sr_RS[0]: Pridružite se %s drugom pratiocu
sr_RS[1]: Pridružite se %s drugih pratioca
sr_RS[2]: Pridružite se %s drugih pratioca

en: Join a conversation: search for blogs that share your interests in the Reader.
sr_RS: Priključite se razgovoru: tražite blogove koji dele vaša interesovanja na stranici Čitalac.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sr_RS: Pridružite se broju od 16 miliona kupaca koji koriste MailChimp. Sinhronizujte spiskove i podatke prodavnice radi slanja automatizovane e-pošte i ciljanih kampanja.

en: Joined %(month)s %(year)s
sr_RS: Pridružio/la se %(month)s %(year)s

en: Jordanian dinar
sr_RS: Jordanski dinar

en: Joypurhat
sr_RS: Džoupurnat

en: Jujuy
sr_RS: Žužui

en: July
sr_RS: jul

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
sr_RS: jul

en: June
sr_RS: jun

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
sr_RS: jun

en: Juneau
sr_RS: Žuno

en: Junín
sr_RS: Junin

en: Just another %s site
sr_RS: Samo još jedno %s veb mesto

en: Just another WordPress.com weblog
sr_RS: Samo još jedan WordPress.com-ov blog

en: Just now
sr_RS: sada

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sr_RS: Samo da vas obavestimo &mdash; primili smo vašu narudžbinu  #%s i ona je sada u obradi:

en: Justify
sr_RS: Poravnato obostrano

en: Justify Text
sr_RS: Poravnaj tekst

en: Jász-Nagykun-Szolnok
sr_RS: Jas-Nađkun-Solnok

en: Kaabong
sr_RS: Kabong

en: Kafr el-Sheikh
sr_RS: Kafr el Šejh

en: Kagawa
sr_RS: Kagava

en: Kagoshima
sr_RS: Kagošima

en: Kahramanmaraş
sr_RS: Kahranmanmaras

en: Kalimantan Barat
sr_RS: Zapadni Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
sr_RS: Južni Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
sr_RS: Centralni Kalimantan

en: Kalimantan Timur
sr_RS: Istočni Kalimantan

en: Kalimantan Utara
sr_RS: Severni Kalimantan

en: Kaliningrad
sr_RS: Kalinjingrad

en: Kamchatka
sr_RS: Kamčatka

en: Kamwenge
sr_RS: Kamvenge

en: Kanagawa
sr_RS: Kanagava

en: Kanchanaburi
sr_RS: Kančanaburi

en: Kansai
sr_RS: Kansaj

en: Kansas
sr_RS: Kanzas

en: Kapchorwa
sr_RS: Kapčorva

en: Kapelebyong
sr_RS: Kapalebiong

en: Karabük
sr_RS: Karabuk

en: Karachi
sr_RS: Karači

en: Karas
sr_RS: Karaš

en: Kardzhali
sr_RS: Kardžali

en: Kashgar
sr_RS: Kašgar

en: Katakwi
sr_RS: Katakvi

en: Kathmandu
sr_RS: Katmandu

en: Kavango East
sr_RS: Istočni Kavango

en: Kavango West
sr_RS: Zapadni Kavango

en: Kayseri
sr_RS: Kajseri

en: Kayunga
sr_RS: Kajunga

en: Kazakhstan
sr_RS: Kazahstan

en: Kazakhstani tenge
sr_RS: Kazahstanski tenge

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
sr_RS: Imajte na umu da ako pretvorite kategoriju sa podkategorijama, te podkategorije postaju kategorije najvišeg nivoa.

en: Keep this link private
sr_RS: Sačuvaj ovu vezu privatnom

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
sr_RS: Zadržite podešavanja vidžeta i pomerite ga u neaktivni vidžete

en: Kentucky
sr_RS: Kentaki

en: Kenya
sr_RS: Kenija

en: Kenyan shilling
sr_RS: Kenijski šiling

en: Kepulauan Riau
sr_RS: Ostrva Rijau

en: Kerguelen
sr_RS: Kergvelen

en: Kericho
sr_RS: Keričo

en: Kermanshah (کرمانشاه)
sr_RS: Kermanšah (کرمانشاه)

en: Key
sr_RS: Ključ

en: Key details
sr_RS: Ključni detalji

en: Keyboard Shortcuts
sr_RS: Prečice sa tastature

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
sr_RS: Korisnici tastature: kada radite u vidljivom uređivaču, možete koristiti <kbd>Alt + F10</kbd> kako biste pristupili traci sa alatkama.

en: Keywords
sr_RS: Ključne reči

en: Khagrachhari
sr_RS: Kangračari

en: Khammouane
sr_RS: Kamuan

en: Khandyga
sr_RS: Handiga

en: Khartoum
sr_RS: Kartum

en: Khenchela
sr_RS: Kenčela

en: Khomas
sr_RS: Komas

en: Khon Kaen
sr_RS: Kon Ken

en: Khulna
sr_RS: Kulna

en: Kibaale
sr_RS: Kibale

en: Kiev
sr_RS: Kijev

en: Kikuube
sr_RS: Kikube

en: Kilimanjaro
sr_RS: Kilimandžaro

en: Kilograms
sr_RS: Kilogrami

en: Kingman Reef
sr_RS: Greben Kingman

en: Kinshasa
sr_RS: Kinšasa

en: Kirinyaga
sr_RS: Kiriniaga

en: Kiryandongo
sr_RS: Kiruadongo

en: Kishoreganj
sr_RS: Kišoreganj

en: Kisii
sr_RS: Kisi

en: Klarna Checkout
sr_RS: Klarna potvrda kupovine

en: Klarna Checkout for WooCommerce
sr_RS: Klarna Checkout za WooCommerce

en: Klarna Payments
sr_RS: Klarna plaćanje

en: Klarna Payments for WooCommerce
sr_RS: Klarna Payments za WooCommerce

en: Knowledge Base
sr_RS: Baza znanja

en: Knox
sr_RS: Noks

en: Knox IN
sr_RS: Noks, Indijana

en: Kocaeli
sr_RS: Kodžaeli

en: Kochi
sr_RS: Koči

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
sr_RS: Kohkilujeh i Bujer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kolkata
sr_RS: Kalkuta

en: Komárom-Esztergom
sr_RS: Komarom-Estergom

en: Konya
sr_RS: Konija

en: Korean
sr_RS: Korejski

en: Koshi
sr_RS: Koši

en: Kosrae
sr_RS: Kosre

en: Kouffo
sr_RS: Kufo

en: Kowloon
sr_RS: Kaulun

en: Kralendijk
sr_RS: Kralendajk

en: Krasnoyarsk
sr_RS: Krasnojarsk

en: Kuala Lumpur
sr_RS: Kualalumpur

en: Kuching
sr_RS: Kučing

en: Kushtia
sr_RS: Kuštija

en: Kuwait
sr_RS: Kuvajt

en: Kuwaiti dinar
sr_RS: Kuvajtski dinar

en: KwaZulu-Natal
sr_RS: Kvazulu-Natal

en: Kwajalein
sr_RS: Kvajalajn

en: Kwale
sr_RS: Kvale

en: Kwania
sr_RS: Kuania

en: Kwanza-Norte
sr_RS: Severna Kvanza

en: Kwanza-Sul
sr_RS: Južna Kvanza

en: Kween
sr_RS: Kuin

en: Kyankwanzi
sr_RS: Kuankuanzi

en: Kyegegwa
sr_RS: Kiegegua

en: Kyenjojo
sr_RS: Kiendžodžo

en: Kyiv
sr_RS: Kijev

en: Kyotera
sr_RS: Kiotera

en: Kyoto
sr_RS: Kjoto

en: Kyrgyzstan
sr_RS: Kirgistan

en: Kyrgyzstani som
sr_RS: Kirgistanski som

en: Kyustendil
sr_RS: Kustendil

en: Kütahya
sr_RS: Kutahja

en: Kırklareli
sr_RS: Kirklareli

en: Kırıkkale
sr_RS: Kirikale

en: Kırşehir
sr_RS: Kiršehir

en: L/W/H
sr_RS: D/V/Š

en: La Altagracia
sr_RS: La Altagrasija

en: La Paz
sr_RS: La_Paz

en: La Rioja
sr_RS: La Rioža

en: La Spezia
sr_RS: La Specija

en: Label
sr_RS: Natpis

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
sr_RS: E-pošta

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
sr_RS: Ime

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
sr_RS: Vebsajt

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
sr_RS: Opcija

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
sr_RS: Dodaj

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
sr_RS: Upravljaj

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
sr_RS: Opcije

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
sr_RS: pomeriti

en: Laghouat
sr_RS: Laguat

en: Lakshadeep
sr_RS: Lakadivi

en: Lakshmipur
sr_RS: Lakšimpur

en: Lalmonirhat
sr_RS: Lalmonirat

en: Lambayeque
sr_RS: Lambajeke

en: Lamphun
sr_RS: Lampun

en: Lamwo
sr_RS: Lamuo

en: Lanao del Norte
sr_RS: Severni Lanao

en: Lanao del Sur
sr_RS: Južni Lanao

en: Landmark
sr_RS: Znamenitost

en: Language
sr_RS: Jezik

en: Language this blog is primarily written in.
sr_RS: Jezik na kom je ovaj blog najviše ispisan.

en: Language:
sr_RS: Jezik:

en: Languages
sr_RS: Jezici

en: Lao kip
sr_RS: Laoski Kip

en: Large
sr_RS: Velika

en: Large (128 pixels)
sr_RS: Veliko (128 piksela)

en: Large size
sr_RS: Veličina velike slike

en: Large size image height
sr_RS: Visina slike velike veličine

en: Large size image width
sr_RS: Širina slike velike veličine

en: Last 12 months
sr_RS: Poslednjih 12 meseci

en: Last 24 hours
sr_RS: Poslednjih 24 časa

en: Last 3 months
sr_RS: Poslednjih 3 meseca

en: Last 31 days
sr_RS: Poslednjih 31 dan

en: Last 7 days
sr_RS: Poslednjih 7 dana

en: Last Active
sr_RS: Poslednja aktivnost

en: Last Checked
sr_RS: Poslednji put provereno

en: Last IP
sr_RS: Poslednji IP

en: Last Login
sr_RS: Poslednja prijava

en: Last Modified
sr_RS: Poslednja izmena

en: Last Name
sr_RS: Prezime

en: Last Post
sr_RS: Poslednji članak

en: Last Updated
sr_RS: Poslednji put ažurirano

en: Last Used
sr_RS: Poslednji put korišćeno

en: Last access
sr_RS: Poslednji pristup

en: Last chance on our best deal ever
sr_RS: Poslednja šansa za našu najbolju ponudu ikada

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
sr_RS: Poslednji put izmenjeno od strane korisnika %1$s %2$s u %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
sr_RS: Poslednja izmena %1$s u %2$s

en: Last month
sr_RS: Prošli mesec

en: Last name
sr_RS: Prezime

en: Last name for the user.
sr_RS: Prezime korisnika.

en: Last name.
sr_RS: Prezime:

en: Last order
sr_RS: Poslednja narudžbina

en: Last order ID.
sr_RS: Identifikacija poslednje narudžbine.

en: Last order data.
sr_RS: Podaci poslednje narudžbine.

en: Last page
sr_RS: Poslednja stranica

en: Last query information:
sr_RS: Informacije o poslednjem upitu:

en: Last updated
sr_RS: Poslednji ažuriran

en: Last updated: %s
sr_RS: Poslednji ažuriran: %s

en: Last warning, are you sure?
sr_RS: Poslednje upozorenje, da li ste sigurni?

en: Last week
sr_RS: Prošle sedmice

en: Later
sr_RS: Kasnije

en: Latest
sr_RS: Poslednje

en: Latest Post
sr_RS: Poslednji članak

en: Latest Posts
sr_RS: Poslednji članci

en: Latest activity
sr_RS: Poslednja aktivnost

en: Latest post summary
sr_RS: Rezime najnovijih članaka

en: Latest version of theme.
sr_RS: Poslednje izdanje teme.

en: Latitude
sr_RS: Geografska širina

en: Latvia
sr_RS: Letonija

en: Latvian
sr_RS: Letonski

en: Launch site
sr_RS: Pokreni sajt

en: Layout
sr_RS: Raspored

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
sr_RS: Blokovi rasporeda, kao što su Dugmad, Prekrivne slike, Rastavljači i sl.

en: Leaderboard ID.
sr_RS: ID liste vodećih.

en: Learn More
sr_RS: Saznajte više

en: Learn about block themes
sr_RS: Saznaj o temama sa blokovima

en: Learn about choosing great passwords.
sr_RS: Saznaj više o odabiru snažnih lozinki.

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
sr_RS: Naučite kako da <a href="%s" class="update-browser-link">zadovoljno pretražujete</a>

en: Learn how to build your website with our video tutorials on <a href="%1$s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2$s;" rel="noopener">YouTube</a>.
sr_RS: Naučite kako da izgradite svoj veb-sajt s našim video-uputstvima na <a href="%1$s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2$s;" rel="noopener">YouTube</a>-u.

en: Learn how to build your website with our video tutorials on YouTube
sr_RS: Naučite kako da izgradite svoj veb-sajt s našim video-uputstvima na YouTube-u

en: Learn how to build your website with our video tutorials.
sr_RS: Naučite kako da izgradite svoj veb-sajt s našim video-uputstvima

en: Learn how to configure the Authorization header.
sr_RS: Saznajte kako da podesite zaglavlje ovlašćenja.

en: Learn how to update
sr_RS: Naučite kako da ažurirate

en: Learn how to upgrade
sr_RS: Saznajte kako da pređete na novo izdanje

en: Learn more
sr_RS: Saznajte više

en: Learn more about CSS
sr_RS: Saznajte više o CSS-u

en: Learn more about Featured Images
sr_RS: Naučite više o izdvojenim slikama

en: Learn more about XML sitemaps.
sr_RS: Saznajte više o XML mapama mesta.

en: Learn more about coupons
sr_RS: Saznajte više o kuponima

en: Learn more about debugging in WordPress.
sr_RS: Saznajte više o otklanjanju grešaka Vordpresu.

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
sr_RS: Saznajte više o tome kako funkcioniše praćenje upotrebe i kako ćete pomoći u našoj <a href="%1$s" target="_blank">dokumentaciji o praćenju upotrebe</a>.

en: Learn more about orders
sr_RS: Saznajte više o narudžbinama

en: Learn more about shipping zones
sr_RS: Nauči više o zonama isporuke

en: Learn more about templates
sr_RS: Saznajte više o šablonima

en: Learn more about the %s version.
sr_RS: Saznajte više o izdanju %s.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
sr_RS: Saznajte više o otklanjanju grešaka Vordpresu.

en: Learn more about updates
sr_RS: Saznajte više o ažuriranju

en: Learn more about updating PHP
sr_RS: Saznajte više o ažuriranju PHP-a

en: Learn more about what WordPress requires to run.
sr_RS: Pročitajte više o tome šta Vordpres zahteva da bi se pokretao.

en: Learn more about why you should use HTTPS
sr_RS: Saznajte više o tome zašto treba da koristite HTTPS

en: Learn more.
sr_RS: Saznaj više.

en: Learn&nbsp;more
sr_RS: Saznaj&nbsp;više

en: Leave Blog
sr_RS: Napusti blog

en: Leave a Comment
sr_RS: Ostavite komentar

en: Leave a Reply
sr_RS: Ostavite odgovor

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Ostavite odgovor na %s

en: Leave a comment
sr_RS: Postavi komentar

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sr_RS: Ostavite prazno za neograničeno preuzimanje.

en: Leave blog
sr_RS: Napusti blog

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
sr_RS: Ostavite ovu kućicu neobeleženu ako ne želite da vidite preporučena proširenja.

en: Lebanese pound
sr_RS: Libanska funta

en: Lebanon
sr_RS: Liban

en: Lecce
sr_RS: Leće

en: Lecco
sr_RS: Leko

en: Left
sr_RS: Levo

en: Left Sidebar
sr_RS: leva bočna traka

en: Left with space
sr_RS: Levo sa razmakom

en: Legacy API
sr_RS: Nasleđen API

en: Legacy API v3 (deprecated)
sr_RS: Nasleđeni API v3 (zastareo)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sr_RS: Nasleđeni načini isporuke (po fiksnoj ceni, po fiksnoj ceni za inostranstvo, sa lokalnim preuzimanjem i dostavom i besplatna isporuka) su prevaziđeni, ali će za sada i dalje normalno funkcionisati. <b><em>Biće uklonjeni u budućim verzijama WooCommerce-a</em></b>. Preporučujemo da se što pre onemoguće i da se podese nove cene u okviru zona isporuke.

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
sr_RS: Manje objava

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
sr_RS: Više objava

en: Length
sr_RS: Dužina

en: Length (%s)
sr_RS: Dužina (%s)

en: Length x width x height in decimal form
sr_RS: Dužina x širina x visina u decimalnom obliku.

en: Length:
sr_RS: Dužina:

en: Lesotho
sr_RS: Lesoto

en: Lesotho loti
sr_RS: Lesoto Loti

en: Let's go
sr_RS: Počnimo

en: Let's go!
sr_RS: Hajdemo!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sr_RS: Dozvoljava da promenite fiksnu tarifu za isporuku.

en: Letter
sr_RS: Slovo

en: Let’s get started.
sr_RS: Hajde da počnemo.

en: Let’s get you signed up
sr_RS: Hajde da vas registrujemo

en: Level
sr_RS: Nivo

en: Leyte
sr_RS: Lejte

en: León
sr_RS: Leon

en: Liaoning / 辽宁
sr_RS: Ljaoning

en: Liberia
sr_RS: Liberija

en: Liberian dollar
sr_RS: Liberijski dolar

en: Library
sr_RS: Biblioteka

en: Libreville
sr_RS: Librevil

en: Libya
sr_RS: Libija

en: Libyan dinar
sr_RS: Libijski dolar

en: Licenses
sr_RS: Licence

en: Liechtenstein
sr_RS: Lihtenštajn

en: Lifetime Subscription
sr_RS: Doživotna pretplata

en: Light
sr_RS: svetla

en: Like
sr_RS: Sviđa mi se

en: Like this
sr_RS: Sviđa vam se ovo

en: Liked
sr_RS: Sviđa vam se

en: Liked by
sr_RS: Sviđa se

en: Liked by %d people
sr_RS: Sviđa se %d ljudi

en: Liked by %s
sr_RS: Sviđa se %s

en: Liked by %s person | Liked by %s people
sr_RS[0]: Sviđa se %s osobi
sr_RS[1]: Sviđa se %s ljudi
sr_RS[2]: Sviđa se %s ljudi

en: Liked by one person
sr_RS: Sviđa se jednoj osobi

en: Liked by you
sr_RS: Sviđa vam se

en: Liked by you and
sr_RS: Sviđa se vama i

en: Liked by you and %d other people
sr_RS: Sviđa se vama i %d drugih ljudi

en: Liked by you and %s
sr_RS: Sviđa se vama i %s

en: Liked by you and one other person
sr_RS: Sviđa se vama i još jednoj osobi

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
sr_RS: Verovatno direktno uključivanje %1$s radi korišćenja %2$s. Ovo je veoma pogrešno. Umesto toga, ukopčajte %2$s u %3$s radnju.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
sr_RS: Verovatno direktno uključivanje datoteke wp-admin/includes/template.php radi korišćenja add_meta_box(). Ovo je veoma pogrešno. Umesto toga, ukopčajte add_meta_box() poziv u add_meta_boxes radnju.

en: Likes
sr_RS: Sviđanja

en: Likes and Shares
sr_RS: Sviđanja i deljenja

en: Likes on my comments
sr_RS: Sviđanja na tvojim komentarima

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na komentare objavljene posle datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na komentare objavljene pre datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects excluding emails.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte isključujući e-poštu.

en: Limit response to objects excluding specfic countries.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte isključujući određene zemlje.

en: Limit response to objects excluding specfic names.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte isključujući određena imena.

en: Limit response to objects excluding specfic usernames.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte isključujući određena korisnička imena.

en: Limit response to objects including emails.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte, uključujući e-poštu.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji su poslednji put aktivni posle (ili na) datog datuma i vremena usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji su poslednji put bili aktivni pre (ili na) datog datuma i vremena usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji su poslednji put aktivni između dva data i vremena usklađena sa ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte registrovane posle (ili na) datog datuma i vremena usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte registrovane pre (ili na) datog datuma i vremena usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedenu IP adresu.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedene ID-ove kupaca.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedene korisničke ID-ove.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedenu IP adresu.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedene ID-ove kupaca.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedene korisničke ID-ove.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa korisničkim poljem koje sadrži termin za pretragu. Pretražuje polje koje nudi `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa ukupnom potrošnjom porudžbine između dva data broja.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa ukupnom potrošnjom porudžbine većom ili jednakom zadatom broju.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa ukupnom porudžbinom manjom ili jednakom datom broju.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa prosečnom potrošnjom porudžbine između dva data broja.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa prosečnom potrošnjom narudžbine većom ili jednakom zadatom broju.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa prosečnom narudžbinom manjim od ili jednakim zadatom broju.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa brojem redosleda između dve date celobrojne vrednosti.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa brojem redosleda većim ili jednakim datom celom broju.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa brojem redosleda manjim ili jednakim zadatom celom broju.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa poslednjim redosledom posle (ili na datum) datog datuma i vremena usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa poslednjim redosledom pre (ili na) datog datuma i vremena usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to objects with specfic countries.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa određenim zemljama.

en: Limit response to objects with specfic names.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa određenim imenima.

en: Limit response to objects with specfic usernames.
sr_RS: Ograničite odgovor na objekte sa određenim korisničkim imenima.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na članke objavljene posle datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na članke objavljene pre datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na članke objavljene posle datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na članke objavljene pre datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na resurse kreirane nakon određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na resurse stvorene pre datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograniči odgovor na resurse objavljene posle odgovarajućeg datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograniči odgovor na resurse objavljene pre datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na resurse narudžbina objavljenim nakon datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograničite odgovor na resurse narudžbina objavljenim pre datog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ograniči odgovor na recenzije objavljene pre određenog datuma usklađenog sa ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sr_RS: Ograniče odgovor na određena polja. Podrazumevano za sva polja.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
sr_RS: Ograničite odgovor na određene statistike izveštaja. Dozvoljene vrednosti: %s.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na osnovu veze između više taksonomija.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na sve stavke sem onih sa posebnim ID-jem roditelja.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na sve stavke koji imaju navedeni član dodeljen taksonomiji kategorija.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
sr_RS: Ograničeni rezultat postavljen je na sve stavke kojima je navedeni termin dodeljen u taksonomiji poreza.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na priloge posebne vrste MIME-a.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na priloge posebne vrste sadržaja.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
sr_RS: Ograničite rezultate na one blokove koji odgovaraju izrazu pretrage.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na komentare kojima je dodeljeno posebno stanje. Zahteva ovlašćenje.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na komentare kojima je dodeljena posebna vrsta. Zahteva ovlašćenje.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na izvore dodeljene posebnim ID-jevima članaka.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na komentare dodeljene posebnim ID-jevima korisnika. Zahteva ovlašćenje.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na izvore sa posebnim roditeljskim ID-jevima.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je na kupone kojima su dodeljeni određeni ID-ovi kupona.

en: Limit result set to featured products.
sr_RS: Ograniči rezutate pretrage na izdvojene proizvode

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je na stavke kojima je dodeljen tip izveštaja o zalihama.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
sr_RS: Ograničeni rezultat postavljen je na stavke kojima je dodeljena jedna ili više poreskih stopa.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na sve stavke izuzev onih koji imaju određene članove dodeljene taksonomiji %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na stavke koje su lepljive.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke kojima nisu dodeljeni navedeni kuponi.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke koje nemaju navedene ID-ove naloga.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
sr_RS: Ograniči rezultat postavljen na stavke koje nemaju navedeni status narudžbine.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je na stavke koje nemaju navedene matične proizvode.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke kojima nisu dodeljeni navedeni proizvodi.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
sr_RS: Rezultat ograničenja postavljen je na stavke kojima nisu dodeljene navedene poreske stope.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno na stavke kojima nisu dodeljene navedene varijacije.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je na stavke kojima su dodeljeni navedeni kuponi.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno na stavke koje imaju navedene ID-ove naloga.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
sr_RS: Ograniči rezultat postavljen na stavke koje imaju navedeni status narudžbine.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je na stavke koje imaju navedene matične proizvode.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke kojima su dodeljeni navedeni proizvodi.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
sr_RS: Rezultat ograničenja postavljen je na stavke kojima su dodeljeni navedeni ID-ovi stope.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
sr_RS: Rezultat ograničenja postavljen je na stavke kojima su dodeljene navedene poreske stope.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno na stavke kojima su dodeljene navedene varijacije.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na stavke sa posebnim ID-jem roditelja.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na sve stavke koji imaju određene članove dodeljene taksonomiji %s.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sr_RS: Ograniči rezultate na narudžbine kojima je dodeljen određeni kupac.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sr_RS: Ograniči rezultate na narudžbine kojima je dodeljen određeni proizvod.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sr_RS: Ograniči rezultate na narudžbine kojima je dodeljen određeni status.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je za narudžbine koje se podudaraju sa delom broja naloga.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
sr_RS: Ograničite rezultat na narudžbine koje ne uključuju proizvode sa navedenim atributima.

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
sr_RS: Ograničenje rezultata postavljeno je za narudžbine koje uključuju proizvode sa navedenim atributima.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sr_RS: Ograničiti skup rezultata na narudžbine sa određenim statusom.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članke kojima je dodeljen jedno ili više stanja.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članke dodeljene posebnim autorima.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članke sa posebnom vrednošću menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članke sa jednim ili više posebnih podložaka.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa posebnim ID brojem kategorije.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa dodeljenim posebnim načinom dostave.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa posebnim statusom.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sr_RS: Ograniči rezultate na prizvode sa posebnim ID brojem oznake.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sr_RS: Ograniči rezultate na prizvode specifičnog tipa.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Postavljen je limit za proizvode zasnovane na maksimalnoj ceni, pod uslovom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sr_RS: Ograničiti rezultat postavljen za proizvode zasnovane na maksimalnoj ceni.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Postavljen je limit za proizvode zasnovane na minimalnoj ceni, pod uslovom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sr_RS: Ograničiti rezultat za proizvode zasnovane na minimalnoj ceni.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode na zalihama ili one kojih nema na zalihama.

en: Limit result set to products on sale.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode koji su na rasprodaji.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
sr_RS: Rezultat ograničenja postavljen je na proizvode sa određenom prosečnom ocenom.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sr_RS: Ograniči rezultat podešen na proizvodu sa specifičnom šifrom proizvoda.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa određenim osobinama (potrebno je dodeljivanje osobina).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa posebnim atributom.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sr_RS: Ograničite rezultate na proizvode sa određenim atributom. Upotrebite podložak za naziv taksonomije/atribut.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa određenim slagom (jedinstvenim skraćenim naslovom)

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode iz određene poreske klase.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
sr_RS: Ograničite rezultat na proizvode sa izabranim globalnim atributima.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sr_RS: Ograničite rezultate na proizvode sa određenim SKU. Za razdvajanje koristite zapetu.

en: Limit result set to products with specified stock status.
sr_RS: Ograniči rezultate na proizvode sa naznačenim statusom zaliha.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sr_RS: Ograniči rezultate na resurse dodeljene određenom proizvodu.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sr_RS: Ograniči rezultate na resurse sa određenim kodom.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sr_RS: Ograniči rezultate na izvore sa određenom e-poštom.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sr_RS: Ograniči rezultate na izvore sa određenom ulogom.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sr_RS: Ograniči rezultate na resurse sa određenim podloškom.

en: Limit result set to returning or new customers.
sr_RS: Rezultat ograničenja postavljen je na povratne ili nove kupce.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sr_RS: Ograniči rezultate na recenzije kojima je dodeljen određeni status.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sr_RS: Ograniči rezultate na recenzije koje su dodeljene određenim ID proizvoda.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sr_RS: Ograniči rezultate na recenzije dodeljene određenim ID korisnika.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
sr_RS: Ograničiti rezultat postavljen na recenzije iz određenih ID-ova kategorija.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
sr_RS: Ograničiti skup rezultata na recenzije određenih ID-ova proizvoda.

en: Limit result set to specific IDs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na posebne ID-jeve.

en: Limit result set to specific ids.
sr_RS: Ograniči skup rezultata na određene identifikacione brojeve.

en: Limit result set to specific types of refunds.
sr_RS: Ograničen rezultat postavljen na određene vrste povrata.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članove kojima je dodeljen poseban roditelj.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članove kojima je dodeljen poseban članak.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članove sa jednim ili više posebnih podložaka.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sr_RS: Ograniči rezultate na one koji su sa određene adrese e-pošte autora.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na one od posebne e-pošte autora. Zahteva ovlašćenje.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na članke kojima je dodeljen jedno ili više stanja.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sr_RS: Ograniči rezultate na one sa odgovarajućim ID roditelja.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
sr_RS: Ograničite skup rezultata izvora koji odgovaraju barem jednoj posebnoj dostavljenoj ulozi. Prihvata csv spisak ili jednu ulogu.

en: Limit result set to users who are considered authors.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na korisnike koji se smatraju autorima.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
sr_RS: Ograničite skup rezultata na korisnike sa jednim ili više posebnih podložaka.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
sr_RS: Ograničiti rezultat na varijacije u navedenim kategorijama.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
sr_RS: Ograničiti rezultat na varijacije koje nisu u navedenim kategorijama.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
sr_RS: Ograničiti rezultat na varijacije koje ne uključuju navedene atribute.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
sr_RS: Ograničiti rezultat na varijacije koje uključuju navedene atribute.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sr_RS: Ograniči rezultate na događaje (podatke) kojima je dodeljen poseban status.

en: Limit result to customers or internal notes.
sr_RS: Ograniči rezultate na korisnike ili unutrašnje napomene.

en: Limit result to items from the specified categories.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke iz navedenih kategorija.

en: Limit result to items with specified customer ids.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke sa navedenim ID-ovima kupaca.

en: Limit result to items with specified product ids.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke sa navedenim ID-ovima proizvoda.

en: Limit result to items with specified user ids.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke sa navedenim ID-om korisnika.

en: Limit result to items with specified variation ids.
sr_RS: Ograničite rezultat na stavke sa navedenim ID-ovima varijacije.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
sr_RS: Ograničite rezultate na kupone sa kodovima koji se podudaraju sa datim nizom.

en: Limit results to items of an object type.
sr_RS: Ograničite rezultate na stavke vrste predmeta.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
sr_RS: Ograničite rezultate na stavke jedne ili više podvrsta predmeta.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
sr_RS: Ograničite rezultate na taksonomije povezane sa posebnom vrstom unosa.

en: Limit results to those matching a string.
sr_RS: Ograničite rezultate na one koji odgovaraju niski.

en: Limit stats fields to the specified items.
sr_RS: Ograničite polja statistike na navedene stavke.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sr_RS: Ograničeno na specifične poštanske kodove

en: Limit usage to X items
sr_RS: Ograničite upotrebu na X stavkama

en: Limit your site’s visibility or make it completely private.
sr_RS: Ograniči vidljivost svog sajta ili ga podesi da bude u potpunosti privatan.

en: Limits results to plugins with the given status.
sr_RS: Ograničava rezultate na dodatke sa datim stanjem.

en: Lindeman
sr_RS: Linderman

en: Line Height
sr_RS: Debljina linije

en: Line item meta data.
sr_RS: Meta podaci linijskih stavki.

en: Line items data.
sr_RS: Podaci o linijskim stavkama.

en: Line subtotal (before discounts).
sr_RS: Međuzbir (pre svih popusta).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
sr_RS: Redni međuzbir (cena proizvoda pre primenjivanja kuponskih popusta).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sr_RS: Međuzbir poreza (pre svih popusta).

en: Line subtotal tax.
sr_RS: Redni porez međuzbira.

en: Line taxes.
sr_RS: Takse.

en: Line total (after discounts).
sr_RS: Zbir (pre svih popusta).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
sr_RS: Redni total (cena proizvoda nakon što su kuponski popusti primenjeni).

en: Line total tax (after discounts).
sr_RS: Zbir poreza (pre svih popusta).

en: Line total tax.
sr_RS: Redni porez totala.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
sr_RS: Stavke poreza koje se primenjuju na artikle i slanje.

en: Link
sr_RS: Veza

en: Link CSS Class
sr_RS: CSS klasa veze

en: Link Categories
sr_RS: Kategorije veza

en: Link Category
sr_RS: Kategorija veza

en: Link ID
sr_RS: ID veze

en: Link Image To:
sr_RS: Veza sa slike vodi ka:

en: Link Rel
sr_RS: Rel veze

en: Link Relationship (XFN)
sr_RS: Odnosi veza (XFN)

en: Link Target
sr_RS: Odredište veze

en: Link Text
sr_RS: Tekst veze

en: Link To
sr_RS: Veza ka

en: Link URL
sr_RS: URL veze

en: Link URL (when the image is clicked):
sr_RS: URL veze (kada je pritisnuto na sliku):

en: Link Visibility
sr_RS: Vidljivost veze

en: Link added.
sr_RS: Veza je dodata.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
sr_RS: Ime sidra

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
sr_RS: Ime sidra

en: Link color
sr_RS: Boja veze

en: Link copied to clipboard.
sr_RS: Veza je kopirana u ostavu.

en: Link inserted.
sr_RS: Veza je umetnuta.

en: Link not found.
sr_RS: Veza nije pronađena.

en: Link options
sr_RS: Mogućnosti veze

en: Link previous orders
sr_RS: Poveži prethodne narudžbine

en: Link rating
sr_RS: Ocena veze

en: Link selected.
sr_RS: Veza je izabrana.

en: Link text
sr_RS: Tekst veze

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
sr_RS: Tekst veze, npr. &#0132;Spisak zahteva (PDF)&#0147;

en: Link thumbnails to:
sr_RS: Veza sa umanjene slike vodi ka:

en: Link title
sr_RS: Naslov veze

en: Link to Attachment Page
sr_RS: Veza ka stranici priloga

en: Link to Media File
sr_RS: Veza ka datoteci sadržaja

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
sr_RS: urediti

en: Link to image
sr_RS: Veza ka slici

en: Link to:
sr_RS: Veza ka:

en: Linked Blogs
sr_RS: Povezani blogovi

en: Linked Products
sr_RS: Povezani proizvodi

en: LinkedIn
sr_RS: Linkedin

en: Links
sr_RS: Veze

en: Links for %s
sr_RS: Veze za %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
sr_RS: Veze u traci sa alatkama na vrhu ekrana povezuju vašu kontrolnu tablu i prednji deo vašeg veb mesta, i daju pristup vašem profilu i korisnim Vordpresovim podacima.

en: Links list
sr_RS: Spisak veza

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
sr_RS: Veze mogu biti razdvojene u kategorije veza; ovo je drugačije od kategorija koje se koriste u vašim člancima.

en: Links to services that you use across the web.
sr_RS: Veze ka uslugama koje koristite na vebu.

en: Links to your blog's RSS feeds
sr_RS: Veze ka RSS dovodima vašeg bloga

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
sr_RS: Veze ka vašim veb mestima, blogovima ili bilo kojim drugim veb mestima koja pomažu u opisivanju ko ste vi.

[ctx: Links widget]
en: Random
sr_RS: Slučajno

en: Lisbon
sr_RS: Lisabon

en: List
sr_RS: Spisak

en: List 1 postcode per line
sr_RS: Navedi 1 poštanski broj po liniji

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
sr_RS: U nastavku navedite dodatne poreske klase (1 po redu, npr. snižene stope). To su dodatne klase pored „Standardne stope“ koja podrazumevano postoji.

en: List item
sr_RS: Stavka liste

en: List not found
sr_RS: Lista nije pronađena

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
sr_RS: Bela lista adresa e-pošte za naplatu koja se proverava prilikom plasiranja narudžbine. Adrese razdvojiti zapetom. Takođe može da se koristi zvezdica (*) umesto dela adrese. Npr. „*@gmail.com“ važi za sve gmail adrese.

en: List of applied cart coupons.
sr_RS: Lista primenjenih kupona u korpi.

en: List of assigned attribute terms.
sr_RS: Lista dodeljenih pojmova atributa.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
sr_RS: Spisak atributa podložaka. Ako je naveden ID pojma, to će se zanemariti.

en: List of attribute term IDs.
sr_RS: Lista ID-ova pojmova atributa.

en: List of attributes assigned to the product/variation that are visible or used for variations.
sr_RS: Lista atributa dodeljenih proizvodu/varijaciji koji su vidljivi ili se koriste za varijacije.

en: List of attributes.
sr_RS: Lista atributa.

en: List of available shipping rates for the cart.
sr_RS: Spisak dostupnih cena slanja za korpu.

en: List of available term names of the attribute.
sr_RS: Lista dostupnih imena za osobine (odlike).

en: List of billing address data.
sr_RS: Lista adresa sa računa.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
sr_RS: Lista grešaka u stavkama korpe, na primer, stavke u korpi kojih nema na zalihama.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
sr_RS: Lista artikala u korpi na koje se odnose cene vraćanja paketa.

en: List of cart items.
sr_RS: Lista stavki u korpi.

en: List of categories
sr_RS: Lista kategorija

en: List of categories with their product counts
sr_RS: Lista kategorija sa brojem proizvoda po kategoriji

en: List of categories, if applicable.
sr_RS: Lista kategorija, ako je primenljivo.

en: List of categories.
sr_RS: Lista kategorija.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sr_RS: Spisak ID-jeva kategorija na koje se ovaj kupon primenjuje.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sr_RS: Lista ID kategorija na koje primena kupona nije moguća.

en: List of countries on this continent.
sr_RS: Spisak zemalja na ovom kontinentu.

en: List of created resources.
sr_RS: Lista kreiranih resursa.

en: List of cross-sell products IDs.
sr_RS: Lista ID proizvoda za unakrsnu prodaju.

en: List of delete resources.
sr_RS: Lista izbrisanih resursa.

en: List of downloadable files.
sr_RS: Lista fajlova za preuzimanje.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sr_RS: Spisak adresa e-pošte koje mogu da koriste ovaj kupon.

en: List of grouped products ID.
sr_RS: Spisak grupisanih ID brojeva proizvoda.

en: List of images.
sr_RS: Lista fotografija.

en: List of menu items selected for deletion:
sr_RS: Spisak izabranih stavki za brisanje.

en: List of order coupons.
sr_RS: Spisak kupona za naručivanje.

en: List of order product IDs, names, quantities.
sr_RS: Lista ID-ova proizvoda, imena, količine.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sr_RS: Lista šifri proizvoda na kojima se može iskoristiti kupon.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sr_RS: Lista ID-ova proizvoda na koje se kupon ne može koristiti.

en: List of refunds.
sr_RS: Lista reklamacija sa povraćajem novca.

en: List of related products IDs.
sr_RS: Lista povezanih ID brojeva proizvoda.

en: List of sales reports.
sr_RS: Lista izveštaja prodaje.

en: List of shipping address data.
sr_RS: Lista podataka sa adresama dostave.

en: List of shipping rates.
sr_RS: Lista tarifa slanja.

en: List of states in this country.
sr_RS: Spisak država u ovoj zemlji.

en: List of supported continents, countries, and states.
sr_RS: Spisak podržanih kontinenata, zemalja i država.

en: List of supported currencies.
sr_RS: Spisak podržanih valuta.

en: List of supported states in a given country.
sr_RS: Spisak podržanih država u određenoj zemlji.

en: List of tags, if applicable.
sr_RS: Lista oznaka, ako je primenljivo.

en: List of tags.
sr_RS: Lista tagova.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
sr_RS: Spisak veličina slike koji nedostaju u prilogu.

en: List of top sellers products.
sr_RS: Lista najprodavanijih proizvoda

en: List of up-sell products IDs.
sr_RS: Lista ID brojeva preporučenih proizvoda.

en: List of updated resources.
sr_RS: Lista ažuriranih resursa.

en: List of upsell products IDs.
sr_RS: Lista ID brojeva za proizvode koji uvećavaju prodaju.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sr_RS: Spisak korisničkih ID brojeva (ili adresa e-pošte gostiju) koji su koristili kupon.

en: List of variation IDs, if applicable.
sr_RS: Lista ID-a varijacija, ako je primenljivo.

en: List of variation attributes.
sr_RS: Lista atributa varijacija.

en: List of variations IDs.
sr_RS: Spisak ID varijanti.

en: List of variations.
sr_RS: Lista varijacija.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
sr_RS: Napravite listu proizvoda i oglase na Facebook-u i Instagram-u uz pomoć <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook-a za WooCommerce</a>.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
sr_RS: Napravite listu proizvoda i oglase na Facebook-u i Instagram-u.

en: List view
sr_RS: Pregled u spisku

en: Lists
sr_RS: Liste

en: Lithuania
sr_RS: Litvanija

en: Lithuanian
sr_RS: Litvanski

en: Littoral
sr_RS: Litoral

en: Live API password
sr_RS: API lozinka u radnom okruženju

en: Live API signature
sr_RS: API potpis u radnom okruženju

en: Live API username
sr_RS: API korisničko ime u radnom okruženju

en: Live Broadcast
sr_RS: Živo emitovanje

en: Live Preview
sr_RS: Predpregled

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Pregled uživo &#0132;%s&#0147;

en: Live Preview: %s
sr_RS: Pregled uživo: %s

en: Live demo
sr_RS: Demo uživo

en: Live preview theme: %s
sr_RS: Pregled uživo teme: %s

en: LiveJournal Password
sr_RS: LiveJournal lozinka

en: LiveJournal Username
sr_RS: LiveJournal korisničko ime

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
sr_RS: LiveJournal ne odgovora na postupak prijavljivanja. Molimo vas da sačekate malo i zatim da pokušate ponovo.

en: Lleida
sr_RS: Ljeida

en: Load More Posts
sr_RS: Učitajte još članaka

en: Load Style
sr_RS: Učitaj stil

en: Load a higher quality video player by default if a higher quality than the default for a given player width is available.
sr_RS: Podrazumevano učitaj kvalitetniji pregledač video zapisa ukoliko je dostupan kvalitetniji od podrazumevanog za datu širinu pregledača.

en: Load billing address
sr_RS: Unesite adresu naplate

en: Load more
sr_RS: Učitaj još

en: Load more comments (Showing %(shown)d of %(total)d)
sr_RS: Učitajte još komentara (Prikazuje se %(shown)d od %(total)d)

en: Load more posts as the reader scrolls down
sr_RS: Učitajte više članaka dok se sadržaj ekrana pomera na dole

en: Load more posts in page with a button
sr_RS: Učitajte više članaka na stranici koristeći dugme

en: Load more posts using the default theme behavior
sr_RS: Učitajte više članaka koristeći podrazumevano ponašanje teme

en: Load more sites
sr_RS: Učitajte još sajtova

en: Load previous comment from %(commenterName)s
sr_RS: Učitajte prethodni komentar čiji je autor %(commenterName)s

en: Load previous comments from %(commenterName)s
sr_RS: Učitajte prethodne komentare čiji je autor %(commenterName)s

en: Load previous comments from %(commenterName)s and others
sr_RS: Učitajte prethodne komentare od strane %(commenterName)s i drugih

en: Load shipping address
sr_RS: Unesite adresu isporuke

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sr_RS: Učitaj podatke o naplati kupca? To će ukloniti sve trenutno unete podatke o naplati.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sr_RS: Učitaj podatke o isporuci kupca? To će ukloniti sve trenutno unete podatke o isporuci.

en: Loading
sr_RS: Učitavanje

en: Loading Feed
sr_RS: Dovod se učitava

en: Loading Site
sr_RS: Sajt se učitava

en: Loading details
sr_RS: Učitavaju se detalji

en: Loading list
sr_RS: Lista se učitava

en: Loading more results... please wait.
sr_RS: Učitavanje još rezultata... Molimo vas da sačekate.

en: Loading network orders
sr_RS: Učitavanje narudžbina iz mreže

en: Loading video...
sr_RS: Učitavanje video zapisa ...

en: Loading&#8230;
sr_RS: Učitavanje&#8230;

en: Loading&hellip;
sr_RS: Učitavanje&hellip;

en: Loading...
sr_RS: Učitava se...

en: Loading…
sr_RS: Učitava se...

en: Local delivery
sr_RS: Lokalna isporuka

en: Local delivery (legacy)
sr_RS: Lokalna dostava

en: Local pickup
sr_RS: Lokalno preuzimanje

en: Local pickup (legacy)
sr_RS: Lično preuzimanje

en: Local time is %s.
sr_RS: Lokalno vreme je %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
sr_RS: Lokalno vreme je <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
sr_RS: Lokalna zona = Mirijevo 11160 = Lično preuzimanje

en: Locale for the user.
sr_RS: Lokalizacija korisnika.

en: Locale used for the note title and content.
sr_RS: Jezik koji se koristi za naslov i sadržaj beleške.

en: Location
sr_RS: Mesto

en: Location of the Ogg video file.
sr_RS: Mesto Ogg datoteke video zapisa.

en: Location of the uploaded file.
sr_RS: Mesto otpremljenih datoteka.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sr_RS: Lokacija, IP adresa i vrsta pretraživača: koristićemo ove informacije u svrhu kao što je procena iznosa poreza i dostave

en: Locations not covered by your other zones
sr_RS: Lokacije nisu pokrivene vašim drugim zonama

en: Loei
sr_RS: Loej

en: Log
sr_RS: Evidencija

en: Log %s out of all locations.
sr_RS: Odjavite %s sa svih mesta.

en: Log In
sr_RS: Prijava

en: Log Out
sr_RS: Odjava

en: Log Out Everywhere
sr_RS: Odjavi svuda

en: Log Out Everywhere Else
sr_RS: Odjavi se svuda drugde

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sr_RS: Zapisuj PayPal događaje, kao što su IPN zahtevi, u %s Napomena: ovime može da dođe do zapisivanja ličnih podataka. Preporučujemo da ovo koristite samo u svrhu otklanjanja grešaka i da po završetku obrišete zapise.

en: Log directory writable
sr_RS: Upisiv direktorijum za dnevničke datoteke

en: Log directory.
sr_RS: Direktorijum beleške.

en: Log in
sr_RS: Prijava

en: Log in as {{strong}}%s{{/strong}}
sr_RS: Prijavi se kao {{strong}}%s{{/strong}}

en: Log in to Download Files
sr_RS: Prijavite se da biste preuzeli datoteke

en: Log in to Reply
sr_RS: Prijavite se da biste odgovorili

en: Log in to leave a Comment
sr_RS: Prijavite se da biste ostavili komentar

en: Log in to use details from one of these accounts.
sr_RS: Prijavite se da biste koristili detalje sa jednog od ovih naloga.

en: Log in to your WordPress.com account
sr_RS: Prijavite se na svoj WordPress.com nalog

en: Log in with your WordPress.com account
sr_RS: Prijavite se svojim WordPress.com nalogom

en: Log out
sr_RS: Odjava

en: Log out of this account
sr_RS: Odjavi se sa ovog naloga

en: Log&nbsp;Out
sr_RS: Odjavi se

en: Logged In
sr_RS: prijavljeni

en: Logged in as %s
sr_RS: Prijavljeni ste kao %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
sr_RS: Prijavljeni ste kao <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
sr_RS: Prijavljeni ste kao <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odjavi se sa ovog naloga">Odjava?</a>

en: Logged in as:
sr_RS: Prijavljeni ste kao:

en: Logging
sr_RS: Beleženje

en: Logging In&hellip;
sr_RS: Prijavljivanje&hellip;

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
sr_RS: Prijavljivanje na LiveJournal nije uspelo. Proverite svoje korisničko ime i lozinku i pokušajte ponovo.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
sr_RS: Prijavljivanje sa WordPress.com nalogom je trenunto nemoguće zbog problema sa konekcijom.

en: Login
sr_RS: Prijava

en: Login &raquo;
sr_RS: Prijava &raquo;

en: Login Address (URL)
sr_RS: Adresa za prijavljivanje (URL)

en: Login Name
sr_RS: Korisničko ime

en: Login failed
sr_RS: Prijavljivanje nije uspelo

en: Login name for the user.
sr_RS: Ime za prijavu korisnika.

en: Login via %s
sr_RS: Prijavite se preko %s

en: Login via the mobile app
sr_RS: Prijavite se preko mobilne aplikacije

en: Logout
sr_RS: Odjava

en: Logout &raquo;
sr_RS: Odjavi &raquo;

en: Logs
sr_RS: Logovi

en: Longitude
sr_RS: Geografska dužina

en: Longyearbyen
sr_RS: Longjirbjen

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
sr_RS: Potražite porudžbine, informacije o kupcima i obradite povraćaj sredstava jednim klikom pomoću aplikacije Woo.

en: Looking for %1$s in %2$s
sr_RS: Traženje %1$s u %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
sr_RS: Potrebna Vam je WooCommerce tema?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
sr_RS: Tražite temu? Možete pretražiti ili pregledati WordPress.org skladište tema, postaviti i predpregledati teme, a zatim ih uključiti baš ovde.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sr_RS: Tražite WooCommerce pomoćnika?

en: Looking to learn more about a feature? Our docs have all the details.
sr_RS: U potrazi ste da saznate više o nekoj funkciji? Naša dokumentacija sadrži sve detalje.

en: Looking to upgrade?
sr_RS: Tražite nadogradnju?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
sr_RS: Izgleda da je nešto pošlo po zlu. Sačekajte par sekundi a zatim pokušajte ponovo.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
sr_RS: Izgleda da ovo nije ispravna vrsta datoteke. Molimo vas da umesto toga povežete ka ispravnoj datoteci.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
sr_RS: Izgleda da ovo nije ispravna vrsta datoteke. Molimo vas da umesto toga povežete ka datoteci zvučnog zapisa.

en: Lookup tables are regenerating
sr_RS: Vrši se regenerisanje referentnih tabela

en: Loop
sr_RS: Petlja

en: Loopback request
sr_RS: Loopback zahtev

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
sr_RS: Loopback zahtevi se koriste da se pokreću zakazani događaji i takođe se koriste od strane ugrađenih uređivača dodataka i tema da potvrde stabilnost kôda.

en: Lord Howe
sr_RS: ostrvo Lorda Houva

en: Los Angeles
sr_RS: Los_Anđeles

en: Lost Password
sr_RS: Izgubljena lozinka

en: Lost password
sr_RS: Zaboravljena lozinka

en: Lost your password?
sr_RS: Izgubili ste lozinku?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sr_RS: Zaboravili ste lozinku? Upišite svoje korisničko ime ili adresu e-pošte. Primićete vezu za kreiranje nove lozinke putem e-pošte.

en: Louisiana
sr_RS: Luizijana

en: Louisville
sr_RS: Luisvil

en: Lovech
sr_RS: Loveč

en: Low
sr_RS: Nisko

en: Low in stock
sr_RS: Mala zaliha

en: Low stock amount
sr_RS: Male zalihe

en: Low stock threshold
sr_RS: Prag niskih zaliha

en: Lower Princes
sr_RS: Lover Princes

en: Luang Namtha
sr_RS: Luang Namta

en: Lubumbashi
sr_RS: Lumbaši

en: Lucca
sr_RS: Luka

en: Lunda-Norte
sr_RS: Severna Lunda

en: Lunda-Sul
sr_RS: Južna Lunda

en: Luristan (لرستان)
sr_RS: Lorestan (لرستان)

en: Luwero
sr_RS: Luvero

en: Luxembourg
sr_RS: Luksemburg

en: Luxor
sr_RS: Luksor

en: Luzern
sr_RS: Lucern

en: Lwengo
sr_RS: Luengo

en: LxWxH in decimal form
sr_RS: DxŠxV u decimalama

en: Lyantonde
sr_RS: Liantonde

en: M j, Y
sr_RS: M d, G

en: M j, Y @ G:i
sr_RS: j. F Y. u H:i

en: M j, Y @ H:i
sr_RS: j. F Y. u H:i

en: M j, Y g:i a
sr_RS: j. F Y. u H:i

en: M jS
sr_RS: j. M

en: M jS Y
sr_RS: j. M Y.

en: MB (Leave blank for network default)
sr_RS: MB (Ostavite praznim za podrazumevano za mrežu)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sr_RS: MD5 heš artikala iz korpe kako bi se sprečila izmena narudžbina.

en: Macanese pataca
sr_RS: Makauska pataka

en: Macao
sr_RS: Makao

en: Macao / 澳门
sr_RS: Makao

en: Macau
sr_RS: Makao

en: Macedonian
sr_RS: Makedonski

en: Macedonian denar
sr_RS: Makedonski denar

en: Maceio
sr_RS: Makejo

en: Macerata
sr_RS: Maćerata

en: Machakos
sr_RS: Mačakos

en: Macquarie
sr_RS: Makvari

en: Madagascar
sr_RS: Madagaskar

en: Madeira
sr_RS: Madeirska ostrva

en: Madhya Pradesh
sr_RS: Madja Pradeš

en: Maguindanao
sr_RS: Magindanao

en: Maharashtra
sr_RS: Maharaštra

en: Mail (will not be published)
sr_RS: E-pošta (neće biti objavljeno)

en: Mail Server
sr_RS: Server e-pošte

en: MailChimp Subscriber Popup
sr_RS: Iskačući dodatak za MailChimp pretplatnike

en: Mailchimp
sr_RS: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
sr_RS: MailChimp za WooCommerce

en: Mailchimp icon
sr_RS: MailChimp ikonica

en: Main
sr_RS: Glavno

en: Main Page (no parent)
sr_RS: Glavna strana (nema nadređene)

en: Main image width
sr_RS: Širina glavne slike

en: Main menu
sr_RS: Glavni izbornik

en: Main navigation
sr_RS: Glavno kretanje

en: Maine
sr_RS: Mejn

en: Maintenance
sr_RS: Održavanje

en: Makassar
sr_RS: Makasar

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sr_RS: Postavi &#8220;%s&#8221; za podrazumevanu kategoriju

en: Make Visible
sr_RS: Napravi vidljivim

en: Make a duplicate from this product
sr_RS: Napravi duplikat od ovog proizvoda

en: Make a plan to vote.
sr_RS: Napravite plan za glasanje.

en: Make default
sr_RS: Postavi kao podrazumevano

en: Make money from your website
sr_RS: Zarađujte od svog veb-sajta

en: Make sure all words are spelled correctly.
sr_RS: Proverite da li su sve reči ispravno napisane.

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
sr_RS: Uverite se da vaša naplata ispravno radi pre nego što pokrenete prodavnicu. Prođite kroz postupak plaćanja u celosti: od dodavanja proizvoda u korpu, izbora mesta isporuke i plaćanja.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sr_RS: Obavezno uključite oznaku --korisnika sa nalogom koji ima dozvole za ovu akciju.

en: Make this connection available to all users of this blog?
sr_RS: Napravi ovu vezu dostupnom svim korisnicima ovog bloga?

en: Make this post sticky
sr_RS: Napravi ovaj članak lepljivim

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sr_RS: Platite narudžbinu direktno na našem računu. Molim vas koristite broj narudžbine kao poziv na broj. Vaša narudžbina neće biti poslata dok sredstva ne budu uplaćena na naš račun.

en: Make your voice heard!
sr_RS: Neka se vaš glas čuje!

en: Malatya
sr_RS: Malatija

en: Malawi
sr_RS: Malavi

en: Malawian kwacha
sr_RS: Malavijska kvača

en: Malay
sr_RS: Malajski

en: Malaysia
sr_RS: Malezija

en: Malaysian ringgit
sr_RS: Malezijski Ringgits

en: Maldives
sr_RS: Maldivi

en: Maldivian rufiyaa
sr_RS: Maldivska Rufija

en: Maltese
sr_RS: Malteški

en: Maluku
sr_RS: Moluci

en: Maluku Utara
sr_RS: Severni Moluci

en: Manafwa
sr_RS: Manafua

en: Manage
sr_RS: Uređivanje

en: Manage %(listName)s
sr_RS: Upravljajte listom %(listName)s

en: Manage Archives
sr_RS: Upravljaj arhivama

en: Manage Audio
sr_RS: Upravljaj zvučnim zapisima

en: Manage Blogs
sr_RS: Upravljaj blogovima

en: Manage Comments
sr_RS: Upravljaj komentarima

en: Manage Documents
sr_RS: Upravljaj dokumentima

en: Manage Followed Sites
sr_RS: Upravljajte praćenim sajtovima

en: Manage Images
sr_RS: Upravljanje slikama

en: Manage Locations
sr_RS: Upravljaj mestima

en: Manage Notifications
sr_RS: Upravljanje obaveštenjima

en: Manage Purchases
sr_RS: Upravljaj kupovinom

en: Manage Spreadsheets
sr_RS: Upravljaj tabelama

en: Manage Subscriptions
sr_RS: Upravljajte pretplatama

en: Manage Uploads
sr_RS: Upravljanje otpremanjima

en: Manage Video
sr_RS: Upravljaj video zapisima

en: Manage Your Subscriptions
sr_RS: Upravljajte svojim pretplatama

en: Manage all my sites
sr_RS: Upravljaj svim mojim veb mestima

en: Manage all subscriptions
sr_RS: Upravljaj svim pretplatama

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
sr_RS: Upravljanje i ažuriranje ovog i ostalih WordPress sajtova iz jedne komandne table na WordPress.com. You can update
    		dodatke, postaviti ih na automatsko ažuriranje, i (de)aktivirati ih po sajtu ili odjednom za sve
    		wordpress.com/plugins. Takođe, možete koristiti nov editor za članke, prilagodljiv za mobilne uređaje preko WordPress.com
    		pregled i aktivacija instaliranih tema i kreiranje ili editovanje menija na sajtu.

en: Manage comments
sr_RS: Upravljajte komentarima

en: Manage followed sites
sr_RS: Upravljajte praćenim sajtovima

en: Manage has been activated for you!
sr_RS: Upravljanje je uključeno za vas!

en: Manage inactive plugins
sr_RS: Upravljaj isključenim dodacima

en: Manage my subscriptions
sr_RS: Upravljanje mojim pretplatama

en: Manage plugin
sr_RS: Upravljajte dodatkom

en: Manage shipping methods
sr_RS: Upravljanje metodama slanja

en: Manage stock
sr_RS: Upravljaj zalihama

en: Manage stock.
sr_RS: Upravljanje zalihama.

en: Manage stock?
sr_RS: Upravljaj zalihom?

en: Manage subscribed sites
sr_RS: Upravljajte pretplaćenim sajtovima

en: Manage subscribers
sr_RS: Upravljaj pretplatnicima

en: Manage subscription
sr_RS: Upravljaj pretplatama

en: Manage subscriptions
sr_RS: Upravljaj pretplatama

en: Manage suggestions
sr_RS: Rad sa sugestijama

en: Manage the "%s" payment method
sr_RS: Upravljaj "%s" načinom plaćanja

en: Manage which sites appear in your profile.
sr_RS: Uredi koji će sajtovi biti vidljivi na tvom profilu.

en: Manage with Live Preview
sr_RS: Upravljaj u živom predpregledu

en: Manage your WordPress.com subscriptions by clicking on the link below.
sr_RS: Upravljajte svojim WordPress.com pretplatama pritiskom na vezu ispod.

en: Manage your WordPress.com subscriptions by clicking this link or copying it into a browser:
sr_RS: Upravljajte svojim WordPress.com pretplatama pritiskom na ovu vezu ili tako što ćete je kopirati u pretraživač:

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
sr_RS: Upravljajte svojim WordPress.com pretplatama:

en: Manage your domains
sr_RS: Upravljajte svojim domenima

en: Manage your newsletter and blog subscriptions.
sr_RS: Upravljajte svojim biltenom i pretplatama na blogove.

en: Manage your notifications
sr_RS: Upravljaj svojim obaveštenjima

en: Manage your orders on the go
sr_RS: Upravljajte svojim narudžbinama u pokretu

en: Manage your plugins
sr_RS: Upravljajte svojim dodacima

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
sr_RS: Upravljajte izveštajima svoje prodavnice i pratite ključne metrike s novim i poboljšanim interfejsom i kontrolnom tablom.

en: Manage your subscriptions
sr_RS: Upravljajte svojim pretplatama

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sr_RS: Upravljajte svojim pretplatama, primajte važna obaveštenja i ažuriranja proizvoda, sve u udobnosti vaše WooCommerce kontrolne table.

en: Manage your themes
sr_RS: Upravljajte svojim temama

en: Managing Pages
sr_RS: Upravljanje stranama

en: Managing Purchases
sr_RS: Upravljanje kupljenim

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
sr_RS: Upravljanje stranama je veoma slično upravljanju članaka i ekrani mogu biti prilagođeni na isti način.

en: Managua
sr_RS: Managva

en: Manawatu-Wanganui
sr_RS: Manavatu-Vanganuj

en: Manchester
sr_RS: Mančester

en: Manga Medium
sr_RS: Manga srednje veličine

en: Manga Narrow
sr_RS: Manga uska

en: Manga Wide
sr_RS: Manga široka

en: Manual
sr_RS: Ručno

en: Manual Offsets
sr_RS: Ručna odstupanja

en: Manually sent
sr_RS: Ručno poslat

en: Manx pound
sr_RS: Manska funta

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
sr_RS: Mnogi ljudi koriste prednost prečica sa tastature za brže upravljanje svojim komentarima. Koristite vezu sa strane da biste saznali više.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
sr_RS: Mnogi dodaci mogu da prikupljaju ili skladište lične podatke bilo u Vordpresovoj bazi podataka ili daljinski. Svaki zahtev za brisanje ličnih podataka takođe bi trebalo da izbriše podatke od dodataka.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
sr_RS: Mnogi dodaci mogu da prikupljaju ili skladište lične podatke bilo u Vordpresovoj bazi podataka ili daljinski. Svaki zahtev za izvoz ličnih podataka takođe bi trebalo da uključi podatke od dodataka.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
sr_RS: Mnoge teme podrazumevano prikazuju neke vidžete dok ne uredite svoje bočne trake, ali oni nisu automatski prikazani u vašoj alatci za upravljanje bočnom trakom. Nakon što napravite svoju prvu promenu vidžeta, možete ponovo dodati podrazumevane vidžete dodavajući ih iz prostora Raspoloživi vidžeti.

en: Manyara
sr_RS: Manjara

en: Map CSV fields to products
sr_RS: Mapiraj CSV polja za proizvode

en: Map to existing
sr_RS: Preslikaj u postojeći

en: Map to field
sr_RS: Mapa do polja

en: Maputo Province
sr_RS: Provincija Maputo

en: Maracha
sr_RS: Marača

en: Maramureș
sr_RS: Maramureš

en: Maranhão
sr_RS: Maranjao

en: March
sr_RS: mart

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
sr_RS: mar

en: Margin
sr_RS: Margina

en: Mariehamn
sr_RS: Marihamn

en: Marinduque
sr_RS: Marinduke

en: Mark all as seen
sr_RS: Označite sve kao pročitano

en: Mark all as unseen
sr_RS: Označite sve kao nepročitano

en: Mark as Not Spam
sr_RS: Skini oznaku „nepoželjan“

en: Mark as Spam
sr_RS: Označi kao nepoželjan

en: Mark as seen
sr_RS: Označite kao pročitano

en: Mark as spam
sr_RS: Označi kao neželjeno

en: Mark as unseen
sr_RS: Označite kao nepročitano

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
sr_RS: Označi zahteve za &#132;%s&#147; kao završene.

en: Mark requests as completed
sr_RS: Označi zahteve kao završene

en: Mark this comment as spam
sr_RS: Označi ovaj komentar kao nepoželjan

en: Mark this comment as spam.
sr_RS: Označite ovaj komentar kao nepoželjan.

en: Mark this message as NOT spam
sr_RS: Vrati ovi poruku iz nepoželjnih

en: Mark this message as spam
sr_RS: Označi ovu poruku kao nepoželjnu

en: Marketplace
sr_RS: Market

en: Marketplace suggestions
sr_RS: Preporučena proširenja iz ponude

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
sr_RS: Pokaži još drugih mogućnosti

en: Markup is not allowed in CSS.
sr_RS: Označavanje nije dozvoljeno u CSS-u.

en: Marlborough
sr_RS: Marlboro

en: Marquesas
sr_RS: Markesas

en: Marshall Islands
sr_RS: Maršalska Ostrva

en: Martinique
sr_RS: Martinik

en: Maryland
sr_RS: Merilend

en: María Trinidad Sánchez
sr_RS: Marija Trinidad Sančez

en: Mascara
sr_RS: Maskara

en: Massa-Carrara
sr_RS: Masa-Karara

en: Massachusetts
sr_RS: Masačusets

en: MasterCard
sr_RS: MasterKartica

en: Mastercard
sr_RS: MasterKartica

en: Match all conditions
sr_RS: Podudaranje svih uslova

en: Match case
sr_RS: Razlikuj mala i velika slova

en: Match terms with the listed IDs.
sr_RS: Poklopite članove sa navedenim ID-jevima.

en: Matching Username?
sr_RS: Poklapajuće korisničko ime?

en: Mato Grosso
sr_RS: Mato Groso

en: Mato Grosso do Sul
sr_RS: Mato Groso do Sul

en: Matrouh
sr_RS: Matruh

en: Matt Mullenweg, 2017
sr_RS: Met Mulenveg, 2017.

en: Mature
sr_RS: Za odrasle

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Za odrasle <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Za odrasle <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Za odrasle <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
sr_RS: Mauritanija

en: Mauritian rupee
sr_RS: Mauricijski rupi

en: Mauritius
sr_RS: Mauricijus

en: Mawson
sr_RS: Moson

en: Max %s
sr_RS: Maksimum %s

en: Max Height
sr_RS: Najveća visina

en: Max Width
sr_RS: Najveća širina

en: Max allowed packet size
sr_RS: Najviše dozvoljena veličina paketa

en: Max connections number
sr_RS: Najveći broj dozvoljenih veza

en: Max effective file size
sr_RS: Najveća delotvorna veličina datoteke

en: Max input time
sr_RS: Najveće vreme ulaza

en: Max number of files allowed
sr_RS: Najveći broj dozvoljenih datoteka

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sr_RS: Najveći broj stavki u korpi na koje se može primeniti kupon.

en: Max price
sr_RS: Maksimalna cena

en: Max price found in collection of products.
sr_RS: Maksimalna cena pronađena u kolekciji proizvoda.

en: Max size of an uploaded file
sr_RS: Najviša dozvoljena veličina datoteke za otpremanje

en: Max size of post data allowed
sr_RS: Najveća veličina predaje podataka prilikom post-a

en: Max upload size
sr_RS: Maksimalna veličina datoteke za otpremanje

en: Max upload size.
sr_RS: Maksimalna veličina otpreme.

en: MaxMind GeoIP database.
sr_RS: MaxMind GeoIP baza podataka

en: MaxMind Geolocation
sr_RS: MaxMind geolokacija

en: MaxMind License Key
sr_RS: MaxMind licencni ključ

en: Maximum Rating
sr_RS: Najviša dozvoljena ocena

en: Maximum depth
sr_RS: Maksimalna potrošnja

en: Maximum font percentage:
sr_RS: Najveći procenat slovnog lika:

en: Maximum number of filters (1-50):
sr_RS: Maksimalan broj filtera (1-50):

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sr_RS: Najveći broj stavki koje se vraćanju u skupu rezultata.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
sr_RS: Maksimalan broj stavki koje treba vratiti u skup rezultata. Podrazumevano nema ograničenja ako se ostavi prazno.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sr_RS: Najveći broj dozvoljenih narudžbina kada se koristi kupon.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
sr_RS[0]: Maksimalni broj istovremenih paketa je već u obradi (%s red). Nijedna akcija neće biti obrađena dok se ne završe paketi koji su trenutno u obradi.
sr_RS[1]: Maksimalni broj istovremenih paketa je već u obradi (%s reda). Nijedna akcija neće biti obrađena dok se ne završe paketi koji su trenutno u obradi.
sr_RS[2]: Maksimalni broj istovremenih paketa je već u obradi (%s redova). Nijedna akcija neće biti obrađena dok se ne završe paketi koji su trenutno u obradi.

en: Maximum size: %s
sr_RS: Najveća moguća veličina: %s

en: Maximum spend
sr_RS: Maksimalna potrošnja

en: Maximum upload file size: %s.
sr_RS: Najveća dozvoljena veličina datoteke za otpremanje: %s.

en: Maximum: %s
sr_RS: Maksimum: %s

en: May
sr_RS: maj

[ctx: May abbreviation]
en: May
sr_RS: maj

en: Maybe your aim is to build an educational site, a blog, an online business, or something else entirely. And if your site is already everything you’ve hoped for, that’s awesome!
sr_RS: Možda vam je cilj da izgradite obrazovni sajt, blog, onlajn posao ili nešto potpuno drugačije. A ako je vaš sajt već sve ono čemu ste se nadali, to je odlično!

en: Mayotte
sr_RS: Majota

en: Mayuge
sr_RS: Majuge

en: Mazatlan
sr_RS: Macatlan

en: Mbeya
sr_RS: Mbeja

en: McMurdo
sr_RS: Mekmardo

en: Me
sr_RS: Ja

en: Measurements
sr_RS: Mere

en: Mechi
sr_RS: Meči

en: Media
sr_RS: Sadržaj

en: Media File
sr_RS: Datoteci sadržaja

en: Media Handling
sr_RS: Rukovanje sadržajem

en: Media Library
sr_RS: Biblioteka sadržaja

en: Media Rich
sr_RS: Bogat sadržajem

en: Media Settings
sr_RS: Podešavanja sadržaja

en: Media Widget
sr_RS: Vidžet sadržaja

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
sr_RS[0]: Vidžet sadržaja (%d)
sr_RS[1]: Vidžet sadržaja (%d)
sr_RS[2]: Vidžet sadržaja (%d)

en: Media Width
sr_RS: Širina medija

en: Media file attached.
sr_RS: Datoteka sadržaja je pridružena.

en: Media file detached.
sr_RS: Pridruživanje datoteke sadržaja je uklonjeno.

en: Media file moved to the Trash.
sr_RS: Datoteka sadržaja je pomerena na otpad.

en: Media file permanently deleted.
sr_RS: Datoteka sadržaja je trajno obrisana.

en: Media file restored from the Trash.
sr_RS: Datoteka sadržaja je vraćena sa otpada.

en: Media file updated.
sr_RS: Datoteka sadržaja je ažurirana.

en: Media items list
sr_RS: Spisak stavki sadržaja

en: Media items list navigation
sr_RS: Kretranje spiska stavki sadržaja

en: Media library
sr_RS: Biblioteka sadržaja

en: Media list
sr_RS: Spisak sadržaja

en: Media title
sr_RS: Naslov sadržaja

en: Media title&hellip;
sr_RS: Naslov sadržaja&hellip;

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
sr_RS: Dodaj preko URL-a

en: Medium
sr_RS: Srednja veličina

en: Medium (96 pixels)
sr_RS: Srednji (96 piksela)

en: Medium size
sr_RS: Srednja veličina

en: Medium size image height
sr_RS: Visina slike srednje veličine

en: Medium size image width
sr_RS: Širina slike srednje veličine

en: Medium-Large size image height
sr_RS: Visina slike srednje-velike veličine

en: Medium-Large size image width
sr_RS: Širina slike srednje-velike veličine

en: Meetups
sr_RS: Okupljanja

en: Meghalaya
sr_RS: Meghalaja

en: Mehedinți
sr_RS: Mehedinci

en: Melbourne
sr_RS: Melburn

en: Melilla
sr_RS: Melilja

en: Member
sr_RS: Član

en: Member of The Internet Defense League
sr_RS: Član Internet odbrambene lige

en: Member since
sr_RS: Član od

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sr_RS: Članovi našeg tima imaju pristup informacijama koje nam dostavite. Na primer, i Administratori i Menadžeri prodavnice mogu da pristupe sledećem:

en: Membership
sr_RS: Članstvo

en: Memberships
sr_RS: Članstva

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
sr_RS: Memorija je prekoračena. Molimo vas da probate drugu manju datoteku.

en: Menominee
sr_RS: Menomini

en: Menu
sr_RS: Izbornik

en: Menu Item
sr_RS: Stavka izbornika

en: Menu Location
sr_RS: Mesto izbornika

en: Menu Locations
sr_RS: Mesta izbornika

en: Menu Management
sr_RS: Upravljanje izbornikom

en: Menu Name
sr_RS: Ime izbornika

en: Menu Options
sr_RS: Mogućnosti izbornika

en: Menu Settings
sr_RS: Podešavanja izbornika

en: Menu created
sr_RS: Izbornik je napravljen

en: Menu deleted
sr_RS: Izbornik je obrisan

en: Menu item added
sr_RS: Stavka izbornika je dodata

en: Menu item deleted
sr_RS: Stavka izbornika je obrisana

en: Menu item is now a sub-item
sr_RS: Stavka izbornika je sada podstavka

en: Menu item moved down
sr_RS: Stavka izbornika je pomerena nadole

en: Menu item moved out of submenu
sr_RS: Stavka izbornika je pomerena iz podizbornika

en: Menu item moved to the top
sr_RS: Stavka izbornika je pomerena na vrh

en: Menu item moved up
sr_RS: Stavka izbornika je pomerena nagore

en: Menu item removed
sr_RS: Stavka izbornika je uklonjena

en: Menu locations updated.
sr_RS: Mesta izbornika su ažurirana.

en: Menu order
sr_RS: Poredku u izborniku

en: Menu order, used to custom sort products.
sr_RS: Meni narudžbine, koristi se za prilagođeno sortiranje proizvoda.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sr_RS: Meni narudžbine, koji se koristi za prilagođavanje resursa.

en: Menu structure
sr_RS: Struktura izbornika

en: Menus
sr_RS: Izbornici

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
sr_RS: Izbornici mogu biti prikazani na mestima određenim od strane vaše teme ili u <a href="%s">vidžetizovanim prostorima</a> dodajući vidžet &#0132;Prilagođeni izbornik&#0147;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
sr_RS: Izbornici mogu biti prikazani u mestima određenim u vašoj temi, čak i korišćeni u bočnim trakama dodavanjem vidžeta &#0132;Izbornik kretanja&#0147; na ekranu <a href="%1$s">Vidžeti</a>. Ukoliko vaša tema ne podržava osobinu izbornika kretanja (podrazumevane teme, %2$s i %3$s, podržavaju), možete saznati o dodavanju ove podrške prateći vezu ka Dokumentaciji sa strane.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
sr_RS: Izbornici mogu biti prikazani na mestima određenim od strane vaše teme.

en: Merge table cells
sr_RS: Spoji ćelije tabele

en: Meridian
sr_RS: Meridijan

en: Message
sr_RS: Poruka

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
sr_RS: Nema aktivnosti u ovom periodu

en: Messages
sr_RS: Poruke

en: Messina
sr_RS: Mesina

en: Meta ID.
sr_RS: ID meta podatka.

en: Meta data attached to the shipping rate.
sr_RS: Meta podaci vezani za stopu isporuke.

en: Meta data.
sr_RS: Meta podaci.

en: Meta fields.
sr_RS: Meta polja.

en: Meta key for UI display.
sr_RS: Meta taster za prikaz korisničkog interfejsa.

en: Meta key.
sr_RS: Meta ključ,

en: Meta label.
sr_RS: Meta oznaka.

en: Meta value for UI display.
sr_RS: Meta vrednost za prikaz korisničkog interfejsa.

en: Meta value.
sr_RS: Meta vrednost.

en: Metadata
sr_RS: Metapodaci

en: Meters
sr_RS: Metri

en: Method
sr_RS: Metoda

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sr_RS: Metoda '%s' nije implementirana. Mora da se prepiše u podklasi.

en: Method ID.
sr_RS: ID načina.

en: Method availability
sr_RS: Dostupnost metode

en: Method not implemented
sr_RS: Metoda nije primenjena

en: Method title
sr_RS: Naslov metode

en: Mexican peso
sr_RS: Meksički Peso

en: Mexico
sr_RS: Meksiko

en: Mexico City
sr_RS: Meksiko Siti

en: Michigan
sr_RS: Mičigen

en: Micro
sr_RS: Mikro

en: Microformats
sr_RS: mikroformati

en: Micronesia
sr_RS: Mikronezija

en: Middle
sr_RS: Sredina

en: Midnight
sr_RS: Ponoć

en: Midway
sr_RS: Midvej

en: Midway Atoll
sr_RS: Midvej Atol

en: Mie
sr_RS: Mija

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
sr_RS: Migrirana akcija sa ID %1$d u %2$s na ID %3$d u %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
sr_RS[0]: Migriranje %d akcije
sr_RS[1]: Migriranje %d akcije
sr_RS[2]: Migriranje %d akcija

en: Milestone
sr_RS: Vremenski marker

en: Milestone Reached Message
sr_RS: Poruka prilikom dostizanja vremenskog markera

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
sr_RS: Automatski

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
sr_RS: Dani

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
sr_RS: Sati

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
sr_RS: Meseci

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
sr_RS: Godine

en: Millimeters
sr_RS: Milimetri

en: Min %s
sr_RS: Minimum %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Minimalne i maksimalne cene koje se nalaze u kolekciji proizvoda, obezbeđene korišćenjem najmanje jedinice valute.

en: Min price
sr_RS: Minimalna cena

en: Min price found in collection of products.
sr_RS: Minimalna cena pronađena u kolekciji proizvoda.

en: Minas Gerais
sr_RS: Minas Žerais

en: Minimal
sr_RS: Minimalno

en: Minimum font percentage:
sr_RS: Najmanji procenat slovnog lika:

en: Minimum order amount
sr_RS: Minimalni iznos narudžbine

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sr_RS: Najmanji broj narudžbina koje moraju biti u korpi pre nego što se iskoristi kupon.

en: Minimum required version of PHP.
sr_RS: Najamanje zahtevano izdanje PHP-a.

en: Minimum required version of WordPress.
sr_RS: Najamanje zahtevano izdanje Vordpresa.

en: Minimum spend
sr_RS: Minimalna potrošnja

en: Minnesota
sr_RS: Minesota

en: Minute
sr_RS: Minut

en: Minutes
sr_RS: Minuti

en: Minutes:
sr_RS: Minuta:

en: Minya
sr_RS: Minja

en: Miquelon
sr_RS: Mikelon

en: Misamis Occidental
sr_RS: Zapadni Misamis

en: Misamis Oriental
sr_RS: Istočni Misamis

en: Misc
sr_RS: Razno

en: Miscellaneous
sr_RS: Razno

en: Missed schedule
sr_RS: Promašeno zakazivanje

en: Missing Attachment
sr_RS: Nedostaje prilog

en: Missing MaxMind Reader library!
sr_RS: Nedostaje biblioteka MaxMind Reader-a!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sr_RS[0]: Nedostaje %s OAuth parametar
sr_RS[1]: Nedostaju %s OAuth parametra
sr_RS[2]: Nedostaje %s OAuth parametara

en: Missing Widgets
sr_RS: Vidžeti koji nedostaju

en: Missing a temporary folder.
sr_RS: Nedostaje privremeni direktorijum.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
sr_RS: Nedostaju osnovne tabele: %s. Neke WooCommerce funkcije možda neće raditi kako se očekivalo.

en: Missing email address.
sr_RS: Adresa e-pošte nedostaje.

en: Missing eraser index.
sr_RS: Nedostaje indeks brisača.

en: Missing exporter index.
sr_RS: Nedostaje indeks izvoznika.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
sr_RS: (neimenovan)

en: Missing or invalid access token
sr_RS: Token za prisup nedostaje ili nije ispravan

en: Missing out on the latest WordPress.com developments? Click below to receive future announcements direct to your inbox - it's free, it's easy, and we won't send you any junk.
sr_RS: Ne pratite poslednje novine na WordPress.com-u? Pritisnite ispod da biste primali buduće najave pravo u svoje sanduče - besplatno je, jednostavno je i nećemo vam slati nikakve nepoželjne poruke.

en: Missing page index.
sr_RS: Nedostaje indeks strane.

en: Missing parameter %s
sr_RS: Nedostaje parametar %s

en: Missing parameter(s): %s
sr_RS: Parametri koji nedostaju: %s

en: Missing post ID.
sr_RS: Nedostaje ID članka.

en: Missing product subscription
sr_RS: Nedostaje pretplata na proizvod.

en: Missing products in request body.
sr_RS: Nedostaju proizvodi u zahtevu.

en: Missing request ID.
sr_RS: Nedostaje ID zahteva.

en: Missing the WooCommerce %s package
sr_RS: Nedostaje WooCommerce paket %s

en: Missing variation data for variable product.
sr_RS: Nedostaju podaci o varijacijama za promenljivi proizvod.

en: Mission complete. Message %s deleted.
sr_RS: Misija je završena. Poruka %s je obrisana.

en: Mississippi
sr_RS: Misisipi

en: Missouri
sr_RS: Misuri

en: Mitooma
sr_RS: Mitoma

en: Mityana
sr_RS: Mitjana

en: Miyagi
sr_RS: Mijagi

en: Miyazaki
sr_RS: Mijazaki

en: Mobile
sr_RS: Prenosivo

en: Mobile Apps
sr_RS: Aplikacije za prenosive uređaje

en: Mobile Options
sr_RS: Mogućnosti za prenosive uređaje

en: Mobile Theme
sr_RS: Tema za prenosive uređaje

en: Mobile app
sr_RS: Mobilna aplikacija

en: Modal (Overlay Box)
sr_RS: Modalno (prekrivajući okvir)

en: Moderate Comment
sr_RS: Uredi komentar

en: Moderate comments
sr_RS: Upravljaj komentarima

en: Moderating Comments
sr_RS: Upravljanje komentara

en: Moderator
sr_RS: Urednik

en: Modern
sr_RS: Moderno

en: Modified
sr_RS: Izmenjeno

en: Modified GMT
sr_RS: Izmena po GMT

[ctx: Module Description]
en: Better results on search engines and social media.
sr_RS: Bolji rezultati na pretraživačima i društvenim mrežama.

[ctx: Module Description]
en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads.
sr_RS: Zaradite dozvoljavajući Jetpack-u da prikazuje veoma kvalitetne reklame.

[ctx: Module Description]
en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
sr_RS: Dodajte Sviđa mi se dugme uz komentare kako biste povećali učešće posetilaca

[ctx: Module Description]
en: Make it easy for search engines to find your site.
sr_RS: Olakšajte pretraživačima da nađu vaše veb mesto.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
sr_RS: Objavljujte članke slanjem e-pošte

[ctx: Module Name]
en: Ads
sr_RS: Reklame

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
sr_RS: Sviđanja komentara

[ctx: Module Name]
en: Lazy Images
sr_RS: Odgođeno učitane slike

[ctx: Module Name]
en: Related posts
sr_RS: Povezani članci

[ctx: Module Name]
en: Search
sr_RS: Pretraži

[ctx: Module Tag]
en: General
sr_RS: Opšte

en: Modules reset to default.
sr_RS: Moduli su resetovani na "default"

en: Mogadishu
sr_RS: Mogadiš

en: Moldova
sr_RS: Moldavija

en: Moldovan leu
sr_RS: Moldavski lej

en: Mon
sr_RS: Pon

en: Monaco
sr_RS: Monako

en: Moncton
sr_RS: Monkton

en: Monday
sr_RS: ponedeljak

[ctx: Monday initial]
en: M
sr_RS: P

en: Monetize your site with ads
sr_RS: Unovčite vaše veb mesto pomoću reklama

en: Money spent
sr_RS: Novac potrošen

en: Mongolia
sr_RS: Mongolija

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
sr_RS: Mongolski tugrik

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
sr_RS: Pratite prodaju i proizvode sa visokim performansama pomoću aplikacije Woo.

en: Monrovia
sr_RS: Monrovija

en: Monseñor Nouel
sr_RS: Monsenjor Noel

en: MonsterID (Generated)
sr_RS: MonsterID (napravljen)

en: Monte Cristi
sr_RS: Monte Kristi

en: Montenegro
sr_RS: Crna Gora

en: Monterrey
sr_RS: Monterej

en: Month
sr_RS: Mesec

en: Month and name
sr_RS: Mesec i naslov

en: Month(s)
sr_RS: Mesec(i)

en: Monthly
sr_RS: Mesečno

en: Monthly Archive - %s
sr_RS: Mesečna arhiva – %s

en: Monthly Archives:
sr_RS: Mesečne arhive:

en: Monthly Views
sr_RS: Mesečni pregledi

en: Monthly archives
sr_RS: Mesečne arhive

en: Months
sr_RS: Meseci

en: Months and Years
sr_RS: Meseci i godine

en: Months and years
sr_RS: Meseci i godine

en: Monticello
sr_RS: Montičelo

en: Montserrado
sr_RS: Montserado

en: Montserrat
sr_RS: Monserat

en: Monufia
sr_RS: Minufija

en: Monza e della Brianza
sr_RS: Monca i Brijanca

en: Moquegua
sr_RS: Mokegva

en: More
sr_RS: Više

en: More %s
sr_RS: Više %s

en: More Details
sr_RS: Više detalja

en: More Info
sr_RS: Još podataka

en: More Languages
sr_RS: Još jezika

en: More Options
sr_RS: Više opcija

en: More Photos
sr_RS: Još fotografija

en: More Stats for %s
sr_RS: Još statistika za %s

en: More actions
sr_RS: Još radnji

en: More details
sr_RS: Više detalja

en: More details about your Jetpack settings
sr_RS: Detaljnije o vašim podešavanjima za Jetpack

en: More from this author
sr_RS: Još od ovog autora

en: More help
sr_RS: Još pomoći

en: More in {{ siteLink /}}
sr_RS: Još na {{ siteLink /}}

en: More information
sr_RS: Više podataka

en: More information about %s
sr_RS: Više informacija o %s

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
sr_RS: Još na {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: More options
sr_RS: Još opcija

en: More than %s
sr_RS: Više od %s

en: Moroccan dirham
sr_RS: Marokanski Dirham

en: Morocco
sr_RS: Maroko

en: Moscow
sr_RS: Moskva

en: Mosque
sr_RS: Džamija

en: Most Active (%s)
sr_RS: Najaktivnije (%s)

en: Most Commented
sr_RS: Najviše komentarisano

en: Most Helpful Articles
sr_RS: Najkorisniji članci

en: Most Popular Content
sr_RS: Najpopularniji sadržaj

en: Most Recent
sr_RS: Skorašnje

en: Most Used Categories
sr_RS: Najkorišćenije kategorije

en: Most discount
sr_RS: Najpopust

en: Most popular
sr_RS: Najpopularnije

en: Most popular day
sr_RS: Najpopularniji dan

en: Most popular hour
sr_RS: Najpopularniji sat

en: Most stocked
sr_RS: Velike zalihe

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
sr_RS: Većina tema prikazuje naslov veb mesta na vrhu svake stranice, u traci naslova pregledača veba i kao naslov za dovode sindikacije. Podnaslov je takođe prikazan od strane mnogih tema.

en: Moulvibazar
sr_RS: Muvibazar

en: Mountain Province
sr_RS: Planinska pokrajina

en: Movable Type and TypePad
sr_RS: Movable Type i TypePad

en: Move
sr_RS: Pomeri

en: Move %s box down
sr_RS: Pomeri kutijicu %s nadole

en: Move %s box up
sr_RS: Pomeri kutijicu %s nagore

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sr_RS: Pomeri &#0132;%s&#0147; na otpad

en: Move down
sr_RS: Pomeri nadole

en: Move down one
sr_RS: Pomeri nadole za jedno mesto

en: Move one level down
sr_RS: Pomeri nivo ispod

en: Move one level up
sr_RS: Pomeri nivo iznad

en: Move out from under %s
sr_RS: Pomeri od ispod %s

en: Move the "%s" payment method down
sr_RS: Pomeri "%s" način plaćanja nadole

en: Move the "%s" payment method up
sr_RS: Pomeri "%s" način plaćanja nagore

en: Move this comment to the Trash
sr_RS: Pomeri ovaj komentar na otpad

en: Move this comment to the trash.
sr_RS: Pomerite ovaj komentar u otpad.

en: Move this item to the Trash
sr_RS: Pomeri ovu stavku na otpad

en: Move this review to the Trash
sr_RS: Pomerite ovu recenziju u otpad

en: Move to Trash
sr_RS: Pomeri na otpad

en: Move to another area&hellip;
sr_RS: Pomeri u drugi prostor&hellip;

en: Move to the top
sr_RS: Pomeri na vrh

en: Move to trash
sr_RS: Pomeri na otpad

en: Move under %s
sr_RS: Pomeri ispod %s

en: Move up
sr_RS: Pomeri nagore

en: Move up one
sr_RS: Pomeri nagore za jedno mesto

[ctx: Move widget]
en: Move
sr_RS: Pomeri

en: Movie
sr_RS: Film

en: Moxico
sr_RS: Moksiko

en: Moyo
sr_RS: Mojo

en: Mozambican metical
sr_RS: Mozambički metikal

en: Mozambique
sr_RS: Mozambik

en: Mtwara
sr_RS: Mtvara

en: Muchinga
sr_RS: Mučinga

en: Multi network install are not supported.
sr_RS: Instalacija mreže veb mesta nije podržana.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sr_RS: Multibyte String (mbstring) se koristi za konverziju kodnog rasporeda, kao npr. za e-poštu ili prebacivanje svih slova u mala.

en: Multibyte string
sr_RS: Višebajtna niska

en: Multiple choice
sr_RS: Višestruki izbor

en: Multiple items
sr_RS: Više stavki

en: Multisite support is not enabled.
sr_RS: Podrška za više-mesta nije omogućena.

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
sr_RS: Gradska opština Lima

en: Municipality
sr_RS: Opština

en: Municipality / District
sr_RS: Opština/okrug

en: Munshiganj
sr_RS: Mušiganj

en: Murang’a
sr_RS: Muranga

en: Murcia
sr_RS: Mursija

en: Mureș
sr_RS: Mureš

en: Muscat
sr_RS: Muskat

en: Music
sr_RS: Muzika

en: Music Medium
sr_RS: Muzika srednje veličine

en: Music Wide
sr_RS: Muzika široka

en: Musician
sr_RS: Muzičar

en: Must Use Plugins
sr_RS: Dodaci koji se moraju koristiti

en: Mute
sr_RS: Nečujno

en: Muğla
sr_RS: Mudžla

en: Muş
sr_RS: Muš

en: Mwanza
sr_RS: Mvanza

en: My Account
sr_RS: Moj nalog:

en: My Account Page
sr_RS: Strana Moj nalog

en: My Blogs
sr_RS: Moji blogovi

en: My Comments
sr_RS: Moji komentari

en: My Community
sr_RS: Moja zajednica

en: My Domains
sr_RS: Moje veb adrese

en: My Grav.
sr_RS: Moj Grav.

en: My Gravatar
sr_RS: Moj Gravatar

en: My Home
sr_RS: Početna stranica

en: My Likes
sr_RS: Moja sviđanja

en: My Location
sr_RS: Moje mesto

en: My Network
sr_RS: Moja mreža

en: My Profile
sr_RS: Moj profil

en: My Public Profile
sr_RS: Moj javni profil

en: My Site | My Sites
sr_RS[0]: Moje veb mesto

en: My Sites
sr_RS: Moja veb mesta

en: My Subscriptions
sr_RS: Moje pretplate

en: My account
sr_RS: Moj nalog

en: My account page
sr_RS: Moj nalog stranica

en: My location is public.
sr_RS: Moje mesto je javno.

en: My posts' locations are public.
sr_RS: Mesta mojih članaka su javna.

en: My shopping cart
sr_RS: Moja korpa za kupovinu

en: MySQL utf8mb4 support
sr_RS: MySQL podrška za utf8mb4

en: MySQL version
sr_RS: MySQL izdanje

en: MySQL version string.
sr_RS: String sa verzijom MySQL

en: MySQL version.
sr_RS: MySQL izdanje.

en: Myanmar
sr_RS: Mjanmar

en: Mymensingh
sr_RS: Mimensign

en: Mystery Person
sr_RS: Zagonetna osoba

en: Málaga
sr_RS: Malaga

en: Médéa
sr_RS: Medeja

en: M’Sila
sr_RS: Msila

en: N. Revenue
sr_RS: Neto prihod

en: N/A
sr_RS: Nije dostupno

en: NEW
sr_RS: NOVO

en: NSW
sr_RS: NJV

en: Naama
sr_RS: Nama

en: Nairobi
sr_RS: Najrobi

en: Nairobi County
sr_RS: Najrobi provincija

en: Nakasongola
sr_RS: Nakasingola

en: Nakhon Nayok
sr_RS: Nakhon Najok

en: Nakhon Ratchasima
sr_RS: Nakhon Račasima

en: Nakhon Sawan
sr_RS: Nakhon Savan

en: Nakhon Si Thammarat
sr_RS: Nakhon Si Thamarat

en: Namayingo
sr_RS: Namajingo

en: Name
sr_RS: Ime

en: Name (Last, First)
sr_RS: Ime (Prezime, Ime)

en: Name (Required)
sr_RS: Ime (obavezno)

en: Name (numeric)
sr_RS: Ime (Numerički)

en: Name (required)
sr_RS: Ime (obavezno)

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
sr_RS: Tekst

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
sr_RS: Vidljivo

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sr_RS: Ime atributa (koje će se prikazati na stranici).

en: Name for the resource.
sr_RS: Naziv za resurs.

en: Name must be at least 3 characters long.
sr_RS: Ime mora sadržati bar 3 karaktera.

en: Name of Copyright holder (either yourself or who you represent)
sr_RS: Ime nosioca autorskih prava (ili svoje ili onoga koga zastupate)

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
sr_RS: Ime

en: Name of other platform used to sell (not listed).
sr_RS: Naziv druge platforme koja se koristi za prodaju (nije na spisku).

en: Name of other platform used to sell.
sr_RS: Naziv druge platforme koja se koristi za prodaju.

en: Name of the action hook that will be triggered.
sr_RS: Naziv akcijske kuke koja će se pokrenuti.

en: Name of the customer for the order
sr_RS: Ime kupca narudžbine

en: Name of the item.
sr_RS: Naziv artikla.

en: Name of the note.
sr_RS: Naziv beleške.

en: Name of the package.
sr_RS: Naziv paketa.

en: Name of the product that the review belongs to.
sr_RS: Naziv proizvoda kojem pripada recenzija.

en: Name of the reviewer.
sr_RS: Ime prikazivača.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
sr_RS: Naziv tarife slanja, npr. ekspresno slanje.

en: Name on Card
sr_RS: Ime na kartici

en: Name required
sr_RS: Ime je obavezno

en: Name your blog
sr_RS: Dajte ime svom blogu

en: Name your site
sr_RS: Dajte naziv svom sajtu

en: Name.
sr_RS: Ime.

en: Name:
sr_RS: Ime:

en: Namespace must not start or end with a slash.
sr_RS: Ime prostora ne može da počinje ili se završava kosom crtom.

en: Namibia
sr_RS: Namibija

en: Namibian dollar
sr_RS: Nambijski dolar

en: Namisindwa
sr_RS: Namisindua

en: Narathiwat
sr_RS: Narativat

en: Narayanganj
sr_RS: Narajanganj

en: Narayani
sr_RS: Narajani

en: Nariño
sr_RS: Narinjo

en: Narrow
sr_RS: Usko

en: Nassau
sr_RS: Nasau

en: Nav menu locations must be strings.
sr_RS: Mesta izbornika kretanja moraju biti niske.

en: Navassa Island
sr_RS: Ostrvo Navasa

en: Navigation
sr_RS: Kretanje

en: Navigation Label
sr_RS: Natpis za kretanje

en: Navigation Menu
sr_RS: Meni kretanja

en: Navigation Menu Item
sr_RS: Stavka izborika kretanja

en: Navigation Menu Items
sr_RS: Stavke izborika kretanja

en: Navigation Menus
sr_RS: Izbornici kretanja

[ctx: Navigation item]
en: Debug
sr_RS: Otklanjanje greške

[ctx: Navigation item]
en: Privacy
sr_RS: Privatnost

[ctx: Navigation item]
en: Terms
sr_RS: Uslovi

en: Nawabganj
sr_RS: Navabganj

en: Nayarit
sr_RS: Najarit

en: Ndjamena
sr_RS: Ndžamena

en: Neamț
sr_RS: Njamc

en: Nebbi
sr_RS: Nebi

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
sr_RS: Treba da osvežite izgled prodavnice? Isprobajte teme decu teme Storefront

en: Need a theme? Try Storefront
sr_RS: Potrebna vam je tema? Isprobajte Storefront

en: Need an account?
sr_RS: Potreban vam je nalog?

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
sr_RS: Treba vam pomoć sa sastavljanjem vaše nove strane politike privatnosti? <a href="%1$s" %2$s>Pogledajte naš vodič politike privatnosti%3$s</a> za preporuke o tome koji sadržaj da uključite, kao i politike predložene od strane vaših dodataka i tema.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
sr_RS: Treba vam pomoć sa sastavljanjem vaše nove strane politike privatnosti? Pogledajte naš vodič za preporuke o tome koji sadržaj da uključite, kao i politike predložene od strane vaših dodataka i tema.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
sr_RS: Potrebna vam je pomoć? Koristite jezičak Pomoć iznad naslova ekrana.

en: Need more help?
sr_RS: Potrebna vam je pomoć?

en: Need some help?
sr_RS: Potrebna Vam je pomoć?

en: Negros Occidental
sr_RS: Zapadni Negros

en: Negros Oriental
sr_RS: Istočni Negros

en: Nepalese rupee
sr_RS: Nepalski rupi

en: Nero Rating
sr_RS: ocenjivanje palcem

en: Nero Size
sr_RS: Veličina palca

en: Nero Type
sr_RS: Vrsta palca

en: Net Payment
sr_RS: Neto plaćanje

en: Net Revenue
sr_RS: Neto prihod

en: Net discount amount.
sr_RS: Neto iznos popusta.

en: Net profit
sr_RS: Neto dobit

en: Net sales amount
sr_RS: Neto prodajni iznos

en: Net sales in the period.
sr_RS: Neto prodaja u periodu.

en: Net total revenue.
sr_RS: Ukupan neto prihod.

en: Netherlands
sr_RS: Holandija

en: Netherlands Antillean guilder
sr_RS: Gulden Holandskih Antila

en: Network Admin
sr_RS: Upravljanje mrežom

en: Network Admin Email
sr_RS: Upravljačka e-pošta mreže

en: Network Admin: %s
sr_RS: Upravljanje mrežom: %s

en: Network Enable %s
sr_RS: Omogući za mrežu %s

en: Network Settings
sr_RS: Podešavanja mreže

en: Network count
sr_RS: Broj mreža

en: Network enabled
sr_RS: Mreža je omogućena

en: Network functions are disabled.
sr_RS: Funkcije mreže su isključene.

en: Network only plugin must be network activated.
sr_RS: Dodatak koji je samo za mrežu mora biti uključen samo na mreži.

en: Neuchâtel
sr_RS: Nojšatel

en: Neuquén
sr_RS: Neuken

en: Never
sr_RS: Nikada

en: Never expires
sr_RS: Nikada ne ističe

en: Never show quantity remaining in stock
sr_RS: Nikad ne prikazuj stanje zaliha.

en: Nevermind
sr_RS: Nema veze

en: Nevşehir
sr_RS: Nevšehir

en: New
sr_RS: Novo

en: New %1$s Site: %2$s
sr_RS: Novo %1$s veb mesto: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
sr_RS: Novi %1$s korisnik: %2$s

en: New %s
sr_RS: Nov %s

en: New Application Password Name
sr_RS: Novo ime lozinke aplikacije

en: New Blog/Site Address
sr_RS: Nova adresa blog / veb mesta

en: New Caledonia
sr_RS: Nova Kaledonija

en: New Category Name
sr_RS: Naziv nove kategorije

en: New Changeset
sr_RS: Novi skup promena

en: New Custom HTML Widget
sr_RS: Novi Prilagođeni HTML vidžet

en: New Draft
sr_RS: Novi nacrt

en: New E-mail: %s
sr_RS: Nova e-pošta: %s

en: New Hampshire
sr_RS: Nju Hempšir

en: New In
sr_RS: Novo u ponudi

en: New Jersey
sr_RS: Nju Džerzi

en: New Link Category Name
sr_RS: Naziv nove kategorije veza

en: New List
sr_RS: Nova lista

en: New Media
sr_RS: Novi sadržaj

en: New Menu
sr_RS: Novi izbornik

en: New Mexico
sr_RS: Nju Meksiko

en: New Order: #{order_number}
sr_RS: Nova narudžbina: #{order_number}

en: New Page
sr_RS: Nova strana

en: New Password
sr_RS: Nova lozinka

en: New Post
sr_RS: Novi članak

en: New Products
sr_RS: Novi proizvodi

en: New Reusable block
sr_RS: Novi blok za višekratnu upotrebu

en: New Salem
sr_RS: Nju Selm

en: New Scheduled Action
sr_RS: Nova zakazana akcija

en: New Site Registration: %s
sr_RS: Nova registracija veb mesta: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
sr_RS: Novo veb mesto: %1$s
    URL: %2$s
    Udaljena IP adresa: %3$s
    
    Isključi ova obaveštenja: %4$s

en: New South Wales
sr_RS: Novi Južni Vels

en: New Tag Name
sr_RS: Naziv nove oznake

en: New Taiwan dollar
sr_RS: Novi tajvanski dolar

en: New Template
sr_RS: Novi šablon

en: New Territories
sr_RS: Nove Teritorije

en: New User Default Role
sr_RS: Podrazumevana uloga novog korisnika

en: New User Registration: %s
sr_RS: Nova registracija korisnika: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
sr_RS: Novi korisnik: %1$s
    Udaljena IP adresa: %2$s
    
    Isključi ova obaveštenja: %3$s

en: New Username
sr_RS: Novo korisničko ime

en: New Username: %s
sr_RS: Novo korisničko ime: %s

en: New Valley
sr_RS: Nova Dolina

en: New WordPress Site
sr_RS: Novo Vordpres veb mesto

en: New York
sr_RS: Njujork

en: New Zealand
sr_RS: Novi Zeland

en: New Zealand dollar
sr_RS: Novozelandski dolar

en: New account
sr_RS: Novi nalog

en: New category name
sr_RS: Naziv nove kategorije

en: New comment
sr_RS: Novi komentar

en: New comment on your post "%s"
sr_RS: Novi komentar na vaš članak „%s“

en: New comments
sr_RS: Novi komentari

en: New coupon
sr_RS: Novi kupon

en: New dimensions:
sr_RS: Nove veličine:

en: New document
sr_RS: Novi dokument

en: New order
sr_RS: Nova narudžbina

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sr_RS: E-pismo o novoj narudžbini se šalje odabranom primaocu (ili primaocima) po prijemu nove narudžbine.

en: New page title
sr_RS: Naslov nove strane

en: New page title&hellip;
sr_RS: Naslov nove strane&hellip;

en: New password
sr_RS: Nova lozinka

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sr_RS: Nova lozinka (ostavite prazno ako ne želite da menjate)

en: New passwords do not match.
sr_RS: Nove lozinke se ne poklapaju.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sr_RS: Novi načini plaćanja mogu se dodati samo prilikom potvrde kupovine. Javite nam se ako vam je potrebna pomoć.

en: New pingback on your post "%s"
sr_RS: Novi povratni ping na vaš članak „%s“

en: New post
sr_RS: Novi članak

en: New post on
sr_RS: Novi članak na

en: New product
sr_RS: Novi proizvod

en: New quantity of the item in the cart.
sr_RS: Nova količina predmeta u korpi.

en: New sales record!
sr_RS: Novi rekord prodaje!

en: New shipping class Name
sr_RS: Ime novog načina dostave

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
sr_RS: Novo veb mesto je napravljeno od strane %1$s
    
    Adresa: %2$s
    Ime: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sr_RS: [%1$s] Aktiviraj %2$s

en: New tag name
sr_RS: Ime nove oznake

en: New theme activated.
sr_RS: Nova tema je uključena.

en: New to WordPress.com?
sr_RS: Novi na WordPress.com-u?

en: New trackback on your post "%s"
sr_RS: Nova povratna veza na vaš članak „%s“

en: New user created.
sr_RS: Napravljen je novi korisnik.

en: New user email address.
sr_RS: Adresa e-pošte novog korisnika.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
sr_RS: [%1$s] Aktiviraj %2$s

en: New user password.
sr_RS: Nova korisnička lozinka.

en: New user registration on the blog %s:
sr_RS: Nova korisnička registracija na blogu %s:

en: New user registration on your site %s:
sr_RS: Nova registracija korisnika na vašem veb mestu %s:

en: New user username.
sr_RS: Novo korisničko  ime.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
sr_RS: Novim korisnicima se automatski dodeljuje lozinka koju oni mogu da promene nakon prijavljivanja. Možete videti ili urediti dodeljenu lozinku pritiskom na dugme Prikaži lozinku, Korisničko ime ne može biti promenjeno jednom kada je korisnik dodat.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
sr_RS: Novi korisnici će primiti e-poštu koja će ih obavestiti da su dodati kao korisnici na vašem veb mestu. Ova e-pošta će takođe sadržati njihovu lozinku. Štiklirajte kutijicu ako ne želite da korisnik dobije e-poštu dobrodošlice.

en: New version available.
sr_RS: Novo izdanje je dostupno.

en: New version available. %s
sr_RS: Novo izdanje je dostupno. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
sr_RS: Novo izdanje je dostupno. <button class="button-link" type="button">Ažuriraj sada</button>

en: New window
sr_RS: Novom prozoru/jezičku

en: New:
sr_RS: Novo:

en: Newer
sr_RS: Noviji

en: Newer Comments
sr_RS: Noviji komentari

en: Newer Comments &raquo;
sr_RS: Noviji komentari &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Noviji komentari <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
sr_RS: Noviji unosi &raquo;

en: Newer Posts
sr_RS: Noviji članci

en: Newer comments
sr_RS: Noviji komentari

en: Newer posts
sr_RS: Noviji članci

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Noviji članci <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
sr_RS: Najnovije

en: Newest Scheduled Date
sr_RS: Poslednji planirani datum

en: Newest first
sr_RS: Prvo najnoviji

en: News
sr_RS: Vesti

en: Newsletter
sr_RS: Bilten

en: Next
sr_RS: Sledeće

en: Next &gt;
sr_RS: Sledeće &gt;

en: Next &raquo;
sr_RS: Sledeće &raquo;

en: Next &rarr;
sr_RS: Sledeće &rarr;

en: Next (arrow right)
sr_RS: Sledeće (strelica desno)

en: Next Entries &raquo;
sr_RS: Sledeći unosi &raquo;

en: Next Month
sr_RS: Sledeći mesec

en: Next Page
sr_RS: Sledeća strana

en: Next Page &raquo;
sr_RS: Sledeća strana &raquo;

en: Next Post
sr_RS: Sledeći članak

en: Next Steps
sr_RS: Sledeći koraci

en: Next page
sr_RS: Sledeća strana

en: Next post:
sr_RS: Sledeći članak:

en: Next step
sr_RS: Sledeći korak

en: Next steps
sr_RS: Sledeći koraci

en: Next theme
sr_RS: Sledeća tema

en: Next unresolved topic
sr_RS: Nova nerešena tema

en: Next you need to give your product a price.
sr_RS: Zatim ćete morati da date svom proizvodu cenu.

en: Niamey
sr_RS: Nimaj

en: Niassa
sr_RS: Niasa

en: Nicaragua
sr_RS: Nikaragva

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
sr_RS: Nikaragvanska zlatna kordoba

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
sr_RS: Ime koje se prikazuje ne može da ima više od 50 znakova.

en: Nickname
sr_RS: Nadimak

en: Nicosia
sr_RS: Nikozija

en: Nidwalden
sr_RS: Nidvalden

en: Nigeria
sr_RS: Nigerija

en: Nigerian naira
sr_RS: Nigerijski Naira

en: Nightfall
sr_RS: Sumrak

en: Niigata
sr_RS: Njigata

en: Nilphamari
sr_RS: Nilfamari

en: Ningxia Hui / 宁夏
sr_RS: Ningsja

en: Niue
sr_RS: Niuje

en: Niğde
sr_RS: Nigde

en: No
sr_RS: Ne

en: No %1$s data specified to create %1$s
sr_RS: Nema definisanih %1$s podataka za kreiranje %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
sr_RS: Nema navedenih podataka za %1$s da bi se kreirao/uredio %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
sr_RS: Nema definisanih %1$s podataka za uređivanje %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
sr_RS: Nije pronađen nijedan %1$s koji ima ID %2$s

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
sr_RS: %1$s nije podešen u nizu argumenata za bočnu traku "%2$s". Podrazumeva se da je "%3$s". Ručno podesite %1$s na "%3$s" da biste ućutkali ovu napomenu i sačuvali postojeći sadržaj bočne trake.

en: No &quot;%s&quot; found
sr_RS: Nema &quot;%s&quot; pronađeno

en: No Ads
sr_RS: Bez oglasa

en: No Advertisements
sr_RS: Bez oglasa

en: No Avatars
sr_RS: Nema avatara

en: No Comments
sr_RS: Nema komentara

en: No Comments &#187;
sr_RS: Nema komentara &#187;

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sr_RS: Nema komentara<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
sr_RS: Nijedan Content-Disposition nije isporučen.

en: No PHP sessions detected
sr_RS: Nijedna PHP seansa je prepoznata

en: No Responses
sr_RS: Nema reagovanja

en: No Thanks
sr_RS: Ne hvala

en: No Title
sr_RS: Bez naziva

en: No WordPress.com blog found
sr_RS: Nije pronađen WordPress.com blog

en: No WordPress.com blog or external site feed found at the supplied URL
sr_RS: Nijedan WordPress.com blog ili spoljni sajt nije pronađen na datom URL-u

en: No actions found
sr_RS: Nijedna akcija nije pronađena

en: No actions found in trash
sr_RS: U otpadu nema akcija

en: No activity yet!
sr_RS: Još uvek nema aktivnosti!

en: No alignment
sr_RS: Nema poravnanja

en: No approved comments
sr_RS: Nema prihvaćenih komentara

en: No approved comments.
sr_RS: Nema prihvaćenih komentara.

en: No archives to show.
sr_RS: Nema arhiva za prikaz.

en: No attributes currently exist.
sr_RS: Trenutno nepostoji atribut.

en: No audio selected
sr_RS: Nema odabranog zvučnog zapisa

en: No billing address set.
sr_RS: Nije podešena adresa za naplatu.

en: No blogs found
sr_RS: Nema nađenih blogova.

en: No blogs... yet.
sr_RS: Nema blogova... još uvek.

en: No categories
sr_RS: Nema kategorija

en: No categories found
sr_RS: Kategorije nisu pronađene

en: No categories found.
sr_RS: Nema nađenih kategorija.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
sr_RS: Još uvek nema sačuvanih promena tako da nema ništa za prebacivanje na otpad.

en: No changeset found to take over
sr_RS: Nema nađenih skupova promena za preuzimanje

en: No changesets found in Trash.
sr_RS: Nema nađenih skupova promena na otpadu.

en: No changesets found.
sr_RS: Nema nađenih skupova promena.

en: No clicks have been recorded on your site yet.
sr_RS: Nijedan pritisak još uvek  nije snimljen na ovom veb mestu.

en: No color
sr_RS: Nema boje

en: No command found.
sr_RS: Komanda nije pronađena.

en: No comments
sr_RS: Nema komentara

en: No comments awaiting moderation.
sr_RS: Nijedan komentar ne čeka pregled.

en: No comments found in Trash.
sr_RS: Nema nađenih članaka na otpadu.

en: No comments found.
sr_RS: Nema pronađenih komentara.

en: No comments posted
sr_RS: Nijedan komentar nije postavljen

en: No comments to show.
sr_RS: Nema komentara za prikaz.

en: No comments yet.
sr_RS: Nema komentara.

en: No cookie present.
sr_RS: Nema prisutnih kolačića.

en: No coupons found
sr_RS: Nema nađenih kupona

en: No coupons found in range
sr_RS: Nema kupona u rasponu

en: No coupons found in trash
sr_RS: Nijedan kupon nije na otpadu

en: No customer downloads found.
sr_RS: Preuzimanja kupca nisu pronađena.

en: No customer selected
sr_RS: Nije odabran kupac

en: No customers found.
sr_RS: Nije pronađen kupac.

en: No data
sr_RS: Nema podataka.

en: No data found
sr_RS: Nema pronađenih podataka

en: No data supplied.
sr_RS: Nijedan podatak nije isporučen.

en: No default %s&hellip;
sr_RS: Nema podrezumevanog %s&hellip;

en: No deleted comments.
sr_RS: Nema uklonjenih komentara.

en: No description
sr_RS: Nema opisa

en: No downloads available yet.
sr_RS: Nema dostupnih datoteka za preuzimanje.

en: No editor could be selected.
sr_RS: Nijedan uređivač nije mogao biti izabran.

en: No file defined
sr_RS: Nijedna datoteka nije određena

en: No file selected
sr_RS: Nema odabrane datoteke

en: No file was uploaded.
sr_RS: Datoteka nije otpremljena.

en: No image
sr_RS: Nema slike

en: No image selected
sr_RS: Nema odabrane slike

en: No image set
sr_RS: Nema slike

en: No images selected
sr_RS: Nema odabranih slike

en: No importers are available.
sr_RS: Nema dostupnih uvoznika.

en: No incoming links have been found.
sr_RS: Nijedna dolazna veza nije pronađena.

en: No information yet&hellip;
sr_RS: Još uvek nema informacija&hellip;

en: No items
sr_RS: Nema stavki

en: No items found.
sr_RS: Nema pronađenih stavki.

en: No items.
sr_RS: Nema stavki.

en: No keys found.
sr_RS: Nijedan ključ nije nađen.

en: No likes yet
sr_RS: Još se nikome ne sviđa

en: No links found.
sr_RS: Nema pronađenih veza.

en: No location by default
sr_RS: Ne ostoji podrazumevana lokacija

en: No logo selected
sr_RS: Nema odabranog logotipa

en: No low in stock products found.
sr_RS: Nema proizvoda sa malim zalihama.

en: No matches found
sr_RS: Nema pronalazaka.

en: No matching product exists to update.
sr_RS: Ne postoji odgovarajući proizvod za ažuriranje.

en: No matching tax rates found.
sr_RS: Ne postoji tražena poreska stopa.

en: No matching users found.
sr_RS: Nisu pronađeni odgovarajući korisnici.

en: No matching variation found.
sr_RS: Nije pronađena odgovarajuća varijacija.

en: No matter what kind of site you want to build, our five-step checklists will get you set up and ready to publish.
sr_RS: Bez obzira kakav sajt želiš da napraviš, naša ček-lista od pet koraka će ti pomoći da postaviš sajt i da ga objaviš.

en: No maximum
sr_RS: Bez maksimuma

en: No media files found in Trash.
sr_RS: Nema pronađenih datoteka sadržaja na otpadu.

en: No media files found.
sr_RS: Nema pronađenih datoteka sadržaja.

en: No media items found.
sr_RS: Nema pronađenih stavki sadržaja.

en: No media items found. Try a different search.
sr_RS: Nema pronađenih stavki sadržaja. Probajte drugu pretragu.

en: No media selected
sr_RS: Nema odabranog sadržaja

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
sr_RS: Još uvek nema napravljenih izbornika. <a href="%s">Napravite neke</a>.

en: No minimum
sr_RS: Bez minimuma

en: No new comments yet!
sr_RS: Još nema novih komentara!

en: No new followers to report yet.
sr_RS: Još nema novih pratilaca, o kojim bismo izvestili.

en: No new likes to show yet.
sr_RS: Još uvek niko nije označio da mu se sviđa.

en: No notifications yet.
sr_RS: Još nema obaveštenja.

en: No order has been made yet.
sr_RS: Još nije plasirana nijedna narudžbina.

en: No orders found
sr_RS: Nije pronađena nijedna narudžbina

en: No orders found in trash
sr_RS: Nije nađena nijedna narudžbina na otpadu

en: No other sites have sent you traffic yet.
sr_RS: Nijedno drugo veb mesto vam nije poslalo posetioce.

en: No out of stock products found.
sr_RS: Nema proizvoda koji nisu na zalihama.

en: No page set
sr_RS: Nijedna stranica nije podešena

en: No pages found in Trash.
sr_RS: Nema nađenih strana na otpadu.

en: No pages found.
sr_RS: Nema nađenih strana.

en: No payment method provided.
sr_RS: Nije naveden način plaćanja.

en: No pending comments
sr_RS: Nema komentara na čekanju

en: No pending comments.
sr_RS: Nema komentara na čekanju.

en: No permalink structure set
sr_RS: Nema podešene strukture stalnih veza

en: No plugin specified.
sr_RS: Nije naveden dodatak.

en: No plugins found.
sr_RS: Nema pronađenih dodataka.

en: No post?
sr_RS: Nema članaka?

en: No posts
sr_RS: Nema članaka

en: No posts for the selected topic found
sr_RS: Nisu pronađeni članci na izabranu temu

en: No posts found
sr_RS: Nema nađenih članaka

en: No posts found for {{query /}} for your language.
sr_RS: Nisu pronađeni članci vezani za {{query /}} na vašem jeziku.

en: No posts found in Trash.
sr_RS: Nema nađenih članaka na otpadu.

en: No posts found.
sr_RS: Nema nađenih članaka.

en: No posts found. Try a different search?
sr_RS: Nema pronađenih članaka. Da probate drugu pretragu?

en: No posts have been viewed yet.
sr_RS: Nijedan članak nije pregledan.

en: No posts have recently been tagged with {{tagName /}} for your language.
sr_RS: Nijedan članak na vašem jeziku nije u poslednje vreme označen sa {{tagName /}}.

en: No product categories exist.
sr_RS: Ne postoji kategorija proizvoda.

en: No product to duplicate has been supplied!
sr_RS: Nije obezbeđen nijedan proizvod za dupliranje!

en: No products found
sr_RS: Nijedan proizvod nije pronađen

en: No products found in range
sr_RS: Nema proizvoda u ovom rangu

en: No products found in trash
sr_RS: Nema pronađenih proizvoda na otpadu

en: No products found.
sr_RS: Nijedan proizvod nije pronađen

en: No products in the cart.
sr_RS: Nema proizvoda u korpi.

en: No products were found matching your selection.
sr_RS: Nijedan proizvod ne odgovara izabranim kriterijumima.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
sr_RS: Nijedna ocena još uvek nije sakupljena za vaš %s.

en: No recent posts
sr_RS: Nema skorašnjih članaka

en: No restrictions
sr_RS: Bez zabrana

en: No results
sr_RS: Nema rezultata

en: No results found.
sr_RS: Nema rezultata.

en: No results.
sr_RS: Nema rezultata.

en: No reusable blocks found in Trash.
sr_RS: Nema pronađenih blokova za višekratnu upotrebu na otpadu.

en: No reusable blocks found.
sr_RS: Nema pronađenih blokova za višekratnu upotrebu.

en: No role
sr_RS: Nema uloge

en: No route was found matching the URL and request method
sr_RS: Nijedna putanja nije pronađena a da odgovara URL-u i zahtevanom načinu

en: No route was found matching the URL and request method.
sr_RS: Nijedna putanja nije pronađena a da odgovara URL-u i zahtevanom načinu

en: No row(s) selected
sr_RS: Nije izabran red(redovi)

en: No saved methods found.
sr_RS: Nijedan sačuvan metod nije pronađen.

en: No scheduled events exist on this site.
sr_RS: Nema zakazanih događaja na ovom veb mestu.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sr_RS: Nije pronađen nijedan naslov šeme za %s, pa se preskače registracija komande REST.

en: No search engines have sent you traffic yet.
sr_RS: Nijedan pretraživač nije poslao nijednog posetilaca.

en: No search term specified. Showing recent items.
sr_RS: Nema navedenih pojmova za pretragu. Prikazivanje skorašnjih stavki.

en: No setting groups have been registered.
sr_RS: Nijedna grupa podešavanja nije registrovana.

en: No shipping address set.
sr_RS: Nije uneta adresa isporuke.

en: No shipping class
sr_RS: Nema klase isporuke

en: No shipping class cost
sr_RS: Nema cene za klasu dostave

en: No shipping classes have been created.
sr_RS: Klase za isporuku nisu kreirane.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sr_RS: Nije naznačena nijedna metoda dostave. Molimo prekontrolišite svoju adresu još jednom ili nas kontaktirajte ako vam zatreba pomoć.

en: No shipping methods offered to this zone.
sr_RS: Nema metode dostave za ovu zonu.

en: No shipping options were found for %s.
sr_RS: Nisu pronađene mogućnosti za isporuku u %s.

en: No sites found.
sr_RS: Nisu pronađeni sajtovi.

en: No stats
sr_RS: Nema statistike

en: No stats are available for this time period.
sr_RS: Nema dostupne statistike za ovaj vremenski period.

en: No subscriptions were found.
sr_RS: Nema pronađenih pretplata.

en: No tags
sr_RS: Nema oznaka

en: No tags found
sr_RS: Nema pronađenih oznaka!

en: No tags found.
sr_RS: Nema pronađenih oznaka.

en: No taxes found in this period
sr_RS: Nema pronađenih poreza u ovom periodu

en: No templates found.
sr_RS: Nema pronađenih šablona.

en: No thanks
sr_RS: Ne, hvala

en: No thanks, do not remind me again
sr_RS: Ne hvala, ne podsećaj me ponovo

en: No theme specified.
sr_RS: Nije navedena tema.

en: No themes are currently available.
sr_RS: Trenutno nema dostupnih tema.

en: No themes found.
sr_RS: Nema pronađenih tema.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
sr_RS: Nema pronađenih tema. Probajte sa drugom pretragom ili %s.

en: No themes found. Try a different search.
sr_RS: Nema pronađenih teme. Probajte drugu pretragu.

en: No upcoming events
sr_RS: Nema predstojećih događaja

en: No updates required. Database version is %s
sr_RS: Ažuriranje nije potrebno. Izdanje baze podataka je %s

en: No used coupons found
sr_RS: Nema iskorišćenih kupona

en: No user found.
sr_RS: Nema pronađenih korisnika.

en: No valid blog found
sr_RS: Nijedan ispravan blog nije pronađen

en: No valid plugins were found.
sr_RS: Nijedan ispravan dodatak nije pronađen.

en: No variations added
sr_RS: Nijedna varijacija nije dodata

en: No version control systems were detected.
sr_RS: Nema pronađenih sistema za upravljanje verzijama.

en: No version or author information is available.
sr_RS: Nema dostupnih podataka o izdanju ili autoru.

en: No video selected
sr_RS: Nema odabranog video zapisa

en: No videos have been played yet.
sr_RS: Nijedan video zapis još uvek nije pregledan.

en: No webhooks found.
sr_RS: Veb kopče nisu pronađene.

en: No widgets found.
sr_RS: Nema pronađenih vidžeta.

en: No, I do not approve of this connection
sr_RS: Ne, ne odobravam ovu vezu

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sr_RS: Ne, uneću cene bez uračunatog poreza

en: Nome
sr_RS: Nom

en: Non profit
sr_RS: Neprofitna organizacija

en: Non-existent changeset UUID.
sr_RS: Nepostojeći UUID skupa promena.

en: Non-paying customer
sr_RS: Kupac koji ne plaća

en: Non-repeating
sr_RS: Bez ponavljanja

en: Nonbreaking space
sr_RS: Prostor koji ne lomi

en: None
sr_RS: Nema

en: None, just display the badge please
sr_RS: Nijedna. Prikaži samo značku, molim

en: None, this is a topic about using WordPress.com
sr_RS: Nijedan, ovo je tema o korišćenju WordPress.com-a

en: None, this is an announcement (moderators only)
sr_RS: Ništa, ovo je najava (samo za urednike)

en: Nong Bua Lam Phu
sr_RS: Nong Bua Lam Pu

en: Nong Khai
sr_RS: Nong Kai

en: Nonthaburi
sr_RS: Nontaburi

en: Norfolk Island
sr_RS: Ostrvo Norfolk

en: Normal
sr_RS: Normalno

en: Normal+
sr_RS: Normalno

en: Noronha
sr_RS: Norona

en: North
sr_RS: Sever

en: North Aegean
sr_RS: Severni Egej

en: North America
sr_RS: Severna Amerika

en: North Carolina
sr_RS: Severna Karolina

en: North Dakota
sr_RS: Severna Dakota

en: North East
sr_RS: Severni istok

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
sr_RS: Severni Horasan (خراسان شمالی)

en: North Korea
sr_RS: Severna Koreja

en: North Korean won
sr_RS: Severnokorejski von

en: North Macedonia
sr_RS: Severna Makedonija

en: North Sinai
sr_RS: Severni Sinaj

en: North West
sr_RS: Severo Zapad

en: North-Western
sr_RS: Severo-Zapadni

en: Northern
sr_RS: Severni

en: Northern Cape
sr_RS: Severni Kejp

en: Northern Mariana Islands
sr_RS: Severna Marijanska Ostrva

en: Northern Samar
sr_RS: Severni Samar

en: Northern Territories
sr_RS: Severne teritorije

en: Northern Territory
sr_RS: Severna teritorija

en: Northland
sr_RS: Nortlend

en: Northwest Territories
sr_RS: Severozapadne teritorije

en: Norway
sr_RS: Norveška

en: Norwegian
sr_RS: Norveški

en: Norwegian krone
sr_RS: Norveška Kruna

en: Not Found
sr_RS: Nije pronađeno

en: Not Found.
sr_RS: Nije pronađeno.

en: Not Spam
sr_RS: Nije nepoželjan komentar

en: Not Sticky
sr_RS: Nije lepljivo

en: Not able to attach "%s".
sr_RS: Nije moguće priložiti "%s".

en: Not available
sr_RS: Nije dostupno

en: Not declared
sr_RS: Nije deklarisano

en: Not enough data to create this user.
sr_RS: Nema dovoljno podataka za pravljenje ovog korisnika.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
sr_RS: Nema dovoljno prostora za otpremanje. Potrebno je %s KB.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
sr_RS: Na zalihama nema dovoljno komada %s da bi se ispunila ova narudžbina.

en: Not found
sr_RS: Nije pronađeno

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sr_RS: Nije potrebno ako je direktorijum za preuzimanje zaštićen.  <a href='%s'>Pogledajte ovaj vodič</a> za više detalja. To neće uticati na već otpremljene datoteke.

en: Not right now
sr_RS: Ne sada

en: Not set
sr_RS: Nije podešeno

en: Not supported in Internet Explorer.
sr_RS: Nije podržano u Internet eksploreru.

en: Not that bad
sr_RS: Nije loše

en: Not to worry, there's probably a simple reason why you are seeing this message.
sr_RS: Ne brinite, sigurno postoji jednostavan razlog zašto vidite ovu poruku.

en: Not valid onboarding data.
sr_RS: Neispravni podaci za aktivaciju.

en: Not writable
sr_RS: Nije upisivo

en: Note
sr_RS: Beleška

en: Note added to the order by the customer during checkout.
sr_RS: Napomena koju je kupac dodao u narudžbinu tokom plaćanja.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sr_RS: Beleška dodata u vezi {site_title} narudžbine naručene {order_date}

en: Note any typos you find, suggestions you have, or links to recommend.
sr_RS: Napomenite sve greške u kucanju koje pronađete, predloge koje imate ili veze koje preporučujete.

en: Note left by customer during checkout.
sr_RS: Napomena ostavljena od strane klijenta.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
sr_RS: Vodite računa da iako je podešeno da obeshrabri pretraživače veba, vaše veb mesto je i dalje vidljivo na vebu i neće svi pretraživači veba poštovati ovu naredbu.

en: Note that only the most recent pending subscriptions are shown.
sr_RS: Napominjemo da su samo najskorije pretplate na čekanju prikazane.

en: Note that this will not let you register a custom domain for your site, such as %2$s.com. If this is what you want, check out the <a href="%1$s">Domain Upgrade</a>.
sr_RS: Vodite računa da vam ovo neće registrovati prilagođeni domen za vaše veb mesto kao što je %2$s.com. Ukoliko je ovo ono što želite, pogledajte <a href="%1$s">Proširenje za domen</a>.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
sr_RS: Pazite da možete da isečete sliku pritiskom na nju (ikonica Iseci je već izabrana) i povlačenjem okvira za odabir željenog dela. Zatim pritisnite na Sačuvaj da biste očuvali isecanje.

en: Note to customer
sr_RS: Napomena za kupca

en: Note type
sr_RS: Vrsta napomene

en: Note:
sr_RS: Napomena:

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
sr_RS: Napomena: blokiranje po kolačiću u IP adresi za neke glasače može biti problematično.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
sr_RS: Napomena: nijedna od ovih mogućnosti ne zaustavlja pristup vašem veb mestu &mdash; do pretraživača veba je da li će da ispoštuju vaš zahtev.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sr_RS: Napomena: Dozvole za stavke narudžbine će automatski biti date kada se status narudžbine promeni na "u obradi" / "završeno".

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
sr_RS: Napomena: WP CRON je isključen na vašoj instalaciji, što može da spreči završetak ovog ažuriranja.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sr_RS[0]: Napomena: trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćeni dodatak</a> koji treba ažurirati pre ažuriranja WooCommerce-a.
sr_RS[1]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćena dodatka</a> koje treba ažurirati pre ažuriranja WooCommerce-a.
sr_RS[2]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćenih dodataka</a> koje treba ažurirati pre ažuriranja WooCommerce-a.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sr_RS: Napomena: razlog povraćaja novca će biti vidljiv kupcu.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sr_RS: Napomena: možda želite da detaljnije uredite svoju politiku privatnosti i postavite vezu odavde do tog odeljka.

en: Notes
sr_RS: Napomene

en: Notes Author
sr_RS: Notes autor

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sr_RS: Napomene o narudžbini, npr. posebne napomene za isporuku.

en: Nothing Found
sr_RS: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found
sr_RS: Ništa nije pronađeno

en: Nothing is in the queue: %s
sr_RS: Nema ničega u redu: %s

en: Nothing to save, the image has not changed.
sr_RS: Nema ničega za snimanje, slika nije izmenjena.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
sr_RS: Ništa nije uvezeno. Da li ste već uvezli ovaj blog?

en: Notice
sr_RS: Napomena

en: Notice:
sr_RS: Napomena:

en: Notification Settings
sr_RS: Podešavanje notifikacija

en: Notification recipient(s)
sr_RS: Obaveštenja primalaca

en: Notification settings
sr_RS: Podešavanja obaveštenja

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sr_RS: Samo da obavestimo &mdash; narudžbina #%1$s koja pripada kupcu %2$s je otkazana:

en: Notifications
sr_RS: Obaveštenja

en: Notify me of new comments via email.
sr_RS: Obavestite me o novim komentarima preko e-pošte.

en: Notify me of new posts
sr_RS: Obavestite me o novim člancima

en: Notify me of new posts on web and <a href="%s" target="_blank" rel="external noopener noreferrer">Jetpack App</a> via notifications.
sr_RS: Obavestite me o novim člancima na internetu i u <a href="%s" target="_blank" rel="external noopener noreferrer">aplikaciji Jetpack</a>.

en: Notify me of new posts via email.
sr_RS: Obavestite me o novim člancima preko e-pošte.

en: Notify me of new replies
sr_RS: Obavestite me o novim odgovorima

en: Nouakchott
sr_RS: Novakčot

en: Noumea
sr_RS: Numa

en: November
sr_RS: novembar

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
sr_RS: nov

en: Novokuznetsk
sr_RS: Novokuznjeck

en: Now select a category you want to put these links in.
sr_RS: Sada izaberite kategoriju u koju ćete postaviti ove veze.

en: Now that you have imported your Blogger blog into WordPress,
    		what are you going to do? Here are some suggestions:
sr_RS: Sada kada ste uvezli vaš Blogger blog u Vordpres,
    		šta ćete da radite? Evo nekoliko predloga:

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
sr_RS: Sada kada ste nas odabrali za partnera, naš cilj je da osiguramo da pružimo prave alate za ispunjavanje vaših potreba. Radujemo se što ćemo dobiti vaše povratne informacije o iskustvu podešavanja prodavnice kako bismo je poboljšali u budućnosti.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
sr_RS: Sada ćemo preuzeti vaše komentare tako da možemo da ih uvezemo (ovo može da potraje <strong>dosta</strong> vremena ukoliko imate dosta komentara)...

en: Now!
sr_RS: Sada!

en: Nueva Ecija
sr_RS: Nova Esiha

en: Nueva Vizcaya
sr_RS: Nova Viskaja

en: Number
sr_RS: Broj

en: Number of %s products.
sr_RS: Broj %s proizvoda.

en: Number of Themes found: %d
sr_RS: Broj pronađenih tema: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
sr_RS: Broj URL-ova u ovoj XML mapi mesta: %s.

en: Number of comments to show:
sr_RS: Broj komentara za prikaz:

en: Number of coupons used
sr_RS: Broj iskorišćenih kupona

en: Number of coupons.
sr_RS: Broj kupona.

en: Number of customers.
sr_RS: Broj kupaca.

en: Number of days to import.
sr_RS: Broj dana za uvoz.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sr_RS: Broj dana do isteka pristupu datotekama za preuzimanje.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sr_RS: Broj decimalnih zareza koji se pokazuje u prikazanim cenama za ovu zemlju.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sr_RS: Broj decimalnih tačaka za upotrebu u svakom izvoru.

en: Number of decimals
sr_RS: Broj decimala

en: Number of decimals.
sr_RS: Broj decimala.

en: Number of discounted orders.
sr_RS: Broj narudžbina sa popustom.

en: Number of distinct products sold.
sr_RS: Broj jedinstvenih prodatih proizvoda.

en: Number of downloads remaining.
sr_RS: Broj preostalih preuzimanja.

en: Number of downloads.
sr_RS: Broj preuzimanja.

en: Number of employees of the store.
sr_RS: Broj zaposlenih u radnji

en: Number of items found: %d
sr_RS: Broj pronađenih stavki: %d

en: Number of items in the cart.
sr_RS: Broj stavki u korpi.

en: Number of items per page:
sr_RS: Broj stavki po stranici:

en: Number of items sold
sr_RS: Broj prodatih artikala

en: Number of items sold.
sr_RS: Broj prodatih stavki.

en: Number of links to show:
sr_RS: Broj veza za prikazivanje:

en: Number of low stock products.
sr_RS: Broj proizvoda kojih ima malo na zalihama.

en: Number of media items found: %d
sr_RS: Broj pronađenih stavki sadržaja: %d

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
sr_RS: Broj objekata (članaka bilo koje vrste) dodeljenih terminu.

en: Number of orders
sr_RS: Broj narudžbina

en: Number of orders product appeared in.
sr_RS: Broj narudžbina u kojima se proizvod pojavio.

en: Number of orders.
sr_RS: Broj narudžbina.

en: Number of posts
sr_RS: Broj članaka:

en: Number of posts to show for each author:
sr_RS: Broj članaka za prikazivanje svakog autora:

en: Number of posts to show:
sr_RS: Broj članaka za prikazivanje:

en: Number of products to be added.
sr_RS: Broj proizvoda za dodavanje.

en: Number of products to show
sr_RS: Broj artikala za prikazivanje

en: Number of products.
sr_RS: Broj proizvoda.

en: Number of published posts for the term.
sr_RS: Broj objavljenih članaka člana.

en: Number of published products for the resource.
sr_RS: Broj objavljenih proizvoda za dati resurs.

en: Number of reviews for products in this category.
sr_RS: Broj recenzija za proizvode u ovoj kategoriji.

en: Number of reviews to show
sr_RS: Broj prikazanih recenzija

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
sr_RS: Broj članova u taksonomiji atributa.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sr_RS: Broj dostupnih preuzimanja datoteka za preuzimanje nakon kupovine.

en: Number of times the coupon has been used already.
sr_RS: Broj već iskorišćenih kupona.

en: Number of widgets found: %d
sr_RS: Broj pronađenih vidžeta: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
sr_RS: Broj

en: Numbered list
sr_RS: Numerisana lista

en: Numeric
sr_RS: Numeričko

en: Nusa Tenggara Barat
sr_RS: Zapadna Nusa Tengara

en: Nusa Tenggara Timur
sr_RS: Istočna Nusa Tengara

en: Nuuk
sr_RS: Nuk

en: Nwoya
sr_RS: Nuoja

en: Nyamira
sr_RS: Njamira

en: Nyandarua
sr_RS: Njandarua

en: Nyeri
sr_RS: Njeri

en: Nógrád
sr_RS: Nograd

en: OK
sr_RS: U redu

en: OR
sr_RS: ILI

en: OR enter path to file:
sr_RS: ILI unesite putanju do datoteke:

en: Object subtype.
sr_RS: Podvrsta predmeta.

en: Object type.
sr_RS: Vrsta objekta

en: Obwalden
sr_RS: Obvalden

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
sr_RS: Povremeno će neki od vaših pratilaca možda videti oglas ovde, <br /> kao i <a href="%s" target="_blank"> baner o privatnosti i kolačićima</a>na dnu stranice.

en: Occidental Mindoro
sr_RS: Zapadni Mindoro

en: Ocean
sr_RS: Okean

en: Oceania
sr_RS: Okeanija

en: Ocnița
sr_RS: Oknica

en: Oct
sr_RS: Okt

en: October
sr_RS: oktobar

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
sr_RS: okt

en: Odisha
sr_RS: Odiša

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
sr_RS: Od planina i štamparskih presa

en: Off
sr_RS: Isključeno

en: Offer Subscriptions to Your Own Readers
sr_RS: Ponudite pretplate sopstvenim čitaocima

en: Official buttons
sr_RS: Zvanična dugmad

en: Official extensions
sr_RS: Zvanična proširenja

en: Official theme
sr_RS: Zvanična tema

en: Offline Payments
sr_RS: Fizička plaćanja

en: Offset the result set by a specific number of items.
sr_RS: Odstupite skup rezultata za poseban broj stavki.

en: Ogg File URL
sr_RS: URL Ogg datoteke

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
sr_RS: O, ne! Trenutno imamo problema sa povezivanjem sa katalogom ekstenzija.

en: Ohangwena
sr_RS: Ohangvena

en: Ohio
sr_RS: Ohajo

en: Okayama
sr_RS: Okajama

en: Okinawa
sr_RS: Okinava

en: Older
sr_RS: Stariji

en: Older Comments
sr_RS: Stariji komentari

en: Older Posts
sr_RS: Stariji članci

en: Older comments
sr_RS: Stariji komentari

en: Older posts
sr_RS: Stariji članci

en: Older than 2 days
sr_RS: Starije od 2 dana

en: Older than a month
sr_RS: Starije od mesec dana

en: Older than a week
sr_RS: Starije od nedelju dana

en: Oldest
sr_RS: Najstarije

en: Oldest Scheduled Date
sr_RS: Najstariji planirani datum

en: Oldest first
sr_RS: Prvo najstariji

en: Omani rial
sr_RS: Omanski rijal

en: On
sr_RS: Uključeno

en: On Sale
sr_RS: Na akciji

en: On Sale Products
sr_RS: Proizvodi na rasprodaji

en: On backorder
sr_RS: Narudžbina na zahtev

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
sr_RS: Na nekim sistemima ime vaše baze podataka je sa prefiksom sa vašim korisničkim imenom tako da će biti kao <code>username_%1$s</code>. Može li to biti problem?

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
sr_RS: Na ovoj stranici, možete pogledati module koji su dostupni u Jetpack-u, saznati više o njima i aktivirati ih ili deaktivirati po potrebi.

en: On-hold
sr_RS: Na čekanju

en: On-sale products
sr_RS: Proizvodi na akciji

en: On-site views
sr_RS: Pregledi na veb mestu

en: Onboarding failed to process: %s
sr_RS: Aktivacija nije uspela obraditi: %s

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
sr_RS: Ukrcavanje se održava u WooCommerce Admin.

en: Onboarding profile data has been updated.
sr_RS: Podaci o ugrađenom profilu su ažurirani.

en: Once Daily
sr_RS: Jednom dnevno

en: Once Hourly
sr_RS: Jednom na sat vremena

en: Once Weekly
sr_RS: Jednom nedeljno

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sr_RS: Nakon povezivanja ovde će se prikazati spisak vaših WooCommerce.com kupovina.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sr_RS: Kada bude onemogućen, ovaj nasleđeni metod više neće biti dostupan.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
sr_RS: Jednom napravljena, WXR datoteka može biti uvezena od strane drugog Vordpresovog veb mesta ili druge platforme za blogovanje koja je u stanju da pristupi ovom obliku.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
sr_RS: Jednom kada napravite svoj izbor, možete ga podesiti unošenjem veličine u pikselima. Najmanja veličina izbora jednaka je veličini umanjene slike koja je postavljena u podešavanjima sadržaja.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
sr_RS: Kada pritisnete &#0132;Potvrdi brisanje&#0147;, korisnik će biti trajno uklonjen.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
sr_RS: Kada pritisnete &#0132;Potvrdi brisanje&#0147;, ovi korisnici će biti trajno uklonjeni.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
sr_RS: Jednom kada ste snimili preuzetu datoteku, možete koristiti funkciju Uvoz na drugoj postavci koju pokreće Vorpres da biste uvezli sadržaj sa ovog veb mesta.

en: One Column
sr_RS: jedan stupac

en: One Response
sr_RS: Jedno reagovanje

en: One blogger likes this.
sr_RS: Jednom blogeru se sviđa ovo.

en: One column
sr_RS: Jedan stupac

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
sr_RS[0]: Jedan komentar na ovom blogu. Poslednji na: &#132;%3$s&#147;
sr_RS[1]: %1$s komentara na ovom blogu. Poslednji na: &#132;%3$s&#147;
sr_RS[2]: %1$s komentara na ovom blogu. Poslednji na: &#132;%3$s&#147;

en: One email address per line.
sr_RS: Jedna adresa e-pošte po redu.

en: One like on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s likes on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221;
sr_RS[0]: Jedno sviđanje na ovom blogu. Poslednje za: &#132;%3$s&#147;
sr_RS[1]: %1$s sviđanja na ovom blogu. Poslednje za: &#132;%3$s&#147;
sr_RS[2]: %1$s sviđanja na ovom blogu. Poslednje za: &#132;%3$s&#147;

en: One of the plugins is invalid.
sr_RS: Jedan od dodataka je neispravan.

en: One of the selected users is not a member of this site.
sr_RS: Jedan od izabranih korisnika nije član ovog veb mesta.

en: One or more plugins failed to load properly.
sr_RS: Jedan ili više dodataka nije uspelo da se ispravno učita.

en: One or more recommended modules are missing
sr_RS: Jedan ili više preporučenih modula nedostaje

en: One or more required modules are missing
sr_RS: Jedan ili više neophodnih modula nedostaje

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
sr_RS: Jedna ili više tabela potrebnih za funkcioniranje WooCommerce-a nedostaju, neke funkcije možda neće raditi kako se očekuje. Nedostaju tablice: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
sr_RS: Jedna ili više tabela potrebnih za funkcioniranje WooCommerce-a nedostaju, neke funkcije možda neće raditi kako se očekuje. Nedostaju tabele: %1$s. <a href="%2$s">Proverite ponovo.</a>

en: One or more themes failed to load properly.
sr_RS: Jedan ili više tema nije uspelo da se ispravno učita.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sr_RS: Po jedan u redu: Naziv opcije | Dodatni troškovi [+- procenat] | Po vrsti troška (narudžbina, klasa ili artikal). Na primer: <code>Ekspresna pošiljka | 6,95 [+ 0,2%] | narudžbina</code>.

en: One response
sr_RS: Jedno reagovanje

en: One response to %s
sr_RS: Jedno reagovanje na %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
sr_RS: Onlajn kursevi su odlično rešenje za bilo koji posao koji može da nauči novu veštinu. S obzirom da kursevi ne zahtevaju fizički razvoj proizvoda ili slanje, oni su pristupačni, brzo se kreiraju i mogu generisati pasivan prihod u godinama koje dolaze. U ovom članku pružamo vam više informacija o prodaji kurseva pomoću WooCommerce-a.

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sr_RS: Samo datoteke u formatima %1$s i %2$s mogu da se koriste za video u zaglavlju. Molimo vas da promenite format svoje video-datoteke i pokušate ponovo ili otpremite svoj video na YouTube i povežete ga uz pomoć opcije ispod.

en: Only %s left in stock
sr_RS: Samo %s je preostalo na zalihama

en: Only I can view this list
sr_RS: Samo ja mogu da vidim ovu listu

en: Only UUID V4 is supported at this time.
sr_RS: Trenutno je podržan samo UUID V4.

en: Only display video in formats free of patent claims and other restrictions on distribution and playback.
sr_RS: Prikaži samo video zapise u obliku koji je bez patentnih zahteva i drugih ograničenja za dostavljanje i pregledanje.

en: Only display videos in free software formats
sr_RS: Prikaži samo video zapise u slobodni softverskim oblicima

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
sr_RS: Samo jpeg i png može biti korišćeno za blavatare.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sr_RS: Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.

en: Only show children of the current category
sr_RS: Prikazuj samo podkategorije trenutne kategorije

en: Only show percentages
sr_RS: Prikaži samo procente

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sr_RS: Samo pokaži preostalu količinu na zalihama kada je ona manja npr. "Samo 2 na zalihama"

en: Only the letters a-z and numbers allowed
sr_RS: Samo slova a-z (engleska latinica) i brojevi su dozvoljeni

en: Only these characters are allowed: "%s".
sr_RS: Samo ovi znaci su dozvoljeni: "%s"

en: Oops!
sr_RS: Ups!

en: Oops! That embed cannot be found.
sr_RS: Ups! To ugnežđivanje ne može biti pronađeno.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Ups! Ta stranica ne može biti pronađena.

en: Oops! There was an error when subscribing. Please try again.
sr_RS: Ups! Došlo je do greške prilikom prijavljivanja. Molimo, pokušajte ponovo.

en: Oops, looks like that's not the right address. Please try again!
sr_RS: Ups, izgleda da to nije ispravna adresa. Molimo vas pokušajte ponovo!

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
sr_RS: Ups, izgleda da ovo nije ispravna adresa e-pošte. Molimo, pokušajte ponovo.

en: Oops, that's not the right password. Please try again!
sr_RS: Ups, izgleda da ste uneli pogrešnu lozinku. Molimo vas pokušajte ponovo!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
sr_RS: Ups, nismo pronašli korisnika sa navedenom e-poštom. Molimo pokušajte ponovo.

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
sr_RS: Ups, nismo u mogućnosti da potvrdimo token za oporavak.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
sr_RS: Ups, nismo u mogućnosti da vam pošaljemo e-poštu za oporavak. Pokušajte ponovo.

en: Oops: %s
sr_RS: Ups: %s

en: Open
sr_RS: Otvoreno

en: Open Press This
sr_RS: Otvori Objavi ovo

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
sr_RS: cyrillic

en: Open link in a new tab
sr_RS: Otvori vezu u novom jezičku

en: Open link in a new window/tab
sr_RS: Otvori vezu u novom prozoru/jezičku

en: Open sharing dialog
sr_RS: Otvori dijalog deljenja

en: Open site editor
sr_RS: Otvori uređivač veb mesta

en: Open the Customizer
sr_RS: Otvori prilagođivač

en: Opens in new window
sr_RS: Otvara se u novom prozoru/jezičku

en: Operator to compare product attribute terms.
sr_RS: Operator za poređenje članova atributa proizvoda.

en: Operator to compare product category terms.
sr_RS: Operator za poređenje članova kategorije proizvoda.

en: Operator to compare product tags.
sr_RS: Operator za poređenje obeležja proizvoda.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sr_RS: Naziv opcije | Dodatni trošak [+- procenat%] | Po vrsti troška (narudžbina, klasa ili artikal)

en: Option not found or is empty. Use "list" to list option names
sr_RS: Opcija nije pronađena ili je prazna. Kliknite na izlistaj, "list", da vidite sve opcije.

en: Optional
sr_RS: Neobavezno

en: Optional action group.
sr_RS: Neobavezna akciona grupa.

en: Optional cost for local pickup.
sr_RS: Opcioni trošak za lokalno preuzimanje.

en: Optional data array passed to the action hook.
sr_RS: Opcioni niz podataka prosleđen akcijskoj kuki.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sr_RS: Opcioni natpis za prikaz kupcu nakon kupovine.

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
sr_RS: Neobavezan tekst koji se prikazuje prijavljenim WordPress.com korisnicima:

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
sr_RS: Neobavezan tekst koji se prikazuje neprijavljenim WordPress.com korisnicima:

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
sr_RS: Opciono dodajte neki tekst o politici privatnosti za vašu prodavnicu koji bi se prikazao prilikom potvrde kupovine.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
sr_RS: Opciono dodajte neki tekst o politici privatnosti za vašu prodavnicu koji bi se prikazao na obrascu za registraciju naloga.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sr_RS: Opciono dodajte neki tekst za polje za potvrdu uslova koje kupci moraju da prihvate.

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
sr_RS: Opciono možete dodeliti kategorije proizvoda kako bi ih lakše pretraživali i našli u vašoj prodavnici.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sr_RS: Opciono kntrolišiti koju poreska stopa isporuke dobijate, ili ostavite tako da stopa dostave zasniva na korpu samih proizvoda.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sr_RS: Opciono omogućite "Transfer podataka o plaćanju" (Profil > Profil i Podešavanja > Moji prodajni alati > Parametri veb mesta) i tu kopirajte svoj identifikacioni token. Time ćete omogućiti proveru plaćanja bez potrebe za PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sr_RS: Opciono unesite URL ka slici veličine 150x50px koja će se koristiti kao vaš logotip u gornjem levom uglu PayPal stranica za prodaju.

en: Options
sr_RS: Mogućnosti

en: Options Updated.
sr_RS: Mogućnosti su ažurirane.

en: Options have been updated
sr_RS: Mogućnosti su ažurirane

en: Options saved.
sr_RS: Mogućnosti su sačuvane.

en: Or
sr_RS: Ili

en: Or choose an image from your media library:
sr_RS: Ili izaberite sliku iz svoje biblioteke sadržaja:

en: Or choose from your local disk:
sr_RS: Ili izaberite sa svog lokalnog diska:

en: Or link to existing content
sr_RS: ili povežite ka postojećem sadržaju

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
sr_RS: Ili možete preuzeti unapred postojeću verziju dodatka iz <a href="%1$s">WordPress.org repozitorijuma </a> ili posetite <a href="%2$s">stranicu izdanja u GitHub repozitorijumu </a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
sr_RS: Ili unesite YouTube URL:

en: Or, enter tax rate ID:
sr_RS: Ili unesite ID poreske stope:

en: Orange
sr_RS: narandžasta

en: Order
sr_RS: Poredak

en: Order #
sr_RS: Narudžbina #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sr_RS: Narudžbina #%1$s je označena kao refundirana - PayPal šifra za obrazloženje: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sr_RS: Narudžbina #%1$s je označena kao "na čekanju" zbog vraćanja - PayPal kod obrazloženja: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sr_RS: Nalog #%1$s je otkazan. Proverite status plaćanja i ažurirajte status naloga prema tome: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sr_RS: Narudžbina #%1$s plasirana je %2$s i trenutno je %3$s.

en: Order #%s
sr_RS: Narudžba #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sr_RS: PayPal IPN je označio narudžbinu #%s kao plaćenu, a ona je prethodno bila otkazana. Potrebno je da administrator to reši.

en: Order &ndash; %s
sr_RS: Narudžbina &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
sr_RS: Otkazana narudžbina: #{order_number}

en: Order Date
sr_RS: Datum narudžbine

en: Order Failed: #{order_number}
sr_RS: Neuspela narudžbina: #{order_number}

en: Order ID
sr_RS: ID narudžbine

en: Order ID is invalid
sr_RS: ID narudžbine nije ispravan

en: Order ID.
sr_RS: ID narudžbine.

en: Order Number
sr_RS: Broj narudžbine

en: Order Number.
sr_RS: Broj narudžbine.

en: Order Refunded: {order_number}
sr_RS: Refundirana narudžbina: {order_number}

en: Order Status
sr_RS: Status narudžbine

en: Order Total
sr_RS: Ukupni iznos narudžbine

en: Order again
sr_RS: Naručite ponovo

en: Order by
sr_RS: Poređaj po

en: Order cancelled by customer.
sr_RS: Kupac je otkazao narudžbinu.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sr_RS: E-pošta o gotovim narudžbinama se šalje kupcima kada su njihove narudžbine označene kao gotove i uglavnom znači da im je narudžbina poslata.

en: Order count.
sr_RS: Broj narudžbina.

en: Order created
sr_RS: Narudžbina kreirana

en: Order customer information.
sr_RS: Informacije o narudžbinama kupca.

en: Order deleted
sr_RS: Narudžbina obrisana

en: Order details
sr_RS: Detalji narudžbine

en: Order details manually sent to customer.
sr_RS: Detalji narudžbine su ručno poslati kupcu.

en: Order draft updated.
sr_RS: Narudžba iz drafta ažurirana.

en: Order fully refunded
sr_RS: Porudžbina je u potpunosti vraćena

en: Order fully refunded.
sr_RS: Narudžbina je u potpunosti refundirana.

en: Order images by:
sr_RS: Poređaj slike po:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
sr_RS: Informacije o narudžbini, kao npr. šta je kupljeno, kada je kupljeno i gde treba poslati, i

en: Order is invalid
sr_RS: Neispravna narudžbina.

en: Order item ID provided is not associated with order.
sr_RS: Dostavljeni ID naloga nije povezan sa narudžbinom.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
sr_RS: Ključ narudžbine koji se koristi za proveru validnosti ili zaštitu pristupa određenim podacima narudžbine.

en: Order key.
sr_RS: Ključ narudžbine.

en: Order not editable
sr_RS: Narudžba se ne može izmeniti.

en: Order note author.
sr_RS: Autor napomene uz narudžbinu.

en: Order note content.
sr_RS: Sadržaj narudžbine.

en: Order note is required
sr_RS: Zahtev za poručivanje je zahtevan

en: Order note.
sr_RS: Napomena za narudžbinu.

en: Order notes
sr_RS: Napomene o narudžbini

en: Order number.
sr_RS: Broj narudžbine.

en: Order number:
sr_RS: Broj narudžbine:

en: Order on-hold
sr_RS: Porudžbina na čekanju

en: Order received
sr_RS: Narudžbina je primljena

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sr_RS: E-pismo o refundaciji narudžbine šalje se kupcima kada je njihova narudžbina označena kao refundirana.

en: Order restored
sr_RS: Porudžbina je obnovljena

en: Order saved.
sr_RS: Narudžba sačuvana.

en: Order scheduled for: %s.
sr_RS: Narudžbina zakazana za: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
sr_RS: Poređajte redosled kao rastući ili opadajući.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sr_RS: Otkazana

[ctx: Order status]
en: Completed
sr_RS: Gotovo

[ctx: Order status]
en: Draft
sr_RS: Nacrt

[ctx: Order status]
en: Failed
sr_RS: Neuspešno

[ctx: Order status]
en: On hold
sr_RS: Na čekanju

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sr_RS: Čeka se uplata

[ctx: Order status]
en: Processing
sr_RS: U obradi

[ctx: Order status]
en: Refunded
sr_RS: Vraćena

en: Order status changed by bulk edit.
sr_RS: Status narudžbina promenjen je odjednom.

en: Order status changed by bulk edit:
sr_RS: Status narudžbina promenjen odjednom:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sr_RS: Status narudžbine promenjen iz „%1$s“ na „%2$s“.

en: Order status name.
sr_RS: Naziv statusa narudžbine.

en: Order status set to %s.
sr_RS: Status narudžbine promenjen u %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sr_RS: Narudžbina je prebačena u status za povraćaj novca. Za povraćaj novca kupcu treba da odobrite povraćaj preko vašeg posrednika u plaćanju.

en: Order status.
sr_RS: Status narudžbine.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
sr_RS: Status porudžbine. Provajderi plaćanja će ažurirati ovu vrednost nakon plaćanja.

en: Order submitted.
sr_RS: Narudžba podneta.

en: Order summary
sr_RS: Rezime porudžbine

en: Order tax.
sr_RS: Porez na narudžbine.

en: Order total formatted for locale
sr_RS: Ukupan iznos narudžbine u lokalnom formatu

en: Order updated
sr_RS: Narudžbina ažurirana

en: Order updated and sent.
sr_RS: Narudžbina ažurirana i poslata.

en: Order updated.
sr_RS: Narudžba ažurirana.

en: Order updates
sr_RS: Ažuriranje narudžbine

en: Order:
sr_RS: Poredak:

en: Orders
sr_RS: Narudžbine

en: Orders (page %d)
sr_RS: Porudžbine (strana %d)

en: Orders list
sr_RS: Lista narudžbina

en: Orders navigation
sr_RS: Navigacija narudžbina

en: Orders totals.
sr_RS: Ukupno narudžbina.

en: Organization
sr_RS: Organizacija

en: Organization: %s
sr_RS: Organizacija: %s

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
sr_RS: Uredi moja otpremanja u fascikle zasnovane na mesecima i godinama.

en: Orhei
sr_RS: Orhej

en: Oriental Mindoro
sr_RS: Istočni Mindoro

en: Original
sr_RS: Izvorna

[ctx: Original Size]
en: Original
sr_RS: Izvorna

en: Original dimensions %s
sr_RS: Izvorne veličine %s

en: Original image
sr_RS: Originalna slika

en: Original image:
sr_RS: Originalna slika:

en: Original: %s
sr_RS: Izvorno: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
sr_RS: Originalno objavljeno od strane %1$s na %2$s

en: Originally posted on %s
sr_RS: Originalno objavljeno na %s

en: Orissa
sr_RS: Odiša

en: Orphaned variations
sr_RS: Varijacije bez matičnog proizvoda

en: Oshana
sr_RS: Ošana

en: Oshikoto
sr_RS: Ošikoto

en: Osmaniye
sr_RS: Osmanije

en: Other
sr_RS: Drugo

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
sr_RS: Drugo (<a href="%s">vidi ispod</a>)

en: Other Answer
sr_RS: Drugi odgovori

en: Other Input
sr_RS: Drugi unos

en: Other WordPress News
sr_RS: Ostale Vordpresove novosti (na engleskom)

en: Other comment settings
sr_RS: Ostala podešavanja komentara

en: Other languages:
sr_RS: Drugi jezici:

en: Other links
sr_RS: Druge veze

en: Other locations
sr_RS: Druge lokacije

en: Other places the store is selling products.
sr_RS: Ostala mesta kojima prodavnica prodaje proizvode.

en: Other posts
sr_RS: Drugi članci

en: Other search terms
sr_RS: Drugi upiti na pretraživačima

en: Other sources
sr_RS: Drugi izvori

en: Other user roles have been changed.
sr_RS: Druge korisnikove uloge su se promenile.

en: Other users have been deleted.
sr_RS: Ostali korisnici su izbrisani.

en: Other users have been removed.
sr_RS: Ostali korisnici su uklonjeni.

en: Otjozondjupa
sr_RS: Otjozondžupa

en: Ouargla
sr_RS: Vargla

en: Oudomxay
sr_RS: Udomksai

en: Oum El Bouaghi
sr_RS: Um el Buagi

en: Ounces
sr_RS: Unce

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
sr_RS: Naša podrazumevana tema 2015 je čista, usredrsređena na blogove i napravljena za jasnoću. Jednostavna tipografija Twenty Fifteen je čitljiva na velikom brooju veličina ekrana i odgovarajuća je za više jezika. Napravili smo je uz pristup prenosivim uređajima, što znači da vaš sadržaj zauzima središnje mesto, bez obzira da li vaši posetioci dolaze koristeći pametan telefon, tablet, laptop ili stoni računar.

en: Our bank details
sr_RS: Pojedinosti o našoj banci

en: Our best deal ever
sr_RS: Naša najbolja ponuda ikada

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
sr_RS: Naš katalog proširenja za WooCommerce može se naći na WooCommerce.com: <a href="%s">Katalog proširenja za WooCommerce</a>

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
sr_RS: Naš plan daje vašem sajtu mogućnost za poboljšanje. Pronađite plan koji vam odgovara.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sr_RS: Članovi našeg tima imaju pristup ovim informacijama kako bi pomogli u realizaciji narudžbina, obradi zahteva za refundaciju i kako bi vam pružili podršku.

en: Our website address is: %s.
sr_RS: Naša adresa veb mesta je: %s.

en: Ourense
sr_RS: Orense

en: Out from under %s
sr_RS: Od ispod %s

en: Out of stock
sr_RS: Nema na zalihama

en: Out of stock threshold
sr_RS: Granica za "nema na zalihama"

en: Out of stock visibility
sr_RS: Vidljivost oznake "nema na zalihama"

en: Outdated SQL server
sr_RS: Zastareli SQL server

en: Outdated templates
sr_RS: Zastareli šabloni

en: Output just the id when the operation is successful.
sr_RS: Prikaži samo jedinstveni broj kada je operacija uspešna.

en: Ouémé
sr_RS: Oueme

en: Overall
sr_RS: Celokupno

en: Overlay logo URL
sr_RS: URL logotipa

en: Overrides
sr_RS: Zameniti/Prekopirati

en: Overview
sr_RS: Pregled

en: Own a domain. Build a site.
sr_RS: Posedujte domen. Izgradite veb-mesto.

en: Owner of these keys.
sr_RS: Vlasnik ovih ključeva.

en: Oyam
sr_RS: Ojam

en: PDT payment completed
sr_RS: PDT plaćanje je završeno

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
sr_RS: PG &#8212; možda napadno, obično za publiku stariju od 13 godina

en: PHP Default Timezone
sr_RS: PHP podrazumevana vremenska zona

en: PHP Extensions
sr_RS: PHP proširenja

en: PHP Sessions
sr_RS: PHP seanse

en: PHP Update Recommended
sr_RS: Ažuriranje PHP-a je preporučeno

en: PHP Version
sr_RS: Izdanje PHP-a

en: PHP default timezone is invalid
sr_RS: PHP podrazumevana vremenska zona je neispravna

en: PHP default timezone is valid
sr_RS: PHP podrazumevana vremenska zona je ispravna

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
sr_RS: PHP podrazumevana vremenska zona je promenjena nakon učitavanja Vordpresa pozivom funkcije %s. Ovo se sukobljava za ispravno računanje datuma i vremena.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
sr_RS: PHP podrazumevana vremenska zona je podešena od Vordpresa prilikom učitavanja. Ovo je neophodno za ispravno računanje datuma i vremena.

en: PHP max execution time.
sr_RS: PHP maksimalno vreme izvršavanja.

en: PHP max input variables
sr_RS: Najveći broj ulaznih PHP promenljivih

en: PHP max input vars
sr_RS: PHP maksimalni broj promenljivih po unosu.

en: PHP max input vars.
sr_RS: PHP maksimalni broj promenljivih po unosu.

en: PHP memory limit
sr_RS: Ograničenje memorije PHP-a

en: PHP memory limit (only for admin screens)
sr_RS: Ograničenje PHP memorije (samo za upravljačke ekrane)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
sr_RS: PHP moduli izvršavaju većinu zadataka na serveru koji omogućavaju pokretanje vašeg veb mesta. Svaka promena na njima mora biti izvršena od strane upravnika vašeg servera.

en: PHP post max size
sr_RS: Najveća veličina predaje PHP-a

en: PHP post max size.
sr_RS: Najveća veličina predaje PHP-a

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
sr_RS: PHP seansa napravljena od strane poziva ka funkciji %1$s može da se meša sa REST API-jem and loopback zahtevima. Seansa treba da bude zatvorena od strane %2$s pre pravljenja bilo kojih HTTP zahteva.

en: PHP time limit
sr_RS: Vremensko ograničenje PHP-a

en: PHP version
sr_RS: Izdanje PHP-a

en: PHP version %s
sr_RS: PHP izdanje %s

en: PHP version.
sr_RS: Izdanje PHP-a

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
sr_RS: PHP-ovo XML proširenje nije dostupno. Molimo vas da kontaktirate svog dostavljača domaćinstva da bi omogućio PHP-ovo XML proširenje.

en: Pacific
sr_RS: Pacifik

en: Padding
sr_RS: Popuna

en: Page
sr_RS: Strana

en: Page %1$d of %2$d
sr_RS: Stranica %1$d od %2$d

en: Page %d
sr_RS: Strana %d

en: Page %s
sr_RS: Strana %s

en: Page Archives
sr_RS: Arhive strane

en: Page Attributes
sr_RS: Osobine strane

en: Page ID
sr_RS: ID strane

en: Page ID is set, but the page does not exist
sr_RS: ID stranice je postavljen, ali stranica ne postoji

en: Page IDs, separated by commas.
sr_RS: ID-jevi strana, razdvojeni zapetama.

en: Page Title
sr_RS: Naslov stranice

en: Page URL
sr_RS: URL strane

en: Page break
sr_RS: Prelom stranice

en: Page contents: [%s]
sr_RS: Sadržaji strane: [%s]

en: Page deleted.
sr_RS: Stranica je obrisana

en: Page does not contain the %s shortcode.
sr_RS: Stranica ne sadrži kratki kod %s.

en: Page draft updated.
sr_RS: Nacrt strane je ažuriran.

en: Page index cannot be less than one.
sr_RS: Indeks strane ne može biti manji od jedan.

en: Page not found
sr_RS: Stranica nije pronađena

en: Page not set
sr_RS: Stranica nije podešena

en: Page order
sr_RS: Poredak strana

en: Page published
sr_RS: Stranica objavljena

en: Page published privately.
sr_RS: Strana je privatno objavljena.

en: Page published.
sr_RS: Strana je objavljena.

en: Page restored to revision from %s.
sr_RS: Strana je vraćena na reviziju od %s.

en: Page reverted to draft.
sr_RS: Strana je vraćena u nacrt.

en: Page saved.
sr_RS: Strana je sačuvana.

en: Page scheduled
sr_RS: Stranica zakazana

en: Page scheduled for: %s.
sr_RS: Strana je zakazana za: %s.

en: Page scheduled.
sr_RS: Strana je zakazana.

[ctx: Page setting]
en: Cart
sr_RS: Korpa

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sr_RS: Plaćanje

[ctx: Page setting]
en: My account
sr_RS: Moj nalog

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sr_RS: Prodavnica

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sr_RS: Opšti uslovi korišćenja

en: Page setup
sr_RS: Podešavanje stranice

[ctx: Page slug]
en: cart
sr_RS: korpa

[ctx: Page slug]
en: checkout
sr_RS: potvrda-placanja

[ctx: Page slug]
en: my-account
sr_RS: moj-nalog

[ctx: Page slug]
en: shop
sr_RS: prodavnica

en: Page submitted.
sr_RS: Strana je predata.

en: Page title
sr_RS: Naslov strane

[ctx: Page title]
en: Cart
sr_RS: Korpa

[ctx: Page title]
en: Checkout
sr_RS: Plaćanje

[ctx: Page title]
en: My account
sr_RS: Moj nalog

[ctx: Page title]
en: Shop
sr_RS: Prodavnica

en: Page updated.
sr_RS: Strana je ažurirana.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sr_RS: Vidljivost strane bi trebalo da bude <a href="%s" target="_blank">javna</a>

en: Pages
sr_RS: Strane

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
sr_RS: Strane su slične člancima u tome što imaju naslov, tekst tela i povezane metapodatke, ali su drugačije u tome što nisu deo hronološkog toka bloga, vrsta stalnih članaka. Strane nisu kategorizovane ili označene ali mogu imati hijerarhiju. Možete ugnezditi strane ispod drugih strana praveći jednu &#132;roditeljem&#147; druge, praveći grupu strana.

en: Pages list
sr_RS: Spisak strana

en: Pages list navigation
sr_RS: Kretanje spiska strana

en: Pages:
sr_RS: Strane:

en: Pagination
sr_RS: Po strani

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sr_RS: %1$s od %2$s

en: Pago Pago
sr_RS: Pago_Pago

en: Paid
sr_RS: Plaća se

en: Paid Upgrades
sr_RS: Plaćena proširenja

en: Paid on %1$s @ %2$s
sr_RS: Plaćeno %1$s @ %2$s

en: Painter
sr_RS: Slikar

en: Pakistani rupee
sr_RS: Pakistanski rupi

en: Pakwach
sr_RS: Pakuoč

en: Palawan
sr_RS: Palavan

en: Palencia
sr_RS: Palensija

en: Palestinian Territory
sr_RS: Palestinska teritorija

en: Pallisa
sr_RS: Palisa

en: Palmyra Atoll
sr_RS: Atol Palmira

en: Panamanian balboa
sr_RS: Panamska balboa

en: Panamá
sr_RS: Panama

en: Panchagarh
sr_RS: Pančagar

en: Paper
sr_RS: Papir

en: Paper Medium
sr_RS: Papir srednje veličine

en: Paper Narrow
sr_RS: Papir uzak

en: Paper Wide
sr_RS: Papir širok

en: Papua Barat
sr_RS: Zapadna Papua

en: Papua New Guinea
sr_RS: Papua Nova Gvineja

en: Papua New Guinean kina
sr_RS: Novogvinejska kina

en: Paragraph
sr_RS: Pasus

en: Paraguarí
sr_RS: Paraguari

en: Paraguay
sr_RS: Paragvaj

en: Paraguayan guaran&iacute;
sr_RS: Paragvajski gvarni

en: Parameters to pass on to the exported report.
sr_RS: Parametri koji se prenose u izvezeni izveštaj.

en: Paraná
sr_RS: Parana

en: Paraíba
sr_RS: Paraiba

en: Parent
sr_RS: Roditelj

en: Parent %s
sr_RS: Roditelj %s

en: Parent %s:
sr_RS: Roditelj %s

en: Parent Category
sr_RS: Nadređena kategorija

en: Parent Category:
sr_RS: Nadređena kategorija:

en: Parent Page:
sr_RS: Nadređena strana:

en: Parent SKU
sr_RS: Nadređeni SKU

en: Parent Template:
sr_RS: Nadređeni šablon:

en: Parent Theme
sr_RS: Nadređena tema

en: Parent blocks.
sr_RS: Roditeljski blokovi.

en: Parent category
sr_RS: Nadređena kategorija

en: Parent category:
sr_RS: Nadređena kategorija

en: Parent coupon
sr_RS: Glavni kupon

en: Parent order ID.
sr_RS: Identifikacioni broj matične narudžbine.

en: Parent orders
sr_RS: Nadređene narudžbine

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
sr_RS: <span class="meta-nav">Objavljeno pod</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
sr_RS: Nadređeni proizvod

en: Parent product does not match current variation.
sr_RS: Matični proizvod ne odgovara predmetnoj varijaciji.

en: Parent product name if the product is a variation.
sr_RS: Nadređeno ime proizvoda ako je proizvod varijacija.

en: Parent shipping class
sr_RS: Glavna vrsta dostave

en: Parent shipping class:
sr_RS: Glavna vrsta dostave:

en: Parent term ID, if applicable.
sr_RS: ID roditelja, ako je primenljivo.

en: Parent term does not exist.
sr_RS: Nadređeni termin ne postoji.

en: Parent theme
sr_RS: Nadređena tema

en: Parent theme author URL
sr_RS: URL autora teme roditelja

en: Parent theme author URL.
sr_RS: URL autora roditeljske teme.

en: Parent theme name
sr_RS: Ime roditeljske teme

en: Parent theme name.
sr_RS: Ime roditeljske teme.

en: Parent theme version
sr_RS: Izdanje roditeljske teme

en: Parent theme version.
sr_RS: Izdanje roditeljske teme.

en: Paris
sr_RS: Pariz

en: Parish
sr_RS: Parohija

en: Partial Refund: Order {order_number}
sr_RS: Delimični povraćaj: narudžbina {order_number}

en: Partial refund email heading
sr_RS: Naslov e-pošte za delimični povraćaj

en: Partial refund subject
sr_RS: Delimičan predmet povraćaja

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
sr_RS: Delimično pravljenje mora da odjekne sadržaj ili da vrati nisku sadržaja (ili niz) ali ne oba.

en: Pará
sr_RS: Para

en: Pasco
sr_RS: Pasko

en: Passed
sr_RS: Prošlo

en: Passed tests
sr_RS: Testovi koji su prošli

en: Password
sr_RS: Lozinka

en: Password Reset
sr_RS: Lozinka je resetovana

en: Password Reset Request
sr_RS: Zahtev za resetovanje lozinke

en: Password Reset Request for {site_title}
sr_RS: Zahtev za resetovanje lozinke za {site_title}

en: Password change
sr_RS: Promena lozinke

en: Password changed for user: %s
sr_RS: Lozinka je promenjena za korisnika: %s

en: Password for the user (never included).
sr_RS: Lozinka korisnika (nikada nije uključeno).

en: Password protected
sr_RS: Zaštićen lozinkom

en: Password required
sr_RS: Lozinka je neophodna

en: Password reset email has been sent.
sr_RS: Nova lozinka je poslata na vašu adresu.

en: Password reset is not allowed for this user
sr_RS: Resetovanje lozinke nije dozvoljeno za ovog korisnika

en: Password reset link sent.
sr_RS: Veza za resetovanje lozinke je poslata.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
sr_RS[0]: Veze za resetovanje lozinke su poslate za %s korisnika.
sr_RS[1]: Veze za resetovanje lozinke su poslate za %s korisnika.
sr_RS[2]: Veze za resetovanje lozinke su poslate za %s korisnika.

en: Password:
sr_RS: Lozinka:

en: Password: %s
sr_RS: Lozinka: %s

en: Passwords cannot be empty.
sr_RS: Lozinka ne može biti prazna.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
sr_RS: Lozinke ne mogu da sadrže znak „%s“.

en: Passwords do not match.
sr_RS: Lozinke se ne poklapaju.

en: Paste
sr_RS: Nalepi

en: Paste URL or type to search
sr_RS: Nalepite URL ili kucajte za pretragu

en: Paste as text
sr_RS: Nalepi kao čisti tekst

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
sr_RS: Lepljenje je trenutno u režimu čistog teksta. Sadržaj će sada biti nalepljen kao čisti tekst sve dok ne isključite ovu mogućnost.

en: Paste table row after
sr_RS: Nalepi red tabele posle

en: Paste table row before
sr_RS: Nalepi red tabele pre

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
sr_RS: Nalepite URL svog YouTube ili Google Video zapisa iznad ili koristite primere ispod..

en: Paste your embed code below:
sr_RS: Ispod unesite svoj kod ugnežđivanja.

en: Path
sr_RS: Putanja

en: Pathum Thani
sr_RS: Patum Tani

en: Pattani
sr_RS: Patani

en: Pattern "%s" not found.
sr_RS: Mustra "%s" nije pronađena.

en: Pattern content must be a string.
sr_RS: Sadržaj mustre mora biti niska.

en: Pattern name must be a string.
sr_RS: Ime mustre mora biti niska.

en: Pattern title must be a string.
sr_RS: Naslov mustre mora biti niska.

en: Patuakhali
sr_RS: Patukali

en: Pause
sr_RS: Pauziraj

en: Paused
sr_RS: Pauzirano

en: Pavia
sr_RS: Pavija

en: Pay
sr_RS: Plaćanje

en: Pay annually
sr_RS: Plaćajte jednom godišnje

en: Pay for order
sr_RS: Platite narudžbinu

en: Pay for this order
sr_RS: Platite ovu narudžbinu

en: Pay monthly
sr_RS: Plaćajte jednom mesečno

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sr_RS: Plati preko PayPal-a; možete platiti svojom karticom u slučaju da nemate PayPal nalog.

en: Pay with PayPal
sr_RS: Platite putem PayPal-a

en: Pay with cash upon delivery.
sr_RS: Plaćanje gotovinom prilikom dostave.

en: PayPal Standard
sr_RS: PayPal standard

en: PayPal Standard does not support your store currency.
sr_RS: PayPal Standard ne podržava valutu vaše prodavnice.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sr_RS: PayPal standard preusmerava kupce na PayPal radi unosa informacija za  plaćanje.

en: PayPal acceptance mark
sr_RS: PayPal oznaka prijema

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
sr_RS: PayPal nam omogućava da pošaljemo jednu adresu. Ako koristite PayPal za dostavu etiketa, možda ćete preferirati da pošaljete adresu za isporuku, a ne naplatu. Isključivanje ove opcije može sprečiti zaštitu prodavca PayPal-a.

en: PayPal email
sr_RS: PayPal e-pošta

en: PayPal email address
sr_RS: PayPal adresa e-pošte

en: PayPal email address:
sr_RS: PayPal adresa e-pošte:

en: PayPal identity token
sr_RS: PayPal identifikacioni token

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sr_RS: PayPal probno okruženje može da se koristi za testiranje plaćanja. Prijavite se za <a href="%s">programerski nalog</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sr_RS: PayPal koristi ovaj metod komunikacije kada šalje povratne informacije o transakciji.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sr_RS: PayPal proverava adrese koje mu pošaljemo pa ovo može izazvati greške (preporučujemo da onemogućite ovu opciju).

en: Payer PayPal address
sr_RS: PayPal adresa platioca

en: Payer first name
sr_RS: Ime platioca

en: Payer last name
sr_RS: Prezime platioca

en: Paying customer
sr_RS: Kupac koji plaća

en: Payment
sr_RS: Plaćanje

en: Payment %s via IPN.
sr_RS: Plaćanje %s preko IPN-a.

en: Payment Method
sr_RS: Način plaćanja

en: Payment Methods
sr_RS: Načini plaćanja

en: Payment Tokens
sr_RS: Tokeni za plaćanje

en: Payment action
sr_RS: Akcija plaćanja

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sr_RS: Ovlašćeno plaćanje. Promeniti status plaćanja u toku ili izvršeno za potvrdu sredstava.

en: Payment complete event failed.
sr_RS: Plaćanje nije uspelo.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sr_RS: Plaćanje nije prošlo - ID autorizacije: %1$s, Status: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
sr_RS: Plaćanje nije bilo moguće preuzeti: %s

en: Payment for cancelled order %s received
sr_RS: Primljena uplata za otkazanu narudžbinu %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sr_RS: Plaćanje za narudžbinu #%1$s od strane %2$s nije uspelo. Narudžbina je ovako izgledala:

en: Payment for order %s refunded
sr_RS: Uplata za narudžbinu %s je refundirana

en: Payment for order %s reversed
sr_RS: Uplata za narudžbinu %s je vraćena

en: Payment gateway
sr_RS: Posrednik plaćanja

en: Payment gateway ID.
sr_RS: ID posrednika plaćanja.

en: Payment gateway description on checkout.
sr_RS: Poruka posrednika plaćanja na stranici plaćanja.

en: Payment gateway enabled status.
sr_RS: Uključeno stanje posrednika plaćanja.

en: Payment gateway method description.
sr_RS: Opis načina posrednika plaćanja.

en: Payment gateway method title.
sr_RS: Naslov načina posrednika plaćanja.

en: Payment gateway settings.
sr_RS: Podešavanja posrednika plaćanja.

en: Payment gateway sort order.
sr_RS: Redosled posrednika u plaćanju.

en: Payment gateway title on checkout.
sr_RS: Naslov posrednika plaćanja prilikom odjave kupovine.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sr_RS: Posrednici u plaćanju mogu da koriste cURL za komunikaciju sa udaljenim serverima radi autorizacije plaćanja, a i drugi dodaci mogu da ga koriste kada komuniciraju sa udaljenim servisima.

en: Payment method
sr_RS: Način plaćanja

en: Payment method ID and title are required
sr_RS: Identifikacioni broj načina plaćanja i naslov su obavezni

en: Payment method ID.
sr_RS: Identifikacioni broj metode plaćanja.

en: Payment method deleted.
sr_RS: Način plaćanja obrisan.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sr_RS: Opis načina plaćanja koji će videti vaš klijent prilikom odabira načina plaćanja.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sr_RS: Opis načina plaćanja koji će kupac videti na vašem veb mestu.

en: Payment method successfully added.
sr_RS: Dodat način plaćanja.

en: Payment method title.
sr_RS: Naziv načina plaćanja.

en: Payment method:
sr_RS: Način plaćanja:

en: Payment methods
sr_RS: Načini plaćanja

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sr_RS: Plaćaće %1$s je potvrđeno - ID autorizacije: %2$s, ID transakcije: %3$s

en: Payment pending (%s).
sr_RS: Plaćanje na čekanju (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
sr_RS: Plaćanje prilikom isporuke.

en: Payment via
sr_RS: Plaćanje preko

en: Payment via %s
sr_RS: Plati sa %s

en: Payment:
sr_RS: Plaćanje

en: Payments
sr_RS: Plaćanja

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
sr_RS: Pojednostavljena plaćanja, bez mesečnih naknada &mdash; isključivo za WooCommerce prodavnice.

en: Pazardzhik
sr_RS: Pazardžik

en: Peloponnese
sr_RS: Peloponez

en: Pemba North
sr_RS: Pemba sever

en: Pemba South
sr_RS: Pemba jug

en: Pending
sr_RS: Na čekanju

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
sr_RS: Čekaju <span class="count">(%d)</span>

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Čekaju pregled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Čekaju pregled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Čekaju pregled <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
sr_RS: Čeka pregled

en: Pending comments
sr_RS: Komentari na čekanju

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sr_RS: Narudžbine na čekanju nisu plaćene i kupac može da ih napusti. Biće poslate na otpad posle određenog perioda.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Čeka se plaćanje za <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Čeka se plaćanje za <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Čeka se plaćanje za <span class="count">(%s)</span>

en: Pending review
sr_RS: Čeka pregled

en: Pennsylvania
sr_RS: Pensilvanija

en: People
sr_RS: Ljudi

en: People clicked links from these pages to get to your site.
sr_RS: Ljudi su pritisnuli veze na ovim stranicama da bi došli na vaše veb mesto.

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sr_RS: Po klasi: naplati dostavu pojedinačno za svaku klasu dostave

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sr_RS: Po narudžbini: Naplati dostavu za najskuplju klasu dostave

en: Peravia
sr_RS: Peravija

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
sr_RS: Procentualna promena je izračunata od sedmičnih proseka pre nego što su zaokruženi.

en: Percentage complete.
sr_RS: Procenat završen.

en: Percentage discount
sr_RS: Iznos popusta u procentima

en: Percentage of cart total
sr_RS: Procenat ukupne vrednosti korpe

en: Percentages
sr_RS: Procenti

en: Perfect
sr_RS: Odlično

en: Perform an advanced term query.
sr_RS: Izvršite napredni upit članova.

en: Performance
sr_RS: Učinak

en: Period
sr_RS: Tačka

en: Permalink
sr_RS: Stalna veza

en: Permalink Settings
sr_RS: Podešavanja stalne veze

en: Permalink of the product that the review belongs to.
sr_RS: Permalink na proizvodu koji pripada recenziji.

en: Permalink structure
sr_RS: Struktura stalnih veza

en: Permalink template for the post.
sr_RS: Šablon stalne veze članka.

en: Permalink to %s
sr_RS: Stalna veza ka %s

en: Permalink:
sr_RS: Stalna veza:

en: Permalink: %s
sr_RS: Stalna veza : %s

en: Permalinks
sr_RS: Stalne veze

en: Permanent Link to %s
sr_RS: Stalna veza ka %s

en: Permanently delete comment
sr_RS: Trajno obriši komentar

en: Permanently deleted %s
sr_RS: Zauvek obrisano %s

en: Permanently deleted customer
sr_RS: Trajno obrisani kupac

en: Permanently deleted order note
sr_RS: Zauvek obrisana napomena za narudžbinu

en: Permission #%d not found.
sr_RS: Dozvola #%d nije pronađena.

en: Permission ID
sr_RS: ID dozvole

en: Permissions
sr_RS: Dozvole

en: Permissions is missing.
sr_RS: Nedostaju ovlašćenja.

en: Pernambuco
sr_RS: Pernambuko

en: Persian
sr_RS: Persijski

en: Personal
sr_RS: Lični

en: Personal Data Export
sr_RS: Izvoz ličnih podataka

en: Personal Data Export for %s
sr_RS: Izvoz ličnih podataka za %s

en: Personal Links
sr_RS: Lične veze

en: Personal Options
sr_RS: Lične mogućnosti

en: Personal Settings
sr_RS: Lična podešavanja

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
sr_RS: Lični podaci nisu napravljeni samo od interakcije korisnika sa vašim veb mestom. Lični podaci su takođe naoravljeni od tehničkih postupaka kao što su obrasci za kontaktiranje, analitika i ugnežđivanja trećih strana.

en: Personal data removal
sr_RS: Uklanjanje ličnih podataka

en: Personal data removed.
sr_RS: Lični podaci uklonjeni.

en: Personal data retention
sr_RS: Zadržavanje ličnih podataka

en: Personal data within order %s has been retained.
sr_RS: Lični podaci u okviru narudžbine %s su zadržani.

en: Personalize homepage
sr_RS: Prilagodite početnu stranicu

en: Personalize my store
sr_RS: Prilagodite moju prodavnicu

en: Personalize your store's homepage
sr_RS: Prilagodi početnu stranicu prodavnice

en: Perth
sr_RS: Pert

en: Perugia
sr_RS: Peruđa

en: Pesaro e Urbino
sr_RS: Pezaro i Urbino

en: Pescara
sr_RS: Peskara

en: Pest
sr_RS: Pešta

en: Petersburg
sr_RS: Pitersburg

en: Phang Nga
sr_RS: Pang Nga

en: Phatthalung
sr_RS: Patalung

en: Phayao
sr_RS: Pajao

en: Phetchabun
sr_RS: Pečabun

en: Phetchaburi
sr_RS: Pečaburi

en: Phichit
sr_RS: Pičit

en: Philippine peso
sr_RS: Filipinski Peso

en: Philippines
sr_RS: Filipini

en: Phitsanulok
sr_RS: Pitsanulok

en: Phnom Penh
sr_RS: Pnom_Pen

en: Phoenix
sr_RS: Feniks

en: Phone
sr_RS: Telefon

en: Phone Number
sr_RS: Broj telefona

en: Phone number.
sr_RS: Broj telefona.

en: Phongsaly
sr_RS: Fongsali

en: Photoblogging
sr_RS: fotoblogovanje

en: Photography
sr_RS: Fotografija

en: Phrae
sr_RS: Prae

en: Phuket
sr_RS: Puket

en: Physical products
sr_RS: Fizički proizvodi

en: Piacenza
sr_RS: Pjaćenca

en: Piauí
sr_RS: Pjaui

en: Pick a blog
sr_RS: Izaberite blog

en: Pingback
sr_RS: Povratni ping

en: Pingback excerpt:
sr_RS: Isečak pinga:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
sr_RS: Povratni ping od %1$s na %2$s je primljen. Nastavite mrežno ćaskanje! :-)

en: Pingback:
sr_RS: Povratni ping:

en: Pings
sr_RS: Pingovi

en: Pink
sr_RS: roza

en: Pisa
sr_RS: Piza

en: Pistoia
sr_RS: Pistoja

en: Pitcairn
sr_RS: Pitkarn

en: Place order
sr_RS: Naručite

en: Placeholder
sr_RS: Rezervisano mesto

en: Placeholder image
sr_RS: Mesto rezervisano za sliku

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sr_RS: Mesta za tekst koja se prikazuju u tekstualnim unosima.

en: Plain Black
sr_RS: Čisto crno

en: Plain Black Medium
sr_RS: Čisto crno srednje veličine

en: Plain Black Narrow
sr_RS: Čisto crno usko

en: Plain Black Wide
sr_RS: Čisto crno široko

en: Plain White
sr_RS: Čisto belo

en: Plain White Medium
sr_RS: Čisto belo srednje veličine

en: Plain White Narrow
sr_RS: Čisto belo usko

en: Plain White Wide
sr_RS: Čisto belo široko

en: Plain text
sr_RS: Običan tekst

en: Plain text template
sr_RS: Čisti tekst šablon

en: Plaintiff's address
sr_RS: Adresa tužioca

en: Plaintiff's address city
sr_RS: Grad tužioca

en: Plaintiff's address country
sr_RS: Država tužioca

en: Plaintiff's address state/region/province
sr_RS: Savezna država / region / pokrajina tužioca

en: Plaintiff's address zip/post code
sr_RS: Poštanski broj tužioca

en: Plaintiff's company name
sr_RS: Naziv preduzeća tužioca

en: Plaintiff's email address
sr_RS: E-pošta tužioca

en: Plaintiff's first name
sr_RS: Ime tužioca

en: Plaintiff's last name
sr_RS: Prezime tužioca

en: Plaintiff's phone number
sr_RS: Broj telefona tužioca

en: Plaintiff's user id
sr_RS: Korisnički broj tužioca

en: Plans
sr_RS: Planovi

en: Plastic Black
sr_RS: Plastično crno

en: Plastic Black Medium
sr_RS: Plastično crno srednje veličine

en: Plastic Black Narrow
sr_RS: Plastično crno usko

en: Plastic Black Wide
sr_RS: Plastično crno široko

en: Plastic Grey
sr_RS: Plastično sivo

en: Plastic Grey Medium
sr_RS: Plastično sivo srednje veličine

en: Plastic Grey Narrow
sr_RS: Plastično sivo usko

en: Plastic Grey Wide
sr_RS: Plastično sivo široko

en: Plastic White
sr_RS: Plastično belo

en: Plastic White Medium
sr_RS: Plastično belo srednje veličine

en: Plastic White Narrow
sr_RS: Plastično belo usko

en: Plastic White Wide
sr_RS: Plastično belo široko

en: Play
sr_RS: Pusti

en: Play Video
sr_RS: Pokrenite video

en: Play button
sr_RS: Dugme za pokretanje

en: Playlist Settings
sr_RS: Podešavanja spiska zapisa

en: Plays
sr_RS: Pregleda

en: Plays:
sr_RS: Pregleda:

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
sr_RS: Molimo vas da <a href="http://support.wordpress.com/contact/">kontaktirate podršku</a> ukoliko želite da obrišete registrovani domen.

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
sr_RS: Molimo vas da <a href='%s'>kontaktirate podršku</a> i mi ćemo sve popraviti.

en: Please Confirm
sr_RS: Molimo vas da potvrdite

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sr_RS: Molimo vas da uključite <a href="%s">dodatak Klasični uređivač</a> da biste koristili ovu kutijicu.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
sr_RS: Molimo vas da uključite <a href="%s">dodatak Link Manager</a> da biste koristili upravljača veza.

en: Please check that you typed the coupon code correctly and that this coupon is for the product you have selected.
sr_RS: Molimo vas da proverite da ste ispravno uneli kod kupona i da je ovaj kupon za proizvod koji ste izabrali.

en: Please check the URL for mistakes. An example subscribe command should look like:
sr_RS: Molimo, proverite greške u URL-u. Trebalo bi da primer komande za pretplatu izgleda ovako:

en: Please check the password fields to make sure that they match.
sr_RS: Molimo vas da proverite polja za lozinku da biste bili sigurni da se poklapaju.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
sr_RS: Molimo vas da odmah proverite svoje veb mesto. Moguće je da sve radi. Ukoliko kaže da vam je potrebno ažuriranje, trebalo bi da to uradite.

en: Please choose a poll style
sr_RS: Molimo vas da izaberete stil glasanja

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sr_RS: Molimo odaberite proizvod za dodavanje u korpu&hellip;

en: Please choose a style.
sr_RS: Molimo vas da izaberete stil.

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sr_RS: Izaberite opcije proizvoda tako što ćete posetiti <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
sr_RS: Molimo vas izaberite opcije proizvoda&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sr_RS: Molimo izaberite količinu proizvoda koje želite da dodate u korpu&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
sr_RS: Molimo vas da odaberete da li biste želeli da veb mesta u vašoj Vordpresovoj mreži koriste poddomene ili poddirektorijume.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
sr_RS: Molimo vas da završite korake podešavanja. Da biste napravili novu mrežu, moraćete da ispraznite ili uklonite mrežne tabele baze podataka.

en: Please confirm that you would like to delete the site redirect from this blog.
sr_RS: Molimo vas da potvrdite da biste želeli da obrišete preusmeravanje veb mesta na ovom blogu.

en: Please consider writing more inclusive code.
sr_RS: Molimo vas da razmislite o pisanju više uključivog koda.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
sr_RS: Molimo vas da kontaktirate svog domaćina za pomoć sa daljim ispitivanjem ovog problema.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sr_RS: Molimo vas da kopirate i nalepite ove informacije u svoj tiket kada kontaktirate podršku:

en: Please define an SVG icon filename.
sr_RS: Molimo vas da definišete naziv datoteke SVG ikonice.

en: Please define default parameters in the form of an array.
sr_RS: Molimo vas da definišete podrazumevane parametre u obliku niza.

en: Please describe the problem.
sr_RS: Molimo vas da opišete problem.

en: Please do not use these comments for asking questions, support, or bug reporting, use the <a href="%s">forums</a> or <a href="%s">feedback form</a> for that.
sr_RS: Molimo vas da ne koristite ove komentare za postavljanje pitanja, podršku ili prijavljivanje grešaka, za to koristite <a href="%s">forume</a> ili <a href="%s">obrazac za podršku</a>.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
sr_RS: Molimo vas da uredite sadržaj svoje politike privatnosti, pazeći da obrišete kratke preglede i da dodate informacije iz svojih tema i dodataka. Kada objavite stranu svoje politike, zapamtite da je dodate u svoj izbornik kretanja.

en: Please enter a blog URL
sr_RS: Molimo vas da unesete URL bloga

en: Please enter a comment
sr_RS: Molimo vas da unesete komentar

en: Please enter a coupon code.
sr_RS: Molimo, unesite kod kupona.

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
sr_RS: Molimo vas da unesete ime domena (npr. primer.net ili blog.primer.net)

en: Please enter a email address for the new account. This must be an address that is not already in use at WordPress.com
sr_RS: Molimo vas da unesete adresu e-pošte za novi nalog. Ovo mora biti adresa koja trenutno nije u upotreni na WordPress.com

en: Please enter a new blog address
sr_RS: Molimo vas da unesete novu adresu bloga

en: Please enter a password for the new account.
sr_RS: Molimo vas da unesete lozinku novog naloga.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sr_RS: Unesite prefiks za broj fakture. Ako koristite PayPal nalog za više prodavnica onda se postarajte da ovaj prefiks bude jedinstven, pošto PayPal neće dozvoliti narudžbine sa istim brojem fakture.

en: Please enter a site name.
sr_RS: Molimo vas da unesete ime veb mesta.

en: Please enter a site title.
sr_RS: Molimo vas da unesete naslov veb mesta.

en: Please enter a stronger password.
sr_RS: Molimo Vas unesite sigurniju lozinku.

en: Please enter a username
sr_RS: Molimo vas da unesete korisničko ime

en: Please enter a username or email address.
sr_RS: Molimo vas unesite korisničko ime ili imejl adresu.

en: Please enter a username.
sr_RS: Molimo vas da unesete korisničko ime.

en: Please enter a valid Eircode.
sr_RS: Unesite validan Eircode.

en: Please enter a valid URL.
sr_RS: Molimo vas da unesete valjan URL.

en: Please enter a valid YouTube URL.
sr_RS: Molimo, unesite ispravan YouTube URL.

en: Please enter a valid account username.
sr_RS: Molimo unesite važeće korisničko ime.

en: Please enter a valid blog URL
sr_RS: Molimo vas da unesete valjan URL bloga

en: Please enter a valid domain or URL (e.g. example.com, blog.example.com, example.com/blog)
sr_RS: Molimo vas da unesete ispravan domen ili URL (npr. primer.net, blog.primer.net ili primer.net/blog)

en: Please enter a valid email address
sr_RS: Molimo, unesite važeću adresu e-pošte.

en: Please enter a valid email address.
sr_RS: Molimo vas da unesete valjanu adresu e-pošte.

en: Please enter a valid menu name.
sr_RS: Molimo vas da unesete valjano ime izbornika.

en: Please enter a valid order ID
sr_RS: Unesite ispravan ID narudžbine

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sr_RS: Molim vas dodajte ispravan poštanski / PAK broj.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sr_RS: Unesite vrednost sa jednom decimalnom tačkom novčane vrednosti (%s) bez razdvajača i oznaka valute.

en: Please enter an account password.
sr_RS: Molimo, unesite lozinku.

en: Please enter an address to continue.
sr_RS: Unesite adresu da biste nastavili.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sr_RS: Molimo Vas da unesete vrednost manju od redovne cene.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sr_RS: Molimo unesite kod zemlje sa dva velika slova.

en: Please enter the code you received via email
sr_RS: Molimo vas da unesete kod koji se primili putem e-pošte

en: Please enter with one decimal point (%s) without thousand separators.
sr_RS: Unesite sa jednom decimalnom tačkom (%s) bez separatora za hiljade.

en: Please enter with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sr_RS: Molimo Vas da unesete u monetarnom decimalnom (%s) formatu bez znaka za razdvajanje hiljada i simbola valute.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
sr_RS: Molimo vas da unesete svoje LiveJournal korisničko ime <em>i</em> lozinku tako da možemo da preuzmemo vaše članke i komentare.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sr_RS: Unesite svoju adresu e-pošte za PayPal; ona je potrebna za primanje uplate.

en: Please enter your current password.
sr_RS: Unesite svoju trenutnu lozinku.

en: Please enter your email
sr_RS: Molimo, unesite adresu svoje e-pošte

en: Please enter your email address here
sr_RS: Molimo, unesite adresu svoje e-pošte ovde

en: Please enter your password.
sr_RS: Unesite svoju lozinku.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
sr_RS: Molimo vas da unesete svoje korisničko ime ili adresu e-pošte. Primićete poruku e-pošte sa uputstvima kako da resetujete svoju lozinku.

en: Please fill in the required fields
sr_RS: Molimo vas da popunite obavezna polja.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sr_RS: Molimo Vas da iznad unesete svoje podatke kako bi proverili dostupne metode plaćanja.

en: Please fill out all password fields.
sr_RS: Molim vas popunite sva polja sa šiframa.

en: Please include a %s template in your theme.
sr_RS: Molimo vas da uključite šablon %s u svojoj temi.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
sr_RS: Molimo vas da postavite <a href="%s">dodatak Klasični uređivač</a> da biste koristili ovu kutijicu.

en: Please limit the value to %d characters.
sr_RS: Molimo vas da ograničite vrednost na %d znaka.

en: Please log in again.
sr_RS: Molimo vas prijavite se ponovo.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sr_RS: Molimo Vas da se niže ulogujete na vaš nalog kako bi nastavili ka obrascu plaćanja.

en: Please log in using one of these methods to post your comment:
sr_RS: Molimo vas da se prijavite koristeći jedan od sledećih načina da biste objavili svoj komentar:

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
sr_RS: Molimo vas da budete sigurni da je Apačijev modul %s instaliran jer će biti korišćen na kraju ove instalacije.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
sr_RS: Molimo vas da vodite računa da su vaše usluge ograničene zato što je vaše veb mesto privatno.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
sr_RS: Napomena: dodaci ili teme trećih lica, ili prilagođeni kod, mogu da zamene Vordpresovo zakazivanje.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
sr_RS: Molimo vas da otvorite <a href="%s">klasični uređivač</a> da biste koristili ovu kutijicu.

en: Please provide a custom field name.
sr_RS: Molimo vas da unesete ime prilagođenog polja.

en: Please provide a custom field value.
sr_RS: Molimo vas da unesete vrednost prilagođenog polja.

en: Please provide a valid email address.
sr_RS: Molim vas unesite odgovarajuću e-mejl adresu.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
sr_RS: Navedite niz ID-ova kroz parametar noteIds.

en: Please rate the product.
sr_RS: Molimo, ocenite proizvod.

en: Please re-enter your password.
sr_RS: Ponovo unesite svoju lozinku.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sr_RS: Molimo Vas da pročitate i prihvatite uslove kako biste nastavili sa plasiranjem narudžbine.

en: Please read this page carefully. This page is for changing your username (currently %s), which you use to login with. Please make sure you read the instructions and understand what’s going to change. You will not be able to change your username back.
sr_RS: Molimo vas da pažljivo pročitate ovu stranicu. Ova stranica je za menjanje vašeg korisničkog imena (trenutno %s), koje koristite za prijavljivanje. Molimo vas da budete sigurni da ste pročitali uputstva i da razumete šta će biti promenjeno. Nećete moći da vratite svoje korisničko ime nazad.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
sr_RS: Molimo vas da sačuvate ovu e-poruku. Ako izgubite pristup svom nalogu u budućnosti, ova e-poruka će nam pomoći da povratimo pristup vašem nalogu.

en: Please save your changes in order to share the preview.
sr_RS: Molimo vas da sačuvate svoje promene da biste podelili predpregled.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
sr_RS: Molimo vas da pogledate <a href="%s">otklanjanje grešaka u Vordpresu</a> za više podataka.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sr_RS: Za više informacija pogledajte <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Politiku privatnosti PayPal-a</a>.

en: Please select a blog you would like to upgrade to %s
sr_RS: Molimo izaberite blog koji biste želeli da nadogradite na %s

en: Please select a country / region
sr_RS: Izaberite državu/regiju

en: Please select a file
sr_RS: Molimo vas da izaberete datoteku

en: Please select a rating
sr_RS: Ocenite

en: Please select an option.
sr_RS: Molimo vas da izaberete mogućnost.

en: Please select some items.
sr_RS: Izaberite neke artikle.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sr_RS: Odaberite opcije proizvoda pre dodavanja proizvoda u korpu

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sr_RS: Ček pošaljite na Ime prodavnice, Ulica, Grad, Zemlja, Poštanski broj.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
sr_RS: Molim vas navedite korisnika koristeći ID, korisničko ime, ili e-poštu.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
sr_RS: Molim vas navedite da li želite da odjavite blog ili korisnika.

en: Please try again.
sr_RS: Molimo vas pokušajte ponovo.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
sr_RS: Molimo vas da pokušate otpremanje ove datoteke preko %1$sotpremača pregledača veba%2$s.

en: Please update WordPress now
sr_RS: Molimo vas da odmah ažurirate Vordpres

en: Please upload a valid Blogger export file.
sr_RS: Molimo vas otpremite ispravnu izvoznu datoteku Blogger-a.

en: Please upload a valid OPML file.
sr_RS: Molimo vas da otpremite ispravnu OPML datoteku.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
sr_RS: Molimo vas da otpremite ispravnu WXR (Vordpresov produženi RSS) izvoznu datoteku.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
sr_RS: Molimo vas da otpremite ili pošaljete vezu ka važećoj CSV datoteci.

en: Please use %s to add new schema properties.
sr_RS: Molimo vas koristite %s da biste dodali nove osobine šeme.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
sr_RS: Molimo vas da potvrdite da je <strong>upravljačka e-pošta</strong> za ovo veb mesto i dalje ispravna.

en: Please verify your birthday.
sr_RS: Molimo vas da potvrdite svoj rođendan.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
sr_RS: Posetite <a href="%s" target="_blank">stranicu za pretplatu</a> i obnovite da biste i dalje dobijali ispravke.

en: Please wait for a minute. If you didn’t receive it, we can {{button}}resend{{/button}} it.
sr_RS: Molimo vas da sačekate minut. Ako ga niste primili, možemo da ga {{button}}ponovo pošaljemo{{/button}}.

en: Please, provide an attribute name.
sr_RS: Molimo vas, unesite ime osobine.

en: Plovdiv
sr_RS: Plodviv

en: Plugin
sr_RS: Dodatak

en: Plugin Data
sr_RS: Podaci dodataka

en: Plugin File Editor
sr_RS: Uređivač datoteka dodatka

en: Plugin Versions
sr_RS: Izdanja dodatka

en: Plugin activated.
sr_RS: Dodatak je uključen.

en: Plugin and theme auto-updates
sr_RS: Automatsko ažuriranje za dodatke i teme

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
sr_RS: Automatska ažuriranja dodataka i tema su izgleda pravilno podešena

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
sr_RS: Automatska ažuriranja dodataka i tema obezbeđuju da su poslednja izdanja uvek postavljena.

en: Plugin author's website address.
sr_RS: Adresa veb mesta autora dodatka.

en: Plugin authors can <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/" target="_blank">learn more about how to add the Personal Data Exporter to a plugin here</a>.
sr_RS: Autori dodataka <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/" target="_blank">ovde mogu da saznaju više o tome kako da dodaju podršku za izvoznika ličnih podataka svom dodatku</a>.

en: Plugin could not be deleted.
sr_RS: Dodatak nije mogao biti izbrisan.

en: Plugin deactivated.
sr_RS: Dodatak je isključen.

en: Plugin deactivation is not allowed
sr_RS: Isključivanje dodatka nije dozvoljeno

en: Plugin downgrade failed.
sr_RS: Snižavanje dodatka nije uspelo.

en: Plugin downgraded successfully.
sr_RS: Dodatak je uspešno snižen.

en: Plugin file does not exist.
sr_RS: Dodatak ne postoji.

en: Plugin installation failed.
sr_RS: Postavljanje dodatka nije uspelo.

en: Plugin name
sr_RS: Ime dodatka

en: Plugin name.
sr_RS: Naziv dodatka.

en: Plugin not found.
sr_RS: Dodatak nije pronađen.

en: Plugin slug.
sr_RS: Podložak dodatka.

en: Plugin status.
sr_RS: Status dodatka.

en: Plugin update failed
sr_RS: Ažuriranje dodatka nije uspelo.

en: Plugin updated successfully.
sr_RS: Dodatak je uspešno ažuriran.

en: Plugins
sr_RS: Dodaci

en: Plugins %s
sr_RS: Dodaci %s

en: Plugins directory location
sr_RS: Mesto direktorijuma dodataka

en: Plugins directory size
sr_RS: Veličina direktorijuma dodataka

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
sr_RS: Dodaci proširuju funkcionalnost vašeg veb mesta sa stvarima kao što su obrasci za kontaktiranje, e-trgovina i mnogo toga drugog. To znači da oni imaju dubok pristup vašem veb mestu, tako da je bitno da budu ažurirani.

en: Plugins must be a non-empty array.
sr_RS: Dodaci ne mogu biti prazan niz.

en: Plugins were successfully activated.
sr_RS: Dodaci su uspešno aktivirani.

en: Plugins were successfully installed.
sr_RS: Dodaci su uspešno instalirani.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
sr_RS[0]: I %d druga napomena
sr_RS[1]: I %d druge napomene
sr_RS[2]: I %d drugih napomena

en: Poet
sr_RS: Pesnik

en: Pohnpei
sr_RS: Ponpej

en: Poland
sr_RS: Poljska

en: Policies
sr_RS: Politike

en: Polish
sr_RS: Poljski

en: Polish z&#x142;oty
sr_RS: Poljski zlot

en: Poll
sr_RS: Glasanje

en: Poll Box
sr_RS: Kutija za glasanje

en: Poll closed.
sr_RS: Glasanje je zatvoreno.

en: Poll could not be created
sr_RS: Glasanje nije moglo biti napravljeno

en: Poll could not be updated
sr_RS: Glasanje nije moglo biti ažurirano

en: Poll created.
sr_RS: Glasanje je napravljeno.

en: Poll deleted.
sr_RS: Glasanje je obrisano.

en: Poll not found
sr_RS: Glasanje nije pronađeno

en: Poll opened.
sr_RS: Glasanje je otovreno.

en: Poll style
sr_RS: Stil glasanja

en: Poll updated.
sr_RS: Glasanje je ažurirano.

en: Polls
sr_RS: Glasanjaca

en: Polls in WordPress
sr_RS: Glasanja u Vordpresu

en: Ponape
sr_RS: Ponap

en: Pondicherry (Puducherry)
sr_RS: Pudušeri

en: Pontianak
sr_RS: Pontijanak

en: Popular
sr_RS: Popularni

en: Popular Plugin
sr_RS: Popularni dodatak

en: Popular Sites
sr_RS: Popularni sajtovi

en: Popular Tags
sr_RS: Popularne oznake

en: Popular choices
sr_RS: Popularni izbori

en: Popular tags
sr_RS: Popularne oznake

en: Popularity (sales)
sr_RS: Najprodavaniji (proizvodi)

en: Port Moresby
sr_RS: Port_Moresbi

en: Port of Spain
sr_RS: Portospejn

en: Port-au-Prince
sr_RS: Portoprens

en: Portfolio
sr_RS: Portfelj

en: Portfolios
sr_RS: Portfelji

en: Porto Acre
sr_RS: Porto_Akre

en: Porto Velho
sr_RS: Portoveljo

en: Porto-Novo
sr_RS: Porto_Novo

en: Portuguese
sr_RS: Portugalski

en: Position
sr_RS: Mesto

en: Possible Reasons
sr_RS: Mogući razlozi

en: Post
sr_RS: Članak

en: Post #%s
sr_RS: Članak #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
sr_RS: Unos <em>%s</em> već postoji.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
sr_RS: Članak <strong>%s</strong> već postoji.

en: Post Archives
sr_RS: Arhive članka

en: Post Attributes
sr_RS: Osobine članka

en: Post Comment
sr_RS: Predaj komentar

en: Post Details
sr_RS: Detalji članka

en: Post Formats
sr_RS: Oblici članka

en: Post ID.
sr_RS: ID članka.

en: Post Shares : %s
sr_RS: Deljenje članka: %s

en: Post Thumbnail
sr_RS: Izdvojena slika

en: Post Type
sr_RS: Vrsta članaka

en: Post Type Archive
sr_RS: Arhiva vrste članaka

en: Post Type Counts
sr_RS: Broj članaka po vrstama

en: Post Types
sr_RS: Vrste unosa

en: Post URL:
sr_RS: URL članka:

en: Post Via Email
sr_RS: Članak preko e-pošte

en: Post a Comment
sr_RS: Pošalji komentar

en: Post already imported
sr_RS: Unos je već uvežen

en: Post by Email
sr_RS: Članak preko e-pošte

en: Post by Email was disabled
sr_RS: Članci preko e-pošte su onemogućeni

en: Post by Email was enabled
sr_RS: Članci preko e-pošte su omogućeni

en: Post by Voice
sr_RS: Članak preko glasa

en: Post by Voice was disabled
sr_RS: Članci preko glasa su onemogućeni

en: Post by Voice was enabled
sr_RS: Članci preko glasa su omogućeni

en: Post by email
sr_RS: Članak preko e-pošte

en: Post draft updated.
sr_RS: Nacrt članka je ažuriran.

en: Post excerpt
sr_RS: Isečak članka

[ctx: Post format]
en: Aside
sr_RS: Sa strane

[ctx: Post format]
en: Audio
sr_RS: Zvučni zapisi

[ctx: Post format]
en: Chat
sr_RS: Ćaskanje

[ctx: Post format]
en: Gallery
sr_RS: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
sr_RS: Slika

[ctx: Post format]
en: Quote
sr_RS: Citat

[ctx: Post format]
en: Standard
sr_RS: Uobičajen

[ctx: Post format]
en: Status
sr_RS: Stanje

[ctx: Post format]
en: Video
sr_RS: Video zapis

en: Post formats supported.
sr_RS: Podržani oblici članka.

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
sr_RS: Meta podaci članka su preuzeti, nastavljanje sa člancima...

en: Post name
sr_RS: Naziv članka

en: Post navigation
sr_RS: Kretanje članaka

en: Post not found
sr_RS: Članak nije pronađen

en: Post published and sending emails to subscribers.
sr_RS: Članak je objavljen i e-pošta se šalje pretplatnicima.

en: Post published and sharing on %1$s.
sr_RS: Članak objavljen i podeljen je na %1$s.

en: Post published privately.
sr_RS: Članak je privatno objavljen.

en: Post published!
sr_RS: Članak je objavljen!

en: Post published.
sr_RS: Članak je objavljen.

en: Post restored successfully.
sr_RS: Članak je uspešno vraćen.

en: Post restored to revision from %s.
sr_RS: Članak je vraćen na reviziju od %s.

en: Post reverted to draft.
sr_RS: Članak je vraćen u nacrt.

en: Post saved.
sr_RS: Članak je sačuvan.

en: Post scheduled
sr_RS: Članak zakazan

en: Post scheduled for: %s.
sr_RS: Članak je zakazan za: %s.

en: Post scheduled.
sr_RS: Članak je zakazan.

en: Post submitted.
sr_RS: Članak je predat.

en: Post title
sr_RS: Naslov članka

en: Post to
sr_RS: Objavite na

en: Post type Archives:
sr_RS: Tip članka Arhiva:

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
sr_RS: Imena vrsta članaka moraju biti duga između 1 i 20 znakova.

en: Post types to search (minimum of 1):
sr_RS: Vrsta članka za pretragu (minimum 1):

en: Post unavailable
sr_RS: Članak nedostupan

en: Post updated
sr_RS: Članak je ažuriran!

en: Post updated.
sr_RS: Članak je ažuriran.

en: Post via email
sr_RS: Članak preko e-pošte

en: Postal Code
sr_RS: Poštanski broj

en: Postal code
sr_RS: Poštanski broj

en: Postal code.
sr_RS: Poštanski broj.

en: Postcode
sr_RS: Poštanski broj

en: Postcode / ZIP
sr_RS: Poštanski broj

en: Postcode / ZIP.
sr_RS: Poštanski broj.

en: Postcode / ZIP:
sr_RS: Poštanski broj:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sr_RS: Poštanski broj za ovo pravilo. Tačka zarez (;) odvaja višestruke vrednosti. Ostavite prazno da se primeni na sve oblasti. Zvezdice (*) i opsege za numeričke postkodove (npr. 12345 ... 12350) takođe se mogu koristiti.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
sr_RS: Podržani su i poštanski brojevi skraćeni pomoću džoker-oznake (npr. CB23*), kao i oni u punoj numeričkoj vrednosti (npr. <code>90210...99000</code>). Za više informacija pogledajte <a href="%s" target="_blank">dokumentaciju</a> o zonama isporuke.

en: Posted
sr_RS: Objavljeno

en: Posted by %s
sr_RS: Objavljeno od strane %s

en: Posted by: %s
sr_RS: Objavljeno od strane: %s

en: Posted in %s
sr_RS: Objavljeno u %s

en: Posted on %s
sr_RS: Objavljeno %s

en: Posted title:
sr_RS: Objavljeni naslov:

en: Posted:
sr_RS: Objavljeno:

en: Poster
sr_RS: Objavljivač

en: Poster Image
sr_RS: Slika plakata

en: Posting Comment&hellip;
sr_RS: Predavanje komentart&hellip;

en: Posting activity
sr_RS: Aktivnost objavljivanja članaka

en: Posts
sr_RS: Članci

en: Posts & Comments
sr_RS: Članci i komentari

en: Posts & pages
sr_RS: Članci i stranice

en: Posts I Like
sr_RS: Članci koji mi se sviđaju

en: Posts Page
sr_RS: Stranica članaka

en: Posts by %s
sr_RS: Članci od %s

en: Posts list
sr_RS: Spisak članaka

en: Posts list navigation
sr_RS: Kretanje spiska članaka

en: Posts navigation
sr_RS: Kretanje članaka

en: Posts page
sr_RS: Stranica članaka

en: Posts page: %s
sr_RS: Stranica članaka: %s

en: Posts published on %s
sr_RS: Članak je objavljen %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Članci sa oznakom &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts that you like will appear here.
sr_RS: Članci koji vam se sviđaju pojaviće se ovde.

en: Potenza
sr_RS: Potenca

en: Potosí
sr_RS: Potosi

en: Pound sterling
sr_RS: Funta sterlinga

en: Pounds
sr_RS: Funte

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
sr_RS: Pokreće WordPress, vrhunska semantička platforma za lično izdavaštvo.

en: Powered by WordPress.com
sr_RS: Pokreće WordPress.com

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
sr_RS: Podržano od strane {{jetpackLogo /}}

en: Prachin Buri
sr_RS: Pračin Buri

en: Prachuap Khiri Khan
sr_RS: Pračuap Khiri Khan

en: Prague
sr_RS: Prag

en: Prefecture
sr_RS: Prefektura

en: Preferences
sr_RS: Postavke

en: Preload
sr_RS: Učitaj unapred

en: Preload Basic Style
sr_RS: Učitaj osnovni stil

en: Premium
sr_RS: Premijum

en: Premium Themes
sr_RS: Premium teme

en: Premium support
sr_RS: Plaćena podrška

en: Preparing author mapping form...
sr_RS: Pripremam preslikavanje autora iz...

en: Preprocessor
sr_RS: Preprocesor

en: Presidente Hayes
sr_RS: Presidente Ajes

en: Press This
sr_RS: Objavi ovo

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
sr_RS: Objavi ovo je jednostavna alatka koja vam omogućava da uhvatite delove veba i sa lakoćom pravi nove članke.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
sr_RS: Objavi ovo nije dostupan. Molimo vas da obavestite upravnika veb mesta.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
sr_RS: Objavi ovo nije postavljen. Molimo vas da postavite Objavi ovo sa <a href="%s">glavnog veb mesta</a>.

en: Press This!
sr_RS: Objavi ovo!

en: Press return or enter to open this panel
sr_RS: Pritisnite enter da biste otvorili ovu tablu

en: Press return or enter to open this section
sr_RS: Pritisnite enter da biste otvorili ovaj odeljak

en: Preview
sr_RS: Pregled

en: Preview %s
sr_RS: Pregledaj %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Pregled &#0132;%s&#0147;

en: Preview Changes
sr_RS: Pregledaj promene

en: Preview Link
sr_RS: Veza predpregleda

en: Preview and Insert
sr_RS: Pregled i umetanje

en: Preview as a browser icon
sr_RS: Pregledaj kao ikonicu pregledača veba

en: Preview as an app icon
sr_RS: Pregledaj kao ikonicu aplikacije

en: Preview link for the post.
sr_RS: Veza predpregleda članka.

en: Preview page
sr_RS: Pregledaj stranu

en: Preview post
sr_RS: Pregledaj članak

en: Preview:
sr_RS: Pregled:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
sr_RS: Pregled: promene moraju biti sačuvane ili će biti izgubljene

en: Previewing and Customizing
sr_RS: Predpregled i prilagođavanje

en: Previewing theme
sr_RS: Predpregled teme

en: Previous
sr_RS: Prethodno

en: Previous (arrow left)
sr_RS: Prethodno (strelica levo)

en: Previous Page
sr_RS: Prethodna strana

en: Previous Post
sr_RS: Prethodni članak

en: Previous and next months
sr_RS: Prethodnih i sledećih meseci

en: Previous page
sr_RS: Prethodna strana

en: Previous post:
sr_RS: Prethodni članak:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
sr_RS: Prethodno uređivani primerci slike neće biti obrisani.

en: Price
sr_RS: Cena

en: Price amount.
sr_RS: Iznos cene.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Podaci o cenama proizvoda u trenutnoj stavci porudžbine, uključujući ili isključujući poreze na osnovu postavke „prikažite cene tokom prikaza korpe i naručivanja“. Podržava se najmanjom jedinicom valute.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Podaci o cenama dobijeni sa najmanjom jedinicom valute.

en: Price display suffix
sr_RS: Prikaz sufikasa cene

en: Price formatted in HTML.
sr_RS: Cena formatirana u HTML-u.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Cena ove tarife slanja koristeći najmanju jedinicu valute.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Prefiks cene za valutu koji može biti korišćen za formatiranje vraćenih cena.

en: Price range, if applicable.
sr_RS: Raspon cena, ako je primenljivo.

en: Price string formatted as HTML.
sr_RS: Niz cena formatiran kao HTML.

en: Price:
sr_RS: Cena

en: Prices
sr_RS: Cene

en: Prices entered with tax
sr_RS: Cena uneta sa porezom

en: Pricing
sr_RS: Cene

en: Primary
sr_RS: Primarni

en: Primary Blog
sr_RS: Primarni blog

en: Primary Menu
sr_RS: Primarni izbornik

en: Primary Navigation
sr_RS: Primarno kretanje

en: Primary Site
sr_RS: Primarno veb mesto

en: Primary blog was changed
sr_RS: Primarni blog je promenjen

en: Primary language for the site.
sr_RS: Primarni jezik za veb mesto.

en: Primary site
sr_RS: Primarno veb mesto

en: Print
sr_RS: Štampanje

en: Priority
sr_RS: Prioritet

en: Priority support
sr_RS: Prioritetna podrška

en: Priority.
sr_RS: Prioritet.

en: Privacy
sr_RS: Privatnost

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
sr_RS: Privatnost i kolačići: Ovo veb-mesto koristi kolačiće. Nastavkom korišćenja ovog veb-mesta, pristajete na njihovo korišćenje. Da biste saznali više, uključujući to kako da kontrolišete kolačiće, pogledajte ovde:

en: Privacy Policy
sr_RS: Politika privatnosti

en: Privacy Policy Guide
sr_RS: Vodič politike privatnosti

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
sr_RS: Strana politike privatnosti je uspešno ažurirana. Ne zaboravite da <a href="%s">ažurirate svoje izbornike</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
sr_RS: Strana politike privatnosti je uspešno ažurirana.

en: Privacy Settings
sr_RS: Podešavanja privatnosti

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
sr_RS: Vodič politike

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Privacy policy
sr_RS: Politika privatnosti

en: Private
sr_RS: Privatno

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Privatni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Privatni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Privatni <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
sr_RS: Privatan blog

en: Private key
sr_RS: Privatni ključ:

en: Private list
sr_RS: Privatna lista

en: Private note
sr_RS: Privatna beleška

en: Private post
sr_RS: Privatan članak

en: Private whois upgrade deleted.
sr_RS: Proširenje za privatni whois je obrisano.

en: Private: %s
sr_RS: Privatno: %s

en: Privately Published
sr_RS: Privatno objavljeno

en: Proceed
sr_RS: Nastavak

en: Proceed to PayPal
sr_RS: Izvršenje putem PayPal-a

en: Proceed to checkout
sr_RS: Nastavite sa plaćanjem

en: Process payments and prevent fraud
sr_RS: Obradu plaćanja i sprečavanje prevare

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sr_RS: Odmah obradi akciju kao da je pokrenuta kao deo reda

en: Processing
sr_RS: U obradi

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Obrada <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
sr_RS: Obrađivanje sledećeg sloga.

en: Processing order
sr_RS: Narudžbina u obradi

en: Processing&hellip;
sr_RS: Obrada&hellip;

en: Product
sr_RS: Proizvod

en: Product / Variation
sr_RS: Proizvod / varijacija

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
sr_RS: Proizvod %s

en: Product Catalog
sr_RS: Katalog proizvoda

en: Product Categories
sr_RS: Kategorije proizvoda

en: Product Export
sr_RS: Izvoz proizvoda

en: Product ID or SKU is required
sr_RS: Identifikacioni broj proizvoda ili šifra proizvoda je obavezna

en: Product ID or SKU is required.
sr_RS: Identifikacioni broj  proizvoda ili šifra proizvoda je obavezna.

en: Product ID provided does not match this line item
sr_RS: Ponuđen ID proizvoda se ne poklapa sa stavkom na ovoj liniji

en: Product ID.
sr_RS: Identifikacioni broj proizvoda.

en: Product IDs
sr_RS: ID proizvoda

en: Product Images
sr_RS: Slike proizvoda

en: Product Import
sr_RS: Uvoz proizvoda

en: Product Price
sr_RS: Cena proizvoda

en: Product SKU
sr_RS: Šifra proizvoda

en: Product SKU.
sr_RS: Šifra proizvoda.

en: Product Search
sr_RS: Pretraga proizvoda

en: Product Tag Cloud
sr_RS: Nema pronađenih oznaka proizvoda

en: Product Title
sr_RS: Naziv proizvoda

en: Product Type
sr_RS: Tip proizvoda

en: Product URL
sr_RS: URL proizvoda

en: Product URL.
sr_RS: URL proizvoda.

en: Product attribute base
sr_RS: Baza atributa proizvoda

en: Product attributes.
sr_RS: Atributi proizvoda.

en: Product backorder
sr_RS: Proizvod za koji se čeka isporuka

en: Product categories
sr_RS: Kategorije proizvoda

en: Product categories detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaji o kategorijama proizvoda.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sr_RS: Ovde možete upravljati kategorijama proizvoda vaše prodavnice. Kako biste promenili redosled možete koristiti mogućnost prevlačenja. Da biste prikazali više kategorija u listi promenite podešavanja za ”Podešavanja ekrana” u vrhu ekrana .

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Kategorije proizvoda na koje će kupon biti primenjen, ili koji moraju biti u korpi kako bi se primenio "Fiksni popust na korpu".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Kategorije proizvoda na koje se kupon neće primenjivati ili koji ne mogu biti u korpi kako bi se primenio "Fiksni popust na korpu".

en: Product category IDs.
sr_RS: ID-ovi kategorija proizvoda.

en: Product category base
sr_RS: Baza kategorije proizvoda

en: Product category parent is invalid
sr_RS: Nadređena kategorija proizvoda nije važeća

en: Product count
sr_RS: Broj proizvoda

en: Product created
sr_RS: Proizvod kreiran

en: Product creation failed, could not find original product: %s
sr_RS: Stvaranje proizvoda nije uspelo, nije pronađen originalni proizvod: %s

en: Product data
sr_RS: Podaci o proizvodu

en: Product deleted
sr_RS: Proizvod obrisan

en: Product description
sr_RS: Opis proizvoda

en: Product description.
sr_RS: Opis proizvoda.

en: Product dimensions.
sr_RS: Dimenzije proizvoda.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sr_RS: Prikazivanje, sortiranje i izveštavanje o proizvodima može da bude netačno dok se ovaj proces ne završi. Biće potrebno nekoliko minuta i ovo obaveštenje će nestati kada se proces završi.

en: Product download files detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaj preuzimanja datoteka proizvoda.

en: Product downloads detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaj preuzimanja proizvoda.

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sr_RS: Nacrt proizvoda je ažuriran. <a target="_blank" href="%s">Pregledaj proizvod</a>

en: Product external URL. Only for external products.
sr_RS: Spoljni URL proizvoda. Samo za spoljne proizvode.

en: Product external button text. Only for external products.
sr_RS: Tekst na dugmetu za spoljne proizvode. Samo za spoljne proizvode.

en: Product full description in HTML format.
sr_RS: Pun opis proizvoda u HTML formatu.

en: Product gallery
sr_RS: Galerija proizvoda

en: Product height (%s).
sr_RS: Visina proizvoda (%s).

en: Product image
sr_RS: Slika proizvoda

en: Product image.
sr_RS: Slika proizvoda.

en: Product images
sr_RS: Slike proizvoda

en: Product inventory quantity.
sr_RS: Količina zaliha proizvoda.

en: Product inventory status.
sr_RS: Status zaliha proizvoda.

en: Product inventory threshold for low stock.
sr_RS: Prag zaliha proizvoda za niske zalihe.

en: Product is invalid.
sr_RS: Proizvod je neispravan.

en: Product length (%s).
sr_RS: Dužina proizvoda (%s).

en: Product link.
sr_RS: Veza proizvoda.

en: Product lookup tables
sr_RS: Referentne tabele proizvoda

en: Product low in stock
sr_RS: Niska zaliha proizvoda

en: Product name
sr_RS: Naziv proizvoda

en: Product name.
sr_RS: Ime proizvoda.

en: Product on sale
sr_RS: Proizvod na popustu

en: Product out of stock
sr_RS: Proizvoda nema na zalihama

en: Product parent ID.
sr_RS: ID roditelja proizvoda.

en: Product parent name.
sr_RS: Naziv roditelja proizvoda.

en: Product permalinks
sr_RS: Stalne veze proizvoda

en: Product price.
sr_RS: Cena proizvoda.

en: Product promotion
sr_RS: Promocija proizvoda

en: Product properties should not be accessed directly.
sr_RS: Svojstvima proizvoda se ne bi trebalo pristupati direktno.

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sr_RS: Proizvod je objavljen. <a href="%s">Vidi proizvod</a>

en: Product purchased. | %s Products purchased
sr_RS[0]: Proizvod je kupljen.
sr_RS[1]: %s proizvoda su kupljena.
sr_RS[2]: %s proizvoda su kupljena.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sr_RS: Količina

en: Product quantity is required.
sr_RS: Količina proizvoda je obavezna.

en: Product quantity must be a positive float.
sr_RS: Količina proizvoda mora da bude pozitivan decimalni broj.

en: Product ratings
sr_RS: Ocene proizvoda

en: Product regular price.
sr_RS: Redovna cena proizvoda.

en: Product restored
sr_RS: Proizvod je obnovljen

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sr_RS: Polje za recenziju proizvoda premašuje maksimalnu dozvoljenu dužinu.

en: Product sale price.
sr_RS: Cena proizvoda na popustu.

en: Product saved.
sr_RS: Proizvod sačuvan.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sr_RS: Proizvod je zakazan za: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Pregledaj proizvod</a>

en: Product search
sr_RS: Pretraga proizvoda

en: Product shipping class parent is invalid
sr_RS: Neispravna klasa isporuke proizvoda

en: Product shipping classes
sr_RS: Klase dostave proizvoda

en: Product short description
sr_RS: Kratak opis proizvoda

en: Product short description in HTML format.
sr_RS: Kratak opis proizvoda u HTML formatu.

en: Product short description.
sr_RS: Kratak opis proizvoda.

en: Product slug.
sr_RS: Podložak proizvoda.

en: Product status (post status).
sr_RS: Status proizvoda (status objave).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sr_RS: Proizvod je unet. <a target="_blank" href="%s">Vidi proizvod</a>

en: Product tag base
sr_RS: Baza oznake proizvoda

en: Product tags
sr_RS: Oznake proizvoda

en: Product title
sr_RS: Naziv proizvoda

en: Product transients cleared
sr_RS: Prelazi proizvoda očišćeni

en: Product type name.
sr_RS: Naziv vrste proizvoda.

en: Product type.
sr_RS: Tip proizvoda.

en: Product updated
sr_RS: Proizvod ažuriran

en: Product updated.
sr_RS: Proizvod je ažuriran.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sr_RS: Proizvod je ažuriran. <a href="%s">Vidi proizvod</a>

en: Product variation attributes, if applicable.
sr_RS: Promenjivi atributi proizvoda, ako je primenjivo.

en: Product variations
sr_RS: Varijacije proizvoda

en: Product variations IDs.
sr_RS: ID-ovi varijacija proizvoda.

en: Product weight (%s).
sr_RS: Težina proizvoda (%s).

en: Product width (%s).
sr_RS: Širina proizvoda (%s).

en: Product(s)
sr_RS: Proizvod(i)

en: Products
sr_RS: Proizvodi

en: Products by Category
sr_RS: Proizvodi po kategoriji

en: Products by Tag
sr_RS: Proizvodi po oznaci

en: Products detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaji o proizvodima.

en: Products list
sr_RS: Lista proizvoda

en: Products navigation
sr_RS: Izbornik proizvoda

en: Products per row
sr_RS: Proizvoda po redu

en: Products sold
sr_RS: Prodato proizvoda

en: Products sold.
sr_RS: Prodato proizvoda.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Proizvod označen &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Proizvodi na kojima će kupon biti primenjen ili koji moraju biti u korpi kako bi se "Fiksni popust na korpu" primijenio.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Proizvodi na kojima kupon neće biti primenjen ili koji ne mogu biti u korpi kako bi se "Fiksni popust na korpu" primenio.

en: Products totals.
sr_RS: Ukupno proizvoda.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sr_RS: Proizvodi koje ste gledali: ovo ćemo koristiti da Vam, na primer, prikažemo proizvode koje ste nedavno gledali

en: Profile
sr_RS: Profil

en: Profile &rarr;
sr_RS: Profil &rarr;

en: Profile Picture
sr_RS: Slika profila

en: Profile Setup Wizard
sr_RS: Čarobnjak za podešavanje profila

en: Profile links
sr_RS: Linkovi profila

en: Profile updated.
sr_RS: Profil je ažuriran.

en: Progress
sr_RS: Napredak

en: Project Settings
sr_RS: Podešavanja projekta

en: Project updated.
sr_RS: Projekta je ažuriran.

en: Projects
sr_RS: Projekat

en: Promote
sr_RS: Unapredi

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
sr_RS: Unapređen <strong>%s</strong> (WordPress.com korisnik) u upravnika.

en: Prompt
sr_RS: Naslov

en: Protect your store from unauthorized access.
sr_RS: Zaštitite svoju prodavnicu od neautorizovanog pristupa.

en: Protected Blog
sr_RS: Zaštićeni blog

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
sr_RS: Zaštićeni komentari: Molim unesite svoju lozinku da bi videli komentare.

en: Protected Post Password
sr_RS: Lozinka zaštićenog članka

en: Protected: %s
sr_RS: Zaštićeno: %s

en: Proudly powered by %s
sr_RS: Sa ponosom pokreće %s

en: Proudly powered by WordPress
sr_RS: S ponosom pokreće WordPress

en: Provide the URL of a transparent image (PNG or GIF) to replace the default VideoPress logo. Preferably < 10 KB in size.
sr_RS: Unesite URL prozirne slike (PNG ili GIF) da biste zamenili podrazumevani logotip VideoPress-a. Po mogućstvu veličine manje od 10 KB.

en: Provided order currency is invalid.
sr_RS: Ponuđena valuta za narudžbinu je nevažeća.

en: Province
sr_RS: Pokraina

en: Public
sr_RS: Javno

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Javna <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Javna <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Javna <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
sr_RS: Javno vidljivo ime

en: Public text domain.
sr_RS: Javni tekstualni domen.

en: Public, Sticky
sr_RS: Javan, lepljiv

en: Publication Date
sr_RS: Datum objavljivanja

en: Publicize
sr_RS: Objavljivanje

en: Publish
sr_RS: Objavi

en: Publish &raquo;
sr_RS: Objavi &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
sr_RS: Objavi <b>odmah</b>

en: Publish Page
sr_RS: Objavi stranu

en: Publish Settings
sr_RS: Podešavanja objavljivanja

en: Publish geolocation data with status updates.
sr_RS: Objavi podatke o mestu uz ažuriranja.

en: Publish on: %s
sr_RS: Objavi: %s

en: Publish text, photos, music, and videos by email using our <a href="%s" data-tracks-link-desc="post-by-email-support-page">Post by Email</a> feature.
sr_RS: Objavljujte tekstove, fotografije, muziku i video-snimke e-poštom koristeći našu opciju <a href="%s" data-tracks-link-desc="post-by-email-support-page">Objavi preko e-pošte</a>.

en: Publish your product!
sr_RS: Objavite svoj proizvod!

en: Published
sr_RS: Objavljeno

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Objavljeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Objavljeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Objavljeni <span class="count">(%s)</span>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
sr_RS: Objavljeno <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> na <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published by %s
sr_RS: Objavio/la: %s

en: Published on: %s
sr_RS: Objavljeno: %s

en: Published:
sr_RS: Objavljeno:

en: Publishing Soon
sr_RS: Uskoro se objavljuje

en: Publishing…
sr_RS: Objavljivanje…

en: Puerto Rico
sr_RS: Portoriko

en: Punjab
sr_RS: Pundžab

en: Purchase
sr_RS: Kupovina

en: Purchase & install now
sr_RS: Kupite i postavite odmah

en: Purchase a Premium Plan to<br> activate CSS customization
sr_RS: Kupite Premium plan da<br> aktivirate podešavanje CSS-a

en: Purchase note
sr_RS: Napomena o kupovini

en: Purchased Downloads
sr_RS: Kupljena preuzimanja

en: Purchases
sr_RS: Kupovina

en: Purple
sr_RS: Ljubičasta

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
sr_RS: Stavite svoga miša preko svog Gravatara da biste proverili svoj profil.

en: Pyongyang
sr_RS: Pjongjang

en: QRCode
sr_RS: QR kôd

en: Qalyubia
sr_RS: Kalubija

en: Qatar
sr_RS: Katar

en: Qatari riyal
sr_RS: Katarski rijal

en: Qena
sr_RS: Kena

en: Qinghai / 青海
sr_RS: Ćinghaj

en: Qostanay
sr_RS: Kostanaj

en: Qty
sr_RS: Količina

en: Quality
sr_RS: Kvalitet

en: Quantity
sr_RS: Količina

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sr_RS: Zaliha

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
sr_RS: Količina na lageru ako su zalihe niske, ili nula ako nije primenljivo.

en: Quantity of orders made by the customer.
sr_RS: Količina narudžbina kupca.

en: Quantity of the item in the current package.
sr_RS: Količina artikla u trenutnom pakovanju.

en: Quantity of this item in the cart.
sr_RS: Količina ovog predmeta u korpi.

en: Quantity ordered.
sr_RS: Naručena količina.

en: Quarter
sr_RS: Tromesečje

en: Quebec
sr_RS: Kvebek

en: Queensland
sr_RS: Kvinslend

en: Query parameter not permitted: %s
sr_RS: Parametar upita nije dozvoljen: %s

en: Query type
sr_RS: Vrsta upita

en: Question
sr_RS: Pitanje

en: Questions?
sr_RS: Pitanja

en: Quezon
sr_RS: Kezon

en: Quick Draft
sr_RS: Brzi nacrt

en: Quick Edit
sr_RS: Brza izmena

en: Quick Links
sr_RS: Brze veze

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
sr_RS: Brzo uredi &#0132;%s&#0147; u ravni

en: Quick edit this comment inline
sr_RS: Brzo uredi ovaj komentar u ravni

en: Quick links
sr_RS: Brze veze

en: Quick&nbsp;Edit
sr_RS: Brza&nbsp;izmena

en: Quick-Start Guide
sr_RS: Vodič za brzi početak

en: Quintana Roo
sr_RS: Kintana Ro

en: Quirino
sr_RS: Kirino

en: Quote
sr_RS: Citat

en: Quotes
sr_RS: Citati

en: Qyzylorda
sr_RS: Kizilorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
sr_RS: R &#8212; namenjeno za odraslu publiku iznad 17 godina

en: REST API availability
sr_RS: REST API dostupnost

en: REST API enabled?
sr_RS: Omogućen REST API?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
sr_RS: REST API putanje moraju biti registrovane tokom radnje %s.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sr_RS: Izdanje REST API koje se koristi u pozivanju preko veb kopče.

en: REST base route for the post type.
sr_RS: Osnovna REST putanja za vrstu članka.

en: REST base route for the taxonomy.
sr_RS: Osnovna REST putanja za taksonomiju.

en: REST search handlers must extend the %s class.
sr_RS: Držači REST pretrage moraju proširiti klasu %s.

en: RSS - Comments
sr_RS: RSS – komentari

en: RSS - Posts
sr_RS: RSS – članci

en: RSS Address
sr_RS: RSS adresa

en: RSS Error:
sr_RS: RSS greška:

en: RSS Feed
sr_RS: RSS dovod

en: RSS Links
sr_RS: RSS veze

en: RSS feed
sr_RS: RSS dovod

en: RTL Language Support
sr_RS: Podrška za desno-ka-levo jezike

en: Ragusa
sr_RS: Raguza

en: Rainy River
sr_RS: Kišna_reka

en: Rajasthan
sr_RS: Radžastan

en: Rajshahi
sr_RS: Rajšahi

en: Random
sr_RS: Slučajno

en: Random Order
sr_RS: Slučajni redosled

en: Randomize answer order
sr_RS: Poslučaji redosled pitanja

en: Randomize suggested headers
sr_RS: Poslučaji predložena zaglavlja

en: Randomize uploaded headers
sr_RS: Poslučaji otpremljena zaglavlja

en: Randomizing suggested headers
sr_RS: Slučajno predloženo zaglavlje

en: Randomizing uploaded headers
sr_RS: Slučajno otpremljeno zaglavlje

en: Rangoon
sr_RS: Rangun

en: Rankin Inlet
sr_RS: Rankin_uvala

en: Ratchaburi
sr_RS: Račaburi

en: Rate
sr_RS: Protok

en: Rate %
sr_RS: Stopa %

en: Rate Down
sr_RS: Glasaj protiv

en: Rate This
sr_RS: Oceni ovo

en: Rate Up
sr_RS: Glasaj za

en: Rate code
sr_RS: Šifra stope

en: Rate name
sr_RS: Naziv poreza

en: Rate&hellip;
sr_RS: Oceni&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sr_RS: Stopa&nbsp;%

en: Rated
sr_RS: Ocenjeno

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sr_RS[0]: Ocenjeno %1$s od 5 na osnovu %2$s ocene kupca
sr_RS[1]: Ocenjeno %1$s od 5 na osnovu %2$s ocene kupca
sr_RS[2]: Ocenjeno %1$s od 5 na osnovu %2$s ocena kupaca

en: Rated %s out of 5
sr_RS: Ocenjeno %s od 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sr_RS: Stope će moći da se podese i porezi će se obračunavati tokom faze potvrde kupovine.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
sr_RS: Umesto da pomerate ruku do miša da pritisnete dugme na traci sa alatkama, koristite dugmad za pristup. Vindouz i Linuks koriste Ctrl + slovo. Mekintoš koristi Command + slovo.

en: Rating
sr_RS: Ocena

en: Rating ID
sr_RS: ID ocenjivanja

en: Rating Settings
sr_RS: Podešavanja ocena

en: Rating Style
sr_RS: Stil ocena

en: Rating Type
sr_RS: Vrsta ocenjivanja

en: Rating deleted.
sr_RS: Ocenjivanje je obrisano.

en: Rating updated
sr_RS: Ocene su ažurirane

en: Ratings
sr_RS: Ocene

en: Ravenna
sr_RS: Ravena

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
sr_RS: Sirove nezaokružene cene proizvoda koje se koriste u proračunima. Obezbeđena korišćenjem veće preciznosti u odnosu na valutu.

en: Rayong
sr_RS: Rajong

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
sr_RS: Razavi Horasan (خراسان رضوی)

en: Re-enter new password
sr_RS: Ponovite Novu šifru

en: Reach out to your own subscribers with WordPress.com.
sr_RS: Obratite se sopstvenim pretplatnicima uz pomoć WordPress.com

en: Reactivate
sr_RS: Ponovo uključi

en: Read
sr_RS: Pročitaj

en: Read %1$s on %2$s.
sr_RS: Pročitajte %1$s na %2$s.

en: Read %s
sr_RS: Pročitajte %s

en: Read Blog
sr_RS: Pročitaj blog

en: Read Blogs
sr_RS: Pročitaj blogove

en: Read More
sr_RS: Pročitajte više

en: Read More %s
sr_RS: Pročitajte više %s

en: Read More...
sr_RS: Pročitajte više...

en: Read all about it
sr_RS: Pročitaj sve o tome

en: Read less
sr_RS: Čitaj manje

en: Read more
sr_RS: Pročitaj više

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Pročitajte više o &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more at %7$s
sr_RS: Pročitajte više na %7$s

en: Read more of this post
sr_RS: Pročitajte ostatak ovog članka

en: Read more&hellip;
sr_RS: Pročitajte više&hellip;

en: Read more.
sr_RS: Pročitajte više.

en: Read more...
sr_RS: Pročitaj više...

en: Read more:
sr_RS: Pročitajte više:

en: Read original post
sr_RS: Pročitajte izvorni članak

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
sr_RS: Pročitajte članak o <a href="%s" target="_blank">otklanjanju grešaka u Vordpresovoj mreži</a>. Neke smernice tamo vam mogu pomoći da otkrijete šta je krenulo pogrešno.

en: Read the rest of this entry &raquo;
sr_RS: Pročitajte ostatak ovog unosa &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
sr_RS: Pročitajte ostatak ovog unosa &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
sr_RS: Pročitajte ostatak ove strane &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
sr_RS: Pročitajte ostatak ove strane &rarr;

en: Read/Write
sr_RS: Pisati/Čitati

en: Reader
sr_RS: Čitalac

en: Reading
sr_RS: Čitanje

en: Reading Settings
sr_RS: Podešavanja čitanja

en: Ready to launch your store?
sr_RS: Jeste li spremni za pokretanje svoje prodavnice?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Spremni ste da objavite svoj prvi članak? <a href="%1$s">Započnite ovde</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
sr_RS: Da li ste spremni da krenete s prodajom nečeg fenomenalnog?

en: Ready!
sr_RS: Spremno!

en: Real Estate
sr_RS: Nekretnina

en: Real Estate Agent
sr_RS: Agent za nekretnine

en: Really, any minute now…
sr_RS: Zaista, za koji minut...

en: Reason for failure
sr_RS: Razlog za neuspeh

en: Reason for refund (optional):
sr_RS: Razlog za povraćaj (opciono):

en: Reason for refund.
sr_RS: Razlog za povrat novca.

en: Reasons you'll love Jetpack
sr_RS: Razlozi zbog kojih ćete voleti Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
sr_RS: Dodeli članke i veze obrisanog korisnika ovom korisničkom ID-ju.

en: Reblog
sr_RS: Podelite na svom blogu

en: Reblog Post
sr_RS: Podelite članak na svom blogu

en: Reblog this post on your main site.
sr_RS: Podelite ovaj članak na svom glavnom veb-mestu.

en: Reblogged
sr_RS: Podeljeno

en: Rebuild my comment threads &raquo;
sr_RS: Ponovo napravi niti mojih komentara &raquo;

en: Recalculate
sr_RS: Ponovo izračunajte

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sr_RS: Preračunati ukupne iznose? Ovo će izračunati poreze na osnovu zemlje kupca (ili zemlje u kojoj je sedište prodavnice) i ažurirati ukupne iznose.

en: Receipt ID
sr_RS: ID računa

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
sr_RS: Primajte obaveštenja e-poštom sa dodatnim smernicama da biste dovršili osnovno podešavanje prodavnice i korisne uvide

en: Receive web and mobile notifications for new posts from this site.
sr_RS: Primajte obaveštenja putem računara i telefona o novim člancima na ovom sajtu.

en: Receiver email
sr_RS: E-pošta primaoca

en: Recent Articles
sr_RS: Skorašnji članci

en: Recent Comments
sr_RS: Skorašnji komentari

en: Recent Drafts
sr_RS: Skorašnji nacrti

en: Recent Posts
sr_RS: Skorašnji članci

en: Recent Product Reviews
sr_RS: Nedavne recenzije

en: Recent Products
sr_RS: Skorašnji proizvodi

en: Recent Updates
sr_RS: Skorašnje dopune

en: Recent Weeks
sr_RS: Skorašnje sedmice

en: Recent orders
sr_RS: Nedavne narudžbine

en: Recent post:
sr_RS: Skorašnji članak:

en: Recent posts
sr_RS: Skorašnji članci

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
sr_RS: Skorašnji članci sa veb-mesta koje pratite pojaviće se ovde.

en: Recent results for
sr_RS: Skorašnji rezultati za

en: Recent reviews
sr_RS: Nedavne recenzije

en: Recent weeks
sr_RS: Skorašnje sedmice

en: Recently
sr_RS: Nedavno

en: Recently Published
sr_RS: Nedavno objavljeno

en: Recently Viewed Products
sr_RS: Nedavno pregledani proizvodi

en: Recently Viewed Products list
sr_RS: Lista nedavno pregledanih proizvoda

en: Recently edited
sr_RS: Nedavno izmenjeno

en: Recently updated
sr_RS: Nedavno ažurirano

en: Recife
sr_RS: Resife

en: Recipient(s)
sr_RS: Primalac(oci)

en: Recipients
sr_RS: Primaoci

en: Recommendation
sr_RS: Preporuka

en: Recommended
sr_RS: Preporučeno

en: Recommended Posts
sr_RS: Preporučeni članci

en: Recommended Reading
sr_RS: Preporučeno za čitanje

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sr_RS: Preporučeno za sve WooCommerce prodavnice

en: Recommended sites
sr_RS: Preporučeni sajtovi

en: Reconnect
sr_RS: Ponovo uspostavi vezu

en: Reconnecting…
sr_RS: Ponovno povezivanje...

en: Recount terms
sr_RS: Ponovo prebroj pojmove

en: Recovery Mode &#8212; %s
sr_RS: Režim oporavka &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
sr_RS: Režim oporavka nije inicijalizovan.

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
sr_RS: Uputstva za oporavak su poslata na %s. Proverite vaše sanduče.

en: Recovery key expired.
sr_RS: Ključ za oporavak je istekao.

en: Recurrence
sr_RS: Period ponavljanja

en: Red
sr_RS: crvena

en: Red Cat Badge
sr_RS: Značka "Crvena mačka"

en: Red Sea
sr_RS: Crveno more

en: Reddit
sr_RS: Redit

en: Redirect only
sr_RS: Samo preusmeravanje

en: Redirect only (Insecure)
sr_RS: Samo preusmeravanje (nesigurno)

en: Redirect to the cart page after successful addition
sr_RS: Preusmeri na stranicu korpe posle uspešnog dodavanja u korpu

en: Redirection is currently disabled. Click "Enable redirect" to turn on your site redirect.
sr_RS: Preusmeravanje je trenutno onemogućeno. Pritisnite "Omogući preusmeravanje" da biste uključili svoje preusmeravanje veb mesta.

en: Redo
sr_RS: Ponovi

en: Reduced rate
sr_RS: Smanjena stopa

en: Referrer
sr_RS: Preporuka

en: Referrers
sr_RS: Preporuke

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
sr_RS: Preporuke za %1$s dana zaključno sa %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sr_RS: Preporuke za %1$s dana zaključno sa %2$s (sabrano)

en: Referrers for %s
sr_RS: Preporuke za %s

en: Refresh
sr_RS: Osveži

en: Refresh stats
sr_RS: Osveži statističke podatke

en: Refreshed stats for %s
sr_RS: Osveženi statistički podaci za %s

en: Refreshing, please wait one moment...
sr_RS: Osvežavam, molimo vas sačekajte trenutak...

en: Refund
sr_RS: Povraćaj novca

en: Refund #%1$s - %2$s
sr_RS: Povraćaj novca #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sr_RS: Povraćaj novca #%1$s - %2$s od strane %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
sr_RS: Povraćaj %1$s preko %2$s

en: Refund %s manually
sr_RS: Vrati %s ručno

en: Refund &ndash; %s
sr_RS: Refundiraj &ndash; %s

en: Refund ID.
sr_RS: ID povraćaja novca.

en: Refund amount
sr_RS: Iznos povraćaja

en: Refund amount is required.
sr_RS: Iznos povraćaja je neophodan.

en: Refund amount larger than original transaction
sr_RS: Povratite iznos veći od izvorne transakcije

en: Refund amount must be greater than zero.
sr_RS: Iznos povraćaja mora biti veći od nule.

en: Refund amount must be positive.
sr_RS: Iznos povraćaja mora biti pozitivan.

en: Refund amount.
sr_RS: Visina povrata novca.

en: Refund failed.
sr_RS: Povraćaj novca nije uspeo.

en: Refund reason.
sr_RS: Razlog povraćaja novca.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sr_RS: Izvrši povraćaj novca za artikle sa gornjeg spiska. Time će se prikazati ukupan iznos za povraćaj.

en: Refund total.
sr_RS: Iznos povraćaja novca.

en: Refunded
sr_RS: Vraćeno

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sr_RS: Vraćeno %1$s - ID povraćaja: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Refundirana <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Refundirane <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Refundirano/ih <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
sr_RS: Refundirana narudžbina

en: Refunds
sr_RS: Povrati novca

en: Regenerate
sr_RS: Ponovo napravi

en: Regenerate Address
sr_RS: Ponovo napravi adresu

en: Regenerate data message.
sr_RS: Obnovite poruku podataka.

en: Regenerate download permissions
sr_RS: Ponovo izradi dozvole za preuzimanje

en: Regenerate shop thumbnails
sr_RS: Ponovo generiši sličice u prodavnici

en: Regenerating images for attachment ID: %s
sr_RS: Ponovo se generišu slike za prilog ID: %s

en: Regeneration status.
sr_RS: Status obnove.

en: Reggio Calabria
sr_RS: Ređo Kalabrija

en: Reggio Emilia
sr_RS: Ređo Emilija

en: Region(s)
sr_RS: Region(i)

en: Register
sr_RS: Registracija

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
sr_RS: Registrujte WordPress.com blog &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
sr_RS: Registrujte još jedan blog &raquo;

en: Register Now
sr_RS: Registruj se odmah

en: Register a new domain or change your site's address.
sr_RS: Registrujte novi domen ili promenite Vašu adresu sajta.

en: Register domain
sr_RS: Registrujte domen

en: Registered Domain
sr_RS: Registrovan domen

en: Registered username on <a rel="nofollow" href="%s">dotSUB</a> transcription service
sr_RS: Registrovano korisničko ime na usluzi za transkripciju <a rel="nofollow" href="%s">dotSUB</a>

en: Registers whether the note is deleted or not
sr_RS: Registruje da li je napomena izbrisana ili ne

en: Registers whether the note is read or not
sr_RS: Registruje da li je beleška pročitana ili ne

en: Registration complete. Please check your email.
sr_RS: Registracija je završena. Molimo vas da proverite svoju e-poštu.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
sr_RS: Potvrda o registrovanju će vam biti poslata e-poštom.

en: Registration date for the user.
sr_RS: Datum registrovanja korisnika.

en: Registration privacy policy
sr_RS: Politika privatnosti pri registraciji

en: Regular price
sr_RS: Redovna cena

en: Regular price (%s)
sr_RS: Redovna cena (%s)

en: Regular product price.
sr_RS: Regularna cena proizvoda.

en: Reignite the conversation: write a new post.
sr_RS: Ponovo pokrenite razgovor: napišite novi članak.

en: Rejected
sr_RS: Odbijeno

en: Related
sr_RS: Srodno

en: Related Posts
sr_RS: Povezani člankovi

en: Related Sites
sr_RS: Srodni sajtovi

en: Related Tags
sr_RS: Srodne oznake

en: Related Topics
sr_RS: Srodne teme

en: Related posts
sr_RS: Povezani članci

en: Related products
sr_RS: Povezani proizvodi

en: Relationship
sr_RS: Odnos

en: Released: %d.
sr_RS: Objavljeno: %d.

en: Relevance
sr_RS: Relevantnost

en: Relevance (recommended)
sr_RS: Relevantnost (preporučeno)

en: Remember Me
sr_RS: Zapamti me

en: Remember me
sr_RS: Zapamti me

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
sr_RS: Zapamtite da pritisnete na dugme Ažuriraj sadržaje da biste sačuvali metapodatke koje ste uneli ili izmenili.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
sr_RS: Ne zaboravite da pritisnite na dugme Dodaj novog korisnika u dnu ovog ekrana kada završite.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
sr_RS: Zapamtite da pritisnete na dugme Ažuriraj profil kada završite.

en: Remember to vote.
sr_RS: Zapamtite da glasate.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
sr_RS: Zapamtite, jednom obrisano, vaše veb mesto ne može biti vraćeno.

en: Remind Me Later
sr_RS: Podseti me kasnije

en: Remind me later
sr_RS: Podseti me kasnije

en: Remote GET response.
sr_RS: Odgovor na Remote GET.

en: Remote GET successful?
sr_RS: Remote GET uspešno realizovan?

en: Remote POST response.
sr_RS: Odgovor na Remote POST.

en: Remote POST successful?
sr_RS: Remote POST uspešno realizovan?

en: Remote file error: %s
sr_RS: Greška udaljene datoteke: %s

en: Remote file has cache lock, skipping
sr_RS: Udaljena datoteka ima zaključan keš, preskakanje

en: Remote file is incorrect size
sr_RS: Udaljena datoteka je nepravilne veličine

en: Remote file is too large, limit is %s
sr_RS: Udaljena datoteka je prevelika, ograničenje je  %s

en: Remote file returned error response %1$d %2$s
sr_RS: Udaljeni server je poslao grešku u odgovoru %1$d %2$s

en: Remote file returned error response %d
sr_RS: Udaljena datoteka je poslala grešku u odgovoru %d

en: Remote get
sr_RS: Remote get metod

en: Remote server did not respond
sr_RS: Udaljeni server nije odgovorio

en: Remove
sr_RS: Ukloni

en: Remove %s from cart
sr_RS: Ukloni %s iz korpe

en: Remove Background Image
sr_RS: Ukloni sliku u pozadini

en: Remove Header Image
sr_RS: Ukloni sliku u zaglavlju

en: Remove Image
sr_RS: Ukloni sliku

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
sr_RS: Ukloni stavku izbornika: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
sr_RS: Ukloni izabrane stavke

en: Remove Service
sr_RS: Ukloni uslugu

en: Remove Users from Site
sr_RS: Ukloni korisnike sa veb mesta

en: Remove WordPress.com ads
sr_RS: Uklonite WordPress.com reklame

en: Remove access to downloads on request
sr_RS: Ukidanje pristupa za preuzimanje na zahtev

en: Remove audio source
sr_RS: Ukloni zvučni izvor

en: Remove banner
sr_RS: Ukloni baner

en: Remove featured image
sr_RS: Ukloni izdvojenu sliku

en: Remove filter
sr_RS: Ukloni filter

en: Remove from cart
sr_RS: Ukloni iz korpe

en: Remove image
sr_RS: Ukloni sliku

en: Remove item
sr_RS: Ukloni stavku

en: Remove legacy coupon menu
sr_RS: Uklonite stari meni kupona

en: Remove link
sr_RS: Ukloniti vezu

en: Remove personal data
sr_RS: Ukloni lične podatke

en: Remove personal data from orders on request
sr_RS: Uklanjanje ličnih podataka iz narudžbina na zahtev

en: Remove poster image
sr_RS: Ukloni sliku plakata

en: Remove product image
sr_RS: Ukloni sliku proizvoda

en: Remove selected account(s)
sr_RS: Obriši selektovan(e) račun(e)

en: Remove selected row(s)
sr_RS: Uklonite izabrane redove

en: Remove this attribute?
sr_RS: Da uklonim ovaj atribut?

en: Remove this image
sr_RS: Ukloni ovu sliku

en: Remove this item
sr_RS: Ukloniti ovu stavku

en: Remove this item meta?
sr_RS: Ukloniti meta podatak za ovaj artikal?

en: Remove this service from your profile?
sr_RS: Ukloni ovu uslugu sa svog profila?

en: Remove this site banner with a paid plan
sr_RS: Uklonite ovaj baner sajta uz pomoć plaćenog plana

en: Remove video source
sr_RS: Ukloni video izvor

en: Removed
sr_RS: Uklonjeno

en: Removed %s.
sr_RS: Uklonjen %s.

en: Removed <strong>%s</strong> (WordPress.com user) from this site.
sr_RS: Uklonjen<strong>%s</strong> (WordPress.com korisnik) sa ovog veb mesta.

en: Removed access to downloadable files.
sr_RS: Uklonjen pristup datotekama koje se preuzimaju.

en: Removed customer "%s"
sr_RS: Uklonjen "%s" kupca

en: Removed payment token "%d"
sr_RS: Uklonjen token za plaćanje "%d"

en: Removed personal data from %d order. | Removed personal data from %d orders.
sr_RS[0]: Lični podaci uklonjeni iz %d narudžbine.
sr_RS[1]: Lični podaci uklonjeni iz %d narudžbine.
sr_RS[2]: Lični podaci uklonjeni iz %d narudžbina.

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
sr_RS[0]: Uklonjeni lični podaci iz %s narudžbine.
sr_RS[1]: Uklonjeni lični podaci iz %s narudžbine.
sr_RS[2]: Uklonjeni lični podaci iz %s narudžbina.

en: Removed personal data from order %s.
sr_RS: Uklonjeni lični podaci iz narudžbine %s.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
sr_RS: Ručno uklanjanje %1$s će izazvati PHP upozorenja. Koristite filter %2$s umesto toga.

en: Removing and Reusing
sr_RS: Uklanjanje i ponovno korišćenje

en: Removing the current plugin&#8230;
sr_RS: Uklanjanje trenutnog izdanja dodatka&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
sr_RS: Uklanjanje starog izdanja prevoda&#8230;

en: Render response in a particular format.
sr_RS: Prikaži odgovor u određenom obliku.

en: Renew
sr_RS: Obnovi

en: Renew Subscription
sr_RS: Obnovite pretplatu

en: Renew now
sr_RS: Obnovi sada

en: Renew now your %s plan
sr_RS: Obnovite odmah svoj %s plan

en: Renewal message hidden. | %s Renewal messages hidden.
sr_RS[0]: Poruka za obnavljanje je sakrivena.
sr_RS[1]: %s poruke za obnavljanje su sakrivene.
sr_RS[2]: %s poruka za obnavljanje je sakriveno.

en: Reorder
sr_RS: Promeni redosled

en: Reorder menu items
sr_RS: Promeni redosled stavki izbornika

en: Reorder mode closed
sr_RS: Režim promene redosleda je zatvoren

en: Reorder mode enabled
sr_RS: Režim promene redosleda je omogućen

en: Reorder widgets
sr_RS: Promeni redosled vidžeta

en: Repeat
sr_RS: Ponavljanje

en: Repeat Background Image
sr_RS: Ponovi sliku u pozadini

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
sr_RS: Ponavljanje

en: Repeat New Password
sr_RS: Ponovite novu lozinku

en: Repeat Password
sr_RS: Ponovite lozinku

en: Repeat Voting
sr_RS: Ponovno glasanje

en: Replace
sr_RS: Zameni

en: Replace FeedBurner with our <a href="%s">Email Subscriptions</a> to gain more features.
sr_RS: Zamenite FeedBurner našim <a href="%s">pretplatama preko e-pošte</a> da biste dobili više opcija.

en: Replace audio
sr_RS: Zameni zvučni zapis

en: Replace image
sr_RS: Zameni sliku

en: Replace the current post with the selected post?
sr_RS: Zameni trenutni članak odabranim člankom?

en: Replace video
sr_RS: Zameni video zapis

en: Reply
sr_RS: Odgovori

en: Reply Failed: Please, try again.
sr_RS: Odgovor nije uspeo: molimo, probajte opet.

en: Reply posted!
sr_RS: Odgovor objavljen!

en: Reply successful, <a %s>view thread</a>
sr_RS: Odgovor uspešan, <a %s>pogledajte niz</a>

en: Reply to %s
sr_RS: Odgovor za %s

en: Reply to Comment
sr_RS: Odgovori na komentar

en: Reply to this comment
sr_RS: Odgovori na ovaj komentar

en: Reply to this comment.
sr_RS: Odgovorite na ovaj komentar.

en: Reply to thread &raquo;
sr_RS: Odgovori na nit &raquo;

en: Report Blog &raquo;
sr_RS: Prijavite blog &raquo;

en: Report a bug
sr_RS: Prijavi grešku

en: Report period.
sr_RS: Period izveštaja.

en: Report table data is being deleted.
sr_RS: Podaci tabele izveštaja se brišu.

en: Report this content
sr_RS: Prijavite ovaj sadržaj

en: Report this content as abusive
sr_RS: Prijavite ovaj sadržaj kao uvredljiv

en: Report this content as mature
sr_RS: Prijavite ovaj sadržaj kao sadržaj za odrasle

en: Report this content as violent
sr_RS: Prijavite ovaj sadržaj kao nasilan

en: Reports
sr_RS: Izveštaji

en: Reports data grouped by intervals.
sr_RS: Izveštava podatke grupisane po intervalima.

en: Reports data grouped by segment condition.
sr_RS: Izveštava podatke grupisane prema stanju segmenta.

en: Request Details
sr_RS: Zahtevaj detalje

en: Request Feedback
sr_RS: Zahtevaj mišljenje

en: Request access to a WordPress.com site created and owned by someone else who is no longer contactable.
sr_RS: Zatražite pristup WordPress.com sajtu koji je napravio i poseduje neko drugi, koga više nije moguće kontaktirati.

en: Request added successfully.
sr_RS: Zahtev je uspešno dodat.

en: Request body.
sr_RS: Zahtev za body elementom stranice.

en: Request failed with code %s
sr_RS: Obavezno polje sa kodom %s

en: Request headers.
sr_RS: Zahtev za hederima.

en: Request the permanent deletion of your WordPress.com account and site(s).
sr_RS: Zatražite trajno brisanje svog WordPress.com naloga i veb-mesta.

en: Request your information from WordPress.com.
sr_RS: Zatražite svoje informacije od WordPress.com.

en: Requested
sr_RS: Zahtevano

en: Requester
sr_RS: Zahtevač

en: Requests sent.
sr_RS: Zahtevi su poslati.

en: Required
sr_RS: Neophodno

en: Required PHP version
sr_RS: Zahtevano izdanje PHP-a

en: Required WordPress version
sr_RS: Zahtevano izdanje Vordpresa

en: Required and recommended modules are installed
sr_RS: Neophodni i preporučeni moduli su postavljeni

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
sr_RS: Neophodna polja su naznačena; ostalo je neobavezno. Podaci o profilu će biti prikazani samo ako vaša tema je podešena da tako uradi.

en: Required fields are marked %s
sr_RS: Neophodna polja su označena %s

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sr_RS: Mora da bude tačno, pošto resurs nema podršku za slanje u Otpad.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
sr_RS: Neophodno je da bude true pošto revizije ne podržavaju premeštanje na otpad.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
sr_RS: Neophodno je da bude true pošto članovi ne podržavaju premeštanje na otpad.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
sr_RS: Neophodno je da bude true pošto korisnici ne podržavaju premeštanje na otpad.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
sr_RS: Neophodno za pravljenje lozinke aplikacije, ali ne i ažuriranje korisnika.

en: Requirements Not Met
sr_RS: Zahtevi nisu ispunjeni

en: Resend
sr_RS: Ponovo pošalji

en: Resend Email
sr_RS: Ponovo pošaljite e-poruku

en: Resend confirmation requests
sr_RS: Ponovo pošalji zahteve za potvrđivanje

en: Resend email
sr_RS: Ponovo pošaljite e-poruku

en: Resend new order notification
sr_RS: Ponovo pošalji novo obaveštenje o narudžbini

en: Reset
sr_RS: Resetuj

en: Reset Image
sr_RS: Resetuj sliku

en: Reset Password
sr_RS: Resetovanje lozinke

en: Reset Your Password
sr_RS: Resetujte svoju lozinku

en: Reset importer
sr_RS: Resetuj uvoznika

en: Reset password
sr_RS: Resetuj lozinku

en: Reset to Defaults
sr_RS: Vrati na podrazumevano

en: Resetting Jetpack Options for %s...
sr_RS: Vraćanje na početne vrednosti Jetpack opcija za %s...

en: Resetting default modules...
sr_RS: Resetovanje "default" modula...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
sr_RS: Resetovanje Džetpek opcija koje su smeštene u wp_options...

en: Resolute
sr_RS: Rezoljut

en: Resource cannot be created.
sr_RS: Resurs ne može biti napravljen.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sr_RS: Resurs ne može da se kreira. Proverite da li postoje „narudžbina“ i „ime“.

en: Resource does not exist.
sr_RS: Resurs ne postoji.

en: Resource does not support trashing.
sr_RS: Resurs nema podršku za slanje u Otpad.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sr_RS: odgovaranje na vaše zahteve, uključujući povraćaj novca i žalbe

en: Response
sr_RS: Odgovor

en: Responses
sr_RS: Odgovori

en: Responses to %s
sr_RS: Odgovori na %s

en: Responsive Layout
sr_RS: Odgovarajući raspored

en: Restaurants
sr_RS: Restorani

en: Restock refunded items
sr_RS: Obnovi zalihe vraćenih stavki

en: Restore
sr_RS: Povrati

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
sr_RS: Vrati &#8220;%s&#8221; iz Otpada

en: Restore Original Header Image
sr_RS: Povrati izvornu sliku u zaglavlju

en: Restore Original Image
sr_RS: Povrati originalnu sliku

en: Restore This Autosave
sr_RS: Povrati ovo automatsko snimanje

en: Restore This Revision
sr_RS: Povrati ovu reviziju

en: Restore from Trash
sr_RS: Vrati sa otpada

en: Restore image
sr_RS: Povrati sliku

en: Restore last draft
sr_RS: Povrati poslednji nacrt

en: Restore original image
sr_RS: Povrati originalnu sliku

en: Restore the backup
sr_RS: Povrati rezervu

en: Restore the backup.
sr_RS: Povrati rezervu.

en: Restore this comment from the Trash
sr_RS: Vrati ovaj komentar sa otpada

en: Restore this comment from the spam
sr_RS: Vrati ovaj komentar sa nepoželjnih

en: Restore this comment from the trash.
sr_RS: Vratite ovaj komentar iz otpada.

en: Restore this item from the Trash
sr_RS: Vrati ovu stavku sa otpada

en: Restore this review from the Trash
sr_RS: Vratite ovu recenziju iz otpada

en: Restrict video playback to a specified set of domains.
sr_RS: Ograniči prikazivanje video snimaka na navedeni spisak domena.

en: Resubscribe
sr_RS: Pretplati se ponovo

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
sr_RS: Rezultat obrade plaćanja ili „nije tačno“ ako još nije obrađen.

en: Results
sr_RS: Rezultati

en: Results Display
sr_RS: Prikaz rezultata

en: Results Popup
sr_RS: Iskakanje rezultata

en: Results are still loading&hellip;
sr_RS: Rezultati se i dalje učitavaju&hellip;

en: Results for
sr_RS: Rezultati za

en: Resume
sr_RS: Nastavi

en: Retain cancelled orders
sr_RS: Sačuvaj otkazane narudžbine

en: Retain completed orders
sr_RS: Sačuvaj realizovane narudžbine

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sr_RS: Sačuvaj gotove narudžbine tokom određenog perioda pre nego što se lični podaci u njima anonimizuju.

en: Retain failed orders
sr_RS: Sačuvaj neuspele narudžbine

en: Retain inactive accounts
sr_RS: Sačuvaj neaktivne naloge

en: Retain pending orders
sr_RS: Sačuvaj narudžbine na čekanju

en: Retro (Generated)
sr_RS: Retro (napravljen)

en: Retry
sr_RS: Pokušaj ponovo

en: Return To Poll
sr_RS: Nazad na glasanje

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
sr_RS: Vratite %1$s ili %2$s objekat sa svog povratnog poziva kada koristite REST API.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sr_RS: Prikaži prodaju za određeni krajnji datum, datum treba da bude u formatu %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sr_RS: Prikaži prodaju za određeni početni datum, datum treba da bude u formatu %s.

en: Return to %(siteName)s
sr_RS: Vrati se na %(siteName)s

en: Return to %(sitename)s
sr_RS: Vrati se na %(sitename)s

en: Return to %s
sr_RS: Nazad na %s

en: Return to cart
sr_RS: Povratak u korpu

en: Return to emails
sr_RS: Povratak na e-poštu

en: Return to payments
sr_RS: Povratak na plaćanje

en: Return to shop
sr_RS: Nazad u prodavnicu

en: Returning customer?
sr_RS: Stari kupac?

en: Returning or new customer.
sr_RS: Povratni ili novi kupac.

en: Returns
sr_RS: Povraćaji

en: Returns number of products with each average rating.
sr_RS: Vraća broj proizvoda sa prosečnom ocenom svakog.

en: Returns number of products within attribute terms.
sr_RS: Vraća broj proizvoda u okviru atributnih okvira.

[ctx: Reusable block]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

en: Reusable block published privately.
sr_RS: Blok za višekratnu upotrebu je privatno objavljen.

en: Reusable block published.
sr_RS: Blok za višekratnu upotrebu je objavljen.

en: Reusable block reverted to draft.
sr_RS: Blok za višekratnu upotrebu je vraćen u nacrt.

en: Reusable block scheduled.
sr_RS: Blok za višekratnu upotrebu je zakazan.

en: Reusable block updated.
sr_RS: Blok za višekratnu upotrebu je ažuriran.

en: Reusable blocks list
sr_RS: Spisak blokova za višekratnu upotrebu

en: Reusable blocks list navigation
sr_RS: Kretanje spiska blokova za višekratnu upotrebu

en: Revenue
sr_RS: Prihod

en: Reversal cancelled for order #%s
sr_RS: Poništenje narudžbine #%s je otkazano

en: Reverse order
sr_RS: Izokreni redosled

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
sr_RS: Vratite se na <strong>pregledača otpremača veba</strong> pritiskom na vezu ispod kutijice za povuci i pusti.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
sr_RS: Vraćanje neobjavljenih promena&hellip;

en: Review
sr_RS: Recenzija

en: Review Settings
sr_RS: Proverite podešavanja

en: Review content.
sr_RS: Pregledaj sadržaj.

en: Review rating (0 to 5).
sr_RS: Rejting recenzije (od 0 do 5)

en: Review type name.
sr_RS: Naziv vrste recenzije.

en: Review your orders
sr_RS: Pregledajte svoje narudžbine

en: Reviewer email.
sr_RS: Adresa e-pošte recenzenta.

en: Reviewer name.
sr_RS: Ime recezenta.

en: Reviews
sr_RS: Recenzije

en: Reviews (%d)
sr_RS: Recenzije (%d)

en: Reviews average rating.
sr_RS: Prosečna ocena.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sr_RS: Recenzije mogu da ostave samo ”verifikovani vlasnici”

en: Reviews totals.
sr_RS: Ukupno recenzija.

en: Revision
sr_RS: Revizija

en: Revision by %s
sr_RS: Revizija od %s

en: Revision restored.
sr_RS: Revizija oporavljena.

en: Revisions
sr_RS: Revizije

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
sr_RS: Revizije su sačuvani snimci vašeg članka ili strane, koji se periodično prave kada ažurirate svoj sadržaj. Crveni tekst levo pokazuje sadržaj koji je uklonjen. Zeleni tekst desno pokazuje sadržaj koji je dodat.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Revizije ne podržavaju prebacivanje na otpad. Postavite '%s' za brisanje.

en: Revisions: %s
sr_RS: Revizije: %s

en: Revoke
sr_RS: Opozovi

en: Revoke "%s"
sr_RS: Opozovi „%s“

en: Revoke API key
sr_RS: Opozovi API ključ

en: Revoke access
sr_RS: Ukini pristup

en: Revoke all application passwords
sr_RS: Opozovi sve lozinke aplikacije

en: Revoke key
sr_RS: Opozovi ključ

en: Reykjavik
sr_RS: Rejkjavik

en: Rhode Island
sr_RS: Roud Ajland

en: Riau
sr_RS: Rijau

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
sr_RS: Bogati prostor za tekst. Pritisnite Alt-Shift-H za pomoć.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
sr_RS: Bogati prostor za tekst. Pritisnite Control-Option-H za pomoć.

en: Rieti
sr_RS: Rijeti

en: Right
sr_RS: Desno

en: Right Now
sr_RS: Sada

en: Right Sidebar
sr_RS: desna bočna traka

en: Right with space
sr_RS: Desno sa razmakom

en: Rio Branco
sr_RS: Rio_Branko

en: Rio Gallegos
sr_RS: Rio_Galegos

en: Rio de Janeiro
sr_RS: Rio de Žaneiro

en: River Gee
sr_RS: River Dži

en: Rivercess
sr_RS: Riverses

en: Riyadh
sr_RS: Rijad

en: Robots
sr_RS: Roboti

en: Role
sr_RS: Uloga

en: Roles
sr_RS: Uloge

en: Roles assigned to the user.
sr_RS: Uloge dodeljene korisniku.

en: Roles successfully reset
sr_RS: Pravila uspešno resetovana

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
sr_RS: Greška povratka: [%1$s] %2$s

en: Roma
sr_RS: Rim

en: Romania
sr_RS: Rumunija

en: Romanian
sr_RS: Rumunski

en: Romanian leu
sr_RS: Rumunski Lei

en: Rome
sr_RS: Rim

en: Rondônia
sr_RS: Rondonija

en: Rosario
sr_RS: Rozario

en: Rotate
sr_RS: Okreni

en: Rotate left
sr_RS: Okreni levo

en: Rotate right
sr_RS: Okreni desno

en: Rotation
sr_RS: Okretanje

en: Rotation arguments.
sr_RS: Argumenti okretanja.

en: Rotation type.
sr_RS: Vrsta okretanja.

en: Rothera
sr_RS: Rotera

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sr_RS: Zaokruživanje poreza u ukupno zbirz, umesto zaokruživanja po liniji.

en: Rounded Corners
sr_RS: Zaobljeni uglovi

en: Rounding
sr_RS: Zaokruživanje

en: Route must be specified.
sr_RS: Putanja mora biti navedena.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
sr_RS: Putanje moraju da imaju prednje ime sa imenom i izdanje dodatka ili teme.

en: Routing number
sr_RS: Broj za upućivanje

en: Rovigo
sr_RS: Roviđo

en: Row
sr_RS: Red

en: Row group
sr_RS: Grupa reda

en: Row type
sr_RS: Vrsta reda

en: Rows
sr_RS: Redovi

en: Rows per page
sr_RS: Redova po strani

en: Rukwa
sr_RS: Rukva

en: Run
sr_RS: Pokreni

en: Run %s
sr_RS: Pokreni %s

en: Run Importer
sr_RS: Pokreni uvoznika

en: Run the Setup Wizard
sr_RS: Pokreni čarobnjak za podešavanje

en: Run the importer
sr_RS: Pokreni uvoznika

en: Run your store from anywhere
sr_RS: Vodite svoju prodavnicu sa bilo kog mesta

en: Running %d action | Running %d actions
sr_RS[0]: Izvršava se %d akcija
sr_RS[1]: Izvršavaje se %d akcije
sr_RS[2]: Izvršava se %d akcija

en: Russia
sr_RS: Rusija

en: Russian
sr_RS: Ruski

en: Russian ruble
sr_RS: Ruska Rublja

en: Rwanda
sr_RS: Ruanda

en: Rwandan franc
sr_RS: Ruandski frank

en: Río Negro
sr_RS: Rio Negro

en: Rîșcani
sr_RS: Riškani

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sr_RS: Sao Tome i Prinsipe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
sr_RS: Saotomska dobra

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
sr_RS: PROBNO OKRUŽENjE OMOGUĆENO. Sada možete da koristite samo naloge  za testiranje u probnom okruženju. Za više informacija pogledajte <a href="%s">Vodič o testiranju PayPal-a u probnom okruženju</a>.

en: SEO Tools
sr_RS: SEO alati

en: SEO tools
sr_RS: SEO alatke

en: SKU %s
sr_RS: Šifra proizvoda %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sr_RS: Šifre proizvoda se odnose na zalihe, jedinstveni za svaki proizvod i servise koji mogu biti kupljeni.

en: SKU:
sr_RS: Šifra proizvoda:

en: SQL server is up to date
sr_RS: SQL server je u najnovijem izdanju

en: SSL forced?
sr_RS: Prinudno korišćenje SSL?

en: SSL verification failed.
sr_RS: SSL potvrđivanje nije uspelo.

en: SUCCESS: %s
sr_RS: USPEH: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
sr_RS: USPEH: Vorpres je uspešno ažuriran na %s

en: SUHOSIN installed
sr_RS: SUHOSIN instaliran

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
sr_RS: Sigurna i bezbedna plaćanja pomoću kreditnih kartica ili PayPal naloga vaših kupaca.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sr_RS: Sigurno i bezbedno plaćanje pomoću kreditnih kartica ili PejPal računa vašeg kupca. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više</a> .

en: Sagarmatha
sr_RS: Sagarmata

en: Saigon
sr_RS: Sajgon

en: Saint Andrew
sr_RS: Sent Andrej

en: Saint Ann
sr_RS: Sent An

en: Saint Barth&eacute;lemy
sr_RS: Sveti Bartolomej

en: Saint Catherine
sr_RS: Sveta Katarina

en: Saint Elizabeth
sr_RS: Sent Elizabet

en: Saint Helena
sr_RS: Sveta Jelena

en: Saint Helena pound
sr_RS: Funta Svete Jelene

en: Saint James
sr_RS: Sent Džejms

en: Saint Kitts and Nevis
sr_RS: Sveti Kristofer i Nevis

en: Saint Lucia
sr_RS: Sveta Lucija

en: Saint Martin (Dutch part)
sr_RS: Sveti Martin (Holandski deo)

en: Saint Martin (French part)
sr_RS: Sveti Martin (Francuski deo)

en: Saint Mary
sr_RS: Sent Meri

en: Saint Pierre and Miquelon
sr_RS: Sent Pjer i Mikelon

en: Saint Thomas
sr_RS: Sent Tomas

en: Saint Vincent and the Grenadines
sr_RS: Sveti Vinsent i Grenadini

en: Sainyabuli
sr_RS: Sainiabuli

en: Saipan
sr_RS: Sajpan

en: Sakarya
sr_RS: Sakarija

en: Sakhalin
sr_RS: Sahalin

en: Sakon Nakhon
sr_RS: Sakon Nakon

en: Salamanca
sr_RS: Salamanka

en: Sale
sr_RS: Rasprodaja

en: Sale end date
sr_RS: Datum završetka rasprodaje

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sr_RS: Krajnji datum prodaje (YYYY-MM-DD formatu ili ostavite prazno)

en: Sale price
sr_RS: Cena na sniženju

en: Sale price (%s)
sr_RS: Akcijska cena (%s)

en: Sale price dates
sr_RS: Period sniženja

en: Sale product price, if applicable.
sr_RS: Akcijska cena proizvoda, ako je primenljivo.

en: Sale start date
sr_RS: Datum početka rasprodaje

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sr_RS: Datum početka prodaje (YYYY-MM-DD formatu ili ostavite prazno)

en: Sale!
sr_RS: Akcija!

en: Sales
sr_RS: Prodaja

en: Sales amount
sr_RS: Iznos prodaje

en: Sales by category
sr_RS: Prodaja po kategoriji

en: Sales by date
sr_RS: Prodaja po datumu

en: Sales by product
sr_RS: Prodaja po proizvodima

en: Sales reports
sr_RS: Izveštaji o prodaji

en: Samaná
sr_RS: Samana

en: Same as parent
sr_RS: Isto kao osnova

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
sr_RS: Samoanska tala

en: Sample Page
sr_RS: Primer strane

en: Sample:
sr_RS: Uzorak:

en: Samut Sakhon
sr_RS: Samut Sakon

en: Samut Songkhram
sr_RS: Samut Songkram

en: San Cristóbal
sr_RS: San Kristobal

en: San José
sr_RS: San Hoze

en: San José de Ocoa
sr_RS: San Hoze de Okoa

en: San Juan
sr_RS: San Žuan

en: San Marino
sr_RS: San_Marino

en: San Martín
sr_RS: San Martin

en: San Pedro de Macorís
sr_RS: San Pedro de Makoris

en: San Vicente
sr_RS: San Vinsent

en: Sandbox API password
sr_RS: API lozinka u probnom okruženju

en: Sandbox API signature
sr_RS: API potpis u probnom okruženju

en: Sandbox API username
sr_RS: API korisničko ime u probnom okruženju

en: Santa Catarina
sr_RS: Santa Katarina

en: Santa Cruz
sr_RS: Santa Kruz

en: Santa Cruz de Tenerife
sr_RS: Santa Kruz de Tenerife

en: Santiago
sr_RS: Santijago

en: Santiago Rodríguez
sr_RS: Santjago Rodrigez

en: Santiago del Estero
sr_RS: Santijago del Estero

en: Santo Domingo
sr_RS: Santo_Domingo

en: Sao Paulo
sr_RS: Sao_Paulo

en: Sao Tome
sr_RS: Sv_Toma

en: Sarawak
sr_RS: Saravak

en: Sassari
sr_RS: Sasari

en: Sat
sr_RS: Sub

en: Satkhira
sr_RS: Satkira

en: Saturday
sr_RS: subota

en: Saudi Arabia
sr_RS: Saudijska Arabija

en: Saudi riyal
sr_RS: Saudijski Rijal

en: Savannah
sr_RS: Savana

en: Savannakhet
sr_RS: Savanaket

en: Save
sr_RS: Sačuvaj

en: Save %s
sr_RS: Sačuvaj %s

en: Save &amp; Publish
sr_RS: Sačuvaj i objavi

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvaj izmene

en: Save Draft
sr_RS: Sačuvaj nacrt

en: Save Menu
sr_RS: Sačuvaj izbornik

en: Save Options
sr_RS: Sačuvaj mogućnosti

en: Save Password
sr_RS: Sačuvaj lozinku

en: Save Poll
sr_RS: Sačuvaj glasanje

en: Save Settings
sr_RS: Sačuvaj podešavanja

en: Save Style
sr_RS: Sačuvaj stil

en: Save Widget
sr_RS: Sačuvaj vidžet

en: Save address
sr_RS: Snimite adresu

en: Save all changes
sr_RS: Sačuvaj sve izmene

en: Save and preview changes before publishing them.
sr_RS: Sačuvaj i pregledaj izmene pre objavljivanja.

en: Save as Draft
sr_RS: Sačuvaj kao nacrt

en: Save as Pending
sr_RS: Sačuvaj kao „Na čekanju“

en: Save attributes
sr_RS: Sačuvaj atribute

en: Save changes
sr_RS: Sačuvaj izmene

en: Save changes before changing page?
sr_RS: Sačuvajte izmene pre nego što promenite stranicu?

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sr_RS: Sačuvaj moje ime, e-poštu i veb mesto u ovom pregledaču veba za sledeći put kada komentarišem.

en: Save password
sr_RS: Sačuvajte lozinku

en: Save payment information to my account for future purchases.
sr_RS: Spremite podatke o plaćanju na moj nalog za buduće kupovine.

en: Save settings
sr_RS: Sačuvaj podešavanja

en: Save shipping classes
sr_RS: Snimi klase za poštarinu

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
sr_RS: Uštedite na vremenu i greškama sa automatizovanim obračunom i naplatom poreza prilikom potvrde kupovine. Bazirano na WooCommerce Services i Jetpack.

en: Save to account
sr_RS: Sačuvaj na nalog

en: Save webhook
sr_RS: Sačuvaj veb kopču

en: Saved
sr_RS: Sačuvano

en: Saved successfully
sr_RS: Uspešno sačuvano

en: Saved.
sr_RS: Sačuvano.

en: Saving
sr_RS: Snimanje

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
sr_RS: Snimanje je isključeno: %s trenutno uređuje ovu stranu.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
sr_RS: Snimanje je isključeno: %s trenutno uređuje ovaj članak.

en: Saving revision&hellip;
sr_RS: Čuvanje revizije&hellip;

en: Saving&hellip;
sr_RS: Čuvanje&hellip;

en: Saving...
sr_RS: Snimanje...

en: Saïda
sr_RS: Saida

en: Scale
sr_RS: Razmera

en: Scale Image
sr_RS: Srazmerna promena veličine slike

en: Scale Image Help
sr_RS: Pomoć za srazmernu promenu veličine slike

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
sr_RS: Postavi razmeru slika tako da se poklapa pa velikom veličinom odabranom u %1$smogućnostima slika%2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Scan
sr_RS: Osmotri

en: Scan site for content
sr_RS: Osmotri veb mesto za sadržaj

en: Schaffhausen
sr_RS: Šafhauzen

en: Schedule
sr_RS: Zakaži

en: Schedule for: %s
sr_RS: Zakaži za: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
sr_RS: Zakažite svoje promene prilagođavanja da se objave u budućnosti.

en: Scheduled
sr_RS: Zakazano

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Zakazani <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Zakazani <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Zakazani <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
sr_RS: Zakazana akcija

en: Scheduled Action Columns
sr_RS: Zakazane akcijske kolone

en: Scheduled Actions
sr_RS: Zakazane akcije

en: Scheduled Date
sr_RS: Zakazani datum

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
sr_RS: Zakazane akcije se pozivaju određenog dana u određeno vreme.

en: Scheduled events
sr_RS: Zakazani događaji

en: Scheduled events are running
sr_RS: Zakazani događaji se pokreću

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
sr_RS: Zakazani događaji su ono što povremeno traži ažuriranja dodataka, tema i samog Vordpresa. To je ono što takođe osigurava da se zakazani članci objavljuju na vreme. Takođe može da se koristi od strane raznih dodataka da osigurava da se planirane radnje izvršavaju.

en: Scheduled for: %s
sr_RS: Zakazano za: %s

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
sr_RS: Zakazano održavanje se završava za otprilike %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">više podataka</a>)

en: Schedules
sr_RS: Rasporedi

en: School
sr_RS: Škola

en: Schwyz
sr_RS: Švic

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sr_RS: Obim pod kojim je zahtev napravljen; određuje polja koja se nalaze u odgovoru.

en: Scoresbysund
sr_RS: Skorsbisand

en: Scrape key check failed. Please try again.
sr_RS: Provera žetona struganja nije uspela. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: Screen Content
sr_RS: Sadržaj ekrana

en: Screen Options
sr_RS: Podešavanja ekrana

en: Screen Options Tab
sr_RS: Jezičak Podešavanja ekrana

en: Screen elements
sr_RS: Elementi ekrana

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
sr_RS: Korisnici čitača ekrana: kada ste u režimu obrazaca, možda ćete morati da pritisnete Esc dugme dva puta.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
sr_RS: Skripte i stilovi ne bi trebalo da budu registrovani ili dodati u red pre kopči %1$s, %2$s ili %3$s.

en: Scroll
sr_RS: Kretanje

en: Scroll with Page
sr_RS: Kreće se sa stranicom

en: Search
sr_RS: Pretraga

en: Search %s
sr_RS: Pretraži %s

en: Search %s - %s
sr_RS: Pretražite %s - %s

en: Search Categories
sr_RS: Pretraži kategorije

en: Search Changesets
sr_RS: Pretraži skupove promena

en: Search Comments
sr_RS: Pretraži komentare

en: Search Engine Terms
sr_RS: Upiti sa pretraživača

en: Search Installed Themes
sr_RS: Pretraži postavljene teme

en: Search Link Categories
sr_RS: Pretraži kategorije veza

en: Search Links
sr_RS: Pretraži veze

en: Search Media
sr_RS: Pretraži sadržaj

en: Search Menu Items
sr_RS: Pretraži stavke izbornika

en: Search Pages
sr_RS: Pretraži strane

en: Search Posts
sr_RS: Pretraži članke

en: Search Reader
sr_RS: Pretraga Čitaoca

en: Search Requests
sr_RS: Pretraži zahteve

en: Search Results
sr_RS: Rezultati pretrage

en: Search Results %1$s %2$s
sr_RS: Rezultati pretraživanja za %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Rezultati pretrage za &#132;%s&#147;

en: Search Results for: %s
sr_RS: Rezultati pretraživanja za: %s

en: Search Reusable blocks
sr_RS: Pretraži blokove za višekratnu upotrebu

en: Search Scheduled Actions
sr_RS: Pretraga zakazanih akcija

en: Search Sites
sr_RS: Pretraži veb mesta

en: Search Tags
sr_RS: Pretraži oznake

en: Search Templates
sr_RS: Pretraži šablone

en: Search Terms
sr_RS: Pretraži članove

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
sr_RS: Pretraživački upiti za %1$s dana zaključno sa %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sr_RS: Upiti pretrage za %1$s dana zaključno sa %2$s (sabrano)

en: Search Terms for %s
sr_RS: Upiti sa pretraživača za %s

en: Search Users
sr_RS: Pretraži korisnike

en: Search Widgets
sr_RS: Pretraži vidžete

en: Search WordPress.com
sr_RS: Pretraži WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
sr_RS: Pretražite WordPress.com blogove

en: Search WordPress.org themes
sr_RS: pretražite WordPress.org teme

en: Search by similar product name or sku.
sr_RS: Pretražite po sličnom nazivu ili šifri proizvoda.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
sr_RS: Pretražujte prema sličnom nazivu proizvoda, kodu ili vrednosti atributa.

en: Search by similar tax code.
sr_RS: Pretraži po sličnom poreskom kodu.

en: Search categories
sr_RS: Pretraži kategorije

en: Search categories by name
sr_RS: Pretraži kategorije po imenu

en: Search coupons
sr_RS: Pretraži kupone

en: Search customers
sr_RS: Pretraži kupca

en: Search engine visibility
sr_RS: Vidljivost pretraživačima veba

en: Search engines discouraged
sr_RS: Pretraživači veba su obeshrabreni

en: Search followed sites…
sr_RS: Pretražite sajtove koje pratite...

en: Search for a downloadable product&hellip;
sr_RS: Pretraga proizvoda za preuzimanje&hellip;

en: Search for a product&hellip;
sr_RS: Pretraga proizvoda&hellip;

en: Search for a site above or explore Discover.
sr_RS: Potražite određeni sajt iznad ili istražite stranicu Otkrijte.

en: Search for a user&hellip;
sr_RS: Tragaj za korisnikom&hellip;

en: Search for:
sr_RS: Pretraga za:

en: Search hook, args and claim ID
sr_RS: Pretraga kopče, argumenata i ID zahteva

en: Search key
sr_RS: Pretraži ključ

en: Search logs
sr_RS: Pretraga dnevnika

en: Search media
sr_RS: Pretraži sadržaj

en: Search media items...
sr_RS: Pretraži stavke sadržaja...

en: Search menu items&hellip;
sr_RS: Pretraži stavke izbornika&hellip;

en: Search or enter URL to follow…
sr_RS: Pretražite ili unesite URL da biste pratili...

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
sr_RS: Pretražite ili koristite dugmad za gore i dole da biste odabrali stavku.

en: Search orders
sr_RS: Pretraži porudžbine

en: Search plugins
sr_RS: Pretraži dodatke

en: Search products
sr_RS: Pretraži proizvode

en: Search products&hellip;
sr_RS: Pretraga proizvoda&hellip;

en: Search products…
sr_RS: Pretraga proizvoda...

en: Search results
sr_RS: Rezultati pretraživanja

en: Search results for "%s"
sr_RS: Rezultati pretrage za "%s"

en: Search results for %s
sr_RS: Rezultati pretraživanja za %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Rezultati pretrage za &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for:
sr_RS: Rezultati pretrage za:

en: Search results for: %s
sr_RS: Rezultati pretraživanja za: %s

en: Search results only
sr_RS: Samo rezultati pretrage

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Rezultati pretrage: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
sr_RS: Pretraživanje vrsta dostave

en: Search tags
sr_RS: Oznake pretrage

en: Search themes&hellip;
sr_RS: Pretraga tema&hellip;

en: Search themes...
sr_RS: Pretaži teme...

en: Search themes…
sr_RS: Pretraži teme...

en: Search webhooks
sr_RS: Traži veb kopče

[ctx: Search widget]
en: Search
sr_RS: Pretraga

en: Search widgets&hellip;
sr_RS: Pretraži vidžete&hellip;

en: Search&hellip;
sr_RS: Pretraga&hellip;

en: Searching...
sr_RS: Pretraga...

en: Seasonal
sr_RS: sezonsko

en: Second ad below post
sr_RS: Druga reklama ispod članka

en: Second line of the address being shipped to.
sr_RS: Druga linija adrese na koju se šalje.

en: Secondary Navigation
sr_RS: Sekundarno kretanje

en: Secondary menu
sr_RS: Sekundarni izbornik

en: Secret
sr_RS: Tajna

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sr_RS: Tajni ključ koji se koristi da napravi heš sadržaja koji se veb kopčom isporučuje i obezbeđuje u zaglavljima zahteva. Ako se ne podesi, onda je to automatski MD5 heš ID broja | korisničkog imena trenutnog korisnika.

en: Secure checkout
sr_RS: Bezbedna potvrda kupovine

en: Secure communication
sr_RS: Bezbedna komunikacija

en: Secure connection (HTTPS)
sr_RS: Bezbedna veza (HTTPS)

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
sr_RS: Sigurno prihvatajte kartice u svojoj prodavnici. Pregledajte plaćanja, pratite novčani tok na bankovnom računu i budite u toku sa sporovima - direktno preko vaše kontrolne table.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooCommerce Payments</strong>.
sr_RS: Sigurno prihvatite kreditne i debitne kartice na svojoj veb lokaciji.  Upravljajte transakcijama bez napuštanja Vordpres kontrolne table. Samo uz <strong>WooCommerce Payments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
sr_RS: Bezbedno prihvatajte kreditne i debitne kartice po jednoj niskoj stopi, bez skrivenih naknada (dostupne su prilagođene stope). Prodajte na mreži i u prodavnici i pratite prodaju i zalihe na jednom mestu.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
sr_RS: Bezbedno prihvatajte kreditne i debitne kartice sa jednokratnom malom provizijom, bez neočekivanih naknada (dostupne su posebne prilagođene provizije). Prodajte onlajn i u prodavnicama, a prodaju i zalihe pratite na jednom mestu. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o Square</a>.

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
sr_RS: Bezbedno komuniciranje između servera je neophodno za transakcije kao što su dobavljanje datoteka, sprovođenje prodaja na e-trgovinama i mnogo toga drugog.

en: Security
sr_RS: Bezbednost

en: Security check failed.
sr_RS: Bezbedonosna provera nije uspela.

en: Security code
sr_RS: Bezbedonosni kod

en: Security error.
sr_RS: Bezbedonosna greška.

en: Security.
sr_RS: Bezbednost

en: See Features
sr_RS: Pogledajte funkcije

en: See all stats
sr_RS: Pogledajte celu statistiku

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
sr_RS: Vidite kako bi promene izgledale uživo na vašem veb mestu i podelite predpregled sa ljudima koji ne mogu da pristupe prilagođivaču.

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
sr_RS: Pogledajte još rezultata za <strong>%s</strong> od strane %s

en: Segment identificator.
sr_RS: Identifikator segmenta.

en: Segment the response by additional constraint.
sr_RS: Segmentirajte odgovor dodatnim ograničenjem.

en: Segovia
sr_RS: Segovija

en: Select
sr_RS: Izaberi

en: Select %s
sr_RS: Izaberite %s

en: Select All
sr_RS: Izaberi sve

en: Select Category
sr_RS: Izaberi kategoriju

en: Select Country
sr_RS: Izaberite državu

en: Select Day
sr_RS: Izaberi dan

en: Select Files
sr_RS: Odaberi datoteke

en: Select Image
sr_RS: Odaberi sliku

en: Select Link Category:
sr_RS: Izaberite kategoriju veza:

en: Select Menu:
sr_RS: Izaberi izbornik:

en: Select Month
sr_RS: Izaberi mesec

en: Select Page
sr_RS: Izaberi stranu

en: Select Post
sr_RS: Izaberi članak

en: Select Week
sr_RS: Izaberi sedmicu

en: Select Year
sr_RS: Izaberi godinu

en: Select a Menu
sr_RS: Izaberi izbornik

en: Select a Privacy Policy page
sr_RS: Odaberite stranu politike privatnosti

en: Select a category
sr_RS: Izaberite kategoriju

en: Select a city
sr_RS: Izaberite grad

en: Select a country / region&hellip;
sr_RS: Izaberite državu / regiju&hellip;

en: Select a design
sr_RS: Izaberite dizajn

en: Select a language below
sr_RS: Izaberite jezik ispod

en: Select a menu to edit:
sr_RS: Izaberite izbornik za uređivanje:

en: Select a page&hellip;
sr_RS: Odaberi stranicu &hellip;

en: Select a product
sr_RS: Izaberite proizvod

en: Select a theme&hellip;
sr_RS: Odaberi temu&hellip;

en: Select a user
sr_RS: Odaberite korisnika

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
sr_RS: Izaberite korisnika ili izaberite "prilagođenog" i unesite adresu e-pošte prilagođenog.

en: Select all
sr_RS: Izaberi sve

en: Select an account to connect:
sr_RS: Izaberite nalog koji želite da povežete:

en: Select an area to move this widget into:
sr_RS: Odaberite prostor gde da pomerite ovaj vidžet:

en: Select an image
sr_RS: Odaberi sliku

en: Select an option&hellip;
sr_RS: Odaberite opciju&hellip;

en: Select and crop
sr_RS: Izaberi i opseci

en: Select another theme to view its custom CSS.
sr_RS: Izaberite drugu temu da biste videli njen prilagođeni CSS.

en: Select audio
sr_RS: Izaberi zvučni  zapis

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
sr_RS: Izaberite i bočnu traku za ovaj vidžet i mesto vidžeta u toj bočnoj traci.

en: Select bulk action
sr_RS: Odaberi masovnu radnju

en: Select categories&hellip;
sr_RS: Odaberite categories&hellip;

en: Select comment
sr_RS: Izaberite komentar

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sr_RS: Izaberite polja iz svoje CSV datoteke da biste mapirali polja proizvoda, ili da ignorišete prilikom uvoza.

en: Select file
sr_RS: Odaberi datoteku

en: Select image
sr_RS: Odaberi sliku

en: Select location
sr_RS: Izaberi mesto

en: Select logo
sr_RS: Izaberi logotip

en: Select none
sr_RS: Odznači sve

en: Select options
sr_RS: Izaberite mogućnosti

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Odaberite opcije za &ldquo;%s&rdquo;

en: Select pages
sr_RS: Izaberite stranice

en: Select poster image
sr_RS: Izaberi sliku plakata

en: Select regions within this zone
sr_RS: Izaberite regione u ovoj zoni

en: Select shipping methods
sr_RS: Izaberite načine isporuke

en: Select site icon
sr_RS: Odaberi ikonicu veb mesta

en: Select some countries
sr_RS: Izaberite neku od zemalja

en: Select terms
sr_RS: Odaberi članove

en: Select the access type of these keys.
sr_RS: Odaberite vrstu pristupa za ove ključeve.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
sr_RS: Odaberite uloge koje će moći da vide izveštaje statistike.

en: Select video
sr_RS: Izaberi video zapis

en: Select when the webhook will fire.
sr_RS: Izaberite kada veb kopča izvršava isporuku.

en: Select your theme
sr_RS: Odaberite svoju temu

en: Selected
sr_RS: Odabrano

en: Selected attribute term name.
sr_RS: Odabrano ime osobine člana.

en: Selected countries
sr_RS: Odabrane države

en: Selected media actions
sr_RS: Izabrane radnje sadržaja

en: Selected menus have been successfully deleted.
sr_RS: Izabrani izbornici su uspešno obrisani.

en: Selected store theme.
sr_RS: Izabrana tema prodavnice.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sr_RS: Time što nije odabrana nijedna zemlja u kojoj će se vršiti prodaja sprečava se mogućnost potvrde kupovine. Da li i dalje želite da nastavite s podešavanjima?

en: Selection:
sr_RS: Odabir:

en: Self-hosted, non-profit version
sr_RS: Za samostalne servere, neprofitno izdanje

en: Sell in 60+ countries
sr_RS: Prodajte u 60+ zemalja

en: Sell to all countries
sr_RS: Prodaja u svim državama

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sr_RS: Prodaja u svim zemljama, izuzev &hellip;

en: Sell to specific countries
sr_RS: Prodaj u određenim zemljama

en: Selling location(s)
sr_RS: Prodajna lokacija(e)

en: Send
sr_RS: Slanje

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
sr_RS: Pošaljite vezu ka %s da biste resetovali korisnikovu lozinku. To neće promeniti korisnikovu lozinku, niti će ga primorati na promenu.

en: Send Request
sr_RS: Pošalji zahtev

en: Send Requests
sr_RS: Pošalji zahteve

en: Send Reset Link
sr_RS: Pošalji vezu za resetovanje

en: Send Trackbacks
sr_RS: Pošalji povratne veze

en: Send User Notification
sr_RS: Pošalji obaveštenje korisniku

en: Send an email when a post or page changes.
sr_RS: Pošalji e-poštu kada je članak ili strana izmenjena.

en: Send any of the following commands in the subject or first line of an email to %s.
sr_RS: Pošaljite bilo koju od sledećih komandi u naslovu ili prvom redu e-mail poruke na %s.

en: Send email
sr_RS: Pošalji e-poštu

en: Send export link
sr_RS: Pošalji vezu za izvoz

en: Send more requests.
sr_RS: Pošalji još zahteva.

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sr_RS: Šalji obaveštenja kada od PayPal-a stigne obaveštenje IPN sa navedenim podacima o povraćaju sredstava, odbijanju i otkazivanju transakcije.

en: Send password reset
sr_RS: Pošalji resetovanje lozinke

en: Send personal data erasure confirmation email.
sr_RS: Pošalji e-poštu potvrde za brisanje ličnih podataka.

en: Send personal data export confirmation email.
sr_RS: Pošalji e-poštu potvrde za izvoz ličnih podataka.

en: Send recovery code via text
sr_RS: Pošalji kod za povraćaj putem SMS-a

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sr_RS: Pošalji informacije za dostavu na PayPal umesto informacije za naplatu.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
sr_RS: Šaljite ciljane kampanje, oporavite napuštene korpe i još mnogo toga pomoću Mailchimp-a.

en: Send the new user an email about their account.
sr_RS: Pošalji novom korisniku e-poštu o njegovom nalogu.

en: Send trackbacks to:
sr_RS: Šalji povratne veze na:

en: Send us a message!
sr_RS: Pošaljite nam poruku.

en: Send you information about your account and order
sr_RS: Da vam pošaljemo podatke o vašem nalogu i narudžbini

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sr_RS: da Vam šaljemo marketinške poruke, ako izaberete da ih primate

en: Send your posts to:
sr_RS: Pošaljite vaše članke na:

en: Sending email...
sr_RS: Slanje e-pošte…

en: Sending you a text message…
sr_RS: Šaljemo vam tekstualnu poruku...

en: Sending…
sr_RS: Šalje se...

en: Sent by a verified %s user.
sr_RS: Poslato od strane potvrđenog %s korisnika.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
sr_RS: Poslato od strane nepotvrđenog korisnika vašeg mesta.

en: Sent data to WordPress.com
sr_RS: Poslati podaci na WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
sr_RS: Poslato još podataka na WordPress.com

en: Seoul
sr_RS: Seul

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sr_RS: Odvojite brojeve zapetom. Prihvatljivi su džokeri, npr. <code>P*</code> odgovaraće za poštanski broj PE30. Takođe su prihvatljivi i šabloni, npr. <code>NG1___</code> odgovaraće za NG1 1AA, ali ne i za NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
sr_RS: Odvojite više URI-ja razmacima

en: Separate tags with commas
sr_RS: Odvojite više oznaka zapetama

en: September
sr_RS: septembar

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
sr_RS: sep

en: Serbia
sr_RS: Srbija

en: Serbian
sr_RS: Srpski

en: Serbian dinar
sr_RS: Srpski dinar

en: Sergipe
sr_RS: Seržipe

en: Server address
sr_RS: Adresa servera

en: Server architecture
sr_RS: Arhitektura servera

en: Server environment
sr_RS: Serversko okruženje

en: Server info
sr_RS: Informacije o serveru

en: Server info.
sr_RS: Informacije o serveru.

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
sr_RS: Zahtevi servera nisu ispunjeni, nedostaju zahtevi: %s.

en: Server settings
sr_RS: Podešavanja servera

en: Server version
sr_RS: Izdanje servera

en: Service name
sr_RS: Ime usluge

en: Services
sr_RS: Usluge

en: Services dragged here will appear individually.
sr_RS: Usluge povučene ovde će se pojavljivati pojedinačno.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
sr_RS: Usluge povučene ovde će biti sakrivene iza dugmeta deljenja.

en: Session Tokens
sr_RS: Žetoni seanse

en: Session expired
sr_RS: Seansa je istekla

en: Sessions
sr_RS: Seanse

en: Set Authors
sr_RS: Postavi autore

en: Set New Password
sr_RS: Postavi novu lozinku

en: Set Status - In stock
sr_RS: Postavi status - Na zalihama

en: Set Status - On backorder
sr_RS: Podesi status - naručeno na zahtev

en: Set Status - Out of stock
sr_RS: Nema na zalihama

en: Set a different content width for full size images.
sr_RS: Podesite drugačiju širinu za slike u punoj veličini.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sr_RS: Postavite fiksnu cenu za pokrivanje troškova isporuke.

en: Set as background
sr_RS: Postavi kao pozadinu

en: Set as header
sr_RS: Postavi kao zaglavlje

en: Set default payment method
sr_RS: Postavi podrazumevani način plaćanja

en: Set featured image
sr_RS: Postavi izdvojenu sliku

en: Set image
sr_RS: Postavi sliku

en: Set options
sr_RS: Podesi mogućnosti

en: Set password
sr_RS: Postavi lozinku

en: Set product image
sr_RS: Postavi sliku proizvoda

en: Set regular prices
sr_RS: Postavi redovne cene

en: Set sale prices
sr_RS: Postavi sniženu cenu

en: Set scheduled sale dates
sr_RS: Podesite planirani period sniženja

en: Set status
sr_RS: Podesi stanje

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sr_RS: Postavi regularnu cenu umanjenu za (fiksnu vrednost ili %):

en: Set up
sr_RS: Podesi

en: Set up Jetpack
sr_RS: Podesi Jetpack

en: Set up PayPal for me using this email:
sr_RS: Podesi mi PayPal sa ovom adresom e-pošte:

en: Set up Stripe for me using this email:
sr_RS: Podesi mi Stripe sa ovom adresom e-pošte:

en: Set up additional payment options
sr_RS: Postavite dodatne opcije pružaoca plaćanja

en: Set up additional payment providers
sr_RS: Postavite dodatne pružaoce usluga plaćanja

en: Set up additional payment providers, using third-party services or other methods.
sr_RS: Postavite dodatne pružaoce usluga plaćanja putem usluga trećih strana ili drugih metoda.

en: Set up internal forwarding
sr_RS: Podesite unutrašnje preusmeravanje

en: Set up payments
sr_RS: Podesite plaćanja

en: Set up shipping
sr_RS: Podesite isporuku

en: Set up the "%s" payment method
sr_RS: Podesi "%s" način plaćanja

en: Set up your account for our store
sr_RS: Podesite vaš nalog za našu prodavnicu

en: Set up your domain whether it’s registered with WordPress.com or elsewhere.
sr_RS: Postavi svoj domen bilo da je registrovan na WordPress.com ili negde drugde.

en: Set variation image
sr_RS: Postavi sliku za varijaciju

en: Setting does not exist or is unrecognized.
sr_RS: Podešavanje ne postoji ili nije prepoznato.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
sr_RS: Postavljanje vašeg živog predpregleda. Ovo može potrajati.

en: Setting value.
sr_RS: Vrednost podešavanja.

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
sr_RS: Podešavanja za izveštavanje u WooCommerce admin.

en: Settings group ID.
sr_RS: ID grupe podešavanja.

en: Settings have been saved
sr_RS: Podešavanja su sačuvana

en: Settings saved
sr_RS: Podešavanja sačuvana

en: Settings saved and theme activated.
sr_RS: Podešavanja su sačuvana i tema je uključena.

en: Settings saved.
sr_RS: Podešavanja su sačuvana.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sr_RS: Plaćanja

en: Settings.
sr_RS: Podešavanja

en: Setup Wizard
sr_RS: Čarobnjak za podešavanje

en: Setup shipping zones
sr_RS: Podesi zone isporuke.

en: Setup wizard
sr_RS: Čarobnjak za podešavanje

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sr_RS: Nekoliko WooCommerce proširenja može da vodi dnevničku evidenciju koja olakšava otklanjanje grešaka. Taj direktorijum mora da bude upisiv da bi ovo funkcionisalo.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
sr_RS: Nekoliko kutijica na ovom ekranu sadrži podešavanja o tome kako će vaš sadržaj biti objavljen, uključujući:

en: Severely outdated SQL server
sr_RS: Jako zastarelo izdanje SQL servera

en: Sevilla
sr_RS: Sevilja

en: Seychelles
sr_RS: Sejšeli

en: Seychellois rupee
sr_RS: Sejšelski rupi

en: Shaanxi / 陕西
sr_RS: Šensi

en: Shandong / 山东
sr_RS: Šandung

en: Shanghai
sr_RS: Šangaj

en: Shanghai / 上海
sr_RS: Šangaj

en: Shanxi / 山西
sr_RS: Šansi

en: Share
sr_RS: Deljenje

en: Share Button
sr_RS: Dugme deljenja

en: Share Preview Link
sr_RS: Deljenje veza predpregleda

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
sr_RS: Podelite malo biografskih podataka da biste ispunili svoj profil. Ove može biti javno prikazano.

en: Share embed codes and download links
sr_RS: Deli kodove ugnežđivanja i veze za preuzimanje

en: Share feedback
sr_RS: Podeli povratu informaciju

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sr_RS: Podelite nove stavke na društvenim mrežama u trenutku kada su dostupne u vašoj prodavnici.

en: Share on
sr_RS: Podelite na

en: Share on Facebook
sr_RS: Podeli na Facebook-u

en: Share on Twitter
sr_RS: Podeli na Twitter-u

en: Share posts to your Facebook page
sr_RS: Podelite članke na svojoj Facebook stranici

en: Share this:
sr_RS: Podelite ovo:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
sr_RS: Podelite članke sa vašeg bloga sa porodicom, prijateljima ili pratiocima

en: Share your videos with your audience through easy-to-use embed codes and downloadable videos.
sr_RS: Podelite svoje video zapise sa svojom publikom preko jednostavnih za korišćenje kodova za ugnežđivanje i preuzimvljih video zapisa.

en: Shared Post
sr_RS: Podeljeni članak

en: Shared by %s
sr_RS: Podelio %s

en: Shares
sr_RS: Deljenja

en: Shariatpur
sr_RS: Šariatpur

en: Sharing
sr_RS: Deljenje

en: Sharing Buttons
sr_RS: Dugmad deljenja

en: Sharing Service : %s
sr_RS: Usluga deljenja : %s

en: Sharing Settings
sr_RS: Podešavanja deljenja

en: Sharing URL
sr_RS: URL deljenja

en: Sharing is off. Add services above to enable.
sr_RS: Deljenje je isključeno. Dodajte usluge iznad da biste omogućili.

en: Sharing label
sr_RS: Natpis deljenja

en: Sharing options
sr_RS: Mogućnosti deljenja

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
sr_RS: Poveži

en: Sheema
sr_RS: Šima

en: Sherpur
sr_RS: Šerpur

en: Shield Badge
sr_RS: Značka "Štit"

en: Shift + Alt + letter:
sr_RS: Shift + Alt + slovo:

en: Shift-click to edit this element.
sr_RS: Pritisnite Shift i levo dugme na mišu za uređivanje ovog elementa.

en: Shift-click to edit this widget.
sr_RS: Pritisnite Shift i levo dugme na mišu za uređivanje ovog vidžeta.

en: Shiga
sr_RS: Šiga

en: Shimane
sr_RS: Šimane

en: Shinyanga
sr_RS: Šinjanga

en: Ship to
sr_RS: Isporuka za

en: Ship to a different address?
sr_RS: Isporuka na drugu adresu?

en: Ship to all countries
sr_RS: Isporuči svim zemljama

en: Ship to all countries you sell to
sr_RS: Isporuči u sve zemlje u kojima prodajete

en: Ship to specific countries
sr_RS: Dostavi u određene države

en: Ship to specific countries only
sr_RS: Isporuči samo u određene zemlje

en: ShipStation icon
sr_RS: ShipStation ikonica

en: Shipment Tracking
sr_RS: Praćenje isporuke

en: Shipping | Shipping %d
sr_RS[0]: Dostava

en: Shipping Address
sr_RS: Adresa za isporuku

en: Shipping Address 1
sr_RS: Prva adresa za isporuku

en: Shipping Address 2
sr_RS: Adresa za isporuku 2

en: Shipping City
sr_RS: Grad isporuke

en: Shipping Company
sr_RS: Kompanija isporuke

en: Shipping Country / Region
sr_RS: Država / regija isporuke

en: Shipping First Name
sr_RS: Ime za dostavu

en: Shipping Label
sr_RS: Adresnica

en: Shipping Last Name
sr_RS: Prezime za isporuku

en: Shipping Method
sr_RS: Način isporuke

en: Shipping Postal/Zip Code
sr_RS: Poštanski broj isporuke

en: Shipping State
sr_RS: Država Isporuke

en: Shipping Zone
sr_RS: Zona isporuke

en: Shipping address
sr_RS: Adresa za isporuku

en: Shipping address.
sr_RS: Adresa ѕa dostavu.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sr_RS: Adresa za dostavu: tražićemo Vam da unesete ovaj podatak kako bismo, primera radi, procenili dostavu pre nego što plasirate narudžbinu i poslali Vam narudžbinu!

en: Shipping amount
sr_RS: Iznos isporuke

en: Shipping class
sr_RS: Način isporuke

en: Shipping class ID.
sr_RS: ID dostavne klase.

en: Shipping class costs
sr_RS: Troškovi isporuke

en: Shipping class name
sr_RS: Naziv klase dostave

en: Shipping class name.
sr_RS: Ime klase dostave.

en: Shipping class slug.
sr_RS: Podložak dostavne klase.

en: Shipping classes
sr_RS: Vrste isporuke

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sr_RS: Klase isporuke koriste određene načine isporuke do grupne sličnih proizvoda.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
sr_RS: Klase dostave mogu da se koriste na grupnim proizvodima slične vrste i mogu da se koriste po određenim načinima dostave (npr. "Dostava po fiksnoj ceni") kako bi se obezbedile različite cene za različite klase proizvoda.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sr_RS: Troškovi isporuke obračunavaju se tokom plaćanja.

en: Shipping costs updated.
sr_RS: Ažurirani troškovi dostave.

en: Shipping destination
sr_RS: Adresa za isporuku

en: Shipping destination address.
sr_RS: Odredišna adresa isporuke.

en: Shipping details
sr_RS: Detalji dostave

en: Shipping instance ID.
sr_RS: ID instance dostave.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sr_RS: Isporuka je uključena, ali niste dodali nijedan način isporuke do vaših zona isporuke.

en: Shipping is disabled.
sr_RS: Isporuka je onemogućena.

en: Shipping lines data.
sr_RS: Detalji linija iz liste slanja.

en: Shipping location(s)
sr_RS: Lokacije za isporuku

en: Shipping method
sr_RS: Način dostave

en: Shipping method ID is required.
sr_RS: Potrebno je uneti šifru za način slanja.

en: Shipping method ID.
sr_RS: ID načina isporuke.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sr_RS: Način isporuke nije dodat. Molimo vas pokušajte ponovo.

en: Shipping method customer facing title.
sr_RS: Naziv načina dostave kako se prikazuje kupcu.

en: Shipping method description.
sr_RS: Opis načina isporuke.

en: Shipping method enabled status.
sr_RS: Uključeno stanje načina isporuke.

en: Shipping method instance ID.
sr_RS: Instanca metode isporuke ID.

en: Shipping method name.
sr_RS: Naziv načina isporuke.

en: Shipping method settings.
sr_RS: Podešavanja načina isporuke.

en: Shipping method sort order.
sr_RS: Redosled načina dostave.

en: Shipping method title.
sr_RS: Naslov načina za slanje.

en: Shipping method(s)
sr_RS: Način(i) isporuke

en: Shipping methods
sr_RS: Načini isporučivanja

en: Shipping methods do not support trashing.
sr_RS: Načini dostave ne podržavaju slanje u Otpad.

en: Shipping name
sr_RS: Naziv isporuke

en: Shipping only
sr_RS: Samo isporuka

en: Shipping options
sr_RS: Opcije za dostavu

en: Shipping options will be updated during checkout.
sr_RS: Ažuriranje mogućnosti za otpremanje izvršiće se tokom potvrde kupovine.

en: Shipping tax amount
sr_RS: Iznos poreza za transport

en: Shipping tax class
sr_RS: Poreska stopa isporuke:

en: Shipping tax class based on cart items
sr_RS: Poreska stopa isporuke na osnovu proizvoda u Korpi

en: Shipping tax total.
sr_RS: Ukupna vrednost poreza na uslugu slanja.

en: Shipping tax.
sr_RS: Porez na isporuku.

en: Shipping to %s.
sr_RS: Otpremanje za %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
sr_RS: Ukupna vrednost isporuke mora biti pozitivna vrednost

en: Shipping via %s
sr_RS: Isporuka putem %s

en: Shipping zone location code.
sr_RS: Kod lokacije zone isporuke.

en: Shipping zone location type.
sr_RS: Tip lokacije za transport.

en: Shipping zone name.
sr_RS: Ime zone isporuke.

en: Shipping zone order.
sr_RS: Redosled zona isporuke.

en: Shipping zones
sr_RS: Zone isporuke

en: Shipping zones do not support trashing.
sr_RS: Ne možete pomeriti zone dostave na otpad.

en: Shipping:
sr_RS: Isporuka:

en: Shiprock
sr_RS: Šiprok

en: Shizuoka
sr_RS: Šizuoka

en: Shoes
sr_RS: Cipele

en: Shop Page
sr_RS: Strana prodavnice

en: Shop and search results
sr_RS: Prodavnica i rezultati pretrage

en: Shop base
sr_RS: Baza prodavnice

en: Shop base address
sr_RS: Adresa prodavnice

en: Shop base with category
sr_RS: Prodavnica sa kategorijama

en: Shop by Category
sr_RS: Kupujte po kategoriji

en: Shop country/region
sr_RS: Zemlja/regija kupovine

en: Shop now
sr_RS: Kupujte sada

en: Shop only
sr_RS: Samo prodavnica

en: Shop order
sr_RS: Redosled

en: Shop page
sr_RS: Stranica prodavnice

en: Shop page display
sr_RS: Prikaži stranicu prodavnice

en: Shop pages
sr_RS: Stranice prodavnice

en: Short description
sr_RS: Kratak opis

en: Shortcode
sr_RS: Kratak kod

en: Shortlink
sr_RS: Kratka veza

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sr_RS: Ukoliko vam je potrebna pomoć da razumete, koristite ili proširite WooCommerce, <a href="%s">molimo pročitajte našu dokumentaciju</a>. Naći ćete sve vrste resursa, uključujući delove koda, tutorijale i još mnogo toga.

en: Show
sr_RS: Prikaži

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sr_RS: Prikaži "potvrđen vlasnik" etiketu za korisničke recenzije

en: Show Account Links
sr_RS: Prikaži veze naloga

en: Show Artist Name in Tracklist
sr_RS: Prikaži imena umetnika u spisku naziva zapisa

en: Show Avatars
sr_RS: Prikaži avatare

en: Show Blog on Dashboard
sr_RS: Prikaži blog na kontrolnoj tabli

en: Show Details
sr_RS: Prikaži detalje

en: Show Faces
sr_RS: Prikaži lica

en: Show Images
sr_RS: Prikaži slike

en: Show Link Description
sr_RS: Prikaži opis veze

en: Show Link Image
sr_RS: Prikaži vezu slike

en: Show Link Name
sr_RS: Prikaži ime veze

en: Show Link Rating
sr_RS: Prikaži ocenu veze

en: Show Me
sr_RS: Prikaži mi

en: Show Personal Links
sr_RS: Prikaži lične veze

en: Show Suggestions
sr_RS: Prikaži predloge

en: Show Toolbar when viewing site
sr_RS: Prikaži traku sa alatkama prilikom pregledanja veb mesta

en: Show Tracklist
sr_RS: Prikaži spisak naziva zapisa

en: Show Video List
sr_RS: Prikaži spisak naziva video zapisa

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
sr_RS: Prikaži mogućnost <em>'prati blog'</em>' u obrascu za komentare

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
sr_RS: Prikaži mogućnost <em>'prati komentare'</em> u obrascu za komentare

en: Show a grid of author avatar images.
sr_RS: Prikaži rešetku sa avatarima autora.

en: Show a headline
sr_RS: Prikaži naslov

en: Show a hit counter for your blog.
sr_RS: Prikazuje brojač poseta na vašem blogu.

en: Show a maximum of
sr_RS: Prikazuje najviše

en: Show advanced menu properties
sr_RS: Prikaži napredna svojstva izbornika

en: Show advanced options
sr_RS: Prikaži napredna podešavanja

en: Show all types
sr_RS: Prikaz svih tipova

en: Show as dropdown
sr_RS: Pokaži kao padajuće

en: Show buttons on
sr_RS: Prikaži dugmad na

en: Show categories
sr_RS: Prikaži kategorije

en: Show categories &amp; products
sr_RS: Prikaži kategorije i proizvode

en: Show comments
sr_RS: Prikaži komentare

en: Show details.
sr_RS: Prikaži detalje.

en: Show entry date
sr_RS: Prikaži datum unosa

en: Show for comments
sr_RS: Prikaži za komentare

en: Show for pages
sr_RS: Prikaži za strane

en: Show for posts
sr_RS: Prikaži za članke

en: Show header text with your image.
sr_RS: Prikaži tekst zaglavlja sa mojom slikom.

en: Show hidden products
sr_RS: Prikazati skrivene proizvode

en: Show hierarchy
sr_RS: Prikaži hijerarhiju

en: Show if is a compound tax rate.
sr_RS: Prikaži ako je složena poreska stopa.

en: Show invisible characters
sr_RS: Prikaži nevidljive karaktere

en: Show less
sr_RS: Prikaži manje

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
sr_RS: Početna Stranica, Stranice Arhive i Rezultati Pretrage

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
sr_RS: Sadržaj

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
sr_RS: Strane

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
sr_RS: Članci

en: Show likes.
sr_RS: Prikaži sviđanja

en: Show more
sr_RS: Prikaži više

en: Show more details
sr_RS: Prikaži još detalja

en: Show most active posts over
sr_RS: Pokaži broj aktivnih članaka preko

en: Show next theme
sr_RS: Prikaži sledeću temu

en: Show on screen
sr_RS: Prikaži na ekranu

en: Show password
sr_RS: Prikaži lozinku

en: Show post counts
sr_RS: Pokaži broj članaka

en: Show post options
sr_RS: Prikaži mogućnosti članka

en: Show previous theme
sr_RS: Prikaži prethodnu temu

en: Show product counts
sr_RS: Prikaži broj proizvoda

en: Show products
sr_RS: Prikaži proizvode

en: Show profile photos in the plugin.
sr_RS: Prikaži fotografije profila u dodatku.

en: Show related content after posts
sr_RS: Pokaži povezani sadržaj posle članaka

en: Show results to voters
sr_RS: Prikaži rezultate glasačima

en: Show search box
sr_RS: Prikaži polje za pretragu

en: Show sharing buttons.
sr_RS: Prikaži dugmad za deljenje

en: Show sort selection dropdown
sr_RS: Prikaži opcije za sortiranje u padajućem meniju

en: Show subcategories
sr_RS: Prikaži podkategorije

en: Show subcategories &amp; products
sr_RS: Prikaži podkategorije i proizvode

en: Show tag counts
sr_RS: Pokaži broj oznaka

en: Show top posts over
sr_RS: Pokaži broj članaka preko

en: Show top search terms over
sr_RS: Prikaži najkorišćenije upite na pretrazi preko

en: Show total number of followers? (%s follower) | Show total number of followers? (%s followers)
sr_RS[0]: Prikaži ukupan broj pratioca? (%s pratioc)
sr_RS[1]: Prikaži ukupan broj pratioca? (%s pratioca)
sr_RS[2]: Prikaži ukupan broj pratioca? (%s pratioca)

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
sr_RS: Prikaz relevantnog sadržaja posetiocima sajta u podnožju članaka. Ovo ih pokreće
    		da pretražite još sadržaja, istražite vaš sajt, i transformišite ih u regularne čitače.

en: Show your support for the Internet Defense League.
sr_RS: Pruži podršku Internet odbrambenoj ligi

en: Show:
sr_RS: Prikaži:

en: Showcase
sr_RS: Prikaz

en: Showing all %d result | Showing all %d results
sr_RS[0]: Prikazani svi od ukupno %d rezultata
sr_RS[1]: Prikazani svi od ukupno %d rezultata
sr_RS[2]: Prikazani svi od ukupno %d rezultata

en: Showing details for theme: %s
sr_RS: Prikazuju se detalji teme: %s

en: Showing reports for:
sr_RS: Prikazani su izveštaji za:

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
sr_RS: Prikazivanje poseta veb mestu po satu za poslednja 48 sata. Pritisnite za pune statistike veb mesta.

en: Showing the single result
sr_RS: Prikazan jedan rezultat

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
sr_RS: i

en: Shown publicly when you comment on blogs.
sr_RS: Prikazuj javno kada komentarišeš na blogovima.

en: Shows if backorders are allowed.
sr_RS: Prikazuje da li su narudžbine dozvoljene.

en: Shows if the product can be bought.
sr_RS: Prikazuje se ukoliko se proizvod može kupiti.

en: Shows if the product is on backordered.
sr_RS: Prikaži ukoliko je proizvod na listi čekanja.

en: Shows if the product is on sale.
sr_RS: Prikazuje se ukoliko je proizvod na popustu.

en: Shows if the product need to be shipped.
sr_RS: Prikazuje da li proizvod treba dostavu.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sr_RS: Prikazuje da li je recezent kupio proizvod ili ne.

en: Shows if the variation can be bought.
sr_RS: Prikaži ukoliko varijacija može da se kupi.

en: Shows if the variation is on backordered.
sr_RS: Pokazuje da li je zamenska roba na poručivanju.

en: Shows if the variation is on sale.
sr_RS: Prikaži varijaciju ukoliko je na popustu.

en: Shows where the order was created.
sr_RS: Pokazuje gde je narudžbina napravljena.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
sr_RS: Pokazuje da li Vordpres može da upisuje u direktorijume kojima treba pristup.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sr_RS: Prikzuje da li se naplaćuje isporuka.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sr_RS: Prikaži/utvrdi da li je napomena samo za informaciju ili za kupca (korisnik će biti obavešten).

en: Shumen
sr_RS: Šumen

en: Siaya
sr_RS: Siaja

en: Sichuan / 四川
sr_RS: Sičuan

en: Sidebar
sr_RS: Bočna traka

en: Sidebar %d
sr_RS: Bočna traka %d

en: Sidebar filtering by tags, categories, and dates
sr_RS: Filtriranje bočne trake po oznakama, kategorijama i datumima

en: Sidi Bel Abbès
sr_RS: Sidi bel Abes

en: Siena
sr_RS: Sijena

en: Sierra Leone
sr_RS: Sijera Leone

en: Sierra Leonean leone
sr_RS: Sijeraleonski leone

en: Sign Out
sr_RS: Odjavi se

en: Sign Up
sr_RS: Otvorite nalog

en: Sign in as a different user
sr_RS: Prijavi se kao drugi korisnik

en: Sign up
sr_RS: Otvori nalog

en: Sign up for
sr_RS: Registrujte se za

en: Sign up for WordPress.com
sr_RS: Otvorite nalog na WordPress.com

en: Sign up for a free blog
sr_RS: Otvorite nalog za besplatan blog

en: Sign up to WordPress.com
sr_RS: Otvorite nalog na WordPress.com

en: Sign&nbsp;In
sr_RS: Prijava

en: Signups
sr_RS: Otvaranja naloga

en: Siirt
sr_RS: Sirt

en: Sikkim
sr_RS: Sikim

en: Silver
sr_RS: siva

en: Simferopol
sr_RS: Simferopolj

en: Simiyu
sr_RS: Simiju

en: Simple Payments orders
sr_RS: Jednostavno plaćanje, narudžbine

en: Simple Payments products
sr_RS: Jednostavno plaćanje, proizvodi

en: Simple product
sr_RS: Jednostavan proizvod

en: Since
sr_RS: Od

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sr_RS: Pošto vaš pretraživač ne podržava Javaskript, ili je isti onemogućen, pre nego što plasirate narudžbinu kliknite na dugme %1$sAžuriraj ukupni iznos%2$s. Ako to ne učinite može da vam bude naplaćen veći iznos od gore navedenog.

en: Since your milestone
sr_RS: Od vašeg vremenskog markera

en: Singapore
sr_RS: Singapur

en: Singapore dollar
sr_RS: Singapurski Dolar

en: Single Product
sr_RS: Pojedinačni proizvod

en: Siquijor
sr_RS: Sikihor

en: Siracusa
sr_RS: Sirakuza

en: Sirajganj
sr_RS: Siraganj

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
sr_RS: Sistan i Beludžistan (سیستان و بلوچستان)

en: Site
sr_RS: Veb mesto

en: Site %d
sr_RS: Veb mesto %d

en: Site Address
sr_RS: Adresa veb mesta

en: Site Address (URL)
sr_RS: Adresa veb mesta (URL)

en: Site Admin
sr_RS: Upravljanje blogom

en: Site Health
sr_RS: Zdravlje veb mesta

[ctx: Site Health]
en: Info
sr_RS: Podaci

[ctx: Site Health]
en: Status
sr_RS: Stanje

en: Site Health - %s
sr_RS: Zdravlje veb mesta - %s

en: Site Health Info
sr_RS: Zdravstveni podaci veb mesta

en: Site Health Status
sr_RS: Zdravstveno stanje veb mesta

en: Site ID must not be empty.
sr_RS: ID veb mesta ne bi treba da bude prazan.

en: Site Icon
sr_RS: Ikonica veb mesta

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here!
sr_RS: Ikonice veb mesta su ono što vidite u jezičcima pregledača veba, trakama zabeležaka i u Vordpresovim prenosivim aplikacijama. Ovde otpremite jednu!

en: Site Icons should be square and at least %s pixels.
sr_RS: Ikonice veb mesta bi trebalo da budu kvadrati i sa najmanje %s piksela.

en: Site Identity
sr_RS: Identitet veb mesta

en: Site Language
sr_RS: Jezik veb mesta

en: Site Name
sr_RS: Ime veb mesta

en: Site Name: %s
sr_RS: Ime veb mesta: %s

en: Site Pages
sr_RS: Stranice sajta

en: Site Preview
sr_RS: Predpregled veb mesta

en: Site Redirect
sr_RS: Preusmeravanje veb mesta

en: Site Redirect upgrade deleted.
sr_RS: Proširenje Preusmeravanje veb mesta je obrisano.

en: Site Redirect upgrade not deleted. Please contact support.
sr_RS: Proširenje Preusmeravanje veb mesta nije obrisano. Molimo vas da kontaktirate podršku.

en: Site Stats
sr_RS: Statistike veb mesta

en: Site Tagline
sr_RS: Podnaslov veb mesta

en: Site Title
sr_RS: Naslov veb mesta

en: Site URL
sr_RS: URL veb mesta

en: Site URL.
sr_RS: URL veb mesta.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
sr_RS: URL-ovi veb mesta nisu mogli biti promenjeni na HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
sr_RS: URL-ovi veb mesta su promenjeni na HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
sr_RS: Udeo veb mesta u prostoru za otpremanje

en: Site address
sr_RS: Adresa veb mesta

en: Site address (URL)
sr_RS: Adresa veb mesta (URL):

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
sr_RS: Dodajte ličnu adresu

en: Site count
sr_RS: Broj veb mesta

en: Site does not exist.
sr_RS: Veb mesto ne postoji.

en: Site domain must not be empty.
sr_RS: Domen veb mesta ne bi treba da bude prazan.

en: Site features correctly received.
sr_RS: Osobine veb mesta ispravno primljene.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
sr_RS: Provere zdravstvenog stanja veb mesta će se periodično pokretati da biste skupili informacije o svom veb mestu. Takođe možete <a href="%s">posetiti ekran Zdravlje veb mesta</a> da biste sada skupili informacije o svom veb mestu.

en: Site icon
sr_RS: Ikonica veb mesta

en: Site logo.
sr_RS: Logotip veb mesta.

en: Site name
sr_RS: Ime veb mesta:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
sr_RS[0]: Ime veb mesta mora da sadrži najmanje %s znak.
sr_RS[1]: Ime veb mesta mora da sadrži najmanje %s znaka.
sr_RS[2]: Ime veb mesta mora da sadrži najmanje %s znaka.

en: Site name must be at least 4 characters.
sr_RS: Ime veb mesta mora da sadrži najmanje 4 znaka.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sr_RS: Imena veb mesta mogu da sadrže samo mala slova (a-z u engleskoj latinici) i brojeve.

en: Site network ID must be provided.
sr_RS: ID mreže veb mesta mora biti dostavljen.

en: Site path must not be empty.
sr_RS: Putanja veb mesta ne treba da bude prazna.

en: Site profile
sr_RS: Profil sajta

en: Site redirect purchased.
sr_RS: Preusmeravanje veb mesta je kupljeno.

en: Site tagline.
sr_RS: Podnaslov veb mesta.

en: Site timezone
sr_RS: Vremenska zona sajta

en: Site title
sr_RS: Naslov veb mesta

en: Site title.
sr_RS: Naslov veb mesta.

en: Site visibility
sr_RS: Vidljivost veb mesta

en: Site: %s
sr_RS: Veb mesto: %s

en: Sitemap Interval
sr_RS: Intervam za mape veb mesta

en: Sitemap URL
sr_RS: URL mape veb mesta

en: Sitemaps
sr_RS: Mape veb mesta

en: Sites
sr_RS: Veb mesta

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
sr_RS: Veb mesta <span class="count">(%d)</span>

en: Six-digit hexadecimal color code. example: <code>%s</code>
sr_RS: Heksadecimalni kod boje od šest cifara, primer: <code>%s</code>

en: Size
sr_RS: Veličina

en: Size in megabytes
sr_RS: Veličina u megabajtima

en: Size:
sr_RS: Veličina:

en: Skip
sr_RS: Preskoči

en: Skip Confirmation Email
sr_RS: Preskoči e-poštu za potvrđivanje

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
sr_RS: Preskoči opsecanje, objavi sliku kakva jeste

en: Skip cropping
sr_RS: Preskoči opsecanje

en: Skip importing existing order data.
sr_RS: Preskočite uvoz postojećih podataka o narudžbini.

en: Skip navigation
sr_RS: Preskoči kretanje

en: Skip setup
sr_RS: Preskoči podešavanje

en: Skip this step
sr_RS: Preskočite ovaj korak

en: Skip to content
sr_RS: Skoči na sadržaj

en: Skip to main content
sr_RS: Skoči na glavni sadržaj

en: Skip to navigation
sr_RS: Skoči kretanje

en: Skip to toolbar
sr_RS: Skoči na traku sa alatkama

en: Skipping attachment <em>%s</em>
sr_RS: Preskakanje priloga <em>%s</em>

en: Skipping download of duplicate full size attachment
sr_RS: Preskakanje preuzimanja duplikata priloga pune veličine

en: Skopje
sr_RS: Skoplje

en: Skull Dark
sr_RS: Tamna lobanja

en: Skull Dark Medium
sr_RS: Lobanja tamna srednje veličine

en: Skull Dark Narrow
sr_RS: Lobanja tamna uska

en: Skull Dark Wide
sr_RS: Lobanja tamna široka

en: Skull Light
sr_RS: Svetla lobanja

en: Skull Light Medium
sr_RS: Lobanja svetla srednje veličine

en: Skull Light Narrow
sr_RS: Lobanja svetla uska

en: Skull Light Wide
sr_RS: Lobanja svetla široka

en: Slideshow
sr_RS: Prikaz slajdova

en: Slovak
sr_RS: Slovački

en: Slovakia
sr_RS: Slovačka

en: Slovenia
sr_RS: Slovenija

en: Slovenian
sr_RS: Slovenački

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
sr_RS: Usporite, nema potrebe da proveravate za novu poštu tako često!

en: Slug
sr_RS: Podložak

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sr_RS: Podložak "%s" je već u upotrebi. Molimo, promenite.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sr_RS: Podložak "%s" nije dozvoljen zato što je rezervisan član. Molimo, promenite.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sr_RS: Podložak "%s" je predugačak (28 karaktera maksimum). Molimo, skratite.

en: Slug automatically generated from the post title.
sr_RS: Podložak automatski napravljen od naslova članka.

en: Small
sr_RS: Mali

en: Small (64 pixels)
sr_RS: Malo (64 piksela)

en: Smolyan
sr_RS: Smolijan

en: Social
sr_RS: Društvene mreže

en: Social Icons
sr_RS: Društvene ikonice

en: Social Links Menu
sr_RS: Izbornik društvenih veza

en: Social Notifications
sr_RS: Društvena obaveštenja

en: Sofia
sr_RS: Sofija

en: Sofia-Grad
sr_RS: Sofija - Grad

en: Software
sr_RS: Softver

en: Software Name
sr_RS: Ime softvera

en: Sol
sr_RS: Peruanski sol

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sr_RS[0]: Prodat %1$d artikal u poslednjih %2$d dana
sr_RS[1]: Prodata %1$d artikla u poslednjih %2$d dana
sr_RS[2]: Prodato %1$d artikala u poslednjih %2$d dana

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sr_RS: Prodato %1$s vrednosti u poslednjih %2$d dana

en: Sold individually
sr_RS: Pojedinačna prodaja

en: Sold individually?
sr_RS: Prodaje se samostalno?

en: Solomon Islands
sr_RS: Solomonova Ostrva

en: Solomon Islands dollar
sr_RS: Solomonski dolar

en: Solothurn
sr_RS: Soloturn

en: Somali shilling
sr_RS: Somalijski šiling

en: Somalia
sr_RS: Somalija

en: Some HTML tags are not permitted, including:
sr_RS: Neke HTML oznake nisu dozvoljene, uključujući:

en: Some attachments were rejected from the following WordPress.com Post by Email:
sr_RS: Neki prilozi su odbačeni iz sledećeg WordPress.com članka preko e-pošte:

en: Some attachments were rejected:
sr_RS: Neki prilozi su odbijeni:

en: Some files are not writable by WordPress:
sr_RS: Neke datoteke nisu upisive od strane Vordpresa:

en: Some legalese
sr_RS: Neki pravni jezik

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
sr_RS: Neki elementi ekrana mogu biti prikazani ili skriveni pomoću kutijica za štikliranje.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
sr_RS: Neke teme dolaze sa uključenim dodatnim upakovanim slikama za zaglavlje. Ukoliko vidite više prikazanih slika, izaberite jednu koja vam se dopada i pritisnite na dugme &#0132;Sačuvaj izmene&#0147;.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sr_RS: Neki veb servisi, kao što su oni za dostavu, mogu da koriste SOAP da dobiju informacije sa udaljenih servera, npr. za cene dostave uživo od FedEx-a potrebno je postaviti SOAP.

en: Someone
sr_RS: Neko

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sr_RS: Neko je uputio zahtev za novu lozinku za sledeći nalog na %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
sr_RS: Neko je tražio resetovanje lozinke za sledeći nalog:

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
sr_RS: Neko možda pokušava da vas prevari da mu odobrite pristup vašem sajtu. Ili ste se to možda vi, samo susreli sa bagom :). U svakom slučaju, zatvorite ovaj prozor.

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
sr_RS: Nešto se desilo iza kulisa.<br/>Izvinjavamo se. Možete li da se vratite kasnije?

en: Something went wrong.
sr_RS: Nešto je krenulo po zlu.

en: Something went wrong.  The redirect URL is empty.
sr_RS: Nešto se desilo pogrešno. URL preusmerenja je prazan.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
sr_RS: Nešto se desilo pogrešno. Ukoliko problem i dalje postoji, pošaljite ove podatke podršci:

en: Somogy
sr_RS: Šomođ

en: Songkhla
sr_RS: Songkla

en: Soria
sr_RS: Sorija

en: Soroca
sr_RS: Soroka

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
sr_RS: Izvinite – došlo je do problema prilikom objave vašeg komentara.

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
sr_RS: Izvinite, pretraga komentara je trenutno onemogućena, probajte opet uskoro.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sr_RS: Žao nam je, došlo je do problema prilikom uklanjanja ovog kupona.

en: Sorry to see you go.
sr_RS: Žao nam je što odlazite.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
sr_RS: Žao nam je! Nismo mogli da se povežemo sa Jetpack dodatkom 😭. Proverite da li je vaše veb mesto vidljivo, i da prihvata dolazne i odlazne curl zahteve. Takođe možete probati da se povežete ponovo kasnije, i ako ne uspete, kontaktirajte podršku dodatka.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
sr_RS: Izvinjavamo se! Pokušali smo, ali sada nismo mogli povezati Jetpack. Idite na jezičak Dodaci za povezivanje Jetpack-a, tako da možete završiti podešavanja vaše prodavnice.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
sr_RS: Žao nam je! Pokušali smo, ali nismo uspeli da instaliramo Jetpack dodatak 😭. Idite na Dodaci kako biste da dodali, i završite podešavanje vaše prodavnice.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sr_RS: Žao nam je, "%s" nije u zalihama. Molimo Vas uredite vašu korpu i pokušajte opet. Izvinjavamo se zbog neprijatnosti.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sr_RS: Žao nam je, "%s" nema u zalihama. Molimo Vas uredite vašu korpu i pokušajte opet. Izvinjavamo se zbog neprijatnosti.

en: Sorry, but %s is already registered as a %s.
sr_RS: Žao nam je, ali %s je već registrovan kao %s.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Žao nam je, ali ništa ne odgovara vašem upitu. Molimo vas da pokušate ponovo sa drugim ključnim rečima.

en: Sorry, but the activation key you provided is not valid.
sr_RS: Žao nam je, ali ključ za aktiviranje koji ste dostavili nije ispravan.

en: Sorry, but this user-agent is banned from using the password retrieval tool.
sr_RS: Žao nam je, ali ovaj user-agent je zabranjen od korišćenja alatke za povraćaj lozinke.

en: Sorry, but we were not able to find that coupon.
sr_RS: Žao nam je, ali mi ne možemo da pronađemo taj kupon.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
sr_RS: Žao nam je, ali tražili ste nešto što se ne nalazi ovde.

en: Sorry, comments are closed for this item.
sr_RS: Žao nam je, komentari za ovu stavku su zatvoreni.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
sr_RS: Žao nam je, komentari za ovu stavku nisu dozvoljeni.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: Izvinite, kupon "%s" je iskorišćen i ne može biti korišćen uz druge kupone.

en: Sorry, deleting the term failed.
sr_RS: Žao nam je, brisanje termina nije uspelo.

en: Sorry, editing the term failed.
sr_RS: Žao nam je, uređivanje termina nije uspelo.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
sr_RS: Preuzimanje podataka o preuzimanjima nije uspelo.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
sr_RS: Žao nam je, preuzimanje pokazatelja učinka nije uspelo.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
sr_RS: Žao nam je, preuzimanje podataka o prihodu nije uspelo.

en: Sorry, fetching tax data failed.
sr_RS: Žao nam je, preuzimanje podataka o porezu nije uspelo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Žao nam je, izgleda da nemamo dostupne metode plaćanja za vašu lokaciju. Kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite drugačiji aranžman.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Nažalost izgleda da nemamo dostupne metode plaćanja za vašu državu. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna asistencija ili želite da dogovorite nešto drugo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sr_RS: Žao nam je, izgleda da kupon "%s" ne važi - uklonjen je iz vaše narudžbine.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sr_RS: Žao nam je, izgleda da kupon "%s" nije vaš - uklonjen je iz vaše narudžbine.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
sr_RS: Žao nam je, označavanje korisnika kao nepoželjnog je podržano samo u više-mesta.

en: Sorry, no followed sites found.
sr_RS: Izvinite, nisu pronađena veb-mesta koje pratite.

en: Sorry, no followed sites match {{italic}}%s.{{/italic}}
sr_RS: Izvinite, nijedno veb-mesto koji pratite ne odgovara pojmu {{italic}}%s.{{/italic}}

en: Sorry, no posts matched your criteria.
sr_RS: Žao nam je, ni jedan članak ne odgovara kriterijumu.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sr_RS: Izvinite, nijedan proizvod ne odgovara izabranim kriterijumima. Molimo vas izaberite drugačiju kombinaciju.

en: Sorry, no sites match {{italic}}%s.{{/italic}}
sr_RS: Izvinite, nijedno veb-mesto ne odgovara pojmu {{italic}}%s.{{/italic}}

en: Sorry, no such page.
sr_RS: Žao nam je, nema takve strane.

en: Sorry, no such post.
sr_RS: Žao nam je, nema takvog članka.

en: Sorry, no updating arrays at this time
sr_RS: Izvinite, trenutno nema nizova za ažuriranje.

en: Sorry, nothing to report.
sr_RS: Žao nam je, nema ičega za izveštavanje.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
sr_RS: Žao nam je, jedna od datih taksonomija nije podržana od strane vrste unosa.

en: Sorry, revisions are disabled.
sr_RS: Žao nam je, revizije su isključene.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
sr_RS: Žao nam je, imena veb mesta ne mogu da sadrže znak &#132;_&#147;!

en: Sorry, site names must have letters too!
sr_RS: Žao nam je, imena veb mesta moraju da sadrže i slova!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
sr_RS: Žao nam je, nešto se pogrešno desilo. Zahtevano poređenje nije moglo biti učitano.

en: Sorry, that email address is already used!
sr_RS: Žao nam je, ta adresa e-pošte je već u upotrebi!

en: Sorry, that email address is not allowed!
sr_RS: Žao nam je, ta adresa e-pošte nije dozvoljena!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
sr_RS: Žao nam je, čini se da ključ nije valjan.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
sr_RS: Žao nam je, taj ključ je istekao. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: Sorry, that product is no longer available
sr_RS: Žao nam je, taj proizvod više nije dostupan.

en: Sorry, that site already exists!
sr_RS: Žao nam je, to veb mesto već postoji!

en: Sorry, that site is reserved!
sr_RS: Žao nam je, to veb mesto je rezervisano!

en: Sorry, that username already exists!
sr_RS: Žao nam je, to korisničko ime već postoji!

en: Sorry, that username is not allowed.
sr_RS: Žao nam je, to korisničko ime nije dozvoljeno.

en: Sorry, the category could not be created.
sr_RS: Žao nam je, kategorija ne može biti napravljena.

en: Sorry, the comment could not be updated.
sr_RS: Žao nam je, komentar ne može biti ažuriran.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
sr_RS: Žao nam je, veza koju ste pritisnuli je zastarela. Molimo vas da izaberete drugu mogućnost.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sr_RS: Žao nam je, narudžbina ne može biti pronađena. Molimo vas da nas kontaktirate ako imate problema u pronalaženju detalja vaše narudžbine.

en: Sorry, the post could not be created.
sr_RS: Žao nam je, članak ne može biti napravljen.

en: Sorry, the post could not be deleted.
sr_RS: Žao nam je, članak ne može biti obrisan.

en: Sorry, the post could not be updated.
sr_RS: Žao nam je, članak ne može biti ažuriran.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
sr_RS: Datoteka sa podacima o uzorcima nije pronađena.

en: Sorry, the term could not be created.
sr_RS: Žao nam je, član ne može biti napravljen.

en: Sorry, the user could not be updated.
sr_RS: Žao nam je, korisnik ne može biti ažuriran.

en: Sorry, there has been an error
sr_RS: Žao nam je, desila se greška

en: Sorry, there has been an error.
sr_RS: Žao nam je, desila se greška.

en: Sorry, there is no export with that ID.
sr_RS: Žao nam je, ne postoji izvoz sa tim ID-om.

en: Sorry, there is no note with that ID.
sr_RS: Žao nam je, nema napomene sa tim ID-om.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
sr_RS: Žao nam je, ne postoji resurs sa tim ID-om.

en: Sorry, there was a problem creating your export file.
sr_RS: Izvinite, dogodio se problem tokom kreiranja vaše datoteke za izvoz.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
sr_RS: Izvinite, ovaj kupon se ne može primeniti na vaš proizvod.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
sr_RS: Žao nam je, ovaj kupon ne važi za kategorije: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
sr_RS: Žao nam je, ovaj kupon ne važi za proizvode: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sr_RS: Žao nam je, ovaj kupon ne važi za sadržaj vaše korpe.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sr_RS: Izvinite, ovaj kupon nije važeći za proizvode na sniženju.

en: Sorry, this download has expired
sr_RS: Žao nam je, ovo preuzimanje je isteklo

en: Sorry, this method is not supported.
sr_RS: Žao nam je, ova metoda nije podržana.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sr_RS: Žao nam je, ova narudžbina nije ispravna i ne može da bude plaćena.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sr_RS: Izvinite, ovaj proizvod se ne može kupiti.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sr_RS: Žao nam je, ovaj proizvod nije dostupan. Izaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
sr_RS: Žao nam je, povratne veze za ovu stavku su zatvorene.

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
sr_RS: Žao nam je, otpremanja datoteka ne rade dok mi radimo na serverima datoteka. Popijte šolju čaja i onda pokušajte ponovo.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
sr_RS: Žao nam je, korisnička imena ne mogu da sadrže znak &#132;_&#147;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
sr_RS: Žao nam je, korisnička imena moraju da sadrže i slova!

en: Sorry, we can't display that post right now.
sr_RS: Izvinite, ne možemo da prikažemo taj članak trenutno.

en: Sorry, we can't find that site.
sr_RS: Izvinite, ne možemo da pronađemo to veb-mesto.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sr_RS: Žao nam je, ne možemo povezati vašu prodavnicu sa Jetpack-om.

en: Sorry, we couldn't find that list.
sr_RS: Izvinite, nismo uspeli da nađemo tu listu.

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sr_RS: Žao nam je, nemamo dovoljno "%1$s" na zalihama da bismo izvršili vašu narudžbinu (dostupna količina je: %2$s). Izvinjavamo se zbog eventualne neprijatnosti.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljen pristup detaljima o ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljen pristup detaljima ovog članka.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pristupite podacima o zdravlju veb mesta.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljen pristup šablonima na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pristupite ovoj stranici.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljen pristup korisničkim podacima na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uključujete dodatke.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uključite ovaj dodatak.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodate kategoriju.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodate termin jednoj od datih taksonomija.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodajete veze ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodajete korisnike ovoj mreži.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodelite termin jednoj od datih taksonomija.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodeljujete članove u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodeljujete dostavljene članove.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da dodelite ovog člana.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pridružujete datoteke ovom članku.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate seriom ovih resursa.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pregledate direktorijum blokova.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da promenite vrstu komentara.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da menjate autora strane kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da menjate autora članka kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da komentarišete na ovom članku.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da napravite komentar na ovom članku.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite lozinke aplikacije za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
sr_RS: Nažalost, nije vam dozvoljeno da kreirate nove stranice.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite nove korisnike.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite strane kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite strane na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite članke zaštićene lozinkom ove vrste unosa.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite članke kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite članke ili nacrte na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite privatne članke ove vrste unosa.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da napravite ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite članove u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da napravite ovaj komentar bez članka.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite korisnike.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da prilagođavate zaglavlja.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da prilagođavate ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da isključite ovaj dodatak.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da brišete lozinke aplikacije za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da brišete dodatke za ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da obrišete revizije ovog članka.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ove stavke.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovu lozinku aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovu kategoriju.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovaj članak.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovu stavku.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovu stranu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovaj članak.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da obrišete ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovu reviziju.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da obrišete ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovog člana.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izbrišete ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da brišete korisnike.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da onemogućite automatska ažuriranja tema.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uradite to.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete '%s' za komentare.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete komentare na ovaj članak.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete komentare.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete strane kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete strane.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
sr_RS: Žao nam je, ije vam dozvoljeno da uređujete članke kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete članke ove vrste unosa.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete članke.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete uloge ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete članove u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete prilagođeno polje %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete veze za ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete mogućnosti teme na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovu lozinku aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to edit this attachment.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovaj prilog.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovaj skup promena.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovaj komentar.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovu stavku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovu stranu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovaj članak.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
sr_RS: Izvinite, nije vam dozvoljeno da izmenite ovu stavku.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete korisnike.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uređujete svoj profil.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da omogućite automatska ažuriranja tema.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da obrišete lične podatke na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izvozite lične podatke na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izvozite sadržaj ovog veb mesta.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da filtrirate korisnike po ulozi.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da korisnicima date tu ulogu.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uvozite sadržaj u ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da postavljate dodatke na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da postavljate teme na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da nabrajate lozinke aplikacije za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pregledate korisnike.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite članke lepljivim.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pravite posredničke oEmbed zahteve.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate lozinkama aplikacije za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate vrstama bloka.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate dodacima mreže.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate mogućnostima za ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate dodacima za ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate stanjima članka.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate mogućnostima privatnosti ovog veb mesta.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate članovima u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate ovim dodatkom.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate vidžetima na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da upravljate ili da uređujete ovaj komentar.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da menjate dodatke.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da menjate teme.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da menjate neregistrovana podešavanja za ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da pomerite ovu stavku na otpad.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da poređate korisnike po ovom parametru.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da izvršite ovu radnju.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da objavljujete na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da predpregledate nacrte.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da objavljujete strane na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da objavljujete članke ove vrste unosa.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da objavljujete članke na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da objavite ovu stranu.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da objavite ovaj članak.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vršite upite korisnika po ovom parametru.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da čitate blokove kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da čitate blokove ovog članka.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da čitate komentare bez članka.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da čitate članak ovog komentara.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da čitate ovu lozinku aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da čitate ovaj komentar.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da uklonite korisnike.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vratite ovu stavku sa otpada.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da nastavite sa ovom temom.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da preuzmete.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da ažurirate mogućnosti.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da ažurirate dodatke za ovo veb mesto.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da ažurirate članke kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da ažurirate ovo veb mesto na HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da otpremate datoteke.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da otpremate sadržaj na ovom veb mestu.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da otpremate sadržaj ovom članku.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vidite automatska snimanja ovog članka.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vidite stavke izbornika.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vidite revizije ovog članka.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vidite uključenu temu.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vidite teme.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
sr_RS: Žao nam je, nije vam dozvoljeno da vidite ovu stavku.

en: Sorry, you can't post feedbacks here.
sr_RS: Žao nam je, ovde ne možete da objavljujete mišljenja.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sr_RS: Izvinite, ne možete da napravite novi izvor.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sr_RS: Izvinite, ne možete da izbrišete izvor.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sr_RS: Izvinite, ali ne možete urediti ovaj resurs.

en: Sorry, you cannot import to this site.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da uvozite na ovo veb-mesto.

en: Sorry, you cannot list resources.
sr_RS: Izvinite, ne možete da izlistate ovaj izvor.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da upravljate dodacima.

en: Sorry, you cannot manage themes.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da upravljate temama.

en: Sorry, you cannot manage these options.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da upravljate ovim opcijama.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da predpregledate nove teme dok imate zakazane promene ili sačuvane kao nacrt. Molimo vas da objavite svoje promene ili sačekate dok su one objavljene da biste predpregledali nove teme.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da zalepite privatan članak.

en: Sorry, you cannot update resource.
sr_RS: Ne možete modifikovati resurs.

en: Sorry, you cannot view these options.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da vidite ove opcije.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da vidite ovaj resurs.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sr_RS: Žao nam je, dostigli ste limit preuzimanja za ovu datoteku.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
sr_RS: Žao nam je, iskoristili ste svoj udeo u prostoru od %s. Molimo vas da izbrišete neke datoteke pre otpremanja novih datoteka.

en: Sorry, you may not use that site name.
sr_RS: Žao nam je, ne možete da koristite to ime veb mesta.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
sr_RS: Žao nam je, morate biti u mogućnosti da uređujete članke na ovom veb mestu da biste videli kategorije.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
sr_RS: Žao nam je, morate biti u mogućnosti da uređujete članke na ovom veb mestu da biste videli oznake.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
sr_RS: Žao nam je morate biti prijavljeni da biste postavili komentar.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
sr_RS: Žao nam  je, morate biti prijavljeni da biste odgovorili na komentar.

en: Sorry, your session has expired.
sr_RS: Žao nam je, vaša sesija je istekla.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sr_RS: Žao nam je, vaša sesija je istekla.<a href="%s" class="wc-backward">Vratite se na početnu stranu</a>

en: Sort Order:
sr_RS: Poređaj:

en: Sort ascending or descending.
sr_RS: Poređaj uzlazno ili silazno.

en: Sort by
sr_RS: Sortiraj po

en: Sort by average rating
sr_RS: Sortiraj po prosečnoj oceni

en: Sort by date followed
sr_RS: Poređajte po datumu početka praćenja

en: Sort by date updated
sr_RS: Poređajte po datumu ažuriranja

en: Sort by latest
sr_RS: Najnovije

en: Sort by most recent
sr_RS: Sortiraj po najnovijim

en: Sort by popularity
sr_RS: Sortiraj po popularnosti

en: Sort by price (asc)
sr_RS: Sortiraj po ceni (uzlazno)

en: Sort by price (desc)
sr_RS: Sortiraj po ceni (silazno)

en: Sort by price: high to low
sr_RS: Sortiraj po ceni: od veće ka manjoj

en: Sort by price: low to high
sr_RS: Sortiraj po ceni: od manje ka većoj

en: Sort by site name
sr_RS: Poređajte po nazivu veb-mesta

en: Sort by tax class.
sr_RS: Sortiranje po poreznoj klasi.

en: Sort by term property.
sr_RS: Poređaj po svojstvima uslova.

en: Sort by:
sr_RS: Poređaj po:

en: Sort code
sr_RS: Sort kod

en: Sort collection by object attribute.
sr_RS: Poređajte zbirku po osobini predmeta.

en: Sort collection by resource attribute.
sr_RS: Sortiraj kolekciju po atributu izvora.

en: Sort collection by term attribute.
sr_RS: Poređajte zbirku po osobini člana.

en: Sorting
sr_RS: Sortiranje

[ctx: Sorting order]
en: Order
sr_RS: Narudžbina

en: Souk Ahras
sr_RS: Suk Ahras

en: Source
sr_RS: Izvor

en: Source code
sr_RS: Izvorni kod

en: Source logger must be configured before running a migration
sr_RS: Izvorni zapisnik mora biti konfigurisan pre pokretanja migracije

en: Source of template
sr_RS: Izvor šablona

en: Source of the note.
sr_RS: Izvor beleške.

en: Source store must be configured before running a migration
sr_RS: Pre pokretanja migracije izvorno skladište mora biti konfigurisano

en: Source:
sr_RS: Izvor:

en: South
sr_RS: Jug

en: South Aegean
sr_RS: Južni Egej

en: South Africa
sr_RS: Južna Afrika

en: South African rand
sr_RS: Južnoafrički rand

en: South America
sr_RS: Južna Amerika

en: South Australia
sr_RS: Južna Australija

en: South Carolina
sr_RS: Južna Karolina

en: South Cotabato
sr_RS: Južni Kotabato

en: South Dakota
sr_RS: Južna Dakota

en: South Georgia
sr_RS: Južna_Džordžija

en: South Georgia/Sandwich Islands
sr_RS: Južna Džordžija/Južna Sendvička Ostrva

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
sr_RS: Južni Horasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
sr_RS: Južna Koreja

en: South Korean won
sr_RS: Južnokorejski Von

en: South Pole
sr_RS: Južni pol

en: South Sinai
sr_RS: Južni Sinaj

en: South Sudan
sr_RS: Južni Sudan

en: South Sudanese pound
sr_RS: Južnosudanska funta

en: Southern
sr_RS: Južni

en: Southern Leyte
sr_RS: Južni Lejte

en: Southland
sr_RS: Sautlend

en: Space Upgrade
sr_RS: Proširenja prostora

en: Spain
sr_RS: Španija

en: Spam
sr_RS: Nepoželjan komentar

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Nepoželjne <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Nepoželjne <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Nepoželjne <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
sr_RS: Zaustavljeni nepoželjni komentari

en: Spam it: %s
sr_RS: Obeleži kao nepoželjan: %s

en: Spanish
sr_RS: Španski

en: Special
sr_RS: Specijalno

en: Special character
sr_RS: Posebni karakter

en: Specific Countries
sr_RS: Specifične države

en: Specific countries
sr_RS: Posebne zemlje

en: Specified file failed upload test.
sr_RS: Nije uspela proba otpremanja određene datoteke.

en: Specify an OPML URL:
sr_RS: Navedite URL za OPML:

en: Spelling - did you enter the right address?
sr_RS: Pravopis - da li ste uneli pravu adresu?

en: Split table cell
sr_RS: Podeli ćeliju tabele

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Tabele <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Tabele <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Tabele <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
sr_RS: Tabele

en: Square
sr_RS: Kvadrat

en: Srednekolymsk
sr_RS: Srednjekolimsk

en: Sri Lanka
sr_RS: Šri Lanka

en: Sri Lankan rupee
sr_RS: Rupi Šri Lanke

en: St Barthelemy
sr_RS: Sent_Bartelemi

en: St Helena
sr_RS: Sv_Jelena

en: St Johns
sr_RS: Sv_Džons

en: St Kitts
sr_RS: Sv_Kits

en: St Lucia
sr_RS: Sv_Lucija

en: St Thomas
sr_RS: Sv_Tomas

en: St Vincent
sr_RS: Sv_Vinsent

en: St. Gallen
sr_RS: Sankt Galen

en: Staff
sr_RS: Osoblje

en: Standard
sr_RS: Uobičajen

en: Standard Editor
sr_RS: Uobičajeni uređivač

en: Standard Styles
sr_RS: Standardni stilovi

en: Standard rate
sr_RS: Uobičajena stopa

en: Standard rates
sr_RS: Standardne stope

en: Standard time begins on: %s.
sr_RS: Standardno vreme počinje: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
sr_RS: Standardno vreme počinje: <code>%s</code>.

en: Stanley
sr_RS: Stenli

en: Star Color
sr_RS: Boja zvezdice

en: Star Colors
sr_RS: Boje zvezdica

en: Star Size
sr_RS: Veličina zvezdice

en: Star ratings should be required, not optional
sr_RS: Ocenjivanje bi trebalo da bude podrazumevano, a ne opciono

en: Start
sr_RS: Početi

en: Start Customizing
sr_RS: Započnite prilagođavanje

en: Start Date
sr_RS: Datum početka

en: Start Import
sr_RS: Pokreni uvoz

en: Start Over
sr_RS: Počnite iz početka

en: Start a Blog
sr_RS: Pokreni blog

en: Start a Post
sr_RS: Započni Članak

en: Start a new site
sr_RS: Pokrenite novo veb-mesto

en: Start accepting payments on your store!
sr_RS: Počnite da prihvatate plaćanja u svojoj prodavnici!

en: Start again
sr_RS: Počnite ponovo

en: Start date of sale price, as GMT.
sr_RS: Datum početka primene snižene cene u formatu griničkog vremena (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sr_RS: Početni datum prodajne cene, u vremenskoj zoni sajta.

en: Start date of sale price.
sr_RS: Datum početka popusta.

en: Start date:
sr_RS: Datum početka:

en: Start earning money now
sr_RS: Odmah počnite da zarađujete

en: Start import
sr_RS: Započni uvoz

en: Start learning
sr_RS: Započni učenje

en: Start making money
sr_RS: Počnite da zarađujete

en: Start site
sr_RS: Pokrenite veb-mesto

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
sr_RS: Počnite da koristite nove funkcije koje se postupno uvode da biste poboljšali iskustvo upravljanja prodavnicom.

en: Start writing or type / to choose a block
sr_RS: Započnite sa pisanjem ili otkucajte / da biste odabrali blok

en: Start your online clothing store
sr_RS: Otvorite svoju internet prodavnicu odeće

en: Started processing action %s
sr_RS: Počela je obrada akcije %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
sr_RS: Pokretanje veb stranice o modi je uzbudljivo, ali može izgledati i neodoljivo. U ovom članku ćemo vas provesti kroz postupak podešavanja, naučiti vas da kreirate uspešne liste proizvoda i pokazati vam kako da prodajete svojoj idealnoj publici.

en: Starting at
sr_RS: Počinje sa

en: State
sr_RS: Pokrajina

en: State / County
sr_RS: Region / okrug

en: State / County or state code
sr_RS: Država/opština

en: State / County:
sr_RS: Savezna država / okrug:

en: State / Zone
sr_RS: Oblast / zona

en: State code
sr_RS: Kod države

en: State code.
sr_RS: Kod države.

en: State of the comment.
sr_RS: Stanje komentara.

en: State.
sr_RS: Država.

en: State/County
sr_RS: Region / okrug

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
sr_RS: Kod države / okruga ili naziv države, okruga, pokrajine ili okruga.

en: Statistics
sr_RS: Statistike

en: Stats
sr_RS: Statistike

en: Stats about coupons.
sr_RS: Statistika o kuponima.

en: Stats about orders.
sr_RS: Statistika o narudžbinama.

en: Stats about product categories.
sr_RS: Statistika o kategorijama proizvoda.

en: Stats about product downloads.
sr_RS: Statistika o preuzimanju proizvoda.

en: Stats about products.
sr_RS: Statistika o proizvodima.

en: Stats about revenue.
sr_RS: Statistika o prihodu.

en: Stats about taxes.
sr_RS: Statistika o porezima.

en: Stats about variations.
sr_RS: Statistika o varijacijama.

en: Stats for:
sr_RS: Statistike za:

[ctx: Stats: Info box label when the Clicks module is empty]
en: No clicks recorded
sr_RS: Nema zabeleženih klikova

[ctx: Stats: Info box label when the Devices module is empty]
en: No devices recorded
sr_RS: Nema zabeleženih uređaja

[ctx: Stats: Info box label when the Email clients module is empty]
en: No clients recorded
sr_RS: Nema zabeleženih klijenata

[ctx: Stats: Info box label when the Links module is empty]
en: No links recorded
sr_RS: Nema zabeleženih veza

[ctx: Stats: Info box label when the Referrers module is empty]
en: No referrers recorded
sr_RS: Nijedna proporuka nije zabeležena

[ctx: Stats: Info box label when the Search Terms module is empty]
en: No search terms recorded
sr_RS: Nema zabeleženih uslova pretrage

[ctx: Stats: Info box label when the Tags module is empty]
en: No tagged posts or pages viewed
sr_RS: Nema označenih članaka ni pregledanih stranica

[ctx: Stats: Info box label when the file downloads module is empty]
en: No files downloaded
sr_RS: Nema preuzetih datoteka

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
sr_RS: Statistika za {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
sr_RS: %(percent)d%% pregleda

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
sr_RS: Autor

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
sr_RS: Veza

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
sr_RS: Pregledi

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
sr_RS: Pregledi

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
sr_RS: Pregleda

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
sr_RS: Pregledi

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
sr_RS: Referent

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
sr_RS: Naslov

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Client
sr_RS: Klijent

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
sr_RS: Država

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Device
sr_RS: Uređaj

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
sr_RS: Autori

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
sr_RS: Klikovi

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
sr_RS: Države

[ctx: Stats: title of module]
en: Devices
sr_RS: Uređaji

[ctx: Stats: title of module]
en: File downloads
sr_RS: Preuzete datoteke

[ctx: Stats: title of module]
en: Links
sr_RS: Veze

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
sr_RS: Članci & Stranice

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
sr_RS: Referenti

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
sr_RS: Uslovi pretrage

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
sr_RS: Oznake i Kategorije

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
sr_RS: Video snimci

en: Status
sr_RS: Stanje

en: Status is forbidden.
sr_RS: Stanje je zabranjeno.

en: Status of note.
sr_RS: Stanje beleške.

en: Status of sidebar.
sr_RS: Stanje bočne trake.

en: Status of template.
sr_RS: Stanje šablona.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
sr_RS: Status plaćanja koji je procesor plaćanja vratio. Jedan od: uspešno, na čekanju, neuspešno, greška.

en: Status of the review.
sr_RS: Status recenzije.

en: Status updates will be posted on this blog:
sr_RS: Ažuriranja će biti objavljena na ovom blogu:

en: Status:
sr_RS: Stanje:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
sr_RS: Statusi koji zahtevaju dodatne radnje u ime administratora prodavnice.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
sr_RS: Statusi koji ne bi trebalo da budu obuhvaćeni prilikom izračunavanja ukupnih izveštaja.

en: Stay signed in
sr_RS: Ostanite prijavljeni

en: Step
sr_RS: Korak

en: Step %d
sr_RS: Korak %d

en: Step 1 - Share some information about your business.
sr_RS: 1. korak – Podelite neke informacije o svom poslu.

en: Step 1:
sr_RS: Prvi korak

en: Step 2 - Choose your design and the pages you need.
sr_RS: 2. korak – Izaberite svoj dizajn i stranice koje vam trebaju.

en: Step 2:
sr_RS: Drugi korak

en: Step 3 - Complete your purchase.
sr_RS: 3. korak – Završite svoju kupovinu.

en: Step 4 - Submit the content for your new website.
sr_RS: 4. korak – Predajte sadržaj za svoje novo veb-mesto.

en: Step 5 - Sit back and relax. Your finished website will be ready in 4 business days or less!
sr_RS: 5. korak – Sedite i opustite se. Vaše završeno veb-mesto biće spremno za 4 radna dana ili manje!

en: Stick this post to the front page
sr_RS: Zalepi ovaj članak na naslovnu stranicu

en: Stick to Top
sr_RS: Nalepi na vrh

en: Sticky
sr_RS: Lepljivo

en: Sticky Post
sr_RS: lepljivi članak

en: Still having trouble?
sr_RS: Još uvek imate probleme?

en: Still need a website? We’ll build it for you.
sr_RS: Još vam treba veb-mesto? Mi ćemo ga izgraditi za vas.

en: Stock Keeping Unit
sr_RS: Šifra robe u skladištu

en: Stock display format
sr_RS: Oblik prikaza zaliha

en: Stock keeping unit, if applicable.
sr_RS: Jedinica za čuvanje zaliha, ako je primenljivo.

en: Stock levels increased:
sr_RS: Nivo zaliha se povećao:

en: Stock levels reduced:
sr_RS: Nivo zaliha se smanjio:

en: Stock management at product level.
sr_RS: Upravljanje zalihama na nivou proizvoda.

en: Stock management at variation level.
sr_RS: Upravljanje zalihama na nivou varijanti

en: Stock qty
sr_RS: Količina zalihe

en: Stock quantity
sr_RS: Količina zaliha

en: Stock quantity.
sr_RS: Količina zaliha.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sr_RS: Količina zaliha.  Ako je ovo proizvod sa varijacima ova vrednost će se koristiti za kontrolu zaliha u svim varijantama, osim ako definišete zalihu na nivou varijacije.

en: Stock status
sr_RS: Status zaliha

en: Stock status.
sr_RS: Stanje zaliha.

en: Stock: %d
sr_RS: Zaliha: %d

en: Stockholm
sr_RS: Štokholm

en: Stop Importing!
sr_RS: Zaustavi uvoženje!

en: Stop Subscription
sr_RS: Otkažite pretplatu

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
sr_RS[0]: Zaustavljeno ludilo na %d sekundu
sr_RS[1]: Zaustavljeno ludilo na %d sekunde
sr_RS[2]: Zaustavljeno ludilo na %d sekundi

en: Stopping
sr_RS: Zaustavljanje

en: Storage Space
sr_RS: Prostor za skladištenje

en: Store
sr_RS: Prodavnica

en: Store Address
sr_RS: Ulica i broj

en: Store Notice
sr_RS: Obaveštenje o prodavnici

en: Store details
sr_RS: Detalji o prodavnici

en: Store management insights
sr_RS: Uvidi u upravljanje prodavnicom

en: Store monitoring
sr_RS: Praćenje prodavnice

en: Store notice
sr_RS: Obaveštenje prodavnice

en: Store setup
sr_RS: Podešavanje prodavnice

en: Store stats
sr_RS: Statistike prodavnice

en: Store uploads in this folder
sr_RS: Otpremljeno čuvaj u ovoj fascikli

en: Storefront
sr_RS: Izlog

en: Storefront Theme
sr_RS: Storefront tema

en: Storefront icon
sr_RS: Storefront ikonica

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
sr_RS: Storefront je intuitivna, fleksibilna i <strong>besplatna</strong> Vordpres tema koja pruža dubinsko integrisanje sa dodatkom WooCommerce i mnogim od najpopularnijih proširenja za klijentsku stranu.

en: Strategy
sr_RS: Strategija

en: Streams
sr_RS: Tokovi

en: Street address
sr_RS: Ulica i kućni broj

en: Strength indicator
sr_RS: Pokazivač jačine

en: Strikethrough
sr_RS: Precrtano

en: String based identifier for the term.
sr_RS: Identifikator termina na osnovu niza.

en: Stripe email address
sr_RS: Stripe adresa e-pošte

en: Stripe email address:
sr_RS: Stripe adresa e-pošte:

en: Strășeni
sr_RS: Strašeni

en: Style
sr_RS: Stil

en: Style Name
sr_RS: Ime stila

en: Style could not be created
sr_RS: Stil  nije mogao biti napravljen

en: Style could not be updated
sr_RS: Stil  nije mogao biti ažuriran

en: Styles
sr_RS: Stilovi

en: Stylesheet is missing.
sr_RS: Nedostaju stilovi.

en: Stylesheet is not readable.
sr_RS: Stil nije čitljiv.

en: Stylesheet saved.
sr_RS: Stil sačuvam.

en: Styria
sr_RS: Štajerska

en: Sub-directory Installation
sr_RS: Instaliranje u poddirektorijumu

en: Sub-domain Installation
sr_RS: Instaliranje u poddomenu

en: Subcategories
sr_RS: Podkategorija

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
sr_RS: Poddirektorijumi nisu dozvoljeni. Molimo vas bez kosih crta.

en: Subject
sr_RS: Podređeno

en: Subject (paid)
sr_RS: Predmet (plaćeno)

en: Submit
sr_RS: Predaj

en: Submit Comment
sr_RS: Predaj komentar

en: Submit Reply
sr_RS: Predaj odgovor

en: Submit for Review
sr_RS: Predaj na pregled

en: Submitted on
sr_RS: Predato u

en: Submitted on %s
sr_RS: Predato %s

en: Submitted on: %s
sr_RS: Predato: %s

en: Submitting Comment%s
sr_RS: Predaja komentara%s

en: Subscribe
sr_RS: Pretplati se

en: Subscribe All Users
sr_RS: Pretplatite sve korisnike

en: Subscribe Users
sr_RS: Pretplatite korisnike

en: Subscribe now
sr_RS: Pretplatite se sada

en: Subscribe to a WordPress.com site and receive updates by email. You stay in full control of all your subscriptions and can pick a delivery schedule that suits you. You don't even need to be a WordPress user.
sr_RS: Pretplatite se se na WordPress.com veb-mesto i primajte ažuriranja putem e-pošte. Ostajete u punoj kontroli nad svim svojim pretplatama i možete izabrati raspored dostavljanja koji vam odgovara. Čak i ne morate da budete WordPress korisnik.

en: Subscribe to comments
sr_RS: Pretplatite se na komentare

en: Subscribe to posts
sr_RS: Pretplatite se na članke

en: Subscribed
sr_RS: Pretplaćeno

en: Subscribed On
sr_RS: Pretplaćeni na

en: Subscribed email address:
sr_RS: Pretplaćena adresa e-pošte:

en: Subscribed forums
sr_RS: Forumi na koje ste pretplaćeni

en: Subscribed!
sr_RS: Pretplaćeni ste!

en: Subscriber
sr_RS: Pretplatnik

en: Subscriber-only content
sr_RS: Sadržaj samo za pretplaćene

en: Subscribers
sr_RS: Pretplatnici

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
sr_RS: Pretplatnici mogu da čitaju komentare/komentarišu/primaju biltene itd, ali ne mogu da prave uobičajeni sadržaj veb mesta.

en: Subscript
sr_RS: Napisano ispod (Subscript)

en: Subscription Details
sr_RS: Detalji pretplate

en: Subscription Emails
sr_RS: E-pošta pretplate

en: Subscription Help
sr_RS: Pomoć sa pretplatama

en: Subscription Management
sr_RS: Upravljanje pretplatom

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sr_RS: Pretplata za %1$s je deaktivirana uspešno. Više nećete dobijati ažuriranja za ovaj proizvod. <a href="%2$s">Kliknite ovde</a> ukoliko takođe želite deaktivirati dodatak.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sr_RS: Pretplata na %s je uspešno otkazana. Više nećete primati ažuriranja za ovaj proizvod.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sr_RS: Pretplata uskoro <strong>ističe</strong>

en: Subscription management
sr_RS: Upravljanje pretplatom

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sr_RS: Pretplata: Nije dostupno - %1$d od %2$d se koristi.

en: Subscription: Unlimited
sr_RS: Pretplata: Neograničena

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sr_RS: Pretplata: Koristi %1$d od %2$d dostupna veb mesta

en: Subscriptions
sr_RS: Pretplate

en: Subscriptions Details Sent
sr_RS: Detalji pretplata su poslati

en: Subscriptions.
sr_RS: Pretplate.

en: Subtitles
sr_RS: Podnapisi

en: Subtotal
sr_RS: Ukupno

en: Subtotal:
sr_RS: Svega:

en: Suburb
sr_RS: Predgrađe

en: Success
sr_RS: Uspeh

en: Success!
sr_RS: Uspeh!

en: Successfully canceled action: %s
sr_RS: Uspešno otkazana akcija: %s

en: Successfully executed action: %s
sr_RS: Uspešno izvršena akcija: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sr_RS: Uspešno odrađena promena za akciju: %s

en: Successfully re-threaded %s comments.
sr_RS: Niti %s komentara su ponovo uspešno napravljene.

en: Sud Sardegna
sr_RS: Južna Sardinija

en: Sudanese pound
sr_RS: Sudanska funta

en: Suez
sr_RS: Suec

en: Suggested embed #%d
sr_RS: Predloženo ugnježđivanje #%d

en: Suggested height is %s.
sr_RS: Preporučena visina je %s.

en: Suggested image #%d
sr_RS: Predložena slika #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
sr_RS: Predložena veličina slike: %1$s sa %2$s piskela.

en: Suggested media
sr_RS: Predloženi sadržaj

en: Suggested text:
sr_RS: Predloženi tekst:

en: Suggested width is %s.
sr_RS: Preporučena širina je %s.

en: Suggestions
sr_RS: Predlozi

en: Suggestions: {{suggestions /}}
sr_RS: Preporuke: {{suggestions /}}

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sr_RS: Suhosin je napredni sistem zaštite za PHP instalacije. Napravljen je da bi zaštitio vaše servere kako od poznatih problema u PHP instalacijama tako i od potencijalnih nepoznatih ranjivosti unutar samog jezgra PHP-a. Ukoliko je aktivan na Vašem serveru, Suhosin je možda potrebno podesiti da bi mu se povećala ograničenja prilikom podnošenja podataka.

en: Sulawesi Barat
sr_RS: Zapadni Sulavesi

en: Sulawesi Selatan
sr_RS: Južni Sulavesi

en: Sulawesi Tengah
sr_RS: Centralni Sulavesi

en: Sulawesi Tenggara
sr_RS: Jugoistočni Sulavesi

en: Sulawesi Utara
sr_RS: Severni Sulavesi

en: Sum of all taxes.
sr_RS: Suma svih poreza.

en: Sum of line item taxes only.
sr_RS: Sumiraj samo stavke poreza.

en: Sumatera Barat
sr_RS: Zapadna Sumatra

en: Sumatera Selatan
sr_RS: Južna Sumatra

en: Sumatera Utara
sr_RS: Severna Sumatra

en: Summaries
sr_RS: Rezimei

en: Summary
sr_RS: Sažetak

en: Sun
sr_RS: Ned

en: Sunday
sr_RS: nedelja

[ctx: Sunday initial]
en: S
sr_RS: N

en: Sunrise
sr_RS: Izlazak sunca

en: Sunset
sr_RS: Zalazak sunca

en: Sunset Medium
sr_RS: Zalazak sunca srednje veličine

en: Sunset Narrow
sr_RS: Zalazak sunca uzak

en: Sunset Wide
sr_RS: Zalazak sunca širok

en: Super Badge
sr_RS: Značka "Super"

en: Superscript
sr_RS: Stepenovano (Superscript)

en: Suphan Buri
sr_RS: Supan Buri

en: Support
sr_RS: Podrška

en: Support forum
sr_RS: Forum podrške

en: Support requests will respond to this address and features such as e-mail notification will now be active.
sr_RS: Zahtevi za podrškom će odgovarati na ovu adresu i osobine kao što je obaveštavanje e-poštom će sada biti aktivne.

en: Supported features for this payment gateway.
sr_RS: Podržane karakteristike ovog posrednika u plaćanju.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sr_RS: Podržava sledeća rezervisana mesta: <code>[qty]</code> = broj artikala, <code>[cost]</code> = cena artikala, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Naknada bazirana na procentualnom iznosu.

en: Surat Thani
sr_RS: Surat Tani

en: Surigao del Norte
sr_RS: Severni Surigao

en: Surigao del Sur
sr_RS: Južni Surigao

en: Suriname
sr_RS: Surinam

en: Surinamese dollar
sr_RS: Surinamski dolar

en: Survey
sr_RS: Anketa

en: Svalbard and Jan Mayen
sr_RS: Švabald i Žan Majen

en: Swahili
sr_RS: Svahili

en: Swazi lilangeni
sr_RS: Svazilendski lilangeni

en: Swaziland
sr_RS: Svazilend

en: Sweden
sr_RS: Švedska

en: Swedish
sr_RS: Švedski

en: Swedish krona
sr_RS: Švedska Kruna

en: Swift Current
sr_RS: Svift Karnt

en: Swiss franc
sr_RS: Švajcarski Franak

en: Switch Site
sr_RS: Pređi na sajt

en: Switch account
sr_RS: Zameni nalog

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
sr_RS: Poboljšajte izgled i doživljaj svog veb mesta sa stilovima

en: Switzerland
sr_RS: Švajcarska

en: Sydney
sr_RS: Sidnej

en: Sylhet
sr_RS: Sulet

en: Synagogue
sr_RS: Sinagoga

en: Sync errored with code: %s
sr_RS: Sinhronizacija pogrešna. Kod greške: %s

en: Syndicate this content
sr_RS: Preuzimajte ovaj sadržaj koristeći RSS

en: Syndicated views
sr_RS: Pregledi preko dovoda

en: Syndication feeds show the most recent
sr_RS: Dovodi distribucije prikazuju najskorijih

en: Syntax Highlighting
sr_RS: Isticanje sintakse

en: Syowa
sr_RS: Sijova

en: Syria
sr_RS: Sirija

en: Syrian pound
sr_RS: Sirijska funta

en: System status
sr_RS: Status sistema

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
sr_RS: Sabolč-Satmar-Bereg

en: Sánchez Ramírez
sr_RS: Sančez Ramirez

en: São Paulo
sr_RS: Sao Paolo

en: Sétif
sr_RS: Setif

en: Sîngerei
sr_RS: Sinđerej

en: Sălaj
sr_RS: Salaj

en: Tabasco
sr_RS: Tabasko

en: Table cell display.
sr_RS: Prikaz ćelija u tabeli.

en: Table cell properties
sr_RS: Svojstva ćelije tabele

en: Table cell value.
sr_RS: Vrednost ćelije u tabeli.

en: Table column header.
sr_RS: Zaglavlje kolone tabele.

en: Table does not exist
sr_RS: Tabela ne postoji

en: Table headers.
sr_RS: Zaglavlja tabela.

en: Table of Contents
sr_RS: Tabela sadržaja

en: Table properties
sr_RS: Svojstva tabele

en: Table row properties
sr_RS: Svojstva reda tabele

en: Table rows.
sr_RS: Redovi tabela.

en: Tacna
sr_RS: Takna

en: Tag
sr_RS: Oznaka

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
sr_RS: Oznaka #%s ne postoji!

en: Tag Cloud
sr_RS: Oblak oznaka

en: Tag ID
sr_RS: ID oznake

en: Tag ID.
sr_RS: ID oznake.

en: Tag added to all posts in this category.
sr_RS: Oznaka je dodata svim člancima u ovoj kategoriji.

en: Tag added.
sr_RS: Oznaka je dodata.

en: Tag deleted.
sr_RS: Oznaka je obrisana.

en: Tag link
sr_RS: Veza oznake

en: Tag name
sr_RS: Naziv oznake

en: Tag name.
sr_RS: Ime taga.

en: Tag not added.
sr_RS: Oznaka nije dodata.

en: Tag not found
sr_RS: Oznaka nije pronađena

en: Tag not updated.
sr_RS: Oznaka nije ažurirana.

en: Tag slug
sr_RS: Slug oznake

en: Tag slug.
sr_RS: Podložak oznake.

en: Tag updated.
sr_RS: Oznaka je ažurirana.

en: Tag: | Tags:
sr_RS[0]: Oznaka:

en: Tag: %s
sr_RS: Oznaka: %s

en: Tagged
sr_RS: Označeno

en: Tagged - %s
sr_RS: Označeno – %s

en: Tagged:
sr_RS: Označeno:

en: Tagline
sr_RS: Podnaslov

en: Tags
sr_RS: Oznake

en: Tags (comma separated)
sr_RS: Oznake (odvojene zapetom)

en: Tags (space separated)
sr_RS: Oznake (odvojene zapetom)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
sr_RS: Oznake mogu biti selektivno pretvorene u kategorije koristeći <a href="%s">pretvarač oznaka u kategorije</a>.

en: Tags deleted.
sr_RS: Oznaka je obrisana.

en: Tags from A — Z
sr_RS: Oznake od A do Z

en: Tags indicating styles and features of the theme.
sr_RS: Oznake koje ukazuju na stilove i osobine teme.

en: Tags list
sr_RS: Spisak oznaka

en: Tags list navigation
sr_RS: Kretanje spiska oznaka

en: Tags to Categories
sr_RS: Oznake u kategorije

en: Tags totals.
sr_RS: Ukupno oznaka.

en: Tags:
sr_RS: Oznake:

en: Tags:
sr_RS: Oznake:

en: Tags: %s
sr_RS: Oznake: %s

en: Taipei
sr_RS: Tajpej

en: Taiwan
sr_RS: Tajvan

en: Tajikistan
sr_RS: Tadžikistan

en: Tajikistani somoni
sr_RS: Tadžikistanski somoni

en: Take WordPress with you.
sr_RS: Ponesite Vordpres sa sobom.

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
sr_RS[0]: Pogledajte <strong>%1$d stavku</strong> na <a href="%2$s">ekranu Zdravlje veb mesta</a>.
sr_RS[1]: Pogledajte <strong>%1$d stavku</strong> na <a href="%2$s">ekranu Zdravlje veb mesta</a>.
sr_RS[2]: Pogledajte <strong>%1$d stavku</strong> na <a href="%2$s">ekranu Zdravlje veb mesta</a>.

en: Take control of your website’s look with advanced options
sr_RS: Kontrolišite izgled svog veb-sajta uz pomoć naprednih opcija

en: Take our Survey!
sr_RS: Ispunite našu anketu!

en: Take over
sr_RS: Preuzmi

en: Take payments in cash upon delivery.
sr_RS: Isplatu vršite u gotovini nakon isporuke.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
sr_RS: Primate uplate lično putem BACS. Poznatiji kao direktan bankarski transfer / doznaka

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sr_RS: Primate uplate lično putem čekova.Ovakav oflajn posrednik može da bude koristan i za testiranje kupovine.

en: Take payments via bank transfer.
sr_RS: Primajte uplate preko bankovnog transfera.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
sr_RS: Uzmite uplate kod dobavljača koji odgovara vama - odaberite između 100 i više posrednika u plaćanju za WooCommerce.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
sr_RS: Razgovarajte sa svojim domaćinom o OpenSSL podršci za PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
sr_RS: Razgovarajte sa svojim domaćinom o HTTPS podršci za vaše veb mesto.

en: Tallinn
sr_RS: Talin

en: Tamanghasset
sr_RS: Tamanraset

en: Tan
sr_RS: mrka

en: Tana River
sr_RS: Reka Tana

en: Tangail
sr_RS: Tengail

en: Tanzania
sr_RS: Tanzanija

en: Tanzanian shilling
sr_RS: Tanzanijski šiling

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
sr_RS: Dodirnite ili pređite preko bilo koje teme zatim pritisnite dugme Predpregled da biste pregledali tu temu i promenili njene mogućnosti u odvojenom, pregledu preko celog ekrana. Dugme Predpregled takođe možete pronaći na dnu ekrana sa detaljima teme. Bilo koja postavljena tema može biti pregledana i prilagođena na ovaj način.

en: Taraclia
sr_RS: Taraklija

en: Tarawa
sr_RS: Tarava

en: Target
sr_RS: Odredište

en: Targovishte
sr_RS: Targovište

en: Tarija
sr_RS: Tariha

en: Tarlac
sr_RS: Tarlak

en: Tarragona
sr_RS: Taragona

en: Tashkent
sr_RS: Taškent

en: Task List
sr_RS: Lista zadataka

en: Tasmania
sr_RS: Tasmanija

en: Tawi-Tawi
sr_RS: Tavi-Tavi

en: Tax
sr_RS: Porez

en: Tax amount
sr_RS: Iznos poreza

en: Tax class
sr_RS: Poreska kategorija

en: Tax class already exists
sr_RS: Klasa za porez već postoji

en: Tax class name.
sr_RS: Naziv klase poreza (takse).

en: Tax class of fee.
sr_RS: Poreska klasa naknade.

en: Tax class of product.
sr_RS: Klasa za oporezivanje proizvoda.

en: Tax class requires a valid name
sr_RS: Poreski razred zahteva važeći naziv

en: Tax class slug already exists
sr_RS: Podložak poreske klase već postoji

en: Tax class.
sr_RS: Poreska stopa.

en: Tax lines data.
sr_RS: Detalji o poreskim linijama.

en: Tax name
sr_RS: Naziv poreske takse

en: Tax options
sr_RS: Poreske opcije - mogućnosti.

en: Tax priority.
sr_RS: Prioritet poreza.

en: Tax rate ID.
sr_RS: Šifra poreza

en: Tax rate ID: %s
sr_RS: Poreska stopa: %s

en: Tax rate code.
sr_RS: Šifra poreske stope.

en: Tax rate label.
sr_RS: Oznaka poreske stope.

en: Tax rate name.
sr_RS: Naziv stope poreza.

en: Tax rate.
sr_RS: Stopa poreza.

en: Tax rates successfully deleted
sr_RS: Poreske stope su uspešno obrisane

en: Tax status
sr_RS: Stanje poreza

[ctx: Tax status]
en: None
sr_RS: Nijedan

en: Tax status of fee.
sr_RS: Poreska stopa naknade.

en: Tax status.
sr_RS: Status poreza.

en: Tax subtotal.
sr_RS: Međuzbir poreza.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sr_RS: Ukupna vrednost poreza (ne uključujući poreze na uslugu slanja).

en: Tax total.
sr_RS: Ukupan iznos poreza.

en: Taxable
sr_RS: Oporezivo

en: Taxes
sr_RS: Porezi

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Porezi koji se primenjuju na ovu stopu isporuke koristeći najmanju jedinicu valute.

en: Taxes by code
sr_RS: Porezi po kodu

en: Taxes by date
sr_RS: Porezi po datumu

en: Taxes detailed reports.
sr_RS: Detaljni izveštaj poreza.

en: Taxes do not support trashing.
sr_RS: Porezi ne podržavaju uklanjanje.

en: Taxonomies associated with post type.
sr_RS: Taksonomije povezane sa vrstom članka.

en: Taxonomies: Product types
sr_RS: Taksonomija: Tip proizvoda

en: Taxonomies: Product visibility
sr_RS: Taksonomije: Vidljivost proizvoda

en: Taxonomy
sr_RS: Taksonomija

en: Taxonomy does not exist.
sr_RS: Taksonomija ne postoji.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
sr_RS: Vrsta proizvoda

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
sr_RS: Vidljivost proizvoda

en: Taxonomy name.
sr_RS: Naziv taksonomije.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
sr_RS: Imena taksonomija moraju biti dugi između 1 i 32 znaka.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sr_RS: Članovi taksonomije za status proizvoda/narudžbine.

en: Taxonomy:
sr_RS: Taksonomija:

en: Tech Dark
sr_RS: Tehničko tamno

en: Tech Dark Medium
sr_RS: Tehničko crno srednje veličine

en: Tech Dark Narrow
sr_RS: Tehničko crno usko

en: Tech Dark Wide
sr_RS: Tehničko crno široko

en: Tech Grey
sr_RS: Tehničko sivo

en: Tech Grey Medium
sr_RS: Tehničko sivo srednje veličine

en: Tech Grey Narrow
sr_RS: Tehničko sivo usko

en: Tech Grey Wide
sr_RS: Tehničko sivo široko

en: Tech Light
sr_RS: Tehničko svetlo

en: Tech Light Medium
sr_RS: Tehničko svetlo srednje veličine

en: Tech Light Narrow
sr_RS: Tehničko svetlo usko

en: Tech Light Wide
sr_RS: Tehničko svetlo široko

en: Tegucigalpa
sr_RS: Tegučigalpa

en: Tehran
sr_RS: Teheran

en: Tekirdağ
sr_RS: Tekirdag

en: Tel Aviv
sr_RS: Tel_Aviv

en: Telenești
sr_RS: Telenešti

en: Tell City
sr_RS: Tel Siti

en: Template
sr_RS: Šablon

[ctx: Template]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

en: Template Editing
sr_RS: Uređivanje šablona

en: Template archives
sr_RS: Arhive šablona

en: Template cache cleared.
sr_RS: Keš predloška je očišćen.

en: Template file copied to theme.
sr_RS: Fajl šablona je kopiran u temu.

en: Template file deleted from theme.
sr_RS: Fajl šablona je obrisan iz teme.

[ctx: Template name]
en: Category
sr_RS: Kategorija

[ctx: Template name]
en: Privacy Policy
sr_RS: Politika privatnosti

en: Template overrides.
sr_RS: Pregazi (postojeći) šablon.

en: Templates
sr_RS: Šabloni

en: Templates list
sr_RS: Spisak šablona

en: Templates list navigation
sr_RS: Kretanje spiska šablona

en: Templates to include in your theme.
sr_RS: Šabloni za uključivanje u vašoj temi.

en: Tennessee
sr_RS: Tenesi

en: Terengganu
sr_RS: Terenganu

en: Term ID
sr_RS: Identifikacija pojma

en: Term ID List
sr_RS: Spisak ID-jeva članova

en: Term ID Taxonomy Query
sr_RS: Upit taksonomije ID-a člana

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
sr_RS: ID člana je deljen između više taksonomija

en: Term IDs.
sr_RS: ID-ovi članova.

en: Term counts
sr_RS: Ukupno pojmova

en: Term description.
sr_RS: Opis pojma.

en: Term does not exist.
sr_RS: Član ne postoji.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
sr_RS: Meta člana ne može biti dodata članovima koji su deljeni između taksonomija.

en: Term name.
sr_RS: Ime člana.

en: Term not found
sr_RS: Termin nije pronađen

en: Terms
sr_RS: Članovi

en: Terms and Conditions Page
sr_RS: Stranica sa uslovima korišćenja

en: Terms and conditions
sr_RS: Uslovi korišćenja

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Članovi ne podržavaju prebacivanje na otpad. Postavite '%s' za brisanje.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sr_RS: Članovi u taksonomiji vidljivosti proizvoda.

en: Terms of Service
sr_RS: Uslovi korišćenja

en: Terms successfully recounted
sr_RS: Uslovi uspešno obračznati

en: Test checkout
sr_RS: Testirajte plaćanje

en: Tested up to WooCommerce version
sr_RS: Ispitana do WooCommerce izdanja.

en: Testimonials
sr_RS: Recenzije

en: Testing connection for %s
sr_RS: Proveravanje veze za %s

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
sr_RS: Testira se kompatibilnost vašeg sajta sa Džetpekom...

en: Texas
sr_RS: Teksas

en: Text
sr_RS: Tekst

en: Text & Image Links
sr_RS: Tekstualne i veze sa slika

en: Text &amp; Headings
sr_RS: Tekstovi i zaglavlja

en: Text Color
sr_RS: Boja teksta

en: Text Layout & Font
sr_RS: Raspored testa i slovni lik

en: Text Link
sr_RS: Tekstualna veza

en: Text background color:
sr_RS: Boja pozadine teksta:

en: Text color
sr_RS: Boja teksta

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
sr_RS: Tekst prikazan nakon Gravatara. Ovo je neobavezno i može biti korišćeno da vas opiše ili o čemu je vaš blog.

[ctx: Text displayed when there is no information]
en: None
sr_RS: Ništa

en: Text only
sr_RS: Samo tekst

en: Text to appear below the main email content.
sr_RS: Tekst koji će se pojaviti ispod glavnog sadržaja elektronske pošte.

en: Text to display
sr_RS: Tekst za prikaz

en: Thai
sr_RS: Tajlandski

en: Thai baht
sr_RS: Tajlandski baht

en: Thailand
sr_RS: Tajland

en: Thakurgaon
sr_RS: Takurgaon

en: Thank You
sr_RS: Hvala vam

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
sr_RS: Hvala vam za stvaranje sa <a href="%s">Vordpresom</a>.

en: Thank you for creating with <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>
sr_RS: Hvala vam što stvarate uz <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>.

en: Thank you for reporting this blog as mature!
sr_RS: Hvala što ste prijavili ovaj blog zbog sadržaja za odrasle!

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sr_RS: Hvala što prodajete pomoću WooCommerce-a.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
sr_RS: Hvala vam što ste koristili %s, vaše veb mesto je izbrisano. Želimo vam sreću dok se ponovo ne susretnemo.

en: Thank you for voting!
sr_RS: Hvala vam za glasanje!

en: Thank you for your feedback!
sr_RS: Hvala vam za vaše mišljenje!

en: Thank you for your order
sr_RS: Hvala vam na narudžbini

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
sr_RS: Hvala Vam na Vašoj uplati. Vaša transakcija je završena, a račun za kupovinu vam je poslan e-poštom. Prijavite se na svoj PayPal nalog da biste videli detalje transakcije.

en: Thank you for your purchase!
sr_RS: Hvala na kupovini!

en: Thank you!
sr_RS: Hvala vam!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
sr_RS: Hvala vam. Molimo vas da proverite svoju e-poštu za vezu koja će potvrditi vašu radnju. Vaše veb mesto neće biti obrisano dok ova veza ne bude pritisnuta.

en: Thank you. Your order has been received.
sr_RS: Hvala. Vaša narudžbina je primljena.

en: Thanks
sr_RS: Hvala

en: Thanks :)
sr_RS: Hvala :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
sr_RS: Hvala vam za potvrđivanje vašeg zahteva za brisanjem.

en: Thanks for confirming your export request.
sr_RS: Hvala vam za potvrđivanje vašeg zahteva za izvozom.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sr_RS: Hvala što ste napravili nalog na %1$s. Vaše korisničko ime je %2$s. Svom nalogu možete pristupiti da pogledate narudžbine, promenite lozinku i u druge svrhe, na adresi: %3$s

en: Thanks for flying with<br /> %s
sr_RS: Hvala što letite sa<br /> %1$s

en: Thanks for reading.
sr_RS: Hvala vam što ste pročitali.

en: Thanks for shopping with us
sr_RS: Hvala vam na kupovini

en: Thanks for shopping with us.
sr_RS: Hvala vam na kupovini u našoj prodavnici.

en: Thanks for testing Gutenberg!
sr_RS: Hvala vam za isprobavanje Gutenberga!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sr_RS: Hvala Vam što koristite Jetpack! Vaša prodavnica je skoro spremna: za aktiviranje usluga kao što je %s, samo povežite svoju prodavnicu.

en: Thanks for using {site_url}!
sr_RS: Hvala što koristite {site_address}!

en: Thanks for your feedback
sr_RS: Hvala na povratnim informacijama

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
sr_RS: Hvala vam na narudžbini. Trenutno je na čekanju dok ne potvrdimo da je vaša uplata legla. U međuvremenu vam dostavljamo pregled onoga što ste naručili:

en: Thanks for your purchase. We have sent you an email with your receipt for <strong>%s</strong>.
sr_RS: Hvala na kupovini. Poslali smo vam e-poruku s vašim računom za <strong>%s</strong>.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
sr_RS: Hvala {{a}}svim članovima naše zajednice koji su pomogli prevodu na {{language/}}{{/a}}!

en: Thanks!
sr_RS: Hvala!

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
sr_RS: Hvala! Vaša povratna informacija će pomoći da pobošljamo rezultate pretrage

en: Tharaka-Nithi
sr_RS: Taraka-Niti

en: That coupon code could not be found.
sr_RS: Taj kod kupona nije pronađen.

en: That coupon does not apply to renewals.
sr_RS: Taj kupon se ne odnosi na obnove.

en: That coupon has already been used.
sr_RS: Taj kupon je već iskorišćen.

en: That coupon is not available at this time.
sr_RS: Taj kupon nije dostupan u ovom trenutku.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
sr_RS: Ta adresa e-pošte je već korišćena. Molimo vas da proverite svoje poštansko sanduče za poruku za aktiviranje. Postaće dostupno za nekoliko dana ukoliko ništa ne uradite.

en: That name is not allowed.
sr_RS: To ime nije dozvoljeno.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
sr_RS: To veb mesto je trenutno rezervisano ali će možda biti dostupno za nekoliko dana.

en: That user could not be added to this site.
sr_RS: Taj korisnik nije mogao biti dodat ovom veb mestu.

en: That user does not exist.
sr_RS: Taj korisnik ne postoji.

en: That user is already a member of this site.
sr_RS: Taj korisnik je već član ovog veb mesta.

en: That username is already activated.
sr_RS: To korisničko ime je već aktivirano.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
sr_RS: To korisničko ime je trenutno rezervisano ali će možda biti dostupno za nekoliko dana.

en: That username is not allowed.
sr_RS: To korisničko ime nije dozvoljeno.

en: That was hard work! Take a break.
sr_RS: Ovo je bio težak posao! Napravite pauzu.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
sr_RS: To je sve, prestanite sa uređivanjem! Srećno objavljivanje.

en: That's it. Thanks!
sr_RS: To je to. Hvala!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
sr_RS: Kupon „%1$s“ je uklonjen iz vaše korpe: %2$s

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
sr_RS: Osobina “%2$s” taksonomije "%1$s" (%3$s) se sukobljava sa postojećom osobinom na REST API Posts Controller. Navedite prilagođeni "rest_base" kada registrujete taksonomiju da biste izbegli ovu grešku.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
sr_RS: „%1$s“ vrednost je manja od „%2$s“

en: The "%s" must be a callable function.
sr_RS: "%s" mora biti funkcija koju je moguće pozvati.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
sr_RS: Grupa mogućnosti "%s" je uklonjena. Koristite drugu grupu podešavanja.

en: The "%s" payment method is currently disabled
sr_RS: "%s" način plaćanja trenutno nije omogućen

en: The "%s" payment method is currently enabled
sr_RS: "%s" način plaćanja je trenutno omogućen

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
sr_RS: Tema "%s" nije ispravna roditeljska tema.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
sr_RS: „WooCommerce Admin“ dodatak će biti instaliran i aktiviran.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sr_RS: "Lokacije koje nisu obuhvaćene vašim ostalim zonama" ne mogu se ažurirati.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
sr_RS: Ključna reč "type" za %1$s može da bude samo jedna od ugrađenih vrsti: %1$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
sr_RS: Ključna reč "type" za %1$s može da sadrži samo ugrađene vrste: %1$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
sr_RS: Ključna reč šeme "type" za %s je neophodna.

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
sr_RS: Direktiva %1$s u %2$s utvrđuje da li je otpremanje datoteka dozvoljeno na vašem veb mestu.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
sr_RS: Parametar %1$s mora biti niz. Da biste prosledili proizvoljne podatke skriptama, umesto toga koristite funkciju %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
sr_RS: Zaglavlje dodatka %1$s je zastarelo. Koristite %2$s umesto toga.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
sr_RS: Vrednosti %1$s, %2$s i %3$s mogu da se urede kako bi se postavio jezik i vrsta video zapisa.

en: The %s cannot be deleted.
sr_RS: %s ne može biti obrisan.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
sr_RS: Klasa %s može da se pokrene samo u okviru WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
sr_RS: Konstanta %s nije više podržana.

en: The %s does not support trashing.
sr_RS: %s ne podržava slanje na otpad.

en: The %s filter is enabled.
sr_RS: Filter %s je omogućen.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
sr_RS: Funkcija %s je onemogućena, neke postavke sadržaja nisu dostupne zbog toga.

en: The %s has already been deleted.
sr_RS: %s je već obrisan.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
sr_RS: Uvoznik %s je neispravan ili nije postavljen.

en: The %s is not a valid URL
sr_RS: Ovo %s nije dobra URL adresa

en: The %s payment gateway is not available.
sr_RS: Ovaj %s procesor plaćanja nije dostupan.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
sr_RS: Osobina %s ima neispravnu sačuvanu vrednost i ne može da se ažurira u null.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
sr_RS: Podešavanje %s je neregistrovano. Neregistrovana podešavanja su zastarela. Vidite https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
sr_RS: Stil %s ne sadrži ispravno zaglavlje teme.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
sr_RS: Tabela %s nije instalirana. Molimo vas da pokrenete ažuriranje Vordpresove baze podataka.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters.
sr_RS: Polje &#0132;%s&#0147; je ograničeno na %d karaktera.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
sr_RS: Polje &#0132;%s&#0147; je neophodno.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sr_RS: &#0132;Podložak&#0147; je prijateljsko izdanje URL-a imena. Obično je napisano sa svim malim slovima i sadrži samo slova, brojeve i crtice.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
sr_RS: 2010 tema za Vordpres je stilizovana, prilagodljiva, jednostavna i čitljiva -- napravite je svojom sa prilagođenim izbornikom, slikom u zaglavlju i pozadinom. Twenty Ten podržava šest vidžetizovanih prostora (dva u bočnoj traci, četiri u podnožju) i izdvojene slike (umanjene slike za članke galerije i prilagođene slike zaglavlja za članke i strane). Uključuje stilove za štampu i upravljački vidljivi uređivač, posebne stilove za članke u kategorijama "Crtice" i "Galerija" i ima neobavezni šablon stranice sa jednim stupcem koji uklanja bočnu traku.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
sr_RS: Tema 2011 za Vordpres je sofisticirana, laka i prilagodljiva. Napravite je svojom sa prilagođenim izbornikom, slikom u zaglavlju i pozadinom -- zatim idite dalje sa dostupnim mogućnostima teme za svetlu ili tamnu šemu boja, prilagođenu boju veza i izborom od tri rasporeda. Twenty Eleven dolazi opremljena sa šablonom strane Izlog koji preobrazuje vašu početnu stranicu u izlog da biste prikazali svoj najbolju sadržaj, podrškom za vidžete u izobilju (bočna traka, tri prostora u podnožju i prostor za vidžete strane Izlog) i prilagođenim "Prolaznim vidžetom" da biste prikazali svoje članke Sa strane, Veza, Citat ili Stanje. Uključeni su stilovi za štampu i upravljački uređivač, podrška za izdvojene slike (kao slike prilagođenih zaglavlja na člancima i stranama i kao velike slike na izdvojenim "lepljivim" člancima) i posebni stilovi za šest različitih oblika članaka.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
sr_RS: Tema 2013 za Vordpres vraća nas nazad na blog, izdvajajući pun niz oblika članaka, svaki prikazan prelepo na svoj jedinstveni način. Detalji izgleda obiluju, počevši od treperave šeme boja i odgovarajuće slike zaglavlja, prelepe tipografije i ikonica i promenljivog rasporeda koji izgledaju odlično na svakom uređaju, velikom ili malom.

en: The <em>Inserter</em> Tool
sr_RS: Alatka <em>Umetač</em>

en: The API key provided does not have read permissions.
sr_RS: Priložen API ključ nema dozvolu da čita.

en: The API key provided does not have write permissions.
sr_RS: Priložen API ključ nema dozvolu za upis.

en: The Authorization header is working as expected
sr_RS: Zaglavlje ovlašćenja radi kako se očekuje

en: The Authorize Application request is not allowed.
sr_RS: Zahtev za ovlašćenje aplikacije nije dozvoljen.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
sr_RS: Odeljak Raspoloživi vidžeti sadrži sve vidžete koje možete da odaberete. Jednom kada prevučete vidžet na bočnu traku, otvoriće se da bi vam omogućio da podesite njegova podešavanja. Kada ste zadovoljni sa podešavanjima vidžeta, pritisnite na dugme Sačuvaj i vidžet će krenuti da se prikazuje na vašem veb mestu. Ukoliko pritisnete Obriši, to će ukloniti vidžet.

en: The Big Day
sr_RS: Veliki dan

en: The Blissful Blog is a beautifully designed wedding photography blog for couples, photographers and industry professionals.
sr_RS: Blissful Blog je prelepo dizajniran blog za fotografije sa venčanja za parove, fotografe i industrijske profesionalce.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
sr_RS: URL bloga nije ispravno podešen na dodatku.

en: The CSV is invalid.
sr_RS: CSV je nevažeći.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
sr_RS: Prilagođavač vam omogućuje da pregledate izmene na svom veb mestu pre nego što ih objavite. Možete se kretati na druge stranice svog veb mesta kako biste ih pregledali. Prečice za uređivanje su prikazane za neke elemente koji mogu da se uređuju; pritisnite bilo gde u pregledu da biste ih uključili ili isključili.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
sr_RS: Kontrolna tabla je prvo mesto na koje ćete naići svaki put kada se prijavite na svoje veb mesto. Tu ćete pronaći sve svoje Vordpresove alatke. Ukoliko vam treba pomoć, samo pritisnite na jezičak &#132;Pomoć&#147; iznad naslova ekrana.

en: The End
sr_RS: Kraj

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sr_RS: eWAY proširenje za WooCommerce vam omogućava da primate plaćanja kreditnom karticom direktno u prodavnici, bez preusmeravanja kupaca na sajt trećeg lica kako bi tamo izvršili plaćanje.

en: The GMT date the application password was created.
sr_RS: GMT datum kada je lozinka aplikacije napravljena.

en: The GMT date the application password was last used.
sr_RS: GMT datum kada je lozinka aplikacije poslednji put korišćena.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sr_RS: HTTP odzivni kod primajućeg servera.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sr_RS: HTTP povratna poruka sa prijemnog servera.

en: The ID for the associated post of the attachment.
sr_RS: ID povezanog članka priloga.

en: The ID for the author of the post.
sr_RS: ID autora članka.

en: The ID for the author of the revision.
sr_RS: ID autora revizije.

en: The ID for the autosave.
sr_RS: ID automatskog snimanja.

en: The ID for the parent of the autosave.
sr_RS: ID roditelja automatskog snimanja.

en: The ID for the parent of the comment.
sr_RS: ID roditelja komentara.

en: The ID for the parent of the object.
sr_RS: ID roditelja predmeta.

en: The ID for the parent of the post.
sr_RS: ID roditelja članka.

en: The ID for the parent of the resource.
sr_RS: ID roditelja resursa.

en: The ID for the parent of the revision.
sr_RS: ID roditelja revizije.

en: The ID for the resource.
sr_RS: ID za resurs.

en: The ID of the associated post object.
sr_RS: ID povezan sa predmetom članka.

en: The ID of the featured media for the object.
sr_RS: ID izdvojenog sadržaja predmeta.

en: The ID of the featured media for the post.
sr_RS: ID izdvojenog sadržaja članka.

en: The ID of the package being shipped.
sr_RS: ID paketa koji se šalje.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
sr_RS: ID paketa kome pripadaju cene isporuke.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
sr_RS: ID načina plaćanja koji se koristi za obradu plaćanja.

en: The ID of the user object, if author was a user.
sr_RS: ID predmeta korisnika, ako je autor korisnik.

en: The IP address the application password was last used by.
sr_RS: IP adresa kada je lozinka aplikacije poslednji put korišćena.

en: The JSONP callback function is invalid
sr_RS: JSONP callback funkcija je neispravna

en: The Jetpack Version is %s
sr_RS: Trenutna verzija Džetpeka je %s

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
sr_RS: MaxMind licencni ključ je nevažeći. Ako ste nedavno kreirali ovaj ključ, možda ćete morati da sačekate da se aktivira.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sr_RS: PHP izdanje vašeg servera je %1$s, ali otremljeni dodatak zahteva %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sr_RS: PHP izdanje vašeg servera je %1$s, ali otremljena tema zahteva %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
sr_RS: PayFast proširenje za WooCommerce vam omogućava da primae plaćanja kreditnom karticom i EFT preko jednog od najpopularnijih posrednika u plaćanju u Južnoj Africi. Bez naknade za uspostavljanje sistema ili mesečne pretplate.

en: The Plugin is already active.
sr_RS: Dodatak je već aktivan.

en: The Press This plugin is required.
sr_RS: Press This dodatak je neophodan.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
sr_RS: Podešavanje privatnosti zahteva javaskript.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
sr_RS: Ekran Privatnost vam omogućava da napravite novu stranicu politike privatnosti ili da odaberete onu koju već imate da prikažete.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
sr_RS: REST API više ne može potpuno da se onemogući, umesto toga može da se koristi %s da se ograniči pristup za API.

en: The REST API did not behave correctly
sr_RS: REST API se nije ponašao pravilno

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
sr_RS: REST API nije obradio upit %s kako treba.

en: The REST API encountered an error
sr_RS: REST API je doživeo grešku

en: The REST API encountered an unexpected result
sr_RS: REST API je doživeo neočekivan rezultat

en: The REST API is available
sr_RS: REST API je dostupan

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
sr_RS: REST API je jedan način na koji Vordpres i druge aplikacije mogu da komuniciraju sa serverom. Jedan primer je ekran uređivača blokova koji se oslanja na ovo za prikaz i čuvanje vaših članaka i strana.

en: The Rest API is unavailable.
sr_RS: REST API nije dostupan.

en: The SKU already exists on another product.
sr_RS: Šifra proizvoda već postoji za drugi proizvod.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
sr_RS: SQL server je neophodan deo softvera za bazu podataka koju Vordpres koristi na čuva sav sadržaj i podešavanja vašeg veb mesta.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
sr_RS: SSL potvrda za domaćina nije mogla biti potvrđena.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
sr_RS: Provera zdravlja veb mesta za %1$s je zamenjena sa %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
sr_RS: Provera zdravlja veb mesta zahteva Javaskript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
sr_RS: Ikonica veb mesta se koristi kao ikonica pregledača veba i aplikacije vašeg veb mesta. Ikonice moraju biti kvadratnog oblika i široke i visoke najmanje %s piksela.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sr_RS: Adresa veb mesta koju ste uneli izgleda da nije ispravan URL. Molimo vas da unesete ispravan URL.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
sr_RS: Režim Tekst vam dozvoljava da unosite HTML zajedno sa tekstom svog članka. Vodite računa da su oznake &lt;p&gt; i &lt;br&gt; pretvorene u nove redove kada se ukuljuče režim Tekst zbog manje zatrpanosti. Kada kucate, jedan novi red može da se koristi umesto kucanja &lt;br&gt;, i dva nova reda umesto oznaka pasusa. Novi redovi su automatski pretvoreni u oznake.

en: The Twitter API lets you send status updates to your blog from a Twitter client. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Learn More</a>)
sr_RS: Tviterov API vam dozvoljava da objavljujete ažuriranja na svom blogu sa Tviterovog klijenta. (<a href="http://support.wordpress.com/twitter/">Saznajte više</a>)

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
sr_RS: URI veb stranice teme, kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
sr_RS: URI veb stranice teme, pretvoren za prikaz.

en: The URI of the theme's webpage.
sr_RS: URI veb stranice teme.

en: The URL is blocking requests from WordPress.com servers.
sr_RS: URL blikira zahteve sa WordPress.com servera.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
sr_RS: URL izvora za koji se dobavlja oEmbed podatak.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sr_RS: Link Vaše %s strane (zajedno sa ID brojem strane).

en: The URL to the admin area
sr_RS: URL ka upravljačkom prostoru

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sr_RS: URL adresa na koju se isporučuje sadržaj povezan veb kopčom.

en: The URL where the webhook was delivered.
sr_RS: URL adresa na koju se isporučuje sadržaj putem veb kopče.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
sr_RS: URL koji ste uneli je izgleda adresa e-pošte, da li želite da dodate neophodni prefiks mailto:?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
sr_RS: URL koji ste uneli je izgleda spoljašnja veza, da li želite da dodate neophodni prefiks http://?

en: The Walker class named %s does not exist.
sr_RS: Walker-ova klasa nazvana %s ne postoji.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
sr_RS: WooCommerce Blocks paket je pokrenut na vašoj veb lokaciji.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
sr_RS: Dodatak WooCommerce Helper više nije potreban. Umesto toga <a href="%s">Upravljajte pretplatom</a> iz jezička o proširenjima.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sr_RS: WooCommerce REST API dozvoljava spoljnim aplikacijama da pregledaju i upravljaju podacima o prodavnici. Pristup se odobrava samo onima koji imaju važeće API ključeve.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
sr_RS: WooCommerce REST API je aktivan na vašoj veb lokaciji.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
sr_RS: Vordpresova ekipa za domaćine servera održava spisak ovih modula, i preporučenih i neophodnih u <a href="%1$s" %2$s>priručniku%3$s</a>.

en: The WordPress Team
sr_RS: Vordpresova ekipa

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sr_RS: Vordpresova adresa koju ste uneli izgleda da nije ispravan URL. Molimo vas da unesete ispravan URL.

en: The WordPress community
sr_RS: Vordpresova zajednica

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
sr_RS: Vordpresova ekipa je voljna da vam pomogne. Preusmerite ovu e-poštu na %s i ekipa će raditi sa vama kako biste bili sigurni da vaše veb mesto radi.

en: The WordPress.com Team
sr_RS: WordPress.com ekipa

en: The WordPress.com account for the primary connection is %s
sr_RS: WordPress.com nalog za primarnu vezu je %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
sr_RS: The WordPress.com blog_id je %d

en: The WordPress.org username of the block author.
sr_RS: WordPress.org korisničko ime autora bloka.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
sr_RS: Preduzeće ĆŽLj je osnovano 1991. i otada pravi kvalitetne škljocalice. Sa sedištem u Palanci, ĆŽLj zapošljava preko 200 radnika i daje mnogo palanačkoj zajednici.

en: The action's schedule frequency.
sr_RS: Učestalost rasporeda akcije.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
sr_RS: Aktivna tema ne podržava ne podržava sliku zaglavlja promenljive veličine.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
sr_RS: Trenutna tema ne podržava ne podržava otpremanje prilagođene slike zaglavlja.

en: The active theme has the following error: "%s".
sr_RS: Trenutna tema ima sledeću grešku: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
sr_RS: Trenutna tema je prikazana istaknuta kao prva tema.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
sr_RS: Aktivna verzija WooCommerce-a ne podržava brisanje predmemorije predloška.

en: The address you entered is not valid. Please try again.
sr_RS: Adresa koju ste uneli nije ispravna. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
sr_RS: Stranica za potvrđivanje upravljačke e-pošte će se ponovo pojaviti nakon %s.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
sr_RS: Prop oznake radnje administrativne beleške ne može biti prazan.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
sr_RS: Vrednost naziva akcije administrativne napomene ne može biti prazan.

en: The admin note content prop cannot be empty.
sr_RS: Vrednost sadržaja administratorske beleške ne može biti prazan.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
sr_RS: Administratorska napomena content_data prop mora biti stdClass instanca.

en: The admin note date prop cannot be empty.
sr_RS: Prop za datum administratorske beleške ne može biti prazan.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
sr_RS: Izgled administrativne beleške ima pogrešnu vrednost.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
sr_RS: Lokalna vrednost administratorske beleške ne može biti prazna.

en: The admin note name prop cannot be empty.
sr_RS: Vrednost imena administrativne beleške ne može biti prazna.

en: The admin note source prop cannot be empty.
sr_RS: Prop izvora beleške ne može biti prazan.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
sr_RS: Prop status administrativne beleške (%s) nije jedan od podržanih statusa.

en: The admin note status prop cannot be empty.
sr_RS: Prop status administrativne beleške ne može biti prazan.

en: The admin note title prop cannot be empty.
sr_RS: Vrednost naslova administratorske beleške ne može biti prazna.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
sr_RS: Tip vrednosti administrativne beleške (%s) nije jedan od podržanih tipova.

en: The admin note type prop cannot be empty.
sr_RS: Vrednost za vrstu administrativne beleške ne može biti prazna.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sr_RS: Iznos popusta. Uvek treba da bude numerička vrednost, čak i kada se podesi kao procenat.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
sr_RS: Količina informacija koje ste obavezni da prikažete menja se u zavisnosti od vaših lokalnih ili nacionalnih propisa. Možda ćete morati, na primer, da prikaćete fizičku adresu, registrovanu adresu ili matični broj svog preduzeća.

en: The amount of tax charged.
sr_RS: Iznos obračunatog poreza.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sr_RS: Vreme (u sekundama) koje će vaše veb mesto iskoristiti na jedan zadatak pre nego što ga prekine (da bi se izbeglo zaključavanje servera)

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
sr_RS: Iznos za okretanje slike u smeru kazaljke na satu u stepenima. ZASTARELO: Umesto toga, koristite `modifiers`.

en: The application ID must be a UUID.
sr_RS: ID aplikacije mora biti UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
sr_RS: Osobina lozinki aplikacije zahteva HTTPS koji nije omogućen na vašem veb mestu.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
sr_RS: Proporcije su odnos između širine i visine. Možete sačuvati proporcije držeći dugme Shift priliko promene veličine svog odabira. Koristite kutijicu za unos kako biste naveli proporcije, npr. 1:1 (kvadrat), 4:3, 16:9 itd.

en: The assigned attribute.
sr_RS: Dodeljeni atribut.

en: The attached file cannot be found.
sr_RS: Nije moguće pronaći priloženu datoteku.

en: The attachment MIME type.
sr_RS: MIME vrsta priloga.

en: The attachment caption.
sr_RS: Natpis priloga.

en: The attachment description.
sr_RS: Opis priloga.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
sr_RS: ID atributa ili 0 ako atribut nije zasnovan na taksonomiji.

en: The attribute name.
sr_RS: Naziv atributa.

en: The attribute taxonomy name.
sr_RS: Naziv taksonomije atributa.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
sr_RS: Taksonomija atributa, ili nula ako atribut nije zasnovan na taksonomiji.

en: The attributes of the inner block.
sr_RS: Osobine unutrašnjeg bloka.

en: The attributes used in the example.
sr_RS: Atributi korišćeni u primeru.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
sr_RS: Overena lozinka aplikacije može biti preispitana samo za trenutnog korisnika.

en: The authorization header is invalid
sr_RS: Zaglavlje ovlašćenja je neispravno

en: The authorization header is missing
sr_RS: Nedostaje zaglavlje ovlašćenja

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
sr_RS: Proces autorizacije je istekao. Molim vas, vratite se i pokušajte ponovo.

en: The average rating of blocks published by the same author.
sr_RS: Prosečna ocena blokova objavljenih od strane istog autora.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
sr_RS: Pozadinska boja WooCommerce šablona e-pošte. Uobičajena %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
sr_RS: Rezerva ovog članka u vašem pregledaču veba različita je od izdanja ispod.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
sr_RS: Osnovna boja WooCommerce šablona e-pošte. Uobičajena %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sr_RS: Osnovna strana može biti korišćena i u <a href="%s">stalnim vezama proizvoda</a>.

en: The big day is here.
sr_RS: Veliki dan je ovde.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or try the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
sr_RS: Uređivač blokova zahteva Javaskript. Molimo vas da omogućite Javaskript u podešavanjima svog pregledača ili da probate dodatak <a href="%s">Klasični uređivač</a>.

en: The block icon.
sr_RS: Ikonica bloka.

en: The block name, in namespace/block-name format.
sr_RS: Ime bloka u obliku prostor-za-ime/blok-ime.

en: The block slug.
sr_RS: Podložak bloka.

en: The block title, in human readable format.
sr_RS: Naslov bloka u obliku koje je čitljiv za ljude.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
sr_RS: Kutijice za naziv veze, veb adresu i opis imaju učvršćena mesta dok druge mogu da se pomere koristeći povuci i pusti. Takođe možete da sakrijete kutijice koje ne koristite u jezičku Podešavanja ekrana ili da umanjite kutijice pritiskom na traku naslova kutijice.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
sr_RS: Kutijice na vašem ekranu kontrolne table su:

en: The callback_url needs to be over SSL
sr_RS: callback_url treba da ide preko SSL protokola

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sr_RS: Korpa za narudžbine je ispunjena stavkama iz prethodne narudžbine.

en: The cart item product or variation ID.
sr_RS: ID proizvoda ili varijacije artikla u korpi.

en: The category this test is grouped in.
sr_RS: Kategorija u kojoj je ovaj test grupisan.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sr_RS: Izmene koje ste napravili biće izgubljene ako napustite ovu stranicu.

en: The chosen rate ID for the package.
sr_RS: Izabrani ID cene za paket.

en: The city in which your business is located.
sr_RS: Grad u kome se nalazi vaše poslovno sedište.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sr_RS: Zahtev je izgubljen. Obustavlja se trenutni paket.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sr_RS: Klasa %1$s obezbeđena od strane %2$s filtera mora implementirati %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sr_RS: Klasa priključena "woocommerce_queue_class" ne sprovodi interfejs WC_Queue_Interface. Umesto nje će biti upotrebljena podrazumevana klasa %s.

en: The comment cannot be deleted.
sr_RS: Komentar ne može biti obrisan.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Komentar ne podržava prebacivanje na otpad. Postavite '%s' za brisanje.

en: The comment has already been trashed.
sr_RS: Komentar je već na otpadu.

en: The confirmation field does not match what you entered. Please try again.
sr_RS: Polje za potvrđivanje se ne poklapa sa onim što ste uneli. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
sr_RS: Ključ za potvrdu za ovaj zahtev za lične podatke je istekao.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
sr_RS: Ključ za potvrdu za ovaj zahtev za lične podatke je nepravilan.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
sr_RS: Ključ za potvrdu nedostaje u ovom zahtevu za lične podatke.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
sr_RS: Nepromenljiva %1$s <strong>je zastarela</strong>. Koristite logičku nepromenljivu %2$s u %3$s da biste omogućili podešavanje poddomena. Koristite %4$s da biste proverili da li je podešavanje poddomena omogućeno.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
sr_RS: Nepromenljiva %s ne može biti određena prilikom pravljenja mreže.

en: The content for the comment.
sr_RS: Sadržaj komentara.

en: The content for the post.
sr_RS: Sadržaj članka.

en: The content of the review.
sr_RS: Sadržaj recenzije.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sr_RS: Zemlja ili provincija, ako postoji, gde je vaš biznis.

en: The coupon code already exists
sr_RS: Kod kupona već postoji

en: The coupon code cannot be empty.
sr_RS: Polje za kod kupona ne može da bude prazno.

en: The coupon is not available for this user.
sr_RS: Kupon nije dostupan za ovog korisnika.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
sr_RS: Kupon će isteći u 00:00:00 ovog datuma.

en: The coupon's unique code.
sr_RS: Jedinstveni kod kupona.

en: The coupons unique code.
sr_RS: Jedinstveni kod kupona.

en: The cron event list could not be saved.
sr_RS: Spisak cron događaja nije mogao biti sačuvan.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
sr_RS: Trenutna slika nema zamenski tekst. Ime datoteke je: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
sr_RS: Jezik koji koristi Vordpres. Uobičajeno = Engleski

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
sr_RS: Trenutni korisnik može da dodeljuje članove u taksonomiji %s.

en: The current user can change the author on this post.
sr_RS: Trenutni korisnik može da promeni autora ovog članka.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
sr_RS: Trenutni korisnik može da pravi članove u taksonomiji %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
sr_RS: Trenutni korisnik može da objavljuje nefiltrirani HTML i Javaskript.

en: The current user can publish this post.
sr_RS: Trenutni korisnik može da objavi ovaj članak.

en: The current user can sticky this post.
sr_RS: Trenutni korisnik može da zalepi ovaj članak.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
sr_RS: Sadašnja korisnikova uloga mora imati uređivačke sposobnosti.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
sr_RS: Trenutno izabrana strana politike privatnosti ne postoji. Molimo vas da napravite ili odaberete drugu stranu.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
sr_RS: Trenutno izabrana strana politike privatnosti je na otpadu. Molimo vas da napravite ili odaberete drugu stranu ili <a href="%s">povratite trenutnu stranu</a>.

en: The customer cannot be deleted
sr_RS: Kupac ne može biti obrisan

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sr_RS: Postupak ažuriranja baze podataka se odvija u pozadini i potrajaće malo, pa budite strpljivi. Umesto toga, napredni korisnici mogu da izvrše ažuriranje preko %1$sWP CLI%2$s.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sr_RS: Datum korisnikove poslednje narudžbine u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date of the download, as GMT.
sr_RS: Datum preuzimanja, kao GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
sr_RS: Datum preuzimanja, u vremenskoj zoni veb lokacije.

en: The date the comment was published, as GMT.
sr_RS: Datum kada je komentar objavljen, kao GMT.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je komentar objavljen, u vremenskoj zoni veb mesta.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sr_RS: Datum isteka kupona u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sr_RS: Datum isteka kupona po vremenskoj zoni sajta.

en: The date the coupon was created, as GMT.
sr_RS: Datum kreiranja kupona u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kreiranja kupona po vremenskoj zoni sajta.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum poslednje izmene kupona u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum poslednje izmene kupona po vremenskoj zoni sajta.

en: The date the customer was created, as GMT.
sr_RS: Datum registracije korisnika u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je korisnik napravljen, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum poslednje izmene podataka o kupcu u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je korisnik poslednji put izmenjen, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the image was created, as GMT.
sr_RS: Datum kreiranja slike u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum fotografije je kreiran, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum poslednje izmene slike u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum fotografije je modifikovan, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sr_RS: Datum poslednje porudžbine za ovaj proizvod u vremenskoj zoni veb lokacije.

en: The date the order note was created, as GMT.
sr_RS: Datum kreiranja beleške uz narudžbinu u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kreiranja narudžbine, prema vremenskoj zoni sajta.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sr_RS: Datum izrade refundacije za narudžbinu u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je kreiran povraćaj, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the order was completed, as GMT.
sr_RS: Datum završetka narudžbine u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kad je narudžbina završena, vezan za  vremensku zonu sajta.

en: The date the order was created, as GMT.
sr_RS: Datum kreiranja narudžbine u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je narudžbina napravljena po vremenskoj zoni sajta.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum poslednje izmene narudžbine u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum poslednje izmene narudžbine po vremenskoj zoni sajta.

en: The date the order was paid, as GMT.
sr_RS: Datum plaćanja narudžbine u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kad je narudžbina plaćena, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the post was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum kada je članak zadnji put izmenjen, kao GMT.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je članak poslednji put izmenjen, u vremenskoj zoni veb mesta.

en: The date the post was published, as GMT.
sr_RS: Datum kada je članak objavljen, kao GMT.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je članak objavljen, u vremenskoj zoni veb mesta.

en: The date the product was created, as GMT.
sr_RS: Datum kada je proizvod napravljen u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum proizvoda je kreiran, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum poslednje izmene proizvoda u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum fotografije je modifikovan, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the report end, as GMT.
sr_RS: Datum završetka izveštaja, GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
sr_RS: Datum završetka izveštaja u vremenskoj zoni veb lokacije.

en: The date the report start, as GMT.
sr_RS: Datum početka izveštaja, GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
sr_RS: Datum početka izveštaja u vremenskoj zoni veb lokacije.

en: The date the review was created, as GMT.
sr_RS: Datum kreiranja recenzije u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
sr_RS: Datum kreiranja recenzije, u vremenskoj zoni veb lokacije u ljudski čitljivom formatu.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je recenzija napisana, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum kada je revizija zadnji put izmenjena, kao GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je revizija poslednji put izmenjena, u vremenskoj zoni veb mesta.

en: The date the revision was published, as GMT.
sr_RS: Datum kada je revizija objavljena, kao GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je revizija objavljena, u vremenskoj zoni veb mesta.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je varijacija kreirana, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je varijacija zadnji put menjana, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sr_RS: Datum evidentiranja poziva putem veb kopče u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sr_RS: Datum dnevničkog evidentiranja isporuke sadržaja putem veb kopče po vremenskoj zoni veb mesta.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sr_RS: Datum kreiranja veb kopče, kao GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je događaj nastao, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sr_RS: Datum poslednje izmene veb kopče u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada je događaj izmenjen, u vremenskoj zoni u kojoj se nalazi veb sajt.

en: The date when download access expires, as GMT.
sr_RS: Datum isteka pristupa za preuzimanje u formatu griničkog vremena (GMT).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sr_RS: Datum kada pristup za preuzimanje ističe, u vremenskoj zoni sajta.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
sr_RS: Datum kada je blok poslednji put ažuriran, u nejasnom ljudski čitljivom obliku.

en: The date you provided is invalid.
sr_RS: Datum je nevažeći.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
sr_RS: Datum / vreme kada je planirano pokretanje akcije.

en: The decimal separator of displayed prices.
sr_RS: Znak za razdvajanje decimala u prikazanim cenama.

en: The default timezone for your server.
sr_RS: Podrazumevana vremenska zona za vaš server.

en: The delivery duration, in seconds.
sr_RS: Trajanje dostave, u sekundama.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
sr_RS: Opis nije podrazumevano istaknut; ipak, neke teme ga mogu prikazati.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
sr_RS: Opis će biti prikazan u izborniku ako ga trenutna tema podržava.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
sr_RS: Direktive (redovi) između `BEGIN %1$s` i `END %1$s` su dinamički
    napravljene i trebalo bi da budu izmenjene samo preko Vordpresovih filtera.
    Svaka izmena direktiva između ovih označivača biće prepisana.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
sr_RS: Računanje veličine direktorijuma je isteklo. Obično je izazvano velikim brojem poddirektorijuma i datoteka.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
sr_RS: Vrsta popusta za kupon (npr. procenat ili fiksni iznos)

en: The domain mapping for %1$s has been deleted and refunded.
sr_RS: Preslikavanje domena za %1$s je obrisano i novac je vraćen.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted.
sr_RS: Preslikavanje domena za %1$s je obrisano.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sr_RS: Datoteka %1$s, koja se može preuzeti, ne može da se koristi zato što nije dozvoljenog formata. Dozvoljeni formati su: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
sr_RS: Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer ne postoji na serveru.

en: The e-mail could not be sent.
sr_RS: E-pismo nije moglo biti poslato.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sr_RS: eWAY proširenje za WooCommerce vam omogućava da primate plaćanja kreditnom karticom direktno u prodavnici, bez preusmeravanja kupaca na sajt trećeg lica kako bi tamo izvršili plaćanje.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
sr_RS: Najlakši način za optremanje video snimaka bez reklama i brendiranja na vaš sajt. Dobijate statistiku za video

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
sr_RS: Polje za uređivanje automatski ističe sintaksu koda. Ovo možete onemogućiti na svom <a href="%1$s" %2$s>korisničkom profilu %3$s</a> da biste radili u tekstualnom režimu.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sr_RS: Adresa e-pošte koju ste uneli izgleda da nije ispravna adresa e-pošte. Molimo vas da unesete ispravnu adresu e-pošte.

en: The email address for the customer.
sr_RS: E-pošta kupca.

en: The email address for the user.
sr_RS: Adresa e-pošte korisnika.

en: The email address you provided is invalid.
sr_RS: Adresa e-pošte koju ste naveli nije valjana.

en: The email could not be sent.
sr_RS: E-pošta nije mogla biti poslata.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
sr_RS: E-pošta nije mogla biti poslata. Mogući uzrok: vaš domaćin je možda onemoćio funkciju %s.

en: The email is correct
sr_RS: E-pošta je ispravna

en: The error code was %s.
sr_RS: Kôd greške je bio %s.

en: The excerpt for the post.
sr_RS: Isečak članka.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sr_RS: Ekstenzija %s je uspešno deaktivirana.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
sr_RS: Osobina "type" nije ispravna JSON Schema vrsta.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
sr_RS: Polja na ovom ekranu određuju neke od osnovnih postavki vašeg veb mesta.

en: The file URL has been copied to your clipboard
sr_RS: URL datoteke je umnožen u vašu ostavu

en: The file does not exist, please try again.
sr_RS: Datoteka nije pronađena. Molimo Vas pokušajte ponovo.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sr_RS: Datoteka je prazna ili koristi drugačiji kodni raspored od UTF-8, molimo vas da pokušate opet sa novom datotekom.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
sr_RS: Dozvole za datoteke na serveru sprečavaju ažuriranje datoteka.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
sr_RS: Sistem datoteka je trenutno nedostupan za upravljanje dodacima.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
sr_RS: Prva stvar koju morate da uradite je da kažete Blogger-u da dozvoli pristup Vordpresu vašem nalogu. Bićete vraćeni ovde posle izvršenja autorizacije.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
sr_RS: Fascikla %1$s je prepoznata kao da je pod sistemom za upravljanje verzijama (%2$s), ali filter %3$s dozvoljava ažuriranja.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
sr_RS: Fascikla %1$s je prepoznata kao da je pod sistemom za upravljanje verzijama (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sr_RS: Sledeći aktivirani dodaci %s nisu još uvek prilagođeni za WooCommerce i trebalo bi da budu ažurirani i prekontrolisani pre sledećeg koraka.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sr_RS: Ova adresa će biti korišćena pri kupovini.

en: The following attachments were uploaded:
sr_RS: Sledeći prilozi su otpremljeni:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
sr_RS: Sledeće prečice oblikovanja su zamenjene kada je pritisnuto Enter. Pritisnite Escape ili dugme Vrati za vraćanje.

en: The following note has been added to your order:
sr_RS: Uz vašu narudžbinu je dodata sledeća napomena:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sr_RS: Sledeće opcije će rezultovati kako će se cena prikazivati na sajtu.

en: The following plugins failed to update:
sr_RS: Ažuriranje sledećih dodataka nije uspelo:

en: The following plugins were successfully updated:
sr_RS: Sledeći dodaci su uspešno ažurirani:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sr_RS: Sledeći dodaci će biti postavljeni i aktivirani za Vas:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
sr_RS: Sledeći načini isporuke važe za kupce sa adresama u ovoj zoni.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
sr_RS: Sledeće prečice koriste razlititu dugmad za pristup: Alt + Shift + slovo.

en: The following themes are installed but incomplete.
sr_RS: Sledeće teme su postavljene ali nepotpuno.

en: The following themes failed to update:
sr_RS: Ažuriranje sledećih tema nije uspelo:

en: The following themes were successfully updated:
sr_RS: Sledeće teme su uspešno ažurirane:

en: The following translations failed to update:
sr_RS: Ažuriranje sledećih prevoda nije uspelo:

en: The following translations were successfully updated:
sr_RS: Sledeći prevodi su uspešno ažurirani:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
sr_RS: Sledeće vrednosti ne opisuju valjan datum: mesec %1$s, dan %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
sr_RS: Sledeće vrednosti ne opisuju valjan datum: godina %1$s, mesec %2$s, dan %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sr_RS: Sledeći čarobnjak pomoći će vam da konfigurišete svoju prodavnicu i brzo započnete prodaju.

en: The format for the post.
sr_RS: Oblik članka.

en: The free trial for your %1$s purchase for %2$s will end in %3$d day. | The free trial for your %1$s purchase for %2$s will end in %3$d days.
sr_RS[0]: Besplatni probni period vaše %1$s kupovine za %2$s će se završiti za %3$d  dan.
sr_RS[1]: Besplatni probni period vaše %1$s kupovine za %2$s će se završiti za %3$d dana.
sr_RS[2]: Besplatni probni period vaše %1$s kupovine za %2$s će se završiti za %3$d dana.

en: The generated password. Only available after adding an application.
sr_RS: Napravljena lozinka. Dostupno je samo nakon dodavanja aplikacije.

en: The gift does not have a recipient.
sr_RS: Poklon nema primaoca.

en: The given object ID is not that of a menu item.
sr_RS: Navedeni ID objekta nije to stavke izbornika.

en: The globally unique identifier for the post.
sr_RS: Opšti, jedinstveni identifikator članka.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
sr_RS: Cilj novog uređivača je jednostavno i prijatno dodavanje bogatog sadržaja u Vordpresu. Ceo ovaj članak je sastavljen od <em>delova sadržaja</em>—donekle sličnim Lego kockicama—koje možete da pomerite okolo i da uzajamno delujete sa njima. Pomerite svoj kursor okolo i primećićete da se različiti blokovi osvetljavaju sa obrisima i strelicama. Pritisnite strelice da brzo promenite mesto blokova, bez straha od gubljenja stvari tokom postupka umnožavanja i lepljenja.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
sr_RS: Pregled u rešetci u Biblioteci sadržaja zahteva Javaskript. <a href="%s">Promenite na pregled u spisku</a>.

en: The group "%s" does not exist.
sr_RS: Ne postoji grupa "%s".

en: The handler for the route is invalid
sr_RS: Držač putanje je neispravan

en: The handler for the route is invalid.
sr_RS: Držač putanje je neispravan

[ctx: The home page of a website.]
en: Home Page
sr_RS: Naslovna strana

en: The homepage URL of your site.
sr_RS: URL početne stranice vašeg veb mesta.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
sr_RS: Početna stranica je jedna od najvažnijih ulaznih tačaka u vašoj trgovini. Kada se formira pravilno može dovesti do većih konverzija i angažmana posetilaca. Ne zaboravite da personalizujete početnu stranicu koju smo napravili za vašu prodavnicu tokom ukrcavanja.

en: The homepage is showing your latest posts.
sr_RS: Početna stranica pokazuje vaše najnovije članke.

en: The homepage poll has been set.
sr_RS: Glasanje na početnoj stranici je postavljeno.

en: The human-readable label for the style.
sr_RS: Natpis stila čitljiv za ljude.

en: The icon for the post type.
sr_RS: Ikonica za tip članka.

en: The id for the resource.
sr_RS: Jedinstveni broj resursa.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
sr_RS: Nije moguće okrenuti sliku jer ugnežđeni meta podaci ne mogu da se ažuriraju.

en: The image helps collect stats, but should work when hidden.
sr_RS: Slika pomaže prikupljanju statističkih podataka, ali bi trebalo da radi kada je skrivena.

en: The image of the note, if any.
sr_RS: Slika beleške, ako postoji.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
sr_RS: Slika nije uređena. Uredite sliku pre nego što primenite promene.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
sr_RS: Uvoznik je dovoljno pametan da ne uveze duplikate, tako da možete da pokrenete ovo bez brige ako &#8212;zbog bilo kog razloga&#8212;se ne završi.

en: The installed version of the current active theme.
sr_RS: Instalirana verzija trenutne aktivne teme.

en: The installed version of the parent theme.
sr_RS: Postavljena verzija teme-roditelja.

en: The internet address of your network will be %s.
sr_RS: Internet adresa vaše mreže biće %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
sr_RS: Stavka koju pokušavate da pomerite na otpad više ne postoji.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
sr_RS: Stavka koju pokušavate da povratite sa otpada više ne postoji.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
sr_RS: Ključ koji će se koristiti pri radu sa MaxMind geolokacionim uslugama. Kako ga generisati možete pročitati u <a href="%1$s">MaxMind dokumentaciji</a>.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sr_RS: Ključ koji ste uneli je izgleda neispravan. Proverite ga.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
sr_RS: Paketu jezika nedostaje  %1$s ili %2$s datoteka.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sr_RS: Najveće datoteke koje mogu biti sadržane u jednom članku.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sr_RS: Najveća veličina dokumenta koja se može okačiti na vaš Vordpres sajt.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
sr_RS: Izgled beleške (npr. baner, sličica, običan).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
sr_RS: Izbornik kretanja sa leve strane daje veze ka svim Vordpresovim upravljačkim ekranima, sa stavkama podizbornika koje se prikazuju prilikom prelaska. Možete umanjiti ovaj izbornik na usku traku sa ikonicama pritiskom na strelicu Skupi izbornik na dnu.

en: The link you followed has expired.
sr_RS: Veza koju ste pratili je istekla.

en: The list of inner blocks used in the example.
sr_RS: Spisak unutrašnjih blokova koji se koriste u primeru.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
sr_RS: Lokacija na kojoj treba da se čuva baza podataka MaxMind. Podrazumevano će integracija ovde automatski sačuvati bazu podataka.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
sr_RS: Logična veza između atributa pri filtriranju kroz više njih odjednom.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
sr_RS: Stranica za prijavljivanje će se otvoriti u novom prozoru. Nakon prijavljivanja možete je zatvoriti i vratiti se na ovu stranicu.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
sr_RS: Loopback zahtev je vratio neočivan kôd http stanja, %d, nije bilo moguće da se odredi da li će ovo sprečiti osobine od toga da rade kako treba.

en: The loopback request to your site completed successfully.
sr_RS: Loopback zahtev ka vašem veb mestu je uspešno završen.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
sr_RS: Loopback zahtev ka vašem veb mestu nije uspeo, ovo znači da osobine koje se oslanjaju na njih trenutno ne rade kako je očekivano.

en: The main WordPress directory
sr_RS: Glavni Vordpresov direktorijum

en: The main body background color. Default %s.
sr_RS: Glavna boja pozadine na sajtu. Uobičajena %s.

en: The main body text color. Default %s.
sr_RS: Glavna boja teksta na sajtu. Uobičajena %s.

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
sr_RS: Glavni deo URL-a vašeg bloga je domen. Primer domena je "wordpress.com". Možete imati svoj blog na bilo kom domenu koga kontolišete, kao što je primer.net, ili da postavite domen da automatski preusmerava posetioce na URL vašeg bloga. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Pročitajte više o tome</a> ili samo unesite ime domena ispod i pratite uputstva.

en: The maximum allowed setting is %d
sr_RS: Maksimalno dozvoljeno podešavanje je %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sr_RS: Maksimalna količina memorije (RAM) koju vaš sajt može da koristi.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
sr_RS: Najveća visina ugnežđenog okvira u piskelima.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sr_RS: Maksimalni broj pojedinačnih artikala za koje ovaj kupon važi kada se koristi popust na proizvod. Ostavite prazno da važi za sve artikle u korpi na koje se kupon odnosi.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sr_RS: Najveći broj promenljivih koje vaš server može da koristi za jednu funkciju da bi se izbeglo preopterećenje.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
sr_RS: Maksimalana količina ovog artikla u korpi je %s

en: The maximum spend for this coupon is %s.
sr_RS: Maksimalan iznos za ovaj kupon je %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
sr_RS: Najveća širina ugnežđenog okvira u piskelima.

en: The menu ID should not be empty.
sr_RS: ID izbornika ne bi trebalo da bude prazan.

en: The menu cannot be deleted.
sr_RS: Izbornik ne može biti obrisan.

en: The menu has been successfully deleted.
sr_RS: Izbornik je uspešno obrisan.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
sr_RS: Izbornik je za uređivanje podataka posebnih za pojedinačna veb mesta, posebno ako upravljački prostor veb mesta nije dostupan.

en: The menu item has been successfully deleted.
sr_RS: Stavka izbornika je uspešno obrisana.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
sr_RS: Kutija za upravljanje izbornikom na vrhu ekrana se koristi za izbor izbornika koji je otvoren u izborniku ispod.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
sr_RS: Ime izbornika %s je u konfliktu sa drugim imenom izbornika. Molimo vas da pokušate drugo.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
sr_RS: Najamanje zahtevano izdanje PHP-a da bi tema radila.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
sr_RS: Najamanje zahtevano izdanje Vordpresa da bi tema radila.

en: The minimum allowed setting is %d
sr_RS: Minimalno dozvoljeno podešavanje je %d

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sr_RS: Minimalan iznos za ovaj kupon je %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
sr_RS: Grupa raznih mogućnosti je uklonjena. Koristite drugu grupu podešavanja.

en: The must use plugins directory
sr_RS: Direktorijum dodataka koji se moraju koristiti

en: The name is how it appears on your site.
sr_RS: Ime je ono kako se pojavljuje na vašem veb mestu.

en: The name of the application password.
sr_RS: Ime lozinke aplikacije.

en: The name of the current active theme.
sr_RS: Naziv trenutno aktivne teme.

en: The name of the inner block.
sr_RS: Ime unutrašnjeg bloka.

en: The name of the list.
sr_RS: Naziv liste.

en: The name of the parent theme.
sr_RS: Ime roditeljske teme.

en: The name of the tax.
sr_RS: Naziv poreza.

en: The name of the test being run.
sr_RS: Ime testa koji se izvršava.

en: The name of the theme.
sr_RS: Ime teme.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
sr_RS: Nova strana će uključiti pomoć i predloge za vašu politiku privatnosti.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
sr_RS: Novostvorene kategorije će još uvek biti povezane sa istim člancima.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
sr_RS: Sledeća grupa prečica oblikovanja su primenjene kako kucate ili kada ih umetnete oko čistog teksta u istom pasusu. Pritisnite Escape ili dugme Vrati za vraćanje.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
sr_RS: Sledeći red na čekanju će biti obrađen za približno %d sekundi.

en: The nickname for the user.
sr_RS: Nadimak korisnika.

en: The number of blocks published by the same author.
sr_RS: Broj blokova objavljenih od strane istog autora.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sr_RS: Broj decimala prikazanih u ceni.

en: The number of ratings.
sr_RS: Broj ocena.

en: The number sites that have activated this block.
sr_RS: Broj veb mesta koji su uključili ovaj blok.

en: The oEmbed format to use.
sr_RS: oEmbed oblik koji se koristi.

en: The object cannot be deleted.
sr_RS: Objekat ne može da se obriše.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Predmet ne podržava slanje na otpad. Podesite '%s' za brisanje.

en: The object has already been trashed.
sr_RS: Predmet je već poslat na otpad.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
sr_RS: Zvanično proširenje Razorpay za WooCommerce omogućava vam prihvatanje kreditnih kartica, debitnih kartica, mrežnog bankarstva, novčanika i UPI plaćanja.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
sr_RS: Zahtevani broj odstupanja je veći ili jednak broju dostupnih revizija.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
sr_RS[0]: Staro izdanje je isključeno i može biti uklonjeno sa vašeg veb mesta.
sr_RS[1]: Stara izdanja su isključena i mogu biti uklonjena sa vašeg veb mesta.
sr_RS[2]: Stara izdanja su isključena i mogu biti uklonjena sa vašeg veb mesta.

en: The onboarding token couldn't be deleted.
sr_RS: Token za aktivaciju se ne može obrisati.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
sr_RS: Neobavezni modul, %s, nije postavljen ili je onemogućen.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sr_RS: Opcije su &quot;Aktivna&quot; (isporučuje sadržaj), &quot;Pauzirana&quot; (ne isporučuje sadržaj) ili &quot;Isključena&quot; (ne isporučuje sadržaj zbog greške u isporuci).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
sr_RS: Mogućnosti prikazane ispod su vezane za postavku vašeg servera. Ukoliko su promene neophodne, možda će da vam treba pomoć vašeg veb domaćina.

en: The order ID to process during checkout.
sr_RS: ID narudžbine za obradu tokom plaćanja.

en: The order ID.
sr_RS: ID narudžbine.

en: The order note ID provided is not associated with the order
sr_RS: Dati ID napomene uz narudžbinu nije povezan sa narudžbinom

en: The order of the post in relation to other posts.
sr_RS: Redosled članaka u odnosu na druge članke.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
sr_RS: Identifikacioni broj naloga za povraćaj novca koji ste priložili nije povezan ni sa jednim nalogom

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sr_RS: Ukupan iznos narudžbine je ažuriran. Molimo vas potvrdite narudžbinu klikom na dugme "Naruči" u dnu stranice.

en: The original post is located at:
sr_RS: Originalni članak se nalazi na:

en: The owner of the API key must visit this site's stats page to grant access.
sr_RS: Vlasnik API ključa mora da poseti stranicu statistike ovog veb mesta  i obezbedi vam pristup.

en: The owner of this site only allows us to show a brief summary of their content. To view the full post, you'll have to visit their site.
sr_RS: Vlasnik ovog veb-mesta nam dozvoljava da prikažemo samo kratak rezime njegovog sadržaja. Da biste videli ceo članak, moraćete da posetite veb-mesto.

en: The package contains no files.
sr_RS: Paket ne sadrži datoteke.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
sr_RS: Broj zahtevane stranice je veći od broja dostupnih stranica.

en: The parent term ID.
sr_RS: ID nadređenog člana.

en: The parent theme developers URL.
sr_RS: URL graditelja teme-roditelja.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
sr_RS: Lozinka roditeljskog članka komentara (ako je članak zaštićen lozinkom).

en: The password for the post if it is password protected.
sr_RS: Lozinka članka ako je zaštićen lozinkom.

en: The password reset key you have specified is invalid.
sr_RS: Navedeni ključ za promenu lozinke je nevažeći.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
sr_RS: Lozinke koje ste uneli se ne poklapaju. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: The pattern ID.
sr_RS: ID mustre.

en: The pattern content.
sr_RS: Sadržaj mustre.

en: The pattern title, in human readable format.
sr_RS: Naslov mustre u obliku koje je čitljiv za ljude.

en: The payment gateway for this order does not exist.
sr_RS: Posrednik plaćanja za ovu narudžbinu ne postoji.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sr_RS: Posrednik plaćanja za ovu narudžbinu ne podržava automatski povraćaj novca.

en: The pingback has already been registered.
sr_RS: Povratni ping je već primljen.

en: The plugin activation status.
sr_RS: Stanje uključenosti dodataka.

en: The plugin author.
sr_RS: Autor dodatka.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
sr_RS: Nije moguće ažurirati dodatak zbog sledećeg:

en: The plugin contains no files.
sr_RS: Dodatak ne sadrži datoteke.

en: The plugin could not be activated.
sr_RS: Ovaj dodatak nije mogao da se aktivira.

en: The plugin description formatted for display.
sr_RS: Opis dodatka oblikovan za prikaz.

en: The plugin description.
sr_RS: Opis dodatka.

en: The plugin does not have a valid header.
sr_RS: Ovaj dodatak nema ispravno zaglavlje.

en: The plugin file.
sr_RS: Datoteka dodatka.

en: The plugin generated unexpected output.
sr_RS: Dodatak je napravio neočekivani izlaz.

en: The plugin name.
sr_RS: Ime dodatka.

en: The plugin version number.
sr_RS: Broj izdanja dodatka.

en: The plugin's text domain.
sr_RS: Tekstualni domen dodatka.

en: The plugin's website address.
sr_RS: Adresa veb mesta dodatka.

en: The plugins directory
sr_RS: Direktorijum dodataka

en: The position of the currency symbol.
sr_RS: Pozicijna simbola valute.

en: The post cannot be deleted.
sr_RS: Članak ne može biti obrisan.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Članak ne podržava prebacivanje na otpad. Postavite '%s' za brisanje.

en: The post has already been deleted.
sr_RS: Članak je već obrisan.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
sr_RS: Vrsta unosa %1$s nije registrovana tako da možda nije pouzdano proveriti sposobnost "%2$s" na članak te vrste unosa.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
sr_RS: Vrsta unosa %1$s nije registrovana tako da možda nije pouzdano proveriti sposobnost "%2$s" na članak te vrste unosa.

en: The post type may not be changed.
sr_RS: Vrsta unosa ne može biti promenjena.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
sr_RS: Vrste članaka koje podržavaju umanjene slike ili true ako su sve vrste vrste članaka podržane.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sr_RS: Poštanski broj, ako postoji, sedišta vaše poslovnice.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
sr_RS: Prethodni skup promena je već objavljen. Molimo vas da ponovo pokušate sa čuvanjem trenutnog skupa promena.

en: The primary site you chose does not exist.
sr_RS: Primarno veb mesto koje ste izabrali ne postoji.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
sr_RS: Grupa mogućnosti privatnosti je uklonjena. Koristite drugu grupu podešavanja.

en: The product review cannot be deleted.
sr_RS: Nije moguće obrisati recenziju proizvoda.

en: The product review does not support trashing.
sr_RS: Recenzija proizvoda ne podržava slanje na otpad.

en: The product variation is invalid
sr_RS: Varijacija proizvoda je nevažeća

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sr_RS: Obezbeđeni upravljač %1$s ne sprovodi %2$s.

en: The provided password is an invalid application password.
sr_RS: Dostavljena lozinka je nepravilna lozinka aplikacije.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
sr_RS: Argument upita %s mora imati držač mesta.

en: The raw plugin description.
sr_RS: Sirov opis dodatka.

en: The recovery token is not valid for this user.
sr_RS: Token za oporavak, za ovog korisnika, nije ispravan.

en: The rejection URL must be served over a secure connection.
sr_RS: URL odbijanja mora biti uslužen preko bezbedne veze.

en: The rendered block.
sr_RS: Napravljen blok.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
sr_RS: Traženi dodatak „%s“ nije mogao biti aktiviran.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
sr_RS: Traženi dodatak „%s“ nije mogao da se instalira.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
sr_RS: Traženi dodatak „%s“ nije mogao da se instalira. Poziv API dodatka nije uspeo.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
sr_RS: Traženi dodatak „%s“ još nije instaliran.

en: The requested route does not support batch requests.
sr_RS: Zahtevana putanja ne podržava grupne zahteve.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
sr_RS: Tražena tema „%s“ nije mogla da se instalira.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
sr_RS: Tražena tema `%s` nije mogla da se instalira. Poziv API-ja teme nije uspeo.

en: The requested theme could not be activated.
sr_RS: Tražena tema nije mogla da se aktivira.

en: The requested theme does not exist.
sr_RS: Zahtevana tema ne postoji.

en: The requested user does not exist.
sr_RS: Traženi korisnik ne postoji.

en: The requested widget was not found.
sr_RS: Zahtevani dodatak nije pronađen.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
sr_RS: Neophodni modul, %s, nije postavljen ili je onemogućen.

en: The resource cannot be deleted.
sr_RS: Ovaj resurs ne može biti uklonjen.

en: The response body from the receiving server.
sr_RS: Telo odgovora od prijemnog servera.

en: The role %s does not exist.
sr_RS: Uloga %s ne postoji.

en: The roles property must be a string or an array.
sr_RS: Svostvo uloga mora biti niska ili niz.

en: The root URL of your site.
sr_RS: Početna URL adresa vašeg sajta

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
sr_RS: Prodaja počinje u 00:00:00 od dana "Od", a završava se u 23:59:59 na dan "Do".

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sr_RS: Zakazani događaj, %s, nije uspeo da se pokrene. Vaše veb mesto i dalje radi, ali ovo može ukazati na to da zakazivanje članaka ili automatska ažuriranja možda neće raditi kako je predviđeno.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
sr_RS: Zakazani događaj, %s, nije uspeo da se pokrene. Vaše veb mesto i dalje radi, ali ovo može ukazati na to da zakazivanje članaka ili automatska ažuriranja možda neće raditi kako je predviđeno.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
sr_RS: Pretraga za postavljene teme će pretražiti za pojmove u njihovom imenu, opisu, autora ili oznaci.

en: The search results will be updated as you type.
sr_RS: Rezultati pretrage će biti ažurirani kako kucate.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sr_RS: Tajni ključ se koristi da se napravi heš sadržaja koji se veb kopčom isporučuje i obezbeđuje u zaglavljima zahteva.

en: The secret link this person received in order to see and give feedback on your draft
sr_RS: Tajna veza koju je ova osoba primila da bi videla i dala mišljenje na vaš nacrt

en: The selected plan is not available at this moment
sr_RS: Izabrani plan nije dostupan u ovom trenutku

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
sr_RS: Podešavanje za %1$s je trenutno podešeno kao 0, to može dovesti do nekih problema prilikom pokušaja otpremanja datoteka putem dodatka ili osobina teme koje se oslanjaju na različite načine otpremanja. Preporučuje se da postavite ovo podešavanje na fiksnu vrednost koja se idealno podudara sa vrednošću %2$s, jer neki načini otpremanja čitaju vrednost 0 kao neograničenu ili onemogućenu.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
sr_RS: Postavka za %1$s je manja od %2$s, ovo može izazvati neke probleme prilikom pokušaja otpremanja datoteka.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sr_RS: Podešavanje veličine ove slike su isključene jer su njene vrednosti prepisane od filtera.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
sr_RS: Sedmi dodeljeni parametar ka %s trebalo bi da bude ceo broj koji predstavlja mesto izbornika.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
sr_RS: Upravnik veb mesta je obavešten i ispuniće vaš zahtev što je pre moguće.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
sr_RS: Upravnik veb mesta je obavešten. Primićete vezu za preuzimanje vašeg izvoza preko e-pošte kada ispune vaš zahtev.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
sr_RS: Upravnik veb mesta je obavešten. Primićete vezu za potvrđivanje e-pošte kada izbrišu vaše podatke.

en: The site appears to be already initialized.
sr_RS: Izgleda da je ovo veb mesto inicijalizovano.

en: The site appears to be already uninitialized.
sr_RS: Izgleda da je ovo veb mesto deinicijalizovano.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
sr_RS: Ova zdravstvena provera veb mesta pokazuje kritične podatke o vašoj Vordpresovoj postavci i stavke koji zahtevaju vašu pažnju.

en: The site is already active.
sr_RS: Veb mesto je već aktivno.

en: The site is not the main network site
sr_RS: Ovo veb mesto nije glavno veb mesto u mreži.

en: The sites in this list have not posted anything recently.
sr_RS: Veb-mesta na ovoj listi nisu ništa objavila u poslednje vreme.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
sr_RS: Veličina ne može da se izračuna. Ne može da se pristupi direktorijumu. Obično je izazvano nepravilnim dozvolama.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
sr_RS: Veličine niženavedene određuju najveće veličine u pikselima za korišćenje kada se dodaje slika u Biblioteku sadržaja.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
sr_RS: Podložak &#0132;%s&#0147; se već koristi kod drugog pojma

en: The slug for the resource.
sr_RS: Podložak za resurs.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
sr_RS: Izvorni URL i ciljani URL ne mogu zajedno da pokazuju na isti izvor.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
sr_RS: Izvorni URL ne sadrži vezu ka ciljanom URLu i kao takav ne može biti korišćen kao izvor.

en: The source URL does not exist.
sr_RS: Izvorni URL ne postoji.

en: The specific chart this stat referrers to.
sr_RS: Konkretna tabela na koju se ova statistika odnosi.

en: The specified list title already exists.
sr_RS: Navedeni naziv liste već postoji.

en: The specified namespace could not be found.
sr_RS: Navedeno ime prostora ne može biti pronađeno.

en: The specified target URL does not exist.
sr_RS: Ciljani URL ne postoji.

en: The star rating of the block.
sr_RS: Ocena bloka u zvezdama.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
sr_RS: Status beleške (npr. neaktivna, aktivna).

en: The status of the test.
sr_RS: Stanje testa.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sr_RS: Zalihe nisu ažurirane zato što nije bilo promena. Proizvod %1$d ima %2$d jedinica u zalihama.

en: The street address for your business location.
sr_RS: Ulica vašeg preduzeća.

en: The success URL must be served over a secure connection.
sr_RS: URL uspeha mora biti uslužen preko bezbedne veze.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
sr_RS: Predloženi sadržaj politike privatnosti trebalo bi da bude dodat koristeći radnju %s (ili kasniju). Molimo vas da proverite dokumentaciju.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
sr_RS: Predloženi sadržaj politike privatnosti trebalo bi da bude dodat samo u wp-admin koristeći radnju %s (ili kasniju).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
sr_RS: Predloženi tekst politike privatnosti je promenjen. Molimo vas da <a href="%s">pregledate vodič</a> i ažurirate svoju politiku privatnosti.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
sr_RS: Oblak oznaka neće biti prikazan pošto nema taksonomija koje podržavaju vidžet oblaka oznaka.

en: The template cannot be deleted.
sr_RS: Šablon ne može biti obrisan.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
sr_RS: Imamo predložene odeljke koji će vam trebati. Pod svakim naslovom odeljka pronaći ćete kratak pregled informacija koje treba da dostavite što će vam pomoći da započnete. Neki odeljci uključuju predloženi sadržaj politike, drugi će morati da budu popunjeni informacijama iz vaših tema i dodataka.

en: The template has already been deleted.
sr_RS: Šablon je već obrisan.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
sr_RS: Pojam ID ili 0 ako atribut nije globalni atribut.

en: The term cannot be deleted.
sr_RS: Član ne može biti obrisan.

en: The term name cannot be empty.
sr_RS: Naziv termina ne može biti prazan.

en: The term name.
sr_RS: Ime člana.

en: The term slug.
sr_RS: Član podloška.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
sr_RS: Članovi dodeljeni predmetu u taksonomiji %s.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
sr_RS: Članovi dodeljeni članku u taksonomiji %s.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
sr_RS: Tekst koji će se pojaviti u podnožju WooCommerce e-pošte.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
sr_RS: Ime autora teme, kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The theme author.
sr_RS: Autor teme.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
sr_RS: Tema koja se pregleda je potpuno interaktivna &mdash; krećite se kroz stranice da biste videli kako tema barata člancima, arhivama i drugim šablonima strana. Podešavanja će se razlikovati zavisno od toga koje osobine teme podržava tema koja se pregleda. Da biste prihvatili nova podešavanja i uključili temu u jednom koraku, pritisnite na dugme Uključi i objavi iznad izbornika.

en: The theme cannot be updated due to the following:
sr_RS: Nije moguće ažurirati temu zbog sledećeg:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
sr_RS: Tema određuje sebe kao svoju roditeljsku temu. Molimo vas da proverite zaglavlje %s.

en: The theme description, as found in the theme header.
sr_RS: Opis teme, kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The theme description, transformed for display.
sr_RS: Opis teme, pretvoren za prikaz.

en: The theme developers URL.
sr_RS: URL graditelja teme.

en: The theme file to use to display the post.
sr_RS: Datoteka teme koja se koristi za prikaz članka.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
sr_RS: Temi nedostaje stil %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
sr_RS: Ime teme, kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The theme name, transformed for display.
sr_RS: Ime teme, pretvoreno za prikaz.

en: The theme tags, as found in the theme header.
sr_RS: Oznake teme, kao što su pronađene u zaglavlju teme.

en: The theme tags, transformed for display.
sr_RS: Oznake teme, pretvorene za prikaz.

en: The theme's current version.
sr_RS: Trenutno izdanje teme.

en: The theme's screenshot URL.
sr_RS: URL adresa snimka teme.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
sr_RS: Stil teme. Ovo jedinstveno identifikuje temu.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
sr_RS: Šablon teme. Ako je ovo podređena tema, to se odnosi na nadređenu temu, inače je ovo isto kao i opis stila teme.

en: The theme's text domain.
sr_RS: Tekstualni domen teme.

en: The themes directory
sr_RS: Direktorijum tema

en: The thousand separator of displayed prices.
sr_RS: Znak za razdvajanje hiljada u prikazanim cenama.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
sr_RS: Vremenska zona koju ste uneli je neispravna. Molimo vas da izaberete ispravnu vremensku zonu.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
sr_RS: Polje za naslov i veliki prostor za uređivanje članka su učvršćeni u mestu, ali možete da promenite mesta svih drugih kutijica koristeći povuci i pusti. Takođe ih možete umanjiti ili proširiti pritiskom na traku naslova svake kutijice. Koristite jezičak Podešavanja ekrana da otkrijete još kutijica (Odlomak, Šalji povratne veze, Prilagođena polja, Diskusija, Podložak, Autor) ili da izaberete raspored sa jednim ili dva stupca za ovaj ekran.

en: The title for the object.
sr_RS: Naslov predmeta.

en: The title for the post type.
sr_RS: Naslov vrste članka.

en: The title for the post.
sr_RS: Naslov članka.

en: The title for the status.
sr_RS: Naslov stanja.

en: The title for the taxonomy.
sr_RS: Naslov taksonomije.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
sr_RS: Alatka povezuje podatke uskladištene Vordpresu pomoću dostavljene adrese e-pošte, uključujući podatke o profilu i komentare.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date or try another card.  Please contact your bank if you have further problems.
sr_RS: Transakcija ne može biti uspešno završena. Molimo vas da proverite adresu naplate i datum isteka ili pokušajte drugu karticu. Molimo vas da kontaktirate svoju banku ukoliko i dalje imate problema.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date.  Please contact your bank if you have further problems.
sr_RS: Transakcija ne može biti uspešno završena. Molimo vas da proverite adresu naplate i datum isteka. Molimo vas da kontaktirate svoju banku ukoliko i dalje imate problema.

en: The transaction cannot complete successfully.  Possible causes are: 1. Your card has failed a CVV2 check at least six times within a 30 day period; 2. The billing address you provided does not match the billing address of your card.  Please double check your CVV2 code and billing address.
sr_RS: Transakcija se ne može potpuno završiti. Mogući razlozi su: 1. vaša kartica nije prošla na proveri za CVV2 najmanje šest puta za proteklih 30 dana; 2. Adresa za naplatu koju ste uneli se ne poklapa sa adresom za napratu vaše kartice.  Molimo vas da dva puta proverite svoj CVV2 kod i adresu za naplatu.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
sr_RS: Tip beleške (npr. greška, upozorenje itd.).

en: The unique identifier for the application password.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za lozinku aplikacije.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sr_RS: Jedinice za dužinu su definisane za ovu zemlju.

en: The unit weights are defined in for this country.
sr_RS: Jedinice za težinu su definisane za ovu zemlju.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
sr_RS: Ažuriranje ne može biti instalirano jer neke datoteke nisu mogle biti umnožene. Ovo se obično desi zbog nedoslednih dozvola za datoteke.

en: The update of %s failed.
sr_RS: Ažuriranje za %s nije uspelo.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Postupak ažuriranja počinje. On može potrajati malo duže na nekim domaćinima, molimo vas da budete strpljivi.

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
sr_RS: Otpremljena datoteka nije mogla biti premeštena u vaš direktorijum bloga.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
sr_RS: Otpremljena datoteka premašuje najveću dozvoljenu veličinu.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
sr_RS: Opremljena datoteka je istekla. Molimo vas da idete nazad i pokušate ponovo.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
sr_RS: Otpremljena datoteka nije ispravna slika. Molimo vas da pokušate ponovo.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
sr_RS: Otpremljena datoteka je samo delimično primljena.

en: The uploads directory
sr_RS: Direktorijum otpremanja

en: The user cannot be deleted.
sr_RS: Korisnik ne može biti obrisan.

en: The user is already active.
sr_RS: Ovaj korisnik je već aktivan.

en: The user is already connected
sr_RS: Korisnik je već povezan

en: The value you provided for your email does not end in a valid top level domain (TLD), such as com, .net, etc.
sr_RS: Vrednost koju ste naveli u e-pošti se ne završava sa ispravnim domenom najvišeg nivoa kao što je com, .net, itd.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
sr_RS: Vrednost, %1$s, je ili omogućena od strane %2$s ili dodata u vašu datoteku postavki. Ovo će napraviti da se greške prikazuju na prednjem delu vašeg veb mesta.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
sr_RS: Vrednost, %s, je dodata u datoteku postavki vašeg veb mesta. To znači da će sve greške na veb mestu biti upisane u datoteku koja je možda dostupna svim korisnicima.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sr_RS: Izdanje MySQL instalirano na vašem serveru.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sr_RS: PHP izdanje instalirano na vašem serveru.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sr_RS: Izdanje WooCommerca koja je instalirana na vašem sajtu.

en: The version of WordPress installed on your site.
sr_RS: Izdanje Vordpresa koji pokreće vaš sajt.

en: The version of cURL installed on your server.
sr_RS: Izdanje cURL-a instaliranog na vašem serveru.

en: The visibility settings for the taxonomy.
sr_RS: Podešavanje vidljivosti taksonomije.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
sr_RS: Pregledač veba na vašem uređaju ne može biti korišćen za otpremanje datoteka. Možda umesto toga možete da koristite <a href="%s">izvornu aplikaciju za svoj uređaj</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
sr_RS: Veb mesto autora teme, kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The website of the theme author, transformed for display.
sr_RS: Veb mesto autora teme, pretvoreno za prikaz.

en: The website of the theme author.
sr_RS: Veb-mesto autora teme.

en: The wp-content directory
sr_RS: wp-content direktorijum

en: Theme
sr_RS: Tema

en: Theme Author
sr_RS: Autor teme

en: Theme Details
sr_RS: Detalji teme

en: Theme File Editor
sr_RS: Uređivač datoteka teme

en: Theme Location
sr_RS: Mesto teme

en: Theme Options
sr_RS: mogućnosti teme

en: Theme Versions
sr_RS: Izdanja teme

en: Theme author URL.
sr_RS: URL autora teme.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
sr_RS: Nije moglo biti nastavljeno sa temom zato što je izazvala <strong>kobnu grešku</strong>.

en: Theme deleted.
sr_RS: Tema je obrisana.

en: Theme directory location
sr_RS: Mesto direktorijuma teme

en: Theme downgrade failed.
sr_RS: Snižavanje teme nije uspelo.

en: Theme downgraded successfully.
sr_RS: Tema je uspešno snižena.

en: Theme enhancements
sr_RS: Poboljšanja teme

en: Theme features
sr_RS: Osobine teme

en: Theme file exists.
sr_RS: Datoteka teme postoji.

en: Theme installation failed.
sr_RS: Postavljanje teme nije uspelo.

en: Theme installation status.
sr_RS: Status instalacije teme.

en: Theme installed successfully.
sr_RS: Tema je uspešno postavljena.

en: Theme name
sr_RS: Ime teme

en: Theme name.
sr_RS: Ime teme.

en: Theme not activated because it was not found.
sr_RS: Tema nije uključena zato što nije pronađena.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
sr_RS: Tema nije uključena zbog nedovoljnog broja kredita.

en: Theme not found.
sr_RS: Tema nije pronađena.

en: Theme resumed.
sr_RS: Nastavljeno je sa temom.

en: Theme slug.
sr_RS: Podložak teme.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
sr_RS: 123 Glavna ulica

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
sr_RS: Odeljak početne stranice

[ctx: Theme starter content]
en: About
sr_RS: Informacije

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
sr_RS: O ovom veb mestu

[ctx: Theme starter content]
en: Address
sr_RS: Adresa

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
sr_RS: Arhive

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
sr_RS: Kalendar

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
sr_RS: Kategorije

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
sr_RS: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
sr_RS: E-pošta

[ctx: Theme starter content]
en: Facebook
sr_RS: Fejsbuk

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
sr_RS: Pronađite nas

[ctx: Theme starter content]
en: Foursquare
sr_RS: Forskver

[ctx: Theme starter content]
en: GitHub
sr_RS: Githab

[ctx: Theme starter content]
en: Home
sr_RS: Početak

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
sr_RS: Radno vreme

[ctx: Theme starter content]
en: LinkedIn
sr_RS: Linkedin

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
sr_RS: ponedeljak&mdash;petak: 8&ndash;17

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
sr_RS: 37000 Kruševac

[ctx: Theme starter content]
en: News
sr_RS: Vesti

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
sr_RS: Skorašnji komentari

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
sr_RS: Skorašnji članci

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
sr_RS: subota: 9&ndash;14

[ctx: Theme starter content]
en: Search
sr_RS: Pretraga

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
sr_RS: Ovo je strana sa osnovnim podacima za kontaktiranje, kao što je adresa i broj telefona. Takođe možete da probate dodatak koji dodaje obrazac za kontaktiranje.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
sr_RS: Ovo je primer odeljka početne stranice. Odeljak početne stranice može da bude bilo koja strana sem strane početne stranice, uključujući stranu koja prikazuje vaše skorašnje članke bloga.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
sr_RS: Ovo može da bude dobro mesto za vaše ili predstavljanje vašeg veb mesta ili za uključivanje nekih zasluga.

[ctx: Theme starter content]
en: Twitter
sr_RS: Tviter

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
sr_RS: Dobro došli na svoje veb mesto! Ovo je vaša početna stranica, što je ono što će najviše posetilaca videti kada prvi put dođe na vaše veb mesto.

[ctx: Theme starter content]
en: Yelp
sr_RS: Jelp

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you&rsquo;re a business with a mission to describe.
sr_RS: Možda ste umetnik koji ovde želi da predstavi sebe i svoj rad ili ste možda preduzeće sa opisom svrhe.

en: Theme status.
sr_RS: Status teme.

en: Theme updated
sr_RS: Tema ažurirana

en: Theme updated!
sr_RS: Tema ažurirana!

en: Theme version.
sr_RS: Izdanje teme.

en: Theme will be auto-updated.
sr_RS: Tema će biti automatski ažurirana.

en: Theme will no longer be auto-updated.
sr_RS: Tema više neće biti automatski ažurirana.

en: Theme without %s
sr_RS: Tema bez %s

en: Theme.
sr_RS: Tema.

en: Theme:
sr_RS: Tema:

en: Theme: %1$s.
sr_RS: Tema: %1$s.

en: Themes
sr_RS: Teme

en: Themes %s
sr_RS: Teme %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
sr_RS: Teme daju izgled vašem veb mestu. Važno je da budu u najnovijim izdanjima, da budu dosledne vašem brendu i da održavate svoje veb mesto bezbednim.

en: Themes directory location
sr_RS: Mesto direktorijuma tema

en: Themes directory size
sr_RS: Veličina direktorijuma tema

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
sr_RS: Izgleda da ne postoje problemi sa automatskim ažuriranjima za dodatke i teme.

en: There are comments in moderation.
sr_RS: Postoje komentari koji čekaju pregled.

en: There are currently no logs to view.
sr_RS: Trenutno ne postoje beleške za pregled.

en: There are no associated subtitles.
sr_RS: Nema povezanih podnapisa.

en: There are no currencies matching these parameters.
sr_RS: Ne postoje valute koje odgovaraju tim parametrima.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
sr_RS: Trenutno nema zakazanih događaja blizu %1$s. Želite li da <a href="%2$s">napravite jedan</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
sr_RS: Trenutno nema zakazanih događaja blizu vas. Želite li da <a href="%s">napravite jedan</a>?

en: There are no likes on this page yet.
sr_RS: Trenutno nema lajkova na ovoj stranici.

en: There are no locations matching these parameters.
sr_RS: Ne postoje lokacije koje odgovaraju ovim parametrima.

en: There are no notes yet.
sr_RS: Još nema beleške.

en: There are no options for this widget.
sr_RS: Nema mogućnosti za ovaj vidžet.

en: There are no pages.
sr_RS: Nema strana.

en: There are no product reviews yet.
sr_RS: Nema još revizija proizvoda.

en: There are no rated items for this period
sr_RS: Nema ocenjenih stavki za ovaj period

en: There are no reviews yet.
sr_RS: Još nema komentara.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sr_RS: Dostava nije moguća. Molimo proverite svoju adresu ili nas kontaktirajte za pomoć.

en: There are no valid users selected for deletion.
sr_RS: Nema ispravnih izabranih korisnika za brisanje.

en: There are no valid users selected for removal.
sr_RS: Nema ispravnih izabranih korisnika za uklanjanje.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
sr_RS: Postoje neke neispravne stavke izbornika. Molimo vas da ih obrišete.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sr_RS: Postoje neki problemi sa artiklima u vašoj korpi. Vratite se na stranicu korpe i ispravite ih pre potvrde kupovine.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sr_RS: Ima previše istovremenih paketa, ali se izvršavanje prinudno nastavlja.

en: There are too many concurrent batches.
sr_RS: Ima previše istovremenih paketa.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
sr_RS: Postoje nesačuvane izmene koje će biti izgubljene. 'U redu' za nastavak,  'Odustani' za povratak na Uređivač slike.

en: There does not seem to be any new mail.
sr_RS: Izgleda da nema nove pošte.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
sr_RS: Postoji kritična greška na vašem veb mestu što ga je stavilo u režim oporavka. Molimo vas da proverite ekrane Dodaci i Teme za više detalja. Ukoliko ste upravo postavili ili ažurirali dodatak ili temu, prvo proverite relevantnu stranu.

en: There has been a critical error on this website.
sr_RS: Postoji kritična greška na vašem veb mestu.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
sr_RS: Postoji kritična greška na vašem veb mestu. Molimo vas da proverite sanduče svoje upravljačke e-pošte za uputstva.

en: There has been an error cropping your image.
sr_RS: Desila se greška prilikom opsecanja vaše slike.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
sr_RS[0]: Postoji %d greška koja mora biti popravljena pre nego možete da sačuvate.
sr_RS[1]: Postoje %d greške koje moraju biti popravljene pre nego možete da sačuvate.
sr_RS[2]: Postoje %d grešaka koje moraju biti popravljene pre nego možete da sačuvate.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
sr_RS: Postoji automatski snimljeno izdanje vaših izmena koje je novije nego izdanje predpregledate. <a href="%s">Povrati automatski snimljeno izdanje</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
sr_RS: Postoji nova vrsta Vordpresove teme, koja se zove tema sa blokovima, i koja vam omogućava da napravite veb mesto koji ste oduvek želeli &#8212; sa blokovima i stilovima.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
sr_RS: Dostupno je novo izdanje za %1$s ali ne radi sa vašim izdanjem PHP-a. <a href="%2$s" %3$s>Vidite detalje izdanja %4$s</a> ili <a href="%5$s">saznajte više o ažuriranju PHP-a</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
sr_RS: Dostupno je novo izdanje za %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Vidite detalje izdanja %4$s</a> ili <a href="%5$s" %6$s>ažurirajte odmah</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
sr_RS: Dostupno je novo izdanje za %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Vidite detalje izdanja %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
sr_RS: Dostupno je novo izdanje za %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Vidite detalje izdanja %4$s</a>. <em>Automatsko ažuriranje nije dostupno za ovaj dodatak</em>.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
sr_RS: Dostupno je novo izdanje za %s ali ne radi sa vašim izdanjem PHP-a.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
sr_RS: Postoji promena upravljačke adrese e-pošte u %s koja čeka.

en: There is a pending change of your WordPress.com email to %(newEmail)s. Please check your inbox for a confirmation link.
sr_RS: Promena vaše WordPress.com e-pošte u %(newEmail)s je na čekanju. Molimo vas da potražite vezu za potvrdu u svom prijemnom sandučetu.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
sr_RS: Postoji promena vaše adrese e-pošte u <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Odustani</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
sr_RS: Postoji promena vaše e-pošte u %s koja čeka.

en: There is a problem with your API key.
sr_RS: Postoji problem sa vašim ključem.

en: There is a revision of this post that is more recent.
sr_RS: Postoji revizija ovog članka koja je novija.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
sr_RS: Postoji automatski snimljeno izdanje ovog članka koje je novije nego izdanje ispod. <a href="%s">Vidi automatski snimljeno izdanje</a>

en: There is no autosave revision for this post.
sr_RS: Ne postoji automatski snimljena revizija ovog članka.

en: There is no data to export for the given request.
sr_RS: Nema podataka za izvoz za dati zahtev.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sr_RS: Nema isečka jer je ovo zaštićen članak.

en: There is nothing to save. The autosave and the post content are the same.
sr_RS: Nema ničega za snimanje. Automatsko snimanje i sadržaj članka su isti.

en: There seems to have been a problem with the information you entered. Please fix the field indicated and resubmit.
sr_RS: Izgleda da postoji problem sa podacima koje ste uneli. Molimo vas da popravite označena polja i da ponovo predate.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
sr_RS: Desila se greška podešavanja. Molimo vas da kontaktirate upravnika servera.

en: There was a failure fetching this action
sr_RS: Pokretanje ove radnje nije uspelo

en: There was a failure fetching this action: %s
sr_RS: Došlo je do greške pri preuzimanju ove akcije: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
sr_RS: Došlo je do greške prilikom zakazivanja sledeće instance ove akcije: %s

en: There was a glitch with search
sr_RS: Došlo je do kvara u pretrazi

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
sr_RS: Došlo je do problema pri aktiviranju nekih traženih dodataka.

en: There was a problem disabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
sr_RS: Dogodio se problem prilikom onemogućavanja automatske obnove. Molimo vas da pokušate ponovo ili da <a href="%s">kontaktirate podršku</a> ukoliko se problem nastavi.

en: There was a problem enabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
sr_RS: Dogodio se problem prilikom omogućavanja automatske obnove. Molimo vas da pokušate ponovo ili da <a href="%s">kontaktirate podršku</a> ukoliko se problem nastavi.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
sr_RS: Došlo je do problema prilikom instaliranja nekih traženih dodataka.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
sr_RS: Postojao je problem prilikom uspostavljanja veze sa Blogger-om. Ovaj problem je nastao:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
sr_RS: Postojao je problem prilikom uspostavljanja sigurne veze sa Guglom. Ovaj problem je nastao:

en: There was a problem renewing this domain.
sr_RS: Dogodio se problem u obnavljanju ovog domena.

en: There was a problem updating your WordPress.com Account email.
sr_RS: Došlo je do problema pri ažuriranju e-pošte za vaš WordPress.com nalog.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
sr_RS: Dogodio se problem sa autentifikacijom. Molimo vas da ponovo učitate i pokušate ponovo.

en: There was an error calling %s
sr_RS: Došlo je do greške koja se poziva %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sr_RS: Došlo je do greške prilikom pozivanja ovog alata. Nema povratnog poziva.

en: There was an error communicating with the WooCommerce Payments plugin.
sr_RS: Došlo je do greške u komunikaciji sa WooCommerce Payments dodatkom.

en: There was an error connecting to Square.
sr_RS: Desila se greška prilikom povezivanja sa Square-om.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
sr_RS: Desila se greška prilikom povezivanja sa WooCommerce.com. Molimo pokušajte ponovo.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
sr_RS: Dogodila se greška prilikom kreiranja korisnika. Molim vas kontaktirajte administratora vašeg sajta.

en: There was an error installing WooCommerce Services.
sr_RS: Nastala je greška prilikom instalacije WooCommerce servisa.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
sr_RS: Došlo je do greške pri učitavanju API-ja za WooCommerce.com Helper.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
sr_RS: Dogodila se greška prilikom prijavljivanja sa WordPress.com nalogom, molimo vas pokušajte kasnije ili se prijavite sa korisničkim imenom i lozinkom.

en: There was an error running the action scheduler: %s
sr_RS: Došlo je do greške pri izvršavanju zakazanih akcija: %s

en: There was an error with your request
sr_RS: Došlo je do greške sa vašim zahtevom

en: There was an issue loading the report endpoints
sr_RS: Došlo je do problema prilikom učitavanja krajnjih tačaka izveštaja

en: There was an issue saving your updates to the VideoPress service. Please try again later.
sr_RS: Postoji problem sa snimanjem ažuriranih podataka na servisu VideoPress.  Molimo vas, pokušajte kasnije.

en: There was an unknown error.
sr_RS: Došlo je do nepoznate greške.

en: There was an unspecified error registering the site
sr_RS: Nedefinisana greška prilikom registracije veb mesta

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
sr_RS: Postoje regije u okviru ove zone. Kupci će biti prilagođeni u odnosu na ove regije.

en: These are terms people used to find your site.
sr_RS: Ove upite su ljudi koristili da bi došli na vaše veb mesto.

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
sr_RS: Ovo su atributi koji će biti unapred izabrani na internet prodavnicu.

en: These are the latest posts in %s.
sr_RS: Ovo su najnoviji članci u %s.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sr_RS: Ovi troškovi mogu opciono da se dodaju na osnovu <a href="%s">klase isporuke proizvoda</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sr_RS: Ove opcije omogućavaju promenu izgleda WooCommerce stranice za potvrdu kupovine.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sr_RS: Ove stranice treba da se podese tako da WooCommerce zna gde da uputi korisnike na potvrdu kupovine.

en: These plugins are now up to date:
sr_RS: Ovi dodaci su u najnovijim izdanjima:

en: These plugins failed to update:
sr_RS: Ažuriranje sledećih dodataka nije uspelo:

en: These posts on your site got the most traffic.
sr_RS: Ovi članci vašeg veb mesta su imali najveću posetu.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sr_RS: Ove cene su dodatne opcije dostave sa dodatnim troškovima (bazirano na fiksnoj ceni).

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
sr_RS: Ova podešavanja menjaju gde su i kako delovi Vordpresa učitavaju.

en: These settings change emails sent from your blog to followers.
sr_RS: Ova podešavanja menjaju e-poštu poslatu sa vašeg bloga pratiocima.

en: These settings may be overridden for individual articles.
sr_RS: Ova podešavanja se mogu menjati za pojedinačne članke

en: These short videos will demonstrate some of our most popular features.
sr_RS: Ovi kratki video zapisi će demonstrirati neke od naših najpopularnijih karakeristika.

en: These themes are now up to date:
sr_RS: Ove teme su u najnovijim izdanjima:

en: These themes failed to update:
sr_RS: Ažuriranje sledećih tema nije uspelo:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
sr_RS: Ovi jedinstveni ključevi autentifikacije takođe nedostaju u vašoj datoteci %s.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
sr_RS: Ta veb mesta mogu da prikupe podatke o vama, koriste kolačiće, ugnezde dodatno praćenje od strane treće strane i nadgledaju vašu interakciju sa tim ugnežđenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije sa ugnežđenim sadržajem ukoliko imate nalog i prijavljeni ste na to veb mesto.

en: Thessaly
sr_RS: Tesalija

en: Thimbu
sr_RS: Timbu

en: Thimphu
sr_RS: Timfu

en: Thinking Female
sr_RS: Žena koja razmišlja

en: Thinking Female Medium
sr_RS: Žena koja razmišlja srednje veličine

en: Thinking Female Narrow
sr_RS: Žena koja razmišlja uska

en: Thinking Female Wide
sr_RS: Žena koja razmišlja široka

en: Thinking Male
sr_RS: Muškarac koji razmišlja

en: Thinking Male Medium
sr_RS: Muškarac koji razmišlja srednje veličine

en: Thinking Male Narrow
sr_RS: Muškarac koji razmišlja uzak

en: Thinking Male Wide
sr_RS: Muškarac koji razmišlja širok

en: This %s cannot be deleted
sr_RS: Ovaj %s ne može biti izbrisan

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
sr_RS: (potreban)

en: This Month
sr_RS: Ovog meseca

en: This Site
sr_RS: Ovo veb mesto

en: This Week
sr_RS: Ove sedmice

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
sr_RS: Ovu XML mapu mesta je napravio Vordpres da bi vaš sadržaj bio vidljiviji pretraživačima veba.

en: This account hasn't been activated yet — check your email for a message from WordPress.com and click the activation link. You'll be able to log in after that.
sr_RS: Ovaj nalog još uvek nije aktiviran - proverite vaš imejl i potražite poruku od WordPress.com-a i kliknite na aktivacioni link. Nakon toga ćevam biti omogućeno da se prijavite.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sr_RS: Ova radnja ne može da se opozove. Da li sigurno želite da obrišete lične podatke iz odabranih narudžbina?

en: This action cannot be undone.
sr_RS: Ova akcija ne može biti poništena.

en: This action is not reversible. You will have to purchase the Site Redirect upgrade to redirect your blog again.
sr_RS: Ova radnja ne može biti opozvana. Moraćete da kupite proširenje Preusmeravanje veb mesta da biste ponovo preusmeravali svoj blog.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
sr_RS: Ova adresa se koristi samo za upravljačke svrhe, kao što je obaveštavanje novih korisnika.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
sr_RS: Ova adresa se koristi samo za upravljačke svrhe. Ukoliko promenite ovo, poslaćemo vam e-poštu na vašu novu adresu da biste je potvrdili. <strong>Nova adresa neće postati aktivna dok se ne potvrdi.</strong>

en: This blog already has some of these upgrades.  Did you mean to renew your subscriptions?
sr_RS: Ovaj blog već ima neke od ovih nadogradnji. Da li ste umesto toga hteli da obnovite svoje pretplate?

en: This blog is already on the list
sr_RS: Ovaj blog je već na listi

en: This blog is hidden from search engines
sr_RS: Ovaj blog je sakriven od pretraživača veba

en: This blog is not subscribed to some of these products.  Did you mean to purchase them?
sr_RS: Ovaj blog nije pretplaćen na neke od ovih proizvoda. Da li ste želeli da ih kupite?

en: This blog is private
sr_RS: Ovaj blog je privatan

en: This category already exists.
sr_RS: Ova kategorija već postoji.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
sr_RS: Ova kategorija ne može biti dodata. Molimo vas da promenite ime i pokušate ponovo.

en: This changeset cannot be further modified.
sr_RS: Ovaj skup promena se ne može više menjati.

en: This comment is already approved.
sr_RS: Ovaj komentar je već prihvaćen.

en: This comment is already in the Trash.
sr_RS: Ovaj komentar je već na otpadu.

en: This comment is already marked as spam.
sr_RS: Ovaj komentar je već označen kao nepoželjan.

en: This comment is currently approved.
sr_RS: Ovaj komentar je trenutno prihvaćen.

en: This comment is currently in the Trash.
sr_RS: Ovaj komentar se trenutno nalazi na otpadu.

en: This comment is currently marked as spam.
sr_RS: Ovaj komentar je trenutno označen kao nepoželjan.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
sr_RS: Ovaj komentar je na otpadu. Molimo vas da ga pomerite sa otpada ukoliko želite da ga uređujete.

en: This content is password protected.
sr_RS: Ovaj sadržaj je zaštićen lozinkom.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sr_RS: Ovaj sadržaj je zaštićen lozinkom. Da biste ga videli, molimo vas da unesete svoju lozinku ispod:

en: This content was deleted by the author.
sr_RS: Sadržaj je izbrisan od strane autora.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sr_RS: Ovime se kontroliše kako se količine na zalihama prikazuju korisnicima.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sr_RS: Ovime se kontroliše opis koji korisnik vidi prilikom potvrde kupovine.

en: This controls the position of the currency symbol.
sr_RS: Kontrola pozicije i simbola valute.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sr_RS: Ovime se kontroliše naslov koji korisnik vidi prilikom potvrde kupovine.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sr_RS: Ova kontrola određuje kako će se valuta prikazivati uz cenu proizvoda u katalogu.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sr_RS: Ovo kontroliše koje jedinice ćete koristiti za dužinu.

en: This controls what unit you will define weights in.
sr_RS: Ovo kontroliše koje ćete jedinice koristiti za težinu.

en: This controls which shipping address is used by default.
sr_RS: Ovo kontroliše koja adresa za isporuku se uobičajeno koristi.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
sr_RS: Ovo može da znači da veze ka WordPress.org ne uspevaju.

en: This coupon has expired.
sr_RS: Ovom kuponu je istekao rok upotrebe.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
sr_RS: Ovi podaci se koriste da donesu opšta poboljšanja u Vordpres, što uključuje pomoć u zaštiti vašeg veb mesta pronalaženjem i automatskim instaliranjem novih ažuriranja. Takođe se koriste za statistike, kao one prikazane na <a href="%s">WordPress.org stranici statistike</a>.

en: This data will be deleted in %s.
sr_RS: Ovaj podatak će biti izbrisan za %s.

en: This domain already exists and cannot be registered.
sr_RS: Ovaj domen već postoji i ne može biti registrovan.

en: This domain does not exist.
sr_RS: Ovaj domen ne postoji.

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
sr_RS: Ovaj domen je već preslikan na WordPress.com blog.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
sr_RS: Ovaj nacrt dolazi od vaših <a href="%s">neobjavljenih promene prilagođavanja</a>. Možete ih ureditit ali nema potrebe da ih sada objavite. Biće automatski objavljene sa tim promenama.

en: This email address is already registered.
sr_RS: Ova adresa e-pošte je već registrovana.

en: This email may be different from your personal email address.
sr_RS: Ova e-pošta može da se razlikuje od vaše lične adrese e-pošte.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr_RS: Ovaj unos je objavljen pod %1$s i označen sa %2$s. Zabeležite <a href="%3$s" title="Stalna veza ka %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr_RS: Ovaj unos je objavljen pod %1$s. Zabeležite <a href="%3$s" title="Stalna veza ka %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
sr_RS: Ova mogućnost zahteva Javascript, ali izgleda da je on isključen. Molimo vas da uključite Javascript i onda osvežite ovu stranicu. Ne brinite, možete ga isključiti kada završite.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
sr_RS: Ova osobina zahteva umetnute okvire. Vama su okviri onemogućeni ili ih vaš pregledač veba ne podržava.

en: This feed is already on the list
sr_RS: Ovaj dovod je već na listi

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sr_RS: Ovo polje vam omogućava da podesite maksimalnu dozvoljenu potrošnju (zbir - podtotal) kada se koristi kupon.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sr_RS: Ovo polje vam omogućava da podesite minimalnu dozvoljenu potrošnju (zbir - podtotal) kada se koristi kupon.

en: This field is required
sr_RS: Ovo polje je obavezno

en: This field is required.
sr_RS: Ovo polje je obavezno.

en: This file is empty. Please try another.
sr_RS: Ova datoteka je prazna. Molimo vas pokušajte neku drugu.

en: This file is not an image. Please try another.
sr_RS: Ova datoteka nije slika. Molimo vas pokušajte neku drugu.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
sr_RS: Ova datoteka se učitava samo radi usklađenosti sa SimplePie 1.2.x. Razmislite o prelasku na novije SimplePie izdanje.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
sr_RS: Ova datoteka je prevelika. Datoteke moraju biti manje od %s KB.

en: This file no longer needs to be included.
sr_RS: Ova datoteka više ne mora biti uključena.

en: This form is not live-previewable.
sr_RS: Ovaj obrazac ne može da se pregleda uživo.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
sr_RS: Ovaj oblik, koji mi zovemo Vordpresov produženi RSS ili WXR, će sadržati vaše članke, strane,  komentare, prilagođena polja, kategorije i oznake.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sr_RS: Ovu funkciju ne treba pozvati pre plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sr_RS: Ova funkicja netreba da se pozove pre inicijalizacije woocommerc-a

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
sr_RS: Ova slika ne može biti prikazana u pregledaču veba. Za najbolje rezultate, pre otpremanja pretvorite je u JPEG.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
sr_RS: Ovo je pokazivanje kako bi vaš vidžet ocena izgledao

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sr_RS: Ova prodavnica je u fazi testiranja &mdash; narudžbine se ne realizuju.

en: This is a featured product
sr_RS: Ovo je izdvojen proizvod

en: This is a peek into what people on WordPress.com are talking about this very instant. It only includes recent activity, so it should change quite a bit over time. Click on any word to see the most recent posts under each tag or category.
sr_RS: Ovo je mali pogled na to šta ljudi na WordPress.com-u trenutno pričaju. Uključuje samo skorašnju aktivnost, tako da će se veoma promeniti za određeno vreme. Pritisnite na bilo koju reč da biste videli poslednje članke pod svakom oznakom ili kategorijom.

en: This is a private, unpublished draft. Please review it and leave your feedback in the box below.
sr_RS: Ovo je privatni, neobjavljeni nacrt. Molimo vas da ga pregledate i da ostavite svoje mišljenje u kutiji ispod.

en: This is a required field.
sr_RS: Ovo je obavezno polje.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
sr_RS: Ovo je primer jedne stranice. Za razliku od članaka, koji se prikazuju na početnoj stranici po redosledu kojim su objavljivani, stranice su više namenjene bezvremenskom sadržaju koji želiš da bude lako pristupačan, kao što su O meni ili Kontakt informacije. Klikni na Uredi vezu da bi izmenio ovu stranicu ili <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">dodaj novu stranicu</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sr_RS: Ovo je primer strane. Drugačija je od članka bloga zato što će stajati na jednom mestu i pojavljivaće se u kretanju vašeg veb mesta (u većini tema). Većina ljudi počinje sa stranom O koja ih upoznaje sa mogućim posetiocima veb mesta. Može da kaže nešto kao ovo:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sr_RS: Ovo je obaveštenje o narudžbini koje se šalje kupcu i sadrži podatke o narudžbini po izvršenom plaćanju.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
sr_RS: Ovo je veće od najveće dozvoljene veličine za otpremanje. Molimo vas pokušajte neku drugu.

en: This is not your download link.
sr_RS: Ovo nije vaš link za preuzimanje.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sr_RS: URL adresa ili apsolutna putanja do datoteke koju će kupac dobiti. URL adresa uneta ovde treba da bude bez praznih karaktera, latinicom, koristeći karaktere od a do z i brojeve.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sr_RS: Ovo je stranica WooCommerce prodavnice. Stranica prodavnice je posebna arhiva koja sadrži vaše proizvode. <a href="%s">Ovde možete pročitati više o tome</a> .

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sr_RS: To je jedinstveni broj priloga ili URL slike koja se koristi za rezervisanje mesta za sliku u katalogu proizvoda. Koristiće se za proizvode bez slike.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sr_RS: Ovo je podrazumevana kategorija i ne može biti obrisana. Biće automatski dodeljena proizvodima bez kategorije.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
sr_RS: Ovo je jezik interfejsa koji je vidljiv na WordPress.com u celini.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sr_RS: Ovo je naziv preuzimanje prikazan kupcu.

en: This is the name of the zone for your reference.
sr_RS: Ovo je ime zone za vašu referencu.

en: This is the rating ID used in comments
sr_RS: Ovo je ID ocenjivanja korišćen u komentarima

en: This is the rating ID used in pages
sr_RS: Ovo je ID ocenjivanja korišćen u stranama

en: This is the rating ID used in posts
sr_RS: Ovo je ID ocenjivanja korišćen u člancima

en: This is the short link.
sr_RS: Ovo je kratka veza.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sr_RS: Ovo je zbir poreza na dostavu iz svih poreskih stavki u vašim narudžbinama.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sr_RS: Ovo je suma svih poreskih obaveza za vašu narudžbinu.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sr_RS: Ovo je zbir polja „ukupne narudžbine“ unutar vaših narudžbina.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sr_RS: Ovo je iznos polja "Ukupni troškovi dostave" u vašim narudžbinama.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sr_RS: Ovo je ukupni iznos narudžbine posle svih refundacija, a bez troškova dostave i poreza.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sr_RS: Ovo je zbir ukupnih narudžbina nakon bilo kakvih povraćaja novca uključujući troškove isporuke pošiljke i poreze.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sr_RS: To je ukupni porez za datu stopu (porez na poštanske troškove + porez na proizvod).

en: This is used to build the URL to the list.
sr_RS: Ovo se koristi da bi bio napravljen URL za listu.

en: This is what it will look like when someone shares the link to your WordPress post on LinkedIn.
sr_RS: Ovako će izgledati kada neko podeli vezu za vaš WordPress članak na LinkedIn-u.

en: This is what it will look like when someone shares the link to your WordPress post on Tumblr.
sr_RS: Ovako će izgledati kada neko podeli vezu za vaš WordPress članak na Tumblr-u.

en: This is what it will look like when someone shares the link to your WordPress post on Twitter.
sr_RS: Ovako će izgledati kada neko podeli vezu za vaš WordPress članak na Twitter-u.

en: This is where store orders are stored.
sr_RS: Ovde se čuvaju narudžbine prodavnice.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sr_RS: Ovde možete dodati nove kupone koje kupci mogu koristiti u vašoj prodavnici.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sr_RS: Ovde se nalazi vaše preduzeće. Stopa poreza i stope isporuke će koristiti ovu adresu.

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
sr_RS: Ovo je glavni sadržaj vašeg proizvoda. Ovde treba detaljno da opišete proizvod.

en: This item has already been deleted.
sr_RS: Ova stavka je već obrisana.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sr_RS: Ovo korisničko ime je nevažeće ili je već korišćeno. Ponovo resetirajte svoju lozinku ako je potrebno.

en: This lets you choose which products are part of this group.
sr_RS: Ovo ti omogućava da izabereš koji proizvod je deo koje grupe.

en: This link is not live-previewable.
sr_RS: Ovo veza ne može da se pregleda uživo.

en: This location will be used as the default location for your posts.
sr_RS: Ovo mesto biće korišćeno kao podrazumevano mesto vaših članaka.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
sr_RS: Ova kutijica nije usklađena sa uređivačem blokova.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
sr_RS: Ova kutijica, iz dodatka %s, nije usklađena sa uređivačem blokova.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sr_RS: Ova metoda je zastarela u 2.6.0 i biće uklonjena u budućim izdanjima - preporučujemo da je onemogućite i umesto toga postavite novu tarifu u okviru svoje <a href="%s">zone dostave</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sr_RS: Ova metoda treba da bude pozvana pre plugins_loaded.

en: This month
sr_RS: Ovog meseca

en: This notice was triggered by the %s handle.
sr_RS: Ovo obaveštenje je izazvano držačem %s.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sr_RS: Ova opcija određuje podrazumevanu lokaciju kupca. MaxMind GeoLite baza podataka će povremeno biti preuzeta u vaš wp-content direktorijum ako koristite geolokaciju.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sr_RS: Ova opcija određuje koja adresa će se koristi za izračunavanje poreza.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sr_RS: Ova opcija je važna jer će uticati na to kako da unosite cene. Promena neće ažurirati postojeće proizvode.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da ograničite u kojim zemljama želite da prodajete.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sr_RS: Ova opcija će izbrisati SVE vaše poreske stope, koristite oprezno. Ovaj postupak ne može da se vrati.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Vaša narudžbina ne može biti naplaćena. Molimo Vas da nas kontaktirate ukoliko Vam je potrebna pomoć.

en: This order is no longer editable.
sr_RS: Ovu narudžbinu više nije moguće menjati.

en: This order note cannot be deleted
sr_RS: Napomena za ovu narudžbinu se ne može obrisati

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Ovoj narudžbini&rsquo;s je status &ldquo;%s&rdquo;&mdash; i ne može biti plaćena. Molimo vas da nam se javite ako vam je potrebna pomoć.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
sr_RS: Ova stranica dozvoljava direktan pristup postavkama vašeg veb mesta. Ovde možete da polomite stvari. Budite oprezni!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
sr_RS: Ova stranica pokazuje vam svaki detalj postavke vašeg Vordpresovog veb mesta. Ukoliko ovde vidimo bilo šta što može biti poboljšano, pogledajte stranicu <a href="%s">zdravstvenog stanja veb mesta</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
sr_RS: Ova tabla se koristi za upravljanje izbornicima kretanja za sadržaj koji je već objavljen na vašem veb mestu. Možete napraviti izbornike i dodati stavke za postojeći sadržaj kao što su strane, članci, kategorije, oznake, oblici ili prilagođene veze.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
sr_RS: Ovaj ključ za resetovanje lozinke je za drugi korisnički račun. Odjavite se i pokušajte ponovo.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
sr_RS: Ovaj zahtev za poništavanje lozinke potiče sa IP adrese %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
sr_RS: Ovaj način plaćanja je uspešno podešen kao uobičajen.

en: This personal data request has expired.
sr_RS: Ovaj zahtev za lične podatke je istekao.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of PHP.
sr_RS: Ovaj dodatak ne radi sa vašim izdanjem PHP-a.

en: This plugin is already installed.
sr_RS: Ovaj dodatak je već postavljen.

en: This post could not be reblogged.
sr_RS: Ovaj članak nije mogao biti podeljen.

en: This post exists, but you don't have permission to read it.
sr_RS: Ovaj članak postoji, ali nemate dozvolu da ga pročitate.

en: This post is password protected.
sr_RS: Ovaj članak je zaštićen lozinkom.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr_RS: Ovaj članak je zaštićen lozinkom. Unesite lozinku da biste videli komentare.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr_RS: Ovaj članak je zaštićen lozinkom. Unesite lozinku da biste videli komentare.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
sr_RS: Ovaj članak je zaštićen lozinkom. Morate da posetite veb mesto i unesete lozinku da biste nastavili sa čitanjem.

en: This preview is unavailable in the editor.
sr_RS: Ovaj pregled nije dostupan u uređivaču.

en: This product cannot be added to the cart.
sr_RS: Ovaj proizvod ne može biti dodat u korpu.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
sr_RS: Ovaj proizvod se prodavao i može da bude povezan sa postojećim narudžbinama. Da li sigurno želite da ga obrišete?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sr_RS: Ovaj proizvod trenutno nije na stanju i nije dostupan.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sr_RS: Ovaj proizvod je zaštićen i ne može se kupiti.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sr_RS: Ova veza za izveštaj je istekla. %1$sOvde kliknite da pogledate filtriran izveštaj%2$s.

en: This resource cannot be created.
sr_RS: Ovaj resurs ne može biti kreiran.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
sr_RS: Ovaj izvor je dostavljen od strane vašeg domaćina veba i poseban je za vaše veb mesto. Za više podataka, <a href="%s" target="_blank">pogledajte zvaničnu Vordpresovu dokumentaciju</a>.

en: This resulted in an error message: %s
sr_RS: Ovo je ishodilo u poruku greške: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sr_RS: Ovaj jezički primer uključuje osnovne informacije o tome koje lične podatke vaša prodavnica može da prikuplja, čuva i deli, kao i ko može da ima pristup tim podacima. Zavisno od toga koja su podešavanja omogućena i koji drugi dodaci se koriste, razlikovaće se i posebne informacije koje vaša prodavnica deli. Preporučujemo da se konsultujete sa pravnikom kada odlučujete koje informacije ćete obelodanjivati u okviru svoje politike privatnosti.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
sr_RS: Ovaj ekran vam omogućava da uredite polja za metapodatke datoteke u biblioteci sadržaja.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
sr_RS: Ovaj ekran vam omogućava da dobijete zdravstvenu dijagnozu svog veb mesta i prikazuje ukupnu ocenu stanja vaše instalacije.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
sr_RS: Ovaj ekran sadrži podešavanja se primenjuju na prikaz vašeg sadržaja.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
sr_RS: Ovaj ekran sadrži predloge koji će vam pomoći da napišete sopstvenu politiku privatnosti. Ipak, vaša je odgovornost da te izvore koristite ispravno, da dostavite podatke koja vaša politika privatnosti zahteva, i da vodite te podatke trenutnim i ispravnim.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
sr_RS: Ovaj ekran se koristi za opšte dodeljivanje izbornika mestima određenim u vašoj temi.

en: This screen is used for managing your content revisions.
sr_RS: Ovaj ekran se koristi za upravljanje vašim revizijama sadržaja.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
sr_RS: Ovaj ekran se koristi za upravljanje vašim postavljenim temama. Izuzev podrazumevane teme koja je uključena sa vašom Vordpresovom instalacijom, teme su napravljene i izgrađene od strane trećih strana.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
sr_RS: Ovaj ekran se koristi za upravljanje vašim izbornicima kretanja.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
sr_RS: Ovaj ekran se koristi za prilagođavanje odeljka zaglavlja vaše teme.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
sr_RS: Ovaj ekran vam omogućava da upravljate zahtevima za izvoz ličnih podataka.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
sr_RS: Ovaj ekran navodi postojeće korisnike vašeg veb mesta. Svaki korisnik ima jednu od pet određenih uloga kao što je određeno od strane upravnika veb mesta: Upravnik veb mesta, Urednik, Autor, Saradnik ili Pretplatnik. Korisnici sa ulogama različitim od upravnika vide manje mogućnosti u kretanju kontrolne table kada su prijavljeni, zasnovano na svojim ulogama.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
sr_RS: Ovaj ekran daje pristup svim vašim člancima. Možete prilagoditi prikaz ovog ekrana da odgovara vašem radu.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
sr_RS: Ovaj ekran daje mnogo mogućnosti za kontrolu upravljanja i prikaza komentara i veza na vašim člancima/stranama. Toliko mnogo da, u stvari, sve ne mogu da stanu ovde :) Koristite veze za dokumentaciju da dobijete podatke o tome šta svako podešavanje diskusije radi.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
sr_RS: Ovaj ekran prikazuje pojedinačnom korisniku sva njegova veb mesta u ovoj mreži i takođe omogućava tom korisniku da postavi primarno veb mesto. On može da koristi veze ispod svakog veb mesta da bi posetio ili prednji deo ili kontrolnu tablu tog veb mesta.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
sr_RS: U ovom odeljku se kontroliše prikaz politike privatnosti vašeg veb mesta. Donja obaveštenja o privatnosti neće se prikazati ako se prvo ne podesi %s.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
sr_RS: U ovom odeljku možete da prilagodite WooCommerce e-poštu. <a href="%s" target="_blank">Kliknite ovde za prethodni prikaz vašeg šablona e-pošte</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sr_RS: Ovaj odeljak prikazuje sve datoteke koje preovlađuju nad podrazumevanim WooCommerce šablonskim stranicama.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sr_RS: Ovime se podešava osnovna strana vaše prodavnice - to je mesto gde će se nalaziti arhiva vaših proizvoda.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sr_RS: Ovo postavlja decimalni separator prikazanih cena.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sr_RS: Opcija setuje broj decimalnih mesta koji će biti prikazivani u ceni proizvoda.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sr_RS: Ovime se postavlja znak za razdvajanje hiljada u prikazanim cenama.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sr_RS: Ovim podešavanjem se određuje na kojim stranicama će proizvodi biti izlistani.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sr_RS: Ovo podešavanje ne može da se primeni na kupovine od strane gostiju.

en: This setting may be overridden for individual videos
sr_RS: Ova podešavanja se mogu menjati za pojedinačne video zapise

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sr_RS: Ovaj način isporuke nema podešavanja.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
sr_RS: Ova bočna traka više nije dostupna i nigde se ne prikazuje na vašem veb mestu. Uklonite svaki vidžet ispod da biste potpuno uklonili ovu isključenu bočnu traku.

en: This site has been archived or suspended.
sr_RS: Ovo veb mesto je arhivirano ili suspendovano.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
sr_RS: Veb mesto još uvek nije aktivirano. Ukoliko imate problema sa aktiviranjem svog veb mesta, molimo vas da kontaktirate %s.

en: This site has not posted anything recently.
sr_RS: Ništa nije objavljeno na ovom veb-mestu u skorije vreme.

en: This site has not posted anything yet. Try back later.
sr_RS: Još uvek ništa nije objavljeno na ovom veb-mestu. Pokušajte kasnije.

en: This site is no longer available.
sr_RS: Ovo veb mesto više nije dostupno.

en: This site is private.
sr_RS: Ovo veb mesto je privatno.

en: This slideshow requires JavaScript.
sr_RS: Ovaj prikaz slajdova zahteva javaskript.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sr_RS: Vaša pretplata je istekla. Kontaktirajte vlasnika ѕa obnovu <strong>pretplate</strong> kako bi ste dobili ažuriranja i podršku.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sr_RS: Ova pretplata je istekla. Molimo da <strong>obnovite</strong> da biste nastavili da dobijate ažuriranja i podršku.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sr_RS: Ova pretplata ističe uskoro. Molimo da <strong>obnovite</strong> da biste nastavili da dobijate ažuriranja i podršku.

en: This taxonomy is not hierarchical.
sr_RS: Ova taksonomija nije hijerarhijska.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
sr_RS: Ovaj šablon je preuređen vašom temom a možete ga pronaći u %s.

en: This text template will help you to create your web site&#8217;s privacy policy.
sr_RS: Ovaj šablon teksta će vam pomoći da napravite politiku privatnosti svog veb mesta.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sr_RS: Ovaj tekst će biti prikazan na linku koji je povezan sa eksternim proizvodom.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
sr_RS: Ova tema ne podržava video zapise zaglavlja na ovoj stranici. Krećite se ka naslovnoj stranici ili drugoj stranici koja podržava video zapise zaglavlja.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
sr_RS: Ova tema nije uspela da se pravilno učita i zaustavljena je u upravljačkom delu.

en: This theme is already installed.
sr_RS: Ova tema je već postavljena.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
sr_RS: Ova vremenska zona se ne pridržava letnjeg računanja vremena.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
sr_RS: Ova vremenska zona je trenutno u letnjem računanju vremena.

en: This timezone is currently in standard time.
sr_RS: Ova vremenska zona je trenutno u standardom vremenu.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sr_RS: Ova alatka omogućava da generišete i preuzmete CSV datoteku koja sadrži listu svih proizvoda.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
sr_RS: Ova alatka Vam omogućava da uvezete (ili spojite) informacije o proizvodima u Vašoj prodavnici putem CSV ili TXT datoteke.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
sr_RS: Ova alatka pomaže vlasnicima veb mesta da se pridržavaju lokalnih zakona i propisa brisanjem ili anonimizacijom poznatih podataka za datog korisnika.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
sr_RS: Ova alatka pomaže vlasnicima veb mesta da se pridržavaju lokalnih zakona i propisa izvozom poznatih podataka za datog korisnika u .zip datoteci.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sr_RS: Ovaj alat će obrisati SVE istekle prelaze iz Vordpresa.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sr_RS: Ovaj alat će obrisati prelazni keš proizvoda/prodavnice.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sr_RS: Ovaj alat će iz baze podataka obrisati sve podatke o kupčevim seansama, uključujući trenutne korpe i korpe sačuvane u bazi podataka.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sr_RS: Ovaj alat će obrisati sve varijacije za koje ne postoji matični proizvod.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sr_RS: Ovaj alat će obrisati istekla ovlašćenja za preuzimanje i ovlašćenja sa 0 preostalih preuzimanja.

en: This tool will empty the template cache.
sr_RS: Ovaj alat će isprazniti keš šablona.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sr_RS: Ovaj alat će špstaviti sve nedostajuće WooCommerce stranice. Stranice koje su već definisane i postavljene neće se zameniti.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sr_RS: Ovaj alat će ponovno prebrojati pojmove. Ukoliko menjate podešavanja na način koji će ukloniti proizvode iz kataloga, ovaj alat je veoma koristan.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
sr_RS: Ovaj alat vrši regenerisanje podataka u referentnoj tabeli proizvoda. Ovaj proces može malo da potraje.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sr_RS: Ovaj alat će resetovati uloge administratora, kupca i menadžera prodavnice uobičajena podešavanja. Koristite ovo ako vaši korisnici ne mogu da pristupe svim WooCommerce administratorskim stranicama.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
sr_RS: Ovaj alat će resetovati keširane vrednosti korišćene u WooCommerce Analitici. Ako brojevi i dalje izgledaju loše, pokušajte %1$sponovni uvoz istorijskih podataka%2$s.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sr_RS: Ovaj alat ažurira vašu WooCommerce bazu podataka na poslednju verziju. Obavezno napravite kopiju baze podataka pre nego što nastavite.

en: This topic is already on the list
sr_RS: Ova tema je već na listi

en: This type of file cannot be edited.
sr_RS: Ova vrsta datoteke ne može biti uređivana.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
sr_RS: Ovaj jedinstveni ključ autentifikacije takođe nedostaje u vašoj datoteci %s.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sr_RS: Korisničko ime nije valjano zato što koristi nedozvoljene znake. Molimo vas unesite valjano korisničko ime.

en: This video doesn&#8217;t exist
sr_RS: Ovaj video zapis ne postoji

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
sr_RS: Ova video-datoteka je prevelika da bi se koristila za video-snimak u zaglavlju. Probajte sa kraćim video-snimkom ili prilagodite podešavanja kompresije i ponovo otpremite datoteku koja je manja od 8MB; ili otpremite svoj video-snimak na YouTube i povežite ga uz pomoć opcije ispod.

en: This video is embedded on the following page locations (note that URL may have changed)
sr_RS: Ovaj video zapis je ugnežđen na sledećim veb stranicama (URL je možda promenjen)

en: This video is intended for mature audiences.
sr_RS: Ovaj video zapis je namenjen samo za odraslu publiku.

en: This video is suspended due to terms of service violation
sr_RS: Ovaj video zapis je obustavljen zbog kršenja uslova korišćenja

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
sr_RS: Ovaj video vodič će vam pomoći da prođete kroz postupak dodavanja svog prvog proizvoda u WooCommerce-u.

en: This week
sr_RS: Ove sedmice

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
sr_RS: Ovaj vidžet može da sadrži kod koji bi bolje radio u vidžetu &#132;Prilagođeni HTML&#147;. Šta mislite da probate taj vidžet?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
sr_RS: Ovaj vidžet možda je sadržao kod koji bi bolje radio u vidžetu &#132;Prilagođeni HTML&#147;. Ukoliko još niste, šta mislite o isprobavanju tog vidžeta?

en: This widget requires JavaScript.
sr_RS: Ovaj vidžet zahteva javaskript.

en: This will allow Jetpack to:
sr_RS: Ovo će omogućiti Jetpack-u da:

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sr_RS: Ovo je kako će vaše ime biti prikazano u odeljku naloga i u recenzijama

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
sr_RS: Ovo će biti prikazano kada neko pređe pokazivačem preko veze u blogovniku, ili neobavezno ispod veze.

en: This will change the stock status of all variations.
sr_RS: Ovo će promeniti stanje zaliha svim varijacijama.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
sr_RS: Ovo će ukloniti sve stavke iz spiska isključenih vidžeta. Nećete moći da ispravite bilo koja prilagođavanja.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
sr_RS: Ovo će sadržati sve vaše članke, strane, komentare, prilagođena polja, članove, izbornike kretanja i prilagođene vrste članaka.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sr_RS: Ovo će omogućiti "%1$s" %2$s pristup koji će mu dozvoliti da:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
sr_RS[0]: Ovo će odobriti pristup <a href="%1$s">za %2$s veb mesto u ovoj instalaciji za koji imate dozvole</a>.
sr_RS[1]: Ovo će odobriti pristup <a href="%1$s">za %2$s veb mesta u ovoj instalaciji za koji imate dozvole</a>.
sr_RS[2]: Ovo će odobriti pristup <a href="%1$s">za %2$s veb mesta u ovoj instalaciji za koji imate dozvole</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sr_RS: Ovime će se sve sličice u prodavnici ponovo generisati tako da odgovaraju vašim podešavanjima teme i/ili slika.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
sr_RS: Ovo će ukloniti sliku u pozadini. Nećete moći da ispravite bilo koja prilagođavanja.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
sr_RS: Ovo će ukloniti sliku u zaglavlju. Nećete moći da ispravite bilo koja prilagođavanja.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
sr_RS: Ovo će zameniti trenutni sadržaj uređivača sa zadnjim rezervnim izdanjem. U uređivaču možete koristiti vraćanje i ponavljanje da biste dobili natrag stari sadržaj ili da se vratite na povraćeno izdanje.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
sr_RS: Ovo će povratiti izvornu sliku u pozadini. Nećete moći da ispravite bilo koja prilagođavanja.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
sr_RS: Ovo će povratiti izvornu sliku u zaglavlju. Nećete moći da ispravite bilo koja prilagođavanja.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
sr_RS: Ova zona se <b>opciono</b> koristi za regione koji nisu uključeni ni u jednu drugu zonu isporuke.

en: Thousand separator
sr_RS: Znak za razdvajanje hiljada

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Separator hiljada za valutu koji može biti korišćen za formatiranje vraćenih cena.

en: Thousand separator.
sr_RS: Separator hiljada.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sr_RS: Separator za hiljade za prikazane cene u ovoj zemlji.

en: Threading Comments&#8230;
sr_RS: Pravljenje niti komentara&#8230;

en: Three Columns
sr_RS: tri stupca

en: Thu
sr_RS: Čet

en: Thule
sr_RS: Tula

en: Thumbnail
sr_RS: Umanjena slika

en: Thumbnail Grid
sr_RS: Mreža sličica

en: Thumbnail Height
sr_RS: Visina umanjene slike

en: Thumbnail Settings
sr_RS: Podešavanja umanjene slike

en: Thumbnail Settings Help
sr_RS: Pomoć podešavanja umanjene slike

en: Thumbnail URL.
sr_RS: URL sličice.

en: Thumbnail Width
sr_RS: Širina umanjene slike

en: Thumbnail cropping
sr_RS: Isecanje sličice

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sr_RS: Ponovno generisanje sličica je zakazano da se obavlja u pozadini.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sr_RS: Ponovno generisanje sličica se odvija u pozadini. Trajanje tog procesa zavisi od količine slika u prodavnici.

en: Thumbnail size
sr_RS: Veličina umanjene slike

en: Thumbnail sizes for responsive images.
sr_RS: Veličine sličica za prilagođavajuće slike.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
sr_RS: Srcset sličica za prilagođavajuće slike.

en: Thumbnail width
sr_RS: Širina sličice

en: Thunder Bay
sr_RS: Tander_zaliv

en: Thurgau
sr_RS: Turgau

en: Thursday
sr_RS: četvrtak

[ctx: Thursday initial]
en: T
sr_RS: Č

en: Tianjin / 天津
sr_RS: Tjencin

en: Tibet / 西藏
sr_RS: Tibet

en: Ticino
sr_RS: Kanton Tičino

en: Tierra del Fuego
sr_RS: Tera del Fuego

en: Tijuana
sr_RS: Tihuana

en: Tile
sr_RS: Popločaj

en: Time
sr_RS: Vreme

en: Time Format
sr_RS: Oblik vremena

en: Time Slider
sr_RS: Klizač vremena

en: Time Unit
sr_RS: Vremenska jedinica

en: Time Zone
sr_RS: Vremenska zona

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
sr_RS: Vremenski interval koji se koristi za segmente u vraćenim podacima.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
sr_RS: Vreme je da dodate neke veze! Pritisnite &#132%s&#147; da biste počeli stavljanje strana, kategorija i prilagođenih veza svom izborniku. Dodajte koliko god želite stvari.

en: Time:
sr_RS: Vreme:

en: Timestamp
sr_RS: Vremenski žig

en: Timezone
sr_RS: Vremenska zona

en: Timiș
sr_RS: Timiš

en: Timor-Leste
sr_RS: Istočni Timor

en: Tindouf
sr_RS: Tinduf

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
sr_RS: Blokovi

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
sr_RS: Oblici

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
sr_RS: Zaglavlja

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
sr_RS: Umetni šablon

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
sr_RS: Šabloni

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
sr_RS: Uredi

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
sr_RS: Datoteka

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
sr_RS: Oblik

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
sr_RS: Umetni

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
sr_RS: Tabela

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
sr_RS: Alatke

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
sr_RS: Pogledaj

en: Tipasa
sr_RS: Tipaza

en: Tirane
sr_RS: Tirana

en: Tiraspol
sr_RS: Tiraspolj

en: Tissemsilt
sr_RS: Tisemsilt

en: Title
sr_RS: Naslov

en: Title (optional):
sr_RS: Naslov (neobavezno)

en: Title Attribute
sr_RS: Atribut naslov

en: Title and Post Editor
sr_RS: Naslov i uređivač unosa

[ctx: Title for Me sub-menu that contains Get Apps, Next Steps, and Help options]
en: Special
sr_RS: Specijalno

en: Title for the object, as it exists in the database.
sr_RS: Naslov predmeta, kao što postoji u bazi podataka.

en: Title for the post, as it exists in the database.
sr_RS: Naslov članka, kao što postoji u bazi podataka.

en: Title for the widget
sr_RS: Naslov vidžeta

en: Title of block type.
sr_RS: Naslov vrste bloka.

en: Title of template.
sr_RS: Naslov šablona.

en: Title of the note.
sr_RS: Naslov beleške.

en: Title will appear on the first frame of your video
sr_RS: Naslov će se pojaviti na prvoj slici vašeg video zapisa

en: Title:
sr_RS: Naslov:

en: Tlaxcala
sr_RS: Tlaskala

en: Tlemcen
sr_RS: Tlemsen

en: To
sr_RS: Za

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
sr_RS: Da biste uključili vidžet, prevucite ga na bočnu traku i pritisnite na njega. Da biste isključili vidžet i obrisali njegova podešavanja, prevucite ga nazad.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
sr_RS: Da biste aktivirali svoj blog, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu:
    
    %1$s
    
    Nakon što aktivirate, primićete *drugu poruku* sa svojom prijavom.
    
    Nakon što aktivirate, možete posetiti svoje veb mesto ovde:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
sr_RS: Da biste aktivirali svog korisnika, molimo vas da pritisnete na sledeću vezu:
    
    %s
    
    Nakon što aktivirate, primićete *drugu poruku* sa svojom prijavom.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
sr_RS: Da biste dodali prilagođenu vezu, <strong>proširite odeljak Prilagođene veze, unesite URL i tekst veze i pritisnite na Dodaj u izbornik</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
sr_RS: Da biste dodali novi izbornik umesto dodeljivanja postojećeg, <strong>pritisnite vezu &#0147;Koristi novi izbornik&#0132;</strong>. Vaš novi izbornik će automatski biti dodeljen tom mestu teme

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
sr_RS: Da biste dodali novog korisnika za svoje veb mesto, pritisnite dugme Dodaj novog na vrhu ekrana ili Dodaj novog u odeljku izbornika Korisnici.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
sr_RS: Da biste dodali novog korisnika za svoje veb mesto, popunite obrazac na ovom ekranu i pritisnite dugme Dodaj novog korisnika na dnu.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
sr_RS: Da omogućite vođenje dnevničke evidencije, podesite da %1$s bude upisiv ili odredite drugi %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
sr_RS: Da biste dodelili izbornike jednom ili više mesta teme, <strong>izaberite izbornik iz padajućeg izbornika svakog mesta.</strong> Kada završite, <strong>pritisnite Sačuvaj izmene</strong>

en: To change the default thumbnail image, play the video and click "Capture Thumbnail" button.
sr_RS: Da biste promenili podrazumevanu umanjenu sliku, pustite video zapis i pritisnite dugme "Uhvati umanjenu sliku" button.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sr_RS: Za povezivanje na %1$s treba da budete prijavljeni. Prijavite se u prodavnicu dole ili <a href="%2$s">otkažite i vratite se na %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
sr_RS: Da biste isekli sliku, pritisnite na nju i povucite kako biste napravili svoj izbor.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
sr_RS: Da biste obrisali stavke sadržaja, pritisnite na dugme Masovno biranje na vrhu ekrana. Odaberite sve stavke koje želite da obrišete, zatim pritisnite na dugme Obriši odabrano. Pritisak na dugme Odustani od odabira vas vraća na pregledanje vašeg sadržaja.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
sr_RS: Da biste uredili izbornik koji je trenutno dodeljen mestu teme, <strong>pritisnite susednu vezu &#0132;Uredi&#0147;</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
sr_RS: Da biste uredili postojeći izbornik, <strong>odaberite izbornik iz padajućeg izbornika i pritisnite Izaberi</strong>

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sr_RS: Da biste omogućili ovo ažuriranje morate da <strong>uključite</strong> ovu pretplatu.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sr_RS: Da bi ste omogućili ovo ažuriranje potrebno je da <strong>kupite</strong> novu pretplatu.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
sr_RS: Da biste poboljšali bezbednost svog veb mesta, preporučujemo da uklonite sve teme koje se ne koriste. Trebalo bi da ostavite %1$s, podrazumevanu Vordpresovu temu, %2$s, vašu trenutnu temu, i %3$s, njenu roditeljsku temu.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
sr_RS: Da biste poboljšali bezbednost svog veb mesta, preporučujemo da uklonite sve teme koje se ne koriste. Trebalo bi da ostavite vašu trenutnu temu %1$s, i %2$s, njenu roditeljsku temu.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
sr_RS: Da biste olakšali sebi uređivanje i snimanje uvezenih članaka i nacrta, možda ćete želeti da izmenite ime autora članka. Na primer, možda ćete želeti da ih sve uvezete kao <code>admin</code>-ove članke.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
sr_RS: Kako biste bili sigurni da nikad nećete imati onaj osećaj „šta sam zaboravio“, sastavili smo ključnu listu pre pokretanja.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
sr_RS: Da biste upravljali dodacima na vašem veb mestu, posetite stranicu Dodaci: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
sr_RS: Da biste upravljali temama na vašem veb mestu, posetite stranicu Teme: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sr_RS: Za varijacije proizvoda treba koristiti sufiks /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
sr_RS: Da biste se pomerili sa ovog prostora, pritisnite dumge Esc pa Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
sr_RS: Da biste pomerili fokus na drugu dugmad koristite dugme Tab ili dugmad strelica. Da biste vratili fokus na uređivač, pritisnite Escape ili koristite jedno od dugmadi.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
sr_RS: Da biste se kretali između revizija, <strong>povucite klizač levo ili desno</strong> ili <strong>koristite dugmad Prethodna ili Sledeća</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
sr_RS: Za odjavu ostavite ovu kućicu neobeleženu. Tako neće biti praćenja vaše prodavnice i podaci se neće prikupljati. O tome koji podaci o korišćenju se prate pročitajte na: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sr_RS: Da pregazite ili uredite ovaj šablon imejl poruke kopirajte %1$s u fasciklu svoje teme: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
sr_RS: Da biste dobijali novosti i podršku za ovo proširenje treba da  <strong>kupite</strong> novu pretplatu ili objedinite svoja proširenja u okviru jednog povezanog naloga tako što ćete ovo proširenje <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">podeliti</a> sa tim povezanim nalogom ili <a href="%2$s" title="Transferring Docs">preneti</a></strong> na taj nalog.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
sr_RS: Da biste promenili raspored stavki izbornika, <strong>povucite i pustite stavke izbornika svojim mišem ili koristite svoju tastaturu</strong>. Povucite ili pomerite stavku izbornika malo u desno da biste je napravili podizbornikom.

en: To reset your password, visit the following address:
sr_RS: Da biste resetovali svoju lozinku, posetite sledeću adresu:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
sr_RS: Da biste povratili reviziju, <strong>pritisnite Povrati ovu reviziju</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
sr_RS: Da biste podesili svoju lozinku, posetite sledeću adresu:

en: To set your password, visit the following address:
sr_RS: Da biste postavili lozinku, posetite sledeću adresu:

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
sr_RS: Da biste počeli da razvijate svoj posao, pređite na <a href="%s">WooCommerce.com</a>, gde ćete pronaći najpopularnije dodatke za WooCommerce.

en: To the top
sr_RS: Na vrh

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sr_RS: Da biste pratili svoju narudžbinu molimo vas unesite njen jedinstveni broj u polje ispod i pritisnite dugme "Prati". Jedinstveni broj narudžbine možete naći na računu i u imejlu sa potvrdom narudžbine koji bi trebalo da ste dobili.

en: To use Single Sign-On, WordPress.com needs to be able to connect to your account on %(siteName)s.
sr_RS: Da bi koristio jednokratnu prijavu, WordPress.com treba da bude u stanju da se poveže na tvoj nalog na %(siteName)s.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
sr_RS: Da biste koristili sliku u pozadini, jednostavno je otpremite ili odaberite sliku koja je već otpremljena u vašu datoteku sadržaja pritiskom na dugme &#0132;Odaberi sliku&#0147; Možete prikazati jedan primerak svoje slike ili je popločati tako da ispunjava ekran. Možete imati svoju pozadinu učvršćenu u mestu tako da se sadržaj vašeg veb mesta pomera preko nje, ili možete imati da se kreće sa vašim veb mestom.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
sr_RS: Da biste koristili ovaj uvoznik, morate imati Gugl nalog, ažuriran (Novi, ranije Beta) blog i morate biti na blogspot.com ili prilagođenom domenu (ne FTP).

en: Tocantins
sr_RS: Tokantins

en: Tochigi
sr_RS: Točigi

en: Today
sr_RS: Danas

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
sr_RS: Današnji dan (%s) je isključen iz proseka zato što još uvek nije gotov.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sr_RS: Prebaci &quot;Za preuzimanje&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sr_RS: Prebaci &quot;Uključeno&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sr_RS: Prebaci &quot;Upravljanje zalihama&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sr_RS: Prebaci &quot;Virtuelni&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
sr_RS: Prikaz uređivača smera teksta

en: Toggle add category
sr_RS: Prikaži/sakrij dodavanje kategorije

en: Toggle editor selection menu
sr_RS: Izokreni izbornik odabira uređivača

en: Toggle extra menu items
sr_RS: Izokreni dodatne stavke izborika

en: Toggle featured
sr_RS: Prebaci izvdojeno

en: Toggle fullscreen
sr_RS: Uključi/isključi prikaz na punom ekranu

en: Toggle panel: %s
sr_RS: Promeni vidljivost ploče: %s

en: Toggle section: %s
sr_RS: Prikaži/sakrij odeljak: %s

en: Toggle section: Custom Links
sr_RS: Prikaži/sakrij: Prilagođene veze

en: Tokushima
sr_RS: Tokušima

en: Tokyo
sr_RS: Tokijo

en: Tomorrow
sr_RS: Sutra

en: Tongan pa&#x2bb;anga
sr_RS: Tonganska panga

en: Too many redirects.
sr_RS: Previše preusmeravanja.

en: Tool description.
sr_RS: Opis alatke.

en: Tool does not exist.
sr_RS: Alat ne postoji.

en: Tool name.
sr_RS: Ime alatke.

en: Tool ran.
sr_RS: Alat je pokrenut.

en: Tool return message.
sr_RS: Povratna poruka alata.

en: Toolbar
sr_RS: Traka sa alatkama

en: Toolbar Toggle
sr_RS: Prikaži/sakrij traku sa alatkama

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
sr_RS: Pomoć

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
sr_RS: Pogledaj kompletnu istoriju

en: Tools
sr_RS: Alatke

en: Top
sr_RS: Vrh

en: Top Authors
sr_RS: Najpopularniji autori

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s
sr_RS: Najpopularniji autori za %1$s dana zaključno sa %2$s

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sr_RS: Najpopularniji autori za %1$s dana zaključno sa %2$s (sabrano)

en: Top Authors for %s
sr_RS: Najpopularniji autori za %s

en: Top Categories
sr_RS: Najpopularnije kategorije

en: Top Clicks
sr_RS: Najviše klikova

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
sr_RS: Najviše klikova izračunato od 48-72 sata statistike. Potrebno im je vreme da se promene.

en: Top Coupons - Number of Orders
sr_RS: Najbolji kuponi - broj narudžbina

en: Top Customers - Total Spend
sr_RS: Najbolji kupci - ukupna potrošnja

en: Top Left
sr_RS: Gore levo

en: Top Posts
sr_RS: Najpopularniji članci

en: Top Posts & Pages
sr_RS: Najpopularniji članci i strane

en: Top Posts &amp; Pages
sr_RS: Najpopularniji članci i strane

en: Top Posts (%s)
sr_RS: Najpopularniji članci (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
sr_RS: Najpopularniji članci za %1$s dana zaključno sa %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sr_RS: Najpopularniji članci za %1$s dana zaključno sa %2$s (sabrano)

en: Top Posts for %s
sr_RS: Najpopularniji članci za %s

en: Top Rated
sr_RS: Najbolje ocenjeno

en: Top Recent Commenters
sr_RS: Top skorašnji komentatori

en: Top Right
sr_RS: Gore desno

en: Top Searches
sr_RS: Najpopularnije pretrage

en: Top Sharing Services
sr_RS: Najkorišćenije usluge deljenja

en: Top earners
sr_RS: Lista ljudi koji najviše zarađuju

en: Top freebies
sr_RS: Najbolji besplatni

en: Top of each page
sr_RS: Početak svake stranice

en: Top post
sr_RS: Najpopularniji članak

en: Top rated products
sr_RS: Najbolje ocenjeni proizvodi

en: Top sellers
sr_RS: Najprodavaniji

en: Topic
sr_RS: Tema

en: Topic: %s
sr_RS: Tema: %s

en: Topics
sr_RS: Teme

en: Topics started
sr_RS: Započete teme

en: Total
sr_RS: Ukupno

en: Total Database Size
sr_RS: Ukupna veličina baze podataka

en: Total Spend
sr_RS: Ukupna potrošnja

en: Total Votes
sr_RS: Ukupno glasova

en: Total amount spent.
sr_RS: Ukupna visina potrošnje.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Ukupne količine predmeta obezbeđene pomoću najmanje jedinice valute.

en: Total available to refund
sr_RS: Ukupno dostupno za povraćaj

en: Total charged for shipping.
sr_RS: Ukupno naplaćeno za dostavu.

en: Total charged for taxes.
sr_RS: Ukupna naplata za poreze.

en: Total clicks on links on your blog
sr_RS: Ukupno pritisaka na veze na vašem veb mestu

en: Total discount amount for the order.
sr_RS: Ukupna vrednost popusta za narudžbinu.

en: Total discount applied by this coupon.
sr_RS: Ukupan popust koji se dobija ovim kuponom.

en: Total discount from applied coupons.
sr_RS: Ukupan popust na primenjene kupone.

en: Total discount tax amount for the order.
sr_RS: Ukupni iznos poreza sa popustom za datu narudžbinu.

en: Total distinct customers.
sr_RS: Ukupno jedinstvenih klijenata

en: Total installation size
sr_RS: Ukupna veličina postavke

en: Total number of purchases.
sr_RS: Ukupan broj narudžbina.

en: Total of coupons used.
sr_RS: Ukupno iskorištenih kupona

en: Total of items purchased.
sr_RS: Ukupno kupljenih stavki.

en: Total of orders placed.
sr_RS: Ukupan broj ostvarenih narudžbina.

en: Total of refunded orders.
sr_RS: Ukupna refundacija narudžbina.

en: Total of returns.
sr_RS: Ukupno povraćaja.

en: Total of shipping.
sr_RS: Ukupno isporuka.

en: Total of taxes.
sr_RS: Ukupno poreza.

en: Total post count.
sr_RS: Ukupan broj članaka.

en: Total price of any applied fees.
sr_RS: Ukupna vrednost svih primenjenih naknada.

en: Total price of items in the cart.
sr_RS: Ukupna cena predmeta u korpi.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sr_RS: Ukupna cena otpreme. Ako poštarina nije obračunata, poslaće se odgovor nula.

en: Total price the customer will pay.
sr_RS: Ukupna cena koju će kupac platiti.

en: Total sales minus shipping and tax.
sr_RS: Ukupna prodaja minus troškovi isporuke i porez.

en: Total shipping
sr_RS: Ukupno dostava

en: Total shipping amount for the order.
sr_RS: Ukupna vrednost isporuke narudžbine.

en: Total shipping tax amount for the order.
sr_RS: Ukupna vrednost poreza za uslugu slanja za narudžbinu.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
sr_RS: Ukupna veličina nije dostupna. Dogodile su se neke greške prilikom određivanja veličine vaše postavke.

en: Total spend.
sr_RS: Ukupna potrošnja.

en: Total tax
sr_RS: Ukupan porez

en: Total tax applied to items and shipping.
sr_RS: Ukupan porez primenjen na artikle i slanje.

en: Total tax on fees.
sr_RS: Ukupni porez na provizije.

en: Total tax on items in the cart.
sr_RS: Ukupan porez na stavke u korpi.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sr_RS: Ukupan porez na isporuku. Ako poštarina nije izračunata, poslaće se odgovor nula.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
sr_RS: Umanjeni porez zbog popusta koji je dobijen ovim kuponom.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
sr_RS: Ukupan umanjen porez zbog popusta na primenjene kupone.

en: Total tax.
sr_RS: Ukupan porez.

en: Total views
sr_RS: Ukupan broj pregleda

en: Total views of posts on your blog
sr_RS: Ukupno pregleda članaka na vašem veb mestu

en: Total views referred by links to your blog
sr_RS: Ukupno pregleda preporučenih sa veza ka vašem veb mestu

en: Total visitors
sr_RS: Ukupan broj posetilaca

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
sr_RS: Ukupna težina (u gramima) svih proizvoda u korpi.

en: Total:
sr_RS: Ukupno:

en: Total: %s
sr_RS: Ukupno: %s

en: Totals
sr_RS: Potpuno

en: Totals data.
sr_RS: Ukupni podaci.

en: Totals, Followers & Shares
sr_RS: Ukupno, pratioci i deljenja

en: Totals.
sr_RS: Potpuno

en: Tottori
sr_RS: Totori

en: Town / City
sr_RS: Grad

en: Town / City / Post Office
sr_RS: Grad / Pošta

en: Town / District
sr_RS: Grad / Okrug

en: Town / Village
sr_RS: Grad / Selo

en: Toyama
sr_RS: Tojama

en: Track
sr_RS: Prati

en: Track %1$s of %2$s.
sr_RS: Numera %1$s od %2$s.

en: Track %s.
sr_RS: Numera %s.

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
sr_RS: Pratite statistiku veb mesta u Google Analytics da biste bolje razumeli posetioce i kupce na vašem veb mestu.

en: Track your store performance on mobile
sr_RS: Pratite učinak prodavnice na mobilnom uređaju

en: Trackback
sr_RS: Povratna veza

en: Trackback excerpt:
sr_RS: Isečak povratne veze:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
sr_RS: Povratne veze su način da obavestite nasleđene blog sisteme da ste ostavili vezu ka njima. Ukoliko ostavite vezu ka drugim Vordpresovim veb mestima, oni će biti automatski obavešteni koristeći <a href="%s">povratne pingove</a>, druga radnja nije potrebna.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
sr_RS: Zapisi (podnapisi, natpisi, opisi, poglavlja ili metapodaci)

en: Traffic
sr_RS: Saobraćaj

en: Transaction ID
sr_RS: ID Transakcije

en: Transfer %s to Another User
sr_RS: Prenesi %s drugom korisniku

en: Transfer Blog
sr_RS: Prenesi blog

en: Transfer blog
sr_RS: Prenesi blog

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sr_RS: Prebacite postojeće proizvode u svoju novu prodavnicu — ubaci CSV datoteku.

en: Transferring a blog <em>cannot</em> be undone. Please read the following actions that will take place when you transfer this blog:
sr_RS: Prenos bloga <em>ne može</em> biti opozvan. Molimo vas da pročitate sledeće radnje koje će se dogoditit kada prenesete ovaj blog:

en: Transitional
sr_RS: Prelazno

en: Translate
sr_RS: Prevedi

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
sr_RS: Prevodioci na srpski

en: Translation Ready
sr_RS: Spremna za prevođenje

en: Translation Updates
sr_RS: Ažuriranja prevoda

en: Translator
sr_RS: Prevodilac

en: Transnistrian ruble
sr_RS: Transnistrijanska rublja

en: Trash
sr_RS: Otpad

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Otpad <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Otpad <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Otpad <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
sr_RS: Premesti na otpad: %s

en: Trashed
sr_RS: Premešteno na otpad.

en: Travel Agency
sr_RS: Turistička agencija

en: Trelawny
sr_RS: Trelavni

en: Trending
sr_RS: U trendu

en: Treviso
sr_RS: Trevizo

en: Trieste
sr_RS: Trst

en: Trinidad and Tobago
sr_RS: Trinidad i Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
sr_RS: Trinidadski dolar

en: Troll
sr_RS: Trol

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
sr_RS: Imate problema sa pritiskanjem tastera? Kopirajte i nalepite ovaj URL u svoj pretraživač:

en: Trouble signing in
sr_RS: Problem sa prijavljivanjem

en: Trouble with Jetpack?
sr_RS: Imate problem sa Džetpekom?

en: Troubleshooting
sr_RS: Rešavanje problema

en: True if backorders are allowed past stock availability.
sr_RS: Tačno ako su dozvoljene narudžbine na zahtev po nestanku zaliha.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
sr_RS: Tačno ako korpa ispunjava kriterijume za prikazivanje troškova isporuke, a cene su izračunate i uključene u ukupne vrednosti.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
sr_RS: „Tačno“ ako u korpi ima proizvoda za koje je potrebno plaćanje. „Netačno“ za korpu samo sa besplatnim proizvodima i bez troškova isporuke.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
sr_RS: Tačno ako se roba u korpi isporučuje. Netačno za korpu samo sa digitalnom robom ili prodavnice bez podešenih metoda isporuke.

en: True if the product is on backorder.
sr_RS: Tačno je ako je proizvod naručen na zahtev.

en: True if this attribute is used by product variations.
sr_RS: Tačno ako se ovaj atribut koristi u varijacijama proizvoda.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
sr_RS: Tačno je ako je ovo trenutna cena koju je kupac odabrao za korpu.

en: True the prices included tax during checkout.
sr_RS: Prikazuje da li su cene uključivale porez za vreme plaćanja.

en: Try Again
sr_RS: Pokušajte ponovo

en: Try again
sr_RS: Pokušajte ponovo

en: Try different keywords.
sr_RS: Probajte sa drugim ključnim rečima.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
sr_RS: Pokušajte sa gledanjem mesečnih arhiva. %1$s

en: Try more general keywords.
sr_RS: Probajte sa opštijim ključnim rečima.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
sr_RS: Probajte odabir i uklanjanje ili uređivanje natpisa, sada ne morate da budete pažljivi sa odabirom slike ili drugo teksta zbog greške ili upropašćavanja prezentacije.

en: Try the new way to get paid
sr_RS: Isprobajte novi način da budete plaćeni

en: Tucuman
sr_RS: Tukuman

en: Tucumán
sr_RS: Tukuman

en: Tue
sr_RS: Uto

en: Tuesday
sr_RS: utorak

[ctx: Tuesday initial]
en: T
sr_RS: U

en: Tunceli
sr_RS: Tundželi

en: Tunisia
sr_RS: Tunis

en: Tunisian dinar
sr_RS: Tuniski dinar

en: Turkey
sr_RS: Turska

en: Turkish
sr_RS: Turski

en: Turkish lira
sr_RS: Turska Lira

en: Turkmenistan
sr_RS: Turkmenista

en: Turkmenistan manat
sr_RS: Turkmenistanski manat

en: Turks and Caicos Islands
sr_RS: Turks i Kajkos Ostrva

en: Turn comments on or off
sr_RS: Isključite ili uključite komentare

en: Tutorials and How-To Videos
sr_RS: Lekcije i kako-da video zapisi

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
sr_RS: Popravite svoje veb mesto, ili mu dajte potpuno novi izgled! Budite kreativni &#8212; možda nova paleta boja ili slovni lik?

en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
sr_RS: Twenty Seventeen oživljava vaše veb-mesto uz pomoć video-zapisa u zaglavlju i očaravajućih izdvojenih slika. S fokusom na poslovna veb-mesta, donosi više odeljaka na naslovnoj stranici, kao i vidžete, navigaciju i izbornike za društvene mreže, logo, itd. Personalizujte njenu asimetričnu mrežu uz pomoć prilagođene šeme boja i predstavite svoj sadržaj na različitim medijima uz pomoć oblika članaka. Naša podrazumevana tema za 2017. odlično radi na mnogim jezicima, za razne sposobnosti i na bilo kom uređaju.

en: Twice Daily
sr_RS: Dvaput dnevno

en: Twitter Updates
sr_RS: Ažuriranja Twitter-a

en: Twitter username
sr_RS: Korisničko ime na Twitter-u

en: Twitter username:
sr_RS: Korisničko ime na Twitter-u:

en: Two Columns
sr_RS: dva stupca

en: Two columns
sr_RS: Dve kolone

en: Two-Step Authentication
sr_RS: Autentikacija u dva koraka

en: Type
sr_RS: Vrsta

en: Type / to choose a block
sr_RS: Otkucajte / da biste odabrali blok

en: Type attribution for the term.
sr_RS: Pripisivanje vrste članu.

en: Type of attribute.
sr_RS: Tip atributa.

en: Type of gallery.
sr_RS: Tip galerije

en: Type of interval.
sr_RS: Vrsta intervala.

en: Type of note.
sr_RS: Vrsta beleške.

en: Type of post.
sr_RS: Vrsta članka.

en: Type of setting.
sr_RS: Vrsta podešavanja.

en: Type of the comment.
sr_RS: Vrsta komentara.

en: Type the new password again.
sr_RS: Ponovo ukucajte novu lozinku.

en: Type the password again.
sr_RS: Ponovo ukucajte lozinku.

en: Type your email…
sr_RS: Ukucajte adresu svoje e-pošte...

en: Type your new password again.
sr_RS: Ponovo unesite svoju novu lozinku.

en: Types
sr_RS: Vrste

en: Types associated with the taxonomy.
sr_RS: Vrste povezane sa taksonomijom.

en: Types of products sold.
sr_RS: Vrste prodatih proizvoda.

en: Types:
sr_RS: Vrste

en: Typography
sr_RS: Tipografija

en: Tébessa
sr_RS: Tebesa

en: URL of the term.
sr_RS: URL člana.

en: URL of the user.
sr_RS: URL korisnika.

en: URL query to persist across links.
sr_RS: URL upit koji postoji preko poveznica.

en: URL to an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Admin > Media).
sr_RS: URL ka slici koju želiteda stoji u naslovu e-pošte. Slike možete okačiti u Sadržaj Medije  koristeći otpremač (Admin > Sadržaj).

en: URL to edit the order
sr_RS: URL za uređivanje narudžbine

en: URL to the %s audio source file
sr_RS: URL ka %s datoteci zvučnog izvora

en: URL to the %s video source file
sr_RS: URL ka %s datoteci video izvora

en: URL to the comment.
sr_RS: URL komentara.

en: URL to the edited image file.
sr_RS: URL ka uređenoj datoteci slike.

en: URL to the media file
sr_RS: URL ka datoteci sadržaja

en: URL to the object.
sr_RS: URL predmeta.

en: URL to the original attachment file.
sr_RS: URL ka izvornoj datoteci priloga.

en: URL to the post.
sr_RS: URL članka.

en: URL where the webhook payload is delivered.
sr_RS: URL gde se isporučuje sadržaj povezan veb kopčom.

en: URLs to show:
sr_RS: URL-ovi za prikaz

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sr_RS: SAD domaća zona = Sve savezne države u SAD = Jedinstvena stopa dostave

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sr_RS: Džordžija

en: UTA Găgăuzia
sr_RS: Gagauzija

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sr_RS: UTC vremenska zona kada ističe kupon.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
sr_RS: UTC (UTC) znači Kordinirano univerzalno vreme (Coordinated Universal Time).

en: UTC%s
sr_RS: UTC %s

en: UTF8MB4 is supported
sr_RS: UTF8MB4 je podržan

en: UTF8MB4 is the character set WordPress prefers for database storage because it safely supports the widest set of characters and encodings, including Emoji, enabling better support for non-English languages.
sr_RS: UTF8MB4 je skup znakova koji Vordpres preferira za skladište baze podataka jer bezbedno podržava najveći skup znakova i kodiranja, uključujući i emodži, čime se omogućava bolja podrška za jezike koji nisu engleski.

en: Uasin Gishu
sr_RS: Uasin Gišu

en: Ubon Ratchathani
sr_RS: Ubon Račatani

en: Ucayali
sr_RS: Ukajali

en: Udine
sr_RS: Udineze

en: Udon Thani
sr_RS: Udon Tani

en: Ugandan shilling
sr_RS: Ugandski šiling

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
sr_RS: Uh oh &ndash; LiveJournal je prikinuo vezu sa nama zato što smo napravili previže zahteva ka njihovim serverima prebrzo.

en: Uh oh!
sr_RS: Uh oh.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
sr_RS: Uh oh ... Došlo je do problema tokom instalacije Jetpack i WooCommerce servisa. Molim vas, pokušajte ponovo.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
sr_RS: Uh, oh. Nešto nije radilo. Molimo vas <a href="%s">pokušajte ponovo</a>.

en: Ujung Pandang
sr_RS: Ujung_Pandang

en: Ukraine
sr_RS: Ukrajina

en: Ukrainian
sr_RS: Ukrajinski

en: Ukrainian hryvnia
sr_RS: Ukrainska Grivna

en: Ulaanbaatar
sr_RS: Ulanbator

en: Ulan Bator
sr_RS: Ulanbator

en: Ulyanovsk
sr_RS: Uljanovsk

en: Un-spammed by %s
sr_RS: Vraćen iz nepoželjnih od strane %s

en: Unable to accept more than %s items for this request.
sr_RS: Ne može se prihvatiti više od %s stavki za ovaj zahtev.

en: Unable to add feed
sr_RS: Nemoguće je dodati dovod

en: Unable to add payment method to your account.
sr_RS: Nije moguće dodati metodu plaćanja za vaš nalog.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
sr_RS: Nije moguće dodati ovaj zahtev. Ispravna adresa e-pošte ili korisničko ime mora biti navedeno.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
sr_RS: Nije moguće dodati podatke u datoteku izvoza ličnih podataka (HTML oblik).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
sr_RS: Nije moguće dodati podatke u datoteku izvoza ličnih podataka (JSON oblik).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
sr_RS: Nije moguće proveriti da li je neko novo izdanje Vordpresa dostupno.

en: Unable to claim actions. Database error.
sr_RS: Nije moguće sprovesti akcije. Greška u bazi podataka.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
sr_RS: Nije moguće povezivanje sa sistemom datoteka. Molimo vas da potvrdite svoje pristupne podatke.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
sr_RS: Nije moguće napraviti stranu politike privatnosti.

en: Unable to create a new list.
sr_RS: Nemoguće je napraviti novu listu.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
sr_RS: Ne mogu da načinim direktorijum %s. Da li je roditeljski direktorijum upisiv za server?

en: Unable to create new image.
sr_RS: Nije moguće napraviti novu sliku.

en: Unable to create order
sr_RS: Nije moguće kreirati narudžbinu.

en: Unable to create order.
sr_RS: Nije moguće kreirati narudžbinu.

en: Unable to create personal data export folder.
sr_RS: Nije moguće napraviti fasciklu izvoza ličnih podataka.

en: Unable to crop this image.
sr_RS: Nije moguće opseći ovu sliku.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
sr_RS: Nije moguće otkriti paket Action Scheduler.

en: Unable to detect the Blocks package.
sr_RS: Nije moguće otkriti paket Blocks.

en: Unable to detect the REST API package.
sr_RS: Otkrivanje REST API paketa nije moguće.

en: Unable to determine
sr_RS: Nije moguće utvrditi

en: Unable to determine PHP SAPI
sr_RS: Nije moguće utvrditi PHP SAPI

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
sr_RS: Nije moguće utvrditi da li je Ghostscript postavljen

en: Unable to determine server architecture
sr_RS: Nije moguće utvrditi arhitekturu servera

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
sr_RS: Nije moguće utvrditi neka podešavanja jer je funkcija %s onemogućena.

en: Unable to determine what plugin was installed.
sr_RS: Nije moguće utvrditi koji dodatak postavljen.

en: Unable to determine what web server software is used
sr_RS: Nije moguće utvrditi koji softver veb servera se koristi

en: Unable to edit this image.
sr_RS: Nije moguće urediti ovu sliku.

en: Unable to fetch the requested data.
sr_RS: Nije moguće preuzeti tražene podatke.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
sr_RS: Nije moguće napraviti datoteku izvoza ličnih podataka. ZipArchive nije dostupan.

en: Unable to get meta information for file.
sr_RS: Nije moguće dobiti meta informacije za datoteku.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
sr_RS: Nije moguće započeti potvrđivanje za zahtev za lične podatke.

en: Unable to initiate confirmation request.
sr_RS: Nije moguće započeti zahtev za potvrđivanje.

en: Unable to insert download log entry in database.
sr_RS: Ne može da se izvrši unos u dnevnik preuzimanja u bazi podataka.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
sr_RS: Nije moguće pronaći Vordpres direktorijum wp-content.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
sr_RS: Nije moguće pronaći Vordpresov direktorijum dodataka.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
sr_RS: Nije moguće pronaći Vordpresov direktorijum.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
sr_RS: Nije moguće pronaći Vordpresov direktorijum tema.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sr_RS: Nije moguće evidentirati neuspelu akciju %s. Greška u bazi podataka.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
sr_RS: Nije moguće otvoriti datoteku izvoza (arhiva) za pisanje.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
sr_RS: Nije moguće otvoriti datoteku izvoza ličnih podataka (HTML izveštaj) za pisanje.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
sr_RS: Nije moguće otvoriti datoteku izvoza ličnih podataka (JSON izveštaj) za pisanje.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
sr_RS: Nije moguće otvoriti datoteku izvoza (arhiva) ličnih podataka za pisanje.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
sr_RS: Nemoguće je pregledati sadržaj zbog nepoznate greške.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
sr_RS: Nije moguće zaštiti fasciklu izvoza ličnih podataka od pregledanja.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
sr_RS: Nije moguće doći do WordPress.org-a na %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
sr_RS: Nije moguće smanjiti zalihe za artikal %s.

en: Unable to remove source migrated action %s
sr_RS: Nije moguće ukloniti izvor migrirane radnje %s

en: Unable to restore stock for item %s.
sr_RS: Nije moguće obnoviti zalihe za artikal %s.

en: Unable to retrieve cart.
sr_RS: Nije moguće prikazati korpu.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
sr_RS: Nije moguće preuzeti informacije iz baze podataka. To obično nije problem, a to samo znači da vaša instalacija koristi klasu koja zamenjuje klasu baze podataka Vordpres (npr. HyperDB), a WooCommerce ne može da dobije informacije iz baze podataka.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
sr_RS: Nije moguće izvući poruku greške iz MySQL-a.

en: Unable to rotate this image.
sr_RS: Nije moguće okrenuti ovu sliku.

en: Unable to save action.
sr_RS: Nije moguće sačuvati akciju.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
sr_RS[0]: Snimanje nije moguće zbog %s nepravilnog podešavanja.
sr_RS[1]: Snimanje nije moguće zbog %s nepravilna podešavanja.
sr_RS[2]: Snimanje nije moguće zbog %s nepravilnih podešavanja.

en: Unable to save the image.
sr_RS: Nije moguće snimanje slike.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
sr_RS: Nije moguće poslati e-poštu potvrde o izveženim ličnim podacima.

en: Unable to send personal data export email.
sr_RS: Slanje e-pošte sa izveženim ličnim podacima nije uspelo.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
sr_RS: Nije moguće predati ovaj obrazac, molimo vas da osvežite i pokušate ponovo.

en: Unable to submit this form, please try again.
sr_RS: Nije moguće predati ovaj obrazac, molimo vas da pokušate ponovo.

en: Unable to trash changes.
sr_RS: Nije moguće baciti izmene na otpad.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sr_RS: Nije moguće otključati zahtev %s. Greška u bazi podataka.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sr_RS: Nije moguće otključati zahtev za akciju %s. Greška u bazi podataka.

en: Unable to use image "%s".
sr_RS: Nije moguće koristiti sliku "%s".

en: Unapprove
sr_RS: Odbij

en: Unapprove this comment
sr_RS: Odbij ovaj komentar

en: Unapprove this comment.
sr_RS: Povucite odobrenje ovog komentara.

en: Unapproved
sr_RS: Neprihvaćen

en: Unarchive
sr_RS: Vrati iz arhive

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
sr_RS: Bez ovlašćenja za izmenu podešavanja zbog mogućnosti.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
sr_RS: Neovlašćeno. Možete ukloniti parametar %s da biste pregledali kao prednju stranu.

en: Unavailable
sr_RS: Nedostupno

en: Unblock
sr_RS: Povuci blokadu

en: Unblock it if you'd like to see posts from {{em}}%s{{/em}} again.
sr_RS: Povucite blokadu ako biste želeli da opet vidite članke sa {{em}}%s{{/em}}.

en: Unblock site
sr_RS: Povucite blokadu veb-mesta

en: Uncategorized
sr_RS: Nekategorizovano

en: Unchanged:
sr_RS: Nepromenjeno:

en: Uncheck All
sr_RS: Skini sva obeležavanja

en: Uncheck this box to disable the results popup
sr_RS: Odštiklirajte ovaj kvadratić da onemogućite iskakanje rezultata

en: Uncropped
sr_RS: Neisečeno

en: Undefined
sr_RS: Nedefinisano

en: Under %s
sr_RS: Ispod %s

en: Underline
sr_RS: Podvučeno

en: Understanding the status report
sr_RS: Tumačenje izveštaja

en: Undo
sr_RS: Vrati

en: Undo.
sr_RS: Opozovi.

en: Undo?
sr_RS: Poništi?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
sr_RS: Neočekivani odgovor servera. Datoteka je možda uspešno otpremljena. Proverite u biblioteci sadržaja ili ponovo učitajte stranicu.

en: Unfollow
sr_RS: Ne prati

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sr_RS: Nažalost <strong>ne isporučujemo %s</strong>. Unesite drugu adresu za isporuku.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sr_RS: Nažalost, narudžbina ne može biti procesirana jer je banka odbila vašu transakciju. Molimo Vas, probajte opet.

en: Ungheni
sr_RS: Ungeni

en: Unidentified action %s
sr_RS: Neidentifikovana akcija %s

en: Unique ID
sr_RS: Jedinstveni ID

en: Unique ID for the Note Action.
sr_RS: Jedinstveni ID za akciju beleške.

en: Unique ID for the Note.
sr_RS: Jedinstveni ID za napomenu.

en: Unique ID for the instance.
sr_RS: Jedinstveni ID broj primera.

en: Unique ID for the resource.
sr_RS: Jedinstveni ID resursa.

en: Unique ID for the zone.
sr_RS: Jedinstveni ID za časovnu zonu.

en: Unique coupons count.
sr_RS: Broj jedinstvenih kupona.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
sr_RS: Jedinstveni identifikator (ključ) za ažuriranje stavke u korpi.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
sr_RS: Jedinstveni identifikator (ključ) za korpu.

en: Unique identifier for the attachment.
sr_RS: Jedinstveni identifikator priloga.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za atribut.

en: Unique identifier for the attribute.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za atribut.

en: Unique identifier for the comment.
sr_RS: Jedinstveni identifikator komentara.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za kupon unutar korpe.

en: Unique identifier for the item within the cart.
sr_RS: Jedinstveni identifikator stavke u korpi.

en: Unique identifier for the object.
sr_RS: Jedinstveni identifikator predmeta.

en: Unique identifier for the post.
sr_RS: Jedinstveni identifikator članka.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sr_RS: Jedinstveni identifikator proizvoda na koji se recenzija odnosi.

en: Unique identifier for the product.
sr_RS: Jedinstveni identifikator proizvoda.

en: Unique identifier for the resource.
sr_RS: Jedinstveni identifikator izvora.

en: Unique identifier for the revision.
sr_RS: Jedinstveni identifikator revizije.

en: Unique identifier for the term.
sr_RS: Jedinstveni identifikator člana.

en: Unique identifier for the user.
sr_RS: Jedinstveni identifikator korisnika.

en: Unique identifier for the variable product.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za proizvode sa varijacijama.

en: Unique identifier for the variation.
sr_RS: Jedinstvena identifikacija za varijacije.

en: Unique identifier for the webhook.
sr_RS: Jedinstveni identifikator za veb kopče.

en: Unique identifier for the widget.
sr_RS: Jedinstveni identifikator vidžeta.

en: Unique identifier.
sr_RS: Jedinsten identifikator.

en: Unique name identifying the block type.
sr_RS: Jedinstveni identifikator vrste bloka.

en: Unique name identifying the sidebar.
sr_RS: Jedinstveni identifikator bočne trake.

en: Unique name identifying the style.
sr_RS: Jedinstveni identifikator stila.

en: Unique registered name for the block.
sr_RS: Jedinstveno registrovano ime bloka.

en: Unique slug for the resource.
sr_RS: Jedinstveni podložak za resurs.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sr_RS: Jedinstveni podložak (referenca) za atribut; ne sme biti duži od 28 karaktera.

en: Unique transaction ID.
sr_RS: ID broj tranzakcije.

en: United Arab Emirates
sr_RS: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Arab Emirates dirham
sr_RS: Dirham Ujedinjenih Arapskih Emirata

en: United Kingdom (UK)
sr_RS: Ujedinjeno Kraljevstvo (UK)

en: United States (US)
sr_RS: Sjedinjene Države (SAD)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
sr_RS: Mala spoljna ostrva Sjedinjenih Država (SAD)

en: United States (US) dollar
sr_RS: Američki dolar

en: Units in stock
sr_RS: Broj na zalihama

en: Universal
sr_RS: Univerzalno

en: Universal time is %s.
sr_RS: Univerzalno vreme je %s.

en: University
sr_RS: Univerzitet

en: Unknown
sr_RS: Nepoznato

en: Unknown API error.
sr_RS: Nepoznata greška API-ja.

en: Unknown Feed
sr_RS: Nepoznat dovod

en: Unknown action
sr_RS: Nepoznata radnja

en: Unknown action.
sr_RS: Nepoznata radnja.

en: Unknown blog
sr_RS: Nepoznat blog

en: Unknown email address. Check again or try your username.
sr_RS: Nepoznata adresa e-pošte. Proverite ponovo ili pokušajte svoje korisničko ime.

en: Unknown error
sr_RS: Nepoznata greška

en: Unknown error.
sr_RS: Nepoznata greška.

en: Unknown post type requested.
sr_RS: Zahtevana je nepoznata vrsta članka.

en: Unknown product filename.
sr_RS: Nepoznato ime datoteke proizvoda.

en: Unknown request method.
sr_RS: Metoda zahteva nepoznata.

en: Unknown service
sr_RS: Nepoznata usluga

en: Unknown status found for action.
sr_RS: Pronađen je nepoznati status za akciju.

en: Unlimited
sr_RS: Neograničeno

en: Unlimited Private Users
sr_RS: Neograničen broj privatnih korisnika

en: Unlimited shares
sr_RS: Neograničeno deljenje

en: Unlimited usage
sr_RS: Neograničeno korišćenje

en: Unmark this comment as spam.
sr_RS: Povucite oznaku ovog komentara kao nepoželjnog.

en: Unmute
sr_RS: Isključi nečujno

en: Unpacking the package&#8230;
sr_RS: Otvaranje pakovanja&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sr_RS: Neplaćena narudžbina je otkazana - istekao je rok za plaćanje.

en: Unpublished
sr_RS: Neobjavljeno

en: Unread
sr_RS: Nepročitano

en: Unrecognized background setting.
sr_RS: Neprepoznato podešavanje pozadine.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
sr_RS: Uklanjanje ugrađene vrste članka nije dozvoljeno

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
sr_RS: Uklanjanje ugrađene taksonomije nije dozvoljeno

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
sr_RS: Deserijalizacija instanci ove klase je zabranjena.

en: Unsubscribe
sr_RS: Otkaži pretplatu

en: Unsubscribe from %s
sr_RS: Otkažite pretplatu na %s

en: Unsubscribe:
sr_RS: Oktažite pretplatu:

en: Unsubscribed from subscriptions.
sr_RS: Otkazali ste pretplate.

en: Unsupported HTTP Content Type
sr_RS: Nepodržana HTTP vrsta sadržaja

en: Unsupported HTTP Method
sr_RS: Nepodržan HTTP način

en: Unsupported request method
sr_RS: Nepodržani metod zahteva

en: Untested with your version of WordPress
sr_RS: Neispitano sa vašim izdanjem Vordpresa

en: Until your milestone
sr_RS: Do vašeg vremenskog markera

en: Untitled
sr_RS: Bez naslova

en: Untitled Post
sr_RS: Članak bez naslova

en: Untrash
sr_RS: Vraćanje sa otpada

en: Up
sr_RS: Gore

en: Up one
sr_RS: Jednom nagore

en: Up to %d users allowed to access site. <a href="paid-upgrades.php">Want more?</a>
sr_RS: Najviše %d korisnika može da ima pristup veb mestu. <a href="paid-upgrades.php">Želite više?</a>

en: Up to %s
sr_RS: Do %s

en: Upcoming Events
sr_RS: Nadolazeći događaji

en: Update
sr_RS: Ažuriraj

en: Update %s
sr_RS: Ažuriraj %s

en: Update %s now
sr_RS: Ažuriraj %s sada

en: Update Available
sr_RS: Ažuriranje je dostupno

en: Update Category
sr_RS: Ažuriraj kategoriju

en: Update Comment
sr_RS: Ažuriraj komentar

en: Update Complete
sr_RS: Ažuriranje je završeno

en: Update Form
sr_RS: Ažurirajte formular

en: Update Incompatible
sr_RS: Ažuriranje nije usklađeno

en: Update Jetpack Now
sr_RS: Ažuriraj Jetpack sada

en: Update Link
sr_RS: Ažuriraj vezu

en: Update Link Category
sr_RS: Ažuriraj kategoriju veza

en: Update Now
sr_RS: Ažuriraj sada

en: Update PHP
sr_RS: Ažuriraj PHP

en: Update Plugins
sr_RS: Ažuriraj dodatke

en: Update Primary Domain
sr_RS: Ažuriraj primarni domen

en: Update Profile
sr_RS: Ažuriraj profil

en: Update Services
sr_RS: Usluge obaveštavanja

en: Update Tag
sr_RS: Ažuriraj oznaku

en: Update User
sr_RS: Ažuriraj korisnika

en: Update WooCommerce Database
sr_RS: Ažurirajte bazu podataka za WooCommerce

en: Update WordPress
sr_RS: Ažurirajte Vordpres

en: Update anyway, even though it might break your site?
sr_RS: Svejedno da se ažurira, iako može da polomi vaše veb mesto?

en: Update audio playlist
sr_RS: Ažuriraj spisak zvučnih zapisa

en: Update available
sr_RS: Ažuriranje je dostupno

en: Update cart
sr_RS: Ažuriranje korpe

en: Update category
sr_RS: Ažuriraj kategoriju

en: Update country / region
sr_RS: Ažurirajte državu / region

en: Update database
sr_RS: Ažurirajte bazu

en: Update existing products
sr_RS: Ažuriraj postojeće proizvode

en: Update gallery
sr_RS: Ažuriraj galeriju

en: Update gallery settings
sr_RS: Ažuriraj podešavanja galerije

en: Update now
sr_RS: Ažuriraj sada

en: Update progress
sr_RS: Napredak ažuriranja

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
sr_RS: Potrebno ažuriranje: za WooCommerce će uskoro biti potrebno %1$s ili novije izdanje PHP-a i %2$s ili novije izdanje Vordpresa.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
sr_RS: Potrebno ažuriranje: za WooCommerce će uskoro biti potrebno %s ili novije izdanje PHP-a.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
sr_RS: Potrebno ažuriranje: za WooCommerce će uskoro biti potrebno %s ili novije izdanje Vordpresa.

en: Update shipping class
sr_RS: Izmena vrste dostave

en: Update status event failed.
sr_RS: Ažuriranje statusa nije uspelo.

en: Update tag
sr_RS: Ažuriraj oznaku

en: Update to %s
sr_RS: Ažuriraj u %s

en: Update totals
sr_RS: Ažurirajte račune

en: Update video playlist
sr_RS: Ažuriraj spisak video zapisa

en: Update your plugins
sr_RS: Ažurirajte svoje dodatke

en: Update your profile
sr_RS: Ažuriraj svoj profil

en: Update your profile, personal settings, and more
sr_RS: Ažuriraj svoj profil, lična podešavanja i još toga

en: Update your site to use HTTPS
sr_RS: Ažurirajte svoje veb mesto da koristi HTTPS

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sr_RS: Ažurirajte temu na najnoviju verziju. Ako ažuriranje nije dostupno, kontaktirajte autora teme i pitajte o kompatibilnosti sa trenutnom verzijom WooCommerce-a.

en: Updated
sr_RS: Ažurirano

en: Updated %s.
sr_RS: Ažuriran %s.

en: Updated Primary Blog.
sr_RS: Primarni blog je ažuriran.

en: Updated at
sr_RS: Ažurirano u

en: Updated:
sr_RS: Ažurirano:

en: Updates
sr_RS: Ažuriranja

en: Updates %s
sr_RS: Ažuriranja %s

en: Updating
sr_RS: Ažuriranje

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Ažuriranje dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Ažuriranje teme %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
sr_RS: Ažuriranje komentara nije uspelo.

en: Updating comment status failed.
sr_RS: Ažuriranje stanja komentara nije uspelo.

en: Updating database
sr_RS: Ažuriranje baze podataka

en: Updating product review failed.
sr_RS: Ažuriranje recenzije proizvoda nije uspelo.

en: Updating review failed.
sr_RS: Ažuriranje recenzije nije uspelo.

en: Updating review status failed.
sr_RS: Ažuriranje statusa recenzije nije uspelo.

en: Updating settings…
sr_RS: Ažuriranje podešavanja ...

en: Updating the plugin&#8230;
sr_RS: Ažuriranje dodatka&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
sr_RS: Ažuriranje teme&#8230;

en: Upgrade
sr_RS: Ažuriranje

en: Upgrade Now
sr_RS: Nadogradi sada

en: Upgrade Now:
sr_RS: Nadogradite odmah:

en: Upgrade and save
sr_RS: Nadogradi i sačuvaj

en: Upgrade cancelled and refund requested
sr_RS: Proširenje je isključeno i povraćaj novca je zahtevan

en: Upgrade cancelled and refunded
sr_RS: Proširenje je isključeno i novac je vraćen

en: Upgrade now
sr_RS: Nadogradi odmah

en: Upgrade plan
sr_RS: Nadogradite plan

en: Upgrade required
sr_RS: Potrebna nadogradnja

en: Upgrade your plan
sr_RS: Nadogradite svoj plan

en: Upgrade your plan and get access to another 50,000 WordPress plugins to extend functionality for your site.
sr_RS: Unapredite svoj plan i dobijte pristup za još 50.000 WordPress dodataka da biste proširili funkcionalnost svog veb-mesta.

en: Upgrades
sr_RS: Proširenja

en: Upgrades store: supercharge your blog
sr_RS: Prodavnica proširenja: unapredite svoj blog

en: Upload
sr_RS: Otpremi

en: Upload CSV file
sr_RS: Otpremi CSV datoteku

en: Upload Image
sr_RS: Otpremi sliku

en: Upload Limit Exceeded
sr_RS: Ograničenje za otpremanja je prekoračeno

en: Upload New Media
sr_RS: Dodaj nov sadržaj

en: Upload a new file
sr_RS: Otpremite novu datoteku

en: Upload a theme
sr_RS: Otpremite temu

en: Upload an image
sr_RS: Otpremi sliku

en: Upload date:
sr_RS: Datum otpremanja:

en: Upload failed.
sr_RS: Otpremanje nije uspelo.

en: Upload failed. Please reload and try again.
sr_RS: Otpremanje nije uspelo. Molimo vas da ponovo učitate i pokušate ponovo.

en: Upload file and import
sr_RS: Otpremi datoteku i uvezi

en: Upload files
sr_RS: Otpremi datoteke

en: Upload images
sr_RS: Otpremi slike

en: Upload max filesize
sr_RS: Najveća veličina otpremljene datoteke

en: Upload new media
sr_RS: Otpremite nove medije

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
sr_RS: Ovde dodajte ili dodelite sliku vašeg proizvoda. Ova slika će biti prikazana u katalogu vaše prodavnice.

en: Upload stopped.
sr_RS: Otpremanje je zaustavljeno.

en: Upload theme
sr_RS: Otpremi temu

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
sr_RS: Otpremite svoj video zapis u %1$s obliku i za najbolje rezultate smanjite njegovu veličinu datoteke. Vaša tema preporučuje visinu od %2$s piksela.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
sr_RS: Otpremite svoj video zapis u %1$s obliku i za najbolje rezultate smanjite njegovu veličinu datoteke. Vaša tema preporučuje širinu od %2$s piksela.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
sr_RS: Otpremite svoj video zapis u %1$s obliku i za najbolje rezultate smanjite njegovu veličinu datoteke. Vaša tema preporučuje veličinu od %2$s piksela.

en: Upload/Add image
sr_RS: Unesi/Dodaj sliku

en: Uploaded Images
sr_RS: Otpremljene slike

en: Uploaded by:
sr_RS: Otpremljeno od:

en: Uploaded on:
sr_RS: Otpremljeno:

en: Uploaded on: %s
sr_RS: Otpremljeno: %s

en: Uploaded theme.
sr_RS: Otpremljena tema.

en: Uploaded to this page
sr_RS: Otpremljno za ovu stranu

en: Uploaded to this post
sr_RS: Otpremljno za ovaj članak

en: Uploaded to this product
sr_RS: Postavljeno u ovaj proizvod

en: Uploaded to this template
sr_RS: Otpremljno za ovaj šablon

en: Uploaded to:
sr_RS: Otpremljeno na:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
sr_RS: ili

en: Uploading
sr_RS: Otpremanje

en: Uploading Files
sr_RS: Otpremanje datoteka

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
sr_RS: Otpremanje datoteka vam dozvoljava da odaberete fasciklu i putanju za čuvanje vaših otpremljenih datoteka.

en: Uploading custom plugins and themes
sr_RS: Dodavanje prilagođenih dodataka i tema

en: Uploads
sr_RS: Otpremanja

en: Uploads directory location
sr_RS: Mesto direktorijuma otpremanja

en: Uploads directory size
sr_RS: Veličina direktorijuma otpremanja

en: Upper East
sr_RS: Gornji Istočni

en: Upper West
sr_RS: Gornji Zapadni

en: Upsells
sr_RS: Povećana prodaja

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sr_RS: Povećana prodaja su proizvodi koji se preporučuju umesto trenutno pregledanih proizvoda, npr, proizvodi koji su profitabilniji ili boljeg kvaliteta ili su skuplji.

en: Uruguay
sr_RS: Urugvaj

en: Uruguayan peso
sr_RS: Urugvajski pezos

en: Urumqi
sr_RS: Urumki

en: Usage / Limit
sr_RS: Upotreba / Limit

en: Usage Tracking
sr_RS: Praćenje upotrebe

en: Usage limit per coupon
sr_RS: Ograničenje upotrebe po kuponu

en: Usage limit per user
sr_RS: Ograničenje upotrebe po korisniku

en: Usage limits
sr_RS: Granica (limit) upotrebe

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
sr_RS: Korišćenje atributa naslova na logotipu za prijavu ne preporučuje se zbog pristupačnosti. Umesto toga, koristite tekst veze.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
sr_RS: Korišćenje korisničkih nivoa je zastarelo. Koristite sposobnosti umesto toga.

en: Usage restriction
sr_RS: Ograničenje upotrebe

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
sr_RS: Koristite %s umesto toga ukoliko ne želite odjek vrednosti.

en: Use %s instead.
sr_RS: Koristite %s umesto toga.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sr_RS: Koristite <code>[qty]</code> za numeričke stavke, <br/><code>[cost]</code> za ukupnu cenu stavki, i <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> za procentualnu naknadu.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
sr_RS: Koristite strelice levo/desno za napredovanje jedne sekunde, strelice gore/dole za napredovanje deset sekundi.

en: Use This Page
sr_RS: Koristi ovu stranu

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
sr_RS: Koristite strelice gore/dole za povećavanje ili smanjivanje glasnosti.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sr_RS: Pomoću WP Query argumenata izmenite odgovor; za privatne promenljive upita potrebna je odgovarajuća autorizacija.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
sr_RS: Koristite WooCommerce dostavu (pokreću WooCommerce servis & Jetpack) i uštedite vreme na odlasku u poštu tako što ćete odštampati poštanske nalepnice kod kuće.

en: Use a new payment method
sr_RS: Koristite novi način plaćanja

en: Use an existing post as a template.
sr_RS: Koristi postojeći članak kao šablon.

en: Use as featured image
sr_RS: Koristi kao izdvojenu sliku

en: Use as product image
sr_RS: Koristi kao sliku proizvoda

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
sr_RS: Koristite zapete umesto %s za odvajanje isključenih članova.

en: Use https
sr_RS: Koristi https

en: Use image
sr_RS: Koristi sliku

en: Use previous column mapping preferences?
sr_RS: Uzeti parametre za mapiranje iz prethodne kolone?

en: Use the %s filter instead.
sr_RS: Umesto toga koristite filter %s.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
sr_RS: Koristite Prilagođeni HTML vidžet da biste dodali HTML kod svojim prostorima vidžeta.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
sr_RS: Koristite dumad strelica na vrhu dijaloga ili levu i desnu strelicu na svojoj tastaturi kako biste se brzo kretali između stavki sadržaja.

en: Used as:
sr_RS: Koristi se kao:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
sr_RS: Kategorije

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
sr_RS: Autor

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
sr_RS: Objavljeno

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
sr_RS: Oznake

en: Used for notifications, not published.
sr_RS: Koristi se za obaveštenja, ne objavljuje se.

en: Used for variations
sr_RS: Koristi se za varijacije

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
sr_RS: Izvor:

en: Used-up download permissions
sr_RS: Iskorišćena ovlašćenja za preuzimanje

en: Used: %1$s%% of %2$s
sr_RS: Iskorišćeno: %1$s%% od %2$s

en: User
sr_RS: Korisnik

en: User %s added
sr_RS: Korisnik %s je dodat.ž

en: User Dashboard: %s
sr_RS: Korisnička kontrolna tabla: %s

en: User Description
sr_RS: Opis korisnika

en: User Display Name
sr_RS: Ime za prikazivanje korisnika

en: User Email
sr_RS: E-pošta korisnika

en: User First Name
sr_RS: Ime korisnika

en: User ID
sr_RS: ID korisnika

en: User ID for the downloader.
sr_RS: ID korisnika preuzimaoca.

en: User ID of user who created the refund.
sr_RS: ID korisnika koji je tražio povraćaj novca.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sr_RS: ID korisnika - vlasnika narudžbine. 0 za goste.

en: User ID.
sr_RS: ID korisnika.

en: User Language
sr_RS: Jezik korisnika

en: User Last Name
sr_RS: Prezime korisnika

en: User Login Name
sr_RS: Korisničko ime korisnika

en: User Name
sr_RS: Korisničko ime

en: User Nice Name
sr_RS: Lepo ime korisnika

en: User Nickname
sr_RS: Nadimak korisnika

en: User Registration Date
sr_RS: Datum registrovanja korisnika

en: User Request
sr_RS: Korisnički zahtev

en: User Requests
sr_RS: Korisnički zahtevi

en: User Roles
sr_RS: Korisničke uloge

en: User URL
sr_RS: URL korisnika

en: User URL may not be longer than 100 characters.
sr_RS: URL korisnika ne može sadržati više od 100 karaktera.

en: User added to your private site
sr_RS: Korisnik je dodat vašem privatnom veb mestu

en: User added.
sr_RS: Korisnik je dodat.

en: User agent for the comment author.
sr_RS: Korisnički agent autora komentara.

en: User agent of the customer.
sr_RS: Korisnički agent kupca.

en: User already exists. Password inherited.
sr_RS: Korisnik već postoji. Lozinka je prenesena.

en: User cannot be added to this site.
sr_RS: Korisnik ne može biti dodan ovom veb mestu.

en: User count
sr_RS: Broj korisnika

en: User deleted
sr_RS: Korisnik obrisan

en: User deleted.
sr_RS: Korisnik je obrisan.

en: User deletion is not allowed from this screen.
sr_RS: Brisanje korisnika nije dozvoljeno na ovom ekranu.

en: User email
sr_RS: e-pošta korisnika

en: User has been added to your site.
sr_RS: Korisnik je dodat vašem veb mestu.

en: User has been created, but could not be added to this site.
sr_RS: Korisnik je napravljen ali nije mogao biti dodat ovom veb mestu.

en: User has been successfully disconnected.
sr_RS: Korisnik je uspešno odjavljen.

en: User has blocked requests through HTTP.
sr_RS: Korisnik je blokirao zahteve preko HTTP-a.

en: User has no sites or content and will be deleted.
sr_RS: Korisnik nema veb mesta ili sadržaj i biće obrisan.

en: User is already a member of your private site
sr_RS: Korisnik je već član vašeg privatnog veb mesta

en: User is missing.
sr_RS: Nedostaje korisnik.

en: User name of the downloader.
sr_RS: Korisničko ime preuzimaoca.

en: User navigation
sr_RS: Korisničko kretanje

en: User not found
sr_RS: Korisnik nije pronađen

en: User not found.
sr_RS: Korisnik nije pronađen.

en: User removed from this site.
sr_RS: Korisnik je uklonjen sa ovog veb mesta.

en: User removed from your site
sr_RS: Korisnik je uklonjen sa vašeg veb mesta

[ctx: User role]
en: Administrator
sr_RS: Upravnik

[ctx: User role]
en: Author
sr_RS: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
sr_RS: Saradnik

[ctx: User role]
en: Customer
sr_RS: Kupac

[ctx: User role]
en: Editor
sr_RS: Urednik

[ctx: User role]
en: Shop manager
sr_RS: Menadžer prodavnice

[ctx: User role]
en: Subscriber
sr_RS: Pretplatnik

en: User updated.
sr_RS: Korisnik je ažuriran.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
sr_RS: Podaci seansi žetona korisnika.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
sr_RS: Pristup kupljenim podacima za preuzimanje korisnika WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
sr_RS: Korisnički podaci korisnika WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
sr_RS: Podaci WooCommerce narudžbina za korisnika.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
sr_RS: Podaci o tokenima za plaćanje korisnika WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
sr_RS: Kupljeni podaci o preuzimanju korisnika WooCommerce-a.

en: User&#8217;s comment data.
sr_RS: Podaci komentara korisnika.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
sr_RS: Podaci mesta korisnika koji se koriste za događaje zajednice u vidžetu kontrolne table Vordpresovi događaji i vesti.

en: User&#8217;s media data.
sr_RS: Podaci sadržaja korisnika.

en: User&#8217;s profile data.
sr_RS: Podaci profila korisnika.

en: Username
sr_RS: Korisničko ime

en: Username is not editable.
sr_RS: Korisničko ime ne može da se uređuje.

en: Username is required.
sr_RS: Korisničko ime je obavezno.

en: Username isn't editable.
sr_RS: Korisničko ime ne može da se uređuje.

en: Username may not be longer than 60 characters.
sr_RS: Korisničko ime ne može da ima više od 60 znakova.

en: Username must be at least 4 characters.
sr_RS: Korisničko ime mora da sadrži najmanje 4 znaka.

en: Username or Email
sr_RS: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Username or Email Address
sr_RS: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Username or email
sr_RS: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Username or email address
sr_RS: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Username or email address of user to receive the blog
sr_RS: Korisničko ime ili adresa e-pošte korisnika koji prima blog

en: Username.
sr_RS: Korisničko ime

en: Username/Password incorrect for %s
sr_RS: Korisničko ime/Lozinka su neispravni za %s

en: Username:
sr_RS: Korisničko ime:

en: Username: %s
sr_RS: Korisničko ime: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
sr_RS: Korisnička imena mogu da sadrže samo mala slova (a-z u engleskoj latinici) i brojeve.

en: Usernames cannot be changed.
sr_RS: Korisnička imena ne mogu biti promenjena.

en: Usernames must be at least 4 characters.
sr_RS: Korisničko ime mora da sadrži najmanje 4 karaktera.

en: Users
sr_RS: Korisnici

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Korisnici ne podržavaju prebacivanje na otpad. Postavite '%s' za brisanje.

en: Users list
sr_RS: Spisak korisnika

en: Users list navigation
sr_RS: Kretanje spiska korisnika

en: Users must be registered and logged in to comment
sr_RS: Korisnici moraju biti registrovani i prijavljeni da bi mogli da šalju komentare

en: Users to Email
sr_RS: Korisnici kojima se šalje

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sr_RS: Kupac mora potrošiti naznačeni iznos kako bi ostvario pravo na besplatnu dostavu (ako je iznad omogućeno).

en: Ushuaia
sr_RS: Ušuaja

en: Utah
sr_RS: Juta

en: Uthai Thani
sr_RS: Utaj Tani

en: Utilities
sr_RS: Alati

en: Uttar Pradesh
sr_RS: Utar Pradeš

en: Uttaradit
sr_RS: Utaradit

en: Uttarakhand
sr_RS: Utarakand

en: Uzbekistani som
sr_RS: Uzbekistanski som

en: Uzhgorod
sr_RS: Užgorod

en: Uíge
sr_RS: Uige

en: Uşak
sr_RS: Ušak

en: VAT
sr_RS: PDV

en: Valais
sr_RS: Vale

en: Valencia
sr_RS: Valensija

en: Valid
sr_RS: Ispravan

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sr_RS: Greška prilikom provere: PayPal IPN odgovor sa različite adrese e-pošte (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sr_RS: Greška pri proveri: PayPal iznosi se ne poklapaju (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sr_RS: Greška prilikom provere: PayPal iznosi se ne slažu (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sr_RS: Greška prilikom potvrde: PayPal valute se ne podudaraju (code %s).

en: Valladolid
sr_RS: Valjadolid

en: Value
sr_RS: Vrednost

en: Value (required)
sr_RS: Vrednost (obavezno)

en: Value of the coupon.
sr_RS: Vrednost kupona.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
sr_RS: Vrednost statistike. Vraća nulu ako statistika ne postoji ili ne može da se učita.

en: Value(s)
sr_RS: Vrednost(i)

en: Vancouver
sr_RS: Vankuver

en: Vanuatu vatu
sr_RS: Vanuatski vatu

en: Varese
sr_RS: Vareze

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
sr_RS: Proizvod sa opcijama je komplikovaniji proizvod kao što je majica u više veličina.

en: Variable product
sr_RS: Varijabilni proizvod

en: Variation #%1$s of %2$s
sr_RS: Varijacija #%1$s od #%2$s

en: Variation ID, if applicable.
sr_RS: ID varijacije, ako važi.

en: Variation ID.
sr_RS: ID varijante.

en: Variation ID:
sr_RS: Identifikacioni broj varijacije:

en: Variation URL.
sr_RS: URL varijacije.

en: Variation attribute name.
sr_RS: Naziv atributa varijacije.

en: Variation attribute value.
sr_RS: Vrednost atributa varijacije.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sr_RS: Varijacija ne može biti uvežena: fali ID glavnog proizvoda ili glavni proizvod još ne postoji.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sr_RS: Ne možemo uvesti varijaciju: Roditelj proizvoda ne može biti varijacija proizvoda

en: Variation description.
sr_RS: Opis varijacije.

en: Variation dimensions.
sr_RS: Varijacija dimenzija.

en: Variation height (%s).
sr_RS: Varijacije visine (%s).

en: Variation image data.
sr_RS: Podaci slike varijante.

en: Variation length (%s).
sr_RS: Dužina varijacije (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sr_RS: Redosled varijacija (određuje poziciju na listi varijacija)

en: Variation price (required)
sr_RS: Cena varijante (obavezno)

en: Variation regular price.
sr_RS: Cena regularne varijante.

en: Variation sale price.
sr_RS: Cena varijacije na popustu.

en: Variation status.
sr_RS: Status varijante.

en: Variation weight (%s).
sr_RS: Težina varijacije (%s).

en: Variation width (%s).
sr_RS: Širina varijacije (%s).

en: Variations
sr_RS: Varijacije

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
sr_RS: Varijacije (i njihovi atributi) koji nemaju cenu neće se prikazati u vašoj prodavnici.

en: Variations detailed reports.
sr_RS: Detaljan izveštaj o varijacijama.

en: Vas
sr_RS: Vaš

en: Vatican
sr_RS: Vatikan

en: Vaud
sr_RS: Vo

en: VaultPress is no longer needed and has been deactivated.
sr_RS: VaultPress više nije potreban i biće deaktiviran.

en: Veliko Tarnovo
sr_RS: Veliko Trnovo

en: Venezia
sr_RS: Venecija

en: Venezuela
sr_RS: Venecuela

en: Venezuelan bol&iacute;var
sr_RS: Venecuelanski bolivar

en: Veracruz
sr_RS: Verakruz

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
sr_RS: Ukloni

en: Verbano-Cusio-Ossola
sr_RS: Verbano-Kuzio-Osola

en: Vercelli
sr_RS: Verčeli

en: Verification
sr_RS: Verifikacija

en: Verified
sr_RS: Provereno

en: Verified Services
sr_RS: Potvrđene usluge

en: Verify
sr_RS: Potvrdi

en: Verify base database tables
sr_RS: Verifikuj osnovne tabele baze podataka

en: Verify database
sr_RS: Verifikujte bazu podataka

en: Verify if all base database tables are present.
sr_RS: Proveri da li su sve tabele baze podataka prisutne.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
sr_RS: Provera baze podataka ... Još uvek nedostaje jedna ili više tabela:

en: Version
sr_RS: Izdanje

en: Version %1$s by %2$s
sr_RS: Izdanje %1$s od strane %2$s

en: Version %s
sr_RS: Izdanje %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
sr_RS: Verzija %s je <strong>dostupna</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sr_RS: Izdanje %s je <strong>dostupno </strong>. Da biste omogućili ovo ažuriranje morate da <strong>kupite</strong> novu pretplatu.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sr_RS: Verzija VooCommercea koja je poslednji put ažurirana.

en: Version of block API.
sr_RS: Izdanje API-ja bloka.

en: Version of the content block format used by the post.
sr_RS: Izdanje oblika sadržaja bloka koji koristi članak.

en: Version:
sr_RS: Izdanje:

en: Version: %s
sr_RS: Izdanje: %s

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
sr_RS: Uspravni položaj od vrha da bi započelo opsecanje kao procenat visine slike.

en: Vertical space
sr_RS: Uspravni prostor

en: Very poor
sr_RS: Veoma loše

en: Vevay
sr_RS: Vivej

en: Vibo Valentia
sr_RS: Vibo Valencija

en: Vicenza
sr_RS: Vićenca

en: Victoria
sr_RS: Viktorija

en: Video
sr_RS: Video zapis

en: Video %s not found
sr_RS: Video zapis %s nije pronađen

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Video zapisi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Video zapisi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Video zapisi <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
sr_RS: Detalji video zapisa

en: Video Hosting
sr_RS: Hosting video zapisa

en: Video Name
sr_RS: Ime video zapisa

en: Video Player
sr_RS: Pregledač video zapisa

en: Video Plays
sr_RS: Pregleda video zapisa

en: Video Post
sr_RS: Članak video zapisa

en: Video URL
sr_RS: URL datoteke video zapisa

en: Video Widget
sr_RS: Vidžet video zapisa

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
sr_RS[0]: Vidžet video zapisa (%d)
sr_RS[1]: Vidžet video zapisa (%d)
sr_RS[2]: Vidžet video zapisa (%d)

en: Video details
sr_RS: Detalji video zapisa

en: Video hosting
sr_RS: Hosting video zapisa

en: Video is paused.
sr_RS: Video zapis je pauziran.

en: Video is playing.
sr_RS: Video zapis se pregleda.

en: Video played:
sr_RS: Pregleda video zapisa>

en: Video player
sr_RS: Pregledač video zapisa

en: Video plays for %1$s days ending %2$s
sr_RS: Pregledi video zapisa za %1$s dana zaključno sa %2$s

en: Video plays for %1$s days ending %2$s (Summarized)
sr_RS: Pregledi video zapisa za %1$s dana zaključno sa %2$s (sabrano)

en: Video plays for %s
sr_RS: Pregledi video zapisa za %s

en: Video post by %s.
sr_RS: Video članak autora %s.

en: Video post.
sr_RS: Video članak.

en: Video title
sr_RS: Naslov video zapisa

en: Video title&hellip;
sr_RS: Naslov video zapisa&hellip;

en: VideoPress Information
sr_RS: VideoPress informacije

en: VideoPress support
sr_RS: VideoPress podrška

en: Videos
sr_RS: Video zapisi

en: Vienna
sr_RS: Beč

en: Vientiane
sr_RS: Vijentijan

en: Vientiane Province
sr_RS: Provincija Vijentijan

en: Vietnam
sr_RS: Vijetnam

en: Vietnamese
sr_RS: Vijetnamski

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
sr_RS: Vijetnamski dong

en: View
sr_RS: Pogledaj

en: View %(count)s comment for this post | View %(count)s comments for this post
sr_RS[0]: Pogledajte %(count)s komentar na ovaj članak
sr_RS[1]: Pogledajte %(count)s komentara na ovaj članak
sr_RS[2]: Pogledajte %(count)s komentara na ovaj članak

en: View %(domain)s
sr_RS: Pogledaj %(domain)s

en: View %(title)s
sr_RS: Pogledaj %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
sr_RS: Vidi detalje za %1$s u izdanju %2$s

en: View %s
sr_RS: Vidi %s

en: View &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Vidi &#0132;%s&#0147;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
sr_RS: Vidi arhivu za &#0132;%s&#0147;

en: View &amp; Customize
sr_RS: Pogledajte i prilagodite

en: View Action
sr_RS: Pregled akcija

en: View All
sr_RS: Vidi sve

en: View Archive
sr_RS: Pogledaj arhivu

en: View Attachment Page
sr_RS: Vidi stranicu priloga

en: View Category
sr_RS: Vidi kategoriju

en: View Changeset
sr_RS: Vidi skup promena

en: View Comment
sr_RS: Vidi komentar

en: View Favorites
sr_RS: Pogledaj omiljeno

en: View Full Profile &rarr;
sr_RS: Vidi ceo profil &rarr;

en: View Gallery <span class="gallery-image-count">%d Images &rarr;</span>
sr_RS: Pogledajte galeriju <span class="gallery-image-count">%d Slike &rarr;</span>

en: View Mobile Site
sr_RS: Vidi veb mesto za prenosive uređaje

en: View Page
sr_RS: Vidi stranu

en: View Pages
sr_RS: Vidi strane

en: View Poll
sr_RS: Vidi glasanje

en: View Post
sr_RS: Vidi članak

en: View Posts
sr_RS: Vidi članke

en: View Privacy Policy Guide.
sr_RS: Vidi vodič politike privatnosti.

en: View Results
sr_RS: Vidi rezultate

en: View Reusable block
sr_RS: Vidi blok za višekratnu upotrebu

en: View Site
sr_RS: Vidi veb mesto

en: View Tag
sr_RS: Vidi oznaku

en: View Template
sr_RS: Vidi šablon

en: View Trash
sr_RS: Vidi otpad

en: View User
sr_RS: Vidi korisnika

en: View WooCommerce API docs
sr_RS: Pogledaj WooCommerce API dokumentaciju

en: View WooCommerce documentation
sr_RS: Pogledaj WooCommerce dokumentaciju

en: View WooCommerce settings
sr_RS: Pogledaj WooCommerce podešavanja

en: View affected templates
sr_RS: Prikaži zahvaćene šablone

en: View all
sr_RS: Vidi sve

en: View all drafts
sr_RS: Vidi sve nacrte

en: View all pages
sr_RS: Pogledaj sve stranice

en: View all posts by %s
sr_RS: Vidi sve članke od %s

en: View all posts in %s
sr_RS: Vidi sve članke u %s

en: View and manage coupons
sr_RS: Vidi i uredi kupone

en: View and manage customers
sr_RS: Vidi i uredi kupce

en: View and manage orders and sales reports
sr_RS: Vidi i uredi narudžbine i izveštaje o prodaji

en: View and manage products
sr_RS: Vidi i uredi proizvode

en: View attachment page
sr_RS: Vidi stranicu priloga

en: View cart
sr_RS: Pregled korpe

en: View comment history
sr_RS: Vidi istoriju komentara

en: View coupon
sr_RS: Pregledaj kupon

en: View coupons
sr_RS: Vidi kupone

en: View customers
sr_RS: Vidi kupce

en: View detailed stats
sr_RS: Pogledajte detaljnu statistiku

en: View details
sr_RS: Vidi detalje

en: View emails
sr_RS: Pogledaj e-poštu

en: View import log
sr_RS: Pogledaj dnevnik uvoza

en: View list '%(currentListName)s'
sr_RS: Pogledaj listu '%(currentListName)s'

en: View mode
sr_RS: Režim prikaza

en: View more Storefront child themes
sr_RS: Pogledajte više tema izvedenih iz teme Storefront

en: View more comments
sr_RS: Vidi još komentara

en: View order
sr_RS: Vidi narudžbinu

en: View order: %s
sr_RS: Pregled narudžbine: %s

en: View orders
sr_RS: Pregled narudžbina

en: View orders and sales reports
sr_RS: Vidi narudžbine i izveštaje o prodaji

en: View original post
sr_RS: Pogledaj originalni članak

en: View other orders &rarr;
sr_RS: Pogledajte ostale narudžbine &rarr;

en: View page
sr_RS: Vidi stranu

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
sr_RS: Vidite profile ljudi kada pređete mišem preko njihovih Gravatara

en: View post
sr_RS: Vidi članak

en: View post in Reader
sr_RS: Pogledaj članak u Čitaocu

en: View posts by %s
sr_RS: Vidi sve članke od %s

en: View product
sr_RS: Pogledajte proizvod

en: View products
sr_RS: Vidi proizvode

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sr_RS: Prikaži proizvode iz grupe &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
sr_RS: Vidi napredovanje &rarr;

en: View progress →
sr_RS: Pogledajte napredak →

en: View project
sr_RS: Pogledaj projekt

en: View report
sr_RS: Pogledajte izveštaj

en: View site in Reader
sr_RS: Pogledaj sajt na Čitaocu

en: View tag '%(currentTagName)s'
sr_RS: Pogledaj oznaku '%(currentTagName)s'

en: View tax rates
sr_RS: Pogledajte poreske stope

en: View template
sr_RS: Vidite šablon

en: View this comment
sr_RS: Vidi ovaj komentar

en: View your comment.
sr_RS: Pogledaj svoj komentar.

en: View your site
sr_RS: Vidite svoje veb mesto

en: View/Edit
sr_RS: Vidi/Uredi

en: Views
sr_RS: Pregledi

en: Views per day
sr_RS: Pregleda po danu

en: Views per month
sr_RS: Pregleda po mesecu

en: Views per week
sr_RS: Pregleda po sedmici

en: Vilnius
sr_RS: Vilnus

en: Vincennes
sr_RS: Vinsenes

en: Virgin
sr_RS: Virdžin

en: Virgin Islands (British)
sr_RS: Devičanska ostrva (britanska)

en: Virgin Islands (US)
sr_RS: Devičanska ostrva (SAD)

en: Virginia
sr_RS: Virdžinija

en: Virtual
sr_RS: Virtualno

en: Virtual products
sr_RS: Virtuelni proizvodi

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sr_RS: Virtuelni proizvodi su nematerijalni i ne mogu se slati u vidu pošiljke.

en: Visa
sr_RS: Viza

en: Visibility
sr_RS: Vidljivost

en: Visibility in catalog
sr_RS: Vidljivost u katalogu

en: Visibility:
sr_RS: Vidljivost:

en: Visible
sr_RS: Vidljivo

en: Visible on the product page
sr_RS: Vidljivo na stranici proizvoda

en: Visit
sr_RS: Posetite

en: Visit %(siteUrl)s
sr_RS: Poseti %(siteUrl)s

en: Visit %s
sr_RS: Posetite %s

en: Visit %s admin area:
sr_RS: Poseti %s upravljačkiprostor:

en: Visit %s&#8217;s website
sr_RS: Posetite veb mesto od %s

en: Visit Dashboard
sr_RS: Vidi kontrolnu tablu

en: Visit Link
sr_RS: Poseti vezu

en: Visit Site
sr_RS: Poseti veb mesto

en: Visit Store
sr_RS: Poseti prodavnicu

en: Visit Theme Site
sr_RS: Posetite veb mesto teme

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
sr_RS: Poseti WooCommerce.com da saznaš više o <a href="%1$s" target="_blank">kako početi</a>

en: Visit community forums
sr_RS: Posetite forume zajednice

en: Visit plugin homepage
sr_RS: Posetite veb mesto dodatka

en: Visit premium customer support
sr_RS: Posetite premijum korisničku podršku

en: Visit site
sr_RS: Poseti veb mesto

en: Visit theme site for %s
sr_RS: Poseti stranicu teme za %s

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
sr_RS: Posetite svoju kontrolnu tablu pretplata i otkažite je tu

en: Visit {{siteName/}} for the full post.
sr_RS: Posetite {{siteName/}} za ceo članak.

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
sr_RS: Komentari posetioca mogu da budu provereni kroz uslugu automatskog prepoznavanja nepoželjnih.

en: Visitors
sr_RS: Posetioci

en: Visual Editing
sr_RS: Vidljivo uređivanje

en: Visual Editor
sr_RS: Napredni uređivač

en: Visual aids
sr_RS: Vidljiva pomoć

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
sr_RS: Režim Vidljivo vam daje uređivač koji je sličan obrađivaču teksta. Pritisnite dugme Prikaži/sakrij traku sa alatkama da biste dobili drugi red kontrola.

en: Vivid purple
sr_RS: Jarko ljubičasta

en: Vivid red
sr_RS: Jarko crvena

en: Volume Slider
sr_RS: Klizač glasnosti

en: Vote
sr_RS: Glasaj

en: Vote Button
sr_RS: Dugme za glasanje

en: Votes
sr_RS: Glasovi

en: Vâlcea
sr_RS: Valča

en: WC database version.
sr_RS: Izdanje WC baze podataka.

en: WP Admin
sr_RS: WP administrator

en: WP REST API Integration v%d
sr_RS: WP REST API integracija v%d

en: Waikato
sr_RS: Vajkato

en: Waiting for confirmation
sr_RS: Čeka potvrđivanje

en: Wajir
sr_RS: Vadžir

en: Wakayama
sr_RS: Vakajama

en: Wake
sr_RS: Vejk

en: Wake Island
sr_RS: Ostrvo Vejk

en: Wakiso
sr_RS: Uakiso

en: Wales
sr_RS: Vels

en: Wallis
sr_RS: Volis

en: Wallis and Futuna
sr_RS: Valis i Futuna

en: Want less email?
sr_RS: Želite manje e-pošte?

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
sr_RS: Želite li još događaja? <a href="%s">Pomozite u organizaciji sledećeg</a>!

en: Want to connect with your audience on Facebook and Instagram?
sr_RS: Želite da se povežete sa svojom publikom na Facebook-u i Instagram-u?

en: Want to manage your subscriptions? Just enter your email address below and we'll send you the details.
sr_RS: Želite da upravljate svojim pretplatama? Samo unesite svoju adrese e-pošte ispod i poslaćemo vam detalje.

en: Warning | Warnings
sr_RS[0]: Upozorenje

en: Warning! User %s cannot be deleted.
sr_RS: Upozorenje! Korisnik %s ne može biti obrisan.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
sr_RS: Upozorenje! Korisnik ne može biti obrisan. Korisnik %s je upravnik mreže.

en: Warning:
sr_RS: Upozorenje:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
sr_RS: Upozorenje: veza je umetnuta ali možda ima greške. Molimo vas da je isprobate.

en: Warsaw
sr_RS: Varšava

en: Washington
sr_RS: Vašington

en: Watch five videos.
sr_RS: Pogledajte pet video-zapisa.

en: Watch tutorial
sr_RS: Pogledajte tutorial

en: Wavatar (Generated)
sr_RS: Wavatar (napravljen)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sr_RS: Prihvatamo plaćanja preko PayPal-a. Prilikom obrade transakcija neki vaši podaci dostavljaju se PayPal-u, uključujući informacije potrebne za obradu ili podršku plaćanja, kao što su ukupni iznos kupovine i informacije o obračunu.

en: We already have a ping from that URL for this post.
sr_RS: Već imamo ping sa tog URL-a za ovaj članak.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
sr_RS: Sada ponovo pravimo niti vaših komentara (ovo može da potraje malo ukoliko imate dosta komentara)...

en: We are processing your renewal request for %s. You will receive an email with the results.
sr_RS: Obrađujemo vaš zahtev za obnovu za %s. Primićete e-poštu sa rezultatima.

en: We are profoundly disinterested in your private details
sr_RS: Mi smo potpuno nezainteresovani za vaše privatne detalje

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
sr_RS: Žao nam je, ali se dogodila greška prilikom pokušaja uvoza vašeg bloga u %s

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sr_RS: Prikupljamo informacije o vama u toku postupka potvrde kupovine u našoj prodavnici.

en: We don't seem to have an account with that name. Double-check the spelling and try again!
sr_RS: Izgleda da nemamo nalog sa tim imenom. Proverite da li ste dobro napisali ime i pokušajte ponovo!

en: We don't support internationalized domains yet.
sr_RS: Ne podržavamo internacionalizirane domene još uvek.

en: We encountered a problem while adding this product to your shopping cart.
sr_RS: Naišli smo na problem tokom dodavanja ovog proizvoda u vašu korpu za kupovinu.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
sr_RS: Naišli smo na SSL grešku. Proverite da li Vaša veb lokacija podržava TLS verziju 1.2 ili noviju.

en: We exclude days prior to the first recorded view and future days.
sr_RS: Isključujemo dane pre prvog zabeleženog pregleda i buduće dane.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
sr_RS: Mi generalno čuvamo informacije o vama dokle god su nam one potrebne u svrhu u koju ih sakupljamo i koristimo i dokle god smo u obavezi da ih i dalje čuvamo. Na primer, čuvaćemo informacije o narudžbini XXX godina za poreske i računovodstvene potrebe. To uključuje vaše ime, adresu e-pošte i adrese za obračun i dostavljanje.

en: We have finished processing your order.
sr_RS: Završili smo obradu vaše narudžbine.

en: We have not recorded any views for this item yet.
sr_RS: Nismo snimili nijedan pregled ove stavke.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
sr_RS: Snimili smo neke podatke o vašem Blogger nalogu u vašoj Vordpres bazi. Čišćenje ovih podataka će omogućiti da počnete ispočetka. Ponovni početak neće ugroziti članke koje ste već uvezli. Ukoliko pokušate ponovno uvoženje bloga, dvostruki članci i komentari će biti preskočeni.

en: We hope to see you again soon.
sr_RS: Nadamo se da ćemo vas uskoro opet videti.

en: We know that building a website takes time and energy, and we hope that you’re still committed to your goals and continue to stick with them!
sr_RS: Znamo da izgradnja veb-mesta zahteva vreme i energiju i nadamo se da ste još uvek posvećeni svojim ciljevima i da ćete nastaviti da ih se držite!

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sr_RS: Sa zadovoljstvom ćemo uskoro realizovati vašu narudžbinu.

en: We look forward to seeing you soon.
sr_RS: Nadamo se da ćemo vas uskoro videti.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
sr_RS: Primetili smo da je došlo do problema tokom instalacije Džetpaka i Vukomerc servisa. Pokušajte ponovo i uživajte u svim prednostima povezivanja dodataka sa vašom prodavnicom! Žao nam je zbog neprijatnosti. Dodaci „Jetpack“ i „WooCommerce Services“ biće instalirani i aktivirani besplatno.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
sr_RS: Preporučujemo Storefront, <em>zvaničnu</em> WooCommerce temu.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sr_RS: Preporučujemo korišćenje PHP izdanja 7.2 ili novijeg za bolje performanse i bezbednost.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sr_RS: Preporučujemo ShipStation za uštedu u vremenu u pošti, tako što biste etikete za slanje pošiljke odštampali kod kuće. Isprobajte besplatno ShipStation tokom perioda od 30 dana.

en: We sent you an email with your receipt and further instructions.
sr_RS: Poslali smo vam e-poruku s vašim računom i daljim instrukcijama.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sr_RS: Delimo informacije sa trećim licima koja nam pomažu da vam pružimo usluge u vezi sa narudžbinama i prodavnicom; na primer --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
sr_RS: Na osnovu konteksta dajemo sugestije u pogledu zvaničnih proširenja koja mogu da budu korisna za vašu prodavnicu.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sr_RS: Preporučujemo vam da napravite rezervnu kopiju veb lokacije pre ažuriranja.

en: We take privacy and transparency very seriously
sr_RS: Veoma ozbiljno uzimamo u obzir privatnost i transparentnost

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
sr_RS: Veoma ozbiljno uzimamo u obzir privatnost i transparentnost. Da biste saznali više o tome šta prikupljamo i kako to koristimo, molimo vas da posetite <a href="%s">našu politiku privatnosti</a>.

en: We think they're from: %s
sr_RS: Mislimo da su iz: %s

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
sr_RS: Uspeli smo da pristupimo, ali tamo nema blogova. Probajte drugi nalog sledeći put.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
sr_RS: Nismo uspeli da dobijemo pristup vašem nalogu. Pokušajte ponovo.

en: We were unable to process your order, please try again.
sr_RS: Ne možemo da obradimo vašu narudžbinu, pokušajte ponovo.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sr_RS: Takođe ćemo sačuvati komentare ili recenzije, ako odlučite da ih ostavite.

en: We will be making some code changes in about %2$s minutes which will log you out of your WordPress.com account.  They should only take a few seconds and you should be able to log in afterwards without any problems. (<a href="%3$s">more info</a>)
sr_RS: Pravićemo neke izmene u kodu za %2$s minuta što će vas odjaviti sa svog WordPress.com naloga.  One bi trebalo da traju nekoliko sekundi i nakon toga bi trebalo da se bez problema prijavite. (<a href="%3$s">više podataka</a>)

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
sr_RS: Mi smo uradili sve ovde, ali uvek možete <a href="%s">pretvoriti još</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
sr_RS: Preuzimamo i uvozimo vaše LiveJournal članke...

en: We&#8217;re here for you
sr_RS: Mi smo ovde zbog vas

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
sr_RS: Sačuvali smo gde ste stali tako da ako se vratite ovom uvozniku za oko 30 minuta, trebalo bi da ćete moći da nastavite odakle ste stali.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sr_RS: Koristićemo %1$s za težinu proizvoda i %2$s za dimenzije proizvoda.

en: We're here for you
sr_RS: Mi smo ovde zbog vas

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sr_RS: Mi smo tu zbog vas — dobijte savete, ažuriranja proizvoda i inspiraciju na vašu e-poštu.

en: We're processing your import now and will send you an email when it's all done.  If you don't hear from us within 24 hours, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
sr_RS: Sada obrađujemo vaš uvoz i poslaćemo vam e-poštu kada je sve završeno. Ukoliko vam se ne javimo u naredna 24 časa, molimo vas da <a href='%s'>kontaktirate podršku</a> i mi ćemo sve srediti.

en: We're sorry that you've decided to stop your subscription. If you change your mind in the future we're only a few clicks away.
sr_RS: Žao nam je što ste odlučili da zaustavite svoju pretplatu. Ako se predomislite u budućnosti, mi smo samo nekoliko klikova daleko.

en: We've already confirmed your account details for this site. If you need to change the destination account, please send us a message.
sr_RS: Već smo potvrdili detalje vašeg naloga za ovo veb-mesto. Ako treba da promenite nalog odredišta, molimo da nam pošaljete poruku.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
sr_RS: Napravili smo dve zone dostave - za %s i za ostatak sveta. Dole možete da podesite fiksni iznos na ime troškova dostave za ove zone ili da ponudite besplatnu dostavu.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sr_RS: Stvorili smo stvari jednostavnije i lakše da se krećemo napred. Od sada možete upravljati svim svojim kupovinama u WooCommerce-u direktno iz menija Aplikacije unutar samog WooCommerce dodatka. <a href="%s">Vidite i upravljajte</a> svojim dodacima sada.

en: Web Address
sr_RS: Veb adresa

en: Web Design
sr_RS: Veb-dizajn

en: Web Development
sr_RS: Veb-razvoj

en: Web address
sr_RS: Veb adresa

en: Web server
sr_RS: Veb server

en: Webhook actions
sr_RS: Akcije povezane veb kopčama

en: Webhook created on %s
sr_RS: Događaj kreiran u %s

en: Webhook created successfully.
sr_RS: Veb kopča je uspešno kreirana.

en: Webhook data
sr_RS: Podatak veb kopče.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
sr_RS: URL adresa isporuke veb kopče mora biti važeći URL koji počinje sa http:// ili https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sr_RS: URL za događaj mora biti validan koji počinje sa http:// ili https://.

en: Webhook delivery URL.
sr_RS: URL za slanje poziva putem veb kopče.

en: Webhook event.
sr_RS: Događaj povezan veb kopčom.

en: Webhook resource.
sr_RS: Izvor događaja.

en: Webhook status must be valid.
sr_RS: Stanje veb kopče mora da bude ispravno.

en: Webhook status.
sr_RS: Tema događaja.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sr_RS: Tema događaja je obavezna i mora biti ispravna.

en: Webhook topic must be valid.
sr_RS: Naslov veb kopče mora biti validan.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sr_RS: Nepoznata tema veb kopče. Odaberite ispravnu temu.

en: Webhook topic.
sr_RS: Tema veb kopče.

en: Webhook updated successfully.
sr_RS: Veb kopča je uspešno ažurirana.

en: Webhooks
sr_RS: Veb kopče

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sr_RS: Veb kopče su obaveštenja o događajima koja se šalju na URL adrese po vašem izboru. One se mogu koristiti za integraciju usluga trećih strana koje ih podržavaju.

en: Webhooks do not support trashing.
sr_RS: Veb kopče ne mogu da se šalju u Otpad.

en: Website
sr_RS: Veb mesto

en: Website Designer
sr_RS: Dizajner veb-mesta

en: Website Powered by WordPress.com
sr_RS: Veb-mesto pokreće WordPress.com

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
sr_RS: Veb mesto: %1$s (IP adresa: %2$s , %3$s)

en: Websites
sr_RS: Veb-mesta

en: Wed
sr_RS: Sre

en: Wednesday
sr_RS: sreda

[ctx: Wednesday initial]
en: W
sr_RS: S

en: Week
sr_RS: Sedmica

en: Week Starts On
sr_RS: Sedmica počinje u

en: Week(s)
sr_RS: Nedelju(e/a)

en: Weekly
sr_RS: Nedeljno

en: Weekly Views
sr_RS: Sedmični pregledi

en: Weeks
sr_RS: Sedmice

en: Weight
sr_RS: Težina

en: Weight (%s)
sr_RS: Težina (%s)

en: Weight in decimal form
sr_RS: Širina u decimalama

en: Weight unit
sr_RS: Jedinica za težinu

en: Welcome back!
sr_RS: Dobro došli nazad

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
sr_RS: Dobro došli

en: Welcome to
sr_RS: Dobrodošli u

en: Welcome to %1$s!
sr_RS: Dobro došli na %1$s!

en: Welcome to %s and WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
sr_RS: Dobro došli na %s i WordPress.com. Molimo vas da pritisnete dugme ispod da potvrdite svoju adresu e-pošte i aktivirate svoj nalog.

en: Welcome to %s and WordPress.com. Please use the link below to confirm your email address and activate your account.
sr_RS: Dobro došli na %s i WordPress.com. Molimo vas da koristite vezu ispod da potvrdite svoju adresu e-pošte i aktivirate svoj nalog.

en: Welcome to %s.
sr_RS: Dobro došli u %s.

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sr_RS: Dobro došli na %s. Ovo je vaš prvi članak. Izmenite ga ili obrišite i počnite sa pisanjem!

en: Welcome to Conversations
sr_RS: Dobro došli u Razgovore

en: Welcome to Jetpack and WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
sr_RS: Dobro došli na Jetpack i WordPress.com. Molimo vas da pritisnete dugme ispod da potvrdite svoju adresu e-pošte i aktivirate svoj nalog.

en: Welcome to Jetpack and WordPress.com. Please use the link below to confirm your email address and activate your account.
sr_RS: Dobro došli na Jetpack i WordPress.com. Molimo da koristite vezu ispod da potvrdite svoju adresu e-pošte i aktivirate svoj nalog.

en: Welcome to Reader
sr_RS: Dobro došli u Čitaoca

en: Welcome to WordPress!
sr_RS: Dobro došli u Vordpres!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sr_RS: Dobro došli u Vordpres. Ovo je vaš prvi članak. Izmenite ga ili obrišite i počnite sa pisanjem!

en: Welcome to WordPress.com
sr_RS: Dobro došli na WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
sr_RS: Dobro došli na WordPress.com. Molimo vas da pritisnete dugme ispod da potvrdite svoju adresu e-pošte i aktivirate svoj nalog.

en: Welcome to WordPress.com. Please visit the URL below to confirm your email address and activate your account.
sr_RS: Dobro došli na WordPress.com. Molimo da posetite URL ispod da potvrdite svoju adresu e-pošte i aktivirate svoj nalog.

en: Welcome to the Gutenberg Editor
sr_RS: Dobro došli u uređivač Gutenberg

en: Welcome to the WordPress.com community.
sr_RS: Dobro došli u WordPress.com zajednicu

en: Welcome to the store
sr_RS: Dobrodošli u prodavnicu

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
sr_RS: Dobro došli na svoju Vordpresovu kontrolnu tablu!

en: Welcome to {site_title}
sr_RS: Dobro došli na {site_title}

en: Welcome!
sr_RS: Dobrodošli!

en: Wellington
sr_RS: Velington

en: Welsh
sr_RS: Velški

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
sr_RS: Da li ste tražili svoj <a href="%s">API ključ i druga lična podešavanja</a>?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
sr_RS: Da li ste tražili svoje <a href="%s">detalje profila</a>?

en: West
sr_RS: Zapad

en: West African CFA franc
sr_RS: Zapadnoafrički CFA franak

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
sr_RS: Zapadni Azerbejdžan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
sr_RS: Zapadni Bengal

en: West Coast
sr_RS: Vest Koust

en: West Greece
sr_RS: Zapadna Grčka

en: West Macedonia
sr_RS: Zapadna Makedonija

en: West Panamá
sr_RS: Zapadna Panama

en: West Pokot
sr_RS: Zapadni Pokot

en: West Virginia
sr_RS: Zapadna Virdžinija

en: Western
sr_RS: Zapadni

en: Western Australia
sr_RS: Zapadna Australija

en: Western Cape
sr_RS: Zapadni Kejp

en: Western North
sr_RS: Zapadni Sever

en: Western Sahara
sr_RS: Zapadna Sahara

en: Westmoreland
sr_RS: Vestmorland

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sr_RS: Takođe ćemo koristiti kolačiće da pratimo sadržaj korpe dok Vi pregledate naš sajt.

en: We’ll build your dream site
sr_RS: Izgradićemo veb-mesto iz vaših snova

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sr_RS: Koji PAK/poštanski brojevi su dostupni za lokalnu dostavu?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sr_RS: Koji PAK/poštanski brojevi su dostupni za lokalno preuzimanje?

en: What are <strong>you waiting for?</strong>
sr_RS: Šta <strong>čekate?</strong>

en: What are WordPress plugins?
sr_RS: Šta su WordPress dodaci?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
sr_RS: Koje automatsko donošenje odluka i/ili profilisanje radimo sa korisničkim podacima

en: What currency do you accept payments in?
sr_RS: U kojim valutama prihvatate plaćanje?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sr_RS: Koje je cena navedena u katalogu i kojom valutom će biti plaćeno.

en: What data breach procedures we have in place
sr_RS: Koje postupke imamo u slučaju curenja podataka

en: What do I do now?
sr_RS: Šta da radim sada?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sr_RS: Koliku naknadu želite zaračunati za lokalnu dostavu, zanemareno ako je odabrano besplatna dostava. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: What is PHP and how does it affect my site?
sr_RS: Šta je PHP i kako pogađa moje veb mesto?

en: What is PayPal?
sr_RS: Šta je PayPal?

en: What personal data we collect and why we collect it
sr_RS: Koje lične podatke skupljamo i zašto ih skupljamo

en: What rights you have over your data
sr_RS: Koja prava imate u odnosu na vaše podatke

en: What running the tool will do.
sr_RS: Šta će pokretanje alata uraditi.

en: What should be done with content owned by %s?
sr_RS: Šta bi trebalo uraditi sa sadržajem koji poseduje %s?

en: What should be done with content owned by these users?
sr_RS: Šta treba uraditi sa sadržajem koje poseduje ovi korisnici?

en: What should be done with content owned by this user?
sr_RS: Šta treba uraditi sa sadržajem koje poseduje ovaj korisnik?

en: What size photos would you like to display?
sr_RS: Koju veličinu fotografija želite da prikažete?

en: What third parties we receive data from
sr_RS: Od kojih trećih strana primamo podatke

en: What type of products do you plan to sell?
sr_RS: Koju vrstu proizvoda planirate da prodajete?

en: What we collect and store
sr_RS: Šta prikupljamo i čuvamo

en: What we share with others
sr_RS: Šta delimo sa drugima

en: What would you like the subject of the email to be?
sr_RS: Šta želite da bude predmet e-pošte?

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sr_RS: Koliko želite da naplaćujete isporuku po fiksnoj ceni?

en: What would you like to find?
sr_RS: Šta biste da pronađete?

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
sr_RS: Ono što trenutno čitate je <strong>tekstualni blok</strong>, najjednostavniji blok od svih. Tekstualni blok ima sopstvene kontrole za pomeranje unutar članka…

en: What&#8217;s New
sr_RS: Šta je novo

en: What&#8217;s on your mind?
sr_RS: Šta vam je na umu?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
sr_RS: Koja je razlika između kategorija i oznaka? Obično, oznake su ad-hok ključne reči koje prepoznaju važne podatke u vašem članku (imena, predmeti itd) koji mogu ili ne da se pojavljuju u drugim člancima dok su kategorije predodređeni odeljci. Ukoliko pomislite na svoje veb mesto kao na knjigu, kategorije su kao sadržaj a oznake su kao članovi u popisu.

en: What's Hot
sr_RS: Šta je vruće

en: What's a Gravatar?
sr_RS: Šta je Gravatar?

en: What's your current annual revenue?
sr_RS: Koliki je vaš godišnji prihod?

en: What's your list about?
sr_RS: O čemu je vaša lista?

en: What’s next?
sr_RS: Šta je sledeće?

en: When
sr_RS: Kada

en: When WordPress posts spark lively conversations, they'll appear here. To get started, like or comment on some posts.
sr_RS: Kad WordPress članci izazovu živahne razgovore, pojaviće se ovde. Da biste počeli, označite da vam se sviđaju ili komentarišite neke članke.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sr_RS: Kada komentar sadrži bilo koju od ovih reči u sadržaju, imenu autora, URL-u, e-pošti, IP adresi ili korisničkoj niski pregledača veba, biće stavljen na otpad. Jedna reč ili IP adresa po redu. Pronaći će i reči unutar reči pa će &#132;pres&#0147; pronaći i &#0132;Vordpres&#0147;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
sr_RS: Kada komentar sadrži bilo koju od ovih reči u sadržaju, imenu, URL-u, e-pošti ili IP adresi, biće zadržan u <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">redu za pregled</a>. Jedna reč ili IP adresa po redu. Pronaći će i reči unutar reči pa će &#0132;pres&#0147; pronaći i &#0132;Vordpres&#0147;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sr_RS: Kada dodajete novu kategoriju na ovom ekranu, popunićete sledeća polja:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
sr_RS: Kada dodajete novu oznaku na ovom ekranu, popunićete sledeća polja:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sr_RS: Kada primenjujete više kupona, primenite prvi kupon na pun iznos cene, drugi kupon na smanjeni iznos cene i tako dalje.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
sr_RS: Kada menjate teme, često postoji neka promena u broju i postavci prostora za vidžete/bočnih traka i ponekad ovi sukobi prave prelaz težim. Ukoliko ste promenili teme i čini vam se da vam nedostaju vidžeti, idite na dole na ovom ekranu do prostora Isključeni vidžeti gde su sačuvani svi vaši vidžeti i njihova podešavanja.

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
sr_RS: Prilikom otvaranja naloga, automatski odaberite korisničko ime naloga kupca na osnovu imena, prezimena ili e-pošte

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sr_RS: Kada se obrađuje %s, da li treba povući pristup datotekama koje se preuzimaju i očistiti dnevničke zapise o preuzimanju?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sr_RS: Kada se obrađuje %s, da li treba zadržati ili ukloniti lične podatke iz narudžbina?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
sr_RS: Kada je u režimu promene redosleda, dodatne kontrole stavki izbornika koje menjaju redosled biće dostupne u spisku stavki iznad.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
sr_RS: Kada je u režimu promene redosleda, dodatne kontrole za promenu redosleda vidžeta biće dostupne u spisku vidžeta iznad.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
sr_RS: Pri ograničavanju odgovora korišćenjem pre/posle, sa kojom datumskom kolonom se upoređuje

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
sr_RS: Kada pregledate na malim monitorima, možete koristiti ikonicu za skupljanje na dnu leve trake. Ovo će sakriti traku, dajući vam više prostora za pregled vašeg veb mesta sa novom temom. Da biste vratili traku nazad, ponovo pritisnite na ikonicu za skupljanje.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sr_RS: Kada proizvod na zalihama dostigne ovaj iznos, stanje zaliha će se promeniti na "bez zaliha" i bićete obavešteni putem e-pošte. Ovo podešavanje ne utiče na postojeće proizvode "na zalihama".

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sr_RS: Kada zalihe proizvoda budu na ovoj količini dobićete imejl.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
sr_RS: Prilikom registrovanja osobine teme "variadic", type" mora biti "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
sr_RS: Prilikom registrovanja podrazumevane meta vrednosti, podaci moraju odgovarati vrsti koja je obezbeđena.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
sr_RS: Prilikom registrovanja osobine "array", šema te osobine mora da sadrži ključnu reč "items".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sr_RS: Kada se registruje "array" vrsta mete za prikaz u REST API-ju, morate navesti šemu svake stavke niza u "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
sr_RS: Kada se registruje "array" ili "object" osobina za prikaz u REST API-ju, šema osobine takođe mora biti određena.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
sr_RS: Kada se registruje "array" podešavanje za prikaz u REST API-ju, morate navesti šemu svake stavke niza u "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
sr_RS: Prilikom registrovanja osobine "object", šema te osobine mora da sadrži ključnu reč "properties".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
sr_RS: Kada započinjete novi pasus sa jednim od ovih šablona oblikovanja praćenih razmakom, oblikovanje će automatski biti primenjeno. Pritisnite Backspace ili Escape za vraćanje.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
sr_RS: Kada je ovo podešavanje namešteno, prikazan je podsetnik u kutijici Na prvi pogled kontrolne table koji kaže, &#132;Pretraživači veba su obeshrabreni,&#147; da bi vas podsetio da ste rekli pretraživivačima veba da ne posećuju vaše veb mesto.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
sr_RS: Ako je tačno, e-poštom pošaljite vezu za preuzimanje izvoza korisniku koji izvršio zahtev.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sr_RS: Kada je vrednost istinita, API posrednika za plaćanje se koristi za povraćaj novca.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
sr_RS: Kada koristite Masovno uređivanje možete da promenite metapodatke (kategorije, autora, itd) za sve izabrane članke odjednom. Da biste uklonili članak iz grupisanja, samo pritisnite na x pored njegovog imena u prostoru masovnog uređivanja koje se pojavljuje.

en: When using a keyboard to navigate:
sr_RS: Kada koristite tastaturu za kretanje:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
sr_RS: Kada posetioci ostave komentare na veb mestu, skupljamo podatke prikazane u obrascu za komentare kao i IP adresu posetioca i nisku user agent njegovog pregledača veba za pomoć u otkrivanju nepoželjnog.

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
sr_RS: Kada završite uređivanje vašeg proizvoda, pritisnite dugme "Objavi" da objavite proizvod u vašoj prodavnici.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
sr_RS: Kada pritisnete na dugme ispod, Vordpres će za vas napraviti XML datoteku koju ćete snimiti na svoj računar.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
sr_RS: Kada se prijavite, takođe ćemo postaviti nekoliko kolačića da bismo sačuvali vaše informacije prijavljivanja i vaše izbore prikaza ekrana. Kolačići prijavljivanja traju dva dana, a kolačići mogućnosti ekrana traju godinu dana. Ukoliko izaberete opciju &quot;Zapamti me&quot;, vaša prijava će trajati dve sedmice. Ukoliko se odjavite sa svog naloga, kolačići prijavljivanja biće uklonjeni.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
sr_RS: Kada napravite članke ili komentare na WordPress.com-u, oni će biti ovde prikazani u hronološkom redu. Želite da počnete? Pogledajte neku od veza desno i ostavite komentar negde gde vas zanima.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sr_RS: Kada kupujete od nas, tražićemo od vas podatke, uključujući vaše ime, adresu za naplatu, adresu za dostavu, adresu e-pošte, broj telefona, podatke o kreditnoj kartici/plaćanju i eventualno informacije o nalogu, kao što su korisničko ime i lozinka. Ove podatke ćemo koristiti, na primer:

en: When you receive a new order, it will appear here.
sr_RS: Kada primite novu narudžbinu pojaviće se ovde.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
sr_RS: Kada budete u mogućnosti da ažurirate koristeći dugme “Ažuriraj sada” na Kontrolnoj tabli > Ažuriranja, očistićemo ovu grešku za buduće pokušaje ažuriranja.

en: When your friends read your draft and give feedback, you'll get an email and the feedback will appear below.
sr_RS: Kada vaši prijatelji pročitaju vaš nacrt i daju vam mišljenje, dobićete e-poštu i mišljenje će se pojaviti ispod.

en: Where is your store based?
sr_RS: Gde je vaša lokalna prodavnica?

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
sr_RS: Da li je taksonomija namenjena za javno korišćenje bilo preko upravljačkog sučelja ili od strane korisnika sa prednje strane veb mesta.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
sr_RS: Bez obzira da li korisnik može da zatraži podsećanje na napomenu.

en: Whether or not comments are open on the post.
sr_RS: Da li su ili nisu komentari otvoreni na članku.

en: Whether or not the post can be pinged.
sr_RS: Da li može ili ne može članku da se uputi ping.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
sr_RS: Da li bi trebalo ili ne bi trebalo da se sa člankom postupa kao lepljivim.

en: Whether or not the post type can be viewed.
sr_RS: Da li bi ili ne vrsta članka trebalo da bude gledana

en: Whether or not the post type should have children.
sr_RS: Da li bi ili ne vrsta članka trebalo da ima decu.

en: Whether or not the profile was completed.
sr_RS: Bez obzira da li je profil završen ili ne.

en: Whether or not the profile was skipped.
sr_RS: Bez obzira na to da li je profil preskočen ili ne.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
sr_RS: Bez obzira da li je prodavnica bila povezana sa WooCommerce.com tokom protoka ekstenzije.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
sr_RS: Da li bi ili ne taksonomija trebalo da ima decu.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
sr_RS: Da li bi ili ne bi trebalo oblak članova da bude prikazan.

en: Whether or not this is a compound rate.
sr_RS: Da li je ovo složena stopa ili ne.

en: Whether or not this store was setup for a client.
sr_RS: Bez obzira da li je ova prodavnica postavljena za klijenta ili ne.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sr_RS: Da li se ova poreska stopa primenjuje i na isporuku ili ne.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sr_RS: Bez obzira da li imaš Vordpres Multi sajt omogućen.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
sr_RS: Da li su veze za RSS dovode članaka i komentara dodate u zaglavlje.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
sr_RS: Da li članci sa ovim stanjem mogu da imaju pokretne datume objavljivanja.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
sr_RS: Da li članci ovog stanja treba da budu prikazani na prednjoj strani veb mesta.

en: Whether posts with this status should be private.
sr_RS: Da li članci sa ovim stanjem treba da budu privatni.

en: Whether posts with this status should be protected.
sr_RS: Da li članci sa ovim stanjem treba da budu zaštićeni.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
sr_RS: Da li članci sa ovim stanjem treba budu dostupni za javne upite.

en: Whether the content is protected with a password.
sr_RS: Da li je sadržaj zaštićen lozinkom.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
sr_RS: Da li je isečak zaštićen lozinkom.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
sr_RS: Da li dodatak može biti uključen samo na mreži.

en: Whether the product is visible in the catalog
sr_RS: Da li je proizvod vidljiv u katalogu

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
sr_RS: Da li je taksonomija dostupna za javne upite.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
sr_RS: Da li tema može da upravlja oznakom naslova dokumenta.

en: Whether the theme disables custom colors.
sr_RS: Da li tema onemogućava prilagođene boje.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
sr_RS: Da li tema onemogućava prilagođene veličine slovnog lika.

en: Whether the theme disables custom gradients.
sr_RS: Da li tema onemogućava prilagođene gradijente.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
sr_RS: Da li tema omogućuje Selective Refresh za vidžete kojima se upravlja u Prilagođivaču.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
sr_RS: Da li tema podržava odgovarajući ugnežđeni sadržaj.

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
sr_RS: Da li tema prihvata podrazumevani Vordpresov stil bloka za gledanje.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
sr_RS: Da li tema prihvata tamni režim uređivača.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
sr_RS: Da li tema prihvata CSS omota stilova uređivača.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
sr_RS: Da li tema prihvata CSS klasu za široko poravnanje.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
sr_RS: Da li dozvoliti automatsko pravljenje stupaca taksonomije u tabelama povezanih vrsta članaka.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
sr_RS: Da li da se preskoči otpad i prisili brisanje.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sr_RS: Da li da se preskoči otpad i prisili brisanje.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
sr_RS: Da li praviti podrazumevano sučelje za upravljanje ovom taksonomijom.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sr_RS: Da li sakriti resurse koji nisu dodeljeni nijednom proizvodu.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
sr_RS: Da li da se sakriju članovi koji nisu dodeljeni bilo kom članku.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
sr_RS: Da li da se podređeni članovi uključuju u članove ograničavajući skup rezultata.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
sr_RS: Da li da se članci uključuju u nabrajanju za uređivanje za njihovu vrstu unosa.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
sr_RS: Da li napraviti taksonomiju dostupnom za izbor u izbornicima kretanja.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
sr_RS: Da li da se obavlja oEmbed zahtev otkrića za neodobrene dostavljače.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
sr_RS: Da li prikazati taksonomiju na tabli za brzu/masovnu izmenu.

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
sr_RS: U kojoj kampanji Internet odbrambene lige želite da učestvujete?

en: Which badge would you like to display?
sr_RS: Kuju značku bi želeli da prikažete?

en: Which columns should be exported?
sr_RS: Koje kolone bi trebalo izvesti?

en: Which email address should we send the submissions to?
sr_RS: Na koju adresu e-pošte treba da pošaljemo prijave?

en: Which product category should be exported?
sr_RS: Koju kategoriju proizvoda treba izvesti?

en: Which product types should be exported?
sr_RS: Koje vrste proizvoda treba da budu izvežene?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
sr_RS: Dok predpregledate novu temu, možete nastaviti da krojite stvari kao što su vidžeti i izbornici i istražujete posebne mogućnosti teme.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
sr_RS: Dok je pokušavano da se isprobaju zakazani događaji vašeg veb mesta, sledeća greška je vraćena: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
sr_RS: Dok ste u poseti našoj prodavnici, pratimo sledeće:

en: White
sr_RS: bela

en: Whitehorse
sr_RS: Vajthors

en: Who on our team has access
sr_RS: Ko u našem timu ima pristup

en: Who we are
sr_RS: Ko smo mi

en: Who we share your data with
sr_RS: Sa kim delimo vaše podatke

en: Whoa! Slow down with the emails!
sr_RS: Vau! Usporite sa e-porukama!

en: Whoa, slow down with the emails!
sr_RS: Voa, usporite sa e-porukama!

en: Whoops!
sr_RS: Ups!

en: Whoops, something went wrong. %(message)s Please try again.
sr_RS: Ups, nešto je krenulo po zlu. %(message)s Molimo, probajte opet.

en: Why :
sr_RS: Zašto :

en: Why aren't my filters appearing?
sr_RS: Zbog čega se moji filteri ne pojavljuju?

en: Why do I need a WordPress.com account?
sr_RS: Zašto mi treba WordPress.com nalog?

en: Why do you need to verify this information?
sr_RS: Zašto treba da potvrdite ove podatke?

en: Why do you need to verify your information?
sr_RS: Zašto treba da ažurirate svoje podatke?

en: Why is it so important to update your information?
sr_RS: Zašto je tako važno da ažurirate svoje podatke?

en: Why is it so important to verify your information?
sr_RS: Zašto je tako važno da potvrdite svoje podatke?

en: Why is this important?
sr_RS: Zašto je ovo važno?

en: Wide
sr_RS: Široko

en: Wide Blocks
sr_RS: Široki blokovi

en: Widget %s
sr_RS: Vidžet %s

en: Widget Title
sr_RS: Naslov dodatka

en: Widget moved down
sr_RS: Vidžet je pomeren nadole

en: Widget moved up
sr_RS: Vidžet je pomeren nagore

en: Widget title:
sr_RS: Naslov vidžeta:

en: Widgets
sr_RS: Vidžeti

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
sr_RS: Vidžeti su nezavisni odeljci sadržaj koji mogu biti smešteni na bilo koji vidžetizovani prostor omogućen od strane vaše teme (često nazvano bočna trake). Da biste popunili svoje bočne trake/vidžetizovane prostore sa pojedinačnim vidžetima, povucite i pustite traku naslova na željeni prostor. Podrazumevano, samo prvi vidžetizovani prostor je proširen. Da biste popunili dodatne vidžetizovane prostore, pritisnite na trake naslova da biste ih proširili.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
sr_RS: Vidžeti su nezavisni odeljci sadržaja koju mogu biti stavljeni u prostorima za vidžete koje omogućuje vaša tema (često nazvani i bočne trake).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
sr_RS: Vidžeti se mogu koristiti više puta. Možete dati svakom vidžetu naslov za prikaz na vašem veb mestu, ali to nije neophodno.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
sr_RS: Vidžeti moraju da budu registrovani koristeći %s pre nego što mogu da budu prikazani.

en: Width
sr_RS: Širina

en: Width (%s)
sr_RS: Širina (%s)

en: Width 150px, the micro style is useful when space is tight.
sr_RS: Širina 150px, mikro stil je koristan kada je prostor uzan.

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
sr_RS: Širina 150px, uzak stil je dobar za bočne trake itd.

en: Width in pixels
sr_RS: Širina u pikselima

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
sr_RS: Širina opsecanja u procentima širine slike.

en: Width:
sr_RS: Širina:

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
sr_RS: Širina: 300px, srednji stil je dobar za opštu upotrebu.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
sr_RS: Širina: 630px, široki stil je dobar za članke bloga.

en: Will not be publicly displayed
sr_RS: Neće biti prikazano javno

en: Winamac
sr_RS: Vinamak

en: Windhoek
sr_RS: Vindhok

en: Winnipeg
sr_RS: Vinipeg

en: Wisconsin
sr_RS: Viskonsin

en: With %s comment | With %s comments
sr_RS[0]: Sa %s komentarom
sr_RS[1]: Sa %s komentara
sr_RS[2]: Sa %s komentara

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
sr_RS: Pomoću naših blokova možete da odaberete i prikažete proizvode, kategorije, filtere i više bilo gde na svojoj veb lokaciji - nema potrebe da koristite kratke kodove ili da menjate kod. Saznajte više o tome kako koristiti svaki od njih.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
sr_RS: Sa izdanjem WooCommerce-a 4.0 ovi izveštaji se zamenjuju. Za korisnike koji koriste Vordpres 5.3+ dostupan je novi i bolji odeljak Analitika. Idite na <a href="%1$s">WooCommerce analitiku</a> ili saznajte više o novom iskustvu u <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentacija za WooCommerce analitiku</a>.

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
sr_RS: Nije uspelo stvaranje WooCommerce %1$s tabele. Da li korisnik %2$s ima CREATE privilegije u %3$s bazi podataka?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sr_RS: WooCommerce &rsaquo;  Čarobnjak za Podešavanje

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sr_RS: WooCommerce API. Upotrebite korisnički ključ u polju za korisničko ime, a korisnički tajni kod u polju za lozinku.

en: WooCommerce Admin
sr_RS: WooCommerce admin

en: WooCommerce Admin icon
sr_RS: WooCommerce admin ikonica

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
sr_RS: Režim razvoja WooCommerce Blocks zahteva da datoteke budu izgrađene. Iz direktorija dodataka pokrenite  %1$s da biste instalirali zavisnosti, %2$s za izgradnju datoteka ili %3$s za izgradnju datoteka i praćenje promena.

en: WooCommerce Blocks development mode requires the %1$s constant to be defined and true in your %2$s file. Otherwise you are loading the blocks package from WooCommerce core.
sr_RS: WooCommerce Blocks razvojni režim zahteva da se definiše %1$s konstanta, i da bude tačna, u vašoj %2$s datoteci. Inače učitavate blocks paket iz jezgra WooCommerce.

en: WooCommerce Blocks package
sr_RS: Paket WooCommerce Blocks

en: WooCommerce Customer Data
sr_RS: WooCommerce podaci korisnika

en: WooCommerce Customer Downloads
sr_RS: WooCommerce preuzimanja kupca

en: WooCommerce Customer Orders
sr_RS: WooCommerce narudžbine kupca

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sr_RS: WooCommerce platni tokeni kupca

en: WooCommerce Endpoint
sr_RS: WooCommerce krajnja tačka

en: WooCommerce Endpoints
sr_RS: WooCommerce krajnje tačke

en: WooCommerce Extensions
sr_RS: WooCommerce proširenja

en: WooCommerce Helper
sr_RS: WooCommerce pomoćnik

en: WooCommerce Home
sr_RS: WooCommerce početna stranica

en: WooCommerce Network Orders
sr_RS: Narudžbine iz WooCommerce mreže

en: WooCommerce Onboarding
sr_RS: Vukomerc ukrcavanje

en: WooCommerce PayFast Gateway
sr_RS: WooCommerce PayFast gejtvej

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
sr_RS: WooCommerce PayPal gejtvej za potvrdu kupovine

en: WooCommerce Payments
sr_RS: WooCommerce plaćanja

en: WooCommerce REST API package
sr_RS: WooCommerce REST API paket

en: WooCommerce Recent Reviews
sr_RS: WooCommerce skorašnje recenzije

en: WooCommerce Services
sr_RS: WooCommerce usluge

en: WooCommerce Services icon
sr_RS: WooCommerce Services ikonica

en: WooCommerce Setup
sr_RS: WooCommerce podešavanja

en: WooCommerce Shipping
sr_RS: WooCommerce isporuka

en: WooCommerce Status
sr_RS: Stanje dodatka WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
sr_RS: WooCommerce Stripe gejtvej

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
sr_RS: Pretplate na WooCommerce omogućavaju vam da uvedete različite pretplate za fizičke ili virtuelne proizvode i usluge. Kreirajte klubove sa proizvodima za mesec, pretplate na nedeljne usluge ili čak godišnje pakete za naplatu softvera. Dodajte naknade za registraciju, nudite besplatni probni period ili odredite vremenske rokove važenja.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sr_RS: Nazivi WooCommerce akcija u vezi sa veb kopčama.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sr_RS: WooCommerce može da prihvati i onlajn i oflajn plaćanja. <a href="%s" target="_blank">Dodatne metode plaćanja</a> mogu se kasnije dodati.

en: WooCommerce database update
sr_RS: WooCommerce ažuriranje podataka

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sr_RS: WooCommerce ažuriranje baze podataka je završeno. Hvala Vam što ste ažurirali na poslednje izdanje.

en: WooCommerce database update done
sr_RS: Završeno je ažuriranje baze podataka WooCommerce-a

en: WooCommerce database update in progress
sr_RS: Ažuriranje baze podataka WooCommerce-a je u toku

en: WooCommerce database update required
sr_RS: Potrebno je ažurirati bazu podataka za WooCommerce

en: WooCommerce database version
sr_RS: Verzija WooCommerce baze podataka

en: WooCommerce eWAY Gateway
sr_RS: WooCommerce eWAY gejtvej

en: WooCommerce endpoints
sr_RS: WooCommerce krajnje tačke

en: WooCommerce extensions
sr_RS: WooCommerce proširenja

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sr_RS: WooCommerce je ažuriran! Da bi sve dobro funkcionisalo, moramo da ažuriramo vašu bazu podataka na najnovije izdanje.

en: WooCommerce is updating product data in the background
sr_RS: WooCommerce u pozadini ažurira podatke o proizvodu

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sr_RS: WooCommerce u pozadini ažurira bazu podataka. Proces ažuriranja baze može malo da potraje, pa budite strpljivi.

en: WooCommerce on Instagram
sr_RS: WooCommerce na Instagram-u

en: WooCommerce pages
sr_RS: WooCommerce stranice

en: WooCommerce pages.
sr_RS: WooCommerce strane.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sr_RS: WooCommerce dodaci mogu koristiti ovaj način komunikacije prilikom provere ažuriranja dodatka.

en: WooCommerce products (CSV)
sr_RS: WooCommerce proizvodi (CSV)

en: WooCommerce settings
sr_RS: WooCommerce podešavanja

en: WooCommerce support
sr_RS: WooCommerce podrška

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sr_RS: WooCommerce poreske stope (CSV)

en: WooCommerce transients
sr_RS: WooCommerce Status

en: WooCommerce version
sr_RS: Verzija WooCommerce

en: WooCommerce version.
sr_RS: WooCommerce izdanje.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
sr_RS: WooCommerce će svrstati kupca u jednu zonu na osnovu njegove adrese za isporuku i predstaviti mu načine isporuke u okviru te zone.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sr_RS: WooCommerce će raditi pod ovom verzijom PHP-a, međutim ona je zastarela. Preporučujemo da se koristi PHP verzija 7.2 ili novija radi boljih performansi i veće bezbednosti.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
sr_RS: WooCommerce će raditi na ovoj verziji PHP, međutim neke odlike, kao npr. geolokacija, nisu kompatibilne. Podrška za ovu verziju će biti napuštena prilikom sledećeg većeg ažuriranja. Preporučujemo da se koristi PHP verzija 7.2 ili kasnija radi boljih performansi i veće bezbednosti.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
sr_RS: Dokumentacija o praćenju upotrebe na WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
sr_RS: WooCommerce.com podrška

en: Word count: %s
sr_RS: Brojač reči: %s

en: WordCamps
sr_RS: Vordkampovi

en: WordPress
sr_RS: Vordpres

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
sr_RS: Vordpres %1$s koristi temu %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
sr_RS: Vordpres &rsaquo; Greška

en: WordPress &rsaquo; Success
sr_RS: Vordpres &rsaquo; Uspeh

en: WordPress Address (URL)
sr_RS: Vordpresova adresa (URL)

en: WordPress Blog
sr_RS: Vordpresov blog

en: WordPress Comments
sr_RS: Vordpresovi komentari

en: WordPress Constants
sr_RS: Vordpresove konstante

en: WordPress Dashboard
sr_RS: WordPress kontrolna tabla

en: WordPress Embed
sr_RS: Vordpresovo ugnježđivanje

en: WordPress Events and News
sr_RS: Vordpresovi događaji i vesti

en: WordPress Media
sr_RS: Vordpresov sadržaj

en: WordPress News
sr_RS: Vordpresove vesti

en: WordPress Post by Email
sr_RS: Vordpres članak preko e-pošte

en: WordPress REST API is disabled
sr_RS: WordPress REST API je isključen

en: WordPress Reader
sr_RS: WordPress čitalac

en: WordPress User
sr_RS: Vordpresov korisnik

en: WordPress Version
sr_RS: Izdanje Vordpresa

en: WordPress cron
sr_RS: Kron za Vordpres

en: WordPress database error:
sr_RS: Greška Vordpresove baze podataka:

en: WordPress debug mode
sr_RS: Režim za otklanjanje greške u Vordpresu

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
sr_RS: Ažuriranja Vordpresovog razvojnog izdanja su blokirana od strane konstante %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
sr_RS: Ažuriranja Vordpresovog razvojnog izdanja su blokirana od strane filtera %s.

en: WordPress directory location
sr_RS: Mesto Vordpresovog direktorijuma

en: WordPress directory size
sr_RS: Veličina Vordpresovog direktorijuma

en: WordPress environment
sr_RS: Vordpresovo okruženje

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
sr_RS: Vordpres ne obaveštava nijednu <a href="%1$s">uslugu za obaveštavanje o osvežavanju</a> zbog <a href="%2$s">podešavanja vidljivosti</a> vašeg veb mesta.

en: WordPress language.
sr_RS: Vordpresov jezik.

en: WordPress locale code.
sr_RS: Vordpresov kod lokalizacije.

en: WordPress login
sr_RS: Vordpres prijava

en: WordPress memory limit
sr_RS: Ograničenje memorije za Vordpres

en: WordPress memory limit.
sr_RS: Vordpresovo memorijsko ograničenje.

en: WordPress requirements
sr_RS: Vordpres zahtevi

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
sr_RS: Vordpres zahteva %1$s u izdanju %2$s ili novijem. Kontaktirajte svog domaćina servera da ovo ispravi.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
sr_RS: Ažuriranja Vordpresovih izdanja za održavanje i bezbednost su blokirane od strane %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
sr_RS: Ažuriranja Vordpresovih izdanja za održavanje i bezbednost su blokirani od strane filtera %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
sr_RS: Vordpres automatski popravlja neispravno ugnježdeni XHTML kôd

en: WordPress site: %s
sr_RS: Vordpresovo veb mesto: %s

en: WordPress update available (%s)
sr_RS: Vordpresovo ažuriranje je dostupno (%s)

en: WordPress version
sr_RS: Verzija Vordpresa

en: WordPress version %s
sr_RS: Vordpresovo izdanje %s

en: WordPress version.
sr_RS: Izdanje Vordpresa.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MariaDB version %s or greater. Please contact your server administrator.
sr_RS: Vordpresova podrška za utf8mb4 zahteva MariaDB u izdanju %s ili novijem. Molimo vas da kontaktirate upravnika svog servera.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL client library (%1$s) version %2$s or newer. Please contact your server administrator.
sr_RS: Vordpresova podrška za utf8mb4 zahteva MySQL biblioteku klijenta (%1$s) u izdanju %2$s ili novijem. Molimo vas da kontaktirate upravnika svog servera.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL version %s or greater. Please contact your server administrator.
sr_RS: Vordpresova podrška za utf8mb4 zahteva MySQL u izdanju %s ili novijem. Molimo vas da kontaktirate upravnika svog servera.

en: WordPress' built-in search is fine for small sites, but becomes slow and inefficient as they grow. Jetpack Search replaces the built-in search and includes:
sr_RS: WordPress-ova ugrađena pretraga dobro radi na manjim veb-mestima, ali postaje spora i neefikasna kako veb-mesta rastu. Jetpack pretraga zamenjuje ugrađenu pretragu i uključuje:

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
sr_RS: WordPress.com &raquo; Preusmeravanje ka vašem novom blogu!

en: WordPress.com - Your domain %1$s has been suspended
sr_RS: WordPress.com – Vaš domen %1$s je suspendovan

en: WordPress.com / Gravatar.com credentials can be used.
sr_RS: WordPress.com ili Gravatar.com akreditive mogu biti korišćene.

en: WordPress.com Blog/Site Address Change
sr_RS: Promena adrese WordPress.com bloga / veb mesta

en: WordPress.com Forums
sr_RS: WordPress.com forumi

en: WordPress.com Logo
sr_RS: WordPress.com logo

en: WordPress.com News
sr_RS: WordPress.com novosti

en: WordPress.com Password
sr_RS: WordPress.com lozinka

en: WordPress.com Search
sr_RS: WordPress.com pretraga

en: WordPress.com Subscription Management Help
sr_RS: WordPress.com pomoć za upravljanje prijavama

en: WordPress.com Support
sr_RS: WordPress.com podrška

en: WordPress.com User
sr_RS: WordPress.com korisnik

en: WordPress.com Username
sr_RS: WordPress.com korisničko ime

en: WordPress.com for Your Domain
sr_RS: WordPress.com za vaš domen

en: WordPress.com on Facebook
sr_RS: WordPress.com na Facebook-u

en: WordPress.com on Instagram
sr_RS: WordPress.com na Instagram-u

en: WordPress.com on Twitter
sr_RS: WordPress.com na Twitter-u

en: WordPress.com on YouTube
sr_RS: WordPress.com na YouTube-u

en: WordPress.com running %2$s theme.
sr_RS: WordPress.com pokreće %2$s temu.

en: WordPress.com subscribers
sr_RS: WordPress.com pretplatnici

en: WordPress.com themes
sr_RS: WordPress.com teme

en: WordPress.org is reachable
sr_RS: Može se doći do WordPress.org-a

en: WordPress.org plugin directory slug.
sr_RS: Podložak u WordPress.org direktorijumu dodataka.

en: WordPress.org project
sr_RS: WordPress.org projekat

en: WordPress.org themes
sr_RS: WordPress.org teme

en: Wordpress.com
sr_RS: wordpress.com

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
sr_RS: %1$s je takođe dostupan i na %2$s

en: Words
sr_RS: Reči

en: Words: %s
sr_RS: Reči: %s

en: Working Female
sr_RS: Žena koja radi

en: Working Female Medium
sr_RS: Žena koja radi srednje veličine

en: Working Female Narrow
sr_RS: Žena koja radi uska

en: Working Female Wide
sr_RS: Žena koja radi široka

en: Working Male
sr_RS: Muškarac koji radi

en: Working Male Medium
sr_RS: Mušakarac koji radi srednje veličine

en: Working Male Narrow
sr_RS: Mušakarac koji radi uzak

en: Working Male Wide
sr_RS: Mušakarac koji radi širok

en: Would you like a matching blog address too?
sr_RS: Da li želite i odgovarajuću adresu bloga?

en: Would you like to accept the invite with a different account?
sr_RS: Da li želite da prihvatite poziv pomoću drugog naloga?

en: Would you like to create one?
sr_RS: Da li želite da napravite jedan?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
sr_RS: Želite li da date aplikaciji koja se identifikuje kao %s pristup svom nalogu? Ovo bi trebalo da uradite samo ako imate poverenja u datu aplikaciju.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
sr_RS: Želite li da date ovoj aplikaciji pristup svom nalogu? Ovo bi trebalo da uradite samo ako imate poverenja u datu aplikaciju.

en: Would you like to start one?
sr_RS: Da li biste voleli da započnete jedan?

en: Wrapper color
sr_RS: Boja omota

en: Writable
sr_RS: Upisivo

en: Write
sr_RS: Napiši

en: Write a post
sr_RS: Napiši post

en: Write a short welcome message here
sr_RS: Napišite kratku poruku dobrodošlice ovde

en: Write blog post
sr_RS: Napiši članak na blogu

en: Write title…
sr_RS: Napišite naslov…

en: Write your first blog post
sr_RS: Napišite svoj prvi članak

en: Write your response in order to submit
sr_RS: Napišite svoj odgovor da biste predali

en: Writing
sr_RS: Pisanje

en: Writing Helper
sr_RS: Pomoćnik u pisanju

en: Writing Settings
sr_RS: Podešavanja pisanja

en: Wyoming
sr_RS: Vajoming

en: X &#8212; Even more mature than above
sr_RS: Iks &#8212; samo za punoletne osobe

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
sr_RS: XFN znači <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, (XHTML mreža prijatelja) što je neobavezno. Vordpres omogućava pravljenje XFN osobina da biste prikazili kako ste povezani sa autorima/vlasnicima veb mesta na koje pokazujete vezu.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
sr_RS: XML greška: %1$s na liniji %2$s

en: XML Image Sitemap
sr_RS: XML mapa slika za veb mesto

en: XML News Sitemap
sr_RS: XML mapa veb mesta za vesti

en: XML Sitemap
sr_RS: XML mapa mesta

en: XML Sitemap Index
sr_RS: XML indeks mape veb mesta

en: XML Video Sitemap
sr_RS: XML mapa veb mesta za video zapise

en: XML-RPC Request Failed --
sr_RS: XML-RPC zahtev nije uspeo --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
sr_RS: XML-RPC usluge su isključene na ovom veb mestu.

en: Xaisomboun
sr_RS: Ksaisombun

en: Xiangkhouang
sr_RS: Ksiangkhouang

en: Xinjiang / 新疆
sr_RS: Sinkjang

en: Y/m/d g:i:s A
sr_RS: Y/m/d H:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
sr_RS: Y/m/d H:i:s

en: Yakutat
sr_RS: Jakuta

en: Yakutsk
sr_RS: Jakutsk

en: Yala
sr_RS: Jala

en: Yalova
sr_RS: Jalova

en: Yamagata
sr_RS: Jamagata

en: Yamaguchi
sr_RS: Jamaguči

en: Yamanashi
sr_RS: Jamanaši

en: Yambol
sr_RS: Jambol

en: Yancowinna
sr_RS: Jankovina

en: Yangon
sr_RS: Jangon

en: Yap
sr_RS: Jap

en: Yards
sr_RS: Jarde

en: Yasothon
sr_RS: Jasoton

en: Yazd (یزد)
sr_RS: Jazd (یزد)

en: Year
sr_RS: Godina

en: Year(s)
sr_RS: Godinu(e/a)

en: Year:
sr_RS: Godina:

en: Yearly Archive - %s
sr_RS: Godišnja arhiva – %s

en: Yearly Archives:
sr_RS: Godišnje arhive:

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
sr_RS: Godišnji proseci su sabrani od zbora, ne od proseka mesečnih proseka.

en: Years
sr_RS: Godine

en: Yekaterinburg
sr_RS: Jekaterinburg

en: Yellow
sr_RS: žuta

en: Yellowknife
sr_RS: Jelounajf

en: Yemen
sr_RS: Jemen

en: Yemeni rial
sr_RS: Jemenski rijal

en: Yerevan
sr_RS: Jerevan

en: Yes
sr_RS: Da

en: Yes please
sr_RS: Da, hvala

en: Yes please!
sr_RS: Da, molim!

en: Yes, I approve of this connection
sr_RS: Da, odobravam ovu vezu

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
sr_RS: Da, posedujem drugu prodavnicu koju pokreće WooCommerce

en: Yes, I want to be subscribed
sr_RS: Da, želim da se pretplatim

en: Yes, I want to delete my subscription
sr_RS: Da, želim da obrišem svoju pretplatu

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sr_RS: Da, uneću cene sa uračunatim porezom

en: Yes, export all custom meta
sr_RS: Da, izvezi sve prilagođene meta podatke

en: Yes, in person at physical stores and/or events
sr_RS: Da, lično u fizičkim prodavnicama i / ili na događajima

en: Yes, on another platform
sr_RS: Da, na drugoj platformi

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
sr_RS: Da, na drugoj platformi i lično u fizičkim prodavnicama i / ili na događajima

en: Yes, take me to my profile page
sr_RS: Da, odvedi me na moju stranicu profila

en: Yesterday
sr_RS: Juče

en: Yiddish
sr_RS: Jidiš

en: Yoga Studio
sr_RS: Yoga studio

en: You
sr_RS: Vi

en: You already have a pending subscription, we just sent you another email, click the link or <a href="https://en.support.wordpress.com/contact/">contact us</a> if you don’t get it
sr_RS: Već imate pretplatu na čekanju, upravo smo vam poslali još jednu e-poruku, kliknite na vezu ili nas <a href="https://en.support.wordpress.com/contact/">kontaktirajte</a> ako je ne dobijete

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
sr_RS: Već imate nalog na ovom sajtu. Molimo vas da se <a href="%1$s">ulogujete</a> svojim korisničkim imenom i lozinkom i onda povežete na WordPress.com.

en: You and %s other bloggers like this.
sr_RS: Vama i %s drugih blogera se sviđa ovo.

en: You and %s other people like this
sr_RS: Vama i %s drugih ljudi se sviđa ovo

en: You and 1 other person like this
sr_RS: Vama i još jednoj osobi se sviđa ovo

en: You and <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s other bloggers</a> like this.
sr_RS: Vama i <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s drugih blogera</a> se sviđa ovo.

en: You and one other blogger like this.
sr_RS: Vama i još jednom blogeru se sviđa ovo.

en: You are about to approve the following comment:
sr_RS: Prihvatićete sledeći komentar:

en: You are about to change your username, which is currently {{strong}}%(username)s{{/strong}}. You will not be able to change your username back.
sr_RS: Sada ćete promeniti svoje korisničko ime, koje je trenutno {{strong}}%(username)s{{/strong}}.  Nećete moći da ga povratite kasnije.

en: You are about to delete %s.
sr_RS: Obrisaćete %s.

en: You are about to delete the following comment:
sr_RS: Obrisaćete sledeći komentar:

en: You are about to delete the following subscription:
sr_RS: Obrisaćete sledeću pretplatu:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Obrisaćete vezu '%s'
      'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Obrisaćete ovu temu '%s'
      'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are about to delete your subscription to comments for "%s". Please confirm this below.
sr_RS: Obrisaćete svoju pretplatu na komentare za "%s". Molimo vas da to potvrdite ispod.

en: You are about to delete your subscription to the site "%s". Please confirm this below.
sr_RS: Obrisaćete svoju pretplatu na veb-mesto "%s". Molimo vas da to potvrdite ispod.

en: You are about to mark the following comment as spam:
sr_RS: Obeležićete sledeći komentar kao nepoželjan:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
sr_RS: Pomerićete sledeći komentar na otpad:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Trajno ćete obrisati ove stavke sa svog veb mesta.
    Ova radnja ne može biti opozvana.
     'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Trajno ćete obrisati ovu stavku sa svog veb mesta.
    Ova radnja ne može biti opozvana.
     'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sr_RS: Pomerićete ove stavke na otpad.
      'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
sr_RS: Pristupate ovom veb mestu koristeći HTTPS, ali vaša <a href="%1$s">Vordpresova adresa</a> i <a href="%2$s">adresa veb mesta</a> nisu podešene da podrazumevano koriste HTTPS.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
sr_RS: Pristupate ovom veb mestu koristeći HTTPS, ali vaša <a href="%s">adresa veb mesta</a> nije podešena da podrazumevano koristi HTTPS.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
sr_RS: Sve ste podesili! Vašim sajtom se sada može upravljati sa adrese <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are already subscribed
sr_RS: Već ste pretplaćeni

en: You are already subscribed to "%s"!
sr_RS: Već ste pretplaćeni na "%s"!

en: You are attempting to log out of %s
sr_RS: Pokušavate da se odjavite sa %s

en: You are being asked to login because %s is used by an account you are not logged into now.
sr_RS: Tražimo vam da se prijavite jer %s koristi nalog na koji trenutno niste prijavljeni.

en: You are browsing %s
sr_RS: Pregledate %s

en: You are commenting using your %s account.
sr_RS: Komentarišete koristeći svoj %s nalog.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
sr_RS: Trenutno pregledate arhivu bloga %1$s za %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
sr_RS: Trenutno pregledate arhivu bloga %1$s za dan %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
sr_RS: Trenutno pregledate arhivu bloga %1$s za %2$s godinu.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
sr_RS: Trenutno pregledate %s arhivu bloga.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
sr_RS: Trenutno pregledate arhivu kategorije %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
sr_RS: Trenutno urešujete stranu koja prikazuje vaše poslednje članke.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
sr_RS: Trenutno pokrećete poslednje dostupno izdanje Vordpresa. Nastavite tako!

en: You are customizing %s
sr_RS: Prilagođavate %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
sr_RS: Vi ste u režimu oporavka. To znači da možda postoji greška sa temom ili dodatkom. Da biste izašli iz režima oporavka, odjavite se ili koristite dugme za izlazak. <a href="%s">Izađi iz režima oporavka</a>

en: You are in the process of changing your account email address to {{strong}}%(newEmailAddress)s{{/strong}}, but you still need to confirm the change.
sr_RS: U procesu ste menjanja adrese e-pošte svog naloga u {{strong}}%(newEmailAddress)s{{/strong}}, ali tek treba da potvrdite ovu promenu.

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
sr_RS: Prijavljeni ste na WordPress.com kao <strong>%1$s</strong>. Da biste obrnuli naloge, <a href="%2$s">odjavite se</a>.

en: You are not a member of this site.
sr_RS: Vi niste član ovog veb mesta.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da aktivirate dodatke na ovom sajtu.

en: You are not allowed to close this poll.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da zatvorite ovo glasanje.

en: You are not allowed to delete this poll.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da izbrišete ovo glasanje.

en: You are not allowed to edit this draft post.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da uređujete ovaj nacrt članka.

en: You are not allowed to edit this poll.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da uređujete ovo glasanje.

en: You are not allowed to manage this item.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da upravljate ovom stavkom.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da pomerite ovu stavku van otpada.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da pomerite ovu stavku na otpad.

en: You are not allowed to open this poll.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da otvorite ovo glasanje.

en: You are not authorized to delete this video.
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da izbrišete ovaj video-zapis.

en: You are not authorized to upload files to this site
sr_RS: Nije vam dozvoljeno da otpremate datoteke na ovom veb mestu.

en: You are not currently logged in.
sr_RS: Trenutno niste prijavljeni.

en: You are not logged in. <strong><a href='%s'>Please login now</a></strong> with your WordPress.com account so we can best support you.
sr_RS: Niste prijavljeni. <strong><a href='%s'>Molimo vas da se odmah prijavite</a></strong> svojim WordPress.com nalogom, da bismo vam pomogli što je najbolje moguće.

en: You are not subscribed to "%s".
sr_RS: Niste pretplaćeni na "%s".

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
sr_RS: Niste pretplaćeni ni na jedan WordPress.com blog.

en: You are not subscribed to any sites.
sr_RS: Niste pretplaćeni ni na jedno veb-mesto.

en: You are now logged out everywhere else.
sr_RS: Sada ste svuda drugde odjavljeni.

en: You are now logged out.
sr_RS: Sada ste odjavljeni.

en: You are now subscribed to this blog.
sr_RS: Sada ste pretplaćeni na ovaj blog.

en: You are one step away from activating your account!
sr_RS: Na jedan ste korak od aktiviranja svog naloga!

en: You are only logged in at this location.
sr_RS: Odjavljeni ste samo sa ovog mesta.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
sr_RS: Plaćate za narudžbinu gosta. Nastavite sa plaćanjem samo ako prepoznajete ovu narudžbinu.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
sr_RS: Objavljujete komentare suviše brzo. Usporite malo.

en: You are previewing %s
sr_RS: Pregledate %s

en: You are probably offline.
sr_RS: Verovatno ste van mreže.

en: You are receiving this message to confirm acceptance of WordPress.com subscriptions from %s.
sr_RS: Primate ovu poruku da biste potvrdili prihvatanje WordPress.com pretplata od strane %s.

en: You are subscribed to the following blogs:
sr_RS: Pretplaćeni ste na sledeće blogove:

en: You are subscribing to the following post:
sr_RS: Prijavljuje te se na sledeći članak:

en: You are subscribing to the following site:
sr_RS: Prijavljujete se na sledeće veb mesto:

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sr_RS: Ažurirate dodatak. Pre toga <a href="%s">napravite rezervu baze podataka i datoteka</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sr_RS: Ažurirate temu. Pre toga <a href="%s">napravite rezervu baze podataka i datoteka</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sr_RS: Otpremate starije izdanje trenutnog dodatka. Možete nastaviti sa postavljanjem starijeg izdanja ali pre toga <a href="%s">napravite rezervu baze podataka i datoteka</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
sr_RS: Otpremate starije izdanje trenutne teme. Možete nastaviti sa postavljanjem starijeg izdanja ali pre toga <a href="%s">napravite rezervu baze podataka i datoteka</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
sr_RS: Koristite upad %1$s što može da znači da se možda %2$s baza podataka ne koristi.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
sr_RS: Koristite pregledač veba u kom Flash player nije omogućen ili postavljen. Molimo vas da uključite dodatak Flash player ili da preuzmete poslednje izdanje sa https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
sr_RS: Koristite nebezbedan pregledač veba!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
sr_RS: Koristiš stariju verziju Jetpack-a. Da bi se konektovao, molimo da ga ažuriraš na poslednju verziju.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
sr_RS: Koristite otpremač datoteka ugrađen u pregledač veba. Vordpresov otpremač uključuje mogućnost odabira više datoteka i povuci i pusti mogućnost. <a href="#">Pređi na otpremača više datoteka</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
sr_RS: Koristite otpremač za više datoteka. Imate problema? Probajte <a href="%1$s" %2$s>otpremač veb pregledača</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
sr_RS: Pokušali ste da pristupite kontrolnoj tabli za "%1$s" ali trenutno nemate privilegija na ovom veb mestu. Ukoliko mislite da bi trebalo da imate pristup kontrolnoj tabli za"%1$s", molimo vas da kontaktirate svog upravnika mreže.

en: You attempted to edit an attachment that does not exist. Perhaps it was deleted?
sr_RS: Pokušali ste da uređujete prilog koji ne postoji. Možda je izbrisan?

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
sr_RS: Pokušali ste da uređujete stavku koja ne postoji. Možda je izbrisana?

en: You attempted to edit an item that is not an attachment. Please go back and try again.
sr_RS: Pokušali ste da uređujete stavku koja nije prilog. Molimo va da se vratite nazad i pokušate ponovo.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
sr_RS: Pokušali ste da uređujete narudžbinu koja ne postoji. Možda je izbrisana?

en: You attempted to login with the username 'admin' on WordPress.com. If you were trying to access your self hosted <a href="%s">WordPress.org</a> blog, try <strong>yourdomain.com/wp-admin/</strong>.  If you can’t remember your WordPress.com username, you can <a href="%s">reset your password</a> by providing your email address. If you have any questions please <a href="%s">contact support</a>.
sr_RS: Pokušali ste da se prijavite sa korisničkim imenom 'admin' na WordPress.com. Ukoliko pokušavate da pristupite svom <a href="%s">WordPress.org</a> blogu na sopstvenom serveru, pokušajte <strong>vasdomen.net/wp-admin/</strong>.  Ukoliko ne možete da se setite svog WordPress.com korisničkog imena, možete <a href="%s">resetovati svoju lozinku</a> ostavljajući svoju adresu e-pošte. Ukoliko imete bilo kakva pitanja molimo vas da <a href="%s">kontaktirate podršku</a>.

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
sr_RS: Sada možete <a href='http://akismet.com/wordpress/'>dobiti svoj API ključ pravo od Akismeta</a>.

en: You can <a style="color: #3D596D;" href="%s">cancel your subscription</a> at any time.
sr_RS: Možete <a style="color: #3D596D;" href="%s">otkazati svoju pretplatu</a> u bilo kom trenutku.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
sr_RS: Možete uključiti ili isključiti pojedinačne Jetpack-ove module tako da odgovaraju vašim potrebama.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
sr_RS: Ovde možete dodati veze da bi bile prikazane na svom veb mestu, obično koristeći <a href="%s">vidžete</a>. Podrazumevano, veze ka nekoliko veb mesta u Vorpresovoj zajednici su uključene kao primeri.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sr_RS: Možete dobiti više načina isporuke u ovu zonu. Samo će kupci iz ove zone moći da ih izaberu.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
sr_RS: Možete dodavati ili uređivati veze na ovom ekranu unošeći podatke u svakoj kutijici. Samo naziv (tekst koji želite da se prikazuje na vašem veb mestu kao veza) i veb adresa veze su neophodna polja.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
sr_RS: Možete dodati sledeće promenljive svom URL usluge deljenja:

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
sr_RS: Takođe možete da <a href="%s">promenite jezik sučelja</a> u svom profilu.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
sr_RS: Takođe možete da <a href="%s">navedete jezik</a> na kome je ovaj blog ispisan.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
sr_RS: Takođe možete da odaberete boju pozadine pritiskom na dugme Izaberi boju i unošenjem ispravne HTML heks vrednosti (npr: &#0132;#ff0000&#0147; za crvenu) ili odabirom boje koristeći birača boja.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sr_RS: Takođe možete kontrolisati prikaz svog sadržaja u RSS dovodima, uključujući najveći broj članaka za prikazivanje i da li da se prikaže ceo tekst ili rezime. <a href="%s">Saznajte više o dovodima</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
sr_RS: Takođe možete praviti članke sa <a href="%s">Objavi ovo bukmarkletom</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
sr_RS: Takođe možete obrisati pojedinačne stavke i pristupiti proširenom ekranu sa dijaloga detalja.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
sr_RS: Takođe možete urediti ili pomeriti na otpad više članaka odjednom. Odaberite članke na koje želite da delujete koristeći kutijice za štikliranje, zatim odaberite radnju koju želite da uradite iz izbornika Masovne radnje i pritisnite na Primeni.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
sr_RS: Takođe možete da uređujete komentar na ovom ekranu koristeći kutijicu Stanje, gde takođe možete da promenite vremensku oznaku komentara.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
sr_RS: Takođe možete izmeniti jezik interfejsa na svom profilu.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
sr_RS: Takođe možete izvesti iste vrste radnji, uključujući suzavanje spiska koristeći filtere, delovanje na stranu koristeći veze radnji koje se pojavljuju kada pređete preko reda ili koristeći izbornik Masovne radnje da biste uređivali metapodatke za više strana odjednom.

en: You can also:
sr_RS: Takođe možete:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
sr_RS: Možete dodeliti ključne reči svojim člancima koristeći <strong>oznake</strong>. Za razliku od kategorija, oznake nemaju hijerarhiju što znači da nema odnosa od jedne do druge oznake.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
sr_RS: Možete dodeliti mesta teme pojedinačnim izbornicima <strong>odabirom željenih podešavanja</strong> na dnu uređivanja izbornika. Da biste dodelili izbornik svim mestima teme odjednom, <strong>posetite jezičak Upravljaj mestima</strong> na vrhu ekrana.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
sr_RS: Možete napraviti bilo kakve blokove koje želite, nepokretne ili dinamične, ukrasne ili proste:

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
sr_RS: Možete otkazati svoju pretplatu u bilo kom trenutku prateći jednu od ovih opcija:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
sr_RS: Možete promeniti broj stupaca u svojim galerijama prevlačeći klizač u inspektoru bloka u bočnoj traci.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
sr_RS: Možete promeniti prikaz ovog ekrana koristeći jezičak Podešavanja ekrana da biste podesili koliko stavki je prikazano po ekranu i da prikažete/sakrijete stupce u tabeli.

en: You can change your delivery preferences in your <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="manage-subscriptions">subscription dashboard</a>.
sr_RS: Možete da promenite svoja podešavanja isporuke na svojoj <a href="%1$s" data-tracks-link-desc="manage-subscriptions">kontrolnoj tabli za pretplatu</a>.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
sr_RS: Možete promeniti svoju lozinku, uključiti prečice sa tastature, promeniti šemu boja svojih Vordpresovih upravljačkih ekrana i isključiti WYSIWYG (&#132;Šta vidiš, to i dobiješ&#147;) tj. vidljivi uređivač, između ostalog. Možete sakriti Traku sa alatkama (ranije zvanu Upravljačka traka) sa prednjeg dela svog veb mesta, ali ne možete isključiti sa upravljačkih ekrana.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
sr_RS: Možete odabrati od podrazumevanih slika zaglavlja teme ili koristiti svoju. Takođe možete da prilagodite kako se vaši naslov i podnaslov veb mesta prikazuju.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
sr_RS: Možete koristiti jedno od svojih prethodno otpremljenih zaglavlja ili prikazati jedno slučajno odabrano.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sr_RS: Možete odabrati šta je prikazano na početnoj stranici svog veb mesta. To mogu biti članci u obrnutom hronološkom redosledu (klasični blog) ili učvršćena/nepokretna strana. Da biste postavili nepokretnu početnu stranicu, prvo morate da napravite dve <a href="%s">strane</a>. Jedna će postati početna stranica a druga će biti gde se vaši članci prikazuju.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
sr_RS: Možete odabrati šta je prikazano na početnoj stranici svog  veb mesta. To mogu biti članci u obrnutom hronološkom redosledu (klasični blog) ili učvršćena/nepokretna strana. Da biste postavili nepokretnu početnu stranicu, prvo morate da napravite dve strane. Jedna će postati početna stranica a druga će biti gde se vaši članci prikazuju.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
sr_RS: Možete odabrati da li će vaše veb mesto biti posećeno od strane robota, usluga pingovanja i pauka. Ukoliko želite da ove usluge zanemare vaše veb mesto, štiklirajte kutijicu pored &#0132;Obeshrabri pretraživače veba od snimanja ovog veb mesta&#0147; i pritisnite na dugme Sačuvaj izmene na dnu ekrana.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
sr_RS: Možete napraviti grupe veza koristeći kategorije veza. Nazivi kategorija veza moraju biti jedinstveni i kategorije veza su odvojene od kategorija koje koristite za članke.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
sr_RS: Možete prilagoditi prikaz ovog ekrana na dosta načina:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
sr_RS: Možete prilagoditi prikaz ovog ekrana koristeći jezičak Podešavanja ekrana i/ili padajućih filtera iznad tabele veza.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
sr_RS: Možete prilagoditi prikaz sadržaja ovog ekrana na dosta načina:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
sr_RS: Možete prilagoditi izgled svog veb mesta bez diranja bilo kog koda svoje teme koristeći prilagođenu pozadinu. Vaša pozadina može biti slika ili boja.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
sr_RS: Možete obrisati kategorije veza preko masovnih radnji, ali ta radnja ne briše veze u toj kategoriji. Umesto toga, pomera ih u podrazumevanu kategoriju veza.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
sr_RS: Možete urediti sliku čuvajući umanjenu sliku. Na primer, možda želite da imate kvadratnu umanjenu sliku koja prikazuje samo deo slike.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
sr_RS: Možete urediti podatke levo o komentaru ako je potrebno. Ovo je često korisno kada primetite da je komentator napravio grešku u kucanju.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
sr_RS: Možete omogućiti režim pisanja bez ometanja koristeći ikonicu desno. Ova osobina nije dostupna na starijim pregledačima ili uređajima sa malim ekranima i zahteva da uređivač pune visine bude uključen pod Podešavanja ekrana.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
sr_RS: Možete izvesti datoteku sadržaja svog veb mesta kako bi ga uvezli u drugu instalaciju ili platformu. Izvozna datoteka će biti u XML obliku datoteke zvanom WXR. Članci, strane, komentari, prilagođena polja, kategorije i oznake mogu biti uključeni. Možete odabrati da WXR datoteka uključuje samo određene članke ili strane postavljajući padajuće filtere da ograničite izvoz po kategoriji, autoru, vremenskom rasponu po mesecima ili po stanju objavljivanja.

en: You can export this list to use on other services. The file will be in OPML format.
sr_RS: Možete izvesti ovu listu da je koristite na drugim servisima. Datoteka će biti u obliku OPML.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
sr_RS: Možete filtrirati spisak članaka po stanju članka koristeći tekstualne veze iznad spiska članaka da biste prikazali članke sa tim stanjem. Podrazumevano se prikazuju svi članci.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
sr_RS: Možete filtrirati spisak korisnika po korisničkoj ulozi koristeći tekstualne veze iznad spiska korisnika da biste prikazali sve, upravnike, urednike, autore, saradnike ili pretplatnike. Podrazumevano se prikazuju svi korisnici. Nekorišćene korisničke uloge nisu navedene.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
sr_RS: Možete pronaći više detalja i izvršiti promene na ekranu Dodaci.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
sr_RS: Možete pronaći više detalja i izvršiti promene na ekranu Teme.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
sr_RS: Možete sakriti/prikazati stupce zasnovano na svojim potrebama i odlučiti koliko članaka da prikazujete po ekranu koristeći jezičak Podešavanja ekrana.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
sr_RS: Možete sakriti/prikazati stupce zasnovano na svojim potrebama i odlučiti koliko korisnika da prikazujete po ekranu koristeći jezičak Podešavanja ekrana.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
sr_RS: Možete umetnuti datoteke sadržaja pritiskom na dugme iznad uređivača članka i prateći smernice. Možete poravnati ili urediti slike koristeći traku sa alatkama u ravni dostupnu u režimu Vidljivo.

en: You can leave this page and come back to check the progress later if you like.
sr_RS: Ako želite, možete ostaviti ovu stranicu i doći kasnije da proverite napredak.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
sr_RS: Možete se odjaviti sa drugih uređaja kao što je vaš telefon ili javni računar pritiskom na dugme Odjavi se svuda drugde.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
sr_RS: Možete upravljati komentarima napravljenima na svom veb mestu na sličan način kao što uređujete članke i drugi sadržaj. Ovaj ekran je prilagodljiv na isti način kao i drugi ekrani upravljanja i možete delovati na komentare koristeći veze radnji koje se prikazuju prilikom prelaska, ili masovne radnje.

en: You can manually run queued updates here.
sr_RS: Ovde možete ručno da pokrenete planirana ažuriranja.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
sr_RS: Možete promeniti svoj Gravatar na svojoj <a href="/wp-admin/profile.php">stranici profila</a>.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
sr_RS: Možete suziti spisak po vrsti datoteke/stanju ili po datumu koristeći padajući izbornik iznad tabele sadržaja.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
sr_RS: Možete se kretati ka drugim stranicama svog veb mesta koristeći prilagođavač da biste videli i uredili vidžete prikazane na tim stranicama.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
sr_RS: Sada možete upravljati i pregledati prilagođene pozadine u <a href="%s">prilagođavaču</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
sr_RS: Sada možete upravljati i pregledati prilagođena zaglavlja u <a href="%s">Prilagođavaču</a>.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sr_RS: Imate samo 1 %s u  korpi.

en: You can only rename blogs that you own
sr_RS: Možete promeniti imena samo blogovima koje posedujete

en: You can optionally "tag" your products here. Tags are a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
sr_RS: Ovde možete opciono "označiti" svoje proizvode. Oznake služe kao metod obeležavanja proizvoda da bi ih korisnici lakše pronašli.

en: You can prevent WordPress.com from sending you any more subscription emails by clicking below.
sr_RS: Možete da sprečite WordPress.com da vam šalje dalju e-poštu pretplate tako što ćete kliknuti ispod.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
sr_RS: Možete srazmerno promeniti veličinu izvorne slike. Za najbolje rezultate, srazmerno menjanje veličine bi trebalo da se uradi pre nego što opsečete ili okrenete. Slike mogu samo da se srazmerno smanje, ne i povećaju.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
sr_RS: Možete preraditi spisak da prikazuje samo članke iz posebne kategorije ili iz posebnog meseca koristeći padajuće izbornike iznad spiska članaka. Pritisnite dugme Filtriraj nakon pravljenja izbora. Takođe možete preraditi spisak pritiskom na autora članka, kategoriju ili oznaku u spisku članaka.

en: You can see all comments on this post here:
sr_RS: Ovde možete videti sve komentare na ovaj članak:

en: You can see all pingbacks on this post here:
sr_RS: Ovde možete videti sve povratne pingove na ovaj članak:

en: You can see all trackbacks on this post here:
sr_RS: Ovde možete videti sve povratne veze na ovaj članak:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
sr_RS: Možete izabrati sliku koja će biti prikazana na vrhu vašeg veb mesta otpremanjem sa svog računara ili odabirom iz svoje biblioteke sadržaja. Nakon odabira slike moći ćete da je opsečete.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
sr_RS: Možete izabrati jezik koji želite da koristite za Vordpresov upravljački ekran bez uticanja na jezik koji posetioci veb mesta vide.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
sr_RS: Možete postaviti prilagođenu sliku u zaglavlju za svoje veb mesto. Jednostavno otpremite sliku i isecite je i novo zaglavlje će se odmah početi da se koristi. Drugačije, možete koristite sliku koja je već otpremljena u vašu Biblioteku sadržaja pritiskom na dugme &#0132;Odaberi sliku&#0147;

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
sr_RS: Možete podesiti najveće veličine za slike umetnute u vaš pisani sadržaj; takođe možete umetnuti sliku u punoj veličini.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
sr_RS: I dalje možete koristiti svoje veb mesto ali bilo koji poddomen koji napravite možda neće biti pristupačan. Ukoliko znate da je vaš DNS ispravan, zanemarite ovu poruku.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
sr_RS: Možete predati sadržaj na više različitih načina; ovaj ekran sadrži podešavanja za svaki od njih. Odeljak na vrhu kontroliše uređivač u upravljačkim ekranima, dok ostatak kontroliše spoljašnje načine objavljivanja. Za više podataka o svakom od ovih načina, koristite veze dokumentacije.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
sr_RS: Možete otpremiti i umetnuti sadržaj (slike, zvučne zapise, dokumente, itd) pritiskom na dugme Dodaj sadržaj. Možete odabrati od slika i datoteka koje ste već otpremili u biblioteku sadržaja ili otpremiti novi sadržaj da biste ga dodali svojoj strani ili članku. Da biste napravili galeriju slika, odaberite slike za dodavanje i pritisnite na dugme &#0132;Napravi novu galeriju&#0147;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
sr_RS: Ovde možete otpremiti datoteke sadržaja bez pravljenja članka pre toga. Ovo vam omogućava da otpremite datoteke za kasnije korišćenje sa člancima i stranama i/ili da dobijete veb vezu ka određenoj datoteci koju želite da delite. Postoje tri mogućnosti za otpremanje datoteka:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
sr_RS: Možete koristiti kategorije da odredite odeljke svog veb mesta i grupišete povezane članke. Podrazumevana kategorija je &#132;Nekategorizovano&#147; dok je ne promenite u svojim <a href="%s">podešavanjima pisanja</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
sr_RS: Možete koristiti jedno od ovih dobrih zaglavlja ili prikazati jedno slučajno odabrano.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
sr_RS: Možete koristiti sledeće kontrole da biste rasporedili svoj ekran kontrolne table tako da odgovara vašem radu. Ovo takođe važi i za većinu drugih upravljačkih ekrana.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
sr_RS: Možete videti sve članke korisnika pritiskom na broj pored stupca Članci.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
sr_RS: Možete videti članke u jednostavnom spisku naslova ili sa isečkom koristeći jezičak Podešavanje ekrana.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
sr_RS: Možete videti svoj sadržaj  u jednostavnoj vidljivoj rešetki ili spisku sa stupcima. Menjajte između ovih pregleda koristeći ikonice levo iznad sadržaja.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sr_RS: Ne možete dodati &quot;%s&quot; u korpu jer tog proizvoda nema na zalihama.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
sr_RS[0]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Sačekajte %d sekund.
sr_RS[1]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Sačekajte %d sekundi.
sr_RS[2]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Sačekajte %d sekundi.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
sr_RS: Ne možete dodati još jedan "%s" u vašu korpu.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sr_RS: Ne možete dodoati tu količinu &quot;%1$s&quot; u korpu jer nema dovoljno na zalihama (preostalo je %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sr_RS: Ne možete da dodate tu količinu u korpu &mdash; imamo %1$s na stanju, a već imate %2$s u korpi.

en: You cannot add the same tax rate twice!
sr_RS: Ne možete dodati istu stopu poreza dva puta!

en: You cannot change this later.
sr_RS: Ovo ne možete promeniti kasnije.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
sr_RS: Ne možete da obrišete dodatak dok je uključen na glavnom veb mestu.

en: You cannot delete the current user.
sr_RS: Ne možete da obrišete trenutnog korisnika.

en: You cannot edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
sr_RS: Ne možete da uređujete ovaj prilog zato što je na otpadu. Molimo vas da ga pomerite sa otpada a zatim pokušajte ponovo.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
sr_RS: Ne možete da uređujete ovaj komentar zato što je povezani članak na otpadu. Molimo vas da je pomerite sa otpada a zatim pokušajte ponovo.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sr_RS: Ne možete da uređujete ovu stavku zato što je na otpadu. Molimo vas da je pomerite sa otpada a zatim pokušajte ponovo.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
sr_RS: Ne možete da pomerite ovu stavku na otpad. %s trenutno uređuje.

en: You cannot redirect a URL to itself.
sr_RS: Ne možete preusmeriti URL ka samom sebi.

en: You cannot remove the current user.
sr_RS: Ne možete da uklonite trenutnog korisnika.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
sr_RS: Greška: Ne možete da odgovarate na komentar na nacrtu članka.

en: You cannot transfer to that user
sr_RS: Ne možete da prenesete tom korisniku

en: You cannot use port numbers such as %s.
sr_RS: Ne možete da koristite brojeve porta kao što je %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
sr_RS: Ne možete koristiti tu adresu e-pošte za registraciju. Postoje problemi s njima, jer blokiraju neke e-poruke WordPress-a. Molimo da koristite drugog provajdera e-pošte.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
sr_RS: Ne možete koristiti tu adresu e-pošte prilikom otvaranja naloga. Imamo problema sa njima jer blokiraju neke naše e-poruke. Molimo vas da koristite drugog dobavljača e-pošte.

en: You commented on:
sr_RS: Komentarisali ste na:

en: You currently have email delivery turned off. Visit your {{a}}Notification Settings{{/a}} to turn it back on.
sr_RS: Trenutno vam je isporuka e-pošte isključena. Posetite svoja {{a}}podešavanja obaveštenja{{/a}} da je ponovo uključite.

en: You currently have no custom styles created.
sr_RS: Trenutno nemate napravljenih prilagođenih stilova.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
sr_RS: Isključili ste ovaj dodatak %s i možda vam ova politika neće trebati.

en: You did not enter a category name.
sr_RS: Niste uneli ime kategorije.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
sr_RS: Nemate pristup na "%s" i ne možete se pretplatiti.

en: You do not have access to that blog
sr_RS: Nemate pristup tom blogu

en: You do not have permission to access this page
sr_RS: Nemate dozvolu za pristup ovoj stranici

en: You do not have permission to access this page.
sr_RS: Nemate prava da pristupite ovoj strani.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sr_RS: Nemate ovlašćenje da dodelite API ključeve odabranom korisniku.

en: You do not have permission to create coupons
sr_RS: Nemate dozvolu da kreirate kupone

en: You do not have permission to create order notes
sr_RS: Nemate privilegije za postavljanje beleški narudžbine

en: You do not have permission to create order refunds
sr_RS: Nemate dozvolu da kreirate povraćaje

en: You do not have permission to create orders
sr_RS: Nemate dozvolu da kreirate narudžbine

en: You do not have permission to create product attributes
sr_RS: Nemate doѕvolu da pravite atribute proizvoda

en: You do not have permission to create product categories
sr_RS: Nemate prava da kreirate kategoriju proizvoda

en: You do not have permission to create product shipping classes
sr_RS: Nemate prava da kreirate klasu za isporuku proizvoda

en: You do not have permission to create product tags
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da dodajete tagove.

en: You do not have permission to create products
sr_RS: Nemate dozvole za kreiranje proizvoda

en: You do not have permission to create tax classes
sr_RS: Nemate prava da menjate poreske klase

en: You do not have permission to create tax rates
sr_RS: Nemate prava za čitanje iznosa takse

en: You do not have permission to create this customer
sr_RS: Nemate dozvole da kreirate mušteriju

en: You do not have permission to create webhooks.
sr_RS: Nemate dozvolu da pravite veb kopče.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
sr_RS: Nemate prava da obrišete atribute proizvoda

en: You do not have permission to delete product attributes
sr_RS: Nemate dozvolu da brišete atribute proizvoda.

en: You do not have permission to delete product category
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da bi ste mogli da brišete kategorije proizvoda.

en: You do not have permission to delete product shipping classes
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da bi ste mogli da obrišete klase za poštarinu

en: You do not have permission to delete product tag
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da brišete tagove.

en: You do not have permission to delete redirects for this blog. Make sure you are logged in as the same user used to purchase the redirect.  Please <a href='%s'>contact support</a> for further help.
sr_RS: Nemate dozvolu da obrišete preusmeravanja za ovaj blog. Budite sigurni da ste prijavljeni kao isti korisnik koji je kupio preusmerenje. Molimo vas da <a href='%s'>kontaktirate podršku</a> za dalju pomoć.

en: You do not have permission to delete tax classes
sr_RS: Nemate prava da obrišete poreske klase

en: You do not have permission to delete tax rates
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da brišete poreske stope

en: You do not have permission to delete this %s
sr_RS: Nemate permisije da uklonite %s

en: You do not have permission to delete this customer
sr_RS: Nemate dozvolu da brišete ovu mušteriju

en: You do not have permission to edit API Keys
sr_RS: Nemate dozvolu da uređujete API ključeve

en: You do not have permission to edit Webhooks
sr_RS: Nemate privilegije za izmenu događaja

en: You do not have permission to edit product attributes
sr_RS: Nemate dozvolu za uređivanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to edit product categories
sr_RS: Nemate prava za uređivanje kategorije proizvoda

en: You do not have permission to edit product shipping classes
sr_RS: Nemate prava za izmenu klase ispruke za proizvod

en: You do not have permission to edit product tags
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da menjate tagove.

en: You do not have permission to edit tax rates
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da izmenite poreske stope

en: You do not have permission to edit this %s
sr_RS: Nemate pravo ažuriranja ovog %s

en: You do not have permission to edit this API Key
sr_RS: Nemate ovlašćenje da uredite ovaj API ključ

en: You do not have permission to edit this customer
sr_RS: Nemate dozvolu da uređujete ovu mušteriju

en: You do not have permission to edit this user.
sr_RS: Nemate prava da uređujete ovog korisnika

en: You do not have permission to read product attribute terms
sr_RS: Nemate dovoljnu dozvolu za čitanje uslova atributa prizvoda

en: You do not have permission to read product attributes
sr_RS: Nemate ovlašćenje da čitate atribute proizvoda

en: You do not have permission to read product categories
sr_RS: Nemate dozvolu da čitate kategorije proizvoda

en: You do not have permission to read product shipping classes
sr_RS: Nemate prava da čitate klase za isporuku proizvoda

en: You do not have permission to read product tags
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da čitate oznake proizvoda

en: You do not have permission to read tax classes
sr_RS: Nemate privilegije do menjate poreske takse

en: You do not have permission to read tax rate
sr_RS: Nemate prava za čitanje iznosa takse

en: You do not have permission to read the coupons count
sr_RS: Nemate dozvolu da pročitate broj kupona

en: You do not have permission to read the customers count
sr_RS: Nemate dozvole za vidite broj mušterije

en: You do not have permission to read the orders count
sr_RS: Nemate dozvolu da pročitate broj narudžbina

en: You do not have permission to read the products count
sr_RS: Nemate dozvole za pregled količine proizvoda

en: You do not have permission to read the tax classes count
sr_RS: Nemate prava da čitate poreske klase

en: You do not have permission to read the taxes count
sr_RS: Nemate dovoljno privilegija da pregledate poreske stope

en: You do not have permission to read the webhooks count
sr_RS: Nemate dozvolu za čitanje broja veb kopči

en: You do not have permission to read this %s
sr_RS: Nemate pravo čitanja ovog %s

en: You do not have permission to read this customer
sr_RS: Nemate dozvolu da pročitate ovu mušteriju

en: You do not have permission to read this report
sr_RS: Nemate pravo čitanja ovog izveštaja

en: You do not have permission to revoke API Keys
sr_RS: Nemate ovlašćenje da povučete API ključeve

en: You do not have permission to revoke this API Key
sr_RS: Nemate ovlašćenje da povučete ovaj API ključ

en: You do not have permission to update Webhooks
sr_RS: Nemate ovlašćenje da ažurirate veb kopče

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sr_RS: Nemate dovoljna prava da pristupite ovoj strani.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
sr_RS: Nemate dovoljna prava da uključujete dodatke na ovom veb mestu.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
sr_RS: Nemate dovoljna prava da isključujete dodatke na ovom veb mestu.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
sr_RS: Nemate dozvolu da to uradite.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sr_RS: Nemate ovlašćenje da to uradite.

en: You don't have any WordPress sites yet.
sr_RS: Još uvek nemate svoj WordPress sajt.

en: You don't have any drafts.
sr_RS: Nemate nijedan nacrt.

en: You don't have permission to access this page
sr_RS: Nemate dozvolu da pristupite ovoj strani

en: You don't have permission to create a new order
sr_RS: Nemate dozvolu da počinjete novu narudžbinu

en: You don't have permission to manage this list.
sr_RS: Nemate dozvolu da upravljate ovom listom.

en: You don’t have permission to do that.
sr_RS: Nemate prava da to uradite.

en: You have %1$s and %2$s.
sr_RS: Imate %1$s i %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
sr_RS: Pokušali ste da stavite previše datoteka u red za čekanje.

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
sr_RS: Pokušali ste da registrujete duplikat stavke pomoću WooCommerce navigacije: %1$s

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
sr_RS: Dodati ste na ovo veb mesto. Molimo vas da posetite <a href="%1$s">početnu stranicu</a> ili <a href="%2$s">da se prijavite</a> koristeći svoje korisničko ime i lozinku.

en: You have been invited to subscribe to comments on the post "%s". Please confirm your subscription below to start receiving updates by email.
sr_RS: Pozvani ste da se pretplatite na komentare na članku "%s". Molimo vas da potvrdite svoju pretplatu ispod, da biste počeli da primate ažuriranja putem e-pošte.

en: You have been invited to subscribe to the site "%s". Please confirm your subscription below to start receiving updates by email.
sr_RS: Pozvani ste da se pretplatite na sajt "%s". Molimo vas da potvrdite svoju pretplatu ispod, da biste počeli da primate ažuriranja putem e-pošte.

en: You have blocked %(site_name)s.
sr_RS: Blokirali ste %(site_name)s.

en: You have blocked this site.
sr_RS: Blokirali ste ovaj sajt.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
sr_RS: Izabrali ste da obrišete sledeće korisnike sa svih mreža i veb mesta.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
sr_RS: Izabrali ste da obrišete korisnika sa svih mreža i veb mesta.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> to build and minify assets.
sr_RS: Instalirali ste razvojnu verziju WooCommerce-a koja zahteva da se datoteke naprave i minimiziraju. Iz direktorijuma dodataka pokrenite <code>pnpm install</code>, a zatim <code>pnpm nx build woocommerce-legacy-assets</code> da biste napravili i minimizirali sredstva.

en: You have left the blog
sr_RS: Napustili ste blog

en: You have logged in successfully.
sr_RS: Uspešno ste se prijavili.

en: You have no active subscriptions.
sr_RS: Nemate aktivnih pretplata.

en: You have no categories to convert!
sr_RS: Nemate kategorija za pretvaranje!

en: You have no comments to import!
sr_RS: Nemate komentare za uvoz!

en: You have no pending subscriptions. Expecting to see some here? Double-check the email address you used to subscribe.
sr_RS: Nemate pretplate na čekanju. Očekujete da vidite neku ovde? Dva puta proverite adresu e-pošte koju ste koristili da se pretplatite.

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
sr_RS: Nemate sajtove u linkovima profila. Možete ih dodati ukoliko želite.

en: You have no tags to convert!
sr_RS: Nemate oznake za pretvaranje!

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
sr_RS: Niste otkazali svoju pretplatu. Molimo, pokušajte opet.

en: You have not set up this type of address yet.
sr_RS: Još uvek niste podesili ovu vrstu adrese.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
sr_RS: Sada ste aktivirali prevodioca. Desnim klikom na označeni tekst počnite da ga prevodite.

en: You have plugins waiting to be updated
sr_RS: Imate dodatke koji čekaju da se ažuriraju

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
sr_RS: Trajno ste kupili ovaj proizvod. Ne postoji pretplata za obnavljanje

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
sr_RS: Došli ste do kraja pretplata. Vratite se na %sprvu stranicu%s.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sr_RS[0]: Primili ste sledeću poruku iz dnevničke evidencije WooCommerce:
sr_RS[1]: Primili ste sledeće poruke iz dnevničke evidencije WooCommerce:
sr_RS[2]: Primili ste sledeće poruke iz dnevničke evidencije WooCommerce:

en: You have renamed this blog domain
sr_RS: Promenili ste naziv domena ovog bloga

en: You have renewed %s for one year. It may take a few minutes to update the expiration date below.
sr_RS: Obnovili ste %s za jednu godinu. Može potrajati nekoliko minuta do ažuriranja datuma isteka ispod.

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
sr_RS: Zahtevali ste zaustavljanje primanja obaveštenja e-poštom od %s.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
sr_RS: Tražili ste %1$s arhivu bloga za <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Ukoliko niste uspeli da išta nađete u ovim rezultatima pretrage, možete probati jednu od ovih veza.

en: You have specified these users for deletion:
sr_RS: Ove korisnike ste označili za uklanjanje:

en: You have specified these users for removal:
sr_RS: Ove korisnike ste označili za uklanjanje:

en: You have specified this user for deletion:
sr_RS: Ovog korisnika ste označili za uklanjanje:

en: You have specified this user for removal:
sr_RS: Ovog korisnika ste označili za uklanjanje:

en: You have successfully connected your WordPress.com blog with your %s account.
sr_RS: Uspešno ste spojili svoj WordPress.com blog sa svojim %s nalogom.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sr_RS: uspešno ste povezali svoju prodavnicu sa WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sr_RS: Uspešno ste isključili svoju prodavnicu sa WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
sr_RS: Imate teme koje čekaju da se ažuriraju

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sr_RS: Iskoristili ste ovaj kupon %s u drugoj transakciji tokom ove potvrde kupovine i time je iskorišćen ograničeni broj upotrebe kupona. Uklonite kupon i pokušajte ponovo.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
sr_RS: Iskoristili ste svoj dodeljeni prostor. Molimo vas da izbrišete datoteke pre otpremanja.

en: You haven't followed any sites yet
sr_RS: Još ne pratite nijedan sajt

en: You haven't published any posts yet.
sr_RS: Još uvek niste objavili nijedan članak.

en: You like this
sr_RS: Sviđa vam se ovo

en: You like this.
sr_RS: Sviđa vam se ovo.

en: You may also like&hellip;
sr_RS: Možda će vam se svideti &hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sr_RS: Možda ste zainteresovani za&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
sr_RS: Možda će biti potrebno da ručno obnovite zalihe artikla.

en: You may not upload %s type files
sr_RS: Ne možete otpremati %s vrste datoteka

en: You may only upload 1 file.
sr_RS: Možete otpremiti samo jednu datoteku.

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
sr_RS: Morate biti <a href="%s">prijavljeni</a> da biste poslali komentar.

en: You must agree to the Terms of Service.
sr_RS: Morate se saglasiti sa uslovima korišćenja

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sr_RS: Morate biti %1$sprijavljeni%2$s da biste postavili recenziju.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
sr_RS: Žao nam  je, da bi postavili komentar, morate <a href="%s">biti prijavljeni</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
sr_RS: Morate biti član najmanje jednog veb mesta da biste koristili ovu stranicu.

en: You must be logged in to checkout.
sr_RS: Morate biti prijavljeni za plaćanje.

en: You must be logged in to download files.
sr_RS: Morate biti prijavljeni da biste mogli da preuzmete fajlove.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
sr_RS: Morate da pritisnite na dugme Sačuvaj izmene na dnu ekrana da bi nova podešavanja stupila na snagu.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
sr_RS: Morate povezati vaš Džetpek dodatak sa WordPress.com da biste koristili ovu osobinu.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
sr_RS: Morate da unesete važeći licencni ključ na <a href="%1$s">strani za podešavanje integracije MaxMind</a> kako biste koristili servis geolokacije. Ako vam geolokacija nije potrebna za isporuku ili porez, treba da promenite podrazumevanu lokaciju kupca na <a href="%2$s">strani za opšta podešavanja</a>.

en: You must include at least 2 answers
sr_RS: Morate uključiti najmanje 2 odgovora.

en: You must provide a domain name.
sr_RS: Morate uneti ime domena.

en: You must provide a name for your network of sites.
sr_RS: Morate navesti ime za svoju mrežu veb mesta.

en: You must provide a valid email address.
sr_RS: Morate uneti valjanu adresu e-pošte.

en: You must select at least one field to send.
sr_RS: Morate selektovati barem jedno polje za slanje.

en: You must specify a Comment ID
sr_RS: Morate navesti ID komentara

en: You must specify a Post ID
sr_RS: Morate navesti ID članka

en: You must specify a Term ID
sr_RS: Morate navesti ID člana

en: You must specify a User ID
sr_RS: Morate navesti ID korisnika

en: You must specify an option name
sr_RS: Morate navesti naziv mogućnosti

en: You must supply a future date to schedule.
sr_RS: Morate navesti datum u budućnosti da biste zakazali.

en: You must supply an array of options and values.
sr_RS: Morate navesti niz opcija i vrednosti.

en: You must supply an array of options.
sr_RS: Morate navesti niz opcija.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
sr_RS: Potreban vam je javaskript da biste izabrali deo slike.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
sr_RS: Za pokretanje ovog alata vam je potreban WooCommerce 4.2 ili noviji.

en: You need a higher level of permission.
sr_RS: Potreban vam je viši nivo dozvole.

en: You need to be logged in to access this.
sr_RS: Morate biti prijavljeni da biste pristupili ovome.

en: You need to define a search term to order by relevance.
sr_RS: Morate da odredite pojam za pretragu da biste poređali po bitnosti.

en: You need to define an include parameter to order by include.
sr_RS: Morate da odredite pojam za obuhvatanje da biste poređali po obuhvaćanju.

en: You need to enter an email address for someone you know before sending.
sr_RS: Morate uneti adresu e-pošte za nekoga koga znate pre slanja.

en: You need to pass an array of post formats.
sr_RS: Morate dodeliti niz oblika članaka.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
sr_RS: Morate da registrujete svoj Jetpack pre povezivanja.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
sr_RS: Morate dati svoj OPML url. Pritisnite "Nazad" u veb pregledniku i pokušajte ponovo.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
sr_RS: Trenutno imate samo jednu postavljenu temu. Oživite malo! Možete bilo kada izabrati neku od preko 1000 slobodnih tema u WordPress.org-ovom skladištu tema: samo pritisnite jezičak iznad <a href="%s">Postavi teme</a>.

en: You received a gift! 🎁
sr_RS: Primili ste poklon! 🎁

en: You registered on WordPress.com one year ago. | You registered on WordPress.com %1$s years ago.
sr_RS[0]: Registrovali ste se na WordPress.com pre %1$s godine.
sr_RS[1]: Registrovali ste se na WordPress.com pre %1$s godine.
sr_RS[2]: Registrovali ste se na WordPress.com pre %1$s godina.

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
sr_RS: Zahtevali ste povraćaj novca za proširenje. Molimo vas da proverite svoje poštansko sanduče za poruku sa vezom za potvrđivanje.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
sr_RS: Takođe treba da navedete bilo koje skupljanje i zadržavanje osetljivih ličnih podataka kao što su podaci vezani za zdravlje.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
sr_RS: Takođe predlažemo pregledanje vaše politike privatnosti s vremena na vreme, posebno nakon postavljanja ili ažuriranja bilo koje teme ili dodatka. Možda će biti izmena ili novih predloženih informacija koje treba da razmotrite za dodavanje u vašu politiku.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
sr_RS: Trebalo bi da sačuvaš svoju rezervnu kopiju  postojećih %1$s i %2$s datoteka.

en: You should back up your existing %s file.
sr_RS: Trebalo bi da sačuvaš svoju rezervnu kopiju %s datoteke.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
sr_RS: Trebalo bi da razmislite o uklanjanju svih tema koje se ne koriste da biste poboljšali bezbednost svog veb mesta.

en: You should remove inactive plugins
sr_RS: Trebalo bi da uklonite isključene dodatke

en: You should remove inactive themes
sr_RS: Trebalo bi da uklonite isključene teme

en: You successfully disabled auto renew for <em>%s</em>.
sr_RS: Uspešno ste onemogućili automatsko obnavljanje za <em>%s</em>.

en: You successfully enabled auto renew for <em>%s</em>.
sr_RS: Uspešno ste omogućili automatsku obnovu za <em>%s</em>.

en: You successfully logged out.
sr_RS: Uspešno ste se odjavili

en: You will <strong>not</strong> be sent any confirmation email - please make sure this is what you want to do before continuing!
sr_RS: <strong>Neće</strong> vam biti poslata nikakva poruka za potvrdu - molimo vas da budete sigurni da je ovo ono što želite da uradite pre nego što nastavite!

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
sr_RS: Biće vam data lozinka za ručno unošenje u datu aplikaciju.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
sr_RS: Bićete vraćeni na Vordpresovu kontrolnu tablu, i nikakve promene neće biti napravljene.

en: You will be sent to %s
sr_RS: Bićete poslati na %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sr_RS: Moraćeš ručno da izdaš povraćaj novca koristeći svog posrednika plaćanja po korišćenju ovoga.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
sr_RS: Još uvek nećete moći da postavljate nove teme ovde jer vaša postavka zahteva SFTP pristupne podatke. Za sada, molimo vas da <a href="%s">dodate teme u upravljačkom delu</a>.

en: You will not receive a refund of the cost of this upgrade as it was purchased more than 3 days ago or there was a problem finding your payment. Please contact support if you have any queries about this cancellation.
sr_RS: Nećete primiti povraćaj novca za cenu ovog proširenja pošto je kupljeno pre više od 3 dana ili ima problema sa pronalaženjem vašeg plaćanja. Molimo vas da kontaktirate podršku ukoliko imate upite o ovom odustajanju.

en: You will receive a refund for this upgrade as it was purchased less than 3 days ago.
sr_RS: Primićete povraćaj novca za ovo proširenje pošto je kupljeno pre manje od 3 dana.

en: You would have received an email because of this.
sr_RS: O ovome je trebalo da primite e-poštu.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
sr_RS: {{a}}Odgovorili ste{{/a}} na ovaj komentar.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
sr_RS: {{a}}Odgovorili ste{{/a}} na ovaj članak.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
sr_RS: Napravićete izbornik, dodeliti mu mesto i dodati stavke izbornika kao veze ka stranama i kategorijama. Ukoliko vaša tema ima više prostora za izbornike, možda ćete morati da napravite više od jednog.

en: You&#8217;re one step away from using <strong>%1$s</strong> as your blog address. <a href="%2$s">Click here to activate %1$s</a>.
sr_RS: Vi ste jedan korak daleko od korišćenja <strong>%1$s</strong> kao svoje adrese bloga.  <a href="%2$s">Pritisnite ovde da aktivirate %1$s</a>.

en: You&#8217;re one step away from using <strong>%1$s</strong> as your blog address. <a href="%2$s">Click here to set %1$s as the primary address</a>.
sr_RS: Na jedan ste korak od korišćenja <strong>%1$s</strong> kao adrese svog bloga. <a href="%2$s">Kliknite ovde da postavite %1$s kao primarnu adresu</a>.

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
sr_RS: Koristite automatski napravljenu lozinku za svoj nalog. Da li želite da je promenite?

en: You&rsquo;ve selected the %s theme! Now you can customize it to make it look exactly how you&rsquo;d like.
sr_RS: Izabrali ste temu %s! Sada je možete prilagoditi da izgleda baš onako kako želite.

en: You're all caught up!
sr_RS: Sve ste pročitali!

en: You're ready to add products to your store.
sr_RS: Spremni ste za dodavanje proizvoda u prodavnicu.

en: You're ready to start selling!
sr_RS: Spremni ste da krenete sa prodajom!

en: You're trying to publish a comment as %s. You need to log in to that account before you can proceed.
sr_RS: Pokušavate da objavite komentar kao %s. Morate se prijaviti na taj nalog da biste mogli da nastavite.

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
sr_RS: Postigli ste prekretnicu od 10 narudžbina! Potražite inspiraciju u nekim pričama o uspehu kompanije WooCommerce.

en: You've liked posts on this site
sr_RS: Sviđaju vam se članci na ovom sajtu

en: Your %1$s plan for %2$s <b>will expire in %3$d days.</b>
sr_RS: Vaš %1$s plan za %2$s <b>će isteći za %3$d dana.</b>

en: Your %s file contains only core WordPress features.
sr_RS: Vaša %s datoteka sadrži samo osnovne Vordpresove osobine.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
sr_RS: Vaša <a href="%1$s">Vordpresova adresa</a> i <a href="%2$s">adresa veb mesta</a> nisu podešene da koriste HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
sr_RS: Vaša <a href="%s">adresa veb mesta</a> nije podešena da koristi HTTPS.

en: Your Account
sr_RS: Vaš nalog

en: Your Antispam key is valid.
sr_RS: Vaš ključ protiv nepoželjnog sadržaja je ispravan.

en: Your Blogging Home
sr_RS: Vaš dom za blogovanje

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sr_RS: Kolone u CSV treba da budu poređane određenim redosledom. %1$sKliknite ovde kako biste preuzeli uzorni primerak%2$s.

en: Your Email
sr_RS: Vaša adresa e-pošte

en: Your Email:
sr_RS: Vaša e-pošta:

en: Your Followers
sr_RS: Vaši pratioci

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
sr_RS: Vaša podešavanja Džetpeka su uredu!

en: Your MariaDB version supports utf8mb4.
sr_RS: Vaše MariaDB izdanje podržava utf8mb4.

en: Your MySQL version supports utf8mb4.
sr_RS: Vaše MySQL izdanje podržava utf8mb4.

en: Your Name
sr_RS: Vaše ime

en: Your Plan
sr_RS: Vaš plan

en: Your Recent Drafts
sr_RS: Vaši skorašnji nacrti

en: Your Report Download
sr_RS: Preuzimanje vašeg izveštaja

en: Your Sites
sr_RS: Vaša veb mesta

en: Your Stuff
sr_RS: Vaše stvari

en: Your WordPress plan %1$ swill expire soon %2$s
sr_RS: Vaš WordPress plan %1$ sće isteći uskoro %2$s

en: Your WordPress plan <b>will expire soon</b>
sr_RS: Vaš WordPress plan <b>će isteći uskoro</b>

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
sr_RS: Vaše Vordpresovo izdanje je %1$s, ali otremljeni dodatak zahteva %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
sr_RS: Vaše Vordpresovo izdanje je %1$s, ali otremljena tema zahteva %2$s.

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
sr_RS: Vaše WordPress.com korisničko ime je "%1$s" a vaš API ključ je "%2$s".

en: Your account email address is {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}, but is not verified yet.
sr_RS: Adresa e-pošte vašeg nalog je {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}, ali još nije potvrđena.

en: Your account email address is {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}.
sr_RS: Adresa e-pošte vašeg naloga je {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}}.

en: Your account email address was updated successfully.
sr_RS: Adresa e-pošte vašeg nalog je uspešno ažurirana.

en: Your account has already been created. You can change your email, username, and password later.
sr_RS: Vaš nalog je već napravljen. Kasnije možete promeniti adresu e-pošte, korisničko ime i lozinku.

en: Your account has been blocked as a security precaution. To continue, you must <a href="%s">reset your password</a>.
sr_RS: Vaš nalog je blokiran usled mera bezbednosti. Da biste nastavili, morate <a href="%s">resetovati lozinku</a>.

en: Your account has been blocked as a security precaution. To continue, you must {{a}}reset your password{{/a}}.
sr_RS: Vaš nalog je blokiran usled mera bezbednosti. Da biste nastavili, morate {{a}}resetovati lozinku{{/a}}.

en: Your account has been closed
sr_RS: Vaš nalog je zatvoren

en: Your account has been restricted
sr_RS: Vaš nalog je ograničen

en: Your account has insufficient permissions to issue licenses for the specified product. Please contact Jetpack support.
sr_RS: Vaš nalog nema dovoljno dozvola za izdavanje licenci za ovaj konkretni proizvod. Molimo vas da kontaktirate Jetpack podršku.

en: Your account has not been activated. We sent you an email with a link to activate.
sr_RS: Vaš nalog nije aktiviran. Poslali smo vam e-poruku s vezom za aktivaciju.

en: Your account is being deleted
sr_RS: Vaš nalog se briše

en: Your account is now active.
sr_RS: Vaš nalog je sada aktivan.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sr_RS: Vaš nalog je uspešno napravljen i lozinka vam je poslata na adresu e-pošte.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sr_RS: Vaš nalog je uspešno napravljen. Podaci za prijavljivanje su vam poslati na adresu e-pošte.

en: Your attempt to subscribe to the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
sr_RS: Vaš pokušaj da se pretplatite na URL "%s" nije uspeo zato što to nije ispravan WordPress.com URL.

en: Your attempt to transfer a blog failed - please contact <a href="http://support.wordpress.com/contact/">support</a>
sr_RS: Vaš pokušaj prenosa bloga nije uspeo - molimo vas da kontaktirate <a href="http://support.wordpress.com/contact/">podršku</a>

en: Your attempt to unsubscribe from the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
sr_RS: Vaš pokušaj da otkažete pretplatu na URL "%s" nije uspeo zato što to nije ispravan WordPress.com URL.

en: Your blog cannot be redirected to that URL.  Please make sure the URL is valid.
sr_RS: Vaš blog ne može biti preusmeren na taj URL.  Budite sigurni da je URL ispravan.

en: Your blog does not currently have any published posts.
sr_RS: Vaš blog trenutno nema objavljene članke.

en: Your blogroll
sr_RS: Vaš blogovnik

en: Your browser cannot upload files
sr_RS: Vaš pregledač veba ne može da otprema datoteke

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
sr_RS: Vaš veb pregledač ne podržava direktni pristup ostavi. Molimo vas da umesto toga koristite prečice sa tastature ili izbornik uređivanja svog veb pregledača.

en: Your browser is out of date!
sr_RS: Vaš pregledač veba je zastareo!

en: Your cart is currently empty!
sr_RS: Vaša korpa je trenutno prazna!

en: Your cart is currently empty.
sr_RS: Vaša korpa je trenutno prazna.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sr_RS: Podaci koje ste uneli biće izgubljeni ako ne sačuvate stranu.

en: Your changes have been saved.
sr_RS: Vaše promene su sačuvane.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sr_RS: Vaše promene nisu sačuvane, Molimo vas pokušajte ponovo.

en: Your chosen password.
sr_RS: Vaša izabrana lozinka.

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Vaš komentar čeka pregled.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sr_RS: Vaš komentar čeka na proveru. Ovo je pregled; vaš komentar će biti vidljiv nakon što je odobren.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
sr_RS: Svi vaši komentari su sada uvezeni, ali još uvek moramo da ponovo napravimo niti vaših razgovora.

en: Your credit card details were successfully updated.
sr_RS: Vaša detalji platne kartice su uspešno ažurirani.

en: Your current password is incorrect.
sr_RS: Vaša šifra nije dobra.

en: Your e-mail <strong>%1$s</strong> is now <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">verified as the owner</a> of the blog <strong><a href="http://%2$s%3$s">%2$s</a></strong>.
sr_RS: Vaša adresa e-pošte <strong>%1$s</strong> je sada <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">potvrđena kao vlasnik</a> bloga <strong><a href="http://%2$s%3$s">%2$s</a></strong>.

en: Your e-mail <strong>%1$s</strong> is now <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">verified as the owner</a> of this account <strong>%2$s</strong>.
sr_RS: Vaša adresa e-pošte <strong>%1$s</strong> je sada <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">potvrđena kao vlasnik</a> ovog naloga <strong>%2$s</strong>.

en: Your email address
sr_RS: Vaša adresa e-pošte

en: Your email address has been blocked from receiving further subscription emails - come back soon!
sr_RS: Vašoj adresi e-pošte je zabranjeno da prima dalju e-poštu pretplate – vratite se uskoro!

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
sr_RS: Vaša adresa e-pošte još uvek nije ažurirana. Molimo vas da proverite svoje poštansko sanduče za adresu %s za poruku za potvrđivanje.

en: Your email address in case we need to contact you for more information
sr_RS: Adresa vaše e-pošte u slučaju da treba da vas kontaktiramo radi još informacija

en: Your email address is in use by one or more other accounts. Please enter a unique address for this account. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">Why?</a>)
sr_RS: Vaša adresa e-pošte je korišćena od strane jednog ili više drugih naloga. Molimo vas da unesete jedinstvenu adresu za ovaj nalog. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">Zašto?</a>)

en: Your email address or username
sr_RS: Vaša adresa e-pošte ili korisničko ime

en: Your email address will not be published.
sr_RS: Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

en: Your email address.
sr_RS: Vaša adresa e-pošte.

en: Your email provider - the email may be blocked
sr_RS: Svogdostavljanja e-pošte - možda je e-pošta zaustavljena

en: Your file has been successfully uploaded. We will begin processing your import right away.
sr_RS: Vaša datoteka je uspešno otpremljena. Odmah ćemo početi sa obradom vašeg uvoza.

en: Your homepage displays
sr_RS: Vaša početna stranica prikazuje

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
sr_RS: Vaša instalacija WooCommerce dodatka nije završena. Ako ste WooCommerce instalirali iz GitHub-a, %1$spogledajte ovaj dokument%2$s za podešavanje razvojnog okruženja.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
sr_RS: Vaša instalacija WooCommerce dodatka nije završena. Ako ste WooCommerce instalirali iz GitHub-a, pogledajte ovaj dokument za podešavanje razvojnog okruženja: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
sr_RS: Vaša potavka Vordpresa ne zahteva pristupne podatke za FTP da bi izvršila ažuriranja.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
sr_RS: Vaša potavka Vordpresa traži pristupne podatke za FTP da bi izvršila ažuriranja.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
sr_RS: Vaša instalacija dodatka WooCommerce Blocks nije završena. Pokrenite %1$s u direktorijumu %2$s.

en: Your invoice for order #{order_number}
sr_RS: Faktura za vašu narudžbinu br. #{order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
sr_RS: Vaše poslednje izmene su sačuvane kao revizija.

en: Your latest posts
sr_RS: Vaši skorašnji članci

en: Your latest {site_title} invoice
sr_RS: Vaša poslednja faktura sa {site_title}

en: Your media upload
sr_RS: Uvoz Vaših multimedija

en: Your name
sr_RS: Vaše ime:

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
sr_RS: Vaš novi WordPress.com sajt je spreman! Tražite ideje za vaš novi sajt? Pogledajte <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com tutorijale za početnike</a>.
    
    Pozdrav,
    WordPress.com tim

en: Your new field was saved successfully
sr_RS: Vaše novo polje je uspešno zapamćeno.

en: Your new password for %s is:
sr_RS: Vaša nova lozinka za %s je:

en: Your order
sr_RS: Vaša narudžbina

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Vaša narudžbina se više ne može otkazati. Javite nam se ako vam je potrebna pomoć.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sr_RS: Za vašu narudžbinu %s izvršena je delimična refundacija. Slede detaljniji podaci za vašu informaciju:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sr_RS: Za vašu narudžbinu %s izvršena je refundacija. Slede detaljniji  podaci za vašu informaciju:

en: Your order was cancelled.
sr_RS: Vaša narudžbina je otkazana.

en: Your participation is important.
sr_RS: Vaše učešće je važno.

en: Your password
sr_RS: Vaša lozinka

en: Your password can be saved.
sr_RS: Vaša lozinka može biti sačuvana.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
sr_RS: Vaša lozinka ne može biti ista kao i vaše korisničko ime. Molimo vas da izaberete drugu lozinku.

en: Your password has been reset successfully.
sr_RS: Vaša lozinka je uspešno resetovana.

en: Your password has been reset.
sr_RS: Vaša lozinka je resetovana.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
sr_RS: Vaša lozinka je prekratka. Molimo Vas da izaberete lozinku koja sadrži najmanje 6 karaktera.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sr_RS: Vaši lični podaci biće upotrebljeni za obradu vaše narudžbine, da vaše iskustvo na ovom veb-mestu bude ugodnije, kao i u druge svrhe, kao što je opisano u tekstu %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sr_RS: Vaši lični podaci biće upotrebljeni tako da vaše iskustvo na ovom veb-mestu bude ugodnije, za upravljanje pristupom vašem nalogu i u druge svrhe, kao što je opisano u tekstu %s.

en: Your photo is managed using the Gravatar service.
sr_RS: Tvoja slika je postavljena koristeći Gravatar servis.

en: Your plugins are all up to date
sr_RS: Vaši dodaci su u najnovijim izdanjima

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
sr_RS: Svi vaši članci su uvezeni, ali sačekajte &#8211; ima još! Sada treba da preuzmemo i uvezemo vaše komentare.

en: Your products are now being imported...
sr_RS: Vaši proizvodi se sada uvoze...

en: Your profile
sr_RS: Vaš profil

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
sr_RS: Vaš profil sadrži podatke o vama (vašem &#132;nalogu&#147;), kao i neke lične opcije vezane za korišćenje WordPress-a.

en: Your profile photo is hidden.
sr_RS: Vaša fotografija profila je sakrivena.

en: Your profile photo is public.
sr_RS: Vaša fotografija profila je javna.

en: Your queue is clear.
sr_RS: Vaša lista je prazna.

en: Your rating
sr_RS: Vaša ocena

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
sr_RS: Vaš skorašnji pokušaj da objavite preko e-pošte je blokiran pošto ste poslali svoju e-poštu na adresu e-pošte primera. Da biste objavili preko e-pošte na svom blogu, molimo vas da pratite uputstva na: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your report file is being generated.
sr_RS: Datoteka sa izveštajem se generiše.

en: Your request:
sr_RS: Vaš zahtev:

en: Your review
sr_RS: Vaša recenzija

en: Your review is awaiting approval
sr_RS: Za vašu recenziju se čeka odobrenje

en: Your scheduled changes just published
sr_RS: Važe zakazane promene su upravo objavljene

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
sr_RS: Vaša pretraga nije dala nijedan članak. Vau!

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sr_RS: Vaš server ne podržava fsockopen ili cURL - PayPal IPN i druge skripte koje komuniciraju sa drugim serverima neće raditi. Konraktirajte vašeg davaoca usluga za hostovanje domena.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sr_RS: Vaš server nema omogućenu klasu %s - HTML/višedelne imejl poruke i neka proširenja neće funkcionisati bez DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sr_RS: Vaš server nema omogućenu %s klasu - neki gejtvej pluginovi koji koriste SOAP neće raditi kao što se očekuje.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sr_RS: Vaš server ne podržava %s funkciju - koja je neophodna da bi se koristila MaxMind-ova GeoIP baza podataka.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sr_RS: Vaš server ne podržava funkcije %s - to je potrebno za bolje kodiranje znakova. Umesto toga će se koristiti neki zamenski resurs.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
sr_RS: Vaša seansa je istekla. Možete se ponovo prijaviti gde ste stali.

en: Your settings have been saved.
sr_RS: Vaša podešavanja su sačuvana.

en: Your site %s has been around for about six weeks, and we wanted to take a moment to reach out and see how things are going.
sr_RS: Vaše veb-mesto %s postoji oko šest nedelja i želeli smo da izdvojimo trenutak da vam se javimo i vidimo kako vam ide.

en: Your site can communicate securely with other services
sr_RS: Vaše veb mesto može da bezbedno komunicira sa drugim uslugama

en: Your site can perform loopback requests
sr_RS: Vaše veb mesto može da izvršava loopback zahteve

en: Your site could not complete a loopback request
sr_RS: Vaše veb mesto ne može da završi loopback zahtev

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
sr_RS: Vaše veb mesto nema bilo koju podrazumevanu temu. Podrazumevane teme su automatski korišćene od strane Vordpresa ako bilo šta nije u redu sa vašom odabranom temom.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %1$d isključenu temu, van %2$s, podrazumevane Vordpresove teme, i %3$s, vaše uključene teme.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %1$d isključene teme, van %2$s, podrazumevane Vordpresove teme, i %3$s, vaše uključene teme.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %1$d isključenih tema, van %2$s, podrazumevane Vordpresove teme, i %3$s, vaše uključene teme.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %1$d isključenu temu, van %2$s, vaše uključene teme.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %1$d isključene teme, van %2$s, vaše uključene teme.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %1$d isključenih tema, van %2$s, vaše uključene teme.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %d uključen dodatak i oni su u najnovijim izdanjima.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %d uključena dodatka i oni su u najnovijim izdanjima.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %d uključenih dodataka i oni su u najnovijim izdanjima.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %d isključen dodatak.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %d isključena dodatka.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %d isključenih dodataka.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %d isključenu temu.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %d isključene teme.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %d isključenih tema.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %d postavljenu temu i one su u najnovijim izdanjima.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %d postavljene teme i one su u najnovijim izdanjima.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %d postavljenih tema i one su u najnovijim izdanjima.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %d dodatak koji čeka da bude ažuriran.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %d dodatka koji čekaju da budu ažurirani.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %d dodataka koji čekaju da budu ažurirani.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
sr_RS[0]: Vaše veb mesto ima %d temu koja čeka da bude ažurirana.
sr_RS[1]: Vaše veb mesto ima %d teme koje čekaju da budu ažurirane.
sr_RS[2]: Vaše veb mesto ima %d tema koje čekaju da budu ažurirane.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
sr_RS: Vaše veb mesto ima 1 uključen dodatak i on je u najnovijem izdanju.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
sr_RS: Vaše veb mesto ima 1 postavljenu temu i ona je u najnovijem izdanju.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sr_RS: Vaše veb mesto ima kritičan problem koji treba da se reši što je pre moguće da bi se poboljšao njegov učinak i bezbednost.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
sr_RS: Vaše veb mesto ima kritične probleme koji treba da se reše što je pre moguće da bi se poboljšao njegov učinak i bezbednost.

en: Your site icon is saved and uploaded, and you should start seeing it appear around WordPress.com soon.
sr_RS: Vaša ikonica sajta je sačuvana i otpremljena, i trebalo bi da vidite kako se pojavljuje na WordPress.com-u uskoro.

en: Your site is being backed up in real time and regularly scanned for security threats.
sr_RS: Vaše veb mesto ima sigurnosnu kopiju u realnom vremenu i redovno se skenira za sigurnosne pretnje.

en: Your site is not set to output debug information
sr_RS: Vaše veb mesto je podešeno da prikazuje podatke za otklanjanje grešaka

en: Your site is protected from spam.
sr_RS: Važe veb mesto je zaštićeno od nepoželjnog sadržaja.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
sr_RS: Vaše veb mesto koristi starije izdanje PHP-a (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
sr_RS: Vaše veb mesto koristi starije izdanje PHP-a (%s) koje bi trebalo da se ažurira

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
sr_RS: Vaše veb mesto koristi zastarelo izdanje PHP-a (%s) koje bi trebalo da se ažurira.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
sr_RS: Vaše veb mesto koristi trenutno izdanje PHP-a (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
sr_RS: Vaše veb mesto je podešeno da prikazuje greške posetiocima veb mesta

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
sr_RS: Vaše veb mesto je podešeno da beleži greške u datoteku koja je možda javna

en: Your site is unable to communicate securely with other services
sr_RS: Vaše veb mesto nije u mogućnosti da bezbedno komunicira sa drugim uslugama

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
sr_RS: Vaše veb mesto ne može da dođe do WordPress.org-a na %1$s i vratilo je grešku: %2$s

en: Your site is visible only to registered members
sr_RS: Vaše veb mesto je vidljivo samo registrovanim članovima

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
sr_RS: Vaše veb mesto možda ima problema sa automatskim ažuriranjem dodataka i tema

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
sr_RS: Proverite da li je Vaša veb stranica na privatnoj mreži. Jetpack se može povezati samo sa javnim sajtovima. Proverite da li je vaš sajt vidljiv preko interneta, a zatim pokušajte ponovo da se povežete

en: Your site needs an Antispam key.
sr_RS: Vašem veb mestu je potreban API ključ protiv nepoželjnog sadržaja.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
sr_RS: Zdravlje vašeg veb mesta izgleda dobro, ali i dalje ima nekih stvari koje možete da uradite da biste poboljšali njegov učinak i bezbednost.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
sr_RS: Zdravlje vašeg veb mesta izgleda dobro, ali i dalje ima jedne stvari koju možete da uradite da biste poboljšali njegov učinak i bezbednost.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
sr_RS: Skorašnji članci vašeg veb mesta.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
sr_RS: Skorašnji komentari vašeg veb mesta.

en: Your spam settings - the email may be in your spam folder
sr_RS: Svoja podešavanja nepoželjne e-pošte - e-pošta je možda završila u vašoj fascikli nepoželjne e-pošte

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sr_RS: Igleda da vaša prodavnica ne koristi sigurnu vezu. Veoma preporučujemo dostavljanje celog vašeg veb mesta preko HTTPS veze za pomoć u čuvanju sigurnim podataka kupaca. <a href="%s">Ovde saznajte više.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sr_RS: Vaša prodavnica je skoro gotova! Da biste uključili usluge kao %s, samo se povežite sa Jetpack-om.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sr_RS: Vaša prodavnica ne koristi HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Nauči više o HTTPS i SSL sertifikatima</a>.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
sr_RS: Direktorijum za otpremanje, vaše prodavnice, je <a href="%1$s">pregledljiv preko Veba</a>. Toplo preporučujemo <a href="%2$s">konfigurisanje vašeg veb servera kako bi se sprečilo indeksiranje direktorijuma</a>.

en: Your subscription details have expired or are invalid. Please try subscribing again.
sr_RS: Detalji vaše pretplate su istekli ili nisu ispravni. Molimo, pokušajte ponovo da se pretplatite.

en: Your subscription did not succeed, please try again with a valid email address.
sr_RS: Vaša pretplata nije uspela, molimo vas da pokušate ponovo sa ispravnom adresom e-pošte.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
sr_RS: Vaša pretplata je istekla %s. Nabavite novu pretplatu da biste nastavili da primate ažuriranja i pristup podršci.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
sr_RS: Vaša pretplata ističe za %d dana. Omogućite automatsko obnavljanje da biste izbegli gubitak ažuriranja i pristup podršci.

en: Your subscription has been cancelled.
sr_RS: Vaša pretplata je otkazana

en: Your subscriptions
sr_RS: Vaše pretplate

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
sr_RS[0]: Vaša tema može da prikaže izbornike na %s mestu.
sr_RS[1]: Vaša tema može da prikaže izbornike na %s mesta.
sr_RS[2]: Vaša tema može da prikaže izbornike na %s mesta.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
sr_RS[0]: Vaša tema može da prikaže izbornike na %s mestu. Izaberite koji izbornik želite da koristite.
sr_RS[1]: Vaša tema može da prikaže izbornike na %s mesta. Izaberite koji izbornik želite da koristite.
sr_RS[2]: Vaša tema može da prikaže izbornike na %s mesta. Izaberite koji izbornik želite da koristite.

en: Your theme can display menus in one location.
sr_RS: Vaša tema može da prikaže izbornike na jednom mestu.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
sr_RS: Vaša tema može da prikaže izbornike na jednom mestu. Izaberite koji izbornik želite da koristite.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
sr_RS: Vaša tema određuje kako se sadržaj prikazuje u pregledačima veba. <a href="%s">Saznajte više o dovodima</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
sr_RS: Vaša tema izvorno ne podržava izbornike, ali ih možete koristiti u bočnim trakama dodavanjem vidžeta &#132;Izbornik kretanja&#147; na ekranu <a href="%s">Vidžeti</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
sr_RS: Vaša tema ne podržava izbornike kretanja ili vidžete.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
sr_RS[0]: Ova tema ima još %s prostora za vidžete ali ih ova posebna stranica ne prikazuje.
sr_RS[1]: Ova tema ima još %s prostora za vidžete ali ih ova posebna stranica ne prikazuje.
sr_RS[2]: Ova tema ima još %s prostora za vidžete ali ih ova posebna stranica ne prikazuje.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
sr_RS[0]: Ova tema ima %s prostora za vidžete ali ih ova posebna stranica ne prikazuje.
sr_RS[1]: Ova tema ima %s prostora za vidžete ali ih ova posebna stranica ne prikazuje.
sr_RS[2]: Ova tema ima %s prostora za vidžete ali ih ova posebna stranica ne prikazuje.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
sr_RS: Ova tema ima još jedan prostor za vidžete ali ga ova posebna stranica ne prikazuje.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
sr_RS: Ova tema ima još jedan za vidžete ali ga ova posebna stranica ne prikazuje.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sr_RS: Vaša tema sadrži datoteku woocommerce.php, nećete moći da pregazite prilagođeni šablon woocommerce/archive-product.php pošto je woocommerce.php prioritetan nad archive-product.php. Ovo ima za cilj sprečavanje problema sa prikazom.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
sr_RS[0]: Vaša tema podržava %s izbornik. Ispod izaberite koji se izbornik pojavljuje na svakom mestu.
sr_RS[1]: Vaša tema podržava %s izbornika. Ispod izaberite koji se izbornik pojavljuje na svakom mestu.
sr_RS[2]: Vaša tema podržava %s izbornika. Ispod izaberite koji se izbornik pojavljuje na svakom mestu.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
sr_RS: Vaša tema podržava jedan izbornik. Izaberite koji izbornik želite da koristite.

en: Your themes are all up to date
sr_RS: Vaše teme su u najnovijim izdanjima

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
sr_RS: Vaša vremenska zona je postavljena na %1$s (%2$s), trenutno %3$s (Koordinirano univerzalno vreme %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
sr_RS: Vaša vremenska zona je postavljena na %1$s (Koordinirano univerzalno vreme %2$s).

en: Your translations are all up to date.
sr_RS: Vaši prevodi su u najnovijim izdanjima.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
sr_RS: Vaše korisničko ime ne može biti promenjeno ali možete koristiti druga polja da biste uneli svoje pravo ime ili nadimak, i promeniti koje će se ime prikazivati na vašim člancima.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
sr_RS: Vaše izdanje Vordpresa (%s) je već najnovije

en: Your video play statistics
sr_RS: Statistike prikazivanja vaših video zapisa

en: Your visitors clicked these links on your site.
sr_RS: Vaši posetioci su pritisnuli na ove veze na vašem veb mestu.

en: Your vote is important.
sr_RS: Vaš glas je važan.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sr_RS: Vaš domaćin servera ili njegov upravnik su isključili PHP-ovu funkciju <code>fsockopen</code>.  <strong>Akismet ne može da ispravno radi dok ovo nije ispravljeno.</strong>  Molimo vas da kontaktirate domaćina vašeg servera ili upravnika vatrenog zida i date im <a href="%s" target="_blank">ovu informaciju o Akismetovim sistemskim zahtevima</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
sr_RS: Izgleda da vaše veb mesto koristi Basic Authentication, što trenutno nije usklađeno sa lozinkama aplikacije.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
sr_RS: Izgleda da vaše veb mesto koristi Basic Authentication, što trenutno nije usklađeno sa lozinkama aplikacije.

en: Your website does not use HTTPS
sr_RS: Vaše veb mesto ne koristi HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
sr_RS: Vaše veb mesto koristi aktivnu HTTPS vezu

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sr_RS: Za {site_title} narudžbinu #{order_number} izvršen je delimični povraćaj

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sr_RS: Za {site_title} narudžbinu #{order_number} izvršen je povraćaj novca

en: Your {site_title} order has been received!
sr_RS: Vaša narudžbina sa {site_title} je primljena!

en: Your {site_title} order is now complete
sr_RS: Vaša {site_title} narudžbina je sada gotova

en: You’ll get an email with a link to confirm your sub. If you don’t get it, please <a href="https://en.support.wordpress.com/contact/">contact us</a>
sr_RS: Primićete e-poruku s vezom da potvrdite svoju pretplatu. Ako je ne dobijete, molimo da nas <a href="https://en.support.wordpress.com/contact/">kontaktirate</a>

en: You’ve received the following order from %s:
sr_RS: Primili ste sledeću narudžbinu od %s:

en: Yozgat
sr_RS: Jozgat

en: Yukon Territory
sr_RS: Jukon teritorija

en: Yumbe
sr_RS: Jumbe

en: Yunnan / 云南
sr_RS: Junan

en: ZIP
sr_RS: PAK kod

en: Zacatecas
sr_RS: Zakatekas

en: Zaire
sr_RS: Zair

en: Zambia
sr_RS: Zambija

en: Zambian kwacha
sr_RS: Zambijska kvača

en: Zamboanga Sibugay
sr_RS: Zamboanga Sibugaj

en: Zamboanga del Norte
sr_RS: Severna Zamboanga

en: Zamboanga del Sur
sr_RS: Južna Zamboanga

en: Zambézia
sr_RS: Zambezija

en: Zanjan (زنجان)
sr_RS: Zandžan (زنجان)

en: Zanzibar North
sr_RS: Zanzibar sever

en: Zanzibar South
sr_RS: Zanzibar jug

en: Zanzibar West
sr_RS: Zanzibar zapad

en: Zaporozhye
sr_RS: Zaporožje

en: Zaragoza
sr_RS: Saragosa

en: Zero length file, deleting
sr_RS: Prazna datoteka, brišem

en: Zero rate
sr_RS: Nulta stopa

en: Zhejiang / 浙江
sr_RS: Džeđang

en: Zimbabwe
sr_RS: Zimbabve

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
sr_RS: PAK ili Poštanski broj adrese na koju se šalje.

en: Zone
sr_RS: Zona

en: Zone ID.
sr_RS: ID zone.

en: Zone does not exist!
sr_RS: Zona ne postoji!

en: Zone name
sr_RS: Ime zone

en: Zone regions
sr_RS: Zone regiona

en: Zoom in/out
sr_RS: Smanjeni/Uveličani prikaz

en: Zou
sr_RS: Zu

en: Zug
sr_RS: Cug

en: Zurich
sr_RS: Cirih

en: Zürich
sr_RS: Cirih

en: [ more ]
sr_RS: [još]

en: [%1$s] %2$s changed: %3$s
sr_RS: [%1$s] %2$s je promenjen: %3$s

en: [%1$s] %2$s commented on %3$s
sr_RS: [%1$s] %2$s je komentarisao/la %3$s

en: [%1$s] %2$s commented on a post
sr_RS: [%1$s] %2$s je komentarisao/la članak

en: [%1$s] %2$s liked one of your comments
sr_RS: [%1$s] %2$s se sviđa jedan od vaših komentara

en: [%1$s] %2$s liked your comment on %3$s
sr_RS: [%1$s] %2$s se sviđa vaš komentar na %3$s

en: [%1$s] %2$s liked your post %3$s
sr_RS: [%1$s] za %2$s se sviđa vaš članak (%3$s)

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sr_RS[0]: [%1$s] %2$s: %3$s poruka iz dnevničke evidencije WooCommerce
sr_RS[1]: [%1$s] %2$s: %3$s poruke iz dnevničke evidencije WooCommerce
sr_RS[2]: [%1$s] %2$s: %3$s poruka iz dnevničke evidencije WooCommerce

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
sr_RS: [%1$s] Radnja je potvrđena: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
sr_RS: [%1$s] Komentar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
sr_RS: [%1$s] Potvrda radnje: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
sr_RS: [%1$s] Povratni ping: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
sr_RS: [%1$s] Molimo pregledajte: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
sr_RS: [%1$s] Povratna veza: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
sr_RS: [%s] Promenjena je adresa e-pošte upravnika

en: [%s] Background Update Failed
sr_RS: [%s] Ažuriranja u pozadini nije uspelo

en: [%s] Background Update Finished
sr_RS: [%s] Ažuriranja u pozadini je završeno

en: [%s] Delete My Site
sr_RS: [%s] Obriši moje veb mesto

en: [%s] Email Change Request
sr_RS: [%s] Zahtev za promenu e-pošte

en: [%s] Email Changed
sr_RS: [%s] E-pošta je promenjena

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
sr_RS: [%s] Zahtev za brisanjem je ispunjen

en: [%s] Joining Confirmation
sr_RS: [%s] Potvrđivanje priključenja

en: [%s] Login Details
sr_RS: [%s] Detalji za prijavljivanje

en: [%s] Network Admin Email Change Request
sr_RS: [%s] Zahtev za promenom adrese e-pošte upravnika mreže

en: [%s] Network Admin Email Changed
sr_RS: [%s] Promenjena je adresa e-pošte upravnika mreže

en: [%s] New Admin Email Address
sr_RS: [%s] Nova upravljačka adresa e-pošte

en: [%s] New Email Address
sr_RS: [%s] Nova adresa e-pošte

en: [%s] New Site Created
sr_RS: [%s] Novo veb mesto je napravljeno

en: [%s] New User Registration
sr_RS: [%s] Registracija novog korisnika

en: [%s] Password Changed
sr_RS: [%s] Lozinka je promenjena

en: [%s] Password Reset
sr_RS: [%s] Lozinka poništena

en: [%s] Personal Data Export
sr_RS: [%s] Izvoz ličnih podataka

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
sr_RS: [%s] Neke teme i dodaci su se automatski ažurirali

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
sr_RS: [%s] Ažuriranje nekih tema i dodataka nije uspelo

en: [%s] Some plugins have failed to update
sr_RS: [%s] Ažuriranje nekih dodataka nije uspelo

en: [%s] Some plugins were automatically updated
sr_RS: [%s] Neki dodaci su automatski ažurirani

en: [%s] Some themes have failed to update
sr_RS: [%s] Ažuriranje nekih tema nije uspelo

en: [%s] Some themes were automatically updated
sr_RS: [%s] Neke teme su automatski ažurirane

en: [%s] You've been invited to follow this site
sr_RS: [%s] Pozvani ste da pratite ovaj sajt

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
sr_RS: [%s] Vaše veb mesto doživljava tehnički problem

en: [%s] Your username and password
sr_RS: [%s] Vaše korisničko ime i lozinka...

en: [-] Collapse
sr_RS: [-] Skupi

en: [Order #%1$s] (%2$s)
sr_RS: [Porudžbina #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
sr_RS: [Narudžbina #%s]

en: [Pending]
sr_RS: [Čeka]

en: [Remove]
sr_RS: [Ukloni]

en: [Subscribe] Change Subscription Address
sr_RS: [Pretplata] Promenite adresu pretplate

en: [Subscribe] Comments on %s - please confirm
sr_RS: [Pretplata] Komentari na %s – molimo potvrdite

en: [Subscribe] Confirmed subscription to posts on %s
sr_RS: [Pretplata] Potvrđena pretplata na članke na %s

en: [Subscribe] Error Subscribing
sr_RS: [Pretplata] Greška prilikom pretplaćivanja

en: [Subscribe] Error Unsubscribing
sr_RS: [Pretplata] Greška prilikom otkazivanja pretplate

en: [Subscribe] Failed To Confirm Subscription
sr_RS: [Pretplata] Nismo uspeli da potvrdimo pretplatu

en: [Subscribe] Failed To Confirm Unsubscription
sr_RS: [Pretplata] Nismo uspeli da potvrdimo otkazivanje pretplate

en: [Subscribe] Help
sr_RS: [Pretplata] Pomoć

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
sr_RS: [Pretplata] Otkažite pretplatu na %s

en: [Subscribe] Your Subscription Details
sr_RS: [Pretplata] Detalji vaše pretplate

en: [Subscribe] Your Subscriptions
sr_RS: [Pretplata] Vaše pretplate

en: [Untitled Post]
sr_RS: [Nenaslovljen članak]

en: [WordPress.com] Import failed
sr_RS: [WordPress.com] Uvoz nije uspeo

en: [WordPress.com] Import successful
sr_RS: [WordPress.com] Uspešan uvoz

en: [WordPress.com] Upload space limit reached
sr_RS: [WordPress.com] Ograničenje prostora za otpremanje je dostignuto

en: [block rendering halted]
sr_RS: [pravljenje bloka je zaustavljeno]

en: [deleted]
sr_RS: [obrisan]

en: [edit]
sr_RS: [uredi]

en: [tomorrow at] LT
sr_RS: [sutra u] LT

en: [untitled]
sr_RS: [bez naslova]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sr_RS: [{site_title}]: Nova narudžbina #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sr_RS: [{site_title}]: Narudžbina #{order_number} je otkazana

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sr_RS: [{site_title}]: Narudžbina #{order_number} nije uspela

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
sr_RS: [{site_title}]: Preuzimanje vašeg {report_name} izveštaja je spremno

en: a bold blogging theme. Features a responsive design layout. Design by DevPress.com.
sr_RS: odvažna blog tema. Sadrži responziv dizajn rasporeda. Dizajnirana od strane DevPress.com.

en: a couple of minutes
sr_RS: nekoliko minuta

en: a few seconds
sr_RS: nekoliko sekundi

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sr_RS: grupa regiona kojima mogu biti dodeljene različite metode dostave i porezi.

en: a minute
sr_RS: minut

en: a month
sr_RS: mesec

en: a year
sr_RS: godina

en: account erasure request
sr_RS: zahtev brisanja naloga

en: acquaintance
sr_RS: poznanstvo

[ctx: action]
en: Consent expires after
sr_RS: Saglasnost ističe nakon

en: action canceled
sr_RS: akcija otkazana

en: action complete
sr_RS: akcija završena

en: action complete via %s
sr_RS: akcija završena putem  %s

en: action created
sr_RS: akcija kreirana

en: action failed via %1$s: %2$s
sr_RS: akcija neuspela preko %1$s: %2$s

en: action failed: %s
sr_RS: neuspela akcija: %s

en: action ignored
sr_RS: akcija zanemarena

en: action ignored via %s
sr_RS: akcija zanemarena putem %s

en: action reset
sr_RS: akcija resetovana

en: action started
sr_RS: akcija otpočela

en: action started via %s
sr_RS: akcija otpočela putem %s

en: action timed out after %s seconds
sr_RS: akcija istekla posle %s sekundi

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
sr_RS: Pri pozivanju wc_get_template ne treba da se izmeni action_args.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
sr_RS: Veza

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
sr_RS: Sadržaj

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
sr_RS: Strana

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
sr_RS: Članak

[ctx: add new from admin bar]
en: User
sr_RS: Korisnik

en: added on %1$s at %2$s
sr_RS: dodatno u %1$s za %2$s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
sr_RS: Prilagodi

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
sr_RS: Novo

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
sr_RS: Personalizuj

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
sr_RS: Dodaj

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
sr_RS: Dodaj

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
sr_RS: Plava

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
sr_RS: Kafa

[ctx: admin color scheme]
en: Default
sr_RS: Podrazumevana

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
sr_RS: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
sr_RS: Svetla

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
sr_RS: Ponoć

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
sr_RS: Savremena

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
sr_RS: Okean

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
sr_RS: Izlazak sunca

[ctx: admin menu]
en: All Links
sr_RS: Sve veze

en: after the user clicks the dismiss button
sr_RS: nakon što korisnik klikne na dugme "obustavi"

en: after the user scrolls the page
sr_RS: nakon što korisnik skroluje stranicu

en: after this amount of time
sr_RS: nakon ovoliko vremena

en: all
sr_RS: sve

en: all time
sr_RS: svo vreme

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
sr_RS: Nije pronađeno

en: and
sr_RS: i

en: and commented:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>
sr_RS: i komentarisao/la:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>

en: and more...
sr_RS: i još...

en: another web address of mine
sr_RS: moja druga veb adresa

en: at
sr_RS: u

[ctx: attachment filter]
en: Trash
sr_RS: Na otpadu

en: audit
sr_RS: provera

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
sr_RS: Autor:

[ctx: auto preload]
en: Auto
sr_RS: Automatski

en: automated taxes
sr_RS: automatizovani porezi

en: automated taxes and discounted shipping labels
sr_RS: automatski obračunati porezi i etikete za dostavu po sniženoj ceni

en: automated taxes icon
sr_RS: ikonica za automatizovan obračun poreza

en: billing address
sr_RS: Adresa fakturisanja

en: black
sr_RS: crna

[ctx: block category]
en: Design
sr_RS: Izgled

[ctx: block category]
en: Embeds
sr_RS: Ugnežđivanja

[ctx: block category]
en: Media
sr_RS: Sadržaj

[ctx: block category]
en: Reusable Blocks
sr_RS: Blokovi za višekratnu upotrebu

[ctx: block category]
en: Text
sr_RS: Tekst

[ctx: block category]
en: Theme
sr_RS: Tema

[ctx: block category]
en: Widgets
sr_RS: Vidžeti

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sr_RS: Početna

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
sr_RS[0]: Dodaj veb mesto

en: by
sr_RS: od

en: by
sr_RS: od

en: by %(author)s
sr_RS: od strane %(author)s

en: by %s
sr_RS: od %s

en: by {{author/}}
sr_RS: od strane {{author/}}

en: cURL installed but unable to retrieve version.
sr_RS: cURL postavljen, ali ne može da povuče izdanje.

en: cURL version
sr_RS: Izdanje cURL-a

en: cURL version.
sr_RS: Izdanje cURL-a

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
sr_RS: %1$s %2$s.

[ctx: categories]
en: Most Used
sr_RS: Najkorišćenije

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
sr_RS: Kategorija:

en: center bottom
sr_RS: dole po sredini

en: center center
sr_RS: u sredini

en: center top
sr_RS: gore po sredini

en: check
sr_RS: provera

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
sr_RS:  %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
sr_RS: Dostava %s

en: child
sr_RS: dete

en: close tags
sr_RS: zatvori oznake

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
sr_RS: &#8220;

en: co-resident
sr_RS: sustanar

en: co-worker
sr_RS: saradnik

en: collapse child menu
sr_RS: Zatvori podmeni

en: colleague
sr_RS: kolega

[ctx: color]
en: Default: %s
sr_RS: Podrazumevana: %s

[ctx: column name]
en: Comment
sr_RS: Komentar

[ctx: column name]
en: Date
sr_RS: Datum

[ctx: column name]
en: File
sr_RS: Datoteka

[ctx: column name]
en: Submitted on
sr_RS: Predato

[ctx: column name]
en: Title
sr_RS: Naslov

[ctx: column name]
en: Uploaded to
sr_RS: Otpremljeno na

[ctx: comment]
en: Approve
sr_RS: Odobrite

[ctx: comment]
en: Mark as spam
sr_RS: Označi kao nepoželjan

[ctx: comment]
en: Not Spam
sr_RS: Nije nepoželjan komentar

[ctx: comment]
en: Not spam
sr_RS: Nije nepoželjan komentar

[ctx: comment]
en: Pending
sr_RS: Na čekanju

[ctx: comment]
en: Permalink:
sr_RS: Stalna veza:

[ctx: comment]
en: Replied
sr_RS: Odgovoreno

[ctx: comment]
en: Spam
sr_RS: Nepoželjno

[ctx: comment]
en: Trash
sr_RS: Otpad

[ctx: comment]
en: Unapprove
sr_RS: Povuci odobrenje

[ctx: comment]
en: Unspam
sr_RS: Nije nepoželjno

[ctx: comment]
en: Untrash
sr_RS: Vrati iz otpada

[ctx: comment status]
en: Approved
sr_RS: Odobren

[ctx: comment status]
en: Closed
sr_RS: Zatvoreno

[ctx: comment status]
en: Open
sr_RS: Otvoreno

[ctx: comment status]
en: Pending
sr_RS: Na čekanju

[ctx: comment status]
en: Spam
sr_RS: Nepoželjan

[ctx: comment status]
en: Trash
sr_RS: U otpadu

en: commented on
sr_RS: je napisao komentar na

en: comments
sr_RS: komentari

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Svi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Prihvaćeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Prihvaćeni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Prihvaćeni <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Moji <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Moji <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Moji <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Čeka <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Čeka <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Čeka <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
sr_RS: Nepoželjni komentari

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Nepoželjni <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Nepoželjni<span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Nepoželjni <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Na otpadu <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Na otpadu <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Na otpadu <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[0]: %1$s mišljenja na &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[1]: %1$s mišljenja na &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[2]: %1$s mišljenja na &ldquo;%2$s&rdquo;

en: compose new post
sr_RS: sastavi novi članak

en: contact
sr_RS: kontakt

en: contact form
sr_RS: Kontakt obrazac

en: copy and paste this shortcode into your post
sr_RS: umnožite i nalepite ovaj kratak kod u svom članku

en: copy to clipboard
sr_RS: kopiraj na klipbord

en: crop ratio height
sr_RS: visina odnosa isecanja

en: crop ratio width
sr_RS: širina odnosa isecanja

en: crush
sr_RS: simpatija

en: current
sr_RS: Trenutno

en: custom
sr_RS: Prilagođeno

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
sr_RS: Prethodno otpremljeno

[ctx: custom headers]
en: Suggested
sr_RS: Predloženo

en: customer orders
sr_RS: narudžbina kupca

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
sr_RS: Zakaži

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
sr_RS: Zakazano

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sr_RS: j. F Y.

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
sr_RS: %1$s na %2$s %3$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s, %2$s
sr_RS: %1$s u %2$s

en: dashed
sr_RS: isprekidano

en: date
sr_RS: sudar

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
sr_RS: Dan:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
sr_RS: Mesec:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
sr_RS: Godina:

[ctx: date feed was followed]
en: followed %s
sr_RS: prati se od %s

[ctx: date feed was last updated]
en: updated %s
sr_RS: ažurirano %s

[ctx: date/time]
en: On
sr_RS: U

en: day | days
sr_RS[0]: dan

en: days
sr_RS: dani

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
sr_RS: on

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
sr_RS: Europe/Belgrade

[ctx: default site language]
en: Site Default
sr_RS: Podrazumevani veb mesta

[ctx: default-slug]
en: product
sr_RS: proizvod

[ctx: default-slug]
en: shop
sr_RS: prodavnica

en: delete this answer
sr_RS: obriši ovaj odgovor

en: descriptions settings
sr_RS: podešavanja opisa

en: development
sr_RS: Razvoj

en: discounted shipping labels
sr_RS: etikete za dostavu po sniženoj ceni

[ctx: displayed in search results when results are cached]
en: cache hit
sr_RS: keš pogodak

[ctx: district]
en: Belgrade
sr_RS: Beograd

[ctx: district]
en: Central Banat
sr_RS: Centralni Banat

[ctx: district]
en: Danube
sr_RS: Dunav

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
sr_RS: Kosovsko Pomoravlje

[ctx: district]
en: North Banat
sr_RS: Severni Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
sr_RS: Severna Bačka

[ctx: district]
en: South Banat
sr_RS: Južni Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
sr_RS: Južna Bačka

[ctx: district]
en: West Bačka
sr_RS: Zapadna Bačka

en: document
sr_RS: dokument

en: domain
sr_RS: domen

en: domain mapping
sr_RS: Preslikavanje domena

en: done
sr_RS: Obavljeno

en: dotSUB username
sr_RS: dotSUB korisničko ime

en: dotted
sr_RS: tačkasto

en: double
sr_RS: duplo

en: download
sr_RS: preuzimanje

en: e
sr_RS: u

en: eCheck ending in %1$s
sr_RS: Elektronska provera se završava za %1$s

en: ebook
sr_RS: e-knjiga

en: edit
sr_RS: uredi

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sr_RS: naplata

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sr_RS: dostava

[ctx: editor button]
en: Left to right
sr_RS: Levo ka desno

[ctx: editor button]
en: Right to left
sr_RS: Desno ka levo

[ctx: editor button]
en: Show blocks
sr_RS: Prikaži blokove

en: education
sr_RS: Obrazovanje

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
sr_RS: Upravnik veb mesta

[ctx: email address]
en: Report generated for
sr_RS: Izveštaj napravljen za

en: enabled
sr_RS: Omogućeno

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sr_RS: Učitavanje neuspešno

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sr_RS: Učitavanje više rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sr_RS: Nema rezultata pretrage

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sr_RS: Obrišite %qty% karaktera

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sr_RS: Obrišite 1 karakter

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sr_RS: Unesite %qty% ili više karaktera

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sr_RS: Unesite 1 ili više karaktera

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sr_RS: Pretraživanje&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sr_RS: Možete izabrati samo %qty% proizvoda

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sr_RS: Možete izabrati samo 1 proizvod

en: enter a custom date format in the following field
sr_RS: unesite prilagođeni oblik datuma u sledeće polje

en: enter a custom time format in the following field
sr_RS: unesite prilagođeni oblik vremena u sledeće polje

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
sr_RS: Ups, došlo je do problema sa generiranjem vašeg forme.  Verovatno ćete morati ponovo pokušati.

en: escape
sr_RS: Escape

en: example:
sr_RS: primer:

en: example: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>
sr_RS: primer: <kbd>pod.domen.net, domen.co.rs</kbd>

en: expand child menu
sr_RS: Proširi podmeni

en: family
sr_RS: familija

[ctx: file]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

[ctx: file type group]
en: Archives
sr_RS: Arhive

[ctx: find/replace]
en: Find
sr_RS: Pronađi

[ctx: find/replace]
en: Next
sr_RS: Sledeće

[ctx: find/replace]
en: Prev
sr_RS: Prethodno

[ctx: find/replace]
en: Replace
sr_RS: Zameni

[ctx: find/replace]
en: Replace all
sr_RS: Zameni sve

[ctx: find/replace]
en: Replace with
sr_RS: Zameni sa

[ctx: find/replace]
en: Whole words
sr_RS: Cele reči

en: first
sr_RS: prvom

en: five star
sr_RS: pet zvezdica

en: folder
sr_RS: fascikla

en: food and drink
sr_RS: Hrana i piće

en: found
sr_RS: pronađeno

en: free
sr_RS: besplatno

en: friend
sr_RS: prijatelj

en: friendship
sr_RS: prijateljstvo

[ctx: future time]
en: in %s
sr_RS: za %s

en: g:i A
sr_RS: H:i

en: g:i a
sr_RS: H:i

en: g:i:s a
sr_RS: H:i:s

en: g:ia
sr_RS: H:i

[ctx: genitive]
en: April
sr_RS: aprila

[ctx: genitive]
en: August
sr_RS: avgusta

[ctx: genitive]
en: December
sr_RS: decembra

[ctx: genitive]
en: February
sr_RS: februara

[ctx: genitive]
en: January
sr_RS: januara

[ctx: genitive]
en: July
sr_RS: jula

[ctx: genitive]
en: June
sr_RS: juna

[ctx: genitive]
en: March
sr_RS: marta

[ctx: genitive]
en: May
sr_RS: maja

[ctx: genitive]
en: November
sr_RS: novembra

[ctx: genitive]
en: October
sr_RS: oktobra

[ctx: genitive]
en: September
sr_RS: septembra

en: geographical
sr_RS: geografski

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
sr_RS: Nazad

en: go to top
sr_RS: idi na vrh

en: groove
sr_RS: žlebasto

en: guest orders
sr_RS: narudžbina gosta

en: h
sr_RS: s

en: hidden
sr_RS: sakriveno

en: hide
sr_RS: sakrij

en: hide %(numOfReplies)d reply | hide %(numOfReplies)d replies
sr_RS[0]: sakrijte %(numOfReplies)d odgovor
sr_RS[1]: sakrijte %(numOfReplies)d odgovora
sr_RS[2]: sakrijte %(numOfReplies)d odgovora

en: hits
sr_RS: poseta

en: home
sr_RS: Početak

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
sr_RS: Vodoravno poravnanje

en: hour
sr_RS: čas

en: hours
sr_RS: časova

en: html_lang_attribute
sr_RS: sr-RS

en: https://en.gravatar.com/
sr_RS: https://sr.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/about/requirements/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/about/requirements/

en: https://wordpress.org/about/stats/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/about/stats/

en: https://wordpress.org/documentation/article/block-themes/
sr_RS: https://wordpress.org/support/article/block-themes/

en: https://wordpress.org/documentation/article/giving-wordpress-its-own-directory/
sr_RS: https://wordpress.org/support/article/giving-wordpress-its-own-directory/

en: https://wordpress.org/documentation/article/update-services/
sr_RS: https://wordpress.org/support/article/update-services/

en: https://wordpress.org/documentation/article/why-should-i-use-https/
sr_RS: https://wordpress.org/support/article/why-should-i-use-https/

en: https://wordpress.org/documentation/article/wordpress-backups/
sr_RS: https://wordpress.org/support/article/wordpress-backups/

en: https://wordpress.org/documentation/article/wordpress-feeds/
sr_RS: https://wordpress.org/support/article/wordpress-feeds/

en: https://wordpress.org/news/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/#blog

en: https://wordpress.org/support
sr_RS: https://sr.wordpress.org/support/

en: https://wordpress.org/support/forums/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/support/

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
sr_RS: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg

en: https://wordpress.org/themes/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/themes/

en: iCalendar Feed URL:
sr_RS: URL iCalendar dovoda:

en: identity
sr_RS: identitet

en: in
sr_RS: inč

en: in %s
sr_RS: za %s

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
sr_RS: U "%s"

en: inserter
sr_RS: umetač

en: inset
sr_RS: postavljeno iznutra

en: install
sr_RS: postavi

en: item %s
sr_RS: stavka %s

en: items
sr_RS: stavki

en: just now
sr_RS: upravo

en: kin
sr_RS: srodnik

en: l, F jS, Y
sr_RS: l, j. F Y.

en: l, M j, Y
sr_RS: l, j. F Y.

[ctx: label]
en: Search for:
sr_RS: Pretraga za:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
sr_RS: Dodaj zvučni zapis

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
sr_RS: Uredi zvučni zapis

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
sr_RS: Zameni zvučni zapis

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
sr_RS: Dodaj slike

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
sr_RS: Uredi galeriju

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
sr_RS: Dodaj sliku

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
sr_RS: Uredi sliku

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
sr_RS: Zameni sliku

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
sr_RS: Dodaj sadržaj

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
sr_RS: Uredi sadržaj

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
sr_RS: Zameni sadržaj

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
sr_RS: Dodaj video zapis

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
sr_RS: Uredi video zapis

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
sr_RS: Zameni video zapis

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
sr_RS: Prilagođena...

[ctx: label for filtering posts]
en: Authors
sr_RS: Autori

[ctx: label for filtering posts]
en: Blogs
sr_RS: Blogovi

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
sr_RS: Mesec

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
sr_RS: Mesec ažuriranja

[ctx: label for filtering posts]
en: Post Types
sr_RS: Vrsta članaka

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
sr_RS: Godina

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
sr_RS: Godina ažuriranja

[ctx: label for formatting JSON]
en: Minify
sr_RS: Komprimuj

[ctx: label for formatting JSON]
en: Pretty
sr_RS: Pretty JSON

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
sr_RS: Sakrij kontrole

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
sr_RS: Prikaži kontrole

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
sr_RS: Prethodno

en: last
sr_RS: poslednjom

en: left bottom
sr_RS: dole levo

en: left center
sr_RS: po sredini levo

en: left top
sr_RS: gore levo

en: likes
sr_RS: sviđanja

[ctx: link]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novu

[ctx: link name]
en: Name
sr_RS: Ime

[ctx: links widget]
en: All Links
sr_RS: Sve veze

[ctx: list style]
en: Circle
sr_RS: Krug

[ctx: list style]
en: Default
sr_RS: Podrazumevano

[ctx: list style]
en: Disc
sr_RS: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
sr_RS: Mala slova

[ctx: list style]
en: Lower Greek
sr_RS: Mala grčka slova

[ctx: list style]
en: Lower Roman
sr_RS: Mali rimski brojevi

[ctx: list style]
en: Square
sr_RS: Kvadrat

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
sr_RS: Velika slova

[ctx: list style]
en: Upper Roman
sr_RS: Veliki rimski brojevi

en: media
sr_RS: sadržaj

[ctx: media]
en: Remove video track
sr_RS: Ukloniti video zapis

[ctx: media item]
en: Edit
sr_RS: Uredi

[ctx: media item]
en: Success
sr_RS: Uspeh

[ctx: media items]
en: Mine
sr_RS: Moj

[ctx: media modal menu]
en: Menu
sr_RS: Izbornik

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
sr_RS: Radnje

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
sr_RS: (Trenutno podešeno na: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
sr_RS: Uredi

[ctx: menu]
en: Use new menu
sr_RS: Koristi novi izbornik

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
sr_RS: (Trenutno: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
sr_RS: (Trenutno podešeno na: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
sr_RS: (Ukoliko planirate da koristite <a href="%1$s" %2$s>vidžet izbornika%3$s</a>, preskočite ovaj korak.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
sr_RS: Evo gde se ovaj izbornik pojavljuje. Ukoliko želite da promenite to, odaberite drugo mesto.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
sr_RS: Vidi mesta

[ctx: menu locations]
en: View Location
sr_RS: Vidi mesto

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
sr_RS: Gde želite da se ovaj izbornik pojavi?

en: met
sr_RS: susret

[ctx: meta name]
en: Name
sr_RS: Ime

[ctx: min_price]
en: From:
sr_RS: Od:

en: minute | minutes
sr_RS[0]: minut

en: minutes
sr_RS: minuta

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
sr_RS: (bez natpisa)

en: month
sr_RS: mesec

en: moved to the Trash.
sr_RS: pomereno na otpad.

en: movie
sr_RS: film

en: muse
sr_RS: muza

en: music
sr_RS: muzika

[ctx: name]
en: Unknown
sr_RS: Nepoznato

[ctx: nav menu home label]
en: Home
sr_RS: Početak

en: neighbor
sr_RS: komšija

en: new
sr_RS: novo

en: new users
sr_RS: novi korisnici

en: newer
sr_RS: najnovijim

en: newsletter
sr_RS: Bilten

[ctx: next set of posts]
en: Next
sr_RS: Sledeće

en: no title
sr_RS: nema naslova

[ctx: no user roles]
en: None
sr_RS: Nema

en: none
sr_RS: ništa

en: not a support question
sr_RS: nije pitanje podrške

en: not resolved
sr_RS: nije rešeno

en: notifications
sr_RS: obaveštenja

[ctx: noun]
en: Comment
sr_RS: Komentar

[ctx: noun]
en: Comments
sr_RS: Komentari

[ctx: noun]
en: Likes
sr_RS: Sviđanja

[ctx: noun]
en: Post
sr_RS: Članak

[ctx: noun]
en: Trash
sr_RS: Otpad

[ctx: noun]
en: Views
sr_RS: Pregledi

[ctx: noun]
en: Visitors
sr_RS: Posetioci

[ctx: noun]
en: comment
sr_RS: Komentar

[ctx: noun: Post Type]
en: %s published
sr_RS: %s objavljen

[ctx: noun: Post Type]
en: %s trashed
sr_RS: %s pomeren na otpad

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
sr_RS: Narudžbina

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
sr_RS: Beleška

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
sr_RS: Obaveštenja

[ctx: number of pages]
en: of
sr_RS: od

en: number_format_decimal_point
sr_RS: ,

en: number_format_thousands_sep
sr_RS: .

en: of
sr_RS: od

en: older
sr_RS: najstarijim

en: on
sr_RS: na

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
sr_RS: na <a href="%1$s">%2$s</a>

en: one hour | %1$s hours
sr_RS[0]: %1$s sat
sr_RS[1]: %1$s sata
sr_RS[2]: %1$s sati

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
sr_RS[0]: jedan sat i %2$s minuta
sr_RS[1]: %1$s sata i %2$s minuta
sr_RS[2]: %1$s sati i %2$s minuta

en: one minute | %s minutes
sr_RS[0]: %s minut
sr_RS[1]: %s minuta
sr_RS[2]: %s minuta

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
sr_RS: &#8222;

en: optional
sr_RS: opciono

en: options
sr_RS: Mogućnosti

en: or
sr_RS: ili

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
sr_RS: ili <a href="%s">napravite novi izbornik</a>. Ne zaboravite da sačuvate svoje promene!

en: order
sr_RS: redosled

en: orders
sr_RS: narudžbine

en: outset
sr_RS: postavljeno spolja

en: page | pages
sr_RS[0]: strana

[ctx: page]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novu

[ctx: page]
en: Featured image
sr_RS: Izdvojena slika

[ctx: page]
en: Remove featured image
sr_RS: Ukloni izdvojenu sliku

[ctx: page]
en: Set featured image
sr_RS: Postavi izdvojenu sliku

[ctx: page]
en: Use as featured image
sr_RS: Koristi kao izdvojenu sliku

[ctx: page label]
en: Front Page
sr_RS: Početna stranica

[ctx: page label]
en: Posts Page
sr_RS: Stranica članaka

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
sr_RS: Strana politike privatnosti

en: pages
sr_RS: strane

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
sr_RS: %1$s od %2$s

en: parent
sr_RS: roditelj

en: password
sr_RS: Lozinka

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
sr_RS: Ne poklapa se

[ctx: password strength]
en: Medium
sr_RS: Srednje

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
sr_RS: Jačina lozinke je nepoznata

[ctx: password strength]
en: Strong
sr_RS: Jako

[ctx: password strength]
en: Very weak
sr_RS: Veoma slabo

[ctx: password strength]
en: Weak
sr_RS: Slabo

en: pattern
sr_RS: Šara

en: pause
sr_RS: pauziraj

en: payment setup
sr_RS: podešavanje plaćanja

en: payment setup and automated taxes
sr_RS: podešavanje plaćanja i automatizovani porezi

en: payment setup and discounted shipping labels
sr_RS: podešavanje plaćanja i etikete za dostavu po sniženoj ceni

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sr_RS: podešavanje plaćanja, automatski obračunati porezi i etikete za dostavu po sniženoj ceni

en: per day
sr_RS: po danu

en: per month, billed yearly
sr_RS: mesečno, naplaćuje se godišnje

en: per year
sr_RS: po godini

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
sr_RS: Pregled izveštaja o izvozu.

[ctx: personal data group label]
en: About
sr_RS: O meni

en: photo
sr_RS: fotografija

en: physical
sr_RS: fizički

en: pixels
sr_RS: pikseli

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sr_RS: Kupi proizvod

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sr_RS: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sr_RS: Pretraga &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sr_RS: Kome&hellip;

[ctx: playlist item title]
en: &#8220;%s&#8221;
sr_RS: &#132;%s&#147;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
sr_RS: %s je uspešno obrisan.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Trenutno izdanje PHP-a (%1$s) ne ispunjava najmanje zahteve za %2$s. Dodatak zahteva Vordpres %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Trenutno izdanje Vordpresa (%1$s) ne ispunjava najmanje zahteve za %2$s. Dodatak zahteva Vordpres %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Trenutno izdanje Vordpresa (%1$s) i PHP-a (%2$s) ne ispunjava najmanje zahteve za %3$s. Dodatak zahteva Vordpres %4$s i PHP %5$s..

[ctx: plugin]
en: Activate %s
sr_RS: Uključi %s

[ctx: plugin]
en: Active
sr_RS: Uključen

[ctx: plugin]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
sr_RS: Nije moguće postaviti

[ctx: plugin]
en: Current
sr_RS: Trenutni

[ctx: plugin]
en: Install %s
sr_RS: Postavi %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
sr_RS: Postavi %s sada

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
sr_RS: Zameni trenutni otpremljenim

[ctx: plugin]
en: Update %s now
sr_RS: Ažuriraj %s sada

[ctx: plugin]
en: Uploaded
sr_RS: Otpremljeni

[ctx: plugin status]
en: Active
sr_RS: Uključen

en: poetry
sr_RS: poezija

en: politician
sr_RS: Političar

en: post | posts
sr_RS[0]: članak

[ctx: post]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novi

[ctx: post]
en: Failed
sr_RS: Nije uspelo

[ctx: post]
en: Featured image
sr_RS: Izdvojena slika

[ctx: post]
en: In-Progress
sr_RS: U toku

[ctx: post]
en: Remove featured image
sr_RS: Ukloni izdvojenu sliku

[ctx: post]
en: Set featured image
sr_RS: Postavi izdvojenu sliku

[ctx: post]
en: Use as featured image
sr_RS: Koristi kao izdvojenu sliku

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
sr_RS: Zakaži

[ctx: post author]
en: by %s
sr_RS: autor: %s

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sr_RS: Objavljeno %s

[ctx: post format]
en: Format
sr_RS: Oblik

[ctx: post format]
en: Formats
sr_RS: Oblici

[ctx: post format archive title]
en: Asides
sr_RS: Sa strane

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sr_RS: Zvučni zapisi

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sr_RS: Ćaskanja

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sr_RS: Galerije

[ctx: post format archive title]
en: Images
sr_RS: Slike

[ctx: post format archive title]
en: Links
sr_RS: Veze

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sr_RS: Citati

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sr_RS: Stanja

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sr_RS: Video zapisi

[ctx: post format archives link]
en: All %1$s posts
sr_RS: Svi postovi %1$s

[ctx: post password form]
en: Enter
sr_RS: Unesi

[ctx: post state]
en: Pending
sr_RS: Čeka

[ctx: post status]
en: Customization Draft
sr_RS: Nacrt prilagođavanja

[ctx: post status]
en: Draft
sr_RS: Nacrt

[ctx: post status]
en: Password protected
sr_RS: Zaštićeno lozinkom

[ctx: post status]
en: Pending
sr_RS: Čeka

[ctx: post status]
en: Private
sr_RS: Privatno

[ctx: post status]
en: Published
sr_RS: Objavljeno

[ctx: post status]
en: Scheduled
sr_RS: Zakazano

[ctx: post status]
en: Sticky
sr_RS: Lepljivo

[ctx: post status]
en: Trash
sr_RS: Otpad

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
sr_RS: Arhive:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
sr_RS: Skupovi promena

[ctx: post type general name]
en: Media
sr_RS: Sadržaj

[ctx: post type general name]
en: Pages
sr_RS: Strane

[ctx: post type general name]
en: Posts
sr_RS: Članci

[ctx: post type general name]
en: Reusable blocks
sr_RS: Blokovi za višekratnu upotrebu

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
sr_RS: Skup promena

[ctx: post type singular name]
en: Page
sr_RS: Strana

[ctx: post type singular name]
en: Post
sr_RS: Članak

[ctx: post type singular name]
en: Reusable block
sr_RS: Blok za višekratnu upotrebu

en: posted by
sr_RS: Objavljeno od strane

en: posted to WP.com:
sr_RS: objavi na WP.com:

en: posts
sr_RS: članaka

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Svi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Moje <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Moje <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Moje <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Lepljivi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Lepljivi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Lepljivi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
sr_RS: Prethodno

en: print
sr_RS: štampaj

en: privacy page
sr_RS: Strana o privatnosti

en: privacy policy
sr_RS: politika privatnosti

en: privacy-policy
sr_RS: politika-privatnosti

en: private
sr_RS: privatno

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Otpad <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Otpad <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Otpad <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
sr_RS: parametar product_includes mora navesti tačno jedan proizvod kada se segmentira prema varijaciji.

en: professional
sr_RS: profesionalno

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
sr_RS: j. M Y.

[ctx: recipe]
en: Source
sr_RS: Izvor

en: record
sr_RS: Ploča

en: registration
sr_RS: Registracija

en: removed
sr_RS: uklonjeno

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
sr_RS: Isključi

en: reply
sr_RS: odgovor

[ctx: request status]
en: Completed
sr_RS: Završen

[ctx: request status]
en: Confirmed
sr_RS: Potvrđen

[ctx: request status]
en: Failed
sr_RS: Neuspešan

[ctx: request status]
en: Pending
sr_RS: Čeka

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Svi <span class="count">(%s)</span>

en: required
sr_RS: obavezno

[ctx: required field for a form]
en: Required
sr_RS: Obavezno

en: resolved
sr_RS: rešeno

en: response
sr_RS: odgovor

en: reviewed by %s
sr_RS: pregledao %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
sr_RS: j. F Y. u H:i

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
sr_RS: j. M u G:i

[ctx: revisions]
en: Browse
sr_RS: Pregledaj

en: ridge
sr_RS: grebenasto

en: right bottom
sr_RS: dole desno

en: right center
sr_RS: po sredini desno

en: right top
sr_RS: gore desno

en: romantic
sr_RS: romantično

[ctx: sample permalink base]
en: archives
sr_RS: arhive

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
sr_RS: primer-clanka

en: sample-page
sr_RS: primer-strane

en: save
sr_RS: Sačuvaj

en: scale height
sr_RS: visina razmere

en: scale width
sr_RS: širina razmere

en: search
sr_RS: pretraga

[ctx: search label]
en: Find Author…
sr_RS: Pronađite autora...

en: second
sr_RS: sekunda

en: seconds
sr_RS: sekundi

en: selection height
sr_RS: visina odabira

en: selection width
sr_RS: širina odabira

en: send
sr_RS: pošalji

en: sent daily
sr_RS: poslato svakodnevno

en: sent immediately
sr_RS: poslato odmah

en: sent weekly
sr_RS: poslato nedeljno

[ctx: settings screen]
en: Discussion
sr_RS: Diskusija

[ctx: settings screen]
en: General
sr_RS: Opšta

[ctx: settings screen]
en: Writing
sr_RS: Pisanje

en: share
sr_RS: Deljenje

[ctx: share to]
en: Email
sr_RS: E-pošta

[ctx: share to]
en: Facebook
sr_RS: Fejsbuk

[ctx: share to]
en: LinkedIn
sr_RS: Linkedin

[ctx: share to]
en: Press This
sr_RS: Objavi ovo

[ctx: share to]
en: Print
sr_RS: Štampanje

[ctx: share to]
en: Tumblr
sr_RS: Tambler

en: shared via %s
sr_RS: podeljeno preko %s

en: shipping address
sr_RS: Adresa za isporuku

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
sr_RS: Isporuka %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
sr_RS: Isporuka 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sr_RS: Dostava

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sr_RS: Dostava %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping method
sr_RS: Način isporuke

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sr_RS: Narudžbina

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
sr_RS: Sakrij kontrole

en: show
sr_RS: prikaži

en: show %(numOfReplies)d reply | show %(numOfReplies)d replies
sr_RS[0]: prikažite %(numOfReplies)d odgovor
sr_RS[1]: prikažite %(numOfReplies)d odgovora
sr_RS[2]: prikažite %(numOfReplies)d odgovora

en: show source
sr_RS: prikaži izvor

en: show you what subscriptions you currently have
sr_RS: pokazuje vam koje pretplate trenutno imate

en: sibling
sr_RS: brat/sestra

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
sr_RS: &larr; Idi na %s

[ctx: site]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novo

[ctx: site]
en: Mark as spam
sr_RS: Označi kao nepoželjno

[ctx: site]
en: Not Spam
sr_RS: Nije nepoželjno

[ctx: site]
en: Not spam
sr_RS: Nije nepoželjno

[ctx: site]
en: Public
sr_RS: Javno

[ctx: site]
en: Registered
sr_RS: Registrovano

[ctx: site]
en: Spam
sr_RS: Nepoželjno

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
sr_RS: Uređivač

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
sr_RS: Uređivač

en: site_id is required
sr_RS: site_id je obavezan

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Sva <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Sva <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Nepoželjna <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Nepoželjna <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Nepoželjna <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
sr_RS: proizvod

[ctx: slug]
en: product-category
sr_RS: kategorija-proizvoda

[ctx: slug]
en: product-tag
sr_RS: oznaka-proizvoda

[ctx: slug]
en: uncategorized
sr_RS: nekategorizovano

en: social
sr_RS: društveni

en: software
sr_RS: Softver

en: solid
sr_RS: ispunjeno

en: sometime
sr_RS: ponekad

en: sound
sr_RS: zvuk

en: space
sr_RS: razmak,

en: special
sr_RS: specijalitet

[ctx: spellcheck]
en: Finish
sr_RS: Završi

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
sr_RS: Zanemari

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
sr_RS: Zanemari sve

en: spouse
sr_RS: supružnik

en: sticky
sr_RS: lepljiva

en: sub item
sr_RS: podstavka

[ctx: submit button]
en: Search
sr_RS: Pretraži

en: subscribe
sr_RS: pretplati se

en: subscription
sr_RS:  pretplata

en: sweetheart
sr_RS: srce

[ctx: table body]
en: Body
sr_RS: Telo

[ctx: table cell]
en: Cell
sr_RS: Ćelija

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
sr_RS: Nema

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
sr_RS: Polje

[ctx: table footer]
en: Footer
sr_RS: Podnožje

[ctx: table header]
en: Header
sr_RS: Zaglavlje

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
sr_RS: Oznaka:

[ctx: tagline for news and updates]
en: What's new?
sr_RS: Šta ima novo?

[ctx: tags]
en: Most Used
sr_RS: Najkorišćenije

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sr_RS: Kategorije

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
sr_RS: Oznake

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sr_RS: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
sr_RS: Oznaka

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
sr_RS: %s dodato

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
sr_RS: %s je obrisano

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
sr_RS: %s nije dodato

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
sr_RS: %s nije ažurirano

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
sr_RS: %s ažuriran

[ctx: term name]
en: Name
sr_RS: Ime

en: terms and conditions
sr_RS: uslovi

en: text direction
sr_RS: pravac teksta

en: the
sr_RS: i

[ctx: the Internet Defense League]
en: Learn more about the %s
sr_RS: Nauči više o  %s

en: the author
sr_RS: Autor

en: the past day
sr_RS: prethodni dan

en: the past month
sr_RS: prethodni mesec

en: the past quarter
sr_RS: prethodno tromesečje

en: the past week
sr_RS: prethodna sedmica

en: the past year
sr_RS: prethodna godina

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
sr_RS: vrednost

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
sr_RS: %s je uspešno obrisana.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Trenutno izdanje PHP-a ne ispunjava najmanje zahteve za %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Trenutna izdanja Vordpres i PHP-a ne ispunjavaju najmanje zahteve za %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
sr_RS: <strong>Greška:</strong> Trenutno izdanje Vordpresa ne ispunjava najmanje zahteve za %s.

[ctx: theme]
en: Activate %s
sr_RS: Uključi %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Uključi &#0132;%s&#0147;

[ctx: theme]
en: Active:
sr_RS: Uključena:

[ctx: theme]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novu

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
sr_RS: Nije moguće uključiti

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
sr_RS: Nije moguće uključiti %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
sr_RS: Nije moguće postaviti

[ctx: theme]
en: Change
sr_RS: Promeni

[ctx: theme]
en: Customize %s
sr_RS: Prilagodi %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
sr_RS: Obriši %s

[ctx: theme]
en: Installed
sr_RS: Postavljena

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
sr_RS: Pregled uživo za %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
sr_RS: Predpregled:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
sr_RS: Zameni trenutnu otpremljenim

[ctx: theme]
en: Update %s now
sr_RS: Ažuriraj %s sada

[ctx: theme]
en: Uploaded
sr_RS: Otpremljena

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
sr_RS: Vidi detalje teme %s

[ctx: theme author]
en: By %s
sr_RS: Od %s

[ctx: theme name]
en: Name
sr_RS: Ime

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Sve <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Sve <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Onemogućene <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Onemogućene <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Onemogućene <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Omogućene <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Omogućene <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Omogućene <span class="count">(%s)</span>

en: this help information
sr_RS: ova pomoćna informacija

[ctx: title]
en: Free domain for one year
sr_RS: Besplatan domen tokom jedne godine

en: to
sr_RS: na

en: to the
sr_RS: za

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
sr_RS: na "Mobilnom"

en: uncategorized
sr_RS: Nekategorizovano

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
sr_RS: neočekivan prekid: fatalna PHP greška %1$s u %2$s u redu %3$s

en: unknown
sr_RS: Nepoznato

en: unsubscribe
sr_RS: otkaži pretplatu

en: untitled
sr_RS: bez naslova

[ctx: upcoming events day format]
en: j
sr_RS: j.

[ctx: upcoming events year format]
en: Y
sr_RS: Y.

en: updated %s
sr_RS: ažurirano %s

[ctx: user]
en: Add Existing
sr_RS: Dodaj postojećeg

[ctx: user]
en: Add New
sr_RS: Dodaj novog

[ctx: user]
en: Mark as spam
sr_RS: Označi kao nepoželjan

[ctx: user]
en: Not spam
sr_RS: Nije nepoželjan korisnik

[ctx: user]
en: Registered
sr_RS: Registrovan

en: user email is required
sr_RS: Neophodna je e-pošta korisnika

en: user login is required
sr_RS: Neophodna je prijava korisnika

en: user_data is required
sr_RS: user_data je obavezan

en: user_id is required
sr_RS: user_id je obavezan

en: user_token is required
sr_RS: user_token je obavezan

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Svi <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Svi <span class="count">(%s)</span>

en: utf8mb4 requires a MariaDB update
sr_RS: utf8mb4 zahteva ažuriranje MariaDB-a

en: utf8mb4 requires a MySQL update
sr_RS: utf8mb4 zahteva ažuriranje MySQL-a

en: utf8mb4 requires a newer client library
sr_RS: utf8mb4 zahteva noviju biblioteku klijenta

en: vCard
sr_RS: vKartica

en: value
sr_RS: vrednost

en: variation added
sr_RS: varijacija dodata

en: variations added
sr_RS: varijacije dodate

[ctx: verb]
en: Clear
sr_RS: Očisti

[ctx: verb]
en: Spam
sr_RS: Označi kao nepoželjan

[ctx: verb]
en: Trash
sr_RS: Pomeri na otpad

[ctx: verb]
en: Upgrade
sr_RS: Nadograditi

[ctx: verb]
en: View
sr_RS: Pogledaj

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
sr_RS: Komentarišite

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
sr_RS: Počnite da pratite

[ctx: verb: imperative]
en: Send
sr_RS: Pošalji

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
sr_RS: Predaj odgovor

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
sr_RS: Poništi

[ctx: verb; site]
en: Archive
sr_RS: Arhiviraj

en: verified owner
sr_RS: proveren vlasnik

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
sr_RS: Uspravno poravnanje

en: via %s
sr_RS: putem %s

en: video
sr_RS: video zapis

[ctx: video or audio]
en: Length
sr_RS: Dužina

en: view source
sr_RS: vidi izvor

en: views
sr_RS: pregleda

en: visit
sr_RS: poseti

en: website
sr_RS: veb mesto

[ctx: website URL]
en: At URL
sr_RS: Na URL-u

[ctx: website name]
en: For site
sr_RS: Za veb mesto

en: week
sr_RS: sedmica

en: wheel
sr_RS: Točak

en: white
sr_RS: bela

[ctx: widget]
en: Add
sr_RS: Dodaj

[ctx: widget]
en: Edit
sr_RS: Uredi

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
sr_RS: %1$s na %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sr_RS[0]: Prikaz %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultat
sr_RS[1]: Prikaz %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata
sr_RS[2]: Prikaz %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata

en: would like your feedback.
sr_RS: bi želeo vaš mešljenje.

en: write
sr_RS: napiši

en: yd
sr_RS: jard

en: year
sr_RS: godina

en: years
sr_RS: godine

en: yesterday
sr_RS: juče

[ctx: you are following]
en: Following
sr_RS: Pratite

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
sr_RS: Blokirani su zlonamerni pokušaji prijavljivanja

en: {{ date }} at {{ time }}
sr_RS: {{ date }} u {{ time }}

en: {{ExternalLink}}Learn more{{/ExternalLink}}
sr_RS: {{ExternalLink}}Saznaj više{{/ExternalLink}}

en: {{amount/}}/mo
sr_RS: {{amount/}} mesečno

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}left a comment on %(siteName)s, cross-posted to{{/label}} {{blogNames/}}
sr_RS: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}je ostavio/la komentar na %(siteName)s, koji je istovremeno postavljen i na{{/label}} {{blogNames/}}

en: {{a}}Contact support{{/a}}
sr_RS: {{a}}Kontaktiraj podršku{{/a}}

en: {{a}}Contact support{{/a}} for help and questions.
sr_RS: {{a}}Kontaktirajte podršku{{/a}} za pomoć i pitanja.

en: {{a}}Customize{{/a}} this design.
sr_RS: {{a}}Prilagodite{{/a}} ovaj dizajn.

en: {{a}}Learn more about{{/a}} this theme.
sr_RS: {{a}}Saznajte više o{{/a}} ovoj temi

en: {{a}}Learn more{{/a}}
sr_RS: {{a}}Saznaj više{{/a}}

en: {{b}}Last update: %(time)s{{/b}} (Updates every 30 minutes)
sr_RS: {{b}}Poslednje ažuriranje: %(time)s{{/b}} (Ažurira se na svakih 30 minuta)

en: {{contactLink}}Read more.{{/contactLink}}
sr_RS: {{contactLink}}Pročitaj više.{{/contactLink}}

en: {{em}}%(name)s{{/em}} has been received. You'll get an email when your import is complete.
sr_RS: {{em}}%(name)s{{/em}} je primljen. Primićete e-poruku kada vaš uvoz bude gotov.

en: {{em}}(No title){{/em}}
sr_RS: {{em}}(Bez naslova){{/em}}

en: {{headline}}We care about your happiness!{{/headline}}{{p}}They don't call us Happiness Engineers for nothing. If you need help, we're here for you!{{/p}}
sr_RS: {{headline}}Stalo nam je do tvoje sreće!{{/headline}}{{p}}Ne zovu nas inžinjerima za sreću tek tako. Ako ti je potrebna pomoć, ovde smo da ti pomognemo!{{/p}}

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
sr_RS: {{span}}%(domain)s{{/span}} je dostupan!

en: {{span}}No comments{{/span}} - add the first!
sr_RS: {{span}}Nema komentara{{/span}} – dodajte prvi!

en: {{span}}Update to {{/span}}%s
sr_RS: {{span}}Ažuriraj na {{/span}}%s

en: {{span}}Updated{{/span}} %(ago)s
sr_RS: {{span}}Ažurirano{{/span}} %(ago)s

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already connected to this site and cannot be transferred to WordPress.com. {{a}}Learn more{{/a}}.
sr_RS: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je već povezan s ovim veb-mestom i ne može biti prebačen na WordPress.com. {{a}}Saznajte više{{/a}}.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already connected to your site %(site)s. If you want to connect it to this site instead, we will be happy to help you do that. {{a}}Contact us.{{/a}}
sr_RS: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je već povezan s vašim veb-mestom %(site)s. Ako želite da ga povežete s ovim veb-mestom umesto toga, rado ćemo vam pomoći. {{a}}Kontaktirajte nas.{{/a}}

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered on this site.
sr_RS: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je već registrovan na ovom veb-mestu.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered on your site %(site)s. Do you want to {{a}}move it to this site{{/a}}?
sr_RS: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je već registrovan na vašem veb-mestu %(site)s. Da li želite da ga {{a}}pomerite na ovo veb-mesto{{/a}}?

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered. Please try another search.
sr_RS: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je već registrovan. Molimo, pokušajte s drugom pretragom.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is already registered. {{a}}Do you own it?{{/a}}
sr_RS: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je već registrovan. {{a}}Da li je vaš?{{/a}}

en: {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}} has been scheduled for removal from your account
sr_RS: Zakazano je uklanjanje {{strong}}%(emailAddress)s{{/strong}} s vašeg naloga.

en: {{strong}}%(mailbox)s{{/strong}} is not available: %(message)s
sr_RS: {{strong}}%(mailbox)s{{/strong}} nije dostupan: %(message)s

en: {{strong}}%(siteDomain)s{{/strong}} will be unavailable in the future.
sr_RS: {{strong}}%(siteDomain)s{{/strong}} će biti nedostupan u budućnosti.

en: {{strong}}13 GB{{/strong}} storage space
sr_RS: {{strong}}13 GB{{/strong}} skladišnog prostora

en: {{strong}}13GB{{/strong}} storage space
sr_RS: {{strong}}13 GB{{/strong}} skladišnog prostora

en: {{strong}}1TB (1,000GB){{/strong}} of cloud storage
sr_RS: {{strong}}1TB (1.000GB){{/strong}} skladišnog prostora

en: {{strong}}200 GB{{/strong}} storage space
sr_RS: {{strong}}200 GB{{/strong}} skladišnog prostora

en: {{strong}}3GB{{/strong}} storage space
sr_RS: {{strong}}3 GB{{/strong}} skladišnog prostora

en: {{strong}}6 GB{{/strong}} storage space
sr_RS: {{strong}}6 GB{{/strong}} skladišnog prostora

en: {{strong}}Hooray!{{/strong}} Your site will be ready shortly.
sr_RS: {{strong}}Jupi!{{/strong}} Vaše veb-mesto će uskoro biti spremno.

en: {{strong}}One moment, please…{{/strong}} loading your site.
sr_RS: {{strong}}Molimo, samo trenutak...{{/strong}} Učitavamo vaše veb-mesto.

en: {{strong}}Site preview not available.{{/strong}} Plan upgrade is required.
sr_RS: {{strong}}Pregled veb-mesta nije dostupan.{{/strong}} Nadogradnja plana je neophodna.

en: {{strong}}Welcome to Conversations.{{/strong}} You can read and reply to all your conversations in one place. WordPress posts you've liked or commented on will appear when they have new comments.
sr_RS: {{strong}}Dobro došli u Razgovore.{{/strong}} Možete čitati i odgovarati na sve svoje razgovore na jednom mestu. WordPress članci koji vam se sviđaju ili koje ste komentarisali pojaviće se kada na njima bude novih komentara.

en: {{strong}}Welcome!{{/strong}} Reader is a custom magazine. {{link}}Follow your favorite sites{{/link}} and their latest posts will appear here. {{span}}Read, like, and comment in a distraction-free environment.{{/span}}
sr_RS: {{strong}}Dobro došli!{{/strong}} Čitalac je časopis po vašoj meri. {{link}}Pratite svoja omiljena veb-mesta{{/link}} i njihovi najnoviji članci će se pojaviti ovde. {{span}}Čitajte, označite da vam se sviđa i komentarišite u okruženju bez ičega što odvraća pažnju.{{/span}}

en: {{strong}}WordPress plugins{{/strong}}
sr_RS: {{strong}}WordPress dodaci{{/strong}}

en: {{strong}}WordPress themes{{/strong}}
sr_RS: {{strong}}WordPress teme{{/strong}}

en: {{wrapper}}%(email)s{{/wrapper}} {{emailPreferences}}change{{/emailPreferences}}
sr_RS: {{wrapper}}%(email)s{{/wrapper}} {{emailPreferences}}promeni{{/emailPreferences}}

en: Ávila
sr_RS: Avila

en: Åland Islands
sr_RS: Olandska ostrva

en: Çanakkale
sr_RS: Čanakale

en: Çankırı
sr_RS: Čankiri

en: Çorum
sr_RS: Čorum

en: Ñeembucú
sr_RS: Nembuku

en: İstanbul
sr_RS: Istanbul

en: İzmir
sr_RS: Izmir

en: İçel
sr_RS: Mersin

en: Şanlıurfa
sr_RS: Šanlijurfa

en: Şırnak
sr_RS: Širnak

en: Șoldănești
sr_RS: Šoldanešti

en: Ștefan Vodă
sr_RS: Štefan Voda

en: — No Change —
sr_RS: — Bez izmena —

en: — No change —
sr_RS: — Bez promena —
