WordPress.com - en to su_ID translation catalogue (2074 entries)

en:  and
su_ID:  sareng

en: % Comments
su_ID: % Pairan

en: % Responses
su_ID: % Balesan

en: % comments
su_ID: % pairan

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
su_ID: %1$s %2$s %3$s Dulang Katagori

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
su_ID: %1$s %2$s %3$s Dulang Pairan

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
su_ID: %1$s %2$s %3$s Dulang Tag

en: %1$s %2$s Comments Feed
su_ID: %1$s %2$s Feed Pairan

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
su_ID: %1$s %2$s Seratan ku %3$s Feed

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
su_ID: %1$s %2$s Hasil Pamaluruhan Feed &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s at %2$s
su_ID: %1$s tabuh %2$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
su_ID: %1$s midang ku alpukahna %2$s

en: %1$s on %2$s
su_ID: %1$s dina %2$s

en: %1$s, and %2$s
su_ID: %1$s sareng%2$s.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
su_ID[0]: %d Plugin Kiwarian

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
su_ID[0]: %d Kiwarian Téma

en: %d WordPress Update
su_ID: %d Kiwarian WordPress

en: %s (Pending)
su_ID: %s (Tanggohan)

en: %s <span class="says">says:</span>
su_ID: %s <span class="says">pok:</span>

en: %s ago
su_ID: %s ka tukang

en: %s comment | %s comments
su_ID[0]: %s pairan

en: %s comment approved. | %s comments approved.
su_ID[0]: %s pairan ditampi

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
su_ID[0]: %s pairan dicirian mangrupi spam

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
su_ID[0]: %s pairan dipiceun kana Carangka.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
su_ID[0]: %s pairan dipupus permanén

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
su_ID[0]: %s pairan dipulung deui tina Carangka

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
su_ID[0]: %s pairan dipulihkeun tina spam

en: %s day | %s days
su_ID[0]: %s dinten

en: %s from now
su_ID: %s ti danget ieu

en: %s hour | %s hours
su_ID[0]: %s jam

en: %s is a protected WP option and may not be modified
su_ID: %s téh mangrupi pilihan WP anu dipayungan tur teu tiasa diropéa

en: %s is required.
su_ID: %s didaptarkeun.

en: %s link deleted. | %s links deleted.
su_ID[0]: %s panumbu dipupus.

en: %s min | %s mins
su_ID[0]: %s menit

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
su_ID[0]: %s kaca teu dikiwarikeun, aya nu keur ngaropéa ieu kaca.

en: %s page updated. | %s pages updated.
su_ID[0]: %s kaca dikiwarikeun.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
su_ID[0]: %s tulisan teu dikiwarikeun, aya nu keur ngaropéa ieu tulisan.

en: %s post updated. | %s posts updated.
su_ID[0]: %s seratan dikiwarikeun.

en: %s updated successfully.
su_ID: %s hasil dikiwarikeun.

en: &laquo; Back
su_ID: &laquo; Mulih

en: &laquo; Older Comments
su_ID: &laquo; Pairan Langkung Lawas

en: &laquo; Older Entries
su_ID: &laquo; Muatan Leuwih Heubeul

en: &laquo; Previous
su_ID: &laquo; Saméméhna

en: &laquo; Previous Entries
su_ID: &laquo; Muatan Saméméhna

en: &laquo; Previous Page
su_ID: &laquo; Kaca Sateuacana

en: &laquo; Return to Stats
su_ID: &laquo; Mulang kana Statistik

en: &larr; Back to %s
su_ID: &larr; Mulih ka %s

en: &lt; Prev
su_ID: &lt; Mulih

en: &mdash; No Change &mdash;
su_ID: &mdash; Teu Aya Parobihan &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
su_ID: &mdash; Teu aya kalungguhan kanggo ieu situs &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
su_ID: &mdash; Pilih &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
su_ID: &ndash;ATANAPI&ndash;

en: (%s comment) | (%s comments)
su_ID[0]: (%s pairan)

en: (Edit)
su_ID: (Ropéa)

en: (Leave at 0 for no rating.)
su_ID: (Ingkeun 0 mun moal meunteun.)

en: (Unattached)
su_ID: (Teu Dilampirkeun)

en: (at most 10)
su_ID: (paling loba 15)

en: (at most 15)
su_ID: (paling seueur 15)

en: (no parent)
su_ID: (nunggeulis)

en: (no title)
su_ID: (tanpa judul)

en: (required)
su_ID: (wajib)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
su_ID: * Ieu katagori ogé mangrupa tag. Ngalihwangunkeun ieu, baris nambahkeun éta tag kana kabéh tulisan nu kiwari aya dina éta katagori.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
su_ID: * Ieu katagori téh ogé mangrupa tag. Pangalihwangun geus nambahkeun éta tag kana kabéh tulisan nu kiwari aya dina éta katagori. Mun anjeun boga maksud mupus, pariksa heula yén kabéh tag geus katambahkeun kalawan hasil, laju pupus tina kaca <a href="%s">Tata Katagori</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
su_ID: * Ieu tag téh ogé mangrupa katagori. Pangalihwangun geus nambahkeun kabéh tulisan tina éta tag kana ieu katagori. Mun anjeun boga maksud mupus, pariksa heula yén kabéh tulisan geus katambahkeun kalawan hasil, laju pupus tina kaca <a href="%s">Tata Tag</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
su_ID: * Ieu tag téh ogé mangrupa katagori. Nalika dialihwangunkeun, kabéh tulisan nu ngahiji kana éta tag baris aya ogé dina éta katagori.

en: + Add New Category
su_ID: + Tambihan Katagori

en: - Select -
su_ID: - Pilih -

en: 1 Comment
su_ID: 1 Pairan

en: 1 hour
su_ID: sajam

en: 24/7 Support
su_ID: 24/7 Rojongan

en: 3 days
su_ID: 3 poé

en: 404: Not Found
su_ID: Teu Kapaluruh 404

en: 7 days
su_ID: 7 poé

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
su_ID: <a href="%s">Panumbu</a> / Tambih Panumbu

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
su_ID: <a href="%s">Panumbu</a> / Ropéa Panumbu

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
su_ID: Waktos <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> nyaéta <code>%s</code>

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
su_ID: <br />Nambahan tag <i>%s</i>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
su_ID: <code>_blank</code> &mdash; jandéla atanapi tab weuteuh.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
su_ID: <code>_none</code> &mdash; jandéla atanapi tab anu sami.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
su_ID: <code>_top</code> &mdash; jandéla atanapi tab kiwari, tanpa frame.

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
su_ID: <p>Anjeun teu mibanda wewenang pikeun ngaaksés ieu kaca.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
su_ID: <span class="%1$s">Dimuat dina</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
su_ID: <span class="%1$s">Dikintun kaping</span> %2$s <span class="meta-sep">ku</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
su_ID: <span class="%1$s">Tag</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
su_ID: <span class="meta-nav">&larr;</span> Komén Bari

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
su_ID: <span class="meta-nav">&larr;</span> Seratan langkung heubeul

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
su_ID: <strong>%s</strong> (pamaké WordPress.com) geus mibanda aksésan statistik.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
su_ID: <strong>%s</strong> rohangan unggahan nu nyésa.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
su_ID: <strong>%s</strong> digunakeun, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) rohangan unggahan nu nyésa.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
su_ID: <strong><em>Catet éta tulaksandi</em></strong> sing enya-enya! Éta téh tulaksandi <em>acak</em> husus kanggo anjeun.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Username atanapi serélék lepat.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
su_ID: <strong>LIRU</strong>: Éta alamat surat-é geus dipaké ku batur.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Tulaksandi teu tiasa ngandung karakter "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Sumangga lebetkeun username.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Alamat serat-é lepat.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Kotakan tulaksandi kosong.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Kotakan username kosong.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Ieu username parantos kadaptar. Sumangga pilih anu sanésna.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Ieu username henteu sohéh jalaran ngandung karaktér ilégal. Sumangga lebetkeun username anu leres.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
su_ID: <strong>GALAT</strong>: Akun anjeun dicirian mangrupi spammer.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
su_ID: <strong>CATETAN:</strong> Mun prosés ngimpor henteu banglus lantaran alesan <em>naon waé</em>, mulang baé deui kana ieu kaca, engké imporan baris nuluykeun ti lebah pegatna sacara langsung.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
su_ID: <strong>CATETAN:</strong> Kawasna JavaScript anjeun teu diaktifkeun, jadi anjeun kudu sacara manual ngelik unggal tahapan ieu imporan. Mun JavaScript-na diaktifkeun, imporan baris maju otomatis.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
su_ID: <strong>WANTI-WANTI:</strong> Ieu bisa méakeun waktu lila kacida mun anjeun memang mibanda loba pisan tulisan atawa pairan di LiveJournal. Idéalna, anjeun bisa ngamimitian ieu prosés mun anjeun meunang tur bisa ninggalkeun komputer sosoranganan mangsa migawé ieu imporan.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
su_ID: <strong>Awas:</strong> éta kaca teu kénging sami!

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
su_ID: <a href="%s">kaca statis</a> (pilih di handap)

en: A comment is held for moderation
su_ID: Aya pairan anu ditahan kanggo moderasi

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
su_ID: Pairan weuteuh dina seratan "%s" nuju ngantosan kasapukan anjeun

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
su_ID: Pingbék weuteuh dina seratan "%s" nuju ngantosan kasapukan anjeun

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
su_ID: Trékbék weuteuh dina seratan "%s" nuju ngantosan kasapukan anjeun

en: A term with the name provided already exists with this parent.
su_ID: Istilah anu namina dilebetkeun parantos nyampak dina indung anu ieu.

en: A valid URL was not provided.
su_ID: URL anu sohéh henteu acan ditangtoskeun.

en: A valid email address is required
su_ID: Alamat serélék anu leres diperyogikeun

en: A while ago
su_ID: Sawatara waktu ka tukang

en: Abort
su_ID: bolaykeun

en: About
su_ID: Perkawis

en: About Yourself
su_ID: Ngeunaan Pribadi

en: About me
su_ID: Ngeunaan Kuring

en: About the math
su_ID: Ngeunaan matém

en: About the user
su_ID: Perkawis user

en: Accept
su_ID: Tampa

en: Action
su_ID: Ketak

en: Actions
su_ID: Ketak

en: Activate
su_ID: Hirupan

en: Activate %s
su_ID: Terapkeun "%s"

en: Activate &#8220;%s&#8221;
su_ID: Hirupan &#8220;%s&#8221;

en: Activate &raquo;
su_ID: Aktipkeun &raquo;

en: Activate Plugin
su_ID: Hirupan Plugin

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
su_ID: Hirupan Plugin &amp; Jalankeun Pangimpor

en: Activate this plugin
su_ID: Hirupan ieu plugin

en: Activate:
su_ID: Hirupan

en: Activated
su_ID: Diaktipkeun?

en: Activation Key Required
su_ID: Konci Aktipasi Diperlukeun

en: Activation Key:
su_ID: Konci Aktipasi:

en: Active
su_ID: Nerap

en: Add
su_ID: Tambih

en: Add Audio
su_ID: Tambihan Audio

en: Add Custom Field
su_ID: Tambih Kotakan Kustom

en: Add Link
su_ID: Tambih Panumbu

en: Add Media
su_ID: Tambihan Média

en: Add New
su_ID: Tambah nu Anyar

en: Add New Category
su_ID: Tambih Katagori

en: Add New Custom Field:
su_ID: Tambih Kotakan Kustom:

en: Add New Link
su_ID: Tambih Panumbu

en: Add New Page
su_ID: Damel Kaca

en: Add New Post
su_ID: Damel Seratan

en: Add New Tag
su_ID: Tambih Tag

en: Add New Topic
su_ID: Tambah Jejer Anyar

en: Add New User
su_ID: Tambih User

en: Add Site
su_ID: Tambah Situs

en: Add Trusted Site
su_ID: Tambah Situs nu Kapercaya

en: Add Video
su_ID: Tambihan Video

en: Add Widget
su_ID: Tambah Wijét

en: Add a Domain
su_ID: Tambah Domain

en: Add an Image
su_ID: Tambihan Gambar

en: Add media
su_ID: Tambihan Média

en: Add media files from your computer
su_ID: Tambih berkas média tina komputer anjeun

en: Add new page
su_ID: Damel Kaca

en: Add new post
su_ID: Damel Seratan

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
su_ID: latin

en: Add new tag
su_ID: Tambihan Tag

en: Add or remove tags
su_ID: Tambih atanapi piceun tag

en: Add to Menu
su_ID: Tambihkeun kana Pidangan

en: Additional Capabilities
su_ID: Kamampuh Tambihan

en: Address | Addresses
su_ID[0]: Alamat

en: Address 1
su_ID: Alamat 1

en: Address 2
su_ID: Alamat 2

en: Admin Color Scheme
su_ID: Skéma Pulas Admin

en: Administrator
su_ID: Pangurus

en: Administrators have access to all the administration features.
su_ID: Administrator kagungan aksés ka sadaya fitur administrasi.

en: Advanced
su_ID: Tingkat Mahér

en: Advanced Settings
su_ID: Panataan Tingkat Mahér

en: Advanced caching plugin.
su_ID: Cache plugin tingkat mahér.

en: Advanced.
su_ID: Tingkat Mahér

en: Akismet Configuration
su_ID: Panataan Akismet

en: Akismet Stats
su_ID: Statistik Akismet

en: Akismet has detected a problem.
su_ID: Akismet ngadetéksi ayana pasualan.

en: Akismet stats
su_ID: Statistik Akismet

en: Align
su_ID: Rata

en: Align Center
su_ID: Rata Tengah

en: Align Left
su_ID: Rata Kénca

en: Align Right
su_ID: Rata Katuhu

en: Align center
su_ID: Rata tengah

en: Align left
su_ID: Rata kénca

en: Align right
su_ID: Rata katuhu

en: Alignment
su_ID: Rarata

en: All
su_ID: Sadaya

en: All Authors
su_ID: Sadaya Panulis

en: All Categories
su_ID: Sakur Katagori

en: All Links
su_ID: Sadaya Panumbu

en: All Settings
su_ID: Sadaya Panataan

en: All Tabs:
su_ID: Sadaya Tab:

en: All Tags
su_ID: Sadaya Tag

en: All Time
su_ID: Kabéh Waktu

en: All Types
su_ID: Sadaya Wangun

en: All done!
su_ID: Kabéh cacap!

en: All done.
su_ID: Kabéh cacap.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
su_ID: Kabéh rampung. <a href="%s">Wilujeng suka-suka!</a>

en: All image sizes
su_ID: Sakur ukuran gambar

en: All posts were added to the category with the same name.
su_ID: Kabéh tulisan ditambahkeun kana katagori kalawan ngaran sarua.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
su_ID: Kabéh tulisan geus diimpor kalawan pamaké ayeuna salaku panulisna. Gunakeun ieu formulir pikeun mindahkeun unggal tulisan pamaké Blogger kana pamaké WordPress anu béda. Anjeun bisa <a href="users.php">nambahan pamaké</a> laju mulang deui kana ieu kaca pikeun ngarampungkeun pagawéan dina metakeun pamaké. Ieu formulir bisa digunakeun samindengna sakahayang anjeun nepika anjeun ngahirupan pungsi &#8220;Setél Ulang&#8221; di handap ieu.

en: All sizes except thumbnail
su_ID: Sakur ukuran iwal miniatur

en: All updates have been completed.
su_ID: Sadaya kiwarian parantos réngsé.

en: Allow
su_ID: Wenangkeun

en: Allow Comments
su_ID: Wenangkeun Pairan

en: Allow Pings
su_ID: Wenangkeun Ping

en: Allow new users to sign up
su_ID: Buka pendaptaran user

en: Allow people to post comments on new articles
su_ID: Wenangkeun singsaha baé kanggo ngintun pairan dina artikel weuteuh

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
su_ID: Wanda berkas nu diwenangkeun: <strong>%s</strong>

en: Already pinged:
su_ID: Parantos diping:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
su_ID: Téks alt kanggo gambar, mis. &#8220;Nyi Iteung&#8221;

en: Always use https when visiting the admin
su_ID: Salawasna anggo https unggal ningal admin

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
su_ID: Ngiwarikeun WordPress sacara otomatis gagal rampung - <a href="%s">sumangga cobian tarékahan deui ayeuna</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
su_ID: Ngiwarikeun WordPress sacara otomatis gagal rampung! Sumangga wartosan administrator situs.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
su_ID: Rata-rata téh mangrupa jumlah longokan dibagi lobana poé.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
su_ID: Kakaliruan tumiba. Bisa jadi feed-na keur mopo. Coba deui engké.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
su_ID: Kakaliruan tumiba; feed-na kamungkinan nuju mopo. Cobi deui engké.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
su_ID: Kakaliruan tumiba dina unggahan. Mangga coba deui engké.

en: Anonymous
su_ID: Ki Silah

en: Anyone can register
su_ID: Singsaha baé tiasa daptar

en: Anyone posts a comment
su_ID: Aya anu ngintun pairan

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
su_ID: Pangapunten kaulanun, kaca anu ku Salira dibuka henteu tiasa kapendak. Cobian pilari.

en: Appearance
su_ID: Pintonan

en: Apply
su_ID: Terapkeun

en: Apply Changes
su_ID: Terapkeun Parobahan

en: Apply changes to:
su_ID: Terapkeun parobihan ka:

en: Approve
su_ID: Tampi

en: Approve comment
su_ID: Tampi Pairan

en: Approve it: %s
su_ID: Tampi ieu: %s

en: Approve this comment
su_ID: Tampi ieu pairan

en: Approved
su_ID: Ditampi

en: Archive
su_ID: Arsip

en: Archive for %s
su_ID: Arsip pikeun %s

en: Archive for the %s Tag
su_ID: Arsip pikeun Tag %s

en: Archives
su_ID: Arsip

en: Are you lost?
su_ID: Anjeun sasab?

en: Are you sure you want to do this?
su_ID: Anjeun yakin seja midamel nu dimaksad?

en: Ascending.
su_ID: Ascending

en: Aspect ratio:
su_ID: Rasio aspék:

en: Assign Authors
su_ID: Netepkeun Panulis

en: At a Glance
su_ID: Sabéngbatan

en: Attach
su_ID: Lampirkeun

en: Attachment
su_ID: Anyaman

en: Attachment Page
su_ID: Kaca Lampiran

en: Attachment page
su_ID: Kaca Lampiran

en: Attributes
su_ID: Atribut

en: Audio File URL
su_ID: URL Berkas Audio

en: August
su_ID: Agustus

en: Author
su_ID: Panulis

en: Author Archive
su_ID: Arsip Panulis

en: Author mapping
su_ID: Metakeun panulis

en: Author:
su_ID: Panulis:

en: Authorization failed
su_ID: Otorisasi gagal

en: Authorize
su_ID: Béré Kawenangan

en: Authors
su_ID: Panulis

en: Auto Draft
su_ID: Naskah Otomatis

en: Automatically add paragraphs
su_ID: Otomatis nambih paragraf

en: Available Widgets
su_ID: Wijét anu Sayogi

en: Avatar Display
su_ID: Pintonan Avatar

en: Avatar Size (px):
su_ID: Ukuran Avatar (px):

en: Avatar background color:
su_ID: Warna latar avatar:

en: Avatars
su_ID: Avatar

en: Average
su_ID: Rata-rata

en: Average Rating
su_ID: Réngking Panengah

en: Average per Day
su_ID: Rata-rata tiap Poé

en: Average per day
su_ID: Rata-rata tiap Poé

en: Back to %s
su_ID: Mulang ka %s

en: Back to top
su_ID: Ka luhur

en: Background
su_ID: Latar

en: Background Color
su_ID: Warna Latar

en: Background Image
su_ID: Gambar Latar

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
su_ID: Latar dikiwarikeun. <a href="%s">Tingal situs anjeun</a> kanggo marios pintonanana.

en: Bad login/pass combination.
su_ID: Kombinasi lebet log/tulaksandi teu ajeg.

en: Base
su_ID: Basis

en: Before a comment appears
su_ID: Sateuacan hiji pairan minton

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
su_ID: Sateuacan tiasa ngunggah berkas imporan, anjeun kedah ngalereskeun heula galat-galat di handap ieu:

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
su_ID: Di handap ieu Sadérék tiasa ningal jenengan panulis seratan MovableType dina <i>wangun aksara déngdék</i>. Kanggo unggal éta jenengan, pilih salahsaurang pamaké blog salaku panulisna.

en: Biographical Info
su_ID: Catetan Kahirupan

en: Black
su_ID: Hideung

en: Blank
su_ID: Bléng

en: Blocked
su_ID: Dihalangan

en: Blockquote
su_ID: Pugelan

en: Blog Archives
su_ID: Arsip Blog

en: Blog Name
su_ID: Ngaran Blog

en: Blog Stats
su_ID: Statistik Blog

en: Blog Title
su_ID: Judul Blog

en: Blog URL
su_ID: URL Blog

en: Blog URL:
su_ID: URL Blog:

en: Blog at WordPress.com
su_ID: Blog di WordPress.com

en: Blog pages show at most
su_ID: Kaca blog paling seueur mintonkeun

en: Blogger Blogs
su_ID: Blog Blogger

en: Blogger username
su_ID: Sandiasma Blogger

en: Blogs
su_ID: Blog

en: Blue
su_ID: Biru

en: Bold
su_ID: Kandel

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
su_ID: Markabukukeun <a href="%3$s" title="Permalink ka %4$s" rel="bookmark">permalink</a>-na.

en: Bookmarks
su_ID: Markabuku

en: Border
su_ID: Gurat sisi

en: Bottom
su_ID: Handap

en: Bottom Left
su_ID: Handap kiwa

en: Bottom Right
su_ID: Handap tengen

en: Bottom left
su_ID: Handap kiwa

en: Bottom right
su_ID: Handap tengen

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
su_ID: Rajék pairan kana kaca-kaca kalayan %1$s pairan puncak hambalan per kaca sarta kaca %2$s dipintonkeun baku

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
su_ID: Témpoan maintenance henteu sayogi. Parios deui sawatara waktos kapayun.

en: Brown
su_ID: Soklat

en: Browse
su_ID: Ungkab

en: Bulk Actions
su_ID: Ketak Masal

en: Bulk Edit
su_ID: Ropéa Masal

en: Bulk actions
su_ID: Ketak Masal

en: Bulk edit
su_ID: Ropéa Masal

en: By %s
su_ID: Ku %s

en: By %s.
su_ID: Ku %s

en: By: %s
su_ID: Ku: %s

en: CSS Classes
su_ID: Kelas CSS

en: CSS Classes (optional)
su_ID: Class CSS (opsional)

en: Cache
su_ID: Cacé

en: Calendar
su_ID: Kalénder

en: Cancel
su_ID: Bolay

en: Cancel &amp; start a new import
su_ID: Bolaykeun &amp; mimitian deui ngimpor

en: Cancel reply
su_ID: Bolaykeun waleran

en: Cannot create a revision of a revision
su_ID: Teu tiasa ngadamel ropéaan tina ropéaan deui

en: Cannot create a user with an empty login name.
su_ID: Teu tiasa ngadamel user tanpa nami login.

en: Cannot load %s.
su_ID: Teu tiasa muat %s.

en: Cannot load image metadata.
su_ID: Teu tiasa muat data méta gambar.

en: Cannot save image metadata.
su_ID: Teu tiasa nyimpen métadata gambar.

en: Caption
su_ID: Judul (Kop)

en: Categories
su_ID: Katagori

en: Categories and Tags Converter
su_ID: Pangalihwangun Katagori sareng Tag

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
su_ID: Katagori tiasa tialihwangunkeun janten tag nganggo <a href="%s">pangalihwangun katagori janten tag</a>.

en: Categories deleted.
su_ID: Katagori dipupus.

en: Categories to Tags
su_ID: Katagori kana Tag

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
su_ID: Katagori, benten sareng tag, tiasa mibanda rundayan. Anjeun tiasa baé nganggo katagori Carita sarta di sahandapeuna aya katagori anak Dongéng sareng Carita Pondok. Sadayana gé kuma anjeun.

en: Categories:
su_ID: Katagori:

en: Categories:
su_ID: Katagori:

en: Category
su_ID: Katagori

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
su_ID: Katagori %s suwung!

en: Category Cloud
su_ID: Méga Katégori

en: Category added.
su_ID: Katagori ditambihkeun.

en: Category deleted.
su_ID: Katagori dipupus.

en: Category name.
su_ID: Ngaran Katagori

en: Category not added.
su_ID: Katagori teu ditambihkeun.

en: Category not updated.
su_ID: Katagori teu dikiwarikeun.

en: Category updated.
su_ID: Katagori dikiwarikeun.

en: Category: | Categories:
su_ID[0]: Katagori:

en: Caution:
su_ID: Wanti-wanti:

en: Center
su_ID: Tengah

en: Change
su_ID: Robih

en: Change Email Address
su_ID: Ganti Alamat Surat-é

en: Change Theme
su_ID: Gentos Téma

en: Change role to&hellip;
su_ID: Robih kalungguhan janten&hellip;

en: Changed roles.
su_ID: Robih kalungguhan.

en: Changes saved.
su_ID: Parobihan disimpen.

en: Change|difference between numbers over time
su_ID: Robih|difference between numbers over time

en: Changing to %s
su_ID: Robih janten %s

en: Chart stats by
su_ID: Statistik Petaan Dumasar

en: Cheatin&#8217; uh?
su_ID: Rék culas, hah?

en: Check All
su_ID: Contréng Kabéh

en: Check Spelling
su_ID: Pariksa Éjahan

en: Check for Spam
su_ID: Pariksa Spam

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
su_ID: Pilih berkas WordPress WXR pikeun diunggahkeun, laju klik Unggah berkas laju imporkeun.

en: Choose a city in the same timezone as you.
su_ID: Pilih nami kota anu waktosna sazona sareng tempat anjeun.

en: Choose a file from your computer:
su_ID: Rongkong berkas tina komputer anjeun:

en: Choose an image from your computer:
su_ID: Rongkong gambar tina komputer anjeun:

en: Choose from the most used tags
su_ID: Pilih tina tag pangseueurna dianggo

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
su_ID: Pilih bagian gambar anu badé dianggo header.

en: Choose the target frame for your link.
su_ID: Pilih pigura tujulan panumbu anjeun.

en: City
su_ID: Kota

en: Cleared by Akismet
su_ID: Diberesihan ku Akismet

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
su_ID: Klik Simpen Pidangan kanggo medalkeun item pidangan anu ditanggohkeun.

en: Click here to cancel reply.
su_ID: Klik di dieu kanggo ngabolaykeun balesan.

en: Click here to login
su_ID: Klik di dieu pikeun asup log.

en: Click to toggle
su_ID: Klik kanggo nogélkeun

en: Clicks
su_ID: Klik

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
su_ID: Klik pikeun %1$s poé ahir %2$s

en: Close
su_ID: Peundeut

en: Close Window
su_ID: Peundeut Jandéla.

en: Close all open tags
su_ID: Peundeut sadaya tag anu muka

en: Closed
su_ID: Ditutup

en: Code
su_ID: Kodé

en: Color
su_ID: Warna

en: Colors
su_ID: Warna

en: Column
su_ID: Kolom

en: Columns
su_ID: Kolom

en: Comment
su_ID: Pairan

en: Comment %d does not exist
su_ID: Pairan %d suwung

en: Comment Moderation
su_ID: Moderasi Pairan

en: Comment author must fill out name and e-mail
su_ID: Pamair wajib ngeusian nami sareng alamat serélék

en: Comment author must have a previously approved comment
su_ID: Pamair kedah kagungan pairan anu kantos ditampi sateuacana

en: Comment author name and email are required
su_ID: Nami sareng serélék pamair wajib

en: Comment by %s marked as spam.
su_ID: Pairan ti %s dicirian mangrupi spam

en: Comment moderation
su_ID: Moderasi Pairan

en: Comment on %1$s by %2$s
su_ID: Pairan dina %1$s kintunan %2$s

en: Comment:
su_ID: Pairan:

en: Comments
su_ID: Pairan

en: Comments %s
su_ID: Pairan %s

en: Comments Feed
su_ID: Feed Pairan

en: Comments are closed.
su_ID: Pairan dipeundeut.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
su_ID: Pairan %1$s dipaluruh dina %2$s

en: Comments for %s
su_ID: Pairan dina %s

en: Comments off
su_ID: Pairan ditutup

en: Comments on %s
su_ID: Pairan dina %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
su_ID: Pairan dina &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
su_ID: Pairan dina: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
su_ID: Pairan kedah dipintonkeun kalayan pairan %s disimpen di luhur unggal kaca.

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
su_ID: Bandingan Ropéa Ulang &#8220;%s&#8221;

en: Configure
su_ID: Rarancang

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
su_ID: Ngarobih nu ieu mangrupi pilihan. Bakuna mah bléng.

en: Confirm
su_ID: Konpirmasi

en: Confirm Deletion
su_ID: Konfirmasi Pamupusan

en: Confirm Removal
su_ID: Konfirmasi Pamupusan

en: Confirmation
su_ID: Konpirmasi

en: Congratulations!
su_ID: Wilujeng!

en: Connect to LiveJournal and Import
su_ID: Hubungkeun ka LiveJournal laju Imporkeun

en: Constrain proportions
su_ID: Anggerkeun Proporsi

en: Contact
su_ID: kontak

en: Contact Info
su_ID: Uar Kontak

en: Content
su_ID: Eusi

en: Content, title, and excerpt are empty.
su_ID: Eusi, judul, sarta tingkesan kosong.

en: Continue
su_ID: Lajeng

en: Continue Reading &raquo;
su_ID: Tuluykeun Maca &raquo;

en: Continue previous import
su_ID: Tuluykeun imporan saméméhna

en: Continue reading
su_ID: Tuluykeun maca

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
su_ID: Lajengkeun maos <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
su_ID: Pangdeudeul (Contributor) tiasa ngadamel seratan sareng nata seratanana nanging sanés mangrupi seratan anu medal atanapi berkas média unggahan.

en: Convert Categories to Tags
su_ID: Alihwangun Katagori kana Tag

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
su_ID[0]: Alihwangunkeun Katagori (%d) kana Tag.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
su_ID[0]: Alihwangun Tag kana Katagori.

en: Convert Tags to Categories
su_ID: Alihwangun Tag kana Katagori

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
su_ID: Alihwangunkeun émotikon sapertos <code>:-)</code> sareng <code>:-P</code> kana pintonan gambar

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
su_ID: Alihwangunkeun katagori nu nyampak kana tag atawa tag kana katagori sacara pinilih.

en: Converted successfully.
su_ID: Hasil dialihwangunkeun.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
su_ID: Ngalihwangunkeun katagori <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
su_ID: Ngalihwangunkeun tag <strong>%s</strong> ...

en: Cookies
su_ID: Kuki

en: Copy
su_ID: Salin

en: Copy table row
su_ID: Salin jajaran tabél

en: Cost
su_ID: Harga

en: Could not access filesystem
su_ID: Teu bisa ngaaksés sistemberkas.

en: Could not access filesystem.
su_ID: Teu bisa ngaaksés sistemberkas.

en: Could not calculate resized image dimensions
su_ID: Teu tiasa ngadamel kalkulasi diménsi ukuran gambar.

en: Could not connect to %s
su_ID: Teu bisa ngahubung ka %s

en: Could not connect to https://www.google.com
su_ID: Teu bisa ngahubung ka https://www.google.com

en: Could not copy file.
su_ID: Teu tiasa nyalin berkas.

en: Could not copy files.
su_ID: Teu tiasa nyalin berkas.

en: Could not create directory.
su_ID: Teu bisa nyieun diréktori.

en: Could not create image
su_ID: Teu bisa nyiptakeun gambar

en: Could not create user
su_ID: Teu bisa nyiptakeun pamaké

en: Could not fully remove the plugins %s.
su_ID: Teu tiasa miceun plugin %s sagemblengna.

en: Could not fully remove the theme %s.
su_ID: Teu tiasa miceun téma %s kalayan gembleng.

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
su_ID: Teu bisa mibanda kuki ti LiveJournal. Mangga gura-giru coba deui.

en: Could not remove the old plugin.
su_ID: Teu tiasa miceun plugin heubeul.

en: Could not remove the old theme.
su_ID: Teu tiasa miceun téma heubeul.

en: Could not update comment status.
su_ID: Teu tiasa ngiwarikeun status pairan

en: Could not write file %1$s (%2$s).
su_ID: Teu tiasa nyerat berkas %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
su_ID: Teu tiasa nyeratan berkas %s

en: Couldn&#8217;t get post ID
su_ID: Teu bisa nyokot ID tulisan

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
su_ID: Teu bisa nyokot ID tulisan (gagal nyieun tulisan!)

en: Country
su_ID: Nagara

en: Create Menu
su_ID: Damel Pidangan

en: Create user %1$s or map to existing
su_ID: Ciptakeun pamaké %1$s atawa petakeun kanu geus nyampak

en: Created
su_ID: Diciptakeun

en: Credits
su_ID: Krédit

en: Crop
su_ID: Teukteuk

en: Crop Aspect Ratio
su_ID: Rasio Aspék Teukteukan

en: Crop Header Image
su_ID: Keureut Gambar Header

en: Crop Image
su_ID: Teukteuk Gambar

en: Crop Selection
su_ID: Pilihan Teukteukan

en: Crop and Publish
su_ID: Keureut tur Pedalkeun

en: Crop image
su_ID: Teukteuk Gambar

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
su_ID: Keureut miniatur kana diménsi anu saenyana (ilaharna miniatur téh proporsional)

en: Crop uploaded image
su_ID: Teukteuk gambar unggahan

en: Crunching&hellip;
su_ID: Midamel&hellip;

en: Current thumbnail
su_ID: Miniatur kiwari

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
su_ID[0]: Danget ieu aya %s pairan nuju ngantos kasapukan. Sumangga jugjugan papan moderasi:

en: Custom
su_ID: Kustom

en: Custom Background
su_ID: Latar Kustom

en: Custom Colors
su_ID: Warna Kustom

en: Custom Fields
su_ID: Kotakan Kustom

en: Custom Header
su_ID: Header Kustom

en: Custom Links
su_ID: Panumbu Kustom

en: Custom Menu
su_ID: Pidangan Kustom

en: Custom Structure
su_ID: Struktur Kustom

en: Custom field deleted.
su_ID: Kotakan kustom dipupus.

en: Custom field updated.
su_ID: Kotakan kustom dikiwarikeun.

en: Custom fields
su_ID: Kotakan Kustom

en: Custom maintenance message.
su_ID: Pesen kustom maintenance.

en: Custom site deleted message.
su_ID: Pesen kustom situs dipupus.

en: Custom site inactive message.
su_ID: Pesen kustom situs paéh.

en: Custom site suspended message.
su_ID: Pesen kustom situs suspended.

en: Custom:
su_ID: Kustom:

en: Cut
su_ID: Teukteuk

en: Cut table row
su_ID: Teukteuk jajaran tabél

en: Dark
su_ID: Poék

en: Dashboard
su_ID: Dasbor

en: Date
su_ID: Titimangsa

en: Date Format
su_ID: Wangun Tanggal

en: Date and time format
su_ID: Wangun tanggal jeung waktu:

en: Date/Time
su_ID: Tanggal/Jam

en: Day and name
su_ID: Dinten sareng nami

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
su_ID: Daylight saving time dikawitan ti: <code>%s</code>.

en: Days
su_ID: Poé

en: Deactivate
su_ID: Paéhan

en: Deactivate this plugin
su_ID: Paéhan ieu plugin

en: December
su_ID: Désémber

en: Default
su_ID: Baku

en: Default Avatar
su_ID: Avatar Baku

en: Default Images
su_ID: Gambar Baku

en: Default Link Category
su_ID: Katagori Baku Panumbu

en: Default Mail Category
su_ID: Katagori Baku Serélék

en: Default Post Category
su_ID: Katagori Baku Seratan

en: Default article settings
su_ID: Panataan baku artikel

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
su_ID: tanpa-katagori

[ctx: Default page slug]
en: about
su_ID: perkawis

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
su_ID: hey-dunya

en: Delete
su_ID: Pupus

en: Delete Menu
su_ID: Pupus Pidangan

en: Delete Permanently
su_ID: Pupus Permanén

en: Delete Site
su_ID: Pupus Situs

en: Delete Users
su_ID: Pupus User

en: Delete image
su_ID: Pupus Gambar

en: Delete it: %s
su_ID: Pupus ieu: %s

en: Delete row
su_ID: Pupus jajaran

en: Delete table
su_ID: Pupus tabél

en: Delete this item permanently
su_ID: Pupus permanén ieu item

en: Deleted
su_ID: Dipupus

en: Descending.
su_ID: Descending

en: Description
su_ID: Pertélaan

en: Description (optional)
su_ID: Pertélaan (pilihan)

en: Design
su_ID: Disain

en: Destination folder already exists.
su_ID: Map tujuan parantos nyampak.

en: Details
su_ID: Rincian

en: Dimensions
su_ID: Diménsi

en: Dimensions:
su_ID: Diménsi:

en: Disable accessibility mode
su_ID: Pareuman modé aksésibilitas

en: Disable the visual editor when writing
su_ID: Pareuman pangropéa visual nalika nyerat

en: Discard any changes and restore the original image.
su_ID: Bolaykeun sakur parobihan sarta pulihkeun ka asal.

en: Discussion
su_ID: Wangkongan

en: Discussion Settings
su_ID: Panataan Wangkongan

en: Dismiss
su_ID: Rampung

en: Display
su_ID: Tembrakan

en: Display Options
su_ID: Opsi Pintonan

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
su_ID: Ilik kabéh panulis (kaasup anu tacan kungsu nulis)

en: Display item author if available?
su_ID: Pintonkeun panulis itemna upami aya?

en: Display item content?
su_ID: Pintonkeun muatan itemna?

en: Display item date?
su_ID: Pintonkeun titimangsa itemna?

en: Display length:
su_ID: Panjang nu ditembrakeun:

en: Display name publicly as
su_ID: Pintonan nami kanggo publik

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
su_ID: Mintonkeun %s&#8211;%s tina %s

en: Do not allow
su_ID: Caram

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
su_ID: Kahadé hilap mencét tombol Simpen Parobihan upami parantos réngsé.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
su_ID: Naha anjeun bener-bener rék <a href='%s'>kaluar log</a>?

en: Document properties
su_ID: Properti dokumén

en: Documentation
su_ID: Dokuméntasi

en: Domains
su_ID: Domain

en: Done
su_ID: Cacap

en: Download Export File
su_ID: Unduh Berkas Éksporan

en: Download and import file attachments
su_ID: Unjal sarta imporkeun lampiran berkas

en: Download failed.
su_ID: Ngunduh gagal.

en: Download my comments &raquo;
su_ID: Unjal pairan-pairan kuring &raquo;

en: Draft
su_ID: Naskah

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Naskah <span class="count">(%s)</span>

en: Draft saved at %s.
su_ID: Naskah disimpen tabuh %s.

en: Drafts
su_ID: Naskah

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
su_ID: Surung wijét ka dieu kanggo meclengkeunana tina sidebar nanging ngantepkeun panataanana.

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
su_ID: Pairan kembar katohyan; anjeun parantos ngunikeun hal éta!

en: E-mail
su_ID: Serélék

en: E-mail me whenever
su_ID: Kintunan kuring serélék upami

en: E-mail:
su_ID: Serélék:

en: E-mail: %s
su_ID: Serélék: %s

en: Edit
su_ID: Ropéa

en: Edit &#8220;%s&#8221;
su_ID: Ropéa &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS
su_ID: Ropéa CSS

en: Edit Category
su_ID: Ropéa Katagori

en: Edit Comment
su_ID: Ropéa Pairan

en: Edit Image
su_ID: Ropéa Gambar

en: Edit Link
su_ID: Ropéa Panumbu

en: Edit Link Category
su_ID: Ropéa Katagori Panumbu

en: Edit Media
su_ID: Ropéa Média

en: Edit Menu Item
su_ID: Ropéa Item Pidangan

en: Edit Page
su_ID: Ropéa Kaca

en: Edit Post
su_ID: Ropéa Seratan

en: Edit Profile
su_ID: Ropéa Propil

en: Edit Tag
su_ID: Ropéa Tag

en: Edit This
su_ID: Ropéa nu Ieu

en: Edit User
su_ID: Ropéa User

en: Edit comment
su_ID: Ropéa pairan

en: Edit gallery
su_ID: Ropéa Galéri

en: Edit page
su_ID: Ropéa kaca

en: Edit tag
su_ID: Ropéa tag

en: Edit this entry.
su_ID: Ropéa ieu tulisan.

en: Edit this item
su_ID: Ropéa ieu item

en: Edit this page
su_ID: Ropéa ieu kaca

en: Editor
su_ID: Pangropéa

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
su_ID: Réngréngan Juru Rumpaka/Pangropéa (Editor) tiasa medalkeun seratan, nata seratan, ogé nata seratan-seratan kénging anu sanés, ssjb.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
su_ID: Duka mémang teu aya seratan, duka aya kakaliruan.

en: Email
su_ID: Serélék

en: Email (%s)
su_ID: Serélék (%s)

en: Email (required)
su_ID: Surat-é (wajib)

en: Email Address:
su_ID: Alamat surat-é:

en: Email address.
su_ID: Alamat surat-é:

en: Email:
su_ID: Surat-é:

en: Embeds
su_ID: Pelakan

en: Empty Spam
su_ID: Piceun Spam

en: Empty Term.
su_ID: Térma Kosong

en: Empty Trash
su_ID: Piceun Runtah

en: Empty archive.
su_ID: Arsip kosong.

en: Empty filename
su_ID: Berkas tanpa nami

en: Enable
su_ID: Hirupan

en: Enable accessibility mode
su_ID: Hurungkeun modé aksésibilitas

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
su_ID: Hurungkeun tombol pintes papan ketik kanggo ngamoderasi pairan.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
su_ID: Hurungkeun pairan ngumpak saluhur %s hambalan

en: Enabled
su_ID: Hurung

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
su_ID: Ngahurungkeun Modé Aksésibilitas, ngalangkungan Layar Pilihan, baris ngawenangkeun anjeun nganggo tombol Tambih sareng Ropéa, samulihna tina surung sareng leupas.

en: Encoding for pages and feeds
su_ID: Pangodéan kaca sareng feed

en: End Date
su_ID: Titimangsa Ahir

en: Enter a description of the image
su_ID: Asupkeun pertélaan gambar

en: Enter a link URL or click above for presets.
su_ID: Lebetkeun URL panumbu atanapi klik di luhur kanggo muka pola anu sayogi.

en: Enter new
su_ID: Tambihan

en: Enter the RSS feed URL here:
su_ID: Lebetkeun URL dulang RSS di dieu:

en: Enter the URL
su_ID: Asupkeun URL

en: Enter the URL of the image
su_ID: Asupkeun URL gambar

en: Enter the destination URL
su_ID: Lemetkeun URL tujulna

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
su_ID: Asupkeun sandikecap nu ku anjeun rék dipaké pikeun sakur tulisan nu ditulakan di dieu:

en: Enter title here
su_ID: Lebetkeun judulna di dieu

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
su_ID: Asupkeun sandiasma jeung sandikecap LiveJournal anjeun di handap ieu sangkan kuring bisa ngahubung kana akun anjeun:

en: Enter your password to view comments.
su_ID: Lebetkeun tulaksandi anjeun kanggo ningal pairan.

en: Entries from any RSS or Atom feed
su_ID: Muatan tina dulang RSS atanapi Atom

en: Error
su_ID: Liru

en: Error 404
su_ID: Liru 404

en: Error in RSS %1$d
su_ID: Liru dina RSS %1$d

en: Error in displaying the widget settings form.
su_ID: Galat nalika mintonkeun formulir panataan wijét.

en: Error in moving to Trash.
su_ID: Galat nalika miceun kana Carangka.

en: Error in restoring from Trash.
su_ID: Galat nalika mulung tina Carangka.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
su_ID: Galat nalika nyimpen gambar hasil skala. Sumangga muat ulang ieu kaca, lajeng cobian deui.

en: Error while saving.
su_ID: Galat nalika nyimpen.

en: Error!
su_ID: Liru!

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
su_ID: Liru: teu bisa manggihan pancingan RSS atawa ATOM dina éta URL.

en: Error: please enter a valid email address.
su_ID: Galat: mangga lebetkeun alamat serat-é anu sohéh.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
su_ID: Galat: sumangga eusian kotakan anu wajib dieusian (jenengan, serélék).

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
su_ID: Misal: <code>http://su.wordpress.org/</code> &#8212; ulah lali <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
su_ID: Misal: Piranti lemes ngablog nu motékar

en: Excerpt
su_ID: Tingkesan

en: Exclude:
su_ID: Iwalkeun:

en: Executed before Multisite is loaded.
su_ID: Diéksekusi sateuacan Multisitus dimuat.

en: Expires
su_ID: Kadaluarsa

en: Expiry Date
su_ID: Tanggal Kadaluarsa

en: Export
su_ID: Ékspor

en: Express yourself. Start a blog.
su_ID: Pintonkeun diri anjeun. Hayu ngeblog.

en: External object cache.
su_ID: Cache obyék éksternal.

en: F j, Y
su_ID: j F Y

en: F j, Y g:i a
su_ID: j F Y H:i

en: F jS, Y
su_ID: j F Y

en: Failed to create post.
su_ID: Gagal nyieun tulisan.

en: Failed to delete the page.
su_ID: Gagal mupus ieu kaca.

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
su_ID: Gagal ngundeur eusi pairan ti LiveJournal. Mangga gura-giru coba deui.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
su_ID: Gagal ngundeur informasi méta pairan ti LiveJournal. Mangga gura-giru coba deui.

en: Failed to write file to disk.
su_ID: Gagal nyerat berkas kana diska.

en: Favorites
su_ID: Karesep

en: Featured Image
su_ID: Gambar Feature

en: Features
su_ID: Nu Utami

en: February
su_ID: Pébruari

en: Feed for all posts filed under %s
su_ID: Feedkeun sakur seratan anu dimuat dina %s

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
su_ID: Berkas &#8220;%s&#8221; suwung?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
su_ID: Berkas &#8220;%s&#8221; sanés mangrupi gambar.

en: File URL
su_ID: URL Berkas

en: File URL.
su_ID: URL Berkas

en: File canceled.
su_ID: Berkas dibolaykeun.

en: File edited successfully.
su_ID: Berkas hasil diropéa.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
su_ID: Berkas kosong. Sumangga unggah anu aya eusian.

en: File name:
su_ID: Nami berkas:

en: File not found
su_ID: Berkas Teu Kapaluruh

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
su_ID: Wanda berkas henteu parok sareng ugeran kaamanan. Cobian anu sanés.

en: File type:
su_ID: Wanda berkas:

en: Filed under
su_ID: Diberkaskeun dina

en: Filesystem error.
su_ID: Galat filesystem.

en: Filter
su_ID: Ayak

en: Filter &#187;
su_ID: Ayak &#187;

en: Filters
su_ID: Ayak

en: Final Step: Author Mapping
su_ID: Léngkah Pamungkas: Metakeun Panulis

en: Finish
su_ID: Réngsé

en: First Name
su_ID: Wasta

en: First Post
su_ID: Seratan Awal

en: First name
su_ID: Ngaran

en: First page
su_ID: Kaca Awal

en: Fixed
su_ID: Rapet

en: Flagged as spam by Akismet
su_ID: Ditawisan spam ku Akismet

en: Flickr Photos
su_ID: Poto Flickr

en: Flickr RSS URL:
su_ID: URL RSS Flickr:

en: Follow this search via JSON
su_ID: Tuturkeun ieu pamaluruhan ngaliwatan JSON

en: Follow this search via RSS
su_ID: Tuturkeun ieu pamaluruhan ngaliwatan RSS

en: Font size
su_ID: Ukuran aksara

en: Footer
su_ID: Soko Kaca

en: For more information:
su_ID: Kanggo informasi sanésna:

en: For security, click the link below to reset this importer.
su_ID: Keur kaamanan, klik panumbu dihandap pikeun mulangkeun deui pangimpor sakumaha mistina.

en: Format
su_ID: Wangun téks

en: Formatting
su_ID: Wangun téks

en: Forum
su_ID: Lawungan

en: Forums
su_ID: Lawungan

en: Found %s
su_ID: %s Kapendak

en: Four Columns
su_ID: Opat Kolom.

en: Fri
su_ID: Jmh

en: Friday
su_ID: Jumaah

en: From Computer
su_ID: Tina Komputer

en: From URL
su_ID: Tina URL

en: Front Page
su_ID: Kaca Hareup

en: Full Name: %s
su_ID: Ngaran lengkep: %s

en: Full Size
su_ID: Ukuran Sagemblengna

en: Full URL path to files
su_ID: Path URL sagemblengna kana berkas

en: Full name
su_ID: Ngaran

en: Full text
su_ID: Téks sagemblengna

en: Fullscreen
su_ID: Layar pinuh

en: G &#8212; Suitable for all audiences
su_ID: G &#8212; Cocog kanggo sadaya pamilon

en: Gallery
su_ID: Galéri

en: Gallery (%s)
su_ID: Galéri (%s)

en: Gallery Settings
su_ID: Panataan Galéri

en: Gallery columns:
su_ID: Kolom galéri:

en: General
su_ID: Umum

en: General Settings
su_ID: Panataan Umum

en: Get New Password
su_ID: Pibanda Tulaksandi Weuteuh

en: Get Shortlink
su_ID: Panumbu Pintes

en: Get a Free Blog Here
su_ID: Pibanda Blog Haratis di Dieu

en: Give the feed a title (optional):
su_ID: Judulan feed-na (pilihan):

en: Go
su_ID: Jung

en: Go back
su_ID: Mulih

en: Go to Dashboard
su_ID: Jung ka Dasbor

en: Go to WordPress Updates page
su_ID: Jung ka kaca Kiwarian WordPress

en: Gravatar Logo
su_ID: Logo Gravatar

en: Gray
su_ID: Kulawu

en: Green
su_ID: Héjo

en: Have fun!
su_ID: Wilujeng suka-suka.

en: Header Image
su_ID: Gambar Header

en: Header Text
su_ID: Téks Header

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
su_ID: Header dikiwarikeun. <a href="%s">Tingal situs anjeun</a> kanggo marios pintonanana.

en: Heading 1
su_ID: Judul 1

en: Heading 2
su_ID: Judul 2

en: Heading 3
su_ID: Judul 3

en: Heading 4
su_ID: Judul 4

en: Heading 5
su_ID: Judul 5

en: Heading 6
su_ID: Judul 6

en: Height
su_ID: Jangkung

en: Hello world!
su_ID: Héy dunya!

en: Help
su_ID: Pitulung

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
su_ID: Di dieu anjeun bisa ngalihwangunkeun tag nu nyampak kana katagori sacara pinilih. Pikeun ngamimitiana, contréng tag nu ku anjeun rék dialihwangunkeun, laju klik tombol Alihwangunkeun.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
su_ID: Héy! Di dieu anjeun bisa ngalihwangunkeun katagori nu nyampak kana tag sacara pinilih. Pikeun ngamimitiana, contréng katagori nu ku anjeun rék dialihwangunkeun, laju klik tombol Alihwangunkeun.

en: Hidden
su_ID: Nyumput

en: Hide
su_ID: Sumputkeun

en: Hide Details
su_ID: Sumputkeun Rincian

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
su_ID: Pituduh: Sakedikna tulaksandi kedah ngandung tujuh karakter. Sangkan langkung weweg, anggo aksara ageung sareng alit, angka, sarta simbol sapertos ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
su_ID: Riwayat

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
su_ID: Tahan pairan dina antrian upami ngandung %s atanapi langkung panumbu tuduh jalan. (Ilaharna pairan anu mangrupi spam téh ngandung panumbu-pnumbu anu seueur pisan.)

en: Holiday
su_ID: Liburan

en: Home
su_ID: Tepas

en: Homepage
su_ID: Situs

en: Horizontal space
su_ID: Anggang gigir

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
su_ID: Ngusap-ngusapkeun tétikus dina baris tabél daptaran seratan, baris muka panumbu ketak anu ngawenangkeun anjeun kanggo nata seratan. Anjeun baris tiasa midamel ketak-ketak di handap ieu:

en: How many items would you like to display?
su_ID: Sabaraha item nu ku anjeun seja dipintonkeun?

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
su_ID: Héy! Ieu pangimpor ngawenangkeun anjeun ngahubung langsung ka LiveJournal tur ngunjal tulisan-tulisan jeung pairan anjeun

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
su_ID: Héy! Ieu pangimpor ngawenangkeun anjeun geusan ngimpor tulisan jeung pairan tina akun Blogger anjeun kana blog WordPress.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
su_ID: Héy! Kuring rék ngimporkeun kabéh éntri Movable Type atawa Typepad anjeun kana WordPress. Pikeun ngamimitiana, pilih berkas geusan diunggahkeun, laju klik Unggahkeun berkas sarta imporkeun.

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
su_ID: Sampurasun,
    
    Nuhun geus daptar di WordPress.com. Pikeun ngaaktipkeun akun nu anyar diciptakeun ku anjeun, mangga klik panumbu di handap ieu:
    
    %s
    
    --Tim WordPress.com

en: IO error.
su_ID: Galat IO.

en: IP Address
su_ID: Alamat IP:

en: Identicon (Generated)
su_ID: Idéntikon (Digenerasi)

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
su_ID: Mun saurang pamaké anyar diciptakeun ku WordPress, hiji sandikecap acak baris dibikeun ka manéhna. Robah baé pertélaan éta pamaké sacara manual ari perlu mah.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
su_ID: Mun program atawa situs wéb nu ku anjeun digunakeun ngawenangkeun anjeun geusan ngékspor panumbu atawa langganan anjeun mangrupa OPML, anjeun bisa ngimporkeunana di dieu.

en: If you are not automatically redirected, use this link:
su_ID: Mun anjeun teu dialihkeun sacara otomatis, ginakeun ieu panumbu:

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
su_ID: Upami anjeun mupus panumbu, éta panumbu téh baris dipupus permanén. Dina Panumbu mah teu acan aya pungsi miceun kana Carangka.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
su_ID: Mun anjeun henteu ngasupkeun sandikecap, SAKUR TULISAN ti LiveJournal baris diimporkeun winangun tulisan publik dina WordPress.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
su_ID: Mun anjeun mibanda tulisan winangun tulisan pribadi dina LiveJournal, éta tulisan baris ditulakan ku sandikecap nalika diimporkeun sahingga ukur nu apal sandikecapna wungkul nu bisa muka éta tulisan.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
su_ID: Upami anjeun kagungan seratan-seratan atanapi pairan-pairan dina sistem anu sanés, WordPress tiasa ngimporkeun kana ieu situs. Kanggo ngawitan, pilih sistem mana anu seja diimpor di handap ieu.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
su_ID: Mun anjeun bisa basa Inggris, <a href="http://translate.wordpress.com/">anjeun bisa mantuan kuring narjamahkeun WordPress kana basa anjeun.</a>

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
su_ID: Upami kagungan maksad miceun wijét tapi ngantepkeun panataanana kanggo anggoeun ka payun, kantun surung baé kana aréa Wijét Paéh. Anjeun tiasa ngahirupan deui ti dinya iraha baé. Ieu utamina ngabantos anjeun upami seja ngagentos téma  kana anu wijétna langkung saalit atanapi aréa wijétna benten.

en: Image
su_ID: Gambar

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Gambar <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
su_ID: Alamat Gambar

en: Image Caption
su_ID: Judul Gambar

en: Image File
su_ID: Berkas Gambar

en: Image Processing Error
su_ID: Galat Midamel Gambar

en: Image Title
su_ID: Titél Gambar

en: Image URL
su_ID: URL gambar

en: Image Upload Error
su_ID: Galat Ngunggah Gambar

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
su_ID: Data gambar suwung. Mangga unggahkeun deui gambarna.

en: Image description
su_ID: Pertélaan gambar

en: Image metadata is inconsistent.
su_ID: Data méta gambar teu regejeg.

en: Image restored successfully.
su_ID: Gambar hasil dipulihkeun.

en: Image saved
su_ID: Gambar disimpen

en: Image sizes
su_ID: Ukuran gambar

en: Images
su_ID: Gambar

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
su_ID: Gambar dina ukuran <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> pas baris dianggo.

en: Import
su_ID: Impor

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
su_ID: Impor <strong>tulisan, pairan, kotakan kaluyuan, katagori, sarta tag</strong> tina berkas éksporan WordPress.

en: Import Attachments
su_ID: Impor Lampiran

en: Import Blogger
su_ID: Impor Blogger

en: Import Blogroll
su_ID: Impor Blogroll

en: Import LiveJournal
su_ID: Impor LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
su_ID: Impor Movable Type atawa TypePad

en: Import OPML File
su_ID: Impor Berkas OPML

en: Import RSS
su_ID: Impor RSS

en: Import WordPress
su_ID: Impor WordPress

en: Import author:
su_ID: Impor panulis:

en: Import links in OPML format.
su_ID: Impor panumbu dina wangun OPML.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
su_ID: Impor tulisan jeung pairan tina blog Movable Type atawa TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
su_ID: Impor tulisan tina LiveJournal maké API-na.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
su_ID: Impor tulisan, pairan, jeung pamaké tina blog Blogger.

en: Import the next batch
su_ID: Impor batch satuluyna

en: Import your blogroll from another system
su_ID: Impor blogroll anjeun tina sistem lian.

en: Important:
su_ID: Penting:

en: Imported post <strong>%s</strong>...
su_ID: Tulisan Imporan <strong>%s</strong>...

en: Importing Posts
su_ID: Ngimporkeun Tulisan

en: Importing post <em>%s</em>...
su_ID: Ngimporkeun tulisan <em>%s</em>...

en: Importing post...
su_ID: Ngimporkeun tulisan...

en: Importing...
su_ID: Ngimpor...

en: In a few words, explain what this site is about.
su_ID: Nganggo sawatara kecap, babarkeun perkawis naon ieu situs téh.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
su_ID: Mun anjeun teu acan kungsi, anjeun bisa ngimpor tulisan tina blog anjeun nu séjén:

en: Inactive
su_ID: Pareum

en: Inactive Widgets
su_ID: Wijét Paéh

en: Incompatible Archive.
su_ID: Arsip Teu Kompatibel.

en: Indent
su_ID: Indén

en: Insert
su_ID: Selapan

en: Insert Image
su_ID: Selapan Gambar

en: Insert More Tag
su_ID: Selapan Tag Terasan

en: Insert Page Break tag
su_ID: Selapan tag Ahir Jajaran

en: Insert an image from another web site
su_ID: Selapan gambar tina situs wéb nu séjén

en: Insert column after
su_ID: Selapan kolom saenggeusna

en: Insert column before
su_ID: Selapan kolom saméméhna

en: Insert gallery
su_ID: Selapkeun galéri

en: Insert into Post
su_ID: Selapkeun kana Seratan

en: Insert link
su_ID: Selapan Panumbu

en: Insert row after
su_ID: Selapan jajaran saenggeusna

en: Insert row before
su_ID: Selapan jajaran saméméhna

en: Insert/edit image
su_ID: Selapan/ropéa gambar

en: Insert/edit link
su_ID: Selapan/ropéa panumbu

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
su_ID: Nyelapkeun %1$d panumbu kana katagori %2$s. Kabéh cacap! Jung <a href="%3$s">tata éta panumbu</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
su_ID: Nyelapkeun <strong>%s</strong>

en: Install
su_ID: Pasang

en: Install Now
su_ID: Pasang Ayeuna

en: Install Themes
su_ID: Pasang Téma

en: Interests
su_ID: Karesep

en: Interface language
su_ID: Basa nampeubeungeut

en: Invalid Data provided.
su_ID: Data anu ditangtosken henteu sohéh

en: Invalid activation key.
su_ID: Konci aktipasi teu sohéh.

en: Invalid comment ID.
su_ID: ID pairan teu sohéh.

en: Invalid comment status.
su_ID: Status pairan teu sohéh.

en: Invalid email address
su_ID: Alamat surat-é teu sohéh

en: Invalid file
su_ID: Berkas teu sohéh

en: Invalid file type
su_ID: Wangun berkas teu sohéh

en: Invalid form submission.
su_ID: Porma submisi teu sohéh.

en: Invalid key.
su_ID: Tulak teu sohéh

en: Invalid plugin page.
su_ID: Kaca plugin teu sohéh

en: Invalid plugin path.
su_ID: Path plugin teu sohéh.

en: Invalid post ID.
su_ID: ID seratan teu sohéh.

en: Invalid post type.
su_ID: Wangun seratan teu sohéh.

en: Invalid role
su_ID: Kalungguhan teu sohéh

en: Invalid user ID.
su_ID: ID user teu sohéh.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
su_ID: Serélék uleman dikintun ka user weuteuh. Panumbu konfirmasi kedah diklik heula sateuacan akun anjeuna didamel.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
su_ID: Serélék uleman dikintunkeun ka user. Panumbu konfirmasi kedah diklik ku anjeuna sangkan anjeuna tiasa ditambihkeun kana situs anjeun.

en: Invite Sent!
su_ID: Uleman Dikirim.

en: Invites
su_ID: Ulem

en: Is there no link to us?
su_ID: Ieu téh taya panumbu ka kuring?

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
su_ID: Kawasna anjeun geus narékahan ngimpor tulisan LiveJournal tapi teu banglus.

en: Italic
su_ID: Déngdék

en: Item added.
su_ID: Item ditambihkeun.

en: Item deleted.
su_ID: Item dipupus.

en: Item not added.
su_ID: Item teu ditambihkeun.

en: Item not updated.
su_ID: Item henteu dikiwarikeun.

en: Item updated.
su_ID: Item dikiwarikeun.

en: Items deleted.
su_ID: Item dipupus.

en: January
su_ID: Januari

en: Join
su_ID: Gabung

en: July
su_ID: Juli

en: June
su_ID: Juni

en: Just another %s site
su_ID: Mung situs %s anu sanésna

en: Just another WordPress site
su_ID: Mung situs WordPress anu sanésna

en: Just now
su_ID: kiwari

en: Justify Text
su_ID: Téks Rata Pinuh

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
su_ID: Sing inget yén mun anjeun ngalihwangunkeun katagori nu mibanda anak katagori, éta anak katagori téh baris jadi katagori indung nu nunggeulis.

en: Keep this link private
su_ID: Ingkeun mangrupi panumbu pribadi

en: Key
su_ID: Tulak

en: Keyboard Shortcuts
su_ID: Tombol Pintes Papan Ketik

en: Label
su_ID: Labél

en: Language
su_ID: Basa

en: Language this blog is primarily written in.
su_ID: Basa utama tulisan ieu blog.

en: Language:
su_ID: Basa:

en: Languages
su_ID: Basa

en: Large
su_ID: Badag

en: Large size
su_ID: Ukuran badag

en: Last Modified
su_ID: Ropéaan Ahir

en: Last Name
su_ID: Panjangna

en: Last Post
su_ID: Seratan Ahir

en: Last Updated
su_ID: Pangahirna Dikiwarikeun

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
su_ID: Pangahirna diropéa ku %1$s kaping %2$s tabuh %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
su_ID: Pangahirna diropéa kaping %1$s tabuh %2$s

en: Last modified
su_ID: Ropéaan Ahir

en: Last name
su_ID: Panjangna

en: Last updated
su_ID: Pangahirna dikiwarikeun

en: Last updated: %s
su_ID: Pangahirna dikiwarikeun: %s

en: Last week
su_ID: Munggu kamari

en: Latest
su_ID: Pangahirna

en: Latest Posts
su_ID: Tulisan Panganyarna

en: Latest activity
su_ID: Kagiatan Pangahirna

en: Leave a Comment
su_ID: Kantunkeun Pairan

en: Leave a Reply
su_ID: Kantunkeun Balesan

en: Leave a Reply to %s
su_ID: Waler Pairan %s

en: Leave a comment
su_ID: Tunda talatah

en: Leave a reply to %s
su_ID: Waler %s

en: Left
su_ID: Kénca

en: Left Sidebar
su_ID: Sidebar Kénca

en: Letter
su_ID: Aksara

en: Library
su_ID: Pustaka

en: Light
su_ID: Béngras

en: Link
su_ID: Panumbu

en: Link Categories
su_ID: Katagori Panumbu

en: Link Image To:
su_ID: Tumbukeun Gambar Ka:

en: Link Rel
su_ID: Rel Panumbu

en: Link Relationship (XFN)
su_ID: Hubungan Panumbu (XFN)

en: Link Target
su_ID: Tujul Panumbu

en: Link URL
su_ID: URL panumbu

en: Link added.
su_ID: Panumbu ditambihkeun.

en: Link not found.
su_ID: Panumbu teu kapaluruh.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
su_ID: Téks panumbu, mis. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
su_ID: Tumbukeun miniatur ka:

en: Link to image
su_ID: Panumbu kana gambar

en: Links
su_ID: Panumbu

en: Links for %s
su_ID: Panumbu ka %s

en: List
su_ID: Daptaran

en: List View
su_ID: Tembrakan Ngagalur

en: List view
su_ID: Tembrakan Ngagalur

en: LiveJournal Password
su_ID: Sandikecap LiveJournal

en: LiveJournal Username
su_ID: Sandiasma LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
su_ID: LiveJournal henteu ngaréspon paménta auténtikasi. Mangga tungguan heula laju coba deui.

en: Loading&#8230;
su_ID: Muat&#8230;

en: Loading...
su_ID: Muat...

en: Local time is <code>%1$s</code>
su_ID: Waktos lokal nyaéta <code>%1$s</code>

en: Location
su_ID: Daérah

en: Location of the uploaded file.
su_ID: Lokasi berkas unggahan.

en: Log In
su_ID: Lebet Log

en: Log Out
su_ID: Kaluar Log

en: Log in
su_ID: Lebet log

en: Log in to Reply
su_ID: Lebet Log kanggo Mairan

en: Log in to leave a Comment
su_ID: Lebet log kanggo ngintun Pairan

en: Log out
su_ID: Kaluar log

en: Log out of this account
su_ID: Kaluar log tina ieu akun

en: Logged in as %s
su_ID: Lebet log salaku %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
su_ID: Lebet log salaku <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
su_ID: Lebet log salaku <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Kaluar log tina ieu akun">Kaluar log?</a>

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
su_ID: Asup log ka LiveJournal gagal. Pariksa heula sandiasma jeung sandikecap anjeun laju coba deui.

en: Login
su_ID: Asup Log

en: Login &raquo;
su_ID: Asup log &raquo;

en: Login Name
su_ID: Nami Lebet Log

en: Login failed
su_ID: Asup Log Gagal

en: Logout
su_ID: Kaluar log

en: Logout &raquo;
su_ID: Kaluar log &raquo;

en: Loop
su_ID: Bulak-balik

en: Lost Password
su_ID: Tulaksandi Ilang

en: Lost your password?
su_ID: Tulaksandi anjeun ilang?

en: M j, Y @ G:i
su_ID: j M Y @ H:i

en: Mail (will not be published)
su_ID: Serélék (moal diuar-uar)

en: Mail Server
su_ID: Juruladén Serélék

en: Main Page (no parent)
su_ID: Kaca Utama (tanpa indung)

en: Make sure all words are spelled correctly.
su_ID: Yakinkeun kabéh éjahan kecapna geus bener.

en: Make this post sticky
su_ID: Jantenkeun seratan bangga

en: Manage
su_ID: Tata

en: Manage Audio
su_ID: Tata Audio

en: Manage Images
su_ID: Tata Gambar

en: Manage Video
su_ID: Tata Video

en: Manage themes
su_ID: Tata Téma

en: Manage your domains
su_ID: Tata Domain Anjeun

en: Manual Offsets
su_ID: Offsets Manual

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
su_ID: Seueur téma anu nganggo wijét sidebar baku tug dugika anjeun ngarobihna, nanging éta téma-téma téh henteu otomatis mintonkeunana dina pakakas panataan sidebar. Saparantonsa anjeun ngadamel parobihen wijét anu kahiji, anjeun tiasa nambihan deui wijét bakuna ku cara nambihkeunana tina aréa Wijét anu Sayogi.

en: Map to existing
su_ID: Petakeun kanu nyampak

en: March
su_ID: Maret

en: Mark as Not Spam
su_ID: Cirian Salaku Lain Spam

en: Mark as Spam
su_ID: Spamkeun

en: Mark this comment as spam
su_ID: Cirian ieu pairan mangrupi spam

en: Mature
su_ID: Déwasa

en: Max Height
su_ID: Jangkung Maksimal

en: Max Width
su_ID: Rubak Maksimal

en: Maximum Rating
su_ID: Peunteun Maksimal

en: Maximum font percentage:
su_ID: Perséntaseu aksara maksimal

en: Maximum size: %s
su_ID: Ukuran maksimal: %s

en: May
su_ID: Méi

en: Media
su_ID: Média

en: Media Library
su_ID: Pustaka Média

en: Media Settings
su_ID: Panataan Média

en: Media library
su_ID: Pustaka Média

en: Medium
su_ID: Meujeuhna

en: Medium size
su_ID: Ukuran meujeuhna

en: Member
su_ID: Anggota

en: Membership
su_ID: Kaanggotaan

en: Menu
su_ID: Pidangan

en: Menu Item
su_ID: Item Pidangan

en: Menu Name
su_ID: Nami Pidangan

en: Menu order
su_ID: Urutan pidangan

en: Menus
su_ID: Pidangan

en: Merge table cells
su_ID: Gabungkeun kotakan tabél

en: Message
su_ID: Catetan

en: Meta
su_ID: Méta

en: Microformats
su_ID: Mikroformat

en: Middle
su_ID: Tengah

en: Minimum font percentage:
su_ID: Perséntaseu aksara minimal

en: Miscellaneous
su_ID: Unak-anik

en: Missed schedule
su_ID: Témpoan ilang

en: Missing Attachment
su_ID: Lampiran Teu Aya

en: Missing a temporary folder.
su_ID: Kaleungitan map saheulaanan.

en: Moderate Comment
su_ID: Moderasikeun Pairan

en: Moderator
su_ID: Panumbucatur

en: Mon
su_ID: Sen

en: Monday
su_ID: Senén

en: MonsterID (Generated)
su_ID: ID Jurig (Digenerasi)

en: Month and name
su_ID: Sasih sareng nami

en: Monthly archives
su_ID: Arsip bulanan

en: Months
su_ID: Bulan

en: Months and Years
su_ID: Bulan jeung Taun

en: Months and years
su_ID: Bulan jeung Taun

en: More Languages
su_ID: Basa Séjéna

en: More information about %s
su_ID: Informasi langkung jéntré perkawis %s

en: Most Popular
su_ID: Nu Pinilih

en: Most Recent
su_ID: Pangahirna

en: Most popular
su_ID: Nu Pinilih

en: Movable Type and TypePad
su_ID: Movable Type sareng TypePad

en: Move
su_ID: Pindah

en: Move down
su_ID: Ka handapkeun

en: Move this item to the Trash
su_ID: Piceun ieu itém kana Carangka

en: Move to Trash
su_ID: Piceun kana Carangka

en: Move up
su_ID: Ka luhurkeun

en: Mute
su_ID: Jempé

en: My Blogs
su_ID: Blog Kuring

en: My Gravatar
su_ID: Gravatar kuring

en: My Site
su_ID: Situs Kuring

en: My Sites
su_ID: Situs Kuring

en: My Subscriptions
su_ID: Pesenan Kuring

en: My account
su_ID: Akun kuring

en: Name
su_ID: Nami

en: Name (required)
su_ID: Sandiasma (wajib)

en: Name:
su_ID: Jenengan:

en: Navigation
su_ID: Napigasi

en: Navigation Label
su_ID: Labél Navigasi

en: Navigation Menu
su_ID: Pidangan Navigasi

en: Navigation Menu Item
su_ID: Item Pidangan Navigasi

en: Navigation Menu Items
su_ID: Item Pidangan Navigasi

en: Navigation Menus
su_ID: Pidangan Navigasi

en: Network functions are disabled.
su_ID: Fungsi network dipareuman.

en: Never
su_ID: Ulah Kungsi

en: New %1$s User: %2$s
su_ID: %1$s Pamaké Anyar: %2$s

en: New Category Name
su_ID: Nami Katagori Weuteuh

en: New Media
su_ID: Média Weuteuh

en: New Page
su_ID: Damel Kaca

en: New Password
su_ID: Tulaksandi Weuteuh

en: New Post
su_ID: Damel Seratan

en: New Site Registration: %s
su_ID: Régistrasi Situs Weuteuh: %s

en: New Tag Name
su_ID: Nami Tag Weuteuh

en: New User Default Role
su_ID: Kalungguhan Baku User Weuteuh

en: New WordPress Site
su_ID: Situs WordPress Weuteuh

en: New category name
su_ID: Nami katagori weuteuh

en: New comment on your post "%s"
su_ID: Pairan énggal dina seratan "%s"

en: New document
su_ID: Dokumén weuteuh

en: New password
su_ID: Sandikecap anyar

en: New pingback on your post "%s"
su_ID: Pingbék weuteuh dina seratan anjeun "%s"

en: New trackback on your post "%s"
su_ID: Trékbék weuteuh dina seratan "%s"

en: New user created.
su_ID: User diciptakeun.

en: New user registration on your site %s:
su_ID: Régistrasi user weuteuh dina situs %s anjeun:

en: Newer Comments &raquo;
su_ID: Pairan Langkung Énggal &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
su_ID: Komén Haneut <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
su_ID: Muatan Leuwih Anyar &raquo;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
su_ID: Seratan langkung weuteuh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
su_ID: Tuluy

en: Next &gt;
su_ID: Lajeng &gt;

en: Next &raquo;
su_ID: Saterusna &raquo;

en: Next &rarr;
su_ID: Maju &rarr;

en: Next Entries &raquo;
su_ID: Muatan Saterusna &raquo

en: Next Page &raquo;
su_ID: Kaca Salajengna &raquo;

en: Next Post
su_ID: Seratan Salajengna

en: Next page
su_ID: Kaca salajengna

en: Next:
su_ID: Satuluyna:

en: Nickname
su_ID: Nénéhna

en: No
su_ID: Teu

en: No Avatars
su_ID: Tanpa Avatar

en: No Comments
su_ID: Teu Aya Pairan

en: No Responses
su_ID: Taya nu Mairan

en: No blogs found
su_ID: Blog teu kapendak

en: No blogs... yet.
su_ID: Tacan aya blog...

en: No categories
su_ID: Taya katagori

en: No comments
su_ID: Teu Aya Pairan

en: No comments found.
su_ID: Teu aya pairan anu kapendak.

en: No comments yet.
su_ID: Can aya pairan.

en: No file was uploaded.
su_ID: Teu aya berkas anu diunggahkeun.

en: No importers are available.
su_ID: Teu aya pangimpor anu sayogi.

en: No items.
su_ID: Teu aya item.

en: No links found.
su_ID: Teu aya panumbu anu kapaluruh.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
su_ID: Teu aya pidangan anu didamel. <a href="%s">Damel</a>.

en: No pages found.
su_ID: Teu aya kaca anu kapendak.

en: No post?
su_ID: Taya tulisan?

en: No posts
su_ID: Taya tulisan

en: No posts found
su_ID: Teu aya seratan anu kapendak

en: No posts found.
su_ID: Teu aya tulisan anu kapendak.

en: No posts found. Try a different search?
su_ID: Taya tulisan nu kapaluruh. Rék nyoba maluruh nu séjén?

en: No results found
su_ID: Teu aya hasil anu kapendak.

en: No results found.
su_ID: Teu aya hasil anu kapendak.

en: No tags
su_ID: Tanpa Tag

en: No tags found
su_ID: Teu aya tag anu kapendak!

en: No thanks, do not remind me again
su_ID: Moal, teu kedah diémutan deui

en: No user found.
su_ID: Taya pamaké nu kapaluruh.

en: No users found
su_ID: Taya Pamaké nu Kapaluruh

en: None
su_ID: Tanpa

en: Not Found
su_ID: Teu Kapaluruh

en: Not Found.
su_ID: Teu kapaluruh.

en: Not Spam
su_ID: Lain Spam

en: Not Sticky
su_ID: Teu Bangga

en: Not found
su_ID: Taya  kapaluruh

en: Notes
su_ID: Catetan

en: Nothing Found
su_ID: Taya nu Kapaluruh

en: Nothing to save, the image has not changed.
su_ID: Teu aya anu disimpen, gambar tacan dirobih.

en: Notice:
su_ID: Perhatosan:

en: November
su_ID: Nopémber

en: Now select a category you want to put these links in.
su_ID: Ayeuna, pilih katagori nu ku anjeun rék dijadikeun tempat éta panumbu.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
su_ID: Ayeuna kuring rék ngunjal pairan anjeun sangkan urang bisa ngimporkeunana (ieu bisa méakeun waktu <strong>lila</strong> mun pairan anjeun loba pisan)...

en: Number of comments to show:
su_ID: Jumlah pairan anu seja dipintonkeun:

en: Number of posts to show for each author:
su_ID: Jumlah tulisan nu dipintonkeun pikeun unggal panulis:

en: Number of posts to show:
su_ID: Jumlah seratan anu seja dipintonkeun:

en: Numeric
su_ID: Dumasar angka

en: OK
su_ID: Okéh

en: October
su_ID: Oktober

en: Once Daily
su_ID: Sadinten Sakali

en: Once Hourly
su_ID: Sajam Sakali

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
su_ID: Upami parantos kadamel, berkas WXR tiasa diimpor ku situs WordPress anu sanés atanapi ku platform blogging sanésna upami éta platform tiasa ngaaksés ieu wangun berkas.

en: One Column
su_ID: Sakolom

en: One Response
su_ID: Saurang nu Mairan

en: One comment
su_ID: Saurang nu mairan

en: One of the plugins is invalid.
su_ID: Salah sahiji plugin teu sohéh.

en: One response
su_ID: Saurang nu mairan

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
su_ID: Saukur jpeg jeung png anu bisa dipaké blavatar.

en: Open
su_ID: Buka

en: Open link in a new window/tab
su_ID: Buka tautan dina tab/jandela anyar

en: Optional
su_ID: Pilihan

en: Options
su_ID: Pilihan

en: Options saved.
su_ID: Pilihan disimpen.

en: Or choose from your local disk:
su_ID: Atawa pilih tina diska lokal anjeun:

en: Orange
su_ID: Oranyeu

en: Order
su_ID: Urutan

en: Order images by:
su_ID: Urutkeun gambar dumasar:

en: Order:
su_ID: Urutan:

en: Organization
su_ID: Organisasi

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
su_ID: Bérésan unggahan simkuring kana map-map anu namina dumasar sasih sareng warsih

en: Original dimensions %s
su_ID: Diménsi asli %s

en: Original: %s
su_ID: Asli: %s

en: Other
su_ID: Nu Séjén

en: Other Answer
su_ID: Jawaban nu Séjén

en: Other WordPress News
su_ID: Warta WordPress Sanésna

en: Other comment settings
su_ID: Panataan pairan anu sanésna

en: Other languages:
su_ID: Basa séjéna:

en: Other user roles have been changed.
su_ID: Kalungguhan user anu sanésna parantos dirobih.

en: Other users have been deleted.
su_ID: User anu sanésna parantos dipupus.

en: Other users have been removed.
su_ID: User-user anu sanésna parantos dipiceun.

en: Outdent
su_ID: Autdén

en: Overall
su_ID: Kabéhna

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
su_ID: PG &#8212; Kagungan poténsi ngandung kakasaran, ilaharna kanggo pamilon umuran 13 taun sareng sauhureuna

en: Page
su_ID: Kaca

en: Page %s
su_ID: Kaca %s

en: Page Attributes
su_ID: Atribut Kaca

en: Page ID
su_ID: ID kaca

en: Page IDs, separated by commas.
su_ID: ID kaca, pisahkeun ku tanda koma.

en: Page not found
su_ID: Kaca teu kapaluruh

en: Page order
su_ID: Urutan kaca

en: Page saved.
su_ID: Kaca disimpen.

en: Page title
su_ID: Judul kaca

en: Page updated.
su_ID: Kaca dikiwarikeun.

en: Pages
su_ID: Kaca

en: Pages:
su_ID: Kaca:

en: Palette
su_ID: Palét

en: Paragraph
su_ID: Paragrap

en: Parent
su_ID: Indung

en: Parent Category
su_ID: Katagori Indung

en: Parent Category:
su_ID: Katagori Indung:

en: Parent Page:
su_ID: Kaca Indung:

en: Parent category
su_ID: Indung katagori

en: Parent category:
su_ID: Indung katagori

en: Password
su_ID: Tulaksandi

en: Password Reset
su_ID: Setél Ulang Sandikecap

en: Password protected
su_ID: Tulakan ku sandi

en: Password required
su_ID: Perlu sandikecap

en: Password reset is not allowed for this user
su_ID: Nyetél ulang tulaksandi henteu diwenangkeun kanggo ieu user

en: Password:
su_ID: Tulaksandi:

en: Password: %s
su_ID: Tulaksandi: %s

en: Paste
su_ID: Témpél

en: Paste table row after
su_ID: Témpél jajaran tabél saenggeusna

en: Paste table row before
su_ID: Témpél jajaran tabél saméméhna

en: Path
su_ID: Lokasi

en: Pending
su_ID: Tanggohan

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Tanggohan <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
su_ID: Tanggohan

en: Permalink
su_ID: Panumbumaneuh

en: Permalink Settings
su_ID: Panataan Permalink

en: Permalink to %s
su_ID: Panumbu Maneuh pikeun %s

en: Permalinks
su_ID: Permalink

en: Permanent Link to %s
su_ID: Panumbu Maneuh pikeun %s

en: Permanently delete comment
su_ID: Pupus Pairan Sacara Permanén

en: Personal Options
su_ID: Pilihan Pribadi

en: Phone
su_ID: Telepon

en: Pingback
su_ID: Pingbék

en: Pingback excerpt:
su_ID: Tingkesan pingbék:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
su_ID: Pingbék ti %1$s ka %2$s didaptarkeun. Ingkeun sangkan wéb salawasna galécok! :-)

en: Pingback:
su_ID: Pingbék:

en: Pings
su_ID: Ping

en: Pink
su_ID: Kayas

en: Please enter a username
su_ID: Mangga asupkeun sandiasma

en: Please enter a valid menu name.
su_ID: Sumangga lebekeun nami pidangan anu sohéh.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
su_ID: Mangga asupkeun sandiasma <em>jeung</em> sandikecap LiveJournal anjeun sangkan urang bisa ngunjal tulisan lan pairan anjeun.

en: Please log in again.
su_ID: Sumangga lebet log deui.

en: Please provide a custom field name.
su_ID: Sumangga lebetan nami kotakan kustomna.

en: Please provide a custom field value.
su_ID: Sumangga eusian niléy kotakan kustomna.

en: Please select a file
su_ID: Sumangga pilih berkasna

en: Please try again.
su_ID: Mangga coba deui.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
su_ID: Mangga unggahkeun berkas éksporan WXR (WordPress eXtended RSS) nu sohéh.

en: Plugin file does not exist.
su_ID: Berkas plugin suwung.

en: Plugin update failed
su_ID: Ronjatan plugin gagal.

en: Plugins
su_ID: Plugin

en: Plugins %s
su_ID: Plugin %s

en: Poll could not be updated
su_ID: Polling teu bisa dikiwarikeun

en: Poll not found
su_ID: Polling teu kapaluruh

en: Polls in WordPress
su_ID: Polling di WordPress

en: Popular Tags
su_ID: Tag Pinilih

en: Popular tags
su_ID: Tag pinilih

en: Position
su_ID: Posisi

en: Post
su_ID: Seratan

en: Post #%s
su_ID: Tulisan #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
su_ID: Tulisan <em>%s</em> geus nyampak.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
su_ID: Tulisan <strong>%s</strong> geus nyampak.

en: Post Author
su_ID: Panulis Tulisan

en: Post Comment
su_ID: Kintun

en: Post Thumbnail
su_ID: Miniatur Tulisan

en: Post a Comment
su_ID: Béré Pairan

en: Post already imported
su_ID: Tulisan geus diimpor

[ctx: Post format]
en: Audio
su_ID: Sora

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
su_ID: Métadata tulisan geus diunjal, nuluykeun migawé tulisan...

en: Post published.
su_ID: Seratan dipedalkeun.

en: Post saved.
su_ID: Seratan disimpen.

en: Post updated.
su_ID: Seratan dikiwarikeun.

en: Postal Code
su_ID: Kode Pos

en: Posted
su_ID: Dikirim

en: Posted by %s
su_ID: Dimuat ku %s

en: Posted by: %s
su_ID: Dimuat ku: %s

en: Posted in %s
su_ID: Dimuat dina %s

en: Posted:
su_ID: Dikirim:

en: Posts
su_ID: Seratan

en: Posts by %s
su_ID: Seratan kénging %s

en: Posts page: %s
su_ID: Kaca Seratan: %s

en: Posts per page
su_ID: Tulisan per kaca:

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
su_ID: Ku alpukahna WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.

en: Preparing author mapping form...
su_ID: Nyiapkeun formulir keur metakeun panulis...

en: Press This
su_ID: Sintreuk Ieu

en: Preview
su_ID: Pratingal

en: Preview &#8220;%s&#8221;
su_ID: Pratingal &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
su_ID: Pratingal Parobihan

en: Preview and Insert
su_ID: Pratembrakeun sarta Selapan

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
su_ID: Pratembrak: parobahan kudu disimpen sangkan teu ilang

en: Previous
su_ID: Saméméhna

en: Previous Post
su_ID: Seratan Sateuacana

en: Previous page
su_ID: Kaca sateuacana

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
su_ID: Salinan gambar ti payun anu parantos diropéa moal di pupus.

en: Primary Blog
su_ID: Blog Utama

en: Primary Navigation
su_ID: Navigasi Utama

en: Print
su_ID: Citak

en: Privacy
su_ID: Pribadi

en: Privacy Settings
su_ID: Panataan Pribadi

en: Private
su_ID: Pribadi

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Pribadi <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
su_ID: Tulak Pribadi:

en: Private post
su_ID: Tulisan pribadi

en: Private: %s
su_ID: Pribadi: %s

en: Privately Published
su_ID: Dipedalkeun Pribadi

en: Proceed
su_ID: Jalankeun

en: Processing next batch.
su_ID: Migawé batch satuluyna.

en: Product
su_ID: Produk

en: Profile
su_ID: Profil

en: Promote
su_ID: Promosikeun

en: Protected Blog
su_ID: Blog Dipayungan

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
su_ID: Pairan Ditulakan: Sumangga lebetkeun tulaksandi anjeun kanggo ningal pairan.

en: Protected Post Password
su_ID: Sandikecap Tulisan Nu Ditulak

en: Protected: %s
su_ID: Ditulakan: %s

en: Public
su_ID: Publik

en: Public, Sticky
su_ID: Publik, Sticky

en: Publish
su_ID: Pedalkeun

en: Publish &raquo;
su_ID: Pedalkeun &raquo;l

en: Publish <b>immediately</b>
su_ID: Pedalkeun <b>ayeuna</b>

en: Published
su_ID: Medal

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Medal <span class="count">(%s)</span>

en: Purple
su_ID: Bungur

en: Quality
su_ID: Kualitas

en: Quick Edit
su_ID: Ropéa Pintes

en: Quick&nbsp;Edit
su_ID: Ropéa&nbsp;Pintes

en: Quote
su_ID: Pugelan

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
su_ID: R &#8212; Ditujukeun kanggo anu parantos sawawa, umuran 17 taun ka luhur

en: RSS Address
su_ID: Alamat RSS

en: RSS Feed
su_ID: Pancingan RSS

en: RSS Links
su_ID: Panumbu RSS

en: Random
su_ID: Acak

en: Rate
su_ID: Rating

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
su_ID: Tinimbang kedah ngarongkong tétikus kanggo muka tombol dina papan pakakas, langkung saé anggo papan ketik. Windows sareng Linux nganggo tombol Ctrl + aksara. Macintosh nganggo Command + aksara.

en: Rating
su_ID: Peunteun

en: Read
su_ID: Baca

en: Read More...
su_ID: Baca Tuluyna...

en: Read the rest of this entry &raquo;
su_ID: Baca tuluyan ieu tulisan &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
su_ID: Baca tuluyan ieu tulisan &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
su_ID: Baca tuluyan ieu tulisan &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
su_ID: Baca tuluyan ieu kaca &rarr;

en: Reading
su_ID: Maos

en: Reading Settings
su_ID: Panataan Maos

en: Rebuild my comment threads &raquo;
su_ID: Adegkeun ulang umpakan pairan kuring &raquo;

en: Recent
su_ID: Anyar

en: Recent Comments
su_ID: Pairan Énggal

en: Recent Drafts
su_ID: Naskah Weuteuh

en: Recent Posts
su_ID: Seratan Énggal

en: Recent Weeks
su_ID: Minggu Anyar-anyar Ieu

en: Recent weeks
su_ID: Minggu Anyar-anyar Ieu

en: Recently
su_ID: Nu Anyar

en: Red
su_ID: Beureum

en: Redo
su_ID: Ridu

en: Referrer
su_ID: Pangrujuk

en: Referrers
su_ID: Pangrujuk

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
su_ID: Pngrujuk pikeun %1$s poé ahir %2$s

en: Refresh
su_ID: Segerkeun

en: Register
su_ID: Daptar

en: Related Tags
su_ID: Nu Patali

en: Relationship
su_ID: Hubungan

en: Remember Me
su_ID: Émutan Kuring

en: Remember me
su_ID: Ingetan kuring

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
su_ID: Kahadé hilap mencét tombol Kiwarikeun Profil upami parantos réngsé.

en: Remote file error: %s
su_ID: Kakaliruan berkas anggang: %s

en: Remote file is incorrect size
su_ID: Berkas anggang ukurana salah

en: Remote file is too large, limit is %s
su_ID: Berkas anggang badag teuing, watesna nyaéta %s

en: Remote file returned error response %d
su_ID: Berkas anggang ngahasilkeun respon liru %d

en: Remove
su_ID: Piceun

en: Remove Background Image
su_ID: Piceun Gambar Latar

en: Remove Header Image
su_ID: Piceun Gambar Header

en: Remove Image
su_ID: Piceun Gambar

en: Remove Users from Site
su_ID: Piceun Usertina Situs

en: Remove featured image
su_ID: Piceun gambar feature

en: Remove link
su_ID: Piceun panumbu

en: Rename
su_ID: Ganti ngaran

en: Renew
su_ID: Anyarkeun

en: Repeat
su_ID: Éntépan

en: Reply
su_ID: Waler

en: Reply to Comment
su_ID: Bales Pairan

en: Reply to this comment
su_ID: Bales ieu pairan

en: Reply to thread &raquo;
su_ID: Bales ka trid &raquo;

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
su_ID: Kotakan anu wajib dieusian, aya tawisna; kotakan sanésna mah mangrupi pilihan. Informasi profil mung tiasa dipintonkeun upami téma anu dianggo ngedahkeun mintonkeunana.

en: Required fields are marked %s
su_ID: Eusianeun anu wajib ditawisan ku %s

en: Reset
su_ID: Beresihan

en: Reset Image
su_ID: Setél Ulang Gambar

en: Response
su_ID: Balesan

en: Responses
su_ID: Pairan

en: Restart
su_ID: Mimitian Deui

en: Restore
su_ID: Pulihkeun

en: Restore Original Header Image
su_ID: Pulihkeun Gambar Header Ka Asal

en: Restore Original Image
su_ID: Pulihkeun Gambar Asal

en: Restore image
su_ID: Pulihkeun gambar

en: Restore original image
su_ID: Pulihkeun Gambar Asal

en: Restore this item from the Trash
su_ID: Pulung deui ieu item tina Carangka

en: Revision
su_ID: Ropéaan

en: Revisions
su_ID: Ropéaan

en: Right
su_ID: Katuhu

en: Right Now
su_ID: Danget Ieu

en: Right Sidebar
su_ID: Sidebar Katuhu

en: Role
su_ID: Kalungguhan

en: Row
su_ID: Jajaran

en: Sat
su_ID: Spt

en: Saturday
su_ID: Saptu

en: Save
su_ID: Simpen

en: Save Changes
su_ID: Simpen Parobihan

en: Save Draft
su_ID: Simpen Naskah

en: Save Menu
su_ID: Simpen Pidangan

en: Save Settings
su_ID: Teundeun Setélan

en: Save Widget
su_ID: Simpen Wijét

en: Save all changes
su_ID: Simpen sadaya parobihan

en: Save as Draft
su_ID: Simpen Naskah

en: Save as Pending
su_ID: Tanggohkeun

en: Save as pending
su_ID: Tanggohkeun

en: Saved.
su_ID: Disimpen

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
su_ID: Panyimpen dipareuman: danget ieu %s nuju ngaropéa ieu kaca.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
su_ID: Panyimpen dipareuman: danget ieu %s nuju ngaropéa ieu seratan.

en: Saving...
su_ID: Nyimpen...

en: Scale
su_ID: Skalakeun

en: Scale Image
su_ID: Skalakeun Gambar

en: Schedule
su_ID: Témpokeun

en: Scheduled
su_ID: Témpoan

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Témpoan <span class="count">(%s)</span>

en: Screen Options
su_ID: Pilihan Layar

en: Scroll
su_ID: Anyam

en: Search
su_ID: Paluruh

en: Search Categories
su_ID: Paluruh Katagori

en: Search Comments
su_ID: Paluruh Pairan

en: Search Engine Terms
su_ID: Térma Mesin Pamaluruh

en: Search Links
su_ID: Paluruh Panumbu

en: Search Media
su_ID: Paluruh Média

en: Search Media:
su_ID: Paluruh Média

en: Search Pages
su_ID: Pilari Kaca

en: Search Posts
su_ID: Pilari Seratan

en: Search Results
su_ID: Hasil Pamaluruhan

en: Search Results %1$s %2$s
su_ID: Hasil Pamaluruhan %1$s %2$s

en: Search Tags
su_ID: Pilari Tag

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
su_ID: Térma pamaluruhan pikeun %1$s poé ahir %2$s

en: Search Users
su_ID: Paluruh User

en: Search Widgets
su_ID: Paluruh Wijét

en: Search WordPress.com Blogs
su_ID: Paluruh Blog WordPress.com

en: Search for:
su_ID: Paluruh:

en: Search media
su_ID: Paluruh Média

en: Search plugins
su_ID: Paluruh Plugin

en: Seasonal
su_ID: Musiman

en: Section
su_ID: Bagian

en: Security error.
su_ID: Kakaliruan kaamanan.

en: Select
su_ID: Pilih

en: Select All
su_ID: Pilih Sadaya

en: Select Category
su_ID: Pilih Katagori

en: Select Files
su_ID: Pilih Berkas

en: Select Menu:
su_ID: Pilih Pidangan:

en: Select Month
su_ID: Pilih Nami Sasih

en: Select a city
su_ID: Pilih kota

en: Select a language below
su_ID: Pilih basa di handap ieu

en: Select all
su_ID: Pilih sadaya

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
su_ID: Pilih boh sidebar kanggo ieu wijét atanapi posisi wijétna dina éta sidebar.

en: Selection:
su_ID: Pilihan:

en: Send Trackbacks
su_ID: Kintun Trékbék

en: Send invite
su_ID: Kirim Uleman

en: Send trackbacks to:
su_ID: Kintun trékbék ka:

en: Sent by an unverified visitor to your site.
su_ID: Dikirim pamaké WordPress.com nu teu kapariksa.

en: Separate multiple URLs with spaces
su_ID: Pisahkeun URL-URL ku spasi

en: Separate tags with commas
su_ID: Pisahkeun tag-tag ku tanda koma

en: September
su_ID: Séptémber

en: Set Authors
su_ID: Tangtukeun Panulis

en: Settings
su_ID: Panataan

en: Settings saved
su_ID: Setélan diteundeun

en: Settings saved.
su_ID: Panataan disimpen.

en: Settings.
su_ID: Panataan

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
su_ID: Informasikeun sakedik perkawis catetan kahirupan anjeun. Ieu téh tiasa dipintonkeun ka balaréa.

en: Show
su_ID: Pintonkeun

en: Show Avatars
su_ID: Pintonkeun Avatar

en: Show Details
su_ID: Pintonkeun Rincian

en: Show Link Description
su_ID: Pintonkeun Pertélaan Panumbu

en: Show Link Image
su_ID: Pintonkeun Gambar Panumbu

en: Show Link Name
su_ID: Pintonkeun Nami Panumbu

en: Show Link Rating
su_ID: Pintonkeun Peunteun Panumbu

en: Show advanced menu properties
su_ID: Tingal rincian properti pidangan

en: Show as dropdown
su_ID: Pintonkeun mangrupi kekeclak

en: Show comments
su_ID: Pintonkeun pairan

en: Show hierarchy
su_ID: Pintonkeun hambalana

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
su_ID: Média

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
su_ID: Kaca

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
su_ID: Seratan

en: Show more comments
su_ID: Pintonkeun pairan nu séjén

en: Show most active posts over
su_ID: Pintonkeun tulisan paling giat

en: Show on screen
su_ID: Pintonkeun dina Layar

en: Show post counts
su_ID: Pintonkeun jumlah seratan

en: Show results to voters
su_ID: Pintonkeun hasil ka pamungut soara

en: Show text
su_ID: Pintonkeun Téksu

en: Show top posts over
su_ID: Pintonkeun tulisan pinunjul

en: Show top search terms over
su_ID: Pintonkeun térma pamaluruhan pinunjul

en: Shuffle
su_ID: Ngacak

en: Sign Up
su_ID: Daptar

en: Silver
su_ID: Pérak

en: Site Admin
su_ID: Admin Situs

en: Site Tagline
su_ID: Slogan Situs

en: Site Title
su_ID: Judul Situs

en: Site URL
su_ID: URL Situs

en: Site address
su_ID: Alamat situs

en: Site address (URL)
su_ID: Alamat situs (URL):

en: Site name
su_ID: Ngaran situs:

en: Site visibility
su_ID: Kaatraan Situs

en: Sites
su_ID: Situs

en: Size
su_ID: Ukuran

en: Skip Confirmation Email
su_ID: Langkungan Serélék Konfirmasi

en: Skip navigation
su_ID: Liwatan napigasi

en: Skip to content
su_ID: Luncat kana eusi

en: Skipping attachment <em>%s</em>
su_ID: Ngaliwatkeun lampiran <em>%s</em>

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
su_ID: Santéy wé atuh, Lur! Teu kedah sering-sering teuing marios serat-é énggal!

en: Software Name
su_ID: Nami Piranti Lemes

en: Someone
su_ID: Ki Silah

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
su_ID: Aya nu salah. Mun masalahna jentré, kirimkeun ieu inpo ka lawungan:

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
su_ID: Hampura, taya hasil nu cocog jeung harepan pamaluruhan anjeun. Mangga coba deui maké kecap konci nu séjén.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
su_ID: Hampura, anjeun maluruh nu teu nyampak di dieu.

en: Sorry, comments are closed for this item.
su_ID: Hapunten, pairan dipeundeutan kanggo ieu item.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
su_ID: Hapunten, teu aya seratan anu cocog sareng anu dipikapalay.

en: Sorry, no such page.
su_ID: Hapunten, teu aya kaca modél kitu.

en: Sorry, no such post.
su_ID: Hapunten, teu aya seratan modél kitu.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
su_ID: Hapunten, nami situs teu tiasa ngandung karakter &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, that email address is already used!
su_ID: Hampura, éta alamat surat-é geus digunakeun!

en: Sorry, that email address is not allowed!
su_ID: Hampura, éta alamat surat-é teu diwenangkeun!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
su_ID: Hapunten, samina mah tulak anu éta téh lepat.

en: Sorry, that site already exists!
su_ID: Hapunten, éta situs parantos sayogi!

en: Sorry, that username already exists!
su_ID: Hampura, éta sandiasma geus nyampak!

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
su_ID: Kuring ménta hampura, panumbu nu ku anjeun diklik geus bari. Mangga pilih pilihan séjéna.

en: Sorry, there has been an error
su_ID: Hampura, aya kakaliruan

en: Sorry, there has been an error.
su_ID: Hampura, aya kakaliruan anu tumiba.

en: Sorry, usernames must have letters too!
su_ID: Hampura, sandiasma kudu ngandung aksara!

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
su_ID: Hapunten, anjeun teu wenang ngintun seratan dina ieu situs.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
su_ID: Hapunten, anjeun henteu wenang medalkeun kaca dina ieu situs.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
su_ID: Hapunten, anjeun henteu wenang medalkeun seratan dina ieu situs.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
su_ID: Hapunten, anjeun kedah kagungan wewenang ngaropéa seratan dina ieu situs sangkan tiasa ningal katagori.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
su_ID: Hapunten, anjeun kedah kagungan wewenang ngaropéa seratan dina ieu situs sangkan tiasa ningal tag.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
su_ID: Hapunten, anjeun kedah lebet log kanggo ngawaler pairan.

en: Sort Order:
su_ID: Urutan:

en: Sort by:
su_ID: Runtuykeun dumasar:

en: Source
su_ID: Sumber

en: Source:
su_ID: Sumber

en: Spam Blocked
su_ID: Spam Diblok

en: Spam it: %s
su_ID: Spamkeun ieu: %s

en: Specified file failed upload test.
su_ID: Berkas nu dipilih gagal tes unggahan.

en: Specify an OPML URL:
su_ID: Tangtukeun URL OPML:

en: Start Date
su_ID: Titimangsa Awal

en: Start again
su_ID: Mimitian deui

en: Statistics
su_ID: Statistik

en: Stats
su_ID: Statistik

en: Step 1:
su_ID: Léngkah 1

en: Step 2:
su_ID: Léngkah 2

en: Stick this post to the front page
su_ID: Tapelkeun ieu seratan ka kaca payun

en: Sticky
su_ID: Bangga

en: Sticky Post
su_ID: Seratan Sticky

en: Store uploads in this folder
su_ID: Simpen unggahan dina ieu map

en: Strength indicator
su_ID: Cicirén kakuatan

en: Strikethrough
su_ID: Corét

en: Stylesheet is missing.
su_ID: Stylesheet leungit.

en: Stylesheet saved.
su_ID: Stylesheet diteundeun.

en: Subject
su_ID: Jejer

en: Submit
su_ID: Kintun

en: Submit Comment
su_ID: Kintun Pairan

en: Submit Reply
su_ID: Kintun Balesan

en: Submit for Review
su_ID: Kintun kanggo diparios

en: Subscribe
su_ID: Langganan

en: Subscribed
su_ID: Dipesenkeun

en: Subscriber
su_ID: Palanggan

en: Subscript
su_ID: Tika handap

en: Subscriptions
su_ID: Sabkripsi

en: Subscriptions.
su_ID: Sabkripsi

en: Success!
su_ID: Hasil!

en: Successfully re-threaded %s comments.
su_ID: Hasil ngahambalkeun ulang %s pairan.

en: Suggestions
su_ID: Saran

en: Summary
su_ID: Tingkesan

en: Sun
su_ID: Ahd

en: Sunday
su_ID: Ahad

en: Sunset
su_ID: Sareupna

en: Superscript
su_ID: Tika luhur

en: Support
su_ID: Rojongan

en: Support forum
su_ID: Lawungan rojongan

en: Survey
su_ID: Surpéy

en: Syndicate this content
su_ID: Sindikasikeun ieu muatan

en: Syndication feeds show the most recent
su_ID: Seratan ahir anu dipintonkeun dina dulang sindikasi

en: Table cell properties
su_ID: Properti kotakan tabél

en: Table properties
su_ID: Properti tabél

en: Table row properties
su_ID: Properti jajaran tabél

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
su_ID: Tag #%s suwung!

en: Tag Cloud
su_ID: Méga Tag

en: Tag added to all posts in this category.
su_ID: Tag ditambahkeun kana kabéh tulisan dina ieu katagori.

en: Tag added.
su_ID: Tag ditambahkeun.

en: Tag deleted.
su_ID: Tag dipupus.

en: Tag name
su_ID: Ngaran tag

en: Tag not added.
su_ID: Tag teu ditambahkeun.

en: Tag not found
su_ID: Tag teu kapaluruh

en: Tag not updated.
su_ID: Tag teu dikiwarikeun.

en: Tag updated.
su_ID: Tag dikiwarikeun.

en: Tagged
su_ID: Tag

en: Tagged:
su_ID: Tag:

en: Tagline
su_ID: Slogan

en: Tags
su_ID: Tag

en: Tags deleted.
su_ID: Tag dipupus.

en: Tags to Categories
su_ID: Tag kana Katagori

en: Tags:
su_ID: Tag:

en: Tags:
su_ID: Tag:

en: Tags: %s
su_ID: Tag: %s

en: Tan
su_ID: Krém

en: Target
su_ID: Tujul

en: Taxonomy:
su_ID: Taksonomi:

en: Template
su_ID: Témplat

en: Templates
su_ID: Témplat

en: Term
su_ID: Istilah

en: Terms of Service
su_ID: Ugeran Ladénan

en: Text
su_ID: Téks

en: Text Color
su_ID: Warna Téks

en: Text background color:
su_ID: Warna latar téksu

en: Thanks!
su_ID: Nuhun!

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
su_ID: Éta alamat surat-é geus kungsi digunakeun. Mangga pariksa kotak surat anjeun pikeun ngilik surat-é aktipasi. Baris sadia dina sawatara poé ka hareup mun anjeun teu migawé nanaon.

en: That user does not exist.
su_ID: Éta pamaké suwung.

en: That user is already a member of this site.
su_ID: Éta user parantos kadaptar anggota dina ieu situs.

en: That username is already activated.
su_ID: Éta sandiasma geus aktip.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
su_ID: Éta sandiasma kiwari geus dipulasara deui tapi bisa sadia dina waktu sawatara poé ka hareup.

en: That was hard work! Take a break.
su_ID: Tadi téh pagawéan bangga. Sok leureuh heula!

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
su_ID: &#8220;Slug&#8221; téh mangrupi vérsi anu dipikawanoh URL tina nami. Ilaharna sadayana téh winangun huruf alit sarta mung ngandung aksara, angka, sareng tanda hubung.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
su_ID: Alamat situs anu dilebetkeun sanés mangrupi URL anu leres. Sumangga lebetkeun URL anu leres.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
su_ID: Kawasna URL anu dilebetkeun mangrupi alamat serélék, naha anjeun seja nambahin rarangkén payun mailto:?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
su_ID: Kawasna URL anu dilebetkeun mangrupi panumbu éksternal, naha anjeun seja nambihan rarangkén payun http://?

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
su_ID: Alamat WordPress anu dilebetkeun sanés mangrupi URL anu leres. Sumangga lebetkeun URL anu leres.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
su_ID: Kotak-kotak nami panumbu, alamat wéb, sareng pertélaan, tempatna maneuh. sedengkeun anu sanésana tiasa diulah-alih ku cara surung-leupaskeun. Anjeun ogé tiasa nyumputkeun kotak anu henteu kaanggo ngalangkungan tab Pilihan Layar, atanapi ngabébér-riutkeun  ku cara klik dina plang judulna.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
su_ID: Parobihan anu dipidamel ku anjeun moal aya tapakna, upami anjeun ingkah tina ieu kaca.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
su_ID: Kalungguhan user kiwari kedah kagungan wewenang ngaropéa.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
su_ID: Pertélaan téh bakuna mah teu diutamikeun. Pon kitu, sawatara téma aya nu ngahaja mintonkeun.

en: The e-mail could not be sent.
su_ID: Serat-é teu tiasa dikintun.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
su_ID: Alamat anu dilebetkeun sanés mangrupi alamat serélék anu leres. Sumangga lebetkeun alamat serélék anu leres.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
su_ID: Kotakan-kotakan anu aya dina ieu layar nangtoskeun hal-hal dasar tumali sareng panataan situs anjeun.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
su_ID: Hal munggaran nu perlu anjeun lakukeun nyaéta méré béja ka Blogger sangkan ngidinan WordPress ngaaksés akun anjeun.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
su_ID: Jalan pintes di handap ieu ngagunakeun tombol aksés nu béda: Alt + Shift + aksara.

en: The given object ID is not that of a menu item.
su_ID: ID obyék anu dilebetkeun sanes mangrupi item pidangan.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
su_ID: Ieu pangimpor cukup pinter, teu ngimporkeun nu kembar, jadi anjeun bisa ngajalankeunana sababaraha balikan kalawan tanpa kahariwang mun&#8212;alatan naon baé&#8212;ieu teu bisa cacap.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
su_ID: Tulak anu ku anjeun dilebetkeun henteu sohéh. Sumangga parios deui.

en: The menu has been successfully deleted.
su_ID: Pidangan hasil dipiceun.

en: The menu item has been successfully deleted.
su_ID: Item pidangan parantos hasil dipupus.

en: The name is how it appears on your site.
su_ID: Nami téh mangrupi cicirén pintonan dina situs anjeun.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
su_ID: Katagori nu anyar dijieun baris dihijikeun kénéh kana tulisan nu sarua.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
su_ID: Sandikecap nu ku anjeun diasupkeun teu cocog. Mangga coba deui.

en: The pingback has already been registered.
su_ID: Éta pingbék parantos kadaptar.

en: The plugin does not have a valid header.
su_ID: Éta plugin teu ngandung header anu sohéh.

en: The plugin generated unexpected output.
su_ID: Plugin ngahasilkeun kaluaran teu dipiharep.

en: The requested theme does not exist.
su_ID: Téma nu dipénta suwung.

en: The site is already active.
su_ID: Situs parantos aktip.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
su_ID: Slug &#8220;%s&#8221; parantos dianggo ku istilah anu sanés

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
su_ID: URL sumber sareng URL tujul henteu tiasa babarengan nunjuk kana hiji sumber anu sami.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
su_ID: Éta URL sumber teu ngandung panumbu kana URL tujul, nu matak teu tiasa dianggo janten sumber.

en: The source URL does not exist.
su_ID: Éta URL sumber suwung.

en: The specified target URL does not exist.
su_ID: URL tujul nu ditangtukeun suwung.

en: The update of %s failed.
su_ID: Ngiwarikeun %s gagal.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
su_ID: Berkas unggahan ukur sabagian nu kaunggahkeun.

en: Theme
su_ID: Téma

en: Theme Options
su_ID: Pilihan Téma

en: Theme deleted.
su_ID: Téma dipupus.

en: Theme installed successfully.
su_ID: Téma hasil dipasang.

en: Theme not activated because it was not found.
su_ID: Jejer teu diaktipkeun lantaran teu kapaluruh.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
su_ID: Jejer teu diaktipkeun lantaran kakurangan krédit.

en: Themes
su_ID: Téma

en: There are no options for this widget.
su_ID: Henteu aya pilihan kanggo ieu wijét.

en: There are no valid users selected for deletion.
su_ID: User anu leres teu acan ditangtoskeun kanggo dipupus.

en: There are no valid users selected for removal.
su_ID: User anu sohéh henteu acan ditangtoskeun kanggo dipiceun.

en: There does not seem to be any new mail.
su_ID: Kawasna henteu aya serat-é énggal.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
su_ID: Aya parobihan serélék ka <code>%1$s</code> anu ditanggohkeun. <a href="%2$s">Bolaykeun</a>

en: There is no excerpt because this is a protected post.
su_ID: Di dieu teu aya tingkesan, lantaran ieu mah mangrupi seratan anu ditulakan.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
su_ID: Aya galat dina panataan. Sumangga tepangan administrator juruladén.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
su_ID: Aya masalah waktu ngahubungan Blogger. Ieu nu jadi masalahna:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
su_ID: Aya masalah waktu ngahubungan Google kalawan aman. Ieu nu jadi masalahna:

en: These settings may be overridden for individual articles.
su_ID: Ieu panataan tiasa ditimpah ku panataan artikel séwang-séwangan.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
su_ID: Ieu alamat dianggo kanggo kaperyogian admin, sapertos uaran ayana user weuteuh.

en: This comment is already approved.
su_ID: Ieu pairan parantos ditampi.

en: This comment is already in the Trash.
su_ID: Ieu pairan parantos aya dina Carangka.

en: This comment is already marked as spam.
su_ID: Ieu pairan parantos dicirian mangrupi spam.

en: This comment is currently approved.
su_ID: Ieu pairan kiwari ditampi.

en: This comment is currently in the Trash.
su_ID: Ieu pairan kiwari aya dina Carangka.

en: This comment is currently marked as spam.
su_ID: Ieu pairan kiwari dicirian mangrupi spam.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
su_ID: Ieu pairan aya dina Carangka. Sumangga pulung heula tina Carangka upami badé diropéa.

en: This email address is already registered.
su_ID: Ieu alamat serélék parantos kadaptar.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
su_ID: Ieu seratan disimpen dina %1$s kalayan nganggo tag %2$s. Markabukukeun <a href="%3$s" title="Permalink ka %4$s" rel="bookmark">permalink</a>-na.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
su_ID: Ieu seratan disimpen dina %1$s. Markabukukeun <a href="%3$s" title="Permalink ka %4$s" rel="bookmark">permalink</a>-na.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
su_ID: Ieu rarangkén merlukeun Javascript tapi kawasna dipareuman. Mangga hirupan heula Javascriptna, laju muat ulang ieu kaca. Ulah salempang, anjeun bisa mareuman deui sanggeus anjeun cacap.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
su_ID: Ieu rarangkén meryogikeun frame inline. Iframe anjeun dipareuman atanapi panyaba anu henteu ngadukung.

en: This file is empty. Please try another.
su_ID: Ieu berkas kosong. Mangga coba nu séjén.

en: This is the short link.
su_ID: Ieu panumbu pintes.

en: This post is password protected.
su_ID: Ieu tulisan dipayungan sandikecap.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
su_ID: Ieu tulisan dipayungan sandikecap. Asupkeun sandikecapna pikeun ngilik pairana.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
su_ID: Ieu seratan ditulakan ku sandi. Lebetkeun tulaksandi-na kanggo ningal pairan-pairana.

en: This resulted in an error message: %s
su_ID: Ieu ngahasilkeun pesen galat: %s

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
su_ID: Ieu layar ngandung setélan panataan anu mangaruhan kana pintonan eusi situs anjeun.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
su_ID: Ieu zona waktos henteu mendakan daylight saving time.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
su_ID: Ieu zona waktos kiwari dina daylight saving time.

en: This timezone is currently in standard time.
su_ID: Danget ieu zona waktos dina kala standar.

en: This video doesn&#8217;t exist
su_ID: Ieu video suwung

en: This week
su_ID: Minggu Ieu

en: This widget requires JavaScript.
su_ID: Ieu wijét meryogikeun JavaScript.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
su_ID: Ieu baris dipintonkeun nalika aya nu ngusap-ngusapkeun tutunjuk tétikus kana panumbu dina éta blogroll, atanapi tiasa baé di sahandapeunana.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
su_ID: Ieu baris miceun gambar latar. Anjeun moal tiasa mulihkeun deui sakur parobihan anu dipidamel.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
su_ID: Ieu baris miceun gambar header. Anjeun moal tiasa mulihkeun deui sakur parobihan anu dipidamel.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
su_ID: Ieu baris mulihkeun deui gambar latar header ka asal. Anjeun moal tiasa mulihkeun deui sakur parobihan anu dipidamel.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
su_ID: Ieu baris mulihkeun deui gambar header ka asal. Anjeun moal tiasa mulihkeun deui sakur parobihan anu dipidamel.

en: Three Columns
su_ID: Tilu Kolom

en: Thu
su_ID: Kms

en: Thumbnail
su_ID: Miniatur

en: Thumbnail Settings
su_ID: Panataan Miniatur Gambar

en: Thumbnail size
su_ID: Ukuran miniatur

en: Thursday
su_ID: Kemis

en: Tile
su_ID: Éntép Pepek

en: Time Format
su_ID: Wangun Waktos

en: Time Zone
su_ID: Zona Waktu

en: Timezone
su_ID: Zona waktos

en: Title
su_ID: Judul

en: Title Attribute
su_ID: Atribusi Titél

en: Title:
su_ID: Judul:

en: Title:
su_ID: Judul:

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
su_ID: Sangkan anjeun gampang dina ngaropéa jeung neundeun tulisan sarta naskah imporan, anjeun mungkin perlu ngarobah ngaran panulis tulisana. Upamana, anjeun mungkin rék ngimporkeun kabéh éntri mangrupa éntri beunangna admin.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
su_ID: Pikeun ngagunakeun ieu pangimpor, anjeun kudu mibanda akun Google jeung blog nu geus dironjatkeun (Anyar, Beta) dina hosta blogspot.com atawa domain nu tangtu (lain FTP).

en: Today
su_ID: Poé Ieu

en: Toggle fullscreen mode.
su_ID: Togélkeun modé layar pinuh

en: Too many redirects.
su_ID: Loba teuing alihan.

en: Tools
su_ID: Pakakas

en: Top
su_ID: Luhur

en: Top Clicks
su_ID: Klikan Pinunjul

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
su_ID: Klikan pinunjul diitung ti 48-72 jam statistik. Merlukeun sawatara waktu geusan robah.

en: Top Left
su_ID: Luhur kiwa

en: Top Posts
su_ID: Tulisan Pinunjul

en: Top Posts &amp; Pages
su_ID: Tulisan &amp; Kaca Pinunjul

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
su_ID: Tulisan Pinunjul pikeun %1$s poé ahir %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
su_ID: Tulisan pinunjul pikeun %1$s poé ahir %2$s (Dirangkum)

en: Top Right
su_ID: Luhur tengen

en: Top Searches
su_ID: Pamaluruhan Pinunjul

en: Top left
su_ID: Luhur kiwa

en: Top right
su_ID: Luhur tengen

en: Topic
su_ID: Jejer

en: Topic: %s
su_ID: Jejer: %s

en: Topics
su_ID: Jejer

en: Topics started
su_ID: Jejer Dimimitian

en: Totals
su_ID: Total

en: Totals.
su_ID: Total

en: Trackback
su_ID: Trékbék

en: Trackback excerpt:
su_ID: Tingkesan trékbék:

en: Trash
su_ID: Runtah

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Runtah <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
su_ID: Runtah: %s

en: Trouble signing in
su_ID: Aya masalah waktu sign in

en: Try Again
su_ID: Coba Deui

en: Try again
su_ID: Cobi deui

en: Try different keywords.
su_ID: Coba kecap konci séjéna.

en: Try more general keywords.
su_ID: Coba kecap konci nu leuwih umum.

en: Tue
su_ID: Sls

en: Tuesday
su_ID: Salasa

en: Twice Daily
su_ID: Sadinten Dua Kali

en: Two Columns
su_ID: Dua Kolom

en: Type
su_ID: Wanda

en: Type your new password again.
su_ID: Ketik deui tulaksandi anjeun.

en: URLs to show:
su_ID: URL nu dipintonkeun:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
su_ID: UTC hartosna Coordinated Universal Time.

en: UTC%s
su_ID: UTC %s

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
su_ID: Aduh alah ieung &ndash; LiveJournal geus mutuskeun kuring lantaran urang loba teuing paménta ka juruladéna sacara terus-terusan.

en: Uh oh!
su_ID: Aduh alah ieung.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
su_ID: Aduh alah ieung! Aya nu teu jalan. Mangga <a href="%s">coba deui</a>.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
su_ID: Teu tiasa ngadamel diréktori %s. Naha diréktori indungna tiasa diseratan ku juruladén?

en: Unable to create new image.
su_ID: Teu tiasa ngadamel gambar weuteuh.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
su_ID: Teu tiasa nempatkeun diréktori WordPress Content (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
su_ID: Teu tiasa nempatkeun diréktori Plugin WordPress.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
su_ID: Teu tiasa nempatkeun diréktori Akar WordPress.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
su_ID: Teu tiasa nempatkeun diréktori téma WordPress.

en: Unable to save the image.
su_ID: Teu tiasa nyimpen gambar.

en: Unapprove
su_ID: Tampik

en: Unapprove this comment
su_ID: Tampik ieu pairan

en: Unapproved
su_ID: Ditampik

en: Uncategorized
su_ID: Tanpa Katagori

en: Uncheck All
su_ID: Piceun Kabéh Contréngan

en: Underline
su_ID: Gurat handap

en: Undo
su_ID: Andu

en: Unknown Feed
su_ID: Feed Teu Dipikawanoh

en: Unknown action.
su_ID: Ketak teu dipikawanoh.

en: Unlink
su_ID: Piceun panumbu

en: Unpacking the package&#8230;
su_ID: Muka gémbolan&#8230;

en: Unpublished
su_ID: Tacan Dipedalkeun

en: Untitled
su_ID: Tanpa Judul

en: Update
su_ID: Kiwarikeun

en: Update Category
su_ID: Kiwarikeun Katagori

en: Update Comment
su_ID: Kiwarikeun Pairan

en: Update Link
su_ID: Kiwarikeun Panumbu

en: Update Now
su_ID: Kiwarikeun Ayeuna

en: Update Plugins
su_ID: Kiwarikeun Plugin

en: Update Profile
su_ID: Kiwarikeun Profil

en: Update Services
su_ID: Ladénan Kiwarian

en: Update Tag
su_ID: Kiwarikeun Tag

en: Update User
su_ID: Kiwarikeun User

en: Update WordPress
su_ID: Kiwarikeun WordPress

en: Update gallery settings
su_ID: Kiwarikeun panataan galéri

en: Update to %s
su_ID: Kiwarikeun ka %s

en: Updated:
su_ID: Dikiwarikeun:

en: Updates %s
su_ID: Kiwarikeun %s

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
su_ID: Ngiwarikeun Plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
su_ID: Ngiwarikeun Téma %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upgrade
su_ID: Ronjatkeun

en: Upgrades
su_ID: Ronjatan

en: Upload
su_ID: Unggah

en: Upload Image
su_ID: Unggah Gambar

en: Upload New Media
su_ID: Unggah Média

en: Upload date:
su_ID: Titimangsa diunggah:

en: Upload failed.
su_ID: Ngunggah gagal.

en: Upload file and import
su_ID: Unggah berkas laju imporkeun

en: Upload stopped.
su_ID: Ngunggah dieureunkeun.

en: Upload theme
su_ID: Unggah Téma

en: Uploading Files
su_ID: Ngunggah Berkas

en: Uploads
su_ID: Unggahan

en: Use as featured image
su_ID: Anggo mangrupi gambar feature

en: Use https
su_ID: Anggo https

en: User
su_ID: Pamaké

en: User added.
su_ID: User ditambihkeun.

en: User already exists. Password inherited.
su_ID: User parantos nyampak. Tulaksandi dibenahan.

en: User deletion is not allowed from this screen.
su_ID: Mupus user henteu diwenangkeun dina ieu layar.

en: User has been added to your site.
su_ID: User parantos ditambihkeun kana situs anjeun.

en: User has blocked requests through HTTP.
su_ID: User nga-blok pameredihan ngalangkungan HTTP.

en: User navigation
su_ID: Napigasi Pamaké

en: User not found.
su_ID: Pamaké teu kapaluruh.

en: User removed from this site.
su_ID: User dipiceun tina ieu situs.

[ctx: User role]
en: Author
su_ID: Panulis

[ctx: User role]
en: Contributor
su_ID: Pangdeudeul

[ctx: User role]
en: Editor
su_ID: Pangropéa

[ctx: User role]
en: Subscriber
su_ID: Palanggan

en: User updated.
su_ID: User dikiwarikeun.

en: Username or Email
su_ID: Sandiasma atawa Surat-é

en: Username.
su_ID: Username

en: Username/Password incorrect for %s
su_ID: Username/Tulaksandi lepat kanggo %s

en: Username:
su_ID: Sandiasma:

en: Usernames cannot be changed.
su_ID: Username teu tiasa dirobih.

en: Users
su_ID: User

en: Users must be registered and logged in to comment
su_ID: User wajib kadaptar janten anggota tur lebet log kanggo ngiring mairan

en: Valid
su_ID: Sohéh

en: Value
su_ID: Niléy

en: Version
su_ID: Vérsi

en: Version %s
su_ID: Vérsi %s

en: Version:
su_ID: Vérsi

en: Version: %s
su_ID: Vérsi: %s

en: Vertical space
su_ID: Anggang luhur

en: Video URL
su_ID: URL Video

en: Videos
su_ID: Video

en: View
su_ID: Tingal

en: View &#8220;%s&#8221;
su_ID: Tingal &#8220;%s&#8221;

en: View All
su_ID: Tingal Sadaya

en: View Comment
su_ID: Tingal Pairan

en: View Page
su_ID: Tingal Kaca

en: View Post
su_ID: Tingal Seratan

en: View Trash
su_ID: Tingal Runtah

en: View all
su_ID: Tingal sadaya

en: View all posts by %s
su_ID: Ilik kabéh tulisan beunang %s

en: View all posts in %s
su_ID: Tingal sakur seratan dina %s

en: View page
su_ID: Tingal kaca

en: View post
su_ID: Tingal seratan

en: Views
su_ID: Diilik

en: Visibility:
su_ID: Kaatraan:

en: Visible
su_ID: Minton

en: Visit %s
su_ID: Longok %s

en: Visit %s&#8217;s website
su_ID: Tingal situs wéb %s&#8217;

en: Visit Link
su_ID: Longok Panumbu

en: Visit Site
su_ID: Tingal Situs

en: Visit plugin homepage
su_ID: Longok situs plugin

en: Visual Editor
su_ID: Pangropéa Visual

en: Warning | Warnings
su_ID[0]: Wanti-wanti

en: Wavatar (Generated)
su_ID: Wavatar (Digenerasi)

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
su_ID: Kiwari kuring ngadegkeun ulang hambalan pairan-pairan anjeun (bisa méakeun sawatara waktu mun anjeun mibanda loba pairan)...

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
su_ID: Kuring geus neundeun sawatara informasi ngeunaan akun Blogger anjeun dina databés WordPress. Meresihan ieu inpormasi baris ngawenangkeun anjeun ngamimitian deui. Ku cara ngamimitian ulang moal mangaruhan kana tulisan nu ku anjeun geus diimpor. Mun anjeun nyieun tarékah ngaimpor ulang blog, tulisan jeung pairan nu sarua baris diliwatan.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
su_ID: Simkuring tiasa lebet log, tapi henteu aya blog anu nyampak. Engké deui mah cobian nganggo akun anu sanés.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
su_ID: Kuring teu bisa ngahontal akun anjeun. Cobaan balikan deui.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
su_ID: Kuring geus cacap dina ieu pagawéan, tapi anjeun salawasna bisa <a href="%s">ngalihwangunkeun deui</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
su_ID: Kuring keur ngunjal sarta ngimporkeun tulisan-tulisan LiveJournal anjeun...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
su_ID: Kuring neundeun lelebah kapegatna, sahingga nalika anjeun mulang deui kana ieu imporan dina waktu kurang leuwih 30 menit, anjeun baris bisa nuluykeun ti lebah nu kapegatna.

en: Web Address
su_ID: Alamat Wéb

en: Web address
su_ID: Alamat Wéb

en: Website
su_ID: Situs wéb

en: Wed
su_ID: Rbo

en: Wednesday
su_ID: Rebo

en: Week Starts On
su_ID: Minggu Dikawitan ti Dinten

en: Weeks
su_ID: Minggu

en: Welcome
su_ID: Wilujeng Sumping

en: Welcome back!
su_ID: Wilujeng Sumping

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
su_ID: Naon bentena antawis katagori sareng tag? Ilaharna, tag téh mangrupi keywords ad-hoc anu ngaidéntifikasi infirmasi-informasi penting dina hiji seratan (nami, subyék, ssjb.) anu tiasa baé kapendak atanapi henteu kapendak dina seratan sanésna, sedengkeun katagori mangrupi bagian awal identifikasina. Upami anjeun ngabayangkeun situs anjeun mangrupi hiji buku, katagori téh teu benten ti Daftar Eusi sedengkeun tag mangrupi istilah-istilah anu aya dina indeks.

en: What's Hot
su_ID: Nu Haneut

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
su_ID: Upami ngadamel katagori weuteuh dina ieu layar, anjeun kedah ngeusian kotakan-kotakan di handap ieu:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
su_ID: Upami seja nambihan tag dina ieu layar, anjeun tiasa ngeusian kotakan-kotakan di handap ieu:

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
su_ID: Nalika anjeun mencét tombol di handap ieu, WordPress baris nyiptakeun berkas XML kanggo disimpen dina komputer.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
su_ID: Mun anjeun nyieun tulisan atawa pairan di lingkungan WordPress.com, éta tulisan baris dipidangkeun sacara kronologis di dieu. Rék ngamimitian? Pariksa sawatara panumbu di beulah katuhu laju béré pairan dina salahsahijina.

en: White
su_ID: Bodas

en: Widget %s
su_ID: Wijét %s

en: Widgets
su_ID: Wijét

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
su_ID: Wijét téh mangrupi bagian misah tina eusi situs anu tiasa ditempatkeun kana sakur aréa wijét dina hiji téma (ilaharna éta aréa téh mangrupi Sidebar). Kanggo ngeusian aréa-aréa sidebar/wijét ku masing-masing wijét, surung-leupaskeun papan judul wijétna ka aréa anu dipikapalay. Bakuna, mung wijét kahiji anu dibébérkeun. Kanggo mébérkeun anu sanésna, klik dina papan judul wijétna.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
su_ID: Wijét tiasa dianggo sababaraha kali. Anjeun tiasa ngajudulan unggal wijét kanggo dipintonkeun dina situs, sok sanaos henteu wajib.

en: Width
su_ID: Rubak

en: WordPress &rsaquo; Error
su_ID: WordPress &rsaquo; Galat

en: WordPress Blog
su_ID: Blog WordPress

en: WordPress login
su_ID: Sandiasma WordPress

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
su_ID: WordPress kedah otomatis ngabebenah XHTML anu teu sohéh

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
su_ID: WordPress.com &raquo; Ngalihkeun anjeun ka blog anyar!

en: WordPress.com News
su_ID: Warta WordPress.com

en: WordPress.com Search
su_ID: Pamaluruh WordPress.com

en: Writing
su_ID: Nyerat

en: Writing Settings
su_ID: Panataan Nyerat

en: X &#8212; Even more mature than above
su_ID: X &#8212; Langkung déwasa tinimbang anu di luhur

en: XML Error: %1$s at line %2$s
su_ID: Kakaliruan XML: %1$s dina jajaran %2$s

en: XML-RPC Request Failed --
su_ID: Pameredih XML-RPC Gagal --

en: Y/m/d
su_ID: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s A
su_ID: d-m-Y H:i:s

en: Yellow
su_ID: Konéng

en: Yes
su_ID: Enya

en: Yes, take me to my profile page
su_ID: Sumuhun, jajapkeun simkuring ka kaca profil

en: Yesterday
su_ID: Kamari

en: You
su_ID: Anjeun

en: You are about to approve the following comment:
su_ID: Anjeun seja nyapukan pairan ieu:

en: You are about to delete the following comment:
su_ID: Anjeun seja mupus pairan di handap ieu:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
su_ID: Anjeun seja mupus ieu panumbu '%s'
      'Cancel' kanggo ngabolaykeun, 'OK' kanggo mupus.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
su_ID: Anjeun seja mupus ieu téma '%s'
      'Cancel' kanggo ngabolaykeun, 'OK' kanggo mupus.

en: You are about to mark the following comment as spam:
su_ID: Anjeun seja nyirian pairan di handap ieu mangrupi spam:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
su_ID: Anjeun seja miceun pairan di handap ieu kana Carangka:

en: You are attempting to log out of %s
su_ID: Anjeun keur narékahan kaluar log ti %s

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
su_ID: Anjeun nuju ngungkaban arsip blog kanggo katagori %s.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
su_ID: Anjeun henteu diwenangkeun kanggo miceun ieu seratan tina Carangka.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
su_ID: Anjeun henteu diwenangkeun kanggo miceun ieu item kana Carangka.

en: You are not authorized to upload files to this site
su_ID: Anjeun henteu diwenangkeun ngunggah berkas kana ieu situs.

en: You are now logged out.
su_ID: Anjeun parantos kaluar log.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
su_ID: Anjeun narékahan ngaropéa item anu suwung. Moal parantos dipupus mah?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
su_ID: Anjeun tiasa nambihan panumbu di dieu kanggo dipintonkeun dina situs anjeun, tiasa nganggo <a href="%s">Wijét</a>. Bakuna, panumbu-panumbu ka sababaraha situs di sakuliah komunitas WordPress dilebetkeun minangka conto.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
su_ID: Anjeun tiasa nambihan atanapi ngaropéa panumbu dina ieu layar ku cara ngalebat informasi dina kotakanana séwang-séwangan. Mung kotakan panumbu alamat wéb sareng kotakan nami (téks anu seja dipintonkeun dina situs minangka cicirén tina alamat panumbu) anu wajib dieusian.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
su_ID: Anjeun ogé bisa <a href="%s">ngarobah basa nampeubeungeut (interface language)</a> dina propil anjeun.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
su_ID: Anjeun ogé bisa <a href="%s">nangtukeun basa</a> nu dipaké dina nulis eusi ieu blog.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
su_ID: Anjeun ogé tiasa ngadamel seratan ngalangkungan <a href="%s">bookmarklet Sintreuk Ieu</a>.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
su_ID: Anjeun ogé tiasa ngamoderasi pairan dina ieu layar ngalangkungan kotakan status, ogé tiasa ngarobih titimangsa-na.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
su_ID: Anjeun tiasa ngarobih pintonan ieu layar ngalangkungan tab Pilihan Layar kanggo nata sabaraha item anu seja dipintonkeun per layar, sareng kanggo minton/nyumpitkeun kolom dina tabél.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
su_ID: Anjeun tiasa ngarobih pintonan ieu layar ngalangkungan sababaraha cara:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
su_ID: Anjeun tiasa ngarobih pintonan ieu layar ngalangkungan tab Pilihan Layar sareng/atanapi ngalangkungan ayakan winangun kekeclak anu aya luhureun tabél.

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
su_ID: Anjeun tiasa ngaréka-réka pintonan situs tanpa kedah ngarobih kodé-kodé téma, nyatana ku cara nganggo latar kustom. Latar téh tiasa mangrupi gambar, tiasa ogé mangrupi warna.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
su_ID: Anjeun tiasa ngaropéa informasi kintunan pairan upami diperyogikeun. Ieu mangpaat upami anjeun mendakan kalepatan tata serat atanapi éjahan.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
su_ID: Anjeun tiasa nyumput/mintonkeun kolom numutkeun kaperyogian sareng nangtoskeun sabaraha seratan anu seja dipintonkeun per layar ngalangkungan tab Pilihan Layar.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
su_ID: Anjeun tiasa nyusun ulang pintonan daptaran seratan numutkeun katagori anu tangtos atanapi numutkeun titimangsa ngalangkungan pidangan kekeclak anu aya di palih luhur. Klik tombol Ayak upami anjeun parantos nangtoskeun pilihan. Anjeun ogé tiasa nyusun ulang pintonan daptaranana ku cara klik dina juru serat, katagori, atanapi tag seratanana.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
su_ID: Anjeun tiasa nangtoskeun ukuran maksimal gambar anu seja diselapkeun kana eusi seratan; anjeun ogé tiasa nyelapkeun gambar dina Ukuran Pinuh.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
su_ID: Anjeun masih kénéh tiasa nganggo situs, pon kitu sakur subdomain anu didamel ku anjeun mungkin moal tiasa diaksés. Upami anjeun yakin DNS anjeun parantos leres, ieu pesen teu kedah dipaliré.

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
su_ID: Anjeun tiasa nganggo katagori kanggo nangtoskeun bagian-bagian situs anjeun, ogé kanggo ngelompok-ngelompokeun seratan. Katagori baku nyaéta &#8220;Tanpa Katagori&#8221; upami anjeun henteu ngarobihna dina <a href="%s">Panataan Nyerat</a>.

en: You cannot delete the current user.
su_ID: Anjeun henteu tiasa mupus user kiwari.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
su_ID: Anjeun henteu tiasa ngaropéa ieu item lantaran aya dina Carangka. Sumangga pulung heula lajeng cobian deui.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
su_ID: Anjeun teu bisa ngagunakeun éta alamat surat-é pikeun daptar. Kuring tinemu jeung sawatara masalah, manéhna geus ngahalangan surat-é kuring. Mangga gunakeun surat-é ti panyadia séjéna.

en: You did not enter a category name.
su_ID: Anjeun henteu ngeusian nami katagori.

en: You do not have permission to edit this user.
su_ID: Anjeun henteu kagungan kawenangan kanggo ngaropéa ieu user.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
su_ID: Anjeun henteu kagungan cekap wewenang kanggo ngaaksés ieu kaca.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
su_ID: Anjeun henteu kagungan cekap wewenang kanggo ngahirupan plugin dina ieu situs.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
su_ID: Anjeun henteu kagungan cekap wewenang kanggo maéhan plugin dina ieu situs.

en: You don’t have permission to do that.
su_ID: Anjeun teu mibanda kawenangan keur ngalakukeun éta hal.

en: You have attempted to queue too many files.
su_ID: Anjeun narékahan ngadamel antrian berkas seueur teuing.

en: You have logged in successfully.
su_ID: Anjeun parantos hasil lebet log.

en: You have no categories to convert!
su_ID: Anjeun teu mibanda katagori pikeun dialihwangunkeun!

en: You have no comments to import!
su_ID: Anjeun teu mibanda pairan pikeun diimpor!

en: You have no tags to convert!
su_ID: Anjeun teu mibanda tag pikeun dialihwangunkeun!

en: You have specified these users for deletion:
su_ID: Anjeun parantos mutuskeun user-user ieu seja dipupus:

en: You have specified these users for removal:
su_ID: Anjeun parantos mutuskeun user-user di handap ieu seja dipiceun:

en: You may only upload 1 file.
su_ID: Anjeun mung tiasa ngunggah 1 berkas.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
su_ID: Anjeun kedah <a href="%s">lebet log</a> kanggo ngiring mairan.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
su_ID: Anjeun kedah mencét tombol Simpen Parobihan anu aya di handap ieu layar sangkan panataan anu dipidamel tiasa disimpen.

en: You must provide a domain name.
su_ID: Anjeun kedah ngalebetan nami domain.

en: You must provide a name for your network of sites.
su_ID: Anjeun kedah ngalebetan hiji nami kanggo raramat situs anjeun.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
su_ID: Anjeun kudu méré url OPML anjeun. Pencét back dina panyaba internét anjeun laju coba deui

en: Your Blogging Home
su_ID: Tepas Blog Anjeun

en: Your Stuff
su_ID: Pangeusi Anjeun

en: Your blogroll
su_ID: Blogroll anjeun

en: Your chosen password.
su_ID: Tulaksandi anu dipilih.

en: Your comment is awaiting moderation.
su_ID: Komén anjeun nuju ngantosan moderasi.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
su_ID: Kabéh pairan anjeun kiwari geus kaimporkeun, tapi kuring masih perlu ngadegkeun ulang umpakan wangkonganana.

en: Your email address will not be published.
su_ID: Serélék anjeun moal diuar-uar.

en: Your latest posts
su_ID: Seratan anjeun anu pangahirna

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
su_ID: Sandikecap anjeun teu bisa sarua jeung sandiasma anjeun. Mangga gunakeun sandikecap nu séjén.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
su_ID: Sandikecap anjeun pondok teuing. Mangga gunakeun sandikecap nu ngandung paling saeutik 6 karakter.

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
su_ID: Kabéh tulisan anjeun geus diimporkeun, tapi ké heula &#8211; aya kénéh! Ayeuna urang perlu ngunjal &amp; ngimporkeun pairan-pairan anjeun.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
su_ID: Profil anjeun ngandung informasi perkawis diri anjeun (&#8220;akun&#8221; anjeun) ogé opsi-opsi pribadi tumali sareng nganggo WordPress.

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
su_ID: Pamaluruhan anjeun teu cocog jeung sakur tulisan blog. Heup.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
su_ID: Téma anjeun henteu ngadukung pidangan navigasi atanapi wijét.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
su_ID: Username anjeun moal tiasa dirobih, pon kitu anjeun tiasa nganggo kotakan anu sanésna kanggo ngalebetan nami lengkep atanapi nami landian, sareng ngarobih nami anu mana anu seja dipintonkeun dina seratan-seratan anjeun.

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
su_ID: [%1$s] Pairan: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
su_ID: [%1$s] Pingbék: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
su_ID: [%1$s] Sumangga moderasikeun: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
su_ID: [%1$s] Trékbék: "%2$s"

en: [%s] Joining Confirmation
su_ID: [%s] Konfirmasi kasaluyuan

en: [%s] New User Registration
su_ID: [%s] Régistrasi User

en: [%s] Password Reset
su_ID: [%s] Setélan Ulang Tulaksandi

en: [%s] Your username and password
su_ID: [%s] Username kalih tulaksandi anjeun

en: [Pending]
su_ID: [Tanggohan]

en: [Untitled Post]
su_ID: [Tulisan Tanpa Judul]

en: a couple of minutes
su_ID: sawatara jongjongan

en: acquaintance
su_ID: kawawuhan

en: all
su_ID: kabéh

en: all time
su_ID: kabéh titimangsa

en: and
su_ID: jeung

en: another web address of mine
su_ID: alamat wéb séjén nu kuring

en: at
su_ID: pukul

en: audio
su_ID: Audio

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
su_ID[0]: Tambah Situs

en: by
su_ID: ku

en: by %s
su_ID: ku %s

en: child
su_ID: budak

en: close tags
su_ID: peundeut tag

en: co-resident
su_ID: salembur

en: co-worker
su_ID: batur sapagawéan

en: colleague
su_ID: koléga

[ctx: column name]
en: Comment
su_ID: Pairan

[ctx: column name]
en: Date
su_ID: Titimangsa

[ctx: column name]
en: File
su_ID: Berkas

[ctx: column name]
en: Title
su_ID: Judul

[ctx: comment]
en: Mark as spam
su_ID: Cirian mangrupi Spam

[ctx: comment]
en: Not Spam
su_ID: Lain Spam

[ctx: comment]
en: Not spam
su_ID: Lain Spam

en: comments
su_ID: pairan

en: contact
su_ID: kontak

en: crush
su_ID: kikindeuwan

en: date
su_ID: batur ulin

en: day | days
su_ID[0]: poé

en: days
su_ID: poé

en: development
su_ID: Pamekaran

en: done
su_ID: Cacap

en: edit
su_ID: ropéa

en: enabled
su_ID: Hurung

en: family
su_ID: pancakaki

en: first
su_ID: awal

en: friend
su_ID: babaturan

en: friendship
su_ID: hubungan

en: g:i a
su_ID: H:i

en: g:i:s a
su_ID: H:i:s

en: g:ia
su_ID: H:i

en: geographical
su_ID: kadaérahan

en: hour
su_ID: jam

en: hours
su_ID: jam

en: identity
su_ID: jatidiri

en: items
su_ID: item

en: just now
su_ID: kiwari

en: kin
su_ID: dulur/baraya

en: l, F jS, Y
su_ID: l, j F Y

en: last
su_ID: ahir

[ctx: link]
en: Add New
su_ID: Tambihan

en: menu
su_ID: Pidangan

en: met
su_ID: kungsi tepung

en: minute | minutes
su_ID[0]: menit

en: minutes
su_ID: menit

en: month
su_ID: bulan

en: moved to the Trash.
su_ID: dipiceun kana carangka.

en: muse
su_ID: sumber ilham

[ctx: nav menu home label]
en: Home
su_ID: Tepas

en: neighbor
su_ID: tatangga

en: newer
su_ID: langkung énggal

en: none
su_ID: tanpa

en: not a support question
su_ID: lain patalékan rojongan

en: not resolved
su_ID: teu kajawab

[ctx: noun]
en: Comment
su_ID: Komén

en: number_format_decimal_point
su_ID: .

en: number_format_thousands_sep
su_ID: .

en: of
su_ID: tina

en: older
su_ID: langkung lawas

en: on
su_ID: dina

en: or
su_ID: atawa

[ctx: page]
en: Add New
su_ID: Damel Kaca

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
su_ID: %1$s tina %2$s

en: parent
su_ID: indung bapa

en: password
su_ID: Tulaksandi

[ctx: password strength]
en: Medium
su_ID: Meujeuhna

en: physical
su_ID: lahiriah

[ctx: post]
en: Add New
su_ID: Damel Seratan

[ctx: post type general name]
en: Pages
su_ID: Kaca

[ctx: post type general name]
en: Posts
su_ID: Seratan

[ctx: post type singular name]
en: Page
su_ID: Kaca

[ctx: post type singular name]
en: Post
su_ID: Seratan

en: posts
su_ID: seratan

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Sadaya <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Nu Kuring <span class="count">(%s)</span>

en: preview
su_ID: Pratingal

en: professional
su_ID: propési

en: registration
su_ID: Régistrasi

en: resolved
su_ID: kajawab

en: romantic
su_ID: hubungan asmara

en: search
su_ID: paluruh

en: second
su_ID: detik

en: seconds
su_ID: detik

[ctx: settings screen]
en: General
su_ID: Umum

en: sibling
su_ID: adi/lanceuk

[ctx: site]
en: Mark as spam
su_ID: Tawisan mangrupi Spam

[ctx: site]
en: Not Spam
su_ID: Lain Spam

[ctx: site]
en: Not spam
su_ID: Lain Spam

[ctx: site]
en: Registered
su_ID: Kadaptar

en: spouse
su_ID: salaki/pamajikan

en: sticky
su_ID: bangga

en: sweetheart
su_ID: beubeureuh/bébéné

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
su_ID: Katagori

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
su_ID: Katagori

en: the author
su_ID: Panulis

en: the past day
su_ID: poé ka tukang

en: the past month
su_ID: bulan ka tukang

en: the past quarter
su_ID: tilu bulan ka tukang

en: the past week
su_ID: minggu ka tukang

en: the past year
su_ID: taun ka tukang

en: uncategorized
su_ID: Tanpa Katagori

[ctx: user]
en: Add New User
su_ID: Tambihan User

[ctx: user]
en: Registered
su_ID: Kadaptar

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
su_ID[0]: Sadaya <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
su_ID: Beresihan

[ctx: verb]
en: Trash
su_ID: Runtah

[ctx: verb; site]
en: Archive
su_ID: Arsip

en: website
su_ID: situs wéb

en: week
su_ID: minggu

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
su_ID: %1$s dina %2$s

en: year
su_ID: taun

en: years
su_ID: taun
