WordPress.com - en to ug_CN translation catalogue (10999 entries)

en:  and
ug_CN: ۋە

en:  mailer is not supported.
ug_CN:  خەت يوللىغۇچنى قوللىمايدۇ.

en: "%1$s" by %2$s.
ug_CN: %1$s:%2$s

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
ug_CN: %1$s: %2$s%3$s دىكى ئىنكاس

en: "%1$s" from %2$s.
ug_CN: "%1$s"، ئورنى %2$s.

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
ug_CN: %2$s %3$s ئىچىدىكى «%1$s» بىر hex ياكى rgb ھەرپ تىزىقى ئەمەس.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
ug_CN: «%1$s» قوللايدىغان wp_template_part دائىرە قىممىتى ئەمەس ھەمدە «%2$s» سۈپىتىدە قوشۇلغان.

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ug_CN: «%1$s» قوليازمىنى يېڭى ئەپچە تەھرىرلىگۈچ بىلەن بىرلەشتۈرۈشكە بولمايدۇ(%2$s ياكى %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ug_CN: «%1$s» ئۇسلۇبىنى يېڭى ئەپچە تەھرىرلىگۈچ بىلەن بىرلەشتۈرۈشكە بولمايدۇ(%2$s ياكى %3$s).

en: "%s" has been restored.
ug_CN: «%s» ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
ug_CN: theme.json settings.color.duotone دىكى «%s» hex ياكى rgb تىزىقى ئەمەس.

en: "%s" moved to the trash.
ug_CN: «%s» ئەخلەتخانىغا يۆتكەلدى.

en: "%s" permanently deleted.
ug_CN: «%s» مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: "%s" reset.
ug_CN: «%s» ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: "%s" successfully created.
ug_CN: «%s» مۇۋەپپەقىيەتلىك قۇرۇلدى.

en: #%d (no title)
ug_CN: #%d (تېمىسىز)

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
ug_CN: $store چوقۇم WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store نىڭ بىر مىسالى بولۇشى كېرەك

en: % Comments
ug_CN: % باھا

en: % Responses
ug_CN: % ئىنكاس

en: % comments
ug_CN: % ئىنكاس

en: %1$s %2$d
ug_CN: %2$d-يىل %1$s

en: %1$s %2$s
ug_CN: %1$s: %2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
ug_CN: %4$s %3$s %2$s %1$s ئىنكاس

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ug_CN: %1$s %2$s %3$s سەھىپە مەنبەلىرى

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ug_CN: %1$s %2$s %3$s نىڭ باھا تەرمىلىرى

en: %1$s %2$s %3$s Feed
ug_CN: %1$s %2$s %3$s تەرمىلەر

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
ug_CN: %1$s %2$s %3$s خەتكۈش تەرمىلىرى

en: %1$s %2$s Comments Feed
ug_CN: %1$s %2$s باھا تەرمىلىرى

en: %1$s %2$s Feed
ug_CN: %1$s %2$s تەرمىلەر

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ug_CN: %1$s %2$s %3$s ئاپتورلۇقىدىكى تەرمىلەر

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
ug_CN: %1$s %2$s &#8220;%3$s&#8221; تەرمىلىرى ئۈچۈن ئىزدەش نەتىجىسى

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
ug_CN: WordPress %3$s نەشرى بىلەن سىغىشالمىغانلىقتىن %1$s %2$s چەكلەنگەن، %1$s %4$s ياكى يېڭى نەشرىگە يۈكسەلتىڭ.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
ug_CN: WordPress %3$s نەشرى %1$s %2$s نى قوللىمىغانلىقتىن ئاكتىپسىزلانغان.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
ug_CN: %1$s %2$s, %3$s ئالدىدا (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
ug_CN: %3$s-%1$s-%2$s %4$s:%5$s

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221;
ug_CN: %1$s «%2$s»

en: %1$s (#%2$s)
ug_CN: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$d of %3$d)
ug_CN: %1$s (%2$d/%3$d)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
ug_CN: %1$s (%2$s دىن كېيىن؛ %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
ug_CN: %1$s (%2$s دىن كېيىن؛ باشقا تاللاش يوق)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
ug_CN: %1$s (%2$s دىن كېيىن؛ ئورنىغا %3$s نى ئىشلىتىڭ)

en: %1$s Block. %2$s
ug_CN: %1$s بۆلەك. %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d
ug_CN: %1$s بۆلەك. رەت %2$d

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
ug_CN: %1$s بۆلەك. رەت %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d
ug_CN: %1$s بۆلەك. %2$d-قۇر

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
ug_CN: %1$s بۆلەك. قۇر %2$d. %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ug_CN[0]: <span class="screen-reader-text"> توغرۇلۇق %2$s</span>%1$s باھا بار
ug_CN[1]: <span class="screen-reader-text"> توغرۇلۇق %2$s</span>%1$s باھالار بار

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ug_CN: ئىشلىتىلگەن بوشلۇق: %1$s MB، جەمئىي %2$s

en: %1$s and %2$s
ug_CN: %1$s ۋە %2$s.

en: %1$s at %2$s
ug_CN: %1$s سائەت %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
ug_CN: %1$s × %2$s پىكسەل

en: %1$s by %2$s.
ug_CN: %1$s، ئاپتورى: %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
ug_CN: %1$s  يېڭىدىن قۇرىلالمىدى: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
ug_CN: %1$s قېلىپ %2$s غا ماس كەلمىدى.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
ug_CN: %1$s ئۈمىد قىلغان پىچىمغا ماس كەلمىدى. سەۋەبى: %2$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
ug_CN: %2$s نىڭ زۆرۈر خاسلىقى %1$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
ug_CN: %1$s نىڭ ۋاقتى ئۆتتى. ئۇنىڭ ئورنىغا %2$s دىن كېلىدىغان قايتلانما ئىشلىتىلدى.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
ug_CN: %1$s ئەمدى ئىشلىتىلمەيدۇ، ئورنىغا %2$s ئىشلىتىڭ.

en: %1$s is not %2$s.
ug_CN: %1$s بولسا %2$s ئەمەس.

en: %1$s is not a valid %2$l.
ug_CN: %1$s ئىناۋەتلىك %2$l ئەمەس.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
ug_CN: %1$s ئىناۋەتلىك %2$s ئەمەس. سەۋەبى: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s.
ug_CN: %1$s ھەرگىز %2$s نىڭ تىپى ئەمەس.

en: %1$s is not one of %2$l.
ug_CN: %1$s بولسا %2$l نىڭ بىر ئەزاسى ئەمەس.

en: %1$s is not one of %2$s.
ug_CN: %1$s بولسا %2$s نىڭ بىر ئەزاسى ئەمەس.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ug_CN: «%1$s» پەخىرلىك %2$s تە قۇرۇلدى

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
ug_CN: %1$s نىڭ قىممىتى %2$s غا تەڭشەلدى. تور بېكىتىڭىزگە ھۆججەت يۈكلىيەلمەيسىز.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
ug_CN: %1$s بىلەن %2$l ماس كېلىدۇ، ئەمما بىرىگىلا ماس كېلىشى كېرەك.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$s نىڭ ھەسسىلىك سانى بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
ug_CN[0]: %1$s ئەڭ ئاز بولغاندا %2$s ھەرپ بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
ug_CN[0]: %1$s ئەڭ كۆپ بولغاندا %2$s ھەرپ بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$d دىن چوڭ ۋە %3$d تىن كىچىك بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$d دىن چوڭ ۋە %3$d تىن كىچىك ياكى ئۇنىڭغا تەڭ بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$d دىن چوڭ ياكى تەڭ بولۇشى ۋە %3$d تىن كىچىك بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
ug_CN: %1$s چوقۇم  %2$d بىلەن %3$d نىڭ ئارىسىدا ياكى بىرىگە تەڭ بولۇشى كېرەك.

en: %1$s must be greater than %2$d
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$d دىن چوڭ بولۇشى كېرەك

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
ug_CN: %1$s بولسا %2$d دىن چوڭ ياكى تەڭ بولىشى كېرەك

en: %1$s must be less than %2$d
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$d دىن كىچىڭ بولۇشى كېرەك

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$d دىن كىچىڭ ياكى تەڭ بولۇشى كېرەك

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
ug_CN[0]: %1$s ئەڭ ئاز بولغاندا %2$s تۈرنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
ug_CN[0]: %1$s ئەڭ ئاز بولغاندا %2$s خاسلىقنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
ug_CN[0]: %1$s ئەڭ كۆپ بولغاندا %2$s تۈرنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
ug_CN[0]: %1$s ئەڭ كۆپ بولغاندا %2$s خاسلىقنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
ug_CN: %1$s چوقۇم %2$s ئوبيېكتى بولۇشى كېرەك.

en: %1$s on %2$s
ug_CN: %1$s دىكى %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
ug_CN: %1$s پەقەت بوش بولمىغان يول تىزىقىنىلا قوبۇل قىلىدۇ، تاپشۇرۇلغىنى  %2$s.

en: %1$s or %2$s
ug_CN: %1$s ياكى %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
ug_CN[0]: %1$s دەرىجە، جەمئىي %2$s دەرىجە
ug_CN[1]: %1$s دەرىجە، جەمئىي %2$s دەرىجە

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
ug_CN[0]: %2$s ئۈچۈن %1$s باھا
ug_CN[1]: %2$s ئۈچۈن %1$s باھالار

en: %1$s value "%2$s" must be a valid URL or file reference.
ug_CN: %1$s نىڭ قىممىتى «%2$s» چوقۇم ئىناۋەتلىك تور ئادرېسى ياكى ھۆججەت نەقىلى بولۇشى كېرەك.

en: %1$s ‹ %2$s ‹ Editor — WordPress
ug_CN: %1$s ‹ %2$s ‹ تەھرىرلىگۈچ— WordPress

en: %1$s, %2$s
ug_CN: %2$s، %1$s

en: %1$s, %2$s read time.
ug_CN: %1$s، %2$s ئوقۇش ۋاقتى.

en: %1$s, and %2$s
ug_CN: %1$s ۋە %2$s.

en: %1$s-%2$s
ug_CN: %1$s:%2$s

en: %1$s. Selected
ug_CN: %1$s. تاللاندى

en: %1$s. Selected. There is %2$d event | %1$s. Selected. There are %2$d events
ug_CN[0]: %1$s. تاللاندى. %2$d پائالىيەت بار

en: %1$s. There is %2$d event | %1$s. There are %2$d events
ug_CN[0]: %1$s. بۇ جايدا %2$d پائالىيەت بار

en: %1$s/%2$s variants active
ug_CN: %1$s/%2$s تۈرلىرى ئاكتىپ

en: %d Block | %d Blocks
ug_CN[0]: %d بۆلەك

en: %d Item | %d Items
ug_CN[0]: %d تۈر
ug_CN[1]: %d تۈر

en: %d Item selected | %d Items selected
ug_CN[0]: %d تۈر تاللاندى
ug_CN[1]: %d تۈر تاللاندى

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ug_CN[0]: %d قىستۇرما يېڭىلانمىسى
ug_CN[1]: %d قىستۇرمىنىڭ يېڭىلانمىسى

en: %d Revision | %d Revisions
ug_CN[0]: %d نەشرى
ug_CN[1]: %d نەشرى

en: %d Star Rating
ug_CN: %d يۇلتۇزلۇق باھا

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ug_CN[0]: %d ئۇسلۇب يېڭىلانمىسى
ug_CN[1]: %d ئۇسلۇب يېڭىلانغان

en: %d WordPress Update
ug_CN: %d WordPress يېڭىلانمىسى

en: %d block | %d blocks
ug_CN[0]: %d بۆلەك
ug_CN[1]: %d بۆلەك

en: %d block added. | %d blocks added.
ug_CN[0]: %d بۆلەك قوشۇلدى.

en: %d block is hidden. | %d blocks are hidden.
ug_CN[0]: %d بۆلەك يوشۇرۇن.

en: %d block moved. | %d blocks moved.
ug_CN[0]: %d بۆلەك يۆتكەلدى.
ug_CN[1]: %d بۆلەك يۆتكەلدى.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
ug_CN[0]: %d سەھىپە توپچە كۆرسىتىلدى.
ug_CN[1]: %d سەھىپە توپچە كۆرسىتىلدى.

en: %d comment | %d comments
ug_CN[0]: %d ئىنكاس
ug_CN[1]: %d ئىنكاس

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
ug_CN[0]: %d جەزملەش ئىلتىماسىنى قايتا يوللىيالمىدى.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
ug_CN[0]: %d جەزملەش ئىلتىماسى مۇۋەپپەقىيەتلىك ھالدا قايتا يوللاندى.

en: %d day | %d days
ug_CN[0]: %d كۈن
ug_CN[1]: %d كۈن

en: %d days
ug_CN: %d كۈن

en: %d hour
ug_CN: %d سائەت

en: %d hours
ug_CN: %d سائەت

en: %d minute | %d minutes
ug_CN[0]: %d مىنۇت
ug_CN[1]: %d مىنۇت

en: %d minutes
ug_CN: %d مىنۇت

en: %d month
ug_CN: %d ئاي

en: %d months
ug_CN: %d ئاي

en: %d pages have been restored.
ug_CN: %d بەت ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: %d pattern found | %d patterns found
ug_CN[0]: %d ئەندىزە بايقالدى
ug_CN[1]: %d ئەندىزە بايقالدى

en: %d pixels
ug_CN: %d پىكسەل

en: %d post | %d posts
ug_CN[0]: %d يازما
ug_CN[1]: %d يازما

en: %d post published | %d posts published
ug_CN[0]: %d يازما ئېلان قىلىندى
ug_CN[1]: %d يازما ئېلان قىلىندى

en: %d posts have been restored.
ug_CN: %d يازما ئەسلىگە كەلتۈرۈلگەن.

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
ug_CN[0]: %d ئىلتىماس مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆچۈرۈلدى.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
ug_CN[0]: %d ئىلتىماسنى ئۆچۈرەلمىدى.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
ug_CN[0]: %d ئىلتىماسقا تاماملاش بەلگىسى قويۇلدى.

en: %d result found | %d results found
ug_CN[0]: %d نەتىجە تىپىلدى.
ug_CN[1]: %d نەتىجە تىپىلدى.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
ug_CN[0]: %d نەتىجە تېپىلدى . يۇقۇرى ۋە تۆۋەن كۆرسەتكۈچ كۇنۇپكا بىلەن ئارىلاڭ.
ug_CN[1]: %d نەتىجە تېپىلدى . يۇقۇرى ۋە تۆۋەن كۆرسەتكۈچ كۇنۇپكا بىلەن ئارىلاڭ.

en: %d result found. | %d results found.
ug_CN[0]: %d نەتىجە تىپىلدى.
ug_CN[1]: %d نەتىجە تىپىلدى.

en: %d seconds
ug_CN: %d سېكۇنت

en: %d selected
ug_CN: %d تاللاندى

en: %d star
ug_CN: %d يۇلتۇز

en: %d stars
ug_CN: %d يۇلتۇز

en: %d themes found
ug_CN: %d ئۇسلۇبلار تېپىلدى

en: %d variant | %d variants
ug_CN[0]: %d شالغۇت
ug_CN[1]: %d شالغۇت

en: %d week
ug_CN: %d ھەپتە

en: %d years
ug_CN: %d يىل

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
ug_CN: %s &#8220;%s&#8221; مەۋجۇد.

en: %s (Copy)
ug_CN: %s (كۆچۈر)

en: %s (Draft)
ug_CN: %s (دەسلەپكى نۇسخا)

en: %s (Invalid)
ug_CN: %s (ئۈنۈمسىز)

en: %s (Pending)
ug_CN: %s (تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ)

en: %s <span class="says">says:</span>
ug_CN: %s <span class="says">مۇنداق يازغان:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
ug_CN[0]: %s <span class="screen-reader-text">ئىنكاس</span>
ug_CN[1]: %s <span class="screen-reader-text">ئىنكاسلار</span>

en: %s Active Installations
ug_CN: %s ئاكتىپ قاچىلاشلار

en: %s Avatar
ug_CN: %s  سىما

en: %s Block
ug_CN: %s بۆلەك

en: %s Comment | %s Comments
ug_CN[0]: %s باھا
ug_CN[1]: %s باھا

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
ug_CN[0]: %s باھا تەستىق كۈتىۋاتىدۇ
ug_CN[1]: %s باھا تەستىق كۈتىۋاتىدۇ

en: %s Comments
ug_CN: %s ئىنكاس

en: %s Embed
ug_CN: %s سىڭدۈر

en: %s MB Space Allowed
ug_CN: %sMB بوشلۇقنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: %s Page | %s Pages
ug_CN[0]: %s بەت
ug_CN[1]: %s بەت

en: %s Pending Comment | %s Pending Comments
ug_CN[0]: %s تەستىق كۈتۈۋاتقان ئىنكاس
ug_CN[1]: %s تەستىق كۈتۈۋاتقان ئىنكاس

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
ug_CN[0]: %s راي سىناش ئاخىرلاشتۇرۇلدى.
ug_CN[1]: %s راي سىناش ئاخىرلاشتۇرۇلدى.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
ug_CN[0]: %s راي سىناش ئۆچۈرۈلدى
ug_CN[1]: %s راي سىناش ئۆچۈرۈلدى

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
ug_CN[0]: %s راي سىناش باشلاندى.
ug_CN[1]: %s راي سىناش باشلاندى.

en: %s Post | %s Posts
ug_CN[0]: %s يازما
ug_CN[1]: %s يازما

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
ug_CN[0]: %s باھا ئۆچۈرۈلدى.
ug_CN[1]: %s باھا ئۆچۈرۈلدى.

en: %s Sites
ug_CN: %s تور بېكەتلىرى

en: %s URL
ug_CN: %s ئۇلىنىش

en: %s [Current Revision]
ug_CN: %s [نۆۋەتتىكى تۈزىتىلمە نۇسخىسى]

en: %s address
ug_CN: %s ئادرىس

en: %s ago
ug_CN: %s بۇرۇن

en: %s applied.
ug_CN: %s قوللىنىلدى.

en: %s approved | %s approved
ug_CN[0]: %s تەستىقلانغان
ug_CN[1]: %s تەستىقلانغان

en: %s approved comment | %s approved comments
ug_CN[0]: %s تەستىقلانغان باھا
ug_CN[1]: %s تەستىقلانغان باھالار

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
ug_CN: ئىشلىتىلىشچان دىسكا بوشلۇقى %s بايقالدى، يېڭىلاش جەريانىنى بىخەتەر ئىجرا قىلغىلى بولىدۇ.

en: %s block added
ug_CN: %s بۆلەك قوشۇلدى

en: %s block inserted
ug_CN: %s بۆلەك قىستۇرۇلدى

en: %s block selected. | %s blocks selected.
ug_CN[0]: %s بۆلەك تاللاندى.
ug_CN[1]: %s بۆلەك تاللاندى.

en: %s block. | %s blocks.
ug_CN[0]: %s بۆلەك.
ug_CN[1]: %s بۆلەك.

en: %s blocks deselected.
ug_CN: %s بۆلەك تاللانمىدى.

en: %s cannot be empty.
ug_CN: %s بوش قالمايدۇ.

en: %s cannot be updated.
ug_CN: %s يېڭىلىيالمايدۇ.

en: %s column | %s columns
ug_CN[0]: %s ستون
ug_CN[1]: %s ستونلار

en: %s comment | %s comments
ug_CN[0]: %s ئىنكاس
ug_CN[1]: %s ئىنكاس

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ug_CN[0]: %s باھا تەستىقلاندى
ug_CN[1]: %s ئىنكاس تەستىقلاندى

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ug_CN[0]: %s باھاغا «ئەخلەت خەت» دەپ بەلگە قويۇلدى.
ug_CN[1]: %s ئىنكاسقا سپەم دەپ بەلگە قويۇلدى.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ug_CN[0]: %s باھا ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىۋېتىلدى.
ug_CN[1]: %s ئىنكاس ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىۋېتىلدى.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ug_CN[0]: %s باھا مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.
ug_CN[1]: %s ئىنكاس مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ug_CN[0]: %s باھا ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى
ug_CN[1]: %s ئىنكاس ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
ug_CN[0]: %s باھا ئەخلەت خەتتىن ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى
ug_CN[1]: %s ئىنكاس سپەمدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
ug_CN: %s نىڭ ئورنىنى تاپالمىدى. باشقا يېقىنراق شەھەرنى سىناڭ. مەسىلەن: جانبازنى بىۋاسىتە ئىزدىمەي پەيزاۋات، قەشقەر دېگەندەك يېزىپ بېقىڭ.

en: %s critical issue | %s critical issues
ug_CN[0]: %s جىددىي مەسىلە

en: %s day | %s days
ug_CN[0]: %s كۈن
ug_CN[1]: %s كۈن

en: %s deselected.
ug_CN: %s تاللانمىدى.

en: %s does not match any of the expected formats.
ug_CN: %s مۆلچەردىكى پىچىمنىڭ ھېچقايسىسىغا ماس كەلمەيدۇ.

en: %s element. | %s elements.
ug_CN[0]: %s ئېلېمېنت
ug_CN[1]: %s ئېلېمېنت

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ug_CN: %s كۆپ ھۆججەت يۈكلىگۈچنىڭ تور كۆرگۈچىڭىزدىكى ئەڭ چوڭ ھۆججەت يۈكلەش چېكىدىن ئېشىپ كەتتى.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ug_CN: %s بۇ تور بېكەتنىڭ ھۆججەت يۈكلەش چېكىدىن ئېشىپ كەتتى.

en: %s failed to embed.
ug_CN: %s قىستۇرۇشتا مەغلۇپ بولدى

en: %s failed while writing image to stream.
ug_CN: سۈرەتنى ئېقىمغا يېزىۋاتقاندا %s مەغلۇپ بولدى.

en: %s from now
ug_CN: ھازىرغىچە %s

en: %s has been logged out.
ug_CN: %s چېكىنىپ كەتتى.

en: %s has been updated.
ug_CN: %s يېڭىلاندى.

en: %s has duplicate items.
ug_CN: %s تەكرار تۈر.

en: %s has taken over and is currently customizing.
ug_CN: %s قولىغا ئالدى ۋە ھازىر ئۆزلەشتۈرۈۋاتىدۇ.

en: %s has taken over and is currently editing.
ug_CN: %s ئېلىپ بېرىلىۋاتىدۇ ھەمدە نۆۋەتتە تەھرىرلىنىۋاتىدۇ.

en: %s hidden and reset to default
ug_CN: %s يوشۇرۇپ كۆڭۈلدىكى ھالەتكە قايتۇرىدۇ

en: %s hour | %s hours
ug_CN[0]: %s سائەت
ug_CN[1]: %s سائەت

en: %s image | %s images
ug_CN[0]: %s رەسىم
ug_CN[1]: %s رەسىم

en: %s is a protected WP option and may not be modified
ug_CN: %s قوغدالغان WordPress تاللانمىسى بولغاچقا ئۆزگەرتىشكە بولمايدۇ

en: %s is a required value and cannot be empty.
ug_CN: %s بۆلىكىنى تولدۇرۇش تەلەپ قىلىنىدۇ، بوش قويۇشقا بولمايدۇ.

en: %s is already active.
ug_CN: %s ئاكتىپ.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
ug_CN: %s بۇنى ئۆزلەشتۈرۈۋاتىدۇ. ئۇنى سىز قولغا ئالامسىز؟

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ug_CN: %s بۇنى ئۆزلەشتۈرۈۋاتىدۇ، بىردەم ساقلىسىڭىز ئۆزلەشتۈرۈش نۆۋىتى سىزگە كېلىدۇ. ئاخىرقى ئۆزگەرتىشىڭىز ئاپتوماتىك ساقلاندى.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
ug_CN: %s بېكەتنى ئۆزلەشتۈرۈۋاتىدۇ. بۇ ئىشنى سىز قولغا ئالامسىز؟

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ug_CN: %s بېكەتنى ئۆزلەشتۈرۈۋاتىدۇ. ئۆزلەشتۈرۈش ئۈچۈن ئۇ ئىش تۈگىگىچە ساقلاپ تۇرۇڭ. ئاخىرقى ئۆزگەرتىشلىرىڭىز ئاپتوماتىك ساقلاندى.

en: %s is currently editing
ug_CN: %s نۆۋەتتە تەھرىرلىنىۋاتىدۇ

en: %s is currently editing this post.
ug_CN: %sمۇ بۇ يازمىنى تەھرىرلەۋاتىدۇ.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
ug_CN: %s مۇ بۇ يازمىنى تەھرىرلەۋاتاتتى، سىز قولىڭىزغا ئالاي دەمسىز ؟

en: %s is forbidden
ug_CN: %s چەكلەنگەن

en: %s is not a valid IP address.
ug_CN: %s ئىناۋەتلىك IP ئادرېس ئەمەس.

en: %s is not a valid UUID.
ug_CN: %s ئىناۋەتلىك UUID ئەمەس.

en: %s is not a valid username.
ug_CN: %s ئىناۋەتلىك قوللانچى نامى ئەمەس.

en: %s is now visible
ug_CN: ھازىر %s كۆرۈنىدۇ

en: %s is required
ug_CN: %s تەلەپ قىلىنىدۇ.

en: %s is required to strip image meta.
ug_CN: رەسىم meta ناملىرىنى ئايرىش ئۈچۈن %s تەلەپ قىلىندۇ

en: %s is required.
ug_CN: %s كېرەك.

en: %s is yours!
ug_CN: %s سىزنىڭ

en: %s item | %s items
ug_CN[0]: %s ئەزا
ug_CN[1]: %s ئەزالار

en: %s item moved to the trash. | %s items moved to the trash.
ug_CN[0]: %s تۈر ئەخلەتخانىغا يۆتكەلدى.
ug_CN[1]: %s تۈر ئەخلەتخانىغا يۆتكەلدى.

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
ug_CN[0]: %s  تۈردىن مەسىلە بايقالمىدى

en: %s items reset.
ug_CN: %s تۈر ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: %s items selected
ug_CN: %s تۈر تاللاندى

en: %s like | %s likes
ug_CN[0]: %s ياقتۇرما
ug_CN[1]: %s ياقتۇرما

en: %s link | %s links
ug_CN[0]: %s ئۇلانما
ug_CN[1]: %s ئۇلانما

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ug_CN[0]: %s ئۇلانما ئۆچۈرۈلدى.
ug_CN[1]: %s ئۇلانما ئۆچۈرۈلدى.

en: %s matches more than one of the expected formats.
ug_CN: %s بىر قانچە مۆلچەردىكى پىچىمغا ماس كېلىدۇ.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
ug_CN[0]: مېديا ھۆججىتى %s قوشۇلدى.
ug_CN[1]: مېديا ھۆججەتلىرى %s قوشۇلدى.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
ug_CN[0]: مېديا ھۆججىتى %s ئايرىۋېتىلدى.
ug_CN[1]: مېديا ھۆججەتلىرى %s ئايرىۋېتىلدى.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
ug_CN[0]: مېدىيا ھۆججىتى %s نى ئەخلەتكە تاشلاش.
ug_CN[1]: مېدىيا ھۆججىەتلىرى %s نى ئەخلەتكە تاشلاش

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
ug_CN[0]: مېديا ھۆججىتى %s مەڭگۈلۈك ئۆچۈرىلدى.
ug_CN[1]: مېديا ھۆججەتلىرى %s مەڭگۈلۈك ئۆچۈرىلدى.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
ug_CN[0]:  %s مېدىيا ھۆججىتى ئەخلەتتىن ياندۇرۇپ ئەكىلىندى.
ug_CN[1]:  %s مېدىيا ھۆججەتلىرى ئەخلەتخانىدىن ياندۇرۇپ ئەكىلىندى.

en: %s menu
ug_CN: %s تىزىملىك

en: %s min | %s mins
ug_CN[0]: %s مىنۇت
ug_CN[1]: %s مىنۇت

en: %s minute | %s minutes
ug_CN[0]: %s مىنۇت
ug_CN[1]: %s مىنۇت

en: %s month | %s months
ug_CN[0]: بىرلىك: %s ئاي
ug_CN[1]: كۆپلۈك: %s ئايلار

en: %s more word | %s more words
ug_CN[0]: يەنە %s سۆز
ug_CN[1]: يەنە %s سۆز

en: %s name
ug_CN: %s ئاتى

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
ug_CN[0]: %s بەت «ئەخلەت»كە يۆتكەلدى.
ug_CN[1]: %s بەت «ئەخلەت»كە يۆتكەلدى.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
ug_CN[0]: %s بەت يېڭىلانمىدى. بىركىم ئۇنى تەھرىرلەۋېتىپتۇ.
ug_CN[1]: %s بەت يېڭىلانمىدى. بىركىم ئۇلارنى تەھرىرلەۋېتىپتۇ.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
ug_CN[0]: %s بەت مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.
ug_CN[1]: %s بەت مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
ug_CN[0]: %s بەت «ئەخلەت»تىن ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.
ug_CN[1]: %s بەت «ئەخلەت»تىن ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: %s page updated. | %s pages updated.
ug_CN[0]: %s بەت يېڭىلاندى.
ug_CN[1]: %s بەت يېڭىلاندى.

en: %s parameter must be a valid JSON string.
ug_CN: %s پارامېتىرى چوقۇم ئىناۋەتلىك JSON ھەرپ تىزىمى بولۇشى كېرەك.

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
ug_CN[0]: %s ئەندىزە «ئەخلەتخانا» غا يۆتكەلدى.
ug_CN[1]: %s ئەندىزە «ئەخلەتخانا» غا يۆتكەلدى.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
ug_CN[0]: %s ئەندىزە يېڭىلانمىدى. بىركىم ئۇنى تەھرىرلەۋېتىپتۇ.
ug_CN[1]: %s تۈر يېڭىلانمىدى. بىركىم ئۇنى تەھرىرلەۋېتىپتۇ.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
ug_CN[0]: %s ئەندىزە مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.
ug_CN[1]: %s ئەندىزە مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
ug_CN[0]: %s ئەندىزە «ئەخلەتخانا» دىن ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.
ug_CN[1]: %s ئەندىزە «ئەخلەتخانا» دىن ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
ug_CN[0]: %s ئەندىزە يېڭىلاندى.
ug_CN[1]: %s ئەندىزە يېڭىلاندى.

en: %s pending comment | %s pending comments
ug_CN[0]: %s تەستىق كۈتىۋاتقان باھا
ug_CN[1]: %s تەستىق كۈتىۋاتقان باھالار

en: %s people like this
ug_CN: %s تورداش بۇنى ياقتۇردى

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
ug_CN: WordPress نى يۈكسەلتىۋاتقاندا %s قىستۇرما ئاكتىپسىزلاندى.

en: %s post | %s posts
ug_CN[0]: %s يازما
ug_CN[1]: %s يازما

en: %s post by this author | %s posts by this author
ug_CN[0]: %s بۇ ئاپتور تەرىپىدىن يوللاندى
ug_CN[1]: %sلار بۇ ئاپتور تەرىپىدىن يوللاندى

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
ug_CN[0]: %s يازما «ئەخلەت»كە يۆتكەلدى.
ug_CN[1]: %s يازما «ئەخلەت»كە يۆتكەلدى.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
ug_CN[0]: %s يازما يېڭىلانمىدى. بىراۋ ئۇنى تەھرىرلەۋاتىدۇ.
ug_CN[1]: %s يازما يېڭىلانمىدى. بىراۋ ئۇلارنى تەھرىرلەۋاتىدۇ.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
ug_CN[0]: %s يازما مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.
ug_CN[1]: %s يازما مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
ug_CN[0]: %s يازما «ئەخلەت»تىن ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.
ug_CN[1]: %s يازما «ئەخلەت»تىن ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: %s post updated. | %s posts updated.
ug_CN[0]: %s يازما يېڭىلاندى.
ug_CN[1]: %s يازما يېڭىلاندى.

en: %s rating
ug_CN: %s باھا

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
ug_CN[0]: %s  ياخشىلاشنى تەۋسىيە قىلدى
ug_CN[1]: %s  ياخشىلاشنى تەۋسىيە قىلدى

en: %s removed.
ug_CN: %s چىقىرىۋېتىلدى.

en: %s reset to default
ug_CN: %s كۆڭۈلدىكى ھالەتكە قايتۇرىدۇ

en: %s response | %s responses
ug_CN[0]: %s جاۋاب

en: %s second | %s seconds
ug_CN[0]: %s سېكۇنت
ug_CN[1]: %s سېكۇنت

en: %s settings.
ug_CN: %s تەڭشىكى.

en: %s site | %s sites
ug_CN[0]: %s توربەت
ug_CN[1]: %s توربەت

en: %s styles applied.
ug_CN: %s ئۇسلۇبلىرى قوللىنىلدى.

en: %s styles.
ug_CN: %s ئۇسلۇبى.

en: %s submenu
ug_CN: %s تارماق تىزىملىك

en: %s themes
ug_CN: %s ئۇسلۇبلار

en: %s total views
ug_CN: ئومۇمىي كۆرۈلۈشى: %s

en: %s update available | %s updates available
ug_CN[0]: %s يېڭىلاشنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: %s updated successfully.
ug_CN: %s ئوڭۇشلۇق يېڭىلاندى.

en: %s user | %s users
ug_CN[0]: %s ئىشلەتكۈچى
ug_CN[1]: %s ئىشلەتكۈچى

en: %s user deleted. | %s users deleted.
ug_CN[0]: ئىشلەتكۈچى %s ئۆچۈرىلدى.
ug_CN[1]: ئىشلەتكۈچىلەر %s ئۆچۈرىلدى.

en: %s values must be non-empty strings.
ug_CN: %s نىڭ قىممىتى چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: %s video | %s videos
ug_CN[0]: %s سىن
ug_CN[1]: %s سىن

en: %s week | %s weeks
ug_CN[0]: بىرلىك: %s ھەپتە
ug_CN[1]: كۆپلۈك: %s ھەپتىلەر

en: %s year | %s years
ug_CN[0]: بىرلىك: %s يىل
ug_CN[1]: كۆپلۈك: %s يىللار

en: %s: Name
ug_CN: %s: ئاتى

en: %s: Sorry, this file type is not supported here.
ug_CN: %s: كەچۈرۈڭ، بۇ خىل ھۆججەتنى قوللىمايدۇ.

en: %s: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ug_CN: %s: كەچۈرۈڭ، بۇ خىل ھۆججەتنى يۈكلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: %s: This file exceeds the maximum upload size for this site.
ug_CN: %s: بۇ تور بېكەتنىڭ ھۆججەت يۈكلەش چېكىدىن ئېشىپ كەتتى.

en: %s: This file is empty.
ug_CN: %s: بۇ ھۆججەت بوش.

en: %sX-Large
ug_CN: %sX-چوڭ

en: %sX-Small
ug_CN: %sX-كىچىك

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
ug_CN: "%s" (تەھرىرلەش)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى يۈكلەش مەغلۇپ بولدى.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
ug_CN: &#8220;%s&#8221;قۇلۇپلىنىپ قالدى

en: &#8592; Cancel audio playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكىنى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: &#8592; Cancel gallery
ug_CN: &#8592; ئالبومنى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: &#8592; Cancel video playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكىنى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: &#8592; Go to library
ug_CN: &#8594 ئامبارغا يۆتكەل

en: &laquo; Back
ug_CN: &laquo; قايتىش

en: &laquo; Older Comments
ug_CN: &laquo; كونىراق باھالار

en: &laquo; Older Entries
ug_CN: &laquo; كونىراق يازمىلار

en: &laquo; Previous
ug_CN: &laquo; ئالدىنقى

en: &laquo; Previous Entries
ug_CN: &laquo; ئالدىنقى يازما

en: &laquo; Previous Page
ug_CN: &laquo; ئالدىنقى بەت

en: &laquo; Return to Stats
ug_CN: &laquo; ستاتىستىكا بېتىگە قايتىش

en: &larr;
ug_CN: &rarr;

en: &larr; Back to %s
ug_CN: &larr; %s بېتىگە يۆتكىلىش

en: &larr; Go to Categories
ug_CN: &larr; كاتىگورىيەلەرگە قايتىش

en: &larr; Go to Link Categories
ug_CN: &larr; ئۇلىنىش كاتىگورىيەلەرگە قايتىش

en: &larr; Go to Pattern Categories
ug_CN: &rarr; ئەندىزە سەھىپىگە يۆتكەل

en: &larr; Go to Tags
ug_CN: &rarr;بەلگىگە يۆتكەل

en: &larr; Go to Users
ug_CN: &rarr;ئىشلەتكۈچىگە يۆتكەل

en: &larr; Go to editor
ug_CN: تەھرىرلەش

en: &larr; Previous
ug_CN: &larr; ئالدىنقى

en: &larr; Return to %s
ug_CN: &larr; %s بېتىگە قايتىش

en: &lt; Prev
ug_CN: &lt; ئالدىنقى

en: &mdash; No Change &mdash;
ug_CN: &mdash; ئۆزگەرتىش يوق &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
ug_CN: &mdash; بۇ بىلوگقا دەرىجە كەتمەيدۇ &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
ug_CN: &mdash; تاللاش &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
ug_CN: &ndash;ياكى&ndash;

en: &rarr;
ug_CN: &larr;

en: &uarr; Top
ug_CN: &uarr; چوققا

en: (%s author archive, opens in a new tab)
ug_CN: (%s  يازغۇچى ئارخىپى، يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: (%s comment) | (%s comments)
ug_CN[0]: (%s ئىنكاس)
ug_CN[1]: (%s ئىنكاس)

en: (%s ping) | (%s pings)
ug_CN[0]: (%s قايتما)
ug_CN[1]: (%s قايتما)

en: (%s ratings)
ug_CN: (%s نىسبىتى )

en: (%s website link, opens in a new tab)
ug_CN: (%s  تور بېكەت ئۇلانمىسى، يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: (Does not support 64bit values)
ug_CN: (64 بىتلىق قىممەتنى قوللىمايدۇ)

en: (Edit)
ug_CN: (تەھرىرلەش)

en: (Empty heading)
ug_CN: (بوش تىما)

en: (Home link, opens in a new tab)
ug_CN: (باش بەت ئۇلانمىسى، يېڭى بىر بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: (Incorrect heading level)
ug_CN: (خاتا تىما سەۋىيەسى)

en: (Latest version: %s)
ug_CN: (يېڭى نەشرى: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
ug_CN: (باھالىمىسىڭىز 0 پېتى قويۇڭ.)

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
ug_CN: (كۆپ H1 تىمىسى تەۋسىيە قىلىنمايدۇ)

en: (No author)
ug_CN: ئاپتۇر يوق

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
ug_CN: (دىققەت: نۇرغۇن ئۈسكۈنە ۋە توركۆرگۈ بۇ تېكىستنى كۆرسەتمەيدۇ.)

en: (Private post)
ug_CN: (شەخسىي يازما)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ug_CN: )تىزىملىتىش چەكلەنگەن. پەقەت بۇ تور بېكەتنىڭ ئەزالىرى باھا يازالايدۇ.)

en: (Supports 64bit values)
ug_CN: (64 بىتلىق قىممەتنى قوللايدۇ)

en: (Unattached)
ug_CN: (يۈكلەنمىگەن)

en: (Unsaved)
ug_CN: (ساقلانمىغان)

en: (Untitled)
ug_CN: (تېمىسىز)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
ug_CN: (ھۆججەت ئىگىدارلىق ھوقۇقى سەۋەبىدىن، ھازىر تور بېكىتىڭىز FTP ئارقىلىق يېڭىلىنىدۇ. مۇلازىمېتىر تەمىنلىگۈچى شىركىتىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ.)

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
ug_CN: (سىزنىڭ يازمىڭىز H1 قوللانغان بولۇشى مۇمكىن)

en: (at most 10)
ug_CN: (ئەڭ كۆپ بولغاندا 10)

en: (at most 15)
ug_CN: (ئەڭ كۆپ بولغاندا 15)

en: (more&hellip;)
ug_CN: (تېخىمۇ كۆپ&hellip;)

en: (no author)
ug_CN: ئاپتۇر يوق

en: (no parent)
ug_CN: (مۇستەقىل)

en: (no title %s)
ug_CN: (ماۋزۇسىز %s)

en: (no title)
ug_CN: (تېمىسىز)

en: (not found)
ug_CN: (تېپىلمىدى)

en: (opens in a new tab)
ug_CN:  (يىڭى بەتتە ئىچىلىدۇ)

en: (optional)
ug_CN: (ئىختىيارى)

en: (required)
ug_CN: (تەلەپ قىلىنىدۇ)

en: (undo)
ug_CN: (يېنىۋېلىش)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
ug_CN: * بۇ كاتېگورىيە ئۆز نۆۋىتىدە يەنە بىر خەتكۈچ بولۇپ، ئۇنى ئايلاندۇرغاندا نۆۋەتتە بۇ كاتېگورىيىدە بار بولغان بارلىق يازمىغا مۇشۇ خەتكۈچ قوشۇلىدۇ.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
ug_CN: * بەلگىسى قويۇلغان كاتېگورىيە بولسا ئۆز نۆۋىتىدە يەنە خەتكۈچ بولۇپ، ئايلاندۇرۇشتا بۇ كاتېگورىيىدىكى بارلىق يازمىلارغا بۇ خەتكۈچ قوشۇپ قويۇلدى.بۇ كاتېگورىيىنى ئۆچۈرمەكچى بولسىڭىز، بارلىق خەتكۈچلەرنىڭ توغرا قوشۇلغان- قوشۇلمىغانلىقىغا جەزم قىلىپ، ئاندىن <a href="%s">كاتېگورىيىلەرنى باشقۇرۇش</a> بېتىدىن ئۆچۈرۈڭ.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
ug_CN: * بەلگىسى قويۇلغان خەتكۈچ ئۆز نۆۋىتىدە يەنە كاتېگورىيە بولۇپ، ئايلاندۇرۇشتا بۇ خەتكۈچ قوشۇلغان بارلىق يازمىلار بۇ كاتېگورىيىگە تەۋە قىلىندى.بۇ خەتكۈچنى ئۆچۈرمەكچى بولسىڭىز، بارلىق يازمىنىڭ كاتېگورىيىگە توغرا قوشۇلغان- قوشۇلمىغانلىقىغا جەزم قىلىپ، ئاندىن <a href="%s">خەتكۈچلەرنى باشقۇرۇش</a> بېتىدىن ئۆچۈرۈڭ.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
ug_CN: * بەلگىسى قويۇلغان خەتكۈچلەر ئۆز نۆۋىتىدە يەنە كاتېگورىيە بولۇپ، ئايلاندۇرغاندا بۇ خەتكۈچ قوشۇلغان بارلىق يازمىلار شۇ كاتېگورىيىگە تەۋە قىلىنىدۇ.

en: + Add Category
ug_CN: + سەھىپە قوش

en: + Create New Menu
ug_CN: يېڭى تىزىملىك قۇرۇش

en: ,
ug_CN: ،

en: ,
ug_CN: ،

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
ug_CN: - %1$s (%2$s نەشرىدىن  ‏ ‎%3$s‎‏ غا)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
ug_CN: - %1$s (%2$s نەشرىدىن %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
ug_CN: - %1$s نەشرى %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
ug_CN: - %1$s نەشرى %2$s%3$s

en: - Custom -
ug_CN: - ئىختىيارىچە -

en: - Select -
ug_CN: - تاللاڭ -

en: ...or something like this:
ug_CN: … ياكى مۇنداق:

en: .htaccess rules
ug_CN: .htaccess قائىدىسى

en: // A “block” is the abstract term used
    // to describe units of markup that
    // when composed together, form the
    // content or layout of a page.
    registerBlockType( name, settings );
ug_CN: //«بۆلەك» بەلگە بىرلىكلىرىنى تەسۋىرلەشتە 
    //ئىشلىتىلىدىغان ئابستراكت ئاتالغۇ بولۇپ، 
    //ئۇلار بىرلىكتە تۈزگەندە، بەتنىڭ مەزمۇنى 
    //ياكى ئورۇنلاشتۇرۇشىنى شەكىللەندۈرىدۇ.
    registerBlockType( name, settings );

en: 1 Comment
ug_CN: 1 باھا

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ug_CN: <span class="screen-reader-text"> توغرۇلۇق %s</span> بىر باھا

en: 1 comment
ug_CN: بىر ئىنكاس

en: 1 hour
ug_CN: بىر سائەت

en: 1 item | %s items
ug_CN[0]: بىر پارچە
ug_CN[1]: %s پارچە

en: 1 minute
ug_CN: 1 مىنۇت

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ug_CN: 1 نەت يڭىلانمىدى، بەزىلەر تەھرىرلەۋېتىپتۇ.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
ug_CN: 1 ئەندىزە يېڭىلانمىدى، ئۇنى بىرەيلەن تەھرىرلەۋېتىپتۇ.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ug_CN: 1 يازما يېڭىلانمىدى، بەزىلەر تەھرىرلەۋېتىپتۇ.

en: 12 hours
ug_CN: 12 سائەت

en: 12 results found
ug_CN: 12 نەتىجە تېپىلدى

en: 24/7 Support
ug_CN: 24/7 قوللاش

en: 3 days
ug_CN: 3 كۈن

en: 30 Days
ug_CN: 30 كۈن

en: 30 days
ug_CN: 30 كۈن

en: 404: Not Found
ug_CN: 404 خاتالىقى - سىز كۆرمەكچى بولغان مەزمۇن تېپىلمىدى

en: 7 Days
ug_CN: 7 كۈن

en: 7 days
ug_CN: 7 كۈن

en: <Name>%1$s is all: </Name><Value>%2$s</Value>
ug_CN: <Name>%1$s ھەممىسى: </Name><Value>%2$s</Value>

en: <Name>%1$s is any: </Name><Value>%2$s</Value>
ug_CN: <Name>%1$s ھېچ بىرى: </Name><Value>%2$s</Value>

en: <Name>%1$s is none: </Name><Value>%2$s</Value>
ug_CN: <Name>%1$s ھېچقايسىسى: </Name><Value>%2$s</Value> ئەمەس

en: <Name>%1$s is not all: </Name><Value>%2$s</Value>
ug_CN: <Name>%1$s ھەممىسى: </Name><Value>%2$s</Value> ئەمەس

en: <Name>%1$s is not: </Name><Value>%2$s</Value>
ug_CN: <Name>%1$s : </Name><Value>%2$s</Value> ئەمەس

en: <Name>%1$s is: </Name><Value>%2$s</Value>
ug_CN: <Name>%1$s: </Name><Value>%2$s</Value>

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
ug_CN: <a href="%1$s" %2$s> سۈرەت %3$s  نىڭ ئىشلىتىشىنى تونۇشتۇرۇڭ</a>. ئەگەر سۈرەتنى بىزەك ئۈچۈنلا ئىشلەتسىڭىز، بوش قالدۇرۇڭ.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
ug_CN: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s نى يېڭىلاڭs</a> ياكى <a href="%3$s" class="browse-happy-link">بەھۇزۇر زىيارەت قىلىش</a> ئۇسۇلىنى ئۆگىنىڭ.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ug_CN[0]: <a href="%1$s">ئاكىزمېت</a> تور بېتىڭىزنى %2$s سپەم ئىنكاسىدىن ساقلاپ قالدى.
ug_CN[1]: <a href="%1$s">ئاكىزمېت</a> تور بېتىڭىزنى %2$s سپەم ئىنكاسىدىن ساقلاپ قالدى.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
ug_CN[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> بېكىتىڭىزنى <a href="%2$s">%3$s ئەخلەت باھالار</a>دىن قوغدىدى.
ug_CN[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> بېكىتىڭىزنى <a href="%2$s">%3$s ئەخلەت باھالار</a>دىن قوغدىدى.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىڭىزنىڭ مەزمۇنىنى <a href="%1$s">تەھرىر</a> ياكى <a href="%2$s">ئالدىن كۆزەت</a> ەلەيسىز.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىڭىزنىڭ مەزمۇنىنى <a href="%1$s">تەھرىر</a> ياكى <a href="%2$s">كۆرسەت</a> ەلەيسىز.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
ug_CN: <a href="%1$s">WordPress نى يېڭىلاڭ</a>، ئاندىن <a href="%2$s"> PHP نى يېڭىلاش ھەققىدىكى تەپسىلاتلارنى كۆرۈڭ</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
ug_CN: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> تەيياردۇر! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please ھازىرلا يېڭىلاڭ</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
ug_CN: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> تەيياركەن! تور بېكىتى باشقۇرغۇچىسىغا خەۋەر قىلىۋەتسىڭىز.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
ug_CN: <a href="%s">Akismet</a> بىلوگىڭىزنى ئەخلەت خەتلەردىن توسۇۋالدى.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
ug_CN: <a href="%s"> PHP نى يېڭىلاش ھەققىدىكى تەپسىلاتلار</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add Link
ug_CN: <a href="%s">ئۇلانما</a> / ئۇلانما قوش

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
ug_CN: <a href="%s">ئۇلانمىلار</a> / ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
ug_CN: <a href="%s">قىستۇرما باشقۇرۇش</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
ug_CN: <a href="%s">WordPress نى يېڭىلاڭ</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
ug_CN: <a href="%s">تەرجىمىھال رەسىمىڭىزنى Gravatar دا ئۆزگەرتەلەيسىز</a>.

en: <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/multisite/admin/#network-admin-sites-screen">Documentation on Site Management</a>
ug_CN: <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/multisite/admin/#network-admin-sites-screen">بېكەت باشقۇرۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">تىزىملىك قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">ئۆرنەك باشقۇرۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">ئەپچە قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">ئىنكاس قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">چېسلا ۋە ۋاقىت پىچىمى قوللانمىسى</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">خاسلاشتۇرغۇچ قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">تىزگىن تاختا قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">ۋاسىتە تەھرىرلەش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">ھەرپتاختا قىسقا يول قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">ۋاسىتە ھۆججەت يۈكلەش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">ۋاسىتە ئامبىرى قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">يېڭى بەت قوشۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">بەت تەھرىرلەش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">بەت باشقۇرۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">سەھىپە قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">يازما باشقۇرۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">بەلگە قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">تۈزىتىلگەن نۇسخا باشقۇرۇش</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">رول ۋە ئىقتىدار چۈشەندۈرۈلۈشى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">مۇنازىرە تەڭشەكلىرى قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">ئادەتتىكى تەڭشەك قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">ۋاسىتە تەڭشەكلەر قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">شەخسىيەت تۈزۈمى قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">ئوقۇش تەڭشەكلىرى قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">يېزىش تەڭشەكلىرى قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">بېكەت ساغلاملىقى قورالى قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئۆچۈرۈش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">چىقىرىش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">ئەكىرىش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/"> قوراللاردىكى ھۆججەتلەر </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">ئەخلەت ئىنكاس قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">يېڭى ئىشلەتكۈچى قوشۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">ئىشلەتكۈچى باشقۇرۇش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/"> ئىشلەتكۈچى تەرجىمىھالىدىكى ھۆججەتلەر </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">ئۆرنەك ئىشلىتىش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">يازما يېزىش ۋە تەھرىرلەش قوللانمىسى</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
ug_CN: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">قوللاش مۇنبىرى</a>

en: <b>%</b> Replies
ug_CN: <b>%</b> جاۋاب

en: <b>1</b> Reply
ug_CN: <b>1</b> جاۋاب

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
ug_CN: <br />خەتكۈچ «%s» قوشۇلۇۋاتىدۇ...

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
ug_CN: <code>%s</code> HTML تەگىنى ئىشلىتىش چەكلەنگەچكە يۆتكىۋېتىلدى

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
ug_CN: <code>blank_</code> &mdash; يېڭى كۆزنەك ياكى بەتكۈچ.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
ug_CN: <code>none_</code> &mdash; ئوخشاش كۆزنەك ياكى بەتكۈچ.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
ug_CN: <code>top_</code> &mdash; نۆۋەتتىكى كۆزنەك ياكى بەتكۈچ، رامكىسىز.

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
ug_CN: <p class="lead-in">سىز ئەمدى <a href="/">ۋوردپرەس.كومغا كىرەلەيسىز</a></p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
ug_CN: <p>بۇ بەتنى زىيارەت قىلىشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
ug_CN: <span class="%1$s">كاتېگورىيە:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
ug_CN: <span class="%1$s">ۋاقىت:</span> %2$s <span class="meta-sep">ئاپتور:</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
ug_CN: <span class="%1$s">خەتكۈش:</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ug_CN: <span class="meta-nav">&rarr;</span> كونىراق ئىنكاسلار

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ug_CN: <span class="meta-nav">&larr;</span> كونىراق يازمىلار

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
ug_CN: <span class="meta-nav">«كېيىنكى يازما»</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
ug_CN: <span class="meta-nav">«ئالدىنقى يازما»</span>%title

en: <span>%s</span> minute | <span>%s</span> minutes
ug_CN[0]: <span>%s</span> مىنۇت
ug_CN[1]: <span>%s</span> مىنۇت

en: <span>< 1</span> minute
ug_CN: <span>< 1</span> مىنۇت

en: <span>Customize the last part of the Permalink.</span> <a>Learn more.</a>
ug_CN: <span>ئۆزگەرمەس ئۇلانمىنىڭ ئاخىرقى بۆلىكىنى خاسلاشتۇرىدۇ.</span> <a>تەپسىلي بىلدۈرگۈ.</a>

en: <span>Modified: <time>%s</time></span>
ug_CN: <span>ئۆزگەرتىلگەن ۋاقىت: <time>%s</time></span>

en: <span>Published: <time>%s</time></span>
ug_CN: <span>تارقىتىلغان ۋاقتى: <time>%s</time></span>

en: <span>Scheduled: <time>%s</time></span>
ug_CN: <span>كۈنتەرتىپتىكى ۋاقتى: <time>%s</time></span>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
ug_CN[0]: <strong class="count">%1$s ئەخلەت خەت </strong> <strong>Akismet</strong> تەرىپىدىن توسۇۋېلىندى
ug_CN[1]: <strong class="count">%1$s ئەخلەت خەت</strong> <strong>Akismet</strong> تەرىپىدىن توسۇۋېلىندى

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
ug_CN: <strong>%1$s</strong> نۆۋەتتە <strong>%2$s</strong> كە ئەگەشتى

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
ug_CN: <strong>%s</strong> - بۇ، رەسىمنى يازمىغا قىستۇرماي تۇرۇپ يازمىغا باغلاش رولىنى ئوينايدۇ. خىل سۈرەتنى توربەتتە كىچىك كۆرۈنۈش قىلىپ، ياكى ھەر بىر يازما ئۈچۈن باش سۈرەت قىلىپ كۆرسىتىدىغان ئۇسلۇبلاردا كۆپ ئىشلىتىلىدۇ.

en: <strong>%s</strong> is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
ug_CN: <strong>%s</strong> ئىشلەتكۈچى بۇ يازما (<PreviewLink />) غا  ئىشلەۋاتىدۇ، ئۇنىڭ قولىدىن ئالماي تۇرۇپ سىز ئۆزگەرتەلمەيسىز.

en: <strong>%s</strong> now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
ug_CN: <strong>%s</strong> ئىشلەتكۈچىنىڭ بۇ يازما (<PreviewLink />) نى تەھرىرلەشنى تىزگىنلەش ھوقۇقى بار. خاتىرجەم بولۇڭ، سىزنىڭ ھازىرغىچە بولغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
ug_CN: <strong><em>بۇ پارولغا</em></strong> دىققەت قىلىڭ! بۇ پەقەت سىز ئۈچۈنلا <em>ئاپتوماتىك</em> ھاسىل قىلىنغان پارول.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
ug_CN: <strong>«پائالىيەت»</strong> - كېلىۋاتقان كۈنتەرتىپتىكى يازمىلار، يېقىندا ئېلان قىلىنغان يازمىلار ۋە يازمىڭىزدىكى ئەڭ يېقىنقى باھالارنى كۆرسىتىدۇ ھەمدە ئۇلارنى باشقۇرۇشقا رۇخسەت قىلىدۇ.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
ug_CN: <strong>قاراپ بېقىش</strong>- تور بېكىتىڭىزدىكى مەزمۇنلارنىڭ يىغىندىسىنى ۋە ئىشلىتىۋاتقان WordPress باشتېمىڭىز ۋە نەشرىنى كۆرسىتىپ بېرىدۇ.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
ug_CN: <strong>ساندۇق كونتروللىرى</strong> -ساندۇقنىڭ تېما بالدىقىنى چىكىپ ئۇنى يىغىڭ ياكى ئېچىڭ. قىستۇرمىلار قوشقان ساندۇقلارنىڭ تەڭشىلىشچان مەزمۇنى بولۇشى مۇمكىن، مائۇسنى ئۇنىڭ ئۈستىگە ئاپارسىڭىز تېما بالدىقىدا تەڭشەك ئۇلىنىشىنى كۆرسىتىپ بېرىدۇ.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچتىكى <strong>«ھەرقانداق تىزىملىك ئەزالىرىنىڭ ئوڭ تەرىپىدىكى ئىسترېلكىنى چېكىش»</strong> ئارقىلىق تەڭشەكلەرنىڭ ئۆلچەملىك گۇرۇپپىسىنى كۆرسىتىشكە بولىدۇ. ئۇلانما نىشانى، CSS تۈرلىرى، ئۇلانما مۇناسىۋەتلىرى ۋە ئۇلانما چۈشەندۈرۈشىگە ئوخشاش قوشۇمچە تەڭشەكلەر «ئېكران تاللانمىلىرى بەتكۈشى» ئارقىلىق ئىناۋەتلىك ۋە ئىناۋەتسىز قىلىنالايدۇ.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
ug_CN: <strong>ئىنكاس</strong> &mdash; ئىشلەتكۈچى يوللىغان ئىنكاس، ئېلخەت ئادرېسى، IP ئادرېس، ئىشلەتكۈچى ۋاكالەتچىسى (توركۆرگۈ/مەشغۇلات سىستېمىسى)، چېسلا/ۋاقىت، ئىنكاس مەزمۇنى ۋە مەزمۇن تور ئادرېسى.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
ug_CN: <strong>ئىنكاس</strong> &mdash; WordPress ئىنكاسنى ئۆچۈرمەيدۇ. يۇمشاق دېتال نامسىزلاشتۇرۇلغان (ئەمما، قايتا ئەسكەرتىش) مۇناسىۋەتلىك ئېلخەت ئادرېس، IP ئادرېس ۋە ئىشلەتكۈچى ۋاكالەتچىسى (توركۆرگۈ/مەشغۇلات سىستېمىسى) نى <em>ھەرگىز</em> تارقاتمايدۇ)

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
ug_CN: <strong>جامائەت پائالىيەتلىرىنىڭ ئورنى</strong>&mdash; ئىشلەتكۈچىنىڭ IP ئادرېسىنى ئىشلىتىپ ئۆتكۈزۈلمەكچى بولغان جامائەت پائالىيىتىنى باشقۇرۇش تاختىسىدىكى ئەپچىدە كۆرسىتىدۇ.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
ug_CN: <strong>جامائەت پائالىيەتلىرىنىڭ ئورنى</strong>&mdash; ئىشلەتكۈچىنىڭ IP ئادرېسىنى ئىشلىتىپ ئۆتكۈزۈلمەكچى بولغان جامائەت پائالىيى باشقۇرۇش تاختىسى ئەپچىدە مۇناسىپ ئۇچۇرنى تولدۇرىدۇ.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
ug_CN: <strong>تۇراقلىق مىقدار %1$s ۋە %2$s نىڭ قىممەتلىرى توقۇنۇشۇپ قالدى.</strong> %2$s نىڭ قىممىتى قىسمىي تورىڭىزنىڭ سەپلىمە تەڭشىكى قىلىنىدۇ.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
ug_CN: <strong>ئۇلىنىش ئۈزۈك.</strong> قايتا ئۇلانغۇچە «ساقلاش» ئىناۋەتسىز.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
ug_CN: كودقا <strong>تۆھپە</strong> قوشۇڭ، UX ياخشىلاپ، WordPress ئەپنى سىناڭ.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
ug_CN: <strong>ئۇلانمىنى كۆچۈر</strong> ۋاسىتە ھۆججىتى ئۈچۈن تور ئادرېسىنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرىدۇ.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
ug_CN: WordPress تەربىيەلەش ماتېرىياللىرىنى <strong>ياساڭ</strong> ياكى ياخشىلاڭ.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
ug_CN: يوللانغان مەزمۇنلارنى <strong>رەتلە</strong>ڭ ياكى سۈرەت مۇندەرىجىسى ئۈچۈن سۈرەت تارتىڭ.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
ug_CN: <strong>مەڭگۈلۈك ئۆچۈر</strong> ھۆججەتنى ۋاسىتە ئامبىرىدىن (شۇنىڭ بىلەن بىرگە ھۆججەت قوشۇلغان بارلىق يازمىلاردىن) ئۆچۈرىدۇ.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
ug_CN: <strong>«ئۆچۈر»</strong> سىزنى دەلىللىشىڭىز ئۈچۈن ئىشلەتكۈچىلەرنى ئۆچۈرۈش ئېكرانىغا باشلاپ بارىدۇ.  شۇ يەردە بېكىتىڭىزدىكى ئىشلەتكۈچىنى مەڭگۈلۈك چىقىرىۋېتىپ، ئۇلارنىڭ مەزمۇنىنى ئۆچۈرۈۋېتەلەيسىز. توپ مەشغۇلات ئارقىلىق بىر قېتىمدا كۆپ ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈۋېتەلەيسىز.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
ug_CN: <strong>چۈشەندۈرۈش</strong> - بۇ چۈشەندۈرۈش ئادەتتىكى ئەھۋالدا كۆرۈنمىسىمۇ، لېكىن بۇنى كۆرسىتىدىغان باشتېمىلارمۇ بار.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
ug_CN: <strong>مۇھاكىمە</strong> - باھا يېزىش، قايتما ئەۋەتىش قاتارلىقلارنى چەكلىگىلى ۋە ئاچقىلى بولىدۇ. يازمىغا باھا يېزىلغاندا، بۇ يەردە كۆرۈپ تەستىقلىغىلى بولىدۇ.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
ug_CN: <strong>ھۆججەت چۈشۈر</strong> ئەسلى ۋاسىتە ھۆججىتىنى كومپۇتېرىڭىزغا چۈشۈرىدۇ.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
ug_CN: <strong>سۆرەپ تاشلاش</strong> - رامكىلارنى قايتا ئورۇنلاشتۇرۇش ئۈچۈن، تاللانغان رامكىنىڭ تېما بالدىقىنى چېكىپ، ئاندىن ئۇ رامكىنى سىز قويماقچى بولغان ئورۇنغا سۆرەپ، كۈل رەڭلىك ئۈزۈك سىزىقلىق تىك تۆتبۇلۇڭ ھاسىل بولغاندا ئاندىن ئۇنى قويۇپ بېرىڭ.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
ug_CN: ھۆججەتلىرىڭىزنى تۆۋەندىكى ئورۇنغا <strong>سۆرەپ تاشلاڭ</strong>. كۆپ ھۆججەت بولسىمۇ بولىدۇ.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىشلەتكۈچى نامى ياكى ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى ئۈنۈمسىز.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىشلەتكۈچى نامى <strong>%1$s</strong> ئۈچۈن كىرگۈزگەن پارولىڭىز توغرا ئەمەس. <a href="%2$s" title="پارولنى تېپىش">پارولىڭىزنى ئۇنتۇپسىزمۇ</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
ug_CN: <strong>تەھرىر</strong> سىزنى يەككە ھۆججەتنىڭ مېتا سانلىق مەلۇماتىنى تەھرىرلەيدىغان بەتكە باشلايدۇ. ھۆججەت ئىسمى ياكى كىچىك كۆرۈنۈشنى چېكىپ بۇ بەتكە كىرەلەيسىز.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
ug_CN: <strong>تەھرىرلەش</strong> ئارقىلىق ئىشلەتكۈچىنىڭ تەھرىرلەشكە بولىدىغان ئارخىپ ئېكرانىغا يۆتكىلەلەيسىز. بۇ ئېكرانغا يەنە ئىشلەتكۈچى ئاتىنى چېكىش ئارقىلىقمۇ يۆتكىلەلەيسىز.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
ug_CN: <strong>تەھرىرلەش</strong> ئارقىلىق يازما تەھرىرلەش ئېكرانىغا يۆتكىلەلەيسىز. بۇ ئېكرانغا يەنە يازما تېمىسىنى چېكىش ئارقىلىقمۇ يۆتكىلەلەيسىز.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
ug_CN: WordPress.tv دىكى سىنلارنى <strong>تەھرىر</strong>لەپ، كىنو خېتى قوشۇڭ.

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
ug_CN[0]: <strong>خاتالىق:</strong>%1$s نى ئورنىتىش ئۈچۈن %2$d قىستۇرما ئورنىتىپ ئاكتىپلاش كېرەك: %3$s.
ug_CN[1]: <strong>خاتالىق:</strong>%1$s نى ئورنىتىش ئۈچۈن %2$d قىستۇرما ئورنىتىپ ئاكتىپلاش كېرەك: %3$s.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
ug_CN: <strong>ERROR</strong>: نامەلۇم چىقىرىلما Cookie لارنى توسۇۋالدى. ياردەم ئۈچۈن <a href="%1$s">بۇ ھۆججەتلىك چۈشەندۈرۈش</a>نى كۆرۈڭ ياكى <a href="%2$s">قوللاش مۇنبىرى</a>نى سىناپ بېقىڭ.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
ug_CN: <strong>ERROR</strong>: تور كۆرگۈچىڭىز Cookie لارنى توسۇۋالدى ياكى قوللىمايدۇ. سىز <a href="%s">ئىناۋەتلىك cookies</a> قىلپ WordPress نى ئىشلىتىڭ

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> : ئىناۋەتسىز ئىشلەتكۈچى نامى ، ئېلخەت ئادرېسى ياكى پارول توغرا ئەمەس.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong>ئىم ماس كەلمىدى. ئىككى ئىم سۆز بۆلىكىگە ئوخشاش ئىم كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: پارولدا "\" بولماسلىقى كېرەك.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىشلەتكۈچى ئىسمىنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: پارولىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> ئىشلەتكۈچى ئاتى ياكى ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىشلەتكۈچى ئىسمىنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىناۋەتلىك ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: زۆرۈر بۆلەكلەرنى تولدۇرۇڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> ئىنكاس تېكىستىنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> سىز كىرگۈزگەن تور بېكەت تور ئادرېسى ئاللىبۇرۇن ئىشلىتىلىپ بولغان.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> كەچۈرۈڭ ، بۇ ئىشلەتكۈچى نامىغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
ug_CN: <strong> خاتالىق:</strong> بۇ %s تاللانما بېتى رۇخسەت قىلىنغان تاللانما تىزىمىدا ئەمەس.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: باھالارنى ساقلىيالمىدى. كېيىن قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: بۇ ئېلخەت ئادرېسى ئىشلىتىلگەن.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى توغرا ئەمەس.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ug_CN: <strong>خاتا</strong>: بۇ ئېلخەتنى ئەۋەتىشكە بولمىدى. سىزنىڭ سەھىپىڭىز ئېلخەت يوللاشقا توغرا قۇرۇلمىغان. <a href="%s">پارۇلنى قايتا قۇرۇش ئۈچۈن ياردەم ئىلىڭ</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> : ئېلخەت ئادرىسى تولدۇرۇلمىدى.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: پارول كىرگۈزۈلمىدى.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> : ئېلخەت ئادرىسى %s ئۈچۈن كىرگۈزىلگەن پارول توغرا ئەمەس.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
ug_CN: <strong>ERROR</strong>: ئىشلەتكۈچى %s ئۈچۈن كىرگۈزگەن پارولىڭىز توغرا ئەمەس.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> ئىم ماس كەلمىدى.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> بۇ <strong>%s</strong> ئىشلەتكۈچى ئاتى مەزكۇر تور بېكەتتە خەتلەنمىگەن. ئەگەر ئىشلەتكۈچى ئاتىڭىزنى جەزملىيەلمىسىڭىز، ئورنىغا ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى سىناڭ.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىشلەتكۈچى نامى كىرگۈزۈلمىدى.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: قوللانغۇچى ئىسمى ياكى ئېلخەت بىلەن مۇناسۋەتلىك ھىساپ يوق.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> تور بېكەت تۈرى قوشۇشتا مەسىلە كۆرۈلدى.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
ug_CN: <strong> خاتالىق:</strong> بۇ ئېلخەت ئادرېسى ئاللىقاچان تىزىملاتتى. بۇ ئادرېس بىلەن <a href="%s">تىزىمغا كىرىڭ</a> ياكى باشقا بىرىنى تاللاڭ.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> بۇ ئېلخەت ئادرېسى تىزىملىتىلغان. باشقا بىرىنى تاللاڭ.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong>بۇ ئىناۋەتلىك ئۇچۇر مەنبە قېلىپى ئەمەس.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: بۇ ئىشلەتكۈچى تىزىملىتىلغان. باشقا بىرىنى تاللاڭ.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ئىشلەتكۈچى نامى ئۈنۈمسىز. ئۈنۈملۈك نام كىرگۈزۈڭ.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> يوچۇن ئېلخەت ئادرېسى. قايتا تەكشۈرۈڭ ياكى ئىشلەتكۈچى ئاتىڭىزنى سىناڭ.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> يوچۇن ئىشلەتكۈچى ئاتى. قايتا تەكشۈرۈڭ ياكى ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى سىناڭ.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> ھازىر ئىشلەتكۈچى تىزىملىتىشقا ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> : url بەك ئۇزۇن بولۇپ كەتتى.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: ھېساباتىڭىزغا ئەخلەت خەت ئەۋەتكۈچى دەپ بەلگە قويۇلغان.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: باھارىڭىز بەك كۆپ بولۇپ كەتتى.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> : ئېلخەت ئادرىسىڭىز بەك ئۇزۇن بولۇپ كەتتى.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong> : ئىسمىڭىز بەك ئۇزۇن بولۇپ كەتتى.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> ئىم ئەسلىگە كەلتۈرۈش ئۇلانمىسى ئىناۋەتسىزدەك قىلىدۇ. تۆۋەندە يېڭى ئۇلانما ئىلتىماس قىلىڭ.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> ئىم ئەسلىگە كەلتۈرۈش ئۇلانمىسىنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن. تۆۋەندە يېڭى ئۇلانما ئىلتىماس قىلىڭ.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ug_CN: <strong>خاتا</strong>: بۇ ئېلخەتنى ئەۋەتىشكە بولمىدى. سىزنىڭ سەھىپىڭىز ئېلخەت يوللاشقا توغرا قۇرۇلمىغان. <a href="%s">پارۇلنى قايتا قۇرۇش ئۈچۈن ياردەم ئىلىڭ</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
ug_CN: <strong>خاتالىق</strong>: قوللانغۇچى ئىسمى ياكى ئېلخەت بىلەن مۇناسۋەتلىك ھىساپ يوق.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
ug_CN: تور بېكەتلەرنىڭ مۇھىت تەسىرىنى ئازايتىشنىڭ يوللىرى ئۈستىدە <strong>ئىزدە</strong>نىڭ.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
ug_CN: WordPress نىڭ يادرولۇق يۇمشاق دېتالىدىكى خاتالىقلارنى <strong>بايقاپ</strong> ۋە دوكلات قىلىڭ.

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Your theme could enable all or some of 10 possible formats. <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/wordpress/post-formats/#supported-formats">Learn more about each post format</a>.
ug_CN: <strong>پىچىم</strong> &mdash; يازما پىچىمى ئۆرنىكىڭىزنىڭ يازمىنى قانداق كۆرسىتىدىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ. مەسىلەن، سىزنىڭ ماۋزۇ ۋە بىر قانچە ئابزاسى بار <em>ئۆلچەملىك</em> بىلوگ يازمىڭىز بولۇشى مۇمكىن ياكى ماۋزۇ ۋە ئازراقلا مەزمۇنى بار <em>قىسقا</em> يازما بولۇشىمۇ مۇمكىن. ئۆرنىكىڭىزدە 10 خىل پىچىم ياكى ھەممىسىنى قوزغىتىپ ئىشلىتەلەيسىز. <a href="https://developer.wordpress.org/advanced-administration/wordpress/post-formats/#supported-formats">يازما پىچىمى ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ</a>.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
ug_CN: <strong>/ئۇچۇر</strong> &mdash; بېكەت URL سى بەك ئاز تەھرىرلىنىدۇ، چۈنكى تور بېكىتىنى نورمال ئىشلىمەيدىغان قىلىپ قويۇشى مۈمكىن. تور بېكىتىنىڭ تىزىملانغان ۋە ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋەقتى ككرسىتىلدى. تور باشقۇرغۇچىلىرى بىر تور بېكىتىنى تىزىملىكتىن چىقىرىۋېتىش ئۈچۈن ئارخىپلانغان، ئەخلەت، ئۆچۈرۈلگەن ۋە چوڭلارغا خاس قىلىپ بەلگە سېلىپ قويالايدۇ.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
ug_CN: مول تەسەۋۋۇرىڭىزنى WordPress ئارايۈز لايىھەسىگە <strong>يۈزلەندۈر</strong>ۈڭ.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
ug_CN: <strong>ۋاسىتە</strong> &mdash; ئىشلەتكۈچى يۈكلىگەن بارلىق ۋاسىتە ھۆججەتلىرىنىڭ تور ئادرېس تىزىمى.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
ug_CN: <strong>ۋاسىتە</strong> &mdash; ئىشلەتكۈچى يۈكلىگەن بارلىق ۋاسىتە ھۆججەتلىرىنىڭ تور ئادرېس تىزىمى.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
ug_CN: <strong>دىققەت:</strong> <em>بىرەر</em> سەۋەب تۈپەيلىدىن ئىمپورتلاش توختاپ قالسا، بۇ بەتكە قايتىپ كېلىڭ. شۇنداقتا ئۇ توختاپ قالغان يەردىن باشلاپ ئاپتوماتىك داۋاملىشىدۇ.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
ug_CN: <strong>دىققەت:</strong> جاۋاسكرىپت چەكلىۋېتىلگەن ئىكەن، شۇڭا سىزنىڭ بۇ كىرگۈزگۈچنىڭ ھەر بىر مەشغۇلاتىنى چېكىپ بېرىشىڭىزگە توغرا كېلىدۇ. جاۋاسكرىپتنى ئېچىپ قويسىڭىز، ھەممىسى ئاپتوماتىك ئورۇنلىنىدۇ.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
ug_CN: <strong>ئىسىم</strong> - تور بېتىڭىزدە مۇشۇ ئىسىمدا كۆرسىتىلىدۇ.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
ug_CN: يەرلىك Meetups ۋە WordCamps نى <strong>تەشكىللەڭ</strong> ياكى قاتناشتۇرۇڭ.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
ug_CN: <strong>ئانا سەھىپە</strong> - سەھىپىنىڭ خەتكۈشكە ئوخشىمايدىغان يېرى شۇكى، ئۇ قاتلاملىق مۇناسىۋەتكە ئىگە. سىز «خەلق ناخشىلىرى» دەپ بىر سەھىپە قۇرۇپ، بۇ سەھىپىنىڭ ئاستىدا يەنە «ئىلى خەلق ناخشىلىرى» ياكى «ئاتۇش خەلق ناخشىلىرى» دېگەندەك قىسمىي سەھىپىلەرنى ئىختىيارىڭىزچە قۇرالايسىز. قىسمىي سەھىپە قۇرۇش ئۈچۈن «ئانا سەھىپە» تىزىملىكىدىن ماس سەھىپىنى تاللاڭ.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
ug_CN: <strong>ئانا بەت</strong> - سىز بەتلەرنى قاتلاملىق قىلىپ تەشكىللىسىڭىز بولىدۇ. مەسىلەن، سىز «ھەققىدە» دەپ بىر بەت قۇرۇپ، ئۇنىڭ ئاستىغا يەنە «تارىخىم» ۋە «قىزىقىشىم» دېگەندەك بەتلەرنى قۇرالايسىز. بەتنىڭ قاتلاملىق دەرىجىسىگە ھېچقانداق چەكلىمە يوق.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Code. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
ug_CN: <strong>يازما تەھرىرلىگۈچ</strong>- يازما تېكىستىنى كىرگۈزۈڭ. ئىككى خىل تەھرىرلەش ھالىتى بار: كۆرۈنمە ھالىتى ۋە كود ھالىتى. بەتكۈچتىن ئۆزىڭىز ياقتۇرغان ھالەتنى تاللاڭ.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
ug_CN: <strong>كۆرۈپ بېقىش</strong>نى ئىشلىتىپ يازما ئارگىنالىڭىز ئېلان قىلىنغاندىن كېيىنكى كۆرۈنۈش ئۈنۈمىنى كۆرەلەيسىز. «كۆرۈش» ئارقىلىق يازما كۆرىدىغان جانلىق بېكىتىڭىزگە يۆتكىلەلەيسىز. قايسى ئۇلانمىنى ئىشلەتكىلى بولۇشى يازمىڭىزنىڭ ھالىتىگە باغلىق.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
ug_CN: <strong>تەرجىمىھال ئۇچۇرى</strong> &mdash; ئىشلەتكۈچىنىڭ ئېلخەت ئادرېسى، ئىشلەتكۈچى ئاتى، كۆرسىتىدىغان ئىسىم، تەخەللۇس، ئىسىم، تەگئات، چۈشەندۈرۈش/تەرجىمىھال ۋە تىزىملاتقان ۋاقىت.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
ug_CN: WordPress قۇرۇلۇشىنى جامائىتىڭىزگە <strong>تەشۋىق</strong> قىلىڭ.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
ug_CN: <strong>ئېلان قىلىش</strong>&mdash; ئېلان قىلىش قۇتىسىدا يازمىڭىزنىڭ خۇسۇسىيەتلىرىنى بەلگىلىيەلەيسىز. يامىڭىزنىڭ ھالىتى، كۆرۈنۈشچانلىغى ۋە ئېلان قىلىش(دەرھال) كۇنۇپكىلىرى، ئۇنىڭ يېنىدىكى تەھرىر كۇنۇپكىسىنى بېسىپ تېخىمۇ كۆپ تاللاشلارنى بەلگىلىيەلەيسىز. يازمىنىڭ كۆرۈنۈشچانلىغىنى پارول بېكىتىش ياكى چوققىلاش ئارقىلىق بەلگىلىيەلەيسىز. ھەر بىر يازمىغا خالىغىنىڭىزچە پارول بېكىتەلەيسىز. خۇسۇسىي تاللاشلار يازمىڭىزنى باشقۇرغۇچى ۋە تەھرىرلەردىن باشقا كىشىلەرگە مىگپىي تۇتالايدۇ. ئېلان قىلىش(دەرھال) تاللاشىلىرى بىلەن ئۆتمۈش ياكى كەلگۈسى بىر كۈندە، بېكىتكەن ۋاقىت جەدۋىلى بويىچە ئېلان قىلالايسىز.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
ug_CN: <strong>«يېقىنقى ئارگىناللار»</strong> - يېڭى يازما يېزىش ۋە ئۇنى ئارگىنال قىلىپ ساقلاشقا رۇخسەت قىلىدۇ. ئۇنىڭدىن باشقا يەنە سىز يېزىشقا باشلىغان ئەڭ يېقىنقى 3 ئارگىنال ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىلىدۇ.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
ug_CN: <strong>تېز تەھرىرلەش</strong> ئارقىلىق يازمىڭىزنىڭ مەلۇمات ئۇچۇرلىرىنى ئىچكى زىيارەت قىلىپ، يازما تەپسىلاتلىرىنى تۇرۇۋاتقان ئېكراندىن ئايرىلماي تۇرۇپ يېڭىلىيالايسىز.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
ug_CN: <strong>ئىختىيارىي:</strong> ھەربىر بەتتە ئوخشىمىغان رەسىم كۆرسىتىپ بېرىدۇ.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
ug_CN: <strong>ئۆچۈرۈش</strong> سىزگە بېكىتىڭىزدىن بىر ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرىۋېتىشكە رۇخسەت قىلىدۇ. ئۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ يوللىغان مەزمۇنلىرىنى ئۆچۈرمەيدۇ. خالىسىڭىز توپ مەشغۇلات بىلەن بىر قېتىمدا كۆپ ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرەلەيسىز.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
ug_CN: <strong>«ئېكران تاللانمىلىرى»</strong> - «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈشى ئارقىلىق كۆرسىتىدىغان «باشقۇرۇش تاختىسى» رامكىلىرىنى تاللاڭ.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
ug_CN: <strong>ئىزچى ئەۋەتىش</strong> - ئىزچى (Trackback) بولسا ئۇلانما قىلىنغانلىق خەۋىرىنى ئەسلى ئادرېسقا ئۇقتۇرۇش قىلىشتا قوللىنىلغان بىر خىل ئۇسۇل بولۇپ، كونا نەشردىكى بىلوگلاردا ئىشلىتىلگەن. ئىزچى ئەۋەتمەكچى بولغان ئادرېسنى كىرگۈزۈڭ. باشقا WordPress تور بېتىنى ئۇلانما قىلسىڭىز ئۇلارغا ئاپتوماتىك ھالدا قايتما ئارقىلىق خەۋەر قىلىنىدىغان بولغاچقا بۇ يەرنى تولدۇرۇشىڭىزنىڭ ھاجىتى يوق.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
ug_CN: يېڭى پارول بەلگىلەش ئۈچۈن لازىملىق ئۇلانمىنى <strong>پارول ئەسلىگە قايتۇرۇش يوللا</strong> ئارقىلىق ئىشلەتكۈچىگە ئېلخەت بىلەن ئەۋەتىدۇ.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
ug_CN: <strong>سۆزلىشىش پەرمان تاختىسى</strong> &mdash; ئىشلەتكۈچى تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى، IP ئادرېسى، ۋاقتى ئۆتۈش ۋاقتى، ئىشلەتكۈچى ۋاكالەتچىسى (توركۆرگۈ/مەشغۇلات سىستېمىسى) ۋە ئاخىرقى قېتىم تىزىمغا كىرگەن ۋاقىت.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
ug_CN: <strong>تەڭشەش</strong> &mdash; بۇ بەت بېكەت بىلەن باغلىنىشلىق بارلىق تەڭشەكلەر تىزىملىكىنى كۆرسىتىدۇ. بەزىلىرىنى WordPress قۇرغان، يەنە بەزىلىرىنى سىز ئاڭتىپلىغان قىستۇرمىلار قۇرغان. بەزى بۆلەكلەرنىڭ كۈلرەڭلەشتۈرۈلۈپ ئۈزلۈكسىز ئۈچۇر دەپ قارالغانلىقىغا دىققەت قىلىڭ. ئۇ تەڭشەك ئامباردا ساقلانغان بولغاچقا ئۇنىڭ قىممەتلىرىنى ئۆزگەرتەلمەيسىز.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
ug_CN: بىلگەنلىرىڭىزنى WordPress قوللاش مۇنبەرلىرىدە باشقىلار بىلەن <strong>ھەمبەھىر</strong>لەڭ.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
ug_CN: <strong>بېكەت ساغلاملىق ئەھۋالى</strong> &mdash; تور بېكىتىڭىزدىكى ھەل قىلىشقا تېگىشلىك ھەر قانداق يوشۇرۇن مەسىلىنى سىزگە بىلدۈرۈپ، تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈنۈمى ۋە بىخەتەرلىكىنى ياخشىلاشقا قۇلايلىق يارىتىدۇ.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ug_CN: <strong>باشقا نام</strong> - &#8221; باشقىچە نام&#8220; بولسا ئۇلىنىش ئىچىدە ئىشلەتكىلى بولىدىغان ئىسىم بولۇپ، ئادەتتە كىچىك ھالەتتە يېزىلغان ھەرپ-بەلگىلەردىن تۈزۈلىدۇ. پەقەت ھەرپ، سان ۋە ئۇلانما بەلگىلەرنىلا ئىشلىتىشكە بولىدۇ.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
ug_CN: <strong>ئەندىزە</strong> - بەزى باشتېمىلاردا مەلۇم بەتلەر ئۈچۈن قوشۇمچە ئىقتىدار ياكى ئۆزى بەلگىلىگەن ئورۇنلاشتۇرۇشلارنى قوشىدىغان قېلىپلار تەمىنلەنگەن. ئەگەر ئىشلىتىۋاتقان باشتېمىڭىزدا تەمىنلەنگەن بولسا ئۈستىدىكى تىزىملىكتە كۆرەلەيسىز.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچنىڭ يېڭى نەشرى ۋە تەۋسىيە قىلىنغان ئىقتىدارىنى <strong>سىنا</strong>ڭ.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
ug_CN: <strong>ئۇسلۇبلار</strong> &mdash; بۇ بۆلەكتە پۈتۈن توردا قوزغىتىلمىغان ئۇسلۇبلار كۆرسىتىلىدۇ. بىر ئۇسلۇبنى بۇ تىزىملىكتە قوزغىتىش ئۇنى بېكەتتە كۆرۈنىدىغان قىلىدۇ. بۇنداق قىلىش ئۇسلۇبنى ئاكتىپلىمايدۇ، ئەمما ئۇنى كۆرۈنۈش تىزىملىكىدە كۆرۈنىدىغان قىلىدۇ. بىر ئۇسلۇبنى پۈتۈن توردا قوزغىتىش ئۈچۈن <a href="%s">تور ئۇسلۇبلىرى</a> ئېكرانىغا قاراڭ.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
ug_CN: <strong>تېما</strong> - يازما تېمىسىنى كىرگۈزۈڭ. تېمىنى كىرگۈزگەندىن كېيىن ئاستى تەرەپتە تەھرىرلەشكە بولىدىغان مۇقىم ئۇلانمىنى كۆرەلەيسىز.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
ug_CN: WordPress نى يەرلىك تىلىڭىزغا <strong>تەرجىمە</strong> قىلىڭ.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
ug_CN: <strong>سېۋەت</strong> يازمىڭىزنى بۇ ئۇلانمىدىن چىقىرىۋېتىپ، ئۇنى سېۋەتكە قويۇپ قويىدۇ. ئۇ يەردە ئۇنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈۋېتەلەيسىز.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
ug_CN: <strong>ئىشلەتكۈچىلەر</strong> &mdash; بۇ مەزمۇن ئىشلەتكۈچىلەر بېكەت بىلەن باغلانغاندا كۆرۈنىدۇ. ئۇلارنىڭ رولى ۋە پارولىنى ئۆزگەرتەلەيسىز ياكى ئۇلارنى بېكەتتىن يوقىتىۋېتەلەيسىز. ئىشلەتكۈچىنى بېكەتتىن يوقىتىۋەتكىلى بولغان بىلەن ئۇنى توردىن يوق قىلىۋەتكىلى بولمايدۇ.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
ug_CN: <strong>كۆرسەت</strong> سىزنى ئىشلەتكۈچى ئېلان قىلغان بارلىق يازمىلارنىڭ تىزىملىكىنى كۆرسىتىغان يازغۇچى ئارخىپىغا باشلايدۇ.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
ug_CN: <strong>كۆرسەت</strong> سىزنى بۇ ھۆججەتنى ئوچۇق كۆرسىتىغان بىر بەتكە ئېلىپ بارىدۇ.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
ug_CN: <strong>ئاگاھلاندۇرۇش:</strong> ئەگەر LiveJournal دىكى يازمىلىرىڭىز ياكى ئىنكاسلىرىڭىز كۆپ بولسا، بۇنىڭغا كۆپ ۋاقىت كېتىدۇ. ئادەتتە ئىمپورتلاش تۈگىگىچە كومپيۇتېردىن ئايرىلالىسىڭىز بۇ ۋەزىپىنى باشلاپ قويسىڭىز بولىدۇ.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
ug_CN: <strong>ئاگاھلاندۇرۇش:</strong> بۇ بەتلەر شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىگە ئوخشاش بەتلەر بولماسلىقى كېرەك!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
ug_CN: <strong>ئاگاھلاندۇرۇش:</strong> بۇ يەردە ئوخشاش بەتلەر تاللانماسلىقى كېرەك!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
ug_CN: <strong>مەرھابا</strong> - يېڭى توربەتنى تەڭشەشتە كۆپ ئورۇنلىنىدىغان مەشغۇلاتلارغا قارىتىلغان ئۇلانمىلار كۆرسىتىلىدۇ.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
ug_CN: <strong>WordPress پائالىيەت ۋە خەۋەرلەر</strong> &mdash; ئەتراپىڭىزدىكى پائالىيەت، WordPress قۇرۇلۇشى ۋە <a href="%s">WordPress Planet</a>نىڭ ئەڭ يېڭى ئۇچۇرلىرىنى كۆرسىتىدۇ.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
ug_CN: ياماق <strong>يېزىپ</strong> ۋە يوللاپ خاتالىقلارنى تۈزىتىڭ ياكى يېڭى ئىقتىدار قوشۇشقا ياردەملىشىڭ.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
ug_CN: WordPress قوللانمسىنى <strong>يېزىڭ</strong> ياكى ياخشىلاشقا كۈچ قوشۇڭ.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ug_CN: بىر <a href="%s">ئىستاتىك بەت</a> (تۆۋەندىكىلەردىن تاللاڭ)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ug_CN: بىر %1$s فونكسىيەسىنىڭ چاقىرىشى  سۆزلىشىشىدىن بىرنى قۇردى. شۇ سۆزلىشىش REST API ۋە ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسىغا دەخلى قىلدى. ھەر قانداق PHP ئىلتىماسى يوللاشتىن ئىلگىرى چوقۇم %2$s فونكسىيەنى تاقاش كېرەك.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
ug_CN: پىروگرامما تەمىنلىگەن بىردىنبىر پەرقلەندۈرۈشكە ئىشلىتىلىدىغان UUID. تور ئادرېسى ياكى DNS (دائىرە ئىسمى مۇلازىمىتى) ئات بوشلۇقىنىڭ UUID v5 سى.

en: A WordPress Commenter
ug_CN: بىر WordPress باھالىغۇچىسى

en: A calendar of your site’s posts.
ug_CN: سەھىپىڭىزنىڭ يازمىلىرىنىڭ كالېندارى

en: A city in the same timezone as you.
ug_CN: سىز بىلەن ئورتاق ۋاقىت رايونىدىكى بىر شەھەر

en: A cloud of your most used tags.
ug_CN: ئەڭ كۆپ ئىشلىتىلگەن تەگلەر

en: A comment form for posts and pages.
ug_CN: يازما ۋە بەتنىڭ ئىنكاسلىرى.

en: A comment is held for moderation
ug_CN: بىرەر باھا تەستىقلاشقا سۇنۇلغاندا

en: A custom template can be manually applied to any post or page.
ug_CN: ئىختىيارى قېلىپنى خالىغان يازما ياكى بەتكە قوللانغىلى بولىدۇ.

en: A date format for all date strings.
ug_CN: كۈن تىزمىلىرىغا ئورتاق كۈن شەكلى

en: A day number of the week that the week should start on.
ug_CN: ھەپتە باشلانغان كۈن ھەپتىنىڭ قانچىنجى كۈنى

en: A decorative arrow appended to the next and previous comments link.
ug_CN: كېيىنكى ۋە ئالدىنقى ئىنكاس ئۇلىنىشىغا بېزەكلىك يا ئوق قوشۇلدى.

en: A decorative arrow appended to the next and previous page link.
ug_CN: كېيىنكى ۋە ئالدىنقى بەت ئۇلىنىشىغا بېزەكلىك يا ئوق قوشۇلدى.

en: A decorative arrow for the next and previous link.
ug_CN: كېيىنكى ۋە ئالدىنقى ئۇلىنىش ئۈچۈن بېزەكلىك يا ئوق.

en: A description of the pattern.
ug_CN: ئەندىزەنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: A description of the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: A detailed variation description.
ug_CN: ئۆزگەرگۈچىنىڭ تەپسىلىي چۈشەندۈرۈشى.

en: A duplicate event already exists.
ug_CN: تەكرار پائالىيەتتىن بىرى مەۋجۇت.

en: A font face matching those settings already exists.
ug_CN: ئۇ تەڭشەككە ماس كېلىدىغان خەت نۇسخا كۆرۈنۈشى مەۋجۇت.

en: A font family with slug "%s" already exists.
ug_CN: قىسقارتىلمىسى «%s» بولغان خەت نۇسخا ئائىلىسى مەۋجۇت.

en: A form to request data exports and/or deletion.
ug_CN: سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ۋە ياكى ئۆچۈرۈش ئىلتىماسى كۆزنىكى.

en: A generic text input.
ug_CN: ئادەتتىكى تېكىست كىرگۈزۈلىدۇ.

en: A human-readable description of the post type.
ug_CN: يازما تىپىنىڭ ئادەم ئوقۇيالايدىغان چۈشەندۈرۈشى.

en: A human-readable description of the taxonomy.
ug_CN: تۈرلەنمىنىڭ ئادەم ئوقۇپ چۈشەنگۈدەك ئىپادىلىنىشى

en: A human-readable variation title.
ug_CN: ئۆزگەرگۈچىنىڭ ئوقۇغىلى بولىدىغان ماۋزۇسى.

en: A label describing the test.
ug_CN: سىناقنى تەسۋىرلەيدىغان بەلگە.

en: A link to a pattern category.
ug_CN: ئەندىزە سەھىپىنىڭ بىر ئۇلىنىشى.

en: A link to a post format
ug_CN: يازما پىچىمنىڭ بىر ئۇلانمىسى

en: A list of all patterns from all sources.
ug_CN: بارلىق مەنبەلەرنىڭ تۈرلۈك ئەندىزە تىزىمى

en: A list of allowed area values for template parts.
ug_CN: قېلىپ پارچىسىنىڭ يول قويىدىغان دائىرە قىممىتىنىڭ تىزىمى.

en: A list of default template types.
ug_CN: كۆڭۈلدىكى قېلىپ تۈرىنىڭ تىزىمى.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
ug_CN: ئىچكى بۆلەكنىڭ ئۆزىنىڭ ئىچىدىكى بۆلەك تىزىمى. بۇ بىر كېمەيگۈچى ئېنىقلىما بولۇپ، ئاتا innerBlocks سىخېما بايانىغا ئەگىشىدۇ.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ بەتلەر تىزىملىكى

en: A list or dropdown of categories.
ug_CN: سەھىپە ئېسىلمىسى ياكى تىزىملىكى

en: A media item.
ug_CN: بىر مېدىيا ھۆججىتى.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ ئايلىق يازما ئارخىپى

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
ug_CN: سىناش مەقسىتىنى بايان قىلىدىغان تەپسىلىي چۈشەندۈرۈش ۋە ئۇنىڭ ئىشلەتكۈچى ئۈچۈن نېمىشقا مۇھىملىقى.

en: A name is required for this term.
ug_CN: بۇ ئاتالغۇنىڭ تەلەپ قىلغان نامى.

en: A named status for the object.
ug_CN: ئوبيېكت ھالەت نامى.

en: A named status for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ ئاتالغان ھالىتى.

en: A named status for the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئاتالغان ھالىتى.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
ug_CN: يازما "%s" دا بىر يېڭى باھا تەستىقىڭىزنى كۈتۈۋاتىدۇ.

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنى يېڭىلاشقا ماس كېلىدىغان ئازراق يېڭىلانغان نەشرى بار. چۈنكى ئازراق يېڭىلانغان نەشرى ئادەتتە بىخەتەرلىك مەسىلىلىرىنى ھەل قىلىدۇ، شۇڭا بۇ نەشرىنى ئورنىتىش بېكىتىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكى ئۈچۈن مۇھىم.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ug_CN: يازما "%s" دا بىر يېڭى  قايتما تەستىقىڭىزنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ug_CN: يازما  "%s" دا يېڭى ئىزچى تەستىقىڭىزنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: A new version of WordPress is available.
ug_CN: WordPress نىڭ يېڭى نەشرى بار.

en: A numeric input.
ug_CN: سان كىرگۈزۈلىدۇ.

en: A page cache plugin was detected.
ug_CN: بەت غەملەك قىستۇرمىسى بايقالغان.

en: A page cache plugin was not detected.
ug_CN: بەت غەملەك قىستۇرمىسى بايقالمىغان.

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
ug_CN: ئۆزگەرتىش ئۈچۈن بەتنى قايتا يۈكلەش لازىم . يۈكلەشتىن بۇرۇن مەزمۇننى ساقلىۋىلىڭ .

en: A paragraph in a website refers to a distinct block of text that is used to present and organize information. It is a fundamental unit of content in web design and is typically composed of a group of related sentences or thoughts focused on a particular topic or idea. Paragraphs play a crucial role in improving the readability and user experience of a website. They break down the text into smaller, manageable chunks, allowing readers to scan the content more easily.
ug_CN: تور بېكەتتىكى ئابزاس ئۇچۇرنى تەشكىللەپ ۋە گەۋدىلەندۈرىدىغان مۇستەقىل تېكىست بۆلىكى. ئۇ تور بەت لايىھەلەشتىكى ئاساسىي مەزمۇن بۆلىكى، ئادەتتە بىر گۇرۇپپا مۇناسىۋەتلىك جۈملە ياكى ئويدىن تەشكىل تاپىدۇ، مۇئەييەن تېما ۋە كۆز قاراشقا مەركەزلىشىدۇ. ئابزاس تور بېكەتنىڭ ئوقۇشچانلىقىنى ئۆستۈرۈش ۋە ئىشلەتكۈچىنىڭ تەسىراتىنى ياخشىلاشتا مۇھىم رولى بار. ئۇلار تېكىستنى بىر تەرەپ قىلىشقا ئاسان بولغان بىر قانچە كىچىك بۆلەكلەرگە پارچىلاپ، ئوقۇرمەنلەرنىڭ مەزمۇنغا كۆز يۈگۈرتۈپ ئوقۇشىنى ئاسانلاشتۇرىدۇ.

en: A password protected post can not be set to sticky.
ug_CN: پارول بىلەن قوغدالغان يازمىنى چوققىلىغىلى بولمايدۇ.

en: A password reset link was emailed to %s.
ug_CN: ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۇلانمىسى %s غا ئېلخەت بىلەن يوللاندى.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
ug_CN: مەزمۇن ۋە قىسقارتىلمىنى قوغداش ئۈچۈن بىر پارول.

en: A persistent object cache is being used
ug_CN: ئۈزلۈكسىز ئوبيېكت غەملەكنى ئىشلىتىۋاتىدۇ

en: A persistent object cache is not required
ug_CN: ئۈزلۈكسىز ئوبيېكت غەملەك زۆرۈر ئەمەس

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
ug_CN: داۋاملىشىدىغان ئوبيېكت غەملەك تور بېكىتىڭىزنىڭ ساندانىنىڭ ئۈنۈمىنى ئۆستۈرىدۇ، WordPress تور بېكەتنىڭ مەزمۇن ۋە تەڭشەكلىرىگە تېخىمۇ تېز ئېرىشىپ، يۈكلەش ۋاقتىنى تېخىمۇ تېزلەشتۈرىدۇ.

en: A plugin disallowed this event.
ug_CN: قىستۇرما بۇ پائالىيەتكە ئىجازەت بەرمىگەن.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
ug_CN: بىر قىستۇرما %s نى چەكلەپ يېڭىلاشنىڭ ئالدىنى ئالدى.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
ug_CN: بىر قىستۇرما قايتا كۈنتەرتىپكە كېلىدىغان پائالىيەتنىڭ ئالدىنى ئالدى.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
ug_CN: بىر قىستۇرما كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەتنىڭ ئالدىنى ئالدى.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
ug_CN: بىر قىستۇرما كۈنتەرتىپتىن قالدۇرۇلىدىغان پائالىيەتنىڭ ئالدىنى ئالدى.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
ug_CN: بىر قىستۇرما مەزكۇر ئىلمەك فونكسىيەنىڭ تازىلىنىشىنىڭ ئالدىنى ئالدى.

en: A post ID mismatch has been detected.
ug_CN: يازما كىملىكى ماسلاشماسلىق بايقالدى.

en: A post can not be sticky and have a password.
ug_CN: چوققىلىغىلى بولمايدىغان ھەم پارولى بولغان يازما.

en: A post type mismatch has been detected.
ug_CN: يازما تىپى ماسلاشماسلىق بايقالدى.

en: A previous automatic background update could not occur.
ug_CN: ئالدىنقى قېتىم ئارقا سۇپىدا ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئوڭۇشلۇق ئىجرا قىلىنمىغان.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
ug_CN: ئالدىنقى قېتىملىق ئارقا سۇپىدا ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئەجەللىك خاتالىققا يولۇققان، شۇڭلاشقا ھازىر يېڭىلاش چەكلەنگەن.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
ug_CN: قۇتقۇزۇش ئۇلىنىشى %1$s ئەۋۋال ئەۋەتىلدى. يىڭى ئېلخەت ئىلتىماس قىلىشتىن بۇرۇن يەنە %2$s ساقلاڭ.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
ug_CN: سول تەرەپتىكى قىزىل بالداق ئىنكاسنىڭ بىر تەرەپ قىلىشنى كۈتۈۋاتقانلىقىنى بىلدۈرىدۇ.

en: A scheduled event has failed
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت مەغلۇپ بولدى

en: A scheduled event is late
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت كېچىكتى

en: A search form for your site.
ug_CN: ئىزدەش رامكىسى

en: A set of high quality curated patterns.
ug_CN: يۇقىرى سۈپەتلىك لايىھەلەنگەن ئەندىزە توپلىمى.

en: A short description of the block, in human readable format.
ug_CN: بۆلەكنىڭ كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان پىچىمدىكى قىسقا چۈشەندۈرۈشى.

en: A simple checkbox input.
ug_CN: ئاددى تەكشۈرۈش رامكسىغا كىرگۈزۈلىدۇ.

en: A speculation rule must include either a "%1$s" key or a "%2$s" key, but not both.
ug_CN: قىياس قائىدىسى چوقۇم «%1$s» ئاچقۇچى ياكى «%2$s» ئاچقۇچىنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك ئەمما ھەر ئىككىسىنى ئەمەس.

en: A speculation rule of source "%1$s" must not include a "%2$s" key.
ug_CN: «%1$s» مەنبەنىڭ قىياس قائىدىسى «%2$s» ئاچقۇچنى ئۆز ئىچىگە ئالسا بولمايدۇ.

en: A speculation rule with ID "%s" already exists.
ug_CN: «%s» كىملىكتىكى قىياس قائىدىسى مەۋجۇت.

en: A static page
ug_CN: بىر تىنچ بەت

en: A sticky post can not be password protected.
ug_CN: چوققىلانغان يازمىنى پارول بىلەن قوغدىغىلى بولمايدۇ.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
ug_CN: ئىختىيارى ئۇزۇن مۇددەتلىك ئۇلانما ئىشلىتىلگەندە قۇرۇلمىلىق بەلگە تەلەپ قىلىندى.  <a href="%s">تەپسىلاتى</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
ug_CN: ئوخشاش نام ۋە باشقا نام ئىشلىتىلگەن ئەزالار مەۋجۇت ئىكەن.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
ug_CN: كىرگۈزۈلگەن نام مەۋجۇت ئىكەن.

en: A test is unavailable
ug_CN: سىناقنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: A textarea input to allow entering multiple lines of text.
ug_CN: بىر نەچچە قۇر تېكىست كىرگۈزۈشكە بولىدىغان تېكىست رايونىغا كىرگۈزۈش.

en: A time format for all time strings.
ug_CN: ۋاقىت تىزمىلىرىغا ئورتاق ۋاقىت شەكلى

en: A tip for using the block editor
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچنى ئىشلىتىش تەكلىپى

en: A title on that page cannot be found.
ug_CN: بۇ بەتتىكى ماۋزۇنى تاپالمىدى.

en: A valid URL was not provided.
ug_CN: كىرگۈزۈلگىنى ئىناۋەتلىك ئادرېس ئەمەس.

en: A valid email address is required
ug_CN: ئىناۋەتلىك ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى كىرگۈزۈڭ.

en: A valid email address is required.
ug_CN: ئىناۋەتلىك ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى كىرگۈزۈڭ.

en: A valid email address must be given.
ug_CN: ئىناۋەتلىك ئېلخەت ئادرېسى بولۇشى كېرەك.

en: A valid language attribute, like "en" or "fr".
ug_CN: ئىناۋەتلىك تىل خاسلىقى، «en» ياكى «fr» غا ئوخشاش.

en: A variable mismatch has been detected.
ug_CN: ئۆزگىرىشچان مىقدار ماسلاشماسلىق بايقالدى.

en: A variety of designs to display your team members.
ug_CN: قوشۇن ئەزالىرىڭىزنى كۆرسىتىدىغان لايىھە خىللىرى.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
ug_CN: بېكەت يولباشچىسى ۋە ئۇچۇركۆرسىتىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بەت ئاستى خىللىرى.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
ug_CN: تور بېكەت ماۋزۇسى ۋە يولباشچىدا كۆرسىتىش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بەت قاش خىللىرى.

en: A while ago
ug_CN: سەل بۇرۇن

en: A widget containing a block.
ug_CN: ئەپچەدە بۆلەك بار.

en: A → Z
ug_CN: A دىن Z غىچە

en: ACT
ug_CN: ئاۋسترالىيە پايتەخت رايونى

en: AIM
ug_CN: AIM ھېساباتىڭىز

en: AM
ug_CN: چۈشتىن بۇرۇن

en: API Key
ug_CN: API ئاچقۇچى

en: Abidjan
ug_CN: ئابىدژان - كوتې دې ئىۋوئىر

en: Abort
ug_CN: توختىتىش

en: About
ug_CN: ھەققىدە

en: About Pages
ug_CN: بەتلەر ھەققىدە

en: About Us
ug_CN: بىز ھەققىدە

en: About WordPress
ug_CN: WordPress ھەققىدە

en: About Yourself
ug_CN: ئۆزىڭىز ھەققىدە

en: About me
ug_CN: ئۆزۆم ھەققىدە

en: About the math
ug_CN: ماتېماتىكا ھەققىدە

en: About the user
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ھەققىدە

en: Above each blog post
ug_CN: يۇقارقى ھەربىر بلوگ يازمىسى

en: Above each comment
ug_CN: يۇقارقى ھەربىر ئىنكاس

en: Access all block and document tools in a single place
ug_CN: ھەممە بۆلەكلەرگە ۋە ھۆججەت قوراللىرىغا بىر يەردىن كىرىش

en: Access all block and document tools in a single place.
ug_CN: ھەممە بۆلەكلەرگە ۋە ھۆججەت قوراللىرىغا بىر يەردىن كىرىش

en: Accessibility
ug_CN: قوشۇمچە ئىقتىدار

en: Accessibility Ready
ug_CN: زىيارەت قىلىنىشچانلىقى تەييار بولدى

en: Account
ug_CN: ھېسابات

en: Account Management
ug_CN: ھېسابات باشقۇرۇش

en: Account could not be created.
ug_CN: ھېسابات قۇرۇلمىدى،

en: Account overview
ug_CN: ھېسابات ئومۇمىي ئەھۋالى

en: Accra
ug_CN: ئاككرا - گانا

en: Accuracy
ug_CN: توغرىلىقى

en: Action
ug_CN: مەشغۇلات

en: Action has been confirmed.
ug_CN: ھەكەت تامام

en: Action menu for %s pattern category
ug_CN: %s ئەندىزە سەھىپىسىنىڭ مەشغۇلات تىزىملىكى

en: Action:
ug_CN: مەشغۇلات:

en: Actions
ug_CN: مەشغۇلاتلار

en: Activate
ug_CN: قوزغىتىش

en: Activate %s
ug_CN: "%s" نى قوزغىتىش

en: Activate %s & Save
ug_CN: %s نى ئاكتىپلاپ ساقلا

en: Activate & Save
ug_CN: ئاكتىپلاپ ساقلا

en: Activate &#8220;%s&#8221;
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى قوزغىتىش

en: Activate &amp; Publish
ug_CN: ئاكتىپلاش &amp; ئېلان قىلىش

en: Activate &raquo;
ug_CN: ئاكتىپلاش &raquo;

en: Activate Plugin
ug_CN: قىستۇرمىنى قوزغىتىش

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
ug_CN: قىستۇرمىنى قوزغىتىش ۋە تېز ئېلان قىلىشقا قايتىش

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
ug_CN: قىستۇرمىنى ئاكتىپلاش ۋە كىرگۈزگۈچنى قوزغىتىش

en: Activate Press This
ug_CN: تېز ئېلان قىلىشنى قوزغۇتۇش

en: Activate this plugin
ug_CN: بۇ قىستۇرمىنى قوزغىتىش

en: Activate this webhook
ug_CN: بۇ قارماقنى قوزغىتىش

en: Activate your Akismet.com account %s
ug_CN: Akismet.com دىكى ھېساباتىڭىز %s نى ئاكتىپلاڭ

en: Activate:
ug_CN: قوزغىتىش

en: Activated
ug_CN: ئاكتىپلاندىمۇ؟

en: Activating
ug_CN: ئاكتىپلاۋاتىدۇ

en: Activating %s
ug_CN: %s ئاكتىپلاۋاتىدۇ

en: Activation Key Required
ug_CN: ئاكتىپلاش ئاچقۇچى تەلەپ قىلىنىدۇ

en: Activation Key:
ug_CN: ئاكتىپلاش ئاچقۇچى:

en: Active
ug_CN: ئاكتىپ

en: Active Child Theme
ug_CN: بالا باستېما قاچىلاندى.

en: Active Plugins
ug_CN: ئاكتىپ قىستۇرما

en: Active Theme
ug_CN: باستېمىنى قوزغىتىش

en: Active editor
ug_CN: ئاكتىپ تەھرىرلىگۈچ

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
ug_CN[0]: %s+ مىليون
ug_CN[1]: %s+ مىليون

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
ug_CN: 10 دىن ئاز

en: Active theme
ug_CN: ئارخىپ باشتېمىسى

en: Active theme color palette.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك رەڭ تاختىسى.

en: Active theme font sizes.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك خەت چوڭلۇقى.

en: Active theme gradients.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك رەڭ ئۆزگىرىشى.

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
ug_CN: ھازىرقى تېما : %1$s (نەشرى %2$s)

en: Activities
ug_CN: مەشغۇلاتلار

en: Activity
ug_CN: مەشغۇلاتلار

en: Adak
ug_CN: ئاداك - ئالياسكا@ئامېرىكا

en: Add
ug_CN: قوشۇش

en: Add "read more" link text
ug_CN: «تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ» ئۇلانما تېكىستىنى قوش

en: Add %s
ug_CN: %s قوشۇش

en: Add Application Password
ug_CN: يېڭى ئەپ ئىم قوش

en: Add Audio
ug_CN: ئۈن قوشۇش

en: Add Category
ug_CN: سەھىپە قوش

en: Add Changeset
ug_CN: ئۆزگىرىش توپلىمى قوش

en: Add Comment
ug_CN: باھا قوشۇش

en: Add Custom Field
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى قوشۇش

en: Add Custom Field:
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى قوشۇش

en: Add Data Erasure Request
ug_CN: سانلىق مەلۇمات ئۆچۈرۈش ئىلتىماسى قوش

en: Add Data Export Request
ug_CN: سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ئىلتىماسى قوش

en: Add Existing User
ug_CN: مەۋجۇد ئىشلەتكۈچىنى قوشۇش

en: Add Header Image
ug_CN: بەت قاش سۈرەت قوش

en: Add Image
ug_CN: سۈرەت قوش

en: Add Items
ug_CN: ئەزالارنى قوشۇش

en: Add Link
ug_CN: ئۇلانما قوشۇش

en: Add Link Category
ug_CN: ئۇلانما كاتېگورىيىسى قوشۇش

en: Add Media
ug_CN: مېدىيا قوشۇش

en: Add Media File
ug_CN: ۋاسىتە ھۆججەت قوش

en: Add Menu Items
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى قوشۇش

en: Add Navigation Menu
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك قوش

en: Add New
ug_CN: يېڭىدىن قوشۇش

en: Add New Category
ug_CN: يېڭى سەھىپە قوشۇش

en: Add New Custom Field:
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەپ يېڭى بۆلەك قوشۇش:

en: Add New Plugin
ug_CN: يېڭى قىستۇرما قوش

en: Add New Site
ug_CN: يېڭى توربەت قوشۇش

en: Add New Template
ug_CN: يېڭى قېلىپ قوش

en: Add New Template Part
ug_CN: يېڭى قېلىپ پارچە قوش

en: Add New Topic
ug_CN: يېڭى تېما قوشۇش

en: Add New User
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى قوشۇش

en: Add Page
ug_CN: بەت قوش

en: Add Pattern
ug_CN: ئەندىزە قوش

en: Add Plugin
ug_CN: قىستۇرما قوش

en: Add Post
ug_CN: يازما قوش

en: Add Real Content
ug_CN: ھەقىقىي مەزمۇن قوشۇڭ

en: Add Site
ug_CN: تور بەت قوشۇش

en: Add Tag
ug_CN: خەتكۈچ قوشۇش

en: Add Template
ug_CN: قېلىپ قوش

en: Add Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى قوش

en: Add Theme
ug_CN: ئۆرنەك قوش

en: Add Trusted Site
ug_CN: ئىشەنچلىك تور بەتلەرنى قوشۇش

en: Add User
ug_CN: قوللانچى قوشۇش

en: Add Video
ug_CN: سىن قوشۇش

en: Add Widget
ug_CN: ۋىجېت قوشۇش

en: Add a Domain
ug_CN: تور ئادرېسى قوشۇش

en: Add a Widget
ug_CN: كىچىك قورال قوشۇش

en: Add a block
ug_CN: بىر بۆلەك قوشۇڭ

en: Add a description…
ug_CN: چۈشەندۈرۈش قوش…

en: Add a featured image
ug_CN: تەۋسىيە سۈرەت قوش

en: Add a menu
ug_CN: تىزىملىك قوشۇش

en: Add a navigation menu to your sidebar.
ug_CN: يانبالداق ئۈچۈن يېتەكلەش تىزىملىكى قوشۇش

en: Add a new page
ug_CN: يېڭى بەت قوش

en: Add a new service
ug_CN: يېڭى مۇلازىمەت قوشۇش

en: Add a user
ug_CN: قوللانچى قوشۇش

en: Add after
ug_CN: كەينىگە قوش

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ug_CN: HTML5 نى قايتا قويۇشنىڭ زاپاس مەنبەلىرىنى قوشۇش

en: Add an Image
ug_CN: بىر سۈرەت قوشۇش

en: Add an anchor
ug_CN: لەڭگەر قوش

en: Add an excerpt…
ug_CN: ئۈزۈندە قوش…

en: Add an image or video with a text overlay.
ug_CN: تېكىست قاپلىمىسى بار سۈرەت ياكى سىن قوشىدۇ.

en: Add audio source
ug_CN: ئۈن مەنبەسىنى قوشۇش

en: Add background image
ug_CN: تەگلىك سۈرەت قوش

en: Add before
ug_CN: ئالدىغا قوش

en: Add block
ug_CN: بۆلەك قوشۇڭ

en: Add button text…
ug_CN: تۈگمىگە تېكست قوشۇش...

en: Add caption
ug_CN: بايان قوش

en: Add citation
ug_CN: پايدىلانما قوش

en: Add color
ug_CN: رەڭ قوش

en: Add colors
ug_CN: رەڭ قوش

[ctx: Add comment button]
en: Comment
ug_CN: ئىنكاس

en: Add default block
ug_CN: كۆڭۈلدىكى بۆلەك قوش

en: Add filter
ug_CN: سۈزگۈچ قوش

en: Add font size
ug_CN: خەت چوڭلۇقى قوش

en: Add fonts
ug_CN: خەت نۇسخا قوش

en: Add gallery caption
ug_CN: سۈرەتدان چۈشەندۈرۈشى قوش

en: Add gradient
ug_CN: ئۆزگىرىش قوش

en: Add home link
ug_CN: باش بەت ئۇلانمىسى قوش

en: Add image
ug_CN: سۈرەت قوش

en: Add item
ug_CN: ئەزا قوشۇش

en: Add label…
ug_CN: تەگلىك قوشۇش...

en: Add link
ug_CN: ئۇلانما قوش

en: Add link to featured image
ug_CN: تەۋسىيە سۈرەتكە ئۇلانما قوش

en: Add media
ug_CN: مېدىيا قوشۇش

en: Add media files from your computer
ug_CN: كومپيۇتېرىڭىزدىكى مېدىيا ھۆججىتىدىن قوشۇڭ

en: Add menu items
ug_CN: تىزىملىك ​​تۈرى قوش

en: Add menu items from the column on the left.
ug_CN: سول تەرەپتىكى ئىستوندىن تىزىملىك ئەزالىرى قوشۇڭ

en: Add new %s
ug_CN: يېڭىدىن %s قوشۇش

en: Add new Term
ug_CN: يىڭى تەرمە قوشۇش

en: Add new category
ug_CN: يىڭى تەرمە كەتوگورىيىسى قوشۇش

en: Add new page
ug_CN: يېڭى بەت قوشۇش

en: Add new post
ug_CN: يېڭى يازما قوشۇش

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
ug_CN: arabic

en: Add new tag
ug_CN: يېڭى خەتكۈچ قوشۇش

en: Add new term
ug_CN: يىڭى تەرمە قوشۇش

en: Add new view
ug_CN: يېڭى كۆرۈنۈش قوش

en: Add new webhook
ug_CN: يېڭى بىر تور قارمىقى قوشۇش

en: Add non breaking space.
ug_CN: پارچىلانمايدىغان بوشلۇق قوش

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
ug_CN: بىر قېتىمدا <strong>ھەربىر ئەزانىڭ يېنىدىكى تەكشۈرۈش رامكىسىنى تاللاش ۋە «تىزىملىككە قوشۇش» ئارقىلىق</strong>بىر ياكى بىرنەچچە ئەزالارنى قوشۇڭ

en: Add or remove menu items
ug_CN: تىزىملىك ئەزالىرىنى قوشۇش ياكى چىقىرىۋېتىش

en: Add or remove pattern categories
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە قوش ياكى چىقىرىۋەت

en: Add or remove tags
ug_CN: خەتكۈش قوشۇش ياكى ئۆچۈرۈش

en: Add quote
ug_CN: نەقىل قوش

[ctx: Add reply comment]
en: Reply
ug_CN: جاۋاب

en: Add shadow
ug_CN: سايە قوش

en: Add submenu
ug_CN: تارماق تىزىملىك قوش

en: Add submenu link
ug_CN: تارماق تىزىملىك ئۇلانمىسى قوش

en: Add subtitles
ug_CN: خەت قوشۇش

en: Add tags
ug_CN: تەگلەرنى قوشۇش

en: Add template
ug_CN: قېلىپ قوش

en: Add template: %s
ug_CN: قېلىپ قوش: %s

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ھېچقانداق نەتىجە قايتۇرمىغاندا كۆرسىتىدىغان تېكىس ياكى بۆلەك قوشۇلىدۇ.

en: Add text over image
ug_CN: سۈرەت ئۈستىگە تېكىست قوشىدۇ

en: Add text…
ug_CN: تېكىست قوشۇش...

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ug_CN: %2$s دىكى %1$s ھۆججىتىڭىزگە تۆۋەندىكى مەزمۇننى قوشىدۇ، ھەمدە باشقا WordPress قائىدىلىرىنى <strong>ئالماشتۇرىدۇ</strong>.

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
ug_CN: ئىشلەتكۈچى دەلىللەش ئېلېكتىرونلۇق خېتىنى ئەۋەتمەستىن ئىشلەتكۈچى قوشۇش.

en: Add title
ug_CN: تىما قوشۇڭ

en: Add to Audio Playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكىگە قوشۇش

en: Add to Dictionary
ug_CN: لۇغەتكە قوشۇش

en: Add to Menu
ug_CN: تىزىملىككە قوشۇش

en: Add to Widget
ug_CN: قورالغا قوشۇش

en: Add to audio playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكىگە قوشۇش

en: Add to gallery
ug_CN: ئالبومغا قوشۇش

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
ug_CN: تىزىملىك قوشۇش: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكىگە قوشۇش

en: Add to video playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكىگە قوشۇش

en: Add to: %s
ug_CN: قوشۇش: %s

en: Add tracks
ug_CN: يول قوش

en: Add video source
ug_CN: سىن مەنبەسى قوشۇش

en: Add webhook
ug_CN: تور قارمىقى قوشۇش

en: Add widget: %s
ug_CN: ئەپچە قوش: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
ug_CN: ئۆزىڭىزنىڭ CSS كودىڭىزنى بۇ يەرگە قوشۇش ئارقىلىق تور بېتىڭزىنىڭ كۆرۈنىشى ۋە لاھىيەسىنى خاسلاشتۇرۇڭ.

en: Add your own CSS to customize the appearance and layout of your site.
ug_CN: تور بېتىڭىزنىڭ كۆرۈنۈشى ۋە جايلاشتۇرۇلۇشىنى خاسلاشتۇرۇش ئۈچۈن ئۆزىڭىزنىڭ CSS نى قوشۇڭ.

en: Add your own CSS to customize the appearance of the %s block. You do not need to include a CSS selector, just add the property and value.
ug_CN: %s بۆلەكنىڭ كۆرۈنۈشىنى خاسلاشتۇرۇش ئۈچۈن ئۆزىڭىزنىڭ CSS نى قوشۇڭ. CSS تاللىغۇچنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشىڭىزنىڭ ھاجىتى يوق، پەقەت خاسلىق ۋە قىممەت قوشۇڭ.

en: Add, organize, and modify individual menu items
ug_CN: خاس تىزىملىك ئەزالىرىنى قۇرۇش، رەتلەش ۋە ئۆزگەرتىش

en: Added
ug_CN: قوشۇلغان:

en: Added:
ug_CN: قوشۇلغان:

en: Adding Categories
ug_CN: سەھىپە قوشۇش

en: Adding Tags
ug_CN: خەتكۈش قوشۇش

en: Adding Themes
ug_CN: باشتېما قوشۇش

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنىڭ باش بېتىگە RSS مەنبەسى قوشۇشنى قوللىمايدۇ، چۈنكى ئۇ تور بېتىڭىزنى ئاستىلىتىدىغان دەۋرىيلىكنى كەلتۈرۈپ چىقىرىدۇ. تور بېكەتتىكى يازمىلار تىزىمىنى كۆرسىتىدىغان <strong>ئەڭ يېڭى يازمىلار</strong> غا ئوخشاش باشقا بىر بۆلەكنى ئىشلىتىڭ.

en: Addis Ababa
ug_CN: ئەددىس- ئەبىبە - ئېفىئوپىيە

en: Additional CSS
ug_CN: قوشۇمچە CSS

en: Additional CSS class(es)
ug_CN: قوشۇمچە CSS كىلاسلار

en: Additional Capabilities
ug_CN: باشقا ماتېرىياللار

en: Additional Email Addresses
ug_CN: قوشۇمچە ئېلخەت ئادرېسلىرى

en: Additional SMTP info:
ug_CN: قوشۇمچە SMTP ئۇچۇرى:

en: Additional images added to this gallery: %s
ug_CN: بۇ گەلىرىگە قىتىلغان باشقا رەسىملەر: %s

en: Additional information
ug_CN: قوشۇمچە ئۇچۇر

en: Additional items found: %d
ug_CN: قوشۇلغان ئەزالارنىڭ سانى: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
ug_CN: ئالىي

en: Additional settings
ug_CN: قوشۇمچە سەپلىمىلەر

en: Additional shortcuts,
ug_CN: قوشۇمچە تېزلەتمىلەر

en: Additionally, paragraphs help structure the flow of information and provide logical breaks between different concepts or pieces of information. In terms of formatting, paragraphs in websites are commonly denoted by a vertical gap or indentation between each block of text. This visual separation helps visually distinguish one paragraph from another, creating a clear and organized layout that guides the reader through the content smoothly.
ug_CN: ئۇنىڭدىن باشقا، ئابزاس ئۇچۇر ئېقىمى شەكىللەندۈرۈشكە ياردەم بېرىپ، ئوخشىمىغان ئۇقۇم ياكى ئۇچۇر پارچىلىرى ئارىسىدا لوگىكىلىق ئارىلىق تەمىنلەيدۇ. مەزمۇن پىچىمى جەھەتتە، تور بېكەتتىكى ئابزاس ئادەتتە ھەر بىر تېكىست بۆلىكى ئارىسىدىكى تىك ئارىلىق ياكى تارايتىش ئارقىلىق ئىپادىلىنىدۇ. بۇ خىل كۆرنۈشلۈك ئايرىش ھەر قايسى ئابزاسلارنى كۆرۈنۈش جەھەتتە بۆلۈپ، ئېنىق ھەمدە رەتلىك جايلاشتۇرۇشنى شەكىللەندۈرۈپ، ئوقۇرمەنلەرنىڭ مەزمۇننى راۋان ئوقۇشىغا قۇلايلىق يارىتىدۇ.

en: Address | Addresses
ug_CN[0]: ئادرېس

en: Address 1
ug_CN: ئادرېس 1

en: Address 2
ug_CN: ئادرېس 2

en: Adds a category with the most frequently used blocks in the inserter.
ug_CN: قىستۇرغۇچتا كۆپ ئىشلىتىلىدىغان بۆلەكنىڭ تۈرگە ئايرىلىشىنى قوشىدۇ.

en: Adelaide
ug_CN: ئادېلەيد - ئاۋسترالىيە

en: Aden
ug_CN: ئادېن - يەمەن

[ctx: Adjective: e.g. "Comments are open"]
en: Open
ug_CN: ئاچ

en: Admin
ug_CN: باشقۇرغۇچى

en: Admin Color Scheme
ug_CN: باشقۇرغۇچى رەڭ لايىھىسى

en: Administration Email Address
ug_CN: باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ئادرېسى

en: Administration email verification
ug_CN: باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەتىنى جەزىملەشتۈرۈش

en: Administrator
ug_CN: باشقۇرغۇچى

en: Administrators have access to all the administration features.
ug_CN: باشقۇرغۇچى سالاھىيىتىدىكىلەر باشقۇرۇش خاسلىقلىرىنىڭ ھەممىسىنى ئىشلىتەلەيدۇ.

en: Advanced
ug_CN: تەپسىلىي

en: Advanced Options
ug_CN: ئالىي تەڭشەكلەر

en: Advanced Settings
ug_CN: ئالىي تەڭشەكلەر

en: Advanced caching plugin.
ug_CN: يۇقىرى دەرىجىلىك cache قىستۇرمىسى

en: Advanced.
ug_CN: تەپسىلىي

en: Affects all users
ug_CN: بارلىق قوللانچىلارغا ئورتاق

en: Affects the "name" attribute of the input element, and is used as a name for the form submission results.
ug_CN: كىرگۈزۈش ئېلېمېنتىنىڭ «name» خاسلىقىغا تەسىر كۆرسىتىدۇ ھەمدە كۆزنەك ئىسمى سۈپىتىدە نەتىجە تىزىمىغا يوللىنىدۇ.

en: Africa
ug_CN: ئافرىقا

en: Afrikaans
ug_CN: ئافرىقىلىق

en: After
ug_CN: كېيىن

en: After Conversion
ug_CN: ئايلاندۇرۇشتىن كىيىن

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىنى تەڭشىگەندىن كېيىن، ئۇنىڭ تەھرىرلىشىڭىز كېرەك.

en: Akismet API Key
ug_CN: Akismet API ئاچقۇچى

en: Akismet Configuration
ug_CN: Akismet سەپلىمىلىرى

en: Akismet FAQ
ug_CN: Akismet ھەققىدە دائىم سوئاللارغا جاۋاب

en: Akismet Setup
ug_CN: Akismet نى تەڭشەش

en: Akismet Stats
ug_CN: Akismet ئىستاتىستىكىسى

en: Akismet Support
ug_CN: Akismet قوللىشى

en: Akismet Widget
ug_CN: Akismet كىچىك قورالى

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
ug_CN: Akismet ئاپتوماتىك قايتا تەكشۈرۈشتە بۇ باھانى ئەخلەت خەت دەپ تۇتۇۋالدى.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
ug_CN: Akismet ئاپتوماتىك قايتا تەكشۈرۈشتە بۇ باھانى تازىلاپ چىقتى.

en: Akismet has detected a problem.
ug_CN: Akismet بىر مەسىلىنى بايقىدى.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
ug_CN: Akismet بۇ باھانى قايتا تەكشۈرۈپ ئەخلەت خەت دېدى

en: Akismet re-checked and cleared this comment
ug_CN: Akismet بۇ باھانى قايتا تەكشۈرۈپ چىقتى

en: Akismet stats
ug_CN: Akismet ئىستاتىستىكىسى

en: Albanian
ug_CN: ئالبانىيەلىك

en: Album
ug_CN: ئالبۇم

en: Algiers
ug_CN: ئالجىر - ئالجىرىيە

en: Alice.
ug_CN: ئالىس.

en: Align
ug_CN: توغرىلاش

en: Align column center
ug_CN: ئېستوننى مەركەزگە تەكشلەش

en: Align column left
ug_CN: ئېستوننى سولغا تەكشلەش

en: Align column right
ug_CN: ئېستوننى ئوڭغا تەكشىلەش

en: Align text
ug_CN: تېكىستنى توغرىلا

en: Align text center
ug_CN: تېكىستنى مەركەزگە توغرىلاش

en: Align text left
ug_CN: تېكىستنى سولغا توغرىلاش

en: Align text right
ug_CN: تېكىستنى ئوڭغا توغرىلاش

en: Alignment
ug_CN: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Alignment Matrix Control
ug_CN: ماترىسسا توغرىلىنىش تىزگىنى

[ctx: Alignment option]
en: None
ug_CN: يوق

en: All
ug_CN: ھەممە

en: All Authors
ug_CN: بارلىق ئاپتورلار

en: All Blocks
ug_CN: ھەممە بۆلەكلەر

en: All Categories
ug_CN: بارلىق سەھىپىلەر

en: All Changesets
ug_CN: بارلىق ئۆزگىرىش توپلاملىرى

en: All Comments
ug_CN: بارلىق باھالار

en: All Link Categories
ug_CN: بارلىق ئۇلانما سەھىپىلىرى

en: All Links
ug_CN: بارلىق ئۇلانمىلار

en: All Pages
ug_CN: بارلىق بەتلەر

en: All Patterns
ug_CN: ھەممە ئەندىزە

en: All Polls
ug_CN: بارلىق راي سىناشلار

en: All Posts
ug_CN: بارلىق يازمىلار

en: All Projects
ug_CN: بارلىق تۈرلەر

en: All Settings
ug_CN: بارلىق تەڭشەكلەر

en: All Sites
ug_CN: بارلىق توربەتلەر

en: All Tabs:
ug_CN: بارلىق خەتكۈشلەر:

en: All Tags
ug_CN: بارلىق خەتكۈشلەر

en: All Template Parts
ug_CN: بارلىق قېلىپ بۆلەكلىرى

en: All Time
ug_CN: بارلىق ۋاقىت

en: All Types
ug_CN: بارلىق تىپلار

en: All Users
ug_CN: بارلىق ئىشلەتكۈچىلەر

en: All automatic updates are disabled.
ug_CN: بارلىق ئاپتوماتىك يېڭىلاش چەكلەنگەن.

en: All blocks are selected, and cannot be moved
ug_CN: ھەممە بۆلەكلەر تاللانغان، يۆتكىگىلى بولمايدۇ

en: All capabilities assigned to the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىگە تەقسىملەنگەن بارلىق ئىقتىدارلىرى.

en: All capabilities used by the post type.
ug_CN: يازما تىپى ئىشلەتكەن بارلىق ئىقتىدارلار.

en: All capabilities used by the taxonomy.
ug_CN: تۈرلەرگە ئايرىشنىڭ ئىشلەتكەن بارلىق ئىقتىدارلىرى.

en: All categories
ug_CN: بارلىق سەھىپىلەر

en: All comment types
ug_CN: بارلىق باھالار تىپى

en: All content
ug_CN: بارلىق مەزمۇن

en: All content copied.
ug_CN: ھەممە مەزمۇن كۆچۈرۈلدى.

en: All dates
ug_CN: بارلىق چېسلا

en: All done!
ug_CN: ھەممىسى ئاياغلاشتى!

en: All done.
ug_CN: ھەممىسى تۈگىدى.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
ug_CN: ھەممىسى ئاياغلاشتى. <a href="%s">بۇ يەردىن كۆرۈڭ!</a>

en: All features, supported by the post type.
ug_CN: يازما تىپى قوللايدىغان بارلىق ئىقتىدارلار.

en: All formats
ug_CN: بارلىق پىچىملار

en: All gallery image links updated to: %s
ug_CN: سۈرەتداندىكى ھەممە سۈرەتلەرنىڭ ئۇلانمىسى يېڭىلاندى: %s

en: All gallery image sizes updated to: %s
ug_CN: سۈرەتداندىكى ھەممە سۈرەتلەرنىڭ چوڭلۇقى يېڭىلاندى: %s

en: All gallery images updated to not open in new tab
ug_CN: سۈرەتداندىكى ھەممە سۈرەتلەر يېڭى بەتكۈچتە ئېچىلمايدىغان قىلىپ يېڭىلاندى

en: All gallery images updated to open in new tab
ug_CN: سۈرەتداندىكى ھەممە سۈرەتلەر يېڭى بەتكۈچتە ئېچىلىدىغان قىلىپ يېڭىلاندى

en: All headings
ug_CN: ھەممە ماۋزۇ

en: All image sizes
ug_CN: بارلىق سۈرەت چوڭلۇقلىرى

en: All items
ug_CN: ھەممە تۈر

en: All languages
ug_CN: بارلىق تىللار

en: All media items
ug_CN: بارلىق مېدىيا ئەزالىرى

en: All of the blocks available to you live in the block library. You’ll find it wherever you see the <InserterIconImage /> icon.
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان ھەممە بۆلەكلەر بۆلەك ئامبىرىدا بار. <InserterIconImage /> سىنبەلگىسىنى كۆرسىڭىزلا ئۇنى تاپالايسىز.

en: All of your WordPress files are writable.
ug_CN: WordPress ھۆججەتلىرىڭىزنىڭ ھەممىسىگە يېزىشقا بولىدۇ.

en: All options are currently hidden
ug_CN: ھازىر ھەممە تاللانمىلار يوشۇرۇن

en: All options reset
ug_CN: ھەممە تەڭشەكلەرنى ئەسلىگە قايتۇرىدۇ

en: All patterns
ug_CN: ھەممە ئەندىزە

en: All posts were added to the category with the same name.
ug_CN: بارلىق يازمىلار ئوخشاش نامدا كاتېگورىيىگە قوشۇلدى.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
ug_CN: بارلىق يازمىلار نۆۋەتتىكى قوللانچىنىڭ ئاپتورلۇقىدا ئىمپورتلاندى. بۇ يەردە بلوگگېر قوللانچىسىنىڭ يازمىلىرىنى باشقا بىر ۋوردپرەس قوللانچىسىغا يۆتكىيەلەيسىز. سىز <a href="users.php">قوللانچى قوشۇپ</a> بولۇپ بۇ بەتكە قايتىپ كېلىپ قوللانچىلارنى رەتكە تۇرغۇزۇشنى تاماملىيالايسىز. بۇنى سىز تۆۋەندىكى &#8220;قايتا قوزغىتىش&#8221; فۇنكسىيىسى ئاكتىپلانغانغا قەدەر تەكرارلىيالايسىز.

en: All required plugins are installed and activated.
ug_CN: بارلىق زۆرۈر بولغان قىستۇرما ئورنىتىلىپ ئاكتىپلاندى.

en: All sides
ug_CN: ھەممە تەرەپ

en: All sizes except thumbnail
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈشتىن باشقا بارلىق چوڭلۇقلار

en: All template parts
ug_CN: بارلىق قېلىپ بۆلەكلىرى

en: All templates
ug_CN: ھەممە قېلىپلار

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
ug_CN: سىز تورغا يوللىغان بارلىق ھۆججەتلەر مېدىيا ئامبىرىدا كۆرسىتىلدى، ئەڭ يېقىنقىلىرى ئالدىدا تىزىلدى.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
ug_CN: سىز يوللىغان بارلىق ھۆججەتلەر «مېدىيا ئامبىرى»دا ساقلاندى. يېقىندا يوللىغان ھۆججەت ئەڭ بېشىدا تىزىلىدۇ. بۇ «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈشىنى ئىشلىتىپ، بۇ ئېكراننىڭ كۆرۈنىشىنى ئىختىيارىي قىلالايسىز.

en: All time
ug_CN: ھەممە ۋاقىت

en: All updates have been completed.
ug_CN: بارلىق يېڭىلاشلار تاماملاندى.

en: Allow
ug_CN: رۇخسەت

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
ug_CN: بۇ بەتتە <a href="%s">نەقىل ئىنكاسى ۋە ping ئىنكاسى</a>غا يول قوي

en: Allow Comments
ug_CN: باھاغا رۇخسەت

en: Allow Pings
ug_CN: Ping غا رۇخسەت

en: Allow access to Google Fonts
ug_CN: Google خەت نۇسخىنى زىيارەت قىلىشقا يول قويىدۇ

en: Allow changes to this block throughout instances of this pattern.
ug_CN: بۇ ئەندىزەنىڭ بارلىق ئەھۋاللىرىدا مەزكۇر بۆلەكنىڭ ئۆزگىرىشىگە يول قويىدۇ.

en: Allow comments
ug_CN: باھاغا رۇخسەت قىلىش.

en: Allow comments on new posts
ug_CN: يېڭى يازمىغا ئىنكاس يېزىشقا يول قويىدۇ

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
ug_CN: باشقا بىلوگلاردىن ئۇلانغانلىق ئۇقتۇرۇشى تاپشۇرۇۋېلىشقا رۇخسەت قىلىنسۇن ( قايتما ۋە ئىزچىلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
ug_CN: باشقا بلوگلارنىڭ يېڭى ماقالىلارغا ئۇلانما (قايتۇرما ئىنكاس ۋە قايتۇرما ئىزلەش) ئۇقتۇرۇشلىرىنى قۇرۇشىغا رۇخسەت قىلىش.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
ug_CN: باشقا بلوگلاردىن يىڭى يازمىلارغا مۇناسىۋەتلىك (قايتۇرما ئىنكاس ۋە قايتۇرما ئىزلەش) ئۇلانما ئەسكەرتىشلىرىگە رۇخسەت قىلىش

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
ug_CN: باشقا بلوگلاردىن يىڭى يازمىلارغا مۇناسىۋەتلىك (قايتۇرما ئىنكاس ۋە قايتۇرما ئىزلەش) ئۇلانما ئەسكەرتىشلىرىگە رۇخسەت قىلىش.

en: Allow new users to sign up
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ تىزىملىتىشىغا رۇخسەت

en: Allow people to post comments on new articles
ug_CN: كۆرگۈچىلەرنىڭ يېڭى يازمىلارغا باھا يېزىشىغا رۇخسەت قىلىنسۇن

en: Allow people to submit comments on new posts
ug_CN: كىشىلەرنىڭ يېڭى يازمىلارغا ئىنكاس يېزىشىغا رۇخسەت قىل

en: Allow people to submit comments on new posts.
ug_CN: كىشىلەرنىڭ يېڭى يازمىلارغا باھاسى يوللىشىغا رۇخسەت قىلىش.

en: Allow right-click contextual menus
ug_CN: ئوڭ چەككەندە مەزمۇن مەشغۇلات تىزىملىكىنى قوزغىتىدۇ

en: Allow search engines to index this site
ug_CN: ئىزدەش ماتورلىرىنىڭ بۇ توربەتنى ئىندېكسلىشىغا رۇخسەت

en: Allow to wrap to multiple lines
ug_CN: كۆپ قۇر قاتلاشقا يول قويىدۇ

en: Allowed Files
ug_CN: رۇخسەت قىلىنغان ھۆججەتلەر

en: Allowed child block types.
ug_CN: يول قويىدىغان بالا بۆلەك تىپى.

en: Allows contextual List View menus via right-click, overriding browser defaults.
ug_CN: ئوڭ چەككەندە مەزمۇن مەشغۇلات تىزىم كۆرۈنۈش تىزىملىكىنى قوزغىتىپ، توركۆرگۈنىڭ كۆڭۈلدىكى تىزىملىكىنى قاپلىۋېتىدۇ.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
ug_CN: ئىزدەش جەدۋىلى، مەزمۇن جەدۋىلى، ئىنكاس تىزىمى، سۈرەتدان ۋە چۈشەندۈرۈش قاتارلىقلارغا HTML5 بەلگىسى ئىشلىتىشكە يول قويامدۇ يوق.

en: Almaty
ug_CN: ئالماتا - قازاقىستان

en: Already Installed
ug_CN: قاچىلاپ بولۇنغان

en: Already have a WordPress.com account?
ug_CN: ۋوردپرەس.كوم ھېساباتى ئېلىپ بولغانمىدىڭىز؟

en: Already pinged:
ug_CN: تەكشۈرۈپ بولۇنغانلار:

en: Alt Text
ug_CN:  تاللانما تېكىست

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
ug_CN: سۈرەت ئىزاھاتى، مەسىلەن، &#8220;مونا لىزا&#8221;

en: Alternate email address
ug_CN: ئالماشتۇرۇلما ئېلخەت ئادرېسى

en: Alternate text:
ug_CN: ئالماشتۇرۇلما تېكىست:

en: Alternative Text
ug_CN: تاللانما تېكىست

en: Alternative source
ug_CN: زاپاس مەنبەلەر

en: Alternative text
ug_CN: ئالماشتۇرىدىغان تېكىست

[ctx: Alternative text for an image. Block toolbar label, a low character count is preferred.]
en: Alternative text
ug_CN: ئالماشتۇرىدىغان تېكىست

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
ug_CN: قوشۇمچە ھۆجقەت كۆرسىتىلەمىگەندە ئورنىغا كۆرسىتىلىدىغان تېكىست.

en: Always
ug_CN: ھەمىشە

en: Always open List View
ug_CN: ھەمىشە تىزىم كۆرۈنۈشىنى ئاچىدۇ

en: Always put spam in the Spam folder for review.
ug_CN: كۆرۈش ئۈچۈن ئەخلەت قىسقۇچىغا دائىم ئەخلەت قويۇش

en: Always show pre-publish checks.
ug_CN: ئىلان قىلىشتىن بۇرۇنقى تەكشۈرۈشلەرنى دائىم كۆرسىتىش

en: Always use https when visiting the admin
ug_CN: باشقۇرۇش بېتىنى ئېچىشتا ھەر دائىم https ئىشلىتىلسۇن

en: America
ug_CN: ئامېرىكا

en: American English
ug_CN: ئامېرىكىچە ئىنگىلىز تىلى

en: Amman
ug_CN: ئاممان - ئىئوردانىيە

en: Amsterdam
ug_CN: ئامستېردام - گوللاندىيە

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
ug_CN: HTTPS تېخىمۇ بىخەتەر بولغان زور زىيارەت ئۇسۇلى. نۇرغۇن مۇلازىمېتىر HTTPS ئىشلىتىشنى تەلەپ قىلىۋاتىدۇ. HTTPS بېكەت سۈرئىتىنى تېزلىتىپ، ئىزدەش قاتارىدىكى تەرتىپىنى ياخشىلاپ، زىيارەتچىلەرنىڭ توردىكى شەخسىيىتىنى قوغداش ئارقىلىق ئىشەنچكە ئېرىشتۈرىدىغان يېڭى ئىقتىدار.

en: An active PHP session was detected
ug_CN: ئاكتىپ PHP سۆزلەشكۈ بايقالدى

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
ug_CN: تىزىملىك ​​ئورنىنىڭ ھەرپ-سان پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
ug_CN: يازما تىپى ئۈچۈن قوللىنىلغان ئېلىپبە-نومۇرلۇق پەرقلەندۈرگۈچ.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
ug_CN: يازما تىپىغا بىردىن-بىر ماس كېلىدىغان ھەرپ-بەلگىلىك پەرقلەندۈرگۈچ.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
ug_CN: تىپى بىردىنبىر بولغان تۈزىتىلگەن نۇسخىنىڭ ھەرپ-رەقەمدىن تۈزۈلگەن بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: An alphanumeric identifier for the status.
ug_CN: ھالەتنىڭ ھەرپ-بەلگە پەرقلەندۈرگۈچىسى

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
ug_CN: تۈرلەش ئۈچۈن ئىشلىتىلگەن ئېلىپبە-نومۇرلۇق پەرىقلەندۈرگۈچ.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
ug_CN: ئاتالغۇ تىپىغا بىردىن-بىر ماس كېلىدىغان ھەرپ-بەلگىلىك پەرقلەندۈرگۈچ.

en: An alphanumeric identifier for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئۈچۈن ھەرپ - رەقەمدىن تۈزۈلگەن بىر كىملىك.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىڭىزدىن ھاسىللانغان نامسىزلاشتۇرۇلغان ھەرپ تىزىقى (hash دەپمۇ ئاتىلىدۇ) بەلكىم Gravatar مۇلازىمېتىرغا تەمىنلىنلىنىپ سىزنىڭ مەزكۇر  مۇلازىمەتنى ئىشلىتىۋاتقان ياكى ئىشلەتمىگەنلىكىڭىزنى جەزملەيدۇ. بۇ Gravatar مۇلازىمېتىنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمى: here: https://automattic.com/privacy/. ئىنكاسىڭىز تەستىقلانغاندىن كېيىن، تەرجىمىھال رەسىمىڭىز ئىنكاسىڭىزنىڭ يېنىدا ئاشكارە كۆرۈنىدۇ.

en: An application name is required to create an application password.
ug_CN: ئەپ ئىمى قۇرۇش ئۈچۈن ئەپ ئىسمى زۆرۈر.

en: An application would like to connect to your account.
ug_CN: بىر پىروگرامما ھېسابىڭىزغا باغلانماقچى بولۇۋاتىدۇ.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
ug_CN: بۇ يازما تىپى قاتارى بۆلەك ئەندىزە بىلەن بىرلىكتە سەپلەپ ئىشلىتىشكە چەكلەيدۇ.

en: An array of template types where the pattern fits.
ug_CN: ئەندىزە ماس كېلىدىغان قېلىپ خىللىرىنىڭ قاتارى.

en: An array of the class names for the post container element.
ug_CN: مەزكۇر يازما يۈكدانىغا ماس كېلىدىغان ئېلىمېنتنىڭ تۈر ئىسمى سانلار قاتارى.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
ug_CN: سىستېما سىناپ باقتى، شۇغىنىسى تور بېكىتىڭىزنى ئۆزلۈكىدىن يېڭىلىغىلى بولمايدۇ.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
ug_CN: WordPress نى ئاپتوماتىك يېڭىلاش تولۇق ئاخىرلاشمايلا مەغلۇب بولدى  - <a href="%s">ھازىر يەنە قايتا سىناپ بېقىڭ</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
ug_CN: WordPress نى ئاپتوماتىك يېڭىلاش تولۇق ئاخىرلاشمايلا مەغلۇب بولدى. توربەت باشقۇرغۇچىڭىزغا خەۋەر قىلىڭ.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
ug_CN: سىما كۆپ تور بېكەت ئارا ئىشلىتىلىدىغان ئىشلەتكۈچىگە مۇناسىۋەتلىك سۈرەت. بۇ دائىرىدە، ئىشلەتكۈچى بىلەن تور بېكەت ئارىسىدا تەسىرلىشىشتە كۆرسىتىدىغان سىمانى تاللىيالايسىز.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى، بەلكىم بۇ تەرمە بېتىنىڭ ئېچىلماسلىقتىن كېلىپ چىققان بولۇشى مۇمكىن. كېيىنرەك سىناپ بېقىڭ.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى. بۇ بەتنى قايتا ئېچىپ سىناپ بېقىڭ.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى. تەرمىلەر ئېچىلمىدى. سەل تۇرۇپ سىناپ بېقىڭ.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
ug_CN: سىزنى بۇ تور بېكەتكە قوشقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.<a href="%s">باش بەت</a>  كە يۆتكىلىڭ.

en: An error occurred during the upload process.
ug_CN: يۈكلەش جەريانىدا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ug_CN: يۈكلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى. سەل تۇرۇپ سىناپ بېقىڭ.

en: An error occurred while creating the item.
ug_CN: تۈر قۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while creating the site export.
ug_CN: تور بېكەت چىقىرىشىنى قۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while creating the template part.
ug_CN: قېلىپ بۆلىكىنى قۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while creating the template.
ug_CN: قېلىپ قۇرۇۋاتقانداق خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while customizing. Please refresh the page and try again.
ug_CN: خاسلاشتۇرۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى. بەتنى يېڭىلاپ قايتا سىناڭ.

en: An error occurred while deleting the item.
ug_CN: تۈرنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while deleting the items.
ug_CN: ئەندىزە ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while deleting the items: %s
ug_CN: قېلىپنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: An error occurred while deleting the pattern category.
ug_CN: ئەندىزە سەھىپىنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while deleting the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while duplicating the page.
ug_CN: بەت نۇسخىلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while loading the comparison. Please refresh the page and try again.
ug_CN: سېلىشتۇرۇشنى يۈكلەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى. بەتنى يېڭىلاپ ئاندىن قايتا سىناڭ.

en: An error occurred while moving the item to the trash.
ug_CN: تۈرنى ئەخلەتكە يۆتكەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while moving the item to the trash: %s
ug_CN: تۈرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: An error occurred while moving the items to the trash.
ug_CN: تۈرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while permanently deleting the item.
ug_CN: تۈرنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while permanently deleting the items.
ug_CN: تۈرنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while permanently deleting the items: %s
ug_CN: تۈرنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: An error occurred while processing your comment. Please ensure all fields are filled correctly and try again.
ug_CN: ئىنكاسىڭىزنى بىر تەرەپ قىلىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى. بارلىق بۆلەكلەرنىڭ تولدۇرۇلغانلىقىنى جەزملەپ ئاندىن قايتا سىناڭ.

en: An error occurred while processing your header image.
ug_CN: بەت قاش سۈرەتنى بىر تەرەپ قىلىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while processing your request. Please try again later.
ug_CN: ئىلتىماسىڭىزنى بىر تەرەپ قىلىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ.

en: An error occurred while renaming the pattern.
ug_CN: ئەندىزە ئىسمىنى ئۆزگەرتىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while restoring the post.
ug_CN: يازمىنى ئەسلىگە قايتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while restoring the posts.
ug_CN: يازمىنى ئەسلىگە قايتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while restoring the posts: %s
ug_CN: يازمىنى ئەسلىگە قايتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: An error occurred while reverting the item.
ug_CN: تۈرنى ئەسلىگە قايتۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: An error occurred while reverting the items.
ug_CN: تۈرنى ئەسلىگە قايتۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while reverting the template part.
ug_CN: قېلىپ بۆلىكىنى قايتۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while reverting the template parts.
ug_CN: ئەندىزە پارچىسىنى ئەسلىگە قايتۇرۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while reverting the template.
ug_CN: قېلىپنى قايتۇرغاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while reverting the templates.
ug_CN: قېلىپنى قايتۇرغاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while saving your changeset.
ug_CN: ئۆزگىرىش توپلىمىنى ساقلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while setting the homepage.
ug_CN: باش بەتنى تەڭشەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while setting the posts page.
ug_CN: يازما بېتىنى تەڭشەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
ug_CN: %1$s نى يېڭىلىۋاتقاندا بىر خاتالىق كۆرۈلدى: %2$s

en: An error occurred while updating the name
ug_CN: ھالەتنى يېڭىلىغاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: An error occurred while updating the order
ug_CN: تەرتىپىنى يېڭىلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: An error occurred while updating.
ug_CN: يېڭىلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An error occurred. Please try again later.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ.

en: An error occurred. Please try again.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى. قايتا سىناڭ.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
ug_CN: %1$s تىپتىكى خاتالىقنىڭ سەۋەبى %3$s ھۆججەتنىڭ %2$s قۇردا. خاتالىق ئۇچۇرى: %4$s

en: An example title
ug_CN: مىسال ماۋزۇ

en: An exporter has improperly used the registration filter.
ug_CN: چىقارغۇچ تىزىملاش سۈزگۈچىنى نامۇۋاپىق ئىشلەتتى.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
ug_CN: بۇ ئېلخەت ئۈچۈن تاماملانمىغان ئىلتىماس مەۋجۇت.

en: An unexpected error occurred
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق كۆرۈلدى.

en: An unknown error occurred
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق يۈز بەردى

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
ug_CN: قۇرۇۋاتقاندا يوچۇن خاتالىق كۆرۈلدى. قايتا سىناڭ.

en: An unknown error occurred.
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق يۈز بەردى

en: Anadyr
ug_CN: ئانادىر - روسىيە

en: Analytics
ug_CN: ئانالىز

en: Ancestor blocks.
ug_CN: ئەجداد بۆلەكلەر.

en: Anchorage
ug_CN: ئانكورېج - ئالياسكا@ئامېرىكا

en: Andorra
ug_CN: ئاندوررا

en: Angle
ug_CN: بۇلۇڭ

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
ug_CN: سائەت ئىسترېلكا يۆنىلىشىدە ئايلاندۇرۇش بۇلۇڭىنىڭ گىرادۇسى.

en: Anguilla
ug_CN: ئانگىۋىلا - كارىب دېڭىزى@ئەنگىلىيە

en: Anonymous
ug_CN: نامسىز

en: Another attempt will be made with the next release.
ug_CN: كېيىنكى نەشرى تارقىتىلغاندا يەنە سىنايدۇ.

en: Another update is currently in progress.
ug_CN: نۆۋەتتە باشقا بىر يېڭىلاش ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ.

en: Another user is currently working on this post (<PreviewLink />), which means you cannot make changes, unless you take over.
ug_CN: باشقا بىر ئىشلەتكۈچى بۇ يازما (<PreviewLink />) دا ئىشلەۋاتىدۇ، ئۇنىڭ قولىدىن ئالماي تۇرۇپ سىز ئۆزگەرتەلمەيسىز.

en: Another user now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
ug_CN: باشقا بىر ئىشلەتكۈچى بۇ يازما (<PreviewLink />) نىڭ كونتروللىقىنى ئ‍ۆزگەرتىۋاتىدۇ. خاتىرجەم بولۇڭ، سىزنىڭ ھازىرغىچە بولغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Answer
ug_CN: جاۋاب

en: Answers
ug_CN: جاۋابلار

en: Antananarivo
ug_CN: تانانارىۋ - ماداغاسقار

en: Antarctica
ug_CN: ئانتاركتىكا

en: Antigua
ug_CN: ئانتىگۇا - ئانتىگۇا ۋە باربۇدا

en: Any extra capabilities assigned to the user.
ug_CN: ئابونتقا ئارتۇق ئىقتىدار قوشۇلدى.

en: Anyone can register
ug_CN: ھەركىم تىزىملىتالايدۇ

en: Anyone posts a comment
ug_CN: بىرەيلەن باھا يازغاندا

en: Apia
ug_CN: ئاپىئا - ساموئا

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىزدىگەن بېتىڭىز تېپىلمىدى. ئىزدەپ باقسىڭىز ياردىمى بولۇشى مۇمكىن.

en: App icon preview: Current image: %s
ug_CN: ئەپ سىنبەلگىسىنى ئالدىن كۆزىتىش: نۆۋەتتىكى سۈرەت: %s

en: App icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ug_CN: ئەپ سىنبەلگىسىنى ئالدىن كۆزىتىش: ھازىرقى سۈرەتنىڭ باشقا تېكىستى يوق. ھۆججەت ئىسمى: %s

en: Appearance
ug_CN: كۆرۈنۈش

en: Append to %1$s block at position %2$d, Level %3$d
ug_CN: %2$d ئورۇنغا، %3$d دەرىجىدىكى %1$s بۆلەكنى قوشىدۇ

en: Application Passwords
ug_CN: ئەپ ئىم.

en: Application password not found.
ug_CN: ئەپ ئىم تېپىلمىدى.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
ug_CN: پىروگرامما پاروللىرى ھەقىقىي پارولىڭىزنى بەرمەي تۇرۇپ، XML-RPC ياكى REST API گە ئوخشاش ئۆزئارا تەسىرلەشمەيدىغان سىستېمىلار ئارقىلىق دەلىللەشكە يول قويىدۇ. بۇلارنى تور بېكىتىڭىزگە ئەنئەنىۋى ئۇسۇلدا تىزىمغا كىرىشكە ئىشلىتەلمەيسىز.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
ug_CN: ھېساباتىڭىز پىروگرامما ئىمنى ئىشلىتەلمەيدۇ. بېكەت باشقۇرغۇچى بىلەن ئالاقىلىشىپ ياردەمگە ئېرىشىڭ.

en: Application passwords are not available.
ug_CN: ئەپ ئىمنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ug_CN[0]: پىروگرامما پاروللىرى <a href="%1$s">بۇ ئورنىتىشتا ئىجازىتىڭىز بولغان %2$s بېكىتىنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقىنى سىزگە بېرىدۇ</a>.
ug_CN[1]: پىروگرامما پاروللىرى <a href="%1$s">بۇ ئورنىتىشتا ئىجازىتىڭىز بولغان %2$s بېكىتىنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقىنى سىزگە بېرىدۇ</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ug_CN[0]: پىروگرامما پاروللىرى <a href="%1$s"> ئالىي باشقۇرغۇچى ھوقۇقىغا ئىگە بولغىنىڭىز ئۈچۈن سىزگە %2$s بېكىتىنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بېرىدۇ</a>.
ug_CN[1]: پىروگرامما پاروللىرى <a href="%1$s"> ئالىي باشقۇرغۇچى ھوقۇقىغا ئىگە بولغىنىڭىز ئۈچۈن سىزگە %2$s بېكىتىنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بېرىدۇ</a>.

en: Apply
ug_CN: قوللىنىش

en: Apply Changes
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەرنى تەدبىقلاش

en: Apply Crop
ug_CN: قايچىلاشنى قوللان

en: Apply changes to:
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەرنى تەدبىقلاش:

en: Apply duotone filter
ug_CN: قوش رەڭلىك سۈزگۈچنى قوللان

en: Apply globally
ug_CN: ئومۇمىيەتتە قوللان

en: Apply suggested format: %s
ug_CN: تەۋسىيە پىچىمنى قوللىنىدۇ: %s

en: Apply the "%1$s" format.
ug_CN: "%1$s" فورماتىنى قوللۇنۇش

en: Apply the selected revision to your site.
ug_CN: تاللانغان تۈزىتىلمىنى بېكىتىڭىزگە قوللىنىدۇ.

en: Apply this block’s typography, spacing, dimensions, and color styles to all %s blocks.
ug_CN: بۇ بۆلەكنىڭ باسمىچىلىق، بوشلۇق، ئۆلچەم ۋە رەڭ ئۇسلۇبىنى بارلىق %s بۆلەككە قوللىنىدۇ.

en: Apply to all blocks inside
ug_CN: ئىچىدىكى ھەممە بۆلەكلەرگە قوللان

en: Apply your skills or learn new ones.
ug_CN: ماھارەتلىرىڭىزنى نامايان قىلىڭ ياكى يېڭىلىرىنى ئۆگىنىڭ.

en: Approval step
ug_CN: تەستىقلاش باسقۇچى

en: Approve
ug_CN: تەستىقلاش

en: Approve and Reply
ug_CN: تەستىقلاپ جاۋاب يېزىش

en: Approve comment
ug_CN: باھانى تەستىقلاش

en: Approve it: %s
ug_CN: تەستىقلاڭ: %s

en: Approve this comment
ug_CN: بۇ باھانى تەستىقلاش

en: Approved
ug_CN: تەستىقلانغان

en: April
ug_CN: ئاپرېل

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ug_CN: ئاپرىل

en: Aqtau
ug_CN: ئاقتاۋ - قازاقىستان

en: Aqtobe
ug_CN: ئاقتۆبە - قازاقىستان

en: Arabic
ug_CN: ئەرەبچە

en: Araguaina
ug_CN: ئاراگۇاينا - برازىلىيە

en: Arbitrary HTML code.
ug_CN: خالىغان HTML كودى.

en: Arbitrary text.
ug_CN: خالىغان تېكىست.

en: Archive
ug_CN: ئارخىپ

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئ‍ارخىپ <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئارخىپلار <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
ug_CN: ئارخىپ ماۋزۇسى

en: Archive for %s
ug_CN: %s دىكى ئارخىپلار

en: Archive for the %s Tag
ug_CN: %s خەتكۈچىدىكى ئارخىپلار

en: Archive title
ug_CN: ئارخىپ ماۋزۇسى

en: Archive type: Name
ug_CN: ئارخىپ خىلى: ئاتى

en: Archive: %1$s (%2$s)
ug_CN: ئارخىپ:  %1$s (%2$s)

en: Archive: %s
ug_CN: ئارخىپ: %s

en: Archived
ug_CN: ئارخىپلانغان

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئارخىپلاندى<span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئارخىپلاندى<span class="count">(%s)</span>

en: Archives
ug_CN: ئارخىپلار

en: Arctic
ug_CN: ئاركتىك

en: Are pretty permalinks supported?
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانمىنى ياخشى قوللامدۇ؟

en: Are you lost?
ug_CN: ئادىشىپ قالدىڭىزمۇ؟

en: Are you ready to publish?
ug_CN: ئىلان قىلىشقا ھازىرمۇ سىز؟

en: Are you ready to save?
ug_CN: ساقلاشقا ھازىرمۇ سىز؟

en: Are you ready to schedule?
ug_CN: ۋاقىت بەلگىلەشكە ھازىرمۇ سىز؟

en: Are you ready to submit for review?
ug_CN: كۆرۈپ چىقىشقا سۇنۇشقا ھازىرمۇ سىز؟

en: Are you sure it exists?
ug_CN: راستتىنلا چېكىنەمسىز؟

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
ug_CN: ساندان مۇلازىمىتېرىغا راستتىنلا ئېغىر يۈك چۈشمىگەنلىكىنى جەزملەشتۈرەمسىز؟

en: Are you sure the database server is running?
ug_CN: ساندان مۇلازىمىتېرى راستتىنلا مېڭىۋاتامدۇ؟

en: Are you sure you have the correct username and password?
ug_CN: سىزدە راستتىنلا ئىشلەتكۈچى نامى ۋە پارولى بارمۇ؟

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
ug_CN: مۇلازىمىتېر نامىنى راستتىنلا توغرا يازدىڭىزمۇ؟

en: Are you sure you want to apply this revision? Any unsaved changes will be lost.
ug_CN: راستتىنلا بۇ تۈزىتىلمىنى قوللىنامسىز؟ ساقلانمىغان ئۆزگىرىشلەر يوقىلىدۇ.

en: Are you sure you want to delete "%s" font and all its variants and assets?
ug_CN: راستتىنلا «%s» خەت نۇسخىسى ۋە ئۇنىڭ شالغۇتلىرى شۇنداقلا مەنبەلىرىنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete "%s" font size preset?
ug_CN: راستتىنلا «%s» خەت نۇسخا چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكىنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete "%s" shadow preset?
ug_CN: «%s» نىڭ ئالدىن تەڭشەلگەن سايەسىنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ug_CN: راستىنلا «%s» نى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete %s?
ug_CN: راستتىنلا %s نى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete the category "%s"? The patterns will not be deleted.
ug_CN: «%s» سەھىپىنى راستىنلا ئۆچۈرەمسىز؟ ئەندىزە ئۆچۈرۈلمەيدۇ.

en: Are you sure you want to delete the poll %s?
ug_CN: راي سىناش %s نى راستىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete this Navigation Menu?
ug_CN: بۇ يولباشچى تىزىملىكنى راستىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete this comment?
ug_CN: بۇ ئىنكاسنى راستىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to delete this theme?
ug_CN: بۇ ئۇسلۇبنى راستلا ئۆچۈرمەكچىمۇ سىز ؟

en: Are you sure you want to disable overrides? Disabling overrides will revert all applied overrides for this block throughout instances of this pattern.
ug_CN: راستتىنلا قاپلاشنى چەكلەمسىز؟ قاپلاش چەكلەنسە بۇ ئەندىزىنىڭ بارلىق ئەمەلىي مىسالىدا مەزكۇر بۆلەكتە ئىشلىتىلگەن بارلىق قاپلىمىلارنىڭ قوللىنىشىنى چەكلەيدۇ.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
ug_CN: ئېلان قىلمىغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى راستىنلا بىكار قىلامسىز؟

en: Are you sure you want to do this?
ug_CN: بۇنى راستتىنلا قىلامسىز؟

en: Are you sure you want to mark this comment as resolved?
ug_CN: بۇ يازمىغا ھەل قىلىندى بەلگىسى سالامسىز؟

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
ug_CN: بۇ «%s» نى راستىنىلا ئەخلەتخانىغا يۆتكەمسىز؟

en: Are you sure you want to move %d item to the trash ? | Are you sure you want to move %d items to the trash ?
ug_CN[0]: سىز %d تۈرنى راستىنىلا ئەخلەتخانىغا يۆتكەمسىز؟
ug_CN[1]: سىز %d تۈرنى راستىنىلا ئەخلەتخانىغا يۆتكەمسىز؟

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
ug_CN: راستىنلا «%s» نى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to permanently delete %d item? | Are you sure you want to permanently delete %d items?
ug_CN[0]: %d تۈرنى راستىنلا مەڭگۈلۈك ئۆچۈرەمسىز؟
ug_CN[1]: %d تۈرنى راستىنلا مەڭگۈلۈك ئۆچۈرەمسىز؟

en: Are you sure you want to remove all custom font size presets?
ug_CN: بارلىق ئىختىيارى خەت نۇسخا چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكىنى راستتىنلا چىقىرىۋېتەمسىز؟

en: Are you sure you want to remove all custom shadows?
ug_CN: بارلىق ئىختىيارى سايەنى راستتىنلا چىقىرىۋېتەمدۇ؟

en: Are you sure you want to reset all font size presets to their default values?
ug_CN: سىز راستتىنلا بارلىق خەت نۇسخا چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكىنى كۆڭۈلدىكى قىممەتكە ئەسلىگە قايتۇرامسىز؟

en: Are you sure you want to unpublish this post?
ug_CN: بۇ يازمىنى راستىنلا ئىلان قىلىشتىن قالدۇرامسىز؟

en: Are you sure you want to unschedule this post?
ug_CN: بۇ يازمىنى راستىنلا پىلاندىن چىقىرامسىز؟

en: Are you sure?
ug_CN: راستمۇ؟

en: Area
ug_CN: دائىرە

en: Argentina
ug_CN: ئارگېنتىنا

en: Arrange blocks horizontally.
ug_CN: بۆلەكلەرنى توغرىسىغا ئورۇنلاشتۇرىدۇ.

en: Arrange blocks in a grid.
ug_CN: بۆلەكنى سېتكىگە توغرىلايدۇ.

en: Arrange blocks vertically.
ug_CN: بۆلەكلەرنى بويىغا ئورۇنلاشتۇرىدۇ.

en: Array of column names to be searched.
ug_CN: ئىزدەيدىغان رەت ئاتىنىڭ قاتارى.

en: Array of image edits.
ug_CN: سۈرەت تەھرىرلەش قاتارى.

en: Arrow
ug_CN: يا ئوق

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
ug_CN: يا ئوق

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
ug_CN: ئاچا

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: None
ug_CN: يوق

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Arrow
ug_CN: يا ئوق

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Chevron
ug_CN: ئاچا

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: None
ug_CN: يوق

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
ug_CN: يا ئوق

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
ug_CN: ئاچا

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: None
ug_CN: يوق

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ug_CN: مەزكۇر تور بېكەتتىكى ماقالىلەردە سىڭدۈرمە مەزمۇن (مەسىلەن، سىن، سۈرەت، ماقالە قاتارلىق) بولۇشى مۇمكىن. ئۈچىنچى تەرەپ تور بېكەتتىن سىڭدۈرۈلگەن مەزمۇنىنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ بىر تەرەپ قىلىنىش ئۇسۇلى زىيارەتچىلەر مەزكۇر بېكەتنى زىيارەت قىلغاندىكى بەلگىلىمە بىلەن تامامەن ئوخشاش بولىدۇ.

en: Artist
ug_CN: سەنئەتكار

en: Aruba
ug_CN: ئارۇبا - كارىب دېڭىزى@گوللاندىيە

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
ug_CN: WordPress نىڭ يېڭى ئىشلەتكۈچىسى بولۇش سۈپىتىڭىز بىلەن، <a href="%s">باشقۇرۇش تاختىسى</a>غا يۆتكىلىپ، بۇ بەتنى ئۆچۈرۈپ، ئاندىن ئۆزىڭىزنىڭ مەزمۇنىدىكى يېڭى بەت قۇرۇڭ. خۇشاللىق يار بولغاي!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ug_CN: سۈرەتنىڭ قايچىلاش ئېگىزلىكى سۈرەت ئىگىلىگەن پىرسەنت نىسبىتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «modifiers» ئىشلىتىلىدۇ.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ug_CN: سۈرەتنىڭ قايچىلاش كەڭلىكى سۈرەت ئىگىلىگەن پىرسەنت نىسبىتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «modifiers» ئىشلىتىلىدۇ.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ug_CN: سۈرەتنى قايچىلاش x ئوقىدىن باشلىنىپ سۈرەت ئىگىلىگەن پىرسەنت نىسبىتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «modifiers» ئىشلىتىلىدۇ.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ug_CN: سۈرەتنى قايچىلاش y ئوقىدىن باشلىنىپ سۈرەت ئىگىلىگەن پىرسەنت نىسبىتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «modifiers» ئىشلىتىلىدۇ.

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
ug_CN: تور بېكەت ئىگىسى بولۇش سۈپىتىڭىزدە، دۆلەت ئىچى ياكى خەلقئارا شەخسىيەت تۈزۈمى قانۇنىغا بو سۇنۇشىڭىز كېرەك بولۇشى مۇمكىن، مەسىلەن، شەخسىيەت تۈزۈمىنى قۇرۇپ ئۇنى كۆرسىتىشىڭىز مۇمكىن.

en: As an app icon and a browser icon.
ug_CN: ئەپ سىنبەلگە ۋە توركۆرگۈ سىنبەلگە سۈپىتىدە

en: Ascending
ug_CN: ئېشىش تەرتىپى

en: Ascending by order
ug_CN: ئۆسكۈچى تەرتىپ

en: Ascending.
ug_CN: ئېشىش تەرتىپى

en: Ashgabat
ug_CN: ئاشخاباد - تۈركمەنستان

en: Ashkhabad
ug_CN: ئاشخاباد - تۈركمەنستان

en: Asia
ug_CN: ئاسىيا

en: Aside
ug_CN: يانبايان

en: Asmara
ug_CN: ئاسمارا - ئېرىترېيە

en: Asmera
ug_CN: ئاسمارا - ئېرىترېيە

en: Aspect Ratio
ug_CN: ئۇزۇنلۇق كەڭلىك نىسبىتى

en: Aspect ratio
ug_CN: ئۇزۇنلۇق كەڭلىك نىسبىتى

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
ug_CN: ئىختىيارى

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
ug_CN: ئەسلى

en: Aspect ratio:
ug_CN: كەڭلىك- ئۇزۇنلۇق نىسبىتى:

en: Assign Authors
ug_CN: بەلگىلەنگەن ئاپتورلار

en: Assign a category
ug_CN: سەھىپە بەلگىلەش

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
ug_CN: قاتلام قۇرۇش ئۈچۈن بىرئانا ئاتالغۇبەلگىلەڭ، مەسىلەن تارىلىق ساز دۇتارۋە تەمبۇرنىڭ ئانا ئاتالغۇسى بولالايدۇ.

en: Assigned Menu
ug_CN: تەقسىملەنگەن تىزىملىكلەر

en: Asuncion
ug_CN: ئاسۇنسىيون - پاراگۋاي

en: At a Glance
ug_CN: بلوگقا بىر نەزەر

en: Athens
ug_CN: ئافېنا - گرېتسىيە

en: Atikokan
ug_CN: ئاتىكوكان - كانادا

en: Atka
ug_CN: ئاتكا - ئالياسكا@ئامېرىكا

en: Atlantic
ug_CN: ئاتلانتىك ئوكيان

en: Attach
ug_CN: يۈكلەش

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
ug_CN: قوشۇمچە &#8220؛ %s&#8221 نى مەۋجۇت مەزمۇنغا قوشۇش

en: Attach to existing content
ug_CN: مەۋجۇت مەزمۇنغا قوشۇش

en: Attaching Files
ug_CN: يۈك ھۆججىتى قوشۇش

en: Attachment
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت

en: Attachment Attributes
ug_CN: قوشۇلما ھۆججەتنىڭ ئالاھىدىلىگى

en: Attachment Details
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت تەپسىلاتى

en: Attachment Display Settings
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت كۆرسىتىش تەڭشەكلىرى

en: Attachment Page
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت بېتى

en: Attachment Pages
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت بېتى

en: Attachment Post URL
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت يازما ئادرېسى

en: Attachment Preview
ug_CN: باغلانغان ھۆججەتنى ئالدىن كۆرۈش

en: Attachment details
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت تەپسىلاتى

en: Attachment page
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت بېتى

en: Attachment post ID
ug_CN: قوشۇمچىنىڭ يازما ID سى

en: Attachment type.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ تىپى.

en: Attachments
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەتلەر

en: Attempt recovery
ug_CN: قۇتقۇزۇشقا ئۇرۇنۇش

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
ug_CN: يازمىنى ئۇلانما قىلغان بارلىق بىلوگلارغا ئۇقتۇرۇش قىلىنسۇن

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
ug_CN: يازمىنى ئۇلانما قىلغان بارلىق بىلوگلارغا ئۇقتۇرۇش قىلىنسۇن

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
ug_CN: رەسىمنىڭ سۈپىتىنى [1,100] نىڭ سىرتىدا قىلىپ تەڭشەپ بېقىش.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
ug_CN: ئىناۋەتلىك چاقىرغۇچىسى بولمىغان بىر قىسقا كودنى ئىزاھلاشقا كۈچەۋاتىسىز: %s

en: Attempting to restore the previous version.
ug_CN: ئىلگىرىكى نەشرىگە ئەسلىگە قايتۇرماقچى بولۇۋاتىدۇ.

en: Attend an upcoming event near %s.
ug_CN: يېقىندا %s ئەتراپىدا ئۆتكۈزۈلمەكچى بولغان پائالىيەتكە قاتنىشىڭ.

en: Attribute all content to:
ug_CN: بارلىق مەزمۇننىڭ خاسلىقى:

en: Attributes
ug_CN: خاسلىق

en: Attributes connected to custom fields or other dynamic data.
ug_CN: ئىختىيارى بۆلەك ياكى باشقا ھەرىكەتچان سانلىق مەلۇماتقا باغلانغان خاسلىق.

en: Attributes for the block.
ug_CN: بۆلەكلەرنىڭ خاسلىقلىرى

en: Atyrau
ug_CN: ئاتروۋ

en: Auckland
ug_CN: ئوكلاند - يېڭى زېلاندىيە

en: Audio
ug_CN: ئۈن

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئۈن <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئۈنلەر <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ug_CN: ئۈن كودى:

en: Audio File URL
ug_CN: ئاۋاز ھۆججىتى ئادرېسى

en: Audio Format:
ug_CN: ئۈن فورماتى:

en: Audio Player
ug_CN: ئۈن قويغۇچ

en: Audio Widget
ug_CN: ئۈن بىرىكمىسى

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
ug_CN[0]: ئۈن بىرىكمىسى (%d)
ug_CN[1]: ئۈن بىرىكمىلىرى (%d)

en: Audio caption text
ug_CN: ئۈن چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Audio details
ug_CN: ئۈن تەپسىلاتلىرى

en: Audio title
ug_CN: ئۈن تىمىسى

en: Audio title&hellip;
ug_CN: ئ‍ۈن تېمىسى&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
ug_CN: ئۈن، سىن ياكى باشقا ھۆججەتلەر

en: August
ug_CN: ئاۋغۇست

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ug_CN: ئاۋغۇست

en: Australia
ug_CN: ئاۋسترالىيە

en: Author
ug_CN: ئاپتور

en: Author Archive
ug_CN: ئاپتور ئارخىپى

en: Author Biography
ug_CN: يازغۇچىنىڭ تەرجىمىھالى

en: Author Name
ug_CN: يازغۇچى ئاتى

en: Author URL of the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئاپتورلۇق ئۇلانمىسى.

en: Author avatar
ug_CN: يازغۇچى سىماسى

en: Author mapping
ug_CN: ئاپتورنى ماسلاشتۇرۇش

en: Author rich content with blocks and patterns
ug_CN: بۆلەك ۋە ئەندىزە بىلەن تېخىمۇ مول مەزمۇنلارنى يارىتىدۇ

en: Author website
ug_CN: يازغۇچى تور بېكىتى

en: Author:
ug_CN: ئاپتور:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ug_CN: ئاپتور: %1$s (IP ئادىرىس: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
ug_CN: ئاپتور: %s

en: Authorization failed
ug_CN: ئىجازەت بېرىش مەغلۇب بولدى

en: Authorization header
ug_CN: ئىجازەت بېشى

en: Authorize
ug_CN: ئىجازەت

en: Authorize %s
ug_CN: %s كە ئىجازەت

en: Authorize Application
ug_CN: پىروگراممىغا ھوقۇق بەر

en: Authorizing&hellip;
ug_CN: ھوقۇق بېرىش&hellip;

en: Authors
ug_CN: ئاپتورلار

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ug_CN: ئاپتورلار يازما ئېلان قىلالايدۇ ھەم ئۆز يازمىلىرىنى باشقۇرالايدۇ، شۇنداقلا ھۆججەت يۈكلىيەلەيدۇ.

en: Authors:
ug_CN: ئاپتورلار:

en: Auto
ug_CN: ئاپتوماتىك

en: Auto Detect
ug_CN: ئاپتوماتىك تېپىش

en: Auto Draft
ug_CN: ئاپتوماتىك كوپىيە

en: Auto add pages
ug_CN: ئاپتوماتىك بەت قوشۇش

en: Auto-update
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلا

en: Auto-updates
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلا

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش چەكلەندى <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش چەكلەندى <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش قوزغىتىلدى <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش قوزغىتىلدى <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
ug_CN: ھەر بىر ئۆرنەكتە ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارىنى قوزغىتىپ ياكى چەكلىگىلى بولىدۇ. ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش قوزغىتىلغان ئۆرنەككە نىسبەتەن، سىستېما كېيىنكى قېتىم يېڭىلىنىدىغان پىلاندىكى ۋاقىتنى كۆرسىتىدۇ. ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارىنىڭ نورمال ئىشلەش ئىشلىمەسلىكى WP-Cron ۋەزىپە پىلان سىستېمىسىغا مۇناسىۋەتلىك.

en: Auto-updates disabled
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش چەكلەنگەن

en: Auto-updates enabled
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش قوزغىتىلغان

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەكنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارى چەكلەنگەندەك تۇرىدۇ. بۇنداق بولغاندا تور بېكىتىڭىز يېڭى نەشرى بايقالغاندا ئۆزلۈكىدىن تاپشۇرۇۋېلىشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
ug_CN: قىستۇرما ۋە ياكى ئۆرنەكنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارى چەكلەنگەندەك تۇرىدۇ. ئەمما كۆرۈنۈشتە يېڭىلاشنى كۆرسىتىدىغان قىلىپ تەڭشىلىپتۇ. بۇنداق بولسا ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئارزۇ قىلغاندەك ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارى چەكلەنگەندەك تۇرىدۇ. بۇنداق بولغاندا تور بېكىتىڭىز يېڭى نەشرى بايقالغاندا ئۆزلۈكىدىن تاپشۇرۇۋېلىشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارى چەكلەنگەندەك تۇرىدۇ. بۇنداق بولغاندا تور بېكىتىڭىز يېڭى نەشرى بايقالغاندا ئۆزلۈكىدىن تاپشۇرۇۋېلىشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.

en: Autoloaded options
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يۈكلەش تاللانمىسى

en: Autoloaded options are acceptable
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يۈكلەيدىغان تاللانمىنى قوبۇل قىلغىلى بولىدۇ

en: Autoloaded options are configuration settings for plugins and themes that are automatically loaded with every page load in WordPress. Having too many autoloaded options can slow down your site.
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يۈكلەش تاللانمىسى قىستۇرما ۋە ئۆزنەكنىڭ سەپلىمە تەڭشىكى، WordPress تە ھەر قېتىم بەت يۈكلىگەندە ئۆزلۈكىدىن يۈكلىنىدۇ. ئۆزلۈكىدىن يۈكلىنىدىغان تاللانما بەك كۆپ بولۇپ كەتسە تور بېكىتىڭىزنىڭ ئىجرا قىلىش سۈرئىتىنى ئاستىلىتىۋېتىدۇ.

en: Autoloaded options could affect performance
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يۈكلەش تاللانمىسى ئۈنۈمگە تەسىر كۆرسىتىشى مۇمكىن

en: Automatic Updates
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
ug_CN: ئاپتوماتىك يېڭىلاش پىلانلانمىدى. WP-Cron دىن مەسىلە چىققان بولۇشى مۇمكىن.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
ug_CN: ئاپتوماتىك يېڭىلاش %s گە كېچىكتۈرۈلدى. WP-Cron دىن مەسىلە چىققان بولۇشى مۇمكىن.

en: Automatic update scheduled in %s.
ug_CN: ئاپتوماتىك يېڭىلاش %s گە توغرىلاندى.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ug_CN: يېڭى ئەڭ ئۈستىدىكى بەتلەرنى بۇ تىزىملىككە ئاپتوماتىك قوشۇش

en: Automatically add paragraphs
ug_CN: ئابزاسنى ئاپتوماتىك قوشۇش

en: Automatically close comments on old posts
ug_CN: كونا يازمىغا ئىنكاس يېزىش ئۆزلۈكىدىن تاقىلىدۇ

en: Automatically close comments on posts older than %s days
ug_CN: %s كۈندىن ئاشقان يازمىلاردىكى باھالار ئاپتوماتىك ئېتىۋېتىلسۇن

en: Autoplay
ug_CN: ئاپتوماتىك قويۇش

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن قويۇش بەزى ئىشلەتكۈچىلەرگە ئىشلىتىش مەسىلىسى كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن.

en: Autosave by %s
ug_CN:  ئاپتوماتىك ساقلىغۇچى: %s

en: Autosaving
ug_CN: ئاپتوماتىك ساقلىنىۋاتىدۇ

en: Available Actions
ug_CN: كۈچكە ئىگە مەشغۇلاتلار

en: Available Services
ug_CN: ئىشلىتىشكە بولىدىغان مۇلازىمەتلەر

en: Available Tools
ug_CN: تەييار قوراللار

en: Available Widgets
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان كىچىك قوراللار

en: Available block types
ug_CN: مەجۇت بۆلەك تىپلىرى

en: Available disk space
ug_CN: ئىشلىتىلىشچان دىسكا بوشلۇقى

en: Available fonts, typographic styles, and the application of those styles.
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان خەت نۇسخا، باسمىچىلىق ئۇسلۇبى ۋە بۇ ئۇسلۇبلارنىڭ پىروگراممىسى.

en: Available image dimensions.
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان سۈرەت ئۆلچىمى.

en: Available image sizes.
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولىدىغان سۈرەت چوڭلۇقى.

en: Avatar
ug_CN: ئاۋاتار

en: Avatar Display
ug_CN: باش سۈرەتنى كۆرسىتىش

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ug_CN: %d پىكىسلى باش سۈرەت ئۇلانمىسى.

en: Avatar URLs for the comment author.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ سىماسىنىڭ تور ئادرېسى.

en: Avatar URLs for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ باش سۈرەت ئۇلانمىسى.

en: Avatar background color:
ug_CN: ئاۋاتار تەگلىك رەڭگى:

en: Avatar size
ug_CN: سىما چوڭلۇقى

en: Avatars
ug_CN: باش سۈرەتلەر

en: Average
ug_CN: ئوتتۇرىچە

en: Average Rating
ug_CN: ئوتتۇرىچە باھا

en: Average per Day
ug_CN: كۈندىلىك ئوتتۇرىچە

en: Average per day
ug_CN: كۈندىلىك ئوتتۇرىچە

en: Awaiting spam check
ug_CN: ئەخلەت خەت تەكشۈرۈش

en: Azores
ug_CN: ئەيزورز - پورتۇگالىيە

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
ug_CN: BETA سىناق ؟
    =============
    
    بۇ تەڭشەش ئېلېكتىرونلۇق خېتى پەقەت WordPress نىڭ ئاچقۇچىلار نەشرىنى ئىشلەتكەندە ئەۋەتىلىدۇ.
    
    ئەگەر بۇ مەغلۇب بولۇشنى WordPress دىكى خاتالىق كەلتۈرۈپ چىقارغان دەپ قارىسىڭىز، بىزگە يوللاپ بېرەلەسىزمۇ؟
     * https://wordpress.org/support/forum/alphabeta دىكى قوللاش مۇنبىرىدە يازما يوللاڭ.
     * ياكى بۇ جايدا خاتالىق دوكلاتى يېزىڭ https://core.trac.wordpress.org/
    
    رەھمەت!-- WordPress گۇرۇپپىسى

en: Back
ug_CN: قايتىش

en: Back to %s
ug_CN: %s بېتىگە قايتىش

en: Back to blog options
ug_CN: بلوگ تاللاشلىرىغا قايتىش

en: Back to post options
ug_CN: يازما تاللانمىلىرىغا قايتىش

en: Back to top
ug_CN: بېشىغا قايتىش

en: Background
ug_CN: تەگلىك

en: Background Color
ug_CN: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug_CN: تەگلىك سۈرىتى

[ctx: Background Preset]
en: Preset
ug_CN: ھازىرقىسى

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
ug_CN: تەكرارلاش

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
ug_CN: سېرىما تاياق

en: Background color
ug_CN: تەگلىك رەڭگى

en: Background image
ug_CN: تەگلىك سۈرەت

en: Background image width
ug_CN: تەگلىك سۈرەك كەڭلىكى

en: Background image: %s
ug_CN: تەگلىك سۈرەت: %s

en: Background size, position and repeat options.
ug_CN: تەگلىك چوڭلۇقى، ئورنى ۋە تەكرارلاش تاللانمىسى.

en: Background styles
ug_CN: تەگلىك ئۇسلۇبى

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ug_CN: تەگلىك رەسىمى يېڭىلاندى. قانداق بولغانلىقىنى بىلمەكچى بولسىڭىز <a href="%s">تور بېتىڭىزنى زىيارەت قىلىڭ</a>.

en: Background updates are not working as expected
ug_CN: ئارقا سۇپىدا يېڭىلاش مۆلچەرلەنگەندەك ئىشلىمىدى

en: Background updates are working
ug_CN: ئارقا سۇپىدا يېڭىلاش ئىشلەۋاتىدۇ

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
ug_CN: WordPress يادرولۇق نەشرىنىڭ بىخەتەرلىك يېڭىلىنىشى ئېلان قىلىنغاندا، ئارقا سۇپىدا يېڭىلاش WordPress يادرولۇق نەشرىنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.

en: Background updates may not be working properly
ug_CN: ئارقا سۇپىدا يېڭىلاش توغرا ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن

en: Backtick
ug_CN: تەتۈر پەش

en: Bad login/pass combination.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى ياكى پارول خاتا.

en: Baghdad
ug_CN: باغداد - ئىراق

en: Bahia
ug_CN: بائىيە - برازىلىيە

en: Bahrain
ug_CN: بەھرەين

en: Baku
ug_CN: باكۇ - ئەزەربەيجان

en: Bamako
ug_CN: باماكو - مالى

en: Bandwidth
ug_CN: بەلباغ كەڭلىكى:

en: Bandwidth:
ug_CN: بەلباغ كەڭلىكى:

en: Bangkok
ug_CN: باڭكوك - تايلاند

en: Bangui
ug_CN: بانگۇي - ئوتتۇرا ئافرىقا

en: Banjul
ug_CN: بانجۇل - گامبىيە

en: Banner
ug_CN: پلاكات

en: Barbados
ug_CN: باربادوس

en: Base
ug_CN: ئاساس

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
ug_CN: مىسال تەڭشەكنىڭ Base64 كودىدىكى ئىپادىلىنىشى.

en: Basic Settings
ug_CN: ئاساسىي تەڭشەكلەر

en: Be careful!
ug_CN: دىققەت قىلىڭ!

en: Be part of a global open source community.
ug_CN: دۇنياۋى ئوچۇق مەنبە جامائىتىنىڭ بىر پارچىسى بولۇڭ.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
ug_CN: بۇنى بىخەتەر جايغا ساقلاشقا كاپالەتلىك قىلىڭ. ئۇ قايتا كۆرۈنمەيدۇ.

en: Be the future of WordPress
ug_CN: WordPress نىڭ كەلگۈسىگە قاتنىشىڭ

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
ug_CN: سىز %1$s نى قوللاندىغىنىڭىز ئۈچۈن، تور بېكىتىڭىزنىڭ WordPress تورى تارماق مۇندەرىجە قوللىنىشى كېرەك. ئەگەر تارماق دائىرە ئىشلەتمەكچى بولسىڭىز  %2$s نى ئويلۇشۇڭ.

en: Before
ug_CN: ئاۋال

en: Before a comment appears
ug_CN: باھا كۆرۈنۈشتىن ئىلگىرى

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ug_CN: ئىمپورتلاش ھۆججىتىڭىزنى يۈكلەشتىن بۇرۇن تۆۋەندىكى خاتالىقنى تۈزىتىشىڭىز كېرەك:

en: Beirut
ug_CN: بېيرۇت - لىۋان

en: Belarusian
ug_CN: بېلورۇسچە

en: Belem
ug_CN: بېلېم - برازىلىيە

en: Belfast
ug_CN: بېلفاست - شىمالىي ئىرلاندىيە

en: Belgrade
ug_CN: بېلگراد - سېربىيە

en: Belize
ug_CN: بېلىز - ئوتتۇرا ئامېرىكا

en: Below each blog post
ug_CN: تۆۋەندىكى ھەر بىر بلوگ يازمىسى

en: Below each comment
ug_CN: تۆۋەندىكى ھەربىر ئىنكاس

en: Berlin
ug_CN: بېرلىن - گېرمانىيە

en: Bermuda
ug_CN: بېرمۇدا - ئەنگىلىيە

en: Big Important Warning!
ug_CN: مۇھىم ئاگاھلاندۇرۇش!

en: Biographical Info
ug_CN: تەرجىمىھال

en: Bishkek
ug_CN: بىشكەك - قىرغىزىستان

en: Bissau
ug_CN: بىساۋ - گىنى بىساۋ

en: Bitrate Mode
ug_CN: بىت ئۈنۈمى ھالىتى

en: Bitrate:
ug_CN: بىت ئۈنۈمى:

en: Black
ug_CN: قارا

en: Blanc-Sablon
ug_CN: بلەنك- سابلون - كانادا

en: Blank
ug_CN: قۇرۇق

en: Blantyre
ug_CN: بلانتىر - مالاۋى

en: Blavatar
ug_CN: بلاۋاتار

en: Block
ug_CN: بۆلەك

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
ug_CN: بۆلەك "%1$s" نىڭ "%2$s" ئۇسلۇبى يوق.

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
ug_CN: «%1$s» بۆلەك %4$s نىڭ ئاستىدىكى %3$s ھۆججەتتە %2$s نى قوللايدىغانلىقىنى جاكارلاۋاتىدۇ. %2$s ھازىر %5$s ئاستىدا بولسا قوللايدىغانلىقىنى جاكارلىدى.

en: Block "%s" can't be inserted.
ug_CN: بۆلەك «%s» نى قىستۇرالمايدۇ.

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
ug_CN: %1$d/%2$d بۆلەك، دەرىجىسى %3$d

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
ug_CN: %1$s بۆلىكى مەزمۇننىڭ بىشىدا، ئۇنى سولغا يۆتكەشكە بولمايدۇ

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved right
ug_CN: %1$s بۆلىكى مەزمۇننىڭ بىشىدا، ئۇنى ئوڭغا يۆتكەشكە بولمايدۇ

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
ug_CN: %1$s بۆلىكى مەزمۇننىڭ بىشىدا، ئۇنى ئۈستىگە يۆتكەشكە بولمايدۇ

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
ug_CN: %1$s بۆلەك مەزمۇننىڭ ئاخىرىدا، ئۇنى تۆۋەنگە يۆتكەشكە بولمايدۇ

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
ug_CN: %1$s بۆلەك مەزمۇننىڭ ئاخىرىدا، ئۇنى سولغا يۆتكەشكە بولمايدۇ

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved right
ug_CN: %1$s بۆلىكى مەزمۇننىڭ ئاخىرىدا، ئۇنى ئوڭغا يۆتكەشكە بولمايدۇ

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
ug_CN: %s بۆلەك پەقەت بىرلا بۆلەك، يۆتكەشكە بولمايدۇ.

en: Block Editor Patterns
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچ ئەندىزەسى

en: Block Editor Styles
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبى

en: Block Emails
ug_CN: ئېلخەتلەرنى چەكلەش

en: Block HTML:
ug_CN: بۆلەك HTML:

en: Block Library
ug_CN: بۆلەك ئامبىرى

en: Block attributes.
ug_CN: بۆلەك خاسلىقى.

en: Block binding "%s" not found.
ug_CN: بۆلەك باغلانمىسى «%s» تېپىلمىدى.

en: Block bindings source "%s" already registered.
ug_CN: بۆلەك باغلانما مەنبەسى «%s» خەتلىتىلگەن.

en: Block bindings source name must be a string.
ug_CN: بۆلەك باغلانما مەنبە ئىسمى چوقۇم ھەرپ تىزىمى بولۇشى كېرەك.

en: Block bindings source names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-source
ug_CN: بۆلەك باغلانما مەنبەسى چوقۇم ئىسم بوشلۇق ئالدى قوشۇلغۇچىنى ئ‍ۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك. مەسىلەن، my-plugin/my-custom-source

en: Block bindings source names must not contain uppercase characters.
ug_CN: بۆلەك باغلانما مەنبەسى چوڭ ھەرىپلەرنى ئۆز ئ‍ىچىگە ئالماسلىقى كېرەك.

en: Block breadcrumb
ug_CN: بۆلەك بەلگە ئىزى

en: Block cannot be rendered inside itself.
ug_CN: بۆلەك ئۆزىنى ئۆزى رەڭلىيەلمەيدۇ.

en: Block category.
ug_CN: بۆلەك سەھىپەسى.

en: Block contains unexpected or invalid content.
ug_CN: بۆلەكتە كۈتۈلمىگەن ياكى ئ‍ىناۋەتسىز مەزمۇن بار.

en: Block example.
ug_CN: بۆلەك مىسالى.

en: Block has been deleted or is unavailable.
ug_CN: بۆلەك ئۆچۈرۈلدى ياكى مەۋجۇت ئەمەس.

en: Block keywords.
ug_CN: بۆلەك ئاچقۇچلۇق سۆزى.

en: Block metadata collections cannot be registered as one of the following directories or their parent directories: %s
ug_CN: بۆلەك تەپسىلىي سانلىق مەلۇمات توپلىمىنى تۆۋەندىكى مۇندەرىجە ياكى ئۇلارنىڭ ئانا مۇندەرىجىسى سۈپىتىدە تىزىملىتالمايدۇ: %s

en: Block name changed to: "%s".
ug_CN: بۆلەكنىڭ ئۆزگەرگەن ئىسمى: «%s».

en: Block name must be a string or array.
ug_CN: بۆلەك ئىسمى چوقۇم ھەرپ تىزىقى ياكى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: Block name reset to: "%s".
ug_CN: ئەسلىگە قايتۇرۇلغان بۆلەك ئىسمى: «%s».

en: Block name.
ug_CN: بۆلەك ئىسمى.

en: Block namespace.
ug_CN: بۆلەك ئات بوشلۇقى.

en: Block navigation structure
ug_CN: بۆلەك يولباشچى قۇرۇلمىسى

en: Block pattern "%s" inserted.
ug_CN: «%s» بۆلەك ئەندىزە قىستۇرۇلدى.

[ctx: Block pattern category]
en: About
ug_CN: ھەققىدە

[ctx: Block pattern category]
en: Audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
ug_CN: لەۋھەلەر

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
ug_CN: توپچە

[ctx: Block pattern category]
en: Call to action
ug_CN: مەشغۇلات چاقىرىقى

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
ug_CN: رەت

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
ug_CN: ئالاقىلىشىش

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
ug_CN: تەۋسىيەلىك

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
ug_CN: بەت ئاستى

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
ug_CN: سۈرەتدان

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
ug_CN: بەت قاش

[ctx: Block pattern category]
en: Media
ug_CN: ۋاسىتە

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
ug_CN: تۈر توپلىمى

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
ug_CN: يازمىلار

[ctx: Block pattern category]
en: Services
ug_CN: مۇلازىمەتلەر

[ctx: Block pattern category]
en: Team
ug_CN: قوشۇن

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
ug_CN: گۇۋاھنامەلەر

[ctx: Block pattern category]
en: Text
ug_CN: تېكىست

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
ug_CN: سىن

en: Block pattern category "%s" not found.
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە سەھىپەسى «%s» تېپىلمىدى.

en: Block pattern category name must be a string.
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە سەھىپە ئىسمى چوقۇم ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
ug_CN: سېتكا

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
ug_CN: سۈرەت سولدا

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
ug_CN: چوڭ ماۋزۇ

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
ug_CN: ئېغىش

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
ug_CN: كىچىك سۈرەت ۋە ماۋزۇ

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
ug_CN: ھەمبەھىر تەگلىك رەڭگى بار ئىجتىمائىي تاراتقۇ ئۇلانمىلىرى

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
ug_CN: ئۆلچەملىك

en: Block patterns
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە ئالدىن سەپلەنگەن بۆلەك جايلاشتۇرۇلۇشى. ئۇلارنى ئىشلىتىپ ئىلھاملىنىپ ئىنتايىن قىسقا ۋاقىتتا يېڭى بەت قۇرالايسىز.

en: Block rendered as empty.
ug_CN: بۆلەك بوش ئىشلەندى .

en: Block shortcuts
ug_CN: بۆلەك قىسقا يوللىرى

en: Block spacing
ug_CN: بۆلەك ئارىلىقى

en: Block style name must be a string.
ug_CN: بۆلەك ئۇسلۇب نامى چوقۇم ھەرىپ بولۇشى كىرەك.

en: Block style name must not contain any spaces.
ug_CN: بۆلەك ئۇسلۇبىنىڭ ئىسمىدا ھېچقانداق بوشلۇق بولماسلىقى كېرەك.

en: Block style variations.
ug_CN: بۆلەك ئۇسلۇبىنىڭ خىللىرى.

en: Block supports.
ug_CN: بۆلەك قوللاش.

en: Block tools
ug_CN: بۆلەك قوراللىرى

en: Block type "%s" is already registered.
ug_CN: «%s» بۆلەك تىپى تىزىملىنىپ بولغان.

en: Block type "%s" is not registered.
ug_CN: «%s» بۆلەك تىپى تىزىملانمىغان.

en: Block type names must be strings.
ug_CN: بۆلەك تىپ ئىسمى چوقۇم ھەرىپلەر بولۇشى كىرەك.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
ug_CN: بۆلەك تىپ ئ‍سمى چوقۇم ئىسمبوشلۇق ئالدى قوشۇلغۇچىنى ئ‍ۆز ئىچىگە ئىلىشى كىرەك. مەسىلەن، my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
ug_CN: بۆلەك تىپ ئىسملىرى چوڭ ھەرىپلەرنى ئۆز ئ‍ىچىگە ئالماسلىقى كىرەك.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
ug_CN: ئەندىزە ئىشلەتمەكچى بولغان بۆلەك تىپلىرى.

en: Block variations
ug_CN: بۆلەك پەرقى

en: Block variations.
ug_CN: بۆلەك خىللىرى.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
ug_CN: ئاستىغا توغرىلا

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
ug_CN: ئوتتۇرىغا توغرىلا

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
ug_CN: ئۈستىگە توغرىلا

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
ug_CN: ئارىسىدىكى بوشلۇق

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
ug_CN: تولدۇرۇپ ياي

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
ug_CN: تىك تەكشىلىكنى ئۆزگەرتىش

[ctx: Block with expanding width in flex layout]
en: Grow
ug_CN: كېڭەيت

[ctx: Block with fixed width in flex layout]
en: Fixed
ug_CN: مۇقىم

en: Block: %s
ug_CN: بۆلەك: %s

en: Block: Paragraph
ug_CN: بۆلەك: ئابزاس

en: Blocked
ug_CN: توسۇۋېتىلگەنلەر

en: Blockquote
ug_CN: نەقىل

en: Blocks
ug_CN: بۆلەكلەر

en: Blocks can't be inserted into other blocks with bindings
ug_CN: بىر بۆلەكنى يەنە بىر بۆلەككە باغلاش شەكلىدە قىستۇرغىلى بولمايدۇ

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
ug_CN: بۆلەكلەرنى تۆۋەنگە چۈشۈرۈشكە بولمايدۇ، چۈنكى ئۇلار ئاللابۇرۇن ئەڭ تۆۋەندە.

en: Blocks cannot be moved left as they are already are at the leftmost position
ug_CN: بۆلەكلەرنى سول تەرەپكە يۆتكىگىلى بولمايدۇ، چۈنكى ئۇلار ئاللىبۇرۇن سول تەرەپتىكى ئەڭ مۇۋاپىق ئورۇندا

en: Blocks cannot be moved right as they are already are at the rightmost position
ug_CN: بۆلەكلەرنى ئوڭ تەرەپكە يۆتكىگىلى بولمايدۇ، چۈنكى ئۇلار ئاللىبۇرۇن ئوڭ تەرەپتىكى ئەڭ مۇۋاپىق ئورۇندا

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
ug_CN: بۆلەكلەرنى يۇقىرىغا چىقىرىشقا بولمايدۇ، چۈنكى ئۇلار ئاللابۇرۇن ئەڭ يۇقىرىدا.

en: Blog
ug_CN: بىلوگ

en: Blog Archives
ug_CN: بىلوگ ئارخىپلىرى

en: Blog Name
ug_CN: بىلوگ نامى

en: Blog Stats
ug_CN: بلوگ ستاتىستىكىسى

en: Blog Title
ug_CN: بلوگ تېمىسى

en: Blog URL
ug_CN: بىلوگ ئادرېسى

en: Blog URL:
ug_CN: بلوگ ئادرېسى:

en: Blog at WordPress.com
ug_CN: WordPress.com دىكى بلوگ

en: Blog pages show at most
ug_CN: بىلوگ بەتلىرىدە كۆرسىتىلىدىغىنى ئەڭ كۆپ بولغاندا

en: Blog pages show at most.
ug_CN: ئەڭ كۆپ بولغاندا شۇنچە بەت كۆرسىتەلەيدۇ.

en: Blog title
ug_CN: بىلوگ ماۋزۇسى

en: Blogger
ug_CN: بىلوگگېر

en: Blogger Blogs
ug_CN: بىلوگگېر بىلوگلىرى

en: Blogger username
ug_CN: بىلوگگېر ئىشلەتكۈچى نامى

en: Bloggers
ug_CN: بلوگگىرلار

en: Blogs
ug_CN: بلوگلار

en: Blogs I Follow
ug_CN: ئەگەشكەن بىلوگلىرىم

en: Blue
ug_CN: كۆك

en: Blur
ug_CN: غۇۋا

en: Blush bordeaux
ug_CN: سۇس توق قىزىل

en: Blush light purple
ug_CN: سۇس قىزغۇچ بىنەپشە

en: Boa Vista
ug_CN: بوئا ۋىستا - برازىلىيە

en: Body cell text
ug_CN: گەۋدە كاتەكچە تېكىستى

en: Bogota
ug_CN: بوگوتا - كولومبىيە

en: Boise
ug_CN: بويزى - ئايداخو@ئامېرىكا

en: Bold sections designed to showcase key content.
ug_CN: توم بۆلەك مۇھىم مەزمۇننى كۆرسىتىشكە لايىھەلەنگەن.

en: Book
ug_CN: كىتاب

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ug_CN: <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">مۇقىم ئۇلانمىسىنى</a> خەتكۈشلىۋېلىڭ.

en: Bookmarklet
ug_CN: تور كۆرگۈچ خەتكۈچى

en: Bookmarks
ug_CN: خەتكۈشلەر

en: Border
ug_CN: چۆرىسى

en: Border & Shadow
ug_CN: گىرۋەك ۋە سايە

en: Border color
ug_CN: قىرىنىڭ رەڭگى

en: Border color and style picker
ug_CN: گىرۋەك رەڭگى ۋە ئۇسلۇپ تاللىغۇچ

en: Border color and style picker.
ug_CN: قىر رەڭگى ۋە ئۇسلۇب تاللىغۇچ.

en: Border color and style picker. The currently selected color has a value of "%1$s". The currently selected style is "%2$s".
ug_CN: گىرۋەك رەڭگى ۋە ئۇسلۇب تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللىغان رەڭ قىممىتى «%1$s».  نۆۋەتتە تاللانغان ئۇسلۇب «%2$s».

en: Border color and style picker. The currently selected color has a value of "%s".
ug_CN: گىرۋەك رەڭگى ۋە ئۇسلۇبىنى تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللىغان رەڭ قىممىتى «%s».

en: Border color and style picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
ug_CN: گىرۋەك رەڭگى ۋە ئۇسلۇب تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللىغان رەڭ «%1$s» دېيىلىدۇ، قىممىتى «%2$s».

en: Border color and style picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s". The currently selected style is "%3$s".
ug_CN: گىرۋەك رەڭگى ۋە ئۇسلۇب تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللىغان رەڭ «%1$s» دېيىلىدۇ، قىممىتى «%2$s». نۆۋەتتە تاللىغان ئۇسلۇب «%3$s».

en: Border color picker.
ug_CN: قىر رەڭ سۈمۈرگۈچ.

en: Border color picker. The currently selected color has a value of "%s".
ug_CN: گىرۋەك رەڭگىنى تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللانغان رەڭنىڭ قىممىتى «%s».

en: Border color picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
ug_CN: گىرۋەك رەڭ تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللىغان رەڭ «%1$s» دېيىلىدۇ، قىممىتى «%2$s».

en: Border radius
ug_CN: چىگرا رادىيۇسى

en: Border width
ug_CN: گىرۋەك كەڭلىكى

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
ug_CN: WordPress تور ئادرېسى ۋە تور بېكەت تور ئادرېسىنىڭ ھەر ئىككىسى %1$s ياكى %2$s بىلەن باشلانسا بولىدۇ. %2$s بىلەن باشلانغان تور ئادرېسى SSL گۇۋاھنامە تەلەپ قىلىدۇ. شۇڭلاشقا %2$s بىلەن باشلىنىدىغان قىلىپ ئۆزگەرتىشتىن بۇرۇن، مۇناسىپ تور ئادرېسىنىڭ SSL گۇۋاھنامەسى ئورنىتىلغانلىقىغا كاپالەتلىك قىلىڭ. %2$s بىلەن باشلانسا توركۆرگۈ ئادرېس بالداققا يېقىن جايدا قۇلۇپ سىگنالى كۆرۈنىدۇ. %2$s بىلەن قۇلۇپ سىگنالى تور بېكىتىڭىزنى ئاساسىي بىخەتەرلىك تەلىپىنى قاندۇرغانلىقىنى بىلدۈرىدۇ، بۇ زىيارەتچى ۋە ئىزدەش موتورىنىڭ تور بېكىتىڭىزنى ئىشەنچ بىلەن زىيارەت قىلالايدىغانلىقىنى بىلدۈرىدۇ.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
ug_CN: تىزىملىتىلغان ۋە ئەڭ ئاخىرقى قىتىم يىڭىلانغان كۈن تەمىنلەنگەن بولۇشى كىرەك.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
ug_CN: تىزىملىتىلغان ۋە ئەڭ ئاخىرقى قىتىم يىڭىلانغان كۈن ئىناۋەتلىك بولۇشى كىرەك.

en: Bottom
ug_CN: ئاستى

en: Bottom Center
ug_CN: ئاستى ئوتتۇرا

en: Bottom Left
ug_CN: سول تەرەپ ئاستى

en: Bottom Right
ug_CN: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom border
ug_CN: ئاستى قىرى

en: Bottom left
ug_CN: سول تەرەپ ئاستى

en: Bottom right
ug_CN: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom side
ug_CN: ئاستى تەرەپ

en: Box Control
ug_CN: قۇتا تىزگىنى

en: Bratislava
ug_CN: براتىسلاۋا - سلوۋاكىيە

en: Brazzaville
ug_CN: براززاۋىل - كونگو

en: Breadcrumbs hidden.
ug_CN: بۇردا نان يوشۇرۇن.

en: Breadcrumbs visible.
ug_CN: بۇردا نان كۆرۈنۈشچان.

en: Break comments into pages
ug_CN: ئىنكاسنى بەتكە بۆلۈش

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
ug_CN: تىجارىتىڭىز ۋە مۇلازىمىتىڭىز ھەققىدە قىسقىچە چۈشەندۈرۈش بېرىڭ.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
ug_CN: قەرەللىك ئاسراش سەۋەبىدىن ۋاقىتلىق تاقالغان. سەل تۇرۇپ قايتا تەكشۈرۈڭ.

en: Brisbane
ug_CN: برىزبەن - ئاۋسترالىيە

en: British English
ug_CN: بىرىتانىيە ئىنگىلىز تىلى

en: Broken Hill
ug_CN: بروكېن خىل - ئاۋسترالىيە

en: Brown
ug_CN: قوڭۇر

en: Browse
ug_CN: كۆرۈش

en: Browse all
ug_CN: ھەممىگە كۆز يۈگۈرت

en: Browse all. This will open the main inserter panel in the editor toolbar.
ug_CN: ھەممىگە كۆز يۈگۈرتىدۇ. تەھرىرلەش قورال بالداقتا ئاساسىي قىستۇرغۇچ تاختىسىنى ئاچىدۇ.

en: Browse revisions
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخىسىنى كۆرۈش

en: Browse styles
ug_CN: ئۇسلۇبقا كۆز يۈگۈرت

en: Browser default
ug_CN: توركۆرگۈ كۆڭۈلدىكى

en: Browser icon preview: Current image: %s
ug_CN: توركۆرگۈ سىنبەلگىسىنى ئالدىن كۆزىتىش:  نۆۋەتتىكى سۈرەت: %s

en: Browser icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ug_CN: توركۆرگۈ سىنبەلگىسىنى ئالدىن كۆزىتىش: نۆۋەتتىكى سۈرەتنىڭ باشقا تېكىستى يوق. ھۆججەت ئىسمى: %s

en: Brunei
ug_CN: برۇنېي

en: Brussels
ug_CN: بىريۇسسېل - بېلگىيە

en: Bucharest
ug_CN: بۇخارېست - رۇمىنىيە

en: Budapest
ug_CN: بۇداپېشت - ۋېنگرىيە

en: Buenos Aires
ug_CN: بۇئېنوس ئايرېس

en: Bujumbura
ug_CN: بۇجۇمبۇرا - بۇرۇندى

en: Bulgarian
ug_CN: بۇلغارچە

en: Bulk Actions
ug_CN: مەشغۇلاتلار

en: Bulk Edit
ug_CN: تۈركۈملەپ تەھرىرلەش

en: Bulk Select
ug_CN: تۈركۈملەپ تاللاش

en: Bulk actions
ug_CN: مەشغۇلاتلار

en: Bulk edit
ug_CN: تۈركۈملەپ تەھرىرلەش

en: Bulk select
ug_CN: كۆپ تاللاش

en: Business
ug_CN: سودا

en: Button
ug_CN: تۈگمە

en: Button inside
ug_CN: توپچە ئىچى

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ug_CN: كېيىنكى

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ug_CN: ئالدىنقى

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
ug_CN: %s تاللانمىلىرى

en: Button only
ug_CN: توپچەلا

en: Button outside
ug_CN: توپچە سىرتى

en: Button text
ug_CN: تۈگمە تېكىستى

en: Buttons
ug_CN: توپچە

en: Buy more
ug_CN: يەنە سېتىۋېلىش:

en: Buy now
ug_CN: ھازىرلا ئالاي

en: By %s
ug_CN: ئاپتورى: %s

en: By %s.
ug_CN: ئاپتورى: %s

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
ug_CN: ئادەتتىكى ئەھۋالدا WordPress تەھلىل ئۇچۇرلىرىنى توپلىمايدۇ، ئەمما نۇرغۇن مەۋھۇم تور مۇلازىمىتېر تەمىنلىگۈچى ھېساباتى بەزى نامسىز تەھلىل قىلىش ئۇچۇرلىرىنى توپلايدۇ. ئەگەر WordPress نىڭ تەھلىل مۇلازىمىتى تەمىنلەيدىغان قىستۇرمىسىنى ئورناتقان بولسىڭىز، بۇ قىستۇرمىلارنىڭ ئۇچۇرىنى بۇ جايدا بايان قىلىڭ.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
ug_CN: ئەسلىدە WordPress زىيارەتچىلەرنىڭ ھېچقانداق خۇسۇسىي ئۇچۇرلىرىنى يىغمايدۇ. تىزىملاتقان ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ بولسا ئىشلەتكۈچى تەرجىمھالىدا كۆرۈنگەن مەلۇماتلارىنىلا يىغىدۇ. ئەمما بەزى قىستۇرمىلار خۇسۇىي ئۇچۇلارنى يىغىشى مۈمكىن. تۆۋەنگە مۇناسىۋەتلىك ئۇچۇرلارنى قوشۇشىڭىز كېرەك.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
ug_CN: ئادەتتە WordPress ھېچقانداق شەخسىي ئۇچۇرنى ھېچكىمگە ھەمبەھىرلىمەيدۇ.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
ug_CN: ئەسلىدە WordPressتە بىر ئالاقىلىشىش جەدۋىلى يوق. ئەگەر بىر ئالاقە قىستۇرمىسى ئىشلىتىۋاتقان بولسىڭىز، بۇ ماددىدا بىرسى ئالاقە جەدۋىلى ئەۋەتكەندە قايسى شەخسىي ئۇچۇرلارنىڭ يىغىلىدىغانلىقى ۋە قانچىلىك ساقلىنىدىغانلىقىنى ئەسكەرتىڭ. مەسىلەن، خېرىدارلارغا خىزمەت قىلىش مەقسىتىدە ئالاقە جەدۋىلىدە ئەۋەتىلگەن مەلۇماتلارنى مەلۇم مۇددەت ساقلايدىغانلىقىڭىزنى، ئەمما بۇ ئۇچۇرلارنى تىجارەت مەقسىتىدە ئىشلەتمەيدىغانلىقىڭىزنى يېزىڭ.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
ug_CN: كۆڭۈلدىكى سەپلىمىسى بويىچە يېڭىدىن تىزىملاتقان ئىشلەتكۈچىلەرگە ئېلخەت يوللىنىپ تور بېكىتىڭىزگە ئەزا بولغانلىقى خەۋەرلەندۈرىلىدۇ. ئېلخەتتە شىفرەنى يېڭىدىن قۇرۇشقا دائىر ئۇلانمىنىمۇ بار. قارشى ئېلىش ئېلخەتى ئەۋەتىشنى خالىمىسىڭىز، كاتەكچىدىكى تاللاش ئىشارەتىنى ئېلىۋېتىڭ.

en: By: %s
ug_CN: ئاپتور: %s

en: CSS Classes (optional)
ug_CN: CSS Classes (ئىختىيارى)

en: CSS Revisions
ug_CN: CSS ئۆزگەرتىلمە نۇسخىسى

en: CSS Stylesheet Editor
ug_CN: CSS ئۇسلۇب ھۆججىتى تەھرىرلىگۈچى

en: CSS ascent-override value.
ug_CN: CSS ascent-override قىممىتى.

en: CSS code
ug_CN: CSS  كودى

en: CSS descent-override value.
ug_CN: CSS descent-override قىممىتى.

en: CSS font-display value.
ug_CN: CSS font-display قىممىتى.

en: CSS font-family value.
ug_CN: CSS font-family قىممىتى.

en: CSS font-feature-settings value.
ug_CN: CSS font-feature-settings قىممىتى.

en: CSS font-stretch value.
ug_CN: CSS font-stretch قىممىتى.

en: CSS font-style value.
ug_CN: CSS font-style قىممىتى.

en: CSS font-variant value.
ug_CN: CSS font-variant قىممىتى.

en: CSS font-variation-settings value.
ug_CN: CSS font-variation-settings قىممىتى.

en: CSS line-gap-override value.
ug_CN: CSS line-gap-override قىممىتى.

en: CSS size-adjust value.
ug_CN: CSS size-adjust قىممىتى.

en: CSS unicode-range value.
ug_CN: CSS unicode-range قىممىتى.

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
ug_CN: غەملەك ئاچقۇچى چوقۇم پۈتۈن سان ياكى بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك، %s بېرىلگەن.

en: Cache key must not be an empty string.
ug_CN: غەملەك ئاچقۇچى بوش ھەرپ تىزىقى بولماسلىقى كېرەك.

en: Cafe
ug_CN: قەھۋەخانا

en: Cairo
ug_CN: قاھىرە - مىسىر

en: Calcutta
ug_CN: كالكۇتتا - ھىندىستان

en: Calendar
ug_CN: كالېندار

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
ug_CN: قۇرۇلما فونكسىيەسىنى بىۋاسىتە چاقىرماي %s نى چاقىرىپ HTML بىر تەرەپ قىلغۇچ قۇرىدۇ.

en: Call to action
ug_CN: ھەرىكەتكە دەۋەت

en: Cambridge Bay
ug_CN: كامبرىج بەي - كانادا

en: Campo Grande
ug_CN: كامپو گرەند - برازىلىيە

en: Can anyone register on this site?
ug_CN: بىرەرسى بۇ تور بېكەتكە تىزىملىتالامدۇ؟

en: Can communicate with WordPress.org
ug_CN: WordPress.org بىلەن ئالاقە قىلالايدۇ

en: Can not find blog.
ug_CN: بلوگ تېپىلمىدى.

en: Canary
ug_CN: كانارى - ئىسپانىيە

en: Canberra
ug_CN: كانبېررا - ئاۋسترالىيە

en: Cancel
ug_CN: ئىناۋەتسىز

en: Cancel &amp; start a new import
ug_CN: بىكار قىلىپ يېڭىدىن ئىمپورتلاش

en: Cancel Edit
ug_CN: تەھرىرلەشنى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: Cancel Editing
ug_CN: تەھرىرلەشتىن ۋاز كەچ

en: Cancel and go back
ug_CN: ۋاز كېچىپ كەينىگە قايت

[ctx: Cancel comment button]
en: Cancel
ug_CN: ۋاز كەچ

en: Cancel edit
ug_CN: تەھرىرلەشنى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: Cancel password change
ug_CN: پارول ئۆزگەرتىشنى بىكار قىلىش

en: Cancel reply
ug_CN: جاۋابنى بىكار قىلىش

en: Cancelled
ug_CN: ئىناۋەتسىز قىلىندى

en: Cancun
ug_CN: كاڭكۇن - مېكسىكا

en: Cannot Authorize Application
ug_CN: ئەپكە ئىجازەت بېرەلمەيدۇ

en: Cannot create a comment with that type.
ug_CN: بۇ تىپتىكى ئىنكاس يازغىلى بولمايدۇ.

en: Cannot create a revision of a revision
ug_CN: تۈزىتىلمە نۇسخىدىن يېڭى تۈزىتىلمە نۇسخىنى ياساشقا بولمايدۇ

en: Cannot create a user with an empty login name.
ug_CN: كىرىش نامىنى تولدۇرمىغان ئىشلەتكۈچىنى قۇرغىلى بولمايدۇ.

en: Cannot create existing comment.
ug_CN: بار باھانى يېڭىدىن قۇرالمايسىز

en: Cannot create existing post.
ug_CN: مەۋجۇت بىر يازمىنى يېڭىدىن قۇرالمايسىز.

en: Cannot create existing user.
ug_CN: بار ئىشلەتكۈچىنى قۇرالمايمىز.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
ug_CN: ئاكتىپ قىستۇرمىنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ. ئاۋال ئۇنى ئاكتىپسىزلاڭ.

en: Cannot find user global styles revisions.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئومۇمىيەت ئۇسلۇب تۈزىتىشلىرىنى تاپالمىدى.

en: Cannot hook block to itself.
ug_CN: بۆلەكنى ئۆزىگە ئىلمەكلىيەلمەيدۇ.

en: Cannot introspect application password.
ug_CN: ئەپ ئىمىنى تەكشۈرەلمەيدۇ.

en: Cannot load %s.
ug_CN: %s نى قاچىلاشقا بولمىدى.

en: Cannot load image metadata.
ug_CN: سۈرەت ئۇچۇرلىرىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
ug_CN: كېڭەيتىلگەن WP_Widget ى يوق ئەپچەنى ئالدىن كۆزەتكىلى بولمايدۇ.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
ug_CN: رەسىم ئۆلچىمىنى ئۆزگەرتىشكە بولمىدى. كەڭلىك ۋە ئىگىزلىكى بەلگىلەنمىگەن.

en: Cannot save image metadata.
ug_CN: سۈرەت ئۇچۇرلىرىنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Cannot select database
ug_CN: سانداننى تاللىيالمايدۇ

en: Cannot send password reset, permission denied.
ug_CN: ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇشنى ئەۋەتەلمەيدۇ. ئىجازەت رەت قىلىندى.

en: Cannot set bookmarks on tokens that do no appear in the original HTML text.
ug_CN: ئەسلى HTML تېكىستتە كۆرۈلمىگەن پەرمان تاختىسىغا خەتكۈچ تەڭشىگىلى بولمايدۇ.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
ug_CN: كېڭەيتىلگەن WP_Widget ى يوق ئەپچەدە مىسالنى تەڭشىيەلمەيدۇ.

en: Cannot set or reset variable:
ug_CN: ئۆزگەرگۈچىنى تەڭشىيەلمەيدۇ ياكى ئەسلىگە قايتۇرالمايدۇ:

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
ug_CN: ئانا ئاتالغۇ بەلگىلىگىلى بولمايدۇ، تۈر قاتلاملىق ئەمەس.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
ug_CN: ئوبيېكتنى مۇقىملاشتۇرالمايدۇ. ئالدى بىلەن ئوبيېكتنى سانلار قاتارىغا ئايلاندۇرۇش كېرەك.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
ug_CN: «%2$s» قوليازما ئۈچۈن «%1$s» ئىستراتېگىيەسىنى تەمىنلىيەلمەيدۇ چۈنكى لەقەم (ئۇنىڭ «src» قىممىتى كەم).

en: Cannot view post type.
ug_CN: يازما تىپىنى كۆرەلمەيسىز.

en: Cannot view status.
ug_CN: ھالىتىنى كۆرەلمەيسىز.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
ug_CN: HTML بىر تەرەپ قىلغۇچتىكى يېقىنراق بەلگىنى زىيارەت قىلالمايدۇ.

en: Capabilities
ug_CN: ماسلىشىشچانلىقى

en: Cape Verde
ug_CN: كەيپ ۋېرد

en: Capitalize
ug_CN: چوڭ ھەرپ

en: Caption
ug_CN: تېما

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەتنىڭ تېمىسى، سانداندا ساقلانغىنى بويىچە.

en: Caption text
ug_CN: چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Caption&hellip;
ug_CN: سەرلەۋھە&hellip;

en: Caption:
ug_CN: تېما:

en: Captions
ug_CN: ماۋزۇ

en: Captions/Subtitles
ug_CN: چۈشەندۈرۈش\خەتلەر

en: Caracas
ug_CN: كاراكوس - ۋېنېسۇئېلا

en: Carousel view
ug_CN: تاسما كۆرۈنۈش

en: Casablanca
ug_CN: كاسابلانكا - ماراكەش

en: Casey
ug_CN: كاسېي

en: Catalan
ug_CN: كاتالانچە

en: Catamarca
ug_CN: كاتاماركا

en: Categories
ug_CN: سەھىپىلەر

en: Categories List
ug_CN: سەھىپە تىزىمى

en: Categories and Tags Converter
ug_CN: سەھىپە ۋە خەتكۈشلەرنى ئايلاندۇرغۇچ

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
ug_CN:  سەھىپىنى <a href="%s">خەتكۈشكە ئايلاندۇرۇش</a> تىن پايدىلىنىپ، سەھىپىنى تاللاپ تۇرۇپ خەتكۈشكە ئايلاندۇرۇشقا بولىدۇ.

en: Categories deleted.
ug_CN: كاتېگورىيىلەر ئۆچۈرۈلدى.

[ctx: Categories dropdown (show_option_none parameter)]
en: None
ug_CN: يوق

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
ug_CN: سەھىپىلەر دەرىجە-قاتلامغا بۆلۈنگەن بولۇپ، تارماق سەھىپىلەرنى ئىشلەتسىڭىزمۇ بولىدۇ. بەلگىلەر دەرىجە-قاتلامغا ئايرىلمىغان بولۇپ، بۆلۈپ  ئىشلىتىشكە بولمايدۇ. بەزىدە كىشىلەر يازمىلىرىغا بىر سەھىپە ئىشلىتىپ بىر مەزگىل ئۆتكەندىن كېيىن، باشقا بىر سەھىپىنىڭ ئۆزىگە تېخىمۇ ياخشى ماس كېلىدىغانلىقىنى بايقايدۇ.

en: Categories list
ug_CN: سەھىپىلەر تىزىملىگى

en: Categories list navigation
ug_CN: سەھىپىلەر تىزىملىگى يولباشلىغۇچىسى

en: Categories provide a helpful way to group related posts together and to quickly tell readers what a post is about.
ug_CN: سەھىپە مۇناسىۋەتلىك يازمىلارنى گۇرۇپپىلاپ ۋە ئوقۇرمەنلەرگە قانداق يازما ئىكەنلىكى ھەققىدە تېز سۈرئەتتە  ياردەم ئۇچۇرى بىلەن تەمىنلەيدۇ.

en: Categories to Tags
ug_CN: كاتېگورىيىدىن خەتكۈچكە

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ug_CN: سەھىپىنىڭ خەتكۈشكە ئوخشىمايدىغان يېرى شۇكى، ئۇ قاتلاملىق مۇناسىۋەتكە ئىگە. سىز «خەلق ناخشىلىرى» دەپ بىر سەھىپە قۇرۇپ، بۇ سەھىپىلەرنىڭ ئاستىدا يەنە «ئىلى خەلق ناخشىلىرى» ياكى «ئاتۇش خەلق ناخشىلىرى» دېگەندەك قىسمىي سەھىپىلەرنى ئىختىيارىڭىزچە قۇرالايسىز.

en: Categories:
ug_CN: سەھىپىلەر:

en: Categories:
ug_CN: سەھىپىلەر:

en: Categories: %s
ug_CN: كاتېگورىيەلەر: %s

en: Category
ug_CN: سەھىپىلەر

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
ug_CN: كاتېگورىيە %s مەۋجۇت ئەمەس!

en: Category Cloud
ug_CN: كاتېگورىيە بۇلۇتى

en: Category added.
ug_CN: كاتېگورىيە قوشۇلدى.

en: Category deleted.
ug_CN: كاتېگورىيە ئۆچۈرۈلدى.

en: Category name.
ug_CN: كاتېگورىيە نامى

en: Category not added.
ug_CN: كاتېگورىيە قوشۇلمىدى.

en: Category not updated.
ug_CN: كاتېگورىيە يېڭىلانمىدى.

en: Category slug.
ug_CN: كاتېگورىيە قوشۇمچە نامى

en: Category updated.
ug_CN: كاتېگورىيە يېڭىلاندى.

en: Category: | Categories:
ug_CN[0]: كاتېگورىيە:

en: Caution:
ug_CN: دىققەت:

en: Cayenne
ug_CN: كايەن - گۇييان@فرانسىيە

en: Cayman
ug_CN: كايمان - كارىب دېڭىزى@ئەنگىلىيە

en: Cell padding
ug_CN: كاتەكچە ئارىلىقى

en: Cell spacing
ug_CN: كاتەكچە بوشلۇقى

en: Cell type
ug_CN: كاتەك تىپى

en: Center
ug_CN: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Center Left
ug_CN: ئوتتۇرا سول

en: Center Right
ug_CN: ئوتتۇرا ئوڭ

en: Centimeters (cm)
ug_CN: سانتىمېتىر(cm)

en: Ceuta
ug_CN: سېۋتا - ئىسپانىيە

en: Chagos
ug_CN: چاگوس - ئەنگىلىيە

en: Change
ug_CN: ئۆزگەرتىش

en: Change Date
ug_CN: چېسلا ئۆزگەرت

en: Change Email Address
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىنى ئۆزگەرتىش

en: Change Frequency
ug_CN: چاستوتا ئۆزگەرت

en: Change Permalink Structure
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانمىنىڭ قۇرۇلمىسىنى ئۆزگەرتىش

en: Change Site Icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسىنى ئۆزگەرت

en: Change Theme
ug_CN: ئۇسلۇب ئۆزگەرتىش

en: Change a block's type by pressing the block icon on the toolbar.
ug_CN: قورال بالداقتىكى بۆلەك سىنبەلگىسىنى بېسىپ بۆلەكنىڭ تىپىنى ئۆزگەرتكىلى بولىدۇ.

en: Change alignment
ug_CN: تەكشىلىكنى ئۆزگەرتىش

en: Change audio
ug_CN: ئاۋاز ئۆزگەرتىش

en: Change author: %s
ug_CN: يازغۇچىنى ئۆزگەرت: %s

en: Change block type or style
ug_CN: بۆلەك تىپى ياكى ئۇسلۇبىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Change blog title: %s
ug_CN: بىلوگ ماۋزۇسىنى ئۆزگەرتىش: %s

en: Change button position
ug_CN: توپچە ئورنىنى ئۆزگەرت

en: Change column alignment
ug_CN: ئېستون تەكشىلىكىنى ئۆزگەرتىش

en: Change content position
ug_CN: مەزمۇن ئورنىنى ئۆزگەرت

en: Change date: %s
ug_CN: ئۆزگەرتكەن چېسلا: %s

en: Change design
ug_CN: لايىھە ئۆزگەرت

en: Change discussion options
ug_CN: سۆھبەت تاللانمىسىنى ئۆزگەرت

en: Change discussion settings
ug_CN: سۆھبەت تاللانمىسىنى ئۆزگەرت

en: Change display type
ug_CN: كۆرسىتىش تۈرىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Change file
ug_CN: ھۆججەت ئۆزگەرتىش

en: Change format: %s
ug_CN: پىچىم ئۆزگەرتىش: %s

en: Change image
ug_CN: رەسىم ئۆزگەرتىش

en: Change items justification
ug_CN: تۈرلەرنىڭ توغرىلىنىشىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Change level
ug_CN: دەرىجە ئۆزگەرت

en: Change link: %s
ug_CN: ئۇلانما ئۆزگەرت: %s

en: Change logo
ug_CN: تۇغ ئۆزگەرتىش

en: Change matrix alignment
ug_CN: ماترىسسا توغرىلىنىشىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Change parent: %s
ug_CN: ئانا تۈرنى ئۆزگەرت: %s

en: Change posts per page
ug_CN: ھەر بەتتىكى يازما سانىنى ئۆزگەرت

en: Change publish date
ug_CN: تارقاتقان چېسلانى ئۆزگەرت

en: Change revision by using the left and right arrow keys
ug_CN: سول ياكى ئوڭ يا ئوق كۇنۇپكىسىنى ئىشلىتىپ تۈزىتىلمىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Change role to&hellip;
ug_CN: دەرىجىنى ئۆزگەرتىش...

en: Change status: %s
ug_CN: ھالىتىنى ئۆزگەرتىش: %s

en: Change template
ug_CN: قېلىپ ئۆزگەرت

en: Change text alignment
ug_CN: تېكىست توغرىلىنىشىنى ئۆزگەرت

en: Change the block type after adding a new paragraph.
ug_CN: يىڭى پاراگراف قاتقاندىن كىيىن بۆلەك تىپىنى ئۆزگەرتىش

en: Change theme
ug_CN: ئۇسلۇبنى ئۆزگەرتىش

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
ug_CN[0]: %d بۆلەكنىڭ تىپىنى ئۆزگەرتىش
ug_CN[1]: %d بۆلەكنىڭ تىپىنى ئۆزگەرتىش

en: Change video
ug_CN: سىن ئۆزگەرتىش

en: Change your Gravatar
ug_CN: باش سۈرىتىڭىزنى ئۆزگەرتىڭ

en: Change your Privacy Policy page
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈم بېتى ئۆزگەرتىلىدۇ

en: Changed roles.
ug_CN: دەرىجە ئۆزگەرتىلدى.

en: Changes have already been trashed.
ug_CN: ئۆزگەرتمىلەر تازلىنىپ بولدى.

en: Changes saved by %1$s on %2$s
ug_CN: ئۆزگىرىشلەرنى %2$s دە %1$s ساقلىدى

en: Changes saved by %1$s on %2$s. This revision matches current editor styles.
ug_CN: ئۆزگەرتىشنى %2$s دە %1$s ساقلىغان. بۇ تۈزىتىلمە نۆۋەتتىكى تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبىغا ماس كېلىدۇ.

en: Changes saved.
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.

en: Changes trashed successfully.
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەر مۇۋەپپىقىيەتلىك تازىلاندى.

en: Changes will apply to new posts only. Individual posts may override these settings.
ug_CN: ئۆزگىرىش يېڭى يازمىلارغىلا قوللىنىلىدۇ. ئايرىم يازمىلاردا بۇ تەڭشەكلەر قاپلىۋېتىلىشى مۇمكىن.

en: Changes will be applied to all selected %s.
ug_CN: ئۆزگەرتىش تاللانغان بارلىق %s غا قوللىنىلىدۇ.

en: Changeset is being edited by other user.
ug_CN: ئۆزگىرىشلەر باشقىلار تەرىپىدىن تەھرىرلەندى.

en: Changing to %s
ug_CN: %s گە ئۆزگەرتىش

en: Chapters
ug_CN: باب

en: Characters
ug_CN: ھەرپلەر

en: Characters:
ug_CN: ھەرپ:

en: Chat
ug_CN: سۆھبەت

en: Chatham
ug_CN: چاتېم

en: Cheatin&#8217; uh?
ug_CN: ئالداۋاتامسىز؟

en: Check All
ug_CN: ھەممىنى تاللاش

en: Check Spelling
ug_CN: ئىملا تەكشۈرۈش

en: Check for Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت تەكشۈرۈش

en: Check for updates manually
ug_CN: يېڭىلانمىلارنى قولدا تەكشۈر

en: Check your email
ug_CN: ئېلخەتىڭىزنى تەكشۈرۈڭ

en: Check your email for the confirmation link, then visit the <a href="%s">login page</a>.
ug_CN: ئېلخەتىڭىزدىكى جەزملەش ئۇلانمىسىنى تەكشۈرۈپ، ئاندىن <a href="%s">تىزىمغا كىرىڭ بېتى</a> نى زىيارەت قىلىڭ.

en: Checkbox Input
ug_CN: تەكشۈرۈش رامكىسى كىرگۈزۈش

en: Checking
ug_CN: تەكشۈرۈۋاتىدۇ

en: Chicago
ug_CN: چىكاگو - ئىللىنوئىس@ئامېرىكا

en: Chihuahua
ug_CN: چىۋاۋا - مېكسىكا

en: Child pages inherit characteristics from their parent, such as URL structure. For instance, if "Pricing" is a child of "Services", its URL would be %1$s<wbr />/services<wbr />/pricing.
ug_CN: تارماق بەت خاسلىقلارنى ئانا بەتتىن ۋارىسلىق قىلىدۇ، مەسىلەن، تور ئادرېسى قۇرۇلمىسى. يەنە مەسىلەن «Pricing» بولسا «Services» نىڭ تارماق بېتى، ئۇنىڭ تور ئادرېسى: %1$s<wbr />/services<wbr />/pricing بولىدۇ.

en: Child pages inherit characteristics from their parent, such as URL structure. For instance, if "Pricing" is a child of "Services", its URL would be %s<wbr />/services<wbr />/pricing.
ug_CN: تارماق بەت خاسلىقلارنى ئانا بەتتىن ۋارىسلىق قىلىدۇ، مەسىلەن، تور ئادرېسى قۇرۇلمىسى. يەنە مەسىلەن «Pricing» بولسا «Services» نىڭ تارماق بېتى، ئۇنىڭ تور ئادرېسى: %s<wbr />/services<wbr />/pricing بولىدۇ.

en: Child theme of %s
ug_CN: %s نىڭ بالا باش تېمىسى

en: Chinese
ug_CN: خەنزۇچە

en: Chinese (Simplified)
ug_CN: خەنزۇچە (ئاددىي)

en: Chinese (Traditional)
ug_CN: خەنزۇچە (ئەنئەنىۋى)

en: Chisinau
ug_CN: كىشىنيوۋ - مولداۋىيە

en: Choibalsan
ug_CN: چويبالسان - موڭغۇلىيە

en: Chongqing
ug_CN: چۇڭچىڭ - جۇڭگو

en: Choose
ug_CN: تاللا

en: Choose Image
ug_CN: سۈرەت تاللاش

en: Choose a %s
ug_CN: %s تاللانىدۇ

en: Choose a Background Image
ug_CN: تەگلىك سۈرىتىنى تاللاڭ

en: Choose a Custom Header
ug_CN: خاس بەت بېشىنى تاللاڭ

en: Choose a Site Icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى تاللىنىدۇ

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
ug_CN: يۈكلىمەكچى بولغان ۋوردپرەس WXR ھۆججىتىنى تاللىغاندىن كېيىن «ھۆججەت يۈكلەش ۋە ئىمپورتلاش» كۇنۇپكىسىنى بېسىڭ.

en: Choose a block to add to your Navigation.
ug_CN: يولباشچىڭىزغا قوشىدىغان بۆلەك تاللىنىدۇ.

en: Choose a file from your computer:
ug_CN: كومپيۇتېرىڭىزدىكى ھۆججەتتىن بىرنى تاللاڭ:

en: Choose a format
ug_CN: پىچىم تاللىنىدۇ

en: Choose a page to show only its subpages.
ug_CN: تارماق بېتىنىلا كۆرسىتىدىغان بەت تاللىنىدۇ.

en: Choose a parent page.
ug_CN: بىر ئانا بەت تاللىنىدۇ.

en: Choose a pattern
ug_CN: بىر ئەندىزە تاللىنىدۇ

en: Choose a pattern for the query loop or start blank.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش دەۋرىيلىكى ياكى باشلانغاندىكى بوش ئەندىزەدىن بىرى تاللىنىدۇ.

en: Choose a template
ug_CN: بىر قېلىپ تاللىنىدۇ

en: Choose a variation to change the look of the site.
ug_CN: بېكەت كۆرۈنۈشىنىڭ ئۆزگەرگەن خىلى تاللىنىدۇ.

en: Choose an existing %s or create a new one.
ug_CN: مەۋجۇت %s تاللىنىدۇ ياكى يېڭىدىن بىرى قۇرۇلىدۇ.

en: Choose an existing %s.
ug_CN: مەۋجۇت %s تاللىنىدۇ.

en: Choose an image from your computer:
ug_CN: كومپيۇتېرىڭىزدىكى سۈرەتتىن بىرنى تاللاڭ:

en: Choose an image…
ug_CN: سۈرەت تاللىنىدۇ…

en: Choose audio
ug_CN: ئاۋاز تاللاش

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
ug_CN: ئوخشاش ۋاقىت رايونىدىكى شەھەردىن بىرنى ياكى %s (ماسلاشتۇرۇلغان ئۇنىۋېرسال ۋاقىت) خەلقئارا ئۆلچەملىك ۋاقىت پەرقىنى تاللاڭ.

en: Choose file
ug_CN: ھۆججەت تاللاش

en: Choose font variants. Keep in mind that too many variants could make your site slower.
ug_CN: خەت نۇسخا تۈرى تاللىنىدۇ. خەت نۇسخا تۈرى بەك كۆپ بولسا تور بېكىتىڭىزنى ئاستىلىۋېتىدىغانلىقىنى ئەستىن چىقارماڭ.

en: Choose from the most used pattern categories
ug_CN: ئەڭ ئاۋات ئەندىزە سەھىپىسىدىن تاللىنىدۇ

en: Choose from the most used tags
ug_CN: ئەڭ ئاۋات خەتكۈشلەردىن تاللاڭ

en: Choose image
ug_CN: رەسىم تاللاش

en: Choose logo
ug_CN: تۇغ تاللاڭ

en: Choose or create a Navigation Menu
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك قۇرىدۇ ياكى تاللىنىدۇ

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
ug_CN: باش رەسىمى قىلىپ ئىشلەتمەكچى بولغان دائىرىنى سۈرەتتىن تاللاڭ.

en: Choose the target frame for your link.
ug_CN: ئۇلانمىڭىز ئۈچۈن نىشان رامكىسىنى تاللاپ بېرىڭ.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
ug_CN: ئەڭ ناچار ئەخلەت خەتنى ئاپتوماتىك بىر تەرەپ قىلىش ياكى بارلىق ئەخلەتلەرنى ئەخلەت قىسقۇچىغا قويۇشتىن بىرىنى تاللاڭ.

en: Choose variation
ug_CN: ئۆزگەرگۈچى تاللاڭ

en: Choose video
ug_CN: سىن تاللاش

en: Choose what to export
ug_CN: ئېكسپورتلاش ئوبيېكتىنى تاللاڭ

en: Choose whether to use the same value for all screen sizes or a unique value for each screen size.
ug_CN: ھەممە ئېكران چوڭلۇقىغا بىر خىل قىممەت ئىشلىتىش بىلەن ھەر بىر ئېكران چوڭلۇقىغا بىردىنبىر قىممەت ئىشلىتىش ئارىسىدا تاللىنىدۇ.

en: Christmas
ug_CN: كرىستماس

en: Chungking
ug_CN: چۇڭچىڭ - جۇڭگو

en: Cincinnati
ug_CN: ئۈرۈنچى

en: City
ug_CN: شەھەر

en: City:
ug_CN: شەھىەر:

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ug_CN: %2$s نەشرىدىن باشلاپ خىل %1$s نى ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>، باشقا تاللاش يوق.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ug_CN: %2$s نەشرىدىن باشلاپ خىل %1$s نى ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>، ئورنىغا %3$s نى ئىشلىتىڭ.

en: Class name
ug_CN: تىپ ئاتى

en: Class names for the link element of this menu item.
ug_CN: بۇ تىزىملىك تۈرىنىڭ ئۇلانما ئېلېمېنتىنىڭ خىل ئىسمى.

en: Classic
ug_CN: كىلاسسىك

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
ug_CN: كىلاسسىك بۆلەك كۇنۇپكا تاختىسى قىسقا يولى

en: Classic Editor
ug_CN: كىلاسسىك تەھرىرلىگۈچ

en: Classic menu import failed.
ug_CN: ئەنئەنىۋى تىزىملىكنى ئەكىرەلمىدى.

en: Classic menu imported successfully.
ug_CN: ئەنئەنىۋى تىزىملىك مۇۋەپپەقىيەتلىك ئەكىرىلدى.

en: Classic menu importing.
ug_CN: ئەنئەنىۋى تىزىملىكنى ئەكىرىۋاتىدۇ.

en: Cleaning up spam takes time.
ug_CN: ئەخلەت خەتكە سەرپ بولغان ۋاقىتنى تازىلاش

en: Clear
ug_CN: تازىلاش

en: Clear Crop
ug_CN: قايچىلاشنى تازىلا

en: Clear Inactive Widgets
ug_CN: قوزغىتىلمىغان كىچىك قوراللارنى تازىلاش

en: Clear Results
ug_CN: نەتىجىسىنى تازىلاش

en: Clear Unknown Formatting
ug_CN: يوچۇن پىچىمنى تازىلا

en: Clear account information
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئۇچۇرلىرىنى ئۆچۈرۈش

en: Clear all information
ug_CN: بارلىق ئۇچۇرلارنى ئۆچۈرۈش

en: Clear formatting
ug_CN: فورماتلاشنى تازىلاش

en: Clear selection.
ug_CN: تاللاشتىن قالدۇرۇش

en: Cleared by Akismet
ug_CN: Akismet تازىلىدى

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ug_CN: كومپۇتېرىڭىزدىن سۈرەت يۈكلەشتە «سۈرەت قوش» چېكىلىدۇ. سىننىڭ چوڭلۇقى بىلەن ماسلاشقان سۈرەت ئۆرنىكىڭىزدە ئەڭ ياخشى ئىشلەيدۇ. سۈرەت يۈكلەنگەندىن كېبىن قايچىلاپ، ئۆزىڭىز مۇۋاپىق كۆرگەن شەكىلگە كەلتۈرەلەيسىز.

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ug_CN: «سۈرەت قوش» نى چېكىپ، كومپۇتېرىڭىزدىن سۈرەت ھۆججەتنى يۈكلىيەلەيسىز. ئۆرنەكتە سۈرەتنىڭ بەت قاش ئېگىزلىكى %s بولسا ئەڭ مۇۋاپىق. سۈرەت يۈكلەنگەندىن كېبىن قايچىلاپ، ئۆزىڭىز مۇۋاپىق كۆرگەن شەكىلگە كەلتۈرەلەيسىز.

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ug_CN: كومپۇتېرىڭىزدىن سۈرەت يۈكلەشتە «سۈرەت قوش» چېكىلىدۇ. ئۆرنىكىڭىزدىكى سۈرەتنىڭ بەت قاش ئىگىزلىكى %s پىكسېل بولسا ئەڭ ياخشى ئىشلەيدۇ. سۈرەت يۈكلەنگەندىن كېبىن قايچىلاپ، ئۆزىڭىز مۇۋاپىق كۆرگەن شەكىلگە كەلتۈرەلەيسىز.

en: Click &#8220;Add Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ug_CN: كومپۇتېرىڭىزدىن سۈرەت يۈكلەشتە «سۈرەت قوش» چېكىلىدۇ. ئۆرنىكىڭىزدىكى سۈرەتنىڭ بەت قاش ئىگىزلىكى %s پىكسېل بولسا ئەڭ ياخشى ئىشلەيدۇ. سۈرەت يۈكلەنگەندىن كېبىن قايچىلاپ، ئۆزىڭىز مۇۋاپىق كۆرگەن شەكىلگە كەلتۈرەلەيسىز.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
ug_CN: يېڭى تىزىملىكىڭىزگە ئۇلانما قوشۇش ئۈچۈن «كېيىنكىسى» نى بېسىڭ.

en: Click <StylesIconImage /> to start designing your blocks, and choose your typography, layout, and colors.
ug_CN: بۇ <StylesIconImage /> چېكىپ بۆلەك لايىھەلەشنى باشلاپ ۋە تىزىلىش، جايلاشتۇرۇش ۋە رەڭلەرنى تاللىيالايسىز.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئاكتىپ ئۆرنەكنى خاسلاشتۇرۇش ياكى باشقا ئۆرنەكنىڭ شۇئان ئالدىن كۆزىتىش توپچىسىنى چېكىپ شۇئان ئالدىن كۆزەتكىلى بولىدۇ

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
ug_CN: تەستىق كۈتۈۋاتقان تىزىملىك تۈرىنى ئاشكارا قىلىش ئۈچۈن «تىزىملىكنى ساقلاش» نى چېكىڭ.

en: Click here to cancel reply.
ug_CN: جاۋابنى بىكار قىلىش ئۈچۈن بۇ يەرنى چېكىڭ.

en: Click here to login
ug_CN: كىرىش ئۈچۈن بۇ يەرنى چېكىڭ.

en: Click here to upload a new Gravatar
ug_CN: يېڭى باش سۈرەت يوللاش ئۈچۈن بۇ يەرنى چېكىڭ

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان خەتكۈچنى چېكىپ يازمىڭىزغا قوشۇڭ:

en: Click on previously saved styles to preview them. To restore a selected version to the editor, hit "Apply." When you're ready, use the Save button to save your changes.
ug_CN: ئالدىن كۆزىتىش ئۈچۈن ئىلگىرى ساقلىغان ئۇسلۇب چېكىلىدۇ. تاللانغان نەشرىگە تەھرىرلىگۈچتە ئەسلىگە قايتۇرۇشتا، «قوللان» چېكىلىدۇ. تەييار بولغاندا، ساقلا توپچە چېكىلسە ئۆزگەرتىشلەر ساقلىنىدۇ.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
ug_CN: باشتېمىنى چېكىپ، باشتېما نامى، نەشرى، ئاپتورى، چۈشەندۈرۈشى، تەگلىرى ۋە «ئۆچۈرۈش» ئۇلانمىسىنى كۆرۈش

en: Click the Save Menu button to save your changes.
ug_CN: ئۆزگىرىشلەرنى ساقلاش ئۈچۈن تىزىملىكتىن ساقلا توپچىسى چېكىلىدۇ.

en: Click the Use this Key button.
ug_CN: چېكىپ بۇ ئاچقۇچ كۇنۇپكىسىنى ئىشلىتىڭ.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
ug_CN: تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ ياكى ئۇنى كۆچۈرۈپ تور كۆرگۈچتە ئېچىڭ. بۇ ئۇلانمىنىڭ پەقەت %sلا ئىناۋەتلىك ئىكەنلىكىگە دىققەت قىلىڭ.

en: Click the image to edit or update
ug_CN: تەھرىرلەش ياكى يېڭىلاش ئۈچۈن رەسىمنى چېكىڭ

en: Click to Press This!
ug_CN: Press This! قا يوللاڭ

en: Click to edit the site title.
ug_CN: بىر چېكىپ بۇ تور بېكىتىنى تەھرىرلەش

en: Click to edit this element.
ug_CN: بىر چېكىپ بۇ ئېلىمېنتنى تەھرىرلەش

en: Click to edit this menu.
ug_CN: بىر چېكىپ بۇ تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Click to edit this widget.
ug_CN: بىر چېكىپ بۇ قورالنى تەھرىرلەش

en: Click to print
ug_CN: بېسىشقا يوللاش

en: Click to share on LinkedIn
ug_CN: LinkedIn دا ھەمبەھىرلەش ئۈچۈن چېكىڭ

en: Click to share on Reddit
ug_CN: Reddit قا ھەمبەھرلەڭ

en: Click to toggle
ug_CN: «كېڭەيتىش ياكى يىغىش» ئۈچۈن چېكىڭ

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
ug_CN: <strong>ھۆججەت تاللاش</strong>نى چەكسىڭىز، مەشغۇلات سىستېمىسىدىكى ھۆججەتلىرىڭىزنى كۆرسىتىپ بېرىدىغان يۆتكىلىش كۆزنىكى ئېچىلىدۇ. خالىغان بىر ھۆججەتنى چەككەندىن كېيىن <strong>ئېچىش</strong>نى تاللىسىڭىز، يوللاش ئېكرانىدىكى جەريان بالدىقى ئاكتىپلىنىدۇ.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
ug_CN: بىرەر نەرسىنى چەكسىڭىز، «قوشۇمچە ھۆججەت تەپسىلاتلىرى» دىيالوگ رامكىسىدا كۆرۈنىدۇ، مېدىيانى كۆرەلەيسىز ياكى تېز تەھرىرلىيەلەيسىز. قوشۇمچە ھۆججەت تەپسىلاتلىرىغا قىلغان ھەرقانداق ئۆزگەرتىشىڭىز ئاپتوماتىك ساقلىنىدۇ.

en: Clicks
ug_CN: چېكىلىشى

en: Clicks for %s
ug_CN: %s چېكىلىشلىرى

en: Client version
ug_CN: خېرىدار نەشرى

en: Close
ug_CN: يېپىش

en: Close Block Inserter
ug_CN: بۆلەك قىستۇرغۇچنى ياپ

en: Close List View
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈشىنى ياپ

en: Close Settings
ug_CN: تەڭشەكلەرنى ياپ

en: Close Styles
ug_CN: ئۇسلۇبنى ياپ

en: Close Window
ug_CN: كۆزنەكنى ئېتىش

en: Close all open tags
ug_CN: ئېچىلغان بارلىق تەگلەرنى ئېتىش

en: Close blockquote tag
ug_CN: نەقىل بەلگىسىنى تاقاش

en: Close bold tag
ug_CN: توم بەلگىسىنى تاقاش

en: Close bulleted list tag
ug_CN: قىستۇرۇلغان تەرتىپلىك تىزىملىكنى تاقاش

en: Close code tag
ug_CN: كود بەلگىسىنى تاقاش

en: Close comments when post is how many days old
ug_CN: يازما تارقىتىلغىنى قانچە كۈن بولغاندا ئىنكاس يېزىش تاقىلىدۇ

en: Close deleted text tag
ug_CN: ئۆچۈرۈلگەن تېكىست بەلگىسىنى تاقاش

en: Close details dialog
ug_CN: تەپسىلات دىئالوگىنى ئېتىش

en: Close dialog
ug_CN: سۆھبەتنى ئاياغلاشتۇرۇش

en: Close inserted text tag
ug_CN: قىستۇرۇلغان تېكىست بەلگىسىنى تاقاش

en: Close italic tag
ug_CN: يانتۇ بەلگىسىنى تاقاش

en: Close list item tag
ug_CN: تىزىملىك ئەزا بەلگىسىنى تاقاش

en: Close media attachment panel
ug_CN: مېدىئا قىستۇرما تاختىسىنى ئېتىۋېتىش

en: Close menu
ug_CN: تىزىملىك ياپ

en: Close numbered list tag
ug_CN: رەقەملىك تىزىملىك بەلگىسىنى تاقاش

en: Close overlay
ug_CN: قەۋەت (كۆزنەكنى) ئېتىش

en: Close panel
ug_CN: پەنالنى ئىتىش

en: Close plugin
ug_CN: چاتمىنى ئىتىش

en: Close reorder mode
ug_CN: قايتا رەتلەش ھالىتىنى تاقاش

en: Close revisions
ug_CN: تۈزىتىشلەرنى ياپ

en: Close search
ug_CN: ئىزدەشنى ياپ

en: Close sharing dialog
ug_CN: ئورتاقلاشقان دىيالوگنى تاقاڭ

en: Close the Customizer and go back to the previous page
ug_CN: خاسلاشتۇرغۇچىنى ئەت ۋە ئالدىنقى بەتكە قايت

en: Close uploader
ug_CN: يوللىغۇچىنى تاقاش

en: Closed
ug_CN: ئېتىۋېتىلگەن

en: Cocos
ug_CN: كوكوس

en: Code
ug_CN: كود

en: Code editor
ug_CN: كود تەھرىرلىگۈچ

en: Code editor selected
ug_CN: كود تەھرىرى تاللاندى

en: Code is Poetry
ug_CN: كود بىر شىئىر

en: Code-based contribution
ug_CN: كود ئاساسىدىكى تۆھپە

en: Collapse Main Menu
ug_CN: ئاساسىي تىزىملىكنى يىغىش

en: Collapse Menu
ug_CN: تىزىملىكنى يىغىش

en: Collapse all other items.
ug_CN: باشقا بارلىق تۈرلەرنى يىغىدۇ.

en: Collapse menu
ug_CN: تىزىملىكنى يىغىش

en: Collapses the navigation options in a menu icon opening an overlay.
ug_CN: تىزىملىك سىنبەلگىسىدىكى يولباشچى تاللانمىنى يىغىدۇ ھەمدە قاپلاش قەۋىتىنى ئاچىدۇ.

en: Colombo
ug_CN: كولومبو - سرى لانكا

en: Color
ug_CN: رەڭ

en: Color %s
ug_CN: رەڭ: %s

en: Color Scheme
ug_CN: رەڭ ئىسخېمىسى

en: Color code: %s
ug_CN: رەڭ كودى: %s

en: Color format
ug_CN: رەڭ پىچىمى

en: Color name
ug_CN: رەڭ ئاتى

en: Color options
ug_CN: رەڭ تاللاشلىرى

en: Color scheme
ug_CN: رەڭ ئىسخېمىسى

en: Color: %s
ug_CN: رەڭ: %s

en: Colors
ug_CN: رەڭلەر

en: Column
ug_CN: ئىستون

en: Column %d text
ug_CN: %d-رەت تېكىستى

en: Column count
ug_CN: ئېستون سانى

en: Column group
ug_CN: ئىستون گۇرۇپپىسى

en: Column span
ug_CN: رەت ئارىلىقى

en: Columns
ug_CN: ئىستونلار

en: Comma
ug_CN: پەش

en: Command palette
ug_CN: بۇيرۇق بالداق

en: Command suggestions
ug_CN: بۇيرۇق تەۋسىيەسى

en: Comment
ug_CN: باھا

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
ug_CN: %d پىكىرئىچىدىكى شەخسى مەلۇماتلار نامسىزلاشتىرىلماپتۇ.

en: Comment %d does not exist
ug_CN: باھا %d مەۋجۇت ئەمەس

en: Comment Author
ug_CN: باھا ئاپتورى

en: Comment Author Email
ug_CN: باھا ئاپتورىنىڭ ئېلخەت ئادرېسى

en: Comment Author IP
ug_CN: باھا ئاپتۇرۇنىڭ IP ئادىرسى

en: Comment Author URL
ug_CN: باھا ئاپتۇرىنىڭ تور ئادىرسى

en: Comment Author User Agent
ug_CN: باھا بەرگەن ئاپتۇرنىڭ User Agent تى

en: Comment Content
ug_CN: چىكىر مەزمۇنى

en: Comment Date
ug_CN: باھا ۋاقتى

en: Comment History
ug_CN: باھا تارىخى

en: Comment Moderation
ug_CN: باھا تەستىقلاش

en: Comment Pagination
ug_CN: ئىنكاسنى بەتكە ئايرىش

en: Comment Submission Failure
ug_CN: باھا يوللاش مەغلۇپ بولدى

en: Comment URL
ug_CN: سۆزقالدۇرۇس تور ئادىرسى(URL)

en: Comment added successfully.
ug_CN: ئىنكاس مۇۋەپپەقىيەتلىك قوشۇلدى.

en: Comment author must fill out name and e-mail
ug_CN: باھا يازغۇچى چوقۇم نامى ۋە ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىنى تولدۇرۇشى كېرەك

en: Comment author must fill out name and email
ug_CN: باھا يازغۇچى چوقۇم ئىسمى ۋە ئېلخەت ئادرېسىنى تولدۇرۇشى كېرەك

en: Comment author must have a previously approved comment
ug_CN: باھا يازغۇچىنىڭ بىرەر باھاسى چوقۇم ئىلگىرى تەستىقلانغان بولۇشى كېرەك

en: Comment author name and email are required
ug_CN: باھا ئاپتورىنىڭ نامى ۋە ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى تولدۇرۇلۇشى كېرەك

en: Comment author name and email are required.
ug_CN: باھا ئاپتورىنىڭ نامى ۋە ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى تولدۇرۇلۇشى كېرەك

en: Comment by %s marked as spam.
ug_CN: %s نىڭ باھالىرىغا «ئەخلەت خەت» دەپ بەلگە قويۇلدى.

en: Comment by %s moved to the Trash.
ug_CN: %s نىڭ ئىنكاسى ئەخلەتخانىغا يۆتكىۋېتىلدى.

en: Comment deleted successfully.
ug_CN: ئىنكاس مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆچۈرۈلدى.

en: Comment edited successfully.
ug_CN: ئىنكاس مۇۋەپپەقىيەتلىك تەھرىرلەندى.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
ug_CN: باھا بۆلۈمى رۇخسەت قىلىنغان ئەڭ ئۇزۇن چەكتىن ئېشىپ كەتتى.

en: Comment is required.
ug_CN: باھا لازىم.

en: Comment marked as resolved.
ug_CN: ئىنكاسقا ھەل قىلىندى بەلگىسى سېلىنغان.

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
ug_CN: ئىنكاسنىڭ مېتا ئۇچۇرلىرى مۇۋەپپەقىيەتلىك چۈشۈرۈلدى، ئىنكاسلار بىر تەرەپ قىلىنىۋاتىدۇ...

en: Comment moderation
ug_CN: باھا تەستىقلاش

en: Comment must be manually approved
ug_CN: باھا قولدا تەستىقلانسۇن

en: Comment navigation
ug_CN: باھا يولباشچىسى

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
ug_CN: ئېتىك

en: Comment on %1$s by %2$s
ug_CN: %1$s: %2$sنىڭ باھاسى

en: Comment status
ug_CN: باھالارنىڭ ھالىتى

en: Comment status was changed to %s
ug_CN: باھا ھالىتى %s قىلىپ ئۆزگەرتىلدى

en: Comment:
ug_CN: باھا:

en: Comment: %s
ug_CN: %s دىكى باھالار

en: Commenter Avatar
ug_CN: ئىنكاسچى سىماسى

en: Commenter avatars come from <a>Gravatar</a>.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ <a>Gravatar</a> دىكى سىماسى.

en: Comments
ug_CN: باھالار

en: Comments %s
ug_CN: %s باھالار

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
ug_CN:  &#8220;%2$s&#8221; ئۈچۈن باھالار(%1$s)

en: Comments (%s)
ug_CN: باھالار (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
ug_CN: ئىنكاسلار <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
ug_CN: باھا تەرمىلىرى

en: Comments I've Made
ug_CN: يازغان ئىنكاسلىرىم

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ug_CN: <span class="screen-reader-text">توغرۇلۇق %s</span> باھالار ئېتىۋېتىلگەن.

en: Comments Pagination block: paging comments is disabled in the Discussion Settings
ug_CN: ئىنكاسنى بەتكە ئايرىش بۆلىكى: سۆزلىشىش تەڭشەكلىرىدە ئىنكاسنى بەتكە ئايرىش چەكلەنگەن

en: Comments are closed.
ug_CN: باھا يېزىش چەكلەنگەن.

en: Comments closed
ug_CN: ئىنكاس يازغىلى بولمايدۇ

en: Comments closed.
ug_CN: ئىنكاس يازغىلى بولمايدۇ

en: Comments feed
ug_CN: باھا ئىنكاسى

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ug_CN: %2$s دىن ئىزدەلگەن %1$s گە ماس كېلىدىغان باھالار

en: Comments for %s
ug_CN: %s: باھالار

en: Comments form disabled in editor.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچتە ئىنكاس جەدۋىلى چەكلەنگەن.

en: Comments list
ug_CN: باھالار تىزىملىگى

en: Comments list navigation
ug_CN: باھالار تىزىمى يولباشلىغۇچى

en: Comments navigation
ug_CN: باھالار يولباشلىغۇچىسى

en: Comments off
ug_CN: ئىنكاس يېزىش چەكلىۋېتىلگەن

en: Comments on %s
ug_CN: %s دىكى باھا

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ug_CN:  &#8221;%s&#8220; دىكى باھالار

en: Comments on: %s
ug_CN: %s دىكى باھالار:

en: Comments only
ug_CN: پەقەت ئىنكاسلا

en: Comments open
ug_CN: ئىنكاس يېزىش ئوچۇق

en: Comments page to display by default
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا كۆرسىتىدىغان ئىنكاس بەت

en: Comments pagination
ug_CN: ئىنكاسنى بەتكە ئايرىش

en: Comments per month:
ug_CN: ئايلىق ئىنكاسلار:

en: Comments to display at the top of each page
ug_CN: ھەر بىر بەتنىڭ چوققىسىدا كۆرسىتىدىغان ئىنكاس

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
ug_CN: WordPress مۇلازىمېتىر بىلەن ئالاقە قىلىشنىڭ مەقسىتى يېڭى نەشرى بار يوقلۇقىنى تەكشۈرۈش، WordPress يادروسى، ئۆرنەك ياكى قىستۇرما ئورنىتىش، يېڭىلاش ئۈچۈندۇر.

en: Communication with WordPress.org
ug_CN: WordPress.org بىلەن ئالاقە قىلالايدۇ

en: Community Events Location
ug_CN: جامائەت پائالىيەت ئورنى

en: ComodRivadavia
ug_CN: كومودرىۋاداۋىيا

en: Comoro
ug_CN: قەمەر ئارىلى

en: Compact view
ug_CN: ئىخچام كۆرۈنۈش

en: Company
ug_CN: شىركەت

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
ug_CN: «%s» نى سېلىشتۇرۇپ تەكشۈرۈش

en: Compare any two revisions
ug_CN: ھەرقانداق ئىككى نۇسخىنى سېلىشتۇرۇش

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
ug_CN: يان تەرەپتىكى <strong>&#8220;ھەرقانداق ئىككى نۇسخىنى سېلىشتۇرۇش&#8221; رامكىسىنى تاللاش</strong> ئارقىلىق ئوخشىمىغان ئىككى خىل نۇسخىنى سېلىشتۇرۇڭ.

en: Complete request
ug_CN: ئىلتىماس تامام

en: Completed
ug_CN: تۈگىدى

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: تاماملانغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: تاماملانغان <span class="count">(%s)</span>

en: Compress media items before uploading to the server.
ug_CN: ۋاسىتە تۈرىنى مۇلازىمېتىرغا يۈكلەشتىن ئىلگىرى پىرىسلايدۇ.

en: Conakry
ug_CN: كوناكرى - گۋىنىيە

en: Conditions
ug_CN: شەرت

en: Configure
ug_CN: سەپلەش

en: Configure overlay menu
ug_CN: قاپلاش تىزىملىك سەپلىمىسى

en: Configure the visual appearance of the button that toggles the overlay menu.
ug_CN: قاپلىما تىزىملىك توپچىنىڭ ئالمىشىش ئۈنۈمى كۆرۈنۈشىنى سەپلەيدۇ.

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
ug_CN: خاسلاشتۇرغۇچتا تور بېكىتىڭىزنىڭ تۇغ، بەت قاش، تىزىملىك قاتارلىقلارنى سەپلەڭ.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
ug_CN: بۇنى ئىختىيارىڭىزچە سەپلىسىڭىز بولىدۇ. ئادەتتە بوش پېتى قويسىڭىز بولىدۇ.

en: Confirm
ug_CN: جەزملەش

en: Confirm Deletion
ug_CN: ئۆچۈرۈشنى جەزملەشتۈرۈش

en: Confirm Follow
ug_CN: ئەگىشىشنى جەزملەش

en: Confirm Password
ug_CN: پارولنى جەزىملەش

en: Confirm Removal
ug_CN: ئۆچۈرۈشنى جەزملەشتۈرۈش

en: Confirm new password
ug_CN: يېڭى پارول دەلىللەش

en: Confirm use of weak password
ug_CN: ئاجىز پارول ئىشلىتىشنى جەزملەشتۈرۈڭ.

en: Confirm your administration email
ug_CN: سىزنىڭ باشقۇرغۇچى ئېلخەتىڭىزنى جەزىملەشتۈرۈڭ

en: Confirmation email
ug_CN: جەزىملەش ئېلخەتى

en: Confirmation request initiated successfully.
ug_CN: جەزملەش ئىلتىماسى مۇۋەپپەقىيەتلىك دەسلەپلەشتۈرۈلدى.

en: Confirmation request sent again successfully.
ug_CN: جەزملەش ئىلتىماسى مۇۋەپپەقىيەتلىك ھالدا قايتا يوللاندى.

en: Confirmed
ug_CN: تەستىقلاندى

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>

en: Congratulations!
ug_CN: مۇبارەك بولسۇن!

en: Connect to Google Fonts
ug_CN: Google خەت نۇسخىغا باغلان

en: Connect to LiveJournal and Import
ug_CN: LiveJournal غا ئۇلاپ ئىمپورتلاش

en: Connect to Tumblr
ug_CN: Tumblr غا ئۇلاش

en: Connected to %s
ug_CN: %s غا باغلانغان

en: Connected to dynamic data
ug_CN: ھەرىكەتچان سانلىق مەلۇماتقا باغلاندى

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
ug_CN: ئالاقە ئۈزۈلدى ياكى مۇلازىمېتىر ئالدىراش. سەل تۇرۇپ قايتا سناڭ.

en: Connections
ug_CN: ئۇلانمىلار

en: Constrain proportions
ug_CN: تەڭ نىسبەتتە

en: Constrained
ug_CN: چەكلەنگەن

en: Contact
ug_CN: ئالاقىلەشكۈچى

en: Contact Info
ug_CN: ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى

en: Contact forms
ug_CN: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى

en: Contact information
ug_CN: ئالاقەداش ئۇچۇرى

en: Contact us
ug_CN: بىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ

en: Contain text cursor inside block
ug_CN: بۆلەك ئىچىدە تېكىست نۇر بەلگىسى بار

en: Contains the handle that defines the block style.
ug_CN: بۆلەك ئۇسلۇبىنى بەلگىلەيدىغان بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Content
ug_CN: مەزمۇن

en: Content for the comment, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت ئىنكاس مەزمۇنى.

en: Content for the post, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندىكى يازمىنىڭ مەزمۇنى.

en: Content for the template, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت قېلىپنىڭ مەزمۇنى.

en: Content hash did not match expected.
ug_CN: مەزمۇننىڭ ھاش قىممىتى ئۈمىت قىلغاندەك چىقمىدى.

en: Content of template.
ug_CN: قېلىپنىڭ مەزمۇنى.

en: Content preview
ug_CN: مەزمۇننى ئالدىن كۆزەت

en: Content to export
ug_CN: ئېكىسپورت قىلىندىغان مەزمۇن

en: Content width
ug_CN: مەزمۇن كەڭلىكى

en: Content, title, and excerpt are empty.
ug_CN: مەزمۇن، تېما ۋە ئۈزۈندى قۇرۇق.

en: Content:
ug_CN: مەزمۇنى:

en: Context provided by blocks of this type.
ug_CN: بۇ تىپتىكى بۆلەكلەر تەمىنلىگەن مەزمۇن.

en: Context values inherited by blocks of this type.
ug_CN: بۇ تىپتىكى بۆلەكلەر ۋارىسلىق قىلغان مەزمۇن قىممىتى.

en: Contextual Help Tab
ug_CN: كونتېكىست ياردەملىرى بەتكۈشى

en: Continue
ug_CN: داۋاملاشتۇرۇش

en: Continue previous import
ug_CN: ئالدىنقى ئىمپورتلاشنى داۋاملاشتۇرۇش

en: Continue reading
ug_CN: ئوقۇشنى داۋاملاشتۇرۇش

en: Continue reading %s
ug_CN: %s نى ئوقۇۋېرىش

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug_CN: داۋامىنى ئوقۇش <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ug_CN: داۋامىنى ئوقۇڭ<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continuing in %d&#8230;
ug_CN: %d دا داۋاملىشىۋاتىدۇ&#8230;

en: Continuing&#8230;
ug_CN: داۋاملىشىۋاتىدۇ&#8230;

en: Continuing…
ug_CN: داۋاملاشتۇرۇلۇۋاتىدۇ

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
ug_CN: تۆھپىكارلار ئۆزىنىڭ يازمىسىنى يېزىپ تەھرىرلىيەلىسىمۇ، يازمىلارنى ئېلان قىلالمايدۇ ۋە مېدىيا ھۆججەتلىرىنى يۈكلىيەلمەيدۇ.

en: Control how this post is viewed.
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ قانداق كۆرۈلگەنلىكىنى تىزگىنلەيدۇ.

en: Convert Categories to Tags
ug_CN: كاتېگورىيىنى خەتكۈچكە ئايلاندۇرۇش

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
ug_CN[0]: كاتېگورىيە خەتكۈچكە ئايلاندۇرۇلىدۇ.
ug_CN[1]: كاتېگورىيە (%d) خەتكۈچكە ئايلاندۇرۇلىدۇ.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
ug_CN[0]: Convert Tag to Category.
ug_CN[1]: خەتكۈچ (%d) كاتېگورىيىگە ئايلاندۇرۇلىدۇ.

en: Convert Tags to Categories
ug_CN: خەتكۈچنى كاتېگورىيىگە ئايلاندۇرۇش

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
ug_CN: :-) ۋە  :-P گە ئوخشاش چىراي ئىپادىلىرىنى رەسىملىك قىلىپ كۆرسىتىش.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
ug_CN: <code>:-)</code> ۋە <code>:-P</code> قاتارلىق ھېسسىي بەلگىلەر رەسىم شەكلىدە كۆرسىتىلسۇن

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
ug_CN: مەۋجۇت كاتېگورىيىلەرنى خەتكۈچكە ياكى خەتكۈچلەرنى كاتېگورىيىگە تاللاپ ئايلاندۇرۇشقا بولىدۇ.

en: Convert the current heading to a paragraph.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ماۋزۇنى ئابزاسقا ئۆزگەرتىدۇ.

en: Convert the current paragraph or heading to a heading of level 1 to 6.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابزاس ياكى ماۋزۇنى 1-دەرىجىدىن 6-دەرىجىگىچە ئۆزگەرتىدۇ.

en: Convert the selected text into a link.
ug_CN: تاللانغان تېكىستنى ئ‍ۇلىنىشقا ئايلاندۇرۇش.

en: Convert to Blocks
ug_CN: بۆلەككە ئايلاندۇرۇش

en: Convert to Classic Block
ug_CN: كىلاسسىك بۆلەككە ئايلاندۇرۇش

en: Convert to HTML
ug_CN: HTML غا ئايلاندۇرۇش

en: Convert to Link
ug_CN: ئۇلىنىشقا ئايلاندۇر

en: Convert to blocks
ug_CN: بۆلەككە ئايلاندۇر

en: Convert to ordered list
ug_CN: تەرتىپلىك تىزىملىككە ئايلاندۇرۇش

en: Convert to static list
ug_CN: مۇقىم تىزىمغا ئايلاندۇر

en: Convert to unordered list
ug_CN: تەرتىپسىز تىزىملىككە ئايلاندۇرۇش

en: Converted successfully.
ug_CN: مۇۋەپپەقىيەتلىك ئايلاندۇرۇلدى.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
ug_CN: كاتېگورىيە <strong>%s</strong> ئايلاندۇرۇلۇۋاتىدۇ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
ug_CN: خەتكۈچ <strong>%s</strong> ئايلاندۇرۇلۇۋاتىدۇ ...

en: Cookie check failed
ug_CN: Cookie نى تەكشۈرۈلمىدى

en: Cookie expired.
ug_CN: چەرەزنىڭ ۋاقتى ئۆتتى.

en: Cookies
ug_CN: كۇكىي

en: Cool to warm spectrum
ug_CN: سوغۇقتىن ئىسسىق نۇر دەستىسى

en: Coordinated Universal Time
ug_CN: خەلقئارا ئۆلچەملىك ۋاقىت

en: Copenhagen
ug_CN: كوپېنھاگېن - دانىيە

en: Copied
ug_CN: كۆچۈرۈلدى

en: Copied "%s" to clipboard.
ug_CN: «%s» چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى.

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
ug_CN[0]: %d بۆلەك چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى.

en: Copied Permalink to clipboard.
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانما چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى.

en: Copied URL to clipboard.
ug_CN: تور ئادرېسى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى.

en: Copied!
ug_CN: كۆچۈرۈلدى!

en: Copy
ug_CN: كۆچۈرۈش

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
ug_CN: «%s» نىڭ تور ئادرېسىنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈر

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
ug_CN: &#8220;بۇنى باس&#8221; خەتكۈچ كودى

en: Copy URL
ug_CN: URL نى كۆچۈرۈش

en: Copy URL to clipboard
ug_CN: تور ئادرېسىنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈر

en: Copy a Post
ug_CN: يازما كۆچۈرۈش

en: Copy all blocks
ug_CN: ھەممە بۆلەكنى كۆچۈر

en: Copy and paste the API key into the text field.
ug_CN: تېكىست بۆلىكىگە API نى كۆچۈرۈپ چاپلاڭ.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
ug_CN: بۇ URL نى WordPress بېكىتىڭىزگە كۆچۈرۈپ-چاپلاپ قىستۇرۇڭ

en: Copy and paste this code into your site to embed
ug_CN: بۇ كودنى بېكىتىڭىزگە كۆچۈرۈپ-چاپلاپ قىستۇرۇڭ

en: Copy contents
ug_CN: مەزمۇن كۆچۈر

en: Copy error
ug_CN: كۆچۈرۈش خاتالىقى

en: Copy link
ug_CN: ئۇلانما كۆچۈر

en: Copy site info to clipboard
ug_CN: بېكەت ئۇچۇرىنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرىدۇ

en: Copy styles
ug_CN: ئۇسلۇب كۆچۈر

en: Copy suggested policy text from %s.
ug_CN: تەۋسىيەلىك تۈزۈم تېكىستىنى %s دىن چاپلايدۇ.

en: Copy suggested policy text to clipboard
ug_CN: تەۋسىيەلىك تۈزۈم تېكىستىنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈر

en: Copy table row
ug_CN: جەدۋەل قۇرىنى كۆچۈرۈش

en: Copy the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكنى كۆچۈرىدۇ.

en: Copy to clipboard
ug_CN: كېسىپ چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈش

en: Copyright
ug_CN: نەشر ھوقۇقى

en: Coral Harbour
ug_CN: كورېل پورتى - كانادا

en: Cordoba
ug_CN: كوردوبا

en: Cost
ug_CN: پۇلى

en: Costa Rica
ug_CN: كوستارىكا

en: Could not access file:
ug_CN: ھۆججەتنى زىيارەت قىلالمىدى:

en: Could not access filesystem
ug_CN: ھۆججەت سىستېمىسى ئوقۇلمىدى.

en: Could not access filesystem.
ug_CN: ھۆججەت سىستېمىسى ئوقۇلمىدى.

en: Could not calculate resized image dimensions
ug_CN: ئۆزگەرتىلگەن سۈرەت چوڭلۇقىنى ھېسابلىغىلى بولمىدى

en: Could not connect to %s
ug_CN: %s غا ئۇلىغىلى بولمىدى

en: Could not connect to https://www.google.com
ug_CN: https://www.google.com غا ئۇلىغىلى بولمىدى

en: Could not copy file.
ug_CN: ھۆججەتنى كۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Could not copy files.
ug_CN: ھۆججەتلەرنى كۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
ug_CN: ھۆججەتنى كۆچۈرگىلى بولمىدى. دىسكا بوشلۇقىڭىزنى ئىشلىتىپ بوپسىز.

en: Could not create directory.
ug_CN: مۇندەرىجىنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Could not create image
ug_CN: سۈرەتنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Could not create user
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنى قۇرغىلى بولمىدى

en: Could not delete application password.
ug_CN: ئەپ ئىمىنى ئۆچۈرەلمەيدۇ.

en: Could not delete application passwords.
ug_CN: ئەپ ئىمىنى ئۆچۈرەلمەيدۇ.

en: Could not delete meta value from database.
ug_CN: سانداندىكى مېتا قىممىتى ئۆچۈرۈلمىدى.

en: Could not delete site from the database.
ug_CN: سەھىپەنى سانداندىن ئۆچۈرۈشكە بولمىدى.

en: Could not determine available disk space for updates.
ug_CN: يېڭىلاشقا كېرەكلىك دىسكا بوشلۇقىنى ئېنىقلىيالمىدى.

en: Could not edit image. %s
ug_CN: سۈرەتنى تەھرىرلىيەلمەيدۇ. %s

en: Could not execute:
ug_CN: ئىجرا قىلالمايدۇ:

en: Could not find an application password with that id.
ug_CN: بۇ كىملىكتە ئەپ ئىمنى تاپالمايدۇ.

en: Could not find the specified string.
ug_CN: ئالاھىدە ھەرپ-تىزمىسى تېپىلمىدى.

en: Could not fully remove the plugin %s.
ug_CN: قىستۇرما %s نى پۈتۈنلەي ئۆچۈرەلمىدۇق.

en: Could not fully remove the plugins %s.
ug_CN: قىستۇرما %s نى تولۇق ئۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Could not fully remove the theme %s.
ug_CN: باشتېما %s نى تولۇق ئۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
ug_CN: %s كېڭەيتىلمىسى كەم بولغانلىقتىن XML تور بېكەت خەرىتىسىنى قۇرالمايدۇ

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
ug_CN: LiveJournal دىن بىرەر cookie غا ئېرىشكىلى بولمىدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Could not insert attachment into the database.
ug_CN: يۈكلەنمىنى ساندانغا قىستۇرالمىدى.

en: Could not insert term relationship into the database.
ug_CN: ئاتالغۇ مۇناسىۋىتىنى ساندانغا قىستۇرغىلى بولمىدى

en: Could not instantiate mail function.
ug_CN: خەت فونكسىيەسىنى ئەمەلىي مىساللاشتۇرالمىدى.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئۇلىنىشىدىن چېكىنەلمىدى، قايتا سىناڭ.

en: Could not open file handle.
ug_CN: ھۆججەت ساپىقىنى ئاچالمىدۇق.

en: Could not parse the path.
ug_CN: يولنى تەھلىل قىلالمىدى.

en: Could not reach WordPress.org
ug_CN: WordPress.org غا ئۇلىشالمىدى

en: Could not read image size.
ug_CN: سۈرەت چوڭلۇقىنى ئوقۇغىلى بولمىدى.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ug_CN: ھۆججەت «%1$s» نى بۆلەك ئەندىزە (ئىناۋەتسىز زەنجىر-سۆز«%2$s») سۈپىتىدە تىزىملىتالمىدى.

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ug_CN: ھۆججەت «%s» نى بۆلەك ئەندىزە («زەنجىر-سۆز» بۆلىكى كەم) سۈپىتىدە تىزىملىتالمىدى.

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ug_CN: ھۆججەت «%s» نى بۆلەك ئەندىزە («ماۋزۇ» بۆلىكى كەم) سۈپىتىدە تىزىملىتالمىدى.

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
ug_CN: مەۋجۇت بولمىغان ھۆججەت «%s» نى بۆلەك ئەندىزە سۈپىتىدە تىزىملىتالمىدى.

en: Could not remove the current plugin.
ug_CN: نۆۋەتتىكى قىستۇرمىنى چىقىرىۋېتەلمىدى.

en: Could not remove the old plugin.
ug_CN: كونا قىستۇرمىنى ئۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Could not remove the old theme.
ug_CN: كونا باشتېمىنى ئۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Could not remove the old translation.
ug_CN: كونا تەرجىمىنى چىقىرىۋېتەلمىدى.

en: Could not resume the plugin.
ug_CN: بۇ قىستۇرمىنى ئەسلىگە كەلتۈرەلمىدى.

en: Could not resume the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنى داۋاملاشتۇرالمىدى.

en: Could not retrieve site data.
ug_CN: سەھىپە مالۇماتىنى ئىلىشقا بولمىدى.

en: Could not retrieve the featured image data.
ug_CN: تەۋسىيە سۈرەت سانلىق مەلۇماتىنى سۈرۈشتۈرەلمەيدۇ.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
ug_CN: بۇ %1$s تاللانمىنى بىخەتەر قىلالمايدۇ. خاتالىق كودى: %2$s

en: Could not save application password.
ug_CN: ئەپ ئىمىنى ساقلىيالمايدۇ.

en: Could not split shared term.
ug_CN: ھەمبەھىرلەنگەن ئاتالغۇنى پارچىلىيالمايسىز.

en: Could not update attachment in the database.
ug_CN: سانداندىكى قوشۇمچىنى يېڭىلىيالمايدۇ.

en: Could not update comment in the database.
ug_CN: سانداندىكى ئىنكاسنى يېڭىلىيالمايدۇ.

en: Could not update comment status.
ug_CN: يازما ھالىتى يېڭىلىنالمىدى

en: Could not update site in the database.
ug_CN: سانداندا سەھىپەنى يىڭىلاشقا بولمىدى.

en: Could not update the email last sent time.
ug_CN: ئۆتكەن قىتىم ئەۋەتكەن ئېلخەتنى يىڭىلاشقا بولمىدى.

en: Could not update the meta value of %s in database.
ug_CN: %s نىڭ سانداندىكى مېتا قىممىتى يېڭىلانمىدى.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
ug_CN: ھۆججەت %1$s (%2$s) نى يازغىلى بولمىدى.

en: Could not write file %s
ug_CN: ھۆججەت %s كە يېزىشقا بولمىدى.

en: Couldn&#8217;t get post ID
ug_CN: يازما IDسىنى ئالغىلى بولمىدى.

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
ug_CN: يازما  ID سى ئېلىنمىدى (يازما قۇرۇش مەغلۇب بولدى!)

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
ug_CN: WordPress %s نىڭ تەكشۈرۈش تىزىمىغا ئېرىشەلمىدى.

en: Country
ug_CN: دۆلەت

en: Cover
ug_CN: مۇقاۋا

en: Create
ug_CN: قۇرۇش

en: Create Menu
ug_CN: تىزىملىك قۇرۇش

en: Create New Menu
ug_CN: يېڭى تىزىملىك قۇرۇش

en: Create Share Button
ug_CN: ھەمبەھىر كونۇپكىسى قۇرۇش

en: Create Table
ug_CN: جەدۋەل قۇرۇش

en: Create a Configuration File
ug_CN: سەپلىمە ھۆججىتى قۇرۇش

en: Create a New Site
ug_CN: يېڭى توربەت قۇرۇش

en: Create a New User
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى قۇرۇش

en: Create a brand new user and add them to this site.
ug_CN: يېڭىدىن ئىشلەتكۈچى قۇرۇپ، ئۇلارنى بۇ بېكەتكە قوشۇڭ.

en: Create a classic widget layout with a title that’s styled by your theme for your widget areas.
ug_CN: ئەپچە دائىرىڭىزنى ئۆرنىكىڭىزنىڭ ئۇسلۇبى تەڭشەپ، ماۋزۇلۇق ئەنئەنىۋى ئەپچە جايلاشتۇرۇشنى قۇرىدۇ.

en: Create a group block from the selected multiple blocks.
ug_CN: تاللانغان كۆپ بۆلەكتىن گۇرۇپپا بۆلەك قۇرىدۇ.

en: Create a menu for this location
ug_CN: بۇ ئورۇن ئۈچۈن تىزىملىك قۇرۇش

en: Create a new Privacy Policy page
ug_CN: يېڭى بىر شەخسىيەت تۈزۈم بېتى قۇرىدۇ

en: Create a new gallery
ug_CN: يېڭى ئالبوم قۇرۇش

en: Create a new playlist
ug_CN: يېڭى قويۇش تىزىملىكى قۇرۇش

en: Create a new video playlist
ug_CN: يېڭى سىن قويۇش تىزىملىكى قۇرۇش

en: Create a two-tone color effect without losing your original image.
ug_CN: ئەسلى سۈرەتنىڭ ئۈنۈمىنى يوقاتمىغان ئەھۋالدا قوش رەڭلىك ئۈنۈم قۇرىدۇ.

en: Create and edit the presets used for font sizes across the site.
ug_CN: پۈتكۈل تور بېكەتتە ئىشلىتىلىدىغان خەت نۇسخا چوڭلۇقىنىڭ ئالدىن تەڭشىكىنى قۇرۇپ ۋە تەھرىرلەيدۇ.

en: Create audio playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكى قۇرۇش

en: Create custom template
ug_CN: ئىختىيارىچە قېلىپ قۇر

en: Create draft
ug_CN: دەسلەپكى نۇسخا قۇر

en: Create draft page: <mark>%s</mark>
ug_CN: لايىھە بېتى قۇر: <mark>%s</mark>

en: Create draft post: <mark>%s</mark>
ug_CN: لايىھە يازما قۇر: <mark>%s</mark>

en: Create from '%s'
ug_CN: «%s» دىن قۇرىدۇ

en: Create gallery
ug_CN: ئالبوم قۇرۇش

en: Create new %s
ug_CN: يېڭى %s قۇر

en: Create new Menu
ug_CN: يېڭى تىزىملىك قۇر

en: Create new template
ug_CN: يېڭى قېلىپ قۇر

en: Create new templates, or reset any customizations made to the templates supplied by your theme.
ug_CN: يېڭى قېلىپ قۇرىدۇ ياكى ئۆرنىكىڭىز تەمىنلىگەن قېلىپ بۆلىكىگە نىسبەتەن ئېلىپ بارغان خالىغان خاسلاشتۇرۇشنى ئەسلىگە قايتۇرىدۇ.

en: Create page: <mark>%s</mark>
ug_CN: بەت قۇرۇش: <mark>%s</mark>

en: Create pattern
ug_CN: ئەندىزە قۇر

en: Create template part
ug_CN: قېلىپ بۆلىكى قۇر

en: Create user %1$s or map to existing
ug_CN: ئىشلەتكۈچى %1$s نى قۇرۇش ياكى مەۋجۇت ئىشلەتكۈچىگە ماسلاشتۇرۇش

en: Create video playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكى قۇرۇش

en: Create your first menu below.
ug_CN: تۆۋەندە تۇنجى تىزىملىكىڭىزنى قۇرۇڭ.

en: Create, edit, and delete menus
ug_CN: تىزىملىكلەرنى قۇرۇش، تەھرىرلەش ۋە ئۆچۈرۈش

en: Create: <mark>%s</mark>
ug_CN: قۇرىدىغىنى: <mark>%s</mark>

en: Created
ug_CN: قۇرۇلغان ۋاقتى

en: Creating
ug_CN: قۇرۇۋاتىدۇ

en: Creating Navigation Menu.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك قۇرۇۋاتىدۇ.

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Code modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
ug_CN: بەت قۇرۇش يازما قۇرغانغا ئوخشاش بولۇپ ، ئېكرانلارنى سۆرەپ تاشلاش،  ئېكران تاللانمىلىرى بەتكۈچى ۋە يېيىش ياكى يىغىش رامكىلىرىنى  ئىشلەتكەنگە ئوخشاش ئۇسۇل بىلەن ئېكراننى خاسلاشتۇرۇشقا بولىدۇ. بۇ ئېكراندا يەنە تولۇق ئېكران توپچە ئارقىلىق كۆرۈنمە ۋە تېكىستلىك ھالەتنىڭ ھەر ئىككىلىسىدە ئىشلەتكىلى بولىدىغان دەخلىسىز يېزىش بوشلۇقى بار. بەت تەھرىرلىگۈچ يازما تەھرىرلىگۈچكە ئوخشاش ئىشلەيدۇ، لېكىن بەت خاسلىقى قۇتىسىدا بەزى بەتكىلا خاس ئىقتىدارلار بار.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
ug_CN: بىر باھا يېزىش ئۈچۈن ئىناۋەتلىك ئاپتور ئىسمى ۋە ئېلخەت ئادرېسى بولۇشى كېرەك.

en: Creating comment failed.
ug_CN: يېڭى باھا يېزىش مەغلۇپ بولدى.

en: Credit Card
ug_CN: ئىناۋەتلىك كارتوچكا

en: Credits
ug_CN: قاتناشقۇچىلار

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
ug_CN: ھالقىلىق مەسىلە تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈنۈمى ياكى بىخەتەرلىكىگە زور تەسىر ئېلىپ كېلىدىغان تۈرلەرنى كۆرسىتىدۇ، بۇ مەسىلىلەرنى ئالدىن ئويلىشىپ بىر تەرەپ قىلىش كېرەك.

en: Croatian
ug_CN: كىرودىيەچە

en: Crop
ug_CN: كېسىش

en: Crop Aspect Ratio
ug_CN: كەڭلىك- ئۇزۇنلۇق نىسبىتى بويىچە كېسىش

en: Crop Header Image
ug_CN: توربەت رەسىمىنى كېسىۋېلىش

en: Crop Image
ug_CN: سۈرەت كېسىش

en: Crop Selection
ug_CN: كېسىش ئۈچۈن تاللاش

en: Crop and Publish
ug_CN: كېسىش ۋە يوللاش

en: Crop arguments.
ug_CN: كېسىش ئۆزگەرگۈچىلىرى.

en: Crop image
ug_CN: سۈرەت كېسىش

en: Crop image to fill
ug_CN: سۈرەتنى قىرقىپ تولدۇر

en: Crop images to fit
ug_CN: سۈرەتنى قىرقىپ ماسلاشتۇر

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ug_CN: كىچىكلىتىلگەن كۆرۈنۈش مۇشۇ چوڭلۇقتا كېسىۋېلىنسۇن

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
ug_CN: كىچىكلىتىلگەن كۆرۈنۈش مۇشۇ چوڭلۇقتا كېسىۋېلىنسۇن (ئادەتتە كىچىكلىتىلگەن سۈرەتتە ئەسلى نىسبەت ساقلاپ قېلىنىدۇ)

en: Crop type.
ug_CN: كېسىش تىپى.

en: Crop uploaded image
ug_CN: يۈكلەنگەن رەسىمنى كېسىش

en: Crop your image
ug_CN: رەسىمىڭىزنى كېسىڭ

en: Cropping&hellip;
ug_CN: كېسىش

en: Crunching&hellip;
ug_CN: بىر تەرەپ قىلىنىۋاتىدۇ &hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
ug_CN: مىسال تەڭشىكىنىڭ شىفىرلىق ئىمزا(hash)سى.

en: Cuiaba
ug_CN: كۇيابا - برازىلىيە

en: Curacao
ug_CN: كۇراساۋ - ۋېنېسۇئېلا

en: Current
ug_CN: نۆۋەتتىكى

en: Current Background Image
ug_CN: نۆۋەتتىكى تەگلىك رەسىمى

en: Current Gravatar
ug_CN: نۆۋەتتىكى گراۋاتار

en: Current Header Image
ug_CN: نۆۋەتتىكى باشلىق رەسىمى

en: Current Header Video
ug_CN: نۆۋەتتىكى بەت قاش سىن

en: Current Page
ug_CN: نۆۋەتتىكى بەت

en: Current Revision by %s
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئۆزگەرتكۈچى: %s

en: Current Server time
ug_CN: نۆۋەتتىكى مۇلازىمېتىر ۋاقتى

en: Current UTC time
ug_CN: نۆۋەتتىكى UTC ۋاقتى

en: Current administration email: %s
ug_CN: باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ئادرىسى: %s

en: Current header
ug_CN: نۆۋەتتىكى باشتېما

en: Current image: %s
ug_CN: نۆۋەتتىكى رەسىم: %s

en: Current instance settings of the widget.
ug_CN: ئەپچەنىڭ نۆۋەتتىكى مىسال تەڭشىكى.

en: Current media URL:
ug_CN: نۆۋەتتىكى ۋاسىتە ئادرېسى:

en: Current page
ug_CN: نۆۋەتتىكى بەت

en: Current page of the collection.
ug_CN: يىغىلمىنىڭ نۆۋەتتىكى بېتى.

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
ug_CN: ھازىرقى چاتما: %1$s (نەشرى %2$s)

en: Current thumbnail
ug_CN: نۆۋەتتىكى كىچىك كۆرۈنۈش

en: Current time
ug_CN: نۆۋەتتىكى ۋاقىت

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ug_CN[0]: نۆۋەتتە %s پارچە باھا تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ. باشقۇرۇش بېتىنى زىيارەت قىلىڭ:
ug_CN[1]: نۆۋەتتە %s پارچە ئىنكاس تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ. ئىنكاس باشقۇرۇش بېتىنى زىيارەت قىلىڭ:

en: Currently selected font appearance: %s
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان خەت كۆرۈنۈشى: %s

en: Currently selected font size: %s
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان خەت چوڭلۇقى: %s

en: Currently selected font style: %s
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان خەت ئۇسلۇبى: %s

en: Currently selected font weight: %s
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان خەت سالمىقى: %s

en: Currently selected link settings
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان ئۇلانما تەڭشەكلىرى

en: Currently selected position: %s
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان ئورۇن: %s

en: Currently selected: %s
ug_CN: نۆۋەتتە تاللانغان: %s

en: Currently, avoiding full page reloads is not possible when a Content block is present inside the Query block.
ug_CN: ھازىر، مەزمۇن بۆلىكى سۈرۈشتۈرۈش بۆلىكىنىڭ ئىچىدە كۆرۈنگەندە پۈتكۈل بەتنى قايتا يۈكلەشتىن ساقلانغىلى بولمايدۇ.

en: Currently, avoiding full page reloads is not possible when non-interactive or non-client Navigation compatible blocks from plugins are present inside the Query block.
ug_CN: نۆۋەتتە، غەيرى تەسىرلىشىش ياكى قىستۇرمىنىڭ غەيرى خېرىدار يولباشچى قوللاش بۆلىكى سۈرۈشتۈرۈش بۆلىكىنىڭ ئىچىدە كۆرۈلگەندە تولۇق بەتنى قايتا يۈكلەشنى چەكلەش مۇمكىن ئەمەس.

en: Currie
ug_CN: كۇررى - شوتلاندىيە@ئەنگىلىيە

en: Custom
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش

en: Custom (%s)
ug_CN: ئىختىيارىچە (%s)

en: Custom Background
ug_CN: خاس تەگلىك

en: Custom CSS
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن CSS

en: Custom CSS selectors.
ug_CN: ئىختىيارىچە CSS تاللىغۇچلار.

en: Custom Colors
ug_CN: خاس رەڭ

en: Custom Design
ug_CN: خاس لاھىيە

en: Custom Email Address:
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن ئېلخەت ئادرېسى:

en: Custom Fields
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى

en: Custom Fonts
ug_CN: خاس فونتلار

en: Custom Gradients
ug_CN: ئىختىيارى رەڭ ئۆزگىرىشى

en: Custom HTML
ug_CN: ئۆزلەشتۈرمە HTML

en: Custom HTML Preview
ug_CN: ئىختىيارىچە HTML ئالدىن كۆزىتىش

en: Custom HTML Widget
ug_CN: ئۆزلەشتۈرۈلگەن HTML بىرىكمىسى

en: Custom Header
ug_CN: خاس توربەت رەسىمى

en: Custom Image
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن سۈرەت

en: Custom Link
ug_CN: ئۇلانمىنى بەلگىلەش

en: Custom Links
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن ئۇلانما

en: Custom Logo
ug_CN: ئۆزى بېكىتكەن تۇغ

en: Custom Menu
ug_CN: ئىختىيارى تىزىملىك

en: Custom Message:
ug_CN: قالدۇرغان سۆزىڭىز:

en: Custom PHP error message.
ug_CN: ئىختىيارى PHP خاتالىق ئۇچۇرى.

en: Custom PHP fatal error handler.
ug_CN: ئىختىيارى PHP ئەجەللىك خاتالىقىنى بىر تەرەپ قىلغۇچى.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
ug_CN: خاسلاشتۇرۇش

en: Custom Size
ug_CN: ئىختىيارى چوڭلۇقى

en: Custom Structure
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن شەكىلدە

en: Custom Style
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن لايىھە

en: Custom Style deleted.
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن ستايىل ئۆچۈرۈلدى.

en: Custom Style updated.
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن ستايىل يېڭىلاندى.

en: Custom Styles
ug_CN: ئۆزى بەلگىلىگەن شەكىلدە

en: Custom Template
ug_CN: ئىختىيارىچە قېلىپ

en: Custom Template Part
ug_CN: ئىختىيارى قېلىپ پارچىسى

en: Custom URL
ug_CN: ئىختىيارى تور ئادرېسى

en: Custom Views
ug_CN: ئىختىيارىي كۆرۈنۈش

en: Custom background if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە بەلگىلەنسە ئىختىيارى تەگلىك ئىشلىتىدۇ.

en: Custom color
ug_CN: ئىختىيارى رەڭ

en: Custom color palette if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە بەلگىلەنسە ئىختىيارى رەڭ تاختىسى ئىشلىتىدۇ.

en: Custom color picker
ug_CN: خاس رەڭ تاللىغۇچ

en: Custom color picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
ug_CN: ئىختىيارىي رەڭ تاللىغۇچ. نۆۋەتتە تاللىغان رەڭ «%1$s» دېيىلىدۇ، قىممىتى «%2$s».

en: Custom date format:
ug_CN: چىسلا فورماتىنى خاسلاشتۇرۇش:

en: Custom field deleted.
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى ئۆچۈرۈلدى.

en: Custom field updated.
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى يېڭىلاندى.

en: Custom fields
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
ug_CN: "ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكىنى يازمىغا كېڭەيتىلگەن مېتا سانلىق مەلۇماتلىرىنى قوشۇشتا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. سىز ئۇلارنى <a href="%s"> باشتېما ئىچىدە ئىشلىتەلەيسىز</a>.

en: Custom fluid values
ug_CN: ئىختىيارى سۇيۇق قىممىتى

en: Custom font sizes if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە بەلگىلەنسە ئىختىيارى خەت نۇسخا چوڭلۇقىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Custom format
ug_CN: ئىختىيارى پىچىم

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە بەلگىلەنسە ئىختىيارى ئىختىيارى رەڭ ئۆزگىرىشىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Custom header if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە بەلگىلەنسە ئىختىيارى بەت قاش ئىشلىتىدۇ.

en: Custom installation script.
ug_CN: قاچىلاش قوليازمىسىنى بېكىتىش.

en: Custom logo if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە بەلگىلەنسە ئىختىيارى تۇغ ئىشلىتىدۇ.

en: Custom maintenance message.
ug_CN: ئاسراش ۋاقتىدا كۆرسىتىلىدىغان ئۇچۇر.

en: Custom rules have been added to your %s file.
ug_CN: ئىختىيارىي قائىدە %s ھۆججىتىڭىزگە قوشۇلدى.

en: Custom site deleted message.
ug_CN: بىلوگ ئۆچۈرۈلگەنلىك ئۇچۇرى تۈزىتىلىدۇ.

en: Custom site inactive message.
ug_CN: بىلوگ ئاكتىپسىزلانغانلىق ئۇچۇرى تۈزىتىلىدۇ.

en: Custom site suspended message.
ug_CN: بىلوگ مەجبۇرى توختىتىلغانلىق ئۇچۇرى تۈزىتىلىدۇ.

en: Custom spacing sizes if defined by the theme.
ug_CN: ئەگەر ئۆرنەكتە ئېنىقلىما بېرىلگەن بولسا ئىختىيارى بوشلۇق چوڭلۇقىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Custom template
ug_CN: ئىختىيارىچە قېلىپ

en: Custom template created. You're in template mode now.
ug_CN: ئىختىيارىچە قېلىپ قۇرۇلدى. سىز ھازىر قېلىپ ھالىتىدە.

en: Custom time format:
ug_CN: ۋاقىت فورماتىنى تەڭشەش:

en: Custom:
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش:

en: Customization Draft
ug_CN: خاسلاستۇرۇلغان ئارگىنال

en: Customize
ug_CN: خاسلاشتۇرۇش

en: Customize %s
ug_CN: %s نى خاسلاشتۇرۇش

en: Customize &#8220;%s&#8221;
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى خاسلاشتۇرۇش

en: Customize CSS
ug_CN: ئىختىيارى CSS

en: Customize New Changes
ug_CN: يېڭى ئۆزگىرىشلەرنى خاشلاشتۇرۇش

en: Customize Your Site
ug_CN: تور بېتىڭىزنى خاسلاشتۇرۇڭ

en: Customize each block
ug_CN: ھەر بىر بۆلەكنى خاسلاشتۇرىدۇ

en: Customize options related to the media upload flow.
ug_CN: ۋاسىتە يۈكلەش تەرتىپىگە مۇناسىۋەتلىك ئىختىيارى تاللانمىسى.

en: Customize the appearance of specific blocks and for the whole site.
ug_CN: بەلگىلەنگەن بۆلەك ۋە پۈتكۈل تور بېكەتنىڭ كۆرۈنۈشىنى خاسلاشتۇرىدۇ.

en: Customize the appearance of specific blocks for the whole site.
ug_CN: پۈتكۈل تور بېكەتنىڭ بەلگىلەنگەن بۆلىكىنىڭ كۆرۈنۈشىنى خاسلاشتۇرىدۇ.

en: Customize the appearance of your website using the block editor.
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچنى ئىشلىتىپ تور بېكەتنىڭ كۆرۈنۈشىنى خاسلاشتۇرىدۇ.

en: Customize the editor interface to suit your needs.
ug_CN: ئىشلىتىش ئېھتىياجىغا ماسلىشىش ئۈچۈن تەھرىرلىگۈچ ئارايۈزىنى ئىختىيارى تەڭشەيدۇ.

en: Customize the last part of the Permalink.
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانمىنىڭ ئاخىرقى پارچىسىنى خاسلاشتۇرىدۇ.

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
ug_CN: ھەممىسىنى ئوتتۇرىغا ياكى كەڭلىك رەت ئېلېمېنتىغا تەقسىم قىلىنغان كەڭلىكنى ئىختىيارىي تەڭشەيدۇ.

en: Customize theme: %s
ug_CN: باشتېمىنى خاسلاشتۇرۇش: %s

en: Customize your entire site with block themes
ug_CN: پۈتكۈل تور بېكىتىڭىزنى بۆلەك ئۆرنەكلىرى ئارقىلىق خاسلاشتۇرۇڭ

en: Customize: %s
ug_CN: %s نى خاسلاشتۇرۇش

en: Customizer
ug_CN: خاسلاشتۇرغۇچى

en: Customizing
ug_CN: خاسلاشتۇرۇش

en: Customizing &#9656; %s
ug_CN: %s نى خاسلاشتۇرىۋاتىسىز

en: Customizing This Display
ug_CN: بۇ كۆرۈنۈشنى خاسلاشتۇرۇش

en: Cut
ug_CN: كېسىش

en: Cut table row
ug_CN: جەدۋەل قۇرىنى كېسىش

en: Cut the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكنى كېسىدۇ.

en: Cyan bluish gray
ug_CN: كۆكۈش كۈلرەڭ

en: Czech
ug_CN: چېخچە

en: Dacca
ug_CN: داككا - بېنگال

en: Daily Views
ug_CN: كۈندىلىك خەۋەرلەر

en: Dakar
ug_CN: داكار - سېنېگال

en: Damascus
ug_CN: دەمەشق - سۈرىيە

en: Danish
ug_CN: دانىيەچە

en: Danmarkshavn
ug_CN: دانماركشاۋن - گرېنلاندىيە

en: Dar es Salaam
ug_CN: دار-ئېس-سالام - تانزانىيە

en: Dark
ug_CN: قېنىق

en: Darwin
ug_CN: دارۋىن - ئاۋسترالىيە

en: Dashboard
ug_CN: باشقۇرۇش تاختىسى

en: Dashed
ug_CN: سىزىقچە

en: Data erasure has failed.
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆچۈرەلمىدى.

en: Database
ug_CN: ساندان

en: Database Error
ug_CN: ساندان خاتالىقى

en: Database Extension
ug_CN: ساندان كېڭەيتىلمىسى

en: Database Server version
ug_CN: ساندان مۇلازىمېتىر نەشرى

en: Database charset
ug_CN: ساندان ھەرپ توپلىمى

en: Database collation
ug_CN: ساندان دەلىللەش

en: Database size
ug_CN: ساندان چوڭلۇقى

en: Dataview type
ug_CN: سانلىق مەلۇمات كۆرۈنۈش تىپى

en: Dataview types
ug_CN: سانلىق مەلۇمات كۆرۈنۈش تىپى

en: Date
ug_CN: چېسلا

en: Date Format
ug_CN: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Date and time
ug_CN: چىسلا ۋە ۋاقىت

en: Date and time format
ug_CN: چېسلا ۋە ۋاقىت ئىپادىلىنىشى:

en: Date format
ug_CN: چېسلا پىچىمى

en: Date range:
ug_CN: ۋاقىت دائىرىسى:

en: Date/Time
ug_CN: چېسلا/ۋاقىت

en: Date/time
ug_CN: چىسلا/ۋاقىت

en: Davis
ug_CN: دەيۋىس - ئانتاركتىكا@ئاۋسترالىيە

en: Dawson
ug_CN: داۋسون

en: Dawson Creek
ug_CN: داۋسون كرىك - كانادا

en: Day
ug_CN: كۈن

en: Day and name
ug_CN: چېسلا ۋە يازما نامى بويىچە

en: Daylight saving time begins on: %s.
ug_CN: يازلىق ۋاقىتنىڭ باشلىنىش ۋاقتى: %s.

en: Days
ug_CN: كۈن

en: Deactivate
ug_CN: توختىتىش

en: Deactivate this plugin
ug_CN: بۇ قىستۇرمىنى ئىشلىتىشتىن قالدۇرۇش

en: Deactivate this webhook
ug_CN: بۇ قارماقنى ئىشلىتىشتىن قالدۇرۇش

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
ug_CN: سازلاش ھالىتى مەلۇم بىر خاتالىق ياكى تور بېكەت ئىقتىدارىنىڭ تەپسىلىي ئۇچۇرىغا ئېرىشىشكە ئىشلىتىلىدۇ، ئەمما تور بېكەتتە ئاشكارىلاشقا بولمايدىغان سەزگۈر ئۇچۇرلارنى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى مۇمكىن.

en: Debugging enabled
ug_CN: سازلاش قوزغىتىلغان

en: December
ug_CN: دېكابىر

en: December 6, 2018
ug_CN: 2018 - يلى 6 - دىكابىر

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ug_CN: دېكابىر

en: Decoration
ug_CN: بېزەك

en: Decrease indent
ug_CN: ئىچىگە تارتىشنى كېمەيتىش

en: Decrement
ug_CN: كېمەيت

en: Default
ug_CN: سۈكۈتتىكى

en: Default (<div>)
ug_CN: كۆڭۈلدىكى (<div>)

en: Default (<hr>)
ug_CN: كۆڭۈلدىكى (<hr>)

en: Default Avatar
ug_CN: سۈكۈتتىكى باش سۈرەت

en: Default Colors
ug_CN: كۆڭۈلدىكى رەڭ

en: Default Data
ug_CN: سۈكۈتتىكى سانلىق مەلۇمات

en: Default Gradients
ug_CN: كۆڭۈلدىكى رەڭ ئۆزگىرىشى

en: Default Images
ug_CN: كۆڭۈلدىكى سۈرەتلەر

en: Default Link Category
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئۇلانما سەھىپىسى

en: Default Mail Category
ug_CN: سۈكۈتتىكى ئېلېكتىرونلۇق خەت سەھىپىسى

en: Default Post Category
ug_CN: سۈكۈتتىكى يازما سەھىپىسى

en: Default Post Format
ug_CN: كۆڭۈلدىكى يازما فورماتى

[ctx: Default Preset]
en: Default
ug_CN: ئەستىكىسى

en: Default Style
ug_CN: كۆڭۈلدىكى شەكلى

en: Default article settings
ug_CN: كۆڭۈلدىكى يازما تەڭشەكلىرى

en: Default based on area (%s)
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ھالەتتە دائىرە ئاساسىدا (%s)

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ug_CN: سەھىپىگە ئايرىلمىغان

en: Default comment status
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئىنكاس ھالىتى

en: Default format
ug_CN: كۆڭۈلدىكى پىچىم

en: Default is %s
ug_CN: ئەستىكىسى %s

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
ug_CN: ئۇلانما بېتى

en: Default method
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئۇسۇل

[ctx: Default page slug]
en: about
ug_CN: ھەققىدە

en: Default poll settings
ug_CN: كۆڭۈلدىكى راي سىناش تەڭشەكلىرى

en: Default post category.
ug_CN: ئەستىكى يازما كاتېگورىيىسى

en: Default post format
ug_CN: كۆڭۈلدىكى يازما فورماتى

en: Default post format.
ug_CN: ئەستىكى يازما شەكلى

en: Default post settings
ug_CN: كۆڭۈلدىكى يازما تەڭشەكلىرى

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
ug_CN: سالام دۇنيا!

en: Default shortcuts,
ug_CN: سۈكۈتتىكى تېزلەتمە كۇنۇپكىلار

en: Default size for images.
ug_CN: سۈرەتنىڭ كۆڭۈلدىكى چوڭلۇقى.

en: Default styles
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئۇسلۇب

en: Default template
ug_CN: كۆڭۈلدىكى قېلىپ

en: Delete
ug_CN: ئۆچۈرۈش

en: Delete %d item? | Delete %d items?
ug_CN[0]: %d تۈرنى ئۆچۈرەمدۇ؟
ug_CN[1]: %d تۈرنى ئۆچۈرەمدۇ؟

en: Delete &#8220;%s&#8221;
ug_CN: "%s" نى ئۆچۈرۈش

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈش

en: Delete Menu
ug_CN: تىزىملىكنى ئۆچۈرۈش

en: Delete My Site Permanently
ug_CN: توربېتىمنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرىمەن

en: Delete Permanently
ug_CN: مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈش

en: Delete Site
ug_CN: توربەتنى ئۆچۈرۈش

en: Delete Users
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەرنى ئۆچۈرۈش

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
ug_CN: <strong>تىزىملىك ئەزالىرىنى يېيىپ، ئۇلانما «چىقىرىۋېتىش»نى چېكىپ</strong> تىزىملىك ئەزالىرىنى ئۆچۈرۈش

en: Delete all content.
ug_CN: بارلىق مەزمۇنلارنى ئۆچۈرۈش

en: Delete column
ug_CN: ئىستون ئۆچۈرۈش

[ctx: Delete comment]
en: Delete
ug_CN: ئۆچۈر

en: Delete image
ug_CN: سۈرەت ئۆچۈرۈش

en: Delete it: %s
ug_CN: ئۆچۈرۈڭ: %s

en: Delete menu
ug_CN: تىزىملىكنى ئۆچۈر

en: Delete permanently
ug_CN: مەڭگۈلۈك ئۆچۈر

en: Delete requests
ug_CN: ئىلتىماس ئۆچۈر

en: Delete row
ug_CN: قۇرنى ئۆچۈرۈش

en: Delete selection.
ug_CN: تاللىغاننى ئۆچۈرىدۇ.

en: Delete table
ug_CN: جەدۋەلنى ئۆچۈرۈش

en: Delete this comment permanently
ug_CN: بۇ باھانى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈش

en: Delete this item permanently
ug_CN: بۇ تۈرنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈش

en: Delete this webhook
ug_CN: بۇ قارماقنى ئۆچۈرۈش

en: Deleted
ug_CN: ئۆچۈرۈلگەن

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئۆچۈرۈلدى <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئۆچۈرۈلدى<span class="count">(%s)</span>

en: Deleted author: %s
ug_CN: ئۆچۈرۈلگەن يازغۇچى: %s

en: Deleted menu item: %s.
ug_CN: ئۆچۈرۈلگەن تىزىملىك تۈرى: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
ug_CN: ئۆچۈرۈلگەن تېكىست

en: Deleted:
ug_CN: ئۆچۈرۈلدى:

en: Deleting Links
ug_CN: ئۇلانمىلارنى ئۆچۈرۈش

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
ug_CN: سەھىپەلەرنى ئۆچۈرۈش بۇ سەھىپىدىكى يازمىلارنى ئۆچۈرۈش دىگەنلىك ئەمەس. ئەمما سەھىپە ئۆچۈرۈلگەندىن كېيىن، بۇ سەھىپىگىلا ئائىت يازمىلار %s سەھىپىگە ئائىت قىلىنىدۇ. كۆڭۈلدىكى سەھىپىنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: Deleting this block will stop your post or page content from displaying on this template. It is not recommended. | Some of the deleted blocks will stop your post or page content from displaying on this template. It is not recommended.
ug_CN[0]: بۇ بۆلەك ئۆچۈرۈلسە بۇ قېلىپتا كۆرسىتىلىدىغان يازما ۋە بەت مەزمۇنلىرى توختايدۇ. ئۇ تەۋسىيە قىلىنمايدۇ.
ug_CN[1]: بۇ بۆلەك ئۆچۈرۈلسە بۇ قېلىپتا كۆرسىتىلىدىغان يازما ۋە بەت مەزمۇنلىرى توختايدۇ. ئۇ تەۋسىيە قىلىنمايدۇ.

en: Delivery window
ug_CN: يەتكۈزۈش كۆزنىكى

en: Denied: %s
ug_CN: رەت قىلىندى: %s

en: Density
ug_CN: زىچلىقى

[ctx: Density option for DataView layout]
en: Balanced
ug_CN: تەڭپۇڭ

[ctx: Density option for DataView layout]
en: Comfortable
ug_CN: راھەت

[ctx: Density option for DataView layout]
en: Compact
ug_CN: ئىخچام

en: Denver
ug_CN: دېنۋېر - كولورادو@ئامېرىكا

en: Descending
ug_CN: كېمىيىش تەرتىپى

en: Descending by order
ug_CN: كېمەيگۈچى تەرتىپ

en: Descending.
ug_CN: كېمىيىش تەرتىپى

en: Describe the purpose of the image.
ug_CN: رەسىم مەقسدىنى تونۇشتۇرۇڭ .

en: Describe the role of this image on the page.
ug_CN: بەتتىكى بۇ سۈرەتنىڭ رولىنى چۈشەندۈرۈڭ.

en: Describe the template, e.g. "Post with sidebar". A custom template can be manually applied to any post or page.
ug_CN: قېلىپ چۈشەندۈرۈشى، مەسىلەن، «يانبالداق بىلەن يازما يوللاش». ئىختىيارىچە قېلىپنى خالىغان يازما ياكى بەتكە قولدا تەڭشەپ قوللانغىلى بولىدۇ.

en: Description
ug_CN: چۈشەندۈرۈش

en: Description (optional)
ug_CN: چۈشەندۈرۈش (ئىختىيارى)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت يۈكلەنمىنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: Description of block type.
ug_CN: بۆلەك تىپىنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: Description of sidebar.
ug_CN: يان بالداقنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: Description of template.
ug_CN: قېلىپنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: Description of the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى توغرىسىدا.

en: Description of the widget.
ug_CN: ئەپچەنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: Descriptions
ug_CN: چۈشەندۈرۈش

en: Deselect
ug_CN: تاللاشنى بىكار قىلىش

en: Deselect all
ug_CN: ھەممىنى تاللىما

en: Design
ug_CN: كۆرۈنمە

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
ug_CN: بەت قاشتىن بەت ئاستىغىچە، پۈتكۈل تور بېكىتىڭىزنىڭ ھەممە يېرى بۆلەك ۋە ئەندىزە بىلەن لايىھەلەنگەن.

en: Design everything on your site — from the header right down to the footer — using blocks.
ug_CN: بۆلەك ئىشلىتىپ بەت قاشتىن بەت ئاستىغىچە تور بېكىتىڭىزنىڭ ھەممە يېرىنى لايىھەلىيەلەيسىز.

en: Designer
ug_CN: لايىھەلىگۈچىلەر

en: Desktop
ug_CN: ئۈستەل ئۈستى

en: Destination folder already exists.
ug_CN: نىشان ھۆججەت قىسقۇچى مەۋجۇت ئىكەن.

en: Detach
ug_CN: ئايرىماق

en: Detach blocks from template part
ug_CN: بۆلەكنى قېلىپ پارچىسىدىن ئاجرىتىدۇ

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
ug_CN: "%s"  نى ئايرىۋېتىش

en: Detail:
ug_CN: تەپسىلاتى:

en: Details
ug_CN: تەپسىلاتى

en: Details about the media file, specific to its type.
ug_CN: كۆرسىتىلگەن تىپتىكى مېدىئا ھۆججىتىنىڭ تەپسىلاتى.

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
ug_CN: تەپسىلاتى يۇقىرىدا كۆرسىتىلگەندەك. كىرگۈزگۈچ ئەمدى ئوخشىمايدىغان پارچىلىغۇچتا قايتا سىناپ كۆرىدۇ...

en: Details for theme: %s
ug_CN: ئۇسلۇب تەپسىلاتلىرى: %s

en: Details. %s
ug_CN: تەپسىلاتى. %s

en: Details. Empty.
ug_CN: تەپسىلاتى. بوش.

en: Determines the order of pages.
ug_CN: بەتنىڭ تەرتىپىنى جەزملەيدۇ.

en: Determines the order of pages. Pages with the same order value are sorted alphabetically. Negative order values are supported.
ug_CN: بەتنىڭ تەرتىپىنى جەزملەيدۇ. ئوخشاش تەرتىپ قىممىتى بار بەت ئېلىپبە تەرتىپى بويىچە تىزىلىدۇ. مەنفى تەرتىپ قىممىتىنى قوللايدۇ.

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
ug_CN: نۆۋەتتىكى تىلنىڭ ئوڭدىن سولغا (RTL) يېزىلىدىغان ياكى يېزىلمايدىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
ug_CN: سۈرەت تەھرىرلەش ئىقتىدارىنىڭ قوزغىتىلغان ياكى قوزغىتىلمىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
ug_CN: ئەندىزەنى قىستۇرغۇچتا كۆرگىلى بولىدىغان بولمايدىغانلىقىنى جەزملەيدۇ.

en: Detroit
ug_CN: دېترويت - مىچىگان@ئامېرىكا

en: Developer
ug_CN: ئاچقۇچىلار

en: Dhaka
ug_CN: داككا - بېنگال

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ %1$s (ئىندېكس %2$d) تىن سانلار قاتارى تاپشۇرۇۋالمىدى.

en: Did you just paste HTML?
ug_CN: تېخى ھازىرلا HTML نى چاپلىغانمىتىڭىز؟

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
ug_CN: بۇ يەردە بىر HTML خاسلاشتۇرغۇچ قورالى بارلىغىنى بىلەمتىڭىز؟ <a class="add-widget" href="#">قورال قوشۇش</a>نى  بېسىپ «HTML» نى ئىزدەتسىڭىز ئۇنى تاپالايسىز. قېنى تور بېكىتىڭىزگە خالىغان كود قوشۇپ سىناپ كۆرۈڭ.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
ug_CN: بۇ يەردە بىر HTML خاسلاشتۇرغۇچ قورالى بارلىغىنى بىلەمتىڭىز؟ بۇ ئېكراندىكى قوراللار تىزىملىكىدىن ئۇنى تاپالايسىز. قېنى تور بېكىتىڭىزگە خالىغان كود قوشۇش ئۈچۈن ئۇنى سىناپ كۆرۈڭ.

en: Did you know?
ug_CN: بىلەمسىز ؟

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
ug_CN: يانفونىڭىزنى يۈتتۈرگەن بولىشىڭىز ياكى ئاممىۋى كومپۇتېردا ھېسابىڭىزنى ئوچۇق قويغان بولىشىڭىز مۈمكىن. باشقا بارلىق يەرلەردىن چېكىنىپ، بۇ يەرنىلا قالدۇرۇپ قويالايسىز.

en: Different layouts containing audio.
ug_CN: ئۈن بار پەرقلىق جايلاشتۇرۇش.

en: Different layouts containing video or audio.
ug_CN: سىن ۋە ئۈن بار پەرقلىق جايلاشتۇرۇش.

en: Different layouts containing videos.
ug_CN: سىن بار پەرقلىق جايلاشتۇرۇش.

en: Different layouts for displaying images.
ug_CN: سۈرەت كۆرسىتىدىغان پەرقلىق جايلاشتۇرۇش.

en: Dili
ug_CN: دىلى - شەرقىي تېمۇر

en: Dimensions
ug_CN: چوڭلۇقى

en: Dimensions:
ug_CN: چوڭ- كىچىكلىكى:

en: Direct link (best for mobile)
ug_CN: بىۋاستە ئۇلانما (يۆتكەلمە ئۈسكىنىلەر ئۈچۈن ئەڭ ياخشى)

en: Directories and Sizes
ug_CN: مۇندەرىجە ۋە چوڭلۇقى

en: Directory sizes could not be returned.
ug_CN: مۇندەرىجە چوڭلۇقىنى قايتۇرالمىدى.

en: Disable
ug_CN: چەكلەش

en: Disable %s
ug_CN: %s	نى چەكلەش

en: Disable Auto-updates
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاشنى چەكلە

en: Disable Post by Email
ug_CN: ئېلخەتتە يوللاشنى توختىتىش

en: Disable Post by Voice
ug_CN: ئاۋازدا يوللاشنى چەكلەش

en: Disable accessibility mode
ug_CN: زىيارەت ھالىتى ئىناۋەتسىز

en: Disable auto-updates
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاشنى چەكلە

en: Disable blocks that you don't want to appear in the inserter. They can always be toggled back on later.
ug_CN: قىستۇرغۇچتا كۆرۈنۈشنى ئۈمىد قىلمايدىغان بۆلەكلەرنى چەكلەيدۇ. ئۇلارنى خالىغان ۋاقىتتا ئەسلىگە قايتۇرالايسىز.

en: Disable enlarge on click
ug_CN: چېكىلگەندە چوڭايتىشنى چەكلەيدۇ

en: Disable overrides
ug_CN: قاپلاشنى چەكلە

en: Disable pre-publish checks
ug_CN: ئالدىن تارقىتىش تەكشۈرۈش تىزىمىنى چەكلە

en: Disable syntax highlighting when editing code
ug_CN: كود تەھرىرلىگەندە سىتاكىس چېلىقارلىغىنى ئىناۋەتسىز قىلىپ تۇرۇش

en: Disable the visual editor when writing
ug_CN: يېزىۋاتقاندا كۆرۈنمىلىك تەھرىرلىگۈچ ئېتىۋېتىلسۇن

en: Disabled
ug_CN: چەكلەنگەن

en: Disables custom colors.
ug_CN: ئىختىيارى رەڭنى چەكلەيدۇ.

en: Disables custom font size.
ug_CN: ئىختىيارى خەت نۇسخا چوڭلۇقىنى چەكلەيدۇ.

en: Disallowed Comment Keys
ug_CN: رۇخسەت قىلىنمىغان ئىنكاس ئاچقۇچلۇق سۆزلىرى

en: Discard any changes and restore the original image.
ug_CN: بارلىق ئۆزگەرتىشلەرنى بىكار قىلىپ، ئەسلىدىكى سۈرەتكە قايتۇرۇلسۇن.

en: Discard changes
ug_CN: ئۆزگۈرۈشلەرنى بىكار قىلىش

en: Disconnect this account
ug_CN: بۇ ھېسابات ئۇلىنىشىنى ئۈزىۋېتىش

en: Discourage search engines from indexing this site
ug_CN: ئىزدەش موتورىلىرىنىڭ بۇ بېكەتنى رەتكە تۇرغۇزۇشىنى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: Discover a new way to build your site.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنى قۇرىدىغان يېڭى ئۇسۇلنى بايقاڭ.

en: Discussion
ug_CN: مۇھاكىمە

en: Discussion Settings
ug_CN: مۇھاكىمە تاللاشلىرى

en: Disk space available to safely perform updates
ug_CN: يېڭىلاشنى بىخەتەر ئىجرا قىلىشقا كېرەكلىك دىسكا بوشلۇقى

en: Dismiss
ug_CN: يوشۇرۇش

en: Dismiss errors
ug_CN: خاتالىقلارنى يوشۇرۇش

en: Dismiss the browser warning panel
ug_CN: تور كۆرگۈچنىڭ ئاگاھلاندۇرۇش تاختىسىنى ئىتىۋېتىش

en: Dismiss the welcome panel
ug_CN: قارشى ئېلىش تاختىسىنى بىكار قىلىش

en: Dismiss this notice
ug_CN: ئۇقتۇرۇشنى ئىتىش

en: Dismiss this notice.
ug_CN: ئۇقتۇرۇشقا ئېتىبار قىلماڭ .

en: Display
ug_CN: كۆرسىتىلىشى

en: Display Header Text
ug_CN: بەت بېشى تېكىستى كۆرسىتىلسۇن

en: Display Options
ug_CN: كۆرسىتىش تاللانمىلىرى

en: Display Settings
ug_CN: كۆرسىتىش تەڭشەكلىرى

en: Display Site Title and Tagline
ug_CN: توربېكەت تېمىسى ۋە  يانداش تېمىنى كۆرسۈتۈش

en: Display a list of all categories.
ug_CN: كاتىگورىيەلەرنىڭ تىزىملىكىنى كۆرسىتىش.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
ug_CN: تۈرلىنىشنىڭ بېكىتىلگەن تۈرلىرىنىڭ تىزىملىكىنى كۆرسىتىدۇ: %s

en: Display a list of posts or custom post types based on specific criteria.
ug_CN: بەلگىلىك ئۆلچەمگە ئاساسەن يازما ياكى ئىختىيارى يازما تۈرىنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display a list of posts or custom post types based on the current template.
ug_CN: نۆۋەتتىكى قېلىپقا ئاساسەن يازما ياكى ئىختىيارى يازما تۈرىنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display a post's last updated date.
ug_CN: يازمىنىڭ ئاخىرقى يېڭىلانغان چېسلاسىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display an image in your sidebar
ug_CN:  يان ئىستونىڭىزدا سۈرەت كۆرسىتىلىدۇ

en: Display as dropdown
ug_CN: ئېسىلما ھالەتتە كۆرسىتىش

en: Display author
ug_CN: ئاپتورنى كۆرسىتىش

en: Display author name
ug_CN: يازغۇچىنىڭ ئاتىنى كۆرسەت

en: Display avatar
ug_CN: سىما كۆرسەت

en: Display date
ug_CN: چىسلانى كۆرسىتىش

en: Display entries from any RSS or Atom feed.
ug_CN: RSS ياكى Atom ئىنكاسلىرى كۆرسىتىڭ.

en: Display excerpt
ug_CN: ئۈزۈندىنى كۆرسىتىش

en: Display featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك سۈرەتنى كۆرسەت

en: Display item author if available?
ug_CN: ئەزا ئاپتورى بولسا كۆرسىتىلسۇنمۇ؟

en: Display item content?
ug_CN: ئەزا مەزمۇنى كۆرسىتىلسۇنمۇ؟

en: Display item date?
ug_CN: ئەزا ۋاقتى كۆرسىتىلسۇنمۇ؟

en: Display last modified date
ug_CN: ئاخىرقى ئۆزگەرتكەن چېسلانى كۆرسىتىدۇ

en: Display length:
ug_CN: كۆرسىتىش ئۇزۇنلۇقى:

en: Display location
ug_CN: ئورنىنى كۆرسىتىش

en: Display login as form
ug_CN: كىرىشنى جەدۋەلدەك كۆرسىتىدۇ

en: Display name for the comment author.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ كۆرۈنىدىغان ئىسمى.

en: Display name for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىنى كۆرسىتىش.

en: Display name publicly as
ug_CN: ئاشكارا كۆرسىتىلىدىغان ئىسىم

en: Display post date
ug_CN: يازما ۋاقتىنى كۆرسىتىش

en: Display post date?
ug_CN: يازما ۋاقتى كۆرسىتىلسۇنمۇ؟

en: Display the archive title based on the queried object.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈلگەن ئوبيېكت ئاساسىدىكى ئارخپ ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display the block hierarchy trail at the bottom of the editor.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچنىڭ ئاستىدا بۆلەك قاتلاملىق يولىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
ug_CN: Akismet تۇتۇۋالغان ئەخلەت خەت باھالارنىڭ سانى كۆرسىتىلسۇن

en: Display the search results title based on the queried object.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈلگەن ئوبيېكت ئاساسىدىكى ئىزدەش نەتىجىسىنىڭ ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display the title as a link
ug_CN: ماۋزۇنى ئۇلىنىشتەك كۆرسىتىدۇ

en: Display these keyboard shortcuts.
ug_CN: بۇ كۇنۇپكلارنىڭ تىزيوللىرىنى كۆرسىتىڭ.

en: Display your contact information.
ug_CN: ئالاقە ئۇچۇرىڭىزنى كۆرسىتىدۇ.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
ug_CN: تىزىم، سېتكا ياكى باشقا جايلاشتۇرۇشلاردا ئەڭ يېڭى يازمىلىرىڭىزنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displayed on attachment pages.
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت بەتلىرىدە كۆرسىتىلدى

en: Displaying %1$s of %2$s
ug_CN: %1$s / %2$s نى كۆرسىتىۋاتىدۇ

en: Displaying %1$s – %2$s of %3$s
ug_CN: %1$s – %2$s / %3$s نى كۆرسىتىۋاتىدۇ

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
ug_CN: %1$s نى كۆرسىتىۋاتىدۇ، %2$s/%3$s

en: Displaying %d themes
ug_CN: %d ئۇسلۇبلار كۆرسېتلىۋاتىدۇ

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
ug_CN: كۆرسىتىلىۋاتقىنى %s&#8211;%s، جەمئىي%s

en: Displaying 1 – 10 of 12
ug_CN: ‪1–10/12 ‬كۆرسىتىدۇ

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
ug_CN: ئىختىيارى تۈرلىنىش ئارخىپىنى كۆرسىتىدۇ. سەھىپە ۋە بەلگىگە ئوخشاش تۈرلىنىشنىڭمۇ نەرسىلەرنى تۈرلەرگە بۆلىدىغان ئاتالغۇلىرى بولىدۇ. مەسىلەن: «سەنئەت» دەپ ئاتالغان تۈرلىنىش «زامانىۋى» ۋە «18-ئەسىر سەنئىتى» دېگەنگە ئوخشاش كۆپلىگەن ئاتالغۇلارنى ئۆز ئىچىگە ئالالايدۇ. بۇ قېلىپ مۇئەييەن قېلىپ (مەسىلەن، تۈرلىنىش: سەنئەت) نى تاپالمىغاندا قايتىش سۈپىتىدە ئىشلىتىلىدۇ.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
ug_CN: بەلگىلەنگەن چېسلادا زىيارەت قىلىنغان يازما ئارخىپىنى  كۆرسىتىدۇ(مەسىلەن، example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
ug_CN: يازما سەھىپە ئاخىپىنى كۆرسىتىدۇ. بۇ قېلىپ بەلگىلەنگەن قېلىپ (مەسىلەن، سەھىپە: رېسالە) نى تاپالمىغاندا قايتۇرۇش سۈپىتىدە ئىشلىتىدۇ.

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
ug_CN: يازما بەلگە ئاخىپىنى كۆرسىتىدۇ. بۇ قېلىپ بەلگىلەنگەن قېلىپ (مەسىلەن، بەلگە: پىتسا) نى تاپالمىغاندا قايتۇرۇش سۈپىتىدە ئىشلىتىدۇ.

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
ug_CN: ئايرىم يازغۇچىنىڭ يازما ئاخىپىنى كۆرسىتىدۇ. بۇ قېلىپ بەلگىلەنگەن قېلىپ (مەسىلەن، يازغۇچى: باشقۇرغۇچى) نى تاپالمىغاندا قايتۇرۇش سۈپىتىدە ئىشلىتىدۇ.

en: Displays a single item: %s.
ug_CN: يەككە تۈرنى كۆرسىتىدۇ: %s.

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
ug_CN: مەزكۇر يازمىغا ئىختىيارى قېلىپ قوللانغان ياكى مەخسۇس قېلىپ مەۋجۇت بولمىسىلا تور بېكىتىڭىزدىكى يەككە يازمىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
ug_CN: ئىختىيارى قېلىپ قوللانغان بەت ياكى مەخسۇس قېلىپ مەۋجۇت بولمىسىلا بارلىق مۇقىم بەتنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
ug_CN: مىدىيا ئامبىرى ياكى YouTube، Vimeo ۋە ياكى باشقا تەمىنلىگۈچىلەردىن سىن قويۇش.

en: Displays an archive with the latest posts of type: %s.
ug_CN: ئەڭ يېڭى يازمىنىڭ تىپى بىلەن ئارخىپىنى كۆرسىتىدۇ: %s.

en: Displays an audio player.
ug_CN: ئۈن قويغۇنى كۆرسىتىش

en: Displays an image gallery.
ug_CN: رەسىملەر توپلىمىنى كۆرسىتىش.

en: Displays an image.
ug_CN: رەسىم كۆرسىتىش.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
ug_CN: ئايرىم يازغۇچىنىڭ يازمىسى، سەھىپىسى، بەلگىسى، تۈرلىنىشى، ئىختىيارى يازما تىپى ۋە چېسلاسىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان خالىغان ئارخىپنى كۆرسىتىدۇ، بۇ قېلىپ بەلگىلەنگەن قېلىپ (مەسىلەن، سەھىپە ياكى بەلگە) نى تاپالمىغاندا قايتۇرۇش سۈپىتىدە ئىشلىتىدۇ.

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
ug_CN: يازما ياكى بەتكە ئوخشاش خالىغان بىر تۈرنى كۆرسىتىدۇ. بۇ قېلىپ بەلگىلەنگەن قېلىپ (مەسىلەن، بىر يازما، بەت ياكى يۈكلەنمە) نى تاپالمىغاندا قايتۇرۇش سۈپىتىدە ئىشلىتىدۇ.

en: Displays latest posts written by a single author.
ug_CN: بىر يازغۇچى يازغان ئەڭ يېڭى يازمىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays more block tools
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بۆلەك قوراللىرىنى كۆرسىتىدۇ

en: Displays more controls.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ كونترولنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays taxonomy: %s.
ug_CN: تۈرلىنىشىنى كۆرسىتىدۇ: %s.

en: Displays the %s post format archive.
ug_CN: %s يازما پىچىمى ئارخىپىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
ug_CN: ئوقۇش تەڭشىكىنىڭ ئاستىدا بەلگىلەنگەن بېكەتنىڭ باش بېتى ياكى «يازما بەت» سۈپىتىدە ئاخىرقى يازمىنى كۆرسىتىدۇ. ئەگەر ئۇ مەۋجۇت بولسا، يازما تور بېكەتتە كۆرسىتىلگەندە باش بەت قېلىپى بۇ قېلىپنى قاپلايدۇ.

en: Displays the post link that follows the current post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى يازمىنىڭ كەينىدىكى يازما ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays the post link that precedes the current post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى يازمىنىڭ ئالدىدىكى يازما ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
ug_CN: زىيارەتچى تور بېكىتىڭىزدە ئىزدىگەندە كۆرۈنىدۇ.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
ug_CN: زىيارەتچىلەرگە ئۆلۈك ئۇلانما ياكى خاتا تور ئادرېسىنى كىرگۈزگەندە كۆرۈنىدىغان بەت.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
ug_CN: زىيارەتچى ۋاسىتە يۈكلەنمىسى بار مەخسۇس بەتنى كۆرگەندە كۆرسىتىدۇ.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ شەخسىيەت تۈزۈم بېتىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
ug_CN: ئۇ ئاخىرقى يازما ياكى مۇقىم بەتنى كۆرسىتىشكە تەڭشەلگەن بولۇشىدىن قەتئىينەزەر، تور بېكىتىڭىزنىڭ باش بېتىنى كۆرسىتىدۇ. باش بەت قېلىپىنىڭ ئالدىنلىقى باشقا بارلىق قېلىپلارنىڭ ئالدىدا تۇرىدۇ.

en: Distraction free
ug_CN: بىزارلىقتىن خالىي

en: Distraction free mode activated.
ug_CN: بىزارلىقتىن خالىي ھالىتى ئاكتىپلاندى

en: Distraction free mode deactivated.
ug_CN: بىزارلىقتىن خالىي ھالىتى ئاكتىپسىزلاندى

en: Distraction-free writing mode
ug_CN: ئەركىن يېزىش ھالىتى

en: Divide into columns. Select a layout:
ug_CN: رەتكە بۆلۈنىدۇ. جايلاشتۇرۇش تاللىنىدۇ:

en: Djibouti
ug_CN: جىبۇتى - جىبۇتى

en: Do any of these answer your question?
ug_CN: بۇلار سوئالىڭىزغا جاۋاب بولالىدىمۇ؟

en: Do not adjust the sizing of the content. Content that is too large will be clipped, and content that is too small will have additional padding.
ug_CN: مەزمۇننىڭ ئاز كۆپلۈكىنى تەڭشەلمەيدۇ. ئەگەر مەزمۇن بەك كۆپ بولسا قىسقارتىلىدۇ. ئەگەر مەزمۇن بەك ئاز بولسا قوشۇمچە تولدۇرمىسى بولىدۇ.

en: Do not allow
ug_CN: رۇخسەت يوق

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
ug_CN: باشقۇرغۇچىلار رايونىدىن %1$s قوليازمىنى تىزىملاشتىن چىقىرىۋەتمەڭ. ئالدى-ئارقا باشتېمىنى ئىشلىتىش ئۈچۈن %2$s ئىلمىكىنى ئىشلىتىڭ.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
ug_CN: تاماملىغاندىن كېيىن «ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش» نى چېكىشنى ئۇنتۇماڭ!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ug_CN: تاماملىغاندىن كېيىن «تاللاشلارنى ساقلاش» كۇنۇپكىسىنى چېكىشنى ئۇنتۇماڭ.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
ug_CN: %1$s بەلگىسىدىن %2$s گە ئۆتمەڭ.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
ug_CN: راستتىنلا <a href='%s'>چىقىپ</a> كېتەمسىز؟

en: Do you really want to reset your configuration?
ug_CN: سەپلىمىلىرىڭىزنى راستىنلا دەسلەپكىلەشتۈرەمسىز؟

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
ug_CN: WordPress نى خىزمەت ئۈچۈن ئىشلىتەمسىز، شەخسىي تۈر ئۈچۈنمۇ ۋە ياكى پەقەتلا قىزىققىنىڭىز ئۈچۈنمۇ؟ دۇنيادىكى مىليونلىغان تور بېكىتىنىڭ ھەرىكەتلەندۈرگۈچ كۈچى بولغان ئوچۇق مەنبەلىك بۇ تۈرنىڭ ئۇزۇن مۇددەت مۇۋەپپەقىيەت قازىنىشىغا ياردەم قىلالايسىز.

en: Document
ug_CN: ھۆججەت

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ھۆججەت <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ھۆججەتلەر <span class="count">(%s)</span>

en: Document Outline
ug_CN: ھۆججەتنىڭ تاشقى قۇرۇلمىسى

en: Document Overview
ug_CN: پۈتۈك قىسقا بايانى

en: Document Preview
ug_CN: ھۆججەت كۆرۈپ بېقىش

en: Document Statistics
ug_CN: ھۆججەت سىتاتىستىكىلىرى

en: Document not found
ug_CN: پۈتۈك تېپىلمىدى

en: Document properties
ug_CN: ماتېرىيال خاسلىقى

en: Document settings
ug_CN: پۈتۈك تەڭشەكلىرى

en: Documentation
ug_CN: ماتېرىياللار

en: Documents
ug_CN: ھۆججەتلەر

en: Does not exist
ug_CN: مەۋجۇت ئەمەس

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
ug_CN: ئىشلەتكۈچى %1$s نىڭ ساندان %2$s نى ئىشلىتىش ھوقۇقى بارمۇ ؟

en: Domain
ug_CN: تور ئادرېسى

en: Domains
ug_CN: تور ئادرېسلىرى

en: Dominica
ug_CN: دومىنىكا

en: Don't block repeat voters
ug_CN: تەكرار بېلەت تاشلىغۇچىلار چەكلەنمىسۇن

en: Done
ug_CN: تۈگىدى

en: Done!
ug_CN: تۈگىدى!

en: Dotted
ug_CN: چېكىت سىزىق

en: Douala
ug_CN: دوئالا - كامېرۇن

en: Double-check your settings before publishing.
ug_CN: ئىلان قىلىشتىن بۇرۇن تەڭشەكلەرنى قايتا تەكشۈرۈپ كۆرۈڭ.

en: Down
ug_CN: ئاستى

en: Down one
ug_CN: بىرنى ئاستىغا

en: Downgrading the plugin&#8230;
ug_CN: قىستۇرما تۆۋەنلىتىلىۋاتىدۇ…

en: Downgrading the theme&#8230;
ug_CN: ئۆرنەكنى تۆۋەنلىتىۋاتىدۇ…

en: Download &#8220;%s&#8221;
ug_CN: «%s» نى چۈشۈر

en: Download Export File
ug_CN: ئېكسپورت ھۆججىتىنى چۈشۈرۈش

en: Download File
ug_CN: ھۆججەت چۈشۈرۈش

en: Download and import file attachments
ug_CN: ھۆججەت قوشۇمچىلىرىنى چۈشۈرۈش ۋە ئىمپورتلاش

en: Download button text
ug_CN: چۈشۈرۈش توپچە تېكىستى

en: Download failed.
ug_CN: چۈشۈرگىلى بولمىدى.

en: Download file
ug_CN: ھۆججەت چۈشۈرۈش

en: Download my comments &raquo;
ug_CN: ئىنكاسلىرىمنى چۈشۈرىمەن &raquo;

en: Download personal data
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى چۈشۈر

en: Download personal data again
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى قايتا چۈشۈر

en: Download your theme with updated templates and styles.
ug_CN: ئۆرنىكىڭىزنىڭ يېڭىلانغان قېلىپ ۋە ئۇسلۇبلىرى بىلەن بىللە چۈشۈرىدۇ.

en: Downloading Comments&#8230;
ug_CN: ئىنكاسلار چۈشۈرۈلۈۋاتىدۇ&#8230;

en: Downloading data...
ug_CN: سانلىق مەلۇمات چۈشۈرۈۋاتىدۇ…

en: Downloading installation package from %s&#8230;
ug_CN: قاچىلاش بولىقى چۈشۈرىلىۋاتىدۇ، چۈشۈرۈش يېرى: %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
ug_CN: تەرجىمە چۈشۈرىلىۋاتىدۇ، چۈشۈرۈش يېرى: %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
ug_CN: يېڭىلانمىلار يۈكلىنىۋاتىدۇ، مەنزىل: %s&#8230؛

en: Downloading your new theme&hellip;
ug_CN: يېڭى ئۇسلۇبىڭىز چۈشۈرىلىۋاتىدۇ&hellip;

en: Draft
ug_CN: ئارگىنال

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئارگىنال <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: كوپىيە <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
ug_CN: ئارگىنال ساقلاندى

en: Draft created on %1$s at %2$s
ug_CN: ئارگىنال قۇرۇلغان ۋاقىت %1$s،  %2$s

en: Draft new: %s
ug_CN: يېڭى دەسلەپكى نۇسخا: %s

en: Draft saved at %s.
ug_CN: كوپىيە %s دە ساقلاندى.

en: Draft saved.
ug_CN: كوپىيە ساقلاندى

en: Drafts
ug_CN: كوپىيىلەر

en: Drafts Imported
ug_CN: ئىمپورتلانغان كوپىيەلەر

en: Drag
ug_CN: تارتىپ ئەكىلىش

en: Drag and drop a file, upload, or choose from your library.
ug_CN: ھۆججەتنى يۈكلەشتە سۆرەپ تاشلىنىدۇ ياكى ئامباردىن تاللىنىدۇ.

en: Drag and drop a video, upload, or choose from your library.
ug_CN: سىننى يۈكلەشتە سۆرەپ تاشلىنىدۇ ياكى ئامباردىن تاللىنىدۇ.

en: Drag and drop an audio file, upload, or choose from your library.
ug_CN: ئاۋازنى يۈكلەشتە سۆرەپ تاشلىنىدۇ ياكى ئامباردىن تاللىنىدۇ.

en: Drag and drop an image or video, upload, or choose from your library.
ug_CN: سۈرەت ياكى سىننى يۈكلەشتە سۆرەپ تاشلىنىدۇ ياكى ئامباردىن تاللىنىدۇ.

en: Drag and drop an image, upload, or choose from your library.
ug_CN: سۈرەتنى يۈكلەشتە سۆرەپ تاشلىنىدۇ ياكى ئامباردىن تاللىنىدۇ.

en: Drag and drop images, upload, or choose from your library.
ug_CN: سۈرەتنى يۈكلەشتە سۆرەپ تاشلىنىدۇ ياكى ئامباردىن تاللىنىدۇ.

en: Drag and drop patterns into the canvas.
ug_CN: ئەندىزەنى كەرگىگە سۆرەپ تاشلايدۇ.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
ug_CN: ئىشلەتمەكچى بولغان مۇلازىمەتنى تۆۋەندىكى رامكىغا تارتىپ ئەكىرىڭ.

en: Drag and drop to reorder media files.
ug_CN: مېدىيا ھۆججەتلىرىنى تارتىپ قويۇۋەتسىڭىز قايتىدىن رەتلىنىدۇ.

en: Drag and drop to reorder tracks.
ug_CN: قايتا تىزىش ئىزىغا سۆرەپ تاشلاش

en: Drag and drop to reorder videos.
ug_CN: قايتا تىزىش سىنىغا سۆرەپ تاشلاش

en: Drag files into the editor to automatically insert media blocks.
ug_CN: ھۆججەت تەھرىرلىگۈچكە سۆرەپ ئەكىرىلسە ۋاسىتە بۆلىكى ئۆزلۈكىدىن قىستۇرۇلىدۇ.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
ug_CN: خەتكۈچلەرنى تارتىپ ئەكىلىپ خەتكۈچ تاياقچىسىغا قويۇڭ. ئەگەر ھەمبەھىرلانمەكچى بولغان بەتنى بايقىسىڭىز ئاددىلا بۇنى &#8220;بېسىڭ&#8221;.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
ug_CN: ھەربىر ئەزانى سىز ياقتۇرىدىغان تەرتىپ بويىچە سۆرەڭ. ئەزانىڭ ئوڭ تەرىپىدىكى ئىسترېلكىنى چېكىپ، تېخىمۇ كۆپ سەپلىمە تاللانمىلىرىنى كۆرسىتىڭ.

en: Drag to resize
ug_CN: سۆرەلسە چوڭلۇقى تەڭشىلىدۇ

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
ug_CN: كىچىك قوراللارنىڭ تەڭشەكلىرىنى ساقلاپ قېلىپ يانبالداقتىن يۆتكىۋېتىش ئۈچۈن بۇ يەرگە تارتىپ ئەكىرىڭ.

en: Drop cap
ug_CN: تۇنجى ھەرپ چوڭ

en: Drop files to upload
ug_CN: ھۆججەتلەرنى يۈكلەش ئۈچۈن تاشلاڭ

en: Drop pattern.
ug_CN: ئەندىزە تاشلايدۇ.

en: Drop shadow
ug_CN: سايە

en: Drop shadows
ug_CN: سايە

en: Drop to upload
ug_CN: تاشلانسا يۈكلەيدۇ

en: Drop-ins
ug_CN: كۈچەيتىلگەن كېڭەيتىلمە

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
ug_CN: كۈچەيتىلگەن قىستۇرما %s مۇندەرىجىدىكى يەككە ھۆججەت بولۇپ، ئۇ WordPress تىكى ئەنئەنىۋى قىستۇرما ئارقىلىق ئىشقا ئاشۇرغىلى بولمايدىغان ئىقتىدارنىڭ ئورنىنى ئالىدىغان ياكى كۈچەيتىدىغان ھۆججەت.

en: Dubai
ug_CN: دۇبەي - ئەرەب بىرلەشمە خەلىپىلىكى

en: Dublin
ug_CN: دۇبلىن - ئىرېلاندىيە

en: DumontDUrville
ug_CN: دۇمونت دۇرۋىللې - ئانتاركتىكا@فرانسىيە

en: Duotone
ug_CN: قوش رەڭلىك

en: Duotone code: %s
ug_CN: قوش رەڭ تۈس كودى: %s

en: Duotone: %s
ug_CN: قوش رەڭ تۈسى: %s

en: Duotones
ug_CN: قوش رەڭ تۈسى

en: Duplicate
ug_CN: نۇسخىلاش

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ug_CN: قايتىلانغان باھا بايقالدى. بۇنى ئىلگىرى يوللىغاندەك تۇرىسىز!

en: Duplicate pattern
ug_CN: ئەندىزە كۆپەيت

en: Duplicate the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكلەرنى نۇسخىلاش

en: Duplicated Navigation Menu
ug_CN: كۆپەيتىلگەن يولباشچى تىزىملىك

en: Dushanbe
ug_CN: دۈشەنبە - تاجىكىستان

en: Dutch
ug_CN: گوللاندىيەچە

en: Dynamic viewport height (dvh)
ug_CN: ھەرىكەتچان كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئېگىزلىكى (dvh)

en: Dynamic viewport largest dimension (dvmax)
ug_CN: ھەرىكەتچان كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ چوڭ ئۆلچىمى (dvmax)

en: Dynamic viewport smallest dimension (dvmin)
ug_CN: ھەرىكەتچان كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك ئۆلچىمى (dvmin)

en: Dynamic viewport width (dvw)
ug_CN: ھەرىكەتچان كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىكى (dvw)

en: Dynamic viewport width or height (dvb)
ug_CN: ھەرىكەتچان كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى (dvb)

en: Dynamic viewport width or height (dvi)
ug_CN: ھەرىكەتچان كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى (dvi)

en: E-Commerce
ug_CN: ئېلىكترونلۇق تىجارەت

en: E-Mail
ug_CN: ئېلخەت

en: E-mail
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت

en: E-mail me whenever
ug_CN: تۆۋەندىكى ئەھۋاللاردا ئېلېكتىرونلۇق خەتتە ئۇقتۇرۇش قىلىنسۇن:

en: E-mail:
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت:

en: E.g. %s
ug_CN: مەسىلەن: %s

en: ERROR: please type a comment.
ug_CN: خاتالىق: بىرەر باھا يېزىڭ.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
ug_CN: .خاتالىق: ئارگىنال ھالىتىدىكى يازمىنىڭ باھاسىغا جاۋاب بەرمەكچى بولۇۋاتىسىز

en: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATURE)
    Window, very small in the distance, illuminated.
    All around this is an almost totally black screen. Now, as the camera moves slowly towards the window which is almost a postage stamp in the frame, other forms appear;
ug_CN: ئەي پېقىر ئۇيغۇر، ئويغان، ئۇيقۇڭ يېتەر،
    سەندە مال يوق، ئەمدى كەتسە جان كېتەر.
    بۇ ئۆلۈمدىن ئۆزۈڭنى قۇتقۇزمىساڭ،
    ئاھ، سېنىڭ ھالىڭ خەتەر، ھالىڭ خەتەر.

en: Each block comes with its own set of controls for changing things like color, width, and alignment. These will show and hide automatically when you have a block selected.
ug_CN: ھەر بىر بۆلەكنىڭ رەڭ، كەڭلىك ۋە توغرىلىنىشىغا ئوخشاش خاس تەڭشەكلىرىنى ئۆزگەرتكىلى بولىدۇ. سىز بۆلەكنى تاللىغاندا ئۇلار ئۆزلۈكىدىن كۆرۈنىدۇ، يوشۇرۇنىدۇ.

en: Each font src must be a non-empty string.
ug_CN: ھەر بىر خەت نۇسخا src چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
ug_CN: ھەربىر ئىختىيارى تىزىملىك ئۇلىنىدىغان بەتلەر، سەھىپىلەر، ئىختىيارى URL لار ياكى باشقا مەزمۇن تىپلىرىنىڭ ئارىلاشمىسىنى ئۆز ئىچىگە ئالالايدۇ. تىزىملىك ئۇلانمىلىرى تۆۋەندىكى سول قول تەرەپتىكى ئىستوندىكى يېيىلغان رامكىلاردىن ئەزالارنى تاللاش ئارقىلىق قوشۇلىدۇ.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
ug_CN: ھەر بىر webfont src چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Easter
ug_CN: ئېستېر ئارىلى - چىلى

en: Edit
ug_CN: تەھرىرلەش

en: Edit %1$s (%2$s, %3$d of %4$d)
ug_CN: تەھرىر %1$s (%2$s, %3$d / %4$d)

en: Edit %1$s (%2$s, sub-item %3$d of %4$d under %5$s)
ug_CN: تەھرىر %1$s (%2$s، %5$s نىڭ ئاستىدىكى %4$d تارماق تۈردىكى %3$d)

en: Edit %1$s (%2$s, sub-item %3$d of %4$d under %5$s, level %6$d)
ug_CN: تەھرىر %1$s (%2$s، %5$s نىڭ ئاستىدىكى %4$d تارماق تۈردىكى %3$d، %6$d-دەرىجە)

en: Edit %1$s (%2$s, sub-item %3$d of %4$d under %5$s, level %6$s)
ug_CN: تەھرىر %1$s (%2$s، %5$s نىڭ ئاستىدىكى %4$d تارماق تۈردىكى %3$d، دەرىجە %6$s)

en: Edit %s
ug_CN: %s نى تەھرىرلەش

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى تەھرىرلەش

en: Edit Block Pattern
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە تەھرىر

en: Edit CSS
ug_CN: CSS تەھرىرلەش

en: Edit Category
ug_CN: سەھىپە تەھرىرلەش

en: Edit Changeset
ug_CN: ئۆزگىرىش توپلىمىنى تەھرىرلەش

en: Edit Comment
ug_CN: باھا تەھرىرلەش

en: Edit Image
ug_CN: سۈرەتنى تەھرىرلەش

en: Edit Link
ug_CN: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Edit Link Category
ug_CN: ئۇلانما سەھىپىسىنى تەھرىرلەش

en: Edit Media
ug_CN: مېدىيانى تەھرىرلەش

en: Edit Menu
ug_CN: تىزىملىك تەھرىرلەش

en: Edit Menu Item
ug_CN: تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Edit Menus
ug_CN: تىزىملىك تەھرىرلەش

en: Edit Navigation Menu
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك تەھرىر

en: Edit Original
ug_CN: ئارگىنالنى تەھرىرلەش

en: Edit Page
ug_CN: بەتنى تەھرىرلەش

en: Edit Page List
ug_CN: بەت تىزىمى تەھرىر

en: Edit Pattern Category
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە تەھرىر

en: Edit Post
ug_CN: يازما تەھرىرلەش

en: Edit Profile
ug_CN: ئارخىپنى تەھرىرلەش

en: Edit Project
ug_CN: تۈرنى تەھرىرلەش

en: Edit RSS URL
ug_CN: RSS URL نى ئۆزگەرتىش

en: Edit Site
ug_CN: تور بېكەتنى تەھرىرلەش

en: Edit Tag
ug_CN: خەتكۈشنى تەھرىرلەش

en: Edit Template
ug_CN: قېلىپ تەھرىر

en: Edit Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى تەھرىر

en: Edit This
ug_CN: بۇنى تەھرىرلەش

en: Edit URL
ug_CN: ئۇلىنىشنى تەھرىرلەش

en: Edit User
ug_CN: ئىشلەتكۈچى تەھرىرلەش

en: Edit User %s
ug_CN: قوللانغۇچى %s نى تەھرىرلەش

en: Edit Your Profile
ug_CN: ئارخىپىڭىزنى تەھرىرلەڭ

en: Edit as HTML
ug_CN: HTML ھالەتتە تەھرىرلەش

en: Edit audio playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكىنى تەھرىرلەش

en: Edit comment
ug_CN: باھانى تەھرىرلەش

[ctx: Edit comment]
en: Edit
ug_CN: تەھرىر

en: Edit date and time
ug_CN: چېسلا ۋە ۋاقىتنى تەھرىرلەش

en: Edit description
ug_CN: چۈشەندۈرۈش تەھرىر

en: Edit excerpt
ug_CN: ئۈزۈندە تەھرىر

en: Edit gallery
ug_CN: ئالبوم تەھرىرلەش

en: Edit image
ug_CN: رەسىم تەھرىرلەش

en: Edit layout and styles.
ug_CN: جايلاشتۇرۇش ۋە ئۇسلۇبنى تەھرىرلەيدۇ.

en: Edit link
ug_CN: ئۇلانما تەھرىر

en: Edit menu item
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسىنى تەھرىرلەش

en: Edit more details
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلىرىنى تەھرىرلەش

en: Edit next media item
ug_CN: كېيىنكى مېدىيالارنى تەھرىرلەش

en: Edit or replace the featured image
ug_CN: تەۋسىيە سۈرەتنى تەھرىرلەپ ياكى ئالماشتۇرىدۇ

en: Edit original
ug_CN: ئەسلىسىنى تەھرىرلەش

en: Edit page
ug_CN: بەتنى تەھرىرلەش

en: Edit palette
ug_CN: رەڭ تاختا تەھرىر

en: Edit pattern
ug_CN: ئەندىزە تەھرىر

en: Edit permalink
ug_CN: مەڭگۈلۈك ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Edit post
ug_CN: يازما تەھرىرلەش

en: Edit previous media item
ug_CN: ئالدىنقى مېدىيالارنى تەھرىرلەش

en: Edit selected menu
ug_CN: تاللانغان تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Edit site
ug_CN: بېكەت تەھرىر

en: Edit social link
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ ئۇلانمىسى تەھرىرلىنىدۇ

en: Edit status
ug_CN: ھالەت تەھرىرلەش

en: Edit styles
ug_CN: ئۇسلۇب تەھرىر

en: Edit table
ug_CN: جەدۋەل تەھرىر

en: Edit tag
ug_CN: خەتكۈچ تەھرىرلەش

en: Edit template
ug_CN: قېلىپ تەھرىر

en: Edit template: %s
ug_CN: قېلىپ تەھرىر: %s

en: Edit the pattern to move, delete, or make further changes to this block.
ug_CN: بۇ بۆلەكنى يۆتكەش، ئۆچۈرۈش ۋە تېخىمۇ كۆپ ئۆزگەرتىش ئېلىپ بېرىش ئۈچۈن ئەندىزەنى تەھرىرلەيدۇ.

en: Edit the template to move, delete, or make further changes to this block.
ug_CN: بۇ بۆلەكنى يۆتكەش، ئۆچۈرۈش ۋە تېخىمۇ كۆپ ئۆزگەرتىش ئېلىپ بېرىش ئۈچۈن قېلىپنى تەھرىرلەيدۇ.

en: Edit this comment
ug_CN: بۇ باھانى تەھرىرلەش

en: Edit this entry.
ug_CN: بۇ يازمىنى تەھرىرلەيمەن.

en: Edit this item
ug_CN: بۇ تۈرنى تەھرىرلەش

en: Edit this page
ug_CN: بۇ بەتنى تەھرىرلەش

en: Edit this webhook
ug_CN: بۇ قارماقنى تەھرىرلەش

en: Edit track
ug_CN: يول تەھرىر

en: Edit user
ug_CN: ئىشلەتكۈچى تەھرىر

en: Edit video playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكىنى تەھرىرلەش

en: Edit visibility
ug_CN: كۆرۈنۈشچانلىقىنى تەھرىرلەش

en: Edit visually
ug_CN: كۆرۈنمە ھالەتتە تەھرىرلەش

en: Edit widget: %s
ug_CN: كىۋىك قوراللارنى تەھرىرلەش: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ug_CN: ئەزالارنى قوشۇش ياكى چىقىرىۋېتىش ئارقىلىق سۈكۈتتىكى تىزىملىكىڭىزنى تەھرىرلەڭ. ھەربىر ئەزانى سىز ياقتۇرىدىغان تەرتىپ بويىچە سۆرەڭ. «تىزىملىك قۇرۇش»نى چېكىپ، ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ساقلاڭ.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ug_CN: تۆۋەندىكى تىزىملىكنى تەھرىرلەڭ ياكى <a href="%s">يېڭى تىزىملىك قۇر</a>ۇڭ. ئۆزگىرىشلەرنى ساقلاشنى ئۇنتۇماڭ!

en: Edit your profile
ug_CN: ئارخىپىڭىزنى تەھرىرلەڭ

en: Edit your site
ug_CN: بېكىتىڭىزنى تەھرىرلەيدۇ

en: Edit: %s
ug_CN: %s نى تەھرىرلەش

en: Editing Menus
ug_CN: تىزىملىك تەھرىرلەش

en: Editing a page
ug_CN: بەت تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing a template
ug_CN: قېلىپنى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing code
ug_CN: كودنى تەھرىرلەش

en: Editing template. Changes made here affect all posts and pages that use the template.
ug_CN: قېلىپ تەھرىرلەۋاتىدۇ. بۇ جايدىكى ئۆزگەرتىشلەر قېلىپنى ئىشلىتىدىغان بارلىق يازما ۋە بەتلەرگە تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: Editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ

en: Editor Style
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ شەكلىدە

en: Editor canvas
ug_CN: تەھرىر رەسىم تاختىسى

en: Editor content
ug_CN: تەھرىر مەزمۇنى

en: Editor footer
ug_CN: تەھرىر بەت ئاستى

en: Editor menu (when enabled)
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ تىزىملىكى (ئىناۋەتلىك بولغاندا)

en: Editor preferences
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ مايىللىقى

en: Editor publish
ug_CN: تەھرىر ئىلانى

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ قوليازما تۇتقۇچى. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «editor_script_handles» ئىشلىتىلىدۇ.

en: Editor script handles.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ قوليازما بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Editor settings
ug_CN: تەھرىر تەڭشەكلىرى

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇب تۇتقۇچى. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «editor_style_handles» ئىشلىتىلىدۇ.

en: Editor style handles.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبىنى بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Editor styles
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبى

en: Editor toolbar
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ قورال ئىستونى

en: Editor top bar
ug_CN: تەھرىر چوققا ئورنى

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ug_CN: تەھرىر سالاھىيىتىدىكىلەر يازما ئېلان قىلىش، باشقىلارنىڭ يازمىلىرىنىمۇ باشقۇرۇش مەشغۇلاتلىرىنى ئورۇنلىيالايدۇ.

en: Edmonton
ug_CN: ئېدمونتون - ئالبېرتا@كانادا

en: Education
ug_CN: مائارىپ

en: Efate
ug_CN: ئېفەيت ئارىلى - ۋانۇئاتۇ

en: Eirunepe
ug_CN: ئېيرۇنېپې - برازىلىيە

en: El Aaiun
ug_CN: ئەلئەيۇن - ماراكەش

en: El Salvador
ug_CN: ئەل سالۋادور

en: Electric grass
ug_CN: توك چىملىق

en: Elements
ug_CN: ئېلېمېنت

en: Elements path
ug_CN: ئېلېمېنت يولى

en: Email
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت

en: Email (%s)
ug_CN: Elxet Adresi (%s):

en: Email (required)
ug_CN: ئېلخەت (زۆرۈر)

en: Email Address
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى

en: Email Address:
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى:

en: Email Input
ug_CN: ئېلخەت كىرگۈزۈش

en: Email Newsletter
ug_CN: يېڭىلانغانلىق ئۇقتۇرۇشى ئېلخېتى

en: Email Post Changes
ug_CN: يازما ئۆزگىرىش ئېلخېتى

en: Email address
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى

en: Email address for the comment author.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ ئېلخەت ئادرېسى.

en: Email address required
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى لازىم

en: Email address.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى:

en: Email changes to drafts, not just published items.
ug_CN: ئېلان قىلىنغان تۈرلەرلا ئەمەس، كوپىيىلەر ئۆزگەرگەندىمۇ ئېلخەت يوللانسۇن.

en: Email checks are rate limited to once every %s.
ug_CN: ئېلخەت تەكشۈرۈش نىسبىتى ھەر %s قېتىمدا بىر قىلىپ چەكلىنىدۇ.

en: Email could not be sent.
ug_CN: ئېلخەت يوللىيالمىدى.

en: Email for form submissions
ug_CN: كۆزنەك تاپشۇرۇشنىڭ ئېلخېتى

en: Email format
ug_CN: ئېلخەت فورماتى

en: Email me whenever
ug_CN: ھەرزامان ئېلخەت ئەۋەتىلسۇن:

en: Email me whenever&hellip;
ug_CN: تۆۋەندىكى ئەھۋاللاردا ئېلخەت يوللانسۇن&hellip;

en: Email or Username
ug_CN: ئېلخەت ياكى قوللانچى نامى

en: Email sent.
ug_CN: ئېلخەت يوللاندى.

en: Email:
ug_CN: ئېلخەت:

en: Email: %s
ug_CN: ئېلخەت: %s

en: Embed
ug_CN: قىستۇرۇش

en: Embed Amazon Kindle content.
ug_CN: ئامازون كىندىل مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Cloudup content.
ug_CN: Cloudup مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed CollegeHumor content.
ug_CN: CollegeHumor مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
ug_CN: Crowdsignal (بۇرۇنقى Polldaddy) مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش

en: Embed Flickr content.
ug_CN: Flickr مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Handler
ug_CN: سىڭدۈرمە بىر تەرەپ قىلغۇچ

en: Embed Imgur content.
ug_CN: Imgur مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Issuu content.
ug_CN: Issuu مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Kickstarter content.
ug_CN: Kickstarter مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Media Player
ug_CN: مېدىيا قويغۇچنى قىستۇرۇش

en: Embed Mixcloud content.
ug_CN: Mixcloud مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Pinterest pins, boards, and profiles.
ug_CN: پىرىنتېر مىخى، تاختىسى ۋە تەرجىمىھالى سىڭدۈرۈلگەن.

en: Embed ReverbNation content.
ug_CN: ReverbNation مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Screencast content.
ug_CN: Screencast مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Scribd content.
ug_CN: Scribd مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed SmugMug content.
ug_CN: SmugMug مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed SoundCloud content.
ug_CN: SoundCloud مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Speaker Deck content.
ug_CN: Speaker Deck مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Spotify content.
ug_CN: Spotify مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed Wolfram notebook content.
ug_CN: Wolfram خاتىرە دەپتەر مەزمۇنى سىڭدۈرۈلگەن.

en: Embed a Bluesky post.
ug_CN: Bluesky يازمىسىنى سىڭدۈرىدۇ.

en: Embed a Dailymotion video.
ug_CN: Dailymotion ۋىدېوسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a Facebook post.
ug_CN: Facebook مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a Reddit thread.
ug_CN: Reddit مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a TED video.
ug_CN: TED ۋىدېوسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a TikTok video.
ug_CN: TikTok سىن سىڭدۈرىدۇ.

en: Embed a Tumblr post.
ug_CN: Tumblr يازمىسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a VideoPress video.
ug_CN: VideoPress ۋىدېوسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a Vimeo video.
ug_CN: Vimeo مەزمۇنىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a WordPress post.
ug_CN: قىستۇرۇلغان WordPress يازمىسى

en: Embed a WordPress.tv video.
ug_CN: WordPress.tv ۋىدېوسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a YouTube video.
ug_CN: YouTube ۋىدېوسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed a podcast player from Pocket Casts.
ug_CN: Pocket Casts تىن بىلوگ قويغۇچنى سىڭدۈرىدۇ.

en: Embed a tweet.
ug_CN: tweet ياتقۇزۇش.

en: Embed an Animoto video.
ug_CN: Animoto ۋىدېوسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed an Instagram post.
ug_CN: Instagram يازمىسىنى ياتقۇزۇش.

en: Embed caption text
ug_CN: سىڭدۈرمە چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Embed of %s.
ug_CN: %s غا سىڭدۈرۈلگەن.

en: Embed of the selected PDF file.
ug_CN: تاللانغان PDF ھۆججىتى سىڭدۈرۈلگەن.

en: Embed or Link
ug_CN: قىستۇرۇش ياكى ئۇلاش

en: Embedded content from %s
ug_CN: %s دىن ياتقۇزۇلغان مەزمۇن.

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
ug_CN: %s دىن ياتقۇزۇلغان مەزمۇن تەھرىرلىگۈچتە ئالدىن كۆرۈنمەيدۇ.

en: Embedded content from other websites
ug_CN: باشقا تور بېكەتتىن سىڭدۈرۈلگەن مەزمۇن

en: Embeds
ug_CN: قىستۇرۇلمىلار

en: Emoticons
ug_CN: چىراي ئىپادىلىرى

en: Empty
ug_CN: ئۆچۈرۈش

en: Empty %s; start writing to edit its value
ug_CN: بوش %s: قىممىتىنى تەھرىرلەش ئۈچۈن يېزىشقا باشلايدۇ

en: Empty Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ساندۇقىنى تازىلاش

en: Empty Term.
ug_CN: ئاتالغۇ قۇرۇق

en: Empty Trash
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىنى تازىلاش

en: Empty archive.
ug_CN: ئارخىپ قۇرۇق.

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
ug_CN: بوش بۆلەك؛ يانتۇ سىزىققا قاراپ يىزىشنى ياكى بىسىشنى باشلاپ بۆلەكنى تاللاڭ.

en: Empty content
ug_CN: بوش مەزمۇن

en: Empty filename
ug_CN: ھۆججەت نامى قۇرۇق

en: Empty label
ug_CN: بوش بەلگە

en: Empty pattern
ug_CN: بوش ئەندىزە

en: Empty template
ug_CN: بوش قېلىپ

en: Empty template part
ug_CN: بوش قېلىپ بۆلىكى

en: Empty title.
ug_CN: بوش تېما

en: Empty value
ug_CN: بوش قىممەت

en: Enable
ug_CN: قوزغىتىش

en: Enable %s
ug_CN: %s نى ئېچىش

en: Enable Auto-updates
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاشنى قوزغات

en: Enable Geotagging
ug_CN: جۇغراپىيىلىك خەتكۈچ ئىشلىتىشكە رۇخسەت

en: Enable Post by Email
ug_CN: ئېلخەتتە يوللاشنى ئىشلىتىش

en: Enable Post by Voice
ug_CN: ئاۋازدا يوللاشنى ئېچىش

en: Enable accessibility mode
ug_CN: زىيارەت ھالىتى ئىناۋەتلىك

en: Enable auto-updates
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاشنى قوزغات

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
ug_CN: تولۇق ئېگىزلىك ۋە دەخلىسىز يېزىش ئىقتىدارىنى قوزغىتىش

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
ug_CN: باھا تەستىقلاشتا تېزلەتمە كۇنۇپكىلار ئىشلىتىلسۇن.

en: Enable mobile theme
ug_CN: يان تېلېفون ئۇسلۇبىنى قوزغىتىش

en: Enable or disable fullscreen mode.
ug_CN: پۈتۈن ئېكران ھالىتىنى قوزغىتىدۇ ياكى چەكلەيدۇ.

en: Enable overrides
ug_CN: قاپلاشنى قوزغات

en: Enable pingbacks & trackbacks
ug_CN: ئىزلاش ئىنكاسى ۋە ping ئىنكاسىنى قوزغىتىدۇ

en: Enable pre-publish checks
ug_CN: ئالدىن تارقىتىش تەكشۈرۈشىنى قوزغىتىدۇ

en: Enable threaded (nested) comments
ug_CN: نەقىل ئىنكاسنى قوزغىتىدۇ

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
ug_CN: كەڭ/تولۇق توغرىلاشنى قوزغىتىدۇ/چەكلەيدۇ.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
ug_CN: يۈكدان بۆلەكتە جايلاشتۇرۇشنى قوزغىتىدۇ/چەكلەيدۇ.

en: Enabled
ug_CN: ئىناۋەتلىك

en: Enabled Services
ug_CN: ئىشلىتىلگەن مۇلازىمەتلەر

en: Enables custom line height.
ug_CN: ئىختىيارى قۇر ئېگىزلىكىنى قوزغىتىدۇ.

en: Enables custom spacing.
ug_CN: ئىختىيارى بوشلۇقنى قوزغىتىدۇ.

en: Enables custom units.
ug_CN: ئىختىيارى بىرلىكلەرنى قوزغىتىدۇ.

en: Enables experimental Site Editor blocks
ug_CN: تەجرىبە بېكەت تەھرىرلىگۈچ بۆلەكنى قوزغىتىدۇ

en: Enables multiple Details blocks with the same name attribute to be connected, with only one open at a time.
ug_CN: ئوخشاش ئىسىملىق خاسلىققا ئىگە كۆپ تەپسىلىي ئۇچۇر بۆلىكىنىڭ باغلىنىشىنى قوزغىتىدۇ، ئەمما بىر قېتىمدا بىرنىلا ئاچقىلى بولىدۇ.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
ug_CN: «ئېكران تاللانمىلىرى» ئارقىلىق زىيارەت ھالىتىنى ئىناۋەتلىك قىلغاندا، سۆرەپ ئەكىلىشنىڭ ئورنىغا قوشۇش ۋە تەھرىرلەش كۇنۇپكىلىرىنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: Encoding
ug_CN: كودلاش

en: Encoding for pages and feeds
ug_CN: بەت ۋە قايتمىلارنىڭ كودلىنىشى

en: End Date
ug_CN: ئاخىرلىشىش ۋاقتى

en: End date
ug_CN: ئاخىرلىشىش ۋاقتى

en: End date:
ug_CN: ئاخىرلىشىش چىسلاسى:

en: Enderbury
ug_CN: ئېندېربارى ئارىلى - كىرىباتى

en: English
ug_CN: ئىنگىلىزچە

en: Enhancement disabled because there are non-compatible blocks inside the Query block.
ug_CN: كۈچەيتىلگەن ئىقتىدار چەكلەندى چۈنكى سۈرۈشتۈرۈش بۆلىكىنىڭ ئىچىدە سىغىشمايدىغان بۆلەك بار.

en: Enlarge
ug_CN: چوڭايت

en: Enlarge image
ug_CN: چوڭايتىلغان سۈرەت

en: Enlarge image: %s
ug_CN: چوڭايتىلغان سۈرەت: %s

en: Enlarge on click
ug_CN: چېكىلسە چوڭايتىدۇ

en: Enlarged image
ug_CN: چوڭايتىلغان سۈرەت

en: Ensenada
ug_CN: ئېنسېنادا - مېكسىكا

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ug_CN: نەتىجە توپىنىڭ بەلگەىلەنگەن ئىشلەتكۈچى كىملىكىگە ئاتالغان باھالارنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغىنىغا كاپالەتلىك قىلىڭ. ھوقۇق بېرىشىڭىز كېرەك.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
ug_CN: نەتىجە توپىنىڭ بەلگىلەنگەن ئاپتورلارنىڭ يازمىلىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالماسلىقىغا كاپالەتلىك قىلىش.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ug_CN: نەتىجە توپىنىڭ بەلگىلەنگەن كىملىكلەرنى چىقىرىۋەتكىنىگە كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
ug_CN: نەتىجە توپىنىڭ بەلگىلەنگەن ئانا كىملىكلەرنى چىقىرىۋەتكىنىگە كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: Enter Distraction free
ug_CN: دىققەت چاچمايدىغان ھالەتكە كىرىدۇ

en: Enter Spotlight mode
ug_CN: سەھنە چىراغ ھالىتىگە كىرىدۇ

en: Enter URL here…
ug_CN: URL نى كىرگۈزۈڭ…

en: Enter URL to embed here…
ug_CN: URL نى كىرگۈزۈپ ياتقۇزۇڭ...

en: Enter a URL to scan
ug_CN: ئاختۇرۇش ئۈچۈن بىر ئۇلانما كىرگۈزۈڭ

en: Enter a date or time <Link>format string</Link>.
ug_CN: چېسلا ياكى ۋاقىت <Link>پىچىم تىزىقى</Link> كىرگۈزۈلىدۇ.

en: Enter a description of the image
ug_CN: سۈرەتكە چۈشەندۈرۈش يېزىڭ

en: Enter a link URL or click above for presets.
ug_CN: ئالدىن بەلگىلەش ئۈچۈن ئۇلانما ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ ياكى ئۈستىدىكىنى چېكىڭ.

en: Enter a username or email address.
ug_CN: قوللانچى نامى ياكى ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Enter a word or two — without spaces — to make a unique web address just for this block, called an “anchor”. Then, you’ll be able to link directly to this section of your page.
ug_CN: ئارىسىدا بوش ئورۇن قويماي بىر ياكى ئىككى سۆز كىرگۈزۈپ تور ئادرىسى قۇرۇڭ، بۇ لەنگەر دەپ ئاتىلىدۇ. شۇنىڭ بىلەن  بىتىڭىزنىڭ بۇ قىسمىغا بىۋاستە ئۇلىيالايسىز.

en: Enter address:
ug_CN: ئادرېس كىرگۈزۈش:

en: Enter an API Key
ug_CN: API ئاچقۇچىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter character(s) used to separate terms.
ug_CN: ئاتالغۇ ئايرىغۇچ ھەرپ كىرگۈزۈلىدۇ.

en: Enter desktop preview mode
ug_CN: كومپىيۇتىر كۆرۈنمە يۈزى شەكلىگە كىرىش

en: Enter email address
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter fullscreen
ug_CN: پۈتۈن ئېكرانغا كىر

en: Enter mobile preview mode
ug_CN: يانفۇن كۆرۈنمە يۈز شەكلىگە كىرىش

en: Enter new
ug_CN: يېڭىدىن كىرگۈزۈڭ

en: Enter or exit distraction free mode.
ug_CN: بىزارلىقتىن خالىي ھالەتكە كىرىدۇ ياكى چېكىنىدۇ.

en: Enter or exit zoom out.
ug_CN: يىراقلات ئىقتىدارىغا كىرىدۇ ياكى چېكىنىدۇ.

en: Enter social link
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ ئۇلانمىسى كىرگۈزۈلىدۇ

en: Enter tablet preview mode
ug_CN: tablet كۆرۈنمە يۈزى شەكلىگە كىرىش

en: Enter the RSS feed URL here:
ug_CN: RSS تەرمە ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ:

en: Enter the URL
ug_CN: ئادرېسنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter the URL of the image
ug_CN: سۈرەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter the destination URL
ug_CN: نىشان ئادرېسنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ug_CN: بۇ توردىكى ئىشلەتكۈچىلەرنى بۇ تور بېكىتىگە تەكلىپ قىلىش ئۈچۈن ئۇلارنىڭ ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ. ئېلېكتىرونلۇق خەت ئەۋەتىلگەن ئادەم تەكلىپنى دەلىللەش ھەققىدە سورىلىدۇ.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ug_CN: بۇ توردىكى ئىشلەتكۈچىلەرنى بۇ تور بېكىتىگە تەكلىپ قىلىش ئۈچۈن ئۇلارنىڭ ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى ياكى ئىشلەتكۈچى نامىنى كىرگۈزۈڭ. ئېلېكتىرونلۇق خەت ئەۋەتىلگەن ئادەم تەكلىپنى دەلىللەش ھەققىدە سورىلىدۇ.

en: Enter the message you wish displayed for form submission error/success, and select the type of the message (success/error) from the block's options.
ug_CN: كۆزنەك يوللاشتىكى خاتالىق/مۇۋەپپەقىيەتنى كۆرسىتىدىغان ئۇچۇر كىرگۈزۈلىدۇ ھەمدە بۆلەك تاللانمىسىدا ئۇچۇر (مۇۋەپپەقىيەت/خاتالىق) كۆزنىكىنىڭ تىپى تاللىنىدۇ.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
ug_CN: پارولدا قوغدىماقچى بولغان بارلىق يازمىلار ئۈچۈن بەلگىلەيدىغان پارولنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
ug_CN: <a href="%s">بېكىتىڭىز باش بېتىنىڭ WordPress ئورنىتىش مۇندەرىجىسىدىن باشقا يەردە بولۇشىنى ئۈمىد قىلسىڭىز</a> بۇ يەرگە باش بەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Enter title here
ug_CN: تېمىسىنى بۇ يەرگە يېزىڭ

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
ug_CN: LiveJournal ئىشلەتكۈچى نامىڭىز ۋە پارولىڭىزنى تۆۋەندىكى ئورۇنغا كىرگۈزۈڭ. شۇندىلا سىزنىڭ ھېساباتىڭىزغا ئۇلىيالايمىز:

en: Enter your email address.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: Enter your new password below or generate one.
ug_CN: يېڭى ئىمنى كىرگۈزۈڭ ياكى بىرنى ھاسىللاڭ.

en: Enter your new password below.
ug_CN: يېڭى پارولىڭىزنى تۆۋەندىكى ئورۇنغا كىرگۈزۈڭ.

en: Enter your own date format
ug_CN: ئۆزىڭىزنىڭ چېسلا پىچىمىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter your password to view comments.
ug_CN: پارول كىرگۈزۈپ باھا كۆرۈڭ.

en: Enter/remove an API key.
ug_CN: API ئاچقۇچىنى كىرگۈزۈش ياكى چىقىرىۋېتىش.

en: Entertainment
ug_CN: كۆڭۈل ئېچىش

en: Entries feed
ug_CN: يازما ئىنكاسى

en: Entries from any RSS or Atom feed
ug_CN: RSS ياكى Atom تەرمىلىرىدىن كەلگەن يازمىلار

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ug_CN: RSS ياكى «ئاتوم» مەنبە ئوقۇغۇچتىكى كىرگۈزۈلمىلەر

en: Entries in dependencies array must be either strings or arrays with an id key.
ug_CN: ئۆز ئارا تايىنىدىغان سانلار قاتارىىكى تۈرلەر چوقۇم ھەرپ تىزىقى ياكى كىملىك ئاچقۇچى بار سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: Environment type
ug_CN: مۇھىت تىپى

en: Erase Personal Data
ug_CN: شەخسى ئۇچۇرنى ئۈچۈرۈش

en: Erase personal data
ug_CN: شەخسى ئۇچۇرنى ئۈچۈرۈش

en: Erase personal data list
ug_CN: ئۆچۈرىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات تىزىمى

en: Erase personal data list navigation
ug_CN: ئۆچۈرىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات تىزىمى يولباشچى

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
ug_CN: ئىندېكس %d دىكى ئۆچۈرگۈچ سانلار قاتارى دوستانە ئاتنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغان.

en: Eraser callback is not valid: %s.
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ چاقىرىق ئىنكاسى ئىناۋەتسىز: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ چاقىرىق ئىنكاسىنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغان: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ كۆرسەتكۈچى بىردىن كەم بولسا بولمايدۇ.

en: Eraser index is out of range.
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ ئىندېكس دائىرىدىن ھالقىپ كەتتى.

en: Erasing data...
ug_CN: سانلىق مەلۇمات ئۆچۈرۈۋاتىدۇ…

en: Erasure completed.
ug_CN: ئۆچۈرۈش تاماملاندى.

en: Error
ug_CN: خاتالىق

en: Error 404
ug_CN: 404 خاتالىقى

en: Error Details
ug_CN: خاتالىق تەپسىلاتلىرى

en: Error creating new user.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى قۇرۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error decoding the font collection JSON file contents.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمى JSON ھۆججەت مەزمۇنىنىڭ كودىنى يېشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error decoding the font collection data from the HTTP response JSON.
ug_CN: HTTP قايتۇرغان JSON ئىنكاسىدىن خەت نۇسخا توپلىمى سانلىق مەلۇماتىنىڭ كودىنى يېشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error fetching the font collection data from "%s".
ug_CN: «%s» دىن خەت نۇسخا توپلىمى سانلىق مەلۇماتىغا ئېرىشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error in RSS %1$d
ug_CN: RSS %1$d دا خاتالىق بار

en: Error in deleting the attachment.
ug_CN: قوشۇمچىنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error in deleting the item.
ug_CN: تۈرنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error in displaying the widget settings form.
ug_CN: كىچىك قورالنىڭ تەڭشەك رامكىسىنى كۆرسىتىشتە خاتالىق يۈز بەردى.

en: Error in moving the item to Trash.
ug_CN: تۈرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error in moving to Trash.
ug_CN: ئۆچۈرۈش جەريانىدا خاتالىق يۈز بەردى.

en: Error in restoring from Trash.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈشتە خاتالىق يۈز بەردى.

en: Error in restoring the item from Trash.
ug_CN: تۈرنى ئەخلەتخانىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error installing the fonts, could not be downloaded.
ug_CN: خەت نۇسخىسىنى ئورنىتىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى، چۈشۈرەلمەيدۇ.

en: Error loading block: %s
ug_CN: بۆلەكنى يۈكلەش خاتالىقى: %s

en: Error not caused by a plugin or theme.
ug_CN: خاتالىقنىڭ سەۋەبى چاتما ياكى تىما ئەمەس.

en: Error notice
ug_CN: خاتالىق ئەسكەرتىشى

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
ug_CN: ھىمايە قىلىنمىغان ئاخىرقى نۇقتادا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error reconnecting to the database
ug_CN: ساندانغا ئۇلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error saving media file.
ug_CN: ساقلانغان مېدىيا ھۆججىتىنى ئۆچۈرۈش.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
ug_CN: %1$s دىكى JSON ھۆججەتنىڭ كودىنى يېشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى:  %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
ug_CN: سەھىپە قوشۇۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
ug_CN: يېڭى ئېلخەت ئادرېسىنى ساقلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى، قايتا سىناڭ.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
ug_CN: چوڭلۇقى ئۆزگەرتىلگەن سۈرەتنى ساقلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى. بۇ بەتنى قايتا ئېچىپ سىناپ بېقىڭ.

en: Error while saving.
ug_CN: ساقلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error while sideloading file %s to the server.
ug_CN: %s ھۆججىتىنى ياندىن مۇلازىمېتىرغا يۈكلەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error while uploading file %s to the media library.
ug_CN: %s ھۆججىتىنى مېدىيا كۈتۈپخانىسىگە يۈكلەش جەريانىدا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Error!
ug_CN: خاتا!

en: Error/failure message for form submissions.
ug_CN: كۆزنەك يوللاشنىڭ خاتالىق/مەغلۇپ بولغانلىق ئۇچۇرى.

en: Error:
ug_CN: خاتالىق:

en: Error: %1$s (%2$s)
ug_CN: خاتالىق: %1$s (%2$s)

en: Error: %s.
ug_CN: خاتالىق: %s

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
ug_CN: خاتالىق: بىر ىاتالىق يۈز بەردى؛ راي سىناش قۇرۇلمىدى.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
ug_CN: خاتالىق: بىر ىاتالىق يۈز بەردى؛ راي سىناش يېڭىلانمىدى.

en: Error: [%1$s] %2$s
ug_CN: خاتالىق:  [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
ug_CN: خاتالىق: ئۇ ئادرېستىن بىرەر RSS ياكى ئاتوم تەرمىسى تېپىلمىدى.

en: Error: please enter a valid email address.
ug_CN: خاتالىق: ئىناۋەتلىك ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Error: please fill in the required fields
ug_CN: خاتالىق: زۆرۈر ئۇچۇرلارنى چوقۇم تولدۇرۇڭ.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
ug_CN: خاتالىق: زۆرۈر ئۇچۇرلار(ئىسىم، ئېلخەت) نى چوقۇم تولدۇرۇڭ.

en: Estonian
ug_CN: ئېستونچە

en: Etc
ug_CN: باشقىلار

en: Etiam et egestas lorem. Vivamus sagittis sit amet dolor quis lobortis. Integer sed fermentum arcu, id vulputate lacus. Etiam fermentum sem eu quam hendrerit.
ug_CN: بۇرۇننىڭ بۇرۇنىسىدا تۈلكە بلەن تۇرنا دوست ئىكەن. ئاپتاپ چىققان يەكشەنبە كۈنى ئۇلار ئۇچرىشىپتۇ.

en: Eucla
ug_CN: ئېۋكلا - ئاۋسترالىيە

en: Europe
ug_CN: ياۋروپا

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
ug_CN: ياۋروپا سانلىق مەلۇماتنى قوغداش قانۇنىنىڭ تەلىپى بويىچە، ياۋروپا ئىتتىپاقىدىكى پۇقرالارنىڭ بارلىق سانلىق مەلۇماتى، ئەگەر ياۋروپا ئىتتىپادىن باشقا جايغا يۆتكىلىدىغان بولسا، چوقۇم ياۋروپا ئىتتىپاقى دائىرىسىدىكى ئۆلچەم بىلەن ئوخشاش دەرىجىدە قوغدىلىشى كېرەك. شۇڭلاشقا بۇ سانلىق مەلۇماتلارنىڭ قەيەرگە يۆتكىلىدىغانلىقىدىن باشقا، سىز ۋە ئۈچىنچى تەرەپ تەمىنلىگۈچى سودىگەر بۇ ئۆلچەملەرگە قانداق يېتىدىغانلىقىڭىزنى بايان قىلىشىڭىز كېرەك. مەسىلەن شەخسىيەت قالقىنى(Privacy Shield) ياكى شۇنىڭغا ئوخشاش كېلىشىم، ئۆلچەملىك توختام ماددىلىرى ياكى قانۇنىي چەكلەش خاراكتېرلىك شىركەت بەلگىلىمىسى.

en: Event schedule does not exist.
ug_CN: پائالىيەت كۈنتەرتىپى مەۋجۇت ئەمەس.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
ug_CN: پائالىيەت ۋاقىت تامغىسى چوقۇم ئىناۋەتلىك Unix ۋاقىت تامغىسى بولۇشى كېرەك.

en: Every Minute
ug_CN: ھەر مىنۇت

en: Everything is running smoothly here.
ug_CN: بۇ جايدا ھەممە ئىش ئوڭۇشلۇق ئىجرا بولۇۋاتىدۇ.

[ctx: Example link text for Navigation Submenu]
en: About
ug_CN: ھەققىدە

en: Example:
ug_CN: مىسال:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
ug_CN: مەسىلەن: <code>/http://wordpress.org</code> دېگەندەك. دىققەت: <code>//:http</code> نى ئۇنتۇپ قالماڭ

en: Example: Nifty blogging software
ug_CN: مىسال: يۇلغۇن تور يۈزىدە ئۇيغۇرچە كىرگۈزۈش دېتالى

en: Examples of blocks
ug_CN: بۆلەك مىساللىرى

en: Examples of blocks in the %s category
ug_CN: بۇ %s سەھىپەدىكى بۆلەكنىڭ قېلىپى

en: Excerpt
ug_CN: ئۈزۈندى

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت يازمىنىڭ ئۈزۈندىسى.

en: Excerpt text
ug_CN: پارچە تېكىستى

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
ug_CN: ئۈزۈندە بولسا يازمىڭىزنىڭ قىسقىچە مەزمۇنىدىن ئىبارەت. سىز ئۇنى باشتېمىڭىزدا ئىشلىتەلەيسىز. ئۇنىڭغا مۇناسىۋەتلىك<a href="%s">تەپسىلاتلارنى بۇ يەردىن كۆرۈڭ</a>.

en: Exclude
ug_CN: چىقىرىۋېتىش

en: Exclude:
ug_CN: چىقىرىۋېتىش:

en: Executed before Multisite is loaded.
ug_CN: كۆپ ئىشلەتكۈچىلىك توربەت قوزغىلىشتىن بۇرۇن ئىجرا قىلىندى.

en: Existing comments remain visible.
ug_CN: مەۋجۇت ئىنكاس كۆرۈنۈپ تۇرىدۇ.

en: Existing template parts
ug_CN: مەۋجۇت قېلىپ بۆلەكلىرى

en: Exit Distraction free
ug_CN: دىققەت چاچمايدىغان ھالەتتىن چېكىنىدۇ

en: Exit Fullscreen
ug_CN: تولۇق ئېكراندىن چېكىنىش

en: Exit Recovery Mode
ug_CN: قۇتقۇزۇش ھالىتىدىن چىكىنىش

en: Exit Spotlight mode
ug_CN: سەھنە چىراغ ھالىتىدىن چېكىنىدۇ

en: Exit code editor
ug_CN: كود تەھرىردىن چىكىنىش

en: Exit editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچتىن چېكىن

en: Exit fullscreen
ug_CN: تولۇق ئېكراندىن چېكىنىش

en: Exit recovery mode link expired.
ug_CN: قۇتقۇزۇش ھالىتىدىن چىكىنىش ئۇلىنىشىنىڭ ۋاقتى ئ‍ۆتتى.

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
ug_CN: ماۋزۇنى چېكىش ئارقىلىق ئېلېمېنلەرنى يىغقىلى ۋە يايغىلى بولىدۇ ھەمدە ماۋزۇنى سۆرەش ياكى ئاستى ۋە ئۈستى يا ئوقنى چېكىش ئارقىلىق ئۇلارنى رەتلىگىلى بولىدۇ.

en: Expand search field
ug_CN: ئىزدە بۆلىكىنى ياي

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
ug_CN: ئىندېكس %d دىكى ئۆچۈرگۈچنىڭ بىر سانلار قاتارى چۈشەندۈرۈشى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
ug_CN: ئىندېكس %s دا بىر سانلار قاتارى چۈشەندۈرۈشى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
ug_CN: چىقارغۇچتىن ئىنكاس سانلار قاتارىدىكى سانلىق مەلۇمات سانلار قاتارىنى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن: %s

en: Expected data in response array from exporter: %s.
ug_CN: چىقارغۇچتىن ئىنكاس سانلار قاتارىدىكى سانلىق مەلۇماتنى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
ug_CN: چىقارغۇچ ئىنكاس سانلار قاتارى تامام (بۇلىن قىممىتى) نى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن: %s

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ %1$s (ئىندېكىس %2$d) دىن تاپشۇرۇۋېلىشنى ئۈمىد قىلغان ئىنكاس سانلار قاتارىدىكى تامام بەلگىسى.

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ %1$s (ئىندېكس %2$d) دىن ئىنكاس سانلار قاتارى items_removed ئاچقۇچىنى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن.

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ %1$s (ئىندېكس %2$d) دىن ئىنكاس سانلار قاتارى items_retained ئاچقۇچىنى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن.

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ %1$s (ئىندېكس %2$d) دىن بىر سانلار قاتارىنى نەقىل ئالىدىغان ئۇچۇر ئاچقۇچىنى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن.

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ %1$s (ئىندېكس %2$d) دىن ئىنكاس سانلار قاتارىدىكى بىر سانلار قاتارىنى نەقىل ئالىدىغان ئۇچۇر ئاچقۇچىنى قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن.

en: Expected response as an array from exporter: %s.
ug_CN: چىقارغۇچتىن سانلار قاتارى ئىنكاسى سۈپىتىدە قايتۇرىدىغانلىقىنى مۆلچەرلىگەن: %s.

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
ug_CN: مۆلچەرلىگەن ھەرپ تىزىقى قوليازما بەلگىسى سۈپىتىدە (خاسلىقسىز) باشلىنىپ قوليازما بەلگىسى بىلەن ئاخىرلىشىدۇ. (بوشلۇق تاللاشچان)

en: Experimental Comment form
ug_CN: تەجرىبە ئىنكاس كۆزنىكى

en: Experimental Privacy Request Form
ug_CN: تەجرىبە شەخسىيەت ئىلتىماس كۆزنىكى

en: Experimental full-page client-side navigation setting enabled.
ug_CN: تەجرىبە خاراكتېرلىك پۈتۈن بەتلىك خېرىدار تەرەپ يېتەكچى تەڭشەك قوزغىتىلدى.

en: Expiration
ug_CN: ئاخىرقى مۇددەت

en: Explore all blocks
ug_CN: بارلىق بۆلەكنى بايقايدۇ

en: Explore all patterns
ug_CN: ھەممە ئەندىزەنى كۆرسەت

en: Explore block styles and patterns to refine your site.
ug_CN: بۆلەك ئۇسلۇبى ۋە ئەندىزە بايقاپ تور بېكىتىڭىزنى مۇكەممەللەشتۈرىدۇ.

en: Export
ug_CN: ئېكسپورتلاش

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
ug_CN: «%s»نى JSON غا چىقار

en: Export Personal Data
ug_CN: شەخسى مەلۇماتنى كەلتۈرۈپ چىقىرىش

en: Export as JSON
ug_CN: JSON چىقار

en: Export personal data list
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات تىزىمىنى چىقار

en: Export personal data list navigation
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات تىزىمى يولباشچىنى چىقار

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
ug_CN: ئىندېكس %s دىكى چىقارغۇچ سانلار قاتارى دوستانە ئاتنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغان.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
ug_CN: چىقارغۇچ چاقىرىق ئىنكاسى ئىناۋەتلىك چاقىرىق ئىنكاس ئەمەس: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
ug_CN: چىقارغۇچ چاقىرىق ئىنكاسىنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغان: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
ug_CN: چىقارغۇچ ئىندېكس مەنفى بولمايدۇ.

en: Exporter index is out of range.
ug_CN: چىقارغۇچ ئىندېكس دائىرىدىن ھالقىپ كەتتى.

en: Express yourself. Start a blog.
ug_CN: ئۆزىڭىزنى كۆرسىتىڭ. بلوگنى باشلاڭ.

en: Extended view
ug_CN: كېڭەيتىلگەن كۆرۈنۈش

en: Extension
ug_CN: كېڭەيتىلمە

en: Extension missing:
ug_CN: كېڭەيتىلمە كەم:

en: External images can be removed by the external provider without warning and could even have legal compliance issues related to privacy legislation.
ug_CN: سىرتقى سۈرەتلەرنى سىرتقى تەمىنلىگۈچى ئاگاھلاندۇرمايلا ئۆچۈرۈۋېتەلەيدۇ، ھەتتا شەخسىيەت قانۇنىغا مۇناسىۋەتلىك قانۇنىي ماسلىشىش مەسىلىسى بولۇشى مۇمكىن.

en: External media
ug_CN: سىرتقى ۋاسىتە

en: External object cache.
ug_CN: سىرتقى ئوبيېكت cache.

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
ug_CN: ئەپچە ئارايۈزىدە يانبالداققا تەقسىملەنگەن نۇرمىدىن ئارتۇق CSS خىلى.

en: Extra Extra Large
ug_CN: زىيادە بەك چوڭ

en: Extra Large
ug_CN: زىيادە چوڭ

en: Extra Large (256 pixels)
ug_CN: ئالاھىدە چوڭ (256 پىكسېل)

en: Extra Settings
ug_CN: قوشۇمچە تەڭشەكلەر

en: F Y
ug_CN: Y-يىل F

en: F j, Y
ug_CN: Y- يىل j- F

en: F j, Y g:i a
ug_CN: Y-يىل j-F a سائەت g:i

en: F jS, Y
ug_CN: Y-يىل j-F

en: F, Y
ug_CN: Y-يىل F

en: FAILED: %s
ug_CN: مەغلۇپ بولدى: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
ug_CN: مەغلۇپ بولدى: WordPress نى %s گە يېڭىلاش مەغلۇپ بولدى.

en: FAQ
ug_CN: كۆپ سورىلىدىغان سوئاللار

en: Facebook Page URL
ug_CN: فەيسبۇك بېتى ئادرېسى

en: Facebook photo
ug_CN: فەيسبۇك سۈرىتى

en: Facebook:
ug_CN: فەيسبۇك

en: Faeroe
ug_CN: فارويې - دانىيە

en: Failed
ug_CN: مەغلۇپ بولۇش

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: مەغلۇپ بولدى <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: مەغلۇپ بولدى <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to create Navigation Menu.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك قۇرالمىدى.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
ug_CN: %s ئۈچۈن يېڭىدىن ئىشلەتكۈچى قۇرغىلى بولمىدى. ئۇلارنىڭ يازمىلىرى نۆۋەتتىكى ئىشلەتكۈچىگە تەۋە قىلىنىدۇ.

en: Failed to create post.
ug_CN: يازما يېزىش مەغلۇب بولدى.

en: Failed to delete the page.
ug_CN: بەت ئۆچۈرۈش مەغلۇپ بولدى.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
ug_CN: قۇتقۇزۇش ھالىتىدىن چىكىنىش مەغلۇپ بولدى. كىيىن يەنە سىناپ بىقىڭ.

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
ug_CN: %s &#8220;%s&#8221; نى ئىمپورتلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Failed to import post tag %s
ug_CN: يازما خەتكۈچى %s نى ئىمپورتلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
ug_CN: LiveJournal دىن ئىنكاسلارغا ئېرىشكىلى بولمىدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
ug_CN: LiveJournal دىن ئىنكاس ئۇچۇرلىرىغا ئېرىشكىلى بولمىدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Failed to store the error.
ug_CN: خاتالىقنى ساقلاش مەغلۇپ بولدى.

en: Failed to subscribe
ug_CN: خەتلىنىش مەغلۇب بولدى

en: Failed to unsubscribe
ug_CN: خەتلەشتىن ئۆچۈرۈش مەغلۇب بولدى.

en: Failed to write file to disk.
ug_CN: ھۆججەتنى دىسكىغا يېزىش مەغلۇب بولدى.

en: Failed to write request to temporary file.
ug_CN: ئىلتىماسلارنى ۋاقىتلىق ھۆججەتكە يېزىش مەغلۇب بولدى.

en: Fakaofo
ug_CN: فاكاۋفو ئارىلى

en: Fallback content
ug_CN: خاتالىق مەزمۇنى

en: Famagusta
ug_CN: فاماگۇستا

en: Faroe
ug_CN: فارويې - دانىيە

en: Favorites
ug_CN: خەتكۈچلەر:

en: Featured
ug_CN: تەۋسىيەلىك

en: Featured Image
ug_CN: خىل سۈرەت

en: Featured Image Header
ug_CN: خىل سۈرەتلىك بەت بېشى

en: Featured Images
ug_CN: خىل سۈرەتلەر

en: Featured image
ug_CN: نادىرلانغان سۈرەت

en: Featured image: %s
ug_CN: تەۋسىيە سۈرەت: %s

en: Features
ug_CN: ئالاھىدىلىكلەر

en: Features supported by this theme.
ug_CN: بۇ تىما قوللايدىغان ئالاھىدىلىكلەر

en: February
ug_CN: فېۋرال

en: February 21, 2019
ug_CN: 2019 - يىلى21 - فىۋرال

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
ug_CN: فېۋرال

en: Feed for all posts filed under %s
ug_CN: %s غا ساقلانغان بارلىق يازمىلارنىڭ تەرمىلىرى

en: Feedback
ug_CN: قايتما

en: Fetching attachments is not enabled
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەتنى ئالغىلى بولمىدى

en: Fields
ug_CN: سۆز بۆلەكلىرى

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
ug_CN: تور بېكەت خەرىتىسىنى %s دىن باشقا سۆز بۆلىكى قوللىمايدۇ.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
ug_CN: تور بېكەت خەرىتە ئىندېكىسىنى %s دىن باشقا سۆز بۆلىكى قوللىمايدۇ.

en: Fiji
ug_CN: فىجى

en: File
ug_CN: ھۆججەت

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ug_CN: %2$s نەشرىدىن باشلاپ %1$s نى ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>، باشقا تاللاش يوق.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ug_CN: %2$s نەشرىدىن باشلاپ %1$s نى ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>، ئورنىغا %3$s نى ئىشلىتىڭ.

en: File %1$s must be used in %2$s.
ug_CN: %1$s ھۆججەت چوقۇم %2$s دا ئىشلىتىلىشى كېرەك.

en: File %s doesn't exist!
ug_CN: ھۆججەت %s مەۋجۇت ئەمەس!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ug_CN: ھۆججەت &#8220;%s&#8221; مەۋجۇت ئەمەسمۇ قانداق؟

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ug_CN: ھۆججەت &#8220;%s&#8221; سۈرەت ھۆججىتى ئەمەس.

en: File Error: Could not open file:
ug_CN: ھۆججەت خاتالىقى: ھۆججەتنى ئاچالمىدى:

en: File URL
ug_CN: ھۆججەت ئادرېسى

en: File URL.
ug_CN: ھۆججەت ئادرېسى

en: File URL:
ug_CN: ھۆججەت ئادرېسى:

en: File canceled.
ug_CN: ھۆججەت بىكار قىلىندى.

en: File does not exist?
ug_CN: ھۆججەت مەۋجۇت ئەمەس؟

en: File edited successfully.
ug_CN: ھۆججەت ئوڭۇشلۇق تەھرىرلەندى.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
ug_CN: ھۆججەت قۇرۇق ئىكەن. باشقا بىرىنى يۈكلەڭ.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
ug_CN: ھۆججەت بوش ئىكەن. بىرەر مەزمۇننى ئۆز ئىچىگە ئالغان ھۆججەتنى يۈكلەڭ. بۇ خاتالىق سىزنىڭ %1$s ھۆججىتىدە يۈكلەشنى چەكلىگەنلىكىڭىز ياكى %1$s دىكى %2$s نىڭ قىممىتى %3$s دىن كىچىك بولۇشى مۇمكىن.

en: File is not an image.
ug_CN: بۇ سۈرەت ھۆججىتى ئەمەس.

en: File name:
ug_CN: ھۆججەت نامى:

en: File not found
ug_CN: ھۆججەت تېپىلمىدى

en: File size:
ug_CN: ھۆججەت چوڭلۇقى:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
ug_CN: بىخەتەرلىك كۆزدە تۇتۇلۇپ، بۇ خىل ھۆججەتلەرنى يۈكلەش چەكلىۋېتىلگەن. باشقا ھۆججەتنى سىناپ بېقىڭ.

en: File type:
ug_CN: ھۆججەت تىپى:

en: File upload settings
ug_CN: ھۆججەت يۈكلەش تەڭشەكلىرى

en: File uploads
ug_CN: ھۆججەت يۈكلەش

en: Filed under
ug_CN: ساقلانغان ئورۇن:

en: Files can be uploaded
ug_CN: ھۆججەتلەرنى يۈكلەشكە بولىدۇ

en: Filesystem Permissions
ug_CN: ھۆججەت سىستېما ئىجازەتلىرى

en: Filesystem error.
ug_CN: ھۆججەت سىستېمىسى خاتالىقى كۆرۈلدى.

en: Filipino
ug_CN: فىلىپپىنچە

en: Fill Screen
ug_CN: تولۇق ئېكران

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
ug_CN: تىزىملىك ئىسمىنى تولدۇرۇپ تىزىملىك قۇر توپچىنى چېكىپ تۇنجى تىزىملىكىڭىزنى قۇرۇڭ.

en: Fill the space by clipping what doesn't fit.
ug_CN: پاتمىغانلىرىنى كېسىپ بوشلۇقنى تولدۇرىدۇ.

en: Fill the space by stretching the content.
ug_CN: مەزمۇننى سوزۇپ بوشلۇقنى تولدۇرىدۇ.

en: Filter
ug_CN: سۈزۈش

en: Filter %s returned items with reserved names.
ug_CN: سۈزگۈچ %s قالدۇرۇلغان ئىسىملىق تۈرنى قايتۇردى.

en: Filter &#187;
ug_CN: سۈزگۈچ...

en: Filter Navigation Menu list
ug_CN: سۈزۈلگەن يولباشچى تىزىملىك تىزىمى

en: Filter Options
ug_CN: سۈزۈش تاللاشلىرى:

en: Filter by
ug_CN: سۈزگۈچى

en: Filter by category
ug_CN: سەھىپىلەرگە ئاساسەن سۈزۈش

en: Filter by comment type
ug_CN: باھا تىپىغا ئاساسەن سۈزۈش

en: Filter by date
ug_CN: چېسلا بويىچە سۆزۈش

en: Filter by post format
ug_CN: يازما پىچىمى بويىچە سۈزىدۇ

en: Filter by taxonomy
ug_CN: تۈرلىنىشى بويىچە سۈز

en: Filter by type
ug_CN: تىپى بويىچە سۆزۈش

en: Filter by: %1$s
ug_CN: سۈزگۈچى: %1$s

en: Filter comments list
ug_CN: باھالارتىزىمىنى سۈزۈش

en: Filter erase personal data list
ug_CN: ئۆچۈرىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات تىزىمىنى سۈزىدۇ

en: Filter export personal data list
ug_CN: چىقىرىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات تىزىمىنى سۈزىدۇ

en: Filter items list
ug_CN: ئەزلار تىزىملىگىنى سۈزۈش

en: Filter media
ug_CN: مېدىيا ئايرىش

en: Filter media items list
ug_CN: مېدىيا ئەزالىرى تىزىملىگىنى سۈزۈش

en: Filter pages list
ug_CN: بەتلەر تىزىملىكىنى سۈزۈش

en: Filter patterns
ug_CN: سۈزگۈچ ئەندىزە

en: Filter patterns list
ug_CN: ئەندىزە تىزىمى سۈزگۈچ

en: Filter posts list
ug_CN: يازما تىزىملىكىنى سۈزۈش

en: Filter template parts list
ug_CN: سۈزۈلگەن قېلىپ پارچىلىرى تىزىمى

en: Filter templates list
ug_CN: قېلىپ تىزىمى سۈزگۈچ

en: Filter themes
ug_CN: ئۇسلۇبلارنى سۈزۈش

en: Filter themes (%s)
ug_CN: ئۇسلۇبلارنى سۈزۈش (%s)

en: Filter users list
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر تىزىملىگىنى سۈزۈش

en: Filter:
ug_CN: سۈزگۈچ:

en: Filters
ug_CN: سۈزگۈچلەر

en: Final Step: Author Mapping
ug_CN: ئاخىرقى قەدەم: ئاپتور ماسلاشتۇرۇش

en: Find Address
ug_CN: ئادرېسلاردىن ئىزدەش

en: Find and replace
ug_CN: ئىزدەش ۋە ئالماشتۇرۇش

en: Find original
ug_CN: ئەسلى نۇسخىسىنى ئىزدەش

en: Find out more
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ ئىزدە

en: Find your team &rarr;
ug_CN: قوشۇنىڭىزنى ئىزدەڭ←

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
ug_CN: ماھارىتىڭىز ۋە قىزىقىشىڭىزغا ماس كېلىدىغان ساھەنى بايقاش ئەھمىيەتلىك تۆھپە قوشۇشنىڭ بىرىنچى قەدىمى. 20 دىن ئارتۇق Make WordPress قوشۇنى ئوچۇق كودلۇق WordPress قۇرۇلۇشىنىڭ ئوخشىمىغان بۆلەكلىرىگە كۈچ چىقىرىۋاتىدۇ، ماھارىتىڭىز قانداق بولۇشىدىن قەتئىينەزەر، ھەر كىم ئۆز ئورنىنى تاپالايدۇ.

en: Finish
ug_CN: تۈگەش

en: Finished!
ug_CN: تامام!

en: Finnish
ug_CN: تاماملاندى

en: First Name
ug_CN: ئىسىم

en: First Post
ug_CN: تۇنجى يازما

en: First name
ug_CN: ئىسىم

en: First name for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئىسمى

en: First name.
ug_CN: ئىسىم:

en: First page
ug_CN: تۇنجى بەت

en: Fit contents.
ug_CN: مەزمۇننى لايىقلاشتۇرىدۇ.

en: Fit the content to the space without clipping.
ug_CN: قىسقارتماي مەزمۇننى بوشلۇققا تولدۇرىدۇ.

en: Fit to Screen
ug_CN: ئېكراننى تولدۇرۇش

en: Five.
ug_CN: بەش.

en: Fixed
ug_CN: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Fixed Layout
ug_CN: مۇقىم بەت لايىھەسى

en: Fixed background
ug_CN: مۇقىم تەگلىك

en: Fixed width table cells
ug_CN: مۇقىم كەڭلىكتىكى جەدۋەل كاتەكلىرى

en: Flagged as spam by %s
ug_CN: %s تەرىپىدىن ئەخلەت خەت دەپ بەلگە قويۇلدى

en: Flagged as spam by Akismet
ug_CN: Akismet تەرىپىدىن ئەخلەت خەت دەپ بەلگە قويۇلدى

en: Flex
ug_CN: ئەگرى

en: Flickr
ug_CN: فلىكىر

en: Flickr Photos
ug_CN: فلىكىر سۈرەتلىرى

en: Flickr RSS URL:
ug_CN: فلىكىر RSS ئادرېسى:

en: Flip horizontal
ug_CN: توغرىسىغا ئۆرۈ

en: Flip vertical
ug_CN: بويىغا ئۆرۈ

en: Flow
ug_CN: ئېقىن

en: Fluid Layout
ug_CN: لەيلىمە بەت لايىھەسى

en: Fluid typography
ug_CN: سۇيۇق بەتچىلىك

en: Flush permalinks
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانما يېڭىلا

en: Focal point
ug_CN: فوكۇس نۇقتىسى

en: Focal point left position
ug_CN: فوكۇس نۇقتا سول ئورنى

en: Focal point top position
ug_CN: فوكۇس نۇقتا چوققا ئورنى

en: Focus on content.
ug_CN: مەزمۇنغا مەركەزلىشىدۇ.

en: Focus on one block at a time
ug_CN: بىر ۋاقىتتا بىر بۆلەككە دىققىتىنى بىرىش

en: Focus shortcuts:
ug_CN: قىسقا يولغا دىققەت قىلىش:

en: Follow
ug_CN: ئەگىشىش

en: Follow Blog
ug_CN: بىلوگقا ئەگىشىش

en: Follow comments
ug_CN: ئىنكاسلارغا ئەگىشىش

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ug_CN: ئەۋەتكۈچى:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ug_CN: قوبۇللىغۇچى:

en: Follower
ug_CN: ئەگەشكۈچى

en: Following...
ug_CN: ئەگىشىلىۋاتىدۇ...

en: Font
ug_CN: خەت

en: Font Face
ug_CN: خەت نۇسخا كۆرۈنۈشى

en: Font Faces
ug_CN: خەت نۇسخا كۆرۈنۈشى

en: Font Families
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسى

en: Font Family
ug_CN: خەت نۇسخىسى ئائىلىسى

en: Font Size
ug_CN: خەت رازمېرى

en: Font Sizes
ug_CN: خەت نۇسخىسى چوڭلۇقى

en: Font collection "%1$s" has missing or empty property: "%2$s".
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمى «%1$s» يوقالغان ياكى بوش خاسلىقى: «%2$s».

en: Font collection "%s" not found.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمى «%s» تېپىلمىدى.

en: Font collection JSON file is invalid or does not exist.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمى JSON ھۆججىتى ئىناۋەتسىز ياكى مەۋجۇت ئەمەس.

en: Font collection not found.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمى تېپىلمىدى.

en: Font collection slug "%s" is not valid. Slugs must use only alphanumeric characters, dashes, and underscores.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمى قىسقارتىلما «%s» ئىناۋەتسىز. قىسقارتىلمىغا چوقۇم ئىنگلىزچە سان، ھەرپ، سىزىقچە ۋە ئاستى سىزىقلا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Font collection with slug: "%s" is already registered.
ug_CN: قىسقارتىلمىسى: «%s» خەت نۇسخا توپلىمى خەتلەنگەن.

en: Font faces do not support trashing. Set "%s" to delete.
ug_CN: خەت نۇسخا كۆرۈنۈشىنى ئەخلەتخانىغا تاشلاشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرۈشتە «%s» تەڭشىلىدۇ.

en: Font family uninstalled successfully.
ug_CN: خەت نۇسخىلىرى مۇۋەپپەقىيەتلىك چىقىرىۋېتىلدى.

en: Font family updated successfully.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسى مۇۋەپپەقىيەتلىك يېڭىلاندى.

en: Font font-family must be a non-empty string.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسى چوقۇم ھەرپ بوش بولمىغان تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
ug_CN: خەت نۇسخا توملۇقى چوقۇم مۇئەييەن پىچىمدىكى ھەرپ تىزىقى ياكى پۈتۈن سان بولۇشى كېرەك.

[ctx: Font library]
en: Library
ug_CN: ئامبار

en: Font name…
ug_CN: خەت نۇسخا ئاتى…

en: Font size options
ug_CN: خەت چوڭلۇقى تاللانمىسى

en: Font size preset name
ug_CN: خەت چوڭلۇقىنى ئالدىن تەڭشەش ئىسمى

en: Font size presets
ug_CN: خەت چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكى

en: Font size presets options
ug_CN: خەت نۇسخا چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكى تاللانمىسى

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
ug_CN: خەت نۇسخا src چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى ياكى ھەرپ تىزىقى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: Font style
ug_CN: خەت نۇسخا ئۇسلۇبى

en: Font weight
ug_CN: خەت نۇسخىسى توملۇقى

en: Fonts
ug_CN: خەت نۇسخا

en: Fonts directory location
ug_CN: خەت نۇسخا مۇندەرىجىسىنىڭ ئورنى

en: Fonts directory size
ug_CN: خەت نۇسخا مۇندەرىجە چوڭلۇقى

en: Fonts were installed successfully.
ug_CN: خەت نۇسخىلىرى مۇۋەپپەقىيەتلىك ئورنىتىلدى.

en: Food & Drink
ug_CN: يىمەك-ئىچمەك

en: Footer
ug_CN: بەت تېگى

en: Footer Widgets
ug_CN: بەت تېگى ۋىجېتلىرى

en: Footer cell text
ug_CN: بەت ئاستى كاتەكچە تېكىستى

en: Footer label
ug_CN: بەت ئاستى بەلگە

en: Footer section
ug_CN: ئاياق قىسمى

en: Footnote
ug_CN: بەت ئاستى ئىزاھات

en: Footnotes
ug_CN: بەت ئاستى ئىزاھات

en: Footnotes are not supported here. Add this block to post or page content.
ug_CN: بۇ جايدا بەت ئاستى ئىزاھاتنى قوللىمايدۇ. بۇ بۆلەك يازما ياكى بەت مەزمۇنىغا قوشۇلىدۇ.

en: Footnotes found in blocks within this document will be displayed here.
ug_CN: بۇ پۈتۈكتىكى بۆلەكلەردىن تېپىلغان ئىزاھلار بۇ يەردە كۆرسىتىلىدۇ.

en: For a specific item
ug_CN: بەلگىلىك تۈر ئۈچۈن

en: For all items
ug_CN: بارلىق تۈرلەر ئۈچۈن

en: For each post in a feed, include
ug_CN: مەنبەدىكى ھەر بىر يازما، ئىچىگە ئالسۇن

en: For example, if you are creating a recipe pattern, you use "Recipe Title", "Recipe Description", etc.
ug_CN: مەسىلەن، ئەگەر رېتسېپ ئەندىزىسىنى قۇرۇۋاتقان بولسىڭىز، «رېتسېپ ماۋزۇسى»، «رېتسېپ چۈشەندۈرۈشى» قاتارلىقلارنى ئىشلىتەلەيسىز.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
ug_CN: تۆۋەندىكى مەزمۇن سۈرەتلەرگىلا خاس. سۈرەتنى قىرقىش، چۆرگۈلىتىش ياكى ئايلاندۇرۇش،  يېنىۋېلىش ياكى ياندۇرۇش ئۈچۈن «كىچىك كۆرۈنۈش» ئاستىدىكى «سۈرەتنى تەھرىرلەش»نى چېكىپ (سىنبەلگىسى بار) ئىچكى سۈرەت تەھرىرلىگۈچنى يايسىڭىز بولىدۇ. ئوڭ تەرەپتىكى رامكىلار سىزنى سۈرەتنى ئورۇنلاشتۇرۇش، قىرقىش، كىچىك كۆرۈنۈشنى ئەسلى سۈرەتنى قىرقىغانغا ئوخشىمىغان ئۇسۇل بىلەن قىرقىش قاتارلىق مەشغۇلاتلار ئۈچۈن تېخىمۇ كۆپ تاللانمىلار بىلەن تەمىنلەيدۇ. تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئېرىشمەكچى بولسىڭىز، بۇ رامكىلاردىكى «ياردەم»نى چېكىڭ.

en: For more information:
ug_CN: تەپسىلاتى بۇ يەردە:

en: For more information: %s
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرلار: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
ug_CN: كۆپ ساندىكى ئۆرنەككە نىسبەتەن، بەت قاش تېكىستى تور بېكەتنىڭ ماۋزۇ ۋە قوشۇمچە ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ، <a href="%s">ئادەتتىكى تەڭشەكلەر</a>بۆلىكىدە ئېنىقلىما بېرىلىدۇ.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ug_CN: ئەڭ ياخشى ئۈنۈم ۋە بىخەتەرلىك سەۋەبىدىن، %1$s نىڭ %2$s نەشرى ياكى ئۇنىڭدىن يۇقىرى نەشرىنى ئىشلىتىش تەۋسىيە قىلىنىدۇ. تور بېكەت مۇلازىمىتى تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقىلىشىپ بۇ مەسىلىنى تۈزىتىڭ.

en: For security, click the link below to reset this importer.
ug_CN: بىخەتەرلىك ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىپ كىرگۈزگۈچنى قايتا قوزغىتىڭ.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ug_CN: مەزكۇر تور بېكەتكە تىزىملاتقان ئىشلەتكۈچىلەر (ئەگەر بولسا) گە نىسبەتەن، ئۇلار تەمىنلىگەن شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنىمۇ ساقلايمىز. بارلىق ئىشلەتكۈچىلەر ھەر قانداق ۋاقىتتا ئۆزلىرىنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتلىرىنى كۆرۈپ، تەھرىرلەپ ياكى ئۆچۈرەلەيدۇ (ئىشلەتكۈچى ئىسمىنى ئۆزگەرتىشتىن باشقا)، تور بېكەت باشقۇرغۇچىمۇ ئۇ ئۇچۇرلارنى كۆرۈپ ۋە تەھرىرلىيەلەيدۇ.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
ug_CN: ئۆزىنىڭ كارتون باش رەسىمى بولمىغان ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن سىز بىر ئۇنىۋېرسال باش رەسىمى ياكى ئۇلارنىڭ ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىغا ئاساسەن ھاسىل قىلىنغان باش رەسىمىنى كۆرسەتسىڭىز بولىدۇ.

en: Force erase personal data
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى مەجبۇرىي ئۆچۈر

en: Force erasure has failed.
ug_CN: مەجبۇرىي ئۆچۈرەلمىدى.

en: Form Submission Error
ug_CN: كۆزنەك يوللاش خاتالىقى

en: Form Submission Success
ug_CN: كۆزنەك مۇۋەپپەقىيەتلىك تاپشۇرۇلدى.

en: Form action
ug_CN: كۆزنەك مەشغۇلاتى

en: Form and input blocks
ug_CN: كۆزنەك ۋە كىرگۈزۈش بۆلىكى

en: Form submission
ug_CN: كۆزنەك تاپشۇرۇش

en: Form submission from %1$s
ug_CN: كۆزنەك %1$s دىن يوللاندى

en: Format
ug_CN: فورمات

en: Format tools
ug_CN: پىچىم قورالى

en: Format:
ug_CN: فورمات:

en: Formats
ug_CN: پىچىم

en: Formatting
ug_CN: فورماتلاش

en: Fort Wayne
ug_CN: فورت ۋەين - ئىندىيانا@ئامېرىكا

en: Fortaleza
ug_CN: فورتالېزا - برازىلىيە

en: Forum
ug_CN: مۇنبەر

en: Forums
ug_CN: مۇنبەر

en: Forward-slash
ug_CN: ئالدىغا يانتۇ سىزىق

en: Found %s
ug_CN: %s تېپىلدى

en: Four Columns
ug_CN: تۆت ئىستونلۇق

en: Four.
ug_CN: تۆت.

en: Freedoms
ug_CN: ئەركىنلىكىڭىز

en: Freetown
ug_CN: فرېتوۋن - سېررالېئون

en: French
ug_CN: فرانسۇزچە

en: Freshly Pressed
ug_CN: يېڭىدىن يوللانغانلار

en: Fri
ug_CN: جۈ

en: Friday
ug_CN: جۈمە

[ctx: Friday initial]
en: F
ug_CN: جۈمە

en: Friends
ug_CN: دوستلار

en: From
ug_CN: باشلىنىشى:

en: From %1$s %2$s
ug_CN: %1$s تەرىپىدىن %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
ug_CN: %1$s دىن %2$s %3$s غا قەدەر

en: From Computer
ug_CN: كومپيۇتېردىن

en: From URL
ug_CN: توردىكى ئادرېستىن

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
ug_CN: بۇ ئېكراندىن ئۆزگەرتىشلەرگە قاراپ چىقىش، سېلىشتۇرۇش ۋە ئەسلىگە قايتۇرۇش مەشغۇلاتىنى قىلالايسىز:

en: From this screen you can:
ug_CN: بۇ ئېكراندا مۇنداق ئىشلارنى قىلالايسىز:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
ug_CN: WordPress بىلەن ياسالغان تور بېكىتىڭىز WordPress.org غا سىز ئىشلىتىۋاتقان WordPress نەشرى، ئورناتقان قىستۇرما ۋە ئۆرنەك تىزىمىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان ئۇچۇرلارنى پات-پات يوللىشى مۇمكىن، ئەمما يوللىغان ئۇچۇرلار بۇلار بىلەنلا چەكلەنمەيدۇ.

en: Front Page
ug_CN: باش بەت

en: Front page
ug_CN: ئالدى بەت

en: Full Name
ug_CN: تولۇق ئىسىم

en: Full Size
ug_CN: تولۇق چوڭلۇقى

en: Full URL path to files
ug_CN: ھۆججەتنىڭ تولۇق ئادرېسى

en: Full Width Template
ug_CN: تولۇق كەڭلىكتىكى قېلىپى

en: Full height
ug_CN: تولۇق ئېگىزلىكى

en: Full name
ug_CN: تولۇق ئىسىم

en: Full post
ug_CN: تولۇق يازما

en: Full text
ug_CN: تولۇق تېكىست

en: Full width
ug_CN: تولۇق كەڭلىك

en: Fullscreen
ug_CN: تولۇق ئېكران

en: Fullscreen mode
ug_CN: پۈتۈن ئېكران ھالىتى

en: Fullscreen mode activated.
ug_CN: تولۇق ئىكران ھالىتى قوزغىتىلدى

en: Fullscreen mode deactivated.
ug_CN: تولۇق ئىكران ھالىتى قالدۇرۇلدى

en: Fullscreen off.
ug_CN: پۈتۈن ئېكران تاقاق.

en: Fullscreen on.
ug_CN: پۈتۈن ئېكران ئوچۇق.

en: Funafuti
ug_CN: فۇنافۇتى - تۇۋالۇ

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ug_CN: %2$s نەشرىدىن باشلاپ %1$s فونكسىيەنى ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>، ئورنىغا %3$s نى ئىشلىتىڭ.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
ug_CN: %1$s  فونكسىيە <strong>خاتا</strong> چاقىرىلغان. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ug_CN: فونكسىيە  %1$s نى يۆتكەپ ئىشلەتكەندە %2$s نەشرىدىن باشلاپ پارامېتىر ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>، باشقا تاللاش يوق.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
ug_CN: فونكسىيە  %1$s نى يۆتكەپ ئىشلەتكەندە %2$s نەشرىدىن باشلاپ پارامېتىر ئىشلىتىش <strong>تەۋسىيە قىلىنمايدۇ</strong>!%3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
ug_CN: %s فونكسىيەسى PHP دە خاتا ئىشلىتىلدى.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
ug_CN: G &#8212; ئادەتتىكى دەرىجە، ھەر قانداق ياشتىكىلەر كۆرەلەيدۇ

en: GD supported file formats
ug_CN: GD قوللايدىغان ھۆججەت پىچىمى

en: GD version
ug_CN: GD نەشرى

en: GUID for the post, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت يازمىنىڭ GUID.

en: GUID for the post, transformed for display.
ug_CN: يازمىنىڭ GUID سى، كۆرسىتىش ئۈچۈن ئۆزگەرتىلگەن.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندىكى تۈزىتىلگەن نۇسخىنىڭ GUID سى.

en: Gaborone
ug_CN: گابورون - بوتسۋانا

en: Galapagos
ug_CN: گالاپاگوس

en: Galician
ug_CN: گالىچە

en: Galleries
ug_CN: ئامبار

en: Gallery
ug_CN: ئالبوم

en: Gallery (%s)
ug_CN: ئالبوم (%s)

en: Gallery Settings
ug_CN: ئالبوم تەڭشەكلىرى

en: Gallery caption text
ug_CN: سۈرەتدان چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Gallery columns:
ug_CN: ئالبوم ئىستونلىرى:

en: Gambier
ug_CN: گامبيېر ئارىلى - فرانسىيە

en: Gather blocks in a container.
ug_CN: بۆلەكلەرنى قاچىغا يىغىدۇ.

en: Gaza
ug_CN: غەززە - پەلەستىن

en: General
ug_CN: ئادەتتىكى

en: General Settings
ug_CN: ئاساسلىق تەڭشەكلەر

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
ug_CN: ئادەتتىكى قېلىپ مەزمۇن كۆرسىتىشكە ئوخشاش مۇئەييەن رولنى ئۆتەيدۇ، ھېچقانداق ئالاھىدە رايونغا باغلانمايدۇ.

en: Generate Password
ug_CN: پارول ھاسىللاش

en: Generate password
ug_CN: پارول ھاسىللاش

en: Generating preview…
ug_CN: ئالدىن كۆرۈش تەييارلىنىۋاتىدۇ...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
ug_CN: بۆلەك قوشۇڭ

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Block Inserter
ug_CN: بۆلەك قىستۇرغۇچ

[ctx: Generic label for pattern inserter button]
en: Add pattern
ug_CN: ئەندىزە قوش

en: Genre
ug_CN: ژانېرى

en: Genre: %s.
ug_CN: ژانىرى: %s.

en: German
ug_CN: نېمىسچە

en: Get Involved
ug_CN: قاتناشقان

en: Get Shortlink
ug_CN: قىسقا ئۇلانما ئېلىش

en: Get Started
ug_CN: باشلاش

en: Get Version %s
ug_CN: نەشرىگە ئېرىشىش %s

en: Get a Free Blog Here
ug_CN: بۇ يەردىن ھەقسىز بلوگ ئېلىڭ

en: Get help resolving this issue.
ug_CN: بۇ مەسىلىنى ھەل قىلىدىغان ياردەمگە ئېرىشىڭ.

en: Get linked object.
ug_CN: ئۇلانغان ئوبيېكتقا ئېرىشىدۇ.

en: Get started
ug_CN: باشلاش

en: Get started here
ug_CN: بۇ جايدىن باشلاڭ

en: Get support
ug_CN: ماڭا ياردەم كېرەك

en: Ghostscript version
ug_CN: Ghostscript نەشرى

en: Gibraltar
ug_CN: جىبرولتار - ئەنگىلىيە

en: Give the feed a title (optional):
ug_CN: مەنبە ئۈچۈن بىر تېما كىرگۈزۈڭ (ئىختىيارى(:

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
ug_CN: تىزىملىكىڭىزگە بىر ئىسىم قويۇڭ، ئاندىن «تىزىملىك قۇرۇش»نى چېكىڭ.

en: Glace Bay
ug_CN: گلاسسى بەي - كانادا

en: Global Settings
ug_CN: ئومۇمىي تەڭشەكلەر

en: Global Styles
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلار

en: Global Styles pagination
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇبى بەتكە بۆلۈش

en: Global settings.
ug_CN: ئومۇمىيەت تەڭشەكلەر.

en: Global shortcuts
ug_CN: گىلوبال بۆلەك قىسقا يوللىرى

en: Global styles revisions list
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇبى تۈزىتىلمە تىزىمى

en: Global styles to include in themes.
ug_CN: ئۆرنەكلەردىكى ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلار.

en: Global styles.
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلىرى.

en: Go
ug_CN: يۆتكىلىش

en: Go Back
ug_CN: كەينىگە

en: Go back
ug_CN: قايتىش

en: Go back to the theme showcase
ug_CN: ئۆرنەك كۆرگەزمىسىگە قايت

en: Go to %s
ug_CN: %s  غا يۆتكەل

en: Go to Dashboard
ug_CN: باشقۇرۇش بېتىگە يۆتكىلىش

en: Go to Importers
ug_CN: كىرگۈزۈش بېتىگە يۆتكىلىش

en: Go to Plugin Installer
ug_CN: قىستۇرما قاچىلىغۇچقا بېرىش

en: Go to Site Editor
ug_CN: بېكەت تەھرىرلىگۈچ يۆتكەل

en: Go to Theme Installer
ug_CN: ئۆرنەك ئورناتقۇچقا يۆتكەل

en: Go to Themes page
ug_CN: باشتېما بېتىگە قايتىش

en: Go to WordPress Updates page
ug_CN: WordPress يېڭىلاش بېتىگە يۆتكىلىش

en: Go to parent Navigation block
ug_CN: ئانا يولباشچى بۆلەككە يۆتكەل

en: Go to the Dashboard
ug_CN: باشقۇرۇش تاختاغا قايت

en: Go to the Plugins screen
ug_CN: قىستۇرما ئېكرانىغا يۆتكەل

en: Go to the Themes screen
ug_CN: ئۆرنەك ئېكرانىغا يۆتكىلىدۇ

en: Go to the first page
ug_CN: تۇنجى بەتكە يۆتكىلىش.

en: Go to the last page
ug_CN: ئاخىرقى بەتكە يۆتكىلىش

en: Go to the next page
ug_CN: كېيىنكى بەتكە يۆتكىلىش

en: Go to the previous page
ug_CN: ئالدىنقى بەتكە يۆتكىلىش

en: Go to theme sources
ug_CN: ئۇسلۇب مەنبەلىرىگە قايتىش

en: Go to top
ug_CN: چوققىغا باراي

en: Godthab
ug_CN: گۇدخۇب/نۇك - گرېنلاندىيە

en: Good
ug_CN: ياخشى

en: Google
ug_CN: گۇگۇل

en: Goose Bay
ug_CN: گۇس بەي - كانادا

en: Got it
ug_CN: تامام

en: Government
ug_CN: ھۆكۈمەت

en: Gradient
ug_CN: گۈل نۇسخىسى

en: Gradient code: %s
ug_CN: رەڭ ئۆزگىرىش كودى: %s

en: Gradient control point at position %1$s%% with color code %2$s.
ug_CN: رەڭ ئۆزگىرىش نۇقتىسىنى كونترول قىلىش نۇقتىسىنىڭ ئورنى %1$s%%، رەڭ كودى %2$s

en: Gradient name
ug_CN: ئۆزگىرىش ئىسمى

en: Gradient options
ug_CN: ئۆزگىرىش تاللانمىلىرى

en: Gradient: %s
ug_CN: رەڭ ئۆزگىرىشى: %s

en: Grand Turk
ug_CN: گرەند تۈرك ئارىلى - ئەنگىلىيە

en: Gravatar
ug_CN: گراۋاتار

en: Gravatar Logo
ug_CN: گراۋاتار تۇغى

en: Gravatar alignment:
ug_CN: گراۋاتارنىڭ ئورنى:

en: Gray
ug_CN: كۈلرەڭ

en: Great job!
ug_CN: قالتىس ئىش!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
ug_CN: قالتىس! تور بېكىتىڭىز بارلىق تور بېكەت ساغلاملىق تەكشۈرۈشىدىن ئۆتتى.

en: Greek
ug_CN: گىرېكچە

en: Green
ug_CN: يېشىل

en: Greenwich
ug_CN: گرىنۋىچ

en: Grenada
ug_CN: گرېنادا

en: Grey
ug_CN: كۈلرەڭ

en: Grid
ug_CN: كاتەكچە

en: Grid Layout
ug_CN: كاتەكچىسىمان جايلىشىش

en: Grid item position
ug_CN: سېتكا تۈر ئورنى

en: Grid items are placed automatically depending on their order.
ug_CN: سېتكا تۈرى تەرتىپ بويىچە ئۆزلۈكىدىن جايلاشتۇرۇلىدۇ.

en: Grid items can be manually placed in any position on the grid.
ug_CN: سېتكا تۈرىنى قولدا سېتكىنىڭ خالىغان جايىغا قويغىلى بولىدۇ.

en: Grid placement
ug_CN: كاتەكچە ئورنى

en: Grid span
ug_CN: كاتەكچە چات ئارىسى

en: Grid view
ug_CN: كاتاكچە كۆرۈنۈش

en: Group
ug_CN: گۇرۇپ

en: Group blocks together. Select a layout:
ug_CN: بۆلەكلەر گۇرۇپپىلىنىدۇ. ئۇسلۇب تاللىنىدۇ:

en: Group by
ug_CN: گۇرۇپپىلاش:

en: Grow your network and make friends.
ug_CN: ئارىلىشىش دائىرىڭىزنى كېڭەيتىپ دوست تۇتۇڭ.

en: Guadalcanal
ug_CN: گۋادالكانال ئارىلى - سولومون@ئەنگىلىيە

en: Guadeloupe
ug_CN: گۇادېلۇپ - فرانسىيە

en: Guam
ug_CN: گۇئام ئارىلى - ئامېرىكا

en: Guatemala
ug_CN: گۋاتېمالا

en: Guayaquil
ug_CN: گۇاياكىل - ئېكۋاتور

en: Guernsey
ug_CN: گېرنزى - ئەنگىلىيە

en: Guest
ug_CN: مېھمان

en: Guide controls
ug_CN: يېتەكچى كونترول

en: Guyana
ug_CN: گايئانا

en: H1
ug_CN: ماۋزۇ1

en: H2
ug_CN: ماۋزۇ2

en: H3
ug_CN: ماۋزۇ3

en: H4
ug_CN: ماۋزۇ4

en: H5
ug_CN: ماۋزۇ5

en: H6
ug_CN: ماۋزۇ6

en: HTML Embed
ug_CN: HTML قىستۇرۇلغان

en: HTML anchor
ug_CN: HTML لەنگەر

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
ug_CN: قوشۇمچى ھۆججەتنىڭ HTML تېمىسى، كورسىتىش ئۈچۈن ئۆزگەرتىلدى.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
ug_CN: HTML ئىشلەتكۈچىنى بىۋاسىتە مەسىلىنى ھەل قىلىدىغان جايغا باشلاپ بارىدىغان مەشغۇلاتنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىش ئۈچۈن ئۆزگەرتىلگەن ئىنكاسنىڭ HTML مەزمۇنى.

en: HTML content for the post, transformed for display.
ug_CN: توردا كۆرسىتىش ئۈچۈن ئۆزگەرتىلگەن يازمىنىڭ HTML مەزمۇنى.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
ug_CN: بۇ يان بالداققا تەقسىملەنگەندە ھەر بىر ئەپچە چىقارغان HTML نىڭ HTML مەزمۇنىغا قوشۇلىدۇ. كۆڭۈلدىكى قىممىتى تىزىم تۈر ئېلېمىنتى تاقاق.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
ug_CN: كۆرسەتكەندە يان بالداق ماۋزۇسىنىڭ كەينىدىكى HTML  مەزمۇننىغا قوشۇلىدۇ. كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا h2 ئېلېمېنتى تاقاق بولىدۇ.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
ug_CN: بۇ يان بالداققا تەقسىملەنگەندە ھەر بىر ئەپچە HTML چىقىرىشتىن بۇرۇن HTML مەزمۇنىنى قوشىدۇ. كۆڭۈلدىكى قىممىتى تىزىم تۈر ئېلېمىنتى ئوچۇق.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
ug_CN: كۆرسەتكەندە يان بالداق ماۋزۇسىنىڭ كەينىدىكى HTML  مەزمۇننىغا قوشۇلىدۇ. كۆڭۈلدىكى قىممىتى h2 ئېلېمېنتى ئوچۇق بولىدۇ.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
ug_CN: يۈكلەنمىنىڭ HTML چۈشەندۈرۈلۈشى، كۆرسىتىش ئۈچۈن ئايلاندۇرۇلىدۇ.

en: HTML description of the term.
ug_CN: ئاتالغۇلارنىڭ HTML ئىپادىسى.

en: HTML element
ug_CN: HTML ئېلېمېنت

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
ug_CN: يازمىتىڭ كۆرسەتكەندە ئۆزگىرىدىغان HTML ئۈزۈندىسى.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇپ ئۆزگەرتىلگەن، ئۆرنەك يازغۇچىسىنىڭ HTML ى.

en: HTML preview is not yet fully accessible. Please switch screen reader to virtualized mode to navigate the below iFrame.
ug_CN: HTML ئالدىن كۆزىتىشنى تېخى تولۇق زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ. تۆۋەندىكى iFrame نى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن ئېكران ئوقۇغۇچنى مەۋھۇم ھالەتكە ئالماشتۇرۇڭ.

en: HTML representation of the widget admin form.
ug_CN: ئەپچە باشقۇرۇش كۆزنىكىنىڭ HTML ئىپادىلىنىشى.

en: HTML representation of the widget.
ug_CN: ئەپچەنىڭ HTML ئىپادىلىنىشى.

[ctx: HTML tag]
en: Address
ug_CN: ئادرېس

[ctx: HTML tag]
en: Pre
ug_CN: ئالدى

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
ug_CN: ئالدىن شەكىللەندىرىلگەن

en: HTML title for the object, transformed for display.
ug_CN: ئوبيېكتىڭ كۆرسەتكەندە ئۆزگىرىدىغان HTML ماۋزۇسى

en: HTML title for the post, transformed for display.
ug_CN: ئوبيېكتنىڭ كۆرسەتكەندە ئۆزگىرىدىغان HTML ماۋزۇسى.

en: HTML title for the template, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇلغان قېلىپنىڭ HTML ماۋزۇسى.

en: HTML title for the term.
ug_CN: ئاتالغۇ HTML ماۋزۇسى

en: HTTP Requests
ug_CN: HTTP ئىلتىماسى

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
ug_CN: HTTP قايتا نىشانلاش ھالەت كودى چوقۇم 3xx قايتا نىشانلاش كودى بولۇشى كېرەك.

en: HTTP requests are blocked
ug_CN: HTTP ئىلتىماسى توسۇلغان

en: HTTP requests are partially blocked
ug_CN: HTTP ئىلتىماسى قىسمەن توسۇلغان

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
ug_CN: HTTP ئىلتىماسىنى %1$s توستى، پەقەت تۆۋەندىكى مۇلازىمېتىرلارغىلا يول قويىدۇ: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
ug_CN: HTTP ئىلتىماسىنى %s تۇراقلىق مىقدار توستى، يول قويىدىغان مۇلازىمېتىر يوق.

en: HTTP requests seem to be working as expected
ug_CN: HTTP ئىلتىماسلىرى مۆلچەردىكىدەك ئىشلەۋاتقاندەك قىلىدۇ

en: HTTPS is already supported for your website.
ug_CN: HTTPS تور بېكىتىڭىزنى قوللايدۇ.

en: HTTPS request failed.
ug_CN: HTTPS ئىلتىماسى مەغلۇپ بولدى.

en: HTTPS status
ug_CN: HTTPS ھالىتى

en: Haitian Creole
ug_CN: ھايتى كىرېئول تىلى

en: Halifax
ug_CN: خالىفاكس

en: Hand
ug_CN: تېكىست ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى ۋە فونت

en: Harare
ug_CN: خارارې - زېمبابۋې

en: Harbin
ug_CN: خاربىن - جۇڭگو

en: Havana
ug_CN: ھاۋانا - كۇبا

en: Have a default theme available
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئۆرنەك بار

en: Have fun!
ug_CN: بۇ يەردىن كۆرۈڭ!

en: Header
ug_CN: بەت بېشى

en: Header Image
ug_CN: بەت بېشى سۈرىتى

en: Header Media
ug_CN: مېدىئا باشلىقى

en: Header Text
ug_CN:  بەت بېشى تېكىستى

en: Header Text Color
ug_CN: بەت بېشى تېكىست رەڭگى

en: Header Video
ug_CN: تېما سىنى

en: Header cell
ug_CN: بەت قېشى كاتەكچىسى

en: Header cell text
ug_CN: ماۋزۇ كاتەكچە تېكىستى

en: Header label
ug_CN: بەت قاش بەلگە

en: Header section
ug_CN: باش قىسمى

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ug_CN: بىلوگ رەسىمى يېڭىلاندى. قانداق بولغانلىقىنى بىلمەكچى بولسىڭىز <a href="%s">تور بېتىڭىزنى زىيارەت قىلىڭ</a>.

en: Heading
ug_CN: سەرلەۋھە

en: Heading %d
ug_CN: سەرلەۋھە %d

en: Heading 6
ug_CN: تېما 6

en: Headings
ug_CN: تىمالار

en: Hebrew
ug_CN: ئىبرانىيچە

en: Height
ug_CN: ئېگىزلىكى

en: Height in pixels
ug_CN: ئىگىزلىكى پىكسەل

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
ug_CN: قايچىلاش ئېگىزلىكى سۈرەت ئېگىزلىكىنىڭ پىرسەنتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ.

en: Hello world!
ug_CN: سالام دۇنيا!

en: Help
ug_CN: ياردەم

en: Helsinki
ug_CN: خېلسىنكى - فىنلاندىيە

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
ug_CN: ئوخشىمىغان ئىشلەتكۈچى روللارنىڭ قىسقىچە چۈشەندۈرۈلىشى ۋە ھەربىر رول بىلەن باغلانغان ھوقۇقلار بۇ يەردە كۆرسىتىلدى:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
ug_CN: بۇ يەردە ھازىر بار بولغان خەتكۈچلەرنى تاللاپ تۇرۇپ كاتېگورىيىلەرگە ئايلاندۇرالايسىز. باشلاش ئۈچۈن ئاۋۋال ئايلاندۇرماقچى بولغان خەتكۈچلەرنى تاللاپ، ئاندىن «ئايلاندۇرۇش» كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ.

en: Here’s a detailed guide to learn how to make the most of it.
ug_CN: بۇ يەردە ئۇنىڭدىن قانداق پايدىلىنىشنى ئۆگىنىدىغان تەپسىلىي يېتەكچى بار.

en: Hermosillo
ug_CN: ئېرموسىلو - مېكسىكا

en: Hex color
ug_CN: ئون ئالتىلىك رەڭ

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Code&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
ug_CN: «كۆرۈنۈشلۈك» تەھرىرلىگۈچكە چاپلىغانلىرىڭىزنىڭ ئارىسىدا HTML كودى باردەك قىلىدۇ. ئۇنىڭ ئورنىغا كودىڭىزنى تېكىست بەتكۈچنى ئېچىپ چاپلىيالايسىز. بۇنىڭدىن باشقا «ئىختىيارى HTML» ئەپچەنىمۇ سىنىسىڭىزمۇ بولىدۇ!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
ug_CN: ياخشىمۇسىز. بۇ ئايلاندۇرغۇچ ئارقىلىق ھازىر بار بولغان كاتېگورىيىلەرنى تاللاپ تۇرۇپ خەتكۈچلەرگە ئايلاندۇرالايسىز. باشلاش ئۈچۈن ئاۋۋال ئايلاندۇرماقچى بولغان كاتېگورىيىلەرنى تاللاپ، ئاندىن «ئايلاندۇرۇش» كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: ئەسسالامۇ ئەلەيكۇم ###USERNAME###،
    
    سىزنىڭ  ###SITENAME### دىكى ئېلخەت ئادرېسىڭىز ئۆزگەرتىلگىنى ئۈچۈن بۇ جەزىملەش ئۇقتۇرىشىنى ئەۋەتتۇق.
    ئەگەر ئېلخېتىڭىزنى ئۆزگەرتمىگەن بولسىڭىز، توربېكىتى باشقۇرغۇچىسى بىلەن 
    ###ADMIN_EMAIL### ئالاقىلىشىڭ.
    
    بۇ ئېلخەت ###EMAIL### گە ئەۋەتىلدى.
    
    ھۆرمەت بىلەن
     ###SITENAME###  دىكى ھەممىمىزدىن
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: ئەسسالامۇ ئەلەيكۇم ###USERNAME###،
    
     سىزنىڭ ###SITENAME### دىكى پارولىڭىز ئۆزگەرتىلگىنى ئۈچۈن بۇ جەزىملەش ئۇقتۇرىشىنى ئەۋەتتۇق.
    
     ئەگەر ئېلخېتىڭىزنى ئۆزگەرتمىگەن بولسىڭىز، توربېكىتى باشقۇرغۇچىسى بىلەن
     ###ADMIN_EMAIL### ئالاقىلىشىڭ.
    
     بۇ ئېلخەت ###EMAIL### گە ئەۋەتىلدى.
     ھۆرمەت بىلەن
     ###SITENAME### دىكى ھەممىمىزدىن
     ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
ug_CN: سالام! مەن كۈندۈزى داڭلىق چىشچى، كېچىسى ئۇستا ئەلنەغمىچى. بۇ مېنىڭ تور بېكىتىم. تەڭرىتاغدا ياشايمەن، بىر توپ پادام بار، بەزىدە دۇتتار تەمبۇر چېلىپ، مۇقام غەزەل توۋلاپمۇ قويىمەن.

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
     ###SITENAME### دىكى باشقۇرغىچى ئېلخىەت ئادرېسىنىڭ ئۆزگەرتىلگىنىنى سەمىڭىزگە سالماقچىمىز.
    
    يېڭى ئېلخەت ئادرېسى ###NEW_EMAIL### دۇر.
    
    بۇ خېتىمىز كونا ئېلخەت ئادرېسى ###OLD_EMAIL### غا ئەۋەتىلدى.
    
    ھۆرمەت بىلەن
    ###SITENAME### دىكى ھەممەيلەندىن.
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
    ###SITENAME### نىڭ باشقۇرغۇچى تورخەت ئادرېسىنى ئۆزگەردى.
    
    باشقۇرغۇچىنىڭ يېڭى تورخەت ئادرېسى ###NEW_EMAIL###.
    
    بۇ تورخەت بۇرۇنقى ئادرېس ###OLD_EMAIL### قا يوللاندى.
    
    ئامانلىق تىلەپ،
     ###SITENAME### دىكى بارلىق خادىملار
     ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
ug_CN: ياخشىمۇسىز، / Yaxshimusiz
    
    '%1$s' غا قاتنىشىشقا تەكلىپ قىلىندىڭىز / gha qatnishishqa teklip qilindingiz.
    ئورۇن/Orun: %2$s سالاھىيەت/Salahiyet: %3$s.
    تەكلىپنى جەزملەش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ/Teklipni Jezmlesh üchün töwendiki ulanmini chéking.:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
ug_CN: ئەسسالامۇئەلەيكۇم، 
    '%1$s' غا قاتنىشىشقا تەكلىپ قىلىندىڭىز / gha qatnishishqa teklip qilindingiz.
    ئورۇن/Orun: %2$s سالاھىيەت/Salahiyet: %3$s.
    بۇ توربەتكە قاتنىشىشنى خالىمىسىڭىز بۇ ئېلېكتىرونلۇق خەتكە پەرۋا قىلماڭ.
    تەكلىپنامە بىر قانچە كۈندىن كېيىن ئەمەلدىن قالىدۇ.
    
    ھېساباتىڭىزنى ئاكتىپلاش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ/Hésabatingizni aktiplash üchün töwendiki ulanmini chéking.:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
ug_CN: سالام، بۇ بىر ئىنكاس.

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
ug_CN: ياخشىمۇسىز، بۇ بىر ئىنكاس. ئىنكاسلارنى تەكشۈرۈپ بېكىتىش، تەھرىرلەش ۋە ئۆچۈرۈش ئۈچۈن باشقۇرۇش تاختىسىدىكى ئىنكاس ئېكرانىنى زىيارەت قىلىڭ. ئىنكاس يازغۇچىنىڭ سىماسى <a href="%s">Gravatar</a> دىن كەلگەن.

en: Hidden
ug_CN: يوشۇرۇن

en: Hide
ug_CN: يوشۇرۇش

en: Hide & Reload Page
ug_CN: بەت يوشۇر ياكى قايتا يۈكلە

en: Hide Blog on Dashboard
ug_CN: بلوگنى باشقۇرۇش بېتىدىن يوشۇرۇش

en: Hide Details
ug_CN: ئىخچام كۆرسىتىش

en: Hide all results
ug_CN: بارلىق نەتىجىنى يوشۇرۇش

en: Hide and reset %s
ug_CN: %s نى يوشۇر ۋە ئەسلىگە قايتۇر

en: Hide block breadcrumbs
ug_CN: بۆلەك بۇردا ناننى يوشۇر

en: Hide block tools
ug_CN: بۆلەك قوراللىرىنى يوشۇر

en: Hide column
ug_CN: رەتنى يوشۇر

en: Hide excerpt
ug_CN: ئۈزۈندە يوشۇر

en: Hide header image
ug_CN: ماۋزۇ رەسىمىنى يوشۇرۇش

en: Hide image
ug_CN: رەسىم يوشۇرۇش

en: Hide password
ug_CN: پارولنى يوشۇرۇش

en: Hide post options
ug_CN: يازما تاللانمىلىرىنى يوشۇرۇش

en: Hide the excerpt on the full content page
ug_CN: تولۇق مەزمۇن بىتىدە ئۈزۈندىنى يوشۇرۇش

en: Highlight
ug_CN: يورۇت

en: Highlights
ug_CN: يورۇت

en: Highlights the current block and fades other content.
ug_CN: نۆۋەتتىكى بۆلەكنى گەۋدىلەندۈرۈپ، باشقا بۆلەكلەرنى سۇسلاشتۇرىدۇ.

en: Hindi
ug_CN: ھىندىچە

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ug_CN: ئەسكەرتمە: پارولىڭىز ئەڭ كامىدا 7 ھەرپ- بەلگىدىن تۈزۈلۈشى كېرەك. پارول كۈچلۈك بولسۇن دېسىڭىز، چوڭ ۋە كىچىك يېزىلىشتىكى ھەرپلەر، سانلار ۋە ! " ? $ % ^ &amp; ) دېگەندەك بەلگىلەرنى ئارىلاشتۇرۇپ ئىشلىتىڭ.

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ug_CN: تەكلىپ: پارول ئاز دېگەندىمۇ 12 ھەرپ-بەلگە ئۇزۇنلۇقتا بولسۇن. ئۇنى تېخىمۇ كۈچلۈك قىلىش ئۈچۈن چوڭ-كىچىك ھەرپ-بەلگە، سان ۋە باشقا بەلگىلەرنى ئىشلىتىڭ، مەسىلەن: ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
ug_CN: تارىخ

en: Ho Chi Minh
ug_CN: خوچىمىن - ۋېيتنام

en: Hobart
ug_CN: خوبارت - ئاۋسترالىيە

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
ug_CN: يېزىلغان باھا %s ياكى ئۇنىڭدىن كۆپ ئۇلانمىنى ئۆز ئىچىگە ئالغاندا ئۇ تەستىق كۈتۈش قاتارىغا كىرگۈزۈلسۇن. (ئەخلەت خەت باھالارنىڭ ئورتاق ئالاھىدىلىكى شۇكى، ئۇ زور مىقداردىكى ئۇلانمىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان بولىدۇ(

en: Holiday
ug_CN: دەم ئېلىش كۈنى

en: Home
ug_CN: باشبەت

en: Home URL
ug_CN: باشبەت ئادرېسى

en: Home link text
ug_CN: باش بەت ئۇلىنىش تېكىستى

en: Home page
ug_CN: باش بەت

en: Homepage
ug_CN: باش بەت

en: Homepage Settings
ug_CN: باش بەت تەڭشەكلىرى

en: Homepage and posts page must be different.
ug_CN: باش بەت ۋە ماقالە بېتى پەرىقلىق بولىشى كېرەك.

en: Homepage updated.
ug_CN: باش بەت يېڭىلاندى.

en: Homepage: %s
ug_CN: باش بەت: %s

en: Hong Kong
ug_CN: شياڭگاڭ - جۇڭگو

en: Honolulu
ug_CN: ھونولولو - ھاۋاي@ئامېرىكا

en: Hook
ug_CN: قارماق

en: Horizontal
ug_CN: توغرا

en: Horizontal & vertical
ug_CN: توغرىسىغا ۋە بويىغا

en: Horizontal line
ug_CN: گورزىنتال سىزىق

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
ug_CN: سولدىن باشلىنىدىغان قايچىلاشنىڭ توغرىسىغا ئورنى سۈرەت كەڭلىكىنىڭ پىرسەنتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ.

en: Horizontal space
ug_CN: گورىزونتال ئارىلىق

en: Host
ug_CN: مۇلازىمېتىر

en: Hour
ug_CN: سائەت

en: Hours
ug_CN: سائەت

en: Hovd
ug_CN: خوۋد - موڭغۇلىيە

en: Hover
ug_CN: لەيلەت

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
ug_CN: «ئاكتىپ» ۋە «جانلىق كۆرۈپ بېقىش» كۇنۇپكىلىرى ئۈستىدە تۇرۇش ياكى بېسىش

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
ug_CN: مائۇسنى يازما تىزىملىكىدىكى بىرەر قۇر ئۈستىگە ئەكەلسىڭىز، يازمىلارنى باشقۇرۇشقا تەمىنلەنگەن مەشغۇلات ئۇلانمىلىرى كۆرسىتىلىدۇ. سىز تۆۋەندىكى مەشغۇلاتلارنى ئورۇنلىيالايسىز:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
ug_CN: مائۇسنى يازما تىزىملىكىدىكى بىرەر قۇر ئۈستىگە ئەكەلسىڭىز، يازمىلارنى باشقۇرۇشقا تەمىنلەنگەن مەشغۇلات ئۇلانمىلىرى كۆرسىتىلىدۇ. سىز تۆۋەندىكى مەشغۇلاتلارنى ئورۇنلىيالايسىز:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
ug_CN: مائۇسنى بىرەر قۇر ئۈستىگە ئەكەلسىڭىز، ۋاسىتە تۈرلىرىنى باشقۇرۇشقا تەمىنلەنگەن مەشغۇلات ئۇلانمىلىرى كۆرسىتىلىدۇ. سىز تۆۋەندىكى مەشغۇلاتلارنى ئورۇنلىيالايسىز:

en: How do I cancel my subscription?
ug_CN: خەتلەنگەنلىرىمنى قانداق بىكار قىلىمەن؟

en: How do I confirm this subscription?
ug_CN: بۇ تىزىملاشنى قانداق جەزملەيمەن؟

en: How long we retain your data
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى قاچانغىچە ساقلايمىز

en: How many items would you like to display?
ug_CN: قانچە ئەزانى كۆرسەتمەكچىسىز؟

en: How many photos would you like to display?
ug_CN: قانچە سۈرەتنى كۆرسەتمەكچىسىز؟

en: How many times the coupon can be used in total.
ug_CN: كوپۇن جەمئىي قانچە قىتىم ئىشلىتىلىدۇ

en: How to interpret the search input.
ug_CN: ئىزدەش كىرگۈزۈشنى قانداق چۈشەندۈرۈش كېرەك.

en: How we protect your data
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى قانداق قوغدايمىز

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: ئەسسالامۇ ئەلەيكۇم ###USERNAME###،
    
    سىز يېقىندا تور بېكىتىڭىزدە «تور بېكىتىنى ئۆچۈر» ئۇلانمىسىنى چېكىپ ۋە ئۇ بەتتىكى بىر جەدۋەلنى توشقۇزۇپسىز.
    
    ئەگەر ھەقىقەتەن بۇ تور بېكىتىنى ئۆچۈرمەكچى بولسىڭىز، تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ.
    جەزملىشىڭىزنى قايتا سورىمايمىز، شۇڭا چوقۇم ئەستايىدىل بولۇڭ:
    ###URL_DELETE###
    
    ئەگەر تور بېكىتىنى ئۆچۈرگەن بولسىڭىز، بۇ يەردە كەلگۈسىدە يەنە بىر تور بېكىتى قۇرۇشنى ئويلاشسىڭىز بولىدۇ! (ئەمما، ئېسىڭىزدە بولسۇن ھازىرقى توربېكىتى ۋە ئىشلەتكۈچى ئىسمىنى مەڭگۈ ئىشلىتەلمەيسىز.)
    
    بۇ تور بېكىتىنى ئىشلەتكىنىڭىز ئۈچۈن رەھمەت،
    سالام بىلەن ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: ئەسسالامۇ ئەلەيكۇم ###USERNAME###،\n \n 
    سىز يېقىندا ھىساباتىڭىزنىڭ ئېلخېتىنى ئۆزگەرتىشنى تەلەپ قىلدىڭىز .\n
    \n
     ئەگەر ھەقىقەتەن ئۆزگەرتمەكچى بولسىڭىز، تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىپ ئۆزگەرتىڭ:\n
    ###ADMIN_URL###\n
    \n
     بۇ مەشغۇلاتنى ئىجرا قىلغىڭىز بولمىسا بۇ خەتكە پەرۋا قىلماي،\n
     ئۆچۈرىۋەتسىڭىزلا كۇپايە.\n
    \n
     بۇ ئېلخەت ###EMAIL### گە ئەۋەتىلدى\n
    \n
     ھۆرمەت بىلەن،\n
    بارلىق ###SITENAME### لاردن\n
     ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ug_CN: ئەسسالامۇ ئەلەيكۇم USERNAME،
    
    يېڭى ھىسابىڭىز قۇرۇلدى.
    
    تۆۋەندىكى ئۈچۈرلار بىلەن كىرەلەيسىز:
    ئىشلەتكۈچى ئىسمى: USERNAME
    پارول:  PASSWORD
    LOGINLINK
    
    رەھمەت سىزگە !
    
    -- -- SITE_NAME @ تورگۇرۇپپىسىدىن

en: Howdy!
ug_CN: ياخشىمۇسىز!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
ug_CN: سالام!
    
    WordPress تور بېكىتىڭىزدىكى قىستۇرما ياكى ئۆرنەك كەلتۈرۈپ چىقارغان ئەجەللىك خاتالىقنى بايقىيالايدۇ، ھەمدە سىزگە ئاپتوماتىك ھالدا ئۇقتۇرۇش ئېلخەت يوللايدۇ.
    
    ###CAUSE###
    
    ئالدى بىلەن، تور بېكىتىڭىز (###SITEURL###) نى زىيارەت قىلىپ، مەسىلە بار يوقلۇقىنى تەكشۈرىدۇ. ئاندىن، مەسىلە كۆرۈلگەن بەت (###PAGEURL###) نى زىيارەت قىلىپ، مەسىلە بار يوقلۇقىنى تەكشۈرىدۇ.
    
    ###SUPPORT###
    
    ئەگەر تور بېكىتىڭىز قارىماققا نورمال بولمىسا، ئۇنىڭ ئۈستىگە باشقۇرۇش تاختىسىنى زىيارەت قىلالمىسىڭىز، ھازىر WordPress نىڭ «ئەسلىگە كەلتۈرۈش ھالىتى» بار، ئۇ سىزنىڭ باشقۇرۇش تاختىسىنى بىخەتەر زىيارەت قىلىپ، مەسىلىنى تەكشۈرۈشىڭىزگە قۇلايلىق يارىتىدۇ.
    
    ###LINK###
    
    تور بېكىتىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن بۇ ئۇلانما ###EXPIRES### دىن كېيىن ۋاقتى ئۆتىدۇ. ئەنسىرىمەڭ، ئەگەر خاتالىق يەنە يۈز بەرسە، بىز سىزگە يەنە يېڭى ئۇلانما ئەۋەتىمىز. 
    
    بۇ مەسىلە ھەققىدە ياردەمگە ئېرىشمەكچى بولسىڭىز، تۆۋەندىكى ئۇچۇرلارنى تەمىنلىشىڭىز كېرەك:
    
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
ug_CN: سالام! بېكىتىڭىز %s دىكى ئۆرنەك ۋە قىستۇرما يېڭىلانمىدى.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
ug_CN: سالام! بېكىتىڭىز %s دىكى قىستۇرما يېڭىلانمىدى.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ug_CN: سالام! تور بېكىتىڭىز %s دىكى بەزى قىستۇرما ۋە ئۆرنەكلەر ئۆزلۈكىدىن ئەڭ يېڭى نەشرىگە يېڭىلاندى. باشقا مەشغۇلات قىلىشىڭىز ھاجەتسىز.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ug_CN: سالام! تور بېكىتىڭىز %s دىكى بەزى قىستۇرمىلار ئۆزلۈكىدىن ئەڭ يېڭى نەشرىگە يېڭىلاندى. باشقا مەشغۇلات قىلىشىڭىز ھاجەتسىز.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ug_CN: سالام! تور بېكىتىڭىز %s دىكى بەزى ئۆرنەكلەر ئۆزلۈكىدىن ئەڭ يېڭى نەشرىگە يېڭىلاندى. باشقا مەشغۇلات قىلىشىڭىز ھاجەتسىز.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
ug_CN: سالام! بېكىتىڭىز %s دىكى ئۆرنەك يېڭىلانمىدى.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
ug_CN: ياخشىمۇسىز! بۇ كىرگۈزگۈچ سىزنىڭ LiveJournal بىلەن بىۋاسىتە ئۇلىنىپ، بارلىق يازما ۋە ئىنكاسلىرىڭىزنى چۈشۈرۈۋېلىشىڭىزغا ياردەم بېرىدۇ

en: Howdy! This importer allows you to extract posts from an RSS 2.0 file into your WordPress site. This is useful if you want to import your posts from a system that is not handled by a custom import tool. Pick an RSS file to upload and click Import.
ug_CN: ياخشىمۇسىز! بۇ كىرگۈزگۈچ يازمىلىرىڭىزنى RSS 2.0 ھۆججىتىدىن ۋوردپرەس تور بېتىڭىزگە يېشىپ كىرگۈزىدۇ. ئۇ سىزنىڭ ئىمپورتلاشنى قوللىمايدىغان بىرەر سىستېمىدىن يازمىلىرىڭىزنى ئىمپورتلاشتا كۆپ ئەسقاتىدۇ. RSS ھۆججىتىدىن بىرنى تاللاپ يۈكلەپ بولۇپ «ئىمپورتلاش» نى چېكىڭ.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
ug_CN: ياخشىمۇسىز! بۇ كىرگۈزگۈچ ئارقىلىق ئۆزىڭىزنىڭ بلوگگېر ھېساباتىڭىزدىكى يازما ۋە ئىنكاسلارنى ۋوردپرەس بلوگىڭىزغا ئىمپورتلىيالايسىز.

en: Howdy! This importer allows you to import posts from your Tumblr account into your WordPress site.
ug_CN: ياخشىمۇسىز! بۇ كىرگۈزگۈچ ئارقىلىق ئۆزىڭىزنىڭ Tumblr ھېساباتىڭىزدىكى يازمىلارنى ۋوردپرەس تور بېتىڭىزگە ئىمپورتلىيالايسىز.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
ug_CN: ياخشىمۇسىز! ئۆزىڭىزنىڭ ۋوردپرەس كېڭەيتىلگەن RSS (WXR) ھۆججىتىڭىزنى يۈكلەڭ، ئاندىن بىز يازما، بەت، ئىنكاس، ئۆزىڭىز بەلگىلىگەن بۆلەك، كاتېگورىيە ۋە خەتكۈچلەرنى بۇ توربەتكە ئىمپورتلاپ بېرىمىز.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
    سىزنىڭ نۇمۇرۇڭىزغا بىرئىلتىماسكەلدى:
    
        ###DESCRIPTION###
    
    بۇ ئىلتىماسنى بىرتەرەپ قىلىش ئۈچۈن، ئاستىدىكى ئۇلانمىنى چىكىڭ:
    ###CONFIRM_URL###
    
    ئەگەر ئۇنداق قىلغىڭىز كەلمىسە، بۇ ئېلېكتىرونلۇق پوچتا يوللانمىنى خاتىرجەمھالدا ئۈچۈرۋەتسىڭىزما بۇلدۇ.
    
    بۇ ئېلېكتىرونلۇق پوچتا يوللانما ###EMAIL### غا يوللاندى،
    
    ئامانبۇلۇڭ،
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A site administrator (###USERNAME###) recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
    يېقىندا باشقۇرغۇچى (###USERNAME###) ھوقۇقى بار بىرەيلەن مەزكۇر تور بېكەتنىڭ باشقۇرغۇچى ئېلخېتىنى ئۆزگەرتىشنى
     تەلەپ قىلدى.
    ###SITEURL###
    
    ئەگەر ھەقىقەتەن ئۆزگەرتمەكچى بولسىڭىز، تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ:
    ###ADMIN_URL###
    
    ئەگەر ئۇنداق قىلمايدىغان بولسىڭىز، بۇ ئېلخەتكە پەرۋا قىلماي، ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز بولىدۇ.
    
    
    بۇ ئېلخەت ###EMAIL### گە ئەۋەتىلدى
    
    ھۆرمەت بىلەن،
    بارلىق ###SITENAME### لاردىن
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
    ###SITENAME### دا ئابونت مەلۇمات شەخسىيەت ئىلتىماسى قوبۇل قىلىنغانلىقى جەزملەشتۈرۈلدى. 
    
    ئابونت: ###USER_EMAIL###
    ئىلتىماس: ###DESCRIPTION###
    
    ئىلتىماسىڭىزنى بۇ يەردىن كۆرەلەيسىز ۋە باشقۇرالايسىز:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    ھۆرمەت بىلەن،
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
ug_CN: ياخشىمۇسىز،
    
    WordPress.comغا تىزىملاتقىنىڭىزغا رەھمەت. يېڭى قۇرغان ھېساباتىڭىزنى ئاكتىپلاش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ:
    
    %s
    
    -- WordPress.com گۇرۇپپىسى

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام,
    
    سىزنىڭ شەخسىي مەلۇماتلىرىڭىزنى ئېكسپورت قىلىش تەلىپىڭىز تاماملاندى. تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى بېسىپ چۈشۈرۈۋالسىڭىز بولىدۇ. شەخسىيىتىڭىز ۋە بىخەتەرلىكىڭىز ئۈچۈن بىز ###EXPIRATION### دە ئۇنى ئاپتوماتىك ئۆچۈرۈپ تاشلايمىز، شۇڭا ئۇنىڭدىن بۇرۇن چۈشۈرۈۋالغايسىز.
    
    ###LINK###
    
    ھۆرمەت بىلەن،
    ###SITENAME### تور بېكىتى باشقۇرغۇچىلىرى
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
    سىز شەخسى مالۇماتىڭىزنى ###SITENAME### دىن ئۆچۈرۈشنى ئىلتىماس قىلدىڭىز.
    
    ئەگەر بىرەر سۇئالىڭىز ياكى ئەندىشىڭىز بولسا، سەھىپە باشقۇرغۇچىسى بىلەن ئالاقە قىلىڭ.
    
    تۆۋەندىكى شەخسىيەت قائىدىمىزنى كۆرۈپ تىخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئىگە بولالايسىز:
    ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    ھۆرمەت بىلەن،
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ug_CN: سالام،
    
    سىز شەخسى مالۇماتىڭىزنى ###SITENAME### دىن ئۆچۈرۈش ئىلتىماسڭىز ئورۇندالدى.
    
    ئەگەر بىرەر سۇئالىڭىز ياكى ئەندىشىڭىز بولسا، سەھىپە باشقۇرغۇچىسى بىلەن ئالاقە قىلىڭ.
    
    ھۆرمەت بىلەن،
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
ug_CN: ىاقداق ئەھۋالىڭىز، %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
ug_CN: ئەمما، بۇ مەنبەلەرنى توغرا ئىشلىتىش، شەخسىيەت تۈزۈمى تەلەپ قىلغان ئۇچۇرلارنى تەمىنلەش ۋە ئۇلارنىڭ ۋاقىتچانلىقى ۋە توغرىلىقىغا كاپالەتلىك قىلىش سىزنىڭ مەسئۇلىيىتىڭىزدۇر.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
ug_CN: شۇنداقتىمۇ،  <a href="%s">بۇ ئۆرنەكنى ئاكتىپلاپ</a>، بېكەت تەھرىرلىگۈچتە ئۇنى ئىختىيارىي تەڭشىيەلەيسىز.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
ug_CN: ئەمما، سىزنىڭ WordPress ئادرېسىڭىزنى نۆۋەتتە PHP تۇراقلىق مىقدارى تىزگىنلەيدۇ، شۇڭلاشقا يېڭىلىغىلى بولمايدۇ. %1$s نى تەھرىرلەپ %2$s ۋە %3$s نىڭ ئېنىقلىمىسىنى چىقىرىۋېتىڭ ياكى يېڭىلاڭ.

en: Huge
ug_CN: بۈيۈك

en: Human readable text for the author.
ug_CN: يازغۇچىنىڭ كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان تېكىستى.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
ug_CN: ئوخشىمىغان مەزمۇندىكى يازما تىپى ئۈچۈن قوللىنىلغان ئوقۇغىلى بولىدىغان بەلگىلەر.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
ug_CN: تۈرلەرگە ئايرىشنىڭ ھەر تۈرلىرى ئۈچۈن ئوقۇپ چۈشەنگىدەك بەلگە سېلىش.

en: Human-readable name identifying the widget type.
ug_CN: ئەپچە تىپىنى پەرقلەندۈرىدىغان ئوقۇغىلى بولىدىغان ئىسمى.

en: Hungarian
ug_CN: ۋېنگىرچە

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
ug_CN: قالتىس! ئۆرنەكىڭىز بۆلەك بويىچە تور بېكەت تەھرىرلەشنى قوللايدۇ. <a href="%1$s">«تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ»</a>. %2$s

en: I really need an ID for this to work.
ug_CN: بۇنىڭ ئىشقا كىرىشتۈرۈش ئۈچۈن بىر ID لازىم.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
ug_CN: تور بېكىتىمنى راستتىنلا مەڭگۈلۈك ئۆچۈرىمەن شۇنداقلا ئۇنى قايتا ئەسلىگە كەلتۈرەلمەيدىغانلىقىمنى ياكى %s نى قايتا ئىشلىتەلمەيدىغانلىقىمنى ئېنىق بىلىمەن.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
ug_CN: ID #%1$s: %2$s <strong>كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈشكە رۇخسەت قىلىنمىغان.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
ug_CN: ID #%1$s: %2$s <strong>نۆۋەتتىكى ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.</strong>

en: ID of global styles config.
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇب يامىللىقىنىڭ كىملىكى.

en: ID of sidebar.
ug_CN: يان بالداقنىڭ كىملىكى.

en: ID of template.
ug_CN: قېلىپنىڭ كىملىكى.

en: ID of the post context.
ug_CN: يازما تەركىبىنىڭ كىملىكى نومۇرى.

en: IO error.
ug_CN: IO خاتالىقى يۈز بەردى.

en: IP Address
ug_CN: IP ئادرېسى:

en: IP address for the comment author.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ IP ئادرېسى.

en: IP:
ug_CN: IP ئادرېسى:

en: Icelandic
ug_CN: ئىسلاندىيەچە

en: Icon
ug_CN: ئايكون

en: Icon + text
ug_CN: ئايكون+ تېكىست

en: Icon URL
ug_CN: ئايكون ئادرېسى

en: Icon background
ug_CN: سىنبەلگە تەگلىكى

en: Icon color
ug_CN: سىنبەلگە رەڭگى

en: Icon of block type.
ug_CN: بۆلەك تىپىنىڭ سىنبەلگىسى.

en: Icon only
ug_CN: پەقەت ئايكونلا

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
ug_CN: كىملىك ھەرپ بىلەن باشلىنىشى ۋە ئۇنىڭغا ھەرپلەر، رەقەملەر، سىزىقلار، چېكىتلەر، قوش چېكىتلەر ياكى ئاستى سىزىقلار ئەگەشكەن بولۇشى كېرەك.

en: Identicon (Generated)
ug_CN: كىرىشتۈرۈلمە سۈرەت (ئاپتوماتىك)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
ug_CN: ئەگەر %1$s ئېتىۋېتىلگەن بولسا، باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىپ بۇ مودۇلنى ئاچقۇزۇڭ، ياكى <a href="%2$s">Apache ھۆججەتلىرى</a> ياكى<a href="%3$s">باشقا يەر</a> نىڭ ياردىمىدە سەپلىمە ئېلىپ بېرىڭ.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
ug_CN: مېدىيا ھۆججىتى ھېچقانداق يازمىغا باغلانمىغان بولسا، «ئىستونغا باغلاش»تا ئۇنى كۆرەلەيسىز. «ھۆججەت باغلاش»نى چېكىش ئارقىلىق كىچىك سەكرىمە كۆزنەكنى قوزغىتىپ، يازما ئىزدەپ، ھۆججەت باغلىسىڭىز بولىدۇ.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
ug_CN: ناۋادا يېڭى ئىشلەتكۈچى ۋوردپرەس تەرىپىدىن قۇرۇلسا، بىر پارول ئاپتوماتىك ھاسىل قىلىنىپ، يېڭى ئىشلەتكۈچى دەرىجىسى %s قىلىپ بەلگىلىنىدۇ. يېڭى ئىشلەتكۈچىنىڭ تەپسىلىي ئۇچۇرلىرىنى قولدا ئۆزگەرتىش زۆرۈر بولىدۇ.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
ug_CN: ۋوردپرەستە يېڭىدىن ئىشلەتكۈچى قۇرۇلغاندا، ئىشلەتكۈچى پارولى ئىختىيارى ھاسىل قىلىنىدۇ. زۆرۈر بولسا ئىشلەتكۈچى ئارخىپىدىن ئۆزگەرتىشكە بولىدۇ.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
ug_CN: ئەگەر بۇرۇن ئىشلەتكەن پروگرامما ياكى كۆرگەن توربەتلىرىڭىز ئۇلانما ۋە مۇشتەرىلىك تىزىملىكىنى OPML ھۆججىتى شەكلىدە ئېكسپورتلاشنى قوللىسا، ئۇ ھالدا ئۇلارنى بۇ يەردە ئىمپورتلىيالايسىز.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
ug_CN: ئېھتىياجلىق كىرگۈزگۈچ بۇ تىزىملىكتە بولمىسا، شۇنداق كىرگۈزگۈچنىڭ بار- يوقلۇقىنى <a href="%s">قىستۇرما مۇندەرىجىسىدىن ئىزدەپ كۆرۈڭ</a>.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
ug_CN: ئەگەر قىممىتى ھەرپ تىزىقى بولسا، قىممىتى ئارخىپلاشتۇرىدىغان قىسقارتىلما قىلىپ ئىشلىتىلىدۇ. ئەگەر قىممىتى يالغان (false) بولسا، ئۇنداقتا يازما تىپى ئارخىپلانمايدۇ.

en: If there are any Custom Post Types registered at your site, the Content block can display the contents of those entries as well.
ug_CN: ئەگەر تور بېكىتىڭىزگە خالىغان ئىختىيارى يازما تىپى خەتلىتىلگەن بولسا، مەزمۇن بۆلىكى بۇ مەزمۇنلارنىمۇ كۆرسىتەلەيدۇ.

en: If this is a development website, you can <a href="%s">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
ug_CN: ئەگەر بۇ ئىجادىيەت تور بېكىتى بولسا، پىروگرامما پاروللىرى ئۈچۈن <a href="%s">مۇناسىپ مۇھىت تىپى سەپلەڭ</a>.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
ug_CN: ئەگەر بۇ خاتالىق بولسا، بۇ ئېلخەتكە پەرۋا قىلماڭ، ھېچ ئىش يۈز بەرمەيدۇ.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
ug_CN: ئەگەر توغرا بولسا، بۇ كوپۇن باھاسى بىرىلگەن مەھسۇلاتقا قوللىنىلمايدۇ

en: If uploading to a gallery all files need to be image formats
ug_CN: سۈرەتدانغا يۈكلىنىدىغان ھۆججەتلەرنىڭ ھەممىسى سۈرەت پىچىمىدا بولۇشى كېرەك

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
ug_CN: سىن قوشسىڭىز سىن قويۇلغۇچە ئورنىدا بۇ رەسىم كۆرۈنىدۇ.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
ug_CN: ئەگەر شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىڭىز ئاللىبۇرۇن بار بولسا، تۆۋەندىن ئۇنى تاللاڭ. ئەگەر يوق بولسا، بىرنى قۇرۇڭ.

en: If you already have an API key
ug_CN: سىزدە API ئاچقۇچى بولسا

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
ug_CN: ئەگەر شۇغۇللىۋاتقىنىڭىز نازارەت قىلىنىدىغان كەسىپ بولسا، ياكى باشقا شەخسىيەت قانۇنىنىڭ باشقۇرۇشىنىڭ تەسىرىگە ئۇچرىسا، بۇ جاينى ئۇ ئۇچۇرلارنى ئاشكارىلىشىڭىز كېرەك بولۇشى مۇمكىن.

en: If you are a plugin author, you can learn more about <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/">how to add the Personal Data Eraser to a plugin</a>.
ug_CN: ئەگەر سىز قىستۇرما يازغۇچى بولسىڭىز، <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/">شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئۆچۈرگۈچنى قىستۇرمىغا قانداق قوشۇش</a> ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرلارنى بىلەلەيسىز.

en: If you are a plugin author, you can learn more about <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/">how to add the Personal Data Exporter to a plugin</a>.
ug_CN: ئەگەر سىز قىستۇرما يازغۇچى بولسىڭىز، <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/">شەخسىي ئۇچۇر چىقارغۇچنى قىستۇرمىغا قانداق قوشىدۇ</a> غا ئائىت تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرنى بىلەلەيسىز.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
ug_CN: Microsoft Word تىن مول مەزمۇننى چاپلىماقچى بولسىڭىز، بۇ تاللانمىنى ئۆچۈرۈۋېتىشنى سىناپ بېقىڭ. تەھرىرلىگۈچ Word تىن چاپلانغان مەزمۇنلارنى ئاپتوماتىك تازلىۋېتىدۇ.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ug_CN: ئەگەر جەزملەشتۈرەلمىسىڭىز، قىستۇرما قوللانمىسى ياكى قىستۇرما يازغۇچى بىلەن ئالاقىلىشىپ، قىستۇرمىنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنى توپلايدىغان ياكى توپلىمايدىغانلىقى شۇنداقلا شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى ئۆچۈرۈش قورالىنى قوللايدىغان ياكى قوللىمايدىغانلىقىنى سۈرۈشتۈرۈڭ. بۇ ئۇچۇرنى <a href="%s">شەخسىيەت تۈزۈمى يېتەكچىسى</a>دىن تاپالىشىڭىز مۇمكىن.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ug_CN: ئەگەر جەزملەشتۈرەلمىسىڭىز، قىستۇرما قوللانمىسى ياكى قىستۇرما يازغۇچى بىلەن ئالاقىلىشىپ، قىستۇرمىنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنى توپلايدىغان ياكى توپلىمايدىغانلىقى شۇنداقلا شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى چىقارغۇچ قورالىنى قوللايدىغان ياكى قوللىمايدىغانلىقىنى سۈرۈشتۈرۈڭ. بۇ ئۇچۇرنى <a href="%s">شەخسىيەت تۈزۈمى يېتەكچىسى</a>دىن تاپالىشىڭىز مۇمكىن.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
ug_CN: ئەگەر تۆۋەندىكى مەشغۇلاتنى سىنىغاندىن كېيىنمۇ بۇ ئاگاھلاندۇرۇشنى يەنە كۆرسىڭىز، مۇلازىمېتىر تەمىنلىگۈچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىپ ئۇنىڭ ياردىمىگە ئېرىشىڭ.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
ug_CN: بۇ تورنىڭ ئىگىسى بولسىڭىز ساھىبخان ساندان مۇلازىمېتىرىنىڭ راۋان ئىجرا بولۇۋاتقانلىقى ۋە بارلىق ساندان جەدۋەللىرىدە خاتالىق يوقلىقىنى تەكشۈرۈڭ.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ug_CN: بۇ شەرتلەرنىڭ مەنىسىگە ئىشەنچ قىلالمىسىڭىز، مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقىلىشىپ بېقىڭ. داۋاملىق ياردەم كېرەك بولسا، <a href="%s">WordPress ياردەم مۇنبىرى</a>نى زىيارەت قىلىڭ.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
ug_CN: ئەگەر خەتكۈچنى خەتكۈچ تاياقچىسىغا تارتىپ كېلەلمىسىڭىز، تۆۋەندىكى كودنى كۆچۈرۈۋېلىپ، يېڭى خەتكۈچ قۇرسىڭىز بولىدۇ. يېڭى خەتكۈچنىڭ ئۇلانما يېرىگە بۇ كودنى چاپلىسىڭىز بولىدۇ.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ug_CN: بۇنى ئۆزگەرتسىڭىز، جەزملەش ئۈچۈن يېڭى ئادرېسىڭىزغا بىر ئېلخەت ئەۋەتىلىدۇ. <strong>يېڭى ئادرېس تاكى سىز جەزملىمىگۈچە ئاكتىپلانمايدۇ</strong>

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
ug_CN: ئۇلانمىنى ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز، ئۇلانمىغا قارىتا ئەخلەت ساندۇقىغا تاشلاش ئىقتىدارى بولمىغاچقا  مەڭگۈلۈك ئۆچۈپ كېتىدۇ.

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
ug_CN: ئەگەر كود يازسىڭىز ياكى كودنى قانداق يېزىشنى ئۆگەنمەكچى بولسىڭىز، كۆپ خىل ئۇسۇلدا  تېخنىكىلىق تۆھپە قوشالايسىز.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ug_CN: ئەگەر سانداننى قانداق سەپلەشنى بىلەلمىسىڭىز، <strong> مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقىلىشىڭ</strong>. ياكى <a href="%s">WordPress مۇلازىمەت مۇنبەرلىرى</a>نى زىيارەت قىلسىڭىزمۇ ئالاقىدار ياردەمگەئېرىشەلەيسىز .

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
ug_CN: ناۋادا بەت بېشى رەسىمىڭىزنى كۆرۈنمىسۇن دېسىڭىز، بۇ بەتتىكى «توربەت رەسىمى» بۆلىكىنىڭ ئاستىدىكى «بەت بېشى رەسىمىنى ئۆچۈرۈش» كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ. ناۋادا بەت بېشى رەسىمىڭىزنى قايتىدىن كۆرسەتمەكچى بولسىڭىز، سۈرەتتىن بىرنى تاللاپ «ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش» نى چەكسىڭىزلا بولىدۇ.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
ug_CN: ئۆزىڭىزنىڭ سۈرىتىنى يوللاشنى خالىمىسىڭىز، بۇ قالتىس بەت قاشلىرىنىڭ بىرسىنى ئىشلەتسىڭىزمۇ ياكى خالىغانچە ئالماشتۇرۇپ ئىشلەتسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
ug_CN: %s تور بېكىتىڭىزنى قايتا ئىشلىتىشنى خالىمىسىڭىز، تۆۋەندىكى مۇنبەرنى ئىشلىتىپ ئۇنى ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز بولىدۇ. <strong>«تور بېكىتىمنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈش»</strong> نى چەكسىڭىز، سىزگە بىر پارچە ئىچىدە ئۇلانما بار ئېلېكتىرونلۇق خەت ئەۋەتىلىدۇ. ئۇ ئۇلانمىنى چېكىپ تور بېكىتىڭىزنى ئۆچۈرۈڭ.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
ug_CN: ئەگەر پارول كىرگۈزمىسىڭىز، ئۇ ھالدا LiveJournal دىكى بارلىق يازمىلار ئاشكارا يازما ھالىتىدە ۋوردپرەسكە ئىمپورتلىنىدۇ.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ug_CN: ئەگەر سىز ماقالە تەھرىرلەپ ياكى ئېلان قىلسىڭىز، توركۆرگۈڭىزگە قوشۇمچە ساقلانما (cookie) ساقلىنىدۇ. بۇ ساقلانما شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ ئەمما سىز بايا تەھرىرلىگەن ماقالىنىڭ كىملىكى خاتىرىلىنىدۇ. بۇ ساقلانما بىر كۈن ساقلىنىدۇ.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ug_CN: ئەگەر بۇ تور بېكەتتە ھېساباتىڭىز بولسا ياكى ئىلگىرى ئىنكاس قالدۇرغان بولسىڭىز، بىزدىكى بارلىق سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى ھۆججەتكە چىقىرىپ بېرىشنى تەلەپ قىلىش ئىلتىماسى يوللىسىڭىز بولىدۇ. بۇلار سىز بىزگە تەمىنلىگەن بارلىق ئۇچۇرلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. سىز بىزگە تەمىنلەپ بەرگەن بارلىق سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆچۈرۈۋېتىشنى تەلەپ قىلسىڭىزمۇ بولىدۇ. بۇ ئۇچۇرلار باشقۇرۇش، قانۇن ياكى بىخەتەرلىك سەۋەبىدىن چوقۇم ساقلاپ قېلىش زۆرۈر بولغان سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
ug_CN: ئەگەر LiveJournal دا بىرەر شەخسىي يازمىڭىز بار بولغان بولسا، ئۇلار پارولدا قوغدالغان ھالەتتە ئىمپورتلىنىدۇ. شۇڭا پەقەت پارولنى بىلىدىغان كىشىلەرلا ئۇنى كۆرەلەيدۇ.

en: If you have entered a custom label, it will be prepended before the title.
ug_CN: ئەگەر ئىختىيارى بەلگە كىرگۈزگەن بولسىڭىز، ماۋزۇنىڭ ئالدىدا ئالدىن تەييارلىنىدۇ.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
ug_CN: ھازىرغىچە ھېچقانداق تىزىملىك قۇرمىغان بولسىڭىز، <strong>«يېڭى تىزىملىك قۇرۇش» ئۇلانمىسى</strong>نى چېكىپ، ئىشلىتىشنى باشلاڭ

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ug_CN: ئەگەر يازما ۋە باھالىرىڭىز باشقا بىر سىستېمىدا بولسا، WordPress ئۇلارنى بۇ بىلوگقا ئىمپورتلىيالايدۇ. باشلاش ئۈچۈن بۇرۇن ئىشلەتكەن سىستېمىڭىزغا ئاساسەن تۆۋەندىكىلەردىن ماس كەلگەن بىرىنى تاللاڭ:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ug_CN: ئەگەر تور بېكىتىمىزدە ئىنكاس قالدۇرغان بولسىڭىز، ساقلانمىدا ئىسمىڭىز، ئېلخەت ئادرېس ۋە تور بېكەت ئادرېسىنى ساقلاشنى تاللىسىڭىز بولىدۇ. بۇنداق بولغاندا يەنە ئىنكاس يازغاندا مۇناسىۋەتلىك ئۇچۇرلارنى قايتا تولدۇرۇشىڭىز ھاجەتسىز. بۇ ساقلانما بىر يىل ساقلىنىدۇ.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ug_CN: ئەگەر ئىنكاس قالدۇرسىڭىز، ئىنكاس ۋە ئۇنىڭ مېتا سانلىق مەلۇماتى مۇددەتسىز ساقلاپ قېلىنىدۇ. بۇنداق قىلىشىمىزنىڭ سەۋەبى كېيىنكى ئىنكاسنى تونۇش ۋە ئۆزلۈكىدىن تەستىقلاش ئۈچۈن بولۇپ، كېيىن يوللانغان ئىنكاسلار تەستىقلاش قاتارىغا تىزىلمايدۇ.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
ug_CN: ئەگەر بۇ ئېكرانغا بىلمەي كېلىپ قالغان، شۇنداقلا مەلۇم بىر بېكىتىڭىزنى زىيارەت قىلماقچى بولسىڭىز، سىزگە قانداق قىلىشىڭىزنى ئېيتىپ بېرىدىغان بەزى قىسقا يوللار بۇ يەردە.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ug_CN: ئەگەر ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇشنى ئىلتىماس قىلسىڭىز، ئەسلىگە قايتۇرۇش ئېلخەتتە IP ئادرېسىڭىز بولىدۇ.

en: If you still want to prevent full page reloads, remove that block, then disable "Reload full page" again in the Query Block settings.
ug_CN: ئەگەر پۈتۈن بەتنى قايتا يۈكلەشنىڭ ئالدىنى ئالماقچى بولسىڭىز، بۇ بۆلەكنى چىقىرىۋېتىڭ، ئاندىن سۈرۈشتۈرۈش بۆلىكى تەڭشىكىدىن «پۈتۈن بەتنى مەجبۇرىي قايتا يۈكلە" نى قايتا چەكلەڭ.

en: If you take over, the other user will lose editing control to the post, but their changes will be saved.
ug_CN: ئەگەر سىز قولىڭىزغا ئالسىڭىز، باشقا ئىشلەتكۈچى يازمىنى تىزگىنلەش ھوقۇقىدىن مەھرۇم قالىدۇ، ئەمما ئۇلارنىڭ ئۆزگەرتىشلىرى ساقلىنىدۇ.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ug_CN: ئەگەر تو ربېكىتىڭىزگە رەسىم يۈكلىسىڭىز، ئورۇن مەلۇمات (EXIF GPS) ئۇچۇرلىرى قوشۇلۇپ قالمىغان رەسىملەرنى تاللىشىڭىز كېرەك.  چۈنكى باشقا زىيارەتچىلەر تور بېتىدىن رەسىملەرنى چۈشۈرۈپ ۋە ئۇنىڭ ئىچىكە قىستۇرۇلغان ئورۇن ئۇچۇرلىرىنى چىقىرىۋېلىشى مۈمكىن.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
ug_CN: ئەگەر تور بېكىتىڭىزنى سودا ئۈچۈن ئىشلىتىدىغان بولسىڭىز، ئۇنىڭ ئۈستىگە تېخىمۇ مۇرەككەپ بولغان شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنى توپلاپ ۋە بىر تەرەپ قىلىدىغان بولسىڭىز، شەخسىيەت تۈزۈمىڭىزگە تۆۋەندىكى ئۇچۇرلارنى يېزىشىڭىز كېرەك.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ug_CN: ئەگەر تىزىمغا كىرىش بېتىمىزنى زىيارەت قىلسىڭىز، بىز ۋاقىتلىق ساقلانما تەڭشەپ توركۆرگۈڭىزنىڭ ساقلانمىنى قوبۇل قىلىدىغان ياكى قىلمايدىغانلىقىنى جەزملەيمىز. بۇ ساقلانما شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ ھەمدە توركۆرگۈ تاقالغاندىن كېيىن تاشلىۋېتىلىدۇ.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
ug_CN: ئەگەر بېكەت زىيارەتچىلىرىنىڭ ئۆزىنى تىزىملىتالىشىنى ئۈمىت قىلسىڭىز، ئەزالىق قۇتىسىغا ئىشارەت قويۇڭ. ئەگەر بېكەت باشقۇرغۇچىسىنىڭ ھەر بىر يېڭى ئىشلەتكۈچىنى تىزىملىتىشىنى ئۈمىت قىلسىڭىز، قۇتىغا ئىشارەت قويماڭ. مەيلى قايسى ئەھۋال بولسۇن، يېڭى ئىشلەتكۈچىلەرگە بىر كۆڭۈلدىكى ئىشلەتكۈچى رولى بېكىتەلەيسىز.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
ug_CN: سەھىپىلەرنى خەتكۈشكە ياكى خەتكۈشلەرنى سەھىپىلەرگە ئايلاندۇرماقچى بولسىڭىز، «ئىمپورتلاش» ئېكرانىدىكى <a href="%s">سەھىپە ۋە خەتكۈشلەرنى ئايلاندۇرغۇچ</a>نى ئىشلىتىڭ.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
ug_CN: ئەگەر بۇ بەتتىكى بارلىق تىزىم ئۇچۇرلىرىنى چىقارماقچى بولسىڭىز، تۆۋەندىكى توپچىنى ئىشلىتىپ ئۇنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرەلەيسىز. ئاندىن ئۇنى ئۈسكۈنىڭىزدىكى تېكست ھۆججەتكە چاپلىيالايسىز، ياكى ئېلخەتكە چاپلاپ ئۇنى قوللاش ئىنژېنېرى ياكى ئۆرنەك/قىستۇرما ئىجادكارىغا ئەۋەتىپ بېرەلەيسىز.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
ug_CN: كىچىك قورالنى چىقىرىۋەتمەكچى لېكىن ئۇنىڭ تەڭشەكلىرىنى كېيىن ئىشلىتىش ئۈچۈن ساقلاپ قالماقچى بولسىڭىز، ئۇنى «ئاكتىپسىز كىچىك قوراللار» رايونىغا سۆرىسىڭىزلا بولىدۇ. ئۇنى كېيىن خالىغان ۋاقىتتا بۇ يەردىن قوشالايسىز. كىچىك قورال رايونلىرى ئاز بولغان ياكى بۇرۇنقىسىغا ئوخشىمايدىغان باشتېمىغا ئالماشقىنىڭىزدا، بۇ ئۇسۇلنىڭ چوڭ ياردىمى بولىدۇ.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز ئېچىلمىسا، ئۇنداقتا بۇ تورنىڭ ئىگىسى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
ug_CN: ئەگەر باشتېمىڭىزدا بىردىن ئارتۇق سۈكۈتتىكى بەت قېشى سۈرىتى بار بولسا، ياكى بىردىن ئارتۇق ئىختىيارىي بەت قېشى سۈرىتىنى يوللىغان بولسىڭىز، WordPress نى تور بېكىتىڭىزنىڭ ھەربىر بېتىدە رەسىملەر خالىغانچە ئالمىشىپ كۆرۈنىدىغان قىلىپ تەڭشىيەلەيسىز.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
ug_CN: ئۇسلۇبىڭىزنى كۆپ تىزىملىك بولسا ئۇلارغا ئېنىقراق ناملارنى بەرسىڭىز باشقۇرۇشقا ئاسان بولىدۇ.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
ug_CN: ئەگەر ئۇسلۇبىڭىزنىڭ قوراللاررايونى بولسا، ئۇ يەرگە تىزىملىكلەرنىمۇ قوشالايسىز. <a href="%s">قوراللار تاختىسى</a> زىيارەت قىلىڭ ۋە بىر "يولباشلاش تىزىملىگى" نى يانبالداق ياكى بەت ئايىغىدا كۆرسۈتىلىدىغان تىزىملىككە قوشۇڭ.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
ug_CN: ئەگەر تور بېكىتىڭىزدە ئاپتوماتىك قارار چىقىرىش مۇلازىمىتى تەمىنلەيدىغان بولسىڭىز، مەسىلەن، خېرىدارنىڭ ئىناۋەتلىك كارتا ئىلتىماس قىلىشىغا يول قويۇلسا ياكى خېرىدارنىڭ ئۇچۇرى توپلىنىپ ئېلان ماتېرىيالىغا كىرگۈزۈلسە، ئۇچۇرنىڭ قانداق ئىشلىتىلىدىغانلىقى، قانداق ئۇسۇلدا توپلىنىپ قانداق قارار چىقىرىدىغانلىقى شۇنداقلا قارار چىقىرىشقا ئادەم تەسىر كۆرسەتمىگەندە ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ قانداق ھوقۇقى بارلىقىنى ئېنىق كۆرسىتىش كېرەك.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
ug_CN: ئەگەر تور بېكىتىڭىز ئۈچىنچى تەرەپ، مەسىلەن، ئېلان سودىگىرىدىن ئىشلەتكۈچى سانلىق مەلۇماتلىرىنى قوبۇل قىلسا، بۇ ئۇچۇرلار چوقۇم شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ ئۈچىنچى تەرەپكە مۇناسىۋەتلىك بابىدا بۇ ئۇچۇرلارنىڭ قانداق بىر تەرەپ قىلىنىدىغانلىقى گەۋدىلەندۈرۈلۈشى كېرەك.

en: Ignore
ug_CN: پەرۋا قىلما

en: Image
ug_CN: سۈرەت

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: سۈرەت <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: سۈرەتلەر <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ug_CN: سۈرەت ئادرېسى

en: Image Alignment:
ug_CN: سۈرەت ئورنى:

en: Image CSS Class
ug_CN: رەسىم CSS Class

en: Image Caption
ug_CN: سۈرەت چۈشەندۈرۈلۈشى

en: Image Color:
ug_CN: سۈرەت رەڭگى:

en: Image Crop Help
ug_CN: رەسىم كېسىشتىن ياردەم

en: Image Editor Save Failed
ug_CN: سۈرەت تەھرىرلىگۈچتە ساقلىغىلى بولمىدى

en: Image File
ug_CN: سۈرەت ھۆججىتى

en: Image Link
ug_CN: سۈرەت ئۇلانمىسى

en: Image Position
ug_CN: رەسىم ئورنى

en: Image Post
ug_CN: رەسىملىك يازما

en: Image Processing Error
ug_CN: سۈرەت بىر تەرەپ قىلىشتا خاتالىق يۈز بەردى

en: Image Rotation
ug_CN: سۈرەت ئايلاندۇرۇش

en: Image Settings:
ug_CN: سۈرەت تەڭشەكلىرى:

en: Image Size
ug_CN: رەسىم چوڭلۇقى

en: Image Size:
ug_CN: سۈرەت رازمېرى:

en: Image Title
ug_CN: سۈرەت تېمىسى

en: Image Title Attribute
ug_CN: رەسىم تېمىسى خاسلىقى

en: Image URL
ug_CN: سۈرەت ئادرېسى

en: Image URL.
ug_CN: سۈرەت ئادرېسى:

en: Image Upload Error
ug_CN: سۈرەت يۈكلەش خاتالىقى

en: Image Widget
ug_CN: رەسىم بىرىكمىسى

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
ug_CN[0]: رەسىم بىرىكمىسى (%d)
ug_CN[1]: رەسىملەر بىرىكمىسى (%d)

en: Image alignment
ug_CN: سۈرەتنىڭ توغرىلىنىشى

en: Image caption text
ug_CN: سۈرەت چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Image could not be processed.
ug_CN: رەسىمنى بىر تەرەپ قىلغىلى بولمىدى

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
ug_CN: سۈرەتنى بىر تەرەپ قىلغىلى بولمىدى. قايتىپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Image covers the space evenly.
ug_CN: سۈرەت بوشلۇقنى تەكشى قاپلايدۇ.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
ug_CN: رەسىم كېسىش رايونىنى كۆرۈپ بېقىش. مائۇس ئۆز-ئارالىق مەشغۇلاتىنى تەلەپ قىلىدۇ.

en: Image crop failed.
ug_CN: سۈرەتنى كېسىۋېلىش مەغلۇپ بولدى.

en: Image cropped and rotated.
ug_CN: سۈرەت قايچىلاندى ۋە ئايلاندۇرۇلدى.

en: Image cropped.
ug_CN: سۈرەت قايچىلاندى.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
ug_CN: سۈرەت ھۆججىتى مەۋجۇد ئەمەس. سۈرەتنى قايتا يۈكلەپ بېرىڭ.

en: Image default align
ug_CN: سۈرەتنىڭ سۈكۈتتىكى توغرىلىنىشى

en: Image default link type
ug_CN: سۈرەتنىڭ سۈكۈتتىكى ئۇلانما تىپى

en: Image default size
ug_CN: سۈرەتنىڭ سۈكۈتتىكى چوڭلۇقى

en: Image description
ug_CN: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى

en: Image details
ug_CN: رەسىم تەپسىلاتلىرى

en: Image edit.
ug_CN: سۈرەت تەھرىرلەش.

en: Image flip failed.
ug_CN: سۈرەتنى ئۆرۈش مەغلۇپ بولدى.

en: Image has a fixed width.
ug_CN: سۈرەتنىڭ مۇقىم كەڭلىكى بار.

en: Image inserted.
ug_CN: سۈرەت قىستۇرۇلدى.

en: Image is contained without distortion.
ug_CN: سۈرەت سەتلەشتۈرۈلمەيدۇ.

en: Image is scaled and cropped to fill the entire space without being distorted.
ug_CN: سۈرەت چوڭلۇقىنى تەڭشەپ ۋە قايچىلاپ خۇنۇكلەشتۈرمەي پۈتكۈل بوشلۇقنى تولدۇرۇشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Image is scaled to fill the space without clipping nor distorting.
ug_CN: سۈرەت چوڭلۇقىنى تەڭشەپ قايچىلىماي ياكى خۇنۇكلەشتۈرمەي بوشلۇقنى تولدۇرۇشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Image metadata is inconsistent.
ug_CN: سۈرەت ئۇچۇرلىرى ماس كەلمىدى.

en: Image resize failed.
ug_CN: سۈرەت چوڭلۇقىنى ئۆزگەرتىش مەغلۇپ بولدى.

en: Image restored successfully.
ug_CN: سۈرەت ئوڭۇشلۇق ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى.

en: Image rotate failed.
ug_CN: سۈرەتنى ئايلاندۇرۇش مەغلۇپ بولدى.

en: Image rotated.
ug_CN: سۈرەت ئايلاندۇرۇلدى.

en: Image saved
ug_CN: سۈرەت ساقلاندى

[ctx: Image scaling options]
en: Scale
ug_CN: نىسبىتى

[ctx: Image settings]
en: Settings
ug_CN: تەڭشەكلەر

en: Image size
ug_CN: سۈرەت رازمېرى:

en: Image size in pixels
ug_CN: رەسىم ئ‍ۆلچىمى پىكسەل بويىچە

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
ug_CN: تولۇق چوڭلۇقى

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
ug_CN: چوڭ

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
ug_CN: ئوتتۇرا

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
ug_CN: كىچىك سۈرەت

en: Image size presets
ug_CN: رەسىم چوڭلۇقى ئالدىن بەلگىلىنىدۇ

en: Image sizes
ug_CN: سۈرەت چوڭلۇقى

en: Image title:
ug_CN: سۈرەت تېمىسى:

en: Image uploaded and inserted.
ug_CN: سۈرەت يۈكلىنىپ قىستۇرۇلدى.

en: Image uploaded.
ug_CN: سۈرەت يۈكلەندى.

en: Image width
ug_CN: سۈرەت كەڭلىكى

en: Image will be stretched and distorted to completely fill the space.
ug_CN: بوشلۇقنى تولۇق تولدۇرۇش ئۈچۈن سۈرەتنى يايىدۇ ۋە يىغىدۇ.

en: Image, Date, & Title
ug_CN: سۈرەت، چېسلا ۋە ماۋزۇ

en: ImageMagick supported file formats
ug_CN: ImageMagick قوللايدىغان ھۆججەت پىچىمى

en: ImageMagick version number
ug_CN: ImageMagick نەشر نومۇرى

en: ImageMagick version string
ug_CN: ImageMagick نەشر تىزىقى

en: Images
ug_CN: سۈرەتلەر

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
ug_CN: سۈرەتنى ئەسلى چوڭلۇقىدىن چوڭايتقىلى بولمايدۇ.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
ug_CN: <strong>كەڭلىكى %1$d، ئېگىزلىكى %2$d پىكسېل</strong> بولغان سۈرەتنى ئىشلىتىشكە بولىدۇ.

en: Images should be at least %s tall.
ug_CN: رەسىم ئەڭ ئازىندا %s ئۇزۇنلۇقتا بولىشى كېرەك.

en: Images should be at least %s wide.
ug_CN: رەسىم ئەڭ ئازىندا %s كەڭلىكتە بولىشى كېرەك.

en: Imagick Resource Limits
ug_CN: Imagick مەنبە چەكلىمىسى

en: Imagick version
ug_CN: Imagick نەشرى

en: Immediate
ug_CN: دەرھال

en: Immediately
ug_CN: دەرھال

en: Import
ug_CN: ئىمپورتلاش

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
ug_CN: ۋوردپرەس ئېكسپورت ھۆججىتىدىن <strong>يازما، بەت، ئىنكاس، ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكى، كاتېگورىيە ۋە خەتكۈچلەر</strong> ئىمپورتلىنىدۇ.

en: Import Attachments
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەتلەرنى ئىمپورتلاش

en: Import Blogger
ug_CN: بىلوگگېردىن ئىمپورتلاش

en: Import Blogroll
ug_CN: بىلوگرولنى ئىمپورتلاش

en: Import Classic Menus
ug_CN: ئەنئەنىۋى تىزىملىكنى ئەكىر

en: Import Information
ug_CN: ئۇچۇرلارنى ئىمپورتلاش

en: Import LiveJournal
ug_CN: LiveJournalدىن ئىمپورتلاش

en: Import Movable Type or TypePad
ug_CN: Movable Type ياكى TypePad دىن ئىمپورتلاش

en: Import OPML File
ug_CN: OPML ھۆججىتى ئىمپورتلاش

en: Import RSS
ug_CN: RSS نى ئىمپورتلاش

en: Import Tumblr
ug_CN: Tumblr دىن ئىمپورتلاش

en: Import WordPress
ug_CN: ۋوردپرەستىن ئىمپورتلاش

en: Import author:
ug_CN: ئاپتورنى ئىمپورتلاش:

en: Import links in OPML format.
ug_CN: ئۇلانمىلار OPML فورماتىدا ئىمپورتلىنىدۇ.

en: Import pattern from JSON
ug_CN: JSON دىن ئەندىزە ئەكىر

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
ug_CN: Tumbir نىڭ API سىدىن پايدىلىنىپ يازما ۋە مېدىئا ھۆججەتلىرىنى ئىمپورت قىلىش.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
ug_CN: Movable Type ياكى Typepad بلوگىدىكى يازما ۋە ئىنكاسلار ئىمپورتلىنىدۇ

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
ug_CN: Movable Type ياكى TypePad بلوگلارىدىن يازمىلار ۋە باھالارنى ئمپورت قىلىش.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
ug_CN: يازمىلار LiveJournal دىن ئۇنىڭ APIلىرىدىن پايدىلىنىپ ئىمپورتلىنىدۇ.

en: Import posts from a Tumblr blog.
ug_CN: Tumblr بىلوگىدىكى يازمىلار ئىمپورتلىنىدۇ.

en: Import posts from an RSS feed.
ug_CN: يازمىلارنى RSS feed دىن ئىپورت قىلىش.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
ug_CN: بىلوگگېر بىلوگىدىن يازما، ئىنكاس ھەم ئىشلەتكۈچىلەر ئىمپورتلىنىدۇ.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
ug_CN: يازمىلار، بەتلەر، باھالار، بېكىتىلگەن ئورۇنلار ۋە خەتكۈچلەرنى بىر WordPress ئېكىسپورت ھۆججىتىدىن ئىمپورت قىلىش.

en: Import the next batch
ug_CN: كېيىنكى توپنى ئىمپورتلاش

en: Import this blog
ug_CN: بۇ بىلوگنى ئىمپورتلاش

en: Import widget area
ug_CN: ئەپچە رايونى ئەكىر

en: Import your blogroll from another system
ug_CN: باشقا سىستېمىدىن بىلوگرول ئىمپورتلاش

en: Important:
ug_CN: دىققەت:

en: Imported "%s" from JSON.
ug_CN: JSON دىن «%s» ئەكىرىلدى.

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
ug_CN: %d / <strong>(تەخمىنەن)</strong> %d ئىنكاس ئىمپورتلاندى

en: Imported post <strong>%s</strong>...
ug_CN: ئىمپورتلانغان يازما <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
ug_CN: %d / <strong>(تەخمىنەن)</strong> %d يازما ئىمپورتلاندى

en: Importing <em>%s</em>&#8230;
ug_CN: <em>%s</em> ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ&#8230;

en: Importing Posts
ug_CN: يازمىلار ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ

en: Importing attachment
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ

en: Importing attachment %s...
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت %s ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ...

en: Importing category <em>%s</em>&#8230;
ug_CN: كاتېگورىيە <em>%s</em> ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ&#8230;

en: Importing post <em>%s</em>...
ug_CN: يازما <em>%s</em> ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ...

en: Importing post...
ug_CN: يازما ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ...

en: Importing tag <em>%s</em>&#8230;
ug_CN: خەتكۈچ <em>%s</em> ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ&#8230;

en: Importing...
ug_CN: ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ...

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
ug_CN: %1$s نىڭ ئىچىدە %3$s فونكىتسىيونىنى ئەمەس، %2$s ئۇسۇلىنى قوللىنىڭ. %4$s گە قاراڭ.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
ug_CN: 2014-يىلىدا، بىزنىڭ باشتېمىمىز ھازىرقى زامان ئۇسلۇبىدا لايىھەلەنگەن بولۇپ، سۈپەتلىك ژۇرنال تور بېكىتى قۇرالايسىز. باشبەتتىكى كاتەكچىلەر ياكى سىيرىلما بۆلەكچىلەردە سىز ئەڭ ياقتۇرىدىغان مەزمۇننى كۆرسىتەلەيسىز. 3 كىچىك قورال رايونى ئارقىلىق تور بېكىتىڭىزنى خاسلاشتۇرالايسىز، ئاندىن مەزمۇنىڭىزنىڭ بەت شەكلىنى پۈتۈن كەڭلىكتىكى بەت قېلىپىغا ئۆزگەرتىپ، تۆھپىكارلار بېتى بىلەن ئاپتورلىرىڭىزنى كۆرسىتەلەيسىز. WordPress بىلەن ژۇرنال تور بېكىتىنى قۇرۇش دەھشەت ئاسان.

en: In Progress
ug_CN: داۋاملىشىۋاتقىنى

en: In a few words, explain what this site is about.
ug_CN:  بۇ بىلوگ ھەققىدە ئىككى كەلىمە چۈشەندۈرۈش بېرىڭ.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
ug_CN: بۇ تور بېكىتىنىڭ نىمە ھەققىدە ئىكەنلىكىنى بىر-ئىككى ئېغىز سۆز بىلەن چۈشەندۈرۈڭ. مەسىلەن: &#8220;%s.&#8221؛

en: In a village of La Mancha, the name of which I have no desire to call to mind, there lived not long since one of those gentlemen that keep a lance in the lance-rack, an old buckler, a lean hack, and a greyhound for coursing.
ug_CN: بۇرۇننىڭ بۇرۇنىسىدا ئۆچكە تاغدا، توشقان جاڭگالدا ياشايدىكەن .

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
ug_CN: توپلىغان شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنى كۆرسىتىشتىن سىرت، بۇ ئۇچۇرلارنى توپلاش سەۋەبىنى بايان قىلىشىڭىز كېرەك. بۇ جايدىكى چۈشەندۈرۈشتە شۇ سانلىق مەلۇماتلارنى توپلاش ۋە ساقلاپ قېلىشنىڭ قانۇنىي ئاساسىنى كۆرسىتىڭ ياكى ئىشلەتكۈچىنىڭ ماقۇللۇقىنى ئالغان ئالمىغانلىقىڭىزنى بايان قىلىڭ.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
ug_CN: ئەگەر ئىمپورتلىشىڭىز ئوڭۇشلۇق ئاخىرلاشمىسا، يازمىلارنى باشقا بىلوگلاردىن ئىمپورتلاشنى سىناپ باقسىڭىز بولىدۇ:

en: In quoting others, we cite ourselves.
ug_CN: باشقىلارنى نەقىل كەلتۈرگەندە، ئۆزىمىزنى تىلغا ئالىمىز.

en: In reply to %s.
ug_CN: %s گە جاۋاپ قايتۇرۇش.

en: In reply to: %s
ug_CN: %s گە جاۋاپ قايتۇرۇش

en: In response to
ug_CN: جاۋابەن

en: In response to: %s
ug_CN: %s گە ئىنكاس قايتۇرۇش

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
ug_CN: <strong>يازغۇچى</strong> رېتىدە ئاپتورنىڭ نام-شەرىپى، ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى ۋە تور بېكەت ئادرېسىغا قوشۇپ ئىنكاس يازغۇچىنىڭ IP ئادرېسىنى كۆرسەتكىلى بولىدۇ. بۇ ئۇلانمىنى چەكسىڭىز، شۇ IP دىن يوللانغان بارلىق ئىنكاسلارنى كۆرەلەيسىز.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
ug_CN: <strong>باھا</strong> ستونىدا، مائۇس ئىستىرىلكىسىنى قايسىلا باھانىڭ ئۈستىگە ئەكەلسىڭىزباھانى تەستىقلاش، جاۋاپلاش(تەستىقلاش)، تېزلىكتە تەھرىرلەش، تەھرىرلەش، ئەخلەت خەت قىلىش، ياكى ئەخلەت قىلىش قاتارلىق تاللاشلار چىقىدۇ.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
ug_CN: <strong>«ئىنكاس»</strong> ئىستونى ئۈچ مەزمۇندىن تۈزۈلگەن. باھا يېزىشقا ئىلھاملاندۇرىدىغان يازما نامى، ئۇ ئادەتتە يازما تەھرىرلەشكە ئۇلانما قىلىنىلىدۇ؛ «يازما كۆرۈش» ئۇلانمىسى ئارقىلىق تور بېكىتىڭىزدىكى يازمىلارنى كۆرۈشكە بولىدۇ؛ ئىچىدە رەقەملەر بار بولغان كۆپۈكچە بولسا يازمىغا يوللىنىپ تەستىقلانغان باھالارنىڭ سانىنى كۆرسىتىپ بېرىدۇ. ئەگەر ئۇ كۆپۈكچە كۈلرەڭدە بولسا، يازمىغا چۈشكەن بارلىق ئىنكاسلارنى مۇۋاپىق تەڭشىگەنلىكىڭىزنى بىلدۈرىدۇ. ئەگەر ئۇ كۆك رەڭدە بولسا، تەستىقلاشنى كۈتۈۋاتقان ئىنكاسلار بارلىقىنى بىلدۈرىدۇ. كۆپۈكچىنى چەكسىڭىز، پەقەت ئاشۇ يازمىغىلا چۈشكەن ئىنكاسلارنىلا كۆرسىتىپ بېرىدۇ.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
ug_CN: <strong>تاپشۇرۇلغان</strong> ستونىدا، بۇ باھانىڭ تور بېكىتىڭىزدە قالدۇرۇلغان چىسلا ۋە ۋاقتى كۆرسىتىلگەن. چىسلا ۋە ۋاقىت ئۇلانمىسىنى چەكسىڭىز، بۇ باھانىڭ تور بېكىتىڭىزدە قالدۇرۇلغان يېرىگە باشلايدۇ.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ug_CN: بۇ بەتنىڭ «بەت بېشى تېكىستى» بۆلىكىدە، بۇ تېكىستنى كۆرسىتىش ياكى يوشۇرۇشنى تاللىيالايسىز. تېكىست رەڭگىنى تاللاش ئۈچۈن، «رەڭ تاللاش» كۇنۇپكىسىنى چېكىپ، ئۈنۈملۈك HTML قىممەت (ئون ئالتىلىق سىستېمىدا) كىرگۈزسىڭىزمۇ ( مەسىلەن، قىزىل رەڭ ئۈچۈن &#8220;#ff0000&#8221;) ياكى رەڭ تاللىغۇچنى ئىشلىتىپ رەڭ تاللىسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
ug_CN: ئۇچۇر بەتكۈچتە، WordPress تور بېكىتىڭىز، مۇلازىمېتىر ۋە سانداننىڭ سەپلىمىسى ھەققىدىكى تەپسىلاتلارنى تاپالايسىز. يەنە چىقىرىش ئىقتىدارى بار بولۇپ، تور بېكىتىڭىزگە ئائىت بارلىق ئۇچۇرلارنى چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈپ، بېكىتىڭىزگە ئائىت مەسىلە ھەققىدە ياردەم تەلەپ قىلغاندا قۇلايلىق يارىتىدۇ.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
ug_CN: ھالەت بەتكۈچتە، WordPress سەپلىمىسى ھەققىدىكى ھالقىلىق ئۇچۇر ۋە باشقا سىز كۆڭۈل بۆلىدىغان ئۇچۇرلارنى كۆرەلەيسىز.

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
ug_CN: WordPress تەھرىرلىگۈچتە، ھەر بىر ئابزاس، سۈرەت ياكى سىن ئوخشاش بولمىغان مەزمۇن «بۆلەك» تە نامايان بولىدۇ.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
ug_CN: تەھرىرلەش رايونىدا Tab كۇنۇپكىسى tab ھەرپىنى كىرگۈزىدۇ.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
ug_CN: بۇ ئەھۋالدا، ۋوردپىرېس سىزنىڭ چاتمىڭىزدىن خاتالىق تاپتى، %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
ug_CN: بۇ ئەھۋالدا، ۋوردپىرېس سىزنىڭ تىمىڭىزدىن خاتالىق تاپتى، %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، تور بېكىتىڭىز توپلايدىغان ياكى بىر تەرەپ قىلىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنىڭ ساقلاش مۇددىتىنى بەلگىلىشىڭىز كېرەك. گەرچە سانلىق مەلۇمات توپلاشنىڭ ساقلاش قەرەلى ۋە ساقلاش سەۋەبىنى قارار قىلىش مەسئۇلىيىتىڭىز بولسىمۇ، بۇ ئۇچۇرلارنى مۇشۇ جايدا بايان قىلىشىڭىز كېرەك. مەسىلەن، ئالاقە جەدۋىلى ئالتە ئاي ساقلىنىدۇ، سىتاتىستىكا ئۇچۇرى بىر يىل ساقلىنىدۇ، خېرىدارنىڭ سېتىۋېلىش ئۇچۇرى ئون يىل ساقلىنىدۇ دېگەندەك.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، قانداق تەدبىرلەرنى قوللىنىپ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ سانلىق مەلۇماتىنى قوغدىغانلىقىڭىزنى چۈشەندۈرۈشىڭىز كېرەك. بۇلار تېخنىكىلىق تەدبىر (مەسىلەن شىفىرلاش)، بىخەتەرلىك تەدبىرى (ئىككى پاكىتلىق دەلىللەش) ۋە باشقا تەدبىرلەر (مەسىلەن خىزمەتچىلەرنى سانلىق مەلۇمات بىخەتەرلىكى ھەققىدە تەربىيەلەش) نى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى مۇمكىن. ئەگەر تور بېكىتىڭىز شەخسىيەت تەسىرىنى باھالاشتىن ئۆتكەن بولسا، مۇشۇ بابتا تىلغا ئالسىڭىز بولىدۇ.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، سانلىق مەلۇمات ئاشكارىلىپ كېتىش ئەھۋالى يۈز بەرسە قانداق تەرتىپ بويىچە تەدبىر قوللىنىپ بىر تەرەپ قىلىنىدىغانلىقى چۈشەندۈرۈلۈشى كېرەك، يەنى ئىچكى دوكلات سىستېمىسى، ئالاقە مىخانىزمى ۋە يۇمشاق دېتال كەمتۈكى بايقىغانلارنى مۇكاپاتلاش پىلانى قاتارلىق.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇمات ھەققىدە قانداق ھوقۇقى بارلىقى ۋە بۇ ھوقۇقىنى يۈرگۈزۈش ئۇسۇلىنى بايان قىلىشىڭىز كېرەك.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، تور بېكىتىڭىزنىڭ بارلىق سانلىق مەلۇماتلىرىنى ياۋروپا ئىتتىپاقىدىن ئېلىپ چىقىپ كېتىشتە قوللىنىدىغان تەدبىرلىرىڭىزنى بايان قىلىپ، بۇ سانلىق مەلۇماتلارنىڭ ياۋروپا ئىتتىپاقىنىڭ سانلىق مەلۇماتنى قوغداش ئۆلچىمىگە ماس كېلىدىغان قانداق ئۇسۇلدا قوغدالغانلىقىنى چۈشەندۈرىسىز. بۇ سانلىق مەلۇماتلار تور بېكىتىڭىز ئىشلىتىدىغان مەۋھۇم تور مۇلازىمېتىرى، بۇلۇت سۇپىسىدا ساقلاش ۋە باشقا ئۈچىنچى تەرەپ مۇلازىمىتىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، تور بېكىتىڭىزدىكى سانلىق مەلۇماتنى ھەمبەھىرلەيدىغان بارلىق ئۈچىنچى تەرەپ تەمىنلىگۈچىلەرنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىسىز، ھەمكارلاشقۇچى، بۇلۇت سۇپىسى مۇلازىمىتى، چىقىم قىلىش مۇلازىمىتى ۋە باشقا ئۈچىنچى تەرەپ مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچى. سىز ئۇلار بىلەن بولغان سانلىق مەلۇمات ھەمبەھىرلەشنىڭ تۈرى ۋە ھەمبەھىرلەش سەۋەبىنى ئېنىق يېزىشىڭىز كېرەك. ئەگەر مۇمكىن بولسا، ئۇلارنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ ئۇلانمىسىنى تەمىنلەڭ.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، تور بېكەت زىيارەتچىلىرى ۋە ئىشلەتكۈچىلىرىدىن قانداق سانلىق مەلۇماتلارنى توپلايدىغانلىقىڭىزنى بىلدۈرۈڭ، ئۇلار ئىسىم، ئېلخەت ئادرېس، شەخسىي ھېسابات مايىللىقى قاتارلىق سانلىق مەلۇماتلار، يەنە سېتىۋېلىش ئۇچۇرىغا ئوخشاش سودا سانلىق مەلۇماتى، ساقلانمىدىكى ئۇچۇرغا ئوخشاش تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇماتلارنىمۇ ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، تور بېكىتىڭىزنىڭ تور ئادرېسى (URL)، تور بېكەتنى باشقۇرىدىغان شىركەت، تەشكىلات ياكى شەخس ۋە ئۇنىڭ ئالاقىلىشىش ئۇسۇلىنى ئەسكەرتىشىڭىز كېرەك.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە شەخسىيەت تۈزۈمىگە مۇناسىۋەتلىك مەسىلىلەردە ئىشلىتىدىغان ئالاقە ئۇسۇلىنى تەمىنلىشىڭىز كېرەك. ئەگەر قانۇن بويىچە تەيىنلىگەن سانلىق مەلۇمات باشقۇرۇش ئەمەلدارىڭىز بولسا، ئۇنىڭ ئىسىم ۋە تەگئاتى شۇنداقلا مۇكەممەل ئالاقىلىشىش ئۇچۇرىنى تەمىنلەڭ.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
ug_CN: بۇ تارماق بۆلەكتە، تور بېكىتىڭىزدە ئىشلىتىدىغان ساقلانما تىزىمىنى كۆرسىتىشىڭىز كېرەك، ئۇ تەڭشەكلەر قىستۇرما، ئىجتىمائىي تاراتقۇ ۋە سىتاتىستىكا پىروگراممىلىرىڭىزنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. بىز WordPress ئورنىتىلغاندىن كېيىن كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا ئىشلىتىدىغان ساقلانما تىزىمىنى تەمىنلىدۇق.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
ug_CN: بۇ ماقالىدە، قانداق ئىستاتىستىكا پىروگرامما بولىقى ئىشلىتىدىغانلىقىڭىزنى بايان قىلىپ، ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىستاتىستىكا ئىزلاشتىن قانداق ساقلىنىدىغانلىقى شۇنداقلا ئىستاتىستىكا مۇلازىمىتىنى تەمىنلىگۈچىنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمى ئۇلانمىسىنى تەمىنلەڭ.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، ئىشلەتكۈچى ئىنكاس قالدۇرغاندا قانداق ئۇچۇرلارنى توپلايدىغانلىقىڭىزنى بىلدۈرۈڭ. ئادەتتە WordPress توپلايدىغان سانلىق مەلۇماتلارنى مىسال بىلەن ئىزاھلىدۇق.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
ug_CN: بۇ بۆلەكتە، ئىشلەتكۈچى ۋاسىتە ھۆججىتى يۈكلىگەندە قانداق ئۇچۇرنى تەمىنلەيدىغانلىقىنى بىلدۈرۈڭ. ئادەتتە يۈكلەنگەن بارلىق ھۆججەتلەرنى ئاشكارا زىيارەت قىلغىلى بولىدۇ.

en: Inactive
ug_CN: قوزغىتىلمىغان

en: Inactive Plugins
ug_CN: ئاكتىپسىز قىستۇرما

en: Inactive Sidebar (not used)
ug_CN: قوزغىتىلمىغان يانبالداق (ئىشلىتىلمىگەن)

en: Inactive Themes
ug_CN: ئاكتىپسىز ئۆرنەك

en: Inactive Widgets
ug_CN: قوزغىتىلمىغان كىچىك قوراللار

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
ug_CN: ئاكتىپلانمىغان قىستۇرما ھۇجۇمچىلارنى قىزىقتۇرىدىغان نىشان بولالايدۇ. ئەگەر قىستۇرمىنى ئىشلەتمىسىڭىز، ئۇنى چىقىرىۋېتىشنى ئويلىشىڭ.

en: Inactive widgets
ug_CN: ئاكتىپسىز ئەپچە

en: Inches (in)
ug_CN: دىيۇيم(in)

en: Include
ug_CN: ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ

en: Include headings from all pages (if the post is paginated).
ug_CN: ھەممە بەتنىڭ بەت قېشىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ (ئەگەر يازما بەتكە ئايرىلغان بولسا).

en: Include the label as part of the link
ug_CN: بەلگىنى ئۇلىنىشنىڭ بىر قىسمى سۈپىتىدە ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ

en: Includes every template part defined for any area.
ug_CN: ھەر قانداق دائىرىگە بېكىتىلگەن ھەر بىر قېلىپ پارچىسىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: Incompatible Archive.
ug_CN: سىغىشمايدىغان ئارخىپ.

en: Incorrect post password.
ug_CN: يازما پارولى خاتا.

en: Incorrect username or password.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى ياكى پارول خاتا.

en: Increase indent
ug_CN: ئىچىگە تارتىشنى ئاشۇرۇش

en: Increment
ug_CN: ئاشۇر

en: Indent
ug_CN: ئىچىگە سۈرۈش

en: Indent a list by pressing <kbd>space</kbd> at the beginning of a line.
ug_CN: قۇر بېشىدا <kbd>بوشلۇق</kbd> بېسىلسا تىزىم تارىيىدۇ.

en: Indent list item
ug_CN: تىزىملىك ماددىلىرىنى ئىچىگە سۈرۈش

en: Indian
ug_CN: ئىندىئان

en: Indiana
ug_CN: ئىندىئانا - ئامېرىكا

en: Indianapolis
ug_CN: ئىندىياناپولىس

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
ug_CN: قېلىپنىڭ ئىختىيارى ياكى قېلىپ دەرىجىسىنىڭ بىر قىسمى ئىكەنلىكىنى كۆرسىتىدۇ

[ctx: Indicates these doutone filters are created by the user.]
en: Custom
ug_CN: ئىختىيارى

[ctx: Indicates these duotone filters come from WordPress.]
en: Default
ug_CN: كۆڭۈلدىكى

[ctx: Indicates these duotone filters come from the theme.]
en: Theme
ug_CN: ئۆرنەك

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
ug_CN: كۆڭۈلدىكى

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
ug_CN: ئۆرنەك

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
ug_CN: ئىختىيارى

en: Indicates whether the current variation is the default one.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئۆزگەرگۈچىنىڭ كۆڭۈلدىكى ئۆزگەرگۈچى ياكى ئەمەسلىكىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
ug_CN: ئايرىم يازمىلار بۇ تەڭشەكنى قاپلىۋېتىشى مۇمكىن. بۇ جايدا ئېلىپ بېرىلغان ئۆزگەرتىش پەقەت يېڭى يازمىلارغىلا قوللىنىلىدۇ.

en: Indonesian
ug_CN: ھىندونېزىيەچە

en: Industry regulatory disclosure requirements
ug_CN: كەسىپ نازارەت قىلىپ باشقۇرۇشنىڭ ئاشكارىلاش تەلىپى

en: Inexistent terms.
ug_CN: مەۋجۇت بولمىغان ئاتالغۇلار.

en: Info
ug_CN: ئۇچۇرلار

en: Information notice
ug_CN: ئۇچۇر ئەسكەرتىشى

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
ug_CN[0]: دەسلەپلەشتۈرۈلگەن %d نەتىجە يۈكلەندى. كىرگۈزۈلسە بارلىق نەتىجىلەرنى سۈزىدۇ. ئۈستى ۋە ئاستى يا ئوق كۇنۇپكىسىدا كۆز يۈگۈرتىدۇ.
ug_CN[1]: دەسلەپلەشتۈرۈلگەن %d نەتىجە يۈكلەندى. كىرگۈزۈلسە بارلىق نەتىجىلەرنى سۈزىدۇ. ئۈستى ۋە ئاستى يا ئوق كۇنۇپكىسىدا كۆز يۈگۈرتىدۇ.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
ug_CN: ئۇسلۇبقا كېرەكلىك بولغان خەتلىتىلگەن CSS خىلىنىڭ بىر قۇر CSS كودى.

en: Inline code
ug_CN: قۇر ئىچى كودى

en: Inline image
ug_CN: قۇرئىچى سۈرەت

en: Inline label
ug_CN: قۇر ئىچى بەلگە

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
ug_CN: ئىچكى قورال بالدىقى(رەسىم، ئۇلانما ياكى ئالدىن كۆرۈنمە تاللانغاندا)

en: Inner blocks use content width
ug_CN: مەزمۇن كەڭلىكىنى ئىشلىتىدىغان ئىچكى بۆلەكلەر

en: Inner shadow
ug_CN: ئىچكى سايە

en: Insert
ug_CN: قىستۇرۇش

en: Insert Page Break tag
ug_CN: بەت ئايرىش بەلگىسى قىستۇرۇش

en: Insert Read More tag
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەگلەرنى قىستۇرۇش

en: Insert a Gravatar image
ug_CN: گراۋاتار سۈرىتى قىستۇرۇش

en: Insert a link to a post or page.
ug_CN: يازما ياكى بەتكە بىر ئۇلانما قىستۇرىدۇ.

en: Insert a new block after the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكلەرنىڭ كەينىگە يىڭى بۆلەك كىرگۈزۈش.

en: Insert a new block before the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكلەرنىڭ ئالدىغا يىڭى بۆلەك كىرگۈزۈش.

en: Insert a table for sharing data.
ug_CN: مەلۇمات پايلىشىش ئۈچۈن جەدۋەل كىرگۈزۈڭ .

en: Insert an image from another web site
ug_CN: باشقا بىر تور بەتتىن سۈرەت قىستۇرۇش

en: Insert audio playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكى قىستۇرۇش

en: Insert column after
ug_CN: كەينىگە ئىستون قىستۇرۇش

en: Insert column before
ug_CN: ئالدىغا ئىستون قىستۇرۇش

en: Insert date/time
ug_CN: چېسلا ۋە ۋاقىت قىستۇرۇش

en: Insert external image
ug_CN: سىرتقى سۈرەت قىستۇر

en: Insert from URL
ug_CN: URL دىن قىستۇرۇش

en: Insert gallery
ug_CN: ئالبوم قىستۇرۇش

en: Insert image
ug_CN: رەسىم قىستۇرۇش

en: Insert into Navigation Menu
ug_CN: يولباشچى تىزىملىككە قىستۇر

en: Insert into Post
ug_CN: يازمىغا قىستۇرۇش

en: Insert into page
ug_CN: بەتكە قىستۇرۇش

en: Insert into post
ug_CN: يازمىغا قىستۇرۇش

en: Insert into template
ug_CN: قېلىپقا قىستۇرىدۇ

en: Insert into template part
ug_CN: قېلىپ پارچىسىغا قىستۇر

en: Insert link
ug_CN: ئۇلانما قىستۇرۇش

en: Insert media from another website
ug_CN: باشقا بىر توربەتتىن مېدىيا قىستۇرۇش

en: Insert row after
ug_CN: كەينىگە قۇر قىستۇرۇش

en: Insert row before
ug_CN: ئالدىغا قۇر قىستۇرۇش

en: Insert table
ug_CN: جەدۋەل قىستۇرۇش

en: Insert video
ug_CN: سىن قىستۇرۇش

en: Insert video playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكى قىستۇرۇش

en: Insert/edit code sample
ug_CN: كود ئۈلگىسىنى قوشۇش\تەھرىرلەش

en: Insert/edit image
ug_CN: سۈرەت قىستۇرۇش ۋە تەھرىرلەش

en: Insert/edit link
ug_CN: ئۇلانما قىستۇرۇش ۋە تەھرىرلەش

en: Insert/edit media
ug_CN: مېدىيا قوشۇش\تەھرىرلەش

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
ug_CN: كاتېگورىيە %2$s گە %1$d ئۇلانما قىستۇرۇلۇپ، ئوڭۇشلۇق ئاياغلاشتى. ئەمدى <a href="%3$s">بۇ ئۇلانمىلارنى باشقۇرۇشقا</a> بولىدۇ.

en: Inserted <strong>%s</strong>
ug_CN: strong>%s</strong> قىستۇرۇلدى

en: Inserted text
ug_CN: قىستۇرۇلغان تېكىست

en: Inserter
ug_CN: قىستۇرغۇچ

en: Inserting Media
ug_CN: مېدىيا قىستۇرۇش

en: Inset
ug_CN: قىستۇر

en: Install
ug_CN: قاچىلاش

en: Install %s now
ug_CN: %s نى دەرھال قاچىلاش

en: Install &amp; Preview
ug_CN: قاچىلاش ۋە كۆرۈپ بېقىش

en: Install Fonts
ug_CN: خەت نۇسخا ئورنات

en: Install Now
ug_CN: ھازىر قاچىلاش

en: Install Parent Theme
ug_CN: ئاتا باشتېمىنى قاچىلاش

en: Install Press This
ug_CN: قاچىلىماقچى بولسىڭىز بۇ يەرنى بېسىڭ

en: Install Themes
ug_CN: باشتېما قاچىلاش

en: Install and preview theme: %s
ug_CN: ئۇسلۇبنى قاچىلاش ۋە كۆرۈپ بېقىش:  %s

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
ug_CN: Google خەت نۇسخىسىدىن ئورنىتىدۇ. خەت نۇسخىسى كۆچۈرۈلۈپ تور بېكىتىڭىز ئۈچۈن مۇلازىمەت قىلىدۇ.

en: Install the latest version of WordPress
ug_CN: WordPress نىڭ ئەڭ يېڭى نەشرىنى ئورنىتىش

en: Installation Required
ug_CN: قاچىلاش تەلەپ قىلىندى

en: Installation failed.
ug_CN: ئورنىتالمىدى.

en: Installed Plugins
ug_CN: قاچىلانغان قىستۇرمىلار

en: Installed themes
ug_CN: قاچىلانغان ئۇسلۇب

en: Installing…
ug_CN: ئورنىتىۋاتىدۇ…

en: Instance settings of the widget, if supported.
ug_CN: ئەپچەنىڭ مىسال تەڭشىكى، ئەگەر قوللىسا.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
ug_CN: XML-RPC ئۇسۇلىغا بېرىلگەن ئۆزگەرگۈچى ئىناۋەتسىز.

en: Interactivity directives failed to process in "%1$s" due to a missing "%2$s" end tag.
ug_CN: «%2$s» ئاخىرلىشىش بەلگىسى كەم بولغانلىقتىن «%1$s» دىكى تەسىرلىشىشچان بۇيرۇقنى بىر تەرەپ قىلالمىدى.

en: Interactivity directives were detected inside an incompatible %1$s tag. These directives will be ignored in the server side render.
ug_CN: تەسىرلىشىشچان كۆرسەتمە ئىچىدە ماسلاشمايدىغان %1$s بەلگە بايقالدى. مۇلازىمېتىر ھاسىللىغاندا بۇ كۆرسەتمىلەرگە پەرۋا قىلمايدۇ.

en: Interactivity directives were detected on an incompatible %1$s tag when processing "%2$s". These directives will be ignored in the server side render.
ug_CN: «%2$s» نى بىر تەرەپ قىلىۋاتقاندا، ماسلاشمايدىغان %1$s بەلگىدە تەسىرلىشىشچان بۇيرۇق بايقالدى. مۇلازىمېتىر ھاسىللىغاندا بۇ بۇيرۇقلارغا پەرۋا قىلمايدۇ.

en: Interests
ug_CN: قىزىقىش

en: Interface
ug_CN: ئارايۈز

en: Interface language
ug_CN: ئارايۈز تىلى

en: Internal search handler error.
ug_CN: ئىچكى قىسىمدىكى ئىزدەش ئىشلەمچى خاتالىقى

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
ug_CN: Internet Explorer سىزگە ئەڭ ياخشى WordPress تۇيغۇسى ئېلىپ كەلمەيدۇ. Microsoft Edge ياكى يېڭىلانغان باشقا زامانىۋى توركۆرگۈگە ئالماشتۇرۇپ بېكەتنىڭ ئەڭ ياخشى ئۈنۈمىنى جارى قىلدۇرۇڭ.

[ctx: Intrinsic block width in flex layout]
en: Fit
ug_CN: لايىق

en: Introduce yourself.
ug_CN: ئۆزىڭىزنى تونۇشتۇرۇڭ.

en: Introduction
ug_CN: تونۇشتۇرۇش

en: Inuvik
ug_CN: ئىنۋىك - كانادا

en: Invalid
ug_CN: ئۈنۈمسىز

en: Invalid API response code (%d).
ug_CN: ئىناۋەتسىزAPI قايتۇرما كودې (%d)

en: Invalid Account
ug_CN: ئىناۋەتسىز ھېسابات

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
ug_CN: ئىناۋەتسىز مەزمۇن - بىر تەرەپ قىلىش تەمىنلەنگەن. مەزمۇن - بىر تەرەپ قىلىش `attachment; filename="image.png"` شەكلىدە ياكى يېقىن شەكىلدە بولىشى كېرەك.

en: Invalid Data provided.
ug_CN: تەمىنلەنگەن سانلىق مەلۇمات ئۈنۈمسىز

en: Invalid Email: %s | Invalid Emails: %s
ug_CN[0]: ئىناۋەتسىز ئېلخەت: %s
ug_CN[1]: ئىناۋەتسىز ئېلخەتلەر: %s

en: Invalid JSON body passed.
ug_CN: ئەۋەتىلگەن JSON گەۋدىسى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid JSONP callback function.
ug_CN: ئىناۋەتسىز JSONP قايتۇرما فۇنكىسىيە.

en: Invalid Poll Author
ug_CN: راي سىناش ئاپتورى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid URL
ug_CN: ئىناۋەتسىز URL

en: Invalid URL format.
ug_CN: ئىناۋەتسىز تور ئادرېس پىچىمى.

en: Invalid URL pattern context %s.
ug_CN: ئىناۋەتسىز تور ئادرېسى ئەندىزىدىكى مەزمۇن %s.

en: Invalid URL.
ug_CN: ئۈنۈمسىز URL.

en: Invalid action name.
ug_CN: خاتا ھەركەت ئىسمى

en: Invalid activation key.
ug_CN: ئاكتىپلاش ئاچقۇچى ئۈنۈمسىز.

en: Invalid address:
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئادرېس:

en: Invalid answers
ug_CN:  ئىناۋەتسىز جاۋابلار

en: Invalid attachment ID.
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت كىملىكى (ID) ئۈنۈمسىز.

en: Invalid attribute name.
ug_CN: ئىناۋەتسىز خاسلىق ئاتى.

en: Invalid author ID.
ug_CN: ئاپتور كىملىكى (ID) ئۈنۈمسىز

en: Invalid block type.
ug_CN: ئىناۋەتسىز بۆلەك تىپى.

en: Invalid block.
ug_CN: ئىناۋەتسىز بۆلەك

en: Invalid changeset UUID
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئۆزگىرىش توپلىمى UUID

en: Invalid comment ID.
ug_CN: باھا كىملىكى (ID) ئۈنۈمسىز.

en: Invalid comment author ID.
ug_CN: ئىناۋەتسىز باھالىغۇچى ئاپتور كىملىگى(ID).

en: Invalid comment content.
ug_CN: ئىنكاس مەزمۇنى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid comment status.
ug_CN: باھا ھالىتى ئۈنۈمسىز.

en: Invalid cookie format.
ug_CN: ئىناۋەتسىز چەرەز فورماتى.

en: Invalid cookie.
ug_CN: ئىناۋەتسىز چەرەز.

en: Invalid data provided.
ug_CN: تەمىنلەنگەن سانلىق مەلۇمات ئىناۋەتسىز.

en: Invalid data. No selected item.
ug_CN: ئىناۋەتسىز سانلىق مەلۇمات. ھېچقانداق تۈر تاللانمىغان.

en: Invalid data. The item does not exist.
ug_CN: ئىناۋەتسىز سانلىق مەلۇمات. تۈر مەۋجۇت ئەمەس.

en: Invalid data. Unknown state.
ug_CN: ئىناۋەتسىز سانلىق مەلۇمات. يوچۇن ھالەت.

en: Invalid data. Unknown type.
ug_CN: ئىناۋەتسىز سانلىق مەلۇمات. يوچۇن تىپ.

en: Invalid date.
ug_CN: ئىناۋەتسىز چېسلا.

en: Invalid email address
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئېلخەت ئادرېسى

en: Invalid email address in request.
ug_CN: تەلەپتىكى ئېلخەت ئادرېسى ئىناۋەتسىز .

en: Invalid email address when generating personal data export file.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ھۆججىتى ھاسىل قىلىدىغان ئېلخەت ئادرېس ئىناۋەتسىز.

en: Invalid email address.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid featured media ID.
ug_CN: ئىقتىدارلىق مىدېئا كىملىكى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid file
ug_CN: ھۆججەت ئىناۋەتسىز

en: Invalid file type
ug_CN: ئۈنۈمسىز ھۆججەت تىپى

en: Invalid form submission.
ug_CN: ئۈنۈمسىز مۇنبەر تەكلىپى

en: Invalid header name or value
ug_CN: ئىناۋەتسىز ماۋزۇ ئىسمى ياكى قىممىتى

en: Invalid hex color.
ug_CN: ئىناۋەتسىز hex رەڭ.

en: Invalid host:
ug_CN: ئىناۋەتسىز مۇلازىمېتىر:

en: Invalid hostentry:
ug_CN: ئىناۋەتسىز مۇلازىمېتىر تۈرى:

en: Invalid image URL.
ug_CN: ئىناۋەتسىز رەسىم ئۇلانمىسى

en: Invalid item
ug_CN: ئىناۋەتسىز تۈر

en: Invalid item ID.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ID سى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid item ID. You can view all media items in the <a href="upload.php">Media Library</a>.
ug_CN: تۈر كىملىكى ئىناۋەتسىز. بارلىق ۋاسىتە تۈرلىرىنى <a href="upload.php">ۋاسىتە ئامبىرى</a> دىن كۆرەلەيسىز.

en: Invalid key.
ug_CN: ئۈنۈمسىز ئاچقۇچ

en: Invalid menu ID.
ug_CN: ئۈنۈمسىز تىزىملىكى كىملىكى

en: Invalid menu location.
ug_CN: ئىناۋەتسىز تىزىملىك ئورنى.

en: Invalid object type.
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئوبېكت تىپى

en: Invalid page template.
ug_CN: ئىناۋەتسىز بەت قېلىپى.

en: Invalid parameter(s): %s
ug_CN: ئىناۋەتسىز پارامېتىر(لەر): %s

en: Invalid parameter.
ug_CN: ئىناۋەتسىز پارامېتىر.

en: Invalid parameters.
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئۆزگەرگۈچىلەر.

en: Invalid password.
ug_CN: ئىم ئىناۋەتسىز.

en: Invalid payment method.
ug_CN: پۇل تۆلەش ئۇسۇلى ئىناۋەتسىز

en: Invalid personal data action.
ug_CN: ئىناۋەتسىز شەخسىي سانلىق مەلۇمات مەشغۇلاتى.

en: Invalid personal data request.
ug_CN: ئىناۋەتسىز شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئىلتىماسى.

en: Invalid plugin page.
ug_CN: قىستۇرما بېتى ئۈنۈمسىز

en: Invalid plugin path.
ug_CN: قىستۇرما ئادرېسى ئۈنۈمسىز.

en: Invalid post
ug_CN: يازما ئۈنۈمسىز

en: Invalid post ID.
ug_CN: يازما كىملىكى (ID) ئۈنۈمسىز.

en: Invalid post format.
ug_CN: يازما فورماتى ئۈنۈمسىز

en: Invalid post parent ID.
ug_CN: ئانا يازمىنىڭ ID سى ئىناۋەتسىز

en: Invalid post type.
ug_CN: يازما تىپى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid post.
ug_CN: يازما ئىناۋەتسىز.

en: Invalid recovery key format.
ug_CN: ئىناۋەتسىز قۇتقۇزۇش ئاچقۇچ فورماتى.

en: Invalid recovery key.
ug_CN: ئىناۋەتسىز قۇتقۇزۇش ئاچقۇچى.

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ھۆججىتىنى ھاسىللاۋاتقاندا ئىناۋەتسىز تەلەپ كىملىكى بايقالدى.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى چىقىرىش ئۈچۈن بىرلەشتۈرۈۋاتقاندا ئىناۋەتسىز تەلەپ كىملىكى بايقالدى.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا ئىناۋەتسىز تەلەپ كىملىكى بايقالدى.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ئېلخەتنى يوللاۋاتقاندا ئىناۋەتسىز تەلەپ كىملىكى بايقالدى.

en: Invalid request ID.
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئىلتىماس كىملىكى.

en: Invalid request status.
ug_CN: ئىلتىماس ھالىتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid request type.
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئىلتىماس تىپى

en: Invalid revision ID.
ug_CN: ئناۋەتسىز يېڭىلانما كىملىگى (ID).

en: Invalid role
ug_CN: ئىناۋەتسىز دەرىجە

en: Invalid role.
ug_CN: ئىناۋەتسىز رول.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
ug_CN: ئىناۋەتسىز قىسقارتىلما كودنامى: %1$s. بوش ئورۇن ياكى قوللانسا بولمايدىغان ھەرپلەرنى ئىشلەتمەڭ: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
ug_CN: ئىناۋەتسىز قىسقارتىلما كودنامى: بوش نام بېرىلگەن.

en: Invalid slug.
ug_CN: ئىناۋەتسىز چىغىر.

en: Invalid source
ug_CN: ئىناۋەتسىز مەنبە

en: Invalid status.
ug_CN: ئىناۋەتسىز ھالەت.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
ug_CN: قوليازما خەتلەش جەريانىدا «%2$s» غا ئېنىقلىما بېرىلگەن «%1$s» ئىستراتېگىيە ئىناۋەتسىز.

en: Invalid taxonomy.
ug_CN: تۈر ئايرىمىسى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid taxonomy: %s.
ug_CN: ئىناۋەتسىز كلاسسىفىكاتسىيە: %s

en: Invalid template parent ID.
ug_CN: قېلىپنىڭ ئانا كىملىكى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid term ID.
ug_CN: ئاتالغۇ IDسى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid term name.
ug_CN: ئىناۋەتسىز ئاتالغۇ ئىسمى.

en: Invalid translation type.
ug_CN: ئۈنۈمسىز تەرجىمە تىپى.

en: Invalid type parameter.
ug_CN: ئىناۋەتسىز تىپ پارامىتىرى

en: Invalid user ID for reassignment.
ug_CN: قايتا تەقسىملەيدىغان ئىشلەتكۈچى كىملىكى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid user ID.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى كىملىكى((ID ئۈنۈمسىز.

en: Invalid user data.
ug_CN: قوللانچى سانلىق مەلۇماتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid user parameter(s).
ug_CN: ئىشلەتكۈچى پارامېتىرلىرى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
ug_CN: ئۈنۈمسىز قىممەت %1$s جەمئىي %2$s. ئۈمىد قىلىدىغان قىممەت %3$s بىلەن %4$s نىڭ ئارىسىدا بولسۇن.

en: Invalid value for background attachment.
ug_CN: ئارقا تەگلىك قوشۇلمىسىنىڭ قىممىتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid value for background position X.
ug_CN: ئارقا تەگلىكنىڭ X ئۇرۇن قىممىتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid value for background position Y.
ug_CN: ئارقا تەگلىكنىڭ Y ئۇرۇن  قىممىتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid value for background repeat.
ug_CN: ئارقا تەگلىك تەكرارلانما قىممىتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid value for background size.
ug_CN: ئارقا تەگلىك چوڭلۇق قىممىتى ئىناۋەتسىز.

en: Invalid value.
ug_CN: ئۈنۈمسىز قىممەت.

en: Invalid widget type.
ug_CN: ئىناۋەت ئەپچە تىپى.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىگە تەكلىپ ئېلېكتىرونلۇق خېتى ئەۋەتىلدى. ھېسابات تۇرغۇزۇلۇشتىن بۇرۇن چوقۇم جەزملەش ئۇلانمىسى چېكىلىشى كېرەك.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىگە تەكلىپ ئېلېكتىرونلۇق خېتى ئەۋەتىلدى. ئۇلارنىڭ تور بېتىڭىزگە قوشۇۋېلىنىشى ئۈچۈن جەزملەش ئۇلانمىسى چېكىلىشى كېرەك.

en: Invite Sent!
ug_CN: تەكلىپنامە ئەۋەتىلدى.

en: Invites
ug_CN: تەكلىپنامىلەر

en: Iqaluit
ug_CN: ئىقالىيۇت - كانادا

en: Irish
ug_CN: ئىرېلاندىيەچە

en: Irkutsk
ug_CN: ئىركۇتسكى - روسىيە

en: Is
ug_CN: بولغان

en: Is SUHOSIN installed?
ug_CN: SUHOSIN ئورنىتىلغانمۇ؟

en: Is all
ug_CN: ھەممىسى

en: Is any
ug_CN: ھېچ بىرى

en: Is none
ug_CN: ھېچقايسىسى ئەمەس

en: Is not
ug_CN: بولمىغان

en: Is not all
ug_CN: ھەممىسى ئەمەس

en: Is the Imagick library available?
ug_CN: Imagick ئامبىرىنى ئىشلەتكىلى بولامدۇ يوق؟

en: Is the block dynamically rendered.
ug_CN: بۆلەك ھەرىكەتچان رەڭلەندى.

en: Is there no link to us?
ug_CN: بىزگە ئۇلانما يوقمۇ؟

en: Is this a multisite?
ug_CN: بۇ كۆپ تور بېكەتمۇ؟

en: Is this site discouraging search engines?
ug_CN: بۇ تور بېكەت ئىزدەش ماتورلىرىنى ئۈمىدسىزلەندۈرەمدۇ؟

en: Is this site using HTTPS?
ug_CN: بۇ تور بېكەت HTTPS ئىشلىتىۋاتامدۇ؟

en: Isle of Man
ug_CN: مەن ئارىلى - ئەنگىلىيە

en: Istanbul
ug_CN: ئىستانبۇل - تۈركىيە

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
ug_CN: ۋاقتى ئۆتكەن ئەنئەنىۋى بۆلەكنى ئىشلىتىشنى سىناۋاتقاندەك قىلىسىز. بۇ بۆلەكنى ئۆزگەرتمەي ساقلاپ قالسىڭىز، ئۇنىڭ مەزمۇنىنى ئىختىيارى HTML بۆلەككە ئايلاندۇرسىڭىز ياكى پۈتۈنلەي ئۆچۈرۈۋەتسىڭىزمۇ بولىدۇ. ياكى ئەنئەنىۋى بۆلەكنى ئىشلىتىش ئۈچۈن بەتنى يېڭىلاڭ.

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
ug_CN: ۋاقتى ئۆتكەن ئەنئەنىۋى بۆلەكنى ئىشلىتىشنى سىناۋاتقاندەك قىلىسىز. بۇ بۆلەكنى ئۆزگەرتمەي ساقلاپ قالسىڭىز ياكى پۈتۈنلەي ئۆچۈرۈۋەتسىڭىزمۇ بولىدۇ. ياكى ئەنئەنىۋى بۆلەكنى ئىشلىتىش ئۈچۈن بەتنى يېڭىلاڭ.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
ug_CN: بېكىتىڭىزدە تېخى تىزىملىك يوقتەك قىلىدۇ. قوشامسىز؟ شۇنداق قىلغۇڭىز بولسا كۇنۇپكىنى بېسىڭ.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
ug_CN: بېكەت ئاسرىغۇچىلىرى باشقا بېكەت ۋە مۇلازىمېتىرغا بارىدىغان بارلىق ياكى قىسمەن ئالاقىنى ئۈزۈۋېتەلەيدۇ. ئەگەر توغرا تەڭشەلمىسە، قىستۇرما ۋە ئۆرنەكلەر ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن.

en: It is up to search engines to honor this request.
ug_CN: بۇ ئىزدەش موتورىلىرىنىڭ بۇ ئىلتىماسقا رىئايە قىلىش قىلماسلىقىغا باغلىق.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمىنى ئەتراپلىق تولۇق يېزىش مەجبۇرىيىتىڭىز بار بولۇپلا قالماي يەنە بارلىق دۆلەت ئىچى قانۇنى ۋە خەلقئارا شەخسىيەت قانۇنىنىڭ تەلىپىگە ئۇيغۇن بولۇشى، شەخسىيەت تۈزۈمىڭىزنى ۋاقتىدا يېڭىلاپ توغرا بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىشىڭىز كېرەك.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
ug_CN: بۇ ۋاقىتتا تور بېكىتىڭىزنى HTTPS قوللىمايدىغاندەك قىلىدۇ.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ug_CN: قارىغاندا بۇ ئورۇندىن ھېچنەرسە تېپىلماپتۇ. ئىزدەپ سىناپ باقامسىز يا؟

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
ug_CN: قارىغاندا بۇ ئورۇندا ھېچنەرسە تېپىلمىغۇدەك. %s بىۋاسىتە زىيارەت قىلىپ باقامسىز؟

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
ug_CN: Apache نىڭ %s مودۇلى قاچىلانمىغاندەك قىلىدۇ.

en: It looks like the response did not come from this site.
ug_CN: ئىنكاس بۇ تور بېكەتتىن كەلمىگەندەك قىلىدۇ.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
ug_CN: سىز ئىلگىرى LiveJournal دىكى يازمىلىرىڭىزنى ئىمپورتلىماقچى بولغاندا ئۈزۈلۈپ كەتكەندەك تۇرىدۇ.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
ug_CN: سىز بىخەتەر بولمىغان كونا نەشىردىكى %s تور كۆرگۈچنى ئىشلىتىۋېتىپسىز. ۋاقتى ئۆتكەن تور كۆرگۈچ بىخەتەر ئەمەس. WordPress تە ئەڭ ياخشى ئۈنۈمگە ئېرىشمەكچى بولسىڭىز تور كۆرگۈچىڭىزنىڭ نەشرىنى يېڭىلاڭ.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
ug_CN: سىز كونا نەشىردىكى <%s تور كۆرگۈچىسىنى ئىشلىتىۋېتىپسىز. WordPress تە ئەڭ ياخشى ئۈنۈمگە ئېرىشمەكچى بولسىڭىز تور كۆرگۈچىڭىزنىڭ نەشرىنى يېڭىلاڭ.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ug_CN: نېمە ئىزدەۋاتقانلىقىڭىزنى تاپالماي قالغاندەك قىلىمىز. بەلكىم ئىزدەش ياردەم بېرەلەيدۇ.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
ug_CN: قارىغاندا سىزنىڭ تورىڭىز Nginix تور بېتى مۇلازىمېتىرىنى ئىشلىتىۋاتقاندەك قىلىدۇ. <a href="%s">يەنىمۇ كۆپ سەپلىمىلەر</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەتلىرىڭىزنى تەكشۈرەلمەيدۇ

en: Italian
ug_CN: ئىتاليانچە

en: Item added.
ug_CN: تۈر قوشۇلدى.

en: Item deleted.
ug_CN: تۈر ئۆچۈرۈلدى.

en: Item not added.
ug_CN: تۈر قوشۇلمىدى.

en: Item not updated.
ug_CN: تۈر يېڭىلانمىدى.

en: Item removed.
ug_CN: ئوبىكت چىقىرىۋىتىلدى.

en: Item selected.
ug_CN: تۈر تاللاندى.

en: Item updated.
ug_CN: تۈر يېڭىلاندى.

en: Items
ug_CN: تۈر

en: Items deleted.
ug_CN: تۈرلەر ئۆچۈرۈلدى.

en: Items list
ug_CN: ئەزالار تىزىملىگى

en: Items list navigation
ug_CN: ئەزالار تىزىملىگى يولباشلىغۇچى

en: Items per page
ug_CN: ھەر بەتتىكى تۈر سانى:

en: Items reset.
ug_CN: تۈر ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: It’s now possible to edit page content in the site editor. To customise other parts of the page like the header and footer switch to editing the template using the settings sidebar.
ug_CN: ھازىر تور بېكەت تەھرىرلىگۈچتە بەت مەزمۇنىنى تەھرىرلىگىلى بولىدۇ. بەت بېشى ۋە بەت ئاستىغا ئوخشاش باشقا بۆلەكلەرنى تەڭشەش ئۈچۈن تەڭشەك يان بالداق ئارقىلىق قېلىپنى تەھرىرلەشكە بولىدۇ.

en: JSONP support is disabled on this site.
ug_CN: JSONP نى قوللاش بۇ تور بېكىتىدە ئېتىۋېتىلگەن.

en: Jabber / Google Talk
ug_CN: Jabber / گۇگۇل مۇڭداشقۇ ھېساباتىڭىز

en: Jakarta
ug_CN: جاكارتا - ھىندونېزىيە

en: Jamaica
ug_CN: يامايكا

en: Jan Mayen
ug_CN: مايېن ئارىلى - نورۋېگىيە

en: January
ug_CN: يانۋار

en: January 1, 2000 at 00:00 am
ug_CN: 2000-يىلى 1-يانۋار، 00:00 چ ب

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ug_CN: يانۋار

en: Japanese
ug_CN: ياپونچە

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ug_CN: بۇ ئىقتىدارنى ئىشلىتىش ئۈچۈن JavaScript جەزمەن كۈچكە ئىگە بولسۇن.

en: Jayapura
ug_CN: ياۋاپۇرا - ھىندونېزىيە

en: Jazz Musician
ug_CN: جاز مۇزىكىچىسى

en: Jersey
ug_CN: جېرزىي - ئەنگىلىيە

en: Jerusalem
ug_CN: يېرۇسالېم - ئىسرائىلىيە

en: Johannesburg
ug_CN: يوھاننېسبۇرگ - جەنۇبىي ئافرىقا

en: Johnston
ug_CN: جونستون

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
ug_CN: WordPress تۆھپىكارلار جامائىتىگە قوشۇلۇڭ. ئەركىن ۋە ئوچۇق تور بېكەت ئاسراشقا ئىشتىياق باغلىغان كىشىلەر بىلەن تونۇشۇڭ.

en: Jujuy
ug_CN: سان سالۋادور جۇجۇي

en: July
ug_CN: ئىيۇل

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ug_CN: ئىيۇن

en: Jump to footnote reference %1$d
ug_CN: بەت ئاستى %1$d-نەقىلگە ئاتلايدۇ

en: June
ug_CN: ئىيۇن

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ug_CN: ئىيۇن

en: Juneau
ug_CN: جۇنوۋ - ئالياسكا@ئامېرىكا

en: Just another %s site
ug_CN: يەنە بىر %s توربېتى

en: Just another WordPress site
ug_CN: يەنە بىر WordPress تور بېكىتى

en: Just another WordPress.com weblog
ug_CN: يەنە بىر ۋوردپرەس.كوم بلوگى

en: Just now
ug_CN: باياتىنلا

en: Justification
ug_CN: تەڭشەش

en: Justify
ug_CN: توغرىلاش

en: Justify items center
ug_CN: تۈرلەرنى مەركەزگە توغرىلا

en: Justify items left
ug_CN: تۈرلەرنى سولغا توغرىلا

en: Justify items right
ug_CN: تۈرلەرنى ئوڭغا توغرىلا

en: Justify text
ug_CN: تېكىستنى ئوڭ سولدىن تەڭشەش

en: Kabul
ug_CN: كابۇل - ئافغانىستان

en: Kaliningrad
ug_CN: كالىنىنگراد - روسىيە

en: Kamchatka
ug_CN: كامچاتكا - روسىيە

en: Kampala
ug_CN: كامپالا - ئۇگاندا

en: Kanton
ug_CN: كانتون

en: Karachi
ug_CN: كاراچى - ھىندىستان

en: Kashgar
ug_CN: قەشقەر

en: Katmandu
ug_CN: كاتماندۇ - نېپال

en: Kebab-case unique identifier for the font family preset.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسىنىڭ ئالدىن تەڭشەلگەن كاۋاپ-سۆز بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Keep as HTML
ug_CN: HTML پىتى ساقلاش

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
ug_CN: ئېسىڭىزدە بولسۇنكى، بىرەر كاتېگورىيىنى بالا كاتېگورىيىلىرى بىلەن قوشۇپلا خەتكۈچكە ئايلاندۇرغاندا، بالا كاتېگورىيىلەر ئەڭ ئۈستى قەۋەتتىكى يەككە كاتېگورىيىگە ئايلىنىپ قالىدۇ.

en: Keep it as is
ug_CN: ھازىرقى پىتى ساقلاش

en: Keep this link private
ug_CN: بۇ ئۇلانمىنى يوشۇرۇش

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
ug_CN: بىلەشەن تەڭشىكىنى ساقلاش ۋە ئۇنى قالدۇرۇلغان بىلەشەنلەرگە يۆتكەش

en: Keeps the text cursor within blocks while navigating with arrow keys, preventing it from moving to other blocks and enhancing accessibility for keyboard users.
ug_CN: يا ئوق كۇنۇپكىسىدا يول باشلىغاندا، تېكىست نۇر بەلگىسىنى بۆلەك ئىچىدە تۇتىدۇ، باشقا بۆلەككە يۆتكىلىشىنىڭ ئالدىنى ئېلىپ، ھەرپتاختا ئىشلەتكۈچىنىڭ زىيارەتچانلىقىنى ياخشىلايدۇ.

en: Kentucky
ug_CN: كېنتاكى - ئامېرىكا

en: Kerguelen
ug_CN: كېرگېلېن - فرانسىيە

en: Key
ug_CN: ئاچقۇچ

en: Keyboard Shortcuts
ug_CN: تېزلەتمە كۇنۇپكىلار

en: Keyboard input
ug_CN: ھەرپتاختىدىن كىرگۈزۈش

en: Keyboard shortcuts
ug_CN: ھەرپتاختا قىسقا يولى

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
ug_CN: كۇنۇپكا تاختىسى ئىشلەتكۈچىلەر: كۆرۈنمە تەھرىرلىگۈچنى ئىشلىتىۋاتقاندا <kbd>Alt + F10</kbd> كۇنۇپكىسى ئارقىلىق قورال بالدىقىنى زىيارەت قىلالايسىز.

en: Keyword
ug_CN: ئاچقۇچلۇق سۆز

en: Keywords
ug_CN: ھالقىلىق سۆز

en: Khartoum
ug_CN: خارتۇم - سۇدان

en: Kiev
ug_CN: كىيېۋ - ئۇكرائىنا

en: Kigali
ug_CN: كىگالى - رۋاندا

en: Kind
ug_CN: تۈر

en: Kinshasa
ug_CN: كىنشاسا - كونگو

en: Kiritimati
ug_CN: كىرىتىماتى ئارىلى - كىرىباتى

en: Knox
ug_CN: نوكس

en: Knox IN
ug_CN: نوكس IN

en: Kolkata
ug_CN: كولكاتا - بېنگال

en: Korean
ug_CN: كورېيانچە

en: Kosrae
ug_CN: كوۋشاي - مىكرونېزىيە

en: Krasnoyarsk
ug_CN: كرېسنويارسكى - روسىيە

en: Kuala Lumpur
ug_CN: كۇئالا لۇمپۇر - مالايسىيە

en: Kuching
ug_CN: كۇچىڭ - مالايسىيە

en: Kuwait
ug_CN: كۇۋەيت

en: Kwajalein
ug_CN: كۋاجىلىن - مارشالل

en: Kyiv
ug_CN: كىيىۋ

en: L
ug_CN: چوڭ

en: LHI
ug_CN: لورد خاۋ ئارىلى - ئاۋسترالىيە

en: La Mancha
ug_CN: لا مانچا

en: La Paz
ug_CN: لا پاز - بولىۋىيە

en: La Rioja
ug_CN: لا ريوجا

en: Label
ug_CN: بەلگە

en: Label text
ug_CN: تەگلىك تېكىستى

en: Lagos
ug_CN: لاگوس - نىگېرىيە

en: Landscape
ug_CN: توغرىسىغا

en: Language
ug_CN: تىل

en: Language tag (en, fr, etc.)
ug_CN: تىل بەلگىسى(en، fr قاتارلىق)

en: Language this blog is primarily written in.
ug_CN: بۇ بلوگدا ئىشلىتىلگەن ئاساسلىق تىل.

en: Language:
ug_CN: تىل:

en: Languages
ug_CN: تىللار

en: Large
ug_CN: چوڭ

en: Large (128 pixels)
ug_CN: چوڭ (128 پىكسېل)

en: Large screens
ug_CN: چوڭ ئېكران

en: Large size
ug_CN: چوڭ

en: Large size image height
ug_CN: چوڭ سۈرەت ئېگىزلىكى

en: Large size image width
ug_CN: چوڭ سۈرەت كەڭلىكى

en: Large viewport height (lvh)
ug_CN: چوڭ كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئېگىزلىكى (lvh)

en: Large viewport largest dimension (lvmax)
ug_CN: كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ چوڭ ئۆلچىمى (lvmax)

en: Large viewport smallest dimension (lvmin)
ug_CN: چوڭ كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك ئۆلچىمى (lvmin)

en: Large viewport width (lvw)
ug_CN: چوڭ كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىكى (lvw)

en: Large viewport width or height (lvb)
ug_CN: چوڭ كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى (lvb)

en: Large viewport width or height (lvi)
ug_CN: چوڭ كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى (lvi)

en: Largest size
ug_CN: ئەڭ چوڭى

en: Last 12 months
ug_CN: ئاخىرقى 12 ئاي

en: Last 24 hours
ug_CN: ئاخىرقى 24 سائەت

en: Last 3 months
ug_CN: ئاخىرقى 3 ئاي

en: Last 31 days
ug_CN: ئاخىرقى 31 كۈن

en: Last 7 days
ug_CN: ئاخىرقى بىر ھەپتە

en: Last IP
ug_CN: ئاخىرقى قىتىملىق IP ئادرېىسى

en: Last Login
ug_CN: ئاخىرقى قېتىم كىرگەن ۋاقتى

en: Last Modified
ug_CN: ئاخىرقى ئۆزگەرتىلگىنى

en: Last Name
ug_CN: فامىلە

en: Last Post
ug_CN: ئاخىرقى يازما

en: Last Updated
ug_CN: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Last Used
ug_CN: ئاخىرقى ئىشلىتىلگەن

en: Last edited %s.
ug_CN: ئاخىرقى قېتىم %s تەھرىرلەنگەن

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
ug_CN: ئاخىرقى قېتىم %1$s تەرىپىدىن %2$s %3$s دە تەھرىرلەندى

en: Last edited on %1$s at %2$s
ug_CN: ئاخىرقى تەھرىرلەنگەن ۋاقىت: %1$s %2$s

en: Last name
ug_CN: فامىلە

en: Last name for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى فامىلىسى

en: Last name.
ug_CN: فامىلە:

en: Last page
ug_CN: ئاخىرقى بەت

en: Last updated
ug_CN: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Last updated: %s
ug_CN: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقىت: %s

en: Last week
ug_CN: ئۆتكەن ھەپتە

en: Latest
ug_CN: ئەڭ يېڭى

en: Latest Posts
ug_CN: ئەڭ يېڭى يازمىلار

en: Latest activity
ug_CN: يېقىنقى مەشغۇلاتلار

[ctx: Latest posts block display setting]
en: Grid view
ug_CN: كاتاكچە كۆرۈنۈش

[ctx: Latest posts block display setting]
en: List view
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈش

en: Latitude
ug_CN: كەڭلىك

en: Latvian
ug_CN: لاتۋىيەچە

en: Layout
ug_CN: ئېكران ئورۇنلاشتۇرۇلۇشى

en: Layout type
ug_CN: جايلاشتۇرۇش تۈرى

en: Learn More
ug_CN: تەپسىلاتى

en: Learn WordPress
ug_CN: WordPress ئۆگىنىش

en: Learn about block themes
ug_CN: بۆلەك ئۆرنەك ھەققىدە بىلدۈرگۈ

en: Learn about styles
ug_CN: ئۇسلۇب ھەققىدە بىلدۈرگۈ

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
ug_CN: قانداق <a href="%s" class="update-browser-link">خۇشال زىيارەت</a> قىلىشنى ئۆگىنىڭ

en: Learn how to configure the Authorization header.
ug_CN: دەلىللەش بېشىنى قانداق سەپلەشنى ئۆگىنىش

en: Learn more
ug_CN: تەپسىلاتى

en: Learn more about CSS
ug_CN: CSS توغرۇلۇق تېخىمۇ كۆپ بىلىملەر

en: Learn more about XML sitemaps.
ug_CN: XML تور بېكەت خەرىتە ھەققىدە تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ.

en: Learn more about anchors
ug_CN: لەنگەرلەر ھەققىدە كۆپرەك ئۈگىنىڭ

en: Learn more about debugging in WordPress.
ug_CN: WordPress تە خاتالىق تۇتۇش ھەققىدە كۆپراق ئۈگىنىڭ.

en: Learn more about embeds
ug_CN: ياتقۇرۇش توغرىسىدا كۆپرەك ئۈگۈنۈڭ

en: Learn more about manual excerpts
ug_CN: قولدا يىزىلغان ئۈزۈندە ھەققىدە كۆپراق ئۈگىنىڭ

en: Learn more about page cache
ug_CN: بەت غەملەكلىرى ھەققىدىكى تەپسىلاتلار

en: Learn more about persistent object caching.
ug_CN: ئۈزلۈكسىز ئوبيېكت غەملەك ھەققىدىكى تەپسىلاتلار.

en: Learn more about pingbacks & trackbacks
ug_CN: ئىزلاش ئىنكاسى ۋە ping ئىنكاسى ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

en: Learn more about the %s version.
ug_CN: %s نەشرى ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
ug_CN: WordPress نىڭ كاشىلىنى بىر تەرەپ قىلىش ھەققىدىكى تەپسىلاتلار.

en: Learn more about updating PHP
ug_CN: PHP نى يېڭىلاش ھەققىدىكى تەپسىلاتلار

en: Learn more about what WordPress requires to run.
ug_CN: WordPress نىڭ ئىجرا بولۇش مۇھىتىنى چۈشىنىڭ.

en: Learn more about why you should use HTTPS
ug_CN: نېمە ئۈچۈن HTTPS ئىشلىتىش ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

en: Learn more.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ.

en: Leave Blog
ug_CN: بلوگدىن ئايرىلىش

en: Leave a Comment
ug_CN: باھا يېزىش

en: Leave a Reply
ug_CN: جاۋاب يېزىش

en: Leave a Reply to %s
ug_CN: %s ئۈچۈن جاۋاب قايتۇرۇش

en: Leave a comment
ug_CN: باھا يېزىش

en: Leave a reply
ug_CN: جاۋاب قالدۇرۇش

en: Leave a reply to %s
ug_CN: %s ئۈچۈن جاۋاب قايتۇرۇش

en: Leave blog
ug_CN: بلوگدىن ئايرىلىش

en: Leave empty if decorative.
ug_CN: ئەگەر بېزەك بولسا بوش قالدۇرۇلىدۇ.

en: Left
ug_CN: سولغا توغرىلاش

en: Left Sidebar
ug_CN: يانبالدىقى سولدا

en: Left and right sides
ug_CN: سول ۋە ئوڭ تەرەپ

en: Left border
ug_CN: سول قىرى

en: Left side
ug_CN: سول تەرەپ

en: Left to right
ug_CN: سولدىن-ئوڭغا

en: Legacy Widget
ug_CN: كونا ئەپچە

en: Legacy Widget Preview
ug_CN: كونا ئەپچە ئالدىن كۆزىتىش

en: Legacy widget
ug_CN: كونا ئەپچە

en: Length:
ug_CN: ئوزۇنلۇقى:

en: Letter
ug_CN: خەت

en: Letter case
ug_CN: ھەرپ چوڭ كىچىكلىكى

en: Letter spacing
ug_CN: خەت ئارىلىقى

en: Level
ug_CN: سەۋىيە

en: Level %1$s. %2$s
ug_CN: %1$s-دەرىجە، %2$s

en: Level %s. Empty.
ug_CN: %s-دەرىجە. بوش.

en: Library
ug_CN: مېدىيا ئامبىرى

en: Libreville
ug_CN: لىبرېۋىل - گابون

en: Light
ug_CN: سۇس

en: Light green cyan
ug_CN: سۇس يېشىل

en: Light green cyan to vivid green cyan
ug_CN: ئوچۇق قېنىق يېشىل كۆكۈچتىن پارقىراق قېنىق يېشىل كۆكۈچكە

en: Lightbox effect
ug_CN: نۇر ساندۇقى ئۈنۈمى

en: Like
ug_CN: ياقتۇرۇش

en: Like this
ug_CN: بۇنى ياقتۇردۇم

en: Like this:
ug_CN: بۇنى ياقتۇردۇم:

en: Liked
ug_CN: ياقتۇرۇلغان

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
ug_CN: %2$s نى ئىشلىتىش ئۈچۈن %1$s نى بىۋاستىلا ئىچىگە قوشقاندەك قىلىسىز. بۇ بەك خاتا بوپتۇ. بۇنىڭ ئورنىغا %2$s نى چاقىرىشنى %3$s ھەركىتىگە ئىلىندىرىپ قويۇڭ.

en: Likes
ug_CN: ياقتۇرمىلار

en: Likes and Shares
ug_CN: ياقتۇرمىلار ۋە ھەمبەھرلەر

en: Lima
ug_CN: لىما - پېرۇ

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
ug_CN: ISO8601 كۈن بەلگىلىمىسىگە ماس كېلىدىغان مەلۇم كۈندىن كېيىن ئېلان قىلىنغان ئىنكاسلارغا جاۋاب قايتۇرۇشنى چەكلەش.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
ug_CN: ISO8601  كۈن بەلگىلىمىسىگە ماس كېلىدىغان مەلۇم كۈندىن بۇرۇن ئېلان قىلىنغان ئىنكاسلارغا جاۋاب قايتۇرۇشنى چەكلەش.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
ug_CN: جاۋابنى بېرىلگەن ISO8601 پىچىمىغا ماس كېلىدىغان چىسلادىن كېيىن ئۆزگەرتىلگەن يازمىلار بىلەن چەكلەيدۇ.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
ug_CN: جاۋابنى بېرىلگەن ISO8601 پىچىمىغا ماس كېلىدىغان چىسلادىن بۇرۇن تەھرىرلەنگەن يازمىلار بىلەن چەكلەيدۇ.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
ug_CN: جاۋاپنى بېرىلگەن ISO8601 فورماتىغا ماس كېلىدىغان چىسلادىن كېيىنكى يازمىلار بىلەن چەكلەش. ھوقۇق بېرىشىڭىز كېرەك.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
ug_CN: جاۋاپنى بېرىلگەن ISO8601 فورماتىغا ماس كېلىدىغان چىسلادىن بۇرۇن ئېلان قىلىنغان يازمىلار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
ug_CN: كۆپ تۈرلىنىش ئارىسىدىكى مۇناسىۋەت ئاساسىدا چەكلىنىدىغان نەتىجە توپلىمى.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ug_CN: نەتىجى توپىنى مەلۇم ئانا كىملىكىگە ئىگە بولغانلاردىن باشقا بارلىق ئەزالار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
ug_CN: نەتىجە توپىنى مەلۇم MIME تىپىگە ئىگە قوشۇمچە ھۆججەتلەر بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
ug_CN: نەتىجە توپلامىنى بەلگىلىك مېدىئا تىپىدىكى قوشۇمچە ھۆججەتلەر بىلەن چەكلەڭ.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
ug_CN: نەتىجە توپلىمىنى ئىزدىگەن ئاتالغۇغا ماس كەلگەن بۆلەكتە چەكلەيدۇ.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگەىلەنگەن ھالەتكە ئاتالغان باھالار بىلەن چەكلەش. ھوقۇق بېرىشىڭىز كېرەك.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
ug_CN: نەتىجى توپىنى بەلگىلىك تىپقا تەقسىملەنگەن باھالار بىلەن چەكلەش. ھوقۇق بېرىش كېرەك.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگەىلەنگەن يازما كىملىكلىرى بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگەىلەنگەن ئىشلەتكۈچى كىملىكىگە ئاتالغان باھالار بىلەنلا چەكلەش. ھوقۇق بېرىشىڭىز كېرەك.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگەىلەنگەن ئانا كىملىكلىرى بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to items assigned one or more given formats.
ug_CN: نەتىجە توپلىمىنى بىر ياكى بىر قانچە بەلگىلەنگەن پىچىمدىكى تۈرگە تەقسىملەپ چەكلەيدۇ.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ug_CN: نەتىجە توپلىمىنى %s تۈرلىنىشىدە ئېنىقلىما بېرىلگەن بەلگىلىك تۈرلەرنىڭ سىرتىدىكى تۈرلەرنى چەكلەيدۇ.

en: Limit result set to items that are sticky.
ug_CN: نەتىجە توپىنى مىخلانغان ئەزالار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
ug_CN: نەتىجى توپىنى مەلۇم ئانا كىملىكىگە ئىگە بولغان  ئەزالار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ug_CN: نەتىجە توپلىمىنى %s تۈرلىنىشىدە ئېنىقلىما بېرىلگەن بەلگىلىك تۈرلەرنىڭ تۈرلىرىنى چەكلەيدۇ.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
ug_CN: نەتىجىلەر توپىنى بىر ياكى بىرنەچچە ھالەت بېكىتىلگەن يازمىلار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
ug_CN: نەتىجى توپىنى بەلگىلىك ئاپتتورلارغا  تەقسىملەنگەن يازمىلار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
ug_CN: نەتىجى توپىنى بەلگىلىك تىزىملىك تەرتىپ قىمىىتى بار يازمىلار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
ug_CN: نەتىجىلەر توپىنى بىر ياكى بىرنەچچە ئالاھىدە ئىسىم بېرىلگەن يازمىلار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to specific IDs.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگەىلەنگەن ئىشلەتكۈچى كىملىگى بىلەنلا چەكلەش.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگىلىلىك ئانىغا تەقسىملەنگەن ئاتالغۇلاربىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگىلەنگەن يازمىغا ئاتالغان ئاتالغۇلاربىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بىر ياكى ئۇنىڭدىن كۆپ باشقا نامى بار ئاتالغۇلارغا چەكلەش.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگەىلەنگەن ئاپتورنىڭ ئېلخېتى بىلەنلا چەكلەش. ھوقۇق بېرىشىڭىز كېرەك.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
ug_CN: نەتىجىلەر توپىنى بىر ياكى بىرنەچچە ھالەتكە باغلانغان تىمالار بىلەن چەكلەش.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
ug_CN: نەتىجە توپىنى ئاز دېگەندە بىر بەلگىلەنگەن رولغا ماس كېلىدىغان ئىشلەتكۈچى بىلەن چەكلەش. Csv تىزىمى ياكى يالغۇز رولنى قوللايدۇ.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
ug_CN: نەتىجە توپىنى ئەڭ ئازبىربەلگىلەنگەن رولغا ماس كېلىدىغان ئىشلەتكۈچىلەر بىلەن چەكلەش. Csv تىزىمى ياكى يالغۇز روللارنى قوبۇل قىلىدۇ.

en: Limit result set to users who are considered authors.
ug_CN: نەتىجىسنى پەقەت ئاپتۇر بولغان ئىشلەتكۈچىلار كۈرەلەيدۇ

en: Limit result set to users who have published posts.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر ئىچىدىكى يازما يازغۇچىلار ئۈچۈن نەتىجە توپلىمىنى چەكلەيدۇ.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بىر ياكى ئۇنىڭدىن كۆپ بەلگىلىك باشقا نامغا ئىگە ئىشلەتكۈچىلەرگە چەكلەش.

en: Limit results to items of an object type.
ug_CN: نەتىجىلەرنى بىر ئوبىكت تىپىنىڭ ئەزالىرى بىلەن چەكلەش.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
ug_CN: نەتىجىلەرنى بىر ياكى بىر نەچچە ئوبىكت كىچىك تىپى بىلەن چەكلەش.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
ug_CN: نەتىجىسىنى بەلگىلەنگەن يازما تىپىغا ماس كېلىدىغان تۈرلەرگە چەكلەش.

en: Limit results to those matching a category ID.
ug_CN: نەتىجىسىنى سەھىپە كىملىكىگە ماس كېلىدىغان نەتىجىلەر بىلەن چەكلەيدۇ.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
ug_CN: نەتىجىسىنى ئاچقۇچلۇق سۆز كىملىكىگە ماس كېلىدىغان نەتىجىلەر بىلەن چەكلەيدۇ.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
ug_CN: نەتىجىسىنى ئەندىزە (زەنجىر-سۆز) گە ماس كېلىدىغان نەتىجىلەر بىلەن چەكلەيدۇ.

en: Limit results to those matching a string.
ug_CN: نەتىجە توپىنى ھەرپ تىزمىلىرى بىلەن ماس كەلگىدەك چەكلە.

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
ug_CN: ئەگەر سۈرۈشتۈرۈشنىڭ كۆپ نەتىجىسى بولغان تەقدىردىمۇ، كۆرسىتىدىغان بەتنىڭ چېكى. ھەممە بەتنى كۆرسىتىشتە 0 (نۆل) ئىشلىتىلىدۇ.

en: Limit to the specified post id.
ug_CN: بەلگىلەنگەن يازما كىملىكىنى چەكلەيدۇ.

en: Limit to the specified template part area.
ug_CN: بەلگىلەنگەن قېلىپ بۆلىكى دائىرىسىنىڭ چېكى.

en: Limits results to plugins with the given status.
ug_CN: نەتىجەنى بېرىلگەن ھالەتكە ماس كەلگەن قىستۇرمىدا چەكلەيدۇ.

en: Lindeman
ug_CN: لىندېمان ئارىلى - ئاۋسترالىيە

en: Line Height
ug_CN: قۇر ئېگىزلىكى

en: Line height
ug_CN: قۇر ئېگىزلىكى

en: Linear
ug_CN: سىزىقلىق

en: Link
ug_CN: ئۇلانما

en: Link CSS Class
ug_CN: CSS Class غا ئۇلاش

en: Link CSS class
ug_CN: CSS Class غا ئۇلاش

en: Link Categories
ug_CN: ئۇلانما سەھىپىلىرى

en: Link Category
ug_CN: ئۇلانما سەھىپىسى

en: Link ID
ug_CN: ئۇلانما كىملىكى (ID)

en: Link Image To:
ug_CN: سۈرەتنى ئۇلاش:

en: Link Rel
ug_CN: Rel غا ئۇلانما قىلىش

en: Link Relationship (XFN)
ug_CN: ئۇلانما مۇناسىۋىتى (XFN)

en: Link Target
ug_CN: ئۇلانما ئوبيېكتى

en: Link Text
ug_CN: ئۇلانما تېكىستى

en: Link To
ug_CN: ئۇلاش ئوبيېكتى:

en: Link URL
ug_CN: ئۇلانما ئادرېسى

en: Link Visibility
ug_CN: ئۇلانما ئاشكارىلىق تەڭشەكلىرى

en: Link added.
ug_CN: ئۇلانما قوشۇلدى.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ug_CN: لەڭگەر

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ug_CN: لەڭگەرلەر

en: Link author name to author page
ug_CN: يازغۇچىنىڭ ئاتىنى باشقا بەتكە ئۇلايدۇ

en: Link color
ug_CN: ئۇلانما رەڭگى

en: Link copied to clipboard.
ug_CN: ئۇلانما چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى.

en: Link edited.
ug_CN: ئۇلىنىش ئۆزگەرتىلدى.

en: Link image to home
ug_CN: باش بەتكە ئۇلىنىدىغان سۈرەت

en: Link images to attachment pages
ug_CN: سۈرەتنى يۈكلەنمە بەتكە باغلايدۇ

en: Link images to media files
ug_CN: سۈرەتنى ۋاسىتە ھۆججەتكە باغلايدۇ

en: Link information
ug_CN: ئۇلانما ئۇچۇرى

en: Link inserted.
ug_CN: ئۇلانما قىستۇرۇلدى.

en: Link is empty
ug_CN: ئۇلانما بوش

en: Link not found.
ug_CN: ئۇلانما تېپىلمىدى.

en: Link options
ug_CN: ئۇلانما تاللانمىلىرى

en: Link radii
ug_CN: رادىئۇسقا ئۇلا

en: Link rating
ug_CN: ئۇلانما دەرىجىسى

en: Link rel
ug_CN: ئۇلىنىش Rel

en: Link removed.
ug_CN: ئۇلىنىش ئۆچۈرۈلدى.

en: Link selected.
ug_CN: ئۇلانما تاللاندى.

en: Link settings
ug_CN: ئۇلىنىش تەڭشەكلىرى

en: Link sides
ug_CN: تەرەپلەر باغلانغان

en: Link text
ug_CN: ئۇلانما تېكىستى

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
ug_CN: ئۇلانما تېكىست، مەسىلەن، &#8220;ئىشلىتىش چۈشەندۈرۈلۈشى (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈشكە ئۇلانغىنى:

en: Link title
ug_CN: ئۇلانما نامى

en: Link to
ug_CN: ئۇلانما

en: Link to %s
ug_CN: %s غا ئۇلاش

en: Link to Attachment Page
ug_CN: «قوشۇمچە ھۆججەت بېتى»گە ئۇلاش

en: Link to Media File
ug_CN: مېدىيا ھۆججىتىگە ئۇلاش

en: Link to attachment page
ug_CN: «يۈكلەنمە بېتى»گە ئۇلىنىدۇ

en: Link to author archive
ug_CN: يازغۇچى ئارخىپىغا باغلا

en: Link to authors URL
ug_CN: يازغۇچىنىڭ ئادرېسىغا ئۇلايدۇ

en: Link to comment
ug_CN: ئىنكاسقا ئۇلىنىدۇ

en: Link to image
ug_CN: سۈرەتكە ئۇلانما قىلىش

en: Link to image file
ug_CN: سۈرەت ھۆججىتىگە ئۇلىنىدۇ

en: Link to post
ug_CN: يازمىغا ئۇلا

en: Link to user profile
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تەرجىمىھالىغا ئۇلايدۇ

en: Link to:
ug_CN: ئۇلانما:

en: Linked Blogs
ug_CN: ئۇلانغان بلوگلار

en: Links
ug_CN: ئۇلانمىلار

en: Links are disabled in the editor.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچتە ئۇلانما چەكلەنگەن.

en: Links for %s
ug_CN: %s نىڭ ئۇلانمىسى

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
ug_CN: ئېكراننىڭ يۇقىرى قىسمىدىكى «قورالبالداق»ئۇلانمىلىرى باشقۇرۇش تاختىڭىزنى تور بېكىتىڭىزنىڭ ئالدى قىرى بىلەن ئۆز-ئارا ئۇلايدۇ، شۇڭا بۇ ئۇلانمىلار ئارقىلىق ئارخىپىڭىزنى زىيارەت قىلالايسىز ھەمدە ياردىمى تېگىدىغان WordPress ئۇچۇرلىرىغا ئېرىشەلەيسىز.

en: Links list
ug_CN: ئۇلانمىلار تىزىملىگى

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
ug_CN: ئۇلانمىلار «ئۇلانما سەھىپىلىرى» دەپ ئايرىلىشى مۇمكىن؛ بۇ يازمىلىرىڭىزدا ئىشلىتىلگەن سەھىپىلەردىن پەرقلىنىدۇ.

[ctx: Links widget]
en: Random
ug_CN: ئىختىيارى

en: Lisbon
ug_CN: لىسبون - پورتۇگالىيە

en: List
ug_CN: تىزىملىك

en: List View
ug_CN: تىزىپ كۆرسىتىش

en: List View off.
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈشى تاقاق.

en: List View on.
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈشى ئوچۇق.

en: List View shortcuts
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈشىنىڭ قىسقا يولى

en: List item
ug_CN: تىزىملىك ئەزالىرى

en: List of allowed block types.
ug_CN: يول قويىدىغان بۆلەك تىپىنىڭ تىزىمى.

en: List of allowed mime types and file extensions.
ug_CN: يول قويىدىغان mime تىپى ۋە ھۆججەت كېڭەيتىلمىسىنىڭ تىزىمى.

en: List of available font weights, separated by a space.
ug_CN: خەت نۇسخا  توم ئىنچىكە تىزىمى، بوشلۇق بىلەن ئايرىلغان.

en: List of menu items selected for deletion:
ug_CN: ئۆچۈرۈش ئۈچۈن تاللانغان تىزىملىك تۈرلىرى تىزىمى:

en: List of the missing image sizes of the attachment.
ug_CN: باغلانغان ھۆججەتنىڭ تىپىلمىغان رەسىم ئۆلچىمى تىزىملىكى

en: List of: %1$s
ug_CN: تىزىمى: %1$s

en: List style
ug_CN: تىزىم ئۇسلۇبى

en: List text
ug_CN: تىزىم تېكىستى

en: List view
ug_CN: تىزما كۆرۈنۈش

en: Lithuanian
ug_CN: لىتۋانچە

en: Live Broadcast
ug_CN: نەق مەيدان ئاڭلىتىش

en: Live Preview
ug_CN: دەرھال كۆرۈپ بېقىش

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
ug_CN: جانلىق ئالدىن كۆرۈۋاتقىنىڭىز: &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
ug_CN: جانلىق كۆرۈپ بېقىش: %s

en: Live preview theme: %s
ug_CN: ئۇسلۇبنى نەق مەيدان كۆرۈش: %s

en: LiveJournal Password
ug_CN: LiveJournal پارولى

en: LiveJournal Username
ug_CN: LiveJournal ئىشلەتكۈچى نامى

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
ug_CN: LiveJournal تەكشۈرۈش ئىلتىماسىغا جاۋاب قايتۇرمىدى. سەل تۇرۇپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Ljubljana
ug_CN: ليۇبليانا - سلوۋېنىيە

en: Load Style
ug_CN: ستايىلنى ئوقۇش

en: Load more
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ يۈكلە

en: Loaded version '%1$s' incompatible with expected version '%2$s'.
ug_CN: يۈكلەنگەن نەشرى «%1$s» مۆلچەرلىگەن نەشرى «%2$s» بىلەن ماسلاشمايدۇ.

en: Loading
ug_CN: ئېچىلىۋاتىدۇ ...

en: Loading items…
ug_CN: تۈر يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Loading more results... please wait.
ug_CN: قاچىلىنىۋاتقان نەتىجىلەر جىقراق ... سەل ساقلاڭ.

en: Loading navigation block setup options…
ug_CN: يولباشچى بۆلەك ئورنىتىش تاللانمىسىنى يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Loading options…
ug_CN: تاللانمىلارنى يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Loading page, please wait.
ug_CN: بەت يۈكلەۋاتىدۇ، سەل كۈتۈڭ.

en: Loading …
ug_CN: يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Loading&#8230;
ug_CN: ئوقۇلۇۋاتىدۇ...

en: Loading&hellip;
ug_CN: ئېچىلىۋاتىدۇ&hellip;

en: Loading...
ug_CN: يۈكلىنىۋاتىدۇ ...

en: Loading…
ug_CN: يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Local time is %s.
ug_CN: يەرلىك ۋاقىت %s.

en: Locale for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تۇرغان جايى.

en: Location
ug_CN: ئورۇن

en: Location of the uploaded file.
ug_CN: يۈكلەنگەن ھۆججەتلەرنىڭ ئورنى.

en: Lock
ug_CN: قۇلۇپلا

en: Lock %s
ug_CN: %s قۇلۇپلا

en: Lock all
ug_CN: ھەممىنى قۇلۇپلا

en: Lock editing
ug_CN: تەھرىرلەشنى قۇلۇپلا

en: Lock movement
ug_CN: يۆتكەشنى قۇلۇپلا

en: Lock removal
ug_CN: چىقىرىۋېتىشنى قۇلۇپلا

en: Locked
ug_CN: قۇلۇپلاندى

en: Log %s out of all locations.
ug_CN: %s نى ھەممە يەردىن چېكىندۈرۈش.

en: Log In
ug_CN: كىرىش

en: Log Out
ug_CN: چېكىنىش

en: Log Out Everywhere
ug_CN: ھەممە جايدىن چىقىپ كېتىش

en: Log Out Everywhere Else
ug_CN: ھەممە يەردىن چېكىنىش

en: Log in
ug_CN: كىرىش

en: Log in to Reply
ug_CN: كىرىپ جاۋاب قايتۇراي

en: Log in to leave a Comment
ug_CN: كىرىپ باھا يېزىڭ

en: Log out
ug_CN: چېكىنىش

en: Log out of this account
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىدىن چېكىنىش

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
ug_CN: تىزىمغا %1$s سۈپىتى كىردى. <a href="%2$s">تەرجىمىھال تەھرىر</a>. <a href="%3$s">تىزىمدىن چىقامدۇ؟</a>

en: Logged in as %s
ug_CN: %s كىردى.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
ug_CN: <a href="%1$s">%2$s</a> بولۇپ كىردىڭىز. <a href="%3$s" title="بۇ ئىشلەتكۈچىدىن چېكىنىش">چېكىنەمسىز؟</a>

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
ug_CN: LiveJournal غا كىرىش مەغلۇب بولدى. ئىشلەتكۈچى نامىڭىز ۋە پارولىڭىزنى تەكشۈرۈپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Login
ug_CN: كىرىش

en: Login &raquo;
ug_CN: كىرىش &raquo;

en: Login Address (URL)
ug_CN: كىرىش ئادرېسى (URL)

en: Login Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Login failed
ug_CN: كىرگىلى بولمىدى

en: Login name for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تىزىملىتىپ كىرىش نامى.

en: Logo
ug_CN: تۇغ

en: Logout
ug_CN: چېكىنىش

en: Logout &raquo;
ug_CN: چېكىنىش &raquo;

en: Lome
ug_CN: لومې - توگو

en: London
ug_CN: لوندون - ئەنگىلىيە

en: Longitude
ug_CN: ئۇزۇنلۇق

en: Longyearbyen
ug_CN: لوڭيېربىن - سۋالبارد

en: Looking for %1$s in %2$s
ug_CN: %2$s دىن %1$s نى ئىزدەۋاتىدۇ

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
ug_CN: ئۇسلۇب ئىزدەمسىز؟ WordPress.org ئۇسلۇب مۇندەرىجىسىدىن ئۇسلۇب ئىزدەپ بولۇپ، قاچىلاش ۋە كۆرۈپ بېقىشنى تاماملىغاندىن كېيىن بۇ يەرنى بېسىپلا ئاكتىپلىيالايسىز.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
ug_CN: بىرەر كاشىلا كۆرۈلگەندەك قىلىدۇ. بىر نەچچە سېكۇنت ساقلاپ قايتا سىناڭ.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
ug_CN: ھۆججەت شەكلى خاتادەك قىلىدۇ. مۇۋاپىق ھۆججەتكە ئۇلاڭ.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
ug_CN: ھۆججەت شەكلى خاتادەك قىلىدۇ. ئۇنىڭ ئورنىغا ئاۋاز ھۆججىتى ئۇلاڭ.

en: Loop
ug_CN: دەۋرىي

en: Loopback request
ug_CN: ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسى

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
ug_CN: ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسى كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەتلەرنى ئىجرا قىلىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ، ئىچىدىكى تەھرىرلىگۈچ ئۇنى ئىشلىتىپ ئۆرنەك ۋە قىستۇرما كودىنىڭ مۇقىملىقىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.

en: Lord Howe
ug_CN: لورد خاۋ ئارىلى - ئاۋسترالىيە

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent et eros eu felis.
ug_CN: بىر دەرەخنىڭ قانچىلىك مېۋە بېرەلىشى، باغۋەننىڭ ئۇنى قانچىلىك پەرۋىش قىلىشىغا باغلىق.

en: Los Angeles
ug_CN: لوس ئانجېلېس - كالىفورنىيە@ئامېرىكا

en: Lost Password
ug_CN: پارولنى ئۇنتۇپتىمەن

en: Lost your password?
ug_CN: پارولنى ئۇنتۇپسىزمۇ؟

en: Louisville
ug_CN: لۇئىۋىل

en: Lowercase
ug_CN: كىچىك ھەرپ

en: Lowercase Roman numerals
ug_CN: كىچىك رىم رەقىمى

en: Lowercase letters
ug_CN: كىچىك ھەرپلەر

en: Luanda
ug_CN: لۇئاندا - ئانگولا

en: Lubumbashi
ug_CN: لۇبۇمباشى - كونگو

en: Luminous dusk
ug_CN: گۈگۈمدىكى شەپەق

en: Luminous vivid amber
ug_CN: پارلاق قەھرىۋا رەڭ

en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
ug_CN: ئوچۇق پارقىراق سارغۇچتىن ئوچۇق پارقىراق سارغۇچ سېرىققا

en: Luminous vivid orange
ug_CN: ئوچۇق سىرىق

en: Luminous vivid orange to vivid red
ug_CN: ئوچۇق پارقىراق ساغۇچ سېرىقتىن ئوچۇق قىزىلغا

en: Lusaka
ug_CN: لۇساكا - زامبىيە

en: Luxembourg
ug_CN: ليۇكسېمبورگ - ليۇكسېمبورگ

en: M
ug_CN: د

en: M d, Y
ug_CN: Y- يىل j- F

en: M j, Y @ G:i
ug_CN: Y-يىل j-F @ G:i

en: M j, Y g:i a
ug_CN: Y يىلى  n - ئاينىڭ j - كۈنى، سائەت:   H : i : s

en: M jS
ug_CN: n-ئاينىڭ j-كۈنى

en: M jS Y
ug_CN: يىل ئاي كۈن

en: MB (Leave blank for network default)
ug_CN: MB (تورنىڭ سۈكۈتتىكى قىممىتى بولسا بوش قويۇڭ)

en: Macao
ug_CN: ئاۋمېن - جۇڭگو

en: Macau
ug_CN: ئاۋمېن - جۇڭگو

en: Macedonian
ug_CN: ماكېدونىيەلىك

en: Maceio
ug_CN: ماسېيو - برازىلىيە

en: Madeira
ug_CN: مەدېرە - پورتۇگالىيە

en: Madrid
ug_CN: مادرىد - ئىسپانىيە

en: Magadan
ug_CN: ماگادان - روسىيە

en: Mahe
ug_CN: ماھې - ھىندىستان

en: Mail (will not be published)
ug_CN: ئېلخەت (ئاشكارىلانمايدۇ)

en: Mail Server
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت مۇلازىمېتىرى

en: Main
ug_CN: باش

en: Main Menu
ug_CN: باش تىزىملىك

en: Main Page (no parent)
ug_CN: باش بەت (مۇستەقىل)

en: Main menu
ug_CN: ئاساسىي تىزىملىك

en: Maintenance
ug_CN: ئاسراش

en: Majuro
ug_CN: ماجېرو - مارشالل

en: Makassar
ug_CN: ماكاسسار - ھىندونېزىيە

en: Make Visible
ug_CN: كۆرۈنىدىغان قىلىش

en: Make label text visible, e.g. "Next Page".
ug_CN: بەلگىنى كۆرۈنىدىغان قىلىدۇ، مەسىلەن، «كېيىنكى بەت».

en: Make sure all words are spelled correctly.
ug_CN: ئىملا خاتالىقى بار- يوقلۇقىنى تەكشۈرۈپ بېقىڭ.

en: Make the editor look like your theme.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچىڭىزنى ئۆرنىكىڭىزدەك قىلىدۇ.

en: Make the selected text bold.
ug_CN: تاللانغان تېكىستنى توم قىلىش.

en: Make the selected text inline code.
ug_CN: تاللانغان تېكىستنىڭ بىر قۇر كودىنى ياسايدۇ.

en: Make the selected text italic.
ug_CN: تاللانغان تېكىستنى يانتۇ قىلىش

en: Make this post sticky
ug_CN: بۇ يازمىنى چوققىلاش

en: Make title a link
ug_CN: ماۋزۇنى ئۇلانمىغا ئۆزگەرت

en: Make title link to home
ug_CN: باش بەتكە ماۋزۇ ئۇلانمىسى قوشىدۇ

en: Malabo
ug_CN: مالابو - ئېكۋاتور گۋېنىيىسى

en: Malay
ug_CN: مالايچە

en: Maldives
ug_CN: مالدىۋې

en: Malta
ug_CN: مالتا

en: Maltese
ug_CN: مالتاچە

en: Manage
ug_CN: باشقۇرۇش

en: Manage Archives
ug_CN: ئارخىپلارنى باشقۇرۇش

en: Manage Audio
ug_CN: ئۈن باشقۇرۇش

en: Manage Blogs
ug_CN: بلوگلارنى باشقۇرۇش

en: Manage Comments
ug_CN: «باھا باشقۇرۇش»

en: Manage Documents
ug_CN: ھۆججەتلەرنى باشقۇرۇش

en: Manage Images
ug_CN: سۈرەتلەرنى باشقۇرۇش

en: Manage Locations
ug_CN: ئورۇن باشقۇرۇش

en: Manage Site
ug_CN: تور بېكەت باشقۇرۇش

en: Manage Spreadsheets
ug_CN: جەدۋەللەرنى باشقۇرۇش

en: Manage Subscriptions
ug_CN: مۇشتەرىلەرنى باشقۇرۇش

en: Manage Uploads
ug_CN: يۈكلەشنى باشقۇرۇش

en: Manage Video
ug_CN: سىن باشقۇرۇش

en: Manage and create shadow styles for use across the site.
ug_CN: پۈتكۈل بېكەتتە ئىشلىتىلىدىغان سايە ئۇسلۇبىنى باشقۇرۇپ ۋە قۇرىدۇ.

en: Manage block visibility
ug_CN: بۆلەك كۆرۈنۈشچانلىق باشقۇرۇش

en: Manage fonts
ug_CN: خەت نۇسخا باشقۇرۇش

en: Manage inactive plugins
ug_CN: ئاكتىپسىز قىستۇرما باشقۇرۇش

en: Manage link
ug_CN: ئۇلانما باشقۇرۇش

en: Manage menus
ug_CN: تىزىملىك باشقۇرۇش

en: Manage pages
ug_CN: بەت باشقۇرۇش

en: Manage patterns
ug_CN: ئەندىزە باشقۇرۇش

en: Manage the font size %s.
ug_CN: %s خەت چوڭلۇقىنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage the fonts and typography used on buttons.
ug_CN: توپچەگە ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخا ۋە باسمىچىلىقنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage the fonts and typography used on captions.
ug_CN: تېكىستكە ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخا ۋە باسمىچىلىقنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage the fonts and typography used on headings.
ug_CN: ماۋزۇلارغا ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخا ۋە باسمىچىلىقنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage the fonts and typography used on the links.
ug_CN: ئۇلانمىغا ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخا ۋە باسمىچىلىقنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage the fonts used on the site.
ug_CN: بېكەتكە ئىشلىتىدىغان خەت نۇسخىنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage the inclusion of blocks added automatically by plugins.
ug_CN: قىستۇرما ئارقىلىق ئۆزلۈكىدىن قوشۇلغان بۆلەكنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage themes
ug_CN: باشتېما باشقۇرۇش

en: Manage what patterns are available when editing the site.
ug_CN: تور بېكەتنى تەھرىرلىگەندە قانداق ئەندىزەلەر بارلىقىنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage with Live Preview
ug_CN: نەق مەيداندا ئالدىن كۆرۈشنى باشقۇرۇش

en: Manage your Navigation Menus.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىكىڭىزنى باشقۇرىدۇ.

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
ug_CN: WordPress.com  مۇشتەرىلىرىڭىزنى باشقۇرۇڭ

en: Manage your plugins
ug_CN: قىستۇرمىلىرىڭىزنى باشقۇرۇڭ

en: Manage your subscriptions
ug_CN: مۇشتەرى بولغانلىرىڭىزنى باشقۇرۇڭ:

en: Manage your themes
ug_CN: ئۆرنەك باشقۇرۇش

en: Managing Pages
ug_CN: بەتلەرنى باشقۇرۇش

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
ug_CN: «بەت باشقۇرۇش» يازما باشقۇرغانغا ئاساسەن ئوخشاش بولۇپ، ئېكرانلارنى ئوخشاش ئۇسۇل بىلەن ئىختىيارىي قىلىشقا بولىدۇ.

en: Managua
ug_CN: ماناگۇئا - نىكاراگۇئا

en: Manaus
ug_CN: ماناۋس - برازىلىيە

en: Manila
ug_CN: مانىلا - فىلىپپىن

en: Manual
ug_CN: قولدا

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
ug_CN: باھالارنى تېخىمۇ تېز تەستىقلاش ئۈچۈن نۇرغۇن كىشىلەر تېزلەتمە كۇنۇپكىلاردىن پايدىلىنىدۇ. تەپسىلاتىنى تۆۋەندىكى ئۇلانمىدىن كۆرۈڭ.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
ug_CN: نۇرغۇن قىستۇرمىلار WordPress ساندانى ياكى يىراقتىن ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتلىرىنى توپلىشى ياكى ساقلىشى مۇمكىن. ھەر قانداق ئىشلەتكۈچى شەخسىي سانلىق مەلۇماتىنى ئۆچۈرۈشنى تەلەپ قىلسا، قىستۇرما توپلىغان ئۇچۇرلارنىمۇ ئۆچۈرۈشنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
ug_CN: نۇرغۇن قىستۇرمىلار WordPress ساندانى ياكى يىراقتىن ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتلىرىنى توپلىشى ياكى ساقلىشى مۇمكىن. ھەر قانداق ئىشلەتكۈچى شەخسىي سانلىق مەلۇماتىنى تەلەپ قىلسا، قىستۇرما توپلىغان ئۇچۇرلارنىمۇ ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
ug_CN: كۆپلىگەن باشتېمىلار ئادەتتە يانبالدىقىڭىزنى تەھرىرلەشتىن بۇرۇن يانبالداق كىچىك قوراللىرىنى كۆرسىتىپ بەرسىمۇ، لېكىن بۇلار يانبالداق باشقۇرۇش قورالىڭىزدا ئاپتوماتىك كۆرسىتىلمەيدۇ. تۇنجى قېتىم كىچىك قورالنى ئۆزگەرتكەندىن كېيىن سۈكۈتتىكى كىچىك قوراللارنى «ئىشلەتكىلى بولىدىغان كىچىك قوراللار» رايونىدىن قايتا قوشسىڭىز بولىدۇ.

en: Map to existing
ug_CN: مەۋجۇت قوللانچىغا ماسلاشتۇرۇش

en: Maputo
ug_CN: ماپۇتو - موزامبېك

en: March
ug_CN: مارت

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
ug_CN: مارت

en: Marengo
ug_CN: مارېنگو

en: Margin
ug_CN: گىرۋەك بوشلۇقى

en: Mariehamn
ug_CN: مارىيخام - فىنلاندىيە

en: Marigot
ug_CN: مارىگوت - دومىنىكا

en: Mark as Not Spam
ug_CN: سپەمدىن قالدۇرۇش

en: Mark as Spam
ug_CN: سپەم دەپ بەلگە قويۇش

en: Mark as nofollow
ug_CN: ئەگەشكۈچى يوق بەلگىسى قوي

[ctx: Mark comment as resolved]
en: Resolve
ug_CN: ھەل قىلىندى

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
ug_CN: «%s» نىڭ چىقىرىش ئىلتىماسىغا تامام بەلگىسى قويۇلدى.

en: Mark requests as completed
ug_CN: ئىلتىماسقا تاماملاش بەلگىسى قوي

en: Mark this comment as spam
ug_CN: بۇ باھاغا «ئەخلەت خەت» دەپ بەلگە قويۇش

en: Mark this message as spam
ug_CN: بۇ ئۇچۇرنى سپەملەش

en: Markup is not allowed in CSS.
ug_CN: CSS ئىچىدە HTML بەلگۈچلىرىنى ئىشلەتسىڭىز بولمايدۇ.

en: Marquesas
ug_CN: ماركۇزېس ئارىلى - پولېنىزىيە@فرانسىيە

en: Martinique
ug_CN: مارتىنىك - فرانسىيە

en: Maseru
ug_CN: ماسېرۇ - لىسۇتۇ

en: Match case
ug_CN: ماس كەلگەن شەكىل

en: Match terms with the listed IDs.
ug_CN: ئاتالغۇنى تىزىمدىكى كىملىك بىلەن ماسلاشتۇرىدۇ.

en: Mature
ug_CN: چوڭلارغا قارىتىلغان توربەت

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: يېتىلگەن<span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: يېتىلگەن<span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
ug_CN: ماۋرىتىئۇس

en: Mawson
ug_CN: ماۋسون - ئانتاركتىكا@ئاۋسترالىيە

en: Max %s wide
ug_CN: ئەڭ كەڭ كەڭلىكى %s

en: Max Height
ug_CN: ماكسىمۇم ئېگىزلىكى

en: Max Width
ug_CN: ماكسىمۇم كەڭلىكى

en: Max allowed packet size
ug_CN: يول قويۇلىدىغان بوغچا چوڭلۇق چېكى

en: Max connections number
ug_CN: باغلىنىش سانى چېكى

en: Max effective file size
ug_CN: ئەڭ چوڭ ئۈنۈملۈك ھۆججەت چوڭلۇقى

en: Max input time
ug_CN: ئەڭ ئۇزۇن يۈكلەش ۋاقتى

en: Max number of words
ug_CN: ئەڭ كۆپ سۆز سانى

en: Max number of words in excerpt
ug_CN: ئۈزۈندىنىڭ ئەڭ كۆپ سۆزسانى

en: Max pages to show
ug_CN: كۆرسىتىدىغان بەت چېكى

en: Max simultaneous file uploads
ug_CN: بىرلا ۋاقىتتا يۈكلىيەلەيدىغان ئەڭ كۆپ ھۆججەت سانى

en: Max size of an uploaded file
ug_CN: يۈكلەنگەن ھۆججەتنىڭ ئەڭ چوڭ چوڭلۇقى

en: Max size of post data allowed
ug_CN: يوللانغان سانلىق مەلۇماتنىڭ ئەڭ چوڭ چوڭلۇقى

en: Maximum
ug_CN: ئەڭ چوڭ

en: Maximum Rating
ug_CN: ئەڭ يۇقىرى دەرىجە

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ug_CN: ئەڭ جىق بولغاندا نتىجە توپىدا قانچە ئەزا كۆرسىتىلسۇن.

en: Maximum posts per page
ug_CN: ھەر بەتتىكى ئەڭ كۆپ يازما سانى

en: Maximum size: %s
ug_CN: ئەڭ چوڭ چوڭلۇقى: %s

en: Maximum upload file size: %s.
ug_CN: ئەڭ چوڭ ھۆججەت يوللاش سىغىمى: %s

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
ug_CN: تور بېكەتكە يوللاشقا بولىدىغان بايت بويىچە ھېسابلىغاندىكى ئەڭ چوڭ يۈكلەش چوڭلۇقى.

en: May
ug_CN: ماي

en: May 7, 2019
ug_CN: 2019 - يىلى7 - ماي

[ctx: May abbreviation]
en: May
ug_CN: ماي

en: Mayotte
ug_CN: مايوت - فرانسىيە

en: Mazatlan
ug_CN: مازاتلان - مېكسىكا

en: Mbabane
ug_CN: مبابانې - سۋېزىلاند

en: McMurdo
ug_CN: ماكمۇردو - ئانتاركتىكا@ئامېرىكا

en: Media
ug_CN: مېدىيا

en: Media File
ug_CN: مېدىيا ھۆججىتى

en: Media Files
ug_CN: ۋاسىتە ھۆججەت

en: Media Handling
ug_CN: ۋاسىتە بىر تەرەپ قىلىش

en: Media Library
ug_CN: مېدىيا ئامبىرى

en: Media List
ug_CN: مېدىيا تىزىملىكى

en: Media Settings
ug_CN: مېدىيا تەڭشەكلىرى

en: Media Widget
ug_CN: مېدىيا بىرىكمىسى

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
ug_CN[0]: مېدىيا بىرىكمىسى (%d)
ug_CN[1]: مېدىيا بىرىكمىلىرى (%d)

en: Media area
ug_CN: مېدىيا رايونى

en: Media file
ug_CN: مېدىيا ھۆججىتى

en: Media file attached.
ug_CN: مېديا ھۆججىتى قوشۇلدى.

en: Media file detached.
ug_CN: مىدىيا ھۆججىتى ئايرىلدى.

en: Media file moved to the Trash.
ug_CN: مېدىيا ھۆججىتى ئەخلەت ساندۇقىغا تاشلاندى.

en: Media file permanently deleted.
ug_CN: مېدىيا مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: Media file restored from the Trash.
ug_CN: مېدىيا ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى.

en: Media file updated.
ug_CN: مىدىيا ھۆججىتىنى يېڭىلاندى.

[ctx: Media item link option]
en: None
ug_CN: يوق

en: Media items
ug_CN: مېدىيا تۈرلىرى

en: Media items list
ug_CN: مېدىيا ئەزالىرى تىزىملىگى

en: Media items list navigation
ug_CN: مېدىيا ئەزالىرى تىزىملىكى يولباشلىغۇچى

en: Media library
ug_CN: مېدىيا ئامبىرى

en: Media list
ug_CN: مېدىيا تىزىملىكى

en: Media preview
ug_CN: ۋاسىتىنى ئالدىن كۆزەت

en: Media settings
ug_CN: مېدىيا تەڭشەكلىرى

en: Media title
ug_CN: مېدىيا تىمىسى

en: Media title&hellip;
ug_CN: مېدېيا تېمىسى&hellip;

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
ug_CN: مېدىيا يۈكلەش مەغلۇپ بولدى. ئەگەر رەسىم ھەجىمى چوڭ بولسا كىچىكلىتىپ قايتا يوللاپ بىقىڭ.

en: Media width
ug_CN: ۋاسىتە كەڭلىكى

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ug_CN: مۇلازىمېتىرنىڭ ئىنكاس ۋاقتىدىكى ئوتتۇرىدىكى سان %1$s مىللىسېكۇنت. ئۇ تەۋسىيە قىلىنغان %2$s مىللىسېكۇنت بوسۇغا قىممىتىدىن كىچىك بولۇشى كېرەك.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ug_CN: مۇلازىمېتىرنىڭ ئىنكاس ۋاقتىدىكى ئوتتۇرىدىكى سان %1$s مىللىسېكۇنت. بۇ تەۋسىيە قىلىنغان %2$s مىللىسېكۇنت بوسۇغا قىممىتىدىن كىچىك بولۇشى كېرەك.

en: Medium
ug_CN: ئوتتۇرا ھال

en: Medium (96 pixels)
ug_CN: ئوتتۇراھال (96 پىكسېل)

en: Medium screens
ug_CN: ئوتتۇرا ئېكران

en: Medium size
ug_CN: ئوتتۇراھال

en: Medium size image height
ug_CN: ئوتتۇرا ھال چوڭلۇقتىكى سۈرەت ئېگىزلىكى

en: Medium size image width
ug_CN: ئوتتۇرا ھال چوڭلۇقتىكى سۈرەت كەڭلىكى

en: Medium-Large size image height
ug_CN: ئوتتۇرھال چوڭلۇقتىكى سۈرەت ئىگىزلىكى

en: Medium-Large size image width
ug_CN: ئوتتۇرھال چوڭلۇقتىكى سۈرەت كەڭلىكى

en: Meetups
ug_CN: ئولتۇرۇش

en: Melbourne
ug_CN: مېلبورن - ئاۋسترالىيە

en: Member
ug_CN: ئەزا

en: Membership
ug_CN: ئەزا بولۇش

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ug_CN: ئىچكى ساقلىغۇچ يېتىشمىدى. باشقا بىر كىچىكرەك ھۆججەتنى سىناپ كۆرۈڭ.

en: Mendoza
ug_CN: مېندوزا

en: Menominee
ug_CN: مېنومىنى - ۋىسكونسىن@ئامېرىكا

en: Menu
ug_CN: تىزىملىك

en: Menu Item
ug_CN: تىزىملىك تۈرى

en: Menu Location
ug_CN: تىزىملىك ئورنى

en: Menu Locations
ug_CN: تىزىملىك ئورۇنلىرى

en: Menu Management
ug_CN: تىزىملىك باشقۇرۇش

en: Menu Name
ug_CN: تىزىملىك نامى

en: Menu Options
ug_CN: تىزىملىك تاللانمىلىرى

en: Menu Order
ug_CN: تىزىملىك تەرتىپى

en: Menu Parent
ug_CN: تىزىملىك ئانىسى

en: Menu Settings
ug_CN: تىزىملىك تەڭشەكلىرى

en: Menu created
ug_CN: تىزىملىك قۇرۇلدى

en: Menu deleted
ug_CN: تىزىملىك ئۆچۈرۈلدى

en: Menu item added
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى قوشۇلدى

en: Menu item deleted
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى ئۆچۈرىلدى

en: Menu item is now a sub-item
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى ھازىر قىسمى تىزىملىك بولدى

en: Menu item moved down
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى ئاستىغا يۆتكەلدى

en: Menu item moved out of submenu
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى قىسمى تىزىملىكتىن چىقىرىلدى

en: Menu item moved to the top
ug_CN: تىزىملىك تۈرى ئۈستىگە يۆتكەلدى

en: Menu item moved up
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى ئۈستىگە يۆتكەلدى

en: Menu item removed
ug_CN: تىزىملىك تۈرى يۈتكەلدى

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
ug_CN: تىزىملىكنىڭ باشقا نامى ئىناۋەتسىز بولغاچقا ئاتلاپ ئۆتۈلدى: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
ug_CN: تىزىملىكنىڭ باشقا نامى كىرگۈزۈلمىگەچكە ئاتلاپ ئۆتۈلدى

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: تىزىملىك تۈرىنى ئەخلەتخانىغا تاشلاشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرۈش ئۈچۈن «%s» غا تەڭشىلىدۇ.

en: Menu locations updated.
ug_CN: تىزىملىك ئورنى يېڭىلاندى.

en: Menu name
ug_CN: تىزىملىك ئاتى

en: Menu order
ug_CN: تىزىملىك تەرتىپى

en: Menu order updated
ug_CN: تىزىملىك تەرتىپى يېڭىلاندى

en: Menu parent updated
ug_CN: ئانا تىزىملىك يېڭىلاندى

en: Menu structure
ug_CN: تىزىملىك قۇرۇلمىسى

en: Menus
ug_CN: تىزىملىكلەر

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
ug_CN: تىزىملىكلەر ئۇسلۇبىڭىزدىكى بېكىتىلگەن ئورۇنلاردا ياكى "خاس تىزىملىك" قوشۇش ئارقىلىق <a href="%s">كىچىك قورال رايونى</a> دا كۆرۈنىدۇ.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
ug_CN: تىزىملىك ھەتتا <a href="%1$s">«كىچىك قوراللار»</a> ئېكرانىدىكى ئىختىيارى تىزىملىك كىچىك قورالىنى قوشۇش ئارقىلىق يانبالداقلاردىمۇ ئىشلىگەن بولۇشىدىن قەتئىي نەزەر باشتېمىڭىز تەرىپىدىن ئېنىقلانغان جايدا كۆرسىتىلىدۇ. ئەگەر باشتېمىڭىز ئىختىيارى تىزىملىك ئىقتىدارىنى (يەنى سۈكۈتتىكى باشتېما، %2$s ۋە %3$s) قوللىمايدىغان بولسىمۇ، يان تەرەپ تۆۋەندىكى «ھۆججەتلەر» ئۇلانمىسى ئارقىلىق بۇنداق قوللاشنى قوشۇش ھەققىدە تېخىمۇ كۆپ مەزمۇنلارنى ئۆگىنەلەيسىز.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
ug_CN: تىزىملىكلەر باشتېمىڭىزدىكى بېكىتىلگەن ئورۇنلاردا كۆرۈنىدۇ.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: تىزىملىكنى ئەخلەتخانىغا تاشلاشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرۈش ئۈچۈن «%s» غا تەڭشىلىدۇ.

en: Merge table cells
ug_CN: جەدۋەل كاتەكچىلىرىنى بىرلەشتۈرۈش

en: Merida
ug_CN: مېرىدا - ئىسپانىيە

en: Meridian
ug_CN: مېردىيان

en: Message
ug_CN: ئۇچۇر

en: Message body empty
ug_CN: ئۇچۇر مەزمۇنى بوش

en: Messages
ug_CN: ئۇچۇرلار

en: Meta
ug_CN: تىزىملىك

en: Meta Boxes
ug_CN: تەپسىلات قۇتىسى

en: Meta fields.
ug_CN: مېتا بۆلەكلىرى.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
ug_CN: ئوبيېكت تارماق تىپى تۈزىتىلگەن نۇسخىنى قوللىمىغىچە، مېتا ئاچقۇچى تۈزىتىلگەن نۇسخا قوللاشنى قوزغىتالمايدۇ.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
ug_CN: ئوبيېكت تىپى تۈزىتىلگەن نۇسخىنى قوللىمىغىچە، مېتا ئاچقۇچى تۈزىتىلگەن نۇسخا قوللاشنى قوزغىتالمايدۇ.

en: Metadata
ug_CN: مېتا مەلۇمات

en: Method
ug_CN: ئۇسۇل

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ug_CN: ئۇسۇل '%s'  ئەمەلگە ئاشۇرىلمىغان. ئاستىنقى كلاستا ئۈستىگە يېزىلىشى كېرەك.

en: Mexico City
ug_CN: مېكسىكا شەھىرى - مېكسىكا

en: Microformats
ug_CN: مىكرو فورمات

en: Middle
ug_CN: ئوتتۇرا

en: Midnight
ug_CN: يېرىم كېچە

en: Midway
ug_CN: مىدۋەي ئارىلى - ئامېرىكا

en: Millimeters (mm)
ug_CN: مىللىمېتىر(mm)

en: Minimum
ug_CN: ئەڭ كىچىك

en: Minimum column width
ug_CN: رەتنىڭ ئەڭ كىچىك كەڭلىكى

en: Minimum height
ug_CN: ئەڭ پاكار ئېگىزلىكى

en: Minimum required version of PHP.
ug_CN: PHP نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپى.

en: Minimum required version of WordPress.
ug_CN: WordPress نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپى.

en: Minsk
ug_CN: مىنسكى - بېلوروسىيە

en: Minute
ug_CN: مىنۇت

en: Minutes
ug_CN: مىنۇت

en: Miquelon
ug_CN: مىكۇلون - فرانسىيە

en: Miscellaneous
ug_CN: باشقىلار

en: Missed schedule
ug_CN: ئۆتۈپ كەتكەن كۈنتەرتىپ

en: Missing
ug_CN: يوقاپ كەتتى

en: Missing Attachment
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت تېپىلمىدى

en: Missing Widgets
ug_CN: قوزغىتىلمىغان كىچىك قوراللار

en: Missing a temporary folder.
ug_CN: ۋاقىتلىق ھۆججەت قىسقۇچ چۈشۈپ قالغان.

en: Missing email address.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى خاتا.

en: Missing eraser index.
ug_CN: ئۆچۈرگۈچ ئىندېكس كەم.

en: Missing exporter index.
ug_CN: چىقارغۇچ ئىندېكس كەم.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
ug_CN: (نامسىز)

en: Missing page index.
ug_CN: بەت ئىندېكس كەم.

en: Missing parameter(s): %s
ug_CN: خاتا پارامېتىر(لەر):  %s

en: Missing post ID.
ug_CN: يازما ID سى يۈتكەن.

en: Missing request ID.
ug_CN: ئىلتىماس نومۇرى تىپىلمىدى.

en: Missing required id key in entry among dependencies array.
ug_CN: ئۆز ئارا تايىنىدىغان سانلار قاتارىىكى تۈرلەرنىڭ زۆرۈر كىملىك ئاچقۇچى كەم.

en: Missing required inputs to pre-computed WP_Token_Map.
ug_CN: ئالدىن ھېسابلاش WP_Token_Map قا كېرەكلىك كىرگۈزۈش كەم.

en: Mission complete. Message %s deleted.
ug_CN: ۋەزىپە تامام. ئۇچۇر %s ئۆچۈرۈلدى.

en: Mixed
ug_CN: ئارىلاش

en: Mobile
ug_CN: يان تېلېفون

en: Mobile Options
ug_CN: يان تېلېفون تاللاشلىرى

en: Mobile Theme
ug_CN: يان تېلېفون ئۇسلۇبى

en: Moderate Comment
ug_CN: باھا تەستىقلاش

en: Moderating Comments
ug_CN: باھا تەستىقلاش

en: Moderator
ug_CN: تەستىقلىغۇچى

en: Modified Date
ug_CN: ئۆزگەرتىلگەن چېسلا

en: Modify
ug_CN: ئۆزگەرت

en: Mogadishu
ug_CN: مۇقدېشو - سومالى

en: Mon
ug_CN: دۈ

en: Monaco
ug_CN: موناكو

en: Moncton
ug_CN: ماڭكتېن - كانادا

en: Monday
ug_CN: دۈشەنبە

[ctx: Monday initial]
en: M
ug_CN: د

en: Monrovia
ug_CN: مونروۋىيە - لىبېرىيە

en: MonsterID (Generated)
ug_CN: غەلىتە مەخلۇقچاق (ئاپتوماتىك)

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
ug_CN: مونت بلەنك كۆرۈندى، جىمجىت، قارلىق، ۋە تەمكىن .

en: Monterrey
ug_CN: مونتېرېي - مېكسىكا

en: Montevideo
ug_CN: مونتېۋىدېو- ئۇرۇگۋاي

en: Month
ug_CN: ئاي

en: Month and name
ug_CN: ئاي ۋە يازما نامى بويىچە

en: Monthly Views
ug_CN: ئايلىق كۆرۈلۈشى

en: Monthly archives
ug_CN: ئايلىق ئارخىپلار

en: Months
ug_CN: ئاي

en: Months and Years
ug_CN: ئاي ۋە يىللار

en: Months and years
ug_CN: ئاي ۋە يىللار

en: Monticello
ug_CN: مونتىچېلو

en: Montreal
ug_CN: مونترېئال - كانادا

en: Montserrat
ug_CN: مونتسېرات - ئەنگىلىيە

en: More
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ

en: More Details
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلار

en: More Languages
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تىللار

en: More actions
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ مەشغۇلاتلار

en: More details
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلار

en: More details.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلار.

en: More from this author
ug_CN: بۇ ئاپتورنىڭ باشقا يازمىلىرى

en: More info about optimizing autoloaded options
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن يۈكلەش تاللانمىسىنى ئەلالاشتۇرۇش ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇر

en: More information about %s
ug_CN: %s ھەققىدە تەپسىلىي ئۇچۇرلار

en: More options
ug_CN: تىخىمۇ كۆپ تاللاشلار

en: Moscow
ug_CN: موسكۋا - رۇسىيە

en: Most Commented
ug_CN: ئەڭ كۆپ ئىنكاس چۈشكەنلىرى

en: Most Popular
ug_CN: ئەڭ كۆپ كۆرۈلگەنلەر

en: Most Popular Content
ug_CN: ئەڭ ئاۋات مەزمۇن

en: Most Recent
ug_CN: ئەڭ يېڭى

en: Most Used Categories
ug_CN: كۆپ ئىشلىتىلگەن سەھىپىلەر

en: Most commented recent post:
ug_CN: يېقىنقى ئەڭ كۆپ ئىنكاس چۈشكەن يازما:

en: Most popular
ug_CN: ئەڭ كۆپ كۆرۈلگەنلەر

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
ug_CN: كۆپلىگەن ئۆرنەكلەردە تور بېكەت ماۋزۇسى ھەر بىر بەتنىڭ ئەڭ ئۈستىدە، تور كۆرگۈچنىڭ تېما بالدىقىدا، ماس ھالدىكى تەرمىلەردە كۆرسىتىلىدۇ. بىر قىسىم ئۆرنەكلەر يانداش تېمىنىمۇ قوشۇپ كۆرسىتىدۇ.

en: Movable Type and TypePad
ug_CN: Movable Type ۋە TypePad

en: Move
ug_CN: يۆتكەش

en: Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
ug_CN: بىر ئورۇندىن %1$d بۆلەكنى %2$d ئورۇننىڭ تۆۋەن تەرىپىگە يۆتكەيدۇ

en: Move %1$d blocks from position %2$d left by one place
ug_CN: بىر ئورۇندىن %1$d بۆلەكنى %2$d ئورۇننىڭ سول تەرىپىگە يۆتكەيدۇ

en: Move %1$d blocks from position %2$d right by one place
ug_CN: %1$d بۆلەكنى %2$d ئورۇندىن ئوڭغا بىر ئورۇن يۆتكەيدۇ

en: Move %1$d blocks from position %2$d up by one place
ug_CN: %1$d بۆلەكنى %2$d ئورۇندىن يۇقىرىغا بىر ئورۇن يۆتكەيدۇ

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
ug_CN: %1$s بۆلەكنى %2$d ئورۇندىن %3$d ئورۇنغا چۈشۈرۈش

en: Move %1$s block from position %2$d left to position %3$d
ug_CN: %1$s بۆلەكنى %2$d ئورۇننىڭ سول تەرىپىدىن %3$d ئورۇنغا يۆتكەيدۇ

en: Move %1$s block from position %2$d right to position %3$d
ug_CN: %1$s بۆلەكنى %2$d ئورۇننىڭ ئوڭ تەرىپىدىن %3$d ئورۇنغا يۆتكەيدۇ

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
ug_CN: %1$s بۆلەكنى %2$d ئورۇندىن %3$d ئورۇنغا چىقىرىش

en: Move %s box down
ug_CN: %s قۇتىسىنى ئاستىغا يۆتكە

en: Move %s box up
ug_CN: %s قۇتىسىنى ئۈستىگە يۆتكە

en: Move %s down
ug_CN: %s نى ئاستىغا يۆتكە

en: Move %s up
ug_CN: %s نى ئۈستىگە يۆتكە

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكەش

en: Move down
ug_CN: تۆۋەنگە چۈشۈرۈش

en: Move down one
ug_CN: بىرنى تۆۋەنگە يۆتكەش

en: Move left
ug_CN: سولغا يۆتكەش

en: Move one level down
ug_CN: بىر دەرىجە تۆۋەنلەتمەك

en: Move one level up
ug_CN: بىر دەرىجە يۇقىرىلاتماق

en: Move out from under %s
ug_CN: %s نىڭ ئاستىدىن يۆتكەپ چىقىش

en: Move right
ug_CN: ئوڭغا يۆتكە

en: Move the selected block(s) down.
ug_CN: تاللىغان بۆلەكنى ئاستىغا يۆتكەيدۇ.

en: Move the selected block(s) up.
ug_CN: تاللىغان بۆلەكنى ئۈستىگە يۆتكەيدۇ.

en: Move this comment to the Trash
ug_CN: بۇ باھانى ئەخلەت ساندۇقىغا تاشلاش

en: Move this item to the Trash
ug_CN: بۇ تۈرنى ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكەش

en: Move to
ug_CN: يۆتكەش ئورنى

en: Move to Trash
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكەش

en: Move to another area&hellip;
ug_CN: باشقا رايونغا يۆتكەڭ&hellip;

en: Move to the top
ug_CN: ئۈستىگە يۆتكەش

en: Move to trash
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكەش

en: Move to widget area
ug_CN: ئەپچە دائىرىسىگە يۆتكەيدۇ

en: Move under %s
ug_CN: %s نىڭ ئاستىغا يۆتكەش

en: Move up
ug_CN: ئۈستىگە چىقىرىش

en: Move up one
ug_CN: بىرنى ئۈستىگە يۆتكەش

[ctx: Move widget]
en: Move
ug_CN: يۆتكەش

en: Moved "%s" to clipboard.
ug_CN: «%s» چاپلاش تاختىسىغا يۆتكەلدى.

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
ug_CN[0]: %d بۆلەك چاپلاش تاختىسىغا يۆتكەلدى.

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
ug_CN: مۇرەككەپ جايلاشتۇرۇلغان كۆپ رەتلىك ئەندىزە.

en: Multiple blocks selected
ug_CN: كۆپ بۆلەك تاللاندى

en: Multiple selected blocks
ug_CN: كۆپ تاللانغان بۆلەكلەر

en: Multisite support is not enabled.
ug_CN: كۆپ ئىشلەتكۈچىنى قوللاش ئىقتىدارى ئېتىۋېتىلگەن.

en: Muscat
ug_CN: مەسقات - ئومان

en: Music
ug_CN: مۇزىكا

en: Musician
ug_CN: مۇزىكانت

en: Must Use Plugins
ug_CN: ئىشلىتىش زۆرۈر قىستۇرما

en: Mute
ug_CN: ئاۋازسىز

en: Muted
ug_CN: ئۈنسىز

en: Muted because of Autoplay.
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن قويۇش سەۋەبىدىن ئۈنسىزلەندى.

en: My Account
ug_CN: ھېساباتىم:

en: My Blogs
ug_CN: بلوگلىرىم

en: My Followers
ug_CN: ئەگەشكۈچىلىرىم

en: My Gravatar
ug_CN: Gravatar باش سۈرىتىم

en: My Location
ug_CN: ئورنۇم

en: My Network
ug_CN: تورۇم

en: My Profile
ug_CN: شەخسىي ئارخىپىم

en: My Site
ug_CN: تور بېتىم

en: My Sites
ug_CN: تور بېكەتلىرىم

en: My Subscriptions
ug_CN: مۇشتەرى بولغانلىرىم

en: My account
ug_CN: ھېساباتىم

en: My location is public.
ug_CN: ئورنۇم ئاشكارا كۆرسىتىلسۇن.

en: My pattern
ug_CN: ئەندىزەم

en: My patterns
ug_CN: ئەندىزەم

en: My posts' locations are public.
ug_CN: يازمىدىكى ئورۇن ئۇچۇرلىرىم ئاسكارا كۆرسىتىلسۇن.

en: My view
ug_CN: كۆرۈنۈشۈم

en: Mystery Person
ug_CN: سىرلىق ئادەم

en: N/A
ug_CN: يوق

en: NEW
ug_CN: يېڭى

en: NSW
ug_CN: نيۇ سوۋس ۋەلېس - ئاۋسترالىيە

en: Nairobi
ug_CN: نايروبى - كېنىيە

en: Nam risus massa, ullamcorper consectetur eros fermentum, porta aliquet ligula. Sed vel mauris nec enim.
ug_CN: بۇرۇننىڭ بۇرۇنىسىدا تۈلكە بلەن تۇرنا دوست ئىكەن. ئاپتاپ چىققان يەكشەنبە كۈنى ئۇلار ئۇچرىشىپتۇ.

en: Name
ug_CN: ئىسىم

en: Name (required)
ug_CN: ئىسىم (زۆرۈر)

en: Name attribute
ug_CN: ئات خاسلىقى

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
ug_CN: سۈزگۈچ

[ctx: Name for the Code editor tab (formerly Text)]
en: Code
ug_CN: كود

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
ug_CN: كۆرۈنمە

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
ug_CN: مۇقىم

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
ug_CN: چوققا

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ug_CN: نامى

en: Name of the font family preset, translatable.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسىنىڭ ئالدىن تەڭشەلگەن ئىسمى، تەرجىمە قىلغىلى بولىدۇ.

en: Name updated
ug_CN: ئات يېڭىلاندى

en: Name:
ug_CN: نامى:

en: Namespace must not start or end with a slash. Instead namespace '%1$s' for route '%2$s' seems to contain a slash.
ug_CN: ئات بوشلۇقى چوقۇم يانتۇ سىزىق بىلەن باشلىنىپ ياكى ئاخىرلاشماسلىقى كېرەك. «%2$s» يولغا بەلگىلەنگەن «%1$s» ئات بوشلۇقىدا يانتۇ سىزىق باردەك قىلىدۇ.

en: Namespace or reference path cannot be empty. Directive value referenced: %s
ug_CN: ئات بوشلۇقى ياكى نەقىل يولى بوش قالمايدۇ. نەقىل ئالغان بۇيرۇق قىممىتى: %s

en: Nassau
ug_CN: ناسساۋ - گېرمانىيە

en: Nauru
ug_CN: نائۇرۇ - مىكرونېزىيە

en: Nav menu locations must be strings.
ug_CN: باشلامچى تىزىملىك ئورونلىرى ھەرىپ بولۇشى كىرەك.

en: Navigate the structure of your document and address issues like empty or incorrect heading levels.
ug_CN: پۈتۈك قۇرۇلمىسىغا كۆز يۈگۈرتۈپ، تېما دەرىجىسىدىكى بوش ياكى خاتالىق مەسىلىلىرىنى ھەل قىلىدۇ.

en: Navigate to item
ug_CN: تۈرگە يول باشلايدۇ

en: Navigate to the nearest toolbar.
ug_CN: ئەڭ يىقى قورال ئورنىغا باشلاش

en: Navigate to the next part of the editor.
ug_CN: تەھرىرنىڭ كىيىنكى قىسمىغا باشلاش

en: Navigate to the previous part of the editor.
ug_CN: تەھرىرنىڭ ئالدىنقى قىسمىغا باشلاش

en: Navigate to the previous view
ug_CN: ئالدىنقى كۆرۈنۈشكە يۆتكىلىدۇ

en: Navigation
ug_CN: يولباشچى

en: Navigation Label
ug_CN: يولباش بەلگىسى

en: Navigation Menu
ug_CN: يۆتكەش تىزىملىكى

en: Navigation Menu Item
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك تۈرى

en: Navigation Menu Items
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك تۈرلىرى

en: Navigation Menu archives
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك ئارخىپى

en: Navigation Menu has been deleted or is unavailable. <button>Create a new Menu?</button>
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك ئۆچۈرۈلگەن ياكى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ. <button>يېڭى تىزىملىك قۇر؟</button>

en: Navigation Menu missing.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك يوقالغان.

en: Navigation Menu successfully created.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك مۇۋەپپەقىيەتلىك قۇرۇلدى.

en: Navigation Menu successfully deleted.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆچۈرۈلدى.

en: Navigation Menu: "%s"
ug_CN: يولباشچى تىزىملىكى: «%s»

en: Navigation Menus
ug_CN: يۆتكەش تىزىملىكى

en: Navigation Menus are a curated collection of blocks that allow visitors to get around your site.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك بۆلەكلەر توپلانمىسىنڭ جەمگاھى بولۇپ، زىيارەتچىلەر تور بېكىتىڭىزنى مۇشۇ جايدىن زىيارەت قىلالايدۇ.

en: Navigation Menus list
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك تىزىمى

en: Navigation Menus list navigation
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك تىزىمى يېتەكچىسى

en: Navigation block setup options ready.
ug_CN: يولباشچى بۆلەك ئورنىتىش تاللانمىسى تەييار.

en: Navigation link text
ug_CN: يولباشچى ئۇلانما تېكىستى

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزگە قىستۇرغىلى بولىدىغان يولباشچى تىزىملىكلىرى.

en: Navigation title
ug_CN: يولباشچى ماۋزۇ

en: Ndjamena
ug_CN: ئىنجامېنا - چاد

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out the privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ug_CN: يېڭى شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىنى قۇرۇشتا ياردەم لازىممۇ؟ <a href="%1$s" %2$s>شەخسىيەت تۈزۈمى يېتەكچىسى %3$s نى تەكشۈرۈپ</a>، شەخسىيەت تۈزۈمى بېتى قانداق مەزمۇنلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدىغانلىقى ھەققىدىكى تەۋسىيەنى چۈشىنىپ، ئورناتقان قىستۇرما ۋە ئۆرنەكلىرىڭىز تەۋسىيە قىلىدىغان شەخسىيەت تۈزۈمى ھەققىدىكى مەزمۇننى كۆرۈپ چىقىڭ.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out the guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ug_CN: يېڭى شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىنى قۇرۇشتا ياردەم لازىممۇ؟ شەخسىيەت تۈزۈمى يېتەكچىسىنى تەكشۈرۈپ، قانداق مەزمۇنلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدىغانلىقىنى ھەققىدىكى تەۋسىيەنى چۈشىنىپ، ئورناتقان قىستۇرما ۋە ئۆرنەكلىرىڭىز تەۋسىيە قىلىدىغان شەخسىيەت تۈزۈمى ھەققىدىكى مەزمۇننى كۆرۈپ چىقىڭ.

en: Need help?
ug_CN: ياردەم لازىممۇ؟

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
ug_CN: ياردەم كېرەكمۇ؟ ئېكران تېمىسىنىڭ ئۈستىگە جايلاشقان ياردەم بەلگىسىنى ئىشلىتىڭ.

en: Need more help?
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ ياردەمگە ئېھتىياجلىقمۇ؟

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ ياردەمگە ئېھتىياجلىقمۇ؟ <a href="%1$s">%2$s دىكى قوللاش ماقالىسىنى ئوقۇڭ.</a>.

en: Nero Rating
ug_CN: Nero دەرىجىسى

en: Nero Size
ug_CN: Nero چوڭ- كىچىكلىكى

en: Nero Type
ug_CN: Nero تىپى

en: Nested blocks use content width with options for full and wide widths.
ug_CN: سىڭدۈرمە بۆلەك تولۇق ۋە كەڭلىك ئۇزۇنلۇقىدىكى مەزمۇن كەڭلىكىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Nested blocks will fill the width of this container.
ug_CN: سىڭدۈرمە بۆلەك مەزكۇر يۈكداننىڭ كەڭلىكىنى تولدۇرىدۇ.

en: Nested widgets.
ug_CN: سىڭدۈرمە ئەپچە.

en: Network Admin
ug_CN: تور باشقۇرغۇچىسى

en: Network Admin Email
ug_CN: تور باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ئادرېسى

en: Network Admin: %s
ug_CN: تور باشقۇرغۇچىسى: %s

en: Network Enable %s
ug_CN: توردا %s نى ئېچىش

en: Network Settings
ug_CN: تور تەڭشەكلىرى

en: Network configuration authentication keys
ug_CN: تور سەپلىمىسى كىملىك دەلىللەش ئاچقۇچلىرى

en: Network configuration rules for %s
ug_CN: %s نىڭ تور سەپلىمە بەلگىلىمىلىرى

en: Network count
ug_CN: تور سانى

en: Network functions are disabled.
ug_CN: تور ئىقتىدارى چەكلەنگەن.

en: Network only plugin must be network activated.
ug_CN: توردىلا ئىشلەيدىغان قىستۇرما توردا ئاكتىپلىنىشى كېرەك.

en: Never
ug_CN: زادىلا

en: New
ug_CN: يېڭى

en: New %1$s Site: %2$s
ug_CN: يېڭى %1$s تور بېكەت: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ug_CN: يېڭى %1$s ئىشلەتكۈچىسى: %2$s

en: New %s
ug_CN: يېڭى %s

en: New Application Password Name
ug_CN: يېڭى ئەپ ئىم ئىسمى

en: New Category Name
ug_CN: يېڭى سەھىپە نامى

en: New Changeset
ug_CN: يېڭى ئۆزگىرىش توپلىمى

en: New Column
ug_CN: يىڭى ئېستون

en: New Custom HTML Widget
ug_CN: يېڭى ئۆزلەشتۈرۈلگەن HTML بىرىكمە

en: New Font Size %d
ug_CN: يېڭى خەت نۇسخا چوڭلۇقى %d

en: New Link Category Name
ug_CN: يېڭى ئۇلانما سەھىپىسى نامى

en: New Media
ug_CN: يېڭى مېدىيا

en: New Menu
ug_CN: يېڭى تىزىملىك

en: New Navigation Menu
ug_CN: يېڭى يولباشچى تىزىملىك

en: New Page
ug_CN: يېڭى بەت

en: New Password
ug_CN: يېڭى پارول

en: New Pattern
ug_CN: يېڭى ئەندىزە

en: New Pattern Category Name
ug_CN: يېڭى ئەندىزە سەھىپە ئىسمى

en: New Post
ug_CN: يېڭى يازما

en: New Salem
ug_CN: يېڭى سالېم

en: New Site Registration: %s
ug_CN: يېڭى تىزىملىتىلغان تور بېكەت: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
ug_CN: يېڭى تور بېكەت: %1$s
    ئادرېس: %2$s
    يىراقتىكى IP ئادرېسى: %3$s
    
    بۇ ئەسكەرتىشلەر كۆرسىتىلمىسۇن: %4$s

en: New Tag Name
ug_CN: يېڭى خەتكۈش نامى

en: New Template
ug_CN: يېڭى قېلىپ

en: New Template Part
ug_CN: يېڭى قېلىپ پارچە

en: New User Default Role
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىنىڭ دەرىجىسى

en: New User Registration: %s
ug_CN: يېڭى تىزىملاتقان ئىشلەتكۈچى: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى: %1$s
    يىراقتىكى IP: %2$s
    
    بۇ ئەسكەرتىشلەرنى چەكلە: %3$s

en: New Username: %s
ug_CN: يېڭى قوللانچى نامى: %s

en: New WordPress Site
ug_CN: يېڭى WordPress تور بېكىتى

en: New York
ug_CN: نيۇيورك - ئامېرىكا

en: New admin views
ug_CN: يېڭى باشقۇرغۇچى كۆرۈنۈشى

en: New category name
ug_CN: يېڭى سەھىپە نامى

en: New comment
ug_CN: يېڭى ئىنكاس

en: New comment on your post "%s"
ug_CN: "%s" يازمىڭىزدىكى يېڭى باھا

en: New custom field name
ug_CN: ئىختىيارى سۆز بۆلىكىنىڭ ئىسمى

en: New dimensions:
ug_CN: يېڭى ئۆلچەملىرى:

en: New document
ug_CN: يېڭى ماتېرىيال

en: New page title
ug_CN: يېڭى بەتنىڭ تېمىسى

en: New password
ug_CN: يېڭى پارول

en: New pingback on your post "%s"
ug_CN: يازمىڭىز "%s" دىكى يېڭى قايتما

en: New post
ug_CN: يېڭى يازما

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
ug_CN: يېڭى بېكەت قۇرغۇچى %1$s
    
    ئادرېس: %2$s
    ئاتى: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ug_CN: [%1$s] ئاكتىپلاش %2$s

en: New theme activated.
ug_CN: يېڭى باستېما قوزغىتىلدى.

en: New to Akismet
ug_CN: Akismet كە يېڭى

en: New to WordPress.com?
ug_CN: ۋوردپرەس.كومغا يېڭى كەلدىڭىزمۇ؟

en: New to block themes and styling your site?
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ بۆلەك ئۆرنەك ۋە ئۇسلۇبىغا يېڭىياچىمۇ؟

en: New to the block editor? Want to learn more about using it? <a>Here's a detailed guide.</a>
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچكە يېڭىمۇ؟ تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا ئېرىشىشنى خالامسىز؟ <a>بۇ جايدا تەپسىلات يېتەكچىسى بار.</a>

en: New trackback on your post "%s"
ug_CN: يازمىڭىز "%s" دىكى يېڭى ئىزچى

en: New user created.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى قۇرۇلدى.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ug_CN: [%1$s] ئاكتىپلاش %2$s

en: New user registration on your site %s:
ug_CN: [%s]  تور بېكىتىڭىزگە يېڭى ئىشلەتكۈچى تىزىملاتتى.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىلەرگە تىزىملتىپ كىرگەندىن كېيىن ئۆزگەرتىۋالسا بولىدىغان بىر پارول ئاپتۇماتىك بېرىلىدۇ. سىز پارولنى كۆرسىتىش كۇنۇپكىسىنى بېسىپ ئۇنى كۆرەلەيسىز ياكى ئۆزگەرتەلەيسىز. ئىشلەتكۈچى قۇرۇلغاندىن كېيىن ئىشلەتكۈچى ئىسمىنى ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىلەر تور بېتىڭىزگە ئەزا سۈپىتىدە قوشۇلغانلىق ئەسكەرتىشىنى ئېلېكتىرونلۇق خەتتە تاپشۇرۇپ ئالىدۇ. بۇ ئېلېكتىرونلۇق خەتتە پارولمۇ قوشۇپ ئەۋەتىلىدۇ. ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئېلېكتىرونلۇق خەت تاپشۇرۇۋېلىشىنى خالىمىسىڭىز بۇ تاللاشنى تاللاپ قويۇڭ..

en: New version available.
ug_CN: يېڭى نەشرى باركەن.

en: New version available. %s
ug_CN: يېڭى نەشرى بار. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
ug_CN: يېڭى نەشرى باركەن. <button class="button-link" type="button">ھازىرلا يېڭىلىۋېلىڭ</button>

en: New view
ug_CN: يېڭى كۆرۈنۈش

en: New window
ug_CN: يېڭى كۆزنەكتە

en: Newer
ug_CN: يېڭىراق

en: Newer Comments
ug_CN: يېڭى ئىنكاسلار

en: Newer Comments &raquo;
ug_CN: يېڭىراق باھالار &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug_CN: يېڭىراق ئىنكاسلار <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
ug_CN: يېڭىراق يازمىلار &raquo;

en: Newer comments
ug_CN: يېڭىراق باھالار

en: Newer comments page link
ug_CN: بەت ئۇلانمىسىغا ھەرگىز ئىنكاس قايتۇرما

en: Newer posts
ug_CN: يېڭىراق يازمىلار

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ug_CN: يېڭىراق يازمىلار <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
ug_CN: ئەڭ يېڭى

en: Newest to oldest
ug_CN: يېڭىدىن كونىغا

en: News
ug_CN: خەۋەرلەر

en: Next
ug_CN: كېيىنكى

en: Next &gt;
ug_CN: كېيىنكى &gt;

en: Next &raquo;
ug_CN: كېيىنكى »

en: Next &rarr;
ug_CN: كېيىنكى &rarr;

en: Next Entries &raquo;
ug_CN: كېيىنكى يازمىلار &raquo;

en: Next Page
ug_CN: كېيىنكى بەت

en: Next Page &raquo;
ug_CN: كېيىنكى بەت »

en: Next Post
ug_CN: كېيىنكى يازما

en: Next Steps
ug_CN: كېيىنكى باسقۇچلار

en: Next image
ug_CN: كېيىنكى رەسىم

en: Next page
ug_CN: كېيىنكى بەت

en: Next page link
ug_CN: كېيىنكى بەت ئۇلانمىسى

en: Next pattern
ug_CN: كېيىنكى ئەندىزە

en: Next post
ug_CN: كېيىنكى يازما

[ctx: Next post link]
en: &rarr;
ug_CN: &larr;

en: Next steps
ug_CN: كېيىنكى باسقۇچلار

en: Next:
ug_CN: كېيىنكى:

en: Niamey
ug_CN: نىئامېي - نىگېر

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
ug_CN: تور نامىڭىز 50 ھەرپتىن ئۇزۇن بولماسلىغى كېرەك.

en: Nickname
ug_CN: تەخەللۇس

en: Nicosia
ug_CN: نىكوزىيە - سىپرۇس

en: Nipigon
ug_CN: نىپىگون - ئونتارىئو@كانادا

en: Niue
ug_CN: نيۇئېي ئارىلى - پولىنېزىيە

en: No
ug_CN: ياق

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
ug_CN: "%2$s" يانبالداق پارامېتىرلىرىنىڭ سانلار گۇرۇپپىسىدا %1$s سەپلەنمىگەن. كۆڭلىدىكىسى "%3$s" . بۇ ئۇقتۇرۇشنى توختۇتۇش ھەم يانبالداقتىكى بار نەرسىلەرنى ساقلاش ئۈچۈن %1$s نى %3$s قىلىپ سەپلەڭ.

en: No Advertisements
ug_CN: ئېلان يوق

en: No Avatars
ug_CN: ئاۋاتار كۆرسىتىلمىسۇن

en: No Classic Menus found.
ug_CN: ھېچقانداق ئەنئەنىۋى تىزىملىك تېپىلمىدى.

en: No Comments
ug_CN: باھا يېزىلمىغان

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ug_CN: <span class="screen-reader-text"> توغرۇلۇق %s</span> باھالار يوق

en: No Content-Disposition supplied.
ug_CN: مەزمۇن- بىر تەرەپ قىلىش (Content-Disposition) تەمىنلەنمىگەن.

en: No Navigation Menu found in Trash.
ug_CN: ئەخلەتخانىدا ھېچقانداق يولباشچى تىزىملىك بايقالمىدى.

en: No Navigation Menu found.
ug_CN: ھېچقانداق يولباشچى تىزىملىك بايقالمىدى.

en: No Navigation Menus found.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىكى بايقالمىدى.

en: No PHP sessions detected
ug_CN: ھېچقانداق PHP ئەڭگىمە بايقالمىدى

en: No Responses
ug_CN: ئىنكاس يوق

en: No Title
ug_CN: تېمىسىز

en: No activity yet!
ug_CN: پائالىيەت يوق

en: No alignment
ug_CN: توغرىلاش يوق

en: No approved comments
ug_CN: تەستىقلانغان باھالار يوق

en: No archives to show.
ug_CN: كۆرسەتكۈدەك ئارخىپ يوق.

en: No audio selected
ug_CN: ئۈن ھۆججىتى تاللانمىدى

en: No authors found.
ug_CN: ھېچقانداق يازغۇچى تېپىلمىدى.

en: No background image selected
ug_CN: ھېچقانداق تەگلىك سۈرەت تاللانمىدى

en: No block selected.
ug_CN: ھېچقانداق بۆلەك تاللانمىدى.

en: No blocks found.
ug_CN: ھىچ بۆلەك تىپىلمىدى.

en: No blogs found
ug_CN: بىلوگ تېپىلمىدى

en: No blogs... yet.
ug_CN: تېخى بلوگ... يوق.

en: No button
ug_CN: توپچە يوق

en: No categories
ug_CN: سەھىپە يوق

en: No categories found.
ug_CN: سەھىپەلەر تېپىلمىدى

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
ug_CN: ھېچقانداق ئۆزگەرتمە ساقلانمىغانلىقى ئۈچۈن تازىلايدىغان نەرسە يوق.

en: No changeset found to take over
ug_CN: قولغا ئالغۇدەك ئۆزگەرتىش تېپىلمىدى

en: No changesets found in Trash.
ug_CN: ئەخلەتتە ئۆزگەرتىش يوق.

en: No changesets found.
ug_CN: ئۆزگىرىشلەر توپى تېپىلمىدى.

en: No client caching response headers were detected.
ug_CN: خېرىدار غەملەك ئىنكاس بېشى بايقالمىدى.

en: No color
ug_CN: رەڭ يوق

en: No color selected
ug_CN: رەڭ تاللانمىغان

en: No comments
ug_CN: ئىنكاس يېزىلمىغان

en: No comments available
ug_CN: ھېچقانداق ئىنكاس يوق

en: No comments awaiting moderation.
ug_CN: نۆۋەتتە تەستىق كۈتۈۋاتقان باھا يوق.

en: No comments found in Trash.
ug_CN: ئەخلەتخانىدا ھېچقانداق ئىنكاس يوق.

en: No comments found.
ug_CN: ھېچقانداق باھا يوق.

en: No comments to show.
ug_CN: كۆرسەتكۈدەك ھېچقانداق باھا يوق.

en: No comments yet.
ug_CN: تېخى باھا يېزىلمىدى.

en: No cookie present.
ug_CN: چەرەز يوق.

en: No data supplied.
ug_CN: مەلۇمات تەمىنلەنمىگەن.

en: No description
ug_CN: چۈشەندۈرىشى يوق

en: No editor could be selected.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچنى تاللىغىلى بولمىدى.

en: No excerpt found
ug_CN: ھېچقانداق پارچە تېپىلمىدى

en: No fallback menu found.
ug_CN: ھېچقانداق زاپاس تىزىملىك تېپىلمىدى.

en: No file selected
ug_CN: تاللانمىدى

en: No file was uploaded.
ug_CN: ھېچقانداق ھۆججەت يوللانمىدى.

en: No fonts activated.
ug_CN: ھېچقانداق خەت نۇسخا ئاكتىپلانمىغان.

en: No fonts found to install.
ug_CN: ئورنىتىدىغان خەت نۇسخىسى تېپىلمىدى.

en: No fonts found. Try with a different search term
ug_CN: ھېچقانداق خەت نۇسخا تېپىلمىدى. باشقىچە ئاتالغۇدا ئىزدەپ بېقىڭ

en: No fonts installed.
ug_CN: ھېچقانداق خەت نۇسخا ئورنىتىلمىغان.

en: No global styles config exist with that id.
ug_CN: بۇ كىملىكنىڭ ھېچقانداق ئومۇمىيەت ئۇسلۇب مايىللىقى مەۋجۇت ئەمەس.

en: No image
ug_CN: سۈرەت يوق

en: No image selected
ug_CN: رەسىم تاللانمىدى

en: No image set
ug_CN: رەسىم توپلىمى يوق

en: No images selected
ug_CN: رەسىم تاللانمىدى

en: No importers are available.
ug_CN: كىرگۈزگۈچ يوق.

en: No incoming links have been found.
ug_CN: كىرگەن ئۇلانما يوق ئىكەن.

en: No information yet&hellip;
ug_CN: ھازىرچە ھېچقانداق ئۇچۇر يوق…

en: No items
ug_CN: ھېچنەرسە يوق

en: No items found
ug_CN: ھېچقانداق تۈر تېپىلمىدى

en: No items found.
ug_CN: تۈر تېپىلمىدى.

en: No items.
ug_CN: ھېچقانداق تۈر يوق.

en: No links found.
ug_CN: ھېچقانداق ئۇلانما تېپىلمىدى.

en: No logo selected
ug_CN: تۇغ تاللانمىدى

en: No matches found
ug_CN: ماس كېلىدىغىنى تېپىلمىدى.

en: No matching template found
ug_CN: ماس كېلىدىغان قېلىپ تېپىلمىدى

en: No matching template found.
ug_CN: ماس كېلىدىغان قېلىپ تېپىلمىدى.

en: No media files found in Trash.
ug_CN: ئەخلەتخانىدا ھېچقانداق ھۆججەت بايقالمىدى.

en: No media files found.
ug_CN: مېدىئا ھۆججىتى تېپىلمىدى.

en: No media items found.
ug_CN: مېدىئا ئوبىكتلىرى تېپىلمىدى.

en: No media items found. Try a different search.
ug_CN: ھىچ مېدېيا ئوبىكتى تىپىلمىدى. باشقىچە ئىزدەپ بىقىڭ.

en: No media selected
ug_CN: مېدىيا تاللانمىدى

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ug_CN: تىزىملىك تېخى قۇرۇلمىدى. <a href="%s">تىزىملىك قۇراي</a>.

en: No other sites have sent you traffic yet.
ug_CN: تېخى باشقا تور بەتلەردىن كەلگەنلەر يوق.

en: No pages found in Trash.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىدىن ھېچقانداق بەت تېپىلمىدى.

en: No pages found.
ug_CN: ھېچقانداق بەت تېپىلمىدى.

en: No pattern categories
ug_CN: ئەندىزە سەھىپەسى يوق

en: No pattern categories found.
ug_CN: ھېچقانداق ئەندىزە سەھىپەسى تېپىلمىدى.

en: No patterns found in Trash.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىدا ھېچقانداق ئەندىزە تېپىلمىدى.

en: No patterns found.
ug_CN: ئەندىزە تېپىلمىدى.

en: No pending comments
ug_CN: تەستىق كۈتىۋاتقان باھالار يوق

en: No permalink structure set
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانما قۇرۇلما تەڭشىكى يوق

en: No plugin specified.
ug_CN: ھىچقانداق قىستۇرما كۆرسىتىلمىدى.

en: No plugins found.
ug_CN: قىستۇرما تېپىلمىدى.

en: No post?
ug_CN: يازما يوقمىكەن؟

en: No posts
ug_CN: يازما يوق

en: No posts found
ug_CN: ھېچقانداق يازما تېپىلمىدى

en: No posts found in Trash.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىدىن ھېچقانداق يازما تېپىلمىدى.

en: No posts found or an error occurred while retrieving posts.
ug_CN: ھېچقانداق يازما تېپىلمىدى ياكى يازما سۈرۈشتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: No posts found.
ug_CN: يازما تېپىلمىدى.

en: No posts found. Try a different search?
ug_CN: ھېچقانداق يازما تېپىلمىدى. باشقىچە ئىزدەپ باقامسىز؟

en: No posts have been viewed yet.
ug_CN: تېخى كۆرۈلگەن يازما يوق.

en: No posts were found.
ug_CN: ھېچقانداق يازما تېپىلمىغان.

en: No posts yet.
ug_CN: تېخى يازما يوق!

en: No preview available.
ug_CN: ئالدىن كۆرۈش يوق.

en: No published posts found.
ug_CN: ئېلان قىلىنغان ھېچقانداق يازما تېپىلمىدى.

en: No registered block metadata collection was found for the provided path.
ug_CN: تەمىنلەنگەن يولدىن تىزىملىتىلغان بۆلەك مېتا سانلىق مەلۇماتى توپلىمىنى تاپالمىدى.

en: No results
ug_CN: نەتىجە يوق.

en: No results found
ug_CN: نەتىجە چىقمىدى.

en: No results found.
ug_CN: نەتىجە چىقمىدى.

en: No results.
ug_CN: نەتىجە يوق.

en: No role
ug_CN: رول يوق

en: No route was found matching the URL and request method
ug_CN: بېرىلگەن ئۇلانما ۋە ئىلتىماسقا ئوخشىغان يول تېپىلمىدى

en: No route was found matching the URL and request method.
ug_CN: بېرىلگەن ئۇلانما ۋە ئىلتىماسقا ئوخشىغان يول تېپىلمىدى

en: No scheduled events exist on this site.
ug_CN: بۇ تور بېكەتتە كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت مەۋجۇت ئەمەس.

en: No search engines have sent you traffic yet.
ug_CN: تېخى ئىزدەش ماتورى ئارقىلىق كەلگەنلەر يوق.

en: No search term specified. Showing recent items.
ug_CN: ئىزدىلىدىغان ئاتالغۇ بېرىلمىدى. يېقىنقىلار كۆرسىتىلىدۇ.

en: No selected font appearance
ug_CN: ھېچقانداق خەت كۆرۈنۈشى تاللانمىغان

en: No sidebar exists with that id.
ug_CN: بۇ كىملىكتە ھېچقانداق يان بالداق مەۋجۇت ئەمەس.

en: No sites found.
ug_CN: توربەت تېپىلمىدى.

en: No tags
ug_CN: خەتكۈچ يوق

en: No tags found
ug_CN: خەتكۈش تېپىلمىدى!

en: No tags found.
ug_CN: بەلگە تېپىلمىدى.

en: No template parts found in Trash.
ug_CN: ئەخلەتخانىدا ھېچقانداق قېلىپ پارچىسى بايقالمىدى.

en: No template parts found.
ug_CN: ھېچقانداق قېلىپ پارچىسى بايقالمىدى.

en: No templates exist with that id.
ug_CN: بۇ كىملىكتە ھېچقانداق قېلىپ مەۋجۇت ئەمەس.

en: No templates found.
ug_CN: ھېچقانداق قېلىپ تېپىلمىدى.

en: No thanks, do not remind me again
ug_CN: بولدى، قايتا ئەسكەرتمە

en: No theme is defined for this template.
ug_CN: بۇ قېلىپقا ئۆرنەك بەلگىلەنمىگەن.

en: No theme specified.
ug_CN: ھىچقانداق باشتېما بەلگىلەنمىدى.

en: No themes are currently available.
ug_CN: ھازىرچە ئىشلەتكۈدەك باش تېمىلار يوق.

en: No themes found.
ug_CN: ھېچقانداق باشتېما تېپىلمىدى.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
ug_CN: باشتېمىلار تېپىلمىدى. باشقىچە ئىزدەپ بېقىڭ ياكى  %s.

en: No themes found. Try a different search.
ug_CN: باشتېما تېپىلمىدى. باشقىچە ئىزدەپ بېقىڭ.

en: No title
ug_CN: تېمىسىز

en: No transforms.
ug_CN: ھېچقانداق ئۆزگىرىش يوق.

en: No user found.
ug_CN: قوللانچى تېپىلمىدى.

en: No valid context element was detected.
ug_CN: ئىناۋەتلىك مەزمۇن ئېلېمېنتى تېپىلمىغان.

en: No valid plugins were found.
ug_CN: ئۈنۈملۈك قىستۇرما تېپىلمىدى.

en: No version control systems were detected.
ug_CN: ھېچقانداق يېڭى نەشر باشقۇرۇش سىستېمىسى بايقالمىدى.

en: No version or author information is available.
ug_CN: ھېچقانداق نەشر ياكى يازغۇچى ئۇچۇرى يوق.

en: No video selected
ug_CN: سىن تاللانمىدى

en: No videos have been played yet.
ug_CN: تېخى قويۇلغان سىن يوق.

en: No widget was found with that id.
ug_CN: بۇ كىملىك (id) تىكى ھېچقانداق ئەپچە تېپىلمىدى.

en: No widgets found.
ug_CN: قوراللار تېپىلمىدى

en: No, I do not approve of this connection
ug_CN: ياق، بۇ باغلىنىشنى تەستىقلىمايمەن

en: No-code contribution
ug_CN: كود تۆھپىسى يوق

en: Nome
ug_CN: نوم

en: Non breaking space
ug_CN: پارچىلانمايدىغان بوشلۇق

en: Non-existent changeset UUID.
ug_CN: مەۋجۇت بولمىغان ئۆزگىرىش توپلىمى UUID.

en: Nonbreaking space
ug_CN: ئايرىلمايدىغان بوشلۇق

en: None
ug_CN: يوق

en: Norfolk
ug_CN: نورفېك - ئەنگىلىيە

en: Normal
ug_CN: نورمال

en: Noronha
ug_CN: نورونخا - برازىلىيە

en: North
ug_CN: شىمال

en: North Dakota
ug_CN: جەنۇبىي داكوتا

en: Norwegian
ug_CN: نورۋېگىيەچە

en: Not Found
ug_CN: تېپىلمىدى

en: Not Found.
ug_CN: تېپىلمىدى.

en: Not Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ئەمەس

en: Not Sticky
ug_CN: چوققىدىن قالدۇرۇش

en: Not available
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Not available for aligned text.
ug_CN: توغرىلانغان تېكىستكە ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Not enough data to create this user.
ug_CN: قوللانغۇچىنى قۇرۇش ئۈچۈن مەلۇمات يىتەرلىك ئەمەس.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
ug_CN: يۈكلەشكە بوشلۇق يېتىشمەيدۇ. %s KB لازىم.

en: Not found
ug_CN: تېپىلمىدى

en: Not found: %1$s (%2$s)
ug_CN: تېپىلمىدى: %1$s (%2$s)

en: Not ready to publish.
ug_CN: تارقىتىشقا تەييار بولمىدى.

en: Not set
ug_CN: بەلگىلەنمىدى

en: Not writable
ug_CN: يېزىلماس

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
ug_CN: ئەسكەرتىش ئىزدەش موتورىنىڭ ئىندېكىسلىشىغا رىغبەتلەندۈرۈشنى تەڭشىمىگەن تەقدىردىمۇ، تور بېكىتىڭىز توردا كۆرۈنۈۋېرىدۇ ھەمدە ھەممە ئىزدەش موتورى بۇ كۆرسەتمىگە ئەمەل قىلىشى ناتايىن.

en: Note that the same template can be used by multiple pages, so any changes made here may affect other pages on the site. To switch back to editing the page content click the ‘Back’ button in the toolbar.
ug_CN: ئەسكەرتىش، ئوخشاش بىر قېلىپنى كۆپ بەتتە ئىشلەتكىلى بولىدۇ، شۇڭا بۇ يەردە قىلىنغان ھەر قانداق ئۆزگەرتىش تور بېكەتتىكى باشقا بەتلەرگە تەسىر قىلىشى مۇمكىن. بەت مەزمۇنىنى تەھرىرلەشكە قايتىش ئۈچۈن قورال بالداقتىكى «قايت» توپچە چېكىلىدۇ.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
ug_CN: ئىزاھات: سۈرەتنى چېكىپ («قىرقىش» سىنبەلگىسى ئاللىبۇرۇن تاللانغان)، قىرقىش رامكىسىنى مۇۋاپىق ئورۇنغا سۆرەش ئارقىلىق سۈرەتنى قىرقالايسىز. قىرقىشنى ساقلاپ قېلىش ئۈچۈن «ساقلاش»نى باسسىڭىز بولىدۇ.

en: Note:
ug_CN: ئەسكەرتمە:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
ug_CN: ئەسكەرتىش: بۇ قورال پەقەت WordPress ۋە ھەمكارلاشقان قىستۇرمىنىڭ سانلىق مەلۇماتلىرىنىلا توپلايدۇ. سىز تېخىمۇ كۆپ تەدبىرلەرنى قوللىنىپ ئۆچۈرۈش ئىلتىماسىغا بويسۇنسىڭىز بولىدۇ. مەسىلەن، سىزنىڭ يەنە تەشكىلىڭىز ئىشلىتىدىغان ئۈچىنچى تەرەپ مۇلازىمىتى توپلايدىغان ياكى ساقلايدىغان سانلىق مەلۇماتلارنىمۇ ئىلتىماسچىلارنىڭ تەلىپى بويىچە ئۆچۈرۈش مەسئۇلىيىتىڭىز بار.

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
ug_CN: ئەسكەرتىش: زور كۆپچىلىك تېلېفون ۋە تاختا كومپيۇتېرلارنىڭ تور كۆرگۈسى سىڭدۈرۈلگەن PDF نى كۆرسىتەلمەيدۇ.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
ug_CN: ئەسكەرتىش: بۇ تاللانمىلارنىڭ ھېچقايسىسى تور بېتىڭىزنى نورمال زىيارەت قىلىشتىن توسۇپ قويمايدۇ &mdash; ئۇ پەقەت ئىزدەش ماتورلىرىغا بولغان تەلىپىڭىزنى ئەكس ئەتتۈرىدۇ.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
ug_CN: ئەسكەرتىش: بۇ قورال پەقەت WordPress ۋە ھەمكارلاشقان قىستۇرمىنىڭ سانلىق مەلۇماتلىرىنىلا توپلايدۇ. سىز تېخىمۇ كۆپ تەدبىرلەرنى قوللىنىپ چىقىرىش ئىلتىماسىغا بويسۇنسىڭىز بولىدۇ. مەسىلەن، سىزنىڭ يەنە تەشكىلىڭىز ئىشلىتىدىغان ئۈچىنچى تەرەپ مۇلازىمىتى توپلايدىغان ياكى ساقلايدىغان سانلىق مەلۇماتلارنىمۇ ئىلتىماسچىلارغا يوللاش مەسئۇلىيىتىڭىز بار.

en: Note: This will stop any import currently in progress.
ug_CN: ئەسكەرتمە: بۇنىڭدا نۆۋەتتىكى ھەر قانداق ئىمپورتلاش مەشغۇلاتى توختىتىلىدۇ.

en: Notes
ug_CN: كۆرسەتمە

en: Notes Author
ug_CN: خاتىرە ئاپتورى

en: Nothing Found
ug_CN: ھېچنېمە تېپىلمىدى

en: Nothing found
ug_CN: ھېچنېمە تېپىلمىدى

en: Nothing to save, the image has not changed.
ug_CN: ھېچنىمە ساقلانمىدى. سۈرەت ئۆزگەرمىدى.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
ug_CN: ھېچنېمە ئىمپورتلانمىدى. بۇرۇن بۇ بلوگنى ئىمپورتلاپ بولغانمىدىڭىز؟

en: Notice
ug_CN: ئەسكەرتمە

en: Notice:
ug_CN: ئەسكەرتمە:

en: Notifications
ug_CN: ئۇقتۇرۇشلار

en: Notify me of new posts via email.
ug_CN: يېڭى يازمىلار ماڭا ئېلخەتتە خەۋەر قىلىنسۇن

en: Nouakchott
ug_CN: ناۋاكشوت - ماۋرىيانىيە

en: Noumea
ug_CN: نۇمېئا - يېڭى كالېدونىيە@فرانسىيە

en: November
ug_CN: نويابىر

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ug_CN: نويابىر

en: Novosibirsk
ug_CN: نېۋېسىبىرسكى - روسىيە

en: Now
ug_CN: ھازىر

en: Now select a category you want to put these links in.
ug_CN: بۇ ئۇلانمىنى قويىدىغان كاتېگورىيىنى تاللاڭ.

en: Now that you have imported your Blogger blog into WordPress,
    		what are you going to do? Here are some suggestions:
ug_CN:  ھازىر سىز بلوگگېر بلوگىڭىزنى ئوڭۇشلۇق ھالدا ۋوردپرەسكە ئىمپورتلىدىڭىز. كېيىنكى قەدەمدىچۇ؟ بۇ يەردە بىر قانچە تەكلىپ بار:

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
ug_CN: ئەمدى ئىنكاسلىرىڭىزنى چۈشۈرۈپ ئىمپورتلاشنى باشلايمىز (ئىنكاسلىرىڭىز كۆپ بولسا <strong>ئۇزاق</strong> ۋاقىت كېتىدۇ)...

en: Number Input
ug_CN: سان كىرگۈزۈش

en: Number of Themes found: %d
ug_CN: تېپىلغان باشتېمىلارنىڭ سانى: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
ug_CN: بۇ XML ۋاقىت تامغىسىدىكى تور ئادرېسىنىڭ سانى: %s.

en: Number of comments
ug_CN: ئىنكاس سانى

en: Number of comments to show:
ug_CN: كۆرسىتىلىدىغان باھا سانى:

en: Number of items
ug_CN: ئوبىكتنىڭ سانى

en: Number of items found: %d
ug_CN: تېپىلغان ئەزالارنىڭ سانى: %d

en: Number of items per page:
ug_CN: ھەر بەتتىكى ئەزالار سانى:

en: Number of levels for threaded (nested) comments
ug_CN: نەقىل ئىنكاسنىڭ قەۋەت سانى

en: Number of links
ug_CN: ئۇلانما سانى

en: Number of links to show:
ug_CN: كۆرسىتىلىدىغان ئۇلانما سانى:

en: Number of media items found: %d
ug_CN: تىپىلغان مېدېيا ئ‍وبىكتلارنىڭ سانى: %d.

en: Number of posts to show:
ug_CN: كۆرسىتىلىدىغان يازما سانى:

en: Number of published posts for the term.
ug_CN: ئاتالغۇغا ئائىت ئېلان قىلىنغان يازما سانى.

en: Number of tags
ug_CN: بەلگە سانى

en: Number of widgets found: %d
ug_CN: تېپىلغان قوراللارنىڭ سانى: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ug_CN: سانى

en: Numbered list
ug_CN: رەقەملىك تىزىملىك

en: Numbers
ug_CN: سانلار

en: Numeric
ug_CN: سان ھالىتىدە

en: Nuuk
ug_CN: نۇك

en: OK
ug_CN: ھەئە

en: Object ID must be an integer, %s given.
ug_CN: ئوبيېكت كىملىكى پۈتۈن سان بولۇشى كېرەك، %s بېرىلگەن.

en: Object subtype.
ug_CN: ئوبىكت كىچىك تىپى

en: Object type.
ug_CN: ئوبيېكت تىپى

en: October
ug_CN: ئۆكتەبىر

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ug_CN: ئۆكتەبىر

en: Off
ug_CN: ئېتىك

en: Offset
ug_CN: ئېغىش

en: Offset the result set by a specific number of items.
ug_CN: نەتىجە توپىنى بەلگىلىك ساندىكى ئەزالارغىچە سۈرۈش.

en: Ogg File URL
ug_CN: Ogg ئاۋاز ھۆججىتى ئادرېسى

en: Older
ug_CN: كونىراق

en: Older Comments
ug_CN: كونىراق ئىنكاسلار

en: Older comments
ug_CN: كونىراق باھالار

en: Older comments page link
ug_CN: كونا ئىنكاسنىڭ بەت ئۇلانمىسى

en: Older posts
ug_CN: كونىراق يازما

en: Oldest to newest
ug_CN: كونىدىن يېڭىغا

en: Omsk
ug_CN: ئومسكى - روسىيە

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
ug_CN: بەزى سېستىمىلاردا ساندان ئىسمى سىزنىڭ ئىشلەتكۈچى ئىسمىڭىز بىلەن باشلىنىدۇ، يەنى مۇنداق <code> username_%1$s</code>. خاتالىق بۇسەۋەپتىنمىدۇ ؟

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
ug_CN: بۇ بەتتە سىز Akismet قىستۇرمىسىنى قاچىلىيالايسىز

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
ug_CN: بۇ بەتتە بېكىتىڭىزدىكى سۈزۈۋېلىنغان ئەخلەتلەرنىڭ ئىستاتىستىكىسىنى كۆرەلەيسىز.

en: Once Daily
ug_CN: ھەر كۈندە بىر

en: Once Hourly
ug_CN: ھەر سائەتتە بىر

en: Once Weekly
ug_CN: ھەپتىدە بىر قېتىم

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
ug_CN: ھاسىل قىلىنغان WXR ھۆججىتىنى باشقا بىر WordPress تور بېتىگە ياكى بۇ خىل ھۆججەت تىپىنى قوللايدىغان باشقا بىر بىلوگ سۇپىسىغا ئىمپورتلىغىلى بولىدۇ.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
ug_CN: تاللاپ بولغاندىن كېيىن، پىكسىلنى بىرلىك قىلىپ سان كىرگۈزۈش ئارقىلىق ئۇنى تەڭشىيەلەيسىز. ئەڭ كىچىك تاللاش چوڭلۇقى مېدىئادىكى كىچىك رەسىمنىڭ تەڭشەلگەن چوڭلۇقى بىلەن ئوخشاش.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
ug_CN:  &#8220;ئۆچۈرۈشنى تەستىقلايمەن&#8221; كۇنۇپكىسىنى بېسىشىڭىز بىلەن، بۇ ئىشلەتكۈچى ماڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
ug_CN: &#8220;ئۆچۈرۈشنى تەستىقلايمەن&#8221; كۇنۇپكىسىنى بېسىشىڭىز بىلەن، بۇ ئىشلەتكۈچىلەر ماڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
ug_CN: چۈشۈرۈش ھۆججىتىنى ساقلىۋالسىڭىز، كېيىن ئۇنى ئىمپورتلاش ئىقتىدارىدىن پايدىلىنىپ باشقا بىر WordPress كە ئىمپورتلىيالايسىز.

en: One Column
ug_CN: بىر ئىستونلۇق

en: One Response
ug_CN: بىر ئىنكاس

en: One column
ug_CN: بىر رەت

en: One comment
ug_CN: بىر ئىنكاس

en: One email address per line.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىنى بىر قۇرغا بىردىن يېزىڭ.

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
ug_CN: تىخنىكىدىكى ئەڭ قىيىن مەسلە بولسا ئۆزىنى يىلتىزدىن ئۆزگەرتمەك.

en: One of the plugins is invalid.
ug_CN: ئارىسىدا ئۈنۈمسىز قىستۇرما بار ئىكەن.

en: One of the selected users is not a member of this site.
ug_CN: تاللانغان ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ بىرسى بۇ تور بېكىتىنىڭ ئەزاسى ئەمەس.

en: One or more plugins failed to load properly.
ug_CN: بىر ياكى بىر نەچچە قىستۇرمىنى توغرا يۈكلىيەلمىدى.

en: One or more recommended modules are missing
ug_CN: بىر ياكى بىر قانچە زۆرۈر تەۋسىيەلىك بۆلەك كەم

en: One or more required modules are missing
ug_CN: بىر ياكى بىر قانچە زۆرۈر بۆلەك كەم

en: One or more themes failed to load properly.
ug_CN: بىر ياكى بىر نەچچە ئۆرنەكنى توغرا يۈكلىيەلمىدى.

en: One response
ug_CN: بىر ئىنكاس

en: One response to %s
ug_CN: %s ئۈچۈن بىر ئىنكاس

en: One.
ug_CN: بىر.

en: Only
ug_CN: پەقەتلا

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ug_CN: پەقەت %1$s ۋە  %2$s ھۆججەتلەرىلا باشلىق ۋىدېئوسى بولالايدۇ. ھۆججەت فورماتىڭىزنى ئۆزگەرتىپ سىناپ بېقىڭ. ياكى بولمىسا ۋىدېئورىڭىزنى YouTube يوللاڭ ۋە ئاستىدىكى تاللاش ئارقىلىق ئۇنى باغلاڭ.

en: Only UUID V4 is supported at this time.
ug_CN: نۆۋەتتە UUID V4 نىلا قوللايدۇ.

en: Only images can be used as a background image.
ug_CN: پەقەت سۈرەتنىلا تەگلىك سۈرەت قىلىپ ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: Only include current page
ug_CN: نۆۋەتتىكى بەتنىلا ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ

en: Only including headings from the current page (if the post is paginated).
ug_CN: پەقەت نۆۋەتتىكى بەت (ئەگەر يازما بەتكە ئايرىلغان بولسا) نى ئۆز ئىچىگە ئالغان ماۋزۇلا.

en: Only link to posts that have the same taxonomy terms as the current post. For example the same tags or categories.
ug_CN: نۆۋەتتىكى يازما بىلەن ئوخشاش تۈرلىنىشى بار يازمىغىلا ئۇلىنىدۇ، مەسىلەن، ئوخشاش بەلگە ياكى سەھىپە.

en: Only one file can be used here.
ug_CN: بۇ جايدا بىرلا ھۆججەتنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: Only show percentages
ug_CN: پىرسەنتىنىلا كۆرسىتىش

en: Only shows if the post has been modified
ug_CN: يازما ئۆزگەرتىلگەن بولسا ئاندىن كۆرسىتىدۇ

en: Only users with permissions to edit the template can move or delete this block
ug_CN: پەقەت قېلىپ تەھرىرلىيەلەيدىغان ئىشلەتكۈچىلەر بۇ بۆلەكنى يۆتكەپ ياكى ئۆچۈرەلەيدۇ

en: Only visible to site admins and editors.
ug_CN: پەقەت سەھىپە باشقۇرغۇچىىلىرى ۋە تەھرىرلىرىلا كۆرەلەيدۇ.

en: Only visible to those who know the password
ug_CN: ئىم بىلىدىغانلارغىلا كۆرۈنىدۇ

en: Only visible to those who know the password.
ug_CN: ئىم بىلىدىغانلارغىلا كۆرۈنىدۇ

en: Oops!
ug_CN: ئاپلا!

en: Oops! That embed cannot be found.
ug_CN: ئاپلا! ئۇ قىستۇرۇلما تېپىلمىدى.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ug_CN: ئاپلا! ئۇ بەت تېپىلمىدى

en: Oops: %s
ug_CN: ئاپلا: %s

en: Open
ug_CN: ئېچىش

en: Open %s styles in Styles panel
ug_CN: ئۇسلۇپ تاختىدىن %s ئۇسلۇبنى ئاچىدۇ

en: Open Colors Selector
ug_CN: رەڭ تاللىغۇچنى ئاچىدۇ

en: Open List View
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈشىنى ئاچ

en: Open Media Library
ug_CN: ۋاسىتە ئامبىرىنى ئاچ

en: Open Navigation
ug_CN: يولباشچى ئاچ

en: Open Press This
ug_CN: بۇنى باسنى ئېچىش

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
ug_CN: تېمىسىز

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
ug_CN: ئاچ

en: Open Site Editor
ug_CN: بېكەت تەھرىرلىگۈچنى ئاچ

en: Open by default
ug_CN: كۆڭۈلدىكى بويىچە ئاچ

en: Open code editor
ug_CN: كود تەھرىرلىگۈچنى ئاچ

en: Open command palette
ug_CN: بۇيرۇق بالداقنى ئاچ

en: Open images in new tab
ug_CN: سۈرەتنى يېڭى بەتكۈچتە ئاچ

en: Open in new tab
ug_CN: يېڭى بەتكۈچتە ئېچىش

en: Open link in a new tab
ug_CN: ئۇلانمىنى يېڭى ۋاراقتا ئاچماق

en: Open link in a new window/tab
ug_CN: ئۇلانما يېڭى كۆزنەك ياكى بەتكۈشتە ئېچىلسۇن

en: Open links in new tab
ug_CN: ئۇلانمىنى يېڭى بەتكۈچتە ئاچ

en: Open menu
ug_CN: تىزىملىك ئاچ

en: Open on click
ug_CN: ئۇلانمىدا ئاچ

en: Open publish panel
ug_CN: ئىلان پەنەلىنى ئىچىش

en: Open save panel
ug_CN: ساقلاش تاختىسىنى ئاچ

en: Open sharing dialog
ug_CN: ئورتاقلىشىش دىيالوگىنى ئېچىش

en: Open site editor
ug_CN: بېكەت تەھرىرلىگۈچنى ئاچ

en: Open styles
ug_CN: ئۇسلۇب ئاچ

en: Open the Customizer
ug_CN: خاسلاشتۇرغۇچنى ئاچىدۇ

en: Open the command palette.
ug_CN: بۇيرۇق بالداقنى ئاچ.

en: Opens in new window
ug_CN: يېڭى كۆزنەكتە ئېچىلسۇن

en: Opens the List View panel by default.
ug_CN: كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا تىزىم كۆرۈنۈش تاختىسىنى ئاچىدۇ.

en: Optimize the editing experience for enhanced control.
ug_CN: كۈچەيتىلگەن كونتروللىغۇچنىڭ تەھرىرلەش تەسىراتىنى ئەلالاشتۇرىدۇ.

en: Optional
ug_CN: ئىختىيارى

en: Optional placeholder text
ug_CN: ئ‍ىختىيارى يەرتۇتقۇ تېكىستى

en: Optional placeholder…
ug_CN: ئ‍ختىيارى يەرتۇتقۇ

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
ug_CN: ۋوردپرەس.كوم قوللانچىلىرىغا كۆرسىتىلىدىغان ئىختىيارى تېكىست:

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
ug_CN: ۋوردپرەس.كوم قوللانچىلىرىدىن باشقىلارغا كۆرسىتىلىدىغان ئىختىيارى تېكىست:

en: Options
ug_CN: تاللاشلار

en: Options Updated.
ug_CN: تاللاشلار يېڭىلاندى.

en: Options have been updated
ug_CN: تاللاشلار ساقلاندى

en: Options saved.
ug_CN: تاللانمىلار ساقلاندى.

en: Or choose an image from your media library:
ug_CN: ياكى مېدىيا ئامبىرىدىكى سۈرەتتىن بىرنى تاللاڭ:

en: Or choose from your local disk:
ug_CN: ياكى قاتتىق دىسكىڭىزدىن تاللاڭ:

en: Or link to existing content
ug_CN: ياكى مەۋجۇت مەزمۇنغا ئۇلاش

en: Or, enter a YouTube URL:
ug_CN: ياكى بىر YouTube ئۇلانمىسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Oral
ug_CN: ئورال - قازاقىستان

en: Orange
ug_CN: سارغۇچ

en: Order
ug_CN: تەرتىپ

en: Order by
ug_CN: بويىچە تىزىش

en: Order images by:
ug_CN: سۈرەت تەرتىپى:

en: Order sort attribute ascending or descending.
ug_CN: رەتلەش تەرتىبى ئاشقان بويىچىمۇ ياكى كېمەيگەن بويىچىمۇ.

en: Order updated.
ug_CN: تەرتىپى يېڭىلاندى.

en: Order:
ug_CN: تەرتىپ:

en: Ordered
ug_CN: تەرتىپلىك

en: Ordered by Comment Date, descending.
ug_CN: ئىنكاس چېسلاسى بويىچە تەرتىپلەندى، كېمەيگۈچى.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
ug_CN: يۈكلەر ئاي ۋە يىل ئايرىمىسى بويىچە ھۆججەت قىسقۇچتا ساقلانسۇن

en: Orientation
ug_CN: يۆنىلىش

en: Original
ug_CN: ئورگىنال

[ctx: Original Size]
en: Original
ug_CN: ئەسلىدىكى

en: Original dimensions %s
ug_CN: ئەسلى چوڭ- كىچىكلىكى %s

en: Original image:
ug_CN: ئەسلى رەسىم:

en: Original: %s
ug_CN: ئەسلى چوڭلۇقى: %s

en: Oslo
ug_CN: ئوسلو - نورۋېگىيە

en: Other
ug_CN: باشقىلار

en: Other Answer
ug_CN: باشقا جاۋابلار

en: Other WordPress News
ug_CN: WordPress نىڭ باشقا خەۋەرلىرى

en: Other comment settings
ug_CN: باشقا باھا تەڭشەكلىرى

en: Other languages:
ug_CN: باشقا تىللار:

en: Other links
ug_CN: باشقا ئۇلانمىلار

en: Other posts
ug_CN: باشقا يازمىلار

en: Other search terms
ug_CN: باشقا ئىزدەلگەن ئىبارىلەر

en: Other sources
ug_CN: باشقا مەنبەلەر

en: Other user roles have been changed.
ug_CN: باشقا ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ دەرىجىسى ئۆزگەرتىلدى.

en: Other users have been deleted.
ug_CN: باشقا ئىشلەتكۈچىلەر ئۆچۈرۈۋېتىلدى.

en: Other users have been removed.
ug_CN: باشقا ئىشلەتكۈچىلەر ئۆچۈرۈۋېتىلدى.

en: Ouagadougou
ug_CN: ۋاگېدۇگۇ - بۇركىنا فاسو

en: Our website address is: %s.
ug_CN: تور بېكەت ئادرېسىمىز: %s.

en: Out from under %s
ug_CN: %s نىڭ ئاستىدىن چىقىش

en: Outdated SQL server
ug_CN: SQL مۇلازىمېتىر نەشرى كونا

en: Outdent
ug_CN: سىرتىغا سۈرۈش

en: Outdent a list by pressing <kbd>backspace</kbd> at the beginning of a line.
ug_CN: قۇر بېشىدا <kbd>backspace</kbd> بېسىلسا تىزىم كېڭىيىدۇ.

en: Outdent list item
ug_CN: تىزىملىك ماددىلىرىنى تىشىغا سۈرۈش

en: Outset
ug_CN: كېڭەيت

en: Overlay
ug_CN: قاپلاش

en: Overlay Menu
ug_CN: قاپلاش تىزىملىكى

en: Overlay color
ug_CN: قاپلىما رەڭگى

en: Overlay menu controls
ug_CN: قاپلاش تىزىملىك كونتروللىرى

en: Overlay opacity
ug_CN: قاپلاش غۇۋالىقى

en: Override the default excerpt length.
ug_CN: قاپلايدىغان كۆڭۈلدىكى ئۈزۈندە ئۇزۇنلۇقى.

en: Overrides
ug_CN: قاپلاش

en: Overrides are changes you make to a block within a synced pattern instance. Use overrides to customize a synced pattern instance to suit its new context. Name this block to specify an override.
ug_CN: قاپلاش قەدەمداشلايدىغان ئەندىزەنىڭ بۆلەكلىرىگە ئېلىپ بارغان ئۆزگەرتىشنى كۆرسىتىدۇ. قاپلاش ئىقتىدارىنى ئىشلىتىپ ئەندىزىنى قەدەمداشلاپ يېڭى تېكىست مەزمۇنىغا ماسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. قاپلاشنى بەلگىلەش ئۈچۈن بۇ بۆلەكنى ئاتاش كېرەك.

en: Overrides currently don't support image captions or links. Remove the caption or link first before enabling overrides.
ug_CN: نۆۋەتتە سۈرەت چۈشەندۈرۈشى ياكى ئۇلانمىسى قاپلاشنى قوللىمايدۇ. قاپلاشنى قوزغىتىشتىن ئىلگىرى چۈشەندۈرۈش ۋە ئۇلانما چىقىرىۋېتىلىشى كېرەك.

en: Overview
ug_CN: قىسقىچە تونۇشتۇرۇش

en: PDF embed
ug_CN: PDF سىڭدۈرۈلگەن

en: PDF settings
ug_CN: PDF تەڭشەكلەر

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
ug_CN: PG &#8212; كىشىنى بىئارام قىلىدىغان سۈرەت، 13 ياشتىن ئاشقانلارلا كۆرەلەيدۇ

en: PHP Default Timezone
ug_CN: PHP كۆڭۈلدىكى ۋاقىت رايونى

en: PHP Extensions
ug_CN: PHP كېڭەيتىلمىسى

en: PHP Sessions
ug_CN: PHP ئەڭگىمەلەر

en: PHP Update Recommended
ug_CN: PHP يېڭىلاش تەۋسىيەسى

en: PHP Version
ug_CN: PHP نەشرى

en: PHP default timezone is invalid
ug_CN: PHP كۆڭۈلدىكى ۋاقىت رايونى ئىناۋەتسىز

en: PHP default timezone is valid
ug_CN: PHP كۆڭۈلدىكى ۋاقىت رايونى ئىناۋەتلىك

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
ug_CN: PHP نىڭ كۆڭۈلدىكى ۋاقىت رايونى WordPress يۈكلەنگەندىن كېيىن %s فونكسىيەنىڭ چاقىرىشى بىلەن ئۆزگەرتىلدى. بۇ چېسلا ۋە ۋاقىتنىڭ ھېسابلىنىشىغا تەسىر كۆرسىتىشى مۇمكىن.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
ug_CN: WordPress يۈكلەنگەندە PHP نىڭ كۆڭۈلدىكى ۋاقىت رايونى سەپلەندى، بۇ چېسلا ۋە ۋاقىتنى توغرا ھېسابلاش ئۈچۈن ئېلىپ بېرىلدى.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
ug_CN: WordPress تور بېكىتى قۇرۇشتا ئىشلىتىدىغان پىروگرامما تىللىرىنىڭ بىرى PHP بولۇپ، ئەڭ يېڭى PHP نەشرى بىخەتەرلىك يېڭىلىنىشلىرىنى قوبۇل قىلالايدۇ ھەمدە تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈنۈمىنى ئۆستۈرەلىشى مۇمكىن.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
ug_CN: WordPress تور بېكىتى قۇرۇشتا ئىشلىتىدىغان پىروگرامما تىللىرىنىڭ بىرى PHP بولۇپ، ئەڭ يېڭى PHP نەشرى قەرەلىك بىخەتەرلىك يېڭىلىنىشلىرىنى قوبۇل قىلالايدۇ ھەمدە تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈنۈمىنى ئۆستۈرەلىشى مۇمكىن. PHP نىڭ تەۋسىيە قىلىنىدىغان ئەڭ تۆۋەن نەشرى %s.

en: PHP max input variables
ug_CN: PHP ئەڭ چوڭ كىرگۈزۈش ئۆزگەرگۈچىسى

en: PHP memory limit
ug_CN: PHP ئەسلەك چېكى

en: PHP memory limit (only for admin screens)
ug_CN: PHP ئەسلەك چېكى (پەقەت باشقۇرغۇچى ئېكرانى ئۈچۈن)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
ug_CN: PHP مودېلى تور بېكىتىڭىزنى زور كۆپچىلىك ۋەزىپىلىرىنى ئورۇنلايدۇ. ھەر قانداق ئۆزگەرتىشنى مۇلازىمېتىر باشقۇرغۇچىڭىز ئېلىپ بارىدۇ.

en: PHP post max size
ug_CN: PHP يازما چوڭلۇق چېكى

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ug_CN: بىر %1$s فونكسىيەسىنىڭ چاقىرىشى PHP سۆزلىشىشىدىن بىرنى قۇردى. شۇ سۆزلىشىش REST API ۋە ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسىغا دەخلى قىلدى. ھەر قانداق PHP ئىلتىماسى يوللاشتىن ئىلگىرى چوقۇم %2$s فونكسىيە ئاكتىپ سۆزلىشىشنى تاقاش كېرەك.

en: PHP time limit
ug_CN: PHP ۋاقىت چېكى

en: PHP version
ug_CN: PHP نەشرى

en: PHP version %s
ug_CN: PHP نەشرى %s

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
ug_CN: PHP نىڭ XML كېڭەييتمىسى قۇرۇلماپتۇ. تور مۇلازىمىتى تەمىنلىگۈچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىپ PHP نىڭ XML كېڭەييتمىسىنى قوزغىتىشىنى ئېيتىڭ.

en: PM
ug_CN: چۈشتىن كېيىن

en: POSTED BY
ug_CN: ئاپتور

en: Pacific
ug_CN: تىنچ ئوكيان

en: Padding
ug_CN: ئىچكى يان ئارىلىقى

en: Page
ug_CN: بەت

en: Page %1$d of %2$d
ug_CN: %1$d/%2$d بەت

en: Page %1$s of %2$s
ug_CN: %1$s / %2$s بەت

en: Page %s
ug_CN: بەت %s

en: Page Archives
ug_CN: بەت ئارخىپى

en: Page Attributes
ug_CN: بەت خاسلىقلىرى

en: Page ID
ug_CN: بەت كىملىكى (ID)

en: Page IDs, separated by commas.
ug_CN: پەش بىلەن ئايرىلغان بەت كىملىكى (ID)

en: Page List: "%s" page has no children.
ug_CN: بەت تىزىمى: «%s» نىڭ تارماق بېتى يوق.

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
ug_CN: بەت تىزىمى: بەتلەرنى ئوقۇيالمايدۇ.

en: Page Loaded.
ug_CN: بەت يۈكلەندى.

en: Page Not Found
ug_CN: بەت تېپىلمىدى

en: Page attributes
ug_CN: بەت خاسلىقلىرى

en: Page break
ug_CN: بەت ئايرىش

en: Page cache
ug_CN: بەت غەملەك

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
ug_CN: بەت غەملەك مۇقىم بەت ساقلاش ۋە تەمىنلەش ئارقىلىق ئىشلەتكۈچىلەر ھەر قېتىم زىيارەت قىلغاندا بەتنى چاقىرماي، تور بېكىتىڭىزنىڭ سۈرئىتى ۋە ئۈنۈمىنى ياخشىلايدۇ.

en: Page cache is detected and the server response time is good
ug_CN: بەت غەملەك بايقالدى، مۇلازىمېتىرنىڭ ئىنكاس ۋاقتى ياخشى

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
ug_CN: بەت غەملەك بايقالدى ئەمما مۇلازىمېتىرنىڭ ئىنكاس ۋاقتى يەنىلا ئاستا

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
ug_CN: ئاكتىپ بەت غەملەك قىستۇرمىسى ئىزدەش ۋە باش بەتكە ئۈچ ئىلتىماس يوللاپ، كېيىنكى ياكى كۆپ HTTP خېرىدار غەملەك ئىنكاسى بېشىنى ئىزدەپ، غەملەك بار يوقلۇقىنى بايقايدۇ:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
ug_CN: بەت غەملەك بايقالمىدى، مۇلازىمېتىرنىڭ ئىنكاس ۋاقتى ئاستا

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
ug_CN: بەت غەملەك بايقالمىدى ئەمما مۇلازىمېتىرنىڭ ئىنكاس ۋاقتى ئادەتتىكىدەك

en: Page draft updated.
ug_CN: بەت ئارگىنالى يېڭىلاندى.

en: Page index cannot be less than one.
ug_CN: بەت كۆرسەتكۈچى بىردىن كەم بولسا بولمايدۇ.

en: Page not found
ug_CN: بەت تېپىلمىدى

en: Page on front
ug_CN: ئالدىدىكى بەت

en: Page order
ug_CN: بەت تەرتىپى

en: Page published privately.
ug_CN: بەت شەخسى ئىلان قىلىندى.

en: Page published.
ug_CN: بەت ئېلان قىلىندى.

en: Page restored to revision from %s.
ug_CN: بەت %s دىن تەڭشەلگىنىگە قايتۇرۇلدى.

en: Page reverted to draft.
ug_CN: بەت دەسلەپكى نۇسخىغا قايتۇرۇلدى.

en: Page saved.
ug_CN: بەت ساقلاندى.

en: Page scheduled for: %s.
ug_CN: بەت توغۇرلانغان ۋاقىت جەدۋىلى: %s.

en: Page scheduled.
ug_CN: بەتنىڭ ۋاقىت جەدىۋىلى قۇرۇلدى.

en: Page submitted.
ug_CN: بەت تاپشۇرۇلدى.

en: Page title
ug_CN: بەت تېمىسى

en: Page trashed.
ug_CN: بەت ئەخلەتكە تاشلاندى.

en: Page updated.
ug_CN: بەت يېڭىلاندى.

en: Pages
ug_CN: بەتلەر

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
ug_CN: «بەت» يازمىغا ئوخشاش بولۇپ، ئۇنىڭمۇ تېمىسى، مەزمۇن تېكىستى ۋە باغلانغان مەلۇمات ئۇچۇرى بار، لېكىن ئوخشىمايدىغان يېرى بەتلەرنىڭ مەڭگۈلۈك يازمىلارغا ئوخشاش ئىلگىرى كېيىنلىك بىلوگ تەرتىپى بولمايدۇ. بەتلەر سەھىپىگە ئايرىلمايدۇ، بەلگە قويۇلمايدۇ، لېكىن دەرىجە-قاتلامغا ئايرىشقا بولىدۇ. مەلۇم بىر بەتنى باشقا بەتلەرنىڭ &#8220;بېشى&#8221; قىلىپ بەت گۇرۇپپىسى قۇرۇپ، باشقا بەتلەرنى ئۇنىڭ ئاستىغا قەۋەتلىيەلەيسىز.

en: Pages list
ug_CN: بەتلەر تىزىملىكى

en: Pages list navigation
ug_CN: بەت تىزىملىكى يولباشچى

en: Pages:
ug_CN: بەتلەر:

en: Pagination
ug_CN: بەتكە بۆلۈش

en: Pagination arrow
ug_CN: بەتكە ئايرىش يا ئوقى

en: Pago Pago
ug_CN: پاڭگو پاڭگو - ساموئا

en: Palau
ug_CN: پالاۋ

en: Pale cyan blue
ug_CN: سۇس كۆك

en: Pale ocean
ug_CN: سۇس ئوكيان

en: Pale pink
ug_CN: ئوچۇق پەمبە رەڭ

en: Palette
ug_CN: رەڭ تاختىسى

en: Palette colors and the application of those colors on site elements.
ug_CN: رەڭ تاختا رەڭگى ۋە بۇ رەڭلەرنىڭ بېكەت ئېلېمېنتىدىكى قوللىنىلىشى.

en: Palettes
ug_CN: رەڭ تاختا

en: Palmer
ug_CN: پالمېر

en: Panama
ug_CN: پاناما

en: Pangnirtung
ug_CN: پاڭنىرتاڭ - كانادا

en: Paragraph
ug_CN: ئابزاس

en: Paragraphs
ug_CN: پاراگرافلار

en: Paramaribo
ug_CN: پارامارىبو - سۇرىنام

en: Parent
ug_CN: تەۋەلىكى

en: Parent Category
ug_CN: ئانا سەھىپە

en: Parent Category:
ug_CN: ئانا سەھىپە:

en: Parent Navigation Menu:
ug_CN: ئاتا يولباشچى تىزىملىك:

en: Parent Page
ug_CN: ئانا بەت

en: Parent Page:
ug_CN: ئانا بەت:

en: Parent Template Part:
ug_CN: ئاتا قېلىپ پارچىسى:

en: Parent Template:
ug_CN: ئانا قېلىپ:

en: Parent Term
ug_CN: ئاتا تەرمە

en: Parent Theme
ug_CN: ئاتا ئۆرنەك

en: Parent blocks.
ug_CN: ئانا بۆلەك.

en: Parent category
ug_CN: ئانا كاتېگورىيە

en: Parent category:
ug_CN: ئانا كاتېگورىيە

en: Parent term does not exist.
ug_CN: باش ئاتالغۇ مەۋجۇت ئەمەس.

en: Parent theme
ug_CN: ئاتا ئۆرنەك

en: Parents
ug_CN: ئانا

en: Paris
ug_CN: پارىژ - فرانسىيە

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
ug_CN: قىسمى بېزەپ كۆرسۈتۈش پەقەت مەزمۇن ياكى مەزمۇن ھەرپلىرى(سانلار گۇرۇپپىسى)نى كۆرسىتىدۇ، ئىككىسىنى تەڭ كۆرسەتمەيدۇ.

en: Passed
ug_CN: ئۆتتى

en: Passed tests
ug_CN: سىناقتىن ئۆتتى

en: Password
ug_CN: پارول

en: Password Reset
ug_CN: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Password changed for user: %s
ug_CN: پارولى ئۆزگەرتىلگەن ئىشلەتكۈچى: %s

en: Password for the user (never included).
ug_CN: ئىشلەتكۈچى پارولى (ھەرگىز بۇ يەرگە يېزىلمايدۇ).

en: Password protected
ug_CN: پارولدا قوغدالغان

en: Password required
ug_CN: پارول كېرەك

en: Password reset is not allowed for this user
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ پارولىنى قايتا بېكىتىشىگە رۇخسەت قىلىنمىغان

en: Password reset link sent.
ug_CN: ئىمنى ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۇلانمىسى ئەۋەتىلدى.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
ug_CN[0]: ئىشلەتكۈچى %s  كە ئىم ئەسلىگەكەلتۈرۈش ئۇلانمىسى ئەۋەتىلدى.

en: Password:
ug_CN: پارول:

en: Password: %s
ug_CN: پارول: %s

en: Passwords cannot be empty.
ug_CN: پارول قۇرۇق بولسا بولمايدۇ.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
ug_CN: ئىمدا «%s» ھەرپ بولسا بولمايدۇ.

en: Past six months
ug_CN: ئالدىنقى 6 ئاي

en: Paste
ug_CN: چاپلاش

en: Paste URL or type to search
ug_CN: URL نى چاپلاڭ ياكى ئىزدەڭ

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
ug_CN: سەھىپىڭىزدە كۆرسەتمەكچى بولغان مەزمۇننىڭ ئۇلىنىشىنى چاپلاڭ .

en: Paste as text
ug_CN: تېكىست قىلىپ چاپلاش

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
ug_CN: چاپلاش ھالىتى تېكىست ھالەتتە. سىز بۇ تاللانمىنى ئېتىۋەتمىسىڭىز، چاپلاش ھالىتى تېكست شەكىلدە بولىدۇ.

en: Paste or type URL
ug_CN: URLنى چاپلاڭ ياكى يىزىڭ

en: Paste styles
ug_CN: ئۇسلۇب چاپلا

en: Paste table row after
ug_CN: جەدۋەل قۇرىنى كەينىگە چاپلاش

en: Paste table row before
ug_CN: جەدۋەل قۇرىنى ئالدىغا چاپلاش

en: Paste the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكنى چاپلايدۇ.

en: Paste your embed code below:
ug_CN: تۆۋەندىكى قىستۇرما كودىڭىزنى چاپلاڭ:

en: Pasted styles to %d blocks.
ug_CN: ئۇسلۇب %d بۆلەككە چاپلاندى.

en: Pasted styles to %s.
ug_CN: ئۇسلۇب %s غا چاپلاندى.

en: Path
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Paths or URLs to the font files.
ug_CN: خەت نۇسخا ھۆججىتىنىڭ يولى ياكى تور ئادرېسى.

en: Pattern
ug_CN: ئەندىزە

en: Pattern "%s" cannot be rendered inside itself.
ug_CN: ئەندىزە «%s» ئۆزىنى ئىچىدىن ھاسىللىيالمايدۇ.

en: Pattern "%s" not found.
ug_CN: ئەندىزە «%s» تېپىلمىدى.

en: Pattern Categories list
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە تىزىمى

en: Pattern Categories list navigation
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە تىزىمى يولباشچىسى

en: Pattern Category Link
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە ئۇلىنىشى

en: Pattern Directory
ug_CN: ئەندىزە مۇندەرىجە

en: Pattern category renamed.
ug_CN: ئەندىزە سەھىپىسىنىڭ ئاتى ئۆزگەرتىلدى.

en: Pattern content must be a string.
ug_CN: ئەندىزە مەزمۇنى چوقۇم ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Pattern name must be a string.
ug_CN: ئەندىزە ئىسمى چوقۇم ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Pattern published privately.
ug_CN: ئەندىزە ئايرىم تارقىتىلدى.

en: Pattern published.
ug_CN: ئەندىزە تارقىتىلدى.

en: Pattern renamed
ug_CN: ئەندىزە ئاتى ئۆزگەرتىلدى.

en: Pattern reverted to draft.
ug_CN: ئەندىزە  دەسلەپكى نۇسخاغا قايتۇرۇلدى.

en: Pattern scheduled.
ug_CN: ئەندىزە كۈنتەرتىپلەندى.

en: Pattern title must be a string.
ug_CN: ئەندىزە ماۋزۇسى چوقۇم ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Pattern updated.
ug_CN: ئەندىزە يېڭىلاندى.

en: Patterns
ug_CN: ئەندىزە

en: Patterns are available from the <Link>WordPress.org Pattern Directory</Link>, bundled in the active theme, or created by users on this site. Only patterns created on this site can be synced.
ug_CN: <Link>WordPress.org ئەندىزە مۇندەرىجىسى</Link> دىن ئەدىزىگە ئېرىشەلەيسىز، ئاكتىپ ئۆرنەك بىلەن باغلانغان ياكى ئىشلەتكۈچىلەر بۇ تور بېكەت ئۈچۈن قۇرغان. پەقەت مەزكۇر تور بېكەتتە قۇرۇلغان ئەندىزەلەرنىلا قەدەمداشلىغىلى بولىدۇ.

en: Patterns containing mostly text.
ug_CN: كۆپىنچەسى تېكىست بولغان ئەندىزە.

en: Patterns content
ug_CN: ئەندىزە مەزمۇنى

en: Patterns list
ug_CN: ئەندىزە تىزىمى

en: Patterns list navigation
ug_CN: ئەندىزە تىزىمى يولباشچى

en: Patterns that are kept in sync across the site.
ug_CN: ئەندىزە پۈتكۈل تور بېكەتتە قەدەمداش ھالەتتە ساقلىنىدۇ.

en: Patterns that can be changed freely without affecting the site.
ug_CN: تور بېكەتكە تەسىر كۆرسەتمەي تۇرۇپ ئەندىزەنى خالىغانچە ئۆزگەرتكىلى بولىدۇ.

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
ug_CN: توپچە ۋە مەشغۇلات چاقىرىقى بار ئەندىزە.

en: Pause
ug_CN: ۋاقىتلىق توختاش

en: Payment cancelled.
ug_CN: پۇل تۆلەش بىكار قىلىندى.

en: Pending
ug_CN: تەستىق كۈتۈۋاتقان

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
ug_CN: تەستىق كۈتۈۋاتقان <span class="count">(%d)</span>

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: تەستىق كۈتۈۋاتقىنى <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: تەستىق كۈتۈۋاتقانلىرى <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
ug_CN: تەكشۈرۈپ تەستىقلاش

en: Pending review
ug_CN: كېچىكتۈرۈلگەن تەكشۈرۈش

en: People
ug_CN: كىشىلەر

en: People clicked links from these pages to get to your site.
ug_CN: كىشىلەر تور بېتىڭىزگە كېلىش ئۈچۈن تۆۋەندىكى بەتلەردىكى ئۇلانمىلارنى چەكتى.

en: Percent
ug_CN: پىرسەنت

en: Percent (%)
ug_CN: پىرسەنت (%)

en: Percentage (%)
ug_CN: پىرسەنت (%)

en: Percentage Width
ug_CN: پىرسەنت كەڭلىكى

en: Perform an advanced term query.
ug_CN: ئالىي ئاتالغۇ سۈرۈشتۈرۈش ئېلىپ بارىدۇ.

en: Performance
ug_CN: ئىقتىدارى

en: Period
ug_CN: چىكىت

en: Permalink
ug_CN: مۇقىم ئۇلانما

en: Permalink Settings
ug_CN: مۇقىم ئۇلانما تەڭشەكلىرى

en: Permalink structure
ug_CN: ئۆزگەرمەس ئۇلانما قۇرۇلمىسى

en: Permalink template for the post.
ug_CN: ئوبىكتنىڭ مۇقىم ئۇلىنىش ئەندىزىسى

en: Permalink to %s
ug_CN: %s نىڭ مۇقىم ئۇلانمىسى

en: Permalink:
ug_CN: مۇقىم ئۇلانمىلار:

en: Permalink: %s
ug_CN: مۇقىم ئۇلانما: %s

en: Permalinks
ug_CN: مۇقىم ئۇلانما

en: Permanent Link to %s
ug_CN: %s نىڭ مۇقىم ئۇلانمىسى

en: Permanently delete
ug_CN: مەڭگۈلۈك ئۆچۈر

en: Permanently delete comment
ug_CN: باھانى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈش

en: Persian
ug_CN: پارسچە

en: Persistent object cache
ug_CN: ئىزچىل ئوبيېكت غەملەك

en: Personal Data Export
ug_CN: شەخسىي ئۇچۇرنى چىقىرىش

en: Personal Data Export for %s
ug_CN: %s نىڭ شەخسىي ئۇچۇرىنى چىقىرىش

en: Personal Links
ug_CN: شەخسىي ئۇلانما

en: Personal Options
ug_CN: شەخسىي تاللانمىلار

en: Personal Settings
ug_CN: شەخسىي تەڭشەكلەر

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتلار پەقەت ئىشلەتكۈچى بىلەن تور بېكىتىڭىز ئارىسىدىكى تەسىرلىشىشتىنلا ھاسىل بولمايدۇ، بەلكى باشقا تېخنىكىلىق جەرياندا شەكىللىنىدۇ، مەسىلەن، ئالاقە جەدۋىلى، ئىنكاس، ساقلانما، تەھلىل ۋە ئۈچىنچى تەرەپ سىڭدۈرمە مەزمۇن قاتارلىقلار.

en: Personalize blocks
ug_CN: بۆلەك خاسلاشتۇرۇش

en: Perth
ug_CN: پېيرت - شوتلاندىيە@ئەنگىلىيە

en: Petersburg
ug_CN: پېتىرسبۇرگ

en: Phnom Penh
ug_CN: پېنومپېن - كامبودژا

en: Phoenix
ug_CN: فىنىكىس - ئارىزونا@ئامېرىكا

en: Phone
ug_CN: تېلېفون

en: Photoblogging
ug_CN: سۈرەت بىلوگى

en: Photography
ug_CN: سۈرەتچىلىك

en: Picas (pc)
ug_CN: قاغا (pc)

en: Pin this post to the top of the blog.
ug_CN: بۇ يازمىنى بىلوگدا چوققىلايدۇ

en: Pin to toolbar
ug_CN: قورال ئورنىغا قاداش

en: Pingback
ug_CN: قايتما

en: Pingback excerpt:
ug_CN: قايتما ئۈزۈندىسى:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
ug_CN: %2$s دىن %1$s غا بولغان قايتما تىزىملىتىلدى. توردا پاراڭلىشىۋېرىڭ! :-)

en: Pingback:
ug_CN: قايتما:

en: Pings enabled
ug_CN: Ping قوزغىتىلدى

en: Pings only
ug_CN: Ping لا

en: Pink
ug_CN: ھالرەڭ

en: Pitcairn
ug_CN: پىتكەيرن ئارىلى - ئەنگىلىيە

en: Pixels (px)
ug_CN: پىكسېل (px)

en: Plain text
ug_CN: ساپ تېكىست

en: Play
ug_CN: قويۇش

en: Play inline
ug_CN: قۇر ئىچىدە قويۇش

en: Playback controls
ug_CN: قايتا قويۇش كونتروللىرى

en: Playlist Settings
ug_CN: قويۇش تىزىملىكى تەڭشەكلىرى

en: Plays
ug_CN: قويۇلۇشى

en: Plays:
ug_CN: قويۇلغانلار:

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
ug_CN: <a href="%1$s">WordPressنى نۆۋەتتىكى نەشرىگە دەرىجىسىنى ئۆستۈرۈپ</a> ياكى <a href="%2$s">Akismetنىڭ نەشرىنى 2.4 تىن تۆۋەنگە چۈشۈرۈڭ  plugin</a>.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ug_CN: بۇ مېتا قۇتىسىنى ئىشلىتىش ئۈچۈن <a href="%s">ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ قىستۇرما</a>نى ئاكتىپلاڭ.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
ug_CN: ئۇلانما باشقۇرغۇچنى ئىشلىتىش ئۈچۈن <a href="%s">ئۇلانما باشقۇرۇش قىستۇرمىسى</a>نى ئاكتىپلاڭ.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
ug_CN: بۇ %s PHP كېڭەيتىلمىسىنىڭ ئورنىتىلىپ قوزغىتىلغانلىقىنى تەكشۈرۈڭ.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
ug_CN: ئەگەر مەسىلە داۋاملاشسا <a href="%s">Akismet سەپلەش</a>نى تەكشۈرۈپ، تور مۇلازىمىتېرى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنى دەرھال تەكشۈرۈڭ. تور بېكىتىڭىزدە ھەممە ئىش نورمال بولۇشى مۇمكىن. ئەگەر يېڭىلاشنى ئىشلەتكىلى بولسا، شۇئان يېڭىلاڭ.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
ug_CN: WordPress تورىنى تارماق مۇندەرىجە قىلىپ سەپلەمسىز ياكى تارماق دائىرە قىلىپمۇ، بىرىنى تاللىغايسىز.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ug_CN: سەپلەش باسقۇچلىرىنى تاماملاڭ. يېڭىدىن تور قۇرۇش ئۈچۈن ئاۋال مەۋجۇد تورنىڭ ساندان جەدۋەللىرىنى ئۆچۈرۈۋېتىڭ.

en: Please consider writing more inclusive code.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ كود يېزىشنى ئويلىشىپ كۆرۈڭ.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
ug_CN: ياردەم ئۈچۈن <a href="%s" target="_blank">Akismet قوللىشى</a> بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Please contact the plugin authors for more information.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇر ئۈچۈن قىستۇرما يازغۇچىسى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
ug_CN: بۇ مەسىلىنى ئىلگىرلەپ ئىنىقلاش ئۈچۈن مۇلازىمېتىر ساھىبى بىلەن ئ‍الاقىلىشىڭ.

en: Please contact your network administrator.
ug_CN: تور باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمىڭىزنىڭ مەزمۇنىنى تەھرىرلەپ، ئۈلگىدە تەمىنلەنگەن قىسقىچە مەزمۇنلارنى ئۆچۈرۈپ، ئۆرنەك ۋە قىستۇرمىڭىزغا زۆرۈر بولغان مەزمۇنلارنى قوشۇڭ. شەخسىيەت تۈزۈمى بېتىڭىزنى ئېلان قىلغاندىن كېيىن، ئۇنى تور بېكەتنىڭ يېتەكچى تىزىملىكىگە قوشۇشنى ئۇنتۇپ قالماڭ.

en: Please enter a new name for this category.
ug_CN: بۇ سەھىپىگە يېڭى ئات كىرگۈزۈڭ.

en: Please enter a site name.
ug_CN: تور بېكەت نامىنى كىرگۈزۈڭ

en: Please enter a site title.
ug_CN: تور بېكەت نامىنى كىرگۈزۈڭ

en: Please enter a username
ug_CN: قوللانچى نامىنى كىرگۈزۈڭ

en: Please enter a username.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىنى كىرگۈزۈڭ

en: Please enter a valid URL.
ug_CN: ئادرېسنى توغرا كىرگۈزۈڭ.

en: Please enter a valid YouTube URL.
ug_CN: ئىناۋەتلىك YouTube ئۇلىنىشى كىرگۈزۈڭ.

en: Please enter a valid email address.
ug_CN: ئىناۋەتلىك ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Please enter a valid menu name.
ug_CN: ئۈنۈملۈك تىزىملىك نامىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Please enter correct email address.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىنى توغرا كىرگۈزۈڭ

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
ug_CN: LiveJournal ئىشلەتكۈچى نامىڭىز <em>بىلەن</em> پارولىڭىزنى كىرگۈزسىڭىز، بىز يازمىلىرىڭىز ۋە ئىنكاسلىرىڭىزنى چۈشۈرۈپ بېرىمىز.

en: Please enter your email address here
ug_CN: بۇ يەرگە ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئاتى ياكى ئېلخەت ئادرېسنى كىرگۈزۈڭ. ئىمنى ئەسلىگە قايتۇرۇش كۆرسەتمىسى بار ئېلخەت ئۇچۇرى تاپشۇرۇۋالىسىز.

en: Please include a %s template in your theme.
ug_CN: باشتېمىڭىزغا بىر %s قېلىپىنى قوشۇڭ.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ug_CN: بۇ مېتا قۇتىسىنى ئىشلىتىش ئۈچۈن <a href="%s">ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ قىستۇرما</a>نى ئورنىتىڭ.

en: Please log in again.
ug_CN: قايتا كىرىڭ.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
ug_CN: بۇ قاچىلاش تاماملانغاندا Apache نىڭ %s مودۇلىنىڭ قاچىلانغان ۋە ئىشلەتكىلى بولىدىغانلىغىنى دەلىللەڭ.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
ug_CN: بلوگىڭىز ئاشكارا بولمىغانلىقتىن مۇلازىمەتلەرنىڭ چەكلىمىگە ئۇچرايدىغانلىقىغا دىققەت قىلىڭ.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
ug_CN: دىققەت: ئۈچىنچى تەرەپ ئۆرنەك ۋە قىستۇرما ياكى ئىختىيارى كود WordPress نىڭ كۈنتەرتىپىنى قاپلىۋېتىشى مۇمكىن.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
ug_CN: بۇ مېتا قۇتىسىنى ئىشلىتىش ئۈچۈن <a href="%s">ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ</a>نى ئېچىڭ.

en: Please pass a query array to this function.
ug_CN: بۇ فونكسىيەنىڭ سۈرۈشتۈرۈش سانلار قاتارىدىن ئاتلاڭ.

en: Please provide a custom field name.
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكىگە نام قويۇڭ.

en: Please provide a custom field value.
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش بۆلىكىگە قىممەت بېرىڭ.

en: Please provide a valid link.
ug_CN: ئىناۋەتلىك ئۇلانما بىلەن تەمىنلەڭ.

en: Please save your changes in order to share the preview.
ug_CN: كۆرەكنى ئورتاقلىشىش ئۈچۈن ئۆزگەرتكەنلىرىڭىزنى ساقلاڭ.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرلانى <a href="%s"> Wordpress دە خاتالىق تېپىش </a> دىن كۆرۈڭ.

en: Please select a file
ug_CN: ھۆججەتتىن بىرنى تاللاڭ

en: Please select an option.
ug_CN: بىر تاللانمىنى تاللاڭ.

en: Please try again or start a new changeset. This changeset cannot be further modified.
ug_CN: يېڭى ئۆزگىرىش توپلىمىنى قايتا سىناڭ ياكى يېڭىدىن باشلاڭ. بۇ ئۆزگىرىش توپلىمىنى يەنە ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ.

en: Please try again.
ug_CN: قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ug_CN: بۇ ھۆججەتنى %1$sتور كۆرگۈچ يۈكلىگۈچىسىدە%2$s يۈكلەپ كۆرۈڭ.

en: Please type your comment text.
ug_CN: ئىنكاس تېكىستىڭىزنى يېزىڭ.

en: Please update WordPress now
ug_CN: WordPress نى ھازىرلا يېڭىلىۋېلىڭ

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
ug_CN: بىرەر ئىناۋەتلىك WXR (ۋوردپرەسنىڭ كېڭەيتىلگەن RSS ھۆججىتى) ئېكسپورت ھۆججىتىنى يۈكلەڭ.

en: Please use %s to add new schema properties.
ug_CN: يېڭى لايىھە خاسلىقىنى قوشۇش ئۈچۈن %s نى ئىشلىتىڭ.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
ug_CN: بۇ سەھىپەنىڭ <strong>باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەتى</strong> ھازىرمۇ توغرىلىقىنى جەزىملەشتۈرۈڭ.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
ug_CN: <a href="%s" target="_blank">Akismet ھېسابات بېتى</a>نى زىيارەت قىلىپ، مۇشتەرلىكىڭىزنى قايتا ئاكتىپلاڭ.

en: Plugin
ug_CN: قىستۇرما

en: Plugin Data
ug_CN: قىستۇرما ئۇچۇرى

en: Plugin File Editor
ug_CN: قىستۇرما ھۆججەت تەھرىرلىگۈچ

en: Plugin Versions
ug_CN: قىستۇرما نەشرى

en: Plugin activated.
ug_CN: قىستۇرما  ئاكتىپلاندى.

en: Plugin and theme auto-updates
ug_CN: قىستۇرما ۋە باشتېمىلارنى ئاپتوماتىك يېڭىلاش

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەكنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش ئىقتىدارى توغرا سەپلەنگەن.

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەكنىڭ ئۆزلۈكىدىن يېڭىلىنىشى ئورنىتىلغاننىڭ ئەڭ يېڭى بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەك ۋاقىتلىق زاپاسلاش مۇندەرىجىسى مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدۇ

en: Plugin and theme temporary backup directory access
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەكنىڭ ۋاقىتلىق زاپاسلاش مۇندەرىجىسى زىيارىتى

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەك ۋاقىتلىق زاپاسلاش مۇندەرىجىسىگە يازغىلى بولىدۇ

en: Plugin author's website address.
ug_CN: قىستۇرما يازغۇچىنىڭ تور بېكەت ئادرېسى.

en: Plugin could not be deleted.
ug_CN: قىستۇرما ئۆچۈرىلەلمىدى.

en: Plugin deactivated.
ug_CN: قىستۇرما  ئاكتىپسىزلاندى.

en: Plugin downgrade failed.
ug_CN: قىستۇرمىنى تۆۋەنلىتەلمىدى.

en: Plugin downgraded successfully.
ug_CN: قىستۇرما مۇۋەپپەقىيەتلىك تۆۋەنلىتىلدى.

en: Plugin file does not exist.
ug_CN: قىستۇرما ھۆججىتى مەۋجۇت ئەمەس.

en: Plugin installation failed.
ug_CN: قىتۇرما قاچىلاش مۇۋەپپىقىيەتسىز.

en: Plugin name
ug_CN: قىستۇرما ئاتى

en: Plugin not found.
ug_CN: قىستۇرما تېپىلمىدى.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
ug_CN: قىستۇرما ۋاقىتلىق زاپاسلاش مۇندەرىجىسى مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدۇ

en: Plugin that registered the template.
ug_CN: بۇ قېلىپنى تىزىملاتقان قىستۇرما.

en: Plugin update failed
ug_CN: قىستۇرمىنى يېڭىلاش مەغلۇب بولدى.

en: Plugin updated successfully.
ug_CN: قىستۇرما ئوڭۇشلۇق يېڭىلاندى.

en: Plugins
ug_CN: قىستۇرمىلار

en: Plugins %s
ug_CN: قىستۇرما %s

en: Plugins directory location
ug_CN: قىستۇرما مۇندەرىجە ئورنى

en: Plugins directory size
ug_CN: قىستۇرما مۇندەرىجە چوڭلۇقى

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
ug_CN: قىستۇرما تور بېكىتىڭىزگە يېڭى ئىقتىدار قوشىدۇ، مەسىلەن، ئالاقىداش جەدۋىلى، ئېلېكترونلۇق سودا ۋە باشقىلار. بۇ قىستۇرمىلارنىڭ تور بېكىتىڭىزنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقىنىڭ يۇقىرىلىقىنى بىلدۈرىدۇ، شۇڭا ئەڭ يېڭى نەشرى بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىش بەك مۇھىم.

en: Podgorica
ug_CN: پودگارىكا - مونتېنېگرو

en: Points (pt)
ug_CN: نۇقتا (pt)

en: Policies
ug_CN: تۈزۈملەر

en: Polish
ug_CN: پولەكچە

en: Poll
ug_CN: راي سىناش

en: Poll closed.
ug_CN: راي سىناش ئاياقلاشتى.

en: Poll could not be created
ug_CN: راي سىناشنى قۇرغىلى بولمىدى

en: Poll could not be updated
ug_CN: راي سىناشنى يېڭىلىغىلى بولمىدى

en: Poll created.
ug_CN: راي سىناش قۇرۇلدى.

en: Poll deleted.
ug_CN: راي سىناش ئۆچۈرۈلدى.

en: Poll not found
ug_CN: راي سىناش تېپىلمىدى.

en: Poll opened.
ug_CN: راي سىناش باشلاندى.

en: Poll style
ug_CN: راي سىناش لايىھىسى

en: Poll updated.
ug_CN: راي سىناش يېڭىلاندى.

en: Polls
ug_CN: راي سىناشلار

en: Polls in WordPress
ug_CN: ۋوردپرەستىكى راي سىناشلار

en: Ponape
ug_CN: پونپېي - مىكرونېزىيە

en: Pontianak
ug_CN: پونتياناك - ھىندونېزىيە

en: Popular
ug_CN: ئاۋات

en: Popular Pattern Categories
ug_CN: ئاۋات ئەندىزە سەھىپەسى

en: Popular Plugin
ug_CN: ئالقىشلانغان قىستۇرما

en: Popular Tags
ug_CN: ئاۋات خەتكۈشلەر

en: Popular choices
ug_CN: ئەڭ كۆپ تاللانغانلار

en: Popular tags
ug_CN: ئاۋات خەتكۈشلەر

en: Port
ug_CN: پورت

en: Port Moresby
ug_CN: پورت مورزبى - پاپۇئا يېڭى گۋېنىيىسى

en: Port of Spain
ug_CN: پورت سپەين - ترېناند ۋە توباكو

en: Port-au-Prince
ug_CN: پورت-ئو-پرىنس - ھايتى

en: Portfolio
ug_CN: ئەسەرلەر توپلىمى

en: Porto Acre
ug_CN: پورتو ئاكرى - برازىلىيە

en: Porto Velho
ug_CN: پورتو ۋېلو - برازىلىيە

en: Porto-Novo
ug_CN: پورتو-نوۋو - بېنىن

en: Portrait
ug_CN: بويىغا

en: Portuguese
ug_CN: پورتۇگالچە

en: Position
ug_CN: ئورۇن

en: Post
ug_CN: يازما

en: Post #%s
ug_CN: يازما #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
ug_CN: يازما <em>%s</em> مەۋجۇت ئىكەن.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
ug_CN: يازما <strong>%s</strong> مەۋجۇت ئىكەن.

en: Post Archives
ug_CN: يازما ئارخىپى

en: Post Attributes
ug_CN: يازمىنىڭ خۇسۇسىيەتلىرى

en: Post Author
ug_CN: يازما ئاپتورى

en: Post Comment
ug_CN: باھا يوللاش

en: Post Comments Count block: post not found.
ug_CN: يازما ئىنكاس سانى بۆلىكى: يازما تېپىلمىدى.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this item.
ug_CN: يازما ئىنكاس جەدۋەل بۆلىكى: بۇ تۈرگە ئىنكاس يېزىش قوزغىتىلمىغان.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this post type (%s).
ug_CN: يازما ئىنكاس جەدۋەل بۆلىكى: بۇ يازما تىپى ( (%s)) غا ئىنكاس يېزىش قوزغىتىلمىغان.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled.
ug_CN: يازما ئىنكاس جەدۋەل بۆلىكى: ئىنكاس قوزغىتىلمىغان.

en: Post Comments Link block: post not found.
ug_CN: يازما ئىنكاس ئۇلىنىش بۆلىكى: يازما تېپىلمىدى.

en: Post Date
ug_CN: يوللانغان ۋاقىت

en: Post Edit
ug_CN: يازما تەھرىر

en: Post Format
ug_CN: يازما فورماتى

en: Post Format Link
ug_CN: يازما پىچىم ئۇلانمىسى

en: Post Formats
ug_CN: يازما فورماتلىرى

en: Post ID.
ug_CN: يازما IDسى:

en: Post Meta.
ug_CN: يازما تەپسىلاتى.

en: Post Modified Date
ug_CN: يازما ئۆزگەرتىلگەن چېسلا

en: Post Thumbnail
ug_CN: يازما كىچىك كۆرۈنۈشى

en: Post Title
ug_CN: يازما ماۋزۇسى

en: Post Type
ug_CN: يازما تىپى

en: Post Type Archive
ug_CN: يازما تىپى ئارخىپى

en: Post Types
ug_CN: يازما تىپى

en: Post Via Email
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت ئارقىلىق يوللاش

en: Post a Comment
ug_CN: بىر ئىنكاس يېزىش

en: Post already imported
ug_CN: يازما ئىمپورتلىنىپ بولۇنغان

en: Post author byline text
ug_CN: يازما يازغۇچىنىڭ تەقرىز تېكىستى

en: Post by Email
ug_CN: ئېلخەتتە يوللاش

en: Post by Voice
ug_CN: ئاۋازدا يوللاش

en: Post by Voice was disabled
ug_CN: ئاۋازدا يوللاش چەكلىۋېتىلگەن

en: Post by Voice was enabled
ug_CN: ئاۋازدا يوللاش ئىناۋەتلىك قىلىندى

en: Post content
ug_CN: يازما مەزمۇنى

en: Post draft updated.
ug_CN: يازما ئارگىنالى يېڭىلاندى.

en: Post featured image updated.
ug_CN: يازمىنىڭ تەۋسىيەلىك سۈرىتى يېڭىلاندى.

[ctx: Post format]
en: Aside
ug_CN: يانبايان

[ctx: Post format]
en: Audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: Post format]
en: Chat
ug_CN: پاراڭ

[ctx: Post format]
en: Gallery
ug_CN: ئالبوم

[ctx: Post format]
en: Image
ug_CN: سۈرەت

[ctx: Post format]
en: Link
ug_CN: ئۇلاش

[ctx: Post format]
en: Quote
ug_CN: نەقىل

[ctx: Post format]
en: Standard
ug_CN: ئۆلچەملىك

[ctx: Post format]
en: Status
ug_CN: ھالەت

[ctx: Post format]
en: Video
ug_CN: سىن

en: Post formats supported.
ug_CN: يازما فورماتلىرىنى قوللايدۇ.

en: Post meta
ug_CN: يازما تەپسىلاتى

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
ug_CN: يازما ئۇچۇرلىرى چۈشۈرۈپ بولۇندى، يازمىلار بىر تەرەپ قىلىنىۋاتىدۇ...

en: Post name
ug_CN: يازما نامى

en: Post navigation
ug_CN: يازما يولباشچىسى

[ctx: Post overview]
en: List View
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈش

[ctx: Post overview]
en: Outline
ug_CN: ئىزنا

en: Post published privately.
ug_CN: يازما شەخسى ئىلان قىلىندى.

en: Post published.
ug_CN: يازما ئېلان قىلىندى.

en: Post restored to revision from %s.
ug_CN: يازما %s دىن تەڭشەلگىنىگە قايتۇرۇلدى.

en: Post reverted to draft.
ug_CN: يازما دەسلەپكى نۇسخىغا قايتۇرۇلدى.

en: Post saved.
ug_CN: يازما ساقلاندى.

en: Post scheduled for: %s.
ug_CN: يازما توغۇرلانغان ۋاقىت جەدۋىلى: %s.

en: Post scheduled.
ug_CN: يازمىنىڭ ۋاقىت جەدىۋىلى قۇرۇلدى.

en: Post submitted.
ug_CN: يازما تاپشۇرۇلدى.

[ctx: Post template block display setting]
en: Grid view
ug_CN: كاتاكچە كۆرۈنۈش

[ctx: Post template block display setting]
en: List view
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈش

en: Post title
ug_CN: يازما تېمىسى

en: Post trashed.
ug_CN: يازما ئەخلەتكە تاشلاندى.

en: Post type
ug_CN: يازما تىپى

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
ug_CN: يازما تىپلىرى 1 بىلەن 20 ھەرپ ئۇزۇنلىقىدا بولىشى كېرەك.

en: Post type to get the templates for.
ug_CN: قېلىپنىڭ يازما تىپى.

en: Post updated.
ug_CN: يازما يېڭىلاندى.

en: Post via email
ug_CN: ئېلخەت ئارقىلىق ئېلان قىلىش

en: Post which stores the different data views configurations
ug_CN: پەرقلىق سانلىق مەلۇمات كۆرۈنۈش سەپلىمىسىنى ساقلايدىغان يازما

en: Postal Code
ug_CN: پوچتا نومۇرى

en: Posted
ug_CN: يېزىلغان ۋاقتى

en: Posted by
ug_CN: :ئاپتور

en: Posted by %s
ug_CN: ئاپتور: %s

en: Posted by: %s
ug_CN: يوللىغۇچى: %s

en: Posted in %s
ug_CN: كاتېگورىيە: %s

en: Posted title:
ug_CN: چاپلانغان ماۋزۇ:

en: Posted:
ug_CN: يېزىلغان ۋاقتى:

en: Poster
ug_CN: يوللىغۇچى

en: Poster Image
ug_CN: تېما رەسىمى

en: Poster image
ug_CN: تېما رەسىمى

en: Posts
ug_CN: يازمىلار

en: Posts & Comments
ug_CN: يازمىلار ۋە ئىنكاسلار

en: Posts I Like
ug_CN: مەن ياقتۇغان يازمىلار

en: Posts Imported
ug_CN: ئىمپورتلانغان يازمىلار

en: Posts Page
ug_CN: يازمىلار بېتى

en: Posts by %s
ug_CN: %s نىڭ يازمىلىرى

en: Posts list
ug_CN: يازمىلار تىزىملىكى

en: Posts list navigation
ug_CN: يازما تىزىملىكى يولباشچى

en: Posts navigation
ug_CN: يازما يولباشچىسى

en: Posts page
ug_CN: يازمىلار بېتى

en: Posts page updated.
ug_CN: يازما بېتى يېڭىلاندى.

en: Posts page: %s
ug_CN: ئەسلىدىكى باش بەتتە كۆرۈنىدىغان ئەڭ يېڭى 10 يازما %s بېتىدە كۆرۈنسۇن.

en: Posts pagination
ug_CN: يازمىنى بەتكە ئايرىش

en: Posts per page
ug_CN: ھەر بەتتىكى يازما سانى:

en: Posts published on %s
ug_CN: يازمىنىڭ ئېلان قىلىنغان ۋاقتى %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
ug_CN: دەۋرنىڭ ئالدىدا ماڭىدىغان شەخسىي نەشر سۇپىسى- WordPress تە قۇرۇلدى.

en: Prague
ug_CN: پراگا - چېخ

en: Pre-publish checks disabled.
ug_CN: ئالدىن تارقىتىشنى تەكشۈرۈش چەكلەنگەن.

en: Pre-publish checks enabled.
ug_CN: ئالدىن تارقىتىشنى تەكشۈرۈش قوزغىتىلدى.

en: Pre-upload compression
ug_CN: يۈكلەشتىن ئىلگىرى پىرىسلاش

en: Preference activated - %s
ug_CN: مايىللىق ئاكتىپلاندى-%s

en: Preference deactivated - %s
ug_CN: مايىللىق ئاكتىپسىزلاندى-%s

en: Preferences
ug_CN: مايىللىق

en: Prefix
ug_CN: ئالدى قوشۇلغۇچى

en: Preformatted text
ug_CN: پىچىملىق تېكىست

en: Preload
ug_CN: ئالدىن ئوقۇش

[ctx: Preload value]
en: None
ug_CN: يوق

en: Preparing author mapping form...
ug_CN: ئاپتور ماسلاشتۇرۇش جەدۋىلى تەييارلىنىۋاتىدۇ...

en: Press ENTER to add this link
ug_CN: ENTER بېسىلسا بۇ ئۇلانمىنى قوشىدۇ

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
ug_CN: بۇنى باس سىزنى ئىنتېرنېتتىن تەرمىلەر تېرىپ يېڭى يازما يېزىشىڭىزغا ياردەم بېرىدىغان ئەپچىل قورال.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
ug_CN: تېز ئېلان قىلىشنى ئشلەتكىلى بولمىدى. تور بېكىتى باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
ug_CN: تېز ئېلان قىلىش قاچىلانمىغان. بۇ<a href="%s">باش بېكەت</a> نى بېسىپ تېز ئېلان قىلىشنى قاچىلىۋېلىڭ.

en: Press This!
ug_CN: بۇنى بېسىڭ !

en: Preview
ug_CN: كۆرۈپ بېقىش

en: Preview %s
ug_CN: %s نى كۆرۈپ بېقىش

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى كۆرۈپ بېقىش

en: Preview Changes
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەرنى كۆرۈپ بېقىش

en: Preview Link
ug_CN: كۆرەك ئۇلىنىشى

en: Preview as a browser icon
ug_CN: تور كۆرگۈچنىڭ سىن بەلگىسىنىنى كۆرۈپ بېقىش

en: Preview as an app icon
ug_CN: ئەپ سىن بەلگىسىدەك كۆرۈپ بېقىش

en: Preview in a new tab
ug_CN: يېڭى بىر بەتكۈچتە ئالدىن كۆزەت

en: Preview in new tab
ug_CN: يېڭى بەتتە ئالدىن كۆزەت

en: Preview link for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ ئالدىن كۆرۈش ئۇلىنىشى

en: Preview page
ug_CN: بەتنى ئالدىن كۆرۈش

en: Preview post
ug_CN: يازمىنى ئالدىن كۆرۈش

en: Preview size
ug_CN: ئالدىن كۆزىتىش چوڭلۇقى

en: Preview your website's visual identity: colors, typography, and blocks.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ كۆرۈنۈش كىملىكىنى ئالدىن كۆزىتىدۇ: رەڭ، بەتچىلىك ۋە بۆلەك.

en: Preview:
ug_CN: كۆرۈپ بېقىش

en: Previewing %1$s: %2$s
ug_CN: ئالدىن كۆزىتىۋاتقىنى %1$s: %2$s

en: Previewing and Customizing
ug_CN: ئالدىن كۆرۈش ۋە خاسلاشتۇرۇش

en: Previewing theme
ug_CN: باشتېمىنى كۆرۈپ بېقىش

en: Previous
ug_CN: ئالدىنقى

en: Previous Page
ug_CN: ئالدىنقى بەت

en: Previous Post
ug_CN: ئالدىنقى يازما

en: Previous and next months
ug_CN: ئالدىنقى ۋە كېيىنكى ئاي

en: Previous image
ug_CN: ئالدىنقى رەسىم

en: Previous page
ug_CN: ئالدىنقى بەت

en: Previous page link
ug_CN: ئالدىنقى بەت ئۇلانمىسى

en: Previous pattern
ug_CN: ئالدىنقى ئەندىزە

en: Previous post
ug_CN: ئالدىنقى يازما

[ctx: Previous post link]
en: &larr;
ug_CN: &rarr;

en: Previous:
ug_CN: ئالدىنقى:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
ug_CN: سۈرەتنىڭ ئىلگىرى تەھرىرلەنگەن نۇسخىسى ئۆچۈرۈلمەيدۇ.

en: Primary
ug_CN: ئاساسىي

en: Primary Blog
ug_CN: ئاساسىي بلوگ

en: Primary Menu
ug_CN: ئاساسىي تىزىملىك

en: Primary Navigation
ug_CN: ئاساسىي تىزىملىك

en: Primary Site
ug_CN: ئاساسىي توربەت

en: Primary blog was changed
ug_CN: ئاساسىي بلوگ ئۆزگەرتىلدى

en: Primary site
ug_CN: ئاساسىي توربەت

en: Print
ug_CN: بېسىپ چىقىرىش

en: Priority
ug_CN: مەرتىۋە

en: Privacy
ug_CN: مەخپىيەتلىك

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
ug_CN: شەخسىيەت قانۇنى كارخانا ۋە توردا مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچىلەر كىشىلەردىن توپلىغان شەخسكە مۇناسىۋەتلىك ئۇچۇرلارنى ئۆچۈرۈش، نامسىزلاشتۇرۇش ياكى يوقىتىۋېتىش ئىقتىدارىنى تەلەپ قىلىدۇ، بۇ قانۇنلار ئارقىلىق بېرىلگەن ھوقۇق بەزىدە «سانلىق مەلۇماتنى ئۇنتۇلدۇرۇش ھوقۇقى» دەپمۇ ئاتىلىدۇ.

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
ug_CN: دۇنيانىڭ ھەر قايسى جايلىرىدىكى شەخسىيەت قانۇنى كارخانا ۋە توردا مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچىلەر توپلىغان شەخسكە مۇناسىۋەتلىك بەزى ئۇچۇرلارنى چىقىرىش ئىقتىدارىنى تەمىنلەشنى تەلەپ قىلىدۇ، ھەمدە مەزكۇر چىقىرىش ئىقتىدارىنى تەلەپكە ئاساسەن تەمىنلەشنى تەلەپ قىلىدۇ. بۇ قانۇنلار ئارقىلىق بېرىلگەن ھوقۇق بەزىدە «سانلىق مەلۇماتنى ئېلىپ يۈرۈش ھوقۇقى» دەپمۇ ئاتىلىدۇ. بۇ ھوقۇق شەخسلەرگە ئوخشاش بولمىغان مۇلازىمەتتە ئۆزىنىڭ مەقسىتى ئۈچۈن شەخسىي سانلىق مەلۇماتلىرىغا ئېرىشىش ۋە قايتا ئىشلىتىش ھوقۇقى بېرىدۇ، ھەمدە ئىشلەتكۈچى ئۆزىنىڭ سانلىق مەلۇماتىنى بىر ئۇچۇر سىستېمىسىدىن يەنە بىر ئۇچۇر سىستېمىسىغا قولاي ھالدا يۆتكەش، كۆچۈرۈش ياكى يوللىشىغا يول قويىدۇ.

en: Privacy Policy
ug_CN: شەخسىيەت ھوقۇق سىياسىتى

en: Privacy Policy Guide
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈم بېتى تەڭشەكلىرى ئوڭۇشلۇق يېڭىلاندى. <a href="%s">تىزىملىكلىرىڭىزنى يېڭىلاشنى</a> ئۇنۇتماڭ!

en: Privacy Policy page updated successfully.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈم بېتى مۇۋەپپەقىيەتلىك يېڭىلاندى.

en: Privacy Settings
ug_CN: مەخپىيەتلىك تەڭشەكلىرى

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
ug_CN: شەخسىيەت كۆرسەتكۈچى

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
ug_CN: تەڭشەكلەر

en: Private
ug_CN: شەخسىي

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: شەخسىي <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: شەخسىي <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
ug_CN: شەخسىي بلوگ

en: Private key
ug_CN: شەخسىي ئاچقۇچ:

en: Private post
ug_CN: شەخسىي يازما

en: Private: %s
ug_CN: شەخسىي: %s

en: Privately Published
ug_CN: شەخسىي ئېلان قىلىنغان

en: Problem communicating with Tumblr, retrying later
ug_CN: Tumblr بىلەن ئالاقىلىشىشتا مەسىلە كۆرۈلدى، سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ

en: Proceed
ug_CN: ئىجرا قىلىش

en: Processing next batch.
ug_CN: كېيىنكى توپ بىر تەرەپ قىلىنىۋاتىدۇ.

en: Processing&hellip;
ug_CN: بىر تەرەپ قىلىنىۋاتىدۇ &hellip;

en: Product
ug_CN: مەھسۇلات

en: Profile
ug_CN: ئارخىپ

en: Profile Picture
ug_CN: باش سۈرىتى

en: Profile updated!
ug_CN: ئارخىپ يېڭىلاندى

en: Profile updated.
ug_CN: ئارخىپ يېڭىلاندى.

en: Project Settings
ug_CN: تۈر تەڭشەكلىرى

en: Project updated.
ug_CN: تۈر يېڭىلاندى.

en: Projects
ug_CN: تۈرلەر

en: Prompt
ug_CN: ئەسكەرتمە

en: Properties
ug_CN: خاسلىق

en: Protected Blog
ug_CN: قوغدالغان بلوگ

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ug_CN: قوغدالغان باھا: پارولىڭىزنى كىرگۈزۈپ باھا كۆرۈڭ.

en: Protected Post Password
ug_CN: قوغدالغان يازما پارولى

en: Protected: %s
ug_CN: قوغدالغان: %s

en: Proudly powered by WordPress
ug_CN: پەخىرلىك ۋوردپرەستە قۇرۇلدى

en: Provide a text label or use the default.
ug_CN: تېكىست بەلگىسى تەمىنلەيدۇ ياكى كۆڭۈلدىكىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Provided type is not supported.
ug_CN: تەمىنلەنگەن تىپنى قوللىمايدۇ.

en: Public
ug_CN: ھەممىگە

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: /ئوچۇق<span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئوچۇق<span class="count">(%s)</span>

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش ۋە تەھرىرلىگۈچ قوليازما تۇتقۇچى. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «script_handles» ئىشلىتىلىدۇ.

en: Public facing and editor script handles.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش ۋە تەھرىرلىگۈچ قوليازما بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش ۋە تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبىنىڭ تۇتقۇچى. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «style_handles» ئىشلىتىلىدۇ.

en: Public facing and editor style handles.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش ۋە تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبى بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش قوليازما تۇتقۇچى. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «view_script_handles» ئىشلىتىلىدۇ.

en: Public facing script handles.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش قوليازما بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Public facing script module IDs.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش قوليازما مودېلىنىڭ كىملىكى.

en: Public facing style handles.
ug_CN: ئاممىۋى كۆرۈنۈش ئۇسلۇبى بىر تەرەپ قىلغۇچ.

en: Public text domain.
ug_CN: ئاممىۋى دائىرە نامى.

en: Public, Sticky
ug_CN: ئاشكارا، چوققىلانغان

en: Publicize
ug_CN: ئېلان قىلىش

en: Publish
ug_CN: ئېلان قىلىش

en: Publish &raquo;
ug_CN: ئېلان قىلىش &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
ug_CN: <b>دەرھال</b> ئېلان قىلىش

en: Publish Settings
ug_CN: ئېلان قىلىش تەڭشەكلىرى

en: Publish automatically on a chosen date.
ug_CN: تاللىغان چېسلادا ئۆزلۈكىدىن تارقىتىلىدۇ.

en: Publish on: %s
ug_CN: ئېلان قىلىش: %s

en: Publish:
ug_CN: ئېلان قىلىش:

en: Published
ug_CN: ئېلان قىلىنغان

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئېلان قىلىنغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئېلان قىلىنغان <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
ug_CN: ئېلان قىلىنغان: %s

en: Published:
ug_CN: ئېلان قىلىنغان:

en: Publishing
ug_CN: ئېلان قىلىش

en: Publishing Soon
ug_CN: يېقىندا ئېلان قىلىنىدۇ

en: Publishing failed.
ug_CN: ئېلان قىلالمىدى.

en: Publishing…
ug_CN: ئىلان قىلىنىۋاتىدۇ...

en: Puerto Rico
ug_CN: پۇئېرتو رىكو

en: Pullquote citation text
ug_CN: سۆرەم-نەقىلنىڭ نەقىل تېكىستى

en: Pullquote text
ug_CN: سۆرەم-نەقىلنىڭ تېكىستى

en: Punta Arenas
ug_CN: پۇنتا ئارېناس

en: Purple
ug_CN: بىنەپشە

en: Pyongyang
ug_CN: پيوڭياڭ - چاۋشيەن

en: QRCode
ug_CN: QR كودى

en: Qatar
ug_CN: قاتار

en: Qostanay
ug_CN: قوستاناي

en: Quality
ug_CN: سۈپىتى

en: Quarter
ug_CN: پەسىل

en: Queensland
ug_CN: كۋىنزلەند - ئاۋسترالىيە

en: Query block: Reload full page enabled
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش بۆلىكى: تولۇق بەتنى قايتا يۈكلەش قوزغىتىلغان

en: Query parameter not permitted: %s
ug_CN: سوراش پارامېتىرىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمىغان: %s

en: Query type
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش تۈرى

en: Question
ug_CN: سوئال

en: Questions?
ug_CN: سوئاللار

en: Queued Imported
ug_CN: ئىمپورتلانغان قاتارلار

en: Quick Draft
ug_CN: تېز ئارگىنال

en: Quick Edit
ug_CN: تېز تەھرىرلەش

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى تۇرغان يېرىدە تېزلىكتە تەھرىرلەس

en: Quick edit this comment inline
ug_CN: بۇ باھانى تېزلىكتە تەھرىرلەش

en: Quick&nbsp;Edit
ug_CN: تېز تەھرىرلەش

en: Quote
ug_CN: نەقىل

en: Quote citation
ug_CN: نەقىلنى نەقىل

en: Quotes
ug_CN: نەقىل

en: Qyzylorda
ug_CN: قىزىلئوردا - قازاقىستان

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
ug_CN: R &#8212;ئون سەككىز ياشتىن ئاشقان قۇرامىغا يەتكەنلەرگە ماس كېلىدۇ

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
ug_CN: REST API %1$s سانلىق قاتارىدىن تەركىپ تاپقان سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك. %2$s سانلار قاتارى ئەمەسلىكى بايقالدى.

en: REST API Endpoint: %s
ug_CN: REST API ئاخىرلىشىش نۇقتىسى: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
ug_CN: REST API ئىنكاسى: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
ug_CN: REST API ئىشلىتىشچانلىقى

en: REST API routes must be registered on the %1$s action. Instead route '%2$s' with namespace '%3$s' was not registered on this action.
ug_CN: REST API يولى چوقۇم %1$s مەشغۇلاتىغا تىزىملىتىلىشى كېرەك. «%3$s» ئات بوشلۇقىنىڭ «%2$s» يولىدا بۇ مەشغۇلات تىزىملىتىلمىغان.

en: REST base route for the post type.
ug_CN: يازما تىپى ئۈچۈن قوللىنىلغان REST ئاساسىدىكى يوللانما.

en: REST base route for the taxonomy.
ug_CN: تۈرگە ئايرش ئۈچۈن REST ئاساسىدكى يول

en: REST namespace route for the taxonomy.
ug_CN: تۈرلىنىشنىڭ REST ئات بوشلۇق يولى.

en: REST route's namespace for the post type.
ug_CN: يازما تىپىنىڭ REST يولىنىڭ ئات بوشلۇقى.

en: REST search handlers must extend the %s class.
ug_CN: REST ئىزدەش ئىشلەمچىسى %s سىنىپنى كىڭەيتىش كىرەك.

en: RSS Address
ug_CN: RSS ئادرېسى

en: RSS Error:
ug_CN: RSS خاتالىقى :

en: RSS Feed
ug_CN: RSS تەرمىسى

en: RSS Links
ug_CN: RSS ئۇلانمىلىرى

en: RSS URL
ug_CN: RSS تور ئادرېسى

[ctx: RSS block display setting]
en: Grid view
ug_CN: كاتاكچە كۆرۈنۈش

[ctx: RSS block display setting]
en: List view
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈش

en: RSS feed
ug_CN: RSS تەرمىسى

en: RTL Language Support
ug_CN: ئۇيغۇرچىنى قوللايدىغان

en: Radial
ug_CN: رادىيۇس يۆنىلىشى

en: Radius
ug_CN: رادىئۇس

en: Rainy River
ug_CN: رەينى رىۋېر

en: Random
ug_CN: ئىختىيارىي

en: Random Order
ug_CN: ئىختىيارى تەرتىپ

en: Randomize colors
ug_CN: ئىختىيارىي رەڭ

en: Randomize order
ug_CN: ئىختىيارى تەرتىپ

en: Randomize suggested headers
ug_CN: ئىختىيارى تەۋسىيەلىك باشتېمىلار

en: Randomize uploaded headers
ug_CN: ئىختىيارى يوللانغان باشتېمىلار

en: Randomizing suggested headers
ug_CN: تەۋسىيەلىك باشتېمىلارنى ئىختىيارىلاشتۇرۇش

en: Randomizing uploaded headers
ug_CN: يوللانغان باشتېمىلارنى ئىختىيارىلاشتۇرۇش

en: Range display
ug_CN: كۆرسىتىش دائىرىسى

en: Rangoon
ug_CN: رانگون - بېرما

en: Rankin Inlet
ug_CN: رانكىن ئىنلېت - كانادا

en: Rarotonga
ug_CN: راروتونگا - يېڭى زېلاندىيە

en: Rate
ug_CN: باھا

en: Rate Down
ug_CN: باھانى تۆۋەنلىتىش

en: Rate This
ug_CN: بۇنى باھالاي

en: Rate Up
ug_CN: باھانى يۇقىرىلىتىش

en: Rate this:
ug_CN: بۇنى باھالاش:

en: Rated
ug_CN: باھالانغانلار

en: Rating
ug_CN: باھا

en: Rating ID
ug_CN: دەرىجە IDسى

en: Rating Settings
ug_CN: باھا تەڭشەكلىرى

en: Rating Style
ug_CN: باھا شەكلى

en: Rating Type
ug_CN: باھا تىپى

en: Rating updated
ug_CN: باھا يېڭىلاندى

en: Ratings
ug_CN: دەرىجىلەر

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
ug_CN: دەسلەپكى چوڭلۇق قىممىتى چوقۇم ھەرپ تىزىقى، پۈتۈن سان ياكى كەسىر سان بولۇشى كېرەك.

en: Re-adding...
ug_CN: قايتا قوشۇش...

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
ug_CN: WordPress يادرولۇق ئىجادكارلىرى بىلەن ئالاقىلىشىپ بۇ مەسىلىنىڭ ھەرگىز قايتا يۈز بەرمەسلىكىنى جەزملەڭ.

en: Read
ug_CN: ئوقۇش

en: Read More
ug_CN: تولۇق ئوقۇش

en: Read More...
ug_CN: داۋامىنى ئوقۇش...

en: Read more
ug_CN: تولۇق ئوقۇش

en: Read more of this post
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ داۋامىنى ئوقۇش

en: Read more&hellip;
ug_CN: تولۇق ئوقۇش&hellip;

en: Read more...
ug_CN: تولۇق ئوقۇش...

en: Read more:
ug_CN: تولۇق ئوقۇش:

en: Read original post
ug_CN: ئەسلى يازمىنى ئوقۇش

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
ug_CN: <a href="%s" target="_blank">WordPress تورىنى سازلاش</a> ماقالىسىنى ئوقۇڭ . ئۇ يەردىكى بەزى كۆرسەتمىلەر نېمە خاتالىق بارلىقىنى تېىپىشىڭىزغا ياردىمى بولۇشى مۇمكىن.

en: Read the rest of this entry &raquo;
ug_CN: يازمىنىڭ داۋامىنى ئوقۇڭ &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
ug_CN: تولۇق ئوقۇش &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
ug_CN: تولۇق ئوقۇش &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
ug_CN: بۇ بەتنىڭ داۋامىنى ئوقۇش &rarr;

en: Reading
ug_CN: ئوقۇش

en: Reading Settings
ug_CN: ئوقۇش تەڭشەكلىرى

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ug_CN: تۇنجى يازمىڭىزنى ئېلان قىلىشقا تەييارلاندىڭىزمۇ؟ <a href="%1$s">ئەمىسە بۇ يەردىن باشلاڭ</a>.

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
ug_CN: ئۆچۈرۈلگەن ئىشلەتكۈچىنىڭ يازمىلىرىنى ۋە ئۇلىنىشىنى بۇ ئىشلەتكۈچىگە تەقسىملەش.

en: Reblog Post
ug_CN: يازمىنى قايتا بلوگلاش

en: Rebuild my comment threads &raquo;
ug_CN: ئىنكاس قاتلاملىرىنى قايتا قۇرىمەن &raquo;

en: Recent
ug_CN: يېقىنقى

en: Recent Articles
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

en: Recent Comments
ug_CN: يېقىنقى باھالار

en: Recent Posts
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

en: Recent Updates
ug_CN: يېقىنقى يېڭىلانمىلار

en: Recent Weeks
ug_CN: يېقىنقى ھەپتىلەر

en: Recent weeks
ug_CN: يېقىنقى ھەپتىلەر

en: Recently
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

en: Recently Published
ug_CN: يېقىندا ئېلان قىلىنغانلىرى

en: Recently updated
ug_CN: يېقىندا يېڭىلانغان

en: Recife
ug_CN: رېسىفى - برازىلىيە

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان تۈر تور بېكىتىڭىزگە پايدىلىق تۈر بولۇپ، ھالقىلىق مەسىلىلەرگە ئوخشاش ئالدىن ئويلىشىلمىسىمۇ، يەنىلا تور بېكەتنىڭ ئۈنۈمى، ئىشلەتكۈچى تەسىراتى ۋە باشقىلارنى ئۆز ئىچىگە ئالغان ياخشىلىنىشنى كۆرسىتىدۇ.

en: Recovery Mode &#8212; %s
ug_CN: قۇتقۇرۇش ھالىتى &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
ug_CN: قۇتقۇزۇش ھالىتى باشلانمىدى.

en: Recovery key expired.
ug_CN: قۇتقۇزۇش ئاچقۇچىنىڭ ۋاقتى ئۆتۈپ كەتتى.

en: Red
ug_CN: قىزىل

en: Redirect to current URL
ug_CN: نۆۋەتتىكى تور ئادرېسىغا قايتا نىشانلايدۇ

en: Redo
ug_CN: قايتىلاش

en: Redo your last undo.
ug_CN: ئاخىرقى بىكار قىلىنغان ئۆزگىرىشلەرنى قايتا قىلىش.

en: Reduce visual distractions by hiding the toolbar and other elements to focus on writing.
ug_CN: قورال بالداق ۋە باشقا ئېلېمېنتلارنى يوشۇرۇپ كۆرۈش سىزىمىدىكى بىزارلىقنى ئازايتىپ، دىققەتنى يېزىقچىلىققا مەركەزلەشتۈرىدۇ.

en: Referrer
ug_CN: تونۇشتۇرغۇچى

en: Referrers
ug_CN: تونۇشتۇرغۇچىلار

en: Refresh
ug_CN: قايتا ئېچىش

en: Regina
ug_CN: رىجاينا - كانادا

en: Register
ug_CN: تىزىملىتىش

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
ug_CN: WordPress.com بلوگىنى تىزىملىتىش &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
ug_CN: باشقا بىر بلوگنى تىزىملىتىش &raquo;

en: Register domain
ug_CN: تور ئادرېسى تىزىملىتىش

en: Registration complete. Please check your email, then visit the <a href="%s">login page</a>.
ug_CN: خەتلىتىش تامام. ئېلخەتىڭىزنى تەكشۈرۈپ، ئاندىن <a href="%s">تىزىمغا كىرىڭ بېتى</a> نى زىيارەت قىلىڭ.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
ug_CN: تىزىملاشنى دەلىللەش ئېلخېتى سىزگە ئەۋەتىلىدۇ

en: Registration date for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى تىزىملاتقان كۈن.

en: Rel attribute
ug_CN: Rel خاسلىقى

en: Related Content
ug_CN: ئالاقىدار مەزمۇن

en: Related Posts
ug_CN: ئالاقىدار يازمىلار

en: Related Tags
ug_CN: ئالاقىدار خەتكۈچلەر

en: Relationship
ug_CN: مۇناسىۋىتى

en: Relative to parent font size (em)
ug_CN: ئاتا خەت چوڭلۇقىغا مۇناسىۋەتلىك (em)

en: Relative to root font size (rem)
ug_CN: يىلتىز خەت چوڭلۇقىغا مۇناسىۋەتلىك (rem)

en: Release Date
ug_CN: تارقىتىلىش كۈنى

en: Released: %d.
ug_CN: تارقىتىلغان چېسلا: %d.

en: Reload full page
ug_CN: پۈتۈن بەتنى قايتا يۈكلە

en: Reload the full page—instead of just the posts list—when visitors navigate between pages.
ug_CN: زىيارەتچىلەر بەت ئارىسىدا يۆتكەلگەندە، يازما تىزىملىكىنىلا يۈكلىمەستىن بەلكى تولۇق بەتنى قايتا يۈكلەيدۇ.

en: Remember Me
ug_CN: كىرىش ئۇچۇرلىرىم ساقلانسۇن

en: Remember me
ug_CN: مېنى ئەستە ساقلا

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
ug_CN: مېتا سانلىق مەلۇماتلىرىنى كىرگۈزگەن ياكى ئۆزگەرتكەندىن كېيىن «يېڭىلا» نى چېكىپ ساقلىۋېتىشنى ئۇنتۇماڭ.

en: Remember to click the Add User button at the bottom of this screen when you are finished.
ug_CN: تۈگەتكەندە بۇ بەتنىڭ ئاستىدىكى «قوللانچى قوشۇش» كونۇپكىسىنى چېكىشنى ئۇنتۇماڭ.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
ug_CN: تۈگەتكەندە «ئارخىپنى يېڭىلاش» كۇنۇپكىسىنى چېكىشنى ئۇنتۇماڭ.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
ug_CN: ئىمپورتلانغان ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ پارول ۋە دەرىجىلىرىنى يېڭىلاشنى ئۇنتۇماڭ.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
ug_CN: ئېسىڭىزدە بولسۇن، تور بېتىڭىزنى ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز قايتا ئەسلىگە كەلتۈرگىلى بولمايدۇ.

en: Remind me later
ug_CN:  مىنى كىيىن ئەسلىتىڭ.

en: Remote file error: %s
ug_CN: يىراقتىكى ھۆججەت خاتالىقى: %s

en: Remote file is incorrect size
ug_CN: يىراقتىكى ھۆججەتنىڭ سىغىمى توغرا ئەمەس

en: Remote file is too large, limit is %s
ug_CN: يىراقتىكى ھۆججەت بەك چوڭ، ئەسلى چەك %s

en: Remote file returned error response %1$d %2$s
ug_CN: يىراقتىكى ھۆججەت خاتالىق ئىنكاسى %1$d %2$s نى قايتۇردى

en: Remote file returned error response %d
ug_CN: يىراقتىكى ھۆججەت خاتالىق ئىنكاسى %d نى قايتۇردى

en: Remote server did not respond
ug_CN: يىراقتىكى مۇلازىمېتىر ئىنكاس قايتۇرمىدى

en: Remove
ug_CN: يۆتكىۋېتىش

en: Remove %s
ug_CN: %s نى چىقىرىۋەت

en: Remove Background Image
ug_CN: تەگلىك سۈرىتىنى ئۆچۈرۈش

en: Remove Control Point
ug_CN: كونترول نۇقتىسىنى چىقىرىۋەت

en: Remove Follower
ug_CN: ئەگەشكۈچىلەرنى ئۆچۈرۈش

en: Remove Header Image
ug_CN: توربەت رەسىمىنى ئۆچۈرۈش

en: Remove Image
ug_CN: سۈرەتنى ئۆچۈرۈش

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
ug_CN: تىزىملىك ئەزالىرىنى چىقىرىۋېتىش: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
ug_CN: تاللىغان تۈرلەرنى چىقىرىۋەت

en: Remove Service
ug_CN: مۇلازىمەتنى يۆتكىۋېتىش

en: Remove Site Icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسىنى چىقىرىۋەت

en: Remove Users from Site
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەرنى توربەتتىن ئۆچۈرۈش

en: Remove a link.
ug_CN: ئۇلىنىشنى ئېلىۋېتىش

en: Remove all colors
ug_CN: ھەممە رەڭنى چىقىرىۋەت

en: Remove all custom shadows
ug_CN: بارلىق ئىختىيارى سايەنى چىقىرىۋېتىدۇ

en: Remove all gradients
ug_CN: ھەممە ئۆزگىرىشنى چىقىرىۋەت

en: Remove audio source
ug_CN: ئۈن مەنبەسىنى چىقىرىۋېتىش

en: Remove caption
ug_CN: فىلىم خەتنى چىقىرىۋەت

en: Remove citation
ug_CN: نەقىلنى چىقىرىۋەت

en: Remove color: %s
ug_CN: رەڭنى چىقىرىۋەت: %s

en: Remove featured image
ug_CN: خىل سۈرەتنى ئۆچۈرۈش

en: Remove font size presets
ug_CN: خەت نۇسخا چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكىنى چىقىرىۋېتىدۇ

en: Remove image
ug_CN: سۈرەتنى ئۆچۈرۈش

en: Remove item
ug_CN: ئوبىكتنى چىقىرىۋىتىش

en: Remove link
ug_CN: ئۇلانمىنى ئېلىۋېتىش

en: Remove poster image
ug_CN: يازما سۈرىتىنى چىقىرىۋېتىش

en: Remove shadow
ug_CN: سايىنى چىقىرىۋەت

en: Remove subscriber | Remove subscribers
ug_CN[0]: خەتلەنگۈچىنى ئۆچۈرۈش

en: Remove the selected block(s).
ug_CN: تاللانغان بۆلەكلەرنى چىقىرۋىتىش.

en: Remove this URL
ug_CN: بۇ URL نى چىقىرىۋېتىش

en: Remove track
ug_CN: يولنى چىقىرىۋەت

en: Remove video source
ug_CN: سىن مەنبەسىنى چىقىرىۋېتىش

en: Removed
ug_CN: چىقىرىۋېتىلدى

en: Removed %s.
ug_CN: %s چىقىرىۋېتىلگەن.‏‎‏

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
ug_CN: %1$s نى قولدا ئۆچۈرۈش PHP نىڭ ئاگاھلاندۇرۇشلىرىغا سەۋەپ بولىدۇ. ئورنىغا سۈزگۈچ %2$s نى قوللۇنۇڭ.

en: Removing and Reusing
ug_CN: ئۆچۈرۈش ۋە قايتا ئىشلىتىش

en: Removing the current plugin&#8230;
ug_CN: نۆۋەتتىكى قىستۇرمىنى چىقىرىۋېتىۋاتىدۇ…

en: Removing the old version of the translation&#8230;
ug_CN: كونا نەشرىنىڭ تەرجىمىسىنى چىقىرىۋېتىۋاتىدۇ…

en: Removing...
ug_CN: چىقىرىۋېتىلىۋاتىدۇ...

en: Rename
ug_CN: نامىنى ئۆزگەرتىش

en: Rename pattern
ug_CN: ئەندىزە ئاتىنى ئۆزگەرت

en: Renamed Navigation Menu
ug_CN: ئىسمى ئۆزگەرتىلگەن يولباشچى تىزىملىك

en: Reorder
ug_CN: رەتلەش

en: Reorder menu items
ug_CN: تىزىملىك ئەزالىرىنى قايتا رەتلەش

en: Reorder mode closed
ug_CN: قايتا رەتلەش ھالىتى تاقالدى

en: Reorder mode enabled
ug_CN: قايتا رەتلەش ھالىتى ئىناۋەتلىك

en: Reorder widgets
ug_CN: كىچىك قوراللارنى قايتا رەتلەش

en: Repeat
ug_CN: تەكرارلىنىشى

en: Repeat Background Image
ug_CN: ئارقا كۆرۈنۈشنى تەكرارلاش

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
ug_CN: تەكرارلاش

en: Repeat New Password
ug_CN: يېڭى پارولنى تەكرارلاڭ

en: Repeat Password
ug_CN: پارولنى تەكرارلاڭ

en: Repeated background
ug_CN: تەكرارلانغان تەگلىك

en: Replace
ug_CN: ئالماشتۇرۇش

en: Replace audio
ug_CN: ئۈن ئالماشتۇرۇش

en: Replace image
ug_CN: رەسىمنى ئالماشتۇرۇش

en: Replace video
ug_CN: سىن ئالماشتۇرۇش

en: Reply
ug_CN: جاۋاب

en: Reply added successfully.
ug_CN: جاۋاب مۇۋەپپەقىيەتلىك قوشۇلدى.

en: Reply to %s
ug_CN: %s غا جاۋاب قايتۇرۇش

en: Reply to A WordPress Commenter
ug_CN: WordPress ئىنكاسچىغا جاۋاب قايتۇرۇڭ

en: Reply to Comment
ug_CN: باھاغا جاۋاب يېزىش

en: Reply to this comment
ug_CN: بۇ باھاغا جاۋاب يېزىش

en: Report %s
ug_CN: دوكلات %s

en: Reports
ug_CN: دوكلادلار

en: Request added successfully.
ug_CN: ئىلتىماس مۇۋەپپەقىيەتلىك قوشۇلدى.

en: Request data deletion
ug_CN: سانلىق مەلۇمات ئۆچۈرۈش ئىلتىماسى

en: Request data export
ug_CN: سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ئىلتىماسى

en: Requested
ug_CN: ئىلتىماس قىلىندى

en: Requester
ug_CN: ئىلتىماسچى

en: Require approval step when optimizing existing media.
ug_CN: مەۋجۇت ۋاسىتىنى ئەلالاشتۇرۇشتا تەستىقلاش باسقۇچى كېرەك.

en: Required
ug_CN: زۆرۈر

en: Required PHP version
ug_CN: لازىملىق PHP نەشرى

en: Required WordPress version
ug_CN: لازىملىق WordPress نەشرى

en: Required and recommended modules are installed
ug_CN: زۆرۈر ۋە تەۋسىيە قىلىنغان بۆلەكلەر ئورنىتىلدى

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
ug_CN: كۆرسىتىلگەنلەر تولدۇرۇش تەلەپ قىلىنىدىغان بۆلەكلەر، قالغانلىرى ئىختىيارى. ئارخىپ ئۇچۇرلىرى پەقەت باشتېمىڭىزدا كۆرسىتىش بەلگىلەنگەندىلا كۆرسىتىلىدۇ.

en: Required fields are marked %s
ug_CN: %s بەلگىسى بارلارنى چوقۇم تولدۇرۇسىز

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
ug_CN: راست بولىشى تەلەپ قىلىنىلىدۇ، چۈنكى تۈزىتىشلەر يىغىۋېلىنىشنى قوللىمايدۇ.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
ug_CN: راست بولىشى تەلەپ قىلىنىلىدۇ، چۈنكى كەلىمە يىغىۋېلىنىشنى قوللىمايدۇ.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر ئەخلەتلەشنى قوللىمىغان بولغاچقا true بولۇشى تەلەپ قىلىنىدۇ.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
ug_CN: پىروگرامما پارولى قۇرۇش ئۈچۈن تەلەپ قىلىنىدۇ، ئەمما ئىشلەتكۈچى يېڭىلاش ئۈچۈن ئەمەس.

en: Required?
ug_CN: زۆرۈر

en: Requirements
ug_CN: تەلەپلەر

en: Requirements Not Met
ug_CN: تەلەپلەر قاندۇرۇلمىدى

en: Resend confirmation requests
ug_CN: جەزملەش ئىلتىماسىنى قايتا يوللا

en: Reset
ug_CN: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Reset %s
ug_CN: %s نى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset Image
ug_CN: سۈرەتنى قايتا بەلگىلەش

en: Reset Password
ug_CN: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Reset all
ug_CN: ھەممىنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset colors
ug_CN: رەڭلەرنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset filters
ug_CN: سۈزگۈچنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset font size presets
ug_CN: خەت نۇسخا چوڭلۇقى ئالدىن تەڭشىكىنى ئەسلىگە قايتۇرىدۇ

en: Reset gradient
ug_CN: ئۆزگىرىشنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset importer
ug_CN: كىرگۈزگۈچنى قايتا قوزغىتىش

en: Reset options
ug_CN: تاللاشلارنى دەسلەپكىلەشتۈرۈش

en: Reset search
ug_CN: ئىزدەشنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset styles
ug_CN: ئۇسلۇبنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset template part: %s
ug_CN: قېلىپ پارچىسىنى ئەسلىگە قايتۇر: %s

en: Reset template: %s
ug_CN: قېلىپنى ئەسلىگە قايتۇر: %s

en: Reset the styles to the theme defaults
ug_CN: ئۇسلۇبنى قېلىپنىڭ كۆڭۈلدىكى قىممىتىگە قايتۇر

en: Reset the template
ug_CN: ئەندىزىنى ئەسلى ھالەتكە قايتۇرۇش.

en: Reset to Defaults
ug_CN: كۆڭۈلدىكىسىگە قايتۇرۇش

en: Reset to default and clear all customizations?
ug_CN: كۆڭۈلدىكىگە ئەسلىگە قايتۇرۇپ، بارلىق خاسلاشتۇرۇشنى تازىلامدۇ؟

en: Reset to defaults
ug_CN: كۆڭۈلدىكىگە قايتۇر

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
ug_CN: ئەندىزىنى ئەسلى ھالىتىگە قايتۇرۇش مەزمۇنلارنىڭ يوقاپ كىتىشىنى كەلتۈرۈپ چقىرىدۇ، داۋاملاشتۇرامسىز؟

en: Resize for smaller devices
ug_CN: كىچىك قۇرۇلمىلار ئۈچۈن ئ‍ۆلچىمىنى ئۆزگەرتىش

en: Resolute
ug_CN: رېسوليۇت - كانادا

en: Resolution
ug_CN: ئېنىقلىق

en: Resolve Block
ug_CN: بۆلەكنى ھەل قىلىش

en: Response
ug_CN: ئىنكاس

en: Response to %s
ug_CN: %s غا ئىنكاس

en: Responses
ug_CN: ئىنكاسلار

en: Responses to %s
ug_CN: %s غا ئىنكاس

en: Responsive Layout
ug_CN: ئىنكاسچان بەت لايىھەسى

en: Restart
ug_CN: قايتا قوزغىتىش

en: Restore
ug_CN: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
ug_CN: &#8220;%s&#8221 نى ئەخلەت ساندۇغىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Restore Original Header Image
ug_CN: توربەت رەسىمىنى ئەسلىگە ياندۇرۇش

en: Restore Original Image
ug_CN: ئەسلىدىكى سۈرەتكە قايتۇرۇش

en: Restore This Autosave
ug_CN: بۇ «ئاپتوماتىك ساقلاش»نى ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Restore This Revision
ug_CN: بۇ ئۆزگەرتىشنى ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Restore from Trash
ug_CN: ئەخلەتتىن قۇتقۇزۇش

en: Restore image
ug_CN: سۈرەتنى ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Restore last draft
ug_CN: ئاخىرقى ئارگىنالنى ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Restore original image
ug_CN: ئەسلىدىكى سۈرەتكە قايتۇرۇش

en: Restore the backup
ug_CN: زاپاسنى ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Restore this comment from the Trash
ug_CN: بۇ باھانى ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Restore this comment from the spam
ug_CN: باھانى ئەخلەت باھادىن ياندۇرۇپ ئەكىلىش

en: Restore this item from the Trash
ug_CN: بۇ تۈرنى ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Results
ug_CN: نەتىجىلەر

en: Results are still loading&hellip;
ug_CN: نەتىجە يۈكلىنىۋاتىدۇ...

en: Resume
ug_CN: داۋاملاشتۇر

en: Retro (Generated)
ug_CN: Retro (ئاپتوماتىك)

en: Retry
ug_CN: قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
ug_CN: REST API ئىشلەتكەندە، قايتا چاقىرىش نەتىجىسىدىن %1$s ياكى %2$s ئوبيېكتىنى قايتۇرىدۇ.

en: Return to %s
ug_CN: %s بېتىگە قايتىش

en: Return to the Plugin Installer
ug_CN: قىستۇرما ئورناتقۇچقا قايتىدۇ

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچتە كۆرسىتىلىدىغان بۆلەك تىپىنىڭ بارلىق سەھىپىلىرىنى قايتۇرىدۇ.

en: Reunion
ug_CN: رېينيون - فرانسىيە

en: Reusable blocks
ug_CN: كۆپ ئىشلىتىشلىك بۆلەكلەر

en: Reverse order
ug_CN: تەتۈر تەرتىپ

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
ug_CN: سىيرىلما تىزىملىكنىڭ ئاستىدىكى ئۇلانمىنى چېكىپ <strong>تور كۆرگۈچ يۈكلىگۈچىسى</strong>گە ئالماشتۇرۇڭ.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
ug_CN: ئېلان قىلىنمىغان ئۆزگىرىشلەرنى ئەسلىگە قايتۇرماق &hellip;

en: Review %d change… | Review %d changes…
ug_CN[0]: %d ئۆزگەرتىشنى قايتا تەكشۈر…
ug_CN[1]: %d ئۆزگەرتىشنى قايتا تەكشۈر

en: Review changes
ug_CN: ئۆزگەرتىشنى قايتا تەكشۈر

en: Review settings, such as visibility and tags.
ug_CN: كۆرۈنۈش ۋە بەلگىگە ئوخشاش تەكشۈرۈش تاللانمىلىرى.

en: Reviews
ug_CN: باھالاشلار

en: Revision
ug_CN: تۈزىتىلمە نۇسخىسى

en: Revision by %s
ug_CN: نۇسخا ئاپتورى: %s

en: Revisions
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخىلار

en: Revisions (%s)
ug_CN: تۈزىتىلمە (‏%s)‎‏

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
ug_CN: ئۆزگەرتىش مەزمۇنىڭىزنى يېڭىلىغاندا قەرەللىك قۇرۇلغان يازما ياكى بەتلىرىڭىزنىڭ كۆچۈرۈلمىسىنى ساقلايدۇ. سول تەرەپتىكى قىزىل تېكىست چىقىرىۋېتىلگەن مەزمۇننى كۆرسىتىدۇ، ئوڭ تەرەپتىكى يېشىل تېكىست قوشۇلغان مەزمۇننى كۆرسىتىدۇ.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: تەھرىرلەنگەن نۇسخىلار ئۆچۈرۈشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرمەكچى بولسىڭىز '%s' قىلىپ بەلگىلەڭ.

en: Revisions not enabled.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخا قوزغىتىلمىدى.

en: Revisions: %s
ug_CN: ئۆزگەرتىش: %s

en: Revoke
ug_CN: بىكار قىلىش

en: Revoke "%s"
ug_CN: %s نى بىكار قىلىش

en: Revoke access to Google Fonts
ug_CN: Google خەت نۇسخىنى زىيارەت قىلىشنى رەت قىلىدۇ

en: Revoke all application passwords
ug_CN: بارلىق پىروگرامما پاروللىرىنى بىكار قىلىدۇ

en: Reykjavik
ug_CN: رېيكياۋىك - ئىسلاندىيە

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
ug_CN: مول تېكىست رايونى. Alt-Shift-H نى بېسىپ ياردەمگە ئېرىشىڭ.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
ug_CN: Rich Text رايونى. Control-تاللانما-H نى بېسىپ ياردەمگە ئېرىشىڭ.

en: Riga
ug_CN: رىگا - لاتۋىيە

en: Right
ug_CN: ئوڭغا توغرىلاش

en: Right Now
ug_CN: نۆۋەتتىكى ھالەت

en: Right Sidebar
ug_CN: يانبالدىقى ئوڭدا

en: Right border
ug_CN: ئوڭ قىرى

en: Right side
ug_CN: ئوڭ تەرەپ

en: Right to left
ug_CN: ئوڭدىن-سولغا

en: Rio Branco
ug_CN: رىيو برانكو - ئاكرى@برازىلىيە

en: Rio Gallegos
ug_CN: رىيو گالېگوس

en: Riyadh
ug_CN: رىياد - سەئۇدى ئەرەبىستان

en: RoboHash (Generated)
ug_CN: RoboHash (ھاسىل قىلىنغان)

en: Robots
ug_CN: ماشىنا ئادەم

en: Role
ug_CN: دەرىجە

en: Roles assigned to the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىگە تەقسىملەنگەن روللار.

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
ug_CN: Rollback خاتالىقى:  [%1$s] %2$s

en: Romanian
ug_CN: رومىنىيەچە

en: Rome
ug_CN: رىم - ئىتالىيە

en: Rosario
ug_CN: روسارىيو

en: Rotate
ug_CN: چۆرگۈلەت

en: Rotate 180&deg;
ug_CN: 180&deg; ئايلاندۇر

en: Rotate 90&deg; left
ug_CN: سولغا °90 ئايلاندۇر

en: Rotate 90&deg; right
ug_CN: ئوڭغا 90&deg; ئايلاندۇر

en: Rotation
ug_CN: ئايلاندۇرۇش

en: Rotation arguments.
ug_CN: ئايلاندۇرۇش ئۆزگەرگۈچىلىرى.

en: Rotation type.
ug_CN: ئايلاندۇرۇش تىپى.

en: Rothera
ug_CN: روزېرا - ئانتاركتىكا@ئەنگىلىيە

en: Route must be specified. Instead within the namespace '%1$s', there seems to be an empty route '%2$s'.
ug_CN: يول چوقۇم بەلگىلىنىشى كېرەك. «%1$s» ئات بوشلۇقى ئىچىدە «%2$s» بوش يول باردەك قىلىدۇ.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version. Instead there seems to be an empty namespace '%1$s' for route '%2$s'.
ug_CN: يول چوقۇم قىستۇرما ياكى ئۆرنەك ئىسمى ۋە نەشرى بىلەن ئات بوشلۇقى بىلەن ئاتىلىشى كېرەك، «%2$s» يولدا «%1$s» بوش ئات بوشلۇقى باردەك قىلىدۇ.

en: Row
ug_CN: قۇر

en: Row count
ug_CN: قۇر سانى

en: Row group
ug_CN: قۇر گۇرۇپپىسى

en: Row span
ug_CN: قۇر ئارىلىقى

en: Row type
ug_CN: قۇر تىپى

en: Rows
ug_CN: قۇر

en: Rows per page
ug_CN: ھەر بىر بەتتىكى قۇر سانى

en: Run %s
ug_CN: %s نى ئىجرا قىلىش

en: Run Importer
ug_CN: كىرگۈزگۈچنى ئىجرا قىلىش

en: Russian
ug_CN: رۇسچە

en: S
ug_CN: ش

en: SMTP Error: Could not authenticate.
ug_CN: SMTP خاتالىق: دەلىللىيەلمەيدۇ.

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
ug_CN: SMTP خاتالىقى: SMTP مۇلازىمېتىرىغا باغلىنالمىدى.

en: SMTP Error: The following recipients failed:
ug_CN: SMTP خاتالىقى: تۆۋەندىكى تاپشۇرۇۋالغۇچىغا يوللىيالمىدى:

en: SMTP Error: data not accepted.
ug_CN: SMTP خاتالىقى: سانلىق مەلۇماتنى قوبۇل قىلمىدى.

en: SMTP code:
ug_CN: SMTP كود:

en: SMTP connect() failed.
ug_CN: SMTP connect()  مەغلۇپ بولدى.

en: SMTP server error:
ug_CN: SMTP مۇلازىمېتىر خاتالىقى:

en: SQL server is up to date
ug_CN: SQL مۇلازىمېتىر نەشرى ئەڭ يېڭى

en: SSL verification failed.
ug_CN: SSL دەلىللىيەلمىدى.

en: SUCCESS: %s
ug_CN: ئوڭۇشلۇق بولدى: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
ug_CN: ئوڭۇشلۇق بولدى: WordPress نى %s گە يېڭىلاش ئوڭۇشلۇق بولدى

en: Saigon
ug_CN: خوچىمىن - ۋيېتنام

en: Saipan
ug_CN: سايپان - ئامېرىكا

en: Sakhalin
ug_CN: ساخالىن - روسىيە

en: Samara
ug_CN: سامارا - روسىيە

en: Samarkand
ug_CN: سەمەرقەند - ئۆزبېكستان

en: Samoa
ug_CN: ساموئا

en: Sample Page
ug_CN: ئۈلگە بەت

en: San Francisco, CA
ug_CN: كالفورنىيە شتاتى سان فرانسىسكو شەھىرى

en: San Juan
ug_CN: سان جۇئان

en: San Luis
ug_CN: سان لۇئىس

en: San Marino
ug_CN: سان مارىنو

en: Sandbox
ug_CN: يوللاش ساندۇقى

en: Santiago
ug_CN: سانتياگو - چىلى

en: Santo Domingo
ug_CN: سانتو دومىنگو - دومىنىكا

en: Sao Paulo
ug_CN: سان پاۋلو - برازىلىيە

en: Sao Tome
ug_CN: ساۋ تومې - ساۋ تومې ۋە پرىنسىپ

en: Sarajevo
ug_CN: سارايېۋو - بوسنىيە-گېرتسېگوۋىنا

en: Saratov
ug_CN: ساراتوۋ

en: Sat
ug_CN: شە

en: Saturday
ug_CN: شەنبە

[ctx: Saturday initial]
en: S
ug_CN: ش

en: Save
ug_CN: ساقلاش

en: Save &amp; Publish
ug_CN: ساقلاش ھەم ئېلان قىلىش

en: Save Changes
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش»

en: Save Draft
ug_CN: ئارگىنال ساقلاش

en: Save Edits
ug_CN: تەھرىرلەشنى ساقلا

en: Save Menu
ug_CN: تىزىملىكنى ساقلاش

en: Save Options
ug_CN: تاللاشلارنى ساقلاش

en: Save Password
ug_CN: ئىم ساقلا

en: Save Poll
ug_CN: راي سىناشنى ساقلاش

en: Save Settings
ug_CN: تەڭشەكلەرنى ساقلاش

en: Save Style
ug_CN: ستايىلنى ساقلاش

en: Save Widget
ug_CN: كىچىك قوراللارنى ساقلاش

en: Save all changes
ug_CN: بارلىق ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش

en: Save and preview changes before publishing them.
ug_CN: ئۇلارنى ئېلان قىلىشتىن ئىلگىرى ساقلىۋېلىپ كۆرۈپ بېقىش

en: Save as Draft
ug_CN: كوپىيە قىلىپ ساقلاش

en: Save as Pending
ug_CN: تەستىق كۈتۈۋاتقان قىلىپ ساقلاش

en: Save as pending
ug_CN: تەستىق كۈتۈۋاتقان قىلىپ ساقلاش

en: Save draft
ug_CN: دەسلەپكى نۇسخا ساقلا

en: Save fonts
ug_CN: فونتلارنى ساقلاش

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ug_CN: كىيىكى قېتىم پىكىر بېرگەندە ئ‍شلىتىس ئۈچۈن مىنىڭ ئ‍سمىمنى، ئېلېكتىرونلۇق پوچتا ئادىرسىمنى ۋە تور ئادىرسىمنى توركۆرگۈش ساخلىۋالسۇن

en: Save panel
ug_CN: تاختىنى ساقلا

en: Save webhook
ug_CN: تور قارمىقىنى ساقلاش

en: Save your changes.
ug_CN: ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ساقلاڭ.

en: Saved
ug_CN: ساقلاندى

en: Saved.
ug_CN: ساقلاندى.

en: Saving
ug_CN: ساقلىنىۋاتىدۇ

en: Saving failed.
ug_CN: ساقلىيالمىدى.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
ug_CN: ئاپتوماتىك ساقلاش ئېتىۋېتىلگەن: نۆۋەتتە %s بۇ بەتنى تەھرىرلەۋاتىدۇ.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
ug_CN: ئاپتوماتىك ساقلاش ئېتىۋېتىلگەن: نۆۋەتتە %s بۇ يازمىنى تەھرىرلىنىۋاتىدۇ.

en: Saving revision&hellip;
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخىسى ساقلىنۋتىدۇ ...

en: Saving your changes will change your active theme from %1$s to %2$s.
ug_CN: ئۆزگەرتىشىڭىز ساقلانسا ئاكتىپ ئۆرنىكىڭىز %1$s دىن %2$s غا ئۆزگىرىدۇ.

en: Saving&hellip;
ug_CN: ساقلىنىۋاتىدۇ ...

en: Saving...
ug_CN: ساقلىنىۋاتىدۇ ...

en: Saving…
ug_CN: ساقلاۋاتىدۇ…

en: Scale
ug_CN: شكالا

en: Scale Image
ug_CN: سۈرەت چوڭلۇقىنى ئۆزگەرتىش

en: Scale Image Help
ug_CN: رەسىم ئۆلچۈسىدىن ياردەم

en: Scale down the content to fit the space if it is too big. Content that is too small will have additional padding.
ug_CN: ئەگەر بەك چوڭ بولسا، مەزمۇننى كىچىكلىتىپ بوشلۇققا ماسلاشتۇرۇلىدۇ. ئەگەر بەك كىچىك بولسا مەزمۇننىڭ قوشۇمچە تولدۇرمىسى بولىدۇ.

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
ug_CN: سۈرەت ئورنىنى %1$sسۈرەت تاللانمىلىرى%2$s (%3$d &times; %4$d) دا تاللانغان چوڭ سېغىمغا ماسلىشىدىغان قىلىڭ.

en: Scale images with a lightbox effect
ug_CN: سۈرەتنى نۇر ساندۇقى ئۈنۈمى بىلەن تارايتىدۇ

[ctx: Scale option for Image dimension control]
en: Contain
ug_CN: ئىچىدە

[ctx: Scale option for Image dimension control]
en: Cover
ug_CN: مۇقاۋا

[ctx: Scale option for Image dimension control]
en: Fill
ug_CN: تولدۇر

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
ug_CN: ئىچىدە

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
ug_CN: مۇقاۋا

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
ug_CN: تولدۇر

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
ug_CN: يوق

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
ug_CN: ئۆلچەكنى تۆۋەنلەت

en: Scale the font size dynamically to fit the screen or viewport.
ug_CN: ئېكران ياكى كۆزنەككە ماسلاشتۇرۇش ئۈچۈن خەت نۇسخىسىنىڭ چوڭلۇقىنى ھەرىكەتچان تەڭشەيدۇ.

en: Scale the image with a lightbox effect.
ug_CN: سۈرەتنى نۇر ساندۇقى ئۈنۈمى بىلەن تارايتىدۇ.

en: Scales the image with a lightbox effect
ug_CN: سۈرەتنى نۇر ساندۇقى ئۈنۈمى بىلەن تارايتىدۇ

en: Scan
ug_CN: ئاختۇرۇڭ

en: Scan site for content
ug_CN: مەزمۇن ئۈچۈن تور بېكىتىنى ئاختۇرۇش

en: Schedule
ug_CN: كۈنتەرتىپ

en: Schedule for: %s
ug_CN: كۈنتەرتىپ: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
ug_CN: ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى كەلگۈسىدىكى مەلۇم ۋاقىتتا ئېلان قىلىش ئۈچۈن شۇ ۋاقىتنى تەڭشەڭ.

en: Scheduled
ug_CN: كۈنتەرتىپكە قويۇلغان

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: كۈنتەرتىپكە قويۇلغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: كۈنتەرتىپكە قويۇلغان <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەتلەر

en: Scheduled events are running
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەتلەر ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت قىستۇرما، ئۆرنەك ۋە WordPress ئۆزىنىڭ يېڭىلىنىشى شۇنداقلا كۈنتەرتىپتىكى يازمىنىڭ ۋاقتىدا ئېلان قىلىنىشىنى قەرەللىك ھالدا تەكشۈرىدۇ. نۇرغۇن قىستۇرما كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت ئارقىلىق پىلانلانغان مەشغۇلاتنى ۋاقتىدا ئىجرا قىلىدۇ.

en: Scheduled for: %s
ug_CN: كۈنتەرتىپتە: %s

en: Scheduling failed.
ug_CN: كۈنتەرتىپكە قوشالمىدى.

en: School
ug_CN: مەكتەپ

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ug_CN: ئىلتىماس قىلىنغان دائىرە؛ جاۋاپنتىكى جايلارنى بەلگىلەيدۇ.

en: Scoresbysund
ug_CN: سكورېسبايساند - گرېنلاندىيە

en: Scrape key check failed. Please try again.
ug_CN: Scrape ئاچقۇچىنى تەكشۈرەلمىدى. قايتا سىناڭ.

en: Screen Content
ug_CN: ئېكران مەزمۇنى

en: Screen Options
ug_CN: ئېكران تاللانمىلىرى

en: Screen Options Tab
ug_CN: ئېكران تاللانمىلىرى بەتكۈشى

en: Screen elements
ug_CN: ئېكران ئېلېمېنتى

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
ug_CN: ئېكران ئوقۇغۇچ ئىشلەتكۈچىلىرى: forms ھالىتىدە Esc كۇنۇپكىسىنى ئىككى قېتىم بېسىشقا توغرا كېلىشى مۇمكىن.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
ug_CN: كود ۋە شەكىل ھۆججەتلىرى %1$s، %2$s ياكى %3$s باسقۇچىغا كەلگۈچە تىزىملىتىلماسلىقى ياكى تىزىلماسلىقى كېرەك.

en: Scroll
ug_CN: سىيرىلما

en: Scroll with Page
ug_CN: سىيرىلما بالداقلىق بەت

en: Scrollable section
ug_CN: دۇمىلاشچان بۆلەك

en: Search
ug_CN: ئىزدەش

en: Search %s
ug_CN: %s نى ئىزدەش

en: Search %s - %s
ug_CN: ئىزدەش %s - %s

en: Search Authors
ug_CN: يازغۇچى ئىزدە

en: Search Categories
ug_CN: سەھىپىلەردىن ئىزدەش

en: Search Changesets
ug_CN: ئۆزگىرىشلەر توپلىمىنى ئىزدەش

en: Search Comments
ug_CN: باھالاردىن ئىزدەش

en: Search Engine Terms
ug_CN: ئىزدەش ماتورىدا ئىزدەلگىنى

en: Search Link Categories
ug_CN: ئۇلانما سەھىپىلىرىدىن ئىزدەش

en: Search Links
ug_CN: ئۇلانمىلاردىن ئىزدەش

en: Search Media
ug_CN: مېدىيا ئىزدەش

en: Search Media:
ug_CN: مېدىيا ئىزدەش

en: Search Menu Items
ug_CN: تىزىملىك ئەزاسى ئىزدەش

en: Search Navigation Menus
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك ئىزدە

en: Search Openverse
ug_CN: Openverse ئىزدە

en: Search Pages
ug_CN: بەتلەردىن ئىزدەش

en: Search Pattern Categories
ug_CN: ئەندىزە سەھىپەسىنى ئىزدە

en: Search Patterns
ug_CN: ئەندىزە ئىزدە

en: Search Posts
ug_CN: يازمىلاردىن ئىزدەش

en: Search Requests
ug_CN: ئىزدەش ئىلتىماسى

en: Search Results
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Search Results %1$s %2$s
ug_CN: %2$s ئۈچۈن ئىزدەش نەتىجىسى %1$s

en: Search Results Title
ug_CN: ئىزدەش نەتىجە ماۋزۇسى

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ug_CN: «%s» نىڭ ئىزدەش نەتىجىسى

en: Search Results for: %s
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى: %s

en: Search Sites
ug_CN: توربەتلەردىن ئىزدەش

en: Search Tags
ug_CN: خەتكۈشلەردىن ئىزدەش

en: Search Template Parts
ug_CN: قېلىپ پارچىسى ئىزدە

en: Search Templates
ug_CN: قېلىپ ئىزدە

en: Search Terms
ug_CN: ئىزدەش شەرتلىرى

en: Search Terms for %s
ug_CN: %s ئۈچۈن ئىزدەلگەن ئىبارە

en: Search Users
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئىزدەش

en: Search Widgets
ug_CN: ۋىجېتلەردىن ئىزدەش

en: Search WordPress.com
ug_CN: WordPress.com دىن ئىزدەش

en: Search WordPress.com Blogs
ug_CN: WordPress.com بلوگلىرىدىن ئىزدەش

en: Search WordPress.org themes
ug_CN: WordPress.org ئۇسلۇبى ئىزدەش

en: Search audio
ug_CN: ئۈن ئىزدە

en: Search categories
ug_CN: سەھىپىلەرنى ئىزدەش

en: Search categories by name
ug_CN: سەھىپىلەرنى ئىسمى بويىچە ئىزدەش

en: Search commands and settings
ug_CN: بۇيرۇق ۋە تەڭشەك ئىزدە

en: Search engine visibility
ug_CN: ئىزدەش ماتورلىرىغا كۆرسىتىلىشى

en: Search engines discouraged
ug_CN: ئىزدەش ماتورلىرى چەكلەندى

en: Search for a block
ug_CN: بۆلەك ئىزدەش

en: Search for and add a link to your Navigation.
ug_CN: يولباشچىڭىزغا ئۇلانما قوشىدۇ ۋە ئىزدەيدۇ.

en: Search for commands
ug_CN: بۇيرۇق ئىزدە

en: Search for:
ug_CN: ئىزدەيدىغان سۆز:

en: Search images
ug_CN: سۈرەت ئىزدە

en: Search in %s
ug_CN: %s دىن ئىزدە

en: Search installed themes
ug_CN: قاچىلانغان باشتېمىلاردىن ئىزدەش

en: Search items
ug_CN: تۈر ئىزدە

en: Search media
ug_CN: مېدىيا ئىزدەش

en: Search media items...
ug_CN: مېدىئا ھۆججەتلىرىنىڭ ئارىسدىن ئىزدەش

en: Search or type URL
ug_CN: ئىزدەڭ ياكى تور ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ug_CN: ئىزدەش ياكى ئۈستى ۋە ئاستى ئىسترېلكا بىلەن نەرسىلەرنى تاللاڭ.

en: Search plugins
ug_CN: قىستۇرمىلاردىن ئىزدەش

en: Search results
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Search results for "%s"
ug_CN: "%s" ئىزدەش نەتىجىسى

en: Search results for %s
ug_CN: %s ئۈچۈن ئىزدەش نەتىجىسى

en: Search results for: "%s"
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى: «%s»

en: Search results for: %s
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى:  %s

en: Search results for: “search term”
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى: «ئىزدەيدىغان ئاتالغۇ»

en: Search themes
ug_CN: ئۆرنەك ئىزدە

en: Search videos
ug_CN: سىن ئىزدە

[ctx: Search widget]
en: Search
ug_CN: ئىزدەش

en: Search&hellip;
ug_CN: ئىزدەش&hellip;

en: Seasonal
ug_CN: پەسىللىك

en: Secondary menu
ug_CN: ئىككىلەمچى تىزىملىك

en: Section
ug_CN: بۆلەك

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
ug_CN: كىمنىڭ نېمە ئىش قىلىدىغانلىقى ھەققىدىكى سەھىپە.

en: Secure communication
ug_CN: بىخەتەر ئالاقە

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
ug_CN: مۇلازىمېتىرلار ئارا بىخەتەر ئالاقە ھۆججەت يوللاش، تور بېكەت دۇكىنىدا سودا قىلىش قاتارلىق پائالىيەتلەر ئۈچۈن زۆرۈر.

en: Security
ug_CN: بىخەتەرلىك

en: Security check failed.
ug_CN: بىخەتەرلىك تەكشۈرۈش مەغلۇپ بولدى.

en: Security code
ug_CN: بىخەتەرلىك كودى

en: Security error.
ug_CN: بىخەتەرلىك خاتالىقى كۆرۈلدى.

en: See all comments in this post
ug_CN: بۇ يازمىدىكى بارلىق ئىنكاسلارنى كۆرۈش

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە قانداق ئۆزگىرىشلەر بولىدىغىنى ئالدىن كۆرۈڭ ۋە بۇ ئالدىن كۆرۈشلەرنى خاسلاشتۇرغۇچنى ئىشلىتىشىگە بولمايدىغان كىشىلەرگە ھەمبەھىرلەڭ.

en: Select
ug_CN: تاللاڭ

en: Select %s
ug_CN: %s نى تاللاڭ

en: Select AM or PM
ug_CN: چۈشتىن بۇرۇن ياكى چۈشتىن كېيىن تاللىنىدۇ

en: Select All
ug_CN: ھەممىنى تاللاش

en: Select Category
ug_CN: سەھىپە تاللاش

en: Select Country
ug_CN: دۆلەتنى تاللاڭ

en: Select Day
ug_CN: كۈن تاللاڭ

en: Select Files
ug_CN: ھۆججەتلەرنى تاللاڭ

en: Select Image
ug_CN: سۈرەت تاللاش

en: Select Link Category:
ug_CN: ئۇلانما سەھىپىسىنى تاللاڭ:

en: Select Menu:
ug_CN: تىزىملىكنى تاللاش:

en: Select Month
ug_CN: ئاي تاللاش

en: Select Post
ug_CN: يازما تاللاڭ

en: Select Site Icon
ug_CN: سەھىپە بەلگىسىنى تاللاڭ

en: Select Week
ug_CN: ھەپتە تاللاڭ

en: Select Year
ug_CN: يىل تاللاڭ

en: Select a Menu
ug_CN: تىزىملىك تاللاش

en: Select a Privacy Policy page
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈم بېتى تاللىنىدۇ

en: Select a city
ug_CN: بىر شەھەرنى تاللاڭ

en: Select a language below
ug_CN: تۆۋەندىكى تىللاردىن بىرنى تاللاڭ

en: Select a menu to edit:
ug_CN: تىزىملىك تاللاپ تەھرىرلەش:

en: Select a page to edit
ug_CN: تەھرىرلەيدىغان بەت تاللىنىدۇ

en: Select a revision
ug_CN: تۈزىتىلمە تاللىنىدۇ

en: Select a user
ug_CN: بىر ئىشلەتكۈچى تاللاش

en: Select a variation to start with:
ug_CN: باشلىنىدىغان ئۆزگەرگۈچىدىن بىرى تاللىنىدۇ.

en: Select all
ug_CN: ھەممىنى تاللاش

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
ug_CN: يازغاندا ھەممە تېكىستنى تاللاش. يەنە قايتا بىسىپ ھەممە بۆلەكلەرنى تاللاش.

en: Select an area to move this widget into:
ug_CN: دائىرە تاللاپ بۇ كىچىك قورالنى بۇ يەرگە يۆتكەڭ:

en: Select an item
ug_CN: تۈر تاللىنىدۇ

en: Select and crop
ug_CN: تاللاپ كېسىش

en: Select audio
ug_CN: ئاۋاز تاللاش

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
ug_CN: بۇ كىچىك قورال ئۈچۈن يانبالداق ۋە ئۇنىڭ يانبالداقتىكى ئورنىنى تاللاپ بېرىڭ.

en: Select bulk action
ug_CN: توپ ئۆچۈرۈشنى تاللاش

en: Select category
ug_CN: كاتېگورىيىنى تاللاش

en: Select comment
ug_CN: باھا تاللاڭ

[ctx: Select comment action]
en: Select an action
ug_CN: مەشغۇلات تاللىنىدۇ

en: Select file
ug_CN: ھۆججەتتىن بىرنى تاللاڭ

en: Select font variants to install.
ug_CN: ئورنىتىدىغان خەت نۇسخا تۈرى تاللىنىدۇ.

en: Select heading level
ug_CN: ماۋزۇ دەرىجىسى تاللىنىدۇ

en: Select image
ug_CN: سۈرەت تاللاش

en: Select image block.
ug_CN: سۈرەت بۆلىكى تاللىنىدۇ.

en: Select item
ug_CN: تۈر تاللا

en: Select location
ug_CN: ئورۇننى تاللاش

en: Select logo
ug_CN: تۇغ تاللاش

en: Select or Upload Media
ug_CN: مېدىيا تاللاڭ ياكى يۈكلەڭ

en: Select page
ug_CN: بەت تاللاڭ

en: Select parent block (%s)
ug_CN: ئاتا بۆلەك (%s) تاللىنىدۇ

en: Select parent block: %s
ug_CN: ئاتا بۆلەك تاللىنىدۇ: %s

en: Select post
ug_CN: يازما تاللاڭ

en: Select poster image
ug_CN: يازما رەسىمىنى تاللاش

en: Select tag
ug_CN: خەتكۈچ تاللىنىدۇ

en: Select text across multiple blocks.
ug_CN: كۆپ بۆلەك ئارا تېكىست تاللايدۇ.

en: Select the avatar user to display, if it is blank it will use the post/page author.
ug_CN: كۆرسىتىدىغان ئىشلەتكۈچى سىماسى تاللىنىدۇ، ئەگەر بوش قالدۇرۇلسا يازما/بەت يازغۇچىنىڭكىنى ئىشلىتىدۇ.

en: Select the features you want to lock
ug_CN: قۇلۇپلايدىغان ئىقتىدار تاللىنىدۇ

en: Select the items you want to save.
ug_CN: ساقلايدىغان تۈرنى تاللاڭ.

en: Select the method to use for form submissions.
ug_CN: كۆزنەك تاپشۇرۇشقا ئىشلىتىدىغان ئۇسۇل تاللىنىدۇ.

en: Select the method to use for form submissions. Additional options for the "custom" mode can be found in the "Advanced" section.
ug_CN: كۆزنەك يوللاشقا ئىشلىتىدىغان ئۇسۇل تاللىنىدۇ. «ئىختىيارى» ھالەت تاللانسا، «ئالىي» بۆلەكتىن تېخىمۇ كۆپ قوشۇمچە تاللانمىنى تاپقىلى بولىدۇ.

en: Select the size of the source image.
ug_CN: مەنبە سۈرەتنىڭ چوڭلۇقى تاللىنىدۇ.

en: Select the size of the source images.
ug_CN: مەنبە سۈرەتنىڭ چوڭلۇقى تاللىنىدۇ.

en: Select the type of content to display: posts, pages, or custom post types.
ug_CN: كۆرسىتىدىغان مەزمۇن تۈرى تاللىنىدۇ: يازما، بەت ياكى ئىختىيارى يازما تۈرى.

en: Select unit
ug_CN: تارماق تاللاڭ

en: Select video
ug_CN: سىن تاللاش

en: Select what settings are shown in the document panel.
ug_CN: پۈتۈك تاختىسىدا قانداق تەڭشەكنىڭ كۆرسىتىلىدىغانلىقى تاللىنىدۇ.

en: Select what the new template should apply to:
ug_CN: قوللىنىدىغان يېڭى قېلىپ تاللىنىدۇ:

en: Select whether to create a single template for all items or a specific one.
ug_CN: ھەممە تۈر ياكى بەلگىلىك بىرى ئۈچۈن قۇرىدىغان يەككە قېلىپ تاللىنىدۇ.

en: Select widget
ug_CN: ئەپچە تاللاڭ

en: Select widget area
ug_CN: ئەپچە رايونى تاللىنىدۇ

en: Selected
ug_CN: تاللاندى

en: Selected blocks are grouped.
ug_CN: تاللانغان بۆلەك گۇرۇپپىلاندى.

en: Selected media actions
ug_CN: تاللانغان مىدىيا مەشغۇلاتلىرى

en: Selected menus have been successfully deleted.
ug_CN: تاللانغان تىزىملىكلەر ئوڭۇشلۇق ئۆچۈرۈلدى.

en: Selection shortcuts
ug_CN: تاللاش قىسقايوللىرى

en: Selection:
ug_CN: تاللانغىنى:

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
ug_CN: %s گە پارولىنى قايتا تەڭشەش ئۈچۈن بىر ئۇلانما ئەۋەتىدۇ. بۇ ئۇلارنىڭ پارولىنى ئۆزگەرتمەيدۇ ياكى ئۆزگەرتىشكە مەجبۇرلىمايدۇ.

en: Send Request
ug_CN: ئىلتىماس يوللا

en: Send Reset Link
ug_CN: ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۇلانمىسى ئەۋەت

en: Send Trackbacks
ug_CN: ئىزچى ئەۋەتىش

en: Send User Notification
ug_CN: ئىشلەتكۈچىگە ئۇقتۇرۇش ئەۋەتىش

en: Send an email when a post or page changes.
ug_CN: بىرەر يازما ياكى بەت ئۆزگەرگەندە ئېلخەت يوللانسۇن.

en: Send email
ug_CN: ئېلخەت يوللاش

en: Send export link
ug_CN: چىقىرىش ئۇلانمىسى يوللا

en: Send invite
ug_CN: تەكلىپ ئەۋەتىش

en: Send message
ug_CN: ئۇچۇر يوللاش

en: Send password reset
ug_CN: ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇشنى ئەۋەت

en: Send personal data erasure confirmation email.
ug_CN: شەخسى سانلىق مەلۇمات ئۆچۈرۈشنى جەزملەش ئېلخىتى ئەۋەتىدۇ.

en: Send personal data export confirmation email.
ug_CN: شەخسى سانلىق مەلۇمات چىقىرىشنى جەزملەش ئېلخىتى ئەۋەتىدۇ.

en: Send the new user an email about their account
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىگە ئۇلارنىڭ ھېساباتى ھەققىدە بىر ئېلخەت ئەۋەتىش.

en: Send trackbacks to:
ug_CN: ئىزچى ئەۋەتىش:

en: Send your posts to:
ug_CN: يازمىڭىزنى يوللاڭ:

en: Sending email...
ug_CN: ئېلخەت يوللاۋاتىدۇ…

en: Seoul
ug_CN: سېئۇل - كورىيە

en: Separate multiple URLs with spaces
ug_CN: ئادرېس كۆپ بولسا بوش ئورۇن بىلەن ئايرىڭ

en: Separate multiple classes with spaces.
ug_CN: كۆپ سىنىپلارنى بوش ئورۇن بىلەن ئاجرىتىڭ.

en: Separate pattern categories with commas
ug_CN: ئەندىزە سەھىپەسى پەش بىلەن ئايرىلىدۇ.

en: Separate tags with commas
ug_CN: خەتكۈشلەرنى پەش بىلەن ئايرىڭ

en: Separate with commas or the Enter key.
ug_CN: Enter بىلەن ياكى  پەش بىلەن ئاجىرتىڭ.

en: Separate with commas, spaces, or the Enter key.
ug_CN: Enter، بوشلۇق ياكى پەش بىلەن ئاجىرتىڭ.

en: Separator
ug_CN: ئايرىغۇچ

[ctx: Separator in Reader and Reblog "Read More" dynamic string]
en: ,
ug_CN: ،

en: September
ug_CN: سېنتەبىر

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ug_CN: سېنتەبىر

en: Serbian
ug_CN: سېربچە

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
ug_CN: مىسال تەڭشىكىگە كودلانغان تەرتىپلىك ئەپچە جەدۋەل سانلىق مەلۇماتى.

en: Server
ug_CN: مۇلازىمېتىر

en: Server address
ug_CN: مۇلازىمېتىر ئادرېسى

en: Server architecture
ug_CN: مۇلازىمېتىر قۇرۇلمىسى

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
ug_CN: مۇلازىمېتىر ئىنكاس ۋاقتىنى جەزملىيەلمىدى. ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسىنىڭ ئىشلەۋاتقانلىقىنى دەلىللەڭ.

en: Server settings
ug_CN: مۇلازىمېتىر تەڭشىكى

en: Server version
ug_CN: مۇلازىمېتىر نەشرى

en: Service name
ug_CN: مۇلازىمەت نامى

en: Services dragged here will appear individually.
ug_CN: بۇ يەرگە ئەكىرىلگەن مۇلازىمەتلەر بىرمۇ- بىر كۆرسىتىلىدۇ.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
ug_CN: بۇ يەرگە ئەكىرىلگەن مۇلازىمەتلەر ھەمبەھر كونۇپكىسىغا يوشۇرۇلىدۇ.

en: Session Tokens
ug_CN: ئەڭگىمە پەرمان تاختىسى

en: Session expired
ug_CN: سۆزلىشىشنىڭ ۋاقتى ئۆتتى

en: Sessions
ug_CN: ئۇلىنىشلار

en: Set "%1$s" as the posts page? %2$s
ug_CN: «%1$s» نى يازما بېتى سۈپىتىدە تەڭشەمدۇ؟ %2$s

en: Set "%1$s" as the site homepage? %2$s
ug_CN: «%1$s» نى تور بېكەتنىڭ باش بېتىگە تەڭشەمدۇ؟ %2$s

en: Set Authors
ug_CN: ئاپتورنى بەلگىلەش

en: Set New Password
ug_CN: يېڭى پارول بەلگىلەڭ

en: Set as Site Icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى سۈپىتىدە تەڭشەيدۇ

en: Set as background
ug_CN: تەگلىك قىلىپ بەلگىلەش

en: Set as featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك سۈرەتكە تەڭشە

en: Set as header
ug_CN: توربەت رەسىمى قىلىپ بەلگىلەش

en: Set as homepage
ug_CN: باش بەت سۈپىتىدە تەڭشەيدۇ

en: Set as posts page
ug_CN: يازما بېتى سۈپىتىدە تەڭشەيدۇ

en: Set custom min and max values for the fluid font size.
ug_CN: سۇيۇق خەت نۇسخىسىنىڭ ئىختىيارى ئەڭ چوڭ ۋە ئەڭ كىچىك قىممەت تەڭشىكى.

en: Set custom size
ug_CN: ئىختىيارى چوڭلۇق تەڭشىكى

en: Set homepage
ug_CN: باش بەتكە تەڭشە

en: Set image
ug_CN: رەسىمنى بېكىتىش

en: Set posts page
ug_CN: يازما بېتىگە تەڭشەيدۇ

en: Set status
ug_CN: ھالىتىنى بەلگىلەش

en: Set styles for the site’s background.
ug_CN: تور بېكەت تەگلىكىنىڭ ئۇسلۇبىنى تەڭشەيدۇ.

en: Set the Posts Page title. Appears in search results, and when the page is shared on social media.
ug_CN: يازما بەتنىڭ ماۋزۇسى تەڭشىلىدۇ. بەت ئىجتىمائىي تاراتقۇدا ھەمبەھىرلەنگەندە ئىزدەش نەتىجىسى كۆرۈنىدۇ.

en: Set the default number of posts to display on blog pages, including categories and tags. Some templates may override this setting.
ug_CN: بىلوگ بېتىدە كۆرۈنىدىغان سەھىپە ۋە بەلگە سانى تەڭشىلىدۇ. بەزى قېلىپلار بۇ تەڭشەكنى قاپلىۋېتىشى مۇمكىن.

en: Set the design
ug_CN: لايىھە تەڭشەك

en: Set the page order.
ug_CN: بەت تەرتىپىنى تەڭشەيدۇ.

en: Set the width of the main content area.
ug_CN: ئاساسىي مەزمۇن رايونىنىڭ كەڭلىكى تەڭشىلىدۇ.

en: Setting does not exist or is unrecognized.
ug_CN: سەپلىمە مەۋجۇت ئەمەس ياكى تونىيالمىدۇق

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
ug_CN: جانلىق كۆرۈنۈش تەڭشىلىۋاتىدۇ. بۇنىڭغا بىر ئاز ۋاقىت كېتىدۇ.

en: Settings
ug_CN: تەڭشەكلەر

en: Settings have been saved
ug_CN: تەڭشەكلەر ساقلاندى

en: Settings save failed.
ug_CN: تەڭشەكلەرنى ساقلىيالمىدى.

en: Settings saved
ug_CN: تەڭشەكلەر ساقلاندى

en: Settings saved and theme activated.
ug_CN: سەپلىمىلىرىڭىز ساقلاندى ھەم باشتېمىڭىز قوزغىتىلدى.

en: Settings saved.
ug_CN: تەڭشەكلەر ساقلاندى.

en: Settings.
ug_CN: تەڭشەكلەر

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
ug_CN: بۇ ئېكراندىكى بىر نەچچە رامكىلار يازمىلارنىڭ ئېلان قىلىنىش ئۇسۇلىنى بەلگىلەيدىغان تۆۋەندىكى تەڭشەكلەرنى ئۆز ئىچىگە ئالغان:

en: Severely outdated SQL server
ug_CN: SQL مۇلازىمېتىر نەشرى بەك كونا

en: Shadow
ug_CN: سايە

en: Shadow %s
ug_CN: سايە %s

en: Shadow name
ug_CN: سايە ئىسمى

en: Shadow options
ug_CN: سايە تاللانمىسى

en: Shadows
ug_CN: سايە

en: Shanghai
ug_CN: شاڭخەي - جۇڭگو

en: Shape the future of the web with WordPress
ug_CN: WordPress بىلەن ئىنتېرنېتنىڭ كەلگۈسىنى يارىتىڭ

en: Share
ug_CN: ھەمبەھر

en: Share Preview Link
ug_CN: كۆرەك ئۇلىنىشىنى ئورتاقلىشىش

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
ug_CN: ئارخىپىڭىزغا تولدۇرغان ئۆزىڭىزگە ئائىت بىر قىسىم ئۇچۇرلار باشقىلارغا ئاشكارا كۆرسىتىلىدۇ.

en: Share on Facebook
ug_CN: فەيسبۇكقا ھەمبەھرلەش

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ug_CN: ماركا/تىجارىتىڭىز ھەققىدىكى باھا ۋە پىكىرلەرنى ھەمبەھىرلەڭ.

en: Share this:
ug_CN: ھەمبەھرلەي:

en: Shared Post
ug_CN: ھەمبەھر يازما

en: Shares
ug_CN: ھەمبەھرلەر

en: Sharing
ug_CN: ھەمبەھرلەش

en: Sharing Service : %s
ug_CN: ھەمبەھرلەنگەن مۇلازىمەتلەر: %s

en: Sharing Settings
ug_CN: ھەمبەھر تەڭشەكلىرى

en: Sharing URL
ug_CN: ئادرېسنى ھەمبەھرلەش

en: Sharing label
ug_CN: ھەمبەھر بەلگىسى

en: Sharing options
ug_CN: ئورتاقلىشىش تاللانمىلىرى

en: Sharing…
ug_CN: ھەمبەھرلەش

en: Shift-click to edit this element.
ug_CN: Shift نى بېسىپ تەركىپنى تەھرىرلەڭ .

en: Shift-click to edit this widget.
ug_CN: Shift-click بىلەن بۇ كىچىك قورالنى تەھرىرلەڭ

en: Shiprock
ug_CN: شىپروك - يېڭى مېكسىكا@ئامېرىكا

en: Shortcode
ug_CN: قىسقا كود

en: Shortcode text
ug_CN: قىسقا كود تېكىستى

en: Shortlink
ug_CN: قىسقا ئۇلانما

en: Show
ug_CN: كۆرسىتىش

en: Show & Reload Page
ug_CN: بەت كۆرسەت ياكى قايتا يۈكلە

en: Show Artist Name in Tracklist
ug_CN: سەنئەتكار نامى ۋە ئىز قوغلاش تىزىملىكىنى كۆرسىتىش

en: Show Avatars
ug_CN: باش سۈرەتلەر كۆرسىتىلسۇن

en: Show Blog on Dashboard
ug_CN: بلوگنى باشقۇرۇش بېتىدە كۆرسىتىش

en: Show Details
ug_CN: تەپسىلىي كۆرسىتىش

en: Show Images
ug_CN: رەسىم كۆرسىتىش

en: Show Link Description
ug_CN: ئۇلانما چۈشەندۈرۈشى كۆرسىتىلسۇن

en: Show Link Image
ug_CN: سۈرەت ئۇلانمىسى كۆرسىتىلسۇن

en: Show Link Name
ug_CN: ئۇلانما نامى كۆرسىتىلسۇن

en: Show Link Rating
ug_CN: ئۇلانما دەرىجىسى كۆرسىتىلسۇن

en: Show Toolbar when viewing site
ug_CN: توربەتنى كۆرگەندە قورال ئىستونى كۆرۈنسۇن

en: Show Tracklist
ug_CN: ئىز قوغلاش تىزىملىكىنى كۆرسىتىش

en: Show Video List
ug_CN: سىن تىزىملىكىنى كۆرۈش

en: Show a large initial letter.
ug_CN: چوڭ باش ھەرپنى كۆرسىتىدۇ.

en: Show advanced menu properties
ug_CN: تەپسىلىي تىزىملىك خاسلىقىنى كۆرۈش

en: Show and hide the admin user interface
ug_CN: باشقۇرغۇچىنىڭ ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى كۆرسىتىدۇ ياكى يوشۇرىدۇ

en: Show archive type in title
ug_CN: ماۋزۇدا ئارخىپ خىلىنى كۆرسەت

en: Show arrow
ug_CN: يا ئوق كۆرسەت

en: Show as dropdown
ug_CN: سىيرىلمە ھالىتىدە كۆرسىتىش

en: Show avatar
ug_CN: سىما كۆرسەت

en: Show bio
ug_CN: تەرجىمىھال كۆرسەت

en: Show block breadcrumbs
ug_CN: بۆلەك بۇردا ناننى كۆرسەت

en: Show block tools
ug_CN: بۆلەك قوراللىرىنى كۆرسەت

en: Show button text labels
ug_CN: توپچە تېكىست بەلگىسىنى كۆرسەت

en: Show comments
ug_CN: باھالارنى كۆرۈش

en: Show comments count
ug_CN: ئىنكاس سانىنى كۆرسەت

en: Show details
ug_CN: تەپسىلاتىنى كۆرسەت

en: Show download button
ug_CN: يۈك چۈشۈرۈش تۈگمىسىنى كۆرسىتىش

en: Show empty terms
ug_CN: بوش ئاتالغۇنى كۆرسەت

en: Show header text with your image.
ug_CN: بەت بېشى تېكىستى رەسىم بىلەن بىللە كۆرسىتىلسۇن.

en: Show hierarchy
ug_CN: قاتلاملىق كۆرسىتىلسۇن

en: Show icon button
ug_CN: سىنبەلگە توپچە كۆرسەت

en: Show inline embed
ug_CN: سىڭدۈرمە كۆرسەت

en: Show invisible characters
ug_CN: يوشۇرۇن ھەرپ-بەلگىلەرنى كۆرسىتىش

en: Show label
ug_CN: بەلگە كۆرسەت

en: Show label text
ug_CN: بەلگە تېكىستىنى كۆرسەت

en: Show less
ug_CN: ئاز كۆرسىتىش

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
ug_CN: مېدىيا

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ug_CN: بەتلەر

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ug_CN: يازمىلار

en: Show link on new line
ug_CN: يېڭى قۇردا ئۇلانمىنى كۆرسەت

en: Show media on left
ug_CN: مېدىيانى سولدا كۆرسىتىش

en: Show media on right
ug_CN: مېدىيانى ئوڭدا كۆرسىتىش

en: Show more
ug_CN: كۆپ كۆرسىتىش

en: Show more comments
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ باھا كۆرسىتىش

en: Show more details
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلار

en: Show most used blocks
ug_CN: كۆپ ئىشلىتىلىدىغان بۆلەكلەرنى كۆرسەت

en: Show next theme
ug_CN: كېيىنكى باشتېمىنى كۆرسىتىش

en: Show on front
ug_CN: ئالدىدا كۆرسەت

en: Show on screen
ug_CN: ئېكراندا كۆرسىتىش

en: Show only top level terms
ug_CN: يۇقىرى دەرىجىدىكى ئاتالغۇلارنىلا كۆرسىتىدۇ

en: Show or hide the Block settings panel
ug_CN: بۆلەك تەڭشەك تاختىنى كۆرسىتىدۇ ياكى يوشۇرىدۇ

en: Show or hide the List View.
ug_CN: تىزىم كۆرۈنۈشىنى كۆرسىتىدۇ ياكى يوشۇرىدۇ.

en: Show or hide the Settings panel.
ug_CN: تەڭشەك تاختىنى كۆرسىتىدۇ ياكى يوشۇرىدۇ.

en: Show password
ug_CN: پارولنى كۆرسىتىش

en: Show post counts
ug_CN: يازما سانى كۆرسىتىلسۇن

en: Show post options
ug_CN: يازما تاللاشلىرىنى كۆرسىتىش

en: Show post title
ug_CN: يازما ماۋزۇسىنى كۆرسەت

en: Show previous theme
ug_CN: ئالدىنقى باشتېمىنى كۆرسىتىش

[ctx: Show replies button]
en: %s more replies..
ug_CN: يەنە %s جاۋاب…

en: Show results to voters
ug_CN: بېلەت تاشلىغۇچىلارغا نەتىجىسىنى كۆرسىتىش

en: Show search label
ug_CN: ئىزدەش بەلگىسىنى كۆرسىتىدۇ

en: Show search term in title
ug_CN: ماۋزۇدا ئىزدەش ئاتالغۇسىنى كۆرسەت

en: Show starter patterns
ug_CN: باشلاش ئەندىزىسىنى كۆرسەت

en: Show tag counts
ug_CN: بەلگە سانىنى كۆرسىتىش

en: Show template
ug_CN: قېلىپ كۆرسەت

en: Show text
ug_CN: تېكىستنى كۆرسەت

en: Show text instead of icons on buttons across the interface.
ug_CN: پۈتكۈل ئارايۈزدىكى توپچىدە سىنبەلگىنىڭ ئورنىغا تېكىست كۆرسىتىدۇ.

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
ug_CN: باھالار تىزىلغان بەتتە ھەربىر باھا ئاپتورى يېنىدا تەستىقلانغان باھالارنىڭ سانىنى كۆرسىتىش

en: Show top posts over
ug_CN: كۆرسىتىلىدىغان يازما سانى:

en: Show:
ug_CN: كۆرسىتىش:

en: Showcase
ug_CN: مىساللار

en: Showcase your latest work.
ug_CN: ئەڭ يېڭى يازمىلىرىڭىزنى كۆرسىتىڭ.

en: Showing details for theme: %s
ug_CN: ئۇسلۇبنىڭ تەپسىلاتىنى كۆرسىتىش: %s

en: Showing large initial letter.
ug_CN: باشلىغۇچى ھەرىپ چوڭ بولسۇن.

en: Shows starter patterns when creating a new page.
ug_CN: يېڭى بەت قۇرغاندا باشلاش ئەندىزىسىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
ug_CN: WordPress نىڭ زۆرۈر بولغان مۇندەرىجىگە يازالايدىغان ياكى يازالمايدىغانلىقىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Shuffle styles
ug_CN: ئىختىيارى ئۇسلۇب

en: Sidebar
ug_CN: يانبالداق

en: Sidebar %d
ug_CN: يانبالداق %d

en: Sign Up
ug_CN: تىزىملىتىش

en: Sign me up
ug_CN: تىزىملىتىپ كىرىمەن

en: Sign up
ug_CN: تىزىملىتىش

en: Sign up for a free blog
ug_CN: ھەقسىز بلوگ تىزىملىتاي

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
ug_CN: %s دىكى ھېساباتقا تىزىملاپ كىرىپ، API ئاچقۇچىغا ئېرىشىڭ.

en: Signing Error:
ug_CN: ئىمزا خاتالىقى:

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
ug_CN: ئەڭ ناچار ئەخلەت خەتنى جىم-جىملا بىر تەرەپ قىلىڭ، مەن ئۇلارنى قەتئىي كۆرمىسەم دەيمەن.

en: Silver
ug_CN: كۈمۈشرەڭ

en: Simferopol
ug_CN: سىمفېروپول - ئۇكرائىنا

en: Singapore
ug_CN: سىنگاپور

en: Single item: %s
ug_CN: يەككە تۈر: %s

en: Site
ug_CN: توربەت

en: Site %d
ug_CN: سەھىپە %d

en: Site Address (URL)
ug_CN: توربەت ئادرېسى (URL)

en: Site Admin
ug_CN: باشقۇرغۇچى

en: Site Editor
ug_CN: بېكەت تەھرىرلىگۈچ

en: Site Health
ug_CN: بېكەت ساغلاملىقى

[ctx: Site Health]
en: Info
ug_CN: ئۇچۇر

[ctx: Site Health]
en: Status
ug_CN: ھالىتى

en: Site Health %s
ug_CN: بېكەت ساغلاملىقى ‎%s‎‏

en: Site Health - %s
ug_CN: بېكەت ساغلاملىقى-%s

en: Site Health Info
ug_CN: بېكەت ساغلاملىق ئۇچۇرى

en: Site Health Status
ug_CN: بېكەت ساغلاملىق ھالىتى

en: Site ID
ug_CN: تور بېكەت كىملىكى

en: Site ID must not be empty.
ug_CN: سەھىپە كىملىكى بوش بولماسلىقى كىرەك.

en: Site Icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى توركۆرگۈ بەتكۈچ، خەتكۈچ بالداق ۋە WordPress كۆچمە ئەپتە كۆرۈنىدۇ. تور بېكەت سىنبەلگىڭىزدىن پەرقلىق ئىختىيارى سىنبەلگە ئىشلەتمەكچى بولسىڭىز،  <a>بېكەت سىنبەلگە تەڭشەكلەر</a> ئىشلىتىلىدۇ.

en: Site Identity
ug_CN: بېكەت كىملىكى

en: Site Language
ug_CN: توربەت تىلى

en: Site Name
ug_CN: تور بەت نامى

en: Site Name: %s
ug_CN: بېكەت نامى: %s

en: Site Preview
ug_CN: تور بېكىتى ئالدىن كۆرۈنىمى

en: Site Stats
ug_CN: توربەت ئىستاتىستىكىسى

en: Site Tagline
ug_CN: بىلوگ يانداش تېمىسى

en: Site Tagline placeholder
ug_CN: بېكەت بەلگە سىزىقىنىڭ ئورۇن بەلگىسى

en: Site Title
ug_CN: تور بېكەت تېمىسى

en: Site Title placeholder
ug_CN: بېكەت ماۋزۇ ئورۇن بەلگىسى

en: Site URL
ug_CN: تور بېكەت ئادرېسى

en: Site URL.
ug_CN: تور بېكەت ئادرېسى

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
ug_CN: بېكەت ئادرېسىنى HTTPS غا ئالماشتۇرالمىدى.

en: Site URLs switched to HTTPS.
ug_CN: بېكەت ئادرېسى HTTPS غا ئالماشتۇرۇلدى.

en: Site Upload Space Quota
ug_CN: توربېكىتىنىڭ يوللاش بوشلۇق نورمىسى

en: Site address
ug_CN: تور بەت ئادرېسى

en: Site address (URL)
ug_CN: تور بەت ئادرېسى (URL):

en: Site count
ug_CN: بېكەت سانى

en: Site deleted
ug_CN: تور بەت ئۆچۈرۈلدى.

en: Site does not exist.
ug_CN: سەھىپە مەۋجۇت ئەمەس.

en: Site domain must not be empty.
ug_CN: سەھىپە ئىسمى بوش بولماسلىقى كىرەك.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
ug_CN: تور بېكەت ساغلاملىق تەكشۈرۈشى قەرەلىك ھالدا ئىجرا قىلىنىپ تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۇچۇرلىرىنى ئاپتوماتىك توپلايدۇ. سىز <a href="%s">تور بېكەت ساغلاملىق بېتى</a> گە يۆتكىلىپ، تور بېكىتىڭىزگە ئائىت ئۇچۇرلارنى توپلىيالايسىز.

en: Site icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى

en: Site icon.
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى.

en: Site logo.
ug_CN: بېكەت تۇغى.

en: Site name
ug_CN: تور بەت نامى:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
ug_CN[0]: تور بېكەت نامى ئاز دېگەندىمۇ %s ھەرپ-بەلگىدىن تۈزۈلۈشى كېرەك
ug_CN[1]: تور بېكەت نامى ئاز دېگەندىمۇ %s ھەرپ-بەلگىدىن تۈزۈلۈشى كېرەك

en: Site name must be at least 4 characters.
ug_CN: تور بېكەت نامى كامىدا تۆت ھەرپ-بەلگىدىن تۈزۈلۈشى كېرەك

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ug_CN: توربېكىتى نامى پەقەت كىچىك ھەرىپ (a-z) ۋە سانلارنىلا ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: Site network ID must be provided.
ug_CN: سەھىپە تور كىملىكى تەمىنلەنگەن بولۇشى كىرەك.

en: Site path must not be empty.
ug_CN: سەھىپە مەنزىلى بوش بولماسلىقى كىرەك.

en: Site tagline text
ug_CN: بېكەت بەلگە سىزىقى تېكىستى

en: Site tagline.
ug_CN: بېكەت شۇئارى

en: Site title text
ug_CN: بېكەت ماۋزۇ تېكىستى

en: Site title.
ug_CN: تور بېكەت تېمىسى

en: Site updated.
ug_CN: بېكەت يېڭىلاندى.

en: Site visibility
ug_CN: تور بەت ئاشكارىلىقى

en: Site with the ID does not exist.
ug_CN:  بۇنداق سەھىپە يوق.

en: Site: %s
ug_CN: توربەت: %s

en: Sites
ug_CN: تور بېكەتلەر

en: Six.
ug_CN: ئالتە.

en: Size
ug_CN: چوڭلۇقى

en: Size in megabytes
ug_CN: مېگابايتلىق  سىغىمى

[ctx: Size of a UI element]
en: Extra Large
ug_CN: زىيادە چوڭ

[ctx: Size of a UI element]
en: Large
ug_CN: چوڭ

[ctx: Size of a UI element]
en: Medium
ug_CN: ئوتتۇرا

[ctx: Size of a UI element]
en: None
ug_CN: يوق

[ctx: Size of a UI element]
en: Small
ug_CN: كىچىك

[ctx: Size option for background image control]
en: Contain
ug_CN: ئىچىدە

[ctx: Size option for background image control]
en: Cover
ug_CN: مۇقاۋا

[ctx: Size option for background image control]
en: Tile
ug_CN: تولدۇرۇلۇشى

en: Size:
ug_CN: رازمېرى:

en: Skip
ug_CN: ئۆتكۈزۈۋىتىش

en: Skip Confirmation Email
ug_CN: دەلىللىش ئېلېكتىرونلۇق خېتى ئەۋەتىلمىسۇن

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
ug_CN: سۈرەتنى قىرقىمايلا تۆۋەندىكىدەك ئېلان قىلىش

en: Skip cropping
ug_CN: كېسىش بىلەن كارى بولماسلىق

en: Skip navigation
ug_CN: تونۇشتۇرۇشتىن ئاتلاپ ئۆتۈش

en: Skip to Editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچكە ئاتلا

en: Skip to content
ug_CN: مەزمۇنغا ئاتلاش

en: Skip to main content
ug_CN: ئاساسىي مەزمۇنغا ئاتلاش

en: Skip to the selected block
ug_CN: تاللانغان بۆلەككە ئاتلاش

en: Skip to toolbar
ug_CN: قورالبالدىقىنى ئويلاشمايمەن

en: Skipping attachment <em>%s</em>
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت <em>%s</em> تىن ئاتلاپ ئۆتۈلۈۋاتىدۇ

en: Skopje
ug_CN: سكوپيې - ماكېدونىيە

en: Slovak
ug_CN: سىلوۋاكچە

en: Slovenian
ug_CN: سىلوۋېنىيەچە

en: Slow down, no need to check for new mails so often!
ug_CN: ئۇنچىۋالا ئالدىرىماڭ، يېڭى ئېلخەتنى بۇنچە كۆپ تەكشۈرۈشىڭىز ھاجەتسىز!

en: Slug
ug_CN: باشقا نام

en: Slug automatically generated from the post title.
ug_CN:  قىسقا ئۇلىنىش ئوبىكت تىمىسى تەرىپىدىن ئاپتوماتىك ھاسىل قىلىنغان.

en: Small
ug_CN: كىچىك

en: Small (64 pixels)
ug_CN: كىچىك (64 پىكسېل)

en: Small screens
ug_CN: كىچىك ئېكران

en: Small viewport height (svh)
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئېگىزلىكى (svh)

en: Small viewport largest dimension (svmax)
ug_CN: كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك ئۆلچىمى (svmax)

en: Small viewport smallest dimension (svmin)
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك ئۆلچىمى (svmin)

en: Small viewport width (svw)
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىكى (svw)

en: Small viewport width or height (svb)
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى (svb)

en: Small viewport width or height (svi)
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى (svi)

en: Smallest size
ug_CN: ئەڭ كىچىكى

en: Social Icon
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ سىنبەلگە

en: Social Links Menu
ug_CN: ئىجتىمائىي ئۇلانمىلار تىزىملىكى

en: Social Notifications
ug_CN: ئاممىۋىي ئەسكەرتمىلەر

en: Sofia
ug_CN: سوفىيە - بۇلغارىيە

en: Software Name
ug_CN: يۇمشاق دېتال نامى

en: Solid
ug_CN: لىق تولغان

en: Some HTML tags are not permitted, including:
ug_CN: بەزى HTML كودلىرى چەكلەنگەن، ئۇلار:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
ug_CN: بەزى باھالارنىڭ ئەخلەتلىكى تېخى Akismet تەرىپىدىن تەكشۈرۈلمىدى. ئۇلار ھازىرچە شۇنداق تۇرۇپ، كېيىن ئاپتوماتىك تەكشۈرۈلىدۇ.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
ug_CN: مەزكۇر بېكەت يولۇققان خاتالىق ئۇچۇرلىرىنى ئىپادىلەيدىغان بەزى سانلىق مەلۇماتلار بىر يەرگە يىغىلدى.

en: Some errors occurred while deleting the items: %s
ug_CN: قېلىپنى ئۆچۈرۈۋاتقاندا بەزى خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Some errors occurred while moving the items to the trash: %s
ug_CN: تۈرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەۋاتقاندا ئازراق خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Some errors occurred while permanently deleting the items: %s
ug_CN: تۈرنى مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈۋاتقاندا بەزى خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Some errors occurred while restoring the posts: %s
ug_CN: يازما ئەسلىگە كەلتۈرۈۋاتقاندا بەزى خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Some errors occurred while reverting the items: %s
ug_CN: تۈرنى ئەسلىگە قايتۇرۇۋاتقاندا بەزى خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Some files are not writable by WordPress:
ug_CN: WordPress بەزى ھۆججەتلەرگە يازالمايدۇ:

en: Some of the %1$s %2$s values are invalid
ug_CN: %1$s %2$s نىڭ بەزى قىممىتى ئىناۋەتسىز

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
ug_CN: بەزى theme.json نىڭ settings.spacing.spacingScale قىممىتى ئىناۋەتسىز

en: Some required plugins are missing or inactive.
ug_CN: بەزى زۆرۈر قىستۇرما كەم ياكى ئاكتىپلانمىغان.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
ug_CN: تاللاش رامكىسىنى ئىشلىتىپ بەزى ئېكران ئېلېمېنتلىرىنى كۆرسەتكىلى ياكى يوشۇرغىلى بولىدۇ.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
ug_CN: بەزى باشتېمىلارغا قوشۇمچە سۈرەتلەر باغلانغان بولۇپ، كۆپ سۈرەتلەرنى كۆرسىڭىز، ئۆزىڭىز ياقتۇرغان بىرسىنى تاللاپ، &#8220;ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش&#8221; كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ.

en: Someone
ug_CN: بىراۋ

en: Someone else has taken over this post
ug_CN: بۇ يازمىنى باشقا بىرەيلەن قولىغا ئالدى.

en: Someone has requested a password reset for the following account:
ug_CN: بىراۋ تۆۋەندىكى ھېسابات ئۈچۈن پارولنى قايتا بەلگىلەشنى ئىلتىماس قىلدى:

en: Someone subscribes to my blog
ug_CN:  براۋ بلوگىمغا تىزىملاتقاندا.

en: Something went wrong.
ug_CN: بىر كاشىلا كۆرۈلدى.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى. خاتالىق ئوڭشالمىسا، بۇ ئۇچۇرنى بىزگە يوللاپ بېرىڭ:

en: Something went wrong. Please try publishing the post, or you may have already submitted your comment earlier.
ug_CN: خاتالىق كۆرۈلدى. يازمىنى ئېلان قىلىشنى سىناڭ ياكى ئىنكاسنى يوللاپ بولغان بولۇشىڭىز مۇمكىن.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىزدىگەن مەزمۇنىڭىزغا ماس ھېچنەرسە تېپىلمىدى. باشقا ھالقىلىق سۆزلەر بىلەن قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىزدەش شەرتىڭىزگە ماس كېلىدىغان مەزمۇن يوق. ئوخشىمايدىغان ھالقىلىق سۆز بىلەن قايتا ئىزدەپ بېقىڭ.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىز ئىزدىگەن مەزمۇن بۇ يەردە يوق ئىكەن.

en: Sorry, comments are closed for this item.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئەزانىڭ باھالىرى تاقىۋېتىلگەن.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇنىڭغا ئىنكاس يېزىشقا بولمايدۇ.

en: Sorry, deleting the term failed.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئاتالغۇ ئۆچۈرۈش مەغلۇپ بولدى.

en: Sorry, editing the term failed.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئاتالغۇ تەھرىرلەش مەغلۇپ بولدى.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، پەقەت كۆپسەھىپەدىلا قوللانغۇچىنى ئەخلەتكە ئاتالايسىز.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، شەرتىڭىزگە ماس كېلىدىغان يازما يوقكەن.

en: Sorry, no such page.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇنداق بەت يوق.

en: Sorry, no such post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇنداق يازما يوق.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازما تىپى بېرىلگەن تۈر ئايرىمىلىرىنىڭ بىرىنى قوللىمايدۇ.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تەستىقلانمىغان ئىنكاسقا جاۋاب بەرگىلى بولمايدۇ.

en: Sorry, revisions are disabled.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تۈزىتىلمە نۇسخىسى چەكلەنگەن.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تور بېكەت ئادرېسىغا &#8220;_&#8221; بەلگىسىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ!

en: Sorry, site names must have letters too!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تور بېكەت نامىدا ھەرپمۇ بولۇشى كېرەك!

en: Sorry, that email address is already used!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى ئىشلىتىلگەن ئىكەن!

en: Sorry, that email address is not allowed!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئاچقۇچ ئىناۋەتسىزدەك قىلىدۇ.

en: Sorry, that site already exists!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكەت مەۋجۇت ئىكەن!

en: Sorry, that site is reserved!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكەتنى تىزىملىتىشقا بولمايدۇ!

en: Sorry, that username already exists!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ قوللانچى مەۋجۇد ئىكەن!

en: Sorry, that username is not allowed.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچىگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, the category could not be created.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سەھىپەنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Sorry, the comment could not be updated.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ باھانى تەھرىرلەشكە بولمايدۇ.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىز چەككەن ئۇلانما خاتا ئىكەن. باشقا تاللانمىنى تاللاڭ.

en: Sorry, the post could not be created.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازمىنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: Sorry, the post could not be deleted.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازمىنى ئۆچۈرگىلى بولمىدى.

en: Sorry, the post could not be updated.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنى يېڭىلىغىلى بولمىدى.

en: Sorry, the term could not be created.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تېرمىنىڭىز قۇرۇلاللمىدى.

en: Sorry, the user could not be updated.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچى يېڭىلانمىدى.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تەمىنلىگەن تور ئادرېسدىكى سىننى يۈكلىيەلمىدى. تەمىنلىگەن تور ئادرېسىدىكى سىننىڭ قوللايدىغان سىن ھۆججىتى (%s) ياكى ئېقىم ئىكەنلىكىنى تەكشۈرۈڭ (مەسىلەن، YouTube ۋە Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
ug_CN: كەچۈرۈڭ، خاتالىق كۆرۈلدى

en: Sorry, there has been an error.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يەردە خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Sorry, this content could not be embedded.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ مەزمۇننى ياتقۇزغىلى بولمايدۇ.

en: Sorry, this method is not supported.
ug_CN: كەچۈرۈڭ ، بۇ ئۇسۇلنى قوللىمايدۇ.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئەزا ئۈچۈن يېنىپ كۆرۈش ئېتىۋېتىلگەن.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچى نامىغا &#8220;_&#8221; بەلگىسىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ!

en: Sorry, usernames must have letters too!
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچى نامى ھەرپنىمۇ ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكەت ھەققىدىكى تەپسىلىي ئۇچۇرلارنى كۆرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يوللانمىنىڭ تەپسىلاتىنى كۆرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access font collections.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، خەت نۇسخا توپلىمىنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ خەت نۇسخا كۆرۈنۈشىنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access font families.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ خەت نۇسخا ئائىلىسىنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بېكەت ساغلاملىق ئۇچۇرىنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتتىكى ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلارنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتتىكى قېلىپلارنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ خەت نۇسخا كۆرۈنۈشىنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access this font family.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ خەت نۇسخا ئائىلىسىنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ بەتكە ئېرىشىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتنىڭ ئىشلەتكۈچىلەر مەلۇماتىنى زىيارەت قىلىشقا رۇخسەت قىلىنمىدىڭىز

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتتە قىستۇرما ئاكتىپلاش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، قىستۇرمىنى ئاكتىپلاش ئىجازىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ قىستۇرمىنى قوزغىتىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمىغان.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سەھىپە قوشالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بېرىلگەن تۈر ئايرىمىسىغا ئاتالغۇ قوشۇشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ تور بېكىتىگە ئۇلانما قوشىشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ توردا ئىشلەتكۈچى قوشۇشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بېرىلگەن تۈر ئايرىمىسىغا ئاتالغۇ تەقسىملىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈر ئايرىمىسىدىكى ئاتالغۇلارنى تەقسىملىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تەمىنلەنگەن ئاتالغۇلارنى تەقسىملەش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
ug_CN: كەچۈرۈڭ بۇ تېرمىننى تەقسىملىشىڭىزگە رۇخسەي يوق.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىغا قوشۇلما قوشۇشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۆلەك مۇندەرىجىسىگە كۆز يۈگۈرتۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يۈرلىك بۆلەك ئەندىزە مۇندەرىجىسىگە كۆز يۈگۈرتۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، باھا تىپىنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە بەت ئاپتورىنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە يازما ئاپتورىنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ ، بۇ يازمىغا باھا بېرىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى سالاھىيىتىڭىزدە يولباشچى تىزىملىكنى قۇرالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىغا ئىنكاس يېزىش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ ئەپ ئىمىنى قۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يېڭى ئىشلەتكۈچىلەر قۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى ھالىتىدە بەت قۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ توربەتتە بەت قۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇنداق يازمىغا پارول بىلەن قوغدىلىدىغان يازما قۇرۇشىڭىز رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە يازما يېزىشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ توربەتتە كوپىيە ياكى يازمىلارنى يېزىشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇنداق يازمىغان شەخسىي يازما قۇرۇشىڭىز رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈر ئايرىمىسىغا ئاتالغۇ قوشۇشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازمىسىز ئىنكاس يوللاش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلىتكۈچى قوشۇشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بەت قېشىنى تەڭشىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتنى خاسلاشتۇرالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ قىستۇرمىنى توختىتىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمىغان.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ ئەپ ئىمىنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ بېكەتتە قىستۇرمىلارنى ئۆچۈرىشكە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنىڭ تۈزەتمىلىرىنى ئۆچۈرۈرەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ ئىلەتكۈچىنى ئۆچۈرىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئەزانى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئەپنىڭ ئىمىنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ يازمىنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ باھانى ئۆچۈرىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈرنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنى ئۆچۈرەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈزەتمىنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكىتىنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تېرمىننى ئۆچۈرىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىلەرنى ئۆچۈرۈشىڭىشىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئۆرنەكلەرنى ئاپتوماتىك يېڭىلاشنى چەكلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئۇنداق قىلىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، '%s' نىڭ ئىنكاسىنى تەھرىرلەش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى سالاھىيىتىڭىزدە يولباشچى تىزىملىكنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىدىكى باھالارنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، باھالارنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە بەت تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بەتنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە يازمىلارنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈردىكى يازمىلارنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازمىلارنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ رولىنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمىغان

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈر ئايرىمىسىدىكى ئاتالغۇلارنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، %s نىڭ ئۆزلەشتۈرگەن بۆلىكىنى تەھرىرلاش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ بېكەتتە ئۇلانمىلارنى تەھرىرلەشكە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ توربېكىتىنىڭ قېلىپ تاللانمىلىرنى تەھرىرىلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئەپنىڭ ئىمىنى تەھرىرلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ ئۆزگەرتىش توپلىمىنى ئۆزگەرتىشكە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
ug_CN: بۇ يازما تىپىنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئومۇمىيەت ئۇسلۇبىنى تەھرىرلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈرنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تېرمىننى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخىسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچىنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىنى تەھرىرلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ ئارخىپىنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئۆرنەكلەرنى ئاپتوماتىك يېڭىلاشنى قوزغىتىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتىنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتىنى چىقىرىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، قېلىپ ۋە قېلىپ پارچىلىرىنى چىقىرىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ تور بېكىتىنىڭ مەزمۇنلىرىنى ئېكىسپورت قىلىشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىلەرنى بۇ رول بىلەن سۈزۈشىڭىزگە ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىلەرنى بۇ رول بىلەن سۈزۈشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىگە بۇ رولنى بېرىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ ، بۇ تور بېكەتكە مەزمۇن ئەكىرىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ بېكەتتە قىستۇرمىلارنى قاچىلاشقا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ بېكەتتە باشتېمىلارنى قاچىلاشقا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ ئەپ ئىمىنى كۆرسىتىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىلەرنى كۆرەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازمىلارنى مىخلاش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ۋاكالەتچى ئىشلەتكەن oEmbed ئىلتىماسى يوللاش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ ئەپ ئىمىنى باشقۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۆلەك تىپىنى باشقۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تور قىستۇرمىسىنى باشقۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ تور بېكىتىنىڭ تاللاشلىرىنى باشقۇرىشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ تور بېكىتىنىڭ قىستۇرمىلىرىنى باشقۇرۇشقا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازما ھالەتلىرىنى باشقۇرىشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكەتتىكى شەخسىيەت تاللانمىلىرىنى باشقۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈر ئايرىمىسىدىكى ئاتالغۇلارنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ قىستۇرمىنى باشقۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمىغان.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتنىڭ ئەپچەسىنى باشقۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ باھانى باشقۇرۇش تاكى تەھرىرلىشىڭىزگەرۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، قىستۇرما ئۆزگەرتىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئۆرنەك ئۆزگەرتىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ بۇ تور بېكىتىنىڭ تىزىملانمىغان سەپلىمىلىرىنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈرنى ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئىشلەتكۈچىلەرنى بۇ پارامېتىر بىلەن رەتلىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ مەشغۇلاتنى بىجىرىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بېكەتتە يازما يېزىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئارگىناللارنى كۆرۈپ بېقىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يىراقتىكى تور ئادرېسىنى بىر تەرەپ قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكەتتە بەت ئېلان قىلىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. سىزنىڭ بۇ بلوگدا يازما ئېلان قىلىشىڭىزغا ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكەتتە يازما ئېلان قىلىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ بەتنى ئېلان قىلالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. سىزنىڭ بۇ بلوگدا يازما ئېلان قىلىشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىىڭ بۇ ئۇسۇل ئارقىلىق ئىشلەتكۈچنى ئىزدىشىڭىز رۇخسەت قىلىننىدى

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئابونت ھالىتىدە بۆلەكلەرنى ئوقۇيالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنىڭ بۆلەكلىرىنى ئوقۇيالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، يازمىسى يوق باھالارنى ئوقۇشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۆلەك تەھرىرلىگۈچ تەڭشەكلىرىنى ئوقۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىنكاسقا يېزىلغان يازمىنى ئوقۇش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ ئەپنىڭ ئىمىنى ئوقۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئىنكاسنى ئوقۇش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ ئىشلەتكۈچىلەرنى ئۆچۈرىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تۈرنى ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تېمىنى ئەسلىگە كەلتۈرىشىڭىزگە رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزنىڭ ئېلىش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تاللانمىلارنى يېڭىلىشىڭىزغا رۇخسەت يوق.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىزگە بۇ بېكەتتىكى قىستۇرمىلارنى يېڭىلاشقا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى ھالىتىدە بەت قۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
ug_CN: كۈچۈرۇڭ، بۇ تور بېكەتنى HTTPS كە يېڭىلاش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ھۆججەتلەرنى يوللىيالمايسىز.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ تور بېكىتىگە مېدىئا ھۆججىتى يۈكلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمىغان.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىغا مېدىئا ھۆججىتى يۈكلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمىغان.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ خىل ھۆججەتنى يۈكلەش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سىز بۇ يازمىنىڭ ئاپتوماتىك ساقلانغان نۇسخىسىنى كۆرەلمەيسىز.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تىزىملىك تۈرلىرىنى كۆرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تىزىملىك ئورنىنى كۆرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تىزىملىكلەرنى كۆرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنىڭ تەكشۈرۈلمىلىرىنى كۆرۈش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ يازمىنىڭ تەپسىلاتىنى كۆرۈشىڭىزگە ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ئاكتىپ ئۆرنەكنى كۆرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تىزىملاتقان بۆلەك ئەندىزە سەھىپەسىنى كۆرۈشىڭىزگە ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تىزىملاتقان بۆلەك ئەندىزەسىنى كۆرۈشىڭىزگە ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. تىمالارنى كۆرۈشىڭىزگە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئومۇمىيەت ئۇسلۇبىنى كۆرۈش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
ug_CN: كەچۈرۈڭ. بۇ يازمىنى چوققىلىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، كۈنتەرتىپكە ئېلىنغان ئۆزگەرتىش بولسا ياكى يېڭىدىن ئارگىنال قىلىپ ساقلانغان بولسا، يېڭى ئۇسلۇبلارنى ئالدىن كۆرەلمەيسىز.  يېڭى ئۇسلۇبلارنى كۆرۈپ باقماقچى بولسىڭىز ئاۋال ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ئېلان قىلىڭ ياكى ئېلان قىلىنىشىنى ساقلاڭ.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، شەخسىي يازمىنى چوققىلىيالمايسىز.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، ساقلاش بوشلۇقىڭىزنىڭ %s نى ئىشلىتىپسىز. تېخىمۇ كۆپ ھۆججەت يۈكلەش ئۈچۈن بىر قىسىم ھۆججەتلەرنى ئۆچۈرۈۋېتىڭ.

en: Sorry, you may not use that site name.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، تور بېكەت نامىغا ئۇنى ئىشلىتەلمەيسىز

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، سەھىپىلەرنى كۆرۈش ئۈچۈن بۇ بېكەتتىكى يازمىلارنى تەھرىرلەش ھوقۇقىڭىز بولۇشى كېرەك.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، خەتكۈشلەرنى كۆرۈش ئۈچۈن بۇ تور بېكەتتىكى يازمىلارنى تەھرىرلەش ھوقۇقىڭىز بولۇشى كېرەك.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، باھا يېزىش ئۈچۈن بېكەتكە كىرىشىڭىز كېرەك.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، باھاغا جاۋاب يېزىش ئۈچۈن چوقۇم تىزىملىتىپ كىرىشىڭىز كېرەك.

en: Sort Order:
ug_CN: تىزىش تەرتىپى:

en: Sort ascending
ug_CN: ئۆسكۈچى تەرتىپ

en: Sort ascending.
ug_CN: ئۆسكۈچى تەرتىپ.

en: Sort by
ug_CN: تەرتىپى

en: Sort by:
ug_CN: : سورتلاش

en: Sort collection by comment attribute.
ug_CN: ئىنكاس خاسلىقى بويىچە توپلانمىنى تەرتىپلەيدۇ.

en: Sort collection by object attribute.
ug_CN: يىغىلغانلارنى ئوبېكتىپنىڭ خاسلىقىغا ئاساسەن رەتلەش.

en: Sort collection by post attribute.
ug_CN: يازما خاسلىقى بويىچە توپلانمىنى تەرتىپلەيدۇ.

en: Sort collection by term attribute.
ug_CN: ئاتالغۇ خۇسۇسىيىتىگە ئاساسەن توپلام رەتلەش.

en: Sort collection by user attribute.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى خاسلىقى بويىچە توپلانمىنى تەرتىپلەيدۇ.

en: Sort descending
ug_CN: كېمەيگۈچى تەرتىپ

en: Sort descending.
ug_CN: كېمەيگۈچى تەرتىپ.

en: Sort order.
ug_CN: تىزىش تەرتىپى

en: Sorting and filtering
ug_CN: تەرتىپلەش ۋە ئايرىش

en: Source
ug_CN: مەنبە

en: Source code
ug_CN: مەنبە كودى

en: Source language
ug_CN: مەنبە تىل

en: Source of a customized template
ug_CN: ئىختىيارىچە قېلىپ مەنبەسى

en: Source of template
ug_CN: قېلىپنىڭ مەنبەسى

en: Source:
ug_CN: مەنبە

en: South
ug_CN: جەنۇب

en: South Georgia
ug_CN: جەنۇبىي جورجىيە - ئەنگىلىيە

en: South Pole
ug_CN: جەنۇبىي قۇتۇپ

en: Space Upgrade
ug_CN: بوشلۇقنى يېڭىلاش

en: Space between items
ug_CN: تۈرلەر ئارىسىدىكى بوشلۇق

en: Spacing
ug_CN: ئارىلىق

en: Spacing control
ug_CN: بوشلۇق تىزگىنى

en: Spain
ug_CN: ئىسپانىيە

en: Spam
ug_CN: سپەم

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: سپەملەنگەن <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: سپەملەنگەن <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
ug_CN: ئەخلەت خەت چەكلەندى

en: Spam blocked | Spam blocked
ug_CN[0]: ئەخلەت خەتلەر توسۇۋېلىندى

en: Spam it: %s
ug_CN: ئەخلەت خەت قىلىڭ: %s

en: Spanish
ug_CN: ئىسپانچە

en: Special character
ug_CN: ئالاھىدە ھەرپ-بەلگە

en: Specified file failed upload test.
ug_CN: كۆرسىتىلگەن ھۆججەت يۈكلەش سىنىقىدىن ئۆتمىدى.

en: Specify a fixed height.
ug_CN: مۇقىم بىر ئېگىزلىك بەلگىلىنىدۇ.

en: Specify a fixed width.
ug_CN: مۇقىم بىر كەڭلىك بەلگىلىنىدۇ.

en: Specify an OPML URL:
ug_CN: OPML ئادرېسىنى كۆرسىتىپ بېرىڭ:

en: Specify how many links can appear before and after the current page number. Links to the first, current and last page are always visible.
ug_CN: نۆۋەتتىكى بەتتىن كېيىن ۋە ئالدىدا قانچە ئۇلانما كۆرۈنىدىغانلىقى بەلگىلىنىدۇ. بىرىنچى، نۆۋەتتىكى ۋە ئاخىرقى بەت ئۇلانمىسى ھەمىشە كۆرۈنىدۇ.

en: Split table cell
ug_CN: جەدۋەل كاتەكچىسىنى پارچىلاش

en: Sport
ug_CN: تەنتەربىيە

en: Spotlight mode
ug_CN: سەھنە چىراغ ھالىتى

en: Spotlight mode activated.
ug_CN: سەھنە چىراق ھالىتى قوزغىتىلدى

en: Spotlight mode deactivated.
ug_CN: سەھنە چىراق ھالىتى قالدۇرۇلدى

en: Spread
ug_CN: كېڭەيت

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: جەدۋەل <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: جەدۋەل <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
ug_CN: جەدۋەللەر

en: Square
ug_CN: تۆت چاسا

en: St Barthelemy
ug_CN: ساينت بارتېلېمي - فرانسىيە

en: St Helena
ug_CN: ساينت ھېلېنا - ئەنگىلىيە

en: St Johns
ug_CN: ساينت جونس

en: St Kitts
ug_CN: ساينت كىتس

en: St Lucia
ug_CN: ساينت لۇسىيا

en: St Thomas
ug_CN: ساينت توماس - ئونتارىئو@كانادا

en: St Vincent
ug_CN: ساينت ۋىنسېنت

en: Stack
ug_CN: دەستىلە

en: Stack on mobile
ug_CN: يانفوندا توپلاش

en: Standard
ug_CN: ئۆلچەملىك

en: Standard Editor
ug_CN: ئۆلچەملىك تەھرىرلىگۈچ

en: Standard Styles
ug_CN: ئۆلچەملىك شەكىل

en: Standard time begins on: %s.
ug_CN: ئۆلچەملىك ۋاقىتنىڭ باشلىنىشى: %s.

en: Stanley
ug_CN: ستەنلېي

en: Star Color
ug_CN: يۇلتۇزنىڭ رەڭگى

en: Star Colors
ug_CN: يۇلتۇز رەڭگى

en: Star Size
ug_CN: يۇلتۇزنىڭ چوڭ- كىچىكلىكى

en: Start Customizing
ug_CN: خاسلاشتۇرۇشنى باشلايدۇ

en: Start Date
ug_CN: باشلانغان ۋاقتى

en: Start adding Heading blocks to create a table of contents. Headings with HTML anchors will be linked here.
ug_CN: ماۋزۇ بۆلەك قۇرۇش ئارقىلىق مەزمۇن جەدۋىلى قۇشۇشنى باشلايدۇ. HTML لەڭگەرلىك ماۋزۇ بۇ جايغا ئۇلىنىدۇ.

en: Start again
ug_CN: قايتا باشلاش

en: Start blank
ug_CN: بوش باشلا

en: Start date:
ug_CN: باشلانغان چىسلا:

en: Start empty
ug_CN: بوش باشلا

en: Start value
ug_CN: باشلانغۇچ قىممەت

en: Start writing or type / to choose a block
ug_CN: يىزىشنى ياكى خەت بىسىشنى باشلاپ بۆلەكنى تاللاڭ.

en: Start writing with text or HTML
ug_CN: تېكىست ياكى HTML بىلەن يىزىشنى باشلاڭ.

en: Starter content
ug_CN: باشلىنىش مەزمۇنى

en: Starting Coordinates:
ug_CN: باشلىنىش كوردىناتى:

en: State
ug_CN: شتات

en: State of the comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ ھالىتى.

en: Statistics
ug_CN: ستاتىستىكىلار

en: Stats
ug_CN: ستاتىستىكىلار

en: Stats for:
ug_CN: ئىستاتىستىكا ئوبيېكتى:

en: Status
ug_CN: ھالەت

en: Status & Visibility
ug_CN: ھالىتى ۋە كۆرىنىشى

en: Status & visibility
ug_CN: ھالىتى ۋە كۆرىنىشى

en: Status is forbidden.
ug_CN: ھالەت چەكللەنگەن.

en: Status of sidebar.
ug_CN: يان بالداقنىڭ ھالىتى.

en: Status of template.
ug_CN: قېلىپنىڭ ھالىتى.

en: Status:
ug_CN: ھالىتى:

en: Step %d
ug_CN: %d- قەدەم

en: Step 1:
ug_CN: 1- قەدەم

en: Step 2:
ug_CN: 2- قەدەم

en: Stick this post to the front page
ug_CN: بۇ يازما باش بەتكە چوققىلانسۇن

en: Sticky
ug_CN: چوققىلاش

en: Sticky Post
ug_CN: يازما چوققىلاش

en: Sticky posts
ug_CN: چوققا يازما

en: Sticky posts always appear first, regardless of their publish date.
ug_CN: تارقىتىش ۋاقتىنىڭ قاچان بولۇشىدىن قەتئىينەزەر، چوققىلانغان تېما ئىزچىل ئالدىن كۆرسىتىلىدۇ.

en: Stockholm
ug_CN: ستوكھولم - شۋېتسىيە

en: Stop Importing!
ug_CN: ئىمپورتلاش توختىتىلسۇن!

en: Storage Space
ug_CN: ساقلاش بوشلۇقى

en: Store
ug_CN: دۇكان

en: Store uploads in this folder
ug_CN: يۈكلەنگەن ھۆججەتلەر ساقلىنىدىغان ھۆججەت قىسقۇچ

en: Strength indicator
ug_CN: كۈچلۈكلۈك دەرىجىسى

en: Stretch items
ug_CN: يېيىلىشچان تۈرلەر

en: Stretch to fill available space.
ug_CN: بوشلۇققا تولدۇرۇپ يايىدۇ.

en: Strictness
ug_CN: قاتتىق

en: Strikethrough
ug_CN: ئۆچۈرۈش سىزىقى

en: Strikethrough the selected text.
ug_CN: تاللانغان تېكىستكە ئۆچۈرۈش سىزىقى قوشىدۇ.

en: Structure for Navigation Menu: %s
ug_CN: يولباشچى تىزىملىكنىڭ قۇرۇلمىسى: %s

en: Style
ug_CN: لايىھە

en: Style Book
ug_CN: ئۇسلۇب كىتابى

en: Style Name
ug_CN: ستايىل نامى:

en: Style Revisions
ug_CN: ئۇسلۇب تۈزىتىلگەن نۇسخىسى

en: Style Variations
ug_CN: ئۇسلۇب خىللىرى

en: Style revisions
ug_CN: ئۇسلۇب تۈزىتىلگەن نۇسخىسى

en: Styles
ug_CN: شەكلى

en: Styles copied to clipboard.
ug_CN: ئۇسلۇب چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈلدى.

en: Stylesheet is missing.
ug_CN: ئۇسلۇب ھۆججىتى خاتا.

en: Stylesheet is not readable.
ug_CN: ئۇسلۇب ھۆججىتىنى ئوقۇغىلى بولمايدۇ.

en: Stylesheet saved.
ug_CN: ئۇسلۇب ھۆججىتى ساقلاندى.

en: Sub-directory Installation
ug_CN: قىسمى=مۇندەرىجە قاچىلاندى.

en: Sub-domain Installation
ug_CN: قىسمى-تور قاچىلاندى.

en: Subheading
ug_CN: تارماق ماۋزۇ

en: Subject
ug_CN: ماۋزۇ

en: Submenu & overlay background
ug_CN: تارماق تىزىملىك  ۋە قاپلاش تەگلىكى

en: Submenu & overlay text
ug_CN: تارماق تىزىملىك ۋە قاپلاش تېكىستى

en: Submenus
ug_CN: تارماق تىزىملىك

en: Submission error notification
ug_CN: تاپشۇرۇش خاتالىق ئۇقتۇرۇشى

en: Submission success notification
ug_CN: تاپشۇرۇش مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۇقتۇرۇشى

en: Submissions method
ug_CN: تاپشۇرۇش ئۇسۇلى

en: Submit
ug_CN: يوللاش

en: Submit Comment
ug_CN: باھا يوللاش

en: Submit Reply
ug_CN: جاۋابنى يوللاش

en: Submit Search
ug_CN: ئىزدەش تاپشۇر

en: Submit for Review
ug_CN: كۆزدىن كۆچۈرۈشكە يوللاش

en: Submitted on
ug_CN: يوللاندى

en: Submitted on: %s
ug_CN: يوللانغان اقتى: %s

en: Subscribe
ug_CN: خەتلىنىش

en: Subscribe now!
ug_CN: ھازىرلا خەتلىنىش

en: Subscribe to comments
ug_CN: ئىنكاسقا خەتلىنىش

en: Subscribed
ug_CN: خەتلەنگەن

en: Subscribed On
ug_CN: خەتلەنگەن ۋاقتى

en: Subscribed email address:
ug_CN: خەتلىنىش ئېلخەت ئادرېسى:

en: Subscribed!
ug_CN: خەتلەندىڭىز!

en: Subscriber
ug_CN: مۇشتەرى

en: Subscribers
ug_CN: خەتلەنگەنلەر

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
ug_CN: مۇشتەرى سالاھىيىتىدىكىلەر باھانى ئوقۇيالايدۇ، خەۋەرلەرنى قوبۇللىيالايدۇ، لېكىن تور بېكەتتە مەزمۇن قۇرالمايدۇ.

en: Subscript
ug_CN: مۇشتەرى بولۇش

en: Subscription Help
ug_CN: خەتلىنىش ياردەملىرى

en: Subscription Management
ug_CN: مۇشتەرىلىكنى باشقۇرۇش

en: Subscription Type
ug_CN: مۇشتەرىلىك تىپى

en: Subscription management
ug_CN: مۇشتەرىلىكنى باشقۇرۇش

en: Subscriptions
ug_CN: مۇشتەرى بولغانلىرىم

en: Subscriptions.
ug_CN: مۇشتەرى بولغانلىرىم

en: Subtitles
ug_CN: فىلىم خېتى

en: Success
ug_CN: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Success message for form submissions.
ug_CN: كۆزنەك تاپشۇرۇشنىڭ مۇۋەپپەقىيەتلىك بولغانلىق ئۇچۇرى.

en: Success!
ug_CN: ئوڭۇشلۇق بولدى!

en: Successfully re-threaded %s comments.
ug_CN: %s ئىنكاس ئوڭۇشلۇق ھالدا قايتا قاتلاملاندى.

en: Suffix
ug_CN: كەينى قوشۇلغۇچى

en: Suggested embed #%d
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان قىستۇرۇلما #%d

en: Suggested height is %s.
ug_CN: تەسىيە قىلىنغان ئىگىزلىگى %s.

en: Suggested image #%d
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان رەسىم #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى %1$s دە %2$s پىكسېل.

en: Suggested media
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان مېديا

en: Suggested text:
ug_CN: تەۋسىيە تېكىست:

en: Suggested width is %s.
ug_CN: كەڭلىگى %s بولۇشىنى تەۋسىيە قىلىمىز.

en: Suggestion:
ug_CN: تەكلىپلەر

en: Suggestions
ug_CN: تەكلىپلەر

en: Suggestions list
ug_CN: تەۋسىيە تىزىمى

en: Summary
ug_CN: ئاساسىي مەزمۇنى

en: Sun
ug_CN: يە

en: Sunday
ug_CN: يەكشەنبە

[ctx: Sunday initial]
en: S
ug_CN: ش

en: Sunset
ug_CN: كۈنپېتىش

en: Support
ug_CN: قوللاش

en: Support forum
ug_CN: قوللاش مۇنبىرى

en: Suspended
ug_CN: تورمۇزلاندى

en: Suspendisse commodo neque lacus, a dictum orci interdum et.
ug_CN: ئۆتنە-يېرىم قىلماق تۇرمۇشتا بار ئىش. بىلىمنى ئۆتنىگە ئالماقلىق خار ئىش.

en: Swahili
ug_CN: سۋاھىلىچە

en: Swedish
ug_CN: شۋېدچە

en: Swift Current
ug_CN: سۋىفت كارېنت - كانادا

en: Switch between visual editor and code editor.
ug_CN: كۆرۈنمە تەھرىرلىگۈچ ۋە كود تەھرىرلىگۈچنى ئالماشتۇرىدۇ.

en: Switch to '%s'
ug_CN: «%s» غا ئالماشتۇر

en: Switch to draft
ug_CN: پۈتمىگەن نۇسخىغا ئ‍ۆتۈش

en: Switch to editable mode
ug_CN: تەھرىرلەش ھالىتىگە ئالماشتۇر

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
ug_CN: ئۇسلۇب ئارقىلىق تور بېكىتىڭىزنىڭ كۆرۈنۈشى ۋە تەسۋىرىنى ئالماشتۇرۇڭ

en: Sydney
ug_CN: سىدنېي - ئاۋسترالىيە

en: Sync status
ug_CN: قەدەمداش ھالىتى

en: Sync this pattern across multiple locations.
ug_CN: بۇ ئەندىزىنى كۆپ ئورۇنغا قەدەمداشلايدۇ.

en: Synced pattern created: %s
ug_CN: قەدەمداشلانغان ئەندىزە قۇرۇلدى: %s

en: Syndicate this content
ug_CN: بۇ مەزمۇننى بىرلەشتۈرۈش

en: Syndication feeds show the most recent
ug_CN: RSS/ئاتوم تەرمىلىرىدە كۆرسىتىلىدىغىنى ئەڭ يېڭى

en: Syntax Highlighting
ug_CN: سىنتاكىسىنى چېلىقارلىق قىلىش

en: Syowa
ug_CN: شوۋا - ياپونىيە

en: Table
ug_CN: جەدۋەل

en: Table caption text
ug_CN: جەدۋەل چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Table cell properties
ug_CN: جەدۋەل كاتەكچىسى خاسلىقلىرى

en: Table of Contents
ug_CN: مەزمۇن جەدۋىلى

en: Table ordered by Author.
ug_CN: جەدۋەل يازغۇچى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Comment Author.
ug_CN: جەدۋەل ئىنكاس يازغۇچى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Comments.
ug_CN: جەدۋەل ئىنكاس بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Date.
ug_CN: جەدۋەل چېسلا بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Description.
ug_CN: جەدۋەل چۈشەندۈرۈش بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by E-mail.
ug_CN: جەدۋەل ئېلخەت بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by File Name.
ug_CN: جەدۋەل ھۆججەت ئىسمى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
ug_CN: جەدۋەل قەۋەتلىك تىزىملىك تەرتىپى ۋە ماۋزۇ بويىچە تەرتىپلەندى.

en: Table ordered by Last Updated.
ug_CN: جەدۋەل ئاخىرقى يېڭىلانغىنى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Links.
ug_CN: جەدۋەل ئۇلانما بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Name.
ug_CN: جەدۋەل ئات بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Post Replied To.
ug_CN: جەدۋەل يازما ئىنكاسى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Posts Count.
ug_CN: جەدۋەل يازما سانى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Rating.
ug_CN: جەدۋەل باھالاش بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Site Domain Name.
ug_CN: جەدۋەل بېكەت تور نامى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Site Path.
ug_CN: جەدۋەل بېكەت يولى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Site Registered Date.
ug_CN: جەدۋەل بېكەت تىزىملانغان چېسلا بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Slug.
ug_CN: جەدۋەل قىسقارتىلما بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Theme Name.
ug_CN: جەدۋەل ئۆرنەك ئىسمى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Title.
ug_CN: جەدۋەل ماۋزۇ بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by URL.
ug_CN: جەدۋەل تور ئادرېسى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Uploaded To.
ug_CN: جەدۋەل يۈكلەنمە بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by User Registered Date.
ug_CN: جەدۋەل ئىشلەتكۈچى تىزىملاتقان چېسلا بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Username.
ug_CN: جەدۋەل ئىشلەتكۈچى ئىسمى بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered by Visibility.
ug_CN: جەدۋەل كۆرۈنۈشچانلىق بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table ordered hierarchically.
ug_CN: جەدۋەل قەۋەت بويىچە رەتلەنگەن.

en: Table properties
ug_CN: جەدۋەل خاسلىقلىرى

en: Table row properties
ug_CN: جەدۋەل قۇرى خاسلىقلىرى

en: Tablet
ug_CN: تاختا كومپيۇتېر

en: Tag
ug_CN: خەتكۈش

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
ug_CN: خەتكۈچ #%s مەۋجۇت ئەمەس!

en: Tag Cloud
ug_CN: خەتكۈش بۇلۇتى

en: Tag added to all posts in this category.
ug_CN: بۇ كاتېگورىيىدىكى بارلىق يازمىغا خەتكۈچ قوشۇلدى.

en: Tag added.
ug_CN: خەتكۈچ قوشۇلدى.

en: Tag deleted.
ug_CN: خەتكۈچ ئۆچۈرۈلدى.

en: Tag name
ug_CN: خەتكۈچ نامى

en: Tag not added.
ug_CN: خەتكۈچ قوشۇلمىدى.

en: Tag not found
ug_CN: خەتكۈچ تېپىلمىدى

en: Tag not updated.
ug_CN: خەتكۈچ يېڭىلانمىدى.

en: Tag updated.
ug_CN: خەتكۈچ يېڭىلاندى.

en: Tag: | Tags:
ug_CN[0]: خەتكۈچ:

en: Tagalog
ug_CN: تاگالوگچە

en: Tagged
ug_CN: خەتكۈچلەر:

en: Tagged %1$s
ug_CN: خەتكۈچلەر: %1$s

en: Tagged:
ug_CN: خەتكۈچ:

en: Tagged: %1$s
ug_CN: خەتكۈچلەر: %1$s.

en: Tagline
ug_CN: يانداش تېما

en: Tags
ug_CN: خەتكۈشلەر

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
ug_CN:  سەھىپىلەرنى <a href="%s">سەھىپىلەرنى خەتكۈشكە ئايلاندۇرۇش</a> تىن پايدىلىنىپ تاللاپ تۇرۇپ خەتكۈشكە ئايلاندۇرۇشقا بولىدۇ.

en: Tags deleted.
ug_CN: خەتكۈچلەر ئۆچۈرۈلدى.

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
ug_CN: تەگلەر قوللانغۇچىلارنىڭ ۋە ئىزدەش ماتورلىرىنىڭ سەھىپىڭىزنى زىيارەت قىلىشىغا ۋە ئ‍ىزدىگەن مەزمۇنلارنى تىپىشىغا ياردەم قىلىدۇ. يازمىڭىزنى تەرىپلەيدىغان بىر نەچچە ئاچقۇچلۇق سۆزلەرنى قوشۇپ قويۇڭ.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ  ئالاھىدىلىكى ۋە ئۇسلۇبنى كۆرسىتىدىغان بەلگىلەر.

en: Tags list
ug_CN: خەتكۈچلەر تىزىملىگى

en: Tags list navigation
ug_CN: خەتكۈچلار تىزىملىگى يولباشلىغۇچىسى

en: Tags to Categories
ug_CN: خەتكۈچلەردىن كاتېگورىيىگە

en: Tags:
ug_CN: خەتكۈچلەر:

en: Tags:
ug_CN: خەتكۈشلەر:

en: Tags: %1$s
ug_CN: خەتكۈچلەر: %1$s

en: Tags: %s
ug_CN: خەتكۈچلەر: %s

en: Tahiti
ug_CN: تاخىتى ئارىلى - پولىنېزىيە@فرانسىيە

en: Taipei
ug_CN: تەيپېي - تەيۋەن

en: Take over
ug_CN: تاماملاندى

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ تور مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچىسى بىلەن PHP دە OpenSSL قوللاش ھەققىدە سۆزلىشىڭ.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز HTTPS نى قوللاش ئۈچۈن تور بېكەت مۇلازىمىتېر تەمىنلىگۈچىڭىز بىلەن سۆزلىشىڭ.

en: Tallinn
ug_CN: تاللىن - ئېستونىيە

en: Tan
ug_CN: جىگەررەڭ

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
ug_CN: ھەرقانداق باشتېمىنى چېكىپ ياكى ئۈستىدە توختاپ، «جانلىق كۆرۈپ بېقىش» كۇنۇپكىسىنى چېكىپ، باشتېمىلارنى جانلىق كۆرۈڭ. ئاندىن ئايرىم، پۈتۈن ئېكرانلىق كۆرۈنۈشتە باشتېما تاللانمىلىرىنى ئۆزگەرتىڭ. سىز يەنە باشتېما تەپسىلاتلىرى ئېكرانىنىڭ ئاستىدىن «جانلىق كۆرۈپ بېقىش» كۇنۇپكىسىنى تاپالايسىز.

en: Tarawa
ug_CN: تاراۋا - كىرىباس

en: Target
ug_CN: ئوبيېكت

en: Tashkent
ug_CN: تاشكەنت - ئۆزبېكىستان

en: Tasmania
ug_CN: تاسمانىيە - ئاۋسترالىيە

en: Taxonomies
ug_CN: تۈر ئايرىمىسى

en: Taxonomies associated with post type.
ug_CN: باھا تۈرلەندىرمىلەرى يازما تىپىگە باغلىق.

en: Taxonomy
ug_CN: تەكسونومىيە

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
ug_CN: تۇر ئايرىمىسنىڭ ئىسملىرى 1 بىلەن 32 ھەرپ ئۇزۇنلىقىدا بولىشى كېرەك.

en: Taxonomy:
ug_CN: :تۈر ئايرىمىسى

en: Tbilisi
ug_CN: تىبلىس - گىرۇزىيە

en: Technology
ug_CN: تېخنىكا

en: Tegucigalpa
ug_CN: تېگۇچىگالپا - گوندۇراس

en: Tehran
ug_CN: تېھران - ئىران

en: Tel Aviv
ug_CN: تېل-ئاۋېۋ - ئىسرائىلىيە

en: Telephone Input
ug_CN: تېلېفون نومۇر كىرگۈزۈش

en: Tell City
ug_CN: تېل شەھىرى

en: Template
ug_CN: قېلىپ

en: Template "%s" is already registered.
ug_CN: «%s» قېلىپى تىزىملىتىلغان.

en: Template "%s" is not registered.
ug_CN: «%s» قېلىپى تىزىملانمىغان.

en: Template Editing
ug_CN: قېلىپ تەھرىرلەش

en: Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

en: Template Part "%s" inserted.
ug_CN: «%s» قېلىپ بۆلىكى قىستۇرۇلدى.

en: Template Part "%s" updated.
ug_CN: «%s» قېلىپ پارچىسى يېڭىلاندى.

en: Template Part Area
ug_CN: قېلىپ بۆلەك دائىرىسى

en: Template Part Areas
ug_CN: قېلىپ بۆلەك دائىرىسى

en: Template Parts
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

en: Template archives
ug_CN: قېلىپ ئارخىپى

en: Template for %s
ug_CN: %s نىڭ قېلىپى

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
ug_CN: قېلىپ يوقالغان. مۇستەقىل ئۆرنەكنىڭ %1$s ياكى %2$s قېلىپ ھۆججىتى بولۇشى كېرەك.<a href="%3$s">بالا ئۆرنەك</a> تە %5$s ئۇسلۇب جەدۋىلىدىكى %4$s بەت قاش بولۇشى كېرەك.

[ctx: Template name]
en: All Archives
ug_CN: بارلىق ئارخىپلار

[ctx: Template name]
en: Author Archives
ug_CN: يازغۇچى ئارخىپى

[ctx: Template name]
en: Blog Home
ug_CN: بىلوگ باش بەت

[ctx: Template name]
en: Category Archives
ug_CN: سەھىپە ئارخىپى

[ctx: Template name]
en: Date Archives
ug_CN: چېسلا ئارخىپى

[ctx: Template name]
en: Front Page
ug_CN: باش بەت

[ctx: Template name]
en: Index
ug_CN: مۇندەرىجە

[ctx: Template name]
en: Page: 404
ug_CN: بەت: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
ug_CN: بەتلەر

[ctx: Template name]
en: Post Format: %s
ug_CN: يازما پىچىمى: %s

[ctx: Template name]
en: Search Results
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى

[ctx: Template name]
en: Single Entries
ug_CN: يەككە يازما

[ctx: Template name]
en: Single Posts
ug_CN: بىر يازما

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
ug_CN: بەلگە ئارخىپى

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
ug_CN: تۈرلىنىشى

en: Template names must be strings.
ug_CN: قېلىپ ئىسمى چوقۇم ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Template names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin//my-custom-template
ug_CN: قېلىپ ئ‍سمى چوقۇم ئات بوشلۇقى ئالدى قوشۇلغۇچىنى ئ‍ۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك. مەسىلەن: my-plugin//my-custom-template

en: Template names must not contain uppercase characters.
ug_CN: قېلىپ ئىسمى چوڭ ھەرپلەرنى ئۆز ئ‍ىچىگە ئالماسلىقى كېرەك.

en: Template options
ug_CN: قېلىپ تاللانمىسى

en: Template part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

en: Template part archives
ug_CN: قېلىپ پارچە ئارخىپى

en: Template part created.
ug_CN: قېلىپ بۆلىكى قۇرۇلدى.

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
ug_CN: قېلىپ پارچىسى ئۆچۈرۈلگەن ياكى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ: %s

en: Template part updated.
ug_CN: قېلىپ بۆلىكىنىڭ ئاتى ئۆزگەرتىلدى.

en: Template parts
ug_CN: قېلىپ بۆلەكلىرى

en: Template parts list
ug_CN: قېلىپ پارچىلىرى تىزىمى

en: Template parts list navigation
ug_CN: قېلىپ پارچىلىرى تىزىمى يولباشچىسى

en: Template parts to include in your templates.
ug_CN: قېلىپلىرىڭىزدىكى قېلىپ پارچىلىرى.

en: Template reset.
ug_CN: قېلىپ ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: Template revert failed. Please reload.
ug_CN: قېلىپنى ئەسلىگە كەلتۈرەلمىدى. قايتا يۈكلەڭ.

en: Template updated.
ug_CN: قېلىپ يېڭىلاندى.

en: Templates
ug_CN: قېلىپلار

en: Templates based on theme files can't be removed.
ug_CN: ئۆرنەك ھۆججىتى ئاساسىدىكى قېلىپلارنى چىقىرىۋېتەلمەيدۇ.

en: Templates based on theme files can't have revisions.
ug_CN: ئۆرنەك ھۆججىتى ئاساسىدىكى قېلىپنىڭ تۈزىتىلگەن نۇسخىسى بولمايدۇ.

en: Templates define the way content is displayed when viewing your site.
ug_CN: تور بېتىڭىزنى كۆرسەتكەندە مەزمۇننىڭ كۆرسىتىلىش ئۇسۇلىنى قېلىپ بەلگىلەيدۇ.

en: Templates help define the layout of the site. You can customize all aspects of your posts and pages using blocks and patterns in this editor.
ug_CN: قېلىپ تور بېكەتنىڭ جايلاشتۇرۇلۇشىنى بەلگىلەشكە ياردەم بېرىدۇ. تەھرىرلىگۈچتە بۆلەك ۋە ئەندىزە ئىشلىتىپ يازما ۋە بەتنىڭ ھەر قايسى تەرەپلىرىنى ئىختىيارى تەڭشىيەلەيسىز.

en: Templates list
ug_CN: قېلىپ تىزىمى

en: Templates list navigation
ug_CN: قېلىپ تىزىمى يولباشچى

en: Templates to include in your theme.
ug_CN: ئۆرنەكلىرىڭىزدىكى قېلىپلار.

en: Temporarily unlock the parent block to edit, delete or make further changes to this block.
ug_CN: بۇ بۆلەكنى تەھرىرلەش، ئۆچۈرۈش ياكى تېخىمۇ كۆپ ئۆزگەرتىش ئۈچۈن ئانا بۆلەكنىڭ قۇلۇپىنى ۋاقىتلىق ئاچىدۇ.

en: Term
ug_CN: ئاتالغۇ

en: Term Description
ug_CN: ئاتالغۇ چۈشەندۈرۈشى

en: Term ID List
ug_CN: ئاتالغۇ كىملىك تىزىمى

en: Term ID Taxonomy Query
ug_CN: ئاتالغۇ كىملىك تۈرلىنىش سۈرۈشتۈرۈشى

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
ug_CN: ئاتالغۇ ID سى كۆپ خىل تاكسىنومىلارنىڭ ئارىسىدا ئورتاقلاشتۇرۇلدى

en: Term IDs.
ug_CN: ئاتالغۇ كىملىكى.

en: Term does not exist.
ug_CN: كەلىمە مەۋجۈت ئەمەس

en: Term items not found.
ug_CN: ئاتالغۇ تۈرى تېپىلمىدى.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
ug_CN: ئاتالغۇلار ئورتاق قوللىنىلغان تۈر ئايرىمىلىرىدا ئاتالغۇ ئەسلىنى قوشالمايسىز.

en: Terms
ug_CN: قائىدە - شەرتلەر

en: Terms List
ug_CN: ئاتالغۇ تىزىمى

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: ئاتالغۇلار ئەخلەتلەشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرۈش ئۈچۈن '%s' قىلىڭ.

en: Terms of Service
ug_CN: مۇلازىمەت كېلىشىمى

en: Test the new views for different entities like pages.
ug_CN: بەتكە ئوخشاش پەرقلىق مەزمۇن كىرگۈزۈلگەن يېڭى كۆرۈنۈشنى سىنايدۇ.

en: Text
ug_CN: تېكىست

en: Text Color
ug_CN: تېكىست رەڭگى

en: Text Direction
ug_CN: تېكىست يۆنىلىشى

en: Text Input
ug_CN: تېكىست كىرگۈزۈش

en: Text Link
ug_CN: تېكىست ئۇلانمىسى

en: Text alignment
ug_CN: تېكىست توغرىلاش

en: Text background color:
ug_CN: تېكىستنىڭ تەگلىك رەڭگى:

en: Text color
ug_CN: تېكىست رەڭگى

en: Text direction
ug_CN: تېكىست يۆنىلىشى

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
ug_CN: بۇ تىزىملىك ​​تۈرىنىڭ ئۇلىنىش ئېلېمېنتىنىڭ ماۋزۇ خاسلىقىنىڭ تېكىستى.

en: Text formatting
ug_CN: تېكىست فورماتى

[ctx: Text labelling a interface as controlling a given layout property (eg: margin) for a given screen size.]
en: Controls the %1$s property for %2$s viewports.
ug_CN: كۆرۈنۈش ئېغىزى %2$s نىڭ %1$s خاسلىقىنى تىزگىنلەيدۇ.

en: Text only
ug_CN: پەقەت تېكىستلا

en: Text to display
ug_CN: كۆرسىتىلىدىغان تېكىست

en: Text tracks
ug_CN: تېكىست يولى

en: Textarea Input
ug_CN: تېكىست رايونىغا كىرگۈزۈش

en: Thai
ug_CN: تايلاندلىق

en: Thank You
ug_CN: رەھمەت

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
ug_CN: <a href="%s">WordPress</a> تىن پايدىلىنىپ قۇرغانلىقىڭىزغا رەھمەت.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
ug_CN: %sنى ئىشلەتكەنلىكىڭىزگە رەھمەت. تور بېتىڭىز ئۆچۈرۈۋېتىلدى. قايتا كېلىشىڭىزنى قارشى ئالىمىز.

en: Thank you!
ug_CN: رەھمەت سىزگە!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
ug_CN: رەھمەت. مەشغۇلاتىڭىزنى جەزملەش ئۈچۈن ئېلخېتىڭىزگە ئەۋەتىلگەن ئۇلانمىنى تەكشۈرۈڭ. بۇ ئۇلانما چېكىلگۈچە تور بېتىڭىز ئۆچۈرۈلمەيدۇ.

en: Thanks for confirming your erasure request.
ug_CN: ئۆچۈرۈش ئىلتىماسىنى جەزملەشتۈرگىنىڭىزگە رەھمەت.

en: Thanks for confirming your export request.
ug_CN: ئىكسپورت ئىلتىماسىنى جەزملەشتۈرگىنىڭىزگە رەھمەت.

en: Thanks!
ug_CN: رەھمەت!

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ug_CN: ئۈن ھۆججەتنى تاپالمىدى. <a href="%s">ۋاسىتە ئامبىرى</a> نى تەكشۈرۈپ ئۆچۈرۈلمىگەنلىكىگە كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
ug_CN: بۇ ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى ئىشلىتىلگەن. ئاكتىپلاش ئېلېكتىرونلۇق خېتى ئۈچۈن خەت ساندۇقىڭىزنى تەكشۈرۈڭ. ھېچنېمە قىلمىسىڭىز بىرنەچچە كۈن ئىچىدە ئۇنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ug_CN: ئۇ ھۆججەتنى تاپالمىدى. <a href="%s">ۋاسىتە ئامبىرى</a> نى تەكشۈرۈپ ئۆچۈرۈلمىگەنلىكىگە كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ug_CN: ئۇ سۈرەتنى تاپالمىدى. <a href="%s">ۋاسىتە ئامبىرى</a> نى تەكشۈرۈپ ئۆچۈرۈلمىگەنلىكىگە كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: That might be a simple arrangement like consecutive paragraphs in a blog post, or a more elaborate composition that includes image galleries, videos, tables, columns, and any other block types.
ug_CN: بىلوگ يازمىسىدىكى تۇتاش ئابزاسنى ئاددىي تىزىدۇ ياكى سۈرەتدان، سىن، جەدۋەل، رەتكە بۆلۈش ۋە خالىغان باشقا بۆلەك تىپلىرىنى ئىنچىكىلىك بىلەن تەشكىللىيەلەيدۇ.

en: That name is not allowed.
ug_CN: ئۇ ئىسىمغا رۇخسەت قىلىنمايدۇ

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ug_CN: بۇ تور بېكەت نامىنى ھازىرچە تىزىملىتىشقا بولمايدۇ، لېكىن بىرقانچە كۈندىن كېيىن تىزىملاتقىلى بولۇشى مۇمكىن.

en: That user could not be added to this site.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنى بۇ تور بېكىتىگە قوشقىلى بولمىدى.

en: That user does not exist.
ug_CN: ئۇ ئىشلەتكۈچى مەۋجۇت ئەمەس.

en: That user is already a member of this site.
ug_CN: ئۇ ئىشلەتكۈچى بۇ توربەتنىڭ ئەزاسى بولۇپ بولغان.

en: That username is already activated.
ug_CN: ئۇ ئىشلەتكۈچى ئاكتىپلىنىپ بولغان.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ug_CN: ئۇ ئىشلەتكۈچى نامى تىزىملىتىلىش ئالدىدا ئىكەن، لېكىن بىر قانچە كۈندىن كېيىن تىزىملاتقىلى بولۇشى مۇمكىن.

en: That username is not allowed.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى نامىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ug_CN: سىن ھۆججەتنى تاپالمىدى. <a href="%s">ۋاسىتە ئامبىرى</a> نى تەكشۈرۈپ ئۆچۈرۈلمىگەنلىكىگە كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: That was hard work! Take a break.
ug_CN: جاپا چەكتىڭىز. دەم ئېلىۋېلىڭ.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
ug_CN: ھەممىسى مۇشۇنچىلىك، تەھرىرلەشنى توختىتىتىڭ. قېنى يازمىڭىزنى باشلاڭ !

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
ug_CN: تۈرلىنىش «%1$s» نىڭ «%2$s» خاسلىقى (%3$s) بىلەن REST API كونتروللىغۇچنىڭ ھازىرقى خاسلىقى توقۇنۇشتى. تۈرلىنىشنى تىزىملاتقاندا ئىختىيارى «rest_base» نى بەلگىلەش ئارقىلىق بۇ خاتالىقتىنىڭ ئالدىنى ئېلىڭ.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
ug_CN: «%1$s» قىممىتى «%2$s» دىن كىچىك

en: The "%s" block was affected by errors and may not function properly. Check the developer tools for more details.
ug_CN: «%s» بۆلەك خاتالىقنىڭ تەسىرىگە ئۇچرىغان، نورمال ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن. تەپسىلاتى ئۈچۈن ئىجادىيەت قورالىنى تەكشۈرۈڭ.

en: The "%s" must be a callable function.
ug_CN: بۇ «%s» چاقىرغىلى بولىدىغان فونكسىيە بولۇشى كېرەك.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
ug_CN: "%s"  تاللانمىلىرى گۇرۇپپىسى ئۆچۈرۈۋېتىلگەن. باشقا تەڭشەك گۇرۇپپىسىنى ئىشلىتىڭ.

en: The "%s" plugin has encountered an error and cannot be rendered.
ug_CN: بۇ «%s» قىستۇرما خاتالىققا يولۇقتى، رەڭلىيەلمەيدۇ.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ug_CN: %s ئۇسلۇبى ئىناۋەتلىك ئانا ئۇسلۇب ئەمەس.

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
ug_CN: بۇ «get_value_callback» پارامېتىرى چوقۇم چاقىرىق ئىنكاسى بولۇشى كېرەك.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
ug_CN: %1$s نىڭ «type» سىخىما چۈشەندۈرۈشىنىڭ ھالقىلىق سۆزى تۆۋەندىكى ئىچىدىكى تىپلارنىڭ بىرىلا بولىدۇ: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
ug_CN: %1$s نىڭ «type» سىخىما ھالقىلىق سۆزى تۆۋەندىكى ئىچىدىكى تىپلارنىڭ بىرىنىلا ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
ug_CN: %s نىڭ «type» سىخېما ھالقىلىق سۆزى بولۇشى زۆرۈر.

en: The "uses_context" parameter must be an array.
ug_CN: بۇ «uses_context» پارامېتىرى چوقۇم سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: The $source_properties array contains invalid properties.
ug_CN: بۇ $source_properties سانلار قاتارىدا ئىناۋەتسىز خاسلىق بار.

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
ug_CN: بۇ $source_properties چوقۇم «get_value_callback» نى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك.

en: The $source_properties must contain a "label".
ug_CN: بۇ $source_properties چوقۇم «label» نى ئۆز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
ug_CN: مۇندەرىجە %1$s بىلەن %2$s مەۋجۇت، ئەمما ئۇلارغا يازغىلى بولمايدىكەن. بۇ مۇندەرىجىلەر ئۆرنەك يېڭىلاشنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلەتتى. مۇلازىمېتىرنىڭ بۇ مۇندەرىجىدە يېزىش ھوقۇقى بار-يوقلۇقىنى مۇقىم قىلىڭ.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
ug_CN: %2$s  نىڭ %1$s پارامېتىرى چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
ug_CN: %1$s تۇراقلىق سان %2$s سۈپىتىدە ئېنىقلىما بېرىلدى

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
ug_CN: %2$s دىكى %1$s كۆرسەتمە تور بېكىتىڭىزگە ھۆججەت يۈكلەشكە بولۇش ياكى بولماسلىقنى بەلگىلەيدۇ.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
ug_CN: %1$s مۇندەرىجىسى تېپىلدىم. مۇلازىمېتىرنىڭمۇ %2$s نىڭ ئىچىدە ئۇنى قۇرىدىغان يېزىش ھوقۇقى يوق. بۇ مۇندەرىجە قىستۇرما ۋە ئۆرنەك يېڭىلاشلار ئۈچۈن ئىشلىتىلەتتى. مۇلازىمېتىرنىڭ  %2$s نىڭ ئىچىدە يېزىش ھوقۇقى بار-يوقلۇقىنى مۇقىم قىلىڭ.

en: The %1$s filter must return an integer value greater than 0.
ug_CN: %1$s سۈزگۈچ چوقۇم 0 دىن چوڭ پۈتۈن سان قايتۇرۇشى كېرەك.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
ug_CN: %1$s نىڭ پارامېتىرى چوقۇم سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك. خالىغان سانلىق مەلۇماتنى قوليازمىغا بېرىشتە، ئورنىغا %2$s فونكسىيە ئىشلىتىلىدۇ.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
ug_CN: %1$s قىستۇرمنىڭ بېشى بىكار قىلىنغان. ئورنىغا %2$s نى ئىشلىتىڭ.

en: The %1$s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See <a href="%2$s">documentation on the Settings API</a>.
ug_CN: بۇ %1$s تەڭشەك خەتلەنمىگەن دەپ تەڭشەلگەن. خەتلەنمىگەن تەڭشەك ئىشلىتىلمەيدۇ. <a href="%2$s">تەڭشەك API قوللانمىسى</a>دىن كۆرۈڭ.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
ug_CN: %2$s، %1$s ۋە %3$s لارنىڭ قىممىتىنى ئۆزگەرتىش ئارقىلىق ۋىدېوتىلى ۋە تۈرىنى بەلگىلىگىلى بولىدۇ.

en: The %s argument must be a string or a string array.
ug_CN: بۇ %s ئۆزگەرگۈچى چوقۇم ھەرپ تىزىقى ياكى ھەرپ تىزىقى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: The %s argument must be an array.
ug_CN: %s ئەركىن ئۆزگەرگۈچى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: The %s argument must not be empty.
ug_CN: بۇ %s ئەركىن ئۆزگەرگۈچى بوش قالسا بولمايدۇ.

en: The %s constant is no longer supported.
ug_CN: بۇ %s تۇراقلىق مىقدارنى ئەمدى قوللىمايدۇ.

en: The %s directory cannot be located.
ug_CN: بۇ %s مۇندەرىجىسىنىڭ ئورنى تېپىلمىدى.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ug_CN: %s مۇندەرىجە مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدىكەن. بۇ مۇندەرىجە قىستۇرما ۋە ئۆرنەك يېڭىلاشلار ئۈچۈن ئىشلىتىلەتتى. مۇلازىمېتىرنىڭ بۇ مۇندەرىجىدە يېزىش ھوقۇقى بار-يوقلۇقىنى مۇقىم قىلىڭ.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ug_CN: %s مۇندەرىجە مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدىكەن. بۇ مۇندەرىجە قىستۇرما ۋە ئۆرنەك يېڭىلاشلارنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلەتتى. مۇلازىمېتىرنىڭ بۇ مۇندەرىجىدە يېزىش ھوقۇقى بار-يوقلۇقىنى مۇقىم قىلىڭ.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ug_CN: %s مۇندەرىجە مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدىكەن. بۇ مۇندەرىجە قىستۇرما يېڭىلاشنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلەتتى. مۇلازىمېتىرنىڭ بۇ مۇندەرىجىدە يېزىش ھوقۇقى بار-يوقلۇقىنى مۇقىم قىلىڭ.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ug_CN: %s مۇندەرىجە مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدىكەن. بۇ مۇندەرىجە ئۆرنەك يېڭىلاشنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلەتتى. مۇلازىمېتىرنىڭ بۇ مۇندەرىجىدە يېزىش ھوقۇقى بار-يوقلۇقىنى مۇقىم قىلىڭ.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەك يېڭىلىنىشىنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرۇشقا ئىشلىتىلىدىغان %s  مۇندەرىجە يېزىشچان.

en: The %s filter is enabled.
ug_CN: %s سۈزگۈچ قوزغىتىلدى.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
ug_CN: %s فونكسىيەسى چەكلەندى، شۇ سەۋەبتىن بەزى ۋاسىتە تەڭشەكلىرىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
ug_CN: ئىمپورت قىلغۇچى %s ئىناۋەتسىز ياكى قاچىلانمىغان.

en: The %s key must be a string without spaces.
ug_CN: %s كۇنۇپكىسى چوقۇم بوشلۇقسىز ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: The %s post meta must be an array.
ug_CN: %s يازما مېتا سانلىق مەلۇماتى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
ug_CN: %s خۇسۇسىيىتىگە بىر ئىناۋەتسىز قىممەت ساقلانغان ۋە null قىلىپ يېڭىلىغىلى بولمايدۋاتىدۇ.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
ug_CN: ئۇسلۇب %s نىڭ ئئىناۋەتلىك بىر باشتېما باشلىقى يوق.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
ug_CN: %s جەدۋەل تىخى قورۇلمىدى. تور ساندانىنى يۇقىرى كۆتىرىڭ.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ug_CN: «باشقىچە نام» بولسا ئۇلىنىش ئىچىدە ئىشلەتكىلى بولىدىغان ئىسىم بولۇپ، ئادەتتە كىچىك ھالەتتە يېزىلغان ھەرپ-بەلگىلەردىن تۈزۈلىدۇ. پەقەت ھەرپ، سان ۋە ئۇلانما بەلگىلەرنىلا ئىشلىتىشكە بولىدۇ.

en: The <article> element should represent a self-contained, syndicatable portion of the document.
ug_CN: <article> ئېلېمېنتى پۈتۈكنىڭ ئۆزى ئىچىگە ئالغان، بىرلەشتۈرگىلى بولىدىغان قىسمىغا ۋەكىللىك قىلىدۇ.

en: The <aside> element should represent a portion of a document whose content is only indirectly related to the document's main content.
ug_CN: <aside> ئېلېمېنتى پۈتۈكنىڭ بىر بۆلىكىگە ۋەكىللىك قىلىدۇ، ئۇنىڭ مەزمۇنى پۈتۈكنىڭ ئاساسى مەزمۇنى بىلەن ۋاسىتىلىك مۇناسىۋەتلىك بولىدۇ.

en: The <div> element should only be used if the block is a design element with no semantic meaning.
ug_CN: بۇ <div> ئېلېمېنتى پەقەت بۆلەك مەنىسىز لايىھە ئېلېمېنتى بولغاندىلا ئاندىن ئىشلىتىلىدۇ.

en: The <footer> element should represent a footer for its nearest sectioning element (e.g.: <section>, <article>, <main> etc.).
ug_CN: <footer> ئېلېمېنتى يېقىنقى ئابزاسقا ئايرىش ئېلېمېنتىنىڭ بەت ئاستىنى بىلدۈرىدۇ (مەسىلە: <section>، <article>، <main> قاتارلىق).

en: The <header> element should represent introductory content, typically a group of introductory or navigational aids.
ug_CN: <header> ئېلېمېنتى تونۇشتۇرۇش شەكلىدىكى مەزمۇنغا ۋەكىللىك قىلىدۇ، ئادەتتە بىر گۇرۇپپا چۈشەندۈرۈش ياكى يولباشچى قورال.

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
ug_CN: <main>ئېلېمېنتى پەقەت پۈتۈكنىڭ ئاساسىي مەزمۇنىغا ئىشلىتىلىدۇ.

en: The <nav> element should be used to identify groups of links that are intended to be used for website or page content navigation.
ug_CN: بۇ <nav> ئېلېمېنتى تور بېكەت ياكى بەت مەزمۇن يولباشچى ئىقتىدارىنىڭ ئۇلانما گۇرۇپپىسىنى دەلىللەش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: The <section> element should represent a standalone portion of the document that can't be better represented by another element.
ug_CN: <section> ئېلېمېنتى پۈتۈكنىڭ مۇستەقىل بىر بۆلىكىگە ۋەكىللىك قىلىدۇ، باشقا بىر ئېلېمېنت بىلەن تېخىمۇ ياخشى ئىپادىلىگىلى بولمايدۇ.

en: The Akismet subscription plan
ug_CN: Akismet مۇشتەرىلىك پىلانى

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
ug_CN: دەلىللەش بېشىنى تور بېكىتىڭىز تەستىقلىغان ئۈچىنچى تەرەپ پىروگراممىسى ئىشلىتىدۇ. بۇ دەلىللەش بېشى بولمىسا، بۇ پىروگراممىلار تور بېكىتىڭىزگە باغلىنالمايدۇ.

en: The Authorization header is working as expected
ug_CN: دەلىللەش بېشى مۆلچەردىكىدەك ئىشلەۋاتىدۇ.

en: The Authorize Application request is not allowed.
ug_CN: ئەپ ئىجازەت ئىلتىماسىغا يول قويۇلمىغان.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
ug_CN: «تەييار كىچىك قوراللار» بۆلىكى سىز تاللىيالايدىغان بارلىق كىچىك قوراللارنى ئۆز ئىچىگە ئالغان. مەلۇم بىر كىچىك قورالنى يانبالداققا سۆرىسىڭىز، ئۇ ئېچىلىپ ئۇنىڭ تەڭشەكلىرىنى سەپلىشىڭىزگە رۇخسەت قىلىدۇ. كىچىك قورال تەڭشەكلىرى ئۆزىڭىز رازى بولغىدەك تەڭشەپ بولغاندىن كېيىن، «ساقلاش» كۇنۇپكىسىنى باسسىڭىز، كىچىك قورال تور بېكىتىڭىزدە ئاكتىپ ھالەتكە ئۆتىدۇ. كىچىك قۇرال چىقىرىۋېتىش ئۈچۈن، ئۆچۈرۈشنى باسسىڭىز بولىدۇ.

en: The Cheshire Cat.
ug_CN: ئەپسانە مۈشۈك.

en: The Code mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Code editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
ug_CN: كود ھالىتىدە يازما تېكىستىگە HTML كودىنى كىرگۈزەلەيسىز.&lt;p&gt;ۋە&lt;br&gt; لەرگە دىققەت قىلىڭ، بۇ بەلگىلەر كودھالىتىگە ئالماشتۇرۇلغاندا ئاپتۇماتىك قۇر ئالمىشىشقا ئۆزگۈرىدۇ. خەت كىرگۈزگەندە &lt;br&rt; نىڭ ئورنىغا قۇر ئالماشتۇرۇش كۇنۇپكىسىنى،  پاراگرافقا ئالماشتۇرۇشنىڭ ئورنىغا ئارقىمۇ-ئاقا ئىككى قۇر ئالماشتۇرۇش كۇنۇپكىسىنى ئىشلەتسىڭىز بولىدۇ.بۇ قۇر ئالمىشىشلار مۇناسىپ بەلگىلەرگە ئاپتۇماتىك ئۆزگۈرىدۇ.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
ug_CN: خاسلاشتۇرغۇچنىڭ ياردىمىدە تور بېكىتىڭىزنى ئېلان قىلىشتىن بۇرۇن ئالدىن كۆزىتەلەيسىز. بېكىتىڭىزدىكى خالىغان بەتنى ئالدىن كۆزىتەلەيسىز. بەزى تەھرىرلىگىلى بولىدىغان ئېلىمېنتلارنىڭ ئۈستىدە تەھرىرلەش تېزلەتمىلىرى كۆرسىتىلگەن. خاسلاشتۇرغۇچ بۆلەكسىز ئۆرنەك ئىشلىتىشنى مەقسەت قىلغان.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك تۈرى nav_menu_item نىڭ DB ID سى(ئەگەر بولسا)، بولمىسا 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
ug_CN: باشقۇرۇش تاختا سىز ھەر قېتىم تور بېكىتىڭىزگە تىزىمغا كىرگەندە تۇنجى بولۇپ كۆرىدىغان جاي. بۇ جايدىن بارلىق WordPress قوراللىرىنى تاپالايسىز. ئەگەر ياردەمگە ئېھتىياجلىق بولسىڭىز، كۆرۈنۈش ماۋزۇسىنىڭ ئۈستىدىكى «ياردەم» بەتكۈچنى چەكسىڭىزلا بولىدۇ.

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
ug_CN: ۋاسىتە تەھرىرلەش ئېكرانى WordPress 6.3 كە ئوخشاش. ئۇنىڭ ئورنىغا ۋاسىتە ئامبىرىنى ئىشلىتىڭ.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
ug_CN: بەت ئاستى قېلىپى بەتنىڭ بىر دائىرىسىنى بەلگىلەيدۇ، ئۇنىڭدا بېكەت ئۇچۇرى، ئىجتىمائىي تاراتقۇ ئۇلانمىلىرى ياكى باشقا بىرلەشتۈرىدىغان بۆلەكلەر بار.

en: The GMT date the application password was created.
ug_CN: بۇ ئەپنىڭ ئىمىنى قۇرغان ۋاقىتتىكى GMT چېسلا.

en: The GMT date the application password was last used.
ug_CN: ئالدىنقى قېتىم بۇ ئەپنىڭ ئىمىنى ئىشلەتكەن GMT چېسلا.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
ug_CN: بەت قاشنىڭ بەلگىلەيدىغىنى ئادەتتە ماۋزۇ، تۇغ ۋە ئاساسىي يولباشچىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان بەتنىڭ بىر دائىرىسى.

en: The ID for the associated post of the attachment.
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەتكە مۇناسىۋەتلىك يازمىنىڭ ID سى.

en: The ID for the author of the post.
ug_CN: يازما يازغۇچىنىڭ كىملىكى.

en: The ID for the author of the revision.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نەشرىنى يازغۇچىنىڭ كىملىكى.

en: The ID for the author of the template.
ug_CN: قېلىپ يازغۇچىنىڭ كىملىكى.

en: The ID for the autosave.
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن ساقلاشنىڭ كىملىكى.

en: The ID for the parent font family of the font face.
ug_CN: خەت نۇسخا كۆرۈنۈشىنىڭ ئاتا خەت نۇسخا ئائىلىسىدىكى كىملىكى.

en: The ID for the parent of the autosave.
ug_CN: ئۆزلۈكىدىن ساقلانغان ئاتا كىملىك.

en: The ID for the parent of the comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ ئاتا كىملىكى.

en: The ID for the parent of the global styles revision.
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇب تۈزىتىلمىنىڭ ئانا كىملىكى

en: The ID for the parent of the object.
ug_CN: ئانا ئوبيېكتىنىڭ كىملىكى.

en: The ID for the parent of the post.
ug_CN: يازمىنىڭ ئاتا كىملىكى.

en: The ID for the parent of the revision.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخىنىڭ ئانا كىملىكى.

en: The ID of the assigned menu.
ug_CN: بېكىتىلگەن تىزىملىكنىڭ كىملىكى.

en: The ID of the associated post object.
ug_CN: مۇناسىۋەتلىك يازما ئوبيېكتىنىڭ كىملىكى.

en: The ID of the featured media for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ تەۋسىيەلىك ۋاسىتە كىملىكى.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
ug_CN: باش بەتتە كۆرسىتىدىغان بەتنىڭ كىملىكى

en: The ID of the page that should display the latest posts
ug_CN: كۆرسىتىدىغان ئاخىرقى يازمىنىڭ بەت كىملىكى

en: The ID of the user object, if author was a user.
ug_CN: ئەگەر ئاپتور ئىشلەتكۈچى بولسا، ئىشلەتكۈچى ئوبيېكتىپىنىڭ كىملىك(ID) نومۇرىنى كۆرسىتىدۇ.

en: The IDs of the child font faces in the font family.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسىدىكى تارماق خەت نۇسخا ئېنىقلىما كىملىكى.

en: The IP address the application password was last used by.
ug_CN: ئالدىنقى قېتىم بۇ ئەپنىڭ ئىمىنى ئىشلەتكەن IP ئادرېس.

en: The Mad Hatter.
ug_CN: دەرغەزەپ شىلەپىلىك.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
ug_CN: تور ئادرېسىدىكى %1$s ياكى %2$s ئېلېمېنتىنىڭ ئوچۇق گىرافىك سۈرەت ئۇلانمىسى.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ug_CN: مۇلازىمېتىرىڭىزدىكى PHP نەشرى %1$s، ئەمما يېڭى قىستۇرما تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
ug_CN: مۇلازىمېتىرىڭىزدىكى PHP نەشرى %1$s، ئەمما يېڭى ئۆرنەك تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ug_CN: مۇلازىمېتىرىڭىزدىكى PHP نەشرى %1$s، ئەمما يۈكلەنگەن قىستۇرما تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ug_CN: مۇلازىمېتىرىڭىزدىكى PHP نەشرى %1$s، ئەمما يۈكلەنگەن ئۆرنەك تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: The Press This plugin is required.
ug_CN: «بۇنى بېسىڭ» قىستۇرمىسى لازىم.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
ug_CN: شەخسىيەت تەڭشەكلىرى JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
ug_CN: شەخسىيەت ئېكرانىدا يېڭى شەخسىيەت تۈزۈمى قۇرۇپ ياكى كۆرسىتىدىغان تەييار شەخسىيەت تۈزۈمىنى تاللىيالايسىز.

en: The Queen of Hearts.
ug_CN: تاپاننىڭ ماتكىسى.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
ug_CN: بۇندىن كېيىن REST API'نى  تولۇق توختاتقىلى بولمايدۇ، ئۇنىڭ ئورنىغا %s سۈزگۈچى بىلەن API غا كىرىشنى تەقىپ قىلالايسىز.

en: The REST API did not behave correctly
ug_CN: REST API قىلمىشى توغرا ئەمەس

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
ug_CN: بۇ REST API سۈرۈشتۈرۈش %s نىڭ پارامېتىرىنى توغرا بىر تەرەپ قىلالمىدى.

en: The REST API encountered an error
ug_CN: REST API خاتالىققا يولۇقتى

en: The REST API encountered an unexpected result
ug_CN: REST API كۈتۈلمىگەن نەتىجىگە دۇچ كەلدى.

en: The REST API is available
ug_CN: REST API نى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
ug_CN: WordPress ۋە باشقا پىروگراممىلار مۇلازىمېتىر بىلەن ئالاقە قىلىشتا  REST API نى ئىشلىتىدۇ. مەسىلەن، بۆلەك تەھرىرلىگۈچ بېتى REST API غا تايىنىپ يازما ۋە بەتلىرىڭىزنى كۆرسىتىپ ۋە ساقلايدۇ.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
ug_CN: SQL مۇلازىمېتىر WordPress ساندانىغا زۆرۈر بولغان يۇمشاق دېتاللارنىڭ بىرى بولۇپ، تور بېكىتىڭىزدىكى بارلىق مەزمۇن ۋە تەڭشەكلەر ئۇنىڭدا ساقلىنىدۇ.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
ug_CN: بۇ غول كومپيۇتېر (مۇلازىمىتېر)نىڭ SSL گۇۋاھنامىسىنى تەكشۈرەلمىدى.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
ug_CN: تور بېكەت ساغلاملىقىنى تەكشۈرىدىغان %1$s نىڭ ئورنىغا %2$s ئالماشتۇرۇلدى.

en: The Site Health check requires JavaScript.
ug_CN: بېكەت ساغلاملىقىنى تەكشۈرۈش JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ.

en: The Site Icon is what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. It should be square and at least <code>%1$s by %2$s</code> pixels.
ug_CN: تور بېكەت سىنبەلگىسى توركۆرگۈ بەتكۈچ، خەتكۈچ بالداق ۋە WordPress كۆچمە ئەپتە كۆرۈنىدۇ. ئۇ كىۋادرات شەكلىدە كەم دېگەندە <code>%1$s / %2$s</code> پىكسىل بولۇشى كېرەك.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ug_CN: كىرگۈزگەن تور بېكەت ئادرېسىڭىز ئۈنۈمسىز. ئۈنۈملۈك ئادرېس كىرگۈزۈڭ.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
ug_CN: ئۆرنەك ماۋزۇسىدىن تېپىلىدىغان، ئۆرنەك تور بېتىنىڭ بىرلىككە كەلگەن مەنبە پەرقلەندۈرگۈچ (URI) سى.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇپ ئۆزگەرتىلگەن، ئۆرنەك تور بېتىنىڭ بىرلىككە كەلگەن مەنبە پەرقلەندۈرگۈچ (URI) سى.

en: The URI of the theme's webpage.
ug_CN: ئۆرنەك تور بېتىنىڭ بىرلىككە كەلگەن مەنبە پەرقلەندۈرگۈچ (URI) سى.

en: The URL must be served over a secure connection.
ug_CN: تور ئادرېسى چوقۇم بىخەتەر ئۇلانما بىلەن تەمىنلىنىشى كېرەك.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
ug_CN: oEmbed ئۇچۇرلىرى يىغىلىدىغان مەنبەنىڭ URL ئادرېسى.

en: The URL to process.
ug_CN: بىر تەرەپ قىلىدىغان تور ئادرېسى.

en: The URL to the admin area
ug_CN: باشقۇرۇش رايونىغا كىرىدىغان URL

en: The URL to which this menu item points.
ug_CN: بۇ تىزىملىك تۈرى كۆرسىتىدىغان تور ئادرېسى(URL).

en: The URL where the form should be submitted.
ug_CN: كۆزنەك يوللىنىدىغان تور ئادرېسى.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ug_CN: سىز كىرگۈزگەن تور ئادرېسى ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىدەك قىلىدۇ. ئۇنىڭغا زۆرۈر بولغان mailto: ئالدى قوشۇمچىسى قوشامسىز؟

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ug_CN: كىرگۈزگىنىڭىز سىرتقى ئۇلانما ئىكەن. ئالدىغا http:// قوشۇلسۇنمۇ؟

en: The Walker class named %s does not exist.
ug_CN: %s  ئىسىملىك Walker تۈرى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The White Rabbit.
ug_CN: ئاق توشقان.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
ug_CN: WordPress مۇلازىمېتىر قوشۇنى<a href="%1$s" %2$s>قوشۇن قوللانمىسى %3$s</a> دىكى تەۋسىيە قىلىنغان ۋە زۆرۈر بۆلەكلەر تىزىمىنى ئاسرايدۇ.

en: The WordPress Team
ug_CN: WordPress كوللېكتىپى

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ug_CN: كىرگۈزگەن WordPress ئادرېسىڭىز ئىناۋەتسىز. ئىناۋەتلىك ئادرېس كىرگۈزۈڭ.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
ug_CN: WordPress گۇرۇپپىسى سىزگە ياردەم بېرىشنى خالايدۇ. بۇ ئېلېكىرونلۇق خەتنى %s گە يوللاپ بەرسىڭىز شۇ گۇرۇپپا سىز بىلەن بىرگە تور بېتىڭىزنىڭ نورمال يۈرۈشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.

en: The WordPress.org username of the block author.
ug_CN: بۆلەك يازغۇچىسىنىڭ WordPress.org ئىشلەتكۈچى ئاتى.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
ug_CN: بۇ تىزىملىك تۈرىنىڭ ئۇلانمىسىدا ئىپادىلەيدىغان XFN مۇناسىۋىتى.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ug_CN: XYZ Doohickey شىركىتى 1971-قۇرۇلغان بولۇپ، شۇ ۋاقىتتىن باشلاپ جامائەتكە سۈپەتلىك doohickeys تەمىنلەۋاتىدۇ. شىركەتنىڭ ئورنى گوتام شەھىرىدە، 2000 دىن ئارتۇق خىزمەتچىسى بار، گوتام جامائىتى ئۈچۈن قالتىس ئىشلارنى قىلىدۇ.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك ماسلىشىشچان چوڭلۇقتىكى بەت قاش سۈرەتنى قوللىمايدۇ.

en: The active theme does not support uploading a custom header image. Please ensure your theme supports custom headers and try again.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك ئىختىيارى بەت قاش سۈرىتىنى يۈكلەشنى قوللىمايدۇ. ئۆرنىكىڭىزنىڭ ئىختىيارى بەت قاشنى قوللايدىغانلىقىنى جەزملەپ ئاندىن قايتا سىناڭ.

en: The active theme has the following error: "%s".
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەكتە تۆۋەندىكى خاتالىق بار: «%s».

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
ug_CN: ئاكتىپ ئۆرنەك يورۇتۇلغان تۇنجى ئۆرنەك سۈپىتىدە كۆرسىتىلىدۇ.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
ug_CN: باشقۇرغۇچى ئېلخەت دەلىللەش بېتى %s دىن كېيىن قايتا كۆرۈنىدۇ.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
ug_CN: كۆرسىتىشكە تېگىشلىك ئۇچۇرلارنىڭ ئاز كۆپلۈكى سىز تۇرۇشلۇق دۆلەت ياكى جاينىڭ يەرلىك سودا قانۇنىدىكى بەلگىلىمىلەرنىڭ تەلىپىگە باغلىق بولىدۇ. مەسىلەن، سىز تۇرۇشلۇق ھەقىقىي ئادرېس، تىزىمغا ئالدۇرغان ئادرېس ياكى شىركەت تىزىملىتىش نومۇرى قاتارلىقلارنى كۆرسىتىشىڭىز كېرەك بولۇشى مۇمكىن.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ug_CN: سۈرەتنىڭ سائەت ئىستىرىلكا يۆنىلىشىدە ئايلىنىش گىرادۇسىنىڭ قىممىتى. قوللىمايدۇ: ئورنىغا «modifiers» ئىشلىتىلىدۇ.

en: The application ID must be a UUID.
ug_CN: ئەپ كىملىكى چوقۇم UUID بولىدۇ.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
ug_CN: پىروگرامما پارولى ئىقتىدارى بۇ بېكەتتە تېخى قوزغىتىلمىغان HTTPS نى تەلەپ قىلىدۇ.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
ug_CN: كۆرۈنۈش نىسبىتى بولسا كەڭلىك بىلەن ئېگىزلىك ئوتتۇرىسىدىكى مۇناسىۋەتتتۇر. كۆرۈنۈش نىسبىتىنى ساقلاپ قېلىش ئۈچۈن تاللاشنى تەڭشىگەندە shift كۇنۇپكىسىنى بېسىپ تۇرسىڭىز بولىدۇ. كۆرۈنۈش نىسبىتىنى بېكىتىش ئۈچۈن كىرگۈزۈش ساندۇقىنى ئىشلىتىڭ، مەسىلەن: 1:1 (كىۋادرات)، 4:3، 16:9 قاتارلىق.

en: The attached file cannot be found.
ug_CN: يۈكلەنمە ھۆججەت تېپىلمىدى.

en: The attachment MIME type.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ  MIME تىپى.

en: The attachment caption.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ ئىزاھاتى.

en: The attachment description.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ چۈشەندۈرۈلىشى.

en: The attributes of the inner block.
ug_CN: ئىچكى بۆلەكنىڭ خاسلىقى.

en: The attributes used in the example.
ug_CN: مىسالدا ئىشلىتىلگەن خاسلىقلار.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
ug_CN: دەلىللەنگەن ئەپ ئىمىنى پەقەت نۆۋەتتىكى ئىشلەتكۈچىگە تەكشۈرگىلى بولىدۇ.

en: The authorization header is invalid
ug_CN: دەلىللەش بېشى ئىناۋەتسىز

en: The authorization header is missing
ug_CN: دەلىللەش بېشى كەم

en: The average rating of blocks published by the same author.
ug_CN: مەزكۇر يازغۇچى تارقاتقان بۆلەكلەرنىڭ ئوتتۇرىچە باھالىنىشى.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
ug_CN: تور كۆرگۈچىڭىزدىكى بۇ يازمىنىڭ زاپاسلىنىشى تۆۋەندىكى نەشرى بىلەن ئوخشىمايدۇ.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچ JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ. توركۆرگۈ تەڭشىكىڭىزدىن JavaScript نى قوزغىتىڭ ياكى <a href="%s">ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ قىستۇرمىسى</a>نى ئاكتىپلاڭ.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ug_CN: بۆلەك تەھرىرلىگۈچ JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ. توركۆرگۈ تەڭشىكىڭىزدىن JavaScript نى قوزغىتىڭ ياكى <a href="%s">ئەنئەنىۋى تەھرىرلىگۈچ قىستۇرمىسى</a>نى ئورنىتىڭ.

en: The block icon.
ug_CN: بۆلەك سىنبەلگىسى.

en: The block name, in namespace/block-name format.
ug_CN: بۆلەك ئىسمى، ئات بوشلۇقى/بۆلەك ئىسىم پىچىمى.

en: The block slug.
ug_CN: بۆلەك slug.

en: The block template associated with the post type.
ug_CN: يازما تۈرىگە مۇناسىۋەتلىك بۆلەك قېلىپى.

en: The block title, in human readable format.
ug_CN: كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان پىچىمدىكى بۆلەك ماۋزۇسى.

en: The block types which can use this pattern.
ug_CN: بۇ ئەندىزەنى ئىشلىتەلەيدىغان بۆلەك خىللىرى.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ug_CN: بۆلەك ئەپچە JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ. توركۆرگۈ تەڭشىكىڭىزدىن JavaScript نى قوزغىتىڭ ياكى <a href="%s">ئەنئەنىۋى ئەپچە قىستۇرمىسى</a>نى ئاكتىپلاڭ.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ug_CN: بۆلەك ئەپچە JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ. توركۆرگۈ تەڭشىكىڭىزدىن JavaScript نى قوزغىتىڭ ياكى <a href="%s">ئەنئەنىۋى ئەپچە قىستۇرمىسى</a>نى ئورنىتىڭ.

en: The block will not move when the page is scrolled.
ug_CN: بەت دۇمىلىتىلغاندا بۆلەك يۆتكەلمەيدۇ.

en: The block will stick to the scrollable area of the parent %s block.
ug_CN: بۆلەك دومىلىتىشچان دائىرىدىكى %s  ئاتا بۆلەككە چاپلاشتۇرۇلىدۇ.

en: The block will stick to the top of the window instead of scrolling.
ug_CN: بۇ بۆلەك دومىلىماي كۆزنەكنىڭ ئۈستىدە چوققىلىنىدۇ.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
ug_CN: ئۇلانما نامى، تور ئادرېسى ۋە چۈشەندۈرۈش رامكىلىرىنىڭ ئورنى مۇقىم بولىدۇ، باشقا رامكىلارنىڭ ئورنىنى سۆرەپ تاشلاشنى ئىشلىتىپ ئۆزگەرتەلەيسىز. سىز ئىشەنچلىك ئەمەس دەپ قارىغان رامكىلارنى «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈشىدە يوشۇرۇپ قويالايسىز ياكى رامكىنىڭ تېما بالدىقىنى چېكىپ، ئۇ رامكىنى كىچىكلىتەلەيسىز.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
ug_CN: باشقۇرۇش بېتىڭىزدىكى بۆلەكلەر:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
ug_CN: يىلنامە بۆلىكى يوشۇرۇن چۈنكى ھېچقانداق يازما ئېلان قىلىنمىغان.

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
ug_CN: %1$s خىلنىڭ %2$s دىكى چاقىرىش ئۇسۇلىنى %3$s نەشرىدىن باشلاپ <strong>قوللىمايدۇ</strong>! ئورنىغا %4$s ئىشلىتىلىدۇ.

en: The categories for the font collection.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمىنىڭ سەھىپىلىرى.

en: The category description, in human readable format.
ug_CN: سەھىپەلەرنىڭ كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان پىچىمدىكى چۈشەندۈرۈشى.

en: The category label, in human readable format.
ug_CN: كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان پىچىمدىكى سەھىپە بەلگىسى.

en: The category name.
ug_CN: سەھىپە ئىسمى.

en: The category this test is grouped in.
ug_CN: بۇ سىناق سەھىپە گۇرۇپپىلانغان.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ug_CN: باشقا بەتكە يۆتكەلسىڭىز بۇ بەتتىكى ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنىڭ ھەممىسى يوقىلىدۇ.

en: The combination of colors used across the site and in color pickers.
ug_CN: بېكەت دائىرىسى ۋە رەڭ تاللىغۇچتا ئىشلىتىلىدىغان رەڭ بېرىكمىسى.

en: The comment cannot be deleted.
ug_CN: بۇ باھانى ئۆچۈرۈشكە بولمايدۇ.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: بۇ باھا ئۆچۈرۈشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرمەكچى بولسىڭىز '%s' قىلىپ بەلگىلەڭ.

en: The comment has already been trashed.
ug_CN: بۇ باھا ئاللىقاچان ئەخلەتكە تاشلانغان.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
ug_CN: بۇ شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئىلتىماسىغا كېرەكلىك جەزملەش ئاچقۇچىنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
ug_CN: بۇ شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئىلتىماسىغا كېرەكلىك جەزملەش ئاچقۇچى ئىناۋەتسىز.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
ug_CN: بۇ شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئىلتىماسىنىڭ جەزملەش ئاچقۇچى كەم.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
ug_CN: تۇراقلىق مىقدار %1$s <strong> بىكار قىلىندى </strong>. تارماق دائىرە سەپلىمىسىنى ئاچماق ئۈچۈن %3$sنىڭ ئىچىدىكى لوگىكىلىق مىقدار %2$s نى ئىشلىتىڭ. %4$s نى ئىشلىتىپ تارماق دائىرە سەپلىمىسىنىڭ ئېچىلغان ئېچىلمىغىننى تەكشۈرەلەيسىز.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
ug_CN: تور قۇرۇۋاتقاندا مۇقىم قىممەت %s كە ئېنىقلىما بېرەلمەيسىز.

en: The content for the comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ مەزمۇنى.

en: The content for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ مەزمۇنى.

en: The content is currently protected and does not have the available excerpt.
ug_CN: نۆۋەتتە مەزمۇن قوغدالغان، ئىشلەتكىلى بولىدىغان پارچە يوق.

en: The content of the %s element from the URL.
ug_CN: بۇ تور ئادرېسىدىكى %s ئېلېمېنتنىڭ مەزمۇنى.

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
ug_CN: يازمىڭىزنىڭ مەزمۇنى يازمىڭىزغا بەلگىلەنگەن ئەندىزىگە ماس كەلمەيدۇ.

en: The contents of the %s element from the URL.
ug_CN: بۇ تور ئادرېسىدىكى %s ئېلېمېنتنىڭ مەزمۇنى.

en: The context can only be read during directive processing.
ug_CN: مەزمۇن پەقەت بۇيرۇقنى بىر تەرەپ قىلىش جەريانىدىلا ئوقۇلىدۇ.

en: The context element "%s" is not supported.
ug_CN: مەزمۇن ئېلېمېنتى «%s» نى قوللىمايدۇ.

en: The context element cannot be a void element, found "%s".
ug_CN: مەزمۇن ئېلېمېنتى رەت قىلىنىدىغان ئېلېمېنت بولسا بولمايدۇ، «%s» تېپىلدى.

en: The context element must be a start tag.
ug_CN: مەزمۇن ئېلېمېنتى چوقۇم بەلگىدىن باشلىنىشى كېرەك.

en: The cron event list could not be saved.
ug_CN: بۇcron پائالىيەت تىزىمىنى ساقلىيالمايدۇ.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ug_CN: ھازىرقى رەسىمنىڭ باشقا تېكىستى يوق. ھۆججەت ئىسمى: %s

en: The current menu options offer reduced accessibility for users and are not recommended. Enabling either "Open on Click" or "Show arrow" offers enhanced accessibility by allowing keyboard users to browse submenus selectively.
ug_CN: نۆۋەتتىكى تىزىملىك تاللانمىسىنىڭ ئىشلەتكۈچىلەرگە تەمىنلىگەن زىيارەتچانلىقى نىسبەتەن تۆۋەن، شۇڭلاشقا ئىشلىتىش تەۋسىيە قىلىنمايدۇ. «چېكىلسە ئاچ» ياكى «يا ئوقنى كۆرسەت» نى قوزغىتىش ئارقىلىق ھەرپتاختا ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ تارماق تىزىملىكنى تاللىشىغا يول قويۇپ كۈچەيتىلگەن قوشۇمچە ئىقتىدارنى تەمىنلەيدۇ.

en: The current poster image url is %s
ug_CN: مەزكۇر رەسىم مەنزىلى %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابونت %s تاكسونومىيە تەرىملىرىنى بەلگىلىيەلەيدۇ.

en: The current user can change the author on this post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابونت بۇ يازمىنىڭ ئاپتورىنى ئۆزگەرتەلەيدۇ.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابونت %s تاكسونومىيە تەرىملىرىنى ھاسىل قىلالايدۇ.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابونت سۈزۈلمىگەن HTML ۋە JavaScript يازمىلىرىنى يوللىيالمايدۇ.

en: The current user can publish this post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابونت بۇ يازمىنى ئىلان قىلالايدۇ.

en: The current user can sticky this post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئابونت بۇ يازمىنى چاپلىيالايدۇ.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئىشلەتكۈچىنىڭ دەرىجىسىدە ئۆز ئارخىپىنى تەھرىرلەش ھوقۇقى بولۇشى كېرەك.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
ug_CN: نۆۋەتتە تاللىغان شەخسىيەت تۈزۈم بېتىڭىز مەۋجۇت ئەمەس. يېڭى بىر بەت قۇرۇڭ ياكى تاللاڭ.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
ug_CN: نۆۋەتتە تاللىغان شەخسىيەت تۈزۈم بېتىڭىز ئەخلەتخانىدا. يېڭى شەخسىيەت تۈزۈم بېتىنى قۇرۇڭ ياكى تاللاڭ، ۋە ياكى <a href="%s">نۆۋەتتىكى بەتنى ئەسلىگە كەلتۈرۈڭ</a>.

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
ug_CN: بۇ تىزىملىك تۈرى ۋەكىللىك قىلىدىغان ئەسلى ئوبيېكتنىڭ سانداندىكى (ID) كىملىكى، مەسىلەن، ماقالە كىملىك (ID) ى ياكى تارماق سەھىپىنىڭ term_id سى.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
ug_CN: ساندان مۇلازىمېتىرىغا باغلىنالمىدى (بۇ سىز ئىشلەتكەن ئىشلەتكۈچى ئىسىم ۋە ئىم توغرا ئىكەنلىكىنى بىلدۈرىدۇ) ئەمما %s سانداننى تاللىيالمىدى.

en: The date and time the preferences were updated.
ug_CN: مايىللىق چېسلا ۋە ۋاقىت يېڭىلاندى.

en: The date the comment was published, as GMT.
ug_CN: گىرىنۋىچ ئۆلچەملىك ۋاقتىدا، ئىنكاس يوللانغان چېسلا.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ ۋاقىت رايونىدا، ئىنكاس ئېلان قىلىنغان چېسلا.

en: The date the post was last modified, as GMT.
ug_CN: گىرىنۋىچ ئۆلچەملىك ۋاقتىدا، يازما ئاخىرقى قېتىم ئۆزگەرتىلگەن چېسلا.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ ۋاقىت رايونىدا، يازما ئاخىرقى قېتىم ئۆزگەرتىلگەن چېسلا.

en: The date the post was published, as GMT.
ug_CN: گىرىنۋىچ ئۆلچەملىك ۋاقتىدا، يازما يوللانغان چېسلا.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ ۋاقىت رايونىدا، يازما ئېلان قىلىنغان چېسلا.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخا گىرىنۋىچ ئۆلچەملىك ۋاقتىدا ئاخىرقى قېتىم ئۆزگەرتىلگەن چېسلاسى.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخا بېكەت ۋاقىت رايونىنىڭ ۋاقتىدا ئاخىرقى قېتىم ئۆزگەرتىلگەن چېسلاسى.

en: The date the revision was published, as GMT.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخا گىرىنۋىچ ئۆلچەملىك ۋاقتىدا ئېلان قىلىنغاندىكى چېسلاسى.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نۇسخا بېكەت ۋاقىت رايونىنىڭ ۋاقتىدا ئېلان قىلىنغاندىكى چېسلاسى.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
ug_CN: بېكەتنىڭ ۋاقىت رايونىدىكى چېسلا، قېلىپ ئاخىرقى قېتىم ئۆزگەرتىلگەن.

en: The date when the block was last updated, in human readable format.
ug_CN: ئوقۇغىلى بولىدىغان پىچىمدىكى بۆلەك ئاخىرقى قېتىم يېڭىلانغاندىكى چېسلاسى.

en: The date when the block was last updated.
ug_CN: بۆلەك يېڭىلانغاندىكى سانلىق مەلۇمات.

en: The deleted block allows instance overrides. Removing it may result in content not displaying where this pattern is used. Are you sure you want to proceed? | Some of the deleted blocks allow instance overrides. Removing them may result in content not displaying where this pattern is used. Are you sure you want to proceed?
ug_CN[0]: ئۆچۈرۈلگەن بۆلەك مىساللىق قاپلاشقا يول قويىدۇ. ئۇ چىقىرىۋېتىلسە مەزكۇر ئەندىزىنى ئىشلەتكەن جايلاردا مەزمۇننى كۆرسەتكىلى بولماسلىقنى كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن. راستتىنلا داۋاملاشتۇرامسىز؟
ug_CN[1]: ئۆچۈرۈلگەن بۆلەك مىساللىق قاپلاشقا يول قويىدۇ. ئۇ چىقىرىۋېتىلسە مەزكۇر ئەندىزىنى ئىشلەتكەن جايلاردا مەزمۇننى كۆرسەتكىلى بولماسلىقنى كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن. راستتىنلا داۋاملاشتۇرامسىز؟

en: The description for the font collection.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمىنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
ug_CN: بۇ چۈشەندۈرۈش ئادەتتىكى ئەھۋالدا كۆرۈنمىسىمۇ، لېكىن بۇنى كۆرسىتىدىغان باشتېمىلار بار.

en: The description of the menu location.
ug_CN: تىزىملىك ئورنىنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: The description of this menu item.
ug_CN: بۇ تىزىملىك تۈرىنىڭ چۈشەندۈرۈشى.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
ug_CN: ئەگەر ئاكتىپ ئۆرنەك قوللىسا بۇ چۈشەندۈرۈش تىزىملىكتە كۆرسىتىلىدۇ.

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئۆرنەك قوللىغان ئەھۋالدا بۇ چۈشەندۈرۈش تىزىملىك يېنىدا كۆرسىتىلىدۇ.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
ug_CN: «BEGIN %1$s» بىلەن «END %1$s» ئارىسىدىكى بۇيرۇق (قۇرى) ھەرىكەتچان شەكىللىنىدۇ، WordPress سۈزگۈچ ئۇنى ئۆزگەرتەلىشى كېرەك. بەلگە ئارىسىدىكى ھەر قانداق بۇيرۇقنىڭ ئۆزگىرىشىنى سىستېما قاپلىۋېتىدۇ.

en: The directory does not exist.
ug_CN: مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
ug_CN: مۇندەرىجە چوڭلۇقىنى ھېسابلاش ۋاقىت توشتى. ئادەتتە بۇ خىل ئەھۋال مۇندەرىجىدە تارماق مۇندەرىجە ۋە ھۆججەت بەك كۆپ بولغاندا يۈز بېرىدۇ.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
ug_CN: بۇ duotone id نىڭ «%1$s» نى %2$s دىكى تەڭشەككە خەتلەتمىگەن

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
ug_CN: بۇ duotone id "%s" نى theme.json دىكى تەڭشەككە خەتلەتمىگەن

en: The e-mail could not be sent.
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت يوللانمىدى.

en: The eagerness value "%s" is forbidden for document-level speculation rules.
ug_CN: پۈتۈك دەرىجىسىدىكى قىياس قائىدىسى ئارزۇ قىممەت «%s» ئىشلىتىشنى چەكلەيدۇ.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
ug_CN: تەھرىرلەش رايونى كود گىراماتىكىسىنى ئاپتۇماتىك يارقىنلاشتۇرىدۇ. بۇنى ئۆزىڭىزنىڭ <a href="%1$s" %2$s>ئىشلەتكۈچى ئارخىپى %3$s</a> نى ئېچىپ چەكلىۋېتىپ، ئاددىي تېكىست كۆرۈنىشىدە ئىشلىتەلەيسىز.

en: The editor has encountered an unexpected error.
ug_CN: تەھرىر كۈتۈلمىگەن خاتالىققا يولۇقتى.

en: The editor has encountered an unexpected error. Please reload.
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ كۈتۈلمىگەن خاتالىققا يولۇقتى. قايتا يۈكلەڭ.

en: The element can only be read during directive processing.
ug_CN: ئېلېمېنت پەقەت بۇيرۇقنى بىر تەرەپ قىلىش جەريانىدىلا ئوقۇلىدۇ.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ug_CN: كىرگۈزۈلگەن ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىڭىز ئۈنۈملۈك ئەمەستەك قىلىدۇ. ئۈنۈملۈك ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى كىرگۈزۈڭ.

en: The email address for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تورخەت ئادرېسى.

en: The email address where form submissions will be sent. Separate multiple email addresses with a comma.
ug_CN: كۆزنەك يوللاشقا ئىشلىتىلىدىغان ئېلخەت ئادرېسى تولدۇرۇلىدۇ، كۆپ ئېلخەت ئادرېسى پەش بىلەن ئايرىلىدۇ.

en: The email could not be sent.
ug_CN: ئېلخەتنى يوللىغىلى بولمىدى.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
ug_CN: بۇ ئېلخەتنى ئەۋەتكىلى بولمىدى. مۇمكىن سەۋەبى: سزنىڭ سەھىپە ساھىبىڭىز %s ئىقتىدارىنى قالدۇردى.

en: The email is correct
ug_CN: ئېلخەت توغرا

en: The error code was %s.
ug_CN: خاتالىق كودى %s.

en: The excerpt for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ ئۈزۈندىسى.

en: The excerpt is hidden.
ug_CN: ئۈزۈندە يوشۇرۇن.

en: The excerpt is visible.
ug_CN: ئۈزۈندە كۆرۈنىدۇ.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
ug_CN: ئوبيېكت ئەسلىدە ۋەكىللىك قىلىدىغان ئائىلىسى، مەسىلەن، «post_type» ياكى «taxonomy».

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
ug_CN: بۇ تور ئادرېسىدىكى %s ئېلېمېنتنىڭ ياقتۇرىدىغان سىنبەلگە سۈرەت ئۇلانمىسى.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
ug_CN: ئاساسىي «type» ئىناۋەتلىك JSON Schema تىپى ئەمەس.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
ug_CN: بۇ ئېكراندا تور بېتىڭىزنىڭ ئاساسىي تەڭشەكلىرى تەمىنلەنگەن.

en: The file URL has been copied to your clipboard
ug_CN: ھۆججەت تور ئادرېسى چاپلاش تاختىڭىزغا كۆچۈرۈلدى

en: The file does not exist, please try again.
ug_CN: ھۆججەت مەۋجۇد ئەمەس. قايتا سىناڭ.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
ug_CN: قىستۇرما باشقۇرۇشقا ئىشلىتىدىغان ھۆججەت سىستېمىسىنى ھازىر ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
ug_CN: %1$s غا %2$s كېرەك

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
ug_CN: ئالدى بىلەن قىلىدىغىنىڭىز بىلوگگېر تەرىپىدىن ۋوردپرەسكە ھېساباتىڭىزنى ئىشلىتەلەيدىغان ھوقۇق ئېلىپ بېرىش. ھوقۇق بېرىلگەندىن كېيىن سىز بۇ بەتكە قايتۇرۇلىسىز ھەم كېيىنكى مەشغۇلاتلارنى قىلالايسىز.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
ug_CN: مۇندەرىجە %1$s نەشر كونترول (%2$s) قىلىنىدىغانلىقى بايقالدى. ئەمما %3$s سۈزگۈچ يېڭىلاشقا يول قويدى.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
ug_CN: مۇندەرىجە %1$s نەشر كونترول (%2$s) قىلىنىدىغانلىقى بايقالدى.

en: The followers have been removed
ug_CN: ئەگەشكۈچىلەر ئۆچۈرۈۋېتىلگەن

en: The following From address failed:
ug_CN: تۆۋەندىكى يوللىغۇچى ئادرېسى ئىناۋەتسىز:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
ug_CN: Enter نى باسسىڭىز تۆۋەندىكى فورماتتىكى قىسقا يوللار ئالماشتۇرۇلىدۇ. Escape ياكى Undo كۇنۇپكىسىنى بېسىپ يېنىۋېلىڭ.

en: The following has been modified.
ug_CN: تۆۋەندىكىلەر ئۆزگەرتىلدى.

en: The following plugins failed to update. If there was a fatal error in the update, the previously installed version has been restored.
ug_CN: تۆۋەندىكى قىستۇرمىنى يېڭىلىيالمىدى. ئەگەر يېڭىلىغاندا ئەجەللىك خاتالىق كۆرۈلسە، ئىلگىرى ئورناتقان نەشرىگە ئەسلىگە قايتۇرىدۇ.

en: The following plugins failed to update:
ug_CN: تۆۋەندىكى قىستۇرمىلار يېڭىلىنالمىدى:

en: The following plugins must be activated first: %s.
ug_CN: تۆۋەندىكى قىستۇرما چوقۇم ئالدى بىلەن ئاكتىپلىنىشى كېرەك: %s.

en: The following plugins were successfully updated:
ug_CN: تۆۋەندىكى قىستۇرمىلار ئوڭۇشلۇق يېڭىلاندى:

en: The following themes are installed but incomplete.
ug_CN: تۆۋەندىكى باشتېمىلار قاچىلىنىپتۇ، ئەمما تاماملانماپتۇ.

en: The following themes failed to update:
ug_CN: تۆۋەندىكى باشتېمىلار يېڭىلىنالمىدى:

en: The following themes were successfully updated:
ug_CN: تۆۋەندىكى باشتېمىلار ئوڭۇشلۇق يېڭىلاندى:

en: The following translations failed to update:
ug_CN: تۆۋەندىكى تەرجىمىلەر يېڭىلىنالمىدى:

en: The following translations were successfully updated:
ug_CN: تۆۋەندىكى تەرجىمىلەر ئوڭۇشلۇق يېڭىلاندى:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ug_CN: تۆۋەندىكى قىممەت ئۈنۈملۈك چېسلا ئەمەس: ئاي %1$s, كۈن %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
ug_CN: تۆۋەندىكى قىممەت ئۈنۈملۈك چېسلا ئەمەس: يىل %1$s, ئاي %2$s, كۈن %3$s

en: The font face does not belong to the specified font family with id of "%d".
ug_CN: بۇ خەت نۇسخىسى كىملىكى «%d» بولغان بەلگىلەنگەن خەت نۇسخا ئائىلىسىگە تەۋە ئەمەس.

en: The font families for the font collection.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمىنىڭ خەت نۇسخا ئائىلىسى.

en: The fonts directory
ug_CN: خەت نۇسخا مۇندەرىجىسى

en: The format for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ پىچىمى.

en: The generated password. Only available after adding an application.
ug_CN: ھاسىللىغان ئىم. پەقەت پىروگرامما قوشۇلغاندىن كېيىن ئاندىن ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: The given object ID is not that of a menu item.
ug_CN: بېرىلگەن ئوبيېكت كىملىكى (ID) تىزىملىك ئەزاسى ئەمەسكەن.

en: The globally unique identifier for the post.
ug_CN: ئوبيېكتنىڭ ئومۇميۈزلۈك بىردىنبىر كىملىكى.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
ug_CN: ۋاسىتە ئامبىرىنىڭ تورسىمان كۆرۈنۈشى JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ. <a href="%s">تىزىملىك كۆرۈنۈشكە ئالمىشىش</a>.

en: The handler for the route is invalid
ug_CN: بۇ يولنىڭ تۇتقۇچى ئۈنۈمسىز

en: The handler for the route is invalid.
ug_CN: بۇ يولنىڭ تۇتقۇچى ئۈنۈمسىز

en: The human-readable label for the style.
ug_CN: ئۇسلۇبنىڭ كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان بەلگىسى.

en: The icon for the post type.
ug_CN: يازما تىپىنىڭ سىنبەلگەسى.

en: The id of a registered sidebar
ug_CN: خەتلەنگەن يان بالداقنىڭ كىملىكى

en: The id of a template
ug_CN: بىر قېلىپنىڭ كىملىكى

en: The image already has the requested size.
ug_CN: سۈرەتنىڭ تەلەپ قىلىنغان چوڭلۇقى بار.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
ug_CN: رەسىمنى ئايلاندۇرۇش مۇمكىن ئەمەس، چۈنكى ياتقۇزۇلغان مېتا مەلۇمات يىڭىلانمايدۇ.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
ug_CN: سۈرەت تەھرىرلەنمىگەن. ئۆزگەرتىشلەرنى قوللىنىشتىن ئىلگىرى سۈرەت تەھرىرلىنىدۇ.

en: The initial values for attributes.
ug_CN: خاسلىقنىڭ دەسلەپكى قىممىتى.

en: The internet address of your network will be %s.
ug_CN:  تورىڭىزنىڭ ئىنتېرنېت ئادرېسى %s بولغۇسى.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ug_CN: «ئەخلەت»كە يۆتكەپ باقماقچى بولغان ئەزالار ئەمدى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ug_CN: «ئەخلەت»تىن ئەسلىگە قايتۇرۇپ باقماقچى بولغان ئەزالار ئەمدى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The items were permanently deleted.
ug_CN: تۈر مەڭگۈلۈك ئۆچۈرۈلگەن.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ug_CN: كىرگۈزگەن ئاچقۇچىڭىز ئۈنۈمسىز. قايتا تەكشۈرۈڭ.

en: The language pack is missing either the %1$s, %2$s, or %3$s files.
ug_CN: تىل بوغچىسىنىڭ %1$s ، %2$s ياكى %3$s ھۆججىتىدىن بىرسى كەم.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
ug_CN: سول تەرەپتىكى يۆتكىلىش تىزىملىكى ئارقىلىق WordPress نىڭ بارلىق باشقۇرۇش ئېكرانلىرىغا يۆتكىلەلەيسىز، مائۇسنى توختىتىپ تۇرغاندا تارماق تىزىملىكتىكى ئەزالار كۆرۈنىدۇ . ئاستى تەرەپتىكى «يىغىش» تىزىملىكىنى چېكىش ئارقىلىق بۇ تىزىملىكنى تار سىنبەلگە ھالىتىگە كىچىكلىتەلەيسىز.

en: The link text cannot be empty.
ug_CN: ئۇلانما تېكىستى بوش قالسا بولمايدۇ.

en: The link you followed has expired.
ug_CN: سىز ئەگىشىۋاتقان ئۇلىنىشنىڭ ۋاقتى ئۆتتى.

en: The list of inner blocks used in the example.
ug_CN: مىسالدا ئىشلىتىلگەن ئىچكى بۆلەكلەرنىڭ تىزىمى.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
ug_CN: قوللايدىغان ئۆزگەرگۈچىنىڭ ئىشلىتىش دائىرە تىزىمى. تەمىنلەنمىسە، بارلىق قىممەت دائىرىسىدە ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: The locations assigned to the menu.
ug_CN: تىزىملىككە تەقسىملەنگەن ئورۇنلار.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ug_CN: كىرىش بېتى يېڭى كۆزنەكتە ئېچىلىدۇ. كىرگەندىن كېيىن ئۇنى تاقاپ، بۇ بەتكە قايتالايسىز.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ ئايلانما ئىنكاسى مۆلچەردىكىدىن باشقا http ھالەت كودى %d نى قايتۇردى، بۇ خىل ئىلتىماسقا تايىنىدىغان ئىقتىدارنىڭ ئويلىغاندەك ئىشلەيدىغان ياكى ئىشلىمەيدىغانلىقىنى جەزملىگىلى بولمايدۇ.

en: The loopback request to your site completed successfully.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزگە يوللانغان ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسى مۇۋەپپەقىيەتلىك تاماملاندى.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ ئايلانما ئىنكاسى مەغلۇپ بولدى، بۇ خىل ئىلتىماسقا تايىنىدىغان ئىقتىدار ئويلىغاندەك ئىشلىمەسلىكى مۇمكىن.

en: The main WordPress directory
ug_CN: ئاساسىي WordPress مۇندەرىجىسى

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
ug_CN: قاپلىنىدىغان رامكا ئېگىزلىكىنىڭ ئەڭ چوڭ پىكسېل قىممىتى

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
ug_CN: قاپلىنىدىغان رامكا كەڭلىكىنىڭ ئەڭ چوڭ پىكسېل قىممىتى

en: The media file has been replaced
ug_CN: ۋاسىتە ھۆججىتى ئالماشتۇرۇۋېتىلگەن.

en: The menu ID should not be empty.
ug_CN: تىزىملىك كىملىكى (ID) بوش قالسا بولمايدۇ.

en: The menu cannot be deleted.
ug_CN: تىزىملىكنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: The menu has been successfully deleted.
ug_CN: تىزىملىك ئوڭۇشلۇق ئۆچۈرۈلدى.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
ug_CN: بۇ تىزىملىك بەزى ئالاھىدە توربېكەتلىرىنىڭ ئۇچۇرلىرىنى تەھرىرلەش ئۈچۈن، بولۇپمۇ باشقۇرۇش رايونى ئىشلىمەيدىغان تور بېكەتلىرىگە ئىشلىنىدۇ.

en: The menu item has been successfully deleted.
ug_CN: تىزىملىك تۈرى ئوڭۇشلۇق ئۆچۈرۈلدى.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
ug_CN: ئۈستىدىكى ئېكراننىڭ تىزىملىك باشقۇرۇش رامكىسى تۆۋەندىكى تەھرىرلىگۈچتە ئېچىلغان تىزىملىكلەرنى كونترول قىلىشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
ug_CN: تىزىملىك نامى %s بىلەن باشقا تىزىملىك نامى توقۇنۇشتى. باشقىسىنى سىناڭ.

en: The menu provided is not a valid menu.
ug_CN: تىزىملىك تەمىنلىگىنى ئىناۋەتلىك تىزىملىك ئەمەس.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئىشلىشىگە زۆرۈر بولغان PHP نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپى.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئىشلىشىگە زۆرۈر بولغان WordPress نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپى.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنىدىغان PHP نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشرى %s.

en: The must use plugins directory
ug_CN: ئىشلىتىش زۆرۈر قىستۇرما مۇندەرىجىسى

en: The name for the font collection.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمىنىڭ ئىسمى.

en: The name is how it appears on your site.
ug_CN: تور بېتىڭىزدە مۇشۇ ئىسىمدا كۆرسىتىلىدۇ.

en: The name of the application password.
ug_CN: پىروگرامما ئىم ئىسمى.

en: The name of the inner block.
ug_CN: ئىچكى بۆلەكنىڭ ئاتى.

en: The name of the menu location.
ug_CN: تىزىملىك ​​ئورنىنىڭ ئىسمى.

en: The name of the test being run.
ug_CN: ئىجرا قىلىنىۋاتقان سىناقنىڭ ئىسمى.

en: The name of the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئاتى.

en: The namespace can only be omitted during directive processing.
ug_CN: ئات بوشلۇقى پەقەت بۇيرۇقنى بىر تەرەپ قىلىش جەريانىدىلا قىسقارتىلىدۇ.

en: The namespace is required when state data is passed.
ug_CN: ھالەت سانلىق مەلۇماتىنى يەتكۈزۈۋاتقاندا ئات بوشلۇقى ئىشلىتىش كېرەك.

en: The namespace should be a non-empty string.
ug_CN: ئات بوشلۇقى بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: The network could not be created.
ug_CN: تورنى قۇرغىلى بولمىدى.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
ug_CN: يېڭى بەتتە شەخسىيەت تۈزۈمىڭىزنى قۇرۇشىڭىزغا ياردەم ۋە تەكلىپ ئۇچۇرلىرى بار.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
ug_CN: يېقىندا قۇرغان كاتېگورىيىلەر يەنىلا ئوخشاش يازمىلارغا باغلىنىدۇ.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
ug_CN: كېينكى گۇرۇپ شەكىللاندۈرمىنىڭ تېزلەتمە ئۇسۇللىرى، خەت كىرگۈزۈشكە باشلىغىنىڭىزدا ياكى ئوخشاش پاراگرافتىكى تېكىستلەرنىڭ چۆرىسىگە قىستۇرۇشقا باشلىغىنىڭىزدا ئاپتوماتىك قوللىنىلىدۇ. چېكىنىش(Esc) ياكى ئەسلىگە كەلتۈرۈش كۇنۇپكىسىنى بېسىپ ئەسلىگە كەلتۈرەلەيسىز.

en: The nickname for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تور نامى.

en: The number of blocks published by the same author.
ug_CN: مەزكۇر يازغۇچى تارقاتقان بۆلەكلەرنىڭ سانى.

en: The number of ratings.
ug_CN: باھالىنىش سانى.

en: The number sites that have activated this block.
ug_CN: بۇ بۆلەكنى ئاكتىپلىغان بېكەتلەرنىڭ سانى.

en: The oEmbed format to use.
ug_CN: ئىشلىتىدىغان oEmbed  فورمات

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
ug_CN: ئىلتىماس قىلىنغان سان مەۋجۇت بولغان تۈزەتمىلەرنىڭ سانىدىن كۆپ ياكى تەڭ.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
ug_CN: تاللانما بۆلەك %s ئورنىتىلمىغان ياكى چەكلەنگەن.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
ug_CN: تۆۋەندە كۆرسىتىلگەن تاللانمىلار مۇلازىمېتىر تەڭشىكىڭىز بىلەن مۇناسىۋەتلىك. ئەگەر ئۆزگەرتىش زۆرۈر بولسا، تور بېكەت مۇلازىمىتى بىلەن تەمىنلىگۈچىنىڭ ياردىمىگە ئېھتىياجلىق بولۇشىڭىز مۇمكىن.

en: The order of the post in relation to other posts.
ug_CN: يازمىنى باشقا يازمىلار بىلەن بولغان مۇناسىۋىتى بويىچە تەرتىپلەيدۇ.

en: The package contains no files.
ug_CN: بۇ بولاقتا ھېچقانداق ھۆججەت يوق ئىكەن.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
ug_CN: تەلەپ قىلىنغان بەت نومۇرى بار بەتلەر سانىدىن چوڭ.

en: The parent term ID.
ug_CN: ئانا ئاتالغۇ كىملىگى.

en: The password cannot be a space or all spaces.
ug_CN: ئىم بىر بوشلۇق ياكى ھەممىسى بوشلۇق بولسا بولمايدۇ.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
ug_CN: ئىنكاسنىڭ ئانا تېمىسى ئۈچۈن پارول. (ئەگەر تېما پارول ئارقىلىق قوغدالغان بولسا)

en: The password for the post if it is password protected.
ug_CN: ئەگەر يازما پارول بىلەن قوغدالغان بولسا، پارول.

en: The pattern ID.
ug_CN: ئەندىزە كىملىكى.

en: The pattern category slugs.
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە زەنجىر-سۆزلىرى.

en: The pattern content.
ug_CN: ئەندىزە مەزمۇنى.

en: The pattern detailed description.
ug_CN: ئەندىزە تەپسىلىي چۈشەندۈرۈشى.

en: The pattern keywords.
ug_CN: ئەندىزە ئاچقۇچلۇق سۆزلىرى.

en: The pattern name.
ug_CN: ئەندىزە ئىسمى.

en: The pattern title, in human readable format.
ug_CN: كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان پىچىمدىكى ئەندىزە ماۋزۇسى.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
ug_CN: قىستۇرغۇچ ئالدىن كۆزىتىشنىڭ ئەندىزە كۆرۈش نۇقتا كەڭلىكى.

en: The pattern's category slugs.
ug_CN: ئەندىزەنىڭ سەھىپە زەنجىر-سۆزلىرى.

en: The pattern's keywords.
ug_CN: ئەندىزەنىڭ ئاچقۇچلۇق سۆزلىرى.

en: The pingback has already been registered.
ug_CN: قايتما تىزىملىتىپ بولۇنغان.

en: The plugin activation status.
ug_CN: قىستۇرما ئاكتىپلاش ھالىتى.

en: The plugin author.
ug_CN: قىستۇرما يازغۇچى.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
ug_CN: تۆۋەندىكى سەۋەب تۈپەيلىدىن قىستۇرمىنى يېڭىلىيالمايدۇ:

en: The plugin contains no files.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ ھېچقانداق ھۆججىتى يوق ئىكەن.

en: The plugin description formatted for display.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ كۆرسىتىشكە لايىقلاشقان پىچىمدىكى چۈشەندۈرۈشى.

en: The plugin description.
ug_CN: قىستۇرما چۈشەندۈرۈشى.

en: The plugin does not have a valid header.
ug_CN: بۇ قىستۇرمىنىڭ ئۈنۈملۈك بېشى يوق ئىكەن.

en: The plugin file.
ug_CN: قىستۇرما ھۆججەت.

en: The plugin generated unexpected output.
ug_CN: قىستۇرما كۈتۈلمىگەن قىممەت ھاسىل قىلدى.

en: The plugin has no required plugins.
ug_CN: بۇ قىستۇرمىغا زۆرۈر قىستۇرما يوق.

en: The plugin is not installed.
ug_CN: بۇ قىستۇرما ئورنىتىلمىغان.

en: The plugin name.
ug_CN: قىستۇرما ئىسمى.

en: The plugin version number.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ نەشر نومۇرى.

en: The plugin's text domain.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ تېكست دائىرە نامى.

en: The plugin's website address.
ug_CN: قىستۇرمىنىڭ تور بېكەت ئادرېسى.

en: The plugins directory
ug_CN: قىستۇرما مۇندەرىجىسى

en: The post cannot be deleted.
ug_CN: بۇ يازمىنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: بۇ يازما ئۆچۈرۈشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرمەكچى بولسىڭىز '%s' قىلىپ بەلگىلەڭ.

en: The post has already been deleted.
ug_CN: بۇ يازما ئاللىقاچان ئۆچۈرۈلگەن.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
ug_CN: يازما ھالىتى %1$s خەتلەنمىگەن، شۇڭلاشقا بۇ خىل يازما ھالىتىنىڭ %2$s ئىقتىدارىنى ئۈنۈملۈك تەكشۈرەلمەيدۇ.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
ug_CN: يازما تىپى %1$s تىزىملانمىغان. شۇڭا بۇ تىپتىكى يازمىلارنىڭ "%2$s" ئىقتىدارىنى سىناشنى  بەك ئىشەنچلىك دىگىلى بولمايدۇ.

en: The post type may not be changed.
ug_CN: يازما تىپىنى ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈشنى قوللايدىغان يازما تىپى، ياكى ئەگەر بارلىق يازما تىپىنى قوللىسا ئۇنداقتا قىممىتى راست (true) بولىدۇ.

en: The posts page template cannot be changed.
ug_CN: يازما بەت قېلىپىنى ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
ug_CN: ئەندىزەنى ئالدىن كۆزەتكەندە كۆرۈش ئېغىزىنىڭ پېكسىل بىلەن ئىپادىلەنگەن كەڭلىكى.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
ug_CN: ئالدىنقى ئۆزگەرتىشلەر ئاللىبۇرۇن ئېلان قىلىنىپ بولدى. نۆۋەتتىكى ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى قايتا ساقلاڭ.

en: The primary site you chose does not exist.
ug_CN: سىز تاللىغان ئاساسىي توربەت مەۋجۇد ئەمەس.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
ug_CN: تەمىنلىگەن مىسال ئىناۋەتسىز. چوقۇم ئەسلى OR كودلاش ۋە ئىمزا (OR) نى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: The provided instance is malformed.
ug_CN: تەمىنلەنگەن مىسال خاتا.

en: The provided password is an invalid application password.
ug_CN: تەمىنلەنگەن ئىم ئىناۋەتسىز ئەپ ئىمى.

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
ug_CN: تەمىنلىگەن ئەپچە تىپى (id_base) نى يېڭىلىيالمايدۇ.

en: The query argument must be an array or a tag name.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ئۆزگەرگۈچىسى سانلار قاتارى ياكى بەلگە ئىسمى بولۇشى كېرەك.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
ug_CN: %s نىڭ ئىزدەش ئۆزگەرگۈچسى تولدۇرۇلما بولسۇن.

en: The raw plugin description.
ug_CN: ئەسلى قىستۇرما چۈشەندۈرۈشى.

en: The relationship of the linked URL as space-separated link types.
ug_CN: باغلانغان تور ئادرېسىنىڭ مۇناسىۋىتى بوشلۇق بىلەن ئايرىلغان ئۇلانما تىپىغا ئوخشاش.

en: The rendered block.
ug_CN: ئىشلەنگەن بۆلەك

en: The requested page could not be found. Please check the URL.
ug_CN: ئىلتىماس قىلىنغان بەت تېپىلمىدى. تور ئادرېسىنى تەكشۈرۈڭ.

en: The requested route does not support batch requests.
ug_CN: ئىلتىماس قىلىنغان يول تۈركۈم تەلەپلىرىنى قوللىمايدۇ.

en: The requested theme does not exist.
ug_CN: تەلەپ قىلىنغان باشتېما مەۋجۇت ئەمەس.

en: The requested user does not exist.
ug_CN: ئىزدەلگەن ئىشلەتكۈچى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The requested widget is invalid.
ug_CN: ئىلتىماس قىلغان ئەپچە ئىناۋەتسىز.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
ug_CN: زۆرۈر بۆلەك %s ئورنىتىلمىغان ياكى چەكلەنگەن.

en: The response is not a valid JSON response.
ug_CN: ئىنكاس ئ‍ىناۋەتلىك JSON ئ‍ىنكاس ئەمەس.

en: The revision does not belong to the specified parent with id of "%d"
ug_CN: بۇ تۈزىتىلمە كىملىكى «%d» بولغان بەلگىلەنگەن ئاتىغا تەۋە ئەمەس.

en: The role %s does not exist.
ug_CN: %s دەيدىغان رول يوق.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت %s نى ئىجرا قىلالمىدى. تور بېكىتىڭىز يەنىلا ئىشلەۋاتىدۇ ئەمما كۈنتەرتىپتىكى يازما ياكى ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش مۆلچەرلەنگەندىكىدەك ئىجرا بولماسلىقى مۇمكىن.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ug_CN: كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەت %s نى ئىجرا قىلىش كېچىكتۈرۈلدى. تور بېكىتىڭىز يەنىلا ئىشلەۋاتىدۇ ئەمما كۈنتەرتىپتىكى يازما ياكى ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاش مۆلچەرلەنگەندىكىدەك ئىجرا بولماسلىقى مۇمكىن.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
ug_CN: قاچىلانغان باشتېمىلاردىن ئىزدىسىڭىز، ئىزدىگەن كەلىمىڭىز ئۇلارنىڭ ئىسمى، تەسۋىرلەشلىرى، ئاپتورى ياكى خەتكۈچلەرىدىن ئاقتۇرىلىدۇ.

en: The search results will be updated as you type.
ug_CN: ئىزدەش نەتىجىسى سىزنىڭ كىرگۈزىشىڭىزگە ماس ھالدا يېڭىلىنىدۇ.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
ug_CN: مۇلازىمېتىر سۈرەتنى بىر تەرەپ قىلالمىدى. ئەگەر مۇلازىمېتىر بەك ئالدىراش ياكى ۋەزىپىنى تاماملاشقا يېتەرلىك مەنبەسى بولمىسا، بۇ خى ئەھۋال كۆرۈلىدۇ. كىچىكرەك سۈرەت يۈكلىسە ياردىمى بولۇشى مۇمكىن. سۈرەتنىڭ تەۋسىيە قىلىنىدىغان ئەڭ يۇقىرى چوڭلۇقى 2560 پىكسېل.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
ug_CN: %1$s نىڭ تەڭشىكى 0 گە سەپلەنگەن، بۇ ھەر خىل يۈكلەش ئۇسۇللىرىغا تايىنىدىغان قىستۇرما ياكى ئۆرنەكلەر ھۆججەت يۈكلىگەندە بەزى مەسىلىلەر كۆرۈلۈشى مۇمكىن. بۇنى مۇقىم قىممەتكە تەڭشەش تەۋسىيە قىلىنىدۇ، ئادەتتىكى ئەھۋالدا %2$s نىڭ قىممىتى بىلەن ماسلاشتۇرۇلىدۇ، چۈنكى بەزى يۈكلەش ئۇسۇلى 0 قىممەتنى چەكلىمىسىز ياكى چەكلەنگەن دەپ ئوقۇۋالىدۇ.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
ug_CN: %1$s نىڭ تەڭشىكى %2$s دىن كىچىك، بۇنداق بولغاندا ھۆججەت يۈكلىگەندە بەزى مەسىلىلەر كۆرۈلۈشى مۇمكىن.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
ug_CN: %s غا يوللىنىدىغان يەتتىنچى پارامېتىر تىزىملىك ئورنىنى ئىپادىلەيدىغان پۈتۈن سان بولۇشى كېرەك ئىدى.

en: The sidebar the widget belongs to.
ug_CN: ئەپچە خاسلىقىنىڭ يان بالدىقى.

en: The sidebar to return widgets for.
ug_CN: ئەپچەگە قايتىدىغان يان بالداق.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
ug_CN: بۇ خىل تىزىملىك تۈرىنى چۈشەندۈرۈشكە ئىشلىتىدىغان بىرلىك بەلگە.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
ug_CN: بېكەت باشلىخى ئۇچۇرۇڭىزنى تاپشۇرۇپالدى، پاتئاردا سىزگە جاۋاپ قايتۇردۇ

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
ug_CN: سەھىپە باشقۇرغۇچىسى خەۋەردار قىلىندى. سىزنىڭ ئىلتىماسىڭىز ئورۇندالغاندا، ئېلخەتتىن ئىكسپورتنى چۈشۈرۈش ئۇلىنىشنى تاپشۇرىۋالىسىز.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
ug_CN: سەھىپە باشقۇرغۇچىسى خەۋەردار قىلىندى. سىزنىڭ مەلۇماتىڭىز ئۆچۈرۈلگەندە ئېلخەت تاپشۇرىۋالىسىز.

en: The site appears to be already initialized.
ug_CN: سەھىپە قۇرۇلۇشى ئاللابۇرۇن باشلانغاندەك تۇرىدۇ.

en: The site appears to be already uninitialized.
ug_CN: سەھىپە تىخى باشلىنىىشنى ئىجرا قىلمىغاندەك تۇرىدۇ.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
ug_CN: بېكەت تەھرىرلىگۈچ JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ. توركۆرگۈ تەڭشەكلىرىدىن JavaScript نى قوزغىتىڭ.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
ug_CN: بېكەت ساغلاملىق تەكشۈرۈشى سىزگە WordPress سەپلىمە ئۇچۇرى ۋە دىققەت قىلىشىڭىز زۆرۈر بولغان تۈرلەرنى كۆرسىتىدۇ.

en: The site is already active.
ug_CN: تور بېكەت ئاكتىپ ھالەتتە ئىكەن.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
ug_CN: چوڭلۇقىنى ھېسابلىيالمىدى. مۇندەرىجىنى زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ. ئادەتتە بۇ خىل ئەھۋال ئىناۋەتسىز ئىجازەت تۈپەيلىدىن كېلىپ چىقىدۇ.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
ug_CN: تۆۋەندە كۆرسىتىلگەن چوڭلۇق پىكسېل بويىچە «مېدىيا ئامبىرى»غا رەسىملەرنى قوشقاندىكى ئەڭ چوڭ ئۆلچەمنى بەلگىلەيدۇ.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ug_CN: باشقا نام &#8220;%s&#8221; باشقا بىر ئاتالغۇغا ئىشلىتىلىپ بولۇنغان.

en: The slug of the template to get the fallback for
ug_CN: چېكىنىشكە ئېرىشىشكە ئىشلىتىدىغان قېلىپنىڭ قىسقارتما ئىسمى

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
ug_CN: مەنبە ۋە نىشان ئادرېسىنىڭ ھەر ئىككىسىنى ئوخشاش بايلىققا توغرىلاشقا بولمايدۇ.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
ug_CN: مەنبە ئادرېس نىشان ئادرېسىنىڭ ئۇلانمىسىنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغان، شۇڭلاشقا مەنبە قىلىشقا بولمايدۇ.

en: The source URL does not exist.
ug_CN: مەنبە ئادرېسى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The specified blog cannot be found.
ug_CN: كۆرسىتىلگەن بىلوگ تېپىلمىدى.

en: The specified manifest file does not exist.
ug_CN: بەلگىلەنگەن ئوچۇق ھۆججەت مەۋجۇت ئەمەس.

en: The specified namespace could not be found.
ug_CN: كۆرسىتىلگەن ئىسىم بوشلۇقى تېپىلمىدى.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
ug_CN: كۆرسىتىلگەن نىشان تور ئادرېسى (URL) نى نىشان قىلىپ ئىشلىتىشكە بولمايدۇ. ئۇ يا مەۋجۇت ئەمەس يا ئۇ قايتۇرغىلى بولىدىغان مەنبە ئەمەس.

en: The specified target URL does not exist.
ug_CN: بەلگىلەنگەن نىشان ئادرېسى مەۋجۇت ئەمەس.

en: The star rating of the block.
ug_CN: بۆلەكنىڭ يۇلتۇزلۇق باھالىنىشى.

en: The status of the test.
ug_CN: سىناقنىڭ ھالىتى.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
ug_CN: مۇشتەرىلىك ھالىتى - ئاكتىپ، ئىناۋەتسىز قىلىنغان ياكى توختىتىلغان

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ مەزمۇنى %s (ياكى كېيىن) مەشغۇلاتى ئارقىلىق قوشۇلىدۇ. قوللانما ئىچىدىكى ئىزاھاتتىن كۆرۈڭ.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ مەزمۇنى wp-admin دا %s (ياكى كېيىن) مەشغۇلاتى ئارقىلىق قوشۇلىدۇ.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ مەزمۇنى ئۆزگەردى. <a href="%s">يېتەكچىنى قايتا تەكشۈرۈپ</a> شەخسىيەت تۈزۈمىڭىزنى يېڭىلاڭ.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
ug_CN: خەتكۈچ بۇلۇتى كىچىك ىوراللىرىنى قوللايدىغان تۈر ئايرىمىسى بولمىغاچقا، خەتكۈچ بۇلۇتى كۆرسىتىلمەيدۇ.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
ug_CN: بۇ تىزىملىك ​​تۈرىنىڭ ئۇلىنىش ئېلېمېنتىنىڭ نىشان خاسلىقى.

en: The template cannot be deleted.
ug_CN: بۇ قېلىپنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
ug_CN: بۇ قېلىپ شەخسىيەت تۈزۈمى بېتى ئۆز ئىچىگە ئېلىشقا تېگىشلىك تەۋسىيە مەزمۇنلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. ھەر قايسى باب ماۋزۇسىنىڭ ئاستىدا، شەخسىيەت تۈزۈمىدە بولۇشقا تېگىشلىك قىسقىچە ئۇچۇرلار تەمىنلەنگەن، بۇلارنىڭ مۇناسىۋەتلىك مەزمۇنلارنى يېزىشقا ياردىمى بولىدۇ. بەزى بابلاردا تەۋسىيە قىلىنغان شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ مەزمۇنىنى بار، باشقا مەزمۇنى يوق بابلارنى ئۆرنەك ۋە قىستۇرما تەمىنلىشى زۆرۈر بولغان مەزمۇنلاردۇر.

en: The template has already been deleted.
ug_CN: قېلىپ ئاللىقاچان ئۆچۈرۈلگەن.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
ug_CN: قۇرۇلغان قېلىپنىڭ قېلىپ ئالدى قوشۇلغۇچىسى. بۇ ئاساسلىق قېلىپ تىپىنى يېشىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ. مەسىلەن، «taxonomy-books» دا «taxonomy» نى يېشىدۇ

en: The template_lock associated with the post type, or false if none.
ug_CN: يازما تۈرىگە مۇناسىۋەتلىك template_lock، ئەگەر بولمىسا ئۇنداقتا false بولىدۇ.

en: The temporary backup directory exists but is not writable
ug_CN: ۋاقىتلىق مۇندەرىجە مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدۇ

en: The term cannot be deleted.
ug_CN: بۇ ئاتالغۈنى ئۆچۈرۈشكە بولمايدۇ.

en: The term name cannot be empty.
ug_CN: ئاتالغۇ نامى بوش قالسا بولمايدۇ.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
ug_CN: %s تۈرىدكى ئوبېكتىپقا تەيىنلەنگەن ئاتالغۇلار.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
ug_CN: %s تۈرلىنىشىدە يازمىغا تەقسىملەنگەن ئاتالغۇلار.

en: The text is visible when enabled from the parent Social Icons block.
ug_CN: ئانا ئىجتىمائىي تاراتقۇ سىنبەلگە بۆلىكىدىن قوزغىتىلغاندا، تېكىستنى كۆرگىلى بولىدۇ.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
ug_CN: ئۆرنەك ماۋزۇسىدىن تېپىلىدىغان، ئۆرنەك يازغۇچىسىنىڭ ئاتى.

en: The theme author.
ug_CN: ئۆرنەك يازغۇچى.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
ug_CN: نۆۋەتتە ئالدىن كۆزىتىۋاتقان ئۆرنىكىڭىز تولۇق تەسىرلىشىشچان بولۇپ، ئوخشىمىغان بەتلەرگە يۆتكىلىش ئارقىلىق ئۆرنەكنىڭ يازما، ئارخىپ ۋە باشقا بەت قېلىپلىرىنى قانداق بىر تەرەپ قىلىدىغانلىقىنى كۆرەلەيسىز. ئۆرنەكنىڭ ئىقتىدارىغا ئاساسەن تەڭشەكلەر ئوخشاش بولماسلىقى مۇمكىن. يېڭى تەكشەكلەرنى قوللىنىپ ۋە ئۆرنەكنى بىرلا باسقۇچتا ئاكتىپلاش ئۈچۈن ئۈستىدىكى تىزىملىكتىكى «ئاكتىپلاپ تارقات» توپچىسىنى چېكىڭ.

en: The theme cannot be updated due to the following:
ug_CN: تۆۋەندىكى سەۋەب تۈپەيلىدىن ئۆرنەكنى يېڭىلىيالمايدۇ:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
ug_CN: ئۇسلۇب ئۆزىنى ئانا ئۇسلۇپ قىپتۇ. %s نىڭ بېشىنى تەكشۈرۈڭ.

en: The theme description, as found in the theme header.
ug_CN: ئۆرنەك ماۋزۇسىدىن تېپىلىدىغان، ئۆرنەك چۈشەندۈرۈشى.

en: The theme description, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇپ ئۆزگەرتىلگەن، ئۆرنەك چۈشەندۈرۈشى.

en: The theme file to use to display the post.
ug_CN: يازمىنى كۆرسىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدىغان ئۆرنەك ھۆججىتى.

en: The theme identifier
ug_CN: ئۆرنەك دەلىللىگۈچ

en: The theme is missing the %s stylesheet.
ug_CN: باشتېمىنىڭ %s ئۇسلۇبى يۈتكەن.

en: The theme name, as found in the theme header.
ug_CN: ئۆرنەك ماۋزۇسىدىن تېپىلىدىغان، ئۆرنەك ئاتى.

en: The theme name, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇپ ئۆزگەرتىلگەن، ئۆرنەك ئاتى.

en: The theme tags, as found in the theme header.
ug_CN: ئۆرنەك ماۋزۇسىدىن تېپىلىدىغان، ئۆرنەك بەلگىسى.

en: The theme tags, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇپ ئۆزگەرتىلگەن، ئۆرنەك بەلگىسى.

en: The theme you are currently using does not support this screen.
ug_CN: سىز ھازىر ئىشلىتىۋاتقان ئۆرنەك بۇ ئېكراننى قوللىمايدۇ.

en: The theme's current version.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ نۆۋەتتىكى نەشرى.

en: The theme's screenshot URL.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئېكران كەسمىسىنىڭ تور بەت ئادرېسى.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئۇسلۇب جەدۋىلى. بۇ ئۆرنەكنىڭ بىردىنبىر كىملىكى.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ قېلىپى. ئەگەر بۇ بالا ئۆرنەك بولسا، ئانا ئۆرنەكنى كۆرسىتىدۇ، ئۇنداق بولمىسا ئۆرنەكنىڭ ئۇسلۇب جەدۋىلىگە ئوخشاش بولىدۇ.

en: The theme's text domain.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ تېكست دائىرە نامى.

en: The themes directory
ug_CN: ئۆرنەك مۇندەرىجىسى

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ug_CN: سىز كىرگۈزگەن ۋاقىت رايونى ئىناۋەتسىز، ئىناۋەتلىك ۋاقىت رايونىنى تاللاڭ

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
ug_CN: تېما ۋە «يازما تەھرىرلەش رايونى»نىڭ ئورنى مۇقىم بولۇپ، باشقا ھەرقانداق رامكىنى سۆرەپ تاشلاشنى ئىشلىتىپ خالىغان ئورۇنغا يۆتكىيەلەيسىز. ھەربىر رامكىنىڭ تېما بالدىقىنى چېكىش ئارقىلىق ئۇنى كىچىكلىتىپ چوڭايتالايسىز. «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈشىنى ئىشلىتىپ تېخىمۇ كۆپ رامكىلار («ئۈزۈندە»، «نەقىل ئەۋەتىش»، «ئىختىيارىي بۆلەكلەر»، «مۇنازىرە»، «ئاپتور»)نى يوشۇرالايسىز ياكى بۇ ئېكراننىڭ جايلىشىشىنى بىر ئىستون ياكى ئىككى ئىستون قىلىپ بەلگىلىيەلەيسىز.

en: The title for the object.
ug_CN: ئوبيېكت ماۋزۇسى.

en: The title for the post type.
ug_CN: يازما تىپى ئۈچۈن تېما

en: The title for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ ماۋزۇسى.

en: The title for the status.
ug_CN: ھالەت ئۈچۈن تېما.

en: The title for the taxonomy.
ug_CN: تۈر ماۋزۇسى.

en: The title is required when using a custom menu item type.
ug_CN: ئىختىيارى تىزىملىك تۈرىنىڭ تىپىنى ئىشلەتكەندە ماۋزۇ زۆرۈر بولىدۇ.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
ug_CN: بۇ قورال تەمىنلەنگەن ئېلخەت ئادرېسىغا مۇناسىۋەتلىك WordPress ساندانغا ساقلانغان سانلىق مەلۇماتقا باغلىنىدۇ، تەرجىمىھال ۋە ئىنكاسنىمۇ ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
ug_CN: ئوبيېكتنىڭ ئەسلى ئىپادىلەيدىغان تىپى، مەسىلەن، «سەھىپە»، «يازما» ياكى «يۈكلەنمە».

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
ug_CN: ئەپچە تىپى. widget-types ئاخىرقى نۇقتىسىنىڭ كىملىكى (ID) گە ماس كېلىدۇ.

en: The unique and machine-readable name.
ug_CN: ماشىنا ئوقۇيالايدىغان ۋە بىردىنبىر ئىسىم.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىكنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: The unique identifier for the application password.
ug_CN: ئەپ ئىمنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
ug_CN: يېڭىلانمىنى ئورنىتالمىدى، چۈنكى بەزى ھۆججەتلەرنى كۆچۈرەلمىدى. بۇ ئادەتتە ھۆججەت ئىجازىتىنىڭ بىردەك بولماسلىقىدىن بولىدۇ.

en: The update for '%s' contained a fatal error. The previously installed version could not be restored.
ug_CN: «%s» يېڭىلاشتا ئەجەللىك خاتالىق بار. ئالدىنقى ئورنىتىلغان نەشرىنى ئەسلىگە قايتۇرغىلى بولمىدى.

en: The update for '%s' contained a fatal error. The previously installed version has been restored.
ug_CN: «%s» يېڭىلاشتا ئەجەللىك خاتالىق بار. ئالدىنقى ئورنىتىلغان نەشرى ئەسلىگە قايتۇرۇلدى.

en: The update of %s failed.
ug_CN: Uppdateringen av %s misslyckades.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ug_CN: يېڭىلاش مەشغۇلاتى باشلاندى. بۇنىڭغا ئازراق ۋاقىت كېتىدۇ، سەۋرچانلىق بىلەن ساقلاپ تۇرۇڭ.

en: The upgrade directory cannot be created
ug_CN: يۈكسەلتىش مۇندەرىجىسىنى قۇرالمىدى

en: The upgrade directory exists but is not writable
ug_CN: يۈكسەلتىش مۇندەرىجىسى مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدۇ

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
ug_CN: يۈكلەنگەن ھۆججەتنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن. كەينىگە قايتىپ ئۇنى قايتا يۈكلەڭ.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ug_CN: يۈكلەنگىنى ئىناۋەتلىك سۈرەت ھۆججىتى ئەمەسكەن. قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ug_CN: يۈكنىڭ پەقەت بىر قىسمىلا يۈكلەندى.

en: The uploads directory
ug_CN: يۈكلەنمە مۇندەرىجىسى

en: The uri for the theme's stylesheet directory.
ug_CN: ئۆرنەكنىڭ ئۇسلۇب جەدۋىلى مۇندەرىجىسىنىڭ uri سى.

en: The uri for the theme's template directory. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet directory.
ug_CN: ئۆرنەك قېلىپى مۇندەرىجىسىنىڭ uri سى. ئەگەر بۇ بالا ئۆرنەك بولسا، ئانا ئۆرنەكنى كۆرسىتىدۇ، ئۇنداق بولمىسا ئۆرنەكنىڭ ئۇسلۇب جەدۋىلى مۇندەرىجىسىگە ئوخشاش بولىدۇ.

en: The url is required when using a custom menu item type.
ug_CN: ئىختىيارى تىزىملىك تۈرىنىڭ تىپىنى ئىشلەتكەندە تور ئادرېسى زۆرۈر بولىدۇ.

en: The user cannot be deleted.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈشكە بولمايدۇ.

en: The user is already active.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى ئاكتىپ ھالەتتە ئىكەن.

en: The value "%s" is not a valid ID for a speculation rule.
ug_CN: بۇ «%s» قىممەت قىياس قائىدىسىنىڭ ئىناۋەتلىك كىملىكى ئەمەس.

en: The value "%s" is not a valid eagerness for a speculation rule.
ug_CN: بۇ «%s» قىممەت قىياس قائىدىسىدىكى ئىناۋەتلىك ئارزۇ قىممەت ئەمەس.

en: The value "%s" is not a valid source for a speculation rule.
ug_CN: بۇ «%s» قىممەت قىياس قائىدىسىنىڭ ئىناۋەتلىك مەنبەسى ئەمەس.

en: The value "%s" is not a valid speculation rules mode.
ug_CN: بۇ «%s» قىممەت ئىناۋەتلىك قىياس قائىدە ھالىتى ئەمەس.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
ug_CN: بۇ قىممەت، %1$s، ياكى %2$s قوزغاتقان، ياكى سەپلىمە ھۆججىتىڭىزگە قوشۇلغان. بۇنداق بولغاندا خاتالىق تور بېكىتىڭىزنىڭ ئالدى ئۇچى تەرەپتە كۆرۈنىدۇ.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
ug_CN: قىممەت %s تور بېكەت سەپلىمە ھۆججىتىگە قوشۇلدى. بۇنداق بولغاندا تور بېكىتىڭىزدە خاتالىق يۈز بەرسە ھەممە ئىشلەتكۈچى كۆرەلىشى مۇمكىن بولغان ئاشكارا ھۆججەتكە يېزىلىدۇ.

en: The visibility settings for the post type.
ug_CN: يازما تىپىنىڭ كۆرۈنۈشچان تەڭشىكى.

en: The visibility settings for the taxonomy.
ug_CN: تاكسونومىيە كۆرۈنۈش تەڭشەكلىرى

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
ug_CN: ئۈسكۈنىڭىزدىكى تور كۆرگۈچىڭىزنى ھۆججەتلەرنى يوللاشقا ئىشلەتكىلى بولمايدۇ. ئۇنىڭ ئورنىغا <a href="%s">ئۈسكۈنىڭىز ئۈچۈن يەرلىك ئەپ</a>نى ئىشلىتەلىشىڭىز مۇمكىن.

en: The web server cannot generate responsive image sizes for this image. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
ug_CN: بۇ تور مۇلازىمېتىرى مەزكۇر سۈرەتكە ئىنكاسچان سۈرەت چوڭلۇقىنى ھاسىللىيالمايدۇ. يۈكلەشتىن ئىلگىرى ئۇنى JPEG ياكى PNG غا ئايلاندۇرۇڭ.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
ug_CN: ئۆرنەك ماۋزۇسىدىن تېپىلىدىغان، ئۆرنەك يازغۇچىسىنىڭ تور بېكىتى.

en: The website of the theme author, transformed for display.
ug_CN: كۆرسىتىشكە لايىقلاشتۇرۇپ ئۆزگەرتىلگەن، ئۆرنەك يازغۇچىسىنىڭ تور بېكىتى.

en: The website of the theme author.
ug_CN: ئۆرنەك ئاپتورىنىڭ تور بېكىتى.

en: The widget type id.
ug_CN: ئەپچە تىپى كىملىكى.

en: The wp-content directory
ug_CN: WordPress مەزمۇن مۇندەرىجىسى

en: The wren<br>Earns his living<br>Noiselessly.
ug_CN: چالىقۇشى<br>ھاياتىنى ياشايدۇ<br>سۈرەنسىز.

en: Theme
ug_CN: باشتېما

en: Theme & Plugins
ug_CN: ئۆرنەك ۋە قىستۇرما

en: Theme Colors
ug_CN: ئۆرنەك رەڭگى

en: Theme Details
ug_CN: باشتېما تەپسىلاتلىرى

en: Theme File Editor
ug_CN: ئۆرنەك ھۆججەت تەھرىرلىگۈچ

en: Theme Gradients
ug_CN: ئۆرنەك رەڭ ئۆزگىرىشى

en: Theme Location
ug_CN: باشتېما ئورنى

en: Theme Options
ug_CN: باشتېما تاللانمىلىرى

en: Theme Showcase
ug_CN: ئۇسلۇب مىسالى

en: Theme Versions
ug_CN: ئۆرنەك نەشرى

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
ug_CN: ئۆرنەك ئىجرا قىلىشنى داۋاملاشتۇرالمايدۇ چۈنكى ئۇ <strong>ئەجەللىك خاتالىق</strong> سادىر قىلىشى مۇمكىن.

en: Theme deleted.
ug_CN: باشتېما ئۆچۈرۈلدى.

en: Theme directory location
ug_CN: ئۆرنەك مۇندەرىجە ئورنى

en: Theme downgrade failed.
ug_CN: ئۆرنەكنى تۆۋەنلىتەلمىدى.

en: Theme downgraded successfully.
ug_CN: ئۆرنەك مۇۋەپپەقىيەتلىك تۆۋەنلىتىلدى.

en: Theme features
ug_CN: ئۆرنەك ئىقتىدارلىرى

en: Theme file exists.
ug_CN: ئۆرنەك ھۆججەت مەۋجۇت.

en: Theme identifier for the template.
ug_CN: قېلىپنىڭ ئۆرنىكىنى پەرقلەندۈرگۈچ.

en: Theme installation failed.
ug_CN: باستېما قاچىلاش مۇۋەپپىيەتسىز.

en: Theme installed successfully.
ug_CN: باشتېما ئوڭۇشلۇق قاچىلاندى.

en: Theme name
ug_CN: ئۆرنەك ئاتى

en: Theme not found.
ug_CN: ئۆرنەك تېپىلمىدى.

en: Theme resumed.
ug_CN: ئۆرنەك ئەسلىگە كەلدى.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
ug_CN: ئەخمەتجان كوچىسى 1.نومۇر

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
ug_CN: باشبەت بۆلىكى

[ctx: Theme starter content]
en: About
ug_CN: ھەققىدە

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
ug_CN: بۇ بېكەت ھەققىدە

[ctx: Theme starter content]
en: Address
ug_CN: ئادرېس

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
ug_CN: ئارخىپلار

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
ug_CN: بلوگ

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
ug_CN: كالېندار

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
ug_CN: سەھىپىلەر

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
ug_CN: ئالاقىلىشىش

[ctx: Theme starter content]
en: Email
ug_CN: E-mail

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
ug_CN: بىزنى تېپىش

[ctx: Theme starter content]
en: Home
ug_CN: باشبەت

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
ug_CN: سائەتلەر

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
ug_CN: دۈشەنبە&mdash;جۈمە: 9:00AM&ndash;5:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
ug_CN: ئۈرۈمچى. 83001

[ctx: Theme starter content]
en: News
ug_CN: خەۋەر

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
ug_CN: يېقىنقى باھالار

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
ug_CN: شەنبە ۋە يەكشەنبە: 11:00 چ ب - 3:00 چ ك

[ctx: Theme starter content]
en: Search
ug_CN: ئىزدەش

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
ug_CN: بۇ بەت ئاددرېس ۋە تېلىفون نۇمۇرىغا ئوخشاش ئاددى ئالاقە ئۇچۇرلىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. خالىسىڭز قىستۇرمىلارنى ئىشلىتىپ بىر ئالاقە جەدۋىلى قوشۇشنى ئويلۈشۈپ باقسىڭىزمۇ بولىدۇ.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
ug_CN: بۇ باس بەت سەھىپىسىنىڭ بىر ماسالى. باش بەتتىن باشقا خالىغان بىر بەت باش بەت سەھىپىسى بولالايدۇ. ئەڭ يېڭى بلوگ يازمىلىرىڭىزنى كۆرسىتىدىغان بەتمۇ بۇنىڭ ئىچىدە.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
ug_CN: بۇ يەر ئوزىڭىزنى ۋە بېكىتىڭىزنى تونۇشتۇرۇدىغان ياكى ئېتىراپ قىلىش ئۇچۇرلىرىنى يازىدىغان ئەڭ مۇۋاپىق جاي.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
ug_CN: بېكىتىڭىزگە مەرھەمەت! بۇ باش بېتىڭىز، بېكىتىڭىزگە تۇنجى كەلگەنلەرنىڭ كۆپىنچىسى بۇ بەتنى كۆرىدۇ.

[ctx: Theme starter content]
en: Yelp
ug_CN: ياردەم

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
ug_CN: بەلكى سىز ئۆزىڭىز ۋە ئەسەرلىرىڭىزنى بۇ يەردە تونۇشتۇرماقچى بولغان سەنئەتكاردۇرسىز ۋە ياكى تىجارەت مەقسىدىڭىزنى چۈشەندۈرمەكچى بولغان سودىگەردۇرسىز.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
ug_CN: ۋاقىتلىق زاپاسلاش مۇندەرىجىسى مەۋجۇت، ئەمما يازغىلى بولمايدۇ

en: Theme will be auto-updated.
ug_CN: ئۆرنەك ئاپتۇماتىك يېڭىلىنىدۇ.

en: Theme will no longer be auto-updated.
ug_CN: ئۆرنەك ئەمدى ئاپتوماتىك يېڭىلانمايدۇ.

en: Theme without %s
ug_CN: %s بولمىغان باشتېما

en: Theme: %1$s.
ug_CN: ئۇسلۇب: %1$s.

en: Themes
ug_CN: باشتېمىلار

en: Themes %s
ug_CN: ئۇسلۇبلار %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
ug_CN: ئۆرنەك تور بېكىتىڭىزگە ھۆسۈن ۋە يېڭى تۇيغۇ قوشىدۇ. ئۆرنەكنى يېڭىلاپ تۇرۇش، تور بېكەت ماركىسىنىڭ روھى ۋە  تور بېكىتىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكى ئۈچۈن ئىنتايىن مۇھىم.

en: Themes directory location
ug_CN: ئۆرنەك مۇندەرىجە ئورنى

en: Themes directory size
ug_CN: ئۆرنەك مۇندەرىجە چوڭلۇقى

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
ug_CN: قىستۇرما ۋە ئۆرنەكنى ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاشتا ھېچقانداق مەسىلە كۆرۈلمىگەندەك قىلىدۇ.

en: There are comments in moderation.
ug_CN: تەستىق كۈتۈۋاتقان ئىنكاس بار.

en: There are no associated subtitles.
ug_CN: مۇناسىۋەتلىك خەتلىك چۈشەندۈرۈش يوق.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
ug_CN: بۇ پەيتتە %1$s ئەتراپىدا ئورۇنلاشتۇرۇلغان ھىچقانداق پائالىيەت يوق. <a href="%2$s">بىرەر پائالىيەت</a>? ئورۇنلاشتۇرغىڭىز بارمۇ ؟

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
ug_CN: ئەتراپىڭىزدا بۇ پەيتتە ئورۇنلاشتۇرۇلغان ھىچقانداق پائالىيەت يوق. <a href="%s">بىرەر پائالىيەت</a>? ئورۇنلاشتۇرغىڭىز بارمۇ ؟

en: There are no options for this widget.
ug_CN: بۇ «كىچىك قورال»نىڭ تاللانمىلىرى يوق.

en: There are no pages.
ug_CN: ھېچقانداق بەت يوق.

en: There are no valid users selected for deletion.
ug_CN: ئۆچۈرۈش ئۈچۈن تاللانغان ئۈنۈملۈك ئىشلەتكۈچى يوق

en: There are no valid users selected for removal.
ug_CN: چىقىرىۋېتىش ئۈچۈن تاللانغان ئۈنۈملۈك ئىشلەتكۈچى يوق.

en: There are no widgets available.
ug_CN: ئىشلىتىشچان كىچىك قورال يوق.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
ug_CN: بەزىبىر تىزىملىك تۈرلىرى ئۈنۈمسىز. ئۇلارنى تەكشۈرۈڭ ياكى ئۆچۈرۈۋېتىڭ.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
ug_CN: بۇ يەردىكى ساقلانمىغان ئۆزگەرتىشلەر يوققا چىقىدۇ. داۋاملاشتۇرۇش ئۈچۈن 'OK' نى، سۈرەت تەھرىرلىگۈچكە قايتىش ئۈچۈن 'Cancel'  بېسىڭ.

en: There does not seem to be any new mail.
ug_CN: بۇ يەردە ھېچقانداق يېڭى ئېلخەت يوقتەك قىلىدۇ.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
ug_CN: ھۆججەت %s يوقتەك قىلىدۇ. ئورنىتىشتىن ئىلگىرى ئۇ ھۆججەت لازىم.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
ug_CN: تور سەھىپىڭىزدە ئ‍ېغىر خاتالىق سادىر بولدى، قۇتقۇزۇش ھالىتىگە كىردى. تەپسىلاتىنى تىما ۋە چاتما يۈزىدىن كۆرۈڭ. ئ‍ەگەربىرەر تىما ياكى چاتمىنى يىڭىلىغان بولسىڭىز، ئەۋۋەل شۇ مۇناسىۋاتلىك بەتلەرنى كۆرۈڭ.

en: There has been a critical error on this website.
ug_CN: تور سەھىپىڭىزدە ئ‍ېغىر خاتالىق سادىر بولدى.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
ug_CN: بۇ تور بېكەتتە ئەجەللىك خاتالىق كۆرۈلدى. كۆرسەتمە ئۈچۈن تور بېكەت باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ساندۇقىنى تەكشۈرۈڭ. ئەگەر خاتالىق يەنە داۋاملاشسا، <a href="%s">قوللاش مۇنبىرى</a>نى سىناڭ.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
ug_CN: تور بېكەتتە ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى. تور بېكەت باشقۇرغۇچى بىلەن ئالاقىلىشىپ، تور بېكەتتە خاتالىق كۆرۈلگەنلىكىنى ئۇلارنىڭ ياردەملىشىشىنى دېيىشىڭ.

en: There has been an error cropping your image.
ug_CN: رەسىمىڭىزنى كەسكەندە خاتالىق يۈز بەردى

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
ug_CN[0]: %d خاتالىق كۆرۈلدى، ساقلاشتىن بۇرۇن تۈزىتىش كېرەك.
ug_CN[1]: %d خاتالىق كۆرۈلدى، ساقلاشتىن بۇرۇن ئۇلارنى تۈزىتىش كېرەك.

en: There is <strong>%d site change</strong> waiting to be saved. | There are <strong>%d site changes</strong> waiting to be saved.
ug_CN[0]: ساقلاشنى كۈتۈۋاتقان <strong>%d تور بېكەت ئۆزگىرىشى</strong> بار.
ug_CN[1]: ساقلاشنى كۈتۈۋاتقان <strong>%d تور بېكەت ئۆزگىرىشى</strong> بار.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
ug_CN: سىز ھازىر كۆرۈۋاتقاندىن يېڭىراق بىر ئاپتوماتىك ساقلانغىنى بار. <a href="%s">ئاپتوماتىك ساقلانغىنى كۆرۈش</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
ug_CN: بۇ يېڭى WordPress بۆلەك ئۆرنىكى بولۇپ، ئېھتىياجىڭىزغا ئاساسەن بۆلەك ۋە ئۇسلۇبلارنى ئىشلىتىپ بېكەت قۇرالايسىز.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
ug_CN: %1$s نىڭ يېڭى نەشرى بار، ئەمما سىز ئىشلىتىۋاتقان PHP دە ئىشلىمەيدۇ. <a href="%2$s" %3$s>%4$s نەشىر تەپسىلاتى</a>نى كۆرۈڭ ياكى <a href="%5$s">PHP نى يېڭىلاش ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈنى ئۆگىنىڭ</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
ug_CN: %1$s نىڭ يېڭى نەشرى چىقتى. <a href="%2$s" %3$s>مەزكۇر %4$s نەشرىنىڭ تەپسىلاتىنى بۇ يەردىن كۆرۈڭ</a>. <em>بۇ ئۆرنەكنى ئاپتوماتىك يېڭىلىغىلى بولمايدۇ</em>.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
ug_CN: %s نىڭ يېڭى نەشرى بار، ئەمما ئۇ سىزنىڭ PHP نەشرىڭىزدە ئىشلىمەيدۇ.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
ug_CN: %s نىڭ يېڭى نەشرى بار، ئەمما ئۇ سىزنىڭ WordPress نەشرىڭىزدە ئىشلىمەيدۇ.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
ug_CN: %s نىڭ يېڭى نەشرى بار، ئەمما ئۇ سىزنىڭ WordPress ۋە PHP نەشرىڭىزدە ئىشلىمەيدۇ.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
ug_CN: باشقۇرغۇچى ئېلخەت ئادرېسنى %s غا ئۆزگەرتمەكچى بولىۋاتىسىز.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىڭىزنى <code>%1$s</code> قىلىپ ئۆزگەرتىش ئىلتىماسىڭىز تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ. <a href="%2$s">بىكار قىلىمەن</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
ug_CN: ئېلاىېتىڭىزنى %s گە ئۆزگەرتمەكچى بولىۋاتىسىز.

en: There is a problem with your API key.
ug_CN: ئاچقۇچىڭىزدا مەسىلە بار.

en: There is a revision of this post that is more recent.
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ تېخىمۇ يېڭى تۈزىتىلمە نۇسخىسى بار.

en: There is a static %s file in your installation folder. WordPress cannot dynamically serve one.
ug_CN: ئورنىتىش قىسقۇچىڭىزدا مۇقىم %s ھۆججىتى بار. WordPress ئۇ ھۆججەتنى ھەرىكەتچان ھالدا تەمىنلىيەلمەيدۇ.

en: There is already a ping from that URL for this post.
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ تور ئادرېسى ping ئارقىلىق ئېلىندى.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ تۆۋەندىكى نەشرىدىنمۇ يىقىنقى ۋاقىتتا ساقلانغان ئاپتۇماتىك نەشرى بار.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ تۆۋەندىكىدىنمۇ يېڭىراق ئاپتوماتىك ساقلانغان نۇسخىسى بار. <a href="%s">ئاپتوماتىك ساقلانغىنىنى كۆرۈڭ</a>.

en: There is an error with your CSS structure.
ug_CN: سىزنىڭ CSS قۇرۇلمىڭىزدا خاتالىق بار.

en: There is no autosave revision for this post.
ug_CN: بۇ يازمىنىڭ ئاپتوماتىك ساقلاش تۈزەتمىسى يوق.

en: There is no autosave revision for this template.
ug_CN: بۇ قېلىپنىڭ ئاپتوماتىك ساقلانغان تۈزىتىلگەن نۇسخىسى يوق.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ug_CN: بۇ بىر قوغدالغان يازما بولغاچقا بۇ يەردە ئۈزۈندى يوق.

en: There is no poster image currently selected
ug_CN: ھىچ رەسىم تاللانمىدى

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
ug_CN[0]: %d خېرىدار غەملەك ئىنكاس بېشى بايقالدى:
ug_CN[1]: %d خېرىدار غەملەك ئىنكاس بېشى بايقالدى:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ug_CN: سەپلىمىدە خاتالىق كۆرۈلدى. مۇلازىمىتېر باشقۇرغۇچىسى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
ug_CN: بىلوگگېرغا ئۇلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى. كونكرېت خاتالىق ئۇچۇرلىرى تۆۋەندىكىدەك:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
ug_CN: گۇگۇلغا بىخەتەر ئۇلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى. كونكرېت خاتالىق ئۇچۇرلىرى تۆۋەندىكىدەك:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
ug_CN: تەكشۈرۈش مەسىلىسى كۆرۈلدى. قايتا سىناڭ.

en: There was an error installing fonts.
ug_CN: خەت نۇسخىسى ئورنىتىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلگەن.

en: There was an error submitting your form.
ug_CN: كۆزنىكىڭىزنى يوللاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: There was an error uninstalling the font family.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسىنى چىقىرىۋەتكەندە خاتالىق كۆرۈلدى.

en: There was an error updating the font family. %s
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسىنى يېڭىلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى. %s

en: There was an error when reading this WXR file
ug_CN: WXR ھۆججىتىنى ئوقۇش جەريانىدا خاتالىق كۆرۈلدى

en: There was an unknown error.
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق كۆرۈلدى.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
ug_CN[0]: ھازىر ئەخلەت خەت تەرتىپىزڭىدە <a href="%2$s">%1$s باھا</a> بار.
ug_CN[1]: ھازىر ئەخلەت خەت تەرتىپىزڭىدە <a href="%2$s">%1$s باھا</a> بار.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
ug_CN: تېخى بۇ جايدا كۆرسىتىدىغان مەزمۇن يوق.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
ug_CN: ھازىر <a href='%s'>ئەخلەت خەت تەرتىپىڭىزدە</a> ھېچقانداق نەرسە يوق.

en: These blocks are editable using overrides.
ug_CN: قاپلاشنى ئىشلىتىپ بۇ بۆلەكلەرنى تەھرىرلىگىلى بولىدۇ.

en: These changes will affect your whole site.
ug_CN: بۇ ئۆزگەرتىشلەر پۈتكۈل تور بېكىتىڭىزگە تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: These plugins are now up to date:
ug_CN: ھازىر بۇ قىستۇرمىلار يېڭىلاندى:

en: These plugins cannot be activated because their requirements are invalid.
ug_CN: بۇ قىستۇرمىلارنى ئاكتىپلىيالمايدۇ چۈنكى ئۇلارنىڭ تايىنىدىغانلىرى ئىناۋەتسىز.

en: These posts on your site got the most traffic.
ug_CN: تور بېتىڭىزدىكى ئەڭ كۆپ كۆرۈلگەن يازمىلار.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
ug_CN: بۇ تەڭشەكلەر WordPress نىڭ بۆلەكلىرىنىڭ قەيەردە ۋە قانداق يۈكلىنىدىغانلىقىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: These settings may be overridden for individual articles.
ug_CN: تۆۋەندىكى تەڭشەكلەر بولسا يېڭىدىن يازما يازغاندىكى كۆڭۈلدىكى تەڭشەكلەر بولىدۇ.

en: These styles are already applied to your site.
ug_CN: بۇ ئۇسلۇبلار تور بېكىتىڭىزگە قوللىنىلغان.

en: These themes are now up to date:
ug_CN: ھازىر بۇ ئۆرنەكلەر يېڭىلاندى:

en: These themes failed to update:
ug_CN: بۇ ئۆرنەكلەر يېڭىلانمىدى:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
ug_CN: سىزنىڭ %s ھۆججىتىڭىزنىڭ خاس جەزىملەش ئاچقۇچلىرى يۈتكەن.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ug_CN: بۇ تور بېكەتلەر ساقلانما، سىڭدۈرمە ئۈچىنچى تەرەپ ئىزلىغۇچ ئىشلىتىپ سىزنىڭ سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى توپلىشى مۇمكىن، بۇ سىڭدۈرمە مەزمۇن بىلەن بولغان تەسىرلىشىشنى نازارەت قىلىشى مۇمكىن، بۇ تور بېكەتتە ھېساباتىڭىز بولۇپ تىزىمغا كىرگەندە، سىز سىڭدۈرمە مەزمۇن بىلەن تەسىرلەشكەندە، سىزنى ئىزلىشى مۇمكىن.

en: They also show up as sub-items in the default navigation menu. <a>Learn more.</a>
ug_CN: ئۇلار كۆڭۈلدىكى يولباشچى تىزىملىكتە تارماق تۈر سۈپىتىدە كۆرۈنىدۇ. <a>تەپسىلاتى.</a>

en: Thimbu
ug_CN: تىمپۇ - بۇتان

en: Thimphu
ug_CN: تىمپۇ - بۇتان

en: This %1$s is editable using the "%2$s" override.
ug_CN: «%2$s» قاپلاشنى ئىشلىتىپ %1$s نى تەھرىرلىگىلى بولىدۇ.

en: This Month
ug_CN: بۇ ئايدا

en: This Navigation Menu displays your website's pages. Editing it will enable you to add, delete, or reorder pages. However, new pages will no longer be added automatically.
ug_CN: بۇ يولباشچى تىزىملىك تور بېكىتىڭىزنىڭ بېتىنى كۆرسىتىدۇ. ئۇ تەھرىرلەنسە بەت قوشۇش، ئۆچۈرۈش ياكى قايتا تەرتىپلىشىڭىزگە يول قويىدۇ. ئەمما، يېڭى بەت تىزىملىككە ئۆزلۈكىدىن قوشۇلمايدۇ.

en: This Navigation Menu is empty.
ug_CN: بۇ يولباشچى تىزىملىك بوش.

en: This Week
ug_CN: بۇ ھەپتىدە

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
ug_CN: مەزمۇنلىرىڭىزنىڭ ئىزدەش موتورىدا تېخىمۇ ئاسان كۆرۈنۈشى ئۈچۈن، بۇ XML تور بېكەت خەرىتەنى WordPress ھاسىللىغان.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ug_CN: بۇ ئادرېس پەقەت باشقۇرغۇچى ئۈچۈنلا، يېڭى ئىشلەتكۈچىدىن خەۋەر بېرىش قاتارلىقلاردا ئىشلىتىلىدۇ.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ug_CN: بۇ ئادرېس باشقۇرۇش مەقسىتىدە ئىشلىتىلىدۇ. بۇنى ئۆزگەرتسىڭىز سىزنىڭ يېڭى ئادرېسىڭىزغا جەزملەش ئېلخېتى ئەۋەتىپ بېرىمىز. <strong>جەزملەش تاماملانغىچە يېڭى ئادرېسىڭىز ئاكتىپلانمايدۇ.</strong>

en: This block allows overrides. Changing the name can cause problems with content entered into instances of this pattern.
ug_CN: بۇ بۆلەك قاپلاشنى قوللايدۇ. ئاتى ئۆزگەرتىلسە مەزكۇر ئەندىزىگە كىرگۈزۈلگەن مەزمۇندا مەسىلە كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن.

en: This block can only be used once.
ug_CN: بۇ بۆلەك پەقەت بىرلا قىتىم ئىشلىتىلىدۇ.

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
ug_CN: بۇ بۆلەك خاتالىققا يولۇقتى، ئالدىن كۆرگىلى بولمايدۇ.

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
ug_CN: بۇ بۆلەك مەزكۇر خەرىتىلەنگەن كۇنۇپكىغا تەسىر كۆرسىتىدىغان تىپنىڭ خالىغان ماس كېلىدىغان تۈرنىڭ يېقىن ئەتراپىغا ئاپتوماتىك قىستۇرۇلىدۇ، ھەمدە مۇناسىپ قىممەت كۆرسەتكەن نىسپىي ئورۇنغا قىستۇرۇلىدۇ.

en: This block is locked.
ug_CN: بۇ بۆلەك قۇلۇپلانغان.

en: This block will display the excerpt.
ug_CN: بۇ بۆلەك پارچەنى كۆرسىتىدۇ.

en: This blog is currently being imported.
ug_CN: بۇ بىلوگ نۆۋەتتە ئىمپورتلىنىۋاتىدۇ.

en: This blog is private
ug_CN: بۇ شەخسىي بلوگ.

en: This category already exists.
ug_CN: بۇ سەھىپە مەۋجۇتتۇر.

en: This category already exists. Please use a different name.
ug_CN: بۇ سەھىپە مەۋجۇت. باشقا ئات ئىشلىتىڭ.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
ug_CN: بۇ سەھىپىنى قوشقىلى بولمىدى. ئىسمىنى ئۆزگەرتىپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: This change will affect other parts of your site that use this template.
ug_CN: بۇ ئۆزگەرتىش تور بېكەتتىكى مەزكۇر قېلىپنى ئىشلەتكەن باشقا بۆلەككە تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: This change will affect your whole site.
ug_CN: بۇ ئۆزگىرىش پۈتكۈل تور بېكىتىڭىزگە تەسىر كۆرسىتىدۇ.

en: This color combination may be hard for people to read.
ug_CN: بۇ رەڭ توپلىمى كىشىلەرنىڭ ئوقۇشى ئۈچۈن قىيىن بولۇشى مۇمكىن.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a brighter background color and/or a darker %s.
ug_CN: بۇ رەڭ توپلىمى كىشىلەرنىڭ ئوقۇشى ئۈچۈن قىيىن بولۇشى مۇمكىن. يورۇقراق تەگلىك رەڭگى ۋە ياكى قاراڭغۇراق %s نى ئىشلىتىشنى سىناڭ.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a darker background color and/or a brighter %s.
ug_CN: بۇ رەڭ توپلىمى كىشىلەرنىڭ ئوقۇشى ئۈچۈن قىيىن بولۇشى مۇمكىن. قاراڭغۇراق تەگلىك رەڭگى ۋە ياكى يورۇقراق %s نى ئىشلىتىشنى سىناڭ.

en: This column count exceeds the recommended amount and may cause visual breakage.
ug_CN: رەت سانى تەۋسىيە قىلىنغان ساندىن ئېشىپ كەتتى، بەتنى تولۇق كۆرسىتەلمەسلىك مەسىلىسى پەيدا قىلىشى مۇمكىن.

en: This comment is already approved.
ug_CN: بۇ باھا تەستىقلانغان ئىكەن.

en: This comment is already in the Trash.
ug_CN: بۇ باھا ئۆچۈرۈلگەن ئىكەن.

en: This comment is already marked as spam.
ug_CN: بۇ باھاغا «ئەخلەت خەت» دەپ بەلگە سېلىنغان ئىكەن.

en: This comment is currently approved.
ug_CN: بۇ باھا يېڭىلا تەستىقلاندى.

en: This comment is currently in the Trash.
ug_CN: بۇ باھا بايىلا ئەخلەت ساندۇقىغا تاشلاندى.

en: This comment is currently marked as spam.
ug_CN: بۇ باھاغا يېڭىلا ئەخلەت خەت دەپ بەلگە قويۇلدى.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ug_CN: بۇ باھا ئەخلەت ساندۇقىدا. ئۇنى تەھرىرلىمەكچى بولسىڭىز، ئاۋۋال باھا ساندۇقىدىن چىقىرىۋېتىڭ.

en: This content is password protected.
ug_CN: بۇ مەزمۇن ئىم بىلەن قوغدالغان.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ug_CN: بۇ مەزمۇن پارول بىلەن قوغدالغان. كۆرمەكچى بولسىڭىز تۆۋەندە پارولىڭىزنى كىرگۈزۈڭ:

en: This content was deleted by the author.
ug_CN: بۇ مەزمۇن ئاپتۇرى تەرپىدىن ئۈچۈرۈلدى

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
ug_CN: بۇ WordPress.org غا باغلىنالمىغانلىقىنى بىلدۈرۈشى مۇمكىن.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
ug_CN: بۇ مەلۇماتلارWordPress نى ئومۇمىي جەھەتتىن كۈچەيتىشكە ئىشلىتىلىدۇ. يېڭىلانمىلارنى ئاپتۇماتىك ئىزدەپ تېپىپ قاچىلاپ تور بېكىتىنى قوغداشمۇ بۇنىڭ ئىچىدە. ئۇ ئوخشاشلا  <a href="%s">WordPress.org ئىستاتىسكا بېتى</a> دە كۆرسىتىلگەندەك ئىستاتىسكا ھېساپلىمىلىرى ئۈچۈنمۇ ئىشلىتىلىدۇ.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
ug_CN: بۇ WXR ھۆججىتى ئەمەسكەن، WXR نەشر نومۇرى خاتا ياكى يوق ئىكەن.

en: This domain already exists and cannot be registered.
ug_CN: بو تور نامى مەۋجۇد ئىكەن، شۇڭا تىزىملاتقىلى بولمايدۇ.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
ug_CN: بۇ ئارگىنال سىزنىڭ  <a href="%s"> ئېلان قىلىنمىغان خاسلاشتۇرما ئۆزگەرتسلەر</a>ىڭىزدىن كەلگەن. تەھرىرلىسىڭىز بولىدۇ، ئەمما ھازىرچە ئېلان قىلىشنىڭ ھاجىتى يوق. ئۇ ئۇلار نىڭ ئۆزگىرىشى بىلەن ئۇ ئاپتۇماتىك ئېلان قىلىنغۇسى.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ug_CN: سىز %1$s ھۆججەتتە بەلگىلىگەن ئىشلەتكۈچى ۋە ئىم ئۇچۇرى خاتا ياكى %2$s دە ساندان مۇلازىمېتىرىغا ئۇلىنامىغانلىقىنى بىلدۈرىدۇ. بەلكىم ساندان مۇلازىمېتىرىڭىز ئىشلىمىگەن بولۇشى مۈمكىن.

en: This email address is already registered.
ug_CN: كەچۈرۈڭ، بۇ ئېلخەت ئادرېسى تىزىملىتىپ بولۇنغان.

en: This email may be different from your personal email address.
ug_CN: بۇ ئېلخەت سىزنىڭ شەخسى ئېلخەتتىن پەرىقلىق بولۇشى مۇمكىن.

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
ug_CN: كەزگۈچىنىڭ ئۆلچىمى ئۆزگەرگەندە  ياتمانىڭ يۈز نىسپىتى ساقلانماسلىقى مۇمكىن.

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
ug_CN: كەزگۈچىنىڭ ئۆلچىمى ئۆزگەرگەندە  ياتمانىڭ يۈز نىسپىتى ساقلىنىدۇ.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ug_CN: بۇ يازما %1$s كاتېگورىيىسىگە يوللانغان ھەم %2$s دەپ خەتكۈشلەنگەن. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">مۇقىم ئۇلانمىسىنى</a> خەتكۈشلىۋېلىڭ.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ug_CN: بۇ يازما %1$s كاتېگورىيىسىگە يوللانغان. <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">مۇقىم ئۇلانمىسىنى</a> خەتكۈشلىۋېلىڭ.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
ug_CN: بۇ ئىقتىدار جاۋاسكرىپتنى تەلەپ قىلىدۇ، لېكىن ئۇ چەكلىۋېتىلگەندەك قىلىدۇ. جاۋاسكرىپتنى قوزغىتىپ بۇ بەتنى قايتا ئېچىڭ. ئەنسىرىمەڭ. ئىمپورتلاش تۈگىگەندىن كېيىن ئۇنى چەكلىۋەتسىڭىز بولىدۇ.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ug_CN: بۇ خاسلىق iframes نى تەلەپ قىلىدۇ. نۆۋەتتە iframes چەكلىۋېتىلگەن، ياكى تور كۆرگۈچىڭىز ئۇنى قوللىمايدۇ.

en: This field can't be moved down
ug_CN: بۇ بۆلەكنى ئاستىغا يۆتكىگىلى بولمايدۇ

en: This field can't be moved up
ug_CN: بۇ بۆلەكنى ئۈستىگە يۆتكىگىلى بولمايدۇ

en: This file cannot be processed by the web server.
ug_CN: بۇ ھۆججەتنى web مۇلازىمېتىرى بىر تەرەپ قىلالمايدۇ.

en: This file is empty. Please try another.
ug_CN: بۇ ھۆججەت قۇرۇق ئىكەن. باشقا بىرىنى سىناپ بېقىڭ.

en: This file is not an image. Please try another.
ug_CN: بۇ سۈرەت ھۆججىتى ئەمەس ئىكەن. باشقا بىرىنى سىناپ بېقىڭ.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
ug_CN: بۇ ھۆججەتنى يۈكلەش پەقەتلا SimplePie 1.2.x نىڭ ئىلگىرىكى نەشرى بىلەن ماسلىشىش ئۈچۈندۇر. ئەڭ يېڭى نەشرىدىكى SimplePie غا يېڭىلاشنى ئويلىشىڭ.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
ug_CN: بۇ ھۆججەت بەك چوڭ. ھۆججەت سىغىمى %s كىلوبايتتىن كىچىك بولۇشى كېرەك.

en: This file no longer needs to be included.
ug_CN: بۇ ھۆججەت ئەمدى ئۆز ئىچىگە ئېلىنمىسىمۇ بولىدۇ.

en: This form is not live-previewable.
ug_CN: بۇ جەدۋەلنى نەق مەيدان كۆرەلمەيسىز.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
ug_CN: WordPress نىڭ كېڭەيتىلگەن RSSى ياكى WXR دەپ ئاتىلىدىغان بۇ پىچىم سىزنىڭ بارلىق يازما، بەت، باھا، ئىختىيارى بۆلەكلەر، سەھىپە ۋە بەلگەلىرىڭىزنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: This function should not be called before the theme directory is registered.
ug_CN: ئۆرنەك مۇندەرىجىسىنى تىزىملىتىشتىن ئىلگىرى بۇ فۇنكسىيە چاقىرىلماسلىقى كېرەك.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
ug_CN: بۇ سۈرەتنى توركۆرگۈدە كۆرسىتەلمەيدۇ. ئەڭ ياخشى نەتىجىگە ئېرىشىش ئۈچۈن ئۇنى يۈكلەشتىن ئىلگىرى JPEG گە ئايلاندۇرۇڭ.

en: This image cannot be uploaded to your Media Library, but it can still be inserted as an external image.
ug_CN: بۇ سۈرەتنى ۋاسىتە ئامبىرىڭىزغا يۈكلىيەلمەيدۇ، ئەمما ئۇنى سىرتقى سۈرەت سۈپىتىدە قىستۇرغىلى بولىدۇ.

en: This image has an empty alt attribute
ug_CN: بۇ رەسىمنىڭ بوش alt ئىنىقلىغۇچىسى بار

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
ug_CN: بۇ رەسىمنىڭ بوش alt ئىنىقلىغۇچىسى بار؛ ھۆججەت ئىسمى %s

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ug_CN: بۇ مىسال بەت. بەت بىلەن بىلوگ يازمىسى پەرقلىق بولۇپ، ئۇنىڭ ئورنى مۇقىم، ئادەتتە تور بېكەتنىڭ يولباشچى بالداق (كۆپلىگەن ئۆرنەكلەر) تا كۆرۈنىدۇ. نۇرغۇن ئىشلەتكۈچىلەر ھەققىدە بېتىنى قۇرۇپ، زىيارەتچىلەرگە ئۆزىنى تونۇشتۇرىدۇ. مەسىلەن:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ug_CN: بۇ ئەڭ چوڭ چوڭلۇقىدىنمۇ چوڭ ئىكەن. باشقا بىرىنى سىناپ بېقىڭ.

en: This is the Content block, it will display all the blocks in any single post or page.
ug_CN: بۇ مەزمۇن بۆلىكى، ئۇ ھەر بىر يازما ياكى بەتتىكى ھەممە بۆلەكلەرنى كۆرسىتىدۇ.

en: This is the short link.
ug_CN: بۇ بىر قىسقا ئۇلانما.

en: This item has already been deleted.
ug_CN: بۇ ئەزا ئۆچۈرۈلگەن ئىكەن.

en: This link is not live-previewable.
ug_CN: بۇ ئۇلانمىنى ئالدىن نەق مەيدان كۆرەلمەيسىز.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ug_CN: بۇ %s دىكى ساندان مۇلازىمېتىرى بىلەن بولغان ئالاقىنىڭ يوقالغانلىقىدىن دېرەك بېرىدۇ. بۇ سىزنىڭ ساندان مۇلازىمېتىرىڭىزنىڭ ئىشلىمەيۋاتقانلىقىدىن دېرەك بېرىدۇ.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
ug_CN: بۇ مېتا قۇتىسى بۆلەك تەھرىرلىگۈچ بىلەن ماسلاشمايدۇ.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
ug_CN: %s قىستۇرمىنىڭ مېتا قۇتىسى بۆلەك تەھرىرلىگۈچ بىلەن ماسلاشمايدۇ.

en: This notice was triggered by the %s handle.
ug_CN: بۇ ئۇقتۇرۇشنى %s تۇتقۇچ قوزغاتقان.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
ug_CN: بۇ بەتتە تور بېكىتىڭىزنىڭ تەڭشىكىنى بىۋاسىتە زىيارەت قىلالايسىز. بۇ يەردىكى ئىشلارنى بۇزالايسىز. ئېھتىيات قىلىڭ!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
ug_CN: بۇ بەتتە WordPress تور بېكىتىڭىزنىڭ ھەر بىر سەپلىمىسىنىڭ تەپسىلاتىنى كۆرسىتەلەيسىز. تور بېكەتتە ياخشىلاشقا تېگىشلىك تۈر بولسا، <a href="%s">بېكەت ساغلاملىق ھالىتى</a> بېتىدىن كۆرەلەيسىز.

en: This page is blank because the template is empty. You can reset or customize it in the Site Editor.
ug_CN: بۇ بەت ئاق چۈنكى قېلىپ بوش. ئۇنى بېكەت تەھرىرلىگۈچتىن ئەسلىگە قايتۇرۇپ ياكى خاسلاشتۇرالايسىز.

en: This page will show the latest posts.
ug_CN: بۇ بەت ئاخىرقى يازمىنى كۆرسىتىدۇ.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
ug_CN: بۇ تاختا تور بېكىتىڭىزدە ئېلان قىلىنغان مەزمۇنلارنىڭ يولباشلىغۇچى تىزىملىكىنى باشقۇرۇشتا ئىشلىتىلىدۇ. تور بەتلىرى، يازمىلار، سەھىپىلەر، خەتكۈچلەر، شەكىللەرقاتارلىق مەزمۇنلار ئۈچۈن تىزىملىكلەر ۋە ئەزالارنى قوشالايسىز ياكى خاس ئۇلانما قۇرالايسىز.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
ug_CN: ئىمنى ئەسلىگە قايتۇرۇش ئىلتىماسىنىڭ IP ئادرېس %s.

en: This pattern cannot be edited.
ug_CN: بۇ ئەندىزەنى تەھرىرلىگىلى بولمايدۇ.

en: This personal data request has expired.
ug_CN: بۇ شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئىلتىماسىنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن.

en: This plugin is already installed.
ug_CN: بۇ قىستۇرما ئاللىقاچان ئورنىتىلغان.

en: This post is already being edited
ug_CN: بۇ يازما تەھرىرلىنىۋاتىدۇ.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
ug_CN: تاسادىپىيلىقنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئۈچۈن، بۇ يازمىنى توركۆرگۈڭىز زاپاسلىغان.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ug_CN: بۇ يازما پارولدا قوغدالغان. ئىنكاسنى كۆرۈش ئۈچۈن پارولنى كىرگۈزۈڭ.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ug_CN: بۇ يازما پارول بىلەن قوغدالغان. پارول كىرگۈزۈپ باھالارنى كۆرۈڭ.

en: This post type (%s) does not support the author.
ug_CN: بۇ يازما تىپى (%s) يازغۇچىنى قوللىمايدۇ.

en: This preview is unavailable in the editor.
ug_CN: بۇنى تەھرىرلىگۈچتە ئالدىن كۆرۈپ بېقىشقا بولمىدى.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
ug_CN: بۇ مەنبە سىزگە سەھىپە ساھىبى تەرىپىدىن بىرىلگەن، سىزنىڭ سەھىپىڭىزئۈچۈن مەخسۇس. تىخمۇ كۆپ ئۇچۇر ئۈچۈن، <a href="%s" target="_blank">ۋورد پىرېس رەسمى ھۆججەتلىرىنى كۆرۈڭ</a>.

en: This resulted in an error message: %s
ug_CN: تۆۋەندىكى خاتالىق ئۇچۇرى بىلەن نەتىجىلەندى: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
ug_CN: بۇ ئېكراندا ۋاسىتە ئامبىرىڭىزدىكى ھۆججەتنىڭ مېتا سانلىق مەلۇمات خاسلىق بۆلىكىنى تەھرىرلىيەلەيسىز.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
ug_CN: بۇ بەتتە تور بېكىتىڭىزنىڭ ساغلاملىق ئۇچۇرىغا ئېرىشەلەيسىز ھەمدە WordPress ئورنىتىش ھالىتىگە بولغان ئومۇمىي باھالىنىشىنى كۆرسىتىدۇ.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
ug_CN: بۇ ئېكران مەزمۇنلىرىڭىزنى كۆرسىتىشكە مۇناسىۋەتلىك تەڭشەكلەرنى مۇجەسسەم قىلغان.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
ug_CN: بۇ بەتتە شەخسىيەت تۈزۈمىنى يېزىشقا ياردەم بېرىدىغان تەكلىپلەر بار. بۇ مەنبەلەردىن پايدىلىنىپ شەخسىيەت تۈزۈمىڭىزگە زۆرۈر بولغان ئۇچۇرلارنى تەمىنلەش مەسئۇلىيىتىڭىز بار بولۇپ، بۇ ئۇچۇرلارنىڭ ئۈنۈملۈك ۋە توغرا بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىڭ.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
ug_CN: بۇ ئېكران تىزىملىكلەرنى باشتېمىڭىز تەرىپىدىن ئېنىقلانغان ئورۇنغا ئومۇمىي جەھەتتىن تەقسىملەش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: This screen is used for managing your content revisions.
ug_CN: بۇ ئېكران سىزنىڭ مەزمۇن ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى باشقۇرىدۇ.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
ug_CN: بۇ ئېكراندا قاچىلانغان باشتېمىلارنى باشقۇرالايسىز. WordPress قاچىلاش پىروگراممىڭىزدا ئۆز ئىچىگە ئالغان سۈكۈتتىكى باشتېمىلاردىن باشقىلىرىنى ئۈچۈنچى تەرەپ لايىھەلىگەن.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
ug_CN: بۇ ئېكران ئىختىيارى يولباشچى تىزىملىكلەرنى باشقۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
ug_CN: بۇ ئېكران باشتېمىڭىزنىڭ بەت بېشى قىسمىنى خاسلاشتۇرۇشقا ئىشلىتىلىدۇ.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
ug_CN: بۇ ئېكران شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى چىقىرىش ئىلتىماسىنى باشقۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
ug_CN: بۇ ئېكران شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى ئۆچۈرۈش ئىلتىماسىنى باشقۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدىكى بارلىق ئىشلەتكۈچىلەر بۇ ئېكراندا تىزىلدى. ھەربىر ئىشلەتكۈچىدە تور بېكەت باشقۇرغۇچىسى بېكىتكەن تۆۋەندىكى بەش خىل رولنىڭ بىرى بار: تور بېكەت باشقۇرغۇچىسى، تەھرىر، ئاپتور ، تۆھپىكار ياكى مۇشتەرى بولغۇچى. باشقۇرغۇچىلىق رولى بار بولمىغان ئىشلەتكۈچىلەر تىزىملاپ كىرگەندە ئۆزىنىڭ رولىغا قاراپ باشقۇرۇش تاختىسى بۆلىكىدە چەكلىك تاللانمىلارنى ئىشلىتەلەيدۇ.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
ug_CN: بۇ ئېكران ئارقىلىق بارلىق يازمىلىرىڭىزنى زىيارەت قىلالايسىز. بۇ ئېكراننىڭ كۆرۈنىشىنى ئىختىيارىيلاشتۇرۇپ خىزمەت تەرتىپىڭىزگە ماس قىلالايسىز.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
ug_CN: بۇ ئېكراندا باھالار ۋە يازما ياكى بەتلەرگە قارىتىلغان ئۇلانمىلارنى كۆرسىتىش ۋە باشقۇرۇش قاتارلىقلارنى كونترول قىلىدىغان بىرقانچە تاللانمىلار تەمىنلەنگەن. بۇ تاللانمىلار ئەمەلىيەتتە بۇ يەرگە پاتمىغۇدەك دەرىجىدە كۆپ! ھەر بىر مۇھاكىمە تەڭشىكىنىڭ قانداق رولى بارلىقىنى بىلمەكچى بولسىڭىز ئاستى تەرەپتىكى ئۇلانمىلاردا تەمىنلەنگەن ماتېرىياللاردىن پايدىلىنىڭ.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
ug_CN: بۇ ئېكران بۇ توردىكى يەككە ئىشلەتكۈچىنىڭ بارلىق تور بېكەتلىرىنى كۆرسىتىپ بېرىدۇ، شۇنداقلا ئۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ ئاۋۋال ئىشلىتىلىدىغان بېكەت بەلگىلىشىگە رۇخسەت قىلىدۇ. ئۇ ئىشلەتكۈچى ھەر بىر بېكەتنىڭ ئاستىدىكى ئۇلانمىنى ئىشلىتىپ ئۇ تور بېكەتنىڭ كۆرۈرمەن قىسىمى ياكى باشقۇرۇش تاختىسىنى زىيارەت قىلالايدۇ.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە بۇ يانبالداقنى ئەمدى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ. بۇ ئاكتىپسىز يانبالداقنى تەلتۆكۈس چىقىرىۋېتىش ئۈچۈن تۆۋەندىكى كىچىك قوراللارنىڭ ھەممىسىنى چىقىرىۋېتىڭ.

en: This site does not support post thumbnails on attachments with MIME type %s.
ug_CN: بۇ تور بېكەت MIME تىپى %s بولغان يۈكلەنمىدىكى يازما كىچىك كۆرۈنۈشىنى قوللىمايدۇ.

en: This site has been archived or suspended.
ug_CN: بۇ تور بېكەت ئارخىپلانغان ياكى توختىتىلغان.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
ug_CN: بۇ بېكەت تېخى ئاكتىپلانمىدى. بېكىتىڭىزنى ئاكتىپلاشتا مەسىلىگە يولۇققان بولسىڭىز، %s بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: This site is no longer available.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنى ئەمدى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: This taxonomy is not hierarchical.
ug_CN: تۈر ئايرىمىسى قاتلاملىق ئەمەس.

en: This template is not revertable.
ug_CN: قېلىپنى ئەسلىگە كەلتۈرگىلى بولمايدۇ.

en: This template will be used only for the specific item chosen.
ug_CN: بۇ قېلىپ پەقەت تاللانغان بەلگىلىك تۈرگىلا ئىشلىتىلىدۇ.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
ug_CN: بۇ تېكىست قېلىپى تور بېكىتىڭىزنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمىنى قۇرۇشىڭىزغا ياردەم بېرىدۇ.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
ug_CN: بۇ ئۇسلۇب بۇ بەتتە سىن بېشى ئۇچۇرلىرىنى قوللىمايدۇ. سىن بېشى ئۇچۇرلىرىنى قوللايدىغان باشقا بەتكە ياكى باش بەتكە يۆتكىلىڭ.

en: This theme does not work with your version of PHP.
ug_CN: بۇ ئۆرنەك سىزنىڭ PHP نەشرىڭىزدە ئىشلىمەيدۇ.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
ug_CN: بۇ ئۆرنەك سىزنىڭ WordPress نەشرىڭىزدە ئىشلىمەيدۇ.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
ug_CN: بۇ ئۆرنەك سىزنىڭ WordPress ۋە PHP نەشرىڭىزدە ئىشلىمەيدۇ.

en: This theme doesn't support Customizer.
ug_CN: بۇ ئۆرنەك ئىختىيارىيلاشتۇرۇشنى قوللىمايدۇ.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
ug_CN: بۇ تىما توغرا يۈكلەنمىدى ۋە باشقۇرۇش كەينى يۈزىدىن توختىتىلدى.

en: This theme is already installed.
ug_CN: بۇ ئۆرنەك ئاللىقاچان ئورنىتىلغان.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
ug_CN: بۇ ۋاقىت رايونىدا يازلىق ۋاقىت ئىشلىتىلمەيدۇ.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
ug_CN: نۆۋەتتە بۇ ۋاقىت رايونىدا يازلىق ۋاقىت ئىشلىتىلمەكتە.

en: This timezone is currently in standard time.
ug_CN: نۆۋەتتە بۇ ۋاقىت رايونىدا ئۆلچەملىك ۋاقىت ئىشلىتىلمەكتە.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
ug_CN: بۇ قورال بېرىلگەن ئىشلەتكۈچىنىڭ سانلىق مەلۇماتلىرىنى ئۆچۈرىدۇ ياكى نامسىزلاشتۇرىدۇ، بۇ تور بېكەت ئىگىسىنىڭ يەرلىك قانۇن قائىدىلىرىگە بوي سۇنۇشقا ياردەم بېرىدۇ.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
ug_CN: بۇ قورال بېرىلگەن ئىشلەتكۈچىنىڭ سانلىق مەلۇماتلىرىنى .zip ھۆججەتكە پىرىسلاپ چىقىرىپ بېرىدۇ، بۇ تور بېكەت ئىگىسىنىڭ يەرلىك قانۇن قائىدىلىرىگە بوي سۇنۇشقا ياردەم بېرىدۇ.

en: This type of file cannot be edited.
ug_CN: بۇ خىل ھۆججەتنى تەھرىرلەشكە بولمايدۇ.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
ug_CN:  %s ھۆججىتىڭىزدە بىردىنبىر تەستىق ئاچقۇچى يوق.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى ئاتى ئىناۋەتسىز چۈنكى ئۇ قوللىمايدىغان ھەرپلەرنى ئىشلەتكەن. ئىناۋەتلىك ئىشلەتكۈچى ئاتىنى كىرگۈزۈڭ.

en: This video doesn&#8217;t exist
ug_CN: بۇ سىن مەۋجۇد ئەمەس

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ug_CN: بۇ ۋىدېئو ھۆجقىتى باشلىق ۈىدېئوسى ئۈچۈن بەك چوڭ.8MB دىن قىسقاراق ۋئدېئولارنى سىناپ بېقىڭ. ياكى بولمىسا پرىسلاش سەپلىمىلىرىنى ياخشى تەڭشەپ كىچىكلەتكەندىن كېيىن قايتا يوللاڭ. ئۇنىڭدىن باشقا YouTube ' قا يوللاپ ئاستىدىكى تاللاش ئارقىلىقمۇ باغلىسىڭىز بولىدۇ.

en: This week
ug_CN: بۇ ھەپتە

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
ug_CN: بۇ بىرىكمە «ئۆزلەشتۈرمە HTML بىرىكمىسى» دە ياخشىراق ئىشلەيدىغان كودلارنى ئۆز ئىچىگە ئالغان بولۇشى مۇمكىن. ئۇ بىرىكمىنى سىناپ باقسىڭىز قانداق؟

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
ug_CN: بۇ بىرىكمىدىكى بەزى كودلار «ئۆزلەشتۈرمە HTML بىرىكمىسى» دە ياخشىراق ئىشلىشى مۇمكىن. تېخى ئۇنى ئىشلىتىپ باقمىغان بولسىڭىز سىناپ باقامسىز؟

en: This widget requires JavaScript.
ug_CN: بۇ كىچىك قورال JavaScript نى تەلەپ قىلىدۇ.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
ug_CN: بۇ ئىزاھات مائۇسنى ئۇلانما بېتىدىكى بىرەر ئۇلانما ئۈستىگە ئەكەلگەندە ياكى ئۇلانما ئاستىدا كۆرۈنىدۇ.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
ug_CN: قوزغىتىلمىغان كىچىك قوراللار تىزىملىگىدىكى ھەممە تۈرنى تازىلايدۇ. خاسلاشتۇرغانلىرىڭىزنى ياندۇرۇپ ئەكىلەلمەيسىز.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
ug_CN: بۇسىزنىڭ بارلىق يازما، بەت، باھا، ئىختىيارى بۆلەك، ئىبارە، يولباش تىزىملىكى ۋە خاس يازمىلىرىڭىزنىڭ ھەممىسىنى ئۆز ئىچىگە ئالغۇسى.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ug_CN[0]: بۇ مەشغۇلات <a href="%1$s"> بېكىتىدىكى مەزكۇر ئورنىتىشتا، ئىجازىتىڭىز بولغان %2$s بېكەتنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بېرىدۇ</a>.
ug_CN[1]: بۇ مەشغۇلات <a href="%1$s"> بېكىتىدىكى مەزكۇر ئورنىتىشتا، ئىجازىتىڭىز بولغان %2$s بېكەتنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بېرىدۇ</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ug_CN[0]: بۇ مەشغۇلات<a href="%1$s">غا توردىكى سىز ئالىي باشقۇرغۇچى ھوقۇقىغا ئىگە بولغان، %2$s بېكەتنى زىيارەت قىلش ئىجازىتىنى بېرىدۇ</a>.
ug_CN[1]: بۇ مەشغۇلات<a href="%1$s">غا توردىكى سىز ئالىي باشقۇرغۇچى ھوقۇقىغا ئىگە بولغان، %2$s بېكەتنى زىيارەت قىلش ئىجازىتىنى بېرىدۇ</a>.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
ug_CN: بۇنىڭدا تەگلىك رەسىمى ئۆچۈپ كېتىدۇ. ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ئەسلىگە كەلتۈرەلمەيسىز.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
ug_CN: بۇنىڭدا توربەت رەسىمى ئۆچۈپ كېتىدۇ. ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ئەسلىگە كەلتۈرەلمەيسىز.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
ug_CN: بۇ تەھرىرلىگۈچتىكى مەزمۇننى ئەڭ ئاخرىردا زاپاسلىغىنىڭىز مەزمۇنغا ئالماشتۇرىدۇ. تەھرىرلىگۈچتىكى يېنىۋېلىش ۋە ياندۇرۇش كۇنۇپكىلىرى بىلەن كونا مەزمۇنغا قايتۇرالايسىز ياكى ئەسلى نۇسخىسىغا ياندۇرالايسىز.

en: This will replace the current homepage which is set to display latest posts.
ug_CN: بۇ نۆۋەتتە ئاخىرقى يازمىنى كۆرسىتىشكە تەڭشەلگەن باش بەتنى ئالماشتۇرىدۇ.

en: This will replace the current homepage: "%s"
ug_CN: بۇ نۆۋەتتىكى باش بەتنى ئالماشتۇرىدۇ: «%s»

en: This will replace the current posts page: "%s"
ug_CN: بۇ نۆۋەتتىكى يازما بېتىنى ئالماشتۇرىدۇ: «%s»

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
ug_CN: بۇنىڭدا تەگلىك رەسىمى ئەسلىگە قايتۇرۇلىدۇ. ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنىڭ ھەممىسى يوققا چىقىدۇ.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
ug_CN: بۇنىڭدا ئەسلىدىكى توربەت رەسىمى ئەسلىگە قايتۇرۇلىدۇ. ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى ئەسلىگە كەلتۈرەلمەيسىز.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
ug_CN: بۇ ئىككى قۇرۇلۇش پەرقلىق ئىككى ئۇقۇمغا ۋەكىللىك قىلسىمۇ، ئەمما ئەمەلىي قوللانغاندا ئىككىسى ئوخشاش ئادرېس بولسىمۇ ياكى پەرقلىق ئادرېس بولسىمۇ بولىدۇ. مەسىلەن، WordPress نىڭ يادرولۇق ئورنىتىش ھۆججەتلىرى غول مۇندەرىجە (<code>https://example.com</code>) گە قويۇلغان بولسا، ئۇنداقتا ئىككى تور ئادرېسى بىردەكلىكنى ساقلايدۇ. ياكى <a href="%s">WordPress ھۆججەتلىرى تارماق مۇندەرىجە</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>) گە قويۇلغان بولسا، ئۇنداقتا WordPress تور ئادرېسى بىلەن تور بېكەت ئادرېسى پەرقلىق بولىدۇ.

en: Threading Comments&#8230;
ug_CN: ئىنكاسلار قاتلاملىنىۋاتىدۇ&#8230;

en: Three
ug_CN: ئۈچ ئىستونلۇق

en: Three Columns
ug_CN: ئۈچ ئىستونلۇق

en: Three columns; equal split
ug_CN: ئۈچ ئېستون ؛  تەڭ بۆلۈنگەن

en: Three columns; wide center column
ug_CN: ئۈچ ئېستون ؛  كەڭ ئورتا ئېستون

en: Three.
ug_CN: ئۈچ ئىستونلۇق

en: Thu
ug_CN: پە

en: Thule
ug_CN: قاناق - گرېنلانديە

en: Thumbnail
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Thumbnail Height
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش ئېگىزلىكى

en: Thumbnail Settings
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش تەڭشەكلىرى

en: Thumbnail Settings Help
ug_CN: نادىر سۈرەت سەپلىمىلىرىگە ياردەم

en: Thumbnail Width
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش كەڭلىكى

en: Thumbnail size
ug_CN: كىچىك كۆرۈنۈش چوڭلۇقى

en: Thunder Bay
ug_CN: ساندېر بەي - ئونتارىئو@كانادا

en: Thursday
ug_CN: پەيشەنبە

[ctx: Thursday initial]
en: T
ug_CN: پ

en: Tijuana
ug_CN: تىۋانا - مېكسىكا

en: Tilde
ug_CN: سوزۇش بەلگىسى

en: Tile
ug_CN: تولدۇرۇلۇشى

en: Timbuktu
ug_CN: تىمبۇكتۇ - مالى

en: Time
ug_CN: ۋاقىت

en: Time Format
ug_CN: ۋاقىت ئىپادىلىنىشى

en: Time Slider
ug_CN: ۋاقىت سۈرگۈچ

en: Time Zone
ug_CN: ۋاقىت رايونى

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
ug_CN: بەزى ئۇلانمىلارنى قوشۇشنىڭ پەيتى كەلدى !  &#8220;%s&#8221; نى چېكىپ، بەتلىرىڭىز، تۈرلىرىڭىز ۋە خالىغان ئۇلانمىلىرىڭىزنى تىزىملىككە قوشۇڭ. &#8217;d نىڭغا ئوخشىغان جىق نەرسىلەرنى قوشالايسىز.

en: Time to read
ug_CN: ئوقۇش ۋاقتى

en: Time to read:
ug_CN: ئوقۇش ۋاقتى:

en: Timezone
ug_CN: ۋاقىت رايونى

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ug_CN: بۆلەكلەر

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ug_CN: فورماتلار

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ug_CN: باشتېما

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ug_CN: قېلىپ قىستۇرۇش

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ug_CN: قېلىپلار

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ug_CN: تەھرىرلەش

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ug_CN: ھۆججەت

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ug_CN: فورمات

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ug_CN: قىستۇرۇش

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ug_CN: جەدۋەل

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ug_CN: قوراللار

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ug_CN: كۆرۈنۈش

en: Tirane
ug_CN: تىرانا - ئالبانىيە

en: Tiraspol
ug_CN: تىراسپول - مولداۋىيە

en: Title
ug_CN: تېما

en: Title & Date
ug_CN: ماۋزۇ ۋە چېسلا

en: Title & Excerpt
ug_CN: ماۋزۇ ۋە ئۈزۈندە

en: Title Attribute
ug_CN: تېما خاسلىقلىرى

en: Title and Post Editor
ug_CN: تېما ۋە يازما تەھرىرلىگۈچ

en: Title attribute
ug_CN: ماۋزۇ خاسلىقى

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت بولغان، ئومۇمىيەت ئۇسلۇب ئۆزگەرگۈچىنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title for the object, as it exists in the database.
ug_CN: ئامباردىكىدەك ئوبيېكت ماۋزۇسى.

en: Title for the post, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت يازمىنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title for the template, as it exists in the database.
ug_CN: سانداندا مەۋجۇت قېلىپنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title for the widget
ug_CN: قورالنىڭ تېمىسى

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
ug_CN: يولباشچى

en: Title of block type.
ug_CN: بۆلەك تىپىنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title of template.
ug_CN: قېلىپنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title of the global styles variation.
ug_CN: ئۇمۇمىيەت ئۇسلۇب ئۆزگەرگۈچىنىڭ ماۋزۇسى.

en: Title of track
ug_CN: يول ماۋزۇسى

en: Title text
ug_CN: ماۋزۇ تېكىستى

en: Title, Date, & Excerpt
ug_CN: ماۋزۇ، چېسلا ۋە ئۈزۈندە

en: Title:
ug_CN: تېما:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
ug_CN: كىچىك قوراللارنى قوزغىتىش ئۈچۈن ئۇلارنى بۇ يەردىن يانبالداققا سۆرەپ ئەكېرىڭ ياكى ئۇنى چېكىڭ. كىچىك قوراللارنى توختىتىپ، تەڭشەكلىرىنى ئۆچۈرۈۋېتىش ئۈچۈن بۇ يەرگە قايتا سۆرەپ ئەكېرىڭ.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنى ئاكتىپلاش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ:
    
    %1$s
    
    ئاكتىپلاپ بولغاندىن كېيىن، كىرىشىڭىز ئۈچۈن *يەنە بىر ئېلخەت* تاپشۇرۇپ ئالىسىز.
    
    ئاكتىپلاپ بولغاندىن كېيىن، تور بېكىتىڭىزنى زىيارەت قىلالايسىز:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىڭىزنى ئاكتىپلاش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىنى چېكىڭ:
    
    %s
    
    ئاكتىپلاپ بولغاندىن كېيىن كىرىشىڭىز ئۈچۈن *يەنە بىر ئېلېكتىرونلۇق خەت* تاپشۇرۇپ ئالىسىز.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
ug_CN: ئىختىيارى ئۇلانما قوشۇش ئۈچۈن <strong>ئۇلانمىلار بۆلىكىنى يېيىپ، بىر URL ۋە ئۇلانما تېكىستى كىرگۈزۈپ، «تىزىملىككە قوشۇش»نى چېكىڭ</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
ug_CN: مەۋجۇت بىرسىگە تەقسىملەشنىڭ ئورنىغا يېڭى تىزىملىك قۇرۇش ئۈچۈن <strong>«يېڭى تىزىملىك ئۇلانمىسىنى ئىشلىتىش»نى چېكىڭ</strong>. يېڭى تىزىملىكىڭىز بۇ باشتېما ئورنىغا ئاپتوماتىك تەقسىملىنىدۇ.

en: To add a new user for your site, click the Add User button at the top of the screen or Add User in the Users menu section.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزگە يېڭى ئىشلەتكۈچى قۇرۇش ئۈچۈن ئېكراننىڭ ئۈستى تەرىپىدىكى «ئىشلەتكۈچى قوش» توپچەنى ياكى «ئىشلەتكۈچى» تىزىملىكىدىكى «ئىشلەتكۈچى قوش» نى چېكىڭ.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىنى تور بېتىڭىزگە قوشۇش ئۈچۈن تۆۋەندىكى رامكىلارنى تولدۇرۇپ بولۇپ ئاستى تەرەپتىكى «يېڭى ئىشلەتكۈچى قوشۇش» كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add User button at the bottom.
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچىنى تور بېكىتىڭىزگە قوشۇش ئۈچۈن تۆۋەندىكى جەدۋەلنى تولدۇرۇپ بولۇپ ئاستى تەرەپتىكى ئىشلەتكۈچى قوش توپچەنى چېكىڭ.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
ug_CN: تىزىملىكلەرنى بىر ياكى بىرنەچچە باشتېما ئورنىغا تەقسىملەش ئۈچۈن <strong>ھەربىر ئورۇندىكى ئېسىلما تىزىملىكلەردىن تىزىملىك تاللاڭ</strong>. تاماملاپ بولغىنىڭىزدا، <strong>«ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش»نى چېكىڭ</strong>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
ug_CN: رەسىمنى كېسىش ئۈچۈن،رەسىمنىڭ ئۈستىگە چېكىپ ھەم مائۇسنى سۆرەپ دائىرە تاللاڭ.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
ug_CN: مېدىيالارنى ئۆچۈرۈش ئۈچۈن ئېكراننىڭ ئۈستىدىكى «توپ ئۆچۈرۈش» كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ. ئۆچۈرمەكچى بولغان ھەرقانداق نەرسىلەرنى تاللاپ، «تاللانغانلارنى ئۆچۈرۈش» كۇنۇپكىسىنى باسسىڭىز بولىدۇ. مېدىيارىڭىزنى قايتا كۆرۈش ئۈچۈن «تاللاش ئىناۋەتسىز» كۇنۇپكىسىنى باسسىڭىز بولىدۇ.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
ug_CN: نۆۋەتتە باشتېما ئورنىغا تەقسىملەنگەن تىزىملىكلەرنى تەھرىرلەش ئۈچۈن <strong>خوشنا تەھرىرلەشنىڭ ئۇلانمىسىنى چېكىڭ</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
ug_CN: مەۋجۇت تىزىملىكلەرنى تەھرىرلەش ئۈچۈن <strong>ئېسىلما تىزىملىكتىن بىر تىزىملىكنى تاللاپ، «تاللاش»نى چېكىڭ</strong>

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
ug_CN: تاللانغان رەسىمنى ئۆزگەرتىش ئۈچۈن مېدېيا يۈكلەش ئىجازىتى ئىلىشىڭىز كىرەك.

en: To edit this block, you need permission to upload media.
ug_CN: بۇ بۆلەكنى ئۆزگەرتىش ئۈچۈن مېدېيا يۈكلەش ئىجازىتىڭىز بولۇشى كىرەك.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئىشلەتمەيدىغان ھەر قانداق ئۆرنەكنى چىقىرىۋېتىش تەۋسىيە قىلىنىدۇ. WordPress نىڭ كۆڭۈلدىكى ئۆرنىكى %1$s نى ، نۆۋەتتىكى ئۆرنەك %2$s ۋە ئۇنىڭ ئانا ئۆرنىكى %3$s نى ساقلاپ قېلىڭ.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئىشلەتمەيدىغان ھەر قانداق ئۆرنەكنى چىقىرىۋېتىش تەۋسىيە قىلىنىدۇ. نۆۋەتتىكى ئاكتىپ ئۆرنەك %1$s  ۋە ئۇنىڭ ئانا ئۆرنىكى %2$s نى ساقلاپ قېلىڭ.

en: To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
ug_CN: ئىنكاس باشقۇرۇش، تەھرىرلەش ۋە ئۆچۈرۈشنى باشلاشتا، باشقۇرۇش تاختىسىدىكى ئىنكاس ئېكرانىنى زىيارەت قىلىڭ.

en: To install fonts from Google you must give permission to connect directly to Google servers. The fonts you install will be downloaded from Google and stored on your site. Your site will then use these locally-hosted fonts.
ug_CN: خەت نۇسخىسىنى Google دىن ئورنىتىشتا Google مۇلازىمېتىرىنى بىۋاسىتە زىيارەت قىلىش ئىجازىتى بولۇشى كېرەك. سىز ئورناتقان خەت نۇسخىلىرى Google دىن چۈشۈرۈلۈپ تور بېكىتىڭىزدە ساقلىنىدۇ. ئاندىن تور بېكىتىڭىز يەرلىك مۇلازىمېتىردىكى خەت نۇسخىلىرىنى ئىشلىتىدۇ.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
ug_CN: ئىمپورتلانغان يازما ۋە كوپىيىلەرنى ئاددىي ئۇسۇلدا تەھرىرلەش ۋە ساقلاش ئۈچۈن سىزنىڭ يازما ئاپتورىنى ئۆزگەرتىشىڭىزگە توغرا كېلىدۇ. مەسىلەن، بارلىق يازمىلارنى باشقۇرغۇچىنىڭ نامىدا ئىمپورتلاش دېگەندەك.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدىكى قىستۇرمىلارنى باشقۇرۇش ئۈچۈن قىستۇرما بېتىنى زىيارەت قىلىڭ: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدىكى ئۆرنەكلەرنى باشقۇرۇش ئۈچۈن ئۆرنەك بېتىنى زىيارەت قىلىڭ: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
ug_CN: بۇ رايوندىن چىقىپ كېتىش ئۈچۈن Esc كۇنۇپكىسىنى، ئاندىن Tab نى بېسىڭ.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
ug_CN: فوكۇسنى باشقا كۇنۇپكىلارغا يۆتكەش ئۈچۈن Tab ياكى ئىسترېلكا كۇنۇپكىسىنى ئىشلىتىڭ. فوكۇسنى تەھرىرلىگۈچكە قايتۇرۇش ئۈچۈن Escape ياكى بىرەر كۇنۇپكىنى ئىشلىتىڭ.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەر ئارىسىدا يۆتكىلىش ئۈچۈن <strong>سىيرىغۇچ تۇتقۇچىنى ئوڭغا ياكى سولغا سۆرەڭ</strong>ياكى <strong>«ئالدىنقى» ياكى «كېيىنكى» كۇنۇپكىلارنى ئىشلىتىڭ</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
ug_CN: تىزىملىك ئەزالىرىنى قايتا رەتلەش ئۈچۈن <strong>مائۇس ياكى كۇنۇپكا تاختىسى ئارقىلىق ئەزالارنى سۆرەپ تاشلاڭ</strong>. تىزىملىك ئەزالىرىنى ئوڭغا ئازراق سۆرەپ ياكى يۆتكەپ، تارماق تىزىملىك قۇرۇڭ.

en: To request an export or deletion of your personal data on this site, please fill-in the form below. You can define the type of request you wish to perform, and your email address. Once the form is submitted, you will receive a confirmation email with instructions on the next steps.
ug_CN: ئەگەر بۇ تور بېكەتتىكى شەخسى سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى چىقىرىش ياكى ئۆچۈرۈشنى ئىلتىماس قىلىشتا، تۆۋەندىكى جەدۋەلنى تولدۇرۇڭ. سىز تەلەپ تىپى ھەمدە ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى بەلگىلىيەلەيسىز. جەدۋەل بىر قېتىم يوللانغاندىن كېيىن، كېيىنكى قەدەم كۆرسەتمىسى بار دەلىللەش ئېلخېتى تاپشۇرۇۋالىسىز.

en: To reset your password, visit the following address:
ug_CN: پارولىڭىزنى قايتا بەلگىلەش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئادرېسنى زىيارەت قىلىڭ:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
ug_CN: ئۆزگەرتىشلەرنى ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۈچۈن <strong>«بۇ ئۆزگەرتىشلەرنى ئەسلىگە قايتۇرۇش»نى چېكىڭ</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
ug_CN: پارول بەلگىلەش ئۈچۈن توۆۋەندىكى ئادرېسنى زىيارەت قىلىڭ:

en: To show a comment, input the comment ID.
ug_CN: ئىنكاس كۆرسىتىشتە، ئىنكاس ID كىرگۈزۈلىدۇ.

en: To the top
ug_CN: ئەڭ ئۈستىگە

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
ug_CN: تەگلىك سۈرىتى ئىشلىتىش ئۈچۈن، «سۈرەت تاللاش»&#8221; كۇنۇپكىسىنى چېكىپ سۈرەت يوللىسىڭىز ياكى مېدىيا ئامبىرىغا يوللانغان سۈرەتنى تاللىسىڭىز بولىدۇ. تاللىغان سۈرەتنىڭ مەلۇم بىر بۆلىكىنى كۆرسەتسىڭىزمۇ ياكى ئۇنى يېيىپ ئېكرانغا تولدۇرسىڭىزمۇ بولىدۇ. تەگلىك سۈرىتىڭىزنى مەلۇم بىر ئورۇنغا مۇقىملاپ ، ئۇنىڭ ئۈستىدە تور بېكەتتىكى مەزمۇنلار يۆتكىلىپ تۇرالايدىغان قىلسىڭىزمۇ ياكى ئۇنى تور بېكەت بىلەن بىرگە سىيرىلىدىغان قىلسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
ug_CN: بۇ كىرگۈزگۈچنى ئىشلىتىش ئۈچۈن چوقۇم گۇگۇل ھېساباتىڭىز ۋە blogspot.com ياكى ئۆزىڭىزنىڭ مۇلازىمېتىرىغا قويۇلغان (FTP غا ئەمەس) نەشرى يېڭىلانغان بىلوگىڭىز بولۇشى كېرەك.

en: Today
ug_CN: بۈگۈن

en: Today at %s
ug_CN: بۈگۈن %s دە

en: Toggle Editor Text Direction
ug_CN: تېكىست يۆنىلىشىنى ئالماشتۇرۇش

en: Toggle add category
ug_CN: سەھىپە قوشۇشنى ئېچىپ-يېپىش

en: Toggle extra menu items
ug_CN: قوشۇمچە تىزىملىك تۈرىنى يۆتكەيدۇ

en: Toggle panel: %s
ug_CN: ئېچىپ-يېپىش تاختىسى: %s

en: Token Map tokens and substitutions must all be shorter than %1$d bytes.
ug_CN: پەرمان تاختىسى خەرىتىلەشتە پەرمان تاختىسى ۋە ئالماشتۇرىدىغان تۈرنىڭ ھەممىسى چوقۇم %1$d بايتتىن قىسقا بولۇشى كېرەك.

en: Tokyo
ug_CN: توكيو - ياپونىيە

en: Tomorrow
ug_CN: ئەتە

en: Tomorrow at %s
ug_CN: ئەتە %s دە

en: Tongatapu
ug_CN: تونگاتاپۇ - تونگا

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
ug_CN: خەتكۈچ بەك كۆپ: يەنە قۇرغىلى بولمايدۇ.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
ug_CN: بۇ seek() بەك كۆپ چاقىرىلدى-بۇ ئىقتىدار مەسىلىلىرىنى كەلتۈرۈپ چىقىرىدۇ.

en: Too many redirects.
ug_CN: بەت ئالماشتۇرۇش بەك كۆپ بولۇپ كەتكەن.

en: Toolbar
ug_CN: قورالبالدىقى

en: Toolbar Toggle
ug_CN: قۇرالبالداق ئالمىشىش

en: Tools
ug_CN: قوراللار

en: Tools provide different sets of interactions for blocks. Choose between simplified content tools (Write) and advanced visual editing tools (Design).
ug_CN: قورال بۆلەكلەرنى پەرقلىق تەسىرلىشىش ئۇسۇلى بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئاددىي مەزمۇن قورالى (يېزىش) بىلەن ئالىي كۆرۈنۈشچان تەھرىرلەش قورالى (لايىھە) ئارىسىدا تاللىغىلى بولىدۇ.

en: Top
ug_CN: ئۈستى

en: Top Center
ug_CN: ئوتتۇرا ئۈستى

en: Top Clicks
ug_CN: ئەڭ كۆپ چېكىلگەنلەر

en: Top Left
ug_CN: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top Posts
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

en: Top Posts & Pages
ug_CN: ئەڭ كۆپ كۆرۈلگەن يازمىلار ۋە بەتلەر

en: Top Posts &amp; Pages
ug_CN: ئەڭ كۆپ كۆرۈلگەن يازمىلار ۋە بەتلەر

en: Top Recent Commenters
ug_CN: يېقىنقى ئاكتىپ ئىنكاسچىلار

en: Top Right
ug_CN: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Top Searches
ug_CN: ئەڭ كۆپ ئىزدەلگەنلەر

en: Top and bottom sides
ug_CN: چوققا ۋە ئاستى تەرەپ

en: Top border
ug_CN: ئۈستى قىرى

en: Top left
ug_CN: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top level comments per page
ug_CN: ھەر بىر بەتتىكى يۇقىرى دەرىجىلىك ئىنكاس

en: Top right
ug_CN: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Top side
ug_CN: چوققا تەرەپ

en: Top toolbar
ug_CN: چوققا قورال بالداق

en: Top toolbar activated.
ug_CN: ئۈستى قورال يۈزى قوزغىتىلدى

en: Top toolbar deactivated.
ug_CN: ئۈستى قورال يۈزى قالدۇرۇلدى

en: Topic
ug_CN: تېما

en: Topics
ug_CN: تېمىلار

en: Topics started
ug_CN: تېما باشلانغان ۋاقىت:

en: Toronto
ug_CN: تورونتو - كانادا

en: Tortola
ug_CN: تورتولا - ئەنگىلىيە

en: Total
ug_CN: جەمئىي

en: Total clicks on links on your blog
ug_CN: بلوگىڭىزدىكى ئۇلانمىلارنىڭ ئومۇمىي چېكىلىشى

en: Total comments:
ug_CN: جەمئىي ئىنكاس:

en: Total installation size
ug_CN: ئومۇمىي ئورنىتىش چوڭلۇقى

en: Total results
ug_CN: جەمئىي نەتىجە

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
ug_CN: تور بېكەت ئومۇمىي سىغىمىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ. ئورنىتىشقا كېرەكلىك ئومۇمىي بوشلۇقنى ھېسابلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Total views of posts on your blog
ug_CN: بلوگىڭىزدىكى يازمىلارنىڭ ئومۇمىي كۆرۈلۈشى

en: Totals
ug_CN: جەمئىي

en: Totals.
ug_CN: جەمئىي

en: Track %1$s of %2$s.
ug_CN: %1$s - كۈي، جەمئىي كۈي %2$s.

en: Track %s.
ug_CN: ئۈن ئىزى %s

en: Trackback
ug_CN: ئىزچى

en: Trackback excerpt:
ug_CN: ئىزچى ئۈزۈندىسى:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
ug_CN: ئىزچى (Trackback) بولسا ئۇلانما قىلىنغانلىق خەۋىرىنى ئەسلى ئادرېسقا ئۇقتۇرۇش قىلىشتا قوللىنىلغان بىر خىل ئۇسۇل بولۇپ، كونا نەشردىكى بىلوگلارغا ئىشلىتىلگەن. بىرەر WordPress تور بېتىنى ئۇلانما قىلغاندا، ئۇلانما قىلىنغان توربەت ئاپتوماتىك ھالدا  <a href="%s">قايتما</a> تاپشۇرۇپ ئالىدىغان بولغاچقا، باشقا ئىشنىڭ ھاجىتى يوق.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ug_CN: ئىز قوغلاش (خەت، يېزىق، چۈشەندۈرۈش، باب ياكى مېتامەلۇمات)

en: Tracks can be subtitles, captions, chapters, or descriptions. They help make your content more accessible to a wider range of users.
ug_CN: ئاۋاز يولى كىنو خېتى، چۈشەندۈرۈش، باب ياكى مەزمۇن چۈشەندۈرۈشى بولۇشى مۇمكىن، ئۇلار ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ مەزمۇنىڭىزنى زىيارەت قىلىشىغا قۇلايلىق يارىتىدۇ.

en: Transfer %s to Another User
ug_CN: %s نى باشقا قوللانچىغا يوللاش

en: Transfer blog
ug_CN: بلوگنى يۆتكەش

en: Transform heading to paragraph.
ug_CN: ماۋزۇنى ئابزاسقا ئۆزگەرتىدۇ.

en: Transform paragraph to heading.
ug_CN: ئابزاسنى ماۋزۇغا ئۆزگەرتىدۇ.

en: Transform to
ug_CN: شەكلىنى ئۆزگەرتىش

en: Transform to %s
ug_CN: %s غا ئالماشتۇر

en: Transform to variation
ug_CN: ئۆزگەرگۈچىگە ئالماشتۇر

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ug_CN: تەرجىمانلار

en: Translation Ready
ug_CN: تەرجىمىسى پۈتكەنلەر

en: Translation Updates
ug_CN: تەرجىمە يېڭىلاندى

en: Translation loading for the %1$s domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the %2$s action or later.
ug_CN: بۇ %1$s دائىرىنىڭ تەرجىمىسىنى يۈكلەش بەك بالدۇر قوزغىتىلغان. بۇ ئادەتتە قىستۇرما ياكى ئۆرنەكتىكى بەزى كودنىڭ بەكلا بالدۇر ئىجرا قىلىنغانلىقىنى كۆرسىتىدۇ. تەرجىمە %2$s مەشغۇلات ياكى كېيىن يۈكلىنىشى كېرەك.

en: Transparent text may be hard for people to read.
ug_CN: سۈزۈك تېكىست كىشىلەرنىڭ ئوقۇشىنى تەسلەشتۈرۈۋېتىشى مۇمكىن.

en: Trash
ug_CN: ئەخلەت

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئەخلەت <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئەخلەت <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ug_CN: ئەخلەتلەش: %s

en: Trashing failed
ug_CN: ئۆچۈرۈش مەغلۇپ بولدى

en: Travel
ug_CN: ساياھەت

en: Tripoli
ug_CN: ترىپولى - لىۋىيە

en: Trouble signing in
ug_CN: كىرىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Troubleshooting
ug_CN: كاشىلىلارنى ئوڭشاش

en: Truk
ug_CN: چۇك - مىكرونېزىيە

en: Try Again
ug_CN: قايتا سىناڭ

en: Try again
ug_CN: قايتا سىناڭ

en: Try different keywords.
ug_CN: ئوخشىمىغان ھالقىلىق سۆزلەرنى سىناپ بىقىڭ.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
ug_CN: ئايلىق ئارخىپلارغا قاراپ بېقىڭ. %1$s

en: Tucuman
ug_CN: تۇكۇمەن

en: Tue
ug_CN: سە

en: Tuesday
ug_CN: سەيشەنبە

[ctx: Tuesday initial]
en: T
ug_CN: پ

en: Tumblr Blog
ug_CN: Tumblr بىلوگى

en: Tunis
ug_CN: تۇنىس - تۇنىس

en: Turkish
ug_CN: تۈرك

en: Turn comments on or off
ug_CN: باھالارنى ئېچىش ياكى ئېتىش

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنى تەڭشەڭ ياكى يېپيېڭى قىياپەتكە كىرگۈزۈڭ! ئىجادكارلىقىڭىزنى جارى قىلدۇرۇپ - يېڭى رەڭ تاختا ياكى خەت نۇسخىسىنى سىناپ باقامسىز؟

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative — how about a new color palette for your buttons, or choosing a new font? Take a look at what you can do here.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنى تەڭشەڭ ياكى ئۇنى يېڭىچە قىياپەتكە كىرگۈزۈڭ! تەسەۋۋۇرىڭىزنى قاناتلىتىڭ-توپچە ئۈچۈن يېڭى رەڭ تاختىسى لايىھەلەڭ ياكى يېڭى بىر خىل خەت نۇسخىسى تاللامسىز؟ بۇ جايدا نېمە ئىشلارنى قىلالايدىغانلىقىڭىزنى كۆرۈپ بېقىڭ.

en: Twice Daily
ug_CN: كۈندە ئىككى قېتىم

en: Twitter Updates
ug_CN: تۋىتتېر يېڭىلاشلىرى

en: Twitter username:
ug_CN: تۋىتتېر قوللانچى نامى:

en: Two
ug_CN: ئىككى ئىستونلۇق

en: Two Columns
ug_CN: ئىككى ئىستونلۇق

en: Two columns; equal split
ug_CN: ئىككى ئېستون ؛  تەڭ بۆلۈنگەن

en: Two columns; one-third, two-thirds split
ug_CN: ئىككى ئېستون ؛  ئۈچتەن بىر ، ئۈچتەن ئىككى بۆلۈنگەن

en: Two columns; two-thirds, one-third split
ug_CN: ئىككى ئېستون ؛  ئۈچتەن ئىككى ، ئۈچتەن بىر بۆلۈنگەن

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
ug_CN: سىز بىلىشكە تېگىشلىك ئىككى ئۇقۇم، بىرى WordPress تور ئادرېسى يەنە بىرى تور بېكەت ئادرېسى. WordPress تور ئادرېسى WordPress نىڭ يادرولۇق ئورنىتىش ھۆججەتلىرىنىڭ ئورنى، تور بېكەت ئادرېسى زىيارەتچىلەر تور بېكىتىڭىزنى زىيارەت قىلغاندا ئىشلىتىدىغان تور ئادرېسى.

en: Two.
ug_CN: ئىككى.

en: Type
ug_CN: تىپى

en: Type / to add a hidden block
ug_CN: كىرگۈز/يوشۇرۇن بۆلەك قوشىدۇ

en: Type / to choose a block
ug_CN: كىرگۈز/بىر بۆلەك تاللايدۇ

en: Type attribution for the term.
ug_CN: ئاتالغۇ تەقسىماتىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Type of post.
ug_CN: يازمىنىڭ تىپى.

[ctx: Type of relation]
en: none
ug_CN: يوق

en: Type of template.
ug_CN: قېلىپ تىپى.

en: Type of the comment.
ug_CN: ئىنكاس تىپى.

en: Type text or HTML
ug_CN: تېكىست ياكى HTML بىسىڭ.

en: Type the label for this input
ug_CN: بۇ كىرگۈزۈشنىڭ بەلگىسى كىرگۈزۈلىدۇ

en: Type the new password again.
ug_CN: يېڭى پارولنى قايتا كىرگۈزۈڭ.

en: Type the password again.
ug_CN: پارولنى قايتا كىرگۈزۈڭ.

en: Type your new password again.
ug_CN: يېڭى پارولىڭىزنى قايتا كىرگۈزۈڭ.

en: Types
ug_CN: تىپلار

en: Types associated with the taxonomy.
ug_CN: تۈرگە مۇناسىۋەتلىك تىپلەر.

en: Types:
ug_CN: تىپلار

en: Typesets
ug_CN: خەت نۇسخا تىزىلىشى

en: Typography
ug_CN: باسمىچىلىق

en: URL
ug_CN: ئادرېس

en: URL Input
ug_CN: تور ئادرېس كىرگۈزۈش

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
ug_CN: تور ئادرېسى تېپىلمىدى. بۇ تور ئادرېسىدىن 200 بولمىغان ھالەت كودى ئىنكاسىنى قايتۇردى.

en: URL of the term.
ug_CN: ئاتالغۇ URL ئادرېسى

en: URL of the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ URL ئادىرسى.

en: URL removed
ug_CN: URL چىقىرىۋېتىلدى

en: URL to a preview image of the font face.
ug_CN: خەت نۇسخا كۆرۈنۈشىنىڭ ئالدىن كۆزىتىدىغان سۈرىتىنىڭ تور ئادرېسى.

en: URL to a preview image of the font family.
ug_CN: خەت نۇسخا ئائىلىسىنىڭ ئالدىن كۆزىتىدىغان سۈرىتىنىڭ تور ئادرېسى.

en: URL to the %s audio source file
ug_CN: %s ئەسلى ئاۋاز ھۆججىتىنىڭ URL ئادرېسى

en: URL to the %s video source file
ug_CN: %s ئەسلى سىن ھۆججىتىنىڭ URL ئادرېسى

en: URL to the comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ تور ئادرېسى.

en: URL to the edited image file.
ug_CN: تەھرىرلەنگەن سۈرەت ھۆججىتىنىڭ تور ئادرېسى.

en: URL to the media file
ug_CN: مېدىئا ھۆججىتىنىڭ URL سى

en: URL to the object.
ug_CN: ئوبيېكت URL ئادرېسى.

en: URL to the original attachment file.
ug_CN: ئورگىنال قىستۇرما ھۆججەتنىڭ URL سى.

en: URL to the post.
ug_CN: يازمىنىڭ تور ئادرېسى.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
ug_CN: ئەپچە باشقۇرۇش جەدۋىلىنىڭ تور ئادرېس كودلاش جەدۋەل سانلىق مەلۇماتى. ئەمەلىي مىسالنى قوللىمايدىغان ئەپچىنى يېڭىلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ. پەقەتلا يېزىشچان.

en: URL:
ug_CN: ئادرېس:

en: URL: %s
ug_CN: ئادرېس: %s

en: URLs to show:
ug_CN: كۆرسىتىلىدىغان ئۇلانما:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
ug_CN: UTC بولسا خەلقئارالىق ئۆلچەملىك ۋاقىتنى كۆرسىتىدۇ.

en: UTC%s
ug_CN: خەلقئارا ئۆلچەملىك ۋاقىت %s

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
ug_CN: ئاپلا، LiveJournal شۇنداق كۆپ ئىلتىماسنى قىسقا ۋاقىت ئىچىدە ئۇنىڭ مۇلازىمېتىرىغا يوللىغانلىقىمىز سەۋەبىدىن ئۇلىنىشنى ئۈزۈۋەتتى.

en: Uh oh!
ug_CN: ۋاي ۋاي.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
ug_CN: ئاپلا، ئوڭۇشلۇق بولمىدى. <a href="%s">قايتا</a> سىناپ بېقىڭ.

en: Ujung Pandang
ug_CN: ماكاسسار - ھىندونېزىيە

en: Ukrainian
ug_CN: ئۇكرانىيەلىك

en: Ulaanbaatar
ug_CN: ئۇلانباتور - موڭغۇلىيە

en: Ulan Bator
ug_CN: ئۇلانباتور - موڭغۇلىيە

en: Un-spammed by %s
ug_CN: %s ئەخلەت خەتتىن قالدۇردى

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
ug_CN: بۇ ئىلتىماسنى قوشالمايدۇ. ئىناۋەتلىك ئېلخەت ئادرېس ياكى ئىشلەتكۈچى ئاتى تەمىنلىنىشى كېرەك.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
ug_CN: سىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ھۆججىتىنى ئارخىپلاشتۇرالمايدۇ (HTML پىچىمى).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ھۆججىتىنى ئارخىپلاشتۇرالمايدۇ (JSON پىچىمى).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
ug_CN: يېڭى نەشرىدىكى WordPress نەشرى بار يوقلۇقىنى تەكشۈرەلمىدى.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
ug_CN: ھۆججەت سىستېمىسىغا ئۇلىنالمىدى. كىملىك ئۇچۇرىڭىزنى دەلىللەڭ.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
ug_CN: ئەنئەنىۋى تىزىملىكنى بۆلەككە ئايلاندۇرالمايدۇ.

en: Unable to create Navigation Menu "%s".
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك «%s» نى قۇرالمىدى.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈم بېتى قۇرالمايدۇ.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
ug_CN: مۇندەرىجە %s نى قۇرغىلى بولمىدى. مۇلازىمىتېردىكى ئۇنىڭدىن بىر دەرىجە يۇقىرى مۇندەرىجە يېزىشقا بولىدىغان ھالەتتىمۇ؟

en: Unable to create new image.
ug_CN: يېڭى سۈرەت قۇرغىلى بولمىدى.

en: Unable to create personal data export folder.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش مۇندەرىجىسىنى قۇرالمايدۇ.

en: Unable to crop this image.
ug_CN: بۇ سۈرەتنى قايچىلىيالمايدۇ.

en: Unable to delete Navigation Menu (%s).
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك (%s) نى ئۆچۈرەلمەيدۇ.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
ug_CN: ئايلانما ئىنكاس مەسىلىسى تۈپەيلىدىن بەت غەملىكىنى بايقىيالمىدى. ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسى سىنىقىنىڭ سىنالغان ياكى سىنالمىغانلىقىنى دەلىللەڭ. خاتالىق: %1$s (كود: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
ug_CN: بەت غەملەكنىڭ مەۋجۇتلۇقىنى بايقىيالمىدى

en: Unable to determine
ug_CN: جەزملىيەلمىدى

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
ug_CN: Ghostscript ئورنىتىلغانلىقىنى جەزملىيەلمىدى.

en: Unable to determine server architecture
ug_CN: مۇلازىمېتىر قۇرۇلمىسىنى جەزملىيەلمىدى

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
ug_CN: بەزى تەڭشەكلەرنى جەزملىيەلمىدى، %s فونكسىيەسى سۈپىتىدە چەكلەندى.

en: Unable to determine what plugin was installed.
ug_CN: قانداق قىستۇرما ئورنىتىلغانلىقىنى جەزملىيەلمىدى.

en: Unable to determine what web server software is used
ug_CN: قانداق تور مۇلازىمېتىر يۇمشاق دېتالى ئىشلىتىلگەنلىكىنى جەزملىيەلمىدى

en: Unable to duplicate Navigation Menu (%s).
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك (%s) نى كۆپەيتەلمەيدۇ.

en: Unable to edit this image.
ug_CN: بۇ سۈرەتنى تەھرىرلىيەلمەيدۇ.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
ug_CN: چىقىرىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى كودلىيالمايدۇ. خاتالىق: %s

en: Unable to fetch classic menu "%s" from API.
ug_CN: ئەنئەنىۋى تىزىملىك «%s» نى API دىن ئېرىشەلمىدى.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ھۆججىتىنى ھاسىللىيالمايدۇ. ZipArchive نى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Unable to get meta information for file.
ug_CN: ھۆججەتنىڭ مېتا ئۇچۇرىغا ئېرىشەلمىدى.

en: Unable to import the following widgets: %s.
ug_CN: تۆۋەندىكى ئەپچەنى ئەكىرەلمەيدۇ: %s.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئىلتىماسى قوزغىتىشنى جەزملىيەلمەيدۇ.

en: Unable to initiate confirmation request.
ug_CN: جەزملەش ئىلتىماسىنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
ug_CN: WordPress مەزمۇن مۇندەرىجىسى (wp-content) تېپىلمىدى.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
ug_CN: WordPress قىستۇرما مۇندەرىجىسى تېپىلمىدى.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
ug_CN: WordPress غول مۇندەرىجىسىنى بېكىتىش مۇمكىن بولمىدى.

en: Unable to locate WordPress content directory
ug_CN: WordPress مەزمۇن مۇندەرىجىسى تېپىلمىدى

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
ug_CN: WordPress مەزمۇن مۇندەرىجىسى  (%s) نىڭ ئورنىنى تاپالمىدى.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ug_CN: WordPress باشتېما مۇندەرىجىسىنى بېكىتىشكە مۇمكىن بولمىدى.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
ug_CN: يازماقچى بولغان چىقىرىلغان ھۆججەت (ئارخىپ) نى ئاچالمىدى.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
ug_CN: يازىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش (HTML دوكلات) ھۆججىتىنى ئاچالمايدۇ.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
ug_CN: يازىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش (JSON دوكلات) ھۆججىتىنى ئاچالمايدۇ.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
ug_CN: يازىدىغان شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش (ئارخىپ) ھۆججىتىنى ئاچالمايدۇ.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
ug_CN: ئەگەر كۆپ تور بېكەت ئىشلىتىۋاتقان بولمىسىڭىز %s دىن ئۆتەلمەيدۇ.

en: Unable to paste styles. Block styles couldn't be found within the copied content.
ug_CN: ئۇسلۇبنى چاپلىيالمايدۇ. كۆچۈرۈلگەن مەزمۇندىن بۆلەك ئۇسلۇبىنى تاپقىلى بولمايدۇ.

en: Unable to paste styles. Please allow browser clipboard permissions before continuing.
ug_CN: ئۇسلۇبنى چاپلىيالمايدۇ. داۋاملاشتۇرۇشتىن ئىلگىرى توركۆرگۈنىڭ چاپلاش تاختا ئىجازىتىگە يول قويۇڭ.

en: Unable to paste styles. This feature is only available on secure (https) sites in supporting browsers.
ug_CN: ئۇسلۇبنى چاپلىيالمايدۇ. بۇ ئىقتىدار پەقەت بىخەتەر (https) تور بېكەتلەرنى قوللايدىغان تور كۆرگۈدە ئىشلەيدۇ.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق تۈپەيلىدىن مېدىيانى كۆرگىلى بولمىدى.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش مۇندەرىجىسىنى قوغدىيالمايدۇ.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
ug_CN: %1$s دىكى WordPress.org غا باغلىنالمىدى: %2$s

en: Unable to rename Navigation Menu (%s).
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك (%s) نىڭ ئىسمىنى ئۆزگەرتەلمىدى.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
ug_CN: بۇ تور ئادرېسى قايتۇرغان ئىنكاستىن گەۋدىسىنى ئىزدىيەلمەيدۇ.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
ug_CN: MySQL دىن خاتالىق ئۇچۇرلارنى قايتۇرالمىدى

en: Unable to rotate this image.
ug_CN: بۇ سۈرەتنى ئايلاندۇرالمايدۇ.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
ug_CN[0]: ئۇشبۇ %s ئۈنۈمسىز تەڭشەك سەۋەبىدىن ساقلانمىدى.
ug_CN[1]: ئۇشبۇ %s ئۈنۈمسىز تەڭشەكلەر سەۋەبىدىن ساقلانمىدى.

en: Unable to save the image.
ug_CN: سۈرەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
ug_CN: شەخسى مەلۇمات ئىكسپورتنى جەزىملەشتۈرۈش ئېلخىتىنى ئەۋەتىشكە بولمىدى.

en: Unable to send personal data export email.
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇمات چىقىرىش ئېلخەتنى يوللىيالمايدۇ.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
ug_CN: بۇ جەدۋەلنى تاپشۇرالمىدى، يېڭىلاپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Unable to submit this form, please try again.
ug_CN: فورمىنى تاپشۇرۇشقا بولمىدى، كىيىن يەنە سىناپ بىقىڭ.

en: Unable to trash changes.
ug_CN: ئۆزگەرتمىلەرنى تازلىغىلى بولمىدى.

en: Unapprove
ug_CN: تەستىقلىماسلىق

en: Unapprove this comment
ug_CN: بۇ باھانى تەستىقلىماسلىق

en: Unapproved
ug_CN: تەستىقلانمىغان

en: Unarchive
ug_CN: ئارخىپتىن قالدۇرۇش

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
ug_CN: ئىقتىدار چەكلىمىسى تۈپەيلىدىن تەڭشەكنى ئۆزگەرتەلمەيسىز.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
ug_CN: ئىجازەت بېرىلمىگەن. سىز %s سۈرۈشتۈرۈش پارامېتىرىنى چىقىرىۋېتىپ ئالدى ئۇچتا كۆرسىتىشكە قۇلايلىق يارىتالايسىز.

en: Unavailable
ug_CN: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Unblock
ug_CN: چەكلەشتىن قالدۇرۇش

en: Uncategorized
ug_CN: سەھىپە ئايرىلمىغان

en: Uncaught error executing a derived state callback with path "%1$s" and namespace "%2$s".
ug_CN: ئىجرا قىلىش يولى «%1$s» ۋە ئات بوشلۇقى «%2$s» ھاسىل قىلغان ھالەت چاقىرىق ئىنكاسى تۇتالماسلىق خاتالىقى كۆرۈلدى.

en: Unchanged:
ug_CN: ئ‍ۆزگەرمىگەن:

en: Uncheck All
ug_CN: ھەممە تاللاشنى بىكار قىلىش

en: Undefined
ug_CN: ئېنىقلىمىسىز

en: Under %s
ug_CN: %s نىڭ ئاستىدا

en: Underline the selected text.
ug_CN: تاللانغان تېكىستنىڭ ئاستىغا سىزىش.

en: Undo
ug_CN: يېنىۋېلىش

en: Undo your last changes.
ug_CN: ئاخىرقى ئۆزگىرىشلەرنى بىكار قىلىش.

en: Unencoded instance settings, if supported.
ug_CN: كودلانمىغان مىسال تەڭشىكى، ئەگەر قوللىسا.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
ug_CN: مۇلازىمېتىردىن كۈتۈلمىگەن ئ‍ىنكاس كەلدى. ھۆججەت مۇۋاپىقىيەتلىك يۈكلەنگەن بولۇشى مۇمكىن. مېدېيا كۈتۈپخانىسىنى تەكشۈرۈپ بىقىڭ ياكى قايتا يۈكلەپ بىقىڭ.

en: Unfiltered
ug_CN: سۈزۈلمىگەن

en: Unfollow comments
ug_CN: ئىنكاسلارغا ئەگەشمەسلىك

en: Ungroup
ug_CN: گۇرۇپپا يەش

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
ug_CN: گۇرۇپپا يەش

en: Unique identifier for the attachment.
ug_CN: يۈكلەنمىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unique identifier for the comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unique identifier for the font collection.
ug_CN: خەت نۇسخا توپلىمىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unique identifier for the font face.
ug_CN: خەت نۇسخا كۆرۈنۈشىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى

en: Unique identifier for the global styles revision.
ug_CN: ئۇمۇمىيەت ئۇسلۇب تۈزىتىلمىنىڭ بىردىنبىر كىملىكى.

en: Unique identifier for the object.
ug_CN: ئوبيېكتىپنىڭ بىردىنبىر كىملىك بەلگىسى.

en: Unique identifier for the post.
ug_CN: يازمىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unique identifier for the revision.
ug_CN: تۈزىتىلگەن نەشرىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unique identifier for the term.
ug_CN: ئاتالغۇ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچى.

en: Unique identifier for the user.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچى.

en: Unique identifier for the widget.
ug_CN: ئەپچەنىڭ بىردىنبىر پەرقلەندۈرگۈچىسى.

en: Unique name identifying the block type.
ug_CN: بۆلەك تىپىنى پەرقلەندۈرىدىغان بىردىنبىر ئىسىم.

en: Unique name identifying the sidebar.
ug_CN: يان بالداقنى پەرقلەندۈرىدىغان بىردىنبىر ئىسىم.

en: Unique name identifying the style.
ug_CN: ئۇسلۇبنى پەرقلەندۈرىدىغان بىردىنبىر ئاتى.

en: Unique registered name for the block.
ug_CN: بۆلەكنىڭ بىردىنبىر تىزىملانغان ئىسمى

en: Unique slug identifying the template.
ug_CN: قېلىپنى پەرقلەندۈرىدىغان بىردىنبىر زەنجىر-سۆز.

en: Unique slug identifying the widget type.
ug_CN: ئەپچە تىپىنى پەرقلەندۈرىدىغان بىردىنبىر زەنجىر-سۆز.

en: Universal
ug_CN: ئۇنىۋېرسال

en: Universal time is %s.
ug_CN: خەلقئارا ئۆلچەملىك ۋاقىت:  %s.

en: University
ug_CN: ئۇنىۋېرسىتېت

en: Unknown
ug_CN: نامەلۇم

en: Unknown API error.
ug_CN: بىلىنمىگەن API خاتالىقى

en: Unknown Feed
ug_CN: نامەلۇم تەرمە

en: Unknown action
ug_CN: نامەلۇم مەشغۇلات

en: Unknown action.
ug_CN: نامەلۇم مەشغۇلات.

en: Unknown author
ug_CN: نامەلۇم يازغۇچى

en: Unknown bookmark name.
ug_CN: يوچۇن خەتكۈچ ئىسمى.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
ug_CN: ئېلخەت ئادىرىسى خاتا. قايتا تەكشۈرۈڭ ياكى ئابونت ئىسمىڭىزنى سىناپ بىقىڭ.

en: Unknown encoding:
ug_CN: يوچۇن كودلاش:

en: Unknown error
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق

en: Unknown error.
ug_CN: نامەلۇم خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Unknown service
ug_CN: نامەلۇم مۇلازىمەت

en: Unknown status for %1$s
ug_CN: %1$s نىڭ يوچۇن ھالىتى

en: Unlike
ug_CN: ياقتۇرمىدىم

en: Unlink
ug_CN: ئۇلانمىنى ئېلىۋېتىش

en: Unlink radii
ug_CN: رادىئۇسقا ئۇلانما

en: Unlink sides
ug_CN: تەرەپلەر باغلانمىغان

en: Unlock
ug_CN: قۇلۇپ ئاچ

[ctx: Unlock content locked blocks]
en: Modify
ug_CN: ئۆزگەرت

[ctx: Unlock content locked blocks]
en: Unlock
ug_CN: قۇلۇپ ئاچ

en: Unmute
ug_CN: ئاۋازنى ئېچىش

en: Unordered
ug_CN: تەرتىپسىز

en: Unpacking the package&#8230;
ug_CN: بولاق يېشىلىۋاتىدۇ&#8230;

en: Unpin from toolbar
ug_CN: قورال ئ‍ورنىدىن سۆكۈش

en: Unpublish
ug_CN: ئېلان قىلما

en: Unpublished
ug_CN: ئېلان قىلىنمايدۇ

en: Unrecognized background setting.
ug_CN: ئارقا تەگلىك سەپلىمىڭىزنى پەرق ئېتەلمىدىم.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
ug_CN: قوللىنىلغان يازما تۈرىنى تىزىملىكتىن چىقىرۋېتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
ug_CN: قوللىنىلغان تۈرلەش سېستىمىسىنى تىزىملىكتىن چىقىرۋېتىشكە رۇخسەت قىلىنمايدۇ.

en: Unsaved Navigation Menu.
ug_CN: ساقلانمىغان يولباشچى تىزىملىكى.

en: Unsaved changes by %s
ug_CN: ساقلانمىغان %s نىڭ ئۆزگەرتكەنلىرى

en: Unschedule
ug_CN: كۈنتەرتىپتىن قالدۇر

en: Unset
ug_CN: بېكىتىلمىگەن

en: Unsubscribe:
ug_CN: خەتلىنىشتىن قالدۇرۇش:

en: Unsupported HTTP Method
ug_CN: قوللىمايدىغان HTTP مېتودى

en: Unsupported hashing algorithm: %1$s. Supported algorithms are: %2$s
ug_CN: قوللىمايدىغان مۇكەممەللىك ھېسابلاش ئۇسۇلى: %1$s. قوللايدىغان ھېسابلاش ئۇسۇلى: %2$s

en: Unsynced pattern created: %s
ug_CN: قەدەمداشلانمىغان ئەندىزە قۇرۇلدى: %s

en: Untested with your version of WordPress
ug_CN: سىز ئىشلىتىۋاتقان WordPress نەشرى بىلەن سىنالمىغان

en: Untitled
ug_CN: ماۋزۇسىز

en: Untitled Template Part
ug_CN: ماۋزۇسىز قېلىپ بۆلىكى

en: Untitled menu
ug_CN: ماۋزۇسىز تىزىملىك

en: Untitled pattern block
ug_CN: ماۋزۇسىز ئەندىزە بۆلەك

en: Untitled post %d
ug_CN: ماۋزۇسىز يازما %d

en: Untrash
ug_CN: ئەخلەتتىن قايتۇرۇش

en: Up
ug_CN: ئۈستى

en: Up one
ug_CN: بىرنى ئۈستىگە

en: Update
ug_CN: يېڭىلاش

en: Update %s now
ug_CN: %s نى دەرھال يېڭىلاش

en: Update Available
ug_CN: يېڭىلانمىنى ئىشلەتكىلى بولىدۇ.

en: Update Category
ug_CN: سەھىپە يېڭىلاش

en: Update Comment
ug_CN: باھا يېڭىلاش

en: Update Complete
ug_CN: يېڭىلاش ئاياغلاشتى

en: Update Incompatible
ug_CN: ماس كەلمەيدىغان يېڭىلاش

en: Update Link
ug_CN: ئۇلانمىنى يېڭىلاش

en: Update Link Category
ug_CN: ئۇلانما سەھىپىسىنى يېڭىلاش

en: Update Now
ug_CN: ھازىرلا يېڭىلاش

en: Update PHP
ug_CN: PHP نى يىڭىلاڭ

en: Update Pattern Category
ug_CN: ئەندىزە سەھىپەسىنى يېڭىلا

en: Update Profile
ug_CN: ئارخىپنى يېڭىلاش

en: Update Services
ug_CN: يۈكلەش مۇلازىمىتى

en: Update Tag
ug_CN: خەتكۈشنى يېڭىلاش

en: Update User
ug_CN: ئىشلەتكۈچى يېڭىلاش

en: Update WordPress
ug_CN: WordPress نى يېڭىلاش

en: Update anyway, even though it might break your site?
ug_CN: نېمىلا بولمىسۇن يېڭىلامسىز، ھەتتا تور بېكىتىڭىز بۇزۇلۇپ كەتسىمۇ؟

en: Update audio playlist
ug_CN: ئۈن قويۇش تىزىملىكىنى يېڭىلاش

en: Update failed
ug_CN: يېڭىلاش مەغلۇپ بولدى.

en: Update gallery
ug_CN: ئالبومنى يېڭىلاش

en: Update gallery settings
ug_CN: ئالبوم تەڭشەكلىرىنى يېڭىلاش

en: Update now
ug_CN: ھازىرلا يېڭىلاش

en: Update options
ug_CN: تاللاشلارنى يېڭىلاش

en: Update progress
ug_CN: يېڭىلاش جەريانى

en: Update settings
ug_CN: تەڭشەكلەرنى يېڭىلاش

en: Update to %s
ug_CN: %s نەشرىگە يېڭىلاش

en: Update video playlist
ug_CN: سىن قويۇش تىزىملىكىنى يېڭىلاش

en: Update your plugins
ug_CN: قىستۇرمىلىرىڭىزنى يېڭىلاڭ

en: Update your site to use HTTPS
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە HTTPS ئىشلىتىشكە يېڭىلاڭ

en: Updated
ug_CN: يېڭىلانغان

en: Updated %s.
ug_CN: %s يېڭىلانغان.

en: Updated Primary Blog.
ug_CN: ئاساسىي بلوگ يېڭىلاندى.

en: Updated:
ug_CN: يېڭىلانغان:

en: Updates
ug_CN: يېڭىلاشلار

en: Updates %s
ug_CN: يېڭىلاشلار %s

en: Updating
ug_CN: يېڭىلىنىۋاتىدۇ

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ug_CN: قىستۇرما %1$s يېڭىلىنىۋاتىدۇ (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ug_CN: باشتېما %1$s يېڭىلىنىۋاتىدۇ (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
ug_CN: باھانى يېڭىلاش ئوڭۇشلۇق بولمىدى.

en: Updating comment status failed.
ug_CN: باھانىڭ ھالىتىنى ئۆزگەرتىش ئوڭۇشسىز.

en: Updating failed.
ug_CN: يىڭىلىيالمىدى.

en: Updating the plugin&#8230;
ug_CN: قىستۇرما يېڭىلاۋاتىدۇ…

en: Updating the theme&#8230;
ug_CN: ئۆرنەك يېڭىلاۋاتىدۇ…

en: Upgrade
ug_CN: يېڭىلاش

en: Upgrades
ug_CN: يېڭىلاشلار

en: Upload
ug_CN: يۈكلەش

en: Upload Image
ug_CN: سۈرەت يۈكلەش

en: Upload Limit Exceeded
ug_CN: يۈكلەش چېكىدىن ئېشىپ كەتتى

en: Upload New Media
ug_CN: يېڭى مېدىيا يۈكلەش

en: Upload date:
ug_CN: يۈكلەنگەن ۋاقىت:

en: Upload external images to the Media Library. Images from different domains may load slowly, display incorrectly, or be removed unexpectedly.
ug_CN: سىرتقى سۈرەتنى ۋاسىتە ئامبىرىغا يۈكلەيدۇ. سۈرەت پەرقلىق تور دائىرىسىدا بولسا ئاستىراق يۈكلىنىشى، ناتوغرا كۆرۈنۈشى ياكى ئويلىشىلمايلا يۆتكىۋېتىلگەن بولۇشى مۇمكىن.

en: Upload failed, try again.
ug_CN: يۈكلىيەلمىدى، قايتا سىناڭ.

en: Upload failed.
ug_CN: يۈكلىگىلى بولمىدى.

en: Upload failed. Please reload and try again.
ug_CN: يۈكلىيەلمىدى. قايتا يۈكلەپ ئاندىن سىناڭ.

en: Upload file and import
ug_CN: ھۆججەت يۈكلەش ۋە ئىمپورتلاش

en: Upload files
ug_CN: ھۆججەتلەرنى يۈكلەش

en: Upload font
ug_CN: خەت نۇسخا يۈكلە

en: Upload images
ug_CN: سۈرەتلەرنى يۈكلەش

en: Upload max filesize
ug_CN: يۈكلەيدىغان ھۆججەتنىڭ چوڭلۇق چېكى

en: Upload stopped.
ug_CN: يۈكلەش توختاپ قالدى.

en: Upload theme
ug_CN: باشتېما يېڭىلاش

en: Upload to Media Library
ug_CN: ۋاسىتە ئامبىرىغا يۈكلە

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
ug_CN: سىننى %1$s فورماتتا يۈكلەڭ ۋە ياخشى نەتىجىلىك بولۇشى ئۈچۈن ئۇنىڭ چوڭلىقىنى كىچىكلىتىڭ. تەۋسىيە قىلىنغان ئۇسلۇبنىڭ ئېگىزلىكى %2$s پىكسېل.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
ug_CN: سىننى %1$s فورماتتا يۈكلەڭ ۋە ياخشى نەتىجىلىك بولۇشى ئۈچۈن ئۇنىڭ چوڭلىقىنى كىچىكلىتىڭ. تەۋسىيە قىلىنغان ئۇسلۇبنىڭ كەڭلىكى %2$s پىكسېل.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
ug_CN: سىننى %1$s فورماتتا يۈكلەڭ ۋە ياخشى نەتىجىلىك بولۇشى ئۈچۈن ئۇنىڭ چوڭلىقىنى كىچىكلىتىڭ. تەۋسىيە قىلىنغان ئۇسلۇبنىڭ ئۇزۇن ـ قىسقىلىقى %2$s پىكسېل.

en: Uploaded
ug_CN: يۈكلەنگەنلەر

en: Uploaded Images
ug_CN: يۈكلەنگەن سۈرەتلەر

en: Uploaded by:
ug_CN: يۈكلىگۈچى:

en: Uploaded fonts appear in your library and can be used in your theme. Supported formats: .ttf, .otf, .woff, and .woff2.
ug_CN: يۈكلەنگەن خەت نۇسخىسى ئامبىرىڭىزدا كۆرۈنىدۇ ۋە ئۆرنىكىڭىزدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ. قوللايدىغان پىچىملار: .ttf، .otf، .woff ۋە woff2.

en: Uploaded on:
ug_CN: يېڭىلانغان ۋاقتى:

en: Uploaded on: %s
ug_CN: يۈكلىنىۋاتىدۇ: %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
ug_CN: بۇ يولباشچى تىزىملىككە يۈكلەندى

en: Uploaded to this page
ug_CN: بۇ بەتكە يۈكلەنسۇن

en: Uploaded to this post
ug_CN: بۇ يازمىغا يۈكلەنسۇن

en: Uploaded to this template
ug_CN: بۇ قېلىپقا يۈكلەنگەن

en: Uploaded to this template part
ug_CN: بۇ قېلىپقا يۈكلەنگەن پارچە

en: Uploaded to:
ug_CN: يوللاش ئورنى:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ug_CN: ياكى

en: Uploading
ug_CN: يۈكلىنىۋاتىدۇ

en: Uploading Files
ug_CN: ھۆججەت يۈكلەش

en: Uploads
ug_CN: يۈكلەر

en: Uploads directory location
ug_CN: يۈكلەنمە مۇندەرىجە ئورنى

en: Uploads directory size
ug_CN: يۈكلەنمە مۇندەرىجە چوڭلۇقى

en: Uppercase
ug_CN: چوڭ يېزىلىش

en: Uppercase Roman numerals
ug_CN: چوڭ رىم رەقىمى

en: Uppercase letters
ug_CN: چوڭ ھەرپلەر

en: Urumqi
ug_CN: ئۈرۈمچى

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
ug_CN: كىرىش ئۈچۈن سەرلەۋھە ئىنىقلىغۇچىسى ئىشلىتىپ قولايلىق يارىتىش تەۋسىيە قىلىنمايدۇ. ئۇلىنىشن تىكىستىنى ئىشلىتىڭ.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر دەرىجىسىنى ئىشلىتىش ئەمەلدىن قالدۇرۇلدى. ئۇنىڭ ئورنىغا ئىقتىدارلىرىنى ئىشلىتىڭ.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
ug_CN: ئەگەر قىممىتىنى كۆرسىتىشنى خالىمىسىڭىز، ئورنىغا %s نى قوللۇنۇڭ.

en: Use %s instead.
ug_CN: ئورنىغا %s نى ئىشلىتىڭ.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
ug_CN: ئوڭ\سول كۇنۇپكا بىلەن 1 سېكۇنت ئىلگىرى سۈرۈڭ، يۇقىرى\تۆۋەن كۇنۇپكا بىلەن 10 سېكۇنت ئىلگىرى سۈرۈڭ.

en: Use Site Editor
ug_CN: بېكەت تەھرىرلىگۈچ ئىشلەت

en: Use This Page
ug_CN: بۇ بەتنى ئىشلىتىڭ

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
ug_CN: يۇقىرى\تۆۋەن كۇنۇپكا بىلەن ئاۋازنى چوڭايتىڭ ياكى كىچىكلىتىڭ.

en: Use a post format
ug_CN: يازما فورماتىنى قوللىنىش

en: Use a secure password
ug_CN: بىخەتەر پارول بىلەن ئىشلىتىڭ.

en: Use as Site Icon
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسى سۈپىتىدە ئىشلىتىدۇ

en: Use as a `pre_render_block` filter is deprecated. Use with `render_block_data` instead.
ug_CN: «pre_render_block» سۈزگۈچ ئىشلىتىلمەيدۇ. ئورنىغا «render_block_data» ئىشلىتىلىدۇ.

en: Use as featured image
ug_CN: خىل سۈرەت قىلىپ ئىشلىتىش

en: Use button with icon
ug_CN: سىنبەلگىلىك توپچە ئىشلەت

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ug_CN: چىقىرىۋەتمەكچى بولغانلارنى پەش بىلەن ئايرىڭ، %s بىلەن ئەمەس.

en: Use default template
ug_CN: كۆڭۈلدىكى قېلىپنى ئىشلەت

en: Use featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك سۈرەت ئىشلەت

en: Use https
ug_CN: https ئىشلىتىش

en: Use left and right arrow keys to move through blocks
ug_CN: بۆلەكلەردىن يۆتكىلىشتە ئوڭ ۋە سول يا ئوق كۇنۇپكىسى ئىشلىتىلىدۇ

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas.
ug_CN: ئوڭ ياكى سول يا ئوق كۇنۇپكىسىدا چوڭلۇقى تەڭشىلىدۇ.

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas. Hold shift to resize in larger increments.
ug_CN: ئوڭ ياكى سول يا ئوق كۇنۇپكىسىدا چوڭلۇقى تەڭشىلىدۇ. چوڭلۇقىنى تەڭ نىسبەتتە چوڭايتىشتا shift بېسىپ تۇرۇلىدۇ.

en: Use size preset
ug_CN: ئالدىن تەڭشەلگەن چوڭلۇقنى ئىشلەت

en: Use the %s filter instead.
ug_CN: ئورنىغا %s سۈزگۈچىنى ئىشلىتىڭ.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
ug_CN: بىرىكمە رايونىڭىزغا خالىغان HTML كود قوشۇش ئۈچۈن «ئۆزلەشتۈرمە HTML بىرىكمىسى» نى ئىشلىتىڭ.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
ug_CN: دىيالوگ رامكىسىنىڭ ئۈستىدىكى ئىسترېلكا ياكى كۇنۇپكا تاختىسىدىكى ئوڭ-سول ئىسترېلكا كۇنۇپكىلىرى ئارقىلىق مېدىيالارنى تېز كۆرۈڭ.

en: Use the same %s on all screen sizes.
ug_CN: ھەممە ئېكران چوڭلۇقىدا ئوخشاش %s نى ئىشلىتىدۇ.

en: Use theme styles
ug_CN: ئۆرنەك ئۇسلۇبىنى ئىشلىتىدۇ

en: Use up and down arrow keys to resize the meta box panel.
ug_CN: ئۈستى ۋە ئاستى يا ئوق كۇنۇپكىسىنى ئىشلىتىپ تەپسىلات قۇتا تاختىسىنىڭ چوڭلۇقىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ.

en: Use your left or right arrow keys or drag and drop with the mouse to change the gradient position. Press the button to change the color or remove the control point.
ug_CN: سول ياكى ئوڭ يا ئوق كۇنۇپكىسىنى ئىشلىتىپ ياكى چاشقىنەكتە سۆرەپ تاشلاش ئارقىلىق رەڭ ئۆزگىرىش ئورنىنى ئۆزگەرتكىلى بولىدۇ. توپچە بېسىپ رەڭ ئۆزگەرتكىلى ياكى كونترول نۇقتىسىنى چىقىرىۋەتكىلى بولىدۇ.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
ug_CN: كۆپلىگەن قېلىپ بەلگىلەنمىگەندە بارلىق بەتلەرنىڭ قايتىش قېلىپى سۈپىتىدە ئىشلىتىلىدۇ.

en: Used as:
ug_CN: ئىشلىتىگىنى:

[ctx: Used between list items, there is a space after the comma.]
en: ,
ug_CN: ،

en: Used for URLs.
ug_CN: تور ئادرېسى ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: Used for email addresses.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.

en: Used for phone numbers.
ug_CN: تېلېفون نومۇرغا ئىشلىتىلىدۇ.

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
ug_CN: مەنبەئەسى:

en: Used: %1$s%% of %2$s
ug_CN: ئىشلىتىلگەن بوشلۇق: %1$s%% :جەمئىي %2$s

en: User
ug_CN: قوللانچى

en: User %s added
ug_CN: ئىشلەتكۈچى %s قوشۇلدى

en: User Agent
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ۋاكالەتچى

en: User Dashboard: %s
ug_CN: ئشلەتكۈچى كونترول تاختىسى: %s

en: User Description
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ بايانى

en: User Display Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ نامايەن قىلىش نامى

en: User Email
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق پوچتا ساندۇق ئادىرسى

en: User First Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىسمى

en: User ID
ug_CN: ئىشلەتكۇچى ID نۇمۇرى

en: User Language
ug_CN: ئىشلەتكۈچى تىلى

en: User Last Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ فامىلىسى

en: User Login Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ كىرىش ئىسمى

en: User Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى

en: User Nice Name
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ چىرايلىخ نامى

en: User Nickname
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تەخەللۇسى

en: User Registration Date
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تىزىملاتقان ۋاختى

en: User Request
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىلتىماسى

en: User Requests
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىلتىماسلىرى

en: User Roles
ug_CN: ئىشلەتكۈچى دەرىجىلىرى

en: User URL
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تور ئادىرسى

en: User URL may not be longer than 100 characters.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى تور ئادرېسى 100 ھەرپتىن ئاشماسلىقى كېرەك.

en: User added.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى قوشۇلدى.

en: User agent for the comment author.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ ئىشلەتكۈچى ۋاكالەتچىسى.

en: User already exists. Password inherited.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى مەۋجۇت، پارول ئۆزگەرتىلمەيدۇ.

en: User avatar
ug_CN: ئىشلەتكۈچى سىماسى

en: User cannot be added to this site.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنى بۇ تور بەتكە قوشۇشقا بولمايدۇ.

en: User count
ug_CN: ئىشلەتكۈچى سانى

en: User deleted.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئۆچۈرۈلدى.

en: User deletion is not allowed from this screen.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنى بۇ بەتتە ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ.

en: User has been added to your site.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى تور بېتىڭىزگە قوشۇلدى.

en: User has been created, but could not be added to this site.
ug_CN: قوللانغۇچى قۇرۇلۇپتۇ، ئەمما تور بېكىتىگە قوشماپسىز.

en: User has blocked requests through HTTP.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچى HTTP ئىلتىماسىنى چەكلىۋەتكەن.

en: User has no sites or content and will be deleted.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ تور بېكىتى ياكى مەزمۇنى يوق ھەمدە ئۆچۈرۈلىدۇ

en: User login
ug_CN: قوللانچى كىرىش

en: User navigation
ug_CN: قوللانچى يولباشچىسى

en: User not found
ug_CN: قوللانچى تېپىلمىدى

en: User not found.
ug_CN: قوللانچى تېپىلمىدى.

en: User queries should not be run before the %s hook.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى سۈرۈشتۈرۈشى %s قارمىقىدىن ئىلگىرى ئىجرا قىلىنمايدۇ.

en: User removed from this site.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى توربەتتىن ئۆچۈرۈلدى.

en: User removed from your site
ug_CN: قوللانچى تور بېتىڭىزدىن ئۆچۈرۈلدى

[ctx: User role]
en: Administrator
ug_CN: باشقۇرغۇچى

[ctx: User role]
en: Author
ug_CN: ئاپتور

[ctx: User role]
en: Contributor
ug_CN: تۆھپىكار

[ctx: User role]
en: Editor
ug_CN: تەھرىر

[ctx: User role]
en: Subscriber
ug_CN: مۇشتەرى

en: User updated.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى يېڭىلاندى.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئەڭگىمە پەرمان تاختا سانلىق مەلۇماتى

en: User&#8217;s comment data.
ug_CN: قوللانغۇچىنىڭ باھا مەلۇماتى

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئورۇن سانلىق مەلۇماتى WordPress پائالىيىتى ۋە خەۋەر باشقۇرۇش تاختىدىكى جامائەت پائالىيىتىگە ئىشلىتىلىدۇ.

en: User&#8217;s media data.
ug_CN: قوللانغۇچىنىڭ مېدېيا مەلۇماتى

en: User&#8217;s profile data.
ug_CN: قوللانغۇچىنىڭ كىملىك مەلۇماتى

en: Username
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Username is not editable.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىنى تەھرىرلىگىلى بولمايدۇ.

en: Username isn't editable.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىنى تەھرىرلىگىلى بولمايدۇ.

en: Username may not be longer than 60 characters.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئىسمى 60 ھەرپتىن ئۇزۇن بولسا بولمايدۇ.

en: Username must be at least 4 characters.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى ئاز دېگەندىمۇ 4 ھەرپ-بەلگە بولۇشى كېرەك

en: Username or Email Address
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئىسمى ياكى ئېلخەت ئادرېسى

en: Username or email address
ug_CN: ئىشلەتكۈچى ئاتى ياكى ئېلخەت ئادرېسى

en: Username.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Username/Password incorrect for %s
ug_CN: %s نىڭ ئىشلەتكۈچى نامى ياكى پارولى توغرا ئەمەس

en: Username:
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى:

en: Username: %s
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامى: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىدا پەقەت كىچىك ھەرپلەر (a-z) ۋە سانلار بولىدۇ

en: Usernames cannot be changed.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىنى ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ.

en: Users
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر ئەخلەتلەشنى قوللىمايدۇ. ئۆچۈرۈش ئۈچۈن '%s' قىلىڭ.

en: Users list
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەر تىزىملىگى

en: Users list navigation
ug_CN: ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ تىزىملىك يولباشلىغۇچىسى

en: Users must be registered and logged in to comment
ug_CN: باھا يېزىش ئۈچۈن ئىشلەتكۈچى چوقۇم تىزىملىتىپ كىرگەن بولۇشى كېرەك.

en: Users to Email
ug_CN: ئېلخەت تاپشۇرۇۋالغۇچىلار

en: Ushuaia
ug_CN: ئۇشۋائىيە

en: Uzhgorod
ug_CN: ئۇزخورود - ئۇكرائىنا

en: Vaduz
ug_CN: ۋادۇز - لېخچېنشتېين

en: Valid
ug_CN: ئىناۋەتلىك

en: Value
ug_CN: قىممىتى

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
ug_CN: كىرگۈزۈلگەن سانلار قاتارىغا بېرىلگەن قىممەت چوقۇم ئوبيېكت ياكى سانلار قاتارى بولۇشى زۆرۈر.

en: Vancouver
ug_CN: ۋانكۇۋېر - كانادا

en: Vatican
ug_CN: ۋاتىكان

en: Verse text
ug_CN: شېئىر تېكىستى

en: Version
ug_CN: نەشرى

en: Version %1$s by %2$s
ug_CN: نەشرى %1$s/%2$s

en: Version %s
ug_CN: نەشرى %s

en: Version of block API.
ug_CN: بۆلەك API نەشرى.

en: Version of the content block format used by the post.
ug_CN: ئوبىكت ئىشلەتكەن مەزمۇن بۆلەك فورماتىنىڭ نەشرى.

en: Version of the content block format used by the template.
ug_CN: قېلىپتا ئىشلىتىلگەن بۆلەك قېلىپى پىچىمىنىڭ نەشرى.

en: Version of the theme.json schema used for the typography settings.
ug_CN: مەتبەچىلىك تەڭشىكىگە ئىشلىتىلىدىغان theme.json سىخىمىسىنىڭ نەشرى.

en: Version:
ug_CN: نەشرى:

en: Version: %s
ug_CN: نەشرى: %s

en: Vertical
ug_CN: بويىغا

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
ug_CN: چوققىسىدىن باشلىنىدىغان قايچىلاشنىڭ بويىغا ئورنى سۈرەت ئېگىزلىكىنىڭ پىرسەنتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ.

en: Vertical space
ug_CN: ۋېرتىكال ئارىلىق

en: Very light gray to cyan bluish gray
ug_CN: ئىنتايىن سۇس كۈلرەڭدىن سۇس كۈمۈشرەڭ كۈلرەڭگىچە

en: Vevay
ug_CN: ۋىۋى

en: Victoria
ug_CN: ۋىكتورىيە

en: Video
ug_CN: سىن

en: Video %s not found
ug_CN: سىن %s تېپىلمىدى

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: سىن <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: سىنلار <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
ug_CN: سىن تەپسىلاتى

en: Video Name
ug_CN: سىن نامى

en: Video Player
ug_CN: سىن قويغۇچ

en: Video Plays
ug_CN: سىن قويۇش قېتىم سانى

en: Video Post
ug_CN: سىنلىق يازما

en: Video URL
ug_CN: سىن ئادرېسى

en: Video Widget
ug_CN: سىن بىرىكمىسى

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
ug_CN[0]: سىن بىرىكمىسى (%d)
ug_CN[1]: سىن بىرىكمىلىرى (%d)

en: Video caption text
ug_CN: سىن چۈشەندۈرۈش تېكىستى

en: Video details
ug_CN: سىن تەپسىلاتى

en: Video is paused.
ug_CN: ڧىلىم ۋاقىتلىق توختىتىلدى .

en: Video is playing.
ug_CN: ڧىلىم قويۇلىۋاتىدۇ .

en: Video player
ug_CN: سىن قويغۇچ

en: Video title
ug_CN: سېن تىمىسى

en: Video title&hellip;
ug_CN: سېن تىمىسى&hellip;

en: VideoPress
ug_CN: ۋىدېيوپرەس

en: Videos
ug_CN: سىنلار

en: Vienna
ug_CN: ۋېنا - ئاۋسترىيە

en: Vientiane
ug_CN: ۋيېنتيان - لائوس

en: Vietnamese
ug_CN: ۋېتناملىق

en: View
ug_CN: كۆرۈش

en: View %1$s version %2$s details
ug_CN: %1$s نەشرىنىڭ  %2$s تەپسىلاتلىرىنى كۆرۈش

en: View &#8220;%s&#8221;
ug_CN: &#8220;%s&#8221; نى كۆرۈش

en: View &#8220;%s&#8221; archive
ug_CN: "%s"  نىڭ ئارخىۋىنى كۆرۈش

en: View All
ug_CN: ھەممىنى كۆرۈش

en: View Attachment Page
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت بېتىنى كۆرۈش

en: View Category
ug_CN: سەھىپە كۆرۈش

en: View Changeset
ug_CN: ئۆزگىرىش توپلىمىنى كۆزدىن كەچۈرۈش

en: View Comment
ug_CN: باھا كۆرۈش

en: View Media File
ug_CN: ۋاسىتە ھۆججەت كۆرسەت

en: View Mobile Site
ug_CN: يانفون بېتىنى كۆرۈش

en: View Navigation Menu
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك كۆرسەت

en: View Page
ug_CN: بەتنى كۆرۈش

en: View Pages
ug_CN: بەتلەرنى كۆرۈش

en: View Pattern
ug_CN: ئەندىزە كۆرسەت

en: View Pattern Category
ug_CN: ئەندىزە سەھىپەسىنى كۆرسەت

en: View Patterns
ug_CN: ئەندىزە كۆرسەت

en: View Poll
ug_CN: راي سىناشنى كۆرۈش

en: View Post
ug_CN: يازمىنى كۆرۈش

en: View Posts
ug_CN: يازمىلارنى كۆرۈش

en: View Preview
ug_CN: ئالدىن كۆزىتىشنى كۆرسەت

en: View Privacy Policy Guide.
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى كۆرسەتكۈچىنى كۆرسىتىدۇ.

en: View Site
ug_CN: توربەتنى كۆرۈش

en: View Tag
ug_CN: خەتكۈشنى كۆرۈش

en: View Template
ug_CN: قېلىپ كۆرسەت

en: View Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىلىرىنى كۆرسەت

en: View Trash
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىنى كۆرۈش

en: View User
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنى كۆرۈش

en: View all
ug_CN: ھەممىنى كۆرۈش

en: View all drafts
ug_CN: ھەممە ئارگىناللارنى كۆرۈش

en: View all posts by %s
ug_CN: «%s»نىڭ بارلىق يازمىلىرىنى كۆرۈش

en: View all posts in %s
ug_CN: %s دىكى بارلىق يازمىلارنى كۆرۈش

en: View attachment page
ug_CN: قوشۇمچە ھۆججەت بېتىنى كۆرۈش

[ctx: View comment]
en: Comment
ug_CN: ئىنكاس

en: View comment history
ug_CN: باھا تارىخىنى كۆرۈش

en: View details
ug_CN: كۆرۈنۈش تەپسىلاتلىرى

[ctx: View is used as a noun]
en: View options
ug_CN: كۆرۈنۈش تاللانمىسى

en: View media file
ug_CN: ۋاسىتە ھۆججەت كۆرسەت

en: View mode
ug_CN: كۆرۈش سەكلى

en: View more comments
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ باھالار

en: View next month
ug_CN: كېيىنكى ئاينى كۆرسەت

en: View options
ug_CN: كۆرۈنۈش تاللانمىلىرى

en: View page
ug_CN: بەتنى كۆرۈش

en: View post
ug_CN: يازما كۆرۈش

en: View posts by %s
ug_CN: يازمىلارنى %s بويىچە كۆرۈش

en: View previous month
ug_CN: ئالدىنقى ئاينى كۆرسەت

en: View revisions (%s)
ug_CN: تۈزىتىلمە كۆرسەت (%s)

en: View site
ug_CN: بېكەت كۆرسەت

en: View site (opens in a new tab)
ug_CN: تور بېكەت كۆرسەت (يېڭى بەتكۈچتە ئاچىدۇ)

en: View the autosave
ug_CN: ئاپتوماتىك ساقلاشنى كۆرۈش

en: View this comment
ug_CN: باھانى كۆزدىن كەچۈرۈش

en: View your site
ug_CN: تور بېتىڭىزنى كۆرۈڭ

en: Viewport height (vh)
ug_CN: Viewport ئېگىزلىكى (vh)

en: Viewport largest dimension (vmax)
ug_CN: كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ چوڭ ئۆلچىمى (vmax)

en: Viewport smallest dimension (vmin)
ug_CN: كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك ئۆلچىمى (vmin)

en: Viewport smallest size in the block direction (svb)
ug_CN: بۆلەك يۆنىلىشىدىكى كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك چوڭلۇقى (svb)

en: Viewport smallest size in the inline direction (svi)
ug_CN: ئىچكى يۆنىلىشىدىكى كۆرۈنۈش ئېغىزىنىڭ ئەڭ كىچىك چوڭلۇقى (svi)

en: Viewport width (vw)
ug_CN: Viewport كەڭلىكى (vw)

en: Views
ug_CN: كۆرۈلۈشى

en: Views per day
ug_CN: كۈندىلىك كۆرۈلۈشى

en: Views per month
ug_CN: ھەر ئايدىكى كۆرۈلۈشى

en: Views per week
ug_CN: ھەر ھەپتىدىكى كۆرۈلۈشى

en: Vilnius
ug_CN: ۋىلنيۇس - لىتۋا

en: Vincennes
ug_CN: ۋىنسېننېس

en: Virgin
ug_CN: ۋىرجىن

en: Visibility
ug_CN: كۆرىنىشى

en: Visibility:
ug_CN: ئاشكارىلىقى:

en: Visible
ug_CN: ئاشكارا

en: Visible to everyone.
ug_CN: ھەممەيلەنگە كۆرۈنىدۇ.

en: Visit
ug_CN: كۆرۈش

en: Visit %s
ug_CN: %s نى زىيارەت قىلىش

en: Visit %s&#8217;s website
ug_CN: %s نىڭ تور بېتىنى زىيارەت قىلىش

en: Visit Dashboard
ug_CN: باشقۇرۇش بېتىگە بېرىش

en: Visit Link
ug_CN: ئۇلانمىنى زىيارەت قىلىش

en: Visit Site
ug_CN: تور بېكەتنى كۆرۈش

en: Visit Theme Site
ug_CN: باشتېما توربېتىنى زىيارەت قىلىش

en: Visit plugin homepage
ug_CN: قىستۇرما باش بېتىنى زىيارەت قىلىش

en: Visit site
ug_CN: توربېكىتىنى زىيارەت

en: Visit theme site for %s
ug_CN: ئۆرنەك  %s نىڭ تور بېكىتىنى زىيارەت

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنىڭ ئىنكاسى ئەخلەت خەت بايقاش مۇلازىمىتى ئارقىلىق ئۆزلۈكىدىن تەكشۈرۈلۈشى مۇمكىن.

en: Visitors
ug_CN: زىيارەتچىلەر

en: Visitors can add new comments and replies.
ug_CN: زىيارەتچى يېڭى ئىنكاس ۋە جاۋاب قوشالايدۇ.

en: Visitors cannot add new comments or replies.
ug_CN: زىيارەتچى يېڭى ئىنكاس ياكى جاۋاب قوشالمايدۇ.

en: Visitors cannot add new comments or replies. Existing comments remain visible.
ug_CN: زىيارەتچى يېڭى ئىنكاس ياكى جاۋاب قوشالمايدۇ. مەۋجۇت ئىنكاسلار كۆرۈنۈۋېرىدۇ.

en: Visits
ug_CN: كۆرۈلۈشى

en: Visual Editor
ug_CN: كۆرۈنمىلىك تەھرىرلىگۈچ

en: Visual aids
ug_CN: كۆرۈنمە ئېلانلار

en: Visual editor
ug_CN: كۆرۈنمە تەھرىرى

en: Visual editor selected
ug_CN: كۆرۈنمە تەھرىرى تاللاندى

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
ug_CN: كۆرۈنۈشلۈك ھالىتى سىزگە يازما تەھرىرلىگۈچكە ئوخشاپ كېتىدىغان بىر تەھرىرلىگۈچ تەمىنلەيدۇ. قورال بالدىقىدىكى يىغما كۇنۇپكىسىنى بېسىپ ئىككىنچى قۇر كونترول كۇنۇپكىلىرىنى يايالايسىز.

en: Vivid cyan blue
ug_CN: جانلىق كۆك

en: Vivid cyan blue to vivid purple
ug_CN: پارقىراق قېنىق كۆكۈچ كۆكتىن پارقىراق بېنەپشەگىچە

en: Vivid green cyan
ug_CN: جانلىق يېشىل

en: Vivid purple
ug_CN: يارقىن زەڭگەر رەڭ

en: Vivid red
ug_CN: جانلىق قىزىل

en: Vladivostok
ug_CN: ۋلادىۋوستوك - روسىيە

en: Volgograd
ug_CN: ۋولگاگراد - روسىيە

en: Volume Slider
ug_CN: ئاۋازنى سۈرگۈچ

en: Vostok
ug_CN: ۋوستوك - روسىيە

en: Votes
ug_CN: بېلەتلەر

en: WHAT was he doing, the great god Pan,
    	Down in the reeds by the river?
    Spreading ruin and scattering ban,
    Splashing and paddling with hoofs of a goat,
    And breaking the golden lilies afloat
        With the dragon-fly on the river.
ug_CN: ياش ئىدۇق ئۇزۇن سەپەرگە ئاتلىنىپ چىققاندا بىز،
    ئەمدى ئاتقا مىنگۈدەك بوپ قالدى ئەنە نەۋرىمىز.
    ئاز ئىدۇق مۈشكۈل سەپەرگە ئاتلىنىپ ماڭغاندا بىز،
    ئەمدى چوڭ كارۋان ئاتالدۇق قالدۇرۇپ چۆللەردە ئىز.

en: Waiting for confirmation
ug_CN: جەزملەشنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: Waiting for review before publishing.
ug_CN: تارقىتىشتىن ئىلگىرى قايتا تەكشۈرۈشنى كۈتۈۋاتىدۇ.

en: Wake
ug_CN: ۋەيك ئارىلى - ئامېرىكا

en: Wallis
ug_CN: ۋولىس ئارىلى - فرانسىيە

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ پائالىيەتنى خالامسىز؟ <a href="%s">كېيىنكى پائالىيەتنى تەشكىللەشكە ياردەملىشىڭ</a>!

en: Warning | Warnings
ug_CN[0]: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Warning notice
ug_CN: ئاگاھلاندۇرۇش ئەسكەرتىشى

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ug_CN: دىققەت! ئىشلەتكۈچى %s ئۆچۈرىلەمىدى.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
ug_CN: دىققەت! ئىشلەتكۈچى ئۆچۈرىلەمىدى. ئىشلەتكۈچى %s تور باشقۇرغۇچىسى.

en: Warning.
ug_CN: ئاگاھلاندۇرۇش!

en: Warning:
ug_CN: ئاگاھلاندۇرۇش:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
ug_CN: ئاگاھلاندۇرۇش: %1$s نىڭ %2$s (%3$s) ئۆزگەرگۈچىسىگە %4$s، %5$s بېرىلىشى ئۈمىد قىلىندى.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
ug_CN: دىققەت: ئۇلانما قىستۇرۇلۇشنى قىستۇرۇلدى، ئەمما خاتالىق باردەك قىلىدۇ. بىر تەكشۈرىۋېتەمسىز.

en: Warsaw
ug_CN: ۋارشاۋا - پولشا

en: Wavatar (Generated)
ug_CN: Wavatar (ئاپتوماتىك)

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
ug_CN: نۆۋەتتە بىز ئىنكاسلىرىڭىزنىڭ قاتلاملىرىنى قايتا قۇرۇۋاتىمىز (ئىنكاسلىرىڭىز كۆپ بولسا بۇنىڭغىمۇ بىز ئاز ۋاقىت كېتىدۇ)...

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
ug_CN: بىز سىزنىڭ بىلوگگېر ھېساباتىڭىز ھەققىدىكى بىر قىسىم ئۇچۇرلارنى ۋوردپرەس ساندىنىڭىزغا ساقلاپ قويدۇق. بۇ ئۇچۇرلارنى ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز ھەممىنى يېڭىدىن باشلىيالايسىز. قايتا باشلىسىڭىزمۇ ئىمپورتلىنىپ بولغان يازمىلار تەسىرىگە ئۇچرىمايدۇ. ئوخشاش بىر بىلوگنى قايتا ئىمپورتلىماقچى بولسىڭىز، تەكرارلانغان بارلىق يازما ۋە ئىنكاسلاردىن ئاتلاپ ئۆتۈپ كېتىلىدۇ.

en: We have saved some information about your Tumblr account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts will be skipped.
ug_CN: بىز سىزنىڭ Tumblr ھېساباتىڭىز ھەققىدىكى بىر قىسىم ئۇچۇرلارنى ۋوردپرەس ساندىنىڭىزغا ساقلاپ قويدۇق. بۇ ئۇچۇرلارنى ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز ھەممىنى يېڭىدىن باشلىيالايسىز. قايتا باشلىسىڭىزمۇ ئىمپورتلىنىپ بولغان يازمىلار تەسىرىگە ئۇچرىمايدۇ. ئوخشاش بىر بىلوگنى قايتا ئىمپورتلىماقچى بولسىڭىز، تەكرارلانغان بارلىق يازما ۋە ئىنكاسلاردىن ئاتلاپ ئۆتۈپ كېتىلىدۇ.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
ug_CN: ئوڭۇشلۇق كىردىڭىز، لېكىن بىلوگ يوق ئىكەن. كېيىنكى قېتىم باشقا ھېساباتتا سىناپ بېقىڭ.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
ug_CN: ھېساباتىڭىزغا كىرگىلى بولمىدى. قايتا قوزغىتىپ سىناپ بېقىڭ.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
ug_CN: ھازىر ھەممىنى ئايلاندۇرۇپ بولدۇق. لېكىن سىز خالىغان ۋاقىتتا <a href="%s">يەنە ئايلاندۇرالايسىز</a>

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
ug_CN: LiveJournal دىكى يازمىلىرىڭىزنى چۈشۈرۈپ ئىمپورتلاۋاتىمىز...

en: We&#8217;re here for you
ug_CN: خىزمىتىڭىزگە تەييارمىز

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
ug_CN: بىز سىزنىڭ تۈگەتكەن يېرىڭىزگىچە ساقلاپ قويدۇق، شۇڭا سىز 30 مىنۇت ئىچىدە بۇ ئىمپورتلىغۇچقا يېنىپ كەلسىڭىز، ئۇنداقتا كەلگەن يېرىڭىزدىن باشلاپ داۋاملاشتۇرالايسىز.

en: Web Address
ug_CN: تور ئادرېسى

en: Web server
ug_CN: تور مۇلازىمېتىرى

en: WebHooks
ug_CN: تور قارماقلىرى

en: Webfont font family must be a non-empty string.
ug_CN: Webfont خەت نۇسخا ئائىلىسى چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى بولۇشى كېرەك.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
ug_CN: Webfont خەت نۇسخىلىرى چوقۇم مۇئەييەن پىچىمدىكى ھەرپ تىزىقى ياكى پۈتۈن سان بولۇشى كېرەك.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
ug_CN: بۇ webfont src چوقۇم بوش بولمىغان ھەرپ تىزىقى ياكى ھەرپ تىزىقى سانلار قاتارى بولۇشى كېرەك.

en: Webhooks
ug_CN: تور قارماقلىرى

en: Website
ug_CN: تور بېكەت

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ug_CN: تور بېكەت:%1$s (IP ئادرېس:%2$s, %3$s)

en: Websites
ug_CN: تور بەتلەر

en: Wed
ug_CN: چا

en: Wednesday
ug_CN: چارشەنبە

[ctx: Wednesday initial]
en: W
ug_CN: چ

en: Week
ug_CN: ھەپتە

en: Week Starts On
ug_CN: ھەپتە بېشى

en: Weekly
ug_CN: ھەپتىلىك

en: Weekly Views
ug_CN: ھەپتىلىك كۆرۈلۈشى

en: Weeks
ug_CN: ھەپتە

en: Welcome
ug_CN: مەرھابا

en: Welcome Guide
ug_CN: كۆرسەتمىگە خۇش كەلدىڭىز

en: Welcome back!
ug_CN: قايتىپ كەلگىنىڭىزنى قارشى ئالىمىز

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ug_CN: خۇش كەلدىڭىز

en: Welcome to Styles
ug_CN: ئۇسلۇبقا خۇش كەلدىڭىز

en: Welcome to WordPress!
ug_CN: WordPress كە خۇش كېلىپسىز!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ug_CN: WordPress كە خۇش كېلىپسىز. بۇ تۇنجى يازمىڭىز. ئۇنى تەھرىرلەڭ ياكى ئۆچۈرۈڭ، ئاندىن يېزىشنى باشلاڭ!

en: Welcome to WordPress.com
ug_CN: ۋوردپرەس.كومغا خۇش كەپسىز

en: Welcome to the editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچكە خۇش كەلدىڭىز

en: Welcome to the site editor
ug_CN: تور بېكەت تەھرىرلىگۈچكە خۇش كەلدىڭىز

en: Welcome to the template editor
ug_CN: قېلىپ تەھرىرلىگۈچكە خۇش كەلدىڭىز

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
ug_CN: بۆلەكلەرنىڭ ئاجايىپ دۇنياسىغا خۇش كەلدىڭىز. . .

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
ug_CN: WordPress تىزگىن تاختىغا خۇش كەلدىڭىز!

en: Welsh
ug_CN: ۋېلشچە

en: West
ug_CN: غەرب

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
ug_CN: ئىشلەتكۈچى سانلىق مەلۇماتلىرىغا نىسبەتەن قايسى خىل ئاپتوماتىك قارار قىلىش ۋە ياكى تەھلىل قىلىش ئېلىپ بارىدۇ

en: What data breach procedures we have in place
ug_CN: سانلىق مەلۇمات سىزمىلىرىنى بىر تەرەپ قىلىدىغان تەرتىپلەر قانداق

en: What do I do now?
ug_CN: ئەمدى نېمە قىلىشىم كېرەك؟

en: What is PHP and how does it affect my site?
ug_CN: PHP دېگەن نېمە؟ ئۇ تور بېكىتىمگە قانداق تەسىر كۆرسىتىدۇ؟

en: What personal data we collect and why we collect it
ug_CN: بىز قانداق شەخسىي ئۇچۇرلارنى توپلايمىز ۋە نېمە ئۈچۈن توپلايمىز

en: What rights you have over your data
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتىڭىزغا نىسبەتەن قانداق ھوقۇقىڭىز بار

en: What should be done with content owned by %s?
ug_CN: ئىگىسى  %s بولغان مەزمۇنلار قانداق بىرتەرەپ قىلىنسۇن ؟

en: What should be done with content owned by these users?
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ مەزمۇنلىرى قانداق بىرتەرەپ قىلىنسۇن ؟

en: What should be done with content owned by this user?
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنىڭ مەزمۇنى قانداق بىر تەرەپ قىلىنىش كېرەك؟

en: What third parties we receive data from
ug_CN: بىز قانداق ئۈچىنچى تەرەپتىن سانلىق مەلۇمات قوبۇل قىلىمىز

en: What to show on the front page
ug_CN: بىرىنچى بەتتە نېمە كۆرسىتىلىدۇ

en: What&#8217;s New
ug_CN: قانداق يېڭىلىقلار بار

en: What&#8217;s on your mind?
ug_CN: نېمىنى ئويلاۋاتىسىز؟

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
ug_CN: سەھىپە بىلەن بەلگىنىڭ قانداق پەرقى بار؟ ئادەتتىكى ئەھۋالدا، بەلگە بولسا يازمىلىرىڭىزدىكى باشقا يازمىلاردا قايتا كۆرۈنىشى مۇمكىن بولغان مۇھىم ئۇچۇر (نامى، تېمىسى قاتارلىقلار)نى پەرقلەندۈرۈشكە ئىشلىتىلىدىغان ئېلان خاراكتېردىكى ھالقىلىق سۆزلەرنى كۆرسىتىدۇ، سەھىپە بولسا ئالدىن بېكىتىلگەن بۆلەكلەرنى كۆرسىتىدۇ. ئەگەر بېكىتىڭىزنى بىر كىتاب دەپ قارىسىڭىز، سەھىپىلەر مەزمۇنى مۇندەرىجىسىگە، بەلگىلەر ئىندېكستىكى ئاتالغۇلارغا ئوخشايدۇ.

en: What's Hot
ug_CN: ئاۋات تېمىلار

en: What's a Gravatar?
ug_CN: گراۋاتار دېگەن نېمە؟

en: What’s next?
ug_CN: ئەمدىچۇ؟

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ug_CN: يېزىلغان ئىنكاستىكى ئىسىم، ئېلخەت ئادرېسى ياكى IP ئادرېس تۆۋەندىكى سۆزلەردىن خالىغان بىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالسا، ئۇ ھالدا ئۇ ھەر قۇردا بىردىن سۆز ياكى IP ئادرېس يېزىلغان ھالەتتە <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">تەستىق كۈتۈش قاتارى</a> غا قوشۇلىدۇ. ئۇ سۆز تەركىبى بويىچە سېلىشتۇرۇلىدۇ. شۇڭا «press» نى ئىزدىگەندە «WordPress» مۇ كۆرسىتىلىدۇ.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ug_CN: يېزىلغان باھالاش ئىنكاسىدا ئىسىم، ئېلخەت ئادرېسى ياكى IP ئادرېس دېگەندەك سۆزلەردىن خالىغان بىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالسا، ئۇ ھالدا ئەخلەت خەت قىلىنىدۇ. ھەر قۇردا بىردىن سۆز ياكى IP ئادرېس يېزىلغان ھالەتتە ئۇ سۆز تەركىبى بويىچە سېلىشتۇرۇلىدۇ. شۇڭا «WordPress» سۆزى «press» كە ماس كېلىدۇ.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ug_CN: بۇ بەتكە يېڭىدىن سەھىپە قوشماقچى بولسىڭىز، ئۇنداقتا تۆۋەندىكى ئورۇنغا تولدۇرسىڭىز بولىدۇ:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ug_CN: بۇ بەتكە يېڭىدىن خەتكۈش قوشماقچى بولسىڭىز، ئۇنداقتا تۆۋەندىكى ئورۇنغا تولدۇرسىڭىز بولىدۇ:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
ug_CN: باشتېما ئۆزگەرتكەندە، سان ۋە كىچىك قورال رايونى (ياكى يانبالدىقى) نىڭ تەڭشىلىشىدە بەزى پەرقلەر بولىدۇ، شۇنداقلار بۇ پەرقلەر باشتېما ئالماشتۇرۇشقا ئازراق ئاۋارىچىلىك ئېلىپ كېلىدۇ. ئەگەر باشتېما ئۆزگەرتىپ بەزى كىچىك قوراللار كۆرۈنمىگەن بولسا، بۇ ئېكراننى تۆۋەنگە سىيرىپ «ئاكتىپسىز قورال بالداقلار» رايونىغا ئەكېلىڭ، بۇ يەردە  بارلىق كېچىك قوراللىرىڭىز ۋە ئۇلارنىڭ تەڭشەكلىرى ساقلىنىدۇ.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
ug_CN: %s نىڭ ئىجازىتىنى تەكشۈرگەندە، ئىزچىل بەلگىلەنگەن ئىنكاسقا ئاساسەن تەكشۈرۈڭ.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
ug_CN: %s نىڭ ئىجازىتىنى تەكشۈرگەندە، ئىزچىل بەلگىلەنگەن بەتكە ئاساسەن تەكشۈرۈڭ.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
ug_CN: %s نىڭ ئىجازىتىنى تەكشۈرگەندە، ئىزچىل بەلگىلەنگەن يازمىغا ئاساسەن تەكشۈرۈڭ.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
ug_CN: %s نىڭ ئىجازىتىنى تەكشۈرگەندە، ئىزچىل بەلگىلەنگەن تۈرگە ئاساسەن تەكشۈرۈڭ.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
ug_CN: %s نىڭ ئىجازىتىنى تەكشۈرگەندە، ئىزچىل بەلگىلەنگەن ئىشلەتكۈچىگە ئاساسەن تەكشۈرۈڭ.

en: When enabled, videos will play directly within the webpage on mobile browsers, instead of opening in a fullscreen player.
ug_CN: قوزغىتىلغاندا، سىن پۈتۈن ئېكرانلىق قويغۇچتا ئېچىلماي، ئۇنىڭ ئورنىغا كۆچمە توركۆرگۈدىكى تور بەتتە قويۇلىدۇ،

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
ug_CN: قايتا رەتلەش ھالىتىدە، تزىملىكنىڭ ئۈستىدە قوشۇمچە قايتا رەتلەش كونترول تىزىملىكلىرى كۆرىنىدۇ.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
ug_CN: قايتا رەتلەش ھالىتىدە، كىچىك قوراللار تىزىملىگىنىڭ ئۈستىدە كىچىك قوراللارنى قايتىدىن رەتلەش كونتروللىرى كۆرۈنىدۇ.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
ug_CN: كىچىكرەك ئېكرانلاردا كۆرۈپ باققاندا، سول تەرەپتىكى رامكىنىڭ ئاستىدىكى «يىغىش» سىنبەلگىسىنى ئىشلەتسىڭىز بولىدۇ. بۇ رامكىنى يوشۇرۇپ تور بېكىتىڭىزنى يېڭى باشتېمىدا كۆرۈپ بېقىش ئۈچۈن كۆپرەك بوشلۇق بىلەن تەمىنلەيدۇ. رامكىنى ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۈچۈن، «يىغىش» كۇنۇپكىسىنى قايتا چېكىڭ.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
ug_CN: ئەگەر «variadic» ئۆرنەك ئىقتىدارىنى خەتلەتكەندە، «type» چوقۇم «array» بولۇشى كېرەك.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
ug_CN: كۆڭۈلدىكى مېتا قىممەتنى خەتلەتكەندە، سانلىق مەلۇمات چوقۇم تەمىنلىگەن تىپى بىلەن ماس كېلىشى كېرەك.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
ug_CN: ئەگەر «array» (سانلار قاتارى) ئىقتىدارى خەتلىتىلسە، بۇ ئىقتىدارنىڭ سىخېما بايانىدا چوقۇم «items» ھالقىلىق سۆز بولىدۇ.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
ug_CN: ئەگەر «array» ياكى «object» ئىقتىدارىنى خەتلىتىپ REST API دا كۆرسىتىش ئۈچۈن، يەنە بۇ ئىقتىدارنىڭ سىخېما بايانىنى بەلگىلەش زۆرۈر.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ug_CN: «سانلار قاتارى» تەڭشىكىنى تىزىملىتىش ئارقىلىق REST API دا كۆرسەتكەندە، سىز چوقۇم «show_in_rest.schema.items» دىكى ھەر بىر سانلار قاتارىغا ھالىتىنى بەلگىلىشىڭىز لازىم.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
ug_CN: «object» ئىقتىدارى خەتلىتىلگەندە، بۇ ئىقتىدارنىڭ سىخېمىسىنىڭ بايانىدا چوقۇم «properties» (خاسلىق) ھالقىلىق سۆز بولىدۇ.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
ug_CN:  بۇ شەكىلدىكى قىسقا يوللاردىن بىرىگە بوشلۇق قوشۇپ يېڭى بىر پاراگراف باشلىسىڭىز، بۇ شەكىللەر ئاپتوماتىك قوللىنىلىدۇ. ئەسلىگە كەلترۈرۈش ئۆچۈن ئۆچۈرۈش ياكى Esc كۇنۇپكىسىنى بېسىڭ.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
ug_CN: REST API نى سىناۋاتقاندا، بىر خاتالىق كۆرۈلگەن:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
ug_CN: REST API سىناۋاتقاندا، كۈتۈلمىگەن نەتىجە قايتۇردى:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
ug_CN: بۇ تەڭشەكلەر كۈچكە ئىگە بولغاندا، «باشقۇرۇش تاختىسى» دىكى «كۆز يۈگۈرتۈش» رامكىسىدا «ئىزدەش ماتورلىرى ئىناۋەتسىز قىلىندى» دېگەن ئەسكەرتىش كۆرۈنۈپ، ئىزدەش موتورى ئۆمۈچۈكىنىڭ تور بېكىتىڭىزنى ئاپتوماتىك زىيارەت قىلمايدىغانلىقىنى ئەسكەرتىدۇ.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
ug_CN: «تۈركۈملەپ تەھرىرلەش»نى ئىشلەتسىڭىز، تاللانغان بارلىق يازمىلارنىڭ مېتا مەلۇماتلىرى (سەھىپە، ئاپتور ۋە باشقىلار)نى بىراقلا ئۆزگەرتەلەيسىز. گۇرۇپپىدىن يازما چىقىرىۋېتىش ئۈچۈن، كۆرۈنگەن «تۈركۈملەپ تەھرىرلەش» رايونىدا يازما نامىنىڭ يېنىدىكى %s<span class="screen-reader-text">چىقىرىۋەت</span> نى چەكسىڭىزلا بولىدۇ.

en: When using a keyboard to navigate:
ug_CN: كۇنۇپكا بىلەن يۆتكەلگەندە:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
ug_CN: زىيارەتچىلەر تور بېتىدە ئىنكاس يازغاندا،  ئىنكاس جەدۋىلىدىكى مەلۇماتلارنى يىغىپلا قالماي، ئەخلەت ئىنكاسلارنى بايقاشقا ياردىمى بولىشى ئۈچۈن، زىيارەتچىنىڭ IP ئادرىسى ۋە تور كۆرگۈچ ئۇچۇرلىرىنىمۇ تەڭ يىغىمىز.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
ug_CN: تۆۋەندىكى كۇنۇپكىنى باسقىنىڭىزدا، WordPress كومپيۇتېرىڭىزغا ساقلىۋېلىشىڭىز ئۈچۈن سىزگە XML ھۆججىتى قۇرۇپ بېرىدۇ.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ug_CN: سىز تىزىمغا كىرگەندە، بىر قانچە ساقلانمىغا تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى ۋە ئېكراندا كۆرسىتىش تاللانمىسىنى ساقلايمىز. تىزىمغا كىرىش ساقلانمىسى ئىككى كۈن ساقلىنىدۇ، ئېكراندا كۆرسىتىش تاللانما ساقلانمىسى بىر يىل ساقلىنىدۇ. ئەگەر «مېنى ئەستە تۇت» نى تاللىغان بولسىڭىز، تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى ئىككى ھەپتە ساقلىنىدۇ. ئەگەر تىزىمدىن چىقسىڭىز، تىزىمغا كىرىش ساقلانمىسى چىقىرىۋېتىلىدۇ.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
ug_CN: باشقۇرۇش تاختىسى › يېڭىلاشتىن «ھازىر يېڭىلا» توپچىنى چېكىپ يېڭىلىغاندا، بۇ خاتالىق تازىلىنىپ كېيىنكى يېڭىلاشنى سىناشقا قۇلايلىق يارىتىدۇ.

en: Where the pattern comes from e.g. core
ug_CN: ئەندىزە نەدىن كەلگەن مەسىلەن، يادرو

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
ug_CN: قېلىپ نەدىن كەلگەن مەسىلەن، «ئۆرنەك»

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
ug_CN: قېلىپ بۆلىكىنىڭ نەدە ئىشلىتىلىشى (بەت قاش، بەت ئاستى قاتارلىق.)

en: Where your data is sent
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىز قەيەرگە ئەۋەتىلدى

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
ug_CN: تەكسونومىيەنى باشقۇرۇش يۈزى ئارقىلىقمۇ ياكى قوللانغۇچىلارئالدى يۈزى ئارقىلىق ئاشكارە ئىشلىتىش مەقسەت قىلىنامدۇ.

en: Whether a template is a custom template.
ug_CN: قېلىپ ئىختىيارىچە قېلىپمۇ يوق.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
ug_CN: ئۆرنەك بۆلەك ئاساسىدىكى قېلىپ بۆلىكىنى ئىشلىتەمدۇ يوق.

en: Whether a theme uses block-based templates.
ug_CN: ئۆرنەك بۆلەك ئاساسىدىكى قېلىپنى ئىشلىتەمدۇ يوق.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
ug_CN: تۈر بەلگىلەنگەن ئاتالغۇنىڭ ھەممىسى ياكى  بىرىگە بەلگىلىنىشى كېرەكمۇ يوق.

en: Whether or not comments are open on the post.
ug_CN: يازمىغا ئىنكاس يېزىش ئوچۇقمۇ يوق.

en: Whether or not the post can be pinged.
ug_CN: يازمىغا ping بۇيرۇقى بەرگىلى بولامدۇ يوق.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
ug_CN: يازمىنى چوققىلاشقا بولامدۇ-يوق.

en: Whether or not the post type can be viewed.
ug_CN: قانداخ بۇلۇشىدىن قەتتى نەزەر،يازما تىپىنى كۆرگىلى بۇلدۇ.

en: Whether or not the post type should have children.
ug_CN: قانداق بولىشىدىن قەتئىنەزەر يازما تىپىنىڭ بالىسى بولىشى كېرەك.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
ug_CN: تۈرلەرگە ئايرىشنىڭ قىسمى تۈرلىرى بولسۇنمۇ-يوق.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
ug_CN: ئاتالغۇلار بۇلۇتى كۆرسىتىلسۇنمۇ - يوق.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
ug_CN: يازما ۋە ئىنكاس RSS مەنبەسىنى بەت قاشقا قوشامدۇ يوق.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
ug_CN: بۇ ھالەتتىكى يازمىلارنىڭ لەيلىمە نەشىرتارىخى بارمىكىن.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
ug_CN: بۇ ھالەتتىكى يازمىلار تور بېكىتىنىڭ ئالدى يۈزىدە كۆرۈنسۈنمۇ - يوق.

en: Whether posts with this status should be private.
ug_CN: بۇ ھالەتتىكى يازمىلار خۇسۇسىىيمۇ - يوق.

en: Whether posts with this status should be protected.
ug_CN: بۇ ھالەتتىكى يازمىلار قوغدالنسۈنمۇ - يوق.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
ug_CN: بۇ ھالەتتىكى يازمىلار ئاۋام تەرىپىدىن سۈرۈشتۈرۈلسۈنمۇ - يوق.

en: Whether the content is protected with a password.
ug_CN: مەزمۇنى پاروللۇق قوغدىلامدۇ-يوق.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
ug_CN: ئۈزۈندە پاروللۇق قوغدىلامدۇ-يوق.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
ug_CN: تىزىملىك تۈرى مەۋجۇت بولمىغان ئوبيېكتنى بىلدۈرەمدۇ يوق.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
ug_CN: قىستۇرما پەقەت توردىلا ئاكتىپلىنامدۇ يوق.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
ug_CN:  تەكسونومىيەنى ئاشكارە ئىزدەيدىغان قىلىش كىرەكمۇ يوق.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
ug_CN: ئۆرنەك پۈتۈك ماۋزۇ بەلگىسىنى باشقۇرالامدۇ يوق.

en: Whether the theme disables custom colors.
ug_CN: تېما ئىختىيارى رەڭلەرنى چەكلەمدۇ يوق.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
ug_CN: باشتېما ئىختىيارى خەت چوڭ-كىچىكلىكىنى چەكلەمدۇ يوق.

en: Whether the theme disables custom gradients.
ug_CN: ئۆرنەك ئىختىيارى تەدرىجىي رەڭلەرنى چەكلەمدۇ يوق.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
ug_CN: ئۆرنەك ھاسىل قىلىنغان ئورۇنلاشتۇرۇش ئۇسلۇبىنى چەكلەمدۇ يوق.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
ug_CN: ئۆرنەك خاسلاشتۇرۇش باشقۇرىدىغان ئەپچەنىڭ تاللاشچان يېڭىلىشىنى قوزغىتامدۇ يوق.

en: Whether the theme is a block-based theme.
ug_CN: ئۆرنەك بۆلەك ئاساسىدىكى ئۆرنەك بولغان تەقدىردىمۇ.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
ug_CN: تىما ياتقۇزۇلغان ئىنكاسلىق مەزمۇننى قوللامدۇ يوق.

en: Whether the widget supports multiple instances
ug_CN: ئەپچە كۆپ خىل مىسالنى قوللامدۇ يوق

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
ug_CN: ئۆرنەك كۆرۈنۈش ئۈچۈن ئىشلىتىدىغان كۆڭۈلدىكى WordPress بۆلەك ئۇسلۇبىنى ئىشلىتەمدۇ يوق.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
ug_CN: ئۆرنەك قاراڭغۇ تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبىدىكى ئارا يۈزنى ئىشلىتەمدۇ يوق.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
ug_CN: ئۆرنەك تەھرىرلىگۈچ ئۇسلۇبىدىكى CSS قاپلىغۇچنى ئىشلىتەمدۇ يوق.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
ug_CN: ئۆرنەك كەڭ توغرىلىنىدىغان CSS خىلىنى ئىشلىتەمدۇ يوق.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
ug_CN:  يازما-تىپلىق جەدۋەللەرگە مۇناسىۋەتلىك تەكسونومىيە ئېستونلىرىنى ئاپتوماتىك قۇرۇشقا رۇخسەت قىلىش

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
ug_CN: بۇ تىزىملىككە چوققا بەتنى ئۆزلۈكىدىن قوشامدۇ يوق.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇغىغا تاشلىماي مەجبۇرى ئۆچۈرۈپ ئۆچۈرمەيدىغىنىڭىز.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇغىغا تاشلىماي مەجبۇرى ئۆچۈرۈپ ئۆچۈرمەيدىغىنىڭىز.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
ug_CN: ئەپچەنى مەجبۇرىي چىقىرىۋېتەمدۇ ياكى ئۇنى ئاكتىپسىز يانبالداققا يۆتكەمدۇ يوق.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
ug_CN: مەزكۇر ھۆججەت تىپىنى باشقۇرۇشقا ئىشلىتىدىغان كۆڭۈلدىكى ئىشلەتكۈچى ئارايۈزى (UI) ھاسىل قىلامدۇ يوق.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
ug_CN: بۇ تەكسونومىيەنى باشقۇرۇش ئۈچۈن ئەسلى UI قۇرۇش كىرەكمۇ يوق.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
ug_CN: ھېچقانداق يازمىغا تەقسىملەنمىگەن ئاتالغۇلارنى يوشۇرۇپ قويامدۇ-يوق.

en: Whether to ignore sticky posts or not.
ug_CN: چوققىلانغان يازمىغا پەرۋا قىلمامدۇ يوق.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
ug_CN: نەتىجە توپلىمىدىكى تۈرلەرنىڭ ئىچىدە تارماق تۈر بار يوقلۇقىنى چەكلەمدۇ يوق.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
ug_CN: يازما تىپلىرى تەھرىر تىزىملىكى يازمىلارنى ئۆز ئىچىگە ئالسۇنمۇ - يوق.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
ug_CN: يولباشچى تىزىملىكىدە يازما تىپىنى تاللاشقا بولامدۇ يوق.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
ug_CN: تەرىملەر تەكسونومىيەسىنى باشلىغۇچ تىزىملىكتە تاللاشقا بولسۇنمۇ يوق.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
ug_CN: ئىجازەتسىز تەمىنلىگۈچىلەر ئۈچۈن oEmbed ئىلتىماس تەلەپ قىلامدۇ-يوق.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
ug_CN: تەكسونومىيەسىنى تىز/ توپ تەھرىرلەش تاختىسىدا كۆرسىتىش

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
ug_CN: يېڭى ئۇسلۇبنى كۆرۈپ باققان ۋاقتىڭىزدا بىرىكمە، تىزىملىك ۋە ئۇسلۇبقا ئالاقىدار تاللاشلارنى ئۆزلەشتۈرسىڭىز بولىدۇ.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ كۈنتەرتىپتىكى پائالىيەتلىرىنى سىناۋاتقاندا، تۆۋەندىكى خاتالىقنى قايتۇردى: %s

en: White
ug_CN: ئاق

en: Whitehorse
ug_CN: ۋايتخورس

en: Who we are
ug_CN: بىز كىم

en: Who we share your data with
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى كىمگە ھەمبەھىرلەيمىز

en: Why is this important?
ug_CN: بۇ نىمە ئۈچۈن مۇھىم؟

en: Wide
ug_CN: كەڭ

en: Wide Blocks
ug_CN: كەڭ بۆلەك

en: Wide width
ug_CN: كەڭرى كەڭلىك

en: Widget %s
ug_CN: %s كىچىك قورالى

en: Widget Group
ug_CN: ئەپچە گۇرۇپپىسى

en: Widget area: %s
ug_CN: ئەپچە رايونى: %s

en: Widget areas
ug_CN: ئەپچە دائىرىسى

en: Widget is missing.
ug_CN: ئەپچە كەم.

en: Widget moved down
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىۋېتىلدى.

en: Widget moved up
ug_CN: كىچىك قورال ئۈستىگە يۆتكەلدى.

en: Widget title:
ug_CN: ۋىجېت تېمىسى:

en: Widget type (id_base) is required.
ug_CN: ئەپچە تىپى (id_base) زۆرۈر.

en: Widget type does not support raw instances.
ug_CN: ئەپچە تىپى ئەسلى مىسالنى قوللىمايدۇ.

en: Widget types
ug_CN: ئەپچە تۈرى

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
ug_CN: كونا ئەپچە بۆلەكتىن يوشۇرىدىغان ئەپچە تىپى.

en: Widgets
ug_CN: كىچىك قوراللار

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
ug_CN: كىچىك قوراللار بولسا باشتېما تەرىپىدىن تەمىنلەنگەن ھەرقانداق كىچىكلىتىشكە بولىدىغان رايون (ئادەتتە يانبالداق دەپمۇ ئاتىلىدۇ) غا قويۇشقا بولىدىغان مۇستەقىل مەزمۇن بۆلىكى بولۇپ، خاس كىچىك قوراللار بىلەن يانبالداق ياكى كىچىك قورال رايونىڭىزنى بېيىتىش ئۈچۈن، تېما بالدىقىنى ئۆزىڭىز ياقتۇرغان ئورۇنغا سۆرەپ تارتىڭ. سۈكۈت بويىچە، پەقەت دەسلەپكى كىچىك قورال رايونىنىلا يايغىلى بولىدۇ. قوشۇمچە كىچىك قورال رايونلىرىنى بېيىتىش ئۈچۈن، ئۇلارنىڭ تېما بالدىقىنى چېكىپ ئۇلارنى يېيىڭ.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ug_CN: باشتېمىڭىز تەمىنلىگەن كىچىك قوراللار رايونىغا قويۇلىدىغان كىچىك قوراللار مەزمۇننىڭ مۇستەقىل بۆلىكى (يانبالداق دەپمۇ ئاتىلىدۇ)

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
ug_CN: كىچىك قوراللارنى تەكرار ئىشلەتكىلى بولىدۇ. سىز ھەر بىر كىچىك قورالغا بىر تېما بەلگىلەپ تور بېتىڭىزدە كۆرسىتەلەيسىز. لېكىن ئۇنداق قىلىش شەرت ئەمەس.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
ug_CN: بىرىكمىلەرنى كۆرسىتىشتىن بۇرۇن %s بىلەن تىزىملاش كېرەك.

en: Width
ug_CN: كەڭلىكى

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
ug_CN: قايچىلاش كەڭلىكى سۈرەت كەڭلىكىنىڭ پىرسەنتى بويىچە ھېسابلىنىدۇ.

en: Width of the zero (0) character (ch)
ug_CN: نۆل (0) ھەرپنىڭ كەڭلىكى (ch)

en: Winamac
ug_CN: ۋىناماك

en: Windhoek
ug_CN: ۋىندخوك - نامىبىيە

en: Winnipeg
ug_CN: ۋىنپېگ - كانادا

en: Wood thrush singing in Central Park, NYC.
ug_CN: مەركىزى باغچىدىكى ئورماندا ئاققاش سايراۋاتىدۇ، نيۇ-يورك شەھىرى.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
ug_CN: سۆز

en: Word count: %s
ug_CN: سۆز سانى: %s

en: WordCamps
ug_CN: WordCamp لار

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ug_CN: WordPress %1$s ئىجرا بولۇۋاتقان باشتېما %2$s

en: WordPress &rsaquo; Error
ug_CN: WordPress &rsaquo; خاتالىق

en: WordPress &rsaquo; Success
ug_CN: WordPress &rsaquo; ئوڭۇشلۇق بولدى

en: WordPress Address (URL)
ug_CN: WordPress ئادرېسى (URL)

en: WordPress Blog
ug_CN: WordPress بىلوگى

en: WordPress Comments
ug_CN: WordPress باھالىرى

en: WordPress Constants
ug_CN: WordPress تۇراقلىق مىقدارلىرى

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
ug_CN: WordPress يادرو ۋە بۆلەك تەھرىرلىگۈچ: HTML، CSS، PHP، SQL، JavaScript ۋە React.

en: WordPress Embed
ug_CN: WordPress قىستۇرۇلغان

en: WordPress Events and News
ug_CN: WordPress پائالىيەتلىرى ۋە خەۋەرلەر

en: WordPress Media
ug_CN: WordPress تاراتقۇ

en: WordPress News
ug_CN: WordPress خەۋەرلىرى

en: WordPress Updates
ug_CN: WordPress يېڭىلانمىلىرى

en: WordPress User
ug_CN: WordPress ئىشلەتكۈچى

en: WordPress Version
ug_CN: WordPress نەشرى

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
ug_CN: WordPress ئەپلىرى: Kotlin، Java، Swift، Objective-C، Vue، Python، ۋە TypeScript.

en: WordPress cannot dynamically serve a %s file due to a lack of rewrite rule support
ug_CN: قايتا يېزىش قائىدىسىنىڭ قوللىشى كەم بولغانلىقتىن، WordPress ھەرىكەتچان ھالدا %s ھۆججەتنى تەمىنلىيەلمەيدۇ

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
ug_CN: WordPress تىزىمغا كىرگەن ئىشلەتكۈچىنىڭ چەكلىك ئۇچۇرىنى توپلايدۇ (ئەمما <em>ھەرگىز</em> تارقاتمايدۇ) ئەمما كېيىن ئۇنى ئۆچۈرۈۋېتىدۇ ياكى نامسىزلاشتۇرىدۇ. بۇ سانلىق مەلۇماتلاردىن تۆۋەندىكىلەر بار:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
ug_CN: WordPress تىزىمغا كىرگەن ئىشلەتكۈچىلەردىن چەكلىك ئۇچۇر توپلايدۇ (ئەمما <em>ھەرگىز</em> تارقاتمايدۇ). ئادەتتە، بۇ ئىشلەتكۈچىلەر مەلۇم ئۇسۇلدا (مەسىلەن، مەزمۇن، دۇكان باشقۇرۇش) تۆھپە قوشقانلاردۇر؛ ئاز ساندىكىلەردىن سىرت، بۇ ئىشلەتكۈچىلەر خەتلىتىپ ئىنكاس يوللاش، يازما ئېلان قىلىش ياكى تاۋار سېتىۋېلىش قاتارلىق ئىشلارنى قىلىدىغان ئادەتتىكى زىيارەتچىلەرنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ. WordPress ساقلاپ قالىدىغان سانلىق مەلۇماتلار تۆۋەندىكىچە:

en: WordPress database error:
ug_CN: WordPress ساندان خاتالىقى:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
ug_CN: WordPress ئىجادىيەت يېڭىلىنىشىنى %s تۇراقلىق مىقدار توسۇۋالدى.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
ug_CN: WordPress ئىجادىيەت يېڭىلىنىشىنى %s سۈزگۈچ توسۇۋالدى.

en: WordPress directory location
ug_CN: WordPress مۇندەرىجە ئورنى

en: WordPress directory size
ug_CN: WordPress مۇندەرىجە چوڭلۇقى

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
ug_CN: WordPress يېڭى تېخنىكىغا كەڭ قۇچاق ئاچىدۇ، شۇنداقلا ئىلگىرىكى نەشرىنى قوللاشقا تىرىشىدۇ. WordPress قۇرۇلۇشى تۆۋەندىكى تىل ۋە ئامبارلارنى ئىشلىتىدۇ:

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
ug_CN: WordPress ھازىر <a href="%1$s">يېڭىلاش مۇلازىمەتلىرى</a> گە ئۇقتۇرۇش قىلالماۋاتىدۇ، چۈنكى
    بېكىتىڭىزنىڭ <a href="%2$s">كۆرۈنۈش تەڭشەكلىرى</a> دە مەسىلە بار.

en: WordPress locale code.
ug_CN: WordPress يەرلىك كودى.

en: WordPress login
ug_CN: ۋوردپرەسكە كىرىش

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
ug_CN: WordPress تېخنىكىلىق تۆھپىلەر بىلەن راۋاجلىنىشى مۈمكىن. لېكىن تۆھپە قوشۇش ئۈچۈن كود يېزىش لازىم ئەمەس. بىر قۇر كود يازماي تۇرۇپمۇ ئۆز تەسىرىڭىزنى قوشالايدىغان بەزى يوللارمۇ بار.

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ug_CN: WordPress ئۈچۈن %1$s نىڭ %2$s نەشرى ياكى ئۇنىڭدىن يۇقىرى نەشرىنى تەلەپ قىلىدۇ. تور بېكەت مۇلازىمىتى تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقىلىشىپ بۇ مەسىلىنى تۈزىتىڭ.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
ug_CN: WordPress بىخەتەرلىك ۋە ئاسراش تارقىتىشىنى %s توسۇۋالدى.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
ug_CN: WordPress بىخەتەرلىك ۋە ئاسراش تارقىتىشىنى %s سۈزگۈچ توسۇۋالدى.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
ug_CN: WordPress ئۈنۈمسىز قىستۇرۇلغان XHTML بەلگىلىرىنى توغرىلىسۇن

en: WordPress site: %s
ug_CN: WordPress بېكىتى: %s

en: WordPress update available (%s)
ug_CN: WordPress نىڭ يېڭىلىنىشى بار(%s).

en: WordPress version %s
ug_CN: ۋورد پىرەس نەشرى %s

en: WordPress.com Forums
ug_CN: WordPress.com مۇنبىرى

en: WordPress.com News
ug_CN: ۋوردپرەس.كوم خەۋەرلىرى

en: WordPress.com Password
ug_CN: WordPress.com پارولى

en: WordPress.com Search
ug_CN: WordPress.com دىن ئىزدەش

en: WordPress.com Support
ug_CN: WordPress.com قوللىشى

en: WordPress.com forums
ug_CN: ۋوردپرەس.كوم مۇنبىرى

en: WordPress.org is reachable
ug_CN: WordPress.org غا باغلىنالايدۇ

en: WordPress.org plugin directory slug.
ug_CN: WordPress.org قىستۇرما مۇندەرىجىسى slug.

en: WordPress.org takes privacy and transparency very seriously
ug_CN: WordPress.org شەخسىيەت ۋە ئاشكارىلىققا ئىنتايىن كۆڭۈل بۆلىدۇ

en: WordPress.org takes privacy and transparency very seriously. To learn more about what data is collected, and how it is used, please visit <a href="%s">the WordPress.org Privacy Policy</a>.
ug_CN: بىز شەخسىيەت ۋە ئاشكارىلىققا ئىنتايىن كۆڭۈل بۆلىدۇ. قانداق ئۇچۇرلارنى يىغىپ ۋە ئۇلارنى قانداق ئىشلىتىدىغانلىقىمىز توغرىسىدىكى ئۇچۇرلارنى بىلمەكچى بولسىڭىز بۇ جاي <a href="%s">WordPress.org شەخسىيەت تۈزۈمى</a> نى زىيارەت قىلىڭ.

en: WordPress.org themes
ug_CN: WordPress.org ئۇسلۇبلىرى

en: Words
ug_CN: سۆزلەر:

en: Words:
ug_CN: سۆزلەر:

en: Words: %s
ug_CN: سۆزلەر: %s

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ug_CN: ئۆزىنى %s دەپ تونۇتقان بۇ پىروگراممىغا ھېسابىڭىزنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بېرەمسىز؟ سورالغان بۇ پىروگراممىغا ئىشەنچ قىلغان ۋاقتىڭىزدىلا شۇنداق قىلىڭ.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ug_CN: بۇ پىروگراممىغا ھېسابىڭىزنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بېرەمسىز؟ سورالغان بۇ پىروگراممىغا ئىشەنچ قىلغان ۋاقتىڭىزدىلا شۇنداق قىلىڭ.

en: Wrapper color
ug_CN: ئورالما رەڭگى

en: Writable
ug_CN: يېزىلىشچان

en: Write
ug_CN: يېزىڭ

en: Write HTML…
ug_CN: HTML يىزىش...

en: Write a description
ug_CN: چۈشەندۈرۈش ياز

en: Write a description (optional)
ug_CN: چۈشەندۈرۈش ياز (تاللاشچان)

en: Write a post
ug_CN: بىر يازما يازاي

en: Write an excerpt (optional)
ug_CN: ئۈزۈندە يىزىڭ (ئىختىيارى)

en: Write byline…
ug_CN: تەقرىز يېزىۋاتىدۇ…

en: Write code…
ug_CN: كود يىزىڭ...

en: Write file name…
ug_CN: ھۆججەت ئ‍ىسمىنى يىزىش...

en: Write preformatted text…
ug_CN: ئالدىن فورماتلانغان تېكىست ياز...

en: Write shortcode here…
ug_CN: قىسقا كودنى يىزىڭ...

en: Write site tagline…
ug_CN: بېكەت بەلگە سىزىقىنى يېزىۋاتىدۇ…

en: Write site title…
ug_CN: بېكەت ماۋزۇسىنى يېزىۋاتىدۇ…

en: Write summary
ug_CN: قىسقىچە مەزمۇن ياز

en: Write summary…
ug_CN: قىسقىچە مەزمۇن ياز…

en: Write title…
ug_CN: تىما يىزىش...

en: Write verse…
ug_CN: شېئىر يېزىۋاتىدۇ…

en: Write with calmness
ug_CN: خاتىرجەم يازىدۇ

en: Write your first blog post
ug_CN: تۇنجى يازمىڭىزنى يېزىڭ

en: Writing
ug_CN: يېزىش

en: Writing Settings
ug_CN: يېزىش تەڭشەكلىرى

en: X &#8212; Even more mature than above
ug_CN: X &#8212; ئەڭ يۇقىرى دەرىجە، كۆپلىگەن كىشىلەرنىڭ كۆرۈشىگە ماس كەلمەيدۇ

en: X Position
ug_CN: X ئورنى

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
ug_CN: XFN تاللاشچان بولۇپ، <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML دوستلار تورى</a>نى كۆرسىتىدۇ. WordPress  سىز ئۇلانما بەرگەن تور بېكەتنىڭ قۇرغۇچىسى ياكى ئىگىسى بىلەن بولغان مۇناسىۋىتىڭىزنى كۆرسىتىش ئۈچۈن XFN خاسلىقلىرى ھاسىل قىلىشىڭىزغا رۇخسەت قىلىدۇ.

en: XL
ug_CN: چوڭراق

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ug_CN: XML خاتالىقى: %1$s  قۇر نومۇرى: %2$s

en: XML Sitemap
ug_CN: XML تور بېكەت خەرىتە

en: XML-RPC Request Failed --
ug_CN: XML-RPC ئىلتىماسى مەغلۇب بولدى --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنىڭ  XML-RPC مۇلازىمىتى چەكلىۋېتىلگەن.

en: XXL
ug_CN: تېخىمۇ چوڭ

en: Y
ug_CN: Y-يىل

en: Y Position
ug_CN: Y ئورنى

en: Yahoo IM
ug_CN: ياخۇ ھېساباتىڭىز

en: Yakutat
ug_CN: ياكېتات- ئالياسكا@ئامېرىكا

en: Yakutsk
ug_CN: ياكۇتسكى - روسىيە

en: Yancowinna
ug_CN: يانسوۋىننا - ئاۋسترالىيە

en: Yangon
ug_CN: يانگون

en: Yap
ug_CN: ياپ ئارىلى - مىكرونېزىيە

en: Year
ug_CN: يىل

en: Yekaterinburg
ug_CN: يېكاتېرىنبۇرگ - روسىيە

en: Yellow
ug_CN: سېرىق

en: Yellowknife
ug_CN: يېلونايف - كانادا

en: Yerevan
ug_CN: ئېرېۋان - ئەرمېنىيە

en: Yes
ug_CN: ھەئە

en: Yes, I approve of this connection
ug_CN: ھەئە، بۇ باغلىنىشنى تەستىقلايمەن

en: Yes, I want to be subscribed
ug_CN: شۇنداق، خەتلىنىمەن.

en: Yes, I want to delete my subscription
ug_CN: شۇنداق، خەتلەنگىنىمنى ئۆچۈرىمەن.

en: Yes, take me to my profile page
ug_CN: بولىدۇ، ئارخىپ بېتىمگە باشلاپ بارغىن

en: Yesterday
ug_CN: تۈنۈگۈن

en: Yiddish
ug_CN: ئىبرانىيە تىلى

en: You
ug_CN: سىز

en: You are about to approve the following comment:
ug_CN: تۆۋەندىكى باھانى تەستىقلىماقچى بولۇۋاتىسىز.

en: You are about to delete %s.
ug_CN: %s نى ئۆچۈرمەكچى بولىۋاتىسىز.

en: You are about to delete the following comment:
ug_CN: تۆۋەندىكى باھانى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز.

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ug_CN: ئۇلانما «%s» نى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز.
     توختىتىش ئۈچۈن 'Cancel' نى، ئۆچۈرۈش ئۈچۈن 'OK' نى بېسىڭ.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ug_CN: باشتېما '%s' نى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز
     توختىتىش ئۈچۈن «ئىناۋەتسىز»نى، ئۆچۈرۈش ئۈچۈن «ھەئە»نى بېسىڭ.

en: You are about to mark the following comment as spam:
ug_CN: تۆۋەندىكى باھاغا «ئەخلەت خەت» دەپ بەلگە قويماقچى بولۇۋاتىسىز.

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ug_CN: تۆۋەندىكى باھانى ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىمەكچى بولۇۋاتىسىز:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ug_CN: بۇلارنى تور بېكىتىڭىزدىن مەڭگۈ ئۆچۈرۈۋېتىش ئالدىدا تۇرىسىز.
    ئۆچۈرۈلسە قەتئىي قايتۇرالمايسىز.
    «بىكار قىلىش» نى بېسىپ توختىتىڭ، ياكى «ماقۇل» نى بېسىپ ئۆچۈرۈڭ.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ug_CN: بۇنى تور بېكىتىڭىزدىن مەڭگۈ ئۆچۈرۈۋېتىش ئالدىدا تۇرىسىز. ئۆچۈرۈلسە قەتئىي قايتۇرالمايسىز. «بىكار قىلىش» نى بېسىپ توختىتىڭ، ياكى «ماقۇل» نى بېسىپ ئۆچۈرۈڭ.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ug_CN: بۇ نەرسىلەرنى ئەخلەت قىلماقچى بولدىڭىز. «ئىناۋەتسىز»نى بېسىپ توختىتىڭ، «ھەئە»نى بېسىپ ئۆچۈرۈڭ.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنى HTTPS ئارقىلىق زىيارەت قىلىۋاتىسىز، ئەمما <a href="%1$s">WordPress ئادرېس</a> ۋە <a href="%2$s">تور ئادرېس</a>ىڭىز HTTPS ئىشلىتىشكە تەڭشەلمىگەن.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنى HTTPS ئارقىلىق زىيارەت قىلىۋاتىسىز، ئەمما كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا <a href="%s">بېكەت ئادرېسى</a>ڭىز تېخى HTTPS ئىشلىتىشكە تەڭشەلمەپتۇ.

en: You are already subscribed
ug_CN: سىز خەتلىنىپ بولغان

en: You are attempting to log out of %s
ug_CN: %s دىن چىقىپ كەتمەكچى بولۇۋاتىسىز.

en: You are browsing %s
ug_CN: سىز زىيارەت قىلىۋاتىسىز %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
ug_CN: سىز نۆۋەتتە %2$s نىڭ %1$s بىلوگ ئارخىپلىرىنى كۆرۈۋاتىسىز.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
ug_CN: سىز نۆۋەتتە %2$s دىكى %1$s بىلوگ ئارخىپلىرىنى كۆرۈۋاتىسىز.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
ug_CN: سىز نۆۋەتتە %2$s يىلدىكى %1$s بىلوگ ئارخىپلىرىنى كۆرۈۋاتىسىز.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
ug_CN: سىز نۆۋەتتە %s بىلوگ ئارخىپلىرىنى كۆرۈۋاتىسىز.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ug_CN: نۆۋەتتە «%s» سەھىپىسىدىكى ئارخىپلارنى كۆرۈۋاتىسىز.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
ug_CN: تەھرىرلەۋاتقىنىڭىز ئاخىرقى يازمىڭىلىرىڭىز كۆرسىتىلگەن بەت.

en: You are currently in Design mode.
ug_CN: ھازىر سىز لايىھەلەش ھالىتىدە.

en: You are currently in Write mode.
ug_CN: ھازىر سىز يېزىش ھالىتىدە.

en: You are currently in zoom-out mode.
ug_CN: ھازىر سىز يىراقلىتىش ھالىتىدە.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە WordPress نىڭ ئەڭ يېڭى نەشرى ئىجرا قىلىنىۋېتىپتۇ، يېڭىلاپ تۇرۇڭ!

en: You are customizing %s
ug_CN: سىز %s خاسلاشتۇردىڭىز

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
ug_CN: سىز ئەسلىگە كەلتۈرۈش ھالىتىدە. بۇ دېگەنلىك ئۆرنەك ياكى قىستۇرمىدا خاتالىق بولۇشى مۇمكىن. ئەسلىگە كەلتۈرۈش ھالىتىدىن چىقىش ئۈچۈن، تىزىمدىن چىقىڭ ياكى چىقىش توپچىسىنى ئىشلىتىڭ.<a href="%s"> ئەسلىگە كەلتۈرۈشتىن چىقىش</a>

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
ug_CN: ۋوردپرەس.كومغا <strong>%1$s</strong> بولۇپ كىردىڭىز. باشقا قوللانچىغا ئالماشتۇرۇش ئۈچۈن ئاۋال <a href="%2$s">چېكىنىپ چىقىڭ</a>.

en: You are not allowed to close this poll.
ug_CN: بۇ راي سىناشنى ئاخىرلاشتۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to delete this poll.
ug_CN: بۇ راي سىناشنى ئۆچۈرۈشىڭىزگە ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to edit this poll.
ug_CN: بۇ راي سىناشنى تەھرىرلىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to manage this item.
ug_CN: بۇ تۈرنى باشقۇرۇشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
ug_CN: بۇ تۈرنى ئەخلەت ساندۇقىدىن چىقىرىشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
ug_CN: بۇ تۈرنى ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not allowed to open this poll.
ug_CN: بۇ راي سىناشنى باشلىشىڭىزغا رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not authorized to upload files to this site
ug_CN: بۇ توربەتكە ھۆججەت يۈكلىشىڭىزگە رۇخسەت بېرىلمىگەن.

en: You are not currently logged in.
ug_CN: سىز تېخى كىرمىدىڭىز.

en: You are now logged out everywhere else.
ug_CN: سىز ھازىر باشقا بىر جايدا چېكىنىپ كەتتىڭىز.

en: You are now logged out.
ug_CN: ھازىر چىقىپ كەتتىڭىز.

en: You are now subscribed to this blog.
ug_CN: بۇ بلوگقا خەتلەندىڭىز.

en: You are only logged in at this location.
ug_CN: سىز پەقەت مۇشۇ جايدىلا كىرگەن.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
ug_CN: باھانى بەك تېز يوللايدىكەنسىز. سەل تۇرۇپ يوللاڭ.

en: You are previewing %s
ug_CN: ئالدىن كۆرۈۋاتقىنىڭىز: %s

en: You are probably offline.
ug_CN: سىز بەلكىم تورغا باغلانمىغان.

en: You are subscribed to the following blogs:
ug_CN: تۆۋەندىكى بلوگلارغا خەتلەندىڭىز:

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ug_CN: سىز قىستۇرما يېڭىلاۋاتىسىز. ئالدى بىلەن <a href="%s">ساندان ۋە ھۆججەتلىرىڭىزنى زاپاسلاش</a>نى ئۇنۇتماڭ.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ug_CN: سىز ئۆرنەك يېڭىلاۋاتىسىز. ئالدى بىلەن <a href="%s">ساندان ۋە ھۆججەتلىرىڭىزنى زاپاسلاش</a>نى ئۇنۇتماڭ.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ug_CN: سىز نۆۋەتتىكى قىستۇرمىنىڭ كونىراق نەشرىنى يۈكلەۋاتىسىز. كونىراق نەشرىنى ئورنىتىشنى داۋاملاشتۇرالايسىز ئەمما ئالدى بىلەن  <a href="%s">ساندان ۋە ھۆججەتلىرىڭىزنى زاپاسلاش</a>نى ئۇنۇتماڭ.

en: You are uploading an older version of the installed theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ug_CN: سىز ئورنىتىلغان ئۆرنەكنىڭ كونىراق نەشرىنى يۈكلەۋاتىسىز. كونىراق نەشرىنى ئورنىتىشنى داۋاملاشتۇرالايسىز ئەمما ئالدى بىلەن <a href="%s">ساندان ۋە ھۆججەتلىرىڭىزنى زاپاسلاش</a>نى ئۇنۇتماڭ.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز %1$s كۈچەيتىلگەن قىستۇرما ئىشلىتىۋاتىدۇ، بۇ %2$s ساندانى ئىشلىتىلمىگەنلىكتىن دېرەك بېرىدۇ.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
ug_CN: ئىشلىتىۋاتقان تور كۆرگۈچىڭىزدە فلەش قويغۇچ قوزغىتىلمىغان ياكى قاچىلانمىغان. فلەش قويغۇچ قىستۇرمىسىنى قوزغۇتۇڭ ياكى https://get.adobe.com/flashplayer/ دىن ئەڭ يېڭى نەشرىنى چۈشۈرۈڭ.

en: You are using an insecure browser!
ug_CN: بىخەتەر بولمىغان تور كۆرگۈچنى ئىشلىتىۋېتىپسىز!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
ug_CN: ھېساباتىڭىزغا ئۆزلۈكىدىن ھاسىللانغان ئىم ئىشلىتىۋاتىسىز. ئۇنى ئۆزگەرتەمسىز؟

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
ug_CN: تور كۆرگۈچنىڭ ئىچكى ھۆججەت يوللىغۇچىنى ئىشلىتىۋاتىسىز. WordPress يوللىغۇچىسىنىڭ كۆپ ھۆججەت تاللاش ۋە سۆرەپ تاشلاش ئىقتىدارى بار. <a href="#">كۆپ ھۆججەت يوللىغۇچقا ئالمىشىش</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
ug_CN: كۆپ ھۆججەت يۈكلىگۈچىسىنى ئىشلىتىۋاتىسىز. مەسىلە كۆرۈلدىمۇ؟ ئۇنداقتا <a href="%1$s" %2$s>تور كۆرگۈچ يۈكلىگۈچىسى</a>نى سىناپ بېقىڭ.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
ug_CN: "%1$s" باشقۇرۇش تاختىسىنى زىيارەت قىلىشقا ئۇرۇندىڭىز، لېكىن نۆۋەتتە بۇ بېكەتنى زىيارەت قىلىش ھوقۇقىڭىز يوقكەن. ئەگەر راستتىنلا "%1$s" نى زىيارەت قىلالايتتىم دەپ قارىسىڭىز، تور باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ug_CN: سىز مەۋجۇت بولمىغان تۈرنى تەھرىرلىمەكچى بولۇۋاتىسىز. ئۇ ئۆچۈرۈۋېتىلگەنمۇ قانداق؟

en: You attempted to edit an item that doesn't exist. Perhaps it was deleted?
ug_CN: مەۋجۇت بولمىغان تۈرنى تەھرىرلەۋاتقاندەك قىلىسىز. بەلكىم ئۇ ئۆچۈرۈلگەندۇ؟

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
ug_CN: ئادەتتە، <a href="%s">كىچىك قوراللار</a>نى ئىشلىتىپ، بۇ يەردە ئۇلانما قوشۇپ تور بېكىتىڭىزدە كۆرسىتەلەيسىز. سۈكۈت بويىچە، WordPress تىكى بىرنەچچە تور بېكەتلەرگە قۇرۇلغان ئۇلانمىلار مىسال تەرىقىسىدە بېرىلگەن.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
ug_CN: ھەربىر رامكىغا ئۇچۇر كىرگۈزۈش ئارقىلىق ئۇلانما قوشالايسىز ياكى بۇ يەردىكى ئۇلانمىلارنى تەھرىرلىيەلەيسىز. پەقەت ئۇلانمىنىڭ تور ئادرېسى ۋە نامى (تورىڭىزدا ئۇلانما ھالەتتە كۆرسەتمەكچى بولغان تېكىست) چوقۇم تولدۇرۇلىدىغان بۆلەك ھېسابلىنىدۇ.

en: You can adjust your blocks to ensure a cohesive experience across your site — add your unique colors to a branded Button block, or adjust the Heading block to your preferred size.
ug_CN: بۆلەكلەرنى تەڭشەپ پۈتكۈل بېكەتنىڭ بىردەكلىكىگە كاپالەتلىك قىلالايسىز-ماركا توپچە بۆلىكىگە ئالاھىدە رەڭ قوشۇپ، ياكى بەت قاش بۆلەكنى سىز ياقتۇرىدىغان چوڭلۇقتا تەڭشىيەلەيسىز.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
ug_CN: سىز يەنە ئارخىپىڭىزدىن <a href="%s">ئارا يۈز تىلىنى ئۆزگەرتەلەيسىز</a>.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ug_CN: سىز يەنە «رەڭ تاللاش» كۇنۇپكىسىنى چېكىپ، ئۈنۈملۈك HTML قىممەت (ئون ئالتىلىق سىستېمىدا) كىرگۈزسىڭىزمۇ  مەسىلەن، قىزىل رەڭ ئۈچۈن &#8220;#ff0000&#8221; ياكى رەڭ تاللىغۇچنى ئىشلىتىپ رەڭ تاللىسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ug_CN: سىز يەنە مەزمۇنلىرىڭىزنىڭ RSS مەنبەسىدىكى كۆرۈنۈشىنى تىزگىنلىيەلەيسىز. بۇلار كۆرسىتىلىدىغان يازمىنىڭ سانى، تولۇق تېكىست ياكى ئاساسىي مەزمۇننى كۆرسىتىش، كودلىنىشى قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. <a href="%s">مەنبە ھەققىدىكى تەپسىلاتلار</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
ug_CN: سىز يەنە <a href="%s">Press This خەتكۈشى</a> ئارقىلىق يازما يازلايسىز.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
ug_CN: تەپسىلاتلار دىيالوگ رامكىسىدىكى كېڭەيتىلگەن تەھرىرلەش ئېكرانىدىكى خاس نەرسىلەرنى ئۆچۈرەلەيسىز ياكى زىيارەت قىلالايسىز.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
ug_CN: بىرلا ۋاقىتتا كۆپ يازما تەھرىرلىيەلەيسىز ياكى ئۇلارنى سېۋەتكە يوللىيالايسىز. تەكشۈرۈش رامكىسىنى ئىشلىتىپ مەشغۇلات ئېلىپ بارماقچى بولغان يازمىلارنى تاللاپ، ئاندىن «تۈركۈملەپ مەشغۇلات قىلىش» تىزىملىكىدىن ئېلىپ بارماقچى بولغان مەشغۇلاتنى تاللاپ، «قوللىنىش»نى باسسىڭىز بولىدۇ.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
ug_CN: بۇ ئېكراندىكى ھالەت رامكىسى ئارقىلىق باھالارنى تەستىقلاشتىن باشقا، باھا ۋاقىت تامغىسىنىمۇ ئۆزگەرتەلەيسىز.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
ug_CN: ئوخشاش تىپتىكى مەشغۇلاتلارنى ئورۇندىيالايسىز. مەسىلەن، سۈزگۈچ ئىشلىتىپ تىزىملىكتىكى ئەزالارنى سۈزۈپ كۆرسىتىش؛ قۇر ئۈستىدە مائۇسنى توختىتىپ تۇرغاندا كۆرۈنىدىغان مەشغۇلات ئۇلانمىلىرىنى ئارقىلىق بەت ئالمىشىش؛ «تۈركۈملەپ مەشغۇلات قىلىش» تىزىملىكىنى ئىشلىتىپ، كۆپ بەتنىڭ مەلۇمات ئۇچۇرلىرىنى بىراقلا ئۆزگەرتىش قاتارلىقلار.

en: You can alternatively upload files directly on the Upload tab.
ug_CN: يۈكلەش بەتكۈچتە ھۆججەتنى بىۋاسىتە يۈكلىيەلەيسىز.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
ug_CN: <strong>بەلگىلەر</strong>نى ئىشلىتىپ يازمىلىرىڭىزغا ھالقىلىق سۆز باغلىيالايسىز. بەلگىلەرنىڭ سەھىپىلەرگە ئوخشىمايدىغان يېرى، بەلگىلەر دەرىجە-قاتلامغا ئايرىلمايدۇ، بۇ دېگەنلىك بىر بەلگە بىلەن يەنە بىر بەلگە ئوتتۇرىسىدا ھېچقانداق باغلىنىش بولمايدۇ.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
ug_CN: ئۆرنەك ئورنىنى تىزىملىك تەھرىرلىگۈچنىڭ ئاستىدىكى <strong>ئارزۇ قىلغان تەڭشەكلەرنى تاللاش</strong> ئارقىلىق خاس تىزىملىكلەرگە تەقسىملىيەلەيسىز. تىزىملىكنى بىر قېتىمدا ھەممە ئۆرنەكلەرنىڭ ئورنىغا تەقسىملەشتە، ئېكران چوققىسىدىكى <strong>ئورۇن باشقۇرۇش بەتكۈچنى زىيارەت</strong> قىلىڭ.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
ug_CN: «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈچىدە ھەر ئېكراندا كۆرسىتىلىدىغان تۈر سانىنى ۋە ئىستونلارنى كۆرسىتىش- يوشۇرۇش ھالىتىنى بەلگىلەش ئارقىلىق بۇ ئېكراننىڭ كۆرۈنۈشىنى ئۆزگەرتەلەيسىز.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
ug_CN: پارولىڭىزنى ئۆزگەرتەلەيسىز، كۇنۇپكا تاختىسى قىسقا يوللىرىنى ئېچىپ قويالايسىز، WordPress باشقۇرغۇچىلىق ئېكرانلىرىنىڭ رەڭ تۈسىنى ئۆزگەرتەلەيسىز، جانلىق ئۈنۈمدىكى (كۆرۈنمە) تەھرىرلىگۈچنى ئېتىۋېتەلەيسىز ۋە باشقا ئىشلارنى قىلالايسىز. قورالبالدىقى (ئىلگىرىكى نەشرىدىكى «باشقۇرۇش بالدىقى»)نى بېكىتىڭىزنىڭ ئالدى قىرىدىن يوشۇرۇپ قويالايسىز، لېكىن ئۇنى باشقۇرۇش ئېكرانىدا ئىناۋەتسىز قىلغىلى بولمايدۇ.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
ug_CN: باشتېمىنىڭ سۈكۈتتىكى بەت قېشى سۈرەتلىرى ئىچىدىن ياكى ئۆزىڭىز خالىغان باشقا بىر رەسىمنى تاللىسىڭىز بولىدۇ. سىز يەنە «تور بېكەت تېمىسى» ۋە «يانداش تېما»نىڭ كۆرۈنۈش ئۇسۇلىنى ئىختىيارىي قىلالايسىز.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ug_CN: ئىلگىرى يوللىغان بەت قاشلىرىدىن بىرسىنى تاللىسىڭىزمۇ ياكى خالىغانچە ئالماشتۇرۇپ ئىشلەتسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ug_CN: سىز باش بەتتە نېمىلەرنى كۆرسىتىشنى تاللىيالايسىز. بۇ كۆرسىتىشلەر بۇرۇنقى بىلوگلاردەك يازمىلارنى تەتۈر ۋاقىت تەرتىپى بويىچە كۆرسىتىش ياكى مۇقىم ياكى ئىستاتىك بەتتە كۆرسىتىش قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. ئىستاتىك ھالەتتىكى باش بەتنى بەلگىلەش ئۈچۈن ئاۋال ئىككى <a href="%s">بەت</a> قۇرۇشىڭىز كېرەك. بىرى باش بەت بولىدۇ، يەنە بىرى يازمىلىرىڭىزنى كۆرسىتىدىغان بەت بولىدۇ.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ug_CN: باش بېتىڭىزدە نىمىلەرنىڭ كۆرسىتىشنى تاللىيالايسىز. ئۇ تەتۈر ۋاقىت تەرتىپى بويىچە كۆرسىتىلگەن يازمىلار بولىشى مۈمكىن ۋە ياكى مۇقىم بىر تور بېتى بولىشىمۇ مۈمكىن. ئەگەر مۇقىم بىر بەتنى باش بەت قىلماقچى بولسىڭىز، ئاۋال ئىككى بەت ياسىشىڭىز كېرەك. بىرى باش بەت بولىدۇ، يەنە بىرىدە يازمىلىرىڭىز كۆرسىتىلىدۇ.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
ug_CN: ماشىنا ئادەم، ping مۇلازىمەتلىرى ۋە «ئۆمۈچۈك» لەرنىڭ تور بېكىتىڭىزنى زىيارەت قىلىشى ياكى قىلماسلىقىنى تاللىيالايسىز. ئەگەر بۇ مۇلازىمەتلەرنىڭ تور بېكىتىڭىزنى زىيارەت قىلماسلىقىنى خالىسىڭىز،  «ئىزدەش موتورلىرىنىڭ بۇ بېكەتنى رەتكە تۇرغۇزۇشىنى ئىناۋەتسىز قىلىش» يېنىدىكى تاللاش رامكىسىنى چېكىپ، ئېكراننىڭ ئاستى تەرىپىدىكى «ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلا» توپچىسىنى چېكىڭ.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
ug_CN: «ئۇلانما سەھىپىلىرى»نى ئىشلىتىپ گۇرۇپپا ئۇلانمىلىرى قۇرالايسىز. «ئۇلانما سەھىپىسى»نىڭ نامى بىردىنبىر بولۇشى ھەمدە «ئۇلانما سەھىپىلىرى» سىز يازما ئۈچۈن ئىشلەتكەن سەھىپىلەردىن ئايرىلغان بولۇشى كېرەك.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
ug_CN: بۇ بەتنىڭ كۆرۈنۈشىنى بىر قانچە خىل ئۇسۇلدا ئۆزگەرتەلەيسىز:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
ug_CN: «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈشى ۋە (ياكى) ئۇلانما جەدۋىلى ئۈستىدىكى ئاسما سۈزگۈچنى ئىشلىتىپ بۇ ئېكراننىڭ كۆرۈنىشىنى ئىختىيارىي قىلالايسىز.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
ug_CN: بۇ بەتنىڭ كۆرۈنۈشىنى بىر قانچە خىل ئۇسۇلدا ئۆزگەرتەلەيسىز:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
ug_CN: ئۆزىڭىز بەلگىلىگەن تەگلىك ئىشلىتىش ئارقىلىق باشتېمىنىڭ ھېچقانداق كودىنى ئۆزگەرتمەستىلا تور بېتىڭىزنى كۆركەملەشتۈرەلەيسىز. تەگلىك ئۈچۈن سۈرەت ياكى ساپ رەڭ ئىشلىتەلەيسىز.

en: You can customize your site as much as you like with different colors, typography, and layouts. Or if you prefer, just leave it up to your theme to handle!
ug_CN: سىز ئوخشىمىغان رەڭ، تىزىلىش ۋە جايلاشتۇرۇشنى ئىشلىتىپ ئۆزىڭىزنىڭ تور بېكىتىڭىزنى خالىغانچە خاسلاشتۇرالايسىز. ئەگەر سىز خاھلىسىڭىز، ئۇنى ئۆرنەك بىلەن بىر تەرەپ قىلسىڭىزمۇ بولىدۇ!

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
ug_CN: «تۈركۈملەپ مەشغۇلات قىلىش» ئاسما تىزىملىكىدىكى «ئۇلانما سەھىپە»لەرنى ئۆچۈرەلەيسىز، لېكىن سەھىپە ئىچىدىكى ئۇلانمىلار ئۆچۈرۈلمەي سۈكۈتتىكى «ئۇلانما سەھىپە»گە يۆتكىلىدۇ.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
ug_CN: رەسىملەرنى ئەسلى كىچىك رەسىمىنى ساقلاپ قالغان ئاساستا تەھرىرلىيەلەيسىز. مەسىلەن:  سىز بەلكىم رەسىمنىڭ بىر قىسمىنىلا كۆرسىتىدىغان بىر كىچىك كىۋادرات رەسىمگە  ئېھتىياجلىقتۇرسىز.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
ug_CN: زۆرۈر تېپىلسا باھا ئۇچۇرلىرىنى تەھرىرلىيەلەيسىز. بۇنىڭ باھادا خاتا ئىشلىتىلگەن سۆز قاتارلىقلارنى ئەسكەرتىشكە ياردىمى بولىدۇ.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
ug_CN: ئوڭ تەرەپتىكى سىن بەلگە ئارقىلىق دەخلىسىز يېزىش ھالىتىنى قوزغىتالايسىز. بۇ ئىقتىدار كونا تور كۆرگۈچلەردە ياكى ئېكرانى كىچىك ئۈسكۈنىلەردە ئىشلىمەيدۇ، ھەم ئېكران تاللانمىلىرىدىن تولۇق ئېگىز تەھرىرلىگۈچ ھالىتى قوزغىتىلغان بولۇشىنى تەلەپ قىلىدۇ.

en: You can enable the visual editor in your profile settings.
ug_CN: تەرجىمىھال تەڭشەكلەردىن كۆرۈنۈشچان تەھرىرلىگۈچنى قوزغىتالايسىز.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
ug_CN: باشقا بىر WordPress كە ياكى باشقا بىر سۇپىغا ئىمپورتلاش ئۈچۈن توربەتتىكى مەزمۇنلىرىڭىزنى WXR دەپ ئاتىلىدىغان XML ھۆججىتى شەكلىدە چىقىرىۋالالايسىز. بۇ ھۆججەت يازمىلار، بەتلەر، باھالار، خاس بۆلەكلەر، سەھىپىلەر ۋە خەتكۈشلەرنى ئۆز ئىچىگە ئالالايدۇ. سىيرىلما تىزىملىك ھالىتىدىكى سۈزگۈچتە سەھىپە، ئاپتور، ئاي بويىچە كۆرسىتىلگەن ۋاقىت ئارىلىقى ياكى ئېلان قىلىنىش ھالىتىنى چەكلەش ئارقىلىق WXR ھۆججىتىگە ساقلىنىدىغان يازما ياكى بەتلەرنى تاللاپ كۆرسىتىپ بېرەلەيسىز.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
ug_CN: يازمىلار تىزىملىگىدىكى يازمىلارنى يازمىلارنىڭ ئۈستى تەرىپىدىكى تېكىست ئۇلانمىسىنى ئىشلىتىپ يازما ھالىتىگە ئاساسەن سۈزەلەيسىز. يادىدىكى كۆرۈنۈش بولسا ھەممىنى كۆرسىتىش.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
ug_CN:  ھەممىسى، باشقۇرغۇچى، تەھرىرلىگۈچى، ئاپتور ، تۆھپە قوشقۇچى ياكى مۇشتەرى بولغۇچىنى كۆرسىتىش ئۈچۈن،  «ئىشلەتكۈچى رولى»نىڭ سول ئۈستى تەرەپتىكى تېكىست ئۇلانمىسىنى ئىشلىتىپ ئىشلەتكۈچى تىزىملىكىنى سۈزسىڭىز بولىدۇ. سۈكۈتتىكى ھالەتتە ھەممە ئىشلەتكۈچى كۆرسىتىلىدۇ. «ئىشلىتىلمىگەن ئىشلەتكۈچى روللىرى» تىزىملىككە تىزىلمايدۇ.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
ug_CN: قىستۇرمىلار ئېكرانىدا تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلارنى تاپالايسىز ۋە ئۆزگەرتەلەيسىز.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
ug_CN: ئۆرنەك ئېكرانىدا تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلارنى تاپالايسىز ۋە ئۆزگەرتەلەيسىز.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
ug_CN: ئەخلەت خەتلەرگە قارشى تۇرۇشىمىزغا ياردەم بېرىپ، <a href="%s" target="_blank">ئازىراق ھەق تاپشۇرۇپ</a>. ھېساباتىڭىزنىڭ دەرىجىسىنى ئۆستۈرۈڭ.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
ug_CN: «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈچىدە ئىستونلارنى ئېھتىياجىڭىزغا ئاساسەن يوشۇرالايسىز ياكى كۆرسىتەلەيسىز، شۇنداقلا ھەر ئېكراندا كۆرسىتىلىدىغان يازما سانىنى بەلگىلىيەلەيسىز.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
ug_CN: «ئېكران تاللانمىلىرى» بەتكۈچىدە ئىستونلارنى ئېھتىياجىڭىزغا ئاساسەن يوشۇرالايسىز ياكى كۆرسىتەلەيسىز، شۇنداقلا ھەر ئېكراندا كۆرسىتىلىدىغان يازما سانىنى بەلگىلىيەلەيسىز.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
ug_CN: يازما تەھرىرلىگۈچنىڭ ئۈستىدىكى سىن بەلگىنى چېكىپ كۆرسەتمىلەرگە ئاساسەن مېدىيا ھۆججىتىنى قىستۇرالايسىز. قۇردىكى فورماتلاش قورالىدىن پايدىلىنىپ رەسىملەرنى توغرىلىيالايسىز ياكى تەھرىرلىيەلەيسىز.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
ug_CN: ھەممە يەردىن چېكىنىش كۇنۇپكىسىنى باساراق، يانغون، كومپۇتېر قاتارلىق باشقا ئۈسكىنىلەردىن چېكىنىپ چىقاايسىز.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
ug_CN: يازما ۋە باشقا مەزمۇنلارنى باشقۇرغانغا ئوخشاشلا تور بېتىڭىزدىكى باھالارنىمۇ باشقۇرالايسىز. بۇ ئېكراننىمۇ باشقىلىرىغا ئوخشاشلا ئۆزىڭىز تەڭشىيەلەيسىز. باھالار ئۈستىدە تېز تىزىملىك ياكى «تۈركۈملەپ مەشغۇلات قىلىش» تىزىملىكى ئارقىلىق مەشغۇلات قىلالايسىز.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
ug_CN: مېدىيا جەدۋىلىنىڭ يۇقۇرىسىدىكى سىيرىما تىزىملىك ئارقىلىق ھۆججەت تىپى، ھالىتى ياكى چىسلاسىغا ئاساسەن تىزىملىكنى تارايتالايسىز.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
ug_CN: ئۆزلەشتۈرگۈچنى ئىشلىتىپ شۇ بەتتىكى بىرىكمىلەرنى كۆرۈش ۋە تەھرىرلەش جەريانىدا بېكىتىڭىزدىكى باشقا بەتلەرگە يۆتكەلسىڭىز بولىدۇ.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
ug_CN: رەسىمنى نىسبەت بويىچە چوڭلۇقىنى ئۆزگەرتەلەيسىز. ياخشى ئۈنۈمگە ئېرىشىش ئۈچۈن رەسىمنى كېسىش، ئۆرۈش، ئايلاندۇرۇشتىن بۇرۇن چوڭلۇقىنى ئۆزگەرتىڭ. رەسىمنىڭ نىسبىتىنى كىچىكلىتىشكىلا بولىدۇ، چوڭايتىشقا بولمايدۇ.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
ug_CN: يازما تىزىملىكى ئۈستىدىكى ئېسىلما تىزىملىكىنى ئىشلىتىش ئارقىلىق تىزىملىكىنى ئەلالاشتۇرۇپ، مەلۇم سەھىپىدىكى ياكى مەلۇم بىر ئايدىكى يازمىلارنىلا كۆرسىتەلەيسىز. تاللاپ بولغاندىن كېيىن «سۈزۈش»نى چېكىڭ. سىز يەنە سەھىپە تىزىملىكتە يازما ئاپتورى، سەھىپە ياكى بەلگىلەرنى چېكىش ئارقىلىق تىزىملىكنى ئەلالاشتۇرالايسىز.

en: You can see all comments on this post here:
ug_CN: بۇ يازمىدىكى بارلىق باھالارنى بۇ يەردىن كۆرەلەيسىز:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ug_CN: بۇ يازمىدىكى بارلىق ئىزچىلارنى بۇ يەردىن كۆرەلەيسىز:

en: You can see all trackbacks on this post here:
ug_CN: بۇ يازمىدىكى بارلىق ئىزچىلارنى بۇ يەردىن كۆرەلەيسىز:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
ug_CN: كومپيۇتېرىڭىزدىن  سۈرەت يوللاش ياكى مېدىيا ئامبىرىڭىزدىن سۈرەت تاللاش ئارقىلىق تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈستىدە كۆرسىتىلىدىغان سۈرەتنى تاللىيالايسىز. سۈرەت تاللىغاندىن كېيىن ئۇنى قىرقىپ تەھرىرلىيەلەيسىز.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
ug_CN: WordPress كونترول سۇپىسىدا ئىشلنىدىغان تىلنى تاللىسىڭىز بولىدۇ. بۇ تاللىشىڭىز تور بېكىتىنىڭ زىيارەتچىلەرگە كۆرۈنىدىغان تىلىغا تەسىر قىلمايدۇ.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ سۈرەتلىك بەت بېشىنى ئىختىيارى بەلگىلىيەلەيسىز. سۈرەتنى يوللىسىڭىزلا يېڭى بەت بېشى دەرھال كۆرۈنىدۇ. ياكى &#8220;«سۈرەت تاللاش»&#8221; كۇنۇپكىسىنى چېكىپ، مېدىيا ئامبىرىغا يوللانغان سۈرەتلەرنى تاللىسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
ug_CN: سىز يېزىۋاتقان مەزمۇنغا قىستۇرۇلىدىغان سۈرەتنىڭ ئەڭ چوڭ چوڭلۇقىنى بەلگىلىيەلەيسىز؛ سىز يەنە سۈرەتنى ئەسلى چوڭلۇقتا قىستۇرالايسىز.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
ug_CN: تىلنى بېكىتسىڭىز WordPress تەرجىمە ھۆججىتىنى ئاپتوماتىك چۈشۈرۈپ ئورنىتىدۇ.(ئەگەر ھۆججەت سىستېمىڭىزغا يازغىلى بولغاندىلا)

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
ug_CN: تور بېتىڭىزنى داۋاملىق ئىشلىتەلىسىڭىزمۇ، قۇرغان قىسمىي ئادرېسنى زىيارەت قىلالماسلىقىڭىز مۇمكىن. DNS مۇلازىمېتىرىڭىزنى توغرا دەپ بىلسىڭىز بۇ ئۇچۇرغا پەرۋا قىلماڭ.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
ug_CN: سىز مەزمۇنلارنى ئوخشىمىغان بىر قانچە ئۇسۇلدا يوللىيالايسىز. بۇ ئېكراندا شۇ ئۇسۇللارنىڭ ھەممىسىگە ئىشلەيدىغان تەڭشەكلەر تەمىنلەنگەن. ئۈستى تەرەپتىكى بۆلەكتە باشقۇرۇش بېتىدىكى تەھرىرلىگۈچلەرنى، قالغانلىرىدا قوشۇمچە ئېلان قىلىش ئۇسۇللىرىنى باشقۇرغىلى بولىدۇ. بۇ ئۇسۇللار ھەققىدە تەپسىلىي بىلمەكچى بولسىڭىز ئاستىدىكى ئۇلانمىلاردا تەمىنلەنگەن ماتېرىياللاردىن پايدىلىنىڭ.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
ug_CN: «مېدىيا قوشۇش» كۇنۇپكىسىنى چېكىش ئارقىلىق (رەسىم، ئاۋاز، ھۆججەت،...قاتارلىق) مېدىيالارنى يۈكلىپ قىستۇرالايسىز. «مېدىيا ئامبىرى»غا يوللانغان رەسىم ۋە ھۆججەتلەرنى تاللىيالايسىز ياكى يېڭى مېدىيانى يوللاپ بەت ياكى يازمىلىرىڭىزغا قوشالايسىز. رەسىم ئامبىرى قۇرۇش ئۈچۈن رەسىملەرنى تاللاپ، يېڭى ئامبار «قۇرۇش»نى چېكىڭ.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
ug_CN: يازما قۇرماي تۇرۇپمۇ بۇ يەرگە مېدىيا ھۆججىتى يوللىيالايسىز. بۇنداق بولغاندا بۇ ھۆججەتلەرنى كېيىن يازما ۋە بەتلەرگە  قوشۇپ ئىشلىتەلەيسىز ياكى مەلۇم بىر ھۆججەتنى تاللاپ ئۇنىڭ ئۇلانمىسىنى ئورتاقلاشتۇرالايسىز. ھۆججەت يوللاشنىڭ ئۈچ خىل ئۇسۇلى بار.

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
ug_CN: سەھىپە ئىشلىتىپ تور بېكەت ۋە گۇرۇپپىڭىزنىڭ يازمىغا مۇناسىۋەتلىك بۆلەكلىرىنى بەلگىلىيەلەيسىز. تاكى سىز ئۇنى <a href="%s">يېزىش تەڭشەكلىرى</a>ڭىزدە ئۆزگەرتكەنگە قەدەر سۈكۈتتىكى سەھىپىڭىز &#8220;سەھىپىگە ئايرىلمىغان&#8221; بولۇپ تۇرىدۇ.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
ug_CN: بۇ ئاقسا بەت قاشلىرىنىڭ بىرسىنى ئىشلەتسىڭىزمۇ ياكى ھەر بىر بەتتە خالىغانچە ئالماشتۇرۇپ ئىشلەتسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
ug_CN: تۆۋەندىكى كونتروللارنى ئىشلىتىپ «باشقۇرۇش تاختىڭىز»نى خىزمەت تەرتىپىڭىزگە ماسلاشتۇرالايسىز. باشقا كۆپ قىسىم باشقۇرۇش ئېكرانلىرىدىمۇ بۇنى قىلغىلى بولىدۇ.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
ug_CN: «يازمىلار» ئىستونى ئاستىدىكى رەقەمنى چېكىش ئارقىلىق مەلۇم بىر ئىشلەتكۈچى يوللىغان بارلىق يازمىلارنى كۆرەلەيسىز.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
ug_CN: يازمىلارنى ئېكران تاللانمىلىرىدىن تالللىغىنىڭىز بويىچە يىغىنچاق تېما تىزىملىكى شەكلىدە ياكى قىسقىچە مەزمۇنى بىلەن كۆرەلەيسىز.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
ug_CN: ئاددىي تور كاتەكچە ياكى تىزىملىك شەكلىدە مېدىيارىڭىزنى كۆرەلەيسىز. مېدىيانىڭ سول تەرەپ ئۈستىدىكى سىنبەلگە بىلەن بۇ كۆرۈنۈش ئارىسىدا ئالمىشالايسىز.

en: You cannot change this later.
ug_CN: بۇنى كېيىن قايتا تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ug_CN: ئاساسىي توربەتتە ئاكتىپ ھالەتتە تۇرۇۋاتقان قىستۇرمىنى ئۆچۈرەلمەيسىز.

en: You cannot delete the current user.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرەلمەيسىز.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
ug_CN: بۇ ئىنكاسنى تەھرىرلىيەلمەيسىز چۈنكى ئۇنىڭغا مۇناسىۋەتلىك يازما ئەخلەتخانىدا. ئالدى بىلەن يازمىنى ئەسلىگە كەلتۈرۈپ، ئاندىن قايتا سىناڭ.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ug_CN: بۇ تۈر ئەخلەت ساندۇقىدا بولغاچقا ئۇنى تەھرىرلىيەلمەيسىز. ئەخلەت ساندۇقىدىن ئەسلىگە كەلتۈرۈپ قايتا سىناڭ.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ug_CN: بۇ ئەزانى «ئەخلەت»كە يۆتكىيەلمەيسىز. %s نۆۋەتتە تەھرىرلىنىۋاتىدۇ.

en: You cannot remove the current user.
ug_CN: نۆۋەتتىكى ئىشلەتكۈچىنى چىقىرىۋېتەلمەيسىز.

en: You cannot remove users.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنى چىقىرىۋېتەلمەيسىز.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
ug_CN: دەسلەپكى نۇسخىدىكى يازمىغا ئىنكاس قايتۇرالمايسىز.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
ug_CN: بۇ ئېلخەتنى تىزىملىتىشقا ئىشلىتەلمەيسىز. ئۇلاردا WordPress تىن كەلگەن ئېلخەتلەرنى توسۇش مەسىلىسى بار. باشقا ئېلخەت تەمىنلىگۈچىنى ئىشلىتىڭ.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
ug_CN: بۇ ئېلېكتىرونلۇق خەت بىلەن تىزىملىتالمايسىز. ئۇ ئادرېستا بىر قىسىم ئېلخەتلىرىمىزنى قوبۇللاشتا مەسىلە كۆرۈلگەن. باشقا بىر ئېلېكتىرونلۇق خەت تەمىنلىگۈچىنى ئىشلىتىڭ.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
ug_CN: سىز %s بۇ قىستۇرمىنى ئاكتىپسىزلىدىڭىز، شۇڭلاشقا بۇ تۈزۈمگە ئېھتىياجلىق بولماسلىقىڭىز مۇمكىن.

en: You did not enter a category name.
ug_CN: سەھىپە نامىنى كىرگۈزمىدىڭىز.

en: You do not have permission to access this page.
ug_CN: بۇ بەتنى زىيارەت قىلىشىڭىزغا ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
ug_CN: سىزگە يولباشچى تىزىملىك قۇرۇش ئىجازىتى بېرىلمىگەن.

en: You do not have permission to create Pages.
ug_CN: بەت قۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
ug_CN: سىزگە بۇ تىزىملىكنى تەھرىرلەش ئىجازىتى بېرىلمىگەن. ھەر قانداق ئۆزگەرتىش ساقلانمايدۇ.

en: You do not have permission to edit this user.
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنى تەھرىرلەش ھوقۇقىڭىز يوق.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
ug_CN: بۇ بەتنى زىيارەت قىلىشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
ug_CN: بۇ توربەتنىڭ قىستۇرمىلىرىنى ئاكتىپلىشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
ug_CN: بۇ توربەتنىڭ قىستۇرمىلىرىنى توختىتىشىڭىزغا يېتەرلىك ئىجازەت بېرىلمىگەن.

en: You have %1$s and %2$s.
ug_CN: ئېرىشكىنىڭىز %1$s ۋە %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
ug_CN: بەك كۆپ ھۆججەتنى يۈكلەشكە ئۇرۇنۇۋاتىسىز.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
ug_CN: بۇ تور بېكەتكە قوشۇلدىڭىز. <a href="%1$s">باشبەتنى</a> زىيارەت قىلىڭ ياكى ئىشلەتكۈچى نامىڭىز ۋە پارولىڭىزدا <a href="%2$s">كىرىڭ</a>.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
ug_CN: سىز تۆۋەندىكى ئىشلەتكۈچىلەرنى ھەممە تو ۋە توربېكەتلەردىن ئۆچۈرىشنى تاللىدىڭىز.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىنى ھەممە تور ۋە توربېكەتلەردىن ئۆچۈرىشنى تاللىدىڭىز.

en: You have left the blog
ug_CN: بلوگدىن ئايرىلدىڭىز

en: You have logged in successfully.
ug_CN: مۇۋەپپەقىيەتلىك كىردىڭىز.

en: You have no active subscriptions.
ug_CN: ئاكتىپلانغان مۇشتەرىلىرىڭىز يوق.

en: You have no categories to convert!
ug_CN: ئايلاندۇرىدىغان كاتېگورىيە يوق!

en: You have no comments to import!
ug_CN: ئىمپورتلايدىغان ئىنكاسلىرىڭىز يوق ئىكەن!

en: You have no tags to convert!
ug_CN: ئايلاندۇرىدىغان خەتكۈچ يوق!

en: You have not yet created any menus. Displaying a list of your Pages
ug_CN: سىز تېخى ھېچقانداق تىزىملىك ​​قۇرمىدىڭىز. بەتلىرىڭىزنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ

en: You have plugins waiting to be updated
ug_CN: قىستۇرمىلىرىڭىز يېڭىلاشنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
ug_CN: بىلوگ ئارخىپلىرى %1$s ئىچىدە <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> نى ئىزدىدىڭىز. سىز كۈتكەندەك نەتىجە چىقمىغان بولسا، ئۇنداقتا تۆۋەندىكى ئۇلانمىلاردىن بىرىنى سىناپ بېقىڭ.

en: You have specified these users for deletion:
ug_CN: تۆۋەندىكى قوللانچىلارنى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز:

en: You have specified these users for removal:
ug_CN: تۆۋەندىكى ئىشلەتكۈچىلەرنى ئۆچۈرمەكچى بولۇۋاتىسىز:

en: You have specified this user for deletion:
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈشكە كۆرسەتتىڭىز:

en: You have specified this user for removal:
ug_CN: بۇ ئىشلەتكۈچىنى تاللاپ ئۆچۈرمەكچى بولىۋاتىسىز:

en: You have themes waiting to be updated
ug_CN: ئۆرنەكلىرىڭىز يېڭىلاشنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
ug_CN: سىزنىڭ ساقلانمىغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىز بار. ئەگەر دەۋاملاشتۇرسىڭىز، ئۇلار يوقاپ كىتىدۇ.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ug_CN: بوشلۇقىڭىزنى ئىشلىتىپ بولدىڭىز. يوللاشتىن بۇرۇن بەزى ھۆججەتلەرنى ئۆچۈرۈۋېتىڭ.

en: You like this
ug_CN: سىز بۇنى ياقتۇردىڭىز

en: You may only upload 1 file.
ug_CN: سىز پەقەت بىرلا ھۆججەت يۈكلىيەلەيسىز.

en: You must agree to the Terms of Service.
ug_CN: مۇلازىمەت كېلىشىمىگە قوشۇلۇشىڭىز شەرت.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ug_CN: باھا يېزىش ئۈچۈن چوقۇم <a href="%s">تىزىملىتىپ كىرىشىڭىز</a> كېرەك.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
ug_CN: بۇ بەتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن ئاز دېگەندە بىر توربەتكە ئەزا بولۇشىڭىز كېرەك.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
ug_CN: يېڭى تەڭشەكلەرنى كۈچكە ئىگە قىلىش ئۈچۈن ئېكراننىڭ ئاستىدىكى «ئۆزگەرتىشلەرنى ساقلاش» كۇنۇپكىسىنى چېكىڭ.

en: You must provide a domain name.
ug_CN: تور نامىنى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: You must provide a name for your network of sites.
ug_CN: توربەتلەردىن قۇرغان تورىڭىزغا بىر نام قويۇشىڭىز كېرەك.

en: You must provide a valid email address.
ug_CN: ئۈنۈملۈك ئېلخەت ئادرېسى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: You must provide at least one recipient email address.
ug_CN: سىز كەم دېگەندە بىر تاپشۇرۇۋالغۇچىنىڭ ئېلخەت ئادرېسىنى تەمىنلىشىڭىز كېرەك.

en: You must select at least one field to send.
ug_CN: يوللاش ئۈچۈن ئەڭ كامىدا بىر بۆلەكنى تاللىشىڭىز كېرەك.

en: You must supply a future date to schedule.
ug_CN: كۈنتەرتىپلەش ئۈچۈن كەلگۈسى چېسلا تاللىشىڭىز كېرەك.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
ug_CN: بۇ سۈرەتنىڭ بىر قىسمىنى تاللاش ئۈچۈن جاۋاسكرىپت لازىم بولىدۇ.

en: You need a higher level of permission.
ug_CN: ھوقۇقىڭىز يەتمەيدۇ.

en: You need to define a search term to order by relevance.
ug_CN: ئوخشاشلىقىغا ئاساسەن رەتلىمەك ئۈچۈن بىر ئىزدەش كەلىمىسى بېكىتىشىڭىز كېرەك.

en: You need to define an include parameter to order by include.
ug_CN: «بار» بويىچە رەتلەش ئۈچۈن ئۇنىڭغا بىر پارامېتىر بەلگىلىشىڭىز كېرەك.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
ug_CN: API ئاچقۇچى كىرگۈزۈپ بېكىتىڭىزدىكى Akismet مۇلازىمىتىنى ئاكتىپلاڭ.

en: You need to pass an array of post formats.
ug_CN: سىز يەتكۈزمەكچى بولغان يازما پىچىمىنىڭ سانلار گۇرۇپپىسى.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
ug_CN: OPML ھۆججىتىنىڭ ئادرېسىنى توغرا كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك. تور كۆرگۈچىڭىزنىڭ كەينىگە يېنىش كۇنۇپكىسىنى بېسىپ قايتا سىناپ بېقىڭ

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
ug_CN: سىز پەقەت بىرلا باشتېمىنى قاچىلاپسىز. سىزمۇ ياشاپ قويۇڭ! خالىغان ۋاقىتتا WordPress.org باشتېما مۇندەرىجىسىدىكى مىڭدىن ئارتۇق ھەقسىز باشتېمىدىن بىرەرنى تاللىۋالالايسىز: ئۈستى تەرەپتىكى <a href="%s">باشتېما قاچىلاش</a> ئۇلانمىسىنى چەكسىڭىزلا بولىدۇ.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
ug_CN: سەزگۈر شەخسىي سانلىق مەلۇمات ئۇچۇرلىرىنى قانداق توپلاپ ۋە ساقلايدىغانلىقىڭىزنى ئەسكەرتىڭ، مەسىلەن، شەخسلەرنىڭ ساغلاملىقى ھەققىدىكى مۇناسىۋەتلىك سانلىق مەلۇماتلار.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
ug_CN: ھەر قانداق يېڭى ئۆرنەك ياكى قىستۇرما ئورناتقاندىن كېيىن، شەخسىيەت تۈزۈمىنى پات-پات تەكشۈرۈپ تۇرۇشىڭىزنى تەۋسىيە قىلىمىز. چۈنكى ئۇلار شەخسىيەت تۈزىمىڭىزگە يېڭى ئۆزگىرىش ياكى ئۇچۇر قوشۇشنى تەۋسىيە قىلىشى مۇمكىن.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
ug_CN: مەۋجۇت %1$s ۋە %2$s ھۆججەتلىرىڭىزنى زاپاسلىشىڭىز كېرەك.

en: You should back up your existing %s file.
ug_CN: مەۋجۇت  %s ھۆججىتىڭىزنى زاپاسلىشىڭىز كېرەك.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
ug_CN: تور ئىقتىدارىنى ئېچىشتىن بۇرۇن، تور بېكىتىڭىزنىڭ تور نامىنى %1$s قىلىپ ئۆزگەرتىشنى ئويلاشقايسىز. بەلكىم تور بېكىتىڭىزنى %3$s تىن باشلانغان %2$s غا ئوخشاش ئادرېس بىلەن زىيارەت قىلالىشىڭىز مۈمكىن، ئەمما ھەرقانداق ئۇلانما %3$s بىلەن باشلانمايدۇ.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
ug_CN: ئىشلەتمىگەن ئۆرنەكنى چىقىرىۋېتىپ تور بېكىتىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكىنى ياخشىلىشىڭىز تەۋسىيە قىلىنىدۇ.

en: You should remove inactive plugins
ug_CN: ئاكتىپسىز قىستۇرمىلارنى چىقىرىۋەتكىنىڭىز تۈزۈك

en: You should remove inactive themes
ug_CN: ئاكتىپسىز ئۆرنەكلەرنى چىقىرىۋەتكىنىڭىز تۈزۈك

en: You should use a persistent object cache
ug_CN: ئۈزلۈكسىز ئوبيېكت غەملەك ئىشلىتىشىڭىز كېرەك.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
ug_CN: ئەپ سوئالىغا قولدا كىرگۈزۈشىڭىز ئۈچۈن ئىم تەمىنلىنىدۇ.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
ug_CN: سىز WordPress باشقۇرۇش تاختىسىغا قايتىپ، ھېچقانداق ئۆزگىرىش بولمايدۇ.

en: You will be sent to %s
ug_CN: سىز %s غا يوللايسىز

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
ug_CN: قاچىلاش ئۈچۈن SFTP كىملىك ئۇچۇرلىرى لازىم بولىدىغان بولغاچقا بۇ يەردىن تېخى يېڭى ئۇسلۇب قاچىلىيالمايسىز. ھازىرچە <a href="%s">باشقۇرغۇچى ئۇسلۇبى قوشۇپ تۇرۇڭ</a>.

en: You would have received an email because of this.
ug_CN: مۇشۇ سەۋەبتىن ئېلخەت تاپشۇرۇۋالغان بولاتتىڭىز.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
ug_CN: تىزىملىك قۇرۇڭ، ئۇنىڭغا بىر ئورۇن بېكىتىڭ، بەت ۋە تۈرلەر ئۇلىنىشىدەك تۈرلەرنى قوشۇڭ. ئۇسلۇبنىڭ كۆپ تىزىملىك رايونى بولسا بىردىن كۆپنى قۇرۇشىڭىز مۇمكىن.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
ug_CN: سىز %3$s. يولنىڭ (%2$s) ئۆزگىرىشچان قىممەتنى %1$s ھۆججەتتە ئىشلەتكەن، %3$s دىكى قىممەتمۇ ئۆزگىرىشچان قىممەت (%4$s نى كۆرسەتكەن) ھەمدە باشقا بىر ئۆزگىرىشچان قىممەتنى كۆرسىتىشنى قوللىمايدۇ. %3$s نى بىۋاسىتە %4$s نى كۆرسىتىدىغان قىلىپ يېڭىلاڭ.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
ug_CN: سىزنىڭ %s ھۆججىتىڭىز يادرولۇق WordPress ئىقتىدارلىرىنىلا ئۆز ئىچىگە ئالغان.

en: Your %s post | Your %s posts
ug_CN[0]: %s يازمىڭىز
ug_CN[1]: %s يازمىڭىز

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
ug_CN: سىزنىڭ <a href="%1$s">WordPress ئادرېس</a> ۋە <a href="%2$s">تور بېكەت ئادرېس</a>ىڭىز HTTPS ئىشلىتىشكە تەڭشەلمىگەن.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
ug_CN: سىزنىڭ <a href="%s">تور بېكەت ئادرېسى</a>ڭىز HTTPS ئىشلىتىشكە تەڭشەلمىگەن.

en: Your Email
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىڭىز

en: Your Name
ug_CN: نام- شەرىپىڭىز

en: Your Profile
ug_CN: ئارخىپىڭىز

en: Your Recent Drafts
ug_CN: ئەڭ يېقىنقى ئورگىناللىرىڭىز

en: Your Sites
ug_CN: تور بېتىڭىز

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ug_CN: سىزدىكى WordPress نەشرى %1$s، ئەمما يېڭى قىستۇرما تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
ug_CN: سىزدىكى WordPress نەشرى %1$s، ئەمما يېڭى ئۆرنەك تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ug_CN: سىزدىكى WordPress نەشرى %1$s، ئەمما يۈكلەنگەن قىستۇرما تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ug_CN: سىزدىكى WordPress نەشرى %1$s، ئەمما يۈكلەنگەن ئۆرنەك تەلەپ قىلىدىغان نەشرى %2$s.

en: Your blogroll
ug_CN: ئۇلانما بېتىڭىز

en: Your browser cannot upload files
ug_CN: سىزنىڭ كەزگۈچىڭىز ھۆججەت يۈكلىيەلمەيدۇ

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ug_CN: تور كۆرگۈچىڭىز كېسىش تاختىسىنى بىۋاسىتە زىيارەت قىلىشنى قوللىمايدۇ. كۇنۇپكا تاختىسى قىسقا يولىنى ياكى تور كۆرگۈچنىڭ تەھرىرلەش تىزىملىكىنى ئىشلىتىڭ.

en: Your browser is out of date!
ug_CN: تور كۆرگۈچىڭىزنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن!

en: Your chosen password.
ug_CN: تاللىغان پارولىڭىز.

en: Your comment is awaiting moderation.
ug_CN: باھايىڭىز تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ug_CN: باھايىڭىز تەستىقلىنىشنى كۈتىۋاتىدۇ. بۇ ئالدىن كۆرۈش، باھايىڭىز تەستىقلانغاندىن كىيىن ئاندىن كۆرۈنىدۇ.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
ug_CN: بارلىق ئىنكاسلىرىڭىز ئىمپورتلاپ بولۇندى، لېكىن بىز سىزنىڭ ئىنكاس قاتلاملىرىڭىزنى قايتا قۇرۇپ چىقىشىمىز كېرەك.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىڭىز يېڭىلانماپتۇ. جەزملەش ئېلېكتىرونلۇق خېتىنى %s دىكى ئېلېكتىرونلۇق خەت ساندۇقىڭىزدىن تەكشۈرۈڭ.

en: Your email address will not be published.
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسىڭىز ئاشكارىلانمايدۇ.

en: Your email address.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىڭىز.

en: Your form has been submitted successfully
ug_CN: كۆزنىكىڭىز مۇۋەپپەقىيەتلىك يوللاندى

en: Your form has been submitted successfully.
ug_CN: كۆزنىكىڭىز مۇۋەپپەقىيەتلىك تاپشۇرۇلدى.

en: Your homepage displays
ug_CN: باش بېتىڭىزنىڭ كۆرۈنىشى

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
ug_CN: تور بېكەت مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچىڭىز تۆۋەندىكى غەملەك مۇلازىمىتىنى قوللايدىغاندەك قىلىدۇ: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
ug_CN: تور بېكەت مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچىڭىز تور بېكىتىڭىزگە ئۈزلۈكسىز ئوبيېكت غەملەك تەمىنلىيەلەيدىغان ياكى تەمىنلىيەلمەيدىغانلىقىنى سىزگە بىلدۈرىدۇ.

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
ug_CN: سىز ئورناتقان WordPress تە FTP كىنىشكىسى ئارقىلىق يېڭىلاش ھاجەتسىز.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
ug_CN: سىز ئورناتقان WordPress تە FTP كىنىشكىسى ئارقىلىق يېڭىلاش كېرەك.

en: Your latest changes were saved as a revision.
ug_CN: ئەڭ ئاخىرقى ئۆزگەرتىشلىرىڭىز بىر تۈزىتىش قىلىنىپ ساقلاندى.

en: Your latest posts
ug_CN: ئاخىرقى يازمىلىرىڭىز

en: Your message
ug_CN: ئۇچۇرىڭىز

en: Your new password for %s is:
ug_CN: %s ئۈچۈن يېڭى پارولىڭىز:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
ug_CN: سىزنىڭ ئوبيېكت غەملەك ئەمەلىيلىشىشىڭىز يەككە گۇرۇپپىنى يېڭىلاشنى قوللىمايدۇ.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
ug_CN: سىزنىڭ ئوبيېكت غەملەك ئەمەلىيلىشىشىڭىز ئەسلەكتە ئىجرا قىلىنىدىغان غەملەك يېڭىلاشنى قوللىمايدۇ.

en: Your password has been reset.
ug_CN: پارولىڭىز قايتا بەلگىلەندى.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
ug_CN: پارولىڭىز بەك قىسقا بولۇپ قالدى. ئەڭ كامىدا 6 ھەرپ- بەلگىدىن تۈزۈلگەن پارول ئىشلىتىڭ.

en: Your plugins are all up to date
ug_CN: قىستۇرمىلىرىڭىزنىڭ ھەممىسى ئەڭ يېڭى ھالەتتە

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
ug_CN: يازمىلىرىڭىزنىڭ ھەممىسى ئىمپورتلىنىپ بولۇندى، لېكىن يەنە ئازراق تەخىر قىلىڭ! ئەمدى ئىنكاسلىرىڭىزنى چۈشۈرۈپ ئىمپورتلىشىمىز كېرەك.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
ug_CN: ئارخىپىڭىز سىز ( &#8220;ھېساباتىڭىز&#8221;) ۋە WordPress نى ئىشلىتىشكە مۇناسىۋەتلىك بەزى خۇسۇسىي تاللانمىلار ھەققىدىكى ئۇچۇرلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: Your scheduled changes just published
ug_CN: كۈنتەرتىپكە قويۇلغان ئۆزگەرتىشلەر ئېلان قىلىندى

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
ug_CN: ئۇلىنىشىڭىزنىڭ ۋاقتى ئۆتۈپ كەتتى. قايتىدىن كىرىپ قالغان يەردىن داۋاملاشتۇرۇڭ.

en: Your site can communicate securely with other services
ug_CN: تور بېكىتىڭىز باشقا مۇلازىمەتلەر بىلەن بىخەتەر ئالاقە قىلالايدۇ

en: Your site can perform loopback requests
ug_CN: تور بېكىتىڭىز ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسىنى ئىجرا قىلالايدۇ

en: Your site could not complete a loopback request
ug_CN: تور بېكىتىڭىز ئايلانما ئىنكاس ئىلتىماسىنى تاماملىيالمىدى

en: Your site does not have any active plugins.
ug_CN: بېكىتىڭىزگە ھېچقانداق ئاكتىپ قىستۇرما يوق.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ كۆڭۈلدىكى ئۆرنىكى يوق. ئۆرنىكىڭىز بىرەر مەسىلىگە يولۇقسا، WordPress ئۆزلۈكىدىن كۆڭۈلدىكى ئۆرنەكنى ئىشلىتىدۇ.

en: Your site does not have any installed themes.
ug_CN: بېكىتىڭىزگە ھېچقانداق ئۆرنەك ئورنىتىلمىغان.

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave it as-is or remove it.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز «%s« بۆلەكنى قوللىمايدۇ. بۇ بۆلەكنى شۇ پىتى قويسىڭىزمۇ ياكى پۈتۈنلەي چىقىرىۋەتسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave it as-is, convert it to custom HTML, or remove it.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز «%s« بۆلەكنى قوللىمايدۇ. بۇ بۆلەكنى شۇ پىتى قويسىڭىزمۇ ياكى ئۇنى ئىختىيارى HTML گە ئايلاندۇرۇپ ياكى چىقىرىۋەتسىڭىزمۇ بولىدۇ.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
ug_CN[0]: تور بېكىتىڭىزدە كۆڭۈلدىكى WordPress ئۆرنىكى %2$s ۋە نۆۋەتتىكى %3$s ئۆرنەكتىن باشقا يەنە ئاكتىپلانمىغان %1$d ئۆرنەك بار.
ug_CN[1]: تور بېكىتىڭىزدە كۆڭۈلدىكى WordPress ئۆرنىكى %2$s ۋە نۆۋەتتىكى %3$s ئۆرنەكتىن باشقا يەنە ئاكتىپلانمىغان %1$d ئۆرنەك بار.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
ug_CN[0]: تور بېكىتىڭىزدە نۆۋەتتىكى %2$s ئۆرنەكتىن باشقا يەنە ئاكتىپلانمىغان %1$d ئۆرنەك بار.
ug_CN[1]: تور بېكىتىڭىزدە نۆۋەتتىكى %2$s ئۆرنەكتىن باشقا يەنە ئاكتىپلانمىغان %1$d ئۆرنەك بار.

en: Your site has %1$s autoloaded options (size: %2$s) in the options table, which could cause your site to be slow. You can review the options being autoloaded in your database and remove any options that are no longer needed by your site.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ تاللانما جەدۋىلىدە ئۆزلۈكىدىن يۈكلەيدىغان تاللانمىدىن %1$s بار (چوڭلۇقى: %2$s)، بۇ تور بېكىتىڭىزنىڭ ئىجرا قىلىنىشىنى ئاستىلىتىۋېتىشى مۇمكىن. سانداندىن ئۆزلۈكىدىن يۈكلەيدىغان تاللانمىنى كۆرۈپ، بېكەت لازىم قىلمايدىغان ھەر قانداق تاللانمىنى چىقىرىۋېتىڭ.

en: Your site has %1$s autoloaded options (size: %2$s) in the options table, which is acceptable.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ تاللانما جەدۋىلىدە ئۆزلۈكىدىن يۈكلەيدىغان تاللانمىدىن %1$s بار (چوڭلۇقى: %2$s)، بۇنى قوبۇل قىلغىلى بولىدۇ.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
ug_CN[0]: بېكىتىڭىزگە %d ئاكتىپ قىستۇرما ئۆرنىتىلغان بولۇپ، ھەممىسى ئەڭ يېڭى نەشرى.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
ug_CN[0]: بېكىتىڭىزدە %d ئاكتىپسىز قىستۇرما بار.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
ug_CN[0]: بېكىتىڭىزدە %d ئاكتىپسىز ئۆرنەك بار.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
ug_CN[0]: بېكىتىڭىزگە %d ئۆرنەك ئۆرنىتىلغان بولۇپ، ھەممىسى ئەڭ يېڭى نەشرى.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
ug_CN[0]: بېكىتىڭىزدە %d قىستۇرما يېڭىلاشنى كۈتۈۋاتىدۇ.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
ug_CN[0]: بېكىتىڭىزدە %d ئۆرنەك يېڭىلاشنى كۈتۈۋاتىدۇ.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
ug_CN: بېكىتىڭىزگە 1 ئاكتىپ قىستۇرما ئۆرنىتىلغان بولۇپ، ھەممىسى ئەڭ يېڭى نەشرى.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
ug_CN: بېكىتىڭىزگە 1 ئۆرنەك ئۆرنىتىلغان بولۇپ، ھەممىسى ئەڭ يېڭى نەشرى.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە ئېغىر مەسىلە مەۋجۇت، ئۇنى دەرھال ھەل قىلىپ تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈنۈمى ۋە بىخەتەرلىكىنى ئۆستۈرۈڭ.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە ئېغىر مەسىلە مەۋجۇت، ئۇنى دەرھال ھەل قىلىپ تور بېكىتىڭىزنىڭ ئۈنۈمى ۋە بىخەتەرلىكىنى ئۆستۈرۈڭ.

en: Your site is not set to output debug information
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە سازلاش ئۇچۇرىنى چىقىرىش تەڭشەلمىگەن

en: Your site is running a recommended version of PHP (%s)
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) نىڭ تەۋسىيە قىلىنغان نەشرى ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) كونا نەشرى ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) كونا نەشرى ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ، يېڭىلاش كېرەك.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە ۋاقتى ئۆتكەن كونا نەشرىدىكى PHP (%s) ئىجرا قىلىنىۋېتىپتۇ، ئۇ بىخەتەرلىك يېڭىلىنىشىنى تاپشۇرۇۋالالمايدۇ. ناھايىتى تېزلا WordPress مۇ قوللىمايدۇ.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) نىڭ ۋاقتى ئۆتكەن نەشرى ئىجرا قىلىنىۋېتىپتۇ، بىخەتەرلىك يېڭىلىنىشىنى قوبۇل قىلالمايدۇ، پات يېقىندا WordPress ئۇنى قوللاشنى توختىتىدۇ. ئامالنىڭ بارىچە مۇلازىمېتىرىڭىزدىكى PHP نى يېڭى نەشرىگە يېڭىلاڭ بولمىسا WordPress نى يۈكسەلتەلمەيسىز.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە ۋاقتى ئۆتكەن كونا نەشرىدىكى PHP (%s) ئىجرا قىلىنىۋېتىپتۇ، ئۇ بىخەتەرلىك يېڭىلىنىشىنى تاپشۇرۇۋالالمايدۇ. ئۇنى يېڭىلىشىڭىز كېرەك.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) نىڭ ۋاقتى ئۆتكەن نەشرى ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ، يېڭىلاش كېرەك.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) نىڭ ۋاقتى ئۆتكەن نەشرى ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ، ناھايىتى تېزلا WordPress مۇ قوللىمايدۇ.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە PHP (%s) نىڭ ۋاقتى ئۆتكەن نەشرى ئىجرا قىلىنىۋېتىپتۇ، پات يېقىندا WordPress ئۇنى قوللاشنى توختىتىدۇ. ئامالنىڭ بارىچە مۇلازىمېتىرىڭىزدىكى PHP نى يېڭى نەشرىگە يېڭىلاڭ بولمىسا WordPress نى يۈكسەلتەلمەيسىز.

en: Your site is set to display errors to site visitors
ug_CN: تور بېكىتىڭىز زىيارەتچىلەرگە خاتالىقنى كۆرسىتىدىغان قىلىپ تەڭشەلدى

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
ug_CN: تور بېكىتىڭىز خاتالىق كۈندىلىك خاتىرىسىنى ئاشكارا ئوقۇپ يازغىلى بولىدىغان ھۆججەتكە يېزىشقا تەڭشەلدى.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
ug_CN: تور بېكىتىڭىز باشقا مۇلازىمەتلەر بىلەن بىخەتەر ئالاقە قىلالمايدۇ

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
ug_CN: تور بېكىتىڭىز %1$s دىكى WordPress.org بىلەن باغلىنالمىدى، قايتۇرغان خاتالىق: %2$s

en: Your site is using the dynamic %s file which is generated by WordPress.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز WordPress ھەرىكەتچان ھالدا ھاسىللىغان %s ھۆججەتنى ئىشلىتىۋاتىدۇ.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
ug_CN: تور بېكىتىڭىز قىستۇرما ۋە ئۆرنەكنى ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاشتا مەسىلىگە يولۇقۇشى مۇمكىن.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ ساغلاملىق ئەھۋالى ياخشىدەك قىلىدۇ، ئەمما بەزى مەشغۇلاتنى ئېلىپ بېرىپ ئۈنۈم ۋە بىخەتەرلىكنى ئاشۇرسىڭىز بولىدۇ.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ ساغلاملىق ئەھۋالى ياخشىدەك قىلىدۇ، ئەمما بەزى مەشغۇلاتنى ئېلىپ بېرىپ ئۈنۈم ۋە بىخەتەرلىكنى ئاشۇرسىڭىز بولىدۇ.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ ئەڭ يېقىنقى يازمىلىرى.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ ئەڭ يېقىنقى باھالىرى.

en: Your subscription did not succeed, please try again with a valid email address.
ug_CN: خەتلىنىشىڭىز ئوڭۇشلۇق بولمىدى. ئىناۋەتلىك ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈپ قايتا سىناپ بېقىڭ.

en: Your subscription has been cancelled.
ug_CN: مۇشتەرىلىكىڭىز قوبۇل قىلىنمىغان

en: Your subscriptions
ug_CN: خەتلەنگەنلىرىڭىز

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
ug_CN[0]: ئۇسلۇبىڭىز %s ئورۇندا تىزىملىكلىرىڭىزنى كۆرسىتەلەيدۇ.
ug_CN[1]: ئۇسلۇبىڭىز%s ئورۇنلىرىدا تىزىملىكلىرىڭىزنى كۆرسىتەلەيدۇ.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
ug_CN[0]: باشتېمىڭىز %s ئورنىدا تىزىملىكلەرنى كۆرسىتىدۇ. قايسى تىزىملىكنى ئىشلەتمەكچى بولسىڭىز تاللاڭ.
ug_CN[1]: ئۇسلۇبىڭىز %s ئورنىدا تىزىملىكلەرنى كۆرسىتىدۇ. قايسى تىزىملىكنى ئىشلەتمەكچى بولسىڭىز تاللاڭ.

en: Your theme can display menus in one location.
ug_CN: ئۇسلۇبىڭىز بىرلا ئورۇندا تىزىملىكنى كۆرسىتەلەيدۇ.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
ug_CN: سىز ئىشلەتكەن ئۇسلۇب تىزىملىكلەرنى بىر ئورۇندا كۆرسىتەلەيدۇ. ئىشلەتمەكچى بولغان تىزىملىكنى تاللاڭ.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ug_CN: ئۆرنىكىڭىز توركۆرگۈنىڭ مەزمۇننى قانداق كۆرسىتىشنى بەلگىلەيدۇ. <a href="%s">مەنبە ھەققىدىكى تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
ug_CN: باش تېمىڭىز تېگىدىن تىزىملىكلەرنى قوللىمايدۇ، ئەمما &#8220;«ئىختىيارى تىزىملىك»&#8221 نى قوشۇش ئارقىلىق ئۇلارنى يانبالداقتا ئىشلىتەلەيسىز. كىچىك قوراللار <a href="%s">كىچىك قوراللار</a>ئېكرانىدا.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
ug_CN: باشتېمىڭىز يۆتكەش تىزىملىكى ياكى كىچىك قورالنى قوللىمايدىكەن.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
ug_CN[0]: ئۇسلۇبىڭىزدا يەنە %s بىرىكمە رايون بار، ئەمما بۇ ئالاھىدە بەت ئۇنى كۆرسىتەلمەيدۇ.
ug_CN[1]: ئۇسلۇبىڭىزدا يەنە %s بىرىكمە رايون بار، ئەمما بۇ ئالاھىدە بەت ئۇلارنى كۆرسىتەلمەيدۇ.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
ug_CN[0]: ئۇسلۇبىڭىزدا %s بىرىكمە رايون بار، ئەمما بۇ ئالاھىدە بەت ئۇنى كۆرسىتەلمەيدۇ.
ug_CN[1]: ئۇسلۇبىڭىزدا %s بىرىكمە رايون بار، ئەمما بۇ ئالاھىدە بەت ئۇلارنى كۆرسىتەلمەيدۇ.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
ug_CN: ئۇسلۇبىڭىزنىڭ يەنە بىر باشقا بىرىكمە رايونى بار، ئەمما بۇ ئالاھىدە بەت ئۇنى كۆرسىتەلمەيدۇ.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
ug_CN: ئۇسلۇبىڭىزدا بىر بىرىكمە رايون بار، ئەمما بۇ ئالاھىدە بەت ئۇنى كۆرسىتەلمەيدۇ

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
ug_CN[0]: باشتېمىڭىز %s تىزىملىكنى قوللايدۇ. ھەر بىر يەردە كۆرسەتمەكچى بولغان تىزىملىكنى تاللاڭ.
ug_CN[1]: باشتېمىڭىز %s تىزىملىكلەرنى قوللايدۇ. ھەر بىر يەردە كۆرسەتمەكچى بولغان تىزىملىكنى تاللاڭ.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
ug_CN: باشتېمىڭىز بىرلا تىزىملىكنى قوللايدۇ. ئىشلەتمەكچى بولغان بىر تىزىملىكنى تاللاڭ.

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
ug_CN: سىزنىڭ تىمىڭىز ئوخشىمىغان تىپتىكى مەزمۇنلارنى، يەنى رەسىم ياكى ۋىدېو دىگەندەك، ئوخشىمىغان يازما فورماتلىرى ئىشلىتىپ پەرىقلەندۈرىدۇ. خالىغان يازما فورماتىنى قوللىنىپ ئۇنىڭ ئالاھىدە ئۇسلۇبلىرىنى كۆرۈپ بىقىڭ.

en: Your themes are all up to date
ug_CN: ئۆرنەكلىرىڭىزنىڭ ھەممىسى ئەڭ يېڭى ھالەتتە

en: Your themes are all up to date.
ug_CN: باشتېمىلىرىڭىزنىڭ ھەممىسى ئەڭ يېڭى ھالەتتە.

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
ug_CN: سىزنىڭ ۋاقىت رايونىڭىز %1$s گە ( %2$s) بەلگىلەندى، ھازىر %3$s (خەلىقئارا ئۆلچەملىك ۋاقىت %4$s)

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
ug_CN: سىزنىڭ ۋاقىت رايونىڭىز %1$s گە توغۇرلاندى (خەلىقئارا ئ‍ۆلچەملىك ۋاقىت %2$s).

en: Your translations are all up to date.
ug_CN: تەرجىمىلىرىڭىزنىڭ ئەڭ يېڭى ئىكەن.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ug_CN: ئىشلەتكۈچى نامىڭىزنى ئۆزگەرتەلمەيسىز، لېكىن باشقا يەرلەرگە ئەسلى ئىسمىڭىز ياكى تەخەللۇسىڭىزنى كىرگۈزۈپ، يازمىڭىزدا كۆرسىتىلىدىغان ئىسىمنى ئۆزگەرتەلەيسىز.

en: Your version of PHP is affected by a bug that may result in corrupted messages. To fix it, switch to sending using SMTP, disable the %1$s option in your %2$s, or switch to MacOS or Linux, or upgrade your PHP version.
ug_CN: سىزنىڭ PHP نەشرىڭىز بىر كەمتۈكلۈكنىڭ تەسىرىگە ئۇچراپ ئۇچۇرنىڭ بۇزۇلۇشىنى كەلتۈرۈپ چىقىرىشى مۇمكىن. ئۇنى ئوڭشاشتا، SMTP ئارقىلىق يوللاشقا ئالماشتۇرۇپ، %2$s دىكى %1$s تاللانمىنى چەكلەڭ ياكى MacOS ۋە ياكى Linux كە ئالمىشىڭ ۋە ياكى PHP نەشرىڭىزنى يۈكسەلتىڭ.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
ug_CN: سىزنىڭ WordPress (%s) نەشرىڭىز ئەڭ يېڭىسى

en: Your video play statistics
ug_CN: سىنلىرىڭىزنىڭ قويۇلۇش ستاتىستىكىسى

en: Your visitors clicked these links on your site.
ug_CN: زىيارەتچىلىرىڭىز تور بېتىڭىزدە تۆۋەندىكى ئۇلانمىلارنى چەكتى.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
ug_CN: تور مۇلازىمىتېرىڭىز ياكى باشقۇرغۇچىڭىز PHP نىڭ <code>gethostbynamel</code> فۇنكىسىيەسى تەرىپىدىن ئىناۋەتسىز قىلىندى. <strong>بۇ ئوڭشالمىسا Akismet ئىشلىمەيدۇ.</strong> تور مۇلازىمىتېرىڭىز ياكى ئوت تام باشقۇرغۇچىڭىز بىلەن ئالاقىلىشىپ، ئۇلارغا <a href="%s" target="_blank">Akismet نىڭ تەلەپلىرى ھەققىدىكى بۇ ئۇچۇرنى كۆرسىتىڭ</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە پىروگرامما پاروللىرى بىلەن ماسلاشمايدىغان ئاددىي كىملىك دەلىللەش ئىشلىتىلگەندەك قىلىدۇ.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
ug_CN: تور بېكىتىڭىزدە پىروگرامما پاروللىرى بىلەن ماسلاشمايدىغان ئاددىي كىملىك دەلىللەش ئىشلىتىلگەندەك قىلىدۇ.

en: Your website does not use HTTPS
ug_CN: تور بېكىتىڭىز HTTPS ئىشلەتمىگەن

en: Your website is using an active HTTPS connection
ug_CN: تور بېكىتىڭىز ئاكتىپ HTTPS باغلىنىشى ئىشلىتىۋاتىدۇ

en: Your work will be published at the specified date and time.
ug_CN: سىزنىڭ يازمىڭىز بەلگىلەنگەن ۋاقىتتا ئىلان قىلىنىدۇ.

en: Your work will be reviewed and then approved.
ug_CN: يازمىنى تەكشۈرۈپ ئاندىن تەستىقلايدۇ.

en: You’ve tried to select a block that is part of a template that may be used elsewhere on your site. Would you like to edit the template?
ug_CN: تور بېكىتىڭىزنىڭ باشقا جايىغا ئىشلىتىش ئېھتىمالى بار قېلىپنىڭ بىر پارچىسى بولغان بۆلەكنى تاللىماقچى بولسىڭىز. قېلىپنى تەھرىرلەمسىز؟

en: Z → A
ug_CN:  Z تىن A غىچە

en: Zagreb
ug_CN: زاگرېب - كرودىيە

en: Zaporozhye
ug_CN: زاپورىجيا - ئۇكرائىنا

en: Zero length file, deleting
ug_CN: قۇرۇق ھۆججەت، ئۆچۈرۈلۈۋاتىدۇ

en: Zip Export not supported.
ug_CN: Zip چىقىرىشنى قوللىمايدۇ.

en: Zoom
ug_CN: يېقىنلات يىراقلات

en: Zoom Out
ug_CN: يىقىنلات

en: Zulu
ug_CN: زۇلۇ

en: Zurich
ug_CN: سيۇرىخ - شۋېتسارىيە

en: [%1$s] %2$s liked your post %3$s
ug_CN: [%1$s] %2$s yazmingizni yaqturdi / يازمىڭىزنى ياقتۇردى (%3$s)

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
ug_CN: [%1$s] جەزملەشتۈرۈلگەن ئىش: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ug_CN: [%1$s] باھا: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
ug_CN: [%1$s] جەزملەشتۈرۈش: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
ug_CN: [%1$s] قايتما / Pingback: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ug_CN: [%1$s] تەستىقلاڭ: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
ug_CN: [%1$s] ئىزچى: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
ug_CN: [%s] باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەتى ئۆزگەردى

en: [%s] Background Update Failed
ug_CN: [%s] ئارقا سۇپىدا يېڭىلىيالمىدى

en: [%s] Background Update Finished
ug_CN: [%s] ئارقا سۇپىدا يېڭىلاش تاماملاندى

en: [%s] Delete My Site
ug_CN: [%s]تور بېكىتىمنى ئۆچۈر

en: [%s] Email Change Request
ug_CN: [%s] باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ئۆزگەرتىش ئىلتىماسى

en: [%s] Email Changed
ug_CN: [%s] ئېلخەت ئۆزگەردى

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
ug_CN: ئۆچۈرۈش ئىلتىماسى ئورۇندالدى [%s]

en: [%s] Joining Confirmation
ug_CN: [%s] قاتنىشىشنى جەزملەش

en: [%s] Login Details
ug_CN: [%s] كىرىش مەلۇماتلىرى

en: [%s] Network Admin Email Change Request
ug_CN: [%s] تور باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەت ئۆزگەرتىش ئىلتىماسى

en: [%s] Network Admin Email Changed
ug_CN: [%s] تور باشقۇرغۇچىنىڭ ئېلخەتى ئۆزگەردى

en: [%s] New Admin Email Address
ug_CN: [%s] يېڭى باشقۇرغۇچى ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى

en: [%s] New Email Address
ug_CN: [%s] يېڭى ئېلېكتىرونلۇق خەت ئادرېسى

en: [%s] New Site Created
ug_CN: [%s] يېڭى تور بەت قۇرۇلدى

en: [%s] New User Registration
ug_CN: [%s] يېڭى ئىشلەتكۈچى تىزىملىتىش

en: [%s] Password Changed
ug_CN: [%s] پارول ئۆزگەرتىلدى

en: [%s] Password Reset
ug_CN: [%s] پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: [%s] Personal Data Export
ug_CN: [%s] شەخسىي ئۇچۇرنى چىقىرىش

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
ug_CN: [%s] بەزى قىستۇرما ۋە ئۆرنەكلەر ئۆزلۈكىدىن يېڭىلانغان

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
ug_CN: [%s]  بەزى قىستۇرما ۋە ئۆرنەكلەر يېڭىلانمىدى

en: [%s] Some plugins have failed to update
ug_CN: [%s] بەزى قىستۇرمىلار يېڭىلانمىدى

en: [%s] Some plugins were automatically updated
ug_CN: [%s] بەزى قىستۇرمىلار ئۆزلۈكىدىن يېڭىلانغان

en: [%s] Some themes have failed to update
ug_CN: [%s] بەزى ئۆرنەكلەر يېڭىلانمىدى

en: [%s] Some themes were automatically updated
ug_CN: [%s] بەزى ئۆرنەكلەر ئۆزلۈكىدىن يېڭىلانغان

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
ug_CN: [%s]  سەھىپىڭىزدە تىخنىكىلىق مەسىلە بار

en: [%s] Your username and password
ug_CN: [%s] ئىشلەتكۈچى نامى ۋە پارولىڭىز

en: [None]
ug_CN: [يوق]

en: [Pending]
ug_CN: [تەستىق كۈتۈۋاتقان]

en: [Subscribe] Help
ug_CN: [خەتلىنىش] ياردەم

en: [Untitled Post]
ug_CN: [نامسىز يازما]

en: [WordPress.com] Import failed
ug_CN: [WordPress.com] ئىمپورتلاش مەغلۇب بولدى

en: [WordPress.com] Import successful
ug_CN: [WordPress.com] ئوڭۇشلۇق ئىمپورتلاندى

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
ug_CN: [ئەندىزە «%s» نىڭ بۆلەك ھاسىللىشى توختىتىلدى]

en: [block rendering halted]
ug_CN: [بۆلەك رەڭلەش توختىتىلدى]

en: [deleted]
ug_CN: [ئۈچۈرۈلدى]

en: `boolean` type for second argument `$settings` is deprecated. Use `array()` instead.
ug_CN: «boolean» تۈرىنىڭ ئىككىنچى پارامېتىرى «$settings» ئىشلىتىلمەيدۇ. ئورنىغا «array()» ئىشلىتىلىدۇ.

en: a day
ug_CN: بىر كۈن

en: a minute
ug_CN: بىر مىنۇت

en: a month
ug_CN: بىر ئاي

en: a second
ug_CN: بىر سېكۇنت

en: a year
ug_CN: بىر يىل

en: acquaintance
ug_CN: تونۇش

en: action
ug_CN: مەشغۇلات

[ctx: action label]
en: Duplicate
ug_CN: كۆپەيت

[ctx: action label]
en: Duplicate pattern
ug_CN: ئەندىزە كۆپەيت

[ctx: action label]
en: Duplicate template part
ug_CN: قېلىپ بۆلىكىنى كۆپەيت

[ctx: action that affects the current post]
en: Enable comments
ug_CN: ئىنكاسنى قوزغات

[ctx: action: convert blocks to grid]
en: Grid
ug_CN: كاتەكچە

[ctx: action: convert blocks to group]
en: Group
ug_CN: گۇرۇپپا

[ctx: action: convert blocks to row]
en: Row
ug_CN: قۇر

[ctx: action: convert blocks to stack]
en: Stack
ug_CN: دەستىلە

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ug_CN: ئۇلانما

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ug_CN: مېدىيا

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
ug_CN: بەت

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
ug_CN: چاپلاش

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
ug_CN: بېكەت

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ug_CN: ئىشلەتكۈچى

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ug_CN: يېڭى

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ug_CN: قەھۋە

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ug_CN: سۈكۈت قىممەت

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
ug_CN: ئېكتوپلازم

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ug_CN: يورۇق

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ug_CN: تۈن كېچە

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
ug_CN: زامانىۋى

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ug_CN: ئوكيان

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ug_CN: كۈن چىقىش

[ctx: admin menu]
en: All Links
ug_CN: بارلىق ئۇلانمىلار

en: all
ug_CN: ھەممە

en: an hour
ug_CN: بىر سائەت

en: and
ug_CN: ۋە

en: another web address of mine
ug_CN: باشقا تور ئادرېسىم

[ctx: archive title]
en: %1$s %2$s
ug_CN: %1$s: %2$s

en: as a new user:
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە:

en: assign posts to an existing user:
ug_CN: يازمىلار مەۋجۇد ئىشلەتكۈچىگە تەقسىملەنسۇن:

en: at
ug_CN: دە

[ctx: attachment filter]
en: Trash
ug_CN: ئەخلەت

en: audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
ug_CN: يازغۇچى:

[ctx: authors]
en: All
ug_CN: ھەممە

[ctx: auto preload]
en: Auto
ug_CN: ئاپتوماتىك

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
ug_CN: ئەندىزە قاپلاش

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
ug_CN: يازما تەپسىلاتى

[ctx: block category]
en: Design
ug_CN: لايىھە

[ctx: block category]
en: Embeds
ug_CN: سىڭدۈرمىلەر

[ctx: block category]
en: Media
ug_CN: ۋاسىتە

[ctx: block category]
en: Patterns
ug_CN: ئەندىزە

[ctx: block category]
en: Text
ug_CN: تېكىست

[ctx: block category]
en: Theme
ug_CN: ئۆرنەك

[ctx: block category]
en: Widgets
ug_CN: ئەپچەلەر

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
ug_CN: بېكىتىڭىزدىكى يازمىلارنىڭ يىلنامىسى.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنىڭ تور بېكىتىڭىزنى كۆرۈشىگە يول قويىدىغان بۆلەكلەر توپلىمى.

[ctx: block description]
en: A form.
ug_CN: كۆزنەك.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
ug_CN: رەتلەر بۆلىكى ئارىسىدىكى يەككە رەت.

[ctx: block description]
en: A submission button for forms.
ug_CN: كۆزنەكنىڭ يوللاش توپچىسى.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
ug_CN: Twitter ياكى YouTube ۋە باشقا بېكەتلەردىن تارتىلغان مەزمۇننى كۆرسىتىدىغان بۆلەك قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
ug_CN: چۈشۈرگىلى بولىدىغان ھۆججەتكە ئۇلانما قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
ug_CN: يولباشچىڭىزغا بىر بەت، ئۇلىنىش ياكى باشقا تۈر قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
ug_CN: يولباشچىڭىزغا تارماق تىزىملىك قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
ug_CN: ئىشلەتكۈچىگە سىما قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay.
ug_CN: تېكىست قاپلىمىسى بار سۈرەت ياكى سىن قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
ug_CN: ئىختىيارى HTML كودى قوشۇپ، تەھرىرلىگۈچىڭىزدە ئالدىن كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
ug_CN: بوشلۇق ۋە بەتكۈچنىڭ ئارىلىقىغا ۋە ئۇسلۇبىغا لايىق تېكىست قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
ug_CN: بۆلەكلەر ئارىسىغا بوشلۇق قوشۇپ ئۇلارنىڭ ئېگىزلىكىنى خاسلاشتۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
ug_CN: پەرقلىق كۆرۈنۈش ئۈنۈمى سەپلىمىسىدە يازما ئىنكاسىنى كۆرسىتىشكە يول قويىدىغان ئالىي دەرىجىلىك بۆلەك.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
ug_CN: پەرقلىق سۈرۈشتۈرۈش پارامېتىرلىرى ۋە كۆرۈنۈش سەپلىمىلىرىگە ئاساسەن يازما تىپىنى كۆرسىتىشكە يول قويىدىغان ئالىي بۆلەك.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
ug_CN: ماۋزۇ، چېسلا، ئاپتور، سىما ۋە باشقىلارغا ئوخشاش ئىنكاسنى كۆرسىتىشكە ئىشلىتىدىغان بۆلەك ئېلېمېنتىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
ug_CN: ماۋزۇ، چېسلا، تەۋسىيەلىك سۈرەت، مەزمۇن ياكى ئۈزۈندە ۋە باشقىلارغا ئوخشاش يازما ھاسىللاشقا ئىشلىتىلىدىغان بۆلەك ئېلېمېنتلىرىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
ug_CN: ھېچقانداق سۈرۈشتۈرۈش نەتىجىسى تېپىلمىغاندا مەزمۇننى ھاسىللاشتا ئىشلىتىدىغان بۆلەك ئېلېمېنتى.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
ug_CN: بۇ بۆلەكتىن بۇرۇنقى مەزمۇنلار ئارخىپ بېتىڭىزدىكى ئۈزۈندىدە كۆرسىتىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
ug_CN: توغرىسىغا ئايرىغۇچ ئارقىلىق بۆلەك ۋە مەزمۇنلارنىڭ ئارىسىنى ئايرىيدۇ.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
ug_CN: تور بېكەتنىڭ ھەمىشە باش بېتىنى كۆرسىتىدىغان ئۇلانمىدىن بىرنى قۇرىدۇ. ئەگەر بېكەت ماۋزۇ ئۇلانمىسى بەت قاشتا كۆرۈلگەن بولسا ئۇنداق قىلىشنىڭ ھاجىتى يوق.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
ug_CN: قۇر ۋە رەتتە ئۇچۇر كۆرسىتىش ئۈچۈن قۇرۇلمىلىق مەزمۇن قۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what the site is about. The tagline can be used in search results or when sharing on social networks even if it’s not displayed in the theme design.
ug_CN: قانداق تور بېكەت ئىكەنلىكى بىر قانچە سۆز بىلەن بايان قىلىنىدۇ. بەلگە قۇرى ئىزدەش نەتىجىسىدە ياكى ئىجتىمائىي تاراتقۇ تورلىرىدا ھەمبەھىرلىگەندە ئىشلىتىلىدۇ ھەتتا ئۆرنەك لايىھەسىدە كۆرۈنمىگەن تەقدىردىمۇ.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
ug_CN: يازمىڭىزنىڭ ئاخىپلاشتۇرۇلغان چېسلاسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
ug_CN: كونا ئەپچەنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
ug_CN: ھەممە بەتنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
ug_CN: ئەڭ يېڭى ئىنكاسلىرىڭىزنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
ug_CN: ئەڭ يېڭى يازمىلىرىڭىزنىڭ تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
ug_CN: بىر يازمىنىڭ ئىنكاس جەدۋىلىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
ug_CN: يازمىنىڭ تەۋسىيەلىك سۈرىتىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social profile or site.
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ تەرجىمىھالى ياكى بېكەتكە باغلانغان سىنبەلگىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display an image to represent this site. Update this block and the changes apply everywhere.
ug_CN: بۇ بېكەتكە ۋەكىللىك قىلىدىغان سۈرەتنى كۆرسىتىدۇ. بۇ بۆلەك يېڭىلانسا ئۆزگىرىشلەر ھەممە يەردە قوللىنىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
ug_CN: ئارىلىق ۋە جەدۋەل بەلگىسىگە ماس كېلىدىغان كود بۆلىكىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
ug_CN: كۆپ رەتتىكى ھەر بىر رەتكە قوشۇلغان بۆلەكتە مەزمۇن كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
ug_CN: خالىغان RSS ياكى ئاتوم قانىلىدىن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display footnotes added to the page.
ug_CN: بەتكە قوشۇلغان بەت ئاستى ئىزاھاتنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social profiles or sites.
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ تەرجىمىھالىڭىز ياكى بېكەتكە باغلانغان سىنبەلگىلەرنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
ug_CN: مول سۈرەتداندا كۆپلىگەن سۈرەتلەرنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display post author details such as name, avatar, and bio.
ug_CN: يازما يازغۇچىنىڭ ئىسىم، سىما ۋە تەرجىمھالغا ئوخشاش تەپسىلاتلىرىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
ug_CN: ئارخىپنى كۆرسەتكەندە سەھىپە، بەلگە ۋە تۈرلىنىشىنىڭ چۈشەندۈرۈشىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the excerpt.
ug_CN: ئۈزۈندىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the publish date for an entry such as a post or page.
ug_CN: يازما ياكى بەتكە ئوخشاش يازمىلارنىڭ ئېلان قىلىنغان چېسلاسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
ug_CN: WordPress باشقۇرۇش تاختىسىدىكى ئىنكاس تەھرىرلەش ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ. بۇ ئۇلانما ئىنكاس تەھرىرلىيەلەيدىغان ئىشلەتكۈچىلەرگىلا كۆرۈنىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
ug_CN: ئىنكاسقا جاۋاب قايتۇرۇش ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
ug_CN: ئىنكاسلارنى بەتكە ئايرىشنىڭ بەت نومۇرى تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination.
ug_CN: بەتكە ئايرىشنىڭ بەت نومۇرى تىزىمىنى كۆرسىتىدۇ

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
ug_CN: بارلىق بەتلەرنىڭ تىزىمى ئىچىدىكى بىر بەتنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
ug_CN: ئەگەر قوللانغىلى بولغاندا كېيىنكى/ئالدىنقى ئىنكاس توپلامىنى بەتكە ئايرىغان ھالدا يولباشچىدا كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
ug_CN: ئەگەر قوللانغىلى بولغاندا كېيىنكى/ئالدىنقى يازما توپلامىنى بەتكە ئايرىغان ھالدا يولباشچىدا كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments.
ug_CN: ئىنكاس سانى بىلەن قوشۇپ ماۋزۇنى كۆرسىتىدۇ

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ مەزمۇنىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
ug_CN: يازما ياكى بەت مەزمۇنىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
ug_CN: ئىنكاسنىڭ قايسى چېسلادا يوللانغانلىقىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
ug_CN: يازما، بەت ياكى خالىغان باشقا مەزمۇن تىپىنىڭ ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ ئىسمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
ug_CN: بۇ تور بېكەتنىڭ ئىسمىنى كۆرسىتىدۇ. بۆلەك يېڭىلانسا ئۆزگىرىشلەر ئۇنى ئىشلەتكەن جايلارنىڭ ھەممىسىدە قوللىنىلىدۇ. توركۆرگۈنىڭ ماۋزۇ بالدىقى ۋە ئىزدەش نەتىجىسىدىمۇ ئىپادىلىنىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
ug_CN: كېيىنكى ئىنكاسنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
ug_CN: نۆۋەتتىكى يازمىغا قوشنا كېيىنكى ياكى ئالدىنقى يازما ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
ug_CN: كېيىنكى يازمىنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
ug_CN: ئالدىنقى ئىنكاسنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
ug_CN: ئالدىنقى يازمىنىڭ بەت ئۇلانمىسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
ug_CN: يازما، بەت ياكى خالىغان باشقا مەزمۇن تىپىنىڭ ماۋزۇسىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
ug_CN: بېكىتىڭىزنىڭ ماۋزۇ، بەت ئاستى، يان بالداققا ئوخشاش پەرقلىق ئومۇمىيەت دائىرىسىنى تەھرىرلەڭ ياكى ئۆزىڭىزنىڭكىنى قۇرۇڭ.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
ug_CN: ئاددىي ئۈن قويغۇنى سىڭدۈرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
ug_CN: ۋاسىتە ئامبىرىڭىزدىن بىر سىننى سىڭدۈرىدۇ ياكى يېڭىدىن بىرنى يۈكلەيدۇ.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
ug_CN: بۆلەكلەرنى جايلاشتۇرۇش قاچىسىغا يىغىدۇ.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
ug_CN: نەقىل ئېلىنغان تېكىستكە كۆرۈنمە ئۇرغۇ بىرىڭ. «باشقىلارنى نەقىل كەلتۈرگەندە، بىر ئۆزىمىزنى تىلغا ئالىمىز.» - جۇلىيو كورتازار

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
ug_CN: تېكىستىڭىزدىكى نەقىلگە ئالاھىدە گەۋدىلىك كۆرسىتىش ئۈنۈمى قوشىدۇ.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنىڭ مەزمۇنلىرىڭىزنى ئىزدىشىگە ياردەم قىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Hide and show additional content.
ug_CN: قوشۇمچە مەزمۇننى يوشۇرۇش ۋە كۆرسىتىش.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
ug_CN: WordPress قىسقا كودى ئارقىلىق قوشۇمچە ئىختىيارى ئېلېمېنتىنى قىستۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
ug_CN: سۈرەت قىستۇرۇپ كۆرۈنۈشلۈك بايان شەكىللەندۈرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
ug_CN: شېئىر قىستۇرىدۇ. ئالاھىدە بوشلۇق پىچىمى ئىشلىتىدۇ. ياكى ناخشا تېكىستىنى نەقىل كەلتۈرۈشتە ئىشلىتىلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
ug_CN: زىيارەت قىلغۇچىلارنىڭ (ھەم ئ‍ىزدەش موتورلىرىنىڭ) مەزمۇنىڭىزنىڭ قۇرۇلمىسىنى چۈشىنىشىگە ياردەم قىلىش ئۈچۈن يىڭى قىسىم تونۇشتۇرۇڭ ۋە مەمۇننى رەتلەڭ.

[ctx: block description]
en: Post terms.
ug_CN: يازما ئاتالغۇلىرى.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنى توپچە ئۇسلۇبىدىكى ئۇلانمىلار بىلەن مەشغۇلات قىلىشنى ئەسكەرتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنى بىر گۇرۇپپا توپچە ئۇسلۇبىدىكى ئۇلانمىلار بىلەن مەشغۇلات قىلىشنى ئەسكەرتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Provide a notification message after the form has been submitted.
ug_CN: كۆزنەك يوللانغاندىن كېيىن ئۇقتۇرۇش ئۇچۇرى بىلەن تەمىنلەڭ.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
ug_CN: مەزمۇنلىرىڭىزنى كۆپ بەتلىك كەچمىشكە بۆلىدۇ.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
ug_CN: ۋاسىتە ۋە تېكىستنى يانمۇيان تەڭشەپ ئورۇنلاشتۇرۇشنى موللاشتۇرىدۇ.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
ug_CN: بۆلەك ئەندىزە كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
ug_CN: تىزىمغا كىر ۋە چىق ئۇلانمىنى كۆرسىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
ug_CN: بارلىق بايانلارنىڭ ئاساسىي قۇرۇلما بۆلەكلىرى مۇشۇ جايدىن باشلىنىدۇ.

[ctx: block description]
en: The author biography.
ug_CN: يازغۇچىنىڭ تەرجىمىھالى.

[ctx: block description]
en: The author name.
ug_CN: يازغۇچىنىڭ ئاتى.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
ug_CN: بۇ بۆلەك قوللىمايدۇ. ئورنىغا سىما بۆلەك ئىشلىتىڭ.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
ug_CN: بۇ بۆلەك قوللىمايدۇ. ئورنىغا رەت بۆلەك ئىشلىتىڭ.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
ug_CN: ئەنئەنىۋى WordPress تەھرىرلىگۈچنى ئىشلىتىدۇ.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
ug_CN: تور بېكىتىڭىز بۇ بۆلەكنى قوللىمايدۇ.

[ctx: block example]
en: Home Link
ug_CN: باش بەت ئۇلانمىسى

[ctx: block keyword]
en: accordion
ug_CN: ئاككوردىيون

[ctx: block keyword]
en: archive
ug_CN: ئارخىپ

[ctx: block keyword]
en: atom
ug_CN: ئاتوم

[ctx: block keyword]
en: blockquote
ug_CN: بۆلەك نەقىل

[ctx: block keyword]
en: bullet list
ug_CN: بەلگە تىزىم

[ctx: block keyword]
en: button
ug_CN: توپچە

[ctx: block keyword]
en: cite
ug_CN: نەقىل

[ctx: block keyword]
en: container
ug_CN: قاچا

[ctx: block keyword]
en: description
ug_CN: چۈشەندۈرۈش

[ctx: block keyword]
en: disclosure
ug_CN: ئاشكارىلا

[ctx: block keyword]
en: divider
ug_CN: ئايرىغۇچ

[ctx: block keyword]
en: document
ug_CN: پۈتۈك

[ctx: block keyword]
en: download
ug_CN: چۈشۈرۈش

[ctx: block keyword]
en: embed
ug_CN: سىڭدۈرمە

[ctx: block keyword]
en: feed
ug_CN: قانال

[ctx: block keyword]
en: feedback
ug_CN: قايتۇرما ئىنكاس

[ctx: block keyword]
en: find
ug_CN: ئىزدە

[ctx: block keyword]
en: form
ug_CN: كۆزنەك

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
ug_CN: توغرا سىزىق

[ctx: block keyword]
en: image
ug_CN: سۈرەت

[ctx: block keyword]
en: images
ug_CN: تەسۋىرلەر

[ctx: block keyword]
en: input
ug_CN: كىرگۈزۈش

[ctx: block keyword]
en: link
ug_CN: ئۇلانما

[ctx: block keyword]
en: links
ug_CN: ئۇلانمىلار

[ctx: block keyword]
en: login
ug_CN: تىزىمغا كىر

[ctx: block keyword]
en: logout
ug_CN: تىزىمدىن چىق

[ctx: block keyword]
en: menu
ug_CN: تىزىملىك

[ctx: block keyword]
en: message
ug_CN: ئۇچۇر

[ctx: block keyword]
en: movie
ug_CN: كىنو

[ctx: block keyword]
en: music
ug_CN: نەغمە

[ctx: block keyword]
en: navigation
ug_CN: يولباشچى

[ctx: block keyword]
en: next page
ug_CN: كېيىنكى بەت

[ctx: block keyword]
en: notification
ug_CN: ئۇقتۇرۇش

[ctx: block keyword]
en: numbered list
ug_CN: نومۇرلۇق تىزىم

[ctx: block keyword]
en: ordered list
ug_CN: تەرتىپلەنگەن تىزىم

[ctx: block keyword]
en: page
ug_CN: بەت

[ctx: block keyword]
en: pagination
ug_CN: بەتكە ئايرىش

[ctx: block keyword]
en: photo
ug_CN: سۈرەت

[ctx: block keyword]
en: photos
ug_CN: سۈرەتلەر

[ctx: block keyword]
en: picture
ug_CN: رەسىم

[ctx: block keyword]
en: podcast
ug_CN: تارقىتىش

[ctx: block keyword]
en: poem
ug_CN: شېئىر

[ctx: block keyword]
en: poetry
ug_CN: شېئىرىيەت

[ctx: block keyword]
en: posts
ug_CN: يازمىلار

[ctx: block keyword]
en: read more
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

[ctx: block keyword]
en: recent comments
ug_CN: يېقىنقى ئىنكاسلار

[ctx: block keyword]
en: recent posts
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

[ctx: block keyword]
en: recording
ug_CN: ئاۋاز ئېلىش

[ctx: block keyword]
en: references
ug_CN: پايدىلانمىلار

[ctx: block keyword]
en: reusable
ug_CN: ئىشلىتىشچان

[ctx: block keyword]
en: row
ug_CN: قۇر

[ctx: block keyword]
en: section
ug_CN: دائىرە

[ctx: block keyword]
en: sound
ug_CN: ئاۋاز

[ctx: block keyword]
en: submit
ug_CN: تاپشۇر

[ctx: block keyword]
en: subtitle
ug_CN: قوشۇمچە ماۋزۇ

[ctx: block keyword]
en: summary
ug_CN: ئۈزۈندە

[ctx: block keyword]
en: text
ug_CN: تېكىست

[ctx: block keyword]
en: title
ug_CN: ماۋزۇ

[ctx: block keyword]
en: toggle
ug_CN: ئالماشتۇر

[ctx: block keyword]
en: video
ug_CN: سىن

[ctx: block keyword]
en: wrapper
ug_CN: ئورىغۇچ

[ctx: block style]
en: Default
ug_CN: ئەسلى

[ctx: block style label]
en: Default
ug_CN: كۆڭۈلدىكى

[ctx: block style label]
en: Dots
ug_CN: چېكىت

[ctx: block style label]
en: Fill
ug_CN: تولدۇر

[ctx: block style label]
en: Logos Only
ug_CN: تۇغىلا

[ctx: block style label]
en: Outline
ug_CN: ئىزنا

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
ug_CN: كاپسۇل شەكلى

[ctx: block style label]
en: Plain
ug_CN: تەكشىلىك

[ctx: block style label]
en: Rounded
ug_CN: ياي بۇلۇڭلۇق

[ctx: block style label]
en: Stripes
ug_CN: بالداق

[ctx: block style label]
en: Wide Line
ug_CN: كەڭ سىزىق

[ctx: block title]
en: Archives
ug_CN: ئارخىپلار

[ctx: block title]
en: Audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: block title]
en: Author
ug_CN: يازغۇچى

[ctx: block title]
en: Author Biography
ug_CN: يازغۇچىنىڭ تەرجىمىھالى

[ctx: block title]
en: Author Name
ug_CN: يازغۇچى ئاتى

[ctx: block title]
en: Avatar
ug_CN: سىما

[ctx: block title]
en: Button
ug_CN: توپچە

[ctx: block title]
en: Buttons
ug_CN: توپچە

[ctx: block title]
en: Calendar
ug_CN: يىلنامە

[ctx: block title]
en: Classic
ug_CN: كىلاسسىك

[ctx: block title]
en: Code
ug_CN: كودى

[ctx: block title]
en: Column
ug_CN: رەت

[ctx: block title]
en: Columns
ug_CN: رەت

[ctx: block title]
en: Comment (deprecated)
ug_CN: ئىنكاس (قوللىمايدۇ)

[ctx: block title]
en: Comment Author
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچى

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
ug_CN: يازغۇچى سىماسىغا ئىنكاس (قوللىمايدۇ)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
ug_CN: ئىنكاس يازغۇچىنىڭ ئىسمى

[ctx: block title]
en: Comment Content
ug_CN: ئىنكاس مەزمۇنى

[ctx: block title]
en: Comment Date
ug_CN: ئىنكاس چېسلاسى

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
ug_CN: ئىنكاس تەھرىرلەش ئۇلانمىسى

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
ug_CN: ئىنكاسقا جاۋاب قايتۇرۇش ئۇلانمىسى

[ctx: block title]
en: Comment Template
ug_CN: ئىنكاس قېلىپى

[ctx: block title]
en: Comments
ug_CN: ئىزاھات

[ctx: block title]
en: Comments Form
ug_CN: ئىنكاس جەدۋىلى

[ctx: block title]
en: Comments Link
ug_CN: ئىنكاس ئۇلانما

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
ug_CN: ئىزاھات كېيىنكى بەت

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
ug_CN: ئىزاھات بەت نومۇرى

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
ug_CN: ئىنكاسنى بەتكە ئايرىش

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
ug_CN: ئىزاھات ئالدىنقى بەت

[ctx: block title]
en: Comments Title
ug_CN: ئىنكاس ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Content
ug_CN: مەزمۇن

[ctx: block title]
en: Cover
ug_CN: مۇقاۋا

[ctx: block title]
en: Custom HTML
ug_CN: ئىختىيارىچە HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
ug_CN: ئىختىيارى ئۇلانما

[ctx: block title]
en: Date
ug_CN: چېسلا

[ctx: block title]
en: Details
ug_CN: تەپسىلاتلار

[ctx: block title]
en: Excerpt
ug_CN: ئۈزۈندە

[ctx: block title]
en: Featured Image
ug_CN: تەۋسىيەلىك سۈرەت

[ctx: block title]
en: File
ug_CN: ھۆججەت

[ctx: block title]
en: Footnotes
ug_CN: بەت ئاستى ئىزاھات

[ctx: block title]
en: Form
ug_CN: كۆزنەك

[ctx: block title]
en: Form Submission Notification
ug_CN: كۆزنەك يوللاش ئۇقتۇرۇشى

[ctx: block title]
en: Form Submit Button
ug_CN: كۆزنەك يوللاش توپچىسى

[ctx: block title]
en: Gallery
ug_CN: سۈرەتدان

[ctx: block title]
en: Group
ug_CN: گۇرۇپپا

[ctx: block title]
en: Heading
ug_CN: ماۋزۇ

[ctx: block title]
en: Home Link
ug_CN: باش بەت ئۇلانمىسى

[ctx: block title]
en: Image
ug_CN: سۈرەت

[ctx: block title]
en: Input Field
ug_CN: كىرگۈزۈش سۆز بۆلىكى

[ctx: block title]
en: Latest Comments
ug_CN: يېڭى ئىنكاسلار

[ctx: block title]
en: Latest Posts
ug_CN: يېڭى يازمىلار

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
ug_CN: كونا ئەپچە

[ctx: block title]
en: List
ug_CN: تىزىم

[ctx: block title]
en: List Item
ug_CN: تىزىم تۈرى

[ctx: block title]
en: Login/out
ug_CN: تىزىمغا كىر/چىق

[ctx: block title]
en: Media & Text
ug_CN: ۋاسىتە ۋە تېكىست

[ctx: block title]
en: More
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ

[ctx: block title]
en: Navigation
ug_CN: يولباشچى

[ctx: block title]
en: Next Page
ug_CN: كېيىنكى بەت

[ctx: block title]
en: No Results
ug_CN: نەتىجە يوق

[ctx: block title]
en: Page Break
ug_CN: بەت ئايرىغۇچ

[ctx: block title]
en: Page List
ug_CN: بەت تىزىمى

[ctx: block title]
en: Page List Item
ug_CN: بەت تىزىمى تۈرى

[ctx: block title]
en: Page Numbers
ug_CN: بەت نومۇرى

[ctx: block title]
en: Pagination
ug_CN: بەتكە ئايرىش

[ctx: block title]
en: Paragraph
ug_CN: ئابزاس

[ctx: block title]
en: Pattern
ug_CN: ئەندىزە

[ctx: block title]
en: Pattern Placeholder
ug_CN: ئەندىزە ئورۇن بەلگىسى

[ctx: block title]
en: Post Comment
ug_CN: ئىنكاس يوللا

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
ug_CN: يازما يولباشچى ئۇلانما

[ctx: block title]
en: Post Template
ug_CN: يازما قېلىپى

[ctx: block title]
en: Post Terms
ug_CN: يازما ئاتالغۇلىرى

[ctx: block title]
en: Preformatted
ug_CN: پىچىملىق

[ctx: block title]
en: Previous Page
ug_CN: ئالدىنقى بەت

[ctx: block title]
en: Pullquote
ug_CN: سۆرەم-نەقىل

[ctx: block title]
en: Query Loop
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش دەۋرىيلىكى

[ctx: block title]
en: Query Title
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Quote
ug_CN: نەقىل

[ctx: block title]
en: Read More
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ

[ctx: block title]
en: Search
ug_CN: ئىزدە

[ctx: block title]
en: Separator
ug_CN: ئايرىغۇچ

[ctx: block title]
en: Shortcode
ug_CN: قىسقا كود

[ctx: block title]
en: Site Logo
ug_CN: بېكەت تۇغى

[ctx: block title]
en: Site Tagline
ug_CN: بېكەت يانداش ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Site Title
ug_CN: تور بېكەت ماۋزۇسى

[ctx: block title]
en: Social Icon
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ سىنبەلگە

[ctx: block title]
en: Social Icons
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ سىنبەلگە

[ctx: block title]
en: Spacer
ug_CN: بوشلۇق

[ctx: block title]
en: Submenu
ug_CN: تارماق تىزىملىك

[ctx: block title]
en: Table
ug_CN: جەدۋەل

[ctx: block title]
en: Table of Contents
ug_CN: مەزمۇن جەدۋىلى

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
ug_CN: بەلگە بۇلۇتى

[ctx: block title]
en: Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

[ctx: block title]
en: Term Description
ug_CN: ئاتالغۇ چۈشەندۈرۈشى

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
ug_CN: تېكست رەتلىرى (ۋاقتى ئۆتكەن)

[ctx: block title]
en: Title
ug_CN: ماۋزۇ

[ctx: block title]
en: Unsupported
ug_CN: قوللىمايدۇ

[ctx: block title]
en: Verse
ug_CN: شېئىر

[ctx: block title]
en: Video
ug_CN: سىن

[ctx: block title]
en: Widget Area
ug_CN: ئەپچە دائىرىسى

[ctx: block title]
en: Widget Group
ug_CN: ئەپچە گۇرۇپپىسى

[ctx: block toolbar button label and description]
en: These blocks are connected.
ug_CN: بۇ بۆلەكلەر باغلاندى.

[ctx: block toolbar button label and description]
en: This block is connected.
ug_CN: بۇ بۆلەك باغلاندى.

[ctx: blocks]
en: Most used
ug_CN: ئەڭ كۆپ ئىشلىتىلگەن

en: blog
ug_CN: بلوگ

en: bookmark
ug_CN: خەتكۈچ

[ctx: button label]
en: Convert to link
ug_CN: ئۇلىنىشقا ئايلاندۇرۇش

[ctx: button label]
en: Download
ug_CN: چۈشۈرۈش

[ctx: button label]
en: Embed
ug_CN: ياتقۇزۇش

[ctx: button label]
en: Import
ug_CN: ئىمپورت

[ctx: button label]
en: Try again
ug_CN: يەنە سىناپ بىقىڭ

en: by
ug_CN: ئاپتور

en: by
ug_CN: ئاپتور:

en: by %s
ug_CN: ئاپتورى: %s

en: cURL version
ug_CN: cURL نەشرى

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
ug_CN: %2$s-يىل %1$s

[ctx: caption]
en: "%1$s" by %2$s/ %3$s
ug_CN: «%1$s»-%2$s/ %3$s

[ctx: caption]
en: "%1$s"/ %2$s
ug_CN: «%1$s»/«%2$s»

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a> by %2$s/ %3$s
ug_CN: <a %1$s>ئىش</a> يازغۇچى %2$s/ %3$s

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a>/ %2$s
ug_CN: <a %1$s>خىزمەت</a>/ %2$s

[ctx: categories]
en: All
ug_CN: ھەممە

[ctx: categories]
en: Most Used
ug_CN: ئەڭ كۆپ ئىشلىتىلگىنى

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
ug_CN: سەھىپە:

en: center bottom
ug_CN: ئوتتۇرا ئاستى

en: center top
ug_CN: ئوتتۇرا ئۈستى

en: child
ug_CN: بالا

en: close tags
ug_CN: تەگلەرنى ئېتىش

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
ug_CN: &#8220;

en: co-resident
ug_CN: يولۇچى

en: co-worker
ug_CN: خىزمەتداش

en: colleague
ug_CN: ھەمراھ

[ctx: color]
en: Default: %s
ug_CN: سۈكۈتتىكى: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
ug_CN: قاراڭغۇ

[ctx: color scheme]
en: Light
ug_CN: ئاق

[ctx: column name]
en: Comment
ug_CN: باھا

[ctx: column name]
en: Date
ug_CN: ۋاقىت

[ctx: column name]
en: File
ug_CN: ھۆججەت

[ctx: column name]
en: In Response To
ug_CN: ماس يازما

[ctx: column name]
en: Submitted on
ug_CN: يوللانغان ۋاقتى

[ctx: column name]
en: Title
ug_CN: تېما

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ug_CN: يۈكلىنىدىغان ئورۇن:

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ug_CN: ئەخلەت خەت دەپ بەلگە قويۇش

[ctx: comment]
en: Not Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ئەمەس

[ctx: comment]
en: Not spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ئەمەس

[ctx: comment]
en: Permalink:
ug_CN: مەڭگۈلۈك ئۇلانما

[ctx: comment]
en: Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت

[ctx: comment status]
en: Approved
ug_CN: تەستىقلاندى

[ctx: comment status]
en: Closed
ug_CN: يېپىق

[ctx: comment status]
en: Open
ug_CN: ئاچ

[ctx: comment status]
en: Pending
ug_CN: تاپشۇرۇش

[ctx: comment status]
en: Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت

[ctx: comment status]
en: Trash
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقى

en: comments
ug_CN: ئىنكاسلار

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق<span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: تەستىقلانغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: تەستىقلانغان <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئۆزەمنىڭ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: تەستىق كۈتىۋاتقان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: تەستىق كۈتىۋاتقان <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئەخلەت خەت <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئەخلەت خەت <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئەخلەت <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئەخلەت <span class="count">(%s)</span>

en: compose new post
ug_CN: يېڭى يازما يازاي

en: contact
ug_CN: ئالاقىلەشكۈچى

[ctx: content placeholder]
en: Content…
ug_CN: مەزمۇن...

en: copy to clipboard
ug_CN: كېسىپ چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈرۈش

en: crop ratio height
ug_CN: ئىگىزلىك كېسىلىش نىسبىتى

en: crop ratio width
ug_CN: كەڭلىك كېسىلىش بىسبىتى

en: crush
ug_CN: كۆيگىنى

en: current
ug_CN: نۆۋەتتىكى

[ctx: custom background]
en: Background
ug_CN: تەگلىك

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
ug_CN: ئىلگىرى يوللانغان

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ug_CN: تەۋسىيە قىلىنغان

[ctx: custom image header]
en: Header
ug_CN: بەت قاش

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
ug_CN: كۈنتەرتىپلەش

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
ug_CN: ئورۇنلاشتۇرۇلدى

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
ug_CN: Y-يىل j-F

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
ug_CN: %2$s يازمىسىدىكى %1$s %3$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s, %2$s
ug_CN: %1$s، %2$s

en: date
ug_CN: ھەمراھ

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
ug_CN: كۈن:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
ug_CN: ئاي:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
ug_CN: يىل:

[ctx: date/time]
en: On
ug_CN: ئوچۇق

en: day
ug_CN: كۈن

en: days
ug_CN: كۈن

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
ug_CN: ئېتىك

[ctx: default site language]
en: Site Default
ug_CN: بېكەت سۈكۈتى

[ctx: design menu item]
en: Design
ug_CN: لايىھە

en: development
ug_CN: تۈزۈش

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
ug_CN: %s قوشۇش

en: document
ug_CN: ھۆججەت

en: domain
ug_CN: مۇلازىمىتېر

en: done
ug_CN: تۈگىدى

en: ebook
ug_CN: ئىكىتاپ

en: edit
ug_CN: تەھرىرلەي

[ctx: editor button]
en: Left to right
ug_CN: سولدىن-ئوڭغا

[ctx: editor button]
en: Right to left
ug_CN: ئوڭدىن-سولغا

[ctx: editor button]
en: Show blocks
ug_CN: بۆلەكلەرنى كۆرسىتىش

en: education
ug_CN: مائارىپ

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
ug_CN: بېكەت باشقۇرغۇچى

[ctx: email address]
en: Report generated for
ug_CN: دوكلات تەييارلاتقۇچى

en: email or username
ug_CN: ئېلخەت ياكى قوللانچى نامى

en: enabled
ug_CN: ئىناۋەتلىك

en: enter a custom date format in the following field
ug_CN: تۆۋەندىكى جايغا خاس چىسلا فورماتىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: enter a custom time format in the following field
ug_CN: تۆۋەندىكى جايغا خاس ۋاقىت فورماتىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: family
ug_CN: ئائىلە

[ctx: field]
en: Edit %s
ug_CN: %s نى تەھرىرلەش

[ctx: field]
en: Hide %s
ug_CN: %s نى يوشۇر

[ctx: field]
en: Show %s
ug_CN: %s نى كۆرسەت

[ctx: file name]
en: unnamed
ug_CN: نامسىز

[ctx: file type group]
en: Archives
ug_CN: ئارخىپلار

[ctx: file type group]
en: Audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: file type group]
en: Video
ug_CN: سىن

en: filter
ug_CN: سۈزۈش

[ctx: find/replace]
en: Find
ug_CN: ئىزدەش

[ctx: find/replace]
en: Next
ug_CN: كېيىنكى

[ctx: find/replace]
en: Prev
ug_CN: ئالدىنقى

[ctx: find/replace]
en: Replace
ug_CN: ئالماشتۇرۇش

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ug_CN: ھەممىنى ئالماشتۇرۇش

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ug_CN: ئالماشتۇرىدىغان مەزمۇن

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ug_CN: بارلىق سۆزلۈكلەر

en: first
ug_CN: تۇنجى

en: first page
ug_CN: تۇنجى بەت

en: folder
ug_CN: ھۆججەت قىسقۇچ

en: follower
ug_CN: ئەگەشكۈچى

en: followers
ug_CN: ئەگەشكۈچىلەر

[ctx: font categories]
en: All
ug_CN: ھەممە

[ctx: font category]
en: Display
ug_CN: كۆرسەتكۈچ

[ctx: font category]
en: Handwriting
ug_CN: قوليازما

[ctx: font category]
en: Monospace
ug_CN: تەڭ كەڭلىكتىكى

[ctx: font collection name]
en: Google Fonts
ug_CN: Google خەت نۇسخىلىرى

[ctx: font size name]
en: Huge
ug_CN: بۈيۈك

[ctx: font size name]
en: Large
ug_CN: چوڭ

[ctx: font size name]
en: Medium
ug_CN: ئورتا

[ctx: font size name]
en: Normal
ug_CN: نورمال

[ctx: font size name]
en: Small
ug_CN: كىچىك

[ctx: font source]
en: Custom
ug_CN: ئىختىيارى

[ctx: font source]
en: Theme
ug_CN: ئۆرنەك

[ctx: font style]
en: Italic
ug_CN: يانتۇ

[ctx: font style]
en: Normal
ug_CN: نورمال

[ctx: font style]
en: Oblique
ug_CN: يانتۇ

[ctx: font style]
en: Regular
ug_CN: ئۆلچەملىك

[ctx: font weight]
en: Black
ug_CN: قارا

[ctx: font weight]
en: Bold
ug_CN: توم

[ctx: font weight]
en: Extra Black
ug_CN: بەك توم

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
ug_CN: زىيادە توم

[ctx: font weight]
en: Extra Light
ug_CN: زىيادە ئىنچىكە

[ctx: font weight]
en: Extra-bold
ug_CN: ئالاھىدە توم

[ctx: font weight]
en: Extra-light
ug_CN: ئالاھىدە ئىنچىكە

[ctx: font weight]
en: Light
ug_CN: ئاق

[ctx: font weight]
en: Medium
ug_CN: ئوتتۇرا

[ctx: font weight]
en: Normal
ug_CN: نورمال

[ctx: font weight]
en: Regular
ug_CN: ئۆلچەملىك

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
ug_CN: يېرىم توم

[ctx: font weight]
en: Semi-bold
ug_CN: يېرىم توم

[ctx: font weight]
en: Thin
ug_CN: ئورۇق

en: font-face declaration in theme.json format, encoded as a string.
ug_CN: theme.json پىچىمىدىكى خەت نۇسخا كۆرۈنۈشى ئېنىقلىمىسى، ھەرپ تىزىقى سۈپىتىدە كودلانغان.

en: font-face declaration in theme.json format.
ug_CN: theme.json پىچىمىدىكى font-face باياناتى.

en: font-face definition in theme.json format.
ug_CN: theme.json پىچىمىدىكى font-face ئېنىقلىمىسى.

en: font-family declaration in theme.json format, encoded as a string.
ug_CN: theme.json پىچىمىدىكى خەت نۇسخا ئائىلىسى ئېنىقلىمىسى، ھەرپ تىزىقى سۈپىتىدە كودلانغان.

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
ug_CN: font_face_settings پارامېتىرى چوقۇم ئىناۋەتلىك JSON ھەرپ تىزىقى بولۇش كېرەك.

en: friend
ug_CN: دوست

en: friendship
ug_CN: دوستانە

en: g:i a
ug_CN: H:i

[ctx: genitive]
en: April
ug_CN: ئاپرىل

[ctx: genitive]
en: August
ug_CN: ئاۋغۇست

[ctx: genitive]
en: December
ug_CN: دېكابىر

[ctx: genitive]
en: February
ug_CN: فېۋرال

[ctx: genitive]
en: January
ug_CN: يانۋار

[ctx: genitive]
en: July
ug_CN: ئىيۇل

[ctx: genitive]
en: June
ug_CN: ئىيۇن

[ctx: genitive]
en: March
ug_CN: مارت

[ctx: genitive]
en: May
ug_CN: ماي

[ctx: genitive]
en: November
ug_CN: نويابىر

[ctx: genitive]
en: October
ug_CN: ئۆكتەبىر

[ctx: genitive]
en: September
ug_CN: سېنتەبىر

en: geographical
ug_CN: جۇغراپىيىلىك

en: go to top
ug_CN: چوققىغا باراي

en: handle
ug_CN: تۇتقۇچ

[ctx: header landmark area]
en: Header
ug_CN: بەت قاش

[ctx: heading levels]
en: All
ug_CN: ھەممە

en: hidden
ug_CN: يوشۇرۇن

en: hide
ug_CN: يوشۇرۇش

en: home
ug_CN: باشبەت

en: horizontal start position
ug_CN: توغرىسىغا باشلىنىش ئورنى

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
ug_CN: گورزىنتال توغرىلاش

en: hour | hours
ug_CN[0]: سائەت

en: hours
ug_CN: سائەت

en: html_lang_attribute
ug_CN: ug-CN

en: https://wordpress.org/news/
ug_CN: http://wordpress.org/news/

en: identity
ug_CN: سالاھىيەت

en: image
ug_CN: سۈرەت

[ctx: imperative verb]
en: Preview
ug_CN: ئالدىن كۆرۈش

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
ug_CN: ھەل قىلىش

[ctx: input control]
en: Show %s
ug_CN: %s نى كۆرسەت

en: inserter
ug_CN: قىستۇرغۇچ

en: is now live.
ug_CN: ئىلان قىلىندى.

en: is now scheduled. It will go live on
ug_CN: ۋاقىت بەلگىلەندى. شۇ ۋاقىتتا ئىلان قىلىنىدۇ.

en: item %s
ug_CN: %s تۈرى

en: items
ug_CN: تۈر

en: just now
ug_CN: باياتىنلا

en: kin
ug_CN: تۇغقان

en: l, F jS, Y
ug_CN: Y-يىل j-F l

[ctx: label]
en: Search for:
ug_CN: ئىزدەيدىغانلار:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
ug_CN: كېيىنكى:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
ug_CN: ئالدىنقى:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
ug_CN: ئۈن-سىن قوشۇش

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
ug_CN: ئۈن تەھرىرلەش

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
ug_CN: ئۈن ئالماشتۇرۇش

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
ug_CN: رەسىملەر قوشۇش

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
ug_CN: كۆرگەزمىخانا تەھرىرلەش

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
ug_CN: رەسىم قوشۇش

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
ug_CN: رەسىم تەھرىرلەش

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
ug_CN: رەسىمنى ئەسلىگە قايتۇرۇش

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
ug_CN: مېدىيا قوشۇش

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
ug_CN: مېدىئا تەھرىرلەش

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
ug_CN: مېدىيا ئالماشتۇرۇش

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
ug_CN: ڧىلىم قوشۇش

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
ug_CN: ڧىلىم تەھرىرلەش

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
ug_CN: ڧىلىمنى ئەسلىگە قايتۇرۇش

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ug_CN: ئۆزى بەلگىلەش...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
ug_CN: كونتروللارنى يوشۇرۇش

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
ug_CN: كونتروللارنى كۆرسىتىش

[ctx: label for next post link]
en: Next
ug_CN: كېيىنكى

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
ug_CN: ئالدىنقى

en: last
ug_CN: ئاخىرقى

en: last page
ug_CN: ئاخىرقى بەت

en: left top
ug_CN: سول تەرەپ ئۈستى

[ctx: link]
en: Add New
ug_CN: يېڭىدىن قوشۇش

en: link color
ug_CN: ئۇلانما رەڭگى

[ctx: link name]
en: Name
ug_CN: نامى

en: links
ug_CN: ئۇلانما

[ctx: links widget]
en: All Links
ug_CN: بارلىق ئۇلانمىلار

[ctx: list style]
en: Circle
ug_CN: چەمبەر

[ctx: list style]
en: Default
ug_CN: سۈكۈت قىممەت

[ctx: list style]
en: Disc
ug_CN: دىسكا

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
ug_CN: كىچىك ھەرپ

[ctx: list style]
en: Lower Greek
ug_CN: گېرىكچە كىچىك ھەرپ

[ctx: list style]
en: Lower Roman
ug_CN: رومانچە كىچىك ھەرپ

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
ug_CN: چوڭ ھەرپ

[ctx: list style]
en: Upper Roman
ug_CN: رومانچە چوڭ ھەرپ

[ctx: long date format]
en: F j, Y
ug_CN: Y-يىل j-F

en: media
ug_CN: مېدىيا

[ctx: media]
en: Remove video track
ug_CN: سىن بەلگىسىنى چىقىرىۋېتىش

[ctx: media item]
en: Edit
ug_CN: تەھرىرلەش

[ctx: media item]
en: Success
ug_CN: ئوڭۇشلۇق بولدى

[ctx: media items]
en: Mine
ug_CN: مىنىڭ

[ctx: media items]
en: Unattached
ug_CN: يۈكلەنمىگەن

[ctx: media modal menu]
en: Menu
ug_CN: تىزىملىك

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
ug_CN: مەشغۇلاتلار

en: menu
ug_CN: تىزىملىك

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
ug_CN: (نۆۋەتتە بەلگىلەنگىنى : %s )

[ctx: menu]
en: Edit
ug_CN: تەھرىرلەش

[ctx: menu]
en: Use new menu
ug_CN: يېڭى تىزىملىك ئىشلىتىش

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
ug_CN: (نۆۋەتتىكى:%s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
ug_CN: (نۆۋەتتىكى سەپلىمىسى: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
ug_CN: (<a href="%1$s" %2$s>بىرىكمە%3$s</a> تىزىملىكىنى ئىشلەتمەكچى بولسىڭىز ‏‏بۇ باسقۇچنى ئۆتكۈزۈۋېتىڭ)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
ug_CN: بۇ تىزىملىك بۇ يەردە كۆرۈنىدۇ. ئۆزگەرتمەكچى بولسىڭىز باشقا ئورۇننى تاللاڭ.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
ug_CN: بارلىق ئورۇنلارنى كۆرۈش

[ctx: menu locations]
en: View Location
ug_CN: ئورۇننى كۆرۈش

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
ug_CN: سىز بۇ تىزىملىكنىڭ قەيەردە كۆرۈنىشىنى خالايسىز؟

en: met
ug_CN: سەپەرداش

[ctx: meta name]
en: Name
ug_CN: نامى

en: minute | minutes
ug_CN[0]: مىنۇت

en: minutes
ug_CN: مىنۇت

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ug_CN: (بەلگە يوق)

en: month
ug_CN: ئاي

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
ug_CN: Y- يىل F

en: moved to the Trash.
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقىغا يۆتكىۋېتىلدى.

en: movie
ug_CN: فىلىم

en: muse
ug_CN: خىيالىي

en: music
ug_CN: مۇزىكا

[ctx: name]
en: Unknown
ug_CN: بىلىنمىگەن

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ug_CN: باشبەت

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
ug_CN: نىشان سەھىپە ئۇلانمىسى.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
ug_CN: نىشان بەت ئۇلانمىسى.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
ug_CN: نىشان يازما ئۇلانمىسى.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
ug_CN: نىشان بەلگە ئۇلانمىسى.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
ug_CN: سەھىپە ئۇلانمىسى

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
ug_CN: بەت ئۇلانمىسى

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
ug_CN: يازما ئۇلانمىسى

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
ug_CN: بەلگە ئۇلانمىسى

[ctx: navigation link preview example]
en: Example Link
ug_CN: مىسال ئۇلانما

[ctx: navigation menu]
en: %s (Copy)
ug_CN: %s (كۆچۈر)

en: neighbor
ug_CN: قوشنا

en: newer
ug_CN: يېڭىراق

[ctx: next set of posts]
en: Next
ug_CN: كېيىنكى

en: no title
ug_CN: تىمىسىز

[ctx: no user roles]
en: None
ug_CN: يوق

en: none
ug_CN: يوق

en: not a support question
ug_CN: قوللاشقا ئالاقىدار سوئال ئەمەس

en: not resolved
ug_CN: ھەل قىلىنمىغان

[ctx: noun]
en: Comment
ug_CN: باھا

[ctx: noun]
en: Site Icon Preview
ug_CN: بېكەت سىنبەلگىسىنى ئالدىن كۆزەت

[ctx: noun]
en: Trash
ug_CN: ئەخلەت

[ctx: noun]
en: Upload
ug_CN: يۈكلەش

[ctx: noun, breadcrumb]
en: Document
ug_CN: پۈتۈك

[ctx: noun, panel]
en: Document
ug_CN: پۈتۈك

[ctx: noun; Audio block parameter]
en: Preload
ug_CN: ئالدىن يۈكلە

en: number_format_decimal_point
ug_CN: .

en: number_format_thousands_sep
ug_CN: ,

en: of
ug_CN: جەمئىي

en: older
ug_CN: كونىراق

en: one hour | %1$s hours
ug_CN[0]: بىر سائەت
ug_CN[1]: %1$s سائەت

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
ug_CN[0]: بىر سائەت %2$s مىنۇت
ug_CN[1]: %1$s سائەت %2$s مىنۇت

en: one minute | %s minutes
ug_CN[0]: بىر مىنۇت
ug_CN[1]: %s مىنۇت

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
ug_CN: &#8221;

en: optional
ug_CN: ئىختىيارى

en: or
ug_CN: ياكى

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ug_CN: ياكى <a href="%s">يېڭى تىزىملىك قۇر</a>ۇڭ. ئۆزگىرىشلەرنى ساقلاشنى ئۇنتۇماڭ!

en: or assign posts to an existing user:
ug_CN: ياكى يازمىلار مەۋجۇد ئىشلەتكۈچىگە تەقسىملىنىدۇ.

en: or create new user with login name:
ug_CN: ياكى يېڭىدىن ئىشلەتكۈچى قۇرۇڭ:

en: page | pages
ug_CN[0]: بەت

[ctx: page]
en: Add New
ug_CN: يېڭىدىن قوشۇش

[ctx: page]
en: Featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىم

[ctx: page]
en: Remove featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىمنى ئېلىۋېتىش

[ctx: page]
en: Set featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىم بېكىتىش

[ctx: page]
en: Use as featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىم ئورنىدا ئىشلىتىش

[ctx: page label]
en: Front Page
ug_CN: باش بەت

[ctx: page label]
en: Posts Page
ug_CN: يازمىلار بېتى

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى بېتى

en: pages
ug_CN: بەتلەر

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
ug_CN: %1$s جەمئىي  %2$s بەت

[ctx: paging]
en: <div>Page</div>%1$s<div>of %2$s</div>
ug_CN: <div>بەت</div>%1$s<div>/ %2$s</div>

[ctx: panel button label]
en: Settings
ug_CN: تەڭشەكلەر

en: parent
ug_CN: ئاتا-ئانا

en: password
ug_CN: پارول

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
ug_CN: ماس كەلمىدى

[ctx: password strength]
en: Medium
ug_CN: ئوتتۇراھال

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
ug_CN: پارولى كۈچلۈكلۈكى نامەلۇم

[ctx: password strength]
en: Strong
ug_CN: كۈچلۈك

[ctx: password strength]
en: Very weak
ug_CN: بەك ئاجىز

[ctx: password strength]
en: Weak
ug_CN: ئاجىز

[ctx: pattern]
en: "%s" duplicated.
ug_CN: «%s» كۆپەيتىلگەن.

[ctx: pattern]
en: %s (Copy)
ug_CN: %s (كۆچۈر)

[ctx: pattern (singular)]
en: Not synced
ug_CN: قەدەمداشلانمىدى

[ctx: pattern (singular)]
en: Synced
ug_CN: قەدەمداشلاندى

[ctx: pattern category]
en: "%s" deleted.
ug_CN: «%s» ئۆچۈرۈلدى.

[ctx: pattern category]
en: Delete "%s"?
ug_CN: «%s» نى ئۆچۈرەمدۇ؟

[ctx: patterns]
en: All
ug_CN: ھەممە

[ctx: patterns]
en: Not synced
ug_CN: قەدەمداشلانمىدى

[ctx: patterns]
en: Synced
ug_CN: قەدەمداشلاندى

[ctx: patterns menu item]
en: Patterns
ug_CN: ئەندىزە

en: per day
ug_CN: كۈنىگە

en: per year
ug_CN: يىلىغا

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
ug_CN: چىقىرىش دوكلاتىنىڭ ئومۇمىي ئەھۋالى

[ctx: personal data group label]
en: About
ug_CN: ھەققىدە

en: photo
ug_CN: سۈرەت

en: physical
ug_CN: فىزىكىلىق

en: pixels
ug_CN: پىكسېل

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ug_CN: ئىزدەش&hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
ug_CN: %s نى ئۆچۈرۈش غەلىبىلىك.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> نۆۋەتتىكى PHP نەشرى (%1$s) ئەڭ تۆۋەن %2$s تەلەپكە يەتمەيدۇ. بۇ قىستۇرما PHP %3$s نى تەلەپ قىلىدۇ.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> نۆۋەتتىكى WordPress نەشرى (%1$s) ئەڭ تۆۋەن %2$s تەلەپكە يەتمەيدۇ. بۇ قىستۇرما WordPress %3$s نى تەلەپ قىلىدۇ.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong> نۆۋەتتىكى WordPress (%1$s) ۋە PHP (%2$s) نەشرى ئەڭ تۆۋەن %3$s تەلەپكە يەتمەيدۇ. بۇ قىستۇرما WordPress %4$s ۋە PHP %5$s نى تەلەپ قىلىدۇ.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
ug_CN: %s نى ئاكتىپلاش

[ctx: plugin]
en: Active
ug_CN: ئاكتىپ

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
ug_CN: ئورنىتالمىدى

[ctx: plugin]
en: Current
ug_CN: نۆۋەتتىكى

[ctx: plugin]
en: Install %s
ug_CN: %s نى قاچىلاش

[ctx: plugin]
en: Install %s now
ug_CN: %s ھازىر قاچىلاش

[ctx: plugin]
en: Install Now
ug_CN: ھازىر ئورنات

[ctx: plugin]
en: Network Activate
ug_CN: تورنى ئاكتىپلا

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
ug_CN: نۆۋەتتىكىنى يۈكلىگەنگە ئالماشتۇر

[ctx: plugin]
en: Update %s now
ug_CN: %s نى ھازىر يېڭىلاش

[ctx: plugin]
en: Uploaded
ug_CN: يۈكلەنگەنلەر

en: podcast
ug_CN: تارقىتىش

en: poetry
ug_CN: شىئىريەت

en: post | posts
ug_CN[0]: يازما

[ctx: post]
en: Add New
ug_CN: يېڭىدىن قوشۇش

[ctx: post]
en: Featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىم

[ctx: post]
en: Remove featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىمنى ئېلىۋېتىش

[ctx: post]
en: Set featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىم بېكىتىش

[ctx: post]
en: Use as featured image
ug_CN: تەۋسىيەلىك رەسىم ئورنىدا ئىشلىتىش

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
ug_CN: كۈنتەرتىپلەش

[ctx: post format]
en: Format
ug_CN: فورمات

[ctx: post format]
en: Formats
ug_CN: فورماتلار

[ctx: post format archive title]
en: Asides
ug_CN: يانبالداق

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ug_CN: ئۈن

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ug_CN: پاراڭلىشىش

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ug_CN: رەسىم ئالبومى

[ctx: post format archive title]
en: Images
ug_CN: سۈرەتلەر

[ctx: post format archive title]
en: Links
ug_CN: ئۇلانمىلار

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ug_CN: نەقىل

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ug_CN: ھالەتلەر

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ug_CN: سىن

[ctx: post password form]
en: Enter
ug_CN: كىرگۈزۈش

[ctx: post status]
en: Customization Draft
ug_CN: خاسلاستۇرۇلغان دەسلەپكى نۇسخا

[ctx: post status]
en: Draft
ug_CN: ئارگىنال

[ctx: post status]
en: Password protected
ug_CN: ئىم قوغدالغان

[ctx: post status]
en: Pending
ug_CN: تەستىق كۈتىۋاتىدۇ

[ctx: post status]
en: Private
ug_CN: شەخسىي

[ctx: post status]
en: Published
ug_CN: يوللاندى

[ctx: post status]
en: Scheduled
ug_CN: پىلانلاندى

[ctx: post status]
en: Sticky
ug_CN: چوققا

[ctx: post status]
en: Trash
ug_CN: ئەخلەت ساندۇقى

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
ug_CN: ئارخىپلار:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
ug_CN: ئۆشگىرىش توپلىمى

[ctx: post type general name]
en: Dataviews
ug_CN: سانلىق مەلۇمات كۆرۈنۈشى

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
ug_CN: ئومۇمىيەت ئۇسلۇبلار

[ctx: post type general name]
en: Media
ug_CN: مېدىيا

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك

[ctx: post type general name]
en: Pages
ug_CN: بەتلەر

[ctx: post type general name]
en: Patterns
ug_CN: ئەندىزە

[ctx: post type general name]
en: Posts
ug_CN: يازمىلار

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

[ctx: post type general name]
en: Templates
ug_CN: قېلىپ

[ctx: post type menu label]
en: Single item: %1$s (%2$s)
ug_CN: يەككە تۈر: %1$s (%2$s)

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
ug_CN: ئۆزگىرىش توپلىمى

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
ug_CN: يولباشچى تىزىملىك

[ctx: post type singular name]
en: Page
ug_CN: بەت

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
ug_CN: ئەندىزە

[ctx: post type singular name]
en: Post
ug_CN: يازما

[ctx: post type singular name]
en: Template
ug_CN: قېلىپ

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
ug_CN: قېلىپ پارچىسى

en: posts
ug_CN: يازما

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئۆزەمنىڭ <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئۆزەمنىڭ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: چوققىلانغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: چوققىلانغان <span class="count">(%s)</span>

en: preview
ug_CN: كۆرۈپ بېقىش

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
ug_CN: ئالدىنقى

en: print
ug_CN: بېسىش

en: privacy-policy
ug_CN: شەخسىيەت تۈزۈمى

en: professional
ug_CN: كەسپىي

en: registration
ug_CN: تىزىملىتىش

en: rel:
ug_CN: مۇناسىۋەت:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ug_CN: توختىتىش

en: reply
ug_CN: جاۋاب

[ctx: request status]
en: Completed
ug_CN: تۈگىدى

[ctx: request status]
en: Confirmed
ug_CN: تامام

[ctx: request status]
en: Failed
ug_CN: مەغلۇپ بولدى

[ctx: request status]
en: Pending
ug_CN: كۈتۈلماختا

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق<span class="count">(%s)</span>

en: required
ug_CN: زۆرۈر

en: resolved
ug_CN: ھەل قىلىنغان

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
ug_CN: Y يىل n ئاي j كۈنى @ H:i:s
    "Y年n月j日 @ H:i:s"

[ctx: revisions]
en: Browse
ug_CN: كۆرۈش

en: right top
ug_CN: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: romantic
ug_CN: رومانتىك

[ctx: sample permalink base]
en: archives
ug_CN: ئارخىپلار

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
ug_CN: yazma-misali

en: says
ug_CN: دېدىكى

en: scale height
ug_CN: ئىگىزلىك ئۆلچىمى

[ctx: screen sizes]
en: All
ug_CN: ھەممە

en: search
ug_CN: ئىزدەش

en: second
ug_CN: سېكۇنت

en: seconds
ug_CN: سېكۇنت

en: selection height
ug_CN: تاللانغان ئىگىزلىگى

en: selection width
ug_CN: تاللانغان كەڭلىگى

en: sent daily
ug_CN: ھەر كۈنى يوللاش

en: sent immediately
ug_CN: دەرھال يوللاش

en: sent weekly
ug_CN: ھەر ھەپتىدە يوللاش

[ctx: settings landmark area]
en: Settings
ug_CN: تەڭشەكلەر

[ctx: settings screen]
en: General
ug_CN: ئادەتتىكى

[ctx: share to]
en: Email
ug_CN: ئېلخەت

[ctx: share to]
en: Facebook
ug_CN: فەيسبۇك

[ctx: share to]
en: Print
ug_CN: پرىنتلاش

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
ug_CN: كونتروللارنى يوشۇرۇش

en: show
ug_CN: كۆرسىتىش

en: show source
ug_CN: ئەسلى كودىنى كۆرسىتىش

en: sibling
ug_CN: بىر تۇغقان

[ctx: single horizontal line]
en: Row
ug_CN: قۇر

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
ug_CN: %s غا يۆتكەل

[ctx: site]
en: Activate
ug_CN: ئاكتىپلا

[ctx: site]
en: Mark as spam
ug_CN: ئەخلەت خەت دەپ بەلگە قويۇش

[ctx: site]
en: Not Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ئەمەس

[ctx: site]
en: Not spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ئەمەس

[ctx: site]
en: Public
ug_CN: ئاممىۋى

[ctx: site]
en: Registered
ug_CN: تىزىملاتقان ۋاقتى

[ctx: site]
en: Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
ug_CN: تەھرىرلىگۈچ

[ctx: site exporter menu item]
en: Export
ug_CN: چىقار

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق<span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: بارلىق<span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: ئەخلەت<span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: ئەخلەت<span class="count">(%s)</span>

en: social
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ

en: space
ug_CN: بوش ئورۇن،

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ug_CN: تاماملاش

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ug_CN: ئۆتكۈزۈۋېتىش

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ug_CN: ھەممىنى ئۆتكۈزۈۋېتىش

en: spouse
ug_CN: جورا

en: sticky
ug_CN: چوققىلانغان

en: styles
ug_CN: شەكلى

en: sub item
ug_CN: تارماق ئەزا

[ctx: submit button]
en: Search
ug_CN: ئىزدەش

en: survey
ug_CN: رايلار

en: sweetheart
ug_CN: سۆيگۈنى

[ctx: table body]
en: Body
ug_CN: گەۋدىسى

[ctx: table cell]
en: Cell
ug_CN: قۇر

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ug_CN: يوق

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
ug_CN: بوشلۇق

[ctx: table footer]
en: Footer
ug_CN: پۇتى

[ctx: table header]
en: Header
ug_CN: بېشى

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
ug_CN: بەلگە:

[ctx: tag delimiter]
en: ,
ug_CN: ،

[ctx: tags]
en: Most Used
ug_CN: ئەڭ كۆپ ئىشلىتىلگىنى

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ug_CN: سەھىپىلەر

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ug_CN: خەتكۈشلەر

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ug_CN: سەھىپە

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
ug_CN: ئەندىزە سەھىپە

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ug_CN: خەتكۈش

[ctx: taxonomy template name]
en: %s Archives
ug_CN: %s ئارخىپ

[ctx: template part]
en: "%s" deleted.
ug_CN: «%s» ئۆچۈرۈلدى.

[ctx: template part]
en: "%s" duplicated.
ug_CN: «%s» كۆپەيتىلگەن.

[ctx: template part]
en: %s (Copy)
ug_CN: %s (كۆچۈر)

[ctx: template part]
en: Delete "%s"?
ug_CN: «%s» نى ئۆچۈرەمدۇ؟

[ctx: template part area]
en: Footer
ug_CN: بەت ئاستى

[ctx: template part area]
en: General
ug_CN: ئادەتتىكى

[ctx: template part area]
en: Header
ug_CN: بەت قاش

[ctx: term]
en: %s added
ug_CN: %s قوشۇلدى

[ctx: term]
en: %s removed
ug_CN: %s چىقىرىۋىتىلدى

[ctx: term]
en: Remove %s
ug_CN: %s نى چىقىرىۋىتىش

[ctx: term name]
en: Name
ug_CN: نامى

en: text color
ug_CN: تېكىست رەڭگى

en: text direction
ug_CN: تېكىست يۆنىلىشى

[ctx: text direction]
en: ltr
ug_CN: rtl

[ctx: text tracks]
en: Edit %s
ug_CN: %s نى تەھرىرلەش

en: the author
ug_CN: ئاپتور

en: the past day
ug_CN: ئۆتكەن كۈن

en: the past month
ug_CN: ئۆتكەن ئاي

en: the past quarter
ug_CN: ئاخىرقى پەسىلدە

en: the past week
ug_CN: ئۆتكەن ھەپتە

en: the past year
ug_CN: ئۆتكەن يىل

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
ug_CN: %s نى ئۆچۈرۈش غەلىبىلىك.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong>نۆۋەتتىكى PHP نەشرى %s نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپىگە ماس كەلمەيدۇ.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong>نۆۋەتتىكى WordPress ۋە PHP نەشرى %s نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپىگە ماس كەلمەيدۇ.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
ug_CN: <strong>خاتالىق:</strong>نۆۋەتتىكى WordPress نەشرى %s نىڭ ئەڭ تۆۋەن نەشر تەلىپىگە ماس كەلمەيدۇ.

[ctx: theme]
en: Activate
ug_CN: ئاكتىپلا

[ctx: theme]
en: Activate %s
ug_CN: %s نى ئاكتىپلاش

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
ug_CN: «%s» ئاكتىپلا

[ctx: theme]
en: Active:
ug_CN: ئاكتىپ:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
ug_CN: ئاكتىپلىيالمايدۇ

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
ug_CN: %s  نى ئاكتىپلىيالمايدۇ

[ctx: theme]
en: Cannot Install
ug_CN: ئورنىتالمىدى

[ctx: theme]
en: Change
ug_CN: ئۆزگەرتىش

[ctx: theme]
en: Customize %s
ug_CN: %s نى خاسلاشتۇرۇش

[ctx: theme]
en: Delete %s
ug_CN: %s نى ئۆچۈرۈش

[ctx: theme]
en: Installed
ug_CN: قاچىلاندى

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
ug_CN: شۇئان ئالدىن كۆزىتىش: %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
ug_CN: ئالدىن كۆرۈلۈۋاتقانى:

[ctx: theme]
en: Replace installed with uploaded
ug_CN: ئورنىتىلغاننى يۈكلىگەنگە ئالماشتۇر

[ctx: theme]
en: Update %s now
ug_CN: %s نى دەرھال يېڭىلاش

[ctx: theme]
en: Uploaded
ug_CN: يۈكلەنگەنلەر

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
ug_CN: %s نىڭ ئۆرنەك تەپسىلاتىنى كۆرسىتىدۇ

[ctx: theme author]
en: By %s
ug_CN: تەرىپىدىن %s

[ctx: theme name]
en: Name
ug_CN: نامى

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: توختىتىلغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: توختىتىلغان <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: قوشۇلغان <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: قوشۇلغان <span class="count">(%s)</span>

en: uncategorized
ug_CN: سەھىپە ئايرىلمىغان

[ctx: unit symbol]
en: GB
ug_CN: گىگابايت

[ctx: unit symbol]
en: KB
ug_CN: كىلوبايت

[ctx: unit symbol]
en: MB
ug_CN: مېگابايت

[ctx: unit symbol]
en: TB
ug_CN: تېرابايت

en: unknown
ug_CN: نامەلۇم

en: untitled
ug_CN: ماۋزۇسىز

en: untitled post %s
ug_CN: ماۋزۇسىز يازما %s

[ctx: upcoming events month format]
en: F
ug_CN: ج

[ctx: user]
en: Add New User
ug_CN: يېڭى ئىشلەتكۈچى قوشۇش

[ctx: user]
en: Mark as spam
ug_CN: ئەخلەت خەت دەپ بەلگە قويۇش

[ctx: user]
en: Not spam
ug_CN: ئەخلەت خەت ئەمەس

[ctx: user]
en: Registered
ug_CN: تىزىملاتقان ۋاقتى

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[0]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>
ug_CN[1]: بارلىق <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
ug_CN: ئۆچۈرۈش

[ctx: verb]
en: Filter
ug_CN: سۈزگۈچ

[ctx: verb]
en: Group
ug_CN: گۇرۇپلاش

[ctx: verb]
en: Spam
ug_CN: ئەخلەت خەت قىلىش

[ctx: verb]
en: Trash
ug_CN: ئەخلەتلەش

[ctx: verb]
en: Update
ug_CN: يېڭىلا

[ctx: verb]
en: Upload
ug_CN: يۈكلە

[ctx: verb]
en: View
ug_CN: كۆرۈنۈش

[ctx: verb; site]
en: Archive
ug_CN: ئارخىپ

en: vertical start position
ug_CN: بويىغا باشلىنىش ئورنى

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
ug_CN: ۋېرتىكال توغرىلاش

en: video
ug_CN: سىن

[ctx: video or audio]
en: Length
ug_CN: ئۇزۇنلۇقى

en: view source
ug_CN: ئەسلى كودىنى كۆرۈش

en: website
ug_CN: توربەت

[ctx: website URL]
en: At URL
ug_CN: ئۇلىنىش

[ctx: website name]
en: For site
ug_CN: بېكەت

en: week
ug_CN: ھەپتە

en: wheel
ug_CN: چاق

[ctx: widget]
en: Add
ug_CN: قوشۇش

[ctx: widget]
en: Edit
ug_CN: تەھرىرلەش

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ug_CN: %1$s: «%2$s» دىكى ئىنكاس

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
ug_CN: سۆزلەر

en: x-height of the font (ex)
ug_CN: x-خەت ئېگىزلىكى (ex)

en: year
ug_CN: يىل

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
ug_CN: Y- يىل

en: years
ug_CN: يىل

en: — Kobayashi Issa (一茶)
ug_CN: — كوباياشي ئىسسا (一茶)

en: “Post Title”
ug_CN: «يازما ماۋزۇسى»

en: “Read more” link text
ug_CN: «تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ» ئۇلانما تېكىستى

en: … <a class="wp-block-latest-posts__read-more" href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
ug_CN: … <a class="wp-block-latest-posts__read-more" href="%1$s" rel="noopener noreferrer">تېخىمۇ كۆپ ئوقۇڭ<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
ug_CN: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">تەپسىلاتىنى ئوقۇڭ<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: … <a>Read more<span>: %1$s</span></a>
ug_CN: … <a>تېخىمۇ كۆپ بىلدۈرگۈ<span>: %1$s</span></a>
