WordPress.com - en to uk_UA translation catalogue (19584 entries)

en:  (%s ago)
uk_UA:  (%s назад)

en:  (Opens in new window)
uk_UA:  (Відкривається у новому вікні)

en:  <a href='%s'>Manage incompatible plugins</a>
uk_UA:  <a href='%s'>Керування несумісними плагінами</a>

en:  Done
uk_UA:  Готово

en:  Private
uk_UA: Приватно

en:  and
uk_UA:  та

en:  and commented: </p>
    <p>%s</p>
uk_UA: та прокоментовано: </p>
    <p>%s</p>

en:  for %s
uk_UA: для %s

en:  says
uk_UA:  говорить

en: "%1$s" by %2$s.
uk_UA: &laquo;%1$s&raquo; виконавця %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
uk_UA: &laquo;%1$s&raquo; з альбому &laquo;%2$s&raquo; виконавця %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
uk_UA: &laquo;%1$s&raquo; з альбому &laquo;%2$s&raquo;.

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
uk_UA: "%1$s" видалено із кошика. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
uk_UA: "%s" не вдалося зберегти. Переконайтеся, що це дійсна URL-адреса, і повторіть спробу.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: "%s" вже застосовано і не може використовуватися разом з іншими купонами.

en: "%s" is already registered.
uk_UA: "%s" вже зареєстровано.

en: "%s" is an invalid coupon code.
uk_UA: "%s" є недійсний кодом купона.

en: "%s" shipping class cost
uk_UA: "%s" вартість класу доставки

en: "%s" tax rates
uk_UA: "%s" податкові ставки

en: "Clicks" are viewers clicking outbound links on your site.
uk_UA: "Кліки" це відвідувачі, які клікають вихідні посилання на вашому сайті.

en: "From" address
uk_UA: Адреса "Від кого" електронної пошти

en: "From" name
uk_UA: "Від кого" ім'я

[ctx: "Reblog: <post title>" title in annual reports]
en: Reblog: %s
uk_UA: Копія: %s

[ctx: "Reblogged from: <Blogname>"]
en: Reblogged from: %s
uk_UA: Скопійовано з: %s

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection. Type "yes" to continue.
uk_UA: Ти впевнений? Зміна цієї опції може порушити з'єднання Jetpack. Введіть "yes", щоб продовжити.

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
uk_UA: Ти впевнений? Це не може бути скасоване. Введіть "yes", щоб продовжити:

en: #%d (no title)
uk_UA: #%d (без назви)

en: #%d (untitled)
uk_UA: #%d (без назви)

en: #%s is an invalid image ID.
uk_UA: #%s недійсний ID зображення.

en: #FunWooFact:
uk_UA: #ЦікавийФактWoo:

[ctx: $number Likes]
en: %1$s Likes!
uk_UA: %1$s вподобань!

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
uk_UA[0]: %1$s запис!
uk_UA[1]: %1$s записи!
uk_UA[2]: %1$s записів!

[ctx: $user_name(s) reblogged your post $post_name]
en: %1$l reblogged your post %2$s | %1$l reblogged your post %2$s
uk_UA[0]: %1$l поділилися вашим записом %2$s
uk_UA[1]: %1$l поділилися вашим записом %2$s
uk_UA[2]: %1$l поділилися вашим записом %2$s

[ctx: $user_names and 24 others reblogged your post $post_title]
en: %1$l and one other person reblogged your post %3$s | %1$l and %2$s others reblogged your post %3$s
uk_UA[0]: Користувач %1$l і %2$s інших поділилися вашим записом %3$s
uk_UA[1]: Користувач %1$l і %2$s інших поділилися вашим записом %3$s
uk_UA[2]: Користувач %1$l і %2$s інших поділилися вашим записом %3$s

en: % Comments
uk_UA: %s коментарів

en: % Responses
uk_UA: Відповідей: %

en: % comments
uk_UA: % коментарів

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
uk_UA[0]: %(commentCount)d коментар
uk_UA[1]: %(commentCount)d коментарі
uk_UA[2]: %(commentCount)d коментарів

en: %(cost)s {{small}}/year{{/small}}
uk_UA: %(cost)s {{small}}за рік{{/small}}

en: %(count)d posts
uk_UA: %(count)d записів

en: %(days)dd ago
uk_UA: %(days)dд тому назад

en: %(hours)dh ago
uk_UA: %(hours)dгод тому назад

en: %(minutes)dm ago
uk_UA: %(minutes)dхв тому назад

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
uk_UA[0]: %(revisions)d редакція
uk_UA[1]: %(revisions)d редакції
uk_UA[2]: %(revisions)d редакцій

en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
uk_UA: %1$1sПерегляньте наші документи%2$2s для отримання додаткової інформації або просто розпочніть роботу!

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
uk_UA[0]: Знайдено %1$d помилку: %2$s під час повторного перенесення замовлення. Перевірте помилку, вказану вище.
uk_UA[1]: Знайдено %1$d помилки: %2$s під час повторного перенесення замовлення. Перевірте помилки, вказані вище.
uk_UA[2]: Знайдено %1$d помилом: %2$s під час повторного перенесення замовлення. Перевірте помилки, вказані вище.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
uk_UA[0]: Знайдено %1$d помилку: %2$s. Перегляньте помилку вище.
uk_UA[1]: Знайдено %1$d помилки: %2$s. Перегляньте помилки вище.
uk_UA[2]: Знайдено %1$d помилок: %2$s. Перегляньте помилки вище.

en: %1$d item in cart, total price of %2$s | %1$d items in cart, total price of %2$s
uk_UA[0]: %1$d товар у кошику, загальна ціна %2$s
uk_UA[1]: %1$d товари у кошику, загальна ціна %2$s
uk_UA[2]: %1$d товарів у кошику, загальна ціна %2$s

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
uk_UA[0]: %1$d замовлення синхронізовано за %2$d секунду.
uk_UA[1]: %1$d замовлення синхронізовано за %2$d секунди.
uk_UA[2]: %1$d замовлень синхронізовано за %2$d секунд.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
uk_UA[0]: %1$d замовлення було перевірено за %2$d секунд.
uk_UA[1]: %1$d замовлення було перевірено за %2$d секунд.
uk_UA[2]: %1$d замовлень було перевірено за %2$d секунд.

en: %1$d out of 5
uk_UA: %1$d із 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
uk_UA: %1$d оновлення завершено. Версія бази даних %2$s

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
uk_UA: %1$s
    
    Назва блогу: %3$s
    Посилання: %4$s
    
    Підтвердити підписку: %2$s
    
    Якщо ви більше не хочете отримувати ці e-mail повідомлення:
    %5$s
    
    Якщо ви хочете бачити в одному місці всі блоги та записи,
    на які ви підписані, будь ласка, зареєструйте обліковий запис
    WordPress.com. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s details
uk_UA: %1$s №%2$s подробиці

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
uk_UA: Канал %1$s %2$s %3$s %4$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал категорії

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал коментарів

en: %1$s %2$s %3$s Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s RSS

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал теґу

en: %1$s %2$s Comments Feed
uk_UA: %1$s %2$s Канал коментарів

en: %1$s %2$s Feed
uk_UA: %1$s %2$s стрічка

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
uk_UA: %1$s %2$s Записи каналу %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
uk_UA: %1$s %2$s Результати пошуку для каналу &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
uk_UA: Плагін %1$s %2$s деактивовано через несумісність із WordPress %3$s. Будь ласка, оновіть його до %1$s %4$s або новішої версії.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
uk_UA: Плагін %1$s %2$s деактивовано через несумісність із WordPress %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
uk_UA: %2$s %1$s %3$s о %4$s:%5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
uk_UA: %1$s %2$s, %3$s назад (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
uk_UA: %1$s %2$s, %3$s о %4$s:%5$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
uk_UA: %1$s %2$sОновіть WordPress, щоб увімкнути нову навігацію%3$s

en: %1$s &ndash; %2$s
uk_UA: %1$s – %2$s

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
uk_UA: %1$s (№%2$s – %3$s)

en: %1$s (#%2$s)
uk_UA: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
uk_UA: %1$s (від %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
uk_UA: %1$s (від %2$s; немає доступної альтернативи)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
uk_UA: %1$s (від %2$s; натомість використовуйте %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
uk_UA: %1$s (оновіть до доступної версії %2$s )

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
uk_UA: %1$s - Доступна нова версія WordPress (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
uk_UA: %1$s - Ми рекомендуємо версію MySQL не нижче 5.6. Дивіться: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
uk_UA: %1$s - Ми рекомендуємо встановити ліміт пам'яті хоча б у 64MB. Дивіться: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
uk_UA: %1$s - Ми рекомендуємо використовувати префікс з менш ніж 20 символами. Див: %2$s

en: %1$s - expired on %2$s
uk_UA: %1$s - закінчився %2$s

en: %1$s - expires on %2$s
uk_UA: %1$s - закінчується %2$s

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
uk_UA: Звичайно. %1$s, щоби додати нове текстове поле, текстову область, радіо, галочку, чи випадаючий список.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
uk_UA: Так, ви можете читати відгуки, натиснувши посилання "%1$s" у меню.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
uk_UA: %1$s Бокова панель

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
uk_UA[0]: %1$s Коментар<span class="screen-reader-text"> до %2$s</span>
uk_UA[1]: %1$s Коментарі<span class="screen-reader-text"> до %2$s</span>
uk_UA[2]: %1$s Коментарів<span class="screen-reader-text"> до %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
uk_UA: %1$s МБ (%2$s%%) зайнято

en: %1$s The development of this feature is currently on hold.
uk_UA: %1$s Розробку цієї функції наразі призупинено.

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    			             If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
uk_UA: %1$s Ця навігація незабаром стане недоступною, поки ми внесемо необхідні покращення.
    			             Якщо ви вимкнете її зараз, то не зможете увімкнути її знову.

en: %1$s and %2$s
uk_UA: %1$s і %2$s

en: %1$s and %2$s liked your comment on %3$s
uk_UA: Користувачам %1$s і %2$s сподобався ваш коментар до %3$s

en: %1$s and %2$s liked your post %3$s
uk_UA: Користувачу %1$s та %2$s сподобався ваш запис %3$s

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
uk_UA: Користувач %1$s і %2$s інших поділилися вашим записом %3$s

en: %1$s and %2$s reblogged your post %3$s
uk_UA: Користувач %1$s і %2$s поділилися вашим записом %3$s

en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
uk_UA: %1$s о %2$s %3$s

en: %1$s by %2$s pixels
uk_UA: %1$s на %2$s пікселів

en: %1$s by %2$s.
uk_UA: %1$s автор: %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
uk_UA: Користувач %1$s змінив статус коментаря на %2$s

en: %1$s class does not exist.
uk_UA: Клас %1$s не існує.

en: %1$s commented on %2$s
uk_UA: Користувач %1$s прокоментував %2$s

en: %1$s could not be created: %2$s
uk_UA: %1$s не може бути створений: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
uk_UA: %1$s не встановлюється (%2$s). <a href="%3$s">Будь ласка натисніть сюди для встановлення вручну.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
uk_UA: %1$s не може використовуватися застосовуючи примусове завантаження. Замість цього буде використовуватися перенаправлення.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
uk_UA: %1$s не може використовуватися застосовуючи метод X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Замість цього буде використовуватися примусове завантаження.

en: %1$s does not match pattern %2$s.
uk_UA: %1$s не відповідає паттерну %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
uk_UA: %1$s не відповідає очікуваному формату. Причина: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
uk_UA: %1$s закінчується на %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
uk_UA: %1$s закінчується на %2$s (дійсна до %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
uk_UA[0]: %1$s за %2$s позицію
uk_UA[1]: %1$s за %2$s позиції
uk_UA[2]: %1$s за %2$s позицій

en: %1$s has accepted your invitation to contribute to <a href="%2$s">%3$s</a>.
uk_UA: Користувач %1$s прийняв ваше запрошення допомагати <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
uk_UA: %1$s видалено з вашої кошика, оскільки він з моменту змінився. Ви можете додати його до кошика <a href="%2$s">тут</a> .

en: %1$s has invited you to contribute to %2$s.
uk_UA: Користувач %1$s запросив вас допомагати %2$s.

en: %1$s has invited you to contribute to %2$s. As a contributor you'll be able to create and edit your own posts, but you'll need an editor to publish for you.
uk_UA: Користувач %1$s запросив вас допомагати %2$s. Як помічник, ви матимете можливість створювати та редагувати свої власні записи, але оприлюднювати їх має редактор.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
uk_UA: %1$s у %2$s доступно %3$s

en: %1$s invited you to be a viewer of %2$s
uk_UA: Користувач %1$s запросив вас стати глядачем %2$s

en: %1$s invited you to contribute to %2$s
uk_UA: Користувач %1$s запросив вас допомагати %2$s

en: %1$s invites you to contribute to <a href="%2$s">%3$s</a>:
uk_UA: Користувач %1$s запрошує вас допомагати <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s invites you to follow <a href="%2$s">%3$s</a>:
uk_UA: Користувач %1$s запрошує вас підписатися на <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s invites you to view <a href="%2$s">%3$s</a>:
uk_UA: Користувач %1$s запрошує вас переглянути <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s is a required property of %2$s.
uk_UA: %1$s є обов'язковою властивістю %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
uk_UA: %1$s застаріло. Замість цього використовуйте зворотний виклик %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
uk_UA: Вираз %1$s застарілий. Використовуйте %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
uk_UA: %1$s закінчуєтсья. %2$d залишилось.

en: %1$s is not %2$s.
uk_UA: %1$s не відповідає %2$s.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
uk_UA: %1$s не є пронумерованим масивом.

en: %1$s is not a valid %2$l.
uk_UA: %1$s не є вірним %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
uk_UA: %1$s не є вірним %2$s. Причина: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
uk_UA: %1$s не є типом %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
uk_UA: %1$s не належить до типу %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
uk_UA: %1$s не належить до %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
uk_UA: %1$s не належить до %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
uk_UA: %1$s неправильно. Будь ласка, виберіть один з наступних варіантів: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
uk_UA: %1$s недійсний. Ви можете знайти правильний Eircode <a target="_blank" href="%2$s">тут</a> .

en: %1$s is proudly powered by %2$s
uk_UA: %1$s працює на %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
uk_UA: Значення %1$s встановлено як %2$s. Ви не можете завантажувати файли на сайт.

en: %1$s is yours!
uk_UA: %1$s належить вам!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
uk_UA: %1$s є Вашим! Почніть налаштовувати це зараз.

en: %1$s liked your comment on %2$s
uk_UA: Користувачу %1$s сподобався ваш коментар до %2$s

en: %1$s liked your comment on %2$s.
uk_UA: Користувачу %1$s сподобався ваш коментар до %2$s.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
uk_UA[0]: %1$s файл журналу із джерела %2$s було видалено.
uk_UA[1]: %1$s файли журналу із джерела %2$s було видалено.
uk_UA[2]: %1$s файлів журналу із джерела %2$s було видалено.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
uk_UA: %1$s відповідає %2$l, але має відповідати тільки одному.

en: %1$s mentioned %3$s on %2$s
uk_UA: Користувач %1$s згадував %3$s на %2$s

en: %1$s mentioned you: "%2$s"
uk_UA: Користувач %1$s згадував вас: "%2$s"

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
uk_UA: %1$s має бути кратним %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
uk_UA[0]: %1$s не може бути коротше %2$s символу.
uk_UA[1]: %1$s не може бути коротше %2$s символів.
uk_UA[2]: %1$s не може бути коротше %2$s символів.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
uk_UA[0]: %1$s не може бути довшим %2$s символу.
uk_UA[1]: %1$s не може бути довшим %2$s символів.
uk_UA[2]: %1$s не може бути довшим %2$s символів.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
uk_UA: %1$s мусить бути між %2$d (виключно) та %3$d (виключно)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
uk_UA: %1$s мусить бути між %2$d (виключно)та %3$d (включно)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
uk_UA: %1$s мусить бути між %2$d (включно) та %3$d (виключно)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
uk_UA: %1$s повинен бути між %2$d (включно) і %3$d (включно)

en: %1$s must be greater than %2$d
uk_UA: %1$s має бути більше, ніж %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
uk_UA: %1$s має бути більше або дорівнювати %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
uk_UA: %1$s має бути менше, ніж %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
uk_UA: %1$s має бути менше або дорівнювати %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
uk_UA[0]: %1$s повинен містити як мінімум %2$s елемент.
uk_UA[1]: %1$s повинен містити як мінімум %2$s елементи.
uk_UA[2]: %1$s повинен містити як мінімум %2$s елементів.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
uk_UA[0]: %1$s мусить містити щонайменше %2$s властивість.
uk_UA[1]: %1$s мусить містити щонайменше %2$s властивості.
uk_UA[2]: %1$s мусить містити щонайменше %2$s властивостей.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
uk_UA[0]: %1$s повинен містити максимум %2$s елемент.
uk_UA[1]: %1$s повинен містити максимум %2$s елементи.
uk_UA[2]: %1$s повинен містити максимум %2$s елементів.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
uk_UA[0]: %1$s мусить містити щонайбільше %2$s властивість.
uk_UA[1]: %1$s мусить містити щонайбільше %2$s властивості.
uk_UA[2]: %1$s мусить містити щонайбільше %2$s властивостей.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
uk_UA: %1$s має бути об'єктом %2$s.

en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: %1$s or %2$s
uk_UA: %1$s або %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
uk_UA[0]: Рейтинг %1$s на основі %2$s голоса
uk_UA[1]: Рейтинг %1$s на основі %2$s голосів
uk_UA[2]: Рейтинг %1$s на основі %2$s голосів

en: %1$s reblogged your post %2$s
uk_UA: Користувач %1$s поділився вашим записом %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
uk_UA[0]: %1$s відшкодовано %2$d замовлення (%3$d позиція)
uk_UA[1]: %1$s відшкодовано %2$d замовлення (%3$d позиції)
uk_UA[2]: %1$s відшкодовано %2$d замовлень (%3$d позицій)

en: %1$s replied to a comment %2$s
uk_UA: Користувач %1$s відповів на коментар %2$s

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
uk_UA: %1$s вимагає екземпляр %2$s або %3$s для адреси

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
uk_UA[0]: %1$s відповідь до %2$s
uk_UA[1]: %1$s відповіді до %2$s
uk_UA[2]: %1$s відповідей до %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
uk_UA[0]: %1$s відгук для %2$s
uk_UA[1]: %1$s відгуки для %2$s
uk_UA[2]: %1$s відгуків для %2$s

en: %1$s sales in %2$s
uk_UA: %1$s продано в %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
uk_UA: %1$s потрібно викликати всередині дії %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
uk_UA: %1$s не слід викликати до дії %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
uk_UA: %1$s не слід викликати до завершення дій %2$s, %3$s і %4$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
uk_UA: %1$s бестселер цього місяця (продано %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
uk_UA: %1$s одиниць %2$s зарезервовано в замовленні #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
uk_UA: %1$s версія %2$s застаріла. Версія ядра %3$s

en: %1$s via %2$s
uk_UA: %1$s через %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
uk_UA: %1$s було викликано, але типи замовлень не були зареєстровані: можливо, його було викликано занадто рано.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
uk_UA: %1$s було викликано з неприпустимим типом події "%2$s".

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
uk_UA: %1$s викликано з неправильним рівнем "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
uk_UA: %1$s встановлено, але не вдалось активувати. <a href="%2$s">Будь ласка натисніть сюди для активації вручну.</a>

en: %1$s&#8211;%2$s of %3$s
uk_UA: %1$s&#8211;%2$s з %3$s

en: %1$s, and %2$s
uk_UA: %1$s та %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
uk_UA: %1$s. Елемент меню %2$d з %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
uk_UA: %1$s. Дочірній елемент номер %2$d елементу %3$s.

en: %1$s... (%2$s more)
uk_UA: %1$s... (ще %2$s)

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
uk_UA: %1$s автора %2$s

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s said %2$s ago
uk_UA: Користувач %1$s сказав %2$s тому назад

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
uk_UA: %1$sЛегко отримуйте платежі%2$s від своїх клієнтів будь-де за допомогою нашого мобільного застосунку.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
uk_UA: %1$sКеруйте замовленням%2$s за допомогою застосунка.

en: %1$sSell your product in multiple variations like size or color.%2$s Get started by adding options for the buyers to choose on the product page.
uk_UA: %1$sПродавайте свій товар у декількох варіаціях, таких як розмір або колір.%2$s Для початку додайте опції, які покупці можуть вибрати на сторінці товару.

en: %1$sView and manage%2$s
uk_UA: %1$sПерегляд і керування%2$s

en: %1$sWARNING:%2$s This feature is currently under development and may cause database instability. For contributors only.
uk_UA: %1$sУВАГА:%2$s Ця функція наразі розробляється та може спричинити нестабільність бази даних. Лише для дописувачів.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
uk_UA: Дякуємо за використання Jetpack у %d р.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
uk_UA: Дякуємо за використання WordPress.com у %d р.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
uk_UA[0]: %d API ключа скасовано без можливості відновлення.
uk_UA[1]: %d API ключа скасовано без можливості відновлення.
uk_UA[2]: %d API ключа скасовані без можливості відновлення.

en: %d Days
uk_UA: Днів: %d

en: %d Like | %d Likes
uk_UA[0]: %d вподобання
uk_UA[1]: %d вподобання
uk_UA[2]: %d вподобань

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
uk_UA[0]: %d оновлення плагіну
uk_UA[1]: %d оновлення плагінів
uk_UA[2]: %d оновлень плагінів

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
uk_UA[0]: %d оновлення теми
uk_UA[1]: %d оновлення теми
uk_UA[2]: %d оновлень тем

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
uk_UA[0]: %d URL-адресу не вдалося оновити.
uk_UA[1]: %d URL-адреси не вдалося оновити.
uk_UA[2]: %d URL-адрес не вдалося оновити.

en: %d WordPress Update
uk_UA: %d оновлення WordPress

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
uk_UA[0]: %d дія видалена.
uk_UA[1]: %d дії видалено.
uk_UA[2]: %d дій видалено.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
uk_UA[0]: %d URL-адресу схваленого каталога видалено.
uk_UA[1]: %d URL-адреси схвалених каталогів видалено.
uk_UA[2]: %d URL-адрес схвалених каталогів видалено.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
uk_UA[0]: %d URL-адресу схваленого каталога вимкнено.
uk_UA[1]: %d URL-адреси схвалених каталогів вимкнено.
uk_UA[2]: %d URL-адрес схвалених каталогів вимкнено.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
uk_UA[0]: %d URL-адресу схваленого каталога увімкнено.
uk_UA[1]: %d URL-адреси схвалених каталогів увімкнено.
uk_UA[2]: %d URL-адрес схвалених каталогів увімкнено.

en: %d article published | %d articles published
uk_UA[0]: %d стаття оприлюднена
uk_UA[1]: %d статті оприлюднені
uk_UA[2]: %d статей оприлюднено

en: %d batch executed. | %d batches executed.
uk_UA[0]: %d пакет виконано.
uk_UA[1]: %d пакетів виконано.
uk_UA[2]: %d пакетів виконано.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
uk_UA[0]: %d пакет оброблено.
uk_UA[1]: %d пакети оброблено.
uk_UA[2]: %d пакетів оброблено.

en: %d block | %d blocks
uk_UA[0]: %d Блок
uk_UA[1]: %d Блоки
uk_UA[2]: %d Блоки

en: %d block added. | %d blocks added.
uk_UA[0]: %d блок додано.
uk_UA[1]: %d блоки додано.
uk_UA[2]: %d блоків додано.

en: %d comment | %d comments
uk_UA[0]: %d коментар
uk_UA[1]: %d коментарі
uk_UA[2]: %d коментарів

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
uk_UA[0]: %d коментар не може бути перевірений
uk_UA[1]: %d коментаря не можуть бути перевірені
uk_UA[2]: %d коментарів не можуть бути перевірені

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
uk_UA[0]: %d коментар відправлений в Спам.
uk_UA[1]: %d коментаря відправлені в Спам.
uk_UA[2]: %d коментарів відправлені в Спам.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
uk_UA[0]: Повтор %d запиту підтвердження невдалий.
uk_UA[1]: Повтори %d запитів підтвердження невдалі.
uk_UA[2]: Повтори %d запитів підтвердження невдалі.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
uk_UA[0]: Успішно надіслано %d повтор запиту підтвердження.
uk_UA[1]: Успішно надіслано %d повтори запитів підтвердження.
uk_UA[2]: Успішно надіслано %d повторів запитів підтвердження.

en: %d day | %d days
uk_UA[0]: %d день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів

en: %d days
uk_UA: %d д.

en: %d hour
uk_UA: %d година

en: %d hours
uk_UA: годин: %d

en: %d images found
uk_UA: Знайдено стільки зображень: %d

en: %d is not a valid order ID.
uk_UA: %d не є дійсним ID замовлення.

en: %d item | %d items
uk_UA[0]: %d товар
uk_UA[1]: %d товари
uk_UA[2]: %d товарів

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
uk_UA[0]: %d позиція з вашого попереднього замовлення не доступна в даний момент і не може бути додана в кошик.
uk_UA[1]: %d позиції з вашого попереднього замовлення не доступні в даний момент і не можуть бути додані в кошик.
uk_UA[2]: %d позицій з вашого попереднього замовлення не доступні в даний момент і не можуть бути додані в кошик.

en: %d left in stock
uk_UA: %d залишилося в наявності

en: %d minute | %d minutes
uk_UA[0]: %d хвилина
uk_UA[1]: %d хвилини
uk_UA[2]: %d хвилин

en: %d minutes
uk_UA: %d хв.

en: %d month
uk_UA: %d місяць

en: %d months
uk_UA: %d міс.

en: %d note | %d notes
uk_UA[0]: %d нотатка
uk_UA[1]: %d нотатки
uk_UA[2]: %d нотаток

en: %d order pending to be synchronized. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. | %d orders pending to be synchronized. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>.
uk_UA[0]: %d замовлення в процесі синхронізації. Сховище даних замовлень можна увімкнути, <strong>тільки коли таблиці записів і замовлень синхронізовані</strong>.
uk_UA[1]: %d замовлення в процесі синхронізації. Сховище даних замовлень можна увімкнути, <strong>тільки коли таблиці записів і замовлень синхронізовані</strong>.
uk_UA[2]: %d замовлень в процесі синхронізації. Сховище даних замовлень можна увімкнути, <strong>тільки коли таблиці записів і замовлень синхронізовані</strong>.

en: %d orphaned variations deleted
uk_UA: %d покинуті варіації видалено

en: %d pattern found | %d patterns found
uk_UA[0]: Знайдено %d патерн
uk_UA[1]: Знайдено %d патерни
uk_UA[2]: Знайдено %d патернів

en: %d permissions deleted
uk_UA: %d дозволу видалено

en: %d pixels
uk_UA: %d пікс.

en: %d post published | %d posts published
uk_UA[0]: %d запис оприлюднено
uk_UA[1]: %d записи оприлюднено
uk_UA[2]: %d записів оприлюднено

en: %d product | %d products
uk_UA[0]: %d товар
uk_UA[1]: %d товари
uk_UA[2]: %d товарів

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
uk_UA[0]: %d запит видалено.
uk_UA[1]: %d запити видалено.
uk_UA[2]: %d запитів видалено.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
uk_UA[0]: Видалення для %d запиту невдале.
uk_UA[1]: Видалення для %d запитів невдале.
uk_UA[2]: Видалення для %d запитів невдале.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
uk_UA[0]: %d запит відзначений як завершений.
uk_UA[1]: %d запити відзначені як завершені.
uk_UA[2]: %d запитів відзначені як завершені.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
uk_UA[0]: Знайдено %d результат. Використовуйте стрілки на клавіатурі для навігації.

en: %d result found. | %d results found.
uk_UA[0]: Знайдено %d результат.
uk_UA[1]: Знайдено %d результатів.
uk_UA[2]: Знайдено %d результат.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
uk_UA[0]: %d заплановане завдання завершено.
uk_UA[1]: %d заплановане завдання завершено.
uk_UA[2]: %d заплановані завдання завершено.

en: %d seconds
uk_UA: %d секунд(и)

en: %d selected
uk_UA: вибрано: %d

en: %d sites
uk_UA: %d сайти

en: %d star
uk_UA: %d зірка

en: %d stars
uk_UA: зірок: %d

en: %d themes found
uk_UA: Знайдено %d тем

en: %d transients rows cleared
uk_UA: %d рядків тимчасових даних очищено

en: %d user account | %d user accounts
uk_UA[0]: %d обліковий запис
uk_UA[1]: %d облікові записи
uk_UA[2]: %d облікових записів

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
uk_UA[0]: %d варіація не має ціни.
uk_UA[1]: %d варіації не мають цін.
uk_UA[2]: %d варіацій не мають цін.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
uk_UA[0]: %d вебхук видалено остаточно.
uk_UA[1]: %d вебхуки видалено остаточно.
uk_UA[2]: %d вебхуків видалено остаточно.

en: %d week
uk_UA: %d тиждень

en: %d years
uk_UA: %d роки(ів)

en: %dd
uk_UA: %d д.

en: %dh
uk_UA: %d г.

en: %dm
uk_UA: %d хв.

en: %dmo
uk_UA: %d міс.

en: %dy
uk_UA: %d р.

en: %qty% variations
uk_UA: %qty% варіацій

en: %qty% variations added
uk_UA: Додано варіацій: %qty%

en: %s %s views
uk_UA: %s %s перегляди

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
uk_UA: %s &#8220;%s&#8221; вже існує.

en: %s (Copy)
uk_UA: (Копія)%s

en: %s (Deleted)
uk_UA: %s (Видалено)

en: %s (Draft)
uk_UA: %s (Чернетка)

en: %s (I'm just getting started)
uk_UA: %s (Я тільки починаю)

en: %s (Invalid)
uk_UA: %s (Некоректно)

en: %s (No longer exists)
uk_UA: %s (Не існує)

en: %s (Pending)
uk_UA: %s (В очікуванні)

en: %s (Required)
uk_UA: %s (Обов’язково)

en: %s (optional)
uk_UA: %s (необов'язково)

en: %s <em>Categories</em>
uk_UA: %s <em>Категорії</em>

en: %s <em>Posts</em>
uk_UA: %s <em>Записи</em>

en: %s <em>Tags</em>
uk_UA: %s <em>Позначки</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
uk_UA: %s <span class="says">коментує:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
uk_UA[0]: %s <span class="screen-reader-text">коментар</span>
uk_UA[1]: %s <span class="screen-reader-text">коментарі</span>
uk_UA[2]: %s <span class="screen-reader-text">коментарів</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s Active Installations
uk_UA: Активні встановлені плагіни %s

en: %s Alternative Scheme %s
uk_UA: %s Альтернативна схема %s

en: %s Avatar
uk_UA: Аватар %s

en: %s Back
uk_UA: %s Повернутися

en: %s Comment | %s Comments
uk_UA[0]: %s коментар
uk_UA[1]: %s коментарі
uk_UA[2]: %s коментарів

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
uk_UA[0]: %s коментар чекає схвалення
uk_UA[1]: %s коментарі чекають схвалення
uk_UA[2]: %s коментарів чекають схвалення

en: %s Comments
uk_UA: %s коментарі

en: %s Error
uk_UA: %s Помилка

en: %s Follower | %s Followers
uk_UA[0]: %s підписник
uk_UA[1]: %s підписники
uk_UA[2]: %s підписників

en: %s Follows!
uk_UA: Підписок: %s!

en: %s Get help unlocking your site
uk_UA: %s Отримайте допомогу, щоб розблокувати ваш сайт

en: %s Like | %s Likes
uk_UA[0]: %s вподобання
uk_UA[1]: %s вподобання
uk_UA[2]: %s вподобань

en: %s MB Space Allowed
uk_UA: %s МБ виділено

en: %s Page | %s Pages
uk_UA[0]: %s сторінка
uk_UA[1]: %s сторінки
uk_UA[2]: %s сторінок

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
uk_UA[0]: %s опитування закрите.
uk_UA[1]: %s опитування закриті.
uk_UA[2]: %s опитувань закрито.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
uk_UA[0]: %s опитування видалено.
uk_UA[1]: %s опитування видалено.
uk_UA[2]: %s опитувань видалено.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
uk_UA[0]: %s опитування відкрите.
uk_UA[1]: %s опитування відкриті.
uk_UA[2]: %s опитувань відкрито.

en: %s Post | %s Posts
uk_UA[0]: %s запис
uk_UA[1]: %s записи
uk_UA[2]: %s записів

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
uk_UA[0]: %s оцінка видалена.
uk_UA[1]: %s оцінки видалені.
uk_UA[2]: %s оцінок видалено.

en: %s Reblog | %s Reblogs
uk_UA[0]: %s Копія
uk_UA[1]: %s Копії
uk_UA[2]: %s Копій

en: %s Review | %s Reviews
uk_UA[0]: %s відгук
uk_UA[1]: %s відгуки
uk_UA[2]: %s відгуків

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
uk_UA[0]: %s відгук на модерації
uk_UA[1]: %s відгуки на модерації
uk_UA[2]: %s відгуків на модерації

en: %s Settings
uk_UA: %s Налаштування

en: %s Sites
uk_UA: Сайти мережі %s

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
uk_UA[0]: %s користувацьке опитування видалено.
uk_UA[1]: %s користувацькі опитування видалено.
uk_UA[2]: %s користувацьких опитувань видалено.

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
uk_UA: %s Підтримка більш довгих рядків буде видалена в наступній версії.

en: %s WordPress Theme example
uk_UA: Приклад теми WordPress %s

en: %s [Autosave]
uk_UA: %s [Автозбереження]

en: %s [Current Revision]
uk_UA: %s [Поточна редакція]

en: %s actions
uk_UA: %s Дії

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
uk_UA: %s успішно активовано. Тепер ви отримаєте оновлення для цього товару.

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
uk_UA[0]: %s та %d інший регіон
uk_UA[1]: %s та%d інші регіони
uk_UA[2]: %s та %d інші регіони

en: %s approved | %s approved
uk_UA[0]: %s узгоджений
uk_UA[1]: %s узгоджені
uk_UA[2]: %s узгоджених

en: %s approved comment | %s approved comments
uk_UA[0]: %s одобрений коментар
uk_UA[1]: %s одобрені коментарі
uk_UA[2]: %s одобрених коментарів

en: %s approved review | %s approved reviews
uk_UA[0]: %s схвалений відгук
uk_UA[1]: %s схвалених відгуки
uk_UA[2]: %s схвалених відгуків

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
uk_UA: %s немає в наявності і їх не можна придбати. Видаліть їх із кошика.

en: %s attribution
uk_UA: Атрибуція %s

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
uk_UA: Виявлено %s доступного дискового простору, процедури оновлення можна безпечно виконувати.

en: %s average gross daily sales
uk_UA: %s середні щоденні валові продажі

en: %s average gross monthly sales
uk_UA: %s середні щомісячні валові продажі

en: %s average net daily sales
uk_UA: %s середньодобових чистих продажів

en: %s average net monthly sales
uk_UA: %s середньомісячних чистих продажів

en: %s awaiting moderation.
uk_UA: %s чекає на модерацію.

en: %s block selected. | %s blocks selected.
uk_UA[0]: Обрано %s блок.
uk_UA[1]: Обрано %s блоки.
uk_UA[2]: Обрано %s блоків.

en: %s block. | %s blocks.
uk_UA[0]: %s блок
uk_UA[1]: %s блоки
uk_UA[2]: %s блоків

en: %s bloggers like this.
uk_UA: Це подобається %s блогерам.

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
uk_UA: %s не можна використовувати як псевдонім таблиці в OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
uk_UA: %s неможливо придбати. Будь ласка, видаліть його з кошика.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
uk_UA: %s неможливо придбати. Будь ласка, видаліть їх із кошика.

en: %s changed
uk_UA: %s змінено

en: %s charged for shipping
uk_UA: %s сплачено за доставку

en: %s column | %s columns
uk_UA[0]: %s колонка
uk_UA[1]: %s колонки
uk_UA[2]: %s колонок

en: %s comment | %s comments
uk_UA[0]: %s коментар
uk_UA[1]: %s коментарі
uk_UA[2]: %s коментарів

en: %s comment approved. | %s comments approved.
uk_UA[0]: %s коментар узгоджено
uk_UA[1]: %s коментарі узгоджено
uk_UA[2]: %s коментарів узгоджено

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
uk_UA[0]: %s коментар позначено як спам.
uk_UA[1]: %s коментаря позначено як спам.
uk_UA[2]: %s коментарів позначено як спам.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s коментар переміщено в кошик.
uk_UA[1]: %s коментарі переміщено в кошик.
uk_UA[2]: %s коментарів переміщено в кошик.

en: %s comment per minute | %s comments per minute
uk_UA[0]: %s коментар за хвилину
uk_UA[1]: %s коментарі за хвилину
uk_UA[2]: %s коментарів за хвилину

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
uk_UA[0]: %s коментар видалено остаточно
uk_UA[1]: %s коментарі видалено остаточно
uk_UA[2]: %s коментарів видалено остаточно

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s коментар видалено з кошика.
uk_UA[1]: %s коментарі видалено з кошика.
uk_UA[2]: %s коментарів видалено з кошика.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
uk_UA[0]: %s коментар відновлено зі спаму
uk_UA[1]: %s коментарі відновлено зі спаму
uk_UA[2]: %s коментарів відновлено зі спаму

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
uk_UA[0]: %s коментар був позначений як спам.
uk_UA[1]: %s коментаря були позначені як спам.
uk_UA[2]: %s коментарів були позначені як спам.

en: %s commented:
uk_UA: користувач %s прокоментував:

en: %s connected successfully
uk_UA: %s успішно підключено

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
uk_UA: Ми не можемо знайти %s. Спробуйте інше найближче місто. Наприклад: Сарни; Рівненська Область; Україна.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s купон видалено до смітника.
uk_UA[1]: %s купони видалено до смітника.
uk_UA[2]: %s купонів видалено до смітника.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s купон не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s купони не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s купонів не оновлено, хтось їх редагує.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
uk_UA[0]: %s купон видалено остаточно.
uk_UA[1]: %s купони видалено остаточно.
uk_UA[2]: %s купонів видалено остаточно.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s купон відновлено із смітника.
uk_UA[1]: %s купони відновлено із смітника.
uk_UA[2]: %s купонів відновлено із смітника.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
uk_UA[0]: %s купон оновлено.
uk_UA[1]: %s купони оновлено.
uk_UA[2]: %s купонів оновлено.

en: %s coupons used in total
uk_UA: Всього використано %s купонів

en: %s critical issue | %s critical issues
uk_UA[0]: %s критична проблема
uk_UA[1]: %s критичні проблеми
uk_UA[2]: %s критичних проблем

en: %s customer review | %s customer reviews
uk_UA[0]: %s відгук
uk_UA[1]: %s відгуків
uk_UA[2]: %s відгуків

en: %s data
uk_UA: %s даних

en: %s day | %s days
uk_UA[0]: %s день
uk_UA[1]: %s дні
uk_UA[2]: %s днів

en: %s discount
uk_UA: %s знижка

en: %s discounts in total
uk_UA: Загалом знижок: %s

en: %s does not exist.
uk_UA: %s не існує.

en: %s does not match any of the expected formats.
uk_UA: %s не відповідає жодному з очікуваних форматів.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
uk_UA[0]: %s завантаження залишилось
uk_UA[1]: %s завантаження залишилось
uk_UA[2]: %s завантажень залишилось

en: %s element. | %s elements.
uk_UA[0]: %s елемент.
uk_UA[1]: %s елементи.
uk_UA[2]: %s елементів.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
uk_UA: Розмір файлу «%s» перевищує максимальний для багатофайлового завантажувача в поєднанні з Вашим браузером.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
uk_UA: %s перевищує максимальний розмір завантаження цього сайту.

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
uk_UA[0]: Видалено %s застарілий файл журналу.
uk_UA[1]: Видалено %s застарілі файли журналу.
uk_UA[2]: Видалено %s застарілих файлів журналу.

en: %s failed to embed.
uk_UA: Не вдалося вставити %s.

en: %s failed while writing image to stream.
uk_UA: Запис зображення в потік функцією %s не вдався.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
uk_UA: %s не вдалося. Зверніться до свого постачальника послуг хостингу.

en: %s false positive | %s false positives
uk_UA[0]: %s хибне спрацьовування
uk_UA[1]: %s хибних спрацьовування
uk_UA[2]: %s хибних спрацьовувань

en: %s fee
uk_UA: %s комісія

en: %s field
uk_UA: %s поле

en: %s from now
uk_UA: %s від зараз

en: %s gross sales in this period
uk_UA: %s валовий обсяг продажів за цей період

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
uk_UA[0]: %s додано до кошика.
uk_UA[1]: %s додано до кошика.
uk_UA[2]: %s додано до кошика.

en: %s has been disconnected.
uk_UA: %s має бути від’єднано.

en: %s has been logged out.
uk_UA: Сесія користувача %s завершена.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: %s було видалено з кошика, бо більше не може бути придбаний. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: %s has been updated.
uk_UA: %s оновлено.

en: %s has duplicate items.
uk_UA: Параметр "%s" має дубльовані елементи.

en: %s has taken over and is currently customizing.
uk_UA: Користувач %s перехопив налаштування і налаштовує.

en: %s has taken over and is currently editing.
uk_UA: %s перехопив і зараз редагує цей матеріал.

en: %s hour | %s hours
uk_UA[0]: %s годину
uk_UA[1]: %s години
uk_UA[2]: %s години

en: %s image | %s images
uk_UA[0]: %s зображення
uk_UA[1]: %s зображення
uk_UA[2]: %s зображень

en: %s in cart
uk_UA: %s в кошику

en: %s in stock
uk_UA: %s в наявності

en: %s is a protected WP option and may not be modified
uk_UA: %s — захищене налаштування WP і не може бути модифіковано

en: %s is a required field | %s are required fields
uk_UA[0]: %s — обов'язкове  для заповнення поле
uk_UA[1]: %s — обов'язкових для заповнення поля
uk_UA[2]: %s — обов'язкових для заповнення полей

en: %s is a required field.
uk_UA: %s - обов'язкове поле.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
uk_UA: %s є варіативним батьківським товаром і не може бути доданий.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
uk_UA: Користувач %s вже редагує цей набір змін. Хочете перехопити?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
uk_UA: Користувач %s вже редагує цей набір змін. Будь ласка, зачекайте поки зміни буде внесено щоби редагувати. Ваші останні зміни збережено.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
uk_UA: Користувач %s вже налаштовує цей сайт. Хочете перехопити?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
uk_UA: Користувач %s вже налаштовує цей сайт. Будь ласка зачекайте поки він закінчить. Ваші останні зміни були автоматично збережені.

en: %s is available
uk_UA: %s доступна

en: %s is currently editing
uk_UA: %s зараз редагує цей матеріал

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
uk_UA: %s вже редагує це замовлення. Хочете перехопити?

en: %s is currently editing this post.
uk_UA: %s вже редагує цей запис.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
uk_UA: %s вже редагує цей запис. Хочете перехопити?

en: %s is forbidden
uk_UA: %s заборонено

en: %s is not a valid IP address.
uk_UA: %s це неправильна IP адреса.

en: %s is not a valid URL.
uk_UA: %s недійсний URL.

en: %s is not a valid UUID.
uk_UA: %s не є дійсним UUID.

en: %s is not a valid command.
uk_UA: %s не є дійсною командою.

en: %s is not a valid email address.
uk_UA: %s неправильна адреса електронної пошти.

en: %s is not a valid module.
uk_UA: %s не є дійсним модулем.

en: %s is not a valid order type.
uk_UA: %s недійсний тип замовлення.

en: %s is not a valid phone number.
uk_UA: %s не правильний телефонний номер.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
uk_UA: %s неправильний поштовий індекс / ZIP.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
uk_UA: %s недоступний для цього замовлення — виберіть інший спосіб оплати

en: %s is not connected.
uk_UA: %s не з’єднано.

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
uk_UA: %s немає в наявності і не може бути придбаний. Видаліть його з кошика.

en: %s is out of stock.
uk_UA: %s немає в наявності.

en: %s is required
uk_UA: %s обов’язково

en: %s is required to strip image meta.
uk_UA: %s вимагається для метаданих зображення..

en: %s is required.
uk_UA: %s обов’язково.

en: %s is yours!
uk_UA: %s є вашим

en: %s item | %s items
uk_UA[0]: %s елемент
uk_UA[1]: %s елементи
uk_UA[2]: %s елементів

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
uk_UA[0]: Виявлено %s елемент без проблем
uk_UA[1]: Виявлено %s елемента без проблем
uk_UA[2]: Виявлено %s елементів без проблем

en: %s items
uk_UA: %s позицій

en: %s items purchased
uk_UA: %s позицій придбано

en: %s like | %s likes
uk_UA[0]: %s вподобання
uk_UA[1]: %s вподобання
uk_UA[2]: %s вподобання

en: %s link | %s links
uk_UA[0]: %s посилання
uk_UA[1]: %s посилання
uk_UA[2]: %s посилань

en: %s link deleted. | %s links deleted.
uk_UA[0]: %s посилання видалено.
uk_UA[1]: %s посилань видалено.
uk_UA[2]: %s посилань видалено.

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
uk_UA[0]: %s файл журналу видалено.
uk_UA[1]: %s файли журналу видалено.
uk_UA[2]: %s файлів журналу видалено.

en: %s matches more than one of the expected formats.
uk_UA: %s відповідає більш ніж одному з очікуваних форматів.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
uk_UA[0]: %s медіа файл прикріплено.
uk_UA[1]: %s медіа файли прикріплено.
uk_UA[2]: %s медіа файлів прикріплено.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
uk_UA[0]: %s медіа файл відкріплено.
uk_UA[1]: %s медіа файли відкріплено.
uk_UA[2]: %s медіа файлів відкріплено.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s медіа файл переміщено до кошика.
uk_UA[1]: %s медіа файли переміщено до кошика.
uk_UA[2]: %s медіа файлів переміщено до кошика.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
uk_UA[0]: %s медіа файл остаточно видалено.
uk_UA[1]: %s медіа файли остаточно видалено.
uk_UA[2]: %s медіа файлів остаточно видалено.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s медіа файл відновлено з кошика.
uk_UA[1]: %s медіа файли відновлено з кошика.
uk_UA[2]: %s медіа файлів відновлено з кошика.

en: %s min | %s mins
uk_UA[0]: %s хв.
uk_UA[1]: %s хв.
uk_UA[2]: %s хв.

en: %s minute | %s minutes
uk_UA[0]: %s хвилина
uk_UA[1]: %s хвилини
uk_UA[2]: %s хвилин

en: %s missed spam | %s missed spam
uk_UA[0]: %s пропущений спам-коментар
uk_UA[1]: %s пропущених спам-коментаря
uk_UA[2]: %s пропущених спам-коментарів

en: %s month | %s months
uk_UA[0]: %s місяць
uk_UA[1]: %s місяці
uk_UA[2]: %s місяців

en: %s more video | %s more videos
uk_UA[0]: Ще %s відео
uk_UA[1]: Ще %s відео
uk_UA[2]: Ще %s відео

en: %s more word | %s more words
uk_UA[0]: Ще %s слово
uk_UA[1]: Ще %s слова
uk_UA[2]: Ще %s слів

en: %s must be a Twitter username.
uk_UA: %s має бути іменем користувача Twitter.

en: %s must be a list of valid modules
uk_UA: %s має бути списком дійсних модулів

en: %s must be a positive integer.
uk_UA: %s має бути натуральним числом.

en: %s must be a string.
uk_UA: %s має бути рядком.

en: %s must be an array
uk_UA: %s має бути масивом

en: %s must be an array of post types.
uk_UA: %s має бути масивом типів публікацій.

en: %s must be called after the current_screen action.
uk_UA: %s потрібно викликати після дії current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
uk_UA: %s повинен містити 2 числа.

en: %s must contain 2 valid dates.
uk_UA: %s має містити 2 дійсні дати.

en: %s net sales in this period
uk_UA: %s чистий обсяг продаж за цей період

en: %s net sales this month
uk_UA: %s чистий обсяг продаж за цей місяць

en: %s new post | %s new posts
uk_UA[0]: %s новий запис
uk_UA[1]: %s нові записи
uk_UA[2]: %s нових записів

en: %s not recognized
uk_UA: %s не розпізнано

en: %s notes
uk_UA: %s Приміток

en: %s option reset
uk_UA: %s опція скидання

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s замовлення видалено до смітника.
uk_UA[1]: %s замовлення видалено до смітника.
uk_UA[2]: %s замовлень видалено до смітника.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s замовлення не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s замовлення не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s замовлень не оновлено, хтось їх редагує.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
uk_UA[0]: %s замовлення видалено остаточно.
uk_UA[1]: %s замовлення видалено остаточно.
uk_UA[2]: %s замовлень видалено остаточно.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s замовлення відновлено із смітника.
uk_UA[1]: %s замовлення відновлено із смітника.
uk_UA[2]: %s замовлень відновлено із смітника.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
uk_UA[0]: Статус %s замовлення змінено.
uk_UA[1]: Статус %s замовлень змінено.
uk_UA[2]: Статус %s замовлень змінено.

en: %s order updated. | %s orders updated.
uk_UA[0]: %s замовлення оновлено.
uk_UA[1]: %s замовлення оновлено.
uk_UA[2]: %s замовлень оновлено.

en: %s orders placed
uk_UA: %s замовлень розміщено

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
uk_UA[0]: %s інша особа
uk_UA[1]: %s інші особи
uk_UA[2]: %s інших осіб

en: %s out of 5
uk_UA: %s з 5

en: %s page
uk_UA: %s сторінка

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s сторінка переміщена до кошика.
uk_UA[1]: %s сторінки переміщено до кошика.
uk_UA[2]: %s сторінок переміщено до кошика.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s сторінка не оновлена, хтось її редагує.
uk_UA[1]: %s сторінки не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s сторінок не оновлено, хтось їх редагує.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
uk_UA[0]: %s сторінка видалена назавжди.
uk_UA[1]: %s сторінки видалено назавжди.
uk_UA[2]: %s сторінок видалено назавжди.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s сторінка відновлена ​​з кошика.
uk_UA[1]: %s сторінки відновлено ​​з кошика.
uk_UA[2]: %s сторінок відновлено ​​з кошика.

en: %s page updated. | %s pages updated.
uk_UA[0]: %s сторінка оновлена.
uk_UA[1]: %s сторінки оновлено.
uk_UA[2]: %s сторінок оновлено.

en: %s parameter is missing
uk_UA: Параметр %s відсутній

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s патерн переміщено до кошика.
uk_UA[1]: %s патерни переміщено до кошика.
uk_UA[2]: %s патернів переміщено до кошика.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s патерн не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s патерни не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s патернів не оновлено, хтось їх редагує.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
uk_UA[0]: %s патерн видалено назавжди.
uk_UA[1]: %s патерни видалено назавжди.
uk_UA[2]: %s патернів видалено назавжди.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s патерн відновлено з кошика.
uk_UA[1]: %s патерни відновлено з кошика.
uk_UA[2]: %s патернів відновлено з кошика.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
uk_UA[0]: %s патерн оновлено.
uk_UA[1]: %s патерни оновлено.
uk_UA[2]: %s патернів оновлено.

en: %s pending comment | %s pending comments
uk_UA[0]: %s коментар очікує
uk_UA[1]: %s коментарі очікують
uk_UA[2]: %s коментарів очікують

en: %s pending review | %s pending reviews
uk_UA[0]: %s відгук очікує схвалення
uk_UA[1]: %s відгуки очікують схвалення
uk_UA[2]: %s відгуків очікують схвалення

en: %s people like this
uk_UA: Це подобається %s людям

en: %s people reblogged it so far. Nice!
uk_UA: Кількість людей, що поділилися, становить %s. Гарно!

en: %s per month
uk_UA: %s щомісячно

en: %s per year
uk_UA: %s за рік

en: %s person
uk_UA: %s особа

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
uk_UA: Плагін %s деактивовано під час оновлення WordPress.

en: %s plugin successfully updated.
uk_UA: %s плагін успішно оновлено.

en: %s plugins successfully updated.
uk_UA: Плагінів успішно оновлено: %s.

en: %s post by this author | %s posts by this author
uk_UA[0]: %s запис цього автора
uk_UA[1]: %s записи цього автора
uk_UA[2]: %s записів цього автора

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s запис переміщений до кошика.
uk_UA[1]: %s записи переміщені до кошика.
uk_UA[2]: %s записів переміщено до кошика.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s запис не оновлений, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s записи не оновлені, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s записів не оновлено, хтось їх редагує.

en: %s post per minute | %s posts per minute
uk_UA[0]: %s запис за хвилину
uk_UA[1]: %s записи за хвилину
uk_UA[2]: %s записів за хвилину

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
uk_UA[0]: %s запис видалено назавжди.
uk_UA[1]: %s записи видалені назавжди.
uk_UA[2]: %s записів видалено назавжди.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s запис відновлено ​​з кошика.
uk_UA[1]: %s записи відновлено ​​з кошика.
uk_UA[2]: %s записів відновлено ​​з кошика.

en: %s post updated. | %s posts updated.
uk_UA[0]: %s запис оновлено.
uk_UA[1]: %s записи оновлено.
uk_UA[2]: %s записів оновлено.

en: %s posted:
uk_UA: користувач %s оприлюднив:

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
uk_UA[0]: %s пов'язане попереднє замовлення
uk_UA[1]: %s пов'язаних попередніх замовлень
uk_UA[2]: %s пов'язаних попередніх замовлень

en: %s product | %s products
uk_UA[0]: %s товар
uk_UA[1]: %s товари
uk_UA[2]: %s товарів

en: %s product imported | %s products imported
uk_UA[0]: %s товар імпортоаано
uk_UA[1]: %s товари імпортоаано
uk_UA[2]: %s товарів імпортоаано

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s товар видалено до смітника.
uk_UA[1]: %s товари видалено до смітника.
uk_UA[2]: %s товарів видалено до смітника.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
uk_UA[0]: %s товар не оновлено, хтось його редагує.
uk_UA[1]: %s товари не оновлено, хтось їх редагує.
uk_UA[2]: %s товарів не оновлено, хтось їх редагує.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
uk_UA[0]: %s товар видалено остаточно.
uk_UA[1]: %s товари видалено остаточно.
uk_UA[2]: %s товарів видалено остаточно.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
uk_UA[0]: %s товар відновлено із смітника.
uk_UA[1]: %s товари відновлено із смітника.
uk_UA[2]: %s товарів відновлено із смітника.

en: %s product updated | %s products updated
uk_UA[0]: %s товар оновлено
uk_UA[1]: %s товари оновлено
uk_UA[2]: %s товарів оновлено

en: %s product updated. | %s products updated.
uk_UA[0]: %s товар оновлено.
uk_UA[1]: %s товари оновлено.
uk_UA[2]: %s товарів оновлено.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
uk_UA[0]: %s товар не оновлено
uk_UA[1]: %s товари не оновлено
uk_UA[2]: %s товарів не оновлено

en: %s purchases for the selected items
uk_UA: %s придбань за обраними позиціями

en: %s quantity
uk_UA: %s кількість

en: %s rates
uk_UA: %s Ставки

en: %s rating
uk_UA: Рейтинг %s

en: %s reblogged this
uk_UA: Користувач %s поділився цим

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
uk_UA[0]: %s рекомендоване поліпшення
uk_UA[1]: %s рекомендованих поліпшення
uk_UA[2]: %s рекомендованих поліпшень

en: %s removed.
uk_UA: %s видалено.

en: %s reported this comment as not spam.
uk_UA: Користувач %s відмітив цей коментар як не спам.

en: %s reported this comment as spam.
uk_UA: Користувач %s відмітив цей коментар як спам.

en: %s requires a valid email address
uk_UA: %s вимагає дійсної адреси електронної пошти

en: %s requires at least one selection
uk_UA: %s вимагає принаймні одного вибору

en: %s response | %s responses
uk_UA[0]: %s відповідь
uk_UA[1]: %s відповіді
uk_UA[2]: %s відповідей

en: %s review | %s reviews
uk_UA[0]: %s відгук
uk_UA[1]: %s відгука
uk_UA[2]: %s відгуків

en: %s review approved | %s reviews approved
uk_UA[0]: %s відгук схвалено
uk_UA[1]: %s відгуки схвалено
uk_UA[2]: %s відгуків схвалено

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
uk_UA[0]: %s відгук позначено як спам.
uk_UA[1]: %s відгуки позначено як спам.
uk_UA[2]: %s відгуків позначено як спам.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
uk_UA[0]: %s відгук переміщено до смітника.
uk_UA[1]: %s відгука переміщено до смітника.
uk_UA[2]: %s відгуків переміщено до смітника.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
uk_UA[0]: %s відгук видалено остаточно
uk_UA[1]: %s відгуки видалено остаточно
uk_UA[2]: %s відгуків видалено остаточно

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
uk_UA[0]: %s відгук відновлено зі смітника
uk_UA[1]: %s відгуки відновлено зі смітника
uk_UA[2]: %s відгуків відновлено зі смітника

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
uk_UA[0]: %s відгук відновлено зі спаму
uk_UA[1]: %s відгуки відновлено зі спаму
uk_UA[2]: %s відгуків відновлено зі спаму

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
uk_UA[0]: %s відгук не схвалено
uk_UA[1]: %s відгуки не схвалено
uk_UA[2]: %s відгуків не схвалено

en: %s sales for the selected items
uk_UA: %s продажів за обраними позиціями

en: %s second | %s seconds
uk_UA[0]: %s секунда
uk_UA[1]: %s секунди
uk_UA[2]: %s секунд

en: %s signups in this period
uk_UA: %s реєстрацій в цей період

en: %s site | %s sites
uk_UA[0]: %s сайт
uk_UA[1]: %s сайти
uk_UA[2]: %s сайтів

en: %s submenu
uk_UA: %s підменю

en: %s subscription expired
uk_UA: %s термін дії підписки закінчився

en: %s subscription expiring soon
uk_UA: %s підписка скоро закінчується

en: %s terms
uk_UA: %s значень

en: %s theme successfully updated.
uk_UA: %s тему успішно оновлено.

en: %s themes
uk_UA: Тем: %s

en: %s themes successfully updated.
uk_UA: Тем успішно оновлено: %s.

en: %s total views
uk_UA: всі перегляди: %s

en: %s update available | %s updates available
uk_UA[0]: Доступне %s оновлення
uk_UA[1]: Доступні %s оновлення
uk_UA[2]: Доступні %s оновлень

en: %s update failed.
uk_UA: %s оновлення невдале.

en: %s updated successfully.
uk_UA: %s успішно оновлено.

en: %s updates failed.
uk_UA: Невдалих оновлень: %s.

en: %s user | %s users
uk_UA[0]: %s користувач
uk_UA[1]: %s користувачі
uk_UA[2]: %s користувачів

en: %s user deleted. | %s users deleted.
uk_UA[0]: %s користувач видалений.
uk_UA[1]: %s користувачі видалені.
uk_UA[2]: %s користувачів видалено.

en: %s variations imported | %s variations imported
uk_UA[0]: Імпортовано %s варіацію
uk_UA[1]: Імпортовано %s варіації
uk_UA[2]: Імпортовано %s варіацій

en: %s video | %s videos
uk_UA[0]: %s відео
uk_UA[1]: %s відео
uk_UA[2]: %s відео

en: %s week | %s weeks
uk_UA[0]: %s тиждень
uk_UA[1]: %s тижні
uk_UA[2]: %s тижнів

en: %s worth of coupons used
uk_UA: %s вартість використаних купонів

en: %s would like to connect to your store
uk_UA: %s бажає підключитися до вашого магазину

en: %s year | %s years
uk_UA[0]: %s рік
uk_UA[1]: %s роки
uk_UA[2]: %s років

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
uk_UA: %s() був викликаний до ініціалізації сховища даних Action Scheduler

en: %s-star rating
uk_UA: %s-зірковий рейтинг

en: %sd | %sd
uk_UA[0]: %s д.
uk_UA[1]: %s д.
uk_UA[2]: %s д.

en: %sh | %sh
uk_UA[0]: %s год.
uk_UA[1]: %s год.
uk_UA[2]: %s год.

en: %sm | %sm
uk_UA[0]: %s хв.
uk_UA[1]: %s хв.
uk_UA[2]: %s хв.

en: %smo | %smo
uk_UA[0]: %s міс.
uk_UA[1]: %s міс.
uk_UA[2]: %s міс.

en: %ss | %ss
uk_UA[0]: %s с.
uk_UA[1]: %s с.
uk_UA[2]: %s с.

en: %sw | %sw
uk_UA[0]: %s т.
uk_UA[1]: %s т.
uk_UA[2]: %s т.

en: %sy | %sy
uk_UA[0]: %s р.
uk_UA[1]: %s р.
uk_UA[2]: %s р.

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
uk_UA: &#8220;%s&#8221; (Редагувати)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
uk_UA: Файл &laquo;%s&raquo; не вдалося завантажити.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
uk_UA: &#8220;%s&#8221; заблокована

en: &#8592; Cancel audio playlist
uk_UA: &#8592; Скасувати список відтворення аудіо

en: &#8592; Cancel gallery
uk_UA: &#8592; Скасувати галерею

en: &#8592; Cancel video playlist
uk_UA: &#8592; Скасувати Відео Плейлист

en: &#8592; Go to library
uk_UA: &#8592; Перейти в бібліотеку

en: &laquo; Back
uk_UA: &laquo; Назад

en: &laquo; Older Comments
uk_UA: &larr; Попередні коментарі

en: &laquo; Previous
uk_UA: &laquo; Попередні

en: &laquo; Previous Entries
uk_UA: &laquo; Попередні записи

en: &laquo; Previous Page
uk_UA: &laquo; Попередня сторінка

en: &laquo; Return to Stats
uk_UA: &laquo; Повернутися до статистики

en: &larr; Back to "%s" attributes
uk_UA: &larr; Назад до "%s" атрибутів

en: &larr; Back to %s
uk_UA: &larr; Повернутись до %s

en: &larr; Back to previous step
uk_UA: &larr; Повернутися до попереднього кроку

en: &larr; Go to Categories
uk_UA: &larr; Назад до категорій

en: &larr; Go to Link Categories
uk_UA: &larr; Назад до категорій посилань

en: &larr; Go to Tags
uk_UA: &larr; Перейти до позначок

en: &larr; Go to Users
uk_UA: &larr; Перейти до списку користувачів

en: &larr; Go to editor
uk_UA: &larr; Перейти в редактор

en: &larr; Previous
uk_UA: &larr; Попереднє

en: &lt; Prev
uk_UA: « Назад

en: &mdash; No Change &mdash;
uk_UA: &mdash; Без змін &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
uk_UA: &mdash; Немає ролі на цьому сайті &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
uk_UA: &mdash; Обрати &mdash;

en: &mdash; The WordPress.com Team
uk_UA: &mdash; Команда WordPress.com

en: &nbsp;&ndash; Page %s
uk_UA: &nbsp; – Сторінка %s

en: &ndash;OR&ndash;
uk_UA: &ndash;АБО&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
uk_UA: Позиція "%s" недоступна для покупки.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
uk_UA: &quot;%s&quot; немає на складі і його неможливо придбати.

en: '%s' is not a valid country code.
uk_UA: '%s' не є дійсним кодом країни.

en: (%s author archive, opens in a new tab)
uk_UA: (архів автора %s, відкриється у новій вкладці)

en: (%s comment) | (%s comments)
uk_UA[0]: (%s коментар)
uk_UA[1]: (%s коментарі)
uk_UA[2]: (%s коментарів)

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
uk_UA[0]: (%s відгук покупця)
uk_UA[1]: (%s відгуки покупців)
uk_UA[2]: (%s відгуків покупців)

en: (%s ping) | (%s pings)
uk_UA[0]: (%s пінґ)
uk_UA[1]: (%s пінґи)
uk_UA[2]: (%s пінґів)

en: (%s ratings)
uk_UA: (%s рейтинг)

en: (%s website link, opens in a new tab)
uk_UA: (посилання на сайт %s, відкриється у новій вкладці)

en: (Address never made public)
uk_UA: (Адреса ніколи не буде доступна публічно)

en: (Deleted)
uk_UA: (Видалено)

en: (Does not support 64bit values)
uk_UA: (64-бітні значення не підтримуються)

en: (Edit)
uk_UA: (Редагувати)

en: (Home link, opens in a new tab)
uk_UA: (Посилання на головну, відкриється у новій вкладці)

en: (Latest version: %s)
uk_UA: (Остання версія: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
uk_UA: ( 0 - без рейтингу.)

en: (Only administrators will see this message.)
uk_UA: (Лише адміністратори побачать це повідомлення.)

en: (Only admins can see this message)
uk_UA: (Лише адміністратори можуть бачити це повідомлення)

en: (Private post)
uk_UA: (Приватний запис)

en: (Public)
uk_UA: (Публічно)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
uk_UA: (Реєстрація вимкнена. Тільки користувачі даного сайту можуть коментувати.)

en: (Supports 64bit values)
uk_UA: (Підтримує 64-бітні значення)

en: (Unattached)
uk_UA: (Неприкріплено)

en: (Untitled)
uk_UA: (Без назви)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
uk_UA: (Ваш сайт оновлюється через FTP через власника файлів. Зверніться в підтримку хостингу.)

en: (at most 10)
uk_UA: (не більше 10)

en: (at most 15)
uk_UA: (максимум 15)

en: (can be backordered)
uk_UA: (може бути зарезервовано)

en: (estimated for %s)
uk_UA: (оцінено в %s)

en: (ex. VAT)
uk_UA: (без ПДВ)

en: (ex. tax)
uk_UA: (без податків)

en: (incl. VAT)
uk_UA: (вкл. ПДВ)

en: (incl. tax)
uk_UA: (вкл. податок)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
uk_UA: (включає %1$s для %2$s)

en: (includes %s)
uk_UA: (включає %s)

en: (modified %s ago)
uk_UA: (змінено %s тому)

en: (more&hellip;)
uk_UA: (більше&hellip;)

en: (no ID)
uk_UA: (без ID)

en: (no author)
uk_UA: (без автора)

en: (no parent)
uk_UA: (без предка)

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: (not found)
uk_UA: (не знайдено)

en: (opens in a new tab)
uk_UA: (відкривається у новій вкладці)

en: (optional)
uk_UA: (необов'язково)

en: (required)
uk_UA: (обов`язково)

en: (scroll to see more)
uk_UA: (прокручування, щоб побачити більше)

en: (undo)
uk_UA: (відміна)

en: (unknown or deleted)
uk_UA: (невідомо чи видалено)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: * The results are cached and are updated every 3 days
uk_UA: * Результати кешовані та оновлюються кожних 3 дні

en: * The results are cached and are updated every day
uk_UA: * Результати кешовані та оновлюються кожен день

en: * The results are cached and are updated every hour
uk_UA: * Результати кешовані та оновлюються кожну годину

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
uk_UA: * Ця категорія також теґ. Конвертувавши її Ви додасте цей теґ до всіх публікацій у даній категорії.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
uk_UA: * Ця категорія вже є теґом. Її конвертування додасть даний теґ до всіх публікацій, що знаходяться в даній категорії. Якщо хочете видалити це, будьте ласкаві підтвердити, що всі теґи будуть додані успішно, а потім видаліть їх за допомогою сторінки <a href="%s">Керування Категоріями</a>

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
uk_UA: * Цей теґ вже є категорією. Його конвертування додасть публікації позначені даним теґом до відповідної категорії. Якщо хочете видалити це, будьте ласкаві підтвердити, що всі публікації будуть додані успішно, а потім видаліть їх за допомогою сторінки <a href="%s">Керування Теґами</a>

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
uk_UA: * Цей теґ також категорія. Конвертувавши його Ви додасте до цієї категорії всі публікації позначені даним теґом.

en: + Add Address Line 2
uk_UA: + Додати рядок адреси 2

en: + Add New Category
uk_UA: + Додати нову категорію

en: + Add account
uk_UA: + Додати банківський рахунок

en: + Create New Menu
uk_UA: + Створити нове меню

en: + expand source
uk_UA: + розгорнути джерело

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
uk_UA: - %1$s (з версії %2$s до %3$s)

en: - %1$s version %2$s
uk_UA: - %1$s версія %2$s

en: - Select -
uk_UA: - Оберіть -

en: ... like this one, which is right aligned.
uk_UA: … як цей, який правильно вирівняний.

en: ...or something like this:
uk_UA: ... чи щось подібне до цього:

en: .blog Domain
uk_UA: Домен .blog

en: .htaccess rules
uk_UA: Правила .htaccess

en: 1 Comment
uk_UA: 1 коментар

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uk_UA: 1 Коментар<span class="screen-reader-text"> до %s</span>

en: 1 comment
uk_UA: 1 Коментарій

en: 1 hour
uk_UA: Одна година

en: 1 item | %s items
uk_UA[0]: %s елемент
uk_UA[1]: %s елементи
uk_UA[2]: %s елементів

en: 1 minute
uk_UA: 1 хвилина

en: 1 minute per product
uk_UA: 1 хвилина на товар

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
uk_UA: 1 сторінка не оновлена, хтось її редагує.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
uk_UA: 1 патерн не оновлено, хтось його редагує.

en: 1 post | %s posts
uk_UA[0]: %s запис
uk_UA[1]: %s записи
uk_UA[2]: %s записів

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
uk_UA: 1 запис не оновлений, хтось його редагує.

en: 1 term
uk_UA: 1 значення

en: 1 variation
uk_UA: 1 варіація

en: 1 variation added
uk_UA: Додано 1 варіацію

en: 10 Newest
uk_UA: 10 найновіших

en: 10 community members
uk_UA: 10 Учасники команди

en: 100% Woolen
uk_UA: 100% вовна

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
uk_UA: Дякуємо за те, що обрали %1$s автора %2$s

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s до %2$s

[ctx: 1: category name]
en: %1$s themes
uk_UA: Теми категорії %1$s

en: 1d
uk_UA: 1 д.

en: 1h
uk_UA: 1 год.

en: 1m
uk_UA: 1 хв.

en: 1mo
uk_UA: 1 міс.

en: 1s
uk_UA: 1 с

en: 1y
uk_UA: 1 р.

en: 2 character continent code.
uk_UA: Код континенту з 2 символами.

en: 2 minutes
uk_UA: 2 хвилини

en: 3 days
uk_UA: 3 дні

en: 30 Days
uk_UA: 30 днів

en: 30-days free trial
uk_UA: 30-денна безкоштовна пробна версія

en: 3GB
uk_UA: 3 ГБ

en: 4 minutes
uk_UA: 4 хвилини

en: 404 error page
uk_UA: Сторінка помилки 404

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
uk_UA: 42% купро 34% льон 24% віскоза

en: 5 Newest
uk_UA: 5 найновіших

en: 50 community members
uk_UA: 50 Учасники команди

en: 7 Days
uk_UA: 7 днів

en: < Clear Filters
uk_UA: < Очистити фільтри

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Thanks for flying with <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" and height="17" /> Jetpack</a>
uk_UA: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Дякуємо за використання <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" and height="17" /> Jetpack</a>

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
uk_UA: <a href="%1$s" %2$s>Дізнатися як описати призначення зображення%3$s</a>. Залиште порожнім, якщо зображення є тільки елементом декору.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
uk_UA: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Оновити %2$s</a> або дізнатись більше про <a href="%3$s" class="browse-happy-link">сучасні браузери</a>

en: <a href="%1$s">%2$s</a> reblogged <a href="%3$s">%4$s</a> on <a href="%5$s">%6$s</a>. Congrats!
uk_UA: Користувач <a href="%1$s">%2$s</a> поділився записом <a href="%3$s">%4$s</a> на <a href="%5$s">%6$s</a>. Вітаємо!

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
uk_UA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментаря.
uk_UA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментарі.
uk_UA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив Ваш сайт від %2$s спам-коментарів.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
uk_UA[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментаря</a>.
uk_UA[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.
uk_UA[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> захистив ваш сайт від <a href="%2$s">%3$s спам-коментарів</a>.

en: <a href="%1$s">Clear filters</a> maybe?
uk_UA: Може <a href="%1$s">очистити фільтри</a>?

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
uk_UA: <a href="%1$s">Редагувати</a> чи <a href="%2$s">переглянути</a> вміст вашої сторінки політики конфіденційності.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
uk_UA: <a href="%1$s">Редагувати</a> чи <a href="%2$s">переглянути</a> вміст вашої сторінки політики конфіденційності.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
uk_UA: <a href="%1$s">Будь ласка, оновіть WordPress</a>, потім <a href="%2$s">дізнайтеся більше про оновлення PHP</a>.

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> or modify your <a href="%2$s">%3$s</a>.
uk_UA: <a href="%1$s">Скасувати підписку</a> або змінити свої <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
uk_UA: Вже є <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Будь ласка, встановіть оновлення</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
uk_UA: Вже є <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>! Будь ласка, сповістіть адміністратора сайту.

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
uk_UA: <a href="%s" target="_blank">Інструкції DailyMotion</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instructions</a> %s
uk_UA: <a href="%s" target="_blank">Vimeo інструкції</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
uk_UA: <a href="%s" target="_blank">Інструкції YouTube</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
uk_UA: <a href="%s">Akismet</a> запобігає від потрапляння спаму до вашого блогу.

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
uk_UA: <a href="%s">Створіть свою сторінку "Про"</a>, таким чином ваші читачі зможуть дізнатися дещо про вас.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
uk_UA: <a href="%s">Детальніше про оновлення PHP</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
uk_UA: Керування посиланнями ( <a href="%s">Додати новий</a> )

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
uk_UA: Керування посилання ( <a href="%s">Редагувати</a> )

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
uk_UA: <a href="%s">Керування плагінами</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
uk_UA: <a href="%s">Будь ласка, оновіть WordPress</a>.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
uk_UA: <a href="%s">Оновіть свою сторінку "Про"</a>, таким чином ваші читачі зможуть дізнатися дещо про вас.

en: <a href="%s">Webhooks</a> let you easily develop push notifications. These push notifications are simply an HTTP POST that is triggered by some action. This is a feature aimed for developers who want to get data from actions (like when a new comment is submitted) that occur on a blog.
uk_UA: <a href="%s">Вебхуки</a> дозволяють вам легко створювати сповіщення push. Ці сповіщення push це просто HTTP POST, що запускається певною дією. Ця функція націлена на розробників, які хочуть отримати дані від дій (наприклад, коли з’являється новий коментар), які відбуваються на сайті.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
uk_UA: <a href="%s">Ви можете змінити зображення профілю в сервісі Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Документація меню</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Документація віджетів</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Документація коментування</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Документація процесу форматування дати і часу</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Документація Налаштовувача</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Документація майстерні</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Документація редагування файлів медіа</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Документація процесу завантаження медіафайлів</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Документація бібліотеки медіа</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Документація керування сайтом</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Документація процесу додавання нових сторінок</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Документація процесу редагування сторінок</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Документація керування сторінками</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Документація автоматичних оновлень</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Документація категорій</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Документація керування записами</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Документація позначок</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Керування редакціями</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Описи ролей і можливостей</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Документація налаштувань обговорення</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Документація загальних налаштувань</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Документація налаштувань медіа</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Документація щодо Налаштувань конфіденційності</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Документація налаштувань читання</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Документація налаштуваннь написання</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Документація видалення персональних даних</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Документація експортування персональних даних</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Документація експортування</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Документація процесу імпортування</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Документація інструментів</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Документація процесу додавання нових користувачів</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Документація процесу керування користувачами</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Документація облікових записів користувачів</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
uk_UA: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Документація використання тем</a>

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
uk_UA: <a href='%1$s'>Перегляд всіх плагінів</a> - <a href='%2$s'>Керувати функціями WooCommerce</a>

en: <a href='%s'>Manage orders synchronization</a>
uk_UA: <a href='%s'>Керування синхронізацією замовлень</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
uk_UA: Час <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr>: <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
uk_UA: Відповідей: <b>%</b>

en: <b>1</b> Reply
uk_UA: <b>1</b> Відповідь

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
uk_UA: <b>Зовнішній або Партнерський –</b> товар, який ви вказуєте та описуєте на своєму веб-сайті, але він продається в іншому місці.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
uk_UA: <b>Згрупований –</b> колекція пов'язаних товарів, які можна придбати окремо і які складаються тільки з простих товарів. Наприклад, набір із шести склянок.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
uk_UA: <b>Звичайний –</b> підходить для більшості товарів, які можна продавати. Звичайні товари можуть бути доставлені та не мають опцій. Наприклад, книга.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
uk_UA: <b>Варіативний –</b> товар з варіаціями, кожна з яких може мати свій артикул, ціну, кількість запасу і т. д. Наприклад, футболка, доступна в різних кольорах та/або розмірах.

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
uk_UA: <br />Додаю теґи <i>%s</i>...

en: <br/>Synchronization for these orders is currently in progress.<br/>The authoritative table can't be changed until sync completes.
uk_UA: <br/>Наразі триває синхронізація цих замовлень.<br/>Надійну таблицю не можна змінити, доки синхронізація не завершиться.

en: <br/>The authoritative table can't be changed until these orders are synchronized.
uk_UA: <br/>Надійну таблицю не можна змінити, доки ці замовлення не синхронізовано.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
uk_UA: <code>_blank</code> - нове вікно або вкладка.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
uk_UA: <code>_none</code> - те саме вікно або вкладка.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
uk_UA: <code>_top</code> - поточне вікно або вкладка, без фреймів.

en: <p>The WooCommerce Legacy REST API has been accessed <b>%1$d</b> time(s) since <b>%2$s</b>. There are <b>%3$d</b> known user agent(s) registered. There are more details in <b><a target="_blank" href="%4$s">the WooCommerce log files</a></b> (file names start with <code>legacy_rest_api_usages</code>).
uk_UA: <p>Доступ до застарілого REST API WooCommerce було здійснено <b>%1$d</b> раз(и) з <b>%2$s</b>. Зареєстровано <b>%3$d</b> відомих користувацьких агентів. Більш детальна інформація міститься в <b><a target="_blank" href="%4$s">файлах журналу WooCommerce</a></b> (імена файлів починаються з <code>legacy_rest_api_usages</code>).

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
uk_UA: <p>У вас немає дозволу на доступ до цієї сторінки.</p>

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
uk_UA: <p>Ваша IP адреса <code>%2$s</code> була помічена на можливі порушення безпеки. Ви можете розблокувати свій логін, відправивши особливе посилання електронною поштою. <a href="%3$s">Дізнатися більше</a></p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
uk_UA: <span class="%1$s">Оприлюднено в</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
uk_UA: <span class="%1$s">Дата публікації</span> %2$s <span class="meta-sep"> | Автор</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
uk_UA: <span class="%1$s">Позначки:</span> %2$s

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days to go.</span>
uk_UA[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">день залишився.</span>
uk_UA[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">дні залишилось.</span>
uk_UA[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">днів залишилось.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours to go.</span>
uk_UA[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">год. залишилось.</span>
uk_UA[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">год. залишилось.</span>
uk_UA[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">год. залишилось.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes to go.</span>
uk_UA[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">хв. залишилось.</span>
uk_UA[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">хв. залишилось.</span>
uk_UA[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">хв. залишилось.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
uk_UA[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">місяць залишився.</span>
uk_UA[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">місяці залишилось.</span>
uk_UA[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">місяців залишилось.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds to go.</span>
uk_UA[0]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">сек. залишилось.</span>
uk_UA[1]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">сек. залишилось.</span>
uk_UA[2]: <span class="difference">%s</span> <span class="label">сек. залишилось.</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk_UA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старіші коментарі

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
uk_UA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старіші записи

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
uk_UA: <span class="meta-nav">Наступний запис</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
uk_UA: <span class="meta-nav">Попередній запис</span>%title

en: <span>%d</span> bloggers like this:
uk_UA: <span>%d</span> блогерам подобається це:

en: <span>Active:</span> %s
uk_UA: <span>Діюча:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
uk_UA[0]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковане <strong>Akismet</strong>
uk_UA[1]: <strong class="count">%1$s спам повідомлення</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>
uk_UA[2]: <strong class="count">%1$s спам повідомлень</strong> заблоковано <strong>Akismet</strong>

en: <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">commented</a> on <a href="%3$s">%4$s</a>.
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">коментував</a> на <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: <strong>%1$s</strong> invited you to administer <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> запросив вас адмініструвати <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to be a viewer of <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> запросив вас стати глядачем <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to become an author on <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> запросив вас стати автором <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to become an editor on <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> запросив вас стати редактором <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to contribute to <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> запросив вас допомагати <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to follow <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> запросив вас підписатися на <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> тепер підписаний на <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> liked a comment on <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувачу <strong>%1$s</strong> сподобався коментар до <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> liked a post on <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувачу <strong>%1$s</strong> подобається запис на <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> поділився вашим записом <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post on <strong>%2$s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%1$s</strong> поділився вашим записом на <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
uk_UA[0]: <strong>%s замовлення</strong> очікує обробки
uk_UA[1]: <strong>%s замовлення</strong> очікують обробки
uk_UA[2]: <strong>%s замовлень</strong> очікують обробки

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
uk_UA[0]: <strong>%s замовлення</strong> на утриманні
uk_UA[1]: <strong>%s замовлення</strong> на утриманні
uk_UA[2]: <strong>%s замовлень</strong> на утриманні

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
uk_UA[0]: <strong>%s товар</strong> залишився
uk_UA[1]: <strong>%s товари</strong> залишилося
uk_UA[2]: <strong>%s товарів</strong> залишилося

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
uk_UA[0]: <strong>%s товару</strong> немає в наявності
uk_UA[1]: <strong>%s товари</strong> немає в наявності
uk_UA[2]: <strong>%s товарів</strong> немає в наявності

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
uk_UA: <strong>%s</strong> &mdash; Дозволяє асоціювати зображення з вашим записом без його вставлення. Зазвичай це корисно тільки якщо ваша тема може використовувати головне зображення як мініатюру запису на домашній сторінці, користувацький заголовок тощо.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
uk_UA: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) вже має доступ до статистики.

en: <strong>%s</strong> accepted your invitation to <strong>%s</strong>
uk_UA: Користувач <strong>%s</strong> прийняв ваше запрошення до <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> is already taken
uk_UA: <strong>%s</strong> вже зайнято

en: <strong>%s</strong> is available
uk_UA: <strong>%s</strong> доступно

en: <strong>%s</strong> liked your post:
uk_UA: користувачу <strong>%s</strong> сподобався ваш запис:

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
uk_UA: Залишилося <strong>%s</strong> дискового простору.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
uk_UA: Використано <strong>%s</strong>, залишилося <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) дискового простору.

en: <strong>1</strong> Subscription | <strong>%s</strong> Subscriptions
uk_UA[0]: <strong>%s</strong> підписка
uk_UA[1]: <strong>%s</strong> підписки
uk_UA[2]: <strong>%s</strong> підписок

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
uk_UA: <strong><em>Уважно запам`ятайте цей пароль</em></strong>! Це <em>випадковий</em> пароль, згенерований спеціально для Вас.

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
uk_UA[0]: <strong>Планувальник дій:</strong> Знайдено %1$d <a href="%2$s">прострочену дію</a>; можливо, щось не так. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитайте документацію &raquo;</a>
uk_UA[1]: <strong>Планувальник дій:</strong> Знайдено %1$d <a href="%2$s">прострочені дії</a>; можливо, щось не так. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитайте документацію &raquo;</a>
uk_UA[2]: <strong>Планувальник дій:</strong> Знайдено %1$d <a href="%2$s">прострочених дій</a>; можливо, щось не так. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитайте документацію &raquo;</a>

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
uk_UA: <strong>Діяльність</strong> &mdash; Показує відкладені та нещодавно оприлюднені записи, а також недавні коментарі ваших записів, і дозволяє вам їх модерувати.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
uk_UA: <strong>Майже готово</strong> - налаштуйте Akismet і попрощайтеся зі спамом.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
uk_UA: <strong>На виду</strong> &mdash; Відображає короткий звіт про вміст вашого сайту та вказує яку тему і версію WordPress ви використовуєте.

en: <strong>Blog, supercharged:</strong> get your own domain name, powerful customization options and lots of space for audio and video.
uk_UA: <strong>Блог, покращений:</strong> отримати свій власний домен, потужні налаштування, та багато дискового простору для аудіо та відео.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
uk_UA: <strong>Керування блоком</strong> &mdash; Натисніть на панель заголовку блоку, щоби розгорнути чи згорнути його. Деякі блоки, додані плагінами, можуть мати налаштування вмісту. При наведенні курсору на панелі заголовку з'являтиметься посилання &#8220;Налаштувати&#8221;.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
uk_UA: <strong>При натисканні на стрілку праворуч від будь-якого елемента меню</strong> в редакторі відкриється стандартний набір налаштувань. Додаткові параметри, такі як атрибут посилання "target", CSS класи, відносини посилань і описи посилань, можна увімкнути і вимкнути на вкладці "Параметри екрану".

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
uk_UA: <strong>Коментарі</strong> &mdash; для коментарів користувачів, адрес Email, IP адрес, браузер/ОС (User Agent), дата і час, вміст коментаря, посилання на вміст.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
uk_UA: <strong>Розміщення подій спільноти</strong> &mdash; IP-адреса користувача, яка використовується для майбутніх подій спільноти що відображаються у віджеті майстерні.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
uk_UA: <strong>Місце проведення подій спільноти</strong> &mdash; IP-адреса користувача, на основі якої наповнюється доречною інформацією віджет майстерні "Майбутні події спільноти".

en: <strong>Congratulations</strong>, you win the prize!  The chance to take our <a %s>5 second survey</a> <tt>:)</tt>
uk_UA: <strong>Вітаємо</strong>, ви виграли приз!  Шанс пройти наше <a %s>5-секундне опитування</a> <tt>:)</tt>

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
uk_UA: <strong>Втрачене з&#8217;єднання.</strong> Збереження не відбудеться, допоки з&#8217;єднання не відновиться.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
uk_UA: <strong>Видалити</strong> викликає екран з підтвердженням, де можна назавжди видалити з сайту як самого користувача, так і створені ним записи. Можна також видалити відразу декількох користувачів за допомогою меню Дії.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
uk_UA: <strong>Опис</strong> &mdash; Опис схований за замовчуванням, але деякі теми можуть його відображати.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
uk_UA: <strong>Обговорення</strong> &mdash; Ви можете увімкнути чи вимкнути коментарі та сповіщення, і, якщо запис містить коментарі, ви можете їх тут бачити та модерувати.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
uk_UA: <strong>Перетягування</strong> &mdash; Щоби впорядкувати блоки, натисніть на панель заголовку обраного блоку та відпустіть, коли побачите сірий прямокутник на тому місці, куди ви хочете помістити блок.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
uk_UA: <strong>Перетягніть</strong> Ваші файли в спеціальну область нижче. Можна перетягнути відразу декілька файлів.

en: <strong>ERROR</strong>
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Невірна e-mail адреса, або неправильний пароль.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть правильний лоґін або e-mail, будь-ласка.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: ця адреса електронної пошти вже кимось зайнята.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Пароль, який ви ввели для імені користувача <strong>%1$s</strong> є неправильним. <a href="%2$s" title="Допомога у відновленні паролю">Втратили свій пароль</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
uk_UA: <strong>Редагувати</strong> веде до розділу редагування облікового запису користувача. Туди також можна потрапити, натиснувши на ім'я користувача.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
uk_UA: <strong>«Редагувати»</strong> відкриває екран редагування цієї публікації. Туди також можна потрапити, натиснувши на заголовок публікації.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Cookies заблоковані через несподіваний вивід на екран. Подивіться <a href="%1$s">документацію</a> або зверніться за допомогою на <a href="%2$s">форуми підтримки</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Cookies або заблоковані, або не підтримуються вашим браузером. Щоб використовувати WordPress, потрібно <a href="%s">дозволити cookies</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Невірне ім’я користувача, e-mail адреса, чи неправильний пароль.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Паролі не співпадають. Будь ласка, введіть однакові паролі в обидва поля.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Пароль не може вміщувати символ "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть нік.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть пароль.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Будь ласка, введіть ім’я користувача або e-mail адресу.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Введіть лоґін, будь-ласка.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: будь ласка, введіть адресу електронної пошти.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть адресу e-mail.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: Будь ласка, напишіть текст вашого коментаря.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть свою e-mail адресу.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Введений вами URL сайту вже зайнятий.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: На жаль, це ім’я користувача не дозволене.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Сторінки параметрів "%s" немає в переліку дозволених параметрів.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Коментар не може бути збережений. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Email-адреса вже використовується.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Неправильна email-адреса.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: Повідомлення email не може бути відправлено, можливо ваш сайт некоректно налаштований для відправки електронної пошти. <a href="%s">Підтримка по скиданню вашого паролю</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Поле e-mail адреси порожнє.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: Поле пароля порожнє.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Пароль, який ви ввели для e-mail адреси %s, невірний.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Пароль, який ви ввели для імені користувача %s, неправильний.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> паролі не збігаються.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Ім'я користувача <strong>%s</strong> не зареєстровано на сайті. Якщо ви забули ім'я користувача, використовуйте замість нього адресу електронної пошти.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Поле імені порожнє.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Облікового запису з даним ім'ям користувача або email не існує.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Виникла проблема зі створенням у базі даних запису про сайт.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: Цю e-mail адресу вже зареєстровано. Будь ласка, виберіть іншу.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Це невірний шаблон каналу.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Цей ім'я користувача вже зареестровано. Будь ласка виберіть інше.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Цей лоґін невірний. Введіть вірний лоґін, будь ласка.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: ваше посилання занадто довге.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Ваш акаунт позначено як спамерський

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: ваш коментар занадто довгий.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: ваша e-mail адреса занадто довга.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: ваше ім’я занадто довге.

en: <strong>Error</strong>: %s
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: Повідомлення email не може бути відправлено, можливо ваш сайт некоректно налаштований для відправки електронної пошти. <a href="%s">Підтримка по скиданню вашого паролю</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Облікового запису з даним ім'ям користувача або email не існує.

en: <strong>Expired</strong>
uk_UA: <strong>Прострочено</strong>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
uk_UA: <strong>Голови вгору!</strong> Версії наступних плагінів, які ви використовуєте, не були протестовані з WooCommerce %s. Будь ласка, оновіть їх або підтвердьте сумісність, перш ніж оновлювати WooCommerce, або можуть виникнути проблеми:

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
uk_UA: <strong>Привіт %1$s</strong>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
uk_UA: <strong>Інформація</strong> &mdash; Посилання сайту (URL) рідко редагується, бо це може спричинити неполадки сайту. Відображається дата реєстрації та останнього оновлення. Адміністратори мережі можуть позначити сайт як "Заархівований", "Спам", "Видалений", або "Для дорослих", щоби видалити його з публічних списків або вимкнути.

en: <strong>Manage</strong> a site's domains.
uk_UA: <strong>Керувати</strong> доменами сайту.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
uk_UA: <strong>Керувати</strong> кількома сайтами та плагінами централізовано.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
uk_UA: <strong>Медіафайли</strong> &mdash; перелік URL медіафайлів завантажених користувачем.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
uk_UA: <strong>Медіа</strong> &mdash; Перелік URL-адрес медіафайлів, які завантажує користувач.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
uk_UA: <strong>ПРИМІТКА:</strong> Якщо імпортування було перервано з <em>будь-якої</em> причини, Ви можете повернутися і продовжити з того моменту, де відбувся збій.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
uk_UA: <strong>ПРИМІТКА:</strong> Здається у Вашому браузері вимкнено JavaScript або він його не підтримує, тому Вам доведеться виконати усе вручну, у протилежному випадку все було б зроблено автоматично.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
uk_UA: <strong>Назва</strong> &mdash; Назва, як вона відображається на вашому сайті.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
uk_UA: <strong>Порядок</strong> &mdash; Сторінки зазвичай впорядковуються за азбукою, але ви можете обрати свій власний порядок, ввівши номер (1 для першої і т. д.) у цьому полі.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
uk_UA: <strong>Предок</strong> &mdash; Категорії, на відміну від позначок, можуть мати ієрархію. Ви можете мати категорію "Фрукти", яка матиме підкатегорії "Яблука" та "Груші". Але це необов’язково. Щоби створити підкатегорію просто оберіть іншу категорію з випадаючого списку "Предок".

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
uk_UA: <strong>Предок</strong> &mdash; Ви можете задати ієрархію для своїх сторінок, наприклад ви можете мати сторінку "Про", яка має сторінки "Історія мого життя" та "Мій собака". Немає обмежень щодо глибини вкладення сторінок.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
uk_UA: <strong>Редактор записів</strong> &mdash; Введіть текст свого запису. Є два режими редагування: Візуальний і Текстовий. Виберіть режим, натиснувши відповідну вкладку.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
uk_UA: <strong>«Попередній перегляд»</strong> показує, як виглядатиме Ваша чернетка після публікації. «Переглянути» — відкриває публікацію на зовнішній частині сайту. Яке з цих двох посилань буде відображатися, залежить від статусу матеріалу.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
uk_UA: <strong>Інформація облікового запису</strong> &mdash; адреса Email, ім'я користувача, публічне ім'я користувача, нік, ім'я, прізвище, опис/біографія і дата реєстрації.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
uk_UA: <strong>Захищати</strong> вас від атак грубої сили.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
uk_UA: <strong>Оприлюднити</strong> &mdash; Ви можете задавати умови оприлюднення свого запису в блоці "Оприлюднити". Для пунктів Статус, Видимість, і Оприлюднити (негайно), натисніть на посилання "Редагувати", щоби відкрити більше параметрів. "Видимість" включає параметри для захисту запису паролем або прикріплення його до верху вашого блогу. Параметр захисту паролем дозволяє вам задавати пароль для кожного запису. Параметр приватності ховає запис від усіх крім редакторів і адміністраторів. "Оприлюднити (негайно)" дозволяє вам задавати майбутню чи минулу дату та час, тобто ви можете відкласти запис до оприлюднення в майбутньому чи оприлюднити запис заднім числом.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
uk_UA: <strong>Швидка чернетка</strong> &mdash; Дозволяє вам створити новий запис і зберегти його як чернетку. Також відображає 3 останніх чернеток записів, які ви почали.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
uk_UA: <strong>«Швидке редагування»</strong> надає швидкий доступ до метаданих, дозволяючи змінювати параметри матеріалу прямо на цьому екрані.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
uk_UA: <strong>Випадково:</strong> на кожній сторінці буде з’являтися інше зображення.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
uk_UA: <strong>Видалити</strong> дозволяє вам видалити користувача зі свого сайту. Це не видаляє вмісту користувача. Ви також можете видалити відразу декількох користувачів за допомогою меню пункту Групові дії.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
uk_UA: <strong>Параметри екрану</strong> &mdash; Використовуйте вкладку "Параметри екрану", щоб обрати потрібні блоки Майстерні.

en: <strong>Search</strong> within a site.
uk_UA: <strong>Пошук</strong> по сайту.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
uk_UA: <strong>Надсилати зворотні посилання</strong> &mdash; Зворотні посилання надають можливість сповіщати інші (не WordPress) блоги про те, що ви на них посилалися. Введіть посилання для надсилання зворотніх посилань. Якщо ж ви посилаєтеся на WordPress сайти, то сповіщення надійде автоматично за допомогою сповіщень, і це поле необов’язкове.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
uk_UA: <strong>Дані сесії</strong> &mdash; дані про вхід користувача, IP, час закінчення сесії, тип браузера і ОС (User Agent), час останнього входу.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
uk_UA: <strong>Налаштування</strong> &mdash; На цій сторінці відображається список усіх налаштувань, пов'язаних із цим сайтом. Деякі з них створені WordPress, інші створені плагінами, які ви активували. Зверніть увагу, що деякі поля є сірими і містять текст "Серіалізовані дані". Ви не можете змінювати ці значення через спосіб збереження налаштувань в базі даних.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
uk_UA: <strong>Стан здоров'я сайту</strong> &mdash; повідомляє про потенційні проблеми, які варто вирішити для поліпшення продуктивності і безпеки вашого сайту.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
uk_UA: <strong>Слаґ</strong> &mdash; "Слаґ" це сумісна з URL посиланнями версія назви. Зазвичай це маленькі латинські букви, цифри, та дефіси.

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
uk_UA: <strong>Пришвидшувати</strong> ваші зображення та фото.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
uk_UA: <strong>Шаблон</strong> &mdash; Деякі теми мають спеціальні шаблони, які ви можете використовувати для певних сторінок, що можуть мати додаткові можливості чи структуру. Якщо такі є, ви побачите їх у цьому випадаючому меню.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
uk_UA: <strong>Теми</strong> &mdash; Ця область показує теми, які не були дозволені в мережі. Включення теми в цьому меню зробить її доступною для цього сайту. Це не активує тему, але зробить її доступною в меню сайту "Вигляд". Щоб увімкнути тему для всієї мережі, відвідайте розділ <a href="%s">Теми мережі</a>.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
uk_UA: <strong>Заголовок</strong> &mdash; Введіть заголовок свого запису. Після цього, нижче ви побачите постійне посилання, яке ви можете редагувати.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
uk_UA: <strong>«В кошик»</strong> переміщує матеріал в кошик, де згодом він автоматично видаляється, або ж можна вручну видалити остаточно його там.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
uk_UA: <strong>Користувачі</strong> &mdash; Тут відображаються користувачі, пов'язані з цим сайтом. Ви також можете змінити їм роль, скинути пароль або видалити їх з сайту. Видалення користувача з сайту не видаляє його із мережі.

en: <strong>View</strong> Freshly Pressed posts from the WordPress.com homepage.
uk_UA: <strong>Перегляд</strong> свіжих записів з домашньої сторінки WordPress.com.

en: <strong>View</strong> analytics for your application.
uk_UA: <strong>Перегляд</strong> аналітики вашої програми.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> posts including reblogs and likes.
uk_UA: <strong>Переглянути</strong> та <strong>керувати</strong> записами, разом із копіями та вподобаннями.

en: <strong>View</strong> general site information and options.
uk_UA: <strong>Перегляд</strong> загальної інформації сайту та параметрів.

en: <strong>View</strong> information about blog groups.
uk_UA: <strong>Перегляд</strong> інформації про групи блогів.

en: <strong>View</strong> stats for a site.
uk_UA: <strong>Переглянути</strong> статистику сайту.

en: <strong>Views per Visitor:</strong> %s
uk_UA: <strong>Переглядів на користувача:</strong> %s

en: <strong>Views:</strong> %s
uk_UA: <strong>Переглядів:</strong> %s

en: <strong>Visitors:</strong> %s
uk_UA: <strong>Відвідувачів:</strong> %s

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
uk_UA: <strong>УВАГА:</strong> Це може зайняти дуже багато часу, якщо у Вас багато публікацій в LiveJournal, або багато коментарів. В ідеалі, потрібно лише почати цей процес, якщо у Вас немає багато часу, можна лише почати цей процес і піти займатися своїми справами поки не завершиться імпортування.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
uk_UA: <strong>Попередження:</strong> ці сторінки не повинні збігатися зі сторінкою політики конфіденційності!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
uk_UA: <strong>Увага:</strong> ці сторінки не можуть бути однаковими!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
uk_UA: <strong>Ласкаво просимо в WooCommerce</strong> – Ви майже готові почати продавати :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
uk_UA: <strong>Ласкаво просимо</strong> &mdash; Показує посилання на деякі з найпоширеніші завдання при створенні нового сайту.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
uk_UA: <strong>Новини та заходи WordPress</strong> &mdash; Майбутні події поруч з вами, а також свіжі новини офіційного проекту WordPress і <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
uk_UA: <strong>Ваша тема ( %s) містить застарілі копії деяких файлів шаблону WooCommerce.</strong> Ці файли, можливо, знадобиться оновити, щоб переконатися, що вони сумісні з поточною версією WooCommerce. Поради щодо вирішення цієї проблеми:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
uk_UA: <strong>Ви редагуєте деталі, характерні для цієї варіації.</strong> Деяка інформація, така як опис та зображення, буде успадкована від основного товару, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
uk_UA: 12-символьний ключ API Akismet. Доступний на akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
uk_UA: 2-значний код країни, наприклад, US. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
uk_UA: 2-значний код штату, наприклад, AL. Залиште порожнім, щоб застосувати всі.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
uk_UA: <a href="%s">Статичну сторінку</a> (оберіть нижче)

en: A Coruña
uk_UA: Ла-Корунья

en: A Custom Site Address
uk_UA: Користувацька адреса сайту

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
uk_UA: Сесія PHP була створена викликом функції %1$s. Це перешкоджає роботі REST API і петльовим запитам. Сесія повинна бути закрита функцією %2$s перед виконанням будь-яких HTTP-запитів.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
uk_UA: Картина варта тисяч слів

en: A Semantic Personal Publishing Platform
uk_UA: Семантична персональна платформа оприлюднення

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
uk_UA: URL-адреса для перенаправлення клієнтів після оформлення замовлення. Наприклад, це може бути посилання на веб-сайт платіжної системи.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
uk_UA: UUID надано програмою, для точної ідентифікації. Рекомендовано використовувати UUID v5 разом із URL або простором імен DNS.

en: A WordPress Commenter
uk_UA: Коментатор WordPress

en: A WordPress blog post
uk_UA: Запис блогу WordPress

en: A blog with the address <strong>%s</strong> will be created.
uk_UA: Буде створено блог з адресою <strong>%s</strong>.

[ctx: A button label to let a user get the SMS code sent again.]
en: Resend Code
uk_UA: Надіслати код ще раз

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
uk_UA: Увімкнути

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
uk_UA: Увімкнення…

en: A calendar of your site’s posts.
uk_UA: Календар повідомлень вашого сайту.

en: A city in the same timezone as you.
uk_UA: Місто в тій же часовій зоні що і у вас.

en: A cloud of your most used product tags.
uk_UA: Хмаринка Ваших найуживаніших позначок товарів.

en: A cloud of your most used tags.
uk_UA: Хмаринка ваших найуживаніших позначок.

en: A comment is held for moderation
uk_UA: Коментар чекає на одобрення

en: A date format for all date strings.
uk_UA: Загальний формат дати.

en: A day number of the week that the week should start on.
uk_UA: Перший день тижня.

en: A description of the pattern.
uk_UA: Опис патерну.

en: A description of the theme.
uk_UA: Опис теми.

en: A desktop app that gives WordPress a permanent home in your taskbar.
uk_UA: Програма для настільних систем, в якій WordPress отримає постійну прописку на вашій панелі задач.

en: A detailed variation description.
uk_UA: Детальний опис варіації.

en: A duplicate event already exists.
uk_UA: Дублікат події вже існує.

en: A font family with slug "%s" already exists.
uk_UA: Сімейство шрифтів з частиною посилання "%s" вже існує.

en: A friendly name for the webhook.
uk_UA: Зрозуміле ім'я вебхука.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
uk_UA: Зрозумілий підсумок відповіді, включаючий код відповіді HTTP, повідомлення та тіло.

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
uk_UA: Опис

[ctx: A header for the shortcode display]
en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
uk_UA: Оцінка

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
uk_UA: Поділитись

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
uk_UA: Велика перевага блоків полягає в тому, що ви можете редагувати їх на місці та маніпулювати вмістом безпосередньо. Замість того, щоб мати поля для редагування речей, як джерело цитати, або тексту кнопки, ви можете безпосередньо змінити вміст. Спробуйте редагувати наступну цитату:

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
uk_UA: Читабельний опис налаштувань використаних в інтерфейсах.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
uk_UA: Читабельна мітка для налаштувань використаних в інтерфейсах.

en: A human-readable description of the post type.
uk_UA: Людино-читабельний опис типу запису.

en: A human-readable description of the resource.
uk_UA: Зрозумілий опис ресурсу.

en: A human-readable description of the taxonomy.
uk_UA: Читабельний опис таксономії.

en: A human-readable variation title.
uk_UA: Заголовок варіації, придатний для читання людиною.

en: A known issue.
uk_UA: Відома проблема.

en: A label describing the test.
uk_UA: Мітка, описуюча тест

en: A link to a post format
uk_UA: Посилання на формат запису

en: A link to a product category.
uk_UA: Посилання на категорію товару.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
uk_UA: Посилання на товар, що продається на іншому веб-сайті, наприклад, колаборація брендів.

en: A link to a product tag.
uk_UA: Посилання на позначку товару.

en: A link to a product.
uk_UA: Посилання на товар.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
uk_UA: На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

en: A list of stats to query must be provided.
uk_UA: Необхідно надати список статистичних параметрів для запиту.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
uk_UA: Список значень таксономії, які можуть бути використані для управління статусами замовлень/товарів.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
uk_UA: Список груп таксономії у видимості товару.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
uk_UA: Список власних внутрішніх блоків внутрішнього блоку. Це рекурсивне визначення, що слідує за батьківською схемою innerBlocks.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
uk_UA: Список сторінок вашого сайту.

en: A list of your store's products.
uk_UA: Перелік товарів Вашого магазину.

en: A list of your store's top-rated products.
uk_UA: Перелік товарів з найвищою оцінкою Вашого магазину.

en: A list or dropdown of categories.
uk_UA: Список або випадаюче меню категорій.

en: A list or dropdown of product categories.
uk_UA: Перелік або випадаюче меню категорій товарів.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
uk_UA: Жива ставка - це точна вартість відправлення замовлення, котру цитується безпосередньо від перевізника.

en: A media item.
uk_UA: Медіа елемент.

en: A minimum order amount
uk_UA: Мінімальна сума замовлення

en: A minimum order amount AND a coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення ТА купон

en: A minimum order amount AND coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення ТА купон

en: A minimum order amount OR a coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення АБО купон

en: A minimum order amount OR coupon
uk_UA: Мінімальна сума замовлення АБО купон

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
uk_UA: Архів публікацій Вашого сайту по місяцях.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
uk_UA: Більш детальний опис дій тесту і чому це важливо для користувача.

en: A multi-song music player
uk_UA: Багатопісенний музичний програвач

en: A name is required for this term.
uk_UA: Цій групі таксономії потрібна назва.

en: A named status for the object.
uk_UA: Іменований статус для об'єкта.

en: A named status for the post.
uk_UA: Іменований статус запису.

en: A named status for the theme.
uk_UA: Іменований статус для теми.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
uk_UA: Новий коментар до запису "%s" очікує вашого схвалення

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
uk_UA: Є нове незначне оновлення версії WordPress для вашого сайту. Часто незначні оновлення версії вирішують проблеми безпеки, тому дуже важливо встановлювати їх.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
uk_UA: Нове сповіщення щодо запису "%s" очікує вашого схвалення

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
uk_UA: Почалася обробка нової черги. <a href="%s">Переглянути процес виконання дій &raquo;</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
uk_UA: Нове зворотнє посилання на запис "%s" очікує вашого схвалення

en: A new version of WordPress is available.
uk_UA: Доступна нова версія WordPress.

en: A newer version of WordPress is available. {{link}}Update to %(version)s{{/link}}
uk_UA: Доступна нова версія WordPress. {{link}}Оновити до %(version)s{{/link}}

en: A note has been added to your order
uk_UA: До вашого замовлення було додано примітку

en: A page cache plugin was detected.
uk_UA: Виявлено плагін кешу сторінок.

en: A page cache plugin was not detected.
uk_UA: Плагін кешу сторінок не виявлено.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
uk_UA: Можна передати часткову IP-адресу, і будуть повернуті відповідні результати.

en: A password protected post can not be set to sticky.
uk_UA: Захищаючи паролем запис не може бути прикріплений.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
uk_UA: Лист з посиланням для відновлення паролю було надіслано на адресу електронної пошти, прив'язану до вашого облікового запису, доставка повідомлення може зайняти кілька хвилин. Будь ласка, зачекайте не менше 10 хвилин, перш ніж ініціювати ще один запит.

en: A password reset link was emailed to %s.
uk_UA: Посилання для скидання паролю відправлене користувачеві %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
uk_UA: Пароль для захисту змісту і уривка.

en: A persistent object cache is being used
uk_UA: Використовується постійний кеш об’єктів

en: A persistent object cache is not required
uk_UA: Постійний кеш об'єктів необов'язковий

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
uk_UA: Постійний кеш об’єктів робить базу даних вашого сайту більш ефективною, що призводить до швидшого завантаження, оскільки WordPress може отримати вміст і налаштування вашого сайту набагато швидше.

en: A plugin disallowed this event.
uk_UA: Плагін не дозволив цю подію.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
uk_UA: Плагін запобігає оновленням відключенням %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
uk_UA: Плагін завадив повторно запланувати подію.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
uk_UA: Плагін завадив запланувати подію.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
uk_UA: Плагін завадив прибрати подію із запланованих.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
uk_UA: Плагін завадив очистити хук.

en: A post ID mismatch has been detected.
uk_UA: Виявлено невідповідність ID запису.

en: A post can not be sticky and have a password.
uk_UA: Запис не може бути прикріплений і мати пароль захисту.

en: A post type mismatch has been detected.
uk_UA: Виявлено невідповідність типу запису.

en: A previous automatic background update could not occur.
uk_UA: Попереднє автоматичне фонове оновлення не відбулося.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
uk_UA: Попереднє автоматичне фонове оновлення завершилося критичною помилкою, оновлення зараз вимкнені.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
uk_UA: Атрибут товару з наданим ідентифікатором не знайдено

en: A product attribute with the provided ID could not be found
uk_UA: Атрибут товару із вказаним ідентифікатором не знайдено

en: A product category with the provided ID could not be found
uk_UA: Категорію товару із зазначеним ідентифікатором не знайдено

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
uk_UA: Клас доставки товару з наданим ідентифікатором не знайдено

en: A product tag with the provided ID could not be found
uk_UA: Позначки товару з наданим ідентифікатором не знайдено

en: A product with this ID already exists.
uk_UA: Товар із таким ідентифікатором вже існує.

en: A product with this SKU already exists.
uk_UA: Товар із таким артиклем вже існує.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
uk_UA: Посилання відновлення вже відіслане %1$s тому. Будь ласка, зачекайте ще %2$s перед тим, як запитати нове.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
uk_UA: Червона смужка зліва означає, що коментар чекає вашої перевірки.

en: A referrer is a click from another site that links to yours.
uk_UA: Джерело переходу це клік з іншого сайту, що веде на ваш.

en: A scheduled event has failed
uk_UA: Заплановане завдання пропущено

en: A scheduled event is late
uk_UA: Заплановане завдання пропущене

en: A search form for your site.
uk_UA: Пошукова форма для вашого сайту.

en: A search form for your store.
uk_UA: Форма пошуку Вашого магазину.

en: A selection of your own recent Instagrams.
uk_UA: Вибірка ваших власних останніх елементів Instagram.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
uk_UA: Набір товарів, які підходять один до одного, наприклад аксесуари до фотоапарата.

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
uk_UA: Зона доставки складається з регіонів, в які будуть надсилатися замовлення, та запропонованих способів доставки. Покупець може бути прив'язаний тільки до однієї зони, його адреса доставки буде використана для відображення способів, які доступні в його регіоні.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
uk_UA: Зона доставки це географічний регіон до якого застосовується певний набір способів та тарифів доставки.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
uk_UA: Зона доставки це географічний регіон де пропонується певний набір способів доставки.

en: A short description of the block, in human readable format.
uk_UA: Короткий опис блоку, в легкому для читання форматі.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату банківськими переказами BACS.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату чеками.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату готівкою при отриманні.

en: A simple widget that displays social media icons.
uk_UA: Простий віджет, який відображає іконки соціальних медіа.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
uk_UA: Окремий фізичний або віртуальний товар, наприклад футболка або електронна книга.

en: A static page
uk_UA: Статична сторінка

en: A sticky post can not be password protected.
uk_UA: Прикріплений запис не може бути захищений паролем.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
uk_UA: При використанні користувацьких постійних посилань потрібен структурний теґ. <a href="%s">Дізнатися більше</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
uk_UA: Ставку податків з наданим ідентифікатором не знайдено

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
uk_UA: Термін з цією назвою та адресою вже існує в цій таксономії.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
uk_UA: Елемент з вказаною назвою вже існує у батьківського елементу

en: A test is unavailable
uk_UA: Тест недоступний

en: A theme conflict.
uk_UA: Тема конфлікту.

en: A time format for all time strings.
uk_UA: Загальний формат часу.

en: A title on that page cannot be found.
uk_UA: Заголовок на цій сторінці не знайдено.

en: A unique identifier for the setting.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор установки.

en: A unique identifier for the tool.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор інструмента.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор, можна використати для з'єднання установок.

en: A valid URL was not provided.
uk_UA: Невірно вказано URL

en: A valid email address is required
uk_UA: Помилка: введіть правильну адресу E-mail будь-ласка.

en: A valid email address is required.
uk_UA: Потрібна коректна адреса e-mail.

en: A valid email address must be given.
uk_UA: Потрібна дійсна електронна адреса.

en: A valid event name must be specified.
uk_UA: Необхідно вказати дійсну назву події.

en: A valid free shipping coupon
uk_UA: Діючий купон на безкоштовну доставку

en: A valid prop name must be specified
uk_UA: Необхідно вказати дійсну назву властивості

en: A variable mismatch has been detected.
uk_UA: Виявлено розбіжність змінних.

en: A verification code was sent to %s.
uk_UA: Код підтвердження надіслано на %s.

en: A while ago
uk_UA: Трохи раніше

en: A widget containing a block.
uk_UA: Віджет, що містить блок.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
uk_UA: Zip-файл теми для завантаження.

en: A-Z
uk_UA: А-Я

en: ACT
uk_UA: АСТ

en: AI Service is unavailable, try again later.
uk_UA: Служба ШІ недоступна, повторіть спробу пізніше.

en: AI content generation is not allowed on this store. Update your store settings if you wish to enable this feature.
uk_UA: Генерування контенту з використанням ШІ в цьому магазині заборонено. Оновіть налаштування свого магазину, якщо хочете ввімкнути цю функцію.

en: AND
uk_UA: ТА

en: AOV
uk_UA: Середній чек

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
uk_UA: Ключ API згенерований. Скопіюйте ваші ключі зараз, так як секретний ключ буде захований, після того як ви підете з цієї сторінки.

en: API Key updated successfully.
uk_UA: Ключ API оновлено успішно.

en: API Version
uk_UA: Версія API

en: API credentials
uk_UA: API Повноваження

en: API docs
uk_UA: Документація API

en: API enabled
uk_UA: API увімкнено

en: API key
uk_UA: Ключ API

en: API key must be set to fetch stats.
uk_UA: Ключ API повинен бути встановлений для завантаження статистики.

en: API path.
uk_UA: API шлях.

en: API user is invalid
uk_UA: Користувач API невірний

en: ASC
uk_UA: За зростанням

en: Aargau
uk_UA: Ааргау

en: Abia
uk_UA: Абія

en: Abidjan
uk_UA: Абіджан

en: Abim
uk_UA: Абім

en: Abort
uk_UA: відмінити

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
uk_UA: Перервати регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару

en: About
uk_UA: Деталі

en: About Action Scheduler %s
uk_UA: Про планувальника дій %s

en: About Jetpack
uk_UA: Про Jetpack

en: About Pages
uk_UA: Про сторінки

en: About Us
uk_UA: Про нас

en: About WooCommerce
uk_UA: Про WooCommerce

en: About WordPress
uk_UA: Про WordPress

en: About Yourself
uk_UA: Про себе

en: About me
uk_UA: Про мене

en: About the math
uk_UA: Про математику

en: About the user
uk_UA: Про користувача

en: About us
uk_UA: Про нас

en: About.me Widget
uk_UA: Віджет About.me

en: Above each blog page
uk_UA: Над кожною сторінкою блогу

en: Above each blog post
uk_UA: Над кожним записом блогу

en: Above each comment
uk_UA: Над кожним коментарем

en: Abra
uk_UA: Абра

en: Abuja
uk_UA: Абуджа

en: Accept
uk_UA: Прийняти

en: Accept COD if the order is virtual
uk_UA: Дозволити оплату при отриманні для віртуальних замовлень

en: Accept Invitation
uk_UA: Прийняти запрошення

en: Accept credit and debit cards, offline (cash or bank transfer) and logged-in payments with money in Mercado Pago. Safe and secure payments with the leading payment processor in LATAM.
uk_UA: Приймайте кредитні та дебетові картки, офлайн (готівкою або банківським переказом) і грошима при авторизації в Mercado Pago. Безпечні та надійні платежі з провідним платіжним процесором в Латинській Америці.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooCommerce Payments%2$s
uk_UA: Приймайте кредитні картки та інші популярні способи оплати за допомогою %1$sWooCommerce Payments%2$s

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
uk_UA: Приймайте кредитні картки та інші популярні способи оплати за допомогою %1$sWooPayments%2$s

en: Accept credit/debit cards and other popular payment methods with no setup or monthly fees — and manage payments right from your store dashboard.
uk_UA: Приймайте кредитні/дебетові картки та інші популярні методи оплати без встановлення або щомісячних витрат — і керуйте платежами прямо зі своєї майстерні.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
uk_UA: Приймайте дебетові та кредитні картки в 135+ іноземних валютах, різні методи оплати, наприклад Alipay, та оформляйте замовлення одним дотиком за допомогою Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
uk_UA: Прийміть дебетові та кредитні картки в 135 і більше валютах, таких як Alipay, і одноразовий виїзд із Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше</a> .

en: Accept for virtual orders
uk_UA: Дозволити для віртуальних замовлень

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
uk_UA: Дозволяє приймати оплату через PayPal користуючись поточним рахунком або кредитною карткою.

en: Accepted Filetypes
uk_UA: Прийнятні типи файлів

en: Access competitive shipping prices
uk_UA: Отримайте найкращу ціну на доставку

en: Access denied
uk_UA: У доступі відмовлено

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
uk_UA: Отримайте доступ до знижок на доставку від DHL і USPS.

en: Access expires
uk_UA: Доступ спливає

en: Access granted
uk_UA: Доступ дозволено

en: Access photos stored in your Google Photos library
uk_UA: Отримати доступ до фотографій в бібліотеці Google Фото

en: Access restriction
uk_UA: Обмеження доступу

en: Access to Purchased Downloads
uk_UA: Доступ до придбаних завантажень

en: Access your account
uk_UA: Отримати доступ до свого облікового запису

en: Accessibility
uk_UA: Доступність

en: Accessibility Ready
uk_UA: Підтримка спеціальних можливостей

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
uk_UA: Доступність важлива - не забувайте атрибут image alt

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Account %s activated
uk_UA: Обліковий запис %s задіяно

en: Account Deleted!
uk_UA: Обліковий запис видалений!

en: Account Details
uk_UA: Деталі облікового запису

en: Account Information
uk_UA: Дані облікового запису

en: Account Management
uk_UA: Керування обліковим записом

en: Account Recovery
uk_UA: Відновлення облікового запису

en: Account Recovery Changed
uk_UA: Відновлення облікового запису змінено

en: Account Settings
uk_UA: Налаштування аккаунта

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
uk_UA: Налаштування облікового запису

en: Account Type
uk_UA: Тип облікового запису

en: Account URL
uk_UA: URL Облікового Запису

en: Account closure cannot be undone. It will remove your account along with all your sites and all their content.
uk_UA: Закриття облікового запису неможливо скасувати. Воно призведе до видалення вашого облікового запису, а також всіх ваших сайтів з їх вмістом.

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
uk_UA: Немає доступу до облікового запису. Будь ласка, перевірте свою e-mail адресу та пароль.

en: Account could not be created.
uk_UA: Не вдалося створити обліковий запис.

en: Account creation
uk_UA: Створення облікового запису

en: Account details
uk_UA: Деталі облікового запису

en: Account details changed successfully.
uk_UA: Деталі облікового запису успішно змінено.

en: Account details:
uk_UA: Деталі облікового запису

en: Account endpoints
uk_UA: Кінцеві точки облікового запису

en: Account erasure requests
uk_UA: Запити на видалення облікового запису

en: Account name
uk_UA: Назва банківського рахунку

en: Account number
uk_UA: Номер банківського рахунку

en: Account settings
uk_UA: Налаштування аккаунта

en: Account username
uk_UA: Ім'я користувача облікового запису

en: Accounts &amp; Privacy
uk_UA: Облікові записи &amp; Конфіденційність

en: Accra
uk_UA: Аккра

en: Accuracy
uk_UA: Точність

en: Achievement
uk_UA: Досягнення

en: Achievements
uk_UA: Досягнення

en: Acre
uk_UA: Акрі

en: Action
uk_UA: Дія

en: Action Group
uk_UA: Група дій

en: Action Scheduler
uk_UA: Планувальник дій

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
uk_UA: Планувальник дій переніс дані в користувацькі таблиці; однак в таблиці коментарів WordPress існують втрачені записи журналу. %1$s <a href="%2$s">Дізнатись більше &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
uk_UA: Планувальник дій - це масштабована, відстежувана черга завдань для фонової обробки великих наборів дій. Планувальник дій працює, викликаючи перехоплювач дії для запуску в певний момент в майбутньому. Заплановані дії також можуть бути заплановані для виконання за регулярним розкладом.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
uk_UA: Виконується перенесення за розкладом планувальника дій. Список запланованих дій може бути неповним.

en: Action Scheduler package
uk_UA: Пакет планувальника дій

en: Action Scheduler package running on your site.
uk_UA: Пакет планувальника дій вже працює на вашому сайті.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
uk_UA: Планувальнику дій не вдалося видалити дію %1$d. Причина: %2$s

en: Action Status
uk_UA: Статус дії

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
uk_UA: Дія [%1$s] має недійсний розклад: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
uk_UA: Дія [%1$s] містить недійсні аргументи. Неможливо розшифрувати JSON в масив. $args = %2$s

en: Action event
uk_UA: Подія дії

en: Action failed
uk_UA: Дія невдала

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
uk_UA: Дія не вдалася. Будь ласка, оновіть сторінку і повторіть спробу.

en: Action has been confirmed.
uk_UA: Дію підтверджено.

en: Action required!
uk_UA: Потрібна дія!

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
uk_UA: Статуси дій: Очікування, Завершено, Скасовано, Не виконано

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
uk_UA: Дія, яку необхідно виконати для підключення Jetpack.

en: Action/Status
uk_UA: Дія/Статус

en: Action:
uk_UA: Дія:

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
uk_UA: ActionScheduler_Action::$args має занадто велику довжину. Для індексації стовпчика args аргументи дії не повинні містити символів більше %d при кодуванні в форматі JSON.

en: Actionable order statuses
uk_UA: Діючі статуси замовлення

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Activate %1$s
uk_UA: Задіяти %1$s

en: Activate & Save
uk_UA: Активувати та зберегти

en: Activate &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Увімкнути &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
uk_UA: Активувати та оприлюднити

en: Activate &raquo;
uk_UA: Увімкнути &raquo;

en: Activate Account
uk_UA: Активувати обліковий запис

en: Activate Blog
uk_UA: Увімкнути блог

en: Activate Jetpack
uk_UA: Активувати Jetpack

en: Activate Plugin
uk_UA: Активувати цей плаґін

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
uk_UA: Активувати плагін і повернутися до Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
uk_UA: Увімкнути плагін та запустити "Importer".

en: Activate Press This
uk_UA: Активувати Press This

en: Activate Site
uk_UA: Увімкнути сайт

[ctx: Activate THEME-NAME on]
en: Activate %s on
uk_UA: Увімкнути %s на

en: Activate Two Step Authentication
uk_UA: Увімкнути двокрокову автентифікацію

en: Activate Your Subscription
uk_UA: Активувати свою підписку

en: Activate this plugin
uk_UA: Увімкнути цей плагін

en: Activate this theme
uk_UA: Увімкнути цю тему

[ctx: Activate this theme]
en: Activate
uk_UA: Увімкнути

en: Activate this webhook
uk_UA: Увімкнути цей вебхук

en: Activate usage tracking
uk_UA: Активувати відстеження використання

en: Activate your Akismet.com account %s
uk_UA: Активувати свій обліковий запис Akismet.com %s

en: Activate:
uk_UA: Активувати

en: Activated
uk_UA: Активовані?

en: Activating
uk_UA: Активація

en: Activation Key Required
uk_UA: Потрібний ключ активації

en: Activation Key:
uk_UA: Ключ активації:

en: Active
uk_UA: Активний

en: Active Child Theme
uk_UA: Діюча тема-нащадок

en: Active Passwords
uk_UA: Діючі паролі

en: Active Plugins
uk_UA: Активні плагіни

en: Active Posts
uk_UA: Діючі записи

en: Active Product Filters
uk_UA: Активні фільтри

en: Active Theme
uk_UA: Діюча тема

en: Active Upgrades
uk_UA: Активні платні послуги

en: Active editor
uk_UA: Активний редактор

en: Active filters
uk_UA: Активні фільтри

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
uk_UA[0]: Більше %s мільйона
uk_UA[1]: Більше %s мільйонів
uk_UA[2]: Більше %s мільйонів

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
uk_UA: Менше 10

en: Active plugins
uk_UA: Активні плагіни

en: Active plugins.
uk_UA: Активні плагіни.

en: Active theme
uk_UA: Діюча тема

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
uk_UA: Діюча тема: %1$s (версія %2$s)

en: Activities
uk_UA: Активність

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Activity log for the action.
uk_UA: Журнал активності для дії.

en: ActivityPub is a decentralized social networking protocol based on the ActivityStreams 2.0 data format. ActivityPub is an official W3C recommended standard published by the W3C Social Web Working Group. It provides a client to server API for creating, updating and deleting content, as well as a federated server to server API for delivering notifications and subscribing to content.
uk_UA: ActivityPub - це децентралізований протокол соціальних мереж, заснований на форматі даних ActivityStreams 2.0. ActivityPub - це офіційний стандарт, рекомендований W3C, опублікований робочою групою W3C Social Web. Він надає API клієнт-сервер для створення, оновлення та видалення вмісту, а також об'єднаний сервер-сервер API для доставки сповіщень та підписки на вміст.

en: Adak
uk_UA: Адак

en: Adamawa
uk_UA: Адамава

en: Adana
uk_UA: Адана

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
uk_UA[0]: Додати %1$s і ще %2$d товар до мого магазину
uk_UA[1]: Додати %1$s і ще %2$d товари до мого магазину
uk_UA[2]: Додати %1$s і ще %2$d товарів до мого магазину

en: Add %s
uk_UA: Додати %s

en: Add %s to my store
uk_UA: Додати %s до мого магазину

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
uk_UA: Додайте &ldquo;%s&rdquo; до кошика

en: Add Audio
uk_UA: Додати аудіо

en: Add Comment
uk_UA: Додати коментар

en: Add Contact Form
uk_UA: Додати форму зворотнього зв’язку

en: Add Credit Card
uk_UA: Додати кредитну картку

en: Add Custom Field
uk_UA: Додати користувацьке поле

en: Add Data Erasure Request
uk_UA: Додати запит на видалення даних

en: Add Data Export Request
uk_UA: Додати запит на експорт даних

en: Add Email
uk_UA: Додати e-mail

en: Add Embed
uk_UA: Додати вставку

en: Add Existing User
uk_UA: Додати існуючого користувача

en: Add Field
uk_UA: Додати поле

en: Add File
uk_UA: Додати файл

en: Add Free Domain
uk_UA: Додати безкоштовний домен

en: Add Items
uk_UA: Додати елементи

en: Add Link
uk_UA: Додати посилання

en: Add Link &raquo;
uk_UA: Додати посилання &raquo;

en: Add Location
uk_UA: Додати розташування

en: Add Many Items
uk_UA: Додати багато пунктів

en: Add Media
uk_UA: Додати медіа

en: Add Menu Item
uk_UA: Додати пункт меню

en: Add Menu Items
uk_UA: Додати пункти меню

en: Add New
uk_UA: Додати

en: Add New (MVP)
uk_UA: Додати новий (MVP)

en: Add New Answer
uk_UA: Додати нову відповідь

en: Add New Application Password
uk_UA: Додати новий пароль додатку

en: Add New Approved Directory
uk_UA: Додати новий затверджений каталог

en: Add New Category
uk_UA: Додати нову категорію

en: Add New Changeset
uk_UA: Додати набір змін

en: Add New Comment
uk_UA: Додати новий коментар

en: Add New Custom Field:
uk_UA: Додати нове користувацьке поле:

en: Add New Header Image
uk_UA: Додати нове зображення заголовка

en: Add New Image
uk_UA: Додати нове зображення

en: Add New Link
uk_UA: Додати нове посилання

en: Add New Link Category
uk_UA: Додати нову категорію посилань

en: Add New Media File
uk_UA: Додати новий медіафайл

en: Add New Menu Item Label
uk_UA: Додати мітку пункту меню

en: Add New Menu Section
uk_UA: Додати новий розділ меню

en: Add New Navigation Menu
uk_UA: Додати нове меню навігації

en: Add New Page
uk_UA: Додати нову сторінку

en: Add New Pattern
uk_UA: Додати новий патерн

en: Add New Plugin
uk_UA: Додати новий плагін

en: Add New Post
uk_UA: Додати новий запис

en: Add New Project
uk_UA: Додати новий проект

en: Add New Project Tag
uk_UA: Додати нову позначку проекту

en: Add New Project Type
uk_UA: Додати новий тип проекту

en: Add New Scheduled Action
uk_UA: Додати нову заплановану дію

en: Add New Site
uk_UA: Додати новий сайт

en: Add New Tag
uk_UA: Додати нову позначку

en: Add New Template
uk_UA: Додати новий шаблон

en: Add New Template Part
uk_UA: Додати нову частину шаблону

en: Add New Testimonial
uk_UA: Додати нову рекомендацію

en: Add New Theme
uk_UA: Додати нову тему

en: Add New Topic
uk_UA: Додати нову тему

en: Add New User
uk_UA: Додати нового користувача

en: Add One Item
uk_UA: Додати один пункт

en: Add Real Content
uk_UA: Додати дійсний вміст

en: Add Site
uk_UA: Додати сайт

en: Add These New Menu Items
uk_UA: Додати ці нові пункти меню

en: Add Trusted Site
uk_UA: Додати надійний сайт

en: Add Video
uk_UA: Додати відео

en: Add Widget
uk_UA: Додати віджет

en: Add WordPress Site
uk_UA: Додати WordPress сайт

en: Add Your Content
uk_UA: Додати вміст

en: Add a BandPage widget
uk_UA: Додати віджет BandPage

en: Add a Domain
uk_UA: Додати домен

en: Add a Site Logo
uk_UA: Додати логотип сайту

en: Add a Widget
uk_UA: Додати Віджет

en: Add a comment to this post
uk_UA: Додати коментар до цього запису

en: Add a domain
uk_UA: Додати домен

en: Add a filter
uk_UA: Додати фільтр

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
uk_UA: Додайте посилання та виберіть мітку для кнопки, пов'язаної з товаром, що продається в іншому місці.

en: Add a menu
uk_UA: Додати меню

en: Add a navigation menu to your sidebar.
uk_UA: Додати меню навігації до бічної колонки.

en: Add a new field
uk_UA: Додати нове поле

en: Add a new item after this item
uk_UA: Додати новий елемент після цього елементу

en: Add a new page
uk_UA: Додати нову сторінку

en: Add a new service
uk_UA: Додати новий сервіс

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
uk_UA: Додати примітку для вашої довідки, або додати примітку покупця(користувач буде повідомлений).

en: Add a product
uk_UA: Додати товар

en: Add a review
uk_UA: Додати відгук

en: Add a sharing button
uk_UA: Додати кнопку ділення

en: Add a {{link}}BandPage widget{{/link}} to display your music, photos, videos bio, and event listings.
uk_UA: Додати {{link}}віджет BandPage{{/link}}, щоби відображати свою музику, фото, відео біографії, та списки подій.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
uk_UA: Додайте додаткову інформацію про кожну категорію до звіту.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
uk_UA: Додайте додаткову інформацію про кожен купон до звіту.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
uk_UA: Додайте додаткову інформацію про кожен товар до звіту.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
uk_UA: Додайте до звіту додаткову інформацію про кожну варіацію.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
uk_UA: Додати альтернативних джерел для максимального HTML5 відтворення:

en: Add an "About Me" page
uk_UA: Додати сторінку "Про мене"

en: Add an Image
uk_UA: Додати зображення

en: Add an Instagram widget
uk_UA: Додати віджет Instagram

en: Add an icon
uk_UA: Додати піктограму

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
uk_UA: Додавайте та керуйте атрибутами, що використовуються для параметрів товару, такими як розмір і колір.

en: Add another option
uk_UA: Додати інший параметр

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
uk_UA: Додайте будь-які файли, які ви хочете запропонувати клієнтам для скачування після покупки, наприклад інструкції або відомості про гарантію. Оновленнями для всього магазину можна керувати в %1$sналаштуваннях товару%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
uk_UA: Додавайте стільки зон, скільки вам необхідно – покупці бачитимуть лише способи доступні для їхніх адрес.

en: Add attribute
uk_UA: Додати атрибут

en: Add audio source
uk_UA: Додати джерело аудіо

en: Add block
uk_UA: Додати блок

en: Add coupon
uk_UA: Додати купон

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to filter and search for this product. <a href="https://woo.com/document/managing-product-taxonomies/#product-attributes" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>.
uk_UA: Додайте описову інформацію, яку клієнти можуть використовувати для фільтрації та пошуку цього товару. <a href="https://woo.com/document/managing-product-taxonomies/#product-attributes" target="_blank" rel="noreferrer">Дізнатися більше</a>.

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
uk_UA: Додайте описову інформацію, за якою покупці зможуть шукати цей товар у вашому магазині, наприклад "Матеріал" або "Бренд".

en: Add existing
uk_UA: Додати існуючий

en: Add fee
uk_UA: Додати збір

en: Add file
uk_UA: Додати файл

en: Add hashtags in the content as native tags and replace the #tag with the tag-link
uk_UA: Додайте хештеги у вміст як власні теги та замініть #tag тегом-посиланням

en: Add images to product gallery
uk_UA: Додати зображення до галереї товару

en: Add item(s)
uk_UA: Додати позицію(ї)

en: Add key
uk_UA: Додати ключ

en: Add logo
uk_UA: Додати лого

en: Add manually
uk_UA: Додати вручну

en: Add media
uk_UA: Додати медіа

en: Add media files from your computer
uk_UA: Додати медіа файли зі свого комп’ютера

en: Add menu items
uk_UA: Додайте елементи меню

en: Add menu items from the column on the left.
uk_UA: Додати пункти меню з лівої колонки.

en: Add my products
uk_UA: Додати мої товари

en: Add new
uk_UA: Додати

en: Add new %s
uk_UA: Додати нове %s

en: Add new Comment
uk_UA: Додати новий коментар

en: Add new attribute
uk_UA: Додати новий атрибут

en: Add new category
uk_UA: Додати нову категорію

en: Add new coupon
uk_UA: Додати новий купон

en: Add new order
uk_UA: Додати нове замовлення

en: Add new page
uk_UA: Додати нову сторінку

en: Add new post
uk_UA: Додати новий запис

en: Add new product
uk_UA: Додати новий товар

en: Add new shipping class
uk_UA: Додати новий клас доставки

en: Add new site
uk_UA: Додати новий сайт

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
uk_UA: cyrillic

en: Add new tag
uk_UA: Додати новий теґ

en: Add new webhook
uk_UA: Додати новий вебхук

en: Add note
uk_UA: Додати примітку

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
uk_UA: Можна додати кілька пунктів одразу <strong>якщо поставите галочки біля кожного пункту і клацнете Додати в меню</strong>

en: Add or remove Labels
uk_UA: Додати або видалити мітки

en: Add or remove menu items
uk_UA: Додати чи видалити пункти меню

en: Add or remove tags
uk_UA: Додати або видалити теґи

en: Add order
uk_UA: Додати замовлення

en: Add payment method
uk_UA: Додати спосіб оплати

en: Add price
uk_UA: Додати ціну

en: Add price to all variations that don't have a price
uk_UA: Додайте ціну до всіх варіацій, які її не мають

en: Add prices
uk_UA: Додати ціни

en: Add product gallery images
uk_UA: Додати зображення галереї товару

en: Add product(s)
uk_UA: Додати товар(и)

en: Add products
uk_UA: Додати товари

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
uk_UA: Додайте рекомендовані маркетингові інструменти для залучення нових клієнтів та розвитку вашого бізнесу

en: Add sharing buttons
uk_UA: Додати кнопки ділення

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
uk_UA: Додати кнопки ділення до свого блогу та дозволити своїм відвідувачам ділитися записами зі своїми друзями.

en: Add shipping
uk_UA: Додайте доставку

en: Add shipping class
uk_UA: Додати клас доставки

en: Add shipping class costs
uk_UA: Додайте вартість класу доставки

en: Add shipping costs
uk_UA: Додати вартість доставки

en: Add shipping method
uk_UA: Додати спосіб доставки

en: Add shipping methods &amp; zones
uk_UA: Додати Способи та Зони доставки

en: Add shipping zone
uk_UA: Додати зону доставки

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
uk_UA: Додайте деякі атрибути на вкладці <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Атрибути</a>, щоб створити варіації. Обов'язково увімкніть опцію <b>Використовується для варіацій</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Дізнатися більше</a>

en: Add some pages
uk_UA: Додати деякі сторінки

en: Add some testimonials
uk_UA: Додати рекомендації

en: Add store details
uk_UA: Редагувати відомості про магазин

en: Add subtitles
uk_UA: Додати субтитри

en: Add tags
uk_UA: Додати теги

en: Add tax
uk_UA: Додати податок

en: Add tax rates
uk_UA: Додати податкові ставки

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
uk_UA: Додайте наступне до свого файлу %1$s у %2$s <strong>над</strong> рядком %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
uk_UA: Додати наступне до свого файлу %1$s, що знаходиться у %2$s, <strong>замінюючи</strong> інші правила WordPress:

en: Add the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
uk_UA: Додає новий інтерфейс навігації WooCommerce на панель керування

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
uk_UA: Додайте способи доставки, які потрібно зробити доступними для клієнтів у цій зоні.

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
uk_UA: Додати користувача, не посилаючи повідомлення що вимагає підтвердження.

en: Add this form to my post
uk_UA: Додати цю форму до мого запису

en: Add title
uk_UA: Додати заголовок

en: Add to Audio Playlist
uk_UA: Додати до списку відтворення аудіо

en: Add to Cart
uk_UA: Додати в кошик

en: Add to Dictionary
uk_UA: Додати в словник

en: Add to Menu
uk_UA: Додати до меню

en: Add to Widget
uk_UA: Додати до віджету

en: Add to audio playlist
uk_UA: Додати до списку відтворення аудіо

en: Add to cart
uk_UA: Додати у кошик

en: Add to cart URL.
uk_UA: URL Додати у кошик.

en: Add to cart behaviour
uk_UA: Додати в поведінку кошика

en: Add to cart button parameters.
uk_UA: Параметри кнопки додавання до кошика.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Додати в кошик: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
uk_UA: Додати в галерею

en: Add to menu
uk_UA: Додати в меню

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
uk_UA: Додати до меню: %1$s (%2$s)

en: Add to section:
uk_UA: Додати до розділу:

en: Add to video Playlist
uk_UA: Додати до списку відтворення відео

en: Add to video playlist
uk_UA: Додати до списку відтворення відео

en: Add to: %s
uk_UA: Додати на: %s

en: Add video source
uk_UA: Додати джерело відео

en: Add webhook
uk_UA: Додати вебхук

en: Add widget: %s
uk_UA: Додати віджет: %s

en: Add your first product
uk_UA: Додайте свій перший товар

en: Add your logo, create a homepage, and start designing your store.
uk_UA: Додайте логотип, створіть домашню сторінку та почніть проектувати свій магазин.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
uk_UA: Тут можна додати свій власний код CSS щоби змінити вигляд сайту.

en: Add your own event
uk_UA: Додати свою власну подію

en: Add your thoughts here... (optional)
uk_UA: Додати свої думки тут… (необов’язково)

en: Add zone
uk_UA: Додати зону

en: Add&nbsp;meta
uk_UA: Додати&nbsp;мета-дані

en: Add, organize, and modify individual menu items
uk_UA: Додати, організувати та змінити певні пункти меню

en: Add-on
uk_UA: Додаток

en: Add/remove code tag
uk_UA: Додати/видалити теґ code

en: Added
uk_UA: Додано

en: Added line items: %s
uk_UA: Додані елементи рядка: %s

en: Added:
uk_UA: Додано:

en: Adding Categories
uk_UA: Додавання категорій

en: Adding Tags
uk_UA: Додавання позначок

en: Adding Themes
uk_UA: Додати теми

en: Adding filters requires JavaScript!
uk_UA: Додавання фільтрів вимагає JavaScript!

en: Adding new attribute failed.
uk_UA: Не вдалося додати новий атрибут.

en: Addis Ababa
uk_UA: Аддіс-Абеба

en: Additional CSS
uk_UA: Додаткові CSS

en: Additional Capabilities
uk_UA: Додаткові можливості

en: Additional Email Addresses
uk_UA: Додаткові e-mail адреси

en: Additional content
uk_UA: Додатковий вміст

en: Additional context
uk_UA: Додатковий контекст

en: Additional data to pass to the extension
uk_UA: Додаткові дані для передачі розширенню

en: Additional fields to be persisted on the order.
uk_UA: Додаткові поля, які повинні бути збережені в замовленні.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
uk_UA: Текст підказка, що показується користувачу щодо налаштування.

en: Additional images added to this gallery: %s
uk_UA: Додаткові зображення додані до цієї галереї: %s

en: Additional information
uk_UA: Додаткова інформація

en: Additional items found: %d
uk_UA: Додаткові знайдені елементи: %d

en: Additional payment for Domain Registration
uk_UA: Додаткова оплата за реєстрацію домену

en: Additional rates
uk_UA: Додаткові Тарифи

en: Additional settings
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Additional shortcuts,
uk_UA: Додаткові скорочення,

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
uk_UA: Не вдалося зберегти додатковий податковий клас "%1$s". %2$s.

en: Additional tax classes
uk_UA: Додаткові класи податків

en: Address | Addresses
uk_UA[0]: Адреса

en: Address (optional)
uk_UA: Адреса (необов'язково)

en: Address 1
uk_UA: Адреса 1

en: Address 2
uk_UA: Адреса 2

en: Address Line 2
uk_UA: Адреси рядок 2

en: Address changed successfully.
uk_UA: Адресу успішно змінено.

en: Address line 1
uk_UA: Адреса 2

en: Address line 1.
uk_UA: Стрічка адреси 1.

en: Address line 2
uk_UA: Адреса 1

en: Address line 2 (optional)
uk_UA: Адреса 2 (не обов’язково)

en: Address line 2.
uk_UA: Стрічка адреси 2.

en: Address override
uk_UA: Перевизначити адресу

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Addresses
uk_UA: Адреси

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
uk_UA: Додає параметр на екрані замовлення для видалення особистих даних пакетом. Увага, видалення особистих даних не відворотне.

en: Adds the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
uk_UA: Додає новий інтерфейс навігації WooCommerce на панель керування

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
uk_UA: Додає новий інтерфейс налаштувань WooCommerce.

en: Adelaide
uk_UA: Аделаїда

en: Aden
uk_UA: Еден

en: Adjumani
uk_UA: Аджумани

en: Adjusted stock: %s
uk_UA: Скоригований запас: %s

en: Admin
uk_UA: Адміністратор

en: Admin Color Scheme
uk_UA: Кольори майстерні

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
uk_UA: Категорії

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
uk_UA: Купони

[ctx: Admin menu name]
en: Home
uk_UA: Головна

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
uk_UA: Замовлення

[ctx: Admin menu name]
en: Products
uk_UA: Товари

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
uk_UA: Заплановані дії

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
uk_UA: Класи доставки

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Administration Email Address
uk_UA: Адміністративна email адреса

en: Administration email verification
uk_UA: Перевірка email адміністратора

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: Administrators have access to all the administration features.
uk_UA: Адміністратори мають доступ до усіх можливостей.

en: Adrar
uk_UA: Адрар

en: Ads
uk_UA: Реклама

en: Ads Settings
uk_UA: Налаштування реклами

en: Advance automated workflows
uk_UA: Вдосконалені автоматизовані процеси

en: Advanced
uk_UA: Для досвідчених

en: Advanced Options
uk_UA: Додаткові параметри

en: Advanced Settings
uk_UA: Розширені налаштування

en: Advanced caching plugin.
uk_UA: Розширений плагін кешування.

en: Advanced customization
uk_UA: Розширені налаштування

en: Advanced options
uk_UA: Розширені опції

en: Advanced.
uk_UA: Для досвідчених

en: Advertisement
uk_UA: Реклама

en: Adıyaman
uk_UA: Адияман

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
uk_UA: Загальні

en: Affects all users
uk_UA: Впливає на всіх користувачів

en: Affiliate product
uk_UA: Партнерський товар

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
uk_UA: Спеціальні програми Affirm "Купуй зараз - заплати пізніше" дають змогу усунути цінові бар'єри та перетворити відвідувачів на покупців, збільшуючи середню вартість замовлення і розширюючи клієнтську базу.

en: Afghan afghani
uk_UA: Афганський афгані

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: Africa
uk_UA: Африка

en: Afrikaans
uk_UA: Африканський

en: After pre-tax discounts.
uk_UA: Після вирахування знижок на податки.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
uk_UA: Після застосування змін може знадобитися виконати дію <a href="%s" target="_blank">Регенерувати мініатюри</a>, щоб змінився розмір зображень.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
uk_UA: Після опублікування ваших змін нові розміри зображення можуть не відображатися, доки ви не відновите мініатюри. Ви можете зробити це за <a href="%1$s" target="_blank">допомогою розділу інструментів у WooCommerce</a> або за допомогою плагіна, такого як <a href="%2$s" target="_blank">Регенерація мініатюр</a> .

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
uk_UA: Після опублікування ваших змін нові розміри зображення будуть автоматично створені.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
uk_UA: Після цього їх можна перепризначити користувачеві, який увійшов в систему, перейшовши на <a href="%1$s">сторінку налаштувань вебхуків WooCommerce</a> та повторно зберігши їх.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
uk_UA: Після встановлення сторінки політики конфіденційності рекомендується відредагувати її.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
uk_UA: Afterpay дозволяє покупцям негайно отримувати товари та оплачувати покупки чотирма частинами і завжди без відсотків.

en: Afyon
uk_UA: Афьон

en: Agago
uk_UA: Агаго

en: Agrigento
uk_UA: Агрідженто

en: Aguascalientes
uk_UA: Аґуаскальєнтес

en: Agusan del Norte
uk_UA: Північний Агусан

en: Agusan del Sur
uk_UA: Південний Агусан

en: Ahafo
uk_UA: Ахафо

en: Ahuachapán
uk_UA: Ауачапан

en: Aichi
uk_UA: Айті

en: Airwallex Payments
uk_UA: Платежі Airwallex

en: Aisén del General Carlos Ibañez del Campo
uk_UA: Айсен-дель-Хенераль-Карлос-Ібан'єс-дель-Кампо

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
uk_UA: Akismet %s вимагає WordPress %s або вище.

en: Akismet Anti-spam strictness
uk_UA: Режим захисту Akismet

en: Akismet Configuration
uk_UA: Конфігурація Akismet.

en: Akismet FAQ
uk_UA: Часті питання щодо Akismet

en: Akismet Setup
uk_UA: Налаштування Akismet

en: Akismet Stats
uk_UA: Статистика Akismet

en: Akismet Support
uk_UA: Підтримка Akismet

en: Akismet Widget
uk_UA: Akismet віджет

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
uk_UA: Akismet позначив цей коментар як спам при повторній перевірці.

en: Akismet caught this comment as spam.
uk_UA: Akismet позначив цей коментар як спам.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
uk_UA[0]: Akismet перевірив %s коментар.
uk_UA[1]: Akismet перевірив %s коментаря.
uk_UA[2]: Akismet перевірив %s коментарів.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
uk_UA: Akismet узгодив цей коментар при повторній перевірці.

en: Akismet cleared this comment.
uk_UA: Akismet схвалив цей коментар.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
uk_UA: Akismet не може повторно перевірити ваші коментарі на спам.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
uk_UA: Akismet виявив проблему при виконанні попереднього SSL-запиту і тимчасово відключив SSL. Через деякий час Akismet знову буде використовувати SSL для запитів.

en: Akismet error code: %s
uk_UA: Код помилки Akismet: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
uk_UA: Akismet фільтрує спам, щоб ви могли зайнятися більш важливими речами.

en: Akismet has detected a problem.
uk_UA: Akismet виявив проблему.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %d годину!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %d години!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %d годин!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %d хвилину!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %d хвилини!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %d хвилин!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
uk_UA[0]: Akismet заощадив вам %s день!
uk_UA[1]: Akismet заощадив вам %s дні!
uk_UA[2]: Akismet заощадив вам %s днів!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
uk_UA: Akismet не сконфігурований. Вам потрібно ввести ключ API.

en: Akismet privacy notice
uk_UA: Akismet повідомлення про конфіденційність

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
uk_UA: Akismet перевірив ще раз цей коментар і позначив як спам

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
uk_UA: Akismet перевірив і упіймав цей коментар як спам.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
uk_UA: Akismet заново перевірив цей коментар і узгодив

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
uk_UA: Akismet перевірив і видалив цей коментар.

en: Akismet stats
uk_UA: Статистика Akismet

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s), але автоматично спробує пізніше.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар, але автоматично спробує ще раз пізніше.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
uk_UA: Akismet не зміг перевірити цей коментар (відповідь: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
uk_UA: Akismet не зміг перевірити ще раз цей коментар.

en: Akita
uk_UA: Акіта

en: Aklan
uk_UA: Аклан

en: Aksaray
uk_UA: Аксарай

en: Akwa Ibom
uk_UA: Аква-Ібом

en: Al Sharqia
uk_UA: Аль-Шаркія

en: Alabama
uk_UA: Алабама

en: Alagoas
uk_UA: Алагоас

en: Alajuela
uk_UA: Алахуела

en: Alaska
uk_UA: Аляска

en: Alba
uk_UA: Альба

en: Albacete
uk_UA: Альбасете

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Albanian
uk_UA: Албанська

en: Albanian lek
uk_UA: Албанський лек

en: Albay
uk_UA: Албай

en: Alberta
uk_UA: Альберта

en: Alborz (البرز)
uk_UA: Альборз (البرز)

en: Album
uk_UA: Альбом

en: Alebtong
uk_UA: Албтонг

en: Alert
uk_UA: Увага

en: Alessandria
uk_UA: Алессандрія

en: Alexandria
uk_UA: Александрія

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: Algerian dinar
uk_UA: Алжирський динар

en: Algiers
uk_UA: Алжир

en: Alias for customer_type (deprecated).
uk_UA: Псевдонім для customer_type (застаріло).

en: Alibori
uk_UA: Аліборі

en: Alicante
uk_UA: Аліканте

en: Align
uk_UA: Вирівняти

en: Align Center
uk_UA: Вирівняти по середині

en: Align Left
uk_UA: Вирівняти ліворуч

en: Align Right
uk_UA: Вирівняти праворуч

en: Align center
uk_UA: Вирівняти по центру

en: Align left
uk_UA: Вирівняти ліворуч

en: Align right
uk_UA: Вирівняти праворуч

en: Alignment
uk_UA: Вирівнювання

[ctx: Alignment option]
en: None
uk_UA: Немає

en: All
uk_UA: Все

en: All %s
uk_UA: Всі %s

en: All Apps
uk_UA: Всі програми

en: All Categories
uk_UA: Всі категорії

en: All Changesets
uk_UA: Всі набори змін

en: All Comments
uk_UA: Всі коментарі

en: All Domains
uk_UA: Всі домени

en: All Link Categories
uk_UA: Всі посилання категоії

en: All Links
uk_UA: Всі посилання

en: All Locations
uk_UA: Всі розташування

en: All Menu Item Labels
uk_UA: Усі мітки пункту меню

en: All Menu Sections
uk_UA: Всі розділи меню

en: All My Sites
uk_UA: Всі мої сайти

en: All Pages
uk_UA: Всі сторінки

en: All Patterns
uk_UA: Усі патерни

en: All Posts
uk_UA: Всі записи

en: All Products
uk_UA: Всі продукти

en: All Project Tags
uk_UA: Всі позначки проектів

en: All Project Types
uk_UA: Всі типи проектів

en: All Projects
uk_UA: Всі проекти

en: All Settings
uk_UA: Всі налаштування

en: All Sites
uk_UA: Всі сайти

en: All Tabs:
uk_UA: Всі вкладки:

en: All Tags
uk_UA: Всі позначки

en: All Testimonials
uk_UA: Всі рекомендації

en: All Time
uk_UA: Весь час

en: All Types
uk_UA: Всі типи

en: All Users
uk_UA: Всі користувачі

en: All allowed countries
uk_UA: Всі дозволені країни

en: All apps
uk_UA: Всі програми

en: All author pages
uk_UA: Всі сторінки автора

en: All automatic updates are disabled.
uk_UA: Автоматичні оновлення відключені.

en: All capabilities assigned to the user.
uk_UA: Всі можливості призначені користувачеві.

en: All capabilities used by the post type.
uk_UA: Всі можливості використовувані типом запису.

en: All capabilities used by the taxonomy.
uk_UA: Усі можливості використовувані таксономією.

en: All categories
uk_UA: Всі категорії

en: All category pages
uk_UA: Всі сторінки категорії

en: All colors
uk_UA: Всі кольори

en: All columns
uk_UA: Всі колонки

en: All comment types
uk_UA: Всі типи коментарів

en: All content
uk_UA: Весь контент

en: All coupons
uk_UA: Всі купони

en: All date archives
uk_UA: Всі архіви дати

en: All dates
uk_UA: Всі дати

en: All domains
uk_UA: Всі домени

en: All done!
uk_UA: Все готове!

en: All done.
uk_UA: Все зроблено.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
uk_UA: Зроблено. <a href="%s">Насолоджуйтесь!</a>

en: All features, supported by the post type.
uk_UA: Всі можливості підтримувані типом запису.

en: All formats
uk_UA: Всі формати

en: All image sizes
uk_UA: Всі розміри зображень

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
uk_UA: Всі вироби на 100% виготовлені вручну, за допомогою гончарного круга або традиційних технік.

en: All languages
uk_UA: Всі мови

en: All levels
uk_UA: Всі рівні

en: All media items
uk_UA: Всі медіа елементи

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
uk_UA: Всі відсутні сторінки WooCommerce успішно встановлено

en: All modules activated.
uk_UA: Всі модулі активовані.

en: All notifications
uk_UA: Всі сповіщення

en: All of your WordPress files are writable.
uk_UA: Всі ваші файли WordPress доступні для запису.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
uk_UA: Всі незавершені та в очікуванні дії імпорту були скасовані.

en: All posts on this site
uk_UA: Всі записи на цьому сайті

en: All posts were added to the category with the same name.
uk_UA: Всі публікації були додані до категорії з вказаною назвою.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
uk_UA: Всі записи було імпортовано від імені теперішнього користувача. Використовуйте цю форму для того щоб переназначити публікації іншим користувачам WordPress. Ви можете <a href="users.php">додати користувачів</a>, потім повернутись та закінчити маппінґ авторів. Ця форма може бути використана скільки завгодно разів поки Ви не активуєте функцію "Перезапустити" що нижче.

en: All products
uk_UA: Всі товари

en: All ratings
uk_UA: Всі оцінки

en: All shipping classes
uk_UA: Всі класи доставки

en: All sites
uk_UA: Всі сайти

en: All sizes except thumbnail
uk_UA: Усі розміри крім мініатюр

en: All sources
uk_UA: Всі джерела

en: All systems functional.
uk_UA: Всі системи працюють.

en: All tag pages
uk_UA: Всі сторінки позначки

en: All tags
uk_UA: Всі теги

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
uk_UA: Всі файли, які ви завантажили, показуються в Медіа Бібліотеці, спочатку показуються новіші завантаження.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
uk_UA: Всі файли, які ви завантажили, зберігаються у медіа бібліотеці, останні з них відображаються на початку. Використовуючи вкладку "Параметри екрану", ви можете змінити вигляд цього екрану.

en: All time
uk_UA: За весь час

en: All types
uk_UA: Всі типи

en: All updates have been completed.
uk_UA: Всі оновлення завершено.

en: All-in-one shipping tool:
uk_UA: Універсальний інструмент для транспортування:

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
uk_UA: Дозволити <a href="%s">зворотні посилання та сповіщення</a>

en: Allow Comments
uk_UA: Дозволити коментування

en: Allow Pings
uk_UA: Дозволити пінґ

en: Allow backorders?
uk_UA: Дозволити резервування?

en: Allow comments
uk_UA: Дозволити коментарі

en: Allow comments on new posts
uk_UA: Дозволити коментарі до нових записів

en: Allow customer reviews?
uk_UA: Дозволити відгуки?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
uk_UA: Дозволити покупцям вибрати місце самовивозу під час оформлення замовлення.

en: Allow customers to create an account during checkout
uk_UA: Дозволити клієнтам створювати обліковий запис під час оформлення замовлення

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
uk_UA: Дозволити клієнтам створювати обліковий запис на сторінці "Мій обліковий запис"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
uk_UA: Дозволити клієнтам входити в існуючий обліковий запис під час оформлення замовлення

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
uk_UA: Дозволити покупцям забирати замовлення самостійно. По замовчуванню, при використанні самовивозу, базові податки будуть нараховані незалежно від адреси покупця.

en: Allow customers to place orders without an account
uk_UA: Дозволити клієнтам розміщувати замовлення без облікового запису

en: Allow free shipping
uk_UA: Дозволяти безкоштовну доставку

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
uk_UA: Дозволити сповіщення про посилання від інших блогів (сповіщення та зворотні посилання)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
uk_UA: Дозволити посилання оповіщення з інших блогів (сповіщення і зворотні посилання) на нові статті.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
uk_UA: Дозволити оповіщення з інших блогів (сповіщення і зворотні посилання) для нових записів

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
uk_UA: Дозволити оповіщення з інших блогів (сповіщення і зворотні посилання) для нових записів.

en: Allow new users to sign up
uk_UA: Дозволити реєструватися новим користувачам

en: Allow one item to be bought in a single order.
uk_UA: Дозволити купувати один товар на одне замовлення.

en: Allow other answers
uk_UA: Дозволити інші відповіді

en: Allow people to post comments on new articles
uk_UA: Дозволити людям додавати коментарі до нових статей

en: Allow people to submit comments on new posts
uk_UA: Дозволити залишати коментарі до нових записів

en: Allow people to submit comments on new posts.
uk_UA: Дозволити залишати коментарі до нових записів.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
uk_UA: Дозволити видалення особистих даних загалом із замовлень

en: Allow purchases
uk_UA: Дозволити покупки

en: Allow purchases, but notify customers
uk_UA: Дозволити покупки, але повідомити покупців

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
uk_UA: Дозвольте читачам легко ділитися вашими записами, додавши кнопки ділення на свій сайт.

en: Allow reviews.
uk_UA: Дозволити відгуки.

en: Allow search engines to index this site
uk_UA: Дозволити пошуковим системам індексувати цей сайт

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
uk_UA: Дозволити відстеження використання WooCommerce

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
uk_UA: Дозволити використовувати режим перенаправлення (небезпечно) в крайньому випадку

en: Allow, but notify customer
uk_UA: Дозволяти, але сповістити покупця

en: Allowed Files
uk_UA: Дозволені файли

en: Allowed ZIP/post codes
uk_UA: Дозволені Поштові Індекси

en: Allowed emails
uk_UA: Дозволені email

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
uk_UA: Дозволені типи файлів: <strong>%s</strong>.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
uk_UA: Дозволити використання html5 розмітки для форм пошуку і коментарів, списків коментарів, галереї та підпису.

en: Almaty
uk_UA: Алмати

en: Almería
uk_UA: Альмерія

en: Alphabetical
uk_UA: По алфавіту

en: Already Installed
uk_UA: Вже встановлено

en: Already own a domain?
uk_UA: Вже володієте доменом?

en: Already pinged:
uk_UA: Пінґ було надіслано:

en: Alt Text
uk_UA: Альтернативний текст

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
uk_UA: Альтернативний текст для зображення, наприклад «Богдан Хмельницький»

en: Alta Verapaz
uk_UA: Альта-Верапас

en: Alternate text:
uk_UA: Альтернативний текст:

en: Alternative Text
uk_UA: Альтернативний текст

en: Alternative source
uk_UA: Альтернативне джерело

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
uk_UA: Альтернативний текст для показу коли вкладення не відображається.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
uk_UA: В якості альтернативи, підтвердіть адресу електронної пошти, вказану в наведеному нижче замовленні.

en: Alto Paraguay
uk_UA: Альто Парагвай

en: Alto Paraná
uk_UA: Альто-Парана

en: Altofocus Theme
uk_UA: Тема Altofocus

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Always put spam in the Spam folder for review.
uk_UA: Завжди поміщати спам в папку Спам для перегляду.

en: Always show posts on the front page
uk_UA: Завжди показувати записи на головній сторінці

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
uk_UA: Завжди показувати залишки, напр "Залишилось 12"

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
uk_UA: Завжди використовувати HTTPS при відвідуванні адміністративних сторінок

en: Always use https when visiting the admin
uk_UA: Завжди використовувати захищене  https з'єднання при перегляді адміністративної панелі

en: Amambay
uk_UA: Амамбай

en: Amapá
uk_UA: Амапа

en: Amasya
uk_UA: Амасья

en: Amazonas
uk_UA: Амазонас

en: America
uk_UA: Америка

en: American Samoa
uk_UA: Американське Самоа

en: Amman
uk_UA: Амман

en: Amnat Charoen
uk_UA: Амнат Чароен

en: Amolatar
uk_UA: Амолатар

en: Amount
uk_UA: Кількість

en: Amount already refunded
uk_UA: Вже повернена сума

en: Amount discounted
uk_UA: Сума зі знижкою

en: Amount discounted by coupons.
uk_UA: Сума зі знижкою за купонами.

en: Amount of coupons.
uk_UA: Кількість купонів.

en: Amount of customers.
uk_UA: Кількість клієнтів.

en: Amount of items sold.
uk_UA: Кількість проданих товарів.

en: Amount of orders.
uk_UA: Кількість замовлень.

en: Amount of products.
uk_UA: Кількість товарів.

en: Amount of reviews that the product has.
uk_UA: Кількість відгуків, які має товарів.

en: Amount of reviews that the product have.
uk_UA: Кількість відгуків товару.

en: Amount of reviews.
uk_UA: Кількість відгуків.

en: Amount of sales.
uk_UA: Обсяг продаж.

en: Amount of tax codes.
uk_UA: Кількість податкових кодів.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
uk_UA: Сума, яка буде повернута за цю позицію (без податків).

en: Amount that will be refunded for this tax.
uk_UA: Сума, яка буде повернута з цього податку.

en: Amsterdam
uk_UA: Амстердам

en: Amudat
uk_UA: Амудат

en: Amuria
uk_UA: Амурія

en: Amuru
uk_UA: Амуру

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
uk_UA: Використання підключення по HTTPS - більш безпечний спосіб перегляду мережі. Багато служб сьогодні обов'язково вимагають HTTPS. Протокол HTTPS також дозволяє використовувати переваги, які можуть прискорити роботу сайту, поліпшити ранжування в пошукових системах і поліпшити довіру відвідувачів, допомагаючи їм захистити їх конфіденційність в мережі.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
uk_UA: Обліковий запис з цим ім`ям вже зареєстрований. Будь ласка, виберіть інше ім`я.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
uk_UA: Обліковий запис вже зареєстровано на вашу електронну адресу. <a href="#" class="showlogin">Будь ласка, увійдіть.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
uk_UA: Обліковий запис з такою адресою електронної пошти вже зареєстрований. Будь ласка, увійдіть в систему, перш ніж продовжити.

en: An active PHP session was detected
uk_UA: Виявлена активна PHP сесія

en: An additional, optional address line for your business location.
uk_UA: Додаткова необов'язкова адреса для місцезнаходження вашого підприємства.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
uk_UA: Буквено-цифровий ідентифікатор типу записи.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
uk_UA: Алфавітно-цифровий ідентифікатор ресурсу, унікальний для свого типу.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
uk_UA: Алфавітно-цифровий ідентифікатор ресурсу.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
uk_UA: Буквено-цифровий ідентифікатор для редакції, унікальний для свого типу.

en: An alphanumeric identifier for the status.
uk_UA: Буквено-цифровий ідентифікатор статусу.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
uk_UA: Буквено-цифровий ідентифікатор таксономії.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
uk_UA: Буквено-цифровий ідентифікатор елемента унікальний для його типу.

en: An alphanumeric identifier for the user.
uk_UA: Алфавітно-цифровий ідентифікатор користувача.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
uk_UA: Анонімний рядок, створений за вашою адресою електронної пошти (також називається хеш), може бути наданий службі Gravatar, щоб дізнатись, чи ви його використовуєте. Політика конфіденційності служби Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення вашого коментаря, ваше зображення профілю буде видно для громадськості в контексті вашого коментарю.

en: An application name is required to create an application password.
uk_UA: Назва застосунку обов'язкова для створення паролю застосунку.

en: An application would like to connect to your account.
uk_UA: Додаток хоче підключитися до вашого облікового запису.

en: An array of actions, if any, for the note.
uk_UA: Масив дій (при наявності) для даної примітки.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
uk_UA: Масив даних, що повертається з платіжного шлюзу.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
uk_UA: Була зроблена спроба, але ваш сайт не вдалося оновити автоматично.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
uk_UA: Автоматичне оновлення WordPress аварійно завершилось - <a href="%s">спробуйте ще раз</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
uk_UA: Автоматичне оновлення WordPress не вдалося! Будь ласка, повідомте адміністратора сайту.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
uk_UA: Середній денний рейтинг — кількість переглядів розділена на кількість днів.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
uk_UA: Кінцева точка, яка використовується для пошуку в журналах завантаження за певною IP-адресою.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
uk_UA: Під час активації %s сталася помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
uk_UA: Під час деактивації розширення  %1$s сталася помилка. Перейдіть на <a href="%2$s">вкладку плагінів</a>, щоб дезактивувати його вручну.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
uk_UA: Під час деактивації підписки на %s сталася помилка. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
uk_UA: Сталася помилка Це може означати, що канал не працює. Спробуйте ще раз пізніше.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
uk_UA: Сталася помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
uk_UA: Відбулась помилка — схоже, що канал не працює. Спробуйте ще раз.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
uk_UA: Виникла помилка при спробі приєднання вас до цього сайту. Повернутись на <a href="%s">домашню сторінку</a>.

en: An error occurred authorizing your account.
uk_UA: Сталася помилка при авторизації вашого облікового запису.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
uk_UA: Внаслідок помилки в процесі обробки запиту дані споживача не були відправлені

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
uk_UA: Відбулась помилка завантаження на сервер. Спробуйте ще раз.

en: An error occurred while activating %(plugin)s on %(site)s.
uk_UA: Сталася помилка при активації %(plugin)s на %(site)s.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
uk_UA: Під час спроби створення повернення з допомогою API платіжного шлюзу виникла помилка.

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
uk_UA: Сталася помилка при очищенні замовлення %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
uk_UA: Сталася помилка при обчисленні різниці для замовлення %1$d: %2$s

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
uk_UA: Сталася помилка під час вимкнення %(plugin)s на %(site)s.

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
uk_UA: Сталася помилка при збереженні. Будь ласка, почекайте хвилинку і спробуйте ще раз.

en: An error occurred while updating %(plugin)s on %(site)s.
uk_UA: Сталася помилка при оновленні %(plugin)s на %(site)s.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
uk_UA: Сталася помилка при оновленні %1$s: %2$s

en: An error occurred while uploading the file.
uk_UA: Сталася помилка при завантаженні файлу.

en: An error occurred.
uk_UA: Сталася помилка.

en: An error occurred. Please try again later.
uk_UA: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: An error occurred. Please try again.
uk_UA: Виникла помилка. Будь ласка спробуйте знову.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
uk_UA: Помилка з типом %1$s виникла на рядку %2$s файлу %3$s. Повідомлення про помилку: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
uk_UA: Експортер неправильно використовував реєстраційний фільтр.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
uk_UA: Ідентифікатор групи, до якої належить ця настройка.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
uk_UA: Імпорт вже виконується. Дозвольте завершити попередній імпорт, перш ніж починати новий.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
uk_UA: Для цієї email-адреси вже існує незавершений запит.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
uk_UA: Очікувалося ціле число, але було отримано "%1$s" (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
uk_UA: Інтеграція зі службами MaxMind для визначення місця розташування. Зауважте, що ця інтеграція виконуватиме лише пошук країни.

en: An invalid setting value was passed.
uk_UA: Хибне значення установки було прийнято.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
uk_UA: Позиції, які більше не доступні для придбання, були видалені з вашого кошика.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
uk_UA: Додаткова зона, яку можна використовувати для налаштування способів доставки, доступних для будь-яких регіонів, які не були перелічені вище.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
uk_UA: Для вас створено замовлення на %1$s. Ваш рахунок-фактура нижче, з посиланням, щоб здійснити платіж, коли ви будете готові: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
uk_UA: Примітку до замовлення з зазначеним ідентифікатором не знайдено

en: An order refund with the provided ID could not be found.
uk_UA: Відшкодування за замовленням із зазначеним номером не знайдено.

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
uk_UA: При спробі застосувати купон %s сталася помилка.

en: An unexpected error occurred.
uk_UA: Сталася несподівана помилка.

en: An unknown error has occurred. Please try again.
uk_UA: Сталася невідома помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An unknown error occurred
uk_UA: Сталася невідома помилка

en: An unknown error occurred.
uk_UA: Сталася невідома помилка.

en: Anadyr
uk_UA: Анадир

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Analytics cache cleared.
uk_UA: Кеш аналітики очищено.

en: Anambra
uk_UA: Анамбра

en: Ancash
uk_UA: Анкаш

en: Ancestor blocks.
uk_UA: Батьківські блоки.

en: Anchorage
uk_UA: Анкорідж

en: Ancona
uk_UA: Анкона

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
uk_UA: І це, звичайно, <em>Списки</em> :)

en: Andaman and Nicobar Islands
uk_UA: Андаманські і Нікобарські острови

en: Andhra Pradesh
uk_UA: Андхра-Прадеш

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Anenii Noi
uk_UA: Аненій Ной

en: Ang Thong
uk_UA: Анг Тонг

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
uk_UA: Кут для повороту за годинниковою стрілкою.

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Angolan kwanza
uk_UA: Ангольська кванза

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Anhui / 安徽
uk_UA: Аньхой

en: Ankara
uk_UA: Анкара

en: Annaba
uk_UA: Аннаба

en: Anonymous
uk_UA: Анонімний

en: Anonymous link
uk_UA: Анонімне посилання

en: Another attempt will be made with the next release.
uk_UA: Ще одну спробу буде зроблено в наступному випуску.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
uk_UA: Ще один етап замовлення. Подивіться на ваш звіт про замовлення, в якому зібрані ваші замовлення на сьогоднішній день.

en: Another update is currently in progress.
uk_UA: Наразі виконується інше оновлення.

en: Answer Group
uk_UA: Група відповідей

en: Answers
uk_UA: Відповіді

en: Antalya
uk_UA: Анталія

en: Antananarivo
uk_UA: Антананаріву

en: Antarctica
uk_UA: Антарктика

en: Anti-Spam
uk_UA: Анти-спам

en: Anti-spam
uk_UA: Анти-спам

en: Antigua
uk_UA: Антигуа

en: Antigua and Barbuda
uk_UA: Антигуа та Барбуда

en: Antioquia
uk_UA: Антіокія

en: Antique
uk_UA: Антіке

en: Antofagasta
uk_UA: Антофагаста

en: Any %s
uk_UA: Будь-який %s

en: Any %s&hellip;
uk_UA: Будь який %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
uk_UA: Будь-який &quot;%1$s&quot; метод

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
uk_UA: Будь-який блок може вибрати ці вирівнювання. Вбудований блок також має їх, і реагує на нього з коробки:

en: Any category
uk_UA: Будь-яка категорія

en: Any extra capabilities assigned to the user.
uk_UA: Будь-які додаткові можливості призначені користувачеві.

en: Any location you set for this post will be public.
uk_UA: Будь-яке розміщення, яке ви задасте для цього запису, буде громадське.

en: Anyone can register
uk_UA: Реєструватись може кожен

en: Anyone posts a comment
uk_UA: Хтось додає коментар

en: Anzoátegui
uk_UA: Ансоатегі

en: Aomori
uk_UA: Аоморі

en: Aosta
uk_UA: Аоста

en: Apac
uk_UA: Апак

en: Apartment, suite, etc.
uk_UA: Квартира, офіс, тощо.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
uk_UA: Квартира, номер і т. д. (необов'язково)

en: Apartment, suite, unit, etc.
uk_UA: Будинок, офіс, блок, тощо.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
uk_UA: Квартира, офіс, блок, тощо (опціонально)

en: Apayao
uk_UA: Апаяо

en: Apia
uk_UA: Апіа

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
uk_UA: Вибачте, сторінку не знайдено. Спробуйте скористатися пошуком.

en: Apologies, but this content has not been translated to %1$s yet. Read the <a href="%2$s">original version in English</a>.
uk_UA: На жаль, цей вміст ще не перекладено на цю мову: %1$s. Читати <a href="%2$s">початкову версію англійською</a>.

en: Apostrophe Theme
uk_UA: Тема Apostrophe

en: App Name
uk_UA: Назва програми

en: App Settings
uk_UA: Налаштування програми

en: App name
uk_UA: Назва програми

en: Appearance
uk_UA: Вигляд

en: Append a unique string to filename for security
uk_UA: Додати унікальний рядок до імені файлу для підвищення рівня безпеки

en: Appenzell Ausserrhoden
uk_UA: Аппензель Аузаходен

en: Appenzell Innerrhoden
uk_UA: Аппензель Іннерходен

en: Application Name
uk_UA: Назва програми

en: Application Passwords
uk_UA: Паролі додатків

en: Application authentication request
uk_UA: Запит аутентифікації додатку

en: Application name
uk_UA: Назва програми

en: Application password not found.
uk_UA: Пароль застосунку не знайдено.

en: Application passwords
uk_UA: Паролі програм

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
uk_UA: Паролі додатків дозволяють авторизацію неінтерактивних систем, таких як XML-RPC або REST API, без необхідності вказувати ваш справжній пароль. Паролі додатків можуть бути легко відкликані, їх не можна використовувати для звичайного входу на ваш сайт.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
uk_UA: Паролі застосунків недостуні для вашого облікового запису. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту для допомоги.

en: Application passwords are not available.
uk_UA: Паролі застосунку недоступні.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
uk_UA[0]: Паролі додатку надають доступ до <a href="%1$s">сайтів (у вас %2$s сайт), до яких у вас є доступ у цьому встановленні WordPress</a>.
uk_UA[1]: Паролі додатку надають доступ до <a href="%1$s">всіх сайтів (у вас %2$s сайти), до яких у вас є доступ у цьому встановленні WordPress</a>.
uk_UA[2]: Паролі додатку надають доступ до <a href="%1$s">всіх сайтів (у вас %2$s сайтів), до яких у вас є доступ у цьому встановленні WordPress</a>.

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Apply Changes
uk_UA: Пiдтвердити змiни

en: Apply Crop
uk_UA: Застосувати кадрування

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s.
uk_UA: Застосовуйте податкову ставку, якщо товар підпадає під зниження або звільнення від нього. %1$sДізнатися більше%2$s.

en: Apply changes to:
uk_UA: Зберегти зміни до:

en: Apply coupon
uk_UA: Застосувати купон

en: Apply minimum order rule before coupon discount
uk_UA: Застосувати правило мінімальної суми замовлення без урахування знижки

en: Apply to all qualifying items in cart
uk_UA: Застосувати до усіх вибраних позицій в кошику

en: Apply your skills or learn new ones.
uk_UA: Застосовуйте свої навички або вивчайте нові.

en: Applying the finishing touches
uk_UA: Нанесення останніх штрихів

en: Approve
uk_UA: Одобрити

en: Approve and Reply
uk_UA: Одобрити та відповісти

en: Approve comment
uk_UA: Узгодити коментар

en: Approve it: %s
uk_UA: Схвалити: %s

en: Approve this comment
uk_UA: Одобрити цей коментар

en: Approve this comment.
uk_UA: Одобрити цей коментар.

en: Approve this review
uk_UA: Схвалити цей відгук

en: Approved
uk_UA: Схвалені

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
uk_UA: Пошук

en: Approved Download Directories
uk_UA: Схвалені каталоги завантажень

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: завершено пакет %1$d (%2$d%% завершено).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: заплановано нове сканування.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: сканування скасовано.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантажень: сканування завершено!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
uk_UA: URL-адреси схваленних каталогів не можуть бути довшими за 256 символів.

en: Approved download directories
uk_UA: Схвалені каталоги завантажень

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
uk_UA: неправильний URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
uk_UA: URL каталогу

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
uk_UA: Вимкнути всі

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
uk_UA: Увімкнути всі

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
uk_UA: Почати застосовувати правила

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
uk_UA: Припинити застосовувати правила

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
uk_UA: Наданий ID виявився недійсним.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Усі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Вимкнено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Увімкнено <span class="count">(%s)</span>

en: Apr
uk_UA: кві

en: April
uk_UA: Квітень

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
uk_UA: Кві

en: Apure
uk_UA: Апуре

en: Apurímac
uk_UA: Апурімак

en: Aqtau
uk_UA: Актау

en: Aqtobe
uk_UA: Актобе

en: Araba/Álava
uk_UA: Алава

en: Arabic
uk_UA: Арабський

en: Arad
uk_UA: Арад

en: Aragua
uk_UA: Арагуа

en: Araguaina
uk_UA: Арагуне

en: Arauca
uk_UA: Араука

en: Arbitrary HTML code.
uk_UA: Довільний код HTML.

en: Arbitrary text.
uk_UA: Довільний текст.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Архів <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Архіви <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Архівів <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
uk_UA: Заголовок архіву

en: Archive for %s
uk_UA: Архів для %s

en: Archive for the %s Tag
uk_UA: Архів тегу %s

en: Archive template
uk_UA: Архівний шаблон

en: Archived
uk_UA: Заархівовано

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В архіві <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В архіві <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В архіві <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Arctic
uk_UA: Арктика

en: Ardabil (اردبیل)
uk_UA: Ардебіль (اردبیل)

en: Ardahan
uk_UA: Ардахан

en: Are WordPress cron jobs enabled?
uk_UA: WordPress cron jobs увімкнено?

en: Are pretty permalinks supported?
uk_UA: Підтримка зручних для читання URL

en: Are you %s?
uk_UA: Ви %s?

en: Are you lost?
uk_UA: Ви заблукали?

en: Are you sure it exists?
uk_UA: Ви впевнені, що це існує?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
uk_UA: Ви впевнені, що сервер бази даних не знаходиться під великим навантаженням?

en: Are you sure the database server is running?
uk_UA: Ви впевнені, що сервер бази даних запущений?

en: Are you sure want to delete this list?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей список?

en: Are you sure you have the correct username and password?
uk_UA: Ви впевнені, що маєте правильне ім’я користувача та пароль?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
uk_UA: Ви впевнені, що ввели правильне ім'я сервера?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
uk_UA: Ви дійсно хочете очистити всі журнали з бази даних?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі варіації? Скасувати дію буде неможливо.

en: Are you sure you want to delete the poll %s?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити опитування %s?

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити оцінку "%s"?

en: Are you sure you want to delete this answer?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю відповідь?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей атрибут?

en: Are you sure you want to delete this item?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете це видалити пункт?

en: Are you sure you want to delete this log?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей лог?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей спосіб доставки?

en: Are you sure you want to delete this template file?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей файл шаблону?

en: Are you sure you want to delete this theme?
uk_UA: Ви точно хочете видалити цю тему?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно хочете видалити цю зону? Ця дія невідворотна.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
uk_UA: Ви точно хочете скасувати ваші неопубліковані зміни?

en: Are you sure you want to disconnect your store from Woo.com?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете відключити свій магазин від Woo.com?

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете відключити свій магазин від WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to do this?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете це зробити?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете покинути створювач форм без збереження? Будь-які ваші зміни будуть втрачені.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
uk_UA: Ви точно хочете вийти зі свого аккаунту? <a href="%s">Так, вийти</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані збори?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані елементи?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрану доставку?

en: Are you sure you want to remove this variation?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю варіацію?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте відкликати доступ до цього завантаження?

en: Are you sure you want to run this tool?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете запустити цей інструмент?

en: Are you sure you want to start a new comment?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете почати новий коментар?

en: Are you sure you want to start a new design?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете створити новий дизайн?

en: Are you sure you want to start over?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете почати все спочатку?

en: Are you sure you wish to delete this item?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей елемент?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені що бажаєте видалити цю примітку? Ця дія буде невідворотною.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити це повернення? Цю дію не можна буде скасувати.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити податок? Цю дію не можна буде скасувати.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви дійсно бажаєте почати процесс повернення? Цю дію не можна буде скасувати.

en: Are you sure you're ready?
uk_UA: Ви впевнені, що готові?

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Area to get templates for.
uk_UA: Область для отримання шаблонів.

en: Arequipa
uk_UA: Арекіпа

en: Arezzo
uk_UA: Ареццо

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Argentine peso
uk_UA: Аргентинський песо

en: Argeș
uk_UA: Арджеш

en: Arguments
uk_UA: Аргументи

en: Arica y Parinacota
uk_UA: Аріка-і-Парінакота

en: Arizona
uk_UA: Аризона

en: Arkansas
uk_UA: Арканзас

en: Armed Forces (AA)
uk_UA: Збройні сили (AA)

en: Armed Forces (AE)
uk_UA: Збройні сили (AE)

en: Armed Forces (AP)
uk_UA: Збройні сили (AP)

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Armenian dram
uk_UA: Вірменський драм

en: Array of image edits.
uk_UA: Масив редагування зображення.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
uk_UA: Масив параметрів (пари значень ключів) для способів введення таких як вибір, мультивибір, радіокнопки.

en: Array of options with associated values.
uk_UA: Масив параметрів із пов'язаними значеннями.

en: Array of plugin slugs.
uk_UA: Масив слаґів плагінів.

en: Array of the response headers from the receiving server.
uk_UA: Масив заголовків відповіді з отримуючого сервера.

en: Array of transaction processors and their images.
uk_UA: Масив процесорів транзакцій та їх зображень.

en: Art
uk_UA: Мистецтво

en: Art &amp; Design
uk_UA: Мистецтво та дизайн

en: Article
uk_UA: Стаття

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
uk_UA: Статті на цьому сайті можуть містити вбудований вміст (наприклад: відео, зображення, статті тощо). Вбудований вміст з інших сайтів веде себе так само, як би користувач відвідав інший сайт.

en: Artigas
uk_UA: Артигас

en: Artist
uk_UA: Артист

en: Artvin
uk_UA: Артвін

en: Arua
uk_UA: Аруа

en: Aruba
uk_UA: Аруба

en: Aruban florin
uk_UA: Арубський флорін

en: Arunachal Pradesh
uk_UA: Аруначал-Прадеш

en: Arusha
uk_UA: Аруша

en: As a browser icon
uk_UA: Як іконка браузера

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
uk_UA: Перейдіть <a href="%s">в майстерню</a>, щоб видалити цю сторінку і створити нові. Успіхів!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
uk_UA: У відсотках від розміру зображення, висота зображення для кадрування. ЗАСТАРІЛО: використовуйте модифікатори (`modifiers`).

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
uk_UA: У відсотках від розміру зображення, ширина зображення для кадрування. ЗАСТАРІЛО: використовуйте модифікатори (`modifiers`).

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
uk_UA: У відсотках від розміру зображення, позиція по осі X для кадрування. ЗАСТАРІЛО: використовуйте модифікатори (`modifiers`).

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
uk_UA: У відсотках від розміру зображення, позиція по осі Y для кадрування. ЗАСТАРІЛО: використовуйте модифікатори (`modifiers`).

en: As a reminder, here are your order details:
uk_UA: Нагадую, тут є дані вашого замовлення:

en: As a single total
uk_UA: Як єдиний підсумок

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
uk_UA: Як власнику сайту, вам, можливо, доведеться дотримуватися національних або міжнародних законів про конфіденційність. Наприклад, вам може знадобитися створити та відобразити політику конфіденційності.

en: As an app icon
uk_UA: Як іконка програми

en: As an author you will be able to publish and edit your own posts as well as upload media.
uk_UA: Як автор, ви матимете можливість оприлюднювати та редагувати свої власні записи, а також завантажувати медіа.

en: As of %1$s, the following subscription will expire:
uk_UA: %1$s, термін дії цієї покупки закінчується.

en: Ascending
uk_UA: Зростання

en: Ascending.
uk_UA: Зростання

en: Ascoli Piceno
uk_UA: Асколі-Пічено

en: Ashanti
uk_UA: Ашанті

en: Ashgabat
uk_UA: Ашхабад

en: Ashkhabad
uk_UA: Ашхабад

en: Asia
uk_UA: Азія

en: Ask a question
uk_UA: Запитати

en: Asmara
uk_UA: Асмера

en: Asmera
uk_UA: Асмера

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
uk_UA: Оригінал

en: Aspect ratio:
uk_UA: Збереження пропорцій:

en: Assam
uk_UA: Ассам

en: Assign Authors
uk_UA: Призначити авторів

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
uk_UA: Призначте батьківський елемент для створення ієрархії. "Джаз" наприклад може бути батьком для "бібоп" і "біг-бенд".

en: Assigned Menu
uk_UA: Присвоєне меню

en: Asti
uk_UA: Асті

en: Astrakhan
uk_UA: Астрахань

en: Asturias
uk_UA: Астурія

en: Asuncion
uk_UA: Асунсьйон

en: Asunción
uk_UA: Асунсьйон

en: Aswan
uk_UA: Асуан

en: Asyut
uk_UA: Асьют

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
uk_UA: У WordPress.com, наше завдання полягає у демократизації оприлюднення, по одному сайту за раз. Automattic, Inc, прагне робити інтернет кращим.

en: At a Glance
uk_UA: На виду

en: Atacama
uk_UA: Атакама

en: Atakora
uk_UA: Атакора

en: Athens
uk_UA: Афіни

en: Atikokan
uk_UA: Атікокан

en: Atka
uk_UA: Атка

en: Atlantic
uk_UA: Атлантика

en: Atlantique
uk_UA: Атлантичний

en: Atlántico
uk_UA: Атлантико

en: Atlántico Norte
uk_UA: Атлантіко-Норте

en: Atlántico Sur
uk_UA: Атлантіко-Сур

en: Atlántida
uk_UA: Атлантида

en: Attach
uk_UA: Прикріпити

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
uk_UA: Прикріпити &#8220;%s&#8221; до існуючого вмісту

en: Attach to existing content
uk_UA: Прикріпити до існуючого вмісту

en: Attaching Files
uk_UA: Прикріплення файлів

en: Attachment Attributes
uk_UA: Властивості вкладення

en: Attachment Details
uk_UA: Деталі прикріпленого файлу

en: Attachment Display Settings
uk_UA: Налаштування відображення прикріплень

en: Attachment Page
uk_UA: Прикріплена сторінка

en: Attachment Pages
uk_UA: Сторінки вкладень

en: Attachment Post URL
uk_UA: Посилання на запис додатку

en: Attachment Preview
uk_UA: Попередній перегляд додатку

en: Attachment details
uk_UA: Деталі прикріпленого файлу

en: Attachment post ID
uk_UA: ID запису вкладення

en: Attachment type.
uk_UA: Тип вкладення.

en: Attachments
uk_UA: Додатки

en: Attapeu
uk_UA: Аттапеу

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
uk_UA: Пробувати сповіщати блоги, посилання на які є у статті

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
uk_UA: Намагатися оповістити блоги, що згадуються в статті

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
uk_UA: Спроба визначити URL редагування для замовлення %d, але такого замовлення не існує.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
uk_UA: Спроба задати якість зображення, яка виходить за межі діапазону [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
uk_UA: Спроба розібрати скорочений код без вірної відповіді: %s

en: Attempting to reduce used memory...
uk_UA: Спроба зменшити використану пам'ять...

en: Attempting to remigrate...
uk_UA: Спроба ремігрувати...

en: Attempting to restore the previous version.
uk_UA: Спроба відновити попередню версію.

en: Attend an upcoming event near %s.
uk_UA: Взяти участь в майбутньому заході поруч з %s.

en: Attica
uk_UA: Аттика

en: Attribute
uk_UA: Атрибут

en: Attribute %d default
uk_UA: Атрибут %d за замовчуванням

en: Attribute %d global
uk_UA: Атрибут %d глобальний

en: Attribute %d name
uk_UA: Назва %d атрибуту

en: Attribute %d value(s)
uk_UA: %d значення атрибуту

en: Attribute %d visible
uk_UA: Атрибут %d видимий

en: Attribute ID.
uk_UA: Ідентифікатор атрибуту.

en: Attribute all content to:
uk_UA: Зв'язати весь вміст:

en: Attribute does not exist.
uk_UA: Атрибут не існує.

en: Attribute name
uk_UA: Назва атрибуту

en: Attribute name.
uk_UA: Назва атрибуту.

en: Attribute position.
uk_UA: Позиція атрибуту.

en: Attribute slug.
uk_UA: Слаґ атрибута.

en: Attribute taxonomy name.
uk_UA: Назва таксономії атрибута.

en: Attribute term.
uk_UA: Значення атрибута.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
uk_UA: Значення атрибутів можуть бути призначені товарам й варіаціям.<br/><br/><b>Примітка</b>: При видаленні значення ви видаляєте його з усіх товарів й варіацій, яким він був призначений. Повторне створення значення не призведе до його появи в товарах.

en: Attribute terms.
uk_UA: Значення атрибуту.

en: Attribute type.
uk_UA: Тип атрибута.

en: Attribute updated successfully
uk_UA: Атрибут успішно оновлено

en: Attribute value(s)
uk_UA: Значення атрибуту(-ів)

en: Attribute visibility
uk_UA: Видимість атрибуту

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Attributes for the block.
uk_UA: Атрибути для блоку.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
uk_UA: Атрибути дозволяють визначати додаткові дані про продукт, такі як розмір або колір. Ви можете використовувати ці атрибути на бічній панелі магазину за допомогою віджетів &quot;шаруватих навігацій&quot;.

en: Attributes totals.
uk_UA: Всього Атрибутів.

en: Atyrau
uk_UA: Атирау

en: Auckland
uk_UA: Окленд

en: Audio
uk_UA: Аудіо

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Аудіо <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Аудіо <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Аудіо <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
uk_UA: Аудіо кодек:

en: Audio File URL
uk_UA: Посилання аудіо файлу

en: Audio Format:
uk_UA: Аудіо формат:

en: Audio Player
uk_UA: Аудіопрогравач

en: Audio Post
uk_UA: Аудіо запис

en: Audio Widget
uk_UA: Аудіо

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
uk_UA[0]: Аудіо віджет (%d)
uk_UA[1]: Аудіо віджети (%d)
uk_UA[2]: Аудіо віджети (%d)

en: Audio details
uk_UA: Деталі аудіо

en: Audio title
uk_UA: Заголовок аудіо

en: Audio title&hellip;
uk_UA: Заголовок аудіо&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
uk_UA: Аудіо, відео або інший файл

en: Aug
uk_UA: сер

en: August
uk_UA: Серпень

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
uk_UA: Сер

en: Aurora
uk_UA: Аврора

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Australian Capital Territory
uk_UA: Австралійська столична територія

en: Australian dollar
uk_UA: Австралійський долар

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Authentication
uk_UA: Автентифікація

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
uk_UA: Аутентифікація і кеш підписки оновлено успішно.

en: Author
uk_UA: Автор

en: Author Archive
uk_UA: Архів автора

en: Author Bio
uk_UA: Біографія автора

en: Author Grid
uk_UA: Сітка авторів

en: Author URL
uk_UA: URL Автора

en: Author URL of the user.
uk_UA: URL автора для користувача.

en: Author mapping
uk_UA: Переназначення авторів

en: Author website
uk_UA: Сайт автора

en: Author:
uk_UA: Автор:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
uk_UA: Автор: %1$s (IP адреса: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
uk_UA: Автор: %s

en: Authorization failed
uk_UA: Доступ не санкціоновано

en: Authorization header
uk_UA: Заголовок авторизації

en: Authorize
uk_UA: Санкціонувати

en: Authorize Application
uk_UA: Авторизувати додаток

en: Authorize connection with %s
uk_UA: Авторизувати з’єднання з %s

en: Authorizing&hellip;
uk_UA: Авторізація&hellip;

en: Authors
uk_UA: Додано

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
uk_UA: Автори можуть публікувати та редагувати свої публікації, а також завантажувати файли.

en: Authors:
uk_UA: Автори:

en: Auto
uk_UA: Автоматично

en: Auto Draft
uk_UA: Авточернетка

en: Auto add pages
uk_UA: Автоматично додавати сторінки

en: Auto renew for <b>%s</b> failed
uk_UA: Автоматичне оновлення <b>%s</b> не вдалося

en: Auto renews on:
uk_UA: Авто-оновлення:

en: Auto-update
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Auto-updates
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Автоматичні оновлення відключені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Автоматичні оновлення відключені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Автоматичні оновлення відключені <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Автоматичні оновлення включені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Автоматичні оновлення включені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Автоматичні оновлення включені <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
uk_UA: Автооновлення можуть бути включені або відключені для кожної окремої теми. Теми з ввімкненим автооновлення будуть відображати приблизну дату наступного автоматичного оновлення. Автооновлення залежать від системи планування завдань WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
uk_UA: Автоматичні оновлення вимкнено

en: Auto-updates enabled
uk_UA: Автоматичні оновлення увімкнено

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
uk_UA: Автоматичні оновлення для плагінів і тем відключені, це не дозволить вашому сайту автоматично перейти на нові версії при їх доступності.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
uk_UA: Автоматичні оновлення для плагінів і/або тем схоже відключені, але налаштування все ще дозволяють відображення. Це призведе до того, що автоматичні оновлення не будуть працювати як повинні.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
uk_UA: Автоматичне оновлення для плагінів було відключено. Ваш сайт не буде автоматично оновлювати їх до нової версії.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
uk_UA: Автоматичне оновлення для тем було відключено. Ваш сайт не буде автоматично оновлювати їх до нової версії.

en: Autodetect
uk_UA: Автовизначення

en: Automated Taxes
uk_UA:  Автоматизовані податки

en: Automated, real-time order import
uk_UA: Автоматизований імпорт замовлень в режимі реального часу

en: Automatic Updates
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
uk_UA: Автоматичне оновлення не заплановано. Можливо є проблема з WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
uk_UA: Автоматичне оновлення прострочено на %s. Можливо є проблема з WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
uk_UA: Автоматичне оновлення заплановано через %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
uk_UA: Автоматично додавати сторінки першого рівня в це меню

en: Automatically add paragraphs
uk_UA: Автоматично додавати абзаци

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
uk_UA: Автоматично розраховуйте, скільки податку з продажів потрібно збирати - по місту, країні або області.

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
uk_UA[0]: Автоматично закривати коментарі в статтях, старіших {{numberOfDays /}} дня
uk_UA[1]: Автоматично закривати коментарі в статтях, старіших {{numberOfDays /}} днів
uk_UA[2]: Автоматично закривати коментарі в статтях, старіших {{numberOfDays /}} днів

en: Automatically close comments on posts older than %s days
uk_UA: Автоматично закривати коментування статей старше %s днів

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
uk_UA: Автоматично імпортуйте інформацію про замовлення для швидкого друку етикеток.

en: Automations
uk_UA: Автоматизація

en: Autoplay
uk_UA: Автозапуск

en: Autoplay video on page load
uk_UA: Автоматичне відтворення відео на завантаженні сторінки

en: Autosave by %s
uk_UA: Збережено автоматично %s

en: Autoupdate
uk_UA: Автоматичне оновлення

en: Availability
uk_UA: Доступність

en: Available Actions
uk_UA: Доступні дії

en: Available Services
uk_UA: Доступні сервіси

en: Available Tools
uk_UA: Доступні інструменти

en: Available Widgets
uk_UA: Доступні віджети

en: Available disk space
uk_UA: Доступне місце на диску

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
uk_UA: Критично мало доступного дискового простору, доступно менше 20 МБ. Будьте обережні, оновлення може бути невдалим.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
uk_UA: Доступного дискового простору мало, доступно менше 100 МБ.

en: Available downloads
uk_UA: Доступні завантаження

en: Available layouts -- single, dual, or both
uk_UA: Доступні макети - одинарний, подвійний або обидва

en: Available on backorder
uk_UA: Доступно за замовленням

en: Available placeholders: %s
uk_UA: Доступні заповнювачі: %s

en: Avatar
uk_UA: Аватар

en: Avatar Display
uk_UA: Відображення аватару

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
uk_UA: URL аватари з розміром зображення в %d пікселів.

en: Avatar URL.
uk_UA: URL аватарки.

en: Avatar URLs for the comment author.
uk_UA: URL адреси аватарів для автора коментаря.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
uk_UA: URL аватари оглядача об'єкта.

en: Avatar URLs for the user.
uk_UA: URL аватара користувача.

en: Avatar background color:
uk_UA: Фоновий колір аватара:

en: Avatars
uk_UA: Аватари

en: Avellino
uk_UA: Авелліно

en: Average
uk_UA: Середнє

en: Average AOV per customer.
uk_UA: Середнє значення замовлення на одного покупця.

en: Average Rating
uk_UA: Середня оцінка

en: Average comments per month:
uk_UA: Середня кількість коментарів за місяць:

en: Average gross sales amount
uk_UA: Середній валовий продаж

en: Average items per order
uk_UA: Середня кількість товарів в замовленні

en: Average net daily sales.
uk_UA: Середній чистий продаж за день.

en: Average net sales amount
uk_UA: Середній чистий обсяг продаж

en: Average number of orders.
uk_UA: Середня кількість замовлень

en: Average order value
uk_UA: Середня вартість замовлення

en: Average order value.
uk_UA: Середня вартість замовлення.

en: Average per Day
uk_UA: У середньому за день

en: Average per day
uk_UA: У середньому за день

en: Average rating
uk_UA: Середня оцінка

en: Average total spend per customer.
uk_UA: Середні загальні витрати на одного покупця.

en: Avg order value.
uk_UA: Середнє значення замовлення.

en: Awaiting BACS payment
uk_UA: Очікуємо платіж по системі BACS

en: Awaiting product image
uk_UA: Зображення товару очікується

en: Awaiting spam check
uk_UA: Очікується перевірка на спам

en: Awesome couch and great buying experience
uk_UA: Дивовижний диван та чудовий досвід покупки

en: Ayacucho
uk_UA: Аякучо

en: Aydın
uk_UA: Айдин

en: Ayutthaya
uk_UA: Аюттхая

en: Azad Kashmir
uk_UA: Азад Кашмір

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Azerbaijani manat
uk_UA: Азербайджанський манат

en: Azores
uk_UA: Азорські острови

en: Azua
uk_UA: Асуа

en: Azuay
uk_UA: Асуай

en: Aïn Defla
uk_UA: Айн-Дефля

en: Aïn Témouchent
uk_UA: Айн-Темушент

en: Ağrı
uk_UA: Агри

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
uk_UA: БЕТА ТЕСТУВАННЯ?
    =============
    
    Це повідомлення посилається коли ви використовуєте розробницьку версію WordPress.
    
    Якщо ви думаєте, що ці неполадки зумовлені помилкою WordPress, чи можете ви повідомити про неї?
     * Відкрийте нову тему на форумах підтримки: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Або, якщо Вам зручно, напишіть звіт про помилку: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Дякуємо! -- Команда WordPress

en: Back
uk_UA: Назад

en: Back to %s
uk_UA: Повернутися до %s

en: Back to Attributes
uk_UA: Повернутися до атрибутів

en: Back to My Site
uk_UA: Назад до мого сайту

en: Back to Plans
uk_UA: Назад до планів

en: Back to blog options
uk_UA: Повернутися до параметрів блогу

en: Back to post
uk_UA: Назад до запису

en: Back to post options
uk_UA: Повернутися до параметрів запису

en: Back to themes
uk_UA: Повернутися до тем

en: Background
uk_UA: Фон

en: Background Color
uk_UA: Фоновий колір

en: Background Image
uk_UA: Фонове зображення

[ctx: Background Preset]
en: Preset
uk_UA: За замовчанням

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
uk_UA: Повторювати

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
uk_UA: Прокручувати

en: Background color
uk_UA: Колір фону кнопки

en: Background sync is enabled.
uk_UA: Увімкнено фонову синхронізацію.

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
uk_UA: Фон оновлено. <a href="%s">Переглянути сайт</a>

en: Background updates are not working as expected
uk_UA: Фонові оновлення працюють неправильно

en: Background updates are working
uk_UA: Фонові оновлення працюють

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
uk_UA: Фонові оновлення використовуються для автоматичних оновлень безпеки WordPress в рамках однієї гілки значних випусків.

en: Background updates may not be working properly
uk_UA: Фонові оновлення можуть працювати некоректно

en: Backordered
uk_UA: Зарезервовано

en: Backorders allowed?
uk_UA: Дозволити резервування?

en: Backorders?
uk_UA: Резервування?

en: Backup codes
uk_UA: Резервні коди

en: Backup codes let you access your account if your phone is lost, stolen, or if you run it through the washing machine and the bag of rice trick doesn't work.
uk_UA: Резервні коди дозволяють вам отримати доступ до свого облікового запису, якщо ваш телефон втрачено, чи якщо ви випрали його і сушка феном не допомогла.

en: Backup verification codes
uk_UA: Резервна копія кодів підтвердження

en: Bacău
uk_UA: Бакеу

en: Bad login/pass combination.
uk_UA: Невірний лоґін та/або пароль.

en: Badajoz
uk_UA: Бадахос

en: Baden-Württemberg
uk_UA: Баден-Вюртемберг

en: Bagerhat
uk_UA: Багерхат

en: Baghdad
uk_UA: Багдад

en: Bagmati
uk_UA: Багматі

en: Bahamas
uk_UA: Багами

en: Bahamian dollar
uk_UA: Багамський долар

en: Bahia
uk_UA: Бахая

en: Bahia Banderas
uk_UA: Баія Бандерас

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Bahraini dinar
uk_UA: Бахрейнський динар

en: Baja California
uk_UA: Нижня Каліфорнія

en: Baja California Sur
uk_UA: Південна Нижня Каліфорнія

en: Baja Verapaz
uk_UA: Баха-Верапас

en: Baker Island
uk_UA: Острів Бейкер

en: Baku
uk_UA: Баку

en: Baleares
uk_UA: Балеарські острови

en: Bali
uk_UA: Балі

en: Balochistan
uk_UA: Белуджистан

en: Balıkesir
uk_UA: Баликесір

en: Bamako
uk_UA: Бамако

en: BandPage Settings
uk_UA: Налаштування BandPage

en: Bandarban
uk_UA: Бандарбан

en: Bangka Belitung
uk_UA: Банка-Белітунг

en: Bangkok
uk_UA: Банґкок

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
uk_UA: Бангладеська така

en: Bangui
uk_UA: Бангі

en: Banjul
uk_UA: Банжул

en: Bank
uk_UA: Банк

en: Bank code
uk_UA: Код банку

en: Bank name
uk_UA: Назва банку

en: Bank transfer (BACS) payments
uk_UA: Платежі банківським переказом (BACS)

en: Bank transit number
uk_UA: Банківський транзитний номер

en: Banner at the top of my site
uk_UA: Банер наверху мого сайту

en: Banten
uk_UA: Бантен

en: Baoruco
uk_UA: Баоруко

en: Barahona
uk_UA: Бараона

en: Baranya
uk_UA: Бараня

en: Barbadian dollar
uk_UA: Барбадоський долар

en: Barbados
uk_UA: Барбадос

en: Barcelona
uk_UA: Барселона

en: Barguna
uk_UA: Баргуна

en: Bari
uk_UA: Барі

en: Barinas
uk_UA: Барінас

en: Baringo
uk_UA: Баринго

en: Barishal
uk_UA: Барісал

en: Barletta-Andria-Trani
uk_UA: Провінція Барлетта-Андрія-Трані

en: Barnaul
uk_UA: Барнаул

en: Bartın
uk_UA: Бартин

en: Basarabeasca
uk_UA: Басарабеска

en: Base Font
uk_UA: Основний шрифт

en: Base color
uk_UA: Основний колір

en: Basel-Landschaft
uk_UA: Базель-Ланд

en: Basel-Stadt
uk_UA: Базель-Штадт

en: Basic
uk_UA: Основний

en: Basic details
uk_UA: Основні деталі

en: Basilan
uk_UA: Басілан

en: Bataan
uk_UA: Батаан

en: Batanes
uk_UA: Батанес

en: Batangas
uk_UA: Батангас

en: Batch
uk_UA: Група

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
uk_UA: Партію %1$d (замовлень: %2$d) завершено за %3$d секунди

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
uk_UA: Партію %1$d (%2$d замовлення) завершено за %3$d секунди.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
uk_UA: Центральна кінцева точка для збору заданих індикаторів продуктивності від кінцевих точок збору статистики.

en: Batman
uk_UA: Батман

en: Batna
uk_UA: Батна

en: Bauchi
uk_UA: Баучі

en: Bavaria
uk_UA: Баварія

en: Bay Islands
uk_UA: Іслас-де-ла-Байя

en: Bay of Plenty
uk_UA: Бей оф Пленті

en: Bayburt
uk_UA: Байбурт

en: Bayelsa
uk_UA: Баєлса

en: Be part of a global open source community.
uk_UA: Будьте частиною глобальної спільноти відкритого коду.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
uk_UA: Обов'язково збережіть його в безпечному місці. Ви не зможете знову отримати його.

en: Be the first to like this.
uk_UA: Будьте першою людиною, якій це подобається.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Будьте першим, хто залишив відгук &ldquo;%s”&ldquo;

en: Be the future of WordPress
uk_UA: Будьте майбутнім WordPress

en: Beautiful landscape
uk_UA: Красивий краєвид

en: Because this post does not have revisions, you will not be able to revert any changes you make in the Classic Editor.
uk_UA: Оскільки цей пост не має змін, ви не зможете відновити будь-які зміни, внесені вами в класичному редакторі.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
uk_UA: Через те, що ви використовуєте %1$s, сайти вашої мережі WordPress мусять використовувати піддиректорії. Подумайте про використання %2$s, якщо ви бажаєте використовувати піддомени.

en: Before a comment appears
uk_UA: Перед появою коментаря

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
uk_UA: Перш ніж звернутися за допомогою, перейдіть на сторінку стану системи і дізнайтеся, чи є проблеми з конфігурацією.

en: Before discount
uk_UA: До знижки

en: Before we continue, please log in to your Jetpack site.
uk_UA: Перш ніж продовжити, увійдіть на свій сайт Jetpack.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
uk_UA: Перед завантаженням файлу імпорту, необхідно усунути такі помилки:

en: Before you can use the Crowdsignal plugin, you need to enter your <a href="%s">Crowdsignal.com</a> account details.
uk_UA: Перед використанням плагіна Crowdsignal, ви маєте ввести деталі свого облікового запису <a href="%s">Crowdsignal.com</a>.

en: Beginner
uk_UA: Початківець

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
uk_UA: Початкова партія №%1$d (%2$d замовлень в партії).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
uk_UA: Початок перевірки для партії №%1$d (%2$d замовлень в партії).

en: Beheira
uk_UA: Бухейра

en: Beijing / 北京
uk_UA: Пекін

en: Beirut
uk_UA: Бейрут

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Belarusian
uk_UA: Білоруський

en: Belarusian ruble
uk_UA: Білоруський рубль

en: Belarusian ruble (old)
uk_UA: Білоруський рубль (старий)

en: Belau
uk_UA: Белау

en: Belem
uk_UA: Белем

en: Belfast
uk_UA: Белфаст

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belgrade
uk_UA: Белград

en: Belize
uk_UA: Беліз

en: Belize dollar
uk_UA: Белізський долар

en: Belluno
uk_UA: Беллуно

en: Below each blog page
uk_UA: Під кожною сторінкою блогу

en: Below each blog post
uk_UA: Під кожним записом блогу

en: Below each comment
uk_UA: Під кожним коментарем

en: Below is a list of extensions available on your Woo.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your Woo.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
uk_UA: Нижче наведено перелік розширень, доступних у вашому обліковому записі Woo.com. Щоб отримувати оновлення для розширень, будь ласка, переконайтесь, що розширення встановлено, а його підписку активовано та підключено до вашого облікового запису Woo.com. Розширення можна активувати на вкладці <a href="%s">Плагіни</a>.

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
uk_UA: Нижче наведено список розширень, доступних у вашому обліковому записі WooCommerce.com. Щоб отримувати оновлення для розширень, будь ласка, переконайтесь, що розширення встановлено, а його підписку активовано та підключено до вашого облікового запису WooCommerce.com. Розширення можна активувати на вкладці <a href="%s"> Плагіни</a>.

en: Benevento
uk_UA: Беневенто

en: Bengkulu
uk_UA: Бенгкулу

en: Bengo
uk_UA: Бенго

en: Benguela
uk_UA: Бенгелаangola_ provinces. kgm

en: Benguet
uk_UA: Бенгет

en: Beni
uk_UA: Бені

en: Beni Suef
uk_UA: Бені-Суейф

en: Benin
uk_UA: Бенін

en: Benue
uk_UA: Бенуе

en: Berat
uk_UA: Берат

en: Bergamo
uk_UA: Бергамо

en: Berlin
uk_UA: Берлін

en: Bermuda
uk_UA: Бермудські острови

en: Bermudian dollar
uk_UA: Бермудський долар

en: Bern
uk_UA: Берн

en: Best Sellers
uk_UA: Лідери продажу

en: Beta
uk_UA: Бета

en: Beta Program
uk_UA: Бета-програма

en: Better security
uk_UA: Краща безпека

en: Between %1$s and %2$s
uk_UA: Між %1$s та %2$s

en: Beulah
uk_UA: Бюла

en: Bheri
uk_UA: Бхері

en: Bhola
uk_UA: Бхола

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Bhutanese ngultrum
uk_UA: Бутанський нгултрум

en: Biella
uk_UA: Б'єлла

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
uk_UA: Доступне велике оновлення iPhone/iPad

en: Bihar
uk_UA: Біхар

en: Bihor
uk_UA: Біхор

en: Bilecik
uk_UA: Біледжик

en: Biliran
uk_UA: Біліран

en: Billing
uk_UA: Платежі

en: Billing &amp; Shipping
uk_UA: Оплата та доставка

en: Billing Address
uk_UA: Платіжна адреса

en: Billing Address 1
uk_UA: Платіжна адреса 1

en: Billing Address 2
uk_UA: Платіжна адреса 2

en: Billing City
uk_UA: Місто одержувача

en: Billing Company
uk_UA: Компанія виставлення рахунку

en: Billing Country / Region
uk_UA: Країна/Регіон оплати

en: Billing First Name
uk_UA: Ім‘я одержувача

en: Billing History
uk_UA: Історія платежів

en: Billing Last Name
uk_UA: Прізвище одержувача

en: Billing Phone Number
uk_UA: Номер телефону для виставлення рахунків

en: Billing Postal/Zip Code
uk_UA: Поштовий індекс рахунків

en: Billing State
uk_UA: Область одержувача

en: Billing address
uk_UA: Платіжна адреса

en: Billing address.
uk_UA: Платіжна адреса.

en: Billing details
uk_UA: Платіжні дані

en: Billing email
uk_UA: Платіжний Email

en: Bingöl
uk_UA: Бінгьоль

en: Bio:
uk_UA: Біографія:

en: Biobío
uk_UA: Біо-Біо

en: Biographical Info
uk_UA: Біографічна інформація

en: Biography
uk_UA: Біографія

en: Biscay
uk_UA: Біскайя

en: Bishkek
uk_UA: Бішкек

en: Biskra
uk_UA: Біскра

en: Bissau
uk_UA: Бісау

en: Bistrița-Năsăud
uk_UA: Бистриця-Несеуд

en: Bitlis
uk_UA: Бітліс

en: Bitrate
uk_UA: Потік

en: Bitrate Mode
uk_UA: Режим потоку

en: Bitrate:
uk_UA: Потік:

en: Bié
uk_UA: Біє

en: Black
uk_UA: Чорний

en: Blagoevgrad
uk_UA: Благоєвград

en: Blanc-Sablon
uk_UA: Бланк-Саблон

en: Blank
uk_UA: Порожній

en: Blantyre
uk_UA: Блантайр

en: Blavatar
uk_UA: Блаватар

en: Blida
uk_UA: Бліда

en: Block
uk_UA: Блок

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
uk_UA: Блок "%1$s" не містить стилю з ім'ям "%2$s".

en: Block Editor Patterns
uk_UA: Паттерни редактора блоків

en: Block Editor Styles
uk_UA: Стилі редактору блоків

en: Block Emails
uk_UA: Блокувати e-mail повідомлення

en: Block HTML:
uk_UA: HTML блока:

en: Block Patterns
uk_UA: Шаблони блоків

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
uk_UA: Блокувати всі e-mail оновлення з блогів, на які ви підписані на WordPress.com

en: Block attributes.
uk_UA: Атрибути блоку.

en: Block by cookie (recommended)
uk_UA: Блокувати за допомогою "cookie" (рекомендовано)

en: Block by cookie and by IP address
uk_UA: Блокувати за допомогою "cookie" та IP адреси

en: Block category.
uk_UA: Категорія блоку.

en: Block emails
uk_UA: Блокувати e-mail повідомлення

en: Block example.
uk_UA: Приклад блоку.

en: Block keywords.
uk_UA: Ключові слова блоку.

en: Block name is required.
uk_UA: Необхідно вказати ім'я блоку.

en: Block name must be a string.
uk_UA: Ім'я блоку має бути рядком.

en: Block name.
uk_UA: Назва блоку.

en: Block namespace.
uk_UA: Простір імен блоку.

[ctx: Block pattern category]
en: About
uk_UA: Про

[ctx: Block pattern category]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
uk_UA: Банери

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
uk_UA: Кнопки

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
uk_UA: Заклик до дії

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
uk_UA: Колонки

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
uk_UA: Контакти

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
uk_UA: Рекомендовані

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
uk_UA: Футери

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
uk_UA: Галерея

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
uk_UA: Заголовки

[ctx: Block pattern category]
en: Media
uk_UA: Медіа

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
uk_UA: Записи

[ctx: Block pattern category]
en: Services
uk_UA: Послуги

[ctx: Block pattern category]
en: Team
uk_UA: Команда

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
uk_UA: Відгуки

[ctx: Block pattern category]
en: Text
uk_UA: Текст

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
uk_UA: Відео

en: Block pattern category "%s" not found.
uk_UA: Категорія паттерну блоку "%s" не знайдена.

en: Block pattern category name must be a string.
uk_UA: Ім'я категорії паттерну блоку має бути рядком.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
uk_UA: Сітка

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
uk_UA: Зображення ліворуч

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
uk_UA: Великий заголовок

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
uk_UA: Зміщення

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
uk_UA: Невелике зображення і заголовок

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
uk_UA: Соціальні посилання із загальним кольором фону

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Block patterns
uk_UA: Патерни блоків

en: Block site
uk_UA: Блокувати сайт

en: Block style name must be a string.
uk_UA: Імена типів блоків повинні бути рядком.

en: Block style variations.
uk_UA: Стильові варіації блоку.

en: Block supports.
uk_UA: Підтримка блоку.

en: Block this blog
uk_UA: Блокувати цей блог

en: Block type "%s" is already registered.
uk_UA: Тип блоку "%s" вже зареєстровано.

en: Block type "%s" is not registered.
uk_UA: Тип блоку "%s" не зареєстровано.

en: Block type names must be strings.
uk_UA: Назви типів блоків повинні бути рядками.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
uk_UA: Назви типів блоків повинні містити префікс простору імен. Наприклад: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
uk_UA: Назви типів блоків не повинні містити символи верхнього регістру.

en: Block variations.
uk_UA: Різновиди блоків.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
uk_UA: Вирівняти по низу

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
uk_UA: Вирівняти по середині

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
uk_UA: Вирівняти по верху

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
uk_UA: Змінити вертикальне вирівнювання

en: Blocked
uk_UA: Заблоковано

en: Blocked Sites
uk_UA: Заблоковані сайти

en: Blocked sites will not appear in your Reader and will not be recommended to you.
uk_UA: Заблоковані сайти не з'являться у вашому розділі «Чтиво», і їх не будуть вам рекомендувати.

en: Blocklist
uk_UA: Список блокувань

en: Blockquote
uk_UA: Цитата

en: Blocks
uk_UA: Блоки

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
uk_UA: Блоки можуть бути що завгодно. Наприклад, ви можете додати податкову цитату як частину композиції вашого тексту, або ви можете віддати перевагу стисуванню гіганта. Всі ці параметри доступні у вкладенні.

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Blog Archives
uk_UA: Архіви блогу

en: Blog Name
uk_UA: Назва блогу

en: Blog Name:
uk_UA: Назва блогу:

en: Blog Posts
uk_UA: Публікації блогів

en: Blog Stats
uk_UA: Статистика блогів

en: Blog Title
uk_UA: Назва сайту

en: Blog URL
uk_UA: Адреса блогу

en: Blog URL:
uk_UA: Адреса блогу:

en: Blog Widget Area
uk_UA: Область віджетів блогу

en: Blog at WordPress.com
uk_UA: Блог на WordPress.com

en: Blog domain must be shorter than 64 characters
uk_UA: Домен блогу має містити до 64 символів

en: Blog id of the record on the multisite.
uk_UA: Ідентифікатор блогу запису на мультисайті.

en: Blog pages show at most
uk_UA: Відображати не більше

en: Blog pages show at most.
uk_UA: Максимум сторінок блогу для показу.

en: Blog token not found.
uk_UA: Значок блогу (token) не знайдено.

en: Blogger Blogs
uk_UA: Блоґи Blogger

en: Blogger username
uk_UA: Лоґін на Blogger

en: Blogroll
uk_UA: Меню посилань

en: Blogs
uk_UA: Блоги

en: Blogs I Follow
uk_UA: Мої підписки

en: Blogs I Follow | WordPress.com
uk_UA: Мої підписки | WordPress.com

en: Blue
uk_UA: Блакитний

en: Boa Vista
uk_UA: Боа Віста

en: Boaco
uk_UA: Боако

en: Bocas del Toro
uk_UA: Бокас-дель-Торо

en: Body background color
uk_UA: Колір фону тіла

en: Body text color
uk_UA: Колір тексту тіла

en: Bogota
uk_UA: Богота

en: Bogura
uk_UA: Богра

en: Bohol
uk_UA: Бохол

en: Boise
uk_UA: Бойсе

en: Bokeo
uk_UA: Бокео

en: Bol&iacute;var soberano
uk_UA: Болівар

en: Bold
uk_UA: Жирний

en: Bolikhamsai
uk_UA: Боліхамесай

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Bolivian boliviano
uk_UA: Болівійський болівіано

en: Bologna
uk_UA: Болонья

en: Bolu
uk_UA: Болу

en: Bolzano
uk_UA: Больцано

en: Bolívar
uk_UA: Болівар

en: Bomet
uk_UA: Бомет

en: Bomi
uk_UA: Бомі

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uk_UA: Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба

en: Bong
uk_UA: Бонг

en: Bono
uk_UA: Боно

en: Bono East
uk_UA: Боно-Іст

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
uk_UA: Бонусні причини вам сподобаються Jetpack

en: Bookings
uk_UA: Бронювання

en: Bookmark saved.
uk_UA: Закладку збережено.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Додати в закладки: <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: Bookmarklet
uk_UA: Букмарклет

en: Bookmarks
uk_UA: Закладки

en: Books
uk_UA: Книги

en: Boost content creation with Jetpack AI Assistant
uk_UA: Прискорюйте створення контенту за допомогою Jetpack AI Assistant

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
uk_UA: Збільшуйте міжнародні продажі та заощаджуйте на валютних комісіях. Приймайте платежі за допомогою більш ніж 60 способів оплати, включаючи Apple Pay та Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
uk_UA: Підвищуйте органічні продажі, додавши програму залучення клієнтів до свого магазину WooCommerce.

en: Boquerón
uk_UA: Бокерон

en: Border
uk_UA: Межа

en: Border color
uk_UA: Колір меж

en: Bordj Bou Arréridj
uk_UA: Бордж-Бу-Арреридж

en: Borgou
uk_UA: Боргу

en: Borno
uk_UA: Борно

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
uk_UA: Боршод-Абауй-Земплен

en: Bosnia and Herzegovina
uk_UA: Боснія і Герцеговина

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
uk_UA: Конвертовна марка

en: Both
uk_UA: Обидва

en: Both registration and last updated dates must be provided.
uk_UA: Повинні бути вказані дата реєстрації та дата останнього оновлення.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
uk_UA: Дата реєстрації і дата останнього оновлення повинні бути дійсними датами.

en: Botoșani
uk_UA: Ботошані

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Botswana pula
uk_UA: Ботсванська пула

en: Bottom
uk_UA: Знизу

en: Bottom Left
uk_UA: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk_UA: Внизу праворуч

en: Bougainville
uk_UA: Бугенвіль

en: Bouira
uk_UA: Буїра

en: Boumerdès
uk_UA: Бумердес

en: Bouvet Island
uk_UA: Острів Буве

en: Boyacá
uk_UA: Бояка

en: Brahmanbaria
uk_UA: Брахманбарія

en: Branch code
uk_UA: Код філіалу

en: Branch sort
uk_UA: Код філіалу

en: Branded tracking experience
uk_UA: Фірмовий досвід відстеження

en: Brandenburg
uk_UA: Бранденбург

en: Bratislava
uk_UA: Братислава

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: Brazilian real
uk_UA: Бразильський реал

en: Brazzaville
uk_UA: Браззавіль

en: Brașov
uk_UA: Брашов

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
uk_UA: Розбити коментарі на сторінки з такою кількістю коментарів верхнього рівня на кожній сторінці: %1$s. За замовчуванням відображати %2$s сторінку.

en: Break comments into pages with {{numComments /}} top level comments per page and the {{firstOrLast /}} page displayed by default
uk_UA: Розбити коментарі на сторінки з такою кількістю коментарів верхнього рівня на кожній сторінці: {{numComments /}}. За замовчуванням відображати {{firstOrLast /}} сторінку.

en: Bremen
uk_UA: Бремен

en: Brescia
uk_UA: Брешіа

en: Briceni
uk_UA: Брічень

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
uk_UA: Сайт ненадовго закритий на технічне обслуговування. Зайдіть через хвилину.

en: Brindisi
uk_UA: Бріндізі

en: Brisbane
uk_UA: Брісбен

en: British Columbia
uk_UA: Британська Колумбія

en: British Indian Ocean Territory
uk_UA: Британська територія в Індійському океані

en: Broken Hill
uk_UA: Брокен-Хілл

en: Brong-Ahafo
uk_UA: Бронг-Ахафо

en: Brown
uk_UA: Коричневий

en: Browse
uk_UA: Встановити

en: Browse Categories
uk_UA: Перегляд категорій

en: Browse Extensions
uk_UA: Переглянути розширення

en: Browse all themes
uk_UA: Переглянути всі теми

en: Browse categories
uk_UA: Перегляд категорій

en: Browse log files
uk_UA: Перегляд файлів журналу

en: Browse our premium themes.
uk_UA: Оглянути наші Преміум теми.

en: Browse our recommended blogs.
uk_UA: Оглянути наші рекомендовані блоги.

en: Browse our themes from newest to oldest.
uk_UA: Оглядайте наші теми з найновіших до найстаріших.

en: Browse our themes.
uk_UA: Оглянути наші теми.

en: Browse products
uk_UA: Перегляд товарів

en: Browse revisions
uk_UA: Оглянути редакції

en: Browse sites
uk_UA: Оглянути сайти

en: Browse store
uk_UA: Переглянути магазин

en: Browse styles
uk_UA: Переглянути стилі

en: Browse the Marketplace
uk_UA: Перегляньте Marketplace

en: Browser User Agent
uk_UA: Агента браузера користувача

en: Browser icon preview: Current image: %s
uk_UA: Попередній перегляд іконки браузера: Поточне зображення: %s

en: Browser notifications
uk_UA: Сповіщення браузера

en: Brunei
uk_UA: Бруней

en: Brunei Darussalam
uk_UA: Бруней

en: Brunei dollar
uk_UA: Брунейський долар

en: Brussels
uk_UA: Брюссель

en: Brăila
uk_UA: Браїла

en: Bucharest
uk_UA: Бухарест

en: București
uk_UA: Бухарест

en: Budaka
uk_UA: Будака

en: Budapest
uk_UA: будапешт

en: Bududa
uk_UA: Будуда

en: Bueng Kan
uk_UA: Буенг Кан

en: Buenos Aires
uk_UA: Буенос-Айрес

en: Bugiri
uk_UA: Бугірі

en: Bugweri
uk_UA: Багвері

en: Buhweju
uk_UA: Бухведжу

en: Buikwe
uk_UA: Буйкве

en: Build apps for WordPress.com
uk_UA: Будуйте програми для WordPress.com

en: Built by WooCommerce
uk_UA: Створено WooCommerce

en: Built with %s
uk_UA: Створено з %s

en: Built-in Tax & Duties paperwork
uk_UA: Вбудована система оформлення документів по податках і зборах

en: Bujumbura
uk_UA: Бужумбура

en: Bukedea
uk_UA: Букедея

en: Bukidnon
uk_UA: Букіднон

en: Bukomansimbi
uk_UA: Букомансимбі

en: Bukwa
uk_UA: Буква

en: Bulacan
uk_UA: Булакан

en: Bulambuli
uk_UA: Буламбулі

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Bulgarian
uk_UA: Болгарська

en: Bulgarian lev
uk_UA: Болгарський лев

en: Buliisa
uk_UA: Булійса

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Bulk Edit
uk_UA: Масові дії

en: Bulk Select
uk_UA: Обрати декілька

en: Bulk actions
uk_UA: Групові дії

en: Bulk edit
uk_UA: Масові дії

en: Bulk select
uk_UA: Обрати декілька

en: Bulleted list
uk_UA: Ненумерований список

en: Bundibugyo
uk_UA: Бундібугіо

en: Bundles
uk_UA: Пакети

en: Bungoma
uk_UA: Бунгома

en: Bunyangabu
uk_UA: Бунянабу

en: Burdur
uk_UA: Бурдур

en: Burgas
uk_UA: Бургас

en: Burgos
uk_UA: Бургос

en: Buri Ram
uk_UA: Бурірам

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Burmese kyat
uk_UA: М'янмський к'ят

en: Bursa
uk_UA: Бурса

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Burundian franc
uk_UA: Бурундійський франк

en: Bushehr (بوشهر)
uk_UA: Бушер (بوشهر)

en: Bushenyi
uk_UA: Бушений

en: Busia
uk_UA: Бусія

en: Business &amp; Technology
uk_UA: Бізнес та технології

en: Business Name
uk_UA: Назва бізнесу

en: Business Website
uk_UA: Бізнес сайт

en: Busingen
uk_UA: Бюзінген

en: Butaleja
uk_UA: Буталеджа

en: Butambala
uk_UA: Бутамбала

en: Butebo
uk_UA: Бутебо

en: Button
uk_UA: Кнопка

en: Button Style
uk_UA: Стиль кнопки

en: Button description.
uk_UA: Опис кнопки.

[ctx: Button label]
en: Delete user
uk_UA: Видалити користувача

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
uk_UA: Наступна

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
uk_UA: Попередня

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
uk_UA: Додати

[ctx: Button label that prompts user to save form]
en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
uk_UA: Параметри: %s

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
uk_UA: Параметри: %s

en: Button style
uk_UA: Стиль кнопки

en: Button text
uk_UA: Текст кнопки

en: Button text.
uk_UA: Текст кнопки.

en: Button-down front for any type of mood or look.
uk_UA: Спереду на ґудзиках для будь-якого настрою чи образу.

en: Buttons
uk_UA: Кнопки

en: Buvuma
uk_UA: Бувума

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Купити &quot; %s&quot;

en: Buy Premium Plan
uk_UA: Придбати Преміум план

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
uk_UA: Придбати {{domainSearchLink}}користувацький домен{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}прив’язати{{/mapDomainLink}} свій власний домен, або {{redirectLink}}переадресувати{{/redirectLink}} цей сайт.

en: Buy button
uk_UA: Кнопка "Придбати"

en: Buy button text
uk_UA: Текст кнопки покупки

en: Buy now
uk_UA: Придбати

en: Buy one of this item
uk_UA: Купуйте один з цих товарів

en: Buy postage when you need it
uk_UA: Сплачуйте поштові витрати, коли вам це потрібно

en: Buyende
uk_UA: Буйенде

en: Buzău
uk_UA: Бузеу

en: By %(author)s
uk_UA: Автор(и): %(author)s

en: By %s
uk_UA: Від %s

en: By %s.
uk_UA: Автор: %s.

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
uk_UA: За допомогою форми зворотнього зв’язку ваші читачі будуть мати можливість відправити вам відгук. Всі відгуки автоматично перевіряються на наявність спаму, перевірені відгуки будуть надіслані вам по e-mail.

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
uk_UA: Натискаючи "Розпочати", ви погоджуєтесь із нашими %1$sУмовами надання послуг%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
uk_UA: Підключивши ваш сайт, ви погоджуєтеся з нашими захоплюючими <a href="%1$s" target="_blank">Загальними положеннями та умовами</a> та <a href="%2$s" target="_blank"> поділитися деталями </a> з WordPress.com

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
uk_UA: За замовчуванням WordPress не збирає даних аналітики. Однак багато хостерів збирають деякі анонімні дані аналітики. Ви також можете встановити WordPress плагін, який надає послуги аналітики. У цьому випадку додайте сюди інформацію з цього плагіна.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
uk_UA: За замовчуванням WordPress не збирає жодних особистих даних про відвідувачів, а збирає лише дані, що відображаються на екрані профілю користувача із зареєстрованих користувачів. Однак деякі з ваших плагінів можуть збирати особисті дані. Ви повинні додати відповідну інформацію нижче.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
uk_UA: За замовчуванням WordPress нікому не передає ніяких особистих даних.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
uk_UA: За замовчуванням WordPress не містить контактну форму. Якщо ви використовуєте плагін форми контакту, використовуйте цей підрозділ, щоб відзначити, які особисті дані фіксуються, коли хтось відправляє контактну форму та скільки часу ви зберігаєте її. Наприклад, ви можете вказати, що ви зберігаєте данні контактних форм протягом певного періоду з метою обслуговування клієнтів, але ви не використовуєте цю інформацію для маркетингових цілей.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
uk_UA: За замовчанням, нові користувачі отримуватимуть e-mail повідомлення про те, що їх додано в якості користувача вашого сайту. Це e-mail повідомлення також міститиме посилання для скидання паролю. Приберіть відмітку, якщо ви не хочете надсилати новому користувачу вітальне e-mail повідомлення.

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products.%2$s
uk_UA: Пропонуючи супутні товари в кошику за допомогою перехресних продажів, ви можете істотно збільшити середній чек. %1$sДетальніше про супутні товари.%2$s

en: By using WooCommerce Payments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
uk_UA: Використовуючи WooCommerce Payments, ви погоджуєтеся дотримуватися наших <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Умов використання</a> та підтверджуєте, що прочитали нашу <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Політику конфіденційності</a>

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> (including WooPay <a href="https://wordpress.com/tos/#more-woopay-specifically" target="_blank">merchant terms</a>) and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
uk_UA: Використовуючи WooPayments, ви погоджуєтеся з нашими <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Умовами надання послуг</a> (включаючи <a href="https://wordpress.com/tos/#more-woopay-specifically" target="_blank">умови для продавців</a> WooPay) і підтверджуєте, що ознайомилися з <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Політикою конфіденційності</a>

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
uk_UA: Використовуючи WooPayments, ви погоджуєтеся дотримуватися наших <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Умов надання послуг</a> і підтверджуєте, що прочитали нашу <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Політику конфіденційності</a>

en: By: %s
uk_UA: Від: %s

en: Bács-Kiskun
uk_UA: Бач-Кішкун

en: Béchar
uk_UA: Бешар

en: Béjaïa
uk_UA: Беджая

en: Békés
uk_UA: Бекеш

en: Bălți
uk_UA: Бєльці

en: CBD and other hemp-derived products
uk_UA: Канабідіол та інші товари з коноплі

en: CENTRAL DASHBOARD
uk_UA: ЦЕНТРАЛЬНА МАЙСТЕРНЯ

en: CFP franc
uk_UA: Французький тихоокеанський франк

en: CSS Classes
uk_UA: Клас CSS

en: CSS Classes (optional)
uk_UA: CSS класи (необов’язково)

en: CSS Editor
uk_UA: Редактор CSS

en: CSS Revisions
uk_UA: Редакції CSS

en: CSS Stylesheet Editor
uk_UA: Редактор таблиць стилів CSS

en: CSS code
uk_UA: Код CSS

en: Caaguazú
uk_UA: Каагуасу

en: Caazapá
uk_UA: Каазапа

en: Cabañas
uk_UA: Кабаньяс

en: Cabinda
uk_UA: Кабіндаangola_ provinces. kgm

en: Cabo Delgado
uk_UA: Кабу-Делгаду

en: Cache
uk_UA: Кеш

en: Cagayan
uk_UA: Кагаян

en: Cagliari
uk_UA: Кальярі

en: Cahul
uk_UA: Кагул

en: Cairo
uk_UA: Каїр

en: Cajamarca
uk_UA: Кахамарка

en: Calculate coupon discounts sequentially
uk_UA: Розраховувати знижки купонів послідовно

en: Calculate shipping
uk_UA: Розрахувати вартість доставки

en: Calculate tax based on
uk_UA: Розрахувати податок, виходячи з

en: Calculation type
uk_UA: Спосіб підрахунку

en: Calculations
uk_UA: Обчислення

en: Calcutta
uk_UA: Калькута

en: Caldas
uk_UA: Кальдас

en: Calendar
uk_UA: Календар

en: California
uk_UA: Каліфорнія

en: Caltanissetta
uk_UA: Кальтаніссетта

en: Camarines Norte
uk_UA: Північний Камарінес

en: Camarines Sur
uk_UA: Південний Камарінес

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Cambodian riel
uk_UA: Камбоджійський рієль

en: Cambridge Bay
uk_UA: Кембрідж Бей

en: Camera
uk_UA: Камера

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Camiguin
uk_UA: Камігуін

en: Campaign
uk_UA: Кампанія

en: Campaigns
uk_UA: Кампанії

en: Campeche
uk_UA: Кампече

en: Campo Grande
uk_UA: Кампо Гранде

en: Campobasso
uk_UA: Кампобассо

en: Can I add more fields?
uk_UA: Чи можу я додати більше полів?

en: Can I view my feedback within WordPress?
uk_UA: Чи можу я переглядати відгуки у WordPress?

en: Can anyone register on this site?
uk_UA: Будь-хто може зареєструватися на сайті?

en: Can communicate with WordPress.org
uk_UA: WordPress.org доступний

en: Can not find blog.
uk_UA: Неможливо знайти блог.

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
uk_UA: Не можна повторно використовувати псевдонім таблиці "%s" у OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
uk_UA: Не вдалось встановити предка ресурсу, таксономія не ієрархічна.

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Canadian dollar
uk_UA: Канадський долар

en: Canary
uk_UA: Канари

en: Canberra
uk_UA: Канберра

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancel %s
uk_UA: Скасувати %s

en: Cancel &amp; start a new import
uk_UA: Скасувати &amp; почати нове імпортування

en: Cancel Anyway
uk_UA: Все одно скасувати

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
uk_UA: Скасувати зміни

en: Cancel Domain
uk_UA: Скасувати домен

en: Cancel Edit
uk_UA: Скасувати редагування

en: Cancel Editing
uk_UA: Скасувати редагування

en: Cancel Now
uk_UA: Скасувати

en: Cancel Purchase
uk_UA: Скасувати покупку

en: Cancel and go back
uk_UA: Скасувати та повернутися

en: Cancel changes
uk_UA: Скасувати зміни

en: Cancel domain
uk_UA: Скасувати домен

en: Cancel edit
uk_UA: Скасувати редагування

en: Cancel password change
uk_UA: Скасувати зміну паролю

en: Cancel reply
uk_UA: Скасувати відповідь

en: Cancel schedule
uk_UA: Скасувати розклад

en: Cancel synchronization of approved directories
uk_UA: Скасувати синхронізацію схвалених каталогів

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
uk_UA: Скасуйте дію зараз, щоб уникнути її в майбутньому

en: Cancel thumbnail regeneration
uk_UA: Скасувати регенерацію мініатюр

en: Canceled
uk_UA: Скасовано

en: Cancellation Details
uk_UA: Деталі касування

en: Cancelled
uk_UA: Підписка відмінена

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Відмінено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Відмінено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Відмінено <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
uk_UA: Скасоване замовлення

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
uk_UA: Листи про відміну замовлень надсилаються по списку одержувачів в момент присвоєння замовленням статусу «Скасовано» (якщо до цього вони були «На утриманні»).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
uk_UA: Скасовані замовлення не оплачуються та можуть бути скасовані власником магазину або замовником. Вони будуть вивантажені після вказаної тривалості.

en: Cancelled product image regeneration job.
uk_UA: Скасовано завдання регенерації зображень товару.

en: Cancun
uk_UA: Канкуні

en: Canelones
uk_UA: Канелонес

en: Canindeyú
uk_UA: Каніндею

en: Cannot Authorize Application
uk_UA: Не вдалося авторизувати додаток

en: Cannot create a comment with that type.
uk_UA: Неможливо створити коментар з цим типом.

en: Cannot create a revision of a revision
uk_UA: Не вдається створити перегляд перегляду

en: Cannot create a user with an empty login name.
uk_UA: Неможливо створити користувача з порожнім лоґіном.

en: Cannot create an existing cart item.
uk_UA: Неможливо створити вже наявний елемент у кошику.

en: Cannot create existing %s.
uk_UA: Неможливо створити існуючий %s.

en: Cannot create existing comment.
uk_UA: Не можна створити вже наявний коментар.

en: Cannot create existing post.
uk_UA: Неможливо створити вже існуючий запис.

en: Cannot create existing product review.
uk_UA: Неможливо створити відгук на існуючий товар.

en: Cannot create existing resource.
uk_UA: Неможливо створити існуючий ресурс.

en: Cannot create existing user.
uk_UA: Неможливо створити вже наявного користувача.

en: Cannot create line item, try again.
uk_UA: Не вдалось створити позицію, спробуйте ще раз.

en: Cannot create order from empty cart.
uk_UA: Неможливо створити замовлення, коли кошик порожній.

en: Cannot create order note, please try again.
uk_UA: Неможливо створити примітку замовлення, будь ласка cпробуйте ще раз.

en: Cannot create order refund, please try again.
uk_UA: Не вдалось створити повернення, будь ласка спробуйте ще раз.

en: Cannot create order: %s
uk_UA: Неможливо створити замовлення: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
uk_UA: Неможливо видалити активний плагін. Будь ласка, спочатку вимкніть його.

en: Cannot introspect application password.
uk_UA: Неможливо проаналізувати пароль додатку.

en: Cannot load %s.
uk_UA: Не можу завантажити %s.

en: Cannot load image metadata.
uk_UA: Не можу завантажити метадані зображення.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
uk_UA: Неможливо переглянути віджет, який не створений на основі класу "WP_Widget".

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
uk_UA: Не можна змінити розмір зображення: не встановлені ні висота, ні ширина.

en: Cannot save image metadata.
uk_UA: Неможливо зберегти метадані зображення.

en: Cannot select database
uk_UA: Не вдалося вибрати базу даних

en: Cannot send password reset, permission denied.
uk_UA: Неможливо надіслати інформацію скидання пароля, доступ заборонено.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
uk_UA: Не вдається встановити атрибути через недійсний батьківський товар.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
uk_UA: Не можна призначити батьківський елемент, так як таксономія не є ієрархічною.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
uk_UA: Стабілізація об'єктів неможлива. Перетворіть об'єкт в масив.

en: Cannot update coupon, try again.
uk_UA: Не вдалось оновити купон, спробуйте ще раз.

en: Cannot update fee, try again.
uk_UA: Не вдалось оновити збір, спробуйте ще раз.

en: Cannot update shipping method, try again.
uk_UA: Не вдалось оновити спосіб доставки, спробуйте ще раз.

en: Cannot view post type.
uk_UA: Не можна подивитися тип записів.

en: Cannot view status.
uk_UA: Не можна подивитися статус.

en: Cantabria
uk_UA: Кантабрія

en: Cantemir
uk_UA: Кантемир

en: Canterbury
uk_UA: Кентербері

en: Canton
uk_UA: Кантон

en: Capabilities
uk_UA: Можливості

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Cape Verdean escudo
uk_UA: Ескудо Кабо-Верде

en: Capital
uk_UA: Столичний округ

en: Capital District
uk_UA: Столичний округ

en: Capiz
uk_UA: Капіс

en: Caption
uk_UA: Підпис

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
uk_UA: Підпис для вкладення, як воно існує в базі даних.

en: Caption&hellip;
uk_UA: Підпис...

en: Captions
uk_UA: Підзаголовки

en: Captions/Subtitles
uk_UA: Заголовки/субтитри

en: Capture
uk_UA: Захоплення

en: Caquetá
uk_UA: Какета

en: Carabobo
uk_UA: Карабобо

en: Caracas
uk_UA: Каракас

en: Carazo
uk_UA: Карасо

en: Caraș-Severin
uk_UA: Караш-Северін

en: Carchi
uk_UA: Карчі

en: Card Expiring
uk_UA: Термін дії картки закінчується

en: Card code
uk_UA: Код Картки

en: Card number
uk_UA: Номер Картки

en: Card:
uk_UA: Картка:

en: Carlow
uk_UA: Карлоу

en: Carousel
uk_UA: Карусель

en: Cars
uk_UA: Автомобілі

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Cart & Checkout Blocks
uk_UA: Блоки кошика та оформлення замовлення

en: Cart Page
uk_UA: Сторінка Кошика

en: Cart item does not exist.
uk_UA: Елемент кошика не існує.

en: Cart item is invalid.
uk_UA: Товар у кошику недійсний.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
uk_UA: Товар у кошику більше не існує або є недійсним.

en: Cart page
uk_UA: Сторінка кошика

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума кошика, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Cart totals
uk_UA: Підсумки кошика

en: Cart updated.
uk_UA: Кошик оновлено.

en: Cartago
uk_UA: Картаго

en: Casablanca
uk_UA: Касабланка

en: Casanare
uk_UA: Касанаре

en: Caserta
uk_UA: Казерта

en: Casey
uk_UA: Кейсі

en: Cash on delivery
uk_UA: Готівка при отриманні

en: Castellón
uk_UA: Кастельйон

en: Catalan
uk_UA: Каталонська

en: Catalog
uk_UA: Каталог

en: Catalog &amp; search
uk_UA: Каталог та пошук

en: Catalog visibility.
uk_UA: Видимість каталогу.

en: Catalog visibility:
uk_UA: Видимість в каталозі:

en: Catamarca
uk_UA: Катамарка

en: Catanduanes
uk_UA: Катандуанес

en: Catania
uk_UA: Катанія

en: Catanzaro
uk_UA: Катанцаро

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Categories and Tags Converter
uk_UA: Перетворювач категорій і позначок

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
uk_UA: Категорії можуть бути вибірково конвертовані в позначки за допомогою <a href="%s">перетворювача категорій в позначки</a>.

en: Categories deleted.
uk_UA: Категорії видалені.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
uk_UA: У категорій є ієрархія, тобто вони можуть бути вкладеними і містити підкатегорії. У міток ієрархії немає, і вкладеними вони бути не можуть. Іноді власники сайтів починають використовувати один варіант, але потім розуміють, що для їх вмісту інший підійшов би краще.

en: Categories list
uk_UA: Список категорій

en: Categories list navigation
uk_UA: Навігація по списку категорій

en: Categories to Tags
uk_UA: Категорії в позначки

en: Categories totals.
uk_UA: Всього Категорій.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
uk_UA: Категорії, на відміну від позначок, можуть мати ієрархію. Ви можете мати категорію "Фрукти", яка матиме підкатегорії "Яблука" та "Груші". Але це необов’язково.

en: Categories:
uk_UA: Категорії:

en: Categories:
uk_UA: Категорії:

en: Categories: %s
uk_UA: Категорії: %s

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
uk_UA: Категорії %s не існує!

en: Category Cloud
uk_UA: Хмара категорій

en: Category ID
uk_UA: ID категорії

en: Category ID.
uk_UA: Ідентифікатор категорії.

en: Category IDs, separated by commas
uk_UA: Ідентифікатори категорій, розділені комами

en: Category URL.
uk_UA: URL категорії.

en: Category added.
uk_UA: Категорія додана.

en: Category archive display type.
uk_UA: Тип відображення архіву категорій.

en: Category deleted.
uk_UA: Категорія видалена.

en: Category display
uk_UA: Відображення категорії

en: Category image.
uk_UA: Зображення категорії.

en: Category link
uk_UA: Посилання на категорію

en: Category name
uk_UA: Назва категорії

en: Category name.
uk_UA: Назва категорії

en: Category not added.
uk_UA: Категорію не додано.

en: Category not updated.
uk_UA: Категорія не оновлена.

en: Category order
uk_UA: Порядок категорій

en: Category slug
uk_UA: Слаґ категорії

en: Category slug.
uk_UA: Слаґ категорії.

en: Category to set as feed
uk_UA: Категорія для встановлення як канал

en: Category updated.
uk_UA: Категорія оновлена.

en: Category: | Categories:
uk_UA[0]: Категорія:

en: Category: %1$s
uk_UA: Категорія: %1$s

en: Cauca
uk_UA: Каука

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
uk_UA: Виявлено виняткову ситуацію під час скасування дії "%1$s": %2$s

en: Caught exception while cancelling action: %s
uk_UA: Виявлено виняткову ситуацію під час скасування дії: %s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
uk_UA: Виявлено виняткову ситуацію під час постановки в чергу дії "%1$s": %2$s

en: Caution:
uk_UA: Увага:

en: Cavan
uk_UA: Каван

en: Cavite
uk_UA: Кавіте

en: Cayenne
uk_UA: Кайен

en: Cayman
uk_UA: Кайман

en: Cayman Islands
uk_UA: Кайманові острови

en: Cayman Islands dollar
uk_UA: Долар Кайманових островів

en: Cañar
uk_UA: Каньяр

en: Ceará
uk_UA: Сеара

en: Cebu
uk_UA: Себу

en: Cell padding
uk_UA: Відступи елементів

en: Cell spacing
uk_UA: Відступи між секціями

en: Cell type
uk_UA: Тип секції

en: Center
uk_UA: Центр

en: Centimeters
uk_UA: Сантиметри

en: Central
uk_UA: Центральний

en: Central African CFA franc
uk_UA: Центральноафриканський франк

en: Central African Republic
uk_UA: Центральноафриканська Республіка

en: Central Greece
uk_UA: Центральна Греція

en: Central Macedonia
uk_UA: Центральна Македонія

en: Cerro Largo
uk_UA: Серро-Ларго

en: Cesar
uk_UA: Сесар

en: Ceuta
uk_UA: Сеута

en: Chachoengsao
uk_UA: Чачоенгсао

en: Chaco
uk_UA: Чако

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Chagos
uk_UA: Чагос

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
uk_UA: Чегармехаль і Бахтиарія (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
uk_UA: Чай Нат

en: Chaiyaphum
uk_UA: Чайяпум

en: Chalatenango
uk_UA: Чалатенанго

en: Champasak
uk_UA: Тямпасак

en: Chandigarh
uk_UA: Чандігарх

en: Chandpur
uk_UA: Чандпур

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Change Account
uk_UA: Змінити обліковий запис

en: Change Blog Address
uk_UA: Змінити адресу блогу

en: Change Frequency
uk_UA: Змінити частоту

en: Change Password
uk_UA: Змінити пароль

en: Change Permalink Structure
uk_UA: Змінити структуру постійних посилань

en: Change Redirect Location
uk_UA: Змінити пункт призначення переадресації

en: Change Theme
uk_UA: Змінити тему

en: Change Username
uk_UA: Змінити ім’я користувача

en: Change Visibility
uk_UA: Змінити видимість

en: Change address
uk_UA: Зміна адреси

en: Change audio
uk_UA: Змінити аудіо

en: Change file
uk_UA: Змінити файл

en: Change image
uk_UA: Змінити зображення

en: Change logo
uk_UA: Змінити лого

en: Change order status to completed
uk_UA: Змінити статус замовлення на Виконано

en: Change order status to on-hold
uk_UA: Змінити статус замовлення на На утриманні

en: Change order status to processing
uk_UA: Змінити статус замовлення на В обробці

en: Change role to&hellip;
uk_UA: Змінити роль на&hellip;

en: Change site address
uk_UA: Змінити адресу сайту

en: Change status to cancelled
uk_UA: Змінити статус на "Скасовано"

en: Change status to completed
uk_UA: Змінити статус на виконано

en: Change status to on-hold
uk_UA: Змінити статус на на утримуванні

en: Change status to processing
uk_UA: Змінити статус на в обробці

en: Change status:
uk_UA: Змінити статус:

en: Change the location by defining the %1$s constant in your %2$s file with a new path.
uk_UA: Змінюйте місце розташування, визначаючи константу %1$s у файлі %2$s новим шляхом.

en: Change the text of the sharing buttons label
uk_UA: Змінити текст на мітці кнопок ділення

en: Change theme
uk_UA: Змінити тему

en: Change to:
uk_UA: Змінити на:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
uk_UA[0]: Змінити тип %d блоку
uk_UA[1]: Змінити тип %d блоків
uk_UA[2]: Змінити тип %d блоків

en: Change video
uk_UA: Змінити відео

en: Change your Gravatar
uk_UA: Змінити свій Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
uk_UA: Змінити свою сторінку політики конфіденційності

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Notifications</a>.
uk_UA: Змінити свої налаштування e-mail у розділі <a href="%s">Керувати сповіщеннями</a>.

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
uk_UA: Змінити свої налаштування e-mail у розділі <a href="%s">Керувати підписками</a>.

en: Changed roles.
uk_UA: Ролі змінено.

en: Changes have already been trashed.
uk_UA: Зміни були вже видалені в корзину.

en: Changes saved.
uk_UA: Зміни збережено.

en: Changes trashed successfully.
uk_UA: Зміни переміщені до кошика успішно.

en: Changeset is being edited by other user.
uk_UA: Зміни запроваджуються іншим користувачем.

en: Changing Themes
uk_UA: Зміна тем

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
uk_UA: Зміна платформи eCommerce може здатися великою перешкодою для подолання, але насправді перенести товари, клієнтів та замовлення на WooCommerce не так вже й складно. Ця стаття допоможе вам все зробити правильно.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
uk_UA: Зміна платформи може здатися великою перешкодою для подолання, але насправді перенести товари, клієнтів та замовлення на WooCommerce не так вже й складно. Ця стаття допоможе вам все зробити правильно.

en: Changing to %s
uk_UA: Змінюю до %s.

en: Channel:
uk_UA: Канал:

en: Chanthaburi
uk_UA: Чантабурі

en: Chapters
uk_UA: Розділи

en: Character encoding of the file
uk_UA: Кодування символів файлу

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
uk_UA: Стягуйте фіксовану ставку за одиницю товару або введіть формулу вартості, щоб нарахувати вартість у відсотках або мінімальну комісію. Дізнатися більше про

en: Charge sales tax on
uk_UA: Нараховувати податок з продажів на

en: Chatham
uk_UA: Чатем

en: Chattogram
uk_UA: Чаттограма

en: Cheatin&#8217; uh?
uk_UA: Хакер, чи що?

en: Cheatin' huh?
uk_UA: Хитруєте?

en: Cheatin, huh?
uk_UA: Хитруєте?

en: Check All
uk_UA: Перевірити все

en: Check Spelling
uk_UA: Перевірити правопис

en: Check for Spam
uk_UA: Перевірити на спам

en: Check for updates manually
uk_UA: Перевірити оновлення вручну

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
uk_UA: Дізнайтеся, які теми сумісні з WooCommerce і виберіть ту, що краще підійде під стиль та вимоги вашого бізнесу.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
uk_UA: Очікування підтвердження платежу

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
uk_UA: Оплата чеком

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: Відмітьте, якщо купон не може бути використаний в поєднанні з іншими купонами.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
uk_UA: Відмітьте, якщо купон надає безкоштовну доставку. <a href="%s" target="_blank">Безкоштовна доставка</a> повинна бути увімкненою й вимагати «дійсний купон безкоштовної доставки" (див. налаштування "Вимоги безкоштовної доставки").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
uk_UA: Позначте цей прапорець, якщо купон не повинен застосовуватися до товарів, що продаються. Купони за кожну позицію працюватимуть лише у випадку, якщо товар не проданий. Купони за кошик працюватимуть лише у випадку, якщо в кошику є предмети, які не продаються.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
uk_UA: Поставте позначку, щоб клієнти могли купувати лише 1 товар в одному замовленні. Це особливо корисно для товарів, кількість яких обмежена, наприклад предметів мистецтва чи виробів ручної роботи.

en: Check your email
uk_UA: Перевірте вашу пошту

en: Check your email for the confirmation link.
uk_UA: Перевірте свою скриньку e-mail на наявність підтверджуючого посилання.

en: Check your email for your new password.
uk_UA: Перевірте свою скриньку e-mail на наявність свого нового паролю.

en: Check your email!
uk_UA: Перевірте свою електронну пошту!

en: Checkbox
uk_UA: Чекбокс

en: Checking
uk_UA: Перевірка

en: Checking for Spam (%1$s%)
uk_UA: Перевірка на спам (%1$s%)

en: Checking status for %s
uk_UA: Перевірка статусу %s

en: Checking...
uk_UA: Триває перевірка...

en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка Оформлення Замовлення

en: Checkout endpoints
uk_UA: Кінцеві точки оформлення

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
uk_UA: Оформлення замовлення недоступне, доки ваш кошик порожній.

en: Checkout page
uk_UA: Сторінка оформлення

en: Checkout privacy policy
uk_UA: Політика конфіденційності Checkout

en: Cheers,
uk_UA: Щасливо,

en: Cherkashchyna
uk_UA: Черкаська область

en: Cherkasy Oblast
uk_UA: Черкаська область

en: Chernihiv Oblast
uk_UA: Чернігівська область

en: Chernihivshchyna
uk_UA: Чернігівська область

en: Chernivtsi Oblast
uk_UA: Чернівецька область

en: Chhattisgarh
uk_UA: Чхаттісґарх

en: Chiang Mai
uk_UA: Чианг Май

en: Chiang Rai
uk_UA: Чіанг Рай

en: Chiapas
uk_UA: Чіапас

en: Chiba
uk_UA: Тіба

en: Chicago
uk_UA: Чикаго

en: Chieti
uk_UA: К'єті

en: Chihuahua
uk_UA: Чихуахуа

en: Child of {{PageTitle/}}
uk_UA: Нащадок {{PageTitle/}}

en: Child theme
uk_UA: Дочірня тема

en: Child theme of %s
uk_UA: Нащадок теми %s

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: Chilean peso
uk_UA: Чилійський песо

en: Chimaltenango
uk_UA: Чимальтенанго

en: Chimborazo
uk_UA: Чимборасо

en: China
uk_UA: Китай

en: Chinandega
uk_UA: Чинандега

en: Chinese
uk_UA: Китайська

en: Chinese (Simplified)
uk_UA: Китайський (спрощений)

en: Chinese (Traditional)
uk_UA: Китайський (традиційний)

en: Chinese yuan
uk_UA: Китайський Юань

en: Chiquimula
uk_UA: Чикімула

en: Chiriquí
uk_UA: Чирикі

en: Chisinau
uk_UA: Кишинів

en: Chita
uk_UA: Чіта

en: Chișinău
uk_UA: Кишинів

en: Chlef
uk_UA: Шлеф

en: Chocó
uk_UA: Чоко

en: Choibalsan
uk_UA: Чойбалсан

en: Choluteca
uk_UA: Чолутека

en: Chonburi
uk_UA: Чонбурі

en: Chongqing
uk_UA: Чунцин

en: Chongqing / 重庆
uk_UA: Чунцін

en: Chontales
uk_UA: Чонталес

en: Choose
uk_UA: Виберіть

en: Choose Image
uk_UA: Виберіть Зображення

en: Choose Images
uk_UA: Вибрати зображення

en: Choose a Background Image
uk_UA: Виберіть фонове зображення

en: Choose a CSV file from your computer:
uk_UA: Виберіть CSV-файл з комп'ютера:

en: Choose a Custom Header
uk_UA: Виберіть зображення для заголовку сайту

en: Choose a Palette
uk_UA: Оберіть палітру

en: Choose a Site Icon
uk_UA: Обрати іконку сайту

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
uk_UA: Оберіть WordPress WXR файл для завантаження, потім натисніть Завантажити та імпортувати

en: Choose a category to view stats
uk_UA: Для перегляду статистики оберіть категорію

en: Choose a city in the same timezone as you.
uk_UA: Оберіть місто у свому часовому поясі.

en: Choose a country / region&hellip;
uk_UA: Виберіть країну/регіон&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
uk_UA: Виберіть валюту&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
uk_UA: Виберіть початкові значення форми, якщо ви хочете, щоб певний варіант вже був обраний, коли користувач відвідує сторінку товару.

en: Choose a field:
uk_UA: Оберіть поле:

en: Choose a file from your computer:
uk_UA: Оберіть файл з Вашого комп'ютера.

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
uk_UA: Оберіть категорію:

en: Choose a password
uk_UA: Оберіть пароль

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
uk_UA: Виберіть пріоритет для цієї податкової ставки. Використовується тільки 1 співпадаюча ставка на пріоритет. Щоб визначити різні податкові ставки для однієї зони, вам потрібно вказати різні пріоритети на кожну ставку.

en: Choose a product to view stats
uk_UA: Щоб переглянути статистику оберіть товар

en: Choose a site address
uk_UA: Вибрати адресу сайту

en: Choose a state&hellip;
uk_UA: Виберіть регіон&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
uk_UA: Виберіть клас податку для цього товару. Податкові класи використовуються для застосування різних ставок податку, що відносяться до певних видів товарів.

en: Choose a taxonomy:
uk_UA: Оберіть таксономію:

en: Choose a theme
uk_UA: Виберіть тему

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
uk_UA: Виберіть тему, яка найкраще відповідає стилю вашого бренду та налаштуйте її на свій смак. Змінюйте кольори, додайте логотип і створюйте нові сторінки.

en: Choose a theme.
uk_UA: Оберіть тему.

en: Choose a username
uk_UA: Оберіть ім’я користувача

en: Choose an action...
uk_UA: Виберіть дію...

en: Choose an image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Choose an image from your computer:
uk_UA: Обрати зображення з Вашого комп'ютера:

en: Choose an interval:
uk_UA: Оберіть інтервал

en: Choose an option
uk_UA: Виберіть опцію

en: Choose audio
uk_UA: Обрати аудіо

en: Choose countries / regions&hellip;
uk_UA: Виберіть країни/регіони&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
uk_UA: Виберіть купони&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
uk_UA: Виберіть місто в тому ж часовому поясі або %s зрушення щодо часу UTC.

en: Choose file
uk_UA: Виберіть файл

en: Choose from the most used Labels
uk_UA: Оберіть з-поміж найвикористовуваніших міток

en: Choose from the most used tags
uk_UA: Найпопулярніші теґи

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
uk_UA: Виберіть, як довго зберігати особисті дані, коли воно більше не потрібне для обробки. Залиште наступні опції порожніми, щоб зберегти ці дані на невизначений час.

en: Choose image
uk_UA: Обрати зображення

en: Choose logo
uk_UA: Оберіть лого

en: Choose one
uk_UA: Оберіть одне

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
uk_UA: Виберіть платіжні системи та способи оплати при оформленні замовлень.

en: Choose several
uk_UA: Оберіть декілька

en: Choose songs
uk_UA: Оберіть пісні

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
uk_UA: Оберіть частину зображення, що буде використовуватись як заголовок.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
uk_UA: Виберіть необхідний платіж. Сплатіть відразу, пізніше або по частинах. Ніяких номерів кредитних карт, ніяких паролів, ніяких інших турбот.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
uk_UA: Виберіть потрібний платіж, сплачуйте зараз, сплачуйте пізніше або відріжте його. Немає номерів кредитних карток, немає паролів, не хвилюйтеся. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про Кларну</a> .

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
uk_UA: Оберіть спосіб доставки для додавання. Перелічені лише способи доставки які підтримують зони.

en: Choose the target frame for your link.
uk_UA: Вибір цільового фрейму за Вашим посиланням.

en: Choose theme
uk_UA: Виберіть тему

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
uk_UA: Виберіть, чи відхиляти очевидний спам автоматично, або завжди поміщати весь спам в папку спаму.

en: Choose video
uk_UA: Вибрати відео

en: Choose what to display on product category pages.
uk_UA: Оберіть що буде відображено на сторінці категорії товару.

en: Choose what to display on the main shop page.
uk_UA: Оберіть що буде відображено на головній сторінці магазину.

en: Choose what to export
uk_UA: Оберіть файли для експорту

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
uk_UA: Виберіть, чи буде це ставка змішаною. Змішані податкові ставки застосовуються поперед інших податкових ставок.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uk_UA: Виберіть також, чи буде ця ставка податку застосовуватися до доставки.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
uk_UA: Виберіть, чи хочете ви отримувати кошти негайно або підтверджувати кожен платіж окремо.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
uk_UA: Виберіть, в які країни ви хочете здійснювати доставку, або виберіть доставку в усі регіони, де ви продаєте.

en: Choose which format of email to send.
uk_UA: Оберіть, у якому форматі буде надсилатися цей лист.

en: Choose your theme
uk_UA: Виберіть свою тему

en: Choosing a theme?
uk_UA: Обираєте тему?

en: Chosen attributes (for variations).
uk_UA: Обрані атрибути (для варіацій).

en: Christ Church Nichola Town
uk_UA: Крайст-Черч-Нікола-Таун

en: Christmas
uk_UA: Крістмас

en: Christmas Island
uk_UA: Острів Різдва

en: Chuadanga
uk_UA: Чуаданга

en: Chubut
uk_UA: Чубут

en: Chumphon
uk_UA: Чумпон

en: Chungking
uk_UA: Чунцин

en: Chuquisaca
uk_UA: Чукісака

en: Chuuk
uk_UA: Чуук

en: Cibao Nordeste
uk_UA: Сібао-Нордесте

en: Cibao Noroeste
uk_UA: Сібао-Нороесте

en: Cibao Norte
uk_UA: Сібао-Норте

en: Cibao Sur
uk_UA: Сібао Сур

en: Cimișlia
uk_UA: Чимішлія

en: Cincinnati
uk_UA: Київ

en: Circles
uk_UA: Кола

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
uk_UA: Міста для цього правила. Крапка з комою (;) відокремлює кілька значень. Залиште порожнім, щоб застосувати для всіх міст.

en: City
uk_UA: Місто

en: City (optional)
uk_UA: Місто (необов'язково)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
uk_UA: Назва міста не передбачає кілька значень. Це залишилося в минулому з версії WooCommerce 5.3, замість нього слід використовувати «міста».

en: City name.
uk_UA: Назва міста.

en: City of the address being shipped to.
uk_UA: Місто, до якого виконується доставка.

en: City.
uk_UA: Місто.

en: City:
uk_UA: Місто:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
uk_UA: Автономне місто Буенос-Айрес

en: Ciudad Real
uk_UA: Сьюдад-Реаль

en: Ciudad de México
uk_UA: Мехіко

en: Claim ID
uk_UA: Ідентифікатор заявки

en: Clare
uk_UA: Клер

en: Clarendon
uk_UA: Кларендон

en: Class name
uk_UA: Назва класу

en: Classes
uk_UA: Класи

en: Classic
uk_UA: Класичний

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
uk_UA: Клавіатурні скорочення класичного блоку

en: Classic Blue
uk_UA: Класичний синій

en: Classic Bright
uk_UA: Класичний яскравий

en: Classic Editor
uk_UA: Класичний редактор

en: Clean up download permissions
uk_UA: Очистіть дозволи на завантаження

en: Cleaning up spam takes time.
uk_UA: Видалення спаму займає багато часу.

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
uk_UA: Очищення можна виконати лише тоді, коли активовано HPOS і вимкнено режим сумісності.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
uk_UA[0]: Завершено очищення для %d замовлення.
uk_UA[1]: Завершено очищення для %d замовлень.
uk_UA[2]: Завершено очищення для %d замовлень.

en: Cleanup completed for order %d.
uk_UA: Очищення завершено для замовлення %d.

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear All
uk_UA: Очистити все

en: Clear All Filters
uk_UA: Очистити всі фільтри

en: Clear Crop
uk_UA: Очистити кадрування

en: Clear Form
uk_UA: Очистити форму

en: Clear Inactive Widgets
uk_UA: Видалити неактивні віджети

en: Clear Results
uk_UA: Очистити результати

en: Clear all
uk_UA: Очистити все

en: Clear all information
uk_UA: Вичистити всю інформацію

en: Clear analytics cache
uk_UA: Очистити кеш аналітики

en: Clear customer sessions
uk_UA: Очистити сесії покупця

en: Clear formatting
uk_UA: Очистити форматування

en: Clear template cache
uk_UA: Очистити кеш шаблону

en: Clear transients
uk_UA: Очистити тимчасові дані

en: Cleared by Akismet
uk_UA: Очищено плагіном Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uk_UA: Натисніть &#8220;Додати медіафайл&#8221; для завантаження файлу зображення з вашого комп'ютера. Ваша тема найкраще виглядає з зображенням відповідним розміру відео. &#8212; Ви зможете обрізати зображення після завантаження, щоб воно ідеально помістилося.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uk_UA: Натисніть &#8220;Додати медіафайл&#8221; для завантаження файлу зображення з вашого комп'ютера. Ваша тема найкраще виглядає з зображенням заголовку висотою %s пікселів. &#8212; Ви зможете обрізати зображення після завантаження, щоб воно ідеально помістилося.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uk_UA: Натисніть &#8220;Додати медіафайл&#8221; для завантаження файлу зображення з вашого комп'ютера. Ваша тема найкраще виглядає з зображенням заголовку розміром %s пікселів. &#8212; Ви зможете обрізати зображення після завантаження, щоб воно ідеально помістилося.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uk_UA: Натисніть &#8220;Додати медіафайл&#8221; для завантаження файлу зображення з вашого комп'ютера. Ваша тема найкраще виглядає з зображенням заголовку шириною %s пікселів. &#8212; Ви зможете обрізати зображення після завантаження, щоб воно ідеально помістилося.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
uk_UA: Натисніть &#8220;Далі&#8221;, щоб почати додавати посилання в ваше нове меню.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
uk_UA: Збережіть меню, щоб оновити чернетки елементів.

en: Click here
uk_UA: Натиснути тут

en: Click here for more information
uk_UA: Натисніть сюди щоб отримати більше інформації

en: Click here to cancel reply.
uk_UA: Натисніть сюди, щоб скасувати відповідь.

en: Click here to enter your code
uk_UA: Натисніть тут, щоб ввести код купону знижки

en: Click here to give it a try!
uk_UA: Натисніть сюди, щоби спробувати!

en: Click here to login
uk_UA: Натисніть тут, щоб ввести лоґін.

en: Click here to reset your password
uk_UA: Натисніть тут, щоб скинути ваш пароль

en: Click here to set your new password.
uk_UA: Натисніть тут, щоб задати новий пароль.

en: Click here to upload a new Gravatar
uk_UA: Натисніть сюди, щоб завантажити новий Gravatar

en: Click here to view
uk_UA: Натисніть сюди, щоби переглянути

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
uk_UA: Натисніть на пропоновану позначку, щоби додати її до свого запису:

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
uk_UA: Натиснути на тему, щоб побачити її назву, версію, автора, опис, мітки і посилання &laquo;Видалити&raquo;.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
uk_UA: Натисніть на кнопку "Зберегти меню", для збереження змін.

en: Click the Use this Key button.
uk_UA: Натисніть кнопку "Використовувати цей ключ".

en: Click the image to edit or update
uk_UA: Натисніть на зображення, щоби редагувати чи оновити

en: Click to Press This!
uk_UA: Натисніть, щоб скористатися "Press This"!

en: Click to change photo
uk_UA: Натисніть, щоб змінити фото

en: Click to close this message
uk_UA: Натисніть щоб закрити це повідомлення

en: Click to edit the site title.
uk_UA: Натисніть для редагування назви сайту.

en: Click to edit this element.
uk_UA: Натисніть щоб відредагувати цей елемент.

en: Click to edit this menu.
uk_UA: Натисніть щоб відредагувати це меню.

en: Click to edit this widget
uk_UA: Натисніть, щоби редагувати цей віджет

en: Click to edit this widget.
uk_UA: Натисніть для редагування цього віджета.

en: Click to print
uk_UA: Натисніть, щоб надрукувати

en: Click to share on LinkedIn
uk_UA: Натисніть, щоби поділитися на LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
uk_UA: Натисніть, щоби поділитися на Pinterest

en: Click to share on Pocket
uk_UA: Натисніть, щоби поділитися на Pocket

en: Click to share on Reddit
uk_UA: Натисніть, щоб поділитися на Reddit

en: Click to share on Tumblr
uk_UA: Натисніть, щоби поділитися на Tumblr

en: Click to share on Twitter
uk_UA: Натисніть, щоби поділитися на Twitter

en: Click to toggle
uk_UA: Натисніть для перемикання

en: Click to view slideshow.
uk_UA: Натисніть, щоби переглянути слайдшоу.

en: Click to visit the original post
uk_UA: Натисніть, щоби відвідати початковий запис.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
uk_UA: Кнопка <strong>«Огляд»</strong> (при використанні завантажувача браузера) відкриє вікно Вашої операційної системи для перегляду файлів. Виберіть файл і натисніть кнопку <strong>«Відкрити»</strong> — на екрані з'явиться смуга завантаження.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
uk_UA: Натискання одиниці відкриє вікно Деталі Додатка, яке дозволяє вам переглядати медіа та робити швидкі зміни. Будь-які зміни деталей додатків будуть автоматично збережені.

en: Clicks
uk_UA: Кліки

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
uk_UA: Кліки за %1$s днів, закінчуючи %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
uk_UA: Кліки за %1$s днів, закінчуючи %2$s (Підсумовано)

en: Clicks for %s
uk_UA: Кліки на %s

en: Client version
uk_UA: Версія клієнта БД

en: Cloning is forbidden.
uk_UA: Клонування заборонено.

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close (Esc)
uk_UA: Зачинити (Esc)

en: Close Tour
uk_UA: Закрити тур

en: Close Window
uk_UA: Закрити вікно

en: Close account
uk_UA: Закрити обліковий запис

en: Close all open tags
uk_UA: Закрити всі відкриті теґи

en: Close blockquote tag
uk_UA: Закрити тег "Цитата"

en: Close bold tag
uk_UA: Закрити тег "Жирний"

en: Close bulleted list tag
uk_UA: Закрити тег "Ненумерований список"

en: Close code tag
uk_UA: Закрити тег "Код"

en: Close deleted text tag
uk_UA: Закрити тег "Видалений текст"

en: Close details dialog
uk_UA: Закрити вікно деталей

en: Close dialog
uk_UA: Закрити вікно

en: Close inserted text tag
uk_UA: Закрити теґ вставленого тексту

en: Close italic tag
uk_UA: Закрити теґ "Курсив"

en: Close list item tag
uk_UA: Закрити тег "Елемент списку"

en: Close media attachment panel
uk_UA: Закрити панель медіа додатку.

en: Close menu
uk_UA: Закрити меню

en: Close modal panel
uk_UA: Закрити модальну панель

en: Close numbered list tag
uk_UA: Закрити тег "Нумерований список"

en: Close overlay
uk_UA: Закрити вікно

en: Close reorder mode
uk_UA: Закрити режим впорядкування

en: Close sharing dialog
uk_UA: Закрити вікно ділення

en: Close the Customizer and go back to the previous page
uk_UA: Закрити Налаштовувач і повернутися до попередньої сторінки

en: Close this screen
uk_UA: Закрити цей екран

en: Close uploader
uk_UA: Закрити завантажувач

en: Close your account permanently
uk_UA: Закрити обліковий запис назавжди

en: Closed
uk_UA: Закритий

en: Clothing and accessories
uk_UA: Одяг та аксесуари

en: Cluj
uk_UA: Клуж

en: Cmd + letter:
uk_UA: Cmd + буква:

en: Coahuila
uk_UA: Коауїла

en: Coast
uk_UA: Узбережжя

en: Cochabamba
uk_UA: Кочабамба

en: Coclé
uk_UA: Кокле

en: Cocos
uk_UA: Кокосові острови

en: Cocos (Keeling) Islands
uk_UA: Кокосові острови

en: Code
uk_UA: Код

en: Code editor
uk_UA: Редактор коду

en: Code is Poetry
uk_UA: Код це поезія

en: Code-based contribution
uk_UA: Внесок на основі коду

en: Codisto for WooCommerce
uk_UA: Codisto для WooCommerce

en: Cojedes
uk_UA: Кохедес

en: Colima
uk_UA: Коліма

en: Collapse Main menu
uk_UA: Згорнути головне меню

en: Collapse menu
uk_UA: Згорнути меню

en: Collapse this bar
uk_UA: Згорнути цю панель

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
uk_UA: Збирайте та демонструйте перевірені відгуки, яким довіряють споживачі.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
uk_UA: Збирати і перевіряти номери платників ПДВ (ЄС) при оформленні замовлення

en: Collect payments from customers offline.
uk_UA: Збір платежів від клієнтів у режимі офлайн.

en: Collection from <strong>%s</strong>:
uk_UA: Колекція від <strong>%s</strong>:

en: Collines
uk_UA: Коллінз

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Colombian peso
uk_UA: Колумбійський песо

en: Colombo
uk_UA: Коломбо

en: Colonia
uk_UA: Колонія

en: Color
uk_UA: Колір

en: Color Scheme
uk_UA: Кольори

en: Color Settings
uk_UA: Налаштування кольорів

en: Color scheme
uk_UA: Кольорова схема

en: Color: %s
uk_UA: Колір: %s

en: Colorado
uk_UA: Колорадо

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Colors & Backgrounds
uk_UA: Кольори та фони

en: Column
uk_UA: Колонка

en: Column group
uk_UA: Група стовпців

en: Column mapping
uk_UA: Колонка відображення

en: Column name
uk_UA: Назва колонки

en: Columns
uk_UA: Колонки

en: Colón
uk_UA: Колон

en: Comayagua
uk_UA: Комаягуа

en: Comics
uk_UA: Комікси

en: Coming Soon
uk_UA: Скоро буде

en: Coming soon
uk_UA: Скоро буде

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
uk_UA: а,без,би,в,де,для,так,до,за,і,із,або,до,як,коли,чи,на,над,ані,але,о,про,від,перед,по,під,при,про,з,у,крізь,аби

en: Command palette
uk_UA: Палітра команд

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comment #%d could not be checked.
uk_UA: Коментар #%d не може бути перевірений.

en: Comment #%d is not spam.
uk_UA: Коментар #%d - не спам.

en: Comment #%d is spam.
uk_UA: Коментар #%d це спам.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
uk_UA: Коментар %d містить особисті дані, але не може бути анонімним.

en: Comment %d does not exist
uk_UA: Коментар %d не існує

en: Comment Author
uk_UA: Автор коментаря

en: Comment Author Email
uk_UA: E-mail автора коментаря

en: Comment Author IP
uk_UA: IP автора коментаря

en: Comment Author URL
uk_UA: URL автора коментаря

en: Comment Author User Agent
uk_UA: User Agent автора коментаря

en: Comment Content
uk_UA: Вміст коментаря

en: Comment Date
uk_UA: Дата коментаря

en: Comment Form
uk_UA: Форма коментаря

en: Comment History
uk_UA: Історія коментаря

en: Comment Likes
uk_UA: Вподобання коментаря

en: Comment Likes are
uk_UA: Вподобання коментаря це

en: Comment Moderation
uk_UA: Модерація коментарів

en: Comment Submission Failure
uk_UA: Невдача відправлення коментаря

en: Comment URL
uk_UA: URL коментаря

en: Comment and share to your profile.
uk_UA: Коментуйте та діліться на своєму обліковому записі

en: Comment author must fill out name and e-mail
uk_UA: Автор коментаря повинен заповнити поля імені та e-mail адреси

en: Comment author must fill out name and email
uk_UA: Автор коментаря мусить заповнити поля імені та e-mail адреси

en: Comment author must have a previously approved comment
uk_UA: Автор коментаря мусить мати раніше одобрений коментар

en: Comment author name and email are required
uk_UA: Ім’я автора коментаря та e-mail є необхідними

en: Comment author name and email are required.
uk_UA: Потрібні ім'я та e-mail автора коментаря.

en: Comment by %1$s
uk_UA: Коментар автора %1$s

en: Comment by %s marked as spam.
uk_UA: Коментар від %s позначено як спам.

en: Comment by %s moved to the Trash.
uk_UA: Коментар від %s викинуто в смітник.

en: Comment by %s moved to the trash.
uk_UA: Коментар від %s викинуто в смітник.

en: Comment cache problem?
uk_UA: Проблема із кешом коментаря?

en: Comment discarded.
uk_UA: Коментар відкинутий.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
uk_UA: Поле коментаря перевищує максимальну допустиму довжину.

en: Comment has already been deleted by another session.
uk_UA: Коментар вже видалений іншою сесією.

en: Comment is required.
uk_UA: Потрібен коментар.

en: Comment marked as spam
uk_UA: коментар позначено як спам

en: Comment moderation
uk_UA: Модерація коментарів

en: Comment must be manually approved
uk_UA: Коментар мусить бути одобрений вручну

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарям

en: Comment not found
uk_UA: Коментар не знайдено

en: Comment not found.
uk_UA: Коментар не знайдено.

en: Comment on %1$s by %2$s
uk_UA: Коментарі до %1$s від %2$s

en: Comment on this post?
uk_UA: Коментувати цей запис?

en: Comment status
uk_UA: Статус коментаря

en: Comment status was changed to %s
uk_UA: Статус коментаря змінено на %s

en: Comment trashed
uk_UA: Коментар переміщено до кошика

en: Comment was caught by %s.
uk_UA: Коментар спійманий %s.

en: Comment:
uk_UA: Коментар:

en: Comment: %s
uk_UA: Коментар: %s

en: Commenter
uk_UA: Коментатор

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Comments %s
uk_UA: Коментарі %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
uk_UA: Коментарі (%1$s) до &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
uk_UA: Коментарів (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
uk_UA: Коментарі <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
uk_UA: Стрічка коментарів

en: Comments I've Made
uk_UA: Мої коментарі

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uk_UA: Коментарі Вимкнено<span class="screen-reader-text"> до %s</span>

en: Comments and Posts
uk_UA: Коментарі та записи

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закрито

en: Comments aren't open on this post
uk_UA: Коментарі закриті на цьому записі

en: Comments closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Comments feed
uk_UA: Стрічка коментарів

en: Comments for %1$s searching on %2$s
uk_UA: Коментарі до %1$s пошук на %2$s

en: Comments for %s
uk_UA: Коментарі до %s

en: Comments list
uk_UA: Список коментарів

en: Comments list navigation
uk_UA: Навігація по списку коментарів

en: Comments navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Comments off
uk_UA: Коментарі вимкнені

en: Comments on %s
uk_UA: Коментарі до %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Коментарі до &#8220;%s&#8221;

en: Comments on other sites
uk_UA: Коментарі на інших сайтах

en: Comments on this post are closed.
uk_UA: Коментування цього запису вимкнено.

en: Comments on: %s
uk_UA: Коментарі до: %s

en: Comments per month:
uk_UA: Коментарів за місяць:

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
uk_UA: %s коментарі мають відображатися зверху кожної сторінки

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
uk_UA: Підключення до серверів WordPress.org використовується для перевірки нових версій, встановлень і оновлень WordPress, плагінів і тем.

en: Communication with WordPress.org
uk_UA: Зв'язок з WordPress.org

en: Community
uk_UA: Спільнота

en: Community Events Location
uk_UA: Місцезнаходження заходів спільноти

en: Community Translator
uk_UA: Перекладач спільноти

en: Community forum
uk_UA: Форум спільноти

en: Community support
uk_UA: Підтримка користувачив

en: Community-organized events that focus on everything WordPress
uk_UA: "Все про WordPress" події організовані спільнотою

en: Como
uk_UA: Комо

en: ComodRivadavia
uk_UA: Комодоро Рівадавія

en: Comorian franc
uk_UA: Коморський франк

en: Comoro
uk_UA: Коморські острови

en: Comoros
uk_UA: Коморські Острови

en: Compact view
uk_UA: Компактний вигляд

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Company (optional)
uk_UA: Компанія (необов'язково)

en: Company name
uk_UA: Назва компанії

en: Company name.
uk_UA: Назва компанії.

en: Compare Plans
uk_UA: Порівняти плани

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Порівняти редакції &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
uk_UA: Порівняння двох редакцій

en: Compare plans
uk_UA: Порівняти плани

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
uk_UA: Порівняння двох редакцій <strong>кліком по &#8220;Порівняти дві редакції&#8221;</strong> пліч-о-пліч.

en: Compatibility mode enabled?: %s
uk_UA: Режим сумісності увімкнено?: %s

en: Complete
uk_UA: Виконано

en: Complete request
uk_UA: Завершити запит

en: Completed
uk_UA: Завершено

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Завершені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Завершені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Завершені <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
uk_UA: Виконане замовлення

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
uk_UA: Завершена дія обробки %1$s з хуком: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
uk_UA: Регенерація зображень товару виконана.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
uk_UA: Дотримуйтесь будь-яких юридичних зобов&#39;язань, які ми маємо, наприклад, обчислення податків

en: Compostela Valley
uk_UA: Долина Компостела

en: Compound
uk_UA: Змішана

en: Conakry
uk_UA: Конакрі

en: Concepción
uk_UA: Консепсьйон

en: Configuration
uk_UA: Конфігурація

en: Configure
uk_UA: Налаштування

en: Configure terms
uk_UA: Налаштування значень

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
uk_UA: Налаштування цієї функції є необов`язковим, за замовчуванням залишіть поле порожнім

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirm Copy
uk_UA: Підтвердити копію

en: Confirm Deletion
uk_UA: Підтвердити видалення

en: Confirm Email Address
uk_UA: Підтвердити e-mail адресу

en: Confirm Follow
uk_UA: Підтвердити підписку

en: Confirm Password
uk_UA: Підтвердіть пароль

en: Confirm Removal
uk_UA: Підтвердити видалення

en: Confirm Subscription
uk_UA: Підтвердити підписку

en: Confirm Your Subscription
uk_UA: Підтвердіть вашу підписку

en: Confirm deletion of site redirect
uk_UA: Підтвердити видалення переадресації сайту

en: Confirm email and view order
uk_UA: Підтвердіть email та перегляньте замовлення

en: Confirm navigation
uk_UA: Підтвердьте навігацію

en: Confirm new password
uk_UA: Повторіть новий пароль

en: Confirm new username
uk_UA: Підтвердьте нове ім’я користувача

en: Confirm the "%s" action
uk_UA: Підтвердити дію "%s"

en: Confirm use of weak password
uk_UA: Дозволити використання слабкого паролю.

en: Confirm your administration email
uk_UA: Підтвердіть вашу адміністративну email адресу

en: Confirm your email address for %1$s
uk_UA: Підтвердіть свою e-mail адресу для %1$s

en: Confirmation
uk_UA: Підтвердження

en: Confirmation email
uk_UA: Підтверджуючий лист

en: Confirmation request initiated successfully.
uk_UA: Запит на підтвердження успішно розпочато.

en: Confirmation request sent again successfully.
uk_UA: Запит на підтвердження успішно надіслано.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Підтверджені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Підтверджені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Підтверджені <span class="count">(%s)</span>

en: Congo
uk_UA: Конго

en: Congo (Brazzaville)
uk_UA: Конго (Браззавіль)

en: Congo (Kinshasa)
uk_UA: Конго (Кіншаса)

en: Congo, the Democratic Republic of the
uk_UA: Конго

en: Congolese franc
uk_UA: Конголезький франк

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
uk_UA: Вітаємо з отриманням першого замовлення! Саме час дізнатися, як керувати своїми замовленнями.

en: Congratulations on processing %s orders!
uk_UA: Вітаємо з обробкою %s замовлень!

en: Congratulations on the sale.
uk_UA: Вітаємо з продажем.

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
uk_UA[0]: Вітаємо з написанням %2$s запису на %1$s.
uk_UA[1]: Вітаємо з написанням %2$s записів на %1$s.
uk_UA[2]: Вітаємо з написанням %2$s записів на %1$s.

en: Congratulations!
uk_UA: Вітаємо!

en: Congratulations! You now have access to Custom Design.
uk_UA: Вітаємо! Ви тепер маєте доступ до "Користувацького дизайну".

en: Connect
uk_UA: З’єднати

en: Connect App
uk_UA: З’єднати програму

en: Connect Jetpack
uk_UA: З’єднати Jetpack

en: Connect account
uk_UA: Підключити обліковий запис

en: Connect selling channels easily
uk_UA: Легко підключайте канали продажу

en: Connect to
uk_UA: Приєднатися до

en: Connect to %s
uk_UA: З’єднано з %s

en: Connect to Eventbrite
uk_UA: З’єднатися з Eventbrite

en: Connect to LiveJournal and Import
uk_UA: З'єднатися з LiveJournal та імпортувати

en: Connect to Tumblr
uk_UA: З’єднатися з Tumblr

en: Connect to Woo.com
uk_UA: Підключитися до Woo.com

en: Connect to WooCommerce.com
uk_UA: З’єднатися з WooCommerce.com

en: Connect to WordPress.com
uk_UA: З’єднатися з WordPress.com

en: Connect to get important product notifications and updates.
uk_UA: Підключайтеся, щоб отримувати важливі сповіщення про продукт та оновлення.

en: Connect with
uk_UA: З’єднати з

en: Connect with %s
uk_UA: З’єднатися з %s

en: Connect with your WordPress.com account:
uk_UA: Підключитися через акаунт WordPress.com:

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
uk_UA: Під’єднайте свій блог до популярних сайтів соціальних мереж і автоматично діліться новими записами зі своїми друзями.

en: Connect your store to Jetpack
uk_UA: Підключіть свій магазин до Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
uk_UA: Підключіть свій магазин до Jetpack, щоб увімкнути додаткові функції

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
uk_UA: Підключіть свій магазин, щоб активувати WooCommerce Services

en: Connected
uk_UA: З’єднано

en: Connected Applications
uk_UA: З’єднані програми

en: Connected Apps
uk_UA: Підключені програми

en: Connected as %1$s |
uk_UA: З’єднано як %1$s |

en: Connected to Woo.com
uk_UA: Підключено до Woo.com

en: Connected to WooCommerce.com
uk_UA: Під’єднано до WooCommerce.com

en: Connecticut
uk_UA: Коннектикут

en: Connecting
uk_UA: З’єднання

en: Connecting as: %s
uk_UA: З’єднується як: %s

en: Connecting to %s
uk_UA: З’єднання з %s

en: Connection Status:
uk_UA: Статус з’єднання:

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
uk_UA: Сервер зайнятий або втрачене з’єднання. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Connection password:
uk_UA: Пароль для підключення:

en: Connection restored.
uk_UA: З’єднання відновлене.

en: Connections
uk_UA: З’єднання

en: Constantine
uk_UA: Константіна

en: Constanța
uk_UA: Констанца

en: Constrain proportions
uk_UA: Зберегти пропорції

en: Consumer Secret is invalid.
uk_UA: Невірний секрет споживача.

en: Consumer key
uk_UA: Ключ покупця

en: Consumer key ending in
uk_UA: Ключ покупця закінчується на

en: Consumer key is invalid.
uk_UA: Неправильний ключ споживача.

en: Consumer key is missing.
uk_UA: Ключ покупця відсутній.

en: Consumer secret
uk_UA: Секрет покупця

en: Consumer secret is invalid.
uk_UA: Неправильний секрет споживача.

en: Consumer secret is missing.
uk_UA: Секретне слово покупця відсутнє.

en: Contact
uk_UA: контакт

en: Contact %s Support
uk_UA: З’єднатися з підтримкою %s

en: Contact Form
uk_UA: Форма зворотнього зв’язку

en: Contact Info
uk_UA: Контактна інформація

en: Contact Info & Map
uk_UA: Контактна інформація та карта

en: Contact Support
uk_UA: Зв’язатися з підтримкою

en: Contact Us
uk_UA: Зв’язатися з нами

en: Contact form
uk_UA: Форма зворотнього зв’язку

en: Contact forms
uk_UA: Контактні форми

en: Contact information
uk_UA: Контактні дані

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
uk_UA: Контакти

en: Contact support
uk_UA: Зв'язатись зі службою підтримки

en: Contact us
uk_UA: Зв'яжіться з нами

en: Contains the handle that defines the block style.
uk_UA: Містить елемент управління який визначає стиль блоку.

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Content (default)
uk_UA: Вміст (за замовчуванням)

en: Content Options
uk_UA: Параметри контенту

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
uk_UA: Вміст даних для примітки. Рядок JSON. Доступно для повторної локалізації.

en: Content for the post, as it exists in the database.
uk_UA: Вміст для запису, як він існує в базі даних.

en: Content hash did not match expected.
uk_UA: Контрольна сума вмісту не відповідає очікуваній.

en: Content not yet translated
uk_UA: Вміст ще не перекладено

en: Content of template.
uk_UA: Вміст шаблону.

en: Content of the note.
uk_UA: Вміст примітки.

en: Content to export
uk_UA: Вміст для експорту

en: Content type
uk_UA: Тип вмісту

en: Content, title, and excerpt are empty.
uk_UA: Вміст, назва, та уривок порожні.

en: Content:
uk_UA: Вміст:

en: Content…
uk_UA: Вміст…

en: Context
uk_UA: Контекст

en: Context provided by blocks of this type.
uk_UA: Контекст, наданий блоками цього типу.

en: Context values inherited by blocks of this type.
uk_UA: Контекстні значення, успадковані блоками цього типу.

en: Contextual Help Tab
uk_UA: Вкладка контекстної допомоги

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Continue &raquo;
uk_UA: Продовжити &raquo;

en: Continue Reading &raquo;
uk_UA: Продовжити читання &raquo;

en: Continue previous import
uk_UA: Продовжити попереднє імпортування

en: Continue reading
uk_UA: Продовжити читання

en: Continue reading %s
uk_UA: Продовжувати читання %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Продовжувати читання %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Читати далі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Продовжити читання<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
uk_UA: Продовжити налаштування

en: Continue shopping
uk_UA: Продовжити покупки

en: Continue to Classic Editor
uk_UA: Продовжуйте у Classic Editor

en: Continue with Jetpack
uk_UA: Продовжуйте з Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
uk_UA: Продовжуйте роботу WooCommerce Services

en: Continuing&#8230;
uk_UA: Продовження&#8230;

en: Contrast
uk_UA: Контраст

en: Contributor
uk_UA: Учасник

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
uk_UA: Помічники можуть писати та керувати своїми записами, але не можуть оприлюднювати записи та завантажувати медіа файли.

en: Control your notification settings when you comment on other blogs.
uk_UA: Змініть налаштування сповіщень, пов'язаних з вашими коментарями в інших блогах.

en: Controls the stock status of the product.
uk_UA: Контролює стан запасів товару.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uk_UA: Контролює, чи буде товар враховуватися як "В наявності" або "Відсутній в наявності" у фронтенді.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uk_UA: Керує чи буде варіація - позначена як "в наявності" чи "нема в наявності" у фронтенді.

en: Conversations
uk_UA: Обговорення

en: Conversion
uk_UA: Перехід

en: Convert Categories to Tags
uk_UA: Конвертувати категорії в теґи

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
uk_UA[0]: Конвертувати (%d) категорію в теґ
uk_UA[1]: Конвертувати (%d) категорії в теґи
uk_UA[2]: Конвертувати (%d) категорій в теґи

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
uk_UA[0]: Конвертувати (%d) теґ в категорію
uk_UA[1]: Конвертувати (%d) теґи  в категорії
uk_UA[2]: Конвертувати (%d) теґів в категорії

en: Convert Tags to Categories
uk_UA: Перетворити позначки на категорії

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
uk_UA: Залучайте та утримуйте клієнтів за допомогою автоматизованого маркетингу, який виконує всю важку роботу за вас.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
uk_UA: Перетворювати смайлики на зразок :-) і :-P в картинки при показі.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
uk_UA: При відображені конвертувати смайлики подібні до <code>:-)</code> та <code>:-P</code>, в зображення

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
uk_UA: Конвертувати існуючі категорії в позначки чи позначки в категорії, вибірково.

en: Convert to Post
uk_UA: Перетворити на запис

en: Converted successfully.
uk_UA: Конвертування завершено успішно.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
uk_UA: Завершено! <strong>%s</strong> категорій імпортовано.

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
uk_UA: Завершено! Теґів додано: <strong>%s</strong>.

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Cookie & IP address
uk_UA: Cookie та IP адреса

en: Cookie Policy
uk_UA: Політика куки

en: Cookie check failed
uk_UA: Перевірка Cookie не вдалась

en: Cookie expired.
uk_UA: Cookie минули.

en: Copenhagen
uk_UA: Копенгаген

en: Copied
uk_UA: Скопійовано

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
uk_UA[0]: %d блок скопійовано в буфер обміну.
uk_UA[1]: %d блоки скопійовано в буфер обміну.
uk_UA[2]: %d блоків скопійовано в буфер обміну.

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copperbelt
uk_UA: Коппербелт

en: Copy
uk_UA: Скопіюйте

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
uk_UA: Копіювати код букмарклета "Press This"

en: Copy Link
uk_UA: Копіювати посилання

en: Copy URL
uk_UA: Копіювати адресу URL

en: Copy URL to clipboard
uk_UA: Копіювати URL до буферу обміну

en: Copy a Page
uk_UA: Копіювати сторінку

en: Copy a Post
uk_UA: Копіювати запис

[ctx: Copy a {post_type}]
en: Copy a %s
uk_UA: Копіювати

en: Copy and paste the API key into the text field.
uk_UA: Скопіюйте та вставте ключ в текстове поле.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
uk_UA: Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити

en: Copy and paste this URL into your browser:
uk_UA: Скопіюйте та вставте це посилання у ваш браузер:

en: Copy and paste this code into your site to embed
uk_UA: Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити

en: Copy billing address
uk_UA: Копіювати платіжну адресу

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uk_UA: Копіювати платіжну інформацію до інформації про доставку? Це видалить поточну інформацію про доставку.

en: Copy file to theme
uk_UA: Скопіювати файл до теми

en: Copy for support
uk_UA: Копія для підтримки

en: Copy from billing address
uk_UA: Копіювати з платіжної адреси

en: Copy link
uk_UA: Скопіювати посилання

en: Copy shortlink
uk_UA: Копіювати коротке посилання

en: Copy site info to clipboard
uk_UA: Скопіювати інформацію в буфер обміну

en: Copy suggested policy text from %s.
uk_UA: Скопіювати запропонований текст політики конфіденційності з %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
uk_UA: Скопіювати запропонований текст політик в буфер обміну

en: Copy table row
uk_UA: Копіювати рядок таблиці

en: Copy to a new draft
uk_UA: Скопіювати у нову чернетку

en: Copy to clipboard
uk_UA: Копіювати в буфер обміну

en: Copying page...
uk_UA: Копіювання сторінки…

en: Copying post...
uk_UA: Копіювання запису…

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
uk_UA: Копіювання в буфер не вдалося. Будь ласка, натисніть Ctrl/Cmd+C, щоб скопіювати.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
uk_UA: Помилка копіювання до буферу обміну. Вам потрібно клацнути правою кнопкою миші та скопіювати.

en: Copyright
uk_UA: Авторські права

en: Copán
uk_UA: Копан

en: Coquimbo
uk_UA: Кокімбо

en: Coral Harbour
uk_UA: Коралова Гавань

en: Cordillera
uk_UA: Кордильєра

en: Cordoba
uk_UA: Кордова

en: Cork
uk_UA: Корк

en: Corrientes
uk_UA: Коррієнтес

en: Cortés
uk_UA: Кортес

en: Cosenza
uk_UA: Козенца

en: Cost
uk_UA: Вартість

en: Cost of the marketing campaign.
uk_UA: Вартість маркетингової кампанії.

en: Costa Rica
uk_UA: Коста Ріка

en: Costa Rican col&oacute;n
uk_UA: Костариканський колон

en: Cotabato
uk_UA: Котабато

en: Cotopaxi
uk_UA: Котопахі

en: Could not access file.
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до файлу.

en: Could not access filesystem
uk_UA: Не можу дістатися файлової системи.

en: Could not access filesystem.
uk_UA: Не можу дістатися файлової системи.

en: Could not access the log file directory.
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до каталогу файлу журналу.

en: Could not access the specified files.
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до вказаних файлів.

en: Could not calculate resized image dimensions
uk_UA: Не можу визначити розмір зображення

en: Could not connect to %s
uk_UA: Не вдалося з’єднатися з %s

en: Could not connect to https://www.google.com
uk_UA: Не можу з’єднатись з https://www.google.com

en: Could not copy file.
uk_UA: Неможливо скопіювати файл.

en: Could not copy files.
uk_UA: Не можу скопіювати файли.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
uk_UA: Не вдалося скопіювати файли. Ймовірно, закінчилося місце на диску.

en: Could not create directory.
uk_UA: Не можу створити теку.

en: Could not create image
uk_UA: Не зміг створити зображення

en: Could not create order in posts table.
uk_UA: Не вдалося створити замовлення в таблиці записів.

en: Could not create user
uk_UA: Неможливо створити користувача

en: Could not delete application password.
uk_UA: Не вдалося видалити пароль застосунку.

en: Could not delete application passwords.
uk_UA: Не вдалося видалити паролі застосунку.

en: Could not delete meta value from database.
uk_UA: Неможливо видалити значення мета з бази даних.

en: Could not delete site from the database.
uk_UA: Неможливо видалити сайт з бази даних.

en: Could not delete the attribute
uk_UA: Не вдалося видалити атрибут

en: Could not delete the category
uk_UA: Неможливо видалити категорію

en: Could not delete the shipping class
uk_UA: Неможливо видалити клас доставки

en: Could not delete the tag
uk_UA: Неможливо видалити позначку

en: Could not delete the tax class
uk_UA: Неможливо видалити податковий клас

en: Could not delete the tax rate
uk_UA: Неможливо видалити ставку податку

en: Could not determine available disk space for updates.
uk_UA: Не вдалося визначити доступний дисковий простір для оновлень.

en: Could not edit the attribute
uk_UA: Не вдалося редагувати атрибут

en: Could not edit the category
uk_UA: Неможливо відредагувати категорію

en: Could not edit the shipping class
uk_UA: Неможливо відредагувати клас доставки товару

en: Could not edit the tag
uk_UA: Неможливо відредагувати позначку

en: Could not find an application password with that id.
uk_UA: Не вдалося знайти пароль застосунку за цим ID.

en: Could not find any subscriptions on your Woo.com account
uk_UA: Не вдалося знайти підписки на вашому обліковому записі Woo.com

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
uk_UA: Не вдалося знайти підписки на вашому обліковому записі WooCommerce.com

en: Could not find classname for order ID %d
uk_UA: Не вдалося знайти назву класу для ID замовлення %d

en: Could not find download path.
uk_UA: Не вдалося знайти шлях завантаження.

en: Could not find download url for the product.
uk_UA: Не вдалося знайти URL для завантаження товару.

en: Could not find product package.
uk_UA: Не вдалося знайти пакет товарів.

en: Could not find the specified string.
uk_UA: Не вдалося знайти зазначений рядок.

en: Could not find unpacked path.
uk_UA: Не вдалося знайти розпакований контур.

en: Could not find your requested location.
uk_UA: Не вдалося знайти запитуване розташування.

en: Could not fully remove the plugin %s.
uk_UA: Не вдалося повністю видалити плагін %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
uk_UA: Неможливо видалити плаґін(и) %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
uk_UA: Не вдається повністю видалити тему %s

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
uk_UA: Створення XML-карти сайту неможливо, так як відсутнє розширення %s

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
uk_UA: Не вдалося отримати куки(cookie) з LiveJournal. Будь ласка, спробуйте ще раз найближчим часом.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
uk_UA: Не вдалося надати доступ - користувач може вже мати дозвіл для цього файлу або платіжну електронну пошту не встановлено. Переконайтеся, що платіжну адресу електронної пошти встановлено, і замовлення було збережено.

en: Could not insert attachment into the database.
uk_UA: Неможливо додати вкладення в базу даних.

en: Could not insert term relationship into the database.
uk_UA: Неможливо вставити сполучення в базу даних

en: Could not log out user sessions. Please try again.
uk_UA: Не вдалося завершити сесії користувача. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Could not open file handle.
uk_UA: Неможливо відкрити дескриптор файлу.

en: Could not parse the path.
uk_UA: Не вдалося розібрати шлях.

en: Could not persist order to database table "%s".
uk_UA: Не вдалося зберегти замовлення в таблиці бази даних "%s".

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
uk_UA: Не вдалося обробити зміну для дії: "%1$s" (ID: %2$d). Помилка: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
uk_UA: WordPress.org недоступний

en: Could not read image size.
uk_UA: Неможливо визначити розмір зображення.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
uk_UA: Не вдалося зареєструвати файл "%1$s" як шаблон блоку (недійсна частина посилання "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
uk_UA: Не вдалося зареєструвати файл "%s" як шаблон блоку (поле "Частина посилання" відсутнє)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
uk_UA: Не вдалося зареєструвати файл "%s" як шаблон блоку (поле "Заголовок" відсутнє)

en: Could not remove the current plugin.
uk_UA: Не вдалося видалити поточну версію плагіну.

en: Could not remove the old plugin.
uk_UA: Неможливо видалити стару версію плаґіну

en: Could not remove the old theme.
uk_UA: Неможливо видалити стару версію шаблону.

en: Could not remove the old translation.
uk_UA: Неможливо видалити старий переклад.

en: Could not resume the plugin.
uk_UA: Неможливо продовжити виконання плагіну.

en: Could not resume the theme.
uk_UA: Неможливо продовжити виконання теми.

en: Could not retrieve site data.
uk_UA: Неможливо отримати дані сайту.

en: Could not save application password.
uk_UA: Не вдалося зберегти пароль застосунку.

en: Could not split shared term.
uk_UA: Не вийшло розділити спільну групу.

en: Could not start the installation process. Reason:
uk_UA: Не вдалося почати процес встановлення. Причина:

en: Could not update attachment in the database.
uk_UA: Неможливо оновити інформацію про додаток в базі даних.

en: Could not update comment in the database.
uk_UA: Неможливо оновити коментар в базі даних.

en: Could not update comment status.
uk_UA: Неможливо оновити статус коментаря

en: Could not update site in the database.
uk_UA: Неможливо оновити сайт в базі даних.

en: Could not update the attribute.
uk_UA: Неможливо оновити атрибут.

en: Could not update the email last sent time.
uk_UA: Неможливо оновити час останнього відправлення поштового повідомлення.

en: Could not update the meta value of %s in database.
uk_UA: Не вдалося оновити значення мета для %s в базі даних.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
uk_UA: Не вдалося записати файл %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
uk_UA: Не можу створити файл %s

en: Could not write to template file.
uk_UA: Не вдалося записати у файл шаблону.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
uk_UA: Не вдалося записати в директорію temp. Спробуйте завантажувати файли по одному.

en: Couldn&#8217;t get post ID
uk_UA: Неможливо отримати ID публікації

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
uk_UA: Неможливо отримати ID публікації

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
uk_UA: Неможливо отримати список контрольних сум для WordPress %s.

en: Count
uk_UA: Кількість

en: Countries
uk_UA: Країни

en: Country
uk_UA: Країна

en: Country / Region
uk_UA: Країна/Регіон

en: Country / Region.
uk_UA: Країна / Область.

en: Country / State
uk_UA: Країна / Штат

en: Country / region:
uk_UA: Країна / регіон:

en: Country ISO 3166 code.
uk_UA: Код країні у форматі ISO 3166.

en: Country code
uk_UA: Код країни

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
uk_UA: Код країни у форматі ISO 3166-1 alpha-2.

en: Country&nbsp;code
uk_UA: Код&nbsp;країни

en: Country/Region
uk_UA: Країна/Регіон

en: Country/Region (optional)
uk_UA: Країна/Регіон (необов'язково)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
uk_UA: Код країни/регіону у форматі ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
uk_UA: Графство

en: Coupon
uk_UA: Купон

en: Coupon "%s" does not exist!
uk_UA: Купон "%s" не існує!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
uk_UA: Купон %s був використаний в інший транзакції при оформлення замовлення. Досягнуто ліміт використання купона. Видаліть купон і спробуйте ще раз.

en: Coupon ID.
uk_UA: ID купона

en: Coupon amount
uk_UA: Обсяг купону

en: Coupon applied: "%s".
uk_UA: Купон застосовується: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
uk_UA: Купон не можна видалити, оскільки він ще не застосований до кошика.

en: Coupon code
uk_UA: Код купону

en: Coupon code "%s" has already been applied.
uk_UA: Код купона "%s" вже застосовано.

en: Coupon code already applied!
uk_UA: Код купона вже використаний!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
uk_UA: Код купона вже існує - клієнти будуть використовувати новіший купон з цим кодом.

en: Coupon code applied successfully.
uk_UA: Код купона успішно застосовано.

en: Coupon code is required.
uk_UA: Код купона обов'язковий.

en: Coupon code removed successfully.
uk_UA: Код купона успішно  видалено.

en: Coupon code.
uk_UA: Код купону

en: Coupon created
uk_UA: Купон створено

en: Coupon creation date in GMT.
uk_UA: Дата закінчення купону у GMT

en: Coupon creation date.
uk_UA: Дата створення купону

en: Coupon data
uk_UA: Дані купону

en: Coupon deleted
uk_UA: Купон видалено

en: Coupon description.
uk_UA: Опис купона.

en: Coupon discount applied to cart.
uk_UA: Купон на знижку застосовано до кошика.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
uk_UA: Загальний розмір знижки за купоном повинен мати додатне значення.

en: Coupon discount type.
uk_UA: Тип купону на знижку

en: Coupon does not exist in the cart.
uk_UA: У кошику немає купона.

en: Coupon does not exist!
uk_UA: Купон не існує!

en: Coupon draft updated.
uk_UA: Чернетку купону оновлено.

en: Coupon expiration date in GMT.
uk_UA: Дата закінчення купону в GTM

en: Coupon expiration date.
uk_UA: Дата закінчення купона

en: Coupon expiry date
uk_UA: Дата закінчення терміну дії купона

en: Coupon has been removed.
uk_UA: Купон було видалено.

en: Coupon is not valid.
uk_UA: Купон не дійсний.

en: Coupon item ID is readonly.
uk_UA: ID купона доступний тільки для читання.

en: Coupon management has moved!
uk_UA: Управління купонами перенесено!

en: Coupon removed: "%s".
uk_UA: Видалено купон: "%s".

en: Coupon restored
uk_UA: Купон відновлено

en: Coupon saved.
uk_UA: Купон збережено.

en: Coupon scheduled for: %s.
uk_UA: Купон заплановано на: %s.

en: Coupon submitted.
uk_UA: Купон розміщено.

en: Coupon type
uk_UA: Тип купону

en: Coupon type name.
uk_UA: Назва типу купона.

en: Coupon updated
uk_UA: Купон оновлено

en: Coupon updated.
uk_UA: Купон оновлено.

en: Coupon usage limit has been reached.
uk_UA: Було досягнуто ліміт використання купону.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
uk_UA: Досягнуто ліміт використання купона. Якщо ви тільки що використовували цей купон, але замовлення не було завершено, ви можете повторити спробу або скасувати замовлення, перейшовши на сторінку <a href="%s">Мій обліковий запис</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
uk_UA: Досягнуто ліміт використання купона. Якщо ви щойно використовували цей купон, але замовлення не було завершено, ви можете повторити спробу або скасувати замовлення, перейшовши на сторінку <a href="%s">Мій обліковий запис</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
uk_UA: Досягнуто ліміт використання купона. Будь ласка, повторіть спробу через деякий час або зв'яжіться з нами для отримання допомоги.

en: Coupon(s)
uk_UA: Купон(и)

en: Coupon(s):
uk_UA: Купон(и):

en: Coupon:
uk_UA: Купон:

en: Coupon: %s
uk_UA: Купон: %s

en: Coupons
uk_UA: Купони

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
uk_UA: Купони чудовий спосіб надавати знижки та винагороди вашим покупцям. Вони з'являться тут після створення.

en: Coupons are disabled.
uk_UA: Купони відключені.

en: Coupons by date
uk_UA: Купони за датою

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
uk_UA: Купони можуть бути застосовані на сторінках кошика і оформлення замовлення.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
uk_UA: Купонами тепер можна керувати в розділі Маркетинг > Купони. Натисніть на кнопку нижче, щоб видалити застарілий пункт меню WooCommerce > Купони.

en: Coupons detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти по купонах.

en: Coupons discounts
uk_UA: Купони знижки

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
uk_UA: Купони для груп. Надає можливість мати купони, які обмежені для учасників груп або ролей. Працює з безкоштовним плагіном Groups.

en: Coupons line data.
uk_UA: Дані купонів.

en: Coupons list
uk_UA: Список купонів

en: Coupons navigation
uk_UA: Навігація по купонам

en: Coupons totals.
uk_UA: Всього купонів.

en: Covasna
uk_UA: Ковасна

en: Cover Image
uk_UA: Обкладинка зображення

en: Cox's Bazar
uk_UA: Кокс-Базар

en: Crafts
uk_UA: Ремесла

en: Crafts &amp; Fashion
uk_UA: Ремесла та мода

en: Create
uk_UA: Створити

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
uk_UA: Створіть власні купони "кредит магазину" для клієнтів, які можна використати при оформленні замовлення.

en: Create Another Blog
uk_UA: Створити інший блог

en: Create Blog
uk_UA: Створити блог

en: Create Content
uk_UA: Створити вміст

en: Create Menu
uk_UA: Створити меню

en: Create New Menu
uk_UA: Створити нове меню

en: Create New Site
uk_UA: Створити новий сайт

en: Create Product
uk_UA: Створити товар

en: Create Share Button
uk_UA: Створити кнопку "Поділитися"

en: Create Site
uk_UA: Створити сайт

en: Create Website
uk_UA: Створити сайт

en: Create a Configuration File
uk_UA: Створіть файл конфігурації

en: Create a Custom Style Now
uk_UA: Створити користувацький стиль

en: Create a New Post
uk_UA: Створити новий запис

en: Create a New Site
uk_UA: Створити новий сайт

en: Create a New User
uk_UA: Створити нового користувача

en: Create a Page
uk_UA: Створити сторінку

en: Create a Post
uk_UA: Створити запис

en: Create a Store Search Engines Love
uk_UA: Створіть магазин, в який закохаються пошукові системи

en: Create a brand new user and add them to this site.
uk_UA: Створити обліковий запис нового користувача і додати його до цього сайту.

en: Create a contact form
uk_UA: Створити форму зворотнього зв’язку

en: Create a free website at WordPress.com
uk_UA: Створити безкоштовний сайт на WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
uk_UA: Створити безкоштовний сайт або блог на WordPress.com

en: Create a free website or build a blog with ease on WordPress.com. Dozens of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
uk_UA: Безкоштовно і з легкістю створи веб-сайт або блог з WordPress.com. Десятки безкоштовних дизайнів та тем, які легко адаптувати. Безкоштовний хостинг та технічна підтримка.

en: Create a logo
uk_UA: Створити логотип

en: Create a menu for this location
uk_UA: Створити меню для цього розміщення

en: Create a new Privacy Policy page
uk_UA: Створити нову сторінку політики конфіденційності

en: Create a new WordPress.com account:
uk_UA: Створити мережу сайтів на WordPress

en: Create a new gallery
uk_UA: Створити нову галерею

en: Create a new playlist
uk_UA: Створити новий список відтворення

en: Create a new user to match the new blog name.
uk_UA: Створіть нового користувача для співпадіння з новою назвою блогу.

en: Create a new video playlist
uk_UA: Створити новий відео плейлист

en: Create a new webhook
uk_UA: Створити новий вебхук

en: Create a product
uk_UA: Створити товар

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
uk_UA: Створіть унікальний URL, який надає знижку та необов'язково додає один або кілька товарів у кошик покупця.

en: Create a website on WordPress.com today
uk_UA: Створити сайт на WordPress.com сьогодні

en: Create account
uk_UA: Створити акаунт

en: Create account password
uk_UA: Створити пароль облікового запису

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії та охоплюйте мільярд користувачів у всьому світі за допомогою %1$sTikTok для WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії за допомогою TikTok

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії та охоплюйте мільярд користувачів у всьому світі за допомогою TikTok для WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
uk_UA: Створюйте рекламні кампанії та охоплюйте мільярд користувачів у всьому світі.

en: Create an API key
uk_UA: Генерування ключа API

en: Create an Account
uk_UA: Створити обліковий запис

en: Create an account
uk_UA: Створити обліковий запис

en: Create an account?
uk_UA: Створити обліковий запис?

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
uk_UA: Створюйте та надсилайте електронні листи про покупки, інформаційні повідомлення і рекламні кампанії прямо з панелі керування сайтом.

en: Create audio playlist
uk_UA: Створити список відтворення аудіо

en: Create coupons
uk_UA: Створювати купони

en: Create customers
uk_UA: Створювати покупців

en: Create default WooCommerce pages
uk_UA: Створити сторінки  WooCommerce за замовчуванням

en: Create gallery
uk_UA: Створити галерею

en: Create new
uk_UA: Створити новий

en: Create new campaign
uk_UA: Створити нову кампанію

en: Create new category
uk_UA: Створити нову категорію

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
uk_UA: Створюйте фірмові рекламні кампанії в магазинах, швидку розсилку по електронній пошті та ремаркетинг клієнтів за допомогою Creative Mail.

en: Create one here
uk_UA: Створити один тут

en: Create orders
uk_UA: Створювати замовлення

en: Create pages
uk_UA: Створити сторінки

en: Create products
uk_UA: Створювати товари

en: Create shipping method
uk_UA: Створити спосіб доставки

en: Create some products
uk_UA: Створіть декілька товарів

en: Create user %1$s or map to existing
uk_UA: Створити користувача %1$s або замінити його існуючим

en: Create value
uk_UA: Створити значення

en: Create video playlist
uk_UA: Створити список відтворення відео

en: Create webhooks
uk_UA: Створювати вебхуки

en: Create your account.
uk_UA: Створіть свій обліковий запис.

en: Create your first coupon
uk_UA: Створити свій перший купон

en: Create your first menu below.
uk_UA: Створіть ваше перше меню нижче.

en: Create your own website
uk_UA: Створити свій власний сайт

en: Create your website at WordPress.com
uk_UA: Створити новий сайт на WordPress.com

en: Create, edit, and delete menus
uk_UA: Створити, відредагувати і видалити меню

en: Created
uk_UA: Створено

en: Created at
uk_UA: Створено

en: Created with love and care in Australia
uk_UA: Створено з любов'ю та турботою в Австралії

en: Creating
uk_UA: Створення

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
uk_UA: Створення сторінки дуже схоже на створення запису, екрани можна таким же чином налаштовувати за допомогою перетягування, вкладка "Параметри екрану" та згортання/розгортання блоків. Цей екран також має простір зосередженого письма, доступний як у візуальному, так і в текстовому режимі. Редактор сторінок працює майже так само, як і редактор записів, проте в блоці "Атрибути сторінки" є кілька особливостей, властивих тільки сторінкам.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
uk_UA: Створення коментаря вимагає вказати правильне ім'я та адресу email автора.

en: Creating comment failed.
uk_UA: Не вдалося створити коментар.

en: Creating product has failed.
uk_UA: Створення товару не вдалося.

en: Creating product review failed.
uk_UA: Створення відгуку про товар не вдалось.

en: Creative Mail for WooCommerce
uk_UA: Creative Mail для WooCommerce

en: Credit Card
uk_UA: Кредитна картка

en: Credit Card CVV Code
uk_UA: CVV код картки

en: Credit Cards
uk_UA: Кредитні картки

en: Credit card
uk_UA: Кредитна картка

en: Credits
uk_UA: Учасники

en: Cremona
uk_UA: Кремона

en: Creston
uk_UA: Крестон

en: Crete
uk_UA: Крит

en: Crimea
uk_UA: Автономна Республіка Крим

en: Critical
uk_UA: Критично

en: Criuleni
uk_UA: Крилуни

en: Croatia
uk_UA: Хорватія

en: Croatian
uk_UA: Хорватський

en: Croatian kuna
uk_UA: Хорватська куна

en: Crop
uk_UA: Обрізання

en: Crop Aspect Ratio
uk_UA: Обрізання зі збереженням пропорцій

en: Crop Header Image
uk_UA: Обрізати зображення заголовку

en: Crop Image
uk_UA: Обрізати зображення

en: Crop Selection
uk_UA: Обрізання виділеного

en: Crop and Publish
uk_UA: Обрізати та оприлюднити

en: Crop arguments.
uk_UA: Аргументи обрізання.

en: Crop image
uk_UA: Обрізати зображення

en: Crop thumbnail to exact dimensions
uk_UA: Обрізати мініатюру до точних розмірів

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
uk_UA: Обрізати мініатюру до точних розмірів (зазвичай мініатюри пропорційні)

en: Crop type.
uk_UA: Тип обрізання.

en: Crop uploaded image
uk_UA: Обрізати завантажене зображення

en: Crop your image
uk_UA: Обрізка зображення

en: Cropping&hellip;
uk_UA: Обробка&hellip;

en: Cross River
uk_UA: Крос-Рівер

en: Cross-sells
uk_UA: Супутні товари

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
uk_UA: Супутні товари - це продукти які ви рекламуєте у кошику, пов'язані з даним товаром.

en: Crotone
uk_UA: Кротоне

en: Crunching&hellip;
uk_UA: Завантаження&hellip;

en: Cryptocurrencies
uk_UA: Криптовалюти

en: Csongrád-Csanád
uk_UA: Чонград-Чанад

en: Ctrl + Alt + letter:
uk_UA: Ctrl + Alt + буква:

en: Ctrl + letter:
uk_UA: Ctrl + буква:

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Cuban convertible peso
uk_UA: Обмінний кубинський песо

en: Cuban peso
uk_UA: Кубинський песо

en: Cuenca
uk_UA: Куенка

en: Cuiaba
uk_UA: Куяба

en: Culture
uk_UA: Культура

en: Cumilla
uk_UA: Комілла

en: Cundinamarca
uk_UA: Кундінамарка

en: Cunene
uk_UA: Куненеangola_ provinces. kgm

en: Cuneo
uk_UA: Кунео

en: Cupcakes
uk_UA: Тістечка

en: Cura&ccedil;ao
uk_UA: Кюрасао

en: Curacao
uk_UA: Кюрасао

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
uk_UA: Код валюти (у форматі ISO) для повернутих цін.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
uk_UA: Дробова одиниця валюти (кількість цифр після десяткового знака) для повернутих цін.

en: Currency options
uk_UA: Опції валюти

en: Currency position
uk_UA: Позиція валюти

en: Currency position.
uk_UA: Позиція валюти.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Символ валюти, яка буде використовуватися для повернутих цін.

en: Currency symbol position for this country.
uk_UA: Позиція валютного символу для цієї країни.

en: Currency symbol.
uk_UA: Символ валюти.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
uk_UA: Валюта  у форматі ISO, з якою було створено замовлення.

en: Currency.
uk_UA: Валюта.

en: Current
uk_UA: Поточний

en: Current Address:
uk_UA: Поточна адреса:

en: Current Background Image
uk_UA: Поточне фонове зображення

en: Current Gravatar
uk_UA: Поточний Gravatar

en: Current Header Image
uk_UA: Поточне зображення заголовка

en: Current Header Video
uk_UA: Поточне відео заголовку

en: Current Location
uk_UA: Поточне розташування

en: Current Page
uk_UA: Поточна сторінка

en: Current Record: %s
uk_UA: Поточний запис: %s

en: Current Revision by %s
uk_UA: Поточна редакція %s

en: Current Server time
uk_UA: Поточний час сервера

en: Current Theme
uk_UA: Поточна тема

en: Current UTC time
uk_UA: Поточний час UTC

en: Current administration email: %s
uk_UA: Поточний email адміністратора: %s

en: Current annual revenue of the store.
uk_UA: Поточний річний дохід магазину.

en: Current header
uk_UA: Поточний заголовок

en: Current page
uk_UA: Поточна сторінка

en: Current page of the collection.
uk_UA: Поточна сторінка колекції.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
uk_UA: Виклик поточної сторінки повинен бути активований при спрацьовуванні перехоплювача current_screen або після цього.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
uk_UA: Поточний пароль (залиште порожнім, щоб не змінювати)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
uk_UA: Проблемний плагін: %1$s (версія %2$s)

en: Current post
uk_UA: Поточний запис

en: Current product price.
uk_UA: Поточна ціна товару.

en: Current set billing address for the customer.
uk_UA: Поточна платіжна адреса покупця.

en: Current set shipping address for the customer.
uk_UA: Задана адреса доставки для покупця.

en: Current site members:
uk_UA: Поточні учасники сайту:

en: Current thumbnail
uk_UA: Поточна мініатюра

en: Current time
uk_UA: Поточний час

en: Current variation price.
uk_UA: Поточна ціна варіації.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
uk_UA[0]: Наразі %s коментар очікує на схвалення. Будь ласка, відвідайте панель модерації:
uk_UA[1]: Наразі %s коментар очікує на схвалення. Будь ласка, відвідайте панель модерації:
uk_UA[2]: Наразі %s коментар очікує на схвалення. Будь ласка, відвідайте панель модерації:

en: Currently Reading
uk_UA: Читаю

en: Currently syncing orders... %d pending
uk_UA: В даний момент синхронізуються замовлення... %d в очікуванні

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
uk_UA: Наразі не вдається завантажити статистику. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Currie
uk_UA: Каррі

en: Cuscatlán
uk_UA: Кускатлан

en: Cusco
uk_UA: Куско

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom Background
uk_UA: Користувацький фон

en: Custom CSS
uk_UA: Користувацький код CSS

en: Custom CSS Stylesheet
uk_UA: Користувацька таблиця CSS

en: Custom CSS selectors.
uk_UA: Власні селектори CSS.

en: Custom Colors
uk_UA: Користувацькі кольори

en: Custom Colors interface
uk_UA: Інтерфейс користувацьких кольорів

en: Custom Design
uk_UA: Користувацький дизайн

en: Custom Domain
uk_UA: Користувацький домен

en: Custom Domain for %s
uk_UA: Користувацький домен для %s

en: Custom Email Address
uk_UA: Власний Email адрес

en: Custom Email Address:
uk_UA: Користувацька e-mail адреса:

en: Custom Fields
uk_UA: Власні поля

en: Custom Fonts
uk_UA: Користувацькі шрифти

en: Custom HTML
uk_UA: HTML код

en: Custom HTML Widget
uk_UA: Віджет "Власний HTML"

en: Custom Header
uk_UA: Налаштування верхньої частини

en: Custom Header Image
uk_UA: Користувацьке зображення заголовку

en: Custom Image
uk_UA: Користувацьке зображення

en: Custom JavaScript
uk_UA: Користувацький JavaScript

en: Custom Link
uk_UA: Користувацьке посилання

en: Custom Links
uk_UA: Користувацькі посилання

en: Custom Logo
uk_UA: Користувацький логотип

en: Custom Menu
uk_UA: Користувацьке меню

en: Custom Menus
uk_UA: Користувацькі меню

en: Custom Message:
uk_UA: Користувацьке повідомлення:

en: Custom PHP error message.
uk_UA: Користувацьке повідомлення помилки PHP.

en: Custom PHP fatal error handler.
uk_UA: Користувацький обробник фатальної помилки PHP.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom Size
uk_UA: Користувацький розмір

en: Custom Structure
uk_UA: Користувацька структура

en: Custom Style
uk_UA: Користувацький стиль

en: Custom Style created.
uk_UA: Користувацький стиль створено.

en: Custom Style deleted.
uk_UA: Користувацький стиль видалено.

en: Custom Style updated.
uk_UA: Користувацький стиль оновлено.

en: Custom Styles
uk_UA: Користувацькі стилі

en: Custom URL
uk_UA: Користувацьке посилання

en: Custom URL:
uk_UA: Користувацький URL:

en: Custom background if defined by the theme.
uk_UA: Користувацький фон, якщо визначається темою.

en: Custom base
uk_UA: Користувацька база

en: Custom color
uk_UA: Обраний колір

en: Custom color palette if defined by the theme.
uk_UA: Користувацька палітра кольорів, якщо визначається темою.

en: Custom data stores
uk_UA: Користувацькі сховища даних

en: Custom date format:
uk_UA: Користувацький формат дати:

en: Custom field deleted.
uk_UA: Власне поле видалено.

en: Custom field updated.
uk_UA: Власне поле оновлено.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
uk_UA: Користувацькі поля можуть бути використані щоби додавати додаткові метадані до запису, ви можете <a href="%s">використовувати їх у своїй темі</a>.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
uk_UA: Власні поля можна використовувати для додавання додаткових метаданих до замовлення, які ви можете %1$sвикористовувати у своїй темі%2$s.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
uk_UA: Користувацькі шрифти, якщо визначаються темою.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
uk_UA: Користувацькі градієнти за замовчуванням, якщо визначаються темою.

en: Custom header if defined by the theme.
uk_UA: Користувацький заголовок, якщо визначається темою.

en: Custom installation script.
uk_UA: Користувацький скрипт встановлення.

en: Custom logo if defined by the theme.
uk_UA: Користувацький логотип, якщо визначається темою.

en: Custom maintenance message.
uk_UA: Власний повідомлення при режимі обслуговування

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
uk_UA: Використання власної таблиці замовлень не увімкнено. Якщо потрібне тестування, можна ввімкнути цю опцію, дотримуючись інструкцій на сторінці %s

en: Custom order tables could not be created.
uk_UA: Не вдалося створити користувацькі таблиці замовлень.

en: Custom order tables does not exist, creating...
uk_UA: Користувацькі таблиці замовлень відсутні, створення...

en: Custom order tables were created successfully.
uk_UA: Користувацькі таблиці замовлень успішно створено.

en: Custom ordering
uk_UA: Користувацьке сортування

en: Custom ordering position.
uk_UA: Користувацьке впорядковування позицій.

en: Custom orders tables
uk_UA: Таблиці користувацьких замовлень

en: Custom orders tables have been deleted.
uk_UA: Таблиці замовлень користувачів були видалені.

en: Custom rules have been added to your %s file.
uk_UA: Користувацькі правила були додані в файл %s.

en: Custom site deleted message.
uk_UA: Власне повідомлення про видалений сайт

en: Custom site inactive message.
uk_UA: Власне повідомлення про неактивний сайт

en: Custom site suspended message.
uk_UA: Власне повідомлення при «замороженому» сайті.

en: Custom time format:
uk_UA: Користувацький формат часу:

en: Custom:
uk_UA: Користувацький:

en: Customer
uk_UA: Покупець

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
uk_UA: Листи «Новий обліковий запис» надсилаються покупцю після його реєстрації на сторінці оформлення замовлення або на сторінці Обліковий запис.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
uk_UA: Листи покупцям про "скидання паролю" надсилаються, коли покупці скидають свої паролі.

en: Customer Data
uk_UA: Дані клієнта

en: Customer Email
uk_UA: Email покупця

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
uk_UA: Ідентифікатор покупця, якщо він зареєстрований. Дорівнюватиме 0 для гостей.

en: Customer ID is invalid.
uk_UA: Невірний ідентифікатор покупця.

en: Customer ID.
uk_UA: Номер покупця.

en: Customer IP: %s
uk_UA: IP адреса покупця: %s

en: Customer Name
uk_UA: Ім'я покупця

en: Customer Testimonials
uk_UA: Клієнтські рекомендації

en: Customer billing address
uk_UA: Платіжна адреса покупця

en: Customer created
uk_UA: Покупця створено

en: Customer deleted
uk_UA: Покупця видалено

en: Customer details
uk_UA: Реквізити покупця

en: Customer download link
uk_UA: Посилання завантаження для покупця

en: Customer download log
uk_UA: Журнал завантажень покупця

en: Customer download permissions have been retained.
uk_UA: Права на завантаження клієнта збережені.

en: Customer downloads
uk_UA: Завантаження клієнтів

en: Customer first name.
uk_UA: Ім'я покупця.

en: Customer history
uk_UA: Історія покупця

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
uk_UA: Інформація про клієнтів - ваше ім'я, адреса електронної пошти, а також інформація про розрахунки та доставку.

en: Customer invoice / Order details
uk_UA: Інформація про замовлення

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
uk_UA: Листи «Рахунок для покупця» можуть надсилатись користувачам, з інформацією про замовлення та посиланням на сторінку оплати замовлення.

en: Customer last name.
uk_UA: Прізвище покупця.

en: Customer list
uk_UA: Список покупців

en: Customer login name.
uk_UA: Логін покупця.

en: Customer matched zone "%s"
uk_UA: Зона, що відповідає клієнту " %s"

en: Customer note
uk_UA: Примітка покупця

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
uk_UA: Листи «Примітка покупцю» надсилаються, коли ви додаєте примітку до замовлення.

en: Customer notes about the order
uk_UA: Клієнт не знайдений

en: Customer orders
uk_UA: Замовлення покупців

en: Customer password.
uk_UA: Пароль покупця.

en: Customer payment page &rarr;
uk_UA: Сторінка оплати покупця &rarr;

en: Customer provided note
uk_UA: Примітка від покупця

en: Customer provided note:
uk_UA: Примітка від користувача:

en: Customer role.
uk_UA: Роль покупця.

en: Customer sales
uk_UA: Продажі зареєстрованим користувачам

en: Customer shipping address
uk_UA: Адреса доставки покупця

en: Customer type
uk_UA: Тип покупця

en: Customer type name.
uk_UA: Ім'я типу клієнта.

en: Customer updated
uk_UA: Покупця оновлено

en: Customer's IP address.
uk_UA: IP адреса покупця.

en: Customer:
uk_UA: Покупець:

en: Customers
uk_UA: Покупці

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
uk_UA: Покупці все ще можуть зберегти файл на своєму пристрої, але за замовчуванням файл буде відкрито, а не завантажено (не працює з переадресацією).

en: Customers detailed reports.
uk_UA: Детальні звіти покупців.

en: Customers do not support trashing.
uk_UA: Покупці не можуть бути видалені в смітник.

en: Customers totals.
uk_UA: Всього клієнтів.

en: Customers vs. guests
uk_UA: Покупці vs. Гості

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
uk_UA: Клієнтам потрібно буде витратити цю суму, щоб отримати безкоштовну доставку.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
uk_UA: Покупці не зможуть купувати матеріальні товари у вашому магазині доки не з'являться способи доставки.

en: Customizable products
uk_UA: Настроювані товари

en: Customization Draft
uk_UA: Чернетка налаштувань

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Customize %s
uk_UA: Налаштувати %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Додайте особливостей для теми «%s»

en: Customize It!
uk_UA: Налаштуйте це!

en: Customize Labels
uk_UA: Налаштувати мітки

en: Customize My Site
uk_UA: Налаштувати мій сайт

en: Customize New Changes
uk_UA: Налаштувати нові зміни

en: Customize Testimonials Archive
uk_UA: Налаштувати архів рекомендацій

en: Customize Your Background
uk_UA: Налаштуйте свій фон

en: Customize Your Site
uk_UA: Налаштувати свій сайт

en: Customize checkout options
uk_UA: Налаштування параметрів оформлення замовлення

en: Customize the message
uk_UA: Редагувати повідомлення

en: Customize the message to %s
uk_UA: Редагувати повідомлення до %s

en: Customize the message to %s and %s more
uk_UA: Редагувати повідомлення до %s та ще %s

en: Customize theme
uk_UA: Налаштувати тему

en: Customize theme: %s
uk_UA: Налаштувати тему: %s

en: Customize this theme
uk_UA: Налаштувати цю тему

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
uk_UA: Налаштуйте свій інтернет-магазин за допомогою блоків WooCommerce

en: Customize your site
uk_UA: Налаштувати свій сайт

en: Customize your site's navigation menu
uk_UA: Налаштуйте меню навігації свого сайту

en: Customize your store
uk_UA: Налаштувати магазин

en: Customize your theme
uk_UA: Налаштуйте свою тему

en: Customize: %s
uk_UA: Налаштувати: %s

en: Customizer
uk_UA: Налаштовувач

en: Customizing
uk_UA: Налаштовування

en: Customizing &#9656; %s
uk_UA: Налаштовування &#9656; %s

en: Customizing This Display
uk_UA: Налаштування відображення

en: Cut
uk_UA: Вирізати

en: Cut table row
uk_UA: Вирізати рядок таблиці

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Czech
uk_UA: Чеська

en: Czech Republic
uk_UA: Чехія

en: Czech koruna
uk_UA: Чеська крона

en: Cáceres
uk_UA: Касерес

en: Cádiz
uk_UA: Кадіс

en: Córdoba
uk_UA: Кордова

en: Côte d'Ivoire
uk_UA: Кот-д'Івуар

en: Călărași
uk_UA: Келераш

en: Căușeni
uk_UA: Каушани

en: D, M j, Y
uk_UA: D, d M Y

en: DESC
uk_UA: За зменшенням

en: DKI Jakarta
uk_UA: Джакарта

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
uk_UA: Сервіс

en: Dacca
uk_UA: Дакка

en: Dadra and Nagar Haveli
uk_UA: Дадра і Нагар-Хавелі

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
uk_UA: Джок'якарта

en: Daily
uk_UA: Щоденно

en: Daily Archives:
uk_UA: Архіви за день:

en: Daily Cron
uk_UA: Щоденний планувальник завдань

en: Dajabón
uk_UA: Даджабон

en: Dakahlia
uk_UA: Дакахлія

en: Dakar
uk_UA: Дакар

en: Daman and Diu
uk_UA: Даман і Діу

en: Damascus
uk_UA: Дамаск

en: Damietta
uk_UA: Дум'ят

en: Danish
uk_UA: Данська

en: Danish krone
uk_UA: Данська крона

en: Danmarkshavn
uk_UA: Данмаркшавн

en: Dar es Salaam
uk_UA: Дар-ес-Саламі

en: Darién
uk_UA: Дарієн

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Darwin
uk_UA: Дарвін

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Dashboard color scheme
uk_UA: Колірна схема майстерні

en: Data erasure has failed.
uk_UA: Стирання даних невдале.

en: Data generated by AI for updating dummy products.
uk_UA: Дані, згенеровані ШІ для оновлення демонстраційних товарів.

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables.
uk_UA: Дані в таблиці записів виглядають більш новими, ніж у таблицях HPOS.

en: Data resource ID.
uk_UA: ID ресурсу даних.

en: Data resource description.
uk_UA: Опис ресурсу даних.

en: Data store for orders
uk_UA: Сховище даних для замовлень

en: Data store:
uk_UA: Сховище даних:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
uk_UA: Дані, необхідні службі оплати для обробки платежу.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
uk_UA: Дані: %1 $. 2fMB + індекс: %2 $. 2fMB + двигун %3$s

en: Database
uk_UA: База даних

en: Database (not recommended on live sites)
uk_UA: База даних (не рекомендується для діючих сайтів)

en: Database Data Size
uk_UA: Розмір бази даних

en: Database Error
uk_UA: Помилка бази даних

en: Database File Path
uk_UA: Шлях до файлу бази даних

en: Database Index Size
uk_UA: Розмір бази даних

en: Database Server version
uk_UA: Версія ПЗ СУБД

en: Database charset
uk_UA: Кодування бази даних

en: Database collation
uk_UA: Порівняння бази даних

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
uk_UA: Поле дати бази даних враховується для звітів про доходи та замовлення

en: Database error.
uk_UA: Помилка бази даних.

en: Database information:
uk_UA: Інформація про базу даних:

en: Database prefix
uk_UA: Префікс бази даних

en: Database prefix.
uk_UA: Префікс таблиць БД

en: Database settings
uk_UA: Налаштування бази даних

en: Database size
uk_UA: Розмір бази даних

en: Database tables.
uk_UA: Таблиці бази даних.

en: Database transaction isolation level to use
uk_UA: Рівень захисту транзакцій бази даних для використання

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
uk_UA: Фоновий запуск процедури оновлення бази даних внесено до розкладу.

en: Database verified successfully.
uk_UA: Базу даних перевірено успішно.

en: Database.
uk_UA: База даних

en: Datastore currently in use for orders.
uk_UA: Сховище даних, яке зараз використовується для замовлень.

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date Format
uk_UA: Формат дати

en: Date GMT
uk_UA: Дата часового поясу

en: Date Range
uk_UA: Проміжок часу

en: Date Type
uk_UA: Тип дати

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
uk_UA: Дата, після якої користувачеві слід нагадувати про примітку (при наявності) (формат GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
uk_UA: Дата, після якої користувачеві слід нагадувати про примітку (при наявності).

en: Date and time
uk_UA: Дата та час

en: Date created
uk_UA: Дата створення

en: Date created:
uk_UA: Дата створення:

en: Date last active GMT.
uk_UA: Дата останньої активності, за GMT.

en: Date last active.
uk_UA: Дата останньої активності.

en: Date modified
uk_UA: Дата зміни

en: Date range
uk_UA: Проміжок часу

en: Date range:
uk_UA: Діапазон дат:

en: Date registered GMT.
uk_UA: Дата реєстрації, за GMT.

en: Date registered.
uk_UA: Дата реєстрації.

en: Date sale price ends
uk_UA: Завершення акції

en: Date sale price starts
uk_UA: Початок акції

en: Date the note was created (GMT).
uk_UA: Дата створення примітки (в форматі GMT).

en: Date the note was created.
uk_UA: Дата створення примітки.

en: Date the order was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення замовлення, за GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення замовлення, в часовому поясі сайту.

en: Date/Time
uk_UA: Дата/Час

en: Date/time
uk_UA: Дата/час

en: Date:
uk_UA: Дата:

en: Davao Occidental
uk_UA: Західний Давао

en: Davao Oriental
uk_UA: Східний Давао

en: Davao del Norte
uk_UA: Північний Давао

en: Davao del Sur
uk_UA: Південний Давао

en: Davis
uk_UA: Девіс

en: Dawson
uk_UA: Доусон

en: Dawson Creek
uk_UA: Доусон Грік

en: Day
uk_UA: День

en: Day and name
uk_UA: День і назва

en: Day(s)
uk_UA: День

en: Daylight saving time begins on: %s.
uk_UA: Літній час починається %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
uk_UA: Літній час починається в: <code>%s</code>.

en: Days
uk_UA: Дні

en: Deactivate
uk_UA: Деактивувати

en: Deactivate this plugin
uk_UA: Деактивувати цей плаґін

en: Deactivate this webhook
uk_UA: Вимкнути цей вебхук

en: Debug log
uk_UA: Журнал відлагодження

en: Debug mode
uk_UA: Режим налагодження

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
uk_UA: Режим налагодження зазвичай включений для збору подробиць про помилки або проблеми сайту, ці дані можуть містити важливу інформацію, яка не повинна бути загальнодоступною.

en: Debugging enabled
uk_UA: Налагодження ввімкнено

en: Dec
uk_UA: гру

en: December
uk_UA: Грудень

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
uk_UA: Гру

en: Decimal precision of the returned prices.
uk_UA: Десяткова точність повернених цін.

en: Decimal separator
uk_UA: Десятковий роздільник

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
uk_UA: Десятковий сепаратор для відображуваних цін для цієї країни.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Десятковий роздільник для валюти, яка буде використовуватися для повернутих цін.

en: Decimal separator.
uk_UA: Роздільник десятків.

[ctx: Declaration]
en: New Notification
uk_UA: Нове сповіщення

[ctx: Declaration]
en: Notification
uk_UA: Сповіщення

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
uk_UA: Зменшити звичайну ціну на (фіксовану кількість або %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
uk_UA: Зменшити поточну ціну на (сталу суму або%):

en: Decrease existing stock by:
uk_UA: Зменшити наявний запас:

en: Decrease indent
uk_UA: Зменшити відступ

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Зменшення звичайних цін (фіксована сума або відсоток)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Зниження ціни розпродажу (фіксована сума або відсоток)

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default Avatar
uk_UA: Аватар за замовчуванням

en: Default Data
uk_UA: Дані за замовчуванням

en: Default Date Range
uk_UA: Діапазон дат за замовчуванням

en: Default Form Values
uk_UA: Типове значення форми

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
uk_UA: Стандартний код валюти ISO-4127 для країни для альфа-3.

en: Default Images
uk_UA: Стандартні зображення

en: Default Link Category
uk_UA: Категорія посилань за замовчуванням

en: Default Mail Category
uk_UA: Поштова категорія за замовчуванням

en: Default Post Category
uk_UA: Категорія записів за замовчуванням

en: Default Post Format
uk_UA: Формат запису за замовчуванням

[ctx: Default Preset]
en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default Style
uk_UA: Стиль за замовчуванням

en: Default Theme Font
uk_UA: Шрифт за замовчуванням

en: Default article settings
uk_UA: Налаштування статті за замовчуванням

en: Default attribute
uk_UA: Атрибут за замовчуванням

en: Default comment status
uk_UA: Статус коментарів за замовчуванням

en: Default customer location
uk_UA: Задане розташування покупця

en: Default delivery via Jabber instant message
uk_UA: Доставка за замовчуванням миттєвим повідомленням Jabber

en: Default email delivery
uk_UA: Доставка e-mail повідомлень за замовчуванням

en: Default is %s
uk_UA: За замовчанням %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
uk_UA: Нове поле

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
uk_UA: Перший параметр

en: Default method
uk_UA: Метод за замовчуванням

[ctx: Default page title]
en: About
uk_UA: Про нас

en: Default poll settings
uk_UA: Налаштування опитувань за замовчуванням

en: Default post category.
uk_UA: Категорія для записів за замовчуванням.

en: Default post format
uk_UA: Формат запису за замовчуванням

en: Default post format.
uk_UA: Формат записів за замовчуванням.

en: Default post settings
uk_UA: Налаштування записів за замовчуванням

en: Default product category cannot be deleted.
uk_UA: Категорія товару за замовчуванням не може бути видалена.

en: Default product sorting
uk_UA: Усталене сортування товарів

en: Default quality setting
uk_UA: Налаштування якості за замовчуванням

en: Default share setting
uk_UA: Налаштування ділення за замовчуванням

en: Default shortcuts,
uk_UA: Скорочення за замовчуванням,

en: Default sort order
uk_UA: Порядок сортування за замовчуванням

en: Default sort order.
uk_UA: Порядок сортування по замовчуванню.

en: Default sort order:
uk_UA: Порядок сортування за замовчуванням:

en: Default sorting
uk_UA: Сортування за замовчуванням

en: Default sorting (custom ordering + name)
uk_UA: Сортування за замовчуванням (користувацький порядок + назва)

en: Default template
uk_UA: Стандартний шаблон

en: Default timezone is %s - it should be UTC
uk_UA: За замовчуванням часова зона %s — повинна бути UTC

en: Default timezone is UTC
uk_UA: Усталена часова зона: UTC

en: Default timezone.
uk_UA: Заданий часовий пояс.

en: Default to customer billing address
uk_UA: По замовчуванню на платіжну адресу покупця

en: Default to customer shipping address
uk_UA: По замовчуванню на адресу доставки покупця

en: Default value for the setting.
uk_UA: Значення по замовчуванню.

en: Default values for generated variations.
uk_UA: Початкові значення для створених варіацій.

en: Defaults variation attributes.
uk_UA: Атрибути варіації за замовчуванням.

en: Define if the attribute can be used as variation.
uk_UA: Визначає чи атрибут можна використати як варіацію.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
uk_UA: Визначає чи атрибут буде видимим у вкладці "Додаткова інформація" сторінки товару.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
uk_UA: Визначає чи замовлення оплачене. Встановить статус на "Обробляється" та зменшить запас позицій.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
uk_UA: Визначте, чи варіант видно на сторінці товару.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
uk_UA: Визначте текст показуваний після цін на товари. Наприклад це може бути "Без ПДВ". Також ви можете замінити ціни змінними: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
uk_UA: Визначте, чи весь товар оподатковується, чи тільки вартість його доставки.

en: Define your own custom post template
uk_UA: Визначте свій власний шаблон публікації

en: Delaware
uk_UA: Делавер

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete "%s" permanently
uk_UA: Видалити "%s" назавжди

en: Delete &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Видалити &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
uk_UA: Видалити &#8220;%s&#8221; остаточно

en: Delete Card
uk_UA: Видалити картку

en: Delete Field
uk_UA: Видалити поле

en: Delete Menu
uk_UA: Видалити меню

en: Delete My Site Permanently
uk_UA: Видалити мій сайт остаточно

en: Delete Option
uk_UA: Видалити опцію

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Delete Site
uk_UA: Видалити сайт

en: Delete Site Redirect
uk_UA: Видалити переадресацію сайту

en: Delete Users
uk_UA: Видалити користувачів

en: Delete WooCommerce tax rates
uk_UA: Видалити ставки податку WooCommerce

en: Delete Your Subscription
uk_UA: Видалити свою підписку

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
uk_UA: Видалити елемент меню можна, <strong>розкривши його і натиснувши посилання &laquo;Видалити&raquo;</strong>.

en: Delete all content.
uk_UA: Видалити весь вміст

en: Delete all of your sites, and close your account completely.
uk_UA: Видалити всі свої сайти і закрити обліковий запис без можливості відновлення.

en: Delete all variations
uk_UA: Видалити всі варіації

en: Delete column
uk_UA: Видалити стовпець

en: Delete image
uk_UA: Видалити зображення

en: Delete it: %s
uk_UA: Видалити: %s

en: Delete item
uk_UA: Видалити елемент

en: Delete log
uk_UA: Видалити журнал

en: Delete note
uk_UA: Видалити примітку

en: Delete orphaned variations
uk_UA: Видалити осиротілі варіації

en: Delete payment method
uk_UA: Видалити спосіб оплати

en: Delete permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Delete requests
uk_UA: Видалити запити

en: Delete row
uk_UA: Видалити рядок

en: Delete table
uk_UA: Видалити таблицю

en: Delete tax rates
uk_UA: Видалити податкові ставки

en: Delete template file
uk_UA: Видалити файл шаблону

en: Delete the custom orders tables
uk_UA: Видалити таблиці замовлень

en: Delete this comment permanently
uk_UA: Видалити цей коментар назавжди

en: Delete this item
uk_UA: Видалити цей елемент

en: Delete this item permanently
uk_UA: Видалити цей елемент назавжди

en: Delete this log file permanently?
uk_UA: Видалити цей файл журналу назавжди?

en: Delete this page permanently?
uk_UA: Видалити сторінку остаточно?

en: Delete this review permanently
uk_UA: Видалити цю позицію остаточно

en: Delete this webhook
uk_UA: Видалити цей вебхук

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
uk_UA: Видалено %1$s і скориговано залишок (%2$s)

en: Deleted %s
uk_UA: %s видалено

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Видалені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Видалені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Видалені <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
uk_UA: Видалено всі активні сеанси, а %d збережено візки.

en: Deleted author: %s
uk_UA: Видалений автор: %s

en: Deleted menu item: %s.
uk_UA: Видалений пункт меню: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
uk_UA: Видалений текст (перекреслити)

en: Deleted:
uk_UA: Видалено:

en: Deletes unused variations.
uk_UA: Видаляє невикористовувані варіації.

en: Deleting Links
uk_UA: Видалення посилань

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
uk_UA: Видалення категорії не приводить до видалення записів цієї категорії, записи призначені видаленій категорії будуть переназначені на категорію за замовчуванням - %s. Категорія за замовчуванням не може бути видалена.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
uk_UA: Видалення категорії не видалить товари із цієї категорії.  Замість цього, товарам, котрим була призначена видалена категорія, буде призначена категорія %s.

en: Delhi
uk_UA: Делі

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
uk_UA: Порадуйте клієнтів і стимулюйте органічні продажі за допомогою спеціальної розсилки WooCommerce до дня народження (з купоном!).

en: Delimiter
uk_UA: Роздільник

en: Delivery URL
uk_UA: URL доставки

en: Delivery fee
uk_UA: Збір за доставку

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
uk_UA: Текстовий опис приблизного часу доставки, наприклад "3-5 робочих днів".

en: Delta
uk_UA: Дельта

en: Delta Amacuro
uk_UA: Дельта-Амакуро

en: Demo
uk_UA: Демо

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
uk_UA: Доступне велике оновлення iPhone/iPad

[ctx: Demo content for related posts]
en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
uk_UA: Програма WordPress для Android отримує нову зовнішність

[ctx: Demo content for related posts]
en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
uk_UA: Платне розширення: VideoPress для весіль

[ctx: Demo of this theme]
en: Demo
uk_UA: Демо

en: Demo this theme
uk_UA: Випробувати цю тему

en: Denied: %s
uk_UA: Відмовлено: %s

en: Denizli
uk_UA: Денізлі

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Denver
uk_UA: Денвер

en: Deny
uk_UA: Відмовити

en: Department
uk_UA: Відділ

en: Departure
uk_UA: Вирушення

en: Descending
uk_UA: Спадання

en: Descending.
uk_UA: Спадання

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
uk_UA: Опишіть цей товар. Що робить його унікальним? Які його найважливіші особливості?

en: Description
uk_UA: Опис

en: Description (optional)
uk_UA: Опис (не обов’язково)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
uk_UA: Опис для вкладення, як він є в базі даних.

en: Description for your reference
uk_UA: Опис для вашої довідки

en: Description is missing.
uk_UA: Опис відсутній.

en: Description of block type.
uk_UA: Опис типу блоку.

en: Description of sidebar.
uk_UA: Опис бічної колонки.

en: Description of template.
uk_UA: Опис шаблону.

en: Description of the marketing campaign type.
uk_UA: Опис типу маркетингової кампанії.

en: Description of the marketing channel.
uk_UA: Опис маркетингового каналу.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
uk_UA: Опис тарифу на доставку, наприклад "Доставка через поштову службу США".

en: Description of the user.
uk_UA: Опис користувача.

en: Description of the widget.
uk_UA: Опис віджета.

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: Descriptions
uk_UA: Описи

en: Deselect
uk_UA: Зняти виділення

en: Design
uk_UA: Дизайн

en: Design the look of your store, create pages, and generate copy using our built-in AI tools.
uk_UA: Створюйте вигляд свого магазину, створюйте сторінки та генеруйте текст за допомогою наших вбудованих інструментів штучного інтелекту.

en: Design the perfect website
uk_UA: Створення ідеального веб-сайту

en: Design with AI
uk_UA: Дизайн за допомогою ШІ

en: Design your own
uk_UA: Створіть свій дизайн

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woo.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
uk_UA: Створіть свій магазин за допомогою інтеграції WooCommerce. Якщо включено, ми встановимо <a href="https://woo.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> , і поточна тема <em>%s</em> буде деактивована.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
uk_UA: Розробіть свій магазин за допомогою інтеграції WooCommerce. Якщо включено, ми встановимо <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> , і поточна тема <em> %s</em> буде деактивована.

en: Desktop
uk_UA: Настільний

en: Desktop App for Windows
uk_UA: Програма для настільних ПК з Windows

en: Desktop Apps
uk_UA: Настільні додатки.

en: Destination folder already exists.
uk_UA: Тека вже існує.

en: Destination logger must be configured before running a migration
uk_UA: Реєстратор призначення повинен бути налаштований перед запуском перенесення

en: Destination store must be configured before running a migration
uk_UA: Цільове сховище має бути налаштоване перед запуском перенесення

en: Detach
uk_UA: Відкріпити

en: Detach blocks from template part
uk_UA: Від'єднати блоки від частини шаблону

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Відкріпити від &#8220;%s&#8221;

en: Details
uk_UA: Деталі

en: Details about the media file, specific to its type.
uk_UA: Подробиці про медіа файл, специфічні його типу.

en: Details for theme: %s
uk_UA: Подробиці для теми: %s

en: Details for this theme
uk_UA: Деталі щодо цієї теми

[ctx: Details page for this theme]
en: About
uk_UA: Про

en: Determines how this attribute's values are displayed.
uk_UA: Визначає, як відображаються значення цього атрибута.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
uk_UA: Визначає, чи відображаються приховані або видимі каталоги товарів.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
uk_UA: Визначає порядок сортування значень на сторінках товарів у фронтенді магазину. При використанні довільного впорядкування можна перетягувати значення в цьому атрибуті.

en: Determines the type of discount that will be applied.
uk_UA: Визначає який тип знижки буде застосовано.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
uk_UA: Визначає, чи видно паттерн в інструменті вставки.

en: Detroit
uk_UA: Детройт

en: Developed by %s
uk_UA: Розроблено %s

en: Developer
uk_UA: Розробник

en: Developers
uk_UA: Розробники

en: Device type
uk_UA: Тип пристрою

en: Dhaka
uk_UA: Дакка

en: Dhaulagiri
uk_UA: Дхавалагірі

en: Dibër
uk_UA: Дібер

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
uk_UA: Не отримано масив від функції знищувача %1$s (індекс %2$d).

en: Did the tool run successfully?
uk_UA: Інструмент запустився успішно?

en: Did you just paste HTML?
uk_UA: Ви щойно вставили HTML?

en: Did you know that Woo powers almost 4 million stores worldwide? You’re in good company.
uk_UA: Чи знаєте ви, що Woo обслуговує майже 4 мільйони магазинів по всьому світу? Ви в хорошій компанії.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
uk_UA: А ви знали що вже є віджет &#8220;Власний HTML&#8221;? Ви можете знайти його натиснувши кнопку &#8220;<a class="add-widget" href="#">Додати віджет</a>&#8221; і пошукавши &#8220;HTML&#8221;. Спробуйте його щоби додати власний код на свій сайт!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
uk_UA: А ви знали що вже є віджет &#8220;Власний HTML&#8221;? Ви можете знайти його в списку доступних віджетів у цьому розділі. Спробуйте його щоби додати власний код на свій сайт!

en: Did you know you can print shipping labels at home?
uk_UA: Чи знаєте ви, що ви можете друкувати етикетки в домашніх умовах?

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
uk_UA: Ви знали, що ви можете переглядати покращену статистику на WordPress.com?

en: Did you know?
uk_UA: А чи знаєте ви?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
uk_UA: Втратили свій телефон або залишили свій обліковий запис відкритим на громадському комп’ютері? Ви можете завершити всі інші сесії, залишивши тільки цю.

en: Differences found for order %d:
uk_UA: У замовленні %d знайдено відмінності:

en: Digests
uk_UA: Короткі огляди

en: Dili
uk_UA: Ділі

en: Dimensions
uk_UA: Розміри

en: Dimensions (%s)
uk_UA: Розміри (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
uk_UA: Розміри (Д×Ш×В) (%s)

en: Dimensions unit
uk_UA: Одиниця виміру розмірів

en: Dimensions:
uk_UA: Розміри:

en: Dinagat Islands
uk_UA: Острови Дінагат

en: Dinajpur
uk_UA: Дінаджпур

en: Diourbel
uk_UA: Діурбель

en: Direct
uk_UA: Прямі

en: Direct access to leading carriers
uk_UA: Прямий доступ до провідних логістичних систем

en: Direct bank transfer
uk_UA: Прямий банківський переказ

en: Direct link (best for mobile)
uk_UA: Пряме посилання (найкраще для мобільних)

en: Direct payments to email address:
uk_UA: Прямі платежі на адресу електронної пошти:

en: Direct updates
uk_UA: Прямі оновлення

en: Directories and Sizes
uk_UA: Папки та розміри

en: Directory sizes could not be returned.
uk_UA: Не можна відобразити розміри папок.

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable %s
uk_UA: Вимкнути %s

en: Disable Auto-updates
uk_UA: Вимкнути автоматичні оновлення

en: Disable Infinite Scroll
uk_UA: Вимкнути безкінечну прокрутку

en: Disable Multi User Access
uk_UA: Вимкнути спільний доступ

en: Disable Post By Email
uk_UA: Вимкнути оприлюднення по e-mail

en: Disable Post by Email
uk_UA: Вимкнути оприлюднення по e-mail

en: Disable Translator
uk_UA: Вимкнути Перекладач

en: Disable Two-Step
uk_UA: Вимкнути двокрокову автентифікацію

en: Disable accessibility mode
uk_UA: Деактивувати режим доступності

en: Disable auto renew
uk_UA: Вимкнути автоматичне оновлення

en: Disable auto-updates
uk_UA: Вимкнути автоматичні оновлення

en: Disable rule
uk_UA: Вимкнути правило

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
uk_UA: Вимкнути доставку та підрахунки доставки

en: Disable syntax highlighting when editing code
uk_UA: Вимкнути виділення синтаксису при редагуванні коду.

en: Disable the visual editor when writing
uk_UA: Не використовувати візуальний редактор при написанні

en: Disable two-step authentication
uk_UA: Вимкнути двокрокову автентифікацію

en: Disabled
uk_UA: Вимкнути

en: Disabled Features
uk_UA: Вимкнені функції

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
uk_UA: Вимкнено в <a href="%s" aria-label="налаштуваннях керування запасами"> магазину</a>.

en: Disabled.
uk_UA: Вимкнено.

en: Disabling Two-Step…
uk_UA: Вимкнення двокрокової автентифікації…

en: Disallowed Comment Keys
uk_UA: Заборонені ключові слова коментарів

en: Discard any changes and restore the original image.
uk_UA: Скасувати всі зміни і відновити вихідне зображення.

en: Discard changes
uk_UA: Відхилити зміни

en: Disconnect
uk_UA: Роз’єднати

en: Disconnect BandPage
uk_UA: Від’єднати BandPage

en: Disconnect Jetpack
uk_UA: Відключити Jetpack

en: Disconnect this account
uk_UA: Відключити цей обліковий запис

en: Disconnecting
uk_UA: Роз’єднання

en: Discount
uk_UA: Знижка

en: Discount amount
uk_UA: Розмір знижки

en: Discount total tax.
uk_UA: Підсумок податків на знижку.

en: Discount total.
uk_UA: Підсумок знижки.

en: Discount type
uk_UA: Тип знижки

en: Discount:
uk_UA: Знижка:

en: Discounted orders
uk_UA: Замовлення зі знижкою

en: Discounted rates
uk_UA: Знижки на доставку

en: Discourage search engines from indexing this site
uk_UA: Запропонувати пошуковим системам не індексувати цей сайт

en: Discover a new way to build your site.
uk_UA: Відкрийте для себе новий спосіб створення сайту.

en: Discover additional payment providers
uk_UA: Відкрийте для себе додаткові платіжні системи

en: Discover other payment providers
uk_UA: Відкрийте для себе інші платіжні системи

en: Discover this theme&rsquo;s <a href="%1$s">awesome features</a>.
uk_UA: Відкривайте <a href="%1$s">чудові особливості</a> цієї теми.

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
uk_UA: Дізнайтеся, як розширити можливості вашого магазину, в огляді Woo Marketplace

en: Discover where to find powerful store add-ons and integrations, with a WooCommerce Marketplace tour
uk_UA: Дізнайтеся, де знайти потужні доповнення та інтеграції для магазину, за допомогою туру по WooCommerce Marketplace

en: Discussion
uk_UA: Обговорення

en: Discussion Settings
uk_UA: Налаштування обговорення

en: Disk space available to safely perform updates
uk_UA: Доступний дисковий простір для безпечного виконання оновлень

en: Dismiss
uk_UA: Пропустити

en: Dismiss all
uk_UA: Відхилити все

en: Dismiss errors
uk_UA: Не показувати помилки

en: Dismiss the browser warning panel
uk_UA: Відхилити панель попереджень браузера

en: Dismiss the gateway
uk_UA: Закрити шлюз

en: Dismiss the welcome panel
uk_UA: Відхилити вітальну панель

en: Dismiss this notice.
uk_UA: Пропустити це сповіщення.

en: Dismiss this suggestion
uk_UA: Відхилити цю пропозицію

en: Display Header Text
uk_UA: Відображати текст заголовку

en: Display Options
uk_UA: Додаткові опції

en: Display Settings
uk_UA: Налаштування відображення

en: Display Site Title and Tagline
uk_UA: Відображення назви сайту та ключової фрази

en: Display WordPress Posts
uk_UA: Відображати записи WordPress

en: Display a Freshly Pressed badge in your sidebar
uk_UA: Відображати значоч "Свіжа преса" у вашій бічній колонці

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
uk_UA: Відображати список нещодавно переглянутих товарів.

en: Display a list of active product filters.
uk_UA: Відображати список нещодавно переглянутих товарів.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
uk_UA: Відображає список ваших товарів найпопулярніших на вашому сайті.

en: Display a list of recent reviews from your store.
uk_UA: Показувати список останніх відгуків на вашому сайті.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
uk_UA: Відображає список ваших товарів найпопулярніших на Вашому сайті.

en: Display a photo gallery or slideshow
uk_UA: Відображати фото галерею чи слайдшоу

en: Display a privacy notice under your comment forms.
uk_UA: Відображати заяву про конфіденційність під формою коментарів.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
uk_UA: Покажіть слайдер для фільтрування товарів у вашому магазині за ціною.

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
uk_UA: Відображати всі ваші зображення галереї гарною мозаїкою.

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
uk_UA: Вбудований віджет Twitterу.

en: Display as dropdown
uk_UA: Відображати як випадаючий список.

en: Display as:
uk_UA: Відображати як:

en: Display author
uk_UA: Показати автора

en: Display categories
uk_UA: Показувати категорії

en: Display date
uk_UA: Показати дату

en: Display images in full-size carousel slideshow.
uk_UA: Відображати зображення у повнорозмірному слайдшоу каруселі.

en: Display item author if available?
uk_UA: Відображати автора елементу, якщо доступно?

en: Display item content?
uk_UA: Відображати вміст елементу?

en: Display item date?
uk_UA: Відображати дату елементу?

en: Display location
uk_UA: Показати місцезнаходження

en: Display name
uk_UA: Відображуване ім'я

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
uk_UA: %2$s %1$s

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
uk_UA: Відображувана назва не може бути змінена на адресу електронної пошти через конфіденційність конфіденційності.

en: Display name for the comment author.
uk_UA: Ім'я для відображення автора коментаря.

en: Display name for the user.
uk_UA: Ім'я користувача для відображення.

en: Display name publicly as
uk_UA: Відображати ім’я публічно як

en: Display post date?
uk_UA: Відображати дату запису?

en: Display prices during cart and checkout
uk_UA: Показувати ціни в кошику і при оформленні замовлення

en: Display prices in the shop
uk_UA: Показувати ціни в магазині

en: Display suggestions within WooCommerce
uk_UA: Відображення пропозицій у WooCommerce

en: Display tags
uk_UA: Показати теги

en: Display tax totals
uk_UA: Показати підсумок податків

en: Display the customer shopping cart.
uk_UA: Відображення Кошика користувача на боковій панелі.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
uk_UA: Показувати кількість спам повідомлень, що відслідкував Akismet

en: Display type
uk_UA: Тип відображення

en: Display your BandPage content
uk_UA: Відображати вміст BandPage

en: Display your books from Goodreads
uk_UA: Відображати свої книги з Goodreads

en: Display your contact information.
uk_UA: Відображайте свої контактні дані.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
uk_UA: Відображайте свої останні записи у вигляді переліку, сітки, або іншого компонування.

en: Displayed on attachment pages.
uk_UA: Відображається на сторінках вкладень

en: Displayed title for the leaderboard.
uk_UA: Відображається заголовок таблиці лідерів.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
uk_UA: Відображення %1$s&#8211;%2$s з %3$s

en: Displaying %d themes
uk_UA: Показано %d тем

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
uk_UA: Відображається  %s&#8211;%s з %s

en: Displays a single product.
uk_UA: Відображає один товар.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
uk_UA: Показує відео з медіабібліотеки або з YouTube, Vimeo чи іншого провайдера.

en: Displays an audio player.
uk_UA: Відображає аудіо програвач.

en: Displays an image gallery.
uk_UA: Відображає галерею зображень.

en: Displays an image.
uk_UA: Показує зображення.

en: Displays products filtered by a category.
uk_UA: Відображає товари, відфільтровані за категорією.

en: Displays products filtered by a tag.
uk_UA: Відображає товари, відфільтровані за позначкою.

en: Displays products filtered by an attribute.
uk_UA: Відображення товарів, відфільтрованих за атрибутом.

en: Displays search results for your store.
uk_UA: Відображає результати пошуку для вашого магазину.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
uk_UA: Показувати чи увімкнені WP Cron Jobs.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
uk_UA: Відображає, чи знаходиться WordPress в Режимі Налагодження.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
uk_UA: Відображає, чи використовує WordPress кеш зовнішнього об'єкта.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
uk_UA: Показує, чи підтримує поточна тема WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
uk_UA: Показує чи є поточна тема є темою нащадком.

en: Displays your products.
uk_UA: Показує ваші товари.

en: Distraction-free writing mode
uk_UA: Режим зосередженого письма

en: District
uk_UA: Район

en: District Of Columbia
uk_UA: Федеральний округ Колумбія

en: District of Columbia
uk_UA: Округ Колумбія

en: Distrito Federal
uk_UA: Федеральний округ

en: Distrito Nacional
uk_UA: Дістріто Насьйональ

en: Diyarbakır
uk_UA: Діярбакир

en: Djelfa
uk_UA: Джельфа

en: Djibouti
uk_UA: Джибуті

en: Djiboutian franc
uk_UA: Франк Джибуті

en: Dnipropetrovshchyna
uk_UA: Дніпропетровська область

en: Dnipropetrovsk Oblast
uk_UA: Дніпропетровська область

en: Do I need to fill this out?
uk_UA: Чи я мушу це заповняти?

en: Do More
uk_UA: Зробити більше

en: Do more
uk_UA: Зроби більше

en: Do not allow
uk_UA: Не дозволити

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
uk_UA: Не розреєстровуйте скрипт %1$s в області адміністрування. Щоб обрати зовнішню тему, використовуйте хук %2$s.

en: Do not display privacy notice.
uk_UA: Не показувати повідомлення про конфіденційність.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
uk_UA: Коли закінчите, не забудьте натиснути &laquo;Зберегти зміни&raquo;!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
uk_UA: На забудьте натиснути кнопку "Зберегти зміни", коли Ви закінчите.

en: Do not import
uk_UA: Не імпортувати

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
uk_UA: Не передавайте теги %1$s до функції %2$s.

en: Do the important options return expected values?
uk_UA: Важливі параметри повернули очікувані значення?

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
uk_UA: Переважно ви використовуєте інтернет на роботі, в школі, чи вдома?

en: Do you need help with adding your first product?
uk_UA: Вам потрібна допомога із додаванням першого товару?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
uk_UA: Вам потрібна додаткова інформація про підписки WooCommerce?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
uk_UA: Ви дійсно хочете <a href='%s'>вийти</a>?

en: Do you really want to reset your configuration?
uk_UA: Ви справді хочете скинути скинути свої налаштування?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
uk_UA: Ви хочете згенерувати всі варіації? Це створить нову варіацію для кожної можливої комбінації атрибутів варіації (максимум %d за один запуск).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
uk_UA: Ви хочете перейти із Shopify на WooCommerce?

en: Do you want to register %s?
uk_UA: Ви хочете зареєструвати %s?

en: Do you want to sell online courses?
uk_UA: Ви хочете продавати онлайн-курси?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
uk_UA: Бажаєте спочатку зберегти зміни? Ваші змінені дані будуть втрачені, якщо ви оберете скасування.

en: Dobrich
uk_UA: Добрич

en: Docs
uk_UA: Документація

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Документ <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Документи <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Документів <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
uk_UA: Перегляд документа

en: Document properties
uk_UA: Властивості документу

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Documents
uk_UA: Документи

en: Dodoma
uk_UA: Додома

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
uk_UA: Чи має товар додаткові параметри, які можна налаштувати перед додаванням його в кошик?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
uk_UA: Ця тема оголошує підтримку WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
uk_UA: Ця тема містить файл woocommerce.php?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
uk_UA: Користувач %1$s має дозвіл використовувати базу даних %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
uk_UA: Ця тема містить застарілі шаблони?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
uk_UA: Чи використовує Ваш сайт примусовий SSL сертифікат для транзакцій?

en: Does your site have REST API enabled?
uk_UA: Чи увімкнений на вашому сайті REST API?

en: Doin' something fishy, huh?
uk_UA: Хитруєте?

en: Dokolo
uk_UA: Доколо

en: Dolj
uk_UA: Долж

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Domain Contact Information
uk_UA: Контактна інформація домену

en: Domain Expiration
uk_UA: Термін дії домену

en: Domain Management
uk_UA: Керування доменами

en: Domain Registration
uk_UA: Реєстрація домену

en: Domain Registration and Mapping:
uk_UA: Реєстрація та прив’язка домену:

en: Domain Registration for %s
uk_UA: Реєстрація домену для %s

en: Domain Search
uk_UA: Пошук домену

en: Domain Settings
uk_UA: Налаштування домену

en: Domain alert!
uk_UA: Попередження про домен!

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
uk_UA: Обрати

en: Domain not pointing to WordPress.com
uk_UA: Домен не вказує на WordPress.com

en: Domain registration is unavailable
uk_UA: Реєстрація домену недоступна

en: Domain: %s
uk_UA: Домен: %s

en: Domains
uk_UA: Домени

en: Dominica
uk_UA: Домінікана

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: Dominican peso
uk_UA: Домініканський песо

en: Don&rsquo;t have an account?
uk_UA: Не маєте облікового запису?

en: Don't Display Name
uk_UA: Не відображати ім’я

en: Don't allow purchases
uk_UA: Не дозволяти покупки

en: Don't block repeat voters
uk_UA: Не блокувати повторних учасників опитування

en: Don't charge for shipping.
uk_UA: Не стягувати плату за доставку.

en: Don't charge tax
uk_UA: Не стягувати податок

en: Don't forget to test your checkout
uk_UA: Не забудьте перевірити оформлення замовлення

en: Don't show again
uk_UA: Не показувати знову

en: Don't show the Reblog button on posts
uk_UA: Не показувати кнопку "Поділитися" в записах

en: Dondușeni
uk_UA: Дондушень

en: Done
uk_UA: Зроблено

en: Done!
uk_UA: Зроблено!

en: Donechchyna
uk_UA: Донецька область

en: Donegal
uk_UA: Донегол

en: Donetsk Oblast
uk_UA: Донецька область

en: Donga
uk_UA: Донга

en: Douala
uk_UA: Дуала

en: Double check to make sure your email address is correct.
uk_UA: Двічі перевірте свою e-mail адресу.

en: Double-check your spelling.
uk_UA: Двічі перевірте правопис.

en: Down
uk_UA: Вниз

en: Down one
uk_UA: Нижче

en: Downgrading the plugin&#8230;
uk_UA: Відкат на стару версію плагіну&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
uk_UA: Відкат до старої версії теми&#8230;

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download %d
uk_UA: Завантажити %d

en: Download %d ID
uk_UA: Завантажити ідентифікатор %d

en: Download %d URL
uk_UA: Завантажити %d URL

en: Download %d name
uk_UA: Завантажити %d назву

en: Download &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Завантажити &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
uk_UA: Завантажити и встановити

en: Download Export File
uk_UA: Завантажити експортований файл

en: Download File
uk_UA: Завантажити файл

en: Download ID
uk_UA: ID Завантаження

en: Download ID (MD5).
uk_UA: Ідентифікатор завантаження (MD5).

en: Download ID.
uk_UA: ID Завантаження.

en: Download Media
uk_UA: Завантажити медіа

en: Download URL
uk_UA: URL для завантаження

en: Download and import file attachments
uk_UA: Завантажити та імпортувати файл вкладень

en: Download count
uk_UA: Кількість завантажень

en: Download expiry
uk_UA: Закінчення строку завантаження

en: Download expiry days
uk_UA: Число днів до закінчення Завантаження

en: Download failed.
uk_UA: Завантаження невдале.

en: Download file
uk_UA: Завантажити файл

en: Download file URL.
uk_UA: URL файлу для завантаження.

en: Download for support
uk_UA: Завантажити для підтримкм

en: Download limit
uk_UA: Ліміт завантажень

en: Download my comments &raquo;
uk_UA: Завантажити мої коментарі &raquo;

en: Download name
uk_UA: Назва завантаження

en: Download personal data
uk_UA: Завантажте персональні дані

en: Download personal data again
uk_UA: Завантажити особисті дані ще раз

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
uk_UA: Тип завантаження, керує схемою у фронтенді.

en: Download your %1$s Report: %2$s
uk_UA: Завантажити звіт %1$s: %2$s

en: Download your %s Report
uk_UA: Завантажити звіт %s

en: Downloadable
uk_UA: Завантажуваний

en: Downloadable file name.
uk_UA: Назва завантажуваного файлу.

en: Downloadable files
uk_UA: Файли для скачування

en: Downloadable product ID.
uk_UA: Ідентифікатор завантажуваного товару.

en: Downloadable product permissions
uk_UA: Дозволи на завантажуваний товар

en: Downloadable products
uk_UA: Завантажувані товари

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
uk_UA: Завантажувані товари дають доступ до файлу після придбання.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
uk_UA[0]: Завантажено %s раз
uk_UA[1]: Завантажено %s рази
uk_UA[2]: Завантажено %s разів

en: Downloading Comments&#8230;
uk_UA: Завантаження коментарів&#8230;

en: Downloading data...
uk_UA: Завантаження даних...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
uk_UA: Завантаження встановлювального пакунку з %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
uk_UA: Завантаження перекладів з %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
uk_UA: Завантаження оновлення з %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
uk_UA: Завантаження вашої нової теми&hellip;

en: Downloads
uk_UA: Завантаження

en: Downloads remaining
uk_UA: Завантажень залишилось

en: Downloads require login
uk_UA: Завантаження вимагають входу в обліковий запис

en: Draft
uk_UA: Чернетка

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Чернетка <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Чернетки <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Чернеток <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
uk_UA: Чернетку збережено

en: Draft created on %1$s at %2$s
uk_UA: Чернетку створено %1$s о %2$s

en: Draft saved at %s.
uk_UA: Чернетку збережено о %s.

en: Draft saved.
uk_UA: Чернетку збережено.

en: Drafts
uk_UA: Чернетки

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Чернетка <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Чернетки <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Чернеток <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop available services here.
uk_UA: Перетягуйте доступні сервіси тут.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
uk_UA: Перетягуйте сервіси, які ви б хотіли увімкнути, у розділ нижче.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
uk_UA: Перетягуйте для зміни порядку ваших зон. В такому порядку вони збігатимуться з адресою покупця.

en: Drag and drop to reorder media files.
uk_UA: Використовуйте перетягування для впорядкування медіа файлів.

en: Drag and drop to reorder tracks.
uk_UA: Перетягуйте треки, щоби впорядкувати.

en: Drag and drop to reorder videos.
uk_UA: Перетягуйте відео, щоби впорядкувати.

en: Drag and drop to set admin attribute order
uk_UA: Перетягніть, щоб встановити порядок атрибутів адміністратора

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
uk_UA: Перетягуйте або натисніть, щоб встановити порядок варіацій товару у адмін-розділі

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
uk_UA: Перетягніть зображення, завантажте нові або виберіть файли з вашої бібліотеки. Для найкращих результатів використовуйте файли у форматі JPEG розміром 1000 на 1000 пікселів або більше. %1$sЯк підготувати зображення?%2$s

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
uk_UA: Перетягніть букмарклет в закладки. Тоді, коли ви будете на потрібній сторінці, просто поділіться нею.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
uk_UA: Розташуйте елементи в бажаному порядку шляхом перетягування. Можна також клацнути на стрілку праворуч від елемента, щоб відкрити додаткові налаштування.

en: Drag up or down
    to re-arrange
uk_UA: Перетягніть вгору або
    униз, щоби впорядкувати

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
uk_UA: Перетягніть сюди віджети, щоб видалити їх із сайдбару, але зберегти налаштування.

en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
uk_UA: Збільшуйте продажі за допомогою %1$sGoogle Listings and Ads%2$s

en: Drive sales with Google Listings & Ads
uk_UA: Збільшуйте продажі за допомогою оголошень Google

en: Drochia
uk_UA: Дрокія

en: Drop down
uk_UA: Випадаючий список

en: Drop files to upload
uk_UA: Перетягніть файли, щоб завантажити

en: Drop images to upload
uk_UA: Перетягніть зображення, щоби завантажити

en: Drop-ins
uk_UA: Вкраплення

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
uk_UA: Вкраплення - поодинокі файли, при поміщенні в папку %s, замінють або розширюють можливості WordPress способами, не доступними для звичайних плагінів.

en: Dropdown
uk_UA: Розкривне меню

en: Dropin Plugins
uk_UA: Плагіни Dropin

en: Dropins & MU plugins.
uk_UA: Dropins &amp; MU плагіни.

en: Duarte
uk_UA: Дуарте

en: Dubai
uk_UA: Дубай

en: Dublin
uk_UA: Дублін

en: Dubăsari
uk_UA: Дубоссари

en: DumontDUrville
uk_UA: Дюмон Дюрвіль

en: Duotone
uk_UA: Двоколірний

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
uk_UA: Виявлено подвійний коментар. Схоже на те, що ви вже це сказали!

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
uk_UA: Виявлено подвійний коментар. Схоже на те, що ви вже це сказали!

en: Durable Fabric
uk_UA: Міцна тканина

en: Durango
uk_UA: Дуранго

en: Durazno
uk_UA: Дурасно

en: Durrës
uk_UA: Дуррес

en: Dushanbe
uk_UA: Душанбе

en: Dutch
uk_UA: Голландський

en: Dyad Theme
uk_UA: Тема Dyad

en: Dâmbovița
uk_UA: Димбовіца

en: Düzce
uk_UA: Дюздже

en: E-Commerce
uk_UA: Магазин

en: E-Mail
uk_UA: E-mail

en: E-mail Subject:
uk_UA: Тема e-mail повідомлення:

en: E-mail me whenever
uk_UA: Повідомляти по e-mail коли

en: E-mail text cannot be empty
uk_UA: Текст e-mail не може бути порожнім.

en: E-mail verified
uk_UA: E-mail адреса підтверджена

en: ERROR: Invalid verification code
uk_UA: ПОМИЛКА: Невірний код підтвердження

en: ERROR: comments on this post are closed.
uk_UA: ПОМИЛКА: коментування цього запису вимкнено.

en: ERROR: please type a comment.
uk_UA: ПОМИЛКА: Будь ласка, введіть коментар.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
uk_UA: ПОМИЛКА: ви відповідаєте на коментар до чернетки запису.

en: ERROR: you do not have permission to comment on this blog.
uk_UA: ПОМИЛКА: ви не маєте дозволу коментувати цей блог.

en: Each application name should be unique.
uk_UA: Назва кожного додатку має бути унікальною.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
uk_UA: Кожне меню навігації може містити суміш посилань на сторінки, категорії, користувацькі посилання, чи інші типи вмісту. Посилання додаються в меню шляхом вибору елементів із розділів що розкриваються в лівій колонці нижче.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
uk_UA: Атрибут src кожного веб-шрифту має бути непустим рядком.

en: Earn
uk_UA: Заробляйте

en: Earthy, organic feel.
uk_UA: Природне та органічне відчуття.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
uk_UA: Східний Азербайджан (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
uk_UA: Східно - карибський долар

en: East Macedonia and Thrace
uk_UA: Східна Македонія та Фракія

en: Easter
uk_UA: Пасхи

en: Eastern
uk_UA: Східний

en: Eastern Cape
uk_UA: Східно-Капська провінція

en: Eastern Samar
uk_UA: Східний Самар

en: Ebonyi
uk_UA: Ебоньї

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Edineț
uk_UA: Єдинці

en: Edirne
uk_UA: Едірне

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit %(title)s
uk_UA: Редагувати %(title)s

en: Edit %s
uk_UA: Редагувати %s

en: Edit %s page
uk_UA: Редагувати сторінку %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
uk_UA: Редагувати <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Approved Directory
uk_UA: Редагувати затверджений каталог

en: Edit Block Pattern
uk_UA: Редагувати патерн блоку

en: Edit CSS
uk_UA: Редагувати CSS

en: Edit Card
uk_UA: Редагувати картку

en: Edit Category
uk_UA: Редагувати категорію

en: Edit Changeset
uk_UA: Редагувати набір змін

en: Edit Comment
uk_UA: Редагувати коментар

en: Edit Coupon
uk_UA: Редагувати купон

en: Edit DNS
uk_UA: Редагувати DNS

en: Edit Domain
uk_UA: Редагувати домен

en: Edit Image
uk_UA: Редагувати

en: Edit Link
uk_UA: Редагувати посилання

en: Edit Link Category
uk_UA: Редагувати категорію посилань

en: Edit Media
uk_UA: Редагувати медіа

en: Edit Menu
uk_UA: Редагувати меню

en: Edit Menu Item
uk_UA: Редагувати пункт меню

en: Edit Menu Item Label
uk_UA: Редагувати мітку пункту меню

en: Edit Menu Section
uk_UA: Редагувати розділ меню

en: Edit Menus
uk_UA: Редагувати меню

en: Edit Navigation Menu
uk_UA: Редагувати меню навігації

en: Edit Order
uk_UA: Редагувати замовлення

en: Edit Original
uk_UA: Редагувати першоджерело

en: Edit Page
uk_UA: Редагувати сторінку

en: Edit Post
uk_UA: Редагувати запис

en: Edit Product
uk_UA: Редагувати товар

en: Edit Profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: Edit Project
uk_UA: Редагувати проект

en: Edit Project Tag
uk_UA: Редагувати позначку проекту

en: Edit Project Type
uk_UA: Редагувати тип проекту

en: Edit Review
uk_UA: Редагувати відгук

en: Edit Review Reply
uk_UA: Редагувати відповідь на відгук

en: Edit Scheduled Action
uk_UA: Редагувати заплановану дію

en: Edit Site
uk_UA: Редагувати сайт

en: Edit Tag
uk_UA: Редагувати позначку

en: Edit Template
uk_UA: Редагувати шаблон

en: Edit Template Part
uk_UA: Редагувати частину шаблону

en: Edit Testimonial
uk_UA: Редагувати рекомендацію

en: Edit This
uk_UA: Редагувати

en: Edit User
uk_UA: Редагувати обліковий запис користувача

en: Edit User %s
uk_UA: Редагувати користувача %s

en: Edit Your Profile
uk_UA: Редагувати свій обліковий запис

en: Edit account
uk_UA: Редагувати обліковий запис

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
uk_UA: Створюйте нові товари та змінюйте існуючі з мобільного пристрою за допомогою додатку Woo

en: Edit attribute
uk_UA: Редагувати атрибут

en: Edit audio playlist
uk_UA: Редагувати список відтворення аудіо

en: Edit category
uk_UA: Редагувати категорію

en: Edit comment
uk_UA: Редагувати коментар

en: Edit coupon
uk_UA: Редагувати купон

en: Edit date and time
uk_UA: Редагувати дату та час

en: Edit failed. Please try again.
uk_UA: Редагування не вдалось. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Edit gallery
uk_UA: Редагувати галерею

en: Edit image
uk_UA: Редагувати зображення

en: Edit item
uk_UA: Редагувати позицію

en: Edit menu item
uk_UA: Редагувати пункт меню

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
uk_UA: Редагувати пункт меню: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
uk_UA: Редагувати деталі

en: Edit next media item
uk_UA: Редагувати наступний медіа пункт

en: Edit order
uk_UA: Редагувати замовлення

en: Edit page
uk_UA: Редагувати сторінку

en: Edit permalink
uk_UA: Редагувати постійне посилання

en: Edit post
uk_UA: Редагувати запис

en: Edit previous media item
uk_UA: Редагувати попередній медіа пункт

en: Edit product
uk_UA: Редагувати товар

en: Edit products on the move
uk_UA: Редагуйте товари на ходу

en: Edit schedule
uk_UA: Редагувати графік

en: Edit selected menu
uk_UA: Редагувати обране меню

en: Edit shipping class
uk_UA: Редагувати клас доставки

en: Edit site
uk_UA: Редагувати сайт

en: Edit status
uk_UA: Редагувати статус

en: Edit styles
uk_UA: Редагувати стилі

en: Edit tag
uk_UA: Редагувати теґ

en: Edit the example news item
uk_UA: Редагувати приклад елементу новин

en: Edit this comment
uk_UA: Редагувати цей коментар

en: Edit this entry.
uk_UA: Редагувати цей пункт.

en: Edit this item
uk_UA: Редагувати цей пункт

en: Edit this new field
uk_UA: Редагувати це нове поле

en: Edit this order
uk_UA: Редагувати це замовлення

en: Edit this page
uk_UA: Редагувати сторінку

en: Edit this review
uk_UA: Редагувати цей відгук

en: Edit this webhook
uk_UA: Редагувати цей вебхук

en: Edit user
uk_UA: Редагувати користувача

en: Edit video playlist
uk_UA: Редагувати список відтворення відео

en: Edit visibility
uk_UA: Редагувати видимість

en: Edit widget: %s
uk_UA: Редагувати віджет: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
uk_UA: Відредагуйте початкове меню, додавши або видаливши елементи. Розташуйте елементи в бажаному порядку шляхом перетягування. Натисніть &laquo;Створити меню&raquo;, щоб зберегти зміни.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
uk_UA: Відредагуйте меню нижче або <a href="%s">створіть нове меню</a>. Не забудьте зберегти зміни!

en: Edit your site
uk_UA: Відредагуйте ваш сайт

en: Edit: %s
uk_UA: Редагувати: %s

en: Editing CSS
uk_UA: Редагування CSS

en: Editing Menus
uk_UA: Редагування меню

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Editor Style
uk_UA: Стиль редактора створення контенту

en: Editor menu (when enabled)
uk_UA: Меню редактора (коли активовано)

en: Editor script handles.
uk_UA: Елементи керування скрипту редактора.

en: Editor style handles.
uk_UA: Елементи керування стилем редактора.

en: Editor toolbar
uk_UA: Тулбар редактора

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
uk_UA: Редактори можуть публікувати, редагувати, а також змінювати чужі матеріали.

en: Edmonton
uk_UA: Едмонтон

en: Edo
uk_UA: Едо

en: Education
uk_UA: Освіта

en: Education and learning
uk_UA: Освіта та навчання

en: Efate
uk_UA: Ефате

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
uk_UA: Легкі платежі від Mollie: пропонуйте глобальні та місцеві способи оплати, підключіться за лічені хвилини та отримуйте підтримку на своїй мові.

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: Egyptian pound
uk_UA: Єгипетський фунт

en: Ehime
uk_UA: Ехіме

en: Eirunepe
uk_UA: Еіранеп

en: Either there are no posts, or something went wrong.
uk_UA: Або немає записів, або щось пішло не так.

en: Ekiti
uk_UA: Екіті

en: El Aaiun
uk_UA: Ель-Аюн

en: El Bayadh
uk_UA: Ель-Баяд

en: El Callao
uk_UA: Каяо

en: El Oro
uk_UA: Ель-Оро

en: El Oued
uk_UA: Ель-Уед

en: El Paraíso
uk_UA: Ель-Параїсо

en: El Progreso
uk_UA: Ель-Прогресо

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: El Seibo
uk_UA: Ель-Сейбо

en: El Tarf
uk_UA: Ат-Тарф

en: El Valle
uk_UA: Ель-Вальє

en: Elazığ
uk_UA: Елязиг

en: Elbasan
uk_UA: Ельбасан

en: Electronics and computers
uk_UA: Електроніка та комп'ютери

en: Elements path
uk_UA: Шлях до елементів

en: Elgeyo-Marakwet
uk_UA: Ельгейо-Мараквет

en: Elías Piña
uk_UA: Еліас Пінья

en: Email
uk_UA: Електрона пошта

en: Email (%s)
uk_UA: E-mail (%s):

en: Email (required)
uk_UA: Email (обов'язково)

en: Email Address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Email Address:
uk_UA: Email адреса:

en: Email Newsletter
uk_UA: Розсилка новин по e-mail

en: Email Post Changes
uk_UA: E-mail сповіщення про зміни

en: Email Sent
uk_UA: E-mail повідомлення надіслано

en: Email address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Email address (optional)
uk_UA: E-mail адреса (необов'язково)

en: Email address for the comment author.
uk_UA: E-mail адреса автора коментаря.

en: Email address is invalid.
uk_UA: Невірна email адреса.

en: Email address required
uk_UA: E-mail адреса обов’язкова

en: Email address to receive payments
uk_UA: Електронна адреса для отримання платежів

en: Email address.
uk_UA: Адреса електроної пошти?

en: Email changes to drafts, not just published items.
uk_UA: Сповіщати про зміни чернеток, а не тільки оприлюднених елементів.

en: Email could not be sent.
uk_UA: Не вдалося надіслати e-mail.

en: Email delivery format
uk_UA: Формат доставки e-mail повідомлень

en: Email delivery window
uk_UA: Вікно доставки e-mail повідомлень

en: Email format
uk_UA: Формат e-mail

en: Email from Jetpack
uk_UA: Ел. листи від Jetpack

en: Email from WordPress.com
uk_UA: Листи Email з WordPress.com

en: Email heading
uk_UA: Заголовок листа

en: Email heading (paid)
uk_UA: Заголовок листа (оплачено)

en: Email invoice / order details to customer
uk_UA: Надсилати рахунки / замовлення електронною поштою клієнту

en: Email me whenever
uk_UA: Надсилати мені e-mail повідомлення будь-коли

en: Email me whenever&hellip;
uk_UA: Повідомляти по e-mail коли&hellip;

en: Email notifications
uk_UA: Повідомлення про реєстрацію

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
uk_UA: Повідомлення електронної пошти, відправлені з WooCommerce, перераховано нижче. Натисніть на електронний лист, щоб налаштувати його.<br>%s

en: Email of the reviewer.
uk_UA: Email оглядача.

en: Email options
uk_UA: Опції Email

en: Email or Username
uk_UA: E-mail або ім’я користувача

en: Email sender options
uk_UA: Опції електронної пошти відправника

en: Email sent.
uk_UA: Email відправлено.

en: Email settings
uk_UA: Налаштування e-mail

en: Email template
uk_UA: Шаблон email

en: Email type
uk_UA: Тип листа

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
uk_UA: E-mail адреса верифікована! Тепер, коли ви підтвердили свою e-mail адресу, ви можете оприлюднювати записи на своєму блозі.

en: Email you used during checkout.
uk_UA: Адреса електронної пошти, яку ви використовували під час оформлення замовлення.

en: Email:
uk_UA: E-mail:

en: Emails
uk_UA: Email'и

en: Embed
uk_UA: Вставляти

en: Embed Handler
uk_UA: Вставити обробник

en: Embed Media Player
uk_UA: Вставити програвач медіа

en: Embed Poll in New Post
uk_UA: Вставити опитування в новий запис

en: Embed in Post
uk_UA: Вставити в запис

en: Embed of %s.
uk_UA: Вставка %s

en: Embed or Link
uk_UA: Код або посилання

en: Embedded content from other websites
uk_UA: Вбудований вміст з інших веб-сайтів

en: Embeds
uk_UA: Публікація медіа

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
uk_UA: Вбудовує, як YouTube, Tweets чи інші повідомлення WordPress.

en: Emberá
uk_UA: Ембера

en: Embu
uk_UA: Ембу

en: Emergency
uk_UA: Критичний стан

en: Emoticons
uk_UA: Смайли

en: Empty Mini Cart Message
uk_UA: Повідомлення про порожній міні-кошик

en: Empty Mini-Cart Message
uk_UA: Повідомлення про порожній міні-кошик

en: Empty Spam
uk_UA: Очистити спам

en: Empty Term.
uk_UA: Порожній термін

en: Empty Trash
uk_UA: Порожній кошик

en: Empty archive.
uk_UA: Порожній архів.

en: Empty filename
uk_UA: Порожня назва файлу

en: Empty template: %s
uk_UA: Порожній шаблон: %s

en: Empty the approved download directories list
uk_UA: Очистити перелік схвалених каталогів завантажень

en: Empty title.
uk_UA: Порожній заголовок

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
uk_UA: Увімкніть"address_override", щоб запобігти зміні інформації про адресу.

en: Enable %s
uk_UA: Увімкнути %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
uk_UA: Увімкнути AJAX-кнопки додавання в корзину в архівах

en: Enable ActivityPub support for post types
uk_UA: Увімкніть підтримку ActivityPub для типів публікацій

en: Enable ActivityPub support for the following post types:
uk_UA: Увімкніть підтримку ActivityPub для таких типів публікацій:

en: Enable Archives?
uk_UA: Увімкнути архіви?

en: Enable Auto-updates
uk_UA: Увімкнути автоматичні оновлення

en: Enable Autorenew
uk_UA: Включити автооновлення

en: Enable IPN email notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення IPN email

en: Enable PayPal Standard
uk_UA: Увімкнути PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
uk_UA: Увімкнути пісочницю PayPal

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
uk_UA: Увімкніть ексклюзивний плагін PayU для WooCommerce, щоб почати приймати платежі більш ніж 100 способами оплати, доступними у вашій країні, включаючи кредитні картки, дебетові картки, UPI та багато іншого!

en: Enable Post By Email
uk_UA: Увімкнути оприлюднення по e-mail

en: Enable Post by Email
uk_UA: Увімкнути оприлюднення по e-mail

en: Enable Testimonials for this site.
uk_UA: Увімкнути рекомендації для цього сайту.

en: Enable Translator
uk_UA: Увімкнути Перекладач

en: Enable Two-Step
uk_UA: Увімкнути двокрокову автентифікацію

en: Enable WooCommerce Analytics
uk_UA: Увімкнути аналітику WooCommerce

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
uk_UA: Увімкніть звичний швидкий спосіб оплати для сотень мільйонів активних клієнтів Amazon у всьому світі.

en: Enable accessibility mode
uk_UA: Увімкнути режим доступності

en: Enable archives?
uk_UA: Увімкнути архіви?

en: Enable auto-renew
uk_UA: Увімкнути авто-оновлення

en: Enable auto-updates
uk_UA: Увімкнути автоматичні оновлення

en: Enable bank transfer
uk_UA: Увімкнути банківські перекази

en: Enable carousel
uk_UA: Увімкнути карусель

en: Enable cash on delivery
uk_UA: Увімкнути оплату при отриманні

en: Enable check payments
uk_UA: Увімкнути оплату чеками

en: Enable compatibility mode (synchronizes orders to the posts table).
uk_UA: Увімкнути режим сумісності (синхронізація замовлень із таблицею записів).

en: Enable coupons
uk_UA: Увімкнути купони

en: Enable debug mode
uk_UA: Увімкнути режим налагодження

en: Enable email insights
uk_UA: Отримувати Email-розсилку

en: Enable for shipping methods
uk_UA: Увімкнути для способів доставки

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
uk_UA: Увімкнути редактор на всю висоту та режим зосередженого письма.

en: Enable guided mode
uk_UA: Увімкнути керований режим

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
uk_UA: Увімкнути клавіатурні скорочення для модерації коментарів.

en: Enable logging
uk_UA: Включити ведення журналу

en: Enable low stock notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення про низькі запаси

en: Enable mobile theme
uk_UA: Увімкнути мобільну тему

en: Enable out of stock notifications
uk_UA: Увімкнути сповіщення про закінчення запасів

en: Enable product reviews
uk_UA: Увімкнути відгуки до товарів

en: Enable reviews
uk_UA: Увімкнути відгуки

en: Enable rule
uk_UA: Увімкнути правило

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
uk_UA: Увімкнути режим відлагодження доставки щоб показати співпадаючі зони та обійти кеш тарифу доставки.

en: Enable star rating on reviews
uk_UA: Увімкнути оцінки у відгуках

en: Enable stock management
uk_UA: Увімкнути керування запасами на рівні товару

en: Enable store notice
uk_UA: Увімкнути повідомлення про магазин

en: Enable table usage
uk_UA: Увімкнути використання таблиці

en: Enable tax rates and calculations
uk_UA: Увімкніть податкові ставки та розрахунки

en: Enable taxes
uk_UA: Увімкнути податки

en: Enable the high performance order storage feature.
uk_UA: Увімкніть функцію високопродуктивного зберігання замовлень.

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
uk_UA: Увімкнути вбудований перекладач де можливо. {{a}}Дізнатися більше{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
uk_UA: Увімкнути застарілий REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
uk_UA: Увімкнути калькулятор доставки на сторінці кошика

en: Enable the use of coupon codes
uk_UA: Увімкніть використання кодів купонів

en: Enable this email notification
uk_UA: Увімкнути це email-сповіщення

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
uk_UA: Увімкніть цю функцію, щоб відстежувати і згадувати канали та кампанії, які сприяють збільшенню замовлень на вашому сайті

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
uk_UA: Увімкніть, якщо ви хочете, щоб цей атрибут мав архіви товарів у магазині.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо товар не доставляється або відсутня вартість доставки

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо доступ до завантаження файлу надається при покупці товару

en: Enable this option to enable stock management at variation level
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб включити керування запасами на рівні варіації

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
uk_UA: Ввімкніть цю опцію, щоб надати доступ до завантажень, коли замовлення "обробляється", а не "виконано".

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
uk_UA: Увімкнути багаторівневі коментарі %s-го рівня вкладеності

en: Enable threaded (nested) comments up to {{number /}} levels deep
uk_UA: Увімкнути багаторівневі (деревовидні) коментарі до {{number /}}-го рівня вкладеності

en: Enable tracking
uk_UA: Увімкнути відстеження

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
uk_UA: Увімкніть відстеження використання та допоможіть вдосконалити WooCommerce

en: Enable/Disable
uk_UA: Ввімкнути/Вимкнути

en: Enable/Disable attribute archives.
uk_UA: Ввімкнути/вимкнути архіви атрибутів.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнений

en: Enabled Features
uk_UA: Увімкнені функції

en: Enabled Services
uk_UA: Увімкнені сервіси

en: Enabled.
uk_UA: Увімкнено.

en: Enables WooCommerce Analytics
uk_UA: Вмикає аналітику WooCommerce

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
uk_UA: Увімкнувши режим доступності на вкладці "Параметри екрану", ви зможете використовувати кнопки "Додати" і "Редагувати" замість перетягування.

en: Enabling Two-Step…
uk_UA: Увімкнення двокрокової автентифікації…

en: Encoding
uk_UA: Кодування

en: Encoding for pages and feeds
uk_UA: Кодування для сторінок і каналів новин

en: End Date
uk_UA: Дата закінчення

en: End date of sale price, as GMT.
uk_UA: Кінцева дата ціни зі знижкою (час за Грінвічем).

en: End date of sale price, in the site's timezone.
uk_UA: Дата закінчення розпродажу, за часовим поясом сайту.

en: End date of sale price.
uk_UA: Дата закінчення розпродажу.

en: End date:
uk_UA: Кінцева дата:

en: Enderbury
uk_UA: Ендербері

en: Endless Tee's
uk_UA: Нескінченні футболки

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Оформлення &rarr; Додати спосіб оплати".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Оформлення &rarr; Замовлення отримано".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Оформлення &rarr; Оплата".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
uk_UA: Кінцева точка для "Мого облікового запису &rarr; Редагувати адреси".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій аккаунт &rarr; Завантаження".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
uk_UA: Кінцева точка для "Мого облікового запису &rarr; Редагувати сторінку облікового запису".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій аккаунт & rarr; Втрачений пароль".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки "Мій аккаунт &rarr; Замовлення".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки Мій обліковий запис &rarr; Способи оплати.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
uk_UA: Кінцева точка для "Мого облікового запису &rarr; Переглянути замовлення".

en: Endpoint for the delete payment method page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки видалення способу оплати.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
uk_UA: Кінцева точка для сторінки встановлення способу оплати по замовчуванню.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
uk_UA: Кінцева точка для запуску виходу з облікового запису. Ви можете додати її до вашого меню за допомогою користувацького посилання: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
uk_UA: Кінцеві точки додаються до URL-адреси вашої сторінки для обробки конкретних дій у процесі оформлення замовлення. Вони повинні бути унікальними.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
uk_UA: Кінцеві точки додаються до URL вашої сторінки для обробки конкретних дій на сторінках облікових записів. Вони повинні  бути унікальними або залиште порожнім щоб вимкнути кінцеву точку.

en: Enduring quality.
uk_UA: Довговічна якість.

en: Enforce Approved Product Download Directories
uk_UA: Застосовувати схвалені каталоги завантажень товарів

en: Enforce approved download directories?
uk_UA: Застосувати схвалені каталоги завантажень?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
uk_UA: Підвищте швидкість та безпеку за допомогою %1$sJetpack%2$s

en: Enhance the security of your account with Two Step Authentication &mdash; a second step to the log-in process that no-one but you can access.
uk_UA: Зробіть свій обліковий запис безпечнішим за допомогою двокрокової автентифікації &mdash; другого кроку процесу входу, який доступний тільки вам.

en: Enhance your products
uk_UA: Підвищуйте ваші товари

en: Enhance your store with these recommended free features.
uk_UA: Покращуйте свій магазин за допомогою цих безкоштовних функцій.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
uk_UA: Насолоджуйтесь усіма продуктами Facebook, поєднаними в одному розширенні: відстеження пікселів, синхронізація каталогу, чат месенджера, функціональність магазину та покупки в Instagram (скоро буде доступно)!

en: Enlarge image
uk_UA: Збільшити зображення

en: Enlarge image: %s
uk_UA: Збільшити зображення: %s

en: Enlarged image
uk_UA: Збільшене зображення

en: Enna
uk_UA: Енна

en: Enriquillo
uk_UA: Енрікільо

en: Ensenada
uk_UA: Енсенада

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
uk_UA: Переконайтеся, що meta_data виключає певні ключі.

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
uk_UA: Переконатися що вибірка виключає коментарі призначені певному ID користувача. Вимагає авторизації.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
uk_UA: Переконайтесь що вибірка виключає записи призначені певним авторам.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
uk_UA: Переконайтеся, що набір результатів виключає відгуки, присвоєні певним ідентифікаторам користувача.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
uk_UA: Переконайтесь що вибірка виключає певні ID.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
uk_UA: Переконатися що вибірка виключає певні батьківські ID.

en: Enter Question Here
uk_UA: Введіть запитання тут

en: Enter Username
uk_UA: Ввести ім’я користувача

en: Enter a Twitter Username
uk_UA: Введіть ім'я користувача Twitter

en: Enter a URL
uk_UA: Ввести посилання

en: Enter a URL to scan
uk_UA: Введіть посилання для сканування

en: Enter a blog URL
uk_UA: Введіть посилання на блог

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
uk_UA: Введіть вартість (за викл. податків) або суму, наприклад <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
uk_UA: Введіть код купона, який потрібно застосувати. Знижки застосовуються у рядку підсумків, до податків.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
uk_UA: Задайте власну основу посилання, інакше буде використовуватися початкова основа WordPress.

en: Enter a description of the image
uk_UA: Введіть опис зображення

en: Enter a different address
uk_UA: Введіть іншу адресу

en: Enter a domain
uk_UA: Введіть домен

en: Enter a domain or keyword
uk_UA: Введіть домен або ключове слово

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
uk_UA: Введіть фіксовану суму або відсоток, що застосовується як плата.

en: Enter a link URL or click above for presets.
uk_UA: Введіть посилання або натисніть одну з кнопок.

en: Enter a location for this post:
uk_UA: Ввести розташування цього запису:

en: Enter a name for the new attribute term:
uk_UA: Введіть назву для нового значення атрибуту:

en: Enter a name for this tax rate.
uk_UA: Введіть назву для даної податкової ставки.

en: Enter a new password below.
uk_UA: Введіть новий пароль нижче.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
uk_UA: Введіть число, щоб встановити кількість запасів на рівні варіації. Використовуйте варіант 'Управління запасом?' Поставте прапорець вище, щоб увімкнути/вимкнути управління запасами на рівні варіації.

en: Enter a tag
uk_UA: Ввести позначку

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
uk_UA: Введіть податкову ставку (у відсотках) до 4 знаків після коми.

en: Enter a username or email address.
uk_UA: Введіть ім'я користувача або e-mail адресу.

en: Enter a value
uk_UA: Введіть значення

en: Enter a value (fixed or %)
uk_UA: Введіть значення (фіксована або %)

en: Enter address:
uk_UA: Ввести адресу:

en: Enter an API Key
uk_UA: Введіть ключ API

en: Enter an Instagram Username
uk_UA: Введіть ім’я користувача Instagram

en: Enter an answer here
uk_UA: Введіть відповідь тут

en: Enter an optional description for this variation.
uk_UA: Введіть опціональний опис для даної варіації.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
uk_UA: Введіть опціональну примітку, щоб відправити покупцю після купівлі.

en: Enter attachment ID or URL to an image
uk_UA: Введіть ідентифікатор вкладу або URL-адресу зображення

en: Enter desktop preview mode
uk_UA: Увійти у режим попереднього перегляду настільного комп’ютера

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
uk_UA: Введіть e-mail адреси людей, від яких ви б хотіли отримати відгук:

en: Enter location
uk_UA: Ввести розміщення

en: Enter mobile preview mode
uk_UA: Увійти у режим попереднього перегляду мобільного пристрою

en: Enter new
uk_UA: Ввести нову

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
uk_UA: Введіть параметри для клієнтів, наприклад, "Синій" або "Великий". Використовуйте "%s", щоб відокремити різні варіанти.

en: Enter price (%s)
uk_UA: Введіть ціну (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
uk_UA: Вкажіть отримувачів цього листа, розділяючи їх комами. Задано до %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
uk_UA: Введіть одержувачів (розділяючи їх комою), які будуть отримувати це повідомлення.

en: Enter sale price (%s)
uk_UA: Введіть ціну розпродажу (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
uk_UA: Введіть текст опису. Використовуйте "%s", щоб відокремити різні значення.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
uk_UA: Введіть деякий текст або атрибути, розділяючи значення вертикальною рискою (|).

en: Enter tablet preview mode
uk_UA: Увійти у режим попереднього перегляду планшета

en: Enter the RSS feed URL here:
uk_UA: Введіть посилання RSS каналу:

en: Enter the URL
uk_UA: Введіть посилання

en: Enter the URL of the image
uk_UA: Введіть посилання зображення

en: Enter the action that will trigger this webhook.
uk_UA: Введіть дію, яка викличе цей вебхук.

en: Enter the customer's name here
uk_UA: Введіть ім’я покупця тут

en: Enter the destination URL
uk_UA: Введіть URL призначення

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
uk_UA: Введіть електронну адресу або ім&#8217;я вже зареєстрованого користувача у цій мережі, щоб запросити його на сайт. Цій людині буде надіслане повідомлення, в якому її проситимуть прийняти запрошення.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
uk_UA: Введіть електронну адресу або ім&#39;я вже зареєстрованого користувача у цій мережі, щоб запросити його на сайт. Цій людині буде надіслане повідомлення, в якому її проситимуть прийняти запрошення.

en: Enter the external URL to the product
uk_UA: Введіть зовнішній URL на товар

en: Enter the external URL to the product.
uk_UA: Введіть зовнішній URL на товар.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
uk_UA: Введіть кількість днів, по закінченню яких посилання на завантаження перестане працювати, або залиште порожнім.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
uk_UA: Введіть пароль, який Ви хотіли б використовувати для всіх захищених публікацій тут:

en: Enter the text for the new item
uk_UA: Введіть текст для нового елементу

en: Enter title here
uk_UA: Введіть заголовок

en: Enter your <strong>WordPress.com</strong> username or email address
uk_UA: Введіть своє ім’я користувача або e-mail адресу <strong>WordPress.com</strong>

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
uk_UA: Введіть свій лоґін та пароль від LiveJournal, щоб з'єднатися із Вашим акаунтом:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
uk_UA: Введіть облікові дані PayPal API для обробки повернень за допомогою PayPal. Дізнатися, як отримати доступ до <a href="%s">облікових даних PayPal API </a>.

en: Enter your address to view shipping options.
uk_UA: Введіть свою адресу, щоб переглянути варіанти доставки.

en: Enter your comment here...
uk_UA: Введіть свій коментар сюди…

en: Enter your contact information
uk_UA: Додайте свої контактні дані

en: Enter your email
uk_UA: Введіть ваш e-mail

en: Enter your email address
uk_UA: Введіть свою e-mail адресу

en: Enter your new password below or generate one.
uk_UA: Введіть ваш пароль нижче або створіть його.

en: Enter your new password below.
uk_UA: Введіть Ваш новий пароль нижче.

en: Enter your password to view comments.
uk_UA: Введіть пароль, щоб переглянути коментарі.

en: Enter/remove an API key.
uk_UA: Ввести/видалити ключ API.

en: Entertainment
uk_UA: Розваги

en: Entre Ríos
uk_UA: Ентре-Ріос

en: Entries feed
uk_UA: Стрічка записів

en: Entries from any RSS or Atom feed
uk_UA: Імпортувати публікації з каналу RSS або Atom

en: Entries from any RSS or Atom feed.
uk_UA: Записи з будь-якого каналу RSS або Atom.

en: Enugu
uk_UA: Енугу

en: Environment type
uk_UA: Тип оточення

en: Environment.
uk_UA: Середовище.

en: Epirus
uk_UA: Епір

en: Equatorial Guinea
uk_UA: Екваторіальна Гвінея

en: Erase Personal Data
uk_UA: Стерти персональні дані

en: Erase personal data
uk_UA: Стерти персональні дані

en: Erase personal data list
uk_UA: Список для очищення персональних даних

en: Erase personal data list navigation
uk_UA: Навігація по списку очищення персональних даних

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
uk_UA: Масив функції знищувача за індексом %d не містить імені користувача.

en: Eraser callback is not valid: %s.
uk_UA: Зворотній виклик функції стирання невірний: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
uk_UA: Функція стирання не включає зворотній виклик: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
uk_UA: Індекс знищувача не може бути меншим за одиницю.

en: Eraser index is out of range.
uk_UA: Індекс знищувача знаходиться поза межами діапазону.

en: Erasing data...
uk_UA: Видалення даних…

en: Erasure completed.
uk_UA: Стирання даних завершене.

en: Eritrea
uk_UA: Еритрея

en: Eritrean nakfa
uk_UA: Еритрейська накфа

en: Erongo
uk_UA: Еронго

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error 404
uk_UA: Помилка 404

en: Error Details
uk_UA: Деталі помилки

[ctx: Error Message Button]
en: Back
uk_UA: Назад

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
uk_UA: Помилка:

en: Error code
uk_UA: Код помилки

en: Error connecting to API.
uk_UA: Помилка підключення до API.

en: Error creating new user.
uk_UA: Помилка створення нового користувача.

en: Error decoding JSON.
uk_UA: Помилка декодування JSON.

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
uk_UA: Помилка відключення автооновлення %(plugin)s на %(site)s, дистанційне керування вимкнено.

en: Error during status transition.
uk_UA: Помилка під час передачі статусу.

en: Error getting remote image %s.
uk_UA: Помилка отримання віддаленого зображення %s.

en: Error in deleting the attachment.
uk_UA: Помилка видалення вкладення.

en: Error in deleting the item.
uk_UA: Помилка видалення елементу.

en: Error in displaying the widget settings form.
uk_UA: Помилка у відображенні форми налаштування віджету.

en: Error in moving the item to Trash.
uk_UA: Помилка видалення елементу в кошик.

en: Error in moving to Trash.
uk_UA: Помилка при переміщенні в кошик.

en: Error in restoring from Trash.
uk_UA: Помилка при відновленні з кошика.

en: Error in restoring the item from Trash.
uk_UA: Помилка відновлення елементу з кошика.

en: Error loading profile
uk_UA: Помилка при завантаженні облікового запису

en: Error message
uk_UA: Повідомлення про помилку

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
uk_UA: Повідомлення про помилки можуть містити чутливу інформацію про ваш магазин. Їх треба приховати від ненадійних відвідувачів.

en: Error messages should not be shown to visitors.
uk_UA: Повідомлення про помилки не повинні показуватись відвідувачам.

en: Error not caused by a plugin or theme.
uk_UA: Помилка не викликана плагіном або темою.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
uk_UA: Виникла помилка на не захищеній точці підключення.

en: Error posting.
uk_UA: Помилка оприлюднення.

en: Error processing action %1$s: %2$s
uk_UA: Дія по обробці помилки %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
uk_UA: Помилка обробки замовлення. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Error processing refund. Please try again.
uk_UA: Помилка обробки повернення. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Error reconnecting to the database
uk_UA: Помилка при повторному з’єднанні з базою даних

en: Error saving action: %s
uk_UA: Помилка при збереженні дії: %s

en: Error saving media file.
uk_UA: Помилка при збереженні медіа файлу.

en: Error saving order ID %1$s.
uk_UA: Помилка збереження ID замовлення %1$s.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
uk_UA: Помилка під час встановлення властивості '%1$s' для замовлення %2$d: %3$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
uk_UA: Помилка при додаванні категорії. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
uk_UA: Помилка при збереженні нової e-mail адреси. Будь-ласка, спробуйте ще раз.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
uk_UA: Трапилась помилка при збереженні відмасштабованого зображення. Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.

en: Error while saving.
uk_UA: Помилка при збереженні змін.

en: Error!
uk_UA: Помилка!

en: Error:
uk_UA: Помилка:

en: Error: %1$s (%2$s)
uk_UA: Помилка: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
uk_UA: Помилка: %s

en: Error: %s.
uk_UA: Помилка: %s.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
uk_UA: Помилка: Сталася помилка; Обліковий запис не створений.

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
uk_UA: Помилка: Сталася помилка; Опитування не створено.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
uk_UA: Помилка: Сталася помилка; Опитування не оновлене.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
uk_UA: Помилка: URL доставки не може бути досягнуто: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
uk_UA: Помилка: URL доставки повернув код відповіді: %s

en: Error: Please type your reply text.
uk_UA: Помилка: Будь ласка, введіть текст відповіді.

en: Error: Please type your review text.
uk_UA: Помилка: Введіть текст відгуку.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
uk_UA: Помилка: Ви не можете відповісти на відгук до чернетки товару.

en: Error: [%1$s] %2$s
uk_UA: Помилка: [%1$s] %2$s

en: Error: non-existing attribute ID.
uk_UA: Помилка: неіснуючий ID атрибута.

en: Error: please enter a valid email address.
uk_UA: Помилка: введіть правильну адресу E-mail, будь-ласка.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
uk_UA: Помилка: заповніть необхідні поля  (ім`я, E-mail) будь-ласка.

en: Errors
uk_UA: Помилки

en: Erzincan
uk_UA: Ерзінджан

en: Erzurum
uk_UA: Ерзурум

en: Escuintla
uk_UA: Ескуінтла

en: Eskişehir
uk_UA: Ескішехір

en: Esmeraldas
uk_UA: Есмеральдас

en: Espaillat
uk_UA: Еспаят

en: Espírito Santo
uk_UA: Еспіріту-Санту

en: Estado de México
uk_UA: Штат Мехіко

en: Estelí
uk_UA: Естелі

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Estonian
uk_UA: Естонський

en: Eswatini
uk_UA: Есватіні

en: Etc
uk_UA: І тп.

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Ethiopian birr
uk_UA: Ефіопський бир

en: Eucla
uk_UA: Еукла

en: Euro
uk_UA: Євро

en: Europe
uk_UA: Європа

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
uk_UA: Зона Європи= Будь яка країна в Європі = Фіксований тариф за доставку

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
uk_UA: Закон про захист даних в ЄС вимагає захисту даних про європейських резидентів, які передаються за межі Європейського Союзу, за такими самими стандартами, що й в Європі. Таким чином, на додаток до списку, де зберігаються дані, ви повинні описати, як ви гарантуєте, що ці стандарти будуть виконані як вами, так і вашими сторонніми постачальниками, незалежно від того, чи це таке угода типу "Privacy Shield", чи обумовлювання у ваших контрактах або обов'язкові корпоративні правила.

en: Event schedule does not exist.
uk_UA: Планувальник подій не існує.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
uk_UA: Тимчасова відмітка події повинна бути відміткою часу Unix.

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/news/

en: Every %d minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Every %s
uk_UA: Кожну %s

en: Every 15 Days
uk_UA: Кожні 15 днів

en: Every license you own is currently attached to a site.
uk_UA: Кожна ваша ліцензія наразі закріплена за сайтом

en: Every minute
uk_UA: Кожну хвилину

en: Everything is running smoothly here.
uk_UA: Все працює відмінно.

en: Everything you write is solid gold.
uk_UA: Все, що ви пишете є чистим золотом.

en: Everywhere
uk_UA: Усюди

en: Example
uk_UA: Приклад

en: Example:
uk_UA: Зразок:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
uk_UA: Приклад: <code>https://uk.wordpress.org/</code> &#8212; не забудьте <code>https://</code>

en: Example: Nifty blogging software
uk_UA: Приклад: Класна платформа блоґінгу

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Examples
uk_UA: Приклади

en: Excerpt
uk_UA: Уривок

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
uk_UA: Уривок для запису, як він існує в базі даних.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
uk_UA: Уривки є необов’язковими підсумками вашого вмісту, створеними вручну, що можуть бути використані у вашій темі. <a href="%s">Дізнатися більше про ручні уривки</a>.

en: Exclude categories
uk_UA: Виключити категорії

en: Exclude products
uk_UA: Виключити товари

en: Exclude sale items
uk_UA: Виключити позиції зі знижкою

en: Exclude:
uk_UA: Виключити:

en: Excluded report order statuses
uk_UA: Виключені статуси замовлення звіту

en: Excluding selected countries
uk_UA: Виключаючи вибрані країни

en: Excluding tax
uk_UA: За винятком податку

en: Executed before Multisite is loaded.
uk_UA: Виконується до завантаження мережі сайтів.

en: Existing Address
uk_UA: Існуюча адреса

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
uk_UA: Існуючі товари, які відповідають ідентифікаторам або товарній одиниці, будуть оновлюватися. Товари, які не існують, будуть пропущені.

en: Exit Fullscreen
uk_UA: Вийти з повноекранного режиму

en: Exit Recovery Mode
uk_UA: Вийти з режиму відновлення

en: Exit recovery mode link expired.
uk_UA: Час посилання для виходу з режиму відновлення минув.

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Expand search field
uk_UA: Розгорнути поле пошуку

en: Expand this bar
uk_UA: Розгорнути цю панель

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
uk_UA: Очікується масив опису функції знищувача за індексом %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
uk_UA: Очікувався масив, що описує експортера за індексом %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
uk_UA: Очікуваний масив даних у масиві відповіді від експортера: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
uk_UA: Очікувані дані в масиві відповіді від експортера: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
uk_UA: Очікування завершення (булевий) у масиві відповіді від експортера: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uk_UA: Очікується статус виконання у масиві відповіді від функції знищувача %1$s (індекс %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uk_UA: Очікується ключ items_removed у масиві відповіді від функції знищувача %1$s (індекс %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uk_UA: Очікується ключ items_retained у масиві відповіді від функції знищувача %1$s (індекс %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uk_UA: Очікується ключ повідомлення у масиві відповіді від функції знищувача %1$s (індекс %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uk_UA: Очікується ключ повідомлення з посиланням на масив у масиві відповіді від функції знищувача %1$s (індекс %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
uk_UA: Очікувана відповідь як масив від експортера: %s.

en: Experimental features
uk_UA: Експериментальні функції

en: Experimental settings
uk_UA: Експериментальні налаштування

en: Experiments
uk_UA: Експериментальний

en: Experiments Settings
uk_UA: Експериментальні налаштування

en: Expert Craftsmanship
uk_UA: Професійна майстерність

en: Expiration
uk_UA: Дія до

en: Expired
uk_UA: Закінчився

en: Expired :(
uk_UA: Закінчилася :(

en: Expired transients
uk_UA: Прострочені тимчасові дані

en: Expires
uk_UA: Спливає

en: Expires on %s
uk_UA: Термін дії закінчується %s

en: Expires on:
uk_UA: Спливає:

en: Expiring Soon
uk_UA: Незабаром закінчується

en: Expiring soon!
uk_UA: Спливає незабаром!

en: Expiry (MM/YY)
uk_UA: Спливає (MM/РР)

en: Expiry date
uk_UA: Термін придатності

en: Explicit Content
uk_UA: Відвертий вміст

en: Explore
uk_UA: Дізнайся більше

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
uk_UA: Експортувати &#8220;%s&#8221; як JSON

en: Export CSV
uk_UA: Експорт CSV

en: Export ID.
uk_UA: Ідентифікатор експорту.

en: Export Personal Data
uk_UA: Експортувати особисті дані

en: Export Products
uk_UA: Експорт товарів

en: Export all categories
uk_UA: Експортувати всі категорії

en: Export all columns
uk_UA: Експортувати всі колонки

en: Export all products
uk_UA: Експортувати всі товари

en: Export as JSON
uk_UA: Експортувати як JSON

en: Export custom meta?
uk_UA: Експорт призначених для користувача мета?

en: Export download URL.
uk_UA: URL для завантаження експорту.

en: Export personal data list
uk_UA: Список для експорту персональних даних

en: Export personal data list navigation
uk_UA: Навігація по списку експорту персональних даних

en: Export products to a CSV file
uk_UA: Експортувати товари до CSV-файлу

en: Export status message.
uk_UA: Повідомлення про стан експорту.

en: Export status.
uk_UA: Статус експорту.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
uk_UA: Масив експорту в індексі %s не містить дружньої назви.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
uk_UA: Зворотний виклик експортера є недійсним зворотнім викликом: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
uk_UA: Експонент не включає зворотний виклик: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
uk_UA: Індекс експортера не може бути від'ємним.

en: Exporter index is out of range.
uk_UA: Індекс експортера поза межами діапазону.

en: Extended task List
uk_UA: Розширений список завдань

en: Extended view
uk_UA: Розгорнутий вигляд

en: Extension
uk_UA: Розширення

en: Extension data registered by %s
uk_UA: Дані розширення зареєстровані %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
uk_UA: Назва розширення - буде використовуватися для забезпечення належної маршрутизації даних у запиті.

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Extensions %s
uk_UA: Розширення %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
uk_UA: Розширення можуть додавати нові функції до сторінок товарів, які зроблять ваш магазин виділятися

en: External URL
uk_UA: Зовнішній URL

en: External object cache
uk_UA: Зовнішній кеш об'єктів

en: External object cache.
uk_UA: Зовнішній кеш об’єктів.

en: External product
uk_UA: Зовнішній товар

en: External products cannot be backordered.
uk_UA: Замовлення на зовнішні товари не можуть бути відкладені.

en: External products cannot be stock managed.
uk_UA: Запасами зовнішніх товарів неможливо керувати.

en: External services
uk_UA: Зовнішні сервіси

en: External/Affiliate product
uk_UA: Зовнішній/Партнерський товар

en: Extra Details
uk_UA: Додаткові деталі

en: Extra Settings
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Extra business extensions to install.
uk_UA: Додаткові бізнес-розширення для встановлення.

en: F j
uk_UA: d.m.Y

en: F j, Y
uk_UA: d.m.Y

en: F j, Y g:i a
uk_UA: d.m.Y H:i

en: F jS, Y
uk_UA: d.m.Y

en: F, Y
uk_UA: d.m.Y

en: FAILED: %s
uk_UA: ПОМИЛКА: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
uk_UA: ПОМИЛКА: Неможливо оновити WordPress до версії %s

en: FAQ
uk_UA: ЧаПи

en: FATA
uk_UA: ФКПТ

en: Facebook Page URL
uk_UA: Посилання на сторінку Facebook

en: Facebook for WooCommerce
uk_UA: Facebook для WooCommerce

en: Facebook icon
uk_UA: Іконка Facebook

en: Facebook:
uk_UA: Facebook

en: Faeroe
uk_UA: Фарерські

en: Failed
uk_UA: Не вдалося

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Невдалі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Невдалі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Невдалі <span class="count">(%s)</span>

en: Failed fetching rewind data. Try again later.
uk_UA: Не вдалося отримати дані відкочування. Спробуйте ще раз пізніше.

en: Failed order
uk_UA: Невдале замовлення

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
uk_UA: Листи про невдалі замовлення надсилаються отримувачам зі списку, коли замовлення були позначені, як «Невдалі» (якщо раніше вони були у статусі «Обробляється» або «На утриманні»).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
uk_UA: Невиконані замовлення не оплачуються, і, можливо, вони були залишені замовником. Вони будуть вивантажені після вказаної тривалості.

en: Failed to activate plugin. Maybe it's already activated?
uk_UA: Не вдалося увімкнути плагін. Можливо він вже увімкнений?

en: Failed to connect to Akismet.
uk_UA: З'єднання з Akismet не вдалося.

en: Failed to connect with the AI endpoint: try again later.
uk_UA: Не вдалося підключитися до кінцевої точки ШІ. Повторіть спробу пізніше.

en: Failed to create post.
uk_UA: Помилка створення публікації.

en: Failed to delete the page.
uk_UA: Спроба видалити цю сторінку невдала.

en: Failed to download the MaxMind database.
uk_UA: Не вдалося завантажити базу даних MaxMind.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
uk_UA: Помилка виходу з режиму відновлення. Спробуйте знову пізніше.

en: Failed to fetch AI responses for products.
uk_UA: Не вдалося отримати відповіді ШІ для товарів.

en: Failed to fetch AI responses.
uk_UA: Не вдалося отримати відповіді ШІ.

en: Failed to fetch dummy products.
uk_UA: Не вдалося отримати макети товарів.

en: Failed to fetch the site ID: The site is not registered.
uk_UA: Не вдалося отримати ID сайту. Сайт не зареєстрований.

en: Failed to fetch the site ID: try again later.
uk_UA: Не вдалося отримати ID сайту. Спробуйте пізніше.

en: Failed to generate the JWT token
uk_UA: Не вдалося згенерувати токен JWT

en: Failed to import %1$s %2$s
uk_UA: Не вдалося імпортувати %1$s %2$s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Не вдалося імпортувати %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
uk_UA[0]: Не вдалося імпортувати %s товар
uk_UA[1]: Не вдалося імпортувати %s товари
uk_UA[2]: Не вдалося імпортувати %s товарів

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
uk_UA: Не вдалося імпортувати &#8220;%s&#8221;: Невірний тип запису %s

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
uk_UA: Не вдалося ініціалізувати WC_Filesystem API під час спроби оновити базу даних геолокації MaxMind.

en: Failed to post comment.
uk_UA: Не вдалося оприлюднити коментар.

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
uk_UA: Не вдалося отримати коментарі з LiveJournal. Будь ласка, спробуйте ще раз найближчим часом.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
uk_UA: Не вдалося отримати коментар мета-інформації з LiveJournal. Будь ласка, спробуйте ще раз найближчим часом.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
uk_UA: Не вдалося отримати відомості про товар із woocommerce.com

en: Failed to retrieve the JWT token: Try again later.
uk_UA: Не вдалося отримати токен JWT. Спробуйте пізніше.

en: Failed to set the pattern content.
uk_UA: Не вдалося встановити вміст патерну.

en: Failed to set the pattern images.
uk_UA: Не вдалося встановити зображення патерну.

en: Failed to store the error.
uk_UA: Збереження тексту помилки не вдалося.

en: Failed to update coupon
uk_UA: Не вдалося оновити купон

en: Failed to update patterns content.
uk_UA: Не вдалося оновити вміст патернів.

en: Failed to write file to disk.
uk_UA: Помилка запису файла на диск.

en: Failed to write request to temporary file.
uk_UA: Не вдалося записати запит в тимчасовий файл.

en: Faiyum
uk_UA: Файюм

en: Fakaofo
uk_UA: Факаофо

en: Falcón
uk_UA: Фалькон

en: Falkland Islands
uk_UA: Фолклендські острови

en: Falkland Islands (Malvinas)
uk_UA: Фолклендські острови

en: Falkland Islands pound
uk_UA: Фолклендський фунт

en: Famagusta
uk_UA: Фамагуста

en: Family
uk_UA: Родина

en: Fan Favorites
uk_UA: Популярне

en: Faridpur
uk_UA: Фарідпур

en: Faroe
uk_UA: Фарерські острови

en: Faroe Islands
uk_UA: Фарерські острови

en: Fars (فارس)
uk_UA: Фарс (فارس)

en: Fashion
uk_UA: Мода

en: Fashion, apparel, and accessories
uk_UA: Мода, одяг та аксесуари

en: Fatick
uk_UA: Фатік

en: Favorite already exists
uk_UA: Улюблене вже існує

en: Favorite item not found
uk_UA: Улюблений предмет не знайдено

en: Favorites
uk_UA: Улюблені

en: Featured
uk_UA: Вибрана публікація

en: Featured Content
uk_UA: Рекомендований вміст

en: Featured Events
uk_UA: Вибрані події

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

en: Featured Image Header
uk_UA: Заголовок головного зображення

en: Featured Images
uk_UA: Головні зображення

en: Featured image
uk_UA: Головне зображення

en: Featured on Freshly Pressed
uk_UA: Вибране у свіжій пресі

en: Featured product.
uk_UA: Рекомендований товар.

en: Featured products
uk_UA: Рекомендовані товари

en: Features
uk_UA: Функції

en: Features supported by this theme.
uk_UA: Функції, що підтримуються цією темою.

en: Feb
uk_UA: лют

en: February
uk_UA: Лютий

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
uk_UA: Лют

en: Federal Dependencies
uk_UA: Федеральні володіння

en: Federated States of Micronesia
uk_UA: Федеративні Штати Мікронезії

en: Fee
uk_UA: Збір

en: Fee has already been added.
uk_UA: Комісія вже додана.

en: Fee lines data.
uk_UA: Дані зборів.

en: Fee name
uk_UA: Назва збору

en: Fee name is required.
uk_UA: Назва збору є обов'язковою.

en: Fee name.
uk_UA: Назва збору.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
uk_UA: Податковий клас збору вказувати обов'язково, якщо збір оподатковується.

en: Fee title is required
uk_UA: Потрібне зазначення назви збору

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума збору вказується з використанням найменшої одиниці валюти.

en: Fee type
uk_UA: Тип збору

en: Feed for all posts filed under %s
uk_UA: Канал новин для всіх публікацій в %s

en: Feed(s) to Display:
uk_UA: Канал(и) для показу:

en: Feedback
uk_UA: Зворотній зв'язок

en: Feel free to reconnect again using the button below.
uk_UA: Не соромтеся знову під'єднатись, використовуючи кнопку нижче.

en: Fees & dimensions
uk_UA: Вартість та розміри

en: Fees:
uk_UA: Збори:

en: Fejér
uk_UA: Феєр

en: Feni
uk_UA: Фені

en: Fermo
uk_UA: Фермо

en: Ferrara
uk_UA: Феррара

en: Fiction &amp; Poetry
uk_UA: Художня література та поезія

en: Field Type
uk_UA: Тип Поля

en: Field type
uk_UA: Тип файлу

en: Fields
uk_UA: Поля

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
uk_UA: Інші поля, ніж %s, в даний час для карти сайту не підтримуються.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
uk_UA: Інші поля, ніж %s, в даний час для індексу карти сайту не підтримуються.

en: Fier
uk_UA: Фієрі

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Fijian dollar
uk_UA: Долар Фіджі

en: File
uk_UA: Файл

en: File %d
uk_UA: Файл %d

en: File %s doesn't exist!
uk_UA: Файл "%s" не існує!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
uk_UA: Файл '%s' не існує?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
uk_UA: Файл '%s' не є зображенням.

en: File ID
uk_UA: Ідентифікатор файлу

en: File ID.
uk_UA: ID Файлу.

en: File Name
uk_UA: Назва файлу

en: File URL
uk_UA: Посилання файлу

en: File URL.
uk_UA: Посилання файлу

en: File URL:
uk_UA: Посилання на файл:

en: File canceled.
uk_UA: Файл відхилено.

en: File details.
uk_UA: Подробиці файлу.

en: File does not exist
uk_UA: Файл не існує

en: File does not exist?
uk_UA: Файл не існує?

en: File download method
uk_UA: Спосіб завантаження файлу

en: File edited successfully.
uk_UA: Файл успішно відредаговано.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
uk_UA: Файл порожній. Будь ласка, завантажте щось більш вагоме.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
uk_UA: Файл порожній. Будь ласка, завантажте щось більш суттєве. Ця помилка також може проявлятися при відключенні завантаження файлів в %1$s або при визначенні %2$s менше ніж в %3$s в %1$s.

en: File is not an image.
uk_UA: Файл не є зображенням.

en: File name
uk_UA: Назва файлу

en: File name.
uk_UA: Назва файлу.

en: File name:
uk_UA: Назва файлу:

en: File not found
uk_UA: Файл не знайдено

en: File rotations:
uk_UA: Обертання файла:

en: File size
uk_UA: Розмір файлу

en: File size:
uk_UA: Розмір файлу:

en: File system (default)
uk_UA: Файлова система (за замовчуванням)

en: File system settings
uk_UA: Налаштування файлової системи

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
uk_UA: Тип файлу не відповідає налаштуванням безпеки. Спробуйте інший.

en: File type:
uk_UA: Тип файлу:

en: File upload settings
uk_UA: Налаштування завантаження файлу

en: File uploaded: %s
uk_UA: Файл завантажено: %s

en: File uploads
uk_UA: Завантаження файлів

en: File was not found.
uk_UA: Файл не знайдено.

en: Filename
uk_UA: Ім'я файлу

en: Files can be uploaded
uk_UA: Можна завантажувати файли.

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
uk_UA: У вашому каталозі завантажень виявлено файли, які можуть містити звіти %1$sаналітики магазину%2$s. Ми рекомендуємо переглядати та видаляти всі подібні файли.

en: Filesystem Permissions
uk_UA: Права на файлову систему

en: Filesystem error.
uk_UA: Помилка файлової системи.

en: Filipino
uk_UA: Філіппінський

en: Fill Screen
uk_UA: Заповнити екран

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
uk_UA: Заповніть назву меню і натисніть кнопку "Створити меню", щоб створити ваше перше меню.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
uk_UA: Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

en: Fill in your profile
uk_UA: Заповніть свій обліковий запис

en: Filling in progress (%d)
uk_UA: Заповнення в процесі (%d)

en: Filter
uk_UA: Фільтрувати

en: Filter %s returned items with reserved names.
uk_UA: Фільтр %s повернув елементи з зарезервованими іменами.

en: Filter &#187;
uk_UA: Фільтрувати &#187;

en: Filter Navigation Menu list
uk_UA: Фільтрувати перелік меню навігації

en: Filter Products by Attribute
uk_UA: Фільтр по ціні

en: Filter Products by Price
uk_UA: Фільтр по ціні

en: Filter Products by Rating
uk_UA: Редагувати мітку товару

en: Filter Type:
uk_UA: Тип фільтру:

en: Filter by
uk_UA: Фільтрувати за

en: Filter by IP address
uk_UA: Фільтрувати за IP адресою

en: Filter by attribute
uk_UA: Фільтрувати за атрибутом

en: Filter by category
uk_UA: Фільтрувати по категорії

en: Filter by comment type
uk_UA: Фільтр по типу коментарів

en: Filter by coupon
uk_UA: Фільтрувати за купонами

en: Filter by date
uk_UA: Фільтр по даті

en: Filter by file
uk_UA: Фільтрувати за файлом

en: Filter by level
uk_UA: Фільтрувати за рівнями

en: Filter by log source
uk_UA: Фільтрувати за джерелом журналу

en: Filter by order
uk_UA: Фільтрувати за замовленням

en: Filter by post format
uk_UA: Відфільтрувати за форматом записів

en: Filter by price
uk_UA: Фільтрувати за ціною

en: Filter by product
uk_UA: Фільтрувати за товаром

en: Filter by product type
uk_UA: Фільтрувати за типом

en: Filter by rating
uk_UA: Фільтрувати за рейтингом

en: Filter by registered customer
uk_UA: Фільтр по ціні

en: Filter by review rating
uk_UA: Фільтрувати відгуки за оцінкою

en: Filter by review type
uk_UA: Фільтрувати за типом відгуку

en: Filter by source
uk_UA: Фільтрувати за джерелом

en: Filter by stock status
uk_UA: Фільтрувати за статусом запасу

en: Filter by type
uk_UA: Фільтр по типу

en: Filter by user
uk_UA: Фільтрувати за користувачем

en: Filter comments list
uk_UA: Фільтрувати список коментарів

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
uk_UA: Умова фільтра	 виконується, що може вплинути на підрахунок. Допустимі значення включають "І" та "АБО".

en: Filter coupons
uk_UA: Фільтрувати купони

en: Filter erase personal data list
uk_UA: Фільтр списку очищення персональних даних

en: Filter export personal data list
uk_UA: Фільтр списку експорту персональних даних

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
uk_UA: Автор

[ctx: Filter group label for tabs]
en: Status
uk_UA: Статус

en: Filter items list
uk_UA: Фільтрувати список елементів

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
uk_UA: E-mail підписники

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
uk_UA: Підписники

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
uk_UA: Команда

[ctx: Filter label for people list]
en: Viewers
uk_UA: Глядачі

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
uk_UA: Діючі

[ctx: Filter label for plugins list]
en: All
uk_UA: Усі

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
uk_UA: Недіючі

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
uk_UA: Оновлення

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
uk_UA: Чернетки

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
uk_UA: Всі

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
uk_UA: Опубліковано

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
uk_UA: Відкладено

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
uk_UA: Видалені

en: Filter media
uk_UA: Фільтр медіафайлів

en: Filter media items list
uk_UA: Фільтрувати список медіа елементів

en: Filter orders
uk_UA: Фільтрувати замовлення

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
uk_UA: Відфільтрувати результати, якщо будь-яке з переданих полів порожнє

en: Filter pages list
uk_UA: Фільтрувати список сторінок

en: Filter patterns list
uk_UA: Фільтрувати перелік патернів

en: Filter posts list
uk_UA: Фільтрувати список записів

en: Filter products
uk_UA: Фільтрувати товари

en: Filter template parts list
uk_UA: Фільтрувати перелік частин шаблонів

en: Filter templates list
uk_UA: Фільтр списку шаблонів

en: Filter themes
uk_UA: Фільтр тем

en: Filter themes (%s)
uk_UA: Фільтр тем (%s)

en: Filter users list
uk_UA: Фільтрувати список користувачів

en: Filter:
uk_UA: Фільтрувати:

en: Filters
uk_UA: Фільтри

en: Final Step: Author Mapping
uk_UA: Останній крок: Прив’язка авторів

en: Find Address
uk_UA: Знайти адресу

en: Find Answers
uk_UA: Знайти відповіді

en: Find Posts or Pages
uk_UA: Знайти записи чи сторінки

en: Find and replace
uk_UA: Знайти та замінити

en: Find out how to change your account email address on WordPress.com.
uk_UA: Дізнайтесь, як змінити e-mail адресу вашого акаунту.

en: Find your team &rarr;
uk_UA: Знайдіть свою команду &rarr;

en: Finish
uk_UA: Завершити

en: Finish set up
uk_UA: Завершити налаштування

en: Finish setting up your store
uk_UA: Завершіть налаштування свого магазину

en: Finish setup
uk_UA: Завершити налаштування

en: Finished!
uk_UA: Готово!

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: Finnish
uk_UA: Фінський

en: Firenze
uk_UA: Флоренція

en: First Name
uk_UA: Ім’я

en: First Post | %s Posts
uk_UA[0]: Перший запис

en: First line of the address being shipped to.
uk_UA: Перший рядок адреси доставки.

en: First name
uk_UA: Ім’я

en: First name (optional)
uk_UA: Ім'я (необов'язково)

en: First name for the user.
uk_UA: Ім'я користувача.

en: First name.
uk_UA: Ім'я.

en: First option
uk_UA: Перший параметр

en: First order received
uk_UA: Отримано перше замовлення

en: First page
uk_UA: Перша сторінка

en: Fit to Screen
uk_UA: На весь екран

en: Fits your wardrobe
uk_UA: Підійде до вашого гардеробу

en: Fixed
uk_UA: Зафіксувати

en: Fixed Layout
uk_UA: Фіксована розмітка

en: Fixed Position
uk_UA: Фіксоване розміщення

en: Fixed amount
uk_UA: Фіксована сума

en: Fixed amount per product
uk_UA: Фіксована сума на товар

en: Fixed cart discount
uk_UA: Фіксована знижка на кошик

en: Fixed product discount
uk_UA: Фіксована знижка на товар

en: Flag as %s
uk_UA: Позначити як %s

en: Flagged as spam by %s
uk_UA: Позначено як спам користувачем %s

en: Flagged as spam by Akismet
uk_UA: Позначено плагіном Akismet як спам

en: Flat Rate
uk_UA: Єдина ставка

en: Flat rate
uk_UA: Єдиний тариф

en: Flat rate (legacy)
uk_UA: Єдиний тариф (застаріло)

en: Flickr Photos
uk_UA: Flickr фотографії

en: Flip horizontal
uk_UA: Відобразити по горизонталі

en: Flip vertical
uk_UA: Відобразити по вертикалі

en: Flores
uk_UA: Флорес

en: Florești
uk_UA: Флорешти

en: Florida
uk_UA: Флорида

en: Fluid Layout
uk_UA: Гнучка розмітка

en: Flush all logs
uk_UA: Очистити всі журнали

en: Flush permalinks
uk_UA: Скинути постійні посилання

en: Focal Length
uk_UA: Фокусна відстань

en: Focus shortcuts:
uk_UA: Швидкі клавіші фокусу:

en: Foggia
uk_UA: Фоджа

en: Follow
uk_UA: Слідкувати

en: Follow %s
uk_UA: Підписатися на %s

en: Follow All
uk_UA: Підписатися на всі

en: Follow All Comments
uk_UA: Підписатися на всі коментарі

en: Follow Blog
uk_UA: Підписатися на блог

en: Follow Button
uk_UA: Кнопка "Підписатися"

en: Follow Button Text:
uk_UA: Текст кнопки "Підписатися":

en: Follow Comments
uk_UA: Підписатися на коментарі

en: Follow comments
uk_UA: Підписатися на коментарі

en: Follow me on Twitter
uk_UA: Слідкуйте за мною в Twitter

en: Follow this Blog?
uk_UA: Підписатися на цей блог?

en: Follow us on social media
uk_UA: Слідкуйте за нами у соціальних мережах

en: Followed Sites
uk_UA: Мої підписки

en: Followed by bloggers you follow
uk_UA: Підписалися блогери, на яких ви підписані

en: Followed by people with similar interests
uk_UA: Підписалися люди зі схожими вподобаннями

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
uk_UA: Від:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
uk_UA: До:

en: Follower
uk_UA: Підписник

en: Followers
uk_UA: Підписники

en: Followers of '%s'
uk_UA: Підписники "%s"

en: Following
uk_UA: Вже підписалися

en: Following Since
uk_UA: Підписка почалася

en: Following.
uk_UA: Вже підписалися.

en: Following...
uk_UA: Вже підписалися…

en: Follows
uk_UA: Підписки

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
uk_UA: Підписки

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Font Families
uk_UA: Сімейства шрифтів

en: Font Family
uk_UA: Шрифт

en: Font Size
uk_UA: Розмір шрифту

en: Font Sizes
uk_UA: Розмір Шрифту

en: Fonts
uk_UA: Шрифти

en: Food
uk_UA: Їжа

en: Food & Drink
uk_UA: Їжа та напої

en: Food and drink
uk_UA: Їжа та напої

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Footer Widgets
uk_UA: Віджети підвалу

en: Footer text
uk_UA: Текст підвалу

en: Footnotes
uk_UA: Примітки

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
uk_UA: Для найкращого результату завантажуйте файли у форматі JPEG або PNG розміром 1000х1000 пікселів або більше. Максимальний розмір файлу для завантаження: %1$s.

en: For each post in a feed, include
uk_UA: Для кожної статті в RSS-стрічці відображати

en: For example:
uk_UA: До прикладу:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on Woo.com, <a href="%2$s">open a support request at Woo.com</a>.
uk_UA: Щоб отримати додаткову допомогу з використання основних можливостей WooCommerce, перейдіть на <a href="%1$s">форум спільноти</a>. Якщо вам потрібна допомога по роботі з преміум-розширенями Woo.com, <a href="%2$s">надішліть запит до служби підтримки на Woo.com</a>.

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
uk_UA: Для подальшої допомоги з WooCommerce, перейдіть на <a href="%1$s">форум спільноти</a>. Для допомоги преміум-плагінами, які продаються на WooCommerce.com, створіть запит в службу підтримки на <a href="%2$s">WooCommerce.com</a>.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
uk_UA: При роботі з зображеннями можна натиснути кнопку «Редагувати» під мініатюрою, щоб відкрити вбудований редактор зображень, що підтримує обрізку, поворот і відображення картинки, а також скасування і повтор. Блоки праворуч дають вам більше можливостей не тільки для масштабування та обрізки основного зображення, але і для окремої обробки мініатюри. Можна натиснути посилання «Допомога» в цих блоках, щоб отримати додаткову інформацію.

en: For more information:
uk_UA: Для більшої інформації:

en: For more information: %s
uk_UA: Додаткова інформація: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
uk_UA: Більшість тем в якості тексту заголовку показують назву та короткий опис сайту, задані в розділі <a href="%s">Загальні налаштування</a>.

en: For security reasons, you can only edit some settings while logged in with a Two Step Authentication code.
uk_UA: З міркувань безпеки, ви можете редагувати деякі налаштування тільки після введення коду двокрокової автентифікації.

en: For security, click the link below to reset this importer.
uk_UA: З міркувань безпеки, натисніть на посилання нижче щоб оновити засіб імпорту.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
uk_UA: Для користувачів, які реєструються на нашому сайті (якщо такі є), ми зберігаємо надану ними персональну інформацію у їхньому профілі користувача. Всі користувачі можуть переглядати, редагувати або видаляти свої особисті дані в будь-який час (за винятком того, що вони не можуть змінити своє ім'я користувача). Адміністратори сайту також можуть переглядати та редагувати цю інформацію.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
uk_UA: Для користувачів без користувацького аватару, ви можете відображати загальне лого, або згенероване на основі їх адреси e-mail.

en: Force HTTP when leaving the checkout
uk_UA: Примусово використовувати HTTP після оформлення замовлення

en: Force LTR
uk_UA: Примусово зліва направо

en: Force RTL
uk_UA: Примусово справа наліво

en: Force SSL
uk_UA: Примусовий SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
uk_UA: Примусовий SSL (HTTPS) на сторінках оплати (<a href="%s" target="_blank">Сертифікат SSL  обов'язковий</a>).

en: Force downloads
uk_UA: Примусові завантаження

en: Force erase personal data
uk_UA: Примусове видалення персональних даних

en: Force erasure has failed.
uk_UA: Примусове видалення не вдалося.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
uk_UA: Примусово отримувати нові дані, не використовуючи кеш.

en: Force secure checkout
uk_UA: Примусовий режим безпеки при оформленні замовлення

en: Force shipping to the customer billing address
uk_UA: Примусова доставка на платіжну адресу покупця

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
uk_UA: Примусове завантаження призведе до приховування URL-адрес, однак деякі сервери можуть служити великими файлами неналежним чином. Якщо підтримується,%1$s / %2$s  може бути використаний для показу завантажень (сервер вимагає %3$s).

en: Forgot password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Forlì-Cesena
uk_UA: Форлі-Чезена

en: Form Field
uk_UA: Поле Форми

en: Form builder
uk_UA: Створювач форм

en: Format of the stat.
uk_UA: Формат параметра.

en: Format:
uk_UA: Формат:

en: Formatting
uk_UA: Форматування

en: Formosa
uk_UA: Формоза

en: Fort Nelson
uk_UA: Форт Нельсон

en: Fort Wayne
uk_UA: Форт-Уейн

en: Fortaleza
uk_UA: Форталеза

en: Forums
uk_UA: Форуми

en: Found %1$d updates (%2$s)
uk_UA: Знайдено %1$d оновлень (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
uk_UA[0]: Знайдено %d запланованого завдання
uk_UA[1]: Знайдено %d заплановані завдання
uk_UA[2]: Знайдено %d запланованих завданнь

en: Found %s
uk_UA: Знайдено %s

en: Found a bug?
uk_UA: Знайшли помилку?

en: Found in your order confirmation email.
uk_UA: Знайдено у вашому листі підтвердження замовлення.

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
uk_UA: Засновник Automattic, приклад того, що може WordPress

en: Four Columns
uk_UA: Чотири колонки

en: France
uk_UA: Франція

en: Francisco Morazán
uk_UA: Франсіско Морасан

en: Free - Install now
uk_UA: Безкоштовно - Встановіть зараз

en: Free <em>for life</em>
uk_UA: Безкоштовно <em>назавжди</em>

en: Free Plan Available
uk_UA: Доступний безкоштовний тарифний план

en: Free Shipping
uk_UA: Безкоштовна доставка

en: Free Site
uk_UA: Безкоштовний сайт

en: Free State
uk_UA: Вільна держава (ПАР)

en: Free Trial
uk_UA: Безкоштовна пробна версія

en: Free shipping
uk_UA: Безкоштовна доставка

en: Free shipping (legacy)
uk_UA: Безкоштовна доставка (застаріло)

en: Free shipping coupon
uk_UA: Купон безкоштовної доставки

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
uk_UA: Безкоштовна доставка - це спеціальний метод, що може бути викликаний купонами або мінімальною сумою покупки.

en: Free shipping platform
uk_UA: Платформа безкоштовної доставки

en: Free shipping requires
uk_UA: Безкоштовна доставка потребує...

en: Free shipping requires...
uk_UA: Безкоштовна доставка потребує...

en: Free trial
uk_UA: Безкоштовний пробний період

en: Free with Plan
uk_UA: Безкоштовно з планом

en: Free with your plan
uk_UA: Безкоштовно з вашим планом

en: Free!
uk_UA: Безкоштовно!

en: Freedoms
uk_UA: Свободи

en: Freetown
uk_UA: Фрітаун

en: French
uk_UA: Французька

en: French Guiana
uk_UA: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk_UA: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk_UA: Французькі Південні території

en: Frequently Asked Questions
uk_UA: Часті питання

en: Frequently asked questions
uk_UA: Часті питання

en: Fresh &amp; tasty goods
uk_UA: Свіжі та смачні продукти

en: Fresh Lettuce (Washed)
uk_UA: Свіжий салат (митий)

en: Fresh Organic Tomatoes
uk_UA: Свіжі органічні помідори

en: Freshly Pressed
uk_UA: Свіжа преса

en: Fri
uk_UA: Пт

en: Fribourg
uk_UA: Фрібургswitzerland. kgm

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

[ctx: Friday initial]
en: F
uk_UA: Пт

en: Friendly name for identifying this key.
uk_UA: Зручна назва для позначення цього ключа.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
uk_UA: Зручна назва для ідентифікації цього вебхуку. За замовчуванням: Створено вебхук %s.

en: Friends of WP.com
uk_UA: Друзі WP.com

en: From
uk_UA: Від

en: From %1$s %2$s
uk_UA: Від %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
uk_UA: Від %1$s до %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
uk_UA: Від %1$s до %2$s

en: From %s
uk_UA: Від %s

en: From %s to %s
uk_UA: Від %s до %s

en: From Computer
uk_UA: З комп’ютера

en: From URL
uk_UA: З інтернету

en: From bold prints and colors to intricate details and textures, our products are a perfect combination of style and function.
uk_UA: Від сміливих принтів і кольорів до складних деталей і текстур - наші вироби є ідеальним поєднанням стилю та функціональності.

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
uk_UA: На цьому екрані можна переглядати, порівнювати і відновлювати редакції:

en: From this screen you can:
uk_UA: Ви можете:

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
uk_UA: На головній сторінці облікового запису ви можете переглянути ваші <a href="%1$s">останні замовлення</a>, налаштувати <a href="%2$s">платіжну адресу та адресу доставки</a>, а також <a href="%3$s">змінити пароль та основну інформацію облікового запису</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
uk_UA: На інформаційній панелі облікового запису ви можете переглядати <a href="%1$s">останні замовлення</a> , керувати вашими <a href="%2$s">відправними та платіжними адресами</a> та <a href="%3$s">редагувати свій пароль та реквізити</a> .

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
uk_UA: Головна сторінка, архівні сторінки, та пошукові результати

en: Front page
uk_UA: На головну

en: Frosinone
uk_UA: Фрозіноне

en: Fujian / 福建
uk_UA: Фуцзянь

en: Fukui
uk_UA: Фукуй

en: Fukuoka
uk_UA: Фукуока

en: Fukushima
uk_UA: Фукусіма

en: Full Name: %s
uk_UA: Повне ім'я: %s

en: Full Size
uk_UA: Повний розмір

en: Full URL path to files
uk_UA: Повний шлях до файлів

en: Full Width Template
uk_UA: Шаблон на всю ширину

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
uk_UA: Повний порядок оплати з оплати зараз, платити пізніше і нарізати його. Немає номерів кредитних карток, немає паролів, не хвилюйтеся. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про Кларну</a> .

en: Full name
uk_UA: Повне Ім'я

en: Full name of continent.
uk_UA: Повне ім'я континенту.

en: Full name of country.
uk_UA: Повне найменування країни.

en: Full name of currency.
uk_UA: Повна назва валюти.

en: Full name of state.
uk_UA: Повне найменування держави.

en: Full post
uk_UA: Повний запис

en: Full refund email heading
uk_UA: Заголовок листа про повне повернення

en: Full refund subject
uk_UA: Тема листа про повне відшкодування

en: Full size image URL.
uk_UA: URL повнорозмірного зображення.

en: Full text
uk_UA: Текст повністю

en: Fullscreen
uk_UA: Повний екран

en: Fun
uk_UA: Розвага

en: Funafuti
uk_UA: Фунафуті

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
uk_UA: Функцію %1$s було викликано <strong>неправильно</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
uk_UA: Функція %1$s викликана з аргументом, який <strong>вважається застарілим</strong> з версії %2$s. Альтернативи не передбачено.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
uk_UA: Функція %1$s викликана з аргументом, який <strong>вважається застарілим</strong> з версії %2$s! %3$s

en: Future
uk_UA: Майбутнє

en: Fălești
uk_UA: Фалешти

en: G &#8212; Suitable for all audiences
uk_UA: G &#8212; Підходить для всіх аудиторій

en: GD supported file formats
uk_UA: Формати файлів, підтримувані бібліотекою GD

en: GD version
uk_UA: Версія GD

en: GUID for the post, transformed for display.
uk_UA: GUID для запису, перетворений для показу.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
uk_UA: GUID для редакції, як він існує в базі даних.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
uk_UA: GZip (gzopen) використовується для відкриття бази даних GeoIP від MaxMind.

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: Gaborone
uk_UA: Габороне

en: Gabrovo
uk_UA: Габрово

en: Gaibandha
uk_UA: Гайбандха

en: Galapagos
uk_UA: Галапагоські острови

en: Galați
uk_UA: Галац

en: Galician
uk_UA: Галісійський

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Gallery (%s)
uk_UA: Галерея (%s)

en: Gallery Settings
uk_UA: Налаштування галереї

en: Gallery columns:
uk_UA: Колонки галереї:

en: Galway
uk_UA: Голвей

en: Galápagos
uk_UA: Галапагос

en: Gambia
uk_UA: Гамбія

en: Gambian dalasi
uk_UA: Гамбійський даласі

en: Gambier
uk_UA: Гамбіер

en: Gandaki
uk_UA: Гандакі

en: Gansu / 甘肃
uk_UA: Ганьсу

en: Garissa
uk_UA: Гарісса

en: Gateway disabled
uk_UA: Платіжний шлюз вимкнено

en: Gateway image.
uk_UA: Зображення шлюзу.

en: Gateway title.
uk_UA: Назва шлюзу.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
uk_UA: Збір даних про використання дозволяє нам вдосконалити WooCommerce. Інформація про ваш магазин буде використовуватися для оцінки нових функцій, визначення якості оновлень та прийняття рішень про доцільність подальших поліпшень. Ви завжди можете зайти в %1$sНалаштування%3$s і скасувати відправку ваших даних. %2$sДетальніше%3$s про те, які дані ми збираємо.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
uk_UA: Збір даних про використання дозволяє зробити WooCommerce кращим — ваш магазин буде враховано під час того як ми будемо оцінювати нові функції, якість оновлення, або визначити чи поліпшення має сенс.

en: Gauteng
uk_UA: Ґаутенг

en: Gaza
uk_UA: сектор Газа

en: Gaziantep
uk_UA: Ґазіантеп

en: Gazipur
uk_UA: Газипур

en: Gbarpolu
uk_UA: Гбарполу

en: Geita
uk_UA: Гейта

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: General options
uk_UA: Загальні опції

en: General settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Generate API key
uk_UA: Генерування ключа API

en: Generate Backup Codes
uk_UA: Згенерувати резервні коди

en: Generate CSV
uk_UA: Генерувати CSV

en: Generate Password
uk_UA: Згенерувати пароль

en: Generate coupon code
uk_UA: Генерувати код купона

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
uk_UA: Створюйте власні динамічні персоналізовані купони для своїх клієнтів, які збільшують швидкість покупок.

en: Generate password
uk_UA: Згенерувати пароль

en: Generate strong password
uk_UA: Згенерувати складний пароль

en: Generate variations
uk_UA: Генерувати варіації

en: Generated at
uk_UA: Створено в

en: Generated on %s
uk_UA: Згенеровано на %s

en: Generating preview...
uk_UA: Генерування попереднього перегляду…

en: Generating preview…
uk_UA: Генерування перегляду…

en: Generating...
uk_UA: Генерування…

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
uk_UA: Загальні додавання/оновлення/отримати мета-методи не слід використовувати для внутрішніх метаданих, у тому числі "%s". Використовуйте геттери та сетери.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
uk_UA: Додати блок

en: Geneva
uk_UA: Жанна

en: Genova
uk_UA: Генуя

en: Genre
uk_UA: Жанр

en: Genre: %s.
uk_UA: Жанр: %s.

en: Geolocate
uk_UA: Геолокація

en: Geolocate (with page caching support)
uk_UA: Геолокація (з підтримкою кешування сторінки)

en: Geolocation enabled?
uk_UA: Геолокація увімкнена?

en: Geolocation has not been configured.
uk_UA: Геолокація не налаштована.

en: Georgia
uk_UA: Грузія

en: Georgian lari
uk_UA: Грузинський ларі

en: German
uk_UA: Німецька

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Get Apps
uk_UA: Отримати програми

en: Get Help
uk_UA: Отримати допомогу

en: Get Involved
uk_UA: Брати участь

en: Get New Password
uk_UA: Отримати новий пароль

en: Get Shortlink
uk_UA: Отримати коротке посилання

en: Get Started
uk_UA: Початок роботи

en: Get Unlimited Themes
uk_UA: Отримати необмежені теми

en: Get Upgraded
uk_UA: Платні розширення

en: Get Version %s
uk_UA: Отримати версію %s

en: Get WordPress apps for all your screens.
uk_UA: Користуйтеся мобільними програмами WordPress на всіх пристроях.

en: Get a Free Blog Here
uk_UA: Отримати безкоштовний блог тут

en: Get a Free Domain
uk_UA: Отримати безкоштовний домен

en: Get a custom domain, no ads, and support from %s/ mo.
uk_UA: Отримай свій власний домен, жодної реклами та технічну підтримку за %s/міс.

en: Get a link
uk_UA: Отримати посилання

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
uk_UA: Отримайте сповіщення, якщо ваш магазин не працює навіть кілька хвилин.

en: Get auto real-time backups, malware scans, and spam protection.
uk_UA: Отримайте автоматичне резервне копіювання в режимі реального часу, перевірку шкідливих програм та захист від спаму.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
uk_UA: Автоматично отримуйте розрахунок податку з продажів із %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
uk_UA: Отримайте автоматичні податкові ставки за допомогою WooCommerce Tax

en: Get backups
uk_UA: Створити резервні копії

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
uk_UA: Дія get cart не повинна викликатися перед дією wp_loaded.

en: Get cozy this fall with knit sweaters
uk_UA: Відчуйте затишок цієї осені з в'язаними светрами

en: Get feedback on this draft before publishing
uk_UA: Отримати відгук про цю чернетку перед оприлюдненням

en: Get feedback on this draft before publishing.
uk_UA: Отримати відгук про цю чернетку перед оприлюдненням.

en: Get help resolving this issue.
uk_UA: Отримайте допомогу у вирішенні цієї проблеми.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
uk_UA: Прогнозуйте потреби покупців і залучайте відвідувачів на свій сайт за допомогою компаній Smart Shopping і безкоштовних оголошень для розширення бізнесу.

en: Get in touch
uk_UA: Зв'язатися з нами

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
uk_UA: Дізнайтеся, як працює ваш магазин, включаючи загальний обсяг продажів, найпопулярніші товари тощо.

en: Get instant notifications for new comments and likes, even when you are not actively using WordPress.com.
uk_UA: Отримуйте миттєві сповіщення про нові коментарі та відмітки «Подобається», навіть якщо ви не дуже часто заходите на WordPress.com.

en: Get more sales
uk_UA: Отримайте більше продажів

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
uk_UA: Отримуйте сповіщення про діяльність магазину, включаючи нові замовлення та відгуки про товари, безпосередньо на свої мобільні пристрої за допомогою додатку Woo.

en: Get paid with WooPayments
uk_UA: Отримуйте оплату за допомогою WooPayments

en: Get ready to start selling
uk_UA: Будьте готові почати продавати

en: Get real-time order alerts anywhere
uk_UA: Отримуйте сповіщення про замовлення в режимі реального часу, де б ви не знаходилися

en: Get started
uk_UA: Для початку

en: Get started here
uk_UA: Для початку

en: Get started now
uk_UA: Розпочати

en: Get started.
uk_UA: Розпочати:

en: Get system report
uk_UA: Отримати системний звіт

en: Get the Unlimited Themes plan and change to any theme, any time.
uk_UA: Придбайте план "Необмежені теми" та обирайте будь-яку тему, будь-коли.

en: Get the basics
uk_UA: Отримайте основи

en: Get the free WooCommerce mobile app
uk_UA: Отримати безкоштовний мобільний застосунок WooCommerce

en: Get the value of an individual field.
uk_UA: Отримати значення одного поля.

en: Get theme
uk_UA: Отримати тему

en: Get your API credentials from PayPal.
uk_UA: Отримайте облікові дані API з PayPal.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
uk_UA: Показуйте свої товари покупцям, які шукають ідеї та речі для придбання.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
uk_UA: Показуйте свої товари користувачам Pinterest, які шукають ідеї та товари для покупки. Почніть роботу з Pinterest і зробіть доступним для перегляду весь каталог товарів.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
uk_UA: Показуйте свою товари зацікавленій аудиторії.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
uk_UA: Запускайте свій магазин швидше і працюйте з нашим новим та покращеним налаштуванням.

en: Getting a link...
uk_UA: Отримання посилання…

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Ghana cedi
uk_UA: Ганський седі

en: Gharbia
uk_UA: Гарбія

en: Ghardaïa
uk_UA: Гардая

en: Ghazvin (قزوین)
uk_UA: Казвін (قزوین)

en: Ghostscript version
uk_UA: Версія Ghostscript

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Gibraltar pound
uk_UA: Гібралтарський фунт

en: Gifu
uk_UA: Ґіфу

en: Gilan (گیلان)
uk_UA: Ґілян (گیلان)

en: Gilgit Baltistan
uk_UA: Гілгіт-Балтистан

en: Gipuzkoa
uk_UA: Гіпускоа

en: Giresun
uk_UA: Ґіресун

en: Girona
uk_UA: Жирона

en: Gisborne
uk_UA: Гісборн

en: GitHub project
uk_UA: Проект Github

en: Giurgiu
uk_UA: Джурджу

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
uk_UA: Подаруйте безкоштовний товар будь-якому клієнту з кодом купона.

en: Give the feed a title (optional):
uk_UA: Дайте назву каналу (необов’язково):

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
uk_UA: Дайте своїм клієнтам можливість платити пізніше, без відсотків, і спостерігайте, як зростають ваші продажі.

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
uk_UA: Назвіть своє меню, потім натисніть "Створити меню".

en: Give your shipping class a name for easy identification
uk_UA: Вкажіть назву класу доставки для зручності ідентифікації

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
uk_UA: Дайте назву своїй зоні! Наприклад, "Місцева" або "Глобальна".

en: Giza
uk_UA: Гіза

en: Gjirokastër
uk_UA: Гірокастра

en: Glace Bay
uk_UA: Глас Бей

en: Glarus
uk_UA: Гларусswitzerland. kgm

en: Global Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Global Styles
uk_UA: Глобальні стилі

en: Global settings.
uk_UA: Загальні налаштування.

en: Global styles.
uk_UA: Загальні стилі.

en: Glodeni
uk_UA: Глодені

en: Go
uk_UA: Уперед

en: Go Back
uk_UA: Повернутися назад

en: Go Mobile
uk_UA: До мобільного

en: Go back
uk_UA: Повернутися назад

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
uk_UA: Давайте спробуємо, ви можете дізнатись про те, що WordPress вже може додати до своїх публікацій, про які ви не знали. Ось короткий список того, що ви зараз можете знайти там:

en: Go shopping
uk_UA: Вперед за покупками

en: Go to %s
uk_UA: Перейти до %s

en: Go to Dashboard
uk_UA: Перейти до майстерні

en: Go to Importers
uk_UA: Перейти до імпорту

en: Go to Plugin Installer
uk_UA: Перейти до встановлення плагінів

en: Go to Theme Installer
uk_UA: Перейти до встановлення тем

en: Go to Themes page
uk_UA: Перейти на сторінку тем

en: Go to Variations
uk_UA: Перейти до варіацій

en: Go to WordPress Updates page
uk_UA: Перейти до сторінки оновлення «WordPress»

en: Go to category
uk_UA: Перейти до категорії

en: Go to checkout
uk_UA: Перейти до оформлення замовлення

en: Go to shop
uk_UA: До магазину

en: Go to the Plugins screen
uk_UA: Перейти на екран плагінів

en: Go to the Themes screen
uk_UA: Перейти на екран тем

en: Go to the first page
uk_UA: Перейти до першої сторінки

en: Go to the last page
uk_UA: Перейти до останньої сторінки

en: Go to the next page
uk_UA: Перейти до наступної сторінки

en: Go to the previous page
uk_UA: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to theme sources
uk_UA: Назад до джерел тем

en: Go to top
uk_UA: Перейти вгору

en: Goa
uk_UA: Гоа

en: Godthab
uk_UA: Готхоб

en: Goiás
uk_UA: Гояс

en: Golestan (گلستان)
uk_UA: Ґолестан (گلستان)

en: Gomba
uk_UA: Гомба

en: Gombe
uk_UA: Гомбе

en: Good
uk_UA: Добре

en: Good Job! %1$s really liked your post <strong><a href="%2$s">%3$s</a></strong>!
uk_UA: Гарна робота! Користувачу %1$s дійсно сподобався ваш запис <strong><a href="%2$s">%3$s</a></strong>!

en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
uk_UA: Гарний вибір! Ви вирішили додати %1$s та %2$s у свій магазин.

en: Good news!
uk_UA: Хороші новини!

en: Good news! WooCommerce Services and Jetpack can automate your sales tax calculations for you.
uk_UA: Хороша новина! WooCommerce Services та Jetpack можуть автоматизувати для вас розрахунок податків з продажів.

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
uk_UA: Хороші новини! WooCommerce Tax може автоматизувати ваші розрахунки податку з продажу.

en: Google Analytics integration.
uk_UA: Інтеграція з Google Analytics.

en: Google Listings & Ads
uk_UA: Google оголошення та реклама

en: Google Maps API Key
uk_UA: Ключ Google Map API

en: Google Translate
uk_UA: Google Перекладач

en: Google responded with the following error code: %s
uk_UA: Google відповів наступним кодом помилки: %s

en: Goose Bay
uk_UA: Гус Бей

en: Gopalganj
uk_UA: Гопалгандж

en: Gorizia
uk_UA: Горіція

en: Gorj
uk_UA: Горж

en: Gorontalo
uk_UA: Горонтало

en: Got it
uk_UA: Зрозумів

en: Gracias a Dios
uk_UA: Грасіас-а-Діос

en: Grams
uk_UA: Грам

en: Granada
uk_UA: Ґранада

en: Grand Bassa
uk_UA: Гранд Басса

en: Grand Cape Mount
uk_UA: Велика гора Маунт

en: Grand Gedeh
uk_UA: Великий Геде

en: Grand Kru
uk_UA: Великий Кру

en: Grand Turk
uk_UA: Гранд-Терк

en: Grand total.
uk_UA: Всього.

en: Grant access
uk_UA: Надати доступ

en: Grant access to downloadable products after payment
uk_UA: Надання доступу до завантажуваних товарів після оплати

en: Graubünden
uk_UA: Граубюнден

en: Gravatar Hovercards
uk_UA: Візитка при наведенні на Gravatar

en: Gravatar Logo
uk_UA: Логотип Gravatar

en: Gravatar Profile
uk_UA: Обліковий запис Gravatar

en: Gravatar alignment:
uk_UA: Вирівнювання Gravatar:

en: Gravatar link. This is an optional URL that will be used when anyone clicks on your Gravatar:
uk_UA: Посилання Gravatar. Це необов’язкове посилання, яке буде використовуватися коли хтось натисне на ваш Gravatar:

en: Gray
uk_UA: Сірий

en: Great News!
uk_UA: Чудові новини!

en: Great couch. color as advertise. seat is nice and firm. Easy to put together. Versatile. Bought one for my mother in law as well. And she loves hers!
uk_UA: Чудовий диван. Колір як в рекламі, сидіння приємне і міцне. Легко скласти. Універсальний. Купив такий і для своєї мами. І вона дуже задоволена!

en: Great experience
uk_UA: Чудовий магазин

en: Great job!
uk_UA: Чудово!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
uk_UA: Чудово!  Ваш сайт успішно пройшов всі тести перевірки стану здоров'я.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
uk_UA: Чудові новини! Ваше замовлення отримано, підтвердження буде надіслано на вашу адресу електронної пошти.

en: Great posts worth seeing from <strong>%s</strong>:
uk_UA: Чудові записи, варті уваги, з <strong>%s</strong>:

en: Greater Accra
uk_UA: Велика Аккра

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Greek
uk_UA: Грецька

en: Green
uk_UA: Зелений

en: Greenland
uk_UA: Гренландія

en: Greenwich
uk_UA: Грінвіч

en: Grenada
uk_UA: Гренада

en: Grey
uk_UA: Сірий

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Grid Layout
uk_UA: Розміщення сіткою

en: Grid view
uk_UA: Перегляд сіткою

en: Gross sales
uk_UA: Валові продажі

en: Gross sales amount
uk_UA: Валовий обсяг продаж

en: Gross sales in the period.
uk_UA: Валовий продаж за період.

en: Gross sales.
uk_UA: Валові продажі.

en: Grosseto
uk_UA: Гроссето

en: Group
uk_UA: Група

en: Group type.
uk_UA: Тип групування.

en: Grouped product
uk_UA: Згрупований товар

en: Grouped products
uk_UA: Згруповані товари

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
uk_UA: Залучайте та утримуйте клієнтів за допомогою інтелектуальної, ефективної автоматизації поштового та SMS маркетинга, а також консолідованого уявлення про взаємодію з клієнтами.

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
uk_UA: Розвивайте свій бізнес на Pinterest! Використовуйте цей офіційний плагін, щоб дозволити покупцям прикріплювати товари під час перегляду вашого магазину, відстежувати конверсії та розміщувати рекламу на Pinterest.

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
uk_UA: Розвивайте свій бізнес за допомогою сотень безкоштовних та платних розширень WooCommerce.

en: Grow your network and make friends.
uk_UA: Розширюйте свою мережу та заводьте друзів.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
uk_UA: Збільшуйте свої онлайн-продажі, рекламуючи свої товари на TikTok, а це більше 1 млрд активних користувачів щомісяця по всьому світу.

en: Grow your store
uk_UA: Розвивайте свій магазин

en: Guadalajara
uk_UA: Гвадалахара

en: Guadalcanal
uk_UA: Гуадалканал

en: Guadeloupe
uk_UA: Гваделупа

en: Guainía
uk_UA: Ґуайнія

en: Guairá
uk_UA: Ґуайра

en: Guam
uk_UA: Гуам

en: Guanacaste
uk_UA: Гуанакасте

en: Guanajuato
uk_UA: Гуанахуато

en: Guangdong / 广东
uk_UA: Гуандун

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
uk_UA: Гуансі-Чжуан

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guatemalan quetzal
uk_UA: Гватемальський кецаль

en: Guaviare
uk_UA: Ґуав'яре

en: Guayaquil
uk_UA: Гуаякіль

en: Guayas
uk_UA: Гуаяс

en: Guelma
uk_UA: Гельма

en: Guernsey
uk_UA: Гуернсі

en: Guernsey pound
uk_UA: Гернсійський фунт

en: Guerrero
uk_UA: Герреро

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Guest checkout
uk_UA: Оформлення замовлень гостей

en: Guest orders
uk_UA: Замовлення гостей

en: Guest sales
uk_UA: Продажі гостям

en: Guimaras
uk_UA: Гімарас

en: Guinea
uk_UA: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk_UA: Гвінея-Бісау

en: Guinean franc
uk_UA: Гвінейський франк

en: Guizhou / 贵州
uk_UA: Ґуйчжоу

en: Gujarat
uk_UA: Гуджарат

en: Gulu
uk_UA: Гулу

en: Guna Yala
uk_UA: Ґуна-Яла

en: Gunma
uk_UA: Ґумма

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
uk_UA: Режим розробки Gutenberg вимагає створення файлів. Запустіть <code>npm install</code>, щоб установити залежності, <code>npm run build</code>, щоб зібрати файли, або <code>npm run dev</code>, щоб зібрати файли та стежити за змінами. Прочитайте файл <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contribution</a>, щоб дізнатися більше інформації.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
uk_UA: Гутенберг вимагає WordPress %s або пізнішої для належного функціонування. Будь ласка, оновіть WordPress перед активацією Gutenberg.

en: Guyana
uk_UA: Гайана

en: Guyanese dollar
uk_UA: Гайанський долар

en: Guárico
uk_UA: Гуаріко

en: Győr-Moson-Sopron
uk_UA: Дьйор-Мошон-Шопрон

en: Gümüşhane
uk_UA: Гюмюшхане

en: HPOS cleanup
uk_UA: Очищення HPOS

en: HPOS could not be disabled.
uk_UA: Неможливо вимкнути HPOS.

en: HPOS could not be enabled.
uk_UA: HPOS не вдалося увімкнути.

en: HPOS data sync enabled:
uk_UA: Увімкнено синхронізацію даних HPOS:

en: HPOS disabled.
uk_UA: HPOS вимкнено.

en: HPOS enabled.
uk_UA: HPOS увімкнено.

en: HPOS enabled:
uk_UA: HPOS увімкнено:

en: HPOS enabled?: %s
uk_UA: HPOS увімкнено?: %s

en: HPOS feature screen enabled:
uk_UA: Увімкнено екран функції HPOS:

en: HPOS is already disabled.
uk_UA: HPOS вже вимкнено.

en: HPOS is already enabled.
uk_UA: HPOS вже увімкнено.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
uk_UA: Попередня перевірка HPOS завершилася невдачею, будь ласка, перегляньте помилки вище

en: HTML Embed
uk_UA: Вставка HTML

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
uk_UA: HTML підпис для вкладення, перетворений для показу.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
uk_UA: HTML-код з дією для направлення користувача туди, де він може вирішити проблему.

en: HTML content for the post, transformed for display.
uk_UA: HTML-вміст для запису, перетворений для показу.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
uk_UA: HTML-опис для вкладення, перетворений для показу.

en: HTML description of the resource.
uk_UA: HTML опис ресурсу.

en: HTML description of the term.
uk_UA: HTML опис елемента.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
uk_UA: Рядки

en: HTML email template
uk_UA: HTML шаблон email

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
uk_UA: HTML уривок для запису, перетворений для показу.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
uk_UA: HTML для автора теми, для відображення.

[ctx: HTML tag]
en: Address
uk_UA: Адреса

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
uk_UA: Попередньо форматовано

en: HTML template
uk_UA: Шаблон HTML

en: HTML title for the object, transformed for display.
uk_UA: HTML назва об'єкта, перетворена для показу.

en: HTML title for the post, transformed for display.
uk_UA: HTML-назва для запису, перетворена для відображення.

en: HTML title for the term.
uk_UA: HTML назва елемента.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
uk_UA: HTML/Multipart email-листи використовують DOMDocument для генерації вбудованих CSS-стилів в шаблонах.

en: HTTP Requests
uk_UA: HTTP Запити

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
uk_UA: HTTP статус перенаправлення повинен бути кодом перенаправлення, 3хх.

en: HTTP requests are blocked
uk_UA: HTTP запити блокуються

en: HTTP requests are partially blocked
uk_UA: HTTP запити частково блокуються

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
uk_UA: HTTP запити блокуються константою %1$s, з білим списком хостів: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
uk_UA: HTTP запити блокуються константою %s, немає дозволених хостів.

en: HTTP requests seem to be working as expected
uk_UA: HTTP запити працюють

en: HTTPS is already supported for your website.
uk_UA: Ваш сайт вже підтримує підключення по HTTPS.

en: HTTPS request failed.
uk_UA: HTTPS запит невдалий.

en: HTTPS status
uk_UA: Статус HTTPS

en: Habiganj
uk_UA: Хабігандж

en: Hainan / 海南
uk_UA: Хайнань

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Haitian Creole
uk_UA: Гаїтянський креольський

en: Haitian gourde
uk_UA: Гаїтянський гурд

en: Hajdú-Bihar
uk_UA: Гайду-Бігар

en: Hakkari
uk_UA: Хаккярі

en: Half tuck into your pants or layer over.
uk_UA: Можна заправити в штани наполовину або носити навипуск.

en: Halifax
uk_UA: Галіфакс

en: Hamadan (همدان)
uk_UA: Хамадан  (همدان)

en: Hamburg
uk_UA: Гамбург

en: Hand
uk_UA: Рука

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
uk_UA: Основна увага нового редактора - це надзвичайно важлива обробка зображень та носіїв. Сподіваємося, ви знайдете аспекти додавання субтитрів або повноцінне розміщення фотографій набагато простіше та надійніше, ніж раніше.

en: Hanover
uk_UA: Ганновер

en: Happy Anniversary with WordPress.com!
uk_UA: Щасливої річниці з WordPress.com!

en: Harare
uk_UA: Хараре

en: Harbin
uk_UA: Харбін

en: Hard crop?
uk_UA: Жорстка обрізка?

en: Hardap
uk_UA: Гардап

en: Harghita
uk_UA: Харгіта

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
uk_UA: Скористайтеся даними WooCommerce для розвитку свого бізнесу. Керуйте потенційними та реальними клієнтами, сегментами продажів за допомогою автоматизації, розцінок, розсилки квитанцій, виставлення рахунків і маркетингу електронною поштою. Підвищуйте ефективність свого магазину за допомогою CRM.

en: Haryana
uk_UA: Хар'яна

en: Haskovo
uk_UA: Хасково

en: Hatay
uk_UA: Хатай

en: Hato Mayor
uk_UA: Ато-Майор

en: Havana
uk_UA: Гавана

en: Have a coupon?
uk_UA: Маєте купон знижки?

en: Have a default theme available
uk_UA: Встановіть тему за замовчуванням

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
uk_UA: Маєте обліковий запис у нас? %1$sУвійдіть тут, щоб переглянути деталі вашого замовлення%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
uk_UA: Ви маєте обліковий запис у нас? %1$sУвійдіть сюди%2$s, щоб переглянути своє замовлення.

en: Have an existing store?
uk_UA: Вже існуючий магазин?

en: Have fun!
uk_UA: Радійте!

en: Have more questions?
uk_UA: Є ще питання?

en: Have questions?
uk_UA: Є питання?

en: Have questions? Stop by our <a href="%1$s">support forums</a>.
uk_UA: Маєте питання? Відвідайте наші <a href="%1$s">форуми підтримки</a>.

en: Have questions? Stop by our <a target="_blank" href="%1$s">support forums</a>.
uk_UA: Маєте питання? Відвідайте наші <a target="_blank" href="%1$s">форуми підтримки</a>.

en: Have questions? Stop by our {{a}}support forums{{/a}}.
uk_UA: Маєте питання? Відвідайте наші {{a}}форуми підтримки{{/a}}.

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
uk_UA: Чи будуть ваші покупці платити готівкою (або іншим шляхом) під час отримання замовлення.

en: Hawaii
uk_UA: Гаваї

en: Hawke’s Bay
uk_UA: Хокс-Бей

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Header Image
uk_UA: Зображення заголовка

en: Header Media
uk_UA: Медіафайл заголовку

en: Header Menu
uk_UA: Меню заголовка

en: Header Text
uk_UA: Текст заголовку

en: Header Text Color
uk_UA: Колір тексту заловку

en: Header Video
uk_UA: Відео заголовка

en: Header cell
uk_UA: Секція заголовка

en: Header image
uk_UA: Зображення заголовку

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
uk_UA: Заголовок оновлено. <a href="%s">Переглянути сайт</a>

en: Headers already sent when generating download error message.
uk_UA: Заголовки вже надіслано під час створення повідомлення про помилку завантаження.

en: Heading 1
uk_UA: Заголовок 1

en: Heading 2
uk_UA: Заголовок 2

en: Heading 3
uk_UA: Заголовок 3

en: Heading 4
uk_UA: Заголовок 4

en: Heading 5
uk_UA: Заголовок 5

en: Heading 6
uk_UA: Заголовок 6

en: Headings
uk_UA: Заголовки

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
uk_UA: Заголовки також є окремими блоками, що допомагає контуру та організації вмісту.

en: Headline
uk_UA: Заголовок

en: Health &amp; Wellness
uk_UA: Здоров’я

en: Health and beauty
uk_UA: Краса та здоров'я

en: Heard Island and McDonald Islands
uk_UA: Острів Херд і острови Макдональд

en: Hebei / 河北
uk_UA: Хебей

en: Hebrew
uk_UA: Іврит

en: Hebron
uk_UA: Хеврон

en: Height
uk_UA: Висота

en: Height (%s)
uk_UA: Висота (%s)

en: Height (in pixel):
uk_UA: Висота (пікс.):

en: Height in pixels
uk_UA: Висота в пікселях

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
uk_UA: Висота кадрування в відсотках від висоти зображення.

en: Height:
uk_UA: Висота:

en: Heilongjiang / 黑龙江
uk_UA: Хейлунцзян

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
uk_UA: Вітаємо, %1$s (не %1$s? <a href="%2$s">Вийти</a>)

en: Hello %s,
uk_UA: Привіт %s,

en: Hello world!
uk_UA: Привіт світ!

en: Hello,
uk_UA: Привіт,

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Help & Support
uk_UA: Допомога та підтримка

en: Help &amp; Support
uk_UA: Допомога та підтримка

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
uk_UA: Допоможіть покращити WooCommerce за допомогою відстеження використання

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
uk_UA: Допомога та підтримка

en: Help build Gutenberg
uk_UA: Допоможіть побудувати Гутенберг

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
uk_UA: Допоможіть покупцям знайти цей товар, призначивши його до категорії, додавши додаткові деталі та керуючи його видимістю у вашому магазині та інших каналах.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
uk_UA: Допоможіть покращити використання WooCommerce

[ctx: Help topic]
en: Appearance
uk_UA: Вигляд

[ctx: Help topic]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: Help topic]
en: Configuration
uk_UA: Конфігурація

[ctx: Help topic]
en: Following
uk_UA: Підписки

[ctx: Help topic]
en: General
uk_UA: Загальне

[ctx: Help topic]
en: Languages
uk_UA: Мови

[ctx: Help topic]
en: Links
uk_UA: Посилання

[ctx: Help topic]
en: Media
uk_UA: Медіа

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
uk_UA: Політика та безпека

[ctx: Help topic]
en: Tools
uk_UA: Інструменти

[ctx: Help topic]
en: Traffic
uk_UA: Трафік

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
uk_UA: Покупки

[ctx: Help topic]
en: Users
uk_UA: Користувачі

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
uk_UA: Віджети та бічні колонки

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
uk_UA: Написання та редагування

en: Help!
uk_UA: Допоможіть!

en: Helsinki
uk_UA: Гельсінкі

en: Henan / 河南
uk_UA: Хенань

en: Here are the details of your order placed on %s:
uk_UA: Ось деталі вашого замовлення на %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
uk_UA: Короткий огляд ролей користувачів і їх можливостей:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
uk_UA: Привіт! Цей конвертер дозволяє Вам вибірково конвертувати існуючі категорії в теґи. Щоб розпочати, оберіть ті категорії, які хочете конвертувати, та натисніть кнопку «Конвертувати».

en: Heredia
uk_UA: Ередія

en: Hermanas Mirabal
uk_UA: Ерманас-Мірабаль

en: Hermosillo
uk_UA: Ермосільо

en: Herrera
uk_UA: Еррера

en: Hesse
uk_UA: Гессен

en: Heves
uk_UA: Гевеш

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
uk_UA: Схоже ви щойно вставили HTML код у вкладку &#8220;Візуально&#8221; віджета Текст. Натомість ви можете вставити свій код у вкладку &#8220;Текст&#8221;. Також, можете спробувати новий віджет &#8220;Власний HTML&#8221;!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
uk_UA: Привіт! Цей конвертер дозволяє Вам вибірково конвертувати існуючі категорії в теґи. Щоб розпочати, оберіть ті категорії, які хочете конвертувати, та натисніть кнопку «Конвертувати».

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт ###USERNAME###,
    
    Це сповіщення підтверджує, що ваша e-mail адреса на ###SITENAME### була змінена на ###NEW_EMAIL###.
    
    Якщо ви не міняли свою e-mail адресу, будь ласка, зв’яжіться з адміністратором сайту:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Це e-mail повідомлення надіслано до ###EMAIL###
    
    З повагою,
    Все на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт ###USERNAME###,
    
    Це сповіщення підтверджує, що ваш пароль на ###SITENAME### був змінений.
    
    Якщо ви не міняли свій пароль, будь ласка, зв’яжіться з адміністратором сайту:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Це e-mail повідомлення надіслано до ###EMAIL###
    
    З повагою,
    Все на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %1$s,
    
    Your friend %2$s has read your draft titled "%3$s" and provided feedback for you to read:
    
    %4$s
    
    You can also see their feedback here:
    %5$s
    
    Thanks for flying with WordPress.com
uk_UA: Привіт %1$s,
    
    Ваш друг %2$s прочитав вашу чернетку під назвою "%3$s" і надав вам такий відгук:
    
    %4$s
    
    Ви також можете побачити цей відгук тут:
    %5$s
    
    Дякуємо за використання WordPress.com

en: Hi %s,
uk_UA: Привіт %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
uk_UA: Привіт! Вдень я кур'єр, а ввечері &#8212; перспективний актор. Це мій блог. Я живу у Львові, люблю свого пса Джека і Пінаколаду. (І ще потрапляти під дощ.)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
uk_UA: Привіт! Завантажте файл CSV, який містить податкові ставки для імпорту в магазин. Виберіть файл .csv для завантаження, потім натисніть кнопку "Завантажити і імпортувати файл".

en: Hi there,
uk_UA: Привіт,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Це повідомлення підтверджує зміну адреси електронної пошти адміністратора на
     ###SITENAME###.
    
    Нова адреса адміністратора - ###NEW_EMAIL###.
    
    Це повідомлення було відправлено на ###OLD_EMAIL###
    
    Успіхів,
    Команда сайту ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Це сповіщення підтверджує що email адреса адміністратора мережі була змінена на
    ###SITENAME###.
    
    Нова email адреса адміністратора мережі - ###NEW_EMAIL###.
    
    Це повідомлення було відправлено на ###OLD_EMAIL###
    
    Успіхів,
    Команда сайту ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
uk_UA: Привіт,
    
    Вас запрошено приєднатися до сайту «%1$s»
    в мережі «%2$s» у ролі %3$s.
    
    Клацніть на посилання, щоб прийняти запрошення:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
uk_UA: Привіт,
    Вас запрошено приєднатися до сайту "%1$s"
    за адресою "%2$s" у ролі %3$s.
    Якщо ви не бажаєте приєднуватися до цього сайту, будь ласка, проігноруйте
    це e-mail повідомлення. Це запрошення дійсне кілька днів.
    
    Натисніть на наступне посилання, щоб активувати свій обліковий запис:
    %%s

en: Hidalgo
uk_UA: Ідальго

en: Hidden
uk_UA: Прихований

en: Hide
uk_UA: Сховати

en: Hide Blog on Dashboard
uk_UA: Ховати блог у Майстерні

en: Hide Comments
uk_UA: Ховати коментарі

en: Hide Details
uk_UA: Сховати деталі

en: Hide advanced options
uk_UA: Приховани розширені опції

en: Hide all results
uk_UA: Ховати всі результати

en: Hide background image
uk_UA: Ховати фонове зображення

en: Hide comments
uk_UA: Ховати коментарі

en: Hide context
uk_UA: Приховати контекст

en: Hide details
uk_UA: Приховати деталі

en: Hide empty categories
uk_UA: Приховати порожні категорії

en: Hide errors from visitors
uk_UA: Приховати помилки від відвідувачів

en: Hide errors from visitors?
uk_UA: Приховати помилки від відвідувачів?

en: Hide free products
uk_UA: Приховати безкоштовні товари

en: Hide from search results
uk_UA: Приховати в результатах пошуку

en: Hide header image
uk_UA: Сховати зображення заголовка

en: Hide if cart is empty
uk_UA: Приховати, якщо кошик порожній

en: Hide image
uk_UA: Сховати зображення

en: Hide in product catalog
uk_UA: Приховати в каталозі товарів

en: Hide out of stock items from the catalog
uk_UA: Приховати відсутні в наявності товари з каталогу

en: Hide password
uk_UA: Сховати пароль

en: Hide post options
uk_UA: Сховати параметри запису

en: Hide related content after posts
uk_UA: Ховати пов’язаний вміст після записів

en: Hide shipping costs until an address is entered
uk_UA: Приховати вартість доставки, доки не буде введено адресу

en: Hide template
uk_UA: Сховати шаблон

en: Hide this
uk_UA: Сховати це

en: Hide this screen
uk_UA: Сховати цей екран

en: Hides all ads on your site
uk_UA: Ховає всі рекламні оголошення на вашому сайті

en: High-Performance Order Storage
uk_UA: Високопродуктивне сховище замовлень

en: High-Performance Order Storage (HPOS)
uk_UA: Високопродуктивне сховище замовлень (HPOS)

en: High-Performance order storage
uk_UA: Високопродуктивне сховище замовлень

en: High-Performance order storage (COT)
uk_UA: Високопродуктивне зберігання замовлень (COT)

en: High-performance order storage (recommended)
uk_UA: Високопродуктивне сховище замовлень (рекомендовано)

en: High-quality videos
uk_UA: Високоякісні відео

en: Highlight required fields with an asterisk
uk_UA: Виділіть потрібні поля зірочкою

en: Highlights
uk_UA: Виділення

en: Highly discounted shipping rates
uk_UA: Тарифи на доставку з великими знижками

en: Higüamo
uk_UA: Ігуамо

en: Himachal Pradesh
uk_UA: Хімачал-Прадеш

en: Hindi
uk_UA: Хінді

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
uk_UA: УВАГА: Ваш пароль коротший ніж 7 символів. Для покращення захисту рекомендуємо вживати великі та малі літери, числа та знаки ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
uk_UA: Підказка: Пароль повинен мати щонайменше 12 символів. Щоб зробити його сильнішим, використовуйте великі та маленькі букви, цифри, та спеціальні символи.

en: Hiroshima
uk_UA: Хіросіма

en: History
uk_UA: Історія

en: Ho Chi Minh
uk_UA: Хо Ши Міна

en: Hobart
uk_UA: Хобарт

en: Hoima
uk_UA: Хойма

en: Hokkaido
uk_UA: Хоккайдо

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
uk_UA: Затримати коментар для одобрення, якщо він містить %s, або більше посилань. (Поширена особливість коментаря зі спамом в тому, що він містить багато посилань.)

en: Hold a comment in the queue if it contains {{numberOfLinks /}} or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
uk_UA: Затримати коментар для одобрення, якщо він містить {{numberOfLinks /}}, або більше посилань. (Поширена особливість коментаря зі спамом в тому, що він містить багато посилань.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
uk_UA: Утримувати запаси (для несплачених замовлень) до х хвилин. Коли ліміт часу досягнуто, замовлення, що очікує, буде скасоване. Залиште порожнім, щоб вимкнути.

en: Hold stock (minutes)
uk_UA: Утримання запасу (у хвилинах)

en: Holiday
uk_UA: Розважальна

en: Homa Bay
uk_UA: Хома-Бей

en: Home
uk_UA: Домівка

en: Home URL
uk_UA: Адреса WordPress

en: Home URL.
uk_UA: Домашня URL.

en: Home page
uk_UA: Домашня сторінка

en: Home page/Archives
uk_UA: Домашня сторінка/Архіви

en: Home, furniture, and garden
uk_UA: Будинок, меблі та сад

en: Homepage
uk_UA: Домашня сторінка

en: Homepage Settings
uk_UA: Налаштування домашньої сторінки

en: Homepage and posts page must be different.
uk_UA: Домашня сторінка та сторінка записів мусять бути різними.

en: Homepage created
uk_UA: Домашня сторінка створена.

en: Homepage: %s
uk_UA: Домашня сторінка: %s

en: Honduran lempira
uk_UA: Гондураська лемпіра

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: Hong Kong Island
uk_UA: Острів Гонконг

en: Hong Kong dollar
uk_UA: Гонконгський долар

en: Honolulu
uk_UA: Гонолулу

en: Hook
uk_UA: Хук

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
uk_UA: Сподіваємось, вони ще повернуться. Детальніше про <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">усунення неполадок із невдалими платежами</a>.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
uk_UA: Сподіваємось, вони ще повернуться. Детальніше про <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">усунення неполадок із невдалими платежами</a>.

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтально

en: Horizontal line
uk_UA: Горизонтальна лінія

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
uk_UA: Горизонтальне положення зліва для початку кадрування в відсотках від ширини зображення.

en: Horizontal space
uk_UA: Горизонтальний пробіл

en: Horizontally
uk_UA: Горизонтально

en: Hormozgan (هرمزگان)
uk_UA: Хормозґан (هرمزگان)

en: Hostel
uk_UA: Готель

en: Houaphanh
uk_UA: Хоафан

en: Hour
uk_UA: Година

en: Hours
uk_UA: Години

en: Hours & Info
uk_UA: Години та інформація

en: Hours:
uk_UA: Години:

en: House number and street name
uk_UA: Номер будинку на назва вулиці

en: Hovd
uk_UA: Ховд

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
uk_UA: Наведіть курсор чи натисніть, щоб побачити кнопки "Увімкнути" та "Попередній перегляд".

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
uk_UA: При наведенні курсору на рядок із публікацію, з’являться посилання для керування цією публікацію. Ви можете виконати наступні дії:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
uk_UA: При наведенні курсору на рядок у списку користувачів з'являться посилання, що дозволяють управляти користувачами. Ви можете виконати наступні дії:

en: How can we help?
uk_UA: Як ми можемо допомогти?

en: How does this work?
uk_UA: Як це працює?

en: How easy was it to add a product attribute?
uk_UA: Наскільки легко було додати атрибут товару?

en: How easy was it to add a product tag?
uk_UA: Наскільки легко було додати позначку товару?

en: How easy was it to add a product?
uk_UA: Наскільки легко було додати товар?

en: How easy was it to add product category?
uk_UA: Наскільки легко було додати категорію товару?

en: How easy was it to edit your product?
uk_UA: Наскільки легко було редагувати ваш товар?

en: How easy was it to import products?
uk_UA: Наскільки легко було імпортувати товари?

en: How easy was it to update an order?
uk_UA: Наскільки легко було оновити замовлення?

en: How easy was it to update your settings?
uk_UA: Наскільки легко було оновити налаштування?

en: How easy was it to use search?
uk_UA: Наскільки легко було використовувати пошук?

[ctx: How long a user has been subscribed to a blog. Example: "Since Sep 16, 2015"]
en: Since %(formattedDate)s
uk_UA: Від %(formattedDate)s

en: How long we retain your data
uk_UA: Як довго ми зберігаємо ваші дані

en: How many items would you like to display?
uk_UA: Скільки елементів Ви хочете щоб відображалось?

en: How many notes in the database?
uk_UA: Скільки нотаток у базі даних?

en: How many photos would you like to display?
uk_UA: Скільки фото ви би хотіли відображати?

en: How many products should be shown per row?
uk_UA: Скільки товарів показувати в рядку?

en: How many rows of products should be shown per page?
uk_UA: Скільки рядків із товарами показувати на сторінці?

en: How many times the coupon can be used in total.
uk_UA: Скільки всього разів можна використати купон.

en: How many times the coupon can be used per customer.
uk_UA: Разів купон може використати один покупець.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
uk_UA: Скільки разів цей купон може бути використано до того, як він стане недійсним.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
uk_UA: Скільки разів цей купон може бути використано окремим користувачем. Відстежуються платіжна електронна пошта для гостей, і ID користувача для зареєстрованих користувачів.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
uk_UA: Яким буде сортування товарів за замовчуванням?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
uk_UA: Спосіб сортування значень в цьому атрибуті за замовчуванням.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
uk_UA: Як слід контролювати кількість цього товару, наприклад, які існують обмеження.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
uk_UA: Як виглядає пошта відправника у вихідних листах WooCommerce.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
uk_UA: Як виглядає ім'я відправника у вихідних листах WooCommerce.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
uk_UA: Як перейти з Magento на WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
uk_UA: Як обраховувати вартість доставки

en: How to customize your product catalog
uk_UA: Як налаштувати каталог товарів

en: How to update your PHP version
uk_UA: Як оновити Вашу версію РНР

en: How to update your database table prefix
uk_UA: Як оновити префікс таблиць вашої бази даних

en: How we protect your data
uk_UA: Як ми захищаємо ваші данні

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт ###USERNAME###,
    
    Нещодавно Ви створили запит про зміну E-mail адреси свого облікового запису.
    
    Якщо це так, будь ласка, натисніть наступне посилання щоб її змінити:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ви можете просто проігнорувати та видалити це повідомлення якщо ви передумали
    міняти свою E-mail адресу.
    
    Це повідомлення було надіслане на ###EMAIL###
    
    З повагою,
    Все на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email. 
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
uk_UA: Привіт, %1$s,
    
    Платіжний шлюз "%2$s" щойно був активований на цьому сайті:
    %3$s
    
    Якщо це було зроблено навмисно, ви можете безпечно проігнорувати цей лист і видалити його.
    
    Якщо ви не активували цей платіжний шлюз, будь ласка, увійдіть на свій сайт і розгляньте можливість його вимкнення тут:
    %4$s
    
    Цей лист був відправлений на %5$s
    
    З повагою,
    Всі в %6$s
    %7$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
uk_UA: Привіт USERNAME,
    
    Ваш новий обліковий запис створено.
    
    Ви можете увійти, використовуючи наступну інформацію:
    Ім’я користувача: USERNAME
    Пароль: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Дякуємо!
    
    --Команда SITE_NAME

en: Howdy!
uk_UA: Привіт!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
uk_UA: Привіт!
    
    WordPress має вбудовану функцію що визначає коли плагін або тема спричиняє фатальну помилку на вашому сайті та сповіщає вас цим автоматичним повідомленням.
    ###CAUSE###
    Спочатку відвідайте свій сайт (###SITEURL###) і перевірте чи є якісь видимі проблеми. Далі, зайдіть на сторінку, на якій виникла помилка (###PAGEURL###) та перевірте чи є на ній якісь видимі проблеми.
    
    ###SUPPORT###
    
    Якщо ваш сайт виглядає зламаним і ви не можете нормально увійти в Майстерню, WordPress тепер має спеціальний "режим відновлення". Це дозволяє вам безпечно увійти у вашу Майстерню для подальших дій.
    
    ###LINK###
    
    Для безпеки вашого сайту, термін дії цього посилання закінчується через ###EXPIRES###. Але не турбуйтеся, вам буде надіслано нове посилання якщо помилка виникне знову після закінчення терміну дії цього посилання.
    
    Для отримання допомоги у вирішенні цієї проблеми вам може бути потрібна наступна інформація:
    
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
uk_UA: Привіт! Jetpack хоче з’єднатися з вашим обліковим записом WordPress.com.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
uk_UA: Привіт! Будь ласка, оновіть Jetpack перед з’єднанням.

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
uk_UA: Привіт! Оновлення плагінів і тем на вашому сайті (%s) не вдалося.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
uk_UA: Привіт! Оновлення плагінів на вашому сайті (%s) не вдалося.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
uk_UA: Привіт! Деякі плагіни і теми були автоматично оновлені до їх останньої версії на вашому сайті %s.З вашого боку ніяких додаткових дій не потрібно.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
uk_UA: Привіт! Деякі плагіни були автоматично оновлені до їх останньої версії на вашому сайті %s. З вашого боку ніяких додаткових дій не потрібно.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
uk_UA: Привіт! Деякі теми були автоматично оновлені до їх останньої версії на вашому сайті %s. З вашого боку ніяких додаткових дій не потрібно.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
uk_UA: Привіт! Оновлення тем на вашому сайті (%s) не вдалося.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
uk_UA: Привіт! Цей імпортер дозволяє під'єднуватися безпосередньо до LiveJournal і отримати всі свої публікації та коментарі.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
uk_UA: Привіт! Цей засіб імпорту дозволить імпортувати в WordPress Ваші публікації і коментарі з Вашого акаунту Blogger.

en: Howdy,
uk_UA: Привіт,

en: Howdy,
    
    %1$s reblogged your post "%2$s" on the blog %3$s. Congrats!
    
    Here is the post they reblogged: %4$s
    Here is their reblog: %5$s
    Here is their blog: %6$s
    
    WordPress.com | Thanks for flying with WordPress!
uk_UA: Привіт,
    
    Користувач %1$s поділився вашим записом "%2$s" на блозі %3$s. Вітаємо!
    
    Ось запис, яким поділився користувач: %4$s
    Ось те, що скопіював користувач: %5$s
    А це блог користувача: %6$s
    
    WordPress.com | Дякуємо за використання WordPress!

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
uk_UA: Привіт,
    
    Користувачу %1$s недавно сподобався ваш запис: %2$s
    
    Ось посилання на цей запис:
    
    →	 %3$s
    %4$s
    
    Якщо ви більше не хочете отримувати сповіщення про вподобання:
    %5$s

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Зроблено запит на виконання наступної дії відносно вашого облікового запису:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Щоби підтвердити запит, будь ласка, натисніть наступне посилання:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Ви можете безпечно проігнорувати та видалити це повідомлення якщо
    ви не хочете робити цю дію.
    
    З повагою,
    Всі з ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Запит щодо особистих даних користувача підтверджено на ###SITENAME###:
    
    Користувач: ###USER_EMAIL###
    Запит: ###DESCRIPTION###
    
    Ви можете переглянути та керувати цими запитами щодо особистих даних тут:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    З повагою,
    Всі з ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
uk_UA: Вітаємо!
     
     Дякуємо за реєстрацію на  WordPress.com. Для активації вашого щойно заведеного акаунту будь-ласка натисніть на це посилання:
     
     %s
     
     -- Команда WordPress.com

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Ваш запит на експорт персональних даних виконано. Ви можете
    завантажити свої особисті дані, натиснувши на посилання нижче.
    Для конфіденційності і безпеки, ми автоматично видаляємо файл
    до ###EXPIRATION###, тому, будь ласка, завантажте його до цього часу.
    
    ###LINK###
    
    З повагою,
    Всі з ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Ваш запит на видалення своїх особистих даних на сайті ###SITENAME### виконано.
    
    Якщо у вас виникли будь-які запитання чи зауваження, будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.
    
    Для більш детальної інформації, ви також можете прочитати нашу політику конфіденційності: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    З повагою,
    Всі з ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uk_UA: Привіт,
    
    Ваш запит на видалення особистих даних на сайті ###SITENAME### виконано.
    
    Якщо у вас виникли будь-які запитання чи зауваження, будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.
    
    З повагою,
    Всі з ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
uk_UA: Привіт, %s

en: Howdy.
    
    You recently signed up to follow one of my posts. This means once you confirm below, you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and nothing more will happen.
uk_UA: Привіт.
    
    Ви недавно підписалися на один з моїх записів. Це означає, що після підтвердження нижче, ви будете отримувати e-mail повідомлення коли з’являютимуться нові коментарі.
    
    Щоби підписатися, натисніть "Підтвердити підписку" нижче. Якщо ви вважаєте, що це помилка, проігноруйте це повідомлення і нічого не станеться.

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
uk_UA: Однак, це ваш обов'язок правильно використовувати ці ресурси, надавати інформацію, яку вимагає ваша політика конфіденційності, і зберігати цю інформацію актуальною та точною.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
uk_UA: Схоже, що адресу WordPress сайту встановлено константою PHP і не може бути оновлено. Вам буде потрібно відредагувати %1$s і видалити або оновити визначення для %2$s і %3$s.

en: Howland Island
uk_UA: Острів Хауленд

en: Huambo
uk_UA: УамбоCity in Angola

en: Huancavelica
uk_UA: Уанкавеліка

en: Hubei / 湖北
uk_UA: Хубей

en: Huehuetenango
uk_UA: Уеуетенанго

en: Huelva
uk_UA: Уельва

en: Huesca
uk_UA: Уеска

en: Huge
uk_UA: Величезний

en: Huila
uk_UA: Уїла

en: Human readable label for the stat.
uk_UA: Зрозуміла мітка параметра.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
uk_UA: Зручна для сприйняття мітка сегмента, назва товару або варіанту.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
uk_UA: Людино-читабельні позначки для типу запису для різних контекстів.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
uk_UA: Людиночитаючі позначки таксономії для різних контекстів.

en: Humor
uk_UA: Гумор

en: Hunan / 湖南
uk_UA: Хунань

en: Hunedoara
uk_UA: Хунедоара

en: Hungarian
uk_UA: Угорський

en: Hungarian forint
uk_UA: Угорський форинт

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: Huánuco
uk_UA: Уануко

en: Huíla
uk_UA: Уїлаa

en: Hyogo
uk_UA: Хьоґо

en: Hîncești
uk_UA: Хинчешти

en: I already have an account
uk_UA: Я вже маю обліковий запис

en: I am ready!
uk_UA: Я готовий(а)!

en: I do not have an account yet
uk_UA: Я ще не маю облікового запису

en: I don't have any products yet.
uk_UA: У мене поки немає товарів.

en: I don't know how to get a date from a %s
uk_UA: Я не знаю, як отримати дату з %s

en: I don't understand
uk_UA: Не розумію

en: I forgot my password
uk_UA: Я забув(ла) свій пароль

en: I got the kind sofa. The look and feel is high quality, and I enjoy that it is a medium level of firmness. Assembly took a little longer than I expected, and it came in 4 boxes. I am excited about the time / st…
uk_UA: Мені дістався гарний диван. Виглядає чудово, приємно користуватися, і мені подобається, що він має середній рівень жорсткості. Збірка зайняла трохи більше часу, ніж я очікував. Доставили у 4 коробках. Я в захваті від термінів...

en: I have read and agree to the website %s
uk_UA: Я прочитав (а) і погоджуюся з правилами сайту %s

en: I plan to sell both physical and digital products
uk_UA: Я планую продавати як фізичні, так і віртуальні товари

en: I plan to sell digital products
uk_UA: Я планую продавати цифрові товари

en: I plan to sell physical products
uk_UA: Я планую продавати фізичні товари

en: I really need an ID for this to work.
uk_UA: Мені правда потрібен ID щоб це спрацювало.

en: I use it at home.
uk_UA: Я використовую його вдома.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
uk_UA: Я використовую його всюди, на роботі та вдома, і де тільки можу!

en: I use it in school!
uk_UA: Я використовую його в школі!

en: I use it in school.
uk_UA: Я використовую його в школі.

en: I will also be selling products or services in person.
uk_UA: Я також буду продавати товари або послуги особисто.

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
uk_UA: Я хочу, щоби мій сайт був приватним, видимим тільки мені та користувачам, яких я оберу

en: I'm Sure &raquo;
uk_UA: Я впевнений(а) &raquo;

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
uk_UA: Я впевнений, що хочу назавжди відключити свій сайт, і усвідомлюю, що ніколи не зможу повернути його або використовувати %s знову.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
uk_UA: ID #%1$s: %2$s <strong>Вибачте, Вам не дозволено видалити цього користувача.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
uk_UA: ID #%1$s: %2$s <strong>Поточного користувача не буде видалено.</strong>

en: ID %d
uk_UA: Ідентифікатор %d

en: ID is invalid.
uk_UA: Невірний ідентифікатор.

en: ID of parent grouping.
uk_UA: Ідентифікатор батьківської групи.

en: ID of sidebar.
uk_UA: ID бічної колонки.

en: ID of template.
uk_UA: ID шаблону.

en: ID of the note record.
uk_UA: Ідентифікатор запису примітки.

en: ID of the parent product, if applicable.
uk_UA: ID батьківського товару, якщо застосовується.

en: ID of the post context.
uk_UA: ID контексту запису.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
uk_UA: ID способу доставки, на основі якого був розрахований тариф.

en: ID of the shipping rate.
uk_UA: ID тарифу доставки.

en: ID to reassign posts to.
uk_UA: Перепризначити записи на цей ідентифікатор.

en: ID.
uk_UA: Номер.

en: ID: %d
uk_UA: Ідентифікатор: %d

en: IDs for settings sub groups.
uk_UA: Ідентифікатори для підгруп установок.

en: IMPORTANT
uk_UA: ВАЖЛИВО

en: IO error.
uk_UA: Помилка читання/запису.

en: IP Address
uk_UA: IP адреса

en: IP address
uk_UA: IP адреса

en: IP address for the comment author.
uk_UA: IP адреса автора коментаря.

en: IP address for the downloader.
uk_UA: IP-адреса завантажувача.

en: IP address.
uk_UA: IP-адреса.

en: IPN email notifications
uk_UA: IPN Email Сповіщення

en: IPN payment completed
uk_UA: IPN оплату завершено

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
uk_UA: Код ISO країни, в яку виконується доставка.

en: ISO code of the country.
uk_UA: ISO код країни.

en: ISO code or name of the state, province or district.
uk_UA: ISO код або назва штату, провінції, області, району.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
uk_UA: Код ISO або назва області, провінції або району, куди виконується доставка.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
uk_UA: ISO3166 alpha-2 код країни.

en: ISO4217 currency code.
uk_UA: Код валюти ISO4217.

en: Ialomița
uk_UA: Яломіца

en: Ialoveni
uk_UA: Яловень

en: Iași
uk_UA: Ясси

en: Ibanda
uk_UA: Ібанда

en: Ibaraki
uk_UA: Ібаракі

en: Ica
uk_UA: Іка

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: Icelandic
uk_UA: Ісландська

en: Icelandic kr&oacute;na
uk_UA: Ісландська крона

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Icon + text
uk_UA: Іконка + текст

en: Icon URL
uk_UA: Посилання на іконку

en: Icon of block type.
uk_UA: Іконка типу блоку.

en: Icon only
uk_UA: Тільки іконка

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
uk_UA: Id повинен починатися з літери, і містити тільки букви, цифри, тире, крапки, коми або знак підкреслення.

en: Idaho
uk_UA: Айдахо

en: Identicon (Generated)
uk_UA: Identicon (Згенеровано)

en: Identifier
uk_UA: Ідентифікатор

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
uk_UA: Якщо %1$s вимкнено, зверніться до свого адміністратора з проханням увімкнути цей модуль, або перегляньте <a href="%2$s">документацію Apache</a> чи <a href="%3$s">інші джерела</a> для допомоги.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
uk_UA: Якщо оплата при отриманні є доступною тільки для певних способів  доставки, налаштуйте це тут. Залиште порожнім, щоб увімкнути для усіх способів доставки.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
uk_UA: Якщо вартість визначена, ця опція визначає, чи застосовуються податки до цієї суми.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
uk_UA: Якщо медіа файл не був прикріплений до будь-якого вмісту, ви побачите це в колонці "Завантажено для", та зможете натиснути "Прикріпити", щоби відкрити невелике вікно, яке дозволить вам знайти існуючий вміст і прикріпити файл.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
uk_UA: Якщо новий користувач буде створений WordPress, то його пароль буде згенерований автоматично. Якщо необхідно, змінить деталі користувача власноруч.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
uk_UA: Якщо ваша програма або веб-сайт дозволяє експортувати Ваші посилання або підписки в форматі OPML, Ви можете імпортувати їх тут.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
uk_UA: Якщо прапорець встановлено, може бути доступна безкоштовна доставка при певній сумі замовлення без урахування знижки.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
uk_UA: Якщо хочете, WordPress буде автоматично повідомляти різні сервіси про ваші нові записи.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
uk_UA: Якщо цей метод увімкнено, він з'явиться у вікні оформлення замовлення на основі блоків.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
uk_UA: Якщо цей параметр увімкнено, цей текст відображатиметься на загальнодоступному сайті. Ви можете використовувати його для показу подій або рекламних акцій відвідувачам!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
uk_UA: Якщо керування запасами увімкнене, це керує чи дозволене резервування.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
uk_UA: Якщо запаси керовані, то ці параметри дозволяють включити резервування замовлень. Якщо включено, то кількість товарів в запасі може бути нижче 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
uk_UA: Якщо відправлений запит, буде обчислено кількість значень атрибутів товарів у колекції.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
uk_UA: Якщо вибрано опцію "Видалити весь вміст", відповідні вебхуки WooCommerce <b>не</b> будуть видалені та будуть приписані до ID користувача 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
uk_UA: Якщо обрано метод "Примусове завантаження" або "X-Accel-Redirect/X-Sendfile", але він не працює, система буде використовувати метод "Перенаправлення" в крайньому випадку. <a href="%1$s">Ознайомтеся з цим посібником</a>, щоб отримати детальну інформацію.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
uk_UA: Якщо потрібного скрипту немає у списку, <a href="%s">пошукайте його в каталозі додатків</a>.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
uk_UA: Якщо це посилання стосується людини, Ви можете зазначити ступінь Ваших відношень за допомоги цієї форми. Дізнатися більше про цю можливість можна тут: <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
uk_UA: Якщо платіж було повернено через API.

en: If the product is downloadable.
uk_UA: Якщо товар можна завантажити.

en: If the product is virtual.
uk_UA: Якщо товар віртуальний.

en: If the quantity in the cart is editable or fixed.
uk_UA: Кількість у кошику доступна для редагування або фіксована.

en: If the quantity is editable or fixed.
uk_UA: Якщо кількість доступна для редагування або фіксована.

en: If the variation is downloadable.
uk_UA: Якщо варіація завантажувана.

en: If the variation is virtual.
uk_UA: Якщо варіація віртуальна.

en: If the variation is visible.
uk_UA: Якщо варіація є видима.

en: If this attribute has term archive pages.
uk_UA: Якщо цей атрибут має архівні сторінки значення.

en: If this is a default attribute
uk_UA: Якщо це атрибут за замовчуванням

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
uk_UA: Якщо сталася помилка, просто проігноруйте цей лист, і нічого не станеться.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
uk_UA: Якщо true і якщо безкоштовна доставка вимагає купону, цей купон активує безкоштовну доставку.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
uk_UA: Якщо встановлено, Akismet автоматично буде видаляти найжахливіший спам, не поміщаючи його в папку спаму.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
uk_UA: Якщо true, буде обчислено рейтинг товарів в колекції.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
uk_UA: Якщо true, буде обчислено кількість запасів товарів в колекції.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
uk_UA: Якщо true, обчислюються мінімальна і максимальна ціни товару для колекції.

en: If true, empty terms will not be returned.
uk_UA: Якщо true, порожні умови не повертаються.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
uk_UA: Якщо true, одне замовлення може містити лише одну позицію товару.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
uk_UA: Якщо встановлено, то в списку коментарів буде вказано кількість схвалених коментарів для кожного автора.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
uk_UA: Якщо true, цей купон можна використати тільки індивідуально. Інші застосовані купони будуть видалені з кошика.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
uk_UA: Якщо true, примітка показується покупцям і вони будуть сповіщені. Якщо false, примітка тільки для довідки адміністратора.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
uk_UA: Якщо true, цей купон не застосовуватиметься до позицій, що мають акційну розпродажну ціну.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
uk_UA: Якщо це правда, ця нотатка буде віднесена до поточного користувача. Якщо невірно, примітка буде віднесена до системи.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
uk_UA: Якщо ви додасте відеоролик, зображення буде використано як резервний варіант під час завантаження відео.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
uk_UA: Якщо у вас вже є сторінка політики конфіденційності, виберіть її нижче. Якщо ні, будь ласка, створіть її.

en: If you already have an API key
uk_UA: Якщо ви вже маєте ключ API

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
uk_UA: Якщо ви є членом регульованої галузі або підпадаєте під дію додаткових законів про конфіденційність, можливо вам варто розкрити цю інформацію тут.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
uk_UA: Якщо ви хочете вставити текст з форматуванням із Microsoft Word, спробуйте відключити цей режим. Редактор автоматично очистить текст, скопійований з Word.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
uk_UA: Якщо ви модифікуєте WooCommerce на батьківській темі, яку ви не створювали особисто, ми рекомендуємо використовувати дочірні теми. Див .: <a href="%s" target="_blank"> Як створити дочірню тему</a>

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
uk_UA: Ви можете переглянути документацію плагіну або запитати автора плагіну про дані які ним збираються і підтримку інструменту видалення даних. Ця інформація може бути доступна в <a href="%s">керівництві по політикам конфіденційності</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
uk_UA: Ви можете переглянути документацію плагіну або запитати автора плагіну про дані які ним збираються і підтримку інструменту експорту даних. Ця інформація може бути доступна в <a href="%s">керівництві по політикам конфіденційності</a>.

en: If you are sure you want to continue please click <strong>I'm Sure</strong>.
uk_UA: Якщо ви впевнені, що ви хочете продовжити, будь ласка, натисніть <strong>Я впевнений(а)</strong>.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
uk_UA: Якщо ви не впевнені що означають ці вирази, ви можете зв’язатися зі своїм хостинг-провайдером. Також ви завжди можете відвідати <a href="%s">Форуми підтримки WordPress</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
uk_UA: Якщо ви використовуєте метод завантаження X-Accel-Redirect разом із сервером NGINX, переконайтеся, що ви застосували налаштування, як описано в посібнику <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
uk_UA: Якщо ви не можете перетягнути букмарклет до своїх закладок, скопіюйте наступний код та створіть нову закладку. Вставте код в поле для посилання (URL) нової закладки.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
uk_UA: Якщо ви не можете придумати складний пароль, скористайтеся кнопкою нижче, щоби згенерувати його.

en: If you change your mind and want to choose a different theme, use the &ldquo;Back to previous step&rdquo; link below.
uk_UA: Якщо ви передумаєте та захочете обрати іншу тему, використайте посилання "Повернутися до попереднього кроку" внизу.

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
uk_UA: Якщо ви об'єднаєте нові <strong>широкі</strong> та <strong>повноцінні</strong> вирівнювання за допомогою галерей, ви можете створити дуже масивний медіа-стилі, дуже швидко:

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
uk_UA: Якщо ви скопіювали файл у шаблон, щоб щось змінити, вам потрібно скопіювати нову версію шаблону та застосувати зміни знову.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
uk_UA: Якщо ви створите обліковий запис, ми збережемо ваше ім&#39;я, адресу, електронну адресу та номер телефону, які будуть використовуватися для заповнення замовлення на майбутні замовлення.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
uk_UA: Якщо ви визначите сторінку "Умови", покупця буде запропоновано прийняти їх перед оформленням замовлення.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
uk_UA: Якщо Ви видалите посилання, воно втратиться назавжди. Наразі немає кошику для видалених посилань.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on 'Manage Subscriptions' and changing your settings.
uk_UA: Якщо ви не запитували цю дію, будь ласка, знехтуйте цим повідомленням. Ви можете блокувати наступні повідомлення, натиснувши "Керувати підписками" та змінивши там свої налаштування.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on <a href='%s'>Manage Subscriptions</a>
uk_UA: Якщо ви не запитували цю дію, будь ласка, знехтуйте цим повідомленням. Ви можете блокувати наступні повідомлення, натиснувши <a href='%s'>Керувати підписками</a>

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
uk_UA: Якщо ви не зробили цього запиту, просто проігноруйте цей електронний лист. Якщо ви хочете продовжити:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
uk_UA: Якщо ви не знаєте як встановити базу даних, вам варто <strong>зв’язатися зі своїм хостинг-провайдером</strong>. Також ви можете знайти допомогу на <a href="%s">Форумах підтримки WordPress</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
uk_UA: Якщо ви взагалі не хочете виводити на сайті зображення в якості заголовка, натисніть кнопку &laquo;Видалити зображення заголовка&raquo; в нижній частині розділу &laquo;Зображення заголовка&raquo;. Якщо пізніше ви захочете повернути його, просто виберіть один із запропонованих варіантів і натисніть &laquo;Зберегти зміни&raquo;.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
uk_UA: Якщо ви не хочете використовувати ваш сайт %s, ви можете видалити його за допомогою цієї форми. Коли ви натиснете <strong>Видалити мій сайт назавжди</strong>, ми відправимо вам листа з посиланням. Перейдіть по ньому, щоб видалити сайт.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
uk_UA: Якщо Ви не введете пароль, УСІ ПУБЛІКАЦІЇ з LiveJournal будуть імпортовані у WordPress як публічні.

en: If you don't add anyone to your site, only you will have access.
uk_UA: Якщо ви не додасте когось до свого сайту, тільки ви матимете доступ.

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
uk_UA: Якщо у вас немає пароля для застосунка (це не пароль для вашого облікового запису), створіть його в %s

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
uk_UA: Якщо ви редагуєте або публікуєте статтю, у вашому веб-переглядачі буде збережений додатковий файл cookie. Цей файл cookie не містить особистих даних і просто вказує ідентифікатор статті, яку ви щойно редагували. Його термін дії закінчується через 1 день.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
uk_UA: Якщо ви виявили помилку у коді ядра WooCommerce, ви можете повідомити про неї у сервісі <a href="%1$s">Github issues</a>. Переконайтеся, що ви ознайомилися з <a href="%2$s"> керівництвом помічника</a>, перш ніж відправити свій запит. Щоб допомогти нам вирішити порушене вами питання, постарайтеся описати його якомога детальніше і додавайте ваш <a href="%3$s">звіт стану системи </a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
uk_UA: Якщо у вас є код купона, будь ласка, застосуйте його нижче.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
uk_UA: Якщо у вас є обліковий запис на цьому сайті або ви залишили коментарі, ви можете подати запит на отримання експортованого файлу особистих даних які ми зберігаємо про вас, включаючи всі дані, які ви надали нам. Ви також можете вимагати, щоб ми стерли будь-які особисті дані, які ми маємо щодо вас. Це не включає будь-які дані, які ми зобов'язані зберігати в адміністративних, правових та цілях безпеки.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
uk_UA: Якщо у Вас є які-небудь публікації в LiveJournal, які позначені як приватні, то вони будуть захищені паролем, після імпортування їх  зможуть бачити лише ті, хто знає пароль.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
uk_UA: Якщо у вас поки немає жодного меню, <strong>натисніть посилання &#8217;створити нове меню&#8217;</strong>.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
uk_UA: Якщо ви маєте записи чи коментарі в іншій системі, WordPress може імпортувати їх до цього сайту. Щоб почати імпортування, оберіть систему нижче:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
uk_UA: Якщо ви купували у нас раніше, будь ласка, введіть свої дані нижче. Якщо ви новий клієнт, будь ласка, перейдіть до розділу "Оплата".

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
uk_UA: Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете ввімкнути збереження свого імені, електронної адреси та сайту в файлах cookie. Це для вашої зручності, так що вам не потрібно буде повторно заповнювати ваші дані, коли ви залишатимете наступний коментар. Ці файли cookie зберігатимуться 1 рік.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
uk_UA: Якщо ви залишаєте коментар, він та його метадані зберігаються протягом невизначеного терміну. Таким чином, ми можемо автоматично визначати та затверджувати кожен наступний коментар замість того, щоб тримати їх у черзі на модерації.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
uk_UA: Якщо вам подобається %1$s, залиште нам оцінку %2$s. Величезне спасибі заздалегідь!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
uk_UA: Якщо вам подобається, ви можете вводити власні структури URL-адрес своїх продуктів тут. Наприклад, використання <code>shop</code> призведе до того, що ваші посилання на продукт будуть схожі на <code>%sshop/sample-product/</code> . Цей параметр впливає лише на URL-адреси продукту, а не такі речі, як категорії продуктів.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно запустити майстер установки ще раз, будь ласка, натисніть на кнопку нижче.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно знову увімкнути або вимкнути розширений список завдань, натисніть кнопку нижче.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
uk_UA: Якщо вам потрібно увімкнути або вимкнути список завдань, натисніть на кнопку нижче.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
uk_UA: Якщо ви потрапили на цей екран помилково і хочете відкрити один зі своїх власних сайтів, можна скористатися наведеними нижче посиланнями.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
uk_UA: Якщо ви видалите цей атрибут, клієнти більше не зможуть придбати деякі варіації цього товару.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
uk_UA: Якщо ви запросите скидання паролю, ваш IP буде вказано в email-повідомленні про скидання.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
uk_UA: Якщо ви володієте англійською, <a href="http://translate.wordpress.com/">ви можете допомогти нам перекласти WordPress вашою мовою</a>.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
uk_UA: Якщо ви завантажуєте зображення на сайт, вам слід уникати завантаження зображень із вбудованими даними про місцезнаходження (EXIF GPS). Відвідувачі сайту можуть завантажувати та витягувати будь-які дані про місцезнаходження із зображень на сайті.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
uk_UA: Якщо ви використовуєте свій сайт у комерційних цілях, і ви берете участь у більш складному зборі або обробці особистих даних, ви повинні зазначити таку інформацію в своїй політиці конфіденційності, крім інформації яку ми вже обговорювали.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
uk_UA: Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви ввійдете в нього, ми встановимо тимчасовий cookie для визначення підтримки cookies вашим браузером, cookie не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузера.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
uk_UA: Якщо ви хочете перетворити свої категорії у позначки (або навпаки), використовуйте <a href="%s">Перетворювач категорій і позначок</a>, доступний у розділі "Імпорт".

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
uk_UA: Якщо вам потрібно експортувати інформацію з цієї сторінки, ви можете скористатися кнопкою нижче для копіювання її в буфер обміну. Ви можете вставити її в текстовий файл і зберегти на диск або, наприклад, відправити в повідомленні співробітникам підтримки або розробникам теми або плагіна.

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете дізнатись більше про те, як створювати додаткові блоки, або якщо ви зацікавлені в тому, щоб допомогти проекту, <a href="%s">перейдіть до сховища GitHub</a> .

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
uk_UA: Якщо бажаєте видалити віджет, але зберегти його параметри — перетягніть його в блок «Неактивні віджети», звідти можна буде його відновити.

en: If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете бачити в одному місці всі блоги та записи, на які ви підписані, <a href="%s">зареєструйте обліковий запис WordPress.com</a>.

en: If you want to see all of the blogs you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете бачити в одному місці всі блоги, на які ви підписані, <a href="%s">зареєструйте обліковий запис WordPress.com</a>.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
uk_UA: Якщо ви хочете запропонувати <span class="help_tip" data-tip="%1$s">живі ставки</span> від конкретного оператора (наприклад, UPS), ви можете знайти різноманітні розширення, доступні для WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">тут</a> .

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
uk_UA: Якщо ви щойно зробили замовлення, перевірте свою електронну пошту на наявність підтвердження.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
uk_UA: Якщо ваша головна адреса PayPal відрізняється від адреси введеної нижче, введіть вашу головну адресу отримувача для вашого аккаунту PayPal тут. Вона буде використовуватись для затвердження запитів IPN.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
uk_UA: Якщо ваш сайт не відображається, зверніться до адміністратора цієї мережі.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
uk_UA: Якщо ваш магазин знаходиться на території ЄС, рекомендуємо крім автоматичних податків використовувати розширення "Номер платника ПДВ (ЄС)". Завдяки йому на сторінці оформлення замовлення з'являється поле, яке дозволяє збирати і перевіряти номер платника ПДВ в ЄС, якщо такий є у клієнта.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
uk_UA: Якщо у вашій темі більше одного зображення заголовка за замовчуванням, або якщо ви самі завантажили більше одного зображення заголовка, у вас є можливість налаштувати WordPress для відображення випадкового зображення на кожній сторінці сайту. Виберіть варіант &laquo;Випадково&raquo; у розділі &laquo;Завантажені зображення&raquo; або &laquo;Зображення за замовчуванням&raquo;.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
uk_UA: Якщо ваша тема має декілька меню, то чіткі назви допоможуть вам керувати ними.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
uk_UA: Якщо використовувана тема має області віджетів, то ви можете також додати туди меню. Зайдіть на <a href="%s">панель управління віджетами</a> і додайте &#8220;Віджет меню навігації&#8221;, щоб відображати меню на бічній панелі або в підвалі.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
uk_UA: Якщо ваша тема підтримує її, ви побачите кнопку &quot;широкий&quot; на панелі інструментів зображення. Спробувати.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
uk_UA: Якщо ваш сайт надає послугу, яка включає в себе автоматичне прийняття рішень - наприклад, дозволяє клієнтам подавати заявку на отримання кредиту або об'єднує їх дані в рекламний профіль - ви повинні зауважити, що це відбувається та включити інформацію про те, як ця інформація використовується, які рішення приймаються з цими агрегованими даними і які права мають користувачі над рішеннями прийнятими без втручання людини.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
uk_UA: Якщо ваш сайт отримує дані про користувачів із третьої сторони, у тому числі рекламодавців, ця інформація повинна бути включена в розділ вашої політики конфіденційності щодо обробки даних третьої сторони.

en: Ifugao
uk_UA: Іфугао

en: Iganga
uk_UA: Іганга

en: Ilaam (ایلام)
uk_UA: Ілам (ایلام)

en: Ilfov
uk_UA: Ілфов

en: Illinois
uk_UA: Іллінойс

en: Illizi
uk_UA: Іллізі

en: Ilocos Norte
uk_UA: Північний Ілокос

en: Ilocos Sur
uk_UA: Південний Ілокос

en: Iloilo
uk_UA: Ілоїло

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Зображення <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Зображення <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Зображень <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
uk_UA: Адреса зображення

en: Image Alignment:
uk_UA: Вирівнювання зображення:

en: Image CSS Class
uk_UA: CSS Class зображення

en: Image Caption
uk_UA: Опис зображення

en: Image Color:
uk_UA: Колір зображення:

en: Image Crop Help
uk_UA: Допомога по обрізанню зображень

en: Image Date/Time
uk_UA: Дата/Час зображення

en: Image Editor Save Failed
uk_UA: Збереження зображення не вдалося.

en: Image File
uk_UA: Файл зображення

en: Image Gallery Carousel
uk_UA: Карусель галереї зображень

en: Image Grid
uk_UA: Сітка зображень

en: Image ID.
uk_UA: Ідентифікатор зображення.

en: Image Link
uk_UA: Посилання зображення

en: Image List
uk_UA: Список зображень

en: Image Position
uk_UA: Позиція зображення

en: Image Processing Error
uk_UA: Помилка обробки зображення

en: Image Rotation
uk_UA: Обертання зображення

en: Image Settings:
uk_UA: Налаштування зображення:

en: Image Size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image Size:
uk_UA: Розмір зображення:

en: Image Title
uk_UA: Назва зображення

en: Image Title Attribute
uk_UA: Атрибут title

en: Image URL
uk_UA: URL Зображення

en: Image URL.
uk_UA: Посилання на зображення:

en: Image Upload Error
uk_UA: Помилка завантаження зображення

en: Image Widget
uk_UA: Зображення

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
uk_UA[0]: Віджет зображень (%d)
uk_UA[1]: Віджети зображень (%d)
uk_UA[2]: Віджети зображень (%d)

en: Image alternative text.
uk_UA: Альтернативний текст зображення.

en: Image could not be processed.
uk_UA: Зображення не може бути оброблене.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
uk_UA: Зображення не вдалось обробити. Будь ласка, поверніться назад і спробуйте ще раз.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
uk_UA: Попередній перегляд області обрізки зображення. Вимагає керування мишею.

en: Image crop failed.
uk_UA: Обрізаня  зображення не вдалося.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
uk_UA: Не існує вмісту зображення. Будь ласка, завантажте знову зображення.

en: Image data.
uk_UA: Дані зображення.

en: Image default align
uk_UA: Вирівнювання зображення за замовчуванням

en: Image default link type
uk_UA: Тип посилання на зображення за замовчуванням

en: Image default size
uk_UA: Розмір зображення за замовчуванням

en: Image description
uk_UA: Опис зображення

en: Image details
uk_UA: Деталі зображення

en: Image edit.
uk_UA: Редагування зображення.

en: Image flip failed.
uk_UA: Перевертання зображення не вдалося.

en: Image metadata is inconsistent.
uk_UA: Несумісні метадані зображення.

en: Image name.
uk_UA: Назва зображення.

en: Image of the product that the review belongs to.
uk_UA: Зображення товару, до якого належить відгук.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
uk_UA: Позиція зображення. 0 означає, що зображення рекомендоване.

en: Image resize failed.
uk_UA: Зміна розмірів зображення не вдалося.

en: Image restored successfully.
uk_UA: Зображення успішно відновлено.

en: Image rotate failed.
uk_UA: Обертання зображення не вдалося.

en: Image saved
uk_UA: Зображення збережено

[ctx: Image settings]
en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Image size in pixels
uk_UA: Розмір зображення в пікселях

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
uk_UA: Повний розмір

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
uk_UA: Великий

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
uk_UA: Середній

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Image size used for products in the catalog.
uk_UA: Розмір зображення для каталогу товарів.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
uk_UA: Розмір основного зображення на сторінках товарів. Ці зображення не будуть обрізані.

en: Image sizes
uk_UA: Розміри зображень

en: Image title:
uk_UA: Назва зображення:

en: Image toolbar (when an image is selected)
uk_UA: Тулбар зображень (коли зображення обрано)

en: Image url
uk_UA: Шлях до зображення

en: ImageMagick supported file formats
uk_UA: Формати файлів, підтримувані ImageMagick

en: ImageMagick version number
uk_UA: Номер версії ImageMagick

en: ImageMagick version string
uk_UA: Рядок версії ImageMagick

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Images &amp; Videos
uk_UA: Зображення та відео

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
uk_UA: Зображення не можна масштабувати до розміру, більшого за оригінал.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
uk_UA: Зображення розміром <strong>%1$d &times; %2$d пікс.</strong> будуть використовуватися як-є.

en: Images should be at least %s tall.
uk_UA: Зображення мають мати щонайменше %s висоти.

en: Images should be at least %s wide.
uk_UA: Зображення мають мати щонайменше %s ширини.

en: Images will be cropped into a square
uk_UA: Зображення будуть обрізані квадратно

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
uk_UA: Зображення буде обрізано відповідно до користувацького співвідношення сторін

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
uk_UA: Зображення відображатимуться, використовуючи формат співвідношення, в якому вони були завантажені

en: Images:
uk_UA: Зображення:

en: Imagick Resource Limits
uk_UA: Imagick ліміти ресурсів

en: Imagick version
uk_UA: Версія Imagick

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
uk_UA: Уявіть, що все, що WordPress може зробити, доступно вам швидко і в одному місці на інтерфейсі. Не потрібно вирахувати HTML теги, класи або запам&#39;ятати складний синтаксис коротких кодів. Це дух за вставкою - кнопка <code>(+)</code> яку ви побачите біля редактора, що дозволяє переглядати всі доступні блоки вмісту та додати їх до вашого повідомлення. Плагіни та теми можуть реєструвати свої власні, відкриваючи всілякі можливості для багатих редагування та публікації.

en: Imbabura
uk_UA: Імбабура

en: Imo
uk_UA: Імо

en: Imperia
uk_UA: Імперія

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import / Export
uk_UA: Імпорт / Експорт

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
uk_UA: Імпортувати <strong>записи, сторінки, коментарі, користувацькі поля, категорії, та позначки</strong> з файлу експорту WordPress

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
uk_UA: Імпортуйте <strong>товари</strong> до вашого магазину з використанням csv-файлу.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
uk_UA: Імпортуйте <strong>податкові ставки</strong> до вашого магазину з використанням csv-файлу.

en: Import Attachments
uk_UA: Імпорт вкладень:

en: Import Blogger
uk_UA: Імпортувати з Blogger

en: Import Blogroll
uk_UA: Імпортувати список посилань

en: Import CSV
uk_UA: Імпорт CSV

en: Import Information
uk_UA: Інформація імпорту

en: Import LiveJournal
uk_UA: Імпорт LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
uk_UA: Імпортувати записи Movable Type або TypePad

en: Import OPML File
uk_UA: Імпортувати OPML файл

en: Import Products
uk_UA: Імпорт товарів

en: Import RSS
uk_UA: Імпорт RSS

en: Import Tumblr
uk_UA: Імпорт Tumblr

en: Import WordPress
uk_UA: Імпортувати WordPress

en: Import Xanga
uk_UA: Імпорт Xanga

en: Import as meta data
uk_UA: Імпортувати як мета-дані

en: Import author:
uk_UA: Імпорт автора:

en: Import complete - imported %s tax rates.
uk_UA: Імпорт завершено - імпортовано %s податкових ставок.

en: Import complete!
uk_UA: Імпорт завершено!

en: Import links in OPML format.
uk_UA: Імпортувати посилання у форматі OPML.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
uk_UA: Імпортувати записи та медіа з Tumblr за допомогою їх API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
uk_UA: Імпортувати записи та коментарі з блогу Movable Type чи Typepad

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
uk_UA: Імпортувати записи та коментарі з блогу Movable Type чи TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
uk_UA: Імпортувати записи з LiveJournal, використовуючи їх API.

en: Import posts from a Tumblr blog into your WordPress.com blog.
uk_UA: Імпортувати записи з блогу Tumblr до вашого блогу WordPress.com

en: Import posts from an RSS feed.
uk_UA: Імпортувати записи з RSS каналу.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
uk_UA: Імпортувати записи, коментарі, та користувачів із блогу Blogger.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
uk_UA: Імпортувати записи, сторінки, коментарі, користувацькі поля, категорії, та позначки з файлу експорту WordPress.

en: Import products
uk_UA: Імпорт товарів

en: Import products from a CSV file
uk_UA: Імпортувати товари з CSV-файлу

en: Import tax rates
uk_UA: Імпортувати податкові ставки

en: Import the next batch
uk_UA: Імпортувати наступну партію

en: Import your blogroll from another system
uk_UA: Імпортувати Ваші посилання з іншої системи

en: Important!
uk_UA: Важливо!

en: Important:
uk_UA: Важливо:

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
uk_UA: Імпортовано партію коментарів %d з <strong>приблизно</strong> %d

en: Imported post <strong>%s</strong>...
uk_UA: Імпортування публікації <strong>%s</strong>.

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
uk_UA: Імпортовано партію коментарів %d з <strong>приблизно</strong> %d

en: Importing
uk_UA: Імпортую

en: Importing Posts
uk_UA: Імпортування публікацій

en: Importing attachment
uk_UA: Імпортування додатку

en: Importing category <em>%s</em>&#8230;
uk_UA: Імпортування категорії <em>%s</em>&#8230;

en: Importing post <em>%s</em>...
uk_UA: Імпортування публікації <em>%s</em>…

en: Importing post...
uk_UA: Імпортування публікації…

en: Importing...
uk_UA: Імпортування…

en: Impressions
uk_UA: Враження:

en: Improve our store offerings
uk_UA: Поліпшення пропозицій наших магазинів

en: In "Mobile"
uk_UA: У "Мобільному"

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
uk_UA: У %1$s використовуйте метод %2$s, а не функцію %3$s. Див. %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
uk_UA: У 2014 році наша тема за замовчуванням дозволить вам створити адаптивний журнальний сайт з сучасним дизайном. Відобразіть на головній свої улюблені записи у вигляді сітки або слайдера. Використовуйте три області для віджетів, щоб налаштувати свій сайт. Спробуйте також змінити уявлення вмісту за допомогою шаблону сторінки на всю ширину і створіть сторінку учасників, щоб показати авторів сайту. Створити журнальний сайт на WordPress стало простіше, ніж коли-небудь.

en: In a few words, explain what this site is about.
uk_UA: В декількох словах опишіть цей сайт.

en: In a few words, explain what your blog is about.
uk_UA: В декількох словах опишіть свій блог.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
uk_UA: На додаток до переліку особистих даних які ви збираєте, вам слід зазначити, чому ви їх збираєте. У цих поясненнях слід зазначити як юридичну основу для збору та збереження даних, так і діючу згоду, надану користувачем.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
uk_UA: Якщо Ви дотепер це не зробили, Ви може імпортувати публікації з Ваших інших блоґів:

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
uk_UA: Щоб  <strong>кешування бази даних</strong> працювало з WooCommerce додайте %1$s до опції "Ignored Query Strings" в <a href="%2$s">налаштуваннях W3 Total Cache</a>.

en: In reply to %s.
uk_UA: У відповідь на %s.

en: In reply to:
uk_UA: У відповідь на:

en: In reply to: %s
uk_UA: У відповідь на: %s

en: In response to
uk_UA: У відповідь на

en: In response to: %s
uk_UA: У відповідь на: %s

en: In stock
uk_UA: Є в наявності

en: In stock?
uk_UA: В наявності?

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
uk_UA: У колонці <strong>Коментар</strong>, наведення на будь-який коментар дає вам можливість одобрити, відповісти (та одобрити), швидко редагувати, редагувати, позначити як спам, або перемістити до кошика цей коментар.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
uk_UA: У колонці <strong>"У відповідь на"</strong> містяться три елементи. Текст - це назва запису, до якого був залишений коментар, і посилання на редагування цього запису. Посилання "Переглянути запис" веде до цього запису на зовнішній частині сайту. Маленька бульбашка з номером показує кількість одобрених коментарів цього запису. Якщо є коментарі в очікуванні, відображається червоний кружечок сповіщення з кількістю коментарів в очікуванні. Натиснувши на кружечок сповіщення, можна побачити коментарі в очікуванні, залишені тільки до цього запису.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
uk_UA: У колонці <strong>Відправлено</strong> відображається дата та час появи коментаря. Натискання посилання дати/часу відправить вас до коментаря на вашому сайті.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
uk_UA: У розділі &laquo;Текст заголовку&raquo; на цій сторінці можна вибрати, відображати текст або приховати його. Можна також вказати колір тексту, натиснувши кнопку &laquo;Вибрати колір&raquo; і ввівши коректний HEX-код, прийнятий в HTML (наприклад, &laquo;#ff0000&raquo; - червоний), або вибравши колір за допомогою інструменту, що з'явиться.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
uk_UA: В області редагування, клавіша Tab вводить символ табуляції.

en: In the end the couch wasn't exactly what I was looking for but my experience with the Burrow team was excellent. First in providing a discount when the couch was delayed, then timely feedback and updates as the...
uk_UA: У результаті диван виявився не зовсім таким, як мені хотілося, але спілкування з командою Burrow було дуже приємним. Спочатку мені зробили знижку через затримку з доставкою, а потім вчасно повідомляли всю потрібну інформацію, наприклад...

en: In the end the couch wasn't exactly what I was looking for but my experience with the Burrow team was excellent. First in providing a discount when the couch was delayed, then timely feedback and updates as the…
uk_UA: У результаті диван виявився не зовсім таким, як мені хотілося, але спілкування з командою Burrow було дуже приємним. Спочатку мені зробили знижку через затримку з доставкою, а потім вчасно повідомляли всю потрібну інформацію, наприклад…

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
uk_UA: Цього разу WordPress знайшов помилку з одним із плагінів - %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
uk_UA: Цього разу WordPress знайшов помилку з темою - %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні пояснити як довго ви зберігаєте особисті дані, зібрані або оброблені сайтом. Хоча ваша відповідальність полягає в тому, щоб скласти графік того, як довго ви тримаєте кожен набір даних і чому ви це зберігаєте, ця інформація повинна бути вказана тут. Наприклад, ви можете сказати, що ви зберігаєте записи контактних форм протягом 6 місяців, облікові записи аналітики протягом 1 року та записи про покупку клієнтів протягом 10 років.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні пояснити, які заходи ви зробили для захисту даних ваших користувачів. Це може включати технічні заходи, такі як шифрування; заходи безпеки, такі як двофакторна аутентифікація; та такі заходи, як підготовка персоналу щодо питань захисту даних. Якщо ви провели оцінку впливу на конфіденційність (Privacy Impact Assessment), ви також можете згадати його тут.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні пояснити, які процедури ви використовуєте для вирішення питання втрати даних, як потенційних так і реальних, таких як внутрішні системи виявлення, механізми контактів чи пошук помилок.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні пояснити, які права мають ваші користувачі щодо своїх даних та як вони можуть скористатися ними.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні перерахувати всі передачі даних вашого сайту за межі ЄС та описати засоби, за допомогою яких ці дані будуть захищені згідно до європейських стандартів захисту даних. Це може включати веб-хостинг, хмарне сховище та інші сторонні послуги.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
uk_UA: У цьому розділі слід вказувати з ким ви обмінюєтеся даними та з якою метою. Це може включати  аналітичні матеріали, маркетингові, платіжні шлюзи, постачальники послуг доставки та сторонні вклади без обмежень.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні назвати та перерахувати всі треті сторони яким ви передаєте дані сайту, у тому числі партнерам, хмарним та платіжним сервісам та стороннім постачальникам послуг, та позначити якими даними ви ділитеся з ними та чому. Надайте, по можливості, посилання на їх політики конфіденційності.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні зазначити, які особисті дані ви збираєте від користувачів та відвідувачів сайту. Це може включати особисті дані, такі як ім'я, адреса електронної пошти, налаштування особистого облікового запису; транзакційні дані, такі як інформація про покупку; і технічні дані, такі як інформація про файли cookie.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні вказати URL-адресу свого сайту, а також назву компанії, організації чи особу що стоїть за нею, а також точну контактну інформацію.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
uk_UA: У цьому розділі ви повинні вказати спосіб контакту з  вами, щодо проблем пов'язаних із конфіденційністю. Якщо вам потрібно мати представника із захисту даних, укажіть її/його їм'я та повну контактну інформацію.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
uk_UA: У цьому підрозділі ви повинні вказати файли cookie, які використовує ваш сайт, зокрема ті, що встановлені вашими плагінами, соціальними мережами та аналітикою. Ми надаємо список файлів cookie, які WordPress встановлює за замовчуванням.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
uk_UA: В цьому розділі ви повинні вказати, які інші процесори платежів ви використовуєте для оплат у Вашому магазині, оскільки вони можуть обробляти дані клієнта. Ми включили PayPal в приклад, але ви повинні видалити це, якщо ви не використовуєте PayPal.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
uk_UA: У цьому підрозділі ви повинні відзначити, який пакет аналізу ви використовуєте, як користувачі можуть відмовитися від відстеження аналітики та посилання на політику конфіденційності постачальника послуг аналітики, якщо така є.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
uk_UA: У цьому підрозділі слід зазначити, яка інформація отримана за допомогою коментарів. Ми відзначили дані, які WordPress збирає за замовчуванням.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
uk_UA: У цьому підрозділі ви повинні зазначити, яка інформація може бути розкрита користувачами, які можуть завантажувати медіа-файли. Усі завантажені файли, як правило, доступні для загального доступу.

en: In your dashboard:
uk_UA: У вашій Майстерні:

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Виконується <span class="count">( %s)</span>
uk_UA[1]: Виконується <span class="count">( %s)</span>
uk_UA[2]: Виконується <span class="count">( %s)</span>

en: In-progress
uk_UA: В процесі

en: Inactive
uk_UA: Бездіяльне

en: Inactive Plugins
uk_UA: Неактивні плагіни

en: Inactive Sidebar (not used)
uk_UA: Неактивна бічна панель (не використовується)

en: Inactive Themes
uk_UA: Неактивні теми

en: Inactive Widgets
uk_UA: Недіючі віджети

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
uk_UA: Неактивні облікові записи - це ті, які не ввійшли або не розмістили замовлення на вказану тривалість. Вони будуть видалені. Будь-які замовлення будуть конвертовані в гостьові замовлення.

en: Inactive plugins
uk_UA: Неактивні плагіни

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
uk_UA: Неактивні плагіни &mdash; ласий шматочок для атакуючих. Якщо ви не використовуєте якийсь плагін, то краще за все буде видалити його.

en: Inactive plugins.
uk_UA: Неактивні плагіни.

en: Inactive widgets
uk_UA: Недіючі віджети

en: Inbox
uk_UA: Вхідні

en: Inches
uk_UA: Дюйми

en: Include downloads
uk_UA: Включити завантаження

en: Included with Plan
uk_UA: Входить до плану

en: Included with plan
uk_UA: Включено з планом

en: Including tax
uk_UA: У тому числі податок

en: Incompatible Archive.
uk_UA: Несумісний архів

en: Incompatible with '%s'
uk_UA: Несумісний з функцією '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
uk_UA: Несумісний з функціями WooCommerce

en: Incorrect post password.
uk_UA: Неправильний пароль до запису.

en: Incorrect username or password.
uk_UA: Невірний лоґін або пароль.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
uk_UA: Збільшити поточну ціну на (сталу суму або %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
uk_UA: Збільшити поточну розпродажну ціну на (сталу суму або %):

en: Increase existing stock by:
uk_UA: Збільшити наявний запас:

en: Increase indent
uk_UA: Збільшити відступ

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Збільшення звичайних цін (фіксована сума або відсоток)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
uk_UA: Збільшення цін розпродажу (фіксована сума або відсоток)

en: Increasing memory allocated to PHP
uk_UA: Збільшення пам'яті, виділеної для PHP

en: Independencia
uk_UA: Індепенденсія

en: India
uk_UA: Індія

en: Indian
uk_UA: Індійський

en: Indian rupee
uk_UA: Індійська рупія

en: Indiana
uk_UA: Індіана

en: Indianapolis
uk_UA: Індіанаполіс

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
uk_UA: Вказує, чи є шаблон власним або частиною ієрархії шаблонів

en: Indicates the order that will appear in queries.
uk_UA: Позначає замовлення, яке з'явиться у запитах.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
uk_UA: За замовчуванням

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
uk_UA: Власна

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
uk_UA: Тема

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
uk_UA: Власна

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
uk_UA: Вказує, чи повинні бути виконані всі умови для результуючого набору або достатньо одного з них. Збіг впливає на наступні параметри: товари, замовлення, ім'я користувача, IP-адреса.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
uk_UA: Вказує, чи повинні бути виконані всі умови для набору результатів або досить одного з них. Відповідність впливає на наступні параметри: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Indicates whether the current variation is the default one.
uk_UA: Показує, чи є поточна варіація початковою.

en: Individual Images
uk_UA: Окремі зображення

en: Individual use only
uk_UA: Тільки для індивідуального використання

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійський

en: Indonesian rupiah
uk_UA: Індонезійська рупія

en: Industry regulatory disclosure requirements
uk_UA: Вимоги до розкриття галузевих нормативних вимог

en: Industry.
uk_UA: Галузь.

en: Inexistent terms.
uk_UA: Неіснуючі групи таксономії.

en: Infinite Scroll
uk_UA: Безкінечна прокрутка

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
uk_UA: Виявлено нескінченний цикл, виконується переривання. Помилок не виявлено.

en: Infinite scroll
uk_UA: Безкінечна прокрутка

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
uk_UA: Інформація про вебсервер, на якому розміщено Ваш сайт.

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
uk_UA: Інформація, введена нижче, буде відображатися <strong>публічно</strong> на <a href="%1$s">вашому обліковому записі</a> та у <a href="%2$s">візитках Gravatar</a>. Ви також можете редагувати свій обліковий запис <a href="%3$s">на %4$s</a>.

en: Information on WordPress.com courses and events (online and in-person).
uk_UA: Інформація про навчальні курси і заходи WordPress.com (очні та онлайн).

en: Inhambane
uk_UA: Іньямбане

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
uk_UA: Вбудований CSS для реєстрації CSS класу необхідного стилем.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
uk_UA: Рядок панелі інструментів (коли обране зображення, посилання, чи попередній перегляд)

en: Inner Mongolia / 內蒙古
uk_UA: Внутрішня Монголія

en: Insert
uk_UA: Вставити

en: Insert Image
uk_UA: Вставити зображення

en: Insert Instagram
uk_UA: Вставити Instagram

en: Insert More Tag
uk_UA: Вставити тег "Більше"

en: Insert Page Break tag
uk_UA: Вставити позначку розриву сторінки

en: Insert Read More tag
uk_UA: Вставити позначку "Читати далі"

en: Insert Tweet
uk_UA: Вставити Tweet

en: Insert YouTube
uk_UA: Вставити YouTube

en: Insert a Gravatar image
uk_UA: Вставити зображення Gravatar

en: Insert an image from another web site
uk_UA: Вставити зображення з іншого сайту

en: Insert audio playlist
uk_UA: Вставити список відтворення аудіо

en: Insert column after
uk_UA: Вставити колонку після

en: Insert column before
uk_UA: Додати колонку перед цією

en: Insert date/time
uk_UA: Вставити дату/час

en: Insert file URL
uk_UA: Вставте URL файлу

en: Insert from URL
uk_UA: Вставити з посилання

en: Insert gallery
uk_UA: Вставити галерею

en: Insert image
uk_UA: Вставити зображення

en: Insert into Navigation Menu
uk_UA: Вставити у меню навігації

en: Insert into Poll
uk_UA: Вставити в опитування

en: Insert into Post
uk_UA: Вставити у запис

en: Insert into page
uk_UA: Вставити на сторінку

en: Insert into post
uk_UA: Вставити в запис

en: Insert into product
uk_UA: Вставити в товар

en: Insert into template
uk_UA: Вставити в шаблон

en: Insert into template part
uk_UA: Вставити в частину шаблону

en: Insert link
uk_UA: Вставити посилання

en: Insert media from another website
uk_UA: Вставити медіа-файл з іншого сайту

en: Insert row
uk_UA: Вставити рядок

en: Insert row after
uk_UA: Вставити рядок після

en: Insert row before
uk_UA: Додати рядок перед цим

en: Insert table
uk_UA: Вставити таблицю

en: Insert video
uk_UA: Вставити відео

en: Insert video playlist
uk_UA: Вставити список відтворення відео

en: Insert/edit code sample
uk_UA: Вставити/Змінити фрагмент коду

en: Insert/edit image
uk_UA: Вставити/редагувати зображення

en: Insert/edit link
uk_UA: Вставити/редагувати посилання

en: Insert/edit media
uk_UA: Вставити/Змінити медіа

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
uk_UA: В категорію %2$s вставлено стільки посилань: %1$d. Все готово! Перейдіть до <a href="%3$s">керування цими посиланнями</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
uk_UA: Вставлено: <strong>%s</strong>

en: Inserted text
uk_UA: Вставлений текст

en: Inserting Media
uk_UA: Вставлення медіа

en: Insights
uk_UA: Деталі

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install %s now
uk_UA: Встановити %s зараз

en: Install &amp; Preview
uk_UA: Встановлення і попередній перегляд

en: Install For Free
uk_UA: Встановити безкоштовно

en: Install Jetpack
uk_UA: Встановити Jetpack

en: Install Now
uk_UA: Встановити

en: Install Parent Theme
uk_UA: Встановити батьківську тему

en: Install Press This
uk_UA: Встановити "Press This"

en: Install Themes
uk_UA: Встановлення тем

en: Install Woo mobile app
uk_UA: Встановіть мобільний додаток Woo

en: Install and preview theme: %s
uk_UA: Встановити і переглянути тему: %s

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
uk_UA: Додати з Google Fonts. Шрифти копіюються на ваш сайт та віддаються з нього.

en: Install plugins
uk_UA: Встановити плагіни

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
uk_UA: Встановіть мобільний додаток WooCommerce для керування замовленнями, отримання повідомлень про продажі та перегляду ключових показників - де б ви не знаходилися.

en: Install the latest version of WordPress
uk_UA: Встановити останню версію WordPress

en: Install the mobile app
uk_UA: Встановити мобільний застосунок

en: Installation Required
uk_UA: Потрібне встановлення

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
uk_UA: Дата встановлення мобільного застосунку WooCommerce.

en: Installation failed.
uk_UA: Встановлення невдале

en: Installed
uk_UA: Встановлено

en: Installed Extensions without a Subscription
uk_UA: Встановлені розширення без підписки

en: Installed Plugins
uk_UA: Встановлені плагіни

en: Installed themes
uk_UA: Встановлені теми

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
uk_UA: Встановлену версію не було протестовано з активною версією WooCommerce %s

en: Installing…
uk_UA: Встановлення…

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
uk_UA: ID примірника способу доставки, на основі якого був розрахований тариф.

en: Instance ID.
uk_UA: ID екземпляра.

en: Instantly
uk_UA: Негайно

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
uk_UA: Інструкції, які буде додано до сторінки подяки та листів.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
uk_UA: Інструкції, які будуть додані на сторінку подяки.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
uk_UA: Недостатньо аргументів для цього XML-RPC методу.

en: Insufficient privileges to export products.
uk_UA: Недостатньо пільг на експорт товарів.

en: Insufficient privileges to import products.
uk_UA: Недостатньо пільг для імпорту товарів.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
uk_UA: Інтегруйте свій магазин WooCommerce з 5000+ хмарними застосунками та сервісами вже сьогодні. Нам довіряють понад 11 000 користувачів.

en: Integration
uk_UA: Інтеграція

en: Integration "%s" is not registered.
uk_UA: Інтеграція "%s" не зареєстрована.

en: Integration registry requires an identifier.
uk_UA: Реєстр інтеграції вимагає ідентифікатора.

en: Interface language
uk_UA: Мова інтерфейсу

en: Interface settings
uk_UA: Налаштування інтерфейсу

en: Internal search handler error.
uk_UA: Помилка внутрішнього обробки пошуку.

en: International
uk_UA: Міжнародна

en: International flat rate (legacy)
uk_UA: Міжнародний єдиний тариф (застаріло)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
uk_UA: Internet Explorer застарів і не дозволяє вам використовувати WordPress повністю. Розгляньте перехід на Microsoft Edge або інший більш сучасний браузер.

en: Interval subtotals.
uk_UA: Проміжні підсумки.

en: Intibucá
uk_UA: Інтібука

en: Introduce yourself.
uk_UA: Представтеся.

en: Introduction
uk_UA: Вступ

en: Inuvik
uk_UA: Інувік

en: Invalid
uk_UA: Ключ невірний

en: Invalid %s
uk_UA: Невірний %s

en: Invalid %s ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор %s

en: Invalid API Key
uk_UA: Некоректний ключ API

en: Invalid API response code (%d).
uk_UA: Невірний код відповіді API (%d)

en: Invalid Account
uk_UA: Невірний обліковий запис

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
uk_UA: Неправильне значення Content-Disposition. Content-Disposition має бути в форматі `attachment; filename="image.png"` або схожому.

en: Invalid Data provided.
uk_UA: Неправильно вказані дані.

en: Invalid ID.
uk_UA: Неправильний номер.

en: Invalid JSON body passed.
uk_UA: Відправлено невірне тіло запиту JSON.

en: Invalid JSONP callback function.
uk_UA: Невірна функція зворотного виклику JSONP.

en: Invalid Poll Author
uk_UA: Невірний автор опитування

en: Invalid Rate ID.
uk_UA: Невірний ID тарифу.

en: Invalid Subscription
uk_UA: Невірна підписка

en: Invalid URL
uk_UA: Невірний URL

en: Invalid URL %s.
uk_UA: Невірний URL %s.

en: Invalid URL format.
uk_UA: Невірний формат URL.

en: Invalid URL.
uk_UA: Недійсна URL-адреса

en: Invalid action - must be a recurring action.
uk_UA: Невірна дія - повинна бути повторюваною дією.

en: Invalid action ID. No status found.
uk_UA: Недійсний ID дії. Статусу не знайдено.

en: Invalid action name.
uk_UA: Невірна назва дії.

en: Invalid activation key.
uk_UA: Невірний код активації.

en: Invalid admin note
uk_UA: Недійсна нотатка адміністратора

en: Invalid answers
uk_UA: Невірні відповіді

en: Invalid attachment ID.
uk_UA: Неправильний ID вкладення.

en: Invalid attribute ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор атрибута.

en: Invalid attribute name.
uk_UA: Невірна назва атрибута.

en: Invalid authentication method
uk_UA: Невірний спосіб аутентифікації

en: Invalid author ID.
uk_UA: Невірний ID автора.

en: Invalid billing email address
uk_UA: Хибна платіжна email адреса

en: Invalid billing email provided.
uk_UA: Невірна адреса електронної пошти для виставлення рахунків.

en: Invalid block type.
uk_UA: Невірний тип блоку.

en: Invalid block.
uk_UA: Невірний блок.

en: Invalid business description.
uk_UA: Некоректний опис бізнесу.

en: Invalid catalog visibility option.
uk_UA: Хибна опція видимості каталогу.

en: Invalid category ID.
uk_UA: Невірний ID категорії.

en: Invalid changeset UUID
uk_UA: Невірний UUID набору змін

en: Invalid comment ID.
uk_UA: Неправильний ID коментаря.

en: Invalid comment author ID.
uk_UA: Невірний ID автора коментаря.

en: Invalid comment content.
uk_UA: Невірний вміст коментаря.

en: Invalid comment status.
uk_UA: Некоректний статус коментаря.

en: Invalid cookie format.
uk_UA: Невірний формат cookie.

en: Invalid cookie.
uk_UA: Невірні cookie.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
uk_UA: Вказано недійсний код країни. Має бути один із: %s

en: Invalid coupon
uk_UA: Недійсний купон

en: Invalid coupon ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор купону

en: Invalid coupon code
uk_UA: Невірний код купону

en: Invalid coupon code.
uk_UA: Недійсний код купона.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
uk_UA: Невірний тип купона - тип купона повинен бути будь-яким з цих: %s

en: Invalid coupon.
uk_UA: Хибний купон.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
uk_UA: Недійсні купони видалені із кошика: "%s"

en: Invalid currency code
uk_UA: Хибний код валюти

en: Invalid customer
uk_UA: Невірний покупець

en: Invalid customer ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор покупця

en: Invalid customer email
uk_UA: Неправильний Email покупця

en: Invalid customer query.
uk_UA: Неправильний запит клієнта.

en: Invalid customer.
uk_UA: Хибний покупець.

en: Invalid data provided.
uk_UA: Надано невірні дані.

en: Invalid data store.
uk_UA: Хибне сховище даних.

en: Invalid data. No selected item.
uk_UA: Невірні дані. Немає вибраних елементів.

en: Invalid data. The item does not exist.
uk_UA: Невірні дані. Елемент відсутній.

en: Invalid data. Unknown state.
uk_UA: Невірні дані. Невідомий стан.

en: Invalid data. Unknown type.
uk_UA: Невірні дані. Невідомий тип.

en: Invalid date.
uk_UA: Невірна дата.

en: Invalid discount amount
uk_UA: Недійсна сума знижки

en: Invalid discount type
uk_UA: Хибний тип знижки

en: Invalid download link.
uk_UA: Невірне посилання завантаження.

en: Invalid download log: no ID.
uk_UA: Невірний журнал завантажень: немає ID.

en: Invalid download log: not found.
uk_UA: Невірний журнал завантажень: не знайдено.

en: Invalid download.
uk_UA: Хибне завантаження.

en: Invalid email address
uk_UA: Невірна e-mail адреса

en: Invalid email address in request.
uk_UA: Невірна email адреса у запиті.

en: Invalid email address restriction
uk_UA: Хибна заборона емейл адреси

en: Invalid email address when generating personal data export file.
uk_UA: Невірна email адреса при створенні файлу експорту персональних даних.

en: Invalid email address.
uk_UA: Невірна адреса e-mail.

en: Invalid featured media ID.
uk_UA: Невірний ID обраного медіа.

en: Invalid field
uk_UA: Неправильне поле

en: Invalid file
uk_UA: Неправильний файл

en: Invalid file type
uk_UA: Невірний тип файлу

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
uk_UA: Недійсний тип файлу. Імпортер підтримує формати файлів CSV і TXT.

en: Invalid form submission.
uk_UA: Неправильні дані форми

en: Invalid hex color.
uk_UA: Невірне HEX-значення кольору.

en: Invalid image URL
uk_UA: Невірне посилання зображення

en: Invalid image URL.
uk_UA: Невірне посилання зображення

en: Invalid image: %s
uk_UA: Невірне зображення: %s

en: Invalid item ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор елементу.

en: Invalid items
uk_UA: Недійсні елементи

en: Invalid key.
uk_UA: Неправильний ключ

en: Invalid layout template ID.
uk_UA: Невірний ID шаблону макета.

en: Invalid menu ID.
uk_UA: Невірний ID меню.

en: Invalid menu location.
uk_UA: Невірне розташування меню.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
uk_UA: Невірний ключ запиту meta_query: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
uk_UA: Невірний ідентифікатор - ідентифікатор вже у використанні.

en: Invalid nonce verification
uk_UA: Невірна спроба верифікації

en: Invalid object type.
uk_UA: Невірний тип об’єкта

en: Invalid or duplicated SKU.
uk_UA: Хибний або продубльований артикул (SKU).

en: Invalid or missing payment token fields.
uk_UA: Хибні або відсутні поля ключа (токена) платежа.

en: Invalid order
uk_UA: Некоректне замовлення

en: Invalid order ID or key provided.
uk_UA: Вказано невірний ID або ключ замовлення.

en: Invalid order ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор замовлення.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
uk_UA: Недійсні ID замовлення під час виклику read_multiple()

en: Invalid order item.
uk_UA: Неправильна позиція замовлення.

en: Invalid order note ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор примітки замовлення

en: Invalid order refund ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор повернення замовлення.

en: Invalid order type: %s.
uk_UA: Невірний тип замовлення: %s.

en: Invalid order.
uk_UA: Невірне замовлення.

en: Invalid page template.
uk_UA: Невірний шаблон сторінки.

en: Invalid parameter(s): %s
uk_UA: Невірний параметр(и): %s

en: Invalid parameter.
uk_UA: Невірний параметр.

en: Invalid parameters.
uk_UA: Неприпустимі параметри.

en: Invalid parent ID
uk_UA: Хибний батьківський ідентифікатор

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
uk_UA: Недійсний пароль. Створіть новий в %s.

en: Invalid path provided.
uk_UA: Надано неправильний шлях.

en: Invalid payment gateway.
uk_UA: Недійсний платіжний шлюз.

en: Invalid payment method.
uk_UA: Невірний спосіб оплати

en: Invalid payment result received from payment method.
uk_UA: Недійсний результат платежу, отриманий від способу оплати.

en: Invalid payment token.
uk_UA: Хибний ключ (токен) платежу.

en: Invalid permission ID.
uk_UA: Неправильний ідентифікатор доступу.

en: Invalid personal data action.
uk_UA: Невірна дія з персональними даними.

en: Invalid personal data request.
uk_UA: Невірний запит на особисті дані.

en: Invalid plugin page.
uk_UA: Невірна сторінка плагіну

en: Invalid plugin path.
uk_UA: Неправильний шлях.

en: Invalid plugin.
uk_UA: Невірний плагін.

en: Invalid post
uk_UA: Неправильна публікація

en: Invalid post ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор запису.

en: Invalid post data.
uk_UA: Невірні дані запису.

en: Invalid post format.
uk_UA: Невірний формат запису.

en: Invalid post id
uk_UA: Невірний ідентифікатор запису

en: Invalid post parent ID.
uk_UA: Невірний ID батьківського запису.

en: Invalid post type.
uk_UA: Неправильний тип публікації.

en: Invalid post.
uk_UA: Невірний запис.

en: Invalid product
uk_UA: Хибний товар

en: Invalid product ID
uk_UA: Хибний ідентифікатор товару

en: Invalid product ID %d.
uk_UA: Неправильний ID товара %d.

en: Invalid product ID.
uk_UA: Неправильний номер товару.

en: Invalid product SKU
uk_UA: Недійсний артикул товару

en: Invalid product attribute ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор атрибута товару

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
uk_UA: Невірний атрибут товару типу order_by - атрибут товару типу order_by повинен бути одним із цих: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
uk_UA: Невірний тип атрибуту товару - тип атрибуту товару повинен бути одним із цих: %s

en: Invalid product category ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор категорії товару

en: Invalid product review ID.
uk_UA: Хибний ідентифікатор відгуку про товар.

en: Invalid product shipping class ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор класу доставки товару

en: Invalid product slug.
uk_UA: Неправильна частина посилання товару.

en: Invalid product tag ID
uk_UA: Невірний ідентифікатор позначки товару

en: Invalid product tax status.
uk_UA: Хибний статус податку товару.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
uk_UA: Недійсний тип товару - тип товару має бути одним з наступних: %s

en: Invalid product type.
uk_UA: Неправильний ID тип товару.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
uk_UA: Невірний тип товару: переданий ідентифікатор не відповідає варіації товару.

en: Invalid product.
uk_UA: Не вірний товар.

en: Invalid products in request body.
uk_UA: Недійсні товари в тілі запиту.

en: Invalid rate
uk_UA: Недійсна ставка

en: Invalid recovery key format.
uk_UA: Невірний формат ключа відновлення.

en: Invalid recovery key.
uk_UA: Невірний ключ відновлення.

en: Invalid refund amount
uk_UA: Невірна сума повернення

en: Invalid refund amount.
uk_UA: Хибна сума відшкодування.

en: Invalid request
uk_UA: Невірний запит

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
uk_UA: Невірний ID запиту при створенні файлу експорту персональних даних.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
uk_UA: Невірний ID запиту при злитті персональних даних для експорту.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
uk_UA: Невірний ID запиту при обробці персональних даних для видалення.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
uk_UA: Невірний ID запиту при відправлені email повідомлення експорту особистих даних.

en: Invalid request ID.
uk_UA: Невірний ID запиту.

en: Invalid request signature.
uk_UA: Невірний підпис запиту.

en: Invalid request status.
uk_UA: Невірний статус запиту.

en: Invalid request type.
uk_UA: Невірний тип запиту.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
uk_UA: Невірний запит. Передайте параметр відповідності.

en: Invalid resource ID.
uk_UA: Хибний ідентифікатор ресурса.

en: Invalid resource id for reassignment.
uk_UA: Невірний ідентифікатор ресурсу для перепризначення.

en: Invalid resource id.
uk_UA: Невірний ідентифікатор ресурсу.

en: Invalid response from data store.
uk_UA: Невірна відповідь зі сховища даних.

en: Invalid review ID.
uk_UA: Недійсний ID відгуку.

en: Invalid review content.
uk_UA: Недійсний вміст відгуку.

en: Invalid revision ID.
uk_UA: Невірний ID ревізії.

en: Invalid role
uk_UA: Невірна роль

en: Invalid role.
uk_UA: Невірна роль.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
uk_UA: Неможливо занести до каталогу. Не вдається зберегти аукціон.

en: Invalid scope %s
uk_UA: Невірний обсяг %s

en: Invalid secret code
uk_UA: Невірний таємний код

en: Invalid setting group.
uk_UA: Хибна група установки.

en: Invalid setting.
uk_UA: Хибне налаштування.

en: Invalid shipping method!
uk_UA: Невірний спосіб доставки!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
uk_UA: Невірна назва скороченого коду: %1$s. Не використовуйте пробіли чи зарезервовані символи: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
uk_UA: Невірна назва скороченого коду: Задана порожня назва.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
uk_UA: Неправильний підпис - не вдалось сортувати параметри.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
uk_UA: Неправильний підпис - надані підписи не співпадають.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
uk_UA: Неправильний підпис  - метод підпису неправильний.

en: Invalid slug.
uk_UA: Невірний ярлик.

en: Invalid status.
uk_UA: Невірний статус.

en: Invalid table id: %s.
uk_UA: Недійсний ID таблиці: %s.

en: Invalid tax class
uk_UA: Хибний клас податку

en: Invalid taxonomy.
uk_UA: Невірна таксономія.

en: Invalid taxonomy: %s.
uk_UA: Невірна таксономія: %s.

en: Invalid term ID.
uk_UA: Невірний ідентифікатор групи таксономії.

en: Invalid theme %s.
uk_UA: Невірна тема %s.

en: Invalid theme.
uk_UA: Невірна тема.

en: Invalid timestamp.
uk_UA: Невірна часова відмітка.

en: Invalid title
uk_UA: Невірний заголовок

en: Invalid tool ID.
uk_UA: Хибний ідентифікатор інструмента.

en: Invalid translation type.
uk_UA: Невірний тип перекладу.

en: Invalid type parameter.
uk_UA: Неприпустимий параметр типу.

en: Invalid user ID for reassignment.
uk_UA: Некоректне значення ID користувача для перепризначення.

en: Invalid user ID.
uk_UA: Невірний ID користувача.

en: Invalid user data.
uk_UA: Невірні дані користувача.

en: Invalid user parameter(s).
uk_UA: Невірний(-і) параметр(и) користувача.

en: Invalid user role. Please try again.
uk_UA: Невірна роль користувача. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Invalid user_id provided
uk_UA: Надано невірний user_id

en: Invalid username or email.
uk_UA: Неправильне ім'я користувача або e-mail.

en: Invalid username or password.
uk_UA: Невірне ім’я користувача або пароль.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
uk_UA: Невірне значення %1$s для %2$s. Очікуване значення повинно бути між %3$s і %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
uk_UA: Некоректне значення для вкладення фону.

en: Invalid value for background position X.
uk_UA: Некоректне значення для позиції фону X.

en: Invalid value for background position Y.
uk_UA: Некоректне значення для позиції фону Y.

en: Invalid value for background repeat.
uk_UA: Некоректне значення для повтору фону.

en: Invalid value for background size.
uk_UA: Некоректне значення для розміру фону.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
uk_UA: Невірне значення для параметра select або count. Неможливо запросити дії.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
uk_UA: Встановлено невірне значення для %1$s. Дозволені значення: %2$s

en: Invalid value posted for %s
uk_UA: Хибне значення записано для %s

en: Invalid value.
uk_UA: Невірне значення.

en: Invalid variation ID
uk_UA: Хибний ідентифікатор варіації

en: Invalid verification code
uk_UA: Невірний код підтвердження

en: Invalid webhook ID.
uk_UA: Хибний ідентифікатор вебхука.

en: Invalid webhook delivery ID.
uk_UA: Неправильний номер доставки веб-хуку.

en: Invalid webhook delivery.
uk_UA: Неправильна доставка веб-хуку.

en: Invalid webhook.
uk_UA: Неправильний вебхук.

en: Invalid widget type.
uk_UA: Невірний тип віджета.

en: Inventory
uk_UA: Наявність

en: Invitation deleted.
uk_UA: Запрошення видалено.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
uk_UA: Новому користувачеві відправлено листа із запрошенням. Він зможе створити обліковий запис після переходу за посиланням для підтвердження.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
uk_UA: Лист-запрошення відправлено користувачеві. Він зможе стати учасником сайту після переходу за посиланням для підтвердження.

en: Invitation resent.
uk_UA: Запрошення надіслано ще раз.

en: Invitation(s) sent.
uk_UA: Запрошення надіслано.

en: Invite New
uk_UA: Запросити ще

en: Invite New Users to Your Blog
uk_UA: Запросити нових користувачів до свого блогу

en: Invite New Users to Your Private Blog
uk_UA: Запросити нових користувачів до свого приватного блогу

en: Invite viewers to your blog
uk_UA: Запрошуйте глядачів до свого блогу

en: Invite your students to contribute to the blog
uk_UA: Запрошуйте своїх студентів допомагати блогу

en: Invites
uk_UA: Запрошення

en: Invoice for order #{order_number}
uk_UA: Рахунок за замовленням #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
uk_UA: Рахунок для замовлення #{order_number} на {site_title}

en: Invoice prefix
uk_UA: Префікс рахунку

en: Ionian Islands
uk_UA: Іонічні острови

en: Iowa
uk_UA: Айова

en: Iqaluit
uk_UA: Ікалуїт

en: Iran
uk_UA: Іран

en: Iran, Islamic Republic of
uk_UA: Іран

en: Iranian rial
uk_UA: Іранський ріал

en: Iranian toman
uk_UA: Перський туман

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Iraqi dinar
uk_UA: Іракський динар

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Iringa
uk_UA: Ірінга

en: Irish
uk_UA: Ірландський

en: Irkutsk
uk_UA: Іркутськ

en: Is DomDocument class enabled?
uk_UA: Клас DomDocument увімкнено?

en: Is GZip enabled?
uk_UA: GZip увімкнено?

en: Is HPOS enabled?
uk_UA: HPOS увімкнено?

en: Is HPOS feature screen enabled?
uk_UA: Чи ввімкнено екран функцій HPOS?

en: Is HPOS sync enabled?
uk_UA: Чи ввімкнено синхронізацію HPOS?

en: Is SUHOSIN installed?
uk_UA: Розширення SUHOSIN встановлено?

en: Is SoapClient class enabled?
uk_UA: Клас SoapClient увімкнено?

en: Is WordPress debug mode active?
uk_UA: Режим налагодження WordPress активовано?

en: Is WordPress multisite?
uk_UA: WordPress мультисайтний?

en: Is a global attribute?
uk_UA: Це глобальний атрибут?

en: Is data sync enabled for HPOS?
uk_UA: Чи ввімкнено синхронізацію даних для HPOS?

en: Is featured?
uk_UA: Рекомендовано?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
uk_UA: Чи увімкнено fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
uk_UA: Чи запис в папці журналу дозволено?

en: Is mbstring enabled?
uk_UA: Чи увімкнено mbstring?

en: Is store connected to Woo.com?
uk_UA: Ваш магазин підключений до Woo.com?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
uk_UA: Ваш магазин підключений до WooCommerce.com?

en: Is the Imagick library available?
uk_UA: Imagick доступний?

en: Is the block dynamically rendered.
uk_UA: Динамічне створення блоку.

en: Is the connection to your store secure?
uk_UA: Чи з'єднання з вашим магазином безпечне?

en: Is the customer a paying customer?
uk_UA: Цей покупець є платником?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
uk_UA: Чи активний щоденний планувальник завдань, коли воно наступного разу запускається?

en: Is the product in stock?
uk_UA: Чи є товар на складі?

en: Is the product on sale?
uk_UA: Чи діє на товар знижка?

en: Is the product purchasable?
uk_UA: Чи можна товар придбати?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
uk_UA: Запаси товару відносяться до невиконаного замовлення? Також дасть помилковий результат, якщо вимкнені повідомлення про невиконане замовлення.

en: Is there no link to us?
uk_UA: Чи немає там посилання на нас?

en: Is this a multisite?
uk_UA: Використання режиму мережі

en: Is this site discouraging search engines?
uk_UA: Заборона на індексацію сайту

en: Is this site using HTTPS?
uk_UA: Використання сайтом HTTPS

en: Is this theme a child theme?
uk_UA: Чи це дочірня тема?

en: Is your site connected to Woo.com?
uk_UA: Ваш сайт підключений до Woo.com?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
uk_UA: Ваш сайт підключений до WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
uk_UA: Чи застосовується на вашому сайті використання схвалених каталогів для завантаження товарів?

en: Isabela
uk_UA: Ісабела

en: Isernia
uk_UA: Ізернія

en: Isfahan (اصفهان)
uk_UA: Ісфахан (اصفهان)

en: Ishikawa
uk_UA: Ісікава

en: Isingiro
uk_UA: Ісінгіро

en: Isiolo
uk_UA: Ісіоло

en: Islamabad Capital Territory
uk_UA: Федеральна столична територія Ісламабад

en: Isle of Man
uk_UA: Острів Мен

en: Ismailia
uk_UA: Ісмаїлія

en: Isparta
uk_UA: Іспарта

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: Israeli new shekel
uk_UA: Ізраїльський новий шекель

en: Istanbul
uk_UA: Стамбул

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
uk_UA: Здається, відсутня одна або кілька таблиць баз даних. Спроба знову створити відсутню таблицю.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
uk_UA: Схоже, що на вашому сайті ще немає меню. Хочете створити? Натисніть кнопку для початку.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
uk_UA: На сайті можуть блокуватися всі або тільки деякі підключення до інших сайтів і служб. При некоректному встановленні це може приводити до неправильної роботи тем і плагінів.

en: It is up to search engines to honor this request.
uk_UA: Але остаточне рішення щодо індексації пошуковики приймають самостійно.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
uk_UA: Ви несете відповідальність за написання всеохоплюючої політики конфіденційності, щоб переконатись, що вона відповідає всім національним та міжнародним законодавчим вимогам щодо конфіденційності, а також щоб ваші правила були актуальними та точними.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
uk_UA: Схоже, що HTTPS на даний момент не підтримується на вашому сайті.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
uk_UA: За даною адресою нічого не знайдено. Спробуйте скористатися пошуком.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
uk_UA: Схоже нічого не знайдено в цьому розміщенні. Може спробуйте відвідати %s безпосередньо?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
uk_UA: Схоже модуль Apache %s не встановлено.

en: It looks like the response did not come from this site.
uk_UA: Схоже, що джерелом відповіді є не цей сайт.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
uk_UA: Схоже на те, що ви намагалися імпортувати свої записи LiveJournal раніше і дію було перервано.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
uk_UA: Схоже ви використовуєте небезпечну версію %s. Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер небезпечним. Для використання всіх можливостей WordPress, будь ласка, оновіть свій браузер.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
uk_UA: Схоже ви використовуєте стару версію %s. Для використання всіх можливостей WordPress, будь ласка, оновіть свій браузер.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Інформацію за запитом знайти не вдалося. Можливо, буде корисний пошук по сайту.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
uk_UA: Схоже ваша мережа працює на веб сервері Nginx. <a href="%s">Дізнайтесь більше про подальшу конфігурацію</a>.

en: It was not good
uk_UA: Це було недобре

en: It was not possible to check your scheduled events
uk_UA: Неможливо перевірити заплановані завдання

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
uk_UA: Не вдалося визначити допустимий час відключення: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
uk_UA: Після останнього оновлення не вдалося синхронізувати каталоги завантажень.

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Italic
uk_UA: Курсив

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Itapúa
uk_UA: Ітапуа

en: Item
uk_UA: Позиція

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
uk_UA: Запас товару №%1$s збільшився з %2$s до %3$s.

en: Item ID.
uk_UA: Ідентифікатор позиції.

en: Item added.
uk_UA: Елемент додано.

en: Item deleted.
uk_UA: Елемент видалено.

en: Item moved down
uk_UA: Товар опустився

en: Item moved up
uk_UA: Товар піднявся

en: Item not added.
uk_UA: Елемент не додано.

en: Item not updated.
uk_UA: Елемент не оновлено.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума для позиції, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Item updated.
uk_UA: Елемент оновлено.

en: Itemized
uk_UA: За позиціями

en: Items
uk_UA: Позиції

en: Items Purchased
uk_UA: Придбані товари

en: Items Subtotal:
uk_UA: Разом по позиціях:

en: Items deleted.
uk_UA: Елемент видалено.

en: Items list
uk_UA: Список елементів

en: Items list navigation
uk_UA: Навігація по списку елементів

en: Items sold
uk_UA: Елементів продано

en: Items sold.
uk_UA: Елементи продані.

en: Ivano-Frankivsk Oblast
uk_UA: Івано-Франківська область

en: Ivory Coast
uk_UA: Кот-д'Івуар

en: Iwate
uk_UA: Івате

en: Izabal
uk_UA: Ісабаль

en: Iğdır
uk_UA: Игдир

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
uk_UA: Часткова відповідність JSON не підтримується у вашому середовищі. Будь ласка, перевірте версію MySQL/MariaDB.

en: JSONP support is disabled on this site
uk_UA: Підтримку JSONP вимкнено на цьому сайті

en: JSONP support is disabled on this site.
uk_UA: Підтримка JSONP вимкнена на цьому сайті.

en: Jabber subscription delivery
uk_UA: Доставка підписок Jabber

en: Jakarta
uk_UA: Джакарта

en: Jalapa
uk_UA: Халапа

en: Jalisco
uk_UA: Халіско

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Jamaican dollar
uk_UA: Ямайський долар

en: Jamalpur
uk_UA: Джамалпур

en: Jambi
uk_UA: Джамбі

en: Jammu and Kashmir
uk_UA: Джамму і Кашмір

en: Jan
uk_UA: січ

en: Jan Mayen
uk_UA: Ян-Маєн

en: Janakpur
uk_UA: Джанакпур

en: January
uk_UA: Січень

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
uk_UA: Січ

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Japanese
uk_UA: Японська

en: Japanese yen
uk_UA: Японська єна

en: Jarvis Island
uk_UA: Острів Джарвіс

en: Jashore
uk_UA: Яшор

en: JavaScript Revisions
uk_UA: Редакції JavaScript

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
uk_UA: JavaScript мусить бути увімкненим, щоби використовувати цю функцію.

en: Jawa Barat
uk_UA: Західна Ява

en: Jawa Tengah
uk_UA: Центральная Ява

en: Jawa Timur
uk_UA: Східна Ява

en: Jayapura
uk_UA: Джаяпура

en: Jaén
uk_UA: Хаен

en: Jersey
uk_UA: Джерсі

en: Jersey pound
uk_UA: Джерсійський фунт

en: Jerusalem
uk_UA: Єрусалим

[ctx: Jetpack Free Plan]
en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: Jetpack Logo
uk_UA: Jetpack логотип

[ctx: Jetpack Premium Plan]
en: Premium
uk_UA: Преміум

en: Jetpack Search
uk_UA: Пошук Jetpack

en: Jetpack Settings
uk_UA: Налаштування Jetpack

en: Jetpack Sitemaps module is active, but unavailable. This can happen if your site is set to discourage search engine indexing. Please enable search engine indexing to allow sitemap generation.
uk_UA: Модуль Jetpack Sitemap активний, але недоступний. Це може статися, якщо ваш сайт налаштований на перешкоджання індексації пошукової системи. Будь ласка, увімкніть індексування пошукової системи, щоб мати змогу створювати карту сайту.

en: Jetpack Sitemaps module is not currently active. Activate it first if you want to work with sitemaps.
uk_UA: Jetpack Sitemaps модуль наразі не активний. Активуйте його спочатку, якщо хочете працювати з картами сайту.

en: Jetpack Support
uk_UA: Підтримка Jetpack

en: Jetpack Tests
uk_UA: Тести Jetpack

en: Jetpack by WordPress.com
uk_UA: Jetpack від WordPress.com

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
uk_UA: Jetpack містить останні версії старих &#8220;%1$s&#8221; плагінів.

en: Jetpack has locked your site's login page.
uk_UA: Jetpack заблокував сторінку входу вашого сайту.

en: Jetpack is not active on this site.
uk_UA: Jetpack не активован на цьому сайті

en: Jetpack is not connected.
uk_UA: Jetpack не підключено.

en: Jetpack is not installed or active.
uk_UA: Jetpack не встановлений або не активний.

en: Jetpack is now handling your backups.
uk_UA: Jetpack тепер обробляє ваші резервні копії.

en: Jetpack logo
uk_UA: Jetpack логотип

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
uk_UA: Jetpack підтримує WordPress версії %s або пізнішу.

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
uk_UA: Від’єднати

en: Jetpack<br>Plugin
uk_UA: Плагін<br>Jetpack

en: Jhalokati
uk_UA: Джалокаті

en: Jharkhand
uk_UA: Джаркханд

en: Jhenaidah
uk_UA: Дженайда

en: Jiangsu / 江苏
uk_UA: Цзянсу

en: Jiangxi / 江西
uk_UA: Цзянсі

en: Jigawa
uk_UA: Джигава

en: Jijel
uk_UA: Джиджель

en: Jilin / 吉林
uk_UA: Гірін

en: Jinja
uk_UA: Дзіндзя

en: Jinotega
uk_UA: Хінотега

en: Job Listings
uk_UA: Вакансії

en: Johannesburg
uk_UA: Йоганнесбург

en: Johnston
uk_UA: Джонстон

en: Johnston Atoll
uk_UA: Атол Джонсон

en: Johor
uk_UA: Джохор

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
uk_UA: Приєднуйтесь до 16 мільйонів клієнтів, які користуються MailChimp. Синхронізувати список та зберігати дані, щоб надсилати автоматичні електронні листи та цільові кампанії.

en: Join the community
uk_UA: Приєднуйтесь до спільноти

en: Join the global community.
uk_UA: Приєднайся до глобальної спільноти.

en: Joined %(month)s %(year)s
uk_UA: Приєднано %(month)s %(year)s

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Jordanian dinar
uk_UA: Йорданський динар

en: Joypurhat
uk_UA: Джайпурхат

en: Juba
uk_UA: Джуба

en: Jujuy
uk_UA: Жужуй

en: Jul
uk_UA: лип

en: July
uk_UA: Липень

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
uk_UA: Лип

en: Jump to footnote reference %1$d
uk_UA: Перейти до зноски %1$d

en: Jump to…
uk_UA: Перейти до:

en: Jun
uk_UA: чер

en: June
uk_UA: Червень

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
uk_UA: Чер

en: Juneau
uk_UA: Джуно

en: Junín
uk_UA: Хунін

en: Jura
uk_UA: Юраswitzerland. kgm

en: Just another %s site
uk_UA: Просто ще один %s сайт

en: Just another WordPress site
uk_UA: Просто ще один сайт на WordPress

en: Just another WordPress.com weblog
uk_UA: Просто ще один сайт на WordPress.com

en: Just get started
uk_UA: Просто для початку

en: Just now
uk_UA: тільки зараз

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
uk_UA: Просто повідомити &mdash; ми отримали ваше замовлення #%s, і його зараз обробляється:

en: Justify
uk_UA: По ширині

en: Justify Text
uk_UA: Вирівняти текст по ширині

en: Jutiapa
uk_UA: Джутіапа

en: Jász-Nagykun-Szolnok
uk_UA: Яс-Надькун-Солнок

en: Kaabong
uk_UA: Каабун

en: Kabale
uk_UA: Кабале

en: Kabarole
uk_UA: Кабароле

en: Kaberamaido
uk_UA: Кабанакайдо

en: Kabul
uk_UA: Кабул

en: Kaduna
uk_UA: Кадуна

en: Kaffrine
uk_UA: Кафрин

en: Kafr el-Sheikh
uk_UA: Кафр-еш-Шейх

en: Kagadi
uk_UA: Каваді

en: Kagawa
uk_UA: Каґава

en: Kagera
uk_UA: Кагера

en: Kagoshima
uk_UA: Каґосіма

en: Kahramanmaraş
uk_UA: Кахраманмараш

en: Kajiado
uk_UA: Каджіадо

en: Kakamega
uk_UA: Какамега

en: Kakumiro
uk_UA: Какуміро

en: Kalangala
uk_UA: Калангала

en: Kalasin
uk_UA: Каласін

en: Kalimantan Barat
uk_UA: Західний Калімантан

en: Kalimantan Selatan
uk_UA: Південний Калімантан

en: Kalimantan Tengah
uk_UA: Центральний Калімантан

en: Kalimantan Timur
uk_UA: Східний Калімантан

en: Kalimantan Utara
uk_UA: Північний Калімантан

en: Kalinga
uk_UA: Калінга

en: Kaliningrad
uk_UA: Каланінград

en: Kaliro
uk_UA: Каліро

en: Kalungu
uk_UA: Калунгу

en: Kamchatka
uk_UA: Камчатка

en: Kampala
uk_UA: Кампала

en: Kamphaeng Phet
uk_UA: Кампаенг Пет

en: Kamuli
uk_UA: Камулі

en: Kamwenge
uk_UA: Камвенге

en: Kanagawa
uk_UA: Канагава

en: Kanchanaburi
uk_UA: Канчанабурі

en: Kano
uk_UA: Кано

en: Kansas
uk_UA: Канзас

en: Kanton
uk_UA: Кантон

en: Kanungu
uk_UA: Канунгу

en: Kaolack
uk_UA: Каолак

en: Kapchorwa
uk_UA: Капхорва

en: Kapelebyong
uk_UA: Капелебуонг

en: Karabük
uk_UA: Карабюк

en: Karachi
uk_UA: Карачі

en: Karaman
uk_UA: Караман

en: Karas
uk_UA: Карас

en: Kardzhali
uk_UA: Кирджалі

en: Karnali
uk_UA: Карналі

en: Karnataka
uk_UA: Карнатака

en: Kars
uk_UA: Карс

en: Kasanda
uk_UA: Касанда

en: Kasese
uk_UA: Касесе

en: Kashgar
uk_UA: Кашгар

en: Kastamonu
uk_UA: Кастамону

en: Katakwi
uk_UA: Катакуві

en: Katavi
uk_UA: Катаві

en: Kathmandu
uk_UA: Катманду

en: Katmandu
uk_UA: Катманду

en: Katsina
uk_UA: Каціна

en: Kavango East
uk_UA: Східне Каванго

en: Kavango West
uk_UA: Західне Каванго

en: Kayseri
uk_UA: Кайсері

en: Kayunga
uk_UA: Кайлунґа

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Kazakhstani tenge
uk_UA: Казахстанський теньге

en: Kebbi
uk_UA: Кеббі

en: Kedah
uk_UA: Кедах

en: Keep editing
uk_UA: Продовжити редагування

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
uk_UA: Зауважте, що коли Ви конвертуватимете категорію з підкатегоріями, ці підкатегорії залишаться без батьківської категорії.

en: Keep the posts table and the orders tables synchronized
uk_UA: Підтримувати синхронізацію таблиць записів та таблиць замовлень

en: Keep this link private
uk_UA: Тримати це посилання закритим

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
uk_UA: Збереження налаштувань віджетів і переміщення його в неактивні віджети

en: Keep your account safe by adding a backup email address and phone number. If you ever have problems accessing your account, WordPress.com will use what you enter here to verify your identity.
uk_UA: Подбайте про безпеку свого облікового запису. Вкажіть резервний номер телефону та адресу електронної пошти. При виникненні проблем з доступом до WordPress.com використовує їх для відновлення доступу до облікового запису.

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
uk_UA: Інформуйте своїх клієнтів за допомогою сповіщень про відстеження.

en: Kelantan
uk_UA: Келантан

en: Kentucky
uk_UA: Кентуккі

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Kenyan shilling
uk_UA: Кенійський шилінг

en: Kepulauan Riau
uk_UA: Острови Ріау

en: Kerala
uk_UA: Керала

en: Kerguelen
uk_UA: Кергелен

en: Kericho
uk_UA: Керичо

en: Kerman (کرمان)
uk_UA: Керман (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
uk_UA: Керманшах (کرمانشاه)

en: Kerry
uk_UA: Керрі

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Key details
uk_UA: Деталі ключа

en: Keyboard Shortcuts
uk_UA: Клавіатурні скорочення

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
uk_UA: Користувачам клавіатури: Працюючи у візуальному редакторі, можна натиснути <kbd>Alt + F10</kbd>, щоб перейти до панелі інструментів.

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Khagrachhari
uk_UA: Кхаграчхарі

en: Khammouane
uk_UA: Хамумане

en: Khandyga
uk_UA: Хандиґа

en: Kharkiv Oblast
uk_UA: Харківська область

en: Kharkivshchyna
uk_UA: Харківська область

en: Khartoum
uk_UA: Хартум

en: Khenchela
uk_UA: Хеншела

en: Kherson Oblast
uk_UA: Херсонська область

en: Khersonshchyna
uk_UA: Херсонська область

en: Khmelnychchyna
uk_UA: Хмельницька область

en: Khmelnytskyi Oblast
uk_UA: Хмельницька область

en: Khomas
uk_UA: Кхомас

en: Khon Kaen
uk_UA: Кон Каен

en: Khulna
uk_UA: Кхулна

en: Khuzestan (خوزستان)
uk_UA: Хузестан (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
uk_UA: Хайбер-Пахтунхва

en: Kiambu
uk_UA: Кіямбу

en: Kibaale
uk_UA: Кібаале

en: Kiboga
uk_UA: Кібога

en: Kibuku
uk_UA: Кікубу

en: Kiev
uk_UA: Київ

en: Kigali
uk_UA: Кігалі

en: Kigoma
uk_UA: Кігома

en: Kikuube
uk_UA: Кікуубе

en: Kildare
uk_UA: Кілдер

en: Kilifi
uk_UA: Кіліфі

en: Kilimanjaro
uk_UA: Кіліманджаро

en: Kilis
uk_UA: Кіліс

en: Kilkenny
uk_UA: Кілкенні

en: Kilograms
uk_UA: Кілограми

en: Kind
uk_UA: Тип

en: Kingman Reef
uk_UA: Кінгмен

en: Kingston
uk_UA: Кінгстон

en: Kinshasa
uk_UA: Кіншаса

en: Kiribati
uk_UA: Кірибаті

en: Kirinyaga
uk_UA: Кіриняга

en: Kiritimati
uk_UA: Кірітімалі

en: Kirov
uk_UA: Кіров

en: Kirovohrad Oblast
uk_UA: Кіровоградська область

en: Kirovohradschyna
uk_UA: Кіровоградська область

en: Kiruhura
uk_UA: Кіругура

en: Kiryandongo
uk_UA: Кіряваронґо

en: Kishoreganj
uk_UA: Кішоргандж

en: Kisii
uk_UA: Кісії

en: Kisoro
uk_UA: Кісоро

en: Kisumu
uk_UA: Кісуму

en: Kitgum
uk_UA: Кігум

en: Kitui
uk_UA: Кітуй

en: Klarna Checkout for WooCommerce
uk_UA: Кларка Checkout для WooCommerce

en: Klarna Payments for WooCommerce
uk_UA: Кларка платежів для WooCommerce

en: Knox
uk_UA: Нокс

en: Knox IN
uk_UA: Нокс, штат Індіана

en: Koboko
uk_UA: Кобоко

en: Kocaeli
uk_UA: Коджаелі

en: Kochi
uk_UA: Кочі

en: Kogi
uk_UA: Когі

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
uk_UA: Кохґілує і Боєрахмед (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kolda
uk_UA: Колда

en: Kole
uk_UA: Коле

en: Kolkata
uk_UA: Калькутта

en: Komárom-Esztergom
uk_UA: Комаром-Естерґом

en: Konya
uk_UA: Конья

en: Korea, Democratic People's Republic of
uk_UA: Північна Корея

en: Korea, Republic of
uk_UA: Південна Корея

en: Korean
uk_UA: Корейський

en: Korçë
uk_UA: Корча

en: Koshi
uk_UA: Косі

en: Kosrae
uk_UA: Косрае

en: Kotido
uk_UA: Котідо

en: Kouffo
uk_UA: Куффо

en: Kowloon
uk_UA: Коулун

en: Krabi
uk_UA: Крабі

en: Kralendijk
uk_UA: Кралендейк

en: Krasnoyarsk
uk_UA: Красноярськ

en: Kuala Lumpur
uk_UA: Куала-Лумпур

en: Kuando Kubango
uk_UA: Куандо Кубанго

en: Kuching
uk_UA: Кучінг

en: Kukës
uk_UA: Кукес

en: Kumamoto
uk_UA: Кумамото

en: Kumi
uk_UA: Кумі

en: Kunene
uk_UA: Кунене

en: Kurdistan / کردستان)
uk_UA: Курдистан / کردستان)

en: Kurigram
uk_UA: Куріграм

en: Kushtia
uk_UA: Куштія

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kuwaiti dinar
uk_UA: Кувейтський динар

en: KwaZulu-Natal
uk_UA: Квазулу-Наталь

en: Kwajalein
uk_UA: Кваджалейн

en: Kwale
uk_UA: Квале

en: Kwania
uk_UA: Кванія

en: Kwanza-Norte
uk_UA: Кванза-Норте

en: Kwanza-Sul
uk_UA: Кванза-Сул

en: Kwara
uk_UA: Квара

en: Kween
uk_UA: Квін

en: Kyankwanzi
uk_UA: Кьанванцці

en: Kyegegwa
uk_UA: Куегегва

en: Kyenjojo
uk_UA: Кюєхо

en: Kyiv
uk_UA: місто Київ

en: Kyiv Oblast
uk_UA: Київська область

en: Kyivshchyna
uk_UA: Київська область

en: Kyotera
uk_UA: Кіотера

en: Kyoto
uk_UA: Кіото

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизстан

en: Kyrgyzstani som
uk_UA: Киргизький сом

en: Kyustendil
uk_UA: Кюстендил

en: Kédougou
uk_UA: Кедугу

en: Kütahya
uk_UA: Кютаг'я

en: Kırklareli
uk_UA: Киркларелі

en: Kırıkkale
uk_UA: Кириккале

en: Kırşehir
uk_UA: Киршехір

en: L'Aquila
uk_UA: Л'Аквіла

en: L/W/H
uk_UA: Д/Ш/В

en: LOVE IT
uk_UA: ПОДОБАЄТЬСЯ

en: La Altagracia
uk_UA: Ла-Альтаграсія

en: La Araucanía
uk_UA: Арауканія

en: La Guaira (Vargas)
uk_UA: Ла-Гуайра (Варгас)

en: La Guajira
uk_UA: Ла-Гуахіра

en: La Libertad
uk_UA: Ла-Лібертад

en: La Pampa
uk_UA: Ла-Пампа

en: La Paz
uk_UA: Ла-Пас

en: La Rioja
uk_UA: Ла-Ріоха

en: La Romana
uk_UA: Ла-Романа

en: La Spezia
uk_UA: Ла Спеція

en: La Union
uk_UA: Ла-Уніон

en: La Unión
uk_UA: Ла-Уньон

en: La Vega
uk_UA: Ла-Вега

en: Label
uk_UA: Позначка

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
uk_UA: Електронна адреса

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
uk_UA: Ім'я

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
uk_UA: Вебсайт

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
uk_UA: Параметр

[ctx: Label for hidden menu in a list on the Stats page.]
en: Show Actions
uk_UA: Показати дії

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
uk_UA: Добавити

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
uk_UA: Керувати

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
uk_UA: Параметри

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
uk_UA: перемістити

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Labuan
uk_UA: Лабуан

en: Ladakh
uk_UA: Ладакх

en: Laghouat
uk_UA: Лагуат

en: Lagos
uk_UA: Лагос

en: Laguna
uk_UA: Лагуна

en: Laikipia
uk_UA: Лайкіпіа

en: Lakshadeep
uk_UA: Лакшадвіп

en: Lakshmipur
uk_UA: Лакшміпур

en: Lalmonirhat
uk_UA: Лалмонірхат

en: Lambayeque
uk_UA: Ламбаєке

en: Lampang
uk_UA: Лампанг

en: Lamphun
uk_UA: Лампун

en: Lampung
uk_UA: Лампунг

en: Lamu
uk_UA: Ламу

en: Lamwo
uk_UA: Лаво

en: Lanao del Norte
uk_UA: Північний Ланао

en: Lanao del Sur
uk_UA: Південий Ланао

en: Language
uk_UA: Мова

en: Language this blog is primarily written in.
uk_UA: Основна мова, якою ведеться цей блог.

en: Language:
uk_UA: Мова:

en: Languages
uk_UA: Мови

en: Lao People's Democratic Republic
uk_UA: Лаос

en: Lao kip
uk_UA: Лаоський кіп

en: Laois
uk_UA: Ліїш

en: Laos
uk_UA: Лаос

en: Lara
uk_UA: Лара

en: Large
uk_UA: Великий

en: Large size
uk_UA: Великий розмір

en: Large size image height
uk_UA: Висота зображення великого розміру

en: Large size image width
uk_UA: Ширина зображення великого розміру

en: Las Palmas
uk_UA: Лас-Пальмас

en: Last 12 months
uk_UA: Останніх 12 місяців

en: Last 24 hours
uk_UA: Останні 24 години

en: Last 3 months
uk_UA: Останні 3 місяці

en: Last 31 days
uk_UA: Останній 31 день

en: Last 7 days
uk_UA: Останні 7 днів

en: Last Active
uk_UA: Остання активність

en: Last IP
uk_UA: Остання IP-адреса

en: Last Login
uk_UA: Останній вхід

en: Last Modified
uk_UA: Останні зміни

en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: Last Post
uk_UA: Останній запис

en: Last Updated
uk_UA: Востаннє оновлено

en: Last Used
uk_UA: Останнє використання

en: Last access
uk_UA: Останній вхід

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
uk_UA: Востаннє редаговано: %1$s, %2$s о %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
uk_UA: Востаннє редаговано %1$s о %2$s

en: Last month
uk_UA: Минулого місяця

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: Last name (optional)
uk_UA: Прізвище (необов'язково)

en: Last name for the user.
uk_UA: Прізвище користувача.

en: Last name.
uk_UA: Прізвище.

en: Last order
uk_UA: Останнє замовлення

en: Last order ID.
uk_UA: Ідентифікатор останнього замовлення.

en: Last order data.
uk_UA: Дані останнього замовлення.

en: Last page
uk_UA: Остання сторінка

en: Last query information:
uk_UA: Остання інформація про запит:

en: Last updated
uk_UA: Востаннє оновлено

en: Last updated %(ago)s
uk_UA: Востаннє оновлено %(ago)s

en: Last updated: %s
uk_UA: Останнє оновлення: %s

en: Last warning, are you sure?
uk_UA: Останнє попередження, ви дійсно впевнені?

en: Last week
uk_UA: Минулого тижня

en: Latest
uk_UA: Останнє

en: Latest Drafts
uk_UA: Останні чернетки

en: Latest Posts
uk_UA: Останні записи

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
uk_UA: Останні

en: Latest version of theme.
uk_UA: Остання версія теми.

en: Latina
uk_UA: Латина

en: Latitude
uk_UA: Широта

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Latvian
uk_UA: Латвійський

en: Launch your store
uk_UA: Запустіть свій магазин

en: Launching Customizer
uk_UA: Запуск Налаштовувача

en: Lavalleja
uk_UA: Лавальєха

en: Layout
uk_UA: Формат

en: Layout Issues
uk_UA: Проблеми структури

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
uk_UA: Блоки макета, як-от кнопки, зображення героя, сепаратори тощо.

en: Layout options:
uk_UA: Параметри розміщення:

en: Layouts
uk_UA: Структури

en: Leaderboard ID.
uk_UA: Ідентифікатор таблиці лідерів.

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn WordPress
uk_UA: Вивчати WordPress

en: Learn about block themes
uk_UA: Дізнайтесь про блокові теми

en: Learn about new products and discounts
uk_UA: Дізнавайтеся про нові товари та знижки!

en: Learn about new products and discounts!
uk_UA: Дізнавайтеся про нові товари та знижки!

en: Learn how
uk_UA: Дізнайтеся як

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
uk_UA: Дізнайтеся як <a href="%s" class="update-browser-link">переглядати сайти щасливо</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
uk_UA: Дізнайтеся про те, як налаштувати заголовок авторизації.

en: Learn how to update
uk_UA: Дізнайтесь як оновити

en: Learn how to upgrade
uk_UA: Дізнайтеся, як оновити

en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn more about %s
uk_UA: Дізнатись більше про %s

en: Learn more about CSS
uk_UA: Дізнатися більше про CSS

en: Learn more about Markdown.
uk_UA: Дізнатися більше про Markdown.

en: Learn more about XML sitemaps.
uk_UA: Дізнайтесь більше про XML карти сайту.

en: Learn more about coupons
uk_UA: Дізнайтесь більше про купони

en: Learn more about debugging in WordPress.
uk_UA: Дізнайтеся більше про налагодження в WordPress.

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
uk_UA: Детальніше про те, як працює відстеження відвідувань сайту і як ви можете допомогти у створенні <a href="%1$s" target="_blank">документації</a>.

en: Learn more about orders
uk_UA: Дізнайтесь більше про замовлення

en: Learn more about page cache
uk_UA: Дізнатися більше про кеш сторінок

en: Learn more about persistent object caching.
uk_UA: Дізнатися більше про постійний кеш об’єктів.

en: Learn more about roles
uk_UA: Дізнатися більше про ролі

en: Learn more about shipping zones
uk_UA: Дізнайтесь більше про зони доставки

en: Learn more about templates
uk_UA: Детальніше про шаблони

en: Learn more about the %s version.
uk_UA: Дізнайтесь більше про версію %s.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
uk_UA: Дізнайтеся більше про усунення неполадок WordPress.

en: Learn more about updates
uk_UA: Дізнайтеся більше про оновлення

en: Learn more about updating PHP
uk_UA: Дізнайтеся більше про оновлення PHP

en: Learn more about us
uk_UA: Дізнайся більше про нас.

en: Learn more about usage limits.
uk_UA: Докладніше про обмеження використання.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
uk_UA: Дізнайтеся більше про те, що потрібно для роботи WordPress.

en: Learn more about why tags are important.
uk_UA: Дізнатись більше про те, чому позначки важливі.

en: Learn more about why you should use HTTPS
uk_UA: Дізнайтеся більше, чому вам слід використовувати HTTPS

en: Learn more here
uk_UA: Дізнайтеся більше тут

en: Learn more link .
uk_UA: Посилання на подробиці.

en: Learn more.
uk_UA: Дізнатися більше.

en: Leave Blog
uk_UA: Залишити блог

en: Leave a Comment
uk_UA: Напиши коментар

en: Leave a Reply
uk_UA: Напишіть відгук

en: Leave a Reply to %s
uk_UA: Написати відповідь до %s

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Leave a reply
uk_UA: Напишіть відгук

en: Leave a reply to %s
uk_UA: Залишити відповідь на %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
uk_UA: Залиште порожнім для необмеженої кількості повторних завантажень.

en: Leave blog
uk_UA: Залишити блог

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from Woo.com. You will see a static list of extensions instead.
uk_UA: Залиште опцію вимкненою, якщо не хочете отримувати запропоновані розширення від Woo.com. Замість цього буде відображатися статичний список розширень.

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
uk_UA: Залиште це поле без позначення, якщо ви не хочете бачити запропоновані розширення.

en: Lebanese pound
uk_UA: Ліванський фунт

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Lecce
uk_UA: Лечче

en: Lecco
uk_UA: Лекко

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Left Sidebar
uk_UA: Лівий сайдбар

en: Left with space
uk_UA: Зліва з пробілом

en: Legacy
uk_UA: Застаріле

en: Legacy API
uk_UA: Застарілий API

en: Legacy API v3 (deprecated)
uk_UA: Спадковий API v3 (застаріло)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
uk_UA: Способи доставки з попередньої версії (Єдиний тариф, міжнародний єдиний тариф, Самовивіз, Місцева доставка, та Безкоштовна доставка) - застаріли, але працюватимуть надалі як і раніше, поки що. <b><em>Їх буде видалено в майбутніх версіях WooCommerce </em></b>. Ми рекомендуємо якомога швидше вимкнути їх та встановити нові тарифи в межах зон доставки.

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: Fewer Views
uk_UA: Менше переглядів

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
uk_UA: Більше переглядів

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
uk_UA: Менше записів

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
uk_UA: Більше записів

en: Leitrim
uk_UA: Літрім

en: Lempira
uk_UA: Лемпіра

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Length (%s)
uk_UA: Довжина (%s)

en: Length x width x height in decimal form
uk_UA: Довжина Х ширина Х висота Х в десятковій формі

en: Length:
uk_UA: Довжина:

en: Leova
uk_UA: Леова

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Lesotho loti
uk_UA: Лоті Лесото

en: Let's go
uk_UA: Вперед

en: Let's go!
uk_UA: Вперед!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
uk_UA: Дозволяє вам встановити фіксовану ставку на доставку.

en: Letter
uk_UA: Літера

en: Level
uk_UA: Рівень

en: Level threshold
uk_UA: Поріг рівня

en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
uk_UA: Підвищіть свій рівень Email-маркетингу з %1$sMailPoet%2$s

en: Leyte
uk_UA: Лейте

en: Lezhë
uk_UA: Лежа

en: León
uk_UA: Леон

en: Liaoning / 辽宁
uk_UA: Ляонін

en: Liberia
uk_UA: Ліберія

en: Liberian dollar
uk_UA: Ліберійський долар

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
uk_UA: Лібертадор-Хенераль-Бернардо-О'Хіггінс

en: Library
uk_UA: Бібліотека

en: Libreville
uk_UA: Лібревілль

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: Libyan Arab Jamahiriya
uk_UA: Лівія

en: Libyan dinar
uk_UA: Лівійський динар

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

en: Lifetime Subscription
uk_UA: Термін підписки

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Like
uk_UA: Подобається

en: Like this
uk_UA: Вподобати це

en: Like this:
uk_UA: Подобається це:

en: Liked
uk_UA: Вподобано

en: Liked by
uk_UA: Вподобано

en: Liked by %s person | Liked by %s people
uk_UA[0]: Сподобалося %s людині
uk_UA[1]: Сподобалося %s людям
uk_UA[2]: Сподобалося %s людям

en: Liked by you
uk_UA: Вподобано вами

en: Liked by you and
uk_UA: Вподобано вами та

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
uk_UA: Можливо відбулось пряме включення %1$s для використання %2$s. Це вкрай неправильно. Причепіть виклик %2$s до дії %3$s.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
uk_UA: Схоже, для виклику функції add_meta_box() був безпосередньо підключений файл wp-admin/includes/template.php. Так робити не можна. Використовуйте для виклику add_meta_box() дію add_meta_boxes.

en: Likes
uk_UA: Вподобання

en: Likes Notifications
uk_UA: Сповіщення про вподобання

en: Likes and Shares
uk_UA: Вподобання та ділення

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
uk_UA: Вподобання

en: Lima
uk_UA: Ліма

en: Limerick
uk_UA: Лімерік

en: Limit meta_data to specific keys.
uk_UA: Обмежте meta_data певними ключами.

en: Limit purchases to 1 item per order
uk_UA: Обмеження покупок до 1 товару на замовлення

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь коментарями опублікованими після заданої ISO8601 сумісної дати.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь коментарями опублікованими до заданої ISO8601 сумісної дати.

en: Limit response to objects excluding emails.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, виключаючи електронні листи.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, за винятком певних країн.

en: Limit response to objects excluding specific names.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, виключаючи конкретні назви.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, виключаючи певні імена користувачів.

en: Limit response to objects including emails.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, включаючи електронні листи.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, які в останній раз були активні не раніше зазначених дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, які в останній раз були активні не пізніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, які в останній раз були активними в період між зазначеними датами і часом у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, зареєстрованими не раніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, зареєстрованими не пізніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими не пов'язана вказана IP-адреса.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими не пов'язані зазначені ідентифікатори покупців.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими не пов'язані зазначені ідентифікатори користувачів.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими пов'язана вказана IP-адреса.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими пов'язані зазначені ідентифікатори покупців.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, з якими пов'язані зазначені ідентифікатори користувачів.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, у яких настроюване поле містить критерій пошуку. Пошук у полі, наданому "searchby".

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із загальними витратами на замовлення в інтервалі між двома заданими сумами.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами, загальна сума витрат на замовлення яких більша або дорівнює заданому числу.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із загальними витратами на замовлення, меншим або рівним даній сумі.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із середніми витратами на замовлення в інтервалі між двома заданими сумами.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із середніми витратами на замовлення, що перевищують або рівні даній сумі.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами із середніми витратами на замовлення, меншим або рівним даній сумі.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з числом позицій замовлення між двома заданими цілими числами.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з числом позицій замовлення, більшим або рівним даному цілому числу.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з числом позицій замовлення, меншим або рівним даному цілому числу.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з останнім замовленням не раніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з останнім замовленням не пізніше заданих дати і часу у форматі ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
uk_UA: Обмежити результат певними країнами.

en: Limit response to objects with specific names.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з конкретними назвами.

en: Limit response to objects with specific usernames.
uk_UA: Обмежити результат об'єктами з конкретними іменами користувачів.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь записами зміненими після заданої ISO8601 сумісної дати.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь записами зміненими до заданої ISO8601 сумісної дати.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь записами опублікованими після заданої ISO8601 сумісної дати.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь записами опублікованими до заданої ISO8601 сумісної дати.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, опублікованих після зазначеної дати в сумісному з ISO8601 форматі.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, опублікованих до зазначеної дати в сумісному з ISO8601 форматі.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, змінених після зазначеної дати у форматі ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь для ресурсів, змінених до зазначеної дати у форматі ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь ресурсами опублікованими після вказаної дати по стандарту ISO8601.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити відповідь ресурсами опублікованими до вказаної дати по стандарту ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published after a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити результат ресурсами із замовленнями, опублікованими після зазначеної дати в форматі ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмежити результат ресурсами із замовленнями, опублікованими до зазначеної дати в форматі ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
uk_UA: Обмеження відповіді на відгуки, опубліковані до дати, що відповідає стандарту ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
uk_UA: Обмежити відповідь конкретними полями. По замовчуванню для всіх полів.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
uk_UA: Обмежити результат конкретними статистичними даними. Допустимі значення: %s.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
uk_UA: Обмежити набір результатів грунтуючись на відносинах між множинними таксономіями.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів виключивши елементи з певним ідентифікатором предка.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
uk_UA: Обмежити результати усіма елементами, яким призначено вказане значення в таксономії категорій.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
uk_UA: Обмежити результати елементами, яким призначено вказане значення в таксономії податків.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
uk_UA: Обмежити вибірку до вкладень певного MIME типу.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
uk_UA: Обмежити вибірку до вкладень певного типу медіа.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
uk_UA: Обмежте набір результатів блоками, що відповідають пошуковому запиту.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
uk_UA: Обмежити вибірку коментарями з певним статусом. Вимагає авторизації.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
uk_UA: Обмежити вибірку коментарями з певним типом. Вимагає авторизації.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
uk_UA: Обмежити вибірку коментарями з призначеними певними ID записів.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
uk_UA: Обмежити вибірку коментарями призначеними певному ID користувача. Вимагає авторизації.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
uk_UA: Обмежити вибірку коментарями з певними батьківськими ID.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
uk_UA: Обмежити результати купонами, яким призначені певні ідентифікатори купонів.

en: Limit result set to featured products.
uk_UA: Обмежити результати "обраними" товарами.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
uk_UA: Обмежити результати елементами, яким призначений тип звіту про запаси.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
uk_UA: Обмежити результати елементами, яким призначено одна або декілька податкових ставок.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
uk_UA: Обмежити вибірку до об'єктів з встановленим зазначеним елементом в таксономії %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
uk_UA: Вибірка обмежена прикріпленими об'єктами.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначені зазначені купони.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які не мають зазначених ідентифікаторів замовлення.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які не мають зазначеного статусу замовлення.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які не мають зазначених батьківських товарів.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначено вказаний товар(и).

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначені податкові ставки.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким не призначені зазначені варіації.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені купони.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які мають зазначені ідентифікатори замовлення.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які мають зазначений статус замовлення.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, які мають зазначені батьківські товари.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначено вказаний товар(и).

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені ідентифікатори ставок.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені податкові ставки.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
uk_UA: Обмежити вибірку набором елементів, яким призначені зазначені варіації.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
uk_UA: Обмежити вибірку до певних ID предка.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
uk_UA: Обмежити вибірку до об'єктів з встановленим зазначеним елементом в таксономії %s.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями з конкретним покупцем.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями з конкретним товаром.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями з конкретним статусом.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
uk_UA: Обмежити результат набору замовленнями, що відповідають частині номера замовлення.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
uk_UA: Обмежити результати тільки замовленнями, які не включають товари із зазначеними атрибутами.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
uk_UA: Обмежити набір результатів замовленнями, які мають зазначений customer_type

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
uk_UA: Обмежити результати тільки замовленнями, які включають товари із зазначеними атрибутами.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
uk_UA: Лімітний результат встановлюється на замовлення, які мають певні статуси.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
uk_UA: Обмежити вибірку до записів з одним або декількома встановленими статусами.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
uk_UA: Вибірка обмежена записами призначеними певним авторам.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
uk_UA: Обмежити вибірку до записів з певним значенням menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
uk_UA: Обмежити вибірку до записів з одним або декількома встановленими конкретними ярликами.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретної категорії.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним номером класу доставки.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним статусом.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним номером позначки.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним типом.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Обмежити результати товарами на основі максимальної ціни, зазначеної з використанням найменшої грошової одиниці.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
uk_UA: Обмежити результати товарами за максимальною ціною.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Обмежити результати товарами на основі мінімальної ціни, зазначеної з використанням найменшої грошової одиниці.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
uk_UA: Обмежити результати товарами за мінімальною ціною.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
uk_UA: Обмежити результати товарами що "закінчились".

en: Limit result set to products on sale.
uk_UA: Обмежити результати товарами на розпродажі.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з низьким запасом або відсутніми на складі. (Застаріло)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з певною середньою оцінкою.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним артикулом (SKU).

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
uk_UA: Обмежити результат товарами з конкретним номером значенням атрибута (присвоєний атрибут обов'язковий)

en: Limit result set to products with a specific attribute.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним атрибутом.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
uk_UA: Обмежити результати товарами із специфічним атрибутом. Використовуйте назву таксономії або слаґ атрибуту.

en: Limit result set to products with a specific slug.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним слаґом.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з конкретним податковим класом.

en: Limit result set to products with or without price.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з ціною або без неї.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами з вибраними загальними атрибутами.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
uk_UA: Граничний результат встановлюється для товарів із конкретними одиницями товару. Використовуйте кому, щоб розділити.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
uk_UA: Обмежити результати товарами з певними частинами посилання. Використовуйте коми для розділення.

en: Limit result set to products with specified attributes.
uk_UA: Обмежити набір результатів товарами із заданими атрибутами.

en: Limit result set to products with specified stock status.
uk_UA: Кінцевий результат встановлений для товарів із зазначеним статусом запасу.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
uk_UA: Обмежте набір результатів ресурсами, призначеними певному предку. Застосовується тільки до ієрархічних таксономій.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами пов'язаними з конкретним товаром.

en: Limit result set to resources with a specific code.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретним кодом.

en: Limit result set to resources with a specific email.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретним email'ом.

en: Limit result set to resources with a specific role.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретною роллю.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
uk_UA: Обмежити набір результатів ресурсами з конкретним слаґом.

en: Limit result set to returning or new customers.
uk_UA: Обмежити набір результатів постійними або новими покупцями.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
uk_UA: Обмежений результат, встановлений для відгуків, призначених для певного статусу.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
uk_UA: Обмежений результат, встановлений для відгуків, присвоєних певним ідентифікаторам товару.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
uk_UA: Обмежений результат встановлюється для відгуків, присвоєних певним ідентифікаторам користувача.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
uk_UA: Обмеження результатів відгуками про товари в категоріях з певним ID.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
uk_UA: Обмеження результатів відгуками про товари з певними ID.

en: Limit result set to specific IDs.
uk_UA: Обмежити вибірку до певних ID.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
uk_UA: Обмежте набір результатів до певної кількості пропонованих товарів.

en: Limit result set to specific ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів  конкретними ідентифікаторами.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
uk_UA: Обмежте набір результатів до конкретних ID категорій товарів.

en: Limit result set to specific product tag ids.
uk_UA: Обмежте набір результатів до конкретних ID позначок товару.

en: Limit result set to specific types of refunds.
uk_UA: Обмежити набір результатів даних певними типами повернень.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
uk_UA: Обмежити набір результатів до груп певного предка.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
uk_UA: Обмежити вибірку елементами призначеними певному запису.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
uk_UA: Обмежити вибірку елементами з одним або більше спеціальними ярликами.

en: Limit result set to that from a specific author email.
uk_UA: Граничний результат встановлений на це з певної електронної пошти автора.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
uk_UA: Обмежити набір результатів по e-mail адресі автора. Вимагається авторизація.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
uk_UA: Граничний результат, встановлений для тем, призначений для одного або декількох статусів.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
uk_UA: Обмежити результат позиціями, що мають конкретний батьківський номер.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
uk_UA: Обмежити вибірку до користувачів задовільняючих як мінімум одній зазначеній ролі. Можна вказати CSV список або одну роль.

en: Limit result set to users who are considered authors.
uk_UA: Обмежити вибірку користувачами, які вважаються авторами.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
uk_UA: Обмежити вибірку користувачами з одним або більше спеціальними ярликами.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
uk_UA: Обмежити вибірку варіаціями із зазначених категорій.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
uk_UA: Обмежити вибірку варіаціями, що не належать до зазначених категорій.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
uk_UA: Обмежити вибірку варіаціями, які не включають зазначені атрибути.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
uk_UA: Обмежити вибірку тільки варіаціями, які включають зазначені атрибути.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
uk_UA: Обмежити набір результатів вебхуками з конкретним статусом.

en: Limit result to customers or internal notes.
uk_UA: Обмежити результати покупцями або внутрішніми примітками.

en: Limit result to items from the specified categories.
uk_UA: Обмежити результат до елементів із зазначених категорій.

en: Limit result to items with specified customer ids.
uk_UA: Обмежити результат до елементів із зазначеними ідентифікаторами покупців.

en: Limit result to items with specified product ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, у яких є зазначені ідентифікатори товарів.

en: Limit result to items with specified user ids.
uk_UA: Обмежити результат елементами з зазначеними ID користувачів.

en: Limit result to items with specified variation ids.
uk_UA: Обмежити набір результатів елементами, у яких є зазначені ідентифікатори варіацій.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
uk_UA: Обмежити результати купонами з кодами, що містять заданий рядок.

en: Limit results to items of an object type.
uk_UA: Обмежте результати на елементи типу об&#39;єкта.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
uk_UA: Обмежити результати на елементи одного або декількох підтипів об&#39;єктів.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
uk_UA: Обмежити вибірку таксономіями асоційованими з певним типом запису.

en: Limit results to those matching a category ID.
uk_UA: Обмежити результати тими, що відповідають ID категорії.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
uk_UA: Обмежити результати тими, що відповідають ID ключового слова.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
uk_UA: Обмежити вибірку результатами, які збігаються з паnтерном (частиною посилання).

en: Limit results to those matching a string.
uk_UA: Обмежити результати по запиту.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
uk_UA: Обмежте результати тими, у яких артикул частково відповідає рядку.

en: Limit stats fields to the specified items.
uk_UA: Обмежте поля статистики вказаними елементами.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
uk_UA: Обмежити конкретними поштовими індексами

en: Limit to the specified template part area.
uk_UA: Обмеження певної області шаблону.

en: Limit usage to X items
uk_UA: Ліміт використання на X позицій

en: Limits results to plugins with the given status.
uk_UA: Обмежити результати плагінами з заданим статусом.

en: Limpopo
uk_UA: Лімпопо

en: Limón
uk_UA: Лимон

en: Lindeman
uk_UA: Ліндеман

en: Lindi
uk_UA: Лінді

en: Line #
uk_UA: Лінія #

en: Line %s
uk_UA: Лінія %s

en: Line Height
uk_UA: Висота рядка

en: Line item meta data.
uk_UA: Мета дані позиції.

en: Line subtotal (before discounts).
uk_UA: Стрічка проміжного підсумку (до знижок).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
uk_UA: Рядок проміжного підсумку (ціна товару до застосування знижок по купону).

en: Line subtotal tax (before discounts).
uk_UA: Стрічка проміжного підсумку податків (до знижок).

en: Line subtotal tax.
uk_UA: Рядок проміжного податку.

en: Line taxes.
uk_UA: Стрічка податків.

en: Line total (after discounts).
uk_UA: Стрічка підсумку  (після знижок).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
uk_UA: Рядок підсумку (ціна товару після застосування знижок по купону).

en: Line total tax (after discounts).
uk_UA: Стрічка підсумку податків (після знижок).

en: Line total tax.
uk_UA: Рядок загального податку.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
uk_UA: Рядки податків, що застосовуються до товарів та доставку.

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Link CSS Class
uk_UA: CSS клас посилання

en: Link Categories
uk_UA: Категорії посилань

en: Link Category
uk_UA: Категорія посилань

en: Link ID
uk_UA: ID посилання

en: Link Image To:
uk_UA: Прив’язати зображення до:

en: Link Label:
uk_UA: Мітка посилання:

en: Link Rel
uk_UA: Rel посилання

en: Link Relationship (XFN)
uk_UA: Відношення (XFN)

en: Link Text
uk_UA: Текст посилання

en: Link To
uk_UA: Посилання на

en: Link To:
uk_UA: Посилання на:

en: Link URL
uk_UA: Посилання

en: Link Visibility
uk_UA: Видимість посилання

en: Link added.
uk_UA: Лінк додано.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
uk_UA: Якір

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
uk_UA: Якоря

en: Link color
uk_UA: Колір посилання

en: Link inserted.
uk_UA: Посилання вставлено.

en: Link not found.
uk_UA: Посилання не знайдено.

en: Link options
uk_UA: Параметри посилання

en: Link previous orders
uk_UA: Пов'язати попередні замовлення

en: Link rating
uk_UA: Рейтинг посилання

en: Link selected.
uk_UA: Посилання обрано.

en: Link text
uk_UA: Текст посилання

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
uk_UA: Текст посилання, наприклад «Кобзар (PDF)»

en: Link thumbnails to:
uk_UA: Посилання мініатюр:

en: Link title
uk_UA: Заголовок посилання

en: Link to Attachment Page
uk_UA: Посилання на сторінку додатку

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
uk_UA: Налаштувати свій сайт

en: Link to Media File
uk_UA: Посилання на медіа файл

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
uk_UA: редагувати

en: Link to image
uk_UA: Посилання на зображення

en: Link to the external product
uk_UA: Посилання на зовнішній товар

en: Link to the external product is an invalid URL.
uk_UA: Посилання на зовнішній товар є недійсною URL-адресою.

en: Link to:
uk_UA: Посилання на:

en: Linked Blogs
uk_UA: Пов'язані блоги

en: Linked Products
uk_UA: Супутні товари

en: Linked products
uk_UA: Супутні товари

en: Links
uk_UA: Посилання

en: Links for %s
uk_UA: Посилання сайту «%s»

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
uk_UA: Посилання в панелі інструментів у верхній частині екрану з’єднують вашу Майстерню та зовнішню частину вашого сайту, також вони забезпечують доступ до вашого облікового запису та корисної інформації про WordPress.

en: Links list
uk_UA: Список посилань

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
uk_UA: Посилання можна групувати по категоріям, але це категорії посилань, інші, ніж у публікацій.

[ctx: Links widget]
en: Random
uk_UA: Випадково

en: Lira
uk_UA: Ліра

en: Lisbon
uk_UA: Лісабон

en: List
uk_UA: Перелік

en: List 1 postcode per line
uk_UA: Впишіть 1 поштовий індекс на стрічку

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
uk_UA: Перелічіть додаткові класи оподаткування, які вам потрібні (1 на рядок, наприклад, знижені тарифи). Це на додаток до "стандартної ставки", яка існує за замовчуванням.

en: List item
uk_UA: Елемент списку

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
uk_UA: Перелік дозволених адрес електронної пошти для перевірки при оформленні замовлення. Розділяйте адреси електронної пошти комами. Ви також можете використовувати зірочку (*), щоб замінити частину адреси. Наприклад, "*@gmail.com" відповідатиме всім адресам gmail.

en: List of applied cart coupons.
uk_UA: Список застосованих купонів для кошика.

en: List of assigned attribute terms.
uk_UA: Перелік призначених значень атрибута.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
uk_UA: Перелік слаґів атрибутів. Якщо вказано ID значення, він буде проігнорований.

en: List of attribute term IDs.
uk_UA: Перелік ID значень атрибутів.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
uk_UA: Перелік атрибутів (термінів таксономії), присвоєних товару. Для варіативних товарів вони зіставляються з варіаціями (див. поле "варіації").

en: List of attributes.
uk_UA: Список атрибутів.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
uk_UA: Перелік доступних ID способів оплати, які можуть бути використані для обробки замовлення.

en: List of available shipping rates for the cart.
uk_UA: Список доступних тарифів доставки для кошика.

en: List of available term names of the attribute.
uk_UA: Список  доступних назв значень атрибута.

en: List of billing address data.
uk_UA: Список реквізитів платіжної адреси.

en: List of cart fees.
uk_UA: Перелік зборів в кошику.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
uk_UA: Перелік помилок товарів кошика, наприклад, товарів, яких немає в наявності.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
uk_UA: Перелік товарів кошика, до яких застосовуються тарифи доставки.

en: List of cart items.
uk_UA: Перелік товарів у кошику.

en: List of categories
uk_UA: Список категорій

en: List of categories with their product counts
uk_UA: Список категорій з їх кількістю товарів

en: List of categories, if applicable.
uk_UA: Перелік категорій, якщо є.

en: List of categories.
uk_UA: Список категорій.

en: List of category IDs the coupon applies to.
uk_UA: Список номерів категорій до яких застосовується купон.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
uk_UA: Список номерів категорій до яких не застосовується купон.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
uk_UA: Список назв міст. Представлено в WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
uk_UA: Список країн на цьому континенті.

en: List of created resources.
uk_UA: Список створених ресурсів.

en: List of cross-sell products IDs.
uk_UA: Список ідентифікаторів супутніх товарів, для покупки разом (cross-sell).

en: List of cross-sells items related to cart items.
uk_UA: Перелік перехресних продажів товарів, пов’язаних із товарами в кошику.

en: List of delete resources.
uk_UA: Список видалених ресурсів.

en: List of downloadable files.
uk_UA: Список завантажуваних файлів.

en: List of email addresses that can use this coupon.
uk_UA: Список email адрес, які можуть користуватись цим купоном.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
uk_UA: Перелік застарілих розширених завдань з фільтра на стороні клієнта.

en: List of grouped products ID.
uk_UA: Список згрупованих ідентифікаторів товарів.

en: List of images.
uk_UA: Список зображень.

en: List of menu items selected for deletion:
uk_UA: Список елементів меню обраних для видалення:

en: List of order coupons.
uk_UA: Список купонів, використаних для замовлення.

en: List of order product IDs, names, quantities.
uk_UA: Список ідентифікаторів, назв та кількості товарів в замовленні.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
uk_UA: Список поштових індексів. Представлено в WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
uk_UA: Список номерів товарів до котрих можна застосувати купон.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
uk_UA: Список номерів товарів до котрих не можна застосувати купон.

en: List of refunds.
uk_UA: Список повернень.

en: List of related products IDs.
uk_UA: Список ідентифікаторів пов'язаних товарів.

en: List of required payment gateway features to process the order.
uk_UA: Перелік необхідних функцій платіжного шлюзу для обробки замовлення.

en: List of sales reports.
uk_UA: Список звітів продаж.

en: List of shipping address data.
uk_UA: Список реквізитів адреси доставки.

en: List of shipping rates.
uk_UA: Перелік тарифів на доставку.

en: List of states in this country.
uk_UA: Список штатів у цій країні.

en: List of supported continents, countries, and states.
uk_UA: Список підтримуваних континентів, країн і штатів.

en: List of supported currencies.
uk_UA: Список підтримуваних валют.

en: List of supported states in a given country.
uk_UA: Список підтримуваних штатів у певній країні.

en: List of tags, if applicable.
uk_UA: Перелік позначок, якщо є.

en: List of tags.
uk_UA: Список позначок.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
uk_UA: Список відсутніх розмірів зображень для додатку.

en: List of top sellers products.
uk_UA: Список товарів топ-продаж.

en: List of up-sell products IDs.
uk_UA: Список ідентифікаторів товарів для росту продаж (up-sell)

en: List of updated resources.
uk_UA: Список оновлених ресурсів.

en: List of upsell products IDs.
uk_UA: Список ID товарів для до-продаж (Upsell)

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
uk_UA: Список номерів користувачів (або гостьових email адрес), що скористались купоном знижки.

en: List of variation IDs, if applicable.
uk_UA: Перелік ID варіацій, якщо є.

en: List of variation attributes.
uk_UA: Перелік атрибутів варіації.

en: List of variations IDs.
uk_UA: Список ідентифікаторів варіацій.

en: List of variations.
uk_UA: Список варіацій.

en: List price
uk_UA: Роздрібна ціна

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woo.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
uk_UA: Публікуйте список товарів та створюйте рекламу у Facebook та Instagram за допомогою <a href="https://woo.com/products/facebook/">Facebook для WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
uk_UA: Публікуйте список товарів та створюйте рекламу у Facebook та Instagram за допомогою <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook для WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
uk_UA: Публікуйте перелік товарів та створюйте оголошення в Facebook та Instagram.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
uk_UA: Перелічіть регіони, які ви хочете включити до зони доставки. Адреси клієнтів будуть зіставлятися з цими регіонами.

en: List view
uk_UA: У вигляді списку

en: Lists
uk_UA: Списки

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Lithuanian
uk_UA: Литовська

en: Littoral
uk_UA: Літораль

en: Live API password
uk_UA: Live API пароль

en: Live API signature
uk_UA: Live API підпис

en: Live API username
uk_UA: Live API користувач

en: Live Broadcast
uk_UA: Пряма трансляція

en: Live Chat
uk_UA: Живий чат

en: Live Preview
uk_UA: Динамічний перегляд

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Попередній перегляд &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
uk_UA: Попередній перегляд: %s

en: Live Support
uk_UA: Жива підтримка

en: Live chat
uk_UA: Живий чат

en: Live chat support
uk_UA: Живий чат підтримки

en: Live preview theme: %s
uk_UA: Живий перегляд теми: %s

en: LiveJournal Password
uk_UA: Пароль для LiveJournal

en: LiveJournal Username
uk_UA: Лоґін у LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
uk_UA: LiveJournal не відповідає на запити. Зачекайте, або ж спробуйте пізніше.

en: Livorno
uk_UA: Ліворно

en: Ljubljana
uk_UA: Любляна

en: Lleida
uk_UA: Льєйда

en: Load More Posts
uk_UA: Завантажити більше записів

en: Load Style
uk_UA: Завантажити стиль

en: Load billing address
uk_UA: Завантажити платіжні дані

en: Load more
uk_UA: Завантажити більше

en: Load more pics
uk_UA: Завантажити більше картинок

en: Load more tweets
uk_UA: Завантажити більше "твітів"

en: Load shipping address
uk_UA: Завантажити адресу доставки

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
uk_UA: Завантажити платіжну інформацію покупця? Це видалить вже введену платіжну інформацію.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uk_UA: Завантажити інформацію покупця про доставку? Це видалить вже введену інформацію про доставку.

en: Loading
uk_UA: Завантаження

en: Loading Comments...
uk_UA: Завантаження коментарів…

en: Loading Connected Applications
uk_UA: Завантаження з’єднаних програм

en: Loading My Sites…
uk_UA: Завантаження моїх сайтів…

en: Loading Stats
uk_UA: Завантаження статистики

en: Loading map&hellip;
uk_UA: Завантаження мапи&hellip;

en: Loading more results... please wait.
uk_UA: Завантаження більшої кількості результатів… Будь ласка, зачекайте.

en: Loading network orders
uk_UA: Завантаження замовлень мережі

en: Loading page, please wait.
uk_UA: Завантаження сторінки, будь ласка, зачекайте.

en: Loading the Customizer…
uk_UA: Завантаження Налаштовувача…

en: Loading video...
uk_UA: Завантаження відео…

en: Loading&#8230;
uk_UA: Завантаження&#8230;

en: Loading&hellip;
uk_UA: Завантаження&hellip;

en: Loading..
uk_UA: Завантаження..

en: Loading...
uk_UA: Завантаження…

en: Loading…
uk_UA: Завантаження…

en: Local Pickup
uk_UA: Самовивіз

en: Local Posts
uk_UA: Місцеві записи

en: Local delivery
uk_UA: Місцева доставка

en: Local delivery (legacy)
uk_UA: Місцева доставка (застаріло)

en: Local pickup
uk_UA: Самовивіз

en: Local pickup (legacy)
uk_UA: Самовивіз (застаріло)

en: Local time is %s.
uk_UA: Місцевий час: %s

en: Local time is <code>%1$s</code>
uk_UA: Місцевий час: <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
uk_UA: Місцева зона = Львів 79000 = Самовивіз

en: Locale for the user.
uk_UA: Локаль для користувача.

en: Locale used for the note title and content.
uk_UA: Мова, що використовується для заголовка та вмісту примітки.

en: Locating
uk_UA: Розташування

en: Location
uk_UA: Росташування

en: Location Not Found
uk_UA: Розташування не знайдено

en: Location of the Ogg video file.
uk_UA: Розміщення відео файлу ".ogg".

en: Location of the uploaded file.
uk_UA: Розташування завантажуваного файлу.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
uk_UA: Місцезнаходження, IP-адреса та тип браузера: ми використовуватимемо це для цілей, як-от оцінити податки та доставку

en: Location:
uk_UA: Розміщення:

en: Location: %s
uk_UA: Розташування: %s

en: Locations not covered by your other zones
uk_UA: Місця, що не входять до інших зон доставки

en: Locations outside all other zones
uk_UA: Місця за межами всіх інших зон

en: Locked
uk_UA: Заблоковано

en: Lodi
uk_UA: Лоді

en: Loei
uk_UA: Лоей

en: Lofa
uk_UA: Лофа

en: Log
uk_UA: Журнал

en: Log %s out of all locations.
uk_UA: Завершити всі сесії %s.

en: Log In
uk_UA: Увійти

en: Log Out
uk_UA: Вийти

en: Log Out Everywhere
uk_UA: Вийти звідусіль

en: Log Out Everywhere Else
uk_UA: Завершити всі інші сесії

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
uk_UA: Лог подій PayPal, таких як запити IPN, всередин %s  Примітка: Лог може містити особисту інформацію. Ми рекомендуємо використовувати це лише для налагодження та видалення логів після завершення.

en: Log directory writable
uk_UA: Права на запис у каталог журналів

en: Log directory.
uk_UA: Тека журналу.

en: Log entries are stored in this database table: %s
uk_UA: Записи журналу зберігаються в цій таблиці бази даних: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
uk_UA: Файли журналу зберігаються в цій директорії: %s

en: Log in
uk_UA: Увійти

en: Log in to Download Files
uk_UA: Увійдіть для завантаження файлів

en: Log in to Reply
uk_UA: Увійти, щоб відповісти

en: Log in to leave a Comment
uk_UA: Увійдіть, щоб залишити коментар

en: Log in to use details from one of these accounts.
uk_UA: Авторизуватись через одни із наступних варіантів.

en: Log out
uk_UA: Вийти

en: Log out of this account
uk_UA: Вийти з цього облікового запису.

en: Log storage
uk_UA: Сховище записів журналу

en: Logged In
uk_UA: Увійшли в

en: Logged Out
uk_UA: Вихід

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
uk_UA: Ви увійшли як %1$s. <a href="%2$s">Редагувати свій обліковий запис</a>. <a href="%3$s">Вийти?</a>

en: Logged in as %s
uk_UA: Зайдено в систему як %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
uk_UA: Ви увійшли як <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
uk_UA: Ви увійшли як <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Вийти з акаунту">Вийти?</a>

en: Logger
uk_UA: Реєстратор

en: Logging
uk_UA: Ведення журналу

en: Logging In&hellip;
uk_UA: Вхід&hellip;

en: Logging In…
uk_UA: Вхід…

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
uk_UA: Увійдіть в  LiveJournal. Перевірте лоґін та пароль і спробуйте знову.

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
uk_UA: Ведення журналу вимкнено. Його можна увімкнути в <a href="%s">налаштуваннях журналу</a>.

en: Login
uk_UA: Вхід

en: Login &raquo;
uk_UA: Увійти &raquo;

en: Login Address (URL)
uk_UA: Адреса входу (URL)

en: Login Name
uk_UA: Ім’я користувача

en: Login name for the user.
uk_UA: Ім'я входу для користувача.

en: Login to leave a comment.
uk_UA: Увійдіть, щоб залишити коментар.

en: Logo
uk_UA: Лого

en: Logout
uk_UA: Вийти

en: Logout &raquo;
uk_UA: Вийти &raquo;

en: Logs
uk_UA: Журнали

en: Logs settings
uk_UA: Налаштування журналів

en: Loja
uk_UA: Лоха

en: Lome
uk_UA: Ломе

en: London
uk_UA: Лондон

en: Longford
uk_UA: Лонгфорд

en: Longitude
uk_UA: Довгота

en: Longreads
uk_UA: Довге читання

en: Longyearbyen
uk_UA: Лонг’їр

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
uk_UA: Переглядайте замовлення, інформацію про клієнта, обробляйте повернення одним натисканням в додатку Woo.

en: Looking for %1$s in %2$s
uk_UA: Пошук %1$s у %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
uk_UA: Шукаєте тему WooCommerce?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
uk_UA: Шукаєте тему? Ви можете шукати чи оглядати директорію тем WordPress.org, встановлювати та попередньо переглядати теми, а тоді активувати їх прямо тут.

en: Looking for more alternatives?
uk_UA: Шукаєте більше альтернатив?

en: Looking for the WooCommerce Helper?
uk_UA: Шукаєте Помічника WooCommerce?

en: Looking to upgrade?
uk_UA: Шукаєте розширення?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
uk_UA: Схоже щось пішло не так. Зачекайте пару секунд і спробуйте знову.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
uk_UA: Виглядає як некоректний тип файлу. Будь ласка, створіть посилання на прийнятний файл.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
uk_UA: Виглядає як некоректний тип файлу. Будь ласка, створіть посилання на аудіофайл.

en: Lookup tables are regenerating
uk_UA: Таблиці пошуку відновляються

en: Loop
uk_UA: Цикл

en: Loopback request
uk_UA: Петлевой запит

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
uk_UA: Петльові запити використовуються для запуску запланованих завдань, а також використовуються вбудованим редактором коду плагінів і тем для перевірки коректності коду.

en: Lopburi
uk_UA: Лопбурі

en: Lord Howe
uk_UA: Лорд-Хау

en: Loreto
uk_UA: Лорето

en: Los Angeles
uk_UA: Лос-Анджелес

en: Los Lagos
uk_UA: Лос-Лагос

en: Los Ríos
uk_UA: Лос-Ріос

en: Los Santos
uk_UA: Лос-Сантос

en: Lost Password
uk_UA: Втрачено пароль

en: Lost password
uk_UA: Пароль втрачено

en: Lost your password?
uk_UA: Втратили свій пароль?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
uk_UA: Забули пароль? Будь ласка, введіть ваш логін або адресу електронної пошти. Ви отримаєте електронною поштою посилання для створення нового паролю.

en: Louga
uk_UA: Луга

en: Louisiana
uk_UA: Луїзіана

en: Louisville
uk_UA: Луїсвіль

en: Louth
uk_UA: Лаут

en: Lovech
uk_UA: Ловеч

en: Low Stock amount for the product.
uk_UA: Низька кількість запасів для товару.

en: Low Stock amount for the variation.
uk_UA: Низька кількість запасів для варіації.

en: Low in stock
uk_UA: Закінчується

en: Low stock amount
uk_UA: Низька кількість запасів

en: Low stock threshold
uk_UA: Поріг низьких запасів

en: Lower Princes
uk_UA: Лоуер Прінцес

en: Lower Saxony
uk_UA: Нижня Саксонія

en: Luanda
uk_UA: Луанда

en: Luang Namtha
uk_UA: Луанг Намха

en: Luang Prabang
uk_UA: Луанг-Прабанг

en: Luapula
uk_UA: Луапула

en: Lubumbashi
uk_UA: Лубумбаші

en: Lucca
uk_UA: Лукка

en: Lugo
uk_UA: Луго

en: Luhanshchyna
uk_UA: Луганська область

en: Luhansk Oblast
uk_UA: Луганська область

en: Lumbini
uk_UA: Лумбіні

en: Lunda-Norte
uk_UA: Лунд-Норт

en: Lunda-Sul
uk_UA: Лунда Сул

en: Luristan (لرستان)
uk_UA: Лурестан (لرستان)

en: Lusaka
uk_UA: Лусака

en: Luuka
uk_UA: Луука

en: Luwero
uk_UA: Леверо

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Luxor
uk_UA: Луксор

en: Luzern
uk_UA: Люцерн

en: Lviv Oblast
uk_UA: Львівська область

en: Lvivshchyna
uk_UA: Львівська область

en: Lwengo
uk_UA: Льввенго

en: LxWxH in decimal form
uk_UA: ДхШхВ в десятковій формі

en: Lyantonde
uk_UA: Лідантоде

en: M d, Y @ g:ia
uk_UA: d.m.Y H:i

en: M j
uk_UA: d M

en: M j, Y @ H:i
uk_UA: d.m.Y H:i

en: M jS
uk_UA: d.m.y

en: M jS Y
uk_UA: d.m.Y

en: MB (Leave blank for network default)
uk_UA: MB (залиште пустим, щоб використати значення по замовчуванню)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
uk_UA: MD5 хеш позицій кошика, щоб переконатись що замовлення не змінювались.

en: MM / YY
uk_UA: MM / РР

en: Macanese pataca
uk_UA: Патака Макао

en: Macao
uk_UA: Макао

en: Macao / 澳门
uk_UA: Макао

en: Macau
uk_UA: Макао

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
uk_UA: Македонія

en: Macedonian
uk_UA: Македонський

en: Macedonian denar
uk_UA: Македонський денар

en: Maceio
uk_UA: Масейо

en: Macerata
uk_UA: Мачерата

en: Machakos
uk_UA: Мачакос

en: Macquarie
uk_UA: Макуорі

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Madaripur
uk_UA: Мадаріпур

en: Madeira
uk_UA: Мадейра

en: Madhya Pradesh
uk_UA: Мадх'я-Прадеш

en: Madre de Dios
uk_UA: Мадре-де-Дьйос

en: Madrid
uk_UA: Мадрид

en: Madriz
uk_UA: Мадрис

en: Mae Hong Son
uk_UA: Ма Хонг Сон

en: Magadan
uk_UA: Магадан

en: Magallanes
uk_UA: Магальянес

en: Magazine
uk_UA: Журнал

en: Magazines
uk_UA: Журнали

en: Magdalena
uk_UA: Магдалена

en: Maguindanao
uk_UA: Магінданао

en: Magura
uk_UA: Магура

en: Maha Sarakham
uk_UA: Маха Саракем

en: Mahakali
uk_UA: Махакалі

en: Maharashtra
uk_UA: Махараштра

en: Mahe
uk_UA: Мае

en: Mail (will not be published)
uk_UA: Пошта (не буде оприлюднено)

en: Mail Server
uk_UA: Поштовий сервер

en: MailChimp Subscriber Popup
uk_UA: Спливаюче вікно MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
uk_UA: Mailchimp для WooCommerce

en: Mailchimp icon
uk_UA: Іконка Mailchimp

en: Main
uk_UA: Основний

en: Main Page (no parent)
uk_UA: Головна сторінка (без предка)

en: Main image width
uk_UA: Ширина головного зображення

en: Main menu
uk_UA: Головне меню

en: Maine
uk_UA: Мен

en: Maintenance
uk_UA: Обслуговування

en: Majuro
uk_UA: Маджуро

en: Makassar
uk_UA: Макассар

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
uk_UA: Зробити #8220;%s&#8221; категорією по замовчуванню

en: Make Visible
uk_UA: Зробити видимим

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
uk_UA: Створіть колекцію пов’язаних товарів, щоб покупці могли купувати кілька товарів разом.

en: Make a duplicate from this product
uk_UA: Зробити дублікат цього товару

en: Make default
uk_UA: Зробити за замовчуванням

en: Make sure all words are spelled correctly.
uk_UA: Впевнитися, що всі слова написані правильно.

en: Make sure cart and checkout flows are configured correctly for your shoppers.
uk_UA: Переконайтеся, що процеси роботи кошика та оформлення замовлення правильно налаштовані для ваших покупців.

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
uk_UA: Перед запуском магазину перевірте, чи правильно працює оформлення замовлення. Пройдіть повністю весь процес оформлення замовлення: від додавання товару в кошик, до вибору місця доставки та оплати.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
uk_UA: Переконайтесь, що прапорець --user уміщений в обліковий запис, що має дозволи для даної дії.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
uk_UA: Переконайтеся, що введено назву та значення для кожного атрибута.

en: Make this post sticky
uk_UA: Зробити липучкою

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
uk_UA: Проведіть платіж безпосередньо на наш банківський рахунок. Будь ласка, вкажіть номер Вашого замовлення в описі переказу. Ваше замовлення не буде виконано, доки кошти не будуть зараховані на наш рахунок.

en: Make your store stand out
uk_UA: Зробіть свій магазин помітним

en: Makueni
uk_UA: Макуєні

en: Malabo
uk_UA: Малабо

en: Malacca (Melaka)
uk_UA: Малакка

en: Malagasy ariary
uk_UA: Малагасійський аріарі

en: Malanje
uk_UA: Маланжеangola_ provinces. kgm

en: Malatya
uk_UA: Малатья

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Malawian kwacha
uk_UA: Малавійська квача

en: Malay
uk_UA: Малайський

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Malaysian ringgit
uk_UA: Малайзійський рингіт

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Maldivian rufiyaa
uk_UA: Мальдівська руфія

en: Maldonado
uk_UA: Мальдонадо

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Maltese
uk_UA: Мальтійський

en: Maluku
uk_UA: Малуку

en: Maluku Utara
uk_UA: Північне Малуку

en: Manabí
uk_UA: Манабі

en: Manafwa
uk_UA: Манафва

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: Manage Archives
uk_UA: Управління архівами

en: Manage Audio
uk_UA: Керування аудіо

en: Manage Blog
uk_UA: Керувати блогом

en: Manage Blogs
uk_UA: Управління блогами

en: Manage Comments
uk_UA: Керувати коментарями

en: Manage Connection
uk_UA: Керувати з'єднанням

en: Manage Documents
uk_UA: Управління документами

en: Manage Followed Sites
uk_UA: Керувати моїми підписками

en: Manage Images
uk_UA: Керування зображеннями

en: Manage Locations
uk_UA: Керувати розташуваннями

en: Manage My Profile
uk_UA: Керувати моїм обліковим записом

en: Manage Notifications
uk_UA: Керувати сповіщеннями

en: Manage Plugins
uk_UA: Керування плаґінами

en: Manage Purchases
uk_UA: Керувати покупками

en: Manage Spreadsheets
uk_UA: Управління електронними таблицями

en: Manage Subscriptions
uk_UA: Керувати підписками

en: Manage Subtitles &rarr;
uk_UA: Керувати субтитрами &rarr;

en: Manage Uploads
uk_UA: Керування файлами

en: Manage Video
uk_UA: Керування відео

en: Manage WooCommerce features
uk_UA: Керувати функціями WooCommerce

en: Manage Your Subscriptions
uk_UA: Керувати своїми підписками

en: Manage all my sites
uk_UA: Керувати всіма моїми сайтами

en: Manage inactive plugins
uk_UA: Управління неактивними плагінами

en: Manage individual product combinations created from options.
uk_UA: Керуйте окремими комбінаціями товарів, створеними згідно з налаштуваннями.

en: Manage more settings in <PricingTab>Pricing.</PricingTab>
uk_UA: Керуйте додатковими налаштуваннями на вкладці <PricingTab>Ціни.</PricingTab>

en: Manage pages
uk_UA: Керувати сторінками

en: Manage shipping methods
uk_UA: Керувати способами доставки

en: Manage stock
uk_UA: Керування запасами

en: Manage stock.
uk_UA: Керувати запасами.

en: Manage stock?
uk_UA: Керувати запасами?

en: Manage suggestions
uk_UA: Керувати пропозиціями

en: Manage the "%s" payment method
uk_UA: Керувати "%s" методом оплати

en: Manage themes
uk_UA: Керування темами

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooCommerce Payments.
uk_UA: Керуйте транзакціями не покидаючи Майстерню WordPress. Тільки з WooCommerce Payments.

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
uk_UA: Керуйте транзакціями не покидаючи Майстерню WordPress. Тільки з WooPayments.

en: Manage which sites appear in your profile.
uk_UA: Керувати відображенням сайтів на сторінці облікового запису.

en: Manage with Live Preview
uk_UA: Керувати за допомогою попереднього перегляду

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
uk_UA: Керувати своїми підписками WordPress.com:

en: Manage your notifications
uk_UA: Керувати сповіщеннями

en: Manage your orders on the go
uk_UA: Керуйте своїми замовленнями на ходу

en: Manage your plugins
uk_UA: Управління плагінами сайту

en: Manage your purchases
uk_UA: Керуйте своїми покупками

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
uk_UA: Керуйте звітами магазину та відстежуйте ключові показники за допомогою оновлених та вдосконалених інтерфейсу та майстерні.

en: Manage your subscriptions
uk_UA: Керуйте своїми підписками

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
uk_UA: Керуйте своїми підписками, отримуйте важливі сповіщення про товари та оновлюйте все з зручності своєї інформаційної панелі WooCommerce

en: Manage your themes
uk_UA: Управління темами сайту

en: Management
uk_UA: Управління

en: Managing Pages
uk_UA: Керування сторінками

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
uk_UA: Редагування сторінок дуже схоже на редагування публікацій. Тут Ви також можете налаштовувати вигляд екрану.

en: Managua
uk_UA: Манагуа

en: Manaus
uk_UA: Манаус

en: Manawatu-Wanganui
uk_UA: Манавату-Вангануї

en: Manchester
uk_UA: Манчестер

en: Mandera
uk_UA: Мандера

en: Manica
uk_UA: Маніка

en: Manikganj
uk_UA: Манікгандж

en: Manila
uk_UA: Маніла

en: Manipur
uk_UA: Маніпур

en: Manisa
uk_UA: Маніса

en: Manitoba
uk_UA: Манітоба

en: Mantova
uk_UA: Мантуя

en: Manual
uk_UA: Вручну

en: Manual Offsets
uk_UA: Ручні налаштування

en: Manually sent
uk_UA: Відправлено вручну

en: Manx pound
uk_UA: Фунт острова Мен

en: Many columns
uk_UA: Багато колонок

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
uk_UA: Багато користувачів для швидкої перевірки коментарів застосовують гарячі клавіші. За посиланням праворуч Ви знайдете додаткову інформацію.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
uk_UA: Багато плагінів збирають або зберігають персональні дані в базі даних WordPress або віддалено. Будь-який запит на видалення персональних даних повинен підтримувати також і видалення даних в плагінах.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
uk_UA: Багато плагінів збирають або зберігають персональні дані в базі даних WordPress або віддалено. Будь-який запит експорту персональних даних повинен підтримувати також і експорт даних плагінів.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
uk_UA: Більшість тем виводять власні віджети за замовчуванням, доки Ви не додасте власні. Після додавання власних віджетів, стандартні віджети зникають.

en: Manyara
uk_UA: Маньяра

en: Map CSV fields to products
uk_UA: Назначити CSV поля товарам

en: Map to existing
uk_UA: Прив’язати до існуючого

en: Map to field
uk_UA: Карта поля

en: Maps the WordPress Post-Format to the ActivityPub Object Type.
uk_UA: Пов’язує постформат WordPress із типом об’єкта ActivityPub.

en: Maputo
uk_UA: Мапуту

en: Maputo Province
uk_UA: Провінція Мапуту

en: Mar
uk_UA: бер

en: Mara
uk_UA: Мара

en: Maracha
uk_UA: Марача

en: Maramureș
uk_UA: Марамуреш

en: Maranhão
uk_UA: Мараньян

en: March
uk_UA: Березень

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
uk_UA: Бер

en: Mardin
uk_UA: Мардін

en: Marengo
uk_UA: Маренґо

en: Margibi
uk_UA: Маргібі

en: Margin
uk_UA: Відступ

en: Mariehamn
uk_UA: Марієхамн

en: Marinduque
uk_UA: Маріндуке

en: Mark as Spam
uk_UA: Позначити як Спам

en: Mark as done
uk_UA: Позначити як виконано

en: Mark as explicit
uk_UA: Позначити як відверте

en: Mark as spam
uk_UA: Позначити як спам

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
uk_UA: Відзначити запит експорту для &#8220;%s&#8221; як завершений.

en: Mark requests as completed
uk_UA: Відзначити запити як завершені

en: Mark this comment as spam
uk_UA: Позначити цей коментар як спам

en: Mark this comment as spam.
uk_UA: Позначити цей коментар як спам.

en: Mark this message as NOT spam
uk_UA: Позначити це повідомлення як НЕ спам

en: Mark this message as spam
uk_UA: Позначити це повідомлення як спам

en: Mark this review as spam
uk_UA: Позначити цей відгук як спам

en: Markazi (مرکزی)
uk_UA: Меркезі (مرکزی)

en: Markdown content
uk_UA: Вміст Markdown

en: Marketing
uk_UA: Маркетинг

en: Marketing Tools
uk_UA: Інструменти маркетингу

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
uk_UA: Маркетинговий канал не може бути зареєстрований, оскільки вже існує канал, зареєстрований з такою ж частиною посилання!

en: Marketplace
uk_UA: Каталог

en: Marketplace suggestions
uk_UA: Пропозиції Marketplace

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
uk_UA: Отримайте більше опцій

en: Markup is not allowed in CSS.
uk_UA: Розмітка є неприпустимою в CSS.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery
uk_UA: Marl - це незалежна студія та реміснича галерея

en: Marlborough
uk_UA: Марлборо

en: Marquesas
uk_UA: Маркізькі острови

en: Marsabit
uk_UA: Марсабіт

en: Marshall Islands
uk_UA: Маршаллові Острови

en: Martinique
uk_UA: Мартініка

en: Maryland
uk_UA: Меріленд

en: María Trinidad Sánchez
uk_UA: Марія-Тринідад-Санчес

en: Masaka
uk_UA: Масака

en: Masaya
uk_UA: Масая

en: Masbate
uk_UA: Масбате

en: Mascara
uk_UA: Маскара

en: Maseru
uk_UA: Масеру

en: Masindi
uk_UA: Масінді

en: Massa-Carrara
uk_UA: Масса-Каррара

en: Massachusetts
uk_UA: Массачусетс

en: Master user no longer exists. Please disconnect and reconnect Jetpack.
uk_UA: Майстер-користувач більше не існує. Вам слід відключити і перепідключити Jetpack.

en: Mastercard
uk_UA: MasterCard

en: Matagalpa
uk_UA: Матагальпа

en: Matam
uk_UA: Матам

en: Matamoros
uk_UA: Матаморос

en: Match case
uk_UA: Враховувати

en: Match images
uk_UA: Зіставити зображення

en: Match terms with the listed IDs.
uk_UA: Співпадаючі елементи з перерахованими ID.

en: Matched Line
uk_UA: Відповідна лінія

en: Matera
uk_UA: Матера

en: Mato Grosso
uk_UA: Мату-Гросу

en: Mato Grosso do Sul
uk_UA: Мату-Гросу-ду-Сул

en: Matrouh
uk_UA: Матрух

en: Matt Mullenweg, 2017
uk_UA: Метт Малленвег, 2017 рік

en: Mature
uk_UA: Для&nbsp;дорослих

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Для дорослих <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Для дорослих <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Для дорослих <span class="count">(%s)</span>

en: Maule
uk_UA: Мауле

en: Mauritania
uk_UA: Мавританія

en: Mauritanian ouguiya
uk_UA: Мавританська угія

en: Mauritian rupee
uk_UA: Маврикійська рупія

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: Mawson
uk_UA: Моусон

en: Max %s
uk_UA: Найбільша %s

en: Max Height
uk_UA: Макс. висота

en: Max Width
uk_UA: Макс. ширина

en: Max allowed packet size
uk_UA: Максимально допустимий розмір пакету

en: Max connections number
uk_UA: Максимальна кількість підключень

en: Max effective file size
uk_UA: Максимальний ефективний розмір файлу

en: Max number of files allowed
uk_UA: Допустима максимальна кількість файлів

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
uk_UA: Максимальна кількість позицій в кошику до яких можна застосувати купон.

en: Max price
uk_UA: Найбільша ціна

en: Max price found in collection of products.
uk_UA: Максимальна ціна, знайдена в колекції товарів.

en: Max size of an uploaded file
uk_UA: Максимальний розмір завантажуваного файлу

en: Max size of post data allowed
uk_UA: Максимальний розмір даних запиту POST

en: Max upload size
uk_UA: Максимальний об’єм файлу

en: Max upload size.
uk_UA: Максимальний розмір відвантаження.

en: MaxMind GeoIP database.
uk_UA: База даних MaxMind GeoIP.

en: MaxMind Geolocation
uk_UA: Геолокація MaxMind

en: MaxMind License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ MaxMind

en: Maximum Rating
uk_UA: Максимальний рейтинг

en: Maximum depth
uk_UA: Макс. глибина

en: Maximum number of categories to show:
uk_UA: Найбільша кількість категорій для показу:

en: Maximum number of filters (1-50):
uk_UA: Максимальна кількість фільтрів (1-50):

en: Maximum number of items to be returned in result set.
uk_UA: Максимальна кількість елементів у наборі результатів.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
uk_UA: Максимальна кількість позицій, що повертається в наборі результатів. При порожньому полі обмеження відсутні.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
uk_UA: Максимальна дозволена сума замовлення для застосування купона знижки.

en: Maximum posts per page
uk_UA: Максимальна кількість записів на сторінці

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
uk_UA[0]: Максимальна кількість одночасних черг, які вже виконуються (%s черга). Обробка додаткових черг не почнеться, доки не будуть завершені поточні черги.
uk_UA[1]: Максимальна кількість одночасних черг, які вже виконуються (%s черги). Обробка додаткових черг не почнеться, доки не будуть завершені поточні черги.
uk_UA[2]: Максимальна кількість одночасних черг, які вже виконуються (%s черг). Обробка додаткових черг не почнеться, доки не будуть завершені поточні черги.

en: Maximum size: %s
uk_UA: Максимальний розмір: %s

en: Maximum spend
uk_UA: Максимальна витрата

en: Maximum upload file size: %s.
uk_UA: Максимальний розмір завантажуваних файлів: %s.

en: May
uk_UA: Травень

[ctx: May abbreviation]
en: May
uk_UA: Тра

en: Mayo
uk_UA: Мейо

en: Mayotte
uk_UA: Майотта

en: Mayuge
uk_UA: Маюге

en: Mazandaran (مازندران)
uk_UA: Мазендеран (مازندران)

en: Mazatlan
uk_UA: Масатлан

en: Mbabane
uk_UA: Мбабане

en: Mbale
uk_UA: Мбале

en: Mbarara
uk_UA: Мбарара

en: Mbeya
uk_UA: Мбея

en: Me
uk_UA: Мене

en: Measurements
uk_UA: Розміри

en: Mechi
uk_UA: Мечі

en: Mecklenburg-Vorpommern
uk_UA: Мекленбург-Передня Померанія

en: Media
uk_UA: Медіафайли

en: Media File
uk_UA: Медіафайл

en: Media Handling
uk_UA: Обробка мультимедіа

en: Media Library
uk_UA: Медіа бібліотека

en: Media Settings
uk_UA: Налаштування медіа

en: Media Widget
uk_UA: Медіа

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
uk_UA[0]: Медіа віджет (%d)
uk_UA[1]: Медіа віджети (%d)
uk_UA[2]: Медіа віджети (%d)

en: Media Width
uk_UA: Ширина медіа

en: Media Width:
uk_UA: Ширина медіа:

en: Media file attached.
uk_UA: Медіа файл прикріплено.

en: Media file detached.
uk_UA: Медіа файл відкріплено.

en: Media file moved to the Trash.
uk_UA: Медіа файл переміщено до кошика.

en: Media file permanently deleted.
uk_UA: Медіа файл видалено остаточно.

en: Media file restored from the Trash.
uk_UA: Медіа файл відновлено з кошика.

en: Media file updated.
uk_UA: Медіа файл оновлено.

en: Media items list
uk_UA: Список медіа елементів

en: Media items list navigation
uk_UA: Навігація по списку медіа елементів

en: Media library
uk_UA: Медіа бібліотека

en: Media list
uk_UA: Список медіафайлів

en: Media title
uk_UA: Заголовок медіа

en: Media title&hellip;
uk_UA: Заголовок медіа&hellip;

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Medium (96 pixels)
uk_UA: Середній (96 пікселів)

en: Medium size
uk_UA: Середній розмір

en: Medium size image height
uk_UA: Висота зображення середнього розміру

en: Medium size image width
uk_UA: Ширина зображення середнього розміру

en: Medium-Large size image height
uk_UA: Висота Середнього-Великого розміру зображень

en: Medium-Large size image width
uk_UA: Ширина Середнього-Великого розміру зображень

en: Meetups
uk_UA: Зустрічі

en: Meghalaya
uk_UA: Меґхалая

en: Mehedinți
uk_UA: Мехедінць

en: Meherpur
uk_UA: Мехерпур

en: Melbourne
uk_UA: Мельбурн

en: Melilla
uk_UA: Мелілья

en: Member
uk_UA: Учасник

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
uk_UA: Члени нашої команди мають доступ до інформації, яку ви надаєте нам. Наприклад, як адміністратори, так і менеджери магазинів можуть отримати доступ до:

en: Membership
uk_UA: Членство

en: Memberships
uk_UA: Тарифні плани

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
uk_UA: Перевищено ліміт пам’яті. Будь ласка, спробуйте менший файл.

en: Mendoza
uk_UA: Мендоса

en: Menominee
uk_UA: Меноміні

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Menu Item
uk_UA: Елемент меню

en: Menu Item Label
uk_UA: Мітка пункту меню

en: Menu Item Labels
uk_UA: Мітки пункту меню

en: Menu Items
uk_UA: Пункти меню

en: Menu Items re-ordered.
uk_UA: Пункти меню впорядковані.

en: Menu Location
uk_UA: Область для меню

en: Menu Locations
uk_UA: Розташування меню

en: Menu Management
uk_UA: Налаштування меню

en: Menu Name
uk_UA: Назва меню

en: Menu Options
uk_UA: Параметри меню

en: Menu Section
uk_UA: Розділ меню

en: Menu Sections
uk_UA: Розділи меню

en: Menu Settings
uk_UA: Налаштування меню

en: Menu created
uk_UA: Створено меню

en: Menu deleted
uk_UA: Видалено меню

en: Menu item added
uk_UA: Додано пункт меню

en: Menu item deleted
uk_UA: Видалено пункт меню

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
uk_UA: Чернетку пункту меню оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item is now a sub-item
uk_UA: Пункт меню тепер є підпунктом

en: Menu item moved down
uk_UA: Пункт меню переміщено вниз

en: Menu item moved out of submenu
uk_UA: Пункт меню переміщено з підменю

en: Menu item moved to the top
uk_UA: Пункт меню перенесено вгору

en: Menu item moved up
uk_UA: Пункт меню переміщено вгору

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Пункт меню оприлюднено. <a href="%s">Переглянути</a>

en: Menu item removed
uk_UA: Видалено пункт меню

en: Menu item restored to revision from %s
uk_UA: Пункт меню відновлено до редакції від %s

en: Menu item saved.
uk_UA: Пункт меню збережено.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
uk_UA: Пункт меню відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
uk_UA: Пункт меню відправлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд</a>

en: Menu item updated.
uk_UA: Пункт меню оновлено.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Пункт меню оновлено. <a href="%s">Переглянути</a>

en: Menu locations updated.
uk_UA: Розташування меню оновлені.

en: Menu order
uk_UA: Порядок меню

en: Menu order, used to custom sort products.
uk_UA: Порядок меню, використовуваний для користувацького сортування товарів.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
uk_UA: Порядок меню, для користувацького сортування ресурсів.

en: Menu structure
uk_UA: Структура меню

en: Menus
uk_UA: Меню

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
uk_UA: Меню можуть відображатися у місцях, визначених вашою темою, або в <a href="%s">областях віджетів</a>, за допомогою віджета &#8220;Меню навігації&#8221;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
uk_UA: Меню можуть бути відображені в розміщеннях, визначених вашою темою, навіть використовуватися у бічних колонках за допомогою віджета &#8220;Меню навігації&#8221;, який можна додати в розділі <a href="%1$s">Віджети</a>. Якщо ваша тема не підтримує меню навігації (початкові теми, %2$s та %3$s, підтримують), ви можете дізнатися про додавання підтримки цієї функції перейшовши за посиланням Документація.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
uk_UA: Меню можуть відображатися в місцях, визначених вашою темою.

en: Mercado Pago Checkout Pro & Custom
uk_UA: Mercado Pago Checkout Pro і Custom

en: Merge table cells
uk_UA: З’єднати комірки

en: Merida
uk_UA: Меріда

en: Meridian
uk_UA: Меридіан

en: Meru
uk_UA: Меру

en: Message
uk_UA: Повідомлення

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
uk_UA: Не знайдено товарів, що відповідають вашому вибору.

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
uk_UA: Немає діяльності за цей відрізок часу.

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Messina
uk_UA: Мессіна

en: Meta
uk_UA: Мета

en: Meta ID.
uk_UA: Мета ID.

en: Meta data attached to the shipping rate.
uk_UA: Метадані, що додаються до ціни доставки.

en: Meta data.
uk_UA: Мета дані.

en: Meta fields.
uk_UA: Мета поля.

en: Meta key for UI display.
uk_UA: Мета ключ для відображення інтерфейсу користувача.

en: Meta key.
uk_UA: Мета ключ.

en: Meta label.
uk_UA: Мета мітка.

en: Meta value for UI display.
uk_UA: Мета значення для відображення інтерфейсу користувача.

en: Meta value.
uk_UA: Мета значення.

en: Meta: %s
uk_UA: Мета ідентифікатор :%s

en: Metadata
uk_UA: Метадані

en: Metadata related to the cart item
uk_UA: Метадані, що відносяться до кошика

en: Metadata related to the item
uk_UA: Метадані, що стосуються елемента

en: Meters
uk_UA: Метри

en: Method
uk_UA: Спосіб

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
uk_UA: Метод '%s' не задіяно. Мусить бути перезаписано у підкласі.

en: Method ID.
uk_UA: Ідентифікатор методу.

en: Method availability
uk_UA: Доступність способу

en: Method not implemented
uk_UA: Метод не реалізований

en: Method title
uk_UA: Назва способу

en: Metlakatla
uk_UA: Метлакатла

en: Metro Manila
uk_UA: Столичний регіон (Філіппіни)

en: Mexican peso
uk_UA: Мексиканський песо

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Mexico City
uk_UA: Мехіко

en: Michigan
uk_UA: Мічиган

en: Michoacán
uk_UA: Мічоакан

en: Micro
uk_UA: Мікро

en: Microformats
uk_UA: Мікроформати

en: Micronesia
uk_UA: Мікронезія

en: Micronesia, Federated States of
uk_UA: Федеративні Штати Мікронезії

en: Middle
uk_UA: Середина

en: Midnight
uk_UA: Опівночі

en: Midway
uk_UA: Мідвей

en: Midway Atoll
uk_UA: Атол Мідвей

en: Mie
uk_UA: Міе

en: Migori
uk_UA: Мігорі

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
uk_UA: Команда міграції застаріла. Будь ласка, замість неї використовуйте "sync".

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
uk_UA: Перенесена дія з ID %1$d в %2$s до ID %3$d в %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
uk_UA[0]: Перенесення %d дія
uk_UA[1]: Перенесення %d дії
uk_UA[2]: Перенесення %d дій

en: Mila
uk_UA: Мила

en: Milano
uk_UA: Мілан

en: Milestone
uk_UA: Зворотній відлік

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
uk_UA: Автоматично

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
uk_UA: Дні

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
uk_UA: Години

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
uk_UA: Місяці

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
uk_UA: Роки

en: Millimeters
uk_UA: Міліметри

en: Min %s
uk_UA: Найменша %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Мінімальна і максимальна ціни товарів, зазначені в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Min price
uk_UA: Мінімальна ціна

en: Min price found in collection of products.
uk_UA: Мінімальна ціна, знайдена в колекції товарів.

en: Minas Gerais
uk_UA: Мінас Жерайс

en: Mini-Cart
uk_UA: Міні-кошик

en: Minimal
uk_UA: Мінімальність

en: Minimum order amount
uk_UA: Мінімальна сума замовлення

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
uk_UA: Мінімальна сума замовлення в кошику, до того як можна застосувати купон знижки.

en: Minimum required version of PHP.
uk_UA: Мінімально необхідна версія PHP.

en: Minimum required version of WordPress.
uk_UA: Мінімально необхідна версія WordPress.

en: Minimum spend
uk_UA: Мінімальна витрата

en: Minnesota
uk_UA: Міннесота

en: Minsk
uk_UA: Мінськ

en: Minute
uk_UA: Хвилина

en: Minutes
uk_UA: Хвилини

en: Minya
uk_UA: Мінья

en: Miquelon
uk_UA: Мікелон

en: Miranda
uk_UA: Міранда

en: Misamis Occidental
uk_UA: Західний Місаміс

en: Misamis Oriental
uk_UA: Східний Місаміс

en: Miscellaneous
uk_UA: Різне

en: Misiones
uk_UA: Місьйонес

en: Missed schedule
uk_UA: Хибні відкладені

en: Missing
uk_UA: Підписка відсутня

en: Missing %s parameter
uk_UA: Відсутній параметр %s

en: Missing Attachment
uk_UA: Відсутній додаток

en: Missing MaxMind Reader library!
uk_UA: Відсутня бібліотека MaxMind Reader!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
uk_UA[0]: Відстуній параметр OAuth %s
uk_UA[1]: Відстуні параметра OAuth %s
uk_UA[2]: Відстуні параметрів OAuth %s

en: Missing Widgets
uk_UA: Пошкоджені віджети

en: Missing a temporary folder.
uk_UA: Відсутня тимчасова тека.

en: Missing attachment ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор додатку.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
uk_UA: Відсутні основні таблиці: %s. Деякі функції WooCommerce можуть працювати неналежним чином.

en: Missing email address.
uk_UA: Відсутня E-mail адреса.

en: Missing eraser index.
uk_UA: Індекс знищувача відсутній.

en: Missing exporter index.
uk_UA: Відсутній індекс експортера.

en: Missing features
uk_UA: Відсутні функції

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
uk_UA: (без назви)

en: Missing or invalid site id.
uk_UA: Відсутній або невірний ідентифікатор сайту.

en: Missing page index.
uk_UA: Відсутній індекс сторінки.

en: Missing parameter %s
uk_UA: Відсутній параметр %s

en: Missing parameter(s): %s
uk_UA: Відсутній параметр(и): %s

en: Missing post ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор запису.

en: Missing product subscription
uk_UA: Підписка на товар відсутня

en: Missing products in request body.
uk_UA: Товари в тілі запиту відсутні

en: Missing request ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор запиту.

en: Missing table info for query arg.
uk_UA: Відсутня інформація про таблицю для аргументу запиту.

en: Missing target blog ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор цільового блогу.

en: Missing target post ID.
uk_UA: Відсутній ідентифікатор цільового запису.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
uk_UA: Відсутній заголовок одноразового номера. Для цієї кінцевої точки потрібен дійсний одноразовий номер.

en: Missing the WooCommerce %s package
uk_UA: Відсутній пакет WooCommerce %s

en: Missing variation data for variable product.
uk_UA: Відсутні дані про варіації для змінного товару.

en: Mission complete. Message %s deleted.
uk_UA: Місію виконано. Повідомлення %s видалене.

en: Mississippi
uk_UA: Міссісіпі

en: Missouri
uk_UA: Міссурі

en: Mitooma
uk_UA: Міміома

en: Mityana
uk_UA: Миляна

en: Miyagi
uk_UA: Міяґі

en: Miyazaki
uk_UA: Міядзакі

en: Mizoram
uk_UA: Мізорам

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mobile Apps
uk_UA: Мобільні програми

en: Mobile Options
uk_UA: Мобільні параметри

en: Mobile Theme
uk_UA: Мобільна тема

en: Mobile and desktop apps
uk_UA: Програми для мобільних пристроїв і комп'ютерів

en: Mobile app
uk_UA: Мобільний додаток

en: Mobile-compatible:
uk_UA: Сумісно з мобільними:

en: Mode:
uk_UA: Режим:

en: Modena
uk_UA: Модена

en: Moderate Comment
uk_UA: Модерувати коментар

en: Moderate Review
uk_UA: Модерувати відгук

en: Moderate Review Reply
uk_UA: Модерувати відповідь на відгук

en: Moderating Comments
uk_UA: Модерування коментарів

en: Moderator
uk_UA: Модератор

en: Modified
uk_UA: Змінений

en: Modified GMT
uk_UA: Змінити часовий пояс

en: Modify your <a href="%1$s">%2$s</a>.
uk_UA: Змінити <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Modify your email settings at <a href="%s">Settings &gt; Discussion</a>.
uk_UA: Міняйте свої налаштування e-mail тут: <a href="%s">Налаштування &rarr; Обговорення</a>.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
uk_UA: Увімкнути виринаючі бізнес картки на аватарах "Gravatar" коментаторів.

[ctx: Module Name]
en: Ads
uk_UA: Реклама

[ctx: Module Name]
en: Carousel
uk_UA: Карусель

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
uk_UA: Вподобання коментаря

[ctx: Module Name]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
uk_UA: Форма зворотнього зв’язку

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
uk_UA: Власний CSS

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
uk_UA: Додаткові віджети бічної колонки

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
uk_UA: Візитка при наведенні на Gravatar

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
uk_UA: Безкінечна прокрутка

[ctx: Module Name]
en: Likes
uk_UA: Вподобання

[ctx: Module Name]
en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

[ctx: Module Name]
en: Related posts
uk_UA: Схожі записи

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
uk_UA: SEO інструменти

[ctx: Module Name]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: Module Name]
en: Sharing
uk_UA: Спільне користування

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
uk_UA: Галереї плиткою

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
uk_UA: Короткі посилання WP.me

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
uk_UA: Видимість віджету

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
uk_UA: Зовнішній вигляд

[ctx: Module Tag]
en: Developers
uk_UA: Розробники

[ctx: Module Tag]
en: General
uk_UA: Основні

[ctx: Module Tag]
en: Other
uk_UA: Інші

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
uk_UA: Рекомендований

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
uk_UA: Статистика

[ctx: Module Tag]
en: Social
uk_UA: Соціальний

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
uk_UA: Трафік

[ctx: Module Tag]
en: Writing
uk_UA: Написання

en: Mogadishu
uk_UA: Могадішо

en: Moldova
uk_UA: Молдова

en: Moldova, Republic of
uk_UA: Молдова

en: Moldovan leu
uk_UA: Молдовський лей

en: Mombasa
uk_UA: Момбаса

en: Mon
uk_UA: Пн

en: Monaco
uk_UA: Монако

en: Monagas
uk_UA: Монагас

en: Monaghan
uk_UA: Монахан

en: Moncton
uk_UA: Монктон

en: Monday
uk_UA: Понеділок

[ctx: Monday initial]
en: M
uk_UA: Пн

en: Money spent
uk_UA: Витрачено грошей

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
uk_UA: Монгольський тугрик

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
uk_UA: Слідкуйте за продажами і показниками кращих товарів за допомогою додатку Woo.

en: Mono
uk_UA: Моно

en: Monrovia
uk_UA: Монровія

en: Monseñor Nouel
uk_UA: Монсеньйор-Новель

en: MonsterID (Generated)
uk_UA: MonsterID (Згенеровано)

en: Montana
uk_UA: Монтана

en: Monte Cristi
uk_UA: Монте-Крісті

en: Monte Plata
uk_UA: Монте-Плата

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Monterrey
uk_UA: Монтеррей

en: Montevideo
uk_UA: Монтевідео

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Month and name
uk_UA: Місяць і назва

en: Month(s)
uk_UA: Місяць

en: Monthly
uk_UA: Щомісячно

en: Monthly Archives:
uk_UA: Архіви за місяць:

en: Monthly Views
uk_UA: Місячні перегляди

en: Monthly archives
uk_UA: Місячні архіви

en: Months
uk_UA: Місяці

en: Months and Years
uk_UA: Місяці та роки

en: Months and years
uk_UA: Місяці та роки

en: Monticello
uk_UA: Монтічелло

en: Montreal
uk_UA: Монреаль

en: Montserrado
uk_UA: Монтсеррадо

en: Montserrat
uk_UA: Монтсеррат

en: Monufia
uk_UA: Мінуфія

en: Monza e della Brianza
uk_UA: Монца і Бріанца

en: Moquegua
uk_UA: Мокеґуа

en: Morazán
uk_UA: Морасан

en: More
uk_UA: Більше

en: More Details
uk_UA: Більше деталей

en: More Languages
uk_UA: Більше мов

en: More Options
uk_UA: Більше параметрів

en: More Photos
uk_UA: Більше фотографій

en: More Stats for %s
uk_UA: Більше статистики для %s

en: More about %s...
uk_UA: Більше про %s…

en: More actions
uk_UA: Інші дії

en: More details
uk_UA: Більше Деталей

en: More details.
uk_UA: Детальніше.

en: More from this author
uk_UA: Більше від цього автора

en: More in {{ siteLink /}}
uk_UA: Більше на {{ siteLink /}}

en: More information
uk_UA: Більше інформації

en: More information about %s
uk_UA: Дізнатись більше про  %s

en: More information:
uk_UA: Більше інформації:

en: More new products
uk_UA: Більше нових товарів

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
uk_UA: Більше на {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: More than %s
uk_UA: Більш ніж %s

en: Morelos
uk_UA: Морелос

en: Moroccan dirham
uk_UA: Марокканський дирхам

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Morogoro
uk_UA: Морогоро

en: Morona-Santiago
uk_UA: Морона-Сантьяго

en: Moroto
uk_UA: Морото

en: Moscow
uk_UA: Москва

en: Most Active (%s)
uk_UA: Найактивніші (%s)

en: Most Commented
uk_UA: Найбільш коментоване

en: Most Popular
uk_UA: Найпопулярніший

en: Most Popular Content
uk_UA: Найпопулярніший вміст

en: Most Recent
uk_UA: Останні

en: Most active day:
uk_UA: Найактивніший день:

en: Most active recent day:
uk_UA: Найактивніший недавній день:

en: Most active time of day:
uk_UA: Найактивніший час дня:

en: Most discount
uk_UA: Найбільша знижка

en: Most popular
uk_UA: Найпопулярніший

en: Most popular day
uk_UA: Найпопулярніший день

en: Most popular hour
uk_UA: Найпопулярніша година

en: Most stocked
uk_UA: Найбільше в наявності

en: Most visitors came from %s.
uk_UA: Більшість відвідувачів прийшли з %s.

en: Mostaganem
uk_UA: Мостаганем

en: Moulvibazar
uk_UA: Маулвібазар

en: Mountain Province
uk_UA: Гірська провінція

en: Movable Type and TypePad
uk_UA: Movable Type та TypePad

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move %s box down
uk_UA: Перемістити %s вікно вниз

en: Move %s box up
uk_UA: Перемістити %s вікно вгору

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
uk_UA: Перемістити &#8220;%s&#8221; до кошика

en: Move down
uk_UA: Вниз

en: Move down one
uk_UA: Опустити вниз

en: Move next
uk_UA: Перемістити вперед

en: Move one level down
uk_UA: Перейти на один рівень вниз

en: Move one level up
uk_UA: Перейти на один рівень вгору

en: Move out from under %s
uk_UA: Перемістити з-під &laquo;%s&raquo;

en: Move previous
uk_UA: Перемістити назад

en: Move the "%s" payment method down
uk_UA: Перемістити "%s" метод оплати нижче

en: Move the "%s" payment method up
uk_UA: Перемістити "%s" метод оплати вище

en: Move this comment to the Trash
uk_UA: Перемістити цей коментар до кошика

en: Move this comment to the trash.
uk_UA: Перемістити цей коментар до кошика.

en: Move this item to the Trash
uk_UA: Перемістити цей пункт в кошик

en: Move this review to the Trash
uk_UA: Перемістити цю позицію у смітник

en: Move to Trash
uk_UA: До кошика

en: Move to another area&hellip;
uk_UA: Перемістити до іншого місця&hellip;

en: Move to the top
uk_UA: Перемістити на початок

en: Move to trash
uk_UA: Перемістити до кошика

en: Move under %s
uk_UA: Перемістити під %s

en: Move up
uk_UA: Вгору

en: Move up one
uk_UA: Підняти вверх

[ctx: Move widget]
en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
uk_UA[0]: %d блок переміщений в буфер обміну.
uk_UA[1]: %d блоки переміщені в буфер обміну.
uk_UA[2]: %d блоків переміщено в буфер обміну.

en: Moxico
uk_UA: Мошикоangola_ provinces. kgm

en: Moyo
uk_UA: Мойо

en: Mozambican metical
uk_UA: Мозамбіцький метікал

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: Mpigi
uk_UA: Мпігі

en: Mpumalanga
uk_UA: Мпумаланга

en: Mtwara
uk_UA: Мтвара

en: Mubende
uk_UA: Мубенде

en: Muchinga
uk_UA: Мучінга

en: Mukdahan
uk_UA: Мукдахан

en: Mukono
uk_UA: Муконо

en: Multi User Access
uk_UA: Спільний доступ

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
uk_UA: Багатобайтові рядки (mbstring) використовуються для конвертації кодування символів (таких, як для електронної пошти) або переведення символів у нижній регістр.

en: Multipart
uk_UA: Змішаний

en: Multiple choice
uk_UA: Декілька варіантів вибору

en: Multiple files match this ID.
uk_UA: Цьому ID відповідає декілька файлів.

en: Multiple items
uk_UA: Декілька елементів

en: Multisite support is not enabled.
uk_UA: Підтримка мережі сайтів не задіяна.

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
uk_UA: Столична мерія Ліми

en: Municipality
uk_UA: Муніципалітет

en: Municipality / District
uk_UA: Муніципалітет / Район

en: Munshiganj
uk_UA: Муншигандж

en: Murang’a
uk_UA: Муранга

en: Murcia
uk_UA: Мурсія

en: Mureș
uk_UA: Муреш

en: Muscat
uk_UA: Мускат

en: Music
uk_UA: Музика

en: Music Player
uk_UA: Музичний програвач

en: Must Use Plugins
uk_UA: Необхідні плагіни

en: Mute
uk_UA: Вимкнути звук

en: Muğla
uk_UA: Мугла

en: Muş
uk_UA: Муш

en: Mwanza
uk_UA: Мванза

en: My @Mentions
uk_UA: Мої @Згадки

en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: My Account Page
uk_UA: Сторінка Мій Обліковий Запис

en: My Blogs
uk_UA: Мої блоги

en: My Community
uk_UA: Моя спільнота

en: My Domains
uk_UA: Мої домени

en: My Followers
uk_UA: Мої підписники

en: My Gravatar
uk_UA: Мій Gravatar

en: My Likes
uk_UA: Мої вподобання

en: My Links
uk_UA: Мої посилання

en: My Lists
uk_UA: Мої списки

en: My Location
uk_UA: Моє розташування

en: My Network
uk_UA: Моя мережа

en: My Plan
uk_UA: Мій план

en: My Posts
uk_UA: Мої записи

en: My Profile
uk_UA: Мій обліковий запис

en: My Public Profile
uk_UA: Мій громадський обліковий запис

en: My Site | My Sites
uk_UA[0]: Мій сайт

en: My Sites
uk_UA: Мої сайти

en: My Subscriptions
uk_UA: Мої підписки

en: My Subscriptions %s
uk_UA: Мої підписки %s

en: My Support History
uk_UA: Моя історія підтримки

en: My account
uk_UA: Мій рахунок

en: My account page
uk_UA: Мій обліковий запис

en: My location is public.
uk_UA: Моє розташування є громадським.

en: MySQL version
uk_UA: Версія MySQL

en: MySQL version string.
uk_UA: Рядок версії MySQL.

en: MySQL version.
uk_UA: Версія MySQL.

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: Mykolaiv Oblast
uk_UA: Миколаївська область

en: Mykolayivschyna
uk_UA: Миколаївська область

en: Mymensingh
uk_UA: Міменсінгх

en: Mystery Person
uk_UA: Загадкова особа

en: Málaga
uk_UA: Малага

en: Médéa
uk_UA: Медеа

en: Mérida
uk_UA: Меріда

en: M’Sila
uk_UA: Мсіла

en: N. Revenue
uk_UA: Чистий дохід

en: N. Revenue (formatted)
uk_UA: Чистий дохід (відформатований)

en: N/A
uk_UA: Відсутній

en: Naama
uk_UA: Наама

en: Nabilatuk
uk_UA: Набілатук

en: Nagaland
uk_UA: Нагаленд

en: Nagano
uk_UA: Нагано

en: Nagasaki
uk_UA: Нагасакі

en: Nairobi
uk_UA: Найробі

en: Nairobi County
uk_UA: Найробі

en: Nakapiripirit
uk_UA: Накапіріпіріт

en: Nakaseke
uk_UA: Накасеке

en: Nakasongola
uk_UA: Накасонгола

en: Nakhon Nayok
uk_UA: Накхон Наок

en: Nakhon Pathom
uk_UA: Накхон Патом

en: Nakhon Phanom
uk_UA: Накхон Фаном

en: Nakhon Ratchasima
uk_UA: Накхон Ратчасіма

en: Nakhon Sawan
uk_UA: Накхон Саван

en: Nakhon Si Thammarat
uk_UA: Накхон Сі Таммарат

en: Nakuru
uk_UA: Накуру

en: Namayingo
uk_UA: Намаїнго

en: Name
uk_UA: Ім`я

en: Name (Last, First)
uk_UA: Ім'я (ім'я, прізвище)

en: Name (numeric)
uk_UA: Назва (числова)

en: Name (required)
uk_UA: Ім'я (обов'язково)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
uk_UA: Фільтри

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
uk_UA: Текст

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
uk_UA: Візуально

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
uk_UA: Назва атрибута (показується у фронтенді).

en: Name for the resource.
uk_UA: Назва ресурсу.

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
uk_UA: Фіксований

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
uk_UA: Липкий

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
uk_UA: Назва

en: Name of other platform used to sell (not listed).
uk_UA: Назва іншої платформи, де відбувався продаж (нема в переліку).

en: Name of other platform used to sell.
uk_UA: Назва іншої платформи, яка використовується для продажу.

en: Name of the action hook that will be triggered.
uk_UA: Назва перехоплювача дії, який буде запущений.

en: Name of the customer for the order
uk_UA: Назва замовника для замовлення

en: Name of the item.
uk_UA: Назва елементу.

en: Name of the marketing campaign type.
uk_UA: Назва типу маркетингової кампанії.

en: Name of the marketing channel.
uk_UA: Назва маркетингового каналу.

en: Name of the metadata.
uk_UA: Назва метаданих.

en: Name of the note.
uk_UA: Назва примітки.

en: Name of the package.
uk_UA: Назва пакунку.

en: Name of the product that the review belongs to.
uk_UA: Назва товару, до якого належить відгук.

en: Name of the reviewer.
uk_UA: Ім'я оглядача.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
uk_UA: Назва тарифу на доставку, наприклад "Швидка доставка".

en: Name your blog
uk_UA: Ім'я Вашого Блогу

en: Name your site
uk_UA: Назвіть свій сайт

en: Name.
uk_UA: Ім'я.

en: Name:
uk_UA: Ім’я:

en: Namespace must not start or end with a slash.
uk_UA: Простір імен не повинен починатися або закінчуватися косою рискою.

en: Namibe
uk_UA: НамібCity in Angola

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Namibian dollar
uk_UA: Намібійський долар

en: Namisindwa
uk_UA: Намісіндва

en: Nampula
uk_UA: Нампула

en: Namutumba
uk_UA: Намутумба

en: Nan
uk_UA: Нан

en: Nandi
uk_UA: Нанді

en: Naogaon
uk_UA: Наогаон

en: Napak
uk_UA: Напак

en: Napo
uk_UA: Напо

en: Napoli
uk_UA: Неаполь

en: Nara
uk_UA: Нара

en: Narail
uk_UA: Нарайл

en: Narathiwat
uk_UA: Наратхіват

en: Narayanganj
uk_UA: Нараянгандж

en: Narayani
uk_UA: Нараяні

en: Nariño
uk_UA: Нариньйо

en: Narok
uk_UA: Нарок

en: Narsingdi
uk_UA: Нарсінгді

en: Nasarawa
uk_UA: Насарава

en: Nassau
uk_UA: Нассау

en: Natore
uk_UA: Натор

en: Nature
uk_UA: Природа

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Nav menu locations must be strings.
uk_UA: Росташування в меню навігації повинні бути строками.

en: Navarra
uk_UA: Наварра

en: Navassa Island
uk_UA: Острів Навасса

en: Navigation
uk_UA: Навігація

en: Navigation Label
uk_UA: Назва пункту меню

en: Navigation Menu
uk_UA: Меню навігації

en: Navigation Menu Item
uk_UA: Пункт меню навігації

en: Navigation Menu Items
uk_UA: Пункти меню навігації

en: Navigation Menu archives
uk_UA: Архіви меню навігації

en: Navigation Menus
uk_UA: Меню навігації

en: Navigation Menus list
uk_UA: Перелік меню навігації

en: Navigation Menus list navigation
uk_UA: Навігація по переліку меню навігації

[ctx: Navigation item]
en: Changelog
uk_UA: Список змін

[ctx: Navigation item]
en: Debug
uk_UA: Налагодження

[ctx: Navigation item]
en: Modules
uk_UA: Модулі

[ctx: Navigation item]
en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

[ctx: Navigation item]
en: Privacy
uk_UA: Приватність

[ctx: Navigation item]
en: Sites
uk_UA: Сайти

[ctx: Navigation item]
en: Terms
uk_UA: Значення

en: Nawabganj
uk_UA: Навабгандж

en: Nayarit
uk_UA: Наяріт

en: Ndjamena
uk_UA: Нджамена

en: Neamț
uk_UA: Нямц

en: Nebbi
uk_UA: Небі

en: Nebraska
uk_UA: Небраска

en: Need More Help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
uk_UA: Потрібен новий вигляд? Спробуйте теми нащадки Storefront

en: Need a theme? Try Storefront
uk_UA: Потрібна тема? Спробуйте Storefront

en: Need an account?
uk_UA: Потрібен обліковий запис?

en: Need extra help? Visit the <a href="%1$s" data-theme="%2$s">%3$s support forum</a>.
uk_UA: Потрібна додаткова допомога? Відвідайте <a href="%1$s" data-theme="%2$s">форум підтримки %3$s</a>.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
uk_UA: Потрібна допомога в складанні вашої нової сторінки політики конфіденційності? <a href="%1$s" %2$s>Подивіться наше керівництво%3$s</a> для рекомендацій щодо включення вмісту, а також політик пропонованих вашими плагінами і темою.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
uk_UA: Потрібна допомога в складанні вашої нової сторінки політики конфіденційності? Перегляньте наше керівництво для рекомендацій по необхідному вмісту і політиці пропонованої вашими плагінами і темою.

en: Need help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Need help? No problem!
uk_UA: Потрібна допомога? Без проблем!

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
uk_UA: Потрібна допомога? Скористайтеся вкладкою "Допомога", над заголовком розділу.

en: Negeri Sembilan
uk_UA: Негрі-Сембілан

en: Negros Occidental
uk_UA: Західний Негрос

en: Negros Oriental
uk_UA: Східний Негрос

en: Nelson
uk_UA: Нельсон

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Nepalese rupee
uk_UA: Непальська рупія

en: Nested widgets.
uk_UA: Вкладені віджети.

en: Net Payment
uk_UA: Чистий платіж

en: Net Revenue
uk_UA: Чистий прибуток

en: Net discount amount.
uk_UA: Чиста сума знижки.

en: Net profit
uk_UA: Чистий дохід

en: Net sales
uk_UA: Чистий обсяг продажів

en: Net sales amount
uk_UA: Чистий обсяг продаж

en: Net sales in the period.
uk_UA: Чистий продаж за період.

en: Net sales.
uk_UA: Чистий обсяг продажів.

en: Net total revenue (formatted).
uk_UA: Чистий загальний дохід (відформатований).

en: Net total revenue.
uk_UA: Чистий загальний дохід.

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: Netherlands Antillean guilder
uk_UA: Нідерландський антильський гульден

en: Netherlands Antilles
uk_UA: Нідерландські Антили

en: Netrakona
uk_UA: Нетрокона

en: Network Admin
uk_UA: Адміністратор мережі

en: Network Admin :
uk_UA: Мережа сайтів:

en: Network Admin Email
uk_UA: Адреса e-mail адміністратора мережі

en: Network Admin: %s
uk_UA: Керування мережею: %s

en: Network Enable %s
uk_UA: Дозволити %s для мережі

en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

en: Network configuration authentication keys
uk_UA: Ключі автенифікації налаштування мережі

en: Network configuration rules for %s
uk_UA: Правила налаштування мережі для %s

en: Network count
uk_UA: Число мереж

en: Network enabled
uk_UA: Мережу увімкнено

en: Network functions are disabled.
uk_UA: Мережеві функції відключені.

en: Network only plugin must be network activated.
uk_UA: Мережевий плагін повинен бути активований тільки по мережі.

en: Neuchâtel
uk_UA: Невшатель

en: Neuquén
uk_UA: Неукен

en: Neutral
uk_UA: Нормально

en: Nevada
uk_UA: Невада

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Never Expires
uk_UA: Діє завжди

en: Never Expires (VIP Hosting)
uk_UA: Діє завжди (VIP хостинг)

en: Never expires
uk_UA: Діє завжди

en: Never send email
uk_UA: Не надсилати e-mail повідомлень

en: Never show quantity remaining in stock
uk_UA: Ніколи не показувати кількість залишків на складі

en: Never worry about the weather again. Keep yourself dry, warm, and looking stylish.
uk_UA: Більше ніколи не турбуйтеся про погоду. Залишайтеся сухими, в теплі та стильно виглядайте.

en: Nevis
uk_UA: Невіс

en: Nevşehir
uk_UA: Невшехір

en: New
uk_UA: Нове

en: New %1$s Site: %2$s
uk_UA: Новий %1$s Сайт: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
uk_UA: Новий %1$s Користувач: %2$s

en: New %s
uk_UA: Нов(а)ий %s

en: New Address
uk_UA: Нова адреса

en: New Application Password Name
uk_UA: Ім'я нового паролю додатків

en: New Blog/Site Address
uk_UA: Нова адреса блогу/сайту

en: New Brunswick
uk_UA: Нью-Брансвік

en: New Caledonia
uk_UA: Нова Каледонія

en: New Category Name
uk_UA: Назва нової категорії

en: New Changeset
uk_UA: Новий набір змін

en: New Custom HTML Widget
uk_UA: Новий віджет власного HTML

en: New Draft
uk_UA: Нова чернетка

en: New E-mail: %s
uk_UA: Нова e-mail адреса: %s

en: New Hampshire
uk_UA: Нью-Гемпшир

en: New In
uk_UA: Новинки

en: New Jersey
uk_UA: Нью-Джерсі

en: New Link Category Name
uk_UA: Назва нової категорії посилань

en: New Media
uk_UA: Нове медіа

en: New Menu
uk_UA: Нове меню

en: New Menu Item
uk_UA: Новий пункт меню

en: New Menu Item Label Name
uk_UA: Нова назва мітки пункту меню

en: New Mexico
uk_UA: Нью-Мексико

en: New Navigation Menu
uk_UA: Нове меню навігації

en: New Order: #{order_number}
uk_UA: Нове замовлення: #{order_number}

en: New Page
uk_UA: Нова сторінка

en: New Password
uk_UA: Новий пароль

en: New Pattern
uk_UA: Новий патерн

en: New Post
uk_UA: Новий запис

en: New Products
uk_UA: Нові товари

en: New Project
uk_UA: Новий проект

en: New Project Tag Name
uk_UA: Нова назва позначки проекту

en: New Project Type Name
uk_UA: Нова назва типу проекту

en: New Row
uk_UA: Новий рядок

en: New Salem
uk_UA: Нью-Салем

en: New Scheduled Action
uk_UA: Нова запланована дія

en: New Site Registration: %s
uk_UA: Реєстрація нового сайту: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
uk_UA: Новий сайт: %1$s
    URL: %2$s
    IP: %3$s
    
    Відключити ці сповіщення: %4$s

en: New South Wales
uk_UA: Новий Південний Уельс

en: New Style
uk_UA: Новий стиль

en: New Tag Name
uk_UA: Назва нового теґу

en: New Taiwan dollar
uk_UA: Новий тайванський долар

en: New Template
uk_UA: Новий шаблон

en: New Template Part
uk_UA: Нова частина шаблону

en: New Territories
uk_UA: Нові Території (Гонконг)

en: New Testimonial
uk_UA: Нова рекомендація

en: New User Default Role
uk_UA: Роль нового користувача за замовчуванням

en: New User Registration: %s
uk_UA: Реєстрація нового користувача: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
uk_UA: Новий користувач: %1$s
    IP: %2$s
    
    Відключити ці сповіщення: %3$s

en: New Username
uk_UA: Нове ім’я користувача

en: New Username: %s
uk_UA: Нове ім’я користувача: %s

en: New Valley
uk_UA: Нова Долина

en: New WordPress Site
uk_UA: Новий сайт WordPress

en: New York
uk_UA: Нью-Йорк

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: New Zealand dollar
uk_UA: Новозеландський долар

en: New account
uk_UA: Новий обліковий запис

en: New achievement
uk_UA: Нове досягнення

en: New attribute
uk_UA: Новий атрибут

en: New category name
uk_UA: Назва нової категорії

en: New comment
uk_UA: Новий коментар

en: New comment by %s
uk_UA: Новий коментар автора %s

en: New comment by someone
uk_UA: Новий коментар від когось

en: New comment like
uk_UA: Нове вподобання коментаря

en: New comment on %s
uk_UA: Новий коментар до %s

en: New comment on <strong>%1$s</strong>
uk_UA: Новий коментар до <strong>%1$s</strong>

en: New comment on <strong>%s</strong>
uk_UA: Новий коментар до <strong>%s</strong>

en: New comment on your post "%s"
uk_UA: Новий коментар до вашого запису "%s"

en: New comment waiting approval on %s
uk_UA: Новий коментар чекає одобрення на %s

en: New coupon
uk_UA: Новий купон

en: New custom field name
uk_UA: Нова назва власного поля

en: New dimensions:
uk_UA: Нові розміри:

en: New document
uk_UA: Новий документ

en: New field
uk_UA: Нове поле

en: New follower
uk_UA: Новий підписник

en: New in store
uk_UA: Новинка в магазині

en: New like
uk_UA: Нове вподобання

en: New order
uk_UA: Нове замовлення

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
uk_UA: Лист «Нове замовлення» надсилається отримувачам зі списку, коли надходить нове замовлення.

en: New page title
uk_UA: Нова назва сторінки

en: New page title&hellip;
uk_UA: Нова назва сторінки&hellip;

en: New password
uk_UA: Новий пароль

en: New password (leave blank to leave unchanged)
uk_UA: Новий пароль (залиште порожнім, щоб не змінювати)

en: New passwords do not match.
uk_UA: Нові паролі не збігаються.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
uk_UA: Новий метод оплати може бути доданий під час оформлення. Будь ласка, зв’яжіться з нами якщо ви потребуєте допомоги.

en: New pingback on %s
uk_UA: Нове сповіщення %s

en: New pingback on your post "%s"
uk_UA: Нове сповіщення щодо вашого запису "%s"

en: New pingback waiting approval on %s
uk_UA: Нове сповіщення чекає одобрення на %s

en: New post
uk_UA: Новий запис

en: New post by %s
uk_UA: Новий запис автора %s

en: New post on <strong>%s</strong>
uk_UA: Новий запис на <strong>%s</strong>

en: New product
uk_UA: Новий товар

en: New product editor
uk_UA: Новий редактор товарів

en: New quantity of the item in the cart.
uk_UA: Нова кількість товару у кошику.

en: New reblog
uk_UA: Нова копія

en: New sales record!
uk_UA: Новий рекорд продажів!

en: New shipping class Name
uk_UA: Назва нового класу доставки

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
uk_UA: Користувачем %1$s створено новий сайт
    
    Адреса: %2$s
    Назва: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
uk_UA: [%1$s] Активуйте %2$s

en: New tag name
uk_UA: Нова назва теги

en: New theme activated.
uk_UA: Нову тему активовано.

en: New tip!
uk_UA: Нова порада!

en: New to Akismet
uk_UA: Початок роботи з Akismet

en: New trackback on %s
uk_UA: Нове зворотнє посилання на %s

en: New trackback on your post "%s"
uk_UA: Нове зворотнє посилання на ваш запис "%s"

en: New trackback waiting approval on %s
uk_UA: Нове зворотнє посилання чекає одобрення на %s

en: New user created.
uk_UA: Створено нового користувача.

en: New user email address.
uk_UA: Нова email адреса користувача.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
uk_UA: [%1$s] Активуйте %2$s

en: New user password.
uk_UA: Новий пароль користувача.

en: New user registration on your site %s:
uk_UA: Зареєстрований новий користувач на вашому сайті %s:

en: New user username.
uk_UA: Нове ім'я користувача.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
uk_UA: Нові користувачі автоматично отримують пароль, який вони можуть змінити після входу. Ви можете переглянути чи редагувати наданий пароль натиснувши кнопку "Показати пароль". Ім'я користувача не можна змінити після додавання користувача.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
uk_UA: Нові користувачі отримають елекронного листа з повідомленням про те, що їх додано до користувачів вашого сайту. Цей лист також міститиме їхній пароль. Поставте галочку, якщо ви не хочете, щоб користувач отримав листа з привітанням.

en: New version available.
uk_UA: Доступна нова версія.

en: New version available. %s
uk_UA: Доступна нова версія. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
uk_UA: Доступна нова версія. <button class="button-link" type="button">Оновити зараз</button>

en: New window
uk_UA: Новому вікні

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
uk_UA: Новий, швидший спосіб пошуку розширень і тем для вашого магазину WooCommerce

en: New:
uk_UA: Новинка:

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
uk_UA: Переглянути всі коментарі

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете додати цей сайт до групи?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to delete this group?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю групу?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей сайт із групи?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this user from the group?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цього користувача з групи?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to create the group.
uk_UA: Помилка: Неможливо створити групу.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to delete the group.
uk_UA: Помилка: Неможливо видалити групу.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that site from the group.
uk_UA: Помилка: Неможливо видалити цей сайт із групи.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that user from the group.
uk_UA: Помилка: Неможливо видалити цього користувача з групи.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to update group settings.
uk_UA: Помилка: Неможливо оновити налаштування групи.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group settings were updated successfully.
uk_UA: Налаштування групи успішно оновлені.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group was created successfully.
uk_UA: Група успішно створена.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was added to the group successfully.
uk_UA: Сайт успішно додано до групи.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
uk_UA: Історія оплат

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
uk_UA: Коментарі, написані мною

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connect Jetpack
uk_UA: З’єднати Jetpack

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
uk_UA: З’єднані програми

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
uk_UA: Створити групу

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
uk_UA: Налаштувати

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Registration
uk_UA: Реєстрація домену

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
uk_UA: Домени

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
uk_UA: Доходи

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
uk_UA: Редагувати чернетку

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
uk_UA: Редагувати групу

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
uk_UA: Редагувати запис

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
uk_UA: Дослідити позначки

[ctx: NewDash Page Title]
en: Find Friends
uk_UA: Знайти друзів

[ctx: NewDash Page Title]
en: Followed Sites
uk_UA: Мої підписки

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
uk_UA: Свіжа преса

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
uk_UA: Допомога

[ctx: NewDash Page Title]
en: Local Posts
uk_UA: Місцеві записи

[ctx: NewDash Page Title]
en: Manage Followed Sites
uk_UA: Керувати моїми підписками

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
uk_UA: Мій обліковий запис

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
uk_UA: Моя діяльність

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
uk_UA: Мої домени

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
uk_UA: Моя статистика

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
uk_UA: Мої покупки

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
uk_UA: Новий запис

[ctx: NewDash Page Title]
en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
uk_UA: Пароль

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
uk_UA: Улюблені записи

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
uk_UA: Громадський обліковий запис

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
uk_UA: Рекомендовані блоги

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
uk_UA: Безпека

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
uk_UA: Налаштування

[ctx: NewDash Page Title]
en: Subscriptions Delivery
uk_UA: Доставка підписок

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
uk_UA: Теми WordPress

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while loading that page. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
uk_UA: Сталася помилка при завантаженні цієї сторінки. Спробуйте оновити сторінку, або <a href="%s">зв’яжіться з підтримкою</a>.

en: Newer Comments
uk_UA: Новіші коментарі

en: Newer Comments &raquo;
uk_UA: Наступні коментарі &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Новіші коментарі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
uk_UA: Новіші записи &raquo;

en: Newer comments
uk_UA: Новіші коментарі

en: Newer posts
uk_UA: Новіші записи

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Новіші записи <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
uk_UA: Найновіше

en: Newest Scheduled Date
uk_UA: Найновіші заплановані дати

en: Newest first
uk_UA: Найновіше перше

en: Newest posts first
uk_UA: Спочатку найновіші записи

en: Newfoundland
uk_UA: Ньюфаундленд

en: Newfoundland and Labrador
uk_UA: Ньюфаундленд і Лабрадор

en: News
uk_UA: Новини

en: News &amp; Current Events
uk_UA: Новини та поточні події

en: Newsletter
uk_UA: Розсилка

en: Next
uk_UA: Далі

en: Next &gt;
uk_UA: Вперед »

en: Next &raquo;
uk_UA: Далі &raquo;

en: Next &rarr;
uk_UA: Наступне &rarr;

en: Next (arrow right)
uk_UA: Наступне (стрілка вправо)

en: Next Entries &raquo;
uk_UA: Наступні записи &raquo;

en: Next Month
uk_UA: Наступний місяць

en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

en: Next Page &raquo;
uk_UA: Наступна сторінка &raquo;

en: Next Payment:
uk_UA: Наступна оплата:

en: Next Post
uk_UA: Наступний запис

en: Next Slide
uk_UA: Наступний слайд

en: Next Step
uk_UA: Наступний крок

en: Next Step &rarr;
uk_UA: Наступний крок &rarr;

en: Next Steps
uk_UA: Наступні кроки

en: Next page
uk_UA: Наступна сторінка

[ctx: Next post]
en: Next
uk_UA: Наступний запис

en: Next step
uk_UA: Наступний крок

en: Next steps
uk_UA: Наступні кроки

en: Next theme
uk_UA: Наступна тема

en: Ngora
uk_UA: Нгора

en: Ngöbe-Buglé
uk_UA: Нґобе-Буґле

en: Niamey
uk_UA: Ніамей

en: Niassa
uk_UA: Ньяса

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
uk_UA: Нікарагуанська кордова

en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
uk_UA: Чудово, ви створили магазин WooCommerce! Тепер настав час додати свій перший товар і підготуватися до початку продажу.%s

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
uk_UA: Гарне ім’я (Nicename) не може бути довшим 50-ти символів.

en: Nickname
uk_UA: Нік

en: Nicosia
uk_UA: Нікосія

en: Nidwalden
uk_UA: Нідвальден

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: Nigerian naira
uk_UA: Нігерійська найра

en: Nightfall
uk_UA: Сутінки

en: Niigata
uk_UA: Ніїґата

en: Nilphamari
uk_UA: Нілпхамарі

en: Nimba
uk_UA: Німба

en: Ningxia Hui / 宁夏
uk_UA: Нінся

en: Nipigon
uk_UA: Ніпігон

en: Nisporeni
uk_UA: Ніспорені

en: Niue
uk_UA: Ніуе

en: Niğde
uk_UA: Нігде

en: Njombe
uk_UA: Ньомбе

en: No
uk_UA: Ні

en: No "Inbox" found
uk_UA: "Вхідні" не знайдено

en: No %1$s data specified to create %1$s
uk_UA: Недостатньо даних %1$s для створення %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
uk_UA: Недостатньо даних %1$s для створення/редагування %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
uk_UA: Недостатньо даних %1$s для редагування %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
uk_UA: Жодного %1$s з номером %2$s не знайдено

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
uk_UA: В масиві аргументів не задано %1$s для бічної колонки "%2$s". Буде використовуватися значення за замовчуванням "%3$s". Потрібно вручну задати для %1$s значення "%3$s" щоб дане сповіщення більше не виводилось і щоб вміст бічної колонки залишився без змін.

en: No &quot;%s&quot; found
uk_UA: "%s&" не знайдено

en: No Ads
uk_UA: Без реклами

en: No Advertisements
uk_UA: Без реклами

en: No Avatars
uk_UA: Немає аватарів

en: No Comments
uk_UA: Коментарів немає

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uk_UA: Немає Коментарів<span class="screen-reader-text"> до %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
uk_UA: Заголовок Content-Disposition не вказано.

en: No Instagram images were found.
uk_UA: Не знайдено зображень Instagram.

en: No Labels
uk_UA: Міток немає

en: No Labels found
uk_UA: Міток не знайдено

en: No Limit
uk_UA: Без обмеження

en: No Menu Items found
uk_UA: Пунктів меню не знайдено

en: No Menu Items found in Trash
uk_UA: Пунктів меню в кошику не знайдено

en: No Modules Found
uk_UA: Не знайдено модулів

en: No Navigation Menu found in Trash.
uk_UA: У кошику не знайдено меню навігації.

en: No Navigation Menu found.
uk_UA: Меню навігації не знайдено.

en: No PHP sessions detected
uk_UA: PHP сесій не виявлено

en: No Projects found
uk_UA: Проектів не знайдено

en: No Projects found in Trash
uk_UA: Не знайдено проектів у кошику

en: No Replies
uk_UA: Немає відповідей

en: No Responses
uk_UA: Відповідей немає

en: No Testimonials found
uk_UA: Не знайдено рекомендацій

en: No Testimonials found in Trash
uk_UA: Не знайдено рекомендацій в кошику

en: No Thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: No Title
uk_UA: Без назви

en: No WordPress.com blog found
uk_UA: Не знайдено WordPress.com блог

en: No actions found
uk_UA: Не знайдено жодних дій

en: No actions found in trash
uk_UA: У кошику не знайдено жодних дій

en: No actions will be taken.
uk_UA: Ніякі дії не будуть вжиті.

en: No activity yet!
uk_UA: Діяльності ще не було!

en: No alignment
uk_UA: Без вирівнювання

en: No approved comments
uk_UA: Немає одобрених коментарів

en: No approved directory URLs found.
uk_UA: URL-адрес затверджених каталогів не знайдено.

en: No approved reviews
uk_UA: Немає схвалених відгуків

en: No archives to show.
uk_UA: Немає архівів для показу.

en: No attributes currently exist.
uk_UA: Атрибутів поки ще не існує.

en: No audio selected
uk_UA: Аудіофайл не вибрано

en: No billing address set.
uk_UA: Платіжну адресу не зазначено.

en: No blogs found
uk_UA: Блогів не знайдено

en: No blogs... yet.
uk_UA: Блоґів немає... поки що.

en: No business description provided for generating AI content.
uk_UA: Не надано опису бізнесу для генерації вмісту ШІ.

en: No categories
uk_UA: Немає категорій

en: No categories found
uk_UA: Категорій не знайдено

en: No categories found.
uk_UA: Категорій не знайдено.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
uk_UA: Ніяких змін не було збережено, тому нічого видаляти.

en: No changeset found to take over
uk_UA: Не знайдено змін для перехоплення.

en: No changesets found in Trash.
uk_UA: В кошику, не знайдено наборів змін

en: No changesets found.
uk_UA: Наборів змін не знайдено

en: No clicks have been recorded on your site yet.
uk_UA: Кліків на вашому сайті ще не було.

en: No clicks have been recorded yet.
uk_UA: Кліків ще не було.

en: No clicks recorded.
uk_UA: Не записано кліків.

en: No color
uk_UA: Без кольору

en: No comment history.
uk_UA: Немає історії для коментаря.

en: No comments
uk_UA: Коментарів немає

en: No comments awaiting moderation.
uk_UA: Немає коментарів, що потрібно модерувати.

en: No comments found in Trash.
uk_UA: Коментарів у смітнику не знайдено.

en: No comments found.
uk_UA: Коментарів не знайдено.

en: No comments posted
uk_UA: Коментарів немає

en: No comments to show.
uk_UA: Немає коментарів для показу.

en: No comments were caught as spam.
uk_UA: Спам коментарів немає.

en: No comments yet.
uk_UA: Коментарів ще немає.

en: No cookie present.
uk_UA: Немає cookie.

en: No coupons found
uk_UA: Купонів не знайдено

en: No coupons found in range
uk_UA: У заданому діапазоні купонів не знайдено

en: No coupons found in trash
uk_UA: Купонів  у смітнику не знайдено

en: No customer downloads found.
uk_UA: Завантажень клієнта не знайдено.

en: No customer selected
uk_UA: Жодного покупця не обрано

en: No customers found.
uk_UA: Покупців не знайдено.

en: No data supplied.
uk_UA: Дані не вказані.

en: No default %s&hellip;
uk_UA: Без замовчувань %s&hellip;

en: No description
uk_UA: Немає опису

en: No device has been confirmed.
uk_UA: Немає підтверджених пристроїв.

en: No differences found.
uk_UA: Відмінностей не знайдено.

en: No downloads available yet.
uk_UA: Немає доступних завантажень.

en: No editor could be selected.
uk_UA: Неможливо вибрати редактор

en: No file defined
uk_UA: Файл не визначений

en: No file selected
uk_UA: Файл не обрано

en: No file was uploaded.
uk_UA: Файлів не завантажено.

en: No image selected
uk_UA: Зображення не обрано

en: No image set
uk_UA: Зображення не задано

en: No images found.
uk_UA: Зображення не знайдено.

en: No images provided for generating AI content.
uk_UA: Зображення для створення вмісту ШІ не надаються.

en: No images selected
uk_UA: Зображення не вибрані

en: No importers are available.
uk_UA: Немає засобів імпорту.

en: No information yet&hellip;
uk_UA: Поки немає інформації...

en: No items
uk_UA: Немає елементів

en: No items found.
uk_UA: Елементів не знайдено.

en: No items.
uk_UA: Немає елементів.

en: No keys found.
uk_UA: Ключів не знайдено.

en: No links found.
uk_UA: Посилань не знайдено.

en: No location by default
uk_UA: Розташування по замовчуванню немає

en: No log files found.
uk_UA: Файлів журналу не знайдено.

en: No logo selected
uk_UA: Лого не обрано

en: No logo set
uk_UA: Лого не встановлено

en: No low in stock products found.
uk_UA: Товарів, що закінчуються, не знайдено.

en: No master user set.
uk_UA: Не задано головного користувача.

en: No matching product exists to update.
uk_UA: Немає підходящих товарів для оновлення.

en: No matching receipts found
uk_UA: Не знайдено відповідних квитанцій

en: No matching tax rates found.
uk_UA: Не знайдено відповідних податкових ставок.

en: No matching template found
uk_UA: Не знайдено відповідних шаблонів

en: No matching template found.
uk_UA: Не знайдено відповідних шаблонів.

en: No matching variation found.
uk_UA: Не знайдено відповідної варіації.

en: No maximum
uk_UA: Немає максимума

en: No media files found in Trash.
uk_UA: В кошику, не знайдено медіафайлів.

en: No media files found.
uk_UA: Не знайдено медіа файлів.

en: No media items found.
uk_UA: Медіафайлів не знайдено.

en: No media items found. Try a different search.
uk_UA: Медіаелементів не знайдено. Спробуйте інший запит.

en: No media selected
uk_UA: Медіа не вибрано

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
uk_UA: Меню ще не створено. <a href="%s">Створити</a>.

en: No minimum
uk_UA: Немає мінімуму

en: No need to wonder where that stampbook went.
uk_UA: Не потрібно гадати, куди поділися поштові марки.

en: No notifications
uk_UA: немає сповіщень

en: No order has been made yet.
uk_UA: Ще не було зроблено жодного замовлення.

en: No order source data available.
uk_UA: Дані про джерело замовлення відсутні.

en: No orders found
uk_UA: Не знайдено жодного замовлення

en: No orders found in trash
uk_UA: Замовлень у смітнику не знайдено

en: No orders to cleanup.
uk_UA: Немає замовлень, що підлягають очищенню.

en: No orders were synced.
uk_UA: Жодне замовлення не синхронізовано.

en: No out of stock products found.
uk_UA: Товарів, відсутніх в наявності, не знайдено.

en: No page set
uk_UA: Сторінку не встановлено

en: No pages found in Trash.
uk_UA: Не знайдено сторінок в кошику.

en: No pages found.
uk_UA: Жодної сторінки не знайдено.

en: No patterns found in Trash.
uk_UA: Патернів у кошику не знайдено.

en: No patterns found.
uk_UA: Патернів не знайдено.

en: No payment method provided.
uk_UA: Спосіб оплати не вказаний.

en: No pending comments
uk_UA: Немає коментарів в очікуванні

en: No pending reviews
uk_UA: Відгуків в очікуванні немає

en: No permalink structure set
uk_UA: Структура постійних посилань не встановлена

en: No pics matched your search query
uk_UA: Немає картинок, що відповідають вашому пошуковому запиту

en: No plugin specified.
uk_UA: Не вказано плагін.

en: No plugins found.
uk_UA: Жодного плаґіну не знайдено.

en: No post?
uk_UA: Немає записів?

en: No posts found
uk_UA: Публікацій не знайдено

en: No posts found in Trash.
uk_UA: Не знайдено публікацій в кошику.

en: No posts found.
uk_UA: Записів не знайдено.

en: No posts found. Try a different search?
uk_UA: Не знайдено постів. Спробувати інший пошук?

en: No posts have been viewed yet.
uk_UA: Записи ще не переглядалися.

en: No posts viewed.
uk_UA: Записи не переглядалися.

en: No product attribute with that slug was found.
uk_UA: Атрибут товару з цим слаґом не був знайдений.

en: No product categories exist.
uk_UA: Не існує категорій товарів.

en: No product to duplicate has been supplied!
uk_UA: Жодного товару для дублювання не обрано!

en: No products found
uk_UA: Товарів не знайдено

en: No products found in range
uk_UA: У цьому діапазоні товарів не знайдено

en: No products found in trash
uk_UA: Не знайдено товарів у смітнику

en: No products found.
uk_UA: Товарів не знайдено

en: No products in the cart.
uk_UA: Немає товарів у кошику.

en: No products were found matching your selection.
uk_UA: Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

en: No receipts found.
uk_UA: Квитанції не знайдені.

en: No referrers.
uk_UA: Немає джерел переходів.

en: No requirement
uk_UA: Немає вимог

en: No restrictions
uk_UA: Немає обмежень

en: No results
uk_UA: Нет результатов.

en: No results found
uk_UA: Нічого не знайдено.

en: No results found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

en: No results.
uk_UA: Нет результатов.

en: No reviews
uk_UA: Немає відгуків

en: No reviews awaiting moderation.
uk_UA: Ніяких відгуків, які очікують модерації.

en: No reviews found.
uk_UA: Відгуків не знайдено.

en: No role
uk_UA: Без ролі

en: No route was found matching the URL and request method
uk_UA: Не знайдено маршруту, що відповідає посиланню та запитуваному методу.

en: No route was found matching the URL and request method.
uk_UA: Не знайдено маршруту, що відповідає посиланню та запитуваному методу.

en: No row(s) selected
uk_UA: Рядки не обрано

en: No saved methods found.
uk_UA: Немає збережених варіантів оплати.

en: No scheduled events exist on this site.
uk_UA: Запланованих подій на цьому сайті немає.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
uk_UA: Заголовок схеми для %s не знайдено, оминаємо реєстрацію команд REST.

en: No search results.
uk_UA: Немає результатів пошуку.

en: No search term specified. Showing recent items.
uk_UA: Пошуковий запит не вказано. Відображено недавні елементи

en: No search terms.
uk_UA: Немає пошукових запитів.

en: No setting groups have been registered.
uk_UA: Не зареєстровано груп установок.

en: No shared posts.
uk_UA: Немає записів, якими поділилися.

en: No shipping address set.
uk_UA: Адресу доставки не зазначено.

en: No shipping class
uk_UA: Клас доставки відсутній

en: No shipping class cost
uk_UA: Не встановлено вартість класу доставки

en: No shipping classes have been created.
uk_UA: Класів доставки не створено.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
uk_UA: Не обрано способу доставки. Будь ласка перевірте вашу адресу повторно, або зв'яжіться з нами, якщо потрібна допомога.

en: No shipping methods offered to this zone.
uk_UA: Немає способів доставки для цієї зони.

en: No shipping options were found for %s.
uk_UA: Немає параметрів доставки для %s.

en: No sidebar exists with that id.
uk_UA: Бічної колонки з таким ID не існує.

en: No sites found
uk_UA: Сайтів не знайдено

en: No sites found.
uk_UA: Сайтів не знайдено.

en: No stats are available for this time period.
uk_UA: Немає статистики за цей проміжок часу.

en: No subscriptions were found.
uk_UA: Підписок не знайдено.

en: No such blog was found
uk_UA: Не знайдений такий блог

en: No such theme found
uk_UA: Не знайдена така тема

en: No tags
uk_UA: Немає позначок

en: No tags found
uk_UA: Не знайдено жодного теґу!

en: No tags found.
uk_UA: Не знайдено теґів.

en: No taxes found in this period
uk_UA: Податків не знайдено в цей період

en: No template parts found in Trash.
uk_UA: У кошику не знайдено частин шаблонів.

en: No template parts found.
uk_UA: Частин шаблонів не знайдено.

en: No templates found.
uk_UA: Шаблонів не знайдено.

en: No thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: No thanks, do not remind me again
uk_UA: Ні, дякую, більше не нагадувати.

en: No theme is defined for this template.
uk_UA: Тему для цього шаблону не призначено.

en: No theme specified.
uk_UA: Тему не вказано.

en: No themes are currently available.
uk_UA: Наразі жодної теми немає.

en: No themes found.
uk_UA: Тем не знайдено.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
uk_UA: Теми не знайдені. Спробуйте пошукати заново, або %s.

en: No themes found. Try a different search.
uk_UA: Теми не знайдено. Спробуйте інший запит.

en: No top posts or pages.
uk_UA: Немає популярних записів або сторінок.

en: No tweets matched your search query
uk_UA: Немає "твітів", що відповідають вашому пошуковому запиту

en: No upcoming events
uk_UA: Немає майбутніх подій

en: No updates required. Database version is %s
uk_UA: Оновлення не потрібне. Версія бази даних %s

en: No used coupons found
uk_UA: Використаних купонів не знайдено

en: No user found.
uk_UA: Користувачів не знайдено.

en: No valid JSON data
uk_UA: Недійсні JSON дані

en: No valid blog found
uk_UA: Вірний блог не знайдено.

en: No valid plugins were found.
uk_UA: Коректних додатків не знайдено.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
uk_UA: Варіацій поки немає. Згенеруйте їх з усіх доданих атрибутів або додайте нову варіацію вручну.

en: No version control systems were detected.
uk_UA: Систем контролю версій файлів не виявлено.

en: No version or author information is available.
uk_UA: Немає даних про версії або автора.

en: No video selected
uk_UA: Відео не вибрано

en: No videos matched your search query.
uk_UA: Немає відео, що відповідають вашому пошуковому запиту.

en: No videos played.
uk_UA: Відео не відтворювалися.

en: No webhooks found.
uk_UA: Вебхуків не знайдено.

en: No widgets found.
uk_UA: Віджети не знайдені.

en: No, I do not approve of this connection
uk_UA: Ні, я не схвалюю це з'єднання

en: No, I will enter prices exclusive of tax
uk_UA: Ні, я буду вводити ціни без податку

en: No-code contribution
uk_UA: Внесок без коду

en: Noakhali
uk_UA: Ноакхалі

en: Nome
uk_UA: Ном

en: Non-existent changeset UUID.
uk_UA: Неіснуючий UUID набору змін.

en: Non-paying customer
uk_UA: Неплатоспроможній клієнт

en: Non-repeating
uk_UA: Неповторяющихся

en: Nonbreaking space
uk_UA: Нерозривний пробіл

en: Nonce is invalid.
uk_UA: Одноразовый номер недійсний.

en: None
uk_UA: Жодного

en: None, this is a topic about using WordPress.com
uk_UA: Ні, ця тема про використання WordPress.com

en: Nong Bua Lam Phu
uk_UA: Нонг Буа Лам Фу

en: Nong Khai
uk_UA: Нонг Хай

en: Nonthaburi
uk_UA: Нонтабурі

en: Norfolk
uk_UA: Норфолк

en: Norfolk Island
uk_UA: Острів Норфолк

en: Normal
uk_UA: Нормально

en: Normal Fit
uk_UA: Нормальна посадка

en: Noronha
uk_UA: Норонья

en: Norte de Santander
uk_UA: Норте-де-Сантандер

en: North
uk_UA: Північ

en: North Aegean
uk_UA: Північні Егейські острови

en: North America
uk_UA: Північна Америка

en: North Carolina
uk_UA: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk_UA: Північна Дакота

en: North East
uk_UA: Північно-східна область

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
uk_UA: Північний Хорасан (خراسان جنوبی)

en: North Korea
uk_UA: Північна Корея

en: North Korean won
uk_UA: Північнокорейська вона

en: North Macedonia
uk_UA: Північна Македонія

en: North Rhine-Westphalia
uk_UA: Північна Рейн-Вестфалія

en: North Sinai
uk_UA: Північний Синай

en: North West
uk_UA: Північно-Західна провінція (ПАР)

en: North-Western
uk_UA: Північно-Західна

en: Northern
uk_UA: Північна

en: Northern Cape
uk_UA: Північна Капська провінція

en: Northern Mariana Islands
uk_UA: Північні Маріанські острови

en: Northern Samar
uk_UA: Північний Самар

en: Northern Territory
uk_UA: Північна територія

en: Northland
uk_UA: Нортленд

en: Northwest Territories
uk_UA: Північно-західні території

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Norwegian
uk_UA: Норвезька

en: Norwegian krone
uk_UA: Норвезька крона

en: Not Connected
uk_UA: Не з’єднано

en: Not Found
uk_UA: Не знайдено

en: Not Spam
uk_UA: Не спам

en: Not Sticky
uk_UA: Не липучка

en: Not Stored
uk_UA: Не збережено

en: Not able to attach "%s".
uk_UA: Не вдається прикріпити "%s".

en: Not all expected
uk_UA: Не все очікувалося

en: Not available
uk_UA: Недоступно

en: Not available when using WooCommerce Blocks Local Pickup
uk_UA: Недоступно при використанні WooCommerce Blocks Local Pickup

en: Not connected
uk_UA: Не з’єднано

en: Not connected. Some information may be out of sync.
uk_UA: Не з’єднано. Деяка інформація може бути не синхронізована.

en: Not declared
uk_UA: Не визначено

en: Not enough data to create this user.
uk_UA: Недостатньо даних для створення користувача.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
uk_UA: Недостатньо простору для завантаження. Необхідно %s кб.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
uk_UA: Немає достатньої кількості %s, щоб виконати це замовлення.

en: Not found: %1$s (%2$s)
uk_UA: Не знайдено: %1$s (%2$s)

en: Not good
uk_UA: Не добре

en: Not on %s?
uk_UA: Не на %s?

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
uk_UA: Не потрібно, якщо ви завантажуєте із захищеної директорії. <a href='%s'>Ознайомтеся з цим посібником</a>, щоб отримати детальну інформацію. Вже завантажені файли не будуть порушені.

en: Not right now
uk_UA: Не зараз

en: Not scheduled
uk_UA: Не заплановано

en: Not set
uk_UA: Не встановлено

en: Not supported in Internet Explorer.
uk_UA: Не підтримується браузером Internet Explorer.

en: Not that bad
uk_UA: Задовільно

en: Not writable
uk_UA: Недоступна для запису

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Note (default)
uk_UA: Нотатка (за замовчуванням)

en: Note <optional />
uk_UA: Нотатка <optional />

en: Note added to the order by the customer during checkout.
uk_UA: Примітка, додана покупцем до замовлення під час його оформлення.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
uk_UA: Додано примітку до вашого замовлення від {order_date} на {site_title}

en: Note any typos you find, suggestions you have, or links to recommend.
uk_UA: Зауважте знайдені помилки, ваші пропозиції, або рекомендовані посилання.

en: Note left by customer during checkout.
uk_UA: Примітка залишена покупцем під час оформлення замовлення.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
uk_UA: Зверніть увагу, що для повної приватності цього недостатньо, ваш сайт все одно видно іншим відвідувачам і не всі пошукові системи дотримуються цієї директиви.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
uk_UA: Зверніть увагу, що якщо цей параметр змінити, всі записи журналу, які вже були записані, залишаться у своєму поточному розташуванні, але не будуть перенесені.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
uk_UA: Зверніть увагу, що для обрізки зображення достатньо натиснути на нього (іконка «Обрізати» вже вибрана) і вибрати бажану частину, утримуючи кнопку миші. Потім натисніть «Зберегти », щоб записати результат.

en: Note to customer
uk_UA: Примітка для покупця

en: Note type
uk_UA: Тип примітки

en: Note:
uk_UA: Примітка:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
uk_UA: Зауважте: Ці параметри не блокують доступ до вашого сайту. Чи враховувати ваш запит &mdash; залежить від пошукових систем.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
uk_UA: Примітка: Права доступу на позиції замовлень будуть автоматично надані при зміні стану замовлення на обробка/виконано.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
uk_UA: Примітка: WP CRON був відключений у вашому встановленні, це може перешкодити завершенню цього оновлення.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
uk_UA[0]: Примітка. В даний час у вас є <a href="%1$s">планове розширення %2$d</a>, яке слід оновлювати перш ніж оновити WooCommerce.
uk_UA[1]: Примітка. В даний час у вас є <a href="%1$s">планових розширення %2$d</a>, які слід оновлювати перш ніж оновити WooCommerce.
uk_UA[2]: Примітка. В даний час у вас є <a href="%1$s">планових розширень %2$d</a>, які слід оновлювати перш ніж оновити WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
uk_UA: Примітка: причина повернення буде видима покупцю.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
uk_UA: Примітка. Можливо, ви захочете докладніше охарактеризувати вашу політику використання файлів cookie та посилання на цей розділ звідси.

en: Notes
uk_UA: Нотатки

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
uk_UA: Нотатки до вашого замовлення, наприклад спеціальні примітки для доставки.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
uk_UA: Нотатки недоступні, оскільки не вдається завантажити сховище даних "admin-note".

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Nothing found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Nothing found in Trash
uk_UA: Нічого не знайдено у кошику.

en: Nothing to Read!
uk_UA: Нічого читати!

en: Nothing to save, the image has not changed.
uk_UA: Нічого зберігати, зображення не змінене.

en: Notice
uk_UA: Сповіщення

en: Notice:
uk_UA: Нотатки:

en: Notification Settings
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Notification recipient(s)
uk_UA: Отримувач(і) сповіщень

en: Notification settings
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
uk_UA: На жаль. Повідомляємо, що замовлення №%1$s, оформлене %2$s, було скасовано:

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Notify me of follow-up comments by email.
uk_UA: Повідомити мене про нові коментарі по email.

en: Notify me of new comments via email.
uk_UA: Повідомляти мене про нові коментарі по e-mail.

en: Notify me of new posts via email.
uk_UA: Повідомляти мене про нові записи по e-mail.

en: Nouakchott
uk_UA: Нуакшот

en: Noumea
uk_UA: Нумеа

[ctx: Noun]
en: Format:
uk_UA: Формат:

[ctx: Noun]
en: Mention
uk_UA: Згадка

[ctx: Noun]
en: User
uk_UA: Користувача

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
uk_UA: Автор

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
uk_UA: Роль

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
uk_UA: Дата

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
uk_UA: Позначка

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Editor
uk_UA: Редактор

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
uk_UA: Згадка

en: Nov
uk_UA: лис

en: Nova Scotia
uk_UA: Нова Шотландія

en: Novara
uk_UA: Новара

en: November
uk_UA: Листопад

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
uk_UA: Лис

en: Novokuznetsk
uk_UA: Новокузнєцк

en: Novosibirsk
uk_UA: Новосибірськ

en: Now
uk_UA: Зараз

en: Now select a category you want to put these links in.
uk_UA: Тепер оберіть категорію, до якої ви хочете покласти ці посилання.

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
uk_UA: Тепер, коли ми стали вашим партнером, ми будемо намагатись забезпечити вас всіма необхідними інструментами. Ми з нетерпінням чекаємо ваш відгук про налаштування магазину, щоб ми могли вдосконалити його в майбутньому.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
uk_UA: Тепер ми будемо завантажувати свої коментарі, щоб ми могли їх імпортувати (це може зайняти <strong>тривалий час</strong>, якщо у Вас є багато коментарів) ...

en: Now!
uk_UA: Прямо зараз!

en: Ntoroko
uk_UA: Нтороко

en: Ntungamo
uk_UA: Нтунгамо

en: Nueva Ecija
uk_UA: Нуева-Есіха

en: Nueva Esparta
uk_UA: Нуева-Еспарта

en: Nueva Segovia
uk_UA: Нуева-Сеговія

en: Nueva Vizcaya
uk_UA: Нуева-Віская

en: Nuevo León
uk_UA: Нуево Леон

en: Number of %s products.
uk_UA: Кількість %s товарів.

en: Number of Posts to Display:
uk_UA: Кількість записів для показу:

en: Number of Tags:
uk_UA: Кількість позначок:

en: Number of Themes found: %d
uk_UA: Кількість знайдених тем: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
uk_UA: Число URL в цій XML-мапі: %s.

en: Number of blogs to show:
uk_UA: Кількість блогів для показу:

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
uk_UA: Кількість проблем/помилок каналу (наприклад, помилки, пов'язані з обліковим записом, проблеми з синхронізацією товарів тощо).

en: Number of choices
uk_UA: Кількість варіантів

en: Number of columns:
uk_UA: Кількість колонок:

en: Number of comments to show:
uk_UA: Показувати таку кількість коментарів:

en: Number of coupons used
uk_UA: Кількість використаних купонів

en: Number of coupons.
uk_UA: Кількість купонів.

en: Number of customers.
uk_UA: Кількість покупців.

en: Number of days to import.
uk_UA: Кількість днів для імпорту.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
uk_UA: Днів до закінчення доступу до завантажуваних файлів.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
uk_UA: Кількість десяткових котирувань, зазначених у відображених цінах для цієї країни.

en: Number of decimal points to use in each resource.
uk_UA: Кількість знаків після коми, для використання в кожному ресурсі.

en: Number of decimals
uk_UA: Кількість знаків після коми

en: Number of decimals.
uk_UA: Кількість знаків після коми.

en: Number of discounted orders.
uk_UA: Кількість замовлень зі знижкою.

en: Number of distinct products sold.
uk_UA: Кількість проданих різних товарів.

en: Number of downloads remaining.
uk_UA: Залишилось завантажень.

en: Number of downloads.
uk_UA: Кількість завантажень.

en: Number of employees of the store.
uk_UA: Чисельність працівників магазину.

en: Number of items found: %d
uk_UA: Кількість знайдених елементів: %d

en: Number of items in the cart.
uk_UA: Кількість товарів у кошику.

en: Number of items per page:
uk_UA: Кількість елементів на сторінці:

en: Number of items sold
uk_UA: Кількість проданих позицій

en: Number of items sold.
uk_UA: Кількість проданих товарів.

en: Number of links to show:
uk_UA: Кількість посилань, які показати:

en: Number of links:
uk_UA: Кількість посилань:

en: Number of low stock products.
uk_UA: Кількість товарів з низьким запасом.

en: Number of media items found: %d
uk_UA: Знайдено медіаелементів: %d

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
uk_UA: Кількість об'єктів (записів будь-якого типу), призначених на значення.

en: Number of orders
uk_UA: Кількість замовлень

en: Number of orders product appeared in.
uk_UA: Кількість замовлень з даним товаром.

en: Number of orders.
uk_UA: Кількість замовлень.

en: Number of posts to show for each author:
uk_UA: Кількість записів кожного автора для показу:

en: Number of posts to show:
uk_UA: Відображати таку кількість публікацій:

en: Number of product items sold.
uk_UA: Кількість проданих товарів.

en: Number of products to be added.
uk_UA: Кількість товарів, які потрібно додати.

en: Number of products to show
uk_UA: Кількість товарів для показу

en: Number of products.
uk_UA: Кількість товарів.

en: Number of published posts for the term.
uk_UA: Число опублікованих записів елемента.

en: Number of published products for the resource.
uk_UA: Кількість опублікованих товарів для ресурсу.

en: Number of reviews for products in this category.
uk_UA: Кількість відгуків для товарів цієї категорії.

en: Number of reviews to show
uk_UA: Скільки відгуків показувати

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
uk_UA: Кількість термінів в атрибуті таксономії.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
uk_UA: Кількість дозволених завантажувань для файлів, після покупки.

en: Number of times the coupon has been used already.
uk_UA: Разів купон було використано.

en: Number of variation items sold.
uk_UA: Кількість проданих варіацій товару.

en: Number of widgets found: %d
uk_UA: Число знайдених віджетів: %d

en: Number to show:
uk_UA: Кількість для показу:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
uk_UA: Кількість

en: Numbered list
uk_UA: Нумерований список

en: Numeric
uk_UA: Числова структура

en: Nunavut
uk_UA: Нунавут

en: Nuoro
uk_UA: Нуоро

en: Nusa Tenggara Barat
uk_UA: Західна Південно-Східна Нуса

en: Nusa Tenggara Timur
uk_UA: Східна Південно-Східна Нуса

en: Nuuk
uk_UA: Нуук

en: Nwoya
uk_UA: Нвоя

en: Nyamira
uk_UA: Няміра

en: Nyandarua
uk_UA: Ньяндаруа

en: Nyeri
uk_UA: Ньєрі

en: Nógrád
uk_UA: Но́ґрад

en: OK
uk_UA: Добре

en: OR
uk_UA: ЧИ

en: OR enter path to file:
uk_UA: АБО вкажіть шлях до файлу:

en: Oaxaca
uk_UA: Оахака

en: Object subtype.
uk_UA: Підтип об'єкту.

en: Object type.
uk_UA: Тип об'єкту.

en: Obwalden
uk_UA: Обвальден

en: Occidental Mindoro
uk_UA: Західний Міндоро

en: Ocean
uk_UA: Океан

en: Oceania
uk_UA: Океанія

en: Ocnița
uk_UA: Окниця

en: Ocotepeque
uk_UA: Окотепеке

en: Oct
uk_UA: жов

en: October
uk_UA: Жовтень

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
uk_UA: Жов

en: Odeshchyna
uk_UA: Одеська область

en: Odessa Oblast
uk_UA: Одеська область

en: Odisha
uk_UA: Одіша

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
uk_UA: З гір та друкарень

en: Off
uk_UA: Викл

en: Offaly
uk_UA: Оффалі

en: Official buttons
uk_UA: Офіційні кнопки

en: Official extensions
uk_UA: Офіційні Розширення

en: Official theme
uk_UA: Офіційна Тема

en: Official themes
uk_UA: Офіційні теми

en: Offline Payments
uk_UA: Оффлайн-платежі

en: Offset the result set by a specific number of items.
uk_UA: Зсув вибірки на певне число елементів.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
uk_UA: Зміщення набору результатів на певну кількість елементів. Застосовується тільки до ієрархічних таксономій.

en: Ogg File URL
uk_UA: Посилання на файл Ogg

en: Ogun
uk_UA: Огун

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
uk_UA: О ні! Тепер ми маємо проблеми з підключенням до каталогу розширень.

en: Ohangwena
uk_UA: Охангвена

en: Ohio
uk_UA: Огайо

en: Oita
uk_UA: Ойта

en: Ojinaga
uk_UA: Охінаґа

en: Ok
uk_UA: Добре

en: Ok, I've created an account
uk_UA: Добре, я вже маю обліковий запис

en: Okayama
uk_UA: Окаяма

en: Okinawa
uk_UA: Окінава

en: Oklahoma
uk_UA: Оклахома

en: Olancho
uk_UA: Оланчо

en: Old Record: %s
uk_UA: Старий запис: %s

en: Older
uk_UA: Старіші

en: Older Comments
uk_UA: Попередні коментарі

en: Older comments
uk_UA: Старіші коментарі

en: Older posts
uk_UA: Старіші записи

en: Older than 2 days
uk_UA: Старіше 2 днів

en: Older than a month
uk_UA: Старіше місяця

en: Older than a week
uk_UA: Старіше тижня

en: Oldest
uk_UA: Старі

en: Oldest Scheduled Date
uk_UA: Найдавніші заплановані дата

en: Oldest first
uk_UA: Найстаріше перше

en: Oldest posts first
uk_UA: Найстаріші записи спочатку

en: Olt
uk_UA: Олт

en: Omaheke
uk_UA: Омахеке

en: Oman
uk_UA: Оман

en: Omani rial
uk_UA: Оманський ріал

en: Omoro
uk_UA: Оморо

en: Omsk
uk_UA: Омськ

en: Omusati
uk_UA: Омусаті

en: On
uk_UA: Увімк.

en: On Mobile
uk_UA: На мобільному

en: On Sale
uk_UA: Розпродаж

en: On Sale Products
uk_UA: Товари на розпродаж

en: On backorder
uk_UA: На замовлення

en: On for all comments
uk_UA: Увімкнено для всіх коментарів

en: On for all posts
uk_UA: Увімкнено для всіх записів

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: На утриманні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: На утриманні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: На утриманні <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
uk_UA: На деяких системах префікс назви вашої бази даних це ваше ім’я користувача, тобто в результаті буде щось на кшталт <code>username_%1$s</code>. Це може бути проблемою?

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
uk_UA: На цій сторінці ви можете встановити плагін Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
uk_UA: На цій сторінці ви можете оновити налаштування Akismet і переглянути статистику спаму.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
uk_UA: На цій сторінці ви можете подивитися статистику спаму, відфільтрованого на вашому сайті.

en: On-hold
uk_UA: На утримуванні

en: On-sale products
uk_UA: Товари на розпродажу

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
uk_UA: Адаптацією можна управляти в консолі WooCommerce Admin.

en: Onboarding profile data has been updated.
uk_UA: Дані вхідного облікового запису оновлені.

en: Once Daily
uk_UA: Щоденно

en: Once Hourly
uk_UA: Щогодинно

en: Once Weekly
uk_UA: Один раз на тиждень

en: Once connected, your Woo.com purchases will be listed here.
uk_UA: Після підключення ваші покупки на Woo.com будуть показані тут.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
uk_UA: Після підключення ваші покупки WooCommerce.com буде вказано тут.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
uk_UA: Одного разу вимкнений, цей застарілий спосіб більше не буде доступним.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
uk_UA: Після створення файлу WXR, його можна імпортувати на інший сайт WordPress. або на інший сайт, який підтримує такий формат імпорту.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
uk_UA: Виділивши область, можна її відрегулювати, вказавши розмір в пікселях. Мінімальний розмір області дорівнює розміру мініатюри, заданому на сторінці &laquo;Налаштування медіафайлів&raquo;.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
uk_UA: Коли ви натиснете &#8220;Підтвердити видалення&#8221;, користувач буде остаточно видалений.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
uk_UA: Коли ви натиснете &#8220;Підтвердити видалення&#8221;, користувачі будуть остаточно видалені.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
uk_UA: Коли ви збережете файл, можна використовувати функцію імпорту на іншому сайті WordPress, щоб імпортувати вміст цього сайту.

en: Ondo
uk_UA: Ондо

en: One Column
uk_UA: Одна колонка

en: One Response
uk_UA: Одна відповідь

en: One blogger likes this
uk_UA: Одному блогеру це подобається

en: One blogger likes this.
uk_UA: Це подобається одному блогеру.

en: One column
uk_UA: Одна колонка

en: One comment
uk_UA: Один коментар

en: One email address per line.
uk_UA: Одна e-mail адреса на рядок.

en: One of the plugins is invalid.
uk_UA: Один з плагінів пошкоджено.

en: One of the selected users is not a member of this site.
uk_UA: Один із обраних користувачів не є учасником цього сайту.

en: One or more plugins failed to load properly.
uk_UA: Один або більше плагінів не могли бути завантажені.

en: One or more recommended modules are missing
uk_UA: Одне або кілька рекомендованих розширень відсутні

en: One or more required modules are missing
uk_UA: Одне або кілька необхідних розширень відсутні

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
uk_UA: Відсутня одна або кілька таблиць, необхідних для роботи WooCommerce. Деякі функції можуть працювати неналежним чином. Відсутні таблиці: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
uk_UA: Відсутня одна або кілька таблиць, необхідних для роботи WooCommerce. Деякі функції можуть працювати неналежним чином. Відсутні таблиці: %1$s. <a href="%2$s">Перевірити ще раз.</a>

en: One or more themes failed to load properly.
uk_UA: Завантаження однієї або кількох тем не вдалося.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
uk_UA: По одному в кожному рядку: Назва опції | Додаткова вартість [+- Проценти] | За типом вартості (замовлення, клас, або позиція) Приклад: <code>Пріоритетна доставка | 6.95 [+ 0.2%] | замовлення</code>.

en: One response
uk_UA: Одна відповідь

en: One response to %s
uk_UA: Одна відповідь до %s

en: Online
uk_UA: У мережі

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
uk_UA: Онлайн-курси - прекрасне рішення для будь-якого бізнесу, котрий може навчити нових навичок. Курси не вимагають фізичної розробки товарів і не потребують доставки. Вони швидко створюються, доступні і можуть приносити пасивний дохід довгі роки. У цій статті ми детально розповімо про те, як продавати курси за допомогою WooCommerce.

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
uk_UA: Тільки файли %1$s або %2$s можуть бути використані як відео заголовка. Будь ласка, конвертуйте ваш відеоролик і спробуйте знову, або завантажте його на YouTube і дайте посилання за допомогою налаштування нижче.

en: Only %s left in stock
uk_UA: Лише %s в наявності

en: Only UUID V4 is supported at this time.
uk_UA: В даний час підтримуються тільки UUID V4.

en: Only if you're signing in from a device that only you use do we recommend selecting this option. For example, a personal laptop or tablet.
uk_UA: Ми рекомендуємо обирати цей пункт тільки якщо ви входите з пристрою, яким користуєтеся тільки ви. Наприклад особистий комп’ютер або планшет.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
uk_UA: Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

en: Only logged in users may change resolved status
uk_UA: Тільки користувачі, що увійшли, можуть міняти статус вирішеності

en: Only shipping
uk_UA: Тільки доставка

en: Only show children of the current category
uk_UA: Показувати тільки нащадків поточної категорії

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
uk_UA: Показувати тільки ті метадані, які пов'язані із замовленням.

en: Only show percentages
uk_UA: Показувати тільки відсотки

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
uk_UA: Показувати залишки лише при малих запасах, напр: "Залишилось тільки 2"

en: Only the letters a-z and numbers allowed
uk_UA: Дозволені тільки маленькі букви латиниці (a-z) та цифри.

en: Only the title and a link.
uk_UA: Тільки заголовок та посилання.

en: Ontario
uk_UA: Онтаріо

en: Oops!
uk_UA: Ой!

en: Oops! Something went wrong.
uk_UA: Отакої! Щось пішло не так.

en: Oops! That embed cannot be found.
uk_UA: Отакої! Цю вставку не знайдено.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Ой! Сторінка не знайдена.

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
uk_UA: На жаль, це неправильна електронна адреса. Будь ласка, спробуйте ще раз!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
uk_UA: На жаль, ми не змогли знайти користувача з цим email. Будь ласка спробуйте ще раз!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
uk_UA: На жаль, не вдалося перевірити маркер відновлення.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
uk_UA: На жаль, нам не вдалося надіслати електронний лист для відновлення. Спробуйте ще раз.

en: Oops: %s
uk_UA: Овва: %s

en: Opacity
uk_UA: Прозорість

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Open Press This
uk_UA: Відкрити "Press This"

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
uk_UA: cyrillic

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
uk_UA: на

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
uk_UA: Відкривайте завантажувані файли в браузері, замість того щоб зберігати їх на пристрої.

en: Open images in new tab?
uk_UA: Відкривати зображення в новій вкладці?

en: Open in browser
uk_UA: Відкрити в браузері

en: Open link in a new tab
uk_UA: Відкрити посилання у новій вкладці

en: Open link in a new window/tab
uk_UA: Відкривати посилання в новому вікні/вкладці

en: Open menu
uk_UA: Відкрити меню

en: Open sharing dialog
uk_UA: Відкрити вікно ділення

en: Open site editor
uk_UA: Відкрити редактор сайту

en: Opening the doors
uk_UA: Відкриття дверей

en: Opens in new window
uk_UA: Відкривається у новому вікні

en: Operator to compare product attribute terms.
uk_UA: Оператор для порівняння атрибутів товару.

en: Operator to compare product category terms.
uk_UA: Оператор для порівняння значень категорії товару.

en: Operator to compare product tags.
uk_UA: Оператор для порівняння тегів товарів.

en: Opportunities to participate in WordPress.com research and surveys.
uk_UA: Можливості участі в дослідженнях та опитуваннях WordPress.com.

en: Opt in
uk_UA: Включити

en: Optimize for faster checkout
uk_UA: Оптимізація для швидшого оформлення замовлення

en: Optimize store performance with Jetpack Boost
uk_UA: Оптимізуйте роботу магазину за допомогою Jetpack Boost

en: Optimize your full shipping process:
uk_UA: Оптимізуйте весь процес доставки:

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
uk_UA: Назва | Додат. витрати [+- проценти%] | За Типом витрат (замовлення, клас або позиція)

en: Optional
uk_UA: Необов’язково

en: Optional action group.
uk_UA: Необов'язкова група дій.

en: Optional cost for local pickup.
uk_UA: Додаткова ціна для самовивозу.

en: Optional cost to charge for local pickup.
uk_UA: Додаткова плата за самовивіз.

en: Optional data array passed to the action hook.
uk_UA: Необов'язковий масив даних передається в перехоплювач дії.

en: Optional note to send the customer after purchase.
uk_UA: Можливе сповіщення для надсилання покупцю після покупки.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
uk_UA: Необов’язковий параметр для отримання лише певних переліків завдань по ID.

en: Optional parameter to query specific task list.
uk_UA: Необов'язковий параметр для запиту певного переліку завдань.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
uk_UA: Необов'язково додати текст про політику конфіденційності вашого магазину, який буде показано під час оформлення замовлення.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
uk_UA: Необов'язково додати текст про політику конфіденційності вашого магазину, щоб він відображався на реєстраційній формі облікового запису.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
uk_UA: Необов`язково додати певний текст для умов, які повинні приймати клієнти.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
uk_UA: Опціонально визначає, який клас податків використовується для доставки. Залиште порожнім для використання індивідуальних ставок для кожного товару в кошику.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
uk_UA: Опціонально можна включити "Передачу даних про оплату" (Профіль> Профіль і налаштування> Мої інструменти продажів> Установки сайту) і вставити ідентифікаційний маркер сюди. Це дозволить підтверджувати платежі без використання PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
uk_UA: Опціонально введіть шлях URL до зображення розміром 150x50 пікселів, яке відображатиметься у верхньому лівому куті сторінок оплати PayPal.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
uk_UA: Опціонально, як значення метаданих повинно відображатися користувачеві.

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Options Updated.
uk_UA: Параметри збережені.

en: Options have been updated
uk_UA: Параметри оновлені

en: Options saved.
uk_UA: Параметри збережені.

en: Or
uk_UA: Або

en: Or choose an image from your media library:
uk_UA: Обрати зображення з бібліотеки:

en: Or choose from your local disk:
uk_UA: Або оберіть файл з Вашого диску:

en: Or go to <a href="%1$s">manage your site</a>.
uk_UA: Або перейти до <a href="%1$s">керування своїм сайтом</a>.

en: Or link to existing content
uk_UA: Або зробіть посилання на існуючу публікацію

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
uk_UA: Або ви можете завантажити вже зібрану версію плагіна із <a href="%1$s">репозиторія WordPress.org</a> або зі <a href="%2$s">сторінки релізів в репозиторії GitHub</a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
uk_UA: Або введіть URL YouTube:

en: Or, enter tax rate ID:
uk_UA: Або введіть ідентифікатор податкової ставки:

en: Oral
uk_UA: Орал

en: Oran
uk_UA: Оран

en: Orange
uk_UA: Оранжевий

en: Order
uk_UA: Порядок розміщення

en: Order #
uk_UA: № замовлення

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
uk_UA: Замовлення №%1$s було позначено як відшкодоване — код причини в PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
uk_UA: Замовлення №%1$s було позначено «На утриманні» через відміну платежу - код причини PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
uk_UA: Замовлення №%1$s було анульовано. Будь ласка, перевірте статус платежу та оновіть статус замовлення тут: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
uk_UA: Замовлення №%1$s було переміщено у %2$s і наразі %3$s.

en: Order #%s
uk_UA: Замовлення №%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
uk_UA: Замовлення № %s було позначено платним PayPal IPN, але його раніше було скасовано. Необхідна обробка адміністратора.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
uk_UA: Замовлення %1$d не можна відновити зі смітника: його вже відновлено до статусу "%2$s".

en: Order %s is locked.
uk_UA: Замовлення %s заблоковано.

en: Order &ndash; %s
uk_UA: Замовлення – %s

en: Order Attribution
uk_UA: Атрибуція замовлення

en: Order Cancelled: #{order_number}
uk_UA: Замовлення Скасовано: #{order_number}

en: Order Confirmation
uk_UA: Підтвердження замовлення

en: Order Date
uk_UA: Дата замовлення

en: Order Details
uk_UA: Деталі замовлення

en: Order Failed: #{order_number}
uk_UA: Замовлення не вдалось: #{order_number}

en: Order ID
uk_UA: Ідентифікатор замовлення

en: Order ID is invalid
uk_UA: Ідентифікатор замовлення невірний

en: Order ID.
uk_UA: Ідентифікатор замовлення.

en: Order Number
uk_UA: Номер замовлення

en: Order Number.
uk_UA: Номер замовлення.

en: Order Refunded: {order_number}
uk_UA: Замовлення Відшкодовано: {order_number}

en: Order Status
uk_UA: Статус замовлення

en: Order Summary
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Order Total
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Order again
uk_UA: Замовити ще раз

en: Order attribution field: %s
uk_UA: Поле атрибуції замовлення: %s

en: Order by
uk_UA: Сортувати за

en: Order cancelled by customer.
uk_UA: Замовлення скасовано покупцем.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
uk_UA: Лист «Виконане замовлення» надсилається покупцям, коли їх замовлення позначене в системі, як виконане і зазвичай показує, що їх замовлення вже були відправлені (чи доставлені).

en: Order confirmation
uk_UA: Підтвердження замовлення

en: Order count.
uk_UA: Кількість замовлень

en: Order created
uk_UA: Замовлення створено

en: Order customer information.
uk_UA: Інформацію про покупця, який зробив замовлення.

en: Order data storage
uk_UA: Сховище даних замовлень

en: Order datastore.
uk_UA: Сховище даних замовлення:

en: Order datastore:
uk_UA: Сховище даних замовлення:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
uk_UA: d.m.Y @ Н:i

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
uk_UA: Дата, година, хвилина та/або секунда замовлення відсутні.

en: Order deleted
uk_UA: Замовлення видалено

en: Order details
uk_UA: Деталі замовлення

en: Order details manually sent to customer.
uk_UA: Замовлення відмінене клієнтом.

en: Order draft updated.
uk_UA: Чернетку замовлення оновлено.

en: Order fully refunded
uk_UA: Замовлення повністю повернено

en: Order fully refunded.
uk_UA: Замовлення повністю повернено.

en: Order images by:
uk_UA: Впорядкувати зображення за:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
uk_UA: Інформація про замовлення -  що і коли було придбано та куди його слід відправити, і

en: Order is invalid
uk_UA: Невірне замовлення

en: Order is not an HPOS order.
uk_UA: Замовлення не є замовленням HPOS.

en: Order item ID provided is not associated with order.
uk_UA: Наданий ідентифікатор позиції замовлення не пов'язаний з замовленням.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
uk_UA: Ключ замовлення, який використовується для перевірки точності або захисту доступу до деяких даних замовлення.

en: Order key.
uk_UA: Ключ замовлення.

en: Order not editable
uk_UA: Замовлення не можна редагувати

en: Order not found
uk_UA: Замовлення не знайдено

en: Order not found.
uk_UA: Замовлення не знайдено.

en: Order note author.
uk_UA: Замовлення примітка автора.

en: Order note content.
uk_UA: Вміст примітки замовлення.

en: Order note is required
uk_UA: Потрібна примітка до замовлення

en: Order note.
uk_UA: Примітка замовлення.

en: Order notes
uk_UA: Примітки до замовлень

en: Order number used for display.
uk_UA: Номер замовлення, який використовується для відображення.

en: Order number.
uk_UA: Номер замовлення.

en: Order number:
uk_UA: Номер замовлення:

en: Order on-hold
uk_UA: Замовлення на утриманні

en: Order payment URL.
uk_UA: URL оплати замовлення.

en: Order received
uk_UA: Замовлення отримано

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
uk_UA: Електронні листи про повернення замовлень відправляються клієнтам коли їх замовлення повертаються.

en: Order restored
uk_UA: Замовлення відновлено

en: Order saved.
uk_UA: Замовлення збережено.

en: Order scheduled for: %s.
uk_UA: Замовлення заплановано на: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
uk_UA: Впорядкувати сортування атрибута за зростанням або спаданням.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

[ctx: Order status]
en: Completed
uk_UA: Виконано

[ctx: Order status]
en: Draft
uk_UA: Чернетка

[ctx: Order status]
en: Failed
uk_UA: Не вдалося

[ctx: Order status]
en: On hold
uk_UA: На утриманні

[ctx: Order status]
en: Pending payment
uk_UA: Очікування оплати

[ctx: Order status]
en: Processing
uk_UA: В обробці

[ctx: Order status]
en: Refunded
uk_UA: Повернено

en: Order status changed by bulk edit.
uk_UA: Статус замовлення змінено масовим редагуванням.

en: Order status changed by bulk edit:
uk_UA: Статус замовлення, змінений масовим редагуванням:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
uk_UA: Статус замовлення змінений з %1$s на %2$s.

en: Order status is missing.
uk_UA: Статус замовлення відсутній.

en: Order status name.
uk_UA: Ім'я статусу замовлення.

en: Order status set to %s.
uk_UA: Статус замовлення встановлено на %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
uk_UA: Статус замовлення змінено на відшкодування. Для повернення коштів Клієнту, вам потрібно буде оформити відшкодування через платіжний шлюз.

en: Order status.
uk_UA: Статус замовлення.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
uk_UA: Статус замовлення. Платіжний сервіс оновить це значення після платежу.

en: Order submitted.
uk_UA: Замовлення розміщено.

en: Order summary
uk_UA: Підсумок замовлення

en: Order tax
uk_UA: Податок на замовлення

en: Order tax.
uk_UA: Податок на замовлення.

en: Order total formatted for locale
uk_UA: Сума замовлення відформатована для локалі

en: Order totals.
uk_UA: Підсумки замовлення.

en: Order type mismatch.
uk_UA: Невідповідність типу замовлення.

en: Order updated
uk_UA: Замовлення оновлено

en: Order updated and sent.
uk_UA: Замовлення оновлене та надіслане.

en: Order updated.
uk_UA: Замовлення оновлено.

en: Order updates
uk_UA: Оновлення замовлення

en: Order:
uk_UA: Порядок:

en: Ordered by Comment Date, descending.
uk_UA: Впорядковано за датою коментаря, за спаданням.

en: Orders
uk_UA: Замовлення

en: Orders (page %d)
uk_UA: Замовлення (сторінка %d)

en: Orders list
uk_UA: Список замовлень

en: Orders navigation
uk_UA: Навігація по замовленням

en: Orders subject to cleanup: %d
uk_UA: Замовлення, що підлягають очищенню: %d

en: Orders table created.
uk_UA: Таблицю замовлень створено.

en: Orders table does not exist.
uk_UA: Таблиця замовлень не існує.

en: Orders table does not exist. Creating...
uk_UA: Таблиці замовлень не існує. Створення...

en: Orders totals.
uk_UA: Всього замовлень.

en: Ordu
uk_UA: Орду

en: Oregon
uk_UA: Орегон

en: Orellana
uk_UA: Орельяна

en: Organic: %s
uk_UA: Органічне: %s

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
uk_UA: Впорядкувати мої завантаження в теки, відповідно до місяця і року.

en: Orhei
uk_UA: Орхей

en: Oriental Mindoro
uk_UA: Східний Міндоро

en: Origin
uk_UA: Походження

en: Original
uk_UA: Оригінальний

[ctx: Original Size]
en: Original
uk_UA: Оригінальний розмір

en: Original dimensions %s
uk_UA: Оригінальний розмір %s

en: Original image:
uk_UA: Початкове зображення:

en: Original: %s
uk_UA: Оригінальна назва: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
uk_UA: Першоджерело оприлюднене автором %1$s на %2$s

en: Originally posted on %s
uk_UA: Першоджерело оприлюднене на %s

en: Orissa
uk_UA: Орісса

en: Oristano
uk_UA: Орістано

en: Orphaned variations
uk_UA: Осиротілі варіації

en: Oruro
uk_UA: Оруро

en: Osaka
uk_UA: Осака

en: Oshana
uk_UA: Ошана

en: Oshikoto
uk_UA: Ошикото

en: Oslo
uk_UA: Осло

en: Osmaniye
uk_UA: Османіє

en: Osun
uk_UA: Осун

en: Otago
uk_UA: Отаго

en: Other
uk_UA: Інше

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
uk_UA: Інше (<a href="%s">див. нижче</a>)

en: Other Answer
uk_UA: Інша відповідь

en: Other Email Address
uk_UA: Інша e-mail адреса

en: Other Notifications!
uk_UA: Інші сповіщення!

en: Other Search Engines
uk_UA: Інші пошукові системи

en: Other WordPress News
uk_UA: Інші новини WordPress

en: Other comment settings
uk_UA: Інші налаштування коментування

en: Other languages:
uk_UA: Інші мови:

en: Other links
uk_UA: Інші посилання

en: Other locations
uk_UA: Інші місця

en: Other places the store is selling products.
uk_UA: В інших місцях магазин продає товари.

en: Other posts
uk_UA: Інші записи

en: Other search terms
uk_UA: Інші пошукові запити

en: Other sources
uk_UA: Інші джерела

en: Other user roles have been changed.
uk_UA: Ролі інших користувачів було змінено.

en: Other users have been deleted.
uk_UA: Інших користувачів було видалено.

en: Other users have been removed.
uk_UA: Інших користувачів було видалено

en: Oti
uk_UA: Оті

en: Otjozondjupa
uk_UA: Очосондьюпа

en: Otuke
uk_UA: Отаке

en: Ouagadougou
uk_UA: Уагадугу

en: Ouargla
uk_UA: Уаргла

en: Oudomxay
uk_UA: Удомсай

en: Oum El Bouaghi
uk_UA: Ум-ель-Буакі

en: Ounces
uk_UA: Унції

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
uk_UA: Наша стандартна яскрава тема 2015 року створена для чіткості та націлена на блоги. Її просте оформлення дозволяє легко читати вміст на ріноманітних розширеннях екранів, також вона сумісна з багатьма мовами. Ми створювали її орієнтуючись на мобільні пристрої, це означає що ваш вміст буде на першому місці незалежно від того, який пристрій використовується: смартфон, планшет, чи комп’ютер.

en: Our Happiness Engineers are here to answer your questions &amp; help you set up your site.
uk_UA: Наші інженери щастя готові відповісти на ваші питання та допомогти вам створити свій сайт.

en: Our Story
uk_UA: Наша історія

en: Our bank details
uk_UA: Деталі нашого банку

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on Woo.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
uk_UA: Ви можете знайти наш каталог розширень WooCommerce на сайті Woo.com: <a href="%s">Каталог розширень WooCommerce</a>

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
uk_UA: Ви можете знайти наш каталог розширень WooCommerce на сайті WooCommerce.com: <a href="%s">Каталог розширень WooCommerce</a>

en: Our favorite color is purple
uk_UA: Наш улюблений колір - фіолетовий

en: Our newest arrivals
uk_UA: Нові надходження

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
uk_UA: Наші плани надають вашому сайту можливості для процвітання. Знайдіть план, який підходить саме вам.

en: Our products are made with expert craftsmanship and attention to detail, ensuring that every stitch and seam is perfect.
uk_UA: Наші вироби виготовляються з професійною майстерністю та увагою до деталей, що гарантує ідеальність кожного стібка та шва.

en: Our request to the featured API got a malformed response.
uk_UA: Наш запит до рекомендованого API отримав неправильну відповідь.

en: Our request to the featured API got error code %d.
uk_UA: Наш запит до рекомендованого API отримав код помилки %d.

en: Our request to the search API got a malformed response.
uk_UA: Наш запит до пошукового API отримав невірну відповідь.

en: Our request to the search API got response code %s.
uk_UA: Наш запит до пошукового API отримав код відповіді %s.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
uk_UA: Члени нашої команди мають доступ до цієї інформації, щоб допомогти виконати замовлення та підтримати вас.

en: Our website address is: %s.
uk_UA: Наша адреса сайту: %s.

en: Ourense
uk_UA: Оренсе

en: Out from under %s
uk_UA: З-під &laquo;%s&raquo;

en: Out of stock
uk_UA: Немає в наявності

en: Out of stock threshold
uk_UA: Поріг відсутніх в наявності

en: Out of stock visibility
uk_UA: Видимість наявності запасів

en: Outdated SQL server
uk_UA: ПЗ СУБД застаріло

en: Outdated templates
uk_UA: Застарілі шаблони

en: Output just the id when the operation is successful.
uk_UA: Якщо операція успішна виводити лише ідентифікатор.

en: Ouémé
uk_UA: Веме

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
uk_UA: Перевизначте параметр "woocommerce_date_type", який використовується для поля дати бази даних, що враховується у звітах про дохід.

en: Overrides
uk_UA: Перевизначення

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Owner of these keys.
uk_UA: Власник цих ключів.

en: Oyam
uk_UA: Оям

en: Oyo
uk_UA: Ойо

en: Ozama
uk_UA: Озама

en: PDF embed
uk_UA: Вбудовування PDF

en: PDT payment completed
uk_UA: Платіж PDT вдало завершено

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
uk_UA: PG &#8212; Можливий образливий вміст, для аудиторії 13+, рекомендується нагляд батьків

en: PHP Default Timezone
uk_UA: Часовий пояс PHP за замовчуванням

en: PHP Extensions
uk_UA: PHP розширення

en: PHP Sessions
uk_UA: PHP сесії

en: PHP Update Recommended
uk_UA: Рекомендується оновлення PHP

en: PHP Version
uk_UA: Версія PHP

en: PHP default timezone is invalid
uk_UA: Часовий пояс PHP за замовчуванням невірний

en: PHP default timezone is valid
uk_UA: Часовий пояс PHP за замовчуванням вірний

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
uk_UA: Часовий пояс PHP за замовчуванням змінений після завантаження WordPress викликом функції %s. Це може вплинути на коректний розрахунок значень дати і часу.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
uk_UA: Часовий пояс PHP за замовчуванням встановлений WordPress при завантаженні. Це необхідно для коректного розрахунку значень дати і часу.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
uk_UA: PHP є однією з мов програмування, яка використовується для створення WordPress. Новіші версії PHP отримують регулярні оновлення безпеки та можуть підвищити швидкодію вашого сайту.

en: PHP max input vars
uk_UA: PHP Max Input Vars

en: PHP memory limit
uk_UA: PHP memory limit (ліміт пам'яті для скриптів)

en: PHP memory limit (only for admin screens)
uk_UA: Ліміт пам'яті PHP (тільки для екранів адміністрування)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
uk_UA: Розширення PHP виконують багато завдань на сервері для забезпечення роботи вашого сайту. Зазвичай будь-які зміни в них вносяться системним адміністратором сервера.

en: PHP post max size
uk_UA: PHP post max size (максимальний розмір POST-запиту)

en: PHP post max size.
uk_UA: PHP post max size (максимальний розмір POST-запиту)

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
uk_UA: Сесії PHP, створені викликом функції %1$s, можуть перешкоджати роботі REST API і петльовим запитам. Активна сесія повинна бути закрита функцією %2$s перед виконанням будь-яких HTTP-запитів.

en: PHP time limit
uk_UA: PHP time limit (ліміт часу виконання скриптів)

en: PHP version
uk_UA: Версія PHP

en: PHP version %s
uk_UA: Версія PHP %s

en: PHP version.
uk_UA: Версія PHP

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
uk_UA: Розширення PHP XML недоступне. Зверніться в техпідтримку хостингу щоб ввімкнути розширення PHP XML.

en: PIN Code
uk_UA: PIN-код

en: Pabna
uk_UA: Пабна

en: Pacific
uk_UA: Тихоокеанський регіон

en: Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: Pader
uk_UA: Падер

en: Padova
uk_UA: Падова

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Page %1$d of %2$d
uk_UA: Сторінка %1$d з %2$d

en: Page %d
uk_UA: Сторінка %d

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: Page Archives
uk_UA: Архіви сторінок

en: Page Attributes
uk_UA: Властивості сторінки

en: Page ID
uk_UA: ID сторінки

en: Page ID is set, but the page does not exist
uk_UA: Ідентифікатор сторінки встановлено, але сторінки не існує

en: Page IDs, separated by commas.
uk_UA: ID сторінок, відділені комами.

en: Page Loaded.
uk_UA: Сторінку завантажено.

en: Page Not Found
uk_UA: Сторінку не знайдено

en: Page URL
uk_UA: URL сторінки

en: Page Widget Area
uk_UA: Область віджетів сторінки

en: Page break
uk_UA: Розрив сторінки

en: Page cache
uk_UA: Кеш сторінок

en: Page cache is detected and the server response time is good
uk_UA: Виявлено кеш сторінок та час відповіді сервера хороший

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
uk_UA: Виявлено кеш сторінок, але час відповіді сервера все одно довгий

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
uk_UA: Кешу сторінок не виявлено та час відповіді сервера довгий

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
uk_UA: Кешу сторінок не виявлено, але час відповіді сервера нормальний

en: Page contents: [%s]
uk_UA: Вміст сторінки: [%s]

en: Page deleted.
uk_UA: Сторінка видалена

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
uk_UA: Сторінка не містить шорткоду %1$s або блоку %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
uk_UA: Сторінка не містить шорткоду %s.

en: Page draft updated.
uk_UA: Чернетку сторінки оновлено.

en: Page index cannot be less than one.
uk_UA: Індекс сторінки не може бути менший за одиницю.

en: Page not found
uk_UA: Сторінку не знайдено

en: Page not set
uk_UA: Сторінку не встановлено

en: Page on front
uk_UA: Сторінка зовнішньої частини

en: Page order
uk_UA: Порядок сторінок

en: Page published privately.
uk_UA: Сторінка опублікована як приватна.

en: Page published.
uk_UA: Сторінку оприлюднено.

en: Page restored to revision from %s.
uk_UA: Сторінку відновлено до редакції від %s.

en: Page restored.
uk_UA: Сторінка відновлена

en: Page reverted to draft.
uk_UA: Сторінка повернута до чернетку.

en: Page saved.
uk_UA: Сторінку збережено

en: Page scheduled for: %s.
uk_UA: Сторінку відкладено до %s.

en: Page scheduled.
uk_UA: Сторінка запланована.

[ctx: Page setting]
en: Cart
uk_UA: Кошик

[ctx: Page setting]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

[ctx: Page setting]
en: My account
uk_UA: Мій обліковий запис

[ctx: Page setting]
en: Shop base
uk_UA: Головна сторінка магазину

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
uk_UA: Угода користувача

en: Page setup
uk_UA: Параметри сторінки

en: Page submitted.
uk_UA: Сторінка відправлена.

en: Page title
uk_UA: Назва сторінки

[ctx: Page title]
en: Cart
uk_UA: Кошик

[ctx: Page title]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

[ctx: Page title]
en: My account
uk_UA: Мій обліковий запис

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
uk_UA: Політика повернення

[ctx: Page title]
en: Shop
uk_UA: Магазин

en: Page trashed.
uk_UA: Сторінку переміщено до кошика.

en: Page updated.
uk_UA: Сторінку оновлено.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
uk_UA: Видимість сторінки має бути <a href="%s" target="_blank">відкритою</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
uk_UA: Сторінка, на яку переходять покупці, щоб завершити оформлення своєї покупки

en: Page where shoppers review their shopping cart
uk_UA: Сторінка, де покупці переглядають свій кошик з покупками

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Pages Imported
uk_UA: Імпортовані сторінки

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
uk_UA: Сторінки схожі на записи тим, що вони мають заголовок, текст, і пов’язані метадані, але вони відрізняються тим, що вони не є частиною хронологічного потоку блогу, щось на кшталт постійних записів. Сторінки не мають категорій і позначок, але можуть мати ієрархію. Ви можете розміщувати сторінки під іншими сторінками, роблячи одну "Предком", а іншу "Нащадком" (створюючи групу сторінок).

en: Pages list
uk_UA: Список сторінок

en: Pages list navigation
uk_UA: Навігація по списку сторінок

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Pagination
uk_UA: Нумерація сторінок

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
uk_UA: %1$s з %2$s

en: Pago Pago
uk_UA: Паго-Паго

en: Pahang
uk_UA: Паханг

en: Paid
uk_UA: Оплачено

en: Paid on %1$s @ %2$s
uk_UA: Оплачено на %1$s @ %2$s

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Pakistani rupee
uk_UA: Пакистанська рупія

en: Pakwach
uk_UA: Паквач

en: Palau
uk_UA: Палау

en: Palawan
uk_UA: Палаван

en: Palencia
uk_UA: Паленсія

en: Palermo
uk_UA: Палермо

en: Palestinian Territory
uk_UA: Палестинська територія

en: Palestinian Territory, Occupied
uk_UA: Палестинська територія, окупована

en: Pallisa
uk_UA: Палласа

en: Palmer
uk_UA: Пальмер

en: Palmyra Atoll
uk_UA: Атолл Пальміра

en: Pampanga
uk_UA: Пампанга

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Panamanian balboa
uk_UA: Панамське бальбоа

en: Panamá
uk_UA: Панама

en: Panchagarh
uk_UA: Панчагарх

en: Pando
uk_UA: Пандо

en: Pangasinan
uk_UA: Пангасінан

en: Pangnirtung
uk_UA: Панглао

en: Paper
uk_UA: Папір

en: Papua
uk_UA: Папуа

en: Papua Barat
uk_UA: Західне Папуа

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа Нова Гвінея

en: Papua New Guinean kina
uk_UA: Кіна Папуа — Нової Гвінеї

en: Paragraph
uk_UA: Параграф

en: Paraguarí
uk_UA: Параґуарі

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Paraguayan guaran&iacute;
uk_UA: Парагвайський гуарані

en: Paramaribo
uk_UA: Парамарібо

en: Parameters to pass on to the exported report.
uk_UA: Параметри для передачі в експортований звіт.

en: Paraná
uk_UA: Парана

en: Paraíba
uk_UA: Параїба

en: Parent
uk_UA: Предок

en: Parent %s
uk_UA: Батьківський %s

en: Parent %s:
uk_UA: Батьківський %s:

en: Parent Category
uk_UA: Батьківська категорія

en: Parent Category:
uk_UA: Батьківська категорія:

en: Parent Menu Section
uk_UA: Батьківський розділ меню

en: Parent Menu Section:
uk_UA: Батьківський розділ меню:

en: Parent Navigation Menu:
uk_UA: Батьківське меню навігації:

en: Parent Page:
uk_UA: Батьківська сторінка:

en: Parent Project Type
uk_UA: Батьківський тип проекту

en: Parent Project Type:
uk_UA: Батьківський тип проекту:

en: Parent SKU
uk_UA: Батьківський артикул

en: Parent Template Part:
uk_UA: Батьківська частина шаблону:

en: Parent Template:
uk_UA: Батьківський шаблон:

en: Parent Theme
uk_UA: Батьківська тема

en: Parent blocks.
uk_UA: Батьківські блоки.

en: Parent category
uk_UA: Батьківська категорія

en: Parent category:
uk_UA: Батьківська категорія

en: Parent coupon
uk_UA: Батьківський купон

en: Parent order ID.
uk_UA: Ідентифікатор батьківського замовлення.

en: Parent orders
uk_UA: Батьківські замовлення

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
uk_UA: <span class="meta-nav">Оприлюднено в</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
uk_UA: Батьківський товар

en: Parent product does not match current variation.
uk_UA: Батьківський товар не відповідає поточному варіанту.

en: Parent product name if the product is a variation.
uk_UA: Назва батьківського товару, якщо товар є варіацією.

en: Parent product's threshold (%d)
uk_UA: Поріг батьківського товару (%d)

en: Parent shipping class
uk_UA: Батьківський клас доставки

en: Parent shipping class:
uk_UA: Батьківський клас доставки:

en: Parent term ID, if applicable.
uk_UA: ID батьківського значення, якщо застосовується.

en: Parent term does not exist.
uk_UA: Батьківська група не існує.

en: Parent theme
uk_UA: Батьківська тема

en: Parent theme author URL
uk_UA: URL автора батьківської теми

en: Parent theme author URL.
uk_UA: URL автора батьківської теми.

en: Parent theme name
uk_UA: Назва батьківської теми

en: Parent theme name.
uk_UA: Назва батьківської теми.

en: Parent theme version
uk_UA: Версія батьківської теми

en: Parent theme version.
uk_UA: Версія батьківської теми.

en: Paris
uk_UA: Париж

en: Parish
uk_UA: Прихід

en: Parma
uk_UA: Парма

en: Partial Refund: Order {order_number}
uk_UA: Часткова відшкодування: Замовлення {order_number}

en: Partial refund email heading
uk_UA: Заголовок листа про часткове повернення

en: Partial refund subject
uk_UA: Тема листа про часткове відшкодування

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
uk_UA: Часткова обробка мусить виводити вміст або повертати рядок (або масив) вмісту, тільки не все відразу.

en: Pará
uk_UA: Пара

en: Pasco
uk_UA: Паско

en: Passed
uk_UA: успішно

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
uk_UA: Передане замовлення не відповідає жодному із зареєстрованих типів замовлень. Зареєстровані такі типи замовлень: %s

en: Passed tests
uk_UA: Успішні тести

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Password Changed
uk_UA: Пароль змінено

en: Password Reset
uk_UA: Скинути пароль

en: Password Reset Request
uk_UA: Запит на скидання пароля

en: Password Reset Request for {site_title}
uk_UA: Запит на скидання пароля для {site_title}

en: Password change
uk_UA: Зміна пароля

en: Password changed for user: %s
uk_UA: Пароль змінено для користувача: %s

en: Password for the user (never included).
uk_UA: Пароль користувача (ніколи не показується).

en: Password must be at least %d characters.
uk_UA: Мінімальна кількість символів у паролі: %d.

en: Password protected
uk_UA: Захищено паролем

en: Password required
uk_UA: Пароль обов’язковий

en: Password reset email has been sent.
uk_UA: Лист для відновлення паролю надіслано.

en: Password reset is not allowed for this user
uk_UA: Відновлення паролю для цього користувача неможливе

en: Password reset link sent.
uk_UA: Надіслано посилання для скидання пароля.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
uk_UA[0]: Посилання для скидання пароля відіслані %s користувачу.
uk_UA[1]: Посилання для скидання пароля відіслані %s користувачам.
uk_UA[2]: Посилання для скидання пароля відіслані %s користувачам.

en: Password:
uk_UA: Пароль:

en: Password: %s
uk_UA: Пароль: %s

en: Passwords cannot be empty.
uk_UA: Паролі не можуть бути порожніми.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
uk_UA: Паролі не можуть містити символ "%s".

en: Passwords do not match.
uk_UA: Паролі не збігаються.

en: Passwords may not contain the character "\".
uk_UA: Паролі не можуть містити символ "\".

en: Past Invitations
uk_UA: Минулі запрошення

en: Past Week
uk_UA: Минулий тиждень

en: Past six months
uk_UA: За шість місяців

en: Pastaza
uk_UA: Пастаса

en: Paste
uk_UA: Вставити

en: Paste URL or type to search
uk_UA: Вставити посилання, чи друкувати для пошуку

en: Paste as text
uk_UA: Вставити як текст

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
uk_UA: Вставка буде в режимі звичайного тексту. Вміст буде вставлено як звичайний текст, поки не буде відключена дана опція.

en: Paste table row after
uk_UA: Вставити рядок поза цим

en: Paste table row before
uk_UA: Вставити рядок перед цим

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
uk_UA: Введіть URL зображення, яке ви хочете показати в заголовку електронного листа. Завантажте зображення за допомогою медіа-завантажувача (Медіафайли > Додати новий).

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
uk_UA: Вставте своє посилання на YouTube чи Google відео, або використайте приклади знизу.

en: Paste your embed code below:
uk_UA: Вставте ваш код, нижче:

en: Path
uk_UA: Шлях

en: Path to the channel icon.
uk_UA: Шлях до іконки каналу.

en: Pathum Thani
uk_UA: Патхум Тані

en: Pattani
uk_UA: Паттані

en: Pattern "%s" not found.
uk_UA: Паттерн блоку "%s не знайдено.

en: Pattern content must be a string.
uk_UA: Вміст паттерну має бути рядком.

en: Pattern name must be a string.
uk_UA: Ім'я шаблону повинно бути рядком.

en: Pattern published privately.
uk_UA: Патерн опубліковано приватно.

en: Pattern published.
uk_UA: Патерн опубліковано.

en: Pattern reverted to draft.
uk_UA: Патерн повернено до чернеток.

en: Pattern title must be a string.
uk_UA: Назва паттерну має бути рядком.

en: Pattern updated.
uk_UA: Патерн оновлено.

en: Patterns
uk_UA: Паттерни

en: Patterns AI Data
uk_UA: Дані шаблонів ШІ

en: Patterns list
uk_UA: Перелік патернів

en: Patterns list navigation
uk_UA: Навігація переліку патернів

en: Patuakhali
uk_UA: Патуакхалі

en: Pause
uk_UA: Призупинити

en: Pause Slideshow
uk_UA: Призупинити показ слайдів

en: Paused
uk_UA: Призупинено

en: Pavia
uk_UA: Павія

en: Pay
uk_UA: Оплатити

en: Pay for order
uk_UA: Оплатити замовлення

en: Pay for this order
uk_UA: Оплатити це замовлення

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
uk_UA: Оплатити через PayPal; ви можете оплатити за допомогою вашої банківської картки, якщо ви не маєте аккаунту PayPal.

en: Pay with PayPal
uk_UA: Оплатити за допомогою PayPal

en: Pay with Paypal
uk_UA: Оплатити за допомогою PayPal

en: Pay with cash upon delivery.
uk_UA: Оплата готівкою при отриманні.

en: PayPal Payments
uk_UA: Платежі PayPal

en: PayPal Standard does not support your store currency.
uk_UA: PayPal Standard не підтримує валюту вашого магазину.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
uk_UA: PayPal Standard перенаправляє клієнтів до PayPal, щоб ввести свою платіжну інформацію.

en: PayPal acceptance mark
uk_UA: Відмітка про ухвалення PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
uk_UA: PayPal дозволяє нам надсилати одну адресу. Якщо ви використовуєте PayPal для доставки етикетки, ви можете відправити адресу відправлення, а не платіж. Вимкнення цього параметра може запобігти застосуванню захисту PayPal від продавця.

en: PayPal email
uk_UA: Email для PayPal

en: PayPal email address
uk_UA: PayPal Email-адреса

en: PayPal email address:
uk_UA: PayPal e-mail:

en: PayPal identity token
uk_UA: Ідентифікаційний Токен PayPal

en: PayPal sandbox
uk_UA: Пісочниця PayPal

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
uk_UA: Для тестування платежів можна скористатись пісочницею PayPal. Зареєструвати <a href="%s">обліковий запис розробника</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
uk_UA: PayPal використовує цей спосіб зв'язку для повернення інформації про транзакцію.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
uk_UA: PayPal перевіряє адреси, тому цей параметр може викликати помилки (ми рекомендуємо тримати його вимкненим).

en: PayU for WooCommerce
uk_UA: PayU для WooCommerce

en: Payer PayPal address
uk_UA: PayPal адресу платника

en: Payer first name
uk_UA: Ім'я платника

en: Payer last name
uk_UA: Прізвище платника

en: Payfast
uk_UA: PayFast

en: Paying customer
uk_UA: Платоспроможний клієнт

en: Payment
uk_UA: Оплата

en: Payment %s via IPN.
uk_UA: Платіж %s через IPN.

en: Payment Method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Payment Methods
uk_UA: Способи оплати

en: Payment Problem
uk_UA: Проблема оплати

en: Payment Tokens
uk_UA: Платіжні токени

en: Payment action
uk_UA: Дія оплати

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
uk_UA: Платіж авторизовано. Змініть статус платежу для обробки або завершіть для отримання коштів.

en: Payment cancelled.
uk_UA: Оплата скасована.

en: Payment complete event failed.
uk_UA: Не вдалося завершити оплату.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
uk_UA: Платіж неможливо отримати - Ідентифікатор авторизації: %1$s, Статус: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
uk_UA: Не вдалося отримати платіж: %s

en: Payment for cancelled order %s received
uk_UA: Отримано платіж для скасованого замовлення %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
uk_UA: Оплата замовлення #%1$s з %2$s не вдалася. Замовлення було таким:

en: Payment for order %s refunded
uk_UA: Оплату замовлення %s повернено

en: Payment for order %s reversed
uk_UA: Платіж за замовлення #%s відмінено

en: Payment gateway
uk_UA: Платіжний шлюз

en: Payment gateway ID.
uk_UA: ID платіжного шлюзу.

en: Payment gateway description on checkout.
uk_UA: Опис платіжного шлюзу під часу оплати.

en: Payment gateway enabled status.
uk_UA: Статус увімкнено платіжного шлюзу.

en: Payment gateway method description.
uk_UA: Опис методу платіжного шлюзу.

en: Payment gateway method title.
uk_UA: Заголовок методу платіжного шлюзу.

en: Payment gateway settings.
uk_UA: Налаштування платіжного шлюзу.

en: Payment gateway sort order.
uk_UA: Порядок сортування платіжного шлюзу.

en: Payment gateway title on checkout.
uk_UA: Заголовок платіжного шлюзу під час оплати.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
uk_UA: Платіжні шлюзи можуть використовувати cURL для зв'язку з віддаленими серверами під час авторизації платежів. Інші плагіни також можуть використовувати його для зв'язку з віддаленими сервісами.

en: Payment method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Payment method ID and title are required
uk_UA: Потрібне введення назви і ідентифікатора способу оплати

en: Payment method ID.
uk_UA: Ідентифікатор способу оплати.

en: Payment method deleted.
uk_UA: Спосіб оплати видалений.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
uk_UA: Опис способу оплати, який покупець бачитиме при оформленні замовлення.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
uk_UA: Опис способу оплати, який покупець буде бачити на вашому сайті.

en: Payment method is missing.
uk_UA: Спосіб оплати відсутній.

en: Payment method successfully added.
uk_UA: Спосіб оплати успішно додано.

en: Payment method title.
uk_UA: Назва способу оплати.

en: Payment method:
uk_UA: Спосіб оплати:

en: Payment methods
uk_UA: Способи оплати

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
uk_UA: Платіж від %1$s було отримано - Ідентифікатор авторизації: %2$s, Ідентифікатор транзакції: %3$s

en: Payment pending (%s).
uk_UA: Очікування оплати: (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
uk_UA: Оплата здійснюється по факту доставки.

en: Payment via
uk_UA: Оплата через

en: Payment via %s
uk_UA: Оплата через %s

en: Payment:
uk_UA: Оплата

en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Payments made simple with WooCommerce Payments
uk_UA: Платежі спрощуються за допомогою WooCommerce Payments

en: Payments made simple with WooPayments
uk_UA: Платежі спрощуються за допомогою WooPayments

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
uk_UA: Прості платежі без щомісячних зборів &mdash; виключно для магазинів WooCommerce.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
uk_UA: Payoneer Checkout - це платформа обробки платежів наступного покоління, що надає продавцям по всьому світу рішення та напрямки, необхідні їм для досягнення успіху на сучасному гіперконкурентному глобальному ринку.

en: Paysandú
uk_UA: Пайсанду

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
uk_UA: Paystack допомагає африканським торговцям приймати одноразові та періодичні платежі за допомогою сучасного безпечного платіжного шлюзу.

en: Pazardzhik
uk_UA: Пазарджик

en: Pedernales
uk_UA: Педерналес

en: Peloponnese
uk_UA: Пелопоннес

en: Pemba North
uk_UA: Північна Пемба

en: Pemba South
uk_UA: Пемба Південна

en: Penang (Pulau Pinang)
uk_UA: Пенанг

en: Pending
uk_UA: Очікуються

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Очікує <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Очікують <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Очікують <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
uk_UA: До огляду

en: Pending comments
uk_UA: Очікуючі коментарі

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
uk_UA: Очікувані замовлення не оплачуються та можуть бути залишені замовником. Вони будуть вивантажені після вказаної тривалості.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Очікує оплати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Очікують оплати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Очікують оплати <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Pending status, username, post title]
en: %1$s linked to your post %2$s.
uk_UA: користувач %1$s послався на ваш запис %2$s.

en: Pennsylvania
uk_UA: Пенсильванія

en: People
uk_UA: Люди

en: People who follow your blog
uk_UA: Люди, які підписані на ваш блог

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
uk_UA: За класом: Вартість доставки розраховується окремо за кожен клас в замовленні

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
uk_UA: За замовленням: Плата за доставку найдорожчого класу доставки

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
uk_UA: Відповідно до ваших %1$sналаштувань магазину%2$s, керування запасами <strong>вимкнено</strong>.

en: Perak
uk_UA: Перак

en: Peravia
uk_UA: Перавія

en: Percent
uk_UA: Відсоток

en: Percentage
uk_UA: Відсоток

en: Percentage complete.
uk_UA: Відсоток завершення.

en: Percentage discount
uk_UA: Відсоток знижки

en: Percentage of cart total
uk_UA: Відсоток від підсумку кошика

en: Percentages
uk_UA: Відсотки

en: Perfect
uk_UA: Ідеально

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
uk_UA: Завдяки середньому поясу та вільному фасону ідеально підійде для будь-якого образу.

en: Perform an advanced term query.
uk_UA: Виконати розширений запит за елементами.

en: Performance
uk_UA: Продуктивність

en: Period
uk_UA: Період

en: Perlis
uk_UA: Перліс

en: Permalink
uk_UA: Постійне посилання

en: Permalink Settings
uk_UA: Налаштування постійних посилань

en: Permalink of the product that the review belongs to.
uk_UA: Постійне посилання на товар, до якого належить огляд.

en: Permalink structure
uk_UA: Структура постійних посилань

en: Permalink template for the post.
uk_UA: Шаблон постійного посилання для запису.

en: Permalink template for the product.
uk_UA: Шаблон постійного посилання товару.

en: Permalink to %s
uk_UA: Постійне посилання на %s

en: Permalink:
uk_UA: Постійне посилання:

en: Permalink: %s
uk_UA: Постійне посилання: %s

en: Permalinks
uk_UA: Постійні посилання

en: Permanent Link to %s
uk_UA: Постійне посилання на %s

en: Permanently delete comment
uk_UA: Остаточно видалити коментар

en: Permanently deleted %s
uk_UA: %s видалено остаточно

en: Permanently deleted customer
uk_UA: Покупця видалено остаточно

en: Permanently deleted order note
uk_UA: Примітку до замовлення видалено остаточно

en: Permission #%d not found.
uk_UA: Права доступу #%d відсутні.

en: Permission ID
uk_UA: ID дозволу

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: Permissions is missing.
uk_UA: Права доступу відсутні.

en: Pernambuco
uk_UA: Пернамбуку

en: Pernik
uk_UA: Перник

en: Persian
uk_UA: Перський

en: Persistent object cache
uk_UA: Постійний кеш об'єктів

en: Personal Data Export
uk_UA: Експорт персональних даних

en: Personal Data Export for %s
uk_UA: Експорт персональних даних для %s

en: Personal Links
uk_UA: Особисті посилання

en: Personal Options
uk_UA: Особисті параметри

en: Personal Settings
uk_UA: Особисті налаштування

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
uk_UA: Особисті дані не просто створюються взаємодією користувача з вашим сайтом. Особисті дані також генеруються через технічні процеси, такі як контактні форми, коментарі, файли cookie, аналітика та сторонні вставки.

en: Personal data removal
uk_UA: Видалення особистих даних

en: Personal data removed.
uk_UA: Особисті дані видалено.

en: Personal data retention
uk_UA: Збереження особистих даних

en: Personal data within order %s has been retained.
uk_UA: Особисті дані в порядку %s збережено.

en: Personal details
uk_UA: Персональні дані

en: Personal site
uk_UA: Особистий сайт

en: Personalize homepage
uk_UA: Персоналізуйте домашню сторінку

en: Personalize my store
uk_UA: Персоналізувати мій магазин

en: Personalize your store
uk_UA: Персоналізуйте свій магазин

en: Personalize your store's homepage
uk_UA: Персоналізуйте домашню сторінку вашого магазину

en: Perth
uk_UA: Перт

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Perugia
uk_UA: Перуджа

en: Pesaro e Urbino
uk_UA: Пезаро-е-Урбіно

en: Pescara
uk_UA: Пескара

en: Pest
uk_UA: Пешт

en: Petersburg
uk_UA: Петербург

en: Petén
uk_UA: Петен

en: Phang Nga
uk_UA: Пханг Нга

en: Phayao
uk_UA: Фаяо

en: Phetchabun
uk_UA: Пхетчабун

en: Phetchaburi
uk_UA: Пхетчабурі

en: Phichit
uk_UA: Фічит

en: Philippine peso
uk_UA: Філіппінський песо

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Phitsanulok
uk_UA: Пхітсанулок

en: Phnom Penh
uk_UA: Пномпень

en: Phoenix
uk_UA: Фінікс

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Phone (optional)
uk_UA: Телефон (необов'язково)

en: Phone Country
uk_UA: Країна телефону

en: Phone Number
uk_UA: Номер телефону

en: Phone number
uk_UA: Номер телефону

en: Phone number.
uk_UA: Номер телефону.

en: Phone numbers cannot contain special characters
uk_UA: Номери телефонів не можуть містити спеціальні символи

en: Phone:
uk_UA: Телефон:

en: Phongsaly
uk_UA: Фазонссалі

en: Photo
uk_UA: Фото

en: Photo Gallery
uk_UA: Фотогалерея

en: Photo gallery
uk_UA: Фото галерея

en: Photoblogging
uk_UA: Фотоблог

en: Photography
uk_UA: Фотографія

en: Phrae
uk_UA: Фра

en: Phuket
uk_UA: Пхукет

en: Physical products
uk_UA: Реальні товари

en: Piacenza
uk_UA: П'яченца

en: Piauí
uk_UA: Піауї

en: Pichincha
uk_UA: Пічинча

en: Pick
uk_UA: Обрати

en: Pick a plan that's right for you.
uk_UA: Оберіть план, який вам підходить.

en: Pick a post and we'll copy the title, content, tags and categories. Recent posts are listed below. Search by title to find older posts.
uk_UA: Оберіть запис і ми скопіюємо заголовок, вміст, позначки, та категорії. Нижче виведені недавні записи. Шукайте по заголовку, щоби знайти старіші записи.

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
uk_UA: Прийміть замовлення, потім просто сплатіть за доставку, надрукуйте етикетку, запакуйте та надішліть.

en: Pickup address
uk_UA: Адреса самовивозу

en: Pickup location
uk_UA: Місце отримання

en: Pingback
uk_UA: Сповіщення

en: Pingback excerpt:
uk_UA: Виписка з Pingback:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
uk_UA: Пінґбек від %1$s на %2$s зареєстровано. Дозвольте інтернету спілкуватись! :)

en: Pingback:
uk_UA: Сповіщення:

en: Pings
uk_UA: Пінґбеки

en: Pink
uk_UA: Рожевий

en: Pinterest for WooCommerce
uk_UA: Pinterest для WooCommerce

en: Pirojpur
uk_UA: Піроджпур

en: Pisa
uk_UA: Піза

en: Pistoia
uk_UA: Пістоя

en: Pitcairn
uk_UA: Піткерн

en: Piura
uk_UA: Піура

en: Place order
uk_UA: Підтвердити замовлення

en: Placeholder
uk_UA: Заповнювач

en: Placeholder image
uk_UA: Зображення заповнювача

en: Placeholder image used in the left column.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується в лівій колонці.

en: Placeholder image used in the right column.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується в правій колонці.

en: Placeholder image used to represent a person making a clay pot.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для зображення людини, яка робить глиняний горщик.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Fresh Lettuce Washed.
uk_UA: Зображення-заповнювач, яке використовується для позначення умовного товару, представленого свіжим салатом-латуком.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Fresh Organic Tomatoes.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється як свіжі органічні помідори.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Russet Organic Potatoes.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється як органічна картопля Russet.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Sweet organic Lemons.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється як солодкі органічні лимони.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в головному розділі.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в головному розділі. 1 з 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в головному розділі. 2 з 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 1 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється на банері з інформацією про товар. 1 з 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 2 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється на банері з інформацією про товар. 2 з 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 3 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється на банері з інформацією про товар. 3 з 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery as a main image
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в галереї товарів як основне зображення

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 1 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в галереї товарів. Другорядне зображення - 1 з 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 2 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в галереї товарів. Другорядне зображення - 2 з 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 3 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в галереї товарів. Другорядне зображення - 3 з 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 1 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в шаблоні рекомендованих товарів. 1 з 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 2 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в шаблоні рекомендованих товарів. 2 з 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 3 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в шаблоні рекомендованих товарів. 3 з 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 4 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється в шаблоні рекомендованих товарів. 4 з 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товару, який демонструється.

en: Placeholder image used to represent clay pots.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення глиняних горщиків.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a dining room.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів із категорії "Меблі для їдальні".

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a living room with gray sofa.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються як меблі у вітальні з сірим диваном.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a living room.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються як меблі у вітальні.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in an office.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються як меблі в офісі.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються на банері.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a featured category section.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в розділі вибраних категорій.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 1 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в лівій частині банера. 1 з 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 2 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в лівій частині банера. 2 з 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 1 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в правій частині банера. 1 з 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 2 out of 2.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в правій частині банера. 2 з 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в банері вибраних категорій. 1 з 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в банері вибраних категорій. 2 з 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються в банері вибраних категорій. 3 з 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 1 з 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 2 з 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 3 з 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
uk_UA: Зображення-заповнювач, що використовується для представлення товарів, які демонструються під іконками соціальних мереж. 4 з 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
uk_UA: Зображення-заповнювач з аватаркою користувача, який пише відгук.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
uk_UA: Текст заповнювач, що попередньо відображатиметься в полях для вводу тексту.

en: Plain Text
uk_UA: Простий текст

en: Plain text
uk_UA: Простий текст

en: Plain text template
uk_UA: Шаблон простого тексту

en: Plan
uk_UA: План

en: Plans
uk_UA: Плани

en: Plateau
uk_UA: Плато

en: Platform to track.
uk_UA: Платформа для відстеження.

en: Platform version to track.
uk_UA: Версія платформи для відстеження.

en: Play
uk_UA: Відтворити

en: Playlist Settings
uk_UA: Налаштування списку відтворення

en: Playlists
uk_UA: Список відтворення

en: Plays
uk_UA: Відтворення

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
uk_UA: Будь ласка, <a href="%1$s">оновіть WordPress</a> до поточної версії, або <a href="%2$s">поверніться до використання Akismet версії 2.4</a>.

en: Please Confirm
uk_UA: Будь ласка, підтвердіть

en: Please Read Carefully
uk_UA: Будь ласка, прочитайте уважно

en: Please Verify Your Email Address
uk_UA: Будь ласка, підтвердіть свою e-mail адресу.

en: Please activate Akismet.
uk_UA: Будь ласка, активуйте Akismet.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
uk_UA: Будь ласка, активуйте <a href="%s">плагін Класичний редактор</a> для використання цих мета даних.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
uk_UA: Будь ласка, активуйте <a href="%s">плагін Link Manager</a> щоби скористатися менеджером посилань.

en: Please add a city
uk_UA: Будь ласка, додайте місто

en: Please add an address
uk_UA: Будь ласка, додайте адресу

en: Please check that you typed the coupon code correctly and that this coupon is for the product you have selected.
uk_UA: Будь ласка, перевірте чи правильно ви ввели код купона і чи цей купон призначений для вибраного вами продукту.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
uk_UA: Будь ласка, перевірте <a href="%s">налаштування Akismet</a> і зверніться до хостинг-провайдера, якщо проблема не вирішиться.

en: Please check your email for the order confirmation.
uk_UA: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту для підтвердження замовлення.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
uk_UA: Перевірте зараз свій сайт. Цілком можливо, що все працює. Якщо він запропонує оновитися, зробіть це.

en: Please check your text messages at the phone number ending with <strong>%s</strong> and enter the verification code.
uk_UA: Будь ласка, перевірте свої текстові повідомлення за номером, що закінчується цифрами <strong>%s</strong> та введіть код підтвердження.

en: Please choose a custom style…
uk_UA: Будь ласка, оберіть користувацький стиль…

en: Please choose a poll style
uk_UA: Будь ласка, оберіть стиль опитування

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
uk_UA: Будь ласка, виберіть товар для додавання у кошик&hellip;

en: Please choose a style.
uk_UA: Будь ласка, оберіть стиль.

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть до <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>, щоб вибрати опції товару.

en: Please choose product options&hellip;
uk_UA: Будь ласка, виберіть опції товару&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
uk_UA: Будь ласка, виберіть кількість позицій, яку ви хочете додати в кошик&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
uk_UA: Будь ласка, оберіть чи ви хочете, щоби сайти вашої мережі WordPress використовували піддомени чи піддиректорії.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
uk_UA: Будь ласка, завершіть кроки налаштування. Щоби створити мережу, вам буде потрібно спорожнити чи видалити таблиці бази даних мережі.

en: Please consider writing more inclusive code.
uk_UA: Будь ласка, розгляньте можливість написання більш інклюзивного коду.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться зі <a href="%s" target="_blank">службою підтримки Akismet</a> для допомоги.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
uk_UA: Будь ласка, зверніться в технічну підтримку хостингу для подальшої діагностики цієї проблеми.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
uk_UA: Будь ласка, скопіюйте цю інформацію для надання нашій службі підтримки:

en: Please define an SVG icon filename.
uk_UA: Будь ласка, визначте ім'я файлу для SVG значка.

en: Please define default parameters in the form of an array.
uk_UA: Будь ласка, визначте параметри за замовчуванням у формі масиву.

en: Please describe the problem.
uk_UA: Будь ласка, опишіть проблему.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
uk_UA: Будь ласка, відредагуйте вміст політики конфіденційності, обов'язково видаліть перелік та додайте будь-яку інформацію з теми та плагінів. Як тільки ви опублікуєте сторінку політики, не забудьте додати її до свого навігаційного меню.

en: Please enter a blog URL
uk_UA: Будь ласка, введіть посилання на блог

en: Please enter a comment
uk_UA: Будь ласка, введіть коментар

en: Please enter a coupon code.
uk_UA: Будь ласка, введіть код купону.

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
uk_UA: Будь ласка, введіть домен (наприклад "example.com" або "blog.example.com")

en: Please enter a domain name or keyword.
uk_UA: Будь ласка, введіть домен або ключове слово.

en: Please enter a list name
uk_UA: Будь ласка, введіть назву списку

en: Please enter a list title
uk_UA: Будь ласка, введіть заголовок списку

en: Please enter a new blog address
uk_UA: Будь ласка, введіть нову адресу блогу

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
uk_UA: Введіть новий ключ або <a href="%s" target="_blank">зверніться в службу підтримки Akismet</a>.

en: Please enter a password for the new account.
uk_UA: Будь ласка, введіть пароль для нового облікового запису.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
uk_UA: Будь ласка, введіть префікс для номерів рахунків. Якщо ви використовуєте ваш PayPal аккаунт для декількох магазинів, цей префікс повинен бути унікальним, оскільки PayPal не дозволить робити замовлення з тим же номером рахунку.

en: Please enter a receipt or transaction ID
uk_UA: Будь ласка, введіть ідентифікатор квитанції чи трансакції.

en: Please enter a security code (CVV).
uk_UA: Будь ласка, введіть код безпеки (CVV).

en: Please enter a site name.
uk_UA: Будь-ласка вкажіть назву сайта.

en: Please enter a site title.
uk_UA: Вкажіть заголовок сайту.

en: Please enter a stronger password.
uk_UA: Будь ласка, введіть надійніший пароль.

en: Please enter a topic name
uk_UA: Будь ласка, введіть назву теми

en: Please enter a username
uk_UA: Будь ласка, введіть ім'я користувача

en: Please enter a username.
uk_UA: Введіть лоґін

en: Please enter a valid "State" for your country in the address section.
uk_UA: Будь ласка, введіть вірний "Штат" для своєї країни в розділі адреси.

en: Please enter a valid Eircode.
uk_UA: Введіть дійсний код Eircode.

en: Please enter a valid URL.
uk_UA: Будь ласка, введіть вірне посилання.

en: Please enter a valid YouTube URL.
uk_UA: Будь ласка, введіть правильний URL YouTube.

en: Please enter a valid account username.
uk_UA: Будь ласка, введіть вірне ім'я користувача облікового запису.

en: Please enter a valid blog URL
uk_UA: Будь ласка, введіть вірне посилання на блог

en: Please enter a valid country in the address section.
uk_UA: Будь ласка, введіть вірну країну в розділі адреси.

en: Please enter a valid email address
uk_UA: Будь ласка, введіть правильний email

en: Please enter a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, введіть правильний email.

en: Please enter a valid menu name.
uk_UA: Будь ласка, введіть правильну назву меню.

en: Please enter a valid number
uk_UA: Будь-ласка, введіть дійсний номер

en: Please enter a valid order ID
uk_UA: Будь ласка, введіть вірний ідентифікатор замовлення

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
uk_UA: Будь ласка, введіть вірний поштовий індекс/ZIP.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
uk_UA: Введіть число з однією десятковою комою (%s) без роздільника тисяч.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
uk_UA: Будь ласка, введіть число в грошовому десятковому форматі (%s) без роздільника тисяч і символів валюти.

en: Please enter an account password.
uk_UA: Будь ласка, введіть пароль облікового запису.

en: Please enter an activation URL or key
uk_UA: Будь ласка, введіть посилання активації або ключ

en: Please enter an address to continue.
uk_UA: Для продовження введіть, будь ласка, адресу.

en: Please enter an authenticator code
uk_UA: Будь ласка, введіть код автентифікатора

en: Please enter in a value less than the regular price.
uk_UA: Будь ласка, введіть значення, яке менше звичайної ціни.

en: Please enter in country code with two capital letters.
uk_UA: Будь ласка введіть код країни з двома великими літерами.

en: Please enter the verification code generated by your authenticator mobile application.
uk_UA: Будь ласка, введіть код верифікації, згенерований вашою мобільною програмою "Authenticator".

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
uk_UA: Будь ласка, введіть лоґін <em>та</em> пароль від LiveJournal, щоб ми могли завантажити публікації та коментарі.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу електронної пошти PayPal; це необхідно для того, щоб прийняти платіж.

en: Please enter your current password.
uk_UA: Будь ласка, введіть Ваш поточний пароль.

en: Please enter your email address here
uk_UA: Будь ласка, введіть свою e-mail адресу тут.

en: Please enter your name here
uk_UA: Будь ласка, введіть своє ім’я тут

en: Please enter your password.
uk_UA: Будь ласка, введіть ваш пароль.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
uk_UA: Введіть ваше ім'я користувача або email адресу. Ви отримаєте email повідомлення з інструкціями по скиданню паролю.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
uk_UA: Будь ласка, заповніть ваші дані нижче, щоб побачити доступні способи оплати.

en: Please fill out all password fields.
uk_UA: Будь ласка, заповніть всі поля пароля.

en: Please follow the link below:
uk_UA: Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче:

en: Please include a %s template in your theme.
uk_UA: Будь ласка, включіть у свою тему шаблон %s.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
uk_UA: Будь ласка, встановіть <a href="%s">плагін Класичний редактор</a> для використання цих мета даних.

en: Please log in again.
uk_UA: Будь-ласка, зайдіть ще раз.

en: Please log in to WordPress.com.
uk_UA: Будь ласка, увійдіть до WordPress.com.

en: Please log in to a WordPress.com account
uk_UA: Будь ласка, увійдіть до облікового запису WordPress.com

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
uk_UA: Будь ласка, увійдіть до свого облікового запису нижче, щоб перейти до форми оплати.

en: Please log in to your account to view this order.
uk_UA: Будь ласка, увійдіть у свій обліковий запис, щоб переглянути це замовлення.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що модуль Apache %s встановлено, так як він буде використаний у кінці встановлення.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
uk_UA: Зверніть увагу: Сторонні плагіни, теми і власний код можуть примусово змінювати планування WordPress.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
uk_UA: Будь ласка, відкрийте <a href="%s">класичний редактор</a> для використання цих мета даних.

en: Please provide a custom field name.
uk_UA: Будь ласка вкажіть значення власного поля.

en: Please provide a custom field value.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть значення користувацького поля.

en: Please provide a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, надайте вірну e-mail адресу.

en: Please provide a valid email.
uk_UA: Будь ласка, надайте вірну e-mail адресу.

en: Please provide a valid paypal address.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть вірну адресу Paypal.

en: Please provide a valid promo note name.
uk_UA: Вкажіть дійсну назву промо-нотатки.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
uk_UA: Вкажіть кілька ідентифікаторів в параметрі noteIds.

en: Please provide an email address.
uk_UA: Будь ласка, надайте e-mail адресу.

en: Please provide your name.
uk_UA: Будь ласка, введіть своє ім'я.

en: Please rate the product.
uk_UA: Будь ласка, оцініть товар.

en: Please re-enter your password.
uk_UA: Будь ласка, повторно введіть свій пароль.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
uk_UA: Будь ласка, прочитайте та прийміть умови та умови для продовження вашого замовлення.

en: Please save your changes in order to share the preview.
uk_UA: Будь ласка, збережіть свої зміни щоби поділитися попереднім переглядом.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
uk_UA: Будь ласка, перегляньте <a href="%s">Виправлення помилок у WordPress</a> для більш детальної інформації.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
uk_UA: Будь-ласка перегляньте це <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> для детальнішої інформації.

en: Please select a country / region
uk_UA: Будь ласка, виберіть країну / регіон

en: Please select a file
uk_UA: Будь ласка, оберіть файл

en: Please select a rating
uk_UA: Будь ласка, оцініть

en: Please select an option.
uk_UA: Будь ласка, виберіть варіант.

en: Please select one or more sites to add to your profile.
uk_UA: Будь ласка, оберіть один або більше сайтів, щоби додати їх до вашого облікового запису.

en: Please select some items.
uk_UA: Будь ласка, виберіть одну або декілька позицій.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
uk_UA: Будь ласка оберіть опції товару, перш ніж додавати цей товар до кошика.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
uk_UA: Будь ласка, надішліть ваш чек, вказавши реквізити магазину: назву, вулицю, місто, область/регіон, країну, поштовий індекс.

en: Please specify a postal code.
uk_UA: Вкажіть поштовий індекс.

en: Please supply a valid country code.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть вірний код країни.

en: Please try again.
uk_UA: Спробуйте ще раз.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
uk_UA: Спробуйте завантажити файл через %1$sбраузерний завантажувач%2$s.

en: Please type your comment text.
uk_UA: Будь ласка, введіть текст вашого коментаря.

en: Please update WordPress now
uk_UA: Будь ласка, оновіть WordPress

en: Please update your payment information.
uk_UA: Будь ласка, оновіть ваші платіжні дані.

en: Please upgrade Jetpack to the latest version.
uk_UA: Будь ласка, оновіть Jetpack до останньої версії.

en: Please upgrade Jetpack to version 3.3 or newer in order to access this endpoint.
uk_UA: Будь ласка, оновіть Jetpack до версії 3.3 або новішої щоб отримати доступ до цієї кінцевої точки.

en: Please upload a valid OPML file.
uk_UA: Будь ласка, завантажте вірний файл OPML.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
uk_UA: Будь-ласка завантажте правильний файл експорту WXR (WordPress eXtended RSS).

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
uk_UA: Завантажте або надішліть посилання на дійсний файл CSV.

en: Please use %s to add new schema properties.
uk_UA: Використовуйте %s для додавання нових властивостей схеми.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
uk_UA: Будь ласка, перевірте чи коректний <strong>email адміністратора</strong> для цього сайту.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть на <a href="%s" target="_blank">сторінку підписки</a> та продліть її, щоб продовжити отримувати оновлення.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
uk_UA: Будь ласка, перейдіть на сторінку вашого <a href="%s" target="_blank">облікового запису Akismet</a>, щоб повторно активувати підписку.

en: Please, provide an attribute name.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть ім'я атрибута.

en: Pleven
uk_UA: Плевен

en: Plovdiv
uk_UA: Пловдив

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: Plugin Data
uk_UA: Дані плагінів

en: Plugin File Editor
uk_UA: Редактор плагінів

en: Plugin Versions
uk_UA: Версії плагінів

en: Plugin activated
uk_UA: Плагін увімкнений.

en: Plugin activated.
uk_UA: Плагін увімкнений.

en: Plugin activation has been scheduled.
uk_UA: Активацію плагіна заплановано.

en: Plugin and theme auto-updates
uk_UA: Плагін і тема автоматично оновлюються

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
uk_UA: Автоматичне оновлення для плагінів і тем налаштовано коректно

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
uk_UA: Автоматичні оновлення для плагінів і тем гарантують те, що у вас будуть встановлені останні версії, завжди.

en: Plugin and theme temporary backup directory access
uk_UA: Тимчасовий доступ до каталогу резервних копій плагінів і тем

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
uk_UA: Директорія тимчасових резервних копій плагінів і тем доступна для запису

en: Plugin author's website address.
uk_UA: Адрес сайту автору плагіну.

en: Plugin could not be deleted.
uk_UA: Плагін не можна видалити.

en: Plugin deactivated
uk_UA: Плагін вимкнений.

en: Plugin deactivated.
uk_UA: Плагін вимкнений.

en: Plugin downgrade failed.
uk_UA: Відкат версії плагіну невдалий.

en: Plugin downgraded successfully.
uk_UA: Відкат версії плагіну успішний.

en: Plugin file does not exist.
uk_UA: Файл плагіну не існує.

en: Plugin found.
uk_UA: Плагін знайдено.

en: Plugin icon
uk_UA: Значок плагіна

en: Plugin installation failed.
uk_UA: Встановлення плагіну не вдалося.

en: Plugin installation has been scheduled.
uk_UA: Встановлення плагіна заплановано.

en: Plugin name
uk_UA: Назва плагіну

en: Plugin name.
uk_UA: Назва плагіну.

en: Plugin not found.
uk_UA: Плагін не знайдено.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
uk_UA: Частина посилання плагіна використовується у https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
uk_UA: Слаґ плагіна.

en: Plugin status.
uk_UA: Статус плагіна.

en: Plugin updated successfully.
uk_UA: Плагін успішно оновлений.

en: Plugins
uk_UA: Плаґіни

en: Plugins %s
uk_UA: Плагіни %s

en: Plugins directory location
uk_UA: Місцезнаходження директорії плагінів

en: Plugins directory size
uk_UA: Розмір директорії плагінів

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
uk_UA: Модулі розширюють функціональність вашого сайту, наприклад формою контактів, можливостями магазину і багато чим ще. Вони глибоко інтегровані в ваш сайт і підтримання їх актуальності дуже важливе.

en: Plugins must be a non-empty array.
uk_UA: Плагіни мають бути не пустим масивом.

en: Plugins were successfully activated.
uk_UA: Плагіни успішно активовано.

en: Plugins were successfully installed.
uk_UA: Плагіни успішно встановлені.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
uk_UA[0]: Плюс %d інша примітка
uk_UA[1]: Плюс %d інші примітки
uk_UA[2]: Плюс %d інших приміток

en: Podcast
uk_UA: Подкаст

en: Podcast category 1
uk_UA: Категорія подкастів 1

en: Podcast category 2
uk_UA: Категорія подкастів 2

en: Podcast category 3
uk_UA: Категорія подкастів 3

en: Podcast image
uk_UA: Зображення подкасту

en: Podcasting
uk_UA: Подкастинг

en: Podgorica
uk_UA: Подгоріца

en: Pohnpei
uk_UA: Понпеї

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Policies
uk_UA: Політики

en: Polish
uk_UA: Польський

en: Polish z&#x142;oty
uk_UA: Польський злотий

en: Poll
uk_UA: Опитування

en: Poll Settings
uk_UA: Налаштування опитування

en: Poll Style
uk_UA: Стиль опитування

en: Poll closed.
uk_UA: Опитування закрите.

en: Poll could not be created
uk_UA: Опитування не може бути створене

en: Poll could not be updated
uk_UA: Опитування не може бути оновлене

en: Poll created.
uk_UA: Опитування створено.

en: Poll deleted.
uk_UA: Опитування видалено.

en: Poll not found
uk_UA: Опитування не знайдено

en: Poll opened.
uk_UA: Опитування відкрите.

en: Poll style
uk_UA: Стиль опитування

en: Poll updated.
uk_UA: Опитування оновлено.

en: Polls
uk_UA: Опитування

en: Polls in WordPress
uk_UA: Опитування у WordPress

en: Poltava Oblast
uk_UA: Полтавська область

en: Poltavshchyna
uk_UA: Полтавська область

en: Ponape
uk_UA: Понапе

en: Pondicherry (Puducherry)
uk_UA: Пондічеррі (Пудучеррі)

en: Pontevedra
uk_UA: Понтеведра

en: Popular
uk_UA: Найпопулярніше

en: Popular Labels
uk_UA: Популярні мітки

en: Popular Plugin
uk_UA: Популярний плагін

en: Popular Project Tags
uk_UA: Популярні позначки проектів

en: Popular Tags
uk_UA: Популярні позначки

en: Popular choices
uk_UA: Популярне

en: Popular languages
uk_UA: Популярні мови

en: Popular tags
uk_UA: Популярні теги

en: Popularity (sales)
uk_UA: За популярністю (продажів)

en: Pordenone
uk_UA: Порденоне

en: Port
uk_UA: Порт

en: Port Moresby
uk_UA: Порт-Морсбі

en: Port Said
uk_UA: Порт-Саїд

en: Port of Spain
uk_UA: Порт Іспанія

en: Port-au-Prince
uk_UA: Порт-о-Пренс

en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

en: Portfolio Projects
uk_UA: Проекти портфоліо

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
uk_UA: Сторінки портфоліо відображають не більше %1$s проектів

en: Portfolios
uk_UA: Портфоліо

en: Portland
uk_UA: Портленд

en: Porto Acre
uk_UA: Порто Акко

en: Porto Velho
uk_UA: Порт Велью

en: Porto-Novo
uk_UA: Порто-Ново

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Portuguesa
uk_UA: Португеса

en: Portuguese
uk_UA: Португальська

en: Position
uk_UA: Посада

en: Position Comment Ratings
uk_UA: Розміщення оцінювань коментарів

en: Position Front Page, Archive Pages, and Search Results Ratings
uk_UA: Розміщення оцінювань головної сторінки, архівних сторінок, та пошукових результатів

en: Position Page Ratings
uk_UA: Розміщення оцінювань сторінок

en: Position Post Ratings
uk_UA: Розміщення оцінювань записів

en: Post
uk_UA: Запис

en: Post #%s
uk_UA: Запис #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
uk_UA: Публікація <em>%s</em> вже існує!

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
uk_UA: Публікація <strong>%s</strong> вже існує!

en: Post Actions
uk_UA: Дії запису

en: Post Archives
uk_UA: Архіви записів

en: Post Attributes
uk_UA: Властивості запису

en: Post Comment
uk_UA: Додати коментар

en: Post Format Link
uk_UA: Посилання на формат запису

en: Post Formats
uk_UA: Формати запису

en: Post ID.
uk_UA: ID запису.

en: Post Published | Posts Published
uk_UA[0]: Запис оприлюднено
uk_UA[1]: Записи оприлюднено
uk_UA[2]: Записів оприлюднено

en: Post Shares : %s
uk_UA: Копії записів: %s

en: Post Slider
uk_UA: Слайдер записів

en: Post Thumbnail
uk_UA: Мініатюра запису

en: Post Title
uk_UA: Заголовок запису

en: Post Type
uk_UA: Тип повідомлення

en: Post Type Archive
uk_UA: Архів типу записів

en: Post Type Counts
uk_UA: Розрахунки типу публікації

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: Post URL:
uk_UA: Посилання запису:

en: Post Via Email
uk_UA: Публікація по електронній пошту

en: Post a Comment
uk_UA: Додати коментар

en: Post already imported
uk_UA: Публікацію вже імпортовано

en: Post by %1$s
uk_UA: Записи %1$s

en: Post by %s.
uk_UA: Записи автора %s.

en: Post by Email
uk_UA: Оприлюднення по e-mail

en: Post by Email was disabled
uk_UA: Оприлюднення по e-mail вимкнено

en: Post by Email was enabled
uk_UA: Оприлюднення по e-mail увімкнено

en: Post by Voice
uk_UA: Оприлюднити голосом

en: Post content
uk_UA: Вміст запису

en: Post draft updated.
uk_UA: Чернетку запису оновлено.

en: Post excerpt
uk_UA: Поштові збори

[ctx: Post format]
en: Aside
uk_UA: Примітка

[ctx: Post format]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: Post format]
en: Chat
uk_UA: Чат

[ctx: Post format]
en: Gallery
uk_UA: Галерея

[ctx: Post format]
en: Image
uk_UA: Зображення

[ctx: Post format]
en: Link
uk_UA: Посилання

[ctx: Post format]
en: Quote
uk_UA: Цитата

[ctx: Post format]
en: Standard
uk_UA: Стандартний

[ctx: Post format]
en: Status
uk_UA: Статус

[ctx: Post format]
en: Video
uk_UA: Відео

en: Post formats supported.
uk_UA: Формати публікації підтримуються.

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
uk_UA: Публікація метаданих імпортована, відновлюємо публікації...

en: Post name
uk_UA: Назва публікації

en: Post navigation
uk_UA: Навігація по запису

en: Post not found.
uk_UA: Запис не знайдено.

en: Post password.
uk_UA: Пароль запису.

en: Post published privately.
uk_UA: Запис опублікований як особистий.

en: Post published.
uk_UA: Запис оприлюднено.

en: Post restored successfully.
uk_UA: Публікацію відновлено.

en: Post restored to revision from %s.
uk_UA: Запис відновлено до редакції від %s.

en: Post reverted to draft.
uk_UA: Запис повернуто до чернеток.

en: Post saved.
uk_UA: Публікацію збережено.

en: Post scheduled for: %s.
uk_UA: Запис відкладено до %s.

en: Post scheduled.
uk_UA: Запис заплановано!

en: Post submitted.
uk_UA: Запис відправлений.

en: Post title
uk_UA: Заголовок запису

en: Post to
uk_UA: Оприлюднити на

en: Post trashed.
uk_UA: Запис переміщено до кошика.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
uk_UA: Назви типів записів мусять мати від 1 до 20 символів.

en: Post type to get the templates for.
uk_UA: Тип запису, для якого потрібно отримати шаблони.

en: Post type:
uk_UA: Тип запису:

en: Post types to search (minimum of 1):
uk_UA: Типи записів для пошуку (мінімум 1):

en: Post updated
uk_UA: Запис оновлено!

en: Post updated.
uk_UA: Статтю оновлено.

en: Post via email
uk_UA: Оприлюднення по e-mail

en: Postal Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Postal code
uk_UA: Почтовий код

en: Postal code (optional)
uk_UA: Поштовий індекс (необов'язково)

en: Postal code.
uk_UA: Поштовий індекс.

en: Postcode
uk_UA: Поштовий індекс

en: Postcode / ZIP
uk_UA: Поштовий код / ZIP

en: Postcode / ZIP.
uk_UA: Поштовий індекс / ZIP.

en: Postcode / ZIP:
uk_UA: Поштовий індекс:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
uk_UA: Поштовий індекс для цього правила. Крапка з комою (;) розділяє декілька значень. Щоб застосувати до всіх територій залиште порожнім. Також можна використати знаки підстановки (*) та діапазони для цифрових поштових індексів (напр. 12345...12350)

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
uk_UA: Поштовий індекс не передбачає кілька значень. Це застаріло з випуском WooCommerce 5.3, замість цього слід використовувати «поштові індекси».

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
uk_UA: Підтримуються поштові індекси, що містять підстановки (наприклад, CB23 *) або повні цифрові діапазони (наприклад, <code>90210...99000</code> ). Докладнішу інформацію див. в <a href="%s" target="_blank">документації</a> до зон доставки .

en: Posted
uk_UA: Надіслано

en: Posted by %s
uk_UA: Надіслано %s

en: Posted by: %s
uk_UA: Опублікував(ла) %s

en: Posted in %s
uk_UA: Опубліковано в %s

en: Posted title:
uk_UA: Оприлюднений заголовок:

en: Posted:
uk_UA: Надіслано:

en: Poster
uk_UA: Постер

en: Poster Image
uk_UA: Зображення постера

en: Posting Comment&hellip;
uk_UA: Оприлюднення коментаря&hellip;

en: Posting activity
uk_UA: Частота публікацій

en: Posts
uk_UA: Публікації

en: Posts & Comments
uk_UA: Записи та коментарі

en: Posts & pages
uk_UA: Записи та сторінки

en: Posts I Like
uk_UA: Записи, які мені подобаються

en: Posts Imported
uk_UA: Імпортовані записи

en: Posts Page
uk_UA: Сторінка записів

en: Posts Per Page
uk_UA: Записів на сторінку

en: Posts Published
uk_UA: Записи оприлюднено

en: Posts and Pages
uk_UA: Записи та сторінки

en: Posts by %1$s (%2$s)
uk_UA: Записи автора %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
uk_UA: Записи %s

en: Posts list
uk_UA: Список записів

en: Posts list navigation
uk_UA: Навігація по списку записів

en: Posts navigation
uk_UA: Навігація записів

en: Posts on Most Active Day
uk_UA: Записи найактивнішого дня

en: Posts page
uk_UA: Записів на Сторінці

en: Posts page: %s
uk_UA: Сторінка записів: %s

en: Posts published on %s
uk_UA: Записи оприлюднені %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Дописи з позначками &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
uk_UA: У вашій директорії завантажень виявлено потенційно незахищені файли

en: Potenza
uk_UA: Потенца

en: Potosí
uk_UA: Потосі

en: Pound sterling
uk_UA: Фунт стерлінгів

en: Pounds
uk_UA: Фунтів

en: Powder Snow
uk_UA: Порошковий сніг

en: Powered by %1$s with %2$s
uk_UA: Працює на %1$s з %2$s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
uk_UA: Працює на основі WordPress, найкращої персональної семантичної платформи публікацій.

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
uk_UA: Працює на {{jetpackLogo /}}

en: Powerful yet easy-to-use solution:
uk_UA: Потужне, але просте у використанні рішення:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
uk_UA: Могутня, "все в одному" рішення для подарункових сертифікатів, кредитів у магазині, знижкових купонів та ваучерів.

en: Prachin Buri
uk_UA: Прачін Бурі

en: Prachuap Khiri Khan
uk_UA: Прачуап Хірі Хан

en: Prague
uk_UA: Прага

en: Prahova
uk_UA: Прахова

en: Prato
uk_UA: Прато

en: Prefecture
uk_UA: Префектура

en: Preferences
uk_UA: Вподобання

en: Preload
uk_UA: Попереднє завантаження

en: Premium Theme
uk_UA: Преміум тема

en: Premium Theme: %s
uk_UA: Преміум тема: %s

en: Premium Themes
uk_UA: Преміум теми

en: Premium support
uk_UA: Преміальна підтримка

en: Premium theme
uk_UA: Преміум тема

en: Preparing author mapping form...
uk_UA: Готуємо форму маппінґу авторів…

en: Presidente Hayes
uk_UA: Президенте Хейс

en: Press This
uk_UA: Натисніть на це

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
uk_UA: "Press This" - це маленький інструмент, який дозволяє ділитись частинками вебу і з легкістю створювати нові записи.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
uk_UA: Функція "Press This" недоступна. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
uk_UA: "Press This" не встановлено. Будь ласка, встановіть "Press This" із <a href="%s">головного сайту</a>.

en: Press return or enter to open this panel
uk_UA: Натисніть "return" або "enter", щоб відкрити цю панель

en: Press return or enter to open this section
uk_UA: Натисніть повернутися або увійти, щоби відкрити цей розділ.

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Preview %s
uk_UA: Попередній перегляд %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Перегляд &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
uk_UA: Переглянути зміни

en: Preview Link
uk_UA: Посилання на попередній перегляд

[ctx: Preview THEME-NAME on]
en: Preview %s on
uk_UA: Попередній перегляд %s на

en: Preview and Insert
uk_UA: Переглянути та вставити

en: Preview as a browser icon
uk_UA: Переглянути як іконку браузера

en: Preview as an app icon
uk_UA: Переглянути як іконку програми

en: Preview link for the post.
uk_UA: Посилання на попередній запис.

en: Preview page
uk_UA: Перегляд сторінки

en: Preview post
uk_UA: Переглянути запис

en: Preview:
uk_UA: Попередній перегляд:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
uk_UA: Перегляд: зміни слід зберегти, інакше їх буде втрачено

en: Previewing and Customizing
uk_UA: Перегляд та налаштування

en: Previewing theme
uk_UA: Попередній перегляд теми

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Previous (arrow left)
uk_UA: Попереднє (стрілка вліво)

en: Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка

en: Previous Post
uk_UA: Попередній запис

en: Previous Slide
uk_UA: Попередній слайд

en: Previous and next months
uk_UA: Попередній і наступний місяці

en: Previous page
uk_UA: Попередня сторінка

[ctx: Previous post]
en: Previous
uk_UA: Попередній запис

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
uk_UA: Раніше редаговані копії зображення не будуть видалені.

en: Price
uk_UA: Вартість

en: Price amount.
uk_UA: Ціна.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Інформація про ціну товару в поточній позиції, включаючи або виключаючи податки в залежності від налаштування "Відображення цін в кошику або при оформленні замовлення". Вказана в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Інформація про ціну в найдрібнішій одиниці валюти.

en: Price display suffix
uk_UA: Показати суфікс цін

en: Price formatted in HTML.
uk_UA: Ціна у форматі HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Ціна за цим тарифом на доставку, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Префікс ціни, який може використовуватися для форматування повернутих цін.

en: Price range, if applicable.
uk_UA: Діапазон цін, якщо застосовується.

[ctx: Price range: from-to]
en: %1$s &ndash; %2$s
uk_UA: %1$s – %2$s

en: Price string formatted as HTML.
uk_UA: Рядок ціни у форматі HTML.

en: Price:
uk_UA: Вартість

en: Price: high to low
uk_UA: Ціна: від високої до низької

en: Price: low to high
uk_UA: Ціна: від низької до високої

en: Prices entered with tax
uk_UA: Ціни, вказані з урахуванням податку

en: Pricing
uk_UA: Ціни

en: Primary
uk_UA: Головний

en: Primary Blog
uk_UA: Основний блог

en: Primary Menu
uk_UA: Головне меню

en: Primary Navigation
uk_UA: Головне меню

en: Primary Site
uk_UA: Головний сайт

en: Primary domain
uk_UA: Головний домен

en: Primary language for the site.
uk_UA: Основна мова для сайту.

en: Primary site
uk_UA: Головний сайт

en: Prince Edward Island
uk_UA: Острів Принца Едварда

en: Print
uk_UA: Друк

en: Print Receipt
uk_UA: Надрукувати квитанцію

en: Print USPS and DHL labels directly from your dashboard and save on shipping.
uk_UA: Друкуйте етикетки USPS і DHL безпосередньо з панелі керування та заощаджуйте на доставці.

en: Print Your Receipt
uk_UA: Надрукувати свою квитанцію

en: Print account recovery codes
uk_UA: Надрукувати коди відновлення облікового запису

en: Print at home
uk_UA: Роздрукуйте вдома

en: Print discounted USPS and DHL labels straight from your WooCommerce dashboard and save on shipping.
uk_UA: Друкуйте етикетки USPS та DHL зі знижкою прямо зі своєї панелі керування WooCommerce та заощаджуйте на доставці.

en: Print labels from 80+ carriers
uk_UA: Друк етикеток на більш ніж 80 перевізників

en: Print labels from Royal Mail, Parcel Force, DPD, and many more
uk_UA: Друкуйте етикетки від Royal Mail, Parcel Force, DPD та інших сервісів

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
uk_UA: Друкуйте етикетки доставки за допомогою %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Print shipping labels with WooCommerce Shipping
uk_UA: Друкуйте транспортні етикетки за допомогою WooCommerce Shipping

en: Printed:
uk_UA: Надруковано:

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Priority of recommendation.
uk_UA: Пріоритет рекомендації.

en: Priority.
uk_UA: Пріоритет.

en: Privacy
uk_UA: Конфіденційність

en: Privacy Policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Privacy Policy Guide
uk_UA: Посібник із політики конфіденційності

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності оновлена. Не забудьте <a href="%s">оновити меню</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності успішно оновлена.

en: Privacy Settings
uk_UA: Налаштування приватності

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
uk_UA: Керівництво по політикам

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Privacy policy
uk_UA: Політика приватності

en: Private
uk_UA: Приватно

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Приватний <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Приватні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Приватні <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
uk_UA: Приватний блог

en: Private Events:
uk_UA: Приватні події:

en: Private Registration
uk_UA: Приватна реєстрація

en: Private key
uk_UA: &Забрати ключ

en: Private note
uk_UA: Приватна примітка

en: Private post
uk_UA: Приватна публікація

en: Private: %s
uk_UA: Приватно: %s

en: Privately Published
uk_UA: Приватно оприлюднено

en: Pro Tip:
uk_UA: Професійна порада:

en: Proceed
uk_UA: Продовжити

en: Proceed to Checkout
uk_UA: Перейти до оформлення замовлення

en: Proceed to PayPal
uk_UA: Перейти до оплати через PayPal

en: Proceed to checkout
uk_UA: Перейти до оформлення

en: Process orders in just a few clicks
uk_UA: Обробляйте замовлення в кілька кліків

en: Process payments and prevent fraud
uk_UA: Обробка платежів та запобігання шахрайству

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
uk_UA: Тепер обробляйте дію так, ніби воно виконувалося як частина черги

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
uk_UA: Обробляйте свої замовлення на ходу. %1$sОтримати застосунок%2$s.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
uk_UA[0]: Опрацьовано %d коментар
uk_UA[1]: Опрацьовано %d коментаря
uk_UA[2]: Опрацьовано %d коментарів

en: Processing
uk_UA: Обробка

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Обробляється <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Обробляється <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Обробляється <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
uk_UA: Обробка наступної групи.

en: Processing order
uk_UA: Замовлення обробляється

en: Processing&hellip;
uk_UA: Обробка&hellip;

en: Processing...
uk_UA: Обробляю...

en: Processing…
uk_UA: Обробка…

en: Product
uk_UA: Продукт

en: Product / Variation
uk_UA: Товар / Варіація

en: Product / Variation title
uk_UA: Назва товару / варіації

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
uk_UA: Товар %s

en: Product Catalog
uk_UA: Каталог товарів

en: Product Categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Product Category Link
uk_UA: Посилання категорії товару

en: Product Export
uk_UA: Експорт товарів

en: Product ID or SKU is required
uk_UA: Потрібен ідентифікатор товару або артикул

en: Product ID or SKU is required.
uk_UA: Ідентифікатор товару або артикул є обов'язковим.

en: Product ID provided does not match this line item
uk_UA: Ідентифікатор товару не відповідає позиції

en: Product ID.
uk_UA: ID товару.

en: Product IDs
uk_UA: Ідентифікатори товару

en: Product Images
uk_UA: Зображення товару

en: Product Import
uk_UA: Імпорт товарів

en: Product Link
uk_UA: Посилання товару

en: Product Price
uk_UA: Ціна товару

en: Product Reviews
uk_UA: Відгуки про товар

en: Product SKU
uk_UA: Артикул товару

en: Product SKU.
uk_UA: Артикул товару.

en: Product Search
uk_UA: Мітка товару

en: Product Tag Cloud
uk_UA: Хмара тегів товару

en: Product Tag Link
uk_UA: Посилання позначки товару

en: Product Title
uk_UA: Назва товару

en: Product Type
uk_UA: Тип товару

en: Product URL
uk_UA: URL товару

en: Product URL.
uk_UA: URL товару.

en: Product Variation Template
uk_UA: Шаблон варіації товару

en: Product and shipping
uk_UA: Товар і доставка

en: Product attribute base
uk_UA: База атрибутів товару

en: Product attributes are easy to use.
uk_UA: Атрибути товару прості у використанні.

en: Product attributes lookup table
uk_UA: Таблиця пошуку атрибутів товару

en: Product attributes lookup table data is regenerating
uk_UA: Дані таблиці пошуку атрибутів товарів регенеруються

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
uk_UA: Процес регенерації таблиці пошуку атрибутів товару скасовано.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
uk_UA: Процес регенерації таблиці пошуку атрибутів товару відновлено.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність атрибутів товару відповідає моїм потребам.

en: Product attributes.
uk_UA: Атрибути товару.

en: Product backorder
uk_UA: Продукт зарезервовано

en: Product catalog
uk_UA: Каталог товарів

en: Product categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Product categories detailed reports.
uk_UA: Детальні звіти про категорії товарів.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
uk_UA: Тут ви можете керувати категоріями товарів магазину. Для зміни порядку категорій у зовнішній частині сайту - просто перетягуйте їх. Щоб побачити інші категорії, натисніть на "Налаштування екрану" вгорі сторінки.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Категорії товарів, до яких застосовуватиметься купон, або які повинні бути в кошику, щоб застосувати "Фіксовану знижку для кошика".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Категорії товарів, для яких купон не буде застосовано або які не можуть бути в кошику для того, щоб застосувати "Фіксовану знижку на кошик".

en: Product category IDs.
uk_UA: ID категорії товару.

en: Product category base
uk_UA: База категорій товару

en: Product category parent is invalid
uk_UA: Предок категорії товару невірний

en: Product content not found.
uk_UA: Вміст товару не знайдено.

en: Product count
uk_UA: Кількість товарів

en: Product created
uk_UA: Товар створено

en: Product creation failed, could not find original product: %s
uk_UA: Помилка створення товару, не вдалося знайти оригінальний товар: %s

en: Product data
uk_UA: Дані товару

en: Product deleted
uk_UA: Товар видалено

en: Product description
uk_UA: Опис товару

en: Product description.
uk_UA: Опис товару.

en: Product dimensions.
uk_UA: Габарити товару.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
uk_UA: Показ, сортування та звіти товару можуть бути неточними, поки це не закінчиться. Мине кілька хвилин, і це повідомлення зникне, коли буде завершено.

en: Product download files detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про файли завантаження товару.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
uk_UA: Переміщення завантажень товару: %1$s (для товару %1$d) не вдалося додати до переліку затверджених каталогів завантажень.

en: Product downloads detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про завантаження товару.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
uk_UA: Видалити остаточно

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
uk_UA: Чернетку товару оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд товару</a>

en: Product external URL. Only for external products.
uk_UA: Зовнішній URL товару. Тільки для зовнішніх товарів.

en: Product external button text. Only for external products.
uk_UA: Зовнішній текст кнопки товару. Тільки для зовнішніх товарів.

en: Product full description in HTML format.
uk_UA: Повний опис товару у форматі HTML.

en: Product gallery
uk_UA: Галерея товару

en: Product height (%s).
uk_UA: Висота товару (%s).

en: Product image
uk_UA: Зображення товару

en: Product image matching by SKU
uk_UA: Зіставлення зображення товару за артикулом

en: Product image.
uk_UA: Зображення товару.

en: Product inventory quantity.
uk_UA: Кількість товарного запасу.

en: Product inventory status.
uk_UA: Статус товарного запасу.

en: Product inventory threshold for low stock.
uk_UA: Поріг товарного запасу для визначення низького рівня.

en: Product is invalid.
uk_UA: Невірний товар.

en: Product length (%s).
uk_UA: Довжина товару (%s).

en: Product link.
uk_UA: Посилання на товар.

en: Product lookup tables
uk_UA: Таблиці пошуку товару

en: Product low in stock
uk_UA: Товар закінчується

en: Product name
uk_UA: Назва товару

en: Product name.
uk_UA: Назва товару.

en: Product on sale
uk_UA: Товар зі знижкою

en: Product out of stock
uk_UA: Товару немає в наявності

en: Product parent ID.
uk_UA: Ідентифікатор  предка товару.

en: Product parent name.
uk_UA: Назва батьківського товару.

en: Product permalinks
uk_UA: Постійні посилання товарів

en: Product price.
uk_UA: Ціна товару.

en: Product promotion
uk_UA: Просування товару

en: Product properties should not be accessed directly.
uk_UA: Властивості товару недоступні напряму.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
uk_UA: Товар опубліковано. %1$sПереглянути товар%2$s

en: Product purchased. | %s Products purchased
uk_UA[0]: Придбано %s продукт.
uk_UA[1]: Придбано %s продукти.
uk_UA[2]: Придбано %s продуктів.

en: Product quantity
uk_UA: Кількість товару

en: Product quantity is required.
uk_UA: Кількість товарів обов'язкова.

en: Product quantity must be a positive float.
uk_UA: Кількість товарів повинна бути означена додатнім числом.

en: Product rating
uk_UA: Рейтинг товару

en: Product ratings
uk_UA: Оцінки товару

en: Product regular price.
uk_UA: Звичайна ціна товару.

en: Product restored
uk_UA: Товар відновлено

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
uk_UA: Поле відгуку товару перевищує максимально допустиму довжину.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
uk_UA: Відгуками про товари тепер можна керувати в розділі Товари > Відгуки.

en: Product reviews have moved!
uk_UA: Відгуки про товар перемістилися!

en: Product sale price.
uk_UA: Розпродажна ціна товару.

en: Product saved.
uk_UA: Товар збережено.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
uk_UA: Товар заплановано на: %1$s.  <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд товару</a>

en: Product search
uk_UA: Пошук товарів

en: Product shipping class parent is invalid
uk_UA: Предок класу доставки товару невірний

en: Product shipping classes
uk_UA: Класи доставки товару

en: Product short description
uk_UA: Короткий опис товару

en: Product short description in HTML format.
uk_UA: Короткий опис товару у форматі HTML.

en: Product short description.
uk_UA: Короткий опис товару.

en: Product slug.
uk_UA: Слаґ товару.

en: Product status (post status).
uk_UA: Статус товару (статус запису)

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
uk_UA: Товар розміщено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд товару</a>

en: Product tag base
uk_UA: База позначок товару

en: Product tags
uk_UA: Позначки товарів

en: Product template name.
uk_UA: Назва шаблону товару.

en: Product title
uk_UA: Назва товару

en: Product transients cleared
uk_UA: Тимчасові дані товару очищено

en: Product type name.
uk_UA: Назва типу товару.

en: Product type.
uk_UA: Тип товару.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
uk_UA: Типи товару визначають доступні особливості товару та атрибути, наприклад завантажувані файли та варіанти. Вони також використовуються для аналітики та управління запасами.

en: Product updated
uk_UA: Товар оновлено

en: Product updated.
uk_UA: Товар оновлено.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
uk_UA: Товар оновлено. %1$sПереглянути товар%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
uk_UA: Атрибути асортименту товарів, якщо це доречно.

en: Product variations
uk_UA: Варіації товарів

en: Product variations IDs.
uk_UA:  ID варіації товарів.

en: Product weight (%s).
uk_UA: Вага товару (%s).

en: Product width (%s).
uk_UA: Ширина товару (%s).

en: Product(s)
uk_UA: Товар(и)

en: Products
uk_UA: Товари

en: Products by Rating list
uk_UA: Товари за рейтинговим списком

en: Products detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про товари.

en: Products in this group
uk_UA: Товари в цій групі

en: Products list
uk_UA: Список товарів

en: Products navigation
uk_UA: Навігація по товарам

en: Products per row
uk_UA: Товарів на рядок

en: Products sold
uk_UA: Товарів продано

en: Products sold.
uk_UA: Товари продані.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Товари з позначками &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Продукти, до яких буде застосовано купон, або які мають бути в кошику, щоб застосувати "Фіксовану знижку для кошика".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Продукти, для яких купон не застосовуватиметься або не може бути в кошику, для того, щоб застосувати "Фіксовану знижку для кошика".

en: Products totals.
uk_UA: Всього товарів.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
uk_UA: Товари, які ви переглядали: ми використаємо це, наприклад, щоб показати вам товари, які ви нещодавно переглядали

en: Professional services
uk_UA: Професійні послуги

en: Profile
uk_UA: Обліковий запис

en: Profile &rarr;
uk_UA: Профіль &rarr;

en: Profile Picture
uk_UA: Зображення облікового запису

en: Profile Setup Wizard
uk_UA: Майстер налаштування облікового запису

en: Profile links
uk_UA: Посилання облікового запису

en: Profile updated.
uk_UA: Профіль оновлено.

en: Project
uk_UA: Проект

en: Project Tag
uk_UA: Позначка проекту

en: Project Tags
uk_UA: Позначки проекту

en: Project Type
uk_UA: Тип проекту

en: Project Types
uk_UA: Типи проектів

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
uk_UA: Чернетку елемента проекту оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
uk_UA: Проект оприлюднений. <a href="%s">Переглянути проект</a>

en: Project restored to revision from %s
uk_UA: Проект відновлено до редакції від %s

en: Project saved.
uk_UA: Проект збережено.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
uk_UA: Проект відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
uk_UA: Проект надіслано. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд проекту</a>

en: Project updated.
uk_UA: Проект оновлено.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
uk_UA: Проект оновлено. <a href="%s">Переглянути елемент</a>

en: Projects
uk_UA: Проекти

en: Promoted
uk_UA: Підвищений

en: Promotions
uk_UA: Акції

en: Prompt
uk_UA: Підказка

en: Properties of the main product image.
uk_UA: Властивості основного зображення товару.

en: Protect
uk_UA: Захищайте

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
uk_UA: Захистіть свій магазин WooCommerce за допомогою Jetpack Backup.

en: Protect your store from unauthorized access.
uk_UA: Захистіть ваш магазин від несанкціонованого доступу.

en: Protected Blog
uk_UA: Захищений блог

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
uk_UA: Захищені коментарі: введіть пароль, щоб переглянути.

en: Protected Post Password
uk_UA: Захистити цю публікацію паролем

en: Protected: %s
uk_UA: Захищено: %s

en: Provided order currency is invalid.
uk_UA: Неправильна валюта замовлення.

en: Province
uk_UA: Провінція

en: Prykarpattia
uk_UA: Івано-Франківська область

en: Public
uk_UA: Публічно

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Загальнодоступні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Загальнодоступні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Загальнодоступні <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
uk_UA: Ім'я для публічного відображення

en: Public facing script handles.
uk_UA: Публічно доступні елементи керування скрипту.

en: Public text domain.
uk_UA: Публічний текстовий домен.

en: Public, Sticky
uk_UA: Публічний, Прикріплений

en: Publicize
uk_UA: Оприлюднити

en: Publicize your posts on Google+.
uk_UA: Оприлюднюйте свої записи на Google+ за допомогою Publicize.

en: Publish
uk_UA: Опублікувати

en: Publish &raquo;
uk_UA: Оприлюднити &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
uk_UA: Оприлюднити <b>негайно</b>

en: Publish Settings
uk_UA: Налаштування оприлюднення

en: Publish immediately
uk_UA: Оприлюднити негайно

en: Publish on: %s
uk_UA: Опублікувати в: %s

en: Publish your first blog post
uk_UA: Оприлюднити свій перший запис блогу

en: Publish your posts on LinkedIn.
uk_UA: Оприлюднюйте свої записи у LinkedIn.

en: Publish your posts on Twitter
uk_UA: Оприлюднюйте свої записи у Twitter

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
uk_UA: Оприлюднюйте свої записи у блозі Tumblr.

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
uk_UA: Оприлюднюйте свої записи на стіні чи сторінці Facebook.

en: Published
uk_UA: Оприлюднено

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Оприлюднено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Оприлюднено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Оприлюднено <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
uk_UA: Опубліковано %s

en: Published on: %s
uk_UA: Опубліковано в: %s

en: Published:
uk_UA: Оприлюднено:

en: Publishing
uk_UA: Публікація

en: Publishing Post
uk_UA: Оприлюднення запису

en: Publishing Soon
uk_UA: Скоро оприлюднюється

en: Publishing…
uk_UA: Оприлюднення…

en: Puebla
uk_UA: Пуебла

en: Puerto Plata
uk_UA: Пуерто-Плата

en: Puerto Rico
uk_UA: Порт Ріко

en: Punjab
uk_UA: Пенджаб

en: Puno
uk_UA: Пуно

en: Punta Arenas
uk_UA: Пунта-Аренас

en: Puntarenas
uk_UA: Пунтаренас

en: Purchase
uk_UA: Придбати

en: Purchase & activate &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Придбати та увімкнути &#8220;%s&#8221;

en: Purchase & install now
uk_UA: Купити та встановити зараз

[ctx: Purchase THEME-NAME for]
en: Purchase %s for
uk_UA: Придбати %s за

en: Purchase note
uk_UA: Примітка до покупки

en: Purchase this theme
uk_UA: Придбати цю тему

en: Purchased
uk_UA: Придбано

en: Purchased Downloads
uk_UA: Придбані Завантаження

en: Purchased Upgrades
uk_UA: Придбані розширення

en: Purchases
uk_UA: Покупки

en: Purple
uk_UA: Пурпуровий

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
uk_UA: Наведіть курсор на свій Gravatar, щоби переглянути свій обліковий запис.

en: Putrajaya
uk_UA: Путраджая

en: Putumayo
uk_UA: Путумайо

en: Pyongyang
uk_UA: Пхеньян

en: QRCode
uk_UA: QR-код

en: Qalyubia
uk_UA: Кальюбія

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Qatari riyal
uk_UA: Катарський ріал

en: Qena
uk_UA: Кена

en: Qinghai / 青海
uk_UA: Цінхай

en: Qom (قم)
uk_UA: Кум (قم)

en: Qostanay
uk_UA: Костанай

en: Qty
uk_UA: Кількість

en: Quality
uk_UA: Якість

en: Quantity
uk_UA: Кількість

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
uk_UA: На складі

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
uk_UA: Кількість товару в наявності, якщо запас низький, або нуль, якщо не застосовується.

en: Quantity of orders made by the customer.
uk_UA: Кількість замовлень зроблених покупцем.

en: Quantity of the item in the current package.
uk_UA: Кількість товару в поточному пакунку.

en: Quantity of this item in the cart.
uk_UA: Кількість цього товару в кошику.

en: Quantity of this item to add to the cart.
uk_UA: Кількість товару для додавання в кошик.

en: Quantity of this item.
uk_UA: Кількість цього товару.

en: Quantity ordered.
uk_UA: Замовлено кількість.

en: Quebec
uk_UA: Квебек

en: Queensland
uk_UA: Квінсленд

en: Query parameter not permitted: %s
uk_UA: Неприпустимий параметр запиту: %s

en: Query type
uk_UA: Тип запиту

en: Querétaro
uk_UA: Керетаро

en: Question
uk_UA: Запитання

en: Question #1:
uk_UA: Питання #1:

en: Question #2:
uk_UA: Питання #2:

en: Question #3:
uk_UA: Питання #3:

en: Question #4:
uk_UA: Питання #4:

en: Question #5:
uk_UA: Питання #5:

en: Quetzaltenango
uk_UA: Кесальтенанго

en: Quezon
uk_UA: Кесон

en: Quiché
uk_UA: Кіче

en: Quick Draft
uk_UA: Швидка чернетка

en: Quick Edit
uk_UA: Швидке редагування

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
uk_UA: Швидко редагувати &#8220;%s&#8221;

en: Quick edit this comment inline
uk_UA: Швидко редагувати цей коментар

en: Quick edit this review inline
uk_UA: Швидке редагування цього відгуку

en: Quick&nbsp;Edit
uk_UA: Швидке&nbsp;Редагування

en: Quickly bulk print labels
uk_UA: Швидкий масовий друк етикеток

en: Quindío
uk_UA: Кіндіо

en: Quintana Roo
uk_UA: Кінтана-Роо

en: Quirino
uk_UA: Кіріно

en: Quote
uk_UA: Цитата

en: Quotes
uk_UA: Цитати

en: Qyzylorda
uk_UA: Кизилординська

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
uk_UA: R &#8212; Для дорослих, 17+, або обов’язковий нагляд дорослих

en: REST API availability
uk_UA: Доступність REST API

en: REST API enabled?
uk_UA: REST API увімкнено?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
uk_UA: Шляхи REST API повинні бути зареєстровані за допомогою дії %s.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
uk_UA: Версія REST API використана для доставки вебхуків.

en: REST base route for the post type.
uk_UA: базовий шлях REST для типу запису.

en: REST base route for the taxonomy.
uk_UA: базовий шлях REST для таксономії.

en: REST namespace route for the taxonomy.
uk_UA: Маршрут простору імен REST для таксономії.

en: REST search handlers must extend the %s class.
uk_UA: Обробники пошуку REST повинні розширити клас %s.

en: RSS Address
uk_UA: Адреса RSS

en: RSS Error:
uk_UA: Помилка RSS:

en: RSS Links
uk_UA: Посилання RSS

en: RTL Language Support
uk_UA: Підтримка мов із напрямом тексту справа наліво

en: Radio
uk_UA: Радіо-кнопка

en: Ragusa
uk_UA: Рагуза

en: Rainy River
uk_UA: Рейні Рівен

en: Rajasthan
uk_UA: Раджастхан

en: Rajbari
uk_UA: Раджбарі

en: Rajshahi
uk_UA: Раджшахі

en: Rakai
uk_UA: Ракї

en: Random
uk_UA: Випадково

en: Random Order
uk_UA: Випадковий порядок

en: Random Order:
uk_UA: Випадковий порядок:

en: Randomize answer order
uk_UA: Випадковий порядок відповідей

en: Randomize suggested headers
uk_UA: У випадковому порядку

en: Randomize uploaded headers
uk_UA: У випадковому порядку

en: Randomizing suggested headers
uk_UA: Випадковий зі стандартних

en: Randomizing uploaded headers
uk_UA: Випадковий із завантажених

en: Rangamati
uk_UA: Рангаматі

en: Rangoon
uk_UA: Рангун

en: Rangpur
uk_UA: Рангпур

en: Rankin Inlet
uk_UA: Ранкін Інлет

en: Ranong
uk_UA: Ранонг

en: Rapti
uk_UA: Рапті

en: Rarotonga
uk_UA: Раротонга

en: Ratchaburi
uk_UA: Ратчабурі

en: Rate
uk_UA: Рейтинг

en: Rate %
uk_UA: Ставка %

en: Rate This
uk_UA: Оцінити це

en: Rate code
uk_UA: Код ставки

en: Rate name
uk_UA: Назва ставки

en: Rate this:
uk_UA: Оцінити це:

en: Rate&hellip;
uk_UA: Оцінка&hellip;

en: Rate&nbsp;%
uk_UA: Ставка&nbsp;%

en: Rated
uk_UA: Оцінено

en: Rated %1$d out of 5
uk_UA: Оцінка %1$d із 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
uk_UA[0]: Рейтинг %1$s з 5 на основі опитування %2$s покупця
uk_UA[1]: Рейтинг %1$s з 5 на основі опитування %2$s покупців
uk_UA[2]: Рейтинг %1$s з 5 на основі опитування %2$s покупців

en: Rated %d out of 5
uk_UA: Оцінка %d із 5

en: Rated %s out of 5
uk_UA: Оцінено в %s з 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
uk_UA: Ціни будуть налаштовувані, а податки будуть розраховуватися під час оформлення замовлення.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
uk_UA: Користайтесь швидкими комбінаціями клавіш замість марних рухів мишею і кліканням на панелі інструментів. Linux та Windows — використовуйте Ctrl+літера. Mac — Command+літера.

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Rating Results
uk_UA: Результати рейтингу

en: Rating Settings
uk_UA: Налаштування оцінювання

en: Rating Style
uk_UA: Стиль оцінки

en: Rating Type
uk_UA: Тип оцінки

en: Rating deleted.
uk_UA: Оцінка видалена.

en: Rating updated
uk_UA: Оцінка оновлена

en: Ratings
uk_UA: Оцінки

en: Ravenna
uk_UA: Равенна

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
uk_UA: Тип значення вихідного розміру має бути рядком, цілим числом, або дробовим числом.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
uk_UA: Чисті неокругленні ціни товарів, що використовуються в обчисленнях. Вказується більш точно, ніж валюта.

en: Rayong
uk_UA: Районг

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
uk_UA: Хорасан-Резаві (خراسان رضوی)

en: Razgrad
uk_UA: Разград

en: Re-adding...
uk_UA: Додавання...

en: Re-enter new password
uk_UA: Введіть новий пароль повторно

en: Re-schedule
uk_UA: Перепланувати

en: Re-schedule expired transient files cleanup
uk_UA: Відкласти очищення прострочених тимчасових файлів

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
uk_UA: Залучіть мільйони активних покупців до Google за допомогою безкоштовних списків товарів та реклами.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
uk_UA: Залучайте більше покупців та збільшуйте продажі свого магазину. Інтегруйтеся з Google, щоб безкоштовно розміщувати свої товари та запускати платні рекламні кампанії.

en: Reach out to customers
uk_UA: Звернутися до клієнтів

en: Reach your customers with MailPoet
uk_UA: Залучайте своїх клієнтів за допомогою MailPoet

en: Read
uk_UA: Читати

en: Read %1$s on %2$s.
uk_UA: Читати %1$s на %2$s.

en: Read %s
uk_UA: Читати %s

en: Read Blog
uk_UA: Читати блог

en: Read More
uk_UA: Читати далі

en: Read More...
uk_UA: Читати далі…

en: Read all about it
uk_UA: Читати все про це

en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Детальніше про &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more about this feature
uk_UA: Дізнатися більше про цю особливість

en: Read more&hellip;
uk_UA: Читати далі&hellip;

en: Read more.
uk_UA: Читати далі.

en: Read more...
uk_UA: Читати далі…

en: Read more:
uk_UA: Читати далі:

en: Read original post
uk_UA: Читати початковий запис

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
uk_UA: Прочитайте статтю <a href="%s" target="_blank">Налагодження в мережі сайтів WordPress</a>. Можливо деякі пропозиції з неї допоможуть зрозуміти що пішло не так.

en: Read the blogs and topics you follow
uk_UA: Читати блоги та теми, на які ви підписані

en: Read the rest of this entry &raquo;
uk_UA: Прочитати решту цього запису &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
uk_UA: Прочитати решту цього запису &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
uk_UA: Прочитати решту цієї сторінки &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
uk_UA: Прочитати решту сторінки &rarr;

en: Read/Write
uk_UA: Читання/Запис

en: Reader
uk_UA: Чтиво

en: Reader Subscriptions
uk_UA: Підписки в розділі «Чтиво»

en: Reading
uk_UA: Читання

en: Reading Settings
uk_UA: Налаштування читання

en: Ready to get started?
uk_UA: Готові розпочати?

en: Ready to launch your store?
uk_UA: Готові запустити власний магазин?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати ваш перший пост? <a href="%1$s">Почніть тут</a>.

en: Ready to publish your first post? Simply use the form above.
uk_UA: Готові оприлюднити свій перший запис? Просто скористайтеся формою нижче.

en: Ready to start selling something awesome?
uk_UA: Готові почати продавати щось надзвичайне?

en: Ready!
uk_UA: Готово!

en: Real Estate Agent
uk_UA: Агент Нерухомості

en: Reason for failure
uk_UA: Причина невдачі

en: Reason for refund (optional):
uk_UA: Причина відшкодування(опціонально)

en: Reason for refund.
uk_UA: Причина повернення.

en: Reasons you'll love Jetpack
uk_UA: Причини, якими ви будете любити Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
uk_UA: Перепризначити видалені записи користувача і посилання на цей ID користувача.

en: Reblog
uk_UA: Поділитися

en: Reblog Post
uk_UA: Поділитися записом

en: Reblog this post on your main site.
uk_UA: Поділитися цим записом на своєму головному сайті.

en: Reblogged
uk_UA: Скопійовано

en: Reblogged by %s person | Reblogged by %s people
uk_UA[0]: Поділилася %s людина
uk_UA[1]: Поділилося %s людини
uk_UA[2]: Поділилися %s людей

en: Reblogged from
uk_UA: Скопійовано з

en: Reblogged on WordPress.com
uk_UA: Скопійовано на WordPress.com

en: Reblogged this on %s
uk_UA: Скопійовано на %s

en: Reblogs
uk_UA: Копії

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
uk_UA: Копії

en: Rebuild my comment threads &raquo;
uk_UA: Перевстановити мої гілки коментарів &raquo;

en: Recalculate
uk_UA: Перерахувати

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
uk_UA: Перерахувати підсумки? Порахує податки в залежності від країни покупця (чи базової країни магазину) і оновить підсумки.

en: Receipt
uk_UA: Квитанція

en: Receipt #%s
uk_UA: Квитанція #%s

en: Receipt Date
uk_UA: Дата квитанції

en: Receipt ID
uk_UA: Ідентифікатор квитанції

en: Receipt ID:
uk_UA: Ідентифікатор квитанції:

en: Receipt Id
uk_UA: Ідентифікатор квитанції

en: Receipt Type
uk_UA: Тип квитанції

en: Receipt Type:
uk_UA: Тип квитанції:

en: Receipts
uk_UA: Квитанції

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
uk_UA: Отримуйте повідомлення на Email з додатковими інструкціями по базовому налаштуванню магазину і корисними порадами

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
uk_UA: Отримано сповіщення PDT для іншого облікового запису: %1$s. ID замовлення: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
uk_UA: Отримано сповіщення PDT для замовлення %1$d в кінцевій точці замовлення %2$d.

en: Receiver email
uk_UA: Email отримувача

en: Recent
uk_UA: Останні

en: Recent Activity
uk_UA: Недавня діяльність

en: Recent Comments
uk_UA: Останні коментарі

en: Recent Drafts
uk_UA: Переглянути чернетки

en: Recent Followers
uk_UA: Недавні підписники

en: Recent Posts
uk_UA: Недавні записи

en: Recent Product Reviews
uk_UA: Останні відгуки

en: Recent Transactions
uk_UA: Недавні трансакції

en: Recent Updates
uk_UA: Недавні оновлення

en: Recent Weeks
uk_UA: Останні тижні

en: Recent orders
uk_UA: Останні замовлення

en: Recent posts
uk_UA: Останні публікації

en: Recent results for
uk_UA: Недавні результати для

en: Recent reviews
uk_UA: Останні відгуки

en: Recent weeks
uk_UA: Останні тижні

en: Recently
uk_UA: Нещодавно

en: Recently Published
uk_UA: Нещодавно оприлюднені

en: Recently Viewed Products
uk_UA: Недавно переглянуті товари

en: Recently Viewed Products list
uk_UA: Список нещодавно переглянутих товарів

en: Recently updated
uk_UA: Нещодавно оновлені

en: Recife
uk_UA: Ресіфі

en: Recipient(s)
uk_UA: Отримувач(і)

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовані

en: Recommended Blogs
uk_UA: Рекомендовані блоги

en: Recommended Posts
uk_UA: Рекомендовані записи

en: Recommended for All WooCommerce Stores
uk_UA: Рекомендовано для всіх магазинів WooCommerce

en: Recommended in topic: %s
uk_UA: Рекомендовано по темі: %s

en: Reconnect
uk_UA: З’єднатися ще раз

en: Reconnecting…
uk_UA: Повторне з'єднання…

en: Recount terms
uk_UA: Перерахунок значень

en: Recovery Mode &#8212; %s
uk_UA: Режим відновлення &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
uk_UA: Режим відновлення не ініціалізовано.

en: Recovery SMS number
uk_UA: Номер для отримання SMS з кодом відновлення

en: Recovery code has been sent.
uk_UA: Код відновлення надіслано.

en: Recovery email address
uk_UA: Адреса електронної пошти для відновлення

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
uk_UA: Інструкції відновлення надіслано на %s. Перевірте свою поштову скриньку!

en: Recovery key expired.
uk_UA: Дія ключа відновлення минула.

en: Recurrence
uk_UA: Повторення

en: Recurring Payments
uk_UA: Регулярні платежі

en: Red
uk_UA: Червоний

en: Red Sea
uk_UA: Червоне Море

en: Redirect only
uk_UA: Тільки перенаправляти

en: Redirect only (Insecure)
uk_UA: Тільки перенаправлення (небезпечно)

en: Redirect to the cart page after successful addition
uk_UA: Перенаправляти до кошика після успішного додавання

en: Redo
uk_UA: Повернути дію

en: Reduced rate
uk_UA: Знижена ставка

en: Referral: %s
uk_UA: Рекомендація: %s

en: Referrer
uk_UA: Джерело переходу

en: Referrers
uk_UA: Джерела переходів

en: Reflect your fashionable style.
uk_UA: Відображайте свій модний стиль.

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Refresh Connection
uk_UA: Оновити з’єднання

en: Refresh stats
uk_UA: Оновити статистику

en: Refreshed stats for %s
uk_UA: Оновлена статистика для %s

en: Refund
uk_UA: Відшкодування

en: Refund #%1$s - %2$s
uk_UA: Відшкодування №%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
uk_UA: Повернення #%1$s - %2$s by %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
uk_UA: Відшкодовано %1$s через %2$s

en: Refund %s manually
uk_UA: Відшкодовано %s вручну

en: Refund &ndash; %s
uk_UA: Повернення – %s

en: Refund ID.
uk_UA: Ідентифікатор повернення.

en: Refund amount
uk_UA: Сума повернення

en: Refund amount is required.
uk_UA: Сума відшкодування - обов'язкова.

en: Refund amount must be greater than zero.
uk_UA: Сума повернення повинна бути додатною.

en: Refund amount must be positive.
uk_UA: Сума відшкодування повинна бути додатною.

en: Refund amount.
uk_UA: Сума повернення.

en: Refund failed.
uk_UA: Повернення не вдалося.

en: Refund reason.
uk_UA: Причина повернення.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
uk_UA: Повернення коштів за позиції вище. Відображення повної суми, що підлягає поверненню

en: Refund total.
uk_UA: Підсумок повернень.

en: Refunded
uk_UA: Повернено

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
uk_UA: Відшкодовано %1$s - Номер відшкодування: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Повернено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Повернено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Повернено <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded To
uk_UA: Відшкодовано

en: Refunded order
uk_UA: Повернене замовлення

en: Refunds
uk_UA: Відшкодування

en: Regenerate
uk_UA: Регенерувати

en: Regenerate data message.
uk_UA: Регенерувати повідомлення даних.

en: Regenerate download permissions
uk_UA: Перевантажити дозволи для завантаження

en: Regenerate shop thumbnails
uk_UA: Регенерувати мініатюри магазину

en: Regenerate the product attributes lookup table
uk_UA: Регенерувати таблицю пошуку атрибутів товарів

en: Regenerating images for attachment ID: %s
uk_UA: Регенерація зображень для додатку з ідентифікатором: %s

en: Regeneration status.
uk_UA: Статус регенерації.

en: Reggio Calabria
uk_UA: Реджо-Калабрія

en: Reggio Emilia
uk_UA: Реджо-Емілія

en: Regina
uk_UA: Регіна

en: Region
uk_UA: Регіон

en: Region(s)
uk_UA: Регіон(и)

en: Region.
uk_UA: Регіон.

en: Register
uk_UA: Зареєструватись

en: Register %(domain)s
uk_UA: Зареєструвати %(domain)s

en: Register Another Blog &raquo;
uk_UA: Завести інший блог &raquo;

en: Register Now
uk_UA: Зареєструватись

en: Register a new domain or change your site's address.
uk_UA: Зареєструвати новий домен, або змінити адресу свого сайту.

en: Register domain
uk_UA: Зареєструвати домен

en: Registered Domain
uk_UA: Зареєстрований домен

en: Registered domain
uk_UA: Зареєстрований домен

en: Registered schema for %s
uk_UA: Зареєстрована схема для %s

en: Registers whether the note is deleted or not
uk_UA: Реєструє, видалено примітку чи ні

en: Registers whether the note is read or not
uk_UA: Реєструє, прочитано нотатку чи ні

en: Registration complete. Please check your email.
uk_UA: Реєстрацію завершено. Будь ласка, перевірте свою скриньку e-mail.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
uk_UA: Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

en: Registration date for the user.
uk_UA: Дата реєстрації користувача.

en: Registration privacy policy
uk_UA: Реєстраційна політика конфіденційності

en: Región Metropolitana de Santiago
uk_UA: Столична регіон Сантьяго

en: Regular price
uk_UA: Звичайна ціна

en: Regular price (%s)
uk_UA: Звичайна ціна (%s)

en: Regular product price.
uk_UA: Звичайна ціна товару.

en: Related
uk_UA: Пов’язано

en: Related Posts
uk_UA: Пов’язані записи

en: Related Topics
uk_UA: Пов’язані теми

en: Related posts
uk_UA: Пов’язані записи

en: Related products
uk_UA: Схожі товари

en: Relationship
uk_UA: Зв'язок

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
uk_UA: em

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
uk_UA: rem

en: Released: %d.
uk_UA: Випущено: %d.

en: Relevance
uk_UA: Релевантність

en: Relevance (recommended)
uk_UA: Актуальність (рекомендовано)

en: Religion
uk_UA: Релігія

en: Relizane
uk_UA: Релізан

en: Remember Me
uk_UA: Пам’ятати мене

en: Remember for 30 days
uk_UA: Пам’ятати 30 днів

en: Remember for 30 days.
uk_UA: Пам’ятати 30 днів.

en: Remember me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
uk_UA: Пам'ятайте натиснути "Оновити", щоби зберегти введені чи змінені метадані.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
uk_UA: Коли завершите, не забудьте натиснути кнопку «Додати нового користувача» в нижній частині екрану.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
uk_UA: Коли завершите, не забудьте зберегти зміни.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
uk_UA: Врахуйте, що після видалення сайт не можна буде відновити.

en: Remind Me Later
uk_UA: Нагадати пізніше

en: Remind me later
uk_UA: Нагадати пізніше

en: Remote GET response.
uk_UA: Віддалена відповідь GET.

en: Remote GET successful?
uk_UA: Віддалений GET успішний?

en: Remote POST response.
uk_UA: Віддалена відповідь POST.

en: Remote POST successful?
uk_UA: Віддалений POST успішний?

en: Remote file error: %s
uk_UA: Помилка віддаленого файлу: %s

en: Remote file is incorrect size
uk_UA: Неправильний розмір віддаленого файлу

en: Remote file is too large, limit is %s
uk_UA: Віддалений файл завеликий, найбільший розмір %s

en: Remote get
uk_UA: Remote Get

en: Remote post
uk_UA: Remote Post

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove %s from cart
uk_UA: Видалити %s з кошика

en: Remove Background Image
uk_UA: Видалити фонове зображення

en: Remove Follower
uk_UA: Видалити підписника

en: Remove Header Image
uk_UA: Видалити зображення

en: Remove Image
uk_UA: Видалити зображення

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
uk_UA: Видалити пункт меню: %1$s (%2$s)

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove Selected Items
uk_UA: Видалити вибрані елементи

en: Remove Service
uk_UA: Видалити сервіс

en: Remove Site Icon
uk_UA: Видалити іконку сайту

en: Remove User
uk_UA: Видалити користувача

en: Remove Users from Site
uk_UA: Видалити користувачів з сайту

en: Remove access to downloads on request
uk_UA: Скасувати доступ до завантажень за запитом

en: Remove audio source
uk_UA: Видалити джерело аудіо

en: Remove filter
uk_UA: Видалити фільтр

en: Remove image
uk_UA: Видалити зображення

en: Remove item
uk_UA: Видалити елемент

en: Remove legacy coupon menu
uk_UA: Видалити застаріле меню купонів

en: Remove link
uk_UA: Видалити посилання

en: Remove logo
uk_UA: Видалити лого

en: Remove personal data
uk_UA: Видалити особисті дані

en: Remove personal data from orders on request
uk_UA: Видалити особисті дані з замовлень за запитом

en: Remove poster image
uk_UA: Видалити зображення постера

en: Remove product
uk_UA: Видалити товар

en: Remove product image
uk_UA: Видалити зображення товару

en: Remove selected account(s)
uk_UA: Видалити обрані банківські рахунки

en: Remove selected row(s)
uk_UA: Видалити обрані рядки

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
uk_UA: Видаліть поточно заплановану дію щодо видалення прострочених тимчасових файлів, а потім відкладіть її для запуску негайно. Подальші дії будуть запускатися один раз на кожні 24 години.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
uk_UA: Видаліть поточно заплановану дію щодо видалення прострочених тимчасових файлів. Прострочені файли не будуть автоматично видалені до тих пір, поки знову не буде запущено інструмент "Відкласти очищення прострочених тимчасових файлів".

en: Remove this URL
uk_UA: Видалити це посилання

en: Remove this attribute?
uk_UA: Видалити цей атрибут?

en: Remove this image
uk_UA: Видалити це зображення

en: Remove this item meta?
uk_UA: Видалити мета-дані цієї позиції?

en: Remove this service from your profile?
uk_UA: Видалити цей сервіс із вашого облікового запису?

en: Remove video source
uk_UA: Видалити джерело відео

en: Removed
uk_UA: Видалено

en: Removed %s.
uk_UA: Видалено %s.

en: Removed access to downloadable files.
uk_UA: Видалено доступ до завантажених файлів.

en: Removed customer "%s"
uk_UA: Видалено клієнта "%s"

en: Removed payment token "%d"
uk_UA: Платіжний токен "%d" видалено

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
uk_UA[0]: Видалено особисті дані з %s замовлення.
uk_UA[1]: Видалено особисті дані з %s замовлень.
uk_UA[2]: Видалено особисті дані з %s замовлень.

en: Removed personal data from order %s.
uk_UA: Особисті дані з замовлення %s видалені.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
uk_UA: Видаляє всі існуючі записи з переліку схвалених каталогів для завантаження товарів.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
uk_UA: Видалення %1$s вручну спричинить попередження PHP. Натомість використовуйте фільтр %2$s.

en: Removing and Reusing
uk_UA: Видалення та повторне використання

en: Removing the current plugin&#8230;
uk_UA: Видалення поточної версії плагіну&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
uk_UA: Видалення старої версії перекладу&#8230;

en: Removing...
uk_UA: Видалення...

en: Render response in a particular format.
uk_UA: Генерувати відповідь у конкретному форматі.

en: Renew
uk_UA: Оновити

en: Renew %s
uk_UA: Оновити %s

en: Renew Now
uk_UA: Оновити

en: Renew Subscription
uk_UA: Оновити підписку

en: Renew interval
uk_UA: Інтервал продовження

en: Renewal Problem
uk_UA: Проблема оновлення

en: Renews on %s
uk_UA: Оновлюється %s

en: Reorder
uk_UA: Впорядкувати

en: Reorder menu items
uk_UA: Впорядкувати пункти меню

en: Reorder mode closed
uk_UA: Режим впорядкування закрито

en: Reorder mode enabled
uk_UA: Режим впорядкування увімкнено

en: Reorder widgets
uk_UA: Впорядкувати віджети

en: Repeat
uk_UA: Повторювати

en: Repeat Background Image
uk_UA: Повторювати фонове зображення

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
uk_UA: Повторювати

en: Repeat New Password
uk_UA: Повторіть новий пароль

en: Repeat Password
uk_UA: Повторіть пароль

en: Repeat Voting
uk_UA: Повторне голосування

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Replace audio
uk_UA: Замінити аудіо

en: Replace image
uk_UA: Замінити зображення

en: Replace video
uk_UA: Замінити відео

en: Replacement
uk_UA: Заміна

en: Replies
uk_UA: Відповіді

en: Reply
uk_UA: Відповідь

en: Reply Failed: Please, try again.
uk_UA: Відповідь невдала: Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Reply to %s
uk_UA: Відповісти на %s

en: Reply to Comment
uk_UA: Відповісти на коментар

en: Reply to this comment
uk_UA: Відповісти на цей коментар

en: Reply to this comment.
uk_UA: Відповісти на цей коментар.

en: Reply to this review
uk_UA: Відповісти на цей відгук

en: Reply to thread &raquo;
uk_UA: Відповісти на гілку &raquo;

en: Report Blog &raquo;
uk_UA: Поскаржитися на блог &raquo;

en: Report a bug
uk_UA: Повідомити про помилку

en: Report period.
uk_UA: Період звіту.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
uk_UA: Планувальники синхронізації звітів повинні бути отримані з класу 
    Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
uk_UA: Дані таблиці звіту видаляються.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
uk_UA: Дані таблиці звіту перебудовуються. Будь ласка, почекайте трохи, щоб дані повністю заповнилися.

en: Report this content
uk_UA: Поскаржитися на цей вміст

en: Report this post
uk_UA: Поскаржитися на запис

en: Report this site
uk_UA: Поскаржитись на цей сайт

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Reports data grouped by intervals.
uk_UA: Дані звіту, згруповані за інтервалами.

en: Reports data grouped by segment condition.
uk_UA: Дані звіту, згруповані за станом сегмента.

en: Request Details
uk_UA: Деталі запиту

en: Request Feedback
uk_UA: Попросити відгук

en: Request added successfully.
uk_UA: Запит додано.

en: Request body.
uk_UA: Тіло запиту.

en: Request headers.
uk_UA: Заголовки запиту.

en: Request to the Pexels API failed.
uk_UA: Не вдалося виконати запит до Pexels API.

en: Request to the Verticals API failed.
uk_UA: Запит до Verticals API не вдався.

en: Requested
uk_UA: Запитано

en: Requester
uk_UA: Запитуючий

en: Requests sent.
uk_UA: Запити надіслано.

en: Require a password
uk_UA: Вимагати пароль

en: Required
uk_UA: Oбов'язкове

en: Required PHP version
uk_UA: Необхідна версія PHP

en: Required WordPress version
uk_UA: Необхідна версія WordPress

en: Required and recommended modules are installed
uk_UA: Необхідні і рекомендовані розширення встановлені

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
uk_UA: Обов'язкові поля вказані; інші необов'язкові. Інформація з профілю буде відображатися, тільки, якщо так налаштована тема оформлення.

en: Required fields are marked %s
uk_UA:  Обов’язкові поля позначені %s

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
uk_UA: Необхідно бути True, так як ресурс не можна видалити в смітник.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
uk_UA: Повинно бути істинно, так як ревізії не підтримують переміщення в корзину.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
uk_UA: Повинно бути істинно, так як елементи не підтримують переміщення в корзину.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
uk_UA: Повинно бути істинним, так як користувачів не можна перемістити в кошик.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
uk_UA: Потрібен для створення паролів додатків, але не для оновлення даних користувача.

en: Required?
uk_UA: Обов’язково?

en: Requirements
uk_UA: Вимоги:

en: Requirements Not Met
uk_UA: Невідповідність вимогам

en: Requires Windows 7+.
uk_UA: Потрібна ОС Windows 7 або новіше.

en: Research
uk_UA: Дослідження

en: Resend confirmation requests
uk_UA: Знову послати запит підтвердження

en: Resend email
uk_UA: Надіслати e-mail ще раз

en: Resend new order notification
uk_UA: Повторити повідомлення про нове замовлення

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Reset Image
uk_UA: Скинути зображення

en: Reset Password
uk_UA: Скинути пароль

en: Reset Your Password
uk_UA: Скинути пароль

en: Reset filter
uk_UA: Скинути фільтр

en: Reset filters
uk_UA: Скинути фільтри

en: Reset importer
uk_UA: Скинути імпортер

en: Reset options
uk_UA: Скинути параметри

en: Reset password
uk_UA: Скинути пароль

en: Reset to Defaults
uk_UA: Скинути до стандартних

en: Reset to defaults
uk_UA: Відновати початкові налаштування

en: Resetting Jetpack Options for %s...
uk_UA: Скидання параметрів Jetpack для %s...

en: Resolute
uk_UA: Резольют

en: Resource cannot be created.
uk_UA: Ресурс неможливо створити.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
uk_UA: Ресурс неможливо створити. Перевірте чи вказані  'порядок' та 'назва'.

en: Resource does not exist.
uk_UA: Ресурс не існує.

en: Resource does not support trashing.
uk_UA: Ресурс не можна видалити в смітник.

en: Resource host does not match blog host
uk_UA: Хост ресурсу не відповідає хосту блогу

en: Resource is invalid
uk_UA: Ресурс недійсний

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
uk_UA: Відповідайте на ваші запити, включаючи відшкодування та скарги

en: Response
uk_UA: Відгук

en: Response to %s
uk_UA: Відповідь на %s

en: Responses
uk_UA: Відповіді

en: Responses to %s
uk_UA: Відповіді до %s

en: Responsive
uk_UA: Адаптивний

en: Responsive Layout
uk_UA: Адаптивний дизайн

en: Responsive modern theme.
uk_UA: Сучасна адаптивна тема.

en: Rest of the world
uk_UA: Решта світу

en: Restart
uk_UA: Рестартувати

en: Restock refunded items
uk_UA: Повернути повернення в запас

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
uk_UA: Відновити &#8220;%s&#8221; із кошика

en: Restore Original Header Image
uk_UA: Відновити стандартне зображення заголовоку

en: Restore Original Image
uk_UA: Відновити початкове зображення

en: Restore This Autosave
uk_UA: Відновити те, що було збережено автоматично.

en: Restore This Revision
uk_UA: Відновити цю редакцію

en: Restore from Trash
uk_UA: Відновити з кошика

en: Restore image
uk_UA: Відновити зображення

en: Restore last draft
uk_UA: Відновити останню чернетку

en: Restore original image
uk_UA: Відновити початкове зображення

en: Restore the backup
uk_UA: Відновити резервну копію

en: Restore the backup.
uk_UA: Відновити з бекапу.

en: Restore this comment from the Trash
uk_UA: Відновити цей коментар із кошика

en: Restore this comment from the spam
uk_UA: Відновити цей коментар зі спаму

en: Restore this comment from the trash.
uk_UA: Відновити цей коментар із кошика.

en: Restore this item from the Trash
uk_UA: Відновити цей пункт з кошика

en: Restore this review from the Trash
uk_UA: Повернути цю позицію із смітника

en: Restore this review from the spam
uk_UA: Відновити цей відгук зі спаму

en: Restored
uk_UA: Відновлено

en: Restoring…
uk_UA: Відновлення

en: Restrictions
uk_UA: Обмеження

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
uk_UA: Результат обробки платежу, або помилковий результат, якщо обробка не завершена.

en: Results
uk_UA: Результати

en: Results Background
uk_UA: Фон результатів

en: Results Display
uk_UA: Відображення результатів

en: Results are still loading&hellip;
uk_UA: Результати все ще завантажуються...

en: Results for
uk_UA: Результати для

en: Resume
uk_UA: Продовжити виконання

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
uk_UA: Відновити регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару

en: Retain cancelled orders
uk_UA: Зберігати скасовані замовлення

en: Retain completed orders
uk_UA: Зберегти виконані замовлення

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
uk_UA: Збережіть завершені замовлення на певну тривалість, перш ніж анонізувати особисті дані в них.

en: Retain failed orders
uk_UA: Зберігати невдалих замовлень

en: Retain inactive accounts
uk_UA: Збереження неактивних облікових записів

en: Retain pending orders
uk_UA: Зберегти очікувані замовлення

en: Retalhuleu
uk_UA: Реталулеу

en: Retention period
uk_UA: Термін зберігання

en: Retro (Generated)
uk_UA: Ретро (Згенеровано)

en: Retry
uk_UA: Спробувати знову

en: Return To Poll
uk_UA: Повернутися до опитування

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
uk_UA: Повертає %1$s або %2$s об'єкт з зворотного виклику функції при використанні REST API.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
uk_UA: Повертати початкові пропозиції щодо оплати, якщо для параметрів woocommerce_show_marketplace_suggestions і woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden встановлено значення "Ні"

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
uk_UA: Повертає стандартні пропозиції партнера по доставці, якщо для параметра woocommerce_show_marketplace_suggestions встановлено значення no

en: Return to cart
uk_UA: Повернутися до кошика

en: Return to emails
uk_UA: Повернутись до E-mails

en: Return to payments
uk_UA: Повернутися до платежів

en: Return to shop
uk_UA: Повернутись в магазин

en: Return to the file list.
uk_UA: Повернутися до переліку файлів.

en: Returning customer?
uk_UA: Вже замовляли у нас?

en: Returning or new customer.
uk_UA: Повернення або новий покупець.

en: Returns
uk_UA: Повернення

en: Returns number of products with each average rating.
uk_UA: Повертає кількість товарів із середньою оцінкою кожного.

en: Returns number of products with each stock status.
uk_UA: Повертає кількість товарів із кожним статусом запасу.

en: Returns number of products within attribute terms.
uk_UA: Повертає кількість товарів в межах атрибутів.

en: Reunion
uk_UA: Реюньйон

en: Revenue
uk_UA: Дохід

en: Reversal cancelled for order #%s
uk_UA: Відміну платежу скасовано для замовлення  №%s

en: Reverse order
uk_UA: У зворотньому порядку

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
uk_UA: Можна перемкнути на <strong>завантажувач браузера</strong>, натиснувши посилання під областю перетягування.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
uk_UA: Повернення неопублікованих змін&hellip;

en: Review
uk_UA: Відгук

en: Review Settings
uk_UA: Огляд Налаштувань

en: Review content.
uk_UA: Оглянути вміст.

en: Review my changes &raquo;
uk_UA: Оглянути мої зміни &raquo;

en: Review rating (0 to 5).
uk_UA: Оцінка відгуку (від 0 до 5).

en: Review shipping options
uk_UA: Переглянути варіанти доставки

en: Review type name.
uk_UA: Назва типу відгуку.

en: Review your checkout experience
uk_UA: Ознайомтесь з досвідом оформлення замовлення

en: Review your orders
uk_UA: Перегляньте свої замовлення

en: Review your shopper's checkout experience
uk_UA: Ознайомтесь з досвідом покупця при оформленні замовлення

en: Reviewer email.
uk_UA: Email автора відгуку.

en: Reviewer name.
uk_UA: Ім'я автора відгуку.

en: Reviews
uk_UA: Відгуки

en: Reviews (%d)
uk_UA: Відгуки (%d)

en: Reviews average rating.
uk_UA: Середня оцінка відгуків.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
uk_UA: Дозволити відгуки тільки від "перевірених покупців»

en: Reviews totals.
uk_UA: Всього відгуків.

en: Revision
uk_UA: Редакція

en: Revision by %s
uk_UA: Редакція %s

en: Revision restored.
uk_UA: Редакція відновлена.

en: Revisions
uk_UA: Редакції

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
uk_UA: Редакції - це збережені копії вашого запису або сторінки, які періодично створюються по мірі їх оновлення. Червоний текст зліва показує, що було видалено. Зелений текст справа показує, що було додано.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Редакції не можна перемістити до кошика. Встановіть '%s' щоби видалити.

en: Revisions not enabled.
uk_UA: Редакції не ввімкнено.

en: Revisions: %s
uk_UA: Редакції: %s

en: Revoke
uk_UA: Відкликати

en: Revoke "%s"
uk_UA: Відкликати "%s"

en: Revoke API key
uk_UA: Скасувати ключ API

en: Revoke access
uk_UA: Скасувати доступ

en: Revoke all application passwords
uk_UA: Відкликати всі паролі додатків

en: Revoke key
uk_UA: Анулювати ключ

en: Reykjavik
uk_UA: Рек’явік

en: Rezina
uk_UA: Резіна

en: Rhineland-Palatinate
uk_UA: Рейнланд-Пфальц

en: Rhode Island
uk_UA: Род-Айленд

en: Riau
uk_UA: Ріау

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
uk_UA: Область збагаченого тексту. Натисніть Alt-Shift-H для допомоги.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
uk_UA: Область збагаченого тексту. Натисніть Control-Option-H для допомоги.

en: Rieti
uk_UA: Рієті

en: Riga
uk_UA: Рига

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Right Now
uk_UA: Прямо зараз

en: Right Sidebar
uk_UA: Правий сайдбар

en: Right with space
uk_UA: Праворуч з пробілом

en: Rimini
uk_UA: Ріміні

en: Rio Branco
uk_UA: Ріо Бранко

en: Rio Gallegos
uk_UA: Ріо-Гальєгос

en: Rio Grande do Norte
uk_UA: Ріу-Гранді-ду-Норті

en: Rio Grande do Sul
uk_UA: Ріу-Гранді-ду-Сул

en: Rio de Janeiro
uk_UA: Ріо-де-Жанейро

en: Risaralda
uk_UA: Рисаральда

en: Rivas
uk_UA: Рівас

en: River Gee
uk_UA: Річка Джей

en: Rivera
uk_UA: Рівера

en: Rivercess
uk_UA: Ріверсес

en: Rivers
uk_UA: Ріверс

en: Rivne Oblast
uk_UA: Рівненська область

en: Rivnenshchyna
uk_UA: Рівненська область

en: Riyadh
uk_UA: Ріяд

en: Rizal
uk_UA: Рісал

en: Rize
uk_UA: Різе

en: RoboHash (Generated)
uk_UA: RoboHash (Згенерований)

en: Robots
uk_UA: Роботи

en: Rocha
uk_UA: Роча

en: Roi Et
uk_UA: Рой Ет

en: Role
uk_UA: Роль

en: Roles assigned to the user.
uk_UA: Ролі призначені користувачеві.

en: Roles successfully reset
uk_UA: Права успішно скинуто

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
uk_UA: Помилка при відкаті: [%1$s] %2$s

en: Roma
uk_UA: Рим

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Romanian
uk_UA: Румунська

en: Romanian leu
uk_UA: Румунський лей

en: Romblon
uk_UA: Ромблон

en: Rome
uk_UA: Рим

en: Rondônia
uk_UA: Рондонія

en: Roraima
uk_UA: Рорайма

en: Rosario
uk_UA: Росаріо

en: Roscommon
uk_UA: Роскоммон

en: Rotate
uk_UA: Повернути

en: Rotate 180&deg;
uk_UA: Повернути на 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
uk_UA: Повернути на 90&deg; ліворуч

en: Rotate 90&deg; right
uk_UA: Повернути на 90&deg; праворуч

en: Rotation
uk_UA: Обертання

en: Rotation arguments.
uk_UA: Аргументи обертання.

en: Rotation type.
uk_UA: Тип обертання.

en: Rothera
uk_UA: Ротер

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
uk_UA: Округляти податки на підсумковому рівні, а не для кожної позиції

en: Rounded Corners
uk_UA: Заокруглені кути

en: Rounding
uk_UA: Округлення

en: Route must be specified.
uk_UA: Шлях мусить бути вказаний.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
uk_UA: Шляхи мусять бути у просторах назв із назвою та версією плагіна чи теми.

en: Routing number
uk_UA: Номер маршруту

en: Rovigo
uk_UA: Ровіго

en: Row
uk_UA: Рядок

en: Row group
uk_UA: Група рядків

en: Row type
uk_UA: Тип рядку

en: Rows
uk_UA: Рядки

en: Rows per page
uk_UA: Рядків на сторінку

en: Rubanda
uk_UA: Рубанда

en: Rubirizi
uk_UA: Рубіріцці

en: Rukiga
uk_UA: Рукоіга

en: Rukungiri
uk_UA: Рукунгірі

en: Rukwa
uk_UA: Руква

en: Run
uk_UA: Запустити

en: Run %s
uk_UA: Запустити %s

en: Run Importer
uk_UA: Запустити імпортер

en: Run the Setup Wizard
uk_UA: Запустити Майстра встановлення

en: Run the importer
uk_UA: Запустити програму імпорту

en: Run your store from anywhere
uk_UA: Керуйте магазином звідки завгодно

en: Running %d action | Running %d actions
uk_UA[0]: Запуск %d дії
uk_UA[1]: Запуск %d дії
uk_UA[2]: Запуск %d дії

en: Running pre-disable checks...
uk_UA: Виконується перевірка перед вимкненням...

en: Running pre-enable checks...
uk_UA: Виконується перевірка перед увімкненням...

en: Ruse
uk_UA: Русе

en: Russet Organic Potatoes
uk_UA: Органічна картопля Russet

en: Russia
uk_UA: Росія

en: Russian
uk_UA: Російська

en: Russian Federation
uk_UA: Російська Федерація

en: Russian ruble
uk_UA: Російський рубль

en: Ruvuma
uk_UA: Рувума

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: Rwandan franc
uk_UA: Руандійський франк

en: Réunion
uk_UA: Реюньйон

en: Río Negro
uk_UA: Ріо-Негро

en: Río San Juan
uk_UA: Ріо-Сан-Хуан

en: Rîșcani
uk_UA: Ришкани

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
uk_UA: Сан-Томе і Принсіпі

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
uk_UA: Добра Сан-Томе і Принсіпі

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
uk_UA: SANDBOX ВКЛЮЧЕНО. Ви можете використовувати лише облікові записи для тестування на ізотермічній основі. Докладніше див. В <a href="%s">Посібнику з тестування Пісочниці PayPal</a> .

en: SEO Tools
uk_UA: SEO інструменти

en: SKU
uk_UA: Артикул

en: SKU %s
uk_UA: Артикул %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
uk_UA: Артикул є позицією обліку запасів, унікальний ідентифікатор для кожного окремого товару і послуги, які можуть бути придбані.

en: SKU:
uk_UA: Артикул:

en: SMS codes are limited to once per minute
uk_UA: SMS коди обмежені одним на хвилину

en: SQL server is up to date
uk_UA: ПЗ СУБД актуальне

en: SSL forced?
uk_UA: Примусовий SSL?

en: SSL verification failed.
uk_UA: Невдала перевірка SSL.

en: STEP 1 OF 2
uk_UA: Крок 1 з 2

en: STEP 2 OF 2
uk_UA: Крок 2 з 2

en: SUCCESS: %s
uk_UA: УСПІХ: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
uk_UA: УСПІХ: WordPress успішно оновлено до версії %s

en: SUHOSIN installed
uk_UA: SUHOSIN встановлено

en: Sa Kaeo
uk_UA: Са Kaeo

en: Saarland
uk_UA: Саар

en: Sabah
uk_UA: Сабах

en: Sacatepéquez
uk_UA: Сакатепекес

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
uk_UA: Надійні та безпечні платежі за допомогою кредитних карт або PayPal.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
uk_UA: Захищені та безпечні платежі за допомогою кредитних карток або облікового запису PayPal вашого клієнта. <a href="%s" target="_blank">Докладніше</a>.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
uk_UA: Безпечно: завжди переміщати спам до теки зі спамом, для огляду.

en: Saga
uk_UA: Саґа

en: Sagarmatha
uk_UA: Сагарматха

en: Saigon
uk_UA: Сайгон

en: Saint Andrew
uk_UA: Сент-Ендрю

en: Saint Ann
uk_UA: Сент-Енн

en: Saint Anne Sandy Point
uk_UA: Сент-Ен-Сенді-Пойнт

en: Saint Barth&eacute;lemy
uk_UA: Сен-Бартелемі

en: Saint Barthélemy
uk_UA: Сен-Бартельмі

en: Saint Catherine
uk_UA: Сент-Кетрін

en: Saint Elizabeth
uk_UA: Сент-Елізабет

en: Saint George Basseterre
uk_UA: Сент-Джордж-Бастер

en: Saint George Gingerland
uk_UA: Сент-Джордж-Джинджерланд

en: Saint Helena
uk_UA: Острів Святої Єлени

en: Saint Helena pound
uk_UA: Фунт Святої Єлени

en: Saint James
uk_UA: Сент-Джеймс

en: Saint James Windward
uk_UA: Сент-Джеймс-Віндвард

en: Saint John Capisterre
uk_UA: Сент-Джон-Капістер

en: Saint John Figtree
uk_UA: Сент-Джон-Фігтрі

en: Saint Kitts
uk_UA: Сент-Кітс

en: Saint Kitts and Nevis
uk_UA: Сент-Кіттс і Невіс

en: Saint Lucia
uk_UA: Сент-Люсія

en: Saint Martin
uk_UA: Сен-Мартен

en: Saint Martin (Dutch part)
uk_UA: Сен-Мартен (голландський частина)

en: Saint Martin (French part)
uk_UA: Сен-Мартен (французька частина)

en: Saint Mary
uk_UA: Сент-Мері

en: Saint Mary Cayon
uk_UA: Сент-Мері-Кайон

en: Saint Paul Capisterre
uk_UA: Сент-Пол-Капістер

en: Saint Paul Charlestown
uk_UA: Сент-Пол-Чарльзтаун

en: Saint Peter Basseterre
uk_UA: Сент-Пітер-Бастер

en: Saint Pierre and Miquelon
uk_UA: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Thomas
uk_UA: Сент-Томас

en: Saint Thomas Lowland
uk_UA: Сент-Томас-Ловленд

en: Saint Thomas Middle Island
uk_UA: Сент-Томас-Мідл-Айленд

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk_UA: Сент-Вінсент і Гренадини

en: Saint-Louis
uk_UA: Сен-Луї

en: Sainyabuli
uk_UA: Сайнябулі

en: Saipan
uk_UA: Сайпан

en: Saitama
uk_UA: Сайтама

en: Sakarya
uk_UA: Сакар'я

en: Sakhalin
uk_UA: Сахалін

en: Sakon Nakhon
uk_UA: Сакон Накхон

en: Sakura
uk_UA: Сакура

en: Salamanca
uk_UA: Саламанка

en: Salavan
uk_UA: Салаван

en: Sale
uk_UA: Розпродаж

en: Sale end date
uk_UA: Дата закінчення розпродажу

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uk_UA: Дата закінчення розпродажу (у форматі РРРР-MM-ДД або залиште порожнім)

en: Sale price
uk_UA: Ціна зі знижкою

en: Sale price (%s)
uk_UA: Ціна розпродажу (%s)

en: Sale price dates
uk_UA: Дати розпродажу

en: Sale product price, if applicable.
uk_UA: Ціна розпродажу товару, якщо застосовується.

en: Sale start date
uk_UA: Дата початку розпродажу

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uk_UA: Дата початку розпродажу (у форматі РРРР-MM-ДД або залиште порожнім)

en: Sale!
uk_UA: Розпродаж!

en: Salerno
uk_UA: Салерно

en: Sales
uk_UA: Продажі

en: Sales amount
uk_UA: Обсяг продажів

en: Sales by category
uk_UA: Продажі за категоріями

en: Sales by date
uk_UA: Продажі за датою

en: Sales by product
uk_UA: Продажі за видами товарів

en: Sales channels
uk_UA: Канали продажу

en: Sales of the marketing campaign.
uk_UA: Продажі маркетингової кампанії.

en: Sales reports
uk_UA: Звіти по продажам

en: Sales tax
uk_UA: Податок з продажів

en: Salta
uk_UA: Сальта

en: Salto
uk_UA: Сальто

en: Samaná
uk_UA: Самана

en: Samar
uk_UA: Самар

en: Samara
uk_UA: Самара

en: Samarkand
uk_UA: Самарканд

en: Samburu
uk_UA: Самбуру

en: Same as main product
uk_UA: Так само як у основного товару

en: Same as parent
uk_UA: Як у предка

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
uk_UA: Самоанська тала

en: Sample Page
uk_UA: Інфо

en: Sample:
uk_UA: Приклад:

en: Samsun
uk_UA: Самсун

en: Samut Prakan
uk_UA: Самут Пракан

en: Samut Sakhon
uk_UA: Самут Сакхон

en: Samut Songkhram
uk_UA: Самут Сонгкрам

en: San Andrés & Providencia
uk_UA: Сан-Андрес і Провіденсія

en: San Cristóbal
uk_UA: Сан-Крістобаль

en: San José
uk_UA: Сан-Хосе

en: San José de Ocoa
uk_UA: Сан-Хосе-де-Окоа

en: San Juan
uk_UA: Сан - Хуан

en: San Luis
uk_UA: Сан - Луїс

en: San Luis Potosí
uk_UA: Сан-Луїс-Потосі

en: San Marcos
uk_UA: Сан-Маркос

en: San Marino
uk_UA: Сан Маріно

en: San Martín
uk_UA: Сан-Мартін

en: San Miguel
uk_UA: Сан-Мігель

en: San Pedro
uk_UA: Сан-Педро

en: San Pedro de Macorís
uk_UA: Сан-Педро-де-Макоріс

en: San Salvador
uk_UA: Сан-Сальвадор

en: San Vicente
uk_UA: Сан-Висенте

en: Sandbox API password
uk_UA: Пароль пісочниці API

en: Sandbox API signature
uk_UA: Підпис пісочниці API

en: Sandbox API username
uk_UA: Ім'я користувача пісочниці API

en: Santa Ana
uk_UA: Санта-Ана

en: Santa Bárbara
uk_UA: Санта-Барбара

en: Santa Catarina
uk_UA: Санта-Катаріна

en: Santa Cruz
uk_UA: Санта-Крус

en: Santa Cruz de Tenerife
uk_UA: Санта-Крус-де-Тенеріфе

en: Santa Elena
uk_UA: Санта-Елена

en: Santa Fe
uk_UA: Санта-Фе

en: Santa Isabel
uk_UA: Санта Ісабель

en: Santa Rosa
uk_UA: Санта-Роса

en: Santander
uk_UA: Сантандер

en: Santarem
uk_UA: Сантарем

en: Santiago
uk_UA: Сантьяго

en: Santiago Rodríguez
uk_UA: Сантьяго Родрігес

en: Santiago del Estero
uk_UA: Сантьяго-дель-Естеро

en: Santo Domingo
uk_UA: Санто-Домінго

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
uk_UA: Санто-Домінго-де-лос-Тсачилас

en: Sao Paulo
uk_UA: Сан-Паулу

en: Sao Tome
uk_UA: Сан-Томе

en: Sao Tome and Principe
uk_UA: Сан-Томе і Принсіпі

en: Saraburi
uk_UA: Сарабурі

en: Sarajevo
uk_UA: Сараєво

en: Sarangani
uk_UA: Сарангані

en: Saratov
uk_UA: Саратов

en: Sarawak
uk_UA: Саравак

en: Saskatchewan
uk_UA: Саскачеван

en: Sassari
uk_UA: Сассарі

en: Sat
uk_UA: Сб

en: Satkhira
uk_UA: Саткхіра

en: Satu Mare
uk_UA: Сату-Маре

en: Satun
uk_UA: Сатун

en: Saturday
uk_UA: Субота

[ctx: Saturday initial]
en: S
uk_UA: Сб

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Saudi riyal
uk_UA: Саудівський ріал

en: Savannah
uk_UA: Саванна

en: Savannakhet
uk_UA: Саваннакхет

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save %s
uk_UA: Зберегти %s

en: Save &amp; Buy Upgrade
uk_UA: Зберегти та придбати розширення

en: Save &amp; Publish
uk_UA: Зберегти та оприлюднити

en: Save Advanced Settings
uk_UA: Зберегти розширені налаштування

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save Draft
uk_UA: До чернеток

en: Save Edits
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save Menu
uk_UA: Зберегти меню

en: Save Options
uk_UA: Зберегти параметри

en: Save Password
uk_UA: Зберегти пароль

en: Save Poll
uk_UA: Зберегти опитування

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Save Style
uk_UA: Зберегти стиль

en: Save Stylesheet
uk_UA: Зберегти таблицю стилів

en: Save Widget
uk_UA: Зберегти віджет

en: Save account settings
uk_UA: Зберегти налаштування облікового запису

en: Save address
uk_UA: Зберегти адресу

en: Save all changes
uk_UA: Зберегти всі зміни

en: Save and go back to form builder
uk_UA: Зберегти та повернутися до створювача форм

en: Save and preview changes before publishing them.
uk_UA: Зберегти та продивитись зміни перед публікацією.

en: Save as Draft
uk_UA: Зберегти як чернетку

en: Save as Pending
uk_UA: Зберегти як очікувані

en: Save attributes
uk_UA: Зберегти атрибути

en: Save big with WooPayments
uk_UA: Заощаджуйте з WooPayments

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save changes before changing page?
uk_UA: Зберегти зміни перед зміною сторінки?

en: Save money
uk_UA: Економте гроші

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
uk_UA: Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.

en: Save notification settings
uk_UA: Зберегти налаштування сповіщень

en: Save password
uk_UA: Зберегти пароль

en: Save payment information to my account for future purchases.
uk_UA: Зберегти платіжні реквізити в обліковому записі для майбутніх покупок.

en: Save privacy settings
uk_UA: Зберегти налаштування приватності

en: Save profile details
uk_UA: Зберегти деталі облікового запису

en: Save settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Save shipping classes
uk_UA: Зберегти класи доставки

en: Save these settings
uk_UA: Зберегти ці налаштування

en: Save this field
uk_UA: Зберегти це поле

en: Save time
uk_UA: Економте час

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
uk_UA: Заощаджуйте час та помилки при автоматичному розрахунку податку та зборі при перевірці. Powered by WooCommerce Services та Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
uk_UA: Заощаджуйте час і гроші, друкуючи транспортні етикетки прямо зі свого комп'ютера за допомогою WooCommerce Shipping. Спробуйте WooCommerce Shipping безкоштовно.

en: Save time and money with WooCommerce Shipping
uk_UA: Заощаджуйте час та гроші за допомогою WooCommerce Shipping

en: Save time on content creation — unlock high-quality blog posts and pages using AI.
uk_UA: Заощаджуйте час на створенні контенту - створюйте високоякісні сторінки та записи в блозі за допомогою ШІ.

en: Save to account
uk_UA: Зберегти в обліковий запис

en: Save to all sites
uk_UA: Зберегти на всіх сайтах

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
uk_UA: Заощаджуйте до 800 доларів на комісії, керуючи транзакціями за допомогою WooPayments. Використовуючи WooPayments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах.

en: Save username
uk_UA: Зберегти ім’я користувача

en: Save webhook
uk_UA: Зберегти вебхук

en: Saved
uk_UA: Збережено

en: Saved successfully
uk_UA: Збережено успішно

en: Saved.
uk_UA: Збережено.

en: Saving
uk_UA: Збереження

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
uk_UA: Автозбереження вимкнене: %s прямо зараз редагує цю сторінку.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
uk_UA: Автозбереження вимкнене: %s прямо зараз редагує цю статтю.

en: Saving revision&hellip;
uk_UA: Збереження редакції&hellip;

en: Saving&hellip;
uk_UA: Збереження&hellip;

en: Saving...
uk_UA: Збереження…

en: Saving…
uk_UA: Збереження…

en: Savona
uk_UA: Савона

en: Saxony
uk_UA: Саксонія

en: Saxony-Anhalt
uk_UA: Саксонія-Анхальт

en: Saïda
uk_UA: Сайда

en: Scale
uk_UA: Масштабувати

en: Scale Image
uk_UA: Масштабування зображення

en: Scale Image Help
uk_UA: Допомога по зміні розмірів зображення

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
uk_UA: Масштабувати зображення відповідно до великого розміру, зазначеного в  %1$sналаштуваннях медіафайлів%2$s (%3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
uk_UA: Обкладинка

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
uk_UA: Нічого

en: Scan
uk_UA: Сканувати

en: Scan site for content
uk_UA: Сканувати контент на сайті

en: Schaffhausen
uk_UA: Шаффгаузенswitzerland. kgm

en: Schedule
uk_UA: Відкласти

en: Schedule expired transient files cleanup
uk_UA: Відкласти очищення тимчасових файлів, які вийшли з ладу

en: Schedule for: %s
uk_UA: Запланувати на: %s

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
uk_UA: Відкласти дію видалення застарілих тимчасових файлів для запуску негайно. Подальші дії будуть виконуватися раз на 24 години.

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
uk_UA: Заплануйте ваші зміни для публікації на майбутню дату.

en: Scheduled
uk_UA: Відкладено

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Відкладено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Відкладено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Відкладено <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
uk_UA: Запланована дія

en: Scheduled Action Columns
uk_UA: Колонки запланованих дій

en: Scheduled Actions
uk_UA: Заплановані дії

en: Scheduled Date
uk_UA: Запланована дата

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
uk_UA: Запланована дія для %1$s не буде виконана, оскільки не зареєстровано жодного зворотного виклику.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
uk_UA: Заплановані дії - це дії, що спрацьовують в певну дату та час.

en: Scheduled events
uk_UA: Заплановані події

en: Scheduled events are running
uk_UA: Заплановані завдання працюють

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
uk_UA: Заплановані завдання періодично перевіряють оновлення для плагінів, тем і самого WordPress, здійснюють публікацію запланованих записів. Деякі плагіни також використовують їх для планування виконуваних дій.

en: Scheduled for: %s
uk_UA: Заплановано на: %s

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
uk_UA: Планове обслуговування закінчується через %1$s г. %2$s хв. (<a href="%3$s">більше інформації</a>)

en: Schleswig-Holstein
uk_UA: Шлезвіг-Гольштейн

en: Schwyz
uk_UA: Швіцswitzerland. kgm

en: Science &amp; Nature
uk_UA: Наука та природа

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
uk_UA: Область запиту; визначає поля відповіді.

en: Scoresbysund
uk_UA: Скорсбі

en: Scrape key check failed. Please try again.
uk_UA: Помилка перевірки ключа очищення. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Screen Content
uk_UA: Вміст екрану

en: Screen Options
uk_UA: Параметри екрану

en: Screen Options Tab
uk_UA: Вкладка "Параметри екрану"

en: Screen elements
uk_UA: Елементи екрану

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
uk_UA: Для користувачів читача екрану: в режимі форм вам може бути потрібно натиснути клавішу Esc двічі.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
uk_UA: Скрипт з дескриптором %s мав залежність від самого себе, яка була видалена. Це показник того, що ваш код JS має циклічну залежність, яка може викликати помилки.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
uk_UA: Скрипти та стилі можна реєструвати або додавати в чергу не раніше дій %1$s, %2$s, або %3$s.

en: Scroll
uk_UA: Прокручувати з сайтом

en: Scroll back to top
uk_UA: Прокрутити назад до верху

en: Scroll to comments
uk_UA: Прокрутити до коментарів

en: Scroll with Page
uk_UA: Прокручувати зі сторінкою

en: Seamless order sync and label printing
uk_UA: Безперебійна синхронізація замовлень та друк етикеток

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search %s
uk_UA: Пошук %s

en: Search %s - %s
uk_UA: Пошук %s - %s

en: Search Categories
uk_UA: Пошук категорій

en: Search Changesets
uk_UA: Пошук наборів змін

en: Search Comments
uk_UA: Пошук коментарів

en: Search Engine Terms
uk_UA: Терміни пошукових систем

en: Search Error
uk_UA: Помилка пошуку

en: Search Installed Themes
uk_UA: Шукати встановлені теми

en: Search Link Categories
uk_UA: Шукати категорії посилань

en: Search Links
uk_UA: Пошук посилань

en: Search Media
uk_UA: Пошук медіа

en: Search Media:
uk_UA: Пошук медіа

en: Search Menu Item Labels
uk_UA: Шукати мітки пункту меню

en: Search Menu Items
uk_UA: Шукати пункти меню

en: Search Menu Sections
uk_UA: Шукати розділи меню

en: Search Navigation Menus
uk_UA: Шукати меню навігації

en: Search Pages
uk_UA: Сторінки пошуку

en: Search Patterns
uk_UA: Шукати патерни

en: Search Posts
uk_UA: Шукати записи

en: Search Project Tags
uk_UA: Шукати позначки проектів

en: Search Project Types
uk_UA: Шукати типи проектів

en: Search Projects
uk_UA: Шукати проекти

en: Search Requests
uk_UA: Пошукові запити

en: Search Results
uk_UA: Результат пошуку

en: Search Results %1$s %2$s
uk_UA: Результати пошуку %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Результати пошуку для &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для фрази: %s

en: Search Reviews
uk_UA: Пошук відгуків

en: Search Scheduled Actions
uk_UA: Пошук запланованих дій

en: Search Sites
uk_UA: Шукати сайти

en: Search Tags
uk_UA: Шукати позначки

en: Search Template Parts
uk_UA: Шукати частини шаблонів

en: Search Templates
uk_UA: Шукати шаблони

en: Search Terms
uk_UA: Пошукові запити

en: Search Terms for %s
uk_UA: Пошукові запити для %s

en: Search Testimonials
uk_UA: Шукати рекомендації

en: Search Twitter
uk_UA: Пошук Twitter

en: Search Users
uk_UA: Шукати користувачів

en: Search Widgets
uk_UA: Шукати віджети

en: Search WordPress.com
uk_UA: Пошук WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
uk_UA: Шукати блоги WordPress.com

en: Search WordPress.org themes
uk_UA: Пошук тем на WordPress.org

en: Search YouTube
uk_UA: Пошук YouTube

en: Search all media…
uk_UA: Пошук всіх медіа…

en: Search audio files…
uk_UA: Пошук аудіо…

en: Search by similar attribute name.
uk_UA: Пошук за подібною назвою атрибута.

en: Search by similar product name or sku.
uk_UA: Пошук за подібною назвою товару або артикулу.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
uk_UA: Пошук за схожою назвою товару, артикулом або значенням атрибута.

en: Search by similar tax code.
uk_UA: Пошук за подібним податковим кодом.

en: Search categories
uk_UA: Пошук категорій

en: Search categories by name
uk_UA: Пошук категорій за назвою

en: Search coupons
uk_UA: Пошук купонів

en: Search customers
uk_UA: Пошук покупців

en: Search documents…
uk_UA: Пошук документів…

en: Search engine visibility
uk_UA: Видимість для пошукових систем

en: Search engines discouraged
uk_UA: Пошуковим системам запропоновано не індексувати сайт

en: Search for a downloadable product&hellip;
uk_UA: Пошук по завантажуваних товарах&hellip;

en: Search for a page by title
uk_UA: Пошук сторінки по заголовку

en: Search for a page&hellip;
uk_UA: Шукати сторінку&hellip;

en: Search for a post by title
uk_UA: Шукати запис по заголовку

en: Search for a product&hellip;
uk_UA: Пошук товару&hellip;

en: Search for a user&hellip;
uk_UA: Шукати користувача&hellip;

en: Search for commands
uk_UA: Шукати команди

en: Search for extensions
uk_UA: Пошук розширень

en: Search for the location
uk_UA: Шукати розташування

en: Search for your theme&hellip;
uk_UA: Пошук теми&hellip;

[ctx: Search for {post_type} by title]
en: Search for %s by title
uk_UA: Пошук записів типу "%s" по заголовку

en: Search for:
uk_UA: Шукати:

en: Search hook, args and claim ID
uk_UA: Перехоплювач пошуку, аргументи і ID заявки

en: Search images
uk_UA: Шукати зображення

en: Search images…
uk_UA: Пошук зображень…

en: Search key
uk_UA: Шукати ключ

en: Search logs
uk_UA: Журнали пошуку

en: Search media
uk_UA: Пошук медіа

en: Search media items...
uk_UA: Шукати медіа об'єкти ...

en: Search menu items&hellip;
uk_UA: Пошук пунктів меню&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
uk_UA: Використовуйте клавіші  зі стрілками вниз і у верх, щоб вибрати пункт.

en: Search orders
uk_UA: Шукати замовлення

en: Search our store
uk_UA: Пошук по магазину

en: Search plugins
uk_UA: Шукати плагіни

en: Search products
uk_UA: Шукати товари

en: Search products&hellip;
uk_UA: Пошук товарів&hellip;

en: Search products…
uk_UA: Шукати товари...

en: Search results
uk_UA: Результати пошуку

en: Search results for "%s"
uk_UA: Результати пошуку "%s"

en: Search results for %s
uk_UA: Результати пошуку для %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Результати пошуку для &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
uk_UA: Результати пошуку "%s"

en: Search results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для фрази: %s

en: Search results only
uk_UA: Лише в пошуку

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Результати пошуку: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
uk_UA: Пошук за класами доставки

en: Search tags
uk_UA: Шукати теги

en: Search themes&hellip;
uk_UA: Шукати теми&hellip;

en: Search themes...
uk_UA: Пошук тем...

en: Search videos…
uk_UA: Пошук відео…

en: Search webhooks
uk_UA: Шукати вебхуки

[ctx: Search widget]
en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search widgets&hellip;
uk_UA: Пошук віджетів&hellip;

en: Search within these files
uk_UA: Пошук у цих файлах

en: Search&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

en: Search...
uk_UA: Пошук…

en: Searching&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

en: Searching...
uk_UA: Пошук…

en: Search…
uk_UA: Пошук…

en: Seasonal
uk_UA: Пори року

en: Second line of the address being shipped to.
uk_UA: Другий рядок адреси доставки.

en: Secondary
uk_UA: Другорядне

en: Secondary menu
uk_UA: Другорядне меню

en: Secret
uk_UA: Секрет

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
uk_UA: Секретний ключ використовується для генерації хешу доставленого веб-хокета та надано у заголовках запиту. За замовчуванням це матиме хеш MD5 з ідентифікатора | імені користувача поточного, якщо не вказано.

en: Secure
uk_UA: Безпека

en: Secure checkout
uk_UA: Безпечне оформлення

en: Secure communication
uk_UA: Безпечне підключення

en: Secure connection (HTTPS)
uk_UA: Безпечне з'єднання (HTTPS)

en: Secure.
uk_UA: Безпека

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
uk_UA: Безпечно приймайте картки у своєму магазині. Переглядайте платежі, відстежуйте надходження коштів на банківський рахунок та будьте в курсі суперечок – прямо з панелі керування.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooCommerce Payments</strong>.
uk_UA: Безпечно приймайте кредитні та дебетові карти на вашому сайті. Керуйте транзакціями не покидаючи Майстерню WordPress. Тільки з <strong>WooCommerce Payments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
uk_UA: Безпечно приймайте кредитні та дебетові карти на своєму сайті. Керуйте транзакціями не покидаючи Майстерню WordPress. Тільки з <strong>WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
uk_UA: Безпечно приймайте кредитні та дебетові карти з однією низькою ставкою, без несподіваних комісійних зборів (доступні користувацькі ставки). Продавайте онлайн і в магазині. Відстежуйте продажі та складські запаси в одному місці.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
uk_UA: Безпечно приймати кредитні та дебетові картки з однією низькою ставкою, без сюрпризів (доступні спеціальні тарифи). Продавайте в Інтернеті, а також зберігайте та відстежуйте продажі та інвентаризацію в одному місці. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про площу</a> .

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
uk_UA: Безпечно приймайте платежі та керуйте платіжними операціями безпосередньо з інформаційної панелі свого магазину

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
uk_UA: Безпечне підключення між серверами використовується для отримання файлів, передачі інформації про покупках на сайтах магазинів і багато чого іншого.

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Security check failed.
uk_UA: Перевірка безпеки не вдалася.

en: Security code
uk_UA: Код безпеки

en: Security error.
uk_UA: Помилка безпеки.

en: Security.
uk_UA: Безпека

en: See All
uk_UA: Переглянути всі

en: See All Themes
uk_UA: Дивитися всі теми

en: See all comments
uk_UA: Дивитися всі коментарі

en: See all comments in this post
uk_UA: Бачити всі коментарі цього запису

en: See all themes
uk_UA: Дивитися всі теми

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
uk_UA: Подивіться як зміни будуть наживо виглядати на вашому сайті і поділіться попереднім переглядом з тими, у кого немає доступу до налаштувань.

en: See it in action
uk_UA: Побачити це в дії

en: See more
uk_UA: Переглянути більше

en: See more &rarr;
uk_UA: Побачити більше &rarr;

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
uk_UA: Переглянути більше результатів для <strong>%s</strong> з %s

en: See our support pages for more information:
uk_UA: Перегляньте наші сторінки підтримки, щоб отримати більше інформації:

en: Segment identificator.
uk_UA: Ідентифікатор сегмента.

en: Segment the response by additional constraint.
uk_UA: Сегментувати результат по додатковому обмеженню.

en: Segovia
uk_UA: Сеговія

en: Sekong
uk_UA: Секонг

en: Selangor
uk_UA: Селангор

en: Select
uk_UA: Вибрати

en: Select %s
uk_UA: Вибрати %s

en: Select All
uk_UA: Виділити все

en: Select Category
uk_UA: Обрати категорію

en: Select Country
uk_UA: Оберіть країну

en: Select Day
uk_UA: Виберіть День

en: Select Files
uk_UA: Обрати файли

en: Select Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Select Link Category:
uk_UA: Оберіть категорію посилань:

en: Select Menu:
uk_UA: Оберіть меню:

en: Select Month
uk_UA: Вибрати місяць

en: Select Page
uk_UA: Виберіть сторінку

en: Select Post
uk_UA: Обрати запис

en: Select Site Icon
uk_UA: Виберіть значок сайту

en: Select Week
uk_UA: Обрати тиждень

en: Select WordPress.com Site
uk_UA: Вибрати WordPress.com сайт

en: Select Year
uk_UA: Обрати рік

en: Select a Menu
uk_UA: Оберіть меню

en: Select a Privacy Policy page
uk_UA: Обрати сторінку політики конфіденційності

en: Select a category
uk_UA: Оберіть категорію

en: Select a city
uk_UA: Оберіть місто

en: Select a country / region&hellip;
uk_UA: Виберіть країну/регіон&hellip;

en: Select a language below
uk_UA: Оберіть мову нижче

en: Select a menu to edit:
uk_UA: Оберіть меню для редагування:

en: Select a page&hellip;
uk_UA: Виберіть сторінку&hellip;

en: Select a product
uk_UA: Виберіть товар

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
uk_UA: Виберіть товар для регенерації даних або залиште поле порожнім для повної регенерації таблиці:

en: Select a rating
uk_UA: Виберіть рейтинг

en: Select a template part to edit:
uk_UA: Оберіть частину шаблону для редагування:

en: Select a user
uk_UA: Оберіть користувача

en: Select all
uk_UA: Обрати все

en: Select an account to connect:
uk_UA: Оберіть обліковий запис для з’єднання:

en: Select an area to move this widget into:
uk_UA: Виберіть область, в яку буде переміщений віджет:

en: Select an image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Select an option
uk_UA: Виберіть опцію

en: Select an option&hellip;
uk_UA: Виберіть опцію&hellip;

en: Select and crop
uk_UA: Вибрати та кадрувати

en: Select audio
uk_UA: Вибрати аудіо

en: Select background image
uk_UA: Обрати фонове зображення

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
uk_UA: Виберіть як сайдбар для цього віджету, так і позицію віджету, в цьому сайдбарі.

en: Select bulk action
uk_UA: Виберіть групову дію

en: Select categories&hellip;
uk_UA: Виберіть категорії&hellip;

en: Select comment
uk_UA: Вибрати коментар

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
uk_UA: Виберіть поля з вашого файлу CSV для позначення полів у полях товарів або для ігнорування під час імпорту.

en: Select file
uk_UA: Обрати файл

en: Select iTunes category:
uk_UA: Оберіть категорію iTunes:

en: Select image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Select location
uk_UA: Вибрати місцезнаходження

en: Select logo
uk_UA: Обрати лого

en: Select none
uk_UA: Відмінити вибір

en: Select one
uk_UA: Оберіть один

en: Select options
uk_UA: Оберіть опції

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Виберіть опції для &quot; %s&quot;

en: Select podcast category:
uk_UA: Обрати категорію подкастів:

en: Select poster image
uk_UA: Обрати зображення постера

en: Select ratings
uk_UA: Виберіть рейтинги

en: Select regions within this zone
uk_UA: Оберіть регіони в межах даної зони

en: Select review
uk_UA: Виберіть відгук

en: Select shipping methods
uk_UA: Оберіть способи доставки

en: Select some countries
uk_UA: Оберіть країни

en: Select stock status
uk_UA: Виберіть статус запасів

en: Select stock statuses
uk_UA: Виберіть статус запасів

en: Select terms
uk_UA: Оберіть значення

en: Select the %1$s log file for %2$s
uk_UA: Вибрати файл журналу %1$s для %2$s

en: Select the access type of these keys.
uk_UA: Виберіть тип доступу для цих ключів.

en: Select values
uk_UA: Виберіть значення

en: Select video
uk_UA: Вибрати відео

en: Select when the webhook will fire.
uk_UA: Виберіть, коли цей вебхук буде задіяно.

en: Select your theme
uk_UA: Обрати свою тему

en: Selected
uk_UA: Вибрано

en: Selected attribute term name.
uk_UA: Обрана назва значення атрибута.

en: Selected countries
uk_UA: Вибрані країни

en: Selected media actions
uk_UA: Дії для вибраних медіафайлів

en: Selected menus have been successfully deleted.
uk_UA: Вибрані меню успішно видалені.

en: Selected store theme.
uk_UA: Вибрана тема магазину.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
uk_UA: Якщо не обрати жодної країни / регіону куди продавати, то завершити оформлення не вдасться. Все рівно продовжити?

en: Selection:
uk_UA: Вибране:

en: Self-hosted, non-profit version
uk_UA: Некомерційна версія iз незалежним хостингом

en: Self-service tracking & returns
uk_UA: Відстеження самообслуговування та повернень

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce with  %1$sCodisto%2$s
uk_UA: Продавайте на Amazon, eBay, Walmart та інших сайтах безпосередньо з WooCommerce за допомогою  %1$sCodisto%2$s

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce.
uk_UA: Продавайте на Amazon, eBay, Walmart та інших сайтах безпосередньо з WooCommerce.

en: Sell to all countries
uk_UA: Продавати у всіх країнах

en: Sell to all countries, except for&hellip;
uk_UA: Продавати в усі країни, за виключенням цих&hellip;

en: Sell to specific countries
uk_UA: Продавати в конкретні країни

en: Selling location(s)
uk_UA: Місце(я) продажу

en: Sembabule
uk_UA: Сембабуле

en: Semnan (سمنان)
uk_UA: Семнан (سمنان)

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
uk_UA: Користувачеві %s надіслане посилання для скидання паролю. Це не змінить пароль користувача і не змусить користувача це зробити.

en: Send Feedback
uk_UA: Надіслати відгук

en: Send Invitation
uk_UA: Надіслати запрошення

en: Send More Feedback
uk_UA: Надіслати ще відгук

en: Send Request
uk_UA: Відправити запит

en: Send Requests
uk_UA: Відправити запити

en: Send Reset Link
uk_UA: Надіслати посилання для скидання

en: Send Trackbacks
uk_UA: Надсилати зворотні посилання

en: Send User Notification
uk_UA: Надіслати сповіщення

en: Send an email when a post or page changes.
uk_UA: Надсилати e-mail коли змінено запис або сторінку.

en: Send email
uk_UA: Надіслати e-mail

en: Send email daily
uk_UA: Щоденно надсилати e-mail повідомлення

en: Send email every week
uk_UA: Щотижнево надсилати e-mail повідомлення

en: Send email instantly
uk_UA: Одразу надсилати e-mail повідомлення

en: Send export link
uk_UA: Надіслати посилання експорту

en: Send invite
uk_UA: Надіслати запрошення

en: Send more requests.
uk_UA: Надіслати більше запитів.

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
uk_UA: Надсилати сповіщення, коли IPN отримано від PayPal, що вказує на відшкодування, відкликання платежу та анулювання платежів.

en: Send password reset
uk_UA: Послати інформацію скидання пароля

en: Send personal data erasure confirmation email.
uk_UA: Надіслати лист для підтвердження видалення персональних даних.

en: Send personal data export confirmation email.
uk_UA: Надіслати лист для підтвердження експорту персональних даних.

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
uk_UA: Надсилайте електронні листи з актуальною інформацією про покупки, інформаційні та рекламні розсилки.

en: Send recovery code via text
uk_UA: Надіслати код відновлення по SMS

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
uk_UA: Відправити  реквізити доставки для PayPal замість рахунків.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
uk_UA: Mailchimp дозволяє розсилати цільові кампанії, відновлювати залишені кошики покупок та багато іншого.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
uk_UA: Mailchimp дозволяє розсилати націлені кампанії, відновлювати залишені кошики покупок та багато іншого.

en: Send the new user an email about their account
uk_UA: Надіслати новому користувачу e-mail повідомлення про його обліковий запис.

en: Send trackbacks to:
uk_UA: Надсилати зворотні посилання до:

en: Send you information about your account and order
uk_UA: Надсилати вам інформацію про ваш обліковий запис і замовлення

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
uk_UA: Надсилати маркетингові повідомлення, якщо ви вирішите їх одержати

en: Sending Feedback...
uk_UA: Надсилання відгуку…

en: Sending email...
uk_UA: Відправлення Email...

en: Sending...
uk_UA: Надсилання…

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Seoul
uk_UA: Сеул

en: Sep
uk_UA: вер

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
uk_UA: Розділяйте коди комою. Дозволені знаки підстановки, наприклад: <code>P*</code> буде відповідати поштовому індексу PE30. Також допустимі шаблони, наприклад: <code>NG1___</code> буде відповідати NG1 1AA, але не NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
uk_UA: Більше однієї адреси розділяйте пробілами

en: Separate tags with commas
uk_UA: Розділяйте теґи комами

en: September
uk_UA: Вересень

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
uk_UA: Вер

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Serbian
uk_UA: Сербська

en: Serbian dinar
uk_UA: Сербський динар

en: Serere
uk_UA: Серере

en: Sergipe
uk_UA: Сержипі

en: Server
uk_UA: Сервер

en: Server address
uk_UA: Адреса сервера

en: Server architecture
uk_UA: Серверна архітектура

en: Server environment
uk_UA: Середовище сервера

en: Server info
uk_UA: Інформація про сервер

en: Server info.
uk_UA: Інформація про сервер.

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
uk_UA: Вимоги до сервера не виконано, відсутні вимоги: %s.

en: Server settings
uk_UA: Налаштування сервера

en: Server version
uk_UA: Версія СУБД

en: Service
uk_UA: Сервіс

en: Service name
uk_UA: Назва сервісу

en: Services
uk_UA: Послуги

en: Services dragged here will appear individually.
uk_UA: Сервіси, перетягнені сюди, будуть відображатися окремо.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
uk_UA: Сервіси переміщені сюди будуть приховані за кнопкою share.

en: Session Tokens
uk_UA: Токени сесії

en: Session expired
uk_UA: Сесія закінчилась

en: Session page views
uk_UA: Перегляди сторінок сесії

en: Sessions
uk_UA: Сесії

en: Set Authors
uk_UA: Призначити авторів

en: Set New Password
uk_UA: Встановити новий пароль

en: Set Status - In stock
uk_UA: Статус - Є в наявності

en: Set Status - On backorder
uk_UA: Встановити статус - На замовлення

en: Set Status - Out of stock
uk_UA: Статус - Немає в наявності

en: Set a competitive price, put the product on sale, and manage tax calculations. %1$sHow to price your product?%2$s
uk_UA: Встановлюйте конкурентоспроможну ціну, встановлюйте знижку на товар і керуйте податковими розрахунками. %1$sЯк встановити ціну на товар?%2$s

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
uk_UA: Встановіть фіксовану ціну для покриття витрат на доставку.

en: Set as Site Icon
uk_UA: Встановити іконку сайту

en: Set as background
uk_UA: Використати для фону

en: Set as header
uk_UA: Обрати

en: Set as logo
uk_UA: Встановити як лого

en: Set date and time
uk_UA: Встановити дату та час

en: Set default payment method
uk_UA: Встановити усталений спосіб оплати

en: Set image
uk_UA: Встановити зображення

en: Set password
uk_UA: Встановити пароль

en: Set podcast as explicit
uk_UA: Встановити подкаст як відвертий

en: Set podcast author
uk_UA: Встановити автора подкасту

en: Set podcast category
uk_UA: Встановити категорію подкасту

en: Set podcast image
uk_UA: Встановити зображення подкасту

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
uk_UA: Встановіть вибране зображення товару, якщо завантажений файл зображення відповідає артикулу товару.

en: Set product image
uk_UA: Встановити зображення товару

en: Set regular prices
uk_UA: Встановити звичайні ціни

en: Set sale prices
uk_UA: Встановити ціну розпродажу

en: Set scheduled sale dates
uk_UA: Задати часові межі розпродажу

en: Set status
uk_UA: Встановити статус

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
uk_UA: Встановити на звичайну ціну зменшено на (сталу суму або %):

en: Set up %s
uk_UA: Налаштувати %s

en: Set up Jetpack
uk_UA: Настройка Jetpack

en: Set up PayPal for me using this email:
uk_UA: Налаштуйте PayPal за допомогою цього електронного листа:

en: Set up Stripe for me using this email:
uk_UA: Налаштуйте смужку для мене за допомогою цього електронного листа:

en: Set up WooCommerce Payments
uk_UA: Налаштування WooCommerce Payments

en: Set up WooPayments
uk_UA: Налаштування WooPayments

en: Set up additional payment options
uk_UA: Налаштувати додаткові платіжні сервіси

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
uk_UA: Налаштуйте та керуйте запасами для цього товару, включаючи статус та доступну кількість. %1$sКерувати налаштуваннями запасів магазину%2$s

en: Set up marketing tools
uk_UA: Налаштування маркетингових інструментів

en: Set up payments
uk_UA: Налаштування платежів

en: Set up shipping
uk_UA: Налаштування доставки

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s.
uk_UA: Налаштуйте вартість доставки та введіть розміри, які використовуються для точного розрахунку тарифу. %1$sЯк почати?%2$s

en: Set up tax rates
uk_UA: Встановити податкові ставки

en: Set up the "%s" payment method
uk_UA: Встановити "%s" метод оплати

en: Set up your Akismet account
uk_UA: Налаштуйте свій обліковий запис Akismet

en: Set up your account for our store
uk_UA: Налаштуйте свій акаунт для нашого магазину

en: Set up your blog
uk_UA: Створіть свій блог

en: Set up your general site options. Make sure to click Save on each Settings screen.
uk_UA: Задайте загальні параметри свого сайту. Пам’ятайте натискати "Зберегти" у кожному розділі налаштувань.

en: Set variation image
uk_UA: Задайте зображення варіації

en: Set your static home page
uk_UA: Встановіть свою статичну домашню сторінку

en: Set your store location and configure tax rate settings.
uk_UA: Вкажіть місце розташування магазину та налаштуйте параметри податкової ставки.

en: Set your store location and where you'll ship to.
uk_UA: Вкажіть місце розташування вашого магазину та місця доставки.

en: Set your tagline
uk_UA: Додайте свою ключову фразу

en: Seti
uk_UA: Сетхі

en: Setting does not exist or is unrecognized.
uk_UA: Налаштування відсутня або не розпізнане.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
uk_UA: Налаштовується попередній перегляд. Це може зайняти трохи часу.

en: Setting value.
uk_UA: Значення.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
uk_UA: Наведені нижче налаштування застосовуються до всіх варіацій, у яких не ввімкнено ручне керування запасами.

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
uk_UA: Наведені нижче налаштування застосовуються до всіх варіацій, у яких не ввімкнено ручне керування запасами.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
uk_UA: Налаштування для звітів адміністратора WooCommerce.

en: Settings group ID.
uk_UA: Ідентифікатор налаштувань групи.

en: Settings have been saved
uk_UA: Налаштування збережено

en: Settings save failed.
uk_UA: Збереження налаштувань не вдалося.

en: Settings saved
uk_UA: Налаштування збережені

en: Settings saved and theme activated.
uk_UA: Налаштування збережені та тема активована.

en: Settings saved successfully!
uk_UA: Налаштування збережені успішно!

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережено.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Settings updated.
uk_UA: Налаштування оновлено.

en: Settings.
uk_UA: Налаштування

en: Setup Wizard
uk_UA: Майстер встановлення

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
uk_UA: Налаштуйте сторінку політики повернення, щоб підвищити довіру до вашого магазину.

en: Setup shipping zones
uk_UA: Встановити зони доставки

en: Setup wizard
uk_UA: Майстер встановлення

en: Sevastopol
uk_UA: місто Севастополь

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
uk_UA: Деякі розширення WooCommerce можуть писати журнали, що полегшує налагодження проблем. Каталог повинен бути доступний для запису, якщо таке відбудеться.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
uk_UA: Кілька блоків на цьому екрані містять налаштування оприлюднення вмісту. Серед них:

en: Severely outdated SQL server
uk_UA: ПЗ СУБД дуже застаріло

en: Sevilla
uk_UA: Севілья

en: Seychelles
uk_UA: Сейшели

en: Seychellois rupee
uk_UA: Сейшельська рупія

en: Shaanxi / 陕西
uk_UA: Шеньсі

en: Shandong / 山东
uk_UA: Шаньдун

en: Shanghai
uk_UA: Шанхай

en: Shanghai / 上海
uk_UA: Шанхай

en: Shanxi / 山西
uk_UA: Шаньсі

en: Shape the future of the web with WordPress
uk_UA: Створіть майбутнє Інтернету за допомогою WordPress

en: Share
uk_UA: Поділитися

en: Share Preview Link
uk_UA: Поділитися посиланням на попередній перегляд

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
uk_UA: Поділіться деякою біографічною інформацією для заповнення свого облікового запису. Це може бути показано публічно.

en: Share feedback
uk_UA: Поділитись відгуком

en: Share information with our analytics tool about your use of services while logged in to your WordPress.com account. {{cookiePolicyLink}}Learn more{{/cookiePolicyLink}}.
uk_UA: Дозвольте нашій аналітичній програмі зібрати інформацію про те, як ви використовуєте наші послуги після входу в обліковий запис WordPress.com. {{cookiePolicyLink}}Додаткові відомості{{/cookiePolicyLink}}

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
uk_UA: Діліться новими елементами в соціальних мережах, коли вони перебувають у вашому магазині.

en: Share on Facebook
uk_UA: Поділитися на Facebook

en: Share on Tumblr
uk_UA: Запостити в Tumblr

en: Share this with your visitors
uk_UA: Поділитися цим зі своїми відвідувачами

en: Share this:
uk_UA: Поділитися цим:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
uk_UA: Діліться записами свого блогу з сім’єю, друзями, чи підписниками

en: Shared Post
uk_UA: Спільний запис

en: Shared by %s
uk_UA: Погирено від %s

en: Shares
uk_UA: Поділилося

en: Shariatpur
uk_UA: Шаріатпур

en: Sharing
uk_UA: Поділитись

en: Sharing Buttons
uk_UA: Кнопки "Поділитися"

en: Sharing Settings
uk_UA: Налаштування ділення

en: Sharing label
uk_UA: Мітка ділення

en: Sharing options
uk_UA: Параметри ділення

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
uk_UA: Показувати кнопку "Подобається"

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
uk_UA: Показувати кнопку "Поділитися"

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
uk_UA: Увімкнено для всіх записів

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
uk_UA: Вподобання коментаря

[ctx: Sharing options: Header]
en: Reblog & Like
uk_UA: "Поділитися" та "Подобається"

[ctx: Sharing options: Header]
en: Show like and sharing buttons on
uk_UA: Показувати кнопки «Поділитися» на

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
uk_UA: Додати кнопки ділення

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add “More” button
uk_UA: Додати кнопку "Більше"

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
uk_UA: Редагувати текст мітки

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit sharing buttons
uk_UA: Редагувати кнопки ділення

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit visible buttons
uk_UA: Редагувати видимі кнопки

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
uk_UA: Редагувати кнопки "Більше"

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit visible buttons
uk_UA: Редагувати видимі кнопки

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
uk_UA: Редагувати кнопки "Більше"

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
uk_UA: З’єднати

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
uk_UA: З’єднання…

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully connected.
uk_UA: Обліковий запис %(service)s успішно приєднано.

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
uk_UA: Роз’єднати

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
uk_UA: Роз’єднати всі

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
uk_UA: Роз’єднання…

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
uk_UA: З’єднати знову

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnecting…
uk_UA: Повторне з’єднання…

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
uk_UA: Завантаження…

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
uk_UA: Стиль кнопки

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
uk_UA: Іконка і текст

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
uk_UA: Тільки іконка

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
uk_UA: Офіційні кнопки

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Text Only
uk_UA: Тільки текст

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
uk_UA: Редагувати текст мітки

en: Sheema
uk_UA: Шеема

en: Shelf:
uk_UA: Полиця:

en: Sherpur
uk_UA: Шерпур

en: Shift + Alt + letter:
uk_UA: Shift + Alt + буква:

en: Shift-click to edit this element.
uk_UA: Shift + клік, щоби редагувати цей елемент.

en: Shift-click to edit this widget.
uk_UA: Клацніть утримуючи клавішу Shift для редагування віджету.

en: Shiga
uk_UA: Сіґа

en: Shimane
uk_UA: Сімане

en: Shinyanga
uk_UA: Шинянга

en: Ship to
uk_UA: Доставка в

en: Ship to a different address?
uk_UA: Доставити на іншу адресу?

en: Ship to all countries
uk_UA: Доставляти в усі країни

en: Ship to all countries you sell to
uk_UA: Доставка в усі країни, в яких здійснюються продажі

en: Ship to specific countries
uk_UA: Доставляти в конкретні країни

en: Ship to specific countries only
uk_UA: Доставка тільки в певні країни

en: ShipStation icon
uk_UA: Іконка ShipStation

en: Shipment Tracking
uk_UA: Трекер доставки

en: Shipping | Shipping %d
uk_UA[0]: Доставка

en: Shipping Address
uk_UA: Адреса доставки

en: Shipping Address 1
uk_UA: Адреса доставки 1

en: Shipping Address 2
uk_UA: Адреса доставки 2

en: Shipping City
uk_UA: Місто (доставки)

en: Shipping Company
uk_UA: Транспортна компанія

en: Shipping Country / Region
uk_UA: Країна/Регіон доставки

en: Shipping First Name
uk_UA: Ім‘я одержувача

en: Shipping Label
uk_UA: Мітка доставки

en: Shipping Last Name
uk_UA: Прізвище одержувача

en: Shipping Method
uk_UA: Метод доставки

en: Shipping Phone Number
uk_UA: Номер телефону для доставки

en: Shipping Postal/Zip Code
uk_UA: Поштовий індекс доставки

en: Shipping State
uk_UA: Область(доставки)

en: Shipping Zone
uk_UA: Зона доставки

en: Shipping address
uk_UA: Адреса доставки

en: Shipping address.
uk_UA: Адреса доставки.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
uk_UA: Адреса доставки: ми попросимо Вас ввести це, щоб ми могли, наприклад, оцінити доставку, перш ніж розмістити замовлення, і надіслати Вам замовлення!

en: Shipping amount
uk_UA: Обсяг доставок

en: Shipping class
uk_UA: Клас доставки

en: Shipping class ID.
uk_UA: Ідентифікатор класу доставки.

en: Shipping class costs
uk_UA: Вартість класів доставки

en: Shipping class name
uk_UA: Назва класу доставки

en: Shipping class name.
uk_UA: Назва класу доставки.

en: Shipping class slug.
uk_UA: Слаґ класу доставки.

en: Shipping classes
uk_UA: Класи доставки

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
uk_UA: Класи доставки використовуються певними способами доставки для групування схожих товарів.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
uk_UA: Класи доставки можна використати для групування подібних товарів та можуть бути використані певними способами доставки (напр. Фіксована ціна доставки) щоб забезпечити різні тарифи до різних класів товарів.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
uk_UA: Вартість доставки розраховується при оформленні замовлення.

en: Shipping costs updated.
uk_UA: Вартість доставки оновлено.

en: Shipping destination
uk_UA: Пункт призначення доставки

en: Shipping destination address.
uk_UA: Адреса призначення доставки.

en: Shipping details
uk_UA: Реквізити доставки

en: Shipping instance ID.
uk_UA: Ідентифікатор способу доставки ID.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
uk_UA: Доставка увімкнена, але Ви не додали жодних способів доставки для Ваших зон доставки.

en: Shipping is disabled.
uk_UA: Доставка вимкнена.

en: Shipping lines data.
uk_UA: Дані доставки.

en: Shipping location(s)
uk_UA: Адреса(и) доставки

en: Shipping method
uk_UA: Метод доставки

en: Shipping method ID is required.
uk_UA: Ідентифікатор способу доставки є обов'язковим.

en: Shipping method ID.
uk_UA: Ідентифікатор способу доставки.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
uk_UA: Не можна додати спосіб доставки, будь ласка спробуйте ще раз.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
uk_UA: Спосіб доставки не вдалося видалити. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Shipping method customer facing title.
uk_UA: Видимий покупцю заголовок способу доставки.

en: Shipping method description.
uk_UA: Опис способу доставки.

en: Shipping method enabled status.
uk_UA: Статус увімкнено способу доставки.

en: Shipping method instance ID.
uk_UA: Ідентифікатор способу доставки.

en: Shipping method name.
uk_UA: Назва способу доставки.

en: Shipping method settings.
uk_UA: Налаштування способу доставки.

en: Shipping method sort order.
uk_UA: Порядок сортування способу доставки.

en: Shipping method title.
uk_UA: Заголовок способу доставки.

en: Shipping method(s)
uk_UA: Способи доставки

en: Shipping methods
uk_UA: Способи доставки

en: Shipping methods do not support trashing.
uk_UA: Спосіб доставки не підтримує видалення в кошик.

en: Shipping name
uk_UA: Назва доставки

en: Shipping only
uk_UA: Тільки доставка

en: Shipping options
uk_UA: Варіанти доставки

en: Shipping options will be updated during checkout.
uk_UA: Варіанти доставки будуть оновлені під час оформлення замовлення.

en: Shipping settings
uk_UA: Налаштування доставки

en: Shipping tax
uk_UA: Податок на доставку

en: Shipping tax amount
uk_UA: Сума податку на доставку

en: Shipping tax class
uk_UA: Клас податку на доставку

en: Shipping tax class based on cart items
uk_UA: Клас податків для доставки, заснований на позиціях в кошику

en: Shipping tax total.
uk_UA: Підсумок податку на доставку.

en: Shipping tax.
uk_UA: Податок на доставку.

en: Shipping to %s
uk_UA: Доставка в %s

en: Shipping to %s.
uk_UA: Доставка до %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
uk_UA: Підсумок доставки повинен бути додатнім числом.

en: Shipping via %s
uk_UA: Доставка через %s

en: Shipping zone location code.
uk_UA: Код локації зони доставки.

en: Shipping zone location type.
uk_UA: Тип локації зони доставки.

en: Shipping zone name.
uk_UA: Назва зони доставки.

en: Shipping zone order.
uk_UA: Порядок зон доставки.

en: Shipping zones
uk_UA: Зони доставки

en: Shipping zones do not support trashing.
uk_UA: Зони доставки не видаляються.

en: Shipping:
uk_UA: Доставка:

en: Shiprock
uk_UA: Шіпрок

en: Shizuoka
uk_UA: Сідзуока

en: Shkodër
uk_UA: Шкодер

en: Shop
uk_UA: Магазин

en: Shop All
uk_UA: Весь магазин

en: Shop Now
uk_UA: Купуйте зараз

en: Shop Page
uk_UA: Сторінка магазину

en: Shop and search results
uk_UA: В магазині і в результатах пошуку

en: Shop base
uk_UA: База магазину

en: Shop base address
uk_UA: Адреса магазину

en: Shop base with category
uk_UA: База магазину з категорією

en: Shop by Category
uk_UA: Категорії товарів

en: Shop country/region
uk_UA: Країна/регіон магазину

en: Shop for the best rates, in real-time
uk_UA: Купуйте за найкращими цінами в режимі реального часу

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
uk_UA: Купуйте за найкращими цінами на доставку та отримуйте доступ до попередньо узгоджених знижок.

en: Shop now
uk_UA: Купуйте зараз

en: Shop only
uk_UA: Тільки в магазині

en: Shop order
uk_UA: Замовлення магазину

en: Shop page
uk_UA: Сторінка Магазину

en: Shop page display
uk_UA: Показати сторінку магазину

en: Shop pages
uk_UA: Сторінки магазину

en: Shop the sale
uk_UA: Купуйте на розпродажу

en: Short description
uk_UA: Короткий опис

en: Shortcode
uk_UA: Скорочений код

en: Shortlink
uk_UA: Коротке посилання

en: Should work with most platforms.
uk_UA: Повинна працювати з більшістю платформ.

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
uk_UA: Якщо вам потрібна допомога в розумінні, використанні або розширенні WooCommerce, <a href="%s">будь ласка, ознайомтеся з документацією.</a> Ви знайдете всі види ресурсів, включаючи витяги, підручники та багато іншого.

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show "verified owner" label on customer reviews
uk_UA: Показувати позначку "перевірений покупець» для відгуків від покупців

en: Show Account Links
uk_UA: Показати посилання облікового запису

en: Show All
uk_UA: Показати всі

en: Show Artist Name in Tracklist
uk_UA: Показати Ім'я виконавця в Треклисті

en: Show Avatars
uk_UA: Показувати аватари

en: Show Blog on Dashboard
uk_UA: Показувати блог у Майстерні

en: Show Comments
uk_UA: Показати коментарі

en: Show Cover Photo
uk_UA: Показати обкладинку

en: Show Details
uk_UA: Показати деталі

en: Show Excerpts:
uk_UA: Показати уривки:

en: Show Faces
uk_UA: Показувати обличча

en: Show Featured Image:
uk_UA: Показати головне зображення:

en: Show Images
uk_UA: Показати зображення

en: Show Link Description
uk_UA: Показати опис посилання

en: Show Link Image
uk_UA: Показати посилання на зображення

en: Show Link Name
uk_UA: Показати ім’я посилання

en: Show Link Rating
uk_UA: Показати посилання рейтингу

en: Show Me
uk_UA: Покажіть мені

en: Show Personal Links
uk_UA: Показати особисті посилання

en: Show Ratings on
uk_UA: Показувати оцінювання для

en: Show Suggestions
uk_UA: Показати пропозиції

en: Show Toolbar when viewing site
uk_UA: Показувати панель інструментів при перегляді сайту

en: Show Tracklist
uk_UA: Показати Треклист

en: Show Video List
uk_UA: Показати список відео

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
uk_UA: Показувати параметр <em>"Підписатися на блог"</em> у формі коментування

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
uk_UA: Показувати параметр <em>"Підписатися на коментарі"</em> у формі коментування

en: Show a grid of author avatar images.
uk_UA: Показати сітку аватарів авторів.

en: Show advanced menu properties
uk_UA: Показувати розширені властивості меню

en: Show advanced options
uk_UA: Показати розширені опції

en: Show all
uk_UA: Показати все

en: Show all types
uk_UA: Показати всі типи

en: Show as dropdown
uk_UA: Відображати як випадаючий список.

en: Show blog name
uk_UA: Показати назву блогу

en: Show buttons on
uk_UA: Показувати кнопки на

en: Show categories
uk_UA: Показати категорії

en: Show categories &amp; products
uk_UA: Показати категорії та товари

en: Show comment threads
uk_UA: Показати рівні коментарів

en: Show comments
uk_UA: Відобразити коментарі

en: Show comments from:
uk_UA: Показати коментарі з:

en: Show context
uk_UA: Показувати контекст

en: Show details
uk_UA: Показати деталі

en: Show follower count
uk_UA: Показати кількість підписників

en: Show for comments
uk_UA: Показувати для коментарів

en: Show for pages
uk_UA: Показувати для сторінок

en: Show for posts
uk_UA: Показувати для записів

en: Show full post
uk_UA: Показати цілий запис

en: Show header text with your image.
uk_UA: Показувати назву і опис сайту

en: Show hidden products
uk_UA: Показати приховані товари

en: Show hierarchy
uk_UA: Відображати ієрархію

en: Show if is a compound tax rate.
uk_UA: Показує чи це змішана податкова ставка.

en: Show invisible characters
uk_UA: Показати невидимі символи

en: Show less
uk_UA: Показати менше

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
uk_UA: Головна сторінка, архівні сторінки, та пошукові результати

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
uk_UA: Медіафайли

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
uk_UA: Сторінки

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Portfolio Items
uk_UA: Елементи портфоліо

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
uk_UA: Публікації

en: Show likes.
uk_UA: Показати вподобання.

en: Show map
uk_UA: Показати мапу

en: Show more
uk_UA: Показати більше

en: Show more comments
uk_UA: Відобразити більше коментарів

en: Show more details
uk_UA: Показати більше деталей

en: Show most active posts over
uk_UA: Показувати найактивніші записи

en: Show next theme
uk_UA: Показати наступну тему

en: Show on front
uk_UA: Показувати в зовнішній частині

en: Show on screen
uk_UA: Показувати на екрані

en: Show or hide panel information
uk_UA: Показати чи сховати інформацію панелі

en: Show password
uk_UA: Показати пароль

en: Show post counts
uk_UA: Показати кількість записів

en: Show post options
uk_UA: Показати параметри запису

en: Show previous theme
uk_UA: Показати попередню тему

en: Show product counts
uk_UA: Показувати лічильники товарів

en: Show products
uk_UA: Показувати товари

en: Show related content after posts
uk_UA: Показувати пов’язаний вміст після записів

en: Show results to voters
uk_UA: Показувати результати учасникам опитування

en: Show search box
uk_UA: Показати вікно пошуку

en: Show sharing buttons.
uk_UA: Показати кнопки "Поділитися".

en: Show sort selection dropdown
uk_UA: Показати випадаюче меню сортування

en: Show subcategories
uk_UA: Показувати підкатегорії

en: Show subcategories &amp; products
uk_UA: Показати підкатегорії та товари

en: Show tag counts
uk_UA: Показувати лічильники позначок

en: Show the Reblog button on posts
uk_UA: Показувати кнопку "Поділитися" в записах

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
uk_UA: Відображати кількість схвалених коментарів поруч з кожним автором в списку коментарів.

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
uk_UA[0]: Показати загальну кількість підписників? (%s підписник)
uk_UA[1]: Показати загальну кількість підписників? (%s підписники)
uk_UA[2]: Показати загальну кількість підписників? (%s підписників)

en: Show:
uk_UA: Показати:

en: Showcase
uk_UA: Вітрина

en: Showcase your products with Pinterest
uk_UA: Демонструйте свої товари за допомогою Pinterest

en: Showing all %d result | Showing all %d results
uk_UA[0]: Відображаються усі з %d результату
uk_UA[1]: Відображаються усі з %d результатів
uk_UA[2]: Відображаються усі з %d результатів

en: Showing details for theme: %s
uk_UA: Показ подробиць для теми: %s

en: Showing reports for:
uk_UA: Показати звіти за:

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
uk_UA: Погодинний показ переглядів сайту за минулі 48 годин. Натисніть для перегляду повної статистики сайту

en: Showing the single result
uk_UA: Показано один результат

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
uk_UA: та

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
uk_UA: або

en: Shown publicly when you comment on blogs.
uk_UA: Показується відкрито коли ви залишаєте коментарі у блогах.

en: Shown to customers on the product page.
uk_UA: Відображається покупцям на сторінці товару.

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
uk_UA: Зачекайте, там є більше!

en: Shows if backorders are allowed.
uk_UA: Показує чи дозволене резервування.

en: Shows if the product can be bought.
uk_UA: Показує чи товар можна купити.

en: Shows if the product is on backordered.
uk_UA: Показує чи товар зарезервовано.

en: Shows if the product is on sale.
uk_UA: Показує чи товар на розпродажі.

en: Shows if the product need to be shipped.
uk_UA: Показує чи треба доставляти товар.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
uk_UA: Показує, чи потрібно налаштувати товар перед покупкою.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
uk_UA: Показує чи автор відгуку купував товар чи ні.

en: Shows if the variation can be bought.
uk_UA: Показує чи варіація доступна для покупки.

en: Shows if the variation is on backordered.
uk_UA: Показує, що варіація зарезервована.

en: Shows if the variation is on sale.
uk_UA: Показує чи варіація на розпродажі.

en: Shows where the order was created.
uk_UA: Показує де було створене замовлення.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
uk_UA: Показує можливість WordPress запису в папки, куди потрібен доступ.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
uk_UA: Показує чи доставка товару оподатковується.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
uk_UA: Показує/визначає чи примітка лише для довідки чи для покупця (користувача буде сповіщено)

en: Shuffle
uk_UA: Випадковий порядок

en: Shumen
uk_UA: Шумен

en: Siaya
uk_UA: Сіая

en: Sibiu
uk_UA: Сібіу

en: Sichuan / 四川
uk_UA: Сичуань

en: Sidebar
uk_UA: Бокова панель

en: Sidebar %d
uk_UA: Бокова панель %d

en: Sidebar on blog.
uk_UA: Бічна колонка на блозі.

en: Sidebar on pages.
uk_UA: Бічна колонка на сторінках.

en: Sidi Bel Abbès
uk_UA: Сіді-Бель-Аббес

en: Siena
uk_UA: Сієна

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Sierra Leonean leone
uk_UA: Леоне Сьєрра-Леоне

en: Sign In
uk_UA: Увійти

en: Sign Out
uk_UA: Вийти

en: Sign Up
uk_UA: Зареєструватись

en: Sign in to %s
uk_UA: Увійти до %s

en: Sign out
uk_UA: Вийти

en: Sign up
uk_UA: Реєстрація

en: Sign up for WordPress.com
uk_UA: Зареєструватися на WordPress.com

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
uk_UA: Зареєструйте безкоштовний обліковий запис на WordPress.com, де ви можете створити безкоштовний сайт, або з легкістю побудувати блог.

en: Sign up for a free blog
uk_UA: Зареєструйтесь щоб вести блог безкоштовно

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
uk_UA: Зареєструйте обліковий запис на %s щоб отримати ключ API.

en: Sign up now!
uk_UA: Зареєструватися зараз!

en: Signups
uk_UA: Реєстрації

en: Siirt
uk_UA: Сіїрт

en: Sikkim
uk_UA: Сіккім

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
uk_UA: Автоматично відхиляти очевидний спам, щоб він не попадався на очі.

en: Silistra
uk_UA: Сілістра

en: Silver
uk_UA: Срібний

en: Simferopol
uk_UA: Сімферополь

en: Similar post
uk_UA: Схожий запис

en: Simiyu
uk_UA: Сімію

en: Simple Product Template
uk_UA: Простий шаблон товару

en: Simple View
uk_UA: Простий перегляд

en: Simple product
uk_UA: Звичайний товар

en: Simplified shipping with:
uk_UA: Спрощена доставка з:

en: Sinaloa
uk_UA: Сіналоа

en: Since
uk_UA: Від

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
uk_UA: Починаючи з %1$s, з вашого облікового запису зроблено %2$s API запитів, ліміт за тарифом становить %3$s.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
uk_UA: Оскільки ваш браузер не підтримує JavaScript (або він вимкнений), будь ласка, натисніть кнопку %1$sОновлення підсумку%2$s перед розміщенням замовлення. Інакше ви можете отримати рахунок на більшу суму, ніж очікуєте, якщо не зробите цього.

en: Sindh
uk_UA: Сінд

en: Sing Buri
uk_UA: Співай Бурі

en: Singapore
uk_UA: Сингапур

en: Singapore dollar
uk_UA: Сінгапурський долар

en: Singida
uk_UA: Сінгіда

en: Sinoe
uk_UA: Синое

en: Sinop
uk_UA: Синоп

en: Siquijor
uk_UA: Сікіхор

en: Siracusa
uk_UA: Сіракуза

en: Sirajganj
uk_UA: Сіражганж

en: Sironko
uk_UA: Сіронко

en: Sisaket
uk_UA: Сисакет

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
uk_UA: Систан і Белуджистан (سیستان و بلوچستان)

en: Site
uk_UA: Сайт

en: Site %d
uk_UA: Сайт %d

en: Site :
uk_UA: Сайт:

en: Site Activity
uk_UA: Дії на сайті

en: Site Address
uk_UA: Адреса сайту

en: Site Address (URL)
uk_UA: Адреса сайту (URL)

en: Site Admin
uk_UA: Керування сайтом

en: Site Editor
uk_UA: Редактор сайту

en: Site Health
uk_UA: Стан здоров'я сайту

[ctx: Site Health]
en: Info
uk_UA: Інформація

[ctx: Site Health]
en: Status
uk_UA: Статус

en: Site Health %s
uk_UA: Здоров'я сайту %s

en: Site Health - %s
uk_UA: Здоров'я сайту - %s

en: Site Health Info
uk_UA: Інформація про здоров'я сайту

en: Site Health Status
uk_UA: Стан здоров'я сайту

en: Site ID
uk_UA: ID сайту

en: Site ID must not be empty.
uk_UA: ID сайту не може бути порожнім.

en: Site Icon
uk_UA: Іконка сайту

en: Site Identity
uk_UA: Ідентичність сайту

en: Site Language
uk_UA: Мова сайту

en: Site Logo
uk_UA: Лого сайту

en: Site Name
uk_UA: Назва сайту

en: Site Name: %s
uk_UA: Назва сайту: %s

en: Site Pages
uk_UA: Сторінки сайту

en: Site Plan
uk_UA: План сайту

en: Site Preview
uk_UA: Попередній перегляд сайту

en: Site Redirect
uk_UA: Переадресація сайту

en: Site Redirect upgrade deleted.
uk_UA: Платне розширення переадресації сайту видалено.

en: Site Settings
uk_UA: Налаштування сайту

en: Site Stats
uk_UA: Статистика

en: Site Status:
uk_UA: Статус сайту:

en: Site Tagline
uk_UA: Ключова фраза сайту

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

en: Site Tools
uk_UA: Інструменти сайту

en: Site URL
uk_UA: Посилання на сайт

en: Site URL.
uk_UA: Адреса сайту (URL)

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
uk_UA: URL сайту не може бути переключено на HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
uk_UA: URL сайту було переключено на HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
uk_UA: Обмеження Дискового Простору Сайту

en: Site activity
uk_UA: Активність на сайті

en: Site address (URL)
uk_UA: Адреса сайту (URL)

en: Site count
uk_UA: Число сайтів

en: Site does not exist.
uk_UA: Сайт не існує.

en: Site domain must not be empty.
uk_UA: Домен сайту не може бути порожнім.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
uk_UA: Перевірка стану здоров'я сайту буде періодично автоматично запускатися і збирати інформацію про ваш сайт. Ви можете перейти до екрану <a href="%s">Стану здоров'я сайту</a>, щоб зробити це зараз.

en: Site icon
uk_UA: Іконка сайту

en: Site icon.
uk_UA: Іконка сайту.

en: Site logo.
uk_UA: Логотип сайту.

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
uk_UA[0]: Ім'я сайту має бути не коротше %s символу
uk_UA[1]: Ім'я сайту має бути не коротше %s символів
uk_UA[2]: Ім'я сайту має бути не коротше %s символів

en: Site name must be at least 4 characters.
uk_UA: Назва сайту повинна містити не менше 4 символів.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
uk_UA: Назви сайтів можуть містити тільки маленькі латинські букви (a-z) та цифри.

en: Site network ID must be provided.
uk_UA: Повинен бути зазначений мережевий ідентифікатор сайту.

en: Site path must not be empty.
uk_UA: Шлях до сайту не може бути порожнім.

en: Site profile
uk_UA: Профіль сайту

en: Site redirect
uk_UA: Переадресація сайту

en: Site redirect purchased.
uk_UA: Переадресацію сайту придбано.

en: Site tagline.
uk_UA: Гасло сайту.

en: Site timezone
uk_UA: Часовий пояс сайту

en: Site title
uk_UA: Заголовок сайту

en: Site title.
uk_UA: Назва сайту.

en: Site tools
uk_UA: Інструменти сайту

en: Site visibility
uk_UA: Видимість сайту

en: Site with the ID does not exist.
uk_UA: Сайт з зазначеним ID не існує.

en: Site: %s
uk_UA: Сайт: %s

en: Sites
uk_UA: Сайти

en: Sitka
uk_UA: Ситха

en: Sivas
uk_UA: Сівас

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Size in megabytes
uk_UA: Розмір в мегабайтах

en: Size:
uk_UA: Розмір:

en: Skikda
uk_UA: Скікда

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: Skip Confirmation Email
uk_UA: Пропустити підтвердження email

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
uk_UA: Не обрізати, оприлюднити як є

en: Skip Setup
uk_UA: Пропустити встановлення

en: Skip cropping
uk_UA: Пропустити кадрування

en: Skip for now
uk_UA: Пропустити

en: Skip importing existing order data.
uk_UA: Пропустити імпорт існуючих даних замовлення.

en: Skip navigation
uk_UA: Перескочити навігацію

en: Skip setup
uk_UA: Пропустити встановлення

en: Skip this step
uk_UA: Пропустити цей крок

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Skip to main content
uk_UA: Переміститись до основного тексту

en: Skip to toolbar
uk_UA: Перейти до панелі інструментів

en: Skipping attachment <em>%s</em>
uk_UA: Ігноровано вкладення <em>%s</em>

en: Skopje
uk_UA: Скоп’є

en: Slideshow
uk_UA: Слайдершоу

en: Sligo
uk_UA: Слайго

en: Sliven
uk_UA: Слівен

en: Slovak
uk_UA: Словацька

en: Slovakia
uk_UA: Словаччина

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Slovenian
uk_UA: Словенський

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
uk_UA: Вгамуйся, друже, немає необхідності перевіряти пошту так часто!

en: Slug
uk_UA: Слаґ

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
uk_UA: Слаг "%s" вже використовується. Змініть його, будь ласка.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
uk_UA: Слаґ "%s" не доступний, оскільки цей термін зарезервовано. Змініть його, будь ласка.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
uk_UA: Слаґ "%s" занадто довгий (28 символів максимум). Скоротіть, будь ласка.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
uk_UA: Slug (унікальний ідентифікатор) можна не вказувати, щоб він згенерувався автоматично, або ж ввести його самостійно

en: Slug automatically generated from the post title.
uk_UA: Частина посилання автоматично генерується з заголовка запису.

en: Slug automatically generated from the product name.
uk_UA: Частина посилання автоматично генерується з назви товару.

en: Slug identifier for the resource.
uk_UA: Ідентифікатор слаґу для ресурсу.

en: Slug of the resource.
uk_UA: Частина посилання ресурсу.

en: Small
uk_UA: Менший

en: Smolyan
uk_UA: Смолян

en: Social
uk_UA: Соціальний

en: Social Icons
uk_UA: Іконки соціальних мереж

en: Social Links Menu
uk_UA: Соціальні посилання Меню

en: Social Login
uk_UA: Вхід в соціальні мережі

en: Social Menu
uk_UA: Соціальне меню

en: Social Notifications
uk_UA: Соціальні сповіщення

en: Sofala
uk_UA: Софала

en: Sofia
uk_UA: Софія

en: Sofia-Grad
uk_UA: Софія-Град

en: Software Name
uk_UA: Назва софту

en: Sohag
uk_UA: Сохаг

en: Sokoto
uk_UA: Сокото

en: Sol
uk_UA: Сол

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
uk_UA[0]: Продано %1$d товар за останні %2$d днів
uk_UA[1]: Продано %1$d товари за останні %2$d днів
uk_UA[2]: Продано %1$d товарів за останні %2$d днів

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
uk_UA: Продано на суму %1$s протягом останніх %2$d днів

en: Sold individually
uk_UA: Продавати індивідуально

en: Sold individually?
uk_UA: Продавати окремо?

en: Sololá
uk_UA: Солола

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові Острови

en: Solomon Islands dollar
uk_UA: Долар Соломонових Островів

en: Solothurn
uk_UA: Золотурнswitzerland. kgm

en: Solutions
uk_UA: Рішення

en: Somali shilling
uk_UA: Сомалійський шилінг

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: Some HTML tags are not permitted, including:
uk_UA: Деякі теги HTML не дозволено:

en: Some attachments were rejected:
uk_UA: Деякі додатки відхилені:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
uk_UA: Akismet ще не перевірив на спам деякі коментарі. Вони ще очікують на модерацію та будуть автоматично перевірені пізніше.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
uk_UA: Було зібрано деякі дані, які описують помилку, з якою зіткнувся ваш сайт.

en: Some files are not writable by WordPress:
uk_UA: Деякі файли не можуть бути записані WordPress:

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
uk_UA: Деякі елементи екрану можуть бути показані або приховані використовуючи позначки.

en: Some stats didn't load in time. Please try again later.
uk_UA: Деяка статистика не завантажилася вчасно. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
uk_UA: В деякі теми включені додаткові зображення заголовка. Якщо ви бачите декілька зображень - виберіть те, яке вам подобається, і натисніть кнопку &laquo;Зберегти зміни&raquo;.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
uk_UA: Деякі веб-сервіси, такі як доставка, використовують SOAP, щоб отримати інформацію від віддалених серверів, наприклад, відстеження доставки від FedEx, вимагають встановлення SOAP.

en: Someone
uk_UA: Хтось

[ctx: Someone commented on a post.]
en: a post.
uk_UA: запис.

en: Someone follows my blog
uk_UA: Хтось підписався на мій блог

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
uk_UA: Хтось запитував новий пароль для такого облікового запису на %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
uk_UA: Хтось захотів скинути пароль наступного облікового запису:

en: Someone likes one of my posts
uk_UA: Комусь подобається один із моїх записів

en: Someone reblogs one of my posts
uk_UA: Хтось поділився одним із моїх записів

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
uk_UA: Щось пішло не так при спробі відновити замовлення %d зі смітника. Його відновити неможливо.

en: Something went wrong.
uk_UA: Щось пішло не так.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
uk_UA: Щось пішло не так. Якщо ця проблема з’являтиметься і далі, повідомте про це службу підтримки:

en: Something went wrong. Please contact us to get assistance.
uk_UA: Сталася помилка. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати допомогу.

en: Something went wrong. Please try again.
uk_UA: Щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Something's Wrong
uk_UA: Щось не так

en: Somogy
uk_UA: Шомодь

en: Sondrio
uk_UA: Сондріо

en: Songkhla
uk_UA: Сонгкхла

en: Sonora
uk_UA: Сонора

en: Sonsonate
uk_UA: Сонсонате

en: Soria
uk_UA: Сорія

en: Soriano
uk_UA: Соріано

en: Soroca
uk_UA: Сорока

en: Soroti
uk_UA: Сороті

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
uk_UA: Пробачте, виникла проблема з видаленням цього купону.

en: Sorry to see you go.
uk_UA: Вибачте, що ви йдете.

en: Sorry! There was an error creating your rating widget. Please contact <a href="%1$s" %2$s>Crowdsignal support</a> to fix this.
uk_UA: На жаль, сталася помилка при створенні вашого віджета оцінювання. Будь ласка, зв’яжіться з <a href="%1$s" %2$s>підтримкою Crowdsignal</a> щоб це виправити.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
uk_UA: Вибачте! Ми не могли зв'язатися з Jetpack прямо зараз 😭. Будь ласка, переконайтеся, що ваш сайт є видимим через Інтернет, і він приймає вхідні та вихідні запити через curl. Ви також можете спробувати знову підключитися до Jetpack, і якщо ви зіткнетесь з будь-якими проблемами, зв'яжіться зі службою підтримки.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
uk_UA: Вибачте! Ми намагалися, але не змогли зараз підключити Jetpack 😭. Будь ласка, перейдіть на вкладку Плагіни, щоб під'єднати Jetpack, щоб ви могли закінчити налаштування свого магазину.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
uk_UA: Вибачте! Ми спробували, але не змогли встановити Jetpack для вас. Перейдіть на вкладку Плагіни, щоб встановити його, і завершіть налаштування свого магазину.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
uk_UA: На жаль, "%s" більше немає в наявності, тому це замовлення не можна оплатити. Вибачте за будь-які незручності.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
uk_UA: Вибачте, але "%s" немає в наявності. Будь ласка, змініть позиції у вашому кошику та спробуйте ще раз. Приносимо вибачення за спричинені незручності.

en: Sorry, %1$s files are not allowed.
uk_UA: На жаль, %1$s файли не дозволені.

en: Sorry, %s has already been used!
uk_UA: На жаль, %s вже використовується!

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, за вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте інші ключові слова.

en: Sorry, but the activation key you provided is not valid.
uk_UA: На жаль, ви надали невірний ключ активації.

en: Sorry, but we were not able to find that coupon.
uk_UA: На жаль, нам не вдалося знайти цей купон.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
uk_UA: На жаль ви шукаєте щось таке, чого тут немає.

en: Sorry, but you do not have the proper privileges to interact with this site.
uk_UA: На жаль, ви не маєте повноважень взаємодіяти з цим сайтом.

en: Sorry, but your username can't contain the phrase "%s".
uk_UA: На жаль, ваше ім’я користувача не може містити фразу "%s".

en: Sorry, comments are closed for this item.
uk_UA: На жаль, коментування цього елемента вимкнено.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
uk_UA: Вибачте, коментарі для цього елемента не дозволені.

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
uk_UA: На жаль, нічого не знайдено. Спробуйте знову здійснити пошук, використовуючи інший запит.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
uk_UA: На жаль, купон "%s" вже було використано і не може бути задіяний в поєднанні з іншими купонами.

en: Sorry, creating the product with template failed.
uk_UA: На жаль, створити товар із шаблона не вдалося.

en: Sorry, deleting the term failed.
uk_UA: Вибачте, видалення елементу не вдалося

en: Sorry, editing the term failed.
uk_UA: Вибачте, змінити елемент не вдалося.

en: Sorry, experiment_name is required.
uk_UA: Вибачте, потрібно вказати experiment_name.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
uk_UA: Не вдалося отримати дані для завантаження.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
uk_UA: На жаль, не вдалося отримати показники ефективності.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
uk_UA: На жаль, не вдалося отримати дані про доходи.

en: Sorry, fetching tax data failed.
uk_UA: На жаль, не вдалося отримати податкові дані.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk_UA: На жаль, здається, у нас відсутні доступні способи оплати для Вашого місця розташування. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога або Ви хочете скористатись альтернативними способами оплати.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk_UA: Вибачте, але здається, у нас відсутні доступні способи оплати для Вашого місця розташування. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога або Ви хочете скористатись альтернативними способами оплати.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uk_UA: Вибачте, але здається, у нас відсутні доступні способи оплати. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога або Ви хочете скористатись альтернативними способами оплати.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
uk_UA: На жаль, здається, купон "%s" недійсний - і був видалений з Вашого замовлення.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
uk_UA: На жаль, здається, купон "%s" вам не належить - і був видалений з вашого замовлення.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
uk_UA: На жаль, відзначити користувача як спамера можна тільки в режимі Мережі сайтів.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
uk_UA: На жаль, завдань з таким ID, які можна закрити, не знайдено.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
uk_UA: Вибачте, жодна публікація не відповідає вашому запиту.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
uk_UA: На жаль, немає товарів, які б відповідали вашому вибору. Будь ласка, виберіть інше поєднання.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
uk_UA: На жаль, завдань з таким ID, які можна відкласти, не знайдено.

en: Sorry, no such page.
uk_UA: Вибачте, такої сторінки немає.

en: Sorry, no such post.
uk_UA: На жаль, такого запису немає.

en: Sorry, no task with that ID was found.
uk_UA: На жаль, завдань з таким ID не знайдено.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
uk_UA: Одна з обраних таксономій не підтримується типом публікації

en: Sorry, revisions are disabled.
uk_UA: На жаль, редакції вимкнено.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
uk_UA: Вибачте, але назви сайту не повинні містити символи &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, site names must have letters too!
uk_UA: Вибачте, але назви сайтів повинні складатись з букв!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
uk_UA: На жаль, щось пішло не так. Запитуване порівняння не вдалося завантажити.

en: Sorry, that email address is already used!
uk_UA: Вибачте, ця адреса e-mail вже використовується!

en: Sorry, that email address is not allowed!
uk_UA: Вибачте, ця адреса e-mail неприпустима!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
uk_UA: На жаль, схоже на те, що цей ключ невірний.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
uk_UA: Вибачте, цей ключ не є дійсним. Спробуйте ще раз.

en: Sorry, that page does not exist.
uk_UA: На жаль, ця сторінка не існує.

en: Sorry, that product is no longer available
uk_UA: На жаль, цей продукт вже недоступний.

en: Sorry, that site already exists!
uk_UA: Вибачте, цей сайт вже існує!

en: Sorry, that site is reserved!
uk_UA: Вибачте, таку назву сайту неможливо використовувати!

en: Sorry, that task list was not found
uk_UA: Вибачте, такий перелік завдань не знайдено

en: Sorry, that username already exists!
uk_UA: Вибачте, це ім'я користувача вже існує!

en: Sorry, that username is not allowed.
uk_UA: На жаль, це ім’я користувача не дозволене.

en: Sorry, the category could not be created.
uk_UA: На жаль, категорія не може бути створена.

en: Sorry, the comment could not be updated.
uk_UA: На жаль, коментар не може бути відредагований.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
uk_UA: На жаль, посилання, за яким ви перейшли, застаріло. Будь ласка, виберіть інший варіант.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
uk_UA: На жаль, замовлення не знайдено. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли труднощі з пошуком деталей замовлення.

en: Sorry, the post could not be created.
uk_UA: На жаль, запис не може бути створений.

en: Sorry, the post could not be deleted.
uk_UA: На жаль, цей запис не може бути видалений.

en: Sorry, the post could not be updated.
uk_UA: На жаль, запис не може бути оновлений.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
uk_UA: На жаль, файл даних зразків товарів не знайдено.

en: Sorry, the term could not be created.
uk_UA: На жаль, ваш елемент не може бути створений.

en: Sorry, the user could not be updated.
uk_UA: Вибачте, дані користувача не можуть бути оновлені.

en: Sorry, there are no followers to display.
uk_UA: На жаль, немає підписників для відображення.

en: Sorry, there are no themes for this search.
uk_UA: На жаль, немає тем за цим пошуком.

en: Sorry, there has been an error
uk_UA: Вибачте, відбулась помилка

en: Sorry, there has been an error.
uk_UA: Вибачте, відбулась помилка

en: Sorry, there is no export with that ID.
uk_UA: На жаль, не знайдено експорту з таким ідентифікатором.

en: Sorry, there is no note with that ID.
uk_UA: На жаль, немає приміток до цього ідентифікатора.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
uk_UA: На жаль, немає ресурсу з таким ідентифікатором.

en: Sorry, this comment could not be posted.
uk_UA: На жаль, цей коментар не може бути оприлюднений.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
uk_UA: Вибачте, цей купон не застосовується до вибраних товарів.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
uk_UA: На жаль, цей купон не застосовується до категорій: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
uk_UA: На жаль, цей купон не застосовується до товарів: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
uk_UA: На жаль, цей купон не застосовується до товарів Вашому кошику.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
uk_UA: На жаль, цей купон не є дійсним для товарів, що підпадають під розпродаж.

en: Sorry, this domain name cannot be registered on WordPress.com
uk_UA: На жаль, цей домен не можна зареєструвати на WordPress.com

en: Sorry, this download has expired
uk_UA: На жаль, строк дії цього завантаження закінчився

en: Sorry, this method is not supported.
uk_UA: На жаль, цей метод не підтримується.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
uk_UA: Вибачте, це замовлення недійсне і не може бути оплачене.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
uk_UA: Для цього замовлення необхідно вибрати спосіб доставки.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
uk_UA: На жаль, цей товар не може бути придбано.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
uk_UA: На жаль, цей товар недоступний. Будь ласка, виберіть інше поєднання.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
uk_UA: Вибачте, зворотні посилання для цього об'єкта закриті.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
uk_UA: Вибачте, але в лоґіні заборонені символи &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
uk_UA: Перепрошуємо, але в імені користувача мусять бути і букви!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
uk_UA: На жаль, ми не змогли підключити ваш магазин до Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
uk_UA: На жаль, ми не приймаємо замовлення із вказаної країни (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
uk_UA: На жаль, нам не вистачає "%1$s" на складі, щоб виконати ваше замовлення (%2$s доступно). Вибачте за будь-які незручності.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
uk_UA: На жаль, ми не доставляємо замовлення до вказаної країни (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати деталі цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати деталі цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
uk_UA: На жаль, вам не дозволений доступ до інформації про здоров'я сайту.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
uk_UA: На жаль, у вас немає доступу до шаблонів на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
uk_UA: На жаль, у вас немає доступу до цієї сторінки.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
uk_UA: На жаль, ви не маєте доступу до вмісту користувачів цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
uk_UA: На жаль, вам не дозволяється активувати плагіни.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
uk_UA: На жаль, ви не можете активувати цей плагін.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
uk_UA: На жаль, ви не можете додати категорію.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
uk_UA: Ви не можете додати елемент до однієї з обраних таксономій.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено додавати посилання до цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено додавати користувачів до цієї мережі.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
uk_UA: Ви не можете прив\'язати елемент до однієї з обраних таксономій

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено призначати групи в цій таксономії.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено призначати зазначені елементи.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено призначити цей елемент.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
uk_UA: Вибачте, Ви не дозволено робити вкладення файлів до цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено маніпулювати партіями цього ресурсу.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
uk_UA: На жаль, ви не можете переглядати каталог блоків.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оглядати локальну директорію блоків патернів.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено змінити тип коментаря.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено змінювати автора цієї сторінки.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено змінювати автора запису.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено коментувати цей запис.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено створити коментар до цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створити паролі програм цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати нові сторінки.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено створювати нових користувачів.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати сторінки.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати сторінки на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
uk_UA: Ви не можете створювати публікації, захищені паролем, в цьому типі публікацій

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено створювати записи від імені цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати записи чи чернетки на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено створювати особисті записи цього типу.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено створювати ресурси.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати групи в цій таксономії.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено створити цей коментар без запису.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено створювати користувачів.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено налаштовувати заголовки.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено налаштовувати цей сайт.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено вимкнути цей плагін.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено видаляти %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видаляти паролі програм для цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видаляти плагіни цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видаляти редакції цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено видалити цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видаляти ці елементи.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видалити пароль цього додатку.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видаляти категорії.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено видалити цей коментар.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видалити цей елемент.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
uk_UA: На жаль, ви не можете видалити цю сторінку.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
uk_UA: На жаль, ви не можете видалити цей запис.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено видаляти цей ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видалити цю редакцію.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
uk_UA: На жаль, ви не можете видалити цей сайт.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено видалити цей елемент.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено видалити цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено видаляти користувачів.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено відключити автоматичне оновлення тем.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено це робити.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати '%s' для коментарів.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати коментарі до цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати коментарі.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати сторінки.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати сторінки.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати записи.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати записи цього типу.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
uk_UA: Вибачте, у вас немає дозволу редагувати публікації.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати ролі цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати групи в цій таксономії.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати %s користувацьке поле.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати посилання цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати параметри теми на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати пароль цього додатку.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати цей набір змін.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати цей коментар.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати цей елемент.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
uk_UA: На жаль, ви не можете редагувати цю сторінку.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
uk_UA: Вибачте, ви не можете редагувати цю публікацію.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
uk_UA: Пробачте, вам не дозволено редагувати цей ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено редагувати цей елемент.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати користувачів.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати свій обліковий запис.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено увімкнути автоматичне оновлення тем цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено видаляти персональні дані на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено експортувати дані на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено експортувати вміст цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено відфільтрувати користувачів по ролям.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено відфільтрувати користувачів по ролі.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено ставити користувачам цю роль.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено приховувати переліки завдань.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено імпортувати вміст на цей сайт.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено встановлювати плагіни на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено встановлювати теми на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати паролі додатків цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено переглядати список користувачів.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено прикріплювати записи.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено робити проксовані запити oEmbed.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено керувати паролями додатків для цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати типами блоків.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено керувати плагінами мережі.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено керувати параметрами цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено керувати плагінами цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
uk_UA: Вибачте, ви не маєте права керувати статусами записів.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено керувати налаштуваннями приватності на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено керувати елементами в цій таксономії.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оновлювати цей плагін.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено керувати віджетами цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено модерувати чи редагувати цей коментар.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати плагіни.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено редагувати теми.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено змінювати незареєстровані налаштування цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переміщувати цей елемент до кошика.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено впорядковувати користувачів за цим параметром.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
uk_UA: На жаль, у вас немає доступу для виконання цієї дії.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оприлюднювати записи на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
uk_UA: На жаль, ви не можете здійснювати попередній перегляд чернеток.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
uk_UA: Вибачте, Вам не дозволено створювати сторінки на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
uk_UA: Вибачте, але вам не дозволено публікувати записи в цьому блозі.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
uk_UA: Вибачте, Вам не дозволено створювати публікації або чернетки на цьому сайті.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
uk_UA: На жаль, ви не можете оприлюднити цю сторінку.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оприлюднити цей запис.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено запит користувачів за цим параметром.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволяється читати блоки як цей користувач.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено читати блоки цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено читати коментарі без запису.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено прочитати запис для цього коментаря.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено читати цей пароль додатку.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено прочитати цей коментар.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено видаляти користувачів.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено відновлювати цей елемент із кошика.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено продовжити виконання цієї теми.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено отримувати завдання по адаптації.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено отримувати дані з форми товару.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено відкладати завдання по адаптацію.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено перехоплювати.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оновлювати параметри.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оновлювати плагіни цього сайту.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено оновлювати записи від імені цього користувача.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переключити цей сайт на HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено завантажувати файли.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено завантажувати медіафайли на цей сайт.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено завантажувати медіафайли до цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
uk_UA: На жаль, вам заборонено завантажувати цей тип файлу.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
uk_UA: На жаль, ви не маєте права переглядати автозбереження цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати пункти меню.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено переглядати ревізії цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати групи цього запису.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглянути діючу тему.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати зареєстровані категорії паттернів блоків.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено переглядати зареєстровані паттерни блоків.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
uk_UA: Вибачте, ви не маєте права переглядати теми.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
uk_UA: Вибачте, ви не можете переглядати цей елемент.

en: Sorry, you can't post feedbacks here.
uk_UA: На жаль, ви не можете оприлюднювати тут відгуки.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
uk_UA: На жаль, ви не можете створювати демо-товари.

en: Sorry, you cannot create new resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете створювати новий ресурс.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете видалити цей ресурс.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
uk_UA: Вибачте, Ви не можете редагувати цей ресурс.

en: Sorry, you cannot list resources.
uk_UA: Пробачте, ви не можете перераховувати ресурси.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати плагінами.

en: Sorry, you cannot manage themes.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати темами.

en: Sorry, you cannot manage these options.
uk_UA: На жаль, ви не можете керувати цими параметрами.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
uk_UA: На жаль ви не можете попередньо переглядати нові теми коли ви маєте відкладені зміни чи збережену чернетку. Будь ласка, оприлюдніть свої зміни, або зачекайте доки вони будуть оприлюднені, щоби попередньо переглядати нові теми.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
uk_UA: На жаль, ви не можете прикріплювати приватну публікацію.

en: Sorry, you cannot update resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете оновлювати ресурс.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
uk_UA: На жаль, ви не можете переглядати маркетингові канали.

en: Sorry, you cannot view these options, please remember to update the option permissions in Options API to allow viewing these options in non-production environments.
uk_UA: На жаль, ви не можете переглянути ці параметри. Будь ласка, не забудьте оновити дозволи на параметри в Налаштуваннях API, щоб дозволити перегляд цих параметрів у невиробничих середовищах.

en: Sorry, you cannot view these options.
uk_UA: На жаль, ви не можете переглядати ці параметри.

en: Sorry, you cannot view this resource.
uk_UA: Пробачте, ви не можете переглядати цей ресурс.

en: Sorry, you do not have enough permissions to customize this site
uk_UA: На жаль, у вас недостатньо повноважень для доступу до даних налаштувань цього сайту

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
uk_UA: На жаль, ви досягли ліміту на завантаження цього файлу

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
uk_UA: На жаль, ви використали весь доступний простір з %s. Будь ласка, видаліть кілька файлів, щоб завантажити нові.

en: Sorry, you may not use that site name.
uk_UA: Вибачте, але не можна використовувати таку назву сайту.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
uk_UA: Вибачте, щоб переглядати категорії Ви повинні мати можливість редагувати публікації цього сайту.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
uk_UA: На жаль, ви мусите мати змогу редагувати записи на цьому сайті, щоби переглядати позначки.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
uk_UA: Вибачте, ви повинні увійти для коментування.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
uk_UA: Пробачте, щоб відправити коментар, Вам необхідно зареєструватись.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
uk_UA: Вибачте, ви повинні увійти, щоб відповісти на відгук.

en: Sorry, you post telemetry data.
uk_UA: Вибачте, ви публікуєте дані телеметрії.

en: Sorry, your session has expired.
uk_UA: На жаль, ваша сесія скінчилася.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
uk_UA: На жаль, ваша сесія скінчилася. <a href="%s" class="wc-backward">Повернутися на головну сторінку</a>

en: Sorsogon
uk_UA: Сорсогон

en: Sort Order:
uk_UA: Порядок:

en: Sort ascending or descending.
uk_UA: Сортування за зростанням або спаданням.

en: Sort ascending.
uk_UA: Сортувати за зростанням.

en: Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: Sort by average rating
uk_UA: Сортувати за оцінкою

en: Sort by latest
uk_UA: Сортувати за останніми

en: Sort by most recent
uk_UA: Сортувати за найновішими

en: Sort by popularity
uk_UA: Сортувати за популярністю

en: Sort by price (asc)
uk_UA: Сортувати за ціною (з найдешевших)

en: Sort by price (desc)
uk_UA: Сортувати за ціною (з найдорожчих)

en: Sort by price: high to low
uk_UA: Сортувати за ціною: від вищої до нижчої

en: Sort by price: low to high
uk_UA: Сортувати за ціною: від нижчої до вищої

en: Sort by tax class.
uk_UA: Сортувати за класом податку.

en: Sort by term property.
uk_UA: Сортувати за властивістю значення.

en: Sort by:
uk_UA: Сортування за:

en: Sort code
uk_UA: Sort код

en: Sort collection by comment attribute.
uk_UA: Сортувати колекцію за атрибутом коментаря.

en: Sort collection by object attribute.
uk_UA: Сортувати колекцію по атрибуту об'єкта.

en: Sort collection by post attribute.
uk_UA: Сортувати колекцію за атрибутом запису.

en: Sort collection by resource attribute.
uk_UA: Сортувати за атрибутом ресурсу.

en: Sort collection by term attribute.
uk_UA: Сортувати колекцію по атрибутам елемента.

en: Sort collection by user attribute.
uk_UA: Сортувати колекцію за атрибутом користувача.

en: Sort descending.
uk_UA: Сортувати за спаданням.

en: Sorting
uk_UA: Сортування

[ctx: Sorting order]
en: Order
uk_UA: Замовлення

en: Souk Ahras
uk_UA: Сук-Аграс

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Source code
uk_UA: Вихідний код

en: Source logger must be configured before running a migration
uk_UA: Вихідний реєстратор повинен бути налаштований перед запуском перенесення

en: Source of note.
uk_UA: Джерело примітки.

en: Source of template
uk_UA: Джерело шаблону

en: Source of the note.
uk_UA: Джерело примітки.

en: Source store must be configured before running a migration
uk_UA: Початкове сховище має бути налаштоване перед запуском перенесення

en: Source type
uk_UA: Тип джерела

en: Source:
uk_UA: Джерело:

en: Source: %s
uk_UA: Джерело: %s

en: South
uk_UA: Південь

en: South Aegean
uk_UA: Південні Егейські острови

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: South African rand
uk_UA: Південноафриканський ранд

en: South America
uk_UA: Південна Америка

en: South Australia
uk_UA: Південна Австралія

en: South Carolina
uk_UA: Південна Кароліна

en: South Cotabato
uk_UA: Південний Котабато

en: South Dakota
uk_UA: Південна Дакота

en: South Georgia
uk_UA: Південна Джорджія

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk_UA: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови

en: South Georgia/Sandwich Islands
uk_UA: Південна Джорджія / Сандвічеві острови

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
uk_UA: Південний Хорасан (خراسان جنوبی)

en: South Korea
uk_UA: Південна Корея

en: South Korean won
uk_UA: Південнокорейська вона

en: South Pole
uk_UA: Південний полюс

en: South Sinai
uk_UA: Південний Синай

en: South Sudan
uk_UA: Південний Судан

en: South Sudanese pound
uk_UA: Південносуданський фунт

en: Southern
uk_UA: Південна

en: Southern Leyte
uk_UA: Південний Лейте

en: Southland
uk_UA: Саутленд

en: Space
uk_UA: Простір

en: Space Upgrade
uk_UA: Розширення простору

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: Spam
uk_UA: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
uk_UA: Спам заблоковано

en: Spam Filtering (by Akismet)
uk_UA: Фільтрація спаму (Akismet)

en: Spam blocked | Spam blocked
uk_UA[0]: Спам заблоковано
uk_UA[1]: Спаму заблоковано
uk_UA[2]: Спаму заблоковано

en: Spam it: %s
uk_UA: Спам: %s

en: Spanish
uk_UA: Іспанська

en: Special
uk_UA: Додатково

en: Special character
uk_UA: Спеціальний символ

en: Specific Countries
uk_UA: Конкретні країни

en: Specific countries
uk_UA: Конкретні країни

en: Specified file failed upload test.
uk_UA: Вказаний файл не пройшов тест завантаження.

en: Specify an OPML URL:
uk_UA: Зазначте OPML URL:

en: Speed
uk_UA: Швидкість

en: Speed up your store and improve your SEO with performance-boosting tools from Jetpack. Learn more
uk_UA: Прискорюйте роботу вашого магазину та покращуйте SEO за допомогою інструментів підвищення продуктивності від Jetpack. Детальніше

en: Spelling - did you enter the right address?
uk_UA: Правопис - ви ввели вірну адресу?

en: Split table cell
uk_UA: Розділити комірку

en: Sport
uk_UA: Спорт

en: Sports
uk_UA: Спорт

en: Sports &amp; Gaming
uk_UA: Спорт та ігри

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Електронна таблиця <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Електронні таблиці <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Електронних таблиць <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
uk_UA: Електронні таблиці

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Srednekolymsk
uk_UA: Срєднєколимск

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі-Ланка

en: Sri Lankan rupee
uk_UA: Шрі-Ланкійська рупія

en: St Barthelemy
uk_UA: Сан-Бартелемі

en: St Helena
uk_UA: Свята Єлена

en: St Johns
uk_UA: Сан Джонс

en: St Kitts
uk_UA: Сан Кіттс

en: St Lucia
uk_UA: Сан Лучіа

en: St Thomas
uk_UA: Сент-Томас

en: St Vincent
uk_UA: Сан Вінсент

en: St. Gallen
uk_UA: Санкт- Галленswitzerland. kgm

en: Staff
uk_UA: Персонал

en: Staff Picks
uk_UA: Вибір персоналу

en: Stage one complete, loading stage 2&hellip;
uk_UA: Перша стадія завершена, завантаження другої стадії&hellip;

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Standard Editor
uk_UA: Стандартний редактор

en: Standard Styles
uk_UA: Стандартні стилі

en: Standard product
uk_UA: Стандартний товар

en: Standard rate
uk_UA: Стандартний тариф

en: Standard rates
uk_UA: Стандартні ставки

en: Standard time begins on: %s.
uk_UA: Стандартний час починається %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
uk_UA: Стандартний час починається: <code>%s</code>.

en: Stanley
uk_UA: Стенлі

en: Star Color
uk_UA: Колір зірки

en: Star Size
uk_UA: Розмір зірки

en: Star ratings should be required, not optional
uk_UA: Зірковий рейтинг повинен бути обов’зковим, а не опціональним

en: Stara Zagora
uk_UA: Стара Загора

en: Start
uk_UA: Почати

en: Start Customizing
uk_UA: Почати налаштування

en: Start Date
uk_UA: Дата початку

en: Start Import
uk_UA: Старт імпортування

en: Start Over
uk_UA: Почати спочатку

en: Start a Blog
uk_UA: Почати блог

en: Start a New Post
uk_UA: Почати новий запис

[ctx: Start a blog with this theme]
en: Start a Blog
uk_UA: Почати блог

en: Start a new site
uk_UA: Створити новий сайт

en: Start a page
uk_UA: Почати сторінку

en: Start accepting payments on your store!
uk_UA: Почніть приймати платежі у своєму магазині!

en: Start again
uk_UA: Почати знову

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
uk_UA: Для початку додайте в магазин перший товар. Ви можете додавати товари вручну, через CSV або імпортувати їх з іншої служби.

en: Start customizing
uk_UA: Почати налаштування

en: Start date of sale price, as GMT.
uk_UA: Дата початку розпродажу, за GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
uk_UA: Дата початку розпродажу, за часовим поясом сайту.

en: Start date of sale price.
uk_UA: Дата початку розпродажу.

en: Start date:
uk_UA: Дата початку:

en: Start import
uk_UA: Старт імпортування

en: Start publishing now.
uk_UA: Почніть оприлюднення зараз.

en: Start selling
uk_UA: Почати продавати

en: Start setup
uk_UA: Почати налаштування

en: Start sharing
uk_UA: Почати публікацію

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
uk_UA: Почніть використовувати нові функції, які поступово впроваджуються, щоб покращити досвід керування магазином.

en: Start with a free plan
uk_UA: Почніть з безкоштовного тарифного плану

en: Start writing or type / to choose a block
uk_UA: Почніть писати або вводити / вибрати блок

en: Start your online clothing store
uk_UA: Запустіть свій магазин одягу

en: Started processing action %s
uk_UA: Початок обробки дії %s

en: Starting Coordinates:
uk_UA: Початкові координати:

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
uk_UA: Запускати веб-сайт про моду цікаво, але вимагає багато сил. У цій статті ми допоможемо вам подолати процес налаштування крок за кроком, навчимо створювати списки товарів та покажемо, як залучити потрібну аудиторію.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
uk_UA[0]: Початок очищення для %d замовлення...
uk_UA[1]: Початок очищення для %d замовлень...
uk_UA[2]: Початок очищення для %d замовлень...

en: State
uk_UA: Штат

en: State / County
uk_UA: Область / Округ

en: State / County or state code
uk_UA: Код штату/округу

en: State / County:
uk_UA: Область / Країна:

en: State / Zone
uk_UA: Штат / Зона

en: State code
uk_UA: Код штату

en: State code.
uk_UA: Код штату.

en: State of the comment.
uk_UA: Стан коментаря.

en: State.
uk_UA: Область.

en: State/County
uk_UA: Область / Округ

en: State/County (optional)
uk_UA: Область/Район (необов'язково)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
uk_UA: Код області/регіону або назва області, району чи провінції.

en: Static page:
uk_UA: Статична сторінка:

en: Statistics
uk_UA: Статистика

en: Stats
uk_UA: Статистика

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
uk_UA: Переглянути в новому вікні

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
uk_UA: Переглянути вміст у новому вікні

en: Stats about coupons.
uk_UA: Статистика по купонах.

en: Stats about orders.
uk_UA: Статистика про замовлення.

en: Stats about product categories.
uk_UA: Статистика про категорії товарів.

en: Stats about product downloads.
uk_UA: Статистика про завантаження товару.

en: Stats about products.
uk_UA: Статистика про товари.

en: Stats about revenue.
uk_UA: Статистика про доходи.

en: Stats about taxes.
uk_UA: Статистика по податках.

en: Stats about variations.
uk_UA: Статистика варіантів.

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View content in a new window
uk_UA: Переглянути вміст у новому вікні

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
uk_UA: Переглянути в новому вікні

en: Stats for just this video: %s
uk_UA: Статистика тільки цього відео: %s

en: Stats for:
uk_UA: Статистика для:

en: Stats off
uk_UA: Вимкнено

[ctx: Stats panel action]
en: Expand or collapse panel
uk_UA: Розгорнути чи згорнути панель

[ctx: Stats panel action]
en: Show or hide panel information
uk_UA: Показувати чи ховати інформацію панелі

en: Stats response could not be decoded.
uk_UA: Відповідь статистики не може бути декодована.

[ctx: Stats: Action to mark an item as spam]
en: Mark as Spam
uk_UA: Позначити як спам

[ctx: Stats: Action to undo marking an item as spam]
en: Mark as Not Spam
uk_UA: Позначити як Не спам

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
uk_UA: Переглянути все

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
uk_UA: Переглянути

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
uk_UA: Статистика за {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
uk_UA: %(percent)d%% переглядів

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
uk_UA: Автор

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
uk_UA: Посилання

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
uk_UA: Кліки

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
uk_UA: Джерело переходу

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
uk_UA: Заголовок

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
uk_UA: Сервіс

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
uk_UA: Пошуковий запит

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
uk_UA: Тема

[ctx: Stats: module row header for videos.]
en: Video
uk_UA: Відео

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
uk_UA: Країна

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
uk_UA: Автори

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
uk_UA: Кліки

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
uk_UA: Країни

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
uk_UA: Записи та сторінки

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
uk_UA: Джерела переходів

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
uk_UA: Пошукові запити

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
uk_UA: Позначки та категорії

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
uk_UA: Відео

en: Status
uk_UA: Статус

en: Status is forbidden.
uk_UA: Статус заборонений.

en: Status of note.
uk_UA: Статус примітки.

en: Status of sidebar.
uk_UA: Статус бічної колонки.

en: Status of template.
uk_UA: Статус шаблону.

en: Status of the marketing channel's product listings.
uk_UA: Статус списків товарів маркетингового каналу.

en: Status of the order.
uk_UA: Статус замовлення.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
uk_UA: Статус платежу, що повертається шлюзом. Один з варіантів: успішно, в очікуванні, збій, помилка.

en: Status of the review.
uk_UA: Статус відгуку.

en: Status report information
uk_UA: Звіт про стан

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
uk_UA: Статуси, які вимагають додаткових дій від імені адміністратора магазину.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
uk_UA: Статуси, які не повинні враховуватися при розрахунку підсумків звіту.

en: Stay signed in
uk_UA: Залишатися в системі

en: Step
uk_UA: Крок

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
uk_UA: Крок %(stepNumber)d із %(stepTotal)d

en: Step %1$d of %2$d
uk_UA: Крок %1$d з %2$d

en: Step %d
uk_UA: Крок %d

en: Step 1 &mdash; Choose your host:
uk_UA: Крок 1 &mdash; Оберіть свій хостинг:

en: Step 1:
uk_UA: Перший крок

en: Step 2 &mdash; Enter your account information:
uk_UA: Крок 2 &mdash; Введіть інформацію свого облікового запису:

en: Step 2:
uk_UA: Другий крок

en: Step 3 &mdash; Confirm the new web address:
uk_UA: Крок 3 &mdash; Підтвердіть нову адресу:

en: Stick Post to Home
uk_UA: Прикріпити запис до домашньої сторінки

en: Stick post to home
uk_UA: Прикріпити запис до домашньої сторінки

en: Stick this post to the front page
uk_UA: Прикріпити цей запис до головної сторінки

en: Stick to Top
uk_UA: Прикріпити до верху

en: Sticky
uk_UA: Липучка

en: Sticky Post
uk_UA: Липучка

en: Stock Keeping Unit
uk_UA: Артикул(SKU)

en: Stock Status
uk_UA: Статус запасів

en: Stock display format
uk_UA: Формат відображення запасів

en: Stock keeping unit, if applicable.
uk_UA: Одиниця зберігання запасів, якщо застосовується.

en: Stock levels increased:
uk_UA: Рівень запасу збільшився:

en: Stock levels reduced:
uk_UA: Рівні запасу зменшився:

en: Stock management
uk_UA: Керування запасами

en: Stock management at product level.
uk_UA: Керування запасами на рівні товарів.

en: Stock management at variation level.
uk_UA: Керування запасами на рівні варіації.

en: Stock management disabled in store settings
uk_UA: Керування запасами вимкнено в налаштуваннях магазину

en: Stock qty
uk_UA: Кількість в запасі

en: Stock quantity
uk_UA: Кількість в запасі

en: Stock quantity.
uk_UA: Кількість в запасі.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
uk_UA: Кількість в запасі. Якщо даний товар має варіацію, то це значення буде використовуватися для контролю залишків всіх варіацій, до тих пір, доки ви не визначите запаси на рівні варіацій.

en: Stock status
uk_UA: Статус запасів

en: Stock status.
uk_UA: Статус запасів.

en: Stock: %d
uk_UA: Наявність: %d

en: Stockholm
uk_UA: Стокгольм

en: Stop All WordPress.com Subscriptions
uk_UA: Зупинити всі підписки WordPress.com

en: Stop Subscription
uk_UA: Зупинити підписку

en: Stop following
uk_UA: Зупинити підписку

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
uk_UA[0]: Встановлено обмеження на %d сек.
uk_UA[1]: Встановлено обмеження на %d сек.
uk_UA[2]: Встановлено обмеження на %d сек.

en: Stopping
uk_UA: Зупинка

en: Storage Space
uk_UA: Дисковий простір

en: Store
uk_UA: Магазин

en: Store Address
uk_UA: Адреса магазину

en: Store Notice
uk_UA: Попередження магазину

en: Store connected successfully.
uk_UA: Магазин успішно підключено.

en: Store details
uk_UA: Відомості про магазин

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
uk_UA: Збої в роботі магазину призводять до втрати прибутку. Відновлення одним натисканням дозволяє швидко повернутися до роботи, якщо щось піде не так.

en: Store email address.
uk_UA: Email магазину.

en: Store management insights
uk_UA: Інформація про керування магазином

en: Store monitoring
uk_UA: Моніторинг магазину

en: Store notice
uk_UA: Повідомлення магазину

en: Store setup
uk_UA: Налаштування магазину

en: Store stats
uk_UA: Статистика магазину

en: Store uploads in this folder
uk_UA: Зберігати завантажені файли в наступній теці

en: Store-wide threshold (%d)
uk_UA: Поріг для всього магазину (%d)

en: Storefront Theme
uk_UA: Тема Storefront

en: Storefront icon
uk_UA: Іконка магазину

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
uk_UA: Storefront - це не тільки інтуїтивна, гнучка і <strong>безкоштовна</strong> тема WordPress, глибоко інтегрована з WooCommerce, а також безліччю популярних клієнто-орієнтовних розширень.

en: Streams
uk_UA: Потоки

en: Street address
uk_UA: Назва вулиці

en: Strength indicator
uk_UA: Сила паролю

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
uk_UA: Суворо: тихо відхиляти найгірший спам.

en: Strictness
uk_UA: Режим

en: Strikethrough
uk_UA: Перекреслений

en: String based identifier for the term.
uk_UA: Рядковий ідентифікатор значення.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
uk_UA: Процесори рядків мають бути масивом дійсних зворотних викликів.

en: Stripe email address
uk_UA: Stripe e-mail

en: Stripe email address:
uk_UA: Stripe e-mail:

en: Strășeni
uk_UA: Страшени

en: Style
uk_UA: Стиль

en: Style Editor
uk_UA: Редактор стилів

en: Style Name
uk_UA: Назва стилю

en: Style Variations
uk_UA: Різновиди стилю

en: Style could not be created
uk_UA: Стиль не може бути створений

en: Style could not be updated
uk_UA: Стиль не може бути оновлений

en: Style:
uk_UA: Стиль:

en: Styles
uk_UA: Стилі

en: Stylesheet is missing.
uk_UA: Відсутній файл стилів.

en: Stylesheet is not readable.
uk_UA: Файл стилю не вдалось завантажити.

en: Stylesheet saved.
uk_UA: Іконку збережено.

en: Sub-directory Installation
uk_UA: Встановлення в піддиректорію

en: Sub-domain Installation
uk_UA: Встановлення на піддомен

en: Subcategories
uk_UA: Підкатегорії

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Subject (paid)
uk_UA: Тема листа (оплачено)

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Submit Comment
uk_UA: Відправити коментар

en: Submit Reply
uk_UA: Відправити відповідь

en: Submit Search
uk_UA: Відправити пошук

en: Submit for Review
uk_UA: Відправити на узгодження

en: Submitted on
uk_UA: Відправлено

en: Submitted on %s
uk_UA: Відправлено: %s

en: Submitted on: %s
uk_UA: Відправлено %s

en: Submitting
uk_UA: Відправлення

en: Submitting Comment%s
uk_UA: Відправлення коментаря%s

en: Submitting…
uk_UA: Відправлення…

en: Subscribe
uk_UA: Підписатись

en: Subscribe to %s
uk_UA: Підписатися на %s

en: Subscribe to <strong>%s</strong>!
uk_UA: Підписатися на <strong>%s</strong>!

en: Subscribe to topic
uk_UA: Підписатися на тему

en: Subscribed!
uk_UA: Підписалися!

en: Subscriber
uk_UA: Учасник

en: Subscribers
uk_UA: Підписники

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
uk_UA: Учасники можуть читати коментарі, коментувати, отримувати розсилки і т.д., але створювати вміст сайту не можуть.

en: Subscript
uk_UA: Нижній індекс

en: Subscription
uk_UA: Підписка

en: Subscription Details
uk_UA: Деталі підписки

en: Subscription Due
uk_UA: Оплата підписки

en: Subscription Management
uk_UA: Керування підписками

en: Subscription Options
uk_UA: Параметри підписки

en: Subscription Stopped
uk_UA: Підписка зупинена

en: Subscription Type
uk_UA: Тип підписки

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
uk_UA: Підписку на %1$s  успішно вимкнено. Ви більше не отримуватиме оновлення для цього товару. <a href="%2$s">Натисніть тут</a>, якщо ви хочете дезактивувати плагін.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
uk_UA: Підписка на %s була деактивована успішно. Ви більше не отримуватиме оновлення для цього товару.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
uk_UA: Передплата незабаром <strong>закінчиться</strong>.

en: Subscription management
uk_UA: Керування підписками

en: Subscription not found
uk_UA: Підписка не знайдена

en: Subscription type
uk_UA: Тип підписки

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
uk_UA: Підписка: недоступна - %1$d з %2$d вже використовується

en: Subscription: Unlimited
uk_UA: Підписка: Необмежена

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
uk_UA: Підписка: доступно %1$d сайтів з %2$d

en: Subscriptions
uk_UA: Підписки

en: Subscriptions delivery
uk_UA: Доставка підписок

en: Subscriptions.
uk_UA: Підписки

en: Subtitles
uk_UA: Субтитри

en: Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок

en: Subtotal of the order.
uk_UA: Проміжний підсумок замовлення.

en: Subtotal:
uk_UA: Разом:

en: Suburb
uk_UA: Передмістя

en: Success!
uk_UA: Вітаємо!

en: Success! %s has been successfully added.
uk_UA: %s успішно додано.

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
uk_UA: Вітаємо! Тепер потрібно підтвердити Вашу підписку. Будь ласка, зайдіть у свою поштову скриньку, відкрийте електронного листа, якого ми Вам надіслали, й натисніть "Підтвердити підписку".

en: Successfully canceled action: %s
uk_UA: Успішно скасовано дію: %s

en: Successfully disabled Two-Step Authentication.
uk_UA: Успішно вимкнено двокрокову автентифікацію.

en: Successfully enabled Two-Step Authentication.
uk_UA: Успішно увімкнено двокрокову автентифікацію.

en: Successfully executed action: %s
uk_UA: Успішно виконана дія: %s

en: Successfully processed change for action: %s
uk_UA: Успішно обробили зміни для дії: %s

en: Successfully re-threaded %s comments.
uk_UA: Успішно змінено стільки коментарів: %s.

en: Suceava
uk_UA: Сучава

en: Suchitepéquez
uk_UA: Сучітепекес

en: Sucre
uk_UA: Сукре

en: Sucumbíos
uk_UA: Сукумбіос

en: Sud Sardegna
uk_UA: Суд Сардинія

en: Sudan
uk_UA: Судан

en: Sudanese pound
uk_UA: Суданський фунт

en: Suez
uk_UA: Суец

en: Suggested embed #%d
uk_UA: Пропонована вставка #%d

en: Suggested height is %s.
uk_UA: Рекомендована висота %s.

en: Suggested image #%d
uk_UA: Пропоноване зображення #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
uk_UA: Пропонований розмір зображення: %1$s на %2$s пікселів.

en: Suggested media
uk_UA: Пропоноване медіа

en: Suggested text:
uk_UA: Пропонований текст:

en: Suggested width is %s.
uk_UA: Рекомендована ширина %s.

en: Suggestion ID.
uk_UA: ID пропозиції.

en: Suggestion description.
uk_UA: Опис пропозиції.

en: Suggestion visibility.
uk_UA: Видимість пропозицій.

en: Suggestions
uk_UA: Пропозиції

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
uk_UA: Suhosin є передовою системою захисту PHP. Він був розроблений для захисту серверів, з одного боку, відносно ряду добре відомих проблем в PHP-додатках, а з іншого боку, від потенційних вразливостей, невідомих у цих додатках, або самого ядра PHP. Якщо Suhosin включено на вашому сервері, можливо, потрібна бути налаштована збільшена межа дозволених даних.

en: Sukhothai
uk_UA: Сукотай

en: Sulawesi Barat
uk_UA: Західне Сулавесі

en: Sulawesi Selatan
uk_UA: Південне Сулавесі

en: Sulawesi Tengah
uk_UA: Центральне Сулавесі

en: Sulawesi Tenggara
uk_UA: Південно-Східне Сулавесі

en: Sulawesi Utara
uk_UA: Північне Сулавесі

en: Sultan Kudarat
uk_UA: Султан-Кударат

en: Sulu
uk_UA: Сулу

en: Sum of all taxes.
uk_UA: Сума всіх податків.

en: Sum of line item taxes only.
uk_UA: Тільки сума податків позиції.

en: Sumatera Barat
uk_UA: Західна Суматра

en: Sumatera Selatan
uk_UA: Південна Суматра

en: Sumatera Utara
uk_UA: Північна Суматра

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
uk_UA: Опишіть цей товар за допомогою 1–2 коротких речень. Цей опис відображатиметься у верхній частині сторінки.

en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

en: Sumshchyna
uk_UA: Сумська область

en: Sumy Oblast
uk_UA: Сумська область

en: Sun
uk_UA: Нд

en: Sunamganj
uk_UA: Сунамгандж

en: Sunday
uk_UA: Неділя

[ctx: Sunday initial]
en: S
uk_UA: Нд

en: Sunset
uk_UA: Захід сонця

en: Supercharge your blog in one step:
uk_UA: Покращити свій блог за один крок:

en: Supercharge your site
uk_UA: Покращити свій сайт

en: Superscript
uk_UA: Верхній індекс

en: Suphan Buri
uk_UA: Супан Бурі

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support Secondary Widget Area
uk_UA: Підтримка другорядної області віджетів

en: Support documentation
uk_UA: Довідкова документація

en: Support for this theme
uk_UA: Підтримка цієї теми

en: Support forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Support options updated.
uk_UA: Параметри підтримки оновлені.

[ctx: Support page for this theme]
en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Supported features for this payment gateway.
uk_UA: Підтримувані функції для цього платіжного шлюзу.

en: Supported post types
uk_UA: Підтримувані типи публікацій

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
uk_UA: Підтримуються наступні заповнювачі: <code>[qty]</code> = кількість одиниць, <code>[cost]</code> = ціна одиниць, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Процентна комісія.

en: Surat Thani
uk_UA: Сурат Тані

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
uk_UA: Звичайно, повноцінний імідж може бути досить великим. Але іноді образ це коштує.

en: Surigao del Norte
uk_UA: Північний Сурігао

en: Surigao del Sur
uk_UA: Південний Сурігао

en: Surin
uk_UA: Сурін

en: Suriname
uk_UA: Суринам

en: Surinamese dollar
uk_UA: Суринамський долар

en: Suspended
uk_UA: Підписка заморожена

en: Sustainable Dyes
uk_UA: Стійкі барвники

en: Svalbard and Jan Mayen
uk_UA: Свальбард і Ян-Маєн

en: Swahili
uk_UA: Суахілі

en: Swazi lilangeni
uk_UA: Свазилендський лілангені

en: Swaziland
uk_UA: Свазіленд

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Swedish
uk_UA: Шведська

en: Swedish krona
uk_UA: Шведська крона

en: Sweet Danish
uk_UA: Свіжі булочки

en: Sweet Organic Lemons
uk_UA: Солодкі органічні лимони

en: Swift Current
uk_UA: Свіфт-Каррент

en: Swiss franc
uk_UA: Швейцарський франк

en: Switch
uk_UA: Перемикач

en: Switch Site
uk_UA: Змінити сайт

en: Switch account
uk_UA: Змінити обліковий запис

en: Switch to using the orders table as the authoritative data store for orders when sync finishes
uk_UA: Після завершення синхронізації перейдіть до використання таблиці замовлень як надійного сховища даних для замовлень

en: Switch to using the posts table as the authoritative data store for orders when sync finishes
uk_UA: Після завершення синхронізації перейдіть до використання таблиці записів як надійного сховища даних для замовлень

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Sydney
uk_UA: Сідней

en: Sylhet
uk_UA: Сілет

en: Sync %s pending order | Sync %s pending orders
uk_UA[0]: Синхронізувати %s відкладене замовлення
uk_UA[1]: Синхронізувати %s відкладених замовлень
uk_UA[2]: Синхронізувати %s відкладених замовлень

en: Sync Settings:
uk_UA: Налаштування синхронізації:

en: Sync Status:
uk_UA: Статус синхронізації:

en: Sync completed.
uk_UA: Синхронізацію завершено.

en: Sync could not be disabled.
uk_UA: Неможливо вимкнути синхронізацію.

en: Sync disabled.
uk_UA: Синхронізацію вимкнено.

en: Sync enabled.
uk_UA: Синхронізацію увімкнено.

en: Sync is already disabled.
uk_UA: Синхронізацію вже вимкнено.

en: Sync is already enabled.
uk_UA: Синхронізація вже увімкнена.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
uk_UA: Синхронізуйте дані вашого веб-сайту, такі як контакти, товари та замовлення, з CRM Salesforce за допомогою інтеграції Salesforce для WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
uk_UA: Синхронізація схвалених каталогів завантаження товарів вже виконується.

en: Synchronize approved download directories
uk_UA: Синхронізувати схвалені каталоги завантажень

en: Syndicate this content
uk_UA: Підпишіться на RSS канал

en: Syndication feeds show the most recent
uk_UA: Канали новин показують останні

en: Syntax Highlighting
uk_UA: Виділення синтаксису

en: Syowa
uk_UA: Сева

en: Syria
uk_UA: Сирія

en: Syrian Arab Republic
uk_UA: Сирія

en: Syrian pound
uk_UA: Сирійський фунт

en: System status
uk_UA: Стан системи

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
uk_UA: Саболч-Сатмар-Береґ

en: Sánchez Ramírez
uk_UA: Санчес-Рамірес

en: São Paulo
uk_UA: Сан-Паулу

en: Sédhiou
uk_UA: Седіу

en: Sétif
uk_UA: Сетіф

en: Sîngerei
uk_UA: Синжерея

en: Sălaj
uk_UA: Селаж

en: TEST RESULTS:
uk_UA: РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТІВ:

[ctx: Tab title]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
uk_UA: Оглянути популярне

[ctx: Tab title]
en: By Location
uk_UA: По розташуванню

[ctx: Tab title]
en: By User
uk_UA: Від користувача

[ctx: Tab title]
en: To User
uk_UA: До користувача

[ctx: Tab title]
en: With Tag
uk_UA: З позначкою

en: Tabasco
uk_UA: Табаско

en: Table cell display.
uk_UA: Відображення комірки таблиці.

en: Table cell properties
uk_UA: Властивості комірки

en: Table cell value.
uk_UA: Значення комірки таблиці.

en: Table column header.
uk_UA: Заголовок колонки таблиці.

en: Table does not exist
uk_UA: Таблиця не існує

en: Table headers.
uk_UA: Заголовки таблиці.

en: Table of Contents
uk_UA: Зміст

en: Table ordered by Author.
uk_UA: Таблиця впорядкована за автором.

en: Table ordered by Comment Author.
uk_UA: Таблиця впорядкована за автором коментаря.

en: Table ordered by Comments.
uk_UA: Таблиця впорядкована за коментарями.

en: Table ordered by Date.
uk_UA: Таблиця впорядкована за датою.

en: Table ordered by Description.
uk_UA: Таблиця впорядкована за описом.

en: Table ordered by E-mail.
uk_UA: Таблиця впорядкована за e-mail.

en: Table ordered by File Name.
uk_UA: Таблиця впорядкована за назвою файлу.

en: Table ordered by Last Updated.
uk_UA: Таблиця впорядкована за останнім оновленням.

en: Table ordered by Links.
uk_UA: Таблиця впорядкована за посиланнями.

en: Table ordered by Name.
uk_UA: Таблиця впорядкована за назвою чи ім'ям.

en: Table ordered by Posts Count.
uk_UA: Таблиця впорядкована за кількістю записів.

en: Table ordered by Rating.
uk_UA: Таблиця впорядкована за рейтингом.

en: Table ordered by Site Domain Name.
uk_UA: Таблиця впорядкована за доменним ім’ям сайту.

en: Table ordered by Site Path.
uk_UA: Таблиця впорядкована за шляхом до сайту.

en: Table ordered by Site Registered Date.
uk_UA: Таблиця впорядкована за датою реєстрації сайту.

en: Table ordered by Slug.
uk_UA: Таблиця впорядкована за частиною посилання.

en: Table ordered by Theme Name.
uk_UA: Таблиця впорядкована за назвою теми.

en: Table ordered by Title.
uk_UA: Таблиця впорядкована за заголовком.

en: Table ordered by URL.
uk_UA: Таблиця впорядкована за URL.

en: Table ordered by User Registered Date.
uk_UA: Таблиця впорядкована за датою реєстрації користувача.

en: Table ordered by Username.
uk_UA: Таблиця впорядкована за ім'ям користувача.

en: Table ordered by Visibility.
uk_UA: Таблиця впорядкована за видимістю.

en: Table ordered hierarchically.
uk_UA: Таблиця впорядкована в ієрархічному порядку.

en: Table properties
uk_UA: Властивості таблиці

en: Table row properties
uk_UA: Властивості рядка таблиці

en: Table rows.
uk_UA: Рядки таблиці.

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Tabora
uk_UA: Табора

en: Tacna
uk_UA: Такна

en: Tacuarembó
uk_UA: Такуарембо

en: Tag
uk_UA: Позначка

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
uk_UA: Теґу #%s  не існує!

en: Tag Cloud
uk_UA: Хмаринка позначок

en: Tag ID
uk_UA: ID позначки

en: Tag ID.
uk_UA: Ідентифікатор позначки.

en: Tag added to all posts in this category.
uk_UA: Теґ додано до всіх публікацій в даній категорії.

en: Tag added.
uk_UA: Позначка додана.

en: Tag deleted.
uk_UA: Позначка видалена.

en: Tag link
uk_UA: Посилання позначки

en: Tag name
uk_UA: Назва теґу

en: Tag name.
uk_UA: Назва позначки.

en: Tag not added.
uk_UA: Позначка не додана.

en: Tag not found
uk_UA: Теґ не знайдено

en: Tag not updated.
uk_UA: Позначка не оновлена.

en: Tag or category
uk_UA: Позначка чи категорія

en: Tag slug
uk_UA: Слаґ позначки

en: Tag slug.
uk_UA: Слаґ позначки.

en: Tag updated.
uk_UA: Позначка оновлена.

en: Tag your posts with a location, and get found by readers who love the same spot:
uk_UA: Зазначайте розміщення своїх записів, і користувачі, які люблять це місце, зможуть їх знайти:

en: Tag: | Tags:
uk_UA[0]: Позначка:
uk_UA[1]: Позначки:
uk_UA[2]: Позначок:

en: Tag: %s
uk_UA: Мітки: %s

en: Tagalog
uk_UA: Тагалог

en: Tagged
uk_UA: Позначено

en: Tagged:
uk_UA: Позначено:

en: Tagline
uk_UA: Ключова фраза

en: Tagline (optional)
uk_UA: Ключова фраза (необов’язково)

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Tags & Categories
uk_UA: Позначки та категорії

en: Tags (comma separated)
uk_UA: Позначки (розділені комами)

en: Tags (space separated)
uk_UA: Позначки (розділені пробілом)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
uk_UA: Позначки можна вибірково перетворювати в категорії, використовуючи <a href="%s">перетворювач позначок на категорії</a>.

en: Tags deleted.
uk_UA: Позначки видалені.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
uk_UA: Позначки для стилів і можливостей теми.

en: Tags list
uk_UA: Список позначок

en: Tags list navigation
uk_UA: Навігація по списку позначок

en: Tags to Categories
uk_UA: Позначки в категорії

en: Tags totals.
uk_UA: Всього Тегів.

en: Tags:
uk_UA: Позначки:

en: Tags:
uk_UA: Позначки:

en: Tags: %1$s
uk_UA: Позначки: %1$s

en: Tags: %s
uk_UA: Позначки: %s

en: Tahiti
uk_UA: Таїті

en: Taipei
uk_UA: Тайбей

en: Taita-Taveta
uk_UA: Таїта-Тавета

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Tajikistani somoni
uk_UA: Таджицький сомоні

en: Tak
uk_UA: Так

en: Take Our Survey
uk_UA: Пройти наше опитування

en: Take WordPress with you.
uk_UA: Візьміть WordPress із собою.

en: Take a look at some useful shipping strategies.
uk_UA: Перегляньте корисні стратегії для доставки.

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
uk_UA[0]: Зверніть увагу на <strong>%1$d елемент</strong> на екрані <a href="%2$s">Стану здоров'я сайту</a>.
uk_UA[1]: Зверніть увагу на <strong>%1$d елементи</strong> на екрані <a href="%2$s">Стану здоров'я сайту</a>.
uk_UA[2]: Зверніть увагу на <strong>%1$d елементів</strong> на екрані <a href="%2$s">Стану здоров'я сайту</a>.

en: Take it to the next level
uk_UA: Перейти до наступного рівня

en: Take our Survey!
uk_UA: Пройдіть наше опитування!

en: Take over
uk_UA: Перехопити

en: Take payments in cash upon delivery.
uk_UA: Приймайте платежі готівкою після доставки.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
uk_UA: Приймайте платежі особисто через BACS. Найчастіше називають прямим банком / банківським переказом

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
uk_UA: Приймайте платежі особисто через чеки. Цей автономний шлюз також може бути корисним для тестування покупок.

en: Take payments via bank transfer.
uk_UA: Приймайте платежі за допомогою банківського переказу.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
uk_UA: Приймайте платежі в зручній для вас системі - вам доступно більше 100 платіжних шлюзів для WooCommerce.

en: Take your blog to incredible heights with a <a href="%s">premium theme</a>.
uk_UA: Підійміть свій блог до небувалих висот за допомогою <a href="%s">преміум теми</a>.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
uk_UA: Зверніться в технічну підтримку хостингу для включення OpenSSL в PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
uk_UA: Зверніться в технічну підтримку хостингу для забезпечення підтримки HTTPS на вашому сайті.

en: Tallinn
uk_UA: Таллін

en: Tamanghasset
uk_UA: Таманрассет

en: Tamaulipas
uk_UA: Тамауліпас

en: Tambacounda
uk_UA: Тамбакунда

en: Tamil Nadu
uk_UA: Таміл-Наду

en: Tan
uk_UA: Жовто-коричневий

en: Tana River
uk_UA: Тана Рівер

en: Tanga
uk_UA: Танга

en: Tangail
uk_UA: Тангайл

en: Tanzania
uk_UA: Танзанія

en: Tanzania, United Republic of
uk_UA: Танзанія

en: Tanzanian shilling
uk_UA: Танзанійський шилінг

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
uk_UA: &laquo;Тапніть&raquo; або наведіть курсор на будь-яку тему, потім натисніть кнопку &laquo;Переглянути&raquo;, щоб переглянути цю тему і змінити її налаштування в окремому повноекранному вікні. Кнопку &laquo;Переглянути&raquo; також можна знайти в нижній частині вікна інформації про тему. Таким чином можна переглянути і налаштувати будь-яку з встановлених тем.

en: Taraba
uk_UA: Тараба

en: Taraclia
uk_UA: Тараклія

en: Taranaki
uk_UA: Таранакі

en: Taranto
uk_UA: Таранто

en: Tarapacá
uk_UA: Тарапака

en: Tarawa
uk_UA: Тарава

en: Target
uk_UA: Мета

en: Targovishte
uk_UA: Тирговиште

en: Tarija
uk_UA: Таріха

en: Tarlac
uk_UA: Тарлак

en: Tarragona
uk_UA: Таррагона

en: Tashkent
uk_UA: Ташкент

en: Task List
uk_UA: Список задач

en: Task is not a subclass of `Task`
uk_UA: Завдання не є підкласом `Завдання`

en: Task list ID already exists
uk_UA: ID переліку завдань вже існує

en: Task list ID does not exist
uk_UA: ID переліку завдань не існує

en: Tasman
uk_UA: Тасман

en: Tasmania
uk_UA: Тасманія

en: Tawi-Tawi
uk_UA: Таві-Таві

en: Tax
uk_UA: Податок

en: Tax amount
uk_UA: Сума податку

en: Tax class
uk_UA: Клас податку

en: Tax class already exists
uk_UA: Клас податку вже існує

en: Tax class name.
uk_UA: Назва класу податку.

en: Tax class of fee.
uk_UA: Податковий клас збору.

en: Tax class of product.
uk_UA: Податковий клас товару.

en: Tax class requires a valid name
uk_UA: Податковий клас потребує коректної назви

en: Tax class slug already exists
uk_UA: Слаґ податкового класу вже існує

en: Tax class slug is invalid
uk_UA: Слаґ податкового класу недійсний

en: Tax class.
uk_UA: Клас податку.

en: Tax code
uk_UA: Податковий код

en: Tax lines data.
uk_UA: Дані податків.

en: Tax name
uk_UA: Назва податку

en: Tax options
uk_UA: Опції податків

en: Tax priority.
uk_UA: Пріоритет податку.

en: Tax rate ID.
uk_UA: Ідентифікатор податкового збору.

en: Tax rate ID: %s
uk_UA: Ідентифікатор ставки податку: %s

en: Tax rate code.
uk_UA: Код податкової ставки.

en: Tax rate label.
uk_UA: Позначка податкової ставки.

en: Tax rate name.
uk_UA: Назва податкової ставки.

en: Tax rate.
uk_UA: Податкова ставка.

en: Tax rates successfully deleted
uk_UA: Податкові ставки успішно видалено

en: Tax status
uk_UA: Статус податку

[ctx: Tax status]
en: None
uk_UA: Немає

en: Tax status of fee.
uk_UA: Податковий статус збору.

en: Tax status.
uk_UA: Статус податку.

en: Tax subtotal.
uk_UA: Проміжний підсумок податків.

en: Tax total (not including shipping taxes).
uk_UA: Підсумок податків (не включаючи податки на доставку).

en: Tax total.
uk_UA: Підсумок податків.

en: Taxable
uk_UA: Оподатковуваний

en: Taxes
uk_UA: Податки

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Податки, які застосовуються до цього тарифу доставки з використанням найменшої одиниці валюти.

en: Taxes by code
uk_UA: Податки за кодом

en: Taxes by date
uk_UA: Податки за датою

en: Taxes detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про податки.

en: Taxes do not support trashing.
uk_UA: Податки не можна видалити в смітник.

en: Taxonomies associated with post type.
uk_UA: Таксономії асоційовані з типом запису.

en: Taxonomies: Product types
uk_UA: Таксономії: Типи товарів

en: Taxonomies: Product visibility
uk_UA: Таксономії: видимість товару

en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

en: Taxonomy does not exist.
uk_UA: Таксономія не існує.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
uk_UA: Тип товару

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
uk_UA: Видимість товару

en: Taxonomy name.
uk_UA: Назва таксономії.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
uk_UA: Довжина імені таксономії повинна становити від 1 до 32 символів.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
uk_UA: Групи таксономії для статусів товару/замовлень.

en: Taxonomy:
uk_UA: Таксономія:

en: Tbilisi
uk_UA: Тбілісі

en: Technology
uk_UA: Технології

en: Tegucigalpa
uk_UA: Тегусігальпа

en: Tehran
uk_UA: Тегеран

en: Tehran (تهران)
uk_UA: Тегеран (تهران)

en: Tekirdağ
uk_UA: Текірдаг

en: Tel Aviv
uk_UA: Тель-Авів

en: Telangana
uk_UA: Телангана

en: Telenești
uk_UA: Теленешти

en: Teleorman
uk_UA: Телерман

en: Tell City
uk_UA: Тел Сіті

en: Tell us a bit about your store
uk_UA: Розкажіть нам трохи про свій магазин

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Template Editing
uk_UA: Редагування шаблонів

en: Template Part Area
uk_UA: Область частини шаблону

en: Template Part Areas
uk_UA: Області частини шаблону

en: Template Parts
uk_UA: Частини шаблону

en: Template archives
uk_UA: Архіви шаблонів

en: Template cache cleared.
uk_UA: Кеш шаблону очищено.

en: Template file copied to theme.
uk_UA: Файл шаблону скопійовано до теми.

en: Template file deleted from theme.
uk_UA: Файл шаблону видалено з теми.

en: Template for %s
uk_UA: Шаблон для %s

en: Template for the product variation form
uk_UA: Шаблон форми варіації товару

en: Template for the simple product form
uk_UA: Шаблон для простої форми товару

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
uk_UA: Шаблон відсутній. Окремі теми повинні мати шаблонний файл %1$s або %2$s. <a href="%3$s">Теми-нащадки</a> повинні мати заголовок %4$s у таблиці стилів %5$s.

[ctx: Template name]
en: All Archives
uk_UA: Усі архіви

[ctx: Template name]
en: Author Archives
uk_UA: Архіви автора

[ctx: Template name]
en: Cart
uk_UA: Кошик

[ctx: Template name]
en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
uk_UA: Заголовок оформлення замовлення

[ctx: Template name]
en: Date Archives
uk_UA: Архіви дат

[ctx: Template name]
en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

[ctx: Template name]
en: Index
uk_UA: Індекс

[ctx: Template name]
en: Mini Cart
uk_UA: Міні кошик

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
uk_UA: Міні-кошик

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
uk_UA: Підтвердження замовлення

[ctx: Template name]
en: Page: 404
uk_UA: Сторінка: 404

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
uk_UA: Сторінка: Кошик

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
uk_UA: Сторінка: Оформлення замовлення

[ctx: Template name]
en: Pages
uk_UA: Сторінки

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
uk_UA: Каталог товарів

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
uk_UA: Результати пошуку товару

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
uk_UA: Товари за атрибутом

[ctx: Template name]
en: Products by Category
uk_UA: Товари за категорією

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
uk_UA: Товари за позначкою

[ctx: Template name]
en: Search Results
uk_UA: Результати пошуку

[ctx: Template name]
en: Single Posts
uk_UA: Окремі записи

[ctx: Template name]
en: Single Product
uk_UA: Окремий товар

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
uk_UA: Архіви позначок

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

en: Template overrides.
uk_UA: Перевизначення шаблону.

en: Template part archives
uk_UA: Архіви частин шаблонів

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
uk_UA: Частина шаблону видалена або недоступна: %s

en: Template parts list
uk_UA: Перелік частин шаблону

en: Template parts list navigation
uk_UA: Навігація по переліку частин шаблонів

en: Template parts to include in your templates.
uk_UA: Частини шаблонів, які слід включити у ваші шаблони.

en: Template used to display the Mini Cart drawer.
uk_UA: Шаблон, який використовується для відображення панелі міні-кошика.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
uk_UA: Шаблон, який використовується для відображення панелі міні-кошика.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
uk_UA: Шаблон, який використовується для відображення спрощеного заголовка оформлення замовлення.

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Templates based on theme files can't be removed.
uk_UA: Шаблони на основі файлів тем не можуть бути видалені.

en: Templates list
uk_UA: Список шаблонів

en: Templates list navigation
uk_UA: Навігація по списку шаблонів

en: Templates to include in your theme.
uk_UA: Шаблони для включення до вашої теми.

en: Temporarily disabled.
uk_UA: Тимчасово вимкнено.

en: Tennessee
uk_UA: Теннессі

en: Teramo
uk_UA: Терамо

en: Terengganu
uk_UA: Теренггану

en: Term ID
uk_UA: Ідентифікатор значення

en: Term ID List
uk_UA: Перелік ID елементів

en: Term ID Taxonomy Query
uk_UA: Запит ID елементів таксономії

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
uk_UA: Ідентифікатор групи спільний для декількох таксономій

en: Term IDs.
uk_UA: ID елементів.

en: Term counts
uk_UA: Лічильники значень

en: Term description.
uk_UA: Опис значення.

en: Term does not exist.
uk_UA: Елемент не існує.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
uk_UA: Мета дані не можуть бути додані до груп, які спільні для декількох таксономій.

en: Term name.
uk_UA: Назва значення.

en: Term not found
uk_UA: Термін не знайдено

en: Terms
uk_UA: Значення

en: Terms and Conditions Page
uk_UA: Сторінка Загальні положення та умови

en: Terms and conditions
uk_UA: Правила та Умови

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Групи не можна перемістити до кошика. Встановіть '%s' щоби видалити.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
uk_UA: Групи в таксономії видимості товару.

en: Terms of Service
uk_UA: Умови використання

en: Terms successfully recounted
uk_UA: Значення успішно перераховано

en: Terni
uk_UA: Терні

en: Ternopil Oblast
uk_UA: Тернопільська область

en: Ternopilshchyna
uk_UA: Тернопільська область

en: Teruel
uk_UA: Теруель

en: Test checkout
uk_UA: Перевірити оформлення замовлення

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
uk_UA: Перевірте сумісність вашого сайту з Jetpack.

en: Tested up to WooCommerce version
uk_UA: Тестовано до версії WooCommerce

en: Testimonial
uk_UA: Рекомендація

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Чернетку рекомендації оновлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
uk_UA: Сторінки рекомендацій відображають не більше %1$s рекомендацій

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію оприлюднено. <a href="%s">Переглянути рекомендацію</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
uk_UA: Рекомендація відновлена до редакції від %s

en: Testimonial saved.
uk_UA: Рекомендацію збережено.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію відкладено до: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
uk_UA: Рекомендацію відправлено. <a target="_blank" href="%s">Попередній перегляд рекомендації</a>

en: Testimonial updated.
uk_UA: Рекомендація оновлена.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
uk_UA: Рекомендація оновлена. <a href="%s">Переглянути рекомендацію</a>

en: Testimonials
uk_UA: Рекомендації

en: Testing connection for %s
uk_UA: Тестування з'єднання для %s

en: Tete
uk_UA: Тете

en: Texas
uk_UA: Техас

en: Text
uk_UA: Текст

en: Text & Image Links
uk_UA: Посилання тексту та зображення

en: Text &amp; Headings
uk_UA: Текст та заголовки

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Text Direction
uk_UA: Напрям тексту

en: Text Link
uk_UA: Текстове посилання

en: Text List
uk_UA: Текстовий список

en: Text background color:
uk_UA: Колір фону для текстів:

en: Text color
uk_UA: Колір тексту

[ctx: Text displayed when there is no information]
en: None
uk_UA: Нема інформації

en: Text only
uk_UA: Тільки текст

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
uk_UA: Ім’я

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: Text to appear below the main email content.
uk_UA: Текст, який відображатиметься під основним вмістом електронної пошти.

en: Text to display
uk_UA: Відображуваний текст

en: Textarea
uk_UA: Текстова область

en: Thai
uk_UA: Тайська

en: Thai baht
uk_UA: Тайський бахт

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Thakurgaon
uk_UA: Тхакургаон

en: Thank You
uk_UA: Дякуємо

en: Thank you
uk_UA: Спасибі!

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
uk_UA: Дякуємо за творчість з <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
uk_UA: Дякуємо за використання %s, кращий спосіб вести блог.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
uk_UA: Спасибі за торгівлю з WooCommerce.

en: Thank you for signing up with WordPress.com
uk_UA: Дякуємо вам за реєстрацію на WordPress.com

en: Thank you for using %s to secure your site. We are proud to be part of your business.
uk_UA: Дякуємо за використання %s для підвищення безпеки вашого сайту. Ми горді бути частиною вашого бізнесу.

en: Thank you for using %s!
uk_UA: Дякуємо за використання %s!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
uk_UA: Дякуємо за роботу в мережі &laquo;%s&raquo;, ваш сайт видалений. Щасливої ​​дороги і до зустрічі!

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site
uk_UA: Дякуємо вам за використання Akismet та Vaultpress для безпеки вашого сайту

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
uk_UA: Дякуємо за використання "Akismet" та "Vaultpress" для безпеки вашого сайту.

en: Thank you for voting!
uk_UA: Дякуємо за голосування!

en: Thank you for your feedback!
uk_UA: Дякуємо за ваш відгук!

en: Thank you for your order
uk_UA: Щиро дякуємо за ваше замовлення

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
uk_UA: Дякуємо за оплату. Ваша транзакція завершена. Квитанція про оплату відправлена ​​на вашу електронну пошту. Увійдіть в обліковий запис PayPal, щоб переглянути деталі платежу.

en: Thank you for your purchase!
uk_UA: Дякуємо за покупку!

en: Thank you for your submission!
uk_UA: Дякуємо Вам за ваше повідомлення!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
uk_UA: Дякуємо. Будь ласка, перевірте вашу електронну поштову скриньку на наявність посилання для підтвердження вашої дії. Ваш сайт не буде видалено, поки ви не натиснете на це посилання.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
uk_UA: Дякуємо. Ваше замовлення виконано.

en: Thank you. Your order has been received.
uk_UA: Дякуємо. Ваше замовлення було отримано.

en: Thanks :)
uk_UA: Дякую :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
uk_UA: Дякуємо, що підтвердили ваш запит на видалення.

en: Thanks for confirming your export request.
uk_UA: Дякуємо, що підтвердили ваш запит на експорт даних.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
uk_UA: Дякуємо, що створили обліковий запис на %1$s. Ваше ім'я користувача %2$s. Ви можете отримати доступ до свого облікового запису, щоб переглянути замовлення, змінити свій пароль і багато іншого на: %3$s

en: Thanks for flying with %1$s %2$s
uk_UA: Дякуємо за використання %1$s %2$s

en: Thanks for flying with %s
uk_UA: Дякуємо за використання %s

en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
uk_UA: Дякуємо за використання Jetpack у %d р.

en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
uk_UA: Дякуємо за використання WordPress.com у %d р.

en: Thanks for flying with WordPress.com!
uk_UA: Дякуємо за використання WordPress.com!

en: Thanks for flying with http://WordPress.com
uk_UA: Дякуємо за використання http://WordPress.com

en: Thanks for reading.
uk_UA: Дякую за читання.

en: Thanks for shopping with us
uk_UA: Дякуємо за покупки з нами

en: Thanks for shopping with us.
uk_UA: Дякуємо за покупки з нами.

en: Thanks for testing Gutenberg!
uk_UA: Дякую за тестування Гутенберга!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
uk_UA: Дякую за користування Jetpack! Ваш магазин майже готовий: активувати такі послуги, як %s, просто підключіть свій магазин.

en: Thanks for using {site_url}!
uk_UA: Дякуємо, що використовуєте {site_url}!

en: Thanks for your feedback
uk_UA: Дякуємо за ваш відгук

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
uk_UA: Дякуємо за замовлення. Воно не буде опрацьоване до підтвердження оплати.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
uk_UA: Дякуючи {{a}}учасникам нашої спільноти, які допомагали перекладу, доступна {{language/}} мова{{/a}}!

en: Thanks!
uk_UA: Дякуємо!

en: Tharaka-Nithi
uk_UA: Тарака-Ніті

en: That connection has been removed.
uk_UA: Це з'єднання було видалено.

en: That doesn't appear to be a valid email address
uk_UA: Це не схоже на вірну e-mail адресу

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
uk_UA: Цей емейл вже використовується. Провірте вашу скриньку на наявність листа активації. Якщо ви не активуєте, то цей лоґін зникне з нашого сайту через кілька днів.

en: That name is not allowed.
uk_UA: Таке ім\'я не допускається.

en: That phone number does not appear to be valid
uk_UA: Схоже на те, що номер телефону невірний

en: That post does not have a VideoPress video associated to it.
uk_UA: У цьому повідомленні немає відео, пов'язаного з ним.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
uk_UA: Цей сайт зарезервовано, але можливо він звільниться через кілька днів.

en: That user could not be added to this site.
uk_UA: Не вдалося додати користувача до цього сайту.

en: That user does not exist.
uk_UA: Такого користувача не існує.

en: That user is already a member of this site.
uk_UA: Дане ім’я вже використано на цьому сайті.

en: That username is already activated.
uk_UA: Цей логін вже активовано.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
uk_UA: Це ім'я користувача в даний час зарезервовано, але може стати доступним через кілька днів.

en: That username is not allowed.
uk_UA: Не допустимий лоґін

en: That was hard work! Take a break.
uk_UA: Це було важко! Треба відпочити.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
uk_UA: Це все, далі не редагуємо! Успіхів!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
uk_UA: Купон "%1$s" видалено із вашого кошика: %2$s

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
uk_UA: Властивості "%2$s" таксономії "%1$s" (%3$s) несумісні з наявною властивістю контролера записів REST API. Використовуйте користувацькі значення "rest_base" при реєстрації таксономії.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
uk_UA: Значення "%1$s" менше ніж "%2$s"

en: The "%s" must be a callable function.
uk_UA: "%s" повинна бути функцією що викликається.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
uk_UA: Групу налаштувань "%s" було вилучено. Використовуйте іншу групу налаштувань.

en: The "%s" payment method is currently disabled
uk_UA:  "%s" метод оплати зараз недоступний

en: The "%s" payment method is currently enabled
uk_UA:  "%s" метод оплати зараз доступний

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
uk_UA: Тема "%s" не є вірною батьківською темою.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
uk_UA: Плагін "WooCommerce Admin" буде встановлено і активовано

en: The "actor" is no valid URL
uk_UA: "Актор" не має дійсної URL-адреси

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
uk_UA: "Поля, не охоплені вашими іншими зонами", не можна оновити.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
uk_UA: Ключове слово схеми "type" для %1$s може бути тільки одним з вбудованих типів: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
uk_UA: Ключове слово схеми "type" для %1$s може містити тільки вбудовані типи: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
uk_UA: Ключове слово схеми "type" для %s є обов'язковим.

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
uk_UA: Директива %1$s в %2$s визначає можливість завантаження файлів на сайт.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
uk_UA: Параметр %1$s повинен бути масивом. Для передачі довільних даних в скрипти використовуйте функцію %2$s.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
uk_UA: Плагін %1$s було деактивовано, оскільки його останні покращення тепер включено до плагіна %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
uk_UA: Заголовок плагіна %1$s застарілий. Натомість використовуйте %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
uk_UA: Значення %1$s, %2$s, і %3$s можуть бути відредаговані для визначення мови і виду відеодоріжки.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
uk_UA: Перелік %1$sсхвалених каталогів для завантаження товарів%2$s оновлено. Щоб захистити свій сайт, перегляньте перелік і внесіть необхідні зміни. Для отримання додаткової інформації зверніться до %3$sцього посібника%2$s.

en: The %s argument must be a string or a string array.
uk_UA: Аргумент %s має бути рядком або масивом рядків.

en: The %s cannot be deleted.
uk_UA: %s не може бути видалений.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
uk_UA: Клас %s можна запустити лише в межах WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
uk_UA: Константа %s більше не підтримується.

en: The %s directory cannot be located.
uk_UA: Директорія %s не знайдена.

en: The %s does not support trashing.
uk_UA: %s не підтримує видалення в кошик.

en: The %s filter is enabled.
uk_UA: Ввімкнено фільтр %s.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
uk_UA: Функція %s була відключена, деякі налаштування медіафайлів недоступні.

en: The %s has already been deleted.
uk_UA: %s вже видалений.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
uk_UA: %s імпортер невірний або не встановлений.

en: The %s is not a valid URL
uk_UA: %s не є дійсним посиланням

en: The %s key must be a string without spaces.
uk_UA: Ключ %s повинен бути рядком без пробілів.

en: The %s payment gateway is not available.
uk_UA: Платіжний шлюз %s недоступний.

en: The %s post meta must be an array.
uk_UA: Ключ "%s" метаданих поста мусить бути масивом.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
uk_UA: Властивість %s має невірне збережене значення і не може бути оновлено на null.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
uk_UA: Параметр %s не зареєстрований. Незареєстровані параметри вважаються застарілими. Див. https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
uk_UA: Таблиця стилів %s не містить правильного заголовку теми.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
uk_UA: Таблиця %s не встановлена. Будь ласка, оновіть базу даних через меню "Оновити мережу".

en: The &#8220;%s&#8221; field does not appear to be valid.
uk_UA: Схоже на те, що поле &#8220;%s&#8221; невірне.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters.
uk_UA: Поле &#8220;%s&#8221; обмежене стількома символами: %d.

en: The &#8220;%s&#8221; field is not valid.
uk_UA: Поле &#8220;%s&#8221; невірне.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
uk_UA: Поле &#8220;%s&#8221; є обов’язковим.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
uk_UA: "Слаґ" це версія назви для посилань. Зазвичай це малі латинські букви, цифри та дефіси.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
uk_UA: Тема 2010 для WordPress стильна, налаштовувана, проста і читабельна. Зробіть її своєю з довільним меню, зображенням заголовка і фоном. Twenty Ten підтримує шість областей віджетів (дві на бічній панелі, чотири в підвалі) і обрані зображення (мініатюри для записів галереї і довільні зображення заголовків сторінок і записів). Вона включає таблиці стилів для друку та візуального редактора майстерні, спеціальні стилі для записів в рубриках "нотатки" і "галерея". Також є додатковий одностовпчиковий шаблон сторінки без бічної панелі.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
uk_UA: Тема 2011 для WordPress є витонченою, легкою, та адаптивною. Зробіть її своєю з користувацьким меню, зображенням заголовка та фоном — потім перейдіть далі з доступними параметрами теми для світлої чи темної кольорової схем, користувацьких кольорів посилань та трьох варіантів розміщення. Тема Twenty Eleven обладнана сторінковим шаблоном Showcase, який перетворює вашу головну сторінку на вітрину для показу вашого найкращого вмісту, широка підтримка віджетів (бічна колонка, три області підвалу, область віджетів сторінки Showcase) та користувацький віджет "Ephemera" для показу ваших записів, форматованих як Примітка, Посилання, Цитата, або Статус. Включені стилі для друку та для адмін-редактора, є підтримка головних зображень (як користувацькі зображення заголовка в записах та на сторінках, і як великі зображення у вибраних "прикріплених" записах), а також спеціальні стилі для шести різних форматів записів.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
uk_UA: Ця тема для WordPress повністю адаптивна і чудово виглядає на будь-якому пристрої. Її можливості включають шаблон головної сторіки з власними віджетами, необов’язковий шрифт відображення, стилізацію форматів записів як для головної сторінки, так і для одиночного виду, також є шаблон сторінки без бічної колонки. Зробіть її своєю, створивши користувацьке меню, зображення заголовку, та фон.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
uk_UA: Тема 2013 року для WordPress знову відкриває для нас ведення блогу, надаючи повний набір форматів записів, кожен з яких чудово відображається у своєму неповторному стилі. Дизайн рясніє ретельно підібраними елементами, починаючи з яскравої колірної схеми і відповідних зображень заголовка, красивої типографії та іконок, а також гнучкої розмітки, яка чудово виглядає на будь-яких пристроях, великих і маленьких.

en: The <em>Inserter</em> Tool
uk_UA: Інструмент <em>Вставлення</em>

en: The API key provided does not have read permissions.
uk_UA: Наданий ключ API не має дозволів на читання.

en: The API key provided does not have write permissions.
uk_UA: Наданий ключ API не має дозволів на запис.

en: The API key used by the service. Empty if none has been set yet
uk_UA: Ключ API, який використовується службою. Порожній, якщо його ще не встановлено

en: The API key you entered could not be verified.
uk_UA: Не вдалося перевірити введений ключ.

en: The Akismet subscription plan
uk_UA: План підписки Akismet.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
uk_UA: Перелік схвалених каталогів завантаження товарів наразі синхронізується з каталогом товарів (%d%% завершено). Якщо вам потрібно, ви можете його скасувати.

en: The Authorization header is working as expected
uk_UA: Заголовок авторизації працює як слід

en: The Authorize Application request is not allowed.
uk_UA: Запит на авторизацію додатку не дозволений.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
uk_UA: Панель «Доступні віджети» містить всі віджети, які можна вибрати. Як тільки Ви перетягніть віджет в бічну колонку, він відкриється для налаштування параметрів. Закінчивши налаштування, натисніть кнопку «Зберегти», і віджет з'явиться на сайті. Якщо натиснути на посилання «Видалити», віджет буде видалено.

en: The Big Day
uk_UA: Великий день

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
uk_UA: Послуга Blip.tv була закрита з 20 серпня 2015 року.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
uk_UA: URL-адреса блогу не налаштована належним чином у віджеті.

en: The CSV is invalid.
uk_UA: CSV-файл невірний.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
uk_UA: У шаблоні кошика відображаються товари, обрані користувачем для покупки, включаючи кількість, ціни та знижки. Це дозволяє користувачам переглянути свій вибір, перш ніж перейти до оформлення замовлення.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
uk_UA: Шаблон оформлення замовлення допомагає користувачам пройти останні кроки процесу покупки. Він дозволяє користувачам ввести інформацію про доставку та оплату, вибрати спосіб оплати та переглянути деталі замовлення.

en: The Digg API was shut down in 2014.
uk_UA: API Digg було закрито в 2014 році.

en: The Eden Jacket
uk_UA: Куртка Eden

en: The Email Subscribe shortcode is now available as a block in the Block editor.
uk_UA: Швидкий код підписки на електронну пошту тепер доступний як блок у Редакторі блоків.

en: The End
uk_UA: Кінець

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
uk_UA: Розширення eWAY для WooCommerce дозволяє здійснювати платежі за допомогою кредитних карток безпосередньо у вашому магазині, не перенаправляючи клієнтів на сторонній веб-сайт, щоб здійснити платіж.

en: The GMT date the application password was created.
uk_UA: GMT-дата створення паролю застосунку.

en: The GMT date the application password was last used.
uk_UA: Дата і час (GMT) останнього використання паролю додатка.

en: The HTTP response code from the receiving server.
uk_UA: Код HTTP відповіді з отримуючого сервера.

en: The HTTP response message from the receiving server.
uk_UA: Повідомлення HTTP відповіді з отримуючого сервера.

en: The ID for the associated post of the attachment.
uk_UA: ID для асоціювання записів для вкладення.

en: The ID for the author of the post.
uk_UA: ID для автора запису.

en: The ID for the author of the revision.
uk_UA: ID для автора редакції.

en: The ID for the autosave.
uk_UA: ID для автозбереження.

en: The ID for the parent of the object.
uk_UA: Ідентифікатор предка об'єкта.

en: The ID for the parent of the post.
uk_UA: Ідентифікатор предка запису.

en: The ID for the parent of the resource.
uk_UA: Номер батьківського ресурсу.

en: The ID for the parent of the revision.
uk_UA: ID предка редакції.

en: The ID for the resource.
uk_UA: ID ресурсу.

en: The ID of the associated post object.
uk_UA: ID асоційованого об'єкта запису.

en: The ID of the featured media for the post.
uk_UA: ID обраного медіа для запису.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
uk_UA: ID пакунку, що відправляється. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх пакунків.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
uk_UA: ID пакунку, до якого відносяться тарифи доставки.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
uk_UA: ID способу оплати, який використовується для обробки платежу.

en: The ID of the user object, if author was a user.
uk_UA: Ідентифікатор об'єкта користувача, якщо автором був користувач.

en: The ID of this site does not exist.
uk_UA: ID цього сайту не існує.

en: The IP address the application password was last used by.
uk_UA: IP-адреса паролю застосунку востаннє використовувалася.

en: The JSONP callback function is invalid
uk_UA: Функція зворотного виклику JSONP невірна

en: The Jetpack Module is already activated.
uk_UA: Модуль Jetpack вже активовано.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
uk_UA: Модуль Jetpack вже деактивований.

en: The Jetpack Team
uk_UA: Команда Jetpack

en: The Jetpack Version is %s
uk_UA: Jetpack версія є %s

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
uk_UA: Ліцензійний ключ MaxMind недійсний. Якщо ви нещодавно створили цей ключ, можливо, вам доведеться почекати, поки він стане активним.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
uk_UA: Шаблон міні-кошика дозволяє покупцям бачити товари в кошику та надає доступ до кошика та оформлення замовлення.

en: The Order Confirmation template provides customers with a summary of their completed purchase, including ordered items, shipping details, and order total. It serves as a receipt and confirmation of the successful transaction.
uk_UA: Шаблон підтвердження замовлення надає клієнтам підсумкову інформацію про завершену покупку, включаючи замовлені товари, деталі доставки та загальну суму замовлення. Він слугує квитанцією та підтвердженням успішної транзакції.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
uk_UA: Шаблон підтвердження замовлення виконує функцію квитанції та підтверджує успішне оформлення покупки. Він містить зведену інформацію про замовлені товари, доставку, виставлення рахунку та загальну суму.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
uk_UA: Версія PHP на вашому сервері - %1$s, але нова версія плагіна вимагає %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
uk_UA: Ваш сервер використовує версію PHP - %1$s, однак завантажений плагін вимагає %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
uk_UA: Вашим сервером використовується версія PHP - %1$s, проте завантажена тема вимагає %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
uk_UA: Розширення PayFast для WooCommerce дозволяє приймати платежі за допомогою кредитної картки та електронної пошти через один із найбільш популярних платіжних шлюзів у Південній Африці. Без встановлення або місячні витрати на підписку.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
uk_UA: Розширення PayFast для WooCommerce дозволяє приймати платежі по кредитній карті та шляхом безготівкових переказів через один з найпопулярніших платіжних шлюзів в Південній Африці. Вам не потрібно буде платити за встановлення або щомісяця оплачувати підписку. При виборі цього розширення в якості валюти в магазині буде використовуватися Південноафриканський ранд.

en: The Press This plugin is required.
uk_UA: Потрібен плагін Press This.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
uk_UA: Налаштування конфіденційності вимагають наявності JavaScript.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
uk_UA: REST API більше не може бути повністю відключений, замість цього для обмеження доступу до API може бути використаний фільтр %s.

en: The REST API did not behave correctly
uk_UA: REST API не працює коректно

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
uk_UA: REST API не зміг коректно обробити параметр запиту %s.

en: The REST API encountered an error
uk_UA: REST API видав помилку

en: The REST API encountered an unexpected result
uk_UA: REST API видав несподіваний результат

en: The REST API is available
uk_UA: REST API доступний

en: The Rest API is unavailable.
uk_UA: Rest API недоступний.

en: The SKU already exists on another product.
uk_UA: Артикул вже належить іншому товару.

en: The SMS recovery number you have provided is invalid.
uk_UA: Ви надали невірний номер відновлення з SMS.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
uk_UA: SQL сервер &mdash; ПЗ що використовується WordPress для роботи з базою даних, в якій зберігається весь вміст сайту і його налаштування.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
uk_UA: Не вдалося перевірити SSL-сертифікат сервера.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
uk_UA: Перевірка здоров'я сайту для %1$s замінена %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
uk_UA: Відображення інформації про здоров'я сайту вимагає включеного JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
uk_UA: Іконка сайту використовується також як іконка браузера та програми. Іконки мусять бути квадратні, та мати щонайменше %s пікселів ширини та висоти.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
uk_UA: Вказана адреса URL не є коректно. Будь ласка, вкажіть коректну адресу URL.

en: The Store Designer will create a new store design for you, and you'll lose any changes you've made to your active theme. If you'd prefer to continue editing your theme, you can do so via the <EditorLink>Editor</EditorLink>.
uk_UA: Дизайнер магазину створить для вас новий дизайн магазину, і ви втратите всі зміни, внесені в активну тему сайту. Якщо ви бажаєте продовжити редагування своєї теми, ви можете зробити це за допомогою <EditorLink>редактора</EditorLink>.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
uk_UA: Текстовий режим дозволяє вам вводити код HTML разом із текстом вашого запису. Зауважте, що теги &lt;p&gt; та &lt;br&gt; перетворюються на розриви рядка при переключенні до текстового редактора для зручності. Коли ви друкуєте, одиночний розрив рядка може бути використано замість друкування &lt;br&gt;, та два розриви рядка замість тегів параграфу. Розриви рядка перетворюються назад на теги автоматично.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
uk_UA: URL сторінки теми, вказаний в її заголовку.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
uk_UA: URL вебсторінки теми, для відображення.

en: The URI of the theme's webpage.
uk_UA: URL сторінки теми.

en: The URL must be served over a secure connection.
uk_UA: URL успішного результату повинно використовувати безпечне підключення.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
uk_UA: URL ресурсу для отримання oEmbed даних.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
uk_UA: URL-адреса вашої сторінки %s (поряд із ідентифікатором сторінки).

en: The URL to the admin area
uk_UA: Посилання на адміністративну область

en: The URL where the webhook payload is delivered.
uk_UA: На цей URL доставляється корисний вантаж вебхука.

en: The URL where the webhook was delivered.
uk_UA: URL - куди вебхука був доставлений.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
uk_UA: URL що Ви ввели схожий на адресу e-mail, чи хочете Ви додати необхідний префікс "mailto:"?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
uk_UA: URL що Ви ввели схоже на веб-посилання чи хочете Ви додати необхідний префікс http://?

en: The Walker class named %s does not exist.
uk_UA: Клас Walker з іменем %s не існує.

en: The Woo team is made up of over 350 talented individuals, distributed across 30+ countries.
uk_UA: Команда Woo складається з понад 350 талановитих людей, які працюють у 30+ країнах.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
uk_UA: Плагін WooCommerce Blocks потребує більш нової версії WordPress, тому його робота була призупинена. Оновіть WordPress, щоб продовжувати користуватися WooCommerce Blocks.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
uk_UA: Пакет WooCommerce Blocks вже працює на вашому сайті.

en: The WooCommerce Blocks plugin requires a more recent version of WooCommerce and has been deactivated. Please update to the latest version of WooCommerce.
uk_UA: Для плагіна WooCommerce Blocks потрібна новіша версія WooCommerce, тому він був деактивований. Обновіть WooCommerce до останньої версії.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
uk_UA: Плагін WuxCommerce Helper більше не потрібний. <a href="%s">Управління підписками</a> замість вкладки розширень.

en: The WooCommerce Legacy REST API will be removed in WooCommerce 9.0, and this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
uk_UA: Вебхук WooCommerce Legacy REST API буде видалено в WooCommerce 9.0, і це призведе до того, що <a href="%1$s">вебхуки на цьому сайті, які налаштовані на використання Legacy REST API</a>, перестануть працювати. <a target="_blank" href="%2$s">Є окреме розширення WooCommerce</a>, яке дозволяє цим вебхукам продовжувати використовувати Legacy REST API без перерви. Ви також можете відредагувати ці вебхуки, щоб вони використовували поточну версію REST API для генерації пакету даних. <b><a target="_blank" href="%3$s">Дізнайтеся більше про цю зміну.</a></b>

en: The WooCommerce Legacy REST API will be removed soon
uk_UA: Застарілий REST API WooCommerce незабаром буде видалено

en: The WooCommerce Legacy REST API, <a href="%1$s">currently enabled in this site</a>, will be removed in WooCommerce 9.0. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to keep it enabled. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
uk_UA: Застарілий REST API WooCommerce, <a href="%1$s">яке в даний момент увімкнено на цьому сайті</a>, буде видалено в WooCommerce 9.0. <a target="_blank" href="%2$s">Доступний окремий розширення WooCommerce</a> для його збереження. <b><a target="_blank" href="%3$s">Дізнайтеся більше про цю зміну.</a></b>

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
uk_UA: WooCommerce REST API дозволяє зовнішнім програмам бачити та керувати даними магазину. Дозволяється доступ лише із діючими ключами API.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
uk_UA: Пакет WooCommerce REST API працює на вашому сайті.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
uk_UA: Команда хостингу підтримує список розширень необхідних і рекомендованих в <a href="%1$s" %2$s>цьому довіднику %3$s</a>.

en: The WordPress Team
uk_UA: Команда WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
uk_UA: Схоже, що посилання на URL WordPress&#8217;у  не вірне. Будь ласка, провірте це і введіть правильну адресу.

en: The WordPress community
uk_UA: Спільнота WordPress

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
uk_UA: Програма WordPress для Android отримує нову зовнішність

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
uk_UA: Команда WordPress прагне Вам допомогти. Надішліть це повідомлення на адресу %s і команда працюватиме з Вами щоб впевнитись, що ваш сайт працює.

en: The WordPress.&#8203;com team
uk_UA: Команда WordPress.&#8203;com

en: The WordPress.com Team
uk_UA: Команда WordPress.com

en: The WordPress.org username of the block author.
uk_UA: Ім'я користувача автора блоку з WordPress.org.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
uk_UA: Компанія &laquo;Штучки XYZ&raquo; була заснована в 1971 році і з тих пір виготовляє якісні штучки. Компанія знаходиться в Готем-сіті, має штат з більш ніж 2000 співробітників і приносить багато користі жителям Готема.

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
uk_UA: Вище це галерея з двома зображеннями. Це простий спосіб створити візуально привабливі макети, без необхідності мати справу з поплавцями. Ви також можете легко перетворити галерею назад на індивідуальні зображення знову за допомогою блоку перемикача.

en: The action's schedule frequency.
uk_UA: Періодичність виконання дії.

en: The active theme has the following error: "%s".
uk_UA: Діюча тема містить наступну помилку: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
uk_UA: Поточна тема виділена кольором і відображається першою.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
uk_UA: Активна версія WooCommerce не підтримує очищення кешу шаблону.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
uk_UA: Перевірка email адреси адміністратора буде повторена через %s.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
uk_UA: Мітка дії примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
uk_UA: Назва дії примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note content prop cannot be empty.
uk_UA: Вміст примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
uk_UA: Примітка адміністратора content_data повинна містити примірник stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
uk_UA: Дата примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
uk_UA: Шаблон примітки адміністратора має неправильне значення властивості.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
uk_UA: Мова примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note name prop cannot be empty.
uk_UA: Назва примітки адміністратора не може бути порожньою.

en: The admin note source prop cannot be empty.
uk_UA: Джерело примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
uk_UA: Статус примітки адміністратора (%s) не є одним з підтримуваних статусів.

en: The admin note status prop cannot be empty.
uk_UA: Статус примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note title prop cannot be empty.
uk_UA: Заголовок примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
uk_UA: Тип примітки адміністратора (%s) не є одним з підтримуваних типів.

en: The admin note type prop cannot be empty.
uk_UA: Тип примітки адміністратора не може бути порожнім.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
uk_UA: Відповідні вебхуки WooCommerce <b>не</b> будуть видалені та будуть приписані до ID користувача 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
uk_UA: Сума знижки. Завжди цифренно-числова, навіть якщо задано у відсотках.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
uk_UA: Обсяг інформації, яка може знадобитися для показу, може змінюватися в залежності від місцевих чи національних правил бізнесу. Наприклад, ви можете вимагати відображення фізичної адреси, зареєстрованої адреси або реєстраційного номеру вашої компанії.

en: The amount of tax charged.
uk_UA: Сума нарахованого податку.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
uk_UA: Кількість часу (у секундах), що ваш сайт буде витрачати на одній операції, перш ніж повторити (щоб уникнути зависання сервера)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
uk_UA: Число, на яке збільшується кількість. Кількість має бути кратною цьому значенню.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
uk_UA: Величина повороту зображення за годинниковою стрілкою в градусах. ЗАСТАРІЛО: використовуйте модифікатори (`modifiers`).

en: The application ID must be a UUID.
uk_UA: Ідентифікатор програми має бути UUID.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
uk_UA: Пропорції &#8212; це співвідношення ширини і висоти. При зміні розміру виділеної області можна зберегти пропорції, затиснувши Shift. Вкажіть бажані пропорції в полях нижче, наприклад 1:1 (квадрат), 4:3, 16:9 і т.д.

en: The assigned attribute.
uk_UA: Призначений атрибут.

en: The attached file cannot be found.
uk_UA: Файл вкладення не знайдений.

en: The attachment MIME type.
uk_UA: MIME тип вкладення.

en: The attachment caption.
uk_UA: Підпис вкладення.

en: The attachment description.
uk_UA: Опис вкладення.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
uk_UA: ID атрибута або 0, якщо атрибут не заснований на таксономії.

en: The attribute name.
uk_UA: Назва атрибута.

en: The attribute taxonomy name.
uk_UA: Назва атрибута таксономії.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
uk_UA: Таксономія атрибута або порожньо, якщо атрибут не заснований на таксономії.

en: The attributes of the inner block.
uk_UA: Атрибути внутрішнього блоку.

en: The attributes used in the example.
uk_UA: Атрибути, використані в прикладі.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
uk_UA: Пароль авторизованої програми може бути проаналізований тільки для поточного користувача.

en: The authorization header is invalid
uk_UA: Невірний заголовок авторизації

en: The authorization header is missing
uk_UA: Відсутній заголовок авторизації

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
uk_UA: Процес авторизації закінчився. Поверніться назад і повторіть спробу.

en: The average rating of blocks published by the same author.
uk_UA: Середня оцінка блоків цього автора.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
uk_UA: Колір фону email шаблонів WooCommerce. Без обумовлення %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
uk_UA: Резервна копія цього запису у вашому браузері відрізняється від версії нижче.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
uk_UA: Базовий колір email шаблонів WooCommerce. По замовчуванню %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
uk_UA: Основна сторінка також може бути використана для <a href="%s">постійних посилань на товари</a>.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
uk_UA: Найкраще місце для питань, пов’язаних з WordPress.com.

en: The big day is here.
uk_UA: Великий день тут.

en: The block icon.
uk_UA: Значок блоку.

en: The block name, in namespace/block-name format.
uk_UA: Назва блоку, в форматі простір-імен/ім'я-блоку.

en: The block slug.
uk_UA: Частина посилання блоку.

en: The block title, in human readable format.
uk_UA: Назва блоку, в легкому для читання форматі.

en: The blog I need help with is: %s
uk_UA: Мені потрібна допомога щодо блогу %s.

en: The blog cannot be followed.
uk_UA: На цей блог не можна підписатися.

[ctx: The blog of a website.]
en: Blog
uk_UA: Блог

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
uk_UA: Розміщення блоків імені посилання, веб адреси та опису зафіксоване, але інші блоки можна переміщувати перетягуванням. Ви також можете приховувати непотрібні блоки на вкладці "Параметри екрану", або згортати їх, натиснувши на заголовок блоку.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
uk_UA: На екрані Майстерні доступні наступні блоки:

en: The business description for a given store.
uk_UA: Опис бізнесу для даного магазину.

en: The callback_url needs to be over SSL
uk_UA: callback_url повинен проводитися через SSL

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
uk_UA: Викликаний метод конструктора для класу %1$s у %2$s <strong>застарілий</strong> від версії %3$s! Натомість використовуйте %4$s.

en: The card could not be dismissed
uk_UA: Картку не можна було відключити

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
uk_UA: Кошик було заповнено позиціями з попереднього замовлення.

en: The cart item product or variation ID.
uk_UA: ID товару або варіації в кошику.

en: The cart template can be %1$s edited here%2$s.
uk_UA: Шаблон кошика можна %1$s відредагувати тут%2$s.

en: The category label, in human readable format.
uk_UA: Мітка категорії, у придатному для читання форматі.

en: The category name.
uk_UA: Назва категорії.

en: The category this test is grouped in.
uk_UA: Категорія тесту.

en: The changes have been saved successfully.
uk_UA: Зміни збережені успішно.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
uk_UA: Внесені зміни буде загублено, якщо Ви перейдете на іншу сторінку.

en: The checkout template can be %1$s edited here%2$s.
uk_UA: Шаблон оформлення замовлення можна %1$s відредагувати тут%2$s.

en: The chosen rate ID for the package.
uk_UA: ID обраного тарифу для пакунка.

en: The city in which your business is located.
uk_UA: Місто, в якому знаходиться Ваш бізнес.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
uk_UA: Заявка була втрачена. Скасування поточної партії.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
uk_UA: Клас %1$s, наданий фільтром %2$s, повинен реалізувати %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
uk_UA: Клас, доданий до "woocommerce_queue_class", не реалізує інтерфейс WC_Queue_Interface. Замість цього буде використано клас за замовчуванням %s.

en: The code is in your clipboard now
uk_UA: Код тепер у вашому буфері обміну

[ctx: The codes are the backup codes for Two-Step Authentication.]
en: I have printed or saved these codes
uk_UA: Ці коди мною вже надруковані чи збережені

en: The comment cannot be deleted.
uk_UA: Коментар не може бути видалений.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Коментар не можна перемістити до кошика. Встановіть '%s' щоби видалити.

en: The comment has already been trashed.
uk_UA: Коментар вже був переміщений в кошик.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
uk_UA: Термін дії ключа підтвердження для цього запиту на особисті дані минув.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
uk_UA: Ключ підтвердження для цього запиту на особисті дані невірний.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
uk_UA: Ключ підтвердження в цьому запиті на особисті дані відсутній.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
uk_UA: Відсутнє з'єднання з akismet.com. Будь ласка, подивіться <a href="%s" target="_blank">нашу інструкцію з налаштування фаєрвола</a> і перевірте параметри сервера.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
uk_UA: Константа %1$s <strong>застаріла</strong>. Використовуйте константу %2$s у %3$s щоби увімкнути піддоменну конфігурацію. Використовуйте %4$s щоби перевірити чи увімкнена піддоменна конфігурація.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
uk_UA: Константа %s не може бути визначена при створенні мережі.

en: The content for the comment.
uk_UA: Вміст для коментаря.

en: The content for the post.
uk_UA: Вміст для запису.

en: The content of the review.
uk_UA: Вміст відгуку.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
uk_UA: Країна та штат або провінція, якщо така є, в якій знаходиться ваш бізнес.

[ctx: The country code for the phone for the user.]
en: Country code
uk_UA: Код країни

en: The coupon code already exists
uk_UA: Код купону вже існує

en: The coupon code cannot be empty.
uk_UA: Код купона не може бути порожнім.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
uk_UA: Купон закінчується о 00:00:00 цієї дати.

en: The coupon's unique code.
uk_UA: Унікальний код купона.

en: The coupons unique code.
uk_UA: Унікальний код купонів.

en: The cron event list could not be saved.
uk_UA: Список подій cron не може бути збережений.

en: The cron is not scheduled to run.
uk_UA: Крон не заплановано для запуску.

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
uk_UA: Крон з іменем ` %s` був видалений з розкладу.

en: The cron named `%s` was scheduled.
uk_UA: Крон з іменем ` %s` був запланований.

en: The current address <strong>%s</strong> will be discarded.
uk_UA: Поточна адреса <strong>%s</strong> буде відхилена.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
uk_UA: Поточне зображення не має альтернативного тексту. Ім'я файлу: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
uk_UA: Поточна мова, що використовується WordPress. За замовчуванням = English

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
uk_UA: Поточний користувач може призначити елементи в таксономії %s.

en: The current user can change the author on this post.
uk_UA: Поточний користувач може змінити автора цього запису.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
uk_UA: Поточний користувач може створити елементи в таксономії %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
uk_UA: Поточний користувач може публікувати нефільтрований HTML та JavaScript.

en: The current user can publish this post.
uk_UA: Поточний користувач може оприлюднити цей запис.

en: The current user can sticky this post.
uk_UA: Поточний користувач може закріпити цей запис.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
uk_UA: Роль поточного користувача мусить мати можливості редагування користувачів.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
uk_UA: Вибрана сторінка політики конфіденційності наразі не існує. Будь-ласка, створіть або виберіть нову сторінку.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
uk_UA: Наразі вибрана сторінка політики конфіденційності перебуває у кошику. Будь-ласка, створіть або виберіть нову сторінку політики конфіденційності або <a href="%s"> відновіть поточну сторінку</a>.

en: The customer cannot be deleted
uk_UA: Покупець не може бути видалений

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
uk_UA: Процес оновлення бази даних працює у фоновому режимі і може зайняти деякий час, тому, будь ласка, будьте терплячими. Досвідчені користувачі можуть альтернативно оновлювати через %1$s WP CLI %2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
uk_UA: Версія бази даних для WooCommerce. Це має збігатися з вашою версією WooCommerce.

en: The date and time the preferences were updated.
uk_UA: Налаштування дати та часу оновлені.

en: The date of the customer last order, as GMT.
uk_UA: Дата останнього замовлення покупця, по GMT.

en: The date of the download, as GMT.
uk_UA: Дата завантаження в форматі GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
uk_UA: Дата завантаження, в часовому поясі сайту.

en: The date the coupon expires, as GMT.
uk_UA: Дата закінчення дії купона, за GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
uk_UA: Дата закінчення дії купона, за часовим поясом сайту.

en: The date the coupon was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення купона, за GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення купона, згідно з часовим поясом сайту.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни купона, за GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни купона, згідно з часовим поясом сайту.

en: The date the customer was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення покупця, по GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення покупця, згідно часового поясу сайту.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни покупця, за GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни покупця, згідно часового поясу сайту.

en: The date the image was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення зображення, за GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення зображення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the image was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни зображення, за GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни зображення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останнього замовлення цього товару в часовому поясі сайту.

en: The date the order note was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення примітки замовлення, за GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення примітки, згідно часового поясу сайту.

en: The date the order refund was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення відшкодування замовлення, за GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення повернення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the order was completed, as GMT.
uk_UA: Дата виконання замовлення, за GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
uk_UA: Дата виконання замовлення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the order was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення замовлення, за GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення замовлення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the order was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни замовлення, за GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни замовлення, згідно часового поясу сайту.

en: The date the order was paid, as GMT.
uk_UA: Дата оплати замовлення, за GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
uk_UA: Дата оплати замовлення, за часовим поясом сайту..

en: The date the post was published, as GMT.
uk_UA: Час публікації запису, по GMT.

en: The date the product was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення товару, за GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення товару, згідно часового поясу сайту.

en: The date the product was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни товару, за GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни товару, згідно часового поясу сайту.

en: The date the report end, as GMT.
uk_UA: Дата завершення формування звіту, за GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
uk_UA: Дата завершення формування звіту, за часовим поясом сайту.

en: The date the report start, as GMT.
uk_UA: Дата початку формування звіту, за GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
uk_UA: Дата початку формування звіту, за часовим поясом сайту.

en: The date the review was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення відгуку, за GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
uk_UA: Дата створення рецензування в часовому поясі сайту у форматі, придатному для читання людиною.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення відгуку, згідно часового поясу сайту.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни редакції, за GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни редакції, згідно часового поясу сайту.

en: The date the revision was published, as GMT.
uk_UA: Час публікації редакції, по GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
uk_UA: Дата публікації редакції, згідно часового поясу сайту.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення варіації, згідно часового поясу сайту.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни варіації, згідно часового поясу сайту.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
uk_UA: Дата запису доставки вебхука, по GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
uk_UA: Дата, коли доставка вебхука була записана в журнал за часовим поясом сайту.

en: The date the webhook was created, as GMT.
uk_UA: Дата створення вебхука, по GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
uk_UA: Дата створення вебхука, за часовим поясом сайту.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
uk_UA: Дата останньої зміни вебхука, по GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
uk_UA: Дата останньої зміни вебхука, за часовим поясом сайту.

en: The date when download access expires, as GMT.
uk_UA: Дата закінчення доступу до завантаження, за GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
uk_UA: Дата припинення доступу до завантаження, згідно часового поясу сайту.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
uk_UA: Дата останнього оновлення блоку в легкому для читання форматі.

en: The date you provided is invalid.
uk_UA: Надана дата невірна.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
uk_UA: Дата/час, коли було заплановано виконання цієї дії.

en: The decimal separator of displayed prices.
uk_UA: Десятковий роздільник відображуваних цін.

en: The default timezone for your server.
uk_UA: Типова часова зона для вашого сервера.

en: The delivery duration, in seconds.
uk_UA: Тривалість доставки, в секундах.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
uk_UA: Опис схований за замовчуванням, але деякі теми можуть його показувати.

en: The description of the menu location.
uk_UA: Опис розташування меню.

en: The description of this menu item.
uk_UA: Опис цього пункту меню.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
uk_UA: Опис буде відображатися в меню, якщо діюча тема його підтримує.

en: The destination address does not appear to be in the correct format
uk_UA: Схоже на те, що формат кінцевої адреси невірний.

en: The destination address does not appear to exist
uk_UA: Схоже кінцева адреса не існує

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
uk_UA: Рядки між `BEGIN %1$s` і `END %1$s` були створені автоматично.
    Вони можуть бути змінені тільки фільтрами WordPress.
    Всі зміни між цими позначками будуть перезаписані.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
uk_UA: Підрахунок використовуваного місця зайняв занадто багато часу. Можливо, що у вас занадто багато підпапок і файлів.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
uk_UA: Тип знижки по купону (наприклад, відсоток або фіксована сума)

en: The domain mapping for %1$s has been deleted.
uk_UA: Прив’язка домену %1$s видалена.

en: The domain name you entered does not appear to be valid.
uk_UA: Схоже на те, що ви ввели невірний домен.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
uk_UA: Завантажуваний файл %1$s не може бути використаний, оскільки має недопустимий формат файлу. Допустимі формати файлів: %2$s

en: The downloadable file %1$s cannot be used: it is not located in an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
uk_UA: Неможливо використати завантажуваний файл %1$s: його немає в дозволеному каталозі. Зверніться за допомогою до адміністратора сайту. %2$sДізнатися більше.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
uk_UA: Файл %s, який можна завантажити, не може бути використаний, оскільки він не існує на сервері або не знаходиться в дозволеному каталозі. Зверніться за допомогою до адміністратора сайту. %2$sДізнатися більше.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
uk_UA: Завантажуваний файл %s не може бути використано, оскільки він відсутній на сервері.

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
uk_UA: Завантажуваний файл %s не можна використовувати, оскільки його вимкнено.

en: The e-mail could not be sent.
uk_UA: Не виходить відправити листа.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
uk_UA: Розширення eWAY для WooCommerce дозволяє здійснювати платежі за допомогою кредитних карток безпосередньо у вашому магазині, не перенаправляючи клієнтів на сторонній веб-сайт, щоб здійснити платіж.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
uk_UA: Поле редагування автоматично виділяє синтаксис коду. Ви можете вимкнути це у вашому <a href="%1$s" %2$s>обліковому записі%3$s</a> щоби працювати в режимі простого тексту.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
uk_UA: Редактор намагатиметься створити нову сторінку та пошта, яка спрощує написання багатих повідомлень, і має &quot;блоки&quot;, щоб полегшити доступність коротких кодів, спеціальних HTML-кодів або відкриття вставки &quot;таємного м&#39;яса&quot;.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
uk_UA: Введена e-mail адреса недійсна. Будь ласка, введіть дійсний e-mail.

en: The email address for the customer.
uk_UA: Email адреса для покупця.

en: The email address for the user.
uk_UA: EMail адреса користувача.

en: The email address you provided is invalid.
uk_UA: Надана вами e-mail адреса невірна.

en: The email could not be sent.
uk_UA: Не виходить відправити листа по e-mail.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
uk_UA: Повідомлення email не може бути відіслано. Можлива причина: ваш хостинг відключив функцію %s.

en: The email is correct
uk_UA: Адреса email вірна

en: The embed_url parameter must be a valid URL.
uk_UA: Параметр embed_url повинен бути дійсним URL-адресою.

en: The error code was %s.
uk_UA: Код помилки був %s.

en: The excerpt for the post.
uk_UA: Уривок запису.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
uk_UA: Розширення %s успішно деактивовано.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
uk_UA: Можливість "type" не є вірним типом схеми JSON.

en: The feedback text should be at least %d character long. | The feedback text should be at least %d characters long.
uk_UA[0]: Текст відгуку має містити не менше %d символу.
uk_UA[1]: Текст відгуку має містити не менше %d символів.
uk_UA[2]: Текст відгуку має містити не менше %d символів.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
uk_UA: Поле %1$s є невірним для розміщення %2$s.

en: The field %s is invalid.
uk_UA: Поле %s є неприпустимим.

en: The field %s is required.
uk_UA: Поле %s обов'язкове.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
uk_UA: Поля не цьому екрані визначають головні налаштування Вашого сайту.

en: The file URL has been copied to your clipboard
uk_UA: Посилання на файл скопійовано в буфер обміну

en: The file does not exist, please try again.
uk_UA: Цей файл не існує, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
uk_UA: Файл порожній або використовується інше кодування, ніж UTF-8, будь ласка, спробуйте ще раз з новим файлом.

en: The files were created at %3$s
uk_UA: Файли були створені в %3$s

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
uk_UA: Файлова система в даний час недоступна для управління плагінами.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
uk_UA: Найперше, Ви маєте зробити на Blogger доступ для WordPress. Ви будете перенаправлені сюди знов коли зробите авторизований доступ.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
uk_UA: Папка %1$s визначена як та, що знаходиться під управлінням системи контролю версій файлів (%2$s), але фільтр %3$s дозволяє оновлення.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
uk_UA: Папка %1$s визначена як та, що знаходиться під управлінням системи контролю версій файлів (%2$s).

en: The followers have been removed
uk_UA: Підписники видалені

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
uk_UA: Наступні активні плагіни ще не оголосили сумісність із WooCommerce %s , і вони повинні бути оновлені та перевірені, перш ніж продовжити:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
uk_UA: Наступні адреси будуть використовуватися на сторінці оформлення замовлення за замовчуванням.

en: The following attachments were uploaded:
uk_UA: Наступні додатки завантажені:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
uk_UA: Наступні скорочення форматування замінені при натисканні клавіші "Enter". Натисніть клавішу "Escape", або кнопку "Скасувати", щоби скасувати.

en: The following messages will give you preview of what will happen when you run this command.
uk_UA: Наступні повідомлення нададуть вам попередній перегляд того, що станеться, коли ви виконаєте цю команду.

en: The following note has been added to your order:
uk_UA: У ваше замовлення було додано наступну примітку:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
uk_UA: Наступні параметри впливають на відображення цін у фронтенді.

en: The following plugins failed to update:
uk_UA: Наступні доданки не вдалося оновити:

en: The following plugins were successfully updated:
uk_UA: Наступні плагіни успішно оновлені:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
uk_UA: Наступні плагіни будуть встановлені та активовані для вас:

en: The following problems were found:
uk_UA: Були виявлені наступні проблеми:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
uk_UA: Наступні способи доставки застосовуються до покупців з адресами в межах даної зони.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
uk_UA: Наступні скорочення використовують різні клавіші доступу: Alt + Shift + буква.

en: The following themes are installed but incomplete.
uk_UA: Наступні теми встановлені неповністю.

en: The following themes failed to update:
uk_UA: Наступні теми не вдалося оновити:

en: The following themes were successfully updated:
uk_UA: Наступні теми успішно оновлені:

en: The following translations failed to update:
uk_UA: Наступні переклади не вдалося оновити:

en: The following translations were successfully updated:
uk_UA: Наступні переклади успішно оновлені:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
uk_UA: Наступний вираз не є дійсною датою: місяць %1$s, день %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
uk_UA: Наступні значення не описують дійсну дату: рік %1$s, місяць %2$s, день %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
uk_UA: Наступний майстер допоможе вам налаштувати ваш магазин і швидко розпочати роботу.

en: The format for the post.
uk_UA: Формат для запису.

en: The full content.
uk_UA: Повний зміст.

en: The generated password. Only available after adding an application.
uk_UA: Згенерований пароль. Доступний тільки після додавання застосунку.

en: The given object ID is not that of a menu item.
uk_UA: Вказаний ID об’єкту не належить елементу меню.

en: The globally unique identifier for the post.
uk_UA: Глобально унікальний ідентифікатор для запису.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
uk_UA: Мета цього нового редактора - зробити додавання багатим змістом до WordPress простим та приємним. Весь цей пост складається з <em>частин вмісту, який</em> трохи схожий на цеглу LEGO, - що ви можете пересуватися та взаємодіяти. Перемістіть курсор навколо, і ви помітите, що різні блоки запалюються контурами та стрілками. Натисніть стрілки, щоб швидко перемістити блоки, не боячись втратити речі в процесі копіювання та вставки.

en: The goods
uk_UA: Товари

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
uk_UA: Режим сітки в Медіа бібліотеці вимагає JavaScript. <a href="%s">Увімкнути режим списку</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
uk_UA[0]: Група "%s" не існує.

en: The handler for the route is invalid
uk_UA: Обробник маршруту невірний

en: The handler for the route is invalid.
uk_UA: Обробник маршруту невірний

[ctx: The home page of a website.]
en: Home Page
uk_UA: Головна сторінка

en: The homepage URL of your site.
uk_UA: URL домашньої сторінки вашого сайту.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
uk_UA: Домашня сторінка — це один із важливіших пунктів входу до вашого магазину. Якщо вона правильно оформлена, це може покращити конверсії та залучення користувачів. Не забудьте персоналізувати домашню сторінку, яку ми створили для вашого магазину під час запуску.

en: The human-readable label for the style.
uk_UA: Назва стилю в легкому для читання форматі.

en: The icon for the post type.
uk_UA: Іконка для типу запису.

en: The id for the resource.
uk_UA: Ідентифікатор ресурсу.

en: The id of a registered sidebar
uk_UA: ID зареєстрованої бічної колонки

en: The id of a template
uk_UA: ID шаблону.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
uk_UA: Це зображення не можна повернути, тому що вбудовані метадані не можуть бути оновлені.

en: The image of the note, if any.
uk_UA: Зображення примітки, якщо є.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
uk_UA: Зображення не було відредаговано. Відредагуйте його перед прийняттям змін.

en: The images for a given store.
uk_UA: Зображення для даного магазину.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
uk_UA: Зазначені завантаження вимкнено (недійсне розташування або тип файлу&mdash;%1$sдізнатися більше%2$s).

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
uk_UA: Інформація, яка відповідає джерелу цитат, є окремим текстовим полем, подібним до підписів під зображеннями, тому структура цитати захищена, навіть якщо ви вибираєте, змінюєте чи видаляєте джерело. Завжди легко додати його назад.

en: The initial values for attributes.
uk_UA: Початкові значення для атрибутів.

en: The installed version of the current active theme.
uk_UA: Встановлена версія поточної активної теми.

en: The installed version of the parent theme.
uk_UA: Встановлена версія батьківської теми.

en: The internet address of your network will be %s.
uk_UA: Інтернет адреса вашої мережі буде %s.

en: The item ID %1$s attempted to register using an invalid option. The arguments `menuId` and `parent` are not allowed for add_setting_item()
uk_UA: Ідентифікатор елемента %1$s намагався зареєструватися, використовуючи неприпустимий параметр. Аргументи `menuId` та `parent` не дозволені для add_setting_item()

en: The item product or variation ID.
uk_UA: ID товару або варіації.

en: The item type.
uk_UA: Тип елемента.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
uk_UA: Елементу, який ви намагаєтеся перемістити в кошик, не існує.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
uk_UA: Елементу, який ви намагаєтеся відновити з кошика, не існує.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
uk_UA: Ключ для використання зі службами геолокації MaxMind. Ви можете прочитати, як створити його в <a href="%1$s">документації по інтеграції MaxMind Geolocation</a>.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
uk_UA: Введений ключ некоректний. Спробуйте ще раз.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
uk_UA: У мовному пакеті відсутній %1$s або %2$s файл.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
uk_UA: Найбільший розмір файлу, який може міститися в одному записі.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
uk_UA: Найбільший розмір файлу, який може бути відвантажений на ваш сайт WordPress.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
uk_UA: Макет примітки (наприклад, банер, мініатюра, без форматування).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
uk_UA: У меню навігації зліва розташовані посилання на всі екрани управління WordPress, а при наведенні курсору з'являються підменю. Можна згорнути меню у вузьку смужку іконок, натиснувши на посилання «Згорнути меню» внизу.

en: The link you followed has expired.
uk_UA: Термін дії посилання, за яким ви перейшли, закінчився.

en: The list of inner blocks used in the example.
uk_UA: Список внутрішніх блоків, використаних в прикладі.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
uk_UA: Місце, в якому повинна зберігатися база даних MaxMind. За замовчуванням інтеграція автоматично збереже базу даних тут.

en: The locations assigned to the menu.
uk_UA: Місця, призначені для цього меню.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
uk_UA: Логічне відношення між атрибутами, якщо фільтр застосований відразу до кількох із них.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
uk_UA: Сторінка входу відкриється в новому вікні. Після авторизації ви можете закрити її і повернутись сюди.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
uk_UA: Петльовий запит повернув несподівану відповідь http - %d, було неможливо визначити наскільки це впливає на працездатність.

en: The loopback request to your site completed successfully.
uk_UA: Петлевий запит до вашого сайту успішний.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
uk_UA: Петльовий запит до вашого сайту не вдався, можливості, які залежать від його працездатності зараз не працюють як потрібно.

en: The main WordPress directory
uk_UA: Основна директорія WordPress

en: The main body background color. Default %s.
uk_UA: Колір фону основного тіла. Без обумовлення %s.

en: The main body text color. Default %s.
uk_UA: Колір тексту основного тіла. Без обумовлення %s.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
uk_UA: Маркетинговий канал, до якого належить цей тип кампанії.

en: The maximum allowed setting is %d
uk_UA: Максимально дозволене значення це %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
uk_UA: Максимальний обсяг пам'яті (ОЗУ), яку ваш сайт може використовувати одночасно.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
uk_UA: Максимальна висота впроваджуваного об'єкта в пікселях.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
uk_UA: Максимальне число окремих позицій, на які поширюється купон при використанні знижки. Залиште порожнім, щоб застосувати до всіх позицій в кошику.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
uk_UA: Максимальна кількість змінних, яку ваш сервер може використовувати для однієї функції, щоб уникнути перевантажень.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
uk_UA: Максимальна кількість, дозволена для цієї позиції.

en: The maximum quantity allowed in the cart for this line item.
uk_UA: Максимальна кількість, дозволена в кошику для даної позиції.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
uk_UA: Максимальна кількість, яку можна додати до кошика, становить %s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
uk_UA: Максимальна кількість, яку можна додати в кошик.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
uk_UA: Цей купон можна застосувати, якщо сума Вашого замовлення перевищує %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
uk_UA: Максимальна ширина впроваджуваного об'єкта в пікселях.

en: The menu ID should not be empty.
uk_UA: ID меню не може бути порожнім.

en: The menu cannot be deleted.
uk_UA: Це меню не може бути видаленим.

en: The menu has been successfully deleted.
uk_UA: Меню успішно видалено.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
uk_UA: Це меню призначене для редагування інформації специфічної для окремих сайтів, особливо якщо розділ адміністратора сайту недоступний.

en: The menu item has been successfully deleted.
uk_UA: Пункт меню успішно видалено.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
uk_UA: Блок керування меню у верхній частині екрану використовується для вибору меню, яке буде відображатися в редакторі нижче.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
uk_UA: Назва меню %s конфліктує з іншою назвою меню. Будь ласка, спробуйте іншу.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
uk_UA: Мінімальна версія PHP, необхідна для роботи теми.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
uk_UA: Мінімальна версія WordPress, що вимагається для роботи теми.

en: The minimum allowed setting is %d
uk_UA: Мінімально дозволене значення це %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
uk_UA: Мінімальна кількість, дозволена для цієї позиції.

en: The minimum quantity allowed in the cart for this line item.
uk_UA: Мінімальна кількість, дозволена в кошику для даної позиції.

en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
uk_UA: Мінімальна кількість, яку можна додати до кошика, становить %s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
uk_UA: Мінімальна кількість, яку можна додати в кошик.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
uk_UA: Мінімально рекомендована версія PHP: %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
uk_UA: Мінімальна сума замовлення для цього купону складає %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
uk_UA: Групу «Різних налаштувань» видалено. Використайте іншу групу налаштувань.

en: The must use plugins directory
uk_UA: Папка обов'язкових (MU) плагінів

en: The name is how it appears on your site.
uk_UA: Назва, як вона відображається на вашому сайті.

en: The name of the application password.
uk_UA: Назва паролю застосунку.

en: The name of the current active theme.
uk_UA: Назва поточної активної теми.

en: The name of the inner block.
uk_UA: Назва внутрішнього блоку.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
uk_UA: Назва маркетингового каналу, до якого належить цей тип кампанії.

en: The name of the menu location.
uk_UA: Ім'я розташування меню.

en: The name of the parent theme.
uk_UA: Назва батьківської теми.

en: The name of the tax.
uk_UA: Назва податку.

en: The name of the test being run.
uk_UA: Назва запущеного тесту.

en: The name of the theme.
uk_UA: Назва теми.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
uk_UA: Нова сторінка буде містити довідки та пропозиції щодо вашої політики конфіденційності.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
uk_UA: Новостворені категорії все ще будуть асоційовані з певними публікаціями.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
uk_UA: Наступна група скорочень форматування застосовується коли ви друкуєте чи коли ви ставите їх навколо простого тексту в тому самому параграфі. Натисніть клавішу Escape або кнопку Скасувати, щоби скасувати.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
uk_UA: Обробка наступної черги почнеться приблизно через %d сек.

en: The nickname for the user.
uk_UA: Нік користувача.

en: The number of blocks published by the same author.
uk_UA: Кількість блоків, опублікованих одним і тим же автором.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
uk_UA: Кількість знаків після коми, показаних у відображуваних цінах.

en: The number of ratings.
uk_UA: Кількість оцінок.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
uk_UA: Кількість результатів пошуку досягла ліміту в %s. Спробуйте уточнити пошук.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
uk_UA: Число унікальних сторінок, переглянутих покупцем до оформлення цього замовлення.

en: The number sites that have activated this block.
uk_UA: Кількість сайтів, що використовують цей блок.

en: The oEmbed format to use.
uk_UA: Використовуваний формат oEmbed.

en: The object cannot be deleted.
uk_UA: Об`єкт не може бути видалений.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Об'єкт не підтримує переміщення. Встановити '%s' для видалення.

en: The object has already been trashed.
uk_UA: Об'єкт уже списаний.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
uk_UA: Офіційне розширення Razorpay для WooCommerce дозволяє вам приймати кредитні картки, дебетові картки, проводити розрахунки за допомогою банківських інтернет-систем, електронних гаманців та UPI.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
uk_UA: Запитаний номер зміщення більший або дорівнює кількості доступних редакцій.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
uk_UA: Рекомендоване розширення %s не встановлене або вимкнене.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
uk_UA: Опції: "Активно" (доставка здійснюється), "Призупинено" (не доставляється), або "Вимкнено" (не доставляється внаслідок проблем з доставкою).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
uk_UA: Налаштування нижче відносяться до конфігурації вашого сервера. Для внесення змін, при їх необхідності, вам слід звернутися в технічну підтримку вашого хостингу.

en: The order ID to process during checkout.
uk_UA: ID замовлення для обробки під час оформлення замовлення.

en: The order ID.
uk_UA: Ідентифікатор замовлення.

en: The order details screen is easy to use.
uk_UA: Екран деталей замовлення простий у використанні.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану деталей замовлення відповідає моїм потребам.

en: The order note ID provided is not associated with the order
uk_UA: Ідентифікатор примітки до замовлення не пов’язаний з замовленням

en: The order of the post in relation to other posts.
uk_UA: Порядок запису відносно інших записів.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
uk_UA: Наданий номер відшкодування не пов’язаний з жодним замовленням.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
uk_UA: Підсумки замовлення було оновлено. Будь ласка, підтвердіть своє замовлення, натиснувши на кнопку "Підтвердити замовлення" в нижній частині сторінки.

en: The package contains no files.
uk_UA: Архів не містить файлів.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
uk_UA: Номер запитаної сторінки перевищує кількість наявних сторінок.

en: The parent term ID.
uk_UA: ID батьківського елемента.

en: The parent theme developers URL.
uk_UA: URL розробника батьківської теми.

en: The password cannot be a space or all spaces.
uk_UA: Пароль не може бути пропуском або складатися з пропусків.

en: The password field is empty.
uk_UA: Поле паролю порожнє.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
uk_UA: Пароль для батьківського запису коментаря (якщо запис захищено паролем).

en: The password for the post if it is password protected.
uk_UA: Пароль для запису, якщо він захищений паролем.

en: The password reset key you have specified is invalid.
uk_UA: Ви вказали невірний ключ скидання паролю.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
uk_UA: Введений вами пароль не співпадає. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: The pattern ID.
uk_UA: ID патерну.

en: The pattern content.
uk_UA: Вміст патерну.

en: The pattern detailed description.
uk_UA: Детальний опис паттерну.

en: The pattern keywords.
uk_UA: Ключові слова паттерну.

en: The pattern name.
uk_UA: Ім'я паттерну.

en: The pattern title, in human readable format.
uk_UA: Заголовок патерну, в придатному для читання людиною форматі.

en: The pattern's category slugs.
uk_UA: Частини посилання категорії патерну.

en: The pattern's keywords.
uk_UA: Ключові слова патерну.

en: The patterns dictionary is missing.
uk_UA: Словник патернів відсутній.

en: The payment gateway for this order does not exist.
uk_UA: Платіжний шлюз для цього замовлення - не існує.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
uk_UA: Платіжний шлюз для цього замовлення не підтримує автоматичні відшкодування.

en: The pingback has already been registered.
uk_UA: Пінґбек вже було зареєстровано.

en: The plugin activation status.
uk_UA: Статус активації плагіну.

en: The plugin author.
uk_UA: Автор плагіну.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
uk_UA: Плагін не може бути оновлений по причині:

en: The plugin contains no files.
uk_UA: Плагін не містить файлів.

en: The plugin could not be activated.
uk_UA: Плагін не може бути активовано.

en: The plugin description formatted for display.
uk_UA: Опис плагіну для відображення.

en: The plugin description.
uk_UA: Опис плагіну.

en: The plugin does not have a valid header.
uk_UA: Плагін не має дійсного заголовка.

en: The plugin file.
uk_UA: Файл плагіну.

en: The plugin generated unexpected output.
uk_UA: Плагін призвів до збою системи.

en: The plugin name.
uk_UA: Назва плагіну.

en: The plugin version number.
uk_UA: Номер версії плагіну.

en: The plugin's text domain.
uk_UA: Текстовий домен плагіну.

en: The plugin's website address.
uk_UA: Адрес сайту плагіну.

en: The plugins directory
uk_UA: Директорія плагінів

en: The position of the currency symbol.
uk_UA: Положення символу валюти.

en: The post cannot be deleted.
uk_UA: Публікація не може бути видалена.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Запис не можна перемістити до кошика. Встановіть '%s' щоби видалити.

en: The post has already been deleted.
uk_UA: Запис вже було видалено.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
uk_UA: Тип записів «%1$s» не зареєстрований, тому перевірка можливості «%2$s» відносно нього може призвести до несподіваних результатів.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
uk_UA: Тип записів %1$s не зареєстровано, тому може бути ненадійно перевіряти можливість "%2$s" проти запису цього типу.

en: The post type may not be changed.
uk_UA: Тип публікації не можна змінити.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
uk_UA: Типи записів з підтримкою мініатюр або істина якщо підтримуються всі типи записів.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
uk_UA: Поштовий індекс (якщо таке є), в якому розташована ваша компанія.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
uk_UA: Бажана ширина області перегляду під час попереднього перегляду патерну, в пікселях.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
uk_UA: Попередній набір змін уже був опублікований. Будь ласка спробуйте знову зберегти ваш поточний набір змін.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
uk_UA: Попередній статус замовлення %1$d ("%2$s") недійсний. Його неможливо відновити.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
uk_UA: Попередній статус замовлення %1$d ("%2$s") недійсний. Натомість його було відновлено до статусу "очікує на розгляд".

en: The primary site you chose does not exist.
uk_UA: Головний сайт, який ви обрали, не існує.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
uk_UA: Група &laquo;Конфіденційність&raquo; була вилучена. Використовуйте іншу групу налаштувань.

en: The product category details screen is easy to use.
uk_UA: Екран з деталями категорії товару простий у використанні.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану деталей категорії товару відповідає моїм потребам.

en: The product creation screen is easy to use.
uk_UA: Екран створення товару простий у використанні.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану створення товару відповідає моїм потребам.

en: The product import process is easy to complete.
uk_UA: Процес імпорту товару легко виконати.

en: The product import process meets my needs.
uk_UA: Процес імпорту товару відповідає моїм потребам.

en: The product review cannot be deleted.
uk_UA: Неможливо видалити відгук про товар.

en: The product review does not support trashing.
uk_UA: Неможливо перемістити в кошик відгук про товар.

en: The product tag details screen is easy to use.
uk_UA: Екран з деталями позначок товару простий у використанні.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану деталей позначок товару відповідає моїм потребам.

en: The product update process is easy to complete.
uk_UA: Процес оновлення товару простий у виконанні.

en: The product update process meets my needs.
uk_UA: Процес оновлення товару відповідає моїм потребам.

en: The product variation is invalid
uk_UA: Варіація товару невірна

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
uk_UA: Зазначена адреса електронної пошти (%s) недійсна - будь ласка, вкажіть дійсну адресу електронної пошти

en: The provided email address is not valid
uk_UA: Вказана електронна адреса недійсна

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
uk_UA: Заданий обробник %1$s не реалізує %2$s.

en: The provided password is an invalid application password.
uk_UA: Зазначений пароль не є вірним паролем додатку.

en: The provided phone number is not valid
uk_UA: Вказаний номер телефону недійсний

en: The provided postcode / ZIP is not valid
uk_UA: Вказаний поштовий індекс недійсний

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
uk_UA: Область (%1$s) вказана некоректно. Має бути одна із: %2$s

en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
uk_UA: Кількість, додана до кошика, повинна бути кратною %s

en: The query argument of %s must have a placeholder.
uk_UA: Аргумент запиту методу %s повинен містити описувач перетворений.

en: The rate at which tax is applied.
uk_UA: Ставка, за якою застосовується податок.

en: The raw plugin description.
uk_UA: Вихідний опис плагіну.

en: The receipt does not appear to be valid.
uk_UA: Схоже на те, що ця квитанція невірна.

en: The recovery token is not valid for this user.
uk_UA: Токен для відновлення недійсний для цього користувача.

en: The rendered block.
uk_UA: Відтворений блок.

en: The requested URL is not an embed.
uk_UA: Запитана URL-адреса не є вставним.

en: The requested application password was not found.
uk_UA: Запитуваний пароль програми не знайдено.

en: The requested mailbox already exists
uk_UA: Запитувана поштова скринька вже існує

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
uk_UA: Необхідний плагін `%s` не може бути активований.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитаний плагін %s.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитаний плагін %s. Помилка виклику API плагіна.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
uk_UA: Не вдалося встановити потрібний плагін %s. Помилка встановлення інструменту оновлення.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
uk_UA: Потрібний плагін "%s" ще не встановлено.

en: The requested route does not support batch requests.
uk_UA: Запитаний маршрут не підтримує пакетні запити.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитану тему %s.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
uk_UA: Не вдалося встановити запитану тему %s. Помилка виклику API теми.

en: The requested theme could not be activated.
uk_UA: Запитувана тема не може бути активована.

en: The requested theme does not exist.
uk_UA: Запропонованої теми не існує.

en: The requested user does not exist.
uk_UA: Такого користувача не існує

en: The requested widget is invalid.
uk_UA: Віджет невірний.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
uk_UA: Необхідне розширення %s не встановлене або вимкнене.

en: The resource cannot be deleted.
uk_UA: Ресурс не можна видалити.

en: The response body from the receiving server.
uk_UA: Тіло відповіді з отримуючого сервера.

en: The response from the AI service is empty or missing the completion key.
uk_UA: Відповідь від служби ШІ порожня або не містить ключа завершення.

en: The response is not a valid JSON response.
uk_UA: Відповідь не є дійсною відповіддю JSON.

en: The retention period for log files is %s day. | The retention period for log files is %s days.
uk_UA[0]: Термін зберігання файлів журналу становить %s день.
uk_UA[1]: Термін зберігання файлів журналу становить %s дні.
uk_UA[2]: Термін зберігання файлів журналу становить %s днів.

en: The role %s does not exist.
uk_UA: Роль %s не існує.

en: The root URL of your site.
uk_UA: Кореневий URL вашого сайту.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
uk_UA: Розпродаж розпочнеться о 00:00:00 від дати "З..." та закінчиться о 23:59:59 від дати "До...".

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
uk_UA: Заплановане завдання %s було пропущено. Ваш сайт все ще працює, але можливо є проблеми з автоматичним оновленням або відкладеною публікацією записів.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
uk_UA: Заплановане завдання %s було пропущене. Ваш сайт все ще працює, але можливо є проблеми з автоматичним оновленням або відкладеною публікацією записів.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
uk_UA: Функція пошуку в WooCommerce проста у використанні.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
uk_UA: Пошук по встановлених темах буде шукати збіги в їхніх іменах, описах, авторах, або позначках.

en: The search results will be updated as you type.
uk_UA: Результати пошуку будуть оновлюватись під час того, як ви друкуєте.

en: The search term definition failed.
uk_UA: Не вдалося визначити пошуковий запит.

en: The search's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність пошуку відповідає моїм потребам.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
uk_UA: Секретний ключ використовується для генерування хешу доставленого вебхука та надається у заголовках запиту.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
uk_UA: Вибраний товар не є варіацією %2$s, будь ласка, виберіть варіанти товару, відвідавши <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
uk_UA: Параметр для %1$s в даний час встановлено як 0, це може викликати деякі проблеми при спробі завантажити файли за допомогою функцій плагіна або теми, які залежать від різних методів завантаження. Рекомендується встановити для цього параметра фіксоване значення, в ідеалі що відповідає значенню %2$s, оскільки деякі методи завантаження читають значення 0 як відключене або яке не має обмежень.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
uk_UA: Встановлене значення %1$s менше ніж %2$s, це може призводити до деяких проблем із завантаженням файлів.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
uk_UA: Установки розміру цього зображення були відключені через перезапис фільтром цього значення.

en: The settings screen is easy to use.
uk_UA: Екран налаштувань простий у використанні.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
uk_UA: Функціональність екрану налаштувань відповідає моїм потребам.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
uk_UA: Сьомий параметр, переданий до %s, має бути числом, що відповідає позиції меню.

en: The sidebar the widget belongs to.
uk_UA: Бічна колонка, до якої належить віджет.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
uk_UA: Адміністратора сайту сповіщено і він має опрацювати ваш запит якомога швидше.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
uk_UA: Адміністратора сайту сповіщено. Ви отримаєте посилання для завантаження файлу експорту даних по електронній пошті коли ваш запит буде виконано.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
uk_UA: Адміністратора сайту сповіщено. Ви отримаєте підтвердження електронною поштою при видаленні ваших даних.

en: The site appears to be already initialized.
uk_UA: Схоже, що цей сайт вже проініціалізований.

en: The site appears to be already uninitialized.
uk_UA: Схоже, що цей сайт вже деініціалізований.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
uk_UA: Стан здоров'я сайту показує критичну інформацію про конфігурацію WordPress і елементи, що вимагають вашої уваги.

en: The site is already active.
uk_UA: Цей сайт вже активний.

en: The site's primary language.
uk_UA: Основна мова сайту.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
uk_UA: Підрахунок використовуваного місця неможливий. Папка недоступна, можливо на неї встановлені невірні права доступу.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
uk_UA: Розміри, перераховані нижче, визначають найбільші розміри в пікселях при додаванні зображення до медіа бібліотеки.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
uk_UA: Скорочення &#8220;%s&#8221; вже використовується іншим записом

en: The slug for the resource.
uk_UA: Слаґ для ресурсу.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
uk_UA: URL джерела та цільовий URL не можуть вказувати на одне і те ж саме.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
uk_UA: URL джерела не вміщує посилання на URL пінґбек, тому не може бути використано як джерело.

en: The source URL does not exist.
uk_UA: URL джерела не існує.

en: The specific chart this stat referrers to.
uk_UA: Конкретний графік, на який посилається цей параметр.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
uk_UA: Зазначена категорія рекомендацій недійсна. Допустимі значення: "канали", "розширення".

en: The specified list title already exists.
uk_UA: Вказана назва списку вже існує.

en: The specified namespace could not be found.
uk_UA: Вказаний простір назв не знайдено.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
uk_UA: Зазначений URL не може бути використано як адресу повідомлень. Або цього URL не існує, або цей ресурс не підтримує пінґбеки.

en: The specified target URL does not exist.
uk_UA: Зазначений URL не існує.

en: The specified theme is not downloadable
uk_UA: Вибрану тему не можна завантажувати

en: The specified theme was not found
uk_UA: Вибрана тема не знайдена

en: The star rating of the block.
uk_UA: Оцінка блоку, в зірках.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
uk_UA: Статус купона. Завжди має бути чернеткою, опубліковано або очікує на розгляд

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
uk_UA: Статус примітки (наприклад, не оброблено, виконано дію).

en: The status of the test.
uk_UA: Стан тесту.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
uk_UA: Запас не був оновлений, тому що значення змінилося з моменту редагування. У товарі %1$d наявні %2$d одиниці.

en: The store description is required to generate the content for your site.
uk_UA: Опис магазину необхідний для створення контенту для вашого сайту.

en: The street address for your business location.
uk_UA: Адреса вашої компанії.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
uk_UA: Статус підписки &#8212; активна, скасована або призупинена.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
uk_UA: Запропонований вміст політики конфіденційності слід додати за допомогою %s (або пізнішої). Будь ласка, перегляньте вбудовану документацію.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
uk_UA: Запропонований вміст політики конфіденційності слід додати лише у wp-admin за допомогою %s (або пізнішої).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
uk_UA: Запропонований текст політики конфіденційності було змінено. Будь ласка  <a href="%s">ознайомтесь з посібником</a> та оновіть вашу політику конфіденційності.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
uk_UA: Хмаринка позначок не буде відображатися, так як немає таксономій, які підтримують віджет хмаринки позначок.

en: The team at WordPress.com
uk_UA: Команда WordPress.com

en: The template cannot be deleted.
uk_UA: Шаблон може бути видалено.

en: The template has already been deleted.
uk_UA: Шаблон вже видалений.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
uk_UA: ID значення або 0, якщо атрибут не є загальним.

en: The term cannot be deleted.
uk_UA: Елемент не може бути видалений.

en: The term name cannot be empty.
uk_UA: Назва групи не може бути порожньою.

en: The term name.
uk_UA: Назва значення.

en: The term slug.
uk_UA: Слаґ значення.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
uk_UA: Елементи призначені об'єкту в таксономії %s.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
uk_UA: Групи, призначені запису в таксономії "%s".

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
uk_UA: Текст в підвалі електронних листів WooCommerce.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
uk_UA: Ім'я автора теми, що вказане в її заголовку.

en: The theme author.
uk_UA: Автор теми.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
uk_UA: Тема, що переглядається, повністю інтерактивна &mdash; переходьте до різних сторінок, щоб побачити, як у цій темі виглядають записи, архіви, та шаблони інших сторінок. Ці налаштування можуть відрізнятися, залежно від того, які функції підтримує тема, що переглядається. Щоб застосувати нові налаштування та відразу активувати тему, натисніть кнопку "Оприлюднити та увімкнути" над меню.

en: The theme cannot be updated due to the following:
uk_UA: Тема не може бути оновлена внаслідок:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
uk_UA: Тема визначає себе як батьківську для себе ж. Будь ласка перевірте заголовок %s.

en: The theme description, as found in the theme header.
uk_UA: Опис теми, що вказаний в її заголовку.

en: The theme description, transformed for display.
uk_UA: Опис теми для відображення.

en: The theme developers URL.
uk_UA: URL Розробників теми.

en: The theme file to use to display the post.
uk_UA: Файл теми для відображення запису.

en: The theme identifier
uk_UA: Ідентифікатор теми

en: The theme is missing the %s stylesheet.
uk_UA: У темі відсутня таблиця стилів %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
uk_UA: Назва теми, що вказана в її заголовку.

en: The theme name, transformed for display.
uk_UA: Назва теми для відображення.

en: The theme tags, as found in the theme header.
uk_UA: Позначки стилів і можливостей теми, зазначені в її заголовку.

en: The theme tags, transformed for display.
uk_UA: Позначки теми для відображення.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
uk_UA: Тема, яку ви зараз використовуєте, не сумісна з редактором сайту.

en: The theme you are currently using is not compatible.
uk_UA: Тема, яку ви зараз використовуєте, не сумісна.

en: The theme's current version.
uk_UA: Поточна версія теми.

en: The theme's screenshot URL.
uk_UA: URL скріншоту теми.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
uk_UA: Таблиця стилів теми, що однозначно визначає тему.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
uk_UA: Шаблон теми. Для дочірньої теми це відноситься до батьківської теми, інакше - збігається з таблицею стилю теми.

en: The theme's text domain.
uk_UA: Текстовий домен теми.

en: The themes directory
uk_UA: Директорія тем

en: The thousand separator of displayed prices.
uk_UA: Роздільник тисяч відображуваних цін.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
uk_UA: Часовий період для статистики. Налаштування: 60-днів, 6-місяців, все

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
uk_UA: Часовий пояс, який Ви вказали, невірний. Будь ласка, виберіть правильний часовий пояс.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
uk_UA: Розташування заголовка і редактора зафіксоване, проте ви можете переміщати всі інші блоки шляхом перетягування. Можна також згортати і розгортати їх, натискаючи на заголовок блоку. На вкладці "Параметри екрану" можна увімкнути додаткові блоки ("Цитата", "Відправити зворотні посилання", "Користувацькі поля", "Обговорення", "Слаґ", "Автор"), а також вибрати розмітку екрану (1 або 2 колонки).

en: The title for the object.
uk_UA: Назва для об'єкта.

en: The title for the post type.
uk_UA: Назва для типу запису.

en: The title for the post.
uk_UA: Заголовок для запису.

en: The title for the status.
uk_UA: Назва статусу.

en: The title for the taxonomy.
uk_UA: Назва таксономії.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
uk_UA: Тип примітки (наприклад, помилка, попередження і т.д.)

en: The unique and machine-readable name.
uk_UA: Унікальна та придатна для читання комп'ютером назва.

en: The unique identifier for the application password.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для паролю застосунку.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор типу маркетингової кампанії.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор маркетингової кампанії.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор маркетингового каналу, до якого належить ця кампанія.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор маркетингового каналу, до якого належить цей тип кампанії.

en: The unit lengths are defined in for this country.
uk_UA: Довжина одиниці визначається для цієї країни.

en: The unit weights are defined in for this country.
uk_UA: Вага одиниці визначена для цієї країни.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
uk_UA: Оновлення неможливо встановити, оскільки деякі файли не вдалося скопіювати. Зазвичай це відбувається через несумісні дозволи файлів.

en: The update of %s failed.
uk_UA: Uppdateringen av %s misslyckades.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Починається процес оновлення. Він може зайняти деякий час, тому будь ласка, будьте терплячі.

en: The upgrade directory cannot be created
uk_UA: Не вдається створити директорію оновлень

en: The upgrade directory exists but is not writable
uk_UA: Каталог оновлень існує, але не доступний для запису

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
uk_UA: Завантажений файл неможливо перемістити до директорії вашого блогу.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
uk_UA: Завантажений файл перевищує максимальний розмір файлу.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
uk_UA: Термін зберігання завантаженого файлу закінчився. Поверніться назад і завантажте його знову.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
uk_UA: Завантажений файл не являється зображенням. Спробуйте ще раз.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk_UA: Файл було завантажено лише частково.

en: The uploads directory
uk_UA: Директорія uploads

en: The url you have specified does not look like a valid url.
uk_UA: Схоже на те, що посилання, яке ви вказали, невірне.

en: The user cannot be deleted.
uk_UA: Цей користувач не може бути видалений.

en: The user is already active.
uk_UA: Цей користувач наразі активний

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
uk_UA: Все завершено!

en: The username field is empty.
uk_UA: Поле імені користувача порожнє.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
uk_UA: Задане значення не є вірним і зареєстрованим API ключем.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
uk_UA: Тип значення для часткового збігу JSON не підтримується. Повинен бути цілим числом, або логічним значенням, або подвійним, або рядковим. Наданий тип %s.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
uk_UA: Визначення %1$s було або включено константою %2$s, або додано в файл конфігурації. Помилки будуть показані в браузері на частині сайту для відвідувачів.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
uk_UA: В файл конфігурації додана константа %s. Виникаючі на сайті помилки будуть записані в файл, який може бути доступний звичайним користувачам.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
uk_UA: Версія MySQL, яку встановлено на сервері вашого хостингу.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
uk_UA: Версія РНР, яку встановлено на вашому хостинг сервері.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
uk_UA: Версія встановленого на вашому сайті WooCommerce.

en: The version of WordPress installed on your site.
uk_UA: Версія WordPress, встановлена на вашому сайті.

en: The version of cURL installed on your server.
uk_UA: Версія cURL встановлена на вашому сервері.

en: The visibility settings for the taxonomy.
uk_UA: Налаштування видимості для таксономії.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
uk_UA: Броузер на вашому пристрої не може використовуватись для завантаження файлів. Спробуйте скористатись <a href="%s">спеціальним додатком для вашого пристрою</a>.

en: The web site address you have specified is invalid.
uk_UA: Адреса сайту, яку ви вказали, невірна.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
uk_UA: Сайт автора теми, що вказаний в її заголовку.

en: The website of the theme author, transformed for display.
uk_UA: Сайт автора теми, для відображення.

en: The website of the theme author.
uk_UA: Сайт автора теми.

en: The widget type id.
uk_UA: ID типу віджета.

en: The wp-content directory
uk_UA: Директорія wp-content

en: Theme
uk_UA: Тема

en: Theme Author
uk_UA: Автор теми

en: Theme Details
uk_UA: Деталі теми

en: Theme File Editor
uk_UA: Редактор тем

en: Theme Location
uk_UA: Розташування теми

en: Theme Options
uk_UA: Параметри теми

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
uk_UA: Артистичні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
uk_UA: Чорний колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
uk_UA: Блог

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
uk_UA: Синій колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
uk_UA: Світлі

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
uk_UA: Коричневий колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
uk_UA: Бізнес

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
uk_UA: Чистота

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
uk_UA: Кольорові

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
uk_UA: Сучасно

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
uk_UA: Користувацький фон

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Colors
uk_UA: Користувацькі кольори

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Header
uk_UA: Користувацький заголовок

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
uk_UA: Користувацьке меню

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
uk_UA: Темні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Image Header
uk_UA: Заголовок головного зображення

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
uk_UA: Головні зображення

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Layout
uk_UA: Фіксований дизайн

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flexible Header
uk_UA: Гнучкий заголовок

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fluid Layout
uk_UA: Гнучкий дизайн

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
uk_UA: Формальні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
uk_UA: Чотири колонки

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
uk_UA: Шаблон на всю ширину

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
uk_UA: Сірий колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
uk_UA: Зелений колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
uk_UA: Індустріальні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
uk_UA: Бічна колонка зліва

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
uk_UA: Легкі

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Microformats
uk_UA: Мікроформати

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
uk_UA: Мінімальність

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Natural
uk_UA: Природні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
uk_UA: Одна колонка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
uk_UA: Помаранчевий колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
uk_UA: Рожевий колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
uk_UA: Формати записів

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Slider
uk_UA: Слайдер записів

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
uk_UA: Професійні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
uk_UA: Пурпурний колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: RTL Language Support
uk_UA: Підтримка мов справа наліво

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
uk_UA: Червоний колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Responsive Layout
uk_UA: Адаптивний дизайн

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Retro
uk_UA: Ретро

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
uk_UA: Бічна колонка справа

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
uk_UA: Срібний колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
uk_UA: Логотип сайту

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
uk_UA: Прикріплений запис

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
uk_UA: Жовто-коричневий

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Textured
uk_UA: Текстури

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
uk_UA: Багаторівневі коментарі

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
uk_UA: Три колонки

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Traditional
uk_UA: Традиційні

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
uk_UA: Дві колонки

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Vibrant
uk_UA: Енергійність

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Video
uk_UA: Відео

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Whimsical
uk_UA: Ексцентричність

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
uk_UA: Білий колір

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
uk_UA: Жовтий колір

en: Theme Versions
uk_UA: Версії тем

en: Theme author URL.
uk_UA: URL автора теми.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
uk_UA: Виконання коду теми не може бути продовжено, тому що він привів до <strong>фатальної помилки</strong>.

en: Theme deleted.
uk_UA: Тему видалено.

en: Theme directory location
uk_UA: Місцезнаходження директорії тем

en: Theme downgrade failed.
uk_UA: Відкат версії теми не вдався.

en: Theme downgraded successfully.
uk_UA: Відкат теми до старої версії успішний.

en: Theme features
uk_UA: Можливості теми

en: Theme file exists.
uk_UA: Файл теми існує.

en: Theme identifier for the template.
uk_UA: Ідентифікатор теми для шаблону.

en: Theme installation failed.
uk_UA: Встановлення теми не вдалося.

en: Theme installation status.
uk_UA: Статус встановлення теми.

en: Theme installed successfully.
uk_UA: Тема встановлена успішно.

en: Theme name
uk_UA: Назва теми

en: Theme name.
uk_UA: Назва теми.

en: Theme navigation
uk_UA: Навігація по темі

en: Theme not found.
uk_UA: Тема не знайдена.

en: Theme resumed.
uk_UA: Виконання теми продовжено.

en: Theme slug.
uk_UA: Слаґ теми.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
uk_UA: 123 Мейн стріт

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
uk_UA: Розділ головної сторінки

[ctx: Theme starter content]
en: About
uk_UA: Про нас

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
uk_UA: Про цей сайт

[ctx: Theme starter content]
en: Address
uk_UA: Адреса

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
uk_UA: Архіви

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
uk_UA: Блог

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
uk_UA: Календар

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
uk_UA: Категорії

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
uk_UA: Контакти

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
uk_UA: Знайдіть нас

[ctx: Theme starter content]
en: Home
uk_UA: Головна сторінка

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
uk_UA: Години

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
uk_UA: Мета

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
uk_UA: Понеділок&ndash;П'ятниця: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
uk_UA: Нью Йорк, NY 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
uk_UA: Новини

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
uk_UA: Останні коментарі

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
uk_UA: Останні записи

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
uk_UA: Субота &amp; Неділя: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
uk_UA: Це сторінка з основною контактною інформацією, такою як адреса і номер телефону. Ви також можете спробувати додати форму контактів за допомогою плагіну.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
uk_UA: Це приклад розділу головної сторінки. Розділи домашньої сторінки можуть бути будь-якими сторінками крім самої головної сторінки, включаючи сторінку останніх записів блогу.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
uk_UA: Тут може бути відмінне місце для того, щоб представити себе, свій сайт або висловити якісь подяки.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
uk_UA: Ласкаво просимо на ваш сайт! Це ваша головна сторінка, яку більшість відвідувачів побачать зайшовши на ваш сайт в перший раз.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
uk_UA: Ви можете бути художником, який бажає тут представити себе і свої роботи або представником бізнесу з описом місії.

en: Theme status.
uk_UA: Статус теми.

en: Theme version.
uk_UA: Версія теми.

en: Theme will be auto-updated.
uk_UA: Тема буде оновлюватися автоматично.

en: Theme will no longer be auto-updated.
uk_UA: Тема більше не буде оновлюватися автоматично.

en: Theme without %s
uk_UA: Тема без %s

en: Theme.
uk_UA: Тема.

en: Theme:
uk_UA: Тема:

en: Theme: %1$s.
uk_UA: Тема: %1$s.

en: Themes
uk_UA: Теми

en: Themes %s
uk_UA: Теми %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
uk_UA: Теми створюють зовнішній вигляд вашого сайту. Дуже важливо зберігати їх актуальними для підтримки безпеки сайту і цілісного іміджу сайту.

en: Themes directory location
uk_UA: Місцезнаходження директорії тем

en: Themes directory size
uk_UA: Розмір директорії тем

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
uk_UA: Проблем з автоматичним оновленням плагінів і тем не виявлено.

en: There are comments in moderation.
uk_UA: Є коментарі для одобрення.

en: There are currently no logs to view.
uk_UA: В даний час немає журналів для перегляду.

en: There are no Facebook pages you manage.
uk_UA: Немає сторінок Facebook, якими ви керуєте.

en: There are no associated subtitles.
uk_UA: Субтитри не вказані.

en: There are no currencies matching these parameters.
uk_UA: Немає валют, відповідних цим параметрам.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
uk_UA: В даний час ніяких заходів поряд з %1$s не заплановано. Хочете <a href="%2$s">організувати щось</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
uk_UA: Заходів поряд з вами поки не заплановано. Хочете <a href="%s">організувати</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
uk_UA: Немає місць, що відповідають цим параметрам.

en: There are no notes yet.
uk_UA: Ще немає приміток.

en: There are no options for this widget.
uk_UA: Для цього віджету немає опцій.

en: There are no orders to sync, aborting.
uk_UA: Немає замовлень на синхронізацію, виконується переривання.

en: There are no orders to verify, aborting.
uk_UA: Немає замовлень на перевірку, виконується переривання.

en: There are no pages.
uk_UA: Немає сторінок.

en: There are no product reviews yet.
uk_UA: Відгуків поки що немає.

en: There are no reviews yet.
uk_UA: Відгуків немає, поки що.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
uk_UA: Немає доступних методів доставки. Будь ласка, перевірте вказану вами адресу або зв'яжіться з керівництвом сайту для отримання підтримки.

en: There are no valid users selected for deletion.
uk_UA: Не було обрано жодного правильного користувача для видалення.

en: There are no valid users selected for removal.
uk_UA: Не було обрано жодного правильного користувача для видалення.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
uk_UA: %s недостатньо на складі. Будь ласка, зменшіть кількість у вашому кошику.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
uk_UA: Деякі пункти меню некоректні. Будь ласка, перевірте і видаліть їх.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
uk_UA: Виникли проблеми з товарами в корзині. Будь ласка, поверніться на сторінку кошика і усуньте ці проблеми, перш ніж завершити оформлення замовлення.

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
uk_UA: Існує три способи додати свої товари: ви можете <strong>створювати товари вручну, імпортувати все відразу за допомогою файлу CSV</strong> або <strong>перенести їх з іншого сервісу</strong>.<br/><br/>

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
uk_UA: У кошику занадто багато %s. Будь ласка, зменшіть кількість в кошику до 1.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
uk_UA: У кошику занадто багато %s. Будь ласка, зменшіть кількість кожного товару в кошику до 1.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
uk_UA: Є дуже багато паралельних партій, але виконання примусово триває.

en: There are too many concurrent batches.
uk_UA: Існує забагато паралельних партій.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
uk_UA: Є незбережені зміни, які будуть втрачені. Натисніть "Добре", щоби продовжити, або "Скасувати", щоб повернутися до редактора зображень.

en: There does not seem to be any new mail.
uk_UA: Як бачимо, нові повідомлення тут відсутні.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
uk_UA: На вашому сайті виникла критична помилка і він був переведений в режим відновлення. Будь ласка, перевірте розділ тем і плагінів для детальної інформації. Якщо ви тільки що встановили або оновили тему або плагін, то спочатку перевірте відповідну сторінку.

en: There has been a critical error on this website.
uk_UA: На сайті виникла критична помилка.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
uk_UA: На сайті виникла критична помилка. Будь ласка, перевірте вхідні повідомлення пошти адміністратора для подальших інструкцій.

en: There has been an error cropping your image.
uk_UA: Виникла помилка під час кадрування зображення

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
uk_UA[0]: Потрібно синхронізувати %1$d замовлення.
uk_UA[1]: Потрібно синхронізувати %1$d замовлення.
uk_UA[2]: Потрібно синхронізувати %1$d замовлень.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
uk_UA[0]: Потрібно перевірити %1$d замовлення.
uk_UA[1]: Потрібно перевірити %1$d замовлення.
uk_UA[2]: Потрібно перевірити %1$d замовлень.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
uk_UA[0]: Виникла %d помилка, яка повинна бути виправлена перед тим, як ви зможете зберегти.
uk_UA[1]: Виникли %d помилки, які повинні бути виправлені перед тим, як ви зможете зберегти.
uk_UA[2]: Виникло %d помилок, які повинні бути виправлені перед тим, як ви зможете зберегти.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
uk_UA: Є більш свіжа автоматично збережена версія ваших змін ніж та, яку ви переглядаєте. <a href="%s">Відновити автоматично збережену версію</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
uk_UA: Доступна нова версія %1$s, але оновлення не працюватиме з вашою версією PHP. <a href="%2$s" %3$s>Подивіться подробиці про версію %4$s</a> або <a href="%5$s">інформацію про оновлення PHP</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
uk_UA: Доступна нова версія %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Переглянути деталі версії %4$s</a> або <a href="%5$s" %6$s>оновити зараз</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
uk_UA: Доступна нова версія %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Переглянути деталі версії %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
uk_UA: Доступна нова версія %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Переглянути деталі версії %4$s</a>. <em>Автоматичне оновлення цього плагіна недоступне</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
uk_UA: Доступна нова версія %s, але вона не працює з вашою версією PHP.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
uk_UA: Доступна нова версія %s, але вона не працює з вашою версією WordPress.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
uk_UA: Доступна нова версія %s, але вона не працює з вашими версіями WordPress та PHP.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
uk_UA: Очікує зміна e-mail адреси адміністратора на %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
uk_UA: Очікується підтвердження вашого e-mail на <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Скасувати</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
uk_UA: Очікує зміна вашої e-mail адреси на %s.

en: There is a problem with your API key.
uk_UA: Проблема з вашим ключем API.

en: There is a revision of this post that is more recent.
uk_UA: Є новіша редакція цього запису.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
uk_UA: Є автозбереження цього запису, що новіше за версію нижче. <a href="%s">Переглянути автозбереження</a>

en: There is an update available. | There are updates available.
uk_UA[0]: Є оновлення.
uk_UA[1]: Є оновлення.
uk_UA[2]: Є оновлення.

en: There is no autosave revision for this post.
uk_UA: Для цього запису немає автоматично збережених редакцій.

en: There is no data to export for the given request.
uk_UA: Немає даних для експорту по даному запиту.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
uk_UA: Немає уривка, бо це захищений запис.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
uk_UA: %s недостатньо на складі. Будь ласка, зменшіть кількість у вашому кошику.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
uk_UA: Виникла проблема конфігурації. Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором сервера.

en: There was a failure fetching this action
uk_UA: Не вдалося отримати цю дію

en: There was a failure fetching this action: %s
uk_UA: Не вдалося отримати цю дію: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
uk_UA: Не вдалося запланувати наступний примірник цієї дії: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
uk_UA: Виникла проблема з активацією деяких потрібних плагінів.

en: There was a problem and the bookmark was not saved.
uk_UA: Виникла проблема та закладку не збережено.

en: There was a problem and the post was not saved.
uk_UA: Виникла проблема та запис не збережено.

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again or contact support.
uk_UA: Виникла проблема при створенні вашого з’єднання. Будь ласка, поверніться назад і спробуйте ще раз, або зв’яжіться з підтримкою.

en: There was a problem disabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
uk_UA: Виникла проблема при вимкненні автоматичного оновлення. Будь ласка, спробуйте ще раз, або <a href="%s">зв’яжіться з підтримкою</a> якщо проблема залишиться.

en: There was a problem enabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
uk_UA: Виникла проблема при увімкненні автоматичного оновлення. Будь ласка, спробуйте ще раз, або <a href="%s">зв’яжіться з підтримкою</a> якщо проблема залишиться.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
uk_UA: Виникла проблема із встановленням деяких потрібних плагінів.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
uk_UA: Проблема встановлення з’єднання з Blogger. Ось це пішло не так:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
uk_UA: Проблема встановлення безпечного з’єднання з Google. Ось це пішло не так:

en: There was a problem renewing this domain.
uk_UA: Виникла проблема при оновленні цього домену.

en: There was a problem saving your changes. Please, try again.
uk_UA: Виникла проблема при збереженні ваших змін. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There was a problem with the provided %s:
uk_UA: Виникла проблема з наданим %s:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
uk_UA: Виникла проблема з авторизацією. Будь ласка перезавантажте і спробуйте знову.

en: There was an authorization error in the profile api request.
uk_UA: Виникла помилка авторизації у запиті API облікового запису.

en: There was an authorization error in the registration process.
uk_UA: Сталася помилка авторизації в процесі реєстрації.

en: There was an error activating this plugin.
uk_UA: Під час активації цього плагіна сталася помилка.

en: There was an error activating this theme.
uk_UA: Під час активації цієї теми сталася помилка.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
uk_UA: Сталася помилка виклику %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
uk_UA: Сталася помилка виклику %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
uk_UA: Помилка виклику інструмента. Відсутній зворотній виклик.

en: There was an error communicating with the WooCommerce Payments plugin.
uk_UA: Під час зв'язку з плагіном WooCommerce Payments сталася помилка.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
uk_UA: Сталася помилка під час підключення до плагіна WooPayments.

en: There was an error connecting to Square.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні Square.

en: There was an error connecting to Woo.com. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні до Woo.com. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні до WooCommerce.com. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при підключенні вашої підписки. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
uk_UA: Сталася помилка під час створення користувача для вас. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором вашого сайту.

en: There was an error deleting an action: %s
uk_UA: Під час видалення дії сталася помилка: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при відключенні вашої підписки. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There was an error generating your API Key.
uk_UA: Під час створення ключа API сталася помилка.

en: There was an error getting the install URL for this product.
uk_UA: Виникла помилка при отриманні URL-адреси для встановлення цього товару.

en: There was an error loading the Woo.com Helper API.
uk_UA: При завантаженні допоміжного API Woo.com сталася помилка.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
uk_UA: При завантаженні допоміжного API WooCommerce.com сталася помилка.

en: There was an error running the action scheduler: %s
uk_UA: Під час виконання планувальника дій сталася помилка: %s

en: There was an error trashing that page. Please try again in a moment.
uk_UA: Сталася помилка при переміщенні цієї сторінки до кошика. Будь ласка, спробуйте ще раз трішки пізніше.

en: There was an error trashing that post. Please try again in a moment.
uk_UA: Сталася помилка при переміщенні цього запису до кошика. Будь ласка, спробуйте ще раз трішки пізніше.

en: There was an error when reading this WXR file
uk_UA: Сталася помилка при читанні цього WXR файлу

en: There was an error when updating the primary domain.
uk_UA: Сталася помилка при оновленні основного домену.

en: There was an error with an item in your cart.
uk_UA: Сталася помилка з товаром у вашому кошику.

en: There was an error, please try again
uk_UA: Сталася помилка, будь ласка, спробуйте ще раз

en: There was an issue loading the report endpoints
uk_UA: Під час завантаженні кінцевих точок звіту виникла проблема

en: There was an unknown error.
uk_UA: Сталася невідома помилка.

en: There was another problem:
uk_UA: Виникла ще одна проблема:

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
uk_UA: Немає коментарів для перевірки. Akismet буде перевіряти тільки коментарі в черзі очікування.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
uk_UA[0]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментар</a>.
uk_UA[1]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментарі</a>.
uk_UA[2]: Зараз в черзі спаму <a href="%2$s">%1$s коментарів</a>.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
uk_UA: Тут ще немає вмісту для показу.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
uk_UA: На даний момент <a href='%s'>черга спаму</a> порожня.

en: There's %1$s order (out of a total of %2$s) pending sync! | There are %1$s orders (out of a total of %2$s) pending sync!
uk_UA[0]: %1$s замовлення (із загальної кількості %2$s) очікує на синхронізацію!
uk_UA[1]: %1$s замовлення (із загальної кількості %2$s) очікують на синхронізацію!
uk_UA[2]: %1$s замовлень (із загальної кількості %2$s) очікують на синхронізацію!

en: There's %d order pending sync. <b>Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!</b> | There are %d orders pending sync. <b>Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!</b>
uk_UA[0]: %d замовлення очікує на синхронізацію. <b>Перемикання сховища даних під час незавершеної синхронізації є небезпечним і може призвести до пошкодження або втрати даних замовлень!</b>
uk_UA[1]: %d замовлення очікують на синхронізацію. <b>Перемикання сховища даних під час незавершеної синхронізації є небезпечним і може призвести до пошкодження або втрати даних замовлень!</b>
uk_UA[2]: %d замовлень очікують на синхронізацію. <b>Перемикання сховища даних під час незавершеної синхронізації є небезпечним і може призвести до пошкодження або втрати даних замовлень!</b>

en: There's %d order pending sync. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. | There are %d orders pending sync. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>.
uk_UA[0]: %d замовлення очікує на синхронізацію. Сховище даних замовлень можна увімкнути, <strong>тільки коли таблиці записів і замовлень синхронізовані</strong>.
uk_UA[1]: %d замовлення очікують на синхронізацію. Сховище даних замовлень можна увімкнути, <strong>тільки коли таблиці записів і замовлень синхронізовані</strong>.
uk_UA[2]: %d замовлень очікують на синхронізацію. Сховище даних замовлень можна увімкнути, <strong>тільки коли таблиці записів і замовлень синхронізовані</strong>.

en: There's %s order pending sync! | There are %s orders pending sync!
uk_UA[0]: %s замовлення очікує на синхронізацію!
uk_UA[1]: %s замовлення очікують на синхронізацію!
uk_UA[2]: %s замовлень очікують на синхронізацію!

en: There's a problem starting your import.
uk_UA: Виникла проблема із початком імпорту.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
uk_UA: Ці дані облікового запису відображатимуться на сторінці подяки за замовлення та в електронному листі з підтвердженням.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
uk_UA: Це регіони в цій зоні. Система перевірятиме покупців відносно цих регіонів.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
uk_UA: Ці витрати опціонально можуть бути додані на основі <a href="%s">класу доставки товару</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woo.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
uk_UA: Ці витрати можуть бути додатково додані в залежності від <a target="_blank" href="%s">класу доставки товару</a>. Дізнатися більше про <a target="_blank" href="https://woo.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">налаштування вартості класу доставки</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
uk_UA: Цей функціонал є або експериментальним, або неповним. Вмикайте його на свій страх та ризик!

en: These items will be deleted
uk_UA: Ці елементи будуть видалені

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
uk_UA: Ці параметри дозволяють змінити зовнішній вигляд Checkout WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
uk_UA: Ці сторінки повинні бути встановлені таким чином, щоб WooCommerce знав, куди необхідно направляти користувачів для оформлення замовлення.

en: These plugins are now up to date:
uk_UA: Ці плагіни не потребують оновлення:

en: These plugins failed to update:
uk_UA: Наступні плагіни не вдалося оновити:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
uk_UA: Додаткові опції доставки за додаткові кошти (базуючись на єдиній вартості доставки).

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
uk_UA: Ці налаштування змінюють звідки і як завантажуються компоненти WordPress.

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
uk_UA: Ці налаштування недоступні під час регенерації таблиці пошуку.

en: These settings may be overridden for individual articles.
uk_UA: Ці налаштування можуть бути знехтувані для окремих статей.

en: These themes are now up to date:
uk_UA: Ці теми не потребують оновлення:

en: These themes failed to update:
uk_UA: Наступні теми не вдалося оновити:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
uk_UA: Ці унікальні ключі автентифікації також відсутні у вашому файлі %s.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
uk_UA: Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати файли cookie, вбудовані додатки відстеження третіх сторін та стежити за вашою взаємодією з цим вбудованим вмістом. Зокрема відстежувати взаємодію з вбудованим вмістом, якщо у вас є обліковий запис і ви увійшли на цей сайт.

en: Thessaly
uk_UA: Фессалія

en: Thimbu
uk_UA: Тхімбу

en: Thimphu
uk_UA: Тхімпху

en: Things to do next
uk_UA: Що робити далі

en: This %s cannot be deleted
uk_UA: %s не може бути видалено

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
uk_UA: (обов’язково)

en: This Month
uk_UA: Цей місяць

en: This Week
uk_UA: Цей тиждень

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
uk_UA: Ця XML-карта сайту створена WordPress для поліпшення індексації вмісту сайту в пошукових системах.

en: This account has not been activated. Please check your email for an activation link.
uk_UA: Цей обліковий запис ще не активований. Будь ласка, перевірте свій e-mail на наявність посилання активації.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
uk_UA: Схоже, що ця дія постійно зазнає невдачі. Новий екземпляр не буде заплановано.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
uk_UA: Цю дію не можна скасувати. Ви впевнені, що хочете видалити особисті дані із вибраних замовлень?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
uk_UA: Ця адреса використовується тільки для адміністрування.

en: This blog is already on the list
uk_UA: Цей блог вже у списку

en: This blog is hidden from search engines
uk_UA: Цей блог схований від пошукових систем

en: This blog is private
uk_UA: Це приватний блог

en: This category already exists.
uk_UA: Ця категорія вже існує.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
uk_UA: Ця категорія не може бути додана. Будь ласка, перейменуйте її та спробуйте ще раз.

en: This changeset cannot be further modified.
uk_UA: Цей набір змін не може бути змінений.

en: This comment is already approved.
uk_UA: Цей коментар вже одобрено.

en: This comment is already in the Trash.
uk_UA: Цей коментар вже в кошику.

en: This comment is already marked as spam.
uk_UA: Цей коментар вже позначено як спам.

en: This comment is currently approved.
uk_UA: Цей коментар наразі одобрено.

en: This comment is currently in the Trash.
uk_UA: Цей коментар наразі в кошику.

en: This comment is currently marked as spam.
uk_UA: Цей коментар вже позначено як спам.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
uk_UA: Цей коментар знаходиться в кошику. Будь ласка, відновіть його, якщо хочете редагувати.

en: This comment was deleted.
uk_UA: Цей коментар був видалений.

en: This comment was reported as not spam.
uk_UA: Цей коментар був помічений як не спам.

en: This comment was reported as spam.
uk_UA: Цей коментар був помічений як спам.

en: This comment was trashed.
uk_UA: Цей коментар був переміщений до кошика.

en: This connection is about to expire.
uk_UA: Термін дії цього з’єднання скоро закінчиться.

en: This connection is working correctly.
uk_UA: Це з’єднання працює як слід.

en: This content is password protected.
uk_UA: Цей вміст захищено паролем.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
uk_UA: Цей вміст захищено паролем. Щоби його переглянути, будь ласка, введіть свій пароль нижче:

en: This content was deleted by the author.
uk_UA: Цей вміст був вилучений автором.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
uk_UA: Керує відображенням залишків запасів на зовнішній частині сайту.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
uk_UA: Опис, який користувач бачить під час оформлення замовлення.

en: This controls the position of the currency symbol.
uk_UA: Визначає положення символу валюти.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
uk_UA: Заголовок, котрий бачить користувач у процесі оформлення замовлення.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uk_UA: Ці налаштування дозволяють визначити, в якій валюті перераховані ціни в каталозі, і які платіжні шлюзи будуть використовуватися.

en: This controls what unit you will define lengths in.
uk_UA: Тут визначається одиниця виміру, в якій зазначається довжина.

en: This controls what unit you will define weights in.
uk_UA: Тут визначається одиниця виміру, в якій зазначається вага.

en: This controls which shipping address is used by default.
uk_UA: Налаштування типової адреси доставки.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
uk_UA: Це означає, що підключення до WordPress.org недоступне.

en: This coupon has expired.
uk_UA: Строк дії купона закінчився.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
uk_UA: Ці дані використовуються для загальних покращень WordPress на кшталт допомоги у захисті вашого сайту шляхом пошуку та автоматичного встановлення нових оновлень. Вони також використовуються для розрахунку статистики, такої як на <a href="%s">сторінці статистики WordPress.org</a>.

en: This data will be deleted in %s.
uk_UA: Ці дані будуть видалені в %s.

en: This determines where log entries are saved.
uk_UA: Цей параметр визначає, де зберігаються записи журналу.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
uk_UA: Схоже на те, що це не WXR файл, відсутній/невірний номер WXR версії

en: This doesn't appear to be a valid email address. Please check it and try again.
uk_UA: Це не схоже на вірну e-mail адресу. Будь ласка, перевірте її та спробуйте ще раз.

en: This domain already exists and cannot be registered.
uk_UA: Цей домен вже існує і його не можна зареєструвати.

en: This domain does not exist.
uk_UA: Цей домен не існує.

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
uk_UA: Цей домен вже розподілено на блоґ WordPress.com

en: This domain is currently <strong>Unlocked</strong>.
uk_UA: Цей домен наразі <strong>Розблоковано</strong>.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
uk_UA: Це чернетка з <a href="%s">неоприлюдненими змінами</a>. Ви можете редагувати, але необов'язково оприлюднювати зміни. Оприлюднення відбудеться автоматично разом з цими змінами.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
uk_UA: Це означає, що інформація про ім’я користувача та пароль у вашому файлі %1$s неправильні, або неможливо встановити зв’язок із сервером бази даних %2$s. Це також може означати, що сервер баз даних вашого хостингу не працює.

en: This email address is already registered.
uk_UA: Цю адресу електронної пошти вже зареєстровано.

en: This email may be different from your personal email address.
uk_UA: Ця email адреса може відрізнятися від вашої особистої email адреси.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Опубліковано у %1$s | Теґи: %2$s. | Додати в закладки: <a href="%3$s" title="Постійне посилання на  %4$s" rel="bookmark">постійне посилання на публікацію</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Опубліковано у %1$s. Додати до закладок <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: This feature is not production ready yet. Make sure you are not running these commands in your production environment.
uk_UA: Ця функція ще не готова до використання. Переконайтеся, що ви не виконуєте ці команди у своєму робочому середовищі.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
uk_UA: Ця функція потребує Javascript, проте схоже що він відключений. Будь-ласка ввімкніть Javascript та перезавантажте цю сторінку. Не переймайтесь занадто, Ви можете відключити його коли ми закінчимо.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
uk_UA: Ця функція потребує підтримки плаваючих фреймів. Ймовірно, браузер не підтримує теґи iframe, або вони заблоковані.

en: This feed is already on the list
uk_UA: Цей канал вже у списку

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
uk_UA: Це поле дозволяє вам встановити максимальні витрати (попередній підсумок), що дозволені при використанні купона.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
uk_UA: Це поле дозволяє вам встановити мінімальні витрати (попередній підсумок), що дозволені при використанні купона.

en: This field is required
uk_UA: Це поле обов’язкове для заповнення

en: This field is required.
uk_UA: Це необхідне поле.

en: This file does not exist.
uk_UA: Такого файлу не існує.

en: This file is empty. Please try another.
uk_UA: Цей файл порожній. Спробуйте інший.

en: This file is not an image. Please try another.
uk_UA: Цей файл не є зображенням. Спробуйте завантажити інший файл.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
uk_UA: Цей файл завантажується тільки для сумісності з SimplePie 1.2.x. Будь ласка, розгляньте можливість переходу на актуальну версію SimplePie.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
uk_UA: Файл занадто великий. Файли мають мати розмір менше за %s кб.

en: This file no longer needs to be included.
uk_UA: Включення цього файлу більше не потрібне.

en: This form is not live-previewable.
uk_UA: Цю форму не можна попередньо переглянути.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
uk_UA: Цей формат, який називається "WordPress eXtended RSS" або WXR, буде містити ваші записи, сторінки, коментарі, власні поля, категорії та позначки.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
uk_UA: Ця функція не повинна бути викликана до завантаження plugins_load.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
uk_UA: Ця функція не повинна бути викликана перед woocommerce_init.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
uk_UA: Це зображення не може бути показано в браузері. Для кращих результатів переведіть його в формат JPEG перед завантаженням.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
uk_UA: Ця інформація відображатиметься на сторінці товару, категорій, в соціальних мережах та результатах пошуку.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
uk_UA: Це приклад того, як буде виглядати ваш віджет оцінки.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
uk_UA: Це демонстраційний магазин, призначений для тестування — Замовлення не виконуються.

en: This is a featured product
uk_UA: Це рекомендований товар

en: This is a monthly subscription.
uk_UA: Це місячна підписка.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
uk_UA: Це зразок сторінки. На відміну від записів, які відображаються на головній сторінці вашого блогу в порядку оприлюднення, сторінки краще підходять для постійного вмісту, який має бути легкодоступним, наприклад "Про", або "Контактна інформація". Натисніть посилання "Редагувати", щоб внести зміни до цієї сторінки, або <a title="Пряме посилання на пункт &quot;Додати нову сторінку&quot; у вашій Майстерні" href="%s">додайте іншу сторінку</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New in the Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">add another page</a>.
uk_UA: Це зразок сторінки. На відміну від записів, які відображаються на головній сторінці вашого блогу в порядку оприлюднення, сторінки краще підходять для постійного вмісту, який має бути легкодоступним, наприклад "Про", або "Контактна інформація". Натисніть посилання "Редагувати" щоб внести зміни до цієї сторінки, або <a title="Пряме посилання на пункт &quot;Додати нову&quot; у вашій Майстерні" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">додайте іншу сторінку</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
uk_UA: Це приклад сторінки. Від записів у блозі вона відрізняється тим, що залишається на одному місці і відображається в меню сайту (у більшості тем). На сторінці &laquo;Деталі&raquo; власники сайтів зазвичай розповідають про себе потенційним відвідувачам. Наприклад, так:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
uk_UA: Це сповіщення з подробицями замовлення, яке надсилається клієнтам після того, як статус замовлення було змінено на "Очікує", "Скасовано", або "Не виконано".

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
uk_UA: Це повідомлення містить деталі замовлення і відправляється покупцю після оплати.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
uk_UA: Це більше, ніж максимальний розмір. Будь ласка, спробуйте інший.

en: This is not your download link.
uk_UA: Це не ваше посилання на завантаження.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
uk_UA: Це довічна цінність клієнта або загальна сума, яку ви заробили на замовленнях цього покупця.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
uk_UA: Це URL або абсолютний шлях до файлу, до якого покупці отримуватимуть доступ. URL-адреси, введені тут вже повинні бути закодовані.

en: This is the URL to the cart page.
uk_UA: Це URL сторінки кошика.

en: This is the URL to the checkout page.
uk_UA: Це URL сторінки оформлення замовлення.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
uk_UA: Це сторінка магазину WooCommerce. Сторінка магазину це спеціальний архів який вміщує ваші товари. <a href="%s">Ви можете прочитати про це більше тут</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
uk_UA: Це ідентифікатор вкладення або URL-адреса зображення, який використовується для зображень із замінником у каталозі товарів. Товари без зображення використовуватимуть це.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
uk_UA: Ця категорія - за замовчуванням і не може бути видалена. Вона буде автоматично призначатись товарам без категорії.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
uk_UA: Це мова, на якій для вас відображається весь інтерфейс сайту WordPress.com.

en: This is the name of the download shown to the customer.
uk_UA: Це назва завантаження, яка буде показана покупцю.

en: This is the name of the zone for your reference.
uk_UA: Це назва зони.

en: This is the short link.
uk_UA: Це коротке посилання

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
uk_UA: Це сума податків з "Податкових ставок" на доставку в межах ваших замовлень.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
uk_UA: Це сума податку з "Податкових ставок" в межах ваших замовлень.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
uk_UA: Це сума поля «Підсумок замовлення» в межах ваших замовлень.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
uk_UA: Це сума поля "Всього за доставкою" у ваших замовленнях.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
uk_UA: Це підсумкова сума замовлень після всіх повернень, виключаючи вартість доставки і податки.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
uk_UA: Це підсумкова сума всіх замовлень, включаючи доставку і податки, після врахування повернень.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
uk_UA: Це загальна сума ставки податку (податок на доставку + податок з товару).

en: This is where store orders are stored.
uk_UA: Тут зберігаються замовлення.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
uk_UA: Тут ви можете додавати нові купони, які покупці можуть використовувати у вашому магазині.

en: This is where you can browse products in this store.
uk_UA: Тут ви можете переглядати товари цього магазину.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
uk_UA: Це де знаходиться ваш бізнес. Податкова ставка та вартість доставки використовуватимуть цю адресу.

en: This item has already been deleted.
uk_UA: Цей елемент вже видалений.

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
uk_UA: Цей елемент уже в кошику, і його кількість не може бути змінена

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
uk_UA: Цей ключ недійсний або вже використовується. Поміняйте пароль ще раз, якщо це необхідно.

en: This lets you choose which products are part of this group.
uk_UA: Це дозволяє вам визначати які товари є частиною даної групи.

en: This link is not live-previewable.
uk_UA: Це посилання не можна попередньо переглянути.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
uk_UA: Це означає, що втрачено зв’язок із сервером бази даних (хост: %s). Це також може означати, що сервер баз даних вашого хостингу не працює.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
uk_UA: Це означає, що таблиця, ймовірно, у неузгодженому стані. Рекомендується запустити новий процес регенерації або відновити перерваний процес (Статус – Інструменти – Повторно створити таблицю пошуку атрибутів товару/Відновити регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару), перш ніж увімкнути використання таблиці.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
uk_UA: Це поле мета даних несумісне з редактором блоків.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
uk_UA: Цей метабокс з плагіну %s несумісний з редактором блоків.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
uk_UA: Цей метод застарів у версії 2.6.0 та буде видалений в майбутніх версіях - ми рекомендуємо вимкнути та встановити нові тарифи за допомогою <a href="%s">Зон Доставки</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
uk_UA: Цей метод не повинен викликатись до plugins_loaded.

en: This month
uk_UA: Цього місяця

en: This notice was triggered by the %s handle.
uk_UA: Це сповіщення викликано з елементу управління %s.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
uk_UA: Ця опція визначає місце розташування клієнтів за замовчуванням. База даних MaxMind GeoLite буде періодично завантажуватися в вашу директорію wp-content, якщо геолокація використовується.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
uk_UA: Ця опція визначає, яка адреса використовується для розрахунку податку.

en: This option does not block access to your site — it is up to search engines to honor your request.
uk_UA: Зауважте: Цей параметр не блокує доступ до вашого сайту. Чи враховувати ваш запит &mdash; залежить від пошукових систем.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
uk_UA: Ця опція має важливе значення, тому що вона визначає, яким чином будуть вводитися ціни. Зміна не стосується існуючих товарів.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
uk_UA: Ця опція дозволяє обмежити країни, в яких ви бажаєте продавати.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
uk_UA: Ця опція знищить всі ваші податкові ставки, використовуйте з обережністю. Цю дію не можна скасувати.

en: This order belongs to a different customer.
uk_UA: Це замовлення належить іншому покупцю.

en: This order cannot be paid for.
uk_UA: Це замовлення неможливо оплатити.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: Ваше замовлення вже не може бути скасовано. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога.

en: This order is no longer editable.
uk_UA: Це замовлення більше недоступне для редагування.

en: This order note cannot be deleted
uk_UA: Примітка до замовлення не може бути видалена

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: Статус цього замовлення “%s” — його неможливо оплатити. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Вам потрібна допомога.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
uk_UA: Ця сторінка відкриває прямий доступ до налаштувань вашого сайту. Тут легко щось зламати, будь ласка, будьте дуже обережні!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
uk_UA: Ця сторінка показує подробиці про конфігурацію вашого сайту WordPress. Якщо що-небудь може бути покращено, ви побачите це на <a href="%s">сторінці стану сайту</a>.

en: This page is being trashed.
uk_UA: Ця сторінка переміщується до кошика.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
uk_UA: Ця панель використовується для керування меню навігації по вмісту, який ви вже оприлюднили на свому сайті. Ви можете створити меню та додати пункти для існуючого вмісту, такого як сторінки, записи, категорії, позначки, формати, чи користувацькі посилання.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
uk_UA: Цей ключ для скидання пароля призначений для іншого облікового запису користувача. Будь ласка, вийдіть з системи і спробуйте ще раз.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
uk_UA: Запит на скидання паролю надійшов з IP адреси: %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
uk_UA: Цей спосіб оплати успішно встановлено за замовчуванням.

en: This person reblogged <a %s>your post</a>: | These people reblogged <a %s>your post</a>:
uk_UA[0]: Ця людина поділилася <a %s>вашим записом</a>:
uk_UA[1]: Ці люди поділилися <a %s>вашим записом</a>:
uk_UA[2]: Ці люди поділилися <a %s>вашим записом</a>:

en: This personal data request has expired.
uk_UA: Термін дії цього запиту на особисті дані минув.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of PHP.
uk_UA: Цей плагін не буде працювати з вашою версією PHP.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of WordPress.
uk_UA: Цей плагін не буде працювати з вашою версією WordPress.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your versions of WordPress and PHP.
uk_UA: Цей плані не буде працювати з вашими поточними версіями WordPress і PHP.

en: This plugin is already installed.
uk_UA: Цей плагін вже встановлено.

en: This post could not be reblogged.
uk_UA: Цим записом не можна поділитися.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
uk_UA: У вашому браузері створено резервну копію цього запису, про всяк випадок.

en: This post is being trashed.
uk_UA: Цей запис переміщується до кошика.

en: This post is password protected.
uk_UA: Цей запис захищено паролем.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
uk_UA: Цей запис захищений паролем. Введіть пароль, щоб переглянути коментарі.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uk_UA: Цей запис захищений паролем. Введіть пароль, щоби переглянути коментарі.

en: This preview is unavailable in the editor.
uk_UA: Цей попередній перегляд недоступний в редакторі.

en: This product cannot be added to the cart.
uk_UA: Цей товар не можна додати до кошика.

en: This product has been activated.
uk_UA: Цей товар активовано.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
uk_UA: Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете керувати зображеннями, завантаженнями та іншими деталями окремо для кожної варіації.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете керувати запасами та іншими деталями окремо для кожної варіації.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's price and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете редагувати ціну та іншу інформацію окремо для кожної варіації товару.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
uk_UA: Цей товар має параметри, такі як розмір або колір. Ви можете керувати налаштуваннями доставки та іншими деталями окремо для кожної варіації.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
uk_UA: Цей продукт виробляє продажі та може бути пов'язаний з існуючими замовленнями. Ви впевнені, що хочете його видалити?

en: This product is already active.
uk_UA: Цей товар вже активний.

en: This product is already installed.
uk_UA: Цей товар вже встановлено.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
uk_UA: Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

en: This product is not installed.
uk_UA: Цей товар не встановлено.

en: This product is protected and cannot be purchased.
uk_UA: Цей товар захищений і його не можна придбати.

en: This product requires shipping or pickup
uk_UA: Цей товар потребує доставки або самовивозу

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
uk_UA: Цей товар не запустить калькулятор вартості доставки до клієнта в кошику або під час оформлення замовлення. Цей товар також не вимагатиме від клієнта вводити дані про доставку під час оформлення замовлення. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Детальніше про віртуальні товари</a>.

en: This record cannot be saved. Please check the highlighted fields below and try again.
uk_UA: Цей запис неможливо зберегти. Будь ласка, перевірте виділені поля та спробуйте ще раз.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
uk_UA: Термін дії посилання на цей звіт закінчився. %1$sНатисніть тут, щоб переглянути відфільтрований звіт%2$s.

en: This resource cannot be created.
uk_UA: Цей ресурс неможливо створити.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
uk_UA: Це посилання надано вашим хостингом і є специфічним для вашого сайту. Для докладної інформації дивіться <a href="%s" target="_blank">офіційну документацію WordPress</a>.

en: This resulted in an error message: %s
uk_UA: Це привело до повідомлення про помилку: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
uk_UA: Ця мова вибірки включає в себе основні відомості про те, які особисті дані ваш магазин може збирати, зберігати та ділитися, а також хто може мати доступ до цих даних. Залежно від того, які налаштування ввімкнені та які додаткові плагіни використовуються, конкретна інформація, яка надається вашим магазином, буде відрізнятися. Ми радимо консультуватися з адвокатом, вирішуючи, яку інформацію розкривати у вашій політиці конфіденційності.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
uk_UA: Цей екран дозволяє змінити поля для метаданих, що відносяться до файлу з бібліотеки.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
uk_UA: Цей екран містить параметри, які впливають на відображення вашого вмісту.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
uk_UA: Цей екран використовується для співставлення меню областям, передбаченим темою оформлення.

en: This screen is used for managing your content revisions.
uk_UA: Цей екран використовується для управління редакціями.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
uk_UA: Цей екран використовується для управління встановленими темами. За винятком тем за замовчуванням, що входять в комплект WordPress, теми оформлення створюються третіми особами.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
uk_UA: Цей розділ використовується для керування вашими меню навігації.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
uk_UA: Цей екран використовується для налаштування заголовку вашої теми.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
uk_UA: На цьому екрані ви можете керувати запитами експорту персональних даних.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
uk_UA: У цьому розділі ви керуєте запитами на видалення особистих даних.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
uk_UA: На цьому екрані перераховані всі існуючі користувачі вашого сайту. Кожен користувач має одну з п'яти ролей, призначених адміністратором: адміністратор, редактор, автор, помічник, або підписник. Користувачі, які не є адміністраторами, після входу матимуть менше можливостей, залежно від своєї ролі.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
uk_UA: На цьому екрані доступні всі Ваші публікації. Ви можете налаштувати відображення цього екрану відповідно до своїх вимог.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
uk_UA: Цей екран надає багато можливостей по налаштуванню керування й відображення коментарів і посилань на ваші публікації/сторінки. Їх насправді так багато, що всі вони тут не помістяться! :) Зверніться до документації по посиланнях праворуч, щоб отримати інформацію про кожне налаштування.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
uk_UA: Цей екран показує окремому користувачу всі його сайти в цій мережі, а також дозволяє цьому користувачу обрати основний сайт. Користувачі можуть використовувати посилання під кожним сайтом, щоби відвідувати зовнішню частину сайту чи Майстерню.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
uk_UA: Цей розділ керує відображенням політики конфіденційності вашого сайту. Наведені нижче повідомлення про конфіденційність не відображатимуться, якщо не встановлено %s.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
uk_UA: Цей розділ дозволяє налаштовувати Email'и WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Натисніть тут, щоб переглянути ваш Email-шаблон</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
uk_UA: У цьому розділі показані всі файли, які відрізняються від шаблону WooCommerce за замовчуванням.

en: This section shows details of Action Scheduler.
uk_UA: В цьому розділі показані відомості про планувальника дій.

en: This section shows details of WC Admin.
uk_UA: У цьому розділі показані відомості про адміністратора WooCommerce.

en: This section shows information about this status report.
uk_UA: У цьому розділі відображається інформація про звіт стану системи.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
uk_UA: Цей параметр визначає, скільки днів будуть зберігатися записи журналу перед автоматичним видаленням.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
uk_UA: Встановлення основної сторінки вашого магазину — тут буде розташовано архів товарів.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
uk_UA: Встановлює десятковий роздільник відтворюваних цін.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
uk_UA: Цей параметр визначає мінімальний рівень серйозності записів журналу, які будуть зберігатися. Записи журналів нижчого рівня серйозності будуть ігноруватися. "Немає" означає, що зберігатися будуть усі журнали.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
uk_UA: Встановлює кількість знаків в десяткових дробах після коми у показуваних цінах.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
uk_UA: Встановлює роздільник тисяч відтворюваних цін.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
uk_UA: Цей параметр неможливо змінити тут, оскільки він визначається фільтром хука дії %s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
uk_UA: Цей параметр не можна змінити тут, оскільки він визначений у константі %1$s, ймовірно, у вашому файлі %2$s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
uk_UA: Цей параметр неможливо змінити тут, оскільки він визначений у константі %s.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
uk_UA: Ця опція визначає, на яких сторінках магазину будуть відображатися товари.

en: This setting does not apply to guest purchases.
uk_UA: Цей параметр не застосовується до гостьових покупок.

en: This setting may be overridden for individual videos
uk_UA: Ці налаштування можуть бути знехтувані для окремих відео.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
uk_UA: Цей метод доставки не має параметрів, які можна налаштувати.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
uk_UA: Ця бічна колонка недоступна і більше не відображається на Вашому сайті. Щоб повністю прибрати цю неактивну колонку, видаліть з неї всі віджети.

en: This site has been archived or suspended.
uk_UA: Цей сайт заархівовано або призупинено.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
uk_UA: Цей сайт ще не активовано. Якщо у вас виникли проблеми при активації свого сайту, будь ласка, зв’яжіться з адміністратором: %s.

en: This site is no longer available.
uk_UA: Даний сайт не доступний.

en: This site is private.
uk_UA: Це приватний сайт.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
uk_UA: Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму.  <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener"> Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
uk_UA: API ключ для цього сайту жорстко заданий в коді і не може бути змінений через API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
uk_UA: API ключ для цього сайту жорстко заданий в коді і не може бути видалений.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
uk_UA: Це слайдшоу не працює. Спробуйте оновити сторінку чи переглянути його в іншому браузері.

en: This slideshow requires JavaScript.
uk_UA: Це слайдшоу вимагає JavaScript.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
uk_UA: Термін дії цієї підписки закінчився. Зв'яжіться зі своїм власником, щоб <strong>оновити</strong> підписку на отримання оновлень та підтримки.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
uk_UA: Термін дії цієї підписки закінчився. Будь ласка, <strong>оновіть</strong>, щоб отримувати оновлення та підтримку.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
uk_UA: Ця передплата закінчується скоро. Будь ласка, <strong>оновіть</strong>, щоб продовжувати отримувати оновлення та підтримку.

en: This subtitles file is invalid.
uk_UA: Файл із субтитрами невірний.

en: This taxonomy is not hierarchical.
uk_UA: Ця таксономія не є ієрархічною.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
uk_UA: Цей шаблон був перевизначений вашою темою і його можна знайти тут: %s.

en: This test successfully passed!
uk_UA: Цей тест успішно пройшов!

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
uk_UA: Цей текстовий шаблон допоможе вам створити політику конфіденційності сайту.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
uk_UA: Цей текст буде показаний на кнопці, яка пов'язана із зовнішнім товаром.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
uk_UA: Ця тема не підтримує відео заголовки на цій сторінці. Перейдіть на головну або іншу сторінку, яка підтримує відео заголовки.

en: This theme does not work with your version of PHP.
uk_UA: Ця тема не працює з вашою версією PHP.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
uk_UA: Ця тема не працює з вашою версією WordPress.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
uk_UA: Ця тема не працює з вашими версіями WordPress і PHP.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
uk_UA: Ця тема не була правильно завантажена і була зупинена в майстерні адміністратора.

en: This theme is already installed.
uk_UA: Ця версія вже встановлена.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
uk_UA: Цей часовий пояс не використовує літній час.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
uk_UA: Цей часовий пояс зараз у літньому часі.

en: This timezone is currently in standard time.
uk_UA: Цей часовий  пояс зараз використовує звичний час.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє створювати та завантажувати файл CSV, що містить список всіх товарів.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє імпортувати (або дописувати) дані товарів з CSV або TXT файлу до вашого магазину.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
uk_UA: Цей інструмент допомагає власникам сайтів відповідати місцевим законам і регуляторним актам, дозволяючи видалити або анонімізувати дані певного користувача.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
uk_UA: Цей інструмент допомагає власникам сайтів відповідати місцевим законам і регуляторним актам, експортуючи відомі про користувача дані в .zip архів.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
uk_UA: Цей інструмент перерве регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару. Після цього процес можна або запустити заново, або відновити з того місця, де його було зупинено.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
uk_UA: Цей інструмент очистить ВСІ тимчасові дані WordPress, строк дії яких сплив.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
uk_UA: Цей інструмент очистить кеш тимчасових даних товарів/магазину.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
uk_UA: Цей інструмент видаляє всі дані сеансу клієнта з бази даних, включаючи поточні візки та збережені візки в базі даних.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
uk_UA: Цей інструмент видалить усі варіації, що не мають батьків.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
uk_UA: Цей інструмент видаляє дозволи та права доступу до закінчення терміну завантаження з 0 завантажень, що залишились.

en: This tool will empty the template cache.
uk_UA: Цей інструмент очистить кеш шаблону.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
uk_UA: Цей інструмент встановить усі відсутні сторінки WooCommerce. Існуючі та налаштовані сторінки не будуть замінені.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
uk_UA: Цей інструмент перерахує значення товарів - може бути корисним при зміні налаштувань, в результаті яких товари зникають з каталогу.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
uk_UA: Цей інструмент відновить дані таблиці пошуку товарів. Цей процес може зайняти деякий час.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
uk_UA: Цей механізм відновить дані таблиці пошуку атрибутів товарів з даних існуючих товарів. Даний процес може зайняти деякий час.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
uk_UA: Цей інструмент скине права адміністратора, покупця і керівника магазину до по замовчуванню. Використовуйте, якщо ваші користувачі не можуть отримати доступ до всіх сторінок адміністрування WooCommerce.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
uk_UA: Цей інструмент скине всі кешовані значення, які використовуються в Аналітиці WooCommerce. Якщо цифри все ще здаються невірними, спробуйте %1$sповторно імпортувати архівні дані%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
uk_UA: Цей інструмент відновить регенерацію таблиці пошуку атрибутів товару в тому місці, в якому вона була перервана (%1$s товарів вже оброблено).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
uk_UA: Цей інструмент оновить вашу базу даних WooCommerce до останньої версії. Перш ніж продовжити, будь ласка, переконайтесь, що ви зробили достатню кількість резервних копій.

en: This topic is already on the list
uk_UA: Ця тема вже у списку

en: This type of file cannot be edited.
uk_UA: Цей тип файлу не може бути відредагований.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
uk_UA: Цей унікальний ключ автентифікації також відсутній у вашому файлі %s.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
uk_UA: Це ім'я користувача некоректно, оскільки воно містить неприпустимі символи. Будь ласка, введіть коректне ім'я користувача.

en: This variation requires shipping or pickup
uk_UA: Ця варіація вимагає доставки або самовивозу

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
uk_UA: Ця варіація не запустить калькулятор вартості доставки до клієнта в кошику або під час оформлення замовлення. Цей товар також не вимагатиме від клієнта вводити дані про доставку під час оформлення замовлення. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Детальніше про віртуальні товари</a>.

en: This video doesn&#8217;t exist
uk_UA: Це відео не існує

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
uk_UA: Відеофайл занадто великий для використання в якості відео заголовка. Спробуйте більш короткий відеоролик або оптимізуйте налаштування стиснення і завантажте заново файл розміром менше 8 МБ. Або завантажте відео на YouTube і використайте посилання в налаштуваннях нижче.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
uk_UA: Це навчальне відео допоможе вам додати в WooCommerce свій перший товар.

en: This was in response to %s:
uk_UA: Це було у відповідь на %s:

en: This was the most active commenter on this blog: | These were the %d most active commenters on this blog:
uk_UA[0]: Це був %d найактивніший коментатор цього блогу:
uk_UA[1]: Це були %d найактивніші коментатори цього блогу:
uk_UA[2]: Це були %d найактивніших коментаторів цього блогу:

en: This was your most active commenter: | These were your %d most active commenters:
uk_UA[0]: Це був ваш %d найактивніший коментатор:
uk_UA[1]: Це були ваші %d найактивніші коментатори:
uk_UA[2]: Це були ваші %d найактивніших коментаторів:

en: This week
uk_UA: Цього тижня

en: This week's popular products
uk_UA: Популярні товари цього тижня

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
uk_UA: Цей віджет може містити код, який може краще працювати у віджеті &#8220;Власний HTML&#8221;. Як на рахунок того, щоби натомість спробувати той віджет?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
uk_UA: Цей віджет міг містити код, який може краще працювати у віджеті &#8220;Власний HTML&#8221;. Якщо ви ще не пробували, як на рахунок того, щоби натомість спробувати той віджет?

en: This widget requires JavaScript.
uk_UA: Цей віджет вимагає  JavaScript.

en: This will allow Jetpack to:
uk_UA: Це забезпечить Jetpack можливістю:

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
uk_UA: Так ваше ім'я буде відображатися в розділі облікового запису і при переглядах

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
uk_UA: Це буде показано коли хтось наведе курсор на це посилання в меню посилань, або, необов’язково, під посиланням.

en: This will change the stock status of all variations.
uk_UA: Це призведе до зміни запасів для всіх варіацій.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
uk_UA: Ця функція видалить всі елементи зі списку неактивних віджетів. Ви не зможете повернути зроблені зміни.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
uk_UA: Це буде містити всі ваші записи, сторінки, коментарі, користувацькі поля, групи, меню навігації та користувацькі записи.

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
uk_UA: Це призведе до видалення таблиць користувацьких замовлень. Таблиці можна видалити тільки в тому випадку, якщо "Високопродуктивне сховище замовлень" не є авторитетним і синхронізацію вимкнено (через Налаштування > Додатково > Функції).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
uk_UA: Це призведе до видалення таблиць замовлень. Для їхнього повторного створення необхідно увімкнути функцію "Високопродуктивне сховище замовлень" (у розділі Налаштування > Додатково > Функції).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
uk_UA: Це дасть "%1$s" %2$s доступ котрий дозволить:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
uk_UA[0]: Це надасть доступ до <a href="%1$s">сайтів (у вас %2$s сайт), до яких у вас є доступ у цьому встановленні WordPress</a>.
uk_UA[1]: Це надасть доступ до <a href="%1$s">сайтів (у вас %2$s сайти), до яких у вас є доступ у цьому встановленні WordPress</a>.
uk_UA[2]: Це надасть доступ до <a href="%1$s">сайтів (у вас %2$s сайтів), до яких у вас є доступ у цьому встановленні WordPress</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
uk_UA: Ця дія перегенерує всі мініатюри магазину, щоб вони стали відповідати Вашій темі та/або налаштуванням зображень.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
uk_UA: Це відновить стандартні зображення і колір заголовку. Ви будете не в змозі повернути будь-яке з Ваших особистих змін.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
uk_UA: Це поверне стандартне зображення. Ви не зможете відновити це.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
uk_UA: Це замінить поточний вміст редактора версією з останньої резервної копії. Ви можете використовувати Скасувати та Повторити в редакторі, щоби повернути старий вміст назад, або щоби повернутися до відновленої версії.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
uk_UA: Це відновить стандартні зображення і колір заголовку. Ви будете не в змозі повернути будь-яке з Ваших особистих змін.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
uk_UA: Це відновить стандартні зображення і колір заголовку. Ви не зможете повернути це.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
uk_UA: Ця зона <b>опціонально</b> застосовується для регіонів що не включені до жодних зон доставки.

en: Thiès
uk_UA: Тієс

en: Thousand separator
uk_UA: Роздільник тисяч

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
uk_UA: Роздільник тисяч, який може використовуватися для форматування повернутих цін.

en: Thousand separator.
uk_UA: Роздільник тисяч.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
uk_UA: Тисячі сепараторів за відображеними цінами в цій країні.

en: Three Columns
uk_UA: Три колонки

en: Thu
uk_UA: Чт

en: Thule
uk_UA: Ть’юлі

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Thumbnail Grid
uk_UA: Сітка мініатюр

en: Thumbnail Height
uk_UA: Висота мініатюри

en: Thumbnail Settings
uk_UA: Налаштування мініатюр

en: Thumbnail Settings Help
uk_UA: Допомога по налаштуваннях мініатюр

en: Thumbnail URL.
uk_UA: URL мініатюри.

en: Thumbnail Width
uk_UA: Ширина мініатюри

en: Thumbnail cropping
uk_UA: Обрізка мініатюри

en: Thumbnail image
uk_UA: Мініатюра зображення

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
uk_UA: Регенерацію мініатюр відкладено для виконання в фоновому режимі.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
uk_UA: Регенерація мініатюр виконується в фоновому режимі. В залежності від кількості зображень в Вашому магазині це займе певний час.

en: Thumbnail size
uk_UA: Розмір мініатюр

en: Thumbnail sizes for responsive images.
uk_UA: Розміри мініатюри для адаптивних зображень.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
uk_UA: Мініатюра srcset для адаптивних зображень.

en: Thumbnail width
uk_UA: Ширина мініатюри

en: Thunder Bay
uk_UA: Тандер-Бей

en: Thurgau
uk_UA: Тургау

en: Thuringia
uk_UA: Тюрингія

en: Thursday
uk_UA: Четвер

[ctx: Thursday initial]
en: T
uk_UA: Чт

en: Tianjin / 天津
uk_UA: Тяньцзінь

en: Tiaret
uk_UA: Тіарет

en: Tibet / 西藏
uk_UA: Тибет

en: Ticino
uk_UA: Тічіноswitzerland. kgm

en: Tierra del Fuego
uk_UA: Вогняна Земля

en: Tijuana
uk_UA: Тіхуана

en: TikTok for WooCommerce
uk_UA: TikTok для WooCommerce

en: Tile
uk_UA: Повторення

en: Tiled Galleries
uk_UA: Галереї плиткою

en: Tiles
uk_UA: Блоки

en: Timbuktu
uk_UA: Тімбукту

en: Time
uk_UA: Форматування часу

en: Time Format
uk_UA: Формат часу

en: Time Slider
uk_UA: Шкала часу

en: Time Zone
uk_UA: Часовий пояс

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
uk_UA: Інтервал часу, який використовується для сегментів у повернених даних.

en: Time period to snooze the task.
uk_UA: Термін відкладання завдання.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
uk_UA: Час додавати посилання! Натисніть &#8220;%s&#8221; щоби почати додавати сторінки, категорії, та користувацькі посилання до свого меню.

en: Timeless style.
uk_UA: Стиль поза часом.

en: Timestamp
uk_UA: Часова відмітка

en: Timezone
uk_UA: Часовий пояс

en: Timiș
uk_UA: Тіміш

en: Timor-Leste
uk_UA: Східний Тимор

en: Tindouf
uk_UA: Тіндуф

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
uk_UA: Блоки

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
uk_UA: Формати

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
uk_UA: Заголовки

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
uk_UA: Вставити шаблон

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
uk_UA: Шаблони

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
uk_UA: Редагувати

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
uk_UA: Файл

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
uk_UA: Форматування

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
uk_UA: Вставити

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
uk_UA: Таблиця

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
uk_UA: Додатки

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
uk_UA: Дивитися

en: Tip
uk_UA: Порада

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
uk_UA: Порада: Пропонуючи додаткові товари в кошику за допомогою перехресних продажів, ви можете значно збільшити середню вартість замовлення.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
uk_UA: Порада: Пропозиція товарів - це товари, які є більш прибутковими, якіснішими або дорожчими. Пробуйте різні комбінації, щоб збільшити продажі.

en: Tipasa
uk_UA: Тіпаза

en: Tipperary
uk_UA: Тіпперері

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
uk_UA: Поради по максимально ефективному використанню WordPress.com.

en: Tirana
uk_UA: Тирана

en: Tirane
uk_UA: Тирана

en: Tiraspol
uk_UA: Тирасполь

en: Tissemsilt
uk_UA: Тіссемсілт

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Title (optional):
uk_UA: Назва (необов'язково):

en: Title Attribute
uk_UA: Атрибути заголовку

en: Title and Post Editor
uk_UA: Заголовок і редактор

en: Title and link
uk_UA: Заголовок та посилання

[ctx: Title for Me sub-menu that contains Get Apps, Next Steps, and Help options]
en: Special
uk_UA: Спеціальний

en: Title for the object, as it exists in the database.
uk_UA: Назва об'єкта як вона існує в базі даних.

en: Title for the post, as it exists in the database.
uk_UA: Назва для запису, як вона існує в базі даних.

en: Title for the widget
uk_UA: Назва віджета

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
uk_UA: Навігація

en: Title of block type.
uk_UA: Заголовок до типу блоку.

en: Title of template.
uk_UA: Заголовок шаблону.

en: Title of the marketing campaign.
uk_UA: Назва маркетингової кампанії.

en: Title of the note.
uk_UA: Заголовок примітки.

[ctx: Title saying that there has been a pingback, or someone linked to a post]
en: Link
uk_UA: Посилання

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Tizi Ouzou
uk_UA: Тізі-Узу

en: Tlaxcala
uk_UA: Тласкала

en: Tlemcen
uk_UA: Тлемсен

en: To
uk_UA: До

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
uk_UA: Щоб активувати віджет, перетягніть його на бічну колонку або натисніть на нього. Щоб деактивувати віджет або видалити його налаштування, перетягніть його назад.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
uk_UA: Щоб активувати свій сайт, будь ласка, перейдіть за цим посиланням:
    
    %1$s
    
    Після активації ви отримаєте *інший лист* з вашим логіном.
    
    Після активації ви зможете відвідати свій сайт тут:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
uk_UA: Щоб задіяти ваш обліковий запис, будь ласка, натисніть на наступне посилання:
    
     %s
    
    Після цього ви отримаєте *ще один e-mail* з вашим іменем користувача.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
uk_UA: Щоб додати користувацьке посилання, <strong>розгорніть розділ Користувацькі Посилання, введіть URL та текст посилання, і натисніть Додати до Меню</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
uk_UA: Щоб створити нове меню замість призначення існуючого, <strong>натисніть посилання &laquo;Використовувати нове меню&raquo;</strong>. Ваше нове меню буде автоматично призначене для цієї області.

en: To add a new user for your site, click Invite New in the Users menu section.
uk_UA: Щоб додати нового користувача сайту, натисніть "Запросити ще" у розділі "Користувачі".

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
uk_UA: Для додавання нового користувача сайту, клацніть «Додати нового» (у верхній частині екрану, чи підпункт меню «Користувачі»).

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
uk_UA: Щоб додати користувача на сайт, заповніть форму на цьому екрані і натисніть кнопку «Додати нового користувача».

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
uk_UA: Щоб дозволити запис в журнал , дозвольте запис %1$s або визначте власну %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
uk_UA: Щоб призначити меню для однієї або декількох областей теми, <strong>виберіть меню в спадному списку відповідної області</strong>. Коли закінчите, <strong>натисніть &laquo;Зберегти зміни&raquo;</strong>.

en: To block servers, add the host of the server to the "<a href="%s">Disallowed Comment Keys</a>" list.
uk_UA: Щоб заблокувати сервери, додайте хост сервера до списку "<a href="%s"> Ключі заборонених коментарів </a>".

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
uk_UA: Для підключення до %1$s вам потрібно авторизуватися. Увійдіть до вашого магазину нижче або <a href="%2$s">скасуйте та поверніться до %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
uk_UA: Щоб обрізати зображення, натисніть на нього і виділіть потрібну частину, утримуючи кнопку миші.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
uk_UA: Щоб видалити медіа, натисніть на Груповий Вибір зверху. Виберіть те, що ви хочете видалити, потім натисніть Видалити Обране. Натискання на Відмінити Вибір повертає вас до перегляду медіа.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
uk_UA: Щоб змінити меню, призначене для однієї з областей, <strong>натисніть посилання &laquo;Змінити&raquo; поруч з ним</strong>.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
uk_UA: Щоб змінити існуюче меню, <strong>виберіть його у випадаючому списку та натисніть кнопку &laquo;Вибрати&raquo;</strong>.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
uk_UA: Для редагування цього замовлення змініть статус на "Очікування оплати"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
uk_UA: Щоб увімкнути це оновлення, потрібно <strong>активувати</strong> цю підписку.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
uk_UA: Щоб увімкнути це оновлення, потрібно <strong>купити</strong> нову передплату.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
uk_UA: Для поліпшення безпеки сайту рекомендується видалити будь-які невикористовувані теми. Вам варто зберегти тему WordPress за замовчуванням %1$s, поточну тему %2$s і її батьківську тему %3$s.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
uk_UA: Для поліпшення безпеки сайту рекомендується видалити будь-які невикористовувані теми. Вам варто зберегти поточну тему %1$s і її батьківську тему %2$s.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
uk_UA: Щоб забезпечити прозорість вашого сайту за законами про конфіденційність, як-от GDPR, Akismet може відображати повідомлення своїм користувачам під формами коментарів. Ця функція відключена за умовчанням, однак її можна увімкнути вище.

en: To infinity and beyond
uk_UA: До безкінечності та далі

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
uk_UA: Для полегшення редагування та збереження публікацій та чернеток, Ви, можливо, захочете змінити автора публікацій. Наприклад, зробити у всіх імпортованих публікацій автором користувача <code>admin</code>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
uk_UA: Щоб у вас не виникало відчуття, що ви щось забули, ми склали контрольний список для перевірки перед запуском.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
uk_UA: Для управління плагінами вашого сайту, відвідайте сторінку плагінів: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
uk_UA: Для управління темами вашого сайту, відвідайте сторінку тем: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
uk_UA: Для управління варіаціями товарів використовуйте кінцеву точку /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
uk_UA: Щоби вийти з цієї області, натисніть клавішу Esc, потім клавішу Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
uk_UA: Щоб перемістити фокус до інших кнопок, використовуйте Tab або клавіші зі стрілками. Щоб повернути фокус до редактора, натисніть Esc або використайте одну з кнопок.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
uk_UA: Щоб перемикатися між редакціями, <strong>перетягуйте повзунок вліво або вправо</strong> або <strong>використовуйте кнопки &laquo;Попередня&raquo; і &laquo;Наступна&raquo;</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
uk_UA: Щоб відмовитися, залиште це поле невідміченим. Відстеження в вашому магазині відключено, дані не будуть збиратися. Прочитайте, які дані про використання збираються в магазині на: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
uk_UA: Для зміни та редагування даного шаблону скопіюйте %1$s до вашої папки теми: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
uk_UA: Щоб отримувати оновлення та підтримку цього розширення, вам потрібно <strong>придбати</strong> нову передплату або об&#39;єднати розширення на одній з підключених облікових записів, <strong><a href="%1$s" title="Обмін документами">поділившись</a> чи <a href="%2$s" title="Передавання документів">передавши</a></strong> це розширення на цей підключений обліковий запис.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
uk_UA: Щоб змінити порядок елементів меню, <strong>перетягніть їх мишею або використовуйте клавіатуру</strong>. Відтягніть або перемістіть елемент трохи вправо, щоб створити підменю.

en: To reset your password please click the following link:
uk_UA: Щоби скинути свій пароль, будь ласка, натисніть наступне посилання:

en: To reset your password please click this button:
uk_UA: Щоб скинути свій пароль, будь ласка, натисніть цю кнопку:

en: To reset your password, visit the following address:
uk_UA: Щоб змінити свій пароль, будь ласка перейдіть за цією адресою:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
uk_UA: Щоб відновити редакцію <strong>клацніть Відновити цю редакцію</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
uk_UA: Щоби змінити свій пароль, відвідайте наступну адресу:

en: To set your password, visit the following address:
uk_UA: Щоб встановити свій пароль, відвідайте наступну адресу:

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">Woo.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
uk_UA: Щоб почати розвивати свій бізнес, перейдіть на <a href="%s">Woo.com</a>, де ви знайдете найпопулярніші розширення WooCommerce.

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
uk_UA: Щоб почати розвивати свій бізнес, перейдіть на <a href="%s">WooCommerce.com</a>, де ви знайдете найпопулярніші розширення WooCommerce.

en: To the top
uk_UA: На початок

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
uk_UA: Щоб переглянути стан вашого замовлення, будь ласка, введіть код замовлення у поле нижче та натисніть кнопку «Переглянути». Код замовлення є у вашому рахунку та у листі-підтвердженні, який ви мали отримати по електронній пошті.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
uk_UA: Щоби використовувати фонове зображення, просто завантажте його чи оберіть вже завантажене зображення з Медіа бібліотеки, натиснувши кнопку "Обрати зображення". Ви можете відображати зображення в одному екземплярі, або вкрити екран сіткою. Можна зробити фон фіксованим, щоби вміст сайту прокручувався над ним, також фон може прокручуватися разом із вмістом.

en: To use polls in WordPress.com, you will need an account with our sister product, <a href="%s">Polldaddy.com</a>.
uk_UA: Щоб використовувати опитування на WordPress.com, вам потрібен обліковий запис іншого нашого продукту, <a href="%s">Polldaddy.com</a>.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
uk_UA: Щоб використовувати цей засіб імпортування, Ви повинні мати акаунт Google, оновлений (новий, не Beta) блоґ, також він має бути на blogspot або на власному домені (не FTP).

en: To verify that you wish to disable two-step authentication, enter the verification code from your device or a backup code, and click "Disable two-step."
uk_UA: Щоби підтвердити, що ви бажаєте вимкнути двокрокову автентифікацію, будь ласка, введіть код підтвердження з вашого пристрою, чи резервний код і натисніть "Вимкнути двокрокову автентифікацію".

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
uk_UA: Щоб переглянути цю сторінку, вам потрібно %1$sувійти%2$s або підтвердити адресу електронної пошти, пов’язану із замовленням.

en: Tocantins
uk_UA: Токантінс

en: Tochigi
uk_UA: Тотігі

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
uk_UA: Перемкнути &quot;Завантажуваний&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
uk_UA: Перемкнути &quot;Увімкнено&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
uk_UA: Перемикання опції &quot;Керування запасами&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
uk_UA: Перемкнути &quot;Віртуальний&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
uk_UA: Змінити напрям тексту в редакторі

en: Toggle add category
uk_UA: Перемикач додавання категорій

en: Toggle editor selection menu
uk_UA: Перемкнути меню вибору редактора

en: Toggle extra menu items
uk_UA: Додаткові пункти меню

en: Toggle featured
uk_UA: Перемикач рекомендованого

en: Toggle fullscreen
uk_UA: На повний екран

en: Toggle panel: %s
uk_UA: Перемкнути панель: %s

en: Toggle section: %s
uk_UA: Змінити розділ: %s

en: Toggle section: Custom Links
uk_UA: Змінити розділ: Користувацькі посилання

en: Togo
uk_UA: Того

en: Tokat
uk_UA: Токат

en: Tokelau
uk_UA: Токелау

en: Token
uk_UA: Токен

en: Tokushima
uk_UA: Токусіма

en: Tokyo
uk_UA: Токіо

en: Toledo
uk_UA: Толедо

en: Tolima
uk_UA: Толіма

en: Tolna
uk_UA: Толна

en: Tomorrow
uk_UA: Завтра

en: Tomsk
uk_UA: Томск

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Tongan pa&#x2bb;anga
uk_UA: Тонганська паанга

en: Tongatapu
uk_UA: Тонгатапу

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
uk_UA: Забагато закладок: неможливо створити більше.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
uk_UA: Забагато запитів до "seek()" - це може призвести до проблем із швидкодією.

en: Too many redirects.
uk_UA: Занадто багато перенаправлень.

en: Tool description.
uk_UA: Опис інструмента.

en: Tool does not exist.
uk_UA: Інструмент не існує.

en: Tool name.
uk_UA: Назва інструменту.

en: Tool ran.
uk_UA: Інструмент запущено.

en: Tool return message.
uk_UA: Зворотнє повідомлення інструмента.

en: Toolbar
uk_UA: Панель інструментів

en: Toolbar Toggle
uk_UA: Показати/приховати панель інструментів

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
uk_UA: Допомога

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Top
uk_UA: Вгорі

en: Top Authors
uk_UA: Кращі автори

en: Top Clicks
uk_UA: Топ кліки

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
uk_UA: Топ кліки вираховуються за 48-72 годин статистики. Для зміни потрібен час.

en: Top Coupons - Number of Orders
uk_UA: Кращі купони - Кількість замовлень

en: Top Customers - Total Spend
uk_UA: Кращі покупці - Загальна сума витрат

en: Top Left
uk_UA: Вгорі ліворуч

en: Top Posts
uk_UA: Найпопулярніші пости

en: Top Posts & Pages
uk_UA: Популярні записи та сторінки

en: Top Posts &amp; Pages
uk_UA: Найпопулярніші пости і сторінки

en: Top Posts (%s)
uk_UA: Популярні записи (%s)

en: Top Posts for %s
uk_UA: Популярні записи %s

en: Top Rated
uk_UA: Найвищий рейтинг

en: Top Recent Commenters
uk_UA: Кращі недавні коментатори

en: Top Right
uk_UA: Вгорі праворуч

en: Top Searches
uk_UA: Найпопулярніші пошуки

en: Top Tags
uk_UA: Кращі позначки

en: Top categories - Items sold
uk_UA: Популярні категорії - Продані товари

en: Top earners
uk_UA: Топ за заробітком

en: Top freebies
uk_UA: Топ безкоштовних подарунків

en: Top products - Items sold
uk_UA: Популярні товари - Продані товари

en: Top rated products
uk_UA: Товари з найвищою оцінкою

en: Top sellers
uk_UA: Топ продаж

en: Topic
uk_UA: Тема

en: Topic Status
uk_UA: Статус теми

en: Topics
uk_UA: Теми

en: Torino
uk_UA: Турин

en: Toronto
uk_UA: Торонто

en: Tororo
uk_UA: Тороро

en: Tortola
uk_UA: Тортола

en: Total
uk_UA: Разом

en: Total Database Size
uk_UA: Загальний розмір бази даних

en: Total Net sales of all items sold.
uk_UA: Всього чистих продажів всіх проданих товарів.

en: Total Shares : %s
uk_UA: Поділилося: %s

en: Total Spend
uk_UA: Загальна сума витрат

en: Total amount for this fee.
uk_UA: Загальна сума за цей збір.

en: Total amount spent.
uk_UA: Всього витрачено.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uk_UA: Загальна сума, зазначена в найдрібнішій грошовій одиниці.

en: Total available to refund
uk_UA: Загальна сума для повернення

en: Total charged for shipping.
uk_UA: Всього зібрано за доставку.

en: Total charged for taxes.
uk_UA: Всього зібрано податку.

en: Total clicks on links on your blog
uk_UA: Всі кліки на посилання, що ведуть на ваш блог

en: Total comments
uk_UA: Всього коментарів

en: Total comments:
uk_UA: Всі коментарі:

en: Total discount amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок знижки замовлення.

en: Total discount applied by this coupon.
uk_UA: Загальна сума знижки, яку дає купон.

en: Total discount from applied coupons.
uk_UA: Загальна знижка від застосованих купонів.

en: Total discount tax amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок податку для замовлення.

en: Total distinct customers.
uk_UA: Загальна кількість різних покупців.

en: Total installation size
uk_UA: Повний розмір встановлення

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
uk_UA: Загальна кількість нескасованих, успішно виконаних замовлень цього покупця, включно з поточним.

en: Total number of purchases.
uk_UA: Загальна кількість продажів.

en: Total of coupons used.
uk_UA: Всього купонів використано.

en: Total of items purchased.
uk_UA: Всього придбано товарів.

en: Total of orders placed.
uk_UA: Всього прийнято замовлень.

en: Total of refunded orders.
uk_UA: Всього повернуто замовлень.

en: Total of returns.
uk_UA: Всього повернень.

en: Total of shipping.
uk_UA: Всього за доставку.

en: Total of taxes.
uk_UA: Всього податків.

en: Total orders
uk_UA: Всього замовлень

en: Total post count.
uk_UA: Загальна кількість записів.

en: Total posts
uk_UA: Всього записів

en: Total price of any applied fees.
uk_UA: Загальна сума діючих зборів.

en: Total price of items in the cart.
uk_UA: Загальна ціна товарів в кошику.

en: Total price of items in the order.
uk_UA: Загальна вартість товарів у замовленні.

en: Total price of shipping.
uk_UA: Загальна вартість доставки.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
uk_UA: Загальна вартість доставки. Якщо вартість доставки не розрахована, буде надіслано нульову відповідь.

en: Total price the customer will pay.
uk_UA: Загальна ціна, яку заплатить покупець.

en: Total refund applied to the order.
uk_UA: Загальна сума відшкодування застосована до замовлення.

en: Total revenue
uk_UA: Загальний дохід

en: Total sales minus shipping and tax.
uk_UA: Всього продажів за виключенням доставки і податків.

en: Total sales.
uk_UA: Всього продажів.

en: Total shipping
uk_UA: Загалом по доставкам

en: Total shipping amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок доставки замовлення.

en: Total shipping tax amount for the order.
uk_UA: Загальний підсумок податку на доставку для замовлення.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
uk_UA: Загальний розмір недоступний. Виникли помилки при підрахунку місця, використовуваного вашої установкою.

en: Total spend.
uk_UA: Загальна сума витрат.

en: Total tax
uk_UA: Загалом податку

en: Total tax amount for this fee.
uk_UA: Загальна сума податку за цей збір.

en: Total tax applied to items and shipping.
uk_UA: Загальна сума податків на товари та доставку.

en: Total tax applied to the order.
uk_UA: Загальна сума податку, застосована до замовлення.

en: Total tax on fees.
uk_UA: Загальна сума податків на збори.

en: Total tax on items in the cart.
uk_UA: Загальний податок на товари в кошику.

en: Total tax on items in the order.
uk_UA: Загальний податок на товари в замовленні.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
uk_UA: Загальний податок на доставку. Якщо вартість доставки не розрахована, буде надіслано нульову відповідь.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
uk_UA: Загальна сума зниження податку після застосування знижки купона.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
uk_UA: Загальна сума зниження податку в результаті отримання знижки від застосування купонів.

en: Total tax.
uk_UA: Загальний податок.

en: Total views
uk_UA: Всі перегляди

en: Total views of posts on your blog
uk_UA: Всі перегляди записів на вашому блозі

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
uk_UA: Загальна вага (в грамах) всіх товарів в кошику.

en: Total words
uk_UA: Всього слів

en: Total:
uk_UA: Всього:

en: Totals
uk_UA: Загалом

en: Totals data.
uk_UA: Підсумкові дані.

en: Totals.
uk_UA: Загалом

en: Totonicapán
uk_UA: Тотонікапан

en: Tottori
uk_UA: Тотторі

en: Town / City
uk_UA: Місто / Село

en: Town / City / Post Office
uk_UA: Місто / Поштове відділення

en: Town / District
uk_UA: Містечко / Район

en: Town / Village
uk_UA: Місто / Село

en: Toyama
uk_UA: Тояма

en: Trabzon
uk_UA: Трабзон

en: Track
uk_UA: Відстеження

en: Track %1$s of %2$s.
uk_UA: Трек %1$s із %2$s.

en: Track %s.
uk_UA: Трек %s.

en: Track stock quantity for this product
uk_UA: Відстежувати кількість запасів для цього товару

en: Track your store performance on mobile
uk_UA: Відстежуйте продуктивність вашого магазину на мобільному пристрої

en: Trackback
uk_UA: Зворотнє посилання

en: Trackback excerpt:
uk_UA: Уривок Трекбеку:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
uk_UA: Зворотні посилання це шлях сповіщати інші блогові системи про те, що ви на них посилалися. Якщо ви посилаєтеся на інші сайти WordPress, то вони будуть сповіщені автоматично використовуючи <a href="%s">сповіщення</a>, ніяка інша дія непотрібна.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
uk_UA: Треки (субтитри, підписи, описи, глави або метадані)

en: Traffic
uk_UA: Відвідуваність

en: Trang
uk_UA: Транг

en: Trans Nzoia
uk_UA: Транс-Нзоя

en: Transaction ID
uk_UA: ID транзакції

en: Transactions
uk_UA: Платежі

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
uk_UA: Передайте існуючі товари в новий магазин - просто імпортуйте файл CSV.

en: Translate
uk_UA: Перекласти

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
uk_UA: Перекладачі

en: Translation Ready
uk_UA: Готова для перекладу

en: Translation Updates
uk_UA: Оновлення перекладів

en: Translations of the core WordPress.com experience vary for your language. If you’d like to help us, check out <a href=%s>translate.wordpress.com</a>
uk_UA: Переклад основної системи  WordPress.com може відрізнятися для Вашої мови. Якщо Ви хочете нам допомогти, Ви можете перейти за посиланням <a href=%s>translate.wordpress.com</a>

en: Transnistrian ruble
uk_UA: Придністровський рубль

en: Transparency:
uk_UA: Прозорість:

en: Transparent
uk_UA: Прозорий

en: Transparent background
uk_UA: Прозорий фон

en: Trapani
uk_UA: Трапані

en: Trash
uk_UA: В кошик

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В кошику <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В кошику <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В кошику <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
uk_UA: В кошик: %s

en: Trashed
uk_UA: У кошику

en: Trashing that comment failed.
uk_UA: Переміщення до кошика цього коментаря не вдалося.

en: Trat
uk_UA: Трат

en: Travel
uk_UA: Подорожі

en: Treinta y Tres
uk_UA: Трейнта-і-Трес

en: Trelawny
uk_UA: Трелоні

en: Trending
uk_UA: Гарячі

en: Trento
uk_UA: Тренто

en: Treviso
uk_UA: Тревізо

en: Trieste
uk_UA: Трієст

en: Trinidad and Tobago
uk_UA: Тринідад і Тобаго

en: Trinidad and Tobago dollar
uk_UA: Долар Тринідаду та Тобаго

en: Trinity Palmetto Point
uk_UA: Трініті-Палмето-Пойнт

en: Tripoli
uk_UA: Тріполі

en: Tripura
uk_UA: Тріпура

en: Troll
uk_UA: Чрол

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
uk_UA: Фільтрувати по блогу

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
uk_UA: Фільтрувати по типу

en: Trouble clicking?
uk_UA: Проблеми з натисканням?

en: Trouble signing in
uk_UA: Проблеми входження в систему

en: Troubleshooting
uk_UA: Вирішення проблем

en: True if backorders are allowed past stock availability.
uk_UA: True, якщо дозволяється оформлення відкладених замовлень при наявності на складі.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
uk_UA: Значення True, якщо кошик задовольняє критеріям для відображення вартості доставки, а тарифи розраховані та включені до загальної суми.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
uk_UA: Значення true, якщо необхідно сплатити кошик. Значення false для кошиків, що включають тільки безкоштовні товари без вартості доставки.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
uk_UA: Значення true, якщо потрібна доставка товарів. Значення false для кошиків з товарами, які не потребують доставки, або для магазинів, для яких не вказані способи доставки.

en: True if the product is on backorder.
uk_UA: Вірно, якщо товар знаходиться в невиконаному замовленні.

en: True if this attribute is used by product variations.
uk_UA: Вірно, якщо атрибут використовується у варіаціях товару.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
uk_UA: True, якщо ця ставка зараз обрана покупцем для кошика.

en: True the prices included tax during checkout.
uk_UA: Податки включені в ціни, під час оформлення.

en: Trujillo
uk_UA: Трухільйо

en: Truk
uk_UA: Трук

en: Try Again
uk_UA: Спробуйте знову

en: Try again
uk_UA: Спробувати ще раз

en: Try different keywords.
uk_UA: Спробувати інші ключові слова.

en: Try more general keywords.
uk_UA: Спробувати загальніші ключові слова.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
uk_UA: Спробуйте вибирати і видаляти або редагувати заголовок, тепер вам не треба бути обережним при виборі зображення чи іншого тексту помилково і позбавити презентацію.

en: Try the new product editor (Beta)
uk_UA: Спробуйте новий редактор товарів (Beta)

en: Try the new way to get paid
uk_UA: Спробуйте новий спосіб отримувати оплату

en: Tucuman
uk_UA: Тукуман

en: Tucumán
uk_UA: Тукуман

en: Tue
uk_UA: Вт

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

[ctx: Tuesday initial]
en: T
uk_UA: Вт

en: Tulcea
uk_UA: Тулча

en: Tumbes
uk_UA: Тумбес

en: Tumblr Blog
uk_UA: Блог Tumblr

en: Tumblr replied with an error: %s
uk_UA: Сервіс Tumblr відповів помилкою: %s

en: Tunceli
uk_UA: Тунджелі

en: Tungurahua
uk_UA: Тунґурауа

en: Tunis
uk_UA: Туніс

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Tunisian dinar
uk_UA: Туніський динар

en: Turkana
uk_UA: Туркана

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Turkish
uk_UA: Турецька

en: Turkish lira
uk_UA: Турецька ліра

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменістан

en: Turkmenistan manat
uk_UA: Туркменський манат

en: Turks and Caicos Islands
uk_UA: Острови Теркс і Кейкос

en: Turn comments on or off
uk_UA: Увімкнути або вимкнути коментарі

en: Turn on Location Tagging
uk_UA: Увімкнути зазначення розташування

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
uk_UA: Перетворіть зображення ваших товарів на приголомшливі відеоролики, які залучають та конвертують аудиторію. Для цього не потрібно мати досвід роботи з відео.

en: Turned on per post
uk_UA: Увімкнено для деяких записів

en: Turning on the lights
uk_UA: Увімкнення світла

en: Tuvalu
uk_UA: Тувалу

en: Tweets by @%s
uk_UA: Записи користувача Tweeter: @%s

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
uk_UA: Twenty Sixteen це сучасний погляд на популярну структуру WordPress — горизонтальний заголовок сайту з необов’язковою правою бічною колонкою, що ідеально працює для блогів і сайтів. Тема має користувацькі параметри кольору з чудовими схемами кольорів за замовчуванням, гармонійну адаптивну сітку, та відполіровану кожну деталь.

en: Twice Daily
uk_UA: Щоденно

en: Twitter Updates
uk_UA: Оновлення Twitter

en: Twitter username to include in tweets when people share using the Twitter button.
uk_UA: Ім’я користувача Twitter для включення до "твітів", коли люди діляться, використовуючи кнопку "Twitter".

en: Twitter username:
uk_UA: Ім'я користувача Twitter:

en: Two Columns
uk_UA: Дві колонки

en: Two Step Authentication Disabled
uk_UA: Двокрокова автентифікація вимкнена

en: Two Step Authentication Enabled
uk_UA: Двокрокова автентифікація увімкнена

en: Two Step Authentication has been disabled for "%s".
uk_UA: Двокрокова автентифікація була вимкнена для "%s".

en: Two Step Authentication has been disabled for <strong>%s</strong>.
uk_UA: Двокрокова автентифікація вимкнена для <strong>%s</strong>.

en: Two Step Authentication has been enabled for "%s".
uk_UA: Двокрокова автентифікація була увімкнена для "%s".

en: Two Step Authentication has been enabled for <strong>%s</strong>.
uk_UA: Двокрокова автентифікація була увімкнена для <strong>%s</strong>.

en: Two columns
uk_UA: Дві колонки

en: Two factor authentication is already enabled for the current user.
uk_UA: Двокрокова автентифікація вже увімкнена для поточного користувача.

en: Two factor authentication is not enabled for the current user.
uk_UA: Двокрокова автентифікація не увімкнена для поточного користувача.

en: Two-Step Authentication
uk_UA: Двокрокова автентифікація

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type / to choose a block
uk_UA: Введіть /, щоби обрати блок

en: Type attribution for the term.
uk_UA: Тип атрибуції елемента.

en: Type of attribute.
uk_UA: Тип атрибуту.

en: Type of interval.
uk_UA: Тип інтервалу.

en: Type of note.
uk_UA: Тип примітки.

en: Type of post.
uk_UA: Тип запису.

en: Type of setting.
uk_UA: Тип налаштування.

en: Type of template.
uk_UA: Тип шаблону.

en: Type of the comment.
uk_UA: Тип коментаря.

[ctx: Type of themes to display]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: Type of themes to display]
en: Free
uk_UA: Безкоштовні

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
uk_UA: Найновіші

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
uk_UA: Популярні

[ctx: Type of themes to display]
en: Premium
uk_UA: Преміум

[ctx: Type of themes to display]
en: Trending
uk_UA: Гарячі

[ctx: Type of themes to display]
en: Your Purchases
uk_UA: Ваші покупки

en: Type the new password again.
uk_UA: Введіть новий пароль повторно.

en: Type the password again.
uk_UA: Введіть пароль повторно.

en: Type your new password again.
uk_UA: Введіть Ваш новий пароль ще раз.

en: Type:
uk_UA: Тип:

en: Types
uk_UA: Типи

en: Types associated with the taxonomy.
uk_UA: Типи асоційовані з таксономією.

en: Types of products sold.
uk_UA: Види проданих товарів.

en: Types:
uk_UA: Типи

en: Typography
uk_UA: Типографіка

en: Táchira
uk_UA: Тачіра

en: Tébessa
uk_UA: Тебесса

en: URI
uk_UA: URI-шлях

en: URL could not be added (probable database error).
uk_UA: Не вдалося додати URL (імовірна помилка бази даних).

en: URL could not be updated (probable database error).
uk_UA: Не вдалося оновити URL (імовірна помилка бази даних).

en: URL entered is not valid
uk_UA: Введене посилання невірне

en: URL of the term.
uk_UA: URL елемента.

en: URL of the user.
uk_UA: URL користувача.

en: URL query to persist across links.
uk_UA: Постійна частина URL-запиту при зміні посилань.

en: URL removed
uk_UA: Посилання видалене

en: URL to an image/icon for the campaign type.
uk_UA: URL зображення/іконки для типу кампанії.

en: URL to edit the order
uk_UA: URL для редагування замовлення

en: URL to the %s audio source file
uk_UA: URL джерела %s аудіофайлу.

en: URL to the %s video source file
uk_UA: URL для джерела %s відео

en: URL to the campaign management page.
uk_UA: URL сторінки керування кампанією.

en: URL to the comment.
uk_UA: URL до коментаря.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
uk_UA: URL сторінки створення кампанії для цього типу кампанії.

en: URL to the edited image file.
uk_UA: URL відредагованого файлу зображення.

en: URL to the media file
uk_UA: URL медіафайлу

en: URL to the object.
uk_UA: URL об'єкта.

en: URL to the original attachment file.
uk_UA: URL оригіналу файлу вкладення.

en: URL to the post.
uk_UA: Посилання на запис.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
uk_UA: URL на сторінку налаштувань або посилання для завершення налаштування/підключення, якщо канал ще не налаштовано.

en: URL was successfully added.
uk_UA: URL успішно додано.

en: URL was successfully updated.
uk_UA: URL успішно оновлено.

en: URL where the webhook payload is delivered.
uk_UA: URL, за яким доставляється навантаження вебхука.

en: URL:
uk_UA: Посилання:

en: URL: <a href="%1$s">%2$s</a>
uk_UA: Посилання: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: URLs to show:
uk_UA: Посилання для показу:

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
uk_UA: Україна = Всі області України = Фіксований тариф за доставку

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
uk_UA: Джорджія

en: UTA Găgăuzia
uk_UA: Гагаузія

en: UTC DateTime when the coupon expires.
uk_UA: Дата і час UTC, коли завершиться дія купона.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
uk_UA: UTC означає Універсальний Координований Час.

en: UTC%s
uk_UA: UTC %s

en: Uasin Gishu
uk_UA: Уасін Гішу

en: Ubon Ratchathani
uk_UA: Убон Ратчатхані

en: Ucayali
uk_UA: Укаялі

en: Udine
uk_UA: Удіне

en: Udon Thani
uk_UA: Удон Тані

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Ugandan shilling
uk_UA: Угандійський шилінг

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
uk_UA: Ойой &ndash; LiveJournal розірвав з'єднання з нами, тому що ми робили багато запитів за короткий проміжок часу

en: Uh oh!
uk_UA: Уй ой

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
uk_UA: Ой... Під час встановлення Jetpack та WooCommerce Services виникла проблема. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
uk_UA: Ой-йой. Щось не спрацювало… Будь-ласка <a href="%s">спробуйте ще раз</a>.

en: Ujung Pandang
uk_UA: Уджунг Панланг

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: Ukrainian
uk_UA: Український

en: Ukrainian hryvnia
uk_UA: Українська гривня

en: Ulaanbaatar
uk_UA: Улан-Батор

en: Ulan Bator
uk_UA: Улан-Батор

en: Ulyanovsk
uk_UA: Уль'яновск

en: Un-schedule
uk_UA: Скасувати розклад

en: Un-schedule expired transient files cleanup
uk_UA: Відкласти очищення застарілих тимчасових файлів

en: Un-spammed by %s
uk_UA: Позначено як не спам корисувачем %s

en: Unable to accept more than %s items for this request.
uk_UA: Неможливо прийняти більше ніж %s одиниць для даного запиту.

en: Unable to add feed
uk_UA: Неможливо додати канал

en: Unable to add payment method to your account.
uk_UA: Неможливо додати метод оплати до вашого акаунту.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
uk_UA: Не вдається додати цей запит. Необхідно надати дійсну електронну адресу чи ім'я користувача.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
uk_UA: Неможливо створити архів експорту персональних даних (формат HTML).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
uk_UA: Неможливо створити архів експорту персональних даних (формат JSON).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
uk_UA: Неможливо перевірити доступність нової версії WordPress.

en: Unable to claim actions. Database error.
uk_UA: Не вдалося запросити дії. Помилка бази даних.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
uk_UA: Не вдалося запросити дії. Помилка бази даних: %s.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
uk_UA: Не вдалося зв’язатися з файловою системою. Будь ласка, підтвердіть свої облікові дані.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
uk_UA: Не вдалося створити сторінку політики конфіденційності.

en: Unable to create a new list.
uk_UA: Неможливо створити новий список

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
uk_UA: Неможливо створити директорію %s. Сервер має повноваження перезаписувати батьківську директорію?

en: Unable to create new image.
uk_UA: Невдала спроба створити нове зображення.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
uk_UA: Неможливо створити або записати до %s під час експорту CSV. Будь ласка, перевірте права доступу до файлів.

en: Unable to create order
uk_UA: Неможливо створити замовлення.

en: Unable to create order.
uk_UA: Неможливо створити замовлення.

en: Unable to create personal data export folder.
uk_UA: Неможливо створити папку експорту персональних даних.

en: Unable to crop this image.
uk_UA: Неможливо обрізати це зображення.

en: Unable to delete the list
uk_UA: Неможливо видалити список

en: Unable to delete the list item
uk_UA: Неможливо видалити елемент списку

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
uk_UA: Не вдалося виявити пакет планувальника дій.

en: Unable to detect the Blocks package.
uk_UA: Не вдалося виявити пакет Blocks.

en: Unable to detect the REST API package.
uk_UA: Не вдалося виявити пакет REST API.

en: Unable to detect the presence of page cache
uk_UA: Не вдалося виявити наявність кешу сторінок

en: Unable to determine
uk_UA: Не вдалося визначити

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
uk_UA: Неможливо визначити чи встановлено Ghostscript

en: Unable to determine server architecture
uk_UA: Неможливо визначити архітектуру сервера

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
uk_UA: Неможливо визначити деякі налаштування, оскільки функція %s була відключена.

en: Unable to determine what plugin was installed.
uk_UA: Не вдалося визначити, який плагін був встановлений.

en: Unable to determine what web server software is used
uk_UA: Неможливо визначити, яке ПЗ веб-сервера використовується

en: Unable to edit this image.
uk_UA: Неможливо відредагувати це зображення.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
uk_UA: Помилка кодування персональних даних для експорту: %s

en: Unable to follow this site.
uk_UA: Неможливо підписатися на цей сайт.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
uk_UA: Неможливо створити файл експорту персональних даних. ZipArchive недоступний.

en: Unable to get meta information for file.
uk_UA: Неможливо отримати метадані про файл.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
uk_UA: Неможливо створити початкове підтвердження запиту персональних даних.

en: Unable to initiate confirmation request.
uk_UA: Неможливо ініціювати запит на підтвердження.

en: Unable to insert download log entry in database.
uk_UA: Неможливо вставити запис журналу завантаження в базу даних.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
uk_UA: Не вдається завантажити дочірній товар %1$d під час налаштування дозволів на завантаження для товару %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
uk_UA: Не вдалося завантажити запис post для замовлення %1$d

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
uk_UA: Неможливо знайти теку контенту WordPress (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
uk_UA: Неможливо виявити Папку плаґінів WordPress.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
uk_UA: Неможливо знайти теку WordPress.

en: Unable to locate WordPress content directory
uk_UA: Не вдалося виявити директорію вмісту WordPress

en: Unable to locate WordPress theme directory.
uk_UA: Неможливо виявити теку тем WordPress.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
uk_UA: Не вдається позначити відмову дії %s. Помилка бази даних.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
uk_UA: Неможливо відкрити файл експорту (архів) для запису.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
uk_UA: Неможливо відкрити файл експорту персональних даних (звіт HTML) для запису.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
uk_UA: Неможливо відкрити файл експорту персональних даних (звіт JSON) для запису.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
uk_UA: Неможливо відкрити файл експорту персональних даних (архів) для запису.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
uk_UA: Не можна вказати %s, якщо не використовується режим мережі сайтів.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
uk_UA: Попередній перегляд медіа неможливий через невідому помилку.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
uk_UA: Неможливо захистити папку експорту персональних даних від перегляду ззовні.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
uk_UA: Неможливо з'єднатися з WordPress.org %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
uk_UA: Не вдається знизити запас для елемента %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
uk_UA: Неможливо звільнити дії від ID заявки %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
uk_UA: Неможливо видалити початкову перенесену дію %s

en: Unable to reset password
uk_UA: Неможливо скинути пароль

en: Unable to restore stock for item %s.
uk_UA: Не вдається відновити запас для елемента %s.

en: Unable to retrieve cart.
uk_UA: Не вдалося отримати відомості про кошик.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
uk_UA: Не вдалося отримати відомості про базу даних. Зазвичай це не проблема, і це означає, що ваша установка використовує клас, який замінює клас бази даних WordPress (наприклад, HyperDB) і WooCommerce не може отримати інформацію про базу даних.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
uk_UA: Неможливо отримати текст помилки від MySQL

en: Unable to rotate this image.
uk_UA: Неможливо повернути це зображення.

en: Unable to save action.
uk_UA: Не вдається зберегти дію.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
uk_UA[0]: Неможливо зберегти через %s невірне налаштування.
uk_UA[1]: Неможливо зберегти через %s невірних налаштування.
uk_UA[2]: Неможливо зберегти через %s невірних налаштувань.

en: Unable to save the image.
uk_UA: Спроба збереження зображення невдала.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
uk_UA: Неможливо надіслати електронний лист підтвердження експорту персональних даних.

en: Unable to send personal data export email.
uk_UA: Неможливо відправити email повідомлення експорту особистих даних.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
uk_UA: Не вдалося запустити синхронізацію. Можливо, термін дії посилання, за яким ви перейшли, закінчився.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося відправити цю форму, будь ласка, оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Unable to submit this form, please try again.
uk_UA: Неможливо відправити цю форму, будь ласка, спробуйте знову.

en: Unable to trash changes.
uk_UA: Неможливо видалити зміни в кошик.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
uk_UA: Неможливо розблокувати претензію %s. Помилка бази даних.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
uk_UA: Неможливо розблокувати претензію до дії %s. Помилка бази даних.

en: Unable to update the list
uk_UA: Неможливо оновити список

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
uk_UA: Не вдалося оновити статус дії %1$d до %2$s.

en: Unable to use image "%s".
uk_UA: Не вдалося використати зображення "%s".

en: Unapprove
uk_UA: Відхилити

en: Unapprove this comment
uk_UA: Відхилити цей коментар

en: Unapprove this comment.
uk_UA: Відхилити цей коментар.

en: Unapprove this review
uk_UA: Відхилити цей відгук

en: Unapproved
uk_UA: Відхилено

en: Unarchive
uk_UA: Розархівувати

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
uk_UA: Немає дозволу для зміни налаштувань в можливостях.

en: Unauthorized.
uk_UA: Неавторизовано.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
uk_UA: Немає авторизації. Ви можете прибрати параметр %s для попереднього перегляду зовнішньої частини сайту.

en: Unavailable
uk_UA: Недоступно

en: Unblock
uk_UA: Розблокувати

en: Uncategorized
uk_UA: Некатегоризовано

en: Unchanged:
uk_UA: Без змін:

en: Uncheck All
uk_UA: Зняти позначку з усіх

en: Uncropped
uk_UA: Необрізано

en: Undefined
uk_UA: Не визначено

en: Under %s
uk_UA: Під &laquo;%s&raquo;

en: Underline
uk_UA: Підкреслений

en: Understanding the status report
uk_UA: Розуміння звіту про статус

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Undo Changes
uk_UA: Скасувати зміни

en: Undo.
uk_UA: Скасувати.

en: Undo?
uk_UA: Відмінити?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
uk_UA: Від сервера отримано несподівану відповідь. Файл можливо не був завантажений коректно. Перезавантажте сторінку або перевірте медіатеку.

en: Unfollow
uk_UA: Скасувати підписку

en: Unfollow comments
uk_UA: Скасувати підписку на коментарі

en: Unfollowing...
uk_UA: Скасування підписки…

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
uk_UA: На жаль, ми <strong>не здійснюємо доставку в %s</strong>. Будь ласка, введіть іншу адресу доставки.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
uk_UA: На жаль, Ваше замовлення не може бути виконано, оскільки система обробки платежів не підтвердила Вашу транзакцію. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Ungheni
uk_UA: Унгень

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
uk_UA: Розгрупувати

en: Unidentified action %s
uk_UA: Невідома дія %s

en: Unique ID
uk_UA: Унікальний ідентифікатор

en: Unique ID for the Note Action.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для дії примітки.

en: Unique ID for the Note.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для примітки.

en: Unique ID for the instance.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для сутності.

en: Unique ID for the resource.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для ресурсу.

en: Unique ID for the zone.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для зони.

en: Unique VideoPress ID
uk_UA: Унікальний VideoPress ID

en: Unique coupons count.
uk_UA: Кількість унікальних купонів.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор (ключ) для оновлення позиції в кошику.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор (ключ) для товару в кошику.

en: Unique identifier for the attachment.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для вкладення.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для атрибута значень.

en: Unique identifier for the attribute.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор атрибута.

en: Unique identifier for the comment.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для коментаря.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
uk_UA: Унікальний ID купона в кошику.

en: Unique identifier for the fee within the cart
uk_UA: Унікальний ідентифікатор комісії в кошику

en: Unique identifier for the fee within the cart.
uk_UA: Унікальний ID комісії в кошику.

en: Unique identifier for the item within the cart.
uk_UA: Унікальний ID елемента в кошику.

en: Unique identifier for the item.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор товару.

en: Unique identifier for the object.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для об'єкта.

en: Unique identifier for the post.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор запису.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор товару, до якого належить відгук.

en: Unique identifier for the product.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор товару.

en: Unique identifier for the resource.
uk_UA: Унікальний ID для ресурсу.

en: Unique identifier for the revision.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для редакції.

en: Unique identifier for the term.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор елемента.

en: Unique identifier for the user.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор користувача.

en: Unique identifier for the variable product.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор варіативного товару.

en: Unique identifier for the variation.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор варіації.

en: Unique identifier for the webhook.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор вебхука.

en: Unique identifier for the widget.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор для віджета.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
uk_UA: Рядок унікального ідентифікатора розширення маркетингового каналу, також відомого як частина посилання плагіна.

en: Unique identifier.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор.

en: Unique name identifying the block type.
uk_UA: Унікальна назва для ідентифікації типу блоку.

en: Unique name identifying the sidebar.
uk_UA: Унікальна назва, ідентифікуюча бічну колонку.

en: Unique name identifying the style.
uk_UA: Унікальна назва для ідентифікації стилю.

en: Unique registered name for the block.
uk_UA: Унікальне зареєстроване ім'я для блоку.

en: Unique slug for the resource.
uk_UA: Унікальний слаґ для ресурсу.

en: Unique slug identifying the template.
uk_UA: Унікальна частина посилання, ідентифікуюча шаблон.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
uk_UA: Унікальна слаг/посилання для атрибута; має бути не довше за 28 символів.

en: Unique transaction ID.
uk_UA: Унікальний ідентифікатор транзакції.

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
uk_UA: Унікальні, єдині в своєму роді вироби.

en: United Arab Emirates
uk_UA: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Arab Emirates dirham
uk_UA: Дірхам ОАЕ

en: United Kingdom
uk_UA: Великобританія

en: United Kingdom (UK)
uk_UA: Великобританія

en: United States
uk_UA: Сполучені Штати

en: United States (US)
uk_UA: Сполучені Штати Америки

en: United States (US) Minor Outlying Islands
uk_UA: Зовнішні малі острови США

en: United States (US) dollar
uk_UA: Сполучені Штати Америки (США) долар

en: United States Minor Outlying Islands
uk_UA: Зовнішні малі острови США

en: Units in stock
uk_UA: Кількість в наявності

en: Universal
uk_UA: Універсальний

en: Universal time is %s.
uk_UA: Час UTC: %s.

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Unknown API error.
uk_UA: Невідома помилка API.

en: Unknown Feed
uk_UA: Невідомий канал

en: Unknown action
uk_UA: Невідома дія

en: Unknown action.
uk_UA: Невідома дія.

en: Unknown author
uk_UA: Невідомий автор

en: Unknown bookmark name.
uk_UA: Невідома назва закладки.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
uk_UA: Невідома email адреса. Перевірте чи спробуйте ваше ім'я користувача.

en: Unknown error
uk_UA: Невідома помилка

en: Unknown error.
uk_UA: Невідома помилка

en: Unknown partial args matching value.
uk_UA: Невідомі часткові аргументи, які відповідають значенню.

en: Unknown product filename.
uk_UA: Невідома назва файлу товару.

en: Unknown request method.
uk_UA: Невідомий метод запиту.

en: Unknown service
uk_UA: Невідомий сервіс

en: Unknown status found for action.
uk_UA: Знайдено невідомий статус для дії.

en: Unlike
uk_UA: Не подобається

en: Unlimited
uk_UA: Необмежено

en: Unlimited Premium Themes
uk_UA: Необмежені Преміум теми

en: Unlimited usage
uk_UA: Необмежене використання

en: Unlimited video hosting
uk_UA: Безлімітний відео хостинг

en: Unlock
uk_UA: Розблокувати

en: Unmark this comment as spam.
uk_UA: Позначити цей коментар як не спам.

en: Unmute
uk_UA: Увімкнути звук

en: Unpacking the package&#8230;
uk_UA: Розпакування пакунку&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
uk_UA: Несплачене замовлення відмінено − вичерпано час на оплату.

en: Unpublished
uk_UA: Неоприлюднене

en: Unread
uk_UA: Непрочитано

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
uk_UA: Непрочитано

en: Unrecognized background setting.
uk_UA: Нерозпізнані налаштування фону.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
uk_UA: Розреєстрування вбудованого типу запису не дозволено.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
uk_UA: Розреєстрування вбудованої таксономії не дозволено.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
uk_UA: Непридатні екземпляри цього класу заборонені.

en: Unsubscribe
uk_UA: Скасувати підписку

en: Unsubscribe from %s
uk_UA: Скасувати підписку на %s

en: Unsubscribe:
uk_UA: Скасувати підписку:

en: Unsupported Browser
uk_UA: Непідтримуваний браузер

en: Unsupported argument type provided as value.
uk_UA: Як значення вказаний тип аргументу, що не підтримується.

en: Unsupported request method
uk_UA: Непідтримуваний метод запиту

en: Unsynced orders: %d
uk_UA: Несинхронізовані замовлення: %d

en: Untested with your version of WordPress
uk_UA: Сумісність з вашою версією WordPress не перевірялася

en: Untitled
uk_UA: Без назви

en: Untitled Post
uk_UA: Запис без назви

en: Untitled post %d
uk_UA: Запис без назви %d

en: Untrash
uk_UA: Відновити

en: Up one
uk_UA: Вище

en: Up to %s
uk_UA: До %s

en: Upcoming Events
uk_UA: Майбутні події

en: Upcoming charges
uk_UA: Наступні платежі

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update %s
uk_UA: Оновити %s

en: Update %s now
uk_UA: Оновити %s зараз

en: Update Available
uk_UA: Доступне оновлення

en: Update Category
uk_UA: Оновити категорію

en: Update Comment
uk_UA: Оновити коментар

en: Update Complete
uk_UA: Оновлення завершене

en: Update Incompatible
uk_UA: Оновлення несумісне

en: Update Jetpack Now
uk_UA: Оновити Jetpack

en: Update Jetpack now...
uk_UA: Оновити Jetpack…

en: Update Link
uk_UA: Оновити посилання

en: Update Link Category
uk_UA: Оновити категорію посилань

en: Update Menu Item Label
uk_UA: Оновити мітку пункту меню

en: Update Menu Section
uk_UA: Оновити розділ меню

en: Update Now
uk_UA: Оновити зараз

en: Update PHP
uk_UA: Оновити PHP

en: Update Payment Information
uk_UA: Оновити платіжну інформацію

en: Update Plugins
uk_UA: Оновити плагіни

en: Update Primary Domain
uk_UA: Оновити головний домен

en: Update Profile
uk_UA: Оновити обліковий запис

en: Update Project Tag
uk_UA: Оновити позначку проекту

en: Update Project Type
uk_UA: Оновити тип проекту

en: Update Redirect Location
uk_UA: Оновити пункт призначення переадресації

en: Update Services
uk_UA: Служби оновлення

en: Update Tag
uk_UA: Оновити теґ

en: Update User
uk_UA: Оновити користувача

en: Update WooCommerce Database
uk_UA: Оновлення бази даних WooCommerce

en: Update WordPress
uk_UA: Оновити WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
uk_UA: Все одно оновити, навіть якщо це може зламати ваш сайт?

en: Update audio playlist
uk_UA: Оновити список відтворення аудіо

en: Update available
uk_UA: Доступне оновлення

en: Update cart
uk_UA: Оновити кошик

en: Update category
uk_UA: Оновити категорію

en: Update country / region
uk_UA: Оновити Країну/Регіон

en: Update database
uk_UA: Оновлення бази даних

en: Update existing products
uk_UA: Оновити існуючі товари

en: Update gallery
uk_UA: Оновити галерею

en: Update gallery settings
uk_UA: Оновити налаштування галереї

en: Update now
uk_UA: Оновити

en: Update options
uk_UA: Оновити параметри

en: Update progress
uk_UA: Перебіг оновлення

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
uk_UA: Обов'язкове оновлення: WooCommerce скоро вимагатиме PHP версії %1$s та WordPress версії %2$s або новіше.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
uk_UA: Обов'язкове оновлення: незабаром WooCommerce вимагатиме версію PHP - %s або новішу.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
uk_UA: Необхідне оновлення: незабаром для WooCommerce потрібна WordPress версії %s або новіша.

en: Update settings
uk_UA: Оновити налаштування

en: Update shipping class
uk_UA: Оновити клас доставки

en: Update status event failed.
uk_UA: Не вдалося виконати оновлення статусу.

en: Update tag
uk_UA: Оновити тег

en: Update the default pages
uk_UA: Оновити сторінки за замовчуванням

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
uk_UA: Оновлювати таблицю безпосередньо при зміні товару, замість того, щоб планувати відкладене оновлення.

en: Update to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Update totals
uk_UA: Оновити підсумки

en: Update video playlist
uk_UA: Оновити список відтворення відео

en: Update your plugins
uk_UA: Оновіть плагіни

en: Update your profile, personal settings, and more
uk_UA: Оновити свій обліковий запис, особисті налаштування та інше

en: Update your site to use HTTPS
uk_UA: Перемикнути ваш сайт на використання HTTPS

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
uk_UA: Оновити свою тему до останньої версії. Якщо немає оновлення, зв'яжіться зі своїм автором теми із запитаннями про сумісність із поточною версією WooCommerce.

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Updated %s.
uk_UA: Оновлено %s.

en: Updated Primary Blog.
uk_UA: Оновлений головний блог.

en: Updated at
uk_UA: Оновлено

en: Updated:
uk_UA: Оновлено:

en: Updates
uk_UA: Оновлення

en: Updates %s
uk_UA: Оновлення %s

en: Updates from WordPress.com
uk_UA: Оновлення від WordPress.com

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
uk_UA: Оновлює перелік схвалених каталогів завантажень товарів. Зауважте, що запуск цього інструменту не впливає на те, чи увімкнено перелік схвалених каталогів завантажень.

en: Updating
uk_UA: оновлення

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Оновлення плагіну %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Оновлення теми %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
uk_UA: Не вдалося оновити коментар.

en: Updating comment status failed.
uk_UA: Не вдалося оновити статус коментаря.

en: Updating database
uk_UA: Оновлення бази даних

en: Updating product review failed.
uk_UA: Оновлення відгуку про товар не вдалось.

en: Updating review failed.
uk_UA: Не вдалося оновити відгук.

en: Updating review status failed.
uk_UA: Не вдалося оновити статус відгуку.

en: Updating the plugin&#8230;
uk_UA: Оновлення плагіну&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
uk_UA: Оновлення теми&#8230;

en: Upgrade
uk_UA: Обновити

en: Upgrade Now
uk_UA: Придбати розширення

en: Upgrade now
uk_UA: Перейти на платну підписку

en: Upgrade to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Upgrade to Business
uk_UA: Придбати план Бізнес

en: Upgrade to Premium
uk_UA: Придбати план Преміум

en: Upgrades
uk_UA: Покупки

en: Upgrades and Transactions :
uk_UA: Покупки та трансакції:

en: Upgrades store: supercharge your blog
uk_UA: Магазин розширень: покращити свій блог

[ctx: Upgrades: Label for mapping an existing domain]
en: Add
uk_UA: Додати

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
uk_UA: Вже володієте доменом?

en: Upload
uk_UA: Завантаження

en: Upload CSV file
uk_UA: Завантажити CSV

en: Upload Image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Upload Limit Exceeded
uk_UA: Перевищено ліміт завантаження

en: Upload New Media
uk_UA: Завантажити ще медіа

en: Upload a new file
uk_UA: Завантажте новий файл

en: Upload a theme
uk_UA: Завантажити тему

en: Upload an image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Upload date:
uk_UA: Дата завантаження:

en: Upload failed.
uk_UA: Завантаження на сервер невдале.

en: Upload failed. Please reload and try again.
uk_UA: Завантаження не вдалося, перезавантажте сторінку і спробуйте знову.

en: Upload file and import
uk_UA: Завантажити та імпортувати файл

en: Upload files
uk_UA: Завантаження файлів

en: Upload images
uk_UA: Завантажити зображення

en: Upload max filesize
uk_UA: Upload max filesize (максимальний розмір завантаження)

en: Upload order
uk_UA: Порядок завантаження

en: Upload stopped.
uk_UA: Завантаження припинено.

en: Upload theme
uk_UA: Завантажити тему

en: Upload videos
uk_UA: Завантажити відео

en: Upload your logo
uk_UA: Завантажте своє лого

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
uk_UA: Завантажте відеоролик у форматі %1$s і мінімізуйте розмір файлу для кращих результатів. Ваша тема рекомендує висоту в %2$s пікселів.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
uk_UA: Завантажте відеоролик у форматі %1$s і мінімізуйте розмір файлу для кращих результатів. Ваша тема рекомендує ширину в %2$s пікселів.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
uk_UA: Завантажте відеоролик у форматі %1$s і мінімізуйте розмір файлу для кращих результатів. Ваша тема рекомендує розміри в %2$s пікселів.

en: Upload/Add image
uk_UA: Завантажити/Додати зображення

en: Uploaded Images
uk_UA: Завантажені зображення

en: Uploaded by %s
uk_UA: Завантажено %s

en: Uploaded by:
uk_UA: Завантажено:

en: Uploaded on:
uk_UA: Завантажено:

en: Uploaded on: %s
uk_UA: Завантажено: %s

en: Uploaded theme.
uk_UA: Завантажена тема.

en: Uploaded themes
uk_UA: Завантажено тем

en: Uploaded to this Navigation Menu
uk_UA: Завантажено до цього меню навігації

en: Uploaded to this page
uk_UA: Завантажено на цю сторінку

en: Uploaded to this post
uk_UA: Завантажено до цього запису.

en: Uploaded to this product
uk_UA: Завантажено до товару

en: Uploaded to this template
uk_UA: Завантажено у цей шаблон

en: Uploaded to this template part
uk_UA: Завантажено в цю частину шаблону

en: Uploaded to:
uk_UA: Завантажено в:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
uk_UA: або

en: Uploading
uk_UA: Завантаження

en: Uploading Files
uk_UA: Завантаження файлів

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
uk_UA: У розділі "Завантаження файлів" можна вказати теку та шлях для зберігання завантажених файлів.

en: Uploading...
uk_UA: Завантаження…

en: Uploads
uk_UA: Завантаження

en: Uploads directory location
uk_UA: Місцезнаходження директорії завантажень

en: Uploads directory size
uk_UA: Розмір директорії завантажень

en: Upper East
uk_UA: Верхня Східна область

en: Upper West
uk_UA: Верхня Західна область

en: Upsells
uk_UA: Над продажі

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
uk_UA: Пропозиція товарів - це товари, які ви б рекомендувати замість товару, який зараз переглядається. Наприклад, товари, які для вас є більш прибутковими.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products.%2$s
uk_UA: Пропозиція товарів - це, як правило, найбільш прибуткові, якісні або дорогі товари. Пробуйте різні комбінації, щоб збільшити продажі. %1$sДетальніше про супутні товари.%2$s

en: Uri
uk_UA: Урі

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: Uruguayan peso
uk_UA: Уругвайський песо

en: Urumqi
uk_UA: Урумчі

en: Usage / Limit
uk_UA: Використання / Обмеження

en: Usage Tracking
uk_UA: Використовувати відстеження

en: Usage information
uk_UA: Інформація про використання

en: Usage limit per coupon
uk_UA: Ліміт використання на купон

en: Usage limit per user
uk_UA: Ліміт використання на одного користувача

en: Usage limits
uk_UA: Ліміти використання

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
uk_UA: Використання атрибута назви для логотипу входу не рекомендується з причин доступності. Використовуйте текстове посилання.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
uk_UA: Використання рівнів для користувачів застаріло. Використовуйте можливості.

en: Usage restriction
uk_UA: Обмеження використання

en: Use
uk_UA: Використати

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
uk_UA: Натомість використовуйте %s якщо ви не хочете, щоби це значення виводилося.

en: Use %s instead.
uk_UA: Натомість використовуйте %s.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
uk_UA: Використовуйте <code>[qty]</code> для кількості товарів, <br/><code>[cost]</code> повної вартості товарів, і <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> оплати за відсотковою ставкою.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
uk_UA: Використовуйте клавіші зі стрілками Ліворуч/Праворуч для переміщення на одну секунду, та Вгору/Вниз для переміщення на десять секунд.

en: Use Markdown for comments.
uk_UA: Використовувати Markdown для коментарів.

en: Use Markdown for posts and pages.
uk_UA: Використовувати Markdown для записів та сторінок.

en: Use Site Editor
uk_UA: Використати редактор сайту

en: Use This Page
uk_UA: Використати цю сторінку

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
uk_UA: Використовуйте клавіші зі стрілками Вгору/Вниз для збільшення чи зменшення гучності.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
uk_UA: Використовувати аргументи WP Query для модифікації відгуку; приватні варіанти запитів вимагають відповідних дозволів.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
uk_UA: Використовуйте WooCommerce Shipping (працює на WooCommerce Services та Jetpack), щоб заощадити час у поштовому відділенні, надрукувавши ваші етикетки доставки вдома.

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
uk_UA: Використовуйте `array_key_exists`, щоб перевірити meta_data на WC_Shipping_Rate та отримати правильний результат.

en: Use a new payment method
uk_UA: Додати новий спосіб оплати

en: Use an existing page as a template.
uk_UA: Використати існуючу сторінку як шаблон.

en: Use an existing post as a template.
uk_UA: Використати існуючий запис як шаблон.

en: Use as product image
uk_UA: Використати як зображення товару

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
uk_UA: Щоб виключити кілька елементів, замість %s використовуйте коми.

en: Use database transactions for the orders data synchronization
uk_UA: Використовувати транзакції бази даних для синхронізації даних замовлень

en: Use https
uk_UA: Використовувати https

en: Use image
uk_UA: Використати зображення

en: Use keyboard shortcuts for comment moderation.
uk_UA: Використовуйте клавіатурні скорочення для модерування коментарів.

en: Use previous column mapping preferences?
uk_UA: Використовувати попередні параметри відображення стовпців?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
uk_UA: Використовуйте класи доставки, щоб налаштувати тарифи на доставку для різних груп товарів, таких як важкі або негабаритні товари, які дорожче доставляти.

en: Use the %s filter instead.
uk_UA: Натомість використовуйте фільтр %s.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
uk_UA: Використовуйте віджет "Власний HTML" щоби додати код HTML до областей віджетів.

en: Use the WooCommerce orders tables
uk_UA: Використовувати таблиці замовлень WooCommerce

en: Use the WordPress posts table
uk_UA: Використовувати таблицю записів WordPress

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
uk_UA: Використовуйте стрілки у верхній частині вікна або клавіші вліво/вправо, щоб швидко переміщатися між файлами.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
uk_UA: Використовуйте таблицю пошуку атрибутів товару для фільтрації каталогу.

en: Use the text area below, to customize your activities.
uk_UA: Використовуйте текстову область нижче, щоб налаштувати свою діяльність.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
uk_UA: Використовуйте ці налаштування, щоби відображати різні типи вмісту на вашому сайті.

en: Use title and link, summary, full or custom content
uk_UA: Використовуйте заголовок та посилання, резюме, повний або спеціальний вміст

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
uk_UA: -- Вибрати --

en: Used as:
uk_UA: Використовується як:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
uk_UA: Категорії

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
uk_UA: Автор

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
uk_UA: Оприлюднено

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
uk_UA: Використовуваний мільйонами, Akismet, цілком можливо, кращий спосіб в світі <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Він захищає ваш сайт навіть під час сну. Щоб почати роботу, просто відкрийте <a href="admin.php?page=akismet-key-config">сторінку налаштувань Akismet</a>, щоб налаштувати свій ключ API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
uk_UA: Використовуваний мільйонами, Akismet, цілком можливо, кращий спосіб в світі <strong>захистити свій блог від спаму</strong>. Ваш сайт повністю налаштований і захищений, навіть коли ви спите.

en: Used for variations
uk_UA: Використовувати для варіацій

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
uk_UA: Джерело:

[ctx: Used in a button. Similar phrase would be, "I understand".]
en: Got it
uk_UA: Зрозуміло

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
uk_UA: Ховати

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
uk_UA: Показувати

en: Used-up download permissions
uk_UA: Використані дозволи на завантаження

en: Used: %1$s%% of %2$s
uk_UA: Використано: %1$s%% из %2$s

en: User
uk_UA: Користувач

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
uk_UA: Користувач #%d був видалений WooCommerce відповідно до налаштувань зберігання персональних даних сайту. Будь-який вміст, що належить цьому користувачеві, був збережений, але непризначений.

en: User %s added
uk_UA: Користувач %s доданий

en: User Dashboard: %s
uk_UA: Майстерня користувача: %s

en: User Description
uk_UA: Опис користувача

en: User Display Name
uk_UA: Ім'я користувача для відображення

en: User Email
uk_UA: E-mail користувача

[ctx: User Field]
en: Description
uk_UA: Опис

[ctx: User Field]
en: Display Name
uk_UA: Ім’я для відображення

[ctx: User Field]
en: Email
uk_UA: E-mail

[ctx: User Field]
en: First Name
uk_UA: Ім’я

[ctx: User Field]
en: Last Name
uk_UA: Прізвище

[ctx: User Field]
en: Login
uk_UA: Ім’я користувача

[ctx: User Field]
en: URL
uk_UA: Посилання

[ctx: User Field]
en: User ID
uk_UA: Ідентифікатор користувача

en: User First Name
uk_UA: Ім'я користувача

en: User ID
uk_UA: ID користувача

en: User ID for the downloader.
uk_UA: Ідентифікатор користувача для завантажувача.

en: User ID of user who created the refund.
uk_UA: Ідентифікатор користувача розпочавшого відшкодування.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
uk_UA: Ідентифікатор користувача, який створив замовлення. 0 для гостей.

en: User ID.
uk_UA: ID користувача.

en: User Info
uk_UA: Данні користувача

en: User Language
uk_UA: Мова користувача

en: User Last Name
uk_UA: Прізвище користувача

en: User Login Name
uk_UA: Ім'я входу користувача

en: User Name
uk_UA: Ім'я користувача

en: User Nice Name
uk_UA: Псевдонім користувача

en: User Nickname
uk_UA: Нік користувача

en: User Registration Date
uk_UA: Дата реєстрації користувача

en: User Request
uk_UA: Запит користувача

en: User Requests
uk_UA: Запити користувача

en: User Roles
uk_UA: Ролі користувачів

en: User URL
uk_UA: URL користувача

en: User URL may not be longer than 100 characters.
uk_UA: Поле URL користувача може бути не більше 100 символів.

en: User added to your private site
uk_UA: Користувач доданий до вашого приватного сайту.

en: User added.
uk_UA: Користувача додано.

en: User agent for the comment author.
uk_UA: Значення User agent автора коментаря.

en: User agent of the customer.
uk_UA: Юзер-агент покупця (Браузер).

en: User already exists. Password inherited.
uk_UA: Користувач вже існує. Пароль наслідувано.

en: User already has a role on your site.
uk_UA: Користувач вже має роль на вашому сайті.

en: User cannot be added to this site.
uk_UA: Неможливо додати користувача до цього сайту.

en: User count
uk_UA: Число користувачів

en: User deleted.
uk_UA: Користувача видалено.

en: User deletion is not allowed from this screen.
uk_UA: Видалення користувача не може бути санкціоноване з цього місця.

en: User does not exist.
uk_UA: Користувач не існує.

en: User email
uk_UA: Еmail користувача

en: User has been added to your site.
uk_UA: Користувач доданий до Вашого сайту.

en: User has been created, but could not be added to this site.
uk_UA: Користувача створено, але його не вдалося додати до цього сайту.

en: User has blocked requests through HTTP.
uk_UA: Користувач заблокував запити через HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
uk_UA: Користувач не має сайтів і вмісту та буде видалений.

en: User is already a member of your private site
uk_UA: Користувач вже є учасником вашого приватного сайту

en: User is already following your site.
uk_UA: Користувач вже підписався на ваш сайт.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
uk_UA: Підтвердити ім'я користувача

en: User is missing.
uk_UA: Користувача втрачено.

en: User name of the downloader.
uk_UA: Ім'я користувача завантажувача.

en: User navigation
uk_UA: Користувацьке управління

en: User not found
uk_UA: Користувача не знайдено

en: User not found.
uk_UA: Користувача не знайдено.

en: User queries should not be run before the %s hook.
uk_UA: Користувацькі запити не повинні виконуватись перед хуком %s.

en: User removed from this site.
uk_UA: Користувача видалено з цього сайту.

en: User removed from your site
uk_UA: Користувач видалений з вашого сайту

[ctx: User role]
en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

[ctx: User role]
en: Author
uk_UA: Автор

[ctx: User role]
en: Contributor
uk_UA: Помічник

[ctx: User role]
en: Customer
uk_UA: Клієнт

[ctx: User role]
en: Editor
uk_UA: Редактор

[ctx: User role]
en: Shop manager
uk_UA: Менеджер магазину

[ctx: User role]
en: Subscriber
uk_UA: Учасник

en: User updated.
uk_UA: Обліковий запис користувача оновлено.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
uk_UA: Дані сесії користувача.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
uk_UA: Доступ користувача WooCommerce до даних про оплачені завантаження.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
uk_UA: Клієнтські дані користувача WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
uk_UA: Дані про замовлення користувача WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
uk_UA: Дані платіжних токенів користувачів WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
uk_UA: Дані про сплачені завантаження користувача WooCommerce.

en: User&#8217;s comment data.
uk_UA: Користувацькі дані коментаря.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
uk_UA: Дані місцезнаходження користувача використовуються для відображення заходів WordPress і спільноти в віджеті новин майстерні.

en: User&#8217;s media data.
uk_UA: Користувацькі мультимедіа дані.

en: User&#8217;s profile data.
uk_UA: Дані облікового запису користувача.

en: Username
uk_UA: Ім’я користувача

en: Username is not editable.
uk_UA: Ім'я користувача не може бути змінено.

en: Username is required.
uk_UA: Ім'я користувача є обов’язковим.

en: Username isn't editable.
uk_UA: Ім'я користувача не може бути змінено.

en: Username may not be longer than 60 characters.
uk_UA: Ім'я користувача не може бути довшим за 60 символів.

en: Username must be at least 4 characters.
uk_UA: Лоґін повинен бути не менше 4 символів.

en: Username or Email
uk_UA: Ім'я користувача або адреса електронної пошти

en: Username or Email Address
uk_UA: Ім'я користувача або Email адреса

en: Username or email
uk_UA: Ім'я користувача чи адреса електронної пошти

en: Username or email address
uk_UA: Ім'я користувача чи e-mail адреса

en: Username.
uk_UA: Ім’я користувача

en: Username/Password incorrect for %s
uk_UA: Лоґін/пароль неправильні для %s

en: Username:
uk_UA: Ім'я користувача:

en: Username: %s
uk_UA: Ім’я користувача: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
uk_UA: Імена користувачів можуть містити тільки маленькі латинські букви (a-z) та цифри.

en: Usernames cannot be changed.
uk_UA: Імена користувачів не можуть бути змінені.

en: Usernames must be at least 4 characters.
uk_UA: Ім’я користувача повинно мати мінімум 4 символи.

en: Usernames or Email Addresses
uk_UA: Імена користувачів або e-mail адреси

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
uk_UA: Користувачів не можна перемістити до кошика. Встановіть '%s' щоби видалити.

en: Users list
uk_UA: Список користувачів

en: Users list navigation
uk_UA: Навігація по списку користувачів

en: Users must be registered and logged in to comment
uk_UA: Користувач повинен бути зареєстрованим і увійти, щоби коментувати

en: Users to Email
uk_UA: Користувачі, які отримуватимуть e-mail сповіщення

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
uk_UA: Покупцям потрібно буде витратити цю суму для отримання безкоштовної доставки (якщо увімкнено вище).

en: Ushuaia
uk_UA: Ушуайя

en: Ust-Nera
uk_UA: Усть-Нера

en: Usulután
uk_UA: Усулутан

en: Utah
uk_UA: Юта

en: Uthai Thani
uk_UA: Утай Тані

en: Utilities
uk_UA: Утиліти

en: Uttar Pradesh
uk_UA: Уттар-Прадеш

en: Uttaradit
uk_UA: Уттарадіт

en: Uttarakhand
uk_UA: Уттаракханд

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Uzbekistani som
uk_UA: Узбецький сом

en: Uzhgorod
uk_UA: Ужгород

en: Uíge
uk_UA: Уїже

en: Uşak
uk_UA: Ушак

en: VAT
uk_UA: ПДВ

en: VISA
uk_UA: Visa

en: Vaduz
uk_UA: Вадуц

en: Valais
uk_UA: Валеswitzerland. kgm

en: Valdesia
uk_UA: Вальдесія

en: Valencia
uk_UA: Валенсія

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
uk_UA: Помилка валідації: IPN відповідь PayPal з іншої електронної адреси  (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
uk_UA: Помилка перевірки: суми в PayPal не збігаються (кількість %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
uk_UA: Помилка валідації: в PayPal суми не збігаються (брутто %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
uk_UA: Помилка валідації: валюти PayPal не збігаються (код %s).

en: Valladolid
uk_UA: Вальядолід

en: Valle
uk_UA: Валье

en: Valle del Cauca
uk_UA: Вальє-дель-Каука

en: Valparaíso
uk_UA: Вальпараїсо

en: Value
uk_UA: Значення

en: Value (required)
uk_UA: Значення (обов'язково)

en: Value of the coupon.
uk_UA: Значення знижки купона.

en: Value of the metadata.
uk_UA: Значення метаданих.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
uk_UA: Значення статистичного параметра. Повертає null, якщо статистичний параметр не існує або не може бути завантажений.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
uk_UA: Значення типу %s було передано до зворотного виклику атрибуції замовлення

en: Value(s)
uk_UA: Значення

en: Valverde
uk_UA: Вальверде

en: Van
uk_UA: Ван

en: Vancouver
uk_UA: Ванкувер

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Vanuatu vatu
uk_UA: Вануатський вату

en: Varese
uk_UA: Варезе

[ctx: Variable is a hyperlink: A blog title pointing to a post permalink.]
en: Originally posted on %s:
uk_UA: Першоджерело оприлюднене на %s:

en: Variable product
uk_UA: Варіативний товар

en: Variation #%1$s of %2$s
uk_UA: Варіація №%1$s для %2$s

en: Variation ID, if applicable.
uk_UA: Ідентифікатор варіації, якщо застосовний.

en: Variation ID.
uk_UA: Ідентифікатор  варіації.

en: Variation ID:
uk_UA: Ідентифікатор варіації:

en: Variation URL.
uk_UA: URL варіації.

en: Variation attribute name.
uk_UA: Назва атрибута варіації.

en: Variation attribute value.
uk_UA: Значення атрибута варіації.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
uk_UA: Варіація не може бути імпортована: відсутній батьківський ідентифікатор або батьків ще не існує.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
uk_UA: Неможливо імпортувати варіант: батьківський товар не може бути варіантом товару

en: Variation description.
uk_UA: Опис варіації.

en: Variation details
uk_UA: Деталі варіації

en: Variation dimensions.
uk_UA: Габарити варіації.

en: Variation height (%s).
uk_UA: Висота варіації (%s).

en: Variation image data.
uk_UA: Дані зображення варіації.

en: Variation length (%s).
uk_UA: Довжина варіації (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
uk_UA: Порядок в меню варіації (визначає позицію в переліку варіацій)

en: Variation options
uk_UA: Налаштування варіації

en: Variation price (required)
uk_UA: Ціна варіації (обов'язково)

en: Variation regular price.
uk_UA: Звичайна ціна варіації.

en: Variation sale price.
uk_UA: Розпродажна ціна варіації.

en: Variation status.
uk_UA: Статус варіації.

en: Variation weight (%s).
uk_UA: Вага варіації (%s).

en: Variation width (%s).
uk_UA: Ширина варіації (%s).

en: Variations
uk_UA: Варіації

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
uk_UA: Варіації (і їх атрибути), які не мають цін, не будуть показані у вашому магазині.

en: Variations Sold
uk_UA: Варіацій продано

en: Variations detailed reports.
uk_UA: Докладні звіти про варіації.

en: Varna
uk_UA: Варна

en: Vas
uk_UA: Ваш

en: Vaslui
uk_UA: Васлуй

en: Vatican
uk_UA: Ватікан

en: Vaud
uk_UA: Воswitzerland. kgm

en: VaultPress is no longer needed and has been deactivated.
uk_UA: VaultPress більше не потрібний і деактивований.

en: Vaupés
uk_UA: Ваупес

en: Veliko Tarnovo
uk_UA: Велико Тирново

en: Venezia
uk_UA: Венеція

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Venezuelan bol&iacute;var
uk_UA: Венесуельський болівар фуерте

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
uk_UA: Венесуельський болівар (2008–2018)

en: Veracruz
uk_UA: Веракрус

en: Veraguas
uk_UA: Вераґуас

[ctx: Verb, to post]
en: Post
uk_UA: Оприлюднювати

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Invite
uk_UA: Запросити

[ctx: Verb. Presented to user as a label for a button.]
en: Remove
uk_UA: Видалити

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Verbano-Cusio-Ossola
uk_UA: Вербано-Кузіо-Оссола

en: Vercelli
uk_UA: Верчеллі

en: Verification Code
uk_UA: Код підтвердження

en: Verification code entered correctly. Logging you in…
uk_UA: Код підтвердження введено вірно. Вхід…

en: Verification completed.
uk_UA: Перевірку завершено.

en: Verified Services
uk_UA: Підтверджені сервіси

en: Verify
uk_UA: Підтвердити

en: Verify New Password
uk_UA: Верифікувати новий пароль

en: Verify base database tables
uk_UA: Перевірити основні таблиці бази даних

en: Verify database
uk_UA: Перевірити базу даних

en: Verify if all base database tables are present.
uk_UA: Перевірити наявність всіх основних таблиць бази даних.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
uk_UA: Перевірка бази даних... Одна або кілька таблиць все ще відсутні:

en: Verifying…
uk_UA: Перевірка…

en: Vermont
uk_UA: Вермонт

en: Verona
uk_UA: Верона

en: Versatile
uk_UA: Універсальність

en: Version
uk_UA: Версія

en: Version %1$s by %2$s
uk_UA: Версія %1$s Від автора %2$s

en: Version %s
uk_UA: Версія %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
uk_UA: Версія %s вже <strong>доступна</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
uk_UA: Версія %s <strong>доступна </strong>. Щоб увімкнути це оновлення, потрібно <strong>купити</strong> нову передплату.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
uk_UA: Версія WooCommerce в якій замовлення було змінено востаннє.

en: Version of block API.
uk_UA: Версія block API.

en: Version of the content block format used by the post.
uk_UA: Версія формату блока вмісту, яка використовується записом.

en: Version.
uk_UA: Версія.

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Version: %s
uk_UA: Версія %s

en: Vertical
uk_UA: Вертикально

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
uk_UA: Вертикальне положення зверху для початку кадрування в відсотках від висоти зображення.

en: Vertical space
uk_UA: Вертикальний розрив

en: Vertically
uk_UA: Вертикально

en: Very poor
uk_UA: Дуже погано

en: Veszprém
uk_UA: Веспрем

en: Vevay
uk_UA: Вевай

en: Vibo Valentia
uk_UA: Вібо-Валентія

en: Vicenza
uk_UA: Віченца

en: Vichada
uk_UA: Вічада

en: Victoria
uk_UA: Вікторія

en: Video
uk_UA: Відео

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Відео <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Відео <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Відео <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
uk_UA: Деталі відео

en: Video Embeds
uk_UA: Відео вставки

en: Video Hosting
uk_UA: Відео-хостинг

en: Video ID
uk_UA: Відео ID

en: Video Name
uk_UA: Назва відео

en: Video Player
uk_UA: Відеопрогравач

en: Video Plays
uk_UA: Відтворення відео

en: Video Post
uk_UA: Відео запис

en: Video URL
uk_UA: Відео URL

en: Video Widget
uk_UA: Відео

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
uk_UA[0]: Відео віджет (%d)
uk_UA[1]: Відео віджети (%d)
uk_UA[2]: Відео віджети (%d)

en: Video calls
uk_UA: Відео дзвінки

en: Video details
uk_UA: Деталі відеофайлу

en: Video hosting
uk_UA: Відео хостинг

en: Video is paused.
uk_UA: Відео призупинено.

en: Video is playing.
uk_UA: Відео відтворюється.

en: Video on %s
uk_UA: Відео на %s

en: Video player
uk_UA: Відео програвач

en: Video post by %s.
uk_UA: Відео запис автора %s.

en: Video post.
uk_UA: Відео запис.

en: Video title
uk_UA: Заголовок відео

en: Video title&hellip;
uk_UA: Заголовок відео&hellip;

en: Videos
uk_UA: Відео

en: Vidin
uk_UA: Видин

en: Vienna
uk_UA: Відень

en: Vientiane
uk_UA: В’єтнам

en: Vientiane Province
uk_UA: Провінція В'єнтьян

en: Viet Nam
uk_UA: В'єтнам

en: Vietnam
uk_UA: В'єтнам

en: Vietnamese
uk_UA: В'єтнамський

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
uk_UA: В'єтнамський донг

en: View
uk_UA: Вид

en: View %(domain)s
uk_UA: Перегляд %(domain)s

en: View %(title)s
uk_UA: Переглянути %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
uk_UA: Переглянути деталі %1$s версії %2$s

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
uk_UA: Переглянути обліковий запис користувача %1$s на %2$s

en: View %s
uk_UA: Переглянути %s

en: View &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Переглянути &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
uk_UA: Переглянути архів &#8220;%s&#8221;

en: View &amp; Customize
uk_UA: Перегляд &amp; Налаштування

en: View Action
uk_UA: Перегляд дії

en: View All
uk_UA: Все

en: View Archive
uk_UA: Оглянути архів

en: View Attachment Page
uk_UA: Переглянути сторінку вкладення

en: View Category
uk_UA: Переглянути категорію

en: View Changeset
uk_UA: Переглянути набір змін

en: View Comment
uk_UA: Переглянути коментар

en: View Docs
uk_UA: Переглянути документацію

en: View Full Profile &rarr;
uk_UA: Переглянути повний обліковий запис &rarr;

en: View Full Site
uk_UA: Переглянути цілий сайт

en: View Gallery <span class="gallery-image-count">%d Images &rarr;</span>
uk_UA: Переглянути галерею <span class="gallery-image-count">зображень: %d &rarr;</span>

en: View Menu Item
uk_UA: Переглянути пункт меню

en: View Menu Item Label
uk_UA: Переглянути мітку пункту меню

en: View Menu Section
uk_UA: Переглянути розділ меню

en: View Mobile Site
uk_UA: Переглянути мобільний сайт

en: View Navigation Menu
uk_UA: Переглянути меню навігації

en: View On WordPress
uk_UA: Переглянути на WordPress

en: View Page
uk_UA: Переглянути сторінку

en: View Pages
uk_UA: Перегляд сторінок

en: View Pattern
uk_UA: Переглянути патерн

en: View Patterns
uk_UA: Переглянути патерни

en: View Plans
uk_UA: Переглянути плани

en: View Poll
uk_UA: Переглянути опитування

en: View Post
uk_UA: Переглянути запис

en: View Posts
uk_UA: Перегляд записів

en: View Privacy Policy Guide.
uk_UA: Перегляньте керівництво по політиці конфіденційності.

en: View Profile
uk_UA: Переглянути обліковий запис

en: View Project
uk_UA: Переглянути проект

en: View Project Tag
uk_UA: Переглянути позначку проекту

en: View Project Type
uk_UA: Переглянути тип проекту

en: View Receipt
uk_UA: Переглянути квитанцію

en: View Results
uk_UA: Переглянути результати

en: View Site
uk_UA: Переглянути сайт

en: View Tag
uk_UA: Переглянути позначки

en: View Template
uk_UA: Переглянути шаблон

en: View Template Part
uk_UA: Переглянути частину шаблону

en: View Testimonial
uk_UA: Переглянути рекомендацію

en: View Trash
uk_UA: Переглянути кошик

en: View User
uk_UA: Переглянути користувача

en: View WooCommerce API docs
uk_UA: Переглянути документацію WooCommerce API

en: View WooCommerce documentation
uk_UA: Переглянути документацію WooCommerce

en: View WooCommerce settings
uk_UA: Переглянути налаштування WooCommerce

en: View a list of your sites and access their dashboards
uk_UA: Перегляд списку ваших сайтів та доступ до їхніх Майстерень

en: View affected templates
uk_UA: Переглянути відображені шаблони

en: View all
uk_UA: Всі

en: View all drafts
uk_UA: Переглянути всі чернетки

en: View all followers
uk_UA: Переглянути всіх підписників

en: View all posts by %s
uk_UA: Переглянути всі записи автора %s

en: View all posts in %s
uk_UA: Переглянути всі записи в %s

en: View and manage coupons
uk_UA: Перегляд та керування купонами

en: View and manage customers
uk_UA: Перегляд і керування клієнтами

en: View and manage orders and sales reports
uk_UA: Перегляд та керування замовленнями та звітами продажів

en: View and manage products
uk_UA: Перегляд та керування товарами

en: View attachment page
uk_UA: Переглянути сторінку прихильників

en: View cart
uk_UA: Переглянути кошик

en: View comment history
uk_UA: Переглянути історію коментаря

en: View complete profile
uk_UA: Переглянути повний профіль

en: View coupon
uk_UA: Переглянути купон

en: View coupons
uk_UA: Перегляд купонів

en: View customers
uk_UA: Перегляд покупців

en: View detailed stats
uk_UA: Переглянути детальну статистику

en: View details
uk_UA: Переглянути деталі

en: View documentation
uk_UA: Переглянути документацію

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
uk_UA: Переглянути повний розмір <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View import log
uk_UA: Переглянути журнал імпорту

en: View mode
uk_UA: Режим перегляду

en: View more Storefront child themes
uk_UA: Дивитися інші теми нащадки Storefront

en: View more comments
uk_UA: Переглянути більше коментарів

en: View order
uk_UA: Переглянути замовлення

en: View order: %s
uk_UA: Переглянути замовлення: %s

en: View orders
uk_UA: Перегляд замовлень

en: View orders and sales reports
uk_UA: Перегляд замовлень і звітів про продажі

en: View other orders &rarr;
uk_UA: Переглянути інші замовлення &rarr;

en: View page
uk_UA: Переглянути сторінку

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
uk_UA: Бачити профіль людей коли ваша мишка за їхнім Граватаром

en: View plan
uk_UA: Переглянути план

en: View post
uk_UA: Подивитися запис

en: View posts by %s
uk_UA: Перегляд записів автора %s

en: View product
uk_UA: Переглянути товар

en: View products
uk_UA: Перегляд товарів

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
uk_UA: Переглянути товари в групі &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
uk_UA: Переглянути прогрес &rarr;

en: View progress →
uk_UA: Переглянути прогрес &rarr;

en: View receipt
uk_UA: Переглянути квитанцію

en: View report
uk_UA: Переглянути звіт

en: View settings
uk_UA: Параметри відображення

en: View site
uk_UA: Переглянути сайт

en: View site in Reader
uk_UA: Переглянути сайт у Читачі

en: View tax rates
uk_UA: Переглянути податкові ставки

en: View template
uk_UA: Переглянути шаблон

en: View this comment
uk_UA: Переглянути цей коментар

en: View your post
uk_UA: переглянути свій запис

en: View your site
uk_UA: Переглянути свій сайт

en: View/Edit
uk_UA: Перегляд/Редагування

en: Viewer
uk_UA: Глядач

en: Viewing log file %s
uk_UA: Перегляд файлу журналу %s

en: Views
uk_UA: Перегляди

en: Views Per Visitor
uk_UA: Переглядів на користувача

en: Views by Country
uk_UA: Перегляди по країнах

en: Views per Visitor: %s
uk_UA: Переглядів на користувача: %s

en: Views per day
uk_UA: Переглядів за день

en: Views per month
uk_UA: Переглядів за місяць

en: Views per post
uk_UA: Переглядів на запис

en: Views per week
uk_UA: Переглядів за тиждень

en: Views/Post
uk_UA: Перегляди/Записи

en: Vihiga
uk_UA: Віхіга

en: Vilnius
uk_UA: Вільнюс

en: Vincennes
uk_UA: Венсенн

en: Vinnychchyna
uk_UA: Вінницька область

en: Vinnytsia Oblast
uk_UA: Вінницька область

en: Virgin
uk_UA: Вірджін

en: Virgin Islands
uk_UA: Віргінські острови

en: Virgin Islands (British)
uk_UA: Віргінські острови (Британські)

en: Virgin Islands (US)
uk_UA: Віргінські острови (США)

en: Virgin Islands, British
uk_UA: Британські Віргінські острови

en: Virgin Islands, U.S.
uk_UA: Американські Віргінські острови

en: Virginia
uk_UA: Вірджинія

en: Virtual
uk_UA: Віртуальний

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
uk_UA: Віртуальні товари не доставляються.

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Visibility in catalog
uk_UA: Видимість в каталозі

en: Visibility:
uk_UA: Видимість:

en: Visible
uk_UA: Видно

en: Visible on the product page
uk_UA: Видимість на сторінці товарів

en: Visit
uk_UA: Відвідати

en: Visit %s
uk_UA: Відвідати %s

en: Visit %s admin area:
uk_UA: Відвідайте %s адміністративну частину::

en: Visit %s&#8217;s website
uk_UA: Відвідати %s&#8217;s сайт

en: Visit Blog
uk_UA: Відвідати блог

en: Visit Dashboard
uk_UA: Відвідати майстерню

en: Visit Link
uk_UA: Перейти за посиланням

en: Visit Reblog
uk_UA: Переглянути копії

en: Visit Site
uk_UA: Відвідати сайт

en: Visit Site Settings
uk_UA: Відвідати налаштування сайту

en: Visit Store
uk_UA: Відвідати магазин

en: Visit Theme Site
uk_UA: Перейти на сайт теми

en: Visit Woo.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
uk_UA: Відвідайте Woo.com, щоб дізнатися більше про <a href="%1$s" target="_blank">початок роботи</a>.

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
uk_UA: Відвідайте WooCommerce.com, щоб дізнатися більше про <a href="%1$s" target="_blank">початок роботи</a>.

en: Visit WordPress.com now!
uk_UA: Відвідати WordPress.com!

en: Visit community forums
uk_UA: Відвідати форуми спільноти

en: Visit new location
uk_UA: Відкрити новий розділ

en: Visit plugin homepage
uk_UA: Відвідайте сторінку плаґіну

en: Visit post
uk_UA: Відвідати запис

en: Visit premium customer support
uk_UA: Відвідайте преміум підтримку користувачів

en: Visit product category %1$s
uk_UA: Відвідайте категорію товару %1$s

en: Visit site
uk_UA: Відвідати сайт

en: Visit the post for more.
uk_UA: Відвідайте запис для більшого.

en: Visit the theme marketplace
uk_UA: Відвідайте магазин тем

en: Visit theme site for %s
uk_UA: Відвідати сайт теми %s

en: Visitor | Visitors
uk_UA[0]: Відвідувач
uk_UA[1]: Відвідувачі
uk_UA[2]: Відвідувачів

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
uk_UA: Коментарі відвідувачів можуть бути перевірені за допомогою служби автоматичного виявлення спаму.

en: Visitor not allowed to view video.
uk_UA: Відвідувачу не дозволено переглядати відео.

en: Visitors
uk_UA: Відвідувачі

en: Visual Editing
uk_UA: Візуальне Редагування

en: Visual Editor
uk_UA: Візуальний редактор

en: Visual aids
uk_UA: Візуальні підказки

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
uk_UA: Візуальний режим дає вам редактор, що нагадує текстовий процесор. Натисніть кнопку перемикача панелі інструментів, щоб отримати другий рядок кнопок керування.

en: Viterbo
uk_UA: Вітербо

en: Vladivostok
uk_UA: Владивосток

en: Vlorë
uk_UA: Вльора

en: Volgograd
uk_UA: Волгоград

en: Volta
uk_UA: Вольта

en: Volume Slider
uk_UA: Регулятор гучності

en: Volyn
uk_UA: Волинська область

en: Volyn Oblast
uk_UA: Волинська область

en: Vostok
uk_UA: Восток

en: Vote
uk_UA: Голосувати

en: Votes
uk_UA: Голоси

en: Vrancea
uk_UA: Вранча

en: Vratsa
uk_UA: Враца

en: Vâlcea
uk_UA: Вилча

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
uk_UA: УВАГА: Процес регенерації таблиці пошуку атрибутів товару був перерваний.

en: WC database version.
uk_UA: Версія бази даних WC.

en: WP Admin
uk_UA: WP Адміністратор

en: WP REST API Integration v%d
uk_UA: Інтеграція WP REST API v%d

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
uk_UA: WP-Cron було вимкнено за допомогою константи DISABLE_WP_CRON. Повторна перевірка коментарів може не працювати належним чином.

en: WP.me Shortlinks
uk_UA: Короткі посилання WP.me

en: Waikato
uk_UA: Ваікато

en: Waiting
uk_UA: Чекання

en: Waiting for confirmation
uk_UA: Очікування підтвердження

en: Wajir
uk_UA: Ваджір

en: Wakayama
uk_UA: Вакаяма

en: Wake
uk_UA: Вейк

en: Wake Island
uk_UA: Острів Вейк

en: Wakiso
uk_UA: Вакісо

en: Wallis
uk_UA: Уолліс

en: Wallis and Futuna
uk_UA: Волліс і Футуна

en: Want less email?
uk_UA: Хочете менше e-mail повідомлень?

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
uk_UA: Хочете більше подій? <a href="%s">Допоможіть організувати наступну</a>!

en: Want more referrers? Try <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">commenting on other blogs</a>!
uk_UA: Хочете більше джерел переходів? Спробуйте <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">залишати коментарі на інших блогах</a>!

en: Warm Bread
uk_UA: Свіжий хліб

en: Warning | Warnings
uk_UA[0]: Увага

en: Warning! User %s cannot be deleted.
uk_UA: Увага! Користувач %s не може бути видалений.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
uk_UA: Увага! Користувач не може бути видалений. Користувач %s є адміністратором мережі.

en: Warning:
uk_UA: Увага:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
uk_UA: Увага: посилання вставлено, але може мати помилки. Будь ласка, випробуйте його.

en: Warsaw
uk_UA: Варшава

en: Was onboarding completed or skipped?
uk_UA: Адаптацію було завершено чи пропущено?

en: Washington
uk_UA: Вашингтон

en: Watch tutorial
uk_UA: Переглянути навчальне відео

en: Waterford
uk_UA: Вотерфорд

en: Waterproof Membrane
uk_UA: Водонепроникна мембрана

en: Wavatar (Generated)
uk_UA: Wavatar (Згенеровано)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
uk_UA: Ми приймаємо платежі через PayPal. Під час обробки платежів деякі Ваші дані будуть передані PayPal, включаючи інформацію, необхідну для обробки або підтримки платіжної інформації, таку як загальна вартість покупки та платіжна інформація.

en: We already have a ping from that URL for this post.
uk_UA: У нас вже є повідомлення від цього URL для цього запису.

en: We are committed to your privacy and security.
uk_UA: Ми дбаємо про вашу приватність і безпеку.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
uk_UA: Зараз ми перебудовуємо гілки коментарів(це може зайняти тривалий час, якщо у Вас є багато коментарів)...

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
uk_UA: Не вдалося обробити платіж. Будь ласка, <a href="%s" target="_blank">оновіть ваші платіжні дані</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
uk_UA: Ми збираємо інформацію про відвідувачів, які коментують сайти, що використовують нашу службу анти-спаму Akismet. Інформація, яку ми збираємо, залежить від того, як користувач налаштував Akismet для сайту, але зазвичай включає в себе IP-адресу, агента користувача, реферер та URL-адресу коментаря (разом з іншою інформацією, яка безпосередньо надана коментатором, такими як їх ім'я, ім'я користувача, електронна адреса і сам коментар).

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
uk_UA: Ми збираємо інформацію про вас під час процесу коректування в нашому магазині.

en: We couldn't find a subscription for this product.
uk_UA: Нам не вдалося знайти підписку на цей товар.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
uk_UA: Ми зіткнулися з помилкою SSL. Переконайтеся, що ваш сайт підтримує TLS версії 1.2 або вище.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
uk_UA: Інформацію про вас ми зберігаємо до того часу, поки вона нам потрібна . Наприклад, ми зберігатимемо інформацію про замовлення протягом XXX років для оподаткування та обліку. Це включає ваше ім'я, адресу електронної пошти та адресу виставлення рахунків та доставки.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
uk_UA: Ми створили для вас зразок сторінки повернення. Будь ласка, подивіться та оновіть його вміст, щоб він відповідав вашому магазину.

en: We have finished processing your order.
uk_UA: Ми закінчили обробку вашого замовлення.

en: We have not recorded any views for this item yet.
uk_UA: Ми ще не записали переглядів цього елементу.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
uk_UA: Ми зберегли деяку інформацію про ваш обліковий запис Blogger у вашій базі даних WordPress. Видалення цієї інформації дозволить вам почати спочатку. Це не вплине на записи, які ви вже імпортували. Якщо ви спробуєте імпортувати блог знову, дубльовані записи та коментарі будуть пропущені.

en: We hope to see you again soon.
uk_UA: Ми сподіваємось знову побачити вас.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
uk_UA: Ми з нетерпінням чекаємо на виконання Вашого замовлення найближчим часом.

en: We look forward to seeing you soon.
uk_UA: Ми з нетерпінням чекаємо вас в найближчому майбутньому.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
uk_UA: Ми помітили, що під час встановлення Jetpack та WooCommerce Services виникла проблема. Спробуйте ще раз та насолоджуйтесь усіма перевагами підключених плагінів до вашого магазину! Вибачте за незручності. Плагіни Jetpack та WooCommerce Services будуть встановлені та активовані безкоштовно.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooCommerce Payments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
uk_UA: Нещодавно ми запитали вас, чи хочете ви отримати більше інформації про WooCommerce Payments. Ведіть свій бізнес та керуйте платежами в одному місці за допомогою рішення, створеного та підтримуваного WooCommerce.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
uk_UA: Нещодавно ми запитали вас, чи хочете ви отримати більше інформації про WooPayments. Ведіть свій бізнес та керуйте платежами в одному місці за допомогою рішення, створеного та підтримуваного WooCommerce.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
uk_UA: Рекомендуємо вам Storefront, <em>офіційну</em> тему для WooCommerce.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
uk_UA: Ми рекомендуємо використовувати PHP версії 7.2 або вище для більшої продуктивності та безпеки.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
uk_UA: Ми рекомендуємо використовувати ShipStation, щоб заощадити час в поштовому відділенні, надрукувавши ваші етикетки для доставки вдома. Спробуйте ShipStation безкоштовно протягом 30 днів.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
uk_UA: Ми передаємо інформацію третім особам, які допомагають надавати та виконувати наші замовлення та  послуги для вас; наприклад --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
uk_UA: Ми показуємо контекстні пропозиції для офіційних розширень, які можуть бути корисними для вашого магазину.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
uk_UA: Ми спеціалізуємося на лімітованих колекціях посуду ручної роботи. Ми співпрацюємо з ресторанами та кафе, щоб створювати унікальні предмети, які ідеально доповнюють меню. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо хочете дізнатися більше про наш процес та ціни.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
uk_UA: Ми дуже рекомендуємо зробити резервну копію вашого сайту перед оновленням.

en: We take privacy and transparency very seriously
uk_UA: Ми дуже серйозно ставимося до конфіденційності та прозорості

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
uk_UA: Ми серйозно ставимося до приватності та прозорості збору даних. Щоб дізнатися більше про дані які ми збираємо та як ми їх використовуємо, відвідайте <a href="%s">WordPress.org/about/privacy</a>.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
uk_UA: Ми використовуємо лише найякісніші матеріали, гарантуючи, що наші вироби виглядатимуть чудово та прослужать довгі роки.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
uk_UA: Ми змогли зайти, але там не було блогів. Спробуйте іншій обліковий запис наступного разу.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
uk_UA: Ми не можемо отримати доступ до Вашого акаунту. Спробуйте спочатку.

en: We were unable to process your order, please try again.
uk_UA: Ми не змогли обробити Ваше замовлення. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
uk_UA: Нам не вдалося підтвердити вказану вами адресу електронної пошти. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
uk_UA: Ми також зберігатимемо коментарі чи відгуки, якщо ви вирішите залишити їх.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
uk_UA: Тут все зроблено, але Ви завжди можете <a href="%s">конвертувати більше</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
uk_UA: Ми завантажуємо та імпортуємо усі Ваші публікації з LiveJournal...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
uk_UA: Ми зберегли процес, тому якщо ви повернетеся до імпортування не пізніше ніж за 30 хвилин, то напевне зможете продовжити з того місця, де зупинилися.

en: We'll always send important emails regarding your account, security, privacy, and purchase transactions, but you can get some helpful extras, too.
uk_UA: Ми будемо відправляти вам важливі повідомлення, що стосуються вашого облікового запису, безпеки, конфіденційності та оплати покупок, а також різні приємні доповнення!

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
uk_UA: Ми використовуватимемо %1$s для ваги товару та %2$s для параметрів товару.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
uk_UA: Ми тут для вас - отримуйте поради, оновлення продуктів та натхнення прямо на свою поштову скриньку.

en: We're sorry that you've decided to stop your subscription. If you change your mind in the future we're only a few clicks away.
uk_UA: Нам жаль, що ви вирішили зупинити свою підписку. Якщо ви передумаєте, ми всього за декілька кліків.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
uk_UA: Ми створили два зони доставки - для %s та для інших країн світу. Нижче ви можете встановити транспортні витрати на цільову ставку для цих зон або запропонувати безкоштовну доставку.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
uk_UA: Ми зробили все, щоб було простіше і легше керувати рухом вперед. Відтепер ви можете керувати всіма покупками WooCommerce безпосередньо в меню Розширення в межах самого плагіна WooCommerce. <a href="%s">Переглянути та керувати</a> вашими розширеннями зараз.

en: Web Address
uk_UA: Веб-адреса

en: Web address
uk_UA: Веб-адреса

en: Web admin
uk_UA: Веб-адміністратор

en: Web server
uk_UA: ПЗ вебсервера

en: WebHooks
uk_UA: Вебхуки

en: Webfont font family must be a non-empty string.
uk_UA: Сімейство веб-шрифтів має бути непустим рядком.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
uk_UA: Товщина веб-шрифту має бути корректно форматованим рядком або цілим числом.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
uk_UA: Атрибут src веб-шрифту має бути непустим рядком або масивом рядків.

en: Webhook actions
uk_UA: Дії вебхука

en: Webhook created on %s
uk_UA: Вебхук створено %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
uk_UA: d.m.Y @ Н:i

en: Webhook created successfully.
uk_UA: Вебхухк успішно створено.

en: Webhook data
uk_UA: Дані вебхука

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
uk_UA: URL доставки вебхуку повинен бути коректним і починатися з  http:// або https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
uk_UA: URL доставки вебхука повинен бути коректним URL, що починається з http:// або https://.

en: Webhook delivery URL.
uk_UA: URL доставки вебхука.

en: Webhook event.
uk_UA: Подія вебхука.

en: Webhook resource.
uk_UA: Ресурс вебхука.

en: Webhook status must be valid.
uk_UA: Вебхук статус повинен бути дійсним.

en: Webhook status.
uk_UA: Статус вебхука.

en: Webhook topic is required and must be valid.
uk_UA: Тема вебхука обов'язкова та має бути вірною.

en: Webhook topic must be valid.
uk_UA: Тема вебхука повинена бути вірною.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
uk_UA: Тема Webhook невідома. Будь ласка, виберіть правильну тему.

en: Webhook topic.
uk_UA: Тема вебхука.

en: Webhook updated successfully.
uk_UA: Вебхук успішно оновлено.

en: Webhooks
uk_UA: Вебхуки

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
uk_UA: Webhooks - це повідомлення про події, які надсилаються на Ваші обрані URL-адреси. Їх можна використовувати для інтеграції з сторонніми послугами, які їх підтримують.

en: Webhooks do not support trashing.
uk_UA: Вебхуки не можна видалити в смітник.

en: Website
uk_UA: Сайт

en: Website Designer
uk_UA: Дизайнер веб-сайтів

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
uk_UA: Вебсайт: %1$s (IP адреса: %2$s, %3$s)

en: Websites
uk_UA: Сайти

en: Wed
uk_UA: Ср

en: Wedding
uk_UA: Весілля

en: Wednesday
uk_UA: Середа

[ctx: Wednesday initial]
en: W
uk_UA: Ср

en: Week
uk_UA: тиждень

en: Week Starts On
uk_UA: Тиждень починається з

en: Week(s)
uk_UA: Тиждень

en: Weekly
uk_UA: Щотижнево

en: Weekly Views
uk_UA: Тижневі перегляди

en: Weeks
uk_UA: Тижні

en: Weight
uk_UA: Вага

en: Weight (%s)
uk_UA: Вага (%s)

en: Weight in decimal form
uk_UA: Вага в десятковій формі

en: Weight unit
uk_UA: Одиниця виміру ваги

en: Welcome
uk_UA: Вітаємо

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
uk_UA: Ласкаво Просимо

en: Welcome to
uk_UA: Ласкаво просимо в

en: Welcome to %s
uk_UA: Ласкаво просимо до %s

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
uk_UA: Ласкаво просимо до %s. Це ваш перший запис. Відредагуйте або видаліть його, потім пишіть!

en: Welcome to Woo!
uk_UA: Ласкаво просимо до Woo!

en: Welcome to WordPress!
uk_UA: Ласкаво просимо до WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
uk_UA: Ласкаво просимо до WordPress. Це ваш перший запис. Відредагуйте або видаліть його, тоді почніть писати!

en: Welcome to WordPress.com
uk_UA: Ласкаво просимо до WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
uk_UA: Ласкаво просимо до WordPress.com!

en: Welcome to Your WordPress Site
uk_UA: Ласкаво просимо до вашого WordPress сайту

en: Welcome to the Gutenberg Editor
uk_UA: Ласкаво просимо до редакції Гутенберга

en: Welcome to the WordPress.com community.
uk_UA: Ласкаво просимо до спільноти WordPress.com

en: Welcome to the best place for your WordPress website.
uk_UA: Ласкаво просимо до найкращого місця для вашого WordPress сайту.

en: Welcome to the store
uk_UA: Ласкаво просимо в магазин

en: Welcome to your Dashboard!
uk_UA: Ласкаво просимо до вашої Майстерні!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
uk_UA: Ласкаво просимо до майстерні WordPress!

en: Welcome to {site_title}
uk_UA: Вітаємо на {site_title}

en: Wellington
uk_UA: Веллінгтон

en: Welsh
uk_UA: Валлійська

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
uk_UA: Ви шукали свої <a href="%s">налаштування ключа API та інші особисті налаштування</a>?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
uk_UA: Ви шукали свої <a href="%s">деталі облікового запису</a>?

en: West
uk_UA: Захід

en: West African CFA franc
uk_UA: Франк КФА BCEAO

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
uk_UA: Західний Азербайджан (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
uk_UA: Західна Бенгалія

en: West Coast
uk_UA: Західне узбережжя

en: West Greece
uk_UA: Західна Греція

en: West Macedonia
uk_UA: Західна Македонія

en: West Panamá
uk_UA: Західна Панама

en: West Pokot
uk_UA: Вест Покот

en: West Virginia
uk_UA: Західна Вірджинія

en: Western
uk_UA: Західній

en: Western Australia
uk_UA: Західна Австралія

en: Western Cape
uk_UA: Західна Капська провінція

en: Western North
uk_UA: Північно-західна область

en: Western Sahara
uk_UA: Західна Сахара

en: Westmeath
uk_UA: Західний Міт

en: Westmoreland
uk_UA: Вестморленд

en: Wexford
uk_UA: Вексфорд

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
uk_UA: Ми також використовуватимемо файли cookie для відстеження вмісту кошика під час перегляду нашого сайту.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
uk_UA: Які поштові індекси доступні для локальної доставки?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
uk_UA: Для яких поштових індексів буде доступний Самовивіз?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
uk_UA: Яке автоматичне рішення приймається  і/або профілювання ми робимо з користувацькими даними

en: What currency do you accept payments in?
uk_UA: Якою валютою ви приймаєте платежі?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uk_UA: У якій валюті виводяться ціни в каталозі і в якій валюті платіжні шлюзи будуть приймати оплату.

en: What data breach procedures we have in place
uk_UA: Які процедури проти втрати даних ми використовуємо

en: What do I do now?
uk_UA: Що мені тепер робити?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
uk_UA: Який збір ви хочете застосувати до локальної доставки, ігноруйте, якщо ви вибрали безкоштовну. Залиште порожнім, щоб відключити.

en: What is PHP and how does it affect my site?
uk_UA: Що таке PHP і як це впливає на мій сайт?

en: What is PayPal?
uk_UA: Що таке PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
uk_UA: Що робить цей товар унікальним? Які його найважливіші особливості? Наповніть сторінку товару, додавши різноманітний вміст за допомогою блоків.

en: What personal data we collect and why we collect it
uk_UA: Які особисті дані ми збираємо та чому ми їх збираємо

en: What rights you have over your data
uk_UA: Які права ви маєте відносно своїх даних

en: What running the tool will do.
uk_UA: Що робитиме запущений інструмент.

en: What should I do now?
uk_UA: Що мені тепер робити?

en: What should be done with content owned by %s?
uk_UA: Що робити зі вмістом користувача %s?

en: What should be done with content owned by these users?
uk_UA: Що робити з вмістом цих користувачів?

en: What should be done with content owned by this user?
uk_UA: Що потрібно зробити із записами цього користувача?

en: What should the subject line be?
uk_UA: Якою має бути тема?

en: What size photos would you like to display?
uk_UA: Фото якого розміру ви би хотіли відображати?

en: What third parties we receive data from
uk_UA: Від яких третіх сторін ми отримуємо дані

en: What type of products do you plan to sell?
uk_UA: Який тип товару ви плануєте продавати?

en: What we collect and store
uk_UA: Що ми збираємо та зберігаємо

en: What we share with others
uk_UA: Чим ми ділимося

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
uk_UA: Ви б хотіли стягнути плату за доставку за фіксованою ставкою?

en: What would you like to find?
uk_UA: Що ви хочете знайти?

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
uk_UA: Те, що ви зараз читаєте, - це <strong>текстовий блок,</strong> найбільш основний блок. Текстовий блок має власні елементи керування, які можна вільно переміщати навколо публікації …

en: What&#8217;s New
uk_UA: Що нового

en: What&#8217;s on your mind?
uk_UA: Що у вас на думці?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
uk_UA: Яка ж відмінність між теґами і категоріями? Зазвичай для теґів використовують ключові слова, які підходять для даної публікації. А в якості категорій використовують наперед підготовлені розділи. Якщо розглядати сайт як книжку — то категорії це зміст, а теґи це предметний покажчик.

en: What's Hot
uk_UA: Гаряче

en: What's a Gravatar?
uk_UA: Що таке Gravatar?

en: What's this?
uk_UA: Що це?

en: What's your current annual revenue?
uk_UA: Який ваш поточний річний дохід?

en: What’s next?
uk_UA: Що далі?

en: When
uk_UA: Коли

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
uk_UA: Якщо коментар містить будь-які з цих слів у своєму тексті, імені автора, URL, адресі e-mail або IP, то він буде вилучений в кошик. Кожне слово або IP задається з нового рядка. Використовується пошук по підрядку, тобто по слову &#8220;press&#8221; буде знайдено &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the {{link}}moderation queue{{/link}}. One word or IP per line. It will match inside words, so "press" will match "WordPress".
uk_UA: Коли коментар містить будь-яке з цих слів у вмісті, назві, посиланні, адресі e-mail, або IP-адресі, він буде затриманий для {{link}}одобрення{{/link}}. Одне слово чи IP-адреса в одному рядку. Будуть включені внутрішні слова, наприклад слово "press" знайдеться у слові "WordPress".

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
uk_UA: Коли коментар містить будь-яке з цих слів у вмісті, назві, посиланні, адресі e-mail, або IP-адресі, він буде затриманий для <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">схвалення</a>. Одне слово чи IP-адреса в одному рядку. Будуть включені внутрішні слова, наприклад слово "press" знайдеться у слові "WordPress".

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
uk_UA: При додаванні нової категорії на цьому екрані заповнюються наступні поля:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
uk_UA: При додаванні нового теґу на цьому екрані заповнюються наступні поля:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
uk_UA: При використанні декількох купонів, застосовувати перший купон до повної вартості, другий купон до вже зниженої і так далі.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
uk_UA: При зміні теми часто міняється кількість і параметри областей віджетів. Іноді ці конфлікти роблять перехід до нової теми не таким простим. Якщо ви змінили тему і у вас пропали віджети, прокрутіть цей екран вниз до області "Неактивні віджети", де збережені всі ваші віджети та їх налаштування.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
uk_UA: Якщо встановлено позначку, клієнти зможуть придбати лише 1 товар у одному замовленні. Це особливо корисно для товарів, кількість яких обмежена, таких як предмети мистецтва або вироби ручної роботи.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
uk_UA: При виборі щоденної чи щотижневої доставки e-mail повідомлень, якому часу дня ви надаєте перевагу?

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
uk_UA: При створенні облікового запису, автоматично генерується ім’я користувача облікового запису для клієнта на основі його імені, прізвища чи Email'у

en: When creating an account, send the new user a link to set their password
uk_UA: При створенні облікового запису надсилати новому користувачеві посилання для встановлення пароля

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
uk_UA: Під час обробки %s слід скасувати доступ до завантажених файлів та видалити журнали завантаження?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
uk_UA: Під час обробки %s слід зберігати чи видаляти особисті дані в замовленнях?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
uk_UA: У режимі впорядкування будуть доступні додаткові можливості впорядкування пунктів меню в списку елементів зверху.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
uk_UA: У режимі впорядкування будуть доступні додаткові можливості впорядкування віджетів у списку віджетів зверху.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
uk_UA: Якщо при обмеженні відповіді ви вказуєте значення «до» і «після», вкажіть колонку дат і з чим її порівнювати.

en: When out of stock
uk_UA: Коли немає в наявності

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
uk_UA: При перегляді на невеликих моніторах можна натиснути іконку &laquo;Згорнути&raquo; у нижній частині лівої панелі. Панель буде прихована, звільняючи простір для перегляду вашого сайту з новою темою. Щоб повернути панель, натисніть іконку &laquo;Згорнути&raquo; ще раз.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
uk_UA: Коли запаси товару досягнуть даної кількості, статус запасів зміниться на "закінчилось" і вас буде повідомлено на email. Дана опція не впливає на існуючі товари зі статусом "в наявності".

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
uk_UA: Коли запас товару досягне цієї кількості, ви отримаєте повідомлення по електронній пошті. Можна визначити різні значення для кожної варіації індивідуально. Значення за замовчуванням для всього магазину можна встановити в розділі Налаштування > Товари > Наявність.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
uk_UA: Коли запаси товару досягають даної кількості вас буде сповіщено на email.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
uk_UA: При реєстрації можливості теми "variadic", "type" повинен мати значення "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
uk_UA: При реєстрації мета значення за замовчуванням, дані повинні відповідати наданому типу.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
uk_UA: При реєстрації можливості "array", схема можливостей повинна включати ключове слово "items".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
uk_UA: При реєстрації метатипу "масив" для відображення через REST API ви повинні вказати схему для кожного елемента масиву в "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
uk_UA: При реєстрації можливостей «array» або «object» для відображення в REST API необхідно також визначити схему можливості.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
uk_UA: При реєстрації метатипу "масив" для відображення через REST API ви повинні вказати схему для кожного елементу масиву в "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
uk_UA: При реєстрації можливості "object", схема можливостей повинна включати ключове слово "properties".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
uk_UA: Коли новий параграф починається одним із цих скорочень форматування та пробілом, форматування застосується автоматично. Натисніть "Backspace", або "Escape", щоби скасувати.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
uk_UA: Коли використовується цей параметр, у віджеті Майстерні "На виду" відображається пам'ятка "Пошуковим системам запропоновано не індексувати сайт", щоб нагадати вам, що сайт не індексується.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
uk_UA: Якщо встановлено значення "true", відправляє посилання на завантаження експорту користувачу, який подав запит.

en: When true, refunded items are restocked.
uk_UA: Якщо підтверджено, повернені товари поповнюються.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
uk_UA: Коли true, платіжний шлюз API використовується для генерування відшкодувань.

en: When using a keyboard to navigate:
uk_UA: Коли використовується клавіатура для навігації:

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
uk_UA: Коли запас варіації товару досягне цієї кількості, ви отримаєте повідомлення по електронній пошті. Стандартне значення для всіх варіацій можна встановити на вкладці запасів товару. Значення магазину за замовчуванням можна встановити в розділі Налаштування > Товари > Наявність.

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
uk_UA: Коли відвідувачі залишають коментарі на сайті, ми збираємо дані, що відображаються у формі коментарів, а також IP-адреси відвідувачів та рядку агента-браузера користувача, щоб допомогти виявити спам.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
uk_UA: Коли ви натиснете кнопку нижче, WordPress створить вам файл XML для збереження на своєму комп'ютері.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
uk_UA: Коли ви ввійдете в систему, ми також встановимо декілька файлів cookie, щоб зберегти інформацію про ваш логін та налаштування екрана. Cookie-файли для входу зберігаються 2 дні, а файли cookie-файлів налаштувань екрану - 1 рік. Якщо ви виберете &quot;Запам'ятати мене&quot;, ваш логін буде зберігатися протягом 2 тижнів. Якщо ви вийдете зі свого облікового запису, файли cookie логіну будуть видалені.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
uk_UA: Коли ви купуєте у нас, ми просимо вас надати інформацію, включаючи ваше ім&#39;я, платіжну адресу, адресу доставки, адресу електронної пошти, номер телефону, інформацію про кредитну картку / платіж та додаткову інформацію облікового запису, наприклад, ім&#39;я користувача та пароль. Ми використовуватимемо цю інформацію для таких цілей, як:

en: When you receive a new order, it will appear here.
uk_UA: Коли ви отримаєте нове замовлення, воно з'явиться тут.

en: When you're ready to proceed, use the "Close account" button.
uk_UA: Якщо ви готові продовжити, натисніть кнопку "Закрити обліковий запис".

en: Where is your store based?
uk_UA: Де розташований ваш магазин?

en: Where your data is sent
uk_UA: Куди відправляються ваші дані

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
uk_UA: Зробити таксономію доступною для використання через інтерфейс адміністратора або для зовнішніх користувачів.

en: Whether an order can be edited.
uk_UA: Чи можна редагувати замовлення.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
uk_UA: Чи потребує замовлення оплати, в залежності від статусу та загальної суми замовлення.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
uk_UA: Чи потрібно обробити замовлення перед його виконанням.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
uk_UA: Чи може користувач запросити отримання нагадувань про примітку.

en: Whether or not comments are open on the post.
uk_UA: Чи відкриті коментарі запису.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
uk_UA: Чи було пропущено крок плагінів у профілювальнику ядра.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
uk_UA: Незалежно від того, чи налаштований маркетинговий канал.

en: Whether or not the post can be pinged.
uk_UA: Чи приймає запис сповіщення.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
uk_UA: Чи вважати запис прикріпленим.

en: Whether or not the post type can be viewed.
uk_UA: Чи може тип запису бути доступним для перегляду.

en: Whether or not the post type should have children.
uk_UA: Чи може цей тип запису бути батьківським.

en: Whether or not the profile was completed.
uk_UA: Чи був обліковий запис заповнений.

en: Whether or not the profile was skipped.
uk_UA: Незалежно від того, чи був пропущений обліковий запис.

en: Whether or not the store was connected to Woo.com during the extension flow.
uk_UA: Чи був магазин підключений до Woo.com під час розширення.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
uk_UA: Чи був магазин підключений до WooCommerce.com під час розширення.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
uk_UA: Чи може таксономія бути батьківською.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
uk_UA: Чи повинна бути показана хмара елементів.

en: Whether or not this is a compound rate.
uk_UA: Чи є дана ставка змішаною.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from Woo.com.
uk_UA: Незалежно від того, чи погодився цей магазин на отримання маркетингового контенту від Woo.com.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
uk_UA: Незалежно від того, чи погодився цей магазин на отримання маркетингового контенту від WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
uk_UA: Вказано країну для цього магазину в майстрі встановлення чи ні.

en: Whether or not this store was setup for a client.
uk_UA: Чи був цей магазин налаштований для клієнта.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uk_UA: Чи застосовується ця ставка податку також до доставки.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
uk_UA: Чи задіяно функцію мультисайту у вашому WordPress.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
uk_UA: Підтримка додавання посилань RSS для записів і коментарів в заголовку.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
uk_UA: Чи можуть записи з цим статусом мати плаваючу дату публікації.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
uk_UA: Чи записи цього статусу мають бути показані на зовнішній частині сайту.

en: Whether posts with this status should be private.
uk_UA: Чи записи цього статусу мають бути приватні.

en: Whether posts with this status should be protected.
uk_UA: Чи записи цього статусу мають бути захищені.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
uk_UA: Чи записи цього статусу можуть бути запитані публічно.

en: Whether the content is protected with a password.
uk_UA: Чи захищений вміст паролем.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
uk_UA: Чи захищати паролем уривок.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
uk_UA: Чи може плагін бути активований тільки по всій мережі.

en: Whether the product being updated is the last one in the loop
uk_UA: Чи є товар, який оновлюється, останнім у циклі

en: Whether the product is visible in the catalog
uk_UA: Видимість товару в каталозі

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
uk_UA: Чи є таксономія загальнодоступною.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
uk_UA: Підтримка темою властивості document title tag.

en: Whether the theme disables custom colors.
uk_UA: Відключення користувацьких кольорів темою.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
uk_UA: Відключення темою користувацьких розмірів шрифтів.

en: Whether the theme disables custom gradients.
uk_UA: Відключення темою користувацьких градієнтів.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
uk_UA: Підтримка темою вибіркового оновлення віджетів, підтримуваних інтерфейсом налаштування.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
uk_UA: Тема підтримує адаптивний вбудований вміст.

en: Whether the widget supports multiple instances
uk_UA: Чи підтримує віджет декілька екземплярів

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
uk_UA: Підтримка темою стилів блоків WordPress за замовчуванням для перегляду.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
uk_UA: Підтримка темою темного стилю інтерфейсу.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
uk_UA: Підтримка темою CSS стилів редактора.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
uk_UA: Підтримка темою CSS класу для широкого вирівнювання.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
uk_UA: Дозволити автоматичне створення колонок таксономії в таблиці відповідного типу запису.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
uk_UA: Чи ігнорувати переміщення в корзину і примусово видаляти.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
uk_UA: Чи ігнорувати переміщення в корзину і примусово видаляти.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
uk_UA: Чи слід враховувати дати запису за GMT при обмеженні відповіді за датою публікації чи зміною.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
uk_UA: Чи потрібно створити новий обліковий запис в ході обробки замовлення.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
uk_UA: Створити інтерфейс користувача за замовчуванням для управління цією таксономією.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
uk_UA: Чи приховувати ресурси, які не мають відношення до жодного з товарів.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
uk_UA: Чи приховувати елементи не призначені жодному запису.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
uk_UA: Дозволити включати дочірні елементи в обмеження списку результатів.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
uk_UA: Чи включати записи у списку редагування їх типу записів.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
uk_UA: Доступність типу запису для вибору в меню навігації.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
uk_UA: Зробити таксономію доступною для вибору в меню навігації.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
uk_UA: Чи проводити пошуковий запит oEmbed для провайдерів не з білого списку.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
uk_UA: Показати таксономію на панелі швидкого/масового редагування.

en: Which columns should be exported?
uk_UA: Які колонки експортувати?

en: Which features are disabled?
uk_UA: Які функції вимкнено?

en: Which features are enabled?
uk_UA: Які функції увімкнено?

en: Which language will you be blogging in?
uk_UA: На якій мові ви будете вести свій блог?

en: Which product category should be exported?
uk_UA: Яку категорію товарів слід експортувати?

en: Which product types should be exported?
uk_UA: Які типи товарів експортувати?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
uk_UA: Під час попереднього перегляду нової теми ви можете продовжувати налаштовувати речі на кшталт віджетів та меню, а також досліджувати специфічні параметри теми.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
uk_UA: При перевірці запланованих завдань на сайті виникла помилка: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
uk_UA: Під час відвідування нашого сайту ми відслідковуємо:

en: White
uk_UA: Білий

en: Whitehorse
uk_UA: Уайтхорс

en: Who on our team has access
uk_UA: Хто з нашої команди має доступ

en: Who we are
uk_UA: Хто ми

en: Who we share your data with
uk_UA: З ким ми ділимося вашими даними

en: Whoops!
uk_UA: Отакої!

en: Whoops, you don't have permission to do that.
uk_UA: Отакої, у вас немає дозволу робити це.

en: Why aren't my filters appearing?
uk_UA: Чому не з'являються мої фільтри?

en: Why is this important?
uk_UA: Чому це так важливо?

en: Wicklow
uk_UA: Віклов

en: Wide
uk_UA: По ширині

en: Wide Blocks
uk_UA: Широкі блоки

en: Widget %s
uk_UA: Віджет %s

en: Widget Title
uk_UA: Заголовок теми

en: Widget Type:
uk_UA: Тип віджета:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
uk_UA: є

en: Widget moved down
uk_UA: Віджет переміщено вниз

en: Widget moved up
uk_UA: Віджет переміщено вгору

en: Widget title
uk_UA: Назва віджета

en: Widget title for followers:
uk_UA: Назва віджета для читачів:

en: Widget title:
uk_UA: Назва віджета:

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
uk_UA: Віджети - це незалежні блоки вмісту, які можна розміщувати в областях, передбачених Вашою темою (зазвичай їх називають бічними колонками). Щоб заповнити їх віджетами, перетягніть заголовки в бажану область. За замовчуванням розкривається тільки перша область. Щоб заповнити решта областей, розгорніть їх натисканням на заголовки.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
uk_UA: Віджети є незалежними розділу змісту, який може бути поміщений в районах віджетів, що надаються вашою темою (sidebars).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
uk_UA: Віджети можна використовувати багатократно. Кожному віджету можна дати заголовок, але це необов’язково.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
uk_UA: Віджети повинні бути зареєстровані за допомогою %s, перед тим як вони будуть відображатися.

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Width (%s)
uk_UA: Ширина (%s)

en: Width in pixels
uk_UA: Ширина в пікселях

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
uk_UA: Ширина кадрування в відсотках від ширини зображення.

en: Width:
uk_UA: Ширина:

en: Winamac
uk_UA: Вінамак

en: Windhoek
uk_UA: Віндхук

en: Winnipeg
uk_UA: Вінніпег

en: Wisconsin
uk_UA: Вісконсин

en: With 1 comment | With %s comments
uk_UA[0]: З %s коментарем
uk_UA[1]: З %s коментарями
uk_UA[2]: З %s коментарями

en: With Two-Step Authentication active, you can generate a custom password for each third-party application you authorize to use your WordPress.com account. You can revoke access for an individual application here if you ever need to.
uk_UA: З увімкненою двокроковою автентифікацією ви можете генерувати користувацький пароль для кожної програми третіх сторін, яким ви дозволяєте використовувати свій обліковий запис WordPress.com. Ви можете скасувати доступ окремої програми тут, якщо вам колись це буде потрібно.

en: With WooCommerce Payments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
uk_UA: За допомогою WooCommerce Payments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах без витрат на налаштування чи щомісячних комісій, а ще ви можете приймати особисті платежі за допомогою мобільного додатку Woo.

en: With WooCommerce Payments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
uk_UA: За допомогою WooCommerce Payments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах. Відстежуйте грошові потоки та керуйте регулярними доходами безпосередньо з майстерні свого магазину без жодних витрат на налаштування чи щомісячної плати.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
uk_UA: За допомогою WooPayments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах без витрат на налаштування чи щомісячних комісій. Крім того, ви ще можете приймати особисті платежі за допомогою мобільного застосунку Woo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
uk_UA: За допомогою WooPayments ви можете безпечно приймати більшість карток, Apple Pay і платежі в понад 100 валютах. Відстежуйте грошові потоки та керуйте регулярними доходами безпосередньо з майстерні свого магазину без жодних витрат на налаштування чи щомісячної плати.

en: With high-quality materials and expert craftsmanship, our products are built to last and exceed your expectations.
uk_UA: Завдяки високоякісним матеріалам та професійній майстерності, наша продукція служитиме довго і перевершить ваші очікування.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
uk_UA: За допомогою блоків можна відображати вибрані товари, категорії, фільтри та інші елементи майже в будь-якому місці сайту без шорткодів і зміни коду. Дізнайтеся більше про те, як користуватися кожним із них.

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
uk_UA: З WordPress.com, сервісом компанії Automattic, ви можете оприлюднити сайт своїх мрій. Для початку вам потрібно погодитися з цими чудовими умовами використання.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
uk_UA: З випуском WooCommerce 4.0 ці звіти були замінені. Тепер користувачам WordPress 5.3+ доступний новий та покращений розділ «Аналітика». Перейдіть до <a href="%1$s">Аналітика WooCommerce</a> або дізнайтесь більше про нові можливості з <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">документації про аналітику WooCommerce</a>.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woo.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
uk_UA: З випуском WooCommerce 4.0 ці звіти були замінені. Тепер користувачам WordPress 5.3+ доступний новий та покращений розділ «Аналітика». Перейдіть до <a href="%1$s">Аналітика WooCommerce</a> або дізнайтесь більше про нові можливості з <a href="https://woo.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">документації про аналітику WooCommerce</a>.

en: Without access to the app, your phone, or a backup code, you will lose access to your account.
uk_UA: Без доступу до програми, телефону, чи резервного коду, ви втратите доступ до свого облікового запису.

en: Woo.com Usage Tracking Documentation
uk_UA: Документація з відстеження використання Woo.com

en: Woo.com support
uk_UA: Підтримка Woo.com

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
uk_UA: Не вдалося створити таблицю %1$s WooCommerce. Чи має користувач %2$s права на СТВОРЕННЯ в базі даних %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
uk_UA: WooCommerce &rsaquo; Майстер встановлення

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
uk_UA: WooCommerce API. Вказуйте ключ споживача в полі імені користувача, а секрет - в полі пароля.

en: WooCommerce Admin has been disabled
uk_UA: WooCommerce Admin вимкнено

en: WooCommerce Admin icon
uk_UA: WooCommerce Адмін іконка

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
uk_UA: Режим розробки блоків WooCommerce вимагає створення файлів. У каталозі плагінів запустіть %1$s для встановлення залежностей, %2$s для створення файлів або %3$s для створення файлів і спостереження за змінами.

en: WooCommerce Blocks development mode requires the %1$s constant to be defined and true in your %2$s file. Otherwise you are loading the blocks package from WooCommerce core.
uk_UA: Режим розробки блоків WooCommerce вимагає, щоб константа %1$s була задана у файлі %2$s і мала значення true. В іншому випадку ви завантажите пакет блоків з ядра WooCommerce.

en: WooCommerce Blocks package
uk_UA: Пакет WooCommerce Blocks

en: WooCommerce Customer Data
uk_UA: WooCommerce Дані Клієнтів

en: WooCommerce Customer Downloads
uk_UA: WooCommerce Завантаження Клієнтів

en: WooCommerce Customer Orders
uk_UA: WooCommerce Замовлення Клієнтів

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
uk_UA: WooCommerce Токени платежів клієнтів

en: WooCommerce Endpoints
uk_UA: Ендпоінти WooCommerce

en: WooCommerce Extensions
uk_UA: Розширення WooCommerce

en: WooCommerce Helper
uk_UA: WooCommerce Помічник

en: WooCommerce Home
uk_UA: Головна WooCommerce

en: WooCommerce Legacy REST API access detected
uk_UA: Виявлено застарілий доступ до WooCommerce REST API

en: WooCommerce Marketplace
uk_UA: Маркетплейс WooCommerce

en: WooCommerce Network Orders
uk_UA: Замовлення мережі WooCommerce Network

en: WooCommerce Payments
uk_UA: Платежі WooCommerce

en: WooCommerce REST API package
uk_UA: Пакет REST API WooCommerce

en: WooCommerce Recent Reviews
uk_UA: Останні відгуки WooCommerce

en: WooCommerce Services
uk_UA: WooCommerce сервіси

en: WooCommerce Services icon
uk_UA: Іконка WooCommerce Services

en: WooCommerce Setup
uk_UA: Налаштування WooCommerce

en: WooCommerce Status
uk_UA: WooCommerce статус

en: WooCommerce Store Identifier.
uk_UA: Ідентифікатор магазину WooCommerce.

en: WooCommerce Stripe Gateway
uk_UA: Шлюз WoCommerce Stripe

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
uk_UA: Підписки WooCommerce дозволяють пропонувати різні підписки на фізичні та віртуальні товари і послуги. Створюйте товари місяця, щотижневі підписки на послуги або навіть пакети програмного забезпечення з річною підпискою. Додайте плату за реєстрацію, запропонуйте безкоштовну пробну версію або встановіть термін закінчення дії.

en: WooCommerce Tax
uk_UA: Податок WooCommerce

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
uk_UA: Назви дій WooCommerce, пов'язаних з цим вебхуком.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
uk_UA: WooCommerce може приймати як онлайн, так і офлайнові платежі. <a href="%s" target="_blank">Додаткові способи оплати</a> можна встановити пізніше.

en: WooCommerce database update
uk_UA: Оновлення WooCommerce

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
uk_UA: Оновлення WooCommerce завершено. Дякуємо за оновлення до останньої версії!

en: WooCommerce database update done
uk_UA: Оновлення бази даних WooCommerce завершено

en: WooCommerce database update in progress
uk_UA: Триває оновлення бази даних WooCommerce

en: WooCommerce database update required
uk_UA: Потрібне оновлення бази даних WooCommerce

en: WooCommerce database version
uk_UA: Версія бази даних WooCommerce

en: WooCommerce endpoints
uk_UA: Кінцеві точки WooCommerce

en: WooCommerce extensions
uk_UA: Розширення WooCommerce

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
uk_UA: WooCommerce оновлено! Щоб забезпечити безперебійну роботу, потрібно оновити базу даних до нової версії.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
uk_UA: WooCommerce виявив, що деякі активні плагіни несумісні з активованими на даний момент функціями WooCommerce. Будь ласка, <a>перегляньте деталі</a>.

en: WooCommerce is updating product data in the background
uk_UA: WooCommerce оновлює дані про товар у фоновому режимі.

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
uk_UA: WooCommerce оновлює базу даних у фоновому режимі. Процес оновлення бази даних може зайняти деякий час, тому будьте терплячими.

en: WooCommerce logo
uk_UA: Логотип WooCommerce

en: WooCommerce pages
uk_UA: WooCommerce сторінки

en: WooCommerce pages.
uk_UA: Сторінки WooCommerce.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
uk_UA: Плагіни WooCommerce можуть використовувати цей метод спілкування при перевірці оновлень плагінів.

en: WooCommerce products (CSV)
uk_UA: WooCommerce товари (CSV)

en: WooCommerce settings
uk_UA: Налаштування WooCommerce

en: WooCommerce status
uk_UA: Статус WooCommerce

en: WooCommerce support
uk_UA: Підтримка WooCommerce

en: WooCommerce tax rates (CSV)
uk_UA: Податкові ставки WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce transients
uk_UA: WooCommerce перехідні процеси

en: WooCommerce version
uk_UA: Версія WooCommerce

en: WooCommerce version.
uk_UA: Версія WooCommerce.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API will be unsupported soon
uk_UA: Вебхуки WooCommerce, які використовують застарілий REST API, незабаром перестануть підтримуватися

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
uk_UA: WooCommerce підбере зону доставки згідно адреси покупця і надасть способи доставки доступні в цій зоні.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
uk_UA: WooCommerce буде працювати під цією версією PHP, однак він досяг кінця життя. Ми рекомендуємо використовувати PHP версії 7.2 або вище для більшої продуктивності та безпеки.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
uk_UA: WooCommerce буде працювати під цією версією PHP, однак деякі функції, такі як геолокація, несумісні. Підтримка цієї версії буде виключена в наступному головному випуску. Ми рекомендуємо використовувати PHP версії 7.2 або вище для більшої продуктивності та безпеки.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
uk_UA: Документація з відстеження використання WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
uk_UA: Підтримка WooCommerce.com

en: WooPay Settings
uk_UA: Налаштування WooPay

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
uk_UA: Ого, %1$s був вашим рекордним днем ​​продажів! Чистий обсяг продажів %2$s побив попередній рекорд %3$s встановлений на %4$s.

en: Word count: %s
uk_UA: Кількість слів: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
uk_UA: WordPress %1$s з темою %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
uk_UA: WordPress &rsaquo; Помилка

en: WordPress &rsaquo; Success
uk_UA: WordPress &rsaquo; Вдало

en: WordPress Address (URL)
uk_UA: Адреса WordPress (URL)

en: WordPress Apps
uk_UA: Програми WordPress

en: WordPress Blog
uk_UA: WordPress блог

en: WordPress Comments
uk_UA: Коментарі WordPress

en: WordPress Constants
uk_UA: Константи WordPress

en: WordPress Dashboard
uk_UA: Майстерня WordPress

en: WordPress Embed
uk_UA: Вставка WordPress

en: WordPress Events and News
uk_UA: Новини та заходи WordPress

en: WordPress Media
uk_UA: Медіафайли WordPress

en: WordPress News
uk_UA: Новини WordPress

en: WordPress Post by Email
uk_UA: WordPress оприлюднення по e-mail

en: WordPress Post-Format
uk_UA: Постформат WordPress

en: WordPress REST API is disabled
uk_UA: WordPress REST API вимкнено

en: WordPress Shortcode:
uk_UA: Скорочений код WordPress:

[ctx: WordPress THEME-TYPE Themes]
en: WordPress %sThemes
uk_UA: WordPress %s теми

en: WordPress Themes
uk_UA: Теми WordPress

en: WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
uk_UA: WordPress теми для блогів на WordPress.com

en: WordPress User
uk_UA: Користувач WordPress

en: WordPress Version
uk_UA: Версія WordPress

en: WordPress database error:
uk_UA: Помилка бази даних WordPress:

en: WordPress debug mode
uk_UA: WordPress режим налагодження

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
uk_UA: Оновлення WordPress для розробки блокуються константою %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
uk_UA: Оновлення WordPress для розробки блокуються фільтром %s.

en: WordPress directory location
uk_UA: Місцезнаходження директорії WordPress

en: WordPress directory size
uk_UA: Розмір директорії WordPress

en: WordPress environment
uk_UA: Середовище WordPress

en: WordPress hook type
uk_UA: Тип хука WordPress

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
uk_UA: WordPress не сповіщає жодні <a href="%1$s">Служби спостереження за оновленнями</a> згідно <a href="%2$s">налаштувань видимості</a> вашого сайту.

en: WordPress language.
uk_UA: Мова WordPress.

en: WordPress locale code.
uk_UA: Код локалі WordPress.

en: WordPress login
uk_UA: Лоґін WordPress

en: WordPress memory limit
uk_UA: WordPress ліміт пам'яті

en: WordPress memory limit.
uk_UA: Ліміт пам'яті WordPress.

en: WordPress multisite
uk_UA: WordPress мультисайт

en: WordPress posts storage (legacy)
uk_UA: Сховище записів WordPress (застаріло)

en: WordPress powers %s%% of the internet.
uk_UA: %s%%  інтернет сайтів створено за допомогою WordPress.

en: WordPress requirements
uk_UA: Вимоги WordPress

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
uk_UA: WordPress вимагає %1$s версії %2$s або новіше. Зверніться в підтримку вашого хостингу для виправлення ситуації.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
uk_UA: Оновлення безпеки та виправлення помилок WordPress блоковані %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
uk_UA: Оновлення безпеки та виправлення помилок WordPress блоковані фільтром %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
uk_UA: WordPress має автоматично виправляти невірно вкладений XHTML код

en: WordPress site: %s
uk_UA: WordPress сайт: %s

en: WordPress update available (%s)
uk_UA: Доступне оновлення WordPress (%s)

en: WordPress version
uk_UA: WordPress версія

en: WordPress version %s
uk_UA: Версія WordPress %s

en: WordPress version.
uk_UA: Версія WordPress.

en: WordPress.com Blog
uk_UA: WordPress.com Блог

en: WordPress.com Business
uk_UA: WordPress.com Бізнес

en: WordPress.com Followers
uk_UA: Підписники WordPress.com

en: WordPress.com Forums
uk_UA: Форуми WordPress.com

en: WordPress.com Free
uk_UA: WordPress.com Безкоштовно

en: WordPress.com Likes are
uk_UA: Вподобання WordPress.com

en: WordPress.com Logo
uk_UA: Лого WordPress.com

en: WordPress.com Media %s
uk_UA: WordPress.com Медіа %s

en: WordPress.com News
uk_UA: Новини WordPress.com

en: WordPress.com Password
uk_UA: Пароль WordPress.com

en: WordPress.com Premium
uk_UA: WordPress.com Преміум

en: WordPress.com Reader
uk_UA: Читач WordPress.com

en: WordPress.com Reblog Button
uk_UA: Кнопка реблогу WordPress.com

en: WordPress.com Search
uk_UA: Пошук WordPress.com

en: WordPress.com Support
uk_UA: Підтримка WordPress.com

en: WordPress.com Survey
uk_UA: Опитування WordPress.com

en: WordPress.com User
uk_UA: Користувач WordPress.com

en: WordPress.com Username
uk_UA: Ім'я користувача на WordPress.com

en: WordPress.com forums
uk_UA: Форуми WordPress.com

en: WordPress.com is the easiest place to get started.
uk_UA: WordPress.com - це найкращий спосіб почати.

en: WordPress.com presents
uk_UA: WordPress.com представляє

en: WordPress.com running %2$s theme.
uk_UA: WordPress.com з темою %2$s.

en: WordPress.com toolbar
uk_UA: Панель інструментів WordPress.com

en: WordPress.com username does not exist or invalid email address.
uk_UA: Ім’я користувача WordPress.com не існує, або невірна e-mail адреса.

en: WordPress.com verification code: %s
uk_UA: Код підтвердження WordPress.com: %s

en: WordPress.com: Create a Free Website or Blog
uk_UA: WorsPress.com: Створи веб-сайт або блог безкоштовно

en: WordPress.org is reachable
uk_UA: WordPress.org доступний

en: WordPress.org plugin directory slug.
uk_UA: Частина посилання плагіну в директорії WordPress.org

en: WordPress.org project
uk_UA: Проект WordPress.org

en: WordPress.org themes
uk_UA: Теми WordPress.org

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
uk_UA: %1$s також доступний на такій мові: %2$s

en: Words
uk_UA: Слова

en: Words: %s
uk_UA: Слова: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
uk_UA: Хочете <a href="%s">перевірити коментарі в очікуванні</a>?

en: Would you like to create one?
uk_UA: Хочете створити?

en: Would you like to publish your first page?
uk_UA: Хочете оприлюднити свою першу сторінку?

en: Wow your shoppers
uk_UA: Порадуйте своїх покупців

en: Writable
uk_UA: Доступна для запису

en: Write
uk_UA: Написати

en: Write a Comment...
uk_UA: Написати коментар...

en: Write a comment...
uk_UA: Написати коментар...

en: Write a post
uk_UA: Написати запис

en: Write a short welcome message here
uk_UA: Напишіть тут коротке вітальне повідомлення

en: Write posts or pages in plain text Markdown syntax.
uk_UA: Пишіть записи чи сторінки простим текстом синтаксису Markdown.

en: Write title…
uk_UA: Напишіть заголовок...

en: Write your first blog post
uk_UA: Напишіть свій перший запис

en: Write your first new news item
uk_UA: Написати свій перший елемент новин

en: Writing
uk_UA: Написання

en: Writing & Blogging
uk_UA: Слова та блоги

en: Writing Helper
uk_UA: Помічник написання

en: Writing Settings
uk_UA: Налаштування написання

en: Wyoming
uk_UA: Вайомінг

en: X &#8212; Even more mature than above
uk_UA: X &#8212; Тільки для дорослих

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
uk_UA: XFN розшифровується як <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a> (Мікроформат для позначки соціальних взаємин) і є необов'язковим блоком. WordPress дозволяє використовувати атрибути XFN, щоб вказати ваше ставлення до авторів/власників сайту, на яких ви посилаєтеся.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
uk_UA: Помилка XML: %1$s, рядок %2$s

en: XML Sitemap
uk_UA: XML карта сайту

en: XML-RPC Request Failed --
uk_UA: Збій запиту XML-RPC --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
uk_UA: Сервіс XML-RPC відключений на цьому сайті.

en: Xaisomboun
uk_UA: Хайсомбун

en: Xiangkhouang
uk_UA: Сянхуанг

en: Xinjiang / 新疆
uk_UA: Сіньцзян

en: Y/m/d
uk_UA: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
uk_UA: d.m.Y H:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
uk_UA: Y/m/d g:i:s A

en: Yakutat
uk_UA: Якутат

en: Yakutsk
uk_UA: Якутськ

en: Yala
uk_UA: Яла

en: Yalova
uk_UA: Ялова

en: Yamagata
uk_UA: Ямагата

en: Yamaguchi
uk_UA: Ямаґуті

en: Yamanashi
uk_UA: Яманасі

en: Yambol
uk_UA: Ямбол

en: Yancowinna
uk_UA: Янковінна

en: Yandex Site Verification
uk_UA: Верифікація сайту в Яндекс

en: Yangon
uk_UA: Янгон

en: Yap
uk_UA: Яп

en: Yaracuy
uk_UA: Яракуй

en: Yards
uk_UA: Ярди

en: Yasothon
uk_UA: Ясотон

en: Yazd (یزد)
uk_UA: Язд (یزد)

en: Year
uk_UA: Рік

en: Year(s)
uk_UA: Рік

en: Yearly
uk_UA: Щорічно

en: Yearly Archives:
uk_UA: Архіви за рік:

en: Years
uk_UA: Роки

en: Yekaterinburg
uk_UA: Єкатеринбург

en: Yellow
uk_UA: Жовтий

en: Yellowknife
uk_UA: Йеллоунайф

en: Yemen
uk_UA: Ємен

en: Yemeni rial
uk_UA: Єменський ріал

en: Yerevan
uk_UA: Єреван

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes please
uk_UA: Так, будь ласка

en: Yes please!
uk_UA: Так, будь ласка!

en: Yes, I approve of this connection
uk_UA: Так, я схвалюю це з'єднання

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
uk_UA: Так, я маю інший магазин, який працює на базі WooCommerce

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
uk_UA: Так, я буду вводити ціни з урахуванням податку

en: Yes, export all custom meta
uk_UA: Так, експортуйте всі власні мета

en: Yes, in person at physical stores and/or events
uk_UA: Так, особисто у фізичних магазинах та/або заходах

en: Yes, on another platform
uk_UA: Так, на іншій платформі

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
uk_UA: Так, на іншій платформі та особисто в фізичних магазинах та/або заходах

en: Yes, please permanently disable %s
uk_UA: Так, будь ласка, остаточно видаліть %s

en: Yes, take me to my profile page
uk_UA: Так, перейти до мого профайлу

en: Yesterday
uk_UA: Вчора

en: Yiddish
uk_UA: Ідиш

en: Yobe
uk_UA: Йобе

en: Yoro
uk_UA: Йоро

en: You
uk_UA: Ви

en: You May Like
uk_UA: Вам може сподобатись

en: You accepted %1$s's invitation to become a member of their private blog, <a href="%2$s">%3$s</a>.
uk_UA: Ви прийняли запрошення користувача %1$s стати учасником приватного блогу, <a href="%2$s">%3$s</a>.

en: You added %1$s
uk_UA: Ви додали %1$s

en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
uk_UA[0]: Ви додали %1$s і ще %2$d товар
uk_UA[1]: Ви додали %1$s і ще %2$d товари
uk_UA[2]: Ви додали %1$s і ще %2$d товарів

en: You added products
uk_UA: Ви додали товари

en: You added sales channels
uk_UA: Ви додали канали продажів

en: You added shipping costs
uk_UA: Ви додали вартість доставки

en: You added store details
uk_UA: Ви додали інформацію про магазин

en: You added tax rates
uk_UA: Ви додали податкові ставки

en: You and %s other bloggers like this.
uk_UA: Це подобається вам та %s іншим блогерам.

en: You and 1 other person like this
uk_UA: Це подобається вам і ще одній людині.

en: You and one other blogger like this.
uk_UA: Це подобається вам та одному іншому блогеру.

en: You are about to approve the following comment:
uk_UA: Ви збираєтесь узгодити наступний коментар:

en: You are about to delete %s.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити %s.

en: You are about to delete the following comment:
uk_UA: Ви збираєтесь видалити наступний коментар:

en: You are about to delete the following subscription:
uk_UA: Ви збираєтеся видалити наступну підписку:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити це посилання '%s'
    Натисніть "Скасувати", щоб не робити цього, або "Добре", щоб видалити.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити цю тему '%s'.
    Натисніть "Скасувати", щоб не робити цього, або "Добре", щоб видалити.

en: You are about to disable two-step authentication. This means we will no longer ask for your authentication code when you sign into your {{strong}}%(userlogin)s{{/strong}} account.
uk_UA: Ви збираєтеся вимкнути двокрокову автентифікацію. Це означає, що ми більше не будемо запитувати код підтвердження коли ви входите до свого облікового запису {{strong}}%(userlogin)s{{/strong}}.

en: You are about to give this user permission to view your private site:
uk_UA: Ви збираєтеся надати цьому користувачу дозвіл переглядати ваш приватний сайт:

en: You are about to mark the following comment as spam:
uk_UA: Ви збираєтесь позначити наступний коментар як спам:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
uk_UA: Ви збираєтесь перемістити наступний коментар до кошика:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтеся назавжди видалити ці елементи з сайту.
    Ця дія не може бути скасована.
    'Скасувати' для скасування, 'OK' для видалення.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтеся назавжди видалити цей елемент з сайту.
    Ця дія не може бути скасована.
    'Скасувати' для скасування, 'OK' для видалення.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити дані пункти.
    'Скасувати', щоб зупинити, «OK» для видалення.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
uk_UA: Ви зайшли на сайт по HTTPS, але <a href="%1$s">адреса WordPress</a> і <a href="%2$s">адреса сайту</a> не встановлені для використання HTTPS за замовчуванням.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
uk_UA: Ви зайшли на сайт по HTTPS, але <a href="%s">адресу WordPress</a> не встановлено для використання HTTPS за замовчуванням.

en: You are already following all comments on this site.
uk_UA: Ви вже підписані на всі коментарі цього сайту.

en: You are already following that blog
uk_UA: Ви вже підписалися на цей блог

en: You are attempting to log out of %s
uk_UA: Ви намагаєтеся вийти з %s

en: You are browsing %s
uk_UA: Ви переглядаєте %s

en: You are commenting using your %s account.
uk_UA: Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис %s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
uk_UA: Наразі ви переглядаєте архіви блогу %1$s за %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
uk_UA: Наразі ви переглядаєте архіви блогу %1$s за %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
uk_UA: Наразі ви переглядаєте архіви блогу %1$s за %2$s рік.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
uk_UA: Наразі ви переглядаєте архіви блогу %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
uk_UA: Ви зараз переглядаєте архів категорії %s

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
uk_UA: Зараз Ви редагуєте сторінку, яка показує ваші останні записи.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
uk_UA: Ви використовуєте останню версію WordPress, так тримати!

en: You are currently using %1$s GB, which is %2$s%% of the total %3$s GB you have.
uk_UA: Наразі ви використовуєте %1$s ГБ, це %2$s%% з ваших %3$s ГБ.

en: You are currently using %1$s GB.
uk_UA: Наразі ви використовуєте %1$s ГБ.

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
uk_UA: Наразі ви використовуєте <strong>%1$s</strong> з <strong>%2$s</strong> дискового простору (%3$s%%).

en: You are customizing %s
uk_UA: Ви налаштовуєте %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
uk_UA: Використовується режим відновлення. Це означає, що можливо виникла помилка з темою або плагіном. Для виходу з режиму відновлення вийдіть з облікового запису або використовуйте кнопку виходу. <a href="%s">Вийти з режиму відновлення</a>.

en: You are logged in as <strong>%s</strong> <a href='%s'>(Logout)</a>
uk_UA: Ви увійшли як <strong>%s</strong> <a href='%s'>(Вийти)</a>

en: You are logged in but you do not have permission to manage bookmarks.
uk_UA: Ви увійшли, але ви не маєте дозволу керувати закладками.

en: You are logged in but you do not have permission to save posts.
uk_UA: Ви увійшли, але ви не маєте дозволу зберігати записи.

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
uk_UA: Ви увійшли до WordPress.com як <strong>%1$s</strong>. Щоби змінити обліковий запис, потрібно спочатку <a href="%2$s">вийти</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
uk_UA: Відсутні необхідні аргументи поля форми товару WooCommerce: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
uk_UA: Відсутні необхідні аргументи в розділі форми товару WooCommerce: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
uk_UA: Відсутні необхідні аргументи вкладки форми товару WooCommerce: %1$s

en: You are not a member of this site.
uk_UA: Ви не учасник цього сайту.

en: You are not allowed to close this poll.
uk_UA: У вас немає дозволу закривати це опитування.

en: You are not allowed to delete this poll.
uk_UA: У вас немає дозволу видаляти це опитування.

en: You are not allowed to do that.
uk_UA: Ви не маєте дозволу це робити.

en: You are not allowed to edit this poll.
uk_UA: У вас немає дозволу редагувати це опитування.

en: You are not allowed to make this change.
uk_UA: У вас немає дозволу робити цю зміну.

en: You are not allowed to make this request. Please make sure you are logged in.
uk_UA: Вам не дозволено надсилати такі запити. Будь ласка, переконайтеся, що ви увійшли в систему.

en: You are not allowed to manage this item.
uk_UA: У вас немає дозволу керувати цим елементом.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
uk_UA: Вам не дозволено переміщувати цей пункт з кошика.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
uk_UA: Ви не можете перемістити цей елемент в корзину.

en: You are not allowed to open this poll.
uk_UA: У вас немає дозволу відкривати це опитування.

en: You are not allowed to trash this post
uk_UA: У вас немає дозволу видаляти цей запис

en: You are not authorized to upload files to this site
uk_UA: Вам не дозволено завантажувати файли на сервер

en: You are not currently logged in.
uk_UA: Ви не авторизовані.

en: You are not following any blogs!
uk_UA: Ви ще не підписувалися на блоги!

en: You are not subscribed to "%s".
uk_UA: Ви не підписувалися на "%s".

en: You are not yet following any blogs. Try <a href="%1$s">finding your friends</a> or check out our <a href="%2$s">recommended blogs</a>.
uk_UA: Ви ще не підписувалися на блоги. Спробуйте <a href="%1$s">пошук друзів</a> або перегляньте наші <a href="%2$s">рекомендовані блоги</a>.

en: You are now logged out everywhere else.
uk_UA: Ваша сесія завершена всюди.

en: You are now logged out.
uk_UA: Ви не увійшли.

en: You are only logged in at this location.
uk_UA: Ваша сесія активна тільки в цьому розміщенні.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
uk_UA: Ви платите за замовлення гостя. Продовжуйте оплату, тільки якщо ви знаєте про це замовлення.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
uk_UA: Ви оприлюднюєте коментарі занадто швидко. Повільніше.

en: You are previewing %s
uk_UA: Ви переглядаєте тему %s

en: You are probably offline.
uk_UA: Можливо, що підключення до мережі недоступне.

en: You are subscribed to the following blogs:
uk_UA: Ви підписалися на наступні блоги:

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
uk_UA: Ви хочете оновити плагін. Переконайтеся в тому, що ви <a href="%s">створили резервну копію бази даних і файлів вашого сайту</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
uk_UA: Ви хочете оновити тему. Переконайтеся в тому, що ви <a href="%s">створили резервну копію бази даних і файлів вашого сайту</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
uk_UA: Ви намагаєтеся завантажити стару версію плагіну. Ви можете продовжити встановлення застарілої версії, але спочатку <a href="%s">створіть резервну копію бази даних і файлів вашого сайту</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
uk_UA: Ви намагаєтесь завантажити стару версію теми. Ви можете продовжити встановлення застарілої версії, але спочатку переконайтеся, що <a href="%s">створили резервну копію бази даних та файлів вашого сайту</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
uk_UA: У вас використовується вкраплення %1$s, що можливо означає те, що база даних %2$s не використовується.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
uk_UA: Flash player плагін був вимкнений або не був встановлений у вашому браузері. Будь ласка ввімкніть плагін Flash player або завантажте останню версію з https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
uk_UA: Ви використовуєте небезпечний браузер!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
uk_UA: Ви користуєтеся застарілою версією Jetpack. Щоб з’єднатися, будь ласка, оновіть Jetpack до останньої версії.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
uk_UA: Ви використовуєте завантажувач браузера. Завантажувач WordPress дозволяє вибирати одночасно декілька файлів, а також завантажувати їх шляхом перетягування. <a href="#"> Перемкнути на багатофайловий завантажувач</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
uk_UA: Ви використовуєте багатофайловий завантажувач. Проблеми? Спробуйте <a href="%1$s" %2$s>завантажувач браузера</a>.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
uk_UA: Ви переглядаєте активні плагіни, які несумісні з увімкненими функціями WooCommerce.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
uk_UA: Ви переглядаєте активні плагіни, які несумісні з функцією '%s'.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
uk_UA: Ви спробували увійти в Майстерню сайту "%1$s", але на даний момент у вас немає прав доступу. Якщо ви вважаєте, що повинні мати доступ до Майстерні сайту "%1$s", будь ласка, зв'яжіться з вашим адміністратором мережі.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
uk_UA: Ви намагались відредагувати сторінку, якої не існує. Можливо вона видалена?

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
uk_UA: Ви намагалися змінити замовлення, якого не існує. Можливо, його видалили?

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
uk_UA: Ви можете <a href='http://akismet.com/wordpress/'>отримати свій ключ API прямо з Akismet</a>.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
uk_UA: Тут можна додати посилання, які будуть відображені на вашому сайті, зазвичай їх показують у вигляді <a href="%s">віджету</a>. У вигляді прикладу, наведено посилання на сайти WordPress.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
uk_UA: Ви можете додати декілька способів доставки в межах цієї зони. Тільки покупці в межах даної зони бачитимуть їх.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
uk_UA: На цьому екрані Ви можете додавати/редагувати посилання. вказуючи інформацію в окремому блоці. обов’язкові поля — назва та адреса.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
uk_UA: Ви також можете <a href="%s">міняти мову інтерфейсу</a> в своєму обліковому записі.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
uk_UA: Також можна вибрати колір фону, натиснувши кнопку &laquo;Вибрати колір&raquo; і ввівши коректний HEX-код, прийнятий в HTML (наприклад, &laquo;#ff0000&raquo; - червоний), або вибравши колір за допомогою інструменту, що з'явиться.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
uk_UA: Ви також можете керувати відображенням вмісту в RSS-стрічках. Налаштування включають максимальну кількість відображуваних записів і вибір між відображенням повного тексту чи уривка. <a href="%s">Дізнатися більше про RSS-стрічки</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
uk_UA: Також можна створювати публікації з використанням додатку <a href="%s">«Press This»</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
uk_UA: У вікні параметрів також можна видалити окремий елемент або перейти до розширеного редагуванню.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
uk_UA: Можна також змінити або перемістити в кошик відразу кілька публікацій. Виберіть публікаці, відзначивши їх галочками, потім виберіть потрібну дію в меню «Дії» та натисніть «Застосувати».

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
uk_UA: Ви також можете узгодити чи відхилити коментар на цьому екрані з допомогою блоку «Статус», де можна змінити і час додавання коментаря.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
uk_UA: Ви також можете міняти мову інтерфейсу в своєму обліковому записі.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
uk_UA: Можна також здійснювати ті ж типи дій, включаючи деталізацію списку за допомогою фільтрів, роботу зі сторінкою за допомогою посилань, що з'являються при наведенні курсору, і масове редагування сторінок за допомогою меню «Дії».

en: You can also:
uk_UA: Ви також можете:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
uk_UA: Можна присвоювати публікаціям ключові слова, використовуючи <strong>теґи</strong>. На відміну від категорій, у теґів немає ієрархії - це означає, що вони не пов'язані між собою.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
uk_UA: Ви можете призначити окреме меню для однієї або декількох областей теми, <strong>вибравши бажані параметри</strong> в нижній частині редактора меню. Щоб призначити меню для всіх областей теми одразу, <strong>перейдіть на вкладку &laquo;Керування областями&raquo;</strong> у верхній частині екрана.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
uk_UA: Ви можете побудувати будь-який блок, який вам подобається, статичний або динамічний, декоративний або просто. Ось блок блокування:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
uk_UA: Ви можете змінити кількість стовпців у ваших галереях, перетягуючи повзунок в інспекторі блоку на бічній панелі.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
uk_UA: Ви можете змінити вигляд цього екрану на вкладці "Параметри екрану", вказавши кількість елементів на екрані та видимі стовпчики в таблиці.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
uk_UA: Ви можете змінити свій пароль, включити гарячі клавіші, змінити кольорову схему екранів керування WordPress і відключити візуальний редактор (WYSIWYG). Верхню панель можна відключити для зовнішньої частини сайту, але в панелі управління вона буде відображатися завжди.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
uk_UA: Можна вибрати будь-яке з зображень за замовчуванням або завантажити своє. Можна також налаштувати відображення назви і короткого опису сайту.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
uk_UA: Можна вибрати одну з завантажених раніше картинок або показувати їх у випадковому порядку.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
uk_UA: Ви можете вибирати що відображається на домашній сторінці вашого сайту. Це можуть бути записи в зворотному хронологічному порядку (класичний блог), або статична сторінка. Щоби задати статичну головну сторінку, спочатку вам слід створити дві <a href="%s">сторінки</a>. Одна стане домашньою сторінкою, а інша міститиме ваші записи.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
uk_UA: Ви можете вибрати те, що відображається на головній сторінці вашого сайту. Це можуть бути записи в зворотному хронологічному порядку (класичний блог) або постійна/статична сторінка. Щоб встановити статичну головну сторінку, вам потрібно створити дві сторінки. Одна стане головною сторінкою, на другій будуть відображатися ваші записи.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
uk_UA: Ви можете вибрати, чи повинен ваш сайт індексуватися роботами, сервісами повідомлень і веб-павуками. Якщо ви хочете, щоб ці служби ігнорували ваш сайт, поставте галочку &laquo;Попросити пошукові системи не індексувати сайт&raquo; і натисніть кнопку &laquo;Зберегти зміни&raquo; в нижній частині екрану.

en: You can comment, like or reblog great posts you find on WordPress.com. It's also a great way to build your own community and find likeminded bloggers.
uk_UA: Ви можете коментувати, вподобувати, чи ділитися чудовими записами, які ви знайдете на WordPress.com. Це також відмінний шлях, щоби побудувати свою власну спільноту та знайти блогерів зі спільними інтересами.

en: You can contact support using the link below
uk_UA: Ви можете зв’язатися з підтримкою, використовуючи посилання нижче

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
uk_UA: Ви можете створювати групи посилань, використовуючи "Категорії посилань". Назви "Категорій посилань" повинні бути унікальними, а самі категорії посилань не мають відношення до категорій, які ви використовуєте для записів.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
uk_UA: Ви можете змінити вигляд цієї сторінки такими способами:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
uk_UA: Ви можете налаштовувати вигляд цього екрану, використовуючи вкладку "Параметри екрану", та/або випадаючі фільтри над таблицею посилань.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
uk_UA: Можна настроювати відображення вмісту на цьому екрані декількома способами:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
uk_UA: Ви можете змінити вигляд Вашого сайту без редагування файлів теми, використовуючи свій фон. Фоном може бути як колір так і зображення.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
uk_UA: Ви можете видалити категорії посилань в випадаючому меню "Групова дія", але це не видалить посилання в категорії. Навпаки, це перемістить їх до категорії посилань за замовчуванням.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
uk_UA: Можна відредагувати зображення, але зберегти мініатюру. Це може бути корисно, якщо ви захочете залишити квадратну мініатюру, на якій буде лише частина зображення.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
uk_UA: Ви можете редагувати інформацію, залишену у коментарі, якщо треба. Це корисно, наприклад, коли коментатор припустився орфографічної помилки.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
uk_UA: Ви можете увімкнути режим зосередженого письма, використовуючи іконку справа. Ця функція недоступна для старих браузерів та пристроїв з маленькими екранами. Також вона вимагає увімкнений в "Параметрах екрану" редактор на всю висоту.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
uk_UA: Ви можете експортувати файл із вмістом вашого сайту щоб імпортувати його до іншої інсталяції чи платформи. Експортований файл буде у форматі XML під назвою WXR. У нього можна включити записи, сторінки, коментарі, користувацькі поля, категорії, та позначки. Ви можете обрати, щоби файл WXR включав тільки певні записи чи сторінки, задавши випадаючим фільтрам обмежувати експортування за категорією, автором, діапазоном дат, або статусом оприлюднення.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
uk_UA: Ви можете фільтрувати список записів по статусу запису, використовуючи текстові посилання над списком записів, щоби показувати записи тільки цього статусу. За замовчуванням показуються всі записи.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
uk_UA: Ви можете фільтрувати список користувачів по ролі користувача, використовуючи текстові посилання над списком користувачів, щоби показувати Всіх, Адміністраторів, Редакторів, Авторів, Помічників, або Підписників. За замовчуванням показуються всі користувачі. Невикористовувані ролі користувачів не відображаються.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
uk_UA: Ви можете знайти подробиці проблеми і внести виправлення на екрані управління плагінами.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
uk_UA: Ви можете знайти подробиці проблеми і внести виправлення на екрані управління темами.

en: You can get started with the {{link}}WordPress mobile apps!{{/link}}
uk_UA: Ви можете почати з {{link}}Мобільними програмами WordPress!{{/link}}

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
uk_UA: Ви можете допомогти нам у боротьбі зі спамом і підвищити рівень вашого облікового запису, <a href="%s" target="_blank">пожертвувавши символічну суму</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
uk_UA: На вкладці "Параметри екрану" ви можете ховати чи показувати стовпчики згідно ваших вподобань та вказувати кількість записів для показу.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
uk_UA: Можна приховувати/показувати стовпчики згідно ваших вподобань і вказувати кількість виведених користувачів на вкладці "Параметри екрану".

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
uk_UA: Можна завантажувати медіа файли, натискаючи на іконки над редактором і виконуючи вказівки. Можна вирівнювати або редагувати зображення за допомогою спливаючої панелі, доступної в візуальному режимі.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
uk_UA: Ви можете завершити сесії інших пристроїв, таких як ваш телефон чи громадський комп’ютер, натиснувши кнопку "Завершити всі інші сесії".

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
uk_UA: Ви можете керувати коментарями на своєму сайті, подібно до того як ви керуєте публікаціями та іншим вмістом. Цей екран налаштовується так само, як і інші екрани керування. Можна працювати з коментарями, використовуючи посилання, що з'являються при наведенні курсору, або здійснюючи масові дії.

en: You can manually run queued updates here.
uk_UA: Ви можете вручну запустити оновлення з черги тут.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
uk_UA: Ви можете змінити свій Gravatar зі своєї <a href="/wp-admin/profile.php">сторінки облікового запису</a>.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
uk_UA: Ви можете звузити список по типу/статусі файлу, чи по даті, використовуючи випадаючі меню над таблицею медіа.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
uk_UA: Ви можете переходити на інші сторінки вашого сайту використовуючи інтерфейс налаштування для перегляду і редагування віджетів на цих сторінках.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
uk_UA: Керувати довільним фоном і переглядати зміни тепер можна на <a href="%s">екрані налаштування теми</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
uk_UA: Керувати довільним заголовком і переглядати зміни тепер можна на <a href="%s">екрані налаштування теми</a>.

en: You can only add %d users to access this site.
uk_UA: Ви можете надати доступ до цього сайту тільки такій кількості користувачів: %d.

en: You can only have 1 %s in your cart.
uk_UA: В кошик можна додати тільки 1 %s.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
uk_UA: Можна змінити розмір початкового зображення із збереженням пропорцій. Для отримання найкращих результатів масштабування слід виконувати до обрізки, відображення і повороту. Зображення можна зменшити, але не збільшити.

en: You can publish posts using emails with the <a href="%1$s" target="_blank">Post by Email</a> feature. To enable this visit your <a href="%2$s">My Blogs</a> page and create a secret address.
uk_UA: Ви можете оприлюднювати записи, використовуючи e-mail повідомлення, за допомогою функції <a href="%1$s" target="_blank">Оприлюднення по e-mail</a>. Щоб увімкнути її, відвідайте розділ <a href="%2$s">Мої блоги</a> та створіть таємну адресу.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
uk_UA: Ви можете налаштувати список показувати тільки записи певної категорії, або певного місяця, використовуючи випадаючі меню над списком записів. Натисніть кнопку "Фільтрувати" після вибору. Ви також можете налаштувати список, натисканням на автора запису, категорію, чи позначку в списку записів.

en: You can see all comments on this post here:
uk_UA: Ви можете бачити всі коментарі до цього запису тут:

en: You can see all pingbacks on this post here:
uk_UA: Ви можете бачити всі сповіщення щодо цього запису тут:

en: You can see all trackbacks on this post here:
uk_UA: Ви можете бачити всі зворотні посилання на цей запис тут:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
uk_UA: Ви можете задати зображення, яке буде показано у верхній частині вашого сайту, завантаживши його зі свого комп'ютера або вибравши з бібліотеки файлів. Після вибору зображення можна буде обрізати його.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
uk_UA: Ви можете вибрати мову для майстерні адміністрування WordPress без впливу на мову сайту використану для відвідувачів.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
uk_UA: У заголовку вашого сайту можна використовувати довільне зображення. Просто завантажте і обріжте зображення, і воно одразу потрапить на сайт. Можна також вибрати завантажене раніше зображення з бібліотеки файлів, натиснувши кнопку &laquo;Вибрати зображення&raquo;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
uk_UA: Можна задати максимальні зображень, що вставляються у контент. Також можна вставлять повнорозмірні зображення

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
uk_UA: Можна використовувати основний сайт, але будь-який створений субдомен буде недоступним. Якщо Ви впевнені, що Ваші налаштування DNS вірні — проігноруйте це повідомлення.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
uk_UA: Ви можете додавати вміст декількома різними способами; цей розділ містить налаштування для них всіх. Верхня частина контролює редактор Майстерні, інші ж контролюють зовнішні методи оприлюднення. Для отримання додаткової інформації про будь-який з цих методів, використовуйте посилання на документацію.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
uk_UA: Ви можете завантажувати та вставляти медіа (зображення, аудіо, документи, тощо), натиснувши кнопку "Додати медіа". Ви можете обрати з-поміж зображень і файлів, які вже завантажені в медіа бібліотеку, або завантажити нові та додати їх до своєї сторінки чи запису. Щоби створити галерею зображень, оберіть зображення і натисніть кнопку "Створити нову галерею".

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
uk_UA: Тут ви можете завантажувати медіа файли, не створюючи запису. Це дозволяє вам завантажувати файли для подальшого використання в записах і сторінках та/або отримати посилання на певний файл, яким ви можете ділитися. Є три способи завантаження файлів:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
uk_UA: Ви можете використовувати категорії, щоби визначати розділи свого сайту та щоби групувати пов’язані записи. Категорія за замовчуванням називається "Без категорії", поки ви не зміните це у своїх <a href="%s">налаштуваннях створення</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
uk_UA: Можна використати одну із цих класних  картинок або виводити їх у випадковому порядку.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
uk_UA: Ви можете використовувати наступні елементи керування, щоб впорядкувати екран Майстерні на власний смак. Також це підходить до більшості інших екранів адміністрування.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
uk_UA: Ви можете переглянути всі записи користувача, натиснувши на число під колонкою "Записи".

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
uk_UA: Ви можете переглядати записи простим списком заголовків, або з уривками, використовуючи для налаштування вкладку Параметри екрану.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
uk_UA: Можна переглядати файли у вигляді простої візуальної сітки або списку із стовпцями. Виберіть бажаний вигляд за допомогою іконок зліва над файлами.

en: You can't import from this site.
uk_UA: Ви не можете імпортувати з цього сайту.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
uk_UA: Не можна додати "%s" до кошика, оскільки товар відсутній в наявності.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
uk_UA[0]: Ви не можете додати новий спосіб оплати одразу після додавання попереднього. Будь ласка, зачекайте %d сек.
uk_UA[1]: Ви не можете додати новий спосіб оплати одразу після додавання попереднього. Будь ласка, зачекайте %d сек.
uk_UA[2]: Ви не можете додати новий спосіб оплати одразу після додавання попереднього. Будь ласка, зачекайте %d сек.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
uk_UA: Ви не можете додати ще "%s" до кошика.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
uk_UA: Не можна додати таку кількість "%1$s" до кошика,тому що недостатньо в запасі (залишилось %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
uk_UA: Не можна додати таку кількість до кошика &mdash; у нас є %1$s в наявності, і з них вже %2$s у Вашому кошику.

en: You cannot add the same tax rate twice!
uk_UA: Ви не можете додати ту ж податкову ставку двічі!

en: You cannot change this later.
uk_UA: Ви не зможете змінити це пізніше.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
uk_UA: Ви не можете видалити плагін, поки він діє на основному сайті.

en: You cannot delete the current user.
uk_UA: Ви не можете видалити поточного користувача.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
uk_UA: Ви не можете редагувати цю публікацію, оскільки вона знаходиться в смітнику. Спочатку відновіть її, а тоді вже редагуйте.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
uk_UA: Ви не можете перемістити цей елемент до кошика. Його зараз редагує %s.

en: You cannot remove the current user.
uk_UA: Ви не можете видалити поточного користувача.

en: You cannot remove users.
uk_UA: Ви не можете видаляти користувачів.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
uk_UA: Ви не можете відповісти на коментар до чернетки запису.

en: You cannot transfer to that user
uk_UA: Ви не можете перемістити до цього користувача

en: You cannot use port numbers such as %s.
uk_UA: Ви не можете використовувати такі номери портів як %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
uk_UA: Ви не можете використовувати цю адресу електронної пошти для реєстрації. Є проблеми з блокуванням деяких листів електронної пошти з WordPress. Будь ласка, скористайтеся іншим провайдером електронної пошти.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
uk_UA: Цю поштову адресу не можна використовувати для реєстрації. Деякі з наших листів блокуються даною поштовою службою. Будь ласка, використовуйте іншу службу.

en: You commented on:
uk_UA: Ви коментували:

en: You created %s
uk_UA: Ви створили %s

en: You currently have no custom styles created.
uk_UA: Зараз у вас немає створених користувацьких стилів.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
uk_UA: Ви вимкнули цей плагін на %s і може більше не потребувати цієї політики.

en: You did not enter a category name.
uk_UA: Ви не ввели назву категорії.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
uk_UA: У вас немає доступу до "%s", тому підписатися неможливо.

en: You do not have access to that blog
uk_UA: У вас немає доступу до цього блогу

en: You do not have access to that blog.
uk_UA: Ви не маєте доступу до цього блогу.

en: You do not have permission to access this page
uk_UA: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї сторінки

en: You do not have permission to access this page.
uk_UA: У вас немає прав на доступ до цієї сторінки.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
uk_UA: Ви не маєте права призначати ключі API вибраному користувачеві.

en: You do not have permission to create coupons
uk_UA: У вас немає дозволу на створення купонів

en: You do not have permission to create order notes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення приміток до замовлень

en: You do not have permission to create order refunds
uk_UA: Ви не маєте прав для створення повернень за замовленнями

en: You do not have permission to create orders
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення замовлень

en: You do not have permission to create product attributes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення атрибутів товарів

en: You do not have permission to create product categories
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення категорій товарів

en: You do not have permission to create product shipping classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення класів доставки товарів

en: You do not have permission to create product tags
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення позначок товарів

en: You do not have permission to create products
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення товарів

en: You do not have permission to create tax classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення податкових класів

en: You do not have permission to create tax rates
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення ставок податків

en: You do not have permission to create this customer
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення цього покупця

en: You do not have permission to create webhooks.
uk_UA: Ви не маєте прав на створення веб-хуків.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення значень атрибутів товару

en: You do not have permission to delete product attributes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення атрибутів товару

en: You do not have permission to delete product category
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видаленная категорії товару

en: You do not have permission to delete product shipping classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення класів доставки товару

en: You do not have permission to delete product tag
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення позначки товару

en: You do not have permission to delete tax classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення податкових класів

en: You do not have permission to delete tax rates
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення ставки податків

en: You do not have permission to delete this %s
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення %s

en: You do not have permission to delete this customer
uk_UA: Ви не маєте дозволу на видалення цього клієнту

en: You do not have permission to edit API Keys
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати ключі API

en: You do not have permission to edit Webhooks
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування Вебхуків

en: You do not have permission to edit product attributes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування атрибутів товарів

en: You do not have permission to edit product categories
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування категорій товарів

en: You do not have permission to edit product shipping classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування класів доставки товару

en: You do not have permission to edit product tags
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування позначок товарів

en: You do not have permission to edit tax rates
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування ставки податків

en: You do not have permission to edit this %s
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування %s

en: You do not have permission to edit this API Key
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування цього ключа API

en: You do not have permission to edit this customer
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування цього клієнту

en: You do not have permission to edit this order
uk_UA: Ви не маєте дозволу на редагування цього замовлення

en: You do not have permission to edit this user.
uk_UA: Ви не маєте повноважень редагувати обліковий запис цього користувача.

en: You do not have permission to install plugins.
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення плагінів.

en: You do not have permission to manage log entries.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на керування записами журналу.

en: You do not have permission to manage log files.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на керування файлами журналу.

en: You do not have permission to manage logging settings.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на керування налаштуваннями ведення журналу.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
uk_UA: Ви не маєте дозволу змінювати перелік схвалених каталогів для завантаження товарів.

en: You do not have permission to perform this action.
uk_UA: У вас немає дозволу виконувати цю дію.

en: You do not have permission to read product attribute terms
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд значень атрибутів товару

en: You do not have permission to read product attributes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд атрибутів товарів

en: You do not have permission to read product categories
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд категорій товарів

en: You do not have permission to read product shipping classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд класів доставки товарів

en: You do not have permission to read product tags
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд позначок товару

en: You do not have permission to read tax classes
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд податкових класів

en: You do not have permission to read tax rate
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд ставки податків

en: You do not have permission to read the coupons count
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд кількості купонів

en: You do not have permission to read the customers count
uk_UA: Ви не маєте прав на перегляд кількості покупців

en: You do not have permission to read the orders count
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд кількості замовлень

en: You do not have permission to read the products count
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд кількості товарів

en: You do not have permission to read the tax classes count
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд кількості податкових класів

en: You do not have permission to read the taxes count
uk_UA: Ви не маєте дозволу переглядати розрахунок податків

en: You do not have permission to read the webhooks count
uk_UA: Ви не маєте прав на перегляд кількості вебхуків

en: You do not have permission to read this %s
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд %s

en: You do not have permission to read this customer
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд цього клієнта

en: You do not have permission to read this report
uk_UA: Ви не маєте дозволу на перегляд цього звіту

en: You do not have permission to revoke API Keys
uk_UA: Ви не маєте дозволу відкликати ключі API

en: You do not have permission to revoke this API Key
uk_UA: Ви не маєте дозволу відкликати цей ключ API

en: You do not have permission to update Webhooks
uk_UA: Ви не маєте дозволу на оновлення Вебхуків

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk_UA: У Вас недостатньо повноважень для доступу до цієї сторінки.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
uk_UA: У Вас недостатньо повноважень для активації плаґінів цього сайту.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
uk_UA: У Вас недостатньо повноважень для деактивації плаґінів цього сайту.

en: You do not have the proper permissions to perform this action
uk_UA: У вас немає відповідних повноважень, щоби виконувати цю дію

en: You do not have the proper permissions to perform this action.
uk_UA: У вас немає відповідних повноважень, щоби виконувати цю дію.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
uk_UA: У вас ще немає підписки Akismet.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
uk_UA: Ви не маєте на це дозволу.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на це.

en: You don't have any drafts.
uk_UA: У вас немає чернеток.

en: You don't have any pages in your trash folder.
uk_UA: У вас немає сторінок в кошику.

en: You don't have any upgrades yet. <a href="%s">Try one of our plans.</a>
uk_UA: Ви ще не маєте покупок. <a href="%s">Спробуйте один із наших планів.</a>

en: You don't have permission to access this blog
uk_UA: У вас немає дозволу на доступ до цього блогу

en: You don't have permission to access this page
uk_UA: У вас немає дозволу на доступ до цієї сторінки

en: You don't have permission to create a new order
uk_UA: Ви не маєте дозволу на створення нового замовлення

en: You don't have permission to download the specified theme
uk_UA: У вас немає дозволу на завантаження вибраної теми

en: You don’t have permission to do that.
uk_UA: Ви не маєте повноважень, щоб робити це.

en: You have %1$s and %2$s.
uk_UA: У Вас є %1$s та %2$s.

en: You have JavaScript disabled
uk_UA: У вас відключено JavaScript

en: You have WooCommerce Blocks installed, but the WooCommerce bundled version is running because it is more up-to-date. This may cause unexpected compatibility issues. Please update the WooCommerce Blocks plugin.
uk_UA: У вас встановлено WooCommerce Blocks, але пакетна версія WooCommerce запущена, оскільки вона є більш актуальною. Це може спричинити несподівані проблеми сумісності. Оновіть плагін WooCommerce Blocks.

en: You have attempted to queue too many files.
uk_UA: Ви спробували завантажувати занадто багато файлів.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
uk_UA: Ви спробували зареєструвати дублікат форми %1$s в WooCommerce Form: %2$s

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
uk_UA: Ви спробували зареєструвати дублікат товару в WooCommerce Navigation: %1$s

en: You have been added to <strong>%s</strong>
uk_UA: Вас додано до <strong>%s</strong>

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
uk_UA: Вас додали до цього сайту. Можна перейти на <a href="%1$s">головну сторінку</a> або <a href="%2$s">авторизуватись</a>, використовуючи своє ім'я користувача та пароль.

en: You have been added!
uk_UA: Вас було додано!

en: You have blocked all emails from WordPress.com
uk_UA: Ви заблокували всі e-mail повідомлення від WordPress.com

en: You have blocked this site.
uk_UA: Ви заблокували цей сайт.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
uk_UA: Ви обрали видалити наступних користувачів зі всіх мереж та сайтів.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
uk_UA: Ви обрали видалити користувача зі всіх мереж та сайтів.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
uk_UA: Ви встановили версію WooCommerce для розробки, яка вимагає створення та мінімізації файлів. З директорії плагіну запустіть <code>pnpm install</code>, а потім <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code>, щоб створити та зменшити ресурси.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> to build and minify assets.
uk_UA: Ви встановили версію WooCommerce для розробки, яка вимагає створення та мінімізації файлів. З директорії плагіну запустіть <code>pnpm install</code>, а потім <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code>, щоб створити та зменшити ресурси.

en: You have left the blog
uk_UA: Ви залишили блог

en: You have logged in successfully.
uk_UA: Ви увійшли успішно.

en: You have no categories to convert!
uk_UA: У Вас немає категорій для конвертації!

en: You have no comments to import!
uk_UA: У Вас немає коментарів для імпортування!

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
uk_UA: Ви не маєте сайтів у посиланнях облікового запису. Ви можете додати сайти, якщо хочете.

en: You have no tags to convert!
uk_UA: У Вас немає категорій для конвертації!

en: You have not set up this type of address yet.
uk_UA: Ви ще не налаштували цей тип адреси.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
uk_UA: Ви увімкнули перекладач. Натисніть правою кнопкою миші по підсвіченому тексту, щоби перекласти його.

en: You have plugins waiting to be updated
uk_UA: Є доступні оновлення для плагінів

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
uk_UA[0]: Ви отримали наступне повідомлення з журналу WooCommerce:
uk_UA[1]: Ви отримали наступні повідомлення з журналу WooCommerce:
uk_UA[2]: Ви отримали наступні повідомлення з журналу WooCommerce:

en: You have renamed this blog domain
uk_UA: Ви перейменували домен цього блогу

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
uk_UA: Ви шукали <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> в архівах сайту %1$s. Якщо у вас не виходить знайти щось у цих результатах, можете спробувати одне з цих посилань.

en: You have specified these users for deletion:
uk_UA: В обрали наступних користувачів щоб видалити:

en: You have specified these users for removal:
uk_UA: В обрали наступних користувачів, щоб видалити:

en: You have specified this user for deletion:
uk_UA: В обрали наступного користувача, щоб видалити:

en: You have specified this user for removal:
uk_UA: Ви вказали цього користувача для видалення:

en: You have successfully connected your store to Woo.com
uk_UA: Ви успішно підключили свій магазин до Woo.com

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
uk_UA: Ви успішно підключили свій магазин до WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from Woo.com
uk_UA: Ви успішно відключили свій магазин від Woo.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
uk_UA: Ви успішно відключили свій магазин від WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
uk_UA: Є доступні оновлення для тем

en: You have unsaved changes.
uk_UA: У вас є незбереженні зміни.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave this page?
uk_UA: У вас є незбережені зміни. Ви впевнені, що хочете покинути цю сторінку?

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
uk_UA: Ви використовували цей купон %s в інший транзакції при оформлення замовлення. Досягнуто ліміт використання купона. Видаліть купон і спробуйте ще раз.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
uk_UA: Ви використали весь простір. Видаліть старі файли, перш ніж завантажувати нові.

en: You haven't blocked any sites yet.
uk_UA: Ви не заблокували жодного сайту.

en: You haven't connected any apps yet.
uk_UA: Ви ще не під’єднували програми.

en: You haven't published any pages yet.
uk_UA: Ви ще не оприлюднювали сторінок.

en: You like this
uk_UA: Вам це подобається

en: You like this.
uk_UA: Вам це подобається.

en: You may also like&hellip;
uk_UA: Вам також може сподобатися&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
uk_UA: Вас також може зацікавити&hellip;

en: You may be interested in…
uk_UA: Вас може зацікавити...

en: You may need to manually restore the item's stock.
uk_UA: Вам може знадобитися вручну відновити запас товару.

en: You may only upload 1 file.
uk_UA: Вам дозволено завантажувати лише 1 файл на сервер.

en: You may want to visit their blog. Perhaps you'll enjoy their blog as much as they enjoyed yours!
uk_UA: Ви можете відвідати їх блог. Можливо вам сподобається їх блог так само як їм сподобався ваш!

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
uk_UA: Для публікації відгуку вам необхідно %1$s увійти%2$s.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
uk_UA: Ви маєте <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">увійти</a>, щоб оприлюднити коментар.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
uk_UA: Пробачте, щоб відправити коментар, маєте <a href="%s">увійти в систему</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
uk_UA: Щоб використовувати цю сторінку, потрібно бути учасником хоча б одного сайту.

en: You must be logged in to checkout.
uk_UA: Ви повинні увійти, щоб оформити замовлення.

en: You must be logged in to download files.
uk_UA: Ви повинні увійти в систему для завантаження файлів.

en: You must be logged in to download the specified theme
uk_UA: Ви маєте увійти щоб завантажити вибрану тему

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
uk_UA: Щоб зберегти зміни, натисніть на кнопку «Зберегти зміни» знизу екрану.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
uk_UA: Щоб користуватися послугою геолокації, Ви повинні ввести дійсний ліцензійний ключ на <a href="%1$s">сторінці налаштувань інтеграції MaxMind</a>. Якщо вам не потрібна геолокація для доставки чи розрахунку податків, слід змінити місце розташування покупця за замовчуванням на <a href="%2$s">сторінці загальних налаштувань</a>.

en: You must include at least 2 answers
uk_UA: Ви маєте надати щонайменше 2 відповіді

en: You must provide a domain name.
uk_UA: Вам потрібно вказати доменне ім’я.

en: You must provide a name for your network of sites.
uk_UA: Вам необхідно вказати назву мережі.

en: You must provide a valid email address.
uk_UA: Ви мусите надати вірну адресу e-mail.

en: You must select at least one field to send.
uk_UA: Ви маєте обрати щонайменше одне поле для відправлення.

en: You must specify a Comment ID
uk_UA: Потрібно вказати ID коментаря

en: You must specify a Post ID
uk_UA: Ви повинні вказати ID запису.

en: You must specify a Term ID
uk_UA: Ви повинні вказати ID терміну.

en: You must specify a User ID
uk_UA: Ви повинні вказати ID користувача.

en: You must specify a valid action
uk_UA: Ви повинні вказати дійсну дію

en: You must specify a valid blog URL!
uk_UA: Ви повинні вказати дійсну URL-адресу блогу!

en: You must specify a whitelisted option_name
uk_UA: Ви повинні вказати білий список option_name

en: You must specify an option name
uk_UA: Ви повинні вказати назву опції

en: You must specify an option_name
uk_UA: Ви повинні вказати option_name

en: You must specify an option_value
uk_UA: Ви повинні вказати option_value

en: You must supply a future date to schedule.
uk_UA: Ви повинні вказати дату в майбутньому для планування.

en: You must supply an array of options and values.
uk_UA: Ви повинні надати масив параметрів та значень.

en: You must supply an array of options.
uk_UA: Ви повинні надати масив параметрів.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
uk_UA: Вам потрібен JavaScript аби обрати частину зображення.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
uk_UA: Вам потрібен WooCommerce 4.2 або новіша версія для запуску цього інструменту.

en: You need a higher level of permission.
uk_UA: Вам потрібен вищий рівень доступу.

en: You need to define a search term to order by relevance.
uk_UA: Вам потрібно визначити умови пошуку в порядку релевантності.

en: You need to define an include parameter to order by include.
uk_UA: Потрібно визначити параметр включення в порядок включення.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
uk_UA: Щоб активувати сервіс Akismet на вашому сайті, потрібно ввести API-ключ.

en: You need to pass an array of post formats.
uk_UA: Необхідно передати масив форматів записів.

en: You need to register for VaultPress.
uk_UA: Вам потрібно зареєструватися для VaultPress.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
uk_UA: Вам потрібно вибрати, що показувати в цьому <a href="%s">віджеті профілю Gravatar</a> .

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
uk_UA: Вам потрібно вказати адресу OPML. Натисніть "Назад" в браузері та спробуйте ще раз.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
uk_UA: Зараз у вас встановлена тільки одна тема. Ви будь-коли можете обирати з-поміж більш ніж 1000 безкоштовних тем у директорії тем WordPress: просто натисніть вкладку <a href="%s">Встановити теми</a> вище.

en: You personalized your store
uk_UA: Ви персоналізували свій магазин

en: You reblogged this post to %s. <a href="%s">View Reblog</a>.
uk_UA: Ви поділилися цим записом на %s. <a href="%s">Переглянути копію</a>.

en: You requested cancellation of a plan. Please check your email for a message with a confirmation link.
uk_UA: Ви хочете скасувати план. Будь ласка, перевірте свою e-mail скриньку на наявність повідомлення з посиланням підтвердження.

en: You set up payments
uk_UA: Ви налаштували платежі

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
uk_UA: Ви також повинні відзначити будь-яке збирання та зберігання чутливих особистих даних, таких як дані про здоров'я.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
uk_UA: Вам слід зробити резервні копії своїх існуючих файлів %1$s та %2$s.

en: You should back up your existing %s file.
uk_UA: Вам слід зробити резервну копію свого існуючого файлу %s.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
uk_UA: Вам слід розглянути можливість змінити адресу свого сайту на %1$s перед увімкненням мережі. Буде можливо відвідувати ваш сайт використовуючи префікс %3$s з такою адресою як %2$s, але будь-які посилання не будуть мати префіксу %3$s.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
uk_UA: Рекомендується видалити всі невикористовувані теми для поліпшення безпеки сайту.

en: You should remove inactive plugins
uk_UA: Рекомендується видалити неактивні плагіни

en: You should remove inactive themes
uk_UA: Рекомендується видалити неактивні теми

en: You should use a persistent object cache
uk_UA: Вам слід використовувати постійний кеш об’єктів

en: You submitted the following blog(s) for consideration:
uk_UA: Ви відправили наступний блог(и) для розгляду:

en: You successfully disabled auto renew for <em>%s</em>.
uk_UA: Ви успішно вимкнули автоматичне оновлення для <em>%s</em>.

en: You successfully enabled auto renew for <em>%s</em>.
uk_UA: Ви успішно увімкнули автоматичне оновлення для <em>%s</em>.

en: You successfully logged out.
uk_UA: Ви успішно вийшли.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
uk_UA: Ви хочете, щоб ваш каталог товарів та зображення виглядали чудово і відповідали вашому бренду. У цьому посібнику ви знайдете всі поради, необхідні для того, щоб ваші товари виглядали чудово у вашому магазині.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
uk_UA: Вам буде запропоновано пароль для введення в додатку.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
uk_UA: Ви повернетеся в майстерню WordPress, ніяких змін зроблено не буде.

en: You will be sent to %s
uk_UA: Ви будете перенаправлені на %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
uk_UA: Після цього Вам буде потрібно вручну видати повернення через платіжний шлюз.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
uk_UA: Ви не зможете встановлювати нові теми звідси, так як ваше встановлення вимагає введення даних для SFTP входу. Будь ласка скористайтеся <a href="%s">додаванням тем через консоль</a>.

en: You will not be able to open a new WordPress.com account using the same email address for 30 days.
uk_UA: Ви не зможете завести новий обліковий запис WordPress.com, використовуючи колишню адресу електронної пошти, протягом 30 днів.

en: You would have received an email because of this.
uk_UA: Ви повинні були отримати з цього приводу повідомлення по електронній пошті.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
uk_UA: Ви створите меню, призначите йому розміщення, та додасте пункти меню, такі як посилання на сторінки та категорії. Якщо ваша тема має декілька областей меню, то можливо вам буде потрібно створити більше ніж одне меню.

en: You'll be asked to provide your business info again, and will lose your existing AI design. If you want to customize your existing design, you can do so via the <EditorLink>Editor</EditorLink>.
uk_UA: Вам знову треба буде надати інформацію про свою компанію, і ви втратите наявний дизайн ШІ. Якщо ви бажаєте самостійно налаштувати існуючий дизайн, можете зробити це за допомогою <EditorLink>редактора</EditorLink>.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
uk_UA: Ви майже на місці! Після завершення налаштування магазину ви зможете почати отримувати замовлення.

en: You're invited to share your experience
uk_UA: Вас запрошують поділитися своїм досвідом

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooCommerce Payments.
uk_UA: Залишився один крок до початку отримання платежів. Перевірте дані своєї компанії, щоб почати керувати транзакціями за допомогою WooCommerce Payments.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
uk_UA: Залишився один крок до початку отримання платежів. Перевірте дані своєї компанії, щоб почати керувати транзакціями за допомогою WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
uk_UA: Ви можете додати товари до свого магазину.

en: You're ready to start selling!
uk_UA: Ви готові почати продавати!

en: You've been invited to follow <strong>%s</strong>!
uk_UA: Вас запросили підписатися на <strong>%s</strong>!

en: You've enabled two-step authentication. While enabled, logging in to WordPress.com requires you to enter a unique passcode, sent via text message, in addition to your username and password.
uk_UA: Ваш обліковий запис наразі захищений двокроковою автентифікацією. Поки вона увімкнена, щоб увійти до WordPress.com потрібно ввести унікальний код, надісланий текстовим повідомленням, додатково до імені користувача та паролю.

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
uk_UA: Ви досягли рівня в 10 замовлень! Подивіться на свій прогрес. Для мотивації перегляньте деякі історії успіху користувачів WooCommerce.

en: You've liked posts on this site
uk_UA: Вам подобаються записи на цьому сайті

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
uk_UA[0]: Ви створили %1$s запис на %2$s
uk_UA[1]: Ви створили %1$s записи на %2$s
uk_UA[2]: Ви створили %1$s записів на %2$s

[ctx: You've received $number (likes|follows) on $blog_title]
en: You've received %1$s %2$s on %3$s | You've received %1$s %2$s on %3$s
uk_UA[0]: Ви отримали %1$s %2$s на %3$s
uk_UA[1]: Ви отримали %1$s %2$s на %3$s
uk_UA[2]: Ви отримали %1$s %2$s на %3$s

en: You've received %1$s follows on %2$s.
uk_UA: Ви отримали %1$s підписок на %2$s.

en: You've received %1$s like on %2$s | You've received %1$s likes on %2$s
uk_UA[0]: Ви отримали %1$s вподобання %2$s
uk_UA[1]: Ви отримали %1$s вподобання %2$s
uk_UA[2]: Ви отримали %1$s вподобань %2$s

en: You've recently used this password. Try something new.
uk_UA: Ви недавно використовували цей пароль. Спробуйте щось нове.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
uk_UA: Файл %s містить тільки основні правила WordPress.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
uk_UA: <a href="%1$s">Адреса WordPress</a> і <a href="%2$s">адреса сайту</a> не встановлені для підтримки HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
uk_UA: <a href="%s">Адреса сайту</a> не встановлена для підтримки HTTPS.

en: Your API key is invalid
uk_UA: Ваш ключ API недійсний

en: Your API key is no longer valid.
uk_UA: Ваш ключ API більше недійсний.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
uk_UA: Використання вашого облікового запису Akismet наближається до ліміту вашого плану

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
uk_UA: Використання вашого облікового запису Akismet перевищує ліміт вашого плану

en: Your Akismet plan has been cancelled.
uk_UA: Ваша підписка Akismet скасована.

en: Your Akismet subscription is suspended.
uk_UA: Ваша підписка Akismet призупинена.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
uk_UA: Ваше використання Akismet перевищувало ліміт вашого плану протягом трьох місяців поспіль. Ми обмежили ваш обліковий запис до кінця місяця. Оновіть свій план, щоб Akismet міг продовжувати блокувати спам.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
uk_UA: Ваше використання Akismet перевищувало ліміт вашого плану протягом двох місяців поспіль. Наступного місяця ми обмежимо ваш обліковий запис, коли ви досягнете ліміту. Будь ласка, подумайте про оновлення свого плану.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
uk_UA: Ваше використання Akismet наближається до ліміту вашого плану третій місяць поспіль. Ми обмежимо ваш обліковий запис, коли ви досягнете ліміту. Оновіть свій план, щоб Akismet міг продовжувати блокувати спам.

en: Your Antispam key is valid.
uk_UA: Ваш Antispam ключ є дійсним.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
uk_UA: Ваш CSV повинен включати стовпці в певному порядку. %1$sНатисніть тут, щоб завантажити зразок%2$s.

en: Your Custom Content Types
uk_UA: Ваші користувацькі типи вмісту

en: Your Dropbox account could not be connected due to an error. Please try again.
uk_UA: Ваш обліковий запис Dropbox не під’єднано через помилку. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your Dropbox account could not be disconnected due to an error. Please try again.
uk_UA: Ваш обліковий запис Dropbox не від’єднано через помилку. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your Dropbox account has been connected.
uk_UA: Ваш обліковий запис Dropbox під’єднано.

en: Your Email
uk_UA: Ваш e-mail

en: Your Email:
uk_UA: Ваша e-mail адреса:

en: Your Facebook account is now confirmed. Publish away!
uk_UA: Ваш обліковий запис Facebook підтверджено. Починайте оприлюднювати!

en: Your Name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your OPML file could not be imported.
uk_UA: Ваш OPML файл не може бути імпортований.

en: Your OPML file could not be read.
uk_UA: Ваш OPML файл не може бути прочитаний.

en: Your Recent Drafts
uk_UA: Ваші недавні чернетки

en: Your Report Download
uk_UA: Завантаження вашого звіту

en: Your Sites
uk_UA: Ваші сайти

en: Your Stuff
uk_UA: Ваше

en: Your Tags
uk_UA: Ваші позначки

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
uk_UA: Ваш сервер не може виконувати SSL-запити; зв'яжіться з вашим хостинг-провайдером і попросіть їх додати підтримку SSL-запитів.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
uk_UA: Ваша версія WordPress - %1$s, але нова версія плагіна вимагає %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
uk_UA: Версія вашого WordPress - %1$s, однак завантажений плагін вимагає %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
uk_UA: Ваша версія WordPress - %1$s, проте завантажена тема вимагає %2$s.

en: Your WordPress.com verification code is: %s
uk_UA: Ваш код підтвердження WordPress.com: %s

en: Your about.me URL
uk_UA: Ваше посилання about.me

en: Your account has been restricted
uk_UA: Ваш обліковий запис обмежено

en: Your account is now active.
uk_UA: Ваш обліковий запис діючий.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено, і на вашу адресу електронної пошти надіслано пароль.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено. Ваші реєстраційні дані надіслано на ваш email.

en: Your answer was incorrect, please try again.
uk_UA: Ваш відповідь була невірною, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your blogroll
uk_UA: Ваш блоґрол

en: Your browser cannot upload files
uk_UA: Ваш браузер не може завантажувати файли

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
uk_UA: Ваш браузер не підтримує прямий доступ до буферу обміну. Будь ласка, використовуйте гарячі клавіші або меню редагування вашого браузера&#8217;s .

en: Your browser is out of date!
uk_UA: Ви використовуєте застарілий браузер!

en: Your card used at %s is expiring
uk_UA: Закінчується термін дії вашої картки, яка використовується для %s

en: Your cart
uk_UA: Ваш кошик

en: Your cart is currently empty!
uk_UA: Ваш кошик зараз порожній!

en: Your cart is currently empty.
uk_UA: Ваш кошик порожній.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
uk_UA: Змінені вами дані буде втрачено, якщо ви залишите цю сторінку без збереження.

en: Your changes have been saved.
uk_UA: Ваші зміни збережено.

en: Your changes were not saved. Please retry.
uk_UA: Не вдалося зберегти зміни. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Your chosen password.
uk_UA: Ваш вказаний пароль.

en: Your client is not permitted to access this resource.
uk_UA: Ваш клієнт не має дозволу отримувати доступ до цього ресурсу.

en: Your client is not permitted to disable two step.
uk_UA: Ваш клієнт не має дозволу вимикати двокрокову автентифікацію.

en: Your client is not permitted to enable two step.
uk_UA: Ваш клієнт не має дозволу вмикати двокрокову автентифікацію.

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: З’явився коментар у черзі на узгодження.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
uk_UA: Ваш коментар чекає схвалення. Це його попередній перегляд, коментар стане видимим для всіх після схвалення.

en: Your comment is in moderation.
uk_UA: Ваш коментар чекає одобрення.

en: Your comment was approved.
uk_UA: Ваш коментар одобрено.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
uk_UA: Ваші коментарі вже імпортовано, проте нам, як і раніше, необхідно відновити гілки коментарів.

en: Your contribution
uk_UA: Ваш внесок

en: Your credit card details were successfully updated.
uk_UA: Деталі вашої кредитної картки успішно оновлено.

en: Your credit card has been removed, and auto renew has been disabled for all your subscriptions.
uk_UA: Ваша кредитна картка видалена, автоматичне оновлення вимкнено для всіх ваших підписок.

en: Your current password is incorrect.
uk_UA: Введено невірний пароль.

en: Your current plan
uk_UA: Ваш поточний план

en: Your custom CSS is not yet active.
uk_UA: Ваші користувацькі таблиці CSS ще не діючі.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
uk_UA: Ваші клієнти побачать назву цього способу доставки під час оформлення замовлення.

en: Your email address
uk_UA: Ваша e-mail адреса

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
uk_UA: Ваш e-mail ще оновлений. Будь ласка, перевірте поштову скриньку %s на щодо листа з підтвердженням.

en: Your email address will not be published.
uk_UA: Ваша адреса e-mail не буде оприлюднена.

en: Your email address.
uk_UA: Ваша адреса e-mail.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
uk_UA: Можливо ваш фаєрвол блокує Akismet від підключення до серверів API. Зверніться в технічну підтримку хостингу і дайте посилання на <a href="%s" target="_blank">наше керівництво по фаєрволам</a>.

en: Your homepage displays
uk_UA: Ваша домашня сторінка відображає

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
uk_UA: Схоже, що ваш хостинг підтримує такі служби кешу об’єктів: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
uk_UA: Ваш хостинг-провайдер може вам повідомити чи можна увімкнути постійний кеш об'єктів на вашому сайті.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
uk_UA: Ваше встановлення WooCommerce не завершено. Якщо ви встановили WooCommerce з GitHub, будь ласка, дотримуйтесь %1$sцієї інструкції%2$s з налаштування середовища розробки.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
uk_UA: Ваша установка WooCommerce неповна. Якщо ви встановили WooCommerce з GitHub, будь ласка, зверніться до цього документа, щоб налаштувати середовище розробки: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
uk_UA: Ваше встановлення WordPress не вимагає даних FTP входу для оновлення.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
uk_UA: Ваше встановлення WordPress вимагає даних FTP входу для оновлення.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
uk_UA: Встановлення плагіна WooCommerce Blocks не завершено. Будь ласка, запустіть %1$s в каталозі %2$s.

en: Your invoice for order #{order_number}
uk_UA: Ваш рахунок для замовлення #{order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
uk_UA: Ваші останні зміни збережені у вигляді редакції.

en: Your latest posts
uk_UA: Ваші останні записи

en: Your latest {site_title} invoice
uk_UA: Ваш останній {site_title} рахунок

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
uk_UA: Ваш новий сайт WordPress.com готовий до роботи! Шукаєте ідеї для вашого нового сайту? Перегляньте наш <a href='http://learn.wordpress.com/'>Підручник для початківців</a>
    
    Всього найкращого,
    Команда WordPress.com

en: Your new blog address will be <strong>%s</strong>
uk_UA: Адреса вашого нового блогу буде <strong>%s</strong>

en: Your new field was saved successfully
uk_UA: Ваше нове поле збережено успішно

en: Your new password for %s is:
uk_UA: Ваш новий пароль для %s:

en: Your order
uk_UA: Ваше замовлення

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
uk_UA: Ваше замовлення вже не може бути скасовано. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
uk_UA: Ваше замовлення не може бути оброблене, оскільки банк/продавець відхилив вашу транзакцію. Будь ласка, спробуйте здійснити покупку ще раз.

en: Your order has been cancelled.
uk_UA: Ваше замовлення було скасовано.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
uk_UA: Ваше замовлення на %s частково було повернуто. Нижче наведено докладнішу інформацію про вашу довідку:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
uk_UA: Ваше замовлення на %s було повернуто. Нижче наведено докладнішу інформацію про вашу довідку:

en: Your order was cancelled.
uk_UA: Ваше замовлення було скасовано.

en: Your order was refunded %s.
uk_UA: Ваше замовлення було повернуто %s.

en: Your password can be saved.
uk_UA: Ваш пароль можна зберегти.

en: Your password has been reset successfully.
uk_UA: Ваш пароль успішно змінено.

en: Your password has been reset.
uk_UA: Ваш пароль скинуто.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
uk_UA: Ваш пароль занадто короткий. Будь ласка, оберіть пароль, що містить принаймні 6 символів.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
uk_UA: Ваші особисті дані будуть використані для обробки вашого замовлення, підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті та інших цілях, описаних у нашому %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
uk_UA: Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому %s.

en: Your photo is managed using the Gravatar service.
uk_UA: Ваше фото керується сервісом Gravatar.

en: Your plugins are all up to date
uk_UA: Ваші плагіни не потребують оновлення

en: Your podcast feed: %1$s
uk_UA: Ваш канал подкастів: %1$s

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
uk_UA: Усі Ваші публікації імпортовано! Але це ще не все! Потрібно завантажити та імпортувати коментарі.

en: Your posts will only be shared with the
    Circles/Google+ users you select
    during the connection process.
    
    e.g. To share with everyone, select 'Public'.
uk_UA: Ви ділитиметеся своїми записами тільки
    з Колами/Користувачами Google+,
    яких ви оберете у процесі з’єднання.
    
    Щоби ділитися зі всіма, оберіть "Публічно".

en: Your products are now being imported...
uk_UA: Ваші товари тепер імпортовані…

en: Your profile
uk_UA: Ваш обліковий запис

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
uk_UA: Обліковий запис (профіль) містить інформацію про Вас, а також деякі налаштування WordPress.

en: Your profile photo is public.
uk_UA: Фотографія вашого профілю доступна всім користувачам.

en: Your rating
uk_UA: Ваша оцінка

en: Your report file is being generated.
uk_UA: Створюється файл вашого звіту.

en: Your review
uk_UA: Ваш відгук

en: Your review is awaiting approval
uk_UA: Ваш відгук очікує схвалення

en: Your scheduled changes just published
uk_UA: Ваші заплановані зміни щойно опубліковані

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
uk_UA: На Вашому сервері не включено fsockopen або cURL - PayPal IPN та інші сценарії, яким потрібно зв'язуватись з іншими серверами, які не працюватимуть. Зв'яжіться з хостинг-провайдером.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
uk_UA: На Вашому сервері не включений клас %s - HTML/Multipart електроні листи та деякі розширення не працюють без DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
uk_UA: На Вашому сервері не включений клас %s - деякі плагіни шлюзів, які використовують SOAP, можуть працювати не так, як очікувалося.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
uk_UA: Ваш сервер не підтримує функцію %s - вона необхідна для використання бази даних GeoIP від MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
uk_UA: Ваш сервер не підтримує функції %s, які потрібні для кращого кодування символів. Деякі відкати будуть використовуватися замість них.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
uk_UA: Термін дії вашої сесії закінчився. Будь ласка, увійдіть, щоби продовжити там, де ви закінчили.

en: Your settings have been saved.
uk_UA: Ваші налаштування збережено.

en: Your site can communicate securely with other services
uk_UA: Ваш сайт може безпечно підключатися до інших служб

en: Your site can perform loopback requests
uk_UA: Ваш сайт може виконувати петльові запити

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
uk_UA: Ваш сайт не може підключитися до серверів Akismet.

en: Your site could not complete a loopback request
uk_UA: Ваш сайт не зміг виконати петлевий запит

en: Your site does not have any active plugins.
uk_UA: На вашому сайті немає активних плагінів.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
uk_UA: На сайті немає тем за замовчуванням. Теми за замовчуванням автоматично задіюються WordPress в разі виникнення проблем з поточною темою.

en: Your site does not have any installed themes.
uk_UA: На вашому сайті немає встановлених тем.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
uk_UA[0]: На вашому сайті %1$d неактивна тема, крім теми WordPress за замовчуванням %2$s, і активної теми сайту %3$s.
uk_UA[1]: На вашому сайті %1$d неактивні теми, крім теми WordPress за замовчуванням %2$s, і активної теми сайту %3$s.
uk_UA[2]: На вашому сайті %1$d неактивних тем, крім теми WordPress за замовчуванням %2$s, і активної теми сайту %3$s.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
uk_UA[0]: На вашому сайті %1$d неактивна тема, крім активної теми %2$s.
uk_UA[1]: На вашому сайті %1$d неактивні теми, крім активної теми %2$s.
uk_UA[2]: На вашому сайті %1$d неактивних тем, крім активної теми %2$s.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
uk_UA[0]: На сайті %d активний плагін в актуальному стані.
uk_UA[1]: На сайті %d активних плагіна і вони актуальні.
uk_UA[2]: На сайті %d активних плагінів і вони актуальні.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
uk_UA[0]: На вашому сайті %d неактивний плагін.
uk_UA[1]: На вашому сайті %d неактивних плагіна.
uk_UA[2]: На вашому сайті %d неактивних плагінів.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
uk_UA[0]: На вашому сайті %d неактивна тема.
uk_UA[1]: На вашому сайті %d неактивні теми.
uk_UA[2]: На вашому сайті %d неактивних тем.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
uk_UA[0]: На сайті %d встановлена тема в актуальному стані.
uk_UA[1]: На сайті %d встановлених теми і вони актуальні.
uk_UA[2]: На сайті %d встановлених тем і вони актуальні.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
uk_UA[0]: На вашому сайті %d плагін очікує оновлення.
uk_UA[1]: На вашому сайті %d плагіни очікують оновлення
uk_UA[2]: На вашому сайті %d плагінів очікують оновлення.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
uk_UA[0]: На вашому сайті %d тема очікує оновлення.
uk_UA[1]: На вашому сайті %d теми очікують оновлення.
uk_UA[2]: На вашому сайті %d тем очікують оновлення.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
uk_UA: На вашому сайті один встановлений плагін, в актуальному стані.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
uk_UA: На вашому сайті одна встановлена тема, в актуальному стані.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
uk_UA: На вашому сайті є критична проблема, яку варто вирішити якомога швидше для поліпшення безпеки та продуктивності вашого сайту.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
uk_UA: На вашому сайті є критичні проблеми, які варто вирішити якомога швидше, для поліпшення безпеки та продуктивності вашого сайту.

en: Your site is being backed up in real time and regularly scanned for security threats.
uk_UA: Резервне копіювання вашого сайту здійснюється в режимі реального часу та виконується регулярна перевірка на наявність загроз безпеки.

en: Your site is not set to output debug information
uk_UA: Ваш сайт не налаштований на віддачу налагоджувальної інформації

en: Your site is protected from spam.
uk_UA: Ваш сайт захищений від спаму.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
uk_UA: Ваш сайт працює на старішій версії PHP (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
uk_UA: Ваш сайт працює на старішій версії PHP (%s), її потрібно оновити

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
uk_UA: Ваш сайт працює на застарілій версії PHP (%s), яка не отримує оновлень безпеки та скоро не буде підтримуватися WordPress. Переконайтеся, що PHP буде оновлено на вашому сервері якомога швидше. Інакше ви не зможете оновити WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
uk_UA: Ваш сайт працє на застарілій версії PHP (%s), її потрібно оновити.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
uk_UA: Ваш сайт працює на застарілій версії PHP (%s), яка незабаром не буде підтримуватися WordPress. Переконайтеся, що PHP буде оновлено на вашому сервері якомога швидше. Інакше ви не зможете оновити WordPress.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
uk_UA: Ваш сайт використовує актуальну версію PHP (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
uk_UA: Налаштування сайту дозволяють відображення помилок для відвідувачів

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
uk_UA: Ваш сайт записує помилки в файл, можливо доступний публічно.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
uk_UA: Ваш сайт не може безпечно підключатися до інших служб

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
uk_UA: Ваш сайт не зміг підключитися до WordPress.org по %1$s, і повернув помилку: %2$s

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
uk_UA: Ваш сайт перевірений з %1$s та %2$s.

en: Your site is verified with %s.
uk_UA: Ваш сайт перевірений з %s.

en: Your site is visible only to registered members
uk_UA: Ваш сайт видимий тільки для зареєстрованих учасників

en: Your site is visible to everyone.
uk_UA: Ваш сайт доступний для всіх.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
uk_UA: На вашому сайті можливі проблеми з автоматичним оновленням плагінів і тем

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
uk_UA: Ваш сайт може бути в приватній мережі. Jetpack може підключатися тільки до загальнодоступних сайтів. Будь ласка, переконайтеся, що ваш сайт є видимим через Інтернет, а потім спробуйте підключитися знову 🙏.

en: Your site needs an Antispam key.
uk_UA: Ваш сайт потребує Antispam ключ.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
uk_UA: Статус здоров'я вашого сайту виглядає непогано, але є деякі речі, які ви можете зробити для поліпшення продуктивності і безпеки.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
uk_UA: Здоров'я вашого сайту виглядає добре, але ще є одна річ, яку ви можете зробити для поліпшення його продуктивності та безпеки.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
uk_UA: Останні публікації сайту.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
uk_UA: Останні коментарі

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
uk_UA: Ваша початкова точка для того, щоби знаходити та ділитися рішеннями з користувачами WordPress.com по всьому світу.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
uk_UA: Адреса магазину необхідна, щоб задати країну для налаштування доставки, валюти та способів оплати.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
uk_UA: Здається, Ваш магазин не використовує безпечне з'єднання. Ми наполегливо рекомендуємо обслуговувати весь веб-сайт через HTTPS-з'єднання, щоб забезпечити безпеку даних клієнтів. <a href="%s">Дізнайтеся більше тут.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
uk_UA: Ваш магазин майже готовий! Щоб активувати такі служби, як %s, просто підключіться до Jetpack.

en: Your store is already connected.
uk_UA: Ваш магазин вже підключений.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
uk_UA: Ваш магазин налаштований для обслуговування цифрових товарів способом "Тільки перенаправлення". Цей спосіб застарілий, <a href="%s">будь ласка, перейдіть на інший спосіб.</a><br><em>Якщо ви використовуєте віддалений сервер для завантаження файлів (наприклад, Google Drive, Dropbox, Amazon S3), при бажанні ви можете "дозволити використання перенаправлення в крайньому випадку". Якщо увімкнути цей параметр та/або обрати будь-який інший варіант, це повідомлення зникне.</em>

en: Your store is not connected to Woo.com. Run `wp wc com connect` command.
uk_UA: Ваш магазин не підключений до Woo.com. Виконайте команду `wp wc com connect`.

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
uk_UA: Ваш магазин не підключений до WooCommerce.com. Виконайте команду `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
uk_UA: Ваш магазин не використовує HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтесь більше про HTTPS та сертифікати SSL</a>.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
uk_UA: Каталог завантажень вашого магазину <a href="%1$s">доступний для перегляду через Інтернет</a>. Ми рекомендуємо <a href="%2$s">налаштувати ваш веб-сервер так, щоб він не індексував каталог</a>.

en: Your stored credit cards are used to pay for upgrades on WordPress.com and subscriptions for connected applications.
uk_UA: Ваші збережені кредитні картки використовуються для оплати платних розширень на WordPress.com та підписок на під’єднані програми.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
uk_UA: Термін дії вашої підписки закінчився %s. Отримайте нову підписку, щоб і надалі отримувати оновлення та доступ до підтримки.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
uk_UA: Термін дії вашої підписки закінчується через %d днів. Увімкніть автооновлення, щоб уникнути втрати оновлень та доступу до підтримки.

en: Your subscription has been cancelled.
uk_UA: Ваша підписка видалена

en: Your subscription has been connected.
uk_UA: Ваша підписка підключена.

en: Your subscription has been disconnected.
uk_UA: Ваша підписка відключена.

en: Your subscriptions
uk_UA: Ваші підписки

en: Your subscriptions imported successfully.
uk_UA: Ваші підписки імпортовані успішно.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
uk_UA[0]: Ваша тема може відображати меню в %s розміщенні.
uk_UA[1]: Ваша тема може відображати меню в %s розміщеннях.
uk_UA[2]: Ваша тема може відображати меню в %s розміщеннях.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
uk_UA[0]: Ваша тема містить %s розміщення меню. Оберіть, котре меню ви би хотіли використовувати.
uk_UA[1]: Ваша тема містить %s розміщення меню. Оберіть, котрі меню відображатимуться у кожному розміщенні.
uk_UA[2]: Ваша тема містить %s розміщень меню. Оберіть, котрі меню відображатимуться у кожному розміщенні.

en: Your theme can display menus in one location.
uk_UA: Ваша тема може відображати меню в одному розміщенні.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
uk_UA: Ваша тема може відображати меню в одному місці. Оберіть котре меню ви хочете використати.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
uk_UA: Тема оформлення визначає те, як вміст відображається в браузері. <a href="%s">Дізнайтеся більше про RSS-стрічки</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
uk_UA: Ваша тема не підтримує меню, однак ви можете використовувати їх у бічних колонках, додавши віджет &#8220;Меню навігації&#8221; у розділі <a href="%s">Віджети</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
uk_UA: Поточна тема не підтримує меню або віджети.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
uk_UA[0]: Ваша тема має %s іншу область для віджетів, але ця сторінка не показує її.
uk_UA[1]: Ваша тема має %s інших області для віджетів, але ця сторінка не показує їх.
uk_UA[2]: Ваша тема має %s інших областей для віджетів, але ця сторінка не показує їх.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
uk_UA[0]: Ваша тема має %s область для віджетів, але ця сторінка не показує її.
uk_UA[1]: Ваша тема має %s області для віджетів, але ця сторінка не показує їх.
uk_UA[2]: Ваша тема має %s областей для віджетів, але ця сторінка не показує їх.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
uk_UA: Ваша тема має одну іншу область для віджетів, але ця сторінка не показує її.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
uk_UA: Ваша тема має одну область для віджетів, але ця сторінка не показує її.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
uk_UA: У вашій темі міститься файл woocommerce.php ви не можете змінювати користувацький шаблон woocommerce/archive-product.php з тих пір, як woocommerce.php отримав пріоритет над archive-product.php. Це запобігає проблемам з відтворенням.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
uk_UA[0]: Ваша тема підтримує %s меню. Виберіть меню для відображення в кожному розміщенні.
uk_UA[1]: Ваша тема підтримує %s меню. Виберіть меню для відображення в кожному розміщенні.
uk_UA[2]: Ваша тема підтримує %s меню. Виберіть меню для відображення в кожному розміщенні.

en: Your theme supports Testimonials
uk_UA: Ваша тема підтримує рекомендації

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
uk_UA: Ваша тема підтримує одне меню. Оберіть котре меню ви б хотіли використовувати.

en: Your themes are all up to date
uk_UA: Ваші теми не потребують оновлення

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
uk_UA: Часовий пояс сайту встановлений на %1$s (%2$s), поточне %3$s (UTC %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
uk_UA: Часовий пояс сайту встановлений на %1$s (UTC %2$s).

en: Your translations are all up to date.
uk_UA: Ваші переклади не потребують оновлення.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
uk_UA: Лоґін змінити не можна, однак можна використовувати інші поля, щоб ввести Ваше справжнє ім'я або нік, а також вибрати ім'я, що відображається поряд з вашими публікаціями.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
uk_UA: Ваша версія WordPress (%s) актуальна.

en: Your video play statistics
uk_UA: Статистика відтворення вашого відео

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
uk_UA: Адміністратор вашого хостингу чи серверу відключив PHP-функцію <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet зможе коректно працювати тільки після виправлення цієї проблеми.</strong> Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором вашого хостинг-провайдера чи фаєрволу і передайте йому <a href="%s" target="_blank">цю інформацію про системні вимоги Akismet</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
uk_UA: Ваш сайт, схоже, використовує базову HTTP авторизацію, яка в даний час несумісна з паролями додатків.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
uk_UA: Схоже ваш сайт, використовує базову авторизацію, яка наразі несумісна з паролями додатків.

en: Your website does not use HTTPS
uk_UA: Ваш сайт не використовує HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
uk_UA: Ваш сайт використовує активне підключення HTTPS

en: Your {site_title} account has been created!
uk_UA: Ваш {site_title} обліковий запис створено!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
uk_UA: Ваше {site_title} замовлення #{order_number} було частково повернено

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
uk_UA: Ваше {site_title} замовлення #{order_number} було повернено

en: Your {site_title} order has been received!
uk_UA: Ваше {site_title} замовлення отримано!

en: Your {site_title} order is now complete
uk_UA: Ваш {site_title} замовлення завершено

en: You’re already subscribed to this site!
uk_UA: Ви вже підписані на цей сайт!

en: You’ve received the following order from %s:
uk_UA: Ви отримали таке замовлення від %s:

en: Yozgat
uk_UA: Йозгат

en: Yucatán
uk_UA: Юкатан

en: Yukon Territory
uk_UA: Юкон

en: Yuma
uk_UA: Юма

en: Yumbe
uk_UA: Юмбе

en: Yunnan / 云南
uk_UA: Юньнань

en: ZIP Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Zacapa
uk_UA: Cакапа

en: Zacatecas
uk_UA: Сакатекас

en: Zagreb
uk_UA: Загреб

en: Zaire
uk_UA: Заїр

en: Zakarpattia
uk_UA: Закарпатська область

en: Zakarpattia Oblast
uk_UA: Закарпатська область

en: Zala
uk_UA: Зала

en: Zambales
uk_UA: Самбалес

en: Zambezi
uk_UA: Замбезі

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Zambian kwacha
uk_UA: Замбійська квача

en: Zamboanga Sibugay
uk_UA: Замбоанга-Сібугей

en: Zamboanga del Norte
uk_UA: Північна Замбоанга

en: Zamboanga del Sur
uk_UA: Південна Замбоанга

en: Zambézia
uk_UA: Замбезія

en: Zamfara
uk_UA: Замфара

en: Zamora
uk_UA: Самора

en: Zamora-Chinchipe
uk_UA: Самора-Чинчипе

en: Zanjan (زنجان)
uk_UA: Зенджан (زنجان)

en: Zanzibar North
uk_UA: Північний Занзібар

en: Zanzibar South
uk_UA: Південний Занзібар

en: Zanzibar West
uk_UA: Західний Занзібар

en: Zaporizhzhia Oblast
uk_UA: Запорізька область

en: Zaporizhzhya
uk_UA: Запорізька область

en: Zaporozhye
uk_UA: Запоріжжя

en: Zaragoza
uk_UA: Сарагоса

en: Zero rate
uk_UA: Нульова ставка

en: Zero size file downloaded
uk_UA: Завантажено файл нульового розміру

en: Zhejiang / 浙江
uk_UA: Чжецзян

en: Zhytomyr Oblast
uk_UA: Житомирська область

en: Zhytomyrshchyna
uk_UA: Житомирська область

en: Ziguinchor
uk_UA: Зігіншор

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
uk_UA: Zip Co - купуйте зараз, платіть пізніше

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
uk_UA: Поштовий індекс, що відповідає адресі доставки.

en: Zombo
uk_UA: Зомбо

en: Zone
uk_UA: Зона

en: Zone ID.
uk_UA: Номер Зони.

en: Zone does not exist!
uk_UA: Зони не існує!

en: Zone name
uk_UA: Назва зони

en: Zone regions
uk_UA: Регіони зон

en: Zonguldak
uk_UA: Зонгулдак

en: Zoom in/out
uk_UA: Збільшити/зменшити

en: Zou
uk_UA: Зу

en: Zug
uk_UA: Цуг

en: Zulia
uk_UA: Сулія

en: Zulu
uk_UA: Зулу

en: Zurich
uk_UA: Цюріх

en: Zürich
uk_UA: Цюрих

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
uk_UA[0]: [%1$s] %2$s: %3$s повідомлення журналу WooCommerce
uk_UA[1]: [%1$s] %2$s: %3$s повідомлення журналу WooCommerce
uk_UA[2]: [%1$s] %2$s: %3$s повідомлень журналу WooCommerce

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
uk_UA: [%1$s] Дія підтверджена: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
uk_UA: [%1$s] Коментар: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
uk_UA: [%1$s] Підтвердити дію: %2$s

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
uk_UA: [%1$s] Платіжний шлюз "%2$s" увімкнено

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
uk_UA: [%1$s] Сповіщення: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
uk_UA: [%1$s] Перевірте, будь ласка: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
uk_UA: [%1$s] Зворотнє посилання: "%2$s"

en: [%1$s] Verify %2$s
uk_UA: [%1$s] Підтвердити %2$s

en: [%s] Admin Email Changed
uk_UA: [%s] Email адреса адміністратора змінена

en: [%s] Background Update Failed
uk_UA: [%s] Фонове оновлення не вдалося

en: [%s] Background Update Finished
uk_UA: [%s] Фонове оновлення завершено

en: [%s] Delete My Site
uk_UA: [%s] Видалення сайту

en: [%s] Email Change Request
uk_UA: [%s] Запит на зміну Email адреси

en: [%s] Email Changed
uk_UA: [%s] Адреса Email змінена

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
uk_UA: [%s] Запит на видалення виконано

en: [%s] Joining Confirmation
uk_UA: [%s] Підтвердження приєднання.

en: [%s] Login Details
uk_UA: [%s] Дані для входу на сайт

en: [%s] Network Admin Email Change Request
uk_UA: [%s] Запит на зміну Email адреси адміністратора мережі

en: [%s] Network Admin Email Changed
uk_UA: [%s] Email адреса адміністратора мережі змінена

en: [%s] New Admin Email Address
uk_UA: [%s] Нова адреса адміністратора

en: [%s] New Email Address
uk_UA: [%s] Нова адреса

en: [%s] New Site Created
uk_UA: [%s] Створено новий сайт

en: [%s] New User Registration
uk_UA: [%s] Реєстрація нового користувача

en: [%s] Password Changed
uk_UA: [%s] Пароль змінено

en: [%s] Password Reset
uk_UA: [%s] Скинути пароль

en: [%s] Personal Data Export
uk_UA: [%s] Експорт особистих даних

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
uk_UA: [%s] Плагіни і теми були оновлені автоматично

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
uk_UA: [%s] Не вдалася спроба оновлення деяких плагінів і тем

en: [%s] Some plugins have failed to update
uk_UA: [%s] Не вдалася спроба оновлення деяких плагінів

en: [%s] Some plugins were automatically updated
uk_UA: [%s] Плагіни були оновлені автоматично

en: [%s] Some themes have failed to update
uk_UA: [%s] Не вдалася спроба оновлення деяких тем

en: [%s] Some themes were automatically updated
uk_UA: [%s] Теми були оновлені автоматично

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
uk_UA: [%s] На сайті виникли технічні проблеми

en: [%s] Your username and password
uk_UA: [%s] Ваші лоґін та пароль

en: [-] Collapse
uk_UA: [-] Згорнути

en: [Failed] Orders table could not be created.
uk_UA: [Помилка] Не вдалося створити таблицю замовлень.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
uk_UA: [Помилка] Деякі встановлені плагіни несумісні. Будь ласка, перегляньте плагіни, перейшовши до WooCommerce > Налаштування > Додатково > Функції та перегляньте розділ "Сховище даних замовлень".

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
uk_UA: [Помилка] Таблиці замовлень не існує, і це не новий магазин. Будь ласка, створіть таблицю, перейшовши до WooCommerce > Налаштування > Додатково > Функції та увімкніть синхронізацію.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
uk_UA: [Помилка] Є замовлення, які очікують синхронізації. Будь ласка, запустіть %s, щоб синхронізувати очікуючі замовлення.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
uk_UA: [Помилка] Це не новий магазин, проте було виявлено позначку --for-new-shop.

en: [None]
uk_UA: [Нічого]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
uk_UA: [Замовлення #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
uk_UA: [Замовлення #%s]

en: [Pending]
uk_UA: [В очікуванні]

en: [Remove]
uk_UA: [Видалити]

en: [Untitled Post]
uk_UA: [запис без назви]

en: [WordPress.com] Import successful
uk_UA: [WordPress.com] Імпортування завершено

en: [WordPress.com] Password Changed
uk_UA: [WordPress.com] Пароль змінено

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
uk_UA: [WordPress.com] Імпортування Tumblr завершено успішно

en: [block rendering halted]
uk_UA: [відображення блоку зупинено]

en: [deleted]
uk_UA: [видалено]

en: [edit]
uk_UA: [редагувати]

en: [untitled]
uk_UA: [без назви]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
uk_UA: [{site_title}]: Нове замовлення #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
uk_UA: [{site_title}]: Замовлення #{order_number} було скасовано

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
uk_UA: [{site_title}]: Замовлення #{order_number} не вдалось

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
uk_UA: [{site_title}]: Ваш звіт {report_name} готовий до завантаження

en: a couple of minutes
uk_UA: декілька хвилин

en: a day
uk_UA: день

en: a few seconds
uk_UA: декілька секунд

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
uk_UA: група регіонів якій можна призначити різні тарифи та способи доставки.

en: a minute
uk_UA: хвилина

en: a month
uk_UA: місяць

en: a second
uk_UA: секунда

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
uk_UA: параметр

en: a year
uk_UA: рік

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
uk_UA: хв.

[ctx: abbreviation of minutes]
en: %d mins
uk_UA: %d хв.

en: account erasure request
uk_UA: запит на видалення облікового запису

en: acquaintance
uk_UA: знайомий

en: action
uk_UA: дія

en: action canceled
uk_UA: дія скасована

en: action complete
uk_UA: дія завершена

en: action complete via %s
uk_UA: дія завершена через %s

en: action created
uk_UA: дія створена

en: action failed via %1$s: %2$s
uk_UA: дія не вдалася через %1$s: %2$s

en: action failed: %s
uk_UA: дія не вдалася: %s

en: action ignored
uk_UA: дія ігнорується

en: action ignored via %s
uk_UA: дія ігнорується через %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
uk_UA: дія позначена як невдала через %s секунд. Сталася невідома помилка. Перевірте сервер, PHP і журнали помилок бази даних, щоб виявити причину.

en: action reset
uk_UA: дію скинуто

en: action started
uk_UA: дія розпочалася

en: action started via %s
uk_UA: дія розпочалася через %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
uk_UA: action_args не можна змінювати/перевизначати під час виклику wc_get_template.

[ctx: activating a theme]
en: Activate
uk_UA: Увімкнути

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
uk_UA: Посилання

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
uk_UA: Медіафайл

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
uk_UA: Сторінку

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
uk_UA: Запис

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
uk_UA: Сайт

[ctx: add new from admin bar]
en: User
uk_UA: Користувач

en: added on %1$s at %2$s
uk_UA: додано %1$s о %2$s

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
uk_UA: додано %s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
uk_UA: Налаштувати

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
uk_UA: Налаштувати

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
uk_UA: Керувати

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
uk_UA: Додати

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
uk_UA: Персоналізувати

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
uk_UA: Добавити

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
uk_UA: Додати

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
uk_UA: Добавити

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
uk_UA: Сині

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
uk_UA: Кава

[ctx: admin color scheme]
en: Default
uk_UA: За замовчуванням

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
uk_UA: Ектоплазма

[ctx: admin color scheme]
en: Light
uk_UA: Світлі

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
uk_UA: Північ

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
uk_UA: Сучасний

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
uk_UA: Океан

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
uk_UA: Світанок

[ctx: admin menu]
en: All Links
uk_UA: Всі посилання

en: advanced costs
uk_UA: додаткові витрати

en: all
uk_UA: Все

en: all time
uk_UA: весь час

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
uk_UA: Не знайдено

en: an hour
uk_UA: година

en: and
uk_UA: і

en: and %d more&hellip;
uk_UA: і ще %d&hellip;

en: and commented:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>
uk_UA: та прокоментовано:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>

en: and many more not listed here
uk_UA: і багато інших, не вказаних тут

en: and more...
uk_UA: і більше…

en: another web address of mine
uk_UA: моя інша веб-адреса

[ctx: as sharing source]
en: Email
uk_UA: Електронна адреса

en: assign posts to an existing user:
uk_UA: призначити записи існуючому користувачеві:

en: async
uk_UA: асинхронно

[ctx: attachment filter]
en: Trash
uk_UA: Кошик

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
uk_UA: Автор:

[ctx: auto preload]
en: Auto
uk_UA: Авто

en: automated taxes
uk_UA: автоматизовані податки

en: automated taxes and discounted shipping labels
uk_UA: автоматичні податки та знижки на доставку етикеток

en: automated taxes icon
uk_UA: автоматичний податок icon

en: billing address
uk_UA: Платіжна адреса

en: black
uk_UA: Чорний

[ctx: block category]
en: Design
uk_UA: Дизайн

[ctx: block category]
en: Embeds
uk_UA: Вставки

[ctx: block category]
en: Media
uk_UA: Медіа

[ctx: block category]
en: Patterns
uk_UA: Патерни

[ctx: block category]
en: Text
uk_UA: Текст

[ctx: block category]
en: Theme
uk_UA: Тема

[ctx: block category]
en: Widgets
uk_UA: Віджети

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
uk_UA: Календар записів сайту.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
uk_UA: Одна колонка у блоці колонок.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
uk_UA: Додайте блок, який відображає вміст, отриманий з інших сайтів, як-от Twitter або YouTube.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
uk_UA: Додає посилання на файл, що завантажується.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
uk_UA: Додавання підменю до навігації по сайту.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
uk_UA: Містить елементи блоку, які використовуються для відображення вмісту, коли результати запиту не знайдені.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
uk_UA: Вміст перед цим блоком буде показано в уривку на сторінці архівів.

[ctx: block description]
en: Create a bulleted or numbered list.
uk_UA: Створює маркований або нумерований список.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
uk_UA: Створюйте структурований вміст у рядках та стовпцях для відображення інформації.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
uk_UA: Відображення архіву записів за датами.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
uk_UA: Показує застарілий віджет.

[ctx: block description]
en: Display a list of all categories.
uk_UA: Показує перелік всіх категорій.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
uk_UA: Показує список всіх сторінок.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
uk_UA: Показує список останніх коментарів.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
uk_UA: Виводить список ваших останніх записів.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
uk_UA: Відображення форми коментарів до запису.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
uk_UA: Показує зображення запису.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
uk_UA: Поєднує кілька зображень у гарній галереї.

[ctx: block description]
en: Display post author details such as name, avatar, and bio.
uk_UA: Відображення відомостей про автора запису, таких як ім'я, аватар та біографія.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
uk_UA: Показує посилання на форму відповіді на коментар.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
uk_UA: Відображає список номерів сторінок для розбиття масиву коментарів.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
uk_UA: Відображає вміст коментаря.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
uk_UA: Відображає вміст запису або сторінки.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
uk_UA: Відображення дати коментаря.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
uk_UA: Відображення імені автора коментаря.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
uk_UA: Показує посилання на наступну сторінку коментарів.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
uk_UA: Показує посилання на попередню сторінку коментарів.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
uk_UA: Вставляє простий аудіо плеєр.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
uk_UA: Збір блоків в контейнер макета.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
uk_UA: Зробіть візуальний акцент на процитований текст. «Цитуючи інших, ми цитуємо себе». — Julio Cortázar

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
uk_UA: Допомагає відвідувачам знайти вміст вашого сайту.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
uk_UA: Додає зображення для візуального затвердження.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
uk_UA: Введіть нові розділи та впорядкуйте вміст, щоб допомогти відвідувачам (і пошуковим системам) зрозуміти структуру вашого вмісту.

[ctx: block description]
en: Post terms.
uk_UA: Мітки запису.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
uk_UA: Поділяє вміст на кілька сторінок.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
uk_UA: Встановлює медіафайл та текст з обох боків від нього для форматування макета.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
uk_UA: Показати паттерн блоків.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
uk_UA: Показує посилання входу та виходу.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
uk_UA: Почніть із створення оповідального блоку.

[ctx: block description]
en: The author biography.
uk_UA: Біографія автора

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
uk_UA: Використовує класичний редактор WordPress.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
uk_UA: Ваш сайт не підтримує цей блок.

[ctx: block keyword]
en: archive
uk_UA: архів

[ctx: block keyword]
en: atom
uk_UA: атом

[ctx: block keyword]
en: blockquote
uk_UA: цитата

[ctx: block keyword]
en: bullet list
uk_UA: маркований список

[ctx: block keyword]
en: cite
uk_UA: цитувати

[ctx: block keyword]
en: container
uk_UA: контейнер

[ctx: block keyword]
en: document
uk_UA: документ

[ctx: block keyword]
en: download
uk_UA: завантаження

[ctx: block keyword]
en: embed
uk_UA: вставка

[ctx: block keyword]
en: feed
uk_UA: канал

[ctx: block keyword]
en: find
uk_UA: знайти

[ctx: block keyword]
en: form
uk_UA: форма

[ctx: block keyword]
en: image
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: images
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: link
uk_UA: посилання

[ctx: block keyword]
en: links
uk_UA: посилання

[ctx: block keyword]
en: login
uk_UA: вхід

[ctx: block keyword]
en: logout
uk_UA: вихід

[ctx: block keyword]
en: menu
uk_UA: меню

[ctx: block keyword]
en: movie
uk_UA: фільм

[ctx: block keyword]
en: music
uk_UA: музика

[ctx: block keyword]
en: navigation
uk_UA: навігація

[ctx: block keyword]
en: next page
uk_UA: наступна сторінка

[ctx: block keyword]
en: numbered list
uk_UA: нумерований список

[ctx: block keyword]
en: ordered list
uk_UA: упорядкований список

[ctx: block keyword]
en: pagination
uk_UA: Посторінкова навігація

[ctx: block keyword]
en: photo
uk_UA: фото

[ctx: block keyword]
en: photos
uk_UA: фотографії

[ctx: block keyword]
en: picture
uk_UA: зображення

[ctx: block keyword]
en: podcast
uk_UA: подкаст

[ctx: block keyword]
en: poem
uk_UA: вірш

[ctx: block keyword]
en: poetry
uk_UA: поезія

[ctx: block keyword]
en: posts
uk_UA: записи

[ctx: block keyword]
en: read more
uk_UA: читати далі

[ctx: block keyword]
en: recent comments
uk_UA: останні коментарі

[ctx: block keyword]
en: recent posts
uk_UA: останні записи

[ctx: block keyword]
en: recording
uk_UA: запис

[ctx: block keyword]
en: row
uk_UA: рядок

[ctx: block keyword]
en: section
uk_UA: розділ

[ctx: block keyword]
en: sound
uk_UA: звук

[ctx: block keyword]
en: subtitle
uk_UA: підзаголовок

[ctx: block keyword]
en: text
uk_UA: текст

[ctx: block keyword]
en: title
uk_UA: заголовок

[ctx: block keyword]
en: video
uk_UA: відео

[ctx: block keyword]
en: wrapper
uk_UA: обгортка

[ctx: block style]
en: Default
uk_UA: Без обумовлення

[ctx: block style label]
en: Default
uk_UA: За замовчуванням

[ctx: block style label]
en: Dots
uk_UA: Точки

[ctx: block style label]
en: Fill
uk_UA: Заповнити

[ctx: block style label]
en: Logos Only
uk_UA: Тільки логотипи

[ctx: block style label]
en: Outline
uk_UA: Контур

[ctx: block style label]
en: Plain
uk_UA: Простий

[ctx: block style label]
en: Rounded
uk_UA: Закруглений

[ctx: block style label]
en: Stripes
uk_UA: Смуги

[ctx: block style label]
en: Wide Line
uk_UA: Широка лінія

[ctx: block title]
en: Archives
uk_UA: Архіви

[ctx: block title]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: block title]
en: Avatar
uk_UA: Аватар

[ctx: block title]
en: Button
uk_UA: Кнопка

[ctx: block title]
en: Buttons
uk_UA: Кнопки

[ctx: block title]
en: Calendar
uk_UA: Календар

[ctx: block title]
en: Classic
uk_UA: Класичний

[ctx: block title]
en: Code
uk_UA: Код

[ctx: block title]
en: Column
uk_UA: Колонка

[ctx: block title]
en: Columns
uk_UA: Колонки

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
uk_UA: Ім'я автора коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Content
uk_UA: Вміст коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Date
uk_UA: Дата коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
uk_UA: Посилання на редагування коментаря

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
uk_UA: Посилання відповіді на коментар

[ctx: block title]
en: Comment Template
uk_UA: Шаблон коментаря

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
uk_UA: Розбивка коментарів на сторінки

[ctx: block title]
en: Comments Title
uk_UA: Заголовок коментарів

[ctx: block title]
en: Cover
uk_UA: Обкладинка

[ctx: block title]
en: Custom HTML
uk_UA: Власний HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
uk_UA: Власне посилання

[ctx: block title]
en: Embed
uk_UA: Вбудувати

[ctx: block title]
en: File
uk_UA: Файл

[ctx: block title]
en: Gallery
uk_UA: Галерея

[ctx: block title]
en: Group
uk_UA: Група

[ctx: block title]
en: Heading
uk_UA: Заголовок

[ctx: block title]
en: Home Link
uk_UA: Посилання на головну

[ctx: block title]
en: Image
uk_UA: Зображення

[ctx: block title]
en: Latest Comments
uk_UA: Останні коментарі

[ctx: block title]
en: Latest Posts
uk_UA: Останні записи

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
uk_UA: Застарілий віджет

[ctx: block title]
en: List
uk_UA: Перелік

[ctx: block title]
en: Login/out
uk_UA: Вхід/вихід

[ctx: block title]
en: Media & Text
uk_UA: Медіа та текст

[ctx: block title]
en: More
uk_UA: Більше

[ctx: block title]
en: Navigation
uk_UA: Навігація

[ctx: block title]
en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

[ctx: block title]
en: No results
uk_UA: Немає результатів

[ctx: block title]
en: Page Break
uk_UA: Розрив сторінки

[ctx: block title]
en: Page List
uk_UA: Список сторінок

[ctx: block title]
en: Page Numbers
uk_UA: Номери сторінок

[ctx: block title]
en: Pagination
uk_UA: Нумерація сторінок

[ctx: block title]
en: Paragraph
uk_UA: Параграф

[ctx: block title]
en: Pattern
uk_UA: Паттерн

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
uk_UA: Посилання для навігації по запису

[ctx: block title]
en: Post Template
uk_UA: Шаблон запису

[ctx: block title]
en: Post Terms
uk_UA: Мітки запису

[ctx: block title]
en: Preformatted
uk_UA: Попередньо відформатований

[ctx: block title]
en: Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка

[ctx: block title]
en: Pullquote
uk_UA: Витримка

[ctx: block title]
en: Query Loop
uk_UA: Цикл запитів

[ctx: block title]
en: Query Title
uk_UA: Заголовок запиту

[ctx: block title]
en: Quote
uk_UA: Цитата

[ctx: block title]
en: Read More
uk_UA: Читати далі

[ctx: block title]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: block title]
en: Separator
uk_UA: Роздільник

[ctx: block title]
en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

[ctx: block title]
en: Site Logo
uk_UA: Логотип сайту

[ctx: block title]
en: Site Tagline
uk_UA: Короткий опис

[ctx: block title]
en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

[ctx: block title]
en: Social Icon
uk_UA: Іконка соціальної мережі

[ctx: block title]
en: Social Icons
uk_UA: Іконки соціальних мереж

[ctx: block title]
en: Spacer
uk_UA: Роздільник

[ctx: block title]
en: Submenu
uk_UA: Підменю

[ctx: block title]
en: Table
uk_UA: Таблиця

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
uk_UA: Хмара позначок

[ctx: block title]
en: Template Part
uk_UA: Частина шаблону

[ctx: block title]
en: Term Description
uk_UA: Опис терміну

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
uk_UA: Текстові стовпці (застарів)

[ctx: block title]
en: Unsupported
uk_UA: Не підтримується

[ctx: block title]
en: Verse
uk_UA: Вірш

[ctx: block title]
en: Video
uk_UA: Відео

[ctx: block toolbar button label]
en: Connected
uk_UA: Підключено

[ctx: blocks]
en: Most used
uk_UA: Найбільш вживані

en: blog
uk_UA: блог

[ctx: blog follows]
en: follows
uk_UA: підписки

en: blogs
uk_UA: блоги

[ctx: breadcrumb]
en: Home
uk_UA: Головна

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
uk_UA[0]: Додати сайт

[ctx: button label]
en: Close Search
uk_UA: Закрити пошук

[ctx: button label]
en: Close account
uk_UA: Закрити обліковий запис

[ctx: button label]
en: Convert to link
uk_UA: Перетворити на посилання

[ctx: button label]
en: Embed
uk_UA: Вбудувати

[ctx: button label]
en: Open Search
uk_UA: Відкрити пошук

[ctx: button label]
en: Try again
uk_UA: Спробувати ще раз

en: by
uk_UA: від

en: by %(author)s
uk_UA: від %(author)s

en: by %s
uk_UA: від %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
uk_UA: cURL встановлена, але не вдалося отримати версію.

en: cURL version
uk_UA: Версія cURL

en: cURL version.
uk_UA: Версія cURL

[ctx: calypso stats survey]
en: I'm used to it.
uk_UA: Це для мене звично.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
uk_UA: Це показує більше інформації.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's faster.
uk_UA: Це швидше.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's less confusing.
uk_UA: Це зрозуміліше.

[ctx: calypso stats survey]
en: Thanks for your feedback.
uk_UA: Дякуємо за ваш відгук.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
uk_UA: Голосувати

[ctx: calypso stats survey]
en: Why do you prefer this Stats page?
uk_UA: Чому ви надаєте перевагу цій сторінці статистики?

en: cancel edit post or comment
uk_UA: скасувати редагування запису чи коментаря

[ctx: categories]
en: Most Used
uk_UA: Найбільш використовувані

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
uk_UA: Категорія:

en: center bottom
uk_UA: посередині знизу

en: center center
uk_UA: посередині

en: center top
uk_UA: посередині зверху

en: check
uk_UA: перевірити

en: checkout
uk_UA: оформлення замовлення

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
uk_UA: Оплата %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
uk_UA: Доставка %s

en: child
uk_UA: дитя

en: click and drag to reorder
uk_UA: Перетягніть для зміни порядку

en: close tags
uk_UA: закрити теґи

en: cm
uk_UA: см

en: co-resident
uk_UA: співвітчизник

en: co-worker
uk_UA: співробітник

en: colleague
uk_UA: колега

[ctx: color]
en: Default: %s
uk_UA: За замовчуванням: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
uk_UA: Темна

[ctx: color scheme]
en: Light
uk_UA: Світла

[ctx: column name]
en: Comment
uk_UA: Коментар

[ctx: column name]
en: Date
uk_UA: Дата

[ctx: column name]
en: File
uk_UA: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
uk_UA: У відповідь на

[ctx: column name]
en: Review
uk_UA: Відгук

[ctx: column name]
en: Submitted on
uk_UA: Відправлено

[ctx: column name]
en: Title
uk_UA: Назва

[ctx: column name]
en: Uploaded to
uk_UA: Завантажено для

[ctx: comment]
en: Approve
uk_UA: Одобрити

[ctx: comment]
en: Mark as spam
uk_UA: Позначити як спам

[ctx: comment]
en: Not Spam
uk_UA: Не спам

[ctx: comment]
en: Not spam
uk_UA: Не спам

[ctx: comment]
en: Permalink:
uk_UA: Постійне посилання:

[ctx: comment]
en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: comment]
en: Trash
uk_UA: У кошик

[ctx: comment]
en: Unapprove
uk_UA: Відхилити

[ctx: comment]
en: Untrash
uk_UA: Відновити

[ctx: comment status]
en: Approved
uk_UA: Одобрено

[ctx: comment status]
en: Closed
uk_UA: Закриті

[ctx: comment status]
en: Open
uk_UA: Відкриті

[ctx: comment status]
en: Pending
uk_UA: В очікуванні

[ctx: comment status]
en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: comment status]
en: Trash
uk_UA: У кошику

en: commented on
uk_UA: коментовано на

en: comments
uk_UA: коментарі

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Усі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Одобрено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Одобрено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Одобрено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Мої <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Мої <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Мої <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: У кошику <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: У кошику <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: У кошику <span class="count">(%s)</span>

en: compose new post
uk_UA: створити новий запис

en: contact
uk_UA: контакт

en: contact form
uk_UA: контактна форма

en: contact us
uk_UA: зв’язатися з нами

en: copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: copy to clipboard
uk_UA: копіювати в буфер обміну

[ctx: copying {post_type}]
en: Copying %s...
uk_UA: Копіювання %s…

en: crop ratio height
uk_UA: висота

en: crop ratio width
uk_UA: ширина

en: crush
uk_UA: об'єкт обожнення

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
uk_UA: Австралійські долари

[ctx: currency]
en: British Pounds
uk_UA: Британські фунти

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
uk_UA: Канадські долари

[ctx: currency]
en: Euro
uk_UA: Євро

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
uk_UA: Долари Нової Зеландії

[ctx: currency]
en: United States Dollars
uk_UA: Долари США

en: current
uk_UA: Поточний

[ctx: custom background]
en: Background
uk_UA: Фон

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
uk_UA: Завантажені раніше

[ctx: custom headers]
en: Suggested
uk_UA: Стандартні

[ctx: custom image header]
en: Header
uk_UA: Заголовок

en: customer orders
uk_UA: замовлення покупців

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
uk_UA: Запланувати

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
uk_UA: Заплановано

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
uk_UA: d.m.Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
uk_UA: %1$s до %2$s %3$s

[ctx: database error]
en: unknown
uk_UA: невідомо

en: date
uk_UA: дата

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
uk_UA: День:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
uk_UA: Місяць:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
uk_UA: Рік:

[ctx: date/time]
en: On
uk_UA: о

en: day | days
uk_UA[0]: день

en: days
uk_UA: дні

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
uk_UA: on

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
uk_UA: Europe/Kiev

[ctx: default site language]
en: Site Default
uk_UA: За замовчуванням для сайту

en: delete this answer
uk_UA: видалити цю відповідь

en: delete this image
uk_UA: видалити це зображення

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
uk_UA: Додати %s

en: discounted shipping labels
uk_UA: знижки на доставку етикеток

[ctx: district]
en: Belgrade
uk_UA: Белград

[ctx: district]
en: Bor
uk_UA: Борський округ

[ctx: district]
en: Braničevo
uk_UA: Браничевський округ

[ctx: district]
en: Central Banat
uk_UA: Середньо-Банатський округ

[ctx: district]
en: Danube
uk_UA: Дунай

[ctx: district]
en: Jablanica
uk_UA: Ябланицький округ

[ctx: district]
en: Kolubara
uk_UA: Колубарський округ

[ctx: district]
en: Kosovo
uk_UA: Косово

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
uk_UA: Косово і Метохія

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
uk_UA: Косово-Поморавлє

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
uk_UA: Косовська-Митровиця

[ctx: district]
en: Mačva
uk_UA: Мачва

[ctx: district]
en: Morava
uk_UA: Морава

[ctx: district]
en: Nišava
uk_UA: Нишавский округ

[ctx: district]
en: North Banat
uk_UA: Північно-Банатський округ

[ctx: district]
en: North Bačka
uk_UA: Північно-Бацький округ

[ctx: district]
en: Peć
uk_UA: Печ

[ctx: district]
en: Pirot
uk_UA: Пірот

[ctx: district]
en: Pomoravlje
uk_UA: Поморавський округ

[ctx: district]
en: Prizren
uk_UA: Призрен

[ctx: district]
en: Pčinja
uk_UA: Пчинський округ

[ctx: district]
en: Rasina
uk_UA: Расинський округ

[ctx: district]
en: Raška
uk_UA: Рашка

[ctx: district]
en: South Banat
uk_UA: Південно-Банатський округ

[ctx: district]
en: South Bačka
uk_UA: Південно-Бацький округ

[ctx: district]
en: Srem
uk_UA: Срем

[ctx: district]
en: Toplica
uk_UA: Топлиця

[ctx: district]
en: Vojvodina
uk_UA: Воєводина

[ctx: district]
en: West Bačka
uk_UA: Західно-Бацький округ

[ctx: district]
en: Zaječar
uk_UA: Заєчар

[ctx: district]
en: Zlatibor
uk_UA: Златібор

[ctx: district]
en: Šumadija
uk_UA: Шумадія

en: document
uk_UA: документ

en: domain
uk_UA: домен

en: domain mapping
uk_UA: Прив’язка домена

en: done
uk_UA: Зроблено

en: dotSUB username
uk_UA: Ім’я користувача dotSUB

en: download
uk_UA: завантажити

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
uk_UA: напр., Для важких відправлень, що вимагають більш високих поштових витрат

en: e.g. Free shipping
uk_UA: напр., Безкоштовна доставка

en: e.g. Heavy
uk_UA: напр., Важкий

en: e.g. Local pickup
uk_UA: напр., Місцевий самовивіз

en: e.g. Standard national
uk_UA: напр., Єдиний тариф

en: e.g. heavy-packages
uk_UA: напр., heavy-packages

en: eCheck ending in %1$s
uk_UA: eCheck закінчується в%1$s

en: ebook
uk_UA: екнига

en: edit
uk_UA: редагувати

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
uk_UA: оплата

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
uk_UA: доставка

[ctx: editor button]
en: Left to right
uk_UA: Зліва направо

[ctx: editor button]
en: Right to left
uk_UA: Справа наліво

[ctx: editor button]
en: Show blocks
uk_UA: Показати блоки

en: education
uk_UA: Освіта

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
uk_UA: Адміністратор сайту

[ctx: email address]
en: Report generated for
uk_UA: Згенеровано звіт для

en: email or username
uk_UA: e-mail або ім’я користувача

en: enabled
uk_UA: Увімкнений

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
uk_UA: Помилка завантаження

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
uk_UA: Завантаження результатів&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
uk_UA: Співпадінь не знайдено

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
uk_UA: Будь ласка видаліть %qty% символів

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
uk_UA: Будь ласка видаліть 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
uk_UA: Будь ласка, введіть %qty% або більше символів

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
uk_UA: Будь ласка введіть 1 або більше символів

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
uk_UA: Ви можете вибрати тільки %qty% позицій

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
uk_UA: Ви можете вибрати тільки 1 позицію

en: enter a custom date format in the following field
uk_UA: введіть користувацький формат дати у наступне поле

en: enter a custom time format in the following field
uk_UA: введіть користувацький формат часу в наступному полі

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
uk_UA: Отакої, виникла проблема при створенні вашої форми. Вам варто спробувати ще раз.

en: escape
uk_UA: Вихід

[ctx: event]
en: Add New
uk_UA: Додати нову

[ctx: eventbrite setting]
en: All Locations
uk_UA: Всі розташування

en: example:
uk_UA: приклад:

[ctx: example: Your site in 2014]
en: Your site in %d
uk_UA: Ваш сайт у %d

en: f.e. size or color
uk_UA: наприклад, розмір або колір

en: family
uk_UA: родина

[ctx: file type group]
en: Archives
uk_UA: Архіви

[ctx: file type group]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: file type group]
en: Video
uk_UA: Відео

en: filter
uk_UA: фільтрувати

[ctx: find/replace]
en: Find
uk_UA: Знайти

[ctx: find/replace]
en: Next
uk_UA: Наступний

[ctx: find/replace]
en: Prev
uk_UA: Попередній

[ctx: find/replace]
en: Replace
uk_UA: Замінити

[ctx: find/replace]
en: Replace all
uk_UA: Замінити все

[ctx: find/replace]
en: Replace with
uk_UA: Замінити

[ctx: find/replace]
en: Whole words
uk_UA: Цілі слова

en: first
uk_UA: першу

en: five star
uk_UA: п'ять зірок

en: folder
uk_UA: папка

en: follower
uk_UA: підписник

en: followers
uk_UA: підписники

[ctx: font category]
en: Handwriting
uk_UA: Рукописні

[ctx: font category]
en: Monospace
uk_UA: Моноширинні

[ctx: font collection name]
en: Google Fonts
uk_UA: Шрифти Google

[ctx: font size name]
en: Huge
uk_UA: Величезний

[ctx: font size name]
en: Large
uk_UA: Великий

[ctx: font size name]
en: Medium
uk_UA: Cередній

[ctx: font size name]
en: Normal
uk_UA: Нормальне

[ctx: font size name]
en: Small
uk_UA: Менший

[ctx: font style]
en: Italic
uk_UA: Курсив

[ctx: font style]
en: Regular
uk_UA: Звичайний

[ctx: font weight]
en: Black
uk_UA: Чорний

[ctx: font weight]
en: Bold
uk_UA: Жирний

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
uk_UA: Дуже жирний

[ctx: font weight]
en: Extra Light
uk_UA: Дуже світлий

[ctx: font weight]
en: Light
uk_UA: Світлий

[ctx: font weight]
en: Medium
uk_UA: Середній

[ctx: font weight]
en: Regular
uk_UA: Звичайний

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
uk_UA: Напівжирний

[ctx: font weight]
en: Thin
uk_UA: Тонкий

[ctx: font-style]
en: Bold
uk_UA: Жирний

[ctx: font-style]
en: Bold Italic
uk_UA: Жирний курсив

[ctx: font-style]
en: Extra Bold
uk_UA: Екстра жирний

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Italic
uk_UA: Екстра жирний курсив

[ctx: font-style]
en: Extra Light Italic
uk_UA: Екстра легкий курсив

[ctx: font-style]
en: Italic
uk_UA: Курсив

[ctx: font-style]
en: Light Italic
uk_UA: Легкий курсив

[ctx: font-style]
en: Medium Italic
uk_UA: Середній курсив

[ctx: font-style]
en: Semibold
uk_UA: Напівжирний

[ctx: font-style]
en: Semibold Italic
uk_UA: Напівжирний курсив

[ctx: font-style]
en: Thin Italic
uk_UA: Тонкий курсив

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold
uk_UA: Ультра жирний

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Italic
uk_UA: Ультра жирний курсив

en: food and drink
uk_UA: Їжа та напої

en: for Business
uk_UA: для Бізнесу

en: for life
uk_UA: назавжди

en: free
uk_UA: безкоштовно

en: friend
uk_UA: друг

en: friendship
uk_UA: дружба

en: from $0.99
uk_UA: від 0.99$

en: from $1.49
uk_UA: від 1.49$

en: from $1.99
uk_UA: від 1.99$

en: from $2.99
uk_UA: від 2.99$

[ctx: future time]
en: in %s
uk_UA: у %s

en: g
uk_UA: г

en: g:i a
uk_UA: H:i

en: g:i:s a
uk_UA: H:i:s

[ctx: genitive]
en: April
uk_UA: Квітня

[ctx: genitive]
en: August
uk_UA: Серпня

[ctx: genitive]
en: December
uk_UA: Грудня

[ctx: genitive]
en: February
uk_UA: Лютого

[ctx: genitive]
en: January
uk_UA: Січня

[ctx: genitive]
en: July
uk_UA: Липня

[ctx: genitive]
en: June
uk_UA: Червня

[ctx: genitive]
en: March
uk_UA: Березня

[ctx: genitive]
en: May
uk_UA: Травня

[ctx: genitive]
en: November
uk_UA: Листопада

[ctx: genitive]
en: October
uk_UA: Жовтня

[ctx: genitive]
en: September
uk_UA: Вересня

en: geographical
uk_UA: географічно

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
uk_UA: Назад

en: go to top
uk_UA: наверх

en: guest orders
uk_UA: замовлення гостей

en: h
uk_UA: г

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
uk_UA[0]: - ...і ще %d елемент.
uk_UA[1]: - ...і ще %d елементи.
uk_UA[2]: - ...і ще %d елементів.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
uk_UA: Утримання запасу протягом %1$s застосовується до: %2$s

en: hidden
uk_UA: сховано

en: hide
uk_UA: Сховати

en: home
uk_UA: Домівка

en: horizontal start position
uk_UA: горизонтальне початкове положення

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
uk_UA: Горизонтальне вирівнювання

en: hour
uk_UA: година

en: hours
uk_UA: годин

en: html_lang_attribute
uk_UA: uk

en: https://en.gravatar.com/
uk_UA: https://uk.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/about/privacy/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/about/privacy/

en: https://wordpress.org/about/requirements/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/about/requirements/

en: https://wordpress.org/about/stats/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/about/stats/

en: https://wordpress.org/support/forums/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/support/forums/

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
uk_UA: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg

en: https://wordpress.org/themes/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/themes/

en: identity
uk_UA: ідентифікація

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
uk_UA: Вирішити

en: in
uk_UA: дюйм

en: in %s
uk_UA: через %s

en: in response to %s:
uk_UA: у відповідь на %s:

en: in response to a comment by %s:
uk_UA: у відповідь на коментар %s:

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
uk_UA: У "%s"

en: inserter
uk_UA: вставка

en: install
uk_UA: встановити

en: item %s
uk_UA: елемент %s

en: items
uk_UA: елементи

en: j F, Y H:i
uk_UA: d.m.Y H:i

en: just now
uk_UA: тільки зараз

[ctx: keyring]
en: Delete
uk_UA: Видалити

en: kg
uk_UA: кг

en: kin
uk_UA: рідня

en: l F j, Y
uk_UA: d.m.Y

en: l, F j, Y
uk_UA: d.m.Y

en: l, F j, g:i a
uk_UA: l, d.m.Y H:i

en: l, F jS, Y
uk_UA: d.m.Y

[ctx: label]
en: Search for:
uk_UA: Пошук:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
uk_UA: Наступний:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
uk_UA: Попередній:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
uk_UA: Додати аудіозапис

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
uk_UA: Редагувати

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
uk_UA: Замінити

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
uk_UA: Додати

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
uk_UA: Редагувати

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
uk_UA: Додати зображення

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
uk_UA: Редагувати

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
uk_UA: Замінити

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
uk_UA: Додати медіафайл

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
uk_UA: Редагувати

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
uk_UA: Замінити

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
uk_UA: Додати відео

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
uk_UA: Редагувати

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
uk_UA: Замінити

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
uk_UA: Вибрати...

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
uk_UA: Місяць

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
uk_UA: мітка для фільтрування повідомлень

[ctx: label for filtering posts]
en: Post Types
uk_UA: Типи публікацій

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
uk_UA: Рік

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
uk_UA: мітка для фільтрування повідомлень

[ctx: label for formatting JSON]
en: Minify
uk_UA: Зменшити

[ctx: label for formatting JSON]
en: Pretty
uk_UA: Достатньо

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
uk_UA: Приховати управління

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
uk_UA: Показати управління

[ctx: label for next post link]
en: Next
uk_UA: Наступний

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
uk_UA: Попередній

en: last
uk_UA: останню

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
uk_UA: Останні

en: lbs
uk_UA: фунт

en: left bottom
uk_UA: зліва знизу

en: left center
uk_UA: зліва посередині

en: left top
uk_UA: зліва зверху

[ctx: link]
en: Add New
uk_UA: Додати

[ctx: link name]
en: Name
uk_UA: Назва

en: links
uk_UA: посилання

[ctx: links widget]
en: All Links
uk_UA: Всі посилання

[ctx: list style]
en: Circle
uk_UA: Коло

[ctx: list style]
en: Default
uk_UA: За змовчуванням

[ctx: list style]
en: Disc
uk_UA: Диск

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
uk_UA: Маленькі латинські літери

[ctx: list style]
en: Lower Greek
uk_UA: Маленькі грецькі літери

[ctx: list style]
en: Lower Roman
uk_UA: Маленькі римські літери

[ctx: list style]
en: Square
uk_UA: Квадрат

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
uk_UA: Великі латинські літери

[ctx: list style]
en: Upper Roman
uk_UA: Великі римські літери

[ctx: localized PHP upgrade information page]
en: https://wordpress.org/support/update-php/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/support/update-php/

en: login
uk_UA: увійти

en: m
uk_UA: м

en: media
uk_UA: медіа

[ctx: media]
en: Remove video track
uk_UA: Видалити відео трек

[ctx: media item]
en: Edit
uk_UA: Редагувати

[ctx: media item]
en: Success
uk_UA: Успішно

[ctx: media items]
en: Mine
uk_UA: Мої

[ctx: media items]
en: Unattached
uk_UA: Неприкріплені

[ctx: media modal menu]
en: Menu
uk_UA: Меню

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
uk_UA: Дії

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
uk_UA: (Наразі встановлено: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
uk_UA: Редагувати

[ctx: menu]
en: Use new menu
uk_UA: Додати нове меню

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
uk_UA: (Поточне: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
uk_UA: (Наразі встановлено: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
uk_UA: (Якщо ви плануєте використовувати <a href="%1$s" %2$s>віджет%3$s</a> меню, пропустіть цей крок.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
uk_UA: Тут виводиться це меню. Якщо ви би хотіли це змінити, оберіть інше розміщення.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
uk_UA: Переглянути всі розміщення

[ctx: menu locations]
en: View Location
uk_UA: Переглянути розміщення

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
uk_UA: Де ви хочете показувати це меню?

en: met
uk_UA: зустрічались

[ctx: meta name]
en: Name
uk_UA: Ім’я

[ctx: min_price]
en: From:
uk_UA: Від:

en: minute | minutes
uk_UA[0]: хвилина

en: minutes
uk_UA: хвилини

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
uk_UA: (Без мітки)

en: mm
uk_UA: мм

[ctx: momentjs format string (for L)]
en: DD/MM/YYYY
uk_UA: DD.MM.YYYY

[ctx: momentjs format string (for LL)]
en: D MMMM YYYY
uk_UA: DD MMM YYYY

[ctx: momentjs format string (for LLL)]
en: D MMMM YYYY LT
uk_UA: DD MMM YYYY HH:mm

[ctx: momentjs format string (for LLLL)]
en: dddd, D MMMM YYYY LT
uk_UA: dddd, DD MMM YYYY HH:mm

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
uk_UA: [Вчора о] HH:mm

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
uk_UA: dddd [минулого тижня о] HH:mm

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
uk_UA: [Завтра о] HH:mm

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
uk_UA: dddd [наступного тижня о] HH:mm

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
uk_UA: [Сьогодні о] HH:mm

[ctx: momentjs format string (sameElse)]
en: L
uk_UA: DD.MM.YYYY

en: month
uk_UA: місяць

en: moved to the Trash.
uk_UA: викинуто до смітника.

en: movie
uk_UA: фільм

en: muse
uk_UA: муза

en: music
uk_UA: музика

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
uk_UA: Читати

[ctx: name]
en: Unknown
uk_UA: Невідомо

[ctx: nav menu home label]
en: Home
uk_UA: Головна

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
uk_UA: Посилання на категорію.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
uk_UA: Посилання на сторінку.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
uk_UA: Посилання на запис.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
uk_UA: Посилання на позначку.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
uk_UA: Посилання категорії

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
uk_UA: Посилання сторінки

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
uk_UA: Посилання запису

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
uk_UA: Посилання позначки

en: neighbor
uk_UA: сусід

en: new users
uk_UA: нові користувачі

en: newer
uk_UA: свіжіші

[ctx: next set of posts]
en: Next
uk_UA: Далі

en: no comments
uk_UA: без коментарів

en: no title
uk_UA: немає заголовку

[ctx: no user roles]
en: None
uk_UA: Немає

en: none
uk_UA: нема

en: notifications
uk_UA: Сповіщення

[ctx: noun]
en: Comment
uk_UA: Коментар

[ctx: noun]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

[ctx: noun]
en: Likes
uk_UA: Вподобання

[ctx: noun]
en: Post
uk_UA: Запис

[ctx: noun]
en: Trash
uk_UA: Смітник

[ctx: noun]
en: View | Views
uk_UA[0]: Перегляд
uk_UA[1]: Перегляди
uk_UA[2]: Переглядів

[ctx: noun]
en: Views
uk_UA: Перегляди

[ctx: noun]
en: Visitors
uk_UA: Відвідувачі

[ctx: noun]
en: comment
uk_UA: Коментар

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
uk_UA: домен

[ctx: noun: a generic user name]
en: Someone
uk_UA: Хтось

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
uk_UA: Порядок

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
uk_UA: Сповіщення

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

[ctx: number of pages]
en: of
uk_UA: з

en: number_format_decimal_point
uk_UA: ,

en: of
uk_UA: з

en: older
uk_UA: старіші

en: on
uk_UA: на

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
uk_UA: на <a href="%1$s">%2$s</a>

en: one comment
uk_UA: один коментар

en: one hour | %1$s hours
uk_UA[0]: %1$s година
uk_UA[1]: %1$s години
uk_UA[2]: %1$s годин

en: optional
uk_UA: необов'язково

en: options
uk_UA: параметри

en: or
uk_UA: або

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
uk_UA: або <a href="%s">створіть нове меню</a>. Не забудьте зберегти зміни!

en: or create new user with login name:
uk_UA: або створити нового користувача з іменем користувача:

en: or get a share link without sending an email
uk_UA: або отримайте посилання, щоби поділитися без надсилання e-mail

en: orders
uk_UA: замовлення

en: oz
uk_UA: унція

en: page | pages
uk_UA[0]: сторінка

[ctx: page]
en: Add New
uk_UA: Додати

[ctx: page]
en: Featured image
uk_UA: Зображення сторінки

[ctx: page]
en: Remove featured image
uk_UA: Видалити зображення сторінки

[ctx: page]
en: Set featured image
uk_UA: Встановити зображення сторінки

[ctx: page]
en: Use as featured image
uk_UA: Використовувати як зображення сторінки

[ctx: page label]
en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

[ctx: page label]
en: Posts Page
uk_UA: Сторінка записів

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності

en: pages
uk_UA: сторінки

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
uk_UA: %1$s з %2$s

en: parent
uk_UA: предок

en: password
uk_UA: Пароль

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
uk_UA: Паролі не співпадають

[ctx: password strength]
en: Medium
uk_UA: Середній

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
uk_UA: Сила паролю невідома

[ctx: password strength]
en: Strong
uk_UA: Сильний

[ctx: password strength]
en: Very weak
uk_UA: Дуже слабкий

[ctx: password strength]
en: Weak
uk_UA: Слабкий

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
uk_UA: Прочитано

[ctx: patterns]
en: All
uk_UA: Всі

en: payment setup
uk_UA: установка платежу

en: payment setup and automated taxes
uk_UA: настройка платежу та автоматизовані податки

en: payment setup and discounted shipping labels
uk_UA: налаштування платежу та знижки на доставку

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
uk_UA: установка платежу, автоматичні податки та знижки на доставку

en: pending review
uk_UA: до огляду

en: per day
uk_UA: за день

en: per month
uk_UA: за місяць

en: per week
uk_UA: за тиждень

en: per year
uk_UA: за рік

[ctx: person who did an action]
en: You
uk_UA: Ви

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
uk_UA: Огляд звіту про експорт.

[ctx: personal data group label]
en: About
uk_UA: Про нас

en: photo
uk_UA: фотографія

en: physical
uk_UA: фізично

[ctx: placeholder]
en: Buy product
uk_UA: Придбати товар

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
uk_UA: З&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
uk_UA: Пошук &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
uk_UA: По&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
uk_UA: Шукати товари...

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
uk_UA: %s якщо:

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
uk_UA: %s успішно видалено.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Поточна версія PHP (%1$s) не відповідає мінімальним вимогам для %2$s. Цей плагін вимагає версію PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Поточна версія WordPress (%1$s) не відповідає мінімальним вимогам для %2$s. Цей плагін вимагає версію WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Поточні версії WordPress (%1$s) і PHP (%2$s) не відповідають мінімальним вимогам для %3$s. Цей плагін вимагає версію WordPress %4$s і версію PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
uk_UA: Активувати %s

[ctx: plugin]
en: Active
uk_UA: Активувати

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
uk_UA: Встановлення неможливе

[ctx: plugin]
en: Current
uk_UA: Поточний

[ctx: plugin]
en: Install %s
uk_UA: Встановити %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
uk_UA: Встановити %s зараз

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
uk_UA: Замінити поточну версію завантаженою

[ctx: plugin]
en: Update %s now
uk_UA: Оновити %s зараз

[ctx: plugin]
en: Uploaded
uk_UA: Завантажений

[ctx: plugin status]
en: Active
uk_UA: Діючий

en: poetry
uk_UA: поезія

en: post | posts
uk_UA[0]: запис

[ctx: post]
en: Add New
uk_UA: Додати

[ctx: post]
en: Failed
uk_UA: Невдача

[ctx: post]
en: Featured image
uk_UA: Зображення запису

[ctx: post]
en: In-Progress
uk_UA: В процесі

[ctx: post]
en: Remove featured image
uk_UA: Видалити зображення запису

[ctx: post]
en: Set featured image
uk_UA: Встановити зображення запису

[ctx: post]
en: Use as featured image
uk_UA: Використовувати як зображення запису

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
uk_UA: Запланувати

[ctx: post format]
en: Format
uk_UA: Формат

[ctx: post format]
en: Formats
uk_UA: Формати

[ctx: post format archive title]
en: Asides
uk_UA: Примітки

[ctx: post format archive title]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: post format archive title]
en: Chats
uk_UA: Чати

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
uk_UA: Галереї

[ctx: post format archive title]
en: Images
uk_UA: Зображення

[ctx: post format archive title]
en: Links
uk_UA: Посилання

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
uk_UA: Цитати

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
uk_UA: Статуси

[ctx: post format archive title]
en: Videos
uk_UA: Відео

[ctx: post like]
en: likes
uk_UA: вподобання

[ctx: post milestone count]
en: posts
uk_UA: записів

[ctx: post password form]
en: Enter
uk_UA: Ввести

[ctx: post state]
en: Pending
uk_UA: Очікує

[ctx: post status]
en: Customization Draft
uk_UA: Чернетка налаштувань

[ctx: post status]
en: Draft
uk_UA: Чернетка

[ctx: post status]
en: Password protected
uk_UA: Захищено паролем

[ctx: post status]
en: Pending
uk_UA: В очікуванні

[ctx: post status]
en: Private
uk_UA: Приватно

[ctx: post status]
en: Published
uk_UA: Оприлюднено

[ctx: post status]
en: Scheduled
uk_UA: Відкладено

[ctx: post status]
en: Sticky
uk_UA: Прикріплений

[ctx: post status]
en: Trash
uk_UA: У кошику

[ctx: post title @ date and time]
en: %1$s @ %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

[ctx: post title for posts with no title]
en: Untitled
uk_UA: Без назви

[ctx: post type]
en: Current %s
uk_UA: Наразі %s

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
uk_UA: Архіви:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
uk_UA: Набори змін

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
uk_UA: Глобальні стилі

[ctx: post type general name]
en: Media
uk_UA: Медіа

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
uk_UA: Меню навігації

[ctx: post type general name]
en: Pages
uk_UA: Сторінки

[ctx: post type general name]
en: Patterns
uk_UA: Патерни

[ctx: post type general name]
en: Posts
uk_UA: Записи

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
uk_UA: Частини шаблону

[ctx: post type general name]
en: Templates
uk_UA: Шаблони

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
uk_UA: Набір змін

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
uk_UA: Меню навігації

[ctx: post type singular name]
en: Page
uk_UA: Сторінка

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
uk_UA: Патерн

[ctx: post type singular name]
en: Post
uk_UA: Пост

[ctx: post type singular name]
en: Template
uk_UA: Шаблон

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
uk_UA: Частина шаблону

en: posts
uk_UA: записи

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Моє <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Моє <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Моє <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Прикріплено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Прикріплено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Прикріплено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
uk_UA: Назад

en: print
uk_UA: друк

en: privacy page
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності

en: privacy policy
uk_UA: політика конфіденційності

en: private
uk_UA: приватне

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Усі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Усі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Схвалено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Схвалено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Схвалено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Кошик <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Кошик <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Кошик <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
uk_UA: Параметр product_includes повинен вказувати рівно один товар при сегментації по варіації.

en: professional
uk_UA: професійне

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
uk_UA: d.m.Y

[ctx: purchase theme-name for one of your blogs]
en: Purchase %s for one of your blogs
uk_UA: Придбати %s для одного з ваших блогів

[ctx: purchasing a theme]
en: Purchase
uk_UA: Придбати

en: ratings
uk_UA: Рейтинг

[ctx: recipe]
en: Cook Time
uk_UA: Час приготування

[ctx: recipe]
en: Directions
uk_UA: Маршрут

[ctx: recipe]
en: Ingredients
uk_UA: Інгредіенти

[ctx: recipe]
en: Nutrition
uk_UA: Харчування

[ctx: recipe]
en: Prep Time
uk_UA: Час підготовки

[ctx: recipe]
en: Print
uk_UA: Друк

[ctx: recipe]
en: Rating
uk_UA: Оцінка

[ctx: recipe]
en: Servings
uk_UA: Порції

[ctx: recipe]
en: Source
uk_UA: Джерело

[ctx: recipe]
en: Time
uk_UA: Час

en: registration
uk_UA: Реєстрація

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
uk_UA: Деактивувати

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
uk_UA: Оновити домен %s

en: reply
uk_UA: відповідь

[ctx: request status]
en: Completed
uk_UA: Завершений

[ctx: request status]
en: Confirmed
uk_UA: Підтверджений

[ctx: request status]
en: Failed
uk_UA: Невдалий

[ctx: request status]
en: Pending
uk_UA: В очікуванні

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: required
uk_UA: обов'язкове

[ctx: review]
en: Mark as spam
uk_UA: Позначити як спам

[ctx: review]
en: Not Spam
uk_UA: Не спам

[ctx: review]
en: Not spam
uk_UA: Не спам

[ctx: review type]
en: Type
uk_UA: Тип

en: reviewed by %s
uk_UA: відгук від %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
uk_UA: d.m.Y H:i:s

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
uk_UA: d.m.Y H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
uk_UA: Оглянути

en: right bottom
uk_UA: справа знизу

en: right center
uk_UA: справа посередині

en: right top
uk_UA: справа зверху

en: romantic
uk_UA: романтичне

en: save
uk_UA: Зберегти

en: scale height
uk_UA: висота

en: search
uk_UA: пошук

[ctx: search label]
en: Find Author…
uk_UA: Знайти автора…

en: second
uk_UA: секунд

en: seconds
uk_UA: секунди

en: selection height
uk_UA: висота обраного

en: selection width
uk_UA: ширина обраного

en: sent immediately
uk_UA: надіслано негайно

en: sent to %s
uk_UA: надіслано до %s

en: separated by spaces
uk_UA: розділено пробілами

en: services
uk_UA: Послуги

[ctx: settings screen]
en: Discussion
uk_UA: Обговорення

[ctx: settings screen]
en: General
uk_UA: Загальне

[ctx: settings screen]
en: Performance
uk_UA: Продуктивність

[ctx: settings screen]
en: Security
uk_UA: Безпека

[ctx: settings screen]
en: Writing
uk_UA: Написання

[ctx: share to]
en: Email
uk_UA: Електронна адреса

[ctx: share to]
en: Press This
uk_UA: Натисніть на це

[ctx: share to]
en: Print
uk_UA: Друк

[ctx: share to]
en: Send to Kindle
uk_UA: Надіслати до Kindle

en: shared via %s
uk_UA: поділилися через %s

en: shipping address
uk_UA: Адреса доставки

[ctx: shipping country prefix]
en: to
uk_UA: до

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
uk_UA: до

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
uk_UA: Відправлення %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
uk_UA: Відправлення 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
uk_UA: Доставка

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
uk_UA: Доставка %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
uk_UA: Замовлення

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
uk_UA: Приховати управління

en: show
uk_UA: Відобразити

en: show source
uk_UA: показати джерело

en: sibling
uk_UA: брат/сестра

en: sign up
uk_UA: зареєструватися

en: sign up and make your page
uk_UA: зареєструватися та зробити свою сторінку

[ctx: single horizontal line]
en: Row
uk_UA: Рядок

[ctx: singular noun, the currently active theme]
en: Active
uk_UA: Діюча

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
uk_UA: &larr; Назад до %s

[ctx: site]
en: Activate
uk_UA: Ввімкнути

[ctx: site]
en: Mark as spam
uk_UA: Позначити як спам

[ctx: site]
en: Not Spam
uk_UA: Не спам

[ctx: site]
en: Not spam
uk_UA: Не спам

[ctx: site]
en: Public
uk_UA: Загальнодоступний

[ctx: site]
en: Registered
uk_UA: Зареєстрований

[ctx: site]
en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
uk_UA: Редактор

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
uk_UA: Редактор

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: uncategorized
uk_UA: без категорії

en: social
uk_UA: соц.мережі

en: sometime
uk_UA: інколи

[ctx: spellcheck]
en: Finish
uk_UA: Завершено

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
uk_UA: Ігнорувати все

en: spouse
uk_UA: чоловік/дружина

[ctx: stats referrer type]
en: Private networks
uk_UA: Приватні мережі

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
uk_UA: Пошукові системи

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Click to flag this domain as a spam referrer.
uk_UA: Натисніть, щоби позначити цей домен як джерело переходу спаму.

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Spam?
uk_UA: Спам?

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
uk_UA: Скасувати

[ctx: stats verified referrer label]
en: Verified referrer
uk_UA: Підтверджене джерело переходу

[ctx: status labels]
en: All
uk_UA: Всі

[ctx: status labels]
en: Past-due
uk_UA: Прострочений

en: sticky
uk_UA: Приліплена

en: styles
uk_UA: Стилі

en: sub item
uk_UA: дочірній елемент

[ctx: submit button]
en: Search
uk_UA: Шукати

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and no comment emails for this blog
uk_UA: Ви не отримуєте e-mail повідомлень щодо записів та коментарів цього блогу

en: sweetheart
uk_UA: кохання

[ctx: table body]
en: Body
uk_UA: Тіло

[ctx: table cell]
en: Cell
uk_UA: Комірка

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
uk_UA: Немає

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
uk_UA: Сфера

[ctx: table footer]
en: Footer
uk_UA: Нижній колонтитул

[ctx: table header]
en: Header
uk_UA: Верхній колонтитул

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
uk_UA: Позначка:

[ctx: tags]
en: Most Used
uk_UA: Найбільш використовувані

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
uk_UA: Категорії

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
uk_UA: Категорії патернів

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
uk_UA: Позначки

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
uk_UA: Категорія

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
uk_UA: Категорія патерну

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
uk_UA: %s додано

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
uk_UA: %s видалено

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
uk_UA: %s не додано

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
uk_UA: %s не оновлено

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
uk_UA: %s оновлено

en: template
uk_UA: шаблон

[ctx: template part area]
en: Footer
uk_UA: Футер

[ctx: template part area]
en: General
uk_UA: Загальна

[ctx: template part area]
en: Header
uk_UA: Хедер

[ctx: term name]
en: Name
uk_UA: Назва

en: terms and conditions
uk_UA: правила та умови

en: text direction
uk_UA: напрям тексту

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
uk_UA: нові записи

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
uk_UA: новий запис

en: the author
uk_UA: Автор

en: the past day
uk_UA: минулий день

en: the past month
uk_UA: минулий місяць

en: the past week
uk_UA: минулий тиждень

en: the past year
uk_UA: минулий рік

en: theme
uk_UA: тема

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
uk_UA: %s успішно видалено.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Поточна версія PHP не відповідає мінімальним вимогам для %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Ваші версії WordPress і PHP не відповідають мінімальним вимогам для %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
uk_UA: <strong>Помилка:</strong> Ваша версія WordPress не відповідає мінімальним вимогам для %s.

[ctx: theme]
en: Activate %s
uk_UA: Активувати %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Активувати &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
uk_UA: Активна

[ctx: theme]
en: Active:
uk_UA: Активна:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
uk_UA: Неможливо активувати

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
uk_UA: Неможливо активувати %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
uk_UA: Встановлення неможливе

[ctx: theme]
en: Change
uk_UA: Змінити

[ctx: theme]
en: Customize %s
uk_UA: Налаштувати %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
uk_UA: Видалити %s

[ctx: theme]
en: Installed
uk_UA: Встановлена

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
uk_UA: Перегляд %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
uk_UA: Попередній перегляд:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
uk_UA: Замінити поточну версію завантаженою

[ctx: theme]
en: Update %s now
uk_UA: Оновити %s зараз

[ctx: theme]
en: Uploaded
uk_UA: Завантажена

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
uk_UA: Переглянути деталі теми %s

[ctx: theme author]
en: By %s
uk_UA: Від %s

[ctx: theme name]
en: Name
uk_UA: Назва

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Заборонені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Заборонені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Заборонені <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Дозволені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Дозволені <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Дозволені <span class="count">(%s)</span>

en: this help information
uk_UA: ця допоміжна інформація

[ctx: ticket price]
en: %s and up
uk_UA: %s і більше

[ctx: ticket price]
en: Free
uk_UA: Безкоштовно

[ctx: time ago]
en: %s ago
uk_UA: %s тому назад

[ctx: time format for when a post was modified]
en: j F, Y \a\t G:i \U\T\C
uk_UA: d.m.Y \о H:i \U\T\C

[ctx: time from now]
en: in %s
uk_UA: через %s

[ctx: time in days abbreviation]
en: %sd
uk_UA: %s д.

[ctx: time in hours abbreviation]
en: %sh
uk_UA: %s год.

[ctx: time in minutes abbreviation]
en: %sm
uk_UA: %s хв.

[ctx: time in months abbreviation]
en: %smon
uk_UA: %s міс.

[ctx: time in weeks abbreviation]
en: %sw
uk_UA: %s тиж.

[ctx: time in years abbreviation]
en: %sy
uk_UA: %s р.

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
uk_UA: d.m.Y H:i:s

en: toggle comment visibility
uk_UA: змінити видимість коментаря

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
uk_UA: У "Мобільному"

[ctx: topic post is located in]
en: In "Upgrade"
uk_UA: У "Покупках"

en: two years
uk_UA: два роки

en: uncategorized
uk_UA: Некатегоризовано

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
uk_UA: несподіване завершення роботи: Фатальна помилка PHP %1$s у %2$s у рядку %3$s

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
uk_UA: декілька секунд

[ctx: unit symbol]
en: B
uk_UA: Б

[ctx: unit symbol]
en: EB
uk_UA: ЕБ

[ctx: unit symbol]
en: GB
uk_UA: ГБ

[ctx: unit symbol]
en: KB
uk_UA: КБ

[ctx: unit symbol]
en: MB
uk_UA: МБ

[ctx: unit symbol]
en: PB
uk_UA: ПБ

[ctx: unit symbol]
en: TB
uk_UA: ТБ

[ctx: unit symbol]
en: YB
uk_UA: ЙБ

[ctx: unit symbol]
en: ZB
uk_UA: ЗБ

en: unknown
uk_UA: Невідомо

en: unknown location
uk_UA: невідоме розташування

en: untitled
uk_UA: без назви

en: untitled post %s
uk_UA: запис без назви %s

[ctx: user]
en: Add New User
uk_UA: Додати нового користувача

[ctx: user]
en: Mark as spam
uk_UA: Позначити як спамера

[ctx: user]
en: Not spam
uk_UA: Не спам

[ctx: user]
en: Registered
uk_UA: Зареєстрований

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
uk_UA[0]: Користувач #%1$s %2$s створив %3$d вебхук WooCommerce.
uk_UA[1]: Користувач #%1$s %2$s створив %3$d вебхуки WooCommerce.
uk_UA[2]: Користувач #%1$s %2$s створив %3$d вебхуків WooCommerce.

en: username
uk_UA: ім’я користувача

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Все <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
uk_UA: Змінити

[ctx: verb]
en: Clear
uk_UA: Очистити

[ctx: verb]
en: Comment
uk_UA: Коментувати

[ctx: verb]
en: Copy
uk_UA: Скопіюйте

[ctx: verb]
en: Group
uk_UA: Групувати

[ctx: verb]
en: Preview
uk_UA: Переглянути

[ctx: verb]
en: Purchase
uk_UA: Придбати

[ctx: verb]
en: Purchase on:
uk_UA: Придбати для:

[ctx: verb]
en: Spam
uk_UA: Спам

[ctx: verb]
en: Stack
uk_UA: Один під одним

[ctx: verb]
en: Trash
uk_UA: У кошик

[ctx: verb]
en: Upgrade
uk_UA: Оновити

[ctx: verb]
en: View
uk_UA: Переглянути

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
uk_UA: Коментуйте

[ctx: verb: Mark as Spam]
en: Spam
uk_UA: Позначити як спам

[ctx: verb: imperative]
en: Approve
uk_UA: Одобріть

[ctx: verb: imperative]
en: Approve comment
uk_UA: Одобрити коментар

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
uk_UA: Підпишіться

[ctx: verb: imperative]
en: Like
uk_UA: Вподобайте

[ctx: verb: imperative]
en: Like comment
uk_UA: Вподобайте коментар

[ctx: verb: imperative]
en: Like post
uk_UA: Вподобайте запис

[ctx: verb: imperative]
en: Mark comment as spam
uk_UA: Позначте коментар як спам

[ctx: verb: imperative]
en: Send
uk_UA: Відправте

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
uk_UA: Відправте відповідь

[ctx: verb: imperative]
en: Trash
uk_UA: Перемістіть у кошик

[ctx: verb: imperative]
en: Trash comment
uk_UA: Перемістіть коментар до кошика

[ctx: verb: imperative]
en: Unapprove comment
uk_UA: Відхиліть коментар

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
uk_UA: Скасуйте

[ctx: verb: past-tense]
en: Approved
uk_UA: Одобрено

[ctx: verb: past-tense]
en: Liked
uk_UA: Вподобано

[ctx: verb; site]
en: Archive
uk_UA: Архів

en: verified owner
uk_UA: перевірений власник

en: vertical start position
uk_UA: вертикальне початкове положення

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
uk_UA: Вертикальне вирівнювання

en: via %s
uk_UA: (%s)

en: video
uk_UA: відео

[ctx: video or audio]
en: Length
uk_UA: Тривалість

en: view source
uk_UA: переглянути джерело

en: views
uk_UA: перегляди

[ctx: voce settings api]
en: Your changes have been saved.
uk_UA: Ваші зміни збережено.

en: website
uk_UA: іменка

[ctx: website URL]
en: At URL
uk_UA: За URL

[ctx: website name]
en: For site
uk_UA: Для сайту

en: week
uk_UA: тиждень

en: white
uk_UA: Білий

[ctx: widget]
en: Add
uk_UA: Додати

[ctx: widget]
en: Edit
uk_UA: Редагувати

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s до %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
uk_UA[0]: Показано %1$d&ndash;%2$d із %3$d
uk_UA[1]: Показано %1$d&ndash;%2$d із %3$d
uk_UA[2]: Показано %1$d&ndash;%2$d із %3$d

en: would like your feedback.
uk_UA: сподівається на ваш відгук.

en: yd
uk_UA: ярд

en: year
uk_UA: рік

en: years
uk_UA: р.

en: yesterday
uk_UA: вчора

[ctx: you are following]
en: Following
uk_UA: Вже підписалися

en: your WordPress.com site
uk_UA: ваш сайт на WordPress.com

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
uk_UA: %1$s \о %2$s

en: {{b}}Last update: %(time)s{{/b}} (Updates every 30 minutes)
uk_UA: {{b}}Останнє оновлення: %(time)s{{/b}} (Оновлення кожні 30 хвилин)

en: {{readerLink}}Use the Reader{{/readerLink}} to adjust delivery settings for your existing subscriptions.
uk_UA: В розділі {{readerLink}}Чтиво{{/readerLink}} можна змінити налаштування доставки для існуючих підписок.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}off{{/onOff}}.
uk_UA: {{status}}Статус:{{/status}} Двокрокова автентифікація наразі {{onOff}}вимкнена{{/onOff}}.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}on{{/onOff}}.
uk_UA: {{status}}Статус:{{/status}} Двокрокова автентифікація наразі {{onOff}}увімкнена{{/onOff}}.

en: Ávila
uk_UA: Авіла

en: Åland Islands
uk_UA: Аландські острови

en: Çanakkale
uk_UA: Чанаккале

en: Çankırı
uk_UA: Чанкири

en: Çorum
uk_UA: Чорум

en: Ñeembucú
uk_UA: Ньєембуку

en: Ñuble
uk_UA: Ньюбле

en: İstanbul
uk_UA: Стамбул

en: İzmir
uk_UA: Ізмір

en: İçel
uk_UA: Мерсін

en: Şanlıurfa
uk_UA: Шанлиурфа

en: Şırnak
uk_UA: Ширнак

en: Șoldănești
uk_UA: Шолданешти

en: Ștefan Vodă
uk_UA: Штефан-Воде

en: — No Change —
uk_UA: — Без Змін —

en: — No change —
uk_UA: — Без змін —

en: “New Account” emails are sent when a customer signs up via the checkout flow.
uk_UA: Електронні листи "Новий обліковий запис" надсилаються, коли покупець реєструється під час оформлення замовлення.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
uk_UA: ⚠ Виявлено 1 несумісний плагін (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
uk_UA: ⚠ Виявлено 2 несумісних плагіна (%1$s і %2$s).

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
uk_UA[0]: ⚠ Виявлені несумісні плагіни (%1$s, %2$s та %3$d інший).
uk_UA[1]: ⚠ Виявлені несумісні плагіни (%1$s, %2$s та %3$d інші).
uk_UA[2]: ⚠ Виявлені несумісні плагіни (%1$s, %2$s та %3$d інших).

en: ⚠ There's one order pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
uk_UA[0]: ⚠ Виявлено одне замовлення, що очікує на синхронізацію з таблиці замовлень до таблиці записів. Ця функція не повинна бути відключена, поки це замовлення не буде синхронізовано.
uk_UA[1]: ⚠ Виявлено %1$d замовлення, що очікують на синхронізацію з таблиці замовлень до таблиці записів. Ця функція не повинна бути відключена, поки ці замовлення не будуть синхронізовані.
uk_UA[2]: ⚠ Виявлено %1$d замовлень, що очікують на синхронізацію з таблиці замовлень до таблиці записів. Ця функція не повинна бути відключена, поки ці замовлення не будуть синхронізовані.

en: ⚠ There's one order pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
uk_UA[0]: ⚠ Виявлено одне замовлення, що очікує на синхронізацію з таблиці записів до таблиці замовлень. Ця функція не повинна бути відключена, поки це замовлення не буде синхронізовано.
uk_UA[1]: ⚠ Виявлено %1$d замовлення, що очікують на синхронізацію з таблиці записів до таблиці замовлень. Ця функція не повинна бути відключена, поки ці замовлення не будуть синхронізовані.
uk_UA[2]: ⚠ Виявлено %1$d замовлень, що очікують на синхронізацію з таблиці записів до таблиці замовлень. Ця функція не повинна бути відключена, поки ці замовлення не будуть синхронізовані.

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
uk_UA: ⚠ Ця функція сумісна з WordPress версії 6.2 або вище.

en: ⚠ This feature shouldn't be enabled, the %s plugin is active and isn't compatible with it.
uk_UA: ⚠ Цю функцію не можна вмикати, плагін %s активний і несумісний з нею.

en: ⚠ This feature shouldn't be enabled: %1$s, %2$s and %3$d more active plugin isn't compatible with it | ⚠ This feature shouldn't be enabled: the %1$s and %2$s plugins are active and aren't compatible with it. There are %3$d other incompatible plugins.
uk_UA[0]: ⚠ Цю функцію не можна вмикати: %1$s, %2$s і ще %3$d активний плагін несумісні з нею
uk_UA[1]: ⚠ Цю функцію не можна вмикати: плагіни %1$s і %2$s активні та несумісні з нею. Є ще %3$d інших несумісних плагінів.
uk_UA[2]: ⚠ Цю функцію не можна вмикати: плагіни %1$s і %2$s активні та несумісні з нею. Є ще %3$d інших несумісних плагінів.

en: ⚠ This feature shouldn't be enabled: the %1$s and %2$s plugins are active and aren't compatible with it.
uk_UA: ⚠ Цю функцію не можна вмикати: плагіни %1$s і %2$s активні та несумісні з нею.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
uk_UA: ⚠ Цей плагін несумісний із увімкненою функцією WooCommerce '%s', його не слід активувати.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
uk_UA: ⚠ Цей плагін несумісний із увімкненими функціями WooCommerce '%1$s' та '%2$s', його не слід активувати.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
uk_UA: ⚠ Цей плагін несумісний із увімкненими функціями WooCommerce '%1$s', '%2$s' і ще %3$d, його не слід активувати.

en: ⚠️ <b>️The Legacy REST API will be removed in WooCommerce 9.0.</b> <a target="_blank" href="%1$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to keep it enabled. You can check Legacy REST API usages in <b><a target="_blank" href="%2$s">the WooCommerce log files</a></b> (file names start with <code>legacy_rest_api_usages</code>). <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
uk_UA: ⚠️ <b>️Застарілий REST API буде видалено в WooCommerce 9.0.</b> <a target="_blank" href="%1$s">Доступне окреме розширення WooCommerce</a> для його увімкнення. Ви можете перевірити використання застарілого REST API в <b><a target="_blank" href="%2$s">файлах журналу WooCommerce</a></b> (назви файлів починаються з <code>legacy_rest_api_usages</code>). <b><a target="_blank" href="%3$s">Дізнайтеся більше про цю зміну.</a></b>

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
uk_UA: ⚠️ Одночасно можна здійснювати пошук не більше %s файлів. Спробуйте відфільтрувати список файлів перед пошуком.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
uk_UA: ⚠️ Директорія недоступна для запису.

en: 🌟‎ ‎ Thanks for the feedback. We’ll put it to good use!
uk_UA: 🌟‎ ‎ Дякуємо за відгук. Ми знайдемо йому гідне застосування!
