WordPress.com - en to uz translation catalogue (11296 entries)

en:  (%s ago)
uz:  (%s avval)

en: "%1$s" by %2$s.
uz: "%1$s" muallif: %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
uz: "%1$s" albom: %2$s muallif: %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
uz: "%1$s" albom: %2$s.

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
uz: “%s” saqlanmadi. Ko‘rib chiqing, URL manzili to‘g‘ri ekanligiga ishonch hosil qiling va qayta urinib ko‘ring.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
uz: “%s” allaqachon qo‘llanilgan va uni boshqa kuponlar bilan birgalikda ishlatib bo‘lmaydi.

en: "%s" is already registered.
uz: %s blok turi ro'yxatga olingan.

en: "%s" is an invalid coupon code.
uz: “%s” yaroqsiz kupon kodi.

en: "%s" shipping class cost
uz: " %s" yuk tashish sinfining narxi

en: "%s" tax rates
uz: " %s" soliq stavkalari

en: "From" address
uz: "From" manzil

en: "From" name
uz: "From" nomidan

en: #%d (no title)
uz: %d (nomsiz)

en: #%s is an invalid image ID.
uz: #%s - yaroqsiz rasm identifikatori.

en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
uz: Batafsil maʼlumot olish uchun %1$1shujjatlarimiz bilan tanishing%2$2s yoki endigina boshlang!

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
uz[0]: %1$d xato topildi: %2$s. Iltimos, yuqoridagi xatoni ko'rib chiqing.

en: %1$d item in cart, total price of %2$s | %1$d items in cart, total price of %2$s
uz[0]: Savatdagi %1$d ta mahsulot, umumiy narxi: %2$s

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
uz[0]: %1$d ta buyurtma %2$d soniyada tasdiqlandi.

en: %1$d out of 5
uz: 5 tadan %1$d

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
uz: %1$d yangilash vazifasi bajarildi. Ma'lumotlar bazasining versiyasi %2$s

en: %1$s #%2$s details
uz: %1$s #%2$s tafsilotlari

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
uz: %1$s %2$s %3$s %4$s Obuna

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
uz: %1$s %2$s %3$s bo'lim obunasi

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
uz: %1$s %2$s %3$s bildirilgan fikrlar obunasi

en: %1$s %2$s %3$s Feed
uz: %1$s %2$s %3$s Ro'yhat

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
uz: %1$s %2$s %3$s Kalit so'zlar obunasi

en: %1$s %2$s Comments Feed
uz: %1$s %2$s bildirilgan fikrlar obunasi

en: %1$s %2$s Feed
uz: %1$s %2$s obunasi

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
uz: %1$s %2$s %3$s muallifligidagi maqolalar obunasi

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
uz: %1$s %2$s &#8220;%3$s&#8221; so'rovi bo'yicha natijalar obunasi

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
uz: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
uz: %1$s %2$s, %3$s avval (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
uz: %2$s %1$s, %3$s kuni soat %4$s : %5$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
uz: %1$s %2$sYangi navigatsiyani yoqish uchun WordPressni yangilang%3$s

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
uz: %1$s (#%2$s &ndash;%3$s)

en: %1$s (#%2$s)
uz: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s %3$s)
uz: %1$s %2$s %3$s Ro'yhat

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
uz: %1$s (%2$s; versiyadan buyon %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
uz: %1$s (%2$s; versiyadan buyon muqobil varianti yo'q)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
uz: %1$s (%2$s; versiyadan buyon. O'rniga %3$s funksiyasidan foydalaning)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
uz: %1$s (%2$s versiyasiga yangilanish mavjud)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
uz: %1$s - WordPress-ning yangi versiyasi mavjud (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
uz: %1$s - Minimal MySQL-ning 5.6 versiyasini tavsiya qilamiz. Qarang:%2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
uz: %1$s - Xotirani kamida 64MB ga sozlashni maslahat beramiz. Qarang:%2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
uz: %1$s - 20 belgidan kam bo'lgan prefiksdan foydalanishni tavsiya etamiz. Qarang: %2$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
uz[0]: <span class="screen-reader-text"> %2$s ga</span> %1$s fikr bildirilgan

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
uz: %1$s MB (%2$s%%) joy ishlatilgan

en: %1$s and %2$s
uz: %1$s va %2$s

en: %1$s at %2$s
uz: %1$s da %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
uz: %1$s (%2$s; versiyadan buyon %3$s)

en: %1$s by %2$s pixels
uz: %1$s x %2$s piksel

en: %1$s by %2$s.
uz: %1$s muallif %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
uz: %1$s yaratishning imkoni bo'lmadi: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
uz: %1$s o'rnatilmadi (%2$s). <a href="%3$s">Iltimos, bu erga bosish orqali uni qo'lda o'rnating.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
uz: Majburiy yuklab olish usuli yordamida %1$s xizmatini taqdim qilib bo‘lmadi. Buning o'rniga qayta yo'naltirish ishlatiladi.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
uz: %1$s ga X-Accel-Redirect/X-Sendfile usuli yordamida xizmat ko‘rsatib bo‘lmadi. Buning o'rniga Majburiy yuklab olish qo'llaniladi.

en: %1$s does not match pattern %2$s.
uz: %1$s parametri %2$s namunasiga to'g'ri kelmaydi.

en: %1$s ending in %2$s
uz: %1$s %2$s bilan tugaydi

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
uz: %1$s %2$s bilan tugaydi (muddati%3$s /%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
uz[0]: %2$s uchun%1$s

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
uz: %1$s o'zgartirilganligi sababli savatingizdan olib tashlandi. Siz uni <a href="%2$s">bu yerga</a> yana o'zingizning savatingizga qo'shishingiz mumkin.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
uz: %3$s qatoridagi%2$s ichida%1$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
uz: "%1$s" "%2$s"ning majburiy tarkibiy qismi hisoblanadi.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
uz: %1$s eskirgan. %2$s uning o'rniga ishlatilayapti.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
uz: %1$s eskirgan. O'rniga %2$sdan foydalaning.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
uz: %1$s zahira  kam. %2$d qoldi.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
uz: %1$s raqamli indekslangan qator emas.

en: %1$s is not of type %2$s
uz: %1$s %2$s turga ta'luqli emas

en: %1$s is not of type %2$s.
uz: %1$s %2$s turga ta'luqli emas.

en: %1$s is not one of %2$s.
uz: %1$s %2$sga aloqador emas.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
uz: %1$s noto‘g‘ri. Iltimos, quyidagilardan birini kiriting:%2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
uz: %1$s noto‘g‘ri. Siz <a target="_blank" href="%2$s">bu erda</a> to'g'ri Eircode qidirishingiz mumkin.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
uz: %1$s sayti %2$s asosida ishlayotganligidan fahrlanadi!

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
uz[0]: %1$s kamida %2$s belgidan iborat bo'lishi kerak.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
uz[0]: %1$s eng kamida %2$s belgidan iborat bo'lishi kerak.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
uz: %1$s %2$d (o'zi qo'shilmagan holda) va %3$d (o'zi qo'shilmagan holda) oralig'ida bo'lishi kerak.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
uz: %1$s %2$d (o'zi qo'shilmagan holda) va %3$d (o'zi ham qo'shilgan holda) oralig'ida bo'lishi kerak.

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
uz: %1$s %2$d (o'zi ham qo'shilgan holda) va %3$d (o'zi qo'shilmagan holda) oralig'ida bo'lishi kerak.

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
uz: %1$s %2$d (o'zi ham qo'shilgan holda) va %3$d (o'zi ham qo'shilgan holda) oralig'ida bo'lishi kerak.

en: %1$s must be greater than %2$d
uz: %1$s %2$ddan katta bo'lishi kerak

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
uz: %1$s %2$ddan katta yoki unga teng bo'lishi kerak

en: %1$s must be less than %2$d
uz: %1$s %2$ddan kichik bo'lishi kerak

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
uz: %1$s %2$ddan kichik yoki unga teng bo'lishi kerak

en: %1$s on %2$s
uz: %2$s maqolasiga %1$s fikri

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
uz[0]: %2$s baholashga asoslangan %1$s baho

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
uz[0]: %1$s buyurtma qaytarildi %2$d (%3$d ta element)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
uz: %1$s manzil uchun %2$s yoki %3$s misolini talab qiladi

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
uz[0]: %2$s ga %1$s ta javob

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
uz[0]: %2$s uchun%1$s sharh

en: %1$s sales in %2$s
uz: %2$s ichida%1$s savdo

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
uz: %2$s harakatidan oldin%1$s raqamini chaqirib bo'lmaydi.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
uz: %2$s,%3$s va%4$s amallari tugashidan oldin%1$sni chaqirish kerak emas.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
uz: Shu oyda %1$s eng ko'p sotilgan (sotilgan %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
uz: %2$s %1$s birliklari #%3$s tartibida buyurtma qilingan.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
uz: %1$s versiya %2$s eskirgan. Asosiy versiya %3$s

en: %1$s via %2$s
uz: %1$s dagi %2$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
uz: %1$s ""%2$s "yaroqsiz darajasi bilan qo'ng'iroq qildi.

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
uz: %1$s o‘rnatilgan, ammo faollashtirib bo‘lmadi. <a href="%2$s">Iltimos, shu erni bosib uni qo'lda yoqing.</a>

en: %1$s, and %2$s
uz: %1$s va %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
uz: %1$s. %3$d ta menyu qismidan %2$d raqamlisi.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
uz: %1$s. %3$s ostida joylashgan %2$d raqamli qism.

en: %1$sWARNING:%2$s This feature is currently under development and may cause database instability. For contributors only.
uz: %1$sDIQQAT:%2$s Bu xususiyat hozirda ishlab chiqilmoqda va maʼlumotlar bazasining beqarorligiga olib kelishi mumkin. Faqat hissa qo'shuvchilar uchun.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
uz[0]: %d API kaliti butunlay bekor qilindi.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
uz[0]: %d Plaginni yangilash

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
uz[0]: %d Mavzuni yangilash

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
uz[0]: %d URL manzilini yangilab bo‘lmadi.

en: %d WordPress Update
uz: %d WordPress ni yangilash

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
uz[0]: %d tasdiqlangan katalog URL manzili oʻchirib tashlandi.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
uz[0]: %d tasdiqlangan katalog URL manzili oʻchirilgan.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
uz[0]: %d tasdiqlangan katalog URL manzili yoqilgan.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
uz[0]: %d ta paket bajarildi.

en: %d block | %d blocks
uz[0]: %d blok

en: %d block added. | %d blocks added.
uz[0]: %d blok qo'shildi.

en: %d item | %d items
uz[0]: %d ta element

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
uz[0]: Oldingi buyurtmangizdagi %d ta mahsulot hozir mavjud emas va uni savatingizga qo'shib bo'lmaydi.

en: %d left in stock
uz: %d zaxirada qoldi

en: %d note | %d notes
uz[0]: %d qayd

en: %d orphaned variations deleted
uz: %d juftsiz variantlar o'chirildi

en: %d permissions deleted
uz: %d ruxsatlar o'chirildi

en: %d pixels
uz: %d piksel

en: %d product | %d products
uz[0]: %d mahsulot

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
uz[0]: %d natija topildi, tepaga va pastga tugmalari bilan yo'nalishni boshqaring.

en: %d result found. | %d results found.
uz[0]: %d natija topildi.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
uz[0]: %d rejalashtirilgan vazifa bajarildi.

en: %d selected
uz: Tanlangan: %d

en: %d themes found
uz: %d shablon topildi

en: %d transients rows cleared
uz: %d o'tish davri tozalandi

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
uz[0]: %d o'zgarishning narxi yo'q.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
uz[0]: %d webhook butunlay yo'q qilindi.

en: %qty% variations
uz: % qty% o'zgarishlar

en: %s (Copy)
uz: %s (nusxa olish)

en: %s (Deleted)
uz: %s (o'chirilgan)

en: %s (Draft)
uz: %s (qoralama)

en: %s (I'm just getting started)
uz: %s (men endi boshlayapman)

en: %s (Invalid)
uz: %s (Yaroqsiz)

en: %s (No longer exists)
uz: %s (endi mavjud emas)

en: %s (Pending)
uz: %s (kutilmoqda)

en: %s <span class="says">says:</span>
uz: %s <span class="says">demoqda:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
uz[0]: %s <span class="screen-reader-text">Fikr</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
uz: %s avval

en: %s Active Installations
uz: %s faol o'rnatishlar

en: %s Comment | %s Comments
uz[0]: %s ta fikr

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
uz[0]: %s ta fikr tekshiruvda

en: %s MB Space Allowed
uz: %s MB joyga ruxsat berilgan

en: %s Page | %s Pages
uz[0]: %s sahifa

en: %s Post | %s Posts
uz[0]: %s maqola

en: %s Review | %s Reviews
uz[0]: %s Ko‘rib chiqish

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
uz[0]: %s Moderatsiyada koʻrib chiqing

en: %s Settings
uz: %s sozlamalari

en: %s Sites
uz: %s tarmog'i

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
uz: Keyingi versiyada %s uzoqroq qatorlarni qo'llab-quvvatlash o'chiriladi.

en: %s [Current Revision]
uz: %s [Hozirgi ko'rib chiqish]

en: %s actions
uz: %s harakatlar

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
uz: %s muvaffaqiyatli faollashtirildi. Endi ushbu mahsulot uchun yangilanishlarni olasiz.

en: %s ago
uz: %s назад

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
uz[0]: %s va %d boshqa mintaqalar

en: %s approved | %s approved
uz[0]: %s qabul qilindi

en: %s approved comment | %s approved comments
uz[0]: %s tasdiqlangan fikr

en: %s approved review | %s approved reviews
uz[0]: %s ko‘rib chiqishni tasdiqladi

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
uz: %s zaxirada yo‘q va ularni sotib bo‘lmaydi. Iltimos, ularni savatdan olib tashlang.

en: %s average gross daily sales
uz: %s o'rtacha yalpi kunlik savdo

en: %s average gross monthly sales
uz: %s o'rtacha oylik yalpi savdo

en: %s average net daily sales
uz: %s o'rtacha kunlik savdo

en: %s average net monthly sales
uz: %s o'rtacha oylik aniq savdo

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
uz: %s xarid qilib bo‘lmaydi. Iltimos, uni savatdan olib tashlang.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
uz: %s xarid qilib bo‘lmaydi. Iltimos, ularni savatdan olib tashlang.

en: %s charged for shipping
uz: %s yuk tashish uchun to'lanadi

en: %s column | %s columns
uz[0]: %s ustun

en: %s comment | %s comments
uz[0]: %s fikr

en: %s comment approved. | %s comments approved.
uz[0]: %s комментарий одобрен

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
uz[0]: %s комментарий помечен как спам.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
uz[0]: %s комментарий перемещён в корзину.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
uz[0]: %s комментарий удалён навсегда

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
uz[0]: %s комментарий восстановлен из корзины

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
uz[0]: %s комментарий восстановлен из спама

en: %s connected successfully
uz: %s muvaffaqiyatli ulandi

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
uz[0]: %s kupon axlat qutisiga tashlandi.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
uz[0]: %s kuponi yangilanmadi, kimdir uni tahrirlamoqda.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
uz[0]: %s kupon butunlay o‘chirib tashlandi.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
uz[0]: Chiqitdondan %s kupon tiklandi.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
uz[0]: %s kupon yangilandi.

en: %s coupons used in total
uz: Jami ishlatilgan %s kuponlar

en: %s critical issue | %s critical issues
uz[0]: %s muhim muammolar

en: %s customer review | %s customer reviews
uz[0]: %s mijozlar sharhi

en: %s data
uz: %s ma'lumotlar

en: %s day | %s days
uz[0]: %s kun

en: %s discount
uz: %s chegirma

en: %s discounts in total
uz: jami %s chegirmalar

en: %s does not exist.
uz: "%s" nomli shablon papkasi mavjud emas.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
uz[0]: %s yuklash qoldi

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
uz: %s fayli brauzeringiz orqali bir vaqtda ko'p fayllarni yuklash uchun belgilangan hajm cheklovidan katta.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
uz: %s ushbu saytga o&lsquo;rnatilgan fayl yuklash bo&lsquo;yicha maksimum hajmdan ortiq.

en: %s failed to embed.
uz: %s biriktirilmadi.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
uz: %s amalga oshmadi. Xosting ta’minotchingiz bilan bog‘laning.

en: %s fee
uz: %s to'lov

en: %s field
uz: %s maydoni

en: %s from now
uz: %s до публикации

en: %s gross sales in this period
uz: ushbu davrda %s yalpi savdo hajmi

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
uz[0]: Savatga %s qo'shildi.

en: %s has been logged out.
uz: %s tizimdan chiqarildi.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
uz: %s savatingizdan olib tashlandi, chunki uni endi sotib olib bo'lmaydi. Agar sizga yordam kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning.

en: %s has been updated.
uz: %s yangilandi.

en: %s has taken over and is currently customizing.
uz: %s boshqaruvni oldi va ayni vaqtda tahrirlayapti.

en: %s has taken over and is currently editing.
uz: %s qo'lga oldi va hozirda tahrirlayapti.

en: %s hour | %s hours
uz[0]: %s soat

en: %s in stock
uz: Omborda %s dona mavjud

en: %s is a protected WP option and may not be modified
uz: %s himoyalangan WP sozlanmasi, bu tahrirlanmaydi

en: %s is a required field | %s are required fields
uz[0]: %s - majburiy maydon

en: %s is a required field.
uz: %s - majburiy maydon.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
uz: %s - o'zgaruvchan mahsulot ota-ona va uni qo'shib bo'lmaydi.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
uz: %s bu qism ustida ish olib borayapti. Boshqaruvni qo'lga olmoqchimisiz?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
uz: %s bu qism ustida ish olib borayapti. Moslashtirish uchun sizdan oldingi kishi ishini yakunlashini kuting. So'nggi o'zgarishlaringiz avtomatik tarzda saqlandi.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
uz: %s bu saytni tahrirlayapti. Boshqaruvni olishni xohlaysizmi?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
uz: %s hozirda saytni o'zgartirayapti. Iltimos, ular ishni tugatishini kuting. Sizning so'nggi o'zgarishlaringiz avtomatik saqlandi.

en: %s is available
uz: %s mavjud

en: %s is currently editing
uz: %s ayni vaqtda tahrirlayapti

en: %s is currently editing this post.
uz: %s bu maqolani tahrirlayapti.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
uz: %s bu maqolani tahrirlayapti. Boshqaruvni olishni xohlaysizmi?

en: %s is forbidden
uz: %s ta'qiqlangan

en: %s is not a valid IP address.
uz: %s yaroqli IP manzil emas.

en: %s is not a valid URL.
uz: %s haqiqiy URL emas.

en: %s is not a valid UUID.
uz: %s yaroqli UUID emas.

en: %s is not a valid email address.
uz: %s haqiqiy elektron pochta manzili emas.

en: %s is not a valid phone number.
uz: %s haqiqiy telefon raqami emas.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
uz: %s haqiqiy pochta indeksi emas.

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
uz: %s zaxirada yo‘q va uni sotib bo‘lmaydi. Iltimos, uni savatdan olib tashlang.

en: %s is out of stock.
uz: %s mavjud emas.

en: %s is required
uz: %s talab qilinadi

en: %s is required to strip image meta.
uz: Rasmning meta maʼlumotini olish uchun %s talab qilinadi.

en: %s item | %s items
uz[0]: %s narsa

en: %s items purchased
uz: %s sotib olingan narsalar

en: %s link deleted. | %s links deleted.
uz[0]: %s ссылка удалена.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
uz[0]: %s media fayl biriktirildi.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
uz[0]: %s media fayl ajratildi.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
uz[0]: %s media fayl chiqindiga tashlandi.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
uz[0]: %s media fayl butunlay o'chirildi.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
uz[0]: %s media fayl chiqindidan tiklandi.

en: %s min | %s mins
uz[0]: %s daqiqa

en: %s minute | %s minutes
uz[0]: %s daqiqa

en: %s month | %s months
uz[0]: %s oy

en: %s must contain 2 numbers.
uz: %s raqamida 2 ta raqam bo'lishi kerak.

en: %s must contain 2 valid dates.
uz: %s da 2 ta haqiqiy sanalar bo‘lishi kerak.

en: %s net sales in this period
uz: ushbu davrda %s aniq savdo

en: %s net sales this month
uz: shu oyda %s aniq savdo

en: %s notes
uz: %s qaydlar

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
uz[0]: %s buyurtma axlat qutisiga tashlandi.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
uz[0]: %s buyurtmasi yangilanmadi, kimdir uni tahrirlamoqda.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
uz[0]: %s buyurtma butunlay yo'q qilindi.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
uz[0]: %s buyurtma axlat qutisidan qayta tiklandi.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
uz[0]: %s buyurtma holati oʻzgardi.

en: %s order updated. | %s orders updated.
uz[0]: %s buyurtma yangilandi.

en: %s orders placed
uz: %s buyurtmalar joylashtirildi

en: %s out of 5
uz: 5 dan %s

en: %s page
uz: %s sahifa

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
uz[0]: %s sahifa chiqindi idishiga tashlandi.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
uz[0]: %s sahifa yangilanmadi, kimdir ularni tahrirlayapti.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
uz[0]: %s sahifa butunlay o'chirildi.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
uz[0]: %s sahifa chiqindi idishidan qayta tiklandi.

en: %s page updated. | %s pages updated.
uz[0]: %s sahifa yangilandi.

en: %s parameter is missing
uz: %s parametr yo'qolgan

en: %s pending comment | %s pending comments
uz[0]: %s fikr tasdiqlashni kutmoqda

en: %s pending review | %s pending reviews
uz[0]: %s koʻrib chiqish kutilmoqda

en: %s per year
uz: yiliga %s

en: %s plugin successfully updated.
uz: %s plagin yangilandi.

en: %s plugins successfully updated.
uz: %s plagin yangilandi.

en: %s post by this author | %s posts by this author
uz[0]: Ushbu muallifning %s ta maqolasi

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
uz[0]: %s maqola chiqindi idishiga tashlandi.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
uz[0]: %s maqola yangilanmadi, kimdir ularni tahrirlayapti.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
uz[0]: %s maqola butunlay o'chirildi.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
uz[0]: %s maqolalar chiqindi idishidan qayta tiklandi.

en: %s post updated. | %s posts updated.
uz[0]: %s запись обновлена.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
uz[0]: oldingi %s buyurtma bog‘langan

en: %s product | %s products
uz[0]: %s mahsulot

en: %s product imported | %s products imported
uz[0]: %s mahsulot import qilindi

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
uz[0]: %s mahsulot chiqitdonga tashlandi.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
uz[0]: %s mahsulot yangilanmadi, kimdir uni tahrirlamoqda.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
uz[0]: %s mahsulot butunlay yo'q qilindi.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
uz[0]: Chiqitdondan %s mahsulot qayta tiklandi.

en: %s product updated | %s products updated
uz[0]: %s mahsulot yangilandi

en: %s product updated. | %s products updated.
uz[0]: %s mahsulot yangilandi.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
uz[0]: %s mahsulot o'tkazib yuborildi

en: %s purchases for the selected items
uz: Tanlangan narsalar uchun %s xarid

en: %s quantity
uz: %s miqdori

en: %s rates
uz: %s stavkalari

en: %s rating
uz: %s baholash

en: %s removed.
uz: %s o'chirildi.

en: %s review | %s reviews
uz[0]: %s baho

en: %s review approved | %s reviews approved
uz[0]: %s ko‘rib chiqish tasdiqlandi

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
uz[0]: %s sharh spam deb belgilangan.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
uz[0]: %s sharh chiqitdonga tashlandi.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
uz[0]: %s sharh butunlay oʻchirib tashlandi

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
uz[0]: %s sharhi chiqitdondan tiklandi

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
uz[0]: %s sharh spamdan tiklandi

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
uz[0]: %s ko‘rib chiqish tasdiqlanmagan

en: %s sales for the selected items
uz: Tanlangan buyumlar uchun %s savdo

en: %s second | %s seconds
uz[0]: %s soniya

en: %s signups in this period
uz: Ushbu davrda %s yozilish

en: %s site | %s sites
uz[0]: %s сайт

en: %s subscription expired
uz: %s obuna muddati tugadi

en: %s subscription expiring soon
uz: Tez orada %s obuna muddati tugaydi

en: %s theme successfully updated.
uz: %s shablon yangilandi.

en: %s themes
uz: %s ta shablon

en: %s themes successfully updated.
uz: %s shablon yangilandi.

en: %s update failed.
uz: %s yangilash imkoni bo'lmadi.

en: %s updated successfully.
uz: Обновление %s успешно завершено.

en: %s updates failed.
uz: %s yangilanish muvaffaqiyatsiz yakunlandi.

en: %s user | %s users
uz[0]: %s пользователь

en: %s user deleted. | %s users deleted.
uz[0]: %s foydalanuvchi o'chirildi.

en: %s week | %s weeks
uz[0]: %s hafta

en: %s worth of coupons used
uz: ishlatilgan %s qiymatidagi kuponlar

en: %s would like to connect to your store
uz: %s sizning do'koningizga ulanmoqchi

en: %s year | %s years
uz[0]: %s yil

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
uz: Action Scheduler maʼlumotlar ombori ishga tushirilgunga qadar %s() chaqirildi

en: %s-star rating
uz: %s-yulduzli reyting

en: %s: %l.
uz: %s lar: %l.

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
uz: &#8220;%s&#8221; (Tahrirlash)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
uz: &#8220;%s&#8221;ni yuklashning imkoni bo'lmadi.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
uz: &#8220;%s&#8221; qulflangan

en: &#8592; Cancel audio playlist
uz: &#8592; Musiqiy pl ni tugatish

en: &#8592; Cancel gallery
uz: &#8592; Galereyani Bekor qilish

en: &#8592; Cancel video playlist
uz: &#8592; Video pleylistni bekor qilish

en: &infin;
uz: & cheksiz;

en: &laquo;
uz: &larr;

en: &laquo; Back
uz: &laquo; Ortga

en: &laquo; Older Comments
uz: &laquo; Eskiroq fikrlar

en: &laquo; Previous
uz: &larr; Avvalgi

en: &laquo; Previous Page
uz: &larr; Avvalgi sahifa

en: &larr; Back to "%s" attributes
uz: & larr; " %s" atributlariga qaytish

en: &lt; Prev
uz: &lt; Avvalgi

en: &mdash; No Change &mdash;
uz: &mdash; Как есть &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
uz: &mdash; Для этого сайта роли нет &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
uz: &mdash; Belgilang &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
uz: & nbsp; &ndash;  %s sahifa

en: &ndash;OR&ndash;
uz: &ndash;ИЛИ&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
uz: &quot;%s&quot; sotib olish mumkin emas.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
uz: & quot; %s & quot; mavjud emas va sotib olinmaydi.

en: &raquo;
uz: &rarr;

en: '%s' is not a valid country code.
uz: “%s” yaroqli mamlakat kodi emas.

en: (%s ratings)
uz: (%s baholash)

en: (Deleted)
uz: (O‘chirilgan)

en: (Edit)
uz: (Tahrirlash)

en: (Leave at 0 for no rating.)
uz: (Оставьте 0, если рейтинг не важен.)

en: (Private post)
uz: (Shaxsiy maqola)

en: (Public)
uz: Ochiq

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
uz:  (Регистрация отключена. Только участники сайта могут комментировать.)

en: (Unattached)
uz: (Не прикреплён)

en: (Untitled)
uz: (Sarlavhasiz)

en: (can be backordered)
uz: (buyurtma berish mumkin)

en: (estimated for %s)
uz: (taxmin qilingan %s)

en: (ex. VAT)
uz: (masalan, QQS)

en: (ex. tax)
uz: (masalan, soliq)

en: (incl. VAT)
uz: (QQS bilan)

en: (incl. tax)
uz: (soliq bilan)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
uz: (%2$s uchun taxminiy %1$s ni oʻz ichiga oladi)

en: (includes %s)
uz: ( %s ni o'z ichiga oladi)

en: (no ID)
uz: (ID yo'q)

en: (no author)
uz: (muallif yo'q)

en: (no parent)
uz: (нет родительской)

en: (no title)
uz: (nomsiz)

en: (not found)
uz: (topilmadi)

en: (opens in a new tab)
uz: (yangi oynada ochiladi)

en: (required)
uz: (talab etiladi)

en: + Add New Category
uz: + Добавить рубрику

en: + Add account
uz: + Hisob qaydnomasini qo'shish

en: + Create New Menu
uz: + Yangi menyu yaratish

en: - %1$s version %2$s
uz: - %1$s versiya %2$s

en: - Select -
uz: - Tanlang -

en: ...or something like this:
uz: ...yoki bunday:

en: .htaccess rules
uz: .htaccess qoidalari

en: 1 Comment
uz: 1 dona sharh

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uz: <span class="screen-reader-text"> %s ga</span> 1 fikr bildirilgan

en: 1 minute
uz: 1 daqiqa

en: 1 minute per product
uz: Har bir mahsulot uchun 1 daqiqa

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
uz: 1 ta sahifa yangilanmadi, chunki kimdir uni tahrirlayapti.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
uz: 1 ta maqola yangilanmadi, chunki kimdir uni tahrirlayapti.

en: 1:1
uz: 1: 1

en: 2 character continent code.
uz: 2 ta qit'aning kodi.

en: 2 minutes
uz: 2 daqiqa

en: 4 minutes
uz: 4 daqiqa

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
uz: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Brauzeringizni yangilang %2$s</a> yoki undan <a href="%3$s" class="browse-happy-link">bexavotir foydalanish</a> haqida ma'lumot oling.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
uz[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> saytingizni %2$s spam-izohdan himoya qildi.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
uz: Shaxsiylik siyosati sahifasi ma'lumotlarini <a href="%1$s">tahrirlang</a> yoki <a href="%2$s">oldindan ko'ring</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
uz: Shaxsiylik siyosagi sahifasini <a href="%1$s">tahrirlash</a> yoki <a href="%2$s">ko'rish</a>.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
uz: <a href="%1$s">WordPressni yangilang</a>, keyin esa <a href="%2$s">PHP versiyasini yangilash haqida o'qing</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
uz: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> versiyasi e'lon qilindi! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Hoziroq yangilang</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
uz: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> versiyasi e'lon qilindi! Iltimos, sayt administratoriga xabar bering.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
uz: <a href="%s">PHP yangilash bo'yicha ma'lumot</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
uz: <a href="%s">Ссылки</a> / Добавить новую ссылку

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
uz: <a href="%s">Ссылки</a> / Изменить ссылку

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
uz: <a href="%s">WordPressni yangilang</a>.

en: <br/>Synchronization for these orders is currently in progress.<br/>The authoritative table can't be changed until sync completes.
uz: <br/>Bu buyurtmalar uchun sinxronizatsiya hozirda davom etmoqda.<br/> Sinxronizatsiya tugamaguncha ishonchli jadvalni o'zgartirib bo'lmaydi.

en: <br/>The authoritative table can't be changed until these orders are synchronized.
uz: <br/>Bu buyurtmalar sinxronlashtirilmaguncha vakolatli jadvalni o'zgartirib bo'lmaydi.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
uz: <code>_blank</code> &mdash; новое окно или вкладка.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
uz: <code>_none</code> &mdash; то же окно или вкладка.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
uz: <code>_top</code> &mdash; текущее окно или вкладка, без фреймов.

en: <span>Active:</span> %s
uz: <span>Faol:</span> %s

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
uz[0]: <strong> %s buyurtma</strong> bajarilishini kutmoqda

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
uz[0]: <strong> %s buyurtma</strong> ushlab turildi

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
uz[0]: <strong> %s mahsulot</strong> zaxirada kam

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
uz[0]: <strong> %s mahsulot mavjud emas</strong>

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
uz: <strong>%s</strong> &mdash; bu maqolangizga rasmni kiritmasdan biriktirish imkoniyatini beradi. Bu imkoniyat faqat shabloningiz maqola rasmlarini ko'rsatgan holatdagina foydali bo'lishi mumkin.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
uz: <strong><em>Запомните этот пароль!</em></strong> Он абсолютно <em>случаен</em> и создан специально для вас.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
uz: <strong>Faoliyat</strong> &mdash; saytingizda chop etilishi kutilayotgan rejalashtirilgan maqolalar, yaqinda chop etilgan maqolalar va yangi bildirilgan fikrlarni ko'rsatadi. Fikrlarni boshqarish imkoniyatini yaratadi.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
uz: <strong>Bir qarashda</strong> &mdash; saytingizdagi barcha ma'lumotlarning umumiy holatini, qaysi shablonni va qaysi versiyadagi WordPress tizimini ishlatayotganingizni ko'rsatadi.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
uz: <strong>Quti boshqaruvlari</strong> &mdash; Qutini ochish yoki yopish uchun uning sarlavhasini bosing. Ba'zi qutilar plaginlar yordamida qo'shilgan bo'lishi mumkin va ularning ba'zilarida sozlash imkoniyati ham bo'ladi. Sarlavha ustiga sichqoncha ko'rsatkichini olib borsangiz &#8220;Sozlash&#8221; linki ko'rsatiladi.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
uz: <strong>Har qanday menyu bandidagi ko'rsatkich belgisini bosish</strong> standart sozlanmalar guruhini ko'rsatadi. Link nishoni, CSS klasslar, link munosabatlari va link tasnifi kabi qo'shimcha sozlanmalar Ekran sozlanmalari orqali ko'rsatilishi yoki yashirilishi mumkin.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
uz: <strong>Aloqa yo'qotildi.</strong> Toki qayta ulanmaguningizcha saqlash imkoni yo'q.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
uz: <strong>Tasnif</strong> &mdash; Aslida tasnif yozish majburiy emas. Ammo ba'zi shablonlar yozgan tasnifingizni ko'rsatishi mumkin.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
uz: <strong>Muhokama</strong> &mdash; saytingizda fikr bildirishni o'chirishingiz yoki yoqishingiz mumkin. Agar tasdiqlashni kutayotgan fikrlar bo'lsa, ularni shu sahifada ko'ra olasiz.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
uz: <strong>Sudrab kelib tashlash</strong> &mdash; joyini o'zgartirmoqchi bo'lgan qutingizning sarlavhasiga sichqonchani bosib, uni sudrashingiz mumkin. Quti joylanishi kerak bo'lgan yerda nuqta xoshiyali to'rtburchak ko'rsatilgan joyga olib borib, qutini qo'yib yuborishingiz mumkin.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
uz: Quyidagi joyga fayllaringizni <strong>sudrab olib keling</strong>. Bir nechta faylni bir vaqtda sudrab olib kelish mumkin emas.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
uz: <strong>Tahrirlash</strong> orqali foydalanuvchining profil ma'lumotlarini o'zgartirish sahifasiga o'tkazilasiz. Bu sahifaga foydalanuvchi ismini bosish orqali o'tishingiz ham mumkin.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
uz: <strong>Tahrirlash</strong> linki orqali maqolani tahrirlash sahifaga o'tishingiz mumkin. Bu sahifaga maqola sarlavhasini bosish orqali ham o'ta olasiz.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
uz: <strong>XATO</strong>: Kutilmagan xatolik tufayli cookielar bloklandi. Yordam olish uchun <a href="%1$s">bu xujjat</a> yoki <a href="%2$s">yordam forumlariga</a> murojaat qiling.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
uz: <strong>XATO</strong>: Brauzeringizda kuki(Cookies )lar o'chirilgan yoki bloklangan. WordPressdan foydalanishingiz uchun <a href="%s">kukilarni faollashtirish</a>ingiz kerak bo'ladi..

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
uz: <strong>XATOLIK</strong>: Yaroqsiz foydalanuvchi nomi, email manzil yoki xato parol.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
uz: <strong>ОШИБКА</strong>: Пароль не должен содержать символ "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
uz: <strong>XATO</strong>: Iltimos, tahallustni kiriting.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
uz: <strong>XATO</strong>: Iltimos, parolni kiriting.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
uz: <strong>XATO</strong>: Iltimos, loginingizni yozing.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
uz: <strong>XATO</strong>: elektron pochtani to&lsquo;g&lsquo;ri kiriting, iltimos.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
uz: <strong>XATO</strong>: Iltimos, email manzilni kiriting.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
uz: <strong>XATO</strong>: iltimos, fikr matnini kiriting.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
uz: <strong>XATO</strong>: Iltimos, email manzilingizni yozing.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
uz: <strong>XATO</strong>: Siz kiritgan manzil band qilingan.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
uz: <strong>XATO</strong>: Kechirasiz, bu nom mumkin emas.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
uz: <strong>XATO</strong>: Fikr xotiraga olinmadi. Iltimos keyinroq yana urinib ko'ring.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
uz: <strong>XATO</strong>: Bu email allaqachon ishlatilgan.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
uz: <strong>XATO</strong>: Email manzil xato yozilgan.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
uz: <strong>XATO</strong>: Email jo'natilmadi. Saytingizda email jo'natish noto'g'ri sozlangan bo'lishi mumkin. <a href="%s">Parolni tiklash bo'yicha yordam</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
uz: <strong>XATOLIK</strong>:Elektron manzil kiritilmagan.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
uz: <strong>XATO</strong>: Parol joyi bo'sh qoldirilgan.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
uz: <strong>XATOLIK</strong>: %s email manzili uchun kritilgan parol noto'g'ri.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
uz: <strong>XATO</strong>: Foydalanuvchi uchin kiritilgan parol %s noto'g'ri.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
uz: <strong>XATO</strong>: Login joyi bo'sh qoldirilgan.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
uz: <strong>XATO</strong>: Bunday login yoki email bilan hech qanday foydalanuvchi topilmadi.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
uz: <strong>XATO</strong>: Saytga ma'lumot kiritishda xatolik yuz berdi.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
uz: <strong>XATO</strong>: Bu email manzil band. Boshqasini yozing.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
uz: <strong>XATO</strong>: Ushbu nom ro'yhatdan o'tgan. Iltimos boshqasini tanlang.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
uz: <strong>XATO</strong>: Ushbu foydalanuvchi ismida ruxsat berilmagan belgilar borligi sababli yaroqsiz. Iltimos, to'g'ri foydalanuvchi ismi kiriting.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
uz: <strong>XATOLIK</strong>: Sizning url manzilingiz juda uzun.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
uz: <strong>XATO</strong>: Sizning a'zoligingiz spammer sifatida belgilangan.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
uz: <strong>XATOLIK</strong>: Sizning izohingiz juda uzun.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
uz: <strong>XATOLIK</strong>: Sizning email manzilingiz juda uzun.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
uz: <strong>XATOLIK</strong>: ismingiz juda uzun.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
uz: <strong>XATO</strong>: Email jo'natilmadi. Saytingizda email jo'natish noto'g'ri sozlangan bo'lishi mumkin. <a href="%s">Parolni tiklash bo'yicha yordam</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
uz: <strong>XATO</strong>: Bunday login yoki email bilan hech qanday foydalanuvchi topilmadi.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
uz: <strong>Ruhni tushirmang!</strong> Quyidagi plaginlarning versiyalari WooCommerce %s bilan sinovdan o'tkazilmagan. Iltimos, WooCommerce-ni yangilashdan oldin ularni yangilang yoki muvofiqligini tasdiqlang yoki sizda muammolar paydo bo'lishi mumkin:

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
uz: <strong>Ma'lumot</strong> &mdash; Sayt URL manzili kamdan-kam o'zgartiriladi, chunki u saytni ishdan chiqarib qo'yishi ham mumkin. Ro'yxatga olingan sana va oxirgi o'zgartirilgan sana ko'rsatiladi. Tarmoq boshqaruvchilari saytni arxivlashi, spam sifatida belgilashi, o'chirishi yoki yashirib qo'yishi mumkin.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
uz: <strong>Nom</strong> &mdash; Saytingiz nomi saytning hammaga ko'rinadigan tomonida ko'rsatiladi.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
uz: <strong>Tartib</strong> &mdash; Sahifalar odatda alifbo bo'yicha tartiblanadi. Ammo ushbu bo'limga raqam kiritish orqali ularni o'zingiz tartiblashingiz ham mumkin (birinchisi uchun 1 va h.k.).

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
uz: <strong>Ota</strong> &mdash; Kalit so'zlardan farqli ravishda bo'limlar shajaralashgan bo'lishi mumkin. Sizda Toshkent shahri bo'limi bo'lishi mumkin va bu bo'limga Yunusobod, Chilonzor, Shayxontoxur kabi bola bo'limlarni joylashtirishingiz mumkin. Bunday sharajalash to'liq ixtiyoriy. Qaysidir bo'limni bola bo'lim sifatida tayinlash uchun Ota bo'lim menyusidan ota bo'limni tanlang.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
uz: <strong>Ota</strong> &mdash; sahifalaringizni shajaralashtirishingiz mumkin. Masalan, &#8220;Toshkent&#8221; sahifasining &#8220;Yunusobod&#8221;, &#8220;Chilonzor&#8221;, &#8220;Shayxontoxur&#8221; kabi bola sahifalari bo'lishi mumkin. Bir ota sahifaga nechga bola sahifa biriktirishingiz mumkinligi borasida hech qanday cheklov yo'q.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
uz: <strong>Maqola muharriri</strong> &mdash; maqolangiz uchun matn kiriting. Ikki xil yozish rejimi bor: Vizual va Matnli. Kerakli bandga bosish orqali rejimni tanlang.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
uz: <strong>Oldindan ko'rish</strong> maqola yoki sahifa chop etganingizdan keyin qanday ko'rinishi haqida umumiy tasavvurni beradi. Ko'rish linki maqola yoki sahifangizni saytingizning old tomonida ko'rsatadi. Qaysi linkning bo'lishi maqola yoki sahifangizning holatiga bog'liq.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
uz: <strong>Chop etish</strong> &mdash; Chop etish qutisida chop etishga oid sozlanmalarni xohishingizga ko'ra moslashingiz mumkin. Holat, Ko'rinish va Chop etish (darhol) sozlanmalarini ko'rish uchun Tahrirlash linkini bosing. Ko'rinish sozlanmalarida maqolangizni ko'rish imkoniyatini parol bilan himoyalashingiz yoki maqolani saytingizda doim eng yuqorida turadigan (yopishqoq) qilishingiz mumkin. Parolni har bir maqola uchun alohida belgilashingiz mumkin. Shaxsiy maqolalar Muharrir va Administratorlardan boshqa hech kimga ko'rsatilmaydi. Chop etish (darhol) orqali siz maqolani kelajakdagi biror sana va vaqtda, yoki o'tmishdagi sana va vaqtda chop etish imkoniyatiga egasiz.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
uz: <strong>Tezkor qoralama</strong> &mdash; tezlik bilan maqola yozish va uni qoralama sifatida saqlash imkoniyatini beradi. Bundan tashqari o'zingiz yaratgan eng yangi 3 ta qoralamani ham ko'rsatadi.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
uz: <strong>Tezkor tahrirlash</strong> yordamida siz sahifani tark etmasdan turib maqolangizning meta ma'lumotlarini o'zgartirish imkoniyatiga egasiz.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
uz: <strong>Tasodifiy:</strong> Har bir sahifada turli hil tasvirlarni ko'rsatish.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
uz: <strong>Ekran sozlanmalari</strong> &mdash; boshqaruv panelida qanday qutilarni ko'rishingizni tanlashingiz mumkin.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
uz: <strong>Trackback yuborish</strong> &mdash; Trackback orqali siz link bilan bog'langan manbaa saytlari xabardor qilinadi. Trackback yuborishni istagan saytlaringizning URL manzillarini kiriting. Agar boshqa WordPress saytlariga link bilan bo'glanayotgan bo'lsangiz, ular avtomatik tarzda xabardor qilinadi, bu yerda nimadir yozish shart emas.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
uz: <strong>Sozlanmalar</strong> &mdash; Bu sahifada saytga oid sozlanmalar ko'rsatiladi. Ba'zilari WordPress tizimiga ta'luqli bo'lsa, boshqalari siz faollashtiradigan plaginlar tomonidan ko'rsatiladi. Ba'zi sozlanmalar yozuvi xiralashtirilgan va Sterillangan ma'lumot nomi berilgan. Ma'lumotlar bazasidagi sozlanmalarga binoan bundan ma'lumotlarni o'zgartira olmaysiz.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
uz: <strong>Slug</strong> &mdash; URLga mos bo'lgan nomdir. U odatda kichik harflar bilan yozilib, faqat harflar, raqamlar va tirelardan iborat bo'ladi.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
uz: <strong>Andoza</strong> &mdash; ba'zi shablonlar sahifalaringiz uchun alohida imkoniyatlarni takfli qiluvchi andozalarni berishi mumkin. Agar ular mavjud bo'lsa, andozalarni ushbu menyudan topa olasiz.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
uz: <strong>Shablonlar</strong> &mdash; Bu bo'limda tarmoq bo'yicha faollashtirilmagan shablonlar ko'rsatiladi. Bu yerda faollashtirilgan shablonlar boshqa saytlarda ham ishlatilishi mumkin bo'ladi. Shablonni faollashtirish faqat uni boshqa saytlar shablon tanlovida ko'rinishiga sabab bo'ladi. Shablonni butun tarmoq bo'yicha faollashtirish uchun <a href="%s">Tarmoq shablonlari</a> oynasini ko'ring.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
uz: <strong>Sarlavha</strong> &mdash; maqolangiz uchun sarlavha kiriting. Sarlavha kiritilgandan so'ng o'zgartirishingiz mumkin bo'lgan doimiy link paydo bo'ladi.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
uz: Maqolani o'chirganingizda u butunlay o'chib ketmasdan <strong>Chiqindi idishi</strong>ga borib tushadi. U yerdan siz maqolalarni butunlay o'chirib yuborishingiz mumkin.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
uz: <strong>Foydalanuvchilar</strong> &mdash; Bu saytga aloqador foydalanuvchilarni ko'rsatadi. Siz ularning mansabini o'zgartirishingiz, yangi parol tayinlashingiz yoki saytdan ularni butkul ko'chirib yuborishingiz mumkin. Saytdan o'chirilgan foydalanuvchi tarmoqdan ham o'chirilgan hisoblanmaydi.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
uz: <strong>Внимание:</strong> Эти страницы не должны быть одинаковыми!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
uz: <strong>WooCommerce-ga xush kelibsiz</strong> - sotishni boshlashga deyarli tayyorsiz :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
uz: <strong>Xush kelibsiz</strong> &mdash; yangi saytni sozlayotganda eng ko'p ishlatiladigan foydali linklarni ko'rsatadi.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
uz: <strong>WordPress tadbirlari va yangiliklari</strong> &mdash; Kutilayotgan tadbirlar va <a href="%s">WordPress Sayyorasi</a> yangiliklari.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
uz: <strong>Mavzuingiz ( %s) ba'zi WooCommerce shablonlari fayllarining eskirgan nusxalarini o'z ichiga oladi.</strong> Ushbu fayllar WooCommerce-ning joriy versiyasiga mos kelishini ta'minlash uchun yangilanishni talab qilishi mumkin. Buni tuzatish bo'yicha maslahatlar:

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
uz: 2 raqamli davlat kodi, masalan. BIZ. Barchaga murojaat qilish uchun bo'sh qoldiring.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
uz: 2 xonali davlat kodi, masalan. AL. Barchaga murojaat qilish uchun bo'sh qoldiring.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
uz: <a href="%s">Статическую страницу</a> (выберите ниже)

en: A Coruña
uz: Korunya

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
uz: To'lovdan keyin mijozni qayta yo'naltirish uchun URL. Bu, masalan, to'lov protsessorlari veb-saytiga havola bo'lishi mumkin.

en: A WordPress Commenter
uz: WordPress fikr bildiruvchisi

en: A calendar of your site’s posts.
uz: Saytingiz maqolalari taqvimi.

en: A city in the same timezone as you.
uz: Ayni vaqtda yashayotgan shahringiz.

en: A cloud of your most used product tags.
uz: Eng ko'p ishlatiladigan mahsulot yorliqlari.

en: A cloud of your most used tags.
uz: Ko'p qo'llanilgan kalit so'zlaringiz buluti.

en: A comment is held for moderation
uz: Комментарий ожидает проверки

en: A date format for all date strings.
uz: Barcha sana yozuvlari uchun sana shakli.

en: A day number of the week that the week should start on.
uz: Hafta boshlanadigan kunning raqami.

en: A description of the theme.
uz: Shablon tasnifi.

en: A friendly name for the webhook.
uz: Veb-hook uchun do'stona ism.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
uz: HTTP javob kodi, xabar va tanani o'z ichiga olgan javobning samimiy xulosasi.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
uz: Interfeyslarda ishlatiladigan sozlamalar uchun inson tomonidan o'qiladigan tavsif.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
uz: Interfeyslarda ishlatiladigan sozlamalar uchun inson tomonidan o'qiladigan yorliq.

en: A human-readable description of the post type.
uz: Post turining odamlar o'qishi uchun mo'ljallangan tasnifi.

en: A human-readable description of the resource.
uz: Resursning inson tomonidan o'qilishi mumkin bo'lgan tavsifi.

en: A human-readable description of the taxonomy.
uz: Taksonomiyaning odam o'qiy oladigan tasnifi.

en: A link to a product category.
uz: Mahsulot toifasiga havola.

en: A link to a product tag.
uz: Mahsulot yorlig'iga havola.

en: A link to a product.
uz: Mahsulotga havola.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
uz: Sizning elektron pochta manzilingizga yangi parol o'rnatish uchun havola yuboriladi.

en: A list of stats to query must be provided.
uz: So'rovga oid statistika ro'yxati taqdim etilishi kerak.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
uz: Buyurtma / mahsulot holati uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan taksonomiya atamalarining ro'yxati.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
uz: Mahsulotning ko'rinishi uchun ishlatiladigan taksonomiya atamalar ro'yxati.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
uz: Ichki blokning o'z ichki bloklari ro'yxati. Bu ota innerBlocks sxemasining rekursiv tasnifi hisoblanadi.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
uz: Sizning saytingiz sahifalari ro'yxati.

en: A list of your store's products.
uz: Do'koningiz mahsulotlarining ro'yxati.

en: A list of your store's top-rated products.
uz: Do'koningizning eng yuqori baholangan mahsulotlari ro'yxati.

en: A list or dropdown of categories.
uz: Bo'limlar ro'yxati yoki tushuvchi menyu.

en: A list or dropdown of product categories.
uz: Mahsulotlar toifalari ro'yxati yoki pastga tushadigan joy.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
uz: Jonli narx - bu to'g'ridan-to'g'ri yuk tashuvchisidan buyurtma berish uchun aniq narx.

en: A media item.
uz: Media

en: A minimum order amount
uz: Minimal buyurtma miqdori

en: A minimum order amount AND a coupon
uz: Minimal buyurtma miqdori va kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
uz: Minimal buyurtma miqdori Yoki kupon

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
uz: Saytingiz maqolalarining oylik arxivi.

en: A name is required for this term.
uz: Bu iboraga nom kerak.

en: A named status for the object.
uz: Obyektning nom qo'yilgan holati.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
uz: "%s" nomli maqolaga bildirilgan yangi fikr tasdiqlanishi kutilyapti

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
uz: Saytingizda yangi kichik yangilanish mavjud. Kichkina yangilanishlar ko'pincha xavfsizlikka aloqador bo'ladi, shuning uchun ularni o'rnatish juda muhimdir.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
uz: "%s" maqolasi uchun yangi pingback tasdiqlanishni kutmoqda

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
uz: Yangi navbat ishlov berishni boshladi. <a href="%s"> Amalga oshirilmagan amallarni ko'rish »</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
uz: "%s" maqolasiga yangi trackback tasdiqlanishni kutmoqda

en: A new version of WordPress is available.
uz: WordPressning yangi versiyasi mavjud.

en: A note has been added to your order
uz: Buyurtma uchun eslatma qo'shildi

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
uz: Qisman IP-manzilni uzatish mumkin va mos keladigan natijalar qaytariladi.

en: A password protected post can not be set to sticky.
uz: Parol bilan himoyalangan maqola yopishqoq qilinishi mumkin emas.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
uz: Parolni tiklash elektron pochta manzili sizning hisobingizdagi fayllar elektron pochta manziliga yuborildi, ammo sizning pochtangizda paydo bo'lishi bir necha daqiqa vaqt olishi mumkin. Qayta tiklashga urinishdan oldin kamida 10 daqiqa kuting.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
uz: Ma'lumot va parchani ko'rishdan himoyalovchi parol.

en: A post ID mismatch has been detected.
uz: Post ID mos kelmasligi aniqlandi.

en: A post can not be sticky and have a password.
uz: Maqola ham yopishqoq, ham parol bilan himoyalangan bo'lishi mumkin emas.

en: A post type mismatch has been detected.
uz: Post turi mos kelmasligi aniqlandi.

en: A previous automatic background update could not occur.
uz: Avvalgi orqa fonda avtomatik yangilanish sodir bo'lmadi.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
uz: Oldingi avtomatik fon yangilanishi jiddiy nosozlik bilan tugadi, shuning uchun yangilanishlar o'chirilgan.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
uz: Taqdim etilgan identifikator bilan mahsulot atributi muddati topilmadi

en: A product attribute with the provided ID could not be found
uz: Taqdim etilgan identifikator bilan mahsulot atributini topib bo'lmadi

en: A product category with the provided ID could not be found
uz: Taqdim etilgan identifikatorli mahsulotlar toifasi topilmadi

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
uz: Taqdim etilgan identifikatorli mahsulotni etkazib berish klassi topilmadi

en: A product tag with the provided ID could not be found
uz: Taqdim etilgan identifikatorli mahsulot yorlig'i topilmadi

en: A product with this ID already exists.
uz: Bunday identifikatorli mahsulot allaqachon mavjud.

en: A product with this SKU already exists.
uz: Ushbu SKU bilan mahsulot allaqachon mavjud.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
uz: Tiklash linki allqachon %1$s avval yuborilgan. Yangisini talab qilishdan oldin, iltimos, %2$s vaqt kuting.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
uz: Chap tomonida qizil chizig'i bor fikrlar tasdiqlashingizni kutayotgan bo'ladi.

en: A search form for your site.
uz: Saytingiz uchun qidiruv formasi.

en: A search form for your store.
uz: Do'koningiz uchun qidiruv formasi.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
uz: Yuk tashish zonasi - bu ma'lum bir transport usullari va stavkalari qo'llaniladigan geografik mintaqa.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
uz: Yuk tashish zonasi - bu muayyan yuk tashish usullari to'plami taqdim etiladigan geografik mintaqa.

en: A short description of the block, in human readable format.
uz: Blokning inson tomonidan o'qiladigan shaklda qisqacha tavsifi.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
uz: BACS to'lovini qabul qilishga imkon beradigan oddiy oflayn shlyuz.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
uz: To'lov usuli sifatida chekni qabul qilishga imkon beradigan oddiy oflayn shlyuz.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
uz: Yetkazib berishda naqd pul olishga imkon beradigan oddiy oflayn shlyuz.

en: A static page
uz: Static sahifa

en: A sticky post can not be password protected.
uz: Yopishqoq maqolani parol bilan himoyalash mumkin emas.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
uz: Maxsus permalinklardan foydalanganda qurilma tegi talab etiladi. <a href="%s">Batafsil ma'lumot</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
uz: Berilgan identifikatsiya raqami bilan soliq stavkasini topib bo'lmadi

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
uz: Ko'rsatilgan nom va yorliqga ega bo'lgan element taksonomiyada mavjud.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
uz: Bu bo'limda allaqachon keltirilgan atama nomi mavjud.

en: A time format for all time strings.
uz: Barcha vaqt yozuvlari uchun vaqt shakli.

en: A unique identifier for the setting.
uz: Sozlamalar uchun noyob identifikator.

en: A unique identifier for the tool.
uz: Vosita uchun noyob identifikator.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
uz: Sozlamalarni bir-biri bilan bog'lash uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan yagona identifikator.

en: A valid URL was not provided.
uz: Xato URL kiritilgan.

en: A valid email address is required
uz: To'g'ri e-mail manzil kerak

en: A valid email address is required.
uz: Yaroqli email manzili talab qilinadi.

en: A valid email address must be given.
uz: Yaroqli email manzil yozilishi kerak.

en: A valid event name must be specified.
uz: Yaroqli hodisa nomi ko'rsatilishi kerak.

en: A valid free shipping coupon
uz: Haqiqiy bepul etkazib berish kuponi

en: A valid prop name must be specified
uz: Yaroqli prop nomi ko'rsatilishi kerak

en: A variable mismatch has been detected.
uz: O'zgaruvchi nomutanosibligi topildi.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
uz: Yuklanadigan mavzuning ZIP fayli.

en: AND
uz: VA

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
uz: API kaliti muvaffaqiyatli yaratildi. Endi yangi kalitlaringizni nusxalashga ishonch hosil qiling, chunki ushbu sahifadan chiqqaningizda maxfiy kalit yashirin bo'ladi.

en: API Key updated successfully.
uz: API kaliti muvaffaqiyatli yangilandi.

en: API Version
uz: API versiyasi

en: API credentials
uz: API hisob ma'lumotlari

en: API docs
uz: API hujjatlari

en: API enabled
uz: API yoqilgan

en: API key
uz: API kaliti

en: API path.
uz: API yo‘li.

en: API user is invalid
uz: API foydalanuvchisi yaroqsiz

en: Abort
uz: Bekor qilish

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklashni bekor qiling

en: About
uz: Ma'lumot

en: About Action Scheduler %s
uz: Harakatlarni rejalashtiruvchi haqida %s

en: About Pages
uz: Sayt Haqidagi Sahifalar

en: About WooCommerce
uz: WooCommerce haqida

en: About WordPress
uz: WordPress haqida

en: About Yourself
uz: Обо мне

en: About the user
uz: О пользователе

en: Accept COD if the order is virtual
uz: Agar buyurtma virtual bo'lsa, CODni qabul qiling

en: Accept credit and debit cards, offline (cash or bank transfer) and logged-in payments with money in Mercado Pago. Safe and secure payments with the leading payment processor in LATAM.
uz: Mercado Pago'da kredit va debet kartalarini, oflayn (naqd pul yoki bank o'tkazmasi) va tizimga kirgan pul bilan to'lovlarni qabul qiling. LATAMdagi yetakchi toʻlov protsessorlari bilan xavfsiz va xavfsiz toʻlovlar.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooCommerce Payments%2$s
uz: %1$sWooCommerce Payments%2$s bilan kredit kartalar va boshqa mashhur toʻlov usullarini qabul qiling

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
uz: 135+ valyutadagi debet va kredit kartalarini, Alipay kabi usullarni va Apple Pay yordamida bir martalik to'lovni qabul qiling.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
uz: 135+ valyutadagi debet va kredit kartalarini, Alipay kabi usullarni va Apple Pay yordamida bir martalik to'lovni qabul qiling. <a href="%s" target="_blank">Ko'proq ma'lumot oling</a> .

en: Accept for virtual orders
uz: Virtual buyurtmalarni qabul qiling

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
uz: Hisob balansi yoki kredit kartangiz yordamida PayPal orqali to'lovlarni qabul qiling.

en: Access denied
uz: Ruxsat yoʻq

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
uz: DHL va USPS bilan chegirmali etkazib berish tariflariga kiring.

en: Access expires
uz: Kirish muddati tugaydi

en: Access granted
uz: Kirish huquqi berilgan

en: Access restriction
uz: Kirishni cheklash

en: Access to Purchased Downloads
uz: Xarid qilingan yuklamalarga kirish

en: Accessibility
uz: Imkoniyati cheklanganlar uchun

en: Accessibility Ready
uz: Zaif foydalanuvchilarga tayyor

en: Account Management
uz: Profilni boshqarish

en: Account creation
uz: Hisobni yaratish

en: Account details
uz: Akkaunt ma’lumotlari

en: Account details changed successfully.
uz: Hisob ma'lumotlari muvaffaqiyatli o'zgartirildi.

en: Account details:
uz: Hisob rekvizitlari:

en: Account endpoints
uz: Hisobning so'nggi nuqtalari

en: Account erasure requests
uz: Hisobni yo'q qilish to'g'risidagi so'rovlar

en: Account name
uz: Hisob nomi

en: Account number
uz: Hisob raqami

en: Account username
uz: Akkaunt nomi

en: Accounts &amp; Privacy
uz: Hisoblar va Maxfiylik

en: Accra
uz: Akkra

en: Acre
uz: Akr

en: Action
uz: Harakat

en: Action Group
uz: Harakatlar guruhi

en: Action Scheduler
uz: Harakatlarni rejalashtiruvchi

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
uz: Action Scheduler ma&#39;lumotlarni maxsus jadvallarga ko&#39;chirdi; ammo, yetim bo&#39;lmagan jurnal yozuvlari WordPress Sharhlar jadvalida mavjud. %1$s <a href="%2$s">batafsil ma&#39;lumot »</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
uz: Harakatlarni rejalashtiruvchi - keng ko'lamli harakatlar to'plamini fonda qayta ishlash uchun kengaytiriladigan, kuzatib bo'ladigan ish navbati. Action Scheduler kelajakda biron bir vaqtda ishga tushirish uchun harakat kancasini ishga tushirish orqali ishlaydi. Rejalashtirilgan harakatlar, shuningdek, takroriy jadvalda bajarilishi mumkin.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
uz: Harakat jadvalini ko'chirish amalga oshirilmoqda. Rejalashtirilgan harakatlar ro'yxati to'liq bo'lmasligi mumkin.

en: Action Scheduler package
uz: Action Scheduler to'plami

en: Action Scheduler package running on your site.
uz: Sizning saytingizda ishlaydigan "Scheduler" to'plami.

en: Action Status
uz: Harakat holati

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
uz: Harakat [%1$s] noto'g'ri jadvalga ega: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
uz: Harakat [%1$s] noto'g'ri dalillarga ega. JSON-ni massivga dekodlash mumkin emas. $ args =%2$s

en: Action event
uz: Harakat hodisasi

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
uz: Harakat amalga oshirilmadi. Iltimos, sahifani yangilang va qayta urinib ko'ring.

en: Action has been confirmed.
uz: Harakat tasdiqlandi.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
uz: Amallar holati kutilmoqda, yakunlandi, bekor qilindi, bajarilmadi

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
uz: Jetpack-ni ulash uchun bajarilishi kerak bo'lgan harakatlar.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
uz: ActionScheduler_Action::$args juda uzun. Args ustunini indeksatsiya qilish uchun, harakat argslari JSON sifatida kodlanganda %d belgilaridan ko'p bo'lmasligi kerak.

en: Actionable order statuses
uz: Amalga oshiriladigan buyurtma holati

en: Actions
uz: Harakatlar

en: Activate
uz: Faollashtirish

en: Activate &#8220;%s&#8221;
uz: Активировать &laquo;%s&raquo;

en: Activate &amp; Publish
uz: Faoolashtirish &amp; Chop etish

en: Activate Jetpack
uz: Jetpack-ni faollashtiring

en: Activate Plugin
uz: Активировать плагин

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
uz: Faol plaginlar &amp; Press Thisgao'tish

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
uz: Активировать плагин и запустить импорт

en: Activate Press This
uz: Press This faollashtirish

en: Activate usage tracking
uz: Foydalanishni kuzatishni yoqing

en: Activation Key Required
uz: Aktivatsiya kaliti zarur

en: Activation Key:
uz: Falloshtaruvchi kalit:

en: Active
uz: Aktiv

en: Active Child Theme
uz: Faol bola shablon

en: Active Product Filters
uz: Faol mahsulot filtrlari

en: Active Theme
uz: Faol shablon

en: Active filters
uz: Faol filtrlar

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
uz[0]: %s+ million

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
uz: O'ndan kam

en: Active plugins
uz: Aktiv plaginlar

en: Active plugins.
uz: Faol plaginlar.

en: Active theme
uz: Joriy shablon

en: Activity
uz: Faoliyat

en: Activity log for the action.
uz: Harakatlar uchun jurnallar ro'yxati.

en: Add
uz: Добавить

en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
uz[0]: Doʻkonimga %1$s va yana %2$d ta mahsulotni qoʻshing

en: Add %s
uz: %s qo'shish

en: Add %s to my store
uz: %s doʻkonimga qoʻshing

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
uz: Qo'shish &ldquo;%s&rdquo; savatingizga

en: Add Comment
uz: Fikr bildirish

en: Add Custom Field
uz: Добавить произвольное поле

en: Add Data Erasure Request
uz: Ma'lumot o'chirishga so'rov qo'shish

en: Add Data Export Request
uz: Ma'lumotni eksport qilish so'rovini qo'shish

en: Add Existing User
uz: Mavjud foydalanuvchini qo'shish

en: Add File
uz: Fayl qo'shish

en: Add Items
uz: Qismlar qo'shish

en: Add Link
uz: Link qo'shish

en: Add Media
uz: Media qo'shish

en: Add Menu Items
uz: Menyu yozuvlarini kiritish

en: Add New
uz: Qo'shish

en: Add New Approved Directory
uz: Yangi tasdiqlangan katalog qo'shing

en: Add New Category
uz: Yangi Bo'lim Qo'shish

en: Add New Changeset
uz: Yangi o'zgarish qo'shish

en: Add New Custom Field:
uz: Добавить новое поле:

en: Add New Header Image
uz: Yangi yuqori qism rasmini qo'sish

en: Add New Image
uz: Yangi rasm qo'shish

en: Add New Link
uz: Добавить новую ссылку

en: Add New Link Category
uz: Yo'llanmalar Yangi Bo'limini Qo'shish

en: Add New Page
uz: Yangi sahifa qo'shish

en: Add New Post
uz: Yangi maqola qo'shish

en: Add New Scheduled Action
uz: Yangi rejalashtirilgan harakatni qo'shish

en: Add New Site
uz: Yangi sayt qo'shish

en: Add New Tag
uz: Yangi kalit so'z kiritish

en: Add New Theme
uz: Yangi shablon qo'shish

en: Add New User
uz: Yangi foydalanuvchi qo'shish

en: Add Site
uz: Sayt qo'shish

en: Add Widget
uz: Vidjet qo'shish

en: Add a Widget
uz: Vidjet qo'shish

en: Add a menu
uz: Menyu qo'shish

en: Add a navigation menu to your sidebar.
uz: Yon ustunga menyu qo'shish.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
uz: Ma'lumot uchun eslatma qo'shing yoki mijozlar qaydini qo'shing (foydalanuvchiga xabar beriladi).

en: Add a product
uz: Mahsulot qo'shing

en: Add a review
uz: Baho Berish

en: Add additional piece of info about each category to the report.
uz: Hisobotga har bir toifaga oid qo'shimcha ma'lumot qo'shing.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
uz: Hisobotga har bir kupon haqida qo'shimcha ma'lumot qo'shing.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
uz: Hisobotga har bir mahsulot haqida qo'shimcha ma'lumot qo'shing.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
uz: Hisobotga har bir o'zgarish haqida qo'shimcha ma'lumot qo'shing.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
uz: Maksimal HTML5 mosligini ta'minlash maqsadida qo'shimcha manbalarni qo'shing:

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
uz: Qancha kerak bo'lsa, shuncha zona qo'shing &ndash; mijozlar faqat manzillari uchun mavjud bo'lgan usullarni ko'rishadi.

en: Add attribute
uz: Atribut qo'shing

en: Add audio source
uz: Audo manbasi kiritish

en: Add block
uz: Blok qo'shish

en: Add coupon
uz: Kupon qo‘shing

en: Add fee
uz: To'lovni qo'shish

en: Add file
uz: Faylni qoÊ»shish

en: Add images to product gallery
uz: Rasmlarni galereyga qo'shish

en: Add item(s)
uz: Element (lar) ni qo'shish

en: Add key
uz: Kalit Qo'shish

en: Add manually
uz: Qo'lda qo'shish

en: Add media
uz: Media qo'shish

en: Add media files from your computer
uz: Добавить медиафайлы с компьютера

en: Add menu items
uz: Menyu bandlarini qo'shish

en: Add menu items from the column on the left.
uz: Chap tomondagi ustundan menyu qismlarini qo'shing.

en: Add my products
uz: Mahsulotlarimni qo'shing

en: Add new
uz: Yangisini qo'shing

en: Add new %s
uz: Yangi %s qo'shish

en: Add new Comment
uz: Yangi fikr bildirish

en: Add new attribute
uz: Yangi atribut qo'shing

en: Add new category
uz: Yangi bo'lim qo'shish

en: Add new coupon
uz: Yangi kupon qo'shing

en: Add new order
uz: Yangi buyurtma qo'shish

en: Add new page
uz: Yangi sahifa qo'shish

en: Add new post
uz: Yangi maqola qo'shish

en: Add new product
uz: Yangi mahsulot qo'shing

en: Add new shipping class
uz: Yangi yuk tashish sinfini qo'shing

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
uz: latin

en: Add new tag
uz: Yangi teg

en: Add note
uz: Qayd qo'shish

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
uz: Bir necha bandlarni menyuga bir urinishda qo'shish uchun <strong>har bir band uchun belgi qo'ying va Menyuga qo'shish tugmasini bosing.</strong>

en: Add or remove menu items
uz: Menyu qismlarini qo'shish yoki o'chirish

en: Add or remove tags
uz: Kalit so'z qo'shish yoki olib tashlash

en: Add order
uz: Buyurtma qo'shish

en: Add payment method
uz: To'lov usulini qo'shing

en: Add product gallery images
uz: Mahsulot galereyasini qo'shish

en: Add product(s)
uz: Mahsulot (lar) ni qo'shish

en: Add products
uz: Mahsulotlarni qo'shing

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
uz: Yangi mijozlarga erishish va biznesingizni rivojlantirish uchun tavsiya etilgan marketing vositalarini qo'shing

en: Add shipping
uz: Yuk tashishni qo'shing

en: Add shipping class
uz: Yuk tashish sinfini qo'shing

en: Add shipping costs
uz: Yuk tashish xarajatlarini qo'shing

en: Add shipping method
uz: Yuk tashish usulini qo'shing

en: Add shipping methods &amp; zones
uz: Yuk tashish usullarini qo'shing &amp; zonalari

en: Add shipping zone
uz: Yuk tashish zonasini qo'shing

en: Add store details
uz: Do'kon tafsilotlarini qo'shing

en: Add subtitles
uz: Izoh so'z kiritish

en: Add tags
uz: Teglar qo'shish

en: Add tax
uz: Soliq qo'shing

en: Add tax rates
uz: Soliq stavkalarini qo'shing

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
uz: Quyidagini %2$s manzilida joylashgan %1$s fayliga, %3$s deyilgan yozuvning <strong>tepasiga</strong> qo'ying:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
uz: %2$s joyda mavjud bo'lgan %1$s faylingizga quyidagi qoidalarni mavjud yozuvlarning <strong>ustidan</strong> yozib saqlang:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
uz: Foydalanuvchini tasdiqlashni talab qiluvchi email xabarni jo'natmasdan qo'shish.

en: Add title
uz: Sarlavha qo'shing

en: Add to Audio Playlist
uz: Audio pleylistga kiritish

en: Add to Cart
uz: Savatchaga qo'shish

en: Add to Dictionary
uz: Lug'at qo'shish

en: Add to Menu
uz: Menyuga qo'shish

en: Add to Widget
uz: Qo'shish

en: Add to audio playlist
uz: Audio pleylistga kiritish

en: Add to cart
uz: Savatchaga qo'shish

en: Add to cart URL.
uz: URL manzilini savatga qo‘shish.

en: Add to cart behaviour
uz: Savatga qo‘shish

en: Add to cart button parameters.
uz: Savatga qo'shish tugmachasining parametrlarini qo'shish.

en: Add to gallery
uz: Galereyaga qo'shish

en: Add to menu
uz: Menyuga qo'shish

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
uz: Menyuga qo'shish: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
uz: Video pleylistga qo'shish

en: Add to video playlist
uz: Video pleylistga qo'shish

en: Add to: %s
uz: Quyidagiga qo'shish: %s

en: Add video source
uz: Video manbasi qo'shish

en: Add webhook
uz: Veb-hook qo'shing

en: Add widget: %s
uz: Vidjet qo'shish: %s

en: Add your first product
uz: Birinchi mahsulotingizni qo'shing

en: Add your logo, create a homepage, and start designing your store.
uz: Logotip qo'shing, bosh sahifa yarating va do'koningizni loyihalashni boshlang.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
uz: Saytingizning joylashuvi va ko'rinishini o'zgartirmoqchi bo'lsangiz o'zingizning CSS kodlaringizni shu yerda yozing.

en: Add&nbsp;meta
uz: Meta qo'shing

en: Add, organize, and modify individual menu items
uz: Alohida menyu qismlarini qo'shing, tartiblang yoki o'zgartiring.

en: Added line items: %s
uz: Qo'shilgan qator elementlari: %s

en: Added:
uz: Qo'shilgan:

en: Adding Categories
uz: Kategoriyalar qo'shish

en: Adding Tags
uz: Teglar qo'shish

en: Adding Themes
uz: Shablonlar qo'shish

en: Addis Ababa
uz: Addis Abeba

en: Additional CSS
uz: Qo'shimcha CSS

en: Additional Capabilities
uz: Дополнительные возможности

en: Additional content
uz: Qo'shimcha tarkib

en: Additional data to pass to the extension
uz: Kengaytmaga o'tish uchun qo'shimcha ma'lumotlar

en: Additional help text shown to the user about the setting.
uz: Sozlash haqida foydalanuvchiga ko'rsatiladigan qo'shimcha yordam matni.

en: Additional images added to this gallery: %s
uz: Ushbu galereyaga qo'shilgan qo'shimcha rasmlar: %s

en: Additional information
uz: Qo'shimcha ma'lumot

en: Additional items found: %d
uz: %d ta qo'shimcha yozuvlar topildi

en: Additional rates
uz: Qo'shimcha narxlar

en: Additional settings
uz: Qo'shimcha sozlanmalar

en: Additional shortcuts,
uz: Q'shimcha qisqa tugmalar,

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
uz: “%1$s” qoʻshimcha soliq toifasini saqlab boʻlmadi. %2$s.

en: Additional tax classes
uz: Qo'shimcha soliq sinflari

en: Address | Addresses
uz[0]: Manzil

en: Address changed successfully.
uz: Manzil muvaffaqiyatli o'zgartirildi.

en: Address line 1
uz: Manzil uchun 1-chi qator

en: Address line 1.
uz: Manzil uchun 1-chi qator.

en: Address line 2
uz: Manzil qatori 2

en: Address line 2.
uz: Manzil qatori 2.

en: Address override
uz: Manzilni bekor qilish

en: Address:
uz: IP raqami:

en: Addresses
uz: Manzillar

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
uz: Shaxsiy ma'lumotlarni ommaviy ravishda yo'q qilish uchun buyurtma ekraniga parametr qo'shadi. E'tibor bering, shaxsiy ma'lumotlarni o'chirib tashlab bo'lmaydi.

en: Adds the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
uz: Boshqaruv paneliga yangi WooCommerce navigatsiya tajribasini qo'shadi

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
uz: Yangi WooCommerce sozlamalari UI qo'shiladi.

en: Adjusted stock: %s
uz: Tuzatilgan aktsiya: %s

en: Admin Color Scheme
uz: Цветовая схема

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
uz: Bo'limlar

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
uz: Kuponlar

[ctx: Admin menu name]
en: Home
uz: Bosh sahifa

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
uz: Buyurtmalar

[ctx: Admin menu name]
en: Products
uz: Mahsulotlar

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
uz: Rejalashtirilgan harakatlar

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
uz: Yuk tashish darslari

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
uz: Teglar

en: Administration email verification
uz: Administrator email manzilini tekshirish

en: Administrators have access to all the administration features.
uz: Администраторы обладают доступом ко всем возможностям.

en: Advanced
uz: Mukammal

en: Advanced Options
uz: Qo'shimcha sozlamalar

en: Advanced caching plugin.
uz: Расширенный плагин кэширования.

en: Advanced options
uz: Qo'shimcha sozlamalar

en: Advanced.
uz: Mukammal

en: Affirm
uz: Tasdiqlash

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
uz: Affirmning moslashtirilgan Endi sotib oling, keyinroq toʻlash dasturlari toʻsiq sifatida narxni olib tashlaydi, brauzerlarni xaridorga aylantiradi, oʻrtacha buyurtma qiymatini oshiradi va mijozlar bazasini kengaytiradi.

en: Afghan afghani
uz: Afg'on afg'oni

en: Afghanistan
uz: Afg'oniston

en: Africa
uz: Afrika

en: Afrikaans
uz: Afrika

en: After pre-tax discounts.
uz: Soliqdan oldin chegirmalar.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
uz: O'zgarishlaringizni nashr etgandan so'ng, siz <a href="%s" target="_blank">kichik rasmlarni yangilamaguningizcha</a> yangi rasm o'lchamlari ko'rsatilmasligi mumkin.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
uz: O'zgarishlarni e'lon qilganingizdan so'ng, siz rasmlarni qayta tiklamaguningizcha yangi rasm o'lchamlari ko'rinmasligi mumkin. Siz buni <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce-ning asboblar bo'limi</a>dan yoki <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a> kabi plagin yordamida qilishingiz mumkin.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
uz: O'zgarishlaringizni e'lon qilganingizdan so'ng, yangi rasm o'lchamlari avtomatik ravishda yaratiladi.

en: Afterpay
uz: To'lovdan keyin

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
uz: Afterpay mijozlarga mahsulotlarni darhol olish va xaridlar uchun har doim foizsiz to‘rtta bo‘lib to‘lash imkonini beradi.

en: Afyon
uz: Afyun

en: Ahuachapán
uz: Ahuachapan

en: Aisén del General Carlos Ibañez del Campo
uz: General Aisen del Karlos Ibanez del Kampo

en: Akismet Configuration
uz: Настройки Akismet

en: Akismet Stats
uz: Статистика Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
uz: Akismet qayta tekshiruvdan so'ng ushbu izohni spam sifatida belgiladi.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
uz: Akismet qayta tekshiruvdan so'ng ushbu izohni qabul qildi.

en: Akismet has detected a problem.
uz: Akismet обнаружил проблему.

en: Akwa Ibom
uz: Akva Ibom

en: Al Sharqia
uz: Al Sharqiya

en: Alabama
uz: Alabama shtati

en: Alaska
uz: Alyaska

en: Albania
uz: Albaniya

en: Albanian
uz: Alban

en: Albanian lek
uz: Alban lek

en: Alborz (البرز)
uz: Alborz (الlbrrز)

en: Album
uz: Albom

en: Alert
uz: Bildirishnoma

en: Alessandria
uz: Alessandriya

en: Alexandria
uz: Iskandariya

en: Algeria
uz: Algeriya

en: Algerian dinar
uz: Jazoir dinori

en: Algiers
uz: Jazoir

en: Alias for customer_type (deprecated).
uz: customer_type uchun taxallus (eskirgan).

en: Alicante
uz: Alikante

en: Align
uz: Yo'nalish

en: Align Center
uz: Выровнять по центру

en: Align Left
uz: По левому краю

en: Align Right
uz: По правому краю

en: Align center
uz: Markazda

en: Align left
uz: Chapga tekislangan

en: Align right
uz: O'n tomonga

en: Alignment
uz: Tekislash

en: All
uz: Barchasi

en: All %s
uz: Barcha %s

en: All Categories
uz: Barcha bo'limlar

en: All Changesets
uz: Barcha o'zgarishlar

en: All Comments
uz: Barcha izohlar

en: All Link Categories
uz: Barcha havolalar bo'limlari

en: All Pages
uz: Barcha sahifalar

en: All Posts
uz: Barcha postlar

en: All Products
uz: Barcha mahsulotlar

en: All Settings
uz: Все настройки

en: All Sites
uz: Barcha saytlar

en: All Tabs:
uz: Все вкладки:

en: All Tags
uz: Barcha kalit so'zlar

en: All Types
uz: Все типы

en: All Users
uz: Barcha foydalanuvchilar

en: All allowed countries
uz: Barcha ruxsat berilgan mamlakatlar

en: All automatic updates are disabled.
uz: Barcha avtomatik yangilanishlar o'chirilgan.

en: All capabilities assigned to the user.
uz: Foydalanuvchiga tayinlangan barcha imkoniyatlar.

en: All capabilities used by the post type.
uz: Post turi tomonidan ishlatiladigan barcha imkoniyatlar.

en: All capabilities used by the taxonomy.
uz: Taksonomiya tomonidan ishlatiladigan barcha imkoniyatlar.

en: All categories
uz: Bacrha kategoriyalar

en: All comment types
uz: Barcha fikr turlari

en: All content
uz: Barcha kontent

en: All coupons
uz: Barcha kuponlar

en: All dates
uz: Barcha sanalar

en: All done!
uz: Hammasi bo'ldi!

en: All features, supported by the post type.
uz: Post turi amalga oshirishi mumkin bo'lgan barcha imkoniyatlar.

en: All formats
uz: Barcha formatlar

en: All image sizes
uz: Все размеры

en: All levels
uz: Barcha darajalar

en: All media items
uz: Barcha media fayllar

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
uz: Barcha mavjud bo'lmagan WooCommerce sahifalar muvaffaqiyatli o'rnatildi

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
uz: Barcha kutilayotgan va bajarilmayotgan import harakatlar bekor qilindi.

en: All products
uz: Barcha mahsulotlar

en: All ratings
uz: Barcha reytinglar

en: All shipping classes
uz: Barcha yuk sinflari

en: All sizes except thumbnail
uz: Все размеры, кроме миниатюры

en: All sources
uz: Barcha manbalar

en: All tags
uz: Barcha teglar

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
uz: Barcha yuklangan fayllar media kutubxonasida, eng yangi yuklanganlari birinchi o'rinda qilib ko'rsatiladi.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
uz: Siz yuklagan barcha fayllar Media kutubxonasida ko'rinadi. Eng yangilari birinchi bo'lib ko'rsatiladi. Ekran sozlanmalari yordamida bu sahifa ko'rinishini o'zingizga moslashingiz mumkin.

en: All types
uz: Barcha turlari

en: All updates have been completed.
uz: Все обновления завершены.

en: Allow
uz: Разрешить

en: Allow Comments
uz: Разрешить комментарии

en: Allow Pings
uz: Разрешить отклики

en: Allow backorders?
uz: Orqa buyurtmalarga ruxsat berilsinmi?

en: Allow comments
uz: Fikr bildirishga ruxsat berish

en: Allow customer reviews?
uz: Mijozlar sharhlariga ruxsat berilsinmi?

en: Allow customers to create an account during checkout
uz: To'lov paytida mijozlarga hisob yaratishga ruxsat bering

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
uz: Mijozlarga "Mening hisobim" sahifasida hisob yaratishga ruxsat bering

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
uz: Xaridorga chiqish paytida mavjud hisob qaydnomasiga kirishga ruxsat bering

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
uz: Mijozlarga buyurtmalarni o'zlari olishlariga ruxsat bering. Odatiy bo'lib, mahalliy pikap do'konidan foydalanganda mijozlar manzilidan qat'iy nazar soliq solinadi.

en: Allow customers to place orders without an account
uz: Mijozlarga buyurtmalarini hisob raqamisiz joylashtirishga ruxsat bering

en: Allow free shipping
uz: Bepul etkazib berishga ruxsat bering

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
uz: Yangi maqolalarga link xabarnomalari (pingback va trackback) kelishiga ruxsat berish.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
uz: Yangi maqolalar uchun boshqa bloglardan keladigan link eslatmalarini (pingback yoki trackback) yoqish

en: Allow new users to sign up
uz: Yangi a'zolarni ro'yatga olishga ruxsat berish

en: Allow one item to be bought in a single order.
uz: Bitta narsani bitta tartibda sotib olishga ruxsat bering.

en: Allow people to post comments on new articles
uz: Kishilarga yangi maqolalarga fikr bildirishga ruxsat berish

en: Allow people to submit comments on new posts
uz: Yangi maqolalarga fikr bildirishga ruxsat berish.

en: Allow people to submit comments on new posts.
uz: Yangi maqolalarga fikr bildirishga ruxsat berish.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
uz: Shaxsiy ma'lumotlaringizni buyurtmalardan olib tashlashga ruxsat bering

en: Allow reviews.
uz: Sharhlarga ruxsat berish.

en: Allow search engines to index this site
uz: Qidiruv mashinalari bu saytni indeks qilsin

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
uz: WooCommerce-ning ishlatilishini kuzatishga ruxsat bering

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
uz: Qayta yo'naltirish rejimidan (xavfsiz) oxirgi chora sifatida foydalanishga ruxsat bering

en: Allow, but notify customer
uz: Ruxsat bering, lekin mijozni xabardor qiling

en: Allowed Files
uz: Ruxsat etilgan Fayllar

en: Allowed ZIP/post codes
uz: Pochta / pochta kodlariga ruxsat berilgan

en: Allowed emails
uz: Ruxsat berilgan elektron pochta xabarlari

en: Almaty
uz: Olma ota

en: Almería
uz: Almeria

en: Already Installed
uz: O'rnatib bo'lingan

en: Already pinged:
uz: Отправлены уведомления:

en: Alt Text
uz: Alternativ tekst

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
uz: Альтернативный текст, например, &laquo;Мона Лиза&raquo;

en: Alternative Text
uz: Alternativ Tekst

en: Alternative source
uz: Qo'shimcha manba

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
uz: Biriktirilgan fayl ko'rsatilmagan vaqtda namoyish etiladigan matn.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
uz: Shu bilan bir qatorda, serverda CSV faylga yo'lni kiriting:

en: Alto Paraguay
uz: Alto Paragvay

en: Alto Paraná
uz: Alto Parana

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
uz: Har doim zaxirada qolgan miqdorni ko'rsatish "12 zaxirada"

en: Always use https when visiting the admin
uz: Всегда использовать https при посещении панели администрирования

en: Amapá
uz: Amapa

en: Amazonas
uz: Amazonka

en: America
uz: Amerika

en: American English
uz: Amerika ingliz tili

en: American Samoa
uz: Amerika Samoasi

en: Amman
uz: Ummon

en: Amount already refunded
uz: Miqdor allaqachon qaytarilgan

en: Amount discounted
uz: Chegirma miqdori

en: Amount discounted by coupons.
uz: Kuponlar bo'yicha chegirma miqdori.

en: Amount of coupons.
uz: Kuponlar soni.

en: Amount of customers.
uz: Xaridorlarning soni.

en: Amount of items sold.
uz: Sotilgan buyumlar soni.

en: Amount of orders.
uz: Buyurtmalar miqdori.

en: Amount of products.
uz: Mahsulotlar miqdori.

en: Amount of reviews that the product has.
uz: Mahsulotga berilgan sharhlar soni.

en: Amount of reviews that the product have.
uz: Mahsulotga berilgan sharhlar soni.

en: Amount of reviews.
uz: Sharhlar soni.

en: Amount of sales.
uz: Savdo hajmi.

en: Amount of tax codes.
uz: Soliq kodlari miqdori.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
uz: Ushbu band uchun qaytariladigan summa (soliqlardan tashqari).

en: Amount that will be refunded for this tax.
uz: Ushbu soliq uchun qaytariladigan summa.

en: Amuria
uz: Amuriya

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
uz: Hisob allaqachon ushbu foydalanuvchi nomi bilan ro'yxatdan o'tgan. Iltimos, boshqasini tanlang.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
uz: Sizning elektron pochta manzilingiz bilan hisob allaqachon ro'yxatdan o'tgan. <a href="#" class="showlogin">Iltimos, tizimga kiring.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
uz: Sizning elektron pochta manzilingiz bilan hisob allaqachon ro'yxatdan o'tgan. Davom etishdan oldin tizimga kiring.

en: An additional, optional address line for your business location.
uz: Sizning ish joyingiz uchun qo'shimcha, ixtiyoriy manzillar qatori.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
uz: Post turi uchun harf va raqamlardan iborat atama.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
uz: Turiga xos bo'lgan resurs uchun alfanumerik identifikator.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
uz: Resurs uchun harf-raqam identifikatori.

en: An alphanumeric identifier for the status.
uz: Holat uchun harf va raqamdan iborat atama.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
uz: Taksonomiya uchun harf va raqamdan iborat atama.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
uz: O'z turida betakror bo'lgan ibora uchun harf va raqamdan iborat maxsus nom.

en: An alphanumeric identifier for the user.
uz: Foydalanuvchi uchun harf va raqamli nom.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
uz: Agar foydalansangiz, email manzilingizdan hash ko'rinishida yaratilgan anonim yozuv Gravatarga taqdim etilishi mumkin. Gravatarning shaxsiylik siyosati bilan quyidagi sahifada tanishishingiz mumkin: https://automattic.com/privacy/. Fikringiz tasdiqlangandan so'ng profil rasmingiz fikringiz yonida hammaga ko'rinadi.

en: An array of actions, if any, for the note.
uz: Agar eslatma uchun harakatlar mavjud bo'lsa.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
uz: Toʻlov shlyuzidan qaytarilayotgan maʼlumotlar majmuasi.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
uz: Автоматическое обновление WordPress завершить не удалось &#8212; <a href="%s">пожалуйста, попробуйте ещё раз</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
uz: Автоматическое обновление WordPress завершить не удалось! Пожалуйста, сообщите администратору сайта.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
uz: Muayyan IP manzil uchun yuklab olish jurnallarini qidirishda foydalaniladigan so'nggi nuqta.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
uz: %s ni faollashtirishda xatolik yuz berdi. Iltimos keyinroq qayta urinib ko'ring.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
uz: %1$s kengaytmasini o'chirishda xatolik yuz berdi. Iltimos, uni qo'lda o'chirish uchun <a href="%2$s">Plaginlar ekraniga</a> o'ting.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
uz: %s obunani bekor qilishda xatolik yuz berdi. Iltimos keyinroq qayta urinib ko'ring.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
uz: Obuna vaqtincha ishlamayotganligi sababli xatolik yuz berdi. Keyinroq qayta urinib ko'ring.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
uz: Xatolik sodir bo'ldi. Iltimos, sahifani yangilang va yana urinib ko'ring.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
uz: So‘rovda xatolik yuz berdi va ayni paytda iste’molchilar haqidagi ma’lumotlarni yuborib bo‘lmadi

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
uz: Yuklashda xatolik yuz berdi. Iltimos, keyinroq qayta urinib ko'ring.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
uz: To‘lov shlyuzi API-si yordamida to‘lovni yaratishda xatolik yuz berdi.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
uz: %1$s yangilash davomida xatolik yuz berdi: %2$s

en: An error occurred.
uz: Xatolik yuz berdi.

en: An error occurred. Please try again.
uz: Xatolik yuz berdi. Iltimos, qayta urinib ko'ring.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
uz: %1$s turdagi xatolik %3$s faylining %2$s qatorida yuz berdi. Xatolik xabari: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
uz: Eksport qiluvchi registratsiya filtrini noto'g'ri ishlatgan.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
uz: Ushbu sozlama tegishli guruh uchun identifikator.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
uz: Import allaqachon bajarilmoqda. Iltimos, import qilishni boshlashdan oldin oldingi importni yakunlashga ruxsat bering.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
uz: MaxMind-dan Geolocation qidiruvlarini amalga oshirish uchun foydalanish. Shuni esda tutingki, ushbu integratsiya faqat mamlakatni tekshiradi.

en: An invalid setting value was passed.
uz: Noto‘g‘ri sozlama qiymati o‘tkazildi.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
uz: Savatingizdan endi mavjud bo'lmagan narsa olib tashlandi.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
uz: Siz uchun%1$sda buyurtma yaratilgan. Hisob-fakturangiz quyida, tayyor bo'lganda to'lovni amalga oshirish uchun havola mavjud:%2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
uz: Taqdim etilgan ID raqami bilan buyurtma eslatmasi topilmadi

en: An order refund with the provided ID could not be found.
uz: Belgilangan ID bilan buyurtmani qaytarib berishni topib bo'lmadi.

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
uz: %s kuponini qo'llash paytida kutilmagan xatolik yuz berdi.

en: An unknown error occurred
uz: Noma'lum xato sodir bo'ldi

en: An unknown error occurred.
uz: Noma'lum xatolik yuz berdi.

en: Analytics
uz: Analiz

en: Analytics cache cleared.
uz: Analytics keshi tozalandi.

en: Andaman and Nicobar Islands
uz: Andaman va Nikobar orollari

en: Andhra Pradesh
uz: Andxra-Pradesh

en: Angolan kwanza
uz: Angolan kvanza

en: Anhui / 安徽
uz: Anhui / chàn

en: Ankara
uz: Anqara

en: Anonymous
uz: Anonim

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
uz: Buyurtmaning yana bir bosqichi. Bugungi kunda buyurtmalaringizni o'z ichiga olgan buyurtma hisobotiga qarang.

en: Another update is currently in progress.
uz: Yana boshqa yangilanish amalga oshirilmoqda.

en: Antalya
uz: Antaliya

en: Antananarivo
uz: Antananarivu

en: Antarctica
uz: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
uz: Antigua va Barbuda

en: Antioquia
uz: Antiokiya

en: Antique
uz: Antiqa

en: Any %s
uz: Har qanday %s

en: Any %s&hellip;
uz: Istalgan %s &hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
uz: Har qanday &quot;%1$s&quot; usuli

en: Any category
uz: Har qanday kategoriya

en: Any extra capabilities assigned to the user.
uz: Foydalanuvchiga tayinlangan har qanday qo'shimcha imkoniyatlar.

en: Anyone can register
uz: Любой может зарегистрироваться

en: Anyone posts a comment
uz: Кто-нибудь оставил комментарий

en: Anzoátegui
uz: Anzoategui

en: Apartment, suite, etc.
uz: Kvartira, suite va boshqalar.

en: Apartment, suite, unit, etc.
uz: Kvartira, lyuks, jihoz va boshqalar.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
uz: Kvartira, ko'rpus va boshqalar. (ixtiyoriy)

en: Apia
uz: Apiya

en: Appearance
uz: Внешний вид

en: Append a unique string to filename for security
uz: Xavfsizlik uchun fayl nomiga noyob satr qo'shing

en: Application authentication request
uz: Ilova haqiqiyligini so'rash

en: Apply
uz: Qo'llash

en: Apply changes to:
uz: Сейчас редактируются:

en: Apply coupon
uz: Kuponni qo'llang

en: Apply minimum order rule before coupon discount
uz: Kupon chegirmasidan oldin "buyurtmaning minimal miqdori" qoidasini qo'llang

en: Apply to all qualifying items in cart
uz: Savatdagi barcha mos buyumlarga qo'llang

en: Approve
uz: Одобрить

en: Approve and Reply
uz: Qabul qilish va javob berish

en: Approve comment
uz: Одобрить комментарий

en: Approve it: %s
uz: Tasdiqlash: %s

en: Approve this comment
uz: Одобрить этот комментарий

en: Approve this review
uz: Ushbu sharhni tasdiqlang

en: Approved
uz: Одобренный

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
uz: Izlash

en: Approved Download Directories
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglari

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglarini sinxronlash: tugallangan toʻplam %1$d (%2$d%% tugallandi).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglarini sinxronlash: yangi skanerlash rejalashtirilgan.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglarini sinxronlash: skanerlash bekor qilindi.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglarini sinxronlash: skanerlash tugallandi!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
uz: Tasdiqlangan katalog URL manzillari 256 belgidan oshmasligi kerak.

en: Approved download directories
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglari

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
uz: Yaroqsiz URL.

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
uz: Katalog URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
uz: Hammasini o'chirish

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
uz: Hammasini yoqish

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
uz: Доступен

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
uz: Qoidalarni amalga oshirishni boshlang

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
uz: Qoidalarni bajarishni to'xtating

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
uz: Taqdim etilgan identifikator yaroqsiz edi.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Hammasi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Oʻchirilgan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Yoqilgan <span class="count">(%s)</span>

en: April
uz: Aprel

en: Apurímac
uz: Apurimac

en: Aqtau
uz: Aktau

en: Aqtobe
uz: Aktobe

en: Arabic
uz: Arab

en: Arbitrary HTML code.
uz: Oddiy HTML kod.

en: Arbitrary text.
uz: Oddiy matn.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Arxiv <span class="count">(%s)</span>

en: Archive template
uz: Arxiv shabloni

en: Archived
uz: Arxivlangan

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Arxivda <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
uz: Arxivlar

en: Arctic
uz: Arktika

en: Ardabil (اردبیل)
uz: Ardabil (رrdbyyl)

en: Are WordPress cron jobs enabled?
uz: WordPress cron ishlari yoqilganmi?

en: Are pretty permalinks supported?
uz: Chiroyli havolalar ishladimi?

en: Are you sure it exists?
uz: Mavjudligiga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
uz: Ma'lumotlar bazasi serveri qandaydir qiyin yuklash holatida emasligiga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure the database server is running?
uz: Ma'lumotlar bazasi serveri ishlayotganligiga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure you have the correct username and password?
uz: Foydalanuvchi ismi va parol to'g'riligiga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
uz: Host nomini to'g'ri kiritganligingizga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
uz: Haqiqatan ham barcha jurnallarni ma'lumotlar bazasidan tozalamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
uz: Haqiqatan ham barcha o'zgarishlarni yo'q qilmoqchimisiz? Buni ortga qaytarib bo‘lmaydi.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
uz: Haqiqatan ham bu atributni yo'q qilmoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete this log?
uz: Haqiqatan ham ushbu jurnalni yo'q qilmoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete this template file?
uz: Haqiqatan ham ushbu shablon faylini yo'q qilmoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete this theme?
uz: Bu shablonni o'chirmoqchimisiz?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
uz: Haqiqatan ham ushbu zonani yo'q qilmoqchimisiz? Ushbu amalni ortga qaytarib bo‘lmaydi.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
uz: O'zgarishlaringizni bekor qilishga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure you want to do this?
uz: Buni amalga oshirish uchun ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
uz: Haqiqatan ham tizimdan chiqmoqchimisiz? <a href="%s">Tasdiqlang va tizimdan chiqing</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
uz: Tanlangan toʻlovlarni olib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
uz: Haqiqatan ham tanlangan narsalarni olib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
uz: Haqiqatan ham tanlangan yukni olib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to remove this variation?
uz: Haqiqatan ham ushbu o'zgarishni olib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
uz: Haqiqatan ham ushbu yuklab olish huquqini bekor qilmoqchimisiz?

en: Are you sure you want to run this tool?
uz: Haqiqatan ham ushbu vositani ishga tushirmoqchimisiz?

en: Are you sure you wish to delete this item?
uz: Haqiqatan ham bu elementni oʻchirib tashlamoqchimisiz?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
uz: Haqiqatan ham ushbu qaydni yo'q qilmoqchimisiz? Ushbu amalni ortga qaytarib bo‘lmaydi.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
uz: Haqiqatan ham to‘lovni o‘chirib tashlamoqchimisiz? Ushbu amalni ortga qaytarib bo‘lmaydi.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
uz: Haqiqatan ham ushbu soliq ustunini yo'q qilmoqchimisiz? Ushbu amalni ortga qaytarib bo‘lmaydi.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
uz: Haqiqatan ham bu to‘lovni amalga oshirmoqchimisiz? Ushbu amalni ortga qaytarib bo‘lmaydi.

en: Are you sure you're ready?
uz: Tayyor ekanligingizga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure?
uz: Bunga ishonchingiz komilmi?

en: Arequipa
uz: Arekipa

en: Argentine peso
uz: Argentina pesosi

en: Argeș
uz: Argeş

en: Arguments
uz: Dalillar

en: Arica y Parinacota
uz: Arika va Parinakota

en: Arkansas
uz: Arkanzas

en: Armenia
uz: Armaniya

en: Armenian dram
uz: Arman dramasi

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
uz: Select, multiselect va radio tugmalarini kiritish uchun massiv parametrlar.

en: Array of options with associated values.
uz: Bog'langan qiymatlar bilan parametrlarni tartibga solish.

en: Array of plugin slugs.
uz: Plagin slug'lari qatori.

en: Array of the response headers from the receiving server.
uz: Javob sarlavhalarini qabul qiluvchi serverdan olish.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
uz: Ushbu saytdagi maqolalarda biriktirilgan fayllar bo'lishi mumkin (videolar, rasmlar, maqolalar va h.k.). Biriktirilgan fayllar yoki maqolalar huddi saytga tashrif buyurgan odamlardek rol o'ynaydi.

en: Artist
uz: Muallif

en: As a browser icon
uz: Brauzer yorlig'i sifatida

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
uz: Yangi WordPress foydalanuvchisi sifatida <a href="%s">boshqaruv paneliga</a> o'tishingiz kerak va bu sahifani o'chirib yangisini yaratishingiz zarur. Omad tilaymiz!

en: As a reminder, here are your order details:
uz: Eslatma sifatida sizning buyurtma tafsilotlaringiz:

en: As a single total
uz: Yagona jami sifatida

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
uz: Sayt egasi sifatida ba'zi mahalliy va xalqaro shaxsiylik qonunlariga amal qilishingiz talab etiladi. masalan, saytingizda Shaxsiylik siyosati sahifasi bo'lishi kerak.

en: As an app icon
uz: Dastur yorlig'i sifatida

en: Ascending
uz: Возрастающий

en: Ascending.
uz: O'sib boruvchi

en: Ashgabat
uz: Ashxabot

en: Ashkhabad
uz: Ashxabot

en: Asia
uz: Osiyo

en: Aspect ratio:
uz: Пропорции:

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
uz: Shajara yaratish uchun ota iborani tayinlang. Masalan, Chilonzor va Yunusobod iboralarining otasi Toshkent shahri bo'lishi mumkin.

en: Assigned Menu
uz: Tayinlangan menyu

en: Astrakhan
uz: Astraxan

en: Asturias
uz: Asturiya

en: Aswan
uz: Asvon

en: At a Glance
uz: Bir qarashda

en: Atacama
uz: Atakama

en: Athens
uz: Afina

en: Atlantic
uz: Atlantika

en: Atlantique
uz: Atlantika

en: Atlántico
uz: Atlantiko

en: Atlántico Norte
uz: Atlantiko Norte

en: Atlántico Sur
uz: Atlantico Sur

en: Atlántida
uz: Atlantida

en: Attach
uz: Прикрепить

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
uz: &#8220;%s&#8221; mavjud ma'lumotga biriktirish

en: Attach to existing content
uz: Mavjud ma'lumotga ilova qilish

en: Attaching Files
uz: Fayllar biriktirish

en: Attachment Attributes
uz: Fayl ma'lumotlari

en: Attachment Details
uz: Qistirma tavsiloti

en: Attachment Display Settings
uz: Ilovani Tasvirlanishini sozlash

en: Attachment Page
uz: Qistirma Sahifasi

en: Attachment Post URL
uz: Biriktirilgan Post uchun URL

en: Attachment Preview
uz: Biriktirmani oldindan ko'rish

en: Attachment details
uz: Qistirma tavsiloti

en: Attachment post ID
uz: Biriktirma post ID

en: Attachment type.
uz: Biriktirilayotgan fayl turi.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
uz: Maqola orqali bog&lsquo;langan barcha bloglarni xabardor qilishga urinib ko&lsquo;ring

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
uz: Maqola orqali link berilgan barcha bloglarni xabardor qil

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
uz: Rasm sifatini belgilashda [1,100] oralig'idan chiqib ketildi.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
uz: Yaroqli funksiyasi bo'lmagan %s qisqakod (shortcode)ni ishga tushirishga urinish

en: Attempting to reduce used memory...
uz: Ishlatilgan xotirani kamaytirishga urinilmoqda ...

en: Attend an upcoming event near %s.
uz: %s yaqinida rejalashtirilgan tadbirda qatnashing.

en: Attica
uz: Attika

en: Attribute
uz: Xususiyat

en: Attribute %d default
uz: Attribut %d standart

en: Attribute %d global
uz: Attribut %d global

en: Attribute %d name
uz: Atribut %d nomi

en: Attribute %d value(s)
uz: Atribut %d qiymati (lar)

en: Attribute %d visible
uz: Attribut %d ko'rinadigan

en: Attribute ID.
uz: Atribut identifikatori.

en: Attribute all content to:
uz: Barcha ma'lumotni biriktir:

en: Attribute does not exist.
uz: Attribut mavjud emas.

en: Attribute name
uz: Atribut nomi

en: Attribute name.
uz: Atribut nomi.

en: Attribute position.
uz: Atribut holati.

en: Attribute taxonomy name.
uz: Atribut taksonomiyasi nomi.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
uz: Atribut shartlari mahsulotlarga va turlarga qarab belgilanishi mumkin. <br/><br/> <b>Izoh</b> : Terminni yo'q qilish uni tayinlangan barcha mahsulotlar va o'zgarishlardan olib tashlaydi. Terminni qayta tiklash uni avtomatik ravishda mahsulotga qaytarib bermaydi.

en: Attribute type.
uz: Atribut turi.

en: Attribute updated successfully
uz: Atribut muvaffaqiyatli yangilandi

en: Attribute value(s)
uz: Atribut qiymati (lar)

en: Attribute visibility
uz: Attributning ko'rinishi

en: Attributes
uz: Jihatlar

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
uz: Atributlar sizga o'lcham yoki rang kabi qo'shimcha mahsulot ma'lumotlarini aniqlashga imkon beradi. Ushbu xususiyatlarni do'konning yon panelida "qatlamli nav" vidjetlari yordamida ishlatishingiz mumkin.

en: Attributes totals.
uz: Atributlar to'plami.

en: Auckland
uz: Ouklend

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Audolar <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
uz: Audio kodek:

en: Audio Format:
uz: Audio format:

en: Audio Player
uz: Audio Pleyer

en: Audio Widget
uz: Audio vidjet

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
uz[0]: Audio vidjet (%d)

en: Audio details
uz: Audio ma'lumotlari

en: Audio title
uz: Audio nomi

en: Audio title&hellip;
uz: Audio nomi&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
uz: Audio, Video yoki Boshqa Fayl

en: August
uz: Avgust

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
uz: Avg

en: Australia
uz: Avstraliya

en: Australian Capital Territory
uz: Avstraliya poytaxti

en: Australian dollar
uz: Avstraliya dollari

en: Austria
uz: Avstriya

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
uz: Autentifikatsiya va obuna keshlari muvaffaqiyatli yangilandi.

en: Author
uz: Muallif

en: Author URL
uz: Muallifning URL manzili

en: Author URL of the user.
uz: Foydalanuvchining muallif URL manzili.

en: Author website
uz: Muallif veb-sayti

en: Author:
uz: Muallif:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
uz: Muallif: %1$s (IP manzil: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
uz: Muallif: %s

en: Authorize
uz: Ruxsat berish

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
uz: Mualliflar o'zlari maqola chop etishlari va maqolalarini boshqarishlari hamda fayllar yuklashlari mumkin.

en: Authors:
uz: Mualliflar:

en: Auto
uz: Avto

en: Auto Draft
uz: Черновик

en: Auto add pages
uz: Sahifalarni avtomatik qo'shish

en: Auto renews on:
uz: Avtomatik yangilanish:

en: Auto-update
uz: Avto-yangilash

en: Auto-updates enabled
uz: Avto-yangilanishlar faollashtirilgan

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
uz: Shablonlar uchun avto-yangilanishlar o'chirilgan ko'rinadi. Bu sozlanma yangilanish chiqqanda avtomatik qabul qilishingizga to'sqinlik qiladi.

en: Automated Taxes
uz: Avtomatlashtirilgan soliqlar

en: Automatic Updates
uz: Avtomatik yangilanishlar

en: Automatic update scheduled in %s.
uz: Avtomatik yangilanish %sga rejalashtirilgan.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
uz: Yangi yuqori darajali sahifalarni bu menyuga avtomatik qo'sh

en: Automatically add paragraphs
uz: Yangi qatorlarni avtomatik kiritish

en: Automatically close comments on posts older than %s days
uz: %s kundan eskiroq bo'lgan maqolalardagi muhokamani avtomatik tazda yop

en: Autoplay
uz: Avto aytish

en: Autosave by %s
uz: Avtosaqlanma muallifi %s

en: Availability
uz: Mavjudligi

en: Available Actions
uz: Mavjud imkoniyatlar

en: Available Tools
uz: Barcha Uskunalar

en: Available Widgets
uz: Доступные виджеты

en: Available downloads
uz: Mavjud yuklab olishlar

en: Available on backorder
uz: Buyurtma bo'yicha mavjud

en: Available placeholders: %s
uz: Mavjud to'ldiruvchilar: %s

en: Avatar Display
uz: Отображение аватаров

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
uz: %d piksel hajmli avatar URL manzili.

en: Avatar URL.
uz: Avatar URL manzili.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
uz: Ob'ektni ko'rib chiquvchi uchun avatar URL-manzillari.

en: Avatar URLs for the user.
uz: Foydalanuvchining avatar URL manzillari.

en: Avatars
uz: Аватары

en: Average
uz: O'rtacha

en: Average AOV per customer.
uz: Bir mijozga o'rtacha AOV.

en: Average Rating
uz: Средний рейтинг

en: Average gross sales amount
uz: O'rtacha yalpi savdo hajmi

en: Average items per order
uz: Har bir buyurtmada o'rtacha narsalar

en: Average net daily sales.
uz: Kunlik o'rtacha savdo.

en: Average net sales amount
uz: O'rtacha aniq savdo hajmi

en: Average number of orders.
uz: O'rtacha buyurtmalar soni.

en: Average order value.
uz: O'rtacha buyurtma qiymati.

en: Average rating
uz: O'rtacha reyting

en: Average total spend per customer.
uz: Bir mijozga o'rtacha xarajatlar.

en: Avg order value.
uz: O'rtacha buyurtma qiymati.

en: Awaiting BACS payment
uz: BACS to'lovini kutish

en: Awaiting product image
uz: Mahsulot imidjini kutish

en: Ayacucho
uz: Ayakucho

en: Aydın
uz: Aydin

en: Ayutthaya
uz: Aytthaya

en: Azerbaijan
uz: Ozarbayjon

en: Azerbaijani manat
uz: Ozarbayjon manati

en: Aïn Defla
uz: Ayn Defla

en: Aïn Témouchent
uz: Ayn Temouchent

en: Ağrı
uz: Ag'ri

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
uz: BETA SINOV?
    =============
    
    Bu email xabari sizga development versiyadagi WordPressni ishlatayotgan vaqtingizda yuboriladi.
    
    Agar bu xatoliklar tizimdagi nosozlik tufayli, deb o'ylasangiz, ular haqida bizga xabar bera olasizmi?
    * Yordam forumida yangi mavzu oching: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
    * Yoki, uddalay olsangiz, xatolik haqida hisobot jo'nating: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Rahmat! -- WordPress jamoasi

en: BIC
uz: BIK

en: Back
uz: Orqaga

en: Back to Attributes
uz: Atributlar-ga qaytish

en: Back to post options
uz: Maqola sozlanmalariga qaytish

en: Background
uz: Orqa fon

en: Background Color
uz: Fon rangi

en: Background Image
uz: Fon rasmi

[ctx: Background Preset]
en: Preset
uz: Avvaldan tayyorlangan

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
uz: Takrorlash

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
uz: Varaqlash

en: Background color
uz: Orqa fon rangi

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
uz: Фон обновлён. <a href="%s">Перейдите на сайт</a>, чтобы посмотреть, как он выглядит.

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
uz: Fonda yangilanish WordPress avtomatik ravishda yangilanishini ta'minlaydi, agar siz hozirda ishlayotgan versiyangiz uchun xavfsizlik yangilanishi chiqsa.

en: Backordered
uz: Buyurtmani bekor qilish

en: Backorders allowed?
uz: Orqa chegaralarga ruxsat berilganmi?

en: Backorders?
uz: Orqa chegaralarmi?

en: Bacău
uz: Bacau

en: Baden-Württemberg
uz: Baden-Vyurtemberg

en: Baghdad
uz: Bog&lsquo;dod

en: Bahamas
uz: Bahama

en: Bahamian dollar
uz: Bagamalik dollar

en: Bahrain
uz: Bahreyn

en: Bahraini dinar
uz: Bahrayn dinori

en: Baja California
uz: Baja Kaliforniya

en: Baker Island
uz: Beyker oroli

en: Bangladeshi taka
uz: Bangladesh taka

en: Bank code
uz: Bank kodi

en: Bank name
uz: Bank nomi

en: Bank transfer (BACS) payments
uz: Bank o'tkazmasi (BACS) bo'yicha to'lovlar

en: Bank transit number
uz: Bank tranzit raqami

en: Baoruco
uz: Baoruko

en: Barbadian dollar
uz: Barbadiya dollari

en: Barcelona
uz: Barselona

en: Barinas
uz: Barinalar

en: Bartın
uz: Bartin

en: Base color
uz: Asosiy rang

en: Basel-Landschaft
uz: Bazel-Landschaft

en: Basel-Stadt
uz: Bazel-Shtadt

en: Basilan
uz: Bazilon

en: Bataan
uz: Baton

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
uz: Toʻplam %1$d (%2$d ta buyurtma) %3$d soniyada bajarildi.

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
uz: Toʻplam %1$d (%2$d ta buyurtma) %3$d soniyada bajarildi.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
uz: "Stats" so'nggi nuqtalaridan aniq ko'rsatkichlarni olish uchun partiyaning so'nggi nuqtasi.

en: Bavaria
uz: Bavariya

en: Bay Islands
uz: Bay orollari

en: Bay of Plenty
uz: Mo'l-ko'llik ko'rfazi

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
uz: &ldquo;%s&rdquo mahsulotiga birinchilardan bo'lib fikr bildiring;

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
uz: %1$sdan foydalanayotganligingiz uchun WordPress tarmog'ingizdagi saytlar sub-direktoriyali bo'lishi shart. Agar sub-domenli saytlar ishlatishni xohlasangiz %2$sdan foydalanishingiz kerak bo'ladi.

en: Before a comment appears
uz: Перед появлением комментария

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
uz: Yordam so'rashdan oldin konfiguratsiyangiz bilan bog'liq har qanday muammolarni aniqlash uchun tizim holati sahifasini tekshirishni tavsiya etamiz.

en: Before discount
uz: Chegirmadan oldin

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
uz: Перед тем, как вы сможете загрузить файл импорта, необходимо исправить следующие ошибки:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
uz: Boshlang‘ich to‘plam №%1$d (%2$d ta buyurtma/to‘plam).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
uz: №%1$d-to‘plam uchun tekshiruv boshlanishi (%2$d ta buyurtma/to‘plam).

en: Beijing / 北京
uz: Pekin / chàn

en: Beirut
uz: Beyrut

en: Belarusian
uz: Belarus

en: Belarusian ruble
uz: Belarus rubli

en: Belarusian ruble (old)
uz: Belarus rubli (eski)

en: Belau
uz: Belu

en: Belgium
uz: Belgiya

en: Belgrade
uz: Belgrad

en: Belize
uz: Beliz

en: Belize dollar
uz: Beliz dollari

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
uz: Quyida WooCommerce.com hisob qaydnomangizda mavjud bo'lgan kengaytmalar ro'yxati keltirilgan. Kengaytma yangilanishlarini olish uchun ilova kengaytmasi o'rnatilganligini va uning obunasi faollashtirilganligini va WooCommerce.com hisob qaydnomangizga ulanganligini tekshiring. <a href="%s">Plaginlar</a> ekranidan kengaytmalarni faollashtirish mumkin.

en: Bermudian dollar
uz: Bermud dollar

en: Best Sellers
uz: Eng yaxshi sotuvchilar

en: Better security
uz: Xavfsizlik yaxshiroq

en: Beulah
uz: Beula

en: Bhutan
uz: Butan

en: Bhutanese ngultrum
uz: Butan ngultrum

en: Billing
uz: Hisob-kitob

en: Billing &amp; Shipping
uz: To'lov &amp; yuk tashish; yetkazib berish

en: Billing Address
uz: To‘lov manzili

en: Billing Address 1
uz: Hisob-kitob manzili 1

en: Billing Address 2
uz: Hisob-kitob manzili 2

en: Billing City
uz: To‘lov shahri

en: Billing Company
uz: Billing kompaniyasi

en: Billing Country / Region
uz: To‘lov mamlakati / mintaqasi

en: Billing First Name
uz: Hisob-kitobning ismi

en: Billing Last Name
uz: Hisob-kitobning familiyasi

en: Billing Phone Number
uz: Billing telefon raqami

en: Billing Postal/Zip Code
uz: Billing pochta / pochta indeksi

en: Billing State
uz: To‘lov holati

en: Billing address
uz: Buyurtmachi manzili

en: Billing address.
uz: To‘lov manzili.

en: Billing details
uz: To'lov ma'lumotlari

en: Billing email
uz: Hisob-kitob xati

en: Bingöl
uz: Bingol

en: Biobío
uz: Biobio

en: Biographical Info
uz: Биография

en: Biscay
uz: Biskay

en: Bistrița-Năsăud
uz: Bistriţa-Nasăud

en: Bitrate
uz: Bitreyt

en: Bitrate Mode
uz: Bitreyt turi

en: Bitrate:
uz: Bitreyt:

en: Black
uz: Чёрный

en: Blank
uz: Пустой

en: Blavatar
uz: Блаватар

en: Block
uz: Blok

en: Block attributes.
uz: Blok attributlari.

en: Block category.
uz: Blok bo'limi.

en: Block example.
uz: Blokka misol.

en: Block keywords.
uz: Blok kalit so'zlari.

en: Block name is required.
uz: Blok nomi talab qilinadi.

en: Block name must be a string.
uz: Blok nomi yozuvli bo'lishi shart.

en: Block namespace.
uz: Blok namespace.

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
uz: Tugmalar

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
uz: Ustunlar

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
uz: Galereya

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
uz: Sarlavhalar

[ctx: Block pattern category]
en: Text
uz: Matn

en: Block pattern category name must be a string.
uz: Blok namunasi bo'limi nomi yozuvli bo'lishi kerak.

en: Block style name must be a string.
uz: Blok stili nomi yozuvli bo'lishi shart.

en: Block style variations.
uz: Blok stili turlari.

en: Block supports.
uz: Blok qo'llab-quvvatlaydi.

en: Block type "%s" is already registered.
uz: %s blok turi ro'yxatga olingan.

en: Block type "%s" is not registered.
uz: %s blok turi ro'yxatga olinmagan.

en: Block type names must be strings.
uz: Blok turi nomlari yozuv turida bo'lishi kerak.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
uz: Blok turi nomlarida namespace prefiksi bo'lishi kerak. Masalan: mening-paginim/mendagi-blok-turi

en: Block type names must not contain uppercase characters.
uz: Blok turi nomlarida katta harflar bo'lmasligi kerak.

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
uz: Vertikal tekislanishni o'zgartirish

en: Blockquote
uz: Iqtibos

en: Blocks
uz: Bloklar

en: Blog id of the record on the multisite.
uz: Multisitdagi yozuvning blog identifikatori.

en: Blog pages show at most
uz: На страницах блога отображать не более

en: Blog pages show at most.
uz: Blog sahifasida ko'pi bilan ko'rinadi.

en: Blogroll
uz: Ссылки

en: Blue
uz: Синий

en: Boaco
uz: Boako

en: Bocas del Toro
uz: Bokas del Toro

en: Body background color
uz: Orqa fon rangi

en: Body text color
uz: Tana matnining rangi

en: Bohol
uz: Buloq

en: Bol&iacute;var soberano
uz: Bol & iacute; var soberano

en: Bold
uz: Qalin yozuv

en: Bolikhamsai
uz: Bolixamsay

en: Bolivia
uz: Boliviya

en: Bolivian boliviano
uz: Boliviya boliviano

en: Bologna
uz: Boloniya

en: Bolívar
uz: Bolivar

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uz: Boney, Sankt-Estatu va Saba

en: Bono East
uz: Bono Sharq

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
uz: Sizga Jetpack-ni yoqtiradigan bonus sabablari

en: Bookings
uz: Buyurtmalar

en: Bookmarks
uz: Xatcho'plar

en: Books
uz: Kitoblar

en: Boquerón
uz: Boqueron

en: Border
uz: Chegara

en: Border color
uz: Devor chiziqlari rangi

en: Bordj Bou Arréridj
uz: Bordj Bou Arreridj

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
uz: Borsod-Abauj-Zemplen

en: Bosnia and Herzegovina
uz: Bosniya va Gerzegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
uz: Bosniya va Gertsegovinaning almashtiriladigan belgisi

en: Both
uz: Ikalasini ham

en: Both registration and last updated dates must be provided.
uz: Ro'yxatga olish va so'nggi yangilanish sanalari ko'rsatilishi kerak.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
uz: Ro'yxatga olish va so'nggi yangilanish sanalari to'g'ri formatda bo'lishi kerak.

en: Botoșani
uz: Botoshani

en: Botswana
uz: Botsvana

en: Botswana pula
uz: Botsvana pulasi

en: Bottom
uz: Quyi

en: Bottom Left
uz: Quyi chap

en: Bottom Right
uz: Quyi o'ng

en: Bougainville
uz: Bugenville

en: Boumerdès
uz: Bumerdes

en: Bouvet Island
uz: Buve Oroli

en: Boyacá
uz: Boyaka

en: Brahmanbaria
uz: Brahmanbariya

en: Branch code
uz: Filial kodi

en: Branch sort
uz: Filial navlari

en: Brazil
uz: Braziliya

en: Brazilian real
uz: Braziliya real

en: Brazzaville
uz: Brazzavil

en: Brașov
uz: Braşov

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
uz: Разбивать комментарии верхнего уровня на страницы по %1$s штук, по умолчанию отображается %2$s страница

en: Brescia
uz: Bresiya

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
uz: Sayt texnik xizmat ko'rsatilishi uchun yopildi. Iltimos, bir necha daqiqadan keyin tekshirib ko'ring.

en: British Columbia
uz: Britaniya Kolumbiyasi

en: British English
uz: Britaniya ingliz tili

en: British Indian Ocean Territory
uz: Britaniyaning Hind Okeanidagi Hududi

en: Brown
uz: Коричневый

en: Browse
uz: Ma'lumot

en: Browse Categories
uz: Toifalarni ko'rish

en: Browse Extensions
uz: Kengaytmalarni ko'rib chiqing

en: Browse categories
uz: Toifalarni ko'rish

en: Browse products
uz: Mahsulotlarni ko'rib chiqing

en: Browse revisions
uz: Ko'rib chiqishlar

en: Browse the Marketplace
uz: Bozorni ko'zdan kechiring

en: Browser User Agent
uz: Brauzer foydalanuvchi agenti

en: Brunei
uz: Bruney

en: Brunei dollar
uz: Bruney dollari

en: Brussels
uz: Bryussel

en: Brăila
uz: Braila

en: Bucharest
uz: Buxarest

en: București
uz: Bucureşti

en: Budapest
uz: Budapesht

en: Buenos Aires
uz: Buenos Ayres

en: Buikwe
uz: Buikve

en: Bukedea
uz: Bukedeya

en: Bukwa
uz: Bukva

en: Bulgaria
uz: Bolgariya

en: Bulgarian
uz: Bulg'or

en: Bulgarian lev
uz: Bolgarcha lev

en: Bulk Actions
uz: Действия

en: Bulk Edit
uz: Массовое редактирование

en: Bulk actions
uz: Действия

en: Bulk edit
uz: Массовое редактирование

en: Bulk select
uz: Yoppasiga belgilash

en: Bulleted list
uz: Belgili ro'yxat

en: Bundles
uz: To'plamlar

en: Burmese kyat
uz: Birma kyatasi

en: Burundian franc
uz: Burundiya franki

en: Bushehr (بوشهر)
uz: Bushehr (bwsشhhr)

en: Bushenyi
uz: Busheniy

en: Button
uz: Tugma

en: Button description.
uz: Tugmacha tavsifi.

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
uz: Keyingi

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
uz: Avvalgi

en: Button text
uz: Tugma matni

en: Button text.
uz: Tugmacha matni.

en: Buttons
uz: Tugmalar

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
uz: & Ldquo; %s sotib oling & rdquo;

en: Buy now
uz: Hozir xarid qilish

en: Buy postage when you need it
uz: Sizga kerak bo'lganda pochta narxini sotib oling

en: Buzău
uz: Buzau

en: By %s
uz: Muallif: %s

en: By %s.
uz: Muallif: %s.

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
uz: “Ishga tushirish” tugmasini bosish orqali siz %1$sFoydalanish shartlariga%2$s rozilik bildirasiz.

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
uz: Saytingizni ulab, siz bizning ajoyib <a href="%1$s" target="_blank">Xizmat ko'rsatish shartlarimizga</a> rozilik bildirasiz va WordPress.com bilan <a href="%2$s" target="_blank">ma'lumotlarni almashasiz</a>

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
uz: Aslida WordPress anazli uchun hech qanday ma'lumot yig'maydi. Ammo ko'pchilik hosting provayderlar o'z foydalanuvchilaridan anonim analiz ma'lumotlarini yig'ishadi. Analiz ma'lumotlarini yig'adigan WordPress plaginini o'rnatgan bo'lishingiz ham mumkin. Shunday holatda bu kabi ma'lumotlarni shu yerda yozishingiz kerak.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
uz: Aslida WordPress foydalanuvchilaridan hech qanday shaxsiy ma'lumotni yig'ib olmaydi va Foydalanuvchi profilida so'raladigan ma'lumotlargina ro'yxatdan o'tgan a'zolardan yig'iladi. Shunga qaramasdan ba'zi plaginlar shaxsiy ma'lumotlarni yig'ib olishi mumkin. Shunga o'xshash ma'lumotlarni quyida kiritishingiz kerak.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
uz: Aslida WordPress shaxsiy ma'lumotlarni hech qachon hech kim bilan bo'lishmaydi.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
uz: Aslida WordPressda bog'lanish formasi yo'q. Agar bog'lanish formasi plaginini ishlatsangiz, forma orqali yuborilgan ma'lumot qanday qilib saqlanishi va qancha vaqtgacha bazangizda qolishini aytib o'ting. Masalan, yuborilgan ma'lumotlar ma'lum vaqt xizmat ko'rsatish maqsadida saqlanishi mumkinligini, ammo tijorat maqsadlarida ishlatilmasligini yozing.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
uz: Yangi foydalanuvchilarga sizning saytingizga foydalanuvchi sifatida qo'shilishganligi haqidagi xabar email orqali jo'natiladi. Xabarda parolni o'zgartirish uchun link jo'natiladi. Agar yangi foydalanuvchiga xush kelibsiz xabarini yubormaslikka qaror qilsangiz, belgini olib tashlang.

en: By using WooCommerce Payments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
uz: WooCommerce Payments-dan foydalanish orqali siz bizning <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">xizmat ko'rsatish shartlarimizga</a> rozilik bildirasiz va <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Maxfiylik siyosatimiz</a> bilan tanishganingizni tan olasiz.

en: By: %s
uz: Muallif: %s

en: Bács-Kiskun
uz: Bacs-Kiskun

en: Béchar
uz: Bechar

en: Béjaïa
uz: Bejaia

en: Békés
uz: Bekatlar

en: Bălți
uz: Balti

en: CBD and other hemp-derived products
uz: CBD va boshqa kenevirdan olingan mahsulotlar

en: CFP franc
uz: CFP franki

en: CSS Classes
uz: CSS kalsslar

en: CSS Classes (optional)
uz: Классы CSS (необязательно)

en: CSS code
uz: CSS kod

en: CSV Delimiter
uz: CSV ajratuvchisi

en: Caaguazú
uz: Kaaguazu

en: Cabañas
uz: Kabañas

en: Cabinda
uz: Kabinada

en: Cabo Delgado
uz: Kabo Delgado

en: Cagayan
uz: Kagayan

en: Cagliari
uz: Kalyari

en: Cairo
uz: Qohira

en: Cajamarca
uz: Kajamarka

en: Calculate coupon discounts sequentially
uz: Kupon chegirmalarini ketma-ket hisoblang

en: Calculate shipping
uz: Yuk tashishni hisoblang

en: Calculate tax based on
uz: Soliqni hisoblab chiqing

en: Calculation type
uz: Hisoblash turi

en: Calculations
uz: Hisob-kitoblar

en: Calcutta
uz: Kalkutta

en: Caldas
uz: Kaldas

en: Calendar
uz: Taqvim

en: California
uz: Kaliforniya

en: Camarines Norte
uz: Kamarines Norte

en: Cambodia
uz: Kambodja

en: Cambodian riel
uz: Kambodja riel

en: Cameroon
uz: Kamerun

en: Camiguin
uz: Kamiguin

en: Campeche
uz: Kampeca

en: Campobasso
uz: Kampobasso

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
uz: Resurs ota-onasini o'rnatib bo'lmaydi, taksonomiya ierarxik emas.

en: Canada
uz: Kanada

en: Canadian dollar
uz: Kanada dollari

en: Canary
uz: Kanar

en: Canberra
uz: Kanberra

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Cancel Edit
uz: Tahrirni bekor qilish

en: Cancel and go back
uz: Bekor qilish va ortga qaytish

en: Cancel changes
uz: O'zgarishlarni bekor qilish

en: Cancel edit
uz: Tahrirni bekor qilish

en: Cancel password change
uz: Parol o'zgartirishni bekor qilish

en: Cancel reply
uz: Javobni bekor qilish

en: Cancel schedule
uz: Jadvalni bekor qilish

en: Cancel synchronization of approved directories
uz: Tasdiqlangan kataloglarni sinxronlashni bekor qilish

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
uz: Kelgusida bajarilmasligi uchun harakatni hozir bekor qiling

en: Cancel thumbnail regeneration
uz: Eskizlarning yangilanishini bekor qilish

en: Canceled
uz: Bekor qilindi

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Bekor qilindi <span class="count">( %s)</span>

en: Cancelled order
uz: Bekor qilingan buyurtma

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
uz: Bekor qilingan buyurtma elektron pochta xabarlari tanlangan qabul qiluvchiga (larga) buyurtmalar bekor qilingan deb belgilanganda yuboriladi (agar ular oldin ishlov berilgan yoki ushlab turilgan bo'lsa).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
uz: Bekor qilingan buyurtmalar to'lanmaydi va do'kon egasi yoki mijoz tomonidan bekor qilingan bo'lishi mumkin. Belgilangan vaqtdan keyin ular axlatga tashlanadi.

en: Cancelled product image regeneration job.
uz: Bekor qilingan mahsulot tasvirini tiklash ishi.

en: Cancun
uz: Kankun

en: Canelones
uz: Kanelonlar

en: Cannot create a comment with that type.
uz: Ushbu tur bilan fikr yarata olmayman.

en: Cannot create a revision of a revision
uz: Qayta ko'rishning qayta ko'rinishini yaratish mumkin emas

en: Cannot create a user with an empty login name.
uz: Logini bo'sh bo'lgan foydalanuvchi yaratish mumkin emas.

en: Cannot create an existing cart item.
uz: Mavjud savatni yaratib bo‘lmadi.

en: Cannot create existing %s.
uz: Mavjud %s ni yaratib bo'lmadi.

en: Cannot create existing comment.
uz: Mavjud fikrni qayta yarata olmayman.

en: Cannot create existing post.
uz: Mavjud maqolani qayta yaratishning imkoni yo'q.

en: Cannot create existing product review.
uz: Mavjud mahsulot sharhini yaratib bo‘lmadi.

en: Cannot create existing resource.
uz: Mavjud manbani yaratib bo‘lmadi.

en: Cannot create existing user.
uz: Majvud foydalanuvchini yana yaratib bo'lmaydi.

en: Cannot create line item, try again.
uz: Elementni yaratib bo‘lmadi, qaytadan urining.

en: Cannot create order from empty cart.
uz: Boʻsh savatdan buyurtma yaratib boʻlmaydi.

en: Cannot create order note, please try again.
uz: Buyurtma qaydini yaratib bo‘lmadi, qaytadan urining.

en: Cannot create order refund, please try again.
uz: To‘lovni qaytarib bo‘lmadi, qayta urinib ko‘ring.

en: Cannot create order: %s
uz: Buyurtma yaratib bo‘lmadi: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
uz: Faol plaginni o'chirib bo'lmaydi. Iltimos, avval uni faoliyatini toxtating.

en: Cannot load %s.
uz: Невозможно загрузить %s.

en: Cannot load image metadata.
uz: Не удаётся загрузить метаданные изображения.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
uz: Rasm hajmini o'zgartira olmadim. En va bo'y o'lchamlari taqdim etilmagan.

en: Cannot save image metadata.
uz: Не удаётся сохранить метаданные изображения.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
uz: Noto'g'ri ota-ona mahsuloti tufayli atributlarni o'rnatib bo'lmaydi.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
uz: Ota iborani o'rnata olmadim, taksonomiya sharajalashmagan.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
uz: Obyektlarni barqaror qilib bo'lmadi. Avval obyektni massivga aylantiring.

en: Cannot update coupon, try again.
uz: Kuponni yangilab bo‘lmadi, qaytadan urining.

en: Cannot update fee, try again.
uz: To‘lovni yangilab bo‘lmadi, qaytadan urining.

en: Cannot update shipping method, try again.
uz: Yuk tashish usulini yangilab bo‘lmadi, qaytadan urining.

en: Cannot view post type.
uz: Post turini ko'rishning imkoni yo'q.

en: Cannot view status.
uz: Holatni ko'rishning imkoni yo'q.

en: Cantabria
uz: Kantabriya

en: Canterbury
uz: Kanterburi

en: Canton
uz: Kanton

en: Capabilities
uz: Imkoniyatlar

en: Cape Verde
uz: Kabo Verde

en: Cape Verdean escudo
uz: Kabo-Verdes eskudosi

en: Capital
uz: Poytaxt

en: Capital District
uz: Poytaxt tumani

en: Caption
uz: Imzo

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
uz: Bazadagi ko'rinishga ega biriktirmaning HTML sarlavhasi.

en: Caption&hellip;
uz: Izoh nomi&hellip;

en: Captions/Subtitles
uz: Izohlar

en: Capture
uz: Suratga olish

en: Caquetá
uz: Caqueta

en: Carabobo
uz: Karabobo

en: Caracas
uz: Karakas

en: Carazo
uz: Karazo

en: Caraș-Severin
uz: Karaş-Severin

en: Card code
uz: Karta kodi

en: Card number
uz: Karta raqami

en: Carlow
uz: Karlow

en: Cart
uz: Savatcha

en: Cart Page
uz: Savatcha sahifasi

en: Cart item does not exist.
uz: Savat mavjud emas.

en: Cart item is invalid.
uz: Savatdagi mahsulot yaroqsiz.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
uz: Savatdagi mahsulot endi mavjud emas yoki yaroqsiz.

en: Cart page
uz: Savatcha sahifasi

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uz: Savatdagi jami summalar valyutaning eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etiladi.

en: Cart totals
uz: Buyurtma miqdori

en: Cart updated.
uz: Savatcha yangilandi.

en: Cartago
uz: Kartago

en: Casablanca
uz: Kasablanka

en: Caserta
uz: Kaserta

en: Cash on delivery
uz: Naqd pulda to'lash

en: Castellón
uz: Kastellon

en: Catalan
uz: Katalon

en: Catalog
uz: Bo'lim

en: Catalog &amp; search
uz: Kataloglarni &amp; qidirish

en: Catalog visibility.
uz: Katalog ko'rinishi.

en: Catalog visibility:
uz: Bo'lim ko'rinishi:

en: Catanduanes
uz: Katanduanalar

en: Catania
uz: Kataniya

en: Catanzaro
uz: Katanzaro

en: Categories
uz: Bo'limlar

en: Categories and Tags Converter
uz: Конвертер рубрик и меток

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
uz: Рубрики можно выборочно преобразовать в метки с помощью <a href="%s">конвертера рубрик в метки</a>.

en: Categories deleted.
uz: Bo'limlar o'chirildi.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
uz: Bo'limlar sharajalashgan, ya'ni ularni bir-birining ichiga kiritishingiz mumkin. Kalit so'zlar sharajalashmagan. Ba'zan odamlar ulardan birini maqolalari uchun ishlata boshlashadi, ammo keyinchalik boshqasi ularga ko'proq mos kelishini tushunib qolishadi.

en: Categories list
uz: Bo'limlar ro'yxati

en: Categories list navigation
uz: Bo'limlar ro'yxati navigatsiyasi

en: Categories totals.
uz: Umumiy kategoriyalar.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
uz: Рубрики, в отличие от меток, могут иметь иерархию. Например, вы можете завести рубрику &laquo;Джаз&raquo;, внутри которой будут дочерние рубрики &laquo;Бибоп&raquo; и &laquo;Биг-бэнды&raquo;. Полностью произвольно.

en: Categories:
uz: Рубрики:

en: Category
uz: Bo'lim

en: Category ID
uz: Kategoriya identifikatorlari

en: Category ID.
uz: Toifa identifikatori.

en: Category URL.
uz: Toifa URL manzili.

en: Category added.
uz: Bo'lim qo'shildi.

en: Category archive display type.
uz: Kategoriya arxivini ko'rsatish turi.

en: Category deleted.
uz: Bo'lim o'chirildi.

en: Category display
uz: Kategoriyalarni ko'rsatish

en: Category image.
uz: Kategoriyadagi rasm.

en: Category link
uz: Kategoriya havolasi

en: Category name
uz: Turkum nomi

en: Category name.
uz: Yangi bo'lim nomi.

en: Category not added.
uz: Bo'lim qo'shilmadi.

en: Category not updated.
uz: Bo'lim yangilanmadi.

en: Category order
uz: Turkum buyurtmasi

en: Category slug
uz: Slug toifasi

en: Category slug.
uz: Turkum uyasi.

en: Category updated.
uz: Bo'lim yangilandi.

en: Category: | Categories:
uz[0]: Bo'lim:

en: Cauca
uz: Kavka

en: Caught exception while cancelling action: %s
uz: Amalni bekor qilishda istisno ushlandi: %s

en: Caution:
uz: Ehtiyot bo'ling:

en: Cayman
uz: Kayman

en: Cayman Islands
uz: Kayman Orollari

en: Cayman Islands dollar
uz: Kayman orollari dollari

en: Cañar
uz: Kanar

en: Ceará
uz: Ceara

en: Cebu
uz: Sebu

en: Cell padding
uz: Katak ichki itarilishi

en: Cell spacing
uz: Katak tashqi itarilishi

en: Cell type
uz: Katak turi

en: Centimeters
uz: Santimetr

en: Central
uz: Markaziy

en: Central African CFA franc
uz: Markaziy Afrika CFA franki

en: Central African Republic
uz: Markaziy Afrika Respublikasi

en: Central Greece
uz: Markaziy Gretsiya

en: Central Macedonia
uz: Markaziy Makedoniya

en: Cesar
uz: Sezar

en: Chaco
uz: Chako

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
uz: Chaharmahal va Baxtiyor (چhاrmححl w bخtiyارriy)

en: Chaiyaphum
uz: Chayafum

en: Change
uz: Изменить

en: Change Frequency
uz: O'zgarish chastotasi

en: Change address
uz: Manzilni o'zgartirish

en: Change audio
uz: Audioni o'zgartirish

en: Change file
uz: Faylni tanlash

en: Change image
uz: Rasmni o'zgartirish

en: Change logo
uz: Logotipni o'zgartirish

en: Change order status to completed
uz: Buyurtma holatini tugallangan qilib o'zgartiring

en: Change order status to on-hold
uz: Kutib turishda buyurtma holatini o'zgartiring

en: Change order status to processing
uz: Buyurtma holatini ishlov berishga o'zgartirish

en: Change role to&hellip;
uz: Изменить роль на&hellip;

en: Change status to cancelled
uz: Holatni bekor qilinganga o'zgartiring

en: Change status to completed
uz: Holatni tugallang

en: Change status to on-hold
uz: Kutilayotgan holatiga o‘zgartiring

en: Change status to processing
uz: Holatni qayta ishlashga o'zgartiring

en: Change status:
uz: Holatni o'zgartirish:

en: Change theme
uz: Shablonni o'zgartirish

en: Change to:
uz: O'zgartirish:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
uz[0]: %d blokning turini o'zgartirish

en: Change video
uz: Videoni o'zgartirish

en: Change your Privacy Policy page
uz: Shaxsiylik siyosati sahifasini o'zgartirish

en: Changed roles.
uz: O'zgargan mansablar.

en: Changes have already been trashed.
uz: O'zgarishlar allaqachon o'chirilgan.

en: Changes saved.
uz: O'zgartirish saqlandi

en: Changes trashed successfully.
uz: O'zgarishlar muvaffaqiyatli o'chirildi.

en: Changeset is being edited by other user.
uz: Boshqa foydalanuvchi tomonidan tahrirlanayapti.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
uz: Elektron tijorat platformalarini o'zgartirish engib o'tish uchun katta to'siq bo'lib tuyulishi mumkin, ammo mahsulotlaringiz, mijozlaringiz va buyurtmalaringizni WooCommerce-ga o'tkazish siz o'ylaganingizdan osonroqdir. Ushbu maqola ushbu jarayondan o'tishga yordam beradi.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
uz: Platformalarni o'zgartirish engib o'tish uchun katta to'siqdek tuyulishi mumkin, ammo mahsulotlaringiz, mijozlaringiz va buyurtmalaringizni WooCommerce-ga o'tkazish siz o'ylaganingizdan osonroqdir. Ushbu maqola ushbu jarayondan o'tishga yordam beradi.

en: Changing to %s
uz: Переход к %s

en: Chapters
uz: Boblar

en: Chattogram
uz: Chattogramma

en: Cheatin&#8217; uh?
uz: Haker emasmisiz?

en: Check Spelling
uz: Imlo tekshiruvi

en: Check for Spam
uz: Проверить на спам

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
uz: WooCommerce bilan mos keladigan mavzularni ko'rib chiqing va brendingiz va biznes ehtiyojlaringizga mos keladigan birini tanlang.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
uz: Chek to'lovini kutish

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
uz: To'lovlarni tekshirish

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
uz: Kuponni boshqa kuponlar bilan birgalikda ishlatish mumkin bo'lmasa, ushbu katakchani belgilang.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
uz: Agar kupon bepul yukni taqdim etsa, ushbu katakchani belgilang. Yetkazib berish zonasida <a href="%s" target="_blank">bepul etkazib berish usuli</a> yoqilgan bo'lishi kerak va "haqiqiy etkazib berish kuponi" talab qilinishi kerak ("Bepul etkazib berish talablari" sozlamasiga qarang).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
uz: Agar kupon sotiladigan narsalarga taalluqli bo'lmasa, ushbu katakchani belgilang. Bitta mahsulot uchun kuponlar faqat agar mahsulot sotuvga qo'yilmagan bo'lsa ishlaydi. Savatga qo'yilgan kuponlar faqat savatda sotilmagan narsalar mavjud bo'lganda ishlaydi.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
uz: Mijozlarga bitta buyurtmada faqat 1 ta mahsulotni xarid qilishiga ruxsat berish uchun belgilang. Bu, ayniqsa, san'at yoki qo'lda ishlangan buyumlar kabi cheklangan miqdordagi narsalar uchun foydalidir.

en: Check your email
uz: Emailingizni tekshiring

en: Check your email for the confirmation link.
uz: Tasdiqlash linki email manzilingizga yuborildi.

en: Check your email for your new password.
uz: Yangi parol emailingizga yuborildi.

en: Checkout
uz: To'lov

en: Checkout Page
uz: Chiqish sahifasi

en: Checkout endpoints
uz: Tekshirishning so'nggi nuqtalari

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
uz: Savatingiz bo'sh bo'lsa ham, to'lovni amalga oshirib bo'lmaydi.

en: Checkout page
uz: Hisobga olish sahifasi

en: Checkout privacy policy
uz: Maxfiylik siyosatini tekshirish

en: Cherkasy Oblast
uz: Cherkas viloyati

en: Chernihiv Oblast
uz: Chernigov viloyati

en: Chernivtsi Oblast
uz: Chernovtsi viloyati

en: Chhattisgarh
uz: Chxattisgarh

en: Chiang Mai
uz: Chiang May

en: Chicago
uz: Chikago

en: Child theme
uz: Bolalar mavzusi

en: Chile
uz: Chili

en: Chilean peso
uz: Chili pesosi

en: China
uz: Xitoy

en: Chinese
uz: Xitoy

en: Chinese (Simplified)
uz: Xitoy (osonlashtirilgan)

en: Chinese (Traditional)
uz: Xitoy (milliy)

en: Chinese yuan
uz: Xitoy yuani

en: Chiriquí
uz: Chiriki

en: Chisinau
uz: Kishinyov

en: Chișinău
uz: Kishinyov

en: Chocó
uz: Choco

en: Choluteca
uz: Choluteka

en: Chongqing / 重庆
uz: Chongqing / línín

en: Choose
uz: Tanlang

en: Choose Image
uz: Rasmni tanlash

en: Choose a Background Image
uz: Orqa fon rasmini tanlash

en: Choose a CSV file from your computer:
uz: Kompyuteringizdan CSV faylni tanlang:

en: Choose a Custom Header
uz: O'ziga xos header tanlash

en: Choose a category to view stats
uz: Statistikani ko'rish uchun toifani tanlang

en: Choose a country / region&hellip;
uz: Mamlakatni / mintaqani tanlang &hellip;

en: Choose a currency&hellip;
uz: Valyutani tanlang & hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
uz: Agar foydalanuvchi mahsulot sahifasiga tashrif buyurganida allaqachon tanlangan ma'lum bir o'zgarishlarni xohlasangiz, standart shakl qiymatini tanlang.

en: Choose a file from your computer:
uz: Выберите файл на своём компьютере:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
uz: Ushbu soliq stavkasi uchun ustuvorlikni tanlang. Faqat bitta ustuvorlik uchun mos keladigan foiz stavkasi ishlatiladi Bitta hudud uchun bir nechta soliq stavkalarini aniqlash uchun har bir soliq stavkasini belgilashingiz kerak.

en: Choose a product to view stats
uz: Statistikani ko'rish uchun mahsulotni tanlang

en: Choose a state&hellip;
uz: Davlat tanlang &hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
uz: Ushbu mahsulot uchun soliq sinfini tanlang. Soliq sinflari ma'lum mahsulot turlariga xos bo'lgan turli soliq stavkalarini qo'llash uchun ishlatiladi.

en: Choose a theme
uz: Mavzuni tanlang

en: Choose an action...
uz: Harakatni tanlang ...

en: Choose an image
uz: Rasm tanlang

en: Choose an image from your computer:
uz: Выберите файл на своём компьютере:

en: Choose an option
uz: Biror variantni tanlang

en: Choose audio
uz: Audio tanlash

en: Choose countries / regions&hellip;
uz: Mamlakatlarni / mintaqalarni tanlang &hellip;

en: Choose coupons&hellip;
uz: Kuponlarni tanlang &hellip;

en: Choose file
uz: Fayl tanlash

en: Choose from the most used tags
uz: Ko'p qo'llanilgan kalit so'zlar orasidan tanlash

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
uz: Shaxsiy ma'lumotlarni qayta ishlash uchun zarur bo'lmaganda, uni qancha saqlash kerakligini tanlang. Ushbu ma'lumotni noma'lum saqlash uchun quyidagi parametrlarni bo'sh qoldiring.

en: Choose image
uz: Rasm tanlash

en: Choose logo
uz: Logotipni tanlang

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
uz: Toʻlov provayderlarini tanlang va toʻlov vaqtida toʻlov usullarini yoqing.

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
uz: Выберите часть изображения, которую хотите использовать в заголовке.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
uz: O'zingiz xohlagan to'lovni tanlang, hozir to'lang, keyinroq to'lang. Kredit karta raqamlari yo'q, parollar yo'q, tashvishlar yo'q.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
uz: O'zingiz xohlagan to'lovni tanlang, hozir to'lang, keyinroq to'lang yoki dilimlang. Kredit karta raqamlari yo'q, parollar yo'q, tashvishlar yo'q. <a href="%s" target="_blank">Klarna haqida ko'proq bilib oling</a> .

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
uz: Qo'shishni xohlagan transport usulini tanlang. Faqat qo'llab-quvvatlash zonalari ko'rsatilgan transport usullari.

en: Choose the target frame for your link.
uz: Выберите цель для вашей ссылки.

en: Choose video
uz: Videoni tanlash

en: Choose what to display on product category pages.
uz: Mahsulot toifasi sahifalarida nimani aks ettirishni tanlang.

en: Choose what to display on the main shop page.
uz: Do‘konning asosiy sahifasida nimani ko‘rsatishni tanlang.

en: Choose what to export
uz: Nimani eksport qilishni tanlang

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
uz: Bu murakkab nisbati yoki yo'qligini tanlang. Murakkab soliq stavkalari boshqa soliq stavkalariga nisbatan qo'llaniladi.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uz: Ushbu soliq stavkasi yuk tashish uchun qo'llaniladimi yoki yo'qmi hal qiling.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
uz: Darhol mablag'ni olishni xohlaysizmi yoki faqat to'lovga ruxsat berasizmi.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
uz: Qaysi mamlakatga jo'natmoqchi ekanligingizni yoki sotadigan barcha joylarga etkazib berishni tanlang.

en: Choose which format of email to send.
uz: Qaysi formatda elektron pochta xabarini yuborish kerakligini tanlang.

en: Choosing a theme?
uz: Mavzu tanlayapsizmi?

en: Chosen attributes (for variations).
uz: Tanlangan atributlar (o'zgarishlar uchun).

en: Christmas
uz: Krismas

en: Christmas Island
uz: Rojdestvo Oroli

en: Chuuk
uz: Chuk

en: Cincinnati
uz: Toshkent

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
uz: Ushbu qoida uchun shaharlar. Yarim-nuqta (;) bir nechta qiymatlarni ajratadi. Barcha shaharlarga murojaat qilish uchun bo'sh qoldiring.

en: City
uz: Shahar

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
uz: Shahar nomi, u bir nechta qiymatlarni qo'llab-quvvatlamaydi. WooCommerce 5.3 dan boshlab eskirgan, o'rniga "shaharlar" ishlatilishi kerak.

en: City name.
uz: Shahar nomi.

en: City of the address being shipped to.
uz: Yuborilayotgan manzil shahri.

en: City.
uz: Shahar.

en: City:
uz: Shahar:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
uz: Buenos-Ayresdagi Syudad Avtonomasi

en: Ciudad de México
uz: Ciudad de Mexico

en: Claim ID
uz: Da’vo identifikatori

en: Clarendon
uz: Klarendon

en: Classic
uz: Klassik

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
uz: Klassik blok klaviatura qisqa tugmalari

en: Classic Editor
uz: Klassik muharrir

en: Clean up download permissions
uz: Yuklab olish uchun ruxsatlarni tozalang

en: Clear
uz: Tozalash

en: Clear All
uz: Hammasini tozalamoq

en: Clear Inactive Widgets
uz: Faol bo'lmagan vidjetlarni tozalash

en: Clear Results
uz: Natijalarni tozalash

en: Clear all
uz: Hammasini tozalash

en: Clear analytics cache
uz: Analitik keshni tozalash

en: Clear customer sessions
uz: Mijoz seanslarini tozalash

en: Clear formatting
uz: O'zgatirilganlarni tozalash

en: Clear template cache
uz: Shablon keshini tozalash

en: Clear transients
uz: O'tish vaqtini tozalash

en: Cleared by Akismet
uz: Akismet tomonidan tozalandi

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uz: &#8220;Yangi rasm qo'shish&#8221;ni bosib kompyuteringizdan rasm yuklashingiz mumkin. Shabloningiz uchun hajmi video hajmiga mos keladigan rasm mos tushadi. Uni yuklaganingizdan so'ng kesishingiz mumkin.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uz: &#8220;Yangi rasm qo'shish&#8221;ni bosib kompyuteringizdan rasm yuklashingiz mumkin. Shabloningiz uchun bo'yi %s piksel bo'lgan rasm mos tushadi. Uni yuklaganingizdan so'ng kesishingiz mumkin.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uz: &#8220;Yangi rasm qo'shish&#8221;ni bosib kompyuteringizdan rasm yuklashingiz mumkin. Shabloningiz uchun hajmi %s piksel bo'lgan rasm mos tushadi. Uni yuklaganingizdan so'ng kesishingiz mumkin.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
uz: &#8220;Yangi rasm qo'shish&#8221;ni bosib kompyuteringizdan rasm yuklashingiz mumkin. Shabloningiz uchun eni %s piksel bo'lgan rasm mos tushadi. Uni yuklaganingizdan so'ng kesishingiz mumkin.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
uz: Yangi menyuga linklar qo'shish uchun &#8220;Keyingi&#8221; tugmasini bosing.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
uz: Нажмите &laquo;Сохранить меню&raquo;, чтобы опубликовать черновики элементов.

en: Click here to cancel reply.
uz: Javobni bekor qilish uchun bosing.

en: Click here to enter your code
uz: Kodingizni kiritish uchun shu erni bosing

en: Click here to login
uz: Kirish uchun bu yerni bosing

en: Click here to reset your password
uz: Parolni tiklash uchun shu erni bosing

en: Click here to set your new password.
uz: Yangi parolni o'rnatish uchun shu yerni bosing.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
uz: Shablon ustiga bossangiz shablon nomi, versiyasi, muallifi, tasnifi, kalit so'zlari va o'chirish linki ko'rsatiladi.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
uz: Menyuni saqlash tugmasini bosish orqali o'zgarishlaringizni saqlang.

en: Click the image to edit or update
uz: Tahrirlash yoki yangilash uchun rasmga bosing

en: Click to edit the site title.
uz: Sayt sarlavhasini o'zgartirish uchun bosing.

en: Click to edit this element.
uz: Elementni tahrirlash uchun bosing.

en: Click to edit this menu.
uz: Menyuni tahrirlash uchun bosing.

en: Click to edit this widget.
uz: Ushbu vidjetni o'zgartirish uchun bosing.

en: Click to toggle
uz: O'tkazish uchun bosing

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
uz: <strong>Fayllarni tanlash</strong> orqali kompyuteringizdagi yuklanishi kerak bo'lgan fayllarni ko'rishingiz mumkin. <strong>Ochish</strong> orqali esa tanlangan faylni saytingizga yuklay olasiz.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
uz: Faylga bosish orqali Fayl ma'lumotlari ochiladi. U yerda faylni ko'rishingiz, ba'zi tezkor o'zgartirishlarni qilishingiz mumkin. Faylga kiritilgan har qanday o'zgartirish avtomatik tarzda saqlanadi.

en: Client version
uz: Klient versiyasi

en: Cloning is forbidden.
uz: Klonlash taqiqlanadi.

en: Close
uz: Yopiq

en: Close (Esc)
uz: Yopish (ESC)

en: Close Tour
uz: Turni yopish

en: Close all open tags
uz: Barcha ochiq teglarni yopish

en: Close blockquote tag
uz: Iqtibos tegini yopish

en: Close bold tag
uz: Bold (qalin) tagini yopish

en: Close bulleted list tag
uz: Nuqtali ro'yxatni yopish

en: Close code tag
uz: Code tagini yopish

en: Close deleted text tag
uz: O'chirilgan matn tegini yopish

en: Close details dialog
uz: Ma'lumotlar oynasini yopish

en: Close dialog
uz: Dialogni yoping

en: Close inserted text tag
uz: Kiritilgan tegni yopish

en: Close italic tag
uz: Egri yozuv tegini yopish

en: Close list item tag
uz: Ro'yxat yozuvini yopish

en: Close media attachment panel
uz: Fayl biriktirish oynasini yopish

en: Close modal panel
uz: Modal panelini yoping

en: Close numbered list tag
uz: Raqamli ro'yxatni yopish

en: Close reorder mode
uz: Qayta tartiblash holatini yopish

en: Close sharing dialog
uz: Bo'lishayotgan oynasini yopish

en: Close the Customizer and go back to the previous page
uz: Moshlashtirgichni yopish va avvalgi sahifaga qaytish

en: Close uploader
uz: Yuklovchini yopish

en: Cluj
uz: Kluj

en: Cmd + letter:
uz: Cmd + harf:

en: Coahuila
uz: Koaxila

en: Coast
uz: Sohil

en: Cochabamba
uz: Kochabamba

en: Coclé
uz: Kokle

en: Cocos
uz: Kokos

en: Cocos (Keeling) Islands
uz: Koko (Kiling) Orollari

en: Code
uz: Kod

en: Code editor
uz: Kod muharriri

en: Code is Poetry
uz: Kod she'riyatdir

en: Cojedes
uz: Kojedes

en: Colima
uz: Kolima

en: Collapse Main menu
uz: Asosiy menyuni qisqartir

en: Collapse menu
uz: Menyuni yopish

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
uz: Hisob-kitob paytida YI QQS raqamlarini to'plang va tasdiqlang

en: Collect payments from customers offline.
uz: To'lovlarni oflayn rejimda xarid qiling.

en: Colombia
uz: Kolumbiya

en: Colombian peso
uz: Kolumbiya pesosi

en: Colombo
uz: Kolombo

en: Colonia
uz: Koloniya

en: Color
uz: Rang

en: Color Settings
uz: Rang sozlanmalari

en: Color: %s
uz: Rang: %s

en: Colorado
uz: Kolorado shtati

en: Colors
uz: Ranglar

en: Column
uz: Столбец

en: Column group
uz: Ustunlar guruhi

en: Column mapping
uz: Ustunlarni xaritalash

en: Column name
uz: Ustun nomi

en: Columns
uz: Ustunlar

en: Colón
uz: Kolon

en: Comayagua
uz: Komayagua

en: Coming Soon
uz: Tez kunda

en: Coming soon
uz: Tez kunda

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
uz: haqida,kabi,qanday,o'sha,www,kim,qayerda,qachon,bu,u,kabi

en: Comment
uz: комментарий

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
uz: %d ID raqamli fikrda shaxsiy ma'lumot bor, ammo anonimlashtirishning imkoni bo'lmadi.

en: Comment %d does not exist
uz: Комментария %d не существует

en: Comment Author
uz: Fikr muallifi

en: Comment Author Email
uz: Fikr muallifi email manzili

en: Comment Author IP
uz: Fikr muallifi IP manzili

en: Comment Author URL
uz: Fikr muallifi URL manzili

en: Comment Author User Agent
uz: Fikr muallifi brauzeri

en: Comment Content
uz: Fikr matni

en: Comment Date
uz: Fikr sanasi

en: Comment History
uz: Izoh tarixi

en: Comment Moderation
uz: Модерирование комментария

en: Comment Submission Failure
uz: Fikrni yuborishda xatolik yuz berdi

en: Comment URL
uz: Fikr URL manzili

en: Comment author must fill out name and email
uz: Fikr muallifi ismi va email manzilini yozishi shart

en: Comment author must have a previously approved comment
uz: Автор должен иметь ранее одобренные комментарии

en: Comment author name and email are required.
uz: Fikr muallifi ismi va email manzilini kiritish majburiy.

en: Comment by %s marked as spam.
uz: Комментарий автора %s помечен как спам.

en: Comment by %s moved to the Trash.
uz: %s muallifligidagi fikr chiqindiga tashlandi.

en: Comment by %s moved to the trash.
uz: Комментарий автора %s перемещён в корзину.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
uz: Fikr matni belgilangan miqdordan oshib ketgan.

en: Comment is required.
uz: Fikr yozish majburiy.

en: Comment moderation
uz: Модерирование комментария

en: Comment must be manually approved
uz: Fikr qo'lda tasdiqlanishi kerak

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
uz: O'chgan

en: Comment on %1$s by %2$s
uz: %2$s dan %1$s ga fikr bildirildi

en: Comment status
uz: Fikr holati

en: Comment status was changed to %s
uz: Izoh holati %s ga o'zgartirildi

en: Comment: %s
uz: Fikr: %s

en: Comments
uz: Sharhlar

en: Comments %s
uz: Комментарии %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
uz: &#8220;%2$s&#8221; maqolasiga nisbatan (%1$s) fikrlar.

en: Comments (%s)
uz: Fikrlar (%s)

en: Comments Feed
uz: Bildirilgan fikrlar obunasi

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uz: <span class="screen-reader-text">%s</span>da fikr bildirishni o'chirish

en: Comments are closed.
uz: Fikr bildirish yopilgan.

en: Comments feed
uz: Fikrlar ro'yxati

en: Comments for %1$s searching on %2$s
uz: %2$s ichidagi %1$s uchun fikrlar

en: Comments for %s
uz: %s ga bildirilgan fikrlar

en: Comments list
uz: Fikrlar ro'yxati

en: Comments list navigation
uz: Fikrlar ro'yxati boshqaruvi

en: Comments navigation
uz: Fikrlarda harakatlanish

en: Comments on %s
uz: Sharhlar: %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
uz: Комментарии: &laquo;%s&raquo;

en: Comments on: %s
uz: %s ga bildirlgan fikrlar

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
uz: Сверху каждой страницы должны располагаться %s комментарии

en: Community Events Location
uz: Jamiyat Tadbirlari Joylashuvi

en: Community forum
uz: Jamiyat forumi

en: Community support
uz: Jamiyatni qo'llab-quvvatlash

en: Como
uz: Komo

en: Comorian franc
uz: Komor franki

en: Comoro
uz: Komoro

en: Comoros
uz: Komoro

en: Compact view
uz: Ixcham ko'rinish

en: Company
uz: Kompaniya

en: Company name
uz: Firma nomi

en: Company name.
uz: Kopmaniya nomi.

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
uz: Сравнить редакции &laquo;%s&raquo;

en: Compare any two revisions
uz: Har qanday ikkita ko'rib chiqishlarni taqqoslang

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
uz: Yon tomondagi <strong>&#8220;Ikki ko'rib chiqishni taqqoslash&#8221; qutisi</strong> yordamida ikkita turli ko'rib chiqishlarni o'zaro taqqoslashingiz mumkin.

en: Complete
uz: To'liq

en: Completed
uz: Tugatildi

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Yakunlangan <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
uz: Tugallangan buyurtma

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
uz: %1$s kanca yordamida tugallangan amal:%2$s

en: Completed product image regeneration job.
uz: Tugallangan mahsulot tasvirini tiklash bo'yicha topshiriq.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
uz: Soliqlarni hisoblash kabi har qanday qonuniy majburiyatlarimizga rioya qiling

en: Compostela Valley
uz: Kompostela vodiysi

en: Compound
uz: Murakkab

en: Concepción
uz: Kontseptsiya

en: Configure
uz: Настроить

en: Configure terms
uz: Shartlarni sozlash

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
uz: Этот параметр необязателен и по умолчанию пуст.

en: Confirm
uz: Tasdiqlash

en: Confirm Deletion
uz: O'chirishni tasdiqlang

en: Confirm Password
uz: Parolni tasdiqlang

en: Confirm Removal
uz: Подтвердите удаление

en: Confirm navigation
uz: Navigatsiyani tasdiqlang

en: Confirm new password
uz: Yangi parolni tasdiqlang

en: Confirm the "%s" action
uz: "%s" harakatini tasdiqlang.

en: Confirm use of weak password
uz: Kuchsiz parol ishlatishni tasdiqlang

en: Confirm your administration email
uz: Administrator email manzilini tasdiqlang

en: Confirmation request initiated successfully.
uz: Tasdiqlov so'rovi muvaffaqiyatli boshlandi.

en: Confirmation request sent again successfully.
uz: Tasdiqlash so'rovi yana muvaffaqiyatli jo'natildi.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Tasdiqlangan <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
uz: Kongo (Brazavil)

en: Congo (Kinshasa)
uz: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
uz: Kongoli franki

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
uz: Birinchi buyurtmani olganingiz bilan tabriklaymiz! Endi buyurtmalaringizni qanday boshqarishni o'rganish uchun ajoyib vaqt.

en: Congratulations on processing %s orders!
uz: %s buyurtmalarini qayta ishlash bilan tabriklaymiz!

en: Congratulations on the sale.
uz: Sotishni tabriklaymiz.

en: Connect
uz: Ulanish

en: Connect Jetpack
uz: Jetpack-ni ulang

en: Connect to WooCommerce.com
uz: WooCommerce.com-ga ulaning

en: Connect to get important product notifications and updates.
uz: Mahsulotning muhim bildirishnomalari va yangilanishlarini olish uchun ulaning.

en: Connect your store to Jetpack
uz: Do'koningizni Jetpack-ga ulang

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
uz: Qo'shimcha funktsiyalarni yoqish uchun do'koningizni Jetpack-ga ulang

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
uz: WooCommerce xizmatlarini yoqish uchun do'koningizni ulang

en: Connected to WooCommerce.com
uz: WooCommerce.com saytiga ulangan

en: Connecticut
uz: Konnektikut shtati

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
uz: Aloqa uzildi, yoki server juda band. Iltimos, keyinroq yana urinib ko'ring.

en: Constantine
uz: Konstantin

en: Constanța
uz: Konstanta

en: Constrain proportions
uz: Proporsiyalarni saqlash

en: Consumer Secret is invalid.
uz: Iste'molchi siri noto‘g‘ri.

en: Consumer key
uz: Iste'molchi kaliti

en: Consumer key ending in
uz: Iste'molchi kaliti bilan tugaydi

en: Consumer key is invalid.
uz: Iste'mol kaliti yaroqsiz.

en: Consumer key is missing.
uz: Iste'molchi kaliti mavjud emas.

en: Consumer secret
uz: Iste'molchilar siri

en: Consumer secret is invalid.
uz: Iste'molchi siri noto‘g‘ri.

en: Consumer secret is missing.
uz: Iste'molchi siri yo'q.

en: Contact Info
uz: Контакты

en: Contact forms
uz: Bog'lanish formalari

en: Contact information
uz: Kontakt ma'lumotlari

en: Contact us
uz: Bog'lanish

en: Contains the handle that defines the block style.
uz: Blok stilini belgilab beruvchi asosga ega.

en: Content
uz: Matn

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
uz: Qayd uchun tarkib ma'lumotlari. JSON qatori. Qayta mahalliylashtirish uchun mavjud.

en: Content hash did not match expected.
uz: Ma'lumot hash raqami kutilganidek bo'lib chiqmadi.

en: Content of the note.
uz: Izohning mazmuni.

en: Content to export
uz: Eksport qilish uchun ma'lumot

en: Content type
uz: Kontent turi

en: Content, title, and excerpt are empty.
uz: Matn, sarlavha va izoh bo'sh qoldirilgan.

en: Content:
uz: Matn:

en: Content…
uz: Matn…

en: Context provided by blocks of this type.
uz: Bu turdagi bloklar taqdim etgan kontekst.

en: Context values inherited by blocks of this type.
uz: Bu turdagi bloklar olgan kontekst qiymatlari.

en: Contextual Help Tab
uz: Mazmunga monand yordam bandi

en: Continue
uz: Продолжить

en: Continue reading %s
uz: %sni o'qishda davom eting.

en: Continue setup
uz: Sozlashni davom eting

en: Continue shopping
uz: Xarid qilishni davom eting

en: Continue with Jetpack
uz: Jetpack-da davom eting

en: Continue with WooCommerce Services
uz: WooCommerce Services bilan davom eting

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
uz: Участники могут создавать и редактировать свои записи, но не публиковать их и не загружать медиафайлы.

en: Controls the stock status of the product.
uz: Mahsulotning stok holatini nazorat qiladi.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uz: Mahsulotning old qismidagi "zaxirada" yoki "sotilmagan" deb ro'yxatlanganligini yoki yo'qligini boshqaradi.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
uz: O'zgarish "ichki" yoki "sotuvda" deb belgilangan yoki yo'qligini boshqaradi.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
uz: Yozuvli :-) va :-P o'xshash smayliklarni rasmli qilib ko'rsatish.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
uz: Преобразовывать смайлики наподобие <code>:-)</code> и <code>:-P</code> в картинки

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
uz: Tanlangan bo'limlarni kalit so'zlarga, yoki kalit so'zlarni bo'limlarga aylantirish.

en: Cook Islands
uz: Kuk Orollari

en: Cookie expired.
uz: Kuki eskirgan.

en: Cookies
uz: Kukilar

en: Copenhagen
uz: Kopengagen

en: Copied
uz: Nusxa olindi

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
uz[0]: %d blokdan nuxsa olindi

en: Copied!
uz: Nusxalandi!

en: Copperbelt
uz: Misbelt

en: Copy
uz: Nusxalash

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
uz: &#8220;Press This&#8221; bookmarklet kodini nusxalash

en: Copy Link
uz: Linkdan nusxa olish

en: Copy URL
uz: Linkdan nusxa olish

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
uz: Biriktirish uchun ushbu URL manzilni saytingizga nuxsalab qo'ying

en: Copy and paste this code into your site to embed
uz: Biriktirish uchun ushbu kodni saytingizga nusxalab qo'ying.

en: Copy billing address
uz: To‘lov manzilini nusxalash

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uz: Hisob-kitob ma'lumotlari yuk ma'lumotiga ko'chirilsinmi? Hozirda kiritilgan yuk ma'lumotlari olib tashlanadi.

en: Copy file to theme
uz: Faylni mavzusiga nusxalash

en: Copy for support
uz: Qo'llab-quvvatlash uchun nusxa oling

en: Copy from billing address
uz: Billing manzilidan nusxa oling

en: Copy link
uz: Linkdan nusxa olish

en: Copy site info to clipboard
uz: Sayt ma'lumotini nusxalash

en: Copy suggested policy text from %s.
uz: %sdan tavsiya etilgan siyosat matnini ko'chirish.

en: Copy table row
uz: Tablitsa qatorini nusxalab olish

en: Copy to a new draft
uz: Yangi qoralama nusxa oling

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
uz: Vaqtinchalik xotiraga nusxa olinmadi. Nusxalash uchun Ctrl / Cmd + C tugmalarini bosing.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
uz: Vaqtinchalik xotiraga nusxa olinmadi. Tugmani sichqonchaning o'ng tugmachasini bosib nusxa ko'chirishingiz kerak.

en: Copán
uz: Kopan

en: Coquimbo
uz: Kokimbo

en: Cordillera
uz: Kordilera

en: Cordoba
uz: Kordoba

en: Corrientes
uz: Korrientes

en: Cortés
uz: Kortes

en: Cost
uz: Narxi

en: Costa Rica
uz: Kosta Rika

en: Costa Rican col&oacute;n
uz: Kosta-Rikaning kol va oacute; n

en: Cotabato
uz: Kotabato

en: Cotopaxi
uz: Kotopaxi

en: Could not access filesystem
uz: Fayl tizimiga kira olmadim.

en: Could not access filesystem.
uz: Fayl tizimiga kira olmadim.

en: Could not calculate resized image dimensions
uz: Rasmning yangi o'lchamlarini aniqlashning imkoni bo'lmadi.

en: Could not copy file.
uz: Не удалось скопировать файл.

en: Could not copy files.
uz: Не удалось скопировать файлы.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
uz: Faylni nusxalay olmadim. Balki bo'sh joyingiz tugab qolgandir.

en: Could not create directory.
uz: Papka yarata olmadim.

en: Could not create order in posts table.
uz: Xabarlar jadvalida tartib yaratib bo‘lmadi.

en: Could not create user
uz: Foydalanuvchi yaratib bo'lmadi

en: Could not delete meta value from database.
uz: Bazadagi meta ma'lumotni o'chira olmadim.

en: Could not delete site from the database.
uz: Saytni bazadan o'chira olmadim.

en: Could not delete the attribute
uz: Atributni o'chirib bo'lmadi

en: Could not delete the category
uz: Toifani o'chirib bo'lmadi

en: Could not delete the shipping class
uz: Yuk tashish sinfini o'chirib bo'lmadi

en: Could not delete the tag
uz: Yorliqni o'chirib bo'lmadi

en: Could not delete the tax class
uz: Soliq klassini o'chirib bo'lmadi

en: Could not delete the tax rate
uz: Soliq stavkasini o'chirib bo'lmadi

en: Could not edit the attribute
uz: Atributni tahrirlab bo‘lmadi

en: Could not edit the category
uz: Toifani tahrirlab bo‘lmadi

en: Could not edit the shipping class
uz: Yuk tashish sinfini tahrirlab bo‘lmadi

en: Could not edit the tag
uz: Yorliqni tahrirlab bo‘lmadi

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
uz: WooCommerce.com hisobingizda biron bir obuna topilmadi

en: Could not find download path.
uz: Yuklab olish yo'lini topib bo'lmadi.

en: Could not find download url for the product.
uz: Mahsulot uchun yuklab olish URL manzilini topib bo'lmadi.

en: Could not find product package.
uz: Mahsulot paketini topib bo'lmadi.

en: Could not find the specified string.
uz: So'ralgan jumla topilmadi.

en: Could not find unpacked path.
uz: To'plangan yo'lni topib bo'lmadi.

en: Could not fully remove the plugin %s.
uz: %s plaginini to'liq tiklab bo'lmadi.

en: Could not fully remove the plugins %s.
uz: Не удалось полностью удалить плагин(ы) %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
uz: Не удалось полностью удалить тему %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
uz: %s kengaytmasi yo'qligi sababli XML saytmepni shakllantira olmadim.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
uz: Kirishga ruxsat berilmadi - foydalanuvchi allaqachon ushbu faylga ruxsat olgan bo'lishi mumkin yoki billing elektron pochtasi o'rnatilmagan. Hisob-kitob elektron pochtasi o'rnatilganligini va buyurtma saqlanganligini tekshiring.

en: Could not insert attachment into the database.
uz: Biriktirmani ma'lumotlar bazasiga kirita olmadim.

en: Could not insert term relationship into the database.
uz: Ibora aloqasini ma'lumotlar bazasiga kiritib bo'lmadi

en: Could not log out user sessions. Please try again.
uz: Foydalanuvchini tizimdan chiqara olmadim. Iltimos, qayta urinib ko'ring.

en: Could not open file handle.
uz: Tutqich faylni ocha olmadim.

en: Could not persist order to database table "%s".
uz: “%s” maʼlumotlar bazasi jadvaliga buyurtma berishni davom ettirib boʻlmadi.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
uz: Amalga o'zgartirish kiritib bo'lmadi: "%1$s" (ID: %2$d). Xato: %3$s

en: Could not read image size.
uz: Rasmni o'lchamini o'qib bo'lmadi.

en: Could not remove the old plugin.
uz: Не удалось удалить старый плагин.

en: Could not remove the old theme.
uz: Не удалось удалить старую тему.

en: Could not remove the old translation.
uz: Eski tarjimani o'chira olmadim.

en: Could not resume the plugin.
uz: Plagin ishini davom ettirib bo'lmaydi.

en: Could not resume the theme.
uz: Shablonni davom ettirib bo'lmadi.

en: Could not retrieve site data.
uz: Sayt ma'lumotini yuklay olmadim.

en: Could not split shared term.
uz: Umumiy termin bo'linishida xatolik sodir bo'ldi.

en: Could not update attachment in the database.
uz: Ma'lumotlar bazasida biriktirmani yangilay olmadim.

en: Could not update comment in the database.
uz: Ma'lumotlar bazasida fikrni yangilay olmadim.

en: Could not update comment status.
uz: Izoh holatini yangilab bo'lmadi

en: Could not update site in the database.
uz: Saytni bazada yangilay olmadim.

en: Could not update the attribute.
uz: Atributni yangilab bo'lmadi.

en: Could not update the email last sent time.
uz: Email oxirgi yuborilgan vaqtini yangilab bo'lmadi.

en: Could not update the meta value of %s in database.
uz: Ma'lumotlar bazasida %s meta ma'lumotini o'zgartira olmadim.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
uz: %1$s (%2$s) fayliga yozib bo'lmadi.

en: Could not write file %s
uz: %s faylini yoza olmadim

en: Could not write to template file.
uz: Andoza fayliga yozib bo'lmadi.

en: Count
uz: Hisob

en: Country
uz: Davlat

en: Country / Region
uz: Mamlakat / mintaqa

en: Country / Region.
uz: Mamlakat / mintaqa.

en: Country / State
uz: Mamlakat / shtat

en: Country ISO 3166 code.
uz: Mamlakat ISO 3166 kodi.

en: Country code
uz: Mamlakat kodi

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
uz: ISO 3166-1 alfa-2 formatidagi mamlakat kodi.

en: Country&nbsp;code
uz: Mamlakat kodi

en: Country/Region
uz: Mamlakat / mintaqa

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
uz: ISO 3166-1 alfa-2 formatidagi davlat/mintaqa kodi.

en: County
uz: Tuman

en: Coupon
uz: Kupon

en: Coupon "%s" does not exist!
uz: " %s" kuponi mavjud emas!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
uz: %s kuponi ushbu to'lov paytida boshqa bitimda ishlatilgan va kupondan foydalanish chekloviga erishilgan. Kuponni olib tashlang va qaytadan urining.

en: Coupon ID.
uz: Kupon ID-si.

en: Coupon amount
uz: Kupon miqdori

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
uz: Kuponni olib tashlab bo'lmaydi, chunki u allaqachon savatga qo'llanilmagan.

en: Coupon code
uz: Kupon kodi

en: Coupon code "%s" has already been applied.
uz: “%s” kupon kodi allaqachon qo‘llanilgan.

en: Coupon code already applied!
uz: Kupon kodi allaqachon qo‘llangan!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
uz: Kupon kodi allaqachon mavjud - mijozlar ushbu kod bilan so'nggi kupondan foydalanadilar.

en: Coupon code applied successfully.
uz: Kupon kodi muvaffaqiyatli qo‘llandi.

en: Coupon code is required.
uz: Kupon kodi talab qilinadi.

en: Coupon code removed successfully.
uz: Kupon kodi muvaffaqiyatli olib tashlandi.

en: Coupon code.
uz: Kupon kodi.Kupon kodi.

en: Coupon created
uz: Kupon yaratildi

en: Coupon creation date in GMT.
uz: GMT da kuponni yaratish sanasi.

en: Coupon creation date.
uz: Kuponni yaratish sanasi.

en: Coupon data
uz: Kupon ma’lumotlari

en: Coupon deleted
uz: Kupon o‘chirib tashlandi

en: Coupon description.
uz: Kupon tavsifi.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
uz: Kupon chegirmasining umumiy summasi ijobiy miqdor bo'lishi kerak.

en: Coupon discount type.
uz: Kupon chegirma turi.

en: Coupon does not exist in the cart.
uz: Kupon savatda mavjud emas.

en: Coupon does not exist!
uz: Kupon mavjud emas!

en: Coupon draft updated.
uz: Kupon loyihasi yangilandi.

en: Coupon expiration date in GMT.
uz: GMT da kuponning amal qilish muddati.

en: Coupon expiration date.
uz: Kuponning amal qilish muddati.

en: Coupon expiry date
uz: Kuponning amal qilish muddati

en: Coupon has been removed.
uz: Kupon olib tashlandi.

en: Coupon is not valid.
uz: Kupon yaroqsiz.

en: Coupon item ID is readonly.
uz: Kupon elementi identifikatori faqat o‘qish uchun mo‘ljallangan.

en: Coupon management has moved!
uz: Kupon boshqaruvi ko'chirildi!

en: Coupon restored
uz: Kupon tiklandi

en: Coupon saved.
uz: Kupon saqlandi.

en: Coupon scheduled for: %s.
uz: Kupon rejalashtirilgan: %s.

en: Coupon submitted.
uz: Kupon yuborildi.

en: Coupon type
uz: Kupon turi

en: Coupon type name.
uz: Kupon turi nomi.

en: Coupon updated
uz: Kupon yangilandi

en: Coupon updated.
uz: Kupon yangilandi.

en: Coupon usage limit has been reached.
uz: Kupondan foydalanish chekloviga erishildi.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
uz: Kupondan foydalanish chegarasiga yetdi. Agar siz hozirda ushbu kupondan foydalanayotgan bo'lsangiz, lekin buyurtma tugallanmagan bo'lsa, <a href="%s">mening hisobim sahifasiga</a> o'tib, buyurtmani qaytadan urinib ko'rishingiz yoki bekor qilishingiz mumkin.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
uz: Kupondan foydalanish chegarasiga yetdi. Biroz vaqt o'tgach, qayta urinib ko'ring yoki yordam uchun biz bilan bog'laning.

en: Coupon(s)
uz: Kupon

en: Coupon(s):
uz: Kupon (lar):

en: Coupon:
uz: Kupon:

en: Coupon: %s
uz: Kupon: %s

en: Coupons
uz: Kuponlar

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
uz: Kuponlar - bu mijozlaringizga chegirmalar va mukofotlar taqdim etishning ajoyib usuli. Ular yaratilganidan keyin bu erda paydo bo'ladi.

en: Coupons are disabled.
uz: Kuponlar o'chirilgan.

en: Coupons by date
uz: Kunlik Kupon

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
uz: Kuponlarni aravachadan va chiqish varaqlaridan olish mumkin.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
uz: Kuponlarni endi Marketing > Kuponlar orqali boshqarish mumkin. Eski WooCommerce > Kuponlar menyusini olib tashlash uchun quyidagi tugmani bosing.

en: Coupons detailed reports.
uz: Kuponlar haqida batafsil ma'lumot.

en: Coupons discounts
uz: Kuponlarga chegirmalar

en: Coupons line data.
uz: Kuponlar qatori ma'lumotlari.

en: Coupons list
uz: Kuponlar ro'yxati

en: Coupons navigation
uz: Kuponlar navigatsiyasi

en: Coupons totals.
uz: Umumiy kuponlar.

en: Covasna
uz: Kovasna

en: Cover Image
uz: Qoplama rasmi

en: Cox's Bazar
uz: Koksning bozori

en: Create
uz: Yaratish

en: Create Menu
uz: Menyu tashkil etish

en: Create New Menu
uz: Yangi menyu yaratish

en: Create Product
uz: Mahsulot yarating

en: Create Site
uz: Sayt yaratmoq

en: Create a Configuration File
uz: Sozlanmalar faylini yaratish

en: Create a New Site
uz: Создать новый сайт

en: Create a New User
uz: Создать нового пользователя

en: Create a brand new user and add them to this site.
uz: Yap-yangi foydalanuvchi yaratish va uni bu saytga qo'shish.

en: Create a menu for this location
uz: Ushbu joylashuv uchun menyu yaratish

en: Create a new gallery
uz: Yangi galereya yaratish

en: Create a new playlist
uz: Yangi pleylist yaratish

en: Create a new video playlist
uz: Yangi video pleylist yaratish

en: Create a new webhook
uz: Yangi veb-brauzer yarating

en: Create a product
uz: Mahsulot yarating

en: Create account password
uz: Yangi parol kiriting

en: Create an API key
uz: API kalitini yarating

en: Create an account?
uz: Hisob ochish?

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
uz: To'g'ridan-to'g'ri boshqaruv panelidan xaridlar bo'yicha elektron pochta xabarlari, axborot byulletenlari va reklama kampaniyalarini yarating va yuboring.

en: Create audio playlist
uz: Audo playlist yaratish

en: Create coupons
uz: Kuponlar yarating

en: Create customers
uz: Xaridorlarni yarating

en: Create default WooCommerce pages
uz: Standart WooCommerce sahifalarini yarating

en: Create gallery
uz: Yangi galereya

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
uz: Creative Mail yordamida brendda do'kon kampaniyalarini, tezkor elektron pochta reklamalarini va mijozlarni qayta yo'naltirishni yarating.

en: Create orders
uz: Buyurtmalar yarating

en: Create pages
uz: Sahifalar yarating

en: Create products
uz: Mahsulotlar yarating

en: Create some products
uz: Ba'zi mahsulotlar yarating

en: Create video playlist
uz: Video pleylist yaratish

en: Create webhooks
uz: Veb-hook-larni yarating

en: Create your first coupon
uz: Birinchi kuponingizni yarating

en: Create your first menu below.
uz: Birinchi menyuni quyida yarating.

en: Create, edit, and delete menus
uz: Menyularni yaratish, tahrirlash yoki o'chirish

en: Created
uz: Yaratilgan

en: Created at
uz: Yaratildi

en: Creating
uz: Yaratilmoqda

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
uz: Sahifa yaratish Maqola yaratish bilan deyarli bir xil. Sahifa yaratish ekranida ham qutilarni ochib yopishingiz, Ekran sozlanmalarini o'zingizga moslashingiz mumkin. Bu sahifadagi matn muharririda ham chalg'itishsiz yozish imkoniyati mavjud. Sahifa matn muharri ham Maqola matn muharriri bilan bir xil vazifani bajaradi. Ammo Sahifa atributlari qutisida faqat sahifalarga mos keladigan ba'zi jihatlar bor.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
uz: Fikr yaratish uchun haqiqiy muallif ismi va email manzili kerak bo'ladi.

en: Creating comment failed.
uz: Fikr yaratish amalga oshmadi.

en: Creating product review failed.
uz: Mahsulot sharhlarini yaratib bo'lmadi.

en: Creative Mail for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun ijodiy pochta

en: Credit card
uz: Kredit karta

en: Credits
uz: Ishtirokchilar

en: Crete
uz: Krit

en: Critical
uz: Tanqidiy

en: Criuleni
uz: Kriuleni

en: Croatia
uz: Xorvatiya

en: Croatian
uz: Xorvat

en: Croatian kuna
uz: Xorvatcha kuna

en: Crop
uz: Обрезать

en: Crop Aspect Ratio
uz: Пропорции области

en: Crop Header Image
uz: Обрезать изображение заголовка

en: Crop Image
uz: Rasmni kesish

en: Crop Selection
uz: Размер области

en: Crop and Publish
uz: Обрезать и опубликовать

en: Crop image
uz: Rasmni kesish

en: Crop thumbnail to exact dimensions
uz: Rasmchani aniq o'lchovga ko'ra kesib olish

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
uz: Обрезать миниатюру точно по размерам (обычно сохраняются пропорции миниатюр)

en: Crop your image
uz: Rasmingizni kesing

en: Cropping&hellip;
uz: O'zgartirilayapti

en: Cross River
uz: Kross daryosi

en: Cross-sells
uz: Krossovkalar

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
uz: Kross-sotish - bu mavjud mahsulotga asoslanib, siz aravada targ'ib qiladigan mahsulotlar.

en: Crotone
uz: Kroton

en: Crunching&hellip;
uz: Moslashtirilayapti&hellip;

en: Csongrád-Csanád
uz: Csongrad-Csanad

en: Ctrl + Alt + letter:
uz: Ctrl + Alt + harf:

en: Ctrl + letter:
uz: Ctrl + harf:

en: Cuba
uz: Kuba

en: Cuban convertible peso
uz: Kuba almashtiriladigan peso

en: Cuban peso
uz: Kuba pesosi

en: Cuenca
uz: Kuenka

en: Cuneo
uz: Kuneo

en: Cura&ccedil;ao
uz: Kurasedilo

en: Currency
uz: Pul birligi

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlar uchun valyuta kodi (ISO formatida).

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlar uchun kichik valyuta birligi (o'nlik ajratgichdan keyingi raqamlar soni).

en: Currency options
uz: Valyuta variantlari

en: Currency position
uz: Valyuta holati

en: Currency position.
uz: Valyuta pozitsiyasi.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlarni formatlash uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan valyuta uchun valyuta belgisi.

en: Currency symbol position for this country.
uz: Ushbu mamlakat uchun pul belgilarining holati.

en: Currency symbol.
uz: Valyuta belgisi.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
uz: Valyuta buyurtmasi ISO formatida tuzilgan.

en: Currency.
uz: Valyuta.

en: Current
uz: Hozirgi

en: Current Background Image
uz: Joriy orqa fon rasmi

en: Current Header Image
uz: Joriy yuqori rasm

en: Current Page
uz: Joriy sahifa

en: Current Revision by %s
uz: Joriy ko'rib chiqish muallifi %s

en: Current Theme
uz: Текущая тема

en: Current administration email: %s
uz: Joriy administrator email manzili: %s

en: Current annual revenue of the store.
uz: Do'konning joriy yillik daromadi.

en: Current header
uz: Joriy tepa qism

en: Current page
uz: Joriy sahifa

en: Current page of the collection.
uz: Jamlanmaning joriy sahifasi.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
uz: Joriy sahifani qidirishni "current_screen" kancasidan keyin yoki keyin chaqirish kerak.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
uz: Joriy parol (o'zgarishsiz qoldirish uchun bo'sh qoldiring)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
uz: Joriy plagin: %1$s (%2$s versiya)

en: Current product price.
uz: Joriy mahsulot narxi.

en: Current set billing address for the customer.
uz: Mijoz uchun joriy hisob-kitob manzili.

en: Current set shipping address for the customer.
uz: Mijoz uchun joriy yuk tashish manzili.

en: Current thumbnail
uz: Текущая миниатюра

en: Current variation price.
uz: Mavjud o'zgaruvchanlik narxi.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
uz[0]: Hozirda %s ta fikr tasdiqlanishni kutmoqda. Iltimos, tasdiqlash paneliga o'ting:

en: Cuscatlán
uz: Kuskatlan

en: Custom
uz: Произвольно

en: Custom Background
uz: Произвольный фон

en: Custom CSS
uz: O'ziga xos CSS

en: Custom Colors
uz: Настройка цветов

en: Custom Fields
uz: Произвольные поля

en: Custom HTML
uz: O'ziga xos HTML

en: Custom HTML Widget
uz: O'ziga xos HTML vidjet

en: Custom Header
uz: Произвольный заголовок

en: Custom Link
uz: Qo'shimcha link

en: Custom Links
uz: Qo'shimcha havolalar

en: Custom Logo
uz: O'ziga xos logotip

en: Custom Menu
uz: Qo'shimcha Menyu

en: Custom PHP error message.
uz: O'ziga xos PHP xatoligi.

en: Custom PHP fatal error handler.
uz: O'ziga xos PHP xatoliklari boshqaruvi

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
uz: O'ziga xos

en: Custom Size
uz: Hajmni boshqarish

en: Custom Structure
uz: Произвольно

en: Custom URL
uz: Tanlangan Yo'llanmalar

en: Custom background if defined by the theme.
uz: Shablonda bo'lsa, o'ziga xos fon rasmi.

en: Custom base
uz: Custom bazasi

en: Custom color
uz: Rangni tanlang

en: Custom color palette if defined by the theme.
uz: Shablonda bo'lsa, o'ziga xos rang jamlamalari.

en: Custom data stores
uz: Shaxsiy ma'lumotlar do'konlari

en: Custom date format:
uz: Sana shakl birligi:

en: Custom field deleted.
uz: Поле удалено.

en: Custom field updated.
uz: Поле изменено.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
uz: O'ziga xos bandlar yordamida maqolangizga qo'shimcha ma'lumotlar biriktirishingiz va ulardan <a href="%s">shabloningizda foydalanishingiz mumkin</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
uz: Shablonda bo'lsa, o'ziga xos yozuv o'lchamlari.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
uz: Shablonda bo'lsa, o'ziga xos gradient sozlamalar.

en: Custom header if defined by the theme.
uz: Shablonda bo'lsa, o'ziga xos heder.

en: Custom installation script.
uz: O'ziga xos o'rnatish skripti.

en: Custom logo if defined by the theme.
uz: Shablonda bo'lsa, o'ziga xos logotip.

en: Custom maintenance message.
uz: Произвольное сообщение о техническом обслуживании.

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
uz: Maxsus buyurtma jadvalidan foydalanish yoqilmagan. Agar siz sinovdan oʻtayotgan boʻlsangiz, uni %s sahifasidagi sinov koʻrsatmalariga rioya qilib yoqishingiz mumkin.

en: Custom ordering
uz: Maxsus buyurtma

en: Custom ordering position.
uz: Buyurtma berishning odatiy holati.

en: Custom orders tables
uz: Maxsus buyurtma jadvallari

en: Custom orders tables have been deleted.
uz: Maxsus buyurtmalar jadvallari oʻchirildi.

en: Custom site deleted message.
uz: Произвольное сообщение об удалённом сайте.

en: Custom site inactive message.
uz: Произвольное сообщени о неактивном сайте.

en: Custom site suspended message.
uz: Произвольное сообщение о замороженном сайте.

en: Custom time format:
uz: Vaqt shakl birligi

en: Custom:
uz: Произвольно:

en: Customer
uz: KoÊ»rinishni olib tashlash

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
uz: Mijoz "yangi hisob" elektron pochta xabarlari mijoz chek yoki hisob sahifalari orqali ro'yxatdan o'tganida mijozga yuboriladi.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
uz: Mijoz "parolni tiklash" elektron pochta xabarlari mijozlar o'z parollarini tiklaganlarida yuboriladi.

en: Customer Data
uz: Xaridor haqida ma'lumot

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
uz: Agar ro'yxatdan o'tgan bo'lsa, mijoz identifikatori. Mehmonlar uchun 0 ni qaytaradi.

en: Customer ID is invalid.
uz: Mijoz identifikatori noto‘g‘ri.

en: Customer ID.
uz: Mijoz identifikatori.

en: Customer IP: %s
uz: Mijoz IP: %s

en: Customer Name
uz: Mijoz nomi

en: Customer billing address
uz: Mijozning hisob-kitob manzili

en: Customer created
uz: Xaridor yaratdi

en: Customer deleted
uz: Xaridor o‘chirib tashlandi

en: Customer details
uz: Xaridor haqida ma'lumot

en: Customer download link
uz: Mijozlarni yuklab olish havolasi

en: Customer download log
uz: Xaridorlarni yuklab olish jurnali

en: Customer download permissions have been retained.
uz: Mijozlarni yuklab olish uchun ruxsatnomalar saqlanib qoldi.

en: Customer downloads
uz: Xaridor yuklab olish

en: Customer first name.
uz: Mijozning ismi.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
uz: Sizning ismingiz, elektron pochta manzilingiz, to'lov va etkazib berish ma'lumotlari kabi xaridor haqidagi ma'lumotlar.

en: Customer invoice / Order details
uz: Xaridorning hisobvaraq-fakturasi / buyurtma ma'lumotlari

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
uz: Mijozlarga buyurtma ma'lumotlari va to'lov havolalari mavjud bo'lgan hisob-fakturali elektron pochta xabarlari yuborilishi mumkin.

en: Customer last name.
uz: Xaridorning familiyasi.

en: Customer list
uz: Xaridorlar ro'yxati

en: Customer login name.
uz: Mijozning login nomi.

en: Customer matched zone "%s"
uz: Mijoz "%s" mintaqasiga mos keldi

en: Customer note
uz: Xaridor eslatmasi

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
uz: Buyurtma uchun eslatma qo'shsangiz, mijozlar eslatmalari elektron pochta xabarlari yuboriladi.

en: Customer notes about the order
uz: Xaridor buyurtma to'g'risida eslatma beradi

en: Customer orders
uz: Xaridor buyurtmalari

en: Customer password.
uz: Mijoz paroli.

en: Customer payment page &rarr;
uz: Mijozlarning to'lov sahifasi &rarr;

en: Customer provided note
uz: Xaridor eslatmani taqdim etdi

en: Customer provided note:
uz: Buyurtmachi izohi:

en: Customer role.
uz: Xaridorning roli.

en: Customer sales
uz: Xaridor savdosi

en: Customer shipping address
uz: Xaridorga etkazib berish manzili

en: Customer type
uz: Mijoz turi

en: Customer type name.
uz: Xaridor turi nomi.

en: Customer updated
uz: Xaridor yangilandi

en: Customer's IP address.
uz: Mijozning IP-manzili.

en: Customer:
uz: Xaridor:

en: Customers
uz: Xaridorlar

en: Customers detailed reports.
uz: Xaridorlarning batafsil hisoboti.

en: Customers do not support trashing.
uz: Mijozlar axlat yig'ishni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Customers totals.
uz: Xaridorlarning umumiy soni.

en: Customers vs. guests
uz: Xaridorlar va mehmonlar

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
uz: Xaridor etkazib berish usuli mavjud bo'lmaguncha do'koningizdan jismoniy buyumlarni sotib ololmaydi.

en: Customizable products
uz: Moslashtirilgan mahsulotlar

en: Customization Draft
uz: Moslashtirish qoralamasi

en: Customize
uz: O'zgartirish

en: Customize &#8220;%s&#8221;
uz: &#8220;%s&#8221; moslashtirish

en: Customize New Changes
uz: Yangi o'zgarishlarni moslashtirish

en: Customize Your Site
uz: Saytingizni moslashtiring

en: Customize theme: %s
uz: Shablonni o'zgartirish: %s

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
uz: WooCommerce bloklari bilan onlayn do'koningizni sozlang

en: Customize: %s
uz: Moslashtirish:%s

en: Customizer
uz: Sozlovchi

en: Customizing
uz: Moslashtirish

en: Customizing &#9656; %s
uz: &#9656; %s sozlash

en: Customizing This Display
uz: Ushbu Ekranni Sozlash

en: Cut
uz: Kesib olish

en: Cut table row
uz: Tablitsa qatorini kesib olish

en: Cyprus
uz: Kipr

en: Czech
uz: Chex

en: Czech Republic
uz: Chexiya Respublikasi

en: Czech koruna
uz: Chexiya koruna

en: Cáceres
uz: Kaseres

en: Cádiz
uz: Kadis

en: Córdoba
uz: Kordova

en: Călărași
uz: Călarași

en: DOMDocument
uz: DOMDokument

en: Dacca
uz: Dakka

en: Dadra and Nagar Haveli
uz: Dadra va Nagar Hasli

en: Daily Cron
uz: Kundalik Cron

en: Dajabón
uz: Dajabon

en: Daman and Diu
uz: Daman va Diu

en: Damascus
uz: Damashq

en: Danish
uz: Daniya

en: Danish krone
uz: Daniya kroni

en: Darién
uz: Darien

en: Dark
uz: To'q

en: Darwin
uz: Darvin

en: Dashboard
uz: Panel

en: Data resource ID.
uz: Ma'lumot manbasi identifikatori.

en: Data resource description.
uz: Ma'lumot manbalarining tavsifi.

en: Data store for orders
uz: Buyurtmalar uchun ma'lumotlar ombori

en: Data store:
uz: Ma'lumotlar ombori:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
uz: Toʻlovni qayta ishlashda toʻlov usuliga oʻtish uchun maʼlumotlar.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
uz: Ma'lumot:% 1 $ .2fMB + Indeks:% 2 $ .2fMB + Dvigatel%3$s

en: Database
uz: Ma'lumotlar bazasi

en: Database Data Size
uz: Ma'lumotlar bazasi hajmi

en: Database Error
uz: Ma&rsquo;lumotlar Bazasida Xatolik

en: Database File Path
uz: Ma'lumotlar bazasi fayl yo'li

en: Database Index Size
uz: Ma'lumotlar bazasi indeksi

en: Database Server version
uz: Ma'lumotlar bazasi serveri versiyasi

en: Database error.
uz: Ma'lumotlar bazasida xato.

en: Database information:
uz: Ma'lumotlar bazasi haqida ma'lumot:

en: Database prefix
uz: Ma'lumotlar bazasi prefiksi

en: Database prefix.
uz: Ma'lumotlar bazasi prefiksi.

en: Database tables.
uz: Ma'lumotlar bazalari jadvallari.

en: Database transaction isolation level to use
uz: Foydalanish uchun ma'lumotlar bazasi tranzaksiyalarini izolyatsiya qilish darajasi

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
uz: Ma'lumotlar bazasini yangilash rejasi orqa fonda ishlashni rejalashtirdi.

en: Database verified successfully.
uz: Maʼlumotlar bazasi muvaffaqiyatli tasdiqlandi.

en: Database.
uz: Ma'lumotlar bazasi.

en: Date
uz: Дата

en: Date Format
uz: Sana ko'rinishi

en: Date Range
uz: Sana oralig'i

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
uz: Foydalanuvchi eslatmani eslatib turishi kerak bo'lgan sana, agar mavjud bo'lsa (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
uz: Sana, agar mavjud bo'lsa, foydalanuvchiga eslatmani eslatishi kerak.

en: Date and time
uz: Sana va vaqt

en: Date created:
uz: Yaratilgan sana:

en: Date last active GMT.
uz: So‘nggi faol GMT.

en: Date last active.
uz: So‘nggi faol.

en: Date range
uz: Range of months

en: Date range:
uz: Sana diapozoni:

en: Date registered GMT.
uz: GMT da ro'yxatdan o'tgan sana.

en: Date registered.
uz: Ro'yxatdan o'tgan sana.

en: Date sale price ends
uz: Sotish narxi tugaydi

en: Date sale price starts
uz: Sotish narxi boshlanadi

en: Date the note was created (GMT).
uz: Eslatma yaratilgan sana (GMT).

en: Date the note was created.
uz: Eslatma yaratilgan sana.

en: Date the order was created, as GMT.
uz: Buyurtma yaratilgan sana (GMT formatida).

en: Date the order was created, in the site's timezone.
uz: Saytning vaqt mintaqasida buyurtma yaratilgan sana.

en: Date/Time
uz: Дата и время

en: Date/time
uz: Sana/soat

en: Date:
uz: Sana:

en: Davao Oriental
uz: Davao Sharqiy

en: Day
uz: Kun

en: Day and name
uz: День и название

en: Day(s)
uz: Kun

en: Daylight saving time begins on: %s.
uz: Yozgi vaqt mavsumiga o'tish boshlanishi: %s.

en: Deactivate
uz: Faoliyatini to'xtatish

en: Debug log
uz: Tuzatish jurnali

en: Debug mode
uz: Sozlash rejimi

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
uz: Nosozliklarni tuzatish rejimi ko'pincha xato yoki saytning ishlamay qolishi haqida ko'proq ma'lumot to'plash uchun yoqiladi, ammo ommabop veb-saytida mavjud bo'lmasligi kerak bo'lgan maxfiy ma'lumotlarni o'z ichiga olishi mumkin.

en: Debugging enabled
uz: Nosozliklarni tuzatish yoqildi

en: December
uz: Dekabr

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
uz: Dek

en: Decimal precision of the returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlarning o'nlik aniqligi.

en: Decimal separator
uz: O‘n ajratgich

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
uz: Ushbu mamlakat uchun ko'rsatilgan narxlar uchun o'nlik ajratuvchi.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlarni formatlash uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan valyuta uchun o'nlik ajratgich.

en: Decimal separator.
uz: O'nli ajratuvchi.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
uz: Mavjud narxni kamaytirish (belgilangan miqdor yoki%):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
uz: Mavjud sotish narxini kamaytirish (belgilangan miqdor yoki%):

en: Decrease existing stock by:
uz: Mavjud zaxiralarni quyidagiga kamaytirish:

en: Decrease indent
uz: Surilishni kamaytirish

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
uz: Oddiy narxlarni kamaytirish (belgilangan miqdor yoki foiz)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
uz: Sotish narxlarini pasaytirish (belgilangan miqdor yoki foiz)

en: Default
uz: Odatiy

en: Default Avatar
uz: Аватар по умолчанию

en: Default Date Range
uz: Sana oralig‘i

en: Default Form Values
uz: Standart shakl qiymatlari

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
uz: Mamlakat uchun standart ISO4127 alfa-3 valyuta kodi.

en: Default Images
uz: Изображения по умолчанию

en: Default Link Category
uz: Основная рубрика для ссылок

en: Default Mail Category
uz: Рубрика по умолчанию для публикации по почте

en: Default Post Category
uz: Основная рубрика

en: Default Post Format
uz: Asosiy post turi

[ctx: Default Preset]
en: Default
uz: Odatiy

en: Default Style
uz: Odatiy uslub

en: Default article settings
uz: Настройки для статьи по умолчанию

en: Default attribute
uz: Odatiy atribut

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
uz: Без рубрики

en: Default customer location
uz: Standart mijozning joylashuvi

en: Default is %s
uz: Odatiysi %s

en: Default post category.
uz: Asosiy maqola bo'limi.

en: Default post format
uz: Asosiy post turi

en: Default post format.
uz: Odatiy maqola formati.

en: Default post settings
uz: Odatiy maqola sozlanmalari

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
uz: привет-мир

en: Default product category cannot be deleted.
uz: Birlamchi mahsulot toifasini o'chirib bo'lmaydi.

en: Default product sorting
uz: Birlamchi mahsulot saralanishi

en: Default shortcuts,
uz: Odatiy qisqa tugmalar,

en: Default sort order
uz: Odatiy tartiblash tartibi

en: Default sort order.
uz: Odatiy tartiblash tartibi.

en: Default sorting
uz: Odatiy tartiblash

en: Default sorting (custom ordering + name)
uz: Odatiy tartiblash (buyurtma berish + nomi)

en: Default template
uz: Odatiy andoza

en: Default timezone is %s - it should be UTC
uz: Odatiy vaqt mintaqasi %s - bu UTC bo'lishi kerak

en: Default timezone is UTC
uz: Odatiy vaqt mintaqasi UTC

en: Default timezone.
uz: Sukut bo'yicha soat poyasi/soat zonasi.

en: Default to customer billing address
uz: Mijozlar uchun to‘lov manziliga birlamchi

en: Default to customer shipping address
uz: Mijozlar etkazib berish manziliga odatiy

en: Default value for the setting.
uz: Sozlama uchun standart qiymat.

en: Defaults variation attributes.
uz: Odatiy o'zgaruvchanlik atributlari.

en: Define if the attribute can be used as variation.
uz: Atribut o'zgaruvchan sifatida ishlatilishi mumkinligini aniqlang.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
uz: Atribut mahsulot sahifasida "Qo'shimcha ma'lumotlar" yorlig'ida ko'rinishini aniqlang.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
uz: Buyurtma to'langanligini aniqlang. Bu aktsiyalarni qayta ishlash va qisqartirish holatini belgilaydi.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
uz: O'zgarish mahsulot sahifasida ko'rinishini aniqlang.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
uz: Mahsulotingiz narxidan keyin ko'rsatiladigan matnni aniqlang. Bu, masalan, sizning narxingizni tushuntirish uchun "inc. Vat" bo'lishi mumkin. Shuningdek, siz quyida keltirilganlardan birini ishlatib narxlarni almashtirishingiz mumkin: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
uz: Butun mahsulot soliqqa tortiladimi yoki yo'qmi yoki shunchaki uni etkazib berish xarajati aniqlang.

en: Delaware
uz: Delaver

en: Delete
uz: O'chirish

en: Delete "%s" permanently
uz: " %s" ni butunlay yo'q qilish

en: Delete &#8220;%s&#8221;
uz: &#8220;%s&#8221; o'chirish

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
uz: &#8220;%s&#8221; butunlay o'chirish

en: Delete Menu
uz: Menyuni o'chirish

en: Delete My Site Permanently
uz: Mening saytimni butunlay o'chir

en: Delete Permanently
uz: Butunlay o'chirish

en: Delete Site
uz: Saytni o'chirish

en: Delete Users
uz: Удалить пользователей

en: Delete WooCommerce tax rates
uz: WooCommerce soliq stavkalarini yo'q qiling

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
uz: Menyu qismlarini <strong>menyuni yoyib, O'chirish linkini bosish orqali</strong> o'chirish mumkin.

en: Delete all content.
uz: Barcha ma'lumotlarni o'chirish.

en: Delete all variations
uz: Barcha o'zgarishlarni o'chirish

en: Delete column
uz: Ustunni o'chirish

en: Delete image
uz: Rasmni o'chirish

en: Delete it: %s
uz: O'chirish: %s

en: Delete item
uz: Elementni o'chirish

en: Delete log
uz: Jurnalni o'chirish

en: Delete note
uz: Qaydni o'chirish

en: Delete orphaned variations
uz: Yo'qotilgan o'zgarishlarni olib tashlang

en: Delete payment method
uz: To'lov usulini o'chirish

en: Delete permanently
uz: Butunlay o'chirish

en: Delete row
uz: Qatorni o'chirish

en: Delete table
uz: Tablitsani o'chirish

en: Delete tax rates
uz: Soliq stavkalarini o'chirish

en: Delete template file
uz: Andoza faylini o'chirish

en: Delete the custom orders tables
uz: Maxsus buyurtmalar jadvallarini o'chiring

en: Delete this comment permanently
uz: Bu fikrni butunlay o'chir

en: Delete this review permanently
uz: Ushbu sharhni butunlay o'chirib tashlang

en: Deleted
uz: O'chirilgan

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
uz: %1$s o'chirilgan va tuzatilgan aksiya (%2$s)

en: Deleted %s
uz: %s o'chirildi

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: O'chirilgan <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
uz: Barcha faol seanslar va %d saqlangan savatchalar tozalandi.

en: Deleted text (strikethrough)
uz: O'chirilgan matn (ustidan chiziladi)

en: Deleted:
uz: O'chirildi:

en: Deleting Links
uz: Linklarni o'chirish

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
uz: Bo'limni o'chirish uning ichidagi maqolalarni o'chirmaydi. O'chiriladigan bo'lim ichidagi barcha maqolalar %s bo'limiga o'tkaziladi. Asosiy bo'limni o'chirish mumkin emas.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
uz: Turkumni o'chirish ushbu toifadagi mahsulotlarni yo'q qilmaydi. Buning o'rniga faqat o'chirilgan toifaga tayinlangan mahsulotlar %s toifasiga o'rnatildi.

en: Delhi
uz: Dehli

en: Delimiter
uz: Ajratuvchi

en: Delivery URL
uz: Yetkazib berish URL manzili

en: Delivery fee
uz: Yetkazib berish narxi

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
uz: Etkazib berish muddati taxminiy matni, masalan. 3-5 ish kuni.

en: Denied: %s
uz: Rad etildi: %s

en: Denmark
uz: Daniya

en: Deny
uz: Rad qilish

en: Department
uz: Mobil qo'l bo'limi

en: Descending
uz: Убывающий

en: Descending.
uz: Kamayuvchi

en: Description
uz: Tavsif

en: Description (optional)
uz: Ta'rif (ixtiyoriy)

en: Description for your reference
uz: Malumot uchun tavsif

en: Description is missing.
uz: Ta’rif mavjud emas.

en: Description of block type.
uz: Blok turi tasnifi.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
uz: Yuk tashish tezligining tavsifi, masalan. USPS orqali yuboriladi.

en: Description of the user.
uz: Foydalanuvchi haqida ma'lumot.

en: Deselect
uz: Qayta belgilash

en: Design
uz: Dizayn

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
uz: WooCommerce-ning chuqur integratsiyasi bilan do'koningizni loyihalashtiring. Agar yoqilgan bo'lsa, <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront-ni o'rnatamiz</a> va sizning <em> %s</em> mavzusi o'chiriladi.

en: Desktop
uz: Kompyuter

en: Destination folder already exists.
uz: Каталог назначения уже существует.

en: Destination logger must be configured before running a migration
uz: Migratsiyani amalga oshirishdan oldin maqsad jurnalini sozlash kerak

en: Destination store must be configured before running a migration
uz: Ko'chirishni boshlashdan oldin mo'ljal do'konini sozlash kerak

en: Detach
uz: Ajratish

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
uz: &#8220;%s&#8221; maqolasidan ajratish

en: Details
uz: Подробности

en: Details about the media file, specific to its type.
uz: O'z turiga xos bo'lgan media fayl ma'lumotlari.

en: Details for theme: %s
uz: Shablon ma'lumotlari: %s

en: Determines how this attribute's values are displayed.
uz: Bu atributning qiymatlari qanday ko'rsatilishini aniqlaydi.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
uz: Yashirin yoki ko'rinadigan katalog mahsulotlari ko'rsatilishini aniqlaydi.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
uz: Do'kon do'koni mahsulot sahifalarida shartlarning tartib tartibini aniqlaydi. Agar buyurtma buyurtmasidan foydalansangiz, ushbu atributdagi atamalarni sudrab tashlashingiz mumkin.

en: Determines the type of discount that will be applied.
uz: Qo'llaniladigan chegirma turini aniqlaydi.

en: Developed by %s
uz: %s tomonidan ishlab chiqilgan

en: Dhaka
uz: Dakka

en: Dibër
uz: Diber

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
uz: %1$s o'chirg'ichdan massiv qabul qilinmadi (indeks %2$d).

en: Did the tool run successfully?
uz: Vosita muvaffaqiyatli ishladimi?

en: Did you just paste HTML?
uz: Hozir HTML kod kiritdingizmi?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
uz: Bizda O'ziga xos HTML vidjeti ham borligini bilasizmi? Uni <a class="add-widget" href="#">Vidjet qo'shish</a> tugmasini bosgandan so'ng izlab topishingiz mumkin. Saytingizga kod qo'shish uchun undan foydalaning!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
uz: Bizda O'ziga xos HTML vidjeti ham borligini bilasizmi? Ushbu sahifadagi mavjud vidjetlar ichida uni topishingiz mumkin. Saytingizga kod qo'shish uchun undan foydalaning!

en: Did you know you can print shipping labels at home?
uz: Uyda etkazib berish yorliqlarini chop etishingiz mumkinligini bilarmidingiz?

en: Did you know?
uz: Bilasizmi?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
uz: Telefoningizni yo'qotdingizmi? Yoki begona kompyuterda profilingiz ochiq olib ketibdimi? Siz barcha joylarda tizimdan chiqib, faqat shu yerda tizimda qolishingiz mumkin.

en: Dimensions
uz: O'lchamlari

en: Dimensions (%s)
uz: O'lchovlar ( %s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
uz: O'lchovlar (L & marta; W & marta; H) ( %s)

en: Dimensions unit
uz: O'lchov birligi

en: Dimensions:
uz: O'lchamlari:

en: Dinagat Islands
uz: Dinagat orollari

en: Diners
uz: Kechki ovqat

en: Direct bank transfer
uz: To'g'ridan-to'g'ri bank o'tkazmasi

en: Direct link (best for mobile)
uz: To'g'ridan-to'g'ri link (mobil qurilmalar uchun qulay)

en: Direct payments to email address:
uz: Elektron pochta manziliga to'g'ridan-to'g'ri to'lovlar:

en: Direct updates
uz: To'g'ridan-to'g'ri yangilanishlar

en: Disable
uz: O'chirish

en: Disable %s
uz: %s o'chirish

en: Disable accessibility mode
uz: Отключить режим специальных возможностей

en: Disable rule
uz: Qoidani o'chirish

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
uz: Yetkazib berish xizmatini o'chirish

en: Disable syntax highlighting when editing code
uz: Kodni tahrirlayotganda maxsus yozuvni belgilashni ta'qiqlash

en: Disable the visual editor when writing
uz: Отключить визуальный редактор

en: Disabled
uz: O'chirilgan

en: Disabled Features
uz: O'chirilgan xususiyatlar

en: Disallowed Comment Keys
uz: Ta'qiqlangan fikr kalitlari

en: Discard any changes and restore the original image.
uz: Отменить все изменения и восстановить исходное изображение.

en: Discard changes
uz: Bekor qilish

en: Disconnect
uz: Uzing

en: Discount
uz: Chegirma

en: Discount amount
uz: Chegirma miqdori

en: Discount total tax.
uz: Umumiy soliq chegirmasi.

en: Discount total.
uz: Hammasi bo'lib chegirma.

en: Discount type
uz: Chegirma turi

en: Discount:
uz: Chegirma:

en: Discounted orders
uz: Chegirmali buyurtmalar

en: Discounted rates
uz: Chegirmali tariflar

en: Discourage search engines from indexing this site
uz: Qidiruv mashinalari bu saytni indeks qilmasin

en: Discover
uz: Kashf qiling

en: Discover additional payment providers
uz: Qo'shimcha to'lov provayderlarini toping

en: Discover other payment providers
uz: Boshqa to'lov provayderlari bilan tanishing

en: Discussion
uz: Обсуждение

en: Discussion Settings
uz: Настройки обсуждения

en: Dismiss
uz: Bekor qilish

en: Dismiss all
uz: Hammasini rad eting

en: Dismiss errors
uz: Xatolarni bartaraf etish

en: Dismiss the browser warning panel
uz: Brauzer ogohlantirishi panelini yopish

en: Dismiss the gateway
uz: Shlyuzni o'chirib qo'ying

en: Dismiss the welcome panel
uz: Xush kelibsiz panelini yopish

en: Dismiss this notice.
uz: Ushbu xabarnomani o'tkazib yuborish.

en: Dismiss this suggestion
uz: Ushbu taklifni rad eting

en: Display Options
uz: Настройки отображения

en: Display Settings
uz: Sozlamalarni ko'rsatish

en: Display Site Title and Tagline
uz: Sayt sarlavhasi va shiorini ko'rsatish

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
uz: Xaridorning yaqinda ko'rgan mahsulotlari ro'yxatini ko'rsatish.

en: Display a list of active product filters.
uz: Faol mahsulot filtrlari ro'yxatini ko'rsatish.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
uz: Do'koningizdagi mahsulotlarni filtrlash uchun atributlar ro'yxatini ko'rsating.

en: Display a list of recent reviews from your store.
uz: Do'koningizdagi so'nggi sharhlar ro'yxatini ko'rsating.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
uz: Do'koningizda mahsulotlarni filtrlash uchun yulduz reytinglari ro'yxatini ko'rsating.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
uz: Do'koningizdagi mahsulotlarni narx bo'yicha filtrlash uchun slayderni namoyish eting.

en: Display as dropdown
uz: Tushib keluvchi ro'yxat sifatida ko'rsatish

en: Display author
uz: Muallini ko'rsatish

en: Display date
uz: Sanani ko'rsatish

en: Display item author if available?
uz: Yozuv muallifi (agar bo'lsa) ko'rinsinmi?

en: Display item content?
uz: Yozuvlar matni ko'rinsinmi?

en: Display item date?
uz: Yozuv sanasi ko'rinsinmi?

en: Display location
uz: Namoyish joylashuvi

en: Display name
uz: Ismingizning boshqalarga ko‘rinishi

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
uz: Maxfiylik muammosi tufayli ekran nomini elektron pochta manziliga o'zgartirib bo'lmaydi.

en: Display name for the user.
uz: Foydalanuvchining ko'rsatiladigan ismi.

en: Display name publicly as
uz: Отображать как

en: Display post date?
uz: Yozuv sanasini ko'rsatish kerakmi?

en: Display prices during cart and checkout
uz: Savat va chiqish paytida narxlarni ko'rsatish

en: Display prices in the shop
uz: Do'konda narxlarni ko'rsatish

en: Display suggestions within WooCommerce
uz: WooCommerce ichidagi takliflarni ko'rsatish

en: Display tax totals
uz: Soliqning umumiy miqdorini ko'rsatish

en: Display the customer shopping cart.
uz: Xaridorning xarid qilish vositasini ko'rsating.

en: Display type
uz: Displey turi

en: Displayed on attachment pages.
uz: Biriktirish sahifalarida ko'rsatiladi.

en: Displayed title for the leaderboard.
uz: Peshqadamlar ro'yxati uchun sarlavha.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
uz: Jami %3$s ichidan %1$s&#8211;%2$s ko'rsatilmoqda.

en: Displaying %d themes
uz: %d shablon ko'rsatilgan

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
uz: Показаны %s&#8211;%s из %s

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
uz: Media kutubxonangizdan videoni olib ko'rsatishi mumkin, yoki YouTube, Vimeo kabi video provayderlardan video uzatish mumkin.

en: Displays an audio player.
uz: Audio playerni ko'rsatadi

en: Displays an image gallery.
uz: Rasmlar gallereyasini ko'rsatadi.

en: Displays an image.
uz: Rasmni ko'rsatadi.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
uz: WP Cron Jobs yoqilgan yoki yoqilmaganligini ko'rsatadi.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
uz: WordPress nosozliklarni tuzatish rejimida yoki yo'qligini ko'rsatadi.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
uz: WordPress tashqi ob'ekt keshidan foydalanadimi yoki yo'qligini ko'rsatadi.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
uz: Joriy faol mavzu WooCommerce-ni qo'llab-quvvatlashini e'lon qiladimi yoki yo'qligini ko'rsatadi.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
uz: Joriy mavzu bolalar mavzusi yoki yo'qligini ko'rsatadi.

en: Distraction-free writing mode
uz: To'liq ekranli rejim

en: District
uz: Tuman

en: District Of Columbia
uz: Kolumbiya okrugi

en: Distrito Federal
uz: Federal federal

en: Diyarbakır
uz: Diyarbakir

en: Djibouti
uz: Jibuti

en: Djiboutian franc
uz: Jibutiya franki

en: Dnipropetrovsk Oblast
uz: Dnepropetrovsk viloyati

en: Do not allow
uz: Запретить

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
uz: Boshqaruv qismidan %1$s skriptini olib tashlamang. Frontend shablonga yo'naltirish uchun %2$s hookdan foydalaning.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
uz: Tugatganingizda &#8220;O'zgarishlarni saqlash&#8221; tugmasini bosishni unutmang!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
uz: Когда закончите, не забудьте нажать кнопку &laquo;Сохранить изменения&raquo;.

en: Do not import
uz: Import qilmang

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
uz: %1$s teglarini %2$sga o'tkazmang.

en: Do the important options return expected values?
uz: Muhim variantlar kutilgan qiymatlarni qaytaradimi?

en: Do you need help with adding your first product?
uz: Birinchi mahsulotingizni qo'shishda yordam kerakmi?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
uz: Sizga WooCommerce obunalari haqida ko'proq ma'lumot kerakmi?

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
uz: Shopify'dan WooCommerce'ga o'tishni xohlaysizmi?

en: Do you want to sell online courses?
uz: Onlayn kurslarni sotmoqchimisiz?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
uz: Avval o'zgarishlaringizni saqlashni xohlaysizmi? Agar bekor qilishni tanlasangiz, o'zgartirilgan ma'lumotlaringiz o'chib ketadi.

en: Docs
uz: Yo'riqnoma

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Xujjat <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
uz: Oldindan ko'rish

en: Document properties
uz: Hujjat xossalari

en: Documentation
uz: Qo&lsquo;llanma

en: Documents
uz: Xujjatlar

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
uz: Mahsulotni savatga qo'shishdan oldin uning qo'shimcha imkoniyatlari bormi?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
uz: Mavzu WooCommerce qo'llab-quvvatlashini e'lon qiladimi?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
uz: Mavzuda woocommerce.php fayli bormi?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
uz: %1$s foydalanuvchining %2$s ma'lumotlar bazasidan foydalanishga ruxsati bormi?

en: Does this theme have outdated templates?
uz: Ushbu mavzuda eskirgan andozalar bormi?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
uz: Sizning saytingiz tranzaktsiyalar uchun SSL sertifikatiga ega bo'ladimi?

en: Does your site have REST API enabled?
uz: Sizning saytingizda REST API yoqilganmi?

en: Domain
uz: domain

en: Dominican Republic
uz: Dominik Respublikasi

en: Dominican peso
uz: Dominikan pesosi

en: Don't charge for shipping.
uz: Yuk tashish uchun haq olmang.

en: Don't forget to test your checkout
uz: To'lovni tekshirishni unutmang

en: Done
uz: Tayyor

en: Done!
uz: Bajarildi!

en: Donetsk Oblast
uz: Donetsk viloyati

en: Down one
uz: Bitta pastga

en: Download
uz: Yuklab olish

en: Download %d
uz: %d yuklab olish

en: Download %d ID
uz: Yuklab oling: %d ID

en: Download %d URL
uz: Yuklash havolasi %d

en: Download %d name
uz: %d nomini yuklab oling

en: Download &amp; install
uz: O'rnatishni &amp; yuklab oling

en: Download Export File
uz: Скачать файл экспорта

en: Download File
uz: Faylni yuklab olish

en: Download ID
uz: Yuklab olish identifikatori

en: Download ID.
uz: Yuklab olish identifikatori.

en: Download URL
uz: URL manzilini yuklab oling

en: Download count
uz: Yuklanishlar soni

en: Download expiry
uz: Yuklash muddati tugadi

en: Download expiry days
uz: Yuklash muddati tugaydi

en: Download failed.
uz: Загрузка не удалась.

en: Download file
uz: Faylni yuklab olish

en: Download file URL.
uz: Fayl URL manzilini yuklab oling.

en: Download limit
uz: Yuklab olish chegarasi

en: Download name
uz: Yuklab olish nomi

en: Download personal data
uz: Shaxsiy ma'lumotni yuklash

en: Download personal data again
uz: Shaxsiy ma'lumotni yana yuklab oling

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
uz: Yuklash turini tanlang, bu oldingi qismdagi sxemani boshqaradi.

en: Download your %1$s Report: %2$s
uz: %1$s hisobotingizni yuklab oling:%2$s

en: Download your %s Report
uz: %s hisobotingizni yuklab oling

en: Downloadable
uz: Yuklab olish mumkin

en: Downloadable file name.
uz: Yuklab olinadigan fayl nomi.

en: Downloadable files
uz: Yuklab olinadigan fayllar

en: Downloadable product ID.
uz: Yuklab olinadigan mahsulot identifikatori.

en: Downloadable product permissions
uz: Yuklab olinadigan mahsulot uchun ruxsatnomalar

en: Downloadable products
uz: Yuklab olinadigan mahsulotlar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
uz: Yuklab olinadigan mahsulotlar sotib olish paytida faylga kirish huquqini beradi.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
uz[0]: %s marta yuklab olindi

en: Downloading data...
uz: Ma'lumot yuklanmoqda...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
uz: %s&#8230; manzilidan o'rnatish paketi yuklanmoqda

en: Downloading translation from %s&#8230;
uz: %s&#8230; manzilidan tarjima paketi yuklanmoqda

en: Downloading update from %s&#8230;
uz: %s&#8230; manzilidan yangilanish yuklanmoqda

en: Downloading your new theme&hellip;
uz: Yangi shablon yuklanmoqda&hellip;

en: Downloads
uz: Yuklamalar

en: Downloads remaining
uz: Yuklashlar qoldi

en: Downloads require login
uz: Yuklab olish uchun login kerak

en: Draft
uz: Homaki

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Qoralama <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
uz: Qoralama saqlandi

en: Draft created on %1$s at %2$s
uz: %1$s soat %2$s yaratilgan qoralama

en: Draft saved at %s.
uz: Черновик сохранён в %s.

en: Drafts
uz: Qoralamalar

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Qoralama <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
uz: Shaxsiy zonalarni qayta buyurtma qilish uchun tortib tortib qo'ying. Bu mijozlar manzili bilan taqqoslanadigan tartib.

en: Drag and drop to reorder media files.
uz: Media fayllarni qayta tartiblash uchun ushlab suring.

en: Drag and drop to reorder tracks.
uz: Qo'shiq/Videolarni qayta tartiblash uchun ushlang va suring.

en: Drag and drop to reorder videos.
uz: Videolarni qayta tartiblash uchun ushlang va suring.

en: Drag and drop to set admin attribute order
uz: Administrator atributlari tartibini o'rnatish uchun tortib tortib qo'ying

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
uz: Boshqarish tartibini o'rnatish uchun tortib tashlang yoki bosing

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
uz: Quyidagi bookmarkletni o'zingizning bookmark panelingizga olib boring. Qachondir bo'lishishni istagan saytingizni ko'rayotganingzda uni bosishingiz mumkin.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
uz: Har bir narsani o'zingiz istagan tartibda joylashtiring. Har bir narsaning o'ng tomonidagi ko'rsatkich belgisini bosgan holda qo'shimcha imkoniyatlarni ko'rishingiz mumkin.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
uz: Vidjetlarning moslamalarini saqlab qolgan holda aktivsizlashtirish uchun bu yerga joylahtiring.

en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
uz: %1$sGoogle Listings va Ads%2$s yordamida savdoni oshiring

en: Drop files to upload
uz: Yuklash uchun fayllarni tashla

en: Dropin Plugins
uz: Dropin plaginlari

en: Dropins & MU plugins.
uz: Dropinlar va MU plaginlari.

en: Dubai
uz: Dubay

en: Duplicate
uz: Nusxalash

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
uz: Ikkita bir xil fikr topildi. Menimcha Siz bu fikrni avvalroq yozgan edingiz!

en: Durrës
uz: Durres

en: Dushanbe
uz: Dushanba

en: Dutch
uz: Golland

en: Dâmbovița
uz: Dambovita

en: E-Commerce
uz: Elektron tijorat

en: ERROR: please type a comment.
uz: XATO: izoh matnini kiriting, iltimos.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
uz: XATO: qoralama postdagi izohga javob beryapsiz.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
uz: Har qanday o'ziga xos menyu tarkibida sahifalar, maqolalar, bo'limlar, o'ziga xos URL manzillar va boshqa linklar bo'lishi mumkin. Menyu bandlari chap tomondagi qutilarni yoygan holda, ularning ichidan bandlarni tanlash orqali qo'shiladi.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
uz: Sharqiy Ozarbayjon

en: East Caribbean dollar
uz: Sharqiy Karib dengizi dollari

en: East Macedonia and Thrace
uz: Sharqiy Makedoniya va Frakiya

en: Easter
uz: Ister

en: Eastern
uz: Sharqiy

en: Eastern Cape
uz: Sharqiy Kap

en: Eastern Samar
uz: Sharqiy Samar

en: Ecuador
uz: Ekvador

en: Edineț
uz: Edinet

en: Edit
uz: Tahrirlash

en: Edit %s
uz: %s tahrirlash

en: Edit %s page
uz: %s sahifani tahrirlash

en: Edit &#8220;%s&#8221;
uz: Редактировать &laquo;%s&raquo;

en: Edit Approved Directory
uz: Tasdiqlangan katalogni tahrirlash

en: Edit Category
uz: Bo'limni tahrirlash

en: Edit Changeset
uz: O'zgarishni tahrirlash

en: Edit Comment
uz: Изменить комментарий

en: Edit Coupon
uz: Kuponni tahrirlash

en: Edit Image
uz: Rasmni tahrirlash

en: Edit Link
uz: Linkni tahrirlash

en: Edit Link Category
uz: Link bo'limini o'zgartirish

en: Edit Media
uz: mediafaylni o'zgartirish

en: Edit Menu
uz: Menyuni O'zgartirish

en: Edit Menus
uz: Menyularni tahrirlash

en: Edit Order
uz: Buyurtmani tahrirlash

en: Edit Original
uz: Haqiqiy nushani o'zgartirish

en: Edit Page
uz: Sahifani tahrirlash

en: Edit Post
uz: Maqolani tahrirlash

en: Edit Product
uz: Mahsulotni tahrirlash

en: Edit Profile
uz: Profilni tahrirlash

en: Edit Review
uz: Sharhni tahrirlash

en: Edit Review Reply
uz: Ko'rib chiqish javobini tahrirlash

en: Edit Scheduled Action
uz: Rejalashtirilgan harakatni tahrirlash

en: Edit Site
uz: Sytni o'zgartirish

en: Edit Tag
uz: Kalit so'zni tahrirlash

en: Edit This
uz: Tahrirlash

en: Edit User
uz: Редактирование пользователя

en: Edit User %s
uz: %s foydalanuvchini tahrirlash

en: Edit account
uz: Hisobni tahrirlash

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
uz: Woo ilovasi yordamida mobil qurilmalaringizdan yangi mahsulotlarni tahrirlang va yarating

en: Edit attribute
uz: Atributni tahrirlash

en: Edit audio playlist
uz: Musiqiy pleylistni o'zgartirish

en: Edit category
uz: Kategoriyani tahrirlash

en: Edit comment
uz: Fikrni tahrirlash

en: Edit coupon
uz: Kuponni tahrirlash

en: Edit date and time
uz: Sana va vaqtni tahrirlash

en: Edit failed. Please try again.
uz: Tahrirlash amalga oshmadi. Iltimos, yana bir bor urinib ko'ring.

en: Edit gallery
uz: Gallereyani tahrirlash

en: Edit image
uz: Rasmni tahrirlash

en: Edit item
uz: Elementni tahrirlash

en: Edit menu item
uz: Menyu qismini tahrirlash

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
uz: Menyudan tahrirlash: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
uz: Batafsil ma'lumotlarini tahrirlash

en: Edit next media item
uz: Keyingi media ob'ektni tahrirlash

en: Edit order
uz: Buyurtmani tahrirlash

en: Edit page
uz: Sahifani tahrirlash

en: Edit permalink
uz: Doimiy linkni tahrirlash

en: Edit previous media item
uz: Avvalgi media ob'ektni tahrirlash

en: Edit product
uz: Mahsulotni tahrirlash

en: Edit products on the move
uz: Harakatda mahsulotlarni tahrirlang

en: Edit selected menu
uz: Belgilangan menuni tahrirlash

en: Edit shipping class
uz: Yuk tashish sinfini tahrirlash

en: Edit status
uz: Holatni tahrirlash

en: Edit tag
uz: Kalit so'zni tahrirlash

en: Edit this comment
uz: Fikrni tahrirlash

en: Edit this order
uz: Ushbu tartibni tahrirlang

en: Edit this review
uz: Ushbu sharhni tahrirlang

en: Edit user
uz: Tahrirlash

en: Edit video playlist
uz: Video pleylistni tahrirlash

en: Edit visibility
uz: Ko'rinishni tahrirlash

en: Edit widget: %s
uz: %s vidjetni tahrirlash

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
uz: Odatiy menyungizni band qo'shish yoki bandlarni o'chirish orqali o'zgartiring. Har bir bandni o'zingiz istagan tartibda joylashtirishingiz mumkin. O'zgarishlaringizni saqlash uchun Menyu yaratish tugmasini bosing.

en: Edit: %s
uz: %s tahrirlash

en: Editing Menus
uz: Menyularni tashrirlash

en: Editor
uz: Muharrir

en: Editor Style
uz: Стиль для редактора

en: Editor menu (when enabled)
uz: Menyu tahriri (agar yoqilgan bo'lsa)

en: Editor toolbar
uz: Asboblar paneli tahriri

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
uz: Редакторы могут публиковать и редактировать записи, а также работать с чужими записями и т.д.

en: Education
uz: Ta'lim

en: Education and learning
uz: Ta'lim va o'rganish

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
uz: Mollie tomonidan oson to'lovlar: global va mahalliy to'lov usullarini taklif qiling, bir necha daqiqada ishga tushing va o'z tilingizda qo'llab-quvvatlang.

en: Egypt
uz: Misr

en: Egyptian pound
uz: Misr funt

en: Either there are no posts, or something went wrong.
uz: Yoki birorta ham maqola mavjud emas, yoki qandaydir xatolik sodir bo'ldi.

en: El Paraíso
uz: El Paraiso

en: El Seibo
uz: El-Seibo

en: Elazığ
uz: Elazig'

en: Electronics and computers
uz: Elektronika va kompyuterlar

en: Elements path
uz: Elementlar joyi

en: Elgeyo-Marakwet
uz: Elgeyo-Marakvet

en: Elías Piña
uz: Elias Pina

en: Email
uz: E-mail

en: Email Address
uz: Email manzil

en: Email address
uz: Email manzil

en: Email address is invalid.
uz: Elektron pochta manzili noto'g'ri.

en: Email address to receive payments
uz: To'lovlarni olish uchun elektron pochta manzili

en: Email address.
uz: Email manzil.

en: Email could not be sent.
uz: Email jo'natilmadi.

en: Email heading
uz: Elektron pochta sarlavhasi

en: Email heading (paid)
uz: Elektron pochta sarlavhasi (pulli)

en: Email invoice / order details to customer
uz: Xaridorga xabarnoma yuborish

en: Email me whenever
uz: Menga email orqali xabar ber

en: Email notifications
uz: Elektron pochta xabarnomalari

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
uz: WooCommerce-dan yuborilgan elektron pochta xabarnomalari quyida keltirilgan. Uni sozlash uchun elektron pochtani bosing.<br> %s

en: Email of the reviewer.
uz: Sharhlovchining elektron pochtasi.

en: Email options
uz: Email sozlamalari

en: Email or Username
uz: Email yoki Login

en: Email sender options
uz: Elektron pochta xabarlarini yuborish imkoniyatlari

en: Email sent.
uz: Email yuborildi.

en: Email template
uz: Elektron pochta shabloni

en: Email type
uz: Elektron pochta turi

en: Email you used during checkout.
uz: To'lov paytida siz ishlatgan elektron pochta.

en: Emails
uz: Emaillar

en: Embed
uz: Biriktirilgan

en: Embed Handler
uz: Biriktirish boshqaruvi

en: Embed Media Player
uz: Biriktirilgan media player

en: Embed or Link
uz: Biriktirish yoki Havola kiritish

en: Embedded content from other websites
uz: Boshqa saytdan ma'lumotlarni olib ko'rsatish

en: Embeds
uz: Объекты

en: Emberá
uz: Embera

en: Emergency
uz: Favqulodda holat

en: Emoticons
uz: Kulgichlar

en: Empty Spam
uz: Очистить спам

en: Empty Term.
uz: Atama joyi bo'sh

en: Empty Trash
uz: Очистить корзину

en: Empty archive.
uz: Архив пуст.

en: Empty filename
uz: Fayl nomi yo'q

en: Empty the approved download directories list
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglari ro'yxatini bo'shating

en: Empty title.
uz: Sarlavha bo'sh qoldirilgan

en: Enable
uz: Yoqish

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
uz: Manzil ma'lumotlarini o'zgartirishni oldini olish uchun "address_override" -ni yoqing.

en: Enable %s
uz: %s yoqish

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
uz: Arxivlardagi savat tugmalariga AJAX qo'shishni yoqish

en: Enable Archives?
uz: Arxiv yoqilsinmi?

en: Enable Autorenew
uz: Avtomatik yangilashni yoqish

en: Enable IPN email notifications
uz: IPN elektron pochta xabarnomalarini yoqish

en: Enable PayPal Standard
uz: PayPal standartini yoqish

en: Enable PayPal sandbox
uz: PayPal sinov muhitini yoqish

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
uz: Hindistonda mavjud bo‘lgan 100 dan ortiq to‘lov usullari, jumladan kredit kartalari, debet kartalari, UPI va boshqalarda to‘lovlarni qabul qilishni boshlash uchun PayU’ning WooCommerce uchun eksklyuziv plaginini yoqing!

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
uz: Butun dunyo boʻylab yuz millionlab faol Amazon mijozlari uchun tanish va tezkor hisob-kitobni yoqing.

en: Enable accessibility mode
uz: Включить режим специальных возможностей

en: Enable archives?
uz: Arxiv yoqilsinmi?

en: Enable auto-renew
uz: Avtomatik yangilashni yoqish

en: Enable bank transfer
uz: Bank o‘tkazmasini yoqish

en: Enable cash on delivery
uz: Naqd pulda to'lash imkonini yoqish

en: Enable check payments
uz: Chek to'lovlarini yoqish

en: Enable coupons
uz: Kuponlarni yoqing

en: Enable debug mode
uz: Tuzatish rejimini yoqish

en: Enable email insights
uz: Elektron pochta statistikasini yoqish

en: Enable for shipping methods
uz: Yuk tashish usullari uchun yoqing

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
uz: Butun bo'yli muharrir va chalg'itishsiz yozish imkoniyatini yoqish.

en: Enable guided mode
uz: Boshqaruv rejimini yoqing

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
uz: Использовать горячие клавиши для проверки комментариев.

en: Enable logging
uz: Jurnalni yoqish

en: Enable low stock notifications
uz: Kam zaxiradagi bildirishnomalarni yoqish

en: Enable out of stock notifications
uz: Birjadan tashqari bildirishnomalarni yoqish

en: Enable product reviews
uz: Mahsulot sharhlarini yoqish

en: Enable reviews
uz: Sharhlarni yoqish

en: Enable rule
uz: Qoidani yoqish

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
uz: Tegishli etkazib berish zonalarini ko'rsatish va yuk tashish tezligi keshini chetlab o'tish uchun yuklarni tuzatish rejimini yoqing.

en: Enable star rating on reviews
uz: Sharhlarda yulduz reytingini yoqish

en: Enable stock management
uz: Birja boshqaruvini yoqish

en: Enable store notice
uz: Do'kon xabarnomasini yoqish

en: Enable table usage
uz: Jadvaldan foydalanishni yoqing

en: Enable tax rates and calculations
uz: Soliq stavkalari va hisob-kitoblarni yoqing

en: Enable taxes
uz: Soliqlarni yoqing

en: Enable the legacy REST API
uz: Eski REST API-ni yoqish

en: Enable the shipping calculator on the cart page
uz: Savat sahifasida yuk kalkulyatorini yoqing

en: Enable the use of coupon codes
uz: Kupon kodlaridan foydalanishni yoqing

en: Enable this email notification
uz: Ushbu elektron pochta xabarnomasini yoqish

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
uz: Agar ushbu atribut do'koningizda mahsulot arxiviga ega bo'lishini xohlasangiz, buni yoqing.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
uz: Agar mahsulot etkazib berilmagan bo'lsa yoki etkazib berish narxi bo'lmasa, ushbu tanlovni yoqing

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
uz: Agar mahsulot sotib olinganda yuklab olinadigan faylga kirish huquqi berilsa, ushbu tanlovni yoqing

en: Enable this option to enable stock management at variation level
uz: Variantlar darajasida aktsiyalarni boshqarishni yoqish uchun ushbu tanlovni yoqing

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
uz: Buyurtmalar "bajarilgan" emas, "ishlov berilganda" yuklanishlarga ruxsat berish uchun ushbu parametrni yoqing.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
uz: Разрешить древовидные (вложенные) комментарии глубиной %s уровней

en: Enable tracking
uz: Kuzatishni yoqish

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
uz: Foydalanishni kuzatishni yoqing va WooCommerce-ni yaxshilashga yordam bering

en: Enable/Disable
uz: Yoqish / o'chirish

en: Enable/Disable attribute archives.
uz: Atributlar arxivini yoqish / o'chirish.

en: Enabled
uz: Yoqilgan

en: Enabled Features
uz: Yoqilgan xususiyatlar

en: Enables WooCommerce Analytics
uz: WooCommerce Analytics-ni yoqadi

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
uz: Включив режим специальных возможностей на вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo;, вы сможете использовать кнопки &laquo;Добавить&raquo; и &laquo;Изменить&raquo; вместо перетаскивания.

en: Encoding
uz: Kodlanishi

en: Encoding for pages and feeds
uz: Кодировка страниц и лент

en: End Date
uz: Tugash sanasi

en: End date of sale price, as GMT.
uz: Sotish narxining tugash sanasi, GMT kabi.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
uz: Sotish narxining tugash sanasi, saytning vaqt mintaqasida.

en: End date of sale price.
uz: Sotish narxining tugash sanasi.

en: End date:
uz: Tugash sanasi:

en: Enderbury
uz: Enderburi

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
uz: "To'lov usulini qo'shish" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
uz: "Buyurtma qabul qilindi" &rarr; sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
uz: "To'lash" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
uz: "Hisob qaydnomam &rarr; Manzillar" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
uz: "Hisob qaydnomam &rarr; Yuklab olishlar" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
uz: "Hisobimni tahrirlash" &rarr; sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
uz: "Hisob qaydnomam &rarr; Yo'qotilgan parol" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
uz: "Hisob qaydnomam &rarr; Buyurtmalar" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
uz: "Hisobim &rarr; To'lov usullari" sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
uz: "Hisob qaydnomamni ko'rish tartibi" &rarr; sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the delete payment method page.
uz: To'lov usulini o'chirish sahifasi uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
uz: To'lov usulining odatiy sahifasini sozlash uchun so'nggi nuqta.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
uz: Tizimni ishga tushirish uchun so'nggi nuqta. Siz buni o'z menyularingizga maxsus havola orqali qo'shishingiz mumkin: sizningite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
uz: Tekshirish jarayonida muayyan harakatlar bilan shug'ullanish uchun oxirgi manzillar sizning sahifangiz URL manzillariga qo'shiladi. Ular noyob bo'lishi kerak.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
uz: Hisoblar sahifalarida muayyan harakatlarni bajarish uchun so'nggi manzillar sizning sahifangiz URL manzillariga qo'shiladi. Ular noyob bo'lishi kerak va oxirgi nuqtani o'chirish uchun bo'sh qoldirilishi mumkin.

en: Enforce Approved Product Download Directories
uz: Tasdiqlangan mahsulotlarni yuklab olish kataloglarini qo'llash

en: English
uz: Ingliz tili

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
uz: %1$sJetpack%2$s bilan tezlik va xavfsizlikni oshiring

en: Enhance your products
uz: Mahsulotlaringizni yaxshilang

en: Enhance your store with these recommended free features.
uz: Ushbu tavsiya etilgan bepul xususiyatlar bilan do'koningizni yaxshilang.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
uz: Facebook-ning barcha mahsulotlarini bitta kengaytmada birlashtirishdan bahramand bo'ling: pikselni kuzatish, katalog sinxronizatsiyasi, messenjer chat, do'konning ishlashi va Instagram xarid qilish (yaqinda)!

en: Enriquillo
uz: Enrikillo

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
uz: Natijalardan ma'lum foydalanuvchi ID raqamiga biriktirilgan fikrlar olib tashlansin. Tizimga kirish talab etiladi.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
uz: Ma'lum mualliflarga tayinlangan maqolalarni natijalardan chiqarib tashlash.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
uz: Natija to'plamida aniq foydalanuvchi identifikatorlariga berilgan sharhlar hisobga olinmaganligiga ishonch hosil qiling.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
uz: Natijalardan ma'lum ID raqamlar olib tashlansin.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
uz: Ma'lum ota ID raqamli natijalar olib tashlansin.

en: Enter a URL to scan
uz: Izlash uchun URL kiriting

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
uz: Narxni (soliqni hisobga olmaganda) yoki summani kiriting, masalan <code>10.00 * [qty]</code> .

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
uz: Qo'llash uchun kupon kodini kiriting. Chegirmalar soliqlarni to'lashdan oldin, jami qiymatga nisbatan qo'llaniladi.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
uz: Foydalanish uchun maxsus bazani kiriting. Baza o'rnatilishi kerak yoki uning o'rniga WordPress standart ishlatiladi.

en: Enter a description of the image
uz: Rasmni tasvirlab ma'lumot yozing

en: Enter a different address
uz: Boshqa manzilni kiriting

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
uz: To'lov sifatida murojaat qilish uchun belgilangan miqdor yoki foizni kiriting.

en: Enter a link URL or click above for presets.
uz: URL manzil kiriting yoki yuqoridagilardan tanlang.

en: Enter a name for the new attribute term:
uz: Yangi atribut atamasi uchun nom kiriting:

en: Enter a name for this tax rate.
uz: Ushbu soliq stavkasining nomini kiriting.

en: Enter a new password below.
uz: Quyida yangi parolni kiriting.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
uz: O'zgarish darajasida aksiya miqdorini belgilash uchun raqamni kiriting. "Aktsiyalarni boshqarish kerakmi?" Variantidan foydalaning o'zgaruvchanlik darajasida aktsiyalarni boshqarishni yoqish / o'chirish uchun yuqoridagi katakchani belgilang.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
uz: Soliq stavkasini (foizni) 4 kasrgacha kiriting.

en: Enter a username or email address.
uz: Foydalanuvchi nomi yoki elektron pochta manzilini kiriting.

en: Enter a value
uz: Sonni kiriting

en: Enter a value (fixed or %)
uz: Qiymatni kiriting (sobit yoki%)

en: Enter an optional description for this variation.
uz: Ushbu o'zgarish uchun qo'shimcha tavsifni kiriting.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
uz: Xarid qilishdan keyin mijozni yuborish uchun ixtiyoriy eslatmani kiriting.

en: Enter attachment ID or URL to an image
uz: Rasmga biriktirish identifikatorini yoki URL manzilini kiriting

en: Enter desktop preview mode
uz: Stol kompyuteri sifatida ko'rishga o'tish

en: Enter mobile preview mode
uz: Mobil telefon sifatida ko'rishga o'tish

en: Enter new
uz: Введите новое

en: Enter price (%s)
uz: Narxini kiriting ( %s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
uz: Ushbu elektron pochta uchun qabul qiluvchilarni (vergul bilan ajratilgan) kiriting. Birlamchi parametrlar: %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
uz: Ushbu bildirishnomani olgan qabul qiluvchilarni (vergul bilan ajratilgan) kiriting.

en: Enter sale price (%s)
uz: Sotish narxini kiriting ( %s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
uz: Matnni yoki ba'zi atributlarni ajratuvchi qiymatlarni quvur (|) orqali kiriting.

en: Enter tablet preview mode
uz: Planshet sifatida ko'rishga o'tish

en: Enter the RSS feed URL here:
uz: RSS-tasma manzilini kiriting:

en: Enter the URL
uz: URL kiriting

en: Enter the URL of the image
uz: Rasm URL linkini kiriting

en: Enter the action that will trigger this webhook.
uz: Ushbu veb-brauzerni ishga tushirish uchun harakatni kiriting.

en: Enter the destination URL
uz: Manzilni kiriting (URL)

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
uz: Bu saytga taklif qilish uchun tarmoqda avvaldan mavjud bo'lgan foydalanuvchi email manzilini yozing. Bu foydalanuvchiga taklifni tasdiqlash uchun email xabar jo'natiladi.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
uz: Ushbu saytga taklif qilish uchun tarmoqda avvaldan mavjud bo'lgan foydalanuvchi email manzili yoki foydalanuvchi ismini yozing. Bu kishiga taklifni tasdiqlashni so'rab email xabar jo'natiladi.

en: Enter the external URL to the product.
uz: Mahsulotga tashqi URL manzilini kiriting.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
uz: Yuklab olish havolasi muddati tugashidan oldin kunlar sonini kiriting yoki bo'sh qoldiring.

en: Enter title here
uz: Sarlavhani shu yerda yozing

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
uz: PayPal orqali to'lovlarni qaytarish uchun PayPal API hisob ma'lumotlarini kiriting. <a href="%s">PayPal API hisob ma'lumotlariga</a> qanday kirishni o'rganing.

en: Enter your address to view shipping options.
uz: Yetkazib berish opsiyalarini ko'rish uchun manzilingizni kiriting.

en: Enter your new password below.
uz: Parolingizni kiriting.

en: Enter your password to view comments.
uz: Fikrlarni ko'rish uchun parolingizni kiriting.

en: Entertainment
uz: Ko'ngilochar

en: Entre Ríos
uz: Riosga kiring

en: Entries feed
uz: Ma'lumotlar ro'yxati

en: Entries from any RSS or Atom feed.
uz: Har qanday RSS yoki Atom obunasi yozuvlari.

en: Environment type
uz: Muhit turi

en: Environment.
uz: Muhit.

en: Equatorial Guinea
uz: Ekvator Gvineyasi

en: Erase Personal Data
uz: Shaxsiy ma'lumotni o'chirish

en: Erase personal data
uz: Shaxsiy ma'lumotni o'chirish

en: Erase personal data list
uz: Shaxsiy ma'lumotlarni o'chirish ro'yxati

en: Erase personal data list navigation
uz: Shaxsiy ma'lumotlar ro'yxati navigatsiyasini o'chirish

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
uz: %d indeksdagi o'chirg'ich massivi o'z ichiga yaroqli nomni olmagan.

en: Eraser callback is not valid: %s.
uz: O'chirgich qayta chaqiruvi yaroqsiz: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
uz: O'chirg'ichning qayta chaqiruvi yo'q: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
uz: O'chirg'ich indeksi birdan kichik bo'lishi mumkin emas.

en: Eraser index is out of range.
uz: O'chirish indeksi chegaradan chiqib ketdi.

en: Erasing data...
uz: Ma'lumot o'chirilmoqda...

en: Eritrea
uz: Eritreya

en: Eritrean nakfa
uz: Eritriy nakfa

en: Error
uz: Xato

en: Error 404
uz: 404 Xatolik

en: Error Details
uz: Xato tafsilotlari

en: Error code
uz: Xato kodi

en: Error creating new user.
uz: Yangi foydalanuvchi qo'shishda xatolik yuz berdi.

en: Error during status transition.
uz: Holatga o'tish paytida xato.

en: Error getting remote image %s.
uz: %s rasmini olishda xato.

en: Error in displaying the widget settings form.
uz: Ошибка при отображении формы настроек виджета.

en: Error in moving to Trash.
uz: Ошибка при удалении в корзину.

en: Error in restoring from Trash.
uz: Ошибка при восстановлении из корзины.

en: Error message
uz: Xato xabar

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
uz: Xato xabarlarida sizning do'koningiz muhitiga oid maxfiy ma'lumotlar bo'lishi mumkin. Ular ishonchsiz mehmonlardan yashirin bo'lishi kerak.

en: Error messages should not be shown to visitors.
uz: Xato xabarlari tashrif buyuruvchilarga ko'rsatilmasligi kerak.

en: Error not caused by a plugin or theme.
uz: Xato plagin yoki shablondan kelib chiqmagan.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
uz: Himoyalanmagan yakuniy nuqtada xatolik yuz berdi.

en: Error processing action %1$s: %2$s
uz: %1$s harakatini qayta ishlashda xato:%2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
uz: Hisobni qayta ishlashda xato. Iltimos, yana bir bor urinib ko'ring.

en: Error processing refund. Please try again.
uz: To‘lovni qaytarishda xatolik yuz berdi. Iltimos, yana bir bor urinib ko'ring.

en: Error reconnecting to the database
uz: Bazaga qayta ulanishda xatolik

en: Error saving action: %s
uz: Saqlashda xato: %s

en: Error saving media file.
uz: Media faylni saqlashda xatolik yuz berdi.

en: Error saving order ID %1$s.
uz: Buyurtma identifikatorini saqlashda xatolik yuz berdi: %1$s.

en: Error while adding the category. Please try again later.
uz: Bo'lim qo'shishdan xatolik yuz berdi. Iltimos, keyinroq yana urinib ko'ring.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
uz: Yangi emailni saqlashda xatolik yuz berdi. Iltimos, qayta urinib ko'ring.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
uz: Ошибка при сохранении изображения. Пожалуйста, обновите страницу и повторите попытку.

en: Error while saving.
uz: Ошибка при сохранении.

en: Error:
uz: Xatolik:

en: Error: %s
uz: Xato: %s

en: Error: %s.
uz: Xato: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
uz: Xato: etkazib berish URL manziliga etib bo'lmadi: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
uz: Xato: etkazib berish URL manzili javob kodi: %s

en: Error: Please type your reply text.
uz: Xato: Iltimos, javob matningizni kiriting.

en: Error: Please type your review text.
uz: Xato: sharh matningizni kiriting.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
uz: Xato: qoralama mahsulot haqidagi sharhga javob bera olmaysiz.

en: Error: [%1$s] %2$s
uz: Xato: [%1$s] %2$s

en: Error: non-existing attribute ID.
uz: Xato: mavjud bo'lmagan identifikator identifikatori.

en: Eskişehir
uz: Eskishehir

en: Espírito Santo
uz: Espirito Santo

en: Estelí
uz: Esteli

en: Estonia
uz: Estoniya

en: Estonian
uz: Eston

en: Eswatini
uz: Esvatini

en: Ethiopia
uz: Efiopiya

en: Ethiopian birr
uz: Efiopiya birr

en: Euro
uz: Evroga teng

en: Europe
uz: Yevropa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
uz: Evropa zonasi = Evropadagi har qanday mamlakat = Yagona yuk tashish

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
uz: Yevropaga ta'luqli ma'lumotlar Yevropadan tashqariga yuborilganda ham huddi ma'lumot Yevropada bo'lganidek munosabat qilinishi belgilab qo'yilgan. Saytingizda ishlatiladigan, yig'iladigan ma'lumotlar ham shu kabi qoidalarga bo'ysunsa, ular haqida yozing.

en: Every %d minutes
uz: Har %d daqiqada

en: Every %s
uz: Har %s

en: Every 15 Days
uz: Har 15 kunda

en: Every minute
uz: Har daqiqada

en: Everything is running smoothly here.
uz: Bu yerda hamma narsa muammosiz ishlayapti.

en: Everywhere
uz: Hamma joyda

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
uz: Masalan: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; <code>http://</code> qismini yodingizdan chiqarmang.

en: Example: Nifty blogging software
uz: Пример: Отличная платформа для блога

en: Excerpt
uz: Parcha

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
uz: Parcha - bu maqolaning asosiy mazmunini o'zida jamlagan, alohida yozilishi mumkin bo'lgan va shabloningizda ko'rsatilishi ehtimoli bo'lgan matndir. <a href="%s">Qo'lda yoziladigan parchalar haqida ma'lumot olish</a>.

en: Exclude categories
uz: Toifalarni chiqarib tashlang

en: Exclude products
uz: Mahsulotlarni chiqarib oling

en: Exclude sale items
uz: Savdo buyumlarini istisno qiling

en: Exclude:
uz: Istisno:

en: Excluded report order statuses
uz: Hisobotni buyurtma holatlari chiqarib tashlandi

en: Excluding selected countries
uz: Tanlangan mamlakatlar bundan mustasno

en: Excluding tax
uz: Soliq bundan mustasno

en: Executed before Multisite is loaded.
uz: Выполняется перед загрузкой поддержки сети.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
uz: ID yoki SKUga mos keladigan mavjud mahsulotlar yangilanadi. Mavjud bo'lmagan mahsulotlar o'tkazib yuboriladi.

en: Exit Recovery Mode
uz: Qutqaruv rejimidan chiqish

en: Exit recovery mode link expired.
uz: Qaytarish rejimi linki muddati tugadi.

en: Expand
uz: Kengaytirish

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
uz: %d indeksda o'chirg'ichni tasvirlovchi massiv kutilgan.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
uz: %s indeksda eksport qiluvchini tasvirlovchi massiv kutilgan.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
uz: Eksport qiluvchi massivida ma'lumot massivi kutilgan: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
uz: Eksport qiluvchi javob massivida ma'lumot kutilgan: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
uz: Eksport qiluvchi javob massividan bajarildi (boolean) javobi kutilgan: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uz: Javob massivdagi %1$s o'chirg'ichidan kutilgan yakunlovchi bayroq (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uz: %1$s o'chirg'ichdan javob massivida kutilgan items_removed kaliti (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uz: %1$s o'chirg'ichdan javob massivida kutilgan items_retained kaliti (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uz: %1$s o'chirg'ichdan javob massivdagi kutilgan xabarlar kaliti (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
uz: %1$s o'chirg'ichidan javob massivida kutilgan massivni chaqirish uchun xabarlar kaliti (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
uz: Eksport qiluvchidan massiv javob kutilgan: %s.

en: Expiration
uz: Eskirish

en: Expired
uz: Tugatildi

en: Expired :(
uz: Sessiya tugadi

en: Expired transients
uz: Muddati o'tgan o'tish davri

en: Expires
uz: Tugash muddati

en: Expires on:
uz: Muddati tugaydi:

en: Expiring Soon
uz: Tez orada tugaydi

en: Expiring soon!
uz: Tez orada tugaydi!

en: Expiry (MM/YY)
uz: Muddati (OY/YIL)

en: Expiry date
uz: Tugash muddati

en: Export
uz: Экспорт

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
uz: &#8220;%s&#8221;ni JSON ko'rinishida eksport qilish

en: Export CSV
uz: CSV faylini eksport qilish

en: Export ID.
uz: Eksport identifikatori.

en: Export Personal Data
uz: Shaxsiy ma'lumot eksporti

en: Export Products
uz: Mahsulotlarni eksport qilish

en: Export all categories
uz: Barcha toifalarni eksport qilish

en: Export all columns
uz: Barcha ustunlarni eksport qilish

en: Export all products
uz: Barcha mahsulotlarni eksport qiling

en: Export as JSON
uz: JSON ko'rinishida eksport qilish

en: Export custom meta?
uz: Maxsus meta eksport qilinsinmi?

en: Export download URL.
uz: Yuklab olish URL manzilini eksport qilish.

en: Export personal data list
uz: Shaxsiy ma'lumotlar ro'yxatini eksport qilish

en: Export personal data list navigation
uz: Shaxsiy ma'lumot ro'yxati navigatsiyasini eksport qilish

en: Export products to a CSV file
uz: Mahsulotlarni CSV fayliga eksport qiling

en: Export status message.
uz: Holat xabarini eksport qilish.

en: Export status.
uz: Eksport holati.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
uz: Eksport qiluvchi massivining %s indeksida yaroqsiz nom topildi.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
uz: Eksport chaqiruvi yaroqli chaqiruv emas: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
uz: Eksport qiluvchi chaqurni o'z ichiga olmagan: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
uz: Eksport indeksi manfiy bo'lishi mumkin emas.

en: Exporter index is out of range.
uz: Eksport indeksi chegaradan chiqib ketgan.

en: Extended task List
uz: Kengaytirilgan vazifalar ro'yxati

en: Extended view
uz: Kengaytirilgan ko'rinish

en: Extension
uz: Kengaytma

en: Extension data registered by %s
uz: %s tomonidan roʻyxatga olingan kengaytma maʼlumotlari

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
uz: Kengaytma nomi - bu so'rovdagi ma'lumotlar to'g'ri yo'naltirilganligini ta'minlash uchun ishlatiladi.

en: Extensions
uz: Kengaytmalar

en: Extensions %s
uz: %s kengaytmasi

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
uz: Kengaytmalar sizning mahsulot sahifalaringizga yangi funktsiyalarni qo'shishi mumkin, bu sizning do'koningizni ajralib turishini ta'minlaydi

en: External URL
uz: Tashqi URL manzili

en: External object cache
uz: Tashqi ob'ekt keshi

en: External object cache.
uz: Внешний кэш для объектов.

en: External product
uz: Tashqi mahsulot

en: External products cannot be backordered.
uz: Tashqi mahsulotlarni zahira bilib bo'lmaydi.

en: External products cannot be stock managed.
uz: Tashqi mahsulotlar zahirasini boshqarib bo'lmaydi.

en: External/Affiliate product
uz: Tashqi / sho''ba mahsulot

en: Extra business extensions to install.
uz: O'rnatish uchun qo'shimcha biznes kengaytmalari.

en: F, Y
uz: F Y

en: FAILED: %s
uz: OMADSIZ YAKUNLANDI: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
uz: OMADSIZ YAKUNLANDI: WordPress %s versiyagacha yangilanmadi

en: Facebook for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun Facebook

en: Facebook icon
uz: Balloon Facebook ikonkasi

en: Facebook:
uz: Facebook

en: Failed
uz: Muvaffaqiyatsiz

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Muvaffaqiyatsiz <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
uz: Muvaffaqiyatsiz buyurtma

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
uz: Muvaffaqiyatsiz buyurtma elektron pochta xabarlari tanlangan qabul qiluvchiga (larga) buyurtmalar bajarilmasa deb yuboriladi (agar ular oldin kutilgan yoki kutilmagan bo'lsa).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
uz: Bajarilmagan buyurtmalar to'lanmagan va mijoz tomonidan qoldirilgan bo'lishi mumkin. Belgilangan vaqtdan keyin ular axlatga tashlanadi.

en: Failed to delete the page.
uz: Sahifani o'chirishning imkoni bo'lmadi.

en: Failed to download the MaxMind database.
uz: MaxMind ma'lumotlar bazasini yuklab bo'lmadi.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
uz: Qutqaruv rejimidan chiqish amalga oshmadi. Iltimos keyinroq qayta urinib ko'ring.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
uz[0]: %s mahsulotni import qilib bo‘lmadi

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
uz: MaxMind Geolocation maʼlumotlar bazasini yangilashga urinayotganda WC_Filesystem API-ni ishga tushirib boʻlmadi.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
uz: Woocommerce.com saytidan mahsulot haqida ma'lumot olib bo'lmadi

en: Failed to store the error.
uz: Xatolarni saqlab bo'lmadi.

en: Failed to update coupon
uz: Kuponni yangilab bo‘lmadi

en: Failed to write file to disk.
uz: Невозможно записать файл на диск.

en: Failed to write request to temporary file.
uz: So'rovni vaqtinchalik faylga yozish amalga oshmadi.

en: Falcón
uz: Falcon

en: Falkland Islands
uz: Folklend Orollari

en: Falkland Islands pound
uz: Folklend orollari funt

en: Fan Favorites
uz: Muxlislarning sevimlilari

en: Faroe Islands
uz: Faroy Orollari

en: Fars (فارس)
uz: Fors (Fars)

en: Fashion, apparel, and accessories
uz: Moda, kiyim va aksessuarlar

en: Favorite already exists
uz: Sevimli allaqachon mavjud

en: Favorite item not found
uz: Sevimli element topilmadi

en: Featured
uz: Tanlangan

en: Featured Image
uz: Maxsus rasm

en: Featured Image Header
uz: Post Miniatyuralari Sarlavhasi

en: Featured Images
uz: Post Miniatyurasi

en: Featured image
uz: Maxsus rasm

en: Featured product.
uz: Tanlangan mahsulot.

en: Featured products
uz: Tanlangan mahsulotlar

en: Features
uz: Функции

en: Features supported by this theme.
uz: Bu shablonda mavjud imkoniyatlar.

en: February
uz: Fevral

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
uz: Fev

en: Federal Dependencies
uz: Federal bog'liqliklar

en: Fee
uz: Haq

en: Fee has already been added.
uz: To'lov allaqachon qo'shilgan.

en: Fee lines data.
uz: Narxlar to'g'risidagi ma'lumotlar.

en: Fee name
uz: To'lov nomi

en: Fee name is required.
uz: To'lov nomi kiritilishi shart.

en: Fee name.
uz: To'lov nomi.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
uz: To'lov soliqqa tortilganda soliq solig'i klassi talab qilinadi.

en: Fee title is required
uz: To‘lov sarlavhasini kiritish shart

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etilgan yig'imning umumiy miqdori.

en: Fee type
uz: To'lov turi

en: Feed for all posts filed under %s
uz: %s bo'limidagi barcha maqolalar

en: Feedback
uz: Fikr bildirish

en: Feel free to reconnect again using the button below.
uz: Quyidagi tugmachani bosib, qaytadan ulanishni bepul his eting.

en: Fees:
uz: Narxlar:

en: Fejér
uz: Fejer

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
uz: %sdan boshqa bandlar hozircha saytmepda qo'llab-quvvatlanmaydi.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
uz: %sdan boshqa bandlar hozircha saytmep indeksida qo'llab-quvvatlanmaydi.

en: Fier
uz: Olovli

en: Fiji
uz: Fidji

en: Fijian dollar
uz: Fiji dollari

en: File
uz: Fayl

en: File %d
uz: %d fayl

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
uz: &#8220;%s&#8221; fayli mavjud emasmi?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
uz: BU &laquo;%s&raquo; fayl tasviriy emas.

en: File ID
uz: Fayl IDsi

en: File ID.
uz: Fayl identifikatori.

en: File Name
uz: Fayl nomi

en: File URL
uz: Ссылка на файл

en: File URL.
uz: Ссылка на файл

en: File URL:
uz: Fayl URL:

en: File canceled.
uz: Yuklash bekor qilindi.

en: File details.
uz: Fayl tafsilotlari.

en: File does not exist
uz: Fayl mavjud emas

en: File download method
uz: Faylni yuklab olish usuli

en: File edited successfully.
uz: Fayl tahrirlandi.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
uz: Файл пуст. Пожалуйста, загрузите что-то более существенное.

en: File is not an image.
uz: Fayl rasm emas.

en: File name
uz: Fayl nomi

en: File name.
uz: Fayl nomi.

en: File name:
uz: Fayl nomi:

en: File not found
uz: Fayl topilmadi

en: File size:
uz: Fayl hajmi:

en: File type:
uz: Fayl turi:

en: File upload settings
uz: Fayl yuklash sozlamalari

en: File uploaded: %s
uz: Yuklangan fayl: %s

en: File uploads
uz: Fayl yuklamalari

en: File was not found.
uz: Fayl topilmadi.

en: Filename
uz: Fayl nomi

en: Files can be uploaded
uz: Fayllar yuklanishi mumkin.

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
uz: Yuklanganlar katalogingizda %1$sdoʻkon tahlili%2$s hisobotlarini oʻz ichiga olishi mumkin boʻlgan fayllar topildi – bunday fayllarni baholash va oʻchirishni tavsiya etamiz.

en: Filesystem error.
uz: Ошибка файловой системы.

en: Filipino
uz: Filippin

en: Fill Screen
uz: To'liq ekranda

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
uz: Menyu nomini yozing va Menyu yaratish tugmasini bosish orqali birinchi menyuni yarating.

en: Filling in progress (%d)
uz: Toʻldirilmoqda (%d)

en: Filter
uz: Фильтр

en: Filter %s returned items with reserved names.
uz: %s filtri ta'qiqlangan nomga ega narsalarni qaytardi.

en: Filter &#187;
uz: Найти &#187;

en: Filter Products by Attribute
uz: Mahsulotlarni Attribute orqali filtrlang

en: Filter Products by Price
uz: Mahsulotlarni narx bo'yicha filtrlang

en: Filter Products by Rating
uz: Mahsulotlarni reyting bo'yicha filtrlang

en: Filter by
uz: Filtrlash

en: Filter by IP address
uz: IP-manzil bo'yicha filtrlang

en: Filter by attribute
uz: Atribut bo'yicha filtrlang

en: Filter by category
uz: Bo'lim bo'yicha saralash

en: Filter by comment type
uz: Fikr turiga ko'ra saralash

en: Filter by coupon
uz: Kupon bo'yicha filtrlang

en: Filter by date
uz: Sana bo'yicha saralash

en: Filter by file
uz: Fayl bo'yicha filtrlash

en: Filter by level
uz: Darajasi bo'yicha filtrlang

en: Filter by order
uz: Buyurtma bo'yicha filtrlang

en: Filter by post format
uz: Maqolalarni format bo'yicha saralash

en: Filter by price
uz: Narxlari bo'yicha filtrlang

en: Filter by product
uz: Mahsulot bo'yicha filtrlash

en: Filter by product type
uz: Mahsulot turi bo'yicha filtrlash

en: Filter by registered customer
uz: Ro'yxatdan o'tgan mijoz tomonidan filtrlash

en: Filter by review rating
uz: Ko'rib chiqish reytingi bo'yicha filtrlang

en: Filter by review type
uz: Ko'rib chiqish turi bo'yicha filtrlash

en: Filter by source
uz: Manba bo'yicha filtrlash

en: Filter by stock status
uz: Birja holati bo'yicha filtrlang

en: Filter by type
uz: Tur bo'yicha saralash

en: Filter by user
uz: Foydalanuvchi tomonidan filtrlash

en: Filter comments list
uz: Fikrlar ro'yxatini saralash

en: Filter coupons
uz: Kuponlarni filtrlang

en: Filter erase personal data list
uz: Shaxsiy ma'lumotlar ro'yxatini o'chirish filtri

en: Filter export personal data list
uz: Shaxsiy ma'lumotlar ro'yxatini filtrlash

en: Filter items list
uz: Ro'yxatni saralash

en: Filter media
uz: Media saralash

en: Filter media items list
uz: Media fayllar ro'yxatini saralash

en: Filter orders
uz: Filtr buyurtmalari

en: Filter pages list
uz: Sahifalar ro'yxatini saralash

en: Filter posts list
uz: Maqolalar ro'yxatini saralash

en: Filter products
uz: Mahsulotlarni filtrlang

en: Filter themes
uz: Shablonlarni saralash

en: Filter themes (%s)
uz: Shablonlarni saralash (%s)

en: Filter users list
uz: Foydalanuvchilar ro'yxatini saralash

en: Filters
uz: Tartiblash

en: Find and replace
uz: Topish va almashtirish

en: Finish
uz: Tugatish

en: Finish set up
uz: Sozlashni tugating

en: Finish setting up your store
uz: Do'koningizni sozlashni tugating

en: Finish setup
uz: Sozlashni tugating

en: Finland
uz: Finlandiya

en: Finnish
uz: Finlandcha

en: First Name
uz: Имя

en: First line of the address being shipped to.
uz: Yuborilayotgan manzilning birinchi qatori.

en: First name
uz: Ism

en: First name for the user.
uz: Foydalanuvchi ismi.

en: First name.
uz: Ism.

en: First order received
uz: Birinchi buyurtma qabul qilindi

en: First page
uz: Birinchi sahifa

en: Fit to Screen
uz: Ekranga to'liq sig'ish

en: Fixed Layout
uz: Qat'iy shakl

en: Fixed amount
uz: Ruxsat etilgan miqdor

en: Fixed amount per product
uz: Bir mahsulot uchun belgilangan miqdor

en: Fixed cart discount
uz: Ruxsat etilgan savatga chegirma

en: Fixed product discount
uz: Ruxsat etilgan mahsulotga chegirma

en: Flagged as spam by %s
uz: Помечен пользователем %s как спам

en: Flagged as spam by Akismet
uz: Akismet plagini tomonidan spam sifatida belgilandi

en: Flat Rate
uz: Yagona narx

en: Flat rate
uz: Yagona narx

en: Flat rate (legacy)
uz: Kvartira stavkasi (eskirgan)

en: Flip horizontal
uz: Gorizontal teskari qilish

en: Flip vertical
uz: Vertika teskari qilish

en: Florești
uz: Floreşti

en: Fluid Layout
uz: Cho'ziluvchan shakl

en: Flush all logs
uz: Barcha jurnallarni yuving

en: Focus shortcuts:
uz: Fokus tugmalari:

en: Foggia
uz: Foggiya

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
uz: Quyidagidan:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
uz: Quyidagiga:

en: Font Family
uz: Family fonti

en: Font Size
uz: Yozuv hajmi

en: Font Sizes
uz: Harf o'lchami

en: Food & Drink
uz: Ovqat va ichimlik

en: Food and drink
uz: Ovqat va ichimlik

en: Footer
uz: Futer

en: Footer Widgets
uz: Quyi qism vidjetlari

en: Footer text
uz: Taglavha matni

en: For example:
uz: Masalan:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
uz: WooCommerce yadrosi bo'yicha qo'shimcha yordam uchun <a href="%1$s">forum forumidan</a> foydalaning. WooCommerce.com-da sotiladigan premium kengaytmalari to'g'risida yordam olish <a href="%2$s">uchun WooCommerce.com-da yordam so'rovini oching</a> .

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
uz: Tasvirlar bilan ishlashda miniatyuraning ostidagi &laquo;Tahrirlash&raquo; tugmasini bosib, qirqish, aylantirish, burish hamda bekor qilish va qaytarish funksiyalarini taqdim etuvchi biriktirilgan tasvir tahrirchisini ochish mumkin. O'ng qismda joylashgan asboblar nafaqat asosiy tasvirni masshtablashtirish va qirqib olish, balki miniatyuralarga alohida ishlov berish imkonini beradi. Batafsil ma'lumot olish uchun ushbu qismdagi &laquo;Yordam&raquo; linkiga bosish mumkin.

en: For more information:
uz: Дополнительная информация:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
uz: Ko'pchilik shablonlarning yuqori qismida <a href="%s">Umumiy sozlanmalar</a> sahifasida belgilangan sayt sarlavhasi va shiori ko'rsatiladi.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
uz: Saytimizga a'zo bo'lgan foydalanuvchilardan o'z profillarida ko'rishlari mumkin bo'lgan shaxsiy ma'lumotlarni yig'amiz. Barcha foydalanuvchilar o'zlari haqidagi ma'lumotlarni ko'rishlari, o'zgartirishlari va istalgan vaqtda o'chirishlari mumkin. Faqat login (foydalanuvchi ismi) o'zgarishsiz saqlanadi. Sayt administratorlari ham bu ma'lumotlarni ko'rishlari va o'zgartirishlari mumkin.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
uz: Avatarlariga ega bo'lmagan foydalanuvchilar uchun o'zgarmas logotip yoki email manziliga ko'ra maxsus yaratilgan rasmni ko'rsatishingiz mumkin.

en: Force HTTP when leaving the checkout
uz: Hisobdan chiqayotganda HTTP-ni majburlash

en: Force SSL
uz: Majburiy SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
uz: Hisobga olish sahifalarida SSL (HTTPS) ni majburlash ( <a href="%s" target="_blank">SSL sertifikati talab qilinadi</a> ).

en: Force downloads
uz: Majburiy yuklab olish

en: Force erase personal data
uz: Shaxsiy ma'lumotni kuch ishlatib o'chirish

en: Force erasure has failed.
uz: Ma'lumotlarni majburiy o'chirish muvaffaqiyatsiz yakunlandi.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
uz: Keshdan o'rniga yangi ma'lumotlarni olishga majburlash.

en: Force secure checkout
uz: Xavfsiz tekshiruvni kuchaytirish

en: Force shipping to the customer billing address
uz: Mijozlarni billing manziliga etkazib berishni majburlash

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
uz: Yuklab olishga majbur qilish URL manzillarini yashiradi, ammo ba'zi serverlar katta fayllarga ishonchsiz xizmat qilishi mumkin. Agar qo'llab-quvvatlansa,%1$s /%2$s-ni yuklab olish uchun xizmat qilish uchun foydalanish mumkin (server%3$s talab qiladi).

en: Format of the stat.
uz: Statistikaning shakli.

en: Formatting
uz: Форматирование

en: Fort Wayne
uz: Fort Veyn

en: Found %1$d updates (%2$s)
uz: %1$d yangilanishlar topildi (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
uz[0]: %d rejalashtirilgan vazifa topildi

en: Found %s
uz: Обнаружен %s

en: Found a bug?
uz: Xato topdingizmi?

en: Found in your order confirmation email.
uz: Buyurtmani tasdiqlovchi elektron pochta xabarida.

en: Four Columns
uz: Четыре колонки

en: France
uz: Fransiya

en: Francisco Morazán
uz: Fransisko Morazan

en: Free
uz: Bepul

en: Free - Install now
uz: Bepul - hoziroq o'rnating

en: Free Shipping
uz: Yetkazib berish bepul

en: Free State
uz: Ozod Davlat

en: Free shipping
uz: Bepul yetkazib berish

en: Free shipping (legacy)
uz: Bepul yuk (eskirgan)

en: Free shipping coupon
uz: Bepul etkazib berish kuponi

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
uz: Yuk tashish bu maxsus usul bo'lib, uni kuponlar va minimal xarajatlar bilan boshlash mumkin.

en: Free shipping requires
uz: Yetkazib berish bepul ...

en: Free shipping requires...
uz: Yetkazib berish bepul ...

en: Free!
uz: Bepul!

en: Freedoms
uz: Huquqlar

en: French
uz: Fransuz

en: French Guiana
uz: Fransiya Gayanasi

en: French Polynesia
uz: Fransiya Polinesiyasi

en: French Southern Territories
uz: Fransiyaning Janubiy Hududlari

en: Frequently asked questions
uz: tez-tez so'raladigan savollar

en: Fri
uz: Jum

en: Friday
uz: Juma

[ctx: Friday initial]
en: F
uz: Ju

en: Friendly name for identifying this key.
uz: Ushbu kalitni aniqlash uchun do'stona ism.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
uz: Ushbu veb-brauzerni aniqlash uchun do'stona ism, %s yaratgan Webhook-ga asl qiymati.

en: From %1$s %2$s
uz: %1$s tomonidan %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
uz: %2$s maqolasiga %1$s fikri %3$s

en: From %1$s to %2$s
uz: %1$s dan %2$s ga

en: From Computer
uz: С компьютера

en: From URL
uz: С сайта

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
uz: Bu ekran orqali ko'rib chiqishni ko'rishingiz, taqqoslashingiz va tiklashingiz mumkin.

en: From this screen you can:
uz: Bu ekran orqali quyidagilarni qilishingiz mumkin:

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
uz: Hisobingiz boshqaruv panelidan <a href="%1$s">so'nggi buyurtmalaringizni</a> ko'rishingiz, hisob- <a href="%2$s">kitob manzilingizni</a> boshqarishingiz <a href="%3$s">, parol va hisob ma'lumotlarini tahrirlashingiz mumkin</a> .

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
uz: Hisobingizning boshqaruv panelidan siz <a href="%1$s">oxirgi buyurtmalaringizni ko'rishingiz</a>, <a href="%2$s">etkazib berish va billing manzillaringizni</a> boshqarishingiz, shuningdek<a href="%3$s">, parolingiz va hisob ma'lumotlarini o'zgartirishingiz mumkin</a> .

en: Front Page
uz: Old sahifa

en: Front page
uz: Asosiy sahifa

en: Fujian / 福建
uz: Fujian / lín

en: Fukushima
uz: Fukusima

en: Full Size
uz: To'liq o'lcham

en: Full URL path to files
uz: Полный URL-путь к файлам

en: Full Width Template
uz: Bir Ustunli Shablon

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
uz: To'lov bilan to'la to'lovni amalga oshiring, keyinroq to'lang va tilim oling. Kredit karta raqamlari yo'q, parollar yo'q, tashvishlar yo'q. <a href="%s" target="_blank">Klarna haqida ko'proq bilib oling</a> .

en: Full name of continent.
uz: Qit'aning to'liq nomi.

en: Full name of country.
uz: Mamlakatning to'liq nomi.

en: Full name of currency.
uz: Pul birligining to'liq nomi.

en: Full name of state.
uz: Shtatning to'liq nomi.

en: Full post
uz: To'liq maqola

en: Full refund email heading
uz: To‘liq qaytarilgan elektron pochta sarlavhasi

en: Full refund subject
uz: To'liq qaytarish mavzusi

en: Full size image URL.
uz: To'liq o'lchamli rasmning URL manzili.

en: Full text
uz: Полный текст

en: Fullscreen
uz: To'liq ekranda

en: G &#8212; Suitable for all audiences
uz: G &#8212; Подходит для любой аудитории

en: GD version
uz: GD versiyasi

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
uz: GZip (gzopen) MaxMind-dan GEOIP ma'lumotlar bazasini ochish uchun ishlatiladi.

en: Galați
uz: Galati

en: Galician
uz: Galitsiy

en: Gallery
uz: Галерея

en: Gallery (%s)
uz: Галерея (%s)

en: Gallery Settings
uz: Galereyani sozlash

en: Gallery columns:
uz: Число столбцов:

en: Galway
uz: Golvey

en: Galápagos
uz: Galapagos

en: Gambia
uz: Gambiya

en: Gambian dalasi
uz: Gambiya dalasi

en: Gambier
uz: Gambiyer

en: Gansu / 甘肃
uz: Gansu / lín

en: Gateway disabled
uz: Darvoza nogiron

en: Gateway image.
uz: Gateway tasviri.

en: Gateway title.
uz: Gateway sarlavhasi.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
uz: Foydalanish ma'lumotlarini to'plash bizga WooCommerce-ni yaxshilashga imkon beradi. Biz yangi xususiyatlarni baholaganimizda, yangilanish sifatini baholaganimizda yoki yaxshilanish mazmuni bor-yo'qligini aniqlashda do'koningiz hisobga olinadi. Siz har doim  %1$s Settings %3$s-ga tashrif buyurishingiz va ma'lumotlarni almashishni to'xtatishingiz mumkin. %2$s Biz qanday ma'lumot to'plashimiz haqida %3$s haqida ko'proq ma'lumot.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
uz: Foydalanish to'g'risidagi ma'lumotlarni yig'ish bizga WooCommerce-ni yaxshilashga imkon beradi - biz yangi xususiyatlarni baholaganimizda, yangilanish sifatini baholaganimizda yoki yaxshilanishning ma'nosi bor-yo'qligini aniqlashda sizning do'koningiz hisobga olinadi.

en: Gaza
uz: G&lsquo;azo

en: Geita
uz: Geyta

en: General
uz: Umumiy

en: General Settings
uz: Общие настройки

en: General options
uz: Umumiy imkoniyatlar

en: Generate API key
uz: API kalitini yaratish

en: Generate CSV
uz: CSV yaratish

en: Generate Password
uz: Parol yaratish

en: Generate coupon code
uz: Kupon kodini yarating

en: Generate password
uz: Parol yaratish

en: Generated at
uz: Yaratilgan

en: Generating preview…
uz: Oldindan ko'rish yuklanmoqda...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
uz: Umumiy qo'shish / yangilash / get meta usullari ichki meta ma'lumotlari, shu jumladan " %s" uchun ishlatilmasligi kerak. Tutqichlar va to'sarlardan foydalaning.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
uz: Block qo'shish

en: Geneva
uz: Jeneva

en: Genre
uz: Janri

en: Genre: %s.
uz: Janr: %s.

en: Geolocate
uz: Geolokat

en: Geolocate (with page caching support)
uz: Geolocate (sahifani keshlash yordamida)

en: Geolocation enabled?
uz: Geolokatsiya yoqilganmi?

en: Geolocation has not been configured.
uz: Geolokatsiya sozlanmagan.

en: Georgia
uz: Gruziya

en: Georgian lari
uz: Gruzin lari

en: German
uz: Nemis

en: Germany
uz: Germaniya

en: Get New Password
uz: Yangi parol olish

en: Get Shortlink
uz: Получить короткую ссылку

en: Get Started
uz: Boshlang

en: Get Version %s
uz: %s versiyaga ega bo'lish

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
uz: Do'koningiz bir necha daqiqaga ishlamay qolsa, ogohlantirish oling.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
uz: %1$sWooCommerce Tax%2$s bilan avtomatlashtirilgan savdo soligʻini oling

en: Get backups
uz: Zaxira nusxalarini oling

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
uz: Savatni olishni wp_loaded harakatlaridan oldin chaqirish kerak emas.

en: Get help resolving this issue.
uz: Ushbu muammoni hal qilishda yordam oling.

en: Get in touch
uz: Aloqa qiling

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
uz: Do'koningiz qanday ishlashi, jumladan, umumiy savdo, eng yaxshi mahsulotlar va boshqa narsalar haqida ma'lumot oling.

en: Get more sales
uz: Ko'proq savdoga ega bo'ling

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
uz: Woo ilovasi yordamida doʻkon faoliyati, jumladan, yangi buyurtmalar va mahsulot sharhlari haqidagi bildirishnomalarni bevosita mobil qurilmalaringizda oling.

en: Get ready to start selling
uz: Sotishni boshlashga tayyor bo'ling

en: Get real-time order alerts anywhere
uz: Istalgan joyda real vaqt rejimida buyurtma haqida ogohlantirishlarni oling

en: Get started
uz: Boshlash

en: Get system report
uz: Tizim hisobotini oling

en: Get the basics
uz: Asosiy ma'lumotlarni oling

en: Get the value of an individual field.
uz: Shaxsiy maydon qiymatini oling.

en: Get your API credentials from PayPal.
uz: PayPal-dan API hisob ma'lumotlarini oling.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
uz: Mahsulotlaringizni Pinterest foydalanuvchilari oldida g'oyalar va sotib olish uchun narsalarni qidirib toping. Pinterest-dan boshlang va butun mahsulot katalogingizni ko'rish mumkin bo'lsin.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
uz: Bizning yangi va takomillashtirilgan o'rnatish tajribamiz bilan do'koningizni tezroq ishga tushiring

en: Ghana
uz: Gana

en: Ghana cedi
uz: Gana sidi

en: Gharbia
uz: Garbiya

en: Ghardaïa
uz: Ghardaia

en: Ghazvin (قزوین)
uz: Gazvin (qvuyayn)

en: Gibraltar pound
uz: Gibraltar funt

en: Gilan (گیلان)
uz: Gilan (گyلlانn)

en: Gilgit Baltistan
uz: Gilgit Baltiston

en: GitHub project
uz: Github loyihasi

en: Give the feed a title (optional):
uz: Tasmaga nom bering (ixtiyoriy):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
uz: Menyungizga nom bering va Menyu yaratish tugmasini bosing.

en: Gjirokastër
uz: Gjirokaster

en: Global Settings
uz: Global sozlanmalar

en: Go
uz: Oʻtish

en: Go Back
uz: Ortga qaytish

en: Go back
uz: Назад

en: Go shopping
uz: Savatga boring

en: Go to Dashboard
uz: Boshqaruv paneli

en: Go to Themes page
uz: Shablonlar sahifasiga o'tish

en: Go to WordPress Updates page
uz: Перейти на страницу &laquo;Обновления WordPress&raquo;

en: Go to category
uz: Toifaga o'ting

en: Go to checkout
uz: To'lovga o'ting

en: Go to shop
uz: Do'konga boring

en: Go to the Plugins screen
uz: Plaginlar ekraniga o'ting

en: Go to the Themes screen
uz: Shablonlar ekraniga o'ting

en: Go to the first page
uz: Birinchi sahifaga o'tish

en: Go to the last page
uz: Oxirgi sahifaga o'tish

en: Go to the next page
uz: Keyingi sahifaga o'tish

en: Go to the previous page
uz: Oldingi sahifaga qaytish

en: Goiás
uz: Goias

en: Golestan (گلستان)
uz: Goliston (گlsttan)

en: Good
uz: Yaxshi

en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
uz: Yaxshi tanlov! Siz doʻkoningizga %1$s va %2$s qoʻshishni tanladingiz.

en: Good news!
uz: Xush habar!

en: Good news! WooCommerce Services and Jetpack can automate your sales tax calculations for you.
uz: Xush habar! WooCommerce Services va Jetpack siz uchun savdo solig'i hisob-kitoblarini avtomatlashtirishi mumkin.

en: Google Listings & Ads
uz: Google roʻyxati va reklamalari

en: Gorizia
uz: Goriziya

en: Got it
uz: Tushundim

en: Gracias a Dios
uz: Gracias va Dios

en: Grams
uz: Gramm

en: Grand Cape Mount
uz: Grand Keyp tog'i

en: Grand total.
uz: Jami.

en: Grant access
uz: Kirish huquqini berish

en: Grant access to downloadable products after payment
uz: To'langanidan keyin yuklab olinadigan mahsulotlarga kirish huquqini bering

en: Gravatar Logo
uz: Логотип Gravatar

en: Gray
uz: Серый

en: Great job!
uz: Ajoyib!

en: Greater Accra
uz: Kattaroq Akkra

en: Greece
uz: Gretsiya

en: Greek
uz: Grek

en: Green
uz: Зелёный

en: Greenland
uz: Grinlandiya

en: Greenwich
uz: Grinvich

en: Grid Layout
uz: Joylashuv tartibi

en: Grid view
uz: Belgilar ko'rinishida

en: Gross sales
uz: Gross Sales

en: Gross sales amount
uz: Sotishning yalpi hajmi

en: Gross sales in the period.
uz: Bu davrda yalpi savdo.

en: Gross sales.
uz: Yalpi sotish.

en: Group
uz: Guruh

en: Group type.
uz: Guruh turi.

en: Grouped product
uz: Guruhlangan mahsulot

en: Grouped products
uz: Guruhlangan mahsulotlar

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
uz: Yuzlab bepul va pullik WooCommerce kengaytmalari bilan biznesingizni rivojlantiring.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
uz: Mahsulotlaringizni TikTok-da butun dunyo bo'ylab bir milliarddan ortiq oylik faol foydalanuvchilarga targ'ib qilish orqali onlayn savdolaringizni oshiring.

en: Grow your store
uz: Do'koningizni rivojlantiring

en: Guadalajara
uz: Gvadalaxara

en: Guadalcanal
uz: Guadalchanal

en: Guainía
uz: Guainia

en: Guairá
uz: Guayra

en: Guangdong / 广东
uz: Guangdong / xnzhou

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
uz: Guangxi Chjuang / chàngín

en: Guatemala
uz: Gvatemala

en: Guatemalan quetzal
uz: Gvatemala kvetsali

en: Guernsey pound
uz: Gersi funti

en: Guest
uz: Mehmon

en: Guest checkout
uz: Mehmonxonadan chiqish

en: Guest orders
uz: Mehmon buyurtmalari

en: Guest sales
uz: Mehmon savdosi

en: Guimaras
uz: Gimaralar

en: Guinea
uz: Gvineya

en: Guinea-Bissau
uz: Gvineya-Bissau

en: Guinean franc
uz: Gvineya franki

en: Guizhou / 贵州
uz: Guychjou / lín

en: Guyanese dollar
uz: Gayan dollari

en: Guárico
uz: Guariko

en: Győr-Moson-Sopron
uz: Gyor-Moson-Sopron

en: HTML Embed
uz: HTML Biriktirish

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
uz: Ko'rsatilish uchun biriktirmaning HTML sarlavhasi.

en: HTML description of the resource.
uz: Resursning HTML tavsifi.

en: HTML description of the term.
uz: Iboraning HTML tasnifi.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
uz: Qatorda

en: HTML email template
uz: HTML elektron pochta shabloni

en: HTML for the theme author, transformed for display.
uz: Ko'rsatish uchun tayyorlangan shablon muallifining HTMLi.

[ctx: HTML tag]
en: Address
uz: Manzil

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
uz: Formatlangan

en: HTML template
uz: HTML shablon

en: HTML title for the object, transformed for display.
uz: Ko'rsatish uchun obyektning HTML sarlavhasi.

en: HTML title for the term.
uz: Ibora uchun HTML sarlavha.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
uz: HTML / ko'p qismli elektron pochta xabarlari DOMDocument-dan foydalanib, shablonlarda ichki CSS-ni yaratadi.

en: HTTP Requests
uz: HTTP so'rovlari

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
uz: HTTP yo'naltirish status kodi yo'naltirish kodi bo'lishi kerak, 3xx.

en: HTTP requests are blocked
uz: HTTP so'rovlari bloklangan

en: HTTP requests are partially blocked
uz: HTTP so'rovlari qisman blokirovka qilingan

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
uz: HTTP so'rovlari %1$s doimiysi tomonidan bloklangan, ba'zi hostlar oq ro'yxatda: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
uz: HTTP so'rovlari %s doimiysi tomonidan bloklangan, hech bir hostga ruxsat yo'q.

en: HTTPS status
uz: HTTPS holati

en: Habiganj
uz: Xabiganj

en: Hainan / 海南
uz: Xaynan / líní

en: Haiti
uz: Gaiti

en: Haitian gourde
uz: Gait gurusi

en: Hakkari
uz: Xakkari

en: Hamadan (همدان)
uz: Hamadan (hmddan)

en: Hamburg
uz: Gamburg

en: Hanover
uz: Gannover

en: Hard crop?
uz: Qattiq ekinmi?

en: Harghita
uz: Xargita

en: Haskovo
uz: Xaskovo

en: Hato Mayor
uz: Hato meri

en: Havana
uz: Gavana

en: Have a coupon?
uz: Kupon bormi?

en: Have an existing store?
uz: Mavjud do'koningiz bormi?

en: Have more questions?
uz: Yana savollaringiz bormi?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
uz: Mijozlaringizga etkazib bergandan keyin naqd pul bilan (yoki boshqa usullar bilan) to'lovlarni amalga oshiring.

en: Hawaii
uz: Gavayi

en: Hawke’s Bay
uz: Xouk ko'rfazi

en: Header
uz: Sarlavha

en: Header Image
uz: Header rasmi

en: Header Media
uz: Header media

en: Header Text
uz: Header matni

en: Header Text Color
uz: Headet teksti rangi

en: Header cell
uz: Sarlavha katak

en: Header image
uz: Sarlavha tasviri

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
uz: Заголовок обновлён. <a href="%s">Перейдите на сайт</a>, чтобы посмотреть, как он выглядит.

en: Headers already sent when generating download error message.
uz: Yuklab olishda xato xabari yaratishda sarlavhalar allaqachon yuborilgan.

en: Heading 1
uz: Sarlavha 1

en: Heading 2
uz: Sarlavha 2

en: Heading 3
uz: Sarlavha 3

en: Heading 4
uz: Sarlavha 4

en: Heading 5
uz: Sarlavha 5

en: Heading 6
uz: Sarlavha 6

en: Headings
uz: Sarlavhalar

en: Health and beauty
uz: Salomatlik va go'zallik

en: Heard Island and McDonald Islands
uz: Gerd Oroli va MakDonald Orollari

en: Hebei / 河北
uz: Xebey / língān

en: Hebrew
uz: Yahudiy

en: Height
uz: Bo'yi

en: Height (%s)
uz: Balandligi ( %s)

en: Height in pixels
uz: Balandlik piksellarda ifodalangan

en: Heilongjiang / 黑龙江
uz: Heilongjiang / língíng

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
uz: Salom %1$s (%1$s emasmi? <a href="%2$s">Chiqish</a> )

en: Hello %s,
uz: Salom %s,

en: Hello world!
uz: Привет, мир!

en: Hello,
uz: Salom,

en: Help
uz: Yordam

en: Help &amp; Support
uz: Yordam &amp; Qo'llab-quvvatlash

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
uz: WooCommerce-ni foydalanishni kuzatishda yaxshilashga yordam bering

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
uz: Foydalanishni kuzatishda WooCommerce-ni yaxshilashga yordam bering

en: Henan / 河南
uz: Xenan / mín

en: Here are the details of your order placed on %s:
uz: %s-ga joylashtirilgan buyurtmaning tafsilotlari:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
uz: Bu yerda foydalanuvchi mansablari va ular bilan qanday amaliyotlarga ruxsat berilishi haqida qisqacha ma'lumot berilgan:

en: Herrera
uz: Errera

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
uz: Vizual regimdagi muharrirga HTML kodni qo'ygan ko'rinasiz. Kodni matnli rejimga o'tib, keyin qo'yishingiz maqsadga muvofiq. Bundan tashqari yangi O'ziga xos HTML vidjetidan foydalanishingiz ham mumkin!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom ###USERNAME###,
    
    Ushbu xabarnoma Sizning ###SITENAME### saytidagi email manzilingiz o'zgarganligini tasdiqlaydi.
    
    Agar Siz email manzilni o'zgartirmagan bo'lsangiz, iltimos sayt administratoriga quyidagi manzil orqali xabar bering:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ushbu xabar ###EMAIL### manziliga yuborildi
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### sayti boshqaruvi
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom ###USERNAME###,
    
    Bu xabarnoma Sizing ###SITENAME### saytidagi parolingiz o'zgarganligini tasdiqlaydi.
    
    Agar Siz parolni o'zgartirmagan bo'lsangiz, quyidagi manzil orqali sayt administratori bilan bog'laning:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ushbu xabarnoma ###EMAIL### manziliga yuborildi
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### sayti boshqaruvi
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
uz: Salom %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
uz: Salom! Men kunduzi yetkazib beruvchi bo'lib ishlayman, kechki payt esa aktyorlik qilaman va bu mening saytim. Men Toshkentda yashayman, ajoyib do'stlarim ko'p va vaqtimni foydali ishlarga sarflashni yoqtiraman.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
uz: Salom! Tarkibni do'konga import qilish uchun soliq stavkalari ko'rsatilgan CSV faylini yuklang. Yuklash uchun .csv faylini tanlang, so'ng "Faylni yuklash va import qilish" ni bosing.

en: Hi there,
uz: Salom,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    Ushbu xabar orqali ###SITENAME### saytidagi boshqaruvchi email manzili o'zgarganligini tasdiqlaymiz.
    
    Yangi email ###NEW_EMAIL###.
    
    Ushbu xabar eski ###OLD_EMAIL### manziliga ham yuborildi.
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### jamoasi
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    Bu xabar orqali ###SITENAME### saytida tarmoq administratori email manzili o'zgarganligini tasdiqlaymiz.
    
    Tarmoq boshqaruvchisining yangi email manzili: ###NEW_EMAIL###.
    
    Bu email eski ###OLD_EMAIL### manzilga yuborildi.
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### jamoasi
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
uz: Salom,
    
    Siz '%1$s' saytiga (%2$s) %3$s sifatida taklif qilindingiz.
    
    Taklifni qabul qilish uchun ushbu manzilga o'ting, iltimos:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
uz: Salom, 
    Siz %2$s manzili bo&lsquo;yicha joylashgan 
    '%1$s' saytiga %3$s sifatida a&rsquo;zolikka taklif qilindingiz. 
    Agar ushbu saytga a&rsquo;zo bo&lsquo;lishni hohlamasangiz, 
    ushbu xabarga e&rsquo;tibor bermang. Ushbu taklifnoma bir necha kundan so&lsquo;ng 
    o&lsquo;z kuchini yo&lsquo;qotadi. 
    
    Iltimos, hiosbingizni yoqish uchun navbatdagi manzilga o&lsquo;ting: 
    %%s

en: Hidden
uz: Yashirin

en: Hide
uz: Yashirish

en: Hide Details
uz: Скрыть детали

en: Hide advanced options
uz: Kengaytirilgan parametrlarni yashirish

en: Hide empty categories
uz: Bo'sh toifalarni yashirish

en: Hide errors from visitors
uz: Mehmonlarning xatolarini yashirish

en: Hide errors from visitors?
uz: Xatolar tashrif buyuruvchilardan yashirilsinmi?

en: Hide free products
uz: Bepul mahsulotlarni yashirish

en: Hide header image
uz: Tepa qismdagi rasmni yashirish

en: Hide if cart is empty
uz: Agarda Savatcha bo'sh bo'lsa uni yashirish

en: Hide image
uz: Rasmni yashirish

en: Hide out of stock items from the catalog
uz: Katalogdagi mavjud bo'lmagan narsalarni yashirish

en: Hide password
uz: Parolni yashirish

en: Hide post options
uz: Maqola sozlanmalarini yashirish

en: Hide shipping costs until an address is entered
uz: Manzil kiritilmaguncha etkazib berish xarajatlarini yashirish

en: Hide template
uz: Shablonni yashirish

en: Hide this
uz: Buni yashiring

en: Highlight required fields with an asterisk
uz: Yulduzcha bilan kerakli maydonlarni ajratib ko'rsatish

en: Higüamo
uz: Higuamo

en: Hindi
uz: Hind

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
uz: Eslatma: Parolingiz kamida 12 belgidan iborat bo'lishi kerak. Uni yanada ishonchli qilish uchun katta va kichik harflardan, raqamlardan va  ! " ? $ % ^ &amp; ) singari belgilardan foydalaning.

en: Hiroshima
uz: Xirosima

en: History
uz: Tarix

en: Ho Chi Minh
uz: Hoshimin

en: Hoima
uz: Xoima

en: Hokkaido
uz: Xokkaydo

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
uz: Поставить комментарий в очередь на модерирование, если он содержит более %s ссылок. (Характерная особенность спама &#8212; большое число ссылок.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
uz: X daqiqa davomida zaxirani (to'lanmagan buyurtmalar uchun) ushlang. Ushbu cheklovga erishilganda, kutilayotgan buyurtma bekor qilinadi. O'chirish uchun bo'sh qoldiring.

en: Hold stock (minutes)
uz: Stokni ushlab turing (daqiqa)

en: Holiday
uz: Праздник

en: Homa Bay
uz: Xoma ko'rfazi

en: Home
uz: Bosh sahifa

en: Home URL
uz: Bosh sahifa manzili

en: Home URL.
uz: Uy URL manzili.

en: Home, furniture, and garden
uz: Uy, mebel va bog'

en: Homepage
uz: Bosh sahifa

en: Homepage Settings
uz: Bosh sahifa sozlanmalari

en: Homepage and posts page must be different.
uz: Bosh sahifa va maqolalar sahifasi bir-biridan farq qilishi kerak.

en: Homepage created
uz: Bosh sahifa yaratildi.

en: Homepage: %s
uz: Bosh sahifa: %s

en: Honduran lempira
uz: Gonduras lempirasi

en: Honduras
uz: Gondura

en: Hong Kong
uz: Gong Kong

en: Hong Kong Island
uz: Gonkong oroli

en: Hong Kong dollar
uz: Gonkong dollari

en: Hook
uz: Ilmoq

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
uz: Umid qilamanki, ular qaytib kelishadi. <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">Muvaffaqiyatsiz to'lovlarni bartaraf etish</a> haqida ko'proq o'qing.

en: Horizontal line
uz: Gorizontal chiziq

en: Horizontal space
uz: Gorizontal joy

en: Hormozgan (هرمزگان)
uz: Gormozgan (hrmزگزگزگn)

en: Hour
uz: Soat

en: Hours
uz: Soat

en: House number and street name
uz: Uy raqami va ko'cha nomi

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
uz: Faollashtirish yoki Jonli ko'rish tugmalarini ko'rish uchun sichqoncha ko'rsatkichini shablon ustiga olib boring.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
uz: При наведении курсора на строку в списке записей появятся ссылки, позволяющие управлять записью. Вы можете выполнить следующие действия:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
uz: Foydalanuvchilar qatori ustiga sichqonchangizni yurgizsangiz, foydalanuvchilarni boshqarish uchun qo'shimcha imkoniyatlar ko'rsatiladi. Siz quyidagi ishlarni amalga oshirishingiz mumkin:

en: How easy was it to add a product attribute?
uz: Mahsulot atributini qo'shish qanchalik oson edi?

en: How easy was it to add a product tag?
uz: Mahsulot yorlig'ini qo'shish qanchalik oson edi?

en: How easy was it to add a product?
uz: Mahsulot qo'shish qanchalik oson edi?

en: How easy was it to add product category?
uz: Mahsulot toifasini qo'shish qanchalik oson edi?

en: How easy was it to edit your product?
uz: Mahsulotingizni tahrirlash qanchalik oson edi?

en: How easy was it to import products?
uz: Mahsulotlarni import qilish qanchalik oson edi?

en: How easy was it to update an order?
uz: Buyurtmani yangilash qanchalik oson edi?

en: How easy was it to update your settings?
uz: Sozlamalarni yangilash qanchalik oson bo'ldi?

en: How easy was it to use search?
uz: Qidiruvdan foydalanish qanchalik oson edi?

en: How long we retain your data
uz: Ma'lumotlaringiz qancha vaqt saqlanadi

en: How many items would you like to display?
uz: Nechta yozuv ko'rinsin?

en: How many notes in the database?
uz: Ma'lumotlar bazasida nechta eslatma mavjud?

en: How many products should be shown per row?
uz: Bir qatorda nechta mahsulotni ko'rsatish kerak?

en: How many rows of products should be shown per page?
uz: Bir varaqda nechta qator mahsulot ko'rsatilishi kerak?

en: How many times the coupon can be used in total.
uz: Kupondan jami necha marta foydalanish mumkin.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
uz: Ushbu kupon bekor qilinmasdan oldin necha marta ishlatilishi mumkin.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
uz: Ushbu kuponni individual foydalanuvchi necha marta ishlatishi mumkin. Mehmonlar uchun billing elektron pochtasi va tizimga kirgan foydalanuvchilar uchun foydalanuvchi identifikatoridan foydalanadi.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
uz: Qanday qilib katalogda mahsulotlarni saralash kerak?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
uz: Ushbu atributdagi atamalar sukut bo'yicha tartiblangan.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
uz: Ushbu elementning miqdori qanday nazorat qilinishi kerak, masalan, har qanday cheklovlar mavjud.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
uz: Yuboruvchining elektron pochtasi chiquvchi WooCommerce elektron pochta xabarlarida qanday ko'rinadi.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
uz: Yuboruvchining nomi chiquvchi WooCommerce elektron pochta xabarlarida qanday paydo bo'ladi.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
uz: Magento-dan WooCommerce-ga qanday o'tish mumkin

en: How to calculate delivery charges
uz: Yetkazib berish narxini qanday hisoblash mumkin

en: How to customize your product catalog
uz: Mahsulot katalogini qanday sozlash mumkin

en: How to update your PHP version
uz: PHP versiyasini qanday yangilash kerak

en: How to update your database table prefix
uz: Ma'lumotlar bazasi jadvalining prefiksini qanday yangilash kerak

en: How we protect your data
uz: Biz ma'lumotlaringizni qanday himoyalaymiz

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom ###USERNAME###,
    
    Siz yaqinda saytingizdagi email manzilingizni o'zgartirishni so'radingiz.
    
    Agar o'zgartirish niyatingiz jiddiy bo'lsa, quyidagi link orqali manzilni o'zgartirishingiz mumkin:
    ###ADMIN_URL###
    
    Agar manzilni o'zgartirishni xohlamasangiz, shunchaki bu xabarni o'chirib tashlashingiz mumkin.
    
    Bu xabar ###EMAIL### manziliga yuborildi.
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### jamoasi
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
uz: Assalomu alaykum USERNAME,
    
    Sizning yangi a'zoligingiz sozlandi.
    
    Endi siz quyidagi ma'lumotlar asosida kirishingiz mumkin:
    A'zolik ismi: USERNAME
    Parol: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Tashakkur!
    
    --@ SITE_NAME - jamoasi

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    A'zoligingizda quyidagi o'zgarishlar kiritilishi so'ralgan:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    O'zgarishlarni tasdiqlash uchun quyidagi linkni bosing:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Agar o'zgarishlar saqlanishini xohlmasangiz, ushbu xabar o'chiring.
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### jamoasi
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    ###SITENAME### saytidagi foydalanuvchi ma'lumoti shaxsiyligi so'rovi tasdiqlandi:
    
    Foydalanuvchi: ###USER_EMAIL###
    So'rov: ###DESCRIPTION###
    
    Bu ma'lumot shaxsiyligi so'rovlarini quyida ko'rishingiz va boshqarishingiz mumkin:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### ma'muriyati
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    Sizning shaxsiy ma'lumotni eksport qilish so'rovingiz ko'rib chiqildi.
    Shaxsiy ma'lumotlaringizni quyidagi link orqali yuklab olishingiz mumkin.
    Xavfsizlik uchun eksport faylini quyidagi vaqtda avtomatik tarzda o'chiramiz: ###EXPIRATION###
    Ushbu vaqtdan oldin ma'lumotlaringizni yuklab olishingiz tavsiya etiladi.
    
    ###LINK###
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### jamoasi
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    Sizning ###SITENAME### saytidagi shaxsiy ma'lumotlarni o'chirish so'rovingiz yakunlandi.
    
    Agar qo'shimcha ma'lumot olmoqchi bo'lsangiz, yoki savollaringiz bo'lsa, sayt administratoriga murojaat qilishingiz mumkin.
    
    Batafsil ma'lumot uchun shaxsiylikni ta'minlashga oid qoidalarimizni o'qishingiz mumkin: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### ma'muriyati
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
uz: Salom,
    
    Sizning ###SITENAME### saytidagi shaxsiy ma'lumotlarni o'chriish so'rovingiz yakunlandi.
    
    Agar qo'shimcha savollaringiz bo'lsa sayt administratoriga murojaat qilishingiz mumkin.
    
    Xurmat bilan,
    ###SITENAME### ma'muriyati
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
uz: Salom, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
uz: Shunga qaramasdan, shaxsiylik siyosatida ko'rsatib o'tilgan resurslardan to'g'ri foydalanish, talab etilgan ma'lumotlarni taqdim etish va ma'lumotlarni to'g'ri holatda saqlash sizning mas'uliyatingiz hisoblanadi.

en: Howland Island
uz: Howland oroli

en: Hubei / 湖北
uz: Xubey / míngān

en: Huesca
uz: Xueska

en: Human readable label for the stat.
uz: Stat uchun inson o'qiydigan yorliq.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
uz: Mahsulot yoki navning nomi bilan inson o'qishi mumkin bo'lgan segment yorlig'i.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
uz: Turli o'rinlarda qo'llanadigan, odamlar o'qishi uchun mo'ljallangan post turi yorliqlari.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
uz: Turli joylarda ishlatish uchun odam o'qiy oladigan taksonomiya yorliqlari.

en: Hunan / 湖南
uz: Xunan / mín

en: Hungarian
uz: Venger

en: Hungarian forint
uz: Venger forint

en: Hungary
uz: Vengriya

en: Huánuco
uz: Huanuko

en: Huíla
uz: Xuila

en: Hîncești
uz: Hînceşti

en: I don't have any products yet.
uz: Menda hali mahsulotlar yo'q.

en: I don't know how to get a date from a %s
uz: %s dan sanani qanday olishni bilmayman

en: I have read and agree to the website %s
uz: Men %s veb-saytini o'qib chiqdim va roziman

en: I plan to sell both physical and digital products
uz: Men ham jismoniy, ham raqamli mahsulotlarni sotishni rejalashtiraman

en: I plan to sell digital products
uz: Raqamli mahsulotlarni sotishni rejalashtiraman

en: I plan to sell physical products
uz: Men jismoniy mahsulotlarni sotishni rejalashtirmoqdaman

en: I really need an ID for this to work.
uz: Buning ishlashi uchun ID raqam kerak bo'ladi.

en: I will also be selling products or services in person.
uz: Men shaxsan mahsulot yoki xizmatlarni sotish bilan shug'ullanaman.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
uz: Bu saytni o'chirmoqchi ekanligimga ishonchim komil va o'chirishdan keyin %s saytidan hech qachon foydala olmasligimni tushunaman.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
uz: ID #%1$s: %2$s <strong>Kechirasiz, sizga bu foydalanuvchini o'chirishga ruxsat berilmagan.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
uz: ID #%1$s: %2$s <strong>Joriy foydalanuvchi o'chirilmaydi.</strong>

en: ID is invalid.
uz: ID yaroqsiz.

en: ID of parent grouping.
uz: Asosiy guruhlash ID-si.

en: ID of the note record.
uz: Qayd yozuvining identifikatori.

en: ID of the parent product, if applicable.
uz: Agar mavjud bo'lsa, asosiy mahsulotning identifikatori.

en: ID of the post context.
uz: Maqola tarkibining ID raqami.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
uz: Tarifni taqdim etgan etkazib berish usuli identifikatori.

en: ID of the shipping rate.
uz: Yuk tashish narxining identifikatori.

en: ID to reassign posts to.
uz: Xabarlarni qayta tayinlash uchun ID.

en: IDs for settings sub groups.
uz: Sozlamalar pastki guruhi uchun ID.

en: IO error.
uz: IO xatoligi

en: IP
uz: IP manzil

en: IP Address
uz: IP-manzil

en: IP address
uz: IP-manzil

en: IP address for the downloader.
uz: Yuklab oluvchining IP-manzili.

en: IP address.
uz: P manzili.

en: IPN email notifications
uz: IPN elektron pochta xabarnomalari

en: IPN payment completed
uz: IPN to'lovi tugadi

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
uz: Yuborilayotgan manzil mamlakatining ISO kodi.

en: ISO code of the country.
uz: Mamlakatning ISO kodi.

en: ISO code or name of the state, province or district.
uz: ISO kodi yoki shtat, viloyat yoki tumanning nomi.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
uz: ISO kodi yoki yuborilayotgan manzilning shtat, viloyat yoki tuman nomi.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
uz: ISO3166 alfa-2 mamlakat kodi.

en: ISO4217 currency code.
uz: ISO4217 valyuta kodi.

en: Ialomița
uz: Ialomita

en: Iași
uz: Yashi

en: Iceland
uz: Islandiya

en: Icelandic
uz: Aysland

en: Icelandic kr&oacute;na
uz: Islandiya kr & oacute; na

en: Icon of block type.
uz: Blok turi nishoni.

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
uz: Id harf bilan boshlanishi kerak va faqat harflar, raqamlar, tirelar, nuqtalar, to'g'ri chiziqlar yoki ostki chiziqlar bilan davom ettirilishi kerak.

en: Idaho
uz: Aydaho

en: Identicon (Generated)
uz: Identicon (Автоматически)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
uz: Agar %1$s o'chirilgan bo'lsa, administratoringizdan bu modulni yoqishni iltimos qiling. Aks holda <a href="%2$s">Apache yo'riqnomasi</a> yoki <a href="%3$s">boshqa joyda</a> yordam izlashga urinib ko'ring.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
uz: Agar COD faqat ma'lum usullar uchun mavjud bo'lsa, uni shu erda sozlang. Barcha usullarni yoqish uchun bo'sh qoldiring.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
uz: Agar media fayl birorta ham ma'lumotga biriktirilmagan bo'lsa, buni Yuklangan ustunida ko'rishingiz mumkin. Agar Biriktirish linkini bossangiz, kichik oyna ochilib, faylni mavjud qaysidir ma'lumotga biriktirish imkoni beruvchi xossalar ko'rsatiladi.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
uz: Agar belgilansa, chegirmadan oldingi buyurtma miqdoriga ko'ra bepul etkazib berish mumkin.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
uz: Agar xohlasangiz, WordPress yangi maqolalaringiz haqida turli xizmatlarga xabar berishi mumkin.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
uz: Agar yoqilsa, ushbu matn sayt bo'ylab namoyish qilinadi. Siz undan tashrif buyuruvchilarga tadbirlar yoki reklama tadbirlarini namoyish qilish uchun foydalanishingiz mumkin!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
uz: Agar aktsiyalarni boshqarish bo'lsa, agar bu orqadagi chegaralarga ruxsat berilgan bo'lsa, ularni boshqaradi.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
uz: Agar aktsiyalarni boshqarish bo'lsa, bu orqadagi buyurtmalarga ruxsat berish yoki qilinmasligini boshqaradi. Agar yoqilsa, aksiya miqdori 0 dan pastga tushishi mumkin.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
uz: Agar so'ralsa, to'plamdagi mahsulotlar uchun atribut muddatlari hisoblab chiqiladi.

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
uz: Agar "Majburiy yuklab olish" yoki "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" yuklab olish usuli tanlansa, lekin ishlamasa, tizim oxirgi chora sifatida "Qayta yo'naltirish" usulidan foydalanadi. <a href="%1$s">Batafsil ma'lumot uchun ushbu qo'llanmani ko'ring</a> .

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
uz: Agar sizga kerak import qiluvchi bu yerda bo'lmasa, <a href="%s">plaginlar katalogidan</a> ehtiyojingizga mos plaginni izlab ko'rishingiz mumkin.

en: If the payment was refunded via the API.
uz: Agar to'lov API orqali qaytarilgan bo'lsa.

en: If the product is downloadable.
uz: Agar mahsulotni yuklab olish mumkin bo'lsa.

en: If the product is virtual.
uz: Agar mahsulot virtual bo'lsa.

en: If the quantity in the cart is editable or fixed.
uz: Agar savatdagi miqdor tahrirlanadigan yoki belgilangan bo'lsa.

en: If the variation is downloadable.
uz: Agar o'zgarishni yuklab olish mumkin bo'lsa.

en: If the variation is virtual.
uz: Agar o'zgarish virtual bo'lsa.

en: If the variation is visible.
uz: Agar o'zgaruvchanlik ko'rinadigan bo'lsa.

en: If this attribute has term archive pages.
uz: Agar bu atributda muddatli arxiv sahifalari bo'lsa.

en: If this is a default attribute
uz: Agar bu standart atribut bo'lsa

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
uz: Agar rost bo'lsa va bepul etkazib berish usuli kuponni talab qilsa, bu kupon bepul etkazib berishni ta'minlaydi.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
uz: Agar rost bo'lsa, to'plamdagi mahsulotlar reytingini hisoblaydi.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
uz: Agar rost boʻlsa, toʻplamdagi mahsulotlar uchun zaxiralarni hisoblab chiqadi.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
uz: Agar rost bo'lsa, to'plam uchun mahsulotning minimal va maksimal narxini hisoblab chiqadi.

en: If true, empty terms will not be returned.
uz: Agar rost bo'lsa, bo'sh shartlar qaytarilmaydi.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
uz: Agar rost boʻlsa, bitta buyurtmada ushbu mahsulotning faqat bitta elementini sotib olishga ruxsat beriladi.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
uz: Agar rost bo'lsa, kupon faqat alohida ishlatilishi mumkin. Boshqa qo'llanilgan kuponlar aravadan olib tashlanadi.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
uz: Rost bo'lsa, eslatma mijozlarga ko'rsatiladi va ularga xabar beriladi. Noto'g'ri bo'lsa, bu eslatma administratorga ma'lumot uchun bo'ladi.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
uz: Agar rost bo'lsa, ushbu kupon sotish narxlari bo'lgan narsalarga tatbiq etilmaydi.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
uz: Agar rost bo'lsa, ushbu qayd joriy foydalanuvchiga tegishli bo'ladi. Agar noto'g'ri bo'lsa, eslatma tizimga tegishli bo'ladi.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
uz: Agar video qo'shsangiz, video fayli yuklangunicha uning o'rniga bu rasm ko'rsatilib turiladi.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
uz: Agar Shaxsiylik siyosati sahifangiz bo'lsa, iltimos uni tanlang. Agar bo'lmasa, yangisini yarating.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
uz: Agar tadbirkorlik bilan shug'ullansangiz yoki qo'shimcha shaxsiylik qonunlariga aloqador faoliyatga ega bo'lsangiz, ma'lumotni bu yerda yozishingiz majburiy bo'lishi mumkin.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
uz: Agar siz o'zingiz yaratmagan ota-ona mavzusida WooCommerce-ni o'zgartirsangiz, bolalar mavzusidan foydalanishni tavsiya etamiz. Qarang: <a href="%s" target="_blank">bolalar mavzusini qanday yaratish</a>

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
uz: Agar bu atamalar nima ekanligini bilmasangiz, hosting provayderingizga murojaat qiling. Agar shundan keyin ham sizga yordam kerak bo'lsa, <a href="%s">WordPress Yordam Forumlari</a>ga murojaat qiling.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
uz: Agar siz NGINX serveri bilan birga X-Accel-Redirect dasturini yuklab olish usulidan foydalanayotgan bo'lsangiz, <a href='%s'> raqamli / yuklab olinadigan mahsulotni qayta ishlash </a> qo'llanmasida ko'rsatilgan parametrlarni ishlatganingizga ishonch hosil qiling.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
uz: Agar bookmarkletni panelingizga olib bora olmasangiz, quyidagi kodni nusxalab oling va o'zingizda yangi bookmark yarating. Kodni yangi bookmark URL bandiga qo'ying.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
uz: Agar biror narsani o'zgartirish uchun shablon faylidan nusxa ko'chirgan bo'lsangiz, shablonning yangi versiyasini nusxalashingiz va o'zgartirishlaringizni yana qo'llashingiz kerak bo'ladi.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
uz: Agar siz hisob qaydnomasini yaratsangiz, biz sizning ismingiz, manzilingiz, elektron pochta manzilingiz va telefon raqamingizni saqlab qo'yamiz, ular kelajakda buyurtmalar uchun to'lovlarni to'ldirishda ishlatiladi.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
uz: Agar siz "Shartlar" sahifasini aniqlasangiz, mijoz tekshiruv paytida ularni qabul qiladimi-yo'qligini so'raydi.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
uz: Если вы удалите ссылку, она будет удалена навсегда, потому что корзины для ссылок пока нет.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
uz: Agar siz bunday so‘rov yubormagan bo‘lsangiz, shunchaki ushbu e-pochtani e'tiborsiz qoldiring. Davom etishni istasangiz:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
uz: Agarda siz ma'lumotlar bazasini qanday ishga tushirishni bilmasangiz <strong>hosting provayderingizg</strong> murojaat qiling. Agar butunlay ilojsiz qolsangiz <a href="%s">WordPress Yordam Forumlari</a>ga murojaat qiling.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
uz: Agar saytingizda header rasmi umuman ko'rinmasligini xohlasangiz, ushbu sahifadagi Header rasmi bo'limida joylashgan &#8220;Header rasmini o'chirish&#8221; tugmasini bosing. Kelajakda header rasmini qayta o'rnatish istagi tug'ilsa, shunchaki rasm tanlab, &#8220;O'zgarishlarni saqlash&#8221; tugmasini bosib yuborishingiz kifoya bo'ladi.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
uz: Agar %s saytingiz sizga boshqa kerak bo'lmasa, uni quyidagi forma orqali o'chirishingiz mumkin. <strong>Saytimni butunlay o'chir</strong> tugmasini bosganingizda sizning email manzilingizga link jo'natiladi. Bu linkni bosish orqali saytingizni o'chirishingiz mumkin.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
uz: Maqolani tahrirlaganingizda yoki chop etganingizda brauzeringizga qo'shimcha bitta kuki saqlanadi. Bu kukida hech qanday shaxsiy ma'lumot saqlanmaydi. Unda shunchaki maqolaning ID raqami bo'ladi. Kuki bir kundan so'ng o'chiriladi.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
uz: Agar siz WooCommerce yadrosida xato topsangiz, siz <a href="%1$s">Github nashrlari</a> orqali chiptani yaratishingiz mumkin. Hisobotingizni yuborishdan oldin <a href="%2$s">hissa ko'rsatmalarini</a> o'qiganingizga ishonch hosil qiling. Sizning muammongizni hal qilishimizga yordam berish uchun iltimos iloji boricha tavsif bering va <a href="%3$s">tizimingiz holati to'g'risidagi hisobotni qo'shing</a> .

en: If you have a coupon code, please apply it below.
uz: Agar sizda kupon kodi bo'lsa, iltimos, uni quyida qo'llang.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
uz: Agar ushbu saytda a'zoligingiz bo'lsa yoki saytda fikr bildirgan bo'lsangiz, siz haqingizda qaysi ma'lumotlarni saqlashimiz haqida bilishni istasangiz shaxsiy ma'lumotlaringizni eksport qilib ko'rishingiz mumkin. Bundan tashqari shaxsiy ma'lumotlaringizni o'chirishni talab qilish huquqiga ham egasiz. O'chiriladigan ma'lumotlarga biz saqlab qolishimiz mumkin bo'lgan, boshqaruv uchun zarur, qonuniy yoki xavfsizlikka oid ma'lumotlar kirmaydi.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
uz: Agar hali menyu yaratmagan bo'lsangiz, <strong>&#8217;yangi menyu yaratish&#8217; linkini bosib</strong> ishni boshlashingiz mumkin.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
uz: Если у вас есть записи и комментарии в другой системе, WordPress может импортировать их на этот сайт. Для начала выберите систему из списка:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
uz: Agar ilgari biz bilan savdo qilgan bo'lsangiz, iltimos, quyida ma'lumotlarni kiriting. Agar siz yangi mijoz bo'lsangiz, "Hisob-kitob" bo'limiga o'ting.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
uz: Agar saytimizda fikr bildirsangiz, ismingiz, email manzilingiz, sayt manzilingiz va kukilarni saqlashimizga rozi bo'lasiz. Bular sizning qulayliklaringiz uchun qilinadi va keyingi marta fikr bildirganingizda bu ma'lumotlarni qayta yozishingizga hojat qolmaydi. Bu turdagi kukilar bir yilgacha saqlanadi.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
uz: Fikr bildirganingizda fikr matni va unga qo'shilgan ba'zi ma'lumotlar albatta saqlab qolinadi. Bu bizga kelajakdagi fikrlaringizni tanib olish va ushlab qolmasdan avtomatik tarzda tasdiqlashimiz uchun kerak bo'ladi.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
uz: Agar sizga%1$s yoqsa, bizga%2$s reytingini qoldiring. Oldindan katta rahmat!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
uz: Agar xohlasangiz, bu erda o'z mahsulotingizning URL manzillari uchun maxsus tuzilmalarni kiritishingiz mumkin. Masalan, <code>do'kon</code>dan foydalanish sizning mahsulotingizni <code>%sshop/sample-product/</code> kabi aloqalarni yaratadi. Ushbu sozlama mahsulot toifalari kabi narsalarga emas, balki faqat mahsulot URL-lariga ta'sir qiladi.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
uz: Agar siz yana sozlash ustasiga kirishingiz kerak bo'lsa, iltimos, quyidagi tugmachani bosing.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
uz: Agar kengaytirilgan vazifalar ro'yxatini yoqish yoki o'chirish kerak bo'lsa, iltimos, quyidagi tugmani bosing.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
uz: Vazifalar ro'yxatini yoqish yoki o'chirish kerak bo'lsa, iltimos, quyidagi tugmani bosing.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
uz: Agar bu sahifaga adashib kelib qolgan bo'lsangiz va o'zingizning saytlaringizni ko'rish niyatingiz bo'lgan bo'lsa, quyidagi qisqa yo'llar bilan manzilingizga yetib olishingiz mumkin.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
uz: Agar saytingizga rasmlar yuklasangiz, rasmlarda joylashuv ma'lumotlari (EXIF GPS) mavjud emasligiga e'tibor qilishingiz kerak. Saytdan foydalanuvchilar bu rasmlardagi ma'lumotlarni ajratib olishlari va joylashuvni aniqlashlari mumkin.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
uz: Agar saytingizdan tijorat maqsadlarida foydalansangiz va shaxsiy ma'lumotlar bilan ishlash yanayam murakkabroq tus olgan bo'lsa, avvalroq aytib o'tilgan qoidalarga qo'shimcha ravishda shaxsiylik siyosatining yana boshqa jihatlarini bu yerda yozishingiz mumkin.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
uz: Agar saytda a'zoligingiz bo'lsa va saytga kirsangiz, brauzeringiz kukilarni qabul qilishini tekshirish uchun bitta kuki jo'natiladi. Ushbu kukida hech qanday shaxsiy ma'lumot yo'q, u brauzerni yopganingizdan keyin o'chiriladi.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
uz: Agar bo'limni kalit so'zga, yoki kalit so'zni bo'limga aylantirmoqchi bo'lsangiz, Import qilish ekranidagi <a href="%s">Bo'lim va kalit so'zlar o'zgartirgichidan</a> foydalanishingiz mumkin.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
uz: Ushbu sahifadagi barcha ma'lumotlarning qulay ro'yxatini eksport qilishni xohlasangiz, uni buferga nusxalash uchun quyidagi tugmani ishlatishingiz mumkin. Keyin uni matnli faylga saqlashingiz yoki masalan, qo'llab-quvvatlash muhandis yoki mavzu / plagin ishlab chiqaruvchisi bilan elektron pochta almashinuviga joylashtirishingiz mumkin.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
uz: Если вы хотите удалить виджет, но сохранить его настройки на случай использования в будущем, просто перетащите его на панель &laquo;Неактивные виджеты&raquo;. Оттуда в любое время можно добавить их обратно. Особенно это может пригодиться, если вы переключаетесь на тему с меньшим количеством областей для виджетов или другими областями.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
uz: Agar siz ma'lum bir aloqa operatoridan (masalan, UPS) <span class="help_tip" data-tip="%1$s">jonli narxlarni</span> taklif qilmoqchi bo'lsangiz, <a href="%2$s" target="_blank">bu erda</a> WooCommerce uchun turli xil kengaytmalarni topishingiz mumkin.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
uz: Agar asosiy PayPal elektron pochtangiz yuqorida keltirilgan PayPal elektron pochtasidan farq qilsa, PayPal hisobingiz uchun asosiy qabul qiluvchi elektron pochtangizni shu erga kiriting. Bu IPN so'rovlarini tekshirish uchun ishlatiladi.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
uz: Agar saytingiz ko'rinmayotgan bo'lsa, tarmoq egasi bilan bog'laning.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
uz: Agar doʻkoningiz Yevropa Ittifoqida joylashgan boʻlsa, avtomatlashtirilgan soliqlarga qoʻshimcha ravishda YI QQS raqami kengaytmasidan foydalanishni tavsiya etamiz. Bu mijozning EI QQS raqamini to'plash va tasdiqlash uchun, agar ularda bor bo'lsa, to'lovni amalga oshiradi.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
uz: Agar shabloningizda birdan oshiq header rasmi mavjud bo'lsa, yoki birdan ortiq rasmni yuklagan bo'lsangiz, WordPress bu rasmlarni turli sahifalarda aralash tartibda ko'rsatishi mumkin. Bu imkoniyatni yoqish uchun Yuklangan rasmlar yoki Odatiy rasmlar bo'limidagi &#8220;Aralash&#8221; radio tugmasini bosishingiz kerak bo'ladi.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
uz: Shabloningizda bir nechta menyu ishlatish imkoniyati bor. Menyularga aniq nomlar bersangiz, ularni boshqarish osonlashadi.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
uz: Agar shabloningizda vidjet joylari bo'lsa, demak u yerga menyular ham qo'shishingiz mumkin. <a href="%s">Vidjetlar paneli</a> qismiga o'ting va &#8220;Menyu vidjeti&#8221; qo'shish orqali saytingiz yon qismida yoki quyi qismda menyuni ko'rsating.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
uz: Agar saytingiz orqali kiritiladigan foydalanuvchi ma'lumotlari kredit olish yoki shaxsiy ma'lumotlarning rekalma maqsadlarida foydalanilishi kabi sohalarda ishlatilsa, foydalanuvchining bu ma'lumotlarni taqdim etishdagi mas'uliyati, huquqlari va imkoniyatlari haqida batafsil yozib o'ting.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
uz: Agar saytingizga foydalanuvchilar haqidagi ma'lumot uchinchi tomonlardan olinsa, olinayotgan ma'lumotlardagi shaxsiylik siyosati haqida yozib o'ting.

en: Ilaam (ایلام)
uz: Ilama (اyalاm)

en: Illinois
uz: Illinoys shtati

en: Image
uz: Rasm

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Rasm <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
uz: Адрес картинки

en: Image CSS Class
uz: Rasm CSS lari

en: Image Caption
uz: Подпись

en: Image Crop Help
uz: Rasm kesish yordami

en: Image Editor Save Failed
uz: Rasm Tahririni saqlab bo'lmadi

en: Image File
uz: Файл изображения

en: Image ID.
uz: Tasvir identifikatori.

en: Image Position
uz: Rasm joylashuvi

en: Image Processing Error
uz: Ошибка при обработке изображения

en: Image Size
uz: Rasm hajmi

en: Image Title Attribute
uz: Rasm sarlavhasi sozlamalari

en: Image URL
uz: (URL) Manzil

en: Image URL.
uz: Rasmning URL manzili.

en: Image Upload Error
uz: Ошибка при загрузке изображения

en: Image Widget
uz: Rasm vidjeti

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
uz[0]: Rasm vidjeti (%d)

en: Image alternative text.
uz: Rasmga alternativ matn.

en: Image could not be processed.
uz: Rasmni qayta ishlash imkoni bo'lmadi.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
uz: Rasm ustida ishlab bo'lmadi. Iltimos, ortga qayting va qayta urinib ko'ring.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
uz: Kesiladigan rasm qismini ko'rish. Sichqonchadan foydalaning.

en: Image crop failed.
uz: Rasmni kesib bo'lmadi.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
uz: Данные об изображении отсутствуют. Пожалуйста, загрузите изображение заново.

en: Image data.
uz: Rasm ma'lumotlari.

en: Image default align
uz: Rasm jimlik holatdagi joylashuvi

en: Image default link type
uz: Rasm yollanmasi jimlik holatdagi turi

en: Image default size
uz: Rasm jimlik holatdagi o'chovi

en: Image description
uz: Rasm izohi

en: Image details
uz: Rasm ma'lumotlari

en: Image flip failed.
uz: Rasmni aylantirib bo'lmadi.

en: Image metadata is inconsistent.
uz: Метаданные изображения ошибочны.

en: Image name.
uz: Rasm nomi.

en: Image of the product that the review belongs to.
uz: Sharhga tegishli bo'lgan mahsulotning tasviri.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
uz: Rasm holati. 0 bu rasmning xususiyatini anglatadi.

en: Image resize failed.
uz: Rasmni o'lchamini o'zgartirib bo'lmadi.

en: Image restored successfully.
uz: Изображение успешно восстановлено.

en: Image rotate failed.
uz: Rasmni burib bo'lmadi.

en: Image saved
uz: Изображение сохранено.

en: Image size in pixels
uz: Rasm hajmi pikselda

en: Image size used for products in the catalog.
uz: Katalogdagi mahsulotlar uchun ishlatiladigan rasm hajmi.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
uz: Bitta mahsulot sahifalarida asosiy rasm uchun ishlatiladigan rasm hajmi. Ushbu rasmlar kesilmaydi.

en: Image sizes
uz: Размеры изображений

en: Image url
uz: URL tasvir

en: Images
uz: Surat

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
uz: Изображения размером <strong>%1$d &times; %2$d пикселей</strong> будут использованы без изменения.

en: Images should be at least %s tall.
uz: Rasmlar kamida %s bo'yga ega bo'lishi kerak.

en: Images should be at least %s wide.
uz: Rasmlar kamida %s enga ega bo'lishi kerak.

en: Images will be cropped into a square
uz: Rasmlar kvadratga kesiladi

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
uz: Rasmlar shaxsiy tomonlar nisbatiga qarab kesiladi

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
uz: Rasmlar ular yuklangan tomonlar nisbati yordamida ko'rsatiladi

en: Imperia
uz: Imperiya

en: Import
uz: Импорт

en: Import / Export
uz: Import va eksport

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
uz: Csv-fayl orqali do'konga <strong>mahsulotlarni</strong> import qiling.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
uz: <strong>Soliq stavkalarini</strong> do'konga csv fayli orqali import qiling.

en: Import CSV
uz: CSV faylini import qilish

en: Import Products
uz: Mahsulotlarni import qilish

en: Import as meta data
uz: Meta-ma'lumotlar sifatida import qilish

en: Import complete - imported %s tax rates.
uz: Import tugallandi - %s soliq stavkalari.

en: Import complete!
uz: Import tugallandi!

en: Import links in OPML format.
uz: OPML formatdagi linklarni import qilish.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
uz: Tumblr API yordamida maqola va media fayllarni import qilish.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
uz: Movable Type yoki TypePad bloglaridan maqola va fikrlarni import qilish.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
uz: LiveJournal APIdan foydalangan holda maqolalarni import qilish.

en: Import posts from an RSS feed.
uz: RSS obuna orqali maqolalarni import qilish.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
uz: Blogger blogidan maqolalar, fikrlar va foydalanuvchilarni import qilish.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
uz: WordPress eksport faylidan maqolalar, sahifalar, fikrlar, o'ziga xos bandlar, bo'limlar va kalit so'zlarni import qilib oling.

en: Import products
uz: Mahsulotlarni import qilish

en: Import products from a CSV file
uz: Mahsulotlarni CSV faylidan import qiling

en: Import tax rates
uz: Import soliq stavkalari

en: Important:
uz: Важно:

en: Importing
uz: Import qilinmoqda

en: Improve our store offerings
uz: Bizning do'kon takliflarimizni yaxshilang

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
uz: %1$s uchun %3$s funksiyadan emas, %2$s metoddan foydalaning. Batafsil ma'lumot %4$s.

en: In a few words, explain what this site is about.
uz: Обьясните в нескольких словах, о чём этот сайт.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
uz: Qaysi turdagi shaxsiy ma'lumotlarni yig'ishingizni aytib o'tish bilan bir qatorda bu ma'lumotlardan qaysi maqsadda foydalanishingizni ham ta'kidlab o'tishingiz kerak. Bu ma'lumotlarni yig'ishingizga amaldagi qonunchilik ruxsat bergan bo'lishi kerak yoki foydalanuvchining o'zi bu turdagi ma'lumotlarni yig'ish uchun roziligini bildirishi zarur.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
uz: <strong>database caching</strong> WooCommerce bilan ishlashi uchun %1$s-ni <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>" -ni "Ignored Query Strings" opsiyasiga qo'shing .

en: In reply to %s.
uz: %sga javoban.

en: In reply to: %s
uz: %sga javoban

en: In response to
uz: Maqolaga nisbatan

en: In response to: %s
uz: %sga javoban

en: In stock
uz: Omborda mavjud; sotuvda mavjud

en: In stock?
uz: Sotuvda mavjudmi?

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
uz: <strong>Fikr</strong> ustunidagi har qanday fikr ustiga sichqonchangiz ko'rsatkichini olib borsangiz, tasdiqlash, javob berish (va tasdiqlash), tezkor tahrirlash, tahrirlash, spam sifatida belgilash yoki o'chirish kabi fikr amaliyotlari ko'rsatiladi.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
uz: <strong>Javoban</strong> ustunida uchta element bor. Matnda fikr bildirilgan maqola sarlavhasi yozilgan, unga bosganingizda shu maqolani tahrirlash sahifasi ochiladi. Maqolani ko'rish linkini bossangiz shu maqola saytingizning old tomonida ko'rsatiladi. Kichik bulutcha ichidagi raqamlar shu maqolaga bildirilgan, tasdiqlangan fikrlar sonini ko'rsatib turadi. Agar tasdiqlanmagan fikrlab bo'lsa qizil aylana ichida tasdiqlanmagan fikrlar sonini ko'rasiz. Qizil aylanachani bossangiz tasdiqlanmagan fikrlar ro'yxatiga o'tkazilasiz.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
uz: <strong>Yuborilgan sana</strong> ustunida fikr bildirilgan sana va vaqt ko'rsatiladi. Sana va vaqt ustiga bossangiz, saytingizning old tomonidagi aynan shu fikrga o'tkazilasiz.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
uz: Ushbu sahifaning Header matni bo'limida ushbu matnni ko'rsatish yoki ko'rsatmaslikni tanlashingiz mumkin. Rang tanlash tugmasi orqali matn rangini o'zgartirishingiz mumkin. Matnga HTML hex qiymat bilan rang berishingiz, masalan: &#8220;#ff0000&#8221; qizil rangni anglatadi, yoki rang tanlagich orqali rangni belgilashingiz mumkin.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
uz: Tahrirlash joyida Tab tugmasi Tab belgisini kiritadi.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
uz: Bu holatda, WordPress plaginlaringizdan birida xatolik topdi, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
uz: Bunday holda, WordPress sizning shabloningizdan xatolikni topdi, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
uz: Bu qismda saqlab qolingan ma'lumotni qancha vaqtgacha ushlab turishingiz yoki saytda ishlatishingizni yozishingiz kerak. Ma'lumotni qancha vaqt saqlash yoki ishlatish faqat o'zingizga bog'liq bo'lishiga qaramasdan, bu turdagi ma'lumotni ushbu joyda yozishingiz kerak bo'ladi. Masalan, bog'lanish ma'lumotlarini olti oygacha, analiz ma'lumotlarini bir yilgacha, savdolar haqidagi ma'lumotlarni esa o'n yilgacha saqlab turishingizni ma'lum qilishingiz mumkin.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
uz: Bu bo'lida foydalanuvchining ma'lumotlarini ishonchli saqlash uchun nimalar qilishingiz haqida yozing. Himoya vositalari sifatida ma'lumotlarni shfrlash, ikki qadamli tasdiqlashdan foydalanish yoki hodimlarning shaxsiy ma'lumot bilan ishlashdagi tayyorgarliklari haqida yozishingiz mumkin. Agar shaxsiy ma'lumotlarni saqlashga oid maxsus qarorlar qabul qilsan bo'lsangiz, u haqida shu yerda yozishingiz mumkin.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
uz: Bu bo'limda shaxsiy ma'lumot texnik xatoliklar oqibatida yo'qotilsa, ehtiyotsizlik natijasida shaxsiylik siyosati qoidalariga zid ravishda ishlatilsa qanday choralar ko'rilishi haqida yozing.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
uz: Bu bo'limda foydalanuvchilaringiz o'z ma'lumotlarini qanday boshqarishlari, qanday huquqlarga ega ekanligilari haqida yozing.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
uz: Saytingizda yig'iladigan yoki ishlatiladigan ma'lumotlar Yevropadan tashqarida bo'lsa va Yevropadan olingan shaxsiy ma'lumotlarga oid qonunlarga bo'ysunsa, ular haqida batafsil yozing.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
uz: Ushbu bo'limda siz kim bilan va nima maqsadda ma'lumot almashayotganingizni ko'rsatishingiz kerak. Bunga tahlil, marketing, to'lov shlyuzlari, etkazib beruvchilar va begona tashkilotlar kirishi mumkin, ammo ular bilan cheklanmasligi mumkin.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
uz: Bu bo'limda shaxsiy ma'lumotlarni kimlar bilan bo'lishishingiz haqida yozing. Kimlar bilan bo'lishsangiz, ular ma'lumotlarni qanday usulda ishlatishi haqida yozib o'ting.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
uz: Bu bo'limda foydalanuvchilar va tashrif buyuruvchilardan yig'iladigan shaxsiy ma'lumotlar haqida yozishingiz kerak. Ular shaxsiy ma'lumotlar, ism yoki email manzil, dastur sozlanmalari, har qanday o'tkazmalar va to'lovlar haqida ma'lumotlar, kukilarga o'xshash texnik unsurlar haqidagi ma'lumotlarni o'z ichiga olishi mumkin.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
uz: Bu qismda saytingiz URL manzili, kompaniyangiz nomi va uning boshqaruvchisi ismi, yoki shunga o'xshash ma'lumotlarni kiritishingiz kerak.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
uz: Bu yerda shaxsiy ma'lumotlardan hovotir olgan foydalanuvchilar siz bilan qanday bog'lanishi mumkinligi haqida ma'lumot qoldirishingiz kerak. Agar shaxsiy ma'lumotlar bilan alohida tashkilot yoki shaxs shug'ullansa, ularning to'liq manzili va bog'lanish ma'lumotlarini yozing.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
uz: Ushbu kichik bo'limda saytingizda ishlatiladigan kukilar haqida yozing. WordPress asl holatida saqlaydigan kukilar haqida yozdik.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
uz: Ushbu bo'limda siz do'konda to'lovlarni amalga oshirishda foydalanadigan uchinchi tomon to'lov protsessorlarini ro'yxatlashingiz kerak, chunki ular mijozlar ma'lumotlarini boshqarishi mumkin. Biz PayPal-ni misol sifatida qo'shdik, ammo agar siz PayPal-dan foydalanayotgan bo'lsangiz, uni olib tashlashingiz kerak.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
uz: Bu kichik bo'limda analiz haqida ma'lumot bering. Foydalanuvchilar qanday qilib analizdan o'z ma'lumotlarini olib tashlashi mumkinligi haqida ayting. Agar mavjud bo'lsa, analiz provayderining shaxsiylik siyosatini yozing.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
uz: Bu kichik bo'limda fikr bildirish formasi orqali yig'iladigan ma'lumot haqida yozilishi kerak. Odatda WordPress yig'adigan ma'lumotlar haqida yozib qo'ydik.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
uz: Bu kichik bo'limda foydalanuvchilar tomonidan yuklanishi mumkin bo'lgan fayllarga oid shaxsiylik ma'lumoti yozilishi kerak. Odatda barcha yuklangan fayllar hammaga ko'rinadigan bo'ladi.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Jarayon ketmoqda <span class="count">( %s)</span>

en: In-progress
uz: Progress bar

en: Inactive
uz: Aktiv emas

en: Inactive Sidebar (not used)
uz: Nofaol saydbar (ishlatilmayapti)

en: Inactive Themes
uz: Nofaol shablonlar

en: Inactive Widgets
uz: Неактивные виджеты

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
uz: Faol bo'lmagan hisoblar - bu ko'rsatilgan vaqt davomida tizimga kirmagan yoki buyurtma berganlar. Ular o'chiriladi. Har qanday buyurtmalar mehmon buyurtmalariga aylantiriladi.

en: Inactive plugins
uz: Nofaol plaginlar

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
uz: Faol bo'lmagan plaginlar hackerlarga qo'l kelishi mumkin. Agar ishlatmasangiz, ularni olib tashlashni maslahat beramiz.

en: Inactive plugins.
uz: Nofaol plaginlar.

en: Inbox
uz: Xabarlar qutisi

en: Inches
uz: Dyum

en: Including tax
uz: Soliq, shu jumladan

en: Incorrect post password.
uz: Maqola paroli xato.

en: Incorrect username or password.
uz: Noto'g'ri nom yoki parol kiritilgan.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
uz: Mavjud narxni (belgilangan miqdor yoki %) bo'yicha oshirish:

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
uz: Mavjud sotish narxini oshirish (belgilangan miqdor yoki%):

en: Increase existing stock by:
uz: Mavjud aktsiyalarni quyidagiga ko'paytirish:

en: Increase indent
uz: Surilishni kattalashtirish

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
uz: Oddiy narxlarni oshirish (belgilangan miqdor yoki foiz)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
uz: Sotish narxlarini oshirish (belgilangan miqdor yoki foiz)

en: Increasing memory allocated to PHP
uz: PHP-ga ajratilgan xotirani ko'paytirish

en: Independencia
uz: Mustaqillik

en: India
uz: Hindiston

en: Indian
uz: Hind

en: Indian rupee
uz: Hindiston rupisi

en: Indicates the order that will appear in queries.
uz: So'rovlarda paydo bo'ladigan tartibni bildiradi.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
uz: Olingan to'plam uchun barcha shartlar to'g'ri yoki yo'qligini yoki ulardan biri etarli bo'ladimi yoki yo'qligini bildiradi. Match quyidagi parametrlarga ta'sir qiladi: mahsulotlar, buyurtmalar, foydalanuvchi nomi, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
uz: Olingan to'plam uchun barcha shartlar to'g'ri yoki yo'qligini yoki ulardan biri etarli bo'ladimi yoki yo'qligini bildiradi. Match quyidagi parametrlarga ta'sir qiladi: status_is, status_is_not, mahsulot_instruktsiyalari, mahsulot_uzunlari, kuponlar_konseptlar, kuponlar_exkludilar, mijozlar, toifalar

en: Individual use only
uz: Faqat shaxsiy foydalanish uchun

en: Indonesia
uz: Indoneziya

en: Indonesian
uz: Indonez

en: Indonesian rupiah
uz: Indoneziya rupiyasi

en: Industry regulatory disclosure requirements
uz: Tadbirkorlik masalalariga oid talablar

en: Industry.
uz: Sanoat.

en: Inexistent terms.
uz: Mavjud bo'lmagan iboralar.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
uz: Cheksiz tsikl aniqlandi, bekor qilinmoqda. Hech qanday xato topilmadi.

en: Info
uz: Ma'lumot

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
uz: Sizning saytingizda hozirda joylashgan veb-server haqida ma'lumot.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
uz: Stil uchun talab etiladigan ichki CSS kodni ro'yxatga oladi.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
uz: Ichki sozlanmalar paneli (rasm, link yoki oldindan ko'rish tanlangan vaqtda)

en: Inner Mongolia / 內蒙古
uz: Ichki Mo'g'uliston / línīng

en: Insert
uz: Вставить

en: Insert Page Break tag
uz: Yangi sahifa tegini kiritish

en: Insert Read More tag
uz: Davomini o'qish tugmasini kiritish

en: Insert audio playlist
uz: Audio pleylist kiritish

en: Insert column after
uz: Keyinga ustun kiritish

en: Insert column before
uz: Oldindan ustun kiritish

en: Insert date/time
uz: Vaqtni kiriting

en: Insert file URL
uz: URL manzilini kiriting

en: Insert from URL
uz: URL qo'shish

en: Insert gallery
uz: Galereya joylashtirish

en: Insert image
uz: Rasm kiritish

en: Insert into Post
uz: Вставить в запись

en: Insert into page
uz: Sahifa ichiga joylamoq

en: Insert into post
uz: Yozuv ichiga o'rnatish

en: Insert into product
uz: Mahsulotga soling

en: Insert link
uz: Link kiritish

en: Insert media from another website
uz: Media faylni boshqa vebsaytdan olib, biriktirish.

en: Insert row
uz: Qator joylashtiring

en: Insert row after
uz: Qator so'ngiga kiritish

en: Insert row before
uz: Qator boshiga kiritish

en: Insert table
uz: Jadval kiritish

en: Insert video
uz: Video kiritish

en: Insert video playlist
uz: Video pleylist kiritish

en: Insert/edit code sample
uz: Kodni qo'shish/tahrirlash

en: Insert/edit image
uz: Rasm kiritish/tahrirlash

en: Insert/edit link
uz: Havola kiritish/tahrirlash

en: Insert/edit media
uz: Mediani qo'shish/tahrirlash

en: Inserted text
uz: Kiritilgan matn

en: Inserting Media
uz: Media kiritish

en: Install
uz: O'rnatish

en: Install %s now
uz: %sni hoziroq o'rnatish

en: Install &amp; Preview
uz: O'rnatish &amp; Oldindan ko'rish

en: Install Jetpack
uz: Jetpack-ni o'rnating

en: Install Now
uz: O'rnatish

en: Install Parent Theme
uz: Ota shablonni o'rnatish

en: Install Press This
uz: Press This o'rnatish

en: Install Themes
uz: Shablon o'rnatish

en: Install Woo mobile app
uz: Woo mobil ilovasini o'rnating

en: Install and preview theme: %s
uz: Shablon o'rnatish va oldindan ko'rish: %s

en: Install plugins
uz: Plaginlarni o'rnatish

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
uz: WooCommerce mobil ilovasini buyurtmalarni boshqarish, savdo xabarnomalarini qabul qilish va asosiy ko'rsatkichlarni ko'rish uchun qaerda bo'lsangiz ham o'rnating.

en: Installation Required
uz: O'rnatish talab etiladi

en: Installation failed.
uz: O'rnatish amalga oshmadi.

en: Installed
uz: O'rnatilgan

en: Installed Extensions without a Subscription
uz: O'rnatilgan kengaytmalar obunasiz

en: Installed Plugins
uz: O'rnatilgan plaginlar

en: Installed themes
uz: O'rnatilgan shablonlar

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
uz: O'rnatilgan versiya WooCommerce %s faol versiyasi bilan sinovdan o'tkazilmagan

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
uz: Tarifni taqdim etgan yetkazib berish usuli namunasi identifikatori.

en: Instance ID.
uz: Namuna identifikatori.

en: Instructions
uz: Ko'rsatmalar

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
uz: Rahmatlar sahifasiga va elektron pochta xabarlariga qo'shiladigan ko'rsatmalar.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
uz: Rahmat sahifasiga qo'shiladigan ko'rsatmalar.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
uz: XML-RPC metodiga yetarlicha argumentlar o'tkazilmadi.

en: Insufficient privileges to export products.
uz: Mahsulotlarni eksport qilishda yetarlicha imtiyozlar mavjud emas.

en: Insufficient privileges to import products.
uz: Mahsulotlarni import qilishda etarli imtiyozlar mavjud emas.

en: Integration
uz: Integratsiya

en: Integration "%s" is not registered.
uz: “%s” integratsiyasi roʻyxatdan oʻtkazilmagan.

en: Integration registry requires an identifier.
uz: Integratsiya registri identifikatorni talab qiladi.

en: Internal search handler error.
uz: Ichki qidiruv tizimida xatolik.

en: International
uz: Xalqaro

en: International flat rate (legacy)
uz: Xalqaro tekis narx (eskirgan)

en: Interval subtotals.
uz: Interval oralig'i.

en: Intibucá
uz: Intibuca

en: Introduction
uz: Kirish qismi

en: Invalid
uz: Yaroqsiz

en: Invalid %s
uz: %s noto‘g‘ri

en: Invalid %s ID
uz: %s identifikatori noto‘g‘ri

en: Invalid API response code (%d).
uz: Yaroqsiz API javob kodi (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
uz: Yaroqsiz Ma'lumot-Muqobil berilgan. Ma'lumot-Muqobil `attachment; filename="image.png"` yoki shunga o'xshash usulda formatlanishi kerak.

en: Invalid ID.
uz: Noto‘g‘ri identifikator.

en: Invalid JSON body passed.
uz: Yaroqsiz JSON kodi kiritilgan.

en: Invalid JSONP callback function.
uz: JSONP callback funksiyasi yaroqsiz.

en: Invalid URL %s.
uz: Noto‘g‘ri URL %s.

en: Invalid URL.
uz: Yaroqsiz URL.

en: Invalid action - must be a recurring action.
uz: Noto'g'ri harakat - takrorlanadigan harakat bo'lishi kerak.

en: Invalid action ID. No status found.
uz: Noto‘g‘ri harakat identifikatori. Holat topilmadi.

en: Invalid action name.
uz: Yaroqsiz harakat nomi.

en: Invalid activation key.
uz: Aktivatsiya kaliti xato.

en: Invalid admin note
uz: Yaroqsiz administrator eslatmasi

en: Invalid attachment ID.
uz: Yaroqsiz biriktirma IDsi.

en: Invalid attribute ID.
uz: Noto'g'ri identifikator.

en: Invalid authentication method
uz: Noto‘g‘ri autentifikatsiya usuli

en: Invalid author ID.
uz: Muallif IDsi noto'g'ri.

en: Invalid billing email address
uz: Elektron to'lov pochta manzil noto‘g‘ri

en: Invalid block type.
uz: Yaroqsiz blok turi.

en: Invalid block.
uz: Yaroqsiz blok.

en: Invalid catalog visibility option.
uz: Katalog ko'rinishi parametri noto'g'ri.

en: Invalid category ID.
uz: Kategoriya identifikatori noto‘g‘ri.

en: Invalid changeset UUID
uz: Yaroqsiz o'zgarish UUID

en: Invalid comment ID.
uz: Fikr IDsi notog'ri.

en: Invalid comment author ID.
uz: Fikr muallifi ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid comment content.
uz: Fikr matni yaroqsiz.

en: Invalid comment status.
uz: Fikr holati noto'g'ri.

en: Invalid cookie format.
uz: Kuki formati yaroqsiz.

en: Invalid cookie.
uz: Yaroqsiz kuki.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
uz: Yaroqsiz mamlakat kodi berilgan. Quyidagilardan biri boʻlishi kerak: %s

en: Invalid coupon
uz: Noto‘g‘ri kupon

en: Invalid coupon ID
uz: Kupon ID raqami noto‘g‘ri

en: Invalid coupon code
uz: Kupon kodi noto‘g‘ri

en: Invalid coupon code.
uz: Kupon kodi yaroqsiz.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
uz: Kupon turi noto‘g‘ri - kupon turi quyidagilardan bo‘lishi kerak: %s

en: Invalid coupon.
uz: Noto‘g‘ri kupon.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
uz: Savatdan yaroqsiz kuponlar olib tashlandi: "%s"

en: Invalid currency code
uz: Noto'gri valyuta kodi

en: Invalid customer
uz: Mijoz noto‘g‘ri

en: Invalid customer ID
uz: Mijoz identifikatori noto‘g‘ri

en: Invalid customer email
uz: Mijoz e-pochtasi yaroqsiz

en: Invalid customer query.
uz: Mijoz so‘rovi noto‘g‘ri.

en: Invalid customer.
uz: Noto'g'ri xaridor.

en: Invalid data provided.
uz: Yaroqsiz ma'lumot berilgan.

en: Invalid data store.
uz: Ma'lumot saqlash joyi noto'g'ri.

en: Invalid data. No selected item.
uz: Yaroqsiz ma'lumot. Hechnima tanlanmagan.

en: Invalid data. Unknown state.
uz: Yaroqsiz ma'lumot. Noma'lum holat.

en: Invalid data. Unknown type.
uz: Yaroqsiz ma'lumot. Nomalum tur.

en: Invalid date.
uz: Yaroqsiz sana.

en: Invalid discount amount
uz: Noto'g'ri chegirma miqdori

en: Invalid discount type
uz: Noto‘g‘ri chegirma turi

en: Invalid download link.
uz: Noto‘g‘ri yuklab olish havolasi.

en: Invalid download log: no ID.
uz: Noto‘g‘ri yuklab olish jurnali: ID yo‘q.

en: Invalid download log: not found.
uz: Noto‘g‘ri yuklab olish jurnali: topilmadi.

en: Invalid download.
uz: Noto'g'ri yuklash.

en: Invalid email address
uz: Email manzili noto'g'ri

en: Invalid email address in request.
uz: So'rovda yaroqsiz email manzil ko'rsatilgan.

en: Invalid email address restriction
uz: Noto'g'ri email manzili

en: Invalid email address.
uz: Email manzil xato yozilgan.

en: Invalid featured media ID.
uz: Miniatyura media ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid field
uz: Noto‘g‘ri maydon

en: Invalid file type
uz: Yaroqsiz fayl turi

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
uz: Noto‘g‘ri fayl turi. Import qiluvchi CSV va TXT fayl formatlarini qo'llab-quvvatlaydi.

en: Invalid form submission.
uz: Некорректная отправка формы.

en: Invalid hex color.
uz: HEX rang yaroqsiz.

en: Invalid image URL.
uz: Rasm URL yaroqsiz

en: Invalid image: %s
uz: Noto‘g‘ri rasm: %s

en: Invalid item ID.
uz: Ibora ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid items
uz: Noto‘g‘ri elementlar

en: Invalid key.
uz: Kodda xatolik bor.

en: Invalid menu ID.
uz: Menu IDsi yaroqsiz.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
uz: Notce - nonce allaqachon ishlatilgan.

en: Invalid nonce verification
uz: Notce tekshirish

en: Invalid object type.
uz: Yaroqsiz obyekt turi

en: Invalid or duplicated SKU.
uz: Noto'g'ri yoki takroriy SKU.

en: Invalid or missing payment token fields.
uz: Noto'g'ri yoki mavjud bo'lmagan to'lov tokeni maydonlari.

en: Invalid order
uz: Noto‘g‘ri buyurtma

en: Invalid order ID.
uz: Noto‘g‘ri buyurtma identifikatori.

en: Invalid order item.
uz: Noto‘g‘ri buyurtma elementi.

en: Invalid order note ID
uz: Noto‘g‘ri buyurtma qayd ID raqami

en: Invalid order refund ID.
uz: Noto‘g‘ri buyurtmani qaytarish identifikatori.

en: Invalid order.
uz: Noto‘g‘ri buyurtma.

en: Invalid page template.
uz: Yaroqsiz sahifa shabloni

en: Invalid parameter(s): %s
uz: Yaroqsiz parametr:%s

en: Invalid parameter.
uz: Yaroqsiz parametr.

en: Invalid parent ID
uz: Noto'g'ri asosiy ID

en: Invalid path provided.
uz: Yaroqsiz yoʻl taqdim etilgan.

en: Invalid payment gateway.
uz: Noto'g'ri to'lov shlyuzi.

en: Invalid payment method.
uz: To‘lov usuli noto‘g‘ri.

en: Invalid payment result received from payment method.
uz: Toʻlov usulidan olingan toʻlov natijasi notoʻgʻri.

en: Invalid payment token.
uz: Noto'g'ri to'lov tokeni.

en: Invalid permission ID.
uz: Ruxsat ID raqami noto‘g‘ri.

en: Invalid plugin page.
uz: Неверное имя плагина

en: Invalid plugin path.
uz: Неверный путь к плагину.

en: Invalid plugin.
uz: Yaroqsiz plagin.

en: Invalid post ID.
uz: Maqola IDsi xato.

en: Invalid post format.
uz: Yaroqsiz post shakli.

en: Invalid post parent ID.
uz: Maqola ota ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid post type.
uz: Неверный тип записи.

en: Invalid post.
uz: Noto'g'ri ma'lumot.

en: Invalid product
uz: Noto'g'ri mahsulot

en: Invalid product ID
uz: Noto‘g‘ri mahsulot identifikatori

en: Invalid product ID %d.
uz: Noto‘g‘ri mahsulot identifikatori %d.

en: Invalid product ID.
uz: Noto‘g‘ri mahsulot identifikatori.

en: Invalid product SKU
uz: Mahsulot raqami noto'g'ri ko'rsatilgan

en: Invalid product attribute ID
uz: Noto‘g‘ri mahsulot atributi identifikatori

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
uz: Noto'g'ri mahsulot atributi buyurtma_by turi - mahsulot atributi order_by turi quyidagilardan biri bo'lishi kerak: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
uz: Noto‘g‘ri mahsulot atributi turi - mahsulot atributi turi quyidagilardan birini bo‘lishi kerak: %s

en: Invalid product category ID
uz: Noto‘g‘ri mahsulot toifasi identifikatori

en: Invalid product review ID.
uz: Noto‘g‘ri mahsulotni tekshirish, identifikatori.

en: Invalid product shipping class ID
uz: Noto‘g‘ri mahsulotni yetkazib berish sinf identifikatori

en: Invalid product tag ID
uz: Noto‘g‘ri mahsulot yorlig'i identifikatori

en: Invalid product tax status.
uz: Mahsulot soliqlari holati noto‘g‘ri.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
uz: Noto‘g‘ri mahsulot turi - mahsulot turi quyidagilardan bo‘lishi kerak: %s

en: Invalid product type.
uz: Noto‘g‘ri mahsulot turi.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
uz: Noto‘g‘ri mahsulot turi: berilgan ID mahsulotning o‘zgarishiga mos kelmaydi.

en: Invalid product.
uz: Noto‘g‘ri mahsulot.

en: Invalid products in request body.
uz: So‘rov tarkibidagi yaroqsiz mahsulotlar.

en: Invalid rate
uz: Noto‘g‘ri kurs

en: Invalid recovery key format.
uz: Tiklash kaliti formati yaroqsiz.

en: Invalid recovery key.
uz: Tiklash kaliti yaroqsiz.

en: Invalid refund amount
uz: To‘lovni qaytarish summasi noto‘g‘ri

en: Invalid refund amount.
uz: Qaytarilgan pul miqdori noto'g'ri.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
uz: Shaxsiy ma'lumot eksporti xabarini yuborishda yaroqsiz so'rov ID raqami.

en: Invalid request ID.
uz: So'rov ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid request type.
uz: So'rov turi yaroqsiz.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
uz: Noto‘g‘ri so‘rov. Iltimos, moslik parametrini o'tkazing.

en: Invalid resource ID.
uz: Noto'g'ri resurs ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
uz: Qayta tayinlash uchun noto'g'ri ID identifikatori.

en: Invalid resource id.
uz: Resurs identifikatori noto‘g‘ri.

en: Invalid response from data store.
uz: Ma’lumotlar omboridan noto‘g‘ri javob.

en: Invalid review ID.
uz: Noto‘g‘ri tekshirish identifikatori.

en: Invalid review content.
uz: Sharh mazmuni noto‘g‘ri.

en: Invalid revision ID.
uz: Tahrir ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid role
uz: Rol noto‘g‘ri

en: Invalid role.
uz: Mansab yaroqsiz.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
uz: Noto'g'ri jadval. Amalni saqlab bo‘lmadi.

en: Invalid scope %s
uz: Noto‘g‘ri maydon %s

en: Invalid setting group.
uz: Noto'g'ri sozlamalar guruhi.

en: Invalid setting.
uz: Noto'g'ri sozlamalar.

en: Invalid shipping method!
uz: Yetkazib berish usuli noto‘g‘ri!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
uz: Yaroqsiz shortkod nomi: %1$s. Bo'sh joy yoki ta'qiqlangan belgilardan foydalanmang: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
uz: Shortkod nomida xatolik: Nom bo'sh qoldirilgan.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
uz: Noto'g'ri imzo - parametrlarni saralashda xatolik yuz berdi.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
uz: Noto'g'ri imzo - taqdim etilgan imzo bir xil emas.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
uz: Noto'g'ri imzo - imzo usuli yaroqsiz.

en: Invalid slug.
uz: Manzil slugida xatolik bor.

en: Invalid status.
uz: Yaroqsiz holat.

en: Invalid tax class
uz: Noto'g'ri soliq sinfi

en: Invalid taxonomy.
uz: Yaroqsiz taksonomiya.

en: Invalid taxonomy: %s.
uz: Yaroqsiz taksonomiya: %s

en: Invalid term ID.
uz: Yaroqsiz termin ID raqami.

en: Invalid theme %s.
uz: %s mavzusi noto‘g‘ri.

en: Invalid theme.
uz: Mavzu noto‘g‘ri.

en: Invalid timestamp.
uz: Vaqt belgisi noto‘g‘ri.

en: Invalid tool ID.
uz: Noto'g'ri vosita ID.

en: Invalid translation type.
uz: Tarjima turi yaroqsiz.

en: Invalid type parameter.
uz: Tur parametri yaroqsiz.

en: Invalid user ID for reassignment.
uz: Qayta tayinlash uchun foydalanuvchi ID raqami yaroqsiz.

en: Invalid user ID.
uz: Foydalanuvchi ID sida xatolik

en: Invalid user parameter(s).
uz: Foydalanuvchi sifatlarida xatolik bor.

en: Invalid user_id provided
uz: Noto'g'ri user_id berilgan

en: Invalid username or email.
uz: Foydalanuvchi nomi yoki e-pochta manzili yaroqsiz.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
uz: %2$s ga noto'g'ri %1$s qiymat kiritilgan. Kutilgan qiymat %3$s va%4$s oralarida bo'lishi kerak.

en: Invalid value for background attachment.
uz: Orqa fon uchun biriktirilgan fayl qiymati yaroqsiz.

en: Invalid value for background position X.
uz: Orqa fonning X joylashuvi qiymati yaroqsiz.

en: Invalid value for background position Y.
uz: Orqa fonning Y joylashuvi qiymati yaroqsiz.

en: Invalid value for background repeat.
uz: Orqa fon takrorlanishi uchun yaroqsiz qiymat.

en: Invalid value for background size.
uz: Orqa fon hajmi uchun yaroqsiz qiymat.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
uz: Tanlash yoki sanash parametrlari uchun yaroqsiz qiymat. So‘rovlarni bajarib bo‘lmaydi.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
uz: %1$s uchun noto'g'ri qiymat joylashtirilgan. Ruxsat berilgan qiymatlar: %2$s

en: Invalid value posted for %s
uz: %s uchun noto'g'ri qiymat ko'rsatildi

en: Invalid value.
uz: Nomutanosib belgi.

en: Invalid variation ID
uz: Noto'g'ri variant ID

en: Invalid webhook ID.
uz: Noto‘g‘ri veb-hook ID.

en: Invalid webhook delivery ID.
uz: Noto‘g‘ri veb-manzilni yetkazib berish identifikatori.

en: Invalid webhook delivery.
uz: Noto‘g‘ri veb-tarmoq yetkazib berish.

en: Invalid webhook.
uz: Noto‘g‘ri veb-brauzer.

en: Inventory
uz: Inventarizatsiya qilish

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
uz: Новому пользователю отправлено письмо с приглашением. Он сможет создать учётную запись после перехода по ссылке для подтверждения.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
uz: Пользователю отправлено письмо с приглашением. Он сможет стать участником сайта после перехода по ссылке для подтверждения.

en: Invoice for order #{order_number}
uz: Buyurtma uchun schyot-faktura # {buyurtma_so'rinasi}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
uz: {Site_title} saytidagi # {buyurtma_nomasi} uchun buyurtma-faktura

en: Invoice prefix
uz: Faktura prefiksi

en: Ionian Islands
uz: Ion orollari

en: Iowa
uz: Ayova shtati

en: Iqaluit
uz: Iqalut

en: Iran
uz: Eron

en: Iranian rial
uz: Eron riali

en: Iranian toman
uz: Eron tomani

en: Iraq
uz: Iroq

en: Iraqi dinar
uz: Iroq dinori

en: Ireland
uz: Irlandiya

en: Irish
uz: Irland

en: Is DomDocument class enabled?
uz: DomDocument sinfi yoqildimi?

en: Is GZip enabled?
uz: GZip yoqilganmi?

en: Is SUHOSIN installed?
uz: SUHOSIN o'rnatilganmi?

en: Is SoapClient class enabled?
uz: SoapClient sinfi yoqildimi?

en: Is WordPress debug mode active?
uz: WordPress disk raskadrovka rejimi faolmi?

en: Is WordPress multisite?
uz: WordPress ko'p-saytlimi?

en: Is a global attribute?
uz: Umumjahon atributmi?

en: Is featured?
uz: Tanlanganmi?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
uz: Fsockopen/cURL yoqildimi?

en: Is log directory writable?
uz: Jurnal yozilishi mumkinmi?

en: Is mbstring enabled?
uz: Mbstring yoqildimi?

en: Is the Imagick library available?
uz: Imagick kutubxonasi faolmi?

en: Is the block dynamically rendered.
uz: Blok dinamik ravishda shakllantiriladimi.

en: Is the connection to your store secure?
uz: Do'koningiz bilan aloqa xavfsizmi?

en: Is the customer a paying customer?
uz: Mijoz to'lovchi mijozmi?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
uz: Kundalik cron ishi faolmi, keyingisi qachon ishlaydi?

en: Is the product in stock?
uz: Mahsulot sotuvda mavjudmi?

en: Is the product on sale?
uz: Mahsulot sotiladimi?

en: Is the product purchasable?
uz: Mahsulot sotib olinadimi?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
uz: Mahsulot zaxirasiga buyurtma berilganmi? Bu, shuningdek, buyurtma bildirishnomalari o'chirilgan bo'lsa, "false"ni qaytaradi.

en: Is there no link to us?
uz: Bu yerda saytimizga link yo'qmi?

en: Is this site using HTTPS?
uz: Saytda HTTPS bormi?

en: Is this theme a child theme?
uz: Bu mavzu bolalar mavzusimi?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
uz: Saytingiz WooCommerce.com ga ulanganmi?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
uz: Sizning saytingiz tasdiqlangan mahsulotlarni yuklab olish kataloglaridan foydalanishga majburmi?

en: Isabela
uz: Izabela

en: Isernia
uz: Iserniya

en: Isfahan (اصفهان)
uz: Isfaxon (صصfhانn)

en: Ishikawa
uz: Ishikava

en: Islamabad Capital Territory
uz: Islomobod poytaxti

en: Isle of Man
uz: Ayl of men

en: Ismailia
uz: Ismoiliya

en: Israel
uz: Isroil

en: Israeli new shekel
uz: Isroil yangi shekili

en: Istanbul
uz: Istambul

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
uz: Bir yoki bir nechta ma'lumotlar bazasi jadvallari etishmayotgan ko'rinadi. To'ldirilmagan jadval (lar) ni qayta yaratishga urinish.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
uz: Saytingizda hozircha menyu yo'q. Menyu yaratasizmi? Boshlash uchun tugmani bosing.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
uz: Sayt ishlovchilari boshqa saytlar va xizmatlarga aloqani blokirovka qilishlari mumkin. Noto'g'ri sozlangan bo'lsa, bu plaginlar va mavzularning ishlashiga to'sqinlik qilishi mumkin.

en: It is up to search engines to honor this request.
uz: Bu so'rovni inobatga olish yoki olmaslik qidiruv mashinalariga bog'liq.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
uz: Hammaga tushunarli bo'lgan shaxsiylik siyosati qoidalarini ishlab chiqish hamda ularning xalqaro, mahalliy qonunchilikka to'g'ri kelishini ta'minlash, har doim yangilangan holatda saqlab turish sizning ma'uliyatingizdir.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
uz: Bu yerda hech narsa topilmaganga o'xshaydi. Balki %sga to'g'ridan-to'g'ri tashrif buyurib ko'rarsiz.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
uz: Apachening %s moduli o'rnatilmaganga o'xshaydi.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
uz: Sizda %s brauzerining xavfli versiyasi bor ekan. Xavfli versiyadagi brauzer ishlatishingiz kompyuteringiz uchun zararli bo'lishi mumkin. WordPress tizimi yaxshi ishlashi uchun, iltimos, brauzeringizni yangilang.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
uz: Sizda %s brauzerining eski versiyasi bor ekan. WordPress tizimi yaxshi ishlashi uchun, iltimos, brauzeringizni yangilang.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
uz: Tarmog'ingiz Nginx web serveridan foydalanar ekan. <a href="%s">Sozlanmalar haqida batafsil bilib oling</a>.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
uz: Eng so'nggi yangilanishdan keyin yuklab olish kataloglarini sinxronlash imkoni bo'lmadi.

en: Italian
uz: Italyan

en: Italic
uz: Egri yozuv

en: Italy
uz: Italiya

en: Itapúa
uz: Itapua

en: Item
uz: Mahsulot

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
uz: #%1$s mahsulot %2$s dan %3$s gacha ko'tarildi.

en: Item ID.
uz: Mahsulot identifikatori.

en: Item added.
uz: Элемент добавлен.

en: Item deleted.
uz: Элемент удалён.

en: Item moved down
uz: Menu yozuvi tushirildi

en: Item moved up
uz: Menu yozuvi ko'tarildi

en: Item not added.
uz: Элемент не добавлен.

en: Item not updated.
uz: Элемент не обновлён.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etilgan elementning umumiy summalari.

en: Item updated.
uz: Элемент обновлён.

en: Itemized
uz: Belgilangan

en: Items
uz: Elementlar

en: Items Purchased
uz: Sotib olingan narsalar

en: Items Subtotal:
uz: Umumiy ma'lumotlar:

en: Items deleted.
uz: Элементы удалены.

en: Items list
uz: Ro'yxat

en: Items list navigation
uz: Ro'yxat boshqaruvi

en: Items sold
uz: Sotilgan buyumlar

en: Items sold.
uz: Sotilgan buyumlar.

en: Ivano-Frankivsk Oblast
uz: Ivano-Frankivsk viloyati

en: Ivory Coast
uz: Ayvori Kost

en: Iğdır
uz: Igdir

en: JSONP support is disabled on this site
uz: JSONP imkoniyati bu saytda o'chirilgan

en: JSONP support is disabled on this site.
uz: JSONP imkoniyati bu saytda o'chirilgan.

en: Jamaica
uz: Yamayka

en: Jamaican dollar
uz: Yamayka dollari

en: Jammu and Kashmir
uz: Jammu va Kashmir

en: January
uz: Yanvar

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
uz: Yan

en: Japan
uz: Yaponiya

en: Japanese
uz: Yapon

en: Japanese yen
uz: Yaponiya iyeni

en: Jarvis Island
uz: Jarvis oroli

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
uz: Bu funksiyadan foydalanish uchun js aktiv bo'lishi kerak

en: Jawa Timur
uz: Javo Timur

en: Jaén
uz: Jaen

en: Jersey
uz: Jersi

en: Jersey pound
uz: Jersi funt

en: Jerusalem
uz: Iyerusalim

en: Jetpack Logo
uz: Jetpack logotipi

en: Jetpack is not installed or active.
uz: Jetpack o‘rnatilmagan yoki faol emas.

en: Jetpack logo
uz: Jetpack logotipi

en: Jharkhand
uz: Jarxand

en: Jhenaidah
uz: Jenida

en: Jiangsu / 江苏
uz: Jiangsu / líng

en: Jiangxi / 江西
uz: Jiangxi / líng

en: Jigawa
uz: Jigava

en: Jilin / 吉林
uz: Jilin / límí

en: Johannesburg
uz: Yohannesburg

en: Johnston
uz: Jonston

en: Johnston Atoll
uz: Jonston Atoll

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
uz: Mailchimp-dan foydalanayotgan 16 million mijozlarga qo'shiling. Avtomatik elektron pochta xabarlari va maqsadli kampaniyalarni yuborish uchun ma'lumotlarni sinxronlash va ro'yxatga olish.

en: Jordan
uz: Iordaniya

en: Jordanian dinar
uz: Iordaniya dinori

en: Juba
uz: Yuba

en: July
uz: Iyul

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
uz: Iyul

en: June
uz: Iyun

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
uz: Iyun

en: Juneau
uz: Jeno

en: Junín
uz: Junin

en: Jura
uz: Yura

en: Just another %s site
uz: Ещё один сайт сети «%s»

en: Just another WordPress site
uz: Yana bitta WordPress sayt

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
uz: Faqat sizga xabar berish uchun & mdash; biz # %s buyurtmangizni qabul qildik va u qayta ko'rib chiqilmoqda:

en: Justify
uz: Yonlarga tekislash

en: Jász-Nagykun-Szolnok
uz: Jasz-Nagykun-Szolnok

en: Kabul
uz: Qobul

en: Kafr el-Sheikh
uz: Kafr ash-Shayx

en: Kagawa
uz: Kagava

en: Kahramanmaraş
uz: Qahramanmarash

en: Kalimantan Timur
uz: Kalimantan Temur

en: Kanagawa
uz: Kanagava

en: Kansas
uz: Kanzas

en: Kapchorwa
uz: Kapchorva

en: Kardzhali
uz: Kardjali

en: Kashgar
uz: Qoshg&lsquo;ar

en: Katakwi
uz: Katakvi

en: Kathmandu
uz: Katmandu

en: Kavango East
uz: Sharqiy Kavango

en: Kavango West
uz: G'arbiy Kavango

en: Kazakhstan
uz: Qozoqiston

en: Kazakhstani tenge
uz: Qozog‘iston tengligi

en: Keep editing
uz: Tahrirlashda davom eting

en: Keep the posts table and the orders tables synchronized
uz: Xabarlar jadvali va buyurtmalar jadvallarini sinxronlashtiring

en: Keep this link private
uz: Оставить ссылку личной

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
uz: Vidjet sozlamalarini saqlash va uni faol bo'lmagan widgetlarga ko'chirish

en: Kentucky
uz: Kentukki

en: Kenyan shilling
uz: Keniya shiling

en: Kerman (کرمان)
uz: Kerman (Ingliz)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
uz: Kermanshoh

en: Key
uz: Kalit

en: Key details
uz: Asosiy ma'lumotlar

en: Keyboard Shortcuts
uz: Klaviatura belgilari

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
uz: Klaviaturadan foydalanuvchilar: Muharrirning vizual rejimida ishlayotganingizda %s yordamida uskunalar panelini ishlatishingiz mumkin.

en: Keywords
uz: Kalit so'zlar

en: Khagrachhari
uz: Xagrachhari

en: Khammouane
uz: Xammouane

en: Khandyga
uz: Xandiga

en: Kharkiv Oblast
uz: Xarkov viloyati

en: Khartoum
uz: Xartum

en: Kherson Oblast
uz: Xerson viloyati

en: Khmelnytskyi Oblast
uz: Xmelnitskiy viloyati

en: Khomas
uz: Xomas

en: Khon Kaen
uz: Xon Kaen

en: Khulna
uz: Xulna

en: Khuzestan (خوزستان)
uz: Xuziston (khwzstạn)

en: Khyber Pakhtunkhwa
uz: Xayber Paxtunxva

en: Kiev
uz: Kiyev

en: Kilograms
uz: Kilogramm

en: Kingman Reef
uz: Kingman rifi

en: Kirovohrad Oblast
uz: Kirovohrad viloyati

en: Klarna Checkout
uz: Klarna tekshiruvi

en: Klarna Checkout for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun Klarna-ni tekshirish

en: Klarna Payments
uz: Klarna to'lovlari

en: Klarna Payments for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun Klarna to'lovlari

en: Knox
uz: Noks

en: Knox IN
uz: Noks IN

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
uz: Kohgiluye va BoyerAhmad (kگhyلlwyیy و w bwyrاحmad)

en: Korean
uz: Koreys

en: Korçë
uz: Korce

en: Kouffo
uz: Kufo

en: Kowloon
uz: Kovlon

en: Kukës
uz: Kukes

en: Kurdistan / کردستان)
uz: Kurdiston / Kredsttan)

en: Kushtia
uz: Kushtiya

en: Kuwait
uz: Quvayt

en: Kuwaiti dinar
uz: Kuvayt dinori

en: Kwajalein
uz: Kvajalein

en: Kwania
uz: Kvaniya

en: Kwanza-Norte
uz: Kvanza-Norte

en: Kwanza-Sul
uz: Kvanza-Sul

en: Kween
uz: Kvin

en: Kyankwanzi
uz: Kyankvanzi

en: Kyegegwa
uz: Kyeggva

en: Kyiv Oblast
uz: Kiev viloyati

en: Kyoto
uz: Kioto

en: Kyrgyzstan
uz: Qirg'iziston

en: Kyrgyzstani som
uz: Qirg'iziston som

en: Kırklareli
uz: Qirklareli

en: Kırıkkale
uz: Qiriqkale

en: Kırşehir
uz: Qirshehir

en: L/W/H
uz: L / W / H

en: La Araucanía
uz: La Araucania

en: La Paz
uz: La Pas

en: La Unión
uz: La Union

en: Ladakh
uz: Ladax

en: Laikipia
uz: Laikipiya

en: Lakshadeep
uz: Lakshadep

en: Lalmonirhat
uz: Lalmonirxat

en: Language
uz: Til

en: Large
uz: Katta

en: Large size
uz: Крупный размер

en: Large size image height
uz: Katta hajmli rasm bo'yi

en: Large size image width
uz: Katta hajmli rasm eni

en: Las Palmas
uz: Las-Palmas

en: Last 7 days
uz: So'nggi 7 kun

en: Last Active
uz: So'nggi faol

en: Last Login
uz: So'nggi kirish

en: Last Modified
uz: Последнее изменение

en: Last Name
uz: Фамилия

en: Last Post
uz: Oxirgi maqola

en: Last Updated
uz: So'nggi yangilangan

en: Last access
uz: So'nggi faollik

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
uz: Последнее изменение: %1$s; %2$s в %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
uz: Последнее изменение: %1$s в %2$s

en: Last month
uz: O `tgan oy

en: Last name
uz: Familiya

en: Last name for the user.
uz: Foydalanuvchi familiyasi.

en: Last name.
uz: Familiya.

en: Last order
uz: Oxirgi buyurtma

en: Last order ID.
uz: So'nggi buyurtma identifikatori.

en: Last order data.
uz: So'nggi buyurtma ma'lumotlari.

en: Last page
uz: So'nggi sahifa

en: Last updated
uz: So'nggi o'zgartirishlar

en: Last updated: %s
uz: So'nggi o'zgartirish: %s

en: Last warning, are you sure?
uz: So'nggi ogohlantirish, ishonchingiz komilmi?

en: Last week
uz: Haftada

en: Latest
uz: текущей

en: Latest Posts
uz: Yangi maqolalar

en: Latest version of theme.
uz: Mavzuning so'nggi versiyasi.

en: Latitude
uz: Kenglik

en: Latvia
uz: Latviya

en: Latvian
uz: Latvia

en: Layout
uz: Andoza

en: Leaderboard ID.
uz: Peshqadamlar ro'yxati identifikatori.

en: Learn More
uz: Koʻproq oʻrganish

en: Learn how to update
uz: Qanday yangilashni bilib oling

en: Learn how to upgrade
uz: Qanday yangilashni bilib oling

en: Learn more
uz: Ko'proq ma'lumot olish

en: Learn more about CSS
uz: CSS haqida ko'proq ma'lumot

en: Learn more about XML sitemaps.
uz: XML sayt xaritalari haqida ko'proq ma'lumot oling.

en: Learn more about coupons
uz: Kuponlar haqida ko'proq bilib oling

en: Learn more about debugging in WordPress.
uz: WordPress muammolarini hal qilishni o'rganish.

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
uz: Foydalanishni qanday tekshirish va <a href="%1$s" target="_blank"> foydalanishni kuzatish hujjatlarida </a> qanday yordam berishingiz haqida ko'proq bilib oling.

en: Learn more about orders
uz: Buyurtmalar haqida ko'proq ma'lumot oling

en: Learn more about shipping zones
uz: Yuk tashish zonalari haqida ko'proq ma'lumot oling

en: Learn more about templates
uz: Andozalar haqida ko'proq ma'lumot oling

en: Learn more about updates
uz: Yangilanishlar haqida ko'proq bilib oling

en: Learn more about updating PHP
uz: PHP yangilash haqida ko'proq ma'lumot

en: Learn more about what WordPress requires to run.
uz: WordPressning ishlashi uchun nima kerakligi haqida batafsil ma'lumot.

en: Learn more.
uz: Ko'proq ma'lumot olish

en: Leave a Comment
uz: Sharhlash

en: Leave a Reply
uz: Javob berish

en: Leave a Reply to %s
uz:  %s ga javob berish

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
uz: Cheksiz qayta yuklab olish uchun bo'sh qoldiring.

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
uz: Agar siz taklif qilingan kengaytmalarni ko'rishni xohlamasangiz, ushbu katakchani o'chirib qo'ying.

en: Lebanese pound
uz: Livan funt

en: Lecco
uz: Lekko

en: Left
uz: Chap

en: Left Sidebar
uz: Меню слева

en: Left with space
uz: Bo'sh joy qoldirilgan

en: Legacy API v3 (deprecated)
uz: Eski API v3 (eskirgan)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
uz: Eskirgan yuk tashish usullari (tekis narx, xalqaro narx, mahalliy olib ketish va etkazib berish, bepul etkazib berish) eskirgan, ammo hozirgi kungacha odatdagidek ishlaydi. <b><em>Ular kelajakda WooCommerce versiyalarida olib tashlanadi</em></b> . Biz ularni o'chirib qo'yishni va transport zonalarida yangi narxlarni imkon qadar tezroq o'rnatishni maslahat beramiz.

en: Length
uz: Uzunligi

en: Length (%s)
uz: Uzunlik ( %s)

en: Length x width x height in decimal form
uz: Uzunlik x kenglik x balandlik o'nlik shaklida

en: Length:
uz: Uzunlik:

en: Lesotho
uz: Lesoto

en: Lesotho loti
uz: Lesoto loti

en: Let's go
uz: Qani ketdik

en: Let's go!
uz: Qani ketdik!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
uz: Yuk tashish uchun belgilangan tarifni olish imkoniyatini beradi.

en: Letter
uz: Harf

en: Level
uz: Daraja

en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
uz: %1$sMailPoet%2$s bilan elektron pochta marketingingizni yuqori darajaga ko'taring

en: Lezhë
uz: Lezhe

en: León
uz: Leon

en: Liaoning / 辽宁
uz: Liaoning / lín

en: Liberia
uz: Liberiya

en: Liberian dollar
uz: Liberiya dollari

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
uz: Libertador general Bernardo O'Xiggins

en: Library
uz: Библиотека

en: Libyan dinar
uz: Liviya dinori

en: Liechtenstein
uz: Liktenshtein

en: Lifetime Subscription
uz: Hayotiy obuna

en: Light
uz: Yengil

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
uz: %2$s ishlatish uchun %1$s to'g'ridan-to'g'ri chaqirilganga o'xshaydi. Bu xato. %2$s chaqiruvini %3$s ichida amalga oshiring.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
uz: add_meta_box() ishlatish uchun wp-admin/includes/template.php to'g'ridan-to'g'ri qo'shilganga o'xshaydi. Bu juda xato. Buning o'rniga add_meta_box() chaqiruvi add_meta_boxes harakatiga ildirilishi kerak.

en: Limit purchases to 1 item per order
uz: Har bir buyurtma uchun xaridlarni 1 ta mahsulot bilan cheklang

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
uz: ISO8601 bilan mutanosib sanadan keyin chop etilgan fikrlarga javob berishni cheklash.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
uz: ISO8601 bilan mutanosib sanadan ilgari chop etilgan fikrlarga javob berishni cheklash.

en: Limit response to objects excluding emails.
uz: Elektron pochta xabarlaridan tashqari obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects including emails.
uz: Obyektlarga, shu jumladan elektron pochtalarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uz: Berilgan ISO8601 standartiga mos keladigan vaqtdan keyin (yoki da) keyin faol bo'lgan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uz: Berilgan ISO8601ga mos keladigan vaqtgacha (yoki) oldin faol bo'lgan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
uz: Ikki berilgan ISO8601ga mos keladigan vaqt oralig'ida faol bo'lgan ob'ektlarga cheklangan javob.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uz: Berilgan ISO8601 standartiga mos keladigan vaqtdan keyin (yoki da) ro'yxatga olingan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uz: Berilgan ISO8601 standartiga mos keladigan vaqtgacha (yoki da) ro'yxatga olingan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
uz: Belgilangan IP-manzilga ega bo'lmagan obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
uz: Belgilangan mijoz identifikatori bo'lmagan obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
uz: Belgilangan foydalanuvchi identifikatorlari bo'lmagan obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
uz: Belgilangan IP manzilga ega bo'lgan obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
uz: Belgilangan mijoz identifikatoriga ega obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
uz: Foydalanuvchi identifikatoriga ega bo'lgan obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
uz: Qidiruv so'zini o'z ichiga olgan mijozlar maydoniga ega obyektlarga javobni cheklash. "Searchby" tomonidan taqdim etilgan maydonni qidiradi.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
uz: Berilgan ikkita raqam o'rtasida umumiy buyurtma berilgan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
uz: Jami buyurtma berilgan ob'ektlarga berilgan sondan ko'p yoki unga teng qiymatni cheklash.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
uz: Jami buyurtma berilgan ob'ektlarga javobni berilgan sondan kam yoki unga teng ravishda cheklash.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
uz: Berilgan ikkita raqam o'rtasida o'rtacha buyurtma bilan qilingan narsalarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
uz: Ob'ektlarga o'rtacha buyurtma berilgan javoblarga berilgan sondan ko'p yoki teng mablag'ni cheklash.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
uz: Ob'ektlarga o'rtacha buyurtma bilan cheklangan javoblar berilgan raqamdan kam yoki unga teng ravishda sarflanadi.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
uz: Berilgan ikkita butun sonlar orasida buyurtma hisoblangan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
uz: Buyurtma berilgan butun sondan katta yoki unga teng bo'lgan obyektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
uz: Buyurtma berilgan butun sondan kichik yoki unga teng bo'lgan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uz: Berilgan ISO8601 standartiga mos keladigan vaqtdan keyin (yoki da) oxirgi buyurtma berilgan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
uz: Berilgan ISO8601ga mos keladigan vaqtgacha oxirgi buyurtma berilgan ob'ektlarga javobni cheklash.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
uz: Javobni belgilangan ISO8601 sanasidan keyin chop etilgan maqolalarga cheklash.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
uz: Javobni belgilangan ISO8601 sanasidan oldin chop etilgan maqolalarga chekla.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanasidan keyin yaratilgan manbalarga cheklovlar.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanadan oldin yaratilgan manbalarga cheklangan javob.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanasidan keyin o'zgartirilgan manbalarga javobni cheklash.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanasidan oldin o'zgartirilgan resurslarga javobni cheklash.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanadan keyin nashr qilingan manbalarga cheklovlar.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanadan oldin nashr etilgan manbalarga javobni cheklash.

en: Limit response to resources with orders published after a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanadan keyin nashr etilgan buyurtmalar bilan manbalarga javobni cheklash.

en: Limit response to resources with orders published before a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanadan oldin nashr etilgan buyurtmalar bilan manbalarga javobni cheklash.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
uz: Berilgan ISO8601 muvofiq sanadan oldin nashr etilgan sharhlarga javobni cheklang.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
uz: Muayyan maydonlar uchun javobni cheklash. Sukut bo'yicha barcha maydonlarga ishlatiladi.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
uz: Hisobotning aniq statistikalariga cheklash. Ruxsat berilgan qiymatlar:%s.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
uz: Ko'plab taksonomiyalar orasidagi munosabatga qarab natijani cheklash.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
uz: Ma'lum ota ID raqamiga ega narsalardan boshqa hammasi uchun natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
uz: Belgilangan muddat taksonomik toifalarida belgilangan barcha elementlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
uz: Belgilangan muddat soliq taksonomiyasida belgilangan barcha elementlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
uz: Natijalarni ma'lum MIME turidagi biriktirilgan fayllarga cheklash.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
uz: Natijalarni ma'lumt media turidagi biriktirilgan fayllarga cheklash.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
uz: Qidiruv so'zlariga mos keladigan bloklarga o'rnatilgan natijani cheklash

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
uz: Natijalarni ma'lum holatga biriktirilgan fikrlarga chekla. Tizimga kirish talab etiladi.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
uz: Natijalarni ma'lum turga biriktirilgan fikrlarga chekla. Tizimga kirish talab etiladi.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
uz: Natijalarni ma'lum maqola ID raqamiga biriktirilgan fikrlarga chekla.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
uz: Natijalarni ma'lum foydalanuvchi ID raqamiga biriktirilgan fikrlarga chekla. Tizimga kirish talab etiladi.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
uz: Natijalarni ma'lum ota ID raqamli fikrlarga chekla.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
uz: Maxsus kupon identifikatorlari tayinlangan kuponlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to featured products.
uz: Tanlangan mahsulotlar uchun cheklov belgilash.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
uz: Birja hisobotining turini tayinlangan narsalarga cheklangan natijalar.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
uz: Bitta yoki bir nechta soliq stavkalari tayinlangan ob'ektlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to items that are sticky.
uz: Faqat yopishqoqlar natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
uz: Belgilangan kuponlar tayinlanmagan elementlar to'plamini tanlash bilan cheklang.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
uz: Belgilangan buyurtma identifikatorlari bo'lmagan elementlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
uz: Belgilangan buyurtma holatiga ega bo'lmagan narsalar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
uz: Natijalar toʻplamini belgilangan asosiy mahsulot(lar)ga ega boʻlmagan elementlar bilan cheklang.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
uz: Belgilangan mahsulot (lar) tayinlanmagan elementlarga cheklangan natijalar.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
uz: Belgilangan soliq stavkasi belgilanmagan elementlarga cheklangan natijalar.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
uz: Natijalar toʻplamini belgilangan variatsiya(lar)ga ega boʻlmagan elementlar bilan cheklang.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
uz: Belgilangan kuponlar tayinlanadigan elementlar to'plamini tanlash bilan cheklang.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
uz: Belgilangan buyurtma identifikatorlariga ega elementlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
uz: Belgilangan buyurtma holatiga ega elementlarga cheklov natijasi.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
uz: Natijalar toʻplamini koʻrsatilgan asosiy mahsulot(lar) bilan cheklang.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
uz: Belgilangan mahsulot (lar) tayinlangan elementlarga cheklangan natijalar.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
uz: Belgilangan stavka identifikatorlari (elementlari) berilgan elementlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
uz: Belgilangan soliq stavkalari belgilangan ob'ektlarga cheklangan natijalar.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
uz: Natijalar toʻplamini belgilangan variatsiya(lar)ga ega boʻlgan elementlar bilan cheklang.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
uz: Ma'lum ota ID raqamiga ega narsalar uchun natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
uz: Muayyan xaridor tayinlagan buyurtmalarga o'rnatilgan natijani cheklash.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
uz: Maxsus mahsulot tayinlangan buyurtmalarga o'rnatilgan natijani cheklash.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
uz: Muayyan maqom berilgan buyurtmalar uchun belgilangan natijani cheklash.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
uz: Natijani buyurtma raqamiga mos keladigan qismlarga cheklash.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
uz: Belgilangan atributlarga ega mahsulotlarni o'z ichiga olmaydigan buyurtmalar uchun natijalar to'plamini cheklang.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
uz: Natijani belgilangan mijoz_turi bo'lgan buyurtmalar bilan cheklang

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
uz: Belgilangan atributlarga ega mahsulotlarni o'z ichiga olgan buyurtmalar uchun natijalar to'plamini cheklang.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
uz: Maxsus maqomga ega bo'lgan buyurtmalar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
uz: Bir yoki bir nechta holatga tayinlangan maqolalarga natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
uz: Ma'lum mualliflarga tayinlangan maqolalar uchun natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
uz: Ma'lum menu_order qiymatiga ega maqolalar uchun natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
uz: Bir yoki bir nechta aniq yo'nalishga ega maqolalarga natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
uz: Maxsus kategoriya ID berilgan mahsulotlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
uz: Maxsus yuk sinfiga ega bo'lgan mahsulotga belgilangan natijani cheklash.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
uz: Maxsus maqomga ega bo'lgan mahsulotlar uchun belgilangan natijani cheklash.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
uz: Maxsus yorliq identifikatori berilgan mahsulotlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
uz: Maxsus turga tayinlangan mahsulotlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
uz: Eng kichik valyuta birligidan foydalangan holda taqdim etilgan maksimal narxga asoslangan mahsulotlar uchun natijalar to'plamini cheklang.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
uz: Maksimal narxga asoslanib mahsulot natijalarini cheklash.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
uz: Eng kichik valyuta birligidan foydalangan holda taqdim etilgan minimal narxga asoslangan mahsulotlar uchun natijalar to'plamini cheklang.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
uz: Minimal narxga asoslanib mahsulot natijalarini cheklash.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
uz: Zahirada bor va yo'q mahsulot natijalarini cheklash.

en: Limit result set to products on sale.
uz: Chegirma bilan sotilayotgan mahsulot natijalarini cheklang.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
uz: Natijalar to'plamini kam yoki zaxirada bo'lmagan mahsulotlar bilan cheklang. (Eskirgan)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
uz: O'rta reytingga ega mahsulotlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
uz: Maxsus SKU bo'lgan mahsulotlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
uz: Maxsus atam termini identifikatori bo'lgan mahsulotlarga cheklangan natija (tayinlangan atribut talab etiladi).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
uz: Maxsus xususiyatga ega mahsulotlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
uz: Maxsus xususiyatga ega mahsulotlarga cheklangan natija. Taksonomiya nomi / atribut slugidan foydalaning.

en: Limit result set to products with a specific slug.
uz: Maxsus shlakli mahsulotlarga cheklangan natija.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
uz: Muayyan soliq sinfiga ega bo'lgan mahsulotlarga cheklovlarni belgilash.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
uz: Izlash natijalarida tanlangan umumiy parametrlarga ega mahsulotlarni ko'rsatish.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
uz: Maxsus SKU (lar) ga ega mahsulotlarga cheklangan natija Ajratish uchun vergullardan foydalaning.

en: Limit result set to products with specified stock status.
uz: Belgilangan birja holatiga ega bo'lgan mahsulotlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
uz: Natijalar to'plamini ma'lum bir ota-onaga tayinlangan resurslar bilan cheklang. Faqat ierarxik taksonomiyalar uchun amal qiladi.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
uz: Maxsus mahsulotga tayinlangan resurslarga cheklangan natija.

en: Limit result set to resources with a specific code.
uz: Muayyan kodi bo'lgan manbalargMuayyan kodi bo'lgan manbalarga cheklangan natija.a cheklangan natija.

en: Limit result set to resources with a specific email.
uz: Muayyan elektron pochta xabarlari bilan manbalarga cheklangan natijalar.

en: Limit result set to resources with a specific role.
uz: Muayyan rolga ega resurslarga cheklangan natija.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
uz: Muayyan atala bilan manbalarga o'rnatilgan natijani cheklash.

en: Limit result set to returning or new customers.
uz: Qaytgan yoki yangi mijozlar uchun belgilangan natijani cheklash.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
uz: Belgilangan holatni berilgan sharhlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
uz: Mahsulotning aniq identifikatoriga tayinlangan sharhlar natijasini cheklash.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
uz: Muayyan foydalanuvchi identifikatoriga tayinlangan sharhlar uchun natijani cheklash.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
uz: Natijalar toʻplamini muayyan toifa identifikatorlaridagi sharhlar bilan cheklang.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
uz: Natijalar toʻplamini muayyan mahsulot identifikatorlaridagi sharhlar bilan cheklang.

en: Limit result set to specific IDs.
uz: Natijalarni ma'lum ID raqamlarga chekla.

en: Limit result set to specific ids.
uz: Maxsus identifikatorlarga o'rnatilgan natijani cheklash.

en: Limit result set to specific types of refunds.
uz: Qaytarilishning muayyan turlariga cheklangan natija.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
uz: Ma'lum otaga tayinlangan iboralar uchun natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
uz: Ma'lum maqolaga tayinlangan iboralar uchun natija cheklovi o'rnatilgan.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
uz: U yoki bu slagga ega iboralarni saralash

en: Limit result set to that from a specific author email.
uz: Natijalarni ma'lum muallif email manziliga chekla. Tizimga kirish talab etiladi.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
uz: Natijalarni ma'lum muallif email manziliga chekla. Tizimga kirish talab etiladi.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
uz: Bitta yoki ko'proq status belgilangan shablonlar natijada chiqishi ko'rsatilgan.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
uz: Maxsus ota-ona identifikatorlari uchun belgilangan natijani cheklash.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
uz: Berilgan mansablardan kamida bittasiga tegishli foydalanuvchilar natija cheklovi qo'yilgan. CSV ro'yxati yoki yagona mansab qabul qilinishi mumkin.

en: Limit result set to users who are considered authors.
uz: Muallif bo'lgan foydalanuvchilarni saralash.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
uz: U yoki bu slagga ega foydalanuvchilarni saralash

en: Limit result set to variations in the specified categories.
uz: Natijalar to'plamini belgilangan toifalardagi o'zgarishlar bilan cheklang.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
uz: Natijalar toʻplamini belgilangan toifalarga kirmaydigan oʻzgarishlar bilan cheklang.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
uz: Natijalar toʻplamini belgilangan atributlarni oʻz ichiga olmaydigan oʻzgarishlar bilan cheklang.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
uz: Natijalar to'plamini belgilangan atributlarni o'z ichiga olgan o'zgarishlar bilan cheklang.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
uz: Muayyan holatga tayinlangan veb-kukular uchun belgilangan natijani cheklash.

en: Limit result to customers or internal notes.
uz: Natijalarni cheklash, mijozlar yoki ichki eslatmalar.

en: Limit result to items from the specified categories.
uz: Natijani ko'rsatilgan toifadagi elementlar bilan cheklang.

en: Limit result to items with specified customer ids.
uz: Xaridor identifikatorlari ko'rsatilgan mahsulotlarga natijani cheklash.

en: Limit result to items with specified product ids.
uz: Mahsulot identifikatorlari ko'rsatilgan mahsulotlarga cheklov.

en: Limit result to items with specified user ids.
uz: Natijani belgilangan foydalanuvchi identifikatorlari bilan cheklang.

en: Limit result to items with specified variation ids.
uz: Natijani belgilangan o'zgaruvchanlik identifikatoriga ega elementlarga cheklang.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
uz: Natijalarni berilgan satrga mos keladigan kodli kuponlar bilan cheklang.

en: Limit results to items of an object type.
uz: Obyekt turidagi narsalar natijada chiqishi ko'rsatilgan.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
uz: Obyekt quyi turlariga oid narsalar natijada chiqishi ko'rsatilgan.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
uz: Natija cheklovini ma'lum maqola turiga aloqador taksonomiyalarni ko'rsatish uchun o'rnat.

en: Limit results to those matching a string.
uz: Natijalarni yozuvga mos bo'lgan darajada chekla.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
uz: Natijalarni satrga qisman mos keladigan SKUga ega bo'lganlar bilan cheklang.

en: Limit stats fields to the specified items.
uz: Belgilangan narsalar bilan statistika maydonlarini cheklash.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
uz: Muayyan ZIP / pochta kodlarini cheklash

en: Limit usage to X items
uz: X elementlardan foydalanishni cheklash

en: Limits results to plugins with the given status.
uz: Joriy statusga ega plaginlar natijasini cheklaydi.

en: Limón
uz: Limon

en: Line item meta data.
uz: Meta ma'lumotlari qatori.

en: Line items data.
uz: Ma'lumotlar qatori.

en: Line subtotal (before discounts).
uz: Satrlarning pastki satrlari (chegirmalardan oldin).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
uz: Satr oraliq jami (kupon chegirmalari qo'llanilishidan oldingi mahsulot narxi).

en: Line subtotal tax (before discounts).
uz: Soliq summasi (chegirmalargacha).

en: Line subtotal tax.
uz: Satr oraliq soliq.

en: Line taxes.
uz: Soliqlar.

en: Line total (after discounts).
uz: Satrlar soni (chegirmalardan keyin).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
uz: Jami qator (kupon chegirmalari qo'llanilgandan keyin mahsulot narxi).

en: Line total tax (after discounts).
uz: Umumiy soliq solig'i (chegirmalardan keyin).

en: Line total tax.
uz: Satr umumiy soliq.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
uz: Tovarlar va jo'natish uchun qo'llaniladigan soliq qatorlari.

en: Link CSS Class
uz: Class CSS bog'i

en: Link Categories
uz: Link bo'limlari

en: Link Category
uz: Yo'llanmalar Bo'limi

en: Link ID
uz: Yo'llanma ID si

en: Link Image To:
uz: Ссылка:

en: Link Rel
uz: Link xossasi

en: Link Relationship (XFN)
uz: (XFN) havola bog'lanishi

en: Link Target
uz: Цель ссылки

en: Link Text
uz: Havola matni

en: Link To
uz: Yollanma

en: Link added.
uz: Ссылка добавлена.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
uz: Langar

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
uz: Langarlar

en: Link inserted.
uz: Link kritildi.

en: Link not found.
uz: Ссылка не найдена.

en: Link options
uz: Link sozlanmalari

en: Link previous orders
uz: Oldingi buyurtmalarni bog'lang

en: Link rating
uz: Yo'llanma reytingi

en: Link selected.
uz: Link tanlandi.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
uz: Текст ссылки, например &laquo;Требования выкупа (PDF)&raquo;

en: Link thumbnails to:
uz: Ссылки c миниатюр:

en: Link title
uz: Yo'llanma sarlavhasi

en: Link to Attachment Page
uz: Ilova sahifasiga havola

en: Link to Media File
uz: Media faylga havola

en: Link to image
uz: Ссылка на изображение

en: Link to:
uz: Bog'lash:

en: Linked Products
uz: Bog'langan mahsulotlar

en: Linked products
uz: Bog'langan mahsulotlar

en: Links
uz: Manbaaga havola

en: Links for %s
uz: %s ga linklar

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
uz: Uskunalar panelidagi linklar saytingizning old va orqa tomonlarini o'zaro bo'glaydi. U WordPress saytingizni samarali boshqarishingizda yordam beradi.

en: Links list
uz: Linklar ro'yxati

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
uz: Linklar alohida bo'limlarga ajratilgan bo'lishi mumkin. Bu bo'limlar maqolalar bo'limlaridan alohida.

[ctx: Links widget]
en: Random
uz: Ixtiyoriy

en: List
uz: Список

en: List 1 postcode per line
uz: Har bir satrda 1 ta pochta kodini ro'yxatlang

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
uz: Sizga kerak bo'lgan qo'shimcha soliq sinflarini sanab o'ting (har bir qator uchun 1 dona, masalan, pasaytirilgan stavkalar). Ushbu standartlar standart holatga qo'shimcha ravishda mavjud.

en: List item
uz: Ro'yxat

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
uz: Buyurtma qachon berilganligini tekshirish uchun ruxsat etilgan toʻlov xatlari roʻyxati. Elektron pochta manzillarini vergul bilan ajrating. Shuningdek, elektron pochtaning qismlarini moslashtirish uchun yulduzcha (*) dan foydalanishingiz mumkin. Masalan, "*@gmail.com" barcha Gmail manzillariga mos keladi.

en: List of applied cart coupons.
uz: Qo'llaniladigan arava kuponlari ro'yxati.

en: List of assigned attribute terms.
uz: Belgilangan atribut shartlari ro'yxati.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
uz: Atribut slug (lar) ro'yxati. Agar muddatli ID taqdim etilsa, bu e'tiborga olinmaydi.

en: List of attribute term IDs.
uz: Atribut terminlari ro'yxati.

en: List of attributes.
uz: Atributlar ro'yxati.

en: List of available shipping rates for the cart.
uz: Savat uchun mavjud yuk stavkalari ro'yxati.

en: List of available term names of the attribute.
uz: Atributning mavjud atamalar ro'yxati.

en: List of billing address data.
uz: Hisob-kitob manzili ma'lumotlari ro'yxati.

en: List of cart fees.
uz: Savat to'lovlari ro'yxati.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
uz: Savatdagi xatoliklar roʻyxati, masalan, savatdagi zaxiradagi mahsulotlar.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
uz: Qaytarilgan yuk tashish tariflari qo'llaniladigan savat buyumlari ro'yxati.

en: List of cart items.
uz: Savat buyumlari ro'yxati.

en: List of categories
uz: Toifalar ro'yxati

en: List of categories with their product counts
uz: Mahsulotlar soni ko'rsatilgan toifalar ro'yxati

en: List of categories, if applicable.
uz: Agar mavjud bo'lsa, toifalar ro'yxati.

en: List of categories.
uz: Toifalar ro'yxati.

en: List of category IDs the coupon applies to.
uz: Kupon amal qiladigan kategoriya identifikatorlari ro'yxati.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
uz: Shahar nomlari ro'yxati. WooCommerce 5.3 da taqdim etilgan.

en: List of countries on this continent.
uz: Ushbu qit'adagi mamlakatlar ro'yxati.

en: List of created resources.
uz: Yaratilgan manbalar ro'yxati.

en: List of cross-sell products IDs.
uz: Birgalikda sotiladigan mahsulotlarning identifikatorlari ro'yxati.

en: List of delete resources.
uz: O'chirish manbalari ro'yxati.

en: List of downloadable files.
uz: Yuklab olinadigan fayllar ro'yxati.

en: List of email addresses that can use this coupon.
uz: Ushbu kupondan foydalanishi mumkin bo'lgan elektron pochta manzillari ro'yxati.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
uz: Mijoz tomoni filtridan kengaytirilgan eskirgan vazifalar ro'yxati.

en: List of grouped products ID.
uz: Guruhlangan mahsulotlar ro'yxati ID.

en: List of images.
uz: Rasmlar ro'yxati.

en: List of order coupons.
uz: Buyurtma kuponlari ro'yxati.

en: List of order product IDs, names, quantities.
uz: Buyurtma mahsulotining ID-lari, nomlari, miqdori.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
uz: Pochta indekslari / ZIPlar ro'yxati. WooCommerce 5.3 da taqdim etilgan.

en: List of refunds.
uz: To'lovlar ro'yxati.

en: List of related products IDs.
uz: O'xshash mahsulotlar identifikatorlari ro'yxati.

en: List of required payment gateway features to process the order.
uz: Buyurtmani qayta ishlash uchun zarur bo'lgan to'lov shlyuzi xususiyatlari ro'yxati.

en: List of sales reports.
uz: Savdo hisobotlari ro'yxati.

en: List of shipping address data.
uz: Yetkazib berish manzili ma'lumotlari ro'yxati.

en: List of shipping rates.
uz: Yuk tashish tariflari ro'yxati.

en: List of states in this country.
uz: Ushbu mamlakatdagi davlatlar ro'yxati.

en: List of supported continents, countries, and states.
uz: Qo'llab-quvvatlanadigan qit'alar, davlatlar va davlatlar ro'yxati.

en: List of supported currencies.
uz: Qo'llab-quvvatlanadigan valyutalar ro'yxati.

en: List of supported states in a given country.
uz: Berilgan mamlakatda qo'llab-quvvatlanadigan davlatlar ro'yxati.

en: List of tags, if applicable.
uz: Teglar ro'yxati, agar mavjud bo'lsa.

en: List of tags.
uz: Teglar ro'yxati.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
uz: Biriktirmaning topilmagan rasm hajmlari ro'yxati.

en: List of top sellers products.
uz: Eng ko'p sotiladigan mahsulotlar ro'yxati.

en: List of up-sell products IDs.
uz: Sotilgan mahsulotlarning identifikatorlari ro'yxati.

en: List of updated resources.
uz: Yangilangan manbalar ro'yxati.

en: List of upsell products IDs.
uz: Sotilgan mahsulotlar identifikatorlari ro'yxati.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
uz: Kupondan foydalanuvchi foydalanuvchi identifikatorlari (yoki mehmon elektron pochta manzillari) ro'yxati.

en: List of variation IDs, if applicable.
uz: Agar mavjud bo'lsa, o'zgarishlar identifikatorlari ro'yxati.

en: List of variation attributes.
uz: Variatsiya atributlari ro'yxati.

en: List of variations IDs.
uz: O'zgarishlar identifikatorlari ro'yxati.

en: List of variations.
uz: O'zgarishlar ro'yxati.

en: List view
uz: Ro'yxat ko'rinishi

en: Lithuania
uz: Lizuaniya

en: Lithuanian
uz: Luzitan

en: Littoral
uz: Sohil

en: Live API password
uz: Live API paroli

en: Live API signature
uz: Live API imzosi

en: Live API username
uz: Live API foydalanuvchi nomi

en: Live Broadcast
uz: Jonli efir

en: Live Preview
uz: Amalda ko'rish

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
uz: Jonli ko'rish &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
uz: Jonli ko'rish: %s

en: Live preview theme: %s
uz: Shablonni oldindan ko'rish: %s

en: Ljubljana
uz: Lyublyana

en: Load billing address
uz: To‘lov manzilini yuklang

en: Load more
uz: Ko'proq yuklang

en: Load shipping address
uz: Yuk manzilini yuklang

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
uz: Mijozning hisob-kitob ma'lumotlari yuklansinmi? Bu hozirda kiritilgan billing billing ma'lumotlarini olib tashlaydi.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
uz: Buyurtmachining etkazib berish ma'lumotlarini yuklaysizmi? Hozirda kiritilgan yuk ma'lumotlari olib tashlanadi.

en: Loading
uz: Yuklanmoqda…

en: Loading more results... please wait.
uz: Ko'proq ma'lumot yuklanmoqda... iltimos, kuting.

en: Loading network orders
uz: Tarmoq buyurtmalari yuklanmoqda

en: Loading&#8230;
uz: Загрузка&#8230;

en: Loading&hellip;
uz: Yuklanmoqda&hellip;

en: Loading…
uz: Yuklanmoqda…

en: Local Pickup
uz: Mahalliy pikap

en: Local delivery
uz: Mahalliy etkazib berish

en: Local delivery (legacy)
uz: Mahalliy etkazib berish (eski)

en: Local pickup
uz: Mahalliy pikap

en: Local pickup (legacy)
uz: Mahalliy olib ketish (eskirgan)

en: Local time is %s.
uz: Mahalliy vaqt %s.

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
uz: Mahalliy zona = Kaliforniya ZIP 90210 = Mahalliy pikap

en: Locale for the user.
uz: Foydalanuvchi tili.

en: Locale used for the note title and content.
uz: Qayd nomi va mazmuni uchun ishlatiladigan til.

en: Location
uz: Joylashuvi

en: Location of the uploaded file.
uz: Местонахождение загруженного файла.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
uz: Joylashuvi, IP manzili va brauzer turi: biz undan soliq va yukni hisoblash kabi maqsadlarda foydalanamiz

en: Locations not covered by your other zones
uz: Boshqa zonalaringiz qamrab olmagan joylar

en: Locations outside all other zones
uz: Boshqa barcha zonalardan tashqarida joylashgan joylar

en: Log
uz: Log jurnali

en: Log %s out of all locations.
uz: Barcha joylarda %s foydalanuvchini tizimdan chiqarish.

en: Log In
uz: Kirish

en: Log Out
uz: Chiqish

en: Log Out Everywhere
uz: Barcha joylarda tizimdan chiqish

en: Log Out Everywhere Else
uz: Boshqa barcha joylarda tizimdan chiqish

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
uz: %s ichida IPN so'rovlari kabi PayPal hodisalarini qayd etish. Eslatma: bu shaxsiy ma'lumotlarga kirishi mumkin. Biz buni faqat nosozliklarni tuzatish va jurnallarni tugatgandan so'ng o'chirish uchun ishlatishni tavsiya etamiz.

en: Log directory writable
uz: Jurnal katalogini yozib olish mumkin

en: Log directory.
uz: Jurnal katalogi.

en: Log in
uz: Kirish

en: Log in to Download Files
uz: Fayllarni yuklab olish uchun tizimga kiring

en: Log in to Reply
uz: Javob qoldirish uchun, saytga a'zo sifatida kiring

en: Log in to leave a Comment
uz: Sharhlash uchun, saytga kiring

en: Log out
uz: Chiqish

en: Logged in as %s
uz: %s sifatida tizimga kirildi

en: Login
uz: Kirish

en: Login Address (URL)
uz: Kirish manzili (URL)

en: Login Name
uz: Логин

en: Login name for the user.
uz: Foydalanuvchi logini.

en: Logout
uz: Chiqish

en: Logs
uz: Jurnallar

en: Longitude
uz: Uzunlik

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
uz: Woo ilovasi bilan bir marta bosish orqali buyurtmalar, mijozlar maʼlumotlarini qidiring va toʻlovlarni qaytarib oling.

en: Looking for %1$s in %2$s
uz: %2$s ichidan %1$s qidirilayapti

en: Looking for a WooCommerce theme?
uz: WooCommerce templatesini qidiryapsizmi?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
uz: Shablon izlayapsizmi? Bu yerda WordPress.org shablonlari ichidan izlashingiz, o'zingizga yoqqan shablonni oldindan ko'rishingiz, o'rnatishingiz va faollashtirishingiz mumkin.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
uz: WooCommerce yordamchisini qidirmoqdamisiz?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
uz: Xatolik yuz berganga o'xshaydi. Bir necha soniya kutib, qayta urinib ko'ring.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
uz: Bu fayl xato tanlanganga o'xshaydi. Mos faylni tanlang.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
uz: Bu to'g'ri faylga o'xshamayapti. Iltimos, audio faylga ulang.

en: Lookup tables are regenerating
uz: Qidiruv jadvallari yangilanmoqda

en: Loop
uz: Takrorlanish

en: Loopback request
uz: Loopback so'rovi

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
uz: Loopback so'rovlari rejalashtirilgan tadbirlarni amalga oshirish uchun ishlatiladi, shuningdek kodlarning barqarorligini tekshirish uchun mavzular va plaginlar uchun o'rnatilgan muharrirlardan foydalanadi.

en: Los Angeles
uz: Los Anjeles

en: Los Ríos
uz: Los-Rios

en: Lost Password
uz: Unutilgan parol

en: Lost password
uz: Yo'qotilgan parol

en: Lost your password?
uz: Parolni unutdingizmi?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
uz: Parolingizni unutdingizmi? Foydalanuvchi nomingiz yoki elektron pochta manzilingizni kiriting. Siz elektron pochta orqali yangi parolni yaratish uchun havolani olasiz.

en: Louisiana
uz: Luiziana

en: Louisville
uz: Luizvil

en: Low Stock amount for the product.
uz: Mahsulot uchun kam zaxira miqdori.

en: Low Stock amount for the variation.
uz: Variant uchun kam zaxira miqdori.

en: Low in stock
uz: Stokda kam

en: Low stock amount
uz: Aktsiyalarning kam miqdori

en: Low stock threshold
uz: Kichik fond chegarasi

en: Lower Princes
uz: Quyi Princes

en: Lower Saxony
uz: Quyi Saksoniya

en: Luhansk Oblast
uz: Lugansk viloyati

en: Luristan (لرستان)
uz: Luristan (lrsttan)

en: Luxembourg
uz: Lyuksemburg

en: Luxor
uz: Luksor

en: Lviv Oblast
uz: Lvov viloyati

en: Lwengo
uz: Lvengo

en: LxWxH in decimal form
uz: LxWxH o'nlik shaklida

en: M j, Y @ H:i
uz: j-M, Y \s\o\a\t H:i

en: M j, Y g:i a
uz: d.m.Y - H:i

en: M jS
uz: d-M

en: M jS Y
uz: d-M, Y

en: MB (Leave blank for network default)
uz: MB (odatiy qiymatni ishlatish uchun bo'sh qoldiring)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
uz: Buyurtmalar o'zgartirilmasligini ta'minlash uchun arava buyumlarining MD5 xeshlari.

en: MM / YY
uz: OY / YIL

en: Macanese pataca
uz: Maka patakasi

en: Macao / 澳门
uz: Aomin / míní

en: Macau
uz: Makau

en: Macedonian
uz: Makedon

en: Macedonian denar
uz: Makedoniyalik denar

en: Maceio
uz: Maseyo

en: Macquarie
uz: Makuarie

en: Madagascar
uz: Madagaskar

en: Madeira
uz: Madeyra

en: Madhya Pradesh
uz: Madxya-Pradesh

en: Maha Sarakham
uz: Maha Saraxam

en: Mail Server
uz: Почтовый сервер

en: MailPoet
uz: Pochta shoir

en: Mailchimp for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun Mailchimp

en: Mailchimp icon
uz: Mailchimp belgisi

en: Main
uz: Asosiy

en: Main Page (no parent)
uz: Главная (нет родительской)

en: Main image width
uz: Asosiy tasvir kengligi

en: Main menu
uz: Asosiy menyu

en: Maine
uz: Men

en: Maintenance
uz: Xizmat ko'rsatish

en: Majuro
uz: Mayuro

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
uz: Qiling &#8220; %s &#8221; standart kategoriya

en: Make a duplicate from this product
uz: Ushbu mahsulotdan nusxa oling

en: Make default
uz: Odatiy qilib belgilang

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
uz: Do'konni ishga tushirishdan oldin to'lov to'g'ri ishlayotganiga ishonch hosil qiling. Toʻlov jarayonini toʻliq bajaring: mahsulotni savatga qoʻshishdan, joʻnatish joyini tanlashdan va toʻlovni amalga oshirishdan.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
uz: Ushbu amalni bajarish uchun ruxsati bor --user flag foydalanuvchi hisobi qo'shilganligiga ishonch hosil qiling.

en: Make this post sticky
uz: Прилепить запись

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
uz: To'lovni to'g'ridan-to'g'ri bizning bank hisob raqamimizga o'tkazing. Iltimos, buyurtma identifikatoringizni to'lov ma'lumotnomasi sifatida foydalaning. Bizning hisobimizdagi mablag 'tozalangunga qadar sizning buyurtmangiz etkazib berilmaydi.

en: Make your store stand out
uz: Do'koningizni diqqatga sazovor qiling

en: Malacca (Melaka)
uz: Malaka (Melaka)

en: Malagasy ariary
uz: Malagasy ariari

en: Malawi
uz: Malavi

en: Malawian kwacha
uz: Malaviya kvachasi

en: Malaysia
uz: Malayziya

en: Malaysian ringgit
uz: Malayziya ringgiti

en: Maldives
uz: Maldiv

en: Maldivian rufiyaa
uz: Maldiv rufiyasia

en: Maltese
uz: Malta

en: Manafwa
uz: Manafva

en: Manage
uz: Boshqarish

en: Manage Archives
uz: Arxivlarni boshqarish

en: Manage Audio
uz: Audiofayllarni boshqarish

en: Manage Comments
uz: Fikrlar boshqaruvi

en: Manage Documents
uz: Xujjatlarni boshqarish

en: Manage Images
uz: Audio menedjeri

en: Manage Locations
uz: Joylashuvlarni boshqarish

en: Manage Spreadsheets
uz: Elektron jadvallarni boshqarish

en: Manage Uploads
uz: Yuklamalarni boshqarish

en: Manage Video
uz: Videolarni boshqarish

en: Manage inactive plugins
uz: Faol bo'lmagan plaginlarni boshqarish

en: Manage shipping methods
uz: Yuk tashish usullarini boshqaring

en: Manage stock
uz: Birjani boshqarish

en: Manage stock.
uz: Birjani boshqarish.

en: Manage stock?
uz: Birja boshqarilsinmi?

en: Manage suggestions
uz: Takliflarni boshqarish

en: Manage the "%s" payment method
uz: " %s" to'lov usulini boshqaring

en: Manage themes
uz: Shablonlarni boshqarish

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooCommerce Payments.
uz: WordPress boshqaruv panelidan chiqmasdan tranzaktsiyalarni boshqaring. Faqat WooCommerce to'lovlari bilan.

en: Manage with Live Preview
uz: Oldindan ko'rish orqali boshqarish

en: Manage your orders on the go
uz: Buyurtmalaringizni yo'lda boshqaring

en: Manage your plugins
uz: Plaginlaringizni boshqarish

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
uz: Do'koningiz hisobotlarini boshqarish va yangi, takomillashtirilgan interfeys va boshqaruv paneli yordamida asosiy ko'rsatkichlarni kuzatib borish.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
uz: WooCommerce boshqaruv panelingiz qulayligidan obunalarni boshqarish, mahsulot haqida muhim bildirishnomalar va yangilanishlarni olish

en: Manage your themes
uz: Shablonlaringizni boshqaring

en: Managing Pages
uz: Sahifalarni boshqarish

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
uz: Sahifalarni tahrirlash maqolalarni tahrirlash bilan bir xil. Ekran sozlanmalari ham o'xshash.

en: Manica
uz: Manika

en: Manual
uz: Qo'lda

en: Manual Offsets
uz: Qo'lda bajariladiganlari yo'nalishlar

en: Manually sent
uz: Qo‘lda yuborildi

en: Manx pound
uz: Mank funt

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
uz: Ko'pchilik foydalanuvchilar fikrlarni klaviatura qisqa tugmalari orqali osonlik bilan boshqarishadi. Bu usul haqida ko'proq ma'lumot olish uchun yon tomondagi linkni bosing.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
uz: Большинство тем выводят по умолчанию некоторые виджеты, пока вы не добавите свои, однако они не отображаются автоматически при редактировании боковых колонок. Добавив свой первый виджет, вы сможете добавить и остальные с панели &laquo;Доступные виджеты&raquo;.

en: Map CSV fields to products
uz: CSV maydonlarini mahsulotlarga xaritada joylashtiring

en: Map to field
uz: Xaritani xaritaga kiriting

en: Maputo Province
uz: Maputo viloyati

en: Maranhão
uz: Maranhao

en: March
uz: Mart

en: Mark as spam
uz: Spam

en: Mark this comment as spam
uz: Пометить этот комментарий как спам

en: Mark this review as spam
uz: Ushbu sharhni spam deb belgilang

en: Markazi (مرکزی)
uz: Markazi (Germaniya)

en: Marketplace
uz: Bozor logotipi

en: Marketplace suggestions
uz: Bozordagi takliflar

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
uz: Ko'proq variantlarni oling

en: Markup is not allowed in CSS.
uz: CSS ichida HTML ishlatish mumkin emas.

en: Marlborough
uz: Marlboro

en: Marshall Islands
uz: Marshal Orollari

en: Martinique
uz: Martinika

en: Maryland
uz: Merilend

en: María Trinidad Sánchez
uz: Mariya Trinidad Sanches

en: Masbate
uz: Masbat

en: Mascara
uz: Maskara

en: Massachusetts
uz: Massachusets shtati

en: Match case
uz: Moslik sharti

en: Matrouh
uz: Matruh

en: Mature
uz: Mustahkam

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Eski <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
uz: Mauritaniya

en: Mauritanian ouguiya
uz: Mavritaniya ouguiyasi

en: Mauritian rupee
uz: Mavritaniya rupiyasi

en: Mauritius
uz: Mavrikiy

en: Max %s
uz: Maximum %s

en: Max Height
uz: Макс. высота

en: Max Width
uz: Макс. ширина

en: Max input time
uz: Eng uzun yuklash vaqti

en: Max number of files allowed
uz: Ruxsat berilgan eng ko'p fayllar soni

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
uz: Savatda kupon qo'llanilishi mumkin bo'lgan buyumlarning maksimal soni.

en: Max price
uz: Maksimal narx

en: Max price found in collection of products.
uz: Mahsulotlar to'plamida eng yuqori narx.

en: Max size of post data allowed
uz: Yuborilishi mumkin bo'lgan eng katta hajm o'lchami

en: Max upload size
uz: Maximum yuklash hajmi

en: Max upload size.
uz: Yuklashning maksimal hajmi.

en: MaxMind GeoIP database.
uz: MaxMind GeoIP ma'lumotlar bazasi.

en: MaxMind License Key
uz: MaxMind litsenziyasi kaliti

en: Maximum Rating
uz: Максимальный рейтинг

en: Maximum depth
uz: Maksimal chuqurlik

en: Maximum number of items to be returned in result set.
uz: Natijalarda nechta narsa ko'rsatilishi.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
uz: Natijalar to'plamida qaytariladigan elementlarning maksimal soni. Agar bo'sh qoldirilgan bo'lsa, birlamchi cheklovsiz.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
uz: Kupondan foydalanishda buyurtmaning maksimal miqdori.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
uz[0]: Bir vaqtning o'zida maksimal navbat ( %s navbat). Joriy navbatlar tugamaguncha, qo'shimcha navbatlarni qayta ishlash boshlanmaydi.

en: Maximum size: %s
uz: Размер: не более %s

en: Maximum spend
uz: Maksimal sarflash

en: Maximum upload file size: %s.
uz: Yuklash mumkin bo'lgan eng katta fayl hajmi: %s.

en: Mazandaran (مازندران)
uz: Mazandaran (mززndrran)

en: Measurements
uz: O'lchovlar

en: Mecklenburg-Vorpommern
uz: Meklenburg-Vorpommern

en: Media File
uz: Media Fayl

en: Media Library
uz: Media To'plam

en: Media Settings
uz: Настройки медиафайлов

en: Media Widget
uz: Media vidjet

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
uz[0]: Media vidjet (%d)

en: Media file attached.
uz: Media fayl biriktirildi.

en: Media file detached.
uz: Media fayl ajratildi.

en: Media file moved to the Trash.
uz: Media fayl chiqindiga tashlandi.

en: Media file permanently deleted.
uz: Media fayl butunlay o'chirildi.

en: Media file restored from the Trash.
uz: Media fayl chiqindidan qayta tiklandi.

en: Media file updated.
uz: Media fayl yangilandi.

en: Media items list
uz: Media fayllar ro'yxati

en: Media items list navigation
uz: Media fayllar ro'yxati boshqaruvi

en: Media library
uz: Media To'plam

en: Media list
uz: Media ro'yxat

en: Media title
uz: Media nomi

en: Media title&hellip;
uz: Media nomi&hellip;

en: Medium
uz: O'rtacha

en: Medium size
uz: Средний размер

en: Medium size image height
uz: O'rta hajmli rasm bo'yi

en: Medium size image width
uz: O'rta hajmli rasm eni

en: Medium-Large size image height
uz: O'rtacha-Katta hajmli rasm bo'yi

en: Medium-Large size image width
uz: O'rtacha-Katta hajmli rasm eni

en: Meetups
uz: Mitaplar

en: Mehedinți
uz: Mehedinti

en: Melbourne
uz: Melburn

en: Melilla
uz: Melilya

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
uz: Bizning jamoamiz a'zolari siz taqdim etgan ma'lumotlarga kirish huquqiga ega. Masalan, ma'murlar ham, do'konlar boshqaruvchilari ham kirishlari mumkin:

en: Membership
uz: Членство

en: Memberships
uz: A'zolik

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
uz: Xotira to&lsquo;lib qoldi. Iltimos, kichikroq fayl bilan urinib ko&lsquo;ring.

en: Menu
uz: Menyu

en: Menu Item
uz: Элемент меню

en: Menu Location
uz: Menyu joylashuvlari

en: Menu Locations
uz: Menyu joylari

en: Menu Management
uz: Menyuni boshqarish

en: Menu Name
uz: Menyu sarlavhasi

en: Menu Options
uz: Menyu sozlanmalari

en: Menu Settings
uz: Menyu sozlanmalari

en: Menu created
uz: Menyu tashkil etildi

en: Menu deleted
uz: Menyu o'chirildi

en: Menu item added
uz: Menyu yozuvi qo'shildi

en: Menu item deleted
uz: Menyu yozuvi o'chirildi

en: Menu item is now a sub-item
uz: Menyu yozuvi endi ichki menyuda

en: Menu item moved down
uz: Menu yozuvi tushirildi

en: Menu item moved out of submenu
uz: Menu yozuvi ichki menyudan chiqarildi

en: Menu item moved up
uz: Menu yozuvi ko'tarildi

en: Menu locations updated.
uz: Menyu joylashuvi yangilandi.

en: Menu order
uz: Порядок меню

en: Menu order, used to custom sort products.
uz: Mahsulotlarni saralash uchun ishlatiladigan menyu tartibi.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
uz: Resursni tartiblash uchun ishlatiladigan menyu tartibi.

en: Menu structure
uz: Menyu qurilmasi

en: Menus
uz: Menyular

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
uz: Menyular shabloningizda ko'rsatilgan joyda yoki <a href="%s">vidjetlar joyida</a> yangi &#8220;Maxsus menyu&#8221; menyusini qo'shish orqali ko'rsatilishi mumkin.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
uz: Menyular shabloningiz tomonidan belgilangan joylarda ko'rsatilishi mumkin. Hatto <a href="%1$s">Vidjetlar</a> ekranida &#8220;O'ziga xos menyu&#8221; vidjeti bilan menyuni saydbarda ko'rsatishingiz ham mumkin. Agar siz ishlatayotgan shablonda o'ziga xos menyu imkoniyati bo'lmasa (%2$s va %3$s shablonlarida bor), bu imkoniyatni yon tomondagi yo'riqnomani o'qigan holda o'zingiz qo'shishingiz ham mumkin.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
uz: Menyular shabloningizda belgilangan joylarda ko'rsatilishi mumkin.

en: Merge table cells
uz: Kataklarni biriktirish

en: Message
uz: Xabar

en: Meta data attached to the shipping rate.
uz: Yuk tashish tezligiga meta-ma'lumotlar biriktirilgan.

en: Meta data.
uz: Meta ma'lumotlari.

en: Meta fields.
uz: Meta bo'limlar.

en: Meta key for UI display.
uz: UI ekrani uchun meta kalit.

en: Meta key.
uz: Meta kaliti.

en: Meta label.
uz: Meta yorlig'i.

en: Meta value for UI display.
uz: UI displey uchun meta qiymati.

en: Meta value.
uz: Meta qiymati.

en: Metadata
uz: Meta ma'lumot

en: Metadata related to the cart item
uz: Savatga tegishli meta-maʼlumotlar

en: Meters
uz: Metr

en: Method
uz: Usul

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
uz: '%s' metodi amalga oshirilmagan. Subclassda ustidan yozilishi kerak.

en: Method ID.
uz: Usul identifikatori.

en: Method availability
uz: Usul mavjudligi

en: Method not implemented
uz: Usul amalga oshirilmagan

en: Method title
uz: Usul sarlavhasi

en: Metro Manila
uz: Manila metrosi

en: Mexican peso
uz: Meksika pesosi

en: Mexico
uz: Meksika

en: Mexico City
uz: Mexiko Shahri

en: Michoacán
uz: Michoacan

en: Microformats
uz: Микроформаты

en: Micronesia
uz: Mikroneziya

en: Middle
uz: O'rta

en: Midnight
uz: Yarim tun

en: Midway
uz: Midvey

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
uz: %2$s %1$d identifikatori bilan %4$s %3$d identifikatori bilan harakat

en: Millimeters
uz: Millimetr

en: Min %s
uz: Minimum %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etilgan mahsulotlar kolleksiyasida topilgan minimal va maksimal narxlar.

en: Min price
uz: Minimal narx

en: Min price found in collection of products.
uz: Mahsulotlar to'plamida topilgan minimal narx.

en: Minimum order amount
uz: Minimal buyurtma miqdori

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
uz: Kupon amal qilishdan oldin savatda bo'lishi kerak bo'lgan minimal buyurtma miqdori.

en: Minimum required version of PHP.
uz: PHPning talab etilgan eng past versiyasi.

en: Minimum required version of WordPress.
uz: WordPressning talab etilgan eng past versiyasi.

en: Minimum spend
uz: Minimal sarflash

en: Minnesota
uz: Minnesota shtatida

en: Minute
uz: Daqiqa

en: Minutes
uz: Daqiqa

en: Miquelon
uz: Mikelon

en: Misamis Occidental
uz: Misamis yashirin

en: Misamis Oriental
uz: Misamis sharqona

en: Missed schedule
uz: Публикация просрочена

en: Missing Attachment
uz: Ilova yetishmayapti

en: Missing MaxMind Reader library!
uz: MaxMind Reader kutubxonasi yo'q!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
uz[0]: OAuth parametri %s yo'q

en: Missing Widgets
uz: Yetishmayotgan vidjetlar

en: Missing a temporary folder.
uz: Временная папка не найдена.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
uz: Asosiy jadvallar yetishmayapti: %s. Ba'zi WooCommerce funksiyalari kutilganidek ishlamasligi mumkin.

en: Missing email address.
uz: Email manzil yozilmagan.

en: Missing eraser index.
uz: O'chirish indeksi topilmadi.

en: Missing exporter index.
uz: Eksport indeksi topilmadi.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
uz: (nomsiz)

en: Missing page index.
uz: Sahifa indeksi topilmadi.

en: Missing parameter %s
uz: Parametr topilmadi: %s

en: Missing parameter(s): %s
uz: Parametr topilmadi: %s

en: Missing post ID.
uz: Maqola ID raqami topilmadi.

en: Missing product subscription
uz: Mahsulotga obuna yo‘q

en: Missing products in request body.
uz: So‘rov tarkibida yetishmayotgan mahsulotlar.

en: Missing request ID.
uz: So'rov ID raqami topilmadi.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
uz: Nonce sarlavhasi etishmayapti. Bu oxirgi nuqta to'g'ri bo'lmagan vaqtni talab qiladi.

en: Missing the WooCommerce %s package
uz: WooCommerce %s paketi yo'q

en: Missing variation data for variable product.
uz: O'zgaruvchan mahsulot uchun o'zgaruvchan ma'lumotlar yo'q.

en: Mission complete. Message %s deleted.
uz: Bajarildi. Xabarlar %s o'chirildi.

en: Mississippi
uz: Missisipi

en: Missouri
uz: Missuri shtati

en: Mitooma
uz: Mitoma

en: Mobile
uz: Mobil

en: Moderate Comment
uz: Модерировать комментарий

en: Moderate Review
uz: Oʻrtacha koʻrib chiqish

en: Moderate Review Reply
uz: Oʻrtacha koʻrib chiqish javobi

en: Moderating Comments
uz: Fikrlarni tasdiqlash

en: Moldovan leu
uz: Moldova leysi

en: Mollie
uz: Molli

en: Mon
uz: Dush

en: Monaco
uz: Monako

en: Moncton
uz: Monkton

en: Monday
uz: Dushanba

[ctx: Monday initial]
en: M
uz: Du

en: Money spent
uz: Pul sarflandi

en: Mongolia
uz: Mongoliya

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
uz: Mo'g'ul t & ouml; gr & ouml; g

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
uz: Woo ilovasi yordamida savdo va yuqori samarali mahsulotlaringizni kuzatib boring.

en: Monseñor Nouel
uz: Monsenor Nouel

en: MonsterID (Generated)
uz: MonsterID (Автоматически)

en: Monte Cristi
uz: Monte Kristi

en: Month
uz: Oy

en: Month and name
uz: Месяц и название

en: Month(s)
uz: Oy

en: Monthly
uz: Oylik

en: Monticello
uz: Montisello

en: Montreal
uz: Monreal

en: Montserrat
uz: Monserat

en: Monufia
uz: Monufiya

en: Morazán
uz: Morazan

en: More
uz: Ko'proq

en: More Details
uz: Ko'proq ma'lumot

en: More actions
uz: Ko'proq amaliyotlar

en: More information about %s
uz: Подробности о %s

en: More than %s
uz: %s dan ko'proq

en: Moroccan dirham
uz: Marokash dirhami

en: Morocco
uz: Marokash

en: Morona-Santiago
uz: Morona-Santyago

en: Moscow
uz: Moskva

en: Most Recent
uz: Самые свежие

en: Most discount
uz: Eng ko'p chegirma

en: Most popular
uz: Eng mashhur

en: Most stocked
uz: Ko'p stoklangan

en: Moulvibazar
uz: Mulvibazar

en: Mountain Province
uz: Tog 'viloyati

en: Movable Type and TypePad
uz: Movable Type и TypePad

en: Move
uz: Ko'chirish

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
uz: &#8220;%s&#8221; chiqindiga tashlash

en: Move down
uz: Pastga tushirish

en: Move down one
uz: Pastga surish

en: Move one level down
uz: Bir daraja pastga tushirish

en: Move one level up
uz: Bir daraja yuqoriga ko'tarish

en: Move out from under %s
uz: %s ostidan chiqarib olish

en: Move the "%s" payment method down
uz: " %s" to'lov usulini pastga o'tkazing

en: Move the "%s" payment method up
uz: " %s" to'lov usulini yuqoriga suring

en: Move this comment to the Trash
uz: Bu fikrni chiqindiga tashlash

en: Move this review to the Trash
uz: Ushbu sharhni Chiqindiga ko'chiring

en: Move to Trash
uz: Удалить

en: Move to another area&hellip;
uz: Boshqa joyga ko'chirish

en: Move to the top
uz: Tepaga surish

en: Move to trash
uz: Chiqindi idishiga tashlash

en: Move under %s
uz: %s ostiga ko'chirish

en: Move up
uz: Yuqoriga ko'tarish

en: Move up one
uz: Bir pog'ona tepaga ko'tarish

[ctx: Move widget]
en: Move
uz: Ko'chirish

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
uz[0]: %d blokdan nuxsa olindi

en: Moxico
uz: Moxiko

en: Moyo
uz: Mooy

en: Mozambican metical
uz: Mozambik metatikasi

en: Mozambique
uz: Mozambik

en: Mukdahan
uz: Mukdaxon

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
uz: Multibaytli string (mbstring) elektron pochta xabarlari yoki harflarni kichik harflarga aylantirish kabi belgilar kodlanishini o'zgartirish uchun ishlatiladi.

en: Multibyte string
uz: Multibayt torli

en: Multipart
uz: Ko'p qismli

en: Multisite support is not enabled.
uz: Ko'psaytlilik imkoniyati yoqilmagan.

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
uz: Munitsipaladad Metropolitana de Lima

en: Municipality
uz: Hokimiyat

en: Municipality / District
uz: Hokimiyat / tuman

en: Murang’a
uz: Murang'a

en: Mureș
uz: Mureş

en: Muscat
uz: Muskat

en: Must Use Plugins
uz: Plaginlardan foydalanish kerak

en: Mute
uz: Ovozni o'chirish

en: Muğla
uz: Mug'la

en: Muş
uz: Mush

en: Mwanza
uz: Mvanza

en: My Account Page
uz: Mening hisobim sahifasi

en: My Network
uz: Mening tarmog'im

en: My Site | My Sites
uz[0]: Мой сайт

en: My Sites
uz: Mening saytlarim

en: My Subscriptions
uz: Mening obunalarim

en: My Subscriptions %s
uz: Mening obunalarim %s

en: My account
uz: Mening akkauntim

en: My account page
uz: Hisob qaydnomam sahifasi

en: MySQL version
uz: MySQL versiyasi

en: MySQL version string.
uz: MySQL-server versiyasi.

en: MySQL version.
uz: MySQL versiyasi.

en: Mykolaiv Oblast
uz: Nikolaev viloyati

en: Mymensingh
uz: Mensensing

en: Mystery Person
uz: Sirli shaxs

en: Málaga
uz: Malaga

en: M’Sila
uz: M'Sila

en: N. Revenue
uz: N. Daromad

en: N. Revenue (formatted)
uz: N. Daromad (formatlangan)

en: Nairobi
uz: Nayrobi

en: Nairobi County
uz: Nayrobi okrugi

en: Nakhon Sawan
uz: Nakhon Savan

en: Nakhon Si Thammarat
uz: Nakhon Si Tammarat

en: Name
uz: Nom

en: Name (Last, First)
uz: Ism (familiya, ismi)

en: Name (numeric)
uz: Ism (raqamli)

en: Name (required)
uz: Ism (majburiy)

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
uz: Tekst

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
uz: Vizual

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
uz: Atributning nomi (oldingi qismida ko'rsatilgan).

en: Name for the resource.
uz: Resursning nomi.

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
uz: Ism

en: Name of other platform used to sell (not listed).
uz: Sotishda ishlatiladigan boshqa platformaning nomi (ro'yxatda ko'rsatilmagan).

en: Name of other platform used to sell.
uz: Sotishda ishlatiladigan boshqa platformaning nomi.

en: Name of the action hook that will be triggered.
uz: Tetiklanadigan harakat kanca nomi.

en: Name of the customer for the order
uz: Buyurtma uchun mijozning nomi

en: Name of the item.
uz: Elementning nomi.

en: Name of the metadata.
uz: Metadata nomi.

en: Name of the note.
uz: Notaning nomi.

en: Name of the package.
uz: Paket nomi.

en: Name of the product that the review belongs to.
uz: Sharhga tegishli bo'lgan mahsulot nomi.

en: Name of the reviewer.
uz: Sharhlovchining ismi.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
uz: Yuk tashish tarifining nomi, masalan. Ekspress yetkazib berish.

en: Name.
uz: Nom.

en: Name:
uz: Имя:

en: Namespace must not start or end with a slash.
uz: Ismlar bo'sh joy boshlanishi yoki kesish bilan tugamasligi kerak.

en: Namibia
uz: Namibiya

en: Namibian dollar
uz: Namibiya dollari

en: Namisindwa
uz: Namisindva

en: Nariño
uz: Narino

en: Nav menu locations must be strings.
uz: Boshqaruv menyusi joylashuvi yozuvli bo'lishi shart.

en: Navassa Island
uz: Navassa oroli

en: Navigation
uz: Navigatsiya

en: Navigation Label
uz: Boshqaruv yorlig'i

en: Navigation Menu
uz: Menyu

en: Navigation Menu Item
uz: Menu tugmasi

en: Navigation Menu Items
uz: Menu tugmalari elementlari

en: Navigation Menus
uz: Menular

en: Nawabganj
uz: Navabganj

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
uz: Yangi ko'rinishga muhtojmisiz? Storefront bolalar mavzularini sinab ko'ring

en: Need a theme? Try Storefront
uz: Template kerakmi? Storefront-ni sinab ko'ring

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
uz: Yordam kerakmi? Ekraningizning yuqori qismidagi Yordam bo'limini oching.

en: Negros Oriental
uz: Sharqiy Negros

en: Nepalese rupee
uz: Nepal rupisi

en: Net Payment
uz: Net to'lov

en: Net Revenue
uz: Sof daromad

en: Net Sales
uz: Sof savdo

en: Net discount amount.
uz: Sof chegirma miqdori.

en: Net profit
uz: Sof foyda

en: Net sales
uz: Sof savdo

en: Net sales amount
uz: Sof savdo hajmi

en: Net sales in the period.
uz: Davrdagi aniq savdo.

en: Net sales.
uz: Sof savdo.

en: Net total revenue (formatted).
uz: Sof jami daromad (formatlangan).

en: Net total revenue.
uz: Umumiy sof daromad.

en: Netherlands
uz: Nederlandiya

en: Netherlands Antillean guilder
uz: Niderlandiya Antiliya gilderi

en: Network Admin
uz: Tarmoq narzoratchisi

en: Network Admin Email
uz: Tarmoq administratorining email manzili

en: Network Admin: %s
uz: Tarmoq Admini: %s

en: Network Enable %s
uz: %s tarmoqda yoqish

en: Network Settings
uz: Tarmoq sozlanmalari

en: Network enabled
uz: Tarmoq yoqilgan

en: Network functions are disabled.
uz: Сетевые функции отключены.

en: Network only plugin must be network activated.
uz: Faqat tarmoq plaginini tarmoq faollashtirishi kerak.

en: Neuchâtel
uz: Neuchatel

en: Neuquén
uz: Neuken

en: Neutral
uz: Neytral

en: Never
uz: Hech qachon

en: Never show quantity remaining in stock
uz: Hech qachon zaxirada qolgan miqdorni ko'rsatmang

en: Nevşehir
uz: Nevshehir

en: New
uz: Yangi

en: New %1$s Site: %2$s
uz: Yangi %1$s sayti: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
uz: Yangi %1$s Foydalanuvchi: %2$s

en: New %s
uz: Yangi %s

en: New Brunswick
uz: Nyu-Brunsvik

en: New Caledonia
uz: Yangi Kaledoniya

en: New Category Name
uz: Yangi bo'lim nomi

en: New Changeset
uz: Yangi o'zgarish

en: New Custom HTML Widget
uz: Yangi o'ziga xos HTML vidjet

en: New Hampshire
uz: Nyu-Xempshir

en: New In
uz: Yangi In

en: New Jersey
uz: Nyu-Jersi

en: New Link Category Name
uz: Yangi Yo'llanma Bo'limi Nomi

en: New Menu
uz: Yangi menyu

en: New Mexico
uz: Nyu-Meksiko

en: New Order: #{order_number}
uz: Yangi buyurtma: # {buyurtma_ko'rsatma}

en: New Page
uz: Yangi sahifa

en: New Password
uz: Новый пароль

en: New Post
uz: Yangi maqola

en: New Products
uz: Yangi mahsulotlar

en: New Scheduled Action
uz: Yangi rejalashtirilgan harakat

en: New Site Registration: %s
uz: Yangi saytni ro'yxatdan o'tkazish: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
uz: Yangi Sayt: %1$s
    URL: %2$s
    Masofadagi IP: %3$s
    
    Ushbu xabarnomalarni bekor qilish: %4$s

en: New South Wales
uz: Yangi Janubiy Uels

en: New Tag Name
uz: Yangi kalit so'z nomi

en: New Taiwan dollar
uz: Yangi Tayvan dollari

en: New Territories
uz: Yangi hududlar

en: New User Default Role
uz: Роль нового пользователя

en: New User Registration: %s
uz: Yangi Foydalanuvchi Registraciya qilish: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
uz: Yangi Foydalanuvchi: %1$s
    Masofadagi IP: %2$s
    
    Ushbu xabarnomalarni bekor qilish: %3$s

en: New Valley
uz: Yangi vodiy

en: New WordPress Site
uz: Новый сайт на WordPress

en: New York
uz: Nyu York

en: New Zealand
uz: Yangi Zelandiya

en: New Zealand dollar
uz: Yangi Zelandiya dollari

en: New account
uz: Yangi hisob

en: New category name
uz: Название рубрики

en: New comment on your post "%s"
uz: "%s" nomli maqolangizga yangi fikr bildirildi

en: New coupon
uz: Yangi kupon

en: New dimensions:
uz: Yangi o'lchamlar:

en: New document
uz: Yangi hujjat

en: New order
uz: Yangi buyurtma

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
uz: Yangi buyurtma elektron pochta xabarlari yangi buyurtma qabul qilinganda tanlangan qabul qiluvchiga yuboriladi.

en: New page title
uz: Yangi sahifa sarlavhasi

en: New page title&hellip;
uz: Yangi sahifa sarlavhasi&hellip;

en: New password
uz: Yangi parol

en: New password (leave blank to leave unchanged)
uz: Yangi parol (o'zgarishsiz qoldirish uchun bo'sh qoldiring)

en: New passwords do not match.
uz: Yangi parollar bir-biriga mos kelmadi.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
uz: To'lovning yangi usullari faqat to'lov paytida qo'shilishi mumkin. Agar sizga yordam kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning.

en: New pingback on your post "%s"
uz: Maqolangizga yangi pingback: "%s"

en: New product
uz: Yangi mahsulot

en: New quantity of the item in the cart.
uz: Savatdagi buyumning yangi miqdori.

en: New sales record!
uz: Yangi savdo rekordlari!

en: New shipping class Name
uz: Yangi yuk klassi nomi

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
uz: [%1$s] %2$s faollashtirish

en: New tag name
uz: Yangi kalit so'z nomi

en: New theme activated.
uz: Yangi shablon faollashtirildi.

en: New trackback on your post "%s"
uz: "%s" maqolangizga yangi trackback

en: New user created.
uz: Новый пользователь создан.

en: New user email address.
uz: Yangi foydalanuvchining elektron pochta manzili.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
uz: [%1$s] %2$s faollashtirish

en: New user password.
uz: Yangi foydalanuvchi paroli.

en: New user registration on your site %s:
uz: «%s» saytingizda yangi foydalanuvchi ro'yxatga olindi:

en: New user username.
uz: Yangi foydalanuvchi ismi.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
uz: Yangi foydalanuvchilarga avtomatik parol taqdim etiladi va ular saytga kirishgandan so'ng bu parolni o'zlari o'zgartirib olishlari mumkin bo'ladi. Tayinlangan parolni ko'rish yoki o'zgartirish uchun Parolni ko'rsatish tugmasiga bosishingiz kerak. Foydalanuvchi yaratilgandan so'ng foydalanuvchi ismini o'zgartirib bo'lmaydi.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
uz: Saytingizga qo'shilgan yangi foydalanuvchilarga ular saytga qo'shilganliklari haqida ma'lumot email ko'rinishida yuboriladi. Bu emailda ularning parollari ham bo'ladi. Agar foydalanuvchiga xush kelibsiz xabari yuborilmasligini xohlasangiz, qutiga belgi qo'ying.

en: New version available.
uz: Yangi versiya mavjud.

en: New version available. %s
uz: Yangi versiya mavjud. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
uz: Yangi versiya mavjud. <button class="button-link" type="button">Hoziroq yangilash</button>

en: New window
uz: Yangi oyna

en: New:
uz: Yangi:

en: Newer Comments &raquo;
uz: Yangiroq fikrlar &raquo;

en: Newer comments
uz: Yangiroq fikrlar

en: Newer posts
uz: Yangiroq maqolalar

en: Newest Scheduled Date
uz: Eng yangi rejalashtirilgan sana

en: Newfoundland and Labrador
uz: Nyufaundlend va Labrador

en: News
uz: Yangiliklar

en: Next
uz: Keyingi

en: Next &gt;
uz: Keyingi &gt;

en: Next &raquo;
uz: Keyingi &rarr;

en: Next (arrow right)
uz: Keyingi (o'ngga strelka)

en: Next Month
uz: Keyingi oy

en: Next Page
uz: Keyingi sahifa

en: Next Page &raquo;
uz: Keyingi sahifa &rarr;

en: Next Post
uz: Keyingi maqola

en: Next Steps
uz: Keyingi qadamlar

en: Next page
uz: Keyingi sahifa

en: Next step
uz: Keyingi

en: Next steps
uz: Keyingi qadamlar

en: Next theme
uz: Keyingi shablon

en: Ngöbe-Buglé
uz: Ngöbe-Bugle

en: Nicaragua
uz: Nikaragva

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
uz: Nikaragua c & oacute; rdoba

en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
uz: Yahshisi; siz WooCommerce do'konini yaratdingiz! Endi birinchi mahsulotingizni qo‘shish va sotishni boshlash vaqti keldi.%s

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
uz: Nom 50 belgidan uzun bo'lmasligi kerak.

en: Nickname
uz: Ник

en: Nidwalden
uz: Nidvaldan

en: Nigeria
uz: Nigeriya

en: Nigerian naira
uz: Nigeriya nairasi

en: Nilphamari
uz: Nilfamari

en: Ningxia Hui / 宁夏
uz: Ningxia Xui / chàn

en: Niğde
uz: Nig'de

en: No
uz: Yo'q

en: No %1$s data specified to create %1$s
uz: %1$s yaratish uchun%1$s ma'lumotlari ko'rsatilmagan

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
uz: %1$s yaratish / tahrirlash uchun%1$s ma'lumotlari ko'rsatilmagan

en: No %1$s data specified to edit %1$s
uz: %1$s tahrirlash uchun%1$s ma'lumotlari ko'rsatilmagan

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
uz: %2$s raqamiga teng keladigan%1$s topilmadi

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
uz: "%2$s" yon ustuni array argumentlari uchun hech qanday %1$s o'rnatilmagan. Doimiy "%3$s" holatga qaytariladi. Mavjud yon ustun ma'lumotlarini saqlab qolish uchun %1$sni "%3$s"ga o'zgartirib, ushbu eslatmani to'xtating.

en: No &quot;%s&quot; found
uz: Yo‘q &quot;%s&quot; topildi

en: No Comments
uz: Sharhlar mavjud emas

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
uz: <span class="screen-reader-text">%s ga</span> fikr bildirilmagan.

en: No Content-Disposition supplied.
uz: Hech qanday ma'lumot-mutanosiblik berilmagan.

en: No PHP sessions detected
uz: Hech qanday PHP sessiya topilmadi

en: No actions found
uz: Hech qanday harakat topilmadi

en: No actions found in trash
uz: Chiqitdonda hech qanday harakat topilmadi

en: No activity yet!
uz: Hozircha faollik yo'q!

en: No alignment
uz: To'g'irlanmagan

en: No approved comments
uz: Birorta ham tasdiqlangan fikr yo'q

en: No approved directory URLs found.
uz: Tasdiqlangan katalog URL manzillari topilmadi.

en: No approved reviews
uz: Tasdiqlangan sharhlar yo'q

en: No archives to show.
uz: Ko'rsatiladigan arxivlar yo'q.

en: No attributes currently exist.
uz: Hozirda hech qanday atribut mavjud emas.

en: No audio selected
uz: Audio tanlanmagan

en: No billing address set.
uz: To‘lov manzili ko‘rsatilmagan.

en: No categories
uz: Bo'limlar yo'q

en: No categories found
uz: Hech qanday bo'lim topilmadi

en: No categories found.
uz: Bo'limlar topilmadi.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
uz: Hozircha o'zgarishlar saqlanmagan. Shuning uchun o'chiradigan hech qanday o'zgarish yo'q.

en: No changeset found to take over
uz: Boshqaruv olinadigan narsa topilmadi

en: No changesets found in Trash.
uz: Chiqindida hech qanday o'zgarish topilmadi.

en: No changesets found.
uz: Hech qanday o'zgarish topilmadi.

en: No color
uz: Rang mavjud emas

en: No comments
uz: Sharhlar mavjud emas

en: No comments awaiting moderation.
uz: Tasdiqlanishni kutayotgan fikrlar yo'q.

en: No comments found.
uz: Комментариев не найдено.

en: No comments to show.
uz: Ko'rsatiladigan fikrlar yo'q.

en: No comments yet.
uz: Hozircha fikrlar yo'q.

en: No cookie present.
uz: Hech qanday kuki mavjud emas.

en: No coupons found
uz: Kuponlar topilmadi

en: No coupons found in range
uz: Diapazonda hech qanday kuponlar topilmadi

en: No coupons found in trash
uz: Axlat qutisida kuponlar topilmadi

en: No customer downloads found.
uz: Xaridor yuklab topilmadi.

en: No customer selected
uz: Hech qanday mijoz tanlanmagan

en: No customers found.
uz: Hech qanday mijoz topilmadi.

en: No data supplied.
uz: Hech qanday ma'lumot berilmagan.

en: No default %s&hellip;
uz: Odatiy %s yo'q &hellip;

en: No description
uz: Tasnif mavjud emas

en: No downloads available yet.
uz: Hali hech qanday yuklab olish mavjud emas.

en: No editor could be selected.
uz: Tanlama uchun tahrirchi yo'q

en: No file defined
uz: Hech qanday fayl aniqlanmadi

en: No file selected
uz: Fayl tanlanmadi

en: No file was uploaded.
uz: Файл не загружен.

en: No image selected
uz: Surat tanlanmadi

en: No image set
uz: Rasm kiritilmagan

en: No images selected
uz: Rasm tanlanmagan

en: No importers are available.
uz: Нет скриптов для импорта.

en: No items
uz: Hech narsa yo'q

en: No items found.
uz: Yangi xabar qo'yilmagan

en: No items.
uz: Нет элементов.

en: No keys found.
uz: Hech qanday kalit topilmadi.

en: No links found.
uz: Ссылок не найдено.

en: No location by default
uz: Sukut bo'yicha manzil yo'q

en: No logo selected
uz: Logotip tanlanmagan

en: No low in stock products found.
uz: Birja mahsulotlarida past narx topilmadi.

en: No matching product exists to update.
uz: Yangilash uchun mos mahsulot topilmadi.

en: No matching tax rates found.
uz: Mos keladigan soliq stavkalari topilmadi.

en: No matching variation found.
uz: Hech narsa topilmadi.

en: No maximum
uz: Maksimal

en: No media files found.
uz: Media fayl topilmadi.

en: No media items found.
uz: Birorta ham media topilmadi.

en: No media items found. Try a different search.
uz: Media narsalari topilmadi. Boshqa usulda qidirib ko'ring.

en: No media selected
uz: Media tanlanmagan

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
uz: Birorta menyu yaratilmagan. <a href="%s">Yangi menu yaratish</a>.

en: No minimum
uz: Minimum

en: No need to wonder where that stampbook went.
uz: Bu shtamp kitobi qaerga ketganiga hayron bo'lishning hojati yo'q.

en: No order has been made yet.
uz: Hozircha hech qanday buyurtma berilmagan.

en: No orders found
uz: Buyurtmalar topilmadi

en: No orders found in trash
uz: Axlat ichida hech qanday buyurtma topilmadi

en: No out of stock products found.
uz: Birjadan tashqari mahsulotlar topilmadi.

en: No page set
uz: Hech qanday sahifa o'rnatilmagan

en: No pages found in Trash.
uz: O'chirib yuborilgan sahifalar topilmadi.

en: No pages found.
uz: Sahifalar topilmadi.

en: No payment method provided.
uz: Toʻlov usuli koʻrsatilmagan.

en: No pending comments
uz: Birorta ham kutilayotgan fikrlar yo'q

en: No pending reviews
uz: Kutilayotgan sharhlar yo'q

en: No permalink structure set
uz: Permalink qurilmasi o'rnatilmagan

en: No plugin specified.
uz: Birorta ham plagin ko'rsatilmagan.

en: No plugins found.
uz: Plaginlar topilmadi.

en: No posts found in Trash.
uz: O'chirib yuborilgan yozuvlar topilmadi.

en: No posts found.
uz: Materiallar topilmadi

en: No product attribute with that slug was found.
uz: Bu slug bilan hech qanday mahsulot atributi topilmadi.

en: No product categories exist.
uz: Mahsulotlar toifalari mavjud emas.

en: No product to duplicate has been supplied!
uz: Duplikatsiya qilinadigan mahsulot etkazib berilmagan!

en: No products found
uz: Hech qanday mahsulot topilmadi

en: No products found in range
uz: Mavjud mahsulot topilmadi

en: No products found in trash
uz: Axlat ichida hech qanday mahsulot topilmadi

en: No products found.
uz: Hech qanday mahsulot topilmadi.

en: No products in the cart.
uz: Savatchada mahsulotlar yo'q.

en: No products were found matching your selection.
uz: Sizning tanlovingizga mos keladigan mahsulotlar topilmadi.

en: No restrictions
uz: Cheklovlar yo'q

en: No results
uz: Natija yo'q.

en: No results found
uz: Hech narsa topilmadi.

en: No results found.
uz: Hech narsa topilmadi.

en: No results.
uz: Natija yo'q.

en: No reviews
uz: Baholar

en: No reviews awaiting moderation.
uz: Moderatsiyani kutayotgan sharhlar yo'q.

en: No reviews found.
uz: Sharhlar topilmadi.

en: No role
uz: Mansabi yo'q

en: No route was found matching the URL and request method
uz: URL manzil va so'rov usuliga mos yo'l topilmadi.

en: No route was found matching the URL and request method.
uz: URL manzil va so'rov usuliga mos yo'l topilmadi.

en: No row(s) selected
uz: Hech qanday satr tanlanmadi

en: No saved methods found.
uz: Saqlangan usul topilmadi.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
uz: REST buyrug'i ro'yxatga olinmasdan,%s uchun hech qanday chizma sarlavhasi topilmadi.

en: No search term specified. Showing recent items.
uz: Qidirish uchun so'rov aniqlanmagan. So'nggi elementlar ko'rsatilgan.

en: No setting groups have been registered.
uz: Sozlama guruhlari ro'yxatdan o'tkazilmagan.

en: No shipping address set.
uz: Yuk tashish manzili ko'rsatilmagan.

en: No shipping class
uz: Yuk tashish klassi yo'q

en: No shipping class cost
uz: Yuk tashish sinfining narxi yo'q

en: No shipping classes have been created.
uz: Yuk tashish sinflari yaratilmagan.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
uz: Yuk tashish usuli tanlanmagan. Iltimos, manzilingizni ikki marta tekshiring yoki biron bir yordamga muhtoj bo'lsangiz, biz bilan bog'laning.

en: No shipping methods offered to this zone.
uz: Ushbu zonaga yuk tashish usullari taklif etilmagan.

en: No shipping options were found for %s.
uz: %s uchun yuk etkazib berish variantlari topilmadi.

en: No sites found.
uz: Saytlar topilmadi.

en: No tags
uz: Kalit so'zlar kiritilmagan

en: No tags found
uz: Teglar topilmadi

en: No tags found.
uz: Teglar yoq

en: No taxes found in this period
uz: Ushbu davrda soliq topilmadi

en: No thanks
uz: Yoʻq, rahmat

en: No thanks, do not remind me again
uz: Нет, спасибо. Больше не напоминать мне об этом.

en: No theme is defined for this template.
uz: Ushbu shablon uchun mavzu aniqlanmagan.

en: No theme specified.
uz: Birorta ham shablon ko'rsatilmagan.

en: No themes are currently available.
uz: Hozircha shablonlar mavjud emas.

en: No themes found.
uz: Shablonlar topilmadi.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
uz: Shablon topilmadi. Qayta qidirishga urinib ko'ring yoki %s.

en: No themes found. Try a different search.
uz: Birorta ham shablon topilmadi. Boshqa ibora bilan qidiring.

en: No updates required. Database version is %s
uz: Yangilanishlar talab qilinmaydi. Ma'lumotlar bazasining versiyasi - %s

en: No used coupons found
uz: Ishlatilmagan kuponlar topilmadi

en: No valid plugins were found.
uz: Yaroqli plaginlar topilmadi.

en: No video selected
uz: Video tanlanmagan

en: No webhooks found.
uz: Hech qanday veb-ilova topilmadi.

en: No widgets found.
uz: Birorta ham vidjet topilmadi.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
uz: Yo'q, men soliqlarni hisobga olmay narxlarni kiritaman

en: Noakhali
uz: Noaxali

en: Non-existent changeset UUID.
uz: Mavjud bo'lmagan o'zgarish UUID.

en: Non-paying customer
uz: To'lamagan mijoz

en: Non-repeating
uz: Takrorlanmaydigan

en: Nonbreaking space
uz: Yangi qatorga tushirmaydigan bo'shliq

en: Nonce is invalid.
uz: Notce yaroqsiz

en: None
uz: Mavjud emas

en: Nong Khai
uz: Nong Xay

en: Norfolk Island
uz: Norfolk Oroli

en: North
uz: Shimol

en: North Aegean
uz: Shimoliy Egey

en: North America
uz: Shimoliy Amerika

en: North Carolina
uz: Shimoliy Karolina

en: North Dakota
uz: Shimoliy Dakota

en: North East
uz: Shimoliy-Sharqiy

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
uz: Shimoliy Xorasan (اrاsانn shشmاlyی)

en: North Korea
uz: Shimoliy Koreya

en: North Korean won
uz: Shimoliy Koreya yutdi

en: North Macedonia
uz: Shimoliy Makedoniya

en: North Rhine-Westphalia
uz: Shimoliy Reyn-Vestfaliya

en: North Sinai
uz: Shimoliy Sinay

en: North West
uz: Shimoliy G'arb

en: North-Western
uz: Shimoli-g'arbiy

en: Northern
uz: Shimoliy

en: Northern Cape
uz: Shimoliy Kap

en: Northern Mariana Islands
uz: Shimoliy Mariana Orollari

en: Northern Samar
uz: Shimoliy Samar

en: Northern Territory
uz: Shimoliy hudud

en: Northland
uz: Shimoliy

en: Northwest Territories
uz: Shimoli-g'arbiy hududlar

en: Norway
uz: Norvegiya

en: Norwegian
uz: Norveg

en: Norwegian krone
uz: Norvegiya kroni

en: Not Sticky
uz: Не прилеплена

en: Not able to attach "%s".
uz: " %s" biriktirib bo'lmadi.

en: Not all expected
uz: Hammasi ham kutilmaydi

en: Not declared
uz: E’lon qilinmadi

en: Not enough data to create this user.
uz: Foydalanuvchi yaratish uchun ma'lumot yetarli emas.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
uz: Yuklash uchun bo'sh joy yo'q. %s KB joy kerak bo'ladi.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
uz: Ushbu buyurtmani bajarish uchun stokda %s birlik mavjud emas.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
uz: Yuklab olish katalogingiz himoyalangan bo'lsa, talab qilinmaydi. Qo'shimcha ma'lumot olish uchun <a href='%s'> ushbu qo'llanmani ko'ring </a>. Yuklangan fayllarga ta'sir ko'rsatilmaydi.

en: Not right now
uz: Hozir emas

en: Not scheduled
uz: Rejalashtirilgan

en: Not set
uz: O'rnatilmagan

en: Not that bad
uz: Yomonmas

en: Note
uz: Izoh

en: Note added to the order by the customer during checkout.
uz: Hisob-kitob paytida mijoz tomonidan buyurtmaga qo'shilgan eslatma.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
uz: Sizning {site_title} buyurtmangizga {order_date} dan qo'shilgan qayd

en: Note left by customer during checkout.
uz: Buyurtma paytida mijoz qoldirgan eslatma.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
uz: E'tibor bering, tasvirni qirqish uchun unga bosish (&laquo;Qirqish&raquo; tugmasi belgilab olingan) va kerakli qismini sichqoncha tugmasini qo'yib yubormagan holda tanlab olish kifoya. So'ngra, &laquo;Saqlash&raquo; tugmasini bosib, natijani saqlab olishingiz mumkin.

en: Note to customer
uz: Xaridorga eslatma

en: Note type
uz: Qayd turi

en: Note:
uz: Eslatma:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
uz: Diqqat: ushbu variantlarning birortasi ham sizning saytingizni yopiq qilib qo&lsquo;ymaydi &mdash; sizning so&lsquo;rovingizni qabul qilish yoki qilmaslik qidiruv tizimlarning hohishiga bog&lsquo;liq.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
uz: Eslatma: Buyurtma holati qayta ishlash / tugatish holatiga o'zgarganda, buyurtma elementlari uchun ruxsatnomalar avtomatik ravishda beriladi.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
uz: Eslatma: O'rnatishda WP CRON o'chirilgan, chunki bu yangilanishni tugatishi mumkin.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
uz[0]: Eslatma: Sizda hozirda WooCommerce yangilanishidan oldin yangilanishi kerak bo'lgan <a href="%1$s">%2$d pulli kengaytma</a> mavjud.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
uz: Eslatma: to'lovni qaytarish sababi mijoz tomonidan ko'rinadi.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
uz: Eslatma: siz cookie-fayllar siyosati haqida batafsil ma'lumot olishni va ushbu qismga bu yerdan bog'lanishni xohlashingiz mumkin.

en: Notes
uz: Заметки

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
uz: Buyurtma haqidagi eslatmalar. Masalan, etkazib berish uchun maxsus eslatmalar.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
uz: Eslatmalar mavjud emas, chunki "administrator-eslatma" ma'lumotlar omborini yuklab bo'lmaydi.

en: Nothing to save, the image has not changed.
uz: Сохранять нечего, изображение не изменилось.

en: Notice
uz: Eslatma

en: Notice:
uz: Уведомление:

en: Notification recipient(s)
uz: Xabarnoma oluvchi (lar)

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
uz: Sizni xabardor qilish uchun bildirishnoma & mdash; %2$sga tegishli #%1$s buyurtmasi bekor qilindi:

en: Notifications
uz: Xabarnomalar

en: Nova Scotia
uz: Yangi Skotiya

en: November
uz: Noyabr

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
uz: Noy

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
uz: Endi siz bizni hamkor sifatida tanladingiz, bizning maqsadimiz sizning ehtiyojlaringizni qondirish uchun to‘g‘ri vositalarni taqdim etayotganimizga ishonch hosil qilishdir. Kelajakda uni yaxshilashimiz uchun doʻkonni sozlash tajribasi haqida fikr-mulohazalaringizni kutib qolamiz.

en: Now!
uz: Hozir!

en: Nueva Segovia
uz: Nueva Segoviya

en: Nuevo León
uz: Nuevo Leon

en: Number of %s products.
uz: %s mahsulot soni.

en: Number of Themes found: %d
uz: %d dona shablon topildi

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
uz: XML saytmepda URLlar soni: %s.

en: Number of comments to show:
uz: Sharhlar soni:

en: Number of coupons used
uz: Ishlatilgan kuponlar soni

en: Number of coupons.
uz: Kuponlar soni.

en: Number of customers.
uz: Mijozlar soni.

en: Number of days to import.
uz: Import qilinadigan kunlar soni.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
uz: Yuklab olinadigan fayllarga kirish muddati tugaguncha kunlar soni.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
uz: Ushbu mamlakat uchun ko'rsatilgan narxlarda ko'rsatilgan o'nlik punktlar soni.

en: Number of decimal points to use in each resource.
uz: Har bir manbada ishlatiladigan o'nlik kasrlar soni.

en: Number of decimals
uz: O'nliklar soni

en: Number of decimals.
uz: O'nli kasrlar soni.

en: Number of discounted orders.
uz: Chegirilgan buyurtmalar soni.

en: Number of distinct products sold.
uz: Sotilgan alohida mahsulotlar soni.

en: Number of downloads remaining.
uz: Qolgan yuklamalar soni.

en: Number of downloads.
uz: Yuklanishlar soni.

en: Number of employees of the store.
uz: Do'kon xodimlarining soni.

en: Number of items found: %d
uz: %d ta yozuvlar topildi

en: Number of items in the cart.
uz: Savatdagi narsalar soni.

en: Number of items per page:
uz: Bir sahifadagi narsalar soni:

en: Number of items sold
uz: Sotilgan mahsulotlar soni

en: Number of items sold.
uz: Sotilgan mahsulotlar soni.

en: Number of links to show:
uz: Ko'rsatiladigan yollanmalar soni:

en: Number of low stock products.
uz: Kam aktsiyador mahsulotlar soni.

en: Number of media items found: %d
uz: Topilgan media fayllar soni: %d

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
uz: Muddatga tayinlangan ob'ektlar soni (har qanday turdagi postlar).

en: Number of orders
uz: Buyurtmalar soni

en: Number of orders product appeared in.
uz: Mahsulotga buyurtmalar soni paydo bo'ldi.

en: Number of orders.
uz: Buyurtmalar soni.

en: Number of posts to show:
uz: Ko'rsatiladigan maqolalar soni:

en: Number of product items sold.
uz: Sotilgan mahsulotlar soni.

en: Number of products to be added.
uz: Qo'shilishi kerak bo'lgan mahsulotlar soni.

en: Number of products to show
uz: Ko'rsatiladigan mahsulotlar soni

en: Number of products.
uz: Mahsulotlar soni.

en: Number of published posts for the term.
uz: Iboradagi chop etilgan maqolalar soni.

en: Number of published products for the resource.
uz: Resurs uchun e'lon qilingan mahsulotlar soni.

en: Number of reviews for products in this category.
uz: Ushbu turkumdagi mahsulotlar uchun sharhlar soni.

en: Number of reviews to show
uz: Ko'rsatiladigan sharhlar soni

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
uz: Atribut taksonomiyasida atamalar soni.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
uz: Xarid qilingandan so'ng yuklab olinadigan fayllar soni.

en: Number of times the coupon has been used already.
uz: Kupondan necha marta foydalanilganligi.

en: Number of variation items sold.
uz: Sotilgan mahsulotlar soni.

en: Number of widgets found: %d
uz: Topilgan vidjetlar soni: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
uz: Sanoq

en: Numbered list
uz: Raqamlangan ro'yxat

en: Numeric
uz: Цифры

en: Nwoya
uz: Nvoya

en: Nógrád
uz: Nograd

en: OR
uz: YOKI

en: OR enter path to file:
uz: Yoki faylga yo'lni kiriting:

en: Oaxaca
uz: Oaxaka

en: Object subtype.
uz: Obyekt quyi turi.

en: Object type.
uz: Obyekt turi.

en: Occidental Mindoro
uz: G'aroyib Mindoro

en: Oceania
uz: Okeaniya

en: Ocnița
uz: Ocnita

en: Ocotepeque
uz: Okotepek

en: October
uz: Oktabr

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
uz: Okt

en: Odessa Oblast
uz: Odessa viloyati

en: Official extensions
uz: Rasmiy kengaytmalar

en: Official theme
uz: Rasmiy mavzu

en: Offline Payments
uz: Oflayn to'lovlar

en: Offset the result set by a specific number of items.
uz: Natijadagi narsalarni ma'lum sondagidan keyingilarini ko'rsat.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
uz: Natijani ma'lum miqdordagi elementlar bilan almashtiring. Faqat ierarxik taksonomiyalar uchun amal qiladi.

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
uz: Oh yo'q! Kengaytmalar katalogiga ulanishda muammoga duch kelyapmiz.

en: Ohio
uz: Ogayo shtati

en: Ojinaga
uz: Oyinaga

en: Okinawa
uz: Okinava

en: Oklahoma
uz: Oklaxoma

en: Older comments
uz: Eskiroq fikrlar

en: Older posts
uz: Eskiroq maqolalar

en: Oldest Scheduled Date
uz: Eng qadimgi rejalashtirilgan sana

en: Oman
uz: O'man

en: Omani rial
uz: Ummon riali

en: On Sale
uz: Sotuvda

en: On Sale Products
uz: Sotish bo'yicha mahsulotlar

en: On backorder
uz: Orqa buyurtma asosida

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Kutish holatida <span class="count">( %s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
uz: Ba'zi tizimlarda ma'lumotlar bazangiz nomidan oldin sizning foydalanuvchi ismingiz qo'shilgan bo'ladi. Masalan, <code>ismingiz_%1$s</code>. Balki muammo shundadir?

en: On-hold
uz: Kutib turishda

en: On-sale products
uz: Sotish mahsulotlari

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
uz: Onboarding WooCommerce administratorida saqlanadi.

en: Onboarding profile data has been updated.
uz: Bortli profil ma'lumotlari yangilandi.

en: Once Daily
uz: Har kuni

en: Once Hourly
uz: Har soatda

en: Once Weekly
uz: Haftada bir marta

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
uz: Ulanganingizdan so'ng, WooCommerce.com xaridlaringiz bu erda ko'rsatiladi.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
uz: O'chirib qo'yilgandan so'ng, ushbu eski usul endi mavjud bo'lmaydi.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
uz: После создания WXR-файла его можно импортировать на другой сайт под управлением WordPress или другой платформы, поддерживающей этот формат.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
uz: Tanlovingizni belgilaganingizdan so'ng rasm hajmini piksellarda kiritishingiz mumkin. Tanlanishi mumkin bo'lgan eng kichik hajm Media sozlanmalarida ko'rsatilgan miniatyura hajmi hisoblanadi.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
uz: &#8220;O'chirishni tasdiqlash&#8221; bosganingizdan so'ng foydalanuvchi butunlay o'chiriladi.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
uz: &#8220;O'chirishni tasdiqlash&#8221; bosganingizdan so'ng quyidagi foydalanuvchilar butunlay o'chiriladi.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
uz: Eksport faylini saqlab olganingizdan so'ng boshqa WordPress saytda bu fayl orqali saytingiz ma'lumotlarini import qilishingiz mumkin.

en: One Column
uz: Одна колонка

en: One of the plugins is invalid.
uz: Один из плагинов неработоспособен.

en: One of the selected users is not a member of this site.
uz: Tanlangan foydalanuvchilardan bittasi ushbu sayt a'zosi emas.

en: One or more plugins failed to load properly.
uz: Ba'zi plaginlaringiz to'g'ri yuklanmadi.

en: One or more recommended modules are missing
uz: Bir yoki bir nechta tavsiya etilgan modul mavjud emas

en: One or more required modules are missing
uz: Bir yoki bir nechta talab qilingan modul mavjud emas

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
uz: WooCommerce ishlashi uchun zarur boʻlgan bir yoki bir nechta jadvallar yoʻq, baʼzi funksiyalar kutilganidek ishlamasligi mumkin. Yetishmayotgan jadvallar: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
uz: WooCommerce ishlashi uchun zarur boʻlgan bir yoki bir nechta jadvallar yoʻq, baʼzi funksiyalar kutilganidek ishlamasligi mumkin. Yetishmayotgan jadvallar: %1$s. <a href="%2$s">Yana tekshiring.</a>

en: One or more themes failed to load properly.
uz: Ba'zi shablonlaringiz to'g'ri yuklanmadi.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
uz: Bir satrda bittadan: opsiya nomi | Qo'shimcha xarajat [+ - Foizlar] | Xarajat turi (buyurtma, sinf yoki buyum) Masalan: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code> .

en: One response to %s
uz: %s ga bitta javob

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
uz: Onlayn kurslar yangi mahoratni o'rgatadigan har qanday biznes uchun ajoyib echimdir. Kurslar jismoniy mahsulotni ishlab chiqish yoki jo'natishni talab qilmagani uchun ular hamyonbop, yaratilishi tez va kelgusi yillar davomida passiv daromad keltirishi mumkin. Ushbu maqolada biz sizga WooCommerce yordamida kurslarni sotish haqida ko'proq ma'lumot beramiz.

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
uz: Header video sifatida faqat %1$s yoki %2$s fayllar ishlatilishi mumkin. Iltimos, faylingizni konvert qilib qayta urinib ko'ring yoki videoni YouTube saytiga yuklab, URL manzilini quyidagi joyga qo'ying.

en: Only %s left in stock
uz: Omborda %s dona qolgan

en: Only UUID V4 is supported at this time.
uz: Hozircha faqat UUID V4 ishlaydi.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
uz: Mahsulotga faqatgina akkauntiga kirib mahsulotni sotib olgan hairdo fikr bildirishi mumkin.

en: Only show children of the current category
uz: Faqat joriy toifadagi bolalarni ko'rsating

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
uz: Faqat buyurtma uchun ko'rsatiladigan metani ko'rsating.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
uz: Masalan, kam bo'lsa, zaxirada qolgan miqdorni ko'rsatish. "Faqat 2 tasi qoldi"

en: Oops!
uz: Voy o'lmasam!

en: Oops! That embed cannot be found.
uz: Voy! Biriktirilgan narsa topilmadi.

en: Oops: %s
uz: Ana xolos: %s

en: Open Press This
uz: Press This ochish

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
uz: cyrillic

en: Open link in a new tab
uz: Havolani yangi oynada ochish

en: Open sharing dialog
uz: Bo'lishish oynasini ochish

en: Operator to compare product attribute terms.
uz: Mahsulot atributlari shartlarini taqqoslash uchun operator.

en: Operator to compare product category terms.
uz: Mahsulot toifasidagi atamalarni taqqoslash uchun operator.

en: Operator to compare product tags.
uz: Mahsulot teglarini taqqoslash uchun operator.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
uz: Variant nomi | Qo'shimcha xarajat [+ - foizlar%] | Xarajat turi (buyurtma, sinf yoki ob'ekt)

en: Optional
uz: Дополнительно

en: Optional action group.
uz: Ixtiyoriy harakatlar guruhi.

en: Optional cost for local pickup.
uz: Mahalliy olib ketish uchun ixtiyoriy narx.

en: Optional data array passed to the action hook.
uz: Ixtiyoriy ma'lumotlar qatori amal kancasiga o'tdi.

en: Optional note to send the customer after purchase.
uz: Xarid qilishdan keyin mijozni yuborish uchun ixtiyoriy eslatma.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
uz: Faqat identifikator bo'yicha aniq vazifalar ro'yxatini olish uchun ixtiyoriy parametr.

en: Optional parameter to query specific task list.
uz: Muayyan vazifalar ro'yxatini so'rash uchun ixtiyoriy parametr.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
uz: Ixtiyoriy ravishda savdo paytida ko'rsatish uchun do'konning maxfiylik siyosati haqida ba'zi matnlarni qo'shing.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
uz: Hisobni ro'yxatdan o'tkazish shakllarida ko'rsatish uchun ixtiyoriy ravishda do'konning maxfiylik siyosati to'g'risidagi ba'zi matnlarni qo'shing.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
uz: Iste'molchilar qabul qilishi shart bo'lgan shartlar katagiga bir nechta matn qo'shing.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
uz: Majburiy emas, qaysi soliq klassi yukini olishni nazorat qiling yoki uni tashish solig'i avtoulovlar buyumlariga bog'liq bo'ladi.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
uz: Ixtiyoriy ravishda "To'lov ma'lumotlarini uzatish" funksiyasini yoqing (Profil> Profil va sozlamalar> Sotuvda ishlatiladigan vositalar> Veb-sayt sozlamalari) va keyin o'zingizning shaxsiy identifikatoringizni bu erga ko'chiring. Bu to'lovlarni PayPal IPN-ga ehtiyoj sezmasdan tekshirishga imkon beradi.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
uz: Tepa chap burchakdagi PayPal to'lovlar sahifalariga ixtiyoriy ravishda URL manzilni sizning logotipingiz ko'rsatilgan 150x50px tasvirga kiriting.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
uz: Majburiy emas, metadata qiymati foydalanuvchiga qanday ko'rsatilishi kerak.

en: Options
uz: Sozlanmalar

en: Or
uz: Yoki

en: Or choose an image from your media library:
uz: Yoki media kutubxonangizdan rasm tanlang:

en: Or link to existing content
uz: Yoki mavjud materialga bog'lang

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
uz: Yoki siz plaginning oldindan tayyorlangan versiyasini <a href="%1$s">WordPress.org</a> omboridan yuklab olishingiz yoki <a href="%2$s">GitHub omboridagi relizlar</a> sahifasiga tashrif buyurishingiz mumkin.

en: Or, enter a YouTube URL:
uz: Yoki YouTube URL manzilini kiriting:

en: Or, enter tax rate ID:
uz: Yoki soliq stavkasi identifikatorini kiriting:

en: Oral
uz: Ural

en: Orange
uz: Оранжевый

en: Order
uz: Порядок

en: Order #
uz: Buyurtma #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
uz: #%1$s buyurtma qaytarilgan deb belgilangan - PayPal sabab kodi:%2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
uz: Buyurtma bekor qilinganligiga sabab #%1$s buyurtma PayPal tomonidan bekor qilindi, kod: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
uz: #%1$s buyurtma bekor qilindi. Iltimos, to'lov holatini tekshiring va buyurtma holatini yangilang: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
uz: #%1$s buyurtma%2$s-ga joylashtirilgan va hozirda%3$s.

en: Order #%s
uz: Buyurtma # %s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
uz: # %s buyurtma PayPal IPN tomonidan to'langan deb belgilangan, ammo ilgari bekor qilingan. Administrator bilan ishlash talab etiladi.

en: Order &ndash; %s
uz: Buyurtma &ndash;  %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
uz: Buyurtma bekor qilindi: # {buyurtma_ raqami}

en: Order Date
uz: Buyurtma sanasi

en: Order Failed: #{order_number}
uz: Buyurtma bajarilmadi: # {buyurtma_so'rinasi}

en: Order ID
uz: Buyurtma identifikatori

en: Order ID is invalid
uz: Buyurtma identifikatori noto‘g‘ri

en: Order ID.
uz: Buyurtma identifikatori.

en: Order Number
uz: Buyurtma raqami

en: Order Number.
uz: Buyurtma raqami.

en: Order Refunded: {order_number}
uz: Buyurtma qaytarildi: {order_number}

en: Order Status
uz: Buyurtma holati

en: Order Total
uz: Buyurtma jami

en: Order again
uz: Qayta buyurtma qilish

en: Order by
uz: Tartiblash

en: Order cancelled by customer.
uz: Buyurtma mijoz tomonidan bekor qilindi.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
uz: Buyurtma to'liq elektron pochta xabarlari mijozlarga buyurtmalar bajarilgan deb belgilanganda yuboriladi va odatda buyurtmalar yuborilganligini bildiradi.

en: Order count.
uz: Buyurtma soni.

en: Order created
uz: Buyurtma yaratildi

en: Order customer information.
uz: Buyurtmani bergan mijoz haqida ma'lumot.

en: Order deleted
uz: Buyurtma o'chirildi

en: Order details
uz: Buyurtma ma’lumotlari

en: Order details manually sent to customer.
uz: Buyurtma tafsilotlari mijozga qo'lda yuboriladi.

en: Order draft updated.
uz: Buyurtma loyihasi yangilandi.

en: Order fully refunded
uz: Buyurtma to'liq qaytarildi

en: Order fully refunded.
uz: Buyurtma to'liq qaytarildi.

en: Order images by:
uz: Критерий сортировки:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
uz: Qanday sotib olinganligi, qachon sotib olinganligi va qaerga yuborilishi kerakligi kabi ma'lumotlarga buyurtma bering

en: Order is invalid
uz: Buyurtma noto‘g‘ri

en: Order item ID provided is not associated with order.
uz: Taqdim etilgan buyurtma obyekti identifikatori buyurtma bilan bog'liq emas.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
uz: Buyurtma kaliti ma'lum buyurtma ma'lumotlarining haqiqiyligini tekshirish yoki kirishni himoya qilish uchun ishlatiladi.

en: Order key.
uz: Buyurtma kaliti.

en: Order not editable
uz: Buyurtmani tahrirlab bo‘lmaydi

en: Order note author.
uz: Muallifga buyurtma eslatmasi.

en: Order note content.
uz: Qayd tarkibiga buyurtma bering.

en: Order note is required
uz: Buyurtma eslatmasi talab qilinadi

en: Order note.
uz: Buyurtma eslatmasi.

en: Order notes
uz: Buyurtma haqida eslatmalar

en: Order number.
uz: Buyurtma raqami.

en: Order number:
uz: Buyurtma raqami:

en: Order on-hold
uz: Kutish buyurtmasi

en: Order payment URL.
uz: Buyurtma toʻlovi URL manzili.

en: Order received
uz: Buyurtma qabul qilindi

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
uz: Buyurtma qaytarilgan elektron pochta xabarlari mijozlarga buyurtmalar qaytarilganda yuboriladi.

en: Order restored
uz: Buyurtma tiklandi

en: Order saved.
uz: Buyurtma saqlandi.

en: Order scheduled for: %s.
uz: Buyurtma rejalashtirilgan: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
uz: Saralash tartibi o'sib borishga ko'ramiz yoki kamayib borishgami.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
uz: Bekor qilindi

[ctx: Order status]
en: Completed
uz: Tugatildi

[ctx: Order status]
en: Draft
uz: Qoralama

[ctx: Order status]
en: Failed
uz: Muvaffaqiyatsiz

[ctx: Order status]
en: On hold
uz: Kutib turishda

[ctx: Order status]
en: Pending payment
uz: To'lov kutilmoqda

[ctx: Order status]
en: Processing
uz: Qayta ishlanmoqda

[ctx: Order status]
en: Refunded
uz: Qaytarildi

en: Order status changed by bulk edit.
uz: Buyurtma holati ommaviy tahrirlash natijasida o'zgartirildi:

en: Order status changed by bulk edit:
uz: Buyurtma holati ommaviy tahrirlash natijasida o'zgartirildi:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
uz: Buyurtma holati %1$s dan %2$s ga o'zgartirildi.

en: Order status name.
uz: Buyurtma holati nomi.

en: Order status set to %s.
uz: %s uchunBuyurtma holati.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
uz: To‘lovni qaytarish uchun sozlangan Mijozga mablag'ni qaytarish uchun to'lov shlyuzi orqali qaytarib berish kerak.

en: Order status.
uz: Buyurtma holati.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
uz: Buyurtma holati. Toʻlov provayderlari toʻlovdan keyin bu qiymatni yangilaydi.

en: Order submitted.
uz: Buyurtma yuborildi.

en: Order summary
uz: Buyurtma xulosasi

en: Order tax
uz: Buyurtma solig'i

en: Order tax.
uz: Buyurtma soliq.

en: Order total formatted for locale
uz: Mahalliylashtirish uchun buyurtma umumiy formati

en: Order updated
uz: Buyurtma yangilandi

en: Order updated and sent.
uz: Buyurtma yangilandi va yuborildi.

en: Order updated.
uz: Buyurtma yangilandi.

en: Order updates
uz: Buyurtma yangilanishlari

en: Order:
uz: Порядок:

en: Orders
uz: Buyurtmalar

en: Orders (page %d)
uz: Buyurtmalar (%d-sahifa)

en: Orders list
uz: Buyurtmalar ro'yxati

en: Orders navigation
uz: Buyurtmalar navigatsiyasi

en: Orders totals.
uz: Umumiy buyurtmalar.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
uz: Помещать загруженные мной файлы в папки по месяцу и году

en: Oriental Mindoro
uz: Sharqiy Mindoro

en: Original
uz: Boshlang'ich

en: Original dimensions %s
uz: Исходный размер %s

en: Original image:
uz: Original rasm:

en: Original: %s
uz: Asli: %s

en: Orphaned variations
uz: Yo'qotilgan variantlar

en: Osmaniye
uz: Usmoniye

en: Other
uz: Boshqa

en: Other WordPress News
uz: Другие новости WordPress

en: Other comment settings
uz: Другие настройки комментариев

en: Other locations
uz: Boshqa joylar

en: Other places the store is selling products.
uz: Do'kon mahsulotlarni sotadigan boshqa joylarda.

en: Other user roles have been changed.
uz: Роли других пользователей были изменены.

en: Other users have been deleted.
uz: Другие пользователи были удалены.

en: Other users have been removed.
uz: Другие пользователи были удалены.

en: Ounces
uz: Untsiya

en: Our bank details
uz: Bank rekvizitlari

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
uz: WooCommerce Extensions to'g'risidagi katalogimizni WooCommerce.com saytida topishingiz mumkin: <a href="%s">WooCommerce Extensions katalogi</a>

en: Our request to the featured API got a malformed response.
uz: Tanlangan APIga bo‘lgan so‘rovimiz noto‘g‘ri javob oldi.

en: Our request to the featured API got error code %d.
uz: Tanlangan APIga so‘rovimizda xato kodi %d bor.

en: Our request to the search API got a malformed response.
uz: Qidiruv API’siga bo‘lgan so‘rovimiz noto‘g‘ri javob oldi.

en: Our request to the search API got response code %s.
uz: Qidiruv API’siga bo‘lgan so‘rovimizga %s javob kodi keldi.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
uz: Jamoamiz a'zolari buyurtmalarni bajarish, to'lovlarni qaytarish va sizni qo'llab-quvvatlash uchun ushbu ma'lumotlarga kirish huquqiga ega.

en: Our website address is: %s.
uz: Saytimiz manzili: %s.

en: Ourense
uz: Bizningense

en: Out from under %s
uz: %s ostidan chiqarish

en: Out of stock
uz: Omborda qolmagan

en: Out of stock threshold
uz: Zaxiradan tashqarida

en: Out of stock visibility
uz: Birja ko'rinmayapti

en: Outdated SQL server
uz: Eskirgan SQL server

en: Outdated templates
uz: Eskirgan shablonlar

en: Output just the id when the operation is successful.
uz: Jarayon muvaffaqiyatli bo'lganda faqat id-ni chiqaring.

en: Ouémé
uz: Ouemé

en: Overrides
uz: Bekor qiladi

en: Overview
uz: Umumiy ma'lumot

en: PDT payment completed
uz: PDT to'lovi tugadi

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
uz: PG &#8212; Может содержать оскорбительные элементы, обычно для аудитории старше 13 лет

en: PHP Default Timezone
uz: PHP Vaqt Chizig'i

en: PHP Extensions
uz: PHP qo'shimchalari

en: PHP Sessions
uz: PHP sessiyalari

en: PHP Version
uz: PHP versiyasi

en: PHP default timezone is invalid
uz: PHP Vaqt chizig'i sozlamalari noto'g'ri

en: PHP default timezone is valid
uz: PHP vaqt chizig'i yaroqli

en: PHP max execution time.
uz: PHP maksimal ijro etish vaqti.

en: PHP max input vars
uz: PHP maksimal kiritish o'zgaradi

en: PHP memory limit
uz: PHP xotira chegarasi

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
uz: PHP modullari sizning saytingiz ishlaydigan serverdagi ko'plab vazifalarni bajaradi. Bunga o'zgartirishlar server administratori tomonidan amalga oshirilishi kerak.

en: PHP post max size.
uz: PHP post max size

en: PHP time limit
uz: PHP vaqt chegarasi

en: PHP version
uz: PHP версияси

en: PHP version %s
uz: PHP versiyasi %s

en: PHP version.
uz: PHP versiyasi.

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
uz: PHPning XML qo'shimchasi mavjud emas. Iltimos, hosting provayderingiz bilan bog'laning va PHPning XML qo'shimchasini yoqib berishini ko'rsang.

en: PIN Code
uz: PIN kod

en: Pacific
uz: Tinch

en: Padding
uz: Ichki itarilish joyi

en: Page
uz: страница

en: Page %1$d of %2$d
uz: Jami %2$d sahifadan %1$d

en: Page %d
uz: %d sahifa

en: Page %s
uz: %s sahifasi

en: Page Archives
uz: Sahifa arxivi

en: Page Attributes
uz: Sahifa ma'lumotlari

en: Page ID
uz: Sahifa IDsi

en: Page ID is set, but the page does not exist
uz: Sahifa identifikatori o'rnatildi, ammo sahifa mavjud emas

en: Page IDs, separated by commas.
uz: Sahifalar IDlari vergullar bilan ajratilgan.

en: Page break
uz: Sahifa bo'linuvi

en: Page contents: [%s]
uz: Sahifa tarkibi: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
uz: Sahifada %1$s qisqa kodi yoki %2$s bloki mavjud emas.

en: Page does not contain the %s shortcode.
uz: Sahifada %s qisqa kodi mavjud emas.

en: Page draft updated.
uz: Sahifa qoralamasi yangilandi.

en: Page index cannot be less than one.
uz: Sahifa indeksi birdan kam bo'lmasligi kerak.

en: Page not found
uz: Sahifa topilmadi

en: Page not set
uz: Sahifa o'rnatilmagan

en: Page order
uz: Sahifa tartib raqami

en: Page published privately.
uz: Sahifa maxfiy tarzda chop etildi.

en: Page published.
uz: Sahifa chop etildi.

en: Page restored to revision from %s.
uz: Sahifa %s vaqtdagi tahrir asosida tiklandi.

en: Page reverted to draft.
uz: Sahifa ma'lumotlari eski holatga qaytrildi.

en: Page saved.
uz: Страница сохранена.

en: Page scheduled for: %s.
uz: Sahifa rejalashtirilgan: %s.

en: Page scheduled.
uz: Sahifa rejalashtirildi.

[ctx: Page setting]
en: Cart
uz: Savatcha

[ctx: Page setting]
en: Checkout
uz: Buyurtma berish

[ctx: Page setting]
en: My account
uz: Mening akkauntim

[ctx: Page setting]
en: Shop base
uz: Do'kon bazasi

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
uz: Foydalanish shartlari

en: Page setup
uz: Sahifani sozlash

[ctx: Page slug]
en: cart
uz: savatcha

[ctx: Page slug]
en: checkout
uz: buyurtma berish

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
uz: to'lovni_qaytaradi

[ctx: Page slug]
en: shop
uz: do'kon

en: Page submitted.
uz: Sahifa yuborildi.

en: Page title
uz: Sahifa sarlavhasi

[ctx: Page title]
en: Cart
uz: Savatcha

[ctx: Page title]
en: Checkout
uz: Buyurtma berish

[ctx: Page title]
en: My account
uz: Mening akkauntim

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
uz: To'lovni qaytarish va qaytarish siyosati

[ctx: Page title]
en: Shop
uz: Do'kon

en: Page updated.
uz: Страница обновлена.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
uz: Sahifalarning ko'rinishi <a href="%s" target="_blank"> ommaviy </a> bo'lishi kerak

en: Pages
uz: Sahifalar

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
uz: Sahifalar o'zlarining ma'lumoti, sarlavhasi, meta ma'lumotlari borligi sababli maqolalarga o'xshaydi, ammo ularda chop etish vaqtining muhim emasligi, davomiy chop etilavermasligi jihatlaridan o'ziga xoslik bor. Qisqa qilib aytganda Sahifalar o'zgarmas Maqolalar hisoblanadi. Sahifalar bo'limlar yoki kalit so'zlarga biriktirilmaydi, ammo shajaralashtirilishi mumkin. Bir sahifani boshqasining &#8220;Otasi&#8221; sifatida begilashingiz hamda shu usulda sahifalarni guruhlashingiz mumkin.

en: Pages list
uz: Sahifalar ro'yxati

en: Pages list navigation
uz: Sahifalar ro'yxati navigatsiyasi.

en: Pages:
uz: Sahifalar:

en: Pagination
uz: Varaqlash

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
uz: %2$s ning %1$s

en: Paid
uz: To'langan

en: Paid on %1$s @ %2$s
uz: %1$s @%2$s-da to'langan

en: Pakistan
uz: Pokiston

en: Pakistani rupee
uz: Pokiston rupisi

en: Palawan
uz: Palavan

en: Palencia
uz: Palensiya

en: Palestinian Territory
uz: Falastin Hududi

en: Palmyra Atoll
uz: Palmira Atoll

en: Panamanian balboa
uz: Panamalik balboa

en: Panamá
uz: Panama

en: Papua New Guinea
uz: Papua Yangi Gvineya

en: Papua New Guinean kina
uz: Papua-Yangi Gvineya kinasi

en: Paragraph
uz: Yangi qator

en: Paraguarí
uz: Paraguari

en: Paraguay
uz: Paragvay

en: Paraguayan guaran&iacute;
uz: Paragvay garovi & iacute;

en: Parameters to pass on to the exported report.
uz: Eksport qilingan hisobotga o'tish uchun parametrlar.

en: Paraná
uz: Parana

en: Parent
uz: Родительская

en: Parent %s
uz: Ota %s

en: Parent %s:
uz: Ota %s:

en: Parent Category
uz: Ota bo'lim

en: Parent Category:
uz: Ota bo'lim:

en: Parent Page:
uz: Ota sahifa

en: Parent SKU
uz: Ota-ona SKU

en: Parent Theme
uz: Bosh shablon

en: Parent blocks.
uz: Ota bloklar.

en: Parent category
uz: Asosiy kategoriya

en: Parent category:
uz: Ota kategoriya:

en: Parent coupon
uz: Ota-onalar kuponi

en: Parent order ID.
uz: Ota-ona buyurtma identifikatori.

en: Parent orders
uz: Ota-onalar buyruqlari

en: Parent product
uz: Ota-ona mahsuloti

en: Parent product does not match current variation.
uz: Ota mahsulot joriy o'zgarishga mos kelmaydi.

en: Parent product name if the product is a variation.
uz: Agar mahsulot o'zgaruvchan bo'lsa, asosiy mahsulot nomi.

en: Parent product's threshold (%d)
uz: Asosiy mahsulot chegarasi (%d)

en: Parent shipping class
uz: Ota-onalar uchun yuk tashish klassi

en: Parent shipping class:
uz: Ota-onalar uchun yuk tashish klassi:

en: Parent term ID, if applicable.
uz: Mavjud bo'lsa, ota-ona identifikatori.

en: Parent term does not exist.
uz: Ota ibora mavjud emas.

en: Parent theme
uz: Ota shablon

en: Parent theme author URL
uz: Ota-ona muallifi URL manzili

en: Parent theme author URL.
uz: Ota-mavzu muallifining URL manzili.

en: Parent theme name
uz: Ota-ona mavzusi nomi

en: Parent theme name.
uz: Ota-ona nomi.

en: Parent theme version
uz: Ota-ona mavzusi versiyasi

en: Parent theme version.
uz: Ota mavzusining versiyasi.

en: Paris
uz: Parij

en: Partial Refund: Order {order_number}
uz: Qisman qaytarish: Buyurtma {buyurtma_ raqami}

en: Partial refund email heading
uz: Qisman qaytariladigan elektron pochta sarlavhasi

en: Partial refund subject
uz: Qisman qaytarish mavzusi

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
uz: Qisman render contentni echo qilishi yoki content yozuvini (yoki massivni) return qilishi kerak. Ammo ikkalasini ham birdaniga emas.

en: Pará
uz: Para

en: Pasco
uz: Pasko

en: Passed
uz: O'tdi

en: Passed tests
uz: O'tgan sinovlar

en: Password
uz: Parol

en: Password Reset
uz: Parolni tiklash

en: Password Reset Request
uz: Parolni tiklash so'rovi

en: Password Reset Request for {site_title}
uz: {Site_title} uchun parolni tiklash so'rovi

en: Password change
uz: Parolni o‘zgartirish

en: Password changed for user: %s
uz: Foidalanuvchinig paroli uzgartirildi: %s

en: Password for the user (never included).
uz: Foydalanuvchi paroli (hech qachon qo'shilmaydi).

en: Password protected
uz: Защищено паролем

en: Password reset email has been sent.
uz: Parolni tiklash e-pochtasi yuborildi.

en: Password reset is not allowed for this user
uz: Bu foydalanuvchi uchun parolni tiklash amaliyoti ta'qiqlangan.

en: Password:
uz: Parol:

en: Passwords cannot be empty.
uz: Parol bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: Passwords do not match.
uz: Parollar bir-biriga mos kelmadi.

en: Pastaza
uz: Makaron

en: Paste
uz: Kiritish

en: Paste URL or type to search
uz: URL manzil kiriting yoki yozib qidiring

en: Paste as text
uz: Matn sifatida kiritish

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
uz: Ayni paytda kiriitsh oddiy matn holatida. Siz ushbu holatni o'zgartirmaguningizcha kiritgan matnlaringiz oddiy matn holatida kiritiladi.

en: Paste table row after
uz: Quyida jadval qatori kiritish

en: Paste table row before
uz: Oldindan jadval qatori kiritish

en: Paste your embed code below:
uz: Quyiga kodingizni kiriting:

en: Path
uz: Путь

en: Pathum Thani
uz: Pathum Tani

en: Pattern content must be a string.
uz: Namuna tarkibiy qismi yozuvli bo'lishi kerak.

en: Pattern name must be a string.
uz: Namuna nomi yozuvli bo'lishi kerak.

en: Pattern title must be a string.
uz: Namuna sarlavhasi yozuvli bo'lishi kerak.

en: Patterns
uz: Namunalar

en: Patuakhali
uz: Patuaxali

en: Pause
uz: Pauza

en: Paused
uz: To'xtatildi

en: Pay
uz: To'lash

en: Pay for order
uz: Buyurtma uchun to'lov

en: Pay for this order
uz: Ushbu buyurtmani to'lash

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
uz: PayPal orqali to'lash; agar sizda PayPal hisobi bo'lmasa, kredit kartangiz bilan to'lashingiz mumkin.

en: Pay with cash upon delivery.
uz: Yetkazib bergandan keyin naqd pul bilan to'lash.

en: PayPal Payments
uz: PayPal to'lovlari

en: PayPal Standard
uz: PayPal standarti

en: PayPal Standard does not support your store currency.
uz: PayPal Standard do'kon valyutangizni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
uz: PayPal Standard mijozlarni to'lov ma'lumotlarini kiritish uchun PayPal-ga yo'naltiradi.

en: PayPal acceptance mark
uz: PayPal qabul qilish belgisi

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
uz: PayPal bizga bitta manzilni yuborish imkonini beradi. Agar etkazib berish yorliqlari uchun PayPal-dan foydalanayotgan bo'lsangiz, siz to'lovni emas, balki etkazib berish manzilini yuborishni afzal ko'rishingiz mumkin. Ushbu parametrni o'chirib qo'ysangiz, PayPal sotuvchisi himoyasi qo'llanilishiga to'sqinlik qilishi mumkin.

en: PayPal email
uz: PayPal elektron pochtasi

en: PayPal email address
uz: PayPal elektron pochta manzili

en: PayPal email address:
uz: PayPal elektron pochta manzili:

en: PayPal identity token
uz: PayPal identifikatori

en: PayPal sandbox
uz: PayPal sinov muhiti

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
uz: PayPal sinov maydoni to'lovlarni tekshirish uchun ishlatilishi mumkin. <a href="%s">developer account </a> ro'yxatidan o'ting.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
uz: PayPal tranzaksiya ma'lumotlarini qaytarishda aloqa qilishning ushbu usulidan foydalanadi.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
uz: PayPal manzillarni tekshiradi, shuning uchun ushbu sozlama xatolarga olib kelishi mumkin (biz uni o'chirib qo'yishni maslahat beramiz).

en: PayU for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun PayU

en: Payer PayPal address
uz: To'lovchining PayPal manzili

en: Payer first name
uz: To'lovchining ismi

en: Payer last name
uz: To'lovchining familiyasi

en: Payfast
uz: PayFast

en: Paying customer
uz: To'lov mijozi

en: Payment
uz: To'lov

en: Payment %s via IPN.
uz: To'lov %s IPN orqali.

en: Payment Method
uz: To'lov uslubi

en: Payment Methods
uz: To'lov usullari

en: Payment Tokens
uz: To'lov tokenlari

en: Payment action
uz: To'lov harakati

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
uz: To'lov ruxsat berildi. To'lovni qabul qilish uchun to'lov holatini ishlov berish yoki yakunlashga o'zgartiring .

en: Payment complete event failed.
uz: To‘lovni to‘lab bo‘lmadi.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
uz: To'lovni olib bo'lmadi - Haqiqiy identifikator:%1$s, Holati:%2$s

en: Payment could not be captured: %s
uz: To'lovni olib bo'lmadi: %s

en: Payment for cancelled order %s received
uz: Bekor qilingan buyurtma uchun to'lov %s qabul qilindi

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
uz: %2$s-dan "%1$s" buyurtmasi uchun to'lov amalga oshmadi. Buyurtma quyidagicha edi:

en: Payment for order %s refunded
uz: %s buyurtma uchun to'lov qaytarildi

en: Payment for order %s reversed
uz: %s buyurtmasi uchun to'lov bekor qilindi

en: Payment gateway
uz: To'lov yo'li

en: Payment gateway ID.
uz: To'lov shlyuzi ID nomi.

en: Payment gateway description on checkout.
uz: To'lov shlyuzi  tavsifi.

en: Payment gateway enabled status.
uz: To'lov shlyuzi yoqilgan statusi.

en: Payment gateway method description.
uz: To'lov shlyuzi usulining tavsifi.

en: Payment gateway method title.
uz: To'lov shlyuzi usuli nomi.

en: Payment gateway settings.
uz: To'lov shlyuzi sozlamalari.

en: Payment gateway sort order.
uz: To'lov shlyuzini tartiblash.

en: Payment gateway title on checkout.
uz: To'lov shlyuzi nomi.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
uz: To'lov shlyuzlari to'lovlarni avtorizatsiya qilish uchun uzoq serverlar bilan aloqa qilish uchun cURL-dan foydalanishi mumkin, boshqa plaginlar esa uni uzoqdagi xizmatlar bilan aloqa o'rnatishda ishlatishi mumkin.

en: Payment method ID and title are required
uz: To'lov usulining identifikatori va sarlavhasi talab qilinadi

en: Payment method ID.
uz: To'lov usuli identifikatori.

en: Payment method deleted.
uz: To'lov usuli o'chirildi.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
uz: Xaridor sizning hisob-kitobingizda ko'radigan to'lov usulining tavsifi.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
uz: Mijoz veb-saytingizda ko'radigan to'lov usulining tavsifi.

en: Payment method successfully added.
uz: To'lov usuli muvaffaqiyatli qo'shildi.

en: Payment method title.
uz: To'lov usulining nomi.

en: Payment method:
uz: To'lov turi:

en: Payment methods
uz: To'lov usullari

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
uz: %1$s to'lov qabul qilindi - Auth ID:%2$s, Transaction ID:%3$s

en: Payment pending (%s).
uz: To'lov kutilmoqda (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
uz: To'lov etkazib berilgandan keyin amalga oshiriladi.

en: Payment via
uz: Orqali to'lov

en: Payment via %s
uz: To'lov %s orqali

en: Payment:
uz: To'lov

en: Payments
uz: To'lovlar

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
uz: Toʻlovlar oddiy, oylik toʻlovsiz amalga oshiriladi — faqat WooCommerce doʻkonlari uchun.

en: Paysandú
uz: Paysandu

en: Paystack
uz: Ish haqi

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
uz: Paystack afrikalik savdogarlarga zamonaviy, xavfsiz va xavfsiz to'lov shlyuzi bilan onlayn bir martalik va takroriy to'lovlarni qabul qilishga yordam beradi.

en: Pazardzhik
uz: Pazardjik

en: Peloponnese
uz: Peloponnes

en: Pemba North
uz: Shimoliy Pemba

en: Pemba South
uz: Pemba janubi

en: Pending
uz: Kutilmoqda

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Kutilmoqda <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
uz: Tekshiruvda

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
uz: Kutilayotgan buyurtmalar to'lanmagan va mijoz tomonidan qoldirilgan bo'lishi mumkin. Belgilangan vaqtdan keyin ular axlatga tashlanadi.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Kutilayotgan to‘lov <span class="count">( %s)</span>

en: Pennsylvania
uz: Pensilvaniya

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
uz: Har bir sinf uchun: Har bir yuk tashish sinfiga alohida jo'natiladi

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
uz: Buyurtma uchun: eng qimmat yuk tashish klassi uchun yuk tashish

en: Percentage complete.
uz: Foiz tugadi.

en: Percentage discount
uz: Foiz bo'yicha chegirma

en: Percentage of cart total
uz: Savatning umumiy foizi

en: Perfect
uz: A'lo

en: Performance
uz: Samaradorlik

en: Period
uz: Nuqta

en: Permalink Settings
uz: Настройки постоянных ссылок

en: Permalink of the product that the review belongs to.
uz: Sharhga tegishli bo'lgan mahsulotning doimiy havolasi.

en: Permalink structure
uz: Permalink qurilmasi

en: Permalink:
uz: Постоянная ссылка:

en: Permalink: %s
uz: Doimiy link: %s

en: Permalinks
uz: Постоянные ссылки

en: Permanently delete comment
uz: Удалить комментарий навсегда

en: Permanently deleted %s
uz: %s butunlay o'chirildi

en: Permanently deleted customer
uz: Doimiy o'chirilgan mijoz

en: Permanently deleted order note
uz: Doimiy o'chirilgan buyurtma eslatmasi

en: Permission #%d not found.
uz: Ruxsat #%d topilmadi.

en: Permission ID
uz: Ruxsatnoma identifikatori

en: Permissions
uz: Ruxsatnomalar

en: Permissions is missing.
uz: Ruxsatnomalar mavjud emas.

en: Pernambuco
uz: Pernambuko

en: Persian
uz: Pers

en: Personal Data Export
uz: Shaxsiy ma'lumot eksporti

en: Personal Data Export for %s
uz: %s uchun shaxsiy ma'lumot eksporti

en: Personal Options
uz: Персональные настройки

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
uz: Shaxsiy ma'lumot faqatgina foydalanuvchining sayt bilan aloqasi natijasida yaratilmaydi. Shaxsiy ma'lumotlar bog'lanish formalari, fikrlar, kukilar, analizlar va boshqa maqsadlarda to'liq texnik tarzda yig'ilishi ham mumkin.

en: Personal data removal
uz: Shaxsiy ma'lumotlarni olib tashlash

en: Personal data removed.
uz: Shaxsiy ma'lumotlar o'chirildi.

en: Personal data retention
uz: Shaxsiy ma'lumotlarni saqlash

en: Personal data within order %s has been retained.
uz: %s buyurtma doirasida shaxsiy ma'lumotlar saqlanib qoldi.

en: Personalize homepage
uz: Bosh sahifani shaxsiylashtirish

en: Personalize my store
uz: Do'konimni shaxsiylashtiring

en: Personalize your store
uz: Do'koningizni shaxsiylashtiring

en: Personalize your store's homepage
uz: Do'koningizning bosh sahifasini shaxsiylashtirish

en: Perugia
uz: Perugiya

en: Pescara
uz: Peskara

en: Pest
uz: Zararkunanda

en: Petersburg
uz: Piterburg

en: Petén
uz: Peten

en: Phang Nga
uz: Fang Nga

en: Phatthalung
uz: Phthalung

en: Phetchabun
uz: Fetchabun

en: Phetchaburi
uz: Fetchaburi

en: Phichit
uz: Fichit

en: Philippine peso
uz: Filippin pesosi

en: Philippines
uz: Filippin

en: Phitsanulok
uz: Fitsanulok

en: Phoenix
uz: Feniks

en: Phone
uz: Telefon raqami

en: Phone Number
uz: Telefon raqam

en: Phone number.
uz: Telefon raqam.

en: Photoblogging
uz: Fotobloging

en: Photography
uz: Fotosuratchilik

en: Phuket
uz: Pxuket

en: Physical products
uz: Jismoniy mahsulotlar

en: Piacenza
uz: Piatsenza

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
uz: Buyurtmani oling, keyin to'lang, chop eting, paketlang va yuboring.

en: Pingback
uz: Bildirgi

en: Pingback excerpt:
uz: Qayta aloqa izohi:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
uz: %1$sdan %2$sga pingback ro'yxatga olindi. Web suhbatni davom ettiring! :-)

en: Pings
uz: Уведомления

en: Pink
uz: Розовый

en: Pinterest for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun Pinterest

en: Pisa
uz: Piza

en: Pitcairn
uz: Pitseirn

en: Place order
uz: Buyurtmani tasdiqlang

en: Placeholder
uz: Joy egasi

en: Placeholder image
uz: To'ldiruvchi rasm

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
uz: Matn kiritishda ko'rsatiladigan ta’riflar matni.

en: Plain text
uz: Oddiy mant

en: Plain text template
uz: Oddiy matn shabloni

en: Platform to track.
uz: Kuzatish uchun platforma.

en: Platform version to track.
uz: Kuzatish uchun platforma versiyasi.

en: Play
uz: O'ynash

en: Playlist Settings
uz: Pleylist xossalari

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
uz: Bu meta qutisindan foydalanish uchun <a href="%s">Klassik muharrir</a> plaginini faollashtiring.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
uz: Savatga qo'shish uchun mahsulotni tanlang &hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
uz: <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s ga</a> tashrif buyurib, mahsulot variantlarini tanlang.

en: Please choose product options&hellip;
uz: Iltimos, mahsulot variantlarini tanlang &hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
uz: Savatga qo'shmoqchi bo'lgan narsalar sonini tanlang &hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
uz: WordPress tarmog'ingizdagi saytlar sub-domenli yoki sub-direktoriyali bo'lishi haqida qaror qiling.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
uz: Iltimos, sozlanmalar qadamlarini tugating. Yangi tarmoq yaratish uchun ma'lumotlar bazasidan eski tarmoq jadvallarini bo'shatishingiz yoki o'chirishingiz kerak bo'ladi.

en: Please consider writing more inclusive code.
uz: Iltimos, batafsilroq kod yozing.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
uz: Muammoni batafsil o'rganish uchun hostingizga murojaat qiling.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
uz: Iltimos, qo'llab-quvvatlash xizmatiga murojaat qilganingizda ushbu ma'lumotni ko'chiring va ularga yuboring:

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
uz: Iltimos, shaxsiylik siyosati sahifangizdagi ma'lumotlarni yangilab turing. Ishlatadigan shablon va plaginlaringizning unga bo'ladigan ta'sirini kuzating. Shaxsiylik siyosati sahifasini chop etganingizdan so'ng, uni menyularingizdan birida ko'rsatishni unutmang.

en: Please enter a coupon code.
uz: Kupon kodini kiriting.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
uz: Hisob-faktura raqamlari uchun prefiks kiriting. Agar siz bir nechta do'konlarda o'zingizning PayPal hisob qaydnomangizdan foydalansangiz, bu prefiks noyob ekanligiga ishonch hosil qiling, chunki PayPal bir xil hisob-faktura raqamiga ega buyurtmalarga ruxsat bermaydi.

en: Please enter a site name.
uz: Iltimos Sayt nomini kiriting.

en: Please enter a site title.
uz: Iltimos Sayt sarlavhasini kiriting.

en: Please enter a stronger password.
uz: Iltimos, kuchliroq parolni kiriting.

en: Please enter a username.
uz: Iltimos foydalanuvchi nomini kiriting.

en: Please enter a valid Eircode.
uz: Haqiqiy Eircode kiriting.

en: Please enter a valid YouTube URL.
uz: Iltimos yaroqli YouTube URL manzilini kiriting.

en: Please enter a valid account username.
uz: Haqiqiy hisob nomini kiriting.

en: Please enter a valid email address
uz: Iltimos haqiqiy email kiriting

en: Please enter a valid email address.
uz: Iltimos haqiqiy email kiriting

en: Please enter a valid menu name.
uz: Пожалуйста, введите корректное название меню.

en: Please enter a valid order ID
uz: To‘g‘ri buyurtma identifikatorini kiriting

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
uz: Yaroqli pochta indeksi yoki ZIP kodini kiriting.

en: Please enter an account password.
uz: Hisob qaydnomasi parolini kiriting.

en: Please enter an address to continue.
uz: Davom etish uchun manzilni kiriting.

en: Please enter in a value less than the regular price.
uz: Iltimos, odatiy narxdan pastroq qiymatni kiriting.

en: Please enter in country code with two capital letters.
uz: Iltimos, davlat kodini ikkita katta harf bilan kiriting.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
uz: Iltimos, PayPal elektron pochta manzilingizni kiriting; bu to'lovni amalga oshirish uchun kerak.

en: Please enter your current password.
uz: Iltimos, joriy parolingizni kiriting.

en: Please enter your password.
uz: Iltimos, parolingizni kiriting.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
uz: Iltimos, foydalanuvchi ismingiz yoki email manzilingizni kiriting. Emailingizga parolingizni o'zgartirish bo'yicha qo'llanma yuboriladi.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
uz: Mavjud to'lov usullarini ko'rish uchun iltimos, yuqoridagi ma'lumotlarni to'ldiring.

en: Please fill out all password fields.
uz: Iltimos, barcha parollarni to'ldiring.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
uz: Bu meta qutisindan foydalanish uchun <a href="%s">Klassik muharrir</a> plaginini o'rnating.

en: Please log in again.
uz: Iltimos, saytga qayta kiring.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
uz: To‘lov shakliga o‘tish uchun quyidagi hisobingizga kiring.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
uz: Apachening %s moduli o'rnatilganligiga ishonch hosil qiling. O'rnatishning oxirida u bizga kerak bo'ladi.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
uz: Bu meta qutisidan foydalanish uchun <a href="%s">eski muharrirni oching</a>.

en: Please provide a custom field name.
uz: Пожалуйста, укажите название произвольного поля.

en: Please provide a custom field value.
uz: Пожалуйста, укажите значение произвольного поля.

en: Please provide a valid email address.
uz: Iltimos, to'g'ri elektron pochta manzilini ko'rsating.

en: Please provide a valid promo note name.
uz: Iltimos, yaroqli reklama eslatma nomini kiriting.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
uz: NoteIds parametri orqali identifikatorlar qatorini taqdim eting.

en: Please rate the product.
uz: Iltimos, mahsulotni baholang.

en: Please re-enter your password.
uz: Parolni qayta kiriting.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
uz: Buyurtmani davom ettirish uchun shartlarni o'qing va qabul qiling.

en: Please save your changes in order to share the preview.
uz: Oldindan ko'rishni bo'lishish uchun o'zgarishlarni saqlang.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
uz: Batafsil ma'lumot uchun <a href="%s">WordPressni sozlash</a> sahifasini ko'ring.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
uz: Batafsil ma'lumot uchun <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Maxfiylik siyosatiga</a> qarang.

en: Please select a country / region
uz: Iltimos, mamlakat / mintaqani tanlang

en: Please select a file
uz: Пожалуйста, выберите файл

en: Please select a rating
uz: Iltimos, reytingni tanlang

en: Please select an option.
uz: Iltimos, tanlovni belgilang.

en: Please select some items.
uz: Iltimos, mahsulot tanlang.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
uz: Ushbu mahsulotni savatga qo'shmasdan oldin ba'zi mahsulot parametrlarini tanlang.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
uz: Iltimos, do'kon nomi, do'kon ko'chasi, do'kon shaharchasi, do'kon shtati / okrugi, do'konning pochta indeksiga yuboring.

en: Please try again.
uz: Iltimos, yana urinib ko'ring.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
uz: Iltimos, shu faylni %1$sbrauzer yuklagichi%2$s orqali yuklashga urinib ko'ring.

en: Please update WordPress now
uz: Iltimos, WordPress tizimini yangilang.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
uz: Iltimos CSV faylni yuklang yoki havolasini bering.

en: Please use %s to add new schema properties.
uz: Yangi sxema xossalarini qo'shish uchun %s ishlating.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
uz: Iltimos, saytning <strong>administrator email manzili</strong> hali ham to'g'riligini tekshiring.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
uz: Iltimos <a href="%s" target="_blank">obunalar sahifasiga</a> tashrif buyuring va yangilanishlarni davom ettirish uchun yangilang.

en: Please, provide an attribute name.
uz: Iltimos, atribut nomini bering.

en: Plugin
uz: Plagin

en: Plugin Versions
uz: Plagin versiyalari

en: Plugin activated.
uz: Plagin faollashtirildi.

en: Plugin activation has been scheduled.
uz: Plaginni faollashtirish rejalashtirilgan.

en: Plugin and theme auto-updates
uz: Plagin va shablon avto-yangilanishlari

en: Plugin author's website address.
uz: Plagin muallifining veb-sayti manzili.

en: Plugin could not be deleted.
uz: Plagin o'chirilmadi.

en: Plugin deactivated.
uz: Plagin nofaollashtirildi.

en: Plugin file does not exist.
uz: Файл плагина не найден.

en: Plugin installation failed.
uz: Plagin o'rnatish muvaffaqiyatsiz yakunlandi.

en: Plugin installation has been scheduled.
uz: Plaginni o'rnatish rejalashtirilgan.

en: Plugin name
uz: Plagin nomi

en: Plugin name.
uz: Plagin nomi.

en: Plugin not found.
uz: Plagin topilmadi.

en: Plugin slug.
uz: Plagin shpritsi.

en: Plugin status.
uz: Plagin holati.

en: Plugin updated successfully.
uz: Plagin muvaffaqiyatli yangilandi.

en: Plugins
uz: Plaginlar

en: Plugins %s
uz: %s plaginlar

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
uz: Plaginlar saytingizni kontakt shakllari, elektron tijorat va boshqa narsalar bilan kengaytiradi. Bu shuni anglatadiki, ular sizning saytingizga chuqur kirishgan, shuning uchun ularni yangilab turish juda muhimdir.

en: Plugins must be a non-empty array.
uz: Plaginlar bo'sh bo'lmagan massiv bo'lishi kerak.

en: Plugins were successfully activated.
uz: Plaginlar muvaffaqiyatli faollashtirildi.

en: Plugins were successfully installed.
uz: Plaginlar muvaffaqiyatli o'rnatildi.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
uz[0]: Yana %d boshqa eslatma

en: Podgorica
uz: Podgoritsa

en: Pohnpei
uz: Ponpey

en: Poland
uz: Polsha

en: Polish
uz: Polyak

en: Polish z&#x142;oty
uz: Polsha z &#x142; ot

en: Poltava Oblast
uz: Poltava viloyati

en: Popular Plugin
uz: Mashxur plagin

en: Popular Tags
uz: Ommabop kalit so'zlar

en: Popular tags
uz: Ommabop kalit so'zlar

en: Popularity (sales)
uz: Mashhurlik (sotish)

en: Port
uz: Порт

en: Port Moresby
uz: Port Moresbi

en: Portland
uz: Portlend

en: Portugal
uz: Portugaliya

en: Portuguesa
uz: Portugal

en: Portuguese
uz: Portugal

en: Position
uz: Позиция

en: Post
uz: Maqola

en: Post Archives
uz: Maqola arxivi

en: Post Attributes
uz: Maqola ma'lumotlari

en: Post Comment
uz: Fikrni yuborish

en: Post Formats
uz: Post Turlari

en: Post Thumbnail
uz: Yozuv miniatyurasi

en: Post Type
uz: Maqola Turi

en: Post Type Archive
uz: Post turi arxivi

en: Post Type Counts
uz: Pochta turidagi hisoblagichlar

en: Post Via Email
uz: Email orqali chop etish

en: Post draft updated.
uz: Sahifa qoralamasi yangilandi.

[ctx: Post format]
en: Aside
uz: Qayd

[ctx: Post format]
en: Gallery
uz: Galereya

[ctx: Post format]
en: Image
uz: Tasvir

[ctx: Post format]
en: Link
uz: Havola

[ctx: Post format]
en: Quote
uz: Iqtibos

[ctx: Post format]
en: Standard
uz: Odatiy

en: Post formats supported.
uz: Maqola formatlarining mavjudligi.

en: Post name
uz: Post nomi

en: Post navigation
uz: Post menyusi

en: Post published privately.
uz: Maqola maxfiy tarzda chop etildi.

en: Post published.
uz: Maqola chop etildi.

en: Post restored to revision from %s.
uz: Maqola %s vaqtdagi tahrir asosida tiklandi.

en: Post reverted to draft.
uz: Maqola ma'lumotlari eski holatga qaytrildi.

en: Post saved.
uz: Запись сохранена.

en: Post scheduled for: %s.
uz: Sahifa rejalashtirilgan: %s.

en: Post scheduled.
uz: Maqola rejalashtirildi.

en: Post submitted.
uz: Maqola yuborildi.

en: Post title
uz: Maqola sarlavhasi

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
uz: Post turlari nomlari 1 dan 20 gacha bo'lgan belgilar uzunligida bo'lishi kerak.

en: Post updated.
uz: Запись обновлена.

en: Post via email
uz: Email orqali chop eting

en: Postal Code
uz: Pochta Indeksi

en: Postal code
uz: Indeks

en: Postal code.
uz: Pochta Indeksi.

en: Postcode
uz: Pochta kodi

en: Postcode / ZIP
uz: Pochta indeksi

en: Postcode / ZIP.
uz: Pochta indeksi.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
uz: Ushbu qoida uchun pochta indeksi. Yarim-nuqta (;) bir nechta qiymatlarni ajratadi. Barcha joylarga qo'llash uchun bo'sh qoldiring. Joylashuv belgilaridan (*) va raqamli pochta kodlari (masalan, 12345 ... 12350) dan foydalanish mumkin.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
uz: Pochta indeksi/ZIP, u bir nechta qiymatlarni qo'llab-quvvatlamaydi. WooCommerce 5.3 dan boshlab eskirgan, o'rniga "pochta indekslari" dan foydalanish kerak.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
uz: Yagona kartochkalar (masalan, CB23 *) yoki to'liq raqamli diapazonlar (masalan, <code>90210...99000</code> ) bo'lgan pochta kodlari ham qo'llab-quvvatlanadi. Qo'shimcha ma'lumot uchun iltimos, yuk tashish zonalari <a href="%s" target="_blank">hujjatlarini ko'ring</a> ).

en: Posted title:
uz: Chop etilgan sarlavha:

en: Poster
uz: Plakat

en: Poster Image
uz: Rasm

en: Posts
uz: Записи

en: Posts Page
uz: Maqolalar sahifasi

en: Posts by %s
uz: %s ning materiallari

en: Posts list
uz: Maqolalar ro'yxati

en: Posts list navigation
uz: Maqolalar ro'yxati yo'nalishi

en: Posts navigation
uz: Maqolalar bo‘yicha harakatlanish

en: Posts page
uz: Maqolalar sahifasi

en: Posts page: %s
uz: Страница записей: %s

en: Posts published on %s
uz: %s sanasida chop etilgan maqolalar

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
uz: Xabarlar belgilangan &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
uz: Yuklashlar katalogida potentsial himoyalanmagan fayllar topildi

en: Potenza
uz: Potentsa

en: Potosí
uz: Potosi

en: Pound sterling
uz: Funt sterling

en: Pounds
uz: Funt

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
uz: Sayt Wordpressda ishlaydi, Wordpress-zamonaviy shaxsiy platformani shakllantirish uchun!

en: Prachuap Khiri Khan
uz: Prachuap Khiri Xan

en: Prague
uz: Praga

en: Prefecture
uz: Prefektura

en: Preload
uz: Oldindan yuklash

en: Premium support
uz: Premium qo'llab-quvvatlash

en: Presidente Hayes
uz: Prezident Xeyz

en: Press This
uz: Опубликовать

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
uz: Press This orqali internetdagi boshqa saytlarda o'zingiz istagan ma'lumotni olishingiz va shu ma'lumot asosida osonlik bilan yangi maqola yaratishingiz mumkin.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
uz: Press This mavjud emas. Iltimos, sayt administratori bilan bog'laning.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
uz: Press This o'rnatilmagan. Iltimos, uni <a href="%s">asosiy saytdan</a> o'rnating.

en: Press return or enter to open this panel
uz: Bu panelni ochish uchun "Qaytish" yoki "Kirish" tugmasini bosing

en: Press return or enter to open this section
uz: Ushbu bo'limni ochish uchun Enter tugmasini bosing

en: Preview
uz: Oldindan ko'rish

en: Preview %s
uz: %s oldindan ko'rish

en: Preview &#8220;%s&#8221;
uz: Просмотреть &laquo;%s&raquo;

en: Preview Changes
uz: Просмотреть изменения

en: Preview Link
uz: Oldindan ko'rish linki

en: Preview as a browser icon
uz: Brauzer yorlig'i sifatida ko'rish

en: Preview as an app icon
uz: Dastur yorlig'i sifatida ko'rish

en: Preview link for the post.
uz: Maqolani oldindan ko'rish linki.

en: Preview page
uz: Sahifani oldindan ko'rish

en: Preview post
uz: Maqolani oldindan ko'rish

en: Preview:
uz: Oldindan ko'rish:

en: Previewing and Customizing
uz: Olindan ko'rish va moslashtirish

en: Previewing theme
uz: Shablonni ko'rish

en: Previous
uz: Oldingi

en: Previous (arrow left)
uz: Avvalgi (chapga strelka)

en: Previous Page
uz: _Oldingi

en: Previous Post
uz: Avvalgi maqola

en: Previous and next months
uz: Avvalgi va keyingi oylar

en: Previous page
uz: Avvalgi sahifa

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
uz: Ранее изменённые копии изображения не будут удалены.

en: Price
uz: Narx

en: Price amount.
uz: Narx miqdori.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
uz: Joriy qatordagi mahsulot narxlari maʼlumotlari, jumladan, “savat va toʻlov vaqtida narxlarni koʻrsatish” sozlamasiga asoslangan soliqlar yoki soliqlar bundan mustasno. Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etiladi.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etilgan narx ma'lumotlari.

en: Price display suffix
uz: Narxni aks ettirish qo'shimchasi

en: Price formatted in HTML.
uz: Narxlar HTML formatida formatlangan.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda ushbu yuk stavkasi narxi.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlarni formatlash uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan valyuta uchun narx prefiksi.

en: Price range, if applicable.
uz: Narxlar oralig'i (agar kerak bo'lsa).

en: Price string formatted as HTML.
uz: Narxlar qatori HTML formatida.

en: Price:
uz: Narx:

en: Prices entered with tax
uz: Narxlar soliq bilan kiritilgan

en: Pricing
uz: Narxlar

en: Primary Site
uz: Asosiy sayt

en: Primary site
uz: Asosiy sayt

en: Prince Edward Island
uz: Shahzoda Edvard oroli

en: Print
uz: Chop qilish

en: Print at home
uz: Uyda chop etish

en: Print discounted USPS and DHL labels straight from your WooCommerce dashboard and save on shipping.
uz: Chegirmali USPS va DHL yorliqlarini toʻgʻridan-toʻgʻri WooCommerce boshqaruv panelidan chop eting va yetkazib berishda tejang.

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
uz: %1$sWooCommerce Shipping%2$s yordamida yetkazib berish yorliqlarini chop eting

en: Priority
uz: Ustuvorlik

en: Priority of recommendation.
uz: Tavsiyaning ustuvorligi.

en: Priority.
uz: Ustuvorlik.

en: Privacy
uz: Приватность

en: Privacy Policy
uz: Shaxsiylik siyosati

en: Privacy Policy Guide
uz: Shaxsiy ma'lumotlar yo'riqnomasi

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
uz: Shaxsiylik siyosagi sahifasi muvaffaqiyatli yangilandi.  Menyularingizni <a href="%s">yangilashni</a> unutmang!

en: Privacy Policy page updated successfully.
uz: Shaxsiylik siyosati sahifasi muvaffaqiyatli yangilandi.

en: Privacy Settings
uz: Настройки приватности

en: Privacy policy
uz: Maxfiylik siyosati

en: Private
uz: Shaxsiy

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Shaxsiy <span class="count">(%s)</span>

en: Private note
uz: Shaxsiy qayd

en: Private: %s
uz: Shaxsiy: %s

en: Privately Published
uz: Shaxsiy qilib joylashtirilgan

en: Proceed
uz: Продолжить

en: Proceed to PayPal
uz: PayPal-ga o'ting

en: Proceed to checkout
uz: Buyurtma berish

en: Process payments and prevent fraud
uz: To'lovlarni qayta ishlash va firibgarlikning oldini olish

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
uz: Harakatni hozir navbatning bir qismi kabi bajaring

en: Processing
uz: Qayta ishlanmoqda

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Qayta ishlash <span class="count">( %s)</span>

en: Processing order
uz: Qayta ishlash tartibi

en: Product
uz: Mahsulot

en: Product / Variation
uz: Mahsulot / O'zgarish

en: Product / Variation title
uz: Mahsulot / O'zgarish sarlavhasi

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
uz: Mahsulot %s

en: Product Catalog
uz: Mahsulotlar katalogi

en: Product Categories
uz: Mahsulot kategoriyalari

en: Product Category Link
uz: Mahsulot toifasi havolasi

en: Product Export
uz: Mahsulot eksporti

en: Product ID or SKU is required
uz: Mahsulot identifikatori yoki SKU talab qilinadi

en: Product ID or SKU is required.
uz: Mahsulot identifikatori yoki SKU talab qilinadi.

en: Product ID provided does not match this line item
uz: Taqdim etilgan mahsulot identifikatori ushbu qatorga mos kelmadi

en: Product ID.
uz: Mahsulot identifikatori.

en: Product IDs
uz: Mahsulot identifikatorlari

en: Product Images
uz: Mahsulot rasmlari galereyasi

en: Product Import
uz: Mahsulot importi

en: Product Link
uz: Mahsulot havolasi

en: Product Price
uz: Mahsulot narxi

en: Product Reviews
uz: Mahsulot sharhlarini yoqish

en: Product SKU
uz: Mahsulot SKU

en: Product SKU.
uz: SKU mahsuloti.

en: Product Search
uz: Mahsulotni qidirish

en: Product Tag Cloud
uz: Mahsulot yorlig'i buluti

en: Product Tag Link
uz: Mahsulot yorlig'i havolasi

en: Product Title
uz: Katalog sahifasida mahsulot nomi Shrift

en: Product Type
uz: Mahsulot turi

en: Product URL
uz: Mahsulot URL manzili

en: Product URL.
uz: Mahsulot URL manzili.

en: Product attribute base
uz: Mahsulot atributlari bazasi

en: Product attributes lookup table
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvali

en: Product attributes lookup table data is regenerating
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvali maʼlumotlari qayta tiklanmoqda

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklash jarayoni bekor qilindi.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklash jarayoni davom ettirildi.

en: Product attributes.
uz: Mahsulot xususiyatlari.

en: Product backorder
uz: Mahsulotni buyurtma qilish

en: Product catalog
uz: Mahsulotlar katalogi

en: Product categories
uz: Mahsulot toifalarini tanlang

en: Product categories detailed reports.
uz: Mahsulot toifalari haqida batafsil hisobotlar.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
uz: Do'koningiz uchun mahsulot toifalarini bu erda boshqarish mumkin. Birinchi qismdagi toifalar tartibini o'zgartirish uchun ularni saralash uchun sudrab tashlab qo'yishingiz mumkin. Ro'yxatda keltirilgan boshqa toifalarni ko'rish uchun ushbu sahifaning yuqori o'ng qismida joylashgan "ekran variantlari" havolasini bosing.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uz: Kupon qo'llaniladigan yoki "Ruxsat etilgan arava chegirmasi" qo'llanilishi uchun aravada bo'lishi kerak bo'lgan mahsulotlar toifalari.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uz: "Ruxsat etilgan arava chegirmasi" qo'llanilishi uchun kupon qo'llanilmaydigan yoki aravada bo'lmaydigan mahsulot toifalari.

en: Product category IDs.
uz: Mahsulot toifasi identifikatorlari.

en: Product category base
uz: Mahsulot toifasi bazasi

en: Product category parent is invalid
uz: Mahsulot kategoriyasidagi ota-ona yaroqsiz

en: Product count
uz: Mahsulotlar soni

en: Product created
uz: Mahsulot yaratildi

en: Product creation failed, could not find original product: %s
uz: Mahsulot yaratilmadi, asl mahsulot topilmadi: %s

en: Product data
uz: Mahsulot haqida ma'lumot

en: Product deleted
uz: Mahsulot o'chirildi

en: Product description
uz: Mahsulot tavsifi

en: Product description.
uz: Mahsulot tavsifi.

en: Product dimensions.
uz: Mahsulot o'lchamlari.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
uz: Mahsulotni namoyish qilish, saralash va hisobotlar, bu tugaguncha aniq bo'lmasligi mumkin. Bir necha daqiqa davom etadi va bu xabar tugagandan so'ng yo'qoladi.

en: Product download files detailed reports.
uz: Mahsulotni yuklab olish haqida batafsil hisobot.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
uz: Mahsulotni yuklab olish migratsiyasi: %1$s (mahsulot %1$d uchun) tasdiqlangan yuklab olish kataloglari roʻyxatiga qoʻshib boʻlmadi.

en: Product downloads detailed reports.
uz: Mahsulotlarni yuklab olish haqida batafsil hisobotlar.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
uz: Butunlay o'chirish

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
uz: Tahrirlash

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
uz: Mahsulot qoralamasi yangilandi. <a target="_blank" href="%s">Mahsulotni oldindan ko'rib chiqish</a>

en: Product external URL. Only for external products.
uz: Mahsulot tashqi URL manzili. Faqat tashqi mahsulotlar uchun.

en: Product external button text. Only for external products.
uz: Mahsulot tashqi tugmachasi matni. Faqat tashqi mahsulotlar uchun.

en: Product full description in HTML format.
uz: Mahsulotning to'liq tavsifi HTML formatida.

en: Product gallery
uz: Mahsulotlar galereyasi

en: Product height (%s).
uz: Mahsulot balandligi ( %s).

en: Product image
uz: Mahsulot tasviri

en: Product image.
uz: Mahsulot tasviri.

en: Product inventory quantity.
uz: Mahsulot inventarizatsiyasi miqdori.

en: Product inventory status.
uz: Mahsulotni inventarizatsiya qilish holati.

en: Product inventory threshold for low stock.
uz: Kam zaxira uchun mahsulotni inventarizatsiya qilishning eng yuqori darajasi.

en: Product is invalid.
uz: Mahsulot yaroqsiz.

en: Product length (%s).
uz: Mahsulot uzunligi ( %s).

en: Product link.
uz: Mahsulot havolasi.

en: Product lookup tables
uz: Mahsulotlarni qidirish jadvallari

en: Product low in stock
uz: Mahsulot zaxirada past

en: Product name
uz: Mahsulot nomi

en: Product name.
uz: Mahsulot nomi..

en: Product on sale
uz: Sotuvda mahsulot

en: Product out of stock
uz: Mahsulot sotilmagan

en: Product parent ID.
uz: Mahsulot ota-onasi identifikatori.

en: Product parent name.
uz: Mahsulotning ota-onasi.

en: Product permalinks
uz: Mahsulot doimiy aloqalari

en: Product price.
uz: Mahsulot narxi.

en: Product promotion
uz: Mahsulotni reklama qilish

en: Product properties should not be accessed directly.
uz: Mahsulot xususiyatlariga to'g'ridan-to'g'ri kirish mumkin emas.

en: Product quantity is required.
uz: Mahsulot miqdori talab qilinadi.

en: Product quantity must be a positive float.
uz: Mahsulot miqdori ijobiy o'zgaruvchan bo'lishi kerak.

en: Product ratings
uz: Mahsulot reytinglari

en: Product regular price.
uz: Mahsulotning oddiy narxi.

en: Product restored
uz: Mahsulot qayta tiklandi

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
uz: Mahsulotni ko'rib chiqish maydoni ruxsat berilgan maksimal uzunlikdan oshib ketdi.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
uz: Mahsulot sharhlarini endi Mahsulotlar > Sharhlar orqali boshqarish mumkin.

en: Product reviews have moved!
uz: Mahsulot sharhlari ko'chirildi!

en: Product sale price.
uz: Mahsulotni sotish narxi.

en: Product saved.
uz: Mahsulot saqlandi.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
uz: Mahsulot rejalashtirilgan:%1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Mahsulotni oldindan ko'rib chiqish</a>

en: Product search
uz: Mahsulotni qidirish

en: Product shipping class parent is invalid
uz: Mahsulotni etkazib berish sinfining asl qismi yaroqsiz

en: Product shipping classes
uz: Yuk tashish sinflari

en: Product short description
uz: Mahsulotning qisqacha tavsifi

en: Product short description in HTML format.
uz: HTML formatida mahsulotning qisqacha tavsifi.

en: Product short description.
uz: Mahsulotning qisqacha tavsifi.

en: Product slug.
uz: Mahsulot slug.

en: Product status (post status).
uz: Mahsulot holati (pochta holati).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
uz: Mahsulot yuborildi. <a target="_blank" href="%s">Mahsulotni oldindan ko'rib chiqish</a>

en: Product tag base
uz: Mahsulot yorlig'i bazasi

en: Product tags
uz: Mahsulot teglari

en: Product template name.
uz: Mahsulot shablonining nomi.

en: Product title
uz: Katalog sahifasida mahsulot nomi Shrift

en: Product transients cleared
uz: Mahsulot o'tkazmalari tozalandi

en: Product type name.
uz: Mahsulot turi nomi.

en: Product type.
uz: Mahsulot turi.

en: Product updated
uz: Mahsulot yangilandi

en: Product updated.
uz: Mahsulot yangilandi.

en: Product variation attributes, if applicable.
uz: Agar mumkin bo'lsa, mahsulot turlarini o'zgartirish xususiyatlari.

en: Product variations
uz: Mahsulotning o'zgarishi

en: Product variations IDs.
uz: Mahsulot turlarining identifikatorlari.

en: Product weight (%s).
uz: Mahsulotning vazni ( %s).

en: Product width (%s).
uz: Mahsulot kengligi ( %s).

en: Product(s)
uz: Mahsulot (lar)

en: Products
uz: Mahsulotlar

en: Products by Rating list
uz: Reyting ro'yxati bo'yicha mahsulotlar

en: Products detailed reports.
uz: Mahsulotlar haqida batafsil hisobotlar.

en: Products list
uz: Mahsulotlar ro'yxati

en: Products navigation
uz: Mahsulotlarni navigatsiya qilish

en: Products per row
uz: Bir satrda mahsulotlar

en: Products sold
uz: sotilgan mahsulotlar

en: Products sold.
uz: Sotilgan mahsulotlar.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
uz: Belgilangan mahsulotlar &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uz: "Ruxsat etilgan arava chegirmasi" qo'llanilishi uchun kupon qo'llaniladigan yoki aravada bo'lishi kerak bo'lgan mahsulotlar.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uz: "Ruxsat etilgan arava chegirmasi" qo'llanilishi uchun kupon qo'llanilmaydigan yoki aravada bo'lmaydigan mahsulotlar.

en: Products totals.
uz: Mahsulotlar jami.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
uz: Siz ko'rgan mahsulotlar: biz buni, masalan, sizga yaqinda ko'rgan mahsulotingizni ko'rsatish uchun foydalanamiz

en: Profile
uz: Профиль

en: Profile &rarr;
uz: Profil &rarr;

en: Profile Picture
uz: Profil rasmi

en: Profile Setup Wizard
uz: Profilni o'rnatish ustasi

en: Profile updated.
uz: Profil yangilandi.

en: Promoted
uz: Ko'tarilgan

en: Properties of the main product image.
uz: Asosiy mahsulot tasvirining xususiyatlari.

en: Protect
uz: Himoyalash

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
uz: WooCommerce do'koningizni Jetpack Backup bilan himoya qiling.

en: Protect your store from unauthorized access.
uz: Do'koningizni ruxsatsiz kirishdan saqlang.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
uz: Himoyalangan fikrlar: Fikrlarni ko'rish uchun , iltimos, parolingizni kiriting.

en: Protected: %s
uz: Himoyalangan: %s

en: Provided order currency is invalid.
uz: Berilgan buyurtma valyutasi noto‘g‘ri.

en: Province
uz: Viloyat

en: Public
uz: Ochiq

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Ommaviy <span class="count">(%s)</span>

en: Public text domain.
uz: Ommaviy tekst domen.

en: Public, Sticky
uz: Ochiq, Doimiy

en: Publish
uz: Joylashtirish

en: Publish <b>immediately</b>
uz: Опубликовать <b>сразу</b>

en: Publish Settings
uz: Chop etish sozlanmalari

en: Published
uz: Chop etilgan

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Chop etilgan <span class="count">(%s)</span>

en: Publishing Soon
uz: Tez orada chop etiladi

en: Publishing…
uz: Chop etilmoqda...

en: Puerto Rico
uz: Puerto Riko

en: Punjab
uz: Panjab

en: Puntarenas
uz: Puntarenalar

en: Purchase
uz: Xarid qilish

en: Purchase & install now
uz: Hozir sotib oling va o'rnating

en: Purchase note
uz: Xarid eslatmasi

en: Purchased Downloads
uz: Xarid qilingan yuklamalar

en: Purple
uz: Пурпурный

en: Qalyubia
uz: Qalyubiya

en: Qatari riyal
uz: Qatar riali

en: Qinghai / 青海
uz: Qinghay / língí

en: Qom (قم)
uz: Qom (qm)

en: Qty
uz: Soni

en: Quantity
uz: Miqdori

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
uz: Rang

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
uz: Agar zaxiralar kam bo'lsa, zaxirada qoladigan miqdor, agar mavjud bo'lmasa, null.

en: Quantity of orders made by the customer.
uz: Xaridor tomonidan berilgan buyurtmalar soni.

en: Quantity of the item in the current package.
uz: Joriy paketdagi mahsulot miqdori.

en: Quantity of this item in the cart.
uz: Savatdagi ushbu elementning miqdori.

en: Quantity of this item to add to the cart.
uz: Savatga qo'shiladigan buyum miqdori.

en: Quantity ordered.
uz: Miqdori buyurtma qilingan.

en: Quebec
uz: Kvebek

en: Queensland
uz: Kuinsland

en: Query parameter not permitted: %s
uz: So'rov parametri ta'qiqlangan: %s

en: Query type
uz: So‘rov turi

en: Querétaro
uz: Queretaro

en: Quetzaltenango
uz: Ketsaltenango

en: Quiché
uz: Kishe

en: Quick Draft
uz: Tezkor qoralama

en: Quick Edit
uz: Свойства

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
uz: &#8220;%s&#8221; tezkor tahrirlash

en: Quick edit this comment inline
uz: Ushbu fikrni tezkor tahrirlash

en: Quick edit this review inline
uz: Ushbu sharhni satrda tezda tahrirlang

en: Quick&nbsp;Edit
uz: Tez tahrirlash

en: Quindío
uz: Quindio

en: Quote
uz: Цитата

en: Qyzylorda
uz: Qizil o&lsquo;rda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
uz: R &#8212; Рассчитан на взрослую аудиторию старше 17 лет

en: REST API availability
uz: REST API mavjudligi

en: REST API enabled?
uz: Rest API yoqildimi?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
uz: REST API routlari %s action bilan ro'yxatdan o'tkazilgan bo'lishi kerak.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
uz: Veb-brauzerni etkazib berishda ishlatiladigan REST API versiyasi.

en: REST base route for the post type.
uz: Post turi uchun REST asosi yo'nalishi.

en: REST base route for the taxonomy.
uz: Taksonomiya uchun REST asos yo'nalishi.

en: REST search handlers must extend the %s class.
uz: REST qidiruv tizimi %s klassini ishlatishi kerak.

en: RSS Address
uz: Адрес RSS

en: RSS Error:
uz: RSS Xatolik:

en: RTL Language Support
uz: Поддержка языков с письмом справа налево

en: Rajasthan
uz: Rajastan

en: Rajshahi
uz: Rajshaxi

en: Random
uz: Случайно

en: Random Order
uz: Tasodifiy tartib

en: Randomize suggested headers
uz: Yuqori qismlarni jaoylashtirish

en: Randomize uploaded headers
uz: Yuklangan tepa qismlarni tartibsizlashtirish

en: Randomizing suggested headers
uz: Taklif etilgan tepa qismlar tartibsizlantirilayapti

en: Randomizing uploaded headers
uz: Yuklangan tepa qismlar tartibsizlantirilayapti

en: Rangoon
uz: Rangun

en: Rate
uz: Baholash

en: Rate %
uz: % Baho

en: Rate code
uz: Baho kodi

en: Rate name
uz: Baho nomi

en: Rate&hellip;
uz: Baholash &hellip;

en: Rate&nbsp;%
uz: Baho & nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
uz[0]: Xaridorlarning%2$s reytingiga asoslanib, 5% dan%1$s baholandi

en: Rated %s out of 5
uz: 5 bahodan %s berildi

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
uz: Stavkalar sozlanishi va soliqni hisoblash paytida hisoblab chiqiladi.

en: Rating
uz: Рейтинг

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
uz: Hisob-kitoblarda qo'llaniladigan xom-ashyosiz mahsulot narxlari. Valyutaga nisbatan yuqoriroq aniqlik birligidan foydalangan holda taqdim etiladi.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
uz: Rozaviy Xorasan (Eron)

en: Re-enter new password
uz: Yangi parolni qayta kiriting

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
uz: Ko'proq xaridorlarni toping va do'koningiz uchun savdoni oshiring. Mahsulotlaringizni bepul roʻyxatga olish va pullik reklama kampaniyalarini boshlash uchun Google bilan integratsiya qiling.

en: Reach out to customers
uz: Mijozlarga murojaat qiling

en: Read
uz: O'qish

en: Read all about it
uz: U haqida hamma narsa o'qimoq

en: Read more
uz: Davomi

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
uz: &ldquo;%s&rdquo haqida ko'proq o'qing;

en: Read more...
uz: Davomini o'qish...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
uz: <a href="%s" target="_blank">WordPress tarmog'ini tekshirish</a> haqida maqola o'qing. U yerdagi tavsiyalar nima xato bo'lganligi haqida sizga ma'lumot berishi mumkin.

en: Read/Write
uz: O'qish/yozish

en: Reading
uz: Чтение

en: Reading Settings
uz: Настройки чтения

en: Ready to launch your store?
uz: Do'koningizni ishga tushirishga tayyormisiz?

en: Ready to start selling something awesome?
uz: Ajoyib narsani sotishga tayyormisiz?

en: Ready!
uz: Tayyor!

en: Reason for failure
uz: Muvaffaqiyatsizlik sababi

en: Reason for refund (optional):
uz: To'lovni qaytarish sababi (ixtiyoriy):

en: Reason for refund.
uz: To'lovni qaytarish sababi.

en: Reasons you'll love Jetpack
uz: Jetpack-ni sevishingizning sabablari

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
uz: O'chirilgan foydalanuvchining maqolalari va linklarini mana bu ID raqamli foydalanuvchiga biriktir.

en: Recalculate
uz: Qaytadan hisoblash

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
uz: Umumiy miqdorni qayta hisoblash? Xaridor mamlakati asosida (yoki do'kon joylashgan mamlakat) soliqlarni hisoblab chiqadi va umumiy miqdorni yangilaydi.

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
uz: Asosiy doʻkon sozlamalarini va foydali tushunchalarni bajarish uchun qoʻshimcha koʻrsatmalar bilan elektron pochta xabarnomalarini oling

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
uz: Boshqa hisob uchun PDT bildirishnomasi olindi: %1$s. Buyurtma identifikatori: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
uz: %2$d-buyurtmaning oxirgi nuqtasida %1$d buyurtma uchun PDT bildirishnomasi olindi.

en: Receiver email
uz: Qabul qiluvchining e-pochtasi

en: Recent Comments
uz: Yangi sharhlar

en: Recent Posts
uz: Yangi maqolalar

en: Recent Product Reviews
uz: So'nggi mahsulot sharhlari

en: Recent orders
uz: So'nggi buyurtmalar

en: Recent reviews
uz: So'nggi sharhlar

en: Recently Published
uz: Yaqinda chop etilgan

en: Recently Viewed Products
uz: Yaqinda ko'rilgan mahsulotlar

en: Recently Viewed Products list
uz: Yaqinda ko'rilgan mahsulotlar ro'yxati

en: Recently updated
uz: Yaqinda yangilangan

en: Recipient(s)
uz: Qabul qiluvchilar (lar)

en: Recommended
uz: Tavsiya qilingan

en: Recommended for All WooCommerce Stores
uz: Barcha WooCommerce do'konlariga tavsiya etiladi

en: Recount terms
uz: Qayta hisoblash shartlari

en: Recovery Mode &#8212; %s
uz: Tiklash rejimi &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
uz: Qayta tiklash rejimi ishga tushirilmadi.

en: Recovery key expired.
uz: Qayta tiklash kaliti eskirdi.

en: Recurrence
uz: Qaytalanish

en: Red
uz: Красный

en: Red Sea
uz: Qizil dengiz

en: Redirect only
uz: Faqat yo'naltirish

en: Redirect only (Insecure)
uz: Faqat yo‘naltirish (Xavfsiz)

en: Redirect to the cart page after successful addition
uz: Muvaffaqiyatli qo'shilgandan so'ng, savat sahifasiga qayta yo'naltiring

en: Redo
uz: Takrorlash

en: Reduced rate
uz: Kamaytirilgan stavka

en: Refresh stats
uz: Statistikani yangilang

en: Refreshed stats for %s
uz: %s uchun statistika yangilandi

en: Refund
uz: To'lovni qaytarish

en: Refund #%1$s - %2$s
uz: To'lovni qaytarish #%1$s -%2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
uz: %3$s (%2$s) - %1$s pulni qaytardi

en: Refund %1$s via %2$s
uz: To‘lovni qaytarish%1$s orqali%2$s orqali

en: Refund %s manually
uz: %s qo'lda qaytaring

en: Refund &ndash; %s
uz: Qaytaring &ndash;  %s

en: Refund ID.
uz: To'lovni qaytarish identifikatori.

en: Refund amount
uz: Qaytarilish miqdori

en: Refund amount is required.
uz: Qaytarish miqdori talab qilinadi.

en: Refund amount must be greater than zero.
uz: To'lovni qaytarish miqdori noldan katta bo'lishi kerak.

en: Refund amount must be positive.
uz: Qaytarilish miqdori ijobiy bo'lishi kerak.

en: Refund amount.
uz: Qaytarilish miqdori.

en: Refund failed.
uz: To‘lovni qaytarib bo‘lmadi.

en: Refund reason.
uz: To'lovni qaytarish sababi.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
uz: Yuqoridagi chiziq elementlarini qaytaring. Bu qaytarib berilishi kerak bo'lgan umumiy miqdorni ko'rsatadi

en: Refund total.
uz: Qaytarilgan jami.

en: Refunded
uz: Qaytarildi

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
uz: To'lov qaytarildi: %1$s - qaytarish identifikatori: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Qaytarildi <span class="count">( %s)</span>

en: Refunded order
uz: To'langan buyurtma

en: Refunds
uz: To'lovni qaytarish

en: Regenerate
uz: Qayta tiklash

en: Regenerate data message.
uz: Ma'lumot xabarini yangilang.

en: Regenerate download permissions
uz: Yuklab olish uchun ruxsatlarni yangilang

en: Regenerate shop thumbnails
uz: Do'kon eskizlarini yangilang

en: Regenerate the product attributes lookup table
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklang

en: Regenerating images for attachment ID: %s
uz: Biriktirma identifikatori uchun rasmlarni qayta tiklash: %s

en: Regeneration status.
uz: Qayta tiklash holati.

en: Reggio Calabria
uz: Regjio Kalabriya

en: Reggio Emilia
uz: Reggio Emiliya

en: Region
uz: Viloyat

en: Region(s)
uz: Viloyat (lar)

en: Region.
uz: Viloyat.

en: Register
uz: Ro'yxatdan o'tish

en: Registered schema for %s
uz: %s uchun roʻyxatdan oʻtgan sxema

en: Registers whether the note is deleted or not
uz: Eslatma o'chirilgan yoki o'chirilmaganligini qayd qiladi

en: Registration complete. Please check your email.
uz: Ro'yxatdan o'tish jarayoni yakunlandi. Iltimos, emailingizni tekshiring.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
uz: A'zolikni tasdiqlash yo'riqnomasi sizga email orqali yuboriladi.

en: Registration date for the user.
uz: Foydalanuvchining ro'yxatdan o'tgan sanasi.

en: Registration privacy policy
uz: Ro'yxatdan o'tish maxfiylik siyosati

en: Región Metropolitana de Santiago
uz: Metropolitana de Santyago viloyati

en: Regular price
uz: Doimiy narx

en: Regular price (%s)
uz: Doimiy narx ( %s)

en: Regular product price.
uz: Oddiy mahsulot narxi.

en: Related products
uz: O'xshash mahsulotlar

en: Relationship
uz: Отношение

en: Released: %d.
uz: E'lon qilingan: %d.

en: Relevance
uz: Muhimligi

en: Relizane
uz: Relizan

en: Remember Me
uz: Meni eslab qol

en: Remember me
uz: Eslab Qolish

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
uz: Ishni tugatganingizdan keyin ekranning eng quyi qismidagi Yangi foydalanuvchi qo'shish tugmasini bosishni unutmang.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
uz: Когда закончите, не забудьте нажать кнопку &laquo;Обновить профиль&raquo;.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
uz: Yodingizda bo'lsin, o'chirilgan saytni qayta tiklash imkoniyati yo'q.

en: Remind Me Later
uz: Menga keyinroq eslat

en: Remind me later
uz: Keyinroq eslat

en: Remote GET response.
uz: Masofadan GET javob.

en: Remote GET successful?
uz: Masofadan olish muvaffaqiyatlimi?

en: Remote POST response.
uz: Masofadan POST javobi.

en: Remote POST successful?
uz: Masofadan POST muvaffaqiyatlimi?

en: Remote get
uz: Masofadan olish

en: Remote post
uz: Uzoq post

en: Remove
uz: O'chirish

en: Remove Background Image
uz: Удалить фоновое изображение

en: Remove Header Image
uz: Удалить изображение заголовка

en: Remove Image
uz: Удалить изображение

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
uz: Menyudan o'chirish: %1$s (%2$s)

en: Remove Users from Site
uz: Удалить пользователей с сайта

en: Remove access to downloads on request
uz: Talabga binoan yuklanishlarga kirish huquqini olib tashlang

en: Remove audio source
uz: Audio manbasini o'chirish

en: Remove filter
uz: Filtrni olib tashlang

en: Remove image
uz: Rasmni o'chirish

en: Remove item
uz: O'chirish

en: Remove legacy coupon menu
uz: Eski kupon menyusini olib tashlang

en: Remove link
uz: Linkni o'chirish

en: Remove personal data
uz: Shaxsiy ma'lumotlarni o'chirish

en: Remove personal data from orders on request
uz: Shaxsiy ma'lumotlaringizni buyurtmadan olib tashlang

en: Remove poster image
uz: Poster rasmini o'chirish

en: Remove product image
uz: Mahsulot rasmini olib tashlang

en: Remove selected account(s)
uz: Tanlangan hisob (lar) ni olib tashlash

en: Remove selected row(s)
uz: Tanlangan qatorlarni olib tashlash

en: Remove this attribute?
uz: Bu atribut olib tashlansinmi?

en: Remove this image
uz: Tanlangan rasmni o'chirish

en: Remove this item meta?
uz: Meta o‘chirilsinmi?

en: Remove video source
uz: Video manbasini o'chirish

en: Removed
uz: O'chirish

en: Removed %s.
uz: %s o'chirilgan.

en: Removed access to downloadable files.
uz: Yuklab olinadigan fayllarga kirish o'chirildi.

en: Removed customer "%s"
uz: " %s" mijozi olib tashlandi

en: Removed payment token "%d"
uz: "%d" to'lov belgisi olib tashlandi

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
uz[0]: %s buyurtmasidan shaxsiy maʼlumotlar olib tashlandi.

en: Removed personal data from order %s.
uz: %s buyurtmasidan shaxsiy ma'lumotlar o'chirildi.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
uz: Tasdiqlangan mahsulotni yuklab olish kataloglari roʻyxatidan barcha mavjud yozuvlarni olib tashlaydi.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
uz: O'zingiz %1$sni o'chirganingizda PHP ogohlantirishi kelib chiqadi.  %2$s filteridan foydalaning.

en: Removing and Reusing
uz: O'chirish va Qayta ishlatish

en: Removing the old version of the translation&#8230;
uz: Eski versiyadagi tarjima o'chirilmoqda&#8230;

en: Render response in a particular format.
uz: Javobni ma'lum bir formatda yuboring.

en: Renew
uz: Yangilash

en: Renew Subscription
uz: Obunani yangilang

en: Reorder
uz: Qayta tartiblash

en: Reorder menu items
uz: Menu yozuvlarini qayta tartiblash

en: Reorder mode closed
uz: Qayta tartiblash holati yopildi

en: Reorder mode enabled
uz: Qayta tartiblash holati faollashtirildi

en: Reorder widgets
uz: Vidjetlarni qayta tartiblash

en: Repeat Background Image
uz: Orqa fon rasmini takrorlash

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
uz: Takrorlash

en: Repeat New Password
uz: Yangi parolni takrorlang

en: Repeat Password
uz: Parolni takrorlang

en: Replace
uz: Almashtirish

en: Replace audio
uz: Audioni almashtirish

en: Replace image
uz: Rasmni almashtirish

en: Replace video
uz: Videoni almashtirish

en: Replies
uz: Javoblar

en: Reply
uz: Javob berish

en: Reply to %s
uz: %s ga javob berish

en: Reply to Comment
uz: Ответить на комментарий

en: Reply to this comment
uz: Ответить на комментарий

en: Reply to this review
uz: Ushbu sharhga javob bering

en: Report a bug
uz: Xato haqida xabar bering

en: Report period.
uz: Hisobot davri.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
uz: Hisobotlarni sinxronlashtirish rejalashtiruvchilari Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler sinfidan olinishi kerak.

en: Report table data is being deleted.
uz: Hisobot jadvali ma'lumotlari o'chirilmoqda.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
uz: Hisobot jadvali ma'lumotlari qayta tiklanmoqda. Iltimos, ma'lumotlarning to'lib-toshishi uchun biroz vaqt bering.

en: Reports
uz: Hisobotlar

en: Reports data grouped by intervals.
uz: Intervallar bo'yicha guruhlangan ma'lumotlar.

en: Reports data grouped by segment condition.
uz: Segment holati bo'yicha guruhlangan ma'lumot.

en: Request body.
uz: So‘rov tanasi.

en: Request headers.
uz: Sarlavhalarni talab qiling.

en: Requested
uz: So'rov yuborildi

en: Requester
uz: So'rovchi

en: Required
uz: Majburiy

en: Required and recommended modules are installed
uz: Kerakli va tavsiya etilgan modullar o'rnatildi

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
uz: Обязательные поля указаны; остальные необязательны. Информация из профиля будет отображаться, только если так настроена тема оформления.

en: Required fields are marked %s
uz: Majburiy ma'lumotlar %s bilan belgilangan

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
uz: To'g'ri bo'lishi kerak, chunki resurs axlat yig'ishni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
uz: Ko'rib chiqishlarni o'chirib bo'lmasligini hisobga olgan holda ijobiy bo'lishi talab etiladi.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
uz: Iboralarni o'chirib bo'lmasligini hisobga olgan holda ijobiy bo'lishi talab etiladi.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
uz: Foydalanuvchilarni o'chirib bo'lmasligini hisobga olgan holda TRUE bo'lishi talab etiladi.

en: Requirements Not Met
uz: Talablar bajarilmadi

en: Resend email
uz: Email xabarni qayta yuborish

en: Resend new order notification
uz: Yangi buyurtma bildirishnomasi qayta yuborilsin

en: Reset
uz: Tiklash

en: Reset Image
uz: Сбросить изображение

en: Reset Password
uz: Parolni tiklash

en: Reset password
uz: Kalit so'zni tikkalash

en: Resource cannot be created.
uz: Resurs yaratib bo'lmaydi.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
uz: Resurs yaratib bo'lmaydi. "Buyurtma" va "ism" mavjudligini tekshiring.

en: Resource does not exist.
uz: Resurs mavjud emas.

en: Resource does not support trashing.
uz: Resurs axlat yig'ishni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
uz: Sizning so'rovlaringizga, shu jumladan qaytarib berish va shikoyatlarga javob bering

en: Responsive Layout
uz: Moslashuvchan shakl

en: Restock refunded items
uz: Qaytarilgan narsalarni qaytarib oling

en: Restore
uz: Tiklash

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
uz: &#8220;%s&#8221; chiqindidan tiklash

en: Restore Original Header Image
uz: Восстановить исходное изображение заголовка

en: Restore Original Image
uz: Восстановить исходное изображение

en: Restore This Autosave
uz: Bu avtosaqlanmani tiklash

en: Restore This Revision
uz: Ushbu ko'rib chiqishni tiklash

en: Restore from Trash
uz: Chiqindi idishidan tiklash

en: Restore image
uz: Восстановить изображение

en: Restore last draft
uz: So'ngi qoralamani tiklash

en: Restore original image
uz: Восстановить исходное изображение

en: Restore the backup
uz: Zahirani tiklash

en: Restore this comment from the Trash
uz: Bu fikrni chiqindidan qayta tikla

en: Restore this comment from the spam
uz: Fikrni spamdan qayta tiklash

en: Restore this review from the Trash
uz: Bu sharhni chiqitdondan tiklang

en: Restore this review from the spam
uz: Ushbu sharhni spamdan tiklang

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
uz: To'lovni qayta ishlash natijasi yoki hali qayta ishlanmagan bo'lsa, noto'g'ri.

en: Results
uz: Natijalar

en: Resume
uz: Davom etish

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
uz: Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklashni davom ettiring

en: Retain cancelled orders
uz: Bekor qilingan buyurtmalarni saqlab qo'ying

en: Retain completed orders
uz: Bajarilgan buyurtmalarni saqlang

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
uz: Shaxsiy ma'lumotlaringizni anonimlashtirishdan oldin, tugallangan buyurtmalarni belgilangan muddat davomida saqlang.

en: Retain failed orders
uz: Muvaffaqiyatsiz buyurtmalarni saqlang

en: Retain inactive accounts
uz: Faol bo'lmagan hisoblarni saqlang

en: Retain pending orders
uz: Kutilayotgan buyurtmalarni saqlang

en: Retro (Generated)
uz: Retro (Avtomatik)

en: Retry
uz: Qayta urinish

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
uz: REST APIdan foydalanganda %1$s yoki %2$s obyektni qaytaring.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
uz: Belgilangan tugash sanasiga sotishni qaytaring, sana %s formatida bo'lishi kerak.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
uz: Muayyan boshlanish sanasiga sotishni qaytaring, sana %s formatida bo'lishi kerak.

en: Return to cart
uz: Savatga qaytish

en: Return to emails
uz: Elektron pochtalarga qaytish

en: Return to payments
uz: To'lovlarga qaytish

en: Return to shop
uz: Do'konga qaytish

en: Returning customer?
uz: Mahsulotni qaytarmoqchimisiz?

en: Returning or new customer.
uz: Qaytgan yoki yangi mijoz.

en: Returns
uz: Qaytadi

en: Returns number of products with each average rating.
uz: Har bir o'rtacha bahoga ega bo'lgan mahsulotlar sonini qaytaradi.

en: Returns number of products with each stock status.
uz: Har bir stok holati bilan mahsulot sonini qaytaradi.

en: Returns number of products within attribute terms.
uz: Atribut shartlaridagi mahsulotlar sonini qaytaradi.

en: Reunion
uz: Reyunion

en: Revenue
uz: Daromad

en: Reversal cancelled for order #%s
uz: Buyurtma bekor qilindi #%s

en: Reverse order
uz: Teskari Saralash

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
uz: Quti tagidagi linkni bosish orqali <strong>Brauzer yuklagichi</strong>ga qaytishingiz mumkin.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
uz: Chop etilmagan o'zgarishlar bekor qilinmoqda&hellip;

en: Review
uz: Sharh

en: Review Settings
uz: Sozlamalarni ko'rib chiqing

en: Review content.
uz: Tarkibni ko'rib chiqish.

en: Review rating (0 to 5).
uz: Sharh reytingi (0 dan 5 gacha).

en: Review type name.
uz: Ko‘rib chiqish turining nomi.

en: Review your orders
uz: Buyurtmalarni ko'rib chiqing

en: Reviewer email.
uz: Sharhlovchi elektron pochtasi.

en: Reviewer name.
uz: Sharhlovchi nomi.

en: Reviews
uz: Baholar

en: Reviews (%d)
uz: Sharhlar (%d)

en: Reviews average rating.
uz: O'rtacha reytingni sharhlaydi.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
uz: Sharhlarni faqat "tasdiqlangan egalar" qoldirishi mumkin

en: Reviews totals.
uz: Umumiy sharhlar.

en: Revision
uz: Ko'rib chiqish

en: Revision by %s
uz: Ko'rib chiqish muallifi %s

en: Revision restored.
uz: Tuzatish qayta tiklandi.

en: Revisions
uz: Tahririyat

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
uz: Ko'rib chiqishlar maqolangiz yoki sahifangizga ma'lumot kiritishingiz jarayonida avtomatik tarzda saqlanib boradigan ma'lumot nusxalari hisoblanadi. Chap tomondagi qizil matn o'chirilgan ma'lumotlarni anglatsa, o'ng tomondagi yashil matn qo'shilgan ma'lumotni anglatadi.

en: Revisions: %s
uz: Ko'rib chiqishlar: %s

en: Revoke
uz: Bekor qilish

en: Revoke API key
uz: API kalitini bekor qilish

en: Revoke access
uz: Kirishni bekor qilish

en: Revoke key
uz: Bekor qilish tugmasi

en: Reykjavik
uz: Reykyavik

en: Rhineland-Palatinate
uz: Reynlandiya-Pfalz

en: Rhode Island
uz: Rod-Aylend

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
uz: Matn muharriri. Yordam uchun Alt-Shift-H tugmalarini bosing

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
uz: Mukammal matn muharriri. Yordam uchun 'Control-Option-H' ni bosing.

en: Right
uz: O'ng

en: Right Now
uz: Прямо сейчас

en: Right Sidebar
uz: Меню справа

en: Right with space
uz: Bo'sh joy bilan

en: Rio de Janeiro
uz: Rio-de-Janeyro

en: River Gee
uz: Gee daryosi

en: Rivne Oblast
uz: Rivne viloyati

en: Riyadh
uz: Ar-Riyod

en: Robots
uz: Robotlar

en: Role
uz: Mansab

en: Roles assigned to the user.
uz: Foydalanuvchiga berilgan maqomlar.

en: Roles successfully reset
uz: Rollar muvaffaqiyatli tiklandi

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
uz: Qayta tiklashda xato: [%1$s] %2$s

en: Roma
uz: Rim

en: Romania
uz: Ruminiya

en: Romanian
uz: Rumin

en: Romanian leu
uz: Rumin leysi

en: Rome
uz: Rim

en: Rotate
uz: Burish

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
uz: Yagona satrda yaxlitlash o'rniga, subtotal darajadagi dumaloq soliq

en: Rounding
uz: Yumaloqlashtirish

en: Route must be specified.
uz: Yo'nalish belgilangan bo'lishi kerak.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
uz: Yo'nalishlar plagin yoki tema nomi va versiya raqamini o'z ichiga olishi kerak.

en: Routing number
uz: Yo'nalish raqami

en: Row
uz: Qator

en: Row group
uz: Qator guruhi

en: Row type
uz: Qator turi

en: Rows
uz: Qatorlar

en: Rows per page
uz: Bir varaqdagi satrlar

en: Rubanda
uz: Odamlar

en: Rukungiri
uz: Davra

en: Rukwa
uz: Rukva

en: Run
uz: Yugur

en: Run %s
uz: %s ishga tushirish

en: Run Importer
uz: Importerni ishga tushirish.

en: Run the Setup Wizard
uz: O'rnatish ustasini ishga tushiring

en: Run the importer
uz: Import qiluvchini ishga tushiring

en: Run your store from anywhere
uz: Do'koningizni istalgan joydan boshqaring

en: Running %d action | Running %d actions
uz[0]: %d ta amal bajarilmoqda

en: Russia
uz: Rossiya

en: Russian
uz: Rus

en: Russian ruble
uz: Rossiya rubli

en: Rwanda
uz: Rvanda

en: Rwandan franc
uz: Ruanda franki

en: Río Negro
uz: Rio Negro

en: Río San Juan
uz: Rio San-Xuan

en: Rîșcani
uz: Riscani

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
uz: Satildeo Tomekut va Priyakutensayp

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
uz: S & atilde; o Tom & eacute; va ncipe dobra

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
uz: SANDBOX YOQILGAN. Siz faqat sinov muhitidan foydalanishingiz mumkin. Qo'shimcha ma'lumot olish uchun <a href="%s">PayPal sinov muhitini sinash qo'llanmasiga</a> qarang.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
uz: SKU - bu sotib olinishi mumkin bo'lgan har bir aniq mahsulot va xizmat uchun o'ziga xos identifikator bo'lgan zaxiralash birligi.

en: SQL server is up to date
uz: SQL serveri yangilangan

en: SSL forced?
uz: SSL majburiy?

en: SUCCESS: %s
uz: OMADLI BO'LDI: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
uz: OMADLI BO'LDI: WordPress %s versiyagacha yangilandi

en: SUHOSIN installed
uz: SUHOSIN o'rnatilgan

en: Sacatepéquez
uz: Sakatepekes

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
uz: Kredit kartalari yoki uzcard, humo va PayPal orqali xavfsiz va qulay to'lovlar.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
uz: Kredit kartalar yoki mijozingizning PayPal hisobidan foydalangan holda xavfsiz va xavfsiz to'lovlar. <a href="%s" target="_blank">Ko'proq ma'lumot oling</a> .

en: Sagarmatha
uz: Sagarmata

en: Saint Andrew
uz: Avliyo Endryu

en: Saint Ann
uz: Aziz Ann

en: Saint Barth&eacute;lemy
uz: Sankt-Bartakutelemi

en: Saint Catherine
uz: Muqaddas Ketrin

en: Saint Elizabeth
uz: Muqaddas Elizabeth

en: Saint Helena
uz: San-Helena

en: Saint Helena pound
uz: Sent-Yelena funt

en: Saint James
uz: Sent Jeyms

en: Saint Kitts and Nevis
uz: Sen-Kits va Nevis

en: Saint Lucia
uz: San-lyusiya

en: Saint Martin (Dutch part)
uz: Sen-Martin (Nederlandiya hududi)

en: Saint Martin (French part)
uz: Sen-Martin (Fransiya hududi)

en: Saint Mary
uz: Aziz Meri

en: Saint Pierre and Miquelon
uz: San-Pier va Mikelon

en: Saint Thomas
uz: Avliyo Tomas

en: Saint Vincent and the Grenadines
uz: Sent-Vinsent va Grenadinlar

en: Saitama
uz: Sayta

en: Sakhalin
uz: Saxalin

en: Salamanca
uz: Salamanka

en: Salavan
uz: Salvon

en: Sale
uz: Sotildi

en: Sale end date
uz: Sotish muddati

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uz: Sotish yakunlanadigan vaqt (YILL-OY-KUN formatida kiriting)

en: Sale price
uz: Sotish narxi

en: Sale price (%s)
uz: Sotish narxi ( %s)

en: Sale price dates
uz: Sotish narxi

en: Sale product price, if applicable.
uz: Mahsulot chegirma narxida (agar mavjud bo'lsa).

en: Sale start date
uz: Savdo boshlangan sana

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
uz: Sotish boshlanadigan vaqt (YILL-OY-KUN formatida kiriting)

en: Sale!
uz: Chegirma!

en: Sales
uz: Savdo

en: Sales amount
uz: Savdo hajmi

en: Sales by category
uz: Bo'lim savdosi

en: Sales by date
uz: Kunlik savdo

en: Sales by product
uz: Mahsulot savdosi

en: Sales reports
uz: Savdo hisobotlari

en: Samaná
uz: Samana

en: Samarkand
uz: Samarqand

en: Same as parent
uz: Ota-ona bilan bir xil

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
uz: Samoan t &#x101; l &#x101;

en: Sample Page
uz: Namunaviy sahifa

en: Sample:
uz: Namuna:

en: Samut Sakhon
uz: Samut Saxon

en: Samut Songkhram
uz: Samut Songxram

en: San Andrés & Providencia
uz: San-Andres va Providensiya

en: San Cristóbal
uz: San-Kristobal

en: San José
uz: San-Xose

en: San José de Ocoa
uz: San-Xose de Okoa

en: San Juan
uz: San Xuan

en: San Luis
uz: San Luiz

en: San Luis Potosí
uz: San Luis Potosi

en: San Marcos
uz: San-Markos

en: San Martín
uz: San Martin

en: San Miguel
uz: San-Migel

en: San Pedro
uz: San-Pedro

en: San Pedro de Macorís
uz: San-Pedro-de-Makoris

en: San Salvador
uz: San-Salvador

en: San Vicente
uz: San-Visente

en: Sandbox API password
uz: Sandbox API paroli

en: Sandbox API signature
uz: Sandbox API imzosi

en: Sandbox API username
uz: Sandbox API foydalanuvchi nomi

en: Santa Bárbara
uz: Santa-Barbara

en: Santa Catarina
uz: Santa-Katarina

en: Santa Cruz
uz: Santa-Kruz

en: Santa Isabel
uz: Santa Izabel

en: Santiago
uz: Santyago

en: Santiago Rodríguez
uz: Santyago Rodriges

en: Santiago del Estero
uz: Santyago del Estero

en: Sao Paulo
uz: San Paulo

en: Sarajevo
uz: Sarayevo

en: Sarawak
uz: Saravak

en: Saskatchewan
uz: Saskachevan

en: Sat
uz: Shan

en: Satkhira
uz: Satxira

en: Saturday
uz: Shanba

[ctx: Saturday initial]
en: S
uz: Sh

en: Saudi Arabia
uz: Saudiya Arabistoni

en: Saudi riyal
uz: Saudiya riali

en: Savannah
uz: Savanna

en: Savannakhet
uz: Savannaxet

en: Save
uz: Saqlash

en: Save %s
uz: Saqlash: %s

en: Save &amp; Publish
uz: Saqla va Chop et

en: Save Changes
uz: Сохранить изменения

en: Save Draft
uz: Saqlash

en: Save Menu
uz: Сохранить меню

en: Save Widget
uz: Сохранить виджет

en: Save address
uz: Manzilni saqlang

en: Save all changes
uz: Сохранить все изменения

en: Save and preview changes before publishing them.
uz: O'zgarishlarni chop etishdan oldin ko'ring va saqlang

en: Save as Pending
uz: Tasdiqlash uchun saqlash

en: Save attributes
uz: Atributlarni saqlang

en: Save big with WooCommerce Payments
uz: WooCommerce Payments bilan katta miqdorda tejang

en: Save changes
uz: O'zgarishlarni saqlash

en: Save changes before changing page?
uz: Sahifani o'zgartirishdan avval o'zgarishlarni saqlaysizmi?

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
uz: Keyingi marta fikr bildirishim uchun bu brauzerda mening ismim, email va saytim manzili saqlansin.

en: Save payment information to my account for future purchases.
uz: Kelgusi xaridlar uchun toʻlov maʼlumotlarini mening hisobimga saqlang.

en: Save settings
uz: Sozlamalarni saqlash

en: Save shipping classes
uz: Yuk tashish sinflarini saqlang

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
uz: Vaqt va xatolarni avtomatlashtirilgan soliq hisob-kitobi va to'lovni to'lash bilan tejang. WooCommerce Services va Jetpack tomonidan quvvatlanadi.

en: Save time and money with WooCommerce Shipping
uz: WooCommerce Shipping bilan vaqt va pulni tejang

en: Save to account
uz: Hisobga saqlash

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooCommerce Payments. With WooCommerce Payments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
uz: WooCommerce Payments bilan tranzaktsiyalarni boshqarish orqali 800 dollargacha to'lovlarni tejang. WooCommerce Payments yordamida siz asosiy kartalar, Apple Pay va 100 dan ortiq valyutadagi toʻlovlarni xavfsiz qabul qilishingiz mumkin.

en: Save webhook
uz: Veb-brauzerni saqlang

en: Saved
uz: Saqlandi

en: Saved.
uz: Saqlandi.

en: Saving
uz: Saqlanmoqda

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
uz: Сохранение отключено: эту страницу сейчас редактирует %s.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
uz: Сохранение отключено: эту запись сейчас редактирует %s.

en: Saving revision&hellip;
uz: Saqlanmoqda&hellip;

en: Saving&hellip;
uz: Saqlanmoqda&hellip;

en: Saving...
uz: Saqlanayapti...

en: Saxony
uz: Saksoniya

en: Saxony-Anhalt
uz: Saksoniya-Anhalt

en: Saïda
uz: Saida

en: Scale
uz: O'lcham

en: Scale Image
uz: Масштабировать

en: Scale Image Help
uz: Rasm o'lchami yordami

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
uz: %1$sTasvir moslamalari%2$sda (%3$d &times; %4$d) tanlangan eng katta hajmga keltirish uchun tasvirlarni moslang.

en: Scan
uz: Izlash

en: Scan site for content
uz: Saytdan ma'lumotlar izlash

en: Schaffhausen
uz: Shaffxauzen

en: Schedule
uz: Rejalashtirmoq

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
uz: O'zgarishlaringizni kelajakdagi vaqtda amalga kiritishni rejalashtiring.

en: Scheduled
uz: Запланировано

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Rejalashtirilgan <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
uz: Rejalashtirilgan harakat

en: Scheduled Action Columns
uz: Rejalashtirilgan harakatlar ustunlari

en: Scheduled Actions
uz: Rejalashtirilgan harakatlar

en: Scheduled Date
uz: Rejalashtirilgan sana

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
uz: Rejalashtirilgan harakatlar - bu aniq sana va vaqt bo'yicha tetiklanadigan kancalar.

en: Scheduled events
uz: Rejalashtirilgan tadbirlar

en: Schleswig-Holstein
uz: Shlezvig-Golshteyn

en: Schwyz
uz: Shviz

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
uz: Javobdagi joylarni anglatadi, so'rov amalga oshirilgan kenglik.

en: Screen Content
uz: Ekran ma'lumotlari

en: Screen Options
uz: Настройки экрана

en: Screen Options Tab
uz: Ekran sozlanmalari bandi

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
uz: Skrin rider foydalanuvchilari: formalarni ko'rayotganda Esc tugmasini ikki marta bosishingiz talab etilishi mumkin.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
uz: %s dastakli skriptning oʻziga bogʻliqligi bor edi, u olib tashlandi. Bu sizning JS kodingiz xatolarga olib kelishi mumkin bo'lgan doiraviy bog'liqlikka ega ekanligini ko'rsatadi.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
uz: Skriptlar va stillar %1$s, %2$s, yoki %3$s huklargacha ro&lsquo;yhatga olinmasligi yoki navbatga  qo&lsquo;yilmasligi kerak.

en: Scroll with Page
uz: Sahifa bilan birga yurish

en: Search
uz: Izlash

en: Search %s
uz: %s izlash

en: Search Categories
uz: Bo'limlarni izlash

en: Search Changesets
uz: O'zgarishlarni qidirish.

en: Search Comments
uz: Поиск комментариев

en: Search Installed Themes
uz: O'rnatilgan shablonlarni qidirish

en: Search Link Categories
uz: Havolalar bo'limlari qidiruvi

en: Search Links
uz: Поиск ссылок

en: Search Media
uz: Media izlash

en: Search Media:
uz: Media izlash

en: Search Menu Items
uz: Menyu yozuvlarini izlash

en: Search Pages
uz: Sahifalarni izlash

en: Search Posts
uz: Maqolalarni izlash

en: Search Requests
uz: Qidiruv so'rovlari

en: Search Results
uz: Qidiruv Natijalari

en: Search Results %1$s %2$s
uz: Qidiruv natijalari %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
uz: Qidiruv natijalari &laquo;%s&raquo;

en: Search Reviews
uz: Sharhlarni qidirish

en: Search Scheduled Actions
uz: Rejalashtirilgan harakatlarni qidirish

en: Search Sites
uz: Поиск сайтов

en: Search Tags
uz: Kalit so'zlar qidiruvi

en: Search Terms
uz: Qidiruv shartlari

en: Search Users
uz: Foydalanuvchilarni qidirish

en: Search Widgets
uz: Widjet qidirish

en: Search WordPress.org themes
uz: WordPress.org shablonlari ichidan izlash

en: Search by similar attribute name.
uz: O'xshash atribut nomi bo'yicha qidiring.

en: Search by similar product name or sku.
uz: O'xshash mahsulot nomi yoki sku bo'yicha qidirish.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
uz: Oʻxshash mahsulot nomi, sku yoki atribut qiymati boʻyicha qidiring.

en: Search by similar tax code.
uz: Shunga o'xshash soliq kodi bo'yicha qidirish.

en: Search categories
uz: Bo'limlarni izlash

en: Search categories by name
uz: Bo'limlarni nomiga ko'ra izlash

en: Search coupons
uz: Qidiruv kuponlari

en: Search customers
uz: Mijozlarni qidirish

en: Search engine visibility
uz: Qidiruv mashinalariga ko'rinish

en: Search engines discouraged
uz: Qidiruv mashinalari rad etilgan

en: Search for a downloadable product&hellip;
uz: Yuklab olinadigan mahsulotni qidiring &hellip;

en: Search for a page&hellip;
uz: Sahifani qidiring…

en: Search for a product&hellip;
uz: Mahsulot qidirish & hellip;

en: Search for a user&hellip;
uz: Foydalanuvchi qidirish &hellip;

en: Search for extensions
uz: Kengaytmalarni qidiring

en: Search for:
uz: Qidirshish:

en: Search hook, args and claim ID
uz: Qidiruv kanca, args va da'vo identifikatori

en: Search key
uz: Kalit Izlash

en: Search logs
uz: Qidiruv jurnallari

en: Search media
uz: Media izlash

en: Search media items...
uz: Media fayllarni izlash...

en: Search menu items&hellip;
uz: Menyudan qidirish&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
uz: Izlang yoki birorta ob'ektni tanlash uchun tepa yoki past tugmalaridan foydalaning.

en: Search orders
uz: Buyurtmalarni qidirish

en: Search plugins
uz: Поиск плагинов

en: Search products
uz: Mahsulotlarni qidirish

en: Search products&hellip;
uz: Mahsulot Izlash &hellip;

en: Search products…
uz: Mahsulotlarni qidirish…

en: Search results for "%s"
uz: "%s" uchun qidiruv natijalari

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
uz: &ldquo;%s&rdquo uchun qidiruv natijalari;

en: Search results for: "%s"
uz: "%s" uchun qidiruv natijalari

en: Search results only
uz: Faqat qidiruv natijalari

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
uz: Qidiruv natijalari: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
uz: Yuk tashish sinflarini qidirish

en: Search tags
uz: Teglarni izlash

en: Search themes&hellip;
uz: Shablon izlash&hellip;

en: Search themes...
uz: Shablonlar izlash...

en: Search webhooks
uz: Veb-qidiruvlarni qidirish

[ctx: Search widget]
en: Search
uz: Izlash

en: Search widgets&hellip;
uz: Widget qidirish

en: Search&hellip;
uz: Qidiruv &hellip;

en: Seasonal
uz: Mavsumiy

en: Second line of the address being shipped to.
uz: Yuborilayotgan manzilning ikkinchi qatori.

en: Secondary menu
uz: Ikkilamchi menyu

en: Secret
uz: Sir

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
uz: Maxfiy kalit yetkazib berilgan veb-heshda xeshni yaratish uchun ishlatiladi va so'rov sarlavhalarida taqdim etiladi. Agar joriy foydalanuvchi identifikatori | foydalanuvchi nomidan ta'minlanmasa, bu MD5 xeshiga odatiy bo'ladi.

en: Secure checkout
uz: Xavfsiz chiqish

en: Secure communication
uz: Xavfsiz aloqa

en: Secure connection (HTTPS)
uz: Xavfsiz ulanish (HTTPS)

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
uz: Do'koningizda kartalarni xavfsiz qabul qiling. To‘lovlarni ko‘ring, bank hisobingizga pul oqimini kuzatib boring va nizolarni to‘g‘ridan-to‘g‘ri boshqaruv panelidan kuzatib boring.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooCommerce Payments</strong>.
uz: Saytingizda kredit va debet kartalarini xavfsiz qabul qiling. WordPress boshqaruv panelidan chiqmasdan tranzaktsiyalarni boshqaring. Faqat <strong>WooCommerce to'lovlari</strong> bilan.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
uz: Kredit va debet kartalarini bitta past stavka bilan, hech qanday ajablantiradigan to'lovsiz xavfsiz qabul qiling (maxsus narxlar mavjud). Internetda va do'konlarda soting va sotuvlar va inventarlarni bir joyda kuzatib boring.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
uz: Kredit va debet kartalarini bitta past stavka bilan, hech qanday ajablantiradigan to'lovsiz xavfsiz qabul qiling (maxsus narxlar mavjud). Internetda va do'konlarda soting va sotuvlar va inventarizatsiyani bir joyda kuzatib boring. <a href="%s" target="_blank">Kvadrat haqida ko'proq ma'lumot oling</a> .

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
uz: Fayllarni olish, do'kon saytlarida savdo-sotiqni amalga oshirish va boshqalar kabi operatsiyalar uchun serverlar o'rtasida ishonchli aloqa zarur.

en: Security
uz: Xavfsizlik

en: Security check failed.
uz: Xavfsizlik tekshiruvi muvaffaqiyatsiz yakunlandi.

en: Security error.
uz: Xavfsizlik xatoligi.

en: Security.
uz: Xavfsizlik

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
uz: Saytingizga kiritilayotgan o'zgarishlar qanday holatda bo'lishini oldindan ko'ring va Moslashtirgichga kira olmaydiganlarga ko'rinishni ulashing.

en: See more
uz: Yana ko'ring

en: Segment identificator.
uz: Segment identifikatori.

en: Segment the response by additional constraint.
uz: Javobni qo'shimcha cheklov bilan segmentlash.

en: Segovia
uz: Segoviya

en: Select
uz: Tanlash

en: Select %s
uz: %s tanlash

en: Select All
uz: Barchasini belgilash

en: Select Category
uz: Bo'limni tanlash

en: Select Day
uz: Kunni tanlang

en: Select Files
uz: Fayllarni belgilash

en: Select Image
uz: Suratni tanlash

en: Select Link Category:
uz: Yo'llanma Bo'limini Tanlang:

en: Select Menu:
uz: Menyu tanlash:

en: Select Month
uz: Oyni tanlash

en: Select Page
uz: Sahifani tanlash

en: Select Post
uz: Maqolani tanlang

en: Select Site Icon
uz: Sayt belgisini tanlang

en: Select Week
uz: Haftani tanlang

en: Select Year
uz: Yilni tanlang

en: Select a Menu
uz: Menyu tanlash

en: Select a Privacy Policy page
uz: Shaxsiylik siyosati sahifasini tanlang

en: Select a category
uz: Kategoriyani tanlash

en: Select a city
uz: Shahar tanlash

en: Select a country / region&hellip;
uz: Mamlakatni / mintaqani tanlang&hellip;

en: Select a menu to edit:
uz: Tahrirlash uchun menyuni tanlang:

en: Select a page&hellip;
uz: Sahifani tanlang & hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
uz: Maʼlumotlarni qayta tiklash uchun mahsulotni tanlang yoki jadvalni toʻliq qayta tiklash uchun boʻsh qoldiring:

en: Select a user
uz: Foydalanuvchini tanlash

en: Select all
uz: Barchasini belgilash

en: Select an area to move this widget into:
uz: Ushbu vidjetni qo'shish uchun joyni tanlang:

en: Select an option&hellip;
uz: Biror bir amalni tanlang&hellip;

en: Select and crop
uz: Tanlang va kesing

en: Select audio
uz: Audio tanlash

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
uz: Выберите боковую колонку для этого виджета и его позицию в ней.

en: Select bulk action
uz: Yoppasiga amaliyotni tanlang

en: Select categories&hellip;
uz: Bo'limlarni tanlang &hellip;

en: Select comment
uz: Fikrni tanlash

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
uz: Mahsulot maydonlarini xaritalash yoki import paytida e'tibor bermaslik uchun CSV faylingizdan maydonlarni tanlang.

en: Select file
uz: Faylni tanlang

en: Select image
uz: Rasm tanlash

en: Select logo
uz: Logotip tanlash

en: Select none
uz: Hech birini tanlang

en: Select options
uz: Variantlarni tanlang

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
uz: &ldquo;%s&rdquo uchun variantlarni tanlang;

en: Select poster image
uz: Rasm tanlash

en: Select regions within this zone
uz: Ushbu zonadagi hududlarni tanlang

en: Select review
uz: Ko'rib chiqishni tanlang

en: Select shipping methods
uz: Yuk tashish usullarini tanlang

en: Select some countries
uz: Ba'zi davlatlarni tanlang

en: Select terms
uz: Shartlarni tanlang

en: Select the access type of these keys.
uz: Ushbu tugmalar uchun kirish turini tanlang.

en: Select video
uz: Videoni tanlash

en: Select when the webhook will fire.
uz: Veb-brauzer qachon yonishini tanlang.

en: Selected
uz: Tanlangan

en: Selected attribute term name.
uz: Tanlangan atribut termini nomi.

en: Selected countries
uz: Tanlangan davlatlar

en: Selected media actions
uz: Belgilangan media amaliyotlari

en: Selected menus have been successfully deleted.
uz: Tanlangan meyular o'chirildi.

en: Selected store theme.
uz: Tanlangan do'kon mavzusi.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
uz: To'lovni amalga oshirishni oldini olish uchun sotiladigan mamlakat / mintaqani tanlash. Baribir davom ettirilsinmi?

en: Selection:
uz: Размер:

en: Sell to all countries
uz: Barcha mamlakatlarga sotish

en: Sell to all countries, except for&hellip;
uz: Barcha mamlakatlarda sotish, tashqari &hellip;

en: Sell to specific countries
uz: Muayyan mamlakatlarga sotish

en: Selling location(s)
uz: Sotilgan joy (lar)

en: Semnan (سمنان)
uz: Semnan (semnانn)

en: Send
uz: Yuborish

en: Send Request
uz: So'rovni yuborish

en: Send Trackbacks
uz: Отправить обратные ссылки

en: Send User Notification
uz: Foydalanuvchiga xabarnoma jo'natish

en: Send export link
uz: Eksport linkini yuborish

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
uz: PayPal-dan IPN qabul qilinganda, to'lovlar qaytarib berilishi va bekor qilinishi to'g'risida bildirishnoma yuboring.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
uz: To'lov o'rniga PayPal-ga yuk ma'lumotlarini yuboring.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
uz: Mailchimp yordamida maqsadli kampaniyalarni yuboring, tashlab ketilgan aravalarni va yana ko'p narsalarni oling.

en: Send the new user an email about their account
uz: Yangi foydalanuvchiga akkaunti haqida email jo'natish.

en: Send trackbacks to:
uz: Отправить обратные ссылки:

en: Send you information about your account and order
uz: Sizga hisob qaydnomangiz va buyurtma haqida ma'lumot yuboradi

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
uz: Agar siz marketing xabarlarini olishni xohlasangiz, sizga yuboring

en: Sending email...
uz: Email yuborilmoqda...

en: Seoul
uz: Seul

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
uz: Kodlarni vergul bilan ajrating. Joker belgilarini qabul qiladi, masalan, <code>P*</code> raqami PE30 kodiga to'g'ri keladi. Shuningdek, <code>NG1___</code> NG1 1AA ga mos keladi, ammo NG10 1AA ga mos kelmaydi

en: Separate multiple URLs with spaces
uz: Адреса разделяются пробелами

en: Separate tags with commas
uz: Kalit so'zlarni vergullar bilan ajrating

en: September
uz: Sentabr

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
uz: Sen

en: Serbia
uz: Serbiya

en: Serbian
uz: Serb

en: Serbian dinar
uz: Serb dinari

en: Server address
uz: Server manzili

en: Server environment
uz: Server muhiti

en: Server info
uz: Server haqida ma'lumot

en: Server info.
uz: Server haqida ma'lumot.

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
uz: Server talablari bajarilmadi, talab (lar) yo'q:%s.

en: Server version
uz: Server versiyasi

en: Session Tokens
uz: Sessiya tokenlari

en: Session expired
uz: Sessiya tugadi

en: Sessions
uz: Sessiyalar

en: Set Status - In stock
uz: Holatni o'rnating - Stokda

en: Set Status - On backorder
uz: Holatni o'rnating - Orqa buyurtma bo'yicha

en: Set Status - Out of stock
uz: Vaziyatni sozlash - mavjud emas

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
uz: Yuk tashish xarajatlarini qoplash uchun belgilangan narxni belgilang.

en: Set as background
uz: Orqa fon sifatida o'rnatish

en: Set as header
uz: Header sifatida o'rnatish

en: Set default payment method
uz: Birlamchi to‘lov usulini tanlang

en: Set image
uz: Rasm qo'yish

en: Set password
uz: Kalit so'zni or'natish

en: Set product image
uz: Mahsulot rasmini o'rnating

en: Set regular prices
uz: Oddiy narxlarni belgilang

en: Set sale prices
uz: Sotish narxlarini belgilang

en: Set scheduled sale dates
uz: Savdo kunlarini rejalashtiring

en: Set status
uz: Holatni o'rnatish

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
uz: Oddiy narxga belgilangan (belgilangan miqdor yoki%):

en: Set up PayPal for me using this email:
uz: Ushbu elektron pochta orqali PayPal-ni sozlang:

en: Set up Stripe for me using this email:
uz: Ushbu elektron pochtadan foydalanib, Stripe-ni sozlang:

en: Set up WooCommerce Payments
uz: WooCommerce to'lovlarini sozlang

en: Set up additional payment options
uz: Qo'shimcha to'lov imkoniyatlarini sozlang

en: Set up marketing tools
uz: Marketing vositalarini sozlang

en: Set up payments
uz: To'lovlarni sozlang

en: Set up shipping
uz: Yuk tashishni sozlang

en: Set up tax rates
uz: Soliq stavkalarini belgilang

en: Set up the "%s" payment method
uz: " %s" to'lov usulini sozlang

en: Set up your account for our store
uz: Do'konimiz uchun hisob qaydnomangizni o'rnating

en: Set variation image
uz: O'zgartirish rasmini tanlang

en: Set your store location and configure tax rate settings.
uz: Doʻkoningiz joylashuvini oʻrnating va soliq stavkasi sozlamalarini sozlang.

en: Set your store location and where you'll ship to.
uz: Do'koningiz manzilini va qayerga jo'natishingizni belgilang.

en: Setting does not exist or is unrecognized.
uz: Sozlanma mavjud emas yoki noma'lum.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
uz: Jonli ko'rish muhiti yaratilmoqda. Bu bir qancha vaqt olishi mumkin.

en: Setting value.
uz: Sozlama qiymati.

en: Settings
uz: Sozlamalar

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
uz: WooCommerce ma'murlari hisobotini sozlash.

en: Settings group ID.
uz: Sozlamalar guruhi ID-si.

en: Settings saved and theme activated.
uz: O'zgarishlar saqlandi va shablon faollashtirildi.

en: Settings saved.
uz: O'zgarishlar saqlandi.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
uz: To'lovlar

en: Settings.
uz: Sozlamalar

en: Setup Wizard
uz: Mavzularni sozlash ustasi

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
uz: Do'koningiz ishonchliligini oshirish uchun to'lovni qaytarish va qaytarish siyosati sahifasini o'rnating.

en: Setup shipping zones
uz: Yuk tashish zonalarini sozlang

en: Setup wizard
uz: Mavzularni sozlash ustasi

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
uz: WooCommerce-ning bir nechta kengaytmalari jurnallarni yozishi mumkin, bu esa disk raskadrovka muammolarini engillashtiradi. Buning uchun katalog yozilishi kerak.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
uz: Bu ekrandagi ba'zi qutilarda ma'lumotingiz qanday chop etilishiga ta'sir ko'rsatuvchi sozlanmalar bor. Ular quyidagilarni o'z ichiga oladi:

en: Sevilla
uz: Sevilya

en: Seychelles
uz: Seyshel Orollari

en: Seychellois rupee
uz: Seysheloy rupisi

en: Shaanxi / 陕西
uz: Shensi / lín

en: Shandong / 山东
uz: Shandong / shín

en: Shanghai
uz: Shanhay

en: Shanghai / 上海
uz: Shanxay / shíngí

en: Shanxi / 山西
uz: Shanxi / lì

en: Share
uz: Bo’lishing

en: Share Preview Link
uz: Oldindan ko'rish linkini bo'lishish

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
uz: Напишите немного о себе. Эта информация может отображаться на сайте.

en: Share feedback
uz: Fikr almashish

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
uz: Yangi narsalarni do'konda yashab turgan paytingizda ijtimoiy tarmoqlarda ulashing.

en: Shared by %s
uz: %s tomonidan ulashilgan

en: Sharing options
uz: Bo'lishish sozlanmalari

en: Sheema
uz: Shema

en: Shift + Alt + letter:
uz: Shift + Alt + harf:

en: Shift-click to edit this element.
uz: O'zgartirish uchun Shift tugmasini bosib turgan holda element ustiga sichqolchani bosing

en: Shift-click to edit this widget.
uz: Ushbu vidjetni o'zgartirish uchun Shift va sichqoncha tugmasini bosing.

en: Ship to
uz: Ga yetkazib berish

en: Ship to a different address?
uz: Boshqa manzilga yuborilsinmi?

en: Ship to all countries
uz: Barcha mamlakatlarga jo'natiladi

en: Ship to all countries you sell to
uz: Siz sotadigan barcha mamlakatlarga jo'nating

en: Ship to specific countries
uz: Muayyan mamlakatlarga jo'natish

en: Ship to specific countries only
uz: Faqat ma'lum mamlakatlarga jo'natiladi

en: ShipStation icon
uz: ShipStation tasvirchasi

en: Shipment Tracking
uz: Jo'natishni kuzatish

en: Shipping | Shipping %d
uz[0]: Yetkazib berish

en: Shipping Address
uz: Yetkazish manzili

en: Shipping Address 1
uz: Yuk tashish manzili 1

en: Shipping Address 2
uz: Yuk tashish manzili 2

en: Shipping City
uz: Yetkazib berish shahri

en: Shipping Company
uz: Yuk tashish kompaniyasi

en: Shipping Country / Region
uz: Yetkazib berish mamlakati / mintaqasi

en: Shipping First Name
uz: Yetkazib berishning ismi

en: Shipping Label
uz: Yuk tashish yorlig'i

en: Shipping Last Name
uz: Yetkazib berish familiyasi

en: Shipping Method
uz: Yuk tashish usuli

en: Shipping Phone Number
uz: Yuk tashish telefon raqami

en: Shipping Postal/Zip Code
uz: Pochta / pochta indeksi

en: Shipping State
uz: Yuk tashish holati

en: Shipping Zone
uz: Yuk tashish zonasi

en: Shipping address
uz: Yetkazish manzili

en: Shipping address.
uz: Yetkazish manzili.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
uz: Yuk tashish manzili: sizdan buni kiritishingizni so'raymiz, masalan, buyurtma berishdan oldin etkazib berishni taxmin qilish va buyurtmani sizga yuborishimiz mumkin!

en: Shipping amount
uz: Yetkazib berish miqdori

en: Shipping class
uz: Yuk tashish klassi

en: Shipping class ID.
uz: Yetkazib berish sinfining identifikatori.

en: Shipping class costs
uz: Yuk tashish sinfining narxi

en: Shipping class name
uz: Yuk tashish sinfining nomi

en: Shipping class name.
uz: Yuk tashish sinfining nomi.

en: Shipping class slug.
uz: Yuk tashish sinfidagi slug.

en: Shipping classes
uz: Yuk tashish darslari

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
uz: Yuk tashish sinflari shunga o'xshash mahsulotlarni guruhlash uchun ma'lum yuk tashish usullari bilan qo'llaniladi.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
uz: Yuk tashish sinflari shunga o'xshash turdagi mahsulotlarni guruhlash uchun ishlatilishi mumkin va ba'zi etkazib berish usullari (masalan, "Flat stavkali yuk tashish") tomonidan mahsulotning turli sinflariga har xil narxlarni ta'minlash uchun foydalanilishi mumkin.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
uz: Yetkazib berish narxi oxirgi bosqichda hisoblab chiqiladi.

en: Shipping costs updated.
uz: Yetkazib berish narxi yangilandi.

en: Shipping destination
uz: Yetkazib berish joyi

en: Shipping destination address.
uz: Yuk tashish manzili.

en: Shipping details
uz: Yetkazib berish tafsilotlari

en: Shipping instance ID.
uz: Yetkazib berish namunasi identifikatori.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
uz: Hozirda yuk tashish yoqilgan, ammo siz etkazib berish zonangizga biron bir etkazib berish usulini qo'shmadingiz.

en: Shipping is disabled.
uz: Yuk tashish taqiqlangan.

en: Shipping lines data.
uz: Yuk tashish liniyalari ma'lumotlari.

en: Shipping location(s)
uz: Yetkazib berish joyi

en: Shipping method
uz: Yuk tashish usuli

en: Shipping method ID is required.
uz: Yetkazib berish usuli identifikatori talab qilinadi.

en: Shipping method ID.
uz: Yetkazib berish usuli identifikatori.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
uz: Yuk tashish usulini qo'shib bo'lmadi. Qaytadan urining.

en: Shipping method customer facing title.
uz: Yetkazib berish usuli mijozga sarlavha qo'yilgan.

en: Shipping method description.
uz: Yuk tashish usuli ta'rifi.

en: Shipping method enabled status.
uz: Yuk tashish usuli yoqilgan holati.

en: Shipping method instance ID.
uz: Yetkazib berish usuli namunasi identifikatori.

en: Shipping method name.
uz: Yetkazib berish usulining nomi.

en: Shipping method settings.
uz: Yuk tashish usuli sozlamalari.

en: Shipping method sort order.
uz: Yuk tashish usuli buyurtmalarni saralaydi.

en: Shipping method title.
uz: Yuk tashish usuli nomi.

en: Shipping method(s)
uz: Yetkazib berish usuli

en: Shipping methods
uz: Yuk tashish usullari

en: Shipping methods do not support trashing.
uz: Yuk tashish usullari axlatni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Shipping name
uz: Yetkazib berish nomi

en: Shipping only
uz: Faqat etkazib berish

en: Shipping options
uz: Yuk tashish imkoniyatlari

en: Shipping options will be updated during checkout.
uz: Chiqish paytida yuk tashish opsiyalari yangilanadi.

en: Shipping tax
uz: Yetkazib berish solig'i

en: Shipping tax amount
uz: Yetkazib berish uchun soliq summasi

en: Shipping tax class
uz: Yuk tashish soliq klassi

en: Shipping tax class based on cart items
uz: Savat buyumlari asosida yuk tashish soliq klassi

en: Shipping tax total.
uz: Yuk tashish uchun soliq.

en: Shipping tax.
uz: Yuk tashish solig'i.

en: Shipping to %s.
uz: %s ga etkazib berish.

en: Shipping total must be a positive amount.
uz: Yetkazib berish hajmi ijobiy miqdor bo'lishi kerak.

en: Shipping via %s
uz: %s orqali etkazib berish

en: Shipping zone location code.
uz: Yuk tashish zonasi manzili kodi.

en: Shipping zone location type.
uz: Yuk tashish zonasi manzili turi.

en: Shipping zone name.
uz: Yuk tashish zonasi nomi.

en: Shipping zone order.
uz: Yuk tashish zonasi buyurtmasi.

en: Shipping zones
uz: Yuk tashish zonalari

en: Shipping zones do not support trashing.
uz: Yuk tashish zonalari tozalashni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Shipping:
uz: Yetkazib berish:

en: Shiprock
uz: Shiprok

en: Shkodër
uz: Shkoder

en: Shop Now
uz: Endi xarid qiling

en: Shop Page
uz: Do'kon sahifasi

en: Shop and search results
uz: Do'kon va qidiruv natijalari

en: Shop base
uz: Do'kon bazasi

en: Shop base address
uz: Do'kon bazasi manzili

en: Shop base with category
uz: Kategoriya bilan do'kon bazasi

en: Shop by Category
uz: Kategoriya bo'yicha do'kon

en: Shop country/region
uz: Mamlakat/mintaqani xarid qiling

en: Shop now
uz: Endi xarid qiling

en: Shop only
uz: Faqat do'kon

en: Shop order
uz: Do'kon buyurtmasi

en: Shop page
uz: Do'kon sahifasi

en: Shop page display
uz: Do‘kon sahifasini ko‘rsatish

en: Shop pages
uz: Sahifalarni xarid qilish

en: Short description
uz: Qisqa Tasvir

en: Shortcode
uz: Shortkod

en: Shortlink
uz: Qisqa havola

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
uz: WooCommerce-ni tushunish, undan foydalanish yoki kengaytirish haqida sizga yordam kerak bo'lsa, <a href="%s">iltimos, bizning hujjatlarimizni o'qing</a> . Siz barcha manbalarni, jumladan parchalarni, darsliklarni va boshqalarni topishingiz mumkin.

en: Show
uz: Ko'rsat

en: Show "verified owner" label on customer reviews
uz: Mijozlar mulohazalarida "tasdiqlangan egasi" yorlig'ini ko'rsatish

en: Show Artist Name in Tracklist
uz: Qo'shiqlar ro'yxatida qo'shiqchi otini ko'rsating

en: Show Avatars
uz: Показывать аватары

en: Show Details
uz: Показать детали

en: Show Images
uz: Rasmlarni ko'rsatish

en: Show Link Description
uz: Havola izohini ko'rsatish

en: Show Link Image
uz: Havola rasmlarini ko'rsatish

en: Show Link Name
uz: Havola nomini ko'rsatish

en: Show Link Rating
uz: Havola bahosini ko'rsatish

en: Show Suggestions
uz: Takliflarni ko'rsating

en: Show Toolbar when viewing site
uz: Sayt old tomonini ko'rayotganda uskunalar panelini ko'rsat

en: Show Tracklist
uz: Ro'yxatni ko'rish

en: Show Video List
uz: Videolar ro'yhatini ko'rish

en: Show advanced menu properties
uz: Показывать расширенные свойства меню

en: Show advanced options
uz: Qo‘shimcha variantlarni ko‘rsatish

en: Show all types
uz: Barcha turlarni ko'rsatish

en: Show as dropdown
uz: Ochish sifatida ko'rsatish

en: Show categories
uz: Toifalarni ko'rsatish

en: Show categories &amp; products
uz: Kategoriyalarni ko'rsatish &amp; mahsulotlar

en: Show comments
uz: Показать комментарии

en: Show header text with your image.
uz: Rasmingiz bilan header matnini ko'rsatish.

en: Show hidden products
uz: Yashirin mahsulotlarni ko'rsating

en: Show hierarchy
uz: Shajarani ko'rsatish

en: Show if is a compound tax rate.
uz: Murakkab soliq stavkasi borligini ko'rsating.

en: Show invisible characters
uz: Ko'rinmas belgilarni ko'rsatish

en: Show less
uz: Kamroq ko'rsatish

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
uz: Sahifalar

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
uz: Записи

en: Show more comments
uz: Ko'proq fikrlarni ko'rsatish

en: Show more details
uz: Ko'proq ma'lumot ko'rsatish

en: Show next theme
uz: Keyingi shablonni ko'rsatish

en: Show password
uz: Parolni ko'rsatish

en: Show post counts
uz: Maqolalar sanog'ini ko'rsatish

en: Show post options
uz: Maqola sozlanmalarini ko'rsatish

en: Show previous theme
uz: Avvalgi shablonni ko'rsatish

en: Show product counts
uz: Mahsulotlar sonini ko'rsatish

en: Show products
uz: Mahsulotlarni ko'rsatish

en: Show subcategories
uz: Pastki kategoriyalarni ko'rsatish

en: Show subcategories &amp; products
uz: Quyi kategoriyalarni ko'rsatish &amp; mahsulotlar

en: Show tag counts
uz: Kalit so'z sonini ko'rsatish

en: Show:
uz: Ko'rsatish:

en: Showing all %d result | Showing all %d results
uz[0]: Barcha %d natija

en: Showing details for theme: %s
uz: %s shabloni ma'lumotlari

en: Showing reports for:
uz: Quyidagi uchun hisobotlarni ko'rsatish:

en: Showing the single result
uz: Yagona natijani ko'rsatish

en: Shows if backorders are allowed.
uz: Agar orqa chegaralar ruxsat berilgan bo'lsa, ularni ko'rsatadi.

en: Shows if the product can be bought.
uz: Mahsulotni sotib olish mumkinligini ko'rsatadi.

en: Shows if the product is on backordered.
uz: Mahsulot buyurtma qilingan bo'lsa yoki yo'qligini ko'rsatadi.

en: Shows if the product is on sale.
uz: Mahsulot sotilayotganligini ko'rsatadi.

en: Shows if the product need to be shipped.
uz: Mahsulotni jo'natish kerakligini ko'rsatadi.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
uz: Mahsulotni sotib olishdan oldin uni sozlash kerak yoki yo'qligini ko'rsatadi.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
uz: Sharhlovchi mahsulotni sotib olgan yoki sotib olmaganligini ko'rsatadi.

en: Shows if the variation can be bought.
uz: Variantni sotib olish mumkinligini ko'rsatadi.

en: Shows if the variation is on sale.
uz: Agar sotish sotuvda bo'lsa, ko'rsatadi.

en: Shows where the order was created.
uz: Buyurtma qayerda yaratilganligini ko'rsatadi.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
uz: Mahsulotni etkazib berish soliqqa tortiladimi yoki yo'qmi ko'rsatiladi.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
uz: Izoh faqat ma'lumot uchun yoki mijoz uchun mo'ljallanganligini ko'rsatadi / belgilaydi (foydalanuvchiga xabar beriladi).

en: Sichuan / 四川
uz: Sichuan / chàngí

en: Sidebar
uz: Yon tomondagi ustun

en: Sidebar %d
uz: %d yon ustun

en: Sidi Bel Abbès
uz: Sidi Bel Abbes

en: Sierra Leone
uz: Sierra Leon

en: Sierra Leonean leone
uz: Syerra-Leone leone

en: Sign Up
uz: Ro'yxatdan o'tish

en: Signups
uz: Ro'yxatdan o'tish

en: Silver
uz: Серебряный

en: Simple product
uz: Oddiy mahsulot

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
uz: Brauzeringiz JavaScript-ni qo'llab-quvvatlamasa yoki u o'chirilgan bo'lsa, buyurtmani joylashtirishdan oldin%1$sUpdate jami%2$s tugmasini bosing. Agar buni qilmasangiz, yuqorida ko'rsatilgan miqdordan ko'proq haq olinishi mumkin.

en: Sindh
uz: Sind

en: Sing Buri
uz: Buri kuylang

en: Singapore
uz: Singapur

en: Singapore dollar
uz: Singapur dollari

en: Siracusa
uz: Sirakuza

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
uz: Sistan va Baluchestan (Sistestan va Bluچsttan)

en: Site
uz: Sayt

en: Site %d
uz: %d sayt

en: Site Address (URL)
uz: Sayt manzili (URL)

en: Site Admin
uz: Sayt boshqaruvi

en: Site Health
uz: Sayt sog'ligi

[ctx: Site Health]
en: Info
uz: Ma'lumot

[ctx: Site Health]
en: Status
uz: Holat

en: Site ID must not be empty.
uz: Sayt ID raqami bo'sh bo'lmasligi kerak.

en: Site Icon
uz: Sayt yorlig'i

en: Site Identity
uz: Site aniqlovchisi

en: Site Language
uz: Sayt Tili

en: Site Name: %s
uz: Sayt nomi: %s

en: Site Preview
uz: Siteni Oldindan ko'rish

en: Site Tagline
uz: Izoh ma'lumot

en: Site Title
uz: Sayt sarlavhasi

en: Site URL
uz: Sayt manzili

en: Site URL.
uz: Sayt URL manzili.

en: Site Upload Space Quota
uz: Saytga yuklash joyi cheklovi

en: Site address (URL)
uz: Sayt manzili (URL)

en: Site does not exist.
uz: Sayt mavjud emas.

en: Site domain must not be empty.
uz: Sayt domeni bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: Site icon
uz: Sayt yorlig'i

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
uz[0]: Sayt nomi kamida %s ta belgidan iborat bo'lishi shart

en: Site name must be at least 4 characters.
uz: Sayt nomi kamida 4 ta belgidan iborat bo'lishi shart

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
uz: Sayt nomi faqatgina kichik harflar (a-z) va raqamlardan iborat bo'lishi mumkin.

en: Site network ID must be provided.
uz: Saytning tarmoqdagi ID raqami ko'rsatilishi kerak.

en: Site path must not be empty.
uz: Sayt manzili bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: Site tagline.
uz: Sayt shiori.

en: Site title.
uz: Sayt sarlavhasi.

en: Site visibility
uz: Видимость сайта

en: Site with the ID does not exist.
uz: Bunday ID raqamga ega sayt mavjud emas.

en: Site: %s
uz: Sayt: %s

en: Sites
uz: Saytlar

en: Sivas
uz: Sivalar

en: Size
uz: Hajmi

en: Size in megabytes
uz: Hajm megabaytlarda

en: Skip
uz: O'tkazib yuborish

en: Skip Confirmation Email
uz: Пропустить письмо с подтверждением

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
uz: Hajm o'zgartirishni bekor qilish. Rasmni asl holida chop etish.

en: Skip Setup
uz: O'rnatishni o'tkazib yuboring

en: Skip cropping
uz: Kesmasdan davom etish

en: Skip importing existing order data.
uz: Mavjud buyurtma ma'lumotlarini import qilishni o'tkazib yuborish.

en: Skip setup
uz: O'rnatishni o'tkazib yuborish

en: Skip this step
uz: Ushbu bosqichni o'tkazib yuboring

en: Skip to content
uz: Kontentga o&rsquo;tish

en: Skip to main content
uz: Asosiy ma'lumotga o'tish

en: Skip to toolbar
uz: Uskunalar paneliga o'tish

en: Skopje
uz: Skopye

en: Slovakia
uz: Slovakiya

en: Slovenia
uz: Sloveniya

en: Slovenian
uz: Slovean

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
uz: Shoshilmang, yangi xabarlarni bunchalik tez-tez tekshiraverish yaramaydi!

en: Slug
uz: Ярлык

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
uz: " %s" Slug allaqachon ishlatilmoqda. Iltimos, o'zgartiring.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
uz: " %s" slugiga ruxsat berilmagan, chunki u ajratilgan muddat. Iltimos, o'zgartiring.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
uz: Slug " %s" juda uzun (maksimal 28 belgi). Iltimos, qisqartiring.

en: Slug identifier for the resource.
uz: Resurs uchun slug identifikatori.

en: Small
uz: Kichik

en: Social Icons
uz: Ijtimoiy tarmoq belgilari

en: Sofala
uz: Divan

en: Sofia
uz: Sofiya

en: Sofia-Grad
uz: Sofiya-Grad

en: Software Name
uz: Dastur nomi

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
uz[0]: So'nggi %1$d kun ichida %2$d ta mahsulot sotildi

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
uz: So'nggi %2$d kun ichida %1$s ta qiymat sotildi

en: Sold individually
uz: Alohida sotilgan

en: Sold individually?
uz: Alohida sotilganmi?

en: Sololá
uz: Solola

en: Solomon Islands
uz: Solomon Orollari

en: Somali shilling
uz: Somali shiling

en: Somalia
uz: Somaliya

en: Some HTML tags are not permitted, including:
uz: Ba'zi HTML teglariga ruxsat yo'q, jumladan:

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
uz: Ba'zi shablonlarda qo'shimcha header rasmlari bo'ladi. Agar bir nechta rasm ko'rsangiz, o'zingizga yoqqanini tanlang va &#8220;O'zgarishlarni saqlash&#8221; tugmasini bosing.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
uz: Yuk tashish kabi ba'zi veb-servislar SOAP-dan uzoq serverlardan ma'lumot olish uchun foydalanadilar, masalan, FedEx-dan jonli etkazib berish tirnoqlari SOAP-ni o'rnatishni talab qiladi.

en: Someone
uz: Кто-то

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
uz: Kimdir %s hisobida quyidagi hisob uchun yangi parol so'radi:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
uz: Quyidagi a'zo uchun kimdir yangi parol so'radi:

en: Something went wrong.
uz: Qandaydir xatolik yuz berdi.

en: Somogy
uz: Somogiya

en: Songkhla
uz: Songxla

en: Soroti
uz: Ajratib ko'rsatish

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
uz: Kechirasiz, bu kuponni olib tashlashda muammo yuz berdi.

en: Sorry to see you go.
uz: Ketganingiz uchun uzr.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
uz: Kechirasiz! Hozir Jetpack bilan bog'lana olmadik 😭. Iltimos, saytingiz Internet orqali ko'rinadigan va kiruvchi va chiquvchi so'rovlarni curl orqali qabul qilishiga ishonch hosil qiling. Siz yana Jetpack-ga ulanishga harakat qilib ko'rishingiz mumkin va agar siz boshqa muammolarga duch kelsangiz, iltimos, qo'llab-quvvatlash xizmatiga murojaat qiling.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
uz: Kechirasiz! Biz sinab ko'rdik, lekin hozir Jetpack-ni ulab bo'lmadi. Iltimos, Jetpack-ni ulash uchun Plaginlar yorlig'iga o'ting, shunda do'koningizni sozlashni tugatishingiz mumkin.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
uz: Kechirasiz! Biz sinab ko'rdik, ammo Jetpack-ni o'rnatib bo'lmadi 😭. O'rnatish uchun Plaginlar yorlig'iga o'ting va do'koningizni sozlashni tugating.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
uz: Kechirasiz, " %s" endi mavjud emas, shuning uchun buyurtmani to'lash mumkin emas. Noqulayliklar uchun uzr so'raymiz.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
uz: Kechirasiz, " %s" zaxirada yo'q. Iltimos, savatni tahrirlang va qaytadan urining. Noqulayliklar uchun uzr so'raymiz.

en: Sorry, comments are closed for this item.
uz: Kechirasiz, bu yerda fikr bildirish imkoniyati yopilgan.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
uz: Kechirasiz, bu narsa uchun fikr bildirish imkoniyati mavjud emas.

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
uz: Kechirasiz, hech narsa topa olmadim. Boshqa atama yordamida qayta qidirib ko‘ring.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
uz: Kechirasiz, " %s" kuponi allaqachon ishlatilgan va uni boshqa kuponlar bilan birgalikda ishlatish mumkin emas.

en: Sorry, creating the product with template failed.
uz: Kechirasiz, shablonli mahsulotni yaratib bo‘lmadi.

en: Sorry, deleting the term failed.
uz: Kechirasiz, iborani o'chirib bo'madi.

en: Sorry, editing the term failed.
uz: Kechirasiz, iborani o'zgartirib bo'lmadi.

en: Sorry, experiment_name is required.
uz: Kechirasiz, tajriba_nomi talab qilinadi.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
uz: Kechirasiz, yuklab olish ma'lumotlari olinmadi.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
uz: Kechirasiz, unumdorlik ko'rsatkichlari olinmadi.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
uz: Kechirasiz, daromad haqida ma'lumot olib bo'lmadi.

en: Sorry, fetching tax data failed.
uz: Kechirasiz, soliq ma’lumotlarini olib bo‘lmadi.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uz: Kechirasiz, sizning joylashuvingiz uchun to'lov usullari mavjud emas. Agar sizga yordam kerak bo'lsa yoki boshqa tadbirlarni amalga oshirishni xohlasangiz, iltimos biz bilan bog'laning.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
uz: Kechirasiz, sizning shtatingizda to‘lov usullari mavjud emasga o‘xshaydi. Agar sizga yordam kerak bo'lsa yoki boshqa tadbirlarni amalga oshirishni xohlasangiz, iltimos biz bilan bog'laning.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
uz: Kechirasiz, " %s" kuponi yaroqsizga o'xshaydi - endi u sizning buyurtmangizdan olib tashlandi.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
uz: Kechirasiz, " %s" kuponi siznikiga o'xshamaydi - endi u sizning buyurtmangizdan olib tashlandi.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
uz: Kechirasiz, foydalanuvchini spam deb belgilash faqat Multisaytda mavjud.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
uz: Kechirasiz, bu identifikator bilan oʻchirib qoʻyiladigan vazifa topilmadi.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
uz: Kechirasiz, sizning tanlovingizga mos mahsulotlar topilmadi. Iltimos, boshqa kombinatsiyani tanlang.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
uz: Kechirasiz, bu identifikator bilan kechiktiriladigan vazifa topilmadi.

en: Sorry, no such page.
uz: Kechirasiz, ammo bunday sahifa mavjud emas.

en: Sorry, no such post.
uz: Kechirasiz, bunday maqola mavjud emas.

en: Sorry, no task with that ID was found.
uz: Kechirasiz, bu ID bilan hech qanday vazifa topilmadi.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
uz: Kechirasiz, bu post turiga berilgan taksonomiyalardan biri mos emas.

en: Sorry, revisions are disabled.
uz: Kechirasiz, tahrirlar o'chirilgan.

en: Sorry, site names must have letters too!
uz: Kechirasiz, sayt nomlarida harflar ham bo'lishi kerak!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
uz: Kechirasiz, qayerdadir xatolik yuz berdi. Siz so'ragan taqqoslashni yuklab bo'lmadi.

en: Sorry, that email address is already used!
uz: Kechirasiz, ushbu email manzil iste'molda!

en: Sorry, that email address is not allowed!
uz: Kechirasiz, usbhu email manzili ta'qiqlangan!

en: Sorry, that site already exists!
uz: Kechirasiz, bunday sayt allaqachon qo'shilgan!

en: Sorry, that site is reserved!
uz: Kechirasiz, ushbu sayt zaxirada!

en: Sorry, that task list was not found
uz: Kechirasiz, bu vazifalar roʻyxati topilmadi

en: Sorry, that username already exists!
uz: Kechirasiz, ushbu a'zolik ismi iste'molda!

en: Sorry, that username is not allowed.
uz: Kechirasiz, bu foydalanuvchi nomiga ruxsat berilmaydi

en: Sorry, the category could not be created.
uz: Kechirasiz, bo'limni yaratib bo'lmadi.

en: Sorry, the comment could not be updated.
uz: Kechirasiz, bu fikrni o'zgartirish mumkin emas.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
uz: Kechirasiz, siz bosgan link ishlamayapti. Iltimos, boshqasidan foydalaning.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
uz: Kechirasiz, buyurtma topilmadi. Agar buyurtma tafsilotlarini topishda qiynalsangiz, biz bilan bog'laning.

en: Sorry, the post could not be created.
uz: Kechirasiz, maqolani yaratib bo'lmadi.

en: Sorry, the post could not be deleted.
uz: Kechirasiz, maqolani o'chirib bo'lmadi.

en: Sorry, the post could not be updated.
uz: Kechirasiz, maqolani yangilab bo'lmadi.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
uz: Kechirasiz, namunaviy mahsulot ma'lumotlari fayli topilmadi.

en: Sorry, the term could not be created.
uz: Kechirasiz, sizning iborangiz yaratilmadi.

en: Sorry, the user could not be updated.
uz: Kechirasiz, foydalanivchi yangilanmadi

en: Sorry, there has been an error.
uz: Kechirasiz, xatolik yuz berdi.

en: Sorry, there is no export with that ID.
uz: Kechirasiz, ushbu identifikator bilan eksport qilinmaydi.

en: Sorry, there is no note with that ID.
uz: Kechirasiz, bu identifikator bilan hech qanday eslatma yo'q.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
uz: Kechirasiz, ushbu identifikator bilan hech qanday manba mavjud emas.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
uz: Kechirasiz, ushbu kupon tanlangan mahsulotlarga qo'llanilmaydi.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
uz: Kechirasiz, ushbu kupon quyidagi toifalarga tegishli emas: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
uz: Kechirasiz, ushbu kupon quyidagi mahsulotlarga tegishli emas: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
uz: Kechirasiz, bu kupon savat tarkibiga tegishli emas.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
uz: Kechirasiz, ushbu kupon savdo uchun yaroqsiz.

en: Sorry, this download has expired
uz: Kechirasiz, ushbu yuklab olish muddati tugagan

en: Sorry, this method is not supported.
uz: Kechirasiz, bu usul qo'llab-quvvatlanmaydi.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
uz: Kechirasiz, bu buyurtma yaroqsiz va uni to'lash mumkin emas.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
uz: Kechirasiz, bu buyurtma yetkazib berish opsiyasini talab qiladi.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
uz: Kechirasiz, ushbu mahsulotni sotib olib bo‘lmaydi.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
uz: Kechirasiz, ushbu mahsulot mavjud emas. Iltimos, boshqa kombinatsiyani tanlang.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
uz: Kechirasiz, bu narsa uchun trackback imkoniyati yopiq.

en: Sorry, usernames must have letters too!
uz: Kechirasiz, a'zolik ismida harflar ham bo'lishi kerak!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
uz: Kechirasiz, do'koningizni Jetpack-ga ulab bo'lmadi

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
uz: Kechirasiz, biz taqdim etilgan mamlakatdan buyurtma berishga ruxsat bermaymiz (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
uz: Kechirasiz, buyurtmangizni bajarish uchun bizda "%1$s" yetarli emas (%2$s mavjud). Noqulayliklar uchun uzr so'raymiz.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
uz: Kechirasiz, biz buyurtmalarni ko'rsatilgan mamlakatga jo'natmaymiz (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
uz: Sizga ushbu sayt haqidagi ma'lumotlarni olishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
uz: Kechirasiz, ushbu maqola ma'lumotlarini ko'rishga ruxsatingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
uz: Kechirasiz, sizga sayt sog'ligi haqida ma'lumot olishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytga kirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
uz: Kechirasiz, bu saytda foydalanuvchi ma'lumotini ko'ra olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
uz: Kechirasiz, plaginlarni faollashtirishga sizda ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
uz: Kechirasiz, bu plaginni faollashtirish huquqingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
uz: Bo'lim qo'shishga sizda ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
uz: Kechirasiz, tasniflar biriga ibora qo'sha olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytga linklar qo'shishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
uz: Kechirasiz, sizga bu tarmoqqa foydalanuvchi qo'shishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
uz: Kechirasiz, iborani tanlangan tasniflardan biriga qo'sha olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
uz: Kechirasiz, bu taksonomiyaga termin biriktirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
uz: Kechirasiz, sizga keltirilgan iboralarni tayinlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
uz: Kechirasiz, sizga bu iborani tayinlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqolaga fayl biriktirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
uz: Kechirasiz, siz ushbu manbani paket bilan boshqarishingiz mumkin emas.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
uz: Kechirasiz, sizga blok katalogini ko'rib chiqishga ruxsat berilmagan

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
uz: Kechirasiz, fikr turini o'zgartira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
uz: Joriy a'zolik bilan maqola muallifini o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
uz: Kechirasiz, joriy mansabingiz bilan maqola muallifini o'zgartira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqolaga nisbatan fikr bildirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
uz: Kechirasiz, sizga yangi sahifalar yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
uz: Kechirasiz, siz yangi foydalanuvchilar qo'sha olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
uz: Joriy a'zolik bilan sahifalar yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytda sahifalar yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
uz: Kechirasiz, ushbu post turida parol bilan ximoyalangan maqolalar qo'shishga ruxsatingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
uz: Joriy a'zolik bilan maqolalar yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytda maqolalar yoki qoralamalar yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
uz: Joriy a'zolik bilan shaxsiy maqolalar yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
uz: Kechirasiz, sizga resurs yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
uz: Kechirasiz, ushbu taksonomiyada iboralarni yaratishga ruxsatingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
uz: Kechirasiz, sizga bu fikrni maqolasiz yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
uz: Kechirasiz, sizga foydalanuvchi yaratishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
uz: Kechirasiz, sizga yuqori qismni molashtirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
uz: Sizda bu saytni moslashtirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
uz: Kechirasiz, ushbu plaginni sizda o'chirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
uz: Kechirasiz, %s-ni o'chirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytdagi plaginlarni o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
uz: Kechirasiz, bu maqola uchun qoralamalarni o'chira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
uz: Kechirasiz, sizga bu foydalanuvchini o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
uz: Kechirasiz, sizga bu narsalarni o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
uz: Kechirasiz, sizga bu kategoriyani o'chirishga ruxsat berilmaydi.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
uz: Kechirasiz, sizga bu fikrni o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
uz: Kechirasiz, sizga bu narsani o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
uz: Sizda bu sahifani o'chirishga ruxsat yo'q

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
uz: Sizda bu maqolani o'chirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
uz: Kechirasiz, ushbu manbani o'chirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
uz: Kechirasiz, bu qoralamani o'chira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytni o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
uz: Kechirasiz, sizga bu iborani o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
uz: Kechirasiz, sizga bu foydalanuvchini o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
uz: Kechirasiz, sizga foydalanuvchilarni o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
uz: Buni qilishga sizda ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
uz: Kechirasiz, sizga fikrlar uchun '%s' sifatini tahrirlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqoladagi fikrlarni tahrirlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
uz: Kechirasiz, siz fikrlarni tahrirlay olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
uz: Kechirasiz, joriy mansabingiz bilan sizga sahifalarni tahrirlashga ruxsat berilmaydi.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
uz: Kechirasiz, sahifalarni tahrirlay olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
uz: Kechirasiz, joriy mansabingiz bilan sizga maqolalarni tahrirlashga ruxsat berilmaydi.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
uz: Kechirasiz, bu turdagi maqolalarni o'zgartirishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
uz: Kechirasiz, sizga yozuvlarni tahrirlash ruxsat etilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
uz: Kechirasiz, sizga bu foydalanuvchi mansabini o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
uz: Kechirasiz, sizga bu takfonomiyadagi iboralarni tahrirlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
uz: Kechirasiz, sizga %s bo'limini o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytdagi linklarni tahrirlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytda shablon sozlamalarini tahrirlashga ruxsat berilmaydi.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
uz: Kechirasiz, sizga bu andozani o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
uz: Kechirasiz, ushbu fikrni o'zgartirishga ruxsatingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
uz: Kechirasiz, sizga bu narsalarni tahrirlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
uz: Sizda bu sahifani o'zgartirishga ruxsat yo'q

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
uz: Kechirasiz ushbu yozuvni o'zgartira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
uz: Kechirasiz, ushbu manbani tahrirlash huquqingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
uz: Kechirasiz, sizga bu iborani tahrirlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
uz: Kechirasiz, bu foydalanuvchini tahrirlay olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
uz: Bu fikrni tahrirlash uchun sizga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
uz: Kechirasiz, profilingizni tahrirlay olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
uz: Kechirasiz, sizga shablonlar avtomatik yangilanishini ishga tushirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
uz: Kechirasiz, bu saytda shaxsiy ma'lumotlarni o'chira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
uz: Kechirasiz, bu saytda shaxsiy ma'lumotlarni eksport qila olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu sayt ma'lumotlarini eksport qilishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
uz: Kechirasiz, sizga foydalanuvchilarni mansabga ko'ra saralashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
uz: Kechirasiz, sizga foydalanuvchilarga mansab tayinlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
uz: Kechirasiz, sizga vazifalar roʻyxatini berkitishga ruxsat yoʻq.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
uz: Kechirasiz, sizga saytga ma'lumot import qilishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytda yangi plaginlar o'rnatishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytda yangi shablonlar o'rnatishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
uz: Sizda foydalanuvchilar ro'yxatini ko'rishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
uz: Kechirasiz, sizga maqolalarni yopishqoq qilishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
uz: Kechirasiz, proksi orqali oEmbed so'rovlarini amalga oshira olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
uz: Kechirasiz, sizga blok turlarini boshqarish uchun ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
uz: Kechirasiz, tarmoq plaginlarini boshqarish huquqingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu sayt sozlanmalarini o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytdagi plaginlarni boshqarishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
uz: Kechirasiz, sizga maqola statuslarini o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
uz: Kechirasiz, ushbu saytda shaxsiylikni boshqarishga ruxsat berilmagansiz.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
uz: Kechirasiz, ushbu taksonomiyada iboralarni boshqarishga ruxsatingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
uz: Kechirasiz, bu plaginni boshqara olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
uz: Kechirasiz, sizga bu fikrni tasdiqlash yoki o'zgartirish uchun ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
uz: Kechirasiz, plaginlarni o'zgartirishga sizga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytdagi ro'yxatga olinmagan sozlanmalarni o'zgartirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
uz: Kechirasiz, sizga bu narsani chiqindiga tashlashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
uz: Kechirasiz, sizga foydalanuvchilarni bu sifatga ko'ra tartiblashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
uz: Kechirasiz, ushbu amalni bajarishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
uz: Kechirasiz, sizga ushbu saytda maqola chop etishga rusxat etilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
uz: Sizda qoralamani ko'rishga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
uz: Kechirasiz, sizga ushbu saytda sahifa chop etishga rusxat etilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
uz: Kechirasiz, bu turdagi maqolalarni chop eta olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
uz: Kechirasiz, sizga ushbu saytda maqola chop etishga rusxat etilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
uz: Kechirasiz, sizga bu sahifani chop etishga ruxsat berilmaydi.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
uz: Kechirasiz, bu maqolani chop etishga ruxsatingiz yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
uz: Kechirasiz, Siz foydalanuvchilarni ushbu so'rov bo'yicha saralay olmaysiz.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
uz: Kechirasiz, sizga bloklarni o'qishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqolaning bloklarini o'qishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
uz: Kechirasiz, sizga maqolasiz fikrlarni o'qishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
uz: Kechirasiz, sizga bu fikrga tegishli maqolani o'qishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
uz: Kechirasiz, sizga bu fikrni o'qishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
uz: Kechirasiz, sizga foydalanuvchilarni o'chirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
uz: Kechirasiz, sizga bu narsani chiqindidan qayta tiklashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
uz: Kechirasiz, sizga bu shablonni davom ettirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
uz: Kechirasiz, sizda ishga kirish topshiriqlarini olishingiz mumkin emas.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
uz: Kechirasiz, sizga ishga kirish vazifalarini keyinga qoldirishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
uz: Kechirasiz, sizga boshqaruvni olishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
uz: Kechirasiz, sizga sozlanmalarni o'zgartirish uchun ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytdagi plaginlarni yangilashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
uz: Joriy a'zolik bilan maqolalarni yangilashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
uz: Sizda fayl yuklashga ruxsat yo'q.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
uz: Kechirasiz, sizga bu saytda media yuklashga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqolaga media yuklash uchun ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqolaning avtosaqlanmalarini ko'rishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
uz: Kechirasiz, sizga bu maqola tahrirlarini ko'rishga ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
uz: Kechirasiz, sizga shablonlarni ko'rish uchun ruxsat berilmagan.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
uz: Kechirasiz, bu narsani ko'rish uchun sizda ruxsat yo'q.

en: Sorry, you cannot create new resource.
uz: Kechirasiz, yangi manba yaratolmaysiz.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
uz: Kechirasiz, ushbu manbani o'chira olmaysiz.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
uz: Kechirasiz, bu resursni tahrirlay olmaysiz.

en: Sorry, you cannot list resources.
uz: Kechirasiz, manbalarni ro'yxatlay olmaysiz.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
uz: Kechirasiz, siz plaginlarni boshqara olmaysiz.

en: Sorry, you cannot manage themes.
uz: Kechirasiz, mavzularni boshqara olmaysiz.

en: Sorry, you cannot manage these options.
uz: Kechirasiz, ushbu parametrlarni boshqara olmaysiz.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
uz: Kechirasiz, saqlangan qoralama yoki rejalashtirilgan o'zgarishlar bor vaqtda yang shablonlarni oldindan ko'ra olmaysiz. Oldindan ko'rish uchun o'zgarishlarni saqlang yoki o'zgarishlar o'zi chop etilmagunicha kuting.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
uz: Kechirasiz, siz shaxsiy xatlarni saqlay olmaysiz.

en: Sorry, you cannot update resource.
uz: Kechirasiz, manbani yangilay olmaysiz.

en: Sorry, you cannot view these options.
uz: Kechirasiz, siz ushbu parametrlarni ko'ra olmaysiz.

en: Sorry, you cannot view this resource.
uz: Kechirasiz, siz ushbu manbani ko'ra olmaysiz.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
uz: Kechirasiz, ushbu faylni yuklab olish chekloviga yetdingiz

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
uz: Kechirasiz, siz ajratilgan %s bo'sh joyni to'ldirib bo'ldingiz. Qo'shimcha fayllarni yuklash uchun ba'zi fayllarni o'chiring.

en: Sorry, you may not use that site name.
uz: Kechirasiz, ammo siz bu nomdan sayt uchun foydalana olmaysiz.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
uz: Kechirasiz, bo'limlarni ko'ra olishingiz uchun sizga maqolalarni tahrirlashga ruxsat berilgan bo'lishi kerak.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
uz: Kechirasiz, kalit so'zlarni ko'ra olishingiz uchun sizga ushbu saytda maqolalarni tahrirlashga ruxsat berilgan bo'lishi kerak.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
uz: Kechirasiz, fikr bildirish uchun tizimga kirgan bo'lishingiz kerak.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
uz: Извините, для ответа на комментарий вы должны авторизоваться.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
uz: Kechirasiz, sharhga javob berish uchun tizimga kirgan bo'lishingiz kerak.

en: Sorry, you post telemetry data.
uz: Kechirasiz, siz telemetriya maʼlumotlarini joylashtirasiz.

en: Sorry, your session has expired.
uz: Kechirasiz, seansingiz tugadi.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
uz: Kechirasiz, seansingiz tugadi. <a href="%s" class="wc-backward">Do'konga qaytish</a>

en: Sort Order:
uz: Порядок:

en: Sort ascending or descending.
uz: O'sish yoki pasayish bo'yicha tartiblang.

en: Sort by average rating
uz: O'rtacha reyting bo'yicha saralash

en: Sort by latest
uz: Yangiligi bo'yicha tartiblash

en: Sort by most recent
uz: Eng yangi bo'yicha saralash

en: Sort by popularity
uz: Mashhurligi bo'yicha saralash

en: Sort by price (asc)
uz: Narxi bo'yicha saralash (o'sish)

en: Sort by price (desc)
uz: Narxi bo'yicha saralash (pastga tushish)

en: Sort by price: high to low
uz: Narx bo'yicha: qimmatdan arzonga

en: Sort by price: low to high
uz: Narx bo'yicha: arzondan qimmatga

en: Sort by tax class.
uz: Soliq klassi bo'yicha saralash.

en: Sort by term property.
uz: Termin xususiyati bo'yicha saralash.

en: Sort by:
uz: Tartiblash:

en: Sort code
uz: Saralash kodi

en: Sort collection by object attribute.
uz: Jamlanmani obyekt sifatiga ko'ra saralash.

en: Sort collection by resource attribute.
uz: To'plamni resurs atributi bo'yicha saralash.

en: Sort collection by term attribute.
uz: Ibora sifatiga ko'ra jamlanmani tartiblash.

en: Sorting
uz: Tartiblash

[ctx: Sorting order]
en: Order
uz: Buyurtma

en: Source
uz: Manba

en: Source code
uz: Manba kod

en: Source logger must be configured before running a migration
uz: Ko'chirishni boshlashdan oldin manba jurnalini sozlash kerak

en: Source of note.
uz: Eslatma manbai.

en: Source of the note.
uz: Eslatma manbai.

en: Source store must be configured before running a migration
uz: Ko'chirishni boshlashdan oldin manba omborini sozlash kerak

en: Source:
uz: Manba

en: Source: %s
uz: Manba: %s

en: South
uz: Janub

en: South Aegean
uz: Janubiy Egey

en: South Africa
uz: Janubiy Afrika

en: South African rand
uz: Janubiy Afrika randasi

en: South America
uz: Janubiy Amerika

en: South Australia
uz: Janubiy Avstraliya

en: South Carolina
uz: Janubiy Karolinada

en: South Cotabato
uz: Janubiy Kotabato

en: South Dakota
uz: Janubiy Dakota

en: South Georgia
uz: Shimoliy Jorja

en: South Georgia/Sandwich Islands
uz: Janubiy Jorjiya/Sendvich Orollari

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
uz: Janubiy Xorasan (اrاsانn jnwbyب)

en: South Korea
uz: Janubiy Koreya

en: South Korean won
uz: Janubiy Koreya yutdi

en: South Pole
uz: Janubiy Qutb

en: South Sinai
uz: Janubiy Sinay

en: South Sudan
uz: Janubiy Sudan

en: South Sudanese pound
uz: Janubiy Sudan funt

en: Southern
uz: Janubiy

en: Southern Leyte
uz: Janubiy Leyte

en: Spain
uz: Ispaniya

en: Spam Blocked
uz: Статистика спама

en: Spam it: %s
uz: Spam: %s

en: Spanish
uz: Ispan

en: Special character
uz: Maxsus belgi

en: Specific Countries
uz: Maxsus davlatlar

en: Specific countries
uz: Maxsus davlatlar

en: Specified file failed upload test.
uz: Ошибка при загрузке указанного файла.

en: Speed
uz: Tezlik

en: Split table cell
uz: Split jadval

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Elektron jadval <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
uz: Elektron jadvallar

en: Square
uz: Kvadrat

en: Squarespace
uz: Kvadratlar

en: Srednekolymsk
uz: Srednekolemsk

en: Sri Lanka
uz: Shri-lanka

en: Sri Lankan rupee
uz: Shri-Lanka rupisi

en: St Helena
uz: Seynt Helena

en: St. Gallen
uz: Sent-Gallen

en: Standard
uz: Standart

en: Standard Editor
uz: Standart muharrir

en: Standard rate
uz: Standart stavka

en: Standard rates
uz: Standart narxlar

en: Standard time begins on: %s.
uz: Standart vaqt boshlanishi: %s.

en: Stanley
uz: Stanli

en: Star ratings should be required, not optional
uz: Yulduz bahosi majburiy emas, majburiy bo'lishi kerak

en: Stara Zagora
uz: Yulduz Zagora

en: Start
uz: Boshlang

en: Start Date
uz: Boshlanish vaqti

en: Start Import
uz: Import qilishni boshlang

en: Start accepting payments on your store!
uz: Do'koningizda to'lovlarni qabul qilishni boshlang!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
uz: Do'koningizga birinchi mahsulotni qo'shish bilan boshlang. Mahsulotlaringizni CSV orqali qo'lda qo'shishingiz yoki ularni boshqa xizmatdan import qilishingiz mumkin.

en: Start date of sale price, as GMT.
uz: GMT da belgilangan narxning boshlanish sanasi.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
uz: Sotish narxining boshlanish sanasi, saytning vaqt mintaqasida.

en: Start date of sale price.
uz: Sotish narxining boshlanish sanasi.

en: Start date:
uz: Boshlanish sanasi:

en: Start selling
uz: Sotishni boshlang

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
uz: Doʻkonni boshqarish tajribasini yaxshilash uchun bosqichma-bosqich joriy etilayotgan yangi xususiyatlardan foydalanishni boshlang.

en: Start writing or type / to choose a block
uz: Yozishni boshlang yoki / yozib blokni tanlang

en: Start your online clothing store
uz: Onlayn kiyim do'koningizni boshlang

en: Started processing action %s
uz: %s buyrug'ini qayta ishlash jarayoni boshlandi

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
uz: Moda veb-saytini ochish juda hayajonli, ammo bu juda qiyin bo'lib tuyulishi mumkin. Ushbu maqolada biz sizni sozlash jarayoni bo'ylab ko'rsatamiz, muvaffaqiyatli mahsulot ro'yxatini yaratishni o'rgatamiz va ideal auditoriyangizni qanday sotishni ko'rsatamiz.

en: State
uz: Davlat

en: State / County
uz: Viloyat

en: State / County or state code
uz: Davlat

en: State / Zone
uz: Shtat / mintaqa

en: State code
uz: Viloyat kodi

en: State code.
uz: Shtat kodi.

en: State.
uz: Shtat / okrug.

en: State/County
uz: Viloyat

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
uz: Shtat/tuman kodi yoki shtat, tuman, viloyat yoki tuman nomi.

en: Stats about coupons.
uz: Kuponlar haqida statistika.

en: Stats about orders.
uz: Buyurtmalar haqida statistika.

en: Stats about product categories.
uz: Mahsulot toifalari haqidagi statistika.

en: Stats about product downloads.
uz: Mahsulotni yuklab olish haqida statistika.

en: Stats about products.
uz: Mahsulotlar haqida statistika.

en: Stats about revenue.
uz: Daromadlar haqida statistika.

en: Stats about taxes.
uz: Soliqlar haqida statistika.

en: Stats about variations.
uz: Variatsiyalar haqida statistika.

en: Status
uz: Статус

en: Status is forbidden.
uz: Holat ta'qiqlangan.

en: Status of note.
uz: Qayd holati.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
uz: Shlyuz tomonidan qaytarilgan to'lovning holati. Muvaffaqiyatdan biri, kutilayotgan, muvaffaqiyatsizlik, xato.

en: Status of the review.
uz: Sharh holati.

en: Status report information
uz: Holat hisoboti ma'lumotlari

en: Status:
uz: Статус:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
uz: Do'kon ma'muri nomidan qo'shimcha harakatlarni talab qiladigan statuslar.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
uz: Hisobot natijalarini hisoblashda kiritilmasligi kerak bo'lgan statuslar.

en: Step
uz: Qadam

en: Step %1$d of %2$d
uz: %2$d/%1$d-qadam

en: Stick this post to the front page
uz: Прилепить на главную страницу

en: Sticky
uz: Прилеплена

en: Sticky Post
uz: Запись-липучка

en: Stock Keeping Unit
uz: Stokni saqlash bo'limi

en: Stock Status
uz: Birja holati

en: Stock display format
uz: Birjani namoyish qilish formati

en: Stock keeping unit, if applicable.
uz: Agar iloji bo'lsa, zaxiralarni saqlash birligi.

en: Stock levels increased:
uz: Aksiyalar darajasi oshdi:

en: Stock levels reduced:
uz: Aksiya darajasi pasaytirildi:

en: Stock management at product level.
uz: Mahsulot darajasida aktsiyalarni boshqarish.

en: Stock management at variation level.
uz: Variant darajasida aktsiyalarni boshqarish.

en: Stock qty
uz: Birja qty

en: Stock quantity
uz: Aksiya miqdori

en: Stock quantity.
uz: Aksiya miqdori.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
uz: Aksiya miqdori. Agar bu o'zgaruvchan mahsulot bo'lsa, ushbu qiymat barcha o'zgarishlar uchun zaxiralarni boshqarish uchun ishlatiladi, agar siz o'zgaruvchanlik darajasida aktsiyani aniqlamasangiz.

en: Stock status
uz: Birja holati

en: Stock status.
uz: Birja holati.

en: Stock: %d
uz: Aksiya: %d

en: Stockholm
uz: Stokgolm

en: Storage Space
uz: Fayllar uchun ajratilgan joy

en: Store Address
uz: Do'kon manzili

en: Store Notice
uz: Do'kon haqida eslatma

en: Store details
uz: Do'kon tafsilotlari

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
uz: Do'konning ishlamay qolishi savdo yo'qolgan degan ma'noni anglatadi. Agar biror narsa noto'g'ri bo'lsa, bir marta bosish orqali qayta tiklash sizni tezda Internetga qaytaradi.

en: Store email address.
uz: Elektron pochta manzilini saqlang.

en: Store management insights
uz: Doʻkon boshqaruvi haqidagi maʼlumotlar

en: Store monitoring
uz: Do'kon monitoringi

en: Store notice
uz: Do'kon haqida eslatma

en: Store setup
uz: Do'konni sozlash

en: Store stats
uz: Do'konning statistikasi

en: Store uploads in this folder
uz: Сохранять файлы в этой папке

en: Store-wide threshold (%d)
uz: Doʻkon boʻyicha chegara (%d)

en: Storefront
uz: Do'kon

en: Storefront Theme
uz: Storefront mavzusi

en: Storefront icon
uz: Storefront ikonkasi

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
uz: Storefront - bu intuitiv, moslashuvchan va <strong>bepul</strong> WordPress mavzusi, WooCommerce va mijozlar e'tiborini jalb qiladigan eng kengaytmalar bilan chuqur integratsiyani taklif qiladi.

en: Street address
uz: Ko'cha manzili

en: Strength indicator
uz: Ishonchlilik o'lchovi

en: Strikethrough
uz: Ustidan chizilgan

en: String based identifier for the term.
uz: Terminga asoslangan identifikator.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
uz: String protsessorlari haqiqiy qayta qo'ng'iroqlar qatori bo'lishi kerak.

en: Stripe email address
uz: Stripe elektron pochta manzili

en: Stripe email address:
uz: Stripe elektron pochta manzili:

en: Style
uz: Stil

en: Styles
uz: Stillar

en: Stylesheet is missing.
uz: Stil fayli topilmadi.

en: Stylesheet is not readable.
uz: Uslublar jadvalini o'qib bo'lmaydi.

en: Sub-directory Installation
uz: Subdirektoriya o'rnatilishi

en: Sub-domain Installation
uz: Subdomen o'rnatilishi

en: Subcategories
uz: Subkategoriyalar

en: Subject
uz: Тема

en: Subject (paid)
uz: Mavzu (pullik)

en: Submit
uz: Yuborish

en: Submit Reply
uz: Опубликовать ответ

en: Submit for Review
uz: Отправить на утверждение

en: Submitted on
uz: Yuborilgan sanasi

en: Submitted on: %s
uz: Yuborilgan sanasi: %s

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
uz: Obunachilar fikrlarni o'qishlari, fikr bildirishlari, yangiliklarni qabul qilishlari mumkin, ammo saytga hech qanday ma'lumot qo'sha olishmaydi.

en: Subscript
uz: Maxraj yozuvi

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
uz: %1$s obunasi muvaffaqiyatli bekor qilindi. Endi ushbu mahsulotga oid yangiliklarni olmaysiz. Plaginni ham o'chirib qo'ymoqchi bo'lsangiz, <a href="%2$s">shu erni bosing</a> .

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
uz: %s obuna muvaffaqiyatli o'chirildi. Endi ushbu mahsulotga oid yangiliklarni olmaysiz.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
uz: Tez orada obuna <strong>muddati tugaydi</strong> .

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
uz: Obuna: Mavjud emas - %1$d dan %2$d tasi allaqachon ishlatilgan

en: Subscription: Unlimited
uz: Obuna: Cheksiz

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
uz: Obuna: Mavjud %1$d dan %2$d saytlaridan foydalanish mumkin

en: Subscriptions
uz: Obunalar

en: Subscriptions.
uz: Obunalar

en: Subtotal
uz: Hisoblangan

en: Subtotal:
uz: Jami:

en: Suburb
uz: Shahar atrofi

en: Success!
uz: Tabriklaymiz!

en: Successfully canceled action: %s
uz: Amal muvaffaqiyatli bekor qilindi: %s

en: Successfully executed action: %s
uz: Amal muvaffaqiyatli bajarildi: %s

en: Successfully processed change for action: %s
uz: Amalga o'zgartirishlar kiritildi: %s

en: Sudanese pound
uz: Sudan funt

en: Suez
uz: Suvaysh

en: Suggested embed #%d
uz: Kiritishga tavsiya etilgan #%d

en: Suggested height is %s.
uz: Tavsiya qilingan bo'y: %s.

en: Suggested image #%d
uz: Tavsiya etilgan rasm #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
uz: Tavsiya etilgan rasm o'lchami: %1$s x %2$s piksel.

en: Suggested media
uz: Tavsiya etilgan media

en: Suggested text:
uz: Tavsiya qilingan matn:

en: Suggested width is %s.
uz: Tavsiya qilingan en: %s.

en: Suggestion ID.
uz: Taklif identifikatori.

en: Suggestion description.
uz: Taklif tavsifi.

en: Suggestion visibility.
uz: Taklifning ko'rinishi.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
uz: Suhosin - bu PHP dasturlari uchun kuchli xavfsizlik tizimi. Ushbu tizim serverlarni, birinchidan, PHP dasturlaridagi keng ko'lamli muammolardan, ikkinchidan, ikkala dasturdagi va PHP yadrosidagi noma'lum zaifliklardan himoya qilish uchun yaratilgan. Agar sizning serveringizda Suhosin yoqilgan bo'lsa, ma'lumotlarni yuborish cheklovlarini oshirish uchun qaytadan sozlanishi kerak bo'lishi mumkin.

en: Sukhothai
uz: Suxotay

en: Sulawesi Selatan
uz: Sulavesi Selatan

en: Sultan Kudarat
uz: Sulton Kudarat

en: Sum of all taxes.
uz: Barcha soliqlar summasi.

en: Sum of line item taxes only.
uz: Faqat qatorlar uchun soliqlarning summasi.

en: Summary
uz: Анонс

en: Sumy Oblast
uz: Sumi viloyati

en: Sun
uz: Yak

en: Sunday
uz: Yakshanba

[ctx: Sunday initial]
en: S
uz: Ya

en: Superscript
uz: Sur'at yozuvi

en: Support
uz: Yordam

en: Supported features for this payment gateway.
uz: Ushbu to'lov shlyuzining qo'llab-quvvatlanadigan xususiyatlari.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
uz: Quyidagi to'ldiruvchilarni qo'llab-quvvatlaydi: buyumlarning <code>[qty]</code> = soni, buyumlarning <code>[cost]</code> = narxi, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = foiz asosida to'lov.

en: Surat Thani
uz: Tani surasi

en: Suriname
uz: Surinam

en: Surinamese dollar
uz: Surinam dollari

en: Svalbard and Jan Mayen
uz: Svalbard va Jan Mayen

en: Swazi lilangeni
uz: Svazi lilangeni

en: Swaziland
uz: Svazeland

en: Sweden
uz: Shvetsiya

en: Swedish
uz: Shved

en: Swedish krona
uz: Shved kronasi

en: Swiss franc
uz: Shveytsariya franki

en: Switch to using the orders table as the authoritative data store for orders when sync finishes
uz: Sinxronlash tugagach, buyurtmalar jadvalidan buyurtmalar uchun vakolatli maʼlumotlar ombori sifatida foydalanishga oʻting

en: Switch to using the posts table as the authoritative data store for orders when sync finishes
uz: Sinxronizatsiya tugagandan so'ng, buyurtmalar uchun vakolatli ma'lumotlar ombori sifatida xabarlar jadvalidan foydalanishga o'ting

en: Switzerland
uz: Shvetsariya

en: Sydney
uz: Sidney

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
uz: Tasdiqlangan mahsulotlarni yuklab olish kataloglarini sinxronlash allaqachon davom etmoqda.

en: Synchronize approved download directories
uz: Tasdiqlangan yuklab olish kataloglarini sinxronlashtiring

en: Syndication feeds show the most recent
uz: В RSS-лентах отображать последние

en: Syntax Highlighting
uz: Maxsus yozuv belgilanishi

en: Syria
uz: Suriya

en: Syrian pound
uz: Suriya funti

en: System status
uz: Tizim holati

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
uz: Szabolcs-Szatmar-Bereg

en: Sánchez Ramírez
uz: Sanches Ramires

en: São Paulo
uz: San-Paulu

en: Sîngerei
uz: Singerei

en: Tabasco
uz: Tabasko

en: Table cell display.
uz: Jadval uyasi displeyi.

en: Table cell properties
uz: Jadval katagi xossalari

en: Table cell value.
uz: Jadval katakchasining qiymati.

en: Table column header.
uz: Jadval ustunining sarlavhasi.

en: Table does not exist
uz: Jadval mavjud emas

en: Table headers.
uz: Jadval sarlavhalari.

en: Table of Contents
uz: Mundarija

en: Table properties
uz: Jadval xossalari

en: Table row properties
uz: Jadval qator xossalari

en: Table rows.
uz: Jadval qatorlari.

en: Tablet
uz: Planshet

en: Tag
uz: Kalit so'z

en: Tag Cloud
uz: Kalit so'zlar buluti

en: Tag ID
uz: Teg ID

en: Tag added.
uz: Kalit so'z qo'shildi.

en: Tag deleted.
uz: Kalit so'z o'chirildi.

en: Tag link
uz: Teg havola

en: Tag name
uz: Yangi kalit so'z nomi

en: Tag name.
uz: Yangi kalit so'z nomi.

en: Tag not added.
uz: Kalit so'z qo'shilmadi.

en: Tag not updated.
uz: Kalit so'z yangilanmadi.

en: Tag slug.
uz: Teg slug.

en: Tag updated.
uz: Kalit so'z yangilandi.

en: Tag: %s
uz: Kalit so'z: %s

en: Tagline
uz: Belgilar

en: Tags
uz: Belgilar

en: Tags (comma separated)
uz: Teglar (vergul bilan ajratilgan)

en: Tags (space separated)
uz: Teglar (bo‘sh joy ajratilgan)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
uz: <a href="%s">Kalit so'zdan Bo'limga konvert qilish</a> orqali tanlangan kalit so'zlar bo'limlarga aylantirilishi mumkin.

en: Tags deleted.
uz: Kalit so'zlar o'chirildi.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
uz: Shablonning uslubi va imkoniyatlarini ko'rsatuvchi kalit so'zlar.

en: Tags list
uz: Kalit so'zlar ro'yxati

en: Tags list navigation
uz: Kalit so'zlar ro'yxati navigatsiyasi

en: Tags totals.
uz: Teglar jami.

en: Tags:
uz: Метки:

en: Tags:
uz: Belgilar:

en: Tahiti
uz: Taiti

en: Taipei
uz: Taypey

en: Taiwan
uz: Taivan

en: Tajikistan
uz: Tojikiston

en: Tajikistani somoni
uz: Tojikiston somoniysi

en: Take over
uz: Qo'lga olish

en: Take payments in cash upon delivery.
uz: To'lovni naqd pulda oling.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
uz: To'lovlarni shaxsan BACS orqali oling. Ko'pincha to'g'ridan-to'g'ri bank / pul o'tkazmasi deb nomlanadi

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
uz: Chek orqali to'lovlarni shaxsan qabul qiling. Ushbu oflayn shlyuz xaridlarni sinash uchun ham foydali bo'lishi mumkin.

en: Take payments via bank transfer.
uz: To'lovlarni bank o'tkazmasi orqali amalga oshiring.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
uz: Sizga mos bo'lgan provayder bilan to'lovlarni amalga oshiring - WooCommerce uchun 100 dan ortiq to'lov shlyuzlaridan tanlang.

en: Tamaulipas
uz: Tamaulipalar

en: Tan
uz: Malla

en: Tana River
uz: Tana daryosi

en: Tanzania
uz: Tanzaniya

en: Tanzanian shilling
uz: Tanzaniyski shiling

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
uz: Yangi shablonni ko'rish yoki sozlash uchun shablon ustiga sichqonchangiz ko'rsatkichini olib boring. Jonli ko'rish tugmasi sizni jonli ko'rish rejimiga olib o'tadi. U yerda saytingizni yangi shablon bilan to'liq olchamda ko'rishingiz va sozlashingiz mumkin. Jonli ko'rish tugmasi shablon ma'lumotlari oynasining quyi qismida ham joylashgan. Har qanday o'rnatilgan shablon shu usulda oldindan ko'rilishi yoki moslashtirilishi mumkin.

en: Taraclia
uz: Tarakliya

en: Tarapacá
uz: Tarapaka

en: Target
uz: Nishon

en: Tarlac
uz: Tarlak

en: Tashkent
uz: Toshkent

en: Task List
uz: Vazifalar ro'yxati

en: Task is not a subclass of `Task`
uz: Vazifa "Vazifa" ning quyi sinfi emas

en: Task list ID already exists
uz: Vazifalar roʻyxati identifikatori allaqachon mavjud

en: Task list ID does not exist
uz: Vazifalar roʻyxati identifikatori mavjud emas

en: Tasmania
uz: Tasmaniya

en: Tawi-Tawi
uz: Tovi-Taviy

en: Tax
uz: Soliq

en: Tax amount
uz: Soliq summasi

en: Tax class
uz: Soliq klassi

en: Tax class already exists
uz: Soliq klassi allaqachon mavjud

en: Tax class name.
uz: Soliq klassi nomi.

en: Tax class of fee.
uz: Soliq klassi klassi.

en: Tax class of product.
uz: Mahsulotning soliq klassi.

en: Tax class requires a valid name
uz: Soliq klassi haqiqiy ismni talab qiladi

en: Tax class slug already exists
uz: Soliq klassi slugi allaqachon mavjud

en: Tax class slug is invalid
uz: Soliq toifasi yaroqsiz

en: Tax class.
uz: Soliq klassi.

en: Tax code
uz: Soliq kodeksi

en: Tax lines data.
uz: Soliq liniyalari ma'lumotlari.

en: Tax name
uz: Soliq nomi

en: Tax options
uz: Soliq imkoniyatlari

en: Tax priority.
uz: Soliq ustuvorligi.

en: Tax rate ID.
uz: Soliq stavkasi identifikatori.

en: Tax rate ID: %s
uz: Soliq stavkasi identifikatori: %s

en: Tax rate code.
uz: Soliq stavkasi kodi.

en: Tax rate label.
uz: Soliq stavkasi yorlig'i.

en: Tax rate name.
uz: Soliq stavkasi nomi.

en: Tax rate.
uz: Soliq stavkasi.

en: Tax rates successfully deleted
uz: Soliq stavkalari muvaffaqiyatli o'chirildi

en: Tax status
uz: Soliq holati

[ctx: Tax status]
en: None
uz: Hech qaysi

en: Tax status of fee.
uz: To'lovning soliq holati.

en: Tax status.
uz: Soliq holati.

en: Tax subtotal.
uz: Soliq summasi.

en: Tax total (not including shipping taxes).
uz: Jami soliq (transport soliqlaridan tashqari).

en: Tax total.
uz: Jami soliq.

en: Taxable
uz: Soliqqa tortiladigan

en: Taxes
uz: Soliqlar

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda ushbu yuk tashish stavkasiga soliqlar qo'llaniladi.

en: Taxes by code
uz: Kodlar bo'yicha soliq

en: Taxes by date
uz: Sana bo'yicha soliq

en: Taxes detailed reports.
uz: Soliqlar haqida batafsil hisobot.

en: Taxes do not support trashing.
uz: Soliqlar axlatni olib tashlamaydi.

en: Taxonomies associated with post type.
uz: Post turiga aloqador taksonomiyalar.

en: Taxonomies: Product types
uz: Taksonomiya: mahsulot turlari

en: Taxonomies: Product visibility
uz: Taxonomiya: mahsulotning ko'rinishi

en: Taxonomy
uz: Taksanomiya

en: Taxonomy does not exist.
uz: Taksonomiya mavjud emas.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
uz: Mahsulot turi

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
uz: Mahsulot ko'rinishi

en: Taxonomy name.
uz: Taksonomiya nomi.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
uz: Taksanomiya nomlari 1 dan 32 gacha bo'lgan belgilar uzunligida bo'lishi kerak.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
uz: Mahsulot / buyurtma holati uchun taksonomiya shartlari.

en: Taxonomy:
uz: Taksanomiya:

en: Tehran
uz: Tehron

en: Tehran (تهران)
uz: Tehron (thrạn)

en: Tekirdağ
uz: Tekirdag

en: Telenești
uz: Teleneşti

en: Tell City
uz: Tell Siti

en: Template
uz: Andaza

en: Template cache cleared.
uz: Shablon keshi tozalandi.

en: Template file copied to theme.
uz: Andoza fayli temaga ko'chirildi.

en: Template file deleted from theme.
uz: Andoza fayli mavzudan o'chirildi.

[ctx: Template name]
en: Mini Cart
uz: Mini savat

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
uz: Mahsulotlar katalogi

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
uz: Mahsulot qidirish natijalari yangilandi.

[ctx: Template name]
en: Products by Category
uz: Kategoriya bo'yicha mahsulotlar

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
uz: Tag bo'yicha mahsulotlar

[ctx: Template name]
en: Single Product
uz: Yagona mahsulot

en: Template overrides.
uz: Andoza bekor qiladi.

en: Template used to display the Mini Cart drawer.
uz: Shablon Mini Arava tortmasini ko'rsatish uchun ishlatiladi.

en: Templates
uz: Shablonlar

en: Tennessee
uz: Tennessi shtati

en: Term ID
uz: Atama IDsi

en: Term counts
uz: Muddatlar soni

en: Term description.
uz: Muddati tavsifi.

en: Term does not exist.
uz: Ibora mavjud emas.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
uz: Taksonomiyalar uchun umumiy bo'lgan termga meta qo'shib bo'lmaydi.

en: Term name.
uz: Muddat nomi.

en: Terms
uz: Terminlar

en: Terms and Conditions Page
uz: Shartlar va shartlar sahifasi

en: Terms and conditions
uz: Foydalanish shartlari

en: Terms in the product visibility taxonomy.
uz: Mahsulot ko'rinishi taksonomiyasidagi shartlar.

en: Terms successfully recounted
uz: Shartlar muvaffaqiyatli qayta hisoblandi

en: Ternopil Oblast
uz: Ternopil viloyati

en: Test checkout
uz: Testdan chiqish

en: Tested up to WooCommerce version
uz: WooCommerce versiyasiga qadar sinovdan o'tgan

en: Text
uz: Matn

en: Text Color
uz: Цвет текста

en: Text color
uz: Matn rangi

en: Text to appear below the main email content.
uz: Asosiy elektron pochta tarkibi ostida paydo bo'lishi uchun matn.

en: Text to display
uz: Ko'rsatiladigan matn

en: Thai
uz: Tailand

en: Thai baht
uz: Tailand bahsi

en: Thailand
uz: Tailand

en: Thakurgaon
uz: Sakurgaon

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
uz: <a href="%s">WordPress</a> asosida ishlaganingiz uchun rahmat.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
uz: WooCommerce bilan sotganingiz uchun rahmat.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
uz: %s tizimidan foydalanganingiz uchun rahmat. Saytingiz o'chirildi. Biz yana qayta uchrashgunimizda o'zingizni ehtiyot qiling!

en: Thank you for your feedback!
uz: Fikr-mulohazangiz uchun rahmat!

en: Thank you for your order
uz: Buyurtma uchun rahmat

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
uz: To'lovingiz uchun tashakkur. Sizning bitimingiz tugallandi va xaridingiz to'g'risida kvitansiya sizga yuborildi. Tranzaktsiya ma'lumotlarini ko'rish uchun PayPal hisobingizga kiring.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
uz: Rahmat. Harakatingizni tasdiqlash linkini email manzilingizga yubordik. Shu linkni bosmaguningizga qadar saytingiz o'chirilmaydi.

en: Thank you. Your order has been received.
uz: Rahmat. Buyurtmangiz qabul qilindi.

en: Thanks :)
uz: Yo'q, rahmat

en: Thanks for confirming your erasure request.
uz: O'chirish so'rovini tasdiqlaganingiz uchun rahmat.

en: Thanks for confirming your export request.
uz: Eksport qilish so'rovini tasdiqlaganingiz uchun rahmat.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
uz: %1$s hisobini yaratganingiz uchun tashakkur. Sizning ismingiz%2$s. Siz buyurtmalarni ko'rish, parolingizni o'zgartirish va boshqa narsalarni ko'rish uchun hisob qaydnomangiz hududiga kirishingiz mumkin:%3$s

en: Thanks for reading.
uz: O'qiganingiz uchun rahmat.

en: Thanks for shopping with us
uz: Biz bilan xarid qilganingiz uchun tashakkur

en: Thanks for shopping with us.
uz: Biz bilan xarid qilganingiz uchun tashakkur.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
uz: Jetpack-dan foydalanganingiz uchun tashakkur! Do'koningiz deyarli tayyor: %s kabi xizmatlarni faollashtirish uchun do'koningizni ulang.

en: Thanks for using {site_url}!
uz: {site_url} ishlatganingiz uchun tashakkur!

en: Thanks for your feedback
uz: Fikr-mulohazangiz uchun rahmat

en: Thanks!
uz: Rahmat!

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
uz: Ushbu email allaqachon ro'yhatdan o'tgan

en: That name is not allowed.
uz: Ushmu nomni ishlatish ruxsat etilmagan.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
uz: Ayni paytda sayt zaxirada, ammo bir necha kun ichida zaxiradan chiqishi mumkin.

en: That user could not be added to this site.
uz: Bu foydalanuvchini ushbu saytga qo'shishning imkoni yo'q.

en: That user does not exist.
uz: Bunday foydalanuvchi yo'q

en: That user is already a member of this site.
uz: Этот пользователь уже является участником сайта.

en: That username is already activated.
uz: Bu nom aktivaciya qilingan.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
uz: Ishbu a'zolik ismi zahira qilingan, ammo bir necha kundan keyin ruxsat etilishi mumkin.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
uz: Bo&#8217;ldi, tahrirlashni to&#8217;xtating! Maqola yozishni boshlashingiz mumkin.

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
uz: “%1$s” kuponi savatdan olib tashlandi: %2$s

en: The "%s" must be a callable function.
uz: "%s" chaqiriladigan funksiya bo'lishi kerak.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
uz: "%s" sozlanmalar guruhi olib tashlangan. Boshqa sozlanma guruhidan foydalaning.

en: The "%s" payment method is currently disabled
uz: " %s" to'lov usuli hozirda o'chirilgan

en: The "%s" payment method is currently enabled
uz: " %s" to'lov usuli hozirda yoqilgan

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
uz: "%s" mavzusi mos mavzu emas.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
uz: "WooCommerce Admin" plaginlari o'rnatiladi va faollashadi

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
uz: "Boshqa zonalaringiz qamrab olmagan joylar" zonasini yangilab bo'lmaydi.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
uz: %1$s uchun "tur" sxema kalit so'zi faqat quyidagilardan biri bo'lishi mumkin: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
uz: %1$s uchun "tur" sxema kalit so'zi faqat quyidagilardan birini o'z ichiga olishi mumkin: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
uz: %s uchun "tur" sxema kalit so'zi majburiy.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
uz: %1$s plagini oʻchirildi, chunki soʻnggi yaxshilanishlar endi %2$s plaginiga kiritilgan.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
uz: %1$s plagin header eskirgan. O'rniga %2$s ishlating.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
uz: %1$s, %2$s, va %3$s qiymatlarini tahrirlash orqali video tili va turini belgilash mumkin.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
uz: %1$sTasdiqlangan mahsulotlarni yuklab olish kataloglari roʻyxati%2$s yangilandi. Saytingizni himoya qilish uchun roʻyxatni koʻrib chiqing va kerakli oʻzgarishlarni kiriting. Qoʻshimcha maʼlumot olish uchun %3$sushbu qoʻllanmaga%2$s qarang.

en: The %s cannot be deleted.
uz: %s ni o'chirib bo'lmaydi.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
uz: %s sinfini faqat WP CLI ichida ishlatish mumkin.

en: The %s constant is no longer supported.
uz: %s doimiysi endi qo'llab-quvvatlanmaydi.

en: The %s does not support trashing.
uz: " %s" o'chirishni qo'llamaydi.

en: The %s filter is enabled.
uz: %s filtri yoqilgan.

en: The %s has already been deleted.
uz: %s allaqachon o'chirilgan.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
uz: %s import qiluvchisi yaroqsiz yoki o'rnatilmagan.

en: The %s is not a valid URL
uz: " %s" URL manzili yaroqsiz

en: The %s payment gateway is not available.
uz: %s toʻlov shlyuzi mavjud emas.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
uz: %s yaroqsiz qiymatga ega va u NULL qilib o'zgartirilmaydi.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
uz: %s faylida shablon haqida kerakli ma'lumot topilmadi.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
uz: %s jadval o'rnatilmagan. Iltimos, Tarmoq bazasini yangilashni ishga tushiring.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
uz: &laquo;Ярлык&raquo; &#8212; это вариант названия, подходящий для URL. Обычно содержит только латинские буквы в нижнем регистре, цифры и дефисы.

en: The API key provided does not have read permissions.
uz: Taqdim etilgan API kalitida o‘qish ruxsati yo‘q.

en: The API key provided does not have write permissions.
uz: Taqdim etilgan API kalitida yozishga ruxsat yo'q.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
uz: Tasdiqlangan mahsulotni yuklab olish kataloglari roʻyxati hozirda mahsulot katalogi bilan sinxronlashtirilmoqda (%d%% ctoʻliq). Agar kerak bo'lsa, uni bekor qilishingiz mumkin.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
uz: &laquo;Mavjud vidjetlar&raquo; paneli foydalanish mumkin bo'lgan vidjetlarni o'z ichiga oladi. Vidjetni yon qismga sudrab tashlashingiz bilan parametrlarni sozlash oynasi ochiladi. Sozlab bo'lgach &laquo;Saqlash&raquo; tugmasini bosing va vidjet saytda paydo bo'ladi. Agar &laquo;O'chirish&raquo; tugmasiga bossangiz, vidjet o'chiriladi.

en: The CSV is invalid.
uz: CSV yaroqsiz.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
uz: WooCommerce uchun eWAY kengaytmasi mijozlaringizni to'lovlarni amalga oshirish uchun uchinchi tomon saytiga yo'naltirmasdan to'g'ridan-to'g'ri do'koningizda kredit karta to'lovlarini amalga oshirishga imkon beradi.

en: The HTTP response code from the receiving server.
uz: Qabul qiluvchi serverdan olingan HTTP javob kodi.

en: The HTTP response message from the receiving server.
uz: Qabul qiluvchi serverdan kelgan HTTP-xabar.

en: The ID for the associated post of the attachment.
uz: Biriktirilgan fayl tegishli bo'lgan maqola ID raqami.

en: The ID for the parent of the object.
uz: Obyekt otasining ID raqami.

en: The ID for the parent of the resource.
uz: Resurs ota-onasi uchun identifikator.

en: The ID for the resource.
uz: Resurs uchun ID.

en: The ID of the associated post object.
uz: Ta'luqli maqola obyektining ID raqami.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
uz: Yuk tashish tariflari tegishli paket identifikatori.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
uz: Toʻlovni amalga oshirish uchun foydalanilayotgan toʻlov usulining identifikatori.

en: The ID of the user object, if author was a user.
uz: Agar muallif foydalanuvchi bo'lsa, foydalanuvchi obyektining ID raqami.

en: The JSONP callback function is invalid
uz: JSONP qo'ng'iroqni qaytarish funktsiyasi noto'g'ri

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
uz: MaxMind litsenziya kaliti yaroqsiz. Agar siz ushbu kalitni yaqinda yaratgan bo'lsangiz, uning faollashishini kutishingiz kerak bo'lishi mumkin.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
uz: WooCommerce uchun PayFast kengaytmasi sizga Janubiy Afrikadagi eng mashhur to'lov shlyuzlaridan biri orqali Kredit karta va EFT orqali to'lovlarni qabul qilish imkonini beradi. O'rnatish to'lovlari yoki oylik obuna xarajatlari yo'q.

en: The Press This plugin is required.
uz: Press This plagini talab etiladi.

en: The REST API encountered an error
uz: REST API xatoga duch keldi

en: The REST API is available
uz: REST API mavjud

en: The Rest API is unavailable.
uz: Rest API mavjud emas.

en: The SKU already exists on another product.
uz: SKU allaqachon boshqa mahsulotda mavjud.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
uz: SQL server WordPress ma'lumotlar bazasi uchun kerakli dasturiy ta'minot komponentidir, barcha saytingizdagi tarkib va ​​sozlamalarni saqlash uchun foydalanadi.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
uz: Hostning SSL sertifikati tasdiqlanmadi.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
uz: Sayt yorlig'i brauzer va app yorlig'i sifatida saytingiz uchun ishlatiladi. Yorliqlar kvadrat shaklda bo'lib, eni va bo'yi hajmi kamida %s piksel o'lchamni tashkil etishi kerak.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
uz: Kiritgan URL manzilingiz yaroqli emasga o'xshaydi. Iltimos, yaroqli URL manzil kiriting.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
uz: Matn ko'rinishi maqolangiz matniga hamohang ravishda HTML teglarini ham kiritishingizga imkon beradi. Yodingizda bo'lsinki, matn ko'rinishiga o'tganingizda &lt;p&gt; va &lt;br&gt; teglari yangi qator bilan almashtiriladi. Yozayotganingizda bir marta Enter tugmasini bosish &lt;br&gt; tegi vazifasini bajarsa, ikki marta Enter bosish yangi xatboshi tegi vazifasiga teng hisoblanadi. Yangi qatorlar avtomatik tarzda teglarga aylantiriladi.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
uz: Shablon sahifasining asl holatdagi URI manzili.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
uz: Shablon sahifasining ko'rsatish uchun tayyorlangan URI manzili.

en: The URI of the theme's webpage.
uz: Shablon sahifasining URI manzili.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
uz: oEmbed ma'lumot olinadigan resursning URL manzili.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
uz: %s sahifangizning URL manzili (Sahifa identifikatori bilan birga).

en: The URL to the admin area
uz: Boshqaruv paneli manzili (URL)

en: The URL where the webhook payload is delivered.
uz: Veb-tarmoq ulanishi yuklangan URL manzili.

en: The URL where the webhook was delivered.
uz: Veb-ulanish manzilining URL manzili.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
uz: Siz kiritgan manzil elektron pochtaga o'xshayapti. Boshiga mailto: qo'shilsinmi?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
uz: Siz kiritgan manzil tashqi linkka o'xshaydi. Boshiga http:// qo'shilsinmi?

en: The Walker class named %s does not exist.
uz: %s nomli Walker klassi mavjud emas.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
uz: WooCommerce Blocks xususiyati plagini WordPressning yangiroq versiyasini talab qiladi va pauza qilingan. WooCommerce Bloklaridan bahramand bo'lishni davom ettirish uchun WordPress-ni yangilang.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
uz: Sizning saytingizda ishlaydigan WooCommerce Blocks to'plami.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
uz: WooCommerce Helper plaginlari endi kerak emas. Buning o'rniga kengaytmalar yorlig'idagi <a href="%s">obunalarni boshqaring</a> .

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
uz: WooCommerce REST API tashqi ilovalarga do'kon ma'lumotlarini ko'rish va boshqarish imkoniyatini beradi. Kirish faqat haqiqiy API kalitlariga ega bo'lganlarga beriladi.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
uz: WooCommerce REST API to'plami saytingizda ishlaydi.

en: The WordPress Team
uz: WordPress jamoasi

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
uz: Kiritgan WordPress URL manzilingiz yaroqli emasga o'xshaydi. Iltimos, yaroqli URL manzil kiriting.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
uz: WordPress jamoasi sizga yordam berishga tayyor. Bu emailni %s manziliga yuboring va jamoa saytingizning ishlashiga yordamlashadi.

en: The WordPress.org username of the block author.
uz: Blok muallifining WordPress.orgdagi foydalanuvchi nomi.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
uz: XYZ kompaniyasi 1971-yilda tashkil etilgan va shu davrdan buyon sifatli suvenirlar ishlab chiqaradi. Gotem shahrida joylashgan holda, XYZ 2 mingdan ortiq kishini ish bilan ta'minlagan va Gotem shahri aholisi uchun ajoyib narsalarni amalga oshirib kelmoqda.

en: The action's schedule frequency.
uz: Harakatlar jadvali.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
uz: WooCommerce-ning faol versiyasi shablon keshini tozalashni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
uz: Administrator eslatmasi uchun harakat yorlig'i bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
uz: Administrator eslatmasi uchun harakat nomi bo'sh bo'lishi kerak.

en: The admin note content prop cannot be empty.
uz: Administrator qayd yozuvining mazmuni bo'sh bo'lmasligi kerak.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
uz: Ma'mur eslatmasi content_data prop stdClass nusxasi bo'lishi kerak.

en: The admin note date prop cannot be empty.
uz: Ma'mur qayd yozuvida sana bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
uz: Administrator yozuvi tartibi noto‘g‘ri rekvizit qiymatiga ega.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
uz: Ma'mur eslatmasining mahalliy sozlamalari bo'sh bo'lmasligi kerak.

en: The admin note name prop cannot be empty.
uz: Administrator eslatmasi nomi bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: The admin note source prop cannot be empty.
uz: Administrator qayd yozuvining manzili bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
uz: Administrator eslatmasi holati prop (%s) qo'llab-quvvatlanadigan holatlardan biri emas.

en: The admin note status prop cannot be empty.
uz: Ma'mur qayd yozuvi holati bo'sh bo'lmasligi kerak.

en: The admin note title prop cannot be empty.
uz: Administrator eslatmasi sarlavhasi bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
uz: Administrator eslatmasi turi prop ( %s) qo'llab-quvvatlanadigan turlardan biri emas.

en: The admin note type prop cannot be empty.
uz: Ma'mur eslatmasi turi bo'sh bo'lishi mumkin emas.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
uz: Chegirma miqdori. Foiz belgilashda ham har doim raqamli bo‘lishi kerak.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
uz: Qancha miqdordagi ma'lumotni ko'rsata olishingiz mahalliy sharoitdagi qonun-qoidalardan kelib chiqib aniqlanishi mumkin. Masalan, foydalanuvchining turar joy manzili, ro'yxatga olingan manzili yoki uning kompaniyasi manzilini ko'rsatishga majbur bo'lishingiz mumkin.

en: The amount of tax charged.
uz: Olingan soliq miqdori.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
uz: Vaqtni o'chirishdan oldin saytingiz bitta operatsiyaga sarflaydigan vaqt (soniyalarda) (server blokirovkasini oldini olish uchun)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
uz: Miqdorlar oshib boruvchi miqdor. Miqdor bu qiymatning karrali bo'lishi kerak.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
uz: Aspekt ratsioni en va bo'yning bir xil mutanosiblikda bo'lishidir. Aspekt ratsionini Shift tugmasini bosib turgan holda rasmni belgilash orqali saqlab qolishingiz mumkin. Maxsus bandlarga o'lcham kiritish orqali orqali aspekt ratsionini tayinlash mumkin. Masalan: 1:1 (kvadrat), 4:3, 16:9, va h.k.

en: The assigned attribute.
uz: Belgilangan atribut.

en: The attachment MIME type.
uz: Biriktirilayotgan faylning MIME turi.

en: The attachment caption.
uz: Biriktirilayotgan fayl sarlavhasi.

en: The attachment description.
uz: Biriktirilayotgan fayl haqida ma'lumot.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
uz: Atribut identifikatori yoki agar atribut taksonomiyaga asoslanmagan bo'lsa, 0.

en: The attribute name.
uz: Atribut nomi.

en: The attribute taxonomy name.
uz: Atribut taksonomiyasi nomi.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
uz: Atribut taksonomiyasi yoki atribut taksonomiyaga asoslanmagan bo'lsa null.

en: The attributes of the inner block.
uz: Ichki blok attributlari.

en: The attributes used in the example.
uz: Misolda ishlatilgan attributlar.

en: The average rating of blocks published by the same author.
uz: Xuddi shu muallif tomonidan nashr etilgan bloklarning o'rtacha bahosi.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
uz: WooCommerce elektron pochta shablonlari uchun fon rangi. Standart %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
uz: Maqolaning brauzerdagi zahirasi quyidagisidan farqli.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
uz: WooCommerce elektron pochta shablonlari uchun asosiy rang. Standart %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
uz: Ushbu asosiy sahifadan <a href="%s">mahsulot bilan doimiy aloqada bo'lish</a> uchun ham foydalanish mumkin.

en: The block icon.
uz: Blok yolig'i.

en: The block name, in namespace/block-name format.
uz: namespace/blok-nomi formatidagi blok nomi.

en: The block slug.
uz: Blok slagi.

en: The block title, in human readable format.
uz: Odam o'qiydigan holatdagi blok sarlavhasi.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
uz: Положение блоков &laquo;Имя&raquo;, &laquo;Адрес&raquo; и &laquo;Описание&raquo; зафиксировано, однако можно перемещать все остальные, перетаскивая их курсором мыши. Можно также скрыть неиспользуемые блоки на вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo;, либо свернуть их, нажав на заголовок блока.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
uz: &laquo;Boshqaruv sahifasi&raquo; ekranida quyidagi bloklar mavjud:

en: The callback_url needs to be over SSL
uz: Callback_url SSL-dan oshib ketishi kerak

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
uz: Savat oldingi buyurtmangizdagi narsalar bilan to'ldirilgan.

en: The cart item product or variation ID.
uz: Savat mahsuloti mahsuloti yoki o'zgarish identifikatori.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
uz: Agar ushbu sahifadan boshqasiga o'tsangiz o'zgarishlaringiz bekor qilinadi.

en: The chosen rate ID for the package.
uz: Paket uchun tanlangan tarif identifikatori.

en: The city in which your business is located.
uz: Sizning biznesingiz joylashgan shahar.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
uz: Da'vo yo'qoldi. Hozirgi partiyani bekor qilish.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
uz: %2$s filtri tomonidan taqdim etilgan%1$s klassi%3$s dasturini amalga oshirishi kerak.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
uz: "Woocommerce_queue_class" ga biriktirilgan sinf WC_Queue_Interface interfeysini qo'llamaydi. Buning o'rniga standart " %s" klassi ishlatiladi.

en: The comment cannot be deleted.
uz: Fikrni o'chirish mumkin emas.

en: The comment has already been trashed.
uz: Fikr allaqachon o'chirilgan.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
uz: %1$s konstanti <strong>eskirgan</strong>. Subdomen konfiguratsiyasi ishlashi uchun %3$s boolean konstantidan %2$sda foydalaning. Subdomen konfiguratsiyasi ishga tushirilganligini tekshirish uchun %4$sdan foydalaning.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
uz: Tarmoq yaratilayotganda %s doimiysini ta'riflash mumkin emas.

en: The content of the review.
uz: Sharhning mazmuni.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
uz: Sizning biznesingiz joylashgan mamlakat va shtat yoki viloyat (agar mavjud bo'lsa).

en: The coupon code already exists
uz: Kupon kodi allaqachon mavjud

en: The coupon code cannot be empty.
uz: Kupon kodi bo‘sh bo‘lishi mumkin emas.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
uz: Kupon ushbu sananing 00:00:00 da tugaydi.

en: The coupon's unique code.
uz: Kuponning noyob kodi.

en: The coupons unique code.
uz: Kuponlarning noyob kodi.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
uz: Joriy rasmda muqobil matn mavjud emas. Fayl nomi:%s

en: The current language used by WordPress. Default = English
uz: WordPress tomonidan ishlatiladigan hozirgi til. Odatiy = Inglizcha

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
uz: Joriy foydalanuvchi %s taksonomiyasida bo'lim tayinlay oladi.

en: The current user can change the author on this post.
uz: Joriy foydalanuvchi ushbu maqola muallifini o'zgartira oladi.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
uz: Joriy foydalanuvchi %s taksonomiyasida bo'lim yarata oladi.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
uz: Joriy foydalanuvchi filtrlanmagan HTML yoki JavaScript chop eta oladi.

en: The current user can publish this post.
uz: Joriy foydalanuvchi ushbu maqolani chop eta oladi.

en: The current user can sticky this post.
uz: Joriy foydalanuvchi ushbu maqolani yopishqoq qila oladi.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
uz: Текущий пользователь должен иметь возможность редактирования пользователей.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
uz: Hozir tanlangan Shaxsiylik siyosati sahifasi mavjud emas. Iltimos, yangi yarating yoki boshqa sahifani tanlang.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
uz: Hozir tanlangan Shaxsiylik siyosati sahifasi ayni vaqtda chiqindi idishida turibdi. Yangisini yarating, boshqasini tanlang yoki o'chirilganini <a href="%s">tiklang</a>.

en: The customer cannot be deleted
uz: Mijozni o‘chirib bo‘lmaydi

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
uz: Ma'lumotlar bazasini yangilash jarayoni orqa fonda ishlaydi va biroz vaqt olishi mumkin, shuning uchun iltimos sabr qiling. Ilg'or foydalanuvchilar muqobil ravishda%1$sWP CLI%2$s orqali yangilanishi mumkin.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
uz: WooCommerce uchun ma'lumotlar bazasi versiyasi. Bu sizning WooCommerce versiyangiz bilan bir xil bo'lishi kerak.

en: The date of the customer last order, as GMT.
uz: Xaridorning oxirgi buyurtma sanasi, GMT.

en: The date of the download, as GMT.
uz: Yuklab olish sanasi, GMT kabi.

en: The date of the download, in the site's timezone.
uz: Yuklab olish sanasi, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the coupon expires, as GMT.
uz: Kuponning amal qilish muddati GMT da.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
uz: Kuponning amal qilish muddati, saytning vaqt zonasida.

en: The date the coupon was created, as GMT.
uz: Kupon GMT-da yaratilgan sana.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
uz: Kupon yaratilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
uz: Kupon oxirgi marta GMT-ga o'zgartirilgan sana.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
uz: Kupon oxirgi marta sana, vaqt mintaqasida.

en: The date the customer was created, as GMT.
uz: Xaridor hisobi yaratilgan sana, GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
uz: Mijoz yaratgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
uz: Mijoz oxirgi marta o'zgartirilgan sana, GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
uz: Mijoz oxirgi marta saytning vaqt mintaqasida o'zgartirilgan sana.

en: The date the image was created, as GMT.
uz: Rasm yaratilgan sana GMT sifatida.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
uz: Rasm yaratilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the image was last modified, as GMT.
uz: Rasm oxirgi marta GMT sifatida o'zgartirilgan sana.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
uz: Rasm oxirgi marta saytning vaqt mintaqasida o'zgartirilgan sana.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
uz: Ushbu mahsulotga oxirgi buyurtma berilgan sana, sayt vaqt mintaqasida.

en: The date the order note was created, as GMT.
uz: Buyurtma eslatmasi yaratilgan sana GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
uz: Buyurtma yozuvi yaratilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the order refund was created, as GMT.
uz: Qaytarilgan to'lov yaratilgan sana GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
uz: Buyurtmani qaytarish sanasi, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the order was completed, as GMT.
uz: Buyurtma bajarilgan sana GMT-da.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
uz: Saytning vaqt zonasida buyurtma bajarilgan sana.

en: The date the order was created, as GMT.
uz: Buyurtma yaratilgan sana GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
uz: Saytning vaqt mintaqasida buyurtma yaratilgan sana.

en: The date the order was last modified, as GMT.
uz: Buyurtma oxirgi marta o'zgartirilgan sana. GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
uz: Buyurtmaning oxirgi o'zgartirilgan sanasi, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the order was paid, as GMT.
uz: Buyurtma to'langan sanani GMT-da.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
uz: Buyurtma to'langan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the product was created, as GMT.
uz: Mahsulot GMT-da yaratilgan sana.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
uz: Mahsulot yaratilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the product was last modified, as GMT.
uz: Mahsulot oxirgi marta GMT o'zgartirilgan sana.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
uz: Mahsulot oxirgi marta o'zgartirilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the report end, as GMT.
uz: Hisobot tugaydigan sana GMT-ga o'xshaydi.

en: The date the report end, in the site's timezone.
uz: Hisobot tugaydigan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the report start, as GMT.
uz: Hisobot GMT-da boshlanadigan sana.

en: The date the report start, in the site's timezone.
uz: Hisobotni boshlash sanasi, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the review was created, as GMT.
uz: Ko'rib chiqish sanasi, GMT sifatida.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
uz: Sharh yaratilgan sana, insonning o'qishi uchun mo'ljallangan, vaqt zonasida.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
uz: Sharh yaratilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
uz: O'zgarish hosil qilingan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
uz: O'zgarish oxirgi marta saytning vaqt mintaqasida o'zgartirilgan.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
uz: Webhook yetkazib berish qayd etilgan sana, GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
uz: Veb-hook-faylni etkazib berish sanasi, saytning vaqt zonasida.

en: The date the webhook was created, as GMT.
uz: Webhook yaratilgan sanasi, GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
uz: Veb-hook-sayt yaratilgan sana, saytning vaqt mintaqasida.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
uz: Webhook oxirgi marta o'zgartirilgan sanasi, GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
uz: Veb-xost oxirgi marta sana, vaqt mintaqasida.

en: The date when download access expires, as GMT.
uz: Yuklash uchun kirish vaqti tugaydigan sana GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
uz: Saytning vaqt mintaqasida yuklab olish huquqi muddati tugaydi.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
uz: Blok oxirgi marta yangilangan, inson tomonidan o'qiladigan formatda.

en: The date you provided is invalid.
uz: Siz bergan sana noto‘g‘ri.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
uz: Harakat / rejalashtirilgan sana / vaqt.

en: The decimal separator of displayed prices.
uz: Ko'rsatilgan narxlarning o'nlik ajratuvchisi.

en: The default timezone for your server.
uz: Serveringiz uchun standart vaqt mintaqasi.

en: The delivery duration, in seconds.
uz: Yetkazib berish muddati sekundlarda.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
uz: Описание по умолчанию не отображается, однако некоторые темы могут его показывать.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
uz: Katalog hajmini hisoblash vaqti tugadi. Odatda juda ko'p sonli kataloglar va fayllar sabab bo'ladi.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
uz: Kupon uchun chegirma turi (masalan, foiz yoki belgilangan miqdor)

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
uz: Yuklanadigan %1$s fayl yaroqsiz, chunki bu turdagi faylga ruxsat etilmagan. Ruxsat etilgan fayl turlari: %2$s

en: The downloadable file %1$s cannot be used: it is not located in an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
uz: Yuklab olinadigan %1$s faylidan foydalanib boʻlmaydi: u tasdiqlangan katalogda joylashgan emas. Yordam uchun sayt administratoriga murojaat qiling. %2$sBatafsil.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
uz: Yuklab olingan %s faylidan foydalanib bo'lmaydi, chunki u serverda mavjud emas.

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
uz: Yuklab olinadigan %s faylidan foydalanib boʻlmaydi, chunki u oʻchirib qoʻyilgan.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
uz: WooCommerce uchun eWAY kengaytmasi mijozlaringizni to'lovlarni amalga oshirish uchun uchinchi tomon saytiga yo'naltirmasdan to'g'ridan-to'g'ri do'koningizda kredit karta to'lovlarini amalga oshirishga imkon beradi.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
uz: Tahrir joyi kodni avtomatik ajratib ko'rsatadi. Buni <a href="%1$s" %2$s>profilingizda%3$s</a> boshqarishingiz va oddiy matn ko'rinishida ishlashni tanlashingiz mumkin.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
uz: Kiritgan e-pochta manzilingiz yaroqli emasga o'xshaydi. Iltimos, boshqa e-pochta manzili kiriting.

en: The email address for the customer.
uz: Xaridor uchun elektron pochta manzili.

en: The email address for the user.
uz: Foydalanuvchining email manzili.

en: The email could not be sent.
uz: Emailga jo'natish imkoni bo'lmadi.

en: The email is correct
uz: Email manzil to'g'ri

en: The error code was %s.
uz: Xato kodi %s edi.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
uz: " %s" kengaytmasi muvaffaqiyatli o'chirildi.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
uz: "tur" imkoniyati yaroqli JSON formatdagi sxema turi emas.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
uz: Поля на этом экране определяют основные настройки вашего сайта.

en: The file URL has been copied to your clipboard
uz: Fayl manzilidan nuxsa olindi

en: The file does not exist, please try again.
uz: Bunday fayl mavjud emas, qayta harakat qiling.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
uz: Fayl bo'sh yoki UTF-8-ga qaraganda boshqa kodlash usulidan foydalangan holda, yangi fayl bilan qayta urinib ko'ring.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
uz: Fayl tizimi hozirda plaginlarni boshqarish uchun mavjud emas.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
uz: Quyidagi faol plagin (lar) WooCommerce %s bilan mosligini hali e'lon qilmagan va davom ettirishdan oldin yangilanishi va ko'rib chiqilishi kerak:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
uz: Bu manzil siz buyurtma qilganingizda ishlatiladi.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
uz: Enter tugmasi bosilganda quyidagi format ko'rsatkichlari almashtiriladi. Bekor qilish uchun bekor qilish yoki ortga qaytish tugmasini bosing.

en: The following note has been added to your order:
uz: Sizning buyurtmangizga quyidagi eslatma qo'shildi:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
uz: Quyidagi variantlar narxlarning old tomonida ko'rsatilishiga ta'sir qiladi.

en: The following plugins failed to update:
uz: Quyidagi plaginlarni yangilab bo'lmadi:

en: The following plugins were successfully updated:
uz: Quyidagi plaginlar muvaffaqiyatli yangilandi:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
uz: Siz uchun quyidagi plaginlar o'rnatiladi va faollashadi:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
uz: Ushbu zonada etkazib berish manzili bo'lgan mijozlarga quyidagi etkazib berish usullari qo'llaniladi.

en: The following themes are installed but incomplete.
uz: Quyidagi shablonlar o'rnatilgan, lekin to'liq emas.

en: The following themes failed to update:
uz: Quyidagi shablonlarni yangilab bo'lmadi:

en: The following themes were successfully updated:
uz: Quyidagi shablonlar muvaffaqiyatli yangilandi:

en: The following translations failed to update:
uz: Quyidagi tarjimalarni yangilab bo'lmadi:

en: The following translations were successfully updated:
uz: Quyidagi tarjimalar muvaffaqiyatli yangilandi:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
uz: Ushbu kiritilganlar sanaga to'g'ri kelmaydi: oy %1$s, kun %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
uz: Quyidagi qiymatlar yaroqli sanani anglatmaydi: yil %1$s, oy %2$s, kun %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
uz: Quyidagi sehrgar sizning do'koningizni sozlash va tezda ishlashni boshlashingizga yordam beradi.

en: The given object ID is not that of a menu item.
uz: Berilgan ob'ekt IDsi menu elementlariga tegishli emas.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
uz: Media kutubxonaning jadval ko'rinishi JavaScript yoqilgan bo'lishini talab qiladi. <a href="%s">Ro'yxat ko'rinishiga o'tish</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
uz[0]: " %s" guruhi mavjud emas.

en: The handler for the route is invalid
uz: Yo'nalishdagi yordamchi yaroqsiz.

en: The handler for the route is invalid.
uz: Yo'nalishdagi yordamchi yaroqsiz.

en: The homepage URL of your site.
uz: Saytingizning bosh sahifasi URL manzili.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
uz: Uy sahifasi do'koningizdagi eng muhim kirish joylaridan biridir. To'g'ri bajarilsa, bu yanada yuqori suhbatlarga va faol ishtirok etishga olib keladi. Samolyot bortida sizning do'koningiz uchun yaratgan uy sahifangizni shaxsiylashtirishni unutmang.

en: The human-readable label for the style.
uz: Odamlar o'qishi mumkin bo'lgan stil yorlig'i.

en: The id for the resource.
uz: Resurs uchun identifikator.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
uz: Rasmni burib bo'lmadi, chunki ma'lumotlar bazasida biriktirmaning meta ma'lumotini yangilay olmadim.

en: The image of the note, if any.
uz: Agar mavjud bo'lsa, eslatmaning tasviri.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
uz: Rasm tahrirlanmadi. O'zgarishlarni qo'llashdan oldin rasmni tahrirlang.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
uz: Koʻrsatilgan yuklab olishlar oʻchirib qoʻyilgan (joylashuv yoki fayl turi notoʻgʻri — %1$sbatafsil maʼlumot%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
uz: Mavjud faol mavzuning o'rnatilgan versiyasi.

en: The installed version of the parent theme.
uz: Ota-ona mavzusining o'rnatilgan versiyasi.

en: The internet address of your network will be %s.
uz: Tarmog'ingizning internetdagi manzili %s bo'ladi.

en: The item ID %1$s attempted to register using an invalid option. The arguments `menuId` and `parent` are not allowed for add_setting_item()
uz: Element identifikatori %1$s yaroqsiz parametr yordamida roʻyxatdan oʻtishga harakat qildi. add_setting_item() uchun "menuId" va "ota-ona" argumentlariga ruxsat berilmagan.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
uz: Siz chiqindi idishiga tashlamoqchi bo'lgan narsangiz mavjud emas.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
uz: Siz chiqindi idishidan qayta tiklashga urinayotgan narsangiz mavjud emas.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
uz: MaxMind Geolocation xizmatlari bilan ishlashda foydalaniladigan kalit. Siz uni qanday yaratishni <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration hujjatlarida</a> o'qishingiz mumkin.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
uz: Вы ввели неверный ключ. Пожалуйста, проверьте его.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
uz: Til fayllaridan %1$s yoki %2$s fayli yetishmayapti.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
uz: Bitta xabarda saqlanishi mumkin bo'lgan eng katta fayl hajmi.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
uz: Saytingizga yuklanishi mumkin bo'lgan eng katta fayl hajmi.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
uz: Eslatmaning joylashuvi (masalan, banner, eskiz, oddiy).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
uz: Chap-qo&lsquo;l navigatsiya menyusi WordPressni boshqarish uchun kerakli barcha bo&lsquo;limlarni, sichqoncha ko&lsquo;rsatkichini olib kelinganda undagi menyu-osti bo&lsquo;limlarni ko&lsquo;rsatadi. Siz ushbu menyuni ixchamlashtirish uchun pastdagi Menyuni Yig&lsquo;ish ko&lsquo;rsatkichidan foydalanishingiz mumkin.

en: The link you followed has expired.
uz: Linkingiz eskirgan.

en: The list of inner blocks used in the example.
uz: Misolda ishlatilgan ichki bloklar ro'yxati.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
uz: MaxMind ma'lumotlar bazasi saqlanishi kerak bo'lgan joy. Odatiy bo'lib, integratsiya avtomatik ravishda ma'lumotlar bazasini bu erda saqlaydi.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
uz: Bir vaqtning o'zida bir nechta elementlarni filtrlashda atributlar o'rtasidagi mantiqiy bog'liqlik.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
uz: Kirish sahifasi yangi oynada ochiladi. Siz o'sha oyna orqali kirib, keyin uni yopib, ushbu sahifaga qaytishingiz mumkin.

en: The loopback request to your site completed successfully.
uz: Saytingizga qaytarish so'rovi muvaffaqiyatli bajarildi.

en: The main body background color. Default %s.
uz: Tananing asosiy fon rangi. Standart %s.

en: The main body text color. Default %s.
uz: Asosiy tana rangi. Standart %s.

en: The maximum allowed setting is %d
uz: Ruxsat berilgan maksimal qiymat %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
uz: Saytingiz bir vaqtning o'zida ishlatishi mumkin bo'lgan maksimal xotira (RAM).

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
uz: Biriktirma romning pikselda ko'rsatilgan eng katta uzunligi.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
uz: Ushbu kupon mahsulot chegirmalaridan foydalanganda olinishi mumkin bo'lgan individual buyumlarning maksimal soni. Savatdagi barcha mos buyumlarga murojaat qilish uchun bo'sh qoldiring.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
uz: Ortiqcha yuklanishni oldini olish uchun sizning serveringiz bitta vazifani bajarishi uchun foydalanishi mumkin bo'lgan o'zgaruvchilarning maksimal soni.

en: The maximum quantity allowed in the cart for this line item.
uz: Ushbu qator elementi uchun savatda ruxsat etilgan maksimal miqdor.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
uz: Savatga qo‘shilishi mumkin bo‘lgan maksimal miqdor: %s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
uz: Savatga qo'shilishi mumkin bo'lgan maksimal miqdor.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
uz: Bu kupon uchun sarflangan mablag 'miqdori %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
uz: Biriktirma romning pikselda ko'rsatilgan eng katta eni.

en: The menu ID should not be empty.
uz: Menyu IDsi bo&lsquo;sh bo&lsquo;lmasligi lozim.

en: The menu has been successfully deleted.
uz: Меню успешно удалено.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
uz: Menyu alohida saytlarga ta'luqli ma'lumotlarni tahrirlash uchun. Ayniqsa, saytning admin qismidan foydalanish imkoniyati bo'lmasa.

en: The menu item has been successfully deleted.
uz: Элемент меню успешно удалён.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
uz: Menyularni boshqarish qismi quyidagi muharrirda qaysi menyu ko'rsatilishini boshqaradi.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
uz: Menyu nomi %s yana boshqa bir menyu nomi bilan o'xshash. Iltimos, boshqa nom tanlang.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
uz: Shablon ishlashi uchun talab etiladigan eng past PHP versiyasi.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
uz: Shablon ishlashi uchun talab etiladigan eng past WordPress versiyasi.

en: The minimum allowed setting is %d
uz: Minimal ruxsat etilgan parametr %d

en: The minimum quantity allowed in the cart for this line item.
uz: Ushbu qator elementi uchun savatda ruxsat etilgan minimal miqdor.

en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
uz: Savatga qo'shilishi mumkin bo'lgan minimal miqdor: %s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
uz: Savatga qo'shilishi mumkin bo'lgan minimal miqdor.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
uz: Bu kupon uchun sarflangan mablag 'miqdori %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
uz: Группа &laquo;Разные настройки&raquo; была удалена. Используйте другую группу настроек.

en: The must use plugins directory
uz: Plaginlar papkasidan foydalanishingiz kerak

en: The name is how it appears on your site.
uz: Название определяет, как элемент будет отображаться на вашем сайте.

en: The name of the current active theme.
uz: Joriy faol mavzuning nomi.

en: The name of the inner block.
uz: Ichki blok nomi.

en: The name of the parent theme.
uz: Ota mavzusining nomi.

en: The name of the tax.
uz: Soliqning nomi.

en: The name of the theme.
uz: Shablon nomi.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
uz: Yangi sahifada Shaxsiylik siyosatingiz uchun yordam va tavsiyalar bo'ladi.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
uz: Keyingi guruh formatlash qisqa yo'llari yozayotganingizda yoki oddiy matnni aynan shu xatboshiga kiritganingizda qo'shiladi. Bekor qilish uchun Esc tugmasini yoki bekor qilish belgisini bosing.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
uz: Keyingi navbat taxminan %d sekundda ishlay boshlaydi.

en: The nickname for the user.
uz: Foydalanuvchi tahallusi.

en: The number of blocks published by the same author.
uz: Xuddi shu muallif tomonidan nashr etilgan bloklar soni.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
uz: Ko'rsatilgan narxlarda ko'rsatilgan o'nlik sonlar soni.

en: The number of ratings.
uz: Baholar soni.

en: The number sites that have activated this block.
uz: Bu blokni faollashtirgan saytlar soni.

en: The oEmbed format to use.
uz: oEmbed formatdan foydalanish.

en: The object cannot be deleted.
uz: Ob'ektni o'chirib bo'lmaydi.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
uz: Ob'ekt axlatni qo'llab-quvvatlamaydi. O'chirish uchun ' %s' ni o'rnating.

en: The object has already been trashed.
uz: Ob'ekt allaqachon axlat qilingan.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
uz: WooCommerce uchun rasmiy Razorpay kengaytmasi kredit kartalari, debet kartalari, netbanking, hamyon va UPI to'lovlarini qabul qilish imkonini beradi.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
uz: O'tish soni mavjud ko'rib chiqishlar soniga teng yoki kattaroq.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
uz: Ixtiyoriy modul,%s, o'rnatilmagan yoki o'chirilgan.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
uz: Variantlar &quot;Faol&quot; (yukni etkazib beradi), &quot;To'xtatildi&quot; (etkazib bermaydi) yoki &quot;O'chirilgan&quot; (etkazib berishda uzilishlar mavjud emas).

en: The order ID to process during checkout.
uz: To'lov vaqtida qayta ishlanadigan buyurtma identifikatori.

en: The order ID.
uz: Buyurtma identifikatori.

en: The order note ID provided is not associated with the order
uz: Taqdim etilgan buyurtma eslatma identifikatori buyurtma bilan bog'liq emas

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
uz: Taqdim etilgan buyurtmani qaytarish identifikatori buyurtma bilan bog'liq emas.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
uz: Buyurtma summalari yangilandi. Sahifaning pastki qismidagi "Buyurtma berish" tugmasini bosib buyurtmani tasdiqlang.

en: The package contains no files.
uz: Jamlanmada birorta ham fayl yo'q.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
uz: So'ralgan sahifalar soni mavjud sahifalar sonidan katta.

en: The parent term ID.
uz: Ota ibora ID raqami.

en: The parent theme developers URL.
uz: Ota-mavzuni ishlab chiquvchilarning URL manzili.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
uz: Fikrning maqolasi paroli (agar maqola parol bilan himoyalangan bo'lsa).

en: The password for the post if it is password protected.
uz: Agar maqola parol bilan himoyalangan bo'lsa, parol.

en: The payment gateway for this order does not exist.
uz: Ushbu buyurtma uchun to'lov shlyuzi mavjud emas.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
uz: Ushbu buyurtma uchun to'lov shlyuzi avtomatik ravishda to'lovlarni qaytarishni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: The pingback has already been registered.
uz: Pingback allaqachon ro'yxatga olindi.

en: The plugin activation status.
uz: Plaginning faollik holati.

en: The plugin author.
uz: Plagin muallifi.

en: The plugin contains no files.
uz: Plagin hech qanday faylga ega emas.

en: The plugin could not be activated.
uz: Plaginni faollashtirib bo‘lmadi.

en: The plugin description formatted for display.
uz: Ko'rsatish uchun tayyorlangan plagin tasnifi.

en: The plugin description.
uz: Plagin tavsifi.

en: The plugin does not have a valid header.
uz: У плагина нет корректного заголовка.

en: The plugin file.
uz: Plagin fayli.

en: The plugin generated unexpected output.
uz: Плагин произвёл неожиданный вывод на экран.

en: The plugin name.
uz: Plagin nomi.

en: The plugin version number.
uz: Plaginning versiya raqami.

en: The plugin's text domain.
uz: Plaginning tekst domeni.

en: The plugin's website address.
uz: Plaginning veb-sayt manzili.

en: The position of the currency symbol.
uz: Pul birligining belgisi.

en: The post cannot be deleted.
uz: Yozuvni o'chirish mumkin emas.

en: The post has already been deleted.
uz: Maqola allaqachon o'chirilgan.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
uz: Maqolaning  %1$s holati ro'yxatga olinmagan, shuning uchun "%2$s" yaroqliligini bu holat bilan tekshirish tavsiya etilmaydi.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
uz: %1$s maqola turi ro'yxatga olinmagan. Shuning uchun "%2$s" mansab imkoniyatlarini bu maqola turi bilan tekshirish noo'rin bo'lishi mumkin.

en: The post type may not be changed.
uz: Yozuv turini o'zgartirib bo'lmaydi.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
uz: Rasmni qo'llab-quvvatlaydigan maqola turlari, yoki barcha maqola turlari qo'llab-quvvatlasa.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
uz: Sizning biznesingiz joylashgan pochta indeksi (agar mavjud bo'lsa).

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
uz: Avvalgi o'zgarishlar allaqachon chop etildi. Iltimos, joriy o'zgarishlaringizni saqlashga harakat qiling.

en: The primary site you chose does not exist.
uz: Siz tanlagan asosiy sayt mavjud emas.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
uz: Shaxsiylik sozlanmalari guruhi o'chirildi. Boshqa sozlanma guruhidan foydalaning.

en: The product review cannot be deleted.
uz: Mahsulot sharhini o'chirib bo'lmaydi.

en: The product review does not support trashing.
uz: Mahsulot sharhida xatolik yo'q.

en: The product variation is invalid
uz: Mahsulot turi noto‘g‘ri

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
uz: Taqdim etilgan e-pochta manzili (%s) yaroqsiz — yaroqli elektron pochta manzilini kiriting

en: The provided email address is not valid
uz: Ko'rsatilgan elektron pochta manzili noto'g'ri

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
uz: Taqdim etilgan%1$s ishlov beruvchisi%2$s ishlamaydi.

en: The provided phone number is not valid
uz: Berilgan telefon raqami haqiqiy emas

en: The provided postcode / ZIP is not valid
uz: Taqdim etilgan pochta indeksi / ZIP yaroqsiz

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
uz: Berilgan holat (%1$s) yaroqsiz. Quyidagilardan biri boʻlishi kerak: %2$s

en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
uz: Savatga qo'shilgan miqdor %s ga karrali bo'lishi kerak

en: The query argument of %s must have a placeholder.
uz: %sning so'rov argumenti placeholderga ega bo'lishi kerak.

en: The rate at which tax is applied.
uz: Soliq qo'llaniladigan stavka.

en: The raw plugin description.
uz: Plaginlarning tavsifi.

en: The rendered block.
uz: O'qilgan blok.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
uz: So‘ralgan “%s” plaginini faollashtirib bo‘lmadi.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
uz: Talab qilingan `%s` plaginini o'rnatib bo'lmadi.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
uz: Talab qilingan `%s` plaginini o'rnatib bo'lmadi. Plagin API bilan bog'lanib bo'lmadi.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
uz: Soʻralgan “%s” plaginini oʻrnatib boʻlmadi. Upgrader oʻrnatilmadi.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
uz: Talab qilingan plagin `%s`. hali o'rnatilmagan.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
uz: Talab qilingan "%s" mavzusini o'rnatib bo'lmadi.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
uz: Talab qilingan "%s" mavzusini o'rnatib bo'lmadi. Theme API qo'ng'irog'i amalga oshmadi.

en: The requested theme could not be activated.
uz: Talab qilingan mavzuni faollashtirib bo‘lmadi.

en: The requested theme does not exist.
uz: Запрошенная тема не найдена.

en: The requested user does not exist.
uz: So'ralgan foydalanuvchi mavjud emas

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
uz: Talab qilingan modul, %s, o'rnatilmagan yoki o'chirilgan.

en: The resource cannot be deleted.
uz: Resursni o'chirib bo'lmaydi.

en: The response body from the receiving server.
uz: Qabul qiluvchi serverdan javoblar tanasi.

en: The response is not a valid JSON response.
uz: Javob yaroqli JSON ko'rinishidagi javob emas.

en: The role %s does not exist.
uz: %s mansabi mavjud emas.

en: The root URL of your site.
uz: Saytingizning asosiy URL manzili.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
uz: Savdo "From" sanasidan 00:00:00 da boshlanadi va "To" sana kuni 23:59:59 da tugaydi.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
uz: O'rnatilgan shablonlar ichidan qidiruv ularning nomi, tasnifi, muallifi yoki kalit so'zi bo'yicha qidiradi.

en: The search results will be updated as you type.
uz: Yozganingiz sari qidiruv natijalari yangilab boriladi.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
uz: Maxfiy kalit yuborilgan veb-hook-ning xeshini yaratish uchun ishlatiladi va so'rov sarlavhalarida keltirilgan.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
uz: Tanlangan mahsulot %2$s varianti emas, iltimos, <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> ga tashrif buyurib, mahsulot parametrlarini tanlang.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
uz: Ushbu rasm o'lchamlarini sozlash o'chirilgan, chunki uning qiymatlari filtr orqali o'zgartiriladi.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
uz: Sayt administratoriga xabar berildi va so'rovingiz imkon boricha tez qanoatlantiriladi.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
uz: Sayt administratoriga xabar berildi. So'rovingiz amalga oshirilganda eksportingizni yuklab olish uchun linkni email orqali qabul qilasiz.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
uz: Sayt administratoriga xabar berildi. Shaxsiy ma'lumotlaringiz o'chirilgan vaqtda email orqali tasdiqlash xabarini olasiz.

en: The site appears to be already initialized.
uz: Bu sayt allaqachon ishga tushirilganga o'xshaydi.

en: The site appears to be already uninitialized.
uz: Sayt allaqachon to'xtatilganga o'xshaydi.

en: The site is already active.
uz: Ushbu sayt allqachon faol.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
uz: Quyida ko'rsatilgan hajmlar Media kutubxonasiga yuklanadigan rasmlarning eng katta hajmi necha piksel bo'lishi keraligini ko'rsatadi.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
uz: &#8220;%s&#8221; yo'naltirgichi boshqa atama tomonidan band qilingan

en: The slug for the resource.
uz: Resurs uchun slug.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
uz: Manba URL va nishon URL ikkalasi ham bir xil resursga qaratilishi mumkin emas.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
uz: Manba URLda nishon URLga link yo'q, shuning uchun uni manba sifatida ishlatib bo'lmaydi.

en: The source URL does not exist.
uz: Manba URL mavjud emas.

en: The specific chart this stat referrers to.
uz: Ushbu statistikaga murojaat qilingan maxsus jadval.

en: The specified namespace could not be found.
uz: Ko'satilgan nom topilmadi.

en: The specified target URL does not exist.
uz: Keltirilgan nishon URL mavjud emas.

en: The star rating of the block.
uz: Blokning yulduz reytingi.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
uz: Kuponning holati. Har doim qoralama, chop etilgan yoki ko'rib chiqilishi kutilayotgan bo'lishi kerak

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
uz: Qayd holati (masalan, ishlov berilmagan, amal bajarilmagan).

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
uz: Birja yangilanmadi, chunki tahrirlashdan keyin qiymat o'zgargan. %1$d mahsulotda %2$d dona mavjud.

en: The street address for your business location.
uz: Ish joyingiz uchun ko'cha manzili.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
uz: Taklif etilgan shaxsiylik siyosati ma'lumotlari %s buyrug'i orqali (yoki keyinroq) qo'shilishi lozim. Iltimos, dokumentatsiyani o'qing.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
uz: Taklif etilgan shaxsiylik siyosati ma'lumotlari %s buyrug'i orqali (yoki keyinroq) faqatgina wp-adminda qo'shilishi lozim.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
uz: Taklif qilingan shaxsiylik siyosati matni o'zgardi. Iltimos, <a href="%s">mana bu yo'riqnomani</a> ko'rib chiqing va shaxsiylik siyosatingizni yangilang.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
uz: Kalit so'zlar bulutini ko'rsata oladigan birorta taksonomiya vidjeti bo'lmaganligi sababli kalit so'zlar bulutini ko'rsatishning imkoni yo'q.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
uz: ID atamasi yoki atribut global atribut bo'lmasa 0.

en: The term cannot be deleted.
uz: Iborani o'chirish mumkin emas.

en: The term name cannot be empty.
uz: Ibora nomi bo'sh bo'lishi mumkin emas

en: The term name.
uz: Termin nomi.

en: The term slug.
uz: Slug atamasi.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
uz: %s taksonomiyasidagi obyektga tayinlangan iboralar.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
uz: Matn barcha WooCommerce elektron pochtalarining pastki qismida paydo bo'ladi.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
uz: Shablon muallifi ismining asl holati.

en: The theme author.
uz: Shablon muallifi.

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
uz: Shablon o'zini bosh shablon sifatida tanishtiradi. Iltimos, %s header qismini tekshiring.

en: The theme description, as found in the theme header.
uz: Shablon tasnifining asl holati.

en: The theme description, transformed for display.
uz: Ko'rsatish uchun tayyorlangan shablon tasnifi.

en: The theme developers URL.
uz: Mavzuni ishlab chiquvchilarning URL manzili.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
uz: Shablonda %s fayl yetishmayapti.

en: The theme name, as found in the theme header.
uz: Shablonning asl holatdagi nomi.

en: The theme name, transformed for display.
uz: Ko'rsatish uchun tayyorlangan shablon nomi.

en: The theme tags, as found in the theme header.
uz: Shablonning asl holatdagi kalit so'zlari.

en: The theme tags, transformed for display.
uz: Shablonning ko'rsatish uchun tayyorlangan kalit so'zlari.

en: The theme's current version.
uz: Shablonning joriy versiyasi.

en: The theme's screenshot URL.
uz: Shablon skrinshotining URL manzili.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
uz: Shablon stili. U shablonni boshqalaridan ajratib turadi.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
uz: Shablon andozasi. Agar bu bola shablon bo'lsa, ushbu andoza ota shablonga ta'luqli bo'ladi, aks holda u shablon stili bilan bir xil.

en: The theme's text domain.
uz: Shablonning tekst domeni.

en: The thousand separator of displayed prices.
uz: Ko'rsatilgan narxlarning ming ajratuvchisi.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
uz: Siz noto'g'ri vaqt zonasini ko'rsatdingiz. Iltimos, to'g'risini tanlang.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
uz: Sarlavha yozish bo'limi va katta Maqola muharriri bo'limi bitta joyda qotirilgan. Ammo boshqa barcha qutilarni o'zingiz istagan joyga joylashtirishingiz mumkin. Har bir qutining sarlavhasini bosib qutini yig'ishingiz yoki yoyishingiz mumkin. Ekran sozlanmalari bandidan ko'proq qutilarni ko'rsatishingiz mumkin (Parcha, Trackback yuborish, O'ziga xos bo'limlar, Muhokama, Slug, Muallif) yoki qutilar ko'rsatilishini 1 va 2 ustunli qilishingiz mumkin.

en: The title for the object.
uz: Obyekt sarlavhasi.

en: The title for the post type.
uz: Post turi sarlavhasi.

en: The title for the status.
uz: Holat sarlavhasi.

en: The title for the taxonomy.
uz: Taksonomiya sarlavhasi.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
uz: Qayd turi (masalan, xato, ogohlantirish va hk).

en: The unit lengths are defined in for this country.
uz: Jihoz uzunligi ushbu mamlakat uchun belgilanadi.

en: The unit weights are defined in for this country.
uz: Jihozning vazni ushbu mamlakat uchun belgilangan.

en: The update of %s failed.
uz: Uppdateringen av %s misslyckades.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uz: Процесс обновления начался. На некоторых серверах он может занять некоторое время &#8212; пожалуйста, наберитесь терпения.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
uz: Yuklangan fayl rasm emas. Iltimos, qayta urinib ko'ring.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uz: Файл был загружен не полностью.

en: The user cannot be deleted.
uz: Foydalanuvchini o'chirish mumkin emas.

en: The user is already active.
uz: Foydalanuvchi allaqachon aktiv.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
uz: Qiymati, %1$s, yoki yoqilgan bo'lishi mumkin %2$s yoki konfiguratsiya faylingizga qo'shilgan. Bu esa, saytning oldingi qismida xatolar paydo bo'lishiga olib keladi.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
uz: Qiymat, %s, ushbu veb-saytga sozlash fayli qo'shildi. Bu shuni anglatadiki, saytdagi har qanday xatolar oddiy foydalanuvchilar uchun mavjud bo'lgan faylga yoziladi.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
uz: Sizning hosting serveringizda o'rnatilgan MySQL versiyasi.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
uz: Sizning kompyuteringizda o'rnatilgan PHP versiyasi.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
uz: Sizning saytingizda o'rnatilgan WooCommerce versiyasi.

en: The version of WordPress installed on your site.
uz: Sizning saytingizda o'rnatilgan WordPress versiyasi.

en: The version of cURL installed on your server.
uz: Sizning serveringizda o'rnatilgan cURL versiyasi.

en: The visibility settings for the taxonomy.
uz: Taksonomiyaning ko'rinish sozlanmalari.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
uz: Sizning brauzeringiz fayllarni yuklay olmaydi. Sizning moslamangizga <a href="%s">to'gri keladigan</a> boshqa ilovani ishlatib ko'ring.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
uz: Shablon muallifi veb saytining asl holati.

en: The website of the theme author, transformed for display.
uz: Ko'rsatish uchun tayyorlangan shablon muallifining veb sayti.

en: The website of the theme author.
uz: Shablon muallifining veb sayti.

en: Theme
uz: Shablon

en: Theme Details
uz: Shablon ma'lumotlari

en: Theme Location
uz: Shablon joylashuvi

en: Theme Options
uz: Настройки темы

en: Theme Versions
uz: Shablon versiyalari

en: Theme author URL.
uz: Mavzu muallifining URL manzili.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
uz: Shablon ishi davom ettirilmaydi, chunki u <strong>jiddiy xatolik</strong> keltirib chiqardi.

en: Theme deleted.
uz: Тема удалена.

en: Theme downgrade failed.
uz: Shablonni eskiritirishning imkoni bo'lmadi.

en: Theme downgraded successfully.
uz: Shablon muvaffaqiyatli eskirtirildi.

en: Theme features
uz: Shablon xususiyatlari

en: Theme installation failed.
uz: Shablon o'rnatish muvaffaqiyatsiz yakunlandi.

en: Theme installation status.
uz: Mavzuni o'rnatish holati.

en: Theme installed successfully.
uz: Тема успешно установлена.

en: Theme name.
uz: Mavzu nomi.

en: Theme resumed.
uz: Shablon ishi davom ettirildi.

en: Theme slug.
uz: Mavzuni tuzish.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
uz: Murodbaxsh ko'chasi

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
uz: Bosh sahifa qismi

[ctx: Theme starter content]
en: About
uz: Sayt haqida

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
uz: Ushbu sayt haqida

[ctx: Theme starter content]
en: Address
uz: Manzil

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
uz: Arxivlar

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
uz: Taqvim

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
uz: Bo'limlar

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
uz: Bog'lanish

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
uz: Bizni toping

[ctx: Theme starter content]
en: Home
uz: Bosh sahifa

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
uz: Soatlar

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
uz: Dushanba&mdash;Juma: 9:00 &ndash; 17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
uz: Termiz, Surxondaryo 190108

[ctx: Theme starter content]
en: News
uz: Yangiliklar

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
uz: Yangi fikrlar

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
uz: Yangi maqolalar

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
uz: Shanba va Yakshanba: 11:00 &ndash; 15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
uz: Qidiruv

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
uz: Bu sahifa aloqa uchun zaruriy bo'lgan manzil, telefon raqam kabi ma'lumotlarni o'z ichiga oladi. Plagin yordamida aloqa formasini biriktirishingiz ham mumkin.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
uz: Bu bosh sahifa bo'limiga bir misol. Bosh sahifa sifatida bosh sahifaning o'zidan boshqa har qanday sahifani tanlashingiz mumkin. Bosh sahifangiz hatto eng so'nggi blog maqolalarini ko'rsatuvchi sahifa bo'lishi ham mumkin.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
uz: Bu yerda o'zingizni yoki saytingizni tanishtirishingiz mumkin.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
uz: Saytingizga xush kelibsiz! Bu sahifa saytingizning bosh sahifasi hisoblanadi. Saytingizga tashrif buyurgan kishi birinchi bo'lib shu sahifani ko'radi.

en: Theme status.
uz: Mavzu holati.

en: Theme version.
uz: Mavzu versiyasi.

en: Theme without %s
uz: %ssiz shablon

en: Theme.
uz: Mavzu.

en: Themes
uz: Mavzu

en: Themes directory location
uz: Shablonlar joyi manzili

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
uz: Plagin va shablon avto-yangilanishlari bilan hech qanday muammo kuzatilmadi.

en: There are currently no logs to view.
uz: Hozirda ko‘rish uchun qaydlar mavjud emas.

en: There are no associated subtitles.
uz: Biriktirilgan izoh jumlalar mavjud emas.

en: There are no currencies matching these parameters.
uz: Ushbu parametrlarga mos keladigan valyutalar mavjud emas.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
uz: Ayni vaqtda %1$sga yaqin joyda birorta ham tadbir rejalashtirilmagan. O'zingiz <a href="%2$s">tadbir uyushtirmoqchimisiz</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
uz: Sizga yaqin joyda birorta ham tadbir rejalashtirilmagan. O'zingiz <a href="%s">tadbir uyushtirmoqchimisiz</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
uz: Ushbu parametrlarga mos keladigan joylar yo'q.

en: There are no notes yet.
uz: Hozircha qaydlar yo'q.

en: There are no options for this widget.
uz: Ushbu vidjet xossalari yo'q

en: There are no orders to verify, aborting.
uz: Tekshirish, bekor qilish uchun buyruqlar yo'q.

en: There are no pages.
uz: Sahifalar mavjud emas.

en: There are no product reviews yet.
uz: Hozircha hech qanday mahsulot sharhlari yo'q.

en: There are no reviews yet.
uz: Baho berilmagan.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
uz: Yuk tashish variantlari mavjud emas. Iltimos, manzilingiz to'g'ri kiritilganligiga ishonch hosil qiling yoki yordam kerak bo'lsa biz bilan bog'laning.

en: There are no valid users selected for deletion.
uz: Не выбраны пользователи для удаления.

en: There are no valid users selected for removal.
uz: Не выбраны пользователи для удаления.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
uz: Zaxirada %s yetarli emas. Iltimos, savatingizdagi miqdorlarni kamaytiring.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
uz: Menyu elementlarining ba'zilari yaroqsiz. Ularni tekshiring yoki o'chirib yuboring.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
uz: Savatdagi narsalar bilan bog'liq muammolar mavjud. Iltimos, tekshiruvdan oldin savat sahifasiga qayting va ushbu muammolarni hal qiling.

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
uz: Mahsulotlaringizni qo'shishning uchta usuli mavjud: siz <strong>mahsulotlarni qo'lda yaratishingiz, ularni CSV fayli orqali bir vaqtning o'zida import qilishingiz</strong> yoki <strong>boshqa xizmatdan ko'chirishingiz mumkin</strong> .<br/><br/>

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
uz: Savatda juda koʻp %s bor. Faqat 1 tasini sotib olish mumkin. Iltimos, savatingizdagi miqdorni kamaytiring.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
uz: Savatda juda koʻp %s bor. Har biridan faqat 1 tasini sotib olish mumkin. Iltimos, savatingizdagi miqdorlarni kamaytiring.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
uz: Bir vaqtning o'zida juda ko'p partiyalar mavjud, ammo yugurishni davom ettirishga majbur.

en: There are too many concurrent batches.
uz: Bir vaqtning o'zida partiyalar juda ko'p.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
uz: Saqlanmagan o'zgarishlar yo'qotiladi. 'OK' bosish orqali davom etishingiz yoki 'Bekor qilish' orqali Rasm muharririga qaytishingiz mumkin.

en: There does not seem to be any new mail.
uz: Yangi xabar yo'q.

en: There has been an error cropping your image.
uz: Rasmni o'zgartirishdagi xatolik

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
uz[0]: Tasdiqlanishi kerak bo'lgan %1$d ta buyurtma bor.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
uz[0]: Saqlashingizdan oldin %d ta xatolik bartaraf etilishi kerak.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
uz: Hozir ko'rayotganingizga nisbatan yangiroq avtomatik saqlangan o'zgarish bor. <a href="%s">Avtosaqlanganni tiklash</a>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
uz: %1$s shablonining yangi versiyasi mavjud. <a href="%2$s" %3$s>%4$s versiya ma'lumotlari</a> bilan tanishing yoki <a href="%5$s" %6$s>hoziroq yangilang</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
uz: %1$s yangi versiyasi mavjud. <a href="%2$s" %3$s>%4$s versiya haqida ma'lumot</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
uz: Yangi %1$s versiya iste'molga chiqarildi. <a href="%2$s" %3$s>%4$s versiya ma'lumotlari</a>. <em>Bu plagin uchun avtomatik yangilash imkoniyati mavjud emas.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
uz: %s uchun yangi versiya e'lon qilindi, lekin u sizning PHP versiyangiz bilan ishlamaydi.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
uz: %s uchun yangi versiya e'lon qilindi, lekin u sizning WordPress versiyangiz bilan ishlamaydi.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
uz: %s uchun yangi versiya e'lon qilindi, lekin u sizning PHP va WordPress versiyangiz bilan ishlamaydi.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
uz: Administrator email manzili %s manziliga o'zgarishi kutilmoqda.

en: There is a pending change of your email to %s.
uz: Email manzilingiz %s manziliga o'zgarishi kutilmoqda.

en: There is a revision of this post that is more recent.
uz: Ushbu yozuvni eski tahriri mavjud.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
uz: Quyidagi ko'rinishdan yangiroq bo'lgan avtomatik saqlangan ma'lumot bor. <a href="%s">Avtosaqlangan ma'lumotni ko'rish</a>

en: There is no autosave revision for this post.
uz: Bu maqolaga birorta ham avtosaqlash yo'q.

en: There is no data to export for the given request.
uz: Ushbu so'rov uchun eksport qilish uchun ma'lumotlar yo'q.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
uz: Oldindan ko'rich uchun matn yo'q, chunki bu himoyalangan maqola.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
uz: Zaxirada %s yetarli emas. Iltimos, savatingizdagi miqdorni kamaytiring.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
uz: Sozlashda xatolik bor. Iltimos, server administratoriga murojaat qiling.

en: There was a failure fetching this action
uz: Ushbu amalni bajarishda xatolik yuz berdi

en: There was a failure fetching this action: %s
uz: %s bu amalni bajarida xatolik yuz berdi

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
uz: Ushbu amalning keyingi namunasini rejalashtirishda xatolik yuz berdi: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
uz: Baʼzi soʻralgan plaginlarni faollashtirishda muammo yuz berdi.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
uz: Baʼzi soʻralgan plaginlarni oʻrnatishda muammo yuz berdi.

en: There was a problem with the provided %s:
uz: Taqdim etilgan %s bilan muammo yuz berdi:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
uz: Tizimga kirish bilan bog'liq xatolik yuz berdi. Sahifani qayta yuklang va keyin urinib ko'ring.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
uz: %1$s chaqiruvida xatolik yuz berdi: %2$s

en: There was an error calling %s
uz: %sni chaqirishda xatolik yuz berdi

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
uz: Ushbu vositani chaqirishda xatolik yuz berdi. Qayta chaqirish mavjud emas.

en: There was an error communicating with the WooCommerce Payments plugin.
uz: WooCommerce Payments plagin bilan bog'lanishda xatolik yuz berdi.

en: There was an error connecting to Square.
uz: Square ga ulanishda xatolik yuz berdi.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
uz: WooCommerce.com saytiga ulanishda xatolik yuz berdi. Iltimos, yana bir bor urinib ko'ring.

en: There was an error generating your API Key.
uz: API kalitingizni yaratishda xatolik yuz berdi.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
uz: WooCommerce.com Helper API-ni yuklashda xatolik yuz berdi.

en: There was an error running the action scheduler: %s
uz: Amal rejasini tuzishda xato yuz berdi: %s

en: There was an error with an item in your cart.
uz: Savatingizdagi biror narsada xatolik yuz berdi.

en: There was an issue loading the report endpoints
uz: Hisobotning so'nggi nuqtalarini yuklashda muammo yuz berdi

en: There's %1$s order (out of a total of %2$s) pending sync! | There are %1$s orders (out of a total of %2$s) pending sync!
uz[0]: Sinxronlash kutilayotgan %1$s ta buyurtma (jami %2$s ta buyurtma) bor!

en: There's %s order pending sync! | There are %s orders pending sync!
uz[0]: Sinxronlash kutilayotgan %s ta buyurtma bor!

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
uz: Bular ushbu zonadagi hududlar. Mijozlar ushbu hududlarga mos keladi.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
uz: Ushbu xarajatlar ixtiyoriy ravishda <a href="%s">mahsulotni etkazib berish sinfiga</a> qarab qo'shilishi mumkin.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
uz: Ushbu parametrlar sizga WooCommerce to'lovining ko'rinishini o'zgartirishga imkon beradi.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
uz: Ushbu sahifalar WooCommerce foydalanuvchini hisob-kitob qilish uchun qaerga yuborish kerakligini bilishi uchun o'rnatilishi kerak.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
uz: Ushbu tariflar qo'shimcha xarajatlar bilan qo'shimcha narxlarni taklif etadi (tekis narx asosida).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
uz: Qidiruv jadvalini qayta tiklash jarayonida bu sozlamalar mavjud emas.

en: These settings may be overridden for individual articles.
uz: Эти настройки могут быть изменены для каждой отдельной статьи.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
uz: Sizning %s faylingizdan bu betakror tasdiqlash kalitlari ham topilmadi.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
uz: Ushbu saytlar siz haqingizda ma'lumot yig'ishi mumkin, qo'shimcha biriktirmalar o'rnatish orqali sayt bilan muloqotingizni o'rganib chiqishi, kuzatishi mumkin.

en: Thessaly
uz: Tesaliya

en: Thimphu
uz: Tximphu

en: Things to do next
uz: Keyingi ishlar

en: This %s cannot be deleted
uz: Bu %s ni o'chirib bo'lmaydi

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
uz: Ushbu XML sayt xaritasi WordPress tomonidan tarkibingizni qidirish mexanizmlari uchun yanada ko'proq ko'rinadigan qilish uchun yaratilgan.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
uz: Ushbu amalni bekor qilib bo‘lmaydi. Tanlangan buyurtmalardan shaxsiy ma'lumotlarni o'chirmoqchimisiz?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
uz: Ushbu email administrator boshqaruv xabarnomalari uchun ishlatiladi.

en: This category already exists.
uz: Bu bo'lim allaqachon mavjud.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
uz: Bu bo'limni qo'shish mumkin emas. Iltimos, nomini o'zgartirib, qayta urinib ko'ring.

en: This changeset cannot be further modified.
uz: Bu qismni ortiq o'zgartirishning iloji yo'q.

en: This comment is already approved.
uz: Этот комментарий уже одобрен.

en: This comment is already in the Trash.
uz: Этот комментарий уже находится в корзине.

en: This comment is already marked as spam.
uz: Этот комментарий уже помечен как спам.

en: This comment is currently approved.
uz: Этот комментарий в настоящее время одобрен.

en: This comment is currently in the Trash.
uz: Этот комментарий в настоящее время находится в корзине.

en: This comment is currently marked as spam.
uz: Этот комментарий в настоящее время помечен как спам.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
uz: Этот комментарий в корзине. Пожалуйста, восстановите его, если хотите отредактировать.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
uz: Ushbu ma'lumot parol bilan himoyalangan. Uni ko'rish uchun quyiga parolingizni kiriting:

en: This content was deleted by the author.
uz: Ma'lumot muallif tomonidan o'chirilgan.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
uz: Bu aksiyalarning tashqi ko'rinishida aks ettirishni boshqaradi.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
uz: Bu chiqish paytida foydalanuvchi ko'rgan tavsifni boshqaradi.

en: This controls the position of the currency symbol.
uz: Bu valyuta belgisining o'rnini boshqaradi.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
uz: Bu tekshiruv paytida foydalanuvchi ko'radigan sarlavhani boshqaradi.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uz: Bu katalogda qaysi valyuta narxlari ro'yxatga olinganligini va qaysi valyuta shlyuzlari to'lovlarni amalga oshirilishini boshqaradi.

en: This controls what unit you will define lengths in.
uz: Bu uzunlikni qaysi birlikka bo'lishingizni boshqaradi.

en: This controls what unit you will define weights in.
uz: Bu qaysi birlikni o'lchashni boshqaradi.

en: This controls which shipping address is used by default.
uz: Sukut bo'yicha qaysi manzil manzili ishlatilishini boshqaradi.

en: This coupon has expired.
uz: Bu kupon muddati tugagan.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
uz: Ushbu ma'lumotlar WordPressga umumiy yangilanishlarni taqdim etish uchun ishlatiladi, bu yangilanishlarni topish va avtomatik ravishda o'rnatish orqali saytingizni himoya qilishga yordam beradi. Undan tashqari, <a href="%s">WordPress.org statistika sahifasi</a> da berilgani kabi statistika sahifalarini hisoblash uchun ishlatiladi.

en: This data will be deleted in %s.
uz: Ushbu ma'lumotlar %s ichida o'chiriladi.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
uz: Bu qoralama <a href="%s">chop etilmagan o'zgarishlar</a>ga tegishli. Tahrirlashingiz mumkin, ammo hozir chop etishga xojat yo'q. U o'zgarishlar bilan birga chop etiladi.

en: This email address is already registered.
uz: Ushbu elektron pochta manzili allaqachon ro'yxatdan o'tgan.

en: This email may be different from your personal email address.
uz: Ushbu email sizning shaxsiy email manzilingizdan farqli bo'lishi mumkin.

en: This feature is not production ready yet. Make sure you are not running these commands in your production environment.
uz: Bu xususiyat hali ishlab chiqarishga tayyor emas. Ushbu buyruqlarni ishlab chiqarish muhitida ishlatmayotganingizga ishonch hosil qiling.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
uz: Ushbu imkoniyat inline frame talab etadi. Brauzeringizda iframe o'chirilgan yoki brauzeringiz ularni ko'rsata olmaydi.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
uz: Bu maydon kupondan foydalanishda ruxsat etilgan maksimal sarf-xarajatlarni (subtotal) belgilashga imkon beradi.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
uz: Bu maydon kupondan foydalanishga ruxsat etilgan minimal sarf-xarajatlarni (pastki summani) belgilashga imkon beradi.

en: This field is required
uz: Ushbu qator to'ldirilishi shart

en: This file is empty. Please try another.
uz: Bu fayl bo'sh. Iltimos, boshqasini tanlang.

en: This file is not an image. Please try another.
uz: Ushbu fayl tasvir hisoblanmaydi. Iltimos, boshqasini urinib ko&lsquo;ring.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
uz: Bu fayl juda katta. Fayl hajmi ko'pi bilan %s KB bo'lishi kerak.

en: This file no longer needs to be included.
uz: Bu faylga bog'lash bundan keyin majburiy emas.

en: This form is not live-previewable.
uz: Formani oldindan ko'rish imkoni yo'q.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
uz: Ushbu funktsiya plugins_loaded oldin chaqirilmasligi kerak.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
uz: Ushbu funktsiya woocommerce_init-dan oldin chaqirilmasligi kerak.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
uz: Rasmni brauzerda ko'rsatib bo'lmadi. Yaxshiroq natijaga erishish uchun, yuklashdan avval rasmni JPEG formatga konvert qiling.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
uz: Bu sinov maqsadlari uchun namoyish do'konidir & mdash; Hech qanday buyruq bajarilmaydi.

en: This is a featured product
uz: Bu taniqli mahsulot

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
uz: Bu misol tariqasidagi sahifa. Sahifa sayt maqolalaridan farq qiladi - u bitta joyda o'zgarishsiz qoladi va (ko'pchilik shablonlarda) sayt menyusida ko'rsatiladi. Ko'pchilik Biz haqimizda sahifasini yaratishdan boshlashadi. U yerda sayt foydalanuvchilariga o'zlarini tanishtirishadi. Biz haqimizda sahifasida quyidagicha ma'lumot bo'lishi mumkin:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
uz: Bu buyurtma kutishda, Bekor qilingan yoki Muvaffaqiyatsiz maqomida buyurtma to'xtatilgandan keyin buyurtma tafsilotlarini o'z ichiga olgan mijozlarga yuboriladigan buyurtma bildirishnomasidir.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
uz: Bu mijozlarga to'lovdan keyin buyurtma tafsilotlarini o'z ichiga olgan buyurtma xabarnomasi.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
uz: Bu maksimum hajmdan kattaroq. Iltimos, boshqasini urinib ko&lsquo;ring.

en: This is not your download link.
uz: Bu sizning yuklab olish havolangiz emas.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
uz: Bu URL manzili yoki mijozlar kirish huquqiga ega bo'lgan fayl uchun mutlaq yo'l. Bu erda kiritilgan URL-manzillar allaqachon kodlangan bo'lishi kerak.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
uz: Bu WooCommerce do'konining sahifasi. Do'kon sahifasi sizning mahsulotlaringizni ro'yxatga oladigan maxsus arxivdir. <a href="%s">Bu haqda ko'proq ma'lumotni bu erda o'qishingiz mumkin</a> .

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
uz: Bu mahsulot katalogidagi to'ldirish uchun ishlatiladigan biriktirma identifikatori yoki rasm URL manzili. Tasvirsiz mahsulotlar bundan foydalanadi.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
uz: Bu odatiy toifadir va uni o'chirib bo'lmaydi. U avtomatik ravishda hech qanday toifaga ega bo'lmagan mahsulotlarga tayinlanadi.

en: This is the name of the download shown to the customer.
uz: Bu mijozga ko'rsatilgan yuklab olishning nomi.

en: This is the name of the zone for your reference.
uz: Bu sizning murojaatingiz uchun zonaning nomi.

en: This is the short link.
uz: Bu qisqa havola.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
uz: Bu "Soliqlar qatorlari" buyurtmalaringizdagi etkazib berish soliqlari summasining summasi.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
uz: Bu sizning buyurtmalaringizdagi "Soliq qatorlari" soliq summasining summasi.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
uz: Bu sizning buyurtmalaringiz ichidagi "Buyurtma miqdori" maydonining yig'indisi.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
uz: Bu sizning buyurtmalaringiz ichidagi "Yetkazib berish summasi" maydonining yig'indisi.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
uz: Bu qaytarilganidan keyin yuborilgan va etkazib berish va soliqlardan tashqari barcha buyurtmalar summasi.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
uz: Bu qaytarib berilgandan keyin, shuningdek etkazib berish va soliqlarni hisobga olgan holda buyurtma summasi.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
uz: Bu stavka uchun soliq (transport solig'i + mahsulot solig'i).

en: This is where store orders are stored.
uz: Bu erda do'kon buyurtmalari saqlanadi.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
uz: Bu erda siz do'koningizda xaridorlar foydalanishi mumkin bo'lgan yangi kuponlarni qo'shishingiz mumkin.

en: This is where you can browse products in this store.
uz: Bu erda siz ushbu do'kondagi mahsulotlarni ko'rishingiz mumkin.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
uz: Bu sizning biznesingiz joylashgan joy. Soliq stavkalari va etkazib berish stavkalari ushbu manzildan foydalanadi.

en: This item has already been deleted.
uz: Bu narsa allaqachon o'chirilgan.

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
uz: Bu narsa allaqachon savatda va uning miqdorini tahrirlab bo‘lmaydi

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
uz: Ushbu kalit yaroqsiz yoki allaqachon ishlatilgan. Agar kerak bo'lsa, parolingizni qayta tiklang.

en: This lets you choose which products are part of this group.
uz: Bu sizga ushbu guruhga qaysi mahsulotlarni tanlashni tanlash imkonini beradi.

en: This link is not live-previewable.
uz: Linkni oldindan ko'raish imkoni yo'q.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
uz: Bu, ehtimol, jadval mos kelmaydigan holatda ekanligini anglatadi. Jadvaldan foydalanishni yoqishdan oldin yangi regeneratsiya jarayonini ishga tushirish yoki bekor qilingan jarayonni davom ettirish tavsiya etiladi (Holat - Asboblar - Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklash/Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklashni davom ettirish).

en: This meta box is not compatible with the block editor.
uz: Bu meta qutisi blok muharriri bilan birga ishlay olmaydi.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
uz: %s plaginga tegishli bu meta band blok muharririga mos emas.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
uz: Ushbu usul 2.6.0 versiyasida eskirgan va kelajakdagi versiyalarda olib tashlanadi - biz uni o'chirib qo'yishni va Sizning <a href="%s">yuk tashish zonangizda</a> yangi narxlarni o'rnatishni maslahat beramiz.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
uz: Ushbu usul plugins_loaded-dan oldin chaqirilmasligi kerak.

en: This month
uz: Joriy oy

en: This notice was triggered by the %s handle.
uz: Bu xabarnoma %s tomonidan joriy etildi.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
uz: Ushbu parametr mijozlarning standart manzilini belgilaydi. Agar geolokatsiyadan foydalansangiz, MaxMind GeoLite ma'lumotlar bazasi vaqti-vaqti bilan wp-tarkibingiz katalogiga yuklab olinadi.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
uz: Ushbu parametr soliqni hisoblashda qaysi manzil ishlatilishini aniqlaydi.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
uz: Ushbu parametr juda muhim, chunki bu sizning narxlarni kiritishingizga ta'sir qiladi. Uni o'zgartirish mavjud mahsulotlarni yangilamaydi.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
uz: Ushbu parametr sizga qaysi davlatlarga sotmoqchi ekanligingizni cheklash imkonini beradi.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
uz: Ushbu parametr barcha soliq stavkalarini yo'q qiladi, ehtiyotkorlik bilan foydalaning. Ushbu amalni bekor qilib bo‘lmaydi.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
uz: Ushbu buyurtmani to'lab bo'lmaydi. Agar sizga yordam kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning.

en: This order is no longer editable.
uz: Bu buyurtmani endi tahrirlab bo‘lmaydi.

en: This order note cannot be deleted
uz: Bu buyurtma qaydini o'chirib bo'lmaydi

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
uz: Ushbu buyurtmaning "& ldquo; %s" & rdquo; & mdash; holati uni to'lab bo'lmaydi. Agar sizga yordam kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
uz: Bu panel saytingizda allaqachon chop etilgan ma'lumotlar menyusini sozlash uchun ishlatiladi. Siz yangi menyular yaratishingiz va saytingizda mavjud ma'lumotlarga sahifalar, maqolalar, bo'limlar, kalit so'zlar, formatlar yoki maxsus linklar kabi qo'shimchalarni qo'shishingiz mumkin.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
uz: Ushbu parolni tiklash kaliti boshqa foydalanuvchi hisobi uchun. Iltimos, tizimdan chiqing va qaytadan urining.

en: This payment method was successfully set as your default.
uz: Ushbu to'lov usuli standart sifatida muvaffaqiyatli o'rnatildi.

en: This plugin is already installed.
uz: Ushbu plagin allaqachon o'rnatilgan.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uz: Ushbu maqola parol bilan himoyalangan. Fikrlarni ko'rish uchun parolni kiriting.

en: This preview is unavailable in the editor.
uz: Muharrirda oldindan ko'rish imkoniyati mavjud emas.

en: This product cannot be added to the cart.
uz: Ushbu mahsulotni savatga qo'shib bo'lmaydi.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
uz: Ushbu mahsulot sotuvlar olib bordi va mavjud buyurtmalar bilan bog'lanishi mumkin. Haqiqatan ham uni yo'q qilmoqchimisiz?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
uz: Ushbu mahsulot omborda qolmadi.

en: This product is protected and cannot be purchased.
uz: Ushbu mahsulot himoyalangan va uni sotib olib bo'lmaydi.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
uz: Ushbu hisobot havolasi muddati tugadi. %1$sFiltrlangan hisobotni ko'rish uchun bu erga bosing%2$s.

en: This resource cannot be created.
uz: Bu resursni yarata olmaysiz.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
uz: Bu resurs hosting provayderingiz tomonidan taqdim etiladi va saytingiz uchun maxsus hisoblanadi. To'liqroq ma'lumot uchun <a href="%s" target="_blank">rasmiy xujjatni ko'ring</a>.

en: This resulted in an error message: %s
uz: Это привело к сообщению об ошибке: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
uz: Ushbu namunaviy til do'koningiz shaxsiy ma'lumotlarini to'plash, saqlash va almashish, shuningdek ushbu ma'lumotlarga kirish huquqiga ega bo'lganlarning asoslarini o'z ichiga oladi. Qanday sozlamalar yoqilganligi va qaysi qo'shimcha plaginlardan foydalanilganiga qarab, sizning do'koningiz tomonidan ulashilgan aniq ma'lumotlar har xil bo'lishi mumkin. Maxfiylik siyosatingizda qanday ma'lumotlarni oshkor qilish to'g'risida qaror qabul qilganda advokat bilan maslahatlashishni maslahat beramiz.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
uz: Ushbu ekran kutubxonadagi faylga tegishli meta ma'lumotlarning besh bo'shlig'ini tahrirlash imkonin beradi.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
uz: Этот экран содержит параметры, влияющие на отображение вашего содержимого.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
uz: Bu ekran orqali shabloningizning menyu joylariga menyularni global tarzda biriktirishingiz mumkin.

en: This screen is used for managing your content revisions.
uz: Bu ekran orqali ma'lumot ko'rib chiqishlaringizni boshqarishingiz mumkin.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
uz: Bu ekranda o'rnatilgan shablonlaringizni boshqarishingiz mumkin. WordPress bilan birga kelgan shablonlardan tashqari boshqa shablonlar turli dasturchilar tomonidan ishlab chiqarilgan.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
uz: Bu ekran orqali o'ziga xos menyular boshqariladi.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
uz: Bu ekranda shabloningizning header qismini moslashtirishingiz mumkin.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
uz: Ushbu ekranda saytingizdagi mavjud barcha foydalanuvchilar ko'rsatilgan. Har bir foydalanuvchi administrator tomonidan tayinlangan 5 ta roldan biriga ega bo'ladi: administrator, redaktor, muallif, ishtirokchi yoki obunachi. Administrator tashqari qolgan foydalanuvchilar avtorizatsiyadan so'ng boshqaruv sahifasi menyusida, o'z rollariga yarasha, kamroq imkoniyatlarni ko'rishadi.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
uz: Bu ekranda barcha maqolalaringiz ko'rsatiladi. Ekranning ko'rinishini o'zingizga qulay qilib moslashingiz mumkin.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
uz: Bu ekran orqali maqola va sahifalaringizdagi fikrlar hamda linklarni boshqarishingiz mumkin. Ular ko'p, shuning uchun hammasi bu yerga sig'maydi :) Har bir muhokama sozlanmasi nima vazifani bajarishi haqida bilib olish uchun yo'riqnoma linklaridan foydalaning.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
uz: Bu ekranda foydalanuvchiga o'zining barcha saytlarini ko'rish va saytlari ichidan asosiysini belgilash imkoniyati taqdim etiladi. Har bir sayt tagidagi linklar orqali saytning old, yoki orqa tomoniga o'tishingiz mumkin.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
uz: Ushbu bo'lim veb-saytingiz maxfiylik siyosatining ko'rinishini nazorat qiladi. Quyidagi maxfiylik eslatmalari %s o‘rnatilmasa, ko‘rinmaydi.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
uz: Ushbu bo'lim sizga WooCommerce elektron pochtalarini sozlash imkonini beradi. <a href="%s" target="_blank">Elektron pochta shablonini oldindan ko'rish uchun bu erni bosing</a> .

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
uz: Ushbu bo'limda standart WooCommerce shablonlari sahifalarini bekor qiladigan har qanday fayllar ko'rsatilgan.

en: This section shows details of Action Scheduler.
uz: Ushbu bo'lim Harakatlarni rejalashtiruvchining tafsilotlarini ko'rsatadi.

en: This section shows details of WC Admin.
uz: Ushbu bo'limda WC Admin tafsilotlari ko'rsatilgan.

en: This section shows information about this status report.
uz: Ushbu bo'limda ushbu holat hisoboti haqidagi ma'lumotlar ko'rsatilgan.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
uz: Bu sizning do'koningizning asosiy sahifasini o'rnatadi - bu erda sizning mahsulotingiz arxivi bo'ladi.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
uz: Ko'rsatilgan narxlarning o'nlik ajratuvchisini belgilaydi.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
uz: Ko'rsatilgan narxlarda ko'rsatilgan o'nlik sonlar sonini belgilaydi.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
uz: Ko'rsatilgan narxlarning ming ajratgichini belgilaydi.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
uz: Ushbu sozlama qaysi do'konlar sahifalari ro'yxatiga kiritilishini belgilaydi.

en: This setting does not apply to guest purchases.
uz: Ushbu sozlama mehmon xaridlariga taalluqli emas.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
uz: Ushbu etkazib berish usulida sozlash uchun hech qanday sozlamalar yo'q.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
uz: Saydbar mavjud emas va saytingizning hech qayerida ko'rsatilmaydi. Ushbu faol bo'lmagan saydbarni butunlay o'chirish uchun uning ichidagi har bir vidjetni alohida o'chirib chiqishingiz kerak.

en: This site has been archived or suspended.
uz: Ushbu sayt arxivlangan yoki bloklangan.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
uz: Bu sayt hali ham faollashitirilmadi. Agarda sizda saytingizni faollashtirishda muammo bo'lsa, iltimos %s bilan bog'laning.

en: This site is no longer available.
uz: Ushbu sayt endi mavjud emas.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
uz: Ushbu obuna muddati o'tgan. Yangilanish va qo'llab-quvvatlashni olish uchun obunani <strong>yangilash</strong> uchun egasiga murojaat qiling.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
uz: Ushbu obuna muddati o'tgan. Yangiliklarni va qo'llab-quvvatlash qabul qilish uchun <strong>yangilash,</strong> iltimos.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
uz: Yaqinda obuna muddati tugaydi. Iltimos, yangilanish va yordam olishda davom etish uchun <strong>yangilang</strong>.

en: This taxonomy is not hierarchical.
uz: Ushbu tasnif ierarhik emas.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
uz: Ushbu shablon sizning mavzuingiz tomonidan bekor qilingan va uni quyidagi havolada topishingiz mumkin: %s.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
uz: Ushbu matn saytingizning shaxsiylik siyosati sahifasini yaratishda yordam beradi.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
uz: Ushbu matn tashqi mahsulotga ulanadigan tugmada ko'rsatiladi.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
uz: Siz ishlatayotgan shablonning bu sahifasida video header ishlatishning imkoni yo'q. Bosh sahifaga o'ting yoki video header imkoniyatiga ega boshqa sahifani tanlang.

en: This theme does not work with your version of PHP.
uz: Bu shablon sizning PHP versiyangiz bilan ishlamaydi.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
uz: Bu shablon sizning WordPress versiyangiz bilan ishlamaydi.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
uz: Bu shablon sizning PHP va WordPress versiyangiz bilan ishlamaydi.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
uz: Bu shablon to'g'ri yuklay olmadi va administrator qismi ichida to'xtatildi.

en: This theme is already installed.
uz: Bu shablon allaqachon o'rnatilgan.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
uz: В этом часовом поясе не используется летнее время.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
uz: В этом часовом поясе в настоящий момент действует летнее время.

en: This timezone is currently in standard time.
uz: В этом часовом поясе в настоящий момент действует зимнее время.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
uz: Ushbu vosita sizga barcha mahsulotlar ro'yxatini o'z ichiga olgan CSV faylini yaratish va yuklab olish imkonini beradi.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
uz: Ushbu vosita sizga mahsulot ma'lumotlarini CSV yoki TXT faylidan do'koningizga import qilish (yoki birlashtirish) imkonini beradi.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
uz: Ushbu vosita qayta tiklanadigan mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklashni to'xtatadi. Bu bajarilgandan so'ng, jarayonni qayta boshlash yoki to'xtagan joyda davom ettirish uchun davom ettirish mumkin.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
uz: Ushbu vosita WordPress-dan barcha muddati o'tganlarni olib tashlaydi.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
uz: Ushbu vosita mahsulot / do'kon vaqtidagi keshni o'chiradi.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
uz: Ushbu vosita ma'lumotlar bazasida mijozlar sessiyalari haqidagi barcha ma'lumotlarni, shu jumladan, mavjud aravalarni va saqlangan savatchalarni o'chiradi.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
uz: Ushbu vosita bosh bog'lamasi bo'lmagan barcha variantlarni o'chirib tashlaydi.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
uz: Ushbu vosita muddati o'tgan yuklash ruxsati va ruxsatnomalarni 0 qolgan yuklab olishlari bilan yo'q qiladi.

en: This tool will empty the template cache.
uz: Ushbu vosita shablon keshini bo'shatadi.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
uz: Ushbu vosita barcha yetishmagan WooCommerce sahifalarini o'rnatadi. Belgilangan va sozlangan sahifalar o'zgartirilmaydi.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
uz: Ushbu vosita mahsulot shartlarini qayta sanaydi - sozlamalarni katalogdan mahsulotlarni yashiradigan tarzda o'zgartirganda foydali bo'ladi.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
uz: Ushbu vosita mahsulotlarni qidirish jadvali ma'lumotlarini tiklaydi. Bu jarayon biroz vaqt olishi mumkin.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
uz: Ushbu vosita mavjud mahsulot(lar) maʼlumotlaridan mahsulot atributlarini qidirish jadvali maʼlumotlarini qayta tiklaydi. Bu jarayon biroz vaqt olishi mumkin.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
uz: Ushbu vosita administrator, mijoz va shop_manager rollarini standart holatga qaytaradi. Agar foydalanuvchilaringiz WooCommerce ma'murlarining barcha sahifalariga kira olishmasa, bundan foydalaning.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
uz: Ushbu vosita WooCommerce Analytics-da ishlatiladigan keshlangan qiymatlarni tiklaydi. Agar raqamlar hali ham oʻzgarmasa, %1$sTarixiy maʼlumotlarni qayta import qilishni%2$s sinab koʻring.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
uz: Ushbu vosita mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklashni toʻxtatilgan nuqtada davom ettiradi (%1$s ta mahsulot allaqachon qayta ishlangan).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
uz: Ushbu vosita sizning WooCommerce ma'lumotlar bazangizni eng so'nggi versiyasiga yangilaydi. Davom etishdan oldin yetarli zaxira nusxasini yarating.

en: This type of file cannot be edited.
uz: Bu turdagi faylni tahrirlab bo'lmaydi.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
uz: Sizning %s faylingizdan bu betakror tasdiqlash kaliti ham topilmadi.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
uz: Bu login xato chunki u ta'qiqlangan belgidan foydalangan. Iltimos, yaroqli login yozing.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
uz: Bu video header video sifatida ishlatilish uchun juda kattalik qiladi. Videoni qisqartiring, siqilish sozlanmalarini o'zgartiring va 8MB hajmdan kichik bo'lgan video faylni yuklang. Xohlasangiz videoni YouTube saytiga ulab, uning URL manzilini quyida qo'yishingiz ham mumkin.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
uz: Ushbu video darslik sizga WooCommerce-da birinchi mahsulotingizni qo'shish jarayonidan o'tishga yordam beradi.

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
uz: Bu vidjetdagi kod O'ziga xos HTML vidjetida yaxshiroq ish berishi mumkin Yangi vidjetni sinab ko'rasizmi?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
uz: Vidjetda yangi O'ziga xos HTML vidjeti bilan yaxshi ishlashi mumkin bo'lgan kodlar bo'lishi mumkin. Agar avvalroq sinab ko'rmagan bo'lsangiz, bu vidjetni hoziroq sinovdan o'tkazing!

en: This widget requires JavaScript.
uz: Этот виджет требует JavaScript.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
uz: Sizning ismingiz qayd yozuvlari bo'limida va sharhlarda ko'rsatiladi

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
uz: Будет показано, когда кто-то наводит курсор на ссылку из списка, или (возможно) под ссылкой.

en: This will change the stock status of all variations.
uz: Bu barcha o'zgarishlarning birja holatini o'zgartiradi.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
uz: Bu orqali faol bo'lmagan barcha vidjetlar ro'yxatdan o'chiriladi. Siz tomoningizdan amalga oshirilgan har qanday o'zgarishlarni tiklab bo'lmaydi.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
uz: Bu sizning barcha sahifalaringiz, maqolalaringiz, fikrlaringiz, o'ziga xos joylaringiz, iboralaringiz, menyularingiz va o'ziga xos maqolalaringizni qamrab oladi.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
uz: Bu "%1$s"%2$s-ga kirish huquqini beradi, bu quyidagilarga imkon beradi:

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
uz: Bu do'kon rasmlarining barcha rasmlarini mavzu va / yoki rasm parametrlariga mos ravishda yangilaydi.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
uz: Эта функция удалит фоновое изображение. Вы не сможете вернуть сделанные изменения.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
uz: Эта функция удалит изображение заголовка. Вы не сможете вернуть сделанные изменения.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
uz: Bu orqali muharrirning joriy ma'lumotlari o'rniga eng so'nggi zahira olingan ma'lumotlar joylanadi. Muharrirdagi bekor qilish va qayta bajarish imkoniyatlari orqali eski ma'lumotlarni qaytarishingiz, yoki zahiradan tiklangan ma'lumotga qaytishingiz mumkin bo'ladi.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
uz: Эта функция восстановит исходное фоновое изображение. Вы не сможете вернуть сделанные изменения.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
uz: Эта функция восстановит исходное изображение заголовка. Вы не сможете вернуть сделанные изменения.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
uz: Ushbu zona boshqa transport zonalariga kirmaydigan hududlar uchun <b>ixtiyoriy ravishda</b> qo'llaniladi.

en: Thousand separator
uz: Ming ajratgich

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
uz: Qaytarilgan narxlarni formatlash uchun ishlatilishi mumkin bo'lgan valyuta uchun ming ajratuvchi.

en: Thousand separator.
uz: Ming ajratuvchi.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
uz: Ushbu mamlakatda namoyish etilgan narxlar uchun minglab ajratuvchi.

en: Three Columns
uz: Три колонки

en: Thu
uz: Pay

en: Thumbnail
uz: Minatyura

en: Thumbnail Height
uz: Rasmcha bo'yi

en: Thumbnail Settings
uz: Настройки миниатюры

en: Thumbnail Settings Help
uz: Miniatyura sozlanmalari yordami

en: Thumbnail URL.
uz: Eskizning URL manzili.

en: Thumbnail Width
uz: Rasmcha eni

en: Thumbnail cropping
uz: Eskizni qirqish

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
uz: Eskizni tiklash fonda ishlashni rejalashtirdi.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
uz: Eskizni tiklash fonda ishlaydi. Do'koningizdagi rasmlarning miqdoriga qarab, bu biroz vaqt talab qilishi mumkin.

en: Thumbnail size
uz: Размер миниатюры

en: Thumbnail sizes for responsive images.
uz: Javob beradigan rasmlar uchun eskiz o'lchamlari.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
uz: Javob beradigan rasmlar uchun eskiz srcset.

en: Thumbnail width
uz: Rasmcha eni

en: Thuringia
uz: Turingiya

en: Thursday
uz: Payshanba

[ctx: Thursday initial]
en: T
uz: Pa

en: Tianjin / 天津
uz: Tyantszin / qì

en: Tibet / 西藏
uz: Tibet / lí

en: TikTok for WooCommerce
uz: WooCommerce uchun TikTok

en: Time
uz: Vaqt

en: Time Format
uz: Vaqt ko'rinishi

en: Time Slider
uz: Vaqt tanlash

en: Time Zone
uz: Vaqt maydoni

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
uz: Qaytarilgan ma'lumotlarda chelaklar uchun vaqt oralig'i.

en: Time period to snooze the task.
uz: Vazifani kechiktirish vaqti.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
uz: Linklar qo'shish vaqti keldi! &#8220;%s&#8221;ni bosing va menyungizga sahifalar, bo'limlar hamda o'ziga xos linklar qo'shing. O'zingiz istaganingizcha qo'shishingiz mumkin!

en: Timestamp
uz: Vaqt

en: Timezone
uz: Часовой пояс

en: Timiș
uz: Timish

en: Timor-Leste
uz: Timor-Lest

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
uz: Blok

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
uz: Formatlar

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
uz: Asosiylar

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
uz: Shablon kiritish

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
uz: Shablonlar

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
uz: Tahrirlash

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
uz: Fayl

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
uz: Kiritish

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
uz: Jadval

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
uz: Asboblar

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
uz: Ko'rish

en: Tirane
uz: Tirana

en: Title
uz: Sarlavha

en: Title Attribute
uz: Title atributi

en: Title and Post Editor
uz: Sarlavha va Post Tahrirlovchi

en: Title for the object, as it exists in the database.
uz: Bazadagi obyekt sarlavhasi.

en: Title for the widget
uz: Vidjet sarlavhasi

en: Title of block type.
uz: Blok turi sarlavhasi.

en: Title of the note.
uz: Notaning nomi.

en: Title:
uz: Sarlavha:

en: Tlaxcala
uz: Tlaxkala

en: Tlemcen
uz: Tlemsen

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
uz: Vidjetni faollashtirish uchun uni saydbarga olib boring yoki ustiga bosing. Vidjetni o'chirish yoki faoliyatini to'xtatish uchun qaytarib joyiga o'tkazing.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
uz: Yaratilgan foydalanuvchini activlashtirish uchun, pastdagi yo'llanmani bosing:
    
    %s
    
    Shundan song sizning login bilan boshqa email olasiz.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
uz: O'ziga xos link qo'shish uchun <strong>O'ziga xos link bo'limini yoying, URL va link matnini kiriting va Menyuga qo'shish tugmasini bosing</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
uz: Eskisini ishlatmasdan yangi menyu qo'shmoqchi bo'lsangiz, <strong>&#8217;Yangi menyu ishlatish&#8217; linkini bosing</strong>. Yangi qo'shadigan menyungiz avtomatik tarzda shablonning ko'rsatilgan joyiga biriktiriladi.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
uz: Чтобы добавить на сайт нового пользователя, нажмите кнопку &laquo;Добавить нового&raquo; в верхней части экрана, либо ссылку &laquo;Добавить нового&raquo; в меню &laquo;Пользователи&raquo;.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
uz: Saytingizga yangi foydalanuvchi qo'shish uchun ushbu sahifadagi bo'limlarni to'ldiring va pastdagi Yangi foydalanuvchi qo'shish tugmasini bosing.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
uz: Jurnalga kirishga ruxsat berish uchun%1$s yozuvini yozing yoki%2$s qiymatini belgilang.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
uz: Menyularni shablonning turli menyu joylariga biriktirish uchun <strong>har bir joy uchun alohida menyu tanlang.</strong> Ishni bajarib bo'lganingizdan so'ng <strong>O'zgarishlarni saqlash</strong> tugmasini bosing.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
uz: %1$s-ga ulanish uchun tizimga kirish kerak. Quyidagi do'konga kiring yoki <a href="%2$s">bekor qiling va%1$s-ga qayting.</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
uz: Rasmni kesish uchun ustiga bosib turgan holda tortib belgilang.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
uz: Media fayllarni o'chirish uchun yuqoridagi Yoppasiga tanlash tugmasini bosing. O'chirmoqchi bo'lgan fayllaringizni tanlab olib Tanlanganlarni o'chirish tugmasini bosing. Agar Tanlashni bekor qilish tugmasini bossangiz, media faylni ko'rishga qatarilasiz.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
uz: Shablonning joriy joyiga biriktirilgan menyuni tahrirlash uchun <strong>&#8217;Tahrirlash&#8217;</strong> linkini bosing.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
uz: Avvaldan mavjud menyuni tahrirlash uchun <strong>menyuni belgilang va Tanlash tugmasini bosing</strong>.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
uz: Bu buyurtmani tahrirlash uchun holatni “Toʻlov kutilayotgan” ga oʻzgartiring.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
uz: Ushbu yangilanishni yoqish uchun siz ushbu obunani <strong>faollashtirishingiz</strong> kerak.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
uz: Ushbu yangilanishni yoqish uchun yangi obunani <strong>sotib</strong> olishingiz kerak.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
uz: Doʻkoningiz bildirishnomalari sizning va mijozlaringizning pochta qutilariga kelishini taʼminlash uchun elektron pochta manzilingizni domeningizga ulashni va maxsus SMTP serverini oʻrnatishni tavsiya qilamiz. Agar biror narsa noto&#39;g&#39;ri yuborilayotgandek tuyulsa, <a href="%1$s">WP Mail Logging plaginini</a> o&#39;rnating yoki <a href="%2$s">Email FAQ sahifasini</a> tekshiring.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
uz: "Men nimani unutdim" degan tuyg'uni hech qachon boshdan kechirmasligingizga ishonch hosil qilish uchun biz ishga tushirishdan oldin muhim nazorat ro'yxatini tuzdik.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
uz: Mahsulot o'zgarishini boshqarish uchun / products / & lt; product_id & gt; / variations / & lt; id & gt; oxirgi nuqta.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
uz: Bu joydan chiqib ketish uchun Esc tugmasini va keyin Tab tugmasini bosing.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
uz: Fokusni boshqa tugmalarga o'tkazish uchun Tab yoki ko'rsatkich tugmalaridan foydalaning. Muharrir maydonchasiga qaytish uchun esa Escape yoki boshqa bir tugmani bosing.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
uz: Ko'rib chiqishlarning biridan boshqasiga o'tish uchun <strong>slayder tutqichini o'ng yoki chapga yurgizing</strong> yoki <strong>Avvalgi hamda Keyingi</strong> tugmalaridan foydalaning.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
uz: Rad etish uchun ushbu katakchani belgilang. Do'koningiz joylanmagan bo'lib qoladi va hech qanday ma'lumot yig'ilmaydi. Foydalanish ma'lumotlari qanday kuzatilganligi haqida o'qing: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
uz: Email andozani bekor qilish va tahrirlash uchun %1$s-dan %2$s mavzu jildiga nusxa ko'chiring.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
uz: Bu uzaytirish uchun yangilanishlar va qo'llab-quvvatlash olish uchun, siz bir ulangan hisob uchun kengaytmalar bir yangi obuna <strong>sotib</strong> yoki birlashtirish kerak <strong><a href="%1$s" title="Hujjatlarni almashish">almashish</a> yoki <a href="%2$s" title="Hujjatlar uzatilmoqda">o'tkazish</a></strong> , bu ulangan hisob kengaytmani.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
uz: Menyu bandlarini qayta tartiblash uchun  <strong>har birining ustiga bosib, sudrashingiz mumkin</strong>. Bir bandni boshqasining ichiga kiritish uchun ushlab turgan holda bir oz o'ng tomonga sudrab torting.

en: To reset your password, visit the following address:
uz: Parolni yangilash uchun quyidagi manzilga o'ting:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
uz: Ko'rib chiqishni tiklash uchun <strong>bu ko'rib chiqishni tiklash</strong>ni bosing.

en: To set your password, visit the following address:
uz: Yangi parol o'rnatish uchun quyidagi manzilga o'ting:

en: To set your password, visit the following address:
uz: Yangi parol o'rnatish uchun quyidagi manzilga o'ting:

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
uz: Biznesingizni rivojlantirishni boshlash uchun <a href="%s">WooCommerce.com saytiga boring</a> , u yerda siz eng mashhur WooCommerce kengaytmalarini topasiz.

en: To the top
uz: Yuqoriga

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
uz: Buyurtmani kuzatish uchun quyidagi maydonchaga Buyurtma ID raqamingizni kiriting va "Kuzatish" tugmasini bosing. Bu sizning kvitansiyangizda va siz qabul qilishingiz kerak bo'lgan tasdiqlash elektron pochtasida berilgan.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
uz: Orqa fon rasmi imkoniyatidan foydalanish uchun shunchaki orqa fon rasmini yuklang yoki &#8220;Rasm tanlash&#8221; tugmasi orqali Media kutubxonangizdagi rasmni tanlang. Rasmni bor o'lcham bo'yicha ko'rsatishingiz yoki bitta rasmni takrorlagan holda butun fonni to'ldirishingiz mumkin. Rasmni qotirib qo'yishingiz ham mumkin. Bunda saytni varaqlasangiz ham orqa fon rasmi o'zgarishsiz qoladi.

en: Tocantins
uz: Tokantinlar

en: Today
uz: Bugun

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
uz: Yoqish &quot;Yuklab olinadigan&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
uz: Yoqish &quot;Yoqilgan&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
uz: Yoqish &quot;Savatchani boshqarish&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
uz: Yoqish &quot;Virtual&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
uz: Tahrirchi ni o'zgartirish, Tekst Yo'nalishi

en: Toggle add category
uz: Bo'lim qo'shishni ochish/yopish

en: Toggle featured
uz: Yoqish funksiyasi

en: Toggle fullscreen
uz: To'liq ekranga o'tish

en: Toggle panel: %s
uz: Panelni ochib yopish: %s

en: Toggle section: %s
uz: Bo'limni ko'rish: %s

en: Toggle section: Custom Links
uz: Bo'limni ko'rish: Yaratilgan linklar

en: Tokelau
uz: Tokelu

en: Tomorrow
uz: Ertaga

en: Tongan pa&#x2bb;anga
uz: Tongan pa &#x2bb; anga

en: Too many redirects.
uz: Haddan ziyod ko'p qayta yo'naltirishlar.

en: Tool description.
uz: Vosita tavfsifi.

en: Tool does not exist.
uz: Asbob mavjud emas.

en: Tool name.
uz: Vosita nomi.

en: Tool ran.
uz: Vosita ishlayapti.

en: Tool return message.
uz: Vosita qaytish xabari.

en: Toolbar
uz: Uskunalar paneli

en: Toolbar Toggle
uz: Asboblar qatori ko'rsatkichi

en: Tools
uz: Инструменты

en: Top
uz: Yuqori

en: Top Coupons - Number of Orders
uz: Eng yaxshi kuponlar - Buyurtmalar soni

en: Top Customers - Total Spend
uz: Eng yaxshi mijozlar - umumiy xarajat

en: Top Left
uz: Yuqori chap

en: Top Right
uz: Yuqori o'ng

en: Top categories - Items sold
uz: Top toifalar - Sotilgan buyumlar

en: Top earners
uz: Top pul topuvchilar

en: Top freebies
uz: Eng yaxshi bepul bolalar

en: Top products - Items sold
uz: Top mahsulotlar - sotilgan mahsulotlar

en: Top rated products
uz: Eng yuqori baholangan mahsulotlar

en: Top sellers
uz: Top sotuvchilar

en: Topic
uz: Mavzu

en: Total
uz: Jami

en: Total Database Size
uz: Umumiy ma'lumotlar bazasi hajmi

en: Total Net sales of all items sold.
uz: Sotilgan barcha mahsulotlarning umumiy sof savdosi.

en: Total Spend
uz: Umumiy sarf

en: Total amount for this fee.
uz: Ushbu to'lovning umumiy miqdori.

en: Total amount spent.
uz: Jami sarflangan mablag '.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
uz: Pul birligining eng kichik birligidan foydalangan holda taqdim etilgan umumiy summalar.

en: Total available to refund
uz: To‘lovni qaytarish uchun mavjud

en: Total charged for shipping.
uz: Yuk tashish uchun yig'im.

en: Total charged for taxes.
uz: Soliqlar bo'yicha yig'imlar.

en: Total discount amount for the order.
uz: Buyurtma uchun chegirmalarning umumiy miqdori.

en: Total discount applied by this coupon.
uz: Ushbu kupon tomonidan qo'llaniladigan umumiy chegirma.

en: Total discount from applied coupons.
uz: Amaldagi kuponlardan umumiy chegirma.

en: Total discount tax amount for the order.
uz: Buyurtma uchun chegirma soliqining umumiy summasi.

en: Total distinct customers.
uz: Jami alohida mijozlar.

en: Total number of purchases.
uz: Xaridlarning umumiy soni.

en: Total of coupons used.
uz: Ishlatilgan kuponlarning umumiy soni.

en: Total of items purchased.
uz: Xarid qilingan narsalarning umumiy soni.

en: Total of orders placed.
uz: Joylashtirilgan buyurtmalar soni.

en: Total of refunded orders.
uz: Qaytarilgan buyurtmalarning umumiy soni.

en: Total of returns.
uz: Qaytishlarning umumiy soni.

en: Total of shipping.
uz: Yuk tashish umumiy.

en: Total of taxes.
uz: Soliqlar jami.

en: Total post count.
uz: Jami postlar soni.

en: Total price of any applied fees.
uz: Har qanday qo'llaniladigan to'lovlarning umumiy narxi.

en: Total price of items in the cart.
uz: Savatdagi narsalarning umumiy narxi.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
uz: Yetkazib berishning umumiy narxi. Agar etkazib berish hisoblanmagan bo'lsa, null javob yuboriladi.

en: Total price the customer will pay.
uz: Xaridor to'laydigan umumiy narx.

en: Total sales minus shipping and tax.
uz: Hammasi bo'lib savdo va soliqni olib tashlagan holda.

en: Total sales.
uz: Umumiy savdo.

en: Total shipping
uz: Umumiy yuk

en: Total shipping amount for the order.
uz: Buyurtma uchun umumiy etkazib berish miqdori.

en: Total shipping tax amount for the order.
uz: Buyurtma uchun jo'natilgan soliqning umumiy summasi.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
uz: Umumiy hajmi mavjud emas. Hajmni aniqlashda ba'zi xatolar yuz berdi.

en: Total spend.
uz: Umumiy sarf.

en: Total tax
uz: Umumiy soliq

en: Total tax amount for this fee.
uz: Ushbu to'lov uchun umumiy soliq summasi.

en: Total tax applied to items and shipping.
uz: Tovarlar va jo'natish uchun qo'llaniladigan umumiy soliq.

en: Total tax on fees.
uz: To'lovlar bo'yicha umumiy soliq.

en: Total tax on items in the cart.
uz: Savatdagi narsalar uchun umumiy soliq.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
uz: Yuk tashish uchun umumiy soliq. Agar etkazib berish hisoblanmagan bo'lsa, null javob yuboriladi.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
uz: Ushbu kupon qoʻllanilgan chegirma tufayli jami soliq olib tashlandi.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
uz: Amaldagi kuponlardan chegirma tufayli jami soliq olib tashlandi.

en: Total tax.
uz: Umumiy soliq.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
uz: Savatdagi barcha mahsulotlarning umumiy og'irligi (grammda).

en: Total:
uz: Jami:

en: Totals
uz: Jami

en: Totals data.
uz: Umumiy ma'lumotlar.

en: Totals.
uz: Jami.

en: Totonicapán
uz: Totonikapan

en: Town / City
uz: Shahar / qishloq nomi

en: Town / City / Post Office
uz: Shahar / shahar / pochta bo'limi

en: Town / District
uz: Shahar / tuman

en: Town / Village
uz: Shahar / qishloq

en: Track
uz: Faollik

en: Track %1$s of %2$s.
uz: Jami %2$s ichida %1$s-audio.

en: Track %s.
uz: %s audio ma'lumoti.

en: Track your store performance on mobile
uz: Mobil qurilmangizda doʻkon ish faoliyatini kuzatib boring

en: Trackback
uz: Muroojaat etish uchun havola

en: Trackback excerpt:
uz: Izquvar izohi:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
uz: Trackback orqali mutanosib bloglar siz tomoningizdan ularga link berilganligi haqida xabar beradi. Agar siz o'z saytingizda boshqa WordPress asosida ishlaydigan saytlarga link joylashtirsangiz, ularga avtomatik ravishda <a href="%s">pingbacks</a> xabarnomasi yuboriladi. Sizdan hech qanday harakat talab etilmaydi.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
uz: Kuzatiluvchilar (shiorlar, sarlavhalar, tasniflar, boblar, yoki meta ma'lumotlar)

en: Transaction ID
uz: O‘tkazma identifikatori

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
uz: Mavjud mahsulotlarni yangi do'koningizga o'tkazing - faqat CSV faylni import qiling.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
uz: Tarjimonlar

en: Translation Ready
uz: Готова к переводу

en: Translation Updates
uz: Tarjima yangilanishlari

en: Transnistrian ruble
uz: Dnestryani rubli

en: Trash
uz: Chiqindi

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: O'chirish <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
uz: O'chirish: %s

en: Trashed
uz: Tozalandi

en: Trinidad and Tobago
uz: Trinidad va Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
uz: Trinidad va Tobago dollari

en: Troubleshooting
uz: Mustaqil yordam olish

en: True if backorders are allowed past stock availability.
uz: Agar zaxiralar mavjud bo‘lganidan keyin buyurtma berishga ruxsat berilsa, to‘g‘ri.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
uz: Toʻgʻri, agar arava yuk tashish narxini koʻrsatish mezonlariga javob bersa va tariflar hisoblab chiqilgan va jami miqdorga kiritilgan boʻlsa.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
uz: Agar aravaga to'lov kerak bo'lsa, to'g'ri. Faqat bepul mahsulotlar va yuk tashish xarajatlari bo'lmagan aravalar uchun noto'g'ri.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
uz: Savat yuk tashishga muhtoj bo'lsa, to'g'ri. Faqat raqamli tovarlar yoki tashish usullari o'rnatilmagan do'konlar uchun noto'g'ri.

en: True if the product is on backorder.
uz: To'g'ri, agar mahsulot buyurtmada bo'lsa.

en: True if this attribute is used by product variations.
uz: Bu atribut mahsulot oʻzgarishlari tomonidan ishlatilsa, toʻgʻri.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
uz: Agar bu mijoz tomonidan savat uchun hozirda tanlangan tarif bo‘lsa, to‘g‘ri.

en: True the prices included tax during checkout.
uz: To‘g‘ri, narxlar ro‘yxatdan o‘tish vaqtida soliqlarni o‘z ichiga olgan.

en: Try Again
uz: Qayta urinib ko'ring

en: Try again
uz: Попробовать ещё раз

en: Try the new way to get paid
uz: To'lovning yangi usulini sinab ko'ring

en: Tucumán
uz: Tucuman

en: Tue
uz: Sesh

en: Tuesday
uz: Seshanba

[ctx: Tuesday initial]
en: T
uz: Se

en: Tulcea
uz: Tulcha

en: Tungurahua
uz: Tunguraxua

en: Tunisia
uz: Tunis

en: Tunisian dinar
uz: Tunis dinari

en: Turkey
uz: Turkiya

en: Turkish
uz: Turk

en: Turkish lira
uz: Turk lirasi

en: Turkmenistan
uz: Turkmaniston

en: Turkmenistan manat
uz: Turkmaniston manati

en: Turks and Caicos Islands
uz: Turklar va Kikorlar Orollari

en: Turn comments on or off
uz: Fikrlarni o'chirish yoki yoqish

en: Twice Daily
uz: Har kuni ikki marta

en: Two Columns
uz: Две колонки

en: Two columns
uz: Ikki ustun

en: Type
uz: Tur

en: Type attribution for the term.
uz: Iboraning turiga ko'ra sifatlanishi.

en: Type of attribute.
uz: Atribut turi.

en: Type of interval.
uz: Interval turi.

en: Type of note.
uz: Qayd turi.

en: Type of setting.
uz: Sozlamalar turi.

en: Type your new password again.
uz: Введите новый пароль повторно.

en: Types associated with the taxonomy.
uz: Taksonomiyaga ta'luqli turlar.

en: Types of products sold.
uz: Sotilgan mahsulotlar turlari.

en: Typography
uz: Yozuv ko'rinishi

en: Táchira
uz: Tachira

en: Tébessa
uz: Tebessa

en: URL could not be added (probable database error).
uz: URLni qo‘shib bo‘lmadi (ma’lumotlar bazasi xatosi).

en: URL could not be updated (probable database error).
uz: URLni yangilab boʻlmadi (maʼlumotlar bazasi xatosi).

en: URL of the term.
uz: Ibora URL manzili.

en: URL of the user.
uz: Foydalanuvchi URL manzili.

en: URL query to persist across links.
uz: Havolalarni saqlab qolish uchun URL so'rovi.

en: URL to edit the order
uz: Buyurtmani tahrirlash uchun URL manzili

en: URL to the %s audio source file
uz: %s audio fayl manzili

en: URL to the %s video source file
uz: %s video fayli manzili

en: URL to the edited image file.
uz: Tahrirlangan rasm faylining URL manzili.

en: URL to the media file
uz: Media fayl URL manzili

en: URL to the object.
uz: Obyekt URL manzili.

en: URL to the original attachment file.
uz: Asl biriktirilgan fayl URL manzili.

en: URL was successfully added.
uz: URL muvaffaqiyatli qo'shildi.

en: URL was successfully updated.
uz: URL muvaffaqiyatli yangilandi.

en: URL where the webhook payload is delivered.
uz: Veb-brauzerning yuk yuklanishi yetkaziladigan URL manzili.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
uz: AQSh ichki zonasi = AQShning barcha shtatlari = Yagona yuk tashish

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
uz: Gruziya

en: UTA Găgăuzia
uz: UTA Gagauziya

en: UTC DateTime when the coupon expires.
uz: Kupon muddati tugaganda UTC DateTime.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
uz: UTC означает &laquo;Coordinated Universal Time&raquo; (всемирное координированное время).

en: Udine
uz: Udin

en: Udon Thani
uz: Udon Tani

en: Ugandan shilling
uz: Uganda shiling

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
uz: Oh... Jetpack va WooCommerce Shipping & Tax xizmatlarini oʻrnatishda muammo yuz berdi. Iltimos, yana bir bor urinib ko'ring.

en: Ujung Pandang
uz: Uyung Pandang

en: Ukraine
uz: Ukraina

en: Ukrainian
uz: Ukrain

en: Ukrainian hryvnia
uz: Ukraina Grivnasi

en: Ulaanbaatar
uz: Ulanbator

en: Un-spammed by %s
uz: Помечен пользователем %s как не спам

en: Unable to accept more than %s items for this request.
uz: Ushbu so'rov uchun %s dan ortiq narsalarni qabul qilib bo'lmadi.

en: Unable to add payment method to your account.
uz: Hisobingizga to'lov usulini qo'shib bo'lmadi.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
uz: So'rovni qo'shib bo'lmadi. Yaroqli email manzil yoki foydalanuvchi ismi yozilishi shart.

en: Unable to claim actions. Database error.
uz: Harakatlarni da’vo qilib bo‘lmadi. Ma'lumotlar bazasida xato.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
uz: Fayl tizimiga ulana olmadim. Iltimos, ma'lumotlar to'g'riligini tekshiring.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
uz: Shaxsiylik siyosagi sahifasini yaratib bo'lmadi.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
uz: %s papkasini yaratishda xatolik yuz berdi. Serverda ochilayotgan papkaga yozish ruxsati berilganmi?

en: Unable to create new image.
uz: Не удалось создать новое изображение.

en: Unable to create order
uz: Buyurtma yaratib bo‘lmadi.

en: Unable to create order.
uz: Buyurtma yaratib bo‘lmadi.

en: Unable to crop this image.
uz: Ushbu rasmni kesib bo'lmadi.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
uz: Harakatlarni rejalashtirish paketini aniqlab bo'lmadi.

en: Unable to detect the Blocks package.
uz: Bloklar paketini aniqlab bo'lmadi.

en: Unable to detect the REST API package.
uz: REST API paketini aniqlab bo'lmadi.

en: Unable to determine what plugin was installed.
uz: Qanday plagin o‘rnatilganligini aniqlab bo‘lmadi.

en: Unable to edit this image.
uz: Rasmni tahrirlay olmadim.

en: Unable to get meta information for file.
uz: Faylning meta ma'lumotlarini o'qiy olmadim.

en: Unable to initiate confirmation request.
uz: Tasdiqlash so'rovini boshlashning imkoni bo'lmadi.

en: Unable to insert download log entry in database.
uz: Ma'lumotlar bazasiga yuklab olish jurnalini yozib bo'lmadi.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
uz: Не удалось определить директорию тем WordPress.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
uz: %s harakatida nosozlikni belgilab bo'lmadi. Ma'lumotlar bazasida xato.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
uz: Yozish uchun eksport fayli (arxiv)ni ochib bo'lmadi.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
uz: Noma'lum xato tufayli mediani oldindan ko'ra olmaysiz.

en: Unable to reduce stock for item %s.
uz: %s elementi uchun zaxirani kamaytirish imkoni yo'q.

en: Unable to remove source migrated action %s
uz: "%s" manbasini ko'chirib olib bo'lmadi

en: Unable to restore stock for item %s.
uz: %s element uchun zaxirani qayta tiklab bo'lmadi.

en: Unable to retrieve cart.
uz: Savatni yuklab olib bo'lmadi.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
uz: Ma'lumotlar bazasi ma'lumotlarini olib bo'lmadi. Odatda, bu muammo emas va faqat sizning o'rnatishingiz WordPress ma'lumotlar bazasi sinfini (masalan, HyperDB) o'rnini bosadigan va WooCommerce ma'lumotlar bazasi ma'lumotlarini ololmayotganligini anglatadi.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
uz: MySQLdan xato xabarini olib bo'lmadi

en: Unable to rotate this image.
uz: Rasmni bura olmadim.

en: Unable to save action.
uz: Amalni saqlab bo‘lmadi.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
uz[0]: %s yaroqsiz sozlanma sababli saqlay olmadim.

en: Unable to save the image.
uz: Не удалось сохранить изображение.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
uz: Shaxsiy ma'lumotlar eksportini tasdiqlash xabarini yubora olmadim.

en: Unable to send personal data export email.
uz: Shaxsiy ma'lumot eksporti xabarini yuborib bo'lmadi.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
uz: Formani jo'natib bo'lmadi. Sahifani yangilab, qayta urinib ko'ring.

en: Unable to submit this form, please try again.
uz: Formani yubora olmadim, iltimos qayta urinib ko'ring.

en: Unable to trash changes.
uz: O'zgarishlarni o'chirib bo'lmadi.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
uz: %s da’vosini ochib bo‘lmadi. Ma'lumotlar bazasida xato.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
uz: %s harakati yuzasidan da’vo qulfini ochib bo‘lmadi. Ma'lumotlar bazasida xato.

en: Unable to use image "%s".
uz: " %s" rasmini ishlatib bo'lmadi.

en: Unapprove
uz: Отклонить

en: Unapprove this comment
uz: Отклонить этот комментарий

en: Unapprove this review
uz: Ushbu sharhni bekor qiling

en: Unapproved
uz: Tasdiqlanmagan

en: Unarchive
uz: Arxivdan chiqarish

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
uz: Mansab chekloviga ko'ra sozlanmani o'zgartirish ta'qiqlangan.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
uz: Ruxsat yo'q. %s parametrni o'chirib frontend sifatida ko'rishingiz mumkin.

en: Uncategorized
uz: Bo'limsiz

en: Unchanged:
uz: O'zgarmagan:

en: Uncropped
uz: Yopiq

en: Undefined
uz: Noma'lum

en: Under %s
uz: %s ostida

en: Underline
uz: Tagiga chizilgan yozuv

en: Understanding the status report
uz: Holat hisobotini tushunish

en: Undo
uz: Bekor qilish

en: Undo?
uz: Bekor qilinsinmi?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
uz: Serverdan kutilmagan javob keldi. Fayl muvaffaqiyatli yuklangan bo'lishi mumkin. Media kutubxonani tekshiring yoki sahifani qayta yuklang

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
uz: Afsuski, <strong>biz %s ga etkazib bermaymiz</strong>. Iltimos, muqobil etkazib berish manzilini kiriting.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
uz: Afsuski, buyurtmangizni amalga oshirib bo'lmaydi, chunki bank / savdogar operatsiyani rad etdi. Iltimos, xaridni qaytadan urining.

en: Unidentified action %s
uz: %s noma'lum harakat

en: Unique ID for the Note Action.
uz: Eslatma harakati uchun noyob identifikator.

en: Unique ID for the Note.
uz: Izoh uchun noyob identifikator.

en: Unique ID for the instance.
uz: Namuna uchun noyob ID.

en: Unique ID for the resource.
uz: Resurs uchun noyob ID.

en: Unique ID for the zone.
uz: Zona uchun noyob ID.

en: Unique coupons count.
uz: Noyob kuponlar soni.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
uz: Yangilash uchun savat elementi uchun noyob identifikator (kalit).

en: Unique identifier (key) for the cart item.
uz: Savat elementi uchun noyob identifikator (kalit).

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
uz: Shartlar atributi uchun noyob aniqlovchi.

en: Unique identifier for the attribute.
uz: Atribut uchun noyob aniqlovchi.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
uz: Savatdagi kupon uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
uz: Savat ichidagi to'lov uchun yagona identifikator.

en: Unique identifier for the item within the cart.
uz: Savat ichidagi element uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the object.
uz: Obyektning betakror nomi.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
uz: Sharhga tegishli bo'lgan mahsulot uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the product.
uz: Mahsulot uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the resource.
uz: Resurs uchun noyob identifikator.Resurs uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the term.
uz: Ibora uchun betakror atama.

en: Unique identifier for the user.
uz: Foydalanuvchining betakror belgisi.

en: Unique identifier for the variable product.
uz: O'zgaruvchan mahsulot uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the variation.
uz: O'zgarish uchun noyob identifikator.

en: Unique identifier for the webhook.
uz: Veb-brauzer uchun noyob identifikator.

en: Unique name identifying the block type.
uz: Blok turini ajratib turuvchi betakror nom.

en: Unique name identifying the style.
uz: Stilni ajratib turadigan betakror nom.

en: Unique registered name for the block.
uz: Ushbu blok uchun ro'yxatga olingan betakror nom

en: Unique slug for the resource.
uz: Resurs uchun noyob slug.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
uz: Atribut uchun noyob slug / mos yozuvlar; 28 belgidan ko'p bo'lmasligi kerak.

en: Unique transaction ID.
uz: Bitimning noyob identifikatori.

en: United Arab Emirates
uz: Birlashgan Arab Amirliklari

en: United Arab Emirates dirham
uz: Birlashgan Arab Amirliklari dirhami

en: United Kingdom (UK)
uz: Buyuk Britaniya (Buyuk Britaniya)

en: United States (US)
uz: Amerika Qo'shma Shtatlari (AQSh)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
uz: Amerika Qo'shma Shtatlari (AQSh) Kichik olis orollar

en: United States (US) dollar
uz: AQSh (AQSh) dollari

en: Units in stock
uz: Stokdagi birliklar

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Unknown API error.
uz: Noma'lum API xatoligi.

en: Unknown Feed
uz: Noma'lum tasma

en: Unknown action.
uz: Неизвестное действие.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
uz: Email xato. Qayta urinib ko'ring, yoki loginni yozing.

en: Unknown error
uz: Noma'lum xato

en: Unknown product filename.
uz: Noma'lum mahsulot nomi.

en: Unknown request method.
uz: Noma'lum so'rov usuli.

en: Unknown status found for action.
uz: Harakat uchun noma'lum holat topildi.

en: Unlimited
uz: Chegaralanmagan

en: Unlimited usage
uz: Cheksiz foydalanish

en: Unmute
uz: Ovozini yoqish

en: Unpacking the package&#8230;
uz: Извлечение файлов&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
uz: To'lanmagan buyurtma bekor qilindi - vaqt chekloviga erishildi.

en: Unpublished
uz: Не опубликовано

en: Unrecognized background setting.
uz: Orqa fon sozlanmasini tanimadim.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
uz: Tizim ichidagi maqola turini bekor qilish mumkin emas.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
uz: Ichki taksonomiyani bekor qilish mumkin emas

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
uz: Ushbu sinfning nusxalarini o'rganish taqiqlanadi.

en: Unsupported request method
uz: So‘rov usuli qo‘llab-quvvatlanmaydi

en: Untested with your version of WordPress
uz: Siz ishlatayotgan WordPress versiyasida sinalmagan.

en: Untitled
uz: Sarlavhasiz

en: Untrash
uz: Savatdan olib tashlash

en: Up one
uz: Bitta tepaga

en: Up to %s
uz: %s gacha

en: Update
uz: Yangilash

en: Update %s
uz: %sni yangilang

en: Update %s now
uz: %s yangilash

en: Update Available
uz: Yangilash imkoni bor

en: Update Category
uz: Bo'limni yangilash

en: Update Comment
uz: Обновить комментарий

en: Update Complete
uz: Yangilash yakunlandi

en: Update Incompatible
uz: Yangilanish Mos Emas

en: Update Link
uz: Обновить ссылку

en: Update Link Category
uz: Yo'llanmalar Bo'limini Yangilash

en: Update Now
uz: Yangilash

en: Update PHP
uz: PHP yangilash

en: Update Plugins
uz: Plaginlarni yangilash

en: Update Profile
uz: Обновить профиль

en: Update Services
uz: Сервисы обновления

en: Update Tag
uz: Belgini Yangilash

en: Update User
uz: Обновить информацию

en: Update WooCommerce Database
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasini yangilang

en: Update WordPress
uz: WordPress yangilash

en: Update anyway, even though it might break your site?
uz: Saytingiz buzilishi mumkin bo'lsa ham yangilaymi?

en: Update audio playlist
uz: Audio pleylistni yangilash

en: Update cart
uz: Yangilash

en: Update category
uz: Bo'limni yangilash

en: Update country / region
uz: Mamlakat / mintaqani yangilang

en: Update database
uz: Ma'lumotlar bazasini yangilang

en: Update existing products
uz: Mavjud mahsulotlarni yangilang

en: Update gallery
uz: Galereyani yangilash

en: Update gallery settings
uz: Обновить настройки галереи

en: Update now
uz: Yangilash

en: Update progress
uz: Yangilanish ko'rsatkichi

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
uz: Yangilanish talab etiladi: WooCommerce tez orada PHP versiyasini %1$s va WordPress versiyasini %2$s yoki undan yangisini talab qiladi.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
uz: Yangilanish talab qilinadi: Tez orada WooCommerce PHP %s yoki yangiroq versiyasini talab qiladi.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
uz: Yangilanish talab etiladi: WooCommerce yaqinda WordPress %s yoki yangiroq versiyasini talab qiladi.

en: Update shipping class
uz: Yuk tashish sinfini yangilang

en: Update status event failed.
uz: Holat hodisasi yangilanmadi.

en: Update tag
uz: Tegni yangilash

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
uz: Kechiktirilgan yangilanishni rejalashtirish o'rniga to'g'ridan-to'g'ri mahsulot o'zgarishi bilan jadvalni yangilang.

en: Update to %s
uz: Обновить до %s

en: Update totals
uz: Umumiy ma'lumotni yangilang

en: Update video playlist
uz: Video pleylistni yangilash

en: Update your plugins
uz: Plaginlaringizni yangilang

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
uz: Mavzuni so'nggi versiyasiga yangilang. Agar yangilanish bo'lmasa, tema muallifiga WooCommerce-ning joriy versiyasi bilan muvofiqligi to'g'risida murojaat qiling.

en: Updated
uz: Yangilangan

en: Updated %s.
uz: Yangilangan %s.

en: Updated at
uz: Yangilandi

en: Updates
uz: Yangilanishlar

en: Updates %s
uz: Yangilanishlar %s

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
uz: Tasdiqlangan mahsulotni yuklab olish kataloglari ro'yxatini yangilaydi. Shuni esda tutingki, ushbu vositani ishga tushirish tasdiqlangan yuklab olish kataloglari ro'yxati yoqilgan yoki yoqilmaganligiga ta'sir qilmaydi.

en: Updating
uz: Yangilanmoqda

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uz: Обновляется плагин %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
uz: Обновляется тема %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
uz: Fikrni yangilashda xatolik yuz berdi.

en: Updating comment status failed.
uz: Fikr holatini yangilash muvaffaqiyatsiz yakunlandi.

en: Updating database
uz: Ma'lumotlar bazasini yangilash

en: Updating product review failed.
uz: Mahsulot sharhini yangilab bo'lmadi.

en: Updating review failed.
uz: Sharhni yangilab bo'lmadi.

en: Updating review status failed.
uz: Tekshiruv holatini yangilab bo'lmadi.

en: Upgrade
uz: Yangilash

en: Upload
uz: Загрузка

en: Upload CSV file
uz: CSV faylni yuklang

en: Upload Limit Exceeded
uz: Yuklama hajmi oshib ketdi

en: Upload New Media
uz: Загрузить новый медиафайл

en: Upload a new file
uz: Yangi faylni yuklang

en: Upload a theme
uz: Template ni yuklang

en: Upload an image
uz: Rasmni yuklash

en: Upload date:
uz: Дата загрузки:

en: Upload failed.
uz: Yuklash muvaffaqiyatsiz bo'ldi.

en: Upload file and import
uz: Загрузить и импортировать файл

en: Upload files
uz: Fayllarni yuklash

en: Upload images
uz: Rasmlar yuklash

en: Upload max filesize
uz: Yuklash mumkin bo'lgan eng katta fayl hajmi

en: Upload stopped.
uz: Yuklash to'xtatildi.

en: Upload theme
uz: Загрузить тему

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
uz: Yuklanadigan video %1$s formatda va imkon boricha kichik fayl hajmiga ega bo'lishi kerak. Shabloningiz video bo'yi %2$s piksel bo'lishi kerakligini tavsiya etadi.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
uz: Yuklanadigan video %1$s formatda va imkon boricha kichik fayl hajmiga ega bo'lishi kerak. Shabloningiz video eni %2$s piksel bo'lishi kerakligini tavsiya etadi.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
uz: Yuklanadigan video %1$s formatda va imkon boricha kichik fayl hajmiga ega bo'lishi kerak. Shabloningiz video hajmi %2$s piksel bo'lishi kerakligini tavsiya etadi.

en: Upload/Add image
uz: Rasmni yuklash / qo'shish

en: Uploaded Images
uz: Yuklangan tasvirlar

en: Uploaded on:
uz: Yuklangan sanasi:

en: Uploaded on: %s
uz: Yuklanga vaqti: %s

en: Uploaded theme.
uz: Yuklangan mavzu.

en: Uploaded to this page
uz: Ushbu sahifaga yuklangan

en: Uploaded to this post
uz: Ushbu postga yuklangan

en: Uploaded to this product
uz: Ushbu mahsulotga yuklangan

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
uz: yoki

en: Uploading
uz: Yuklanmoqda

en: Uploading Files
uz: Загрузка файлов

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
uz: Fayllar yuklash sizga yuklanadigan fayllarning papka va yo'nalishlarini tanlash imkoniyatini beradi.

en: Uploads
uz: Загрузки

en: Upper East
uz: Yuqori Sharq

en: Upper West
uz: Yuqori G'arbiy

en: Upsells
uz: Sotish mahsulotlari ustunlari

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
uz: Sotish - bu ko'rib chiqilayotgan mahsulot o'rniga siz tavsiya qiladigan mahsulotlar, masalan, yanada foydali yoki sifatli yoki qimmatroq mahsulotlar.

en: Uruguay
uz: Urugvay

en: Uruguayan peso
uz: Urugvay pesosi

en: Urumqi
uz: Urimchi

en: Usage / Limit
uz: Foydalanish / cheklash

en: Usage Tracking
uz: Foydalanishni kuzatish

en: Usage limit per coupon
uz: Bir kupon uchun foydalanish limiti

en: Usage limit per user
uz: Bir foydalanuvchi uchun foydalanish cheklovi

en: Usage limits
uz: Foydalanish chegaralari

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
uz: Kirish logotipidagi sarlavha attributidan foydalanish nogironlarga qulaylik yaratish sabablari tufayli tavsiya etilmaydi. Buning o'rniga link matnini ishlating.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
uz: Foydalanuvchi darajalaridan foydalanish eskirgan. Uning o'rniga foydalanuvchi mansablaridan foydalaning.

en: Usage restriction
uz: Foydalanishni cheklash

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
uz: Agar echo dan foydalanishni xohlamasangiz %s dan foydalaning.

en: Use %s instead.
uz: O'rniga %s dan foydalaning.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
uz: <code>[qty]</code> miqdorini buyumlar soniga, narsalarning umumiy <br/><code>[cost]</code>ga va <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code>foiz asosida to'lashga sarflang.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
uz: Bir sekund uchun O'ngga/Chapga tugmalaridan va o'n sekund uchun Yuqoriga/Pastga tugmalaridan foydalaning.

en: Use This Page
uz: Ushbu sahifadan foydalanish

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
uz: Tovushni o'zgartirish uchun Yuqoriga/Pastga tugmalaridan foydalaning.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
uz: Javobni o'zgartirish uchun WP Query argumentlaridan foydalaning; shaxsiy so'rov varslari tegishli avtorizatsiyani talab qiladi.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
uz: Pochta idorasida vaqtni tejash uchun uyda yuk tashish yorliqlarini bosib chiqarish uchun WooCommerce Shipping-dan foydalaning (WooCommerce Services & Jetpack).

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
uz: Toʻgʻri natijaga erishish uchun WC_Shipping_Rate boʻyicha meta_maʼlumotlarni tekshirish uchun “array_key_exists” tugmasidan foydalaning.

en: Use a new payment method
uz: Yangi to'lov usulidan foydalaning

en: Use as product image
uz: Mahsulot tasviri sifatida foydalaning

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
uz: Istisno qilingan terminlarni ajratish uchun %s o'rniga vergullardan foydalaning.

en: Use database transactions for the orders data synchronization
uz: Buyurtmalar ma'lumotlarini sinxronlashtirish uchun ma'lumotlar bazasi tranzaktsiyalaridan foydalaning

en: Use https
uz: Использовать https

en: Use image
uz: Rasmdan foydalaning

en: Use previous column mapping preferences?
uz: Avvalgi ustun xaritasi afzalliklaridan foydalanilsinmi?

en: Use the %s filter instead.
uz: O'rniga %s filtridan foydalaning.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
uz: Vidjet joyiga HTML kod kiritish uchun HTML vidjetdan foydalaning.

en: Use the WooCommerce orders tables
uz: WooCommerce buyurtmalar jadvallaridan foydalaning

en: Use the WordPress posts table
uz: WordPress xabarlar jadvalidan foydalaning

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
uz: Media fayllarini oson boshqarish uchun yuqoridagi ko'rsatkich tugmalarini yoki klaviaturangizdagi ko'rsatkich tugmalarni bosing.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
uz: Katalogni filtrlash uchun mahsulot atributlarini qidirish jadvalidan foydalaning.

en: Used for variations
uz: O'zgarishlar uchun ishlatiladi

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
uz: Manbaa:

en: Used-up download permissions
uz: Oldindan yuklab olish uchun ruxsat

en: Used: %1$s%% of %2$s
uz: Ishlatilgan: %2$s jami joydan %1$s%%.

en: User
uz: Foydalanuvchi

en: User %s added
uz: %s foydalanuvchisi qo'shildi

en: User Agent
uz: Foydalanuvchi agenti

en: User Dashboard: %s
uz: %s foydalanuvchi paneli

en: User Description
uz: Foydalanuvchi tasnifi

en: User Display Name
uz: Foydalanuvchi ko'rsatiladigan ismi

en: User Email
uz: Foydalanuvchi email manzili

en: User First Name
uz: Foydalanuvchi ismi

en: User ID
uz: Foydalanuvchi ID raqami

en: User ID for the downloader.
uz: Yuklab oluvchining foydalanuvchi identifikatori.

en: User ID of user who created the refund.
uz: Qaytarilgan to'lovni yaratgan foydalanuvchi ID-si.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
uz: Buyurtma egasi bo'lgan foydalanuvchi identifikatori. 0 mehmonlar uchun.

en: User ID.
uz: Foydalanuvchi IDsi.

en: User Language
uz: Foydalanuvchi tili

en: User Last Name
uz: Foydalanuvchi familiyasi

en: User Login Name
uz: Foydalanuvchi logini

en: User Name
uz: Foydalanuvchi ismi

en: User Nice Name
uz: Foydalanuvchi ismi

en: User Nickname
uz: Foydalanuvchi laqabi

en: User Registration Date
uz: Ro'yxatdan o'tgan sana

en: User Request
uz: Foydalanuvchi so'rovi

en: User Requests
uz: Foydalanuvchi so'rovlari

en: User Roles
uz: Foydalanuvchi mansablari

en: User URL
uz: Foydalanuvchi URL

en: User added.
uz: Foydalanuvchi qo'shildi.

en: User agent of the customer.
uz: Mijozning foydalanuvchi agenti.

en: User already exists. Password inherited.
uz: Пользователь уже существует. Пароль унаследован.

en: User cannot be added to this site.
uz: Bu saytga foydalanuvchi qo'shib bo'lmaydi.

en: User deleted.
uz: Foydalanuvchi o'chirildi.

en: User deletion is not allowed from this screen.
uz: Удаление пользователей с этого экрана не разрешено.

en: User email
uz: Foydalanuvchi email

en: User has been added to your site.
uz: Пользователь добавлен на сайт.

en: User has been created, but could not be added to this site.
uz: Foydalanuvchi yaratildi, ammo bu saytga qo'shilmadi.

en: User has blocked requests through HTTP.
uz: Foydalanuvchi HTTP orqali so'rovlarni ta'qiqlagan.

en: User has no sites or content and will be deleted.
uz: Foydalanuvchida birorta ham sayt yoki ma'lumot yo'q. U o'chiriladi.

en: User is missing.
uz: Foydalanuvchi mavjud emas.

en: User name of the downloader.
uz: Yuklab oluvchining foydalanuvchi ismi.

en: User removed from this site.
uz: Foydalanuvchi saytdan o'chirildi.

[ctx: User role]
en: Administrator
uz: Администратор

[ctx: User role]
en: Author
uz: Автор

[ctx: User role]
en: Contributor
uz: Участник

[ctx: User role]
en: Customer
uz: KoÊ»rinishni olib tashlash

[ctx: User role]
en: Editor
uz: Редактор

[ctx: User role]
en: Shop manager
uz: Do'kon menejeri

[ctx: User role]
en: Subscriber
uz: Подписчик

en: User updated.
uz: Информация о пользователе обновлена.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
uz: Foydalanuvchi Sessiya Token ma'lumotlari.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
uz: Xarid qilingan yuklab olish ma'lumotlariga foydalanuvchining WooCommerce kirish huquqi.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
uz: Foydalanuvchining WooCommerce mijoz ma'lumotlari.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
uz: Foydalanuvchining WooCommerce buyurtma ma'lumotlari.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
uz: Foydalanuvchining WooCommerce to'lov tokenlari ma'lumotlari.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
uz: Foydalanuvchining WooCommerce yuklab olish ma'lumotlarini sotib oldi.

en: User&#8217;s comment data.
uz: Foydalanuvchining fikr ma'lumotlari.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
uz: WordPress boshqaruv panelidagi vidjet va WordPress Tadbirlari tomonidan ishlatiladigan foydalanuvchining joylashuvi haqidagi ma'lumot.

en: User&#8217;s media data.
uz: Foydalanuvchining media ma'lumotlari.

en: User&#8217;s profile data.
uz: Foydalanuvchi ma'lumotlari.

en: Username
uz: Foydalanuvchi

en: Username is not editable.
uz: Foydalanuvchi ismini tahrirlash ta'qiqlangan.

en: Username is required.
uz: Foydalanuvchi ismi talab qilinadi.

en: Username isn't editable.
uz: Foydalanuvchi ismini tahrirlash ta'qiqlangan.

en: Username may not be longer than 60 characters.
uz: Foydalanuvchi ismi 60ta belgidan oshmasligi kerak.

en: Username must be at least 4 characters.
uz: Foydalanuvchi nomi kamida 4 belgidan iborat bo'lishi shart

en: Username or Email Address
uz: Foydalanuvchi ismi yoki email manzil

en: Username or email
uz: Foydalanuvchi nomi yoki email

en: Username or email address
uz: Foydalanuvchi ismi yoki email manzil

en: Username.
uz: Foydalanuvchi

en: Username/Password incorrect for %s
uz: Имя пользователя или пароль для %s неверны

en: Username:
uz: Foydalanuvchi:

en: Username: %s
uz: Login: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
uz: Foydalanuvchi nomlari faqatgina kichik harflar (a-z) va raqamlardan iborat bo'lishi mumkin.

en: Usernames cannot be changed.
uz: Имя пользователя изменить нельзя.

en: Users
uz: Foydalanuvchilar

en: Users list
uz: Foydalanuvchilar ro'yxati

en: Users list navigation
uz: Foydalanuvchilar ro'yxati boshqaruvi

en: Users must be registered and logged in to comment
uz: Пользователи должны быть зарегистрированы и авторизованы для комментирования.

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
uz: Bepul etkazib berish uchun foydalanuvchilar ushbu pulni sarflashlari kerak (agar yuqorida ko'rsatilgan bo'lsa).

en: Utah
uz: Yuta

en: Uthai Thani
uz: Uthai Tani

en: Utilities
uz: Utilitalar

en: Uttar Pradesh
uz: Uttar-Pradesh shtati

en: Uttarakhand
uz: Uttaraxand

en: Uzbekistan
uz: O'zbekiston

en: Uzbekistani som
uz: O‘zbekiston so‘mi

en: Uzhgorod
uz: Ujgorod

en: Uşak
uz: Ushak

en: VAT
uz: QQS

en: Valdesia
uz: Valdeziya

en: Valencia
uz: Valensiya

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
uz: Tasdiqlash xatosi: boshqa elektron pochta manzilidan (%s). PayPal IPN javobi.

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
uz: Tekshirish xatosi: PayPal miqdori bir-biriga mos kelmadi ( %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
uz: Tasdiqlash xatosi: PayPal miqdori bir-biriga mos kelmadi (yalpi %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
uz: Tekshirish xatosi: PayPal valyutalari bir-biriga mos kelmadi (kod %s).

en: Valle del Cauca
uz: Valle del Kauca

en: Valparaíso
uz: Valparaiso

en: Value
uz: Значение

en: Value (required)
uz: Qiymat (majburiy)

en: Value of the coupon.
uz: Kupon qiymati.

en: Value of the metadata.
uz: Metadata qiymati.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
uz: Statistikaning qiymati. Stat mavjud bo'lmasa yoki uni yuklab bo'lmaydigan bo'lsa, nolni qaytaradi.

en: Value(s)
uz: Qiymatlar)

en: Vancouver
uz: Vankuver

en: Variable product
uz: O'zgaruvchan mahsulot

en: Variation #%1$s of %2$s
uz: #%1$s ning %2$s turi

en: Variation ID, if applicable.
uz: Iloji bo'lsa, o'zgaruvchanlik identifikatori.

en: Variation ID.
uz: O'zgarish identifikatori.

en: Variation ID:
uz: O'zgarish identifikatori:

en: Variation URL.
uz: O'zgarish URL manzili.

en: Variation attribute name.
uz: Variatsiya atributi nomi.

en: Variation attribute value.
uz: Variatsiya atributining qiymati.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
uz: Variantni import qilib bo'lmaydi: yo'qolgan ota-ona identifikatori yoki ota-ona hali mavjud emas.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
uz: Variantni import qilib bo'lmaydi: ota-ona mahsuloti mahsulotga tegishli bo'lishi mumkin emas

en: Variation description.
uz: O'zgarish tavsifi.

en: Variation dimensions.
uz: Variant o'lchovlari.

en: Variation image data.
uz: Variantli tasvir ma'lumotlari.

en: Variation length (%s).
uz: O'zgaruvchan uzunlikdagi (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
uz: Variantli menyu tartibi (o'zgaruvchilar ro'yxatidagi o'rnini aniqlaydi)

en: Variation price (required)
uz: Variant narxi (talab qilinadi)

en: Variation regular price.
uz: O'zgaruvchan oddiy narx.

en: Variation sale price.
uz: O'zgarish sotish narxi.

en: Variation status.
uz: O'zgarish holati.

en: Variation width (%s).
uz: O'zgaruvchan kenglikdagi (%s).

en: Variations
uz: O'zgarishlar

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
uz: Do'konda narxlari bo'lmagan parametrlar (va ularning xususiyatlari) ko'rsatilmaydi.

en: Variations Sold
uz: Variantlar sotilgan

en: Variations detailed reports.
uz: Variatsiyalar batafsil hisobotlar.

en: Vatican
uz: Vatikan

en: Venezia
uz: Venesiya

en: Venezuela
uz: Venesuela

en: Venezuelan bol&iacute;var
uz: Venesuela bol&iacute;var

en: Verification completed.
uz: Tasdiqlash tugallandi.

en: Verify base database tables
uz: Asosiy ma'lumotlar bazasi jadvallarini tekshiring

en: Verify database
uz: Ma'lumotlar bazasini tekshiring

en: Verify if all base database tables are present.
uz: Barcha asosiy ma'lumotlar bazasi jadvallari mavjudligini tekshiring.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
uz: Maʼlumotlar bazasi tekshirilmoqda... Bir yoki bir nechta jadval hali ham yoʻq:

en: Version
uz: Versiya

en: Version %s
uz: Versiya: %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
uz: %s versiya <strong>mavjud</strong> .

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
uz: %s versiya <strong>mavjud</strong> . Ushbu yangilanishni yoqish uchun yangi obunani <strong>sotib</strong> olishingiz kerak.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
uz: Buyurtmani so'nggi marta yangilagan WooCommerce versiyasi.

en: Version:
uz: Versiya:

en: Version: %s
uz: Версия: %s

en: Vertical space
uz: Vertikal joy

en: Very poor
uz: Juda kambag'al

en: Vibo Valentia
uz: Vibo Valentiya

en: Vicenza
uz: Visenza

en: Victoria
uz: Viktoriya

en: Video Details
uz: Video ma'lumotlari

en: Video Player
uz: Video Pleyer

en: Video Widget
uz: Video vidjet

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
uz[0]: Video vidjet (%d)

en: Video details
uz: Video ma'lumotlari

en: Video is paused.
uz: Video pauza qilindi.

en: Video is playing.
uz: Video ko'rsatilayapti.

en: Video title
uz: Video nomi

en: Video title&hellip;
uz: Video nomi&hellip;

en: Vienna
uz: Vena

en: Vientiane Province
uz: Vientiane viloyati

en: Vietnam
uz: Vetnam

en: Vietnamese
uz: Vyetnam

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
uz: Vetnamcha &#x111; &#x1ed3; ng

en: View
uz: Ko'rish

en: View %1$s version %2$s details
uz: %1$s %2$s versiya ma'lumotlarini ko'rish

en: View &#8220;%s&#8221;
uz: Посмотреть &laquo;%s&raquo;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
uz: &#8220;%s&#8221; arxivini ko'rish

en: View &amp; Customize
uz: Ko'rish &amp; Moslashtiring

en: View Action
uz: Harakatni ko'rish

en: View All
uz: Все

en: View Attachment Page
uz: Qistirma Saxifasini Ko'rish

en: View Category
uz: Bo'limni Ko'rish

en: View Changeset
uz: O'zgarishlarni ko'rish

en: View Page
uz: Sahifani ko'rish

en: View Pages
uz: Sahifalarni ko'rish

en: View Post
uz: Maqolani ko'rish

en: View Posts
uz: Maqolalarni ko'rish

en: View Privacy Policy Guide.
uz: Maxfiylik siyosati qo'llanmasini ko'ring.

en: View Site
uz: Saytni ko'rish

en: View Tag
uz: Belgini Ko'rish

en: View Trash
uz: Посмотреть корзину

en: View User
uz: Foydalanuvchini ko'rish

en: View WooCommerce API docs
uz: WooCommerce API hujjatlarini ko'rish

en: View WooCommerce documentation
uz: WooCommerce hujjatlarini ko'rish

en: View WooCommerce settings
uz: WooCommerce sozlamalarini ko'ring

en: View affected templates
uz: Ta'sir qilingan shablonlarni ko'rish

en: View all
uz: Посмотреть все

en: View all drafts
uz: Barcha qoralamalarni ko'rish

en: View and manage coupons
uz: Kuponlarni ko‘rish va boshqarish

en: View and manage customers
uz: Mijozlarni ko‘rish va boshqarish

en: View and manage orders and sales reports
uz: Buyurtmalar va savdo hisobotlarini ko‘rish va boshqarish

en: View and manage products
uz: Mahsulotlarni ko‘rish va boshqarish

en: View attachment page
uz: Ilova sahifasini ko'rish

en: View cart
uz: Ko'rish

en: View comment history
uz: Посмотреть историю комментария

en: View coupon
uz: Kuponni ko‘rish

en: View coupons
uz: Kuponlarni ko‘rish

en: View customers
uz: Mijozlarni ko'rish

en: View detailed stats
uz: Batafsil statistikani ko'ring

en: View details
uz: Ma'lumotlarni ko'rish

en: View import log
uz: Import jurnalini ko'rish

en: View mode
uz: Ko'rish usuli

en: View more Storefront child themes
uz: Storefront bolalar mavzularini ko'proq ko'rish

en: View more comments
uz: Boshqa fikrlarni ko'rish

en: View order
uz: Buyurtmani ko'rish

en: View order: %s
uz: Buyurtmani ko'rish: %s

en: View orders
uz: Buyurtmalarni ko'rish

en: View orders and sales reports
uz: Buyurtmalar va savdo hisobotlarini ko'rish

en: View other orders &rarr;
uz: Boshqa buyurtmalarni ko'rish &rarr;

en: View page
uz: Sahifani ko'rish

en: View post
uz: Просмотреть запись

en: View posts by %s
uz: %s maqolalarini ko'rish

en: View product
uz: Mahsulotni ko'rish

en: View products
uz: Mahsulotlarni ko'rish

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
uz: &ldquo;%s&rdquo-da mahsulotlarni ko'rish guruh

en: View progress &rarr;
uz: Jarayonni ko'rish &rarr;

en: View progress →
uz: Jarayonni ko'rish

en: View report
uz: Hisobotni ko'rish

en: View tax rates
uz: Soliq stavkalarini ko'rish

en: View template
uz: Shabloni ko'rish

en: View this comment
uz: Ushbu fikrni ko'rish

en: View your site
uz: Saytingizni ko'rish

en: View/Edit
uz: Ko'rish/Tahrirlash

en: Views
uz: Ko'rishlar

en: Vilnius
uz: Vilnyus

en: Vincennes
uz: Vinsines

en: Vinnytsia Oblast
uz: Vinnitsa viloyati

en: Virgin Islands (British)
uz: Virjiniya orollari (Britaniya)

en: Virgin Islands (US)
uz: Virjiniya orollari (AQSh)

en: Virginia
uz: Virjiniya

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
uz: Virtual mahsulotlar nomoddiy va jo'natilmaydi.

en: Visa
uz: Viza

en: Visibility
uz: Ko'rinish

en: Visibility in catalog
uz: Katalogda ko'rinishi

en: Visibility:
uz: Видимость:

en: Visible
uz: Видна

en: Visible on the product page
uz: Mahsulot sahifasida ko'rinadigan

en: Visit
uz: Ko'rish

en: Visit %s admin area:
uz: %s administrator hududiga tashrif buyuring:

en: Visit %s&#8217;s website
uz: %s saytiga o'tish

en: Visit Dashboard
uz: Boshqaruv paneli

en: Visit Link
uz: Перейти по ссылке

en: Visit Site
uz: Saytga o‘tish

en: Visit Store
uz: Do'konga tashrif buyuring

en: Visit Theme Site
uz: Shablon saytiga tashrif buyurish

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
uz: Ishni boshlash haqida ko'proq bilib <a href="%1$s" target="_blank">olish</a> uchun WooCommerce.com saytiga tashrif buyuring.

en: Visit community forums
uz: Jamoa forumlariga tashrif buyuring

en: Visit new location
uz: Yangi joyga tashrif buyuring

en: Visit plugin homepage
uz: Plaginlarning bosh sahifasiga o'ting

en: Visit premium customer support
uz: Premium mijozlarni qo'llab-quvvatlash xizmatiga tashrif buyuring

en: Visit site
uz: Saytga o'tish

en: Visit the theme marketplace
uz: Mavzu bozoriga tashrif buyuring

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
uz: Foydalanuvchi fikrlari avtomatik spam aniqlash xizmati orqali tekshirilishi mumkin.

en: Visitors
uz: Tashrif buyruchilar

en: Visual Editor
uz: Редактор

en: Visual aids
uz: Ko'rgazmali qurollar

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
uz: Vizual ko'rinish sizga odatiy matn muaharriri imkoniyatlarini taqdim etadi. Uskunalar panelidagi o'chirish/yoqish tugmasini bossangiz qo'shimcha boshqaruv imkoniyatlari ko'rsatiladi.

en: Volume Slider
uz: Tovush sozlanmasi

en: Volyn Oblast
uz: Volin viloyati

en: Vâlcea
uz: Valcea

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
uz: OGOHLANTIRISH: Mahsulot atributlarini qidirish jadvalini qayta tiklash jarayoni bekor qilindi.

en: WC database version.
uz: WC ma'lumotlar bazasining versiyasi.

en: WP REST API Integration v%d
uz: WP REST API v%d Integratsiya

en: Waikato
uz: Vaykato

en: Waiting for confirmation
uz: Tasdiqlash kutilmoqda

en: Wajir
uz: Vojir

en: Wakayama
uz: Vakayama

en: Wake
uz: Veyk

en: Wake Island
uz: Ueyk oroli

en: Wallis
uz: Vallis

en: Wallis and Futuna
uz: Uollis va Futuna

en: Warning | Warnings
uz[0]: Ogohlantirish

en: Warning! User %s cannot be deleted.
uz: Diqqat! %s foydalanuvchini o'chirish mumkin emas.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
uz: Diqqat! Foydalanuvchini o'chirish mumkin emas. %s tarmoq administratori.

en: Warning:
uz: Ogohlantirish:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
uz: Ogohlantirish: link kiritildi, ammo xatoliklar bo'lishi mumkin. Iltimos, tekshiruvdan o'tkazing.

en: Warsaw
uz: Varshava

en: Was onboarding completed or skipped?
uz: Bortga kirish tugallandimi yoki o'tkazib yuborildimi?

en: Washington
uz: Vashington

en: Watch tutorial
uz: Qo'llanmani tomosha qiling

en: Wavatar (Generated)
uz: Wavatar (Автоматически)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
uz: PayPal orqali to'lovlarni qabul qilamiz. To'lovlarni qayta ishlash paytida, sizning ba'zi ma'lumotlaringiz to'lovni qayta ishlash yoki qo'llab-quvvatlash uchun talab qilinadigan ma'lumotlar, masalan, xaridlarning umumiy qiymati va billing ma'lumotlari kabi PayPal-ga yuboriladi.

en: We already have a ping from that URL for this post.
uz: Bu maqola uchun berilgan URL manzilidan allaqachon ping olganmiz.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
uz: Do'konda to'lovlarni amalga oshirish paytida siz haqingizda ma'lumot yig'amiz.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
uz: SSL xatosiga duch keldik. Iltimos, saytingiz TLS 1.2 yoki undan yuqori versiyasini qo‘llab-quvvatlashiga ishonch hosil qiling.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
uz: Biz odatda siz haqingizda ma'lumotlarni to'plashimiz va undan foydalanishimiz uchun ma'lumot kerak bo'lganda saqlaymiz va bizdan uni saqlashni davom ettirishimiz talab qilinmaydi. Masalan, biz soliq va buxgalteriya maqsadlari uchun buyurtma ma'lumotlarini XXX yil davomida saqlaymiz. Bunga ismingiz, elektron pochta manzilingiz, billing va etkazib berish manzillaringiz kiradi.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
uz: Biz siz uchun toʻlovni qaytarish va qaytarish siyosati loyihasining namunali sahifasini yaratdik. Iltimos, ko'ring va uni do'koningizga moslash uchun yangilang.

en: We have finished processing your order.
uz: Buyurtmani qayta ishlashni yakunladik.

en: We hope to see you again soon.
uz: Yaqinda yana uchrashamiz degan umiddamiz.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
uz: Tez orada buyurtmani bajarilishini kutamiz.

en: We look forward to seeing you soon.
uz: Sizni tez orada kutib qolamiz.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
uz: Jetpack va WooCommerce Shipping & Tax o'rnatish vaqtida muammo borligini payqadik. Iltimos, qayta urinib ko'ring va do'koningizga ulangan plaginlarning barcha afzalliklaridan bahramand bo'ling! Noqulaylik uchun uzr. "Jetpack" va "WooCommerce Shipping & Tax" plaginlari bepul o'rnatiladi va faollashtiriladi.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
uz: Biz WooCommerce templatelarni <em> rasmiy </em> saytimizdan olishni tavsiya qilamiz.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
uz: Katta ishlash va xavfsizlik uchun biz PHP 7.2 yoki undan yuqori versiyalaridan foydalanishni tavsiya etamiz.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
uz: Pochta bo'limida vaqtni tejash uchun ShipStation-dan foydalanishni tavsiya etamiz, bu sizning uyingizda etkazib berish yorliqlarini chop etishdir. ShipStation-ni 30 kun davomida bepul sinab ko'ring.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
uz: Biz buyurtmalarni taqdim etishda va sizga xizmatlarni saqlashda yordam beradigan uchinchi tomonlar bilan ma'lumot almashamiz; masalan --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
uz: Biz sizning do'koningizga foydali bo'lishi mumkin bo'lgan rasmiy kengaytmalar uchun kontekstual takliflarni ko'rsatamiz.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
uz: Yangilashdan oldin saytingizning zaxira nusxasini yaratishni qat'iy tavsiya qilamiz.

en: We were unable to process your order, please try again.
uz: Buyurtmani amalga oshira olmadik, qayta urinib ko‘ring.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
uz: Agar siz ularni qoldirmoqchi bo'lsangiz, biz sharhlar yoki sharhlarni ham saqlaymiz.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
uz: Biz mahsulot og'irligi uchun%1$s va mahsulot o'lchamlari uchun%2$s ishlatamiz.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
uz: Siz uchun bu yerdamiz - to'g'ridan-to'g'ri pochta qutingizga maslahatlar, mahsulot yangilanishlari va ilhomlarni oling.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
uz: Biz ikkita yuk tashish zonasini yaratdik - %s va butun dunyo uchun. Quyida ushbu zonalar uchun tekis narxlarni etkazib berish xarajatlarini belgilashingiz yoki bepul etkazib berishni taklif qilishingiz mumkin.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
uz: Oldinga siljishni boshqarish oson va soddalashtirildi. Endi barcha WooCommerce xaridlaringizni to'g'ridan-to'g'ri WooCommerce plaginidagi "Kengaytmalar" menyusidan boshqarish mumkin. Endi kengaytmalarni <a href="%s">ko‘rish va boshqarish</a> .

en: Web Address
uz: Адрес

en: Web address
uz: Адрес

en: Webhook actions
uz: Webhook harakatlari

en: Webhook created on %s
uz: " %s" jadvalida yaratilgan veb-hook

en: Webhook created successfully.
uz: Webhook muvaffaqiyatli yaratildi.

en: Webhook data
uz: Webhook ma'lumotlari

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
uz: Webhook etkazib berish havolasi to'g'ri bo'lishi va http:// yoki https:// bilan boshlanishi kerak

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
uz: Webhook etkazib berish URL manzili http: // yoki https: // bilan boshlanadigan to'g'ri URL bo'lishi kerak.

en: Webhook delivery URL.
uz: Veb-hook etkazib berish URL manzili.

en: Webhook event.
uz: Webhook voqeasi.

en: Webhook resource.
uz: Webhook manbai.

en: Webhook status must be valid.
uz: Webhook holati haqiqiy bo'lishi kerak.

en: Webhook status.
uz: Veb brauzerining holati.

en: Webhook topic is required and must be valid.
uz: Veb-hook mavzusi majburiy va haqiqiy bo'lishi kerak.

en: Webhook topic must be valid.
uz: Webhook mavzusi haqiqiy bo'lishi kerak.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
uz: Veb-reja mavzusi noma'lum. Iltimos, to‘g‘ri mavzuni tanlang.

en: Webhook topic.
uz: Veb-hook mavzusi.

en: Webhook updated successfully.
uz: Webhook muvaffaqiyatli yangilandi.

en: Webhooks
uz: Veb-hooks

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
uz: Veb-hooks - bu sizning xohlagan URL-manzilingizga yuboriladigan voqea xabarnomalari. Ulardan ularni qo'llab-quvvatlaydigan uchinchi tomon xizmatlari bilan birlashtirish uchun foydalanish mumkin.

en: Webhooks do not support trashing.
uz: Veb-brauzerlar axlat yig'ishni qo'llab-quvvatlamaydi.

en: Website
uz: Sayt

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
uz: Sayt: %1$s (IP manzil: %2$s, %3$s)

en: Wed
uz: Chor

en: Wednesday
uz: Chorshanba

[ctx: Wednesday initial]
en: W
uz: Ch

en: Week Starts On
uz: Первый день недели

en: Week(s)
uz: Hafta (lar)

en: Weight
uz: Og'irlik

en: Weight (%s)
uz: Vazni ( %s)

en: Weight in decimal form
uz: Og'irlik o'nlik shaklida

en: Weight unit
uz: Og'irlik birligi

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
uz: Xush kelibsiz

en: Welcome to
uz: Ga Xush kelibsiz

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
uz: %s saytiga xush kelibsiz! Bu sizning ilk maqolangiz. Uni tahrirlang yoki o'chirib tashlang. Shundan keyin maqolalar yozishni boshlab yuborishingiz mumkin!

en: Welcome to WordPress!
uz: WordPress tizimiga xush kelibsiz!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
uz: WordPress tizimiga xush kelibsiz! Bu sizning ilk maqolangiz. Uni tahrirlang yoki o'chirib tashlang. Shundan keyin maqolalar yozishni boshlab yuborishingiz mumkin!

en: Welcome to the store
uz: Do'konga xush kelibsiz

en: Welcome to {site_title}
uz: {Site_title} saytiga xush kelibsiz

en: Wellington
uz: Vellington

en: Welsh
uz: Uels

en: West
uz: G&lsquo;arb

en: West African CFA franc
uz: G'arbiy Afrika CFA franki

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
uz: G'arbiy Ozarbayjon (آذrbاyjjan غrbyب)

en: West Bengal
uz: G'arbiy Bengaliya

en: West Coast
uz: G'arbiy Sohil

en: West Greece
uz: G'arbiy Gretsiya

en: West Macedonia
uz: G'arbiy Makedoniya

en: West Panamá
uz: G'arbiy Panama

en: West Pokot
uz: G'arbiy Pokot

en: West Virginia
uz: G'arbiy Virginia

en: Western
uz: G'arbiy

en: Western Australia
uz: G'arbiy Avstraliya

en: Western Cape
uz: G'arbiy Kap

en: Western North
uz: G'arbiy Shimoliy

en: Western Sahara
uz: G'arbiy Sahro

en: Westmeath
uz: Vestmeat

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
uz: Shuningdek, saytimizni ko'rayotganingizda, tarkibiy qismlarning tarkibini kuzatib borish uchun cookie fayllaridan foydalanamiz.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
uz: Mahalliy etkazib berish uchun qanday pochta / pochta kodlari mavjud?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
uz: Mahalliy olib ketish uchun qanday ZIP / pochta kodlari mavjud?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
uz: Foydalanuvchilarimiz ma'lumotlarini qaysi yo'nalishlarda ishlatamiz

en: What currency do you accept payments in?
uz: To‘lovni qaysi valyutada qabul qilasiz?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
uz: Katalogda qaysi valyutalar narxi ko'rsatilgan va qaysi valyuta shlyuzlari to'lovlarni amalga oshiradi.

en: What data breach procedures we have in place
uz: Shaxsiy ma'lumotga oid xatoliklar sodir bo'lganda nima qilamiz

en: What do I do now?
uz: Endi nima qilaman?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
uz: Mahalliy etkazib berish uchun qancha haq to'lamoqchisiz, agar xohlasangiz bepul. O'chirish uchun bo'sh qoldiring.

en: What is PHP and how does it affect my site?
uz: PHP nima va u saytimga qanday ta'sir ko'rsatadi?

en: What is PayPal?
uz: PayPal nima?

en: What personal data we collect and why we collect it
uz: Qaysi turdagi ma'lumotni nima uchun yig'amiz

en: What rights you have over your data
uz: Ma'lumotlaringizga oid qanday huquqlaringiz bor

en: What running the tool will do.
uz: Vositani ishlatsak nima bo'ladi.

en: What should be done with content owned by %s?
uz: %s tasarrufidagi ma'lumotlarni nima qilay?

en: What should be done with content owned by these users?
uz: Bu foydalanuvchilarga tegishli ma'lumotlarni nima qilay?

en: What should be done with content owned by this user?
uz: Bu foydalanuvchiga tegishli ma'lumotlarni nima qilay?

en: What third parties we receive data from
uz: Biz qaysi uchunchi tomonlardan ma'lumot olamiz

en: What type of products do you plan to sell?
uz: Qanday mahsulotlarni sotishni rejalashtirmoqdasiz?

en: What we collect and store
uz: Biz nimani yig'amiz va saqlaymiz

en: What we share with others
uz: Biz boshqalar bilan baham ko'ramiz

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
uz: Yassi transport xizmati uchun qancha haq olishni xohlaysiz?

en: What&#8217;s New
uz: Nima yangiliklar

en: What&#8217;s on your mind?
uz: Nima haqida o'ylayapsiz?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
uz: В чём отличие между рубриками и метками? Обычно в качестве меток используют произвольные ключевые слова, обозначающие важную информацию в вашей записи (имена, объекты и т.д.), которые могут встречаться или не встречаться в других записях, а в качестве рубрик &#8212; заранее определённые разделы. Если рассматривать сайт как книгу, то рубрики похожи на содержание, а метки &#8212; на алфавитный указатель.

en: What's your current annual revenue?
uz: Hozirgi yillik daromadingiz qancha?

en: What’s next?
uz: Yana nima?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
uz: Agar quyida berilgan birorta so'z fikrning matn, ism, URL, email yoki IP qismida topilsa, fikr darhol chiqindi idishiga tashlanadi. Bir qatorda faqat bitta so'z yoki IP yozilsin. So'zlar uzunroq so'zlar ichidan qidiriladi. Masalan: &#8220;press&#8221; so'zi &#8220;WordPress&#8221; so'zini ham qamrab oladi.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
uz: Agar fikr matni, sarlavhasi, URL manzili, email yoki IP manzilida quyidagi so'zlar bo'lsa, bu fikr <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">tasdiqlash uchun ushlab qolinadi</a>. Bir qatorda bittadan so'z yoki IP yozing. So'zlar uzunroq so'zlar ichidan ham izlanadi. Masalan: &#8220;press&#8221; so'zi &#8220;WordPress&#8221; so'ziga mos tushadi.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
uz: При добавлении новой рубрики на этом экране заполняются следующие поля:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
uz: При добавлении новой метки на этом экране заполняются следующие поля:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
uz: Bir nechta kuponni qo'llashda birinchi kuponni to'liq narxga, ikkinchi kuponni chegirmali narxga qo'llang va hokazo.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
uz: Shablonlarni o'zgartirganingizdan shablonlarning vidjetlar soni va joylashuvida farqlar bo'lishi mumkin. Buning oqibatida o'zgarish har doim ham bir tekis kechmaydi. Agar yangi shablonga o'tsangiz va avvalgi vidjetlaringizdan bir nechtasini topa olmasangiz, ushbu sahifaning pastki qismiga tushing. U yerdagi Faoliyati to'xtatilgan vidjetlar ro'yxatida barcha videtlaringizni sozlanmalari bilan birga topishingiz mumkin.

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
uz: Hisob qaydnomasini yaratishda mijozning ismi, familiyasi yoki elektron pochta manziliga qarab avtomatik ravishda foydalanuvchi nomini yaratadi

en: When creating an account, send the new user a link to set their password
uz: Hisob qaydnomasini yaratishda yangi foydalanuvchiga parolni o'rnatish uchun havola yuboring

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
uz: %s bilan ishlayotganda, yuklab olinadigan fayllarga kirish bekor qilinishi va yuklab olish jurnallari tozalanishi kerakmi?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
uz: %s bilan ishlaganda buyurtmalar ichidagi shaxsiy ma'lumotlar saqlanishi yoki olib tashlanishi kerakmi?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
uz: Qayta tartiblash rejimida bo'lganda yuqoridagi joyda menyu qismlarini qayta tartiblash uchun qo'shimcha sozlanmalar ko'rsatiladi.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
uz: Qayta tartiblash holatida vidjetlar ro'yxatini qayta tartiblash uchun ishlatiladigan qo'shimcha boshqaruv anjomlari yuqorida ko'rsatiladi.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
uz: Javobni cheklashda / oldin yoki undan oldin, taqqoslash uchun qaysi sanani belgilang.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
uz: Kichikroq monitorlarda ko'rayotganingizda chap quyi burchakdagi yashirish belgisidan foydalanishingiz mumkin. Bu orqali panel yashiriladi va saytingizni yangi shablonda ko'rish uchun ko'proq bo'sh joyda ochiladi. Panelni yana qayta ko'rsatish uchun belgini qayta bosishingiz kifoya!

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
uz: Mahsulot zaxirasi bu miqdorga yetganda, aksiya holati "sotuvdan tashqari" ga o'zgaradi va sizga elektron pochta orqali xabar beriladi. Ushbu sozlama mavjud "mavjud" mahsulotlarga ta'sir qilmaydi.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
uz: Mahsulot zaxirasi ushbu miqdorga yetganda, sizga elektron pochta orqali xabar beriladi. Har bir o'zgarish uchun alohida qiymatlarni belgilash mumkin. Doʻkonning standart qiymatini Sozlamalar > Mahsulotlar > Inventar orqali oʻrnatish mumkin.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
uz: Mahsulot zaxirasi bu miqdorga yetganda sizga elektron pochta orqali xabar qilinadi.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
uz: Shablon uchun "variadic" xossani ro'yxatga olishda, "tur" albatta "massiv"ga teng bo'lishi kerak.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
uz: Odatiy meta qiymatni ro'yxatga olayotganda ma'lumot berilgan turga mos bo'lishi kerak.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
uz: "Massiv"ni ro'yxatga olishda, massivning sxemasi "narsalar" kalit so'zini o'z ichiga olishi kerak.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
uz: REST APIda taqdim etish uchun yangi "array" ro'yxatdan o'tkazmoqchi bo'lsangiz, har bir array tuzilishini "show_in_rest.schema.items"da ko'rsatib o'tishingiz kerak bo'ladi.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
uz: REST API uchun "massiv" yoki "obyekt"ni ro'yxatga olishda, ularning sxemasi ham ifodalangan bo'lishi kerak.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
uz: REST APIda taqdim etish uchun yangi "array" ro'yxatdan o'tkazmoqchi bo'lsangiz, har bir array tuzilishini "show_in_rest.schema.items"da ko'rsatib o'tishingiz kerak bo'ladi.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
uz: "Obyekt"ni ro'yxatga olishda obyektning sxemasi "xossalar" kalit so'zini o'z ichiga olishi kerak.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
uz: Quyidagi o'zidan keyin bo'sh joy bilan keladigan format ko'rsatkichlaridan birini ishlatib yangi abzatsni boshlaganingizda format avtomatik ravishda saqlanadi. Bekor qilish uchun Backspace yoki bekor qilish tugmasini bosing.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
uz: Agar to'g'ri bo'lsa, so'ralayotgan foydalanuvchiga eksportni yuklab olish uchun havolani yuboring.

en: When true, refunded items are restocked.
uz: Toʻgʻri boʻlsa, puli qaytarilgan mahsulotlar zaxiraga qaytadi.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
uz: Haqiqiy bo'lsa, qaytariladigan to'lovni yaratish uchun to'lov shlyuzi API ishlatiladi.

en: When using a keyboard to navigate:
uz: Boshqarish uchun klaviatura ishlatilganda:

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
uz: Variatsiya zaxirasi bu miqdorga yetganda, sizga elektron pochta orqali xabar beriladi. Barcha o'zgarishlar uchun standart qiymat mahsulot inventar yorlig'ida o'rnatilishi mumkin. Doʻkonning standart qiymatini Sozlamalar > Mahsulotlar > Inventar orqali oʻrnatish mumkin.

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
uz: Kimdir saytimizdagi maqolaga fikr bildirsa, biz foydalanuvchidan fikr bildirish formasiga kiritilgan ma'lumotlarni yig'amiz. Bundan tashqari spamga qarshi kurarshish maqsadida foydalanuvchining IP manzili va brauzer ma'lumotlari ham saqlanadi.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
uz: Когда вы нажмёте кнопку, WordPress создаст XML-файл, который можно будет сохранить на компьютере.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
uz: Saytga kirganingizda kirish ma'lumotlaringiz va ekran holatini saqlab qoluvchi bir nechta kukilarni olasiz. Kirish ma'lumotlari kukisi ikki kun saqlanadi, ekran holati kukilari esa bir yilgacha saqlab qolinadi. Agar kirishda &quot;Meni eslab qol&quot; bandini tanlasangiz, kirish ma'lumotlari ikki hafta saqlanadi. Agar tizimdan o'zingiz chiqsangiz, kirish kukilarining hammasi o'chiriladi.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
uz: Bizdan sotib olganingizda bizdan ismingiz, to'lov manzili, etkazib berish manzili, elektron pochta manzili, telefon raqami, kredit karta / to'lov ma'lumotlari va foydalanuvchi nomi va parol kabi qo'shimcha ma'lumotlar haqida ma'lumot so'raymiz. Ushbu ma'lumotdan quyidagi maqsadlarda foydalanamiz, masalan:

en: When you receive a new order, it will appear here.
uz: Yangi buyurtmani olganingizda, u shu erda paydo bo'ladi.

en: Where is your store based?
uz: Do'koningiz qayerda joylashgan?

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
uz: Taksonomiya foydalanuvchilar tomonidan saytning old yoki orqa qismida ommaviy ishlatilishi.

en: Whether an order can be edited.
uz: Buyurtmani tahrirlash mumkinmi.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
uz: Buyurtmaning holati va jami buyurtma asosida to'lov kerakmi.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
uz: Buyurtma tugallanishidan oldin uni qayta ishlash kerakmi.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
uz: Foydalanuvchi eslatmani eslatishni talab qilishi mumkinmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not the post type can be viewed.
uz: Post turi ko'rinsinmi yo'qmi

en: Whether or not the post type should have children.
uz: Post turida bolalar bo'lsinmi, yo'qmi.

en: Whether or not the profile was completed.
uz: Profil tugaganmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not the profile was skipped.
uz: Profil o'tkazib yuborilganmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
uz: Kengaytma oqimi paytida do'kon WooCommerce.com-ga ulanganmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
uz: Taksonomiyada bolalar bo'lsinmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
uz: Iboralar buluti ko'rinsinmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not this is a compound rate.
uz: Bu aralash stavka bo'ladimi yoki yo'qmi.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
uz: Ushbu do'kon WooCommerce.com dan marketing mazmunini olishga rozi bo'ladimi yoki yo'qmi.

en: Whether or not this store was setup for a client.
uz: Ushbu do'kon mijoz uchun sozlanganmi yoki yo'qmi.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
uz: Ushbu soliq stavkasi yuk tashishga nisbatan qo'llaniladimi yoki yo'qmi.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
uz: Sizda WordPress Multisite yoqilganmi yoki yo'qmi.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
uz: Bu maqola holatining qat'iy bo'lmagan chop etish sanalariga ega bo'lishi.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
uz: Bu holatga ega bo'lgan maqolalar saytning old tomonidan ko'rinsinmi yo'qmi.

en: Whether posts with this status should be private.
uz: Bu holatga ega bo'lgan maqolalar shaxsiy bo'lsinmi yo'qmi.

en: Whether posts with this status should be protected.
uz: Bu holatga ega bo'lgan maqolalar himoyalangan bo'lsinmi yo'qmi.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
uz: Bu holatga ega bo'lgan maqolalar omma uchun mavjud bo'lsinmi yo'qmi.

en: Whether the content is protected with a password.
uz: Ma'lumot parol bilan himoyalanganmi yo'qmi.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
uz: Parcha parol bilan himoyalanganmi yo'qmi.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
uz: Plagin faqat tarmoq bo'yicha faollashtirilishi mumkinligi.

en: Whether the product is visible in the catalog
uz: Mahsulot katalogda ko'rinadimi yoki yo'qmi

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
uz: Taksonomiya omma uchun ko'rinadigan bo'lishi.

en: Whether the theme disables custom colors.
uz: Shablon o'ziga xos ranglarni ta'qiqlashi.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
uz: Shablon o'ziga xos yozuv o'lchamlarini o'chiradimi.

en: Whether the theme disables custom gradients.
uz: Shablon o'ziga xos gradientlarni o'chiradimi.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
uz: Shablonda biriktirilgan moslashuvchan tarkib imkoniyati bor yoki yo'qligi.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
uz: Ta'luqli post turi jadvalida taksonomiya ustunini avtomatik yaratishga ruxsat berish yoki ta'qiqlash.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
uz: Xavfsiz o'chirishni amlga oshirmasdan, majburan butunlay o'chiraymi yo'qmi.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
uz: Xavfsiz o'chirishni amlga oshirmasdan, majburan butunlay o'chiraymi yo'qmi.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
uz: Javobni e'lon qilingan yoki o'zgartirilgan sana bilan cheklashda GMT post sanalarini hisobga olish kerakmi.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
uz: Buyurtmani qayta ishlashning bir qismi sifatida yangi foydalanuvchi hisobini yaratish kerakmi.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
uz: Bu taksonomiyani boshqarish uchun maxsus UI yaratish yoki yaratmaslik.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
uz: Hech qanday mahsulotga tayinlanmagan manbalarni yashirish kerakmi.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
uz: Maqolaga tayinlanmagan iboralarni yashirish kerakmi yoqmi.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
uz: O'z turi doirasida maqolalarni tahrir ro'yxatiga kiritaymi yo'qmi.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
uz: Boshqaruv menyularida taksonomiyani ko'rsatish yoki yashirish.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
uz: Ruxsat berilmagan provayderlar uchun ham oEmbedni topish so'rovlari amalga oshirilishi kerakmi?

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
uz: Yoppasiga tahrirlash panelida taksonomiyani ko'rsatish yoki yashirish.

en: Which columns should be exported?
uz: Qaysi ustunlarni eksport qilish kerak?

en: Which features are disabled?
uz: Qaysi xususiyatlar o'chirilgan?

en: Which features are enabled?
uz: Qaysi funksiyalar yoqilgan?

en: Which product category should be exported?
uz: Qaysi mahsulot toifasini eksport qilish kerak?

en: Which product types should be exported?
uz: Qaysi mahsulot turlarini eksport qilish kerak?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
uz: Yangi shablonni oldindan ko'rayotganingizda ham menyular, vidjetlar va boshqa maxsus sozlanmalarni o'zgartiraverishingiz mumkin.

en: While you visit our site, we’ll track:
uz: Siz bizning saytimizga tashrif buyurganingizda, biz quyidagilarni kuzatamiz:

en: White
uz: Белый

en: Who on our team has access
uz: Bizning jamoamizga kim kirish huquqiga ega

en: Who we are
uz: Biz kimmiz

en: Who we share your data with
uz: Ma'lumotlaringiz kimlar bilan bo'lishiladi

en: Why is this important?
uz: Nega bu muhim?

en: Wicklow
uz: Viklow

en: Wide Blocks
uz: Keng bloklar

en: Widget %s
uz: Виджет %s

en: Widget moved down
uz: Vidjet pastga ko'chirildi

en: Widget moved up
uz: Vidjet tepaga ko'chirildi

en: Widgets
uz: Vidjetlar

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
uz: Виджеты &#8212; это независимые блоки содержимого, которые можно размещать в областях, предусмотренных вашей темой (обычно их называют боковыми колонками). Чтобы заполнить их виджетами, перетащите заголовки в желаемую область. По умолчанию раскрывается только первая область. Чтобы заполнить остальные области, разверните их нажатием на заголовки.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
uz: Vidjetlar shabloningizning yon ustunlar deb ataluvchi joylarida tashkil etilgan vidjetlashtirilgan joylarda qo'yish mumkin bo'lgan mustaqil ma'lumot qismlari hisoblanadi.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
uz: Виджеты можно использовать многократно. Каждому виджету можно дать заголовок для отображения на сайте, но это необязательно.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
uz: Ko'rsatilishdan oldin vidjetlar %s yordamida registratsiya qilinishi kerak.

en: Width
uz: Eni

en: Width (%s)
uz: Kengligi ( %s)

en: Winamac
uz: Vinamak

en: Wisconsin
uz: Wiskonsin

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
uz: Bizning bloklarimiz yordamida siz saytingizning istalgan joyida mahsulotlar, toifalar, filtrlar va boshqa narsalarni tanlashingiz va namoyish qilishingiz mumkin — qisqa kodlardan foydalanish yoki kod qatorlarini tahrirlash shart emas. Ularning har birini qanday ishlatish haqida ko'proq bilib oling.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
uz: WooCommerce 4.0 ning chiqarilishi bilan bu hisobotlar almashtirilmoqda. WordPress 5.3+ bilan ishlaydigan foydalanuvchilar uchun yangi va yaxshiroq Analytics bo'limi mavjud. <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> -ga o'ting yoki <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics hujjatlaridagi</a> yangi tajriba haqida ko'proq bilib oling.

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
uz: WooCommerce %1$s jadvali yaratilmadi. %2$s foydalanuvchisi %3$s maʼlumotlar bazasida CREATE imtiyozlariga egami?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
uz: WooCommerce & rsaquo; Sozlash ustasi

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
uz: WooCommerce API. Foydalanuvchi nomi va parol maydonidagi maxfiy kodni ko'rsating.

en: WooCommerce Admin
uz: WooCommerce ma'muri

en: WooCommerce Admin icon
uz: WooCommerce ma'muri belgisi

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
uz: WooCommerce Bloklarni ishlab chiqish rejimi fayllarni yaratishni talab qiladi. Plaginlar katalogidan bog'liqlikni o'rnatish uchun%1$s, fayllarni yaratish uchun%2$s yoki fayllarni yaratish va o'zgarishlarni kuzatish uchun%3$s ishlating.

en: WooCommerce Blocks development mode requires the %1$s constant to be defined and true in your %2$s file. Otherwise you are loading the blocks package from WooCommerce core.
uz: WooCommerce Blocks ishlab chiqish rejimi %2$s faylida %1$s konstantasi aniq va haqiqiy boʻlishini talab qiladi. Aks holda siz WooCommerce yadrosidan bloklar paketini yuklaysiz.

en: WooCommerce Blocks package
uz: WooCommerce Bloklari to'plami

en: WooCommerce Customer Data
uz: WooCommerce mijozlar ma'lumotlari

en: WooCommerce Customer Downloads
uz: WooCommerce mijozlarni yuklab olish

en: WooCommerce Customer Orders
uz: WooCommerce mijozlar uchun buyurtmalar

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
uz: WooCommerce Mijozlar uchun to'lov tokenlari

en: WooCommerce Endpoints
uz: WooCommerce oxirgi nuqtalari

en: WooCommerce Extensions
uz: WooCommerce kengaytmalari

en: WooCommerce Helper
uz: WooCommerce yordamchisi

en: WooCommerce Home
uz: WooCommerce uyi

en: WooCommerce Marketplace
uz: WooCommerce bozori

en: WooCommerce Network Orders
uz: WooCommerce Tarmoq buyurtmalari

en: WooCommerce Payments
uz: WooCommerce to'lovlari

en: WooCommerce REST API package
uz: WooCommerce REST API to'plami

en: WooCommerce Recent Reviews
uz: WooCommerce So'nggi sharhlar

en: WooCommerce Services
uz: WooCommerce xizmatlari

en: WooCommerce Services icon
uz: WooCommerce Services tasvirchasi

en: WooCommerce Setup
uz: WooCommerce sozlamalari

en: WooCommerce Shipping
uz: WooCommerce yuk tashish

en: WooCommerce Square
uz: WooCommerce maydoni

en: WooCommerce Status
uz: WooCommerce holati

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
uz: WooCommerce obunalari jismoniy yoki virtual mahsulot va xizmatlar uchun turli obunalarni joriy qilish imkonini beradi. Oylik mahsulot klublari, haftalik xizmat obunalari yoki hattoki yillik dasturiy ta'minot to'plamlarini yarating. Roʻyxatdan oʻtish toʻlovlarini qoʻshing, bepul sinovlarni taklif qiling yoki amal qilish muddatini belgilang.

en: WooCommerce Tax
uz: WooCommerce solig'i

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
uz: WooCommerce veb-hook bilan bog'liq bo'lgan nomlar.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
uz: WooCommerce ham onlayn, ham oflayn to'lovlarni qabul qilishi mumkin. Keyinchalik <a href="%s" target="_blank">qo'shimcha to'lov usullarini</a> o'rnatish mumkin.

en: WooCommerce database update
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasini yangilash

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasini yangilash tugallandi. So'nggi versiyasini yangilaganingiz uchun rahmat!

en: WooCommerce database update done
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasini yangilash amalga oshirildi

en: WooCommerce database update in progress
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasini yangilash davom etmoqda

en: WooCommerce database update required
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasini yangilash kerak

en: WooCommerce database version
uz: WooCommerce ma'lumotlar bazasining versiyasi

en: WooCommerce endpoints
uz: WooCommerce oxirgi nuqtalari

en: WooCommerce extensions
uz: WooCommerce kengaytmalari

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
uz: WooCommerce yangilandi! Ishlarning uzluksiz ishlashi uchun biz sizning ma'lumotlar bazangizni eng yangi versiyasiga yangilashimiz kerak.

en: WooCommerce is updating product data in the background
uz: WooCommerce orqa fonda mahsulot ma'lumotlarini yangilamoqda

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
uz: WooCommerce fonni yangilamoqda. Ma'lumotlar bazasini yangilash jarayoni biroz vaqt talab qilishi mumkin, iltimos, sabr qiling.

en: WooCommerce pages
uz: WooCommerce sahifalari

en: WooCommerce pages.
uz: WooCommerce sahifalar.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
uz: WooCommerce plaginlari plaginlarning yangilanishini tekshirishda ushbu aloqa usulidan foydalanishlari mumkin.

en: WooCommerce products (CSV)
uz: WooCommerce mahsulotlari (CSV)

en: WooCommerce settings
uz: WooCommerce sozlamalari

en: WooCommerce status
uz: WooCommerce holati

en: WooCommerce support
uz: WooCommerce-ni qo'llab-quvvatlash

en: WooCommerce tax rates (CSV)
uz: WooCommerce soliq stavkalari (CSV)

en: WooCommerce transients
uz: WooCommerce o'tishi

en: WooCommerce version
uz: WooCommerce versiyasi

en: WooCommerce version.
uz: WooCommerce versiyasi.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
uz: WooCommerce mijozlarni etkazib berish manzilidan foydalangan holda bitta zonaga moslashtiradi va ularga ushbu zonadagi etkazib berish usullarini taqdim etadi.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
uz: WooCommerce ushbu PHP versiyasi ostida ishlaydi, ammo u hayotning oxiriga yetdi. Katta ishlash va xavfsizlik uchun biz PHP 7.2 yoki undan yuqori versiyalaridan foydalanishni tavsiya etamiz.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
uz: WooCommerce ushbu PHP versiyasi ostida ishlaydi, ammo ba'zi bir xususiyatlar, masalan, geolokatsiya mos kelmaydi. Keyingi yirik nashrda ushbu versiyani qo'llab-quvvatlash to'xtatiladi. Katta ishlash va xavfsizlik uchun biz PHP 7.2 yoki undan yuqori versiyalaridan foydalanishni tavsiya etamiz.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
uz: WooCommerce.com foydalanishni kuzatish hujjatlari

en: WooCommerce.com support
uz: WooCommerce.com qo'llab-quvvatlash

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
uz: Qoyil, %1$s sizning rekord kuningiz edi! Sof savdo %4$s ning oldingi %3$s rekordini %2$s tadan ortda qoldirdi.

en: Word count: %s
uz: So'zlar soni: %s

en: WordCamps
uz: DunyoKemplari

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
uz: WordPress %1$s ayni vaqtda %2$s shabloni bilan ishlayapti.

en: WordPress &rsaquo; Error
uz: WordPress &rsaquo; Xatolik

en: WordPress &rsaquo; Success
uz: WordPress &rsaquo; Muvaffaqiyatli

en: WordPress Address (URL)
uz: WordPress manzili (URL)

en: WordPress Blog
uz: Блог WordPress

en: WordPress Comments
uz: WordPress fikrlari

en: WordPress Dashboard
uz: WordPress boshqaruv paneli

en: WordPress Embed
uz: WordPress Biriktirish

en: WordPress Events and News
uz: WordPress tadbirlari va yangiliklari

en: WordPress Media
uz: WordPress media

en: WordPress News
uz: WordPress yangiliklari

en: WordPress User
uz: WordPress foydalanuvchisi

en: WordPress Version
uz: WordPress versiyasi

en: WordPress database error:
uz: WordPress ma'lumotlar bazasida xatolik:

en: WordPress debug mode
uz: WordPress nosozliklarni tuzatish rejimi

en: WordPress environment
uz: WordPress muhiti

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
uz: WordPress <a href="%1$s">Yangilanish xabarlari</a>ni ko'rsatmayapti, chunki saytingizning <a href="%2$s">ko'rinish sozlanmalari</a>da bu amaliyot ta'qiqlangan.

en: WordPress language.
uz: WordPress tili.

en: WordPress locale code.
uz: WordPress til kodi.

en: WordPress memory limit
uz: WordPress xotira chegarasi

en: WordPress memory limit.
uz: WordPress xotira limiti.

en: WordPress requirements
uz: WordPress talablari

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
uz: WordPress должен исправлять некорректный XHTML-код автоматически.

en: WordPress site: %s
uz: WordPress sayt: %s

en: WordPress update available (%s)
uz: WordPress yangilanishi mavjud (%s)

en: WordPress version
uz: WordPress versiyasi

en: WordPress version %s
uz: WordPress versiyasi %s

en: WordPress version.
uz: WordPress versiyasi.

en: WordPress.org plugin directory slug.
uz: WordPress.org plaginlar katalogidagi slag.

en: WordPress.org project
uz: WordPress.org loyihasi

en: WordPress.org themes
uz: WordPress.org shablonlari

en: Words
uz: So'zlar

en: Words: %s
uz: So'zlar: %s

en: Wow your shoppers
uz: Vay xaridorlar

en: Write
uz: Yozish

en: Write a short welcome message here
uz: Qisqa xush kelibsiz xabarni bu erda yozing

en: Write title…
uz: Sarlavha yozish...

en: Write your first blog post
uz: Birinchi blog maqolangizni yozing

en: Writing
uz: Написание

en: Writing Settings
uz: Настройки публикации

en: X &#8212; Even more mature than above
uz: X &#8212; Для ещё более зрелой аудитории

en: XML Error: %1$s at line %2$s
uz: XML Xato: %2$s qatorda %1$s

en: XML Sitemap
uz: XML Saytmep

en: XML-RPC services are disabled on this site.
uz: XML-RPC Xizmatlari ushbu saytda ochirilgan.

en: Xiangkhouang
uz: Siangxouang

en: Xinjiang / 新疆
uz: Shinjon / mízhí

en: Y/m/d
uz: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s a
uz: d/m/Y H:i:s

en: Yards
uz: Yard

en: Year
uz: Yil

en: Year(s)
uz: Yil (yil)

en: Yellow
uz: Жёлтый

en: Yemen
uz: Yaman

en: Yemeni rial
uz: Yaman riali

en: Yes
uz: Ha

en: Yes please
uz: Ha iltimos

en: Yes please!
uz: Ha iltimos!

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
uz: Ha, men WooCommerce tomonidan quvvatlanadigan boshqa do'konga egaman

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
uz: Ha, men soliqlarni hisobga olgan holda narxlarni kiritaman

en: Yes, export all custom meta
uz: Ha, barcha maxsus meta-larni eksport qiling

en: Yes, in person at physical stores and/or events
uz: Ha, jismoniy do'konlarda va / yoki tadbirlarda shaxsan

en: Yes, on another platform
uz: Ha, boshqa platformada

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
uz: Ha, boshqa platformada va jismoniy do'konlarda va / yoki tadbirlarda

en: Yes, take me to my profile page
uz: Да, перейти на страницу профиля

en: Yesterday
uz: Kecha

en: Yiddish
uz: Yahudiy

en: You added %1$s
uz: Siz qo‘shdingiz: %1$s

en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
uz[0]: Siz %1$s va yana %2$d ta mahsulotni qo‘shdingiz

en: You added products
uz: Siz mahsulotlar qo'shdingiz

en: You added sales channels
uz: Siz savdo kanallarini qo'shdingiz

en: You added shipping costs
uz: Yuk tashish xarajatlarini qo'shdingiz

en: You added store details
uz: Siz doʻkon tafsilotlarini qoʻshdingiz

en: You added tax rates
uz: Siz soliq stavkalarini qo'shdingiz

en: You are about to approve the following comment:
uz: Вы собираетесь одобрить этот комментарий:

en: You are about to delete %s.
uz: Siz %s faylini o'chirmoqchisiz.

en: You are about to delete the following comment:
uz: Вы собираетесь удалить этот комментарий:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uz: Вы собираетесь удалить ссылку «%s»
      «Отмена» — оставить, «OK» — удалить.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uz: Вы собираетесь удалить тему «%s»
      «Отмена» — оставить, «OK» — удалить.

en: You are about to mark the following comment as spam:
uz: Вы собираетесь пометить этот комментарий как спам:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
uz: Вы собираетесь переместить этот комментарий в корзину:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uz: Siz saytingizdan quyidagilarni butkul o'chirib yubormoqchisiz.
    Bu harakatni ortga qaytarib bo'lmaydi.
    'Bekor qilish' bilan to'xtang yoki 'OK' bilan o'chiring.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uz: Siz saytingizdan quyidagini butkul o'chirib yubormoqchisiz. Bu harakatni ortga qaytarib bo'lmaydi. 'Bekor qilish' bilan to'xtang yoki 'OK' bilan o'chiring.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uz: Siz ushbularni chiqitga chiqarmoqchisiz.
      bekor qilish uchun 'Bekor qilish', o'chirish uchun 'OK' ni bosing.

en: You are attempting to log out of %s
uz: Siz %sdan chiqib ketishga harakat qilayapsiz

en: You are browsing %s
uz: %s saytini ko'rayapsiz

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
uz: Siz ayni vaqtda %2$s uchun %1$s blog arxivini qarab chiqayapsiz.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
uz: Siz ayni vaqtda %2$s kun uchun %1$s blog arxivini qarab chiqayapsiz.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
uz:  Siz ayni vaqtda%2$s yil uchun %1$s blog arxivini qarab chiqayapsiz.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
uz: Siz ayni vaqtda %s blog arxivini qarab chiqayapsiz.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
uz: Siz &laquo;%s&raquo; bo'limi arxivini qarab chiqmoqdasiz.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
uz: Siz ayni vaqtda so'nggi maqolalaringizni ko'rsatuvchi sahifani tahrirlayapsiz.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
uz: Siz eng yangi versiyadagi WordPressdan foydalanmoqdasiz. Ajoyib!

en: You are customizing %s
uz: Siz %s ni moslayapsiz.

en: You are not currently logged in.
uz: Siz ayni vaqtda tizimga kirmagansiz.

en: You are now logged out everywhere else.
uz: Siz hozir boshqa barcha joylarda tizimdan chiqarildingiz.

en: You are now logged out.
uz: Saytdan chiqdingiz.

en: You are only logged in at this location.
uz: Siz faqat shu joylashuvdagina tizimga kirgansiz.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
uz: Siz mehmon uchun buyurtma to'layapsiz. Iltimos, ushbu buyurtmani tan olsangiz, to'lovni davom ettiring.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
uz: Juda tez-tez fikr bildirayapsiz. Bir oz nafas rostlab oling.

en: You are probably offline.
uz: Siz oflayndirsiz.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
uz: Siz %1$s drop-indan foydalanayapsiz. Demak, %2$s baza ishlatilmayapti.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
uz: Brauzeringizda Flash player o'rnatilmagan yoki ishga tushirilmagan. Iltimos, Flash player plaginingizni ishga tushiring yoki so'nggi versiyani quyidagi sahifa orqali yuklab o'rnating: https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
uz: Siz himoyasiz brauzerdan foydalanyapsiz!

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
uz: Siz brauzerning odatiy fayl yuklagichidan foydalanayapsiz. WordPressning o'z fayl yuklagichida bir vaqtning o'zida bir nechta fayllarni yuklash hamda faylni sudrab kelib tashlash imkoniyatlari mavjud. <a href="#">Ko'p faylli yuklagichga o'tish</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
uz: Siz ko'pfaylli yuklagichdan foydalanayapsiz. Muammo bormi? O'rniga <a href="%1$s" %2$s>brauzer yuklagichidan</a> foydalaning.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
uz: Siz "%1$s" boshqaruv paneliga kirishga urinib ko'rdingiz, ammo bu saytda hozircha sizga u yerga o'tish uchun ruxsat berilmagan. Agar "%1$s" boshqaruv paneliga o'tishga ruxsatingiz bo'lishi kerakligiga ishonchingiz komil bo'lsa, tarmoq administratori bilan bog'laning.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
uz: Вы попытались отредактировать несуществующий элемент. Может быть, он удалён?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
uz: Здесь можно добавлять ссылки, которые будут отображаться на вашем сайте &#8212; обычно с помощью <a href="%s">виджетов</a>. В качестве примера приведены ссылки на несколько сайтов сообщества WordPress.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
uz: Siz ushbu zonada bir nechta yuk tashish usullarini qo'shishingiz mumkin. Ularni faqat zonadagi mijozlar ko'rishadi.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
uz: На этом экране вы можете добавлять или редактировать ссылки, указывая информацию в каждом блоке. Обязательными полями являются только адрес и имя (текст, который вы хотите отображать на сайте как ссылку).

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
uz: Orqa fonga Rang tanlash tugmasini bosish orqali rang berishingiz mumkin. Fonga HTML hex qiymat bilan rang berishingiz, masalan: &#8220;#ff0000&#8221; qizil rangni anglatadi, yoki rang tanlagich orqali rangni belgilashingiz mumkin.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
uz: Вы также можете создавать записи с помощью <a href="%s">закладки &laquo;Опубликовать&raquo;</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
uz: Ma'lumotlar oynasi orqali kengaytirilgan tahrirga o'tishingiz yoki alohida fayllarni o'chirishingiz mumkin.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
uz: Bir urinishda bir nechta maqolalarni o'chirishingiz yoki tahrirlashingiz mumkin. Kerakli maqolalarni belgilab oling va o'zingiz istagan amaliyotni Yoppasiga harakat menyusidan tanlab Qo'llash tugmasini bosing.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
uz: Вы также можете одобрить или отклонить комментарий на этом экране с помощью блока &laquo;Статус&raquo;, где можно изменить и время комментария.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
uz: Bu yerda ham huddi shu amaliyotlarni bajarishingiz mumkin. Ro'yxatni saralash orqali qisqartirish, qator ustiga sichqoncha ko'rsatkichini olib borganingizda boshqaruv imkoniyatlarini ko'rish, Yoppasiga harakatlar orqali ko'plab sahifalarning meta ma'lumotlarini bir urinishda o'zgatirish imkoniga egasiz.

en: You can also:
uz: Bundan tashqari:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
uz: Maqolalaringizga <strong>kalit so'zlar</strong> yordamida kalit so'zlar biriktirishingiz mumkin. Bo'limlardan farqli ravishda kalit so'zlar shajaralashmagan bo'ladi. Ya'ni, bir kalit so'zning boshqa bir kalit so'zga bog'likligi bo'lmaydi.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
uz: Har bir alohida menyu uchun <strong>muharrirning eng pastki qismidagi bo'lim orqali</strong> alohida joylashuv belgilashingiz mumkin. Shablondagi barcha menyu joylariga bir vaqtning o'zida bir nechta menyuni biriktirish uchun ekran yuqorisidagi <strong>Joylashuvni boshqarish</strong> bandiga o'ting.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
uz: Можно изменить отображение этого экрана на вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo;, указав, сколько элементов выводить и какие столбцы таблицы показывать.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
uz: Ko'plab sozlanmalar bilan bir qatorda parolingizni o'zgartirishingiz, klaviatura qisqa tugmalarini yoqishingiz, WordPress administrator ekranining rangini o'zgartirishingiz, WYSIWYG (vizual) matn muharririni o'chirishingiz mumkin. Uskunalar panelini saytning old tomonini ko'rayotganingizda o'chirib qo'yishingiz mumkin, ammo saytning orqa tomonida u o'chirilmaydi.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
uz: Siz shablonning header rasmlaridan tanlashingiz yoki o'zingiz istagan boshqa rasmdan foydalanishingiz mumkin. Bundan tashqari saytingiz sarlavhasi hamda shiori qay tarzda ko'rinishini ham boshqara olasiz.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
uz: Avval yuklangan tasvirlarning biridan foydalanishingiz yoki ularni tasodifiy tartibda ko'rsatishingiz mumkin.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
uz: Saytingizning bosh sahifasida nima ko'rsatilishini tanlashingiz mumkin. Teskari tartibda tahlangan maqolalar ro'yxati (klassik blog) bo'lishi, yoki o'zgarmas/statik sahifa bo'lishi mumkin. Statik bosh sahifani tayinlash uchun ikkita <a href="%s">sahifa yaratishingiz kerak</a>: birinchisi bosh sahifangiz bo'lsa, ikkinchisi eng so'nggi maqolalaringiz ro'yxatini ko'rsatib turadi.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
uz: Saytingizning bosh sahifasida nimalar ko'rinishini boshqaring. Bu ko'rinishda teskari tartibda joylashgan maqolalar (classik blog), yoki o'ziga xos o'zgarmas sahifa bo'lishi mumkin. O'zgarmas bosh sahifani sozlash uchun avval ikkita sahifa yaratishingiz talab etiladi. Bittasi bosh sahifangizga aylanadi, ikkinchisida esa eng so'nggi maqolalaringiz ko'rsatiladi.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
uz: Link bo'limlari yordamida linklaringizni guruhlashingiz mumkin. Link bo'limlari nomlari takrorlanmas bo'lishi kerak va link bo'limlari odatiy maqola bo'limlaridan farq qiladi.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
uz: Можно настраивать отображение этого экрана несколькими способами:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
uz: Можно настраивать отображение этого экрана с помощью вкладки &laquo;Настройки экрана&raquo; и/или выпадающих меню над таблицей ссылок.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
uz: Ushbu sahifa ko'rinishini bir necha usullar bilan moslashtirishingiz mumkin:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
uz: Можно настроить внешний вид сайта, не затрагивая код в файлах темы, с помощью произвольного фона. В качестве фона может выступать изображение или цвет.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
uz: Siz link bo'limlarini yoppasiga menyu orqali o'chirishingiz mumkin. Ammo bu bilan bo'lim ichidagi linklar o'chib ketmaydi. Faqat bo'limlar o'chirilib, barcha linklar odatiy bo'limga ko'chirib o'tkaziladi.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
uz: Siz rasmni miniatyurani saqlab qolgan holda tahrirlashingiz mumkin. Masalan, rasmning bir qismini ko'rsatadigan kvadrat shakldagi rasmni yaratish imkoniyatiga egasiz.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
uz: При необходимости вы можете отредактировать комментарий. Это бывает полезно, если автор комментария сделал опечатку.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
uz: O'ng tomondagi belgi yordamida chalg'itishsiz yozish rejimini yoqishingiz mumkin. Bu qulaylikdan foydalanish uchun brauzeringiz eski bo'lmasligi, qurilmangiz ekrani kichik bo'lmasligi va Ekran sozlanmalarida to'liq bo'yli muharrir yoqilgan bo'lishi talab etiladi.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
uz: Saytingiz ma'lumotlarini boshqa bir saytda ishlatish maqsadida alohida faylga eksport qilishingiz mumkin. Eksport fayli WXR nomli XML fayli bo'ladi. Eksportga maqolalar, sahifalar, fikrlar, maxsus bandlar, bo'limlar va kalit so'zlar qo'shilishi mumkin. WXR fayliga ma'lum maqola yoki sahifalar o'tishini menyuning bo'lim, muallif, sana yoki oy, chop etilganlik holati bo'yicha saralab ko'rsatishingiz mumkin.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
uz: Siz maqolalar ro'yxatining yuqorisida joylashgan linklar yordamida faqat shu linkdagi holatga ega bo'lgan maqolalarnigina ko'rsatadigan qilib saralashingiz mumkin. Odatiy ko'rinishda barcha maqolalar ko'rsatiladi.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
uz: Ro'yxat yuqorisidagi linklardan foydalangan holda foydalanuvchilarni mansabiga ko'ra Barchasi, Administrator, Muharrir, Muallif, Hissador, yoki Obunachi sifatida saralashingiz mumkin.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
uz: Ko'proq ma'lumotni Shablon sahifasida topishingiz mumkin.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
uz: Можно скрывать/показывать столбцы согласно вашим предпочтениям и указывать количество выводимых записей на вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo;.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
uz: Ta'bingizga ko'ra istalgan ustunlarni ko'rsatishingiz/yashirishingiz mumkin va Ekran sozlanmalari orqali bir ro'yxatda nechta foydalanuvchi ko'rsatilishini belgilay olasiz.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
uz: Media fayllarni muharrir yuqorisidagi tugmani bosish va yo'riqlarga amal qilish orqali kiritishingiz mumkin. Vizual rejimda mavjud bo'lgan formatlash imkoniyatlari yordamida rasmlarni tekislashingiz yoki tahrirlashingiz mumkin.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
uz: Barcha joylarda tizimdan chiqish tugmasini bosish orqali telefoningiz, ommaviy joydagi kompyuteringiz kabi qurilmalaringizda tizimdan chiqishingiz mumkin.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
uz: Saytingiz maqolalariga nisabatan bildirilgan fikrlarni saytingizdagi maqola yoki boshqa ma'lumotlar kabi boshqarishingiz mumkin. Bu ekranda ham boshqalaridagi ro'yxatga o'xshash sichqoncha ko'rsatkichini narsalar ustiga olib borganingizda boshqaruvlar ko'rinadigan qulayliklari bor.

en: You can manually run queued updates here.
uz: Siz bu erda navbat bilan yangilanishlarni qo'lda ishga tushirishingiz mumkin.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
uz: Media jadvali yuqorisidagi menyular yordamida fayllarni turi/holati yoki sanasiga ko'ra saralashingiz mumkin.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
uz: Moslashtirgich bilan ishlayotgan vaqtingizda vidjetlar qanday ko'rinishini bilish uchun boshqa sahifalarga o'tishingiz ham mumkin.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
uz: Endi siz <a href="%s">Moslashtirgich</a>da o'ziga xos fonlarni jonli ko'rishingiz va boshqarishingiz mumkin.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
uz: Endi siz <a href="%s">Moslashtirgich</a>da o'ziga xos headerlarni jonli ko'rishingiz va boshqarishingiz mumkin.

en: You can only have 1 %s in your cart.
uz: Savatda faqat 1 %s bo'lishi mumkin.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
uz: Siz rasmni proportsional kichraytirishingiz mumkin. Eng yaxshi natija olish uchun kickraytirish rasmni kesish, aylantirish yoki burishdan oldin amalga oshirilishi kerak. Rasmlar faqat kichraytirilishi mumkin. Ularni kattalashtirib bo'lmaydi.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
uz: Можно детализировать список, отобразив только записи из определённой рубрики или за определённый месяц, используя выпадающие меню над списком. После выбора нажмите на кнопку &laquo;Фильтр&raquo;. Также можно детализировать список, нажав на автора записи, рубрику или метку в списке записей.

en: You can see all comments on this post here:
uz: Ushbu maqolaga bildirilgan fikrlarni bu yerda ko'rishingiz mumkin:

en: You can see all pingbacks on this post here:
uz: Siz bu yerda maqolaning barcha ogohlantirishlarini ko'rishingiz mumkin:

en: You can see all trackbacks on this post here:
uz: Siz bu yerda ushbu maqolaga bo'lgan hamma teskari ssilkalarni ko'rishingiz mumkin:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
uz: Saytingizning yuqori qismida ko'rsatilishi uchun rasmni kompyuteringizdan yoki media kutubxonangizdan tanlashingiz mumkin. Rasmni tanlaganingizdan so'ng uni kesishingiz mumkin bo'ladi.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
uz: Siz tashrif buyuruvchilarga ko'rinadigan saytingizning old tomondagi tiliga ta'sir ko'rsatmagan holda WordPress administrator paneli tilini o'zingiz istagan tilga o'zgartirishingiz mumkin.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
uz: Saytingiz yuqori qismiga o'zingiz xohlagan rasmni qo'yishingiz mumkin. Shunchaki rasm yuklang, keraklicha kesib oling va saqlang! Bundan tashqari &#8220;Rasm tanlash&#8221; tugmasi yordamida Media kutubxonangizga avvaldan yuklangan rasmni tanlashingiz mumkin.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
uz: Можно задать максимальные размеры изображений, вставляемых в содержимое; можно также вставлять полноразмерное изображение.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
uz: Можно использовать основной сайт, однако любой созданный поддомен будет недоступен. Если вы уверены, что ваши настройки DNS верны, проигнорируйте это сообщение.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
uz: Ma'lumotni turli usullar bilan yuborishingiz mumkin; bu ekranda ularning barchasi uchun sozlanmalar ko'rsatilgan. Yuqori qism paneldagi muharrirni boshqaradi, boshqalari esa tashqi chop etish usullarini boshqaradi. Har qaysi usul haqida to'liq ma'lumot olish uchun yo'riqnoma linklaridan foydalaning.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
uz: Media qo'shish tugmasi orqali rasm, audio, xujjat yoki boshqa turdagi fayllarni yuklashingiz va biriktirishingiz mumkin. Media kutubxonasiga avvaldan yuklangan fayllarni biriktirish uchun tanlashingiz yoki butunlay yangi faylni kutubxonaga yuklashingiz mumkin. Galereya yaratish uchun kerakli rasmlarni tanlang va &#8220;Yangi galereya yaratish&#8221; tugmasini bosing.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
uz: Maqola yaratmasdan turib media fayllarni yuklashingiz mumkin. Bunday holatda siz kelajakdagi maqolalaringiz uchun ishlatiladigan rasmlarni oldindan saytingizga yuklab qo'yishingiz mumkin. Fayllar yuklashning uch xil usuli bor:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
uz: Можно использовать рубрики, чтобы определять разделы вашего сайта и группировать записи по темам. По умолчанию записи попадают в рубрику &laquo;Без рубрики&raquo;, если не изменить это в <a href="%s">настройках написания</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
uz: Ushbu ajoyib tasvirlarning biridan foydalanishingiz yoki ularni tasodifiy tartibda ko'rsatishingiz mumkin.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
uz: Boshqaruv sahifasini o&lsquo;zingizga moslashtirish uchun navbatdagi qismlardan foydalanishingiz mumkin. Bu Boshqaruv Sahifasining qolgan bo&lsquo;limlariga ham tegishlidir.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
uz: Maqolalar ustuni pastidagi raqamni bosish orqali foydalanuvchi tomonidan yaratilgan barcha maqolalarni ko'rishingiz mumkin.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
uz: Ekran sozlanmalari bandi yordamida maqolalarni faqat sarlavhalar ro'yxati sifatida, yoki maqola parchasi bilan birgalikda ko'rishingiz mumkin.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
uz: Media fayllaringizni oddiy jadval ko'rinishida yoki ustunli ro'yxatda ko'rishingiz mumkin. Ko'rinish turini yuqori chap tomondagi belgilar yordamida o'zgartirasiz.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
uz: Siz &quot;%s&quot; qo'sha olmaysiz. arava uchun, chunki mahsulot zaxirada qolmagan.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
uz[0]: Avvalgi usuldan ko'p o'tmay, siz yangi to'lov usulini qo'sha olmaysiz. Iltimos, %d soniya kuting.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
uz: Savatga boshqa "%s" qo'sha olmaysiz.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
uz: Siz &quot;%1$s&quot; miqdorini qo'sha olmaysiz. savatga yetarli emasligi sababli (%2$s qoldi) savatga joylashtirildi.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
uz: Ushbu miqdorni savatga qo'shib bo'lmaydi & mdash; bizda%1$s zaxira mavjud va savatda%2$s mavjud.

en: You cannot add the same tax rate twice!
uz: Siz bir xil soliq stavkasini ikki marta qo'sha olmaysiz!

en: You cannot change this later.
uz: Buni keyinchalik o'zgartira olmaysiz.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
uz: Bosh saytda yoqiq bo'lgan plaginni o'chirish mumkin emas.

en: You cannot delete the current user.
uz: Вы не можете удалить текущего пользователя.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
uz: Вы не можете редактировать этот элемент, потому что он в корзине. Пожалуйста, восстановите его и повторите попытку.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
uz: Ushbu narsani o'chira olmaysiz. %s ayni vaqtda uni tahrirlayapti.

en: You cannot use port numbers such as %s.
uz: Siz %s kabi port raqamlaridan foydalana olmaysiz.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
uz: Siz ushbu elektron pochtani ro'yxatdan o'tish uchun ishlata olmaysiz. Iltimos, boshqa elektron pochta provayderidan foydalaning.

en: You created %s
uz: Siz yaratdingiz: %s

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
uz: Siz bu plagin faoliyatini to'xtatdingiz (%s) va bu shaxsiylik siyosatiga ehtiyoj bo'lmasligi mumkin.

en: You did not enter a category name.
uz: Вы не ввели название рубрики.

en: You do not have permission to access this page
uz: Sizda ushbu sahifaga kirish huquqi mavjud emas

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
uz: Tanlangan foydalanuvchiga API kalitlarini tayinlashga sizda ruxsat yo'q.

en: You do not have permission to create coupons
uz: Sizda kuponlar yaratish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create order notes
uz: Sizda buyurtma yozuvlarini yaratishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create order refunds
uz: Buyurtmani qaytarib berish uchun sizda ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create orders
uz: Sizda buyurtma yaratish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create product attributes
uz: Sizda mahsulot atributlarini yaratishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create product categories
uz: Sizda mahsulot toifalarini yaratishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create product shipping classes
uz: Sizda mahsulotni etkazib berish sinflarini yaratish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create product tags
uz: Sizda mahsulot teglarini yaratishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create products
uz: Sizda mahsulot yaratish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create tax classes
uz: Sizda soliq sinflarini yaratish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create tax rates
uz: Sizda soliq stavkalarini yaratishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create this customer
uz: Sizda ushbu mijozni yaratish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to create webhooks.
uz: Veb-kuklarni yaratishga sizda ruxsat yo'q.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
uz: Sizda mahsulot atributi shartlarini o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete product attributes
uz: Sizda mahsulot atributlarini o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete product category
uz: Sizda mahsulot toifasini o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete product shipping classes
uz: Sizda mahsulotni etkazib berish sinflarini yo'q qilishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete product tag
uz: Sizda mahsulot yorlig'ini o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete tax classes
uz: Sizda soliq sinflarini o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete tax rates
uz: Sizda soliq stavkalarini o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete this %s
uz: Sizda bu %s-ni o'chirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to delete this customer
uz: Sizda ushbu mijozni o‘chirishga ruxsat yo‘q

en: You do not have permission to edit API Keys
uz: Sizda API kalitlarini tahrirlashga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit Webhooks
uz: Sizda Webhook-larni tahrirlashga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit product attributes
uz: Sizda mahsulot atributlarini tahrirlashga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit product categories
uz: Sizda mahsulot toifalarini tahrirlash huquqi yo'q

en: You do not have permission to edit product shipping classes
uz: Sizda mahsulotni etkazib berish sinflarini tahrirlashga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit product tags
uz: Sizda mahsulot teglarini tahrirlashga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit tax rates
uz: Sizda soliq stavkalarini o'zgartirishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit this %s
uz: Sizda bu %s faylni tahrirlashga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit this API Key
uz: Ushbu API kalitini tahrirlashga sizda ruxsat yo'q

en: You do not have permission to edit this customer
uz: Sizda ushbu mijozni tahrirlash uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
uz: Sizda mahsulotni yuklab olish uchun tasdiqlangan kataloglar roʻyxatini oʻzgartirishga ruxsatingiz yoʻq.

en: You do not have permission to read product attribute terms
uz: Sizda mahsulot atributlari shartlarini o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read product attributes
uz: Sizda mahsulot atributlarini o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read product categories
uz: Sizda mahsulot toifalarini o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read product shipping classes
uz: Sizda mahsulotni etkazib berish darslarini o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read product tags
uz: Sizda mahsulot yorliqlarini o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read tax classes
uz: Sizda soliq darslarini o'qish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read tax rate
uz: Sizda soliq stavkasini o'qish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read the coupons count
uz: Sizda kuponlar sonini o‘qish uchun ruxsat yo‘q

en: You do not have permission to read the customers count
uz: Sizda mijozlar sonini o'qish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read the orders count
uz: Buyurtmalar sonini o'qish uchun sizda ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read the products count
uz: Sizda mahsulotlar sonini o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read the tax classes count
uz: Soliq darslari sonini o'qishga ruxsatingiz yo'q

en: You do not have permission to read the taxes count
uz: Soliqlar sonini o'qish uchun sizda ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read the webhooks count
uz: Veb-kataloglar sonini o'qish uchun sizda ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read this %s
uz: Sizda ushbu %s ni o'qish huquqi yo'q

en: You do not have permission to read this customer
uz: Sizda ushbu mijozni o'qish uchun ruxsat yo'q

en: You do not have permission to read this report
uz: Sizda ushbu xabarni o'qishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to revoke API Keys
uz: Sizda API kalitlarini qaytarib olishga ruxsat yo'q

en: You do not have permission to revoke this API Key
uz: Ushbu API kalitini bekor qilish uchun sizda ruxsat yo'q

en: You do not have permission to update Webhooks
uz: Sizda Webhooks-ni yangilashga ruxsat yo'q

en: You don&#8217;t have permission to do this.
uz: Sizda bunga ruxsat yo'q.

en: You have %1$s and %2$s.
uz: У вас %1$s и %2$s.

en: You have WooCommerce Blocks installed, but the WooCommerce bundled version is running because it is more up-to-date. This may cause unexpected compatibility issues. Please update the WooCommerce Blocks plugin.
uz: Sizda WooCommerce Blocks o'rnatilgan, lekin WooCommerce to'plamli versiyasi ishlamoqda, chunki u eng yangilangan. Bu kutilmagan muvofiqlik muammolariga olib kelishi mumkin. Iltimos, WooCommerce Blocks plaginini yangilang.

en: You have attempted to queue too many files.
uz: Juda ko'p fayllarni navbatga qo'ydingiz.

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
uz: Siz WooCommerce Navigation bilan takroriy elementni roʻyxatdan oʻtkazishga harakat qildingiz: %1$s

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
uz: Siz ushbu saytga qo'shildingiz. Endi saytga <a href="%1$s">tashrif buyurishingiz</a> yoki o'z login va parolingiz bilan <a href="%2$s">saytga kirishingiz</a> mumkin.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
uz: Siz quyidagi foydalanuvchilarni barcha tarmoqlar va saytlardan o'chirmoqchisiz.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
uz: Siz quyidagi foydalanuvchini barcha tarmoqlar va saytlardan o'chirmoqchisiz.

en: You have logged in successfully.
uz: Saytga muvaffaqiyatli kirdingiz.

en: You have not set up this type of address yet.
uz: Siz hali bu turdagi manzilni o'rnatmagansiz.

en: You have plugins waiting to be updated
uz: Yangilanishni kutayotgan plaginlaringiz bor

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
uz[0]: Siz WooCommerce jurnaliga quyidagi xabarni oldingiz:

en: You have specified these users for deletion:
uz: Siz quyidagi foydalanuvchilarni o'chirmoqchisiz:

en: You have specified these users for removal:
uz: Вы указали следующих пользователей для удаления:

en: You have specified this user for deletion:
uz: Siz navbatdagi foydalanuvchini o'chirmoqchisiz:

en: You have specified this user for removal:
uz: Siz quyidagi foydalanuvchini o'chirmoqchisiz:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
uz: Siz do'koningizni WooCommerce.com-ga muvaffaqiyatli uladingiz

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
uz: Siz do'koningizni WooCommerce.com-dan muvaffaqiyatli o'chirdingiz

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
uz: Hisobni to'ldirish paytida siz %s bu kuponni boshqa bitimda ishlatgansiz va kupondan foydalanish chekloviga erishilgansiz. Kuponni olib tashlang va qaytadan urining.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
uz: Sizga ajratilgan bo'sh joyni ishlatib bo'ldingiz. Yuklashdan oldin eski fayllaringizni o'chirishingiz kerak bo'ladi.

en: You may also like&hellip;
uz: Sizga yoqishi mumkin &hellip;

en: You may be interested in&hellip;
uz: Qiziqishingiz mumkin &hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
uz: Elementning zaxirasini qo'lda tiklashingiz kerak bo'lishi mumkin.

en: You may only upload 1 file.
uz: Siz faqat 1 ta faylni yuklay olasiz.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
uz: Sharh qoldirish uchun siz%1$s %2$s ichida qoldirilgan bo'lishingiz kerak.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
uz: Sharhlash uchun siz <a href="%s">saytga kirishingiz</a> lozim.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
uz: Bu sahifadan foydalanish uchun siz kamida bitta saytning a'zosi bo'lishingiz talab etiladi.

en: You must be logged in to checkout.
uz: Siz harid qilishga o'tishingiz zarur.

en: You must be logged in to download files.
uz: Fayllarni yuklab olish uchun siz tizimga kirishingiz kerak.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
uz: Чтобы новые параметры вступили в силу, нажмите кнопку &laquo;Сохранить изменения&raquo; в нижней части экрана.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
uz: Geo-joylashuv xizmatidan foydalanish uchun siz <a href="%1$s"> MaxMind integratsiya sozlamalari sahifasida </a> ga tegishli litsenziya kalitini kiritishingiz kerak. Agar sizga etkazib berish yoki soliqlarni to'lash uchun geografik joylashuv kerak bo'lmasa, <a href="%2$s"> umumiy sozlamalar sahifasida </a> mijozlarning standart manzilini o'zgartirishingiz kerak.

en: You must provide a domain name.
uz: Вы должны указать домен.

en: You must provide a name for your network of sites.
uz: Вы должны указать название вашей сети.

en: You must provide a valid email address.
uz: Siz yaroqli email manzil yozishingiz kerak.

en: You must supply a future date to schedule.
uz: Rejalashtirish uchun kelajakdagi sana talab etiladi.

en: You must supply an array of options and values.
uz: Bir qator parametrlar va qiymatlarni taqdim etishingiz kerak.

en: You must supply an array of options.
uz: Bir qator variantlarni taqdim etishingiz kerak.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
uz: Rasm qismini tanlash uchun sizga JavaScript kerak bo'ladi.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
uz: Ushbu vositani ishga tushirish uchun sizga WooCommerce 4.2 yoki undan yangiroq versiyasi kerak.

en: You need a higher level of permission.
uz: Sizga yuqoriroq bosqichdagi ruxsat kerak.

en: You need to define a search term to order by relevance.
uz: O'xshashligiga ko'ra saralash uchun qidiruv iborasini yozishingiz kerak.

en: You need to define an include parameter to order by include.
uz: include bo'yicha tartiblash uchun include parametrini tasniflashingiz kerak.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
uz: Hozir sizda faqat bir dona shablon o'rnatilgan. Yanada ko'prog'iga intiling! Xohlagan paytda mingdan ortiq bepul shablonlarni WordPress.org katalogidan tanlab olishingiz mumkin: <a href="%s">Shablonlarni o'rnatish</a> bandiga bosishingiz kifoya.

en: You personalized your store
uz: Siz do'koningizni shaxsiylashtirdingiz

en: You set up payments
uz: Siz toʻlovlarni oʻrnatdingiz

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
uz: Har qanday ta'sirchan ma'lumot, masalan foydalanuvchining sog'ligiga ta'luqli ma'lumotlarni yig'ishingiz haqida ham aniq ma'lumot berishingiz zarur.

en: You should remove inactive themes
uz: Faol bo'lmagan shablonlarni o'chirishingiz kerak

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
uz: Siz mahsulot katalogingiz va rasmlaringiz ajoyib ko'rinishini va brendingizga mos kelishini xohlaysiz. Ushbu qo'llanma sizga mahsulotingizni do'koningizda ajoyib ko'rinishga ega bo'lish uchun kerak bo'lgan barcha maslahatlarni beradi.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
uz: Buni ishlatganingizdan so'ng, to'lov shlyuzingiz orqali qaytarib berishingiz kerak.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
uz: Siz bu yerdan yangi shablonlarni o'rnata olmaysiz, chunki sozlanmalar SFTP ma'lumotlarini talab qiladi. Hozircha <a href="%s">admin bo'limi</a> orqali o'rnating.

en: You would have received an email because of this.
uz: Siz shu sababli elektron pochta xabarini olasiz.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
uz: Menyu yaratasiz, uni kerakli joyga biriktirasiz va unga sahifalar, bo'limlar linklarini qo'shasiz. Agar shabloningizda bittadan ortiq menyu joyi bo'lsa, bir nechta menyu yaratishingizga to'g'ri keladi.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
uz: Siz deyarli keldingiz! Do'konni sozlashni tugatganingizdan so'ng siz buyurtmalarni qabul qilishni boshlashingiz mumkin.

en: You're invited to share your experience
uz: Siz o'z tajribangizni baham ko'rishga taklif qilinasiz

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooCommerce Payments.
uz: Maosh olishga bir qadam qoldi. WooCommerce Payments bilan tranzaktsiyalarni boshqarishni boshlash uchun biznesingiz tafsilotlarini tasdiqlang.

en: You're ready to add products to your store.
uz: Siz do'konga mahsulot qo'shishga tayyormiz.

en: You're ready to start selling!
uz: Siz sotishni boshlashga tayyormiz!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
uz: Siz 10 ta buyurtma bosqichiga erishdingiz! Siz muvaffaqiyatga erishdingiz. Muvaffaqiyatingizni bilish uchun WooCommerce muvaffaqiyatlari tarixini ko'rib chiqing.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
uz: CSV-da ma'lum tartibda ustunlarni qo'shish kerak. %1$sNamunani yuklab olish uchun shu erni bosing%2$s.

en: Your Email
uz: Email manzilingiz

en: Your Recent Drafts
uz: Sizning eng yangi qoralamalaringiz

en: Your Report Download
uz: Hisobotingizni yuklab olish

en: Your Sites
uz: Saytlaringiz

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
uz: Sizning hisobingiz muvaffaqiyatli yaratildi va elektron pochta manzilingizga parol yuborildi.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
uz: Sizning hisobingiz muvaffaqiyatli yaratildi. Kirish ma'lumotlaringiz elektron pochta manzilingizga yuborildi.

en: Your blogroll
uz: Sizning havolalaringiz

en: Your browser cannot upload files
uz: Brauzeringiz fayllarni yuklay olmaydi

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
uz: Sizning brauzeringiz joriy xotiraga to'g'ridan to'g'ri ta'sir etishni qo'llamaydi. Iltimos, (nusxalash/kiritish) uchun klavyatura tugmalar kombinatsiyasi (Ctrl+C/Ctrl+V)lardan yoki browseringiz 'Tahrir' menusidan foydalaning.

en: Your browser is out of date!
uz: Sizning brauzeringiz eskirgan!

en: Your cart is currently empty!
uz: Sizning savatingiz hozir bo'sh!

en: Your cart is currently empty.
uz: Savatchangiz bo'sh.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
uz: Agar siz ushbu sahifani saqlamasdan chiqsangiz, siz o'zgartirgan ma'lumotlar yo'qoladi.

en: Your changes have been saved.
uz: O‘zgarishlar saqlandi.

en: Your changes were not saved. Please retry.
uz: O‘zgarishlar saqlanmadi. Qaytadan urining.

en: Your chosen password.
uz: Выбранный вами пароль.

en: Your comment is awaiting moderation.
uz: Sharhingiz moderator nazoratida.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
uz: Fikringiz tasdiqlanishni kutmoqda. Bu oldindan ko'rish, xolos. Fikringiz tasdiqlangandan keyin u hammaga ko'rina boshlaydi.

en: Your current password is incorrect.
uz: Sizning hozirgi parolingiz noto‘g‘ri.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
uz: Sizning email manzilingiz hali o'zgartirilmadi. Iltimos, %s pochtangizdagi tasdiqlash xabarini ko'ring.

en: Your email address will not be published.
uz: E-pochta manzilingiz chop etilmaydi.

en: Your email address.
uz: Email manzilingiz.

en: Your homepage displays
uz: Bosh sahifangizda ko'rinadi

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
uz: WooCommerce-ning o'rnatilishi tugallanmagan. Agar siz WooCommerce-ni GitHub-dan o'rnatgan bo'lsangiz,%1$sp жылы sizning atrof-muhitingizni sozlash uchun ushbu hujjatga%2$s murojaat qiling.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
uz: WooCommerce-ning o'rnatilishi tugallanmagan. Agar siz GitHub-dan WooCommerce-ni o'rnatgan bo'lsangiz, iltimos, rivojlanish muhitingizni sozlash uchun ushbu hujjatga murojaat qiling: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
uz: WooCommerce Blocks xususiyat plaginini o'rnatishingiz tugallanmagan. Iltimos %2$s katalogida%1$s dasturini ishlating.

en: Your invoice for order #{order_number}
uz: Buyurtma uchun schyot-fakturangiz # {buyurtma_nomasi}

en: Your latest changes were saved as a revision.
uz: Eng so'nggi o'zgarishlaringiz ko'rib chiqish sifatida saqlandi.

en: Your latest posts
uz: So'ngi maqolalaringiz

en: Your latest {site_title} invoice
uz: Sizning so'nggi {site_title} hisob-fakturangiz

en: Your order
uz: Buyurtmangiz

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
uz: Buyurtma endi bekor qilinmaydi. Agar sizga yordam kerak bo'lsa, iltimos biz bilan bog'laning.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
uz: %s ustidagi buyurtmangiz qisman qaytarildi. Malumot uchun quyida tafsilotlar mavjud:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
uz: %s ustidagi buyurtmangiz qaytarildi. Malumot uchun quyida tafsilotlar mavjud:

en: Your order was cancelled.
uz: Sizning buyurtmangiz bekor qilindi.

en: Your password has been reset successfully.
uz: Parolingiz muvaffaqqiyatli tiklandi.

en: Your password has been reset.
uz: Sizning yangi parolingiz joriy etildi.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
uz: Shaxsiy ma'lumotlaringiz buyurtmangizni qayta ishlash, ushbu veb-sayt bo'yicha tajribangizni qo'llab-quvvatlash va %s da tasvirlangan boshqa maqsadlar uchun ishlatiladi.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
uz: Shaxsiy ma'lumotlaringiz ushbu veb-sayt bo'ylab tajribangizni qo'llab-quvvatlash, qayd yozuvingizga kirishni boshqarish va %s da tasvirlangan boshqa maqsadlar uchun ishlatiladi.

en: Your plugins are all up to date
uz: Barcha plaginlaringiz yangi

en: Your products are now being imported...
uz: Mahsulotlaringiz import qilinmoqda ...

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
uz: Ваш профиль содержит информацию о вас (&laquo;учётную запись&raquo;), а также некоторые личные предпочтения по использованию WordPress.

en: Your rating
uz: Reyting bo'yicha baholang

en: Your report file is being generated.
uz: Hisobotingiz fayli yaratilmoqda.

en: Your review
uz: Sizning sharhingiz

en: Your review is awaiting approval
uz: Sharhingiz tasdiqlashni kutmoqda

en: Your scheduled changes just published
uz: Sizning rejalashtirilgan o'zgarishlaringiz chop etildi

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
uz: Sizning serveringizda fsockopen yoki cURL yoqilmagan - PayPal IPN va boshqa serverlar bilan aloqa qiladigan boshqa skriptlar ishlamaydi. Xosting ta’minotchingiz bilan bog‘laning.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
uz: Sizning serveringizda %s sinfi yoqilmagan - HTML / Multipart elektron pochta xabarlari, shuningdek ba'zi kengaytmalar DOMDocumentsiz ishlamaydi.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
uz: Sizning serveringizda %s sinfi yoqilmagan - SOAP-dan foydalanadigan ba'zi shlyuz plaginlari kutilganidek ishlamasligi mumkin.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
uz: Serveringiz %s funktsiyasini qo'llab-quvvatlamaydi - bu MaxMind-dan GeoIP ma'lumotlar bazasidan foydalanish uchun kerak.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
uz: Serveringiz %s funktsiyalarini qo'llab-quvvatlamaydi - bu yaxshiroq belgilar kodlash uchun talab qilinadi. Buning o'rniga ba'zi bir kamchiliklardan foydalaniladi.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
uz: Sizning vaqtingiz tugadi. Iltimos, davom etish uchun tizimga kiring.

en: Your settings have been saved.
uz: Sizning sozlamalaringiz saqlangan.

en: Your site could not complete a loopback request
uz: Sizning saytingiz qayta aloqa so'rovini yakunlay olmadi

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
uz[0]: Sizda %1$d ta faol bo'lmagan shablon bor. Ulardan %2$s WordPressniki, va sizning %3$s shabloningiz

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
uz[0]: Saytingizda %2$s shabloningizdan boshqa %1$d ta faol bo'lmagan shablon bor.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
uz[0]: Saytda %d faol bo'lmagan plaginlari mavjud.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
uz[0]: Sizning saytingizda %d faol bo'lmagan shablonlar bor.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
uz: Sizning saytingizda 1 faol plagin mavjud va u yangi.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
uz: Sizning saytingizda 1 ta shablon bor va u yangi.

en: Your site is not set to output debug information
uz: Saytingiz tekshiruv ma'lumotlarini ko'rsatishga sozlanmagan.

en: Your site is set to display errors to site visitors
uz: Saytingizga tashrif buyuruvchilar xatoliklarni ko'ra oladi

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
uz: Sizning saytingiz xatolarni potentsial ommaviy fayllar ro'yxatiga kiritishga sozlangan.

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
uz: Sizning saytingiz WordPress.org saytiga %1$s orqali kira olmadi va %2$s xatolikni qaytardi.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
uz: Sizning saytingiz shaxsiy tarmoqda bo'lishi mumkin. Jetpack faqat ommaviy saytlarga ulanishi mumkin. Iltimos, saytingiz internet orqali ko'rinayotganiga ishonch hosil qiling va qaytadan ulanishga urinib ko'ring.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
uz: Saytingizning eng so'ngmi maqolalari

en: Your site&#8217;s most recent comments.
uz: Saytingizda bildirilgan eng so'ngi fikrlar.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
uz: Yuk tashish, valyutalar va toʻlov opsiyalari uchun kelib chiqish mamlakatini belgilash uchun doʻkon manzilingiz talab qilinadi.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
uz: Sizning do'koningiz xavfsiz ulanishni ishlatmayotganga o'xshaydi. Mijoz ma'lumotlari xavfsizligini ta'minlash uchun veb-saytingizni HTTPS ulanishi orqali xizmat qilishni tavsiya etamiz. <a href="%s">Bu erda ko'proq ma'lumot oling.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
uz: Sizning do'koningiz deyarli tayyor!  %s kabi xizmatlarni faollashtirish uchun Jetpack-ga ulaning.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
uz: Sizning do'koningiz raqamli mahsulotlarga "Faqat qayta yo'naltirish" usuli yordamida xizmat ko'rsatish uchun tuzilgan. Bu usul eskirgan, <a href="%s">o‘rniga boshqa usulga o‘ting.</a><br> <em>Yuklab olinadigan fayllar (masalan, Google Drive, Dropbox, Amazon S3 kabi) uchun masofaviy serverdan foydalansangiz, ixtiyoriy ravishda "so'nggi chora sifatida qayta yo'naltirishdan foydalanishga ruxsat berish" mumkin. Buni yoqish va/yoki boshqa variantlardan birini tanlash bu bildirishnomani o'chirib qo'yadi.</em>

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
uz: <a href="%1$s">Doʻkoningizning yuklashlar katalogini internet orqali koʻrish mumkin</a> . <a href="%2$s">Kataloglarni indekslashni oldini olish uchun veb-serveringizni sozlashni</a> qat'iy tavsiya qilamiz.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
uz: %s muddati tugadi. Yangilanishlarni qabul qilishni va qo'llab-quvvatlashga kirishni davom ettirish uchun yangi obunani oling.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
uz: Sizning obunangiz muddati %d kundan keyin tugaydi. Yangilanishlarni yo'qotish va qo'llab-quvvatlashga kirishni oldini olish uchun avtomatik yangilanishni yoqing.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
uz[0]: Shabloningizda %s ta menyu joylari mavjud.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
uz[0]: Sizning shabloningizda %s ta menyu joyi bor. Qaysi menyudan foydalanishni xohlasangiz, shuni tanlang.

en: Your theme can display menus in one location.
uz: Shabloningizda faqat bitta menyu joyi mavjud.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
uz: Shabloningizda faqat bitta menyu joyi bor. Qaysi menyuni ko'rsatishni tanlang.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
uz: Siz ishlatayotgan shablonda menyu imkoniyati mavjud emas. Ammo <a href="%s">Vidjetlar</a> ekranida &#8220;O'ziga xos menyu&#8221; vidjeti bilan saytingizga o'zingiz menyu qo'shsangiz bo'ladi.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
uz: Ваша тема не поддерживает меню навигации и виджеты.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
uz[0]: Shabloningizda %s ta boshqa vidjet joyi mavjud. Ammo bu sahifa uni ko'rsatmaydi.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
uz[0]: Shabloningizda %s ta vidjet joyi mavjud. Ammo bu sahifa uni ko'rsatmaydi.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
uz: Shabloningizda bitta boshqa vidjet joyi mavjud. Ammo bu sahifa uni ko'rsatmaydi.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
uz: Shabloningizda bitta vidjet joyi mavjud. Ammo bu sahifa uni ko'rsatmaydi.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
uz: Mavzunizda woocommerce.php fayl mavjud, siz woocommerce / Archive-product.php shablonini bekor qila olmaysiz, chunki woocommerce.php Arch-product.php-dan ustunlikka ega. Bu ekran muammolarini oldini olish uchun mo'ljallangan.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
uz[0]: Sizning shabloningiz %s ta menuni qo'llaydi. Qaysi joyda qaysi menu ko'rinishi kerakligini tanlang.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
uz: Sizning shabloningiz bitta menuli. Qaysi menu ko'rinishi kerakligini tanlang.

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
uz: Vaqt hududingiz %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).

en: Your translations are all up to date.
uz: Tarjimalaringizning barchasi yangi.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
uz: Имя пользователя изменить нельзя, однако можно использовать другие поля, чтобы ввести ваше настоящее имя или ник, а также выбрать имя, отображаемое рядом с вашими записями.

en: Your website does not use HTTPS
uz: Saytingizda faol HTTPS tarmog'i mavjud emas

en: Your website is using an active HTTPS connection
uz: Veb-saytingizda faol HTTPS ulanishi ishlatilmoqda.

en: Your {site_title} account has been created!
uz: Sizning {site_title} hisobingiz yaratildi!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
uz: Sizning {site_title} buyurtmangiz # {buyurtma_ko'chirmasi} qisman qaytarildi

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
uz: Sizning {site_title} buyurtma # {buyurtma_nomasi} qaytarildi

en: Your {site_title} order has been received!
uz: Sizning {site_title} buyurtmangiz qabul qilindi!

en: Your {site_title} order is now complete
uz: Sizning {site_title} buyurtmaingiz tugallandi

en: You’ve received the following order from %s:
uz: Siz %s dan quyidagi buyurtmani oldingiz:

en: Yucatán
uz: Yukatan

en: Yukon Territory
uz: Yukon hududi

en: Yunnan / 云南
uz: Yunnan / yīng

en: ZIP Code
uz: Pochta indeksi

en: Zacatecas
uz: Zakatecalar

en: Zaire
uz: Zair

en: Zakarpattia Oblast
uz: Zakarpatya viloyati

en: Zambia
uz: Zambiya

en: Zambian kwacha
uz: Zambiya kvaacha

en: Zambézia
uz: Zambeziya

en: Zanjan (زنجان)
uz: Zanjan (Xanjan)

en: Zanzibar North
uz: Shimoliy Zanzibar

en: Zanzibar South
uz: Zanzibar janubi

en: Zanzibar West
uz: Zanzibar G'arbiy

en: Zaporizhzhia Oblast
uz: Zaporijjya viloyati

en: Zaporozhye
uz: Zaporojye

en: Zaragoza
uz: Saragoza

en: Zero rate
uz: Nol darajasi

en: Zhejiang / 浙江
uz: Chjetszyan / yǎng

en: Zhytomyr Oblast
uz: Jitomir viloyati

en: Zimbabwe
uz: Zimbabve

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
uz: Yuborilayotgan manzilning pochta indeksi yoki pochta indeksi.

en: Zombo
uz: Kemalar

en: Zone
uz: Zona

en: Zone ID.
uz: Zone(hudud) ID.

en: Zone does not exist!
uz: Zona mavjud emas!

en: Zone name
uz: Zona nomi

en: Zone regions
uz: Zona mintaqalari

en: Zoom in/out
uz: Kattalashtirish/Kichraytirish

en: Zulia
uz: Zuliya

en: Zurich
uz: Syurix

en: Zürich
uz: Tsyurix

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
uz[0]: [%1$s]%2$s:%3$s WooCommerce jurnali xabari

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
uz: [%1$s] Harakat tasdiqlandi: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
uz: [%1$s] Fikrlar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
uz: [%1$s] Harakatni tasdiqlang: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
uz: [%1$s] Ma'lumot: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
uz: [%1$s] Iltimos nazorat qiling: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
uz: [%1$s] Izquvar: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
uz: [%s] Admin Email O'zgardi

en: [%s] Background Update Failed
uz: [%s] Orqa fonda yangilanish amalga oshmadi

en: [%s] Background Update Finished
uz: [%s] Orqa fon yangilanishi tugadi

en: [%s] Email Change Request
uz: [%s] Email O'zgarish So'rovi

en: [%s] Email Changed
uz: [%s] Email O'zgardi

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
uz: [%s] O'chirish so'rovi qanoatlantirildi

en: [%s] Joining Confirmation
uz: [%s] Подтверждение присоединения

en: [%s] Login Details
uz: [%s] Kirish ma'lumotlari

en: [%s] Network Admin Email Change Request
uz: [%s] Tarmoq Admin Email O'zgarish So'rovi

en: [%s] Network Admin Email Changed
uz: [%s] Tarmoq Admin Email O'zgarishi

en: [%s] New Admin Email Address
uz: [%s] Yangi Administrator Email Manzili

en: [%s] New Email Address
uz: [%s] Yangi Email Manzil

en: [%s] New User Registration
uz: [%s] Yangi a'zoni ro'yxatga olish

en: [%s] Password Changed
uz: [%s] Parol O'zgartirildi

en: [%s] Password Reset
uz: [%s] Yangi parol

en: [%s] Personal Data Export
uz: [%s] Shaxsiy ma'lumot eksporti

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
uz: [%s] Saytingiz texnik muammoga duch kelmoqda

en: [Order #%1$s] (%2$s)
uz: [Buyurtma #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
uz: [Buyurtma # %s]

en: [Pending]
uz: [Ожидает проверки]

en: [Remove]
uz: O'chirish

en: [deleted]
uz: [o'chirilgan]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
uz: [{site_title}]: Yangi buyurtma # {{buyurtma_nomasi}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
uz: [{site_title}]: # {buyurtma_nomasi} buyurtmasi bekor qilindi

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
uz: [{site_title}]: # {buyurtma_nomasi} buyurtmasi bajarilmadi

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
uz: [{site_title}]: Sizning {report_name} Hisobotingizni yuklab olish tayyor

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
uz: turli xil etkazib berish usullari va narxlari tayinlanishi mumkin bo'lgan mintaqalar guruhi.

en: account erasure request
uz: hisobni o'chirish so'rovi

en: acquaintance
uz: приятель

en: action canceled
uz: amal bekor qilindi

en: action complete
uz: amal bajarildi

en: action complete via %s
uz: harakat %s orqali yakunlandi

en: action created
uz: harakat yaratildi

en: action failed via %1$s: %2$s
uz: %1$s: %2$s orqali harakat muvaffaqiyatsiz tugadi

en: action failed: %s
uz: bajarilmadi: %s

en: action ignored
uz: harakat e'tiborsiz qoldirildi

en: action ignored via %s
uz: harakat %s orqali e'tiborga olinmaydi

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
uz: amal %s soniyadan keyin bajarilmadi deb belgilandi. Noma'lum xatolik yuz berdi. Sababini aniqlash uchun server, PHP va ma'lumotlar bazasi xato jurnallarini tekshiring.

en: action reset
uz: harakatni tiklash

en: action started
uz: harakat boshlandi

en: action started via %s
uz: harakat %s orqali boshlandi

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
uz: wc_get_template-ga qo'ng'iroq qilganda action_args yozilmasligi kerak.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
uz: Yo'llanma

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
uz: Media fayl

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
uz: Sahifa

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
uz: Maqola

[ctx: add new from admin bar]
en: User
uz: Foydalanuvchini

en: added on %1$s at %2$s
uz: %2$s da%1$s qo'shildi

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
uz: Yangi

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
uz: Ko&lsquo;k

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
uz: Qahva

[ctx: admin color scheme]
en: Default
uz: Odatiy

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
uz: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
uz: Yorqin

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
uz: Yarim tun

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
uz: Zamonaviy

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
uz: Okean

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
uz: Quyosh chiqishi

[ctx: admin menu]
en: All Links
uz: Barcha Linklar

en: and
uz: va

en: another web address of mine
uz: ещё один мой веб-адрес

[ctx: attachment filter]
en: Trash
uz: Chiqindi idishi

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
uz: Muallif:

[ctx: auto preload]
en: Auto
uz: Avtomatik

en: automated taxes
uz: avtomatlashtirilgan soliqlar

en: automated taxes and discounted shipping labels
uz: avtomatlashtirilgan soliq va chegirmali transport yorliqlari

en: automated taxes icon
uz: avtomatlashtirilgan soliq belgisi

en: billing address
uz: To‘lov manzili

[ctx: block style]
en: Default
uz: Standart

[ctx: block title]
en: Embed
uz: Biriktirish

[ctx: blocks]
en: Most used
uz: Ko'p ishlatilgan

[ctx: breadcrumb]
en: Home
uz: Bosh sahifa

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
uz[0]: Sayt qo'shish

[ctx: button label]
en: Convert to link
uz: Linkka aylantirish

[ctx: button label]
en: Embed
uz: Biriktirish

[ctx: button label]
en: Try again
uz: Qayta urinish

en: by
uz: muallif:

en: by %s
uz: Muallif: %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
uz: cURL o'rnatilgan, ammo versiyasini olib bo'lmadi.

en: cURL version
uz: cURL versiyasi

en: cURL version.
uz: cURL versiyasi

[ctx: categories]
en: Most Used
uz: Ko'p ishlatilgan

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
uz: Bo'lim:

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
uz: Billing uchun %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
uz: Yuk tashish %s

en: child
uz: ребёнок

en: close tags
uz: kalit so'zlarni yopish

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
uz: &raquo;

en: cm
uz: sm

en: co-resident
uz: земляк

en: co-worker
uz: вместе работаем

en: colleague
uz: коллега

[ctx: color]
en: Default: %s
uz: Odatiy: %s

[ctx: column name]
en: Comment
uz: Sharh

[ctx: column name]
en: Date
uz: Дата

[ctx: column name]
en: File
uz: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
uz: ga javoban

[ctx: column name]
en: Review
uz: Ko‘rib chiqish

[ctx: column name]
en: Submitted on
uz: Yuborilgan vaqti

[ctx: column name]
en: Title
uz: Заголовок

[ctx: column name]
en: Uploaded to
uz: Yuklangan

[ctx: comment]
en: Mark as spam
uz: Пометить как спам

[ctx: comment]
en: Not Spam
uz: Не спам

[ctx: comment]
en: Not spam
uz: Не спам

[ctx: comment]
en: Permalink:
uz: Doimiy link:

[ctx: comment status]
en: Approved
uz: Tasdiqlangan

[ctx: comment status]
en: Closed
uz: Yopiq

[ctx: comment status]
en: Open
uz: Ochiq

[ctx: comment status]
en: Pending
uz: Kutilmoqda

[ctx: comment status]
en: Trash
uz: Chiqindi

en: comments
uz: Sharhlar

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Barchasi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Tasdiqlangan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Meniki <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Kutilayotgan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Chiqindi idishi <span class="count">(%s)</span>

en: contact
uz: знакомый

en: copied!
uz: Nusxalandi!

en: crop ratio height
uz: kesish ratsion bo'yi

en: crop ratio width
uz: kesish ratsion eni

en: crush
uz: страсть

en: current
uz: Hozirgi

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
uz: Avval yuklangan

[ctx: custom headers]
en: Suggested
uz: Tavsiya etilgan

en: customer orders
uz: mijozlarning buyurtmalari

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
uz: Rejalashtirish

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
uz: Rejalashtirilgan

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
uz: d.m.Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
uz: %2$s maqolasiga nisbatan %1$s (%3$s)

en: date
uz: свидания

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
uz: Kun:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
uz: Oy:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
uz: Yil:

[ctx: date/time]
en: On
uz: Vaqti

en: day | days
uz[0]: kun

[ctx: default site language]
en: Site Default
uz: Sayt asl holati

[ctx: default-slug]
en: product
uz: mahsulot

[ctx: default-slug]
en: shop
uz: do'kon

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
uz: %s qo'shish

en: discounted shipping labels
uz: chegirmali yuk yorliqlari

[ctx: district]
en: Belgrade
uz: Belgrad

[ctx: district]
en: Braničevo
uz: Branichevo

[ctx: district]
en: Central Banat
uz: Markaziy Banat

[ctx: district]
en: Danube
uz: Dunay

[ctx: district]
en: Jablanica
uz: Yablanica

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
uz: Kosovo-Metoxiya

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
uz: Kosovska Mitrovitsa

[ctx: district]
en: Nišava
uz: Nishava

[ctx: district]
en: North Banat
uz: Shimoliy Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
uz: Shimoliy Bačka

[ctx: district]
en: Raška
uz: Rashka

[ctx: district]
en: South Banat
uz: Janubiy Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
uz: Janubiy Bačka

[ctx: district]
en: Vojvodina
uz: Voyvodina

[ctx: district]
en: West Bačka
uz: G'arbiy Bačka

[ctx: district]
en: Šumadija
uz: Shumadija

en: document
uz: dokument

en: download
uz: yuklab olish

en: eCheck ending in %1$s
uz: eCheck%1$s bilan tugaydi

en: ebook
uz: kitob

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
uz: hisob-kitob

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
uz: yetkazib berish

[ctx: editor button]
en: Left to right
uz: Chapdan o'nga

[ctx: editor button]
en: Right to left
uz: O'ngdan chapga

[ctx: editor button]
en: Show blocks
uz: Bloklarni ko'rsatish

en: education
uz: Ta'lim

[ctx: email address]
en: Report generated for
uz: Quyidagi uchun hisobot yaratildi

en: enabled
uz: Yoqilgan

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
uz: Yuklashda xatolik

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
uz: Boshqa natijalarni yuklash &hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
uz: Hech narsa topilmadi

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
uz: Iltimos %qty% ta belgini o'chiring

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
uz: Iltimos 1 ta belgini o'chiring

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
uz: Ilitmos %qty% yoki undan ko'proq belgi kiriting

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
uz: Iltimos 1 yoki undan ko'proq belgi kiriting

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
uz: Izlanmoqda &hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
uz: Siz faqatgina %qty% ta mahsulot tanlashingiz mumkin

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
uz: Siz faqatgina 1 ta mahsulot tanlashingiz mumkin

en: enter a custom date format in the following field
uz: quyidagi formaga sana shakl birligini kiriting

en: enter a custom time format in the following field
uz: quyidagi formaga faqt shakl birligini kiriting

en: escape
uz: Bekor qilish

en: example:
uz: misol uchun:

en: family
uz: семья

[ctx: file type group]
en: Archives
uz: Arxivlar

[ctx: find/replace]
en: Find
uz: Topish

[ctx: find/replace]
en: Next
uz: Keyingi

[ctx: find/replace]
en: Prev
uz: Oldingi

[ctx: find/replace]
en: Replace
uz: Alomashtirish

[ctx: find/replace]
en: Replace all
uz: Hammasini almashtirish

[ctx: find/replace]
en: Replace with
uz: Topish

[ctx: find/replace]
en: Whole words
uz: Almashtirish

en: first
uz: первая

en: five star
uz: besh yulduzli

en: folder
uz: papka

[ctx: font size name]
en: Huge
uz: Juda katta

[ctx: font size name]
en: Large
uz: Katta

[ctx: font size name]
en: Medium
uz: O'rtacha

[ctx: font size name]
en: Small
uz: Kichik

en: food and drink
uz: Ovqat va ichimlik

en: friend
uz: друг

en: friendship
uz: дружба

en: fsockopen/cURL
uz: fsockopen / cURL

en: g:i:s a
uz: H:i:s

[ctx: genitive]
en: April
uz: Aprel

[ctx: genitive]
en: August
uz: Avgust

[ctx: genitive]
en: December
uz: Dekabr

[ctx: genitive]
en: February
uz: Fevral

[ctx: genitive]
en: January
uz: Yanvar

[ctx: genitive]
en: July
uz: Iyul

[ctx: genitive]
en: June
uz: Iyun

[ctx: genitive]
en: March
uz: Mart

[ctx: genitive]
en: November
uz: Noyabr

[ctx: genitive]
en: October
uz: Oktyabr

[ctx: genitive]
en: September
uz: Sentyabr

en: geographical
uz: географически

en: guest orders
uz: mehmon buyurtmalari

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
uz: Gorizontal joylashuvi

en: html_lang_attribute
uz: uz-UZ

en: identity
uz: личность

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
uz: Hal qilish

en: in
uz: ichida

en: inserter
uz: kirituvchi

en: install
uz: o'rnatish

en: items
uz: элементов

en: kin
uz: родственник

en: l jS \o\f F Y, h:ia
uz: l jS \ o \ f F Y, h: ia

en: l, F jS, Y
uz: d.m.Y

[ctx: label]
en: Search for:
uz: Qidirshish:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
uz: Audio qo'shish

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
uz: Audioni tahrirlash

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
uz: Audioni almashtirish

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
uz: Rasm qo'shish

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
uz: Tahrirlash

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
uz: Rasm qo'shish

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
uz: Rasmni tahrirlash

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
uz: Rasmni almashtirish

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
uz: Media qo'shish

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
uz: Tahrirlash

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
uz: Mediani almashtirish

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
uz: Video qo'shish

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
uz: Videoni tahrirlash

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
uz: Videoni almashtirish

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
uz: Boshqa...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
uz: Boshqaruvni yashir

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
uz: Boshqaruvni ko'rsat

en: last
uz: последняя

en: lbs
uz: funt

[ctx: link]
en: Add New
uz: Добавить новую

[ctx: link name]
en: Name
uz: Nomi

[ctx: links widget]
en: All Links
uz: Barcha Linklar

[ctx: list style]
en: Circle
uz: Aylana

[ctx: list style]
en: Default
uz: Odatiy

[ctx: list style]
en: Disc
uz: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
uz: Kichik lotin harflari

[ctx: list style]
en: Lower Greek
uz: Kichik grek harflari

[ctx: list style]
en: Lower Roman
uz: Kichik rim harflari

[ctx: list style]
en: Square
uz: Kvadrat

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
uz: Katta lotin harflari

[ctx: list style]
en: Upper Roman
uz: Katta rim harflari

[ctx: media]
en: Remove video track
uz: Video faylni o'chirish

[ctx: media item]
en: Edit
uz: Tahrirlash

[ctx: media items]
en: Mine
uz: Meniki

[ctx: media modal menu]
en: Menu
uz: Menyu

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
uz: Amallar

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
uz: (Joriy qilinadi: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
uz: Tahrirlash

[ctx: menu]
en: Use new menu
uz: Yangi menyuni ishlatish

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
uz: (Joriy: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
uz: (Ayni vaqtda o'rnatilgan: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
uz: (Agar <a href="%1$s" %2$s>vidjet menyudan%3$s</a> foydalanuvchi bo'lsangiz, bu bosqichni o'tkazib yuboring.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
uz: Menyu shu yerda ko'rinadi. Agar uni o'zgartirmoqchi bo'lsangiz, boshqa joylashuvni tanlang.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
uz: Barcha joylashuvlarni ko'rish

[ctx: menu locations]
en: View Location
uz: Joylashuvni ko'rish

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
uz: Ushbu menyu qayerda ko'rinishini xohlaysiz?

en: met
uz: встречались

[ctx: meta name]
en: Name
uz: Ism

[ctx: min_price]
en: From:
uz: Kimdan:

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
uz: (yorliqsiz)

en: moved to the Trash.
uz: o'chirildi.

en: movie
uz: kino

en: muse
uz: муза

en: music
uz: musiqa

[ctx: name]
en: Unknown
uz: Noma'lum

[ctx: nav menu home label]
en: Home
uz: Bosh sahifa

en: neighbor
uz: сосед

en: new users
uz: yangi foydalanuvchilar

en: newer
uz: поздние

[ctx: next set of posts]
en: Next
uz: Keyingi

en: no title
uz: sarlavha yo'q

[ctx: no user roles]
en: None
uz: Birorta ham yo'q

en: none
uz: отсутствует

[ctx: noun]
en: Comment
uz: Sharh

[ctx: noun]
en: Trash
uz: O'chirib tashlanganlar

[ctx: number of pages]
en: of
uz: dan

en: number_format_decimal_point
uz: .

en: number_format_thousands_sep
uz:  ,

en: of
uz: -

en: older
uz: ранние

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
uz: &laquo;

en: optional
uz: ixtiyoriy

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
uz: yoki <a href="%s">yangi menyu yarating</a>. O'zgarishlaringizni saqlashni unutmang!

en: orders
uz: buyurtmalar

[ctx: page]
en: Add New
uz: Yangi qo'shish

[ctx: page]
en: Featured image
uz: Tanlangan rasm

[ctx: page]
en: Remove featured image
uz: Tanlangan rasmni o'chirish

[ctx: page]
en: Set featured image
uz: Tanlangan rasm o'rnatish

[ctx: page]
en: Use as featured image
uz: Tanlangan rasm sifatida belgilash

[ctx: page label]
en: Front Page
uz: Bosh sahifa

[ctx: page label]
en: Posts Page
uz: Maqolalar sahifasi

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
uz: Shaxsiylik siyosati sahifasi

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
uz: %1$s / %2$s

en: parent
uz: родитель

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
uz: Mos emas

[ctx: password strength]
en: Medium
uz: O'rtacha

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
uz: Parolning kuchi noma'lum

[ctx: password strength]
en: Strong
uz: Kuchli

[ctx: password strength]
en: Very weak
uz: Juda oddiy

[ctx: password strength]
en: Weak
uz: Oddiy

en: payment setup
uz: to'lovni sozlash

en: payment setup and automated taxes
uz: to'lovlarni sozlash va avtomatlashtirilgan soliq

en: payment setup and discounted shipping labels
uz: to'lovni sozlash va chegirmali transport yorliqlari

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
uz: to'lovlarni sozlash, avtomatlashtirilgan soliq va chegirmali transport yorliqlari

en: per year
uz: yiliga

[ctx: personal data group label]
en: About
uz: Ma'lumot

en: photo
uz: rasm

en: physical
uz: физически

[ctx: placeholder]
en: Buy product
uz: Mahsulot sotib oling

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
uz: Dan & hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
uz: qidiruv

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
uz: To & hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
uz: %s o'chirildi.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
uz: %s faollashtirish

[ctx: plugin]
en: Active
uz: Faol

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
uz: O'rnata olmadim

[ctx: plugin]
en: Install %s
uz: %sni o'rnatish

[ctx: plugin]
en: Install %s now
uz: %sni o'rnatish

[ctx: plugin]
en: Update %s now
uz: %sni yangilang

en: poetry
uz: she'riyat

en: post | posts
uz[0]: maqola

[ctx: post]
en: Add New
uz: Yangi qo'shish

[ctx: post]
en: Failed
uz: Muvaffaqiyatsiz

[ctx: post]
en: Featured image
uz: Tanlangan rasm

[ctx: post]
en: In-Progress
uz: Progress bar

[ctx: post]
en: Remove featured image
uz: Tanlangan rasmni o'chirish

[ctx: post]
en: Set featured image
uz: Tanlangan rasm o'rnatish

[ctx: post]
en: Use as featured image
uz: Tanlangan rasm sifatida belgilash

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
uz: Rejalashtirish

[ctx: post format]
en: Format
uz: Shakl

[ctx: post format]
en: Formats
uz: Formatlar

[ctx: post format archive title]
en: Asides
uz: Eslatmalar

[ctx: post format archive title]
en: Chats
uz: Muloqotlar

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
uz: Galereyalar

[ctx: post format archive title]
en: Images
uz: Rasmlar

[ctx: post format archive title]
en: Links
uz: Ishorat

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
uz: Matn parchasi

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
uz: Holatlar

[ctx: post format archive title]
en: Videos
uz: Videolar

[ctx: post password form]
en: Enter
uz: Kirish

[ctx: post status]
en: Customization Draft
uz: Moslashtirish qoralamasi

[ctx: post status]
en: Draft
uz: Qoralama

[ctx: post status]
en: Password protected
uz: Parol bilan himoyalangan

[ctx: post status]
en: Pending
uz: Kutilmoqda

[ctx: post status]
en: Private
uz: Shaxsiy

[ctx: post status]
en: Published
uz: Chop etilgan

[ctx: post status]
en: Scheduled
uz: Rejalashtirilgan

[ctx: post status]
en: Sticky
uz: Qistirilgan

[ctx: post status]
en: Trash
uz: Chiqindi

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
uz: Arxivlar:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
uz: O'zgarishlar

[ctx: post type general name]
en: Media
uz: Media fayllar

[ctx: post type general name]
en: Pages
uz: Sahifalar

[ctx: post type general name]
en: Posts
uz: Maqolalar

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
uz: O'zgarishlar

[ctx: post type singular name]
en: Page
uz: Sahifa

[ctx: post type singular name]
en: Post
uz: Maqola

en: posts
uz: записей

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Все <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Моя <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Прилепленная <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
uz: Avvalgi

en: privacy page
uz: maxfiylik sahifasi

en: privacy policy
uz: maxfiylik siyosati

en: privacy-policy
uz: shaxsiylik-siyosati

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Hammasi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Tasdiqlangan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Kutilmoqda <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: O'chirish <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
uz: o'zgaruvchanlik bo'yicha segmentirovka qilishda product_includes parametrida aniq bitta mahsulotni ko'rsatish kerak.

en: professional
uz: профессионально

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
uz: O'chirish

[ctx: request status]
en: Completed
uz: Tugatilgan

[ctx: request status]
en: Confirmed
uz: Tasdiqlangan

[ctx: request status]
en: Failed
uz: Muvaffaqiyatsiz

[ctx: request status]
en: Pending
uz: Kutilmoqda

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Barchasi <span class="count">(%s)</span>

en: required
uz: (zarur)

[ctx: review]
en: Mark as spam
uz: Spam

[ctx: review]
en: Not Spam
uz: Spam emas

[ctx: review]
en: Not spam
uz: Spam emas

[ctx: review type]
en: Type
uz: Turi

en: reviewed by %s
uz: %s tomonidan ko'rib chiqilgan

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
uz: j-M soat H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
uz: Ko'rish

en: romantic
uz: романтика

en: scale height
uz: Bo'yga ko'ra o'lchash

en: search
uz: Izlash

en: selection height
uz: tanlangan bo'y

en: selection width
uz: tanlangan en

[ctx: settings screen]
en: General
uz: Общие

en: shipping address
uz: Yetkazish manzili

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
uz: Yetkazib berish

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
uz: Yuk tashish %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
uz: Buyurtma

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
uz: Boshqaruvni yashirish

en: sibling
uz: брат, сестра

[ctx: site]
en: Mark as spam
uz: Spam sifatida belgilash

[ctx: site]
en: Not Spam
uz: Spam emas

[ctx: site]
en: Not spam
uz: Spam emas

[ctx: site]
en: Registered
uz: Ro'yxatdan o'tgan

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Barchasi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
uz: mahsulot

[ctx: slug]
en: product-tag
uz: mahsulot yorlig'i

[ctx: slug]
en: uncategorized
uz: toifaga kiritilmagan

en: social
uz: ijtimoiy

[ctx: spellcheck]
en: Finish
uz: Tugatish

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
uz: Rad etish

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
uz: Rad etish

en: spouse
uz: супруг(а)

en: styles
uz: Stillar

en: sub item
uz: quyi narsa

[ctx: submit button]
en: Search
uz: Izlash

en: sweetheart
uz: любовь

[ctx: table body]
en: Body
uz: Tanasi

[ctx: table cell]
en: Cell
uz: Chaqiriq

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
uz: Hech qaysi

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
uz: Qavs

[ctx: table footer]
en: Footer
uz: Pastki qism

[ctx: table header]
en: Header
uz: Yuqori qism

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
uz: Kalit so'z:

[ctx: tags]
en: Most Used
uz: Ko'p ishlatilgan

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
uz: Bo'limlar

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
uz: Kalit so'zlar

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
uz: Bo'lim

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
uz: Belgi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
uz: %s qo‘shildi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
uz: %s oʻchirildi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
uz: %s qo‘shilmagan

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
uz: %s mahsulot yangilandi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
uz: %s yangilandi

[ctx: term name]
en: Name
uz: Nomi

en: terms and conditions
uz: foydalanish shartlari

en: text direction
uz: tekst yo'nalishi

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
uz: %s o'chirildi.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
uz: <strong>Xato:</strong> Joriy PHP versiyasi %s uchun minimal talablarga javob bermaydi.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
uz: <strong>Xato:</strong> Joriy WordPress va PHP versiyalari %s uchun minimal talablarga javob bermaydi.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
uz: <strong>Xato:</strong> Joriy WordPress versiyasi %s uchun minimal talablarga javob bermayd.

[ctx: theme]
en: Activate %s
uz: %s faollashtirish

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
uz: &#8220;%s&#8221; faollashtirish

[ctx: theme]
en: Change
uz: O'zgartirish

[ctx: theme]
en: Delete %s
uz: %s o'chirish

[ctx: theme]
en: Installed
uz: O'rnatilgan

[ctx: theme]
en: Previewing:
uz: Oldindan ko'rilmoqda:

[ctx: theme]
en: Update %s now
uz: %sni hozir yangilash

[ctx: theme author]
en: By %s
uz: Muallif: %s

[ctx: theme name]
en: Name
uz: Nomi

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Barchasi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: O'chirilgan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Yoqilgan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
uz: d-M, Y H:i:s

en: uncategorized
uz: Bo'limsiz

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
uz: kutilmagan yopilish: PHP%3$s chizig'idagi%2$s ichida%1$s xatosi

en: unknown
uz: noma'lum

[ctx: user]
en: Mark as spam
uz: Spam sifatida belgilash

[ctx: user]
en: Not spam
uz: Spam emas

[ctx: user]
en: Registered
uz: Ro'yxatdan o'tgan

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uz[0]: Barchasi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
uz: Очистить

[ctx: verb]
en: Group
uz: Guruhlash

[ctx: verb]
en: Spam
uz: Спам

[ctx: verb]
en: Trash
uz: O'chirish

[ctx: verb; site]
en: Archive
uz: Arxiv

en: verified owner
uz: ishonchli haridor

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
uz: Vertikal joylashuvi

en: via %s
uz: %s orqali

[ctx: video or audio]
en: Length
uz: Uzunligi

[ctx: website URL]
en: At URL
uz: Manzil

[ctx: website name]
en: For site
uz: Sayt

[ctx: widget]
en: Add
uz: Qo'shish

[ctx: widget]
en: Edit
uz: Tahrirlash

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
uz: %2$s "%1$s"ga

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
uz[0]: Jami %3$d natijadan %1$d&ndash;%2$d

en: Ávila
uz: Avila

en: Åland Islands
uz: Aland orollari

en: Çanakkale
uz: Chanoqqal'a

en: Çankırı
uz: Chanqiri

en: Çorum
uz: Chorum

en: Ñuble
uz: yaxshi

en: İstanbul
uz: Istanbul

en: İzmir
uz: Izmir

en: Şanlıurfa
uz: Shanliurfa

en: Şırnak
uz: Shirnak

en: Ștefan Vodă
uz: Shtefan Voda

en: — No Change —
uz: - O'zgarish yo'q -

en: — No change —
uz: - O'zgarish yo'q -
